-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te23500/26000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (23500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Szept. 13, 2009 10:37 pm

[ Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr ]

Sikeresen minden részlet fel volt már szedve a földről, aminek roppant örült Umi. Jól esett neki ez a kis hajolgatás és kedves szamaritánust játszani mindig is boldog perceket okozott számára. Ezért szokás mindig az ő személyét küldeni jótékony eseményekre, amit igazából egyszer sem bánt meg. Annak ellenére sem, hogy a sok szenvedőt látva összeszorult a szíve és legszívesebben helyben kérte volna ki hisztérikusan, hogy mivel érdemelték ki ezek a kedves emberek ezt a borzalmas sorsot. Azonban rá kellett jönnie, hogy sajnálni őket a legnagyobb ballépés. Náluk erősebb, őszintébb és önzetlenebb lények nem léteznek, Umi szerint. Ő pedig legszívesebben eltanulná ha lehetséges volna, hogyan válhat ő is ilyen emberré. Szeretne már kinőni az elkényeztetett, hisztis kisgyerek korból. Egyenlőre sikertelenül. Ami pedig a környezetét illeti, mindenki a miért nem kezdetű kérdéssel támadja le. Válaszolni viszont egyszer sem tudott. Nem tudta, hogy kötött ki a sztárok világában valamilyen segélyszervezet büszke alkalmazottja helyett.
Az elmélkedés közben máris a pultnál ácsorogtak és Umi-nak leesett, hogy oda sem figyelt az elmúlt néhány percben a tűsarkúban piruettezett nőre. Kicsit el is szégyellte magát, hiszen így azt sem tudta válaszolt e már a feltett kérdéseire, ráadásul bőszen hallgatott. Remélte nem az jött le ebből, hogy kényelmetlen kísérgetni és csak kötelességből teszi. Szép lassan el is kezdte fogyasztani pánikjában a körmeit. Valahogy fel kellett hoznia a témát, de az összes lehetőségben lebukna. Aztán egyszer csak megszólaltak mellette. Nagyot sóhajtott és a kelleténél kicsattanóbb jókedvvel vigyorgott rá. Ha nem húzza be a kéziféket még meg is ölelgette volna.
A kocsi nélküliségen picit megütközött. Már el sem tudta képzelni az életét négykerekű csodajárgányok nélkül, de persze neki fontos is volt gyorsan, feltűnésmentesen és lehetőleg egyedül közlekednie. "Pedig annyi ülés van a Lexus-ban." Nyűglődött magának két sort, szorgosan tartva a laza küllemet a lány előtt. Ez azonnal célt is ért, mert teljesen zavarba hozta. A látszat ellenére azonban kevésbé élvezte a helyzetet, mint például a szoknyák letépő királya, de inkább maradt a kimért sztármozdulatoknál.
-Remek!-csattan fel kicsit erőteljesebben, gyermeteg énjét felszínre engedve, majd gyors köhögés után segít útitársának a mozgólépcsőhöz jutni. A beálló csendszünet kezd kínossá válni, ezért ujjaival dobolni kezd a mozgólépcső korlátján. Gondosan ügyelve arra, nehogy tökéletes bőre megsérüljön.
-Köszönöm!- hangzik el már-már megkésve a válasz, amire ragadozóként csap le az unatkozó popsztár. Végre talált reménysugarat! Ebből kiindulva talán normális csevegést tud kezdeményezni.
-Oh, szívesen! Ha már arra jártam tegyem magam hasznossá! Úgyis jobban szeretek társaságban beszélni mint egyedül mászkálni a boltokban. Sokszor szoktál errefelé lenni? Különös, hogy még egyszer se találkoztunk. Jaaj, be se mutatkoztam! Kicsit szórakozott vagyok ma! Hoshi Ikari lennék! -vált villámgyorsan témát, miközben szemével keresi frissen fényezett járgányát és barátságos mosolyát is előkapja a bemutatkozást követve. Az érkező hallgatáson meg sem lepődik. Valahogy mindig lefagynak tőle az idegenek. Vagy a sok mondata zavarja össze őket vagy a tény, hogy kicsoda is ácsorog mellettük. Umi-nak nem számított melyik, mindkettő bosszantotta. Inkább nehézségek árán előszedte a kulcsot és megnyomta a riasztó gombját. A megnyugtató hang és fényáradat közepette állt meg csodálatos, ébenfekete szépsége előtt.
-Itt volnánk! Szerintem ülj be, addig én elpakolom a szerzeményeket!- mozgatja meg kezében a szatyrokat némi nyomatékosítás gyanánt, aztán az ajtót kinyitva kísérte helyére a némasági fogadalmat tett lányt. A tompa csapódás után hátrabotorkált a csomagtartóhoz. Sajnos a napszemüveg idelent inkább korom sötétséget varázsolt. Fújtatások kíséretében le is kapta magáról, amint szabad lett egyik karja.
Gyors rendezgetés, aztán kész is volt. Fejét oldalra döntve, csípőre tett kezekkel azért még leellenőrizte minden rendben van e. Tökéletes volt a válasz, le is csukta a csomagtartót, majd előre sétált a vezető ajtóhoz. Igazából miután elhelyezkedett a bőr ülésen kezdett számára szokatlanná és kellemetlenné válni, hogy van még mellette valaki. Tovább is fészkelődött mint szokott.
-Rendben!-indította be a motort és kapcsolta fel a légkondit, bár lehet csak ő volt annyira ideges, hogy jól esett neki pár fokos lehűlés. Illetve csinálta, amit mindig szokott, elterelés képen. Beletette napszemüvegét a műszerfalon pihenő tokjába, ráillesztette tartójába mobilját és már nyúlt is a rádióhoz. -Ajaj! Ne haraguuudj!- vágott sajnálkozó fejet. Tényleg többet kéne mások kísértében utaznia. Meg is fogalmazódott benne az elhatározást, hogy a csapat tagjait önkéntesen fogja furikáztatni. Kivéve Rii! Semmi kedve a nőit szállítani.
-Nem zavar! Bocsánattal pedig én tartozom! Engem Nekura Kata-nak hívnak és...szóval, örülök, hogy megismerhettelek, Ikari!-
- Vhoa! Ritka és szép neved van! - figyelte egy kicsit ragyogó szemekkel, aztán gyorsan áttért a megnevezésre. - Jaj! Szólíts nyugodtan Umi-nak! Már szinte senki sem hív az eredeti nevem...- legyintett egyet továbbra is mosolyogva. Majd rájött, hogy nem éppen hazafelé kell mennie, de útvonalat még nem kért. Kivételesen megelőzték a kezdeményezéssel.
-DE JÓ!- bújt elő belőle az önfeledt gyerek és közelebb hajolva Kata-hoz és megfogva a kezét vágta rá boldogan. -Ezek szerint szomszédok vagyunk! Ez remek hír!- vigyorgott továbbra is tejbetökként és indult el végre a kijárat felé. Valahogy nem volt kedve azon aggódni, hogy egy ismeretlen, civil esetleg holnap máris telekürtöli a bulvárlapokat az 'intim' délutánjukról, mindenféle kitalált förmedvénnyel kicsinosítva.
Vissza az elejére Go down
Oscuredad Miria
Mesélő
Mesélő
Oscuredad Miria

nő
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Vaizard búvóhely
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 3:06 am

[Bevásárlás vaizard módra]

- Maaaaah! Miért mindig éééén? - Szomorkodik, miközben a pláza bejáratánál megtorpan. Bizony, általában őt küldik bevásárolni, és ez azt is magába foglalja, hogy neki kell hazacipelnie a sok mindent, amit felírtak neki egy listára. Ha nem vállalja be a vásárlást, akkor meg Hiyori egész nap le sem szállna róla, az is biztos, így inkább felkap pár szatyrot és elindul.
Egy időre megtántorodik az ajtónál, ami automatikusan kinyílik, mikor valaki közelebb lép. Szinte egy pillanatra sem zárul be az ajtó, folyton járnak rajta ki és be az emberek, akiknek úgy tűnik most sincs jobb dolga, csak ide járni.
- Remélhetőleg nem visznek el semmit, ami nekem kell... - Motyogja maga elé, s ő is beveti magát az építménybe.
Ismeri már a járást, és nem téved el könnyen ebben a labirintusban, ami üzletekből és az élelmiszer boltból áll, ahova most is tart. Nem sok lépést tesz, meg, mikor felfigyel arra, hogy mellette egy kis fagyisbódé van. Összefut a nyál a szájában, mikor meglátja az ínycsiklandó falatokat. Nyomban odabattyog, s közelebb hajolva a pulthoz, szemügyre veszi a kínálatot.
*Ehh?!* - Lepődik meg, mikor felfedezi, hogy a kínálat tartalmaz algás fagyit is. Szemébe lógó szőke tincseit bal kezével megfogja, s megpróbálja hátrasimítani, de az minduntalan visszaesik, s eltakarja előle a kilátást. Újra kihúzza magát, s megfogja egy tincse végét. Kitartja maga elé, majd elégedett veszi szemügyre, hogy már szép hosszú és ráadásul nem is töredezett.
Figyelme a pult mögött álló eladóra téved, aki szemmel követte az előző tevékenységek sorozatát. Miria kényelmetlenül mosolyogni kezd, majd így szól:
- Meggyet és csokoládét szeretnék. - Mondja el kívánságát, majd a fagyistól megkapja a fagyos édességet. Gyorsan kifizet, majd keres egy közeli padot, ahol letelepedhet...
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 4:01 am

