-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
SzerzőÜzenet
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Okt. 22, 2012 11:51 pm

Nehéz döntések~

Bolond voltam, hogy egyáltalán megkérdeztem, mi lehet Toumaval. Annyira nem akartam, hogy ilyen kérdések elé állítsanak, hiszen én sem tudok rendes válaszokat adni. Minden jött a maga ütemével. Mintha meg lett volna előre írva. Lebiggyesztett ajkakkal pillantottam el más irányba, csak pont annyi időre, míg összeszedtem kusza gondolataimat. Fogalmam sem volt, mit is mondhatnék Ikarinak. Átnéztem az épület másik falára, ahol ugyanolyan csillogó ablaküvegek fogadtak, mint ezen az oldalon. Mindenhol visszatekintett rám a tekintetem, ami olyan volt, mintha csak egy citromba haraptam volna.
- Semmi baj. Igazából voltak előjelei, csak nem akartam… azaz nem mertem vele foglalkozni. Tudod, ez az egy hátulütője van annak, ha a munkánknak áldozzuk az életünket. De köszönöm, azt hiszem, lassan túllendülök rajta.
Pillantottam Ikarira és megpróbálkoztam egy igen gyenge mosolygással. Persze, hogy fájt a dolog, kinek nem fájna? Viszont végre azt is be kéne tökélnem, nem állhat meg az életem csakis azért, mert volt egy fiú, most pedig nincs. Azért szomorú ez az egész, mert kötődtem hozzá. De úgy látszik valahogy a sorsom nem ezt az utat szabta ki rám. Minden egyes kapcsolatom zsákutcába torkollik. Azonban bármennyire is emészteni akart a bánat, most valahogy nem éreztem idejét annak, hogy belehajszoljam magamat. Főleg, mert itt volt mellettem egy igen kedves fiú, akit igazából nem is nagyon ismerek. Az, hogy együtt tölthetem vele az időmet külön örömöt okozott nekem. Hiszen két percébe került volna lepattintani, de mégsem tette. Könnyed, barátságos természete csak arra sarkallt, hogy ne akarjak tovább foglalkozni az olyan problémákkal, melyeket az idő múlása úgyis elrendez. Ezért akartam mihamarább témát váltani. Bár, mit mondhatnék, ez a fodrász-dolog még mindig nem volt az ínyemre. Azonban szerettem annyira a munkámat, hogy félbehagyjam egy ilyen „apróság” miatt. Ikari is ugyan úgy volt ezzel, mint én, tehát próbáltam a pozitív oldalát felmutatni neki. Egyszer az életünkben csak kipróbálhatunk merész dolgokat, nem? Bár én, és a merész dolgok. Már előre rettegtem, hogy fekete boszorkánnyá alakítanak a fodrászszalonban. Csakis azt tartotta bennem a lelket, mit Ikari mondott. Bár mondókája utolsó felén kellőképp elvörösödtem, mégis valahogy elhittem. Olyan őszintének hangzott az ő szájából, hogy nem mertem volna vele vitába szállni. A mosolyát viszonoztam és serényen rejtegettem hajammal orcámat előle.
A szalonba bátortalanul léptem be, egyenest Ikari mögött. Túl új környezet volt számomra ahhoz, hogy nem zavartatva magamat ugorjak bele a legközelebbi székbe. A fiút biztosan rég óta ismerhették, hiszen egyből mindenki megrohamozta, és kismillió kérdéssel árasztották el. Mellette megszeppenve ácsorogtam, csak akkor kaptam észhez, mikor nem messze tőlem egy nő szólt hozzám. Nem győztem elégszer bocsánatot kérni, csak úgy megálltam az ajtó előtt, hogy senki ne tudjon rajta közlekedni. Válaszul pedig nevetést kaptam, majd megragadták a kezemet és elvezettek az egyik székhez. Nagyokat nyelve fordítottak a hatalmas tükör irányába, miközben próbáltam integetni Ikarinak, aki már a helyiség másik sarkába tartott. Hirtelen túl sokfelé kellett figyelnem, így teljesen megfeledkeztem arról az apró, el nem hanyagolható tényről, nem ártana végre megmukkannom. Szemeimet lefelé sütögetve, teljes zavaromban habogtam el, mit szeretnék kezdeni szőke fürtjeimmel. A teljes színváltás még mindig meredeken hangzott tőlem, de itt volt az idő arra, hogy végre belenyugodjak a döntésbe. A hölgy, aki először nagyon rémisztően pillantott rám, jobbra-balra szaladgált, s perceken belül minden kelléket sorba állított a tükrös szekrényen. Próbáltam minél előbb ellazulni, hiszen nem öt perces dologról volt szó. Miután a nyakamba kaptam a festékes takarómat, majd bekeverték a festéket jobbnak láttam, ha csak hátra döntöm a fejemet és lehunyom a szememet.
Túl sok mindent nem tudtam beszélgetni a fodrásszal, így a szalonban szóló zeneszámokat kísértem figyelemmel. Miután a törölközőt feltekerték a fejemre, akár a turbánt, ismét kiegyenesedtem a széken. A tükör elé fordítottak és alaposan borzolni kezdték a hajamat, hogy a legtöbb nedvességet beszívja az anyag. A szívem hevesen vert, legszívesebben az egész vackot letéptem volna a kobakomról, hogy lássam, mi született a szörnyű merényletből. Nagy levegőt véve került le rólam a törölköző, én pedig csak kimeredt tekintettel koslattam a tükörképemet. Rémisztően furcsa látvány volt. Túl szokatlan, túl új, túl más, mint én. Azonban meg lehetett szokni. Nem azt mondom, hogy ez lesz a kedvenc hajszínem, de határozottan el lehetett tűrni magamon. A szárítás után azonban figyelmeztettek, nem fedi teljesen a fekete a szőkét. A sötétbarna végeredmény azonban jobban tetszett, mint nyirkos állapotában. Kék szemeim szinte kápráztak hosszú, sötét fürtjeim között. Tömérdek lakkozás és hajvasalás után aztán utamra engedtek. Kíváncsian vártam, hogy Ikari is végezzen. Miután megérkezett hatalmas mosollyal arcomon vizsgáltam végig újdonsült hajszínét. Közben pedig megállás nélkül kaptam a bókokat, amiktől szintúgy zavarba jöttem, mint eddig.
- Ez nagyon kedves tőled, de ne mondj ilyeneket, mert belepirulok. Nekem meg a Te hajszíned is tetszik. Szerintem ez is olyan umis lett, mint az eddigiek voltak.
Sajnos nem vagyok túl jó a bókolásokban, így nem tellett többre. Pedig tényleg tetszett ez a vörös szín Ikari buksiján. Az ajánlatára bólintottam, majd lassan felé nyújtottam kezemet. Nem gondoltam volna, hogy így összecsimpaszkodva fogunk kivonulni a szalonból, ezért elég viccesnek gondoltam. Ennek ellenére iszonyatosan zavarban voltam, de hát ehhez már hozzá kéne szoknom. Valahogy nem tudtam levetkőzni ezt a dolgot, így hagytam hagy vörösödjön az arcom, hátha lepipálom Ikari hajszínét. Szívesen mentem vele, ezért egyeztem bele a telefonbolt megszállásába is.
- Jó ötlet, hátha megtetszik valamelyik típus. Nekem elég egyszerű telefonom van, de már nagyon a végét járhatja, mert nem mindig jelzi, ha hívnak. Elég fura.
Kaptam elő táskámból, és megforgattam a kezemben. Lényegében semmi mást nem lehet rajta csinálni, csak telefonálni. Nem vagyok túl nagy kütyümániás, ez is leginkább csak a munkám miatt van. Viszont ki tudja, lehet kedvem támad egy új telefonhoz. Annyira beleéltem magamat ebbe a kis telefonos túrába, hogy el is felejtettem először shoppingolni akartunk. Így kissé zavarodottan kapkodtam a fejemet, majd megkocogtattam szabad kezemmel a srác vállát.
- Mondd, melyik a kedvenc márkád? Esetleg bemegyünk a szemközti Tally Weijl üzletbe? Kinéztem magamnak egy csinos magas sarkút.

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptySzer. Okt. 31, 2012 2:02 am

Nehéz döntések ☆⌒(>。≪)

Széles mosoly kúszott arcára Kamill chan reakciójától. Örült neki sikerült kicsikét zavarba hoznia. Nem gonoszkodásból csinálta, csak szerette volna, ha tényleg eljut hozzá a véleménye, hiszen az volt az igazság! Nagyon jól állt neki a sötét hajszín. Eszméletlen kiemelte a csodaszép szemeit és még finomabban ovális lett tőle arca. Tényleg hasonlított egy porcelán babára! Lehetett volna mutogatni, mint a japán nő ideál tökéletes élő példányát! Pont olyan volt, akár a leírásokban. Hófehér bőr, kicsit hosszúkás, kerek arc és nem pont sötét szempárok, de ettől csak még gyönyörűbb lett. Biztosra vette sokan fognak irigykedve megfordulni utána az utcán és ez így is volt rendjén! Tessék csak megnézni a csodaszép lányt. Ritka az ilyen természetes szépség, ami megmagyarázhatatlan módon vonzza a tekintetet. Kamill chan, kislányos zavarral együtt is árasztott egy kézzel foghatatlan bájt. Nem kellett semmit tennie az ember hosszasan nézze és megbabonázottan sóhajtson fel. Még az ő fejével is azt kellett mondania, igen, garantáltan megakadna rajta szeme. Bevallottan nagy szó, ha figyelembe veszi kikre szűkül fókusza. Erre mondják, van, aki ezzel születik és van, aki nem. Mit meg nem adna hasonló adottságért. Ő legfeljebb a szatírokat, vagy pedofil vén embereket fakasztja udvarlásra.
Ezzel nem arra céloz irigy lenne Kamill chan-ra. Ugyan mit tudna kezdeni hasonló tulajdonsággal? Nem sok mindent, inkább zavarná bámulják. Így se tölti el túl jó érzéssel, ha valaki elkezdi nézni az utcán. Mindig az a benyomása támad leette magát, nevetségesen fest, lecsúszott nadrágja slicce, kilóg a címke, vagy annyira förtelmesen rossz látvány már muszáj szemre venni és jól kiröhögni háta mögött. Emiatt az utcán se szeretett lenni, főleg nem egyedül. Nincs tömegiszonya vagy túlcsorduló ember undora. Kellemetlenül érezte magát bőrében. Nem állandóan, mert voltak jobb, meg rosszabb pillanatai. Megesett kedve támadt belvárosban sétálgatni, vásárolgatni, nézelődni. Általában hamar letörték a lelkesedését és nem vágyott másra, csak messzire kerülhessen a tömegtől. Egyetlen vigasza kimozdul a házból. Amennyi szponzor termék sorakozik szekrényeiben, megtehetné ki se dugja orrát. Annyit még ő is tud, jobb, ha nem gubózik be teljesen. Kezelték eleget depresszióval, tudja, ne engedjen a késztetésnek. Akármilyen rémes hangulata, muszájból, legalább a boltig elszenvedi magát.
-Umis…Ez aranyos! Lenne saját stílusom? Végén még egyedi, nevemmel fémjelzett kollekciót dobok piacra!-
Vágott be szavazz rám pózt, mielőtt fejét rázva hessegette el az ötletet. Kimondva még rosszabbul hangzott. Nem hiányzik a világnak saját ízlésével büntesse. Rögtön más tészta, ha arra kérik tervezzen tetszőleges és viselhető ruhákat. Arra valószínűleg hezitálás nélkül rábólintana, de ennek a veszélye nem áll fent. Meg se lepődik sose keresték fel ilyen ajánlattal. Nem tartozik sem a merészen, sem követendő példaként, sem elegánsan, sem irigylésre méltó jó ízléssel, sem vagányan öltöző sztárok közé. Ég egy adta világon semmi nincs rajta, amivel felkelthetné akármelyik cég érdeklődését. Néha komolyan nem érti, hogy kerülhetett híres együttesbe. Mások kőkemény munkájával. Amilyen tehetségtelen szürke egér, rajta biztos nem múlt semmi.
Hullámvölgybe keveredett közérzetén sokat lendített beszéltek hozzá. Akadt mivel elterelni figyelmét. Remekül bevált nála, ha sikerül témát találnia, könnyedén elfelejti nyűglődését. Ebben rengeteget segített a szóba kerülő telefon történet. Nagyokat bólogatva pislogott a kicsike készülékre. Elmosolyodva nyugtázta, mennyire illik Kamill chan-hoz. Nem azért, mert idejét múlt lett volna, vagy egyszerű, csak olyan elegánsan picike és nőies telefon volt. Valamiért ezek a régebbi szétcsúsztatós, felnyitós, színes, egyedi mintás mobilok szebben mutattak női kézben, mint a papírvékony mini kijelzők. Szerinte sokkal esztétikusabb látvány volt, mint azok az okosnak csúfolt tégla példányok.
-Legalább működik! Az enyémről már ez se mondható el. Csúnya vége lett, pedig nagyon szerettem. Egyetlen mérges pillanat mire képes…-
Matatott kitartóan táskájában előhúzhassa hadi rokkant iphone-ját. Egykor imádott kitty-je meglehetősen viseltesen festett a karcokkal, betört kijelzővel és jó néhány helyen megfogyatkozott kő díszítéssel. Kissé vérzett szíve, mert hozzá nőtt mobilja, de üzemen kívül nem tudott vele mit kezdeni. Szervizben azt mondták menthetetlen, neki pedig szüksége van magántelefonra. Már az őrületbe kergeti egyetlen készüléken van összes ismerőse és munka kapcsolata. Idegesíti nem kapcsolhatja ki, mert szeretne elérhető maradni a barátainak. Ráadásul előfordul belekavarodik a nevekbe. Nem egyszer hívott rossz számot, mert hasonló címkével volt lementve. Ennek ideje volt véget vetnie. Véglegesen rászánta magát újat fog vásárolni és úgy is lesz!
-Mi másra kéne? Én se tudom milyen típust vegyek. Nem értek hozzájuk! Magyarázhatják 4g vagy 4s, vagy A5chip, meg android meg wi-fi! Fogalmam sincs mit jelentenek és mire jók! Nekem a mobil addig tart üzenet, hívás, fénykép!-
Magyarázott lelkesedése tetőfokán, végre nincs egyedül a dilemmával. Sokszor azaz érzése túl buta a környezetéhez képest. Mindenki annyira magabiztos és tájékozott a technikai témában, ami nem meglepő, hiszen az ország lakossága erről híres. Emiatt szörnyen kellemetlenül érzi magát, amikor bemegy akármelyik elektronikai boltba, aztán rögtön úgy beszélnek vele, mintha szakképzett ember lenne. Fogalma sincs mit mondanak neki. Nagy az esély most se. Előre látja kitty-hez hasonló példányra fog voksolni. Az legalább bevált és tudja kezelni.
-Biztos vannak nőcis darabok. Akkora a választék! Legutóbb, miután kiválasztottam a típust, három kőkemény órámba telt dönteni, melyik előlapot szeretném kérni.-
Nevette el magát saját fogyatékosságán. Igen, valószínűleg másnak nem jelentett volna ekkora kihívást. Rábök egyre és mehet isten hírével. Neki viszont mániája, ha már szabad, olyat találjon, ami tetszik neki. Régebben ilyen volt a szóba került ruha vásárlásban is. Fél napokat töltött boltok között szlalomozva. Őrületes összegeket fizetett ki és mai napig nem fér a vásárolt holmiktól, amiknek negyedét se vette fel. Visszagondolva rémisztő milyen divatmajom volt. Öröm az ürömben leszokott róla. Lehet nem a legjobb átfordult a semmit se veszek kategóriába, de határozottan derűs a kép több pénze marad és gardrób se duzzad feleslegesen. Emellett a szabadidejét se emészti fel az állandó plázázás. Manapság két órát se ad magának, amit képes eltölteni nézelődéssel. Ettől függetlenül még lelkes követője a divatnak. Kedvenceit mindig megnézi. Senki sem mondta, ha szereted a divatot, mindig rohangálj a legújabb modellekben.
-Nagyon-nagyon sok van! Imádom a Burberry-t, Black Asuka-t, PEEPS-et és PRAWINGS-et. Óriási fanja vagyok a Rememberclick-nek és ingyen reklámot se hagyjam ki, ha már velük állok szerződésben, KENZI. Azt hiszem kis koromban sokszor ejthettek fejjel divat magazinokra.- Nevette el magát a képtelen ötleten.-Neked? Biztos rengeteg céggel dolgoztál már együtt! Annyira jó lehet felvenni a tervezők ruháit, ami még senkinek sincs és nem az, hogy bemutatni, hanem benne lenni! Az a megtiszteltetés, hogy rajtad lehet meg…Aaa~h, olyan ronda sárga vagyok az irigységtől!-
Fújtatott egyet lábával dobbantva. Tőle távol állt kifutóra merészkedjen. Fotózás még úgy ahogy rendben volt, mert nem kellett mozogni és csak a stáb volt jelen. A kifutó mellett, viszont csomó híresség, tervező, cégek képviselői, gazdag vásárlók ücsörögtek és mindannyian árgus szemekkel bámultak. Nincs az a pénz kimenjen közéjük! Marad a csendes szenvedés, neki nincs tehetsége az ilyesmihez. Alakuló drámáját, viszont megint csírájában elfojtotta a cipőboltra felhívó szavacska. Rögtön felcsillantak szemei a témától. Bármennyit, bárhol, akárkivel képes volt eltölteni cipők nézegetésével. Annyira felvillanyozódott, egyenesen boldogságban úszva rugózott. Legeslegkedvesebb elfoglaltsága volt az egész világon!
-HUUUH! Remek ötlet! Úgy is szeretnék venni csizmát…meg bakancsot! Ah, szólj rám, ha öt párnál többel rohangászok! Megrögzött, fanatikus és elvetemült gyűjtő vagyok! Lassan nem férek tőlük…-
Szorította össze arcát kínjában elsüppedve. Totálisan felpörgött a lehetőségtől és alig bírt féket tenni rajongására, ne vetődjön sorok közé. Minden erejével csimpaszkodott józan eszébe őrült módon sikongatott, maradjon veszteg, semmi kapkodás. Nem itt kellene elherdálnia félhavi fizetését!
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Nov. 05, 2012 10:44 am

