-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Dec. 20, 2009 2:31 am

[ Céges bemutató, találkozással fűszerezve ]


Teljesen elmerült az internet világában. Bőszen szörfözött, és válogatott kedvenc honlapján. Sajnos rá kellett jönnie, hogy az a parfüm, melyet kinézett, elfogyott, s raktáron sincsen. Morgolódva kattingatott tovább, annak reményében, hogy ahhoz hasonló illatszert találhat. Valami véletlen folyamán belebotlott egy olyan linkbe, melyen karácsonyi akciókat hirdettek. Persze rögtön felfigyelt rá, hisz akármilyen gazdag is, nem árt a figyelmesség. Meg persze minek is dobjon ki fölöslegesen pénzt, ha akár fele áron meg tudja venni a weben azt a terméket. Olyan extázisban nézegette az ajándéknak való ötleteket, hogy cappuchinoja vége teljesen elhűlt. Majdnem cigarettájának hamuja is az abroszon landolt. Valahogy mindig sikerült neki teljesen elbambulnia, ha internetezésről volt szó. Voltaképp akármibe is képes volt ennyire elmerülni, ami őt érdekelte. Vegyük például a tavaly évi kirohanását, mikor elhatározta, hogy megtanul olaszul. Nem tudni hogyan, de hozzájutott egy külföldi filmhez, melyben olaszul karattyoltak az emberek egymáshoz. Valahogy annyira megtetszett neki a nyelv, hogy elhatározta magát, nemcsak az olaszt tanulja meg, de még el is fog oda utazni! Valójában mindenki úgy vélte, hogy előbb eljut Olaszországba, mint elsajátítja a nyelvet. És hát így is lett. Sajnos sem ideje, sem pedig kedve nem volt már ehhez az egész cécóhoz. Igen, sajnos a turnék, és a fellépések elveszik az ember erejét. És sajnálatos módon, az ember nem tud mindenre időt szakítani, bár vicces is lett volna, ha a turnékocsiban, két fellépés között az olaszt magolta volna.
Bizony, készülnie kellett a karácsonyra is. Igazából semmit nem érzett ezzel kapcsolatban, csak egy újabb ünnep, és egy újabb kiadás. Valahogy úgy gondolta ezt az egészet, hogy ez az ünnep a gyerekekért van. Lehet csak azért védekezett ezzel, mert azon a napon, ő is megenyhül egy kicsit. Ámbár, ha tényleg így van, jól tudja leplezni érzelmeit. Bár mi tagadás, volt érzéke a színészkedéshez. Viszont sosem volt tapló e tekintetben. Mindig gondosan megválogatta, mit vegyen szeretteinek, ezért –mint most is- újból azon filozofált, kinek mit vegyen.
Először nem is hallotta, hogy valaki a nevét mondja. Mint egy álomvilágba burkolózva, úgy leste tovább a monitort. Viszont lassan újra visszatért az életbe. A tompán hallott hangok ismét felerősödtek, és a körülötte zajló dolgok is élesebben történtek. Felkukkantva látta maga előtt egy szőke hölgyemény derült arcát. Már-már belemerült a látványba, mikor leesett neki, hogy a leányzó olyan önkívületi állapotban pattogott előtte, hogy perceken belül tán még a hangos bemondóba is ezt fogja szónokolni. Hatalmas izzadságcsepp gördült le arcáról, azt sem tudta mit kezdjen. Ahogy ott hangoskodott előtte a hölgyemény, egyre több szem figyelt fel rá. A sugdolózások is kezdtek megjelenni, már csak azt várta, mikor pottyan az ölébe egy igen termetes fangirl csoport. Mivel nem volt jobb ötlete, felpattant helyéről, és hevesen csitítani kezdte a lányt.
- De i-igen, csak nyugodj meg! Gyere, ülj le, és ne üvöltözz ennyire! Rendben? Na tessék, csüccs!
Ragadta meg karjánál fogva, majd odahúzta maga mellé a kanapéra. Míg bőszen próbálta az arcát a sálba bugyolálni, igyekezett arra is rájönni, kit fogott ki. Talán egy újabb rajongót, vagy esetleg egy réges-régi munkatársat? Vagy talán egy rég elfeledett szeretőt? Még viccnek is rossz lenne! Semmilyen porcikája nem kívánta, hogy egy múltbéli macája szemrehányást tegyen neki. Félt is előre, mire számítson, így szorgosan kuporodott laptopja mögé. Végül is ő volt a férfi, hát csak megkérdezte, mit szeretne tőle a bájos hölgyemény:
- Esetleg megtudhatom, honnan ismer? Csak nem találkoztunk már valahol?
Vissza az elejére Go down
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzer. Dec. 23, 2009 10:38 pm

X¤×Nyitási kiruccanás פX

Nem tudtam, mit kezdjek a helyzettel. Elmi mindig is szeretett képben lenni, és most is kérdések sorozatát vártam, hogy terhes vagyok-e, és társai, hiszen láthatta, ahogy a párt nézem. Ennek ellenére síri csend telepedett közénk, ami elég furcsa volt egy ilyen csacsogós lány társaságában.
Jobbnak láttam, ha végre kinyitom a számat, mert ha így haladunk, holnapig is itt ülhetünk. Szerencsére éppen olyan témát találtam el, ami kissé oldotta a hangulatot.

-Na, ne haragudj! Tudod, hogy nem rosszallásból mondtam. Ellenkezőleg: így legalább mindig tudja az ember, minek örülnél a legjobban!
-Ajj, Naicsi, nem tudikázok harcsizni rád! Ha ittecske végcsiztünk, megmutikázom! Tutika tetcsizni fog!
-Még lehet kapok valami ötletet is a sajátomhoz. -kortyoltam az üdítőbe, majd ismét nekiláttam az evésnek.
-Oksikaa, de előbbecske a piercsikéket nem rakikáztatjuk be?
-Nekem úgyis jó. Bár nem tudom, hol vállalnak ilyet. De ha már itt tartunk, akkor a festményeket hagyjuk ki, előbb szétnézek nálad. -vigyorogtam.
-Úgyis az utacskába escsizik a szalcsika, és betetikézzük! -csillogtak a szemei.- Kicsit gyorsizok a hamikával, hogy legyikézzen időcskénk a dolgocskákra!
-Szegény pincéred, biztosan szomorú lesz, ha elmegyünk. -gúnyolódtam egy picit, miközben az utolsó falatokba szúrtam a villát.
-Majd megadcsizom a számocskám, ha szercsikézné.
-Ahogy gondolod...
Mind a ketten végeztünk az evéssel, így intettem a pincérnek, majd vártuk, hogy kihozza a számlát.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/7000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyPént. Jan. 08, 2010 6:50 am

Úgy láttam, hogy a fiú épp nagyon elfoglalt ennek ellenére valami különös erőtől vezérelve folytattam a kirohanásomat, míg aztán ki nem zökkentettem őt a jelenlegi cselekvéséből. Mikor ráeszmélt, hogy a nevét kiabálom, szinte hisztérikus hangsúllyal, gyorsan leültetett maga mellé.
Teljesen elvoltam olvadva. Hozzámért és leültetett! Mi kellett volna m ég a boldogságomhoz? Semmi! Egész testemben bizseregtem az izgatottságtól, mikor alig pár centire tudhattam magam tőle. Persze a munkáját is ismertem és el is voltam ájulva tőle, na de a mi bandánk is sikeres... Igaz, nem annyira, mint az övék, de ha nagyon is őszinte akarok lenni, akkor ami a leginkább megfogott benne, az a külseje. Annyira, de annyira jól nézett ki! Elég volt egy pillantás, és máris teljesen kész voltam. Ezt nyilván ő is látta, ezért próbáltam leplezni az esetlenségem azzal, hogy összeszedtem magam. Kényszeresen igazgattam a hajam, mint valami idióta, aki bolhákat kerget a fejét fedő szőrzetben. Végül aztán sikerült megemberelnem magam és abbahagyni a "kényszercselekvéseket".
Már épp kezdtem rendbe jönni, mikor megszólított. Kérdezett tőlem valamit! Ismét transzba estem és pár másodpercig semmit nem fogtam fel a világból, csak azt, hogy ő és én, egy kanapén, együtt... Mindez addig tartott, míg meg nem kérdezte ki vagyok. Minden ezen a pár szón csúszott el. Egy egész világ dőlt össze bennem, leginkább a föld alá kívántam volna magam, annyira ciki volt ez az egész.

- Az igazat megvallva, nem - kezdtem pirulva. - Eddig sajnos még nem találkoztunk, csak láttalak koncerteken és mit ne mondjak, bel... Nagyon bejön a stílusotok - javítottam ki saját magam.
Majdnem azt mondtam, hogy belé vagyok esve.
Ez egy kis túlzás lett volna, hisz azon kívül, hogy oltárian jól néz ki, semmit nem tudok róla, így igen csak bugyután jön ki, hogy máris szerelmes vagyok belé. Mellesleg ez túlontúl fangirl hozzáállás volt, én pedig próbáltam tárgyilagos lenni, már amennyire ez sikerülhet ilyen helyzetben.
Kezdtem megunni az anonim idióta szerepét, így a bemutatkozás mellett döntöttem.

- Amúgy Gwen vagyok. Hivatalosan Gwendolyn Wildbloom, a foglalkozásom nem mellesleg pedig énekesnő. Ha mondhatjuk így, még friss vagyok itt, Karakura Townban. És sajnálom az iménti kirohanásom, csak annyira megörültem, mikor megláttalak, bár most már kezdem belátni, hogy túlzás volt. Olyan, mint mikor Alicia, aki nem mellesleg az unokatesóm és elég idegesítő jelenség, egy sehonnai filmsztárra indult be anno, a bevásárló körutunk közben. Kezdek rá hasonlítani és ez kétségbeejtő - mosolyodtam el a mondat közepén -, egy szó mint száz, sajnálom. Jóvá tudnám tenni valahogy a hülyeségem?
Tekintve, hogy eddig még senki nem rohamozta meg rajtam kívül, úgy vettem észre, nem okoztam nagy galibát, ám a kérdést feltettem, hátha neki gondot okozott ez a kis incidens.
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzomb. Jan. 09, 2010 3:07 am

[ Céges bemutató, találkozással fűszerezve ]

A kezdetleges sokk hatását túllépve igyekezett visszazökkeni a való életbe. Nem ment neki egy könnyedén, hisz bármelyik percben megrohamozhatják ismét, ha már egy valaki felismerte. Pedig úgy bízott saját magában. Azt hitte lesz olyan rafinált, hogy tökéletesen álcázza magát. Ám kreativitása nem volt túl színvonalas, így a sapka-szemüveg kombónál le is ragadt. Mondjuk ahhoz sem lett volna semmi kedve, hogy egy rasnya maszkot vegyen fel, vagy teljes katonai felszerelésben rejtőzködjön egy műbokor mögött. Az önbecsülését nem akarta mélyre elásni, így kockáztatnia kellett. Szerencsétlenségére kiszúrták. Ráadásul nem pont olyan, aki ravaszul csendesen került volna a közelébe, hanem éppen ellenkezőleg. Mindig is ez történt vele. Egy fan megpillantotta, s a hisztiroham rátörésekor még több Rii-re vadászó nőcske vette őt üldözőbe. Számos ilyen sztorija akadt, miről akár könyvet is írhatott volna.
Mihelyst sikerült neki leültetni a szőkeséget, a lány végre csillapodott. Rii persze azért a biztonság kedvéért még egyszer-kétszer körbenézett, mielőtt faggatni kezdte a támadóját. Sálján kicsit lazítva bele is fogott a kérdezgetésbe. A válasszal nem kellett sok időt vesződni, mert pillanatokon belül megkapta. Kissé ugyan meglepődött, bár leginkább csak erre számíthatott. Mondjuk ennek a végkifejletnek azért mégiscsak jobban örült, mintha egy ex-barátnő találta volna meg a rinyájával. Márpedig még az is szóba jöhetett volna, hisz annyi volt neki, mint a tenger! Persze a legtöbb nem tartott öt napnál tovább, de mindenki ismerte, így akármennyire is hihetetlennek hallatszik, simán összetalálkozhatott volna velük. Igaz, Karakura-ban nem olyan rég óta lakik, de már itt is számos hölgyemény szívét rabolta el. Csak egy bálra, vagy egy rendezvényre kellett betennie a lábát, egy magasabb rangú ünnepségen a szebbnél szebb modellek közül válogathatott. És természetesen nem is kellett neki sokat udvarolni hozzá! Csak pár jó szöveget kellett elejtenie, s minden szépség a lábai előtt hevert.
Persze most sem valami bányarémmel hozta össze a sors, hanem egy igazán kis csinos leányzóval! Gyengéje volt a kék szem, és a hosszú haj, így nem is telt bele sok idő, felszínre is tört a csajozós énje.
- Hm, igen, milyen kár, hogy eddig nem találkoztunk…
Nézett a lány szemébe, mosolyogva. Úgy tűnt ismét sikeresen elmerült saját világában, így már az sem tudta volna zavarni, ha a háta mögött egy komplett fangirl-csapat nyálazna.
- Nagyon sok embertől hallottam már ezt, de kegyedtől hallva, igen jól esik.
Fordult felé teljesen, mert már kezdett a nyaka fájni a folyamatos oldalra figyeléstől. Mivel udvarias –és nem mellékesen macsó- is volt, ezért seperc alatt eltűntette a zavaró tényezőket. Eloltotta a cigarettát és a hamutállal együtt az asztal legmesszibb pontjára tolta. Hogy kicsit enyhítsen a bagós szájszagán, kikortyolta a cappuchinojának végét. Miközben iszogatott, akkor is figyelt a nő minden egyes szavára. Elég beszédes egy teremtés, bár egy kicsit szeleburdinak találta, de tetszett neki. Mihelyst szóhoz jutott, főszereplőnk meg is ragadta az alkalmat.
- Ugyan, kérem, ne sajnáljon semmit! Talán csak én reagáltam túl a dolgot. Ámbár, ha kegyed is a szakmában van, tudhatja milyen kellemetlen az, ha a rajongók hada megzavar minket.
Ült széles mosoly arcára.
- Gwendolyn kedves, nem tett semmi rosszat! Örömében csinál az ember butaságokat, de ez a magácska esetében nem volt az. Épp ellenkezőleg. Ha nem hívja fel magára a figyelmemet, most nem tudnánk ilyen nyugodtan beszélgetni.
Mondta, még mindig arcát beterítő vigyorral, ahogyan lecsukta laptopja tetejét.
- Jóvá tenni pedig nem kell semmit, mert mint azt mondtam, nem történt nagy baj. Inkább én szeretném bocsánatát kérni, hogy olyan ingerülten rángattam magam mellé. Tudja mit? Kérem, rendeljen valamit! Csak nyugodtan, amihez kedve van, bármit. Ajánlom figyelmébe a cappuchinokat és a süteményeket. Isteni az itteni édesség felhozatal!
Igyekezett kedvet csinálni hozzá a lánynak. Reménykedett benne nem vette túl nyomulósra a figurát, hisz nem akarta, hogy egy ilyen bájos hölgyeményt elijesszen miatta.

Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/7000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyKedd Jan. 19, 2010 2:25 am

< Vásárlásos, találkozós, ismerkedős nap ez a mai... >


Miután túlesett az első sokkon, a fiú rögtön feltalálta magát az adott helyzetben és már nem éreztem magam olyan kínosan, mint mikor letámadtam. A modora igen megnyerő volt és én elég gyorsan feloldódtam, nagyon jól éreztem magam vele. Nem csak helyes volt, de igazi úriember. A cigarettáját eloltotta, aminek örültem, hiszen amúgy sem bírom a bagófüstöt. Viszont, ezt neki nem kellett tudnia és ennek ellenére, pusztán udvariasságból elnyomta a nikotinforrását, ami végül is nem is a legolcsóbb fajtának nézett ki. Próbáltam az arcát fürkészni, nem sajnálja-e, hogy le kellett mondania erről az élvezetről, ám úgy vettem észre nem igazán zavarta a dolog, viszont utána még egy kissé érezni lehetett rajta azt a jellegzetes, cigaretta okozta illatot - vagy inkább szagot. Ezt azonban a nem sokára elfogyasztott capuccino elnyomta, így végre semmi zavaró tényező nem akadt, ami kizökkenthetett volna. Az is igaz, hogy ezek a kisebb "problémák" mind eltörpültek amellett a tény mellett, hogy egy ilyen szexi pasi a beszélgetőtársam.
A mondata mind annyira macsósak és megnyugtatóak voltak, hogy most már minden kételyem elszállt afelől, hogy ő egy nagy arcú mondvacsinált sztár lenne, kissé úgy éreztem, mintha hajtana rám, ám végül elkergettem ezt a gondolatot, hiszen biztos nem velem fog foglalkozni, mikor több száz másik lány közül válogathat. Bár meg kell mondani, én sem vagyok csúnya, ezt a képzetet egyelőre kizártam és próbáltam a fiúra koncentrálni.
Vajon miért magáz? A tiszteletet akarja megadni, vagy netán nem szeretne közelebbi kapcsolatba kerülni velem? Lehetséges, hogy távolságtartásképp kellene értelmeznem? Bár, akkor nem lenne ennyire kedves. Nem, ezt nyilván csak azért teszi, hogy lássam megadja a nőknek járó tiszteletet... Mit ne mondjak, ért ahhoz, hogy csavarjon minket az ujja köré. Viszont, most akkor én is magázzam? Végül is, rossz nem sülhet ki belőle. Ha nem tetszik neki, majd megjegyzi, de azért mégis csak furán nézne ki, ha ő magáz, én meg letegezem.
Végül megpróbáltam minél higgadtabb hangnemben válaszolni a felvetésére, annak ellenére, hogy nagyon is elbűvölt az eddigi viselkedésével.

- Hát, ha már így felajánlotta, akkor miért ne? Igazán nem szeretném megsérteni az érzéseit azzal, hogy visszautasítom - mondtam nevetve, majd magam elé vettem az asztalon heverő lapot, hogy válasszak. - Hm, azt hiszem megkóstolom az itteni mogyorós forrócsokit. Nagyon szeretem! Tudja, a mamám mindig nagyon finoman készítette el és a téli estéken mindig nagyon jól esett. Nyáron a negyven fokban nem a legjobb, de télen, isteni! A legjobb karácsonykor iszogatni, mikor az ablakból nézi a hóesést. A fenyő illat, a fehér hó és a jó forró innivaló! Egyszer ki kell próbálnia. Igaz, hogy most nincs hideg, viszont nagyon kíváncsi vagyok rá, itt hogy készítik el.
Amint befejeztem a mondandóm, egy pincérnő száguldott el mellettünk, akit én pofátlanul megállítottam és leadtam a rendelésem. Viszont, hogy addig se kuksoljunk csendben, a fiúhoz fordultam:
- Nagyon köszönöm a nagylelkűségét, ön egy igazi úriember - mosolyodtam el ismét. - A barátnője biztos nagyon félti is magát, ennyi rajongótól...
Az utolsó mondattal volt egy kis hátsó szándékom is, hogy kiderítsem van-e valaki az életében. Nyilván csak a puszta kíváncsiság hajtott... Mi más?!
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyPént. Jan. 22, 2010 5:46 am

[ Céges bemutató, találkozással fűszerezve ]

Örömmel fogadta, hogy az ifjú hölgyet nem kellett tovább noszogatnia, hisz pillanatokon belül már a menüsort bújta. Az pedig csak még jobban felvillanyozta, hogy nem untatta a szövegével. Sőt, épp ellenkezőleg. Gwendolyn igazán remek beszélgetőpartnernek bizonyult. Mindig is kirázta a hideg az olyanoktól, akik csak várják az égi mannát. Igazán flusztrálva tudta magát érezni, mikor csak neki kellett beszélnie. Persze ez könnyedén ment, de egy ilyen meghitt hangulatban kellemetlen, ha csak a férfi löki a sódert. Valahogy úgy érezte az ilyen nők társaságában magát, mint valami kihallgatáson. Ez egy idő után igazán kínos tudott lenni a számára. De szerencséjére úgy hozta a sors, hogy a mostani esete igazán más. A lány olyan nyugodtan mesélt, hogy Rii egy pillanatra úgy érezte, mintha évek óta ismernék egymást.
- Á, igen. A forró italoknál nincs is jobb egy fázós, és hideg napon. Számomra a mai nap is elég hűvös. Bár ugye december van, ilyennek kell lennie az időnek. Ezért most nekem is jól esett ez a cappuchino.
Mutogatta, kezébe fogott kiürült csészéjét, mosolyogva. Mindeközben a nő mellette kiválasztott egyet a sok csábító édesség és finom ital közül, s az elhaladó pincérnőt megállítva leadta a rendelését.
- Kérem, ez csak természetes. Egy ilyen elbűvölő személyiségnek csak öröm.
Viszonozta a nő mosolyát mondatai után. Ám ami ezek után következett kissé meglepte. Számíthatott volna arra, hogy egyszer úgyis előkerül az a bizonyos párkapcsolati téma. Viszont úriemberhez való tartásaként nem akart elkezdeni hisztizni vagy dühöngni, hogy neki most jelen pillanatban nincs senkije. Főleg nem nője.
- Nos, nem is tudom...
Kapott hajához, ugyanazzal a mosollyal. Talán rossz szokása, hogy zavarában mindig egy kósza tincset, vagy orra hegyét kezdte el piszkálni. Akármi is volt az oka, ezek olyan természetes reakciók a számára, mint másnak például a levegővétel.
- Apropó! Említette, hogy Ön is a szakmában utazik. Ha nem veszi tolakodásnak, mióta énekel? Érdekelne a története kicsit bővebben. Persze csak akkor, ha tényleg nem sértem ezzel kegyedet...
Jutott eszébe még a bemutatkozásakor említett tény. Voltaképp nem is akarta nagyon tovább ragozni ezt a van-nője-nincs-nője dolgot. Ám mindenféleképp, mikor ez a téma felmerült, legelsőnek nem egy régi barátnő, vagy jelenlegi hölgyemények hada jutott az eszébe. Hanem egy fiatal férfi, aki szinte mindenhová követte. Akármit is tett, ami nem tetszett neki, hangos hisztivel jelezte. Fülsértő kacaját kilométerekről meghallotta. Akármennyire is idegesítő kis mitugrásznak tartotta, csak ő járt ilyenkor a fejében. Umi-t egyszerűen nem tudta volna elfelejteni. S mikor eszébe jutott, rá pillanatokon belül megjelentek előtte az emlékezetes momentumok, melyeket kis palotapincsije produkált. Persze sosem mutatta a külvilágnak, de legbelül mindig is tudott rajta mosolyogni.
Most is ezen kattogott az agya, ám a női dallamos hangja perceken belül visszazökkentette a pillanatnyi szituációba. Ezért neki is állt a mostani feladatának: figyelni a nőre.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/7000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyPént. Jan. 29, 2010 3:45 am

< Vásárlásos, találkozós, ismerkedős nap ez a mai... >

Riichi végig nagyon kedves és előzékeny volt, öröm volt vele együtt lenni, tényleg úgy éreztem, mintha már régebb óta ismernénk egymást, kivéve a magázást. Ezenkívül nagyon közvetlenül folyt le a csevej. Sokat mosolygott, igazán jó társaság volt. Ám mikor felvetettem a barátnő-témát, bár még mindig mosolygott, kissé úgy éreztem, hogy ingatag területre nyúltam. Igazán nem akartam beletenyerelni így a magánéletébe, csupán próbáltam finoman kideríteni dolgokat, ami igazából most nem jött be. Persze lehet, hogy a közvetlen, egyenes kérdésen jobban kiakadt volna, sőt, inkább csak kiakadt volna, hiszen tulajdonképp a viselkedése mit sem változott, a kérdés után sem, csupán éreztem, hogy itt valami megmozdult. Nem kettőnk között, hanem az ő lelkében, gondolataiban... Mindenesetre vettem a lapot és úgy gondoltam, hogy ezt a témát nem feszegetem tovább, mert a végén még egyedül maradok. Úgy tettem, mintha semmi sem történt volna és nyugodtan, jó kedéllyel vettem fel ismét a fonalat.
Egy új téma következett, amiről akármikor, akárkivel és akárhol szívesen beszélek, hiszen mondhatni, hogy az éneklés az életem. Az biztos, hogy a legnagyobb részét ezt teszi ki. Ott van a mindennapjaimban, a karrieremben, a magánéletemben, bár annak, hogy mostanság az utóbbiba is beszivárgott, nem nagyon örültem. Jobb lett volna ha a munka, csak munka marad, de a zenélés, sőt az éneklés olyan szenvedély, amit nem lehet csupán munkából űzni. Muszáj, hogy szeresd és ezt át tudd sugározni, különben az egész semmit nem ér. Az éneklés nem a kapásról, hanem az adásról szól. Élményt adsz olyanoknak, akiket nem ismersz, mégis egy kis ideig jót tehetsz velük anélkül, hogy cserébe akármilyen ellenszolgáltatást elvárnál és eközben jól is érzed magad. Kell ennél több?!

- Tudja, már kilenc évesen énekelgettem. Annyira jó érzés volt kiereszteni a hangom... Bár ez még nagyon gyermekcipőben járt és meg kell mondjam annyira élvezhető sem volt. Legalábbis mások számára... Én mindig jól éreztem magam közben. Legtöbbször őrületbe kergettem a környezetem az állandó vinnyogással és esetlen táncmozdulatokkal, hiszen akkor mindössze a tá-ti-ti-tá-tá-t tudtam csak eltáncolni. 12 évesen már tudatosan gyakorolgattam, hogy tudnék még többet kihozni magamból, mármint hangképzés terén, és meg kell mondjam, elég sokat haladtam, azonban a tökélytől még messze voltam. Hiszen ezt még most sem értem el, nemhogy akkor - mosolyogtam. - Viszont a tehetségkutató, amibe 15 évesen kerültem sokat lendített rajtam. Megtanított hogy viseljem el a kritikát, sőt hogy fordítsam azt a saját hasznomra, megedzett mind lelkileg, mind fizikailag, hiszen azért nem egyszerű hétről hétre új és új szövegeket betanulni, majd előadni, a vége felé pedig már két számmal kellett fellépni minden héten, hogy kitöltsük a műsoridőt. Ez persze rengeteg energiát és kitartást vett igénybe, de furcsa mód élveztem. Ez volt életem egyik legjobb időszaka, sok emberrel ismerkedtem meg és végig profiktól tanultam. El sem tudom mondani, mennyit jelentett ez nekem, de talán ennyi elég is róla, szerintem sikerült nagyjából felvázolnom mi vezetett idáig, és hogy lettem az, aki. Aztán persze nem sokkal beálltam a jelenlegi bandámba és immáron velük taposom a turnébusz padlóját egy ideje. De hogy ne csak rólam legyen szó, engem érdekelne, hogy ön hogy kezdte. Persze a különböző rajongói oldalakon levő cikkekből és interjúkból is sok minden kiderül, de mennyivel személyesebb, ha most meséli el! Na, csak pár szót! Igazán érdekelne!
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyPént. Jan. 29, 2010 3:49 am

°o0 Nyitási kiruccanás 0o°

Szépecskére betolcsiztam az adagocskámat amennyikére gyorsacskán csak tudcsiztam anélkülkére, hogycsira megártizna nekecském. Tisztikére büszkécske is volcsikáztam miutánkára szintécske az összeske részit befalcsiztam az adagocskából. Igazka! A pincérecske miattira incikécskét szomcsika vagyizok, de ottanka leszizik a telcsi számocskám. Szóvcsira kuttiztam is ezerkével a táskácskámban egy tollacska utánkára. Valamicskével fel kellizett vésiznem a számcsimat! Nemcsikére is értiztem, miértire rosszalósizik Naicsi! Ez totálkára természeteske. Nekikécske se árcsizna ha nyitottabbácska lennizne. Picikécske flörcsike még nem a világocska végecskéje! Punocska fiúcska meg se tudcsizná! Bárocskára ha ennyikére szercsizi akkorkára nem pitcsikézem. Had legyenkére maximáliska boldogocska egyetlenke pasikácskával. Úgycsira szépecske a szerelemke. Az másocska kérdéske, hogyira énicskére még nem talcsiztam meg. Azértire próbcsizok! Ezértkére is kapcsizza meg ez a helyesecske a megtalcsizási zónácskámat. Remcsizem láttizom mégire! Olycsira édike! Csillcsiztek a szemecskéim miközbenkére rámosiztam és Naicsi utánkára elvettiztem számlácskánkat. Kikercsiztem a megfelőlcske összegecskét és gyorsacskán felírcsiztem a kívántka adatocskát. Bájoska ártatlanocskával tenyerecskéjébe nyomcsiztam a papíroskát és elköszizve szeddiztem összécske a holmikánkat. Elrendizve mindenke szatyorkát battyiztunk kijáratka felécske.
- És? Milyen a bolt?
-Még nem volcsiztam bentike, de mostanka csercsizett tulcsit és kívülkéről nagyonkára szupcsin festizik!-
-Áhám! Akkor valami nagyon modern lehet...Mi a neve?-
-Hüüüüüm...nehézkét kérdiztél! Valamicsodácska rózsácska, de nem sokácskára ottan leszizünk és megláttizod!-
Pattiztam az utcácskán nagyonkára boldogocskán. Szercsikére még arrácskára is jólocskán emlékiztem, hogy merrike kellizik lennizne. Tapiztam is a kirakatkára óriáska szemcsikkel és előrécske döncsikézve magácskámat kukcsiztam befelécske. Ha szercsint van még nyitáska akciócskát is kapizunk. Sőtikére ha jól láttiztam többecske szinteskés. Odáigocskára voltiztam, úgyhogykára siettiztem befelécske, amilyenkére csak mencsizett. Bentike pedig csak tátiztam a szácskámat. Szupcsin festizett! Sokcsira jobban, mint a régicske tetováló szalonocska, amike ittenke voltikázott.
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 8:53 am

[ Céges bemutató, találkozással fűszerezve ]