A mai napon eleget hajtottam magam a kardformák gyakorlásával így úgy döntöttem zuhanyozás közben, hogy elugrom a bevásárló központba körülnézni és venni pár dolgot, ha valami nagyon megtetszik. Valami rövid kiszerelést vettem fel, és a pénztárcámba egy kis lóvét raktam el. Lassan kicammogtam a garázsokhoz és lekezdtem biciklizni, amit nem rég tanultam meg. Még az én időmben (500 évvel ezelőtt) inkább lovon jártam és a tekintélyem is volt. Viszont örülök a nyugodt életnek, de néha azt kívánom, hogy halnék meg, de az ne egy egyszerű kis kezdő hollow, vagy shinigami tegye. Még a kutya sem vett figyelembe, meg öreg néni sem, amikor mellette zúgtam el. Lehet, hogy semmit sem vett észre.
A nagy körforgalom után végre elérkeztem a helyi bevásárló központba. Az egyik jelző táblához zártam a bringámat a bejárat előtt, és észrevettem, hogy páran cikisnek tartják a járművem. Mit tegyek, kész mamut kergető a canga, még a szovjet időkből való, amikor tudták, hogy hogyan alkossanak valami maradandót, mostanában 1-2 év múlva szétesik egy bicikli, vajon miért…
Elmosolyodtam, majd folytattam az utamat. Az ajtó magától kinyílt, már hozzászoktam. Amikor először jártam itt azt se tudtam hogyan mennyek be. Elkezdtem nézelődni, amikor egy mai divatba jött ADIDAS cipőt láttam meg Convers fillingben, elég jól is nézett ki, egyben elég furcsa is. Gondolkoztam, hogy megvegyem, de 140 ryou-t nem dobok ki rá. Tovább mentem és megláttam a fagyizó. Gyomrom görcsbe állt, és szinte mormogott 2 gombóc fagyiért.
- Nahát… - szólt ki belőlem, amikor megláttam az egyik Vaizard társamat. – Szóval te vagy a soros a mai nap. – mondtam a lány mögött, hogy meglepetést okozzak. – Hali! ^^
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Oscuredad Miria
Mesélő
Mesélő
Oscuredad Miria

nő
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Vaizard búvóhely
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 9:10 am

[Bevásárlás vaizard módra]

A fagyi folyton makacsolja magát, mindig le akar valamelyik oldalán csöppenni. Miria nem győzi minden oldalát körbenyalni, s gyorsabban enni. Kicsit elbambult, miközben a fel alá sétálgató embereket vette szemügyre.
- Ehm... - Nyöszörgi, miközben gyorsan betömi a majdnem szanaszét folyó fagylaltot. Eléggé maszatos lett a legutóbbi akciótól, így gyorsan táskájában kezd kutatni a zsebkendő után.
Hiába keresi mér egy ideje, semmi nyomát sem találja a szükséges maszatletörlőnek. Feladja a táskájában kutatást, s inkább nadrágjának zsebeiben folytatja a keresést. Sötétkék farmerjének jobboldali farzsebében ráakad a zsebkendőre, s máris elkezdi letörölni az arcáról a ragadó fagyit.
Miután sikeresen végzett a művelettel, a zsepit egy közelebbi kukába hajította. Azért volt ez olyan nagy bravúr, mivel a kuka legalább négy méterre volt, s a lány ültéből dobta oda.
Éppen kelt volna fel, mikor egy ismerős hang köszönt rá a háta mögül. Gyorsan megfordult, s egyből észrevette, hogy Hito az. Felállt a padról, s így szólt a férfi felé fordulva:
- Szia Hito. - Mosolygott kedvesen. - Igen, ma is én vagyok a soros... - Mondja, miközben kissé elhúzza a száját.
- Mondd, te mit csinálsz errefelé, te is vásárolgatni jöttél? - Kérdezi, miközben fél szemmel már arra keresi a választ, hogy hol kéne kezdeni a bevásárlást...
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2009 2:47 am

Szépen leültünk az egyik padra, amely egy szökőkút mellett helyezkedett el. Majd a kérdést meghallottam Miria-chantól.
- Hát egy kicsit vásárolgatni jöttem vagy valami, mert otthon már unatkoztam. Furcsa hobby egy fiú számára. Hehe! Ha gondolod, segíthetek neked, vagy vásárolhatok neked cuccot is, otthon az elmúlt 200 év divatja megtalálható a szobámba. Viszont a mai divatból nincs sok. Talán nekem is megtetszik, majd valami és jól jönne a társaság. Rendicsek?
Mosolyogtam rá és az arcát fürkésztem. Ilyen ajánlatot igen csak kevesen kapnak. Feltűrtem az ingem ujját és csodáltam a szökőkút látványosságát, amíg meg nem kaptam a választ. Kicsit megmozgattam az inget, hogy levegőzzön a testem. Kicsit melegebb van, mint vártam.
- Istenem, én is eszek egy fagyit. Te kérsz valamit? Vagy addig eldöntheted.
Felálltam és odasétáltam a fagyishoz, majd mikor visszaértem a fagyit nyalva, megszólaltam.
- Ezt a rablást… nem tudtam, hogy ilyen finom, ha jó formán túl sokat követelnek egy fagyiért… Hogy döntöttél?
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2009 6:38 am

Nagycsikára kényelmeske volcsizott az ülcsihelyünk. Nem igazkán szeriztem a bőrcsi fotelkéket, de ezekecskék nagyonkára szupcsik volcsiztak. Fésziztem is szorgoskán és faggiztam a helyeske pincikét nem tudcsizza e merrcsiről vettizték őket. Igazkából oltárkára csinicske voltizott és dögöskésen feszcsis hátsókája lettizett. Szíveskén megfogcsiznám, hogyacskára leellenőrzizzem ténylegecskére milyenke. Hatalmaska kísértésecske, de visszafogiztam magacskámat, nehogy Naicsi félre nyelcsizze a narcsilevijét. Nem szerizném, ha a butácska ötletecskéim miattkára lennizne bajcsi. Mindenkére elhatiztam valamikorkára elmenizek a mosdikába és becserkézizem a tündérkét. Viszontkára addig tűrcsíztettem a kiviségemet éskére vigyorizva húziztam a mutatócska ujjimat a kedvencecske itókám(coca cola light) üvegecskéjén. Nagyonkára váriztam már a kajcsit. Rettentőcskén éheske vagycsiztam. Fésziztem is sokacskát, mert türelmetlenecske voltiztam. Ha nemecske siettiznek odabentke, rövidecskén korcsizni fog a gyomrocskám. Azt pedigecskére nem akcsiznám.
Nagyot is sóhiztam, amikorkára befuttizott az adagocskám. Boldogocskán elmosiztam és végighúziztam a pincérke karocskáján az ujjacskáimat. Muszájka voltizott kicsikécskét köttiznem vele. Had lohizzon csak utánnacskám! Még rápilliztem a szexicske idomocskáira, aztán nekiláttiztam az ebédecskémhez.
-Jó étvikét, Nai-Nai!- fordiztam vissza barátoskásnéncsimhez, de aggódóskán pillcsizett felikém. Ezenkén elkunciztam. Jólócskán esizett, hogyira ilyenkére édcsike, mégiskére vicceske vagyizott a pofcsi, amit bevágizott.
-Neked is! Biztos nem kértél volna mást?-
-Bittike! Jobbacskán imcsizem a laktizósabb hamikákat!- emiztem fel diadalittaskán a kanalcskámat, megkóstizva a zellerke krémlevcsikémet. Egyetlenke márlicskám lennizett, hogy ritkácskán szediztem fel kilócskákat. Legakábbkára sokacskát ehettiztem. Megőrcsiznék, ha kopliznom kénizne. Azértkára folytiztam a társizást is. Nem kellizne halliznunk.
-Milyenke képcsikre gondiztál? Szépcsike tájképikre? Amúgykára nagyonkán díszcsized a lakásocskádat! Valamicske alakulgat?- voncsiztam a szemöldököcskémet. Aztánkára eszimbe juttizott valamike, úgyhogy gyorsacskán váltiztam.
-Egyszerkére eljöhettiznél hozzácskám! Kivcsike lennék a véleményecskédre, hogyacskán sikcsizett berendeznizni az ittenke szépecskémet! Akár mostankán is szívcsire láttiználak!- fejcsiztem be a mondikámat és hagyiztam levcsihez juttcsizni Naicsi-t.
Vissza az elejére Go down
Oscuredad Miria
Mesélő
Mesélő
Oscuredad Miria

nő
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Vaizard búvóhely
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyPént. Szept. 18, 2009 7:30 am

[Bevásárlás vaizard módra]

Hito leül a padra, s mivel Miria nem akar mellette álldogálni, így ő is visszaül.
A férfi egyből válaszol is kérdésére, s kiderül, hogy ő is hasonló szándékkal van itt, mint Miria, s fel is ajánlja, hogy segít neki a vásárlásban.
Nem sok idő telik el, Hito elmegy fagylaltért, hogy a lány addig is gondolkozhasson. Szerencsére ő nincs annyira távol a divattól, hisz' csupán 53 éves, habár csak 21-nek tűnik. Az elmúlt évtizedeinek nagy részét amúgy is a földön töltötte, emberek között, így volt ideje beleszokni a technika legújabb vívmányaiba.
Hito visszatér, olvadozó fagylalttal, s ismét megkérdezi a lányt, aki nem sokat agyal a válaszon.
- Megköszönném, ha segítenél. - Kacsint rá a férfira, majd vigyorogva kiszemeli a közeli élelmiszer osztályt. Hol a férfira, hol az üzletre pillant. Ekkor feltűnik neki, hogy Hito éppen eszi a fagyit, s így nem biztos, hogy beengedik őket az üzletbe, de ugye próba szerencse...
Elindul az üzlet felé, miközben feje bólintásával jelzi a másik vaizardnak, hogy merre szándékozik menni. Egy kicsit megáll, mielőtt belépne az üzletbe. Kezével a zsebében kezd kotorászni, s egy telefont halász ki belőle. Kihajtós telefon, nemrég vette egy pár utcára lévő vodafone-nál.
- Nem kell sietni van, időnk... - Mondja, majd visszagyömöszöli a készüléket a zsebébe, s újra a férfi felé fordítja tekintetét.
- Te hozod a kosarat, én meg pakolok... ^.^
Vissza az elejére Go down
Nekura Kata
Ember
Ember
Nekura Kata

nő
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 24
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura town plázája, discoi
Registration date : 2009. Aug. 03.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: A legbájosabb plázacica *.*
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 12:32 am