Nehéz döntések után irány Shoppingolni!

Felnevettem, mikor Umi viccesen pózba vágta magát.
- Most miért rázod a fejed? – kérdeztem vissza hitetlenkedve. - Én kíváncsi lennék, milyen ruhákat illetnél a neveddel. Vagy esetleg egy saját illatot! Ha terveznél valami hasonlót, gondolj a nőkre is, és azonnal szólj, megyek és bevásárolok!
Mosolyodtam el, és ökölbe szorítottam kézfejemet a határozottságtól. Komolyan gondoltam, megszállott és hűséges vásárlója lennék. Mindig is vevő voltam az új, friss és különleges dolgokra. Főleg, ha azok egy-egy divatos ruhák képében ragyogtak a kirakat mögött. Hozzá se kell fűznöm, mennyire imádok öltözködni. Néha talán már túlzásba is viszem. Lehet ezt nevezni szakmai ártalomnak? Ha igen, biztos arra fogom! Ráadásul még jobban fel voltam pörögve a gondolattól olyan ember kollekciójából válogathatnék, akit személyesen is ismerhetek. Igaz, Ikari-t még nem mondhatnám barátomnak, hiszen alig ismerjük egymást, de abszolút nem ellenkeznék, néha összefutnánk. Nagyon jól éreztem magamat a társaságában. Egyszerre elfelejtettem minden eddigi problémámat, és magamhoz képest nagyon könnyen szót tudtam vele érteni. Talán túlságosan is bekategorizáltam a férfiakat. Mindenkit egy kalap alá hajtottam, és elkönyveltem őket bunkó tuskóknak. Biztos baj volt a felfogásommal, amiért ilyeneket sikerült bemagyaráznom magamnak. Itt volt mellettem az élő példa, vannak még igen kedves fiúk is ebben a gonosz világban. Kicsit el is szégyelltem magam, ennyire letámadtam. Nem rám vallott ez a viselkedés. Túlságosan zárkózott vagyok ahhoz, ilyen önfeledten tudjak társalogni hétköznapi dolgokról. Lehet jó hatással volt rám Ikari, de ahogy ezen elkezdtem gondolkodni, megijedtem. Attól rettegtem, hogy a sok buta dolgom miatt be fog sokallni. Nem is igazán tudom, hogyan kell egy sráccal társalogni. Furcsa, de sokat nem okosodtam az idők folyamán. Már ami a férfiakat illeti, ők olyan emberek voltak, akiket sosem fogok szerintem teljesen kiismerni. Igen, mi lányok túlságosan is különbözünk tőlük. Éppen ezért nem is értettem, hogy volt képes elviselni a sületlen beszédemet ez a hihetetlen türelmes fiú. Egy pillanatra el is méláztam, hogyan folytathatnám a további beszélgetést vele, hiszen ezzel csak azt értem el teljesen zavarba jöjjek, és ne tudjam, hogyan kell helyesen viselkedni. Arra kaptam fel a fejemet, hogy egy igen megviselt mobiltelefont tart Ikari a kezében. Kissé elkerekedtek szemeim. Ahogy nem tudtam összekötni a kettőt néha ránéztem a fiúra aztán meg a telefonra. A meglepettségtől tátva maradt szám. Gyorsan elé is tartottam tenyeremet, nehogy felfedezzék mennyire le lettem taglózva. Díjnyertes vagyok érzelmeim kimutatását illetően.
- Ikari, te komolyan tudsz mérges is lenni? Ki sem nézem belőled…
Pislogtam továbbra is teljes értetlenségben ácsorogva. Nem akartam rákérdezni, vajon mi történhetett, mert semmi közöm nem volt hozzá. Ha tippelnem kellett volna, vagy a munkahelyi feszültség okozta, vagy valami családi veszekedés. Mármint, ha magamból indulok ki, akkor ilyesmi miatt lennék nagyon pipa. Nem is tudom, hogyan szoktam levezetni a feszültséget. Általában csak gyűlik és gyűlik, aztán bezárkózom a szobám rejtekébe, vagy a nappaliban megnézek egy filmet, miközben tömöm magamba a fölösleges édességet. De rossz szokás! Főleg amellett, állandóan figyelnem kéne alakomra. Az az egy szerencsém van, csak 3 havonta ellenőriznek le. Nagyon nagy bajban lennék, akkor méredzkednék, miután túl vagyok 4 muffinon és egy müzli szeleten. Mennyit tud számítani akár fél kiló. Ha pedig nem úgy áll rajtam a kifutóra szánt ruha, akkor ágyő, tudod, merre van a kifelé. Elég veszélyes játékot űztem ezzel az esti nassolással, de nem tudom megállni. Eddig mindig sikeresen kicseleztem a szorult helyzeteket, őszintén reméltem továbbra is hasonlóan ügyes leszek. Visszakanyarodva Ikarihoz, nyugodtan kezet mertem vele fogni. Én sem konyítok az efféle műszaki kütyükhöz! Szégyen vagy nem szégyen, sosem kötött le, nem érdekelt, miféle spéci cuccal van felszerelve. Lényegében mindent az alap funkciójával használtam. A televízióhoz nem kellett nekem dalolva bekapcsolódjon, vagy 3 dimenziósan lássam a képet, ugyan úgy a telefonomnál sem hiányzott, minden kérés nélkül bemérjen, hol tartózkodom, meg milyen illatú samponnal mostam utoljára hajat. Ijesztőek, lassan az emberiség fejére fognak nőni ezek a mechanikus szerkentyűk! Csak körbe kellett néznem. Tokió, Karakura, egész Japán a neonreklámoktól és hologramoktól színes, vagy éppenséggel zajos. Tokiót speciel éppen ezért nem szeretem. Éjszaka annyira fényes és zsibongó az egész, fejfájást kapok tőle. Pedig még hányszor kell ott fellépnem. Főleg annak tudatában a FashiON! Model ügynökség központja ott található. Vártam is meg tartottam tőle. Szonban azt tekintve, túléltem a fodrászkodás hosszú folyamatát, ezt is meg fogom oldani. Talpraesett vagyok, mennie kell!
- Elhiheted, én sem értek az elektronikai cikkekhez. Majd kisegítjük egymást akkor a választásban!
Csettintettem egyet felettébb remek ötletem megosztásakor. Bár tudnám, hogyan fogok szegény Ikarinak segíteni, miközben dunsztom sincsen melyik a legtesthezállóbb telefon. Azonban ha majd ott leszünk, az üzletben megteszem minden telhetőt, ne üres kézzel távozzunk. Neki legalább voltak halvány sejtései, milyen típust szeretne.
- Ezek valóban jó márkák, ismerem is őket. Jó stílusod van, remek, remek! – bólogattam vigyorogva, elismerésem jeléül. – Hmm, én nagyon szeretem az Uniqlo kínálatát, aztán ott van még a Ferré, Versace, illatok közül természetesen Kenzo. Leginkább külföldi márkák közül szoktam szemezgetni.
Megrökönyödtem, mikor Ikari azt ecsetelte, milyen szuper dolog lehet a legfrissebb divat ruháiban végiglejteni a kifutón. Valóban meseszerű az a pár pillanat, mikor a fényképezőgépek kereszttüzében ragyog rajtad egy gyönyörű estélyi, vagy alkalmi ruha, viszont több kellemetlenséggel járt, mint azt gondolta.
- Jaj, semmiképp ne legyél irigy! Van ennek azért árnyoldala is…
Csalapáltam arcom előtt kezeimmel, miközben próbáltam megmagyarázni. Nem akartam túlságosan részletezni a dolgokat, mert azt szűrné le, csupa kínlódással jár ez a munka. Pedig én tényleg élveztem, viszont a siker érdekében, itt is kőkeményen be kellett tartani jó néhány szabályt. Bármilyen példát felhozhattam volna mellette, mindig párosult volna valamivel, ami ellene szólt.
- Akkor majd résen leszek. Én mindenből szinte kényszeresen gyűjtögetek, de most a választásom arra a magas sarkú csizmára esett. Lassan érdemes bevásárolni melegebb holmikból. Csípős idő van kint!
Igyekeztem a kiszemeltem felé. Alig vártam végre kezembe foghassam és felpróbáljam a megfelelő méretet belőle. Már csak azon kellett izgulnom, legyen az én lábamra való. Nagyon bosszantó tud lenni, ha pont abból a fajtából nincsen. Főleg, miután időtlen időkön keresztül sóvárgok egy ilyen darab után.
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Nov. 19, 2012 6:25 am

Nehéz döntések ☆⌒(>。≪)

Hatalmas szemekkel pislogott Kamill chan-ra, ugyan miért kérdez tőle ilyesmit. Mindenki szokott ideges lenni, ez alól ő sem számított kivételnek. Gyakran megesik mérgesen puffog, pontosabban orra alatt dünnyög. Főként az utóbbi időben lett rá jellemző. Régebben nem is emlékszik milyen formában vezette le a feszültséget. Olyan esetek eszébe jutottak, erőteljesebben dobbant lábával, vagy idegesítően magas hangon szólal fel, vagy csapot papot hátra hagyva elviharzott cigizni. Arra, viszont igaz, ami igaz, nem tud példát hozni valamit elhajított volna, esetleg szándékosan valakihez dobta volna egy tárgyat. Senki sem volt képes annyira felbosszantani tettlegességhez forduljon. Egyáltalán el sem tudta volna képzelni bárkit bántson. Gyűlölte az erőszak minden formáját és akármennyire ellenszenves volt szemében valaki, sosem vitte rá a lélek fizikálisan, egyáltalán bármilyen formában bántsa. Alaposan megtanulta, semmit sem ér el vele. Sem neki, sem a másik félnek nem lesz jobb. Mardosná a bűntudat, miatta sérült meg valaki, vagy olyasmit mondott, amit nem volt szép kiejteni száján. Bosszú, pedig ugyanilyen értelmetlen dolog. Visszaadni az elszenvedett sérelmeket, talán rosszabb, mint elszenvedni azokat.
-Még velem is megesik. Nem vagyok szent, Kamill chan és valakinek remek érzéke van hozzá, hogyan befolyásolja a hangulatom.-
Mosolyodott el kissé zavarba sántikálva, aminek kiváltó okát pontosan tudta. Kitty reptéjénél nem hitte volna ennyire megkedveli a kirohanása áldozatát. Utólag visszanézve nem bánja, ennyire göröngyösen alakul ez a nem nevezi nevén kapcsolat. Túlságosan könnyű lett volna, ha akkor hátat fordít, vagy pont ellenkezőleg, túlságosan egyszerűen alakul minden. Akkor garantáltan még kevésbé hinné el van valakije, mert ugyan minek paktálna le vele az ország egyik legkeresettebb sármőre? Így sem állíthatja nincsenek kétségei, de határozottan sokat segít, nem a bűbájosan csöpögős oldalát ismerte meg. Gyakran kapott hisztérikus rohamot beton keménységű, önző viselkedésétől, viszont így rögtön a legelején szembesülni valaki elviselhetetlen természetével, remekül felkészít a legrosszabbra és, ha ezt kibírod, akkor mindent. Úgy tekinthetett erre, mint leküzdendő akadályra. Fura, mert végig bízott benne ez felszínes dolog és örül kezd beigazolódni.
Messzire tévedő kalandozásából röpke „hüm?” felszólalással pillantott Kamill chan után, aki már hatalmas lelkesedéssel vetette be magát a cipő szalon sorai közé. Némi tanácstalan pislogással sandított körbe, vajon mennyi ideje állhat egyetlen helyen, aztán jobbnak látta vásárló partnere után sietni. Pont eléggé bántotta nem figyelt oda a beszélgetés hátra lévő részére és kissé fonalat vesztetten meredt rá, amikor a hideg időt kezdte ecsetelni. Újabb rögtönzött szünetébe telt, mire összerakta a szálakat és helyeslően felmorranva mutatott rá. Karjait dörzsölve húzta el száját. Sajnos nem kellett neki bemutatni a téllel járó fagyosszent állapotát. Akármit talál ki, fázik és akármilyen vitamint, immunerősítő készítményt szed megállás nélkül csöpög orra, rosszabb esetben lázasan fekszik. Ez az év azon szakasza, amikor kifejezetten nem szeret az utcára lépni.
-Teljes mértékig átérzem! Akárhány réteg ruhát aggatok magamra, mindig meg akarok fagyni! Őrületes! Sok bélelt felsőtől hóembernek nézek ki és alig bírok mozogni! Michelin figura jut magamról eszembe…Áh! Ki nem állhatom a hideget! Hideg, nyirkos, csúszós, állandóan beteg vagyok. Fúj!-
Dörgölte meg orrát durcás képpel. Most az egyszer nem akart gondolatban felidézett szokását előadni. Szeretne kinőni a hisztis dobbantásból, bár azaz érzése sosem fog menni. Ahogy pokoli őslakos eléri mérgesen puffogjon, úgy drága bátyusa pontosan fentebbi reakcióit váltja ki. Álmában se hitte volna, lesznek emberek, akiknél különböző érzelmi kitöréseket produkál. Érdekesnek találta, bár a bakancsok világába tévedve, egyre kevésbé ment ezeken méláznia. Egyre több és több példányon akadt meg szeme, míg a végén már arra kapott észbe csillogó szemekkel válogat különböző darabok között. Teljesen belelendült a nézelődésbe és rengeteg példányt szúrt ki a polcokról. Nem állt szándékában magára hagyni szegény kísérőjét, de sikerült olyan szinten belemélyednie a válogatásba, üzlet másik felében kikötve szorgoskodott, melyik hirtelen felindulásból megszeretett kicsikéjéből talál méretet. Szorgos kutakodásában egy idő után már az ott szorgoskodó eladó is segédkezett, így dupla erővel hamarosan csodaszép lábbelikben baktathatott a tükörhöz. Mindegyiket fülig érő vigyorral bámulta körbe. Teljesen eltérő stílusok voltak, még is találtuk bennük valamit, amitől azonnal fülig szerelmes lett. Határozottan imádta látványukat, csak épp a ténytől kezdett frászt kapni, megint rengeteg cipőt válogatott össze.
-URAM ISTEN! NEM BÍROM, KAMILL CHAN!- Sípolt arcát szorongatva, fanatikus lázban égő tiniként. –Hurcolj el, vagy az egész üzletet felvásárolom!-
Komoly munkával sikerült három darabra szelektálni a felhozatalt. Attól tartott, ha tovább maradnak, képes lesz összeszedegetni a többi felpróbált gyönyörűséget is. Szíve szerint menekült volna a pénztárcája egészsége végett, viszont eszébe jutott, eredetileg, miért tévedtek be pont ebbe a boltba. Elegánsan lepakolva dobozkáit huppant le Kamill chan mellé és izgatottan rugózva pislogott rá.
-Neked sikeres volt a támadás? Muta-muta, hogy áll a lábadon! Bemutatót követelek!-
Vágott be kérlelő szemeket, amit rögtön elnevetett, nehogy komolyan vegyék dedós kifakadását. Nem akart viccet csinálni a dologból, vagy kellemetlen helyzetbe hozni, erőlködik a modell témával. Legtöbb emberhez hasonlóan, biztos ő is örül, ha megszabadul a munkájától és nem kell átlagos hétköznapokon is kifutó sztárként viselkedni. Mindkettőjük szakmája kifejezetten megterhelő. Kapsz egy szerepet és kötelező alkalmazkodnod hozzá. Ilyenkor legalább nem kell foglalkozni a szigorú szabályokkal.
-Innen merre megyünk tovább? Lehet pihentetni kéne a cipőket, mert tényleg végem lesz!-
Vakarta meg kínos cseppecskével homlokát az előtte pihenő dobozokat nézegetve. Megígérte Nacchan-nak nem rendez több ámokfutást. Be szándékozta tartani, tényleg, de most az egyszer úgy érezte kivételt tehet.
Vissza az elejére Go down
Abby Robbins
Quincy
Quincy
Abby Robbins

