-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:14 am

Running out of time, avagy így feledkezzünk meg a fontos teendőkről Wink

*A gyors kézrázás közben meg is állapítom, hogy Kamill igazán odafigyel minden részletre. Hiába, szakmai ártalom, na. >< Puha kézbőrét öröm megérinteni, kíváncsi vagyok, vajon milyen kézkrémet használ, és a körmei is tökéletesen illeszkednek a jelenlegi trendhez. Parfümének csalogató illata még mindig nem hagy nyugodni, s hirtelen a torkomban kezd el dobogni a szívem, amikor realizálom, hogy el kéne engednem a kezét.*
- Nem csak gyönyörű, de még okos is! - *bókolok, hisz ez egy szívből jövő mondat tőlem. Nahát, egy igazi magánnyomozó! *.* Biztosan nagyon izgalmas lehet mindenféle bűntettek után nyomozni, mert igazából nekem még csak a moziban volt alkalmam magánnyomozói irodát látni, meg egyszer a rendőrségre is el kellett mennem, csak mert eltűnt egyszer a pénztárcám meg a fontos irataim, de az más dolog. A nyugalmas élet nálam hollowmentest jelent, és bizonyára sokkal izgalmasabb lehet valódi bűntettek után nyomozni, mint rettegni valami hülye lidérctől meg egy Elvis imitátortól, aki talán Hollywood nyomornegyedéből szökött, csak mert nem szerzett elég pénzt az utcákon. Ment volna Vegasba, ott talán még szórakoztató is lenne a fehér ruhás mutatványosaival együtt, akikkel rémálom lenne Karakurában találkozni. Kár, hogy egyszer úgyis összefutok eggyel. Miután egy vámpír gyakorlatilag kinevezett fajának megmentőjének, meg aztán Cedricről is kiderült, hogy látja a hollowkat, meg minden, sorsomat megpecsételődöttnek tekintem. Ha akarom, ha nem, mindenféle borzalommal kell kiállnom, remek.*
- Ugyan… - *vakargatom idegesen a tarkómat, míg befáradunk a boltba. Igazán nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy a megszokott körömön kívül bárki is megbecsülné a munkám iránt adódó rajongásomat. Natsukit szimplán fárasztom vele, Cedric pedig kicsit kettyósnak tart miatta, bár utóbbi nem izgat annyira, vele úgy sem munkáról szoktam beszélni. Így aztán a szakmabelieken kívül nem sok lehetőségem adódik arra, hogy kiéljem a divat iránti rajongásomat. Még az is lehet, hogy Kamill-chant nem idegesíteném akkor, ha most elkezdeném magyarázni a ruhatervező iránti rajongásomat, hisz olyan nagy márkákat mondhat a magáénak, mint a Gucci, emellett remek üzletember, ami valljuk be, bőven elég ahhoz, hogy egy olyan hírességet tudjon elvenni feleségül, mint Salma Hayek. Na igen, aki konyít egy kicsit az üzlethez, az előtt a világ tárva-nyitva áll, bár én már rég feladtam, hogy világszintű híresség legyek. Bőven megfelel nekem a mostani pozícióm, s persze saját ruhamárkám piacra dobása is az egyik cél, mely nap mint nap szemem előtt lebeg. Van, aki a festészetben éli ki a kreativitását, én ebben. Még ha sokat is áldoztam csak azért, hogy imádott kicsi hugicámmal lehessek! ~♥
Az üzlet tartja ugyanazt a színvonalat, amit a tengerentúlon is megszoktam, bár talán egy kicsivel kisebb annál. Érzem, hogy a koffein mellé csupán ez a paradicsom hiányzik, s ha nem fogom vissza magam, tuti átváltok valami rossz gyalog kakukkra, hogy kirajonghassam magam a szövetek és minták közt. Rutinosan lépkedek tehát a szépen elrendezett, és nagyon csinos ruhák között, a kisegítő nem sokat foglalkozik velünk, csak köszön egyet. Talán csak a biztonsági őr az, aki egy-két pillanatig gyanúsan méreget minket, de nem törődök vele, mert úgyis minden vásárlóval eljátssza ezt. S lám, tekintetét máris kifelé szegezi, a pláza másik végét stírölve.
Kamill is elég rutinosnak látszik bevásárlás meg nézelődés terén, ám hagyom, hogy hadd válasszon magának ruhát. Tudom, hogy mit vár el tőlem, és hogy ha igazán ezt szeretné, akkor meg is kaphatja. Razz Maga a stylistkodás persze sokkal többről szól, mint a trendek ismeretéről. Arculatot tervezünk akár magánszemélyeknek, akár cégeknek, akár hírességeknek.*
- Amíg fel nem próbálod, addig sose tudjuk meg. - *terelem a próbafülke felé, bár közben ki is szemelek egy kicsit buggyos ujjú, egyszerű, kockás mintájú, világos blúzt, meg egy másik, vöröses felsőt, melyet főként csipkék díszítenek, és azokat is Kamill-chan kezébe adom, még mielőtt bemenne a próbafülkébe. Hiszen biztosan jól állnak rajta, bár amilyen gyönyörű, rajta gyakorlatilag bármi jól állna, még modellnek is tökéletes lenne! Nem lepődnék meg azon, ha Kate Moss-t megalázóan vonulna ki a próbafülkéből, mintha egy kifutón lenne.*
- Gondolom, akkor irodában dolgozol. Ezeket szerintem bármikor felvehetnéd munkába is, mert elég visszafogottak, és mégis elegánsak. Persze, az áruk nagy, viszont egyszer-egyszer megengedheti magának az ember. Bár gondolom, helyszínelni is szoktatok, nem csak az irodában ülni. Ha túl sokat kérdezősködöm, nyugodtan szólj csak rám, csak ritkán beszélhet a magamfajta valakivel, akinek ilyen érdekes munkahelye van. A méretek is jók, ne kérjek kisebbet vagy nagyobbat? - *beszélek hozzá a próbafülke mellett állva, s várom, hogy végezzen legalább az első ruha felpróbálásával, s igyekszek nem látványosan nyelni egyet, amikor végül láthatom, hogyan is áll rajta, hanem pusztán szakmai szemmel tekinteni rá. A fenébe is, azért az nem olyan könnyű, mint azt hiszitek, a szőke szépség még az én szívverésem is megállítja arra a pillanatra, amikor meglátom. Hiszen ez a ruha… tökéletesen áll rajta! Nem mintha lenne ebben a boltban bármi, ami ne lenne hozzá illő… Már csak ezért is fel kell próbálni a lehető legtöbb ruhát, ami csak megtetszik neki, s ha kell, a cégem számlájára is hajlandó leszek felírni ezt a gyönyörű ruhát, mert egyszerűen túl tökéletes!*
- Hú, szóhoz sem tudok jutni… A minták kifejezetten kiemelik alakodat, remek szemed van a megfelelő ruha kiválasztásához. De azért próbáld fel a többit is, amiket mutattam, szerintem azok is jól állnának. - *próbálom visszanyerni a beszélőkémet, hisz úgy tűnt, hogy egy pillanatra megállt az idő, míg Kamill-chan előlépett az öltözőből. Ennek rendes esetben nem kéne megrendítenie, mert igazából évekig tökéletesen megvoltam a női nem iránti hódolat nélkül is, de van valami kisugárzása Kamillnak, ami egyszerűen megfog, s az imént felpróbált ruha pedig tökéletesen tükrözi is mindezt. Komolyan, nem értem magam, máskor pörögnék rendesen… Mi történik velem? T_T*
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te4000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 10:37 am