°`˙´°Túra a plázában, avagy milyen egy igazi plázakandúr°`˙´°


Alig akartam hinni a szememnek, mikor megláttam a Lexus-t. El is felejtettem, mit mondott, annyira elragadott a fekete szépség. Szinte biztos voltam benne, hogy ez nem az ő járgánya.
~Egy ilyen srác inkább valami tűzpiros Ferrarival vagy Lamborghinivel jár, nem egy fekete Lexusszal! -tanakodtam, de mikor a riasztót levette róla, nem volt kétséges, mivel fognak hazafuvarozni.- Azt a kurvaaa.. -próbáltam kissé visszafogni magam, nehogy rávessem magam a motorháztetőre és fetrengjek rajta egy sort.
A zacskók csörgése visszaterelt a mélygarázsba, és a nyitott ajtót látva megvilágosodtam, hogy be kellene ülnöm.
Eléggé kellemetlenül éreztem magam, amiért nem figyeltem rá eddig. Amíg ő elpakolt a csomagtartóba, végre eszembe jutott, mit is mondott, mikor megláttam a kocsit. Végre ő is beszállt, én pedig kissé kellemetlenül érezve magam az előbbi esettől, szóra nyitottam a számat, de amikor a keze felém közeledett, egy hang sem jött ki a torkomon.

-Ajaj! Ne haraguuudj! -nézett rám olyan szomorú kiskutya szemekkel, hogy valami zabálni való volt. Mégis jobbnak láttam, ha nem vetem rá magam.
Visszatereltem magam az eredeti tervhez.
Elnézést kértem, és bemutatkoztam. Kissé meglepett, hogy a becenevén szólíthatom, hiszen ez elég bizalmas, mi pedig alig fél órája ismerjük egymást. Meg persze a nevem iránti "rajongása" is szokatlan volt, nem sokan dicsérik meg.
Mielőtt ismét kuka lettem volna zavaromban, gyorsan témát váltottam.

-Szóval a város keleti szélén lakok, az Illatos utca 18. szám alatt.
Elkerekedett szemekkel néztem rá a kezemet szorongató kisfiúra -mert idő közben leginkább erre hasonlító "alakot" vett föl- és kissé kínosan mosolyogva tároltam az infót, miszerint a szomszédom.
-Most csak viccelsz! Még sosem láttalak arra felé.
-És egy fekete Honda mocit sem? Civilben azzal járok. -kanyarodtunk fel a főútra.
-Basszus.. most hogy mondod, rémlik egy fekete járgány. Az is a tied?
-Igen, szeretem a sebességet, mint látod! Kösd be magad, kicsit megjáratom a motort! -vigyorgott teljes sávszélességgel, majd váltott, és megtaposta a gázpedált, hiszen éppen elhagytuk a központot.
Fura volt, hogy egyáltalán nem aggódtam a vezetési stílusától. Én is imádom a gyorsaságot, a száguldást. Lassan kapcsoltam be az övet, de csak azért, nehogy eltereljem a makacsságommal a figyelmét az útról.
-Nem is rossz, de úgy érzem, ennél többre képes! -néztem kíváncsi szemekkel a sofőrre.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 2:09 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..


Mitsuval odaértünk a kúthoz, és elmondta, hogy itt szoktak a szerelmes párok kívánni a kútnál, és a kívánság teljesülni is szokott. Nagyon boldoggá tett, hogy elhozott ide engem, kívántam is rögtön, mégpedig azt, hogy örökké együtt lehessünk. Mitsu is kívánt, és ő is ugyanezt. Mindketten ugyanazt kívántuk, szóval, biztos voltam benne, hogy teljesülni is fog a kívánságunk, és örökké együtt fogunk lenni, és szeretni fogjuk egymást. Miután kívántunk mindketten, félszegen megkérdeztem szerelmemtől, hogy mi lenne, ha elmennénk egyet a plázába körülnézni, meg ha már ott vagyunk, vásárolhatunk is valamit.
- Részemről rendben. Veled a világ végére is elmennék. - válaszolta, aminek nagyon megörültem.
- Hááát, akkor indulás. - adtam ki a parancsot, majd megfogtam kedvesem kezét, és elindultam. Csak egy út volt visszafelé, az amin jöttünk, szóval eltartott pár percig, mire visszaértünk a szökőkúthoz. Még mindig nagyon sok ember, és gyermek tartózkodott a kút közelében. Utoljára még megcsodáltuk az építményt, majd elindultunk a park kijárata felé, vagyis arra, amerről jöttünk. Nagyon jól éreztem magam Mitsuval. Elengedtem a kezét, majd átkaroltam a derekát, és úgy mentünk tovább. Pár perc sétálás után kiértünk a park elé, és gyorsan végiggondoltam, hogy merre is van a pláza. Azt tudtam, hogy valahol a belvárosban, az egyik legzsúfoltabb helyen.
- Tényleg, egyébként terveztél még más helyet is, ahova majd megyünk? - tapogatózott Mitsu. Az előbb Ő titokzatoskodott, és tartogatott meglepetést nekem, szóval most rajtam van a sor.
- Óóó, majd megtudod idejében. Aki kíváncsi hamar megöregszik. - mondtam neki mosolyogva, és rákacsintottam. Aztán elindultam jobbra, mert úgy rémlett, hogy arra felé van a város központja. Az utcákon még most is sok ember volt. Valaki most sietett a munkába, valaki most jött onnan, valaki csak sétált, vagy épp beszélgetett egy ismerősével, egyszóval nyüzsgés volt. Nem volt valami közel a pláza, szóval sokat kellett gyalogolni. Félúton jártunk már, mikor megpillantottam egy fagyi árust. Odasoroltam gyorsan, magammal húzva kedvesem. Vettem 2-2 gombóc fagyit, hogy a hátralevő út kellemesen töltődjön el. Mitsunak epreset, magamnak meg csokisat. Az idő kezdett kitisztulni, a felhők kezdtek felszakadozni, és ez még kellemesebbé tette a mai napot. Hirtelen eszembe jutott, hogy a tisztjeim épp abban a hiszemben tartják fenn a rendet az osztagnál, hogy én egy titkos bevetésen vagyok, és erre akaratlanul is elvigyorodtam. Hát, végülis lehet ezt is mondani egy titkos küldetésnek ,csak más értelemben. Néhány perces séta után végre megérkeztünk a plázához. Elég sok ember lépett be a bejáratán, és jött is ki onnan, szóval nagy lehetett a forgalom odabent.
- Nos, akkor induljon a plázafutam. - mosolyogtam Mitsura, majd előre engedtem, és beléptünk az épületbe.
Vissza az elejére Go down
Hokorashii Hito

Hokorashii Hito

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 108
Age : 32
Tartózkodási hely : Kiskunbüdösfütykös XD najó nem, hanem Győr :P ^^
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 21, 2009 1:24 am

[Bevásárlás vaizard módra]

Amikor felkelt Miria én is, csak nyalogattam a fagyit, azt hitem, hogy még egy kicsit üldögélünk és beszélgetünk, de bevásárlás közben is lehet. Ahogyan felállt Miria a padról megigazítottam oldalra döntve a régi, jól karbantartott sapkámat, s elmentünk az egyik élelmiszer bolthoz. Elkezdtem falni, ahogyan tudtam, amíg, igen lefagyott az agyam. A borzalmas hideget meg utálom, főleg, ha miatta fáj a fejem. Miria sajnos elkésett a tanácsával, de hát én mindig is gyerekesen szoktam viselkedi, akár egy tini, csak harcban nem a koromhoz képest.
Az ajtóhoz hozzá sem kellett nyúlni, olyan volt, mint a bejárati ajtó, elhúzza magát. Én már bevásárló kocsit akartam, de a bevásárló listát látva Miria meg kért, hogy kosarat hozzak, és én, amíg tartom, ő rakja be a termékeket. Nekem ez kényelmes felállás volt, nem zavartattam Miriát. Viszont amikor 2 kosár volt szükséges már más volt a téma. WC pappírt a honom alja alatt tartottam, a két kosár meg majdnem teli volt.
- Inkább mennyünk haza, azután mennyünk vissza és a ruhavásárlással foglalkozhatunk, okés?