nő
Hozzászólások száma : 35
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2011. Dec. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te8500/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (8500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyKedd Nov. 20, 2012 7:09 am

Sebtapasz

Talán… egy kicsit zavarban voltam. De volt rá okom. Beülni egy kávézóba egy férfival, aki Rii. Nem mellesleg egy olyan asztalhoz, ami még az előző este nyomait mutatja. Veszettül furcsán éreztem magam. A gyertyacsonkok és a fonnyadt virágszirmok nagyon zavarva ejtőek voltak. Nem csoda, hogy nem tudtam tisztán gondolkodni. Vagy ez a tevékenység eddig sem ment, csak nem vettem észre? Biztosan ez késztette nevetésre Riit is. Nem akartam kimutatni, de nehezteltem rá, amiért olyan jó kedvűen kacarászott az itallap mögött. Inkább elbújtam saját papírom mögé, és nagyon olvastam.
Nem is értettem, mi van velem. Elvégre nem érdekelt, ha mások kinevetnek, ha gúny tárgyává tesznek. Erre találkozok egy újabb híres emberrel, és máris a padlón vagyok. Bizonyos szinten érthető. Hiszen Jus…tinnal is rendesen kiszúrtam. De ennyire akkor sem szabadna felkavarnia. Rii is csak egy ember. Vagy csak el akarom hitetni magammal, hogy az, azért ismételgetem folyamatosan ezt az eleve halott feltevést. Nem közönséges ember, de legalább átérzi a zene iránti rajongásomat. miután bocsánatot kért, amire csak bólintottam egyet, folytatta a gondolatmenetemet.
Talán buta kislánynak tűntem, sőt, biztosan, de elmerengve bámultam rá. Nem volt olyan pillanatom, amire ne tudtam volna aláfestő zenét választani. Az egész annyira varázslatos. Egy igazi csoda. De nem, tévedtem. A csoda akkor következett be, mikor Rii felajánlotta, hogy bejuthatok a munkahelyére. Még pislogni is elfelejtettem. Csak ültem ott lefagyott rendszerrel és néztem Riit. Azon agyaltam, mégis mennyire gondolhatta komolyan. Nem mertem igazán örülni a dolognak. Pedig fél lábbal a felhők fölött repkedtem.
- Há… öhm… - kaptam félre pillantásom. Eléggé zavarban voltam. Alig ismerkedtem meg Riivel, máris egy nagyszerű lehetőség pottyant az ölembe. Nem akartam kihagyni. Nem lett volna szabad beleélnem magam, holmi hirtelen jött ötletnek bedőlnöm, miközben pontosan tudtam, hogy egy roppant elfoglalt emberrel készülök lepaktálni, mégis… Annyira meg voltam zavarodva. Rii hangja rángatott vissza a gondolataimból. Nagyon barátságosan viselkedett a pincérnővel, sőt, a keresztnevén szólította. Aztán rám nézett, mire csendesen kikértem a tejeskávémat. Nem mertem a szokásos feketét kérni, valahogy féltem, mit reagálna rá a férfi. Elvégre még elég fiatal vagyok a kávézáshoz, legalábbis mikor Tou egyszer meglátott, könyörtelenül kirángatta a kezemből a csészét.
Nem tudtam hova tenni ezt a túlzott bizalmaskodást. Bár Rii elég közvetlennek tűnt, de valakit a keresztnevén szólítani csak úgy, nem volt szokás. Gyorsan lelőttem magam, elvégre ő felnőtt férfi, és híresség, rengeteg ismerőse lehet szerte a világon. Mindenféle, nők is, férfiak is. Meg persze olyanok is, akiknek a hátsóját mosolyogva vizslatja távozáskor. Gyorsan elfordítottam a fejem, mintha a kávézó berendezését nézegettem. Nem tudtam úgy tenni, mintha nem láttam volna semmit, és egyébként is. Rii velem kávézik. Bár, ez igazán nem gátolhatja semmiben. Tudom, hogy nem is kellene dühösnek lennem, de… Nincs mentségem, még magammal szemben sem. Összeharaptam fogaimat, és mintha semmi sem történt volna, visszafordultam Riihez. Semmi közöm sem volt hozzá, mit tesz.
- Én… nagyra értékelem az ajánlatot, köszönöm! – bármennyire is megzavart az előbbi kis incidens, nem számított, elvégre Rii a POPcorn egyik munkatársa volt. Én pedig, bár nem tudtam, mivel szeretnék foglalkozni a jövőben, a zene igazán érdekelt. Nem hagyhattam, hogy valamit, ami ennyire fontos nekem, egyszer csak elfelejtsek, és ki tudja. Még az is lehet, hogy rátalálok az életcélomra, vagy ilyesmi. Talán újra megtalálom magam, vagy ilyesmi. Az elveszettség, amit érzek, már így is kis híján felőrölt. – Biztosan nem probléma, ha elfogadom?
Az, hogy el szerettem volna fogadni az ajánlatot, természetesen nem azt jelentette, hogy meg is tehetem csak úgy. elég felnőtt voltam ahhoz, hogy felfogjam, mennyire fontos az emberek munkája. Nem lehet csak úgy betolakodni. Rii fontos személy, én meg egy senki vagyok. Ha a cég terültén rabolom az idejét, abból még komoly gondjai lehetnek. Nem véletlenül nem zaklatom Tout sem csak úgy.
- Nem igazán játszok hangszereken. Mármint, az állványon porosodik egy gitár, de nem hiszem, hogy tudnék rajta játszani. Egy ideig tanultam, de csak önállóan. Aztán ráhagytam. Minden hang, amit kicsikartam a hangszerből, felért egy rúgással a zenébe. Énekelni meg még annyira sem tudok. – Ezek fontos dolgok voltak, és nem véletlen kérdezte meg őket. Tudnia kellett, hogy jó vagyok-e valamire. Szerintem pedig magán a zenehallgatáson kívül semmiféle tehetség sem szorult elém.
Elővettem táskámból a telefonom, és bekapcsoltam a bluetooth-t. Miután számot cseréltünk, minden erőmmel azon voltam, hogy visszafogjam az elégedettségemet. Végül is, valaminek a közepén voltam, valami újnak. De nem akartam, hogy elszaladjon velem a ló, azon kívül, hogy elkaptam Rii számát, semmi sem volt biztos. meglehet, hogy többé nem is találkozunk. Vagy ha keresem is telefonon, nem veszi fel, esetleg leordítja a fejem, hogy ne zaklassam. Az élet elég stresszes, nem hiányzik senki sem egy túlbuzgó csitri belőle. Megérteném, ha idő közben meggondolná magát.
Kihozták a rendelésünket. Kicsit belefeledkeztem a gondolataimba, és oda sem figyelve kavargattam a tejeskávém. Közben Riit néztem, és az asztalt. Már nem is éreztem magam olyan kényelmetlenül. Jóllehet, meg sem fordult a fejemben, hogy máskor is szívesen üldögélnék egy ilyen asztal mellett kettesben egy férfivel, aki történetesen Rii, mert… mert mégiscsak zavarba ejtő. Elpöckölt egy rózsaszirmot magam elöl, egyenesen a velem szemben ülő mobiljának. Alig pattant le róla a kis szirom, visszafogott zúgással kezdett el táncolni az asztalon.
Meglepett, hogy Rii telefonja ilyen váratlan kezdett pörögni, pedig valójában az volt a meglepő, hogy eddig nem szólalt meg. Csendesen kortyoltam az italomba, és próbáltam nem a mobil és a férfi között lezajló párbeszédre figyelni.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyKedd Nov. 20, 2012 1:17 pm

Nehéz döntések után irány Shoppingolni!

- Tudom, hogy mindenkinek lehet rossz pillanata. Ne haragudj, nem úgy gondoltam, ahogy mondtam.
Lesütöttem szemeimet. Ismét előbb járt a szám, mint elgondolkodtam volna arról, mit akarok. Csak olyan furcsa lehet Ikari mérgesen. Valahogy nem tudom belőle kinézni. Annyira kedves, vidám és jó társaság, hogy szimplán nem tudom vele összetársítani a haragot. Tudnám, miért vonok le ilyen hirtelen következtetéseket. Lehet, megint sok butaságot magyarázok bele a dolgokba, amelyeknek semmi köze sincs a valósághoz. De jó volt így. Én valóban hiszek abban, Ikari túlnyomórészt életvidám ember. Többet nem szerettem volna a mondottakhoz hozzáfűzni, így is elég kellemetlen helyzetbe sodortam mindkettőnket. Némán sétáltam be az üzletbe, és a kiszemelt csizma felé vettem utamat. Leguggolva végigvizsgáltam a dobozok feliratait. Megpillantva a saját méretemet, széles mosollyal műtöttem ki a sorból, aztán elslisszoltam a legközelebbi padhoz, ahol kényelmesen felpróbálhattam a cipőt. A belső oldalát felcipzáraztam, aztán elkopogtam a tükör elé. Teljesen bele voltam szeretve ebbe a darabba. Tetszett a hamvas szürke színe, tartotta a bokámat és nem mellékesen kényelmes volt magassarkú létére! Nem kellett több, hogy jó ízzel pakoljam bele a kosaramba. Épp vissza akartam térni ahhoz a sorhoz, ahol legutoljára Ikari-t láttam, viszont már csak hűlt helyét találtam. Furcsálló pillantásokat vetettem a közelemben lévő emberek felé, de egyikük sem hasonlított a fiúra. Aztán a háttérben felfigyeltem egy igen virgonc alakra, aki lényegesen jobban hasonlított rá, mint az előzők. Óvatosan közelítettem meg, ezért nem vett észre. Megbújva a sor mögött pont kiláttam fölötte, így premier plánból nézhettem mókás műsorát. Nagyon aranyos volt, ahogy ott sziporkázott a menőbbnél menőbb csizmák között. Valóban jó ízlése volt. Olyan darabokat szemelt ki, amik még nekem is elnyerték tetszésemet. Az üzletben sok kellemes kinézetű holmi akadt, de úgy tűnt Ikari-nak a lábbelik jelentették a legnagyobb boldogságot. A produkción egy jó darabig mosolyogtam, akkor eszméltem fel, mikor végül kiszúrt hátul és felém sikkantott. A meglepettségtől kicsit el is szégyelltem magam, olyan galád módon kifigyeltem, miképpen válogat a szépséges cipők között. Végül a közelembe lépett egy halom cipővel és dobozzal, mire én csak a számat tátottam.
- Sajnálom, nem lett volna szívem megálljt parancsolni, olyan lelkes voltál!
Bújtattam el arcomat két tenyerem mögé a vallomásom után. Komolyan gondoltam! Annyira önfeledten próbálgatott, meg jobbra-balra szaladgált, képtelen lettem volna kirángatni az üzletből. Végül összedugva fejünket közös erővel megtárgyaltuk, mely bakancsok maradhatnak, és melyeknek kell visszakerülniük a polcokra. Nem mondhatnám, hogy gyorsan ment a dolog. Habozva, tanakodva és dilemmázva vált meg minden egyes darabtól, nekem pedig ki kellett tartanom az álláspontomnál. Volt csizma, ami baromi jól nézett ki, de rossz minőségű anyagból készült. Az ilyeneket ki kellett zárni a listából. Nehezen álltam meg, ne mondjam mindegyik darabra szuper választás Ikari számára, de Ő kérte segítsek neki. Kicsit restelltem a dolgot, de ha nem akartam azt, miattam kerüljön bajba, akkor erőt kellett vennem. Hiszen én hurcoltam be szegényt az üzletbe, ezzel pedig csak kísértésbe kergettem, de tényleg nem volt szándékomban! Mindenesetre lassacskán kialakult a sorrend a dobogósok között, így megkönnyebbült szívvel bólintottam rá a rögtönzött bemutatómra. Jelenleg nem zavart brillíroznom kell a munkámban, hiszen saját szórakoztatásra szántam. Ismét gyorsan belebújtam a szépséges bakancsba és jól betanult lépésekkel elindultam Ikari irányába, körbeforogtam, még viccesen a bal lábamat is az égbe kaptam. Tovább nem tudtam folytatni a bemutatót, mert elnevettem magamat, főleg miután Ikari serényen tapsolt.
Egyet kellett értenem a sráccal. Ideje volt tovább álljon párosunk, különben csak üresen kongó polcsorokat hagynánk magunk után. Annyira nem vagyok kitartó, szigorúan megtiltsam Ikari-nak a vásárlás jogát. Csak rá kellett néznem, és a szomorkás, óriási barna szemeitől teljesen összezavarodtam. Egy ilyen tekintettől hogyan legyek eltökélt? Fizetés után az üzlet közelében lévő pad felé vettük az irányt. Vásárlás után megpihentünk, addig pedig szorgalmasan ötleteltünk, melyik legyen a következő úticél.
- Nagyon kedves Tőled, csatlakoztál a vásárlókörutamhoz. Köszönöm, igazán jó kedvem lett tőle.
Jegyeztem meg végül mosolyogva. Úgy gondoltam muszáj tudnia, milyen jól esik, valakivel összefutottam és ilyen önfeledt vagyok. Hiányzott már, valakivel minden szorongás nélkül tudjak beszélgetni, teljesen átlagos dolgokról. Sosem hittem volna, pont egy korombeli fiúval tudok a legjobbakat szórakozni. Talán korai ilyet kijelenteni, de Ikari nagyon kedves barátommá tudna válni. Ez a délután ráébresztett arra, szeretnék még vele máskor is közös programot tervezni. Lehet csak a magányosság szólt belőlem, de erős késztetést éreztem az iránt, nyomatékosítsam, szeretnék vele többet találkozni. Bárcsak meg tudtam volna rendesen fogalmazni, milyen jó érzéssel tölt el, itt van és ennyire hétköznapi dolgokkal múltatjuk az időnket! Nem kellett rohannom, nem volt bennem a görcs, mikor ront rám valaki, a kilóimat és a testtömeg-indexemet számolgatva. Nem volt stylelist, sminkmester, sem pedig fotós, aki folyamatosan szabotálna utam során. Egy pillanatra hétköznapi emberré válhattam.
- Van még rá esély, máskor is találkozzunk? Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, ne gondolj semmi rosszra, csupán… most biztos furának hiszel, ugye? Sajnálom… valahogy nem tudok rendesen fogalmazni.
Tapasztottam tenyeremet homlokomra, amiért ilyen kínosan besültem. Zavaromban sosem ment, értelmesen, ésszerűen megfogalmazzam a gondolataimat. Néha jól esne csak belenézni a másik szemébe, ő pedig tudná, mit akarok. Megkönnyítené a dolgomat, az biztos. Viszont még nem tart ott a modern technika, ilyen speciális képességeket fejlesszenek ki az emberek számára, így nem maradt más, mint próbáljam kijavítani a kérdésemet, amitől csak még borzalmasabb magyarázkodások születtek. Kacagva csóváltam meg a fejemet, ebből már nem mászok ki egyhamar, és felpillantottam a velünk szemben lévő kirakatra. A bent dolgozó hölgy akkor húzott rá a próbababára egy új ruhadarabot. Elterelve az előző bakimról a figyelmet, óvatosan rátettem vállára a kezemet, jelezve frissen bontott áru megérkezését.
- Annak a pulóvernek olyan kellemes színe van, nem gondolod?
Néztem meg alaposabban a kirakatban díszelgő, kisimított felsőt, ami a legfrissebb téli kollekció címszó alatt futott. Mindenképp ki akartam kérni a véleményét, hiszen mégiscsak egy férfi ruhadarabról volt szó. Érdekelt, milyen holmikat szeret, és melyik a kedvenc színe.
- Biztosan valami puha, meleg anyagból lehet. Ebben biztosan nem fáznál a télen!