Érdeklődve hallgatta végig a nő meséjét. Igazán lenyűgözte, már csak azért is, mert ennyire beszédes volt. És persze kedves, és mosolygós. Örült neki, hogy végre nem valami olyan nőcskével hozta össze a sors, aki csak arról tud papolni, hogy milyen, és mennyibe kerülő lakkcipőt kapott ballagása után, meg hogy full milliomos édesapja milyen csilli-villi kocsit vett neki szülinapjára. Annyira tetszett neki ez az egyszerűség. Semmi csillogás, semmi káprázat. Mindig is nagyra értékelte, ha valaki kemény munka árán érte el azt, amit. Soha sem szerette az olyanokat, akik csak pusztán a kapcsolatok által érték el céljaikat. Azok az ő szemében csupán torz képek voltak. Ha már ő is képes volt arra, hogy ennyit elérjen kemény munka árán, nem értette meg, mások miért nem képesek erre. Az emberek annyira elkényelmesedtek az évek során, hogy már maguknak sem tudnak megszerezni semmit sem, segítség nélkül. Erre is a legjobb példa, hogy mindenki kocsival jár, és még sorolni lehetne.
Még sokáig elhallgatta a csengő-bongó hangját a lánynak, ám sajnálatos módon befejezte a történetét. Persze rá is rákerült a sor, így átvéve a stafétabotot, megköszörülte torkát, s mosolyogva átgondolta, mit mondjon, és mit ne.
- Talán 6 éves voltam, mikor először szembekerültem a zene világával. Nem volt nagy dolog, de az pont elég volt, hogy életcélomnak tűzzem ki azt, hogy énekessé váljak. Egyik este, édesapám hazahozott egy nagy dobozt. Persze kíváncsi gyermekként rögtön ott termettem mellette, s kibontva a kartont, egy fura kütyü ékeskedett a mélyén. Egy karaoke szett volt benne. Igazándiból nem tudtam, mire is való, de nagyon tetszett. Miután apám megmutatta, hogyan kell használni, minden nap énekelgettem vele. Mondjuk igazán szabad voltam, hisz sem a dalra, sem pedig a szövegre nem figyeltem. Tetszett a mikrofon, meg az, hogy visszhangzik a hangom. Ennek hatására, és szüleim bíztatására vágtam bele keményebben a dologba. Az általánost már úgy kezdtem, hogy felkerestem az énekkart. Egy karácsonyi ünnepély hozta meg nálam a szerencsét. Mikor kidőlt az egyik tag, engem állítottak be szólózni. Mondani sem kell, hogy utána felfigyelt a tanárom is rám, így bevállalta, a különórákat velem. Aztán a sulit befejezve, a gimiben összefutottam Sky-al és Umi-val, s mikor összehaverkodtunk, belevágtunk a bandaalapításba. Talán ekkor kezdtem még intenzívebben foglalkozni a zenéléssel. Megtanultam zongorázni, és gitározni is próbáltam. Aztán ugye meg minden ment szép sorjában. Kisebb fellépések, aztán nagyobbak, első demo felvétele, majd debütáló CD. Turnék, és nagyszínpadi fellépések. Lényegében, és tömören ennyi lenne. Aztán a jelen meg a jelen. A jövő, pedig még bizonytalan.
Mosolyodott el mondandója végén. Annyira jól elbeszélgettek, hogy fel sem tűnt neki, hogy repül az idő. Így órájára pillantva nézett egy nagyot. Ám gyorsan visszafordította a tekintetét a hölgy felé.
- Öhm, ha nem veszi zokon, abba kell hagynunk a beszélgetést, igazán sajnálom. Viszont nagyon örültem a társaságának.
Kezdett szedelőzködni. Cókmókja pakolása közben viszont valami szöget ütött fejében.
- Tudja mit? Kérem, tartson velem! Egy bemutatóra indulok, itt lesz a plázában. Ha nincsen más dolga, örülnék neki, ha eljönne! Csak végig kell nézni néhány ruhakollekciót. Hátha tetszeni fog.
Tekerte nyakára ismét a sálat, s dugta zsebre cigarettáját.
- De kérem, akárhogy is dönt, engedje meg nekem, hogy tegezzem! Tudja, nem igazán szeretem ezt a magázódást, főleg ilyenkor, mikor egy ilyen gyönyörű hölgyet kell magáznom.
Mondta, kaján vigyorát nem mellőzve.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Feb. 28, 2010 4:31 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Elképzelhetetlenül unalmas tud lenni az élet, ha az ember nem tud egyszerűen mit csinálni! Ma reggel nagy kedvvel keltem fel, hisz’ ajándékot akartam venni Chiyo-chancsimnak. Gyorsan útnak is indultam hát, holott lövésem se volt mit is szeretnék pontosan. Ez így elég zavaró, mert úti cél nélkül kóvályogtam a városban. Be-benéztem egy-egy üzletbe, ám sehol sem találtam kedvemre való tárgyat. Épp egy intimpiercinges előtt álldogáltam, amikor elegem lett az egészből. Fárasztó ez a shoppingolás, nem tudom, mit élveznek rajta annyira a csajok. Káromkodva lépdeltem hazafelé, kezeimet zsebeimben pihentetve. Mérgesen rúgok bele egy eldobott kólásdobozba, ami pörögve száll fel a magasba. Tekintetemmel követem a szemét röppályáját, azonban ekkor megakad a szemem valamin. Egy egyszerű kis közért, viszont az én agyamban mégis megállíthatatlan láncreakciót indít el. Késő délután van, ilyenkor már nem nagyon járkálnak az emberek, mindenki hazafelé tart. Nos, akkor miért ne mulathatnék egy kicsit? Ezen gondolattól vezérelve léptem be a boltba, s merültem el a választék tengerében. Először is levettem magamnak egy doboz cigarettát, mert tudtam, arra biztos szükségem lesz még. Igen jól ismerem magam, hisz’ már találkoztunk néhányszor. Ebből adódóan tetemes mennyiségű alkoholt pakolok be kosaramba. Hát igen, ez szép halál lesz. Nem is tudom, miért párosul önkéntelenül a jókedv és a pia az agyamban. Talán ez valamiféle gyerekkori traumára vezethető vissza vagy ilyesmi. Biztos rémálmaimban rengeteg szakésüveg üldözött, s ebből kifolyólag tartom talán szent célomnak elpusztítani az összes szeszesitalt, ami csak található a Földön. Nehéz küldetés, belátom, azonban valakinek ezt a feladatot is el kell végeznie.
- Viszlát! – kiáltok hátra a pénztárosnak, miután kifizettem a cuccokat. Elég furcsán nézett rám, meg is kérdezte, hogy hány fő részére vásároltam ezt a rengeteg italt. Láttam az elborzadást az arcán, amikor megtudta: egyedül fogom meginni mind! A számla mellé egy cetlit is odacsúsztatott elém, amin a mentők száma volt felírva. Nem igen tudom, mire mennék vele, hisz’ ha épp kómás vagyok, nemigen lennék képes telefonálni. No, mindegy. Megvonom a vállam, majd egy csendesebb környék felé veszem az irányt. Egy közeli toronyház tetején lelem meg a megfelelő helyett, így már semmi nem áll sziesztázásom útjába. A friss esti szellő a hajamba kap, miközben egy doboz sör már szisszenve nyílik ki a kezemben. Szép az élet! Múlnak a percek, fogynak a sörök. Már igen termetes kupacka vesz körül az alumíniumdobozból, ennek köszönhetően arra következtetek, miszerint kezdem jól érezni magam. Papírzacskómból hamarosan egy üveg rizspálinka kerül elő, amely rövid úton a gyomromban fog landolni. Kényelmesen fetrengek a kemény tetőn, ezen idő alatt az élet nagy dolgairól töprengek. Olyanokról, mint hogy miért fehér a hó vagy miért nincs kopoltyúnk. Ezek afféle kérdések, melyek mindenkit foglalkoztatnak belül. Még azokat is, akik letagadják, holott igazából kék havban szeretnének úszkálni a spéci levegővevőjükkel együtt. Önámítás az egész, én mondom! Könnyedén pattanok fel, habár már kicsit melegem van. A távolban egy nagyobb épületet szúrok ki, s érthetetlen módon muszáj vagyok oda menni. Fogalmam sincs miért, viszont az érzés nem hagy alá, ebből kifolyólag hallgatnom kell rá. Felszedem cuccaimat, aztán shunpora kapcsolok. A hatalmas betonbunker egyre nagyobbnak tűnik, ahogy közelebb érek hozzá.
- Húha, minek ide ekkora vityillót építeni? – teszem fel magamnak a költői kérdést, miután sikeresen landoltam a parkolóba. Megmaradt italaimat kabátom alá rejtem, végül megpróbálok józan kifejezést erőltetni az arcomra, ezzel próbálva megakadályozni a rögtön kidobás lehetőségét. Nagyon szemetek tudnak ám lenni a biztonsági őrök, ehhez semmi kétség nem fér. Habár simán megöldöshetném őket egy pillanat alatt, de ugye én a jófiú vagyok, ezért nem teszek ilyet. Ehelyett beljebb somfordálok, majd beülök az egyik gyerekeknek fenntartott autószerű micsodába. Gyorsan keresek egy kis aprót és máris mehet a menet! A tűzpiros Mustang csak úgy süvít a 66-os út aszfaltján, eközben valami rossz rockzene szól a hangszórókból. Ámbátor lehet hogy a muzsikát csak képzelem. Lassan lejár a menet, így az utazás is véget ér. Káromkodva szállok ki, azután rugdosni kezdem a játékot. Nincs már Nálam apró, viszont valahogy csak működésbe lehet hozni a kasznit!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Feb. 28, 2010 5:34 am

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

-Hogy én mennyire utálok plázába jönni, és pláne egyedül... -huppantam le pár szatyorral a kezemben az egyik megfáradt vásárolgatók számára elhelyezett ülőalkalmatosságra. Ezt az egy dolgot azért tudtam értékelni. A lábam szakadna le ha pihenés nélkül kellene végigmászkálnom ezt az egész kócerájt. Kezdek komolyan elgondolkodni a helyi őslakos plázamacskák biológiai felépítésén, hogy miként tette őket képessé a természet arra, hogy magassarkúban tipegve napokat töltsenek el a butikok sokaságának őserdejébe veszve. Bár lehet, hogy csak egy szerencsés evolúciós zsákutca túlélői, vagy a körülményekhez teljes mértékben evolválódott alfaj. Hát mindegy, valószínűleg ezt sosem fogom megtudni, hiszen én már egykét óra után is lassan hisztirohamot készülök kapni, pedig még korántsem értem a teendőim végére. Hogy már megint miért pont én voltam az a balek, aki kéznél volt, hogy a kezébe nyomják a boldog-boldogtalan kacatok listáját. A rettegett lista, ami csak gyűlik és gyűlik, ha valakinek elromlik valamije, vagy kedve támad beszerezni valamit, amihez viszont a birtoklási vágyon kívül nem társul a mehetnék a plázáig. Így hát aztán ha már akkorára dagad a lista, hogy lelóg a hűtőajtóról, akkor rásózzák az egyik épp arra járó gyanútlan ténfergőre, és ha kell, kényszerítő erőket is bevetve rugdalják kifelé az ajtón.
Minthogy most én voltam az a balek, jobbnak láttam csendes megadással tűrni a rám szabott feladatot minthogysem Hiyori mocskos papucsának talplenyomatával díszített nadrágban kezdjem meg az utam a városba.
-Honnan a frászból kellene tudnom hol tudom beszerezni a szokásos Shining Bright fogápoló készletet.... és na ne, én nem fogom megvenni annak a perverz libának a mangáit... ha ennyire kell neki, miért nem trappol el érte ő a könyvesboltba... -dühöngtem a papiros gyűrögetve, miközben egy az út közben zsákmányolt narancsdzsúzt szürcsölgettem. De akármennyire is ágáltam a további caplatás ellen, ha a felsorolt holmik nélkül állítok haza, akkor nagy valószínűséggel addig be sem engednek, míg valahonnan össze nem szedem őket... Szóval jobban járok, ha mihamarabb lerendezem a hisztit, és célirányba veszem azt az átkozott könyvesboltot. Álljunk úgy hozzá, hogyha már ott járok, magamnak is nézhetek valami esti olvasnivalót. Vagy netán hozzákalkulálva, hogy egyszer már úgyis égek a kasszánál, nézhetek valamit Masakinak is, hogy kivételesen ne mindent úgy kelljen kikommandóznia Lisától...
Nagyokat sóhajtozva cihelődtem össze, és vánszorogtam oda a megtévedt utazók számára kiállított útjelző térképek egyikéhez. Az "Ön itt áll" jelzéstől szerencsére hamar megtaláltam a lehető legrövidebb utat a könyvesbolt felé, ígyhát nem is ácsorogtam tovább. Út közben azért nézegettem körbe, hátha látok valami drogériát is, ahol eleget tehetek miszter sájningbrájt óhajának is. Ám az egyik üzlet előtt kiállított míg-a-mama-vásárol-a-agyerek-hadd-töltse-az-időt-egy-rakat-apróért autó és egyéb közlekedési eszközre hajazó tákolmányok között ismerős arcot, jobban mondva hátat pillantottam meg, amit épp erélyes lábbal kiosztott nógatás kíséretében próbált gyújtást adni egy kis piros mustangra.
-ÖÖ Yuu? -kopogtattam meg hátulról a vállát, felhívván magamra a figyelmét. -Cseppet sem akarok a szórakozásod útjába állni, de azt hiszem sikerült megríkatnod azt a pár kisgyereket.... -mutogattam a tőlünk pár méterre ácsorgó és az egereket itató ifjoncok különösen sok sötét felhővel áthatott csoportjára.
Már épp fogalmaztam volna a cselekedete mikéntjére vonatkozó kérdéseimet, mikor megéreztem a belőle áradó, ilyen közelségben tisztességesen érezhető alkoholgőzt. Arcom elől legyezgetve a bukét ácsorogtam előtte, valamiféle reakcióra várva, hogy végre elrángathassam innen, mielőtt kiszúr minket egy biztonságiőr.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Feb. 28, 2010 7:23 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Szemétség! Mi a rákért csak pénzzel robog a verda? Mennyivel jobb lenne, ha az emberfia csak bepattanhatna, utána meg száguldana a horizont felé. Viszont ez jelenleg nem megvalósítható, ezért is ágyazódik be a talpam a játékautó oldalába. Idegesítő nyavalygás üti meg a fülemet, ami valószínűleg a cuccból jön. Ajkaimon ördögi mosoly játszik, talán ez volt eddigi pályafutásom leggonoszabb tette. Megríkattam egy pénzbedobálós gépet! Aki ennél szörnyűbb dolgot tud csinálni, az már hazudik. Pillanatnyi szünetet iktatok be a kínzásba, amikor érintést érzek a vállamon. Diadalittas arckifejezéssel fordulok hátra, s egy ismerősnek tűnő emberkével találom szembe magam. Gyorsan letapogatom az arcát, ezzel megállapítom a tényt, miszerint igazi. Hm, remek. Most már csak arra kellene rájönnöm, hogy kivel is állok szemben. A hangja is ismerős, szal’ a közeli baráti társaságom között kell kutatnom a megoldás után. Jól láthatóan domborodik, így hát a férfiak kilőve. Chiyo-chant ezer közül is felismerném, ezért biztos nem Ő az. Sokáig tart rájönnöm kivel is állok szembe, jóval tovább, mint ami még bevallható lenne. Intésére oldalra fordítom a fejem, ahol néhány kölyök nyavalyog, fogalmam sincs, mi bajuk van. Lassan rápillantok a Mustangomra, azután vissza a gyerekekre. Ezt megcsinálom még háromszor, mire leesik a dolog. Az egész sikerem csak hazugság volt, ezek sírógépek adták ki a hangokat. Egy világ dől össze bennem hirtelen, mégsem vagyok olyan kemény, mint ahogy az előbb gondoltam. Elmorzsolok egy könnycseppet a szemem sarkában, ám eközben sikerül megvilágosodnom.
- Shiori-chaaaaaaaaa~n! – hangzik fel a hatalmas csatakiáltás, aminek köszönhetően még tovább hangosodik a bőgés. Halk „Kussoljatokmá’!” után jobbnak látom tovább állni, mielőtt még a felbőszült anyukák meglincselnének. Megragadom a vaizard csuklóját, azután az egyik félreeső folyosó felé kezdem húzni. Jól láthatóan ez egy igen kihalt szakasz, valószínűleg a raktárhelyiségek vagy ilyesmik lehetnek erre. Erre kanyar, arra kanyar és már nem is tudom, hol vagyunk. Fasza, ez azt jelenti, hogy mások se tudják. Büszkén vállon veregetem magam, azután letelepedek valami tárolócuccos mögé. Természetesen Shiot is magammal húzom, mert miért ne. Miután kényelembe helyeztem magam, ideje inni is valamit, mert ebben a nagy menekülésben teljesen kiszáradtam. Ismételten előkerül a szaké, habár igencsak megcsappant mióta megvettem. Két korty és máris jobban érzem magam. Nagyon jó dolog a pálinka, mivel kitisztítja a légutakat, meg megöli a bacikat, ebből adódóan fogyasztása ajánlott. Belepillantva a lány szatyrába, csupán teljesen hétköznapi dolgokat vélek felfedezni. Sok-sok kacat, amiből a nagybevásárlásra következtetek. Shinji rossz szokásává vált ez a „majdmegvesszükhamárépphaldoklunk” dolog, ami néha már igen idegesítővé tud válni. Főleg, ha az ember épp ki szeretné mosni a ruháit, azonban sehol nem talál hozzá mosószert. Vagy pont kiesik a szeme az éhségtől, ám senkinek nem volt eszében boltba menni, így be kell érnie egy kis pattogatott kukoricával, ami nincs kipattogtatva. Itt megkérdezhetné valaki, hogy miért nincs mikró a vaizard-lakban? Igazság szerint van, de kissé illuminált állapotban kinek van kedve sok gombot nyomogatni. Legalábbis Nekem nem volt… Mármint izé… Csak hallottam, amikor meséltek valami ilyesmit, s természetesen nem engem találtak meg másnap görcsberándult testtel fetrengeni az asztal alatt, míg körülöttem szétszóródva foglalt helyett a rengeteg kukoricaszem.
- Nem vagy szomjas? – kérdezem halkan, még mindig tartva az esetleges támadástól. – Teljesen kiszáradtam ebben a szaladgálásban, gondolom Te is… Plusz Neked még szatyrolni is kell, ami biztos rengeteg energiát kivesz az emberből.
Szavaim komolyságát szimbolizálja a tény is, miszerint felé nyújtom az üveget. Tiszta izgalmas ez a helyzet, még sose ittam olyan helyen, ahonnan simán kidobhatnának! A mozdulat közben lazán hátra dőlök, hátamat a tárolónak támasztom. Balommal belekotorok a zsebembe, s egy szál cigarettát veszek elő. A másik kezemben tartott butykos kicsit megremeg, miközben szinte teljesen oldalra dőlve próbálom meg hátsó zsebemből kiszedni gyújtómat. Nem emlékeztem rá, hogy ez egy ilyen nehéz mutatvány, így teljesen váratlanul ér a kialakult helyzet. Valószínűleg, igénybe kellesz vennem a közönség segítségét, különben nem nagyon fogok most rágyújtani.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Feb. 28, 2010 8:28 am