[Shopping siècle]

*Az évszázadok során megszoktam, hogy valóban fejlődőképes fajnak bizonyul a humanité. Még emlékszem, amikor a mai technikai vívmányok elődeivel, az első lámpákkal, vonatokkal és egyéb tárgyakkal találkoztam. Persze, akkor még póttest nélkül.
Szóval, a nagy ré-union után Xander felajánlotta a segítségét, hogy segít kiigazodni a nouveau világban, hisz az előző évszázadot torporban fekve vészeltem át. Az első dolog, ami a leginkább furcsa számomra, hogy egyfajta póttestben tesszük meg a bevásárlást. Valóban nincsenek nagyon ruháim, mert aki száz évig alszik, annak nincs szüksége ilyen dolgokra, de azért sikerül nagyjából összeszednem magam. A sminkem hiánya nem zavar annyira, mint ez az új divatnak megfelelő szoknya, ami nem fedi annyira a lábaimat, ahogyan azt megszoktam volna, de ha a mai nők így járnak utcára, nekem is inkább be kell illeszkednem. Már az is furcsa számomra, hogy egyfajta póttestben kell mászkálnom. Hihetetlen, miket ki nem találnak az idők során. S hogy milyen érzés ismét egy testet birtokolni? Nehéz. Furcsa ismét az anyagi világban mozgatni a végtagjaimat, hisz már igencsak hozzászoktam az arrancar léthez. Akkor pedig ismét csak elborzadok, amikor meglátom, hogy néhány lány milyen magas cipőben képes járni. Csodálom, hogy nem törik el a bokájuk, és nem igazán értem, hogy miért olyan jó ez nekik. A tartásuk bezzeg olyan, mint egy paresse. Mégis csak mosolyogni tudok azon, ahogyan riszálják magukat. Semmi féminin fierté nem maradt bennük. Olcsó kis libák.
Tudtátok, hogy mekkora káosz van az utakon? Kis időbe tellett, mire rájöttem, hogy mik ezek a fém szerkezetek, és párszor sikerülot is majdnem elüttetni magam. Végül egy kedves bácsi, akinek a fém izéjének a tetejére az volt ráírva, hogy Taxi, felajánlotta, hogy elvisz engem ehhez a "plázához", mert újonnan így nevezik a piacokat. Igen érdekes élmény volt egy ilyen fémdobozban utazni, bent még kanapék is voltak, és egész kényelmesnek is nevezhetőek az ülések. Persze, a sonidom sokkal gyorsabb ennél, de azt hiszem, értem, az emberek miért szeretik használni ezt a szállító eszközt.
A taxis bácsi kedvessége pedig addig tartott, míg pénzt nem kért a szállításért, mert persze azt elfelejtette közölni, hogy a fuvarért fizetni kell. Már az is időbe telt, mire felfogtam, hogy megérkeztünk a marché, mert ez az épület is kicsit eltért az általam megszokottaktól. Persze, pénz az nincs nálam, a taxis pedig valami rendőrséggel fenyeget, és a csuklómat is megszorítja, amikor egyszerűen és elegánsan távozni óhajtok, amikor egy ismerős kéz helyezkedik el a sofőr vállain.*

- Xander! De örülök, hogy látlak! - *csillan fel az érdeklődés a szemeimben, meg már igazán elegem volt, hogy ez a paysan nem