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyKedd Dec. 18, 2012 2:32 am

Nehéz döntések ☆⌒(>。≪)

Megkönnyebbülten fújta arrébb répa vörös frufruját. Leírhatatlan hálát érzett Kamill chan iránt, milyen lelkiismeretesen segített neki a válogatásban és járult hozzá szakértő szemeivel, melyik lábbelik maradhatnak a kosárban. Egyedül ezer százalék nem boldogult volna. Józan esze sose működött, amikor saját magának kutatott bakancsok után. Ilyen esetekben agya fogta magát, hátára csapta a vándor batyut és helyet adott a szivárványos ködben pattogó rajongó oldalának, aki nem tudott különbséget tenni műbőr és bőr között, már pedig nem mindegy a mindegy, hiszen a lábáról, na meg pénztárcájáról volt szó. Tényleg imákba foglalta segéderőként neki magyarázó Kamill chan-t, hatalmas erőket mozgósítva próbálta elérni visszavonulót fújt agyát és nem engedte minőségen aluli termékekre verje el fizetését. Nagyon-nagyon örült ott volt vele, segített neki, na meg hozzájárult a legjobb döntéshez, hiszen biztosra vette a három legklasszabb példányt sikerült választania. Bízott az ízlésében, na meg ha őt kérdezik, biztosan döntésképtelenül nyöszörgött volna. Megmentették egy sor kellemetlen tötymörgéstől, ami ezer százalék kínos helyzetbe hozott volna mindenkit, aztán eléri, szegény Kamill chan ne merjen ide jönni még hosszú-hosszú ideig. Nem szerette volna messzire űzni saját butasága miatt, ezért különösen jól esett lelkének semmit sem szúrt el. Az meg egyenesen hab volt a tortán, igazi modell bemutatót kapott. Majd kiugrott bőréből, amikor orra elé libbent Karakura tutira legtehetségesebb kifutó csillaga. Sok divatbemutatón vett már részt, ezért bátran ki meri jelenteni Kamill chan-nak nincs párja! Egyedi smink, téma, zene és minden felkészülés nélkül is vérprofi volt! Szemet gyönyörködtető látványt nyújtott, ahogy elsétált előtte, mert annyira természetesnek hatott minden mozdulata. Azaz érzése támadt, mintha most lépett volna le az ágyról, épp konyhába indul kávét készíteni, miközben a szatén köntös finoman fodrozódik utána a levegőben. Egyszerűen az a benyomás uralkodott el rajta, ez nem megjátszás, Kamill chan, tényleg ilyen légiesen könnyed. Imádta nézni, szíve szerint még nagyon sokáig bámulta volna száját tátva, de egyszer minden varázslatnak vége kell szakadnia. Ez a rögtönzött csizma bemutató, olyan hirtelen ért véget, ahogy elkezdődött. Ha pedig gonoszkodhat nem bánta, mert ezzel a másfél perccel, olyan szinten elvarázsolták, amire gyerekkora óta nem volt példa.
-A~h! Teljesen levettél a lábamról!- Mellkasához kapva igyekezett lenyugtatni hevesen kalapáló szívét.-Kész csoda vagy, Kamill chan! Mindenkit el tudsz bűvölni a természetes szépségeddel! Hu~h, nézd milyen libabőrös lettem!-
Emelte fel karját szavai ékes bizonyítékaként. Nem hazudott, mert tényleg beleborzongott az előadásba és még mindig érezte egész feje lángol. Zavarodott pillanataiban, azért a kedvéért tartott bemutatónak járó tapsról sem felejtkezett el. Lelkesen összecsapva tenyereit fújkálta arcát, hátha gyorsabban visszaesik hőmérséklete. Hirtelen nagyon melege lett, ami az ő esetében különösen szokatlannak nevezhető, de ha körbe szeretné magyarázni a jelenséget, akkor kétséget kizáróan azt mondaná, szó szerint lenyűgözte Kamill chan. Nem nőkét, vagy szupermodellként hatott rá, hanem valami egész más, megfoghatatlan jelenségként. Azt kell mondja, ha létezik kisugárzás, akkor ő nyakig belegubancolódott. Különösebben nem bánta, csak kissé meglepődött rajta, de végtére is ez remek tulajdonság, ha valaki nyilvánosság előtt dolgozik és igazán örült, ennyire különleges személyt sikerült megismernie.
-Ne viccelj! Én örülök a véletlen szerencsének! Nem szólítasz meg, életemet siratva gubbasztanék otthon. Így lett egy remek délutánom! Örülök, hogy végre tudtunk beszélgetni és megismerhettelek! Élőben sokkal kedvesebb vagy!-
Bólogatott szorgosan, hogy látszódjon mennyire halálosan komolyan gondolja kijelentését. Emlékszik egy-két bemutató után nagy szemekkel pislogott Kamill chan-ra, mert ijesztően profinak tűnt és ott motoszkált benne a félsz, egyáltalán a közelébe merjen menni. Túlságosan tökéletesnek látszódott, csak úgy megszólíthassa, aztán ez a kép sokban módosult, miután többször volt szerencséje kifutón kívül látni, de igazából sosem maradt ideje szót váltani vele. Hivatalos eseményeken folyton ide-oda kell rohangászni, cégnél megint más körökben mozgolódnak. Annyira elkeserítő gyakran tartózkodnak egy épületben, még sem találkoznak. Emiatt se szereti azt a gigantikus monstrumot. Rengeteg idegen arc veszi körül, akiknek mosolyogva köszön, miközben nevüket vagy kedvenc színüket sem tudja. Túlságosan személytelen a légkör.
-Miért hinnélek furának?- Döntötte oldalra bamba arckifejezéstől díszelgő arcát.-Nagyon szívesen találkoznék veled máskor is! Mindjárt adok neked egy számot…Cégnél is bátran vadássz le, amikor csak jól esne beszélgetni, vagy lógni egyet! Sokszor halálra unom magam és ácsingózom a szökési lehetőségre, de erről semmit se tudsz! Nacchan megnyuvaszt, ha kiderül munkakerülésre ösztönözlek!-
Kapta drámaian arcához tenyerét, ahogy körbe lesett az emeleten, vajon közelben ólálkodik baljós árnyként meglapuló menedzsere. Egyszerű viccnek szánta, amit széles vigyorral tett egyértelművé, bár néhány másodpercre megfordult fejében, Nacchan tényleg benéz leellenőrizni megjelent e a fodrásznál. Elhatalmasodni készülő paranoiájára, inkább nem kívánt odafigyelni és nagy küzdelmek árán, kihorgászta táskája mélyére rejtett névjegykártya tartóját, melyet rövidesen továbbított Kamill chan-nak. Az idő közben elrévedő modell, azonban teljesen mással volt elfoglalva. Érdeklődve pillantott a szóba került kirakat irányába. Fejét jobbra-balra döntögetve elemezte a felsőt. Kevesen tudták róla, ha így viselkedett, általában isteni szikrája támadt, kin tudná elképzelni, vagyis paraméterekre bontotta a kiszemelt ruhadarabot és elkezdte képzeletben ráilleszteni választottjára, láthassa passzolhat rá a méret. Többnyire helytálló eredményt szokott kapni.
-TIPI!- Csettintett levegőbe felismerése ékes bizonyítékaként.-Uh, ne haragudj! Csak a felsőről eszembe jutott az egyik tagunk, Sky. Ez a pulóver annyira ő. Szerinted is? Most jó dolgot kérdeztem. Bocsánat-bocsánat!-
Vakarta meg fejét kínosan elmosolyodva remek kérdésén. Azok után ők se váltottak még egy mondatnál többet, kicsike volt rá az esély, Felhőpamaccsal baráti viszonyba kerülhettek volna. Ez nem jelentett akadályt, ne merészkedjen távolabbi vizekre. Kamill chan nagyon kedves lány volt és biztos benne, remekül kijönne zenésztársával. Fejében egész merész tervezet törtek felszínre, de egyelőre nem engedett neki utat. Megelégedett a személyéhez mérten, egész tapintatosnak nevezhető puhatolózással.
-Ti találkoztatok már? Ha gondolod, legközelebb elhívom őt is! Szerintem remekül kijönnétek! A világ legaranyosabb, legszerényebb, legokosabb embere. Olyan nekem, mint az egyszemélyes családom.- Nevette el magát a bizarr képen szegény Égibunda köténykében, borostásan, két copfba fogott hajjal, kantáros szoknyában, psp-t fogva ácsorog a szoba közepén.-Kamill chan, megkérdezhetem mit gondolsz róla? Annyira érdekelne hogyan látják mások, mármint, akik nem ismerik közelebbről.-
Hirtelen ötlettől vezérelve fordult szegény lánnyal szembe. Viszonylag későn esett le neki a tantusz, kissé vallató módon munkálkodik. Remélte nem hozta rá a frászt. Nem volt semmilyen hátsó szándéka, csak tényleg érdekelte egy kívülálló véleménye, aki mellékesen lány volt. Még mindig nem tett le, arról a sziklaszilárd elhatározásról csudiklassz barátnőt kerítsen Barimancsnak. Alattomos kerítőként bizakodott benne, talán Kamill chan válaszából sikerül közelebb jutnia a megoldáshoz.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyPént. Dec. 21, 2012 12:30 pm

Nehéz döntések után irány shoppingolni!