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Egyértelmű hogy részeg... vagy csak ennyire nem hagytam maradandó nyomot az emlékeiben, hogy hosszú percekbe telő, alapos analizálás után hagyja el a száját a hozzám tartozó név, a szemeiben tükröződő mennyei felismeréssel körítve?
-Shiori-chan?.... -ismételtem meg hangsúlyozva ezt a tőle szokatlan, és meg kell hagyni elég összeegyeztethetetlenül hangzó névbecéző képzőt. Éreztem hogy itt még súlyos bajok lesznek... Nem vagyok médium, de a jelen helyzetről lerítt, hogy nem fog olyan könnyen menni ez a kicipelés, mint ahogy én azt szépen elterveztem pár perccel ezelőtt...
Nem tudom miféle speciális érzékelést fejlesztett ki magának, vagy csak az alkohol miatt élesedett ki a balhéérzékelő receptora, ami most vészjelzéseket küldvén egyből mozgásra ösztönözte. Ahogy karon lettem ragadva eltartott pár másodpercbe feldolgozni, hogy minket márpedig pár agresszív anyuka próbál anyai szigorral megélezett szóbeli, legalábbis remélem, bár a fenyegetően lóbált szatyrok és a kiáltások egészen mást sugalltak, megrovásban részesíteni.
-Héé e...el fogunk tévedni... -loholtam utána hátra-hátra pillantva, de az üldözőink már rég sehol sem voltak, mikor mi még csak rohantunk és rohantunk össze vissza folyosóról folyosóra, amíg már végleg fonalat vesztve törődtem bele a sorsomba. Úgy tűnt bármiféle szóbeli megállásra késztetés hiábavaló volt, míg saját önszántából amellett nem dönt hogy már biztonságban vagyunk. Nagy örömömre ez hamarosan be is következett, bár nem mondanám, hogy annyira meg is könnyebbültem, mert halvány lila fogalmam sem volt arról, hogy a komplexum melyik részében tartózkodhatunk most. Üzletek nem lévén ez már a táblán sem volt feltüntetve, ezért azt hiszem bátran állíthatom hogy elvesztünk...
-Graulálok... -mormogtam magamban, mikor hirtelen egy sakésüveg landolt az orrom alatt. Hátralódulva a hirtelen telibekapó soksokszázalékos pia illatától hadonásztam kézzel lábbal a felajánlásra.
-ÖÖh nem köszönöm, öö van narancslevem! -kotorásztam az egyik szatyorban és kaptam elő diadalittasan az életmentő gyümölcsfacsarmányt. A nagy nehezen megtalált kibúvót társítottam egy bájos mosollyal, hátha dob valamit az eredményen. Talán ha sikerül meggyőznöm arról, hogy nem vagyok szomjas, akkor lemond arról a karitászi szándékról, hogy azt az izét belémimádkozza... Tudom jól, hogy én meg az alkohol csak akkor vagyunk jó barátságban, ha az utóbbi egy lezárt üvegen belül tartózkodik. A játszótéri éjszakáról is továbbra is csak homályos emlékfoszlányaim vannak...
*Ki tudja mit műveltünk Masakival?! Bár utólagosan már teljesen mindegy, elnézve a mostani viszonyunkat.* -tereltem visszafelé az igencsak elkalandozó gondolataimat, mikor szembetaláltam magam a szemben ücsörgő Yuu képével.
-Amúgy meg idebent nem lehet dohányozni. -önállósította magát az antidohányos énem, és reflexből nyúltam felé, hogy kivegyem a szájából az imént meggyújtott füstölgő rudacskát. Bár azt hiszem ezen az akciómon nem ártott volna előtte elgondolkodni... A cserébe kapott arckifejezés totálisan a frászt hozta rám, ezért félúton eldobva a kezemben tartott cigarettát ugrottam hátra fedezéket keresve egy másik konténer nemesacél, najó mezei vas, de az előző jobban hangzik, oldalának lapulva.
-Hoppáré, ez lehet rossz húzás volt... -vontam le az utólagos konzekvenciát, de minden bizonnyal, már késő volt, mégha most egy egész kartont is hajítanék felé a mittudoménmilyen kedvenc márkájából.
*Csak tudnám miért ilyen agresszívak a dohányosok erre a kis izére... bár amilyen drága manapság, mondjuk valahol még meg is értem.* -tűnődtem magamban, teljesen figyelmen kívül hagyva, hogy lehet ezek az utolsó gondolataim ebben az életben.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyHétf. Márc. 01, 2010 3:58 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Fogalmam sincs, miért viselkedik ilyen távolságtartóan Velem Shiori-chan! Mert hát, ha úgy nézzük, akkor valamilyen szinte rokonok vagyunk, mert ugye egy fajhoz tartozunk. Össze kéne tartanunk, mint az X-mennek vagy valami hasonló. Lóbálja itt előttem azt a rossz narancslevet, amiben egy cseppnyi alkohol sincs. Vajon a narancsból lehet pálinkát főzni? Hm, jó kérdés, amint józan leszek, ezen muszáj elmélkednem egy sort. Vagy kettőt. Végre sikerül elérnem célom, s gyújtóm már a kezemben villan. Gyorsan meggyújtom cigarettám végét, azután elégedetten kezdek pöfékelni. Legalábbis ennek kellene következnie, ehelyett a bagó egyszerűen kámforrá válik a számból. Íriszeim hatalmasra tágulnak, ahogy vaizardtársam előbbi akciója eljut az agyamig. Oké-oké, álljunk meg egy percre. Igaz, hogy akarata ellenére rángattam ide, de így is én vagyok a házigazda! Szóval nem szép dolog elvenni a házigazda cigijét, mert az bizony sok rossz dolgot von majd maga után. Vonásaim megkeményednek, ezzel sikerül magamra öltenem a szívtelen gyilkos maszkját. Talán a lány is érzi a helyzet súlyát, ezért is menekül át a másik szeméttárolóhoz. Heh, rossz rejtekhely, főleg, mert láttam, amikor odament! Az indulattól kicsit remegő kezekkel fordítok neki hátat, ennek köszönhetően ez utáni ténykedésem titkossá válik. Papírzacsimban kutatva valami ütős után nézek, hasonló kaliberű után, mint Kensei gyilkos löttyije. Nem is kell sokat keresnem, hogy találjak egy elképesztően erős italt, ami még patkányméregnek is elmenne. Ördögi mosollyal az arcomon pillantok a gonosztevő felé, aki meggondolatlanul cselekedett. A bíróság előtt érvelhetne azzal, hogy megbánta, ám Velem szemben nem sokra megy üres szavakkal. A részeg shunpo mestereként lendülök oldalra, és máris előtte jelenek meg újra.
- Ne légy már ennyire morcos! Egy nagy korty segíteni fog a dolgon. – jelentem ki üdvözült mosollyal, amely biztosítja újdonsült ívópajtásom arról, miszerint biztos igazam van. Hiába a kedves szavak, mégsem teszi azt, amit ajánlottam Neki. Sajnálatos, így a B-tervhez kell folyamodnom. Nem akartam alkalmazni, azonban vannak olyanok, akikkel csak így lehet szót érteni. Bezony, az antialkoholistákról beszélek. Érdekes népcsoport, melynek fele maga is megrögzött piafogyasztó volt. Csalódottan csóválom meg a fejem, hisz’ Shio is ebbe a csoportba tartozik. Láttam, amit láttam Masaki születésnapján. Mondjuk leginkább a padlót néztem, de ez most mellékes. Ideje a küldetést végre hajtani, szal’ bele is kezdek. Balommal megcsikizem az oldalát, ez lesz a figyelemelterelés. Amíg Ő mit sem sejtve felkacarászik, én addig a második lépést készítem elő. Alig kezd nevetésbe, amikor az üveg máris előre lendül. Sikeresen legalább másfél korty szeszesitalt sikerül a szájába juttatnom, ezt követően tenyeremet már az előbb is említett nyílásra teszem, ezzel akadályozva meg a pia visszatértét a felszínre. Megvárom a nyelés jól észrevehető jelenségét, s csak utána mászok hátrébb. Jól tenné, ha nyomatna egy kis kísérőt is hozzá abból a narancscuccból, különben nem lesz valami kellemes emlék az előbbi akcióm. Valójában az Ő hibája, tudhatta volna, hogy nem lehet visszautasítani.
- Máris jobb, ugye? – kérdezem vigyorogva, majd arcomra fagy a mosoly, amint tekintetünk találkozik. – Héj-héj, ne vágj ilyen képet! Árt a bőrödnek, ha ilyen gonoszul nézel…
Előbbi kijelentésem is egy tudományosan alátámasztott tény, ezért jobban teszi, hogyha hallgat Rám. Az előbb látható volt, mi is történik, amikor valaki ellent mond nekem. Úgy van! Rákényszerítem az akaratom, mert így egyszerűbb, mintha győzködném. Azt csak csinálják a csajok, az én módszerem sokkal jobb és célravezetőbb. Mindig is újító szellem voltam, aki szeret mulatni. Nos, Hanabi Shiori a mulatás útjába próbált állni, de mint sokan mások, Ő is csúfos kudarcot vallott. Látom a jövőt, mert Én médium vagyok. Vagy varázsló, mint az Uri Geller. Hamarosan leomlik ellenállásának fala, s akármennyire is ellenkezik, végül úgysem kerülheti el sorsát. A még mindig kezemben himbálódzó üveget a kezébe nyomom, aztán visszamászok a szatyromhoz. Vidáman szedem össze ingóságaimat, majd az ölembe halmozva helyet foglalok a lány mellett. Gondolom mostanra sikerült rájönnie, hogy mi is fog itt végbemenni nem is olyan sokára. Meglepő lehet, hiszen randalírozni fogunk! Úgy bizony… A fények lassan kialszanak a plázában, a környék elcsendesedik. A testes biztonsági őr mozgásba lendül, most kezdődik csak az igazi kaland! Ám előbb még el kell pusztítanunk néhány üveg tüzes vizet, amit ugye nem hurcolhatunk magunkkal.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyKedd Márc. 02, 2010 3:58 am