//Bocsi, hogy sokáig ne írtam, sok dolgom volt ^ ^””” Sad //
Vissza az elejére Go down
http://samuraiwar.aforumfree.com/
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyHétf. Szept. 21, 2009 4:20 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Végre kívántunk a szerelmesek kútjánál. Nem volt meglepő, hogy sikerült ugyan azt kívánnunk, de azért örültem, hogy Suke is szeretne velem örökre együtt maradni. Miután végeztünk, párom egy újabb úti célt jelölt meg, ami a városi pláza volt. Mindig is szerettem plázákban sétálni, és nézegetni a kirakatokat, azonban csak elég kevés alkalommal vásároltam is valamit. Néhány perces kóborlás után, kiértünk az új kúthoz, ahol még mindig rengetegen voltak. A gyerekek játszottak, a szülők pedig vagy épp olvastak, vagy pedig beszélgettek. Na igen, a napi pletyka áradat leginkább ilyenkor a legnagyobb…
- Óóó, majd megtudod idejében. Aki kíváncsi hamar megöregszik.
Válaszolta kérdésemre titokzatosan. Végül is meg érdemeltem, hiszen én se árultam el a részleteket a kútról, csak akkor, miután már megérkeztünk. Néhány perces séta után, végre kiértünk a parkból is, és újra a nyüzsgő tömeg közepén találtuk magunkat. Még mindig rengeteg ember rohangált jobbra-balra, valószínűleg most indultak munkába, vagy tértek onnan vissza. Az is megeshet, hogy épp vásároltak, vagy a gyermeküket vitték valahová. Minden esetre sokan voltak. Útközben megálltunk egy fagyisnál is, és kaptam két gombóc eperfagyit. Finom volt, ráadásul elég ritkán eszek fagyit. Pontosabban csak akkor, ha a konyhás néni épp azt készít desszertnek. Pár perc múlva, már meg is érkeztünk a plázához, ami mint általában, elég nagy volt, és telis-tele volt mindenféle butikkal, bolttal.
- Nos, akkor induljon a plázafutam.
Mosolygott, majd előre engedett. Na igen… Már csak ezért is imádtam Sukét.
- Okéééé!
Trappoltam be az óriási épületbe elsőként. Nem lepett volna meg, ha néhány ember kissé hülyének néz, vagy valami, de minden esetre inkább nem törődtem velük. Megvártam, míg szerelmem betársul mellém, majd elindultunk, hogy körbe járhassuk a plázát.
- Vhoaaaaaaa! Milyen sok minden van itt!
Tapadtam az egyik kirakatra, ahol halomra sorakoztak a plüssmackók, babák, és gyerekjátékok. Valamiért mindig is szerettem a gyerekes dolgokat… Valószínűleg azért, mert még én magam is gyerek vagyok valamilyen formában.
- Nézd milyen éde~s! ♥
Mutattam egy nyelvlógatós plüsskutyusra, aki az egyik polc tetején figyelt bánatos szemeivel. Még néhány percnyi leskelődés után, úgy gondoltam, hogy besétálok, és a sok aranyos szőrmókból megnyomorgatok egyet-kettőt. Az ajtóhoz léptem, majd Suke felé fordultam.
- Ugye bemegyünk?
Kérdeztem átszellemült arccal szerelmemtől.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyKedd Szept. 22, 2009 1:49 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



A közös kis kívánságozás után, úgy döntöttünk (pontosabban felvetettem az ötletet, Mitsu meg belement), hogy elnézünk a plázába egyet vásárolni, vagy csak úgy körülnézni. Természetesen ha valami megtetszene páromnak, megvenném neki, hisz szeretem. Néhány perces séta után kiértünk a parkból az utcára, ahol még mindig sok-sok ember volt. Nem volt közel a pláza, így út közben felfrissítettem magunkat egy-egy fagyival. Amúgy is meleg volt, jól jött a hűvös fagylalt. Odaértünk a plázába, ahol, milyen meglepő, ugyancsak sok ember volt, ám ez cseppet sem zavart minket. Előre engedtem páromat, aki boldogan száguldott be a plázába, majd én is besoroltam a bejáraton. Odabent azért hűvösebb volt, a légkondit nem spórolták legalább ki, nem mint SS-ben, ahol ha megsülsz, akkor sem fognak légkondit beszerelni. Megannyi bolt, butik, kávézó, meg egyéb kis helyiségek voltak a plázában, szóval volt mit nézni, meg volt mit venni. Mitsu szinte az első kirakathoz odatapadt, és mikor megláttam, hogy miért is, elmosolyodtam. Plüss állatok. Már a kezdetektől tudtam, hogy szerelmem oda van az ilyen plüss figurákért, azért reméltem, hogy értem jobban oda van.^^
- Vhoaaaaaaa! Milyen sok minden van itt! - lelkendezett egyetlenem, miközben a kirakatot pásztázta szemeivel.
- Valóvan, nagy a választék. - bújtam oda és karoltam át Mitsukot mosolyogva. Most, hogy közelebb voltam, én is jobban szemügyre vettem a kirakatot. Volt ott minden, plüssmaci, kutya, macska, tigris, elefánt, meg még vagy hatszázféle másik plüssállat és játék. Hát igen, ilyenek ezek a gyerekboltok. Nem nagyon zavartattam magam, hogy a párommal egy játékbolt előtt álldogáltunk, hisz melyik lány ne szeretné az aranyos kis plüss figurákat?
- Nézd milyen éde~s!- mutatott egy plüsskutyára Mistuko nagy szemekkel. Magamban eldöntöttem gyorsan, hogy azt meg fogom venni neki. Otthon már lassan egy egész plüssgyűjteménye lesz, de hát ha szereti őket, akkor miért ne?
- Aha, aranyos. - válaszoltam mosolyogva.
Mitsu elindult az ajtó felé, és visszanézett rám teljesen átszellemült arccal.
- Ugye bemegyünk?
- Persze, hogy bemegyünk! -mondtam, majd szelíden betessékeltem az ajtón. Belépve jól elcsodálkoztam, hogy mennyi minden van a boltban. Még több plüss, meg játék, mint amennyi kintről látszott. Mitsu rávetette magát a plüssökre, én addig gyorsan odamásztam az eladóhoz.
- Azt kérem ott. - mutattam rá a kirakatban lévő plüsskutyára
Gyorsan kifizettem, majd visszaslattyogta Mitsu mellé, aki szerintem észre sem vette, hogy eltűntem mellőle, a nagy nyomorgatások közepette.
- Jól szórakozol? - kérdeztem vigyorogva tőle, majd átadtam neki a plüsskutyust, majd adtam neki egy csókot.
Vissza az elejére Go down
Oscuredad Miria
Mesélő
Mesélő
Oscuredad Miria

nő
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Vaizard búvóhely
Registration date : 2009. Jun. 03.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te10000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (10000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyKedd Szept. 22, 2009 4:46 am

[Bevásárlás vaizard módra]