A nevetésem végül azzal zárult, elfelejtettem levegőt venni. Kikerekedtek szemeim és előre bámultam. Ikari annyi szépet mondott, hogy képtelen lettem volna zavarodottságomat leplezni. Rákvörösen fogtam arcomat két kezem közé, miközben azon serénykedtem, el ne essek nagy boldogságom közepette. Hányszor hallottam már hasonlókat, meg sem tudnám számolni. Viszont Ikari-tól teljesen más volt. Annyira örültem neki, szavakba sem tudnám önteni. Eszméletlenül elragadóan viselkedett velem. Ilyet ritkán tapasztalhatok. Természetes, hogy teljesen meghatódtam. Boldogságom jeleként apró sávban gyűltek mindkét szememre a könnycseppek, amitől újból elnevettem magamat.
- Annyira édes vagy, legszívesebben megölelnélek! – csaptam tenyeremet arcom elé, miközben fejemet ráztam. Azt sem tudtam, hova bújjak. Azt meg már nem is tudom, hogyan mondhattam ilyet. Duplázódott zavarom, tényleg ki akartam szaladni a világból. Nem szerettem volna, ilyen állapotban lássanak. Annyira szégyelltem magamat, tényleg nem tudtam mit kezdjek a helyzettel. Ikari olyan hatást gyakorolt rám, amitől hirtelen tyúkanyónak képzeltem magamat. olyan szívesen begyűjtöttem volna ezt a kiscsibét, és jól megdögönyöztem volna. Kissé elcsöpögtem a gesztusától, bevallom. De biztos furcsának találna, hirtelen ötlettől vezérelve pattanok a nyakába, és jól megszorongatom. Nem ismerem annyira, ilyet megmerészeljek lépni. Már attól bódult állapotba kerültem, ennyire kedvesen viselkedik velem.
Már csak tetőzte önkívületi állapotomat, nem utasított vissza, nem hajtott el a fenébe, mit képzelek magamról, ilyenek merészelek neki mondani. Épp ellenkezőleg. Iszonyat lelkes lett! Nem is kellett más ahhoz, kicsit könnyítsen feszült hangulatomon. Sokkal merészebben mertem vele beszélgetni. Sajnos hozzá kellett szoknom a kimért stílushoz. Egy előkelő partin, a rengeteg sznob ember társaságában nem engedhettem meg akármilyen hangnemet. Pont ezért legtöbbször csak mosolyogva hallgattam az emberek beszélgetését. Néha bólogattam, néha pár szóval válaszoltam, ha kérdeztek. Általában csak mutatóban vagyok jelen az ilyen nagyszabású estéken. Kicsit szomorú, többet nem látnak bennem, mint szépséges porcelánbaba. El sem hinnék, de egy idő után valóban torkig vagyok a bókoktól. Üres szavak, már hozzájuk szoktam. Bőven bosszantó, a szépség kiéleződött a külsőre. Nem, nem vagyok beképzelt. Csak nap, mint nap ezt tapasztalom. Ilyenek az emberek. Mindig az első benyomás a fontos, azt mondják. Éppen azt nem említik, hogy külsőre ítélnek. Hányszor léptem színpadra, összeszorult gyomorral, vajon mit fognak rólam mondani. Annyi barátom szaladt ki sírva a teremből, mert megalázták a válogatón. Sosem tudhattam, hogyan fognak reagálni, ha rám pillantanak. Még máig nem tudom elhinni, ennyire jónak tartanak. Mit tettem érte? Ezt édesanyámnak köszönhetem. Pusztán kiváltság. Nem tehetség, vagy jellem eredménye. Szimplán szerencse, és remek gének. Bárcsak élne még anyukám, minden nap elmondanám, mennyire hálás vagyok neki, és mennyire szeretem.
- Az az ijesztő, szerintem én is otthon gubbasztanék. Szerencsések vagyunk, hogy egymásra találtunk. – mosolyogtam – Én szívesen unatkoznék néhanap a cégnél. Viszont ebédszünetben sosincs partnerem, ezért muszáj, hogy együtt ebédeljünk! – bólintottam előre, eltökélten. Persze hogy csak vicceltem, remélem érezte mondatomban, nem gondoltam véresen komolyan ezt az egészet. Nehogy aztán azt higgye, ilyen parancsolgatós nőcske vagyok. Bár mosolyba forduló arcom sokat sejtetett. A telefonszámnak pedig nagyon örültem. Nincs túl sok ember a hívólistámon, akikkel szívesen beszélgetnék. Lényegében a céges ügyeimet szoktam intézni a telefonomon, azt viszont napi rendszerességgel. Teljesen kiakasztó, mikor órákat kell fülemhez szorított kagylóval beszélni. Aztán nem győzöm legyezgetni a fülcimpámat, mert ráolvadt a mobil. Nem is akartam nagyon eltitkolni, mennyire feldobódtam, végre lesz valaki, akit nyugodtan tudok zargatni. Persze nem a szó szoros értelmében, de Ikari olyan srácnak tűnt, akivel nagyon könnyen tudok beszélgetni. Furcsa, de lassan azt kezdtem érezni, sokkal jobban kijövök vele, mint bárki mással. Bár, jobban belegondolva, nincs túl sok barátom. Na jó, kit akarok becsapni? Igazából nincsenek jó barátaim. Kicsit rémes, senkim sincs, csak három macskám, és egy lovam. Elég bizarr, huszonévesként úgy élem a hétköznapjaimat, mint egy hintaszékben ücsörgő, megfáradt nénike. Ebbe még rossz belegondolni is! Tuti nem így van, hiszen ott vannak a fellépések, a fotózások, partik, tánc, buli… meg minden. Igaz, ami igaz, ezeken a hivatalos dolgokon kívül nem sok olyan embert ismerek, akivel ki tudnék kapcsolódni. Az inassal csak nem mehetek vásárolni, vagy moziba. Elég viccesen mutatnánk. Az embereket meg ismerve, túl sok marhaságot beszélnének a hátunk mögött. Egyáltalán nem is értettem, hogyan kavarodtam ehhez a témához. Furcsa volt, az tény. Még szerencse, hogy elterelték a figyelmemet. Ahogy ott ücsörögtem a padon, és előre bambultam, elmerengve a gondolataimban, kisebb szívrohamot kaptam, mikor Ikari hirtelen felkiáltott. Össze is rezzentem látványosan, és nem győztem a fiút nézni, mi ütött belé. Megnyugtató, egyikünk sem komplett. Én mélázok inassal való vidámparkozásról, Ikari meg semmi előjelét nem mutatva kajabál. A mesében sincs szebb történet arról, ennyire hasonszőrű emberek ismerjék meg egymást.
Értetlenül pislogtam felé, mert fogalmam sem volt róla, kiről beszélhet. Teljesen jó, eszébe jutott valami kedves ismerőse a pulóver láttán, de nem értettem, miért kéne nekem is ismerni. Csak akkor világosodtam meg, mikor művésznevén szólította. Ha emlékeim nem csalnak, a másik két srác közül arról beszélhetett, akivel már találkoztam. Az estét visszaidézve meg ismét éreztem, egyre forróbban lángol arcom. Szorgalmasan pislogtam, és lesütöttem szemeimet. Az előttem lévő padlót figyeltem meredten, miközben egyre több infót adott Ikari a fiúról. Kétség sem fért hozzá, hogy Sky azaz a Sky, akivel akkor este találkoztam. Nagyokat nyeltem. Naná, hogy nem felejtettem el. Pontosan tudtam, hogyan szólítják a szakmában. Cupán nem mertem hinni a fülemnek.
- Mi? – szakadt ki végül értelmes kérdésem. Annyi mindent mondott róla, száz százalékig meg lettem róla győződve, tényleg Sorajin-ről van szó. Alig akartam elhinni, Ikari legjobb barátja. Komolyan azt kezdtem érezni, valami varázslatokkal meghintett mesébe kerültem. Döbbenten pillantottam Ikari-ra, aztán ismét eltereltem tekintetem valahova másfelé. Komolyan mondom, felkutatok valami orvost, aki megtanít arra, hogyan kell leplezni az érzéseimet. Kikészülök, ennyiszer jövök zavarba. – Nos, tudod… találkoztam már vele. Midori-san estéjén elég sokáig beszélgettem vele. Kicsit sajnáltam, biztosan feltartottam a társaságommal, de ha nem jött volna oda hozzám, akkor elég hamar lelépek a buliból. – vezettem elő a témát. A szívem elég hevesen vert ahhoz, hogy ne tudjak könnyen beszélni. Nagyon kedves dolog volt Sorajin-től, ennyire előzékenyen bánt velem. Tényleg neki köszönhető, ne laposodjon el hangulatom a partin. Különben nagy rá a valószínűség, korán hazamentem volna. Természetemből adódik, nem szokásom ismeretlen emberek társaságához becsatlakozni. Nehezen oldódom fel, ezért képes lettem volna a svédasztal mellett ácsorogni órákon keresztül. Ráadásul a diétámról is elfelejtkeztem volna. Túlságosan csábítónak tűntek a falatnyi sütemények, és az a rengeteg sült, ami a hosszú asztalon sorakozott.
- Hogy mit gondolok róla? Hát, igazából, remek társaság. Kellemes vele beszélgetni, és ami furcsa volt, elég hamar feloldódtam mellette. Biztosan azért, mert Ő jött oda hozzám, és nem azzal a szöveggel, mennyire lenyűgözően nézek ki… mint a legtöbben szokták. De ennek ellenére biztosan csapnivaló beszélgetőpartner voltam. Össze-vissza hadováltam sületlenségeket. – nevettem el magamat kínosan. Aztán fejembe csapot a mennykő, megint miket magyarázok. Egy pillanatra megállt bennem az ütő, majd kezeimmel hevesen integetni kezdtem. – Jaj, ne érts félre semmit. Azaz, hú, milyen furcsa, hogy Ti ketten ennyire jóban vagytok. De pontosan miért kérdezel tőlem ilyeneket? Zavarba hozol… - haraptam el mondatom végét, elhúzott szájjal. Tekintetem ismét visszaterelődött a padlóra, ahonnan csak ritkán pillantottam föl, a kirakatban ékeskedő pulóver felé. Amióta pedig megemlítette Sorajin nevét, már én is csak őt tudtam belelátni. Hogy ez az Ikari mennyire tudja befolyásolni a gondolataimat, kész rejtély!
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te4500/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (4500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptySzer. Jan. 09, 2013 11:11 am

A film pereg


Tizenhárom éves koromig nem volt a kezemben lánymagazin. Olvasás céljára egészen biztosan nem. Sütis újságok, na, azok voltak, meg a gonosz nagymamám miatt tankönyvek, amikor éppen nem dolgoztam. Ezt nem azért mondom most el, hogy sajnáltassam magam, szó sincs róla. Szerettem a kölyökkoromat, az első felvonást. És most, a kétszáz éves üresség után a második felvonást is nagyon élvezem, csak most az a különbség, hogy nem a szüleim tanítanak és nem keseríti meg a délutánjaimat egy szadista öreglány. Már többször elterveztem, hogy megkeresem majd a sírját, vagy utána nézek, megmurgelt-e már egyáltalán, mert ahogy ismerem, még az is lehet, hogy túlélte a bombákat, meg az öregkort, a szökő árt, meg egyáltalán, amilyen zsémbes, bármit túlélne. De félek, hogy akkor a szüleimről is hallanék, arra pedig még nem állok készen.
És az a különbség még életem első és második felvonása között, hogy most elolvastam életem első igazi lánymagazinját, melyben hogyhogynem, rengeteg a reklám, én pedig bedőlök még az ilyesminek, így unalmas szombat délutánomon gondolok egyet és elmegyek sétálni, a nyakamba veszem a várost, hogy megtaláljam azt a sampont, aminek ilyen szép rózsaszín flakonja van.
- Ma ünnepli harmadik születésnapját a Szivárvány Pláza! Különleges rendezvények, sztárvendégek, ajándéksorsolások egész nap! – hirdeti mellettem egy csoport egyenruhás lány, pomponnal a kezükben. Idétlenek és mesterkélt a mosolyuk, de elfogadok egy szórólapot, természetesen mosolygok is, majd tovább állok, mint akihez el sem jutott az információ – mint a legtöbbek itt, az utcán. Aztán eszembe jut, hogy akár ott is megkereshetném a samponom, ha már itt vagyok, a közelben, és különben sem voltam még a Szivárvány Plázában sosem. Ezt is el kell kezdeni egyszer.
Persze amikor betértem, még nem gondoltam, hogy egy ilyen illatfelhő, konfettizápor és embertömeg fogad a legalsó szinten. Fejvesztve menekülök hát fel két emeletet, ahol jórészt már csak mozik és játéktermek találhatók, de bízom benne, hogy nem fog kárba veszni a nap és idefent is találok valami érdekeset. Például vattacukrot vagy valamilyen finom süteményt, amit megvenni nem lenne pénzem, de ihletet biztosan meríthetnék belőle.
Megkezdem hát előre láthatólag többórás utamat az ahhoz képest emberi méretű második szinten, Naraku-sama szavaira és a múltkori kocsmai incidensre emlékezve óvatosan megközelítve a kétes kilétű vendéglátó ipari egységeket, az indokolatlanul fényes lyukakat a sarkokban és a nagy, sötét, zenélő csarnokokat. A mozi jellegzetes popcorn illata egészen megnyugtat, de a legjobban vattacukornak örülnék, ami a dolgok pillanatnyi állása szerint nem leledzik ezen a szinten. Majd legközelebb, sóhajtok lemondóan és leragadok egy nagy fal előtt: tele van plakátokkal, új filmek posztereivel, gyönyörű hírességekkel és az egyiken egy hercegnővel, csodálatos, lenyűgöző ruhában. Elbámulom néhány percig. Aztán valaki megáll nem olyan messze tőlem, csak fél szemmel látom, de mintha ő is egy plakátot nézne, talán valami akcióhősös filmét, nem tudom. Fiú és nem lehet sokkal idősebb nálam.
- Jellemző, hogy a rombolás meg egymás püfölése érdekel. – motyogom magam elé anélkül, hogy tisztában lennék vele, hogy ez bizony hangos volt. Pedig határozottan kimondtam, pedig nem akartam – a plakát tehet róla, csak az lehet a hibás! Így hát elpirulok, összehúzom magam és reménykedem, hogy nem hallotta meg, vagy ha igen, akkor is félreérti, vagy bolondnak hisz, vagy ilyesmi. Elmenekülnék, de még figyelnem kell ezt a csodaszép ruhát, meg kell tudnom, hogy hallott-e, meg kell terveznem az útvonalam lefelé. Hosszú, bonyolult folyamat.
- Mármint ti fiúk, ti mindig szívesebben néztek meg egy ilyen értelmetlen marhaságot, mint egy igazi filmet, romantikust, komédiát, mesét, hercegnőset. Neked melyik a kedvenced? – kérdezem immár tudatosan, de zavarban. Felé fordulok, noha a mestereim az orromra kötötték: ne álljak szóba idegenekkel. Ő majdnem annyi idős, mint én, legfeljebb néhány évet verhet rám, ezért tőle nem félek. Ahogy szemügyre veszem a plakátot, amit figyel, az jut az eszembe, hogy akár barátok is lehetnénk. Hogy meglesz életem második felvonásának első igazi, korombeli barátja.
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Pietro Mattiace
Arrancar
Arrancar
Pietro Mattiace

Férfi
Virgo Cat
Hozzászólások száma : 13
Age : 24
Tartózkodási hely : lakásom
Registration date : 2012. Sep. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyVas. Jan. 13, 2013 7:09 am

Csajozzunk moziban Very Happy

Nem voltam egészen jó hangulatban. Az osztálytársaim elkezdtek amiatt ugratni, mert 15 éves korom ellenére már a japán átlaghoz mérve elég magas voltam. „Égimeszelő”-nek tituláltak és amikor foci közben felrúgták a labdát a tetőre, engem kérték meg, hogy vegyem le, mert én fölérem. Erre én mindig csak annyit mondtam, hogy segíthetek leszedni, de azt nem köszöni meg a farod, mert úgy felrúglak hogy odáig repülsz. Erre általában abbahagyták mert tudták hogy mekkorát tudok rúgni, és ha nem tették volna, alaposan besülök, mert le akartam szokni az erőszakról, ezért minden ilyen érzést, indulatot lenyeltem, de kezdtem tőle rosszul lenni. Ezt mutatta az is, hogy a gyűrűm egyre gyakrabban jelzett, hogy gyújtogathatnékom van. Ráadásul ünneplés mindenhol. A város egyik nagy plázája ma ünnepli a harmadik szülinapját. Kikiáltók, poszterek mindenütt. Kezdtem rosszul lenni. Valahogy a sok színpompa különösen nem fért össze a hangulatommal, hányingerem volt tőle. De a rohadt életbe, csak nem bírtam megállni hogy odamenjek. Szokásos fesztivál hangulat volt, és annyira kedvem kell volna felgyújtani a pompon lóbáló lányok pomponját, de rám szorult a gyűrű, sajnos. Aminek talán még örülhetek is, de főképp azok, akik a kezükben tartják azokat a szőrös cuccokat. Valahogy le kellett vezetnem már a sok agresszivitást, úgy hogy nem sérülök meg, de senki és semmi más nem szenved kárt. Ez azonban csak verbális úton volt lehetséges, káromkodni meg nem szeretek. De ha ez kell, hát megteszem. Inkább káromkodok mint semhogy lelki beteg legyek. El sem tudtam volna ezelőtt képzelni, hogy az emberek ennyire bezsonganak egy bevásárlóközpont születésnapjától. A nyeremények úgy is csak műanyag poharak lesznek, amik a Szivárvány Pláza feliratosak lesznek. Nagy ügy. Veszek egy csomag party poharat, rózsaszín festékbe mártom, ráírom hogy Szivárvány pláza, és kész. Esetleg valami plázás mikró lesz még. Üres marketing cucc az egész, a szülinap is csak ürügy arra, hogy egy csomó plusz vásárlót csaljanak oda, és rabolják a pénztárcájuk tartalmát, no meg az idejüket, noha a kettő majdnem ugyanaz , ahogy a régi mondás tartja, „az idő pénz”. Ebben igazat adok a bölcsnek, aki kitalálta. Mindenesetre menekültem felfele, és alig tudtam nemegyszer megállni, hogy ne köpjek le az emeletről. Úgy viselkedtem, mint valami hisztis tinédzser, pedig nem voltam az. A harmadik szinten egy moziba ütköztem, ahol filmes plakátokat kezdtem el nézni, csak úgy szórakozásból. Egy lány egyszer csak odajött, és somolyogva megjegyezte, hogy a fiúk csak verekedős filmeket tudnak nézni. Aztán rákérdezett, hogy nekem melyik a kedvencem. Meglehetősen ingerülten válaszoltam neki, pontosabban ordítottam:
- A jó édes fenébe már! Francot nem tudsz a fiúkról! Igen, a legtöbbjük a verekedőseket szereti. És aki nem? Azzal mi van? rohdtulra nem értem hogy miért keresik a fiúkban mindig az erőszakot, a fenébe is már….
Kicsit jobban fakadtam ki, mint szerettem volna, s rögtön mentegetőzni kezdtem:
- Bocsáss meg, de mostanában kicsit ingerültebb vagyok, mint kellene.. Jó, tudom, most jön a „vettem észre” duma, és teljesen jogos. Kérsz egy sütit, vagy fagyit, esetleg vattacukrot? Remélem ilyenekkel kiengesztelhetlek Smile .
Vakargattam szégyenlősen a tarkómat, és figyeltem a lány reakcióját.
- Egyébként a nevem Ryuumon Tamuramoro, Raio… khm, akarom mondani, Karakura High school diákja. Benned kit tisztelhetek?
Fordultam immáron teljesen nyugodtan és vidáman az idegen felé, mert már tudtam, hogy vezessem le a feszültséget.
Vissza az elejére Go down
Sakaichi Kirie
Quincy
Quincy
Sakaichi Kirie

nő
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 31
Age : 29
Tartózkodási hely : Belial's Dimension -> Wonderland *.*
Registration date : 2012. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te4500/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (4500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Jan. 14, 2013 12:04 pm