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Bárminemű halovány szikra, ami bennem pislákolt még arra nézve, hogy netalántán megbocsájtják eme orv tettemet, egy szempillantás alatt foszlott szerte, amint Yuu kotorászni kezdett a saját szatyrában, és egy a gyanús és baljós szavak szinonimájaként is nyugodt szívvel használható üveget húzott elő onnan.
-Na nee, ugye most nem azt tervezed, amire gondolok hogy tervezed?.... -hátráltam volna még tovább, de sajnos a konténer oldala erősen korlátozta a mozgásszabadságom, elvágva tőlem a menekülési útvonalakat.
*Nesze neked védelem... azt hittem itt biztonságban leszek, erre most meg nem tudok menekülni. Mindjárt ideér... mindjárt ideér, már innen érzem a szagát... határozottan ismerős, és határozottan nem kellene hogy ennél közelebb kerüljön hozzám... maradj ott, hallod, én biztos hogy nem nyitom ki a számat...* -vettem fel a védekező pozíciót, de az ellenség aljas cselhez folyamodott. Kihasználta a gyengeségem, vagyis hogy a csiklandozással szemben képtelen vagyok vaizard mód megállni a helyem. Na de várjunk csak? Ezt ő honnan tudja? Most valaki vagy kiszivárogtatta ezt az információt, vagy csak szimplán beletrafált. Fene a mocskos férfi megérzésekbe, mert most oltárira pácban vagyok...
-Ne..h..m, akaroooom. -kapálóztam kézzel lábbal nevetés közben, de ügyet sem vetve rám töltötték belém a gyilkos itókát.
Itt a vég... éreztem, ahogy minden egyes tizedmásodperccel lejjebb és lejjebb hatolva éget magának utat, hogy aztán a gyomromon keresztül egyenest az agyamba szivárogjon. Közben pedig fuldoklottam, és már már azt hittem az orromból előbugyogva látom viszont, azt ami a számon bement. De még csak az kellett volna, hogy nyomorult légzőjárataim is nyolc napon túl gyógyuló égési sérüléseket szerezzenek.
Kezdődik... Túljutván a kezdeti sokkon, a pia útjának nyomát melegség kezdi átjárni, és a kapálózásom erőtlen hadonászássá válva, hamarosan abba is marad. Józanságom végső másodperceiben még eleresztek egy gyilkos pillantást Yuu felé, hogy tudja, ezt nem fogom elfelejteni.
-Ezt..ezt egyszer, még csúnyán... -köhécseltem- ... vissza-viszonoz, fogod kapni megérdemled... -hunyt ki az ép elmém őrlángja a mondat végére. Percről percre kezdtem más színekben látni a világot. Az eddig üres folyosó sokkal barátságosabbnak tűnt, és elszállt minden kétségem afelől, hogy mi most tulajdonképpen el vagyunk veszve, és a pláza hamarosan bezárja kapuit. Valahogy nem jutott még el a feldolgozás fázisába, hogy valószínűleg az egész éjszakát itt kell töltenem, bújócskát játszva a biztonságért felelős úriemberek nagy örömére.
A kezemben landolt üveget egy darabig csak nézegetem, meg-meg lötyögtetve, néha néha beleszagolgatva tanulmányozom vajon miféle méreg lehet benne, ami most átveszi felettem az uralmat. Akármennyire is reménykedni akartam benne, el kellett könyvelnem a tényt, hogy én most csúnyán be fogok rúgni... Már úgyis mindegy, szóval ha bukunk, akkor bukjunk emelt fővel alapon, efölött érzett bánatom enyhítésére húztam mégegyet az üvegen. Meglepő módon, ez a második adag már közel sem volt olyan fájdalmas mint az előbbi bevezető. Kezdett homályba veszni előtte, hogy miért is tiltakoztam ez ellen ennyire az imént...
-Ez amúgy mi ez? Hámár így rám lett tukmálva, leg-halább tudjam mibe halok bele... -lóbáltam meg az üveget a hóhérom orra előtt. -Mert azt látom, hogy olyan szép, meg olyan illatosan erős aromájú, meg éget mint a bűn, de ezeken kívül felettébb foglalkoztat milyen növényként kezdhette pályafutását, ez a szörnyű italnak sem nevezhető folyékony állagú agyhalál... -lötyköltem benne a folyadékot, ami ide-oda csapódott az üveg két fala között. Tisztára mintha a tengerparton nézném az apály-dagályban a naplementét.
-De apropó naplemente... hova lett a fény?! -eszméltem fel a szörnyű tudatra, hogy villanyt oltottak, és pislogtam körbe, hátha megtalálom még valahol a horizont alján merülésben előrehaladott napkorongot.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyKedd Márc. 02, 2010 5:17 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Értetlenkedve pillantok arra a piásüvegre, hogy megtudjam mégis hány százalékos a benne lévő nedű. Igaz-igaz, két számjegyű az a bizonyos jelzés, de akkor sem kellett volna ennyire hamar bekábítania a morcoskát. Magamban kuncogva húzom meg saját itókámat, miközben tudomást sem veszek a gyilkos pillantásokról. Valami érthetetlen előjátékot alkalmaz Shio ivás előtt, mert ide-oda forgatja és meg-meglögybölgeti a cuccost. Szerencsére ez nem valami szénsavas izé, ezért az alkohol nem fog kiszállni belőle, akárhogy is rázogatja. Hamarosan rájön miképp is kell fogyasztani az ilyet, s máris egy újabb nagy korty tart lefelé a torkán. Gondolatban megveregetem a vállam, hisz’ ismét tökéletes munkát végeztem. Bevallom, nagyobb ellenállásra számítottam, azonban látszólag Vaizardtársam sem akar a móka útjába állni. Halk kattanások sorozata hallatszik, ezzel egyetemben a fények is kihunynak. Csöndes sötétség telepedik a raktárrészre, s bársonyos árnyékba borítja alakjainkat. A lány kérdésére oldalra nézek, majd megpróbálom kisilabizálni mi is van az üvegre írva. Jelenlegi állapotomban ez még világosban sem lenne egyszerű menet, nem így, amikor még az orromig sem látok el. Ködösen dereng a neve, viszont most nem tudnám kimondani. Megvilágosulva nyúlok bele zsebembe, s húzom elő drága gyújtómat. A szokásosnál hangosabb csattanással nyílik ki, de lehet csak a beállt némaság miatt tűnik sokkal zengőbbnek hangja. Apró lángocska villan a tárgynak köszönhetően, ami melegen remegő fényével megteremti a szükséges látási viszonyokat.
- Há’ ez… izé… na… Talán vodkának hívják, azt hiszem. – nyögöm ki végül nagyon koncentrálva, nehogy eldőljek a nagy olvasásban. Igazából még jómagam se ittam ilyesmit, mert ugye felénk a sör és a szaké a leginkább fogyó italcikk. – Olyan, mint a rizspálinka, csak ezt az oroszok készítik. Nem tudom miből van, talán vadpingvinből vagy ilyesmi.
Reményeim szerint sikerült elég kielégítő választ adnom, így a felesleges fecsegést félre is tehetjük. Kezdetét veszi az igazi múlatás. Gyorsan kilesek a konténer mögül, míg fél kézzel kicsit megemelem Shiori üvegének alját, ezzel ösztönözve további fogyasztásra. Sehol senki, ami egy jó jelnek számít. Futólag belelesek szatyromban, amiben még néhány sör és egy abszint foglal helyett. Túlságosan sok dolog ahhoz, hogy magammal hurcolgassam mindenhova. Szerencsére jó mély belső zsebem van, ezért oda el tudom tenni a nagyobb üveget. Egy-egy söröcske landol a kabátzsebeimben is, így már csak a kezünkben lévő pia és a maradék folyékonykenyér leledzik szabadon. Gyakorlott mozdulattal nyitom ki az alumíniumdobozokat, ezt követően egyet a nő szabad kezébe nyomok. Magyarázatképp még hozzáteszem a „kísérő” szót, s ezzel lerendezettnek tartom ezt a kérdést is. Helyzetmegoldó képességeim hihetetlen méreteket öltöttek, még magamat is sikerül meglepnem vele. Fanyar mosollyal pillantok igencsak fogyó szakém felé, azután egy vállrándítás kíséretében húzóra leküldöm a még benne meglelhető három-négy kortyot. Még a hideg is kiráz, amikor végre a gyomromba ér a cucc, azonban nincs megállás! Rövid úton a sör is követi, ennek köszönhetően már csak Shiora várok, hogy Ő is betermelje a saját kiadott adagját. Amint ez megtörténik megragadom a kezét és felfedezőtúrára indulunk.
- Hm-hm… Val’szeg már bezárt a hely, mi meg bent ragadtunk. – jelentem ki hatalmas mosollyal az arcomon, mert tudom, mit lehet szórakázni egy ilyen helyen. - Cseppet se félj, amíg Engem látsz! Kerültem már ilyen helyzetbe, nem lesz semmi gáz, meglásd.
Bezárt üzletek előtt suhanunk el, miközben tekintetemmel a játszóházat keresem. Mert bizony befele jövet láttam egyet, ahol az elfoglalt szülők szokták hagyni gyermekeiket, míg ők a bevásárlást intézik. Hamarosan fel is tűnik a távolban sajátos kocka alakja. Könnyed szökkenéssel lépek át az elválasztófalon, majd egy hatalmas hasassal landolok a színes műanyaggolyók között. Rezignáltan dőlök hátra, ujjaimat összekulcsolom a tarkómon és csak ringatózom a tengeren. Azért gondolok a vízre, mert kicsit hullámzik minden és a hányinger érzése is megfigyelhető. Mondjuk ez furcsa, mivel legjobb tudomásom szerint nem is vagyok tengeribeteg. Kicsit pihenek, azután jobban körbenézek. Jobb oldalt valami mászóka van összekombinálva egy csúszdával, s Én épp a csúszócucc leszállópályájának közepén vagyok. Remek ötlet kezd megfogalmazódni ködös gondolataimban, amelyet hamarosan meg is kellesz valósítani.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyKedd Márc. 02, 2010 8:51 am

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Már épp ott tartottam, hogy a konténer alá bekúszva kezdjem tovább keresni az elkolbászolt naplementét, de mikor le akartam passzolni az üveget, hogy addig legyen oly szíves és őrizze meg nekem, megtalálta helyettem a kialudt fények forrását.
-Miért nem mondtad előbb hogy nálad van! -csodálkoztam rá az öngyújtó pislákoló fényére. -Bár én úgy emlékeztem ennél azért jobban világított... -tűnődtem el az öngyújtó lángocskáját figyelve. Mesterien fáziskésében lecsapódva jutott el csak az agycsökevényemig, hogy miféle löttyöt szorongatok a kezemben.
-Pi..piiingvin? -kerekedtek a szemeim, és tartottam magamtól olyan távol az üveget hirtelen ameddig csak ki tudtam nyújtani a karomat. -De várj már, mégis hogy főznének az oroszok pingvinből vodkát?... Pingvinek csak a déli sarkon laknak, az északi féltekén aligha... Szóval téged nagyon átvertek ezzel... De kész mázli! Ki a halál inna meg egy pingvinvodkát?! Szegény állatok... -húztam újra közelebb magamhoz az üveget, mert már elfáradt a karom a nagy tartigálásban. És most hogy már tisztáztuk a földrajzi félreértéseket koncentrálhattunk arra, hogy mi is az előállt nagy harci helyzet. Úgy álltak a dolgok, hogy tényleg itt fogjuk tölteni az éjszakát...
A kezemben landolt sörösdobozt fintorogva, azon melegében biztos búvóhelyhez juttattam a konténer egyik lába mögött. Nehogymár érje valami szegényt. Nem tehet arról, hogy én ki nem állhatom, és már a szagával is ki lehet kergetni a világból. Folyékony kenyér persze... kísérje csak őt, nekem aztán nem kell. De azért a jómodor megkívánta, hogy ne az orra előtt hajítsam szépen ívelő rögpályára, éppen ezért döntöttem az elegáns eltüntetés mellett. Különben is, kísérőnek itt van nekem a narancslevem! A vodkanarancsnak még legalább értelme is van. Nah, kész szerencse! Vagy inkább tudat alatti előrelátás? A sors nagy kérdésein, valahogy most nem igazán van filozofálgathatnékom, ezért bárminemű habozás nélkül lehúztam egy jó nagyot a maradék narancslevemből mielőtt alkalmi kalandpajtásom nyomába eredtem. Jó lenne nem leszakadni tőle, hiszen egyedül elveszni messze nem olyan megnyugtató, mint csoportosan, mégha ez a csoport jelen esetben csak két becsiccsentett vaizardból is állt...
-Dehogy félek, de asszem most nem látlak rendesen... -vontam le az alaposan megfontolt végkövetkeztetést a jelen helyzet minden aspektusát kielemezve és számításba véve. -Szóval ha épp nem lopakodunk akkor azért adhatnál hangjeleket is, hogy merre irányuljak. -applikáltam közben vissza a kupakot az úgy néz ki nálam albérletet talált vodkásüvegre. Mire nagy nehezen végeztem, azt vettem észre hogy eltűntek előlem. Azonnal meglódulva az egyetlen irányba ami nem a velem ellenkező, próbáltam beérni a nagyon nagy elánnal megindult Yuut. Határozottan tartott valamerre... Lövésem sem volt, hogy mi az ami ekkora motivációval képes mozgásra bírni, de biztos valami nagyon tuti hely lehet. Viszont, ezt a hangtalan kommandózást nem bírtam tovább elviselni. Sértette a fülemet a csend, vagyis a tornacipőm alig hallható csikorgása a padlón is az idegeimen táncikált.
-Izéé Yuu, hova is megyünk mi most pontosan, úgy mégis ha szabad kérdezni... -kaptam a karja után, hogy felhívjam magamra a figyelmét, de ekkor hirtelen megtorpant, én pedig a hátának ütközve követtem a példáját. Megdörzsölgetve a gerincoszlopán lekoccolt orromat néztem, amint beveti magát a színes golyórengetegbe.
-Ohóóó szóval ide! -csillantak fel a szemeim a szórakozások tárházát magában foglaló miniatűr létesítményt vettem szemügyre, legalábbis a színes foltokat amit láttam belőle a korlátozott látási viszonyok miatt. -Csak meg ne fulladj! -küldtem meg játszótársamat a felettébb hasznos jótanáccsal, amint úszkált. De ahogy láttam, egész komoly úszótudással rendelkezik, ezért nem lesz szükség arra, hogy vizimentőt játsszak, szóval én is indulhatok felfedezőutamra. Ki is néztem magamnak a kis várkastély legmagasabb tornyát. Lelkes kisovodás elszántságával készültem megmászni azt a hatalmas távolságot, amit meg kellett tennem mire elértem a toronytetőre. Párszor jól be is vertem a fejem, látszik nem nekem tervezték a helyet, de ez azt hiszem már a játszótéren sem nagyon tartott vissza attól, hogy benevezzek egy kis magaslati városnézésre. Így hát megtartva jó szokásomat helyeztem kényelembe magam odafent, miközben Yuut szemmel tartva kortyolgattam felváltva a vodkát és a narancslevet.
-Mi lenne ha... -emeltem magam elé a két üveget és felváltva nézegettem őket egy darabig, majd hatalmas heuréka felfedezéssel egybeborítottam őket. Így nyertem egy majdnem egész üvegnyi vodkanarancsot! Nevezhetném zsenialitásnak, de sosem szerettem fényezni magam. Most is inkább csak magamban könyveltem el, eme tettet a megjegyzendő jó ötletek listára írva.
-Te most mit csinálsz Yuuuu? -hajoltam ki alkalmi letekintőmből, mert társam feltűnően tervezgetett valamit. Nem akartam lemaradni róla, mert ez is biztos valami csodajó mulatságnak ígérkezik.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzer. Márc. 03, 2010 4:57 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Sokáig tartott, de végül csak megszületett bennem a megváltó idea. Még egy kicsit heverészek itt a tengerben, azután jobbnak látom indulni. Nagy nehezen feltápászkodom, s miután kibontottam egy újabb sört, már sokkal nagyobb elánnal botorkálok a játszóház felé. Nem sokon múlik, hogy eltévedjek fenn, azonban hála a Gondviselésnek oda lyukadok ki, ahova elindultam. Néma fejintéssel jelzem Shionak, miszerint kövessen, majd négykézláb mászni kezdek előre. Néha-néha belekortyolok italomba, nehogy kiszáradjak a nagy felfedezőút közben. Kicsit szűkösnek érzem a helyet, fejem és vállaim minduntalan az oldalfalaknak ütődnek. Nem értem, miért nem építették ezt a cuccost nagyobbra, ha tudták, jönni fogok! Ha józan lennék, persze megfordulna gondolataim között a tény, mely szerint ezt a játékot gyerekeknek építették, nem pedig megtermett férfiembereknek. Szerencsére nem látom milyen magasan kúszunk, mert különben biztos Rám jönne a hányinger. Hamarosan a folyékonykenyér is elfogy, így a dobozt neme s egyszerűséggel összegyűröm, aztán a hátam mögé hajítom. Természetesen nem szokásom szemetelni, de mivel ez az egész hely műanyagból van, s mivel a műanyag legalább ötven évig nem bomlik le, ezért nem gáz szerintem, ha egy kis alumínium is bekerül a rendszerbe. Megyek-megyek, ideje lenne megérkezni. Hirtelen fény gyullad az alagút végén, ennek köszönhetően a „halálközeli-élmény” effektus rögtön lejátszódik bennem. Megvonom a vállam, láttam ilyet már máskor is. Ahogy közelebb érünk jobban láthatóvá válik, hol is vagyunk pontosan. Egy csúszda tetején térdelünk épp, ami remek mókalehetőséget ad. Megörülve ezen szerencsémnek teszek egy 180°-os fordulatot, ezzel próbálva a lány felé fordulni.
- Megjöttü… Áuu! – szólalok meg fojtott hangon, ami egy fájdalmas kiáltásba megy át. Igen, sikerül összekoccannia kobakjainknak. Könnyező szemekkel dörzsölöm a fájó pontot, azután megpróbálom befejezni a mondatot. – Naszóval… Mit lehet csinálni egy ilyen helyen? Nekem is épp ez a kérdés futott át az agyamon, ezért is jöttünk ide! Nincs jobb dolog, mint kicsit kótyagosan csúszkálni!
Olyan komoly arccal mondom ki a fentebbi szavakat, mintha valami tételt bizonyítanék matematika órán. Ám mivel utálom a matekot, meg hülye is vagyok hozzá, így ezt az alkohol számlájára lehet írni. Monológom befejezése után feltérdelek, majd biztonságba helyezem piáimat még itt fent, mert van egy olyan érzésem, miszerint nem sokáig maradnának egyben az üvegek egy-egy nagyobb esést követően. A vodkanarancs is rövid úton oldalra kerül, hiszen azért is kár lenne. Ezen kis közjáték után már semmi akadálya nincs az akciónak. Gyorsan felveszem a kezdőülést, ezt követően Shiorit is erre ösztönzöm. Kicsit több időt vesz igénybe rendesen elhelyezkedni, ám próbálkozásainkat végül siker koronázza. Valami érthetetlen okból nem szereti ha más férfiak ölelgetik egy bizonyoson kívül, ebből kifolyólag Én ülök előre, és Ő hátra. Karjaimat beakasztom a lábhajlatába, míg ivópajtásom a vállamat ragadja meg. Óriási csatakiáltás kíséretében adom meg a kezdőlökést, s máris száguldunk. Néhány pillanatig még a súlytalansági állapotot is sikerül elérnünk, ám azután még nagyobb sebességgel csapódunk be a lenti labdatengerbe. Fogalmam sincs mi módon, de sikerül valahogy beakadnia a lábamnak, ennek köszönhetően sikerül egy hasassal landolnom. Nem messze Tőlem a nő is földet ér, hasonló csattanás kíséretében. Halk kacarászás hangzik fel, viszont hirtelen meghallok egy ettől teljesen eltérő hangot. Súlyos lábak dobbanása a padlón… Rémülten vetődök rá Shiora, azután néhány hempergőzést követően a közeli fal aljában kötünk ki. Mutatóujjamat ajkaim elé emelem, használva a „Kuss!” nemzetközi jelölését. Riadt tekintetem habár ide-oda cikázik, alig bírom visszatartani kitörni akaró nevetésemet. A lépések zaja egyre távolodik, úgy tűnik elmúlt a veszély.
- Ez meleg helyzet volt. – jelentem ki kuncogva, miközben eltávolodok a lánytól. – Szerencsésebb lenne továbbállni, mielőtt még idő előtt lebuknánk. Mássz ki, addig Én összeszedem a piánkat.
Szavaimnak megfelelően cselekszek, s míg társam eltűnik a fal mögött, azon idő alatt egy gyors shunpoval máris a csúszda tetején vagyok. Erősen magamhoz szorítom az üvegeket, majd újra lecsúszom. Kapkodva török át a gumilabdák között, s végül már én is a folyosón ácsorgok. A vodkanarancs visszakerül jogos tulajdonosához, az abszint pedig hozzám. Kicsit lassabban indulunk meg ezúttal, újabb lehetőség után kutatva. Lépcsőn le, jobb kanyar. Sikerül a pláza földszintjére érkezni, aminek közepén egy nagyobb szökőkút foglal helyett. Felvillanyozódva lopakodom közelebb, hogy jobban megvizsgálhassam a szerkezetet. Egy kis anyázás és csapkodás után sikerül megnyitnom a vizet. Csillogó sugár szökik az ég felé, csakhogy fülsértő robajjal csapódjon vissza. Röhögve lépek hátrébb, ezt követően hirtelen ötlettől vezérelve lerúgom csukáimat és megszabadulok kabátomtól is. Mezítláb ugrok bele a vízbe, aminek köszönhetően farmerom alja rögtön átázik. Utolsó sörömet is magamhoz ragadom és vidáman kortyolok bele. Lendületes mozdulattal csapok a „tavacska” felszínére, ezzel kisebb hullámot küldök Shio felé, aki még mindig a „parton” várakozik.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 11:35 pm