Belépett az üzletbe, de nem nézett hátra, biztos volt benne, hogy Hito követi őt. Meglátja a bevásárló kosarakat, s Hito szavához hűen máris elvesz egyet, hogy ne Miriának kelljen cipekedni. Igen, cipekedni, ugyanis a kosár gyorsan megtelt különböző konzervekkel, és egyéb tartósított élelmiszerekkel, melyek lehetőleg nem halnak meg túl gyorsan odahaza a rejtekhelyen.
- Ez még jó egyáltalán? Nemespenész, mi?
Húzza a száját, amint éppen egy furcsa sajtot szemlélget. Állítólag ez valami ínyencség, amit csak az ínyencek tudnak értékelni. Hitora tekint, akinek arckifejezéséből semmit sem tud kiolvasni, s akihez nemsokára egy egész csomag akciós WC papírt nyom.
- Ez mindig kell!
Mondja, s kissé elneveti magát. A következő állomás a kenyérhez vezetett, s itt Hitonak vissza kellett mennie egy újabb kosárért, hogy eltudjanak vinni mindent, ami nélkül a vaizardokon hiánybetegségek alakulnak ki. Miria nem szeretné, ha fajtársai hiány szenvednének valamiben, főleg akkor nem, ha ezek megvásárlására közösből kapja a pénzt.
Hito - mikor Miria már eléggé felpakolta cuccokkal - megszólal, hogy talán itt kéne abbahagyni, s először az élelmiszereket kellene hazavinni. Valahogy.
- Hito, te vagy az én hősöm!
Kacsint rá a másik vaizardra, s folytatja.
- Rendben van, menjünk előbb haza.
Mondja, s beáll a pénztár előtt sorba. Hihetetlenek ezek a mai üzletek... Képesek csupán egyetlen kasszát működtetni, miközben olyan sokan vannak a boltban, hogy egy kisebb stadiont is meg lehetne tömni velük. Ez valami reklámfogás? Hogy azt lássák, hogy: "Hű milyen sokan vannak bent, biztos nagyon jó hely!". Átverés. Talán nem menne csődbe a cég, ha még egy munkásnak fizetnék a délelőtti műszakot, de Miria, hogy megmondja mi a jó és mi a rossz..?
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 24, 2009 6:39 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Miután kiértünk a parkból, utunkat egyenesen a pláza felé vettük. Útközben kaptam fagyit is, amit boldogan nyalogattam el az úton. Egy hosszabb séta után, végre megérkeztünk az újabb helyszínre, ahova azonnal sikerült beszabadulnom, bár először csak a legelső, plüssökkel csinosított kirakatra tapadtam rá. Valószínűleg Suke már megszokhatta, hogy imádom ezeket a szőrös kis micsodákat, főleg nyomorgatni. Nagyon, de nagyon be akartam menni, épp ezért el is indultam a bejárat felé, ahol hatalmas szemekkel kértem engedélyt a velem tartó páromtól, aki válaszként betessékelt az ajtón.
- Persze, hogy bemegyünk!
Mondta, és alig néhány másodperc múlva már az üzlet közepén álltam. Nem tartott sokáig a szokásos bambaságom, hiszen alig pár pillanat telt el csak az észheztérésem után, amikor már nagyban nyomorgattam a pihe-puha plüssnyuszikat, macikat és kutyusokat, na meg a többi bolyhos kis szőrmókot. Egyik szőrös kis micsoda jött a másik után. Sikerült úgy belemerülnöm a plüssök ölelgetésébe és simogatásába, hogy nem is sejtettem, hogy szerelmem mire készül.
- Jól szórakozol?
Kérdezte Suke, majd - egy akkora lendülettel, hogy majdnem felborultam - felé fordultam, és megpillantottam a kezében azt a kicsi kutyust, amit még nem is olyan rég, kiszemeltem a kirakaton keresztül. Miután átadta a plüsskutyust, egy csókot is kaptam nagy örömömre. A csók után kissé elvörösödve köszöntem meg az édes ajándékot, hiszen általában zavarba jövök, ha ajándékot kapok, még akkor is, ha egyébként ok is van rá.
- Nem megyünk tovább?
Kérdeztem kissé szórakozottan, miközben a plüsskutyut nyomorgattam, majd miután Suke rábólintott, kiléptem egy üzletből. Alighogy ez megtörtént a gyomrom akkorát kordult, hogy azt hittem ránk dől az egész épület. (Na jó… azért akkorát nem. xD) Mondjuk nem is csodáltam, hiszen reggel óta, csak két gombóc fagyit ettem, ami ugyebár nem túl laktató.
- Ööö… Suke… Nincs kedved beülni egy étterembe?
Tettem fel egy újabb kérdést enyhén elvörösödve, hiszen nem ártott volna néhány falat. Mielőtt még beleegyezhetett volna, gyorsan körbepillantottam, hátha meglátok valamilyen éttermet. És bingo! Tőlünk alig néhány méterre, egy olasz étterem feküdt.
- Mit szólsz ahhoz?
Mutattam a kijelölt hely felé.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyPént. Szept. 25, 2009 7:55 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Elértünk a plázába végre, és elkezdtük a kirakatokat szemlélni. Természetesen Mitsu egyből rátapadt a plüssös kirakatra és nagy szemeket meresztett a plüssökre. Persze fél perc múlva már bent voltunk a boltban, és az én egyetlenem egyből betámadta a plüssmacikat, kutyákat, macskákat, tigriseket, teknősöket, meg mindent, ami volt. Gyorsan döntöttem, aztán megvettem neki azt a plüsskutyust, amire a nyálát csorgatta már a kezdetektől fogva. Nem hagyhattam ott, hiszen annyira tetszett neki, én pedig szerettem volna örömöt okozni a szerelmemnek. Ezt ráadásként még egy plusz csókkal is nyomatékosítottam számára. Láttam rajta, hogy nagyon örül az ajándéknak, mert egyből el is kezdte nyomorgatni.
- Nem megyünk tovább? - kérdezte hirtelen, kissé pirulva. Úgy nézett ki, hogy mára végzett a nagy nyomorgatásokkal, bár sosem lehet tudni nála.
- De, menjünk csak. - mondtam, mivel nekem sem volt jobb ötletem, mert a plüssbolttól nem estem hanyatt annyira, csak Mitsu miatt jöttem be. Elindultunk kifelé az üzletből. A kijáratnál segítettem Mitsunak egy kicsit kilépni az ajtón, csak a kezem épp nem a hátán volt, hanem épp kicsit lejjebb, de hát na, a szerelmem. >.< Mitsu hirtelen meg is állt, én pedig ledermedtem, és vártam a pofont, vagy valami hasonlót csukott szemmel. Pár másodpercig vártam a csattanást, de nem történt semmi, aztán Mitsu hangját hallottam.
- Ööö… Suke… Nincs kedved beülni egy étterembe? - kérdezte.
Egy akkor kő esett le a szívemről, ami egész HMet romba döntötte volna. Hát éhes az én egyetlenem, és nem ideges, lélegeztem fel.
- Hogyne lenne kedvem, menjünk, Kicsim. - mondtam mosolyogva.
Az igazat megvallva én is kezdem már epedni egy jó kis meleg kajáért. Akármi jó lett volna, csak meleg legyen, és finom persze. Biztos van itt valahol a plázában egy étterem, hisz az ilyen helyeken mindig szokott lenni.
- Mit szólsz ahhoz? - mutatott Mitsu egy olasz étteremre, visszakanalazva engem a jelenbe.
Lelki szemeim előtt már lebegett egy hatalmas adag spagetti, vagy valami olasz kaja.
- Akkor indulááás. - mondtam nagy szemekkel, és fogtam meg kedvesem kezét, hogy közösen elinduljunk a kiszemelt hely felé. Megindultam nagy zemekkel, és szinte tátott szájjal, mint valami rossz zombi. Most én néztem ki kicsit hülyén, ezért gyorsan össze is szedtem magam, és helyre raktam az arcomat, és a gondolataimat, mert mégiscsak egy nyilvános helyre megyünk enni éppen. Néhány lépés után oda is értünk az étteremhez, kint is voltak szabad asztalok, meg bent is.
- Szerintem üljünk ide ki, nem? Úgy sincsenek most errefelé olyan sokan, meg tudunk nézelődni. - mondtam szerelmemnek, majd odakacsáztam gyorsan az egyik asztalhoz, ami a sarokban foglalt helyet. Mitsu is megérkezett, és én szokásomhoz híven gyorsan odaugrottam az egyik székhez, és kihúztam ,hogy szerelmem leülhessen rá, majd ezután én is helyet foglaltam. Néhány pillant múlva jött is a pincér, és hozta az étlapokat. Gyorsan végigböngésztem a lapot, majd megállapodtam egy jó adag bolognai spagetti, és egy üveg jó minőségű bor mellett, amit természetesen Mitsuval fogyasztottam volna el. Leadtam a rendelést, majd Mitsura néztem.
- Te mit ezsel, szívem? Választottál már? - kérdeztem mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 26, 2009 9:32 pm

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


A nagy sétálgatásba, és nyomorgatásba kissé megéheztem, aminek hála egy óriásit korgott pici pocakom. Remélhetőleg Suke nem hallotta meg, de végül is mindegy, hiszen úgyis elmegyünk egy étterembe. Hála nekem. Néhány pillanat alatt sikerült is találnom egy olasz éttermet, ahol majd tudunk rendelni finom spagettit. A spagettiről mindig a szerelem jut eszembe. Na jó… lehet, hogy túl sok szappanoperát lesek szabadidőmben… Lényeg a lényeg, elindultunk az étterem felé. Nem kellett sokat sétálni, hiszen közel volt, ráadásul egy plázában nem igazán vannak kilométeres távolságok… Az étterem aranyosnak tűnt így első ránézésre, és szabadon lehetett választani, hogy kint eszünk-e, vagy pedig bent.
- Szerintem üljünk ide ki, nem? Úgy sincsenek most errefelé olyan sokan, meg tudunk nézelődni.
Ajánlotta fel. Igaz, tényleg lehetne nézelődni, azonban a járókelők is nézelődnének. Mondjuk nem túlságosan érdekel a dolog addig, amíg szerelmemmel vagyok. Őszintén szólva, ha vele vagyok, akkor teljesen más embernek érzem magam. Nyugodtabb vagyok, és nehezebben lehet felbosszantani. Bár igaz, hogy ez alól Akane kivétel. >.> Na igen, a kivétel mindig erősíti a szabályt. Miután befutottunk, kiválasztottam a helyet, ahova szeretnék ülni, majd Suke úriemberhez méltóan (*-*) kihúzta nekem a széket, majd betolta alám. Annyira imádom benne, amikor úgy bánik velem, mint egy hölggyel.
- Köszi.
Mondtam mosolyogva, majd alig néhány pillanat múlva, már hozták is az étlapot. Gyorsan végigfutottam rajta, majd tekintetem visszatért a kiválasztott kajához. A bolognai spagettihez. Mindig is a kedvenceim közé tartozott, bár az is igaz, hogy szinte bármit képes vagyok megenni, ha ehető dologról van szó. Szívem csücske már leadta a rendelést, így most rajtam volt a sor.
- Te mit eszel, szívem? Választottál már?
Kérdezte, és én még egy kis gondolkodás múlva, már le is adtam a rendelésemet. Nem kellett sokat várni, néhány perc múlva, ár előttünk gőzölgött a két szép nagy tányér spagetti. Az illatuk valami csodálatos volt, ám egy valamit nagyon hiányoltam… A rengeteg sajtot a tetejéről. Valamiért nagyon oda voltam a sajtokért. Mondjuk nem mintha azt ettem volna egész nap, vagy mint a fanatikusok, gyűjtöttem volna, hanem csak mikor alkalmam volt, akkor szerettem sajtot majszolni.
- Öhm… Suke… Örülök, hogy elhívtál.
Pirultam el kicsit, miközben a spagettit tekergettem a villámra.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Szept. 27, 2009 9:58 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