A film pereg


Az egy dolog, hogy nem gondolkodtam, amikor megszólítottam, egyáltalán nem gondoltam arra, hogy ezzel majd megsértem, vagy ilyesmi. Egyszerűen csak érdekesnek tűnt, meg korombelinek, meg miért is van ő idefent, mikor mindenki más lent „ünnepel”? Mert ha azért, amiért én – sampont, csendet, vattacukrot keresni -, akkor jóban leszünk. Igaz, ahogy végigmérem, nem ez az első, amire gondolok vele kapcsolatban. Inkább tűnik egy olyan fiúnak, aki otthon gubbaszt és videójátékozik, talán szudokuzik. De nem a moziban nézegeti a plakátokat! És legfőképpen nem ordít ártatlan, érzékeny lelkületű, törékeny lányokra.
Köpni-nyelni nem tudok először. Meglepve nézem, küzdök a könnyeimmel, de végül sikerül bent tartani őket, mert arra gondolok, hogy mennyivel jobban fájna, ha Belial-sama vagy Naraku szidna le valamiért: ő hozzájuk képest senki! És még a hangja sem közelíti meg az övéket.
Aztán elkomorulok, pedig olyat nem sűrűn szoktam. Ha megvan a cukoradagom, semmiképp. De most éreztem, hogy ráncolom a homlokom és az ajkam is furcsán összerándult és ez, mondhatom, hogy egy kicsit fel is bátorított: nagy levegőt vettem és visszaszóltam, mert ezt egyszerűen nem hagyhattam annyiban.
- Nem, egyáltalán nem az erőszakra céloztam, hanem arra, hogy unalmasak vagytok! Mindig csak a robotok meg a robbantások, hát kit érdekelnek azok az autók, meg üldözik egymást át a városon és közben mindenkit elütnek, akit csak látnak… - hadartam, mígnem elakadt a tudomány. Újból rá kellett jönnöm, hogy kétszáz évig a semmiben ültem, aztán néhány hónapig csak olvastam, próbáltam felzárkózni, de filmet, azt nem láttam, ilyen üldözőset legalább is biztosan. Bár egyébként sem volt rájuk szükségem: ez a néhány plakát, a hercegnők meg a cicák épp elegendőnek bizonyultak, tetszettek és elképzeltem, hogy milyen lehet az igazi színes mozi. És ott a háttérben, bent a mozi sötétjében egy tévén folyamatosan egy akciófilm előzetesét vetítették: hát innen jött a hirtelen ötlet ahhoz, hogy miként vágjak vissza. Ez mind, a nagy visszavágás.
- Igen, vettem észre. – sóhajtok, de tulajdonképpen elfogadom a bocsánatkérését, idegesen körözök a lábujjhegyemmel a padlón, mintha homokba akarnék rajzolni valamit. – Miért vagy ingerült? – Naraku jut eszembe, aki ilyen esetekben mindig azonnal elszív egy doboz cigit és megiszik két sört. Legalább kettőt. És Belial-sama, ő meg teázik, aztán idegesen vihog és sóhajt, hogy olyan szívesen megkötne egy alkut, de nincsen senki éppen, aki szívesen üzletelne vele. Ilyenkor általában megsimogatja a fejem és azt suttogja, hogy nemsokára én leszek a legjobb munkaereje, majd megkínál egy teával. Akitől néha elfogadom. De hogy egy ilyen furcsa figurától csak így, minden előzmény nélkül vattacukrot kérjek, na, arról szó sem lehet.
- Köszönöm, nem fogadok el ilyesmit. De ha van esetleg egy cukorkád, azt nagyon szívesen megenném. – villantom rá –meglepő módon még hibátlan, fehér – mosolyom és azt hiszem, bájosan billegek is egy kicsit. Egyik lábamról másikra helyezem a súlyom, de vigyázok, hogy úrinőkhöz illően összezárt lábakkal tegyem.
- Tanuló vagy? És milyen az iskola? És egyáltalán hány éves vagy? – a három válasz közül ez utóbbi érdekel a legjobban. Nem tudom megállapítani, innen nem. De biztos nem olyan öreg, hogy el kelljen futnom, amint kimondja a számot, már ha igazat mond és tanuló. Eszembe jut, hogy én mennyire utáltam az iskolát a nagymamám miatt és hogy most mennyire örülök, hogy nem kell oda járnom. Belial-sama csak egyszer kérdezte meg, hogy szeretnék-e iskolába járni, én pedig rávágtam, hogy nem, mire ő elvitt Narakuhoz és azóta szóba, gondolatba sem jött az iskola. – Én Sakaichi Kirie vagyok, 13 éves, cukrászsegéd! – vágom magam haptákba és mondom a kötelezőt: amit minden alkalommal elmondok, ha bemutatkozásra kerül a sor. Nem tudom, mi lesz velem a születésnapom után. A tizennégy rögtön nem lesz olyan ritmusos.
Érdekel, hogy bízhatok-e ebben a fiúban. Kedvem lenne leülni és beszélgetni, de mi van, ha futnom kell? Menekülési útvonal után kutat a tekintetem, mégis kíváncsian várom a válaszát. És hogy azon kívül próbálkozik-e még vlamivel. Már ahogy Naraku szokta mondani. „Bepróbálkozik.”
Vissza az elejére Go down
http://kitty-kye.gportal.hu/
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyKedd Feb. 05, 2013 6:50 am

Nehéz döntések ☆⌒(>。≪)

Hatalmas pofont adott volna magának, ennyire kellemetlen helyzetbe kergette Kamill chan-t. Nem szándékosan tette, mert semmi pénzért nem élvezné megaláz másokat. Nem ezért munkálkodott benne a boldog kis ördög, aki sejti kinek a közbejárása végett ütött sátrat már az ő lelki világában is, hanem, amiatt ugrándoztak szívecskék mellkasában, mennyire aranyos, így reagál Felhőpaplankára. Ebből a feltűnő reakcióból napnál világosabban látta, bizony, hogy bizony valamiféle vonzalom köti legkedvesebb könyvmolyához. Kizártnak tartotta egyszerű lányos zavar lenne! Hinni akart benne ez többet jelenthet annál, valaki kimelegszik, miután kedvenc sztárját hozzák fel témának. Biztonság kedvéért erősen koncentrált az orra elé és legkisebb falatkára éhes hiénaként csüngött Kamill chan minden egyes kiejtett szaván. Annyira figyelt, addig meresztgette szemeit, addig ismételte el a lány szavait, míg teljes mértékig meggyőzték jó irányban keresgélt. A hihetetlenül kedves mondatokról madarat lehetett volna vele fogatni. Eszméletlen boldoggá tette azzal szembesül, valaki, méghozzá egy igen szép, na meg aranyos lány fejezi ki tetszését az ő imádott Totyimancsocskája felé. Azt sem tudta hova legyen, mit csináljon, vagy mit merjen tenni. Hatalmasokat sóhajtozva csapta ölébe mancsait és széles mosollyal meredt orra előtt. Össze kellett szedegetni messzi vizekre kalandozó gondolatait, mielőtt szívinfarktust hozta volna szegény beszélgető partnerére. Ha most szólalt volna meg, semmi értelmes nem szakad ki belőle, csak az eufórikus boldogság. Ismerve magát, valószínűleg őrültként pattan fel ülőhelyéről és kicsattanó jó kedvében visítozva ugrabugrál fel-alá, mielőtt ámokfutását megkoronázva, kiszorítja a szuszt is Kamill chan-ból.
Előre gondolva, pontosabban beszélgető partnere lelkére tekintettel hosszasan hallgatott. Óriási hümmögésekkel és biccentésekkel vette tudomásul az elhangzott mondatokat. Könnyen hihették volna, nem érdekli különösebben miről folyik a társalgás, de, elég volt ránézni, milyen hangulat uralkodik rajta. Fülig érő vigyorral bambult maga elé, miközben szinte látni lehetett a boldogságtól repkedő virágocskás ködöt. Rengeteg kérdés fogalmazódott meg benne, de nem akart tolakodó lenni. Frászt sem szerette volna Kamill chan-ra hozni, ötven meg egymillió kíváncsi fáncsi dologgal rohamozza meg. Ügyesen és okosan elhatározta, csak finoman fog érdeklődni. Éppen annyira fog elmélyedni a témában, ameddig nem lesz teljesen egyirányú faggatózás. Azt viszont semmi esetre sem engedni meg Kamill chan-nak azt higgye, kizárólag úri emberi kötelességből ment oda hozzá Égencikázómacsek. Tisztában volt vele, mennyire kedves az idegenekkel énekes társa, de azzal is, senkihez se megy csak úgy oda, mert épp unatkozik, vagy szeretne tőle szotyit kérni nasihoz. Ha ilyesmire szánta el magát, akkor ott kell valaminek lennie!
-Jaaa~j! Annyira…én…-Fújtatott két sort újabb próbálkozás előtt, nehogy többet magyarázzon, mint kéne. Épp elég olyan lendülettel kapta oldalra fejét, három városban lehetett hallani megroppant gerince. Szörnyű eseten elhúzva száját nyösszent fel, de sokkal nagyobb volt a fájdalomnál tisztázhassa a helyzetet.-Ezt felejtsd el! Biztos szívesen beszélt veled. Tipi nem szereti megjátszani magát. Ő olyan…-Bökte meg arcát, ahogy hihetetlen elmélyedve pillantott fel a mennyezetre, hátha odafentről leolvashatja a legjobb szót.-Mindig önmagát adja. Úgyhogy, ha beszélgetett veled, akkor ezer meg egy százalék szívesen tette! Bizti-bizti szimpatikusnak talált!-
Helyeselt eszméletlen bölcsen, hiszen egyik közeli ismerőseként szilárdan állíthatta, ez teljes mértékig így van. Nagyon örült nem kell letörnie a kiábrándító igazsággal, pusztán unalmas perceit kívánta elűzni egy dekoratív nőszeméllyel. Szíve szakadt volna meg, ha kertelnie kéne, nem úgy volt, amikor lehet, vagy ő se tudja, mert gyakran fogalma sincs mi járhat a másik fejében. Szörnyen boldoggá tette, ilyenekre semmi szüksége. Csodálatos emberek vették körbe és csupa jó dolgot mondhatott el zenész társairól. Mindkettőjüket nagyon szerette, úgyhogy külön becsben tartotta, amikor mások is megerősítették ebben. Örömében sírni támadt kedve, de földöntúli örömködését leszorította azzal, tovább figyelt Kamill chan szavaira. Még szerencse ezt tette, mert az újabb mondatain levegőbe legyintve morranhatott fel. Cseppet sem értett egyet a feltételezéssel, szörnyű társaság lehetett. Hosszú percek óta bizonyítja, mennyire remekül szót lehet vele érteni.
-Ugyan már! Ha engem tud követni, akkor bárkit. Keményen megedzettem!- Vigyorgott büszkén mellkasára bökve, hogy ez mind az ő érdeme. Való igaz, kőkemény kiképzésnek vetette alá a Fatal tagjait. Ezerszer kibírhatatlanabb természete volt, amikor együtt laktak. Csodálja nem lakoltatták ki Rii-vel, miután állandóan szerelmi bánattól hisztizett, csokival tömte magát, szünet nélkül vergődött, mennyire szeretne haszontalan lomokat venni, vagy nem létező pénzét szórni trendi ruhákra és arról már mélyen hallgat hányszor húzta ki magát a házimunka alól másnaposságra hivatkozva. Rémálom lehetett vele lakni. Mai napig föld alá süllyed, hacsak belegondol, milyen elkényeztetett kölyökként viselkedett, amikor semmi, de semmije nem volt, amitől valakinek érezhette volna magát.
-Furcsa? Miért lenne az?- Vesztette el a fonalat másodperc töredéke alatt. Neki semmi különös nem volt ebben, hiszen réges régóta ismerik egymást. Bele se gondolt más nem tud olyan apróságokat, mint együtt laktak, középiskola óta barátok, netán naponta küldik egymásnak a helyzetjelentést telefonon keresztül. Természetesek voltak neki ezek a dolgok és valahogy nem sikerült kívülálló helyébe képzelnie szórakozott fejét. Helyette mindenféle sületlenség jutott eszébe, köztük a legelső, amivel telis tele az egész internet és unalmas perceiben még ő is szokta olvasni.
-Azt ne mond a sok doujinshi!-Vált arca falfehérre, ahogy eszébe jutott az első kézen fekvő lehetőség.-EGY SEM! EGYETLEN EGY SEM IGAZ! Semmi közünk egymáshoz, mármint úgy, csak és kizárólag barátok, férfi-férfi batárok vagyunk, semmi több! Tényleg!-
Hadonászott karjaival egyre nagyobb lendülettel, miközben lassan, de biztosan lilult fele az idióta ötletétől. Értelmesebb lehetőségre nem futotta, hogyan kéne eloszlatnia az esetleges félre értéseket, hát még az, teljesen másra gondolhatott Kamill chan. Szegényt szóhoz se engedte, csak azután, hogy előadta nagy műsorát és lelkét kilehelve csúszott le a padon. Nagyokat szusszanva legyezte arcát, helyre rázódjon, főként visszatérjen józan esze. Nem lett volna helyes lépés újabb remek sipítozással megörvendeztetni a plázában bámészkodó tömeget. Épp eléggé szégyellte magát, tovább tetézi Kamill chan kellemetlen helyzetét saját bugyuta ötleteivel. Nagyon bántotta rossz következtetéseket von le mindenről, mert rajta kívül másnak biztos nem jutna pont ez a megoldás eszébe.
-Ne haragudj!-Dünnyögte orra alatt, teljesen megsemmisülten.-Nem akartalak letámadni, csak érdekelt a véleményed, meg…tudod… jó lenne, ha Tipinek több olyan barátja lenne, mint te. Félek, megőszül a könyvek felett.-
Ütögette egymáshoz mutatóujjait, ahogy igen nyögvenyelősen, nagyjából megszeppent kis gyerek teljesítményével előadta hatalmas magyarázatát. Szíve szerint térdre borulva kérlelte volna Kamill chan-t hívja el énekes társát kávézni, sétálni, könyvet vásárolni. Bárhová viheti, csak csalja ki a négy fal közül. Tényleg kedvelte a modellt és a mesélt történet alapján Tipegőmancsnak sem volt teljesen közömbös. Nem várja el, holnap esküvőt tartsanak, vagy rögtön egymás nyakába boruljanak szerelmesen, csak legyenek barátok. Teljesen megelégedne azzal is, bár ha őt kérdezik, tökéletesen el tudná őket egymás mellett képzelni. Erről, viszont mélységesen mélyen hallgat, mert nem szabad sehova sem rohannia! Na jó, kicsikét szabad, mert rögvest remek ötlete támadt. Levegőbe csettintve ragyogtak fel szemei, ahogy megfogalmazódott benne következő merénylete.
-Mit szólnál, ha megvennénk neki a pulcsit?- Nézett óriási, könyörgő szemekkel Kamill chan-ra.-Elvihetnénk neki! Picikét kénytelen lenne szünetet tartani a tanulásban, mielőtt szétrepedne a kobakja. Szerintem örülne neki! Na-na-na? Mit szólsz?- Hajolt egyre közelebb és közelebb szorgosan megtámaszkodva a pad vázán. Bátorítóan mosolygott áldozati báránykájára, hátha sikerül meggyőznie az amúgy is terrornak számító kivert kismacska tekintetén, vagy édesen tenyerei közé szorított arcán kívül. Reménykedett benne rábólintanak légből kapott felvetésére.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyCsüt. Feb. 07, 2013 10:04 am

Nehéz döntések után irány shoppingolni!