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Ismét valami titokzatosságról lehetett szó, ugyanis egy sokatmondó biccentéssel adták a tudtomra, hogy hagyjam el az őrhelyemet, és kövessem a főnököt. Tényleg! Egyáltalán mióta ő a főnök? Innentől elvileg már én is tudom, hogy merre vagyok... legalábbis azt hiszem délután jöttömben-mentemben elhaladtam párszor a visítozó lurkók székháza előtt. De az igaz, hogy még sosem voltam zárás után leitatva a plázában, és nem fedezhettem fel a gyanútlan vásárlók szeme elől gondosan elrejtett rejtelmeket.
Így hát lezárva magamban a "miért is vagyok itt egyáltalán?" vitát azzal, hogy szórakozom, megragadtam elválaszthatatlan társamat, a narancssárga üveget, és megindultam a főnök után. Vagyis jobban mondva, csak szerettem volna, mert első lépésként azzal kezdtem a követést, hogy felállás közben elvesztve az egyensúlyom, orral előre kibucskáztam a monumentális fellegváramból. Tompa puffanással landoltam a műanyaggolyók tengerében, de legalább már szintben voltam az uticélommal. Miután visszafolytottam pár könnyet a vesémbe fúródó gömbök kioperálásával, és megúsztam egy szívrohamot, mikor meggyőződtem róla, hogy Narcsinak semmi baja, összekaptam magam és megindultam a furcsa alagút felé, amiben az előbb Yuu eltűnt. Kicsit ugyan kételkedve, de megindultam az említett kanyargózó belsejébe, mert ha Yuu megy, akkor valószínűleg én is túl fogom élni, mégha nem is vagyok a legjobb barátságban a sötét, és kevés mozgásszabadságot adó terekkel. De úgy tűnik Narcsi ebben is segített, mert most csak a célunk lebegett a szemem előtt. Vagyis lebegett volna ha tudom mi az... nem baj a szándéka megvolt.
-Izéé...ööö... -emeltem fel a mutatóujjamat egy pillanatra megtorpanva, hogy feltegyem a nagy kérdést, ami úgy hangzik, hogy "Ott vagyunk már?" mikor egy kemény kugli koccolta le a homlokomat. -Jesszus ez meg mi?! -ugrottam egyet ijedtemben, ami egész sor utólagos amortizáló folyamat beindítója lett, miszerint először lefejeltem a cső tetejét miközben hátratántorodtam, aztán elkezdtem csúszni lefelé, hiszen nem vízszintesben másztunk, aztán kishíján beszorultam valami kitekeredett testhelyzetben, mire sikerült visszavergődnöm magam az előttünk időközben felsejlő fényre.
-Véégre újra szabadon! -nyújtózkodtam egy nagyot kimászva a szinte végeláthatatlan alagútból. -Hogy mondod? -sandítottam lefelé nyújtózkodás közben, mikor orvul megragadták a karomat, kioperálták belőle Narcsit, majd pillanatokon belül már Yuu mögött találva magam száguldottam lefelé valami ördögi hullámvasúton. Elfojtott sikolynál nem futotta többre, hiszen a következő pillanatban már elemi erővel csapódtunk bele az alattunk elterülő golyótengerbe.
-Csak a vesémbe neee... -nyikkantam fel a padlót fogásom pillanatában. Kérésem meghallgattatott ugyan, mert azon belső szervem nem szenvedett további károsodásokat, de legalább öt másik igen... -Ennyit a nem konkrét kívánságokról... -álltam fel morogva, mikor ismét azon kaptam magam hogy letepernek. Mostmár komolyan fel akartam szólalni, hogy nyögje ki nyíltan, ha akar tőlem valamit, mert nem vagyok vevő, az effajta ismerkedésre, de amint elcsendesítettek, saját fülemmel is hallhattam eme cselekedet kiváltó okának forrását.
-Ne röhögj, mikor épp készülünk lebukni! -feddtem meg suttogva, de szerencsére hamar elmúlt a veszély, és újból csend szállta meg a komplexumot.
-De még milyen meleg helyzet... -segítettem be neki a távolodásban egy határozott hátbalökéssel, hogy én is össze tudjam szedni magam. -Vigyázz Narcsira, ne rázd fel nagyon szegényt! -kiáltottam utána.
Miután lenyugodtak a kedélyek, és szeretett üvegem ismét visszakerült hozzám, folytattuk utunkat. Kezdtem úgy érezni magam, mint valami papíros kiránduláson, ahol minden másodpercedet megtervezik. Szerettem volna már egy kicsit magamtól is szórakozni, de jelen helyzetben igencsak messze voltam vezetői ambíciók megszerzésének lehetőségétől.
-Üdvözöljük kedves utasainkat, kérjük érezzék jól magukat a szökőkútnál mielőtt továbbindulunk, de el ne mozduljanak!... -kommentáltam magamnak az eseményeket, aztán letelepedtem a peremére, hogy magamhoz vegyek egy keveset a barátom kínálta narancssárga nedüből.
Yuu nem zavartatva magát, egyből bele is vetette magát az igazi habokba. Aztán meg elkezdett felém is locspocsolni, hogy csatlakozzam, de mielőtt nekiálltam volna kifelé fűzni a cipőmet, egy felettébb idegesítő dolgot vettem észre.
-Te, Yuu, ezek figyelnek minket... -mutogattam összevont szemöldökkel a mellettünk lévő üzlet kirakatában ácsorgó próbababákra. -Én nem akarom, hogy kiröhögjenek... -húztam fel a térdeimet, csúnyán sandítva a merev babák felé. -Különben is nézd meg, hogyan vannak felöltözve... Az egyiken még gatya sincs... ki tudja milyen szektához tartoznak -öleltem meg szorosabban Narcsit, számba véve, hogy lehet hogy valami antialkoholista milícia. Aztán inkább úgy döntöttem jó volna minél távolabb kerülni ezektől a bűnözőktől, ezért felállva a perem szélére, elkezdtem azon egyensúlyozgatva sétafikálni, de körülbelül a harmadik lépésnél meg is csúsztam azon a vízen amit Yuu az előbb odafröcskölt. Egy primadonna balerina megirigyelte volna amit ott levágtam, hogy megőrizzem a szárazságomat. Azonban az egyik jól irányzott kapálózásnál Narcsi kirepült a kezemből, és egy elegáns placcsanással máris tengeren ringatózó palackba zárt üzeneteset kezdett el játszani a szökőkút hullámzó vizén.
-Nahhharcsiiiii! -dőltem a szökőkút szerencsére víztelen oldalára lefelé a peremről, és gyorsan túlesve az újabb háborús sérüléseket szerzett végtagjaimért elmormolt zsolozsmán, térden kúszva közelítettem meg a kutat, és nyújtózkodtam befelé az üvegért, de pechemre éppen karnyújtásnyi távolságon kívül esett. Bemenni érte meg sem fordult a fejemben, ugyanis a víz nagy valószínűséggel vizessé tenne, ami viszont nagyon nem jó ötlet...
-Tarts kii, kitalálok valamit! -nyugtatgattam azért szegény kis lelkivilágát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 7:00 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Igen szórakoztató a szökőkútban táncikálni, még ha kicsit hideg is a víz. Jelenleg legnagyobb problémám abból adódik, hogy nem tudom felidézni az esőtánc lépéseit. Talán megfordulhatna a fejemben a gondolat, miszerint ha sikerülne is eljárnom azt a bizonyost, akkor se lenne semmi látszatja, hisz’ a pláza üvegteteje miatt nem esnének be a vízcseppek. Így hát teljes lelki nyugalommal csápolok ide-oda, mint akinek nincs semmi gondja. Pedig van, és erre Shio fel is hívja a figyelmem. Hamarabb ránk találtak a vártnál, s most árgus szemekkel vizslatják kettősünket. Hallottam már a nadrágnélküliek szektájáról, amibe valószínűleg ők is tartoznak. Utálom az ilyen csoportosulásokat, valamint jelenlegi állapotomból adódóan rég elfojtott félelmeim is a felszínre törnek. Remegő szájjal mászok ki a „tóból”, majd közelebb sétálok az üvegfalhoz. Jól láthatóan csapdába vannak esve, ami ha rajtam múlik nem is fog változni. Kacagva mutatom fel nekik jobbom középső ujját, ezzel egy mindenki által közismert jelzést hozok létre. Ez még így jó is lenne, ámbátor nem valami szép dolog, amikor hirtelen beüt a mennykő. Az egyik próbababa megmozdul! Vonásaim a néma sikoly kifejezését öltik magukra, mely az előbbi jelenségre a válasz. Botladozva hátrálni kezdek, minél távolabb akarok kerülni a mutáns műanyagemberektől. Nem látom a vaizardlányt, lehet Őt már el is kapták. Úristen, mit fogok ezért kapni Masakitól?! Elhagytam a barátnőjét, ráadásul lehet elfogyasztották a gatyanélküli szektások! A fenébe, nem épp kedvezőek a kilátásaim. Talán még most öngyilkosnak kellene lenni gyorsan, ezzel megúszhatnám Tahókirály kínzását. Hamar rá kell eszmélnem, hogy nem tudnék véget vetni csodás valómnak. Sarkam ebben a pillanatban valami keménynek ütközik, aminek köszönhetően elveszítem egyensúlyom. A történések lelassulni látszanak körülöttem, úgy tűnik, valaki már megint baszakodik a DVD távirányítójával. Oldalra pillantva felfedezem Shiorit, aki nevetségesen messziről próbálja elérni Narcsit. Höhö, biztos nem fog sikerülni neki ebből a távolságból. Ezzel a gondolattal csapódok bele a vízbe, aminek köszönhetően hatalmas hullám indul el a nő felé. Remélhetőleg ő is kellően nedvessé válik, ezért nincs akadálya az odavetődésemnek és a megölelgetésemnek.
- Jaj, de jó! Már azt hittem bekajáltak a mutáns bábuk csípős szósszal… - adok hangot előbb feltörő félelmeimnek egy-egy bordaroppantó szorongatás közben. – Tiszta para volt az egész, már láttam is magam előtt, ahogy Masaki egyenként levagdossa a lábujjaimat! o.O
Még belegondolni is rossz, nem akarok megválni a fiúktól. Miután kellő módon kiörömködtem magam, ideje összeszedni a vodkanarancsot, mielőtt még történik vele valami baleset vagy ilyesmi. Természetesen megint Rám hárul a problémás helyzet megoldása, ami nem is oly’ meglepő. Mert ugye én vagyok a hős, és a többi, és a többi… Szóval, mit sem törődve a vizes vízzel gázolok beljebb, miközben a feltörő sugarak között szlalomozok. Kezd az egész egy nagy akadálypályára hasonlítani, ahol bármikor halálosan megsérülhetek egy ilyen vízoszlop miatt. Rettentő bátorságra vall, de mégis elvégzem a feladatot. Narcsi visszakerül jogos tulajdonosához, míg a háttérben kigyúlnak a fények! És ez a valóság, nem képzelődöm! A köcsög biztonsági őrök már megint itt portyáznak. Egyetlen gondolatnak köszönhetően ezüstösen fehér fénysugár csapódik ki mutatóujjam végéből, melynek célja a szökőkút vezérlő cucca. Kisebb villanás és szikraeső kíséretében sikerül szétolvasztanom a nyitóizét, ám ez nem elég a víz elzárásához. Halk káromkodást mormolok el az orrom alatt, azután egy gyors kommandós bukfencet követően már a kút takarásában hasalok, ezzel próbálva meg elkerülni a lelepleződést. Ekkor villan be, miszerint Shio még mindig a tűzvonalban van.
- Közlegény, jöjjön ide! – kiáltok oda fojtott hangon, eközben egyre csak a felsőbb emeleteket pásztázom. Ez nem az a film, ahol a Ryan csávót kell megmenteni, ez igen is nagyon komoly dolog. Heves integetés közepette végül sikerül magam mellé parancsolnom az engedetlen katonát, akit majd a későbbiekben hadbíróság elé fogok állítani. Lehet, keménynek tűnik ez az eljárás, azonban a seregben nincs megengedve az engedetlenség. Viszont jelenleg fontosabb feladatunk is van, mégpedig az élelmiszer-utánpótlás felszedése. Erre korgó gyomrom emlékeztet, szóval biztos igaza van. Még utoljára körbekémlelek, aztán gyorsan átshunpozok az egyik oldalsó folyosóra. Tisztának tűnik a levegő, így megadom az engedélyt a továbbhaladásra. Út közben kortyolok néhányat az abszintomból, aminek köszönhetően máris érzem agysejtjeim pusztulását, valamint egy kicsit talán kezdek homályosan látni. Áhh, biztos csak párás lett a szemüvegem… Várjunk csak… Nincs is szemüvegem! Höhö, szóval ezért nem tört még el. Örülök, hogy ezt sikerült így megbeszélnem magammal. Remekül tudom kezelni az akármilyen vészhelyzeteket, így hát most megyünk és betörünk egy boltba! A dolog miértjére még várok, ám valószínűleg amint ott vagyunk, megvilágosodok. Egyfajta párhuzamba állítható az éhséggel, meg a részegséggel. Az esetleges kajálás felveti az IHB lehetőségét is, habár még nem ittam annyit. Rövid sétát követően megpillantok egy ábécét, azonban a vasrács már le van eresztve. Egy vörös szem pislog Rám, ami valószínűsíthetőleg a riasztó lesz. Ideje egy új tervet kovácsolni, mert terv nélkül nem megyünk semmire.
- Figyelj, mondom a tervet! – kezdek bele suttogva a terv ecsetelésébe. – A terv a következő: te kiiktatod a vijjogót, aztán én felemelem a rácsot. Valahogy bejutunk az ajtón, onnan már sima az út. Van kérdés? Nincs, az remek!
Miután megbeszéltem magammal a részleteket, rögtön be is állok a kezdő pozíciómba. Kicsit hadseregesre vettem a figurát, azonban muszáj voltam így tenni. Valakinek minden helyzetben magához kell ragadnia az irányítást, különben anarchia törne ki és ugye az meg senkinek nem hiányozna. Legalábbis nekem biztos nem. Tudvalevő, miszerint én jó vezető vagyok, ezt a vezetői igazolványom is tanúsítja. Aki Nálam jobb vezető az vagy hazudik, vagy egyszerűen csak ZE. T.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Márc. 14, 2010 10:22 pm