Végre beértünk a plázába, aztán Mitsuval megostromoltuk a legelső plüssboltot, és kapott még egy szép plüsskutyát is. Szívem csücske eléggé belelendült a nyomorgatásba, és hát gondolom el is fáradt bele, meg meg is éhezett, ezért otthagytuk a boltot, és elindultunk keresni valami éttermet, gyors étkezdét, pizzázót, vagy akármit, ahol az éhségünkön lehet csillapítani. Bár én nem vettem részt a nyomorgatásba, de rendesen megéheztem ennek ellenére, szóval egyeltalán nem volt ellenemre az evés. Mitsu gyorsan talált is egy oldsz éttermet, és kézen fogva kilőttünk a kajálda felé. Úri emberhez méltóan segítettem helyet foglalni páromnak (ami nagyon tetszett neki szerintem, mint mindig), majd én is leültem, és vártam, hogy a pincér hozza már az étlapot. Ez meg is történt egy percen belül, és én a bolognai spagettit választottam. Szívem is ugyanazt választotta, mint én. Néhány perc múlva már hozták is a frissen készített gőzölgő és ínycsiklandozó spagettit, aminek már a látványától is csorgott a nyálam. Mi tagadás, éheztem már. (Very Happy) A pincér lerakta elénk az ételt, majd a behűtött jó minőségű bort is. Hát igen, Mitsunak a legjobb jár. Épp rávetettem volna magam a kajámra csillogó szemekkel, mikor Mitsu megszólalt.
- Öhm… Suke… Örülök, hogy elhívtál. - mondta pirulva.
- Örülök, hogy eljöttél velem. - mosolyogtam, és fogtam meg a kezét.
Ezután mindenki szép csendben megette a saját adagját, mert mindketten majd éhen haltunk. Evés után megbontottam a behűtött bort, majd töltöttem mindkettőnknek egy pohárral. Ránéztem kedvesemre, majd egyfajta köszöntővel előrukkolva felé emeltem a poharam.
- Kettőnkre, de főleg rád. - mondtam mosolyogva, majd ki ittam a poharam tartalmát. Néhány pohár után elfogyott a bor, és én intettem a pincérnek, hogy hozza a számlát. Pár perc múlva, miután fizettem, felkeltünk az asztalunktól.
- Na és, hova tovább? Van még látnivaló a plázában vajon? - kérdeztem kedvesemtől. Most, hogy tele ettem magam, bírtam volna sétálni jó pár órát még, vagy akár a világ végéig is, de oda csak és kizárólag Mituskoval. Megfogtam párom kezét, és elindultunk tovább a plázában. Megannyi bolt és kirakat volt az épületben, és temérdek sok ember nézelődött, vásárolt. Jó pár kirakatot elhagytunk már, mikor egy női divat bolthoz értünk. Egy pillanatra megálltam, mert megakadt a szemem egy gyönyörű ruhán, ami biztos jól állna Mitsunak, aztán tovább indultam, mielőtt kapok a fejemnek.
- Hümm..úgy látszik, hogy itt nincs már sok látnivaló. - jegyeztem meg gyorsan a tarkómat vakargatva. - Akkor mehetünk a következő állomáshoz szívem?- kérdeztem kissé zavart állapotban.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 7:28 am

..--||Kirándulás Karakurába Sukével ||--..


Miután sikeresen elfáradtam a plüssök nyomorgatásába, beültünk egy olasz étterembe. Na igen… a plüssnyomorgatás egy igen fárasztó, és gyomorkorgató feladat. Sikeresen helyet foglaltunk a kinti részen, majd meg is rendeltük a saját tál spagettinket. Mélyet szippantottam a tészta jó illatú gőzéből, és már ebből sikerült megállapítanom, hogy ez valami fenséges lehet. (xD) Gyorsan neki is láttam a saját adagomnak, és Suke is. Nem kellett sok idő, és a tányér már olyan tiszta volt, mintha elmosták volna. Öhm… nem nyaltam ki a tányért, csak… megtisztítottam a rátapadt ételmaradéktól… Amint végeztünk, jött a koccintás. Egyetlen szerelmem, mindkettőnknek öntött a rendelt borból egy-egy pohárral.
- Kettőnkre, de főleg rád.
- Kettőnkre.
Mondtam elpirulva, majd ki ittam a pohár tartalmát, amit sikerült folyamatosan újratölteni mindaddig, amíg az üveg ki nem fogyott. Ilyenkor örültem, hogy csak elég nehezen száll a fejembe az alkohol… Ezek után, Suke kérte a számlát, majd kifizettük, és tovább indultunk.
- Na és, hova tovább? Van még látnivaló a plázában vajon?
Tette fel a kérdést Suke. Hát ez valahogy tényleg jó kérdés volt. Igazából még nem nagyon voltam plázában, de az utcákon lényegében ugyan azt lehet látni, mint itt bent… Nem csak az üzletekre gondolok… (>.>)
- Szerintem még sétáljunk kicsit, aztán ha nincs semmi, mehetünk.
Mosolyogtam páromra, majd megfogtuk egymás kezét, és tovább indultunk. A különböző butikok, ajándékboltok, éttermek egymást érték, és úgy látszott, hogy vége sincs az üzletek sorozatának. Amikor egy divatüzlethez érkeztünk, Suke megállt egy kicsit, aminek következtében én majdnem hátra zakóztam. Oda sétáltam szerelmem mellé, és megpróbáltam követni a tekintetét. Egy igazán szép ruhát nézett. Pár pillanatnyi nézelődés után, tovább indultunk.
- Hümm.. úgy látszik, hogy itt nincs már sok látnivaló.
Jegyezte meg Suke a tarkóját vakargatva. Hát tényleg sikerült mindent megnézni, de nem találtunk valami sok mindent. Bár az igaz, hogy sikerült jól lakunk, és az a fő!
- Akkor mehetünk a következő állomáshoz szívem?
Kérdezte, én pedig egy bólintással jeleztem, hogy természetesen mehetünk. Már kezdett furdalni a kíváncsiság, hogy egyetlen párom hova is szeretne vinni.
- És most hova megyünk?
Engedtem el a kezét, majd karoltam bele. Egyre kíváncsibb voltam, de nagy valószínűleg nem fogja úgy se elárulni…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 2:44 am

..--||Kirándulás Karakurába Mitsuval ||--..



A kiadós kajálás után Mitsuval elfogyasztottuk az üveg borunkat, aztán kifizettem a számlát. Megjegyeztem magamban gyorsan az étterem nevét, és eldöntöttem, hogy ide még mindenképp el fogom hozni a szerelmemet legalább egyszer. A fizetési procedúra és borravaló után átkaroltam kedvesem és elhagytuk az étkezdét. Nagyon gondolkodtam, hogy merre is lehetne menni, mert sok ötletem nem volt, hogy mégis miféle látnivaló lehet még itt a plázában.
- Szerintem még sétáljunk kicsit, aztán ha nincs semmi, mehetünk. - mondta Mitsu és én is rábólintottam.
Körülnéztünk még a pláza alsó szintjén, ahol szintén sok ember volt. Az alsó szinten még több bolt, kirakat, ajándékbolt, ruhabolt volt, mint a felső szinten. Már szinte el is felejtettem, hogy milyen volt halandóként bevásárolni, meg ilyenek, bár nem is hiányzott, most, hogy jobban belegondolok, hisz SS-ben mindenem megvolt, és boldog voltam.
Nem nagyon volt már más látnivaló a plázában szerintem, hacsak a sok mászkáló embert nem akartuk volna nézni, de azt meg nem hiszem, így megkérdeztem szerelmemtől, hogy mi lenne, ha tovább indulnánk. Utolsó állomásként a vidámparkot gondoltam mára, bár ha Mitsu szeretne mást is, szívesen elmegyek vele bárhova máshova.
Kérdésemre párom egy bólintással felelt, így átkaroltam és elindultunk a kijárat fele. Igencsak tömeg volt a plázában, én meg nem szerettem annyira a zárt helyeket, így mikor kiértünk egy nagyot fellélegezve szippantottam a kinti levegőből.
- És most hova megyünk? - kérdezte kíváncsian Mitsu. Imádtam, mikor így nézett, egyszerűen nem tudtam ellenállni neki, így nem is titkolóztam.
- Hááát, én azt gondoltam, hogy mi lenne, ha elmennénk a vidámparkba, már ha lenne kedve hozzá.. - mondtam neki mosolyogva, mire ő nagy boldogan bólogatott.
- Akkor, irány a vidámpark! - jelentettem ki én is boldogan, és megindultam a park irányába. Bár annyira nem látszott rajtam, de odavoltam a gyerekkori játékokért, de főleg a vidámparkokért. Míg halandó voltam, akkor is sokszor járkáltam el a parkba, és kipróbáltam mindent, amit csak lehetett, és ez azóta sem változott, csak kifelé mutatok mást, mert lehet azt hinnék SSben, hogy valami idióta a 10. osztag kapitánya.
Délután volt már, így az idő is kezdett kellemesen meleg lenni, mert mikor elindultunk a mai kis túrára, elég morcos volt az idő, de úgy néz ki, szerencsénk van ma. Mivel a pláza a város közepén, a legforgalmasabb helyen volt, a park meg a város széle felé, ezért kellett rendesen sétálni. Ilyenkor hiányoltam, hogy nem shunpozhatok, bár kedvesemmel minden lesétált méter öröm volt. Sosem unatkoztam még Mitsu mellett, és nem is fogok.
-Mi lenne, ha mindent kipróbálnánk, amit csak lehet, szívem? - kérdeztem nagy szemekkel Mitsutól, mint valami idióta. Kezdtem egyre jobban lázba jönni, ahogy közeledtünk a vidámpark felé. Aztán egyszer csak a távolban megláttam egy nagy óriás kereket, ami azt mutatta, hogy arrafelé van a park, és már nincs is olyan messze. Kicsit begyorsítottam, mert már oda akartam érni a parkhoz, hogy belevethessem magam a sok tuti jó dolog közé. Néhány perc múlva oda is értünk a bejárathoz, ahol szép sor várakozott arra, hogy kapjon jegyet. Kicsit lelombozódtam, hogy ennyit kell várni, aztán beálltam a sorba, hogy majd én is kiválthassam a jegyünket Mitsuval.
- Kicsit várni kell, míg bejutunk. - mondtam kissé elszontyolodva páromnak, miközben a sorban álltam.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 10, 2009 10:32 pm

.-[Kutyavásár Suwunnal]-.