A szívem a dupláját verte, mint eddig. Képtelen voltam megnyugodni. Folyamatosan eszembe jutott az az éjszaka, a képek pedig cikáztak előttem. Nem tudtam palástolni zavaromat, pedig olyan eltökélten próbálkoztam. Esélytelennek bizonyult, hogy másra tereljem el gondolataimat. Csúnyán csapdába estem. Mikor ránéztem Ikari-ra, a széles mosolyától csak még kínosabban éreztem magamat. Mégis mi folyik itt? Óvatosan igazgatva vállamra hulló hajtincseimet kerestem a megfelelő szavakat. Mindenképp meg akartam neki magyarázni, nem úgy van, ahogy gondolja. Hiába koptattam agyamat, semmi értelmeset nem tudtam hozzáfűzni a témához. Csak magam elé bámultam. Olyan sokáig néztem a padlót, már azt is meg tudtam volna mondani, hány pötty van egy-egy csempén. Ki akartam mászni a slamasztikából. Ikari megcáfolta előbbi állításomat. Titkon hinni akartam neki. Jobban ismeri, mint én, ez tény. Mégis… furcsa. Az este folyamán sorozatosan vétettem hibákat, és olyanokról csacsogtam, amiknek semmi értelme nem volt. Természetes, hogy nem szívesen beszéltem erről. A világból ki tudnék menekülni a szörnyű alakításom miatt. Viszont Ikari olyan meggyőzően érvelt, hogy lassan kezdtem elhinni mindent. Ha tényleg igaz, amit mondott, tényleg nem lenne okom az aggodalomra. Viszont még mindig nem tudtam teljes bizalommal lenni. A munkámban és a magánéletemben sem tapasztaltam túl sok jót, főleg az elmúlt pár évben. Az emberekből kihalt az őszinteség, én pedig vagyok annyira naiv, mindig elhittem mindent. Rettegtem attól, újból padlóra kerülök. Nem akartam megint sötét szobába menekülve élni. Bőven elegem volt belőle egy életre. Megígértem, hogy változni fogok. Könnyedén veszem az akadályokat, és egy percet sem töltök szomorkodással, vagy fölösleges agyalással. Nagyon nehéz, és kevés sikert tudhatok magam mögött. Elég egy rossz szó és én máris azt veszem észre magamon, papír zsebkendőt szorongatva hüppögök egy sarokban. Nem értettem sosem, miért élvezik az emberek, ha mást bánthatnak.
Mielőtt még teljesen mélypontra kerültem volna, felkaptam fejemet arra, Ikari nyaka rémesen nagyot roppant. A hangtól rémisztő grimasz ült ki arcomra és nem tudtam eldönteni, miképpen tudnék neki segíteni. Nagyon reménykedtem benne, nem lesz baja. Csúnya egy hangja volt, de utána ugyanolyan lelkesedéssel magyarázott, mint eddig. A szívemről nagy kő esett le, nem kell a sürgősségire rohanni. Annyira lelkesítő volt a szövege, hogy kicsi szívem repdesett a boldogságtól. Sokadszori alkalmat harcolja ki magának, hogy úgy érezzem, azon nyomban meg kell szorongatnom. Csak rá kellett nézni. Annyira édes mosolya volt, és olyan napsugarasan látta maga körül a világot, hogy mindent bekajáltam volna. Bármit mond, én elhiszem neki. Olyan volt, mint egy ártatlan, őszinte kisgyerek. Nagyon megkedveltem ezt a tulajdonságát. Bárcsak nekem is menne ez! Biztosan könnyebben megbirkóznék a feladatokkal, és nem kéne azon izgulnom, mikor fordul ki lábam alól a talaj. Nem okultam eleget, szintén sikerült teljesen buta helyzetbe kerülnöm, amit már Ikari sem értett. Ettől meg nagyon rosszul voltam, és nem tudtam sehogy sem kivágni belőle magamat. Totálisan félreértette, amit mondani akartam. Én és az a rémes fogalmazásom! Most aztán kiakasztottam teljesen szegény srácot. Pedig abszolút nem állt szándékomban. Mentegetőzésétől meg még kellemetlenebbé vált a hangulat, és nem győztem meregetni szemeimet. Halként tátogtam, mire végül kinyögtem pár értelmes szót.
- N-ne-nem, nem úgy értettem, meg sem fordult a fejemben! Sajnálom, nem akartalak zavarba hozni! Csak-csak arra gondoltam, hogy nagyon örülök neki, ilyen jó barátok vagytok. Mostanában ritkaság az ilyen tartós, őszinte barátság, tudod? És én ennek meg nagyon örülök.
Babráltam kezeimmel felsőm alját. Már vártam, vajon mikor szakad szét a varrás. Gyürkésztem, mintha kényszercselekvő lennék. Valamit csinálnom kellett, különben felrobbanok, mint egy lufi. Annyira lekötött az, szanaszét szadizzam a felsőmet, először fel sem fogtam, miért kért tőlem bocsánatot. Abban a minutumban rápillantottam, amit talán nem is kellett volna. Bánatos kiskutya ábrázatától a szívem szakadt meg. Nem volt annyira tragikus a dolog, hogy ilyen rosszul érezze tőlem magát. Semmi oka nincs rá, csak járatom a számat fölöslegesen. Igen, zavarban voltam, de nem kéne ennyire a szívére venni a dolgot. Most mégis, mit mondhatnék neki? Úgy megsajnáltam szegényt, akaratom ellenére kaptam vállához mindkét kezemmel és megsimogattam.
- Nem történt nagy baj, kicsit talán… túlreagáltam a dolgot. Én sajnálom, nehezen tudok ilyen dolgokról beszélgetni. De tényleg nem te vagy a hibás, szóval ne érezd magad kellemetlenül. – mosolyogtam rá. Igazából nem tudom, mi üthetett belém, hogy csak így hozzá mertem érni, mert abszolút nem szokásom csak úgy minden fiút megölelgetni meg ilyenek. Viszont Ikari mindezek alól kivétel volt. Nem voltam zavarban tőle, nem éreztem magamat szörnyű bestiának. Ez a srác olyan valaki volt a szememben, mint egy réges-régi jó barát. Érdekes ilyet gondolni, hiszen alig ismerem, de annyira jól kijöttünk egymással, hogy muszájnak éreztem, valahogy megvigasztaljam. Egy kicsi kis csemetének tűnt, aki sok-sok szeretetet érdemel. Igen, kihozta belőlem a rémes szeretetrohamot, amit eddig olyan jól titkoltam. Mielőtt még túlzásokba estem volna, elengedtem a karját és visszahelyezkedtem a padra. Még a végén megrémülne, mit nyomorgatom folyamatosan. Attól viszont meglepődtem, minden előjel nélkül váltott Ikari arca teljesen káprázatos boldogságba, ezt pedig nem tudtam hirtelen hogyan elkönyvelni. A kérdésétől kicsit haboztam. Fogalmam sem volt róla, hogyan akarja ezt az egészet kivitelezni. Itt valami sumákolást éreztem. Végül arra jutottam, belemegyek a dologba. megnémulva néztem rá a srácra, és bátortalanul bólintottam. Többre nem futotta. Nem tudtam volna azt hazudni, hogy nem szeretnék újra találkozni Sorajin-nel. De annyira zavaros volt az egész! Rémült vadként ugrasztottak ki a bozótosból, és nem tudtam menekülni. Egyáltalán menekülni akartam? Vagy csak hagytam, hogy sodorjon magával az ár? Nem tudom. Komolyan nem tudom.
Közös ajándék vásárlását megkísérletezve battyogtam Ikari után. Ráhagytam a méretkiválasztást, és a színt is, hiszen nem tudhattam, mi lenne barátjának a megfelelő. Azért kíváncsian kukkoltam, hányas méretet választja. A kassza előtt besorolva viszont óvatosan megkocogtattam homlokomat, mit művelek. Teljes tanácstalanságban végül úgy tettem, ahogy Ikari akarta. Fizetés után megpakolva magunkat a rengeteg szatyorral és dobozzal végül a kijárat felé araszoltunk. Kilépve a parkolóba rápillantottam a srácra. Lehet csak én értettem félre mindent, és csak egyedül szándékozik átadni az ajándékot. Zavaromban nagyokat pislogtam, majd hirtelen elkaptam a fejemet. Szatyraimat szorongatva dermedtem sóbálvánnyá és kerestem a megfelelő szavakat, mik kifulladtak értelmetlen hebegésekben.
- Nem tudok vezetni. Szólok a sofőrnek, és itt van értem 20 perc múlva. Csak-csak menj nyugodtan, ha… úgy… gondolod?
Motyogtam el mondatom végét, egyre bizonytalanabbul. Nem tudtam most menjek, vagy várjak, vagy mi legyen. Kínos egy helyzet volt. Kicsit megrettentem a hatalmas böhöm motor láttán. Egyre jobban kezdtem tisztelni Ikari-t. Nekem sose lenne bátorságom ilyen masinát vezetni. Gyors, nagy, és ki tudja, mennyire engedelmeskedik a tűkanyarokban. Nagyokat pislogva bámultam a masszív járműt, miközben azon agyaltam, táskám melyik zsebébe süllyesztettem el telefonomat.


To be continued ...
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Jún. 30, 2014 2:16 am

Pláza-mozi-sárkány-hai


Nagyon nagyon nagy nap ez a mai nap, mert most először megyünk Natsuval egyedül az emberi világba, ráadásul póttestben. Kicsit fura mondjuk ez a szűk, kék nadrág, meg hogy madzaggal kell bekötni a szandált, ami zárt is, és így kicsit beleizzadna a lábam, ha ugrálnék benne, de a pólóm az tetszik, szép kék. Itt mindenkinek más ruhája van, nem öltözik mindenki feketébe.
A célunk pedig a pláza, kaptunk itteni pénzt anyutól, úgyhogy veszünk itteni dolgokat, és megnézzük, mik vannak itt. Még lehet, hogy megnézzük a moziban is azt a sárkányos mesét, meg hogy miket árulnak itt. Nekem mi is kéne? Egy kis táblás játékot akarok, amin úgy ugrálnak a képek, aztán kellene valami olyan kiegészítő, ami az egyenruhámmal együtt egyedibbé varázsol. Vennék pár mangát is És persze, kell Cicának egy új nyakörv.
- Te mit szeretnél venni, Natsu, hai?- először persze azt kellene megnézni, hogy mikor kezdődik a fim a moziban, hogy nehogy lekéssük. Sosem voltam még moziban, kíváncsi vagyok, milyen nagyban, olyan nagy hangokkal nézni egy filmet. Remélem, Natsunak is tetszeni fog, és hogy ő is jól fogja érezni magát. Nekem már tetszik, soha nem láttam még ilyen nagy, ilyen zsúfolt épületet, ahol ennyi bolt van.
- Megnézzük, mikor kezdődik a film, hai? Utána meg tehetnénk pár kört- mit is mondott anyu, hányra érjünk haza? Este kilenc? Vagy lehet, hogy reggel kilenc? Bár mivel gondolom tudja, hogy itt úgyis vacsizunk majd valamit, biztosan reggel kilencet mondott, hogy reggelire hazaérjünk. Holnap úgyis szolgálatban leszünk. Bár lehet, hogy valamikor éjfél körül azért haza kéne menni, kell aludni is, ha azt látja Keibá, hogy elalszunk a munkában, akkor sosem lesz belőlünk kapitány.
- Meg kéne venni valamit Suzu-channak és Taki-nii-nek.- Taki-nii szolgálatban volt, Suzu-chan meg még pici sajnos, de ajándékot vinni kell nekik, hogy lássák, nem felejtjük el őket. Persze, ők a tesóink, hogy felejthetnénk el őket? Suzunak egy plüssbari kéne szerintem, vagy egy ilyen nyomkodós gumikarika, amit úgy tud nyomkodni, hogy nem törik szét közben. Taki-niinek nem is tudom, mi kellene, talán egy kis hajzselé, vagy valami ilyesmi. Bár lehet, hogy egy zacskó cukor kellene neki, amikor egyszer bementem hozzá, amikor aludt, valami cukiról beszélt. Biztos nagyon szeretne egyszer cukrot kapni valakitől.