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Annyira el voltam foglalva azzal, hogy nem létező telepatikus hullámaim minden rezdülését felerősítve arra koncentráljak, hogy hőn szeretett palackom kilebegjen a tenger habjainak sodrásából a partra, hogy nem vettem észre Yuu meggondolatlan akcióját a szektások felé. De hát ki más lenne ő ha nem Yuu, hogy a veszély képébe nevetve fejest ugorjon, egy minden kétséget kizáróan reménytelen akcióba... Most azonban valami rosszul sülhetett el, mert néhány pillanat múlva, egy tompa puffanás adta a tudtomra, hogy szökőár készülődik. Menekülni már nem volt idő, szóval a környéken kell valami rejtekhelyet találnom de minél hamarabb.
-Cunamiii! -bambultam rá a vízoszlopra, de aztán egy szempillantás alatt feladva a harcot a mostmár méltón a tenger dicső halottjának nyilvánított Narcsiért, a szökőkút pereme alatt kerestem menedéket. Azonban ez túl keskenynek bizonyult ahhoz, hogy teljes egészében elterelje a fejem felett összecsapó hullámokat. Elhaló nyüszítéssel adtam hangot az érzésnek, ahogy a kizúduló hideg víz beteríti az összekuporodásból fedetlenül maradt fejem búbját és az egész hátamat. De mintha ez még nem lett volna éppen elég, a hidegvíz okozta sokkból arra kell felriadnom, hogy valaki, jelen esetben a valaki fogalmát nagy valószínűséggel egyetlen egy személy teszi ki..., orvul ölelésébe láncolva próbálja kiszorítani belőlem a szuszt. Vagy lehet, hogy csak a ruhámat akarja kicsavarni? Máshogy tényleg nem nagyon menne, hiszen levenni nem fogom, majd hogyisne...
-Legközelebb légyszíves vigyél magaddal csapatot is, hogyha ellenséges szektát akarsz becserkészni. -ráztam a fejem kioktatóan, amint sikerült magam kézzel lábbal kihámoznom a nem kívánt testi kontaktusból. Ismételten azt terveztem, hogy haragudni fogok rá, de amikor halált megvető bátorsággal tulajdonította vissza hozzám a már el is siratott nedüt, úgy döntöttem ez egyszer utoljára még megbocsátok neki.
-Te jó ég! Megtaláltak! -sikkantok halkan, majd engedelmeskedve őrmester úr -vagy nem tudom milyen rendfokozattal de nálam biztos hogy magasabbal a jelek alapján megítélve- parancsának, egy becsúszó hasalással támadom be a kijelölt tereppontot.
-Szolgálatra jelentkezem! -szalutáltam háton fekvésben a főnökre pillantva, aztán gyorsan betapasztottam a szám, nehogy zajt csapjak.
Amint meggyőződhettünk róla, hogy elmúlt a veszély, kis csapatunk ismét mozgásba lendült. Hoppanálósdi figurára véve a shunpot követtem a főnököt. Mindig is el akartam játszani egyszer, de nyilvános helyen sose volt időm ilyennel szórakozni, azonban ma éjszaka az összes száműzött épelméjű gondolatom helyére, ilyesféle eszement marhaságok sorakoztak fel.
-Közlegény jelen, mi a következő célpont? -bukkantam elő Yuu mellett, aki időközben megtorpanva nyomatékosította bennem, hogy valószínűleg megérkeztünk. Jobban szemügyre véve, és feltérképezve a helyet, rájöttem, hogy mi most megtámadjuk a markotányosok táborát, és élelmet zsákmányolunk magunknak.
-De főnök... tudom, hogy háborús időket élünk, de azért nem szép dolog csak úgy eltulajdonítani dolgokat... -néztem fel rá kétkedő tekintettel, de a viszonzásba kapott kemény és ellentmondást nem tűrő pillantás meggyőzött arról, hogy jobb nem kötözködni egy éhes katonával...
-Szóóval akkor most azt akarod mondani, hogy én törjek fel egy biztonsági rendszert, te meg szimplán csak feljebb tolsz egy rácsot?... Mondhatom szép kis munkamegosztás... -morogtam magamban, mert nem tetszett az ötlet, hogy én végzem a dolgok illegálisabb részét. De mit volt mit tenni, más választásom nem lévén a kis villogó kütyühöz léptem, majd miután néztem egy darabig, behatóan tanulmányozva -legalábbis azt a hatást keltve, miközben azon gondolkodtam, hogy ez most egyáltalán hogy is működhet azon kívül, hogy nekünk nem jó az ha megpiszkáljuk- heuréka pillanatként jött ötlettől vezérelve elkezdtem kotorászni a kistáskámban mígnem végül megtaláltam az alig használt púderesdobozkámat. Kinyitva és megdörzsölve kicsit a nyomógombok elé tartottam, majd óvatosan ráfújtam, hogy a felszálló finom porréteg belepje az esetlegesen fellelhető ujjlenyomatokat. -Milyen jó ha az ember sok krimit meg akciófilmet néz. -konstatáltam az eredményként elém táruló 3 darab használt gombot. - Már csak azt volna j tudni ezeket milyen sorrendben kell benyomni. 4-5-8 hm... 5-8-4 vagy 8-4-5 vagy vagy istenem de kár, hogy figyeltem kombinatorikából és tudom, hogy hogy pontosan nem tudom, de azt tudom, hogy elég nagy az esélyünk arra, hogy ne találjuk el a helyes kódot. Egy életem egy halálom, legyen 485! -pötyögtem be a gombokat úgy hogy szinte oda sem mertem nézni. Ezután pedig feszülten vártam, hogy a kicsi lámpácska zöldre vált-e vagy fülsüketítő vijjogásba kezd...
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Márc. 21, 2010 3:55 am

Leárazás nem volt, de helyette kaptam egy jobbat! *.* - Kamill belebotlik egy nagyon menő divattervezőbe *.*

A hónapom igazán szörnyűségesen szomorúra sikeredett. A munkahelyemen is felgyülemlettek a problémák, ráadásul a pasim is elhagyott. Kellett ennél több, hogy rosszul érezzem magam? Viszont még a mai napig is furcsállom, hogy olyan hirtelen szakadt félbe az egész. Igaz, hogy sokat veszekedtünk, de legtöbbször nagyon is jól éreztük magunkat egymás társaságában. Hm, lehet, mégis annak tudható be, hogy túlságosan is különböztünk egymástól. T.T
Mondanom sem kell, hogy hetekig nem volt kedvem kimozdulni sem a házból. Csak tömtem magamba a megannyi bonbont. Az sem érdekelt volna, ha felszedek pár kilót, teljesen hidegen hagyott az egész. Megnéztem vagy ezer romantikus filmet, amin jól kibőghettem magam. Az biztos, hogy egy egész erődnyire való papírzsebkendőt elfújtam azokban az időkben.
Végül nem tudom, minek köszönhető, de ahogy a kanapén gubbasztva cirógattam a perzsamacskáimat, akkor határoztam el magam, hogy kidepiztem magam, ideje továbblépnem. Fájt fájt, de el akartam hessegetni a gonosz, és bús aurákat. Így döntöttem úgy, hogy az egész napomat csakis és kizárólag a vásárlásra fogom szentelni. Mert hát mi lehet jobb búfelejtő, mint a shoppingolás? *.*
Fel is rohantam a szobámba, hogy valami csini rucit kapjak magamra, s egy szexisebb sminket feldobva császkáltam körbe a villában. Úgy voltam vele szingli lettem, így mutatkozhatok kicsit bevállalósabban is. Felkísánkodva magassarkú lábbelimet kopogtam el az ajtóig, ahol felvettem egy dzsekimet. Indulásra készen azért még egyszer átnéztem, körbetúrtam táskám tartalmát, remélve azt, hogy minden fontos és szükséges dolog benne van.
Az utcákat járva még a nap is kisütött, ezért felvettem a napszemcsimet is. Szinte éreztem, hogy jó idő lesz rám, így tökéletes választás volt a miniszoknya. *.* Szőke hajamat a fülem mögé tettem, mert kissé zavart, hogy a fel-feltámadó fuvallat mindig a szemembe hajtja. Mikor megtettem egy utcányi sétát, elegem lett mindenből, így –talán úri mivoltomból is kifolyólag- fogtam egy taxit, majd egyenesen a pláza felé vettem az irányt. Igen, a mai nap nem ám a sétálóutcai butikoknak szentelem. Most nagyban fogok utazni! Már a kocsiban ülve szedtem is össze gondolatban azokat a holmikat, amiket feltétlenül meg kellett szereznem. Már a tökéletes menetrend is megfogalmazódott bennem, így teljes harciszerelésben fékeztünk le a pláza előtt. Fizetés után csillogó szemekkel tapsikoltam egyet jókedvemben. Pusztán a látványtól is jó kedvre derültem, bele sem mertem gondolni, mi lesz, ha betévedek a kedvenc boltjaimba. *.*

× × ×

Végigszelve az óriási aulákat tértem az egyik emeleti butikhoz. Már a kirakaton megragadt a szemem, hiszen olyan gyönyörű ruhák voltak ráaggatva a próbababákra, hogy muszáj voltam közelebbről is megnézni.
- Whoaa~! Ezek a színek, ezek a vonalak... *.* Te jó ég mennyibe kerülnek?! O.O
Kerekedtek ki szemeim egy pillanatra. Az igaz, hogy bankkártyával randalírozok, na meg szegénynek sem vagyok mondható, de ettől azért még nekem is felállt a szőr a hátamon. Mooo, de egyszerűen nem tudnék nemet parancsolni magamnak. Az a blúz kell nekem! T.T Legfeljebb egy hétig éhezem, hisz úgyis rámfér... az az idióta exem ezt is elintézte. Már a városban sincsen talán, de még az aurája is engem akar megcsonkítani. T.T

- Nahát, micsoda anyagok!
Szólt egy hang mellőlem. Annyira el voltam foglalva az önmarcangolásommal, hogy észre sem vettem, hogy egy valaki mellém szegődött az ámuldozásban. Ahogy elnéztem balra, egy igazán jóképű férfi nézegette ugyan azt a kirakatot, mint én. Mondanom sem kell, hogy ő is szintén óriási rajongással kémlelte a kínálatot. Na meg persze ugyan akkora sokkot kapott, mikor az árára pillantott. Persze ezen jót kuncogtam az orrom alatt. A férfi igazán jólöltözött, biztos voltam benne, hogy a felsőbb tízezerből valósi. Na meg mikor továbbhallgattam a magával folytatott diskurzusát, amiben bővebben kifejtette miért nem ért egyet a ruhák árával, akkor igazán érdekes fazonnak találtam. Nem tudom pontosan miről beszélt, de abban biztos voltam, hogy valami divatról is hablatyolt.
- Na igen, borzasztó, hogy ilyen egyszerű ruhákat, pusztán a márkájuk miatt adnak aranyárban.
Igyekeztem szóba elegyedni az illetővel.
- Jól hallottam, hogy valami divatról beszéltél? Csak nem modell vagy? Bocsánat, nem szándékosan hallgatóztam... >.<
Najó, füleltem ugyan, de nem direkt. Meg különben is nem volt mitől félnem. Most bárkivel is beszélgethettem, nem kellett senkihez sem alkalmazkodnom. Na meg most is mi bajom származhat? Legfeljebb itt hagynak a fenébe, ha nem kíváncsiak rám.
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzer. Márc. 24, 2010 2:25 am