Figyelmesen végighallgattam hadnagyom mondandóját, amiből kiderült, hogy egy betegséggel küzd. Ez még nem is lett volna probléma, ha az osztag jó néhány tagja nem rakott volna rá még egy lapáttal azzal, hogy próbálták elüldözni Suwunt az osztagból. Kicsit megharagudtam az osztagbeliekre, mivel végre lett egy hadnagyunk, erre azt egyből el akarták kergetni,de majd velük később számolok. Most Suwunnak kellett segíteni. Úgy gondoltam, hogy egy kisállat, vagy kutya, macska, vagy akármi, ami nem támad rám vagy a többi tisztre, jó lett volna a hadnagynak. Még ha csak el is fekszik egész nap, legalább ott van Suwun mellett, és ezzel talán javít a betegségén is. A lány ennek hallatán úgy nézett rám, mint egy őrültre, és hevesen ellenkezni kezdett, felsorolva jó néhány indokot, hogy miért nem ér rá az ilyen dolgokra. Mivel mással jött volna, mint a munkával. Végig mosolyogva hallgattam, hogy hogyan próbálja kivágni magát a dologból, ám már nem volt visszaút, mert magamban döntöttem, hogy megyünk Karakurába. Még mindig nem vejezte be a magyarázást, így kicsit komolyabb nézésre váltottam, és mikor rám nézett, látszott rajta, hogy beletörődött, hogy igen is ma el fog jönni velem az emberek világába és nézünk valami állatot neki.
- Nincs más választásod, jössz velem Karakurába Suwun. - mondtam mosolyogva. - Fél óra múlva a senkai kapunál találkozunk. - azzal vállon veregettem és elindultam a szobám felé. Néhány perc múlva, mikor beértem a szobába magamhoz vettem némi yent, meg a lélekbogyóimat, aztán elindultam sétálva a senkai kapu felé. Volt még idő bőven, szóval nem kapcsoltam shunpora. Kényelmesen sétálgatva és jókedvűen indultam a kapuhoz. Minden okom megvolt a jókedvre, hisz nem kell az irodában tartózkodni, hanem Karakurába megyünk ráadásul hivatalos ügyben, szóval még csak be sem szólhatnának érte.
Odaértem a kapuhoz, és rágyújtottam egy szál cigire. Elszívogattam, míg Suwunra vártam.
Közben végiggondoltam, hogy mi is történt valójában. Nem gondoltam volna, hogy megérem, hogy láthatok valakit épp a bögréjével beszélgetni, vagyis inkább kiabálni. Hát most már ezen is túl voltam. Jó néhány perc elteltével ideért végre Suwun is. Végre mintha kis mosoly terülne el az arcán, reméltem, hogy sikerült valamennyire összeszednie magát.
- Nos, akkor induljunk. - mondtam és beléptem az átjáróba. Míg baktattunk a sötétben, azon gondolkoztam, hogy merre is lehet vajon állatokat venni. Jobb ötletem nem lévén, a plázát tűztem ki első célnak, hisz ott szinte minden van. Hátha lesz egy állatkereskedés is.
- Mond csak Suwun, gondolkoztál már azon, hogy milyen állatot szeretnél? - kérdeztem hadnagyomtól, miközben közeledtünk a kijárat felé.
Nemsokára ki is értünk Karakurába, és én gyorsan átvedlettem a póttestembe, ami a már megszokott kék póló, kék farmer és kék sportcipő kombinációjából állt. Hiába, szerettem a kéket. Megvártam hadnagyomat is és elindultunk a városban.
- Szerintem a plázában kéne megnézni először. Ott mindig van minden. - mondtam mosolyogva.
Volt egy másik oka is, amiért eljöttünk ma Karakurába. Egyrészt Suwunnak venni egy állatot, másrészt, én is szerettem volna vásárolni valamit. Mitsukoval már jó ideje együtt voltunk, és szerettem volna magasabb szintre emelni a kapcsolatunkat, vagyis a jövőben szerettem volna megkérni a kezét, mert vele tudtam csak elképzelni a jövőmet itt SSben. Ezért szerettem volna még a plázában benézni egy ékszerüzletbe, és választani egy csodaszép jegy gyűrűt.
- Mondd csak Suwun, zavarna, ha előbb benéznénk a plázában egy másik üzletbe? - kérdeztem miközben a fejemet vakargattam. Egyedül szerettem volna megejteni a vásárlást máskor, de ha már itt voltam, le tudtam volna mindent egyben, és nem kellett volna külön eljönni még egyszer Karakurába.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te25250/30000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 3:53 am

...:::Kutyavásár Sukével:::...


*Nem nagyon van más választásom, így kénytelen vagyok gyorsan a szobámba érni, hogy legyen időm elkészülni. Ami egy alapos arcmosásból áll.
A sok érzelem, melyet az évek alatt magamba folytattam, még mindig füstként kavarok bennem. Ahogy a tükörbe nézek, mintha nem is magamat látnám. Az a nő a tükör másik oldalán mosolyog, ám én nem érzem, hogy az arcizmaim ilyen mozdulatot tennének. Mintha egy teljesen más embert látnék ott, és én valami kívülálló lennék – holott tudom, hogy az én testem az, hisz ha felemelem az egyik karom, a tükörképem is megteszi azt. Mégis, mintha sose lett volna közöm ahhoz, akit magam előtt látok. Hisz az a mosoly, s a rideg, büszke tekintet, az nem én vagyok.
Úgy tíz percet eltöltök a fürdőben, míg kicsit rendbe teszem magam. Alapos fejszellőztetésre van szükségem, hisz a ma történtek talán egész életemre ki fognak hatni. A legszörnyűbb az egészben, hogy most is hallom a hangokat. Itt vannak körülöttem, s sustorognak a fejem felett. De nem… most az egyszer tényleg küzdeni fogok ellenük, s nem engedem, hogy elvonják figyelmem.
Pár perc múlva frissen lépek ki az ajtón, s igyekszek a kinevezett találkozóhelyhez. Már majdnem ott vagyok, amikor eszembe jut, hogy az irodában hagytam a cigarettámat, úgyhogy most szitkozódhatok magamban emiatt. De már nincs időm elmenni érte; éppen csak pénzt hoztam magammal, meg egy megfelelő táskát, mert hát egy nő ne mászkáljon kézitáska nélkül Karakura Town-ban. Azonban nem ronthatom el tökéletesség képét azzal, hogy kések; a kínos pontosságra ügyelve érkezek meg a senkai kapu elé, ahol a kapitány már vár engem.
Mire észbe kapok, már lassan a kijáratnál tartunk; a kapitány kérdése kizökkent a döbbentségemből, s végül végképp beletörődök abba a ténybe, hogy ha tetszik, ha nem, nekem el kell viselnem egy másik élőlényt a nap majdnem 24 órájában. Ha már így kell lennie, akkor legalább hadd válasszam ki én azt a szerencsést, aki abban a kegyben részesülhet, hogy megosztom vele az irodámat meg a szobámat. Ne felejtsük el, hogy Rólam van szó, és én nem vagyok hajlandó holmi törpepapagájokkal meg kényes, nyávogós macskákkal osztozkodni. Nem azért, mert nem szeretem az állatokat, csupán feltartanának a munkámban. Nekem határidőkre kell dolgoznom, és nem fogom egy szőrös pamacs miatt elhanyagolni a kötelességem.*
- Mindegy, amíg nyugton marad. -*válaszolok, a teljes beletörődöttséggel. Tuti nem lesz semmi, amit tehetek ellene, akkor meg tökmindegy, nem?
A póttestemen a szokásos, elegáns ruha volt rajta; a stílusomhoz tökéletesen passzol, még ha egyesek talán egy kicsit túl alkalminak is találják. De egy plázában csak nem néznek ki engem ezért, nem?
Lassan megérkezünk a plázához, s a kapitány megkérdezi, hogy zavarna-e, ha egy másik üzletbe is benézne előbb. Mivel amióta megérkeztem a senkai kapuhoz, azóta a mosolyomat viselem – ami talán most kicsit letörtebb, mint máskor - , így nincs szükség további színészkedésre. Inkább a pláza földszintjén található térképet keresem meg, aztán magyarázni kezdem a kapitánynak.*
- Ha jól olvasom, a 2. emeleten van az állatkereskedés… Vele szemben meg egy kávézó. Mi lenne, ha ott megvárnám, amíg elintézed azt, ami annyira fontos neked? Addig én szétnézek az állatkereskedésben, a kávézóban találkozunk. Persze ha megfelel. - *válaszolom, lévén ez tűnik a legpraktikusabb megoldásnak. Igyekszem leküzdeni magamban az érzést, miszerint szívesen beszélgetnék tovább a bögrével, magányosan, de legalább készen lennék a határidőkkel, ám lehet, a kapitány ennek nem örülne. Úgyhogy inkább, ha neki is megfelel a terv, akkor megkeresem az első mozgólépcsőt, hogy az állatkereskedéshez mehessek. Csak remélem, nem olyan kiskutyákat akarnak rám sózni, mint amilyeneket néhány nő (vagy annak kinéző) tuszkol bele a kézi táskájába. Nem vagyok hajlandó egy olyannal mászkálni. Képzelem, mit művelne az irodában; első dolga lenne egy olyan kutyának bepiszkítani az iratokat, amiket már befejeztem. Akkor már inkább egy teknősbékát választok; azok csendesek és nyugton maradnak, nem?*


A hozzászólást Verashu Suwun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 11, 2009 8:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 7:58 am