Vissza az elejére Go down
Genki Natsuki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Natsuki

Hozzászólások száma : 28
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptySzer. Júl. 16, 2014 9:03 am

Pláza-mozi-sárkány-hai...-Nyanko~sensei...hai!
Csendesen öltöztem fel. Még sose voltam póttestben, és kicsit aggódtam, hogy túl kicsi lesz, vagy épp túl nagy. Esetleg lötyögni fog rajtam, vagy netalán szorítani egész nap! Ráharaptam egy pocky~ra, miközben a ruhácskám válogattam. Anyu is segített, hogy minden tökéletes legyen, az első egyedüli közös napunkon az Élők Világában Naokival. Kifejezetten izgultam, mikor elindultunk, de nem mutattam, hisz épp elég, ha Nao~chan izgul, nem akartam még pluszban, kicsit ijesztő izgalmakkal megterhelni szegényt. Inkább neki is egy pocky~t nyomtam a szájába, ugyanis az enyhíti a ijedelmes dolgokat hai.
Minden gond nélkül értünk át az Élők Világába, ahol fel is vehettük a póttestet. Furcsa érzés volt, de nem szórított, nem lötyögött. Egy szép kék egyberuha-szoknyácska volt rajtam, mivel meleg volt, meg egy szandálka, ami olyan volt, mint a zóri, csak mégse az volt. Teljesen összeöltöztünk Naokival. Ahogy sétáltunk Pocky~t ropogtatva, óvatosan megfogtam Nao~chan kezét. A nyüzsgő forgatag... nem akartam, hogy elszakadjunk egymástól. Rengeteg idegen ember, akik ráadásul siettek a dolgukra... A mélázásomból Naoki hangja riasztott fel.
- Dumplingot szeretnék... hai - mondtam, kicsit talán halkan, de tudtam, hogy az öcsém úgyis meg fogja hallani. Mindig meghallotta, bármit is mondtam, még akkor is, ha senki más nem. A többi mondandójára csendben bólintgattam, hisz kiválóan szervezte a dolgokat. Kár lett volna megszakítani benne, vagy bármi ilyesmi. Ám ekkor váratlan dolog ért. A nagy tömegben megpillantottam a távolban. Mármint elsőre nem akartam hinni a szememnek, szóval kicsit megtörögettem a tenyeremmel, hogy lehet csak álmodok, de talán mégse. Nyankó-sensei sétált a sok ember között. És még csak észre se vették! Holott Nyanko~sensei... Nyankó~sensei volt a cicák leghősebbike Cica után persze! Ám ahogy közelebb értünk, valóban Nyankó~sensei formásan kerek alakja bontakozott ki a tudatlan emberek áradatából. Egy pillanatra megszorítottam Naoki kezét, miközben Nyankó~sensei felé mutattam, ám szép lassan elég közel értünk, hogy szabad lett az út, szóval kitártam a két karom, és a nyakába ugrottam. Nyankó~sensei, csak hogy ne üssem meg magam, hanyatt esett, én pedig a kerek...puha és furcsa szagú pocakján landoltam.
- Nyankó~sensei! - öleltem át a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Genki Naoki
10. Osztag
10. Osztag
Genki Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 25
Tartózkodási hely : Otthon, hai
Registration date : 2012. Aug. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyHétf. Júl. 21, 2014 9:48 am

Pláza-sárkány-mozi-hai

Elővettem a korábban Natsutól kapott pocky-t a zsebemből, és két darabban elfogyasztottam. Finom volt, még úgy is, hogy már lehullott róla pár dolog a zsebem aljára. Jó, hogy most jutott eszembe, sokszor törtem már szét ételt úgy, hogy csak a nap végén jutott eszembe, hogy a zsebemben felejtettem valamit. Épp visszaengedtem a kezem, amikor Natsu-chan megragadta, én pedig bátorítóan megszorítottam a kezét. Kicsit ideges volt, éreztem rajta, de talán nem csak ő volt az. Tényleg először vagyunk itt, de ránézésre az emberek sem különböznek nagyon tőlünk, amíg nem rontunk el valamit, nem éghetünk be. Páran megnéztem minket, de nem volt olyan különös érdeklődés felénk azért.
- Akkor vegyünk, hai! De előbb szerintem nézzük meg, mikor van a film, hai- kicsit én is éhes vagyok már, úgyhogy gyorsan megnézem a pláza térképén, hogy hol találjuk az éttermeket. Először megnézzük, mi van a mozival, aztán gyorsan elnézhetünk az étterembe is. Úgyis érdekel, hogy hogyan esznek olyan sokan együtt az emberek, mert szerintem nagyon kényelmetlen lehet nem családi asztalnál ebédelni. Nálunk is van étterem, de az azért nem olyan zsúfolt.
Egy pillanatra megálltunk egy kirakat előtt, elvileg a ruhákat nézni, mint potenciális ajándékokat, de én inkább a tükörképünket néztem. Pár éve még olyan kicsit voltunk, most viszont már nem sokkal vagyunk kisebbek a legtöbb itt sétálgató embernél. Pedig csak négy éve születtünk, Suzu sem sokkal később született, de sokkal kisebb volt még, mint mi tavaly. Ezt sosem értettem, de igazából nem volt baj, mert én erősebb lettem, Natsu-chan meg még okosabb, mint amilyen volt.
Egy kicsit zavartan néztem a magas, macskaszerű alakra. Hallottam egy osztálytársamtól az Akadémián, hogy mielőtt meghalt, Mikulásnak öltözve dolgozott a plázában, és akkor tudtam meg, hogy az ál-Mikulások nem állnak kapcsolatban az igazival. Lehet, hogy ez a jelmezes kivétel, és tényleg Nyankó-sensei-nek dolgozik, de mivel nem láttam nála napszemüveget, erre kevés esélyt láttam. Mielőtt szólhattam volna Natsu-channak, ő rávetült a jelmezes emberre, és elborult vele. Egy pillanatig úgy éreztem, rá kéne vetülnöm nekem is, és átölelni, de lehet, hogy agyonnyomnánk szegényt. Lehet, hogy nem egy felnőtt, hanem két gyerek van benne, egyik a másik hátán áll, és az alsó éppen nem kap levegőt. Átöleltem Natsukit és leemeltem a cicaimposztorról, hogy szelíden letegyem a földre.
- Bocsánat, hai- gyorsan megfogtam Natsuki kezét, és sietve elindultam vele a mozi felé. Vannak ilyen öltönyös, nyakkötős emberek, akik állítólag üldöznek, ha rosszat csinálunk, és az emberek úgy néztek ránk, mintha rosszat csináltunk volna. Pedig biztos meg lehet ölelgetni azt a cicát, de valamiért ijesztő volt az arcuk, úgyhogy jó volt gyorsan eljönni onnan. - Az nem igazi Nyankó-sensei, hai. Egy ember öltözött be, és ami a legrosszabb, hogy az igazi meg sem engedte neki, hai. Az ilyeneket nem szabad ölelgetni, biztos nem véletlenül veszik fel ezt, szerintem csali, hai- most, hogy belegondolok, simán lehet, hogy nem is ember volt, hanem mumus.

Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te33500/45000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (33500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyCsüt. Júl. 31, 2014 4:22 am

Csaj(rabló)nap!

Már egy hete csak a munkára gond…oké, ez még viccnek is rossz az én csöppnyi világomban! Finomítsuk arra, hogy már egy hete csak azon töröm a nyakamra nőtt gigantikus burgonyát, ugyan mivel dobhatnám fel kicsikét a napomat, meg úgy a többi halálistenét is. Kellett volna valamilyen csoportos lazulás, vagy spontán zarándokolás egy cukrászdába! Nagyon keveset moccantunk ki globális szinten a küldetéseket és egyéb hivatalos nyöszörgéseket kivéve. Kezdtünk szörnyen beleszürkülni a monoton hétköznapokba, ami senkinek se tett jót, főleg nem nekem! Mehetnék voltam, csak arra nem akadt még kész programom merre és kivel. Teljesen elfelejtettem, melyik bolygón keringek a nappal egyetemben, ezért, pontosabban a nyughatatlanságomból kiindulva, meglódultam a nagy bötűs végtelenbe! Kiléptem az osztag területéről, aztán ugrásra kész bestiaként felgubbasztottam az egyik háztető tetejére.
Szétnyitottam kedvenc hordozható székemet, kentem fel arcomra napvédő harci festést, ölbe vettem imádott vaníliás karikámat, magam mellé készítettem a shinigami fogó hálómat ss csendes láblógatással vártam a körém sereglő halacskákat. Persze a művelet nem volt egyszerű, hiszen fenntartottam a választás jogát! Nem elégedtem meg minden jött-ment fekete ruhás palántával. Végigmértem a felhozatalt lélekenergia, nem és kinézet alapján, mert sem bányarémmel, sem tesztoszterontól túlfűtött tinivel nem szándékoztam eltölteni a napomat. Ez nem pöppet szűkítette le az amúgy sem nagy számú tömeget, de még se adhattam fel, mert akkor vissza kéne mennem dolgozni, vagy, ami még rosszabb papírmunkával kéne pepecselnem.
Minden a maradás mellett szólt és jó pár órával később, azaz érzésem támadt, minden erőfeszítésem kifizetődik, amikor látókörletembe rövid, fekete haj libbent, meg a hozzá tartozó innen a messzi távlatból cukinak tűnő női alak, mely elementális erővel üvöltözött felém, hogy nekem muszáj őt magammal vinnem a szomszédos világba, ahol fantasztikus délutánt töltünk el! Az isteni szikrától azon nyomban légkörbe lépő meteorként ragyogott fel szemem és pattantam meg fekhelyemről, minél csodásabb terpeszugrással szökkenhessek elé. Természetesen mindezt a tetőről hajtottam végre, magam után húzva a boldogság szelét, aminek semmi köze a pukkantáshoz. Kecses daruként szárnyaltam le, egyenesen mögé a legközelebbi bokorba, mert kicsikét elmértem az irányzékot, de az efféle bakikra nem adtam, amikor a napom lehetősége hullott lábaim elé.
-Oh, hát meg is van az üdítőm kupakja! A kis komisz nagyon ügyesen meglépett előlem! Micsoda bajkeverő, nem igaz?-Tartottam égnek az esés közben talált ásványvizes kupakot, had látszódon csupán a véletlen hozott a közelbe és egyáltalán nem szándékosan rontottam neki.-Ezen a szép napon az ember leányának kedve lenne kicsikét elmenni lazítani…mit szólnál, ha mi is ezt tennénk? Azaz ötletelés fogalmazódott meg bennem, elmennék mozizni, várost nézni, lődörögni, édességet enni, vásárolni az Emberek világába, de egyedül annyira uncsiii! Jöhetnél velem!-
Karoltam át a szépséges hölgyikét, érezze a törődésemet és még közelebbről vehesse szemügyre ötszáz watt-os vigyoromat. Nem lennék elég meggyőző, akkor kihasználom rangból adódó piszkos trükkömet és merő véletlenségből arra kötelezem, hogy elkísérjen! Nem erőszak a disznótor, de kegyetlenül bevetem, ha nem akar önszántából kikapcsolódni, mert valamiféle gubanc lehet a fejecskéjében. Én legalábbis biztosan kapnék az ajánlaton, igazoltan lóghassak el egy munkanapot.
-Nagyon remekül fogunk szórakozni, hidd el nekem, mert az én nevem garancia egy jó napra! Ha pedig már itt tartunk, akkor be is illenék mutatkoznom! Kuchiki „feldobom az átlagos napod” Hana vagyok! És benned kicsodát tisztelhetek?-
Pislogtam rá nagy szemekkel, miközben lassacskán toltam a legközelebbi átjárásra alkalmas kapu irányzékába. Egyáltalán nem voltam erőszakos, csak finoman jeleztem, hogy tőlem rögvest indulhatunk, ráérünk útközben beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Takagi Akira
9. Osztag
9. Osztag
Takagi Akira

nő
Leo Hozzászólások száma : 121
Age : 235
Registration date : 2013. Jul. 19.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 10 Cl0te13900/15000Szivárvány Pláza - Page 10 29y5sib  (13900/15000)

Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 EmptyPént. Aug. 01, 2014 7:28 pm

Csaj(rabló)nap!


Máskor bosszúságot okozó, elkallódott jelentés volt most a szerencséje, szolgálatból nem hogy ellógni, de azt engedéllyel tehette. Lótifuti munkára egyéb esetben rangtalan tisztnek kezébe nyomva a papírost azt szalajtotta volna el, most kapóra jött kiszabadulni az irodából, ő maga csellenghet egy keveset. Eddig miért is nem így tette? Ezentúl bizonyos, minden hasonlót személyesen fog intézni, addig sem kell egy helyben ülnie. Kivéve talán télen, fogvacogtató időben kinek volna kedve a városon átkutyagolni néhány papíros kedvéért. De most nem ez volt a helyzet, nyár volt, szép idő, merő pazarlás ilyentájt akták fölött gubbasztani, ha lehetőség van meglépni a munka elől. Nem mintha nem értékelte volna az előléptetést, vagy a rábízott munka fontosságát, bármennyire is tisztelte, rajongta, Shiranui-san mellett a munka nem épp láblógatós nyaralás. Panasza ugyan nem lehetett rá, olykor túlbuzgónak vélte szeretett hadnagya papírmunka iránti rajongását. Úgy általában, hogy valaki képes olyan odaadással végezni azt, mint nála láthatta, naphosszat, sokszor még az éjszakát is átbabrálva velük. Szerencsére most épp ez alól kapott ideig-óráig felmentést, gondolatai részben mégis az osztag területén ragadtak.
Egész addig, míg mögötte kélő zajongás vissza nem rántotta oda, ahol épp járkált. Ágreccsenés, bokor motoszkálásának hangja mászott fülébe, mire marconán fordult a zaj forrása fele. Banditák, kardfogú tigrisek, szekrényből kiszökött, vadászatra induló mesebeli rémek, mindenre fel volt készülve. Hiába várta volna harciasan ezek közül bármelyiket, képzelt szörnyek helyett csupán egy hölgyeményt szült elé a csalitos.
- Minden rendben? – érdeklődte, láthatóan feleslegesen, égből pottyant nőtársának látszólag kutya baja esett, önerőből, saját lábán járult hozzá közelebb. Értetlen pislogott kajtatásának tárgyára, meglelt kupaknak további tartozékát sehol sem látta, nem állt össze, hogy így arra mi szüksége lehetett, hacsak magát az üveget is el nem hagyta valahol a bozótban. Felajánlotta volna, segítségére lesz a keresésben, az látszólag hirtelen már annak gazdáját sem érdekelte, egész más témát vett napirendre. És ehhez valamiért társul őt szemelte ki, lelkesedésében túszul ejteni sem volt rest.
- Igazán remekül hangzik és köszönöm a meghívást, de nekem még ideát is dolgom lenne – igyekezett illedelmesen visszautasítani az egyébként igen csábító invitálást, meglebegtetve hurcolászott papírosát előtte, hogy annak bizony célba kellene érnie, általa, mellesleg. Bizonyítékát annak, miért is nem kellene a nap közepén megszöknie, hamar el is tüntette zsebben, tartva tőle, hevességében még a végén elmarja tőle az iratot, hogy ne legyen több gondja vele, s így mindenképpen vele menjen.
Újdonsült kísérője bemutatkozása hallatán előbb az futott át az agyán, bizonyára hallucinál, avagy a hölgyemény piszkos tréfát űzve használja az emlegetett nevet. Egyik sem tűnt valószínűnek.
- Bi… biztos? – terebélyes, bárgyú mosolyra húzódott a szája, nem teljesen őszintére, inkább mintha csak nyúznák szerencsétlent. Meglehetőst lassacskán forogtak azok a bizonyos kerekek a fejében, s ha lett volna karnyújtásnyira egy asztal a közelében, bizonyára párszor nekikocogtatta volna a fejét, hogy helyrerázódjanak alkalmatosságai, mik ilyen ökörséget mondattak vele.
- Persze, mármint, akarom mondani, nagyon örvendek – meg is hajolt gyorsan, ahogy kell, a hirtelen mozdulatra pedig, ahogy az imént leblokkolt, úgy ezzel minden tudás előrecsúszott a kis fejében. Korábban alaposan áttanulmányozott akták, bennük minden osztag információi, azok közül is a mellette állóé értek elsőként célba. Kuchiki Hana, 6. osztag, hadnagy. Hadnagy?! Ha deréktájon rúgták volna se vágódott volna szebben egyenesbe, mint ahogy sikeredett.
- Takagi Akira… azt hiszem – zavartan vakargatta meg tarkóját, ahogy immár emlékek kerültek előtérbe, el-elejtett megjegyzések Samanuske hangján, azok érkeztére pedig a friss hónál is egy árnyalattal fehérebbet vett fel. Kicsit meg is szédült, még szerencse, hogy a vállába csimpaszkodó biztos támaszul szolgált, csak ezért nem dőlt el menet közben. Vajon mesélt róla? Tudja, ki lehet? Ha igen, jót, avagy rosszat hallott-e felőle? És arról vajon tud-e? Elrántva kezét kobakjától, zilált frizurát maga mögött hagyva csúsztatta gyorsan zsebre, rajta árulkodó gyűrűféleséget mélyre süllyesztve.
- Akkor, talán, egy kis időre mégis, lehet, hogy… de nem kéne szólni erről valakinek? – nem volt biztos benne, hogy illik egy hadnagynak ellentmondani, vagy megkérdőjelezni bármi téren, pláne most, tudva, kivel is áll szemben, tiltakozni, hírét ismerve egyáltalán nem tűnt jó ötletnek. De javarészt már mindegy is volt, mire ezt kinyögte, séta közben, noszogatásnak hála, már a kapuhoz is értek.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 10 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-