Running out of time, avagy így feledkezzünk meg a fontos teendőkről Wink

*Hát az egész úgy kezdődött, hogy Natsuki leküldte Mister Sister Complex-et kínai kajáért. Persze fogalmam sincs arról, hogy a sarki kajálda is létezik, hisz ha ott a pláza, ahol természetesen különböző gyorséttermek, kínaik meg egyebek is vannak, akkor minek törném a szép kis fejecském azon, hogy hol találok közelebbi éttermet, hogy elvitelre csomagoltathassak kaját. Persze Natsuki-chan már abba is bele akart szólni, hogy ne taxival menjek, hanem... lábbusszal. Hallatlan! Sétáltam is inkább két sarkot, és onnan fogtam taxit magamnak. Egy törzsgyökeres New York-i nem gyalogolhat el a belvárosba... Surprised Túl messze van a pláza ahhoz. Lehet, hamarosan egy autóra kéne kiadnom egy nagyobb összeget, annak talán még Natsuki is örülne. Elvinném suliba, meg minden. *.*
Kínai kaja, kínai kaja, kínai kaja... Próbálok minél inkább koncentrálni a rendelésre, mert annyi időt se kaptam Natsukitól, hogy leírhassam mit szeretne. Szezámmagos csirke, igen, az volt! Ugye az volt? T_T S ahogy az lenni szokott, kedvenc helyemre, a plázába betévedve pár pillanat alatt kiürül a fejem az olyan stresszelő és kártékony gondolatoktól, mint Natsuki haragja. Ott van neki Zed, őt úgy is jobban szereti a tulajdon bátyjánál, igazán ráférne egy kis séta, hisz egész nap a könyveit bújja. >_> Stresszből pedig köszönöm, nem kérek. A munkám már így is elég megerőltetéssel jár. Persze, egy közember el nem tudná képzelni, hogy mekkora melóval jár a divattervezés és a stylistkodás. Cedricnek hála sikerül néha visszazökkennem abba a fázisba, amikor nem érdekel semmi, csak a bulizás, mert hát igazán rám fért már a szórakozás, bár igaz, ezt a hetet ismét csak munkával töltöttem. Mondjuk inkább ez, mint a quincyskedés. Még ha szeretett és imádott Natsukim nem is nagyon díjazza ezt.
Hihetetlen, ez a pláza mennyit változott az alatt a pár nap alatt, amíg nem volt alkalmam eljönni ide idő híján. A kirakatokban megannyi gyönyörű ruhaköltemény, ékszerek, telefonok, ráadásul most kezdték el vetíteni azt a filmet, amit annyira szeretnék megnézni! *.* S hiába a kötelességtudat, ha ruhákról van szó, könnyedén elterelődnek a gondolataim. Lám, máris egy kirakatot bámulok, persze miután megvettem néhány divatról kapcsolatos magazint, amire nincs előfizetésem. Még szerencse, hogy alkalomhoz illően öltöztem, fehér nadrágomhoz vajszínű ing és egy sötétebb zakó dukál. Egyszerű, persze, de tudom, hogy jól áll, hiszen én magam választottam ki őket, még annak idején, New Yorkban, egy nagyobb divatcégnél. Még nem volt alkalmam viselni is a szerelésem, mert nem. >< Hiába, akinek annyi ruhája van, mint nekem, annak problémás a reggeli felöltözési rituáléja. Túl sok választási lehetőség, és még sem elég. Talán ideje ismét beújítani. Sötét színű ruhákból úgy sincs annyira sok a gardróbomban.*
- Nahát, micsoda anyagok! - *tágulnak kerekre szemeim, és az a fajta csillogás fedezhető fel kék íriszeimből, mint mikor a kisgyereket a Mikuláshoz viszik. Hisz ennek a boltnak a pazar választéka tényleg olyan, mint egy mesebeli álom! Aztán tekintetem az árakat mutató cetlire téved. Kis híján szívinfarktust kapok, sopánkodásom pedig észre sem veszem, hogy a külvilágnak is feltűnik.*
- Oh My Gosh... Igazán túlzás ez az ár. Még ha gyémántból rakták volna ki a gombokat, megérteném, de így... Persze, a készítőnek igazán nagy neve van, Francois-Henri Pinault az egyik legnagyobb divatmogul, a munkássága valóban csodálatos a magamfajta amatőr számára, de akkor is... - *szörnyülködök tovább, majd egy finom kuncogás rángat vissza Csodaországból - vagyis taszít vissza oda. A hölgy, aki becsatlakozik a monológomba, hát, nem kispályás, ami a külsejét illeti. Csodálatos arca és alakja van. S a parfümének az illata...*
- Hogy én? Mint modell? - *kuncogok egyet, mert arra igazán nem számítottam, hogy valaha is modellnek néznek. Inkább a hölgyről tudnám ezt feltételezni. Persze, az már csak természetes, hogy nekem is mindig tökéletesnek kell mutatkoznom, mert hogy nézne már ki egy ragyás és pattanásos arcú, rosszul öltözött, ráadásul hájas divattervező? Mondjuk van egy, aki nemcsak hogy kövér és kopasz, de még szemüveges is. Nem is értem, milyen jogon trónol Hollywoodban. Nem érdemli meg. Dirigál a modelljeinek, közben pedig mozogni se tud rendesen azzal a nagy fenekével. Mégis ő ott a nagyfőnök. >_>*
- Elnézést, nem akartalak megsérteni, csupán meglepődtem... A nevem Shihuru Touma, stylist és divattervező vagyok, bár a nevem még nem ismert annyira felsőbb körökben. - *nyújtom zavartan a kezem, hisz igazán nem számítottam arra, hogy egy ilyen szépséggel fogok találkozni, és hirtelenjében azt sem tudom, hogyan kéne kezelni a helyzetet. Nyugalom, nyugalom, biztosan nem harap...*
- Igazán sajnálom, ha véletlen megzavartalak. Tudod, munkaügyi ártalom, néha nem veszem észre, ha magamban beszélek... Esetleg... Van kedved megnézni közelebbről is a boltot?
*Na tessék. Éppen csak összeszedtem magam, erre máris ilyen idióta kérdést teszek fel neki. Mintha egyedül nem lenne képes megnézni a boltot... Ideje lenne felfognom, hogy nincs rám mindenhol szükség. Na meg hogy néha viselkedjek normálisan is. Talán a túl sok energiaital meghülyített, nem tudom. Le kéne szoknom róla. Akkor talán nem beszélnék ennyi hülyeséget magamban.*
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te11000/30000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (11000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 6:49 am

~ˇ~ˇ~Plázázás Elmira-channal! *.*~ˇ~ˇ~

Höööö! Eljön velem! *.* Ráadásul hétvégén, ami mindjárt itt van. Csudajó! Egyből megörültem Elmira-chan válaszának, mikor is elhívtam magammal egy kiruccanásra Karakurába. Rögtön el is kezdtem gyártani az ötleteket a fejemben. Eszembe is jutott jónéhány dolog, amivel színesebbé tehetném a dogokat, de a nagy ötletelésben nem vettem észre, hogy a testem megindult akaratlanul is kifele a szobából, így már csak egy zavart "Szia!"-ra futotta az alatt az idő alatt, míg az ajtó találkozott az ajtófélfával, és nagy csattanással be nem zárult az orrom előtt. Beletelt néhány másodpercbe, mire felfogtam, hogy tulajdonképpen ki lettem vágva, ha nem is indulatból, de burkoltan utal rá Elmira-chan, hogy kell neki némi idő a felkészüléshez. Még további fél percig vigyorogtam az ajtó előtt, mint egy tejbetök, aztán ennyivel le is tudtam a dolgot. Újra felvettem az "uncsi" arckifejezést, és zsebre tett kézzel visszaindultam a szobám fele. Hát igen, sok volt ez nekem egyszerre, bele fog tellni néhány órába, míg kipihenem ezt a nagy futkozást, szóval egy jó 20-24 óra alvással kalkuláltam első körben. Aztán majd a továbbiakban kiderül, hogy kell e még, vagy sem. Útközben végiggondoltam a mai napomat, hogy mekkora király vagyok, megmentettem a világot a pusztulástól, és majdnem egyesült zászlóm alatt minden arrancar...ja nem, strandon voltam és bénáztam. (xD) Nem gáz, akinek kellett, annak tetszett az attrakcióm, és ezért már megérte! Ezen gondolatokkal zártam napomat délután 2-3 órakor kábé, mivel bezúgtam az ágyamba, és másnap délig ki sem keltem onnan.
A másnap kicsit lassan indult, mert először azt gondoltam, hogy még rá kéne aludni erre a kelésre néhány órát, de nem igazán ment a dolog, mert rájöttem, hogy nekem sem ártana felkészülnöm a randira. Egy gond volt csak, hogy gőzöm nem volt arról, mit kéne felvennem. Gyorsan el kezdtem kutatni emlékezetemben egy olyan személyről, aki ért a divathoz, vagy laza, vagy valami ilyesmi. Első embernek fel is ugrott Slarin arcképe lelki szemeim előtt, de Ő az espadám volt, és szerintem kitekerné a nyakam, ha ilyenekkel zaklatnám, meg amúgy is...aztán ott volt még Lala és Lily is. Jó ez csak vicc volt, előbb mennék el Aizenhez divatleckét kérni, mint hozzájuk. Lehet túl sem élném egyik találkát sem, de arról vitatkoznék, hogy melyik lenne a rosszabb. Aizen legalább gyorsan öl. (xD) Harmadik, és egyben utolsó, de a legjobb választásnak maradt Ranil-chan. Biztos voltam benne, hogy Ő a megfelelő arrancar erre a dologra, szóval egy gyorsnak nem épp nevezhető reggeli után el is indultam, hogy felkeressem barátnémat. Rá is találtam, épp "ebédelt". Még kicsit mozgott is a szerencsétlen, de nem gáz, így szeretjük Ranil-chant, ahogy van. Illedelmesen hátat fordítva megvártam, míg befejezi a kajálást, majd gyors üdvözlés után vázoltam is a helyzetet, hogy kéne egy kis tanács. Félórányi diskurálás után végre megszületett a dolog, és jókedvűen indultam vissza a szobámba, hogy előkotorjam a megfelelő ruhadarabokat. Igyekeznem kellett, mert közeledett a randi időpontja, szóval nem volt vesztegetni való időm.
Néhány percnyi, a ruhásszekrényem aljával vívott elkeseredett harc után végre megtaláltam a ruhadarabokat, és nemsokára már a divatos cuccombanfeszítettem. xD (félreértések elkerülése végett Raúlnak köze sincs a képen látható "jóképű" fiatalemberhez xD). Némi szépítkezés/hajigazítás után már kész is volt Raúl 2.0, és semmi nem állt az utamba már ahhoz, hogy elindulhassak Elmira-chanhoz. Ma semmi sem törhette jókedvemet, vigyorogva haladtam végig jónéhány folyosón, míg végül elértem a lány szobájához. Halkan kopogtattam, majd megvártam, míg beinvitálnak, és jókedvűen köszönve léptem be Elmira-chan szobájába.
- Szia Elmira-chaaan! Vhoah, de csinos vagy ma is! Mehetünk? - karoltam bele a lányba, majd valósággal kitéptem a szobájából. Nem tudom, honnan jött ez a magabiztosság, de addig kell kihasználni, amíg van. Egyből el is indultam valami csendesebb hely felé, hogy megnyithassa ma gargantanát, majd miután ezt elvégeztem, előre engedtem Elmira-chant, és én is beléptem az átjáróba.
Néhány perc múlva, mikor kiléptünk Karakura városának egy zsúfolt utcáján, egyből kiszúrtam a fagyárust. Múltkor is kiszúrtam, mikor Ranil-channal voltam itt. Imádom a fagyit, és mikor csak tehetem, veszek magamnak néhány gombóccal.
- Gyere Elmira-chaaan! Együnk fagyit! Te melyiket szereted? - kérdeztem, miközben szemeztem a finomabbnál finomabbnak tűnő fagyi fajtákkal. Talán a lánynak sem lesz ellenére, mivel mégiscsak cukor ,ami hizlal, meg minden, de hát néha belefér egy-két gombóc nem? May nem eszünk két napig, és lefogyjuk a felesleget. xD
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 4 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 4 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 5:43 am

Leárazás nem volt, de helyette kaptam egy jobbat! *.* - Kamill belebotlik egy nagyon menő divattervezőbe *.*

Igazán boldog voltam, hogy nemcsak én akadok ki az ilyen dolgokon. Igaz, ami igaz, tényleg híres volt a tervező, hiszen ruhája is volt, amit magaménak tudhattam, de akkor is kiakasztó! Persze, a divat nem olcsó, főleg annak, aki nem teheti meg, na de én tehetős fejjel is majdnem lementem hídba az ár láttán! Valóban csodálatosnak tűnt ez a ruhaköltemény, de ennyi pénzért lehet is...
Szerencsémre a mellettem konzultáló férfi nem hagyott itt a fenébe. Sőt, épp ellenkezőleg. El is kezdett velem cseverészni! Egy ilyen jóképű fiatalember, velem, most, ebben a pillanatban ismerkedik velem! Oltári! *.* Ha tudtam volna, hogy ilyen megtörténhet velem, nem várok annyi ideig. *.* Ám, kicsit elszégyelltem magam, mikor kiderült, előző meggyőződésem nem túlzottan volt helyes. Ráadásul ki is nevetett. Ennyire butácska lennék? T-T Nade, miután kiderült, mi is a valódi foglalkozása, azonnal felcsillantak szemeim.
- Nahát, egy igazi divattervező! Nagyon örülök, a nevem Kamillia Yumi.
Nyújtottam is rögvest a kezemet. Mennyire menő, egy valódi, hús-vér divattervező kezét érinthetem! *.* Biztos vagyok benne, hogy csodálatos ruhákat tervezhet. Csak rá kell nézni. Az öltözködése is kifogástalan! Annyira visszafogott, és mégis mennyire király hatást ér el a világos-sötét kontraszttal! *.*
- Én egy magánnyomozói irodában dolgozom. Igaz, ez annyira nem érdekes munkahely, de szeretem a munkámat.
Mindig is azokat a helyeket részesítettem előnyben, ahol nincs túl nagy hajtás. És ez a nyomozósdi pedig pont az ideális. Ha hónaponként van olyan munkánk, amit időre kell elvégeznünk, akkor talán túl sokat is mondok. Sokan is vagyunk az irodában, amiképp nem kell annyit sürgölődni-forgolódni. Na meg persze a főnököm sem az az idegbajos. De igaza is van. Alapos munkát nem lehet elvégezni, ha csak sietve összedobjuk. Nagy örömömre helyszínelni sem sokat kell elmásznom. Az a másik részleg feladata, ám ha Yuuta-é az ügy, sajna nekünk kell kimenni. Áh, nagyon remélem, az óvodai incidens után sokáig –vagy soha- nem kell kimennem, helyszínelni O.o.
- Ugyan, nincsen semmi baj. Örülök neki, hogy végre találkoztam egy olyan valakivel, aki talán ugyanannyira, vagy még jobban rajong a divatért, mint én.
Mosolyogtam rá. Mikor kicsi voltam, a szüleim –legfőképp anyukám- imádott öltöztetni. Rengeteg bálra, és ünnepélyre hivatalosak voltunk, így pedig egy ilyen pompás, ragyogó világban nőhettem fel. Mivel én voltam a kislány a családban, engem akartak a legszebben, a legtündériebben felöltöztetni. Persze el is érték, hogy a bálon mindenki engem dicsérjen. Még mindig emlékszem arra, ahogy az arisztokraták azzal a jelzővel dicsértek, mint „fölre szállt angyal”. Igazándiból, azóta már magamról kell gondoskodnom, na meg nem is lenne kedvem hatalmas báli ruhákat viselnem, mint akkor. Meg aztán már más világ van.
- Persze, hogy van kedvem. Terveztem ugyan, hogy bemegyek, de biztos vagyok benne, hogy el fogok csábulni.
Pirultam bele, hajamat birizdálva. Nem tehettem róla. Ha valami megtetszett, muszáj vagyok felpróbálni a próbafülkében! Még akkor is, ha méreg drága, legalább megérinthessem >.<.
Több szót nem is vesztegetve indultunk meg, egyenesen a puccos üzlet bejárata felé. Természetesen már jártam itt, bár a húzós árak miatt nem kifejezetten volt a kedvencem. Tagadni sem lehet ugyan, hogy hihetetlenül csinos ruhákat árulnak, de a hétköznapi ember azért meg volt nélkülük is. Tekintetem hol a ruhákéra, hol pedig Touma pillantásaira terelődött. Még most sem bírtam felfogni rendesen azt, hogy ilyen megtörténhet velem. Na de ha már így hozta az élet, szépen kikérdezem, mit kéne és mit nem kéne hordanom, milyen sminkkel és milyen fajta kiegészítőkkel. Még ha csak ez az egy nap áll a rendelkezésemre, ki akarom használni az időt. Ebben tuti voltam! A pásztázás közepette, szemem megakadt egy igazán csinosnak tűnő ruhán. Torcsorduló szeretettel siettem oda a kiszemeltemhez, s leakasztottam a sorról.
- Áh, ez nagyon tetszik! Fel szeretném próbálni! Neked mi a véleményed róla?
Mutattam Touma felé a ruhadarabot. Egyszerűen nem bírtam magammal, annyira megtetszett a ruha letisztult formája. Az egyszerű vonalak, pedig igazán nőies alakot adtak neki. Ráadásul az eggyel sötétebb tónusú hímzett indák, és virágok is igazán jól néztek ki rajta! Viszont most kíváncsi voltam a férfi véleményére. Vajon ő hogy látja? Szerettem volna -szakmámhoz híven- kinyomozni, hogy látja ő a világot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-