Valóban nem kellett még fél óra sem, hogy ideérjek. Igaz, különös útvonalat választottam. De ha egyszer így szoktam meg? Tudniillik néhol amolyan "rövidítő"-ként átvágtam néhány kerten, s egyéb helyen, ahol mások nem igen járnak. Így hamarabb eljutottam a plázához, s még nem is kellett megküzdjek a tömeggel, ami ilyenkor a pláza közelében lévő utcákban szokott lenni. Zsebre tett kézzel haladok egyre közelebb a plázához. A nagy tömeg csak úgy sodor magával. Akarva, akaratlanul is eljutok a pláza bejáratához. De nem megyek be. Félreállok, s megpróbálok pár embert arrébb tessékelve kijjebb jutni, hogy Ayumi könnyebben észrevehessen. Bár tudom, hogy a lélekenergiámat bárhgol megérezné. Így ha a tömegben maradok is, bárhol megtalál.
-Húzz már arrébb! Nem látod, hogy útban vagy?
Szólítok meg egy hozzám hasonló karú srácot, aki fintorogva arrébb húzódott az utamból. Biztosan elszidott magában, de hát ki érdekel? A lényeg, hogy most egy olyan hlyre vetődtem, ami nincs is túl messze a bejárattól, s nincs is akkora tömeg. Így könnyebben észrevehető vagyok. De azt kell tapasztalnom, hogy nem csak Ayumi számára. Ugyanis egy igencsak ismerős csaj tart felém hihetetlen sebességgel. Én már előre felkészülök az ütközésre, mikor hirtelen lefékez pont előttem és a képembe vigyorog.
-Szia Taiki! Hát te? Mit keresel itt a plázánál? Csak nem eljöttél, hogy elkísérj a vásárlásra?
~Basszus...ez a hüye Hitsuke már megint azt hiszi, hogy bejön nekem! Istenem...ha nem nyomulna ennyire, még kedvelném is a csajt. De így egy elviselhetetlen kolonc lett belőle! Pfuj!~
Azzal megpróbálok kedves pofát vágni, ami nem igazán sikerül. Mellé még sikerül pár mondatot is kinyögni, viszonylag kellemes hangnemben.
-Szia Hitsuke! Nem, nem téged akarlak elkísérni, bocsi! Tudod, van egy lány...őt nem rég ismerem. De nagyon kedves. És bírjuk egymást. Ha érted, mire célzok...
~Na jó, ez nem volt kellemes hangem. Legalábbis nem kedves. Hitsuke szerencsére annyira nem hülye, hogy ne vegye a lapot.~
Sértődötten rám mosolyog, majd el is tűnik szerencsére. Bár még csak köszönni se köszönt, mégis tdom, hogy nem sértődött meg halálosa. Másnap biztosanki fog kérdezni a suliban. Az már más, hogy én nem válaszolok nekisemmire sem. Vagy majd szándékosan olyan válaszokatadok, ivel végleg levakarhatom magamról, s tudathatom vele, nem érdekel engem.
Közben körbenézek. Még mindig sehol sincs Ayumi. Bár még nem telt le az egy óra. Bár...már csak percek kérdése és itt lesz. Ha időben érkezik. Én itt leszek és várni fogom. Nem szaladok el. Most nem.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 8:21 am

Meg sem tudnám számolni az ujjaimon, hogy hány kört futottam már le a pláza üzleteiben, míg Taiki érkezésére vártam. És végre most, úgy a századik köröm végén megérzem a lélekenergiáját.
~Na végre...~
Egy ravaszdi vigyor ül ki arcomra, ahogy tekintetem végig siklik a kirakati ruhákon, miközben elsprintelek a bejárat, vagy az én szemszögemből nézve a kijárat felé. Még azt sem várom meg, hogy a mozgólépcső nyugiban lecammogjon velem. Várjon rá a hóhér. Mert én bizony halálra unnám magam, ha megint ki kellene várnom míg el evickél az aljára a lépcső. Hát laza csuklómozdulattal lökdösöm félre az emberkéket, már, akit bírok, mert azért akad köztük néhány túlsúlyos egyed, akik esetében szó szerint követem azt a leírási formát, hogy könnyebb átugrani őket, mint megkerülni. Persze igazából nem is ugrálom én őket átfelé... dehogy... Csak felugrok mellettük a mozgólépcső korlátjára, és lecsusszanok a méretes emberkék mellett. Aztán szerencsére már lent is vagyok.
~A bejárat felől érzem...~
Nem hezitálok, csak sietek tovább. De, már nem futok. Minek is futnék? Hogy azt hihesse rólam egy quincy, hogy a halálisten lány még az alapvető viselkedési normákat sem ismeri? Így aztán, miután megigazgatom magamon azt a rémes, fakó zöld felsőt, meg azt a tüneményesen édes fehér rucit, amitől majd elhányom magam, szépen, megfontoltan lépdelek el egészen az ajtóig. A jelek szerint Taiki nem vett észre. Ezt onnan gondolom, hogy továbbra is a befelé áramló tömeget stírolja, és nem rám figyel. erre szélesebbé válik mosolyom. Még egy kis lépést teszek előre, és megkocogtatom a quincy bal vállát.
- Helló!


A hozzászólást Soi Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 2:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 8:45 am

Akárhogy is nézzük, már letelt z az egy óra úgy két-három perce. De Ayumit még sehol sem látom. Nem értem, mi a fene van. Pedig biztos voltam abban, hogy még taláne lőbb is ideér, mint én. Na de hát lehet, hogy most tévedtem. Vagy mégsem? Ugyanis épp ekkor megkocogtatja valaki a bal vállam. Én automatikusan abba az irányba fordulok. És kit látnak szemeim? Nos, egy igen csinos ruhában leledző Ayumit. Szinte nem is hasonlít arra az Ayumira, aki abban a halálisten ruhában szoktot mászkálni. Szám széles mosolyra húzódik. Jól végignézek Ayumin, majd elismerően így szólok.
-Szia. Igen jól "kiöltöztél", azt meg kell hagyni. Jól áll neked ez a ruci. Legalábbis számomra tetszetősebb, mint az az uncsi halálisten maskarátok.
Rákacsintok, majd magamra nézek, s elfintorodok.
-Bocsi, hogy én nem cseréltem le a ruhám valami normálisabbra. Ha tudom, hogy összedutok veled, biztos nem ebben a rémes hacukában megyek az óvodába Orukitse-ért.
Ismét egy kacsintás, aztán mélyen Ayumi szemébe nézek, s rámosolygok. Csodaszép szemei vannak, ez tény. Csak msoygok és nézem a szemét. Ez eltart pár percig, aztán nevetve kinyújtom a kezem a lány felé, s így szólok.
-Hölgyem, mit tervezett ma estére? Elkísérhetem talán?
Miután ezt sikerült kimondanom kellő finomsággal, amolyan franciásan, nem bírtam ki nevetés nélkül. A járókelők, s a vásárlók biztosan nem tusták mire vélni ezt a viselkedésem, ugyanis furán, értetlenül bámultak ránk, s úgy másfél, két méteres körzetben egy ember sem volt körülöttünk. Mindenki jó messzire elkerült. De ez nem zavar engem. Sőt, inkább mulattat. Ayumira pillantok, s ismét elnevetem magam az arckifejezése láttán.
-Tudod, kezdem azt hinni, hogy meleltted csak még furábbnak látszok az emberek szemében. De ez egyáltalán nem zavar. Sőt, mint látod, mulattat is a dolog. Téged nem? Ne mondd, hogy nem!
Aztán nevetve megindulnék, dew rádöbbenek, hogy még mindig nem tudom, mit is fogunk egyáltalán csinálni. Így hát Ayumira pillantok azokkal a "csodaszép" szemeimmel, s kedvesen, lágy hangon így szólok.
-No, de akkor szeretném tudni, mit terveltél ki. Nagyon kíváncsi vagyok már...úgyhogy ne kímélj!
Kacsintok Ayumira. Közben szélesen mosolygok. Már rég éreztem magamat ilye jól. Ezt talán a lány is ésreveszi rajtam.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 2 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 2 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 EmptyVas. Okt. 11, 2009 9:11 am

- Taiki... Nem ruhát cseréltem, csupán pót testbe bújtam... hihi A kettő össze nem hasonlítható. Már azért sem, mert a ruhákkal sokkal több gond van, mint egy testtel.
Persze ezen megoszlanának a vélemények, ha kérdezgetni kezdeném erről az itt sétafikálókat. De ki a fenét érdekel a véleményük? Engem nem, az már biztos.
Hirtelen megragadom a fiú kezét és meglódulok a mozgólépcső felé.
- Sikerült hozzá férnem a régi bankszámlámhoz, így aztán nézek pár hasznos, és nélkülözhetetlen holmit.
S az első üzlet, amibe magammal vonszolom a quincyt az nem más, mint a fehérnemű szaküzlet. Bevágódunk az ajtón, és gyors fékezéssel állok meg a pénztárgépnél dekkoló lány előtt.
- Helló! Kártyát elfogadtok, igaz? -kérdezem a lánytól.
- Hello! Igen... Elfogadunk.
A lány elhallgat, és már ott sem vagyunk az orra előtt. Nem is vetek egy pillantást sem a magam mögött vonszolt fiúra. Pedig tutira venném, hogy nem éppen ilyen helyen képzelte el a lődörgésünket.
Mohón nézegetem a kis, csini vállfákon lógó, még csinibb, és még apróbb kis csoda fehérneműket. Majd, úgy a negyvenedik darabnál lekapok egyet az akasztóról, és Taiki orra elé nyomva kérek róla véleményt.
- Ez milyen?
De válaszra már nincs is ideje a quincynek, mert már vissza is löktem a helyére, és már egy másik fazon, és más színben tündöklő érdekesség van a kezemben.
- Na nézd... Ezen még zipzár is van... Minek egy alsóneműre zipzár?
Erre csak megvonom a vállam, és már vissza is teszem a cuccot a helyére. Végül szemem egy test színű apróságon akad meg. Újra Taiki orra elé kerül egy fehérnemű, és ezt most nem is dobálom vissza.
- Ez klassz... Szerinted?
És igazándiból csak ekkor nézem meg őt tüzetesebben. Előbb értetlen arccal nézem, hogy vajon mi a fenétől tűnik a quincy ilyen zavartnak, végül, ahogy felfigyelek elvörösödött fejére, már le is esik a dolog. Kínos vigyor ül ki arcomra, és reflex szerűen rántom a hátam mögé a fehérneműt.
~Hogy én mekkora hülye vagyok...~
- Ööö... Hehe... Na, ez most kínos lehet neked.
És kínos nevetgéléssel vakargatom szabad kezemmel a fejem.


A hozzászólást Soi Ayumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12, 2009 2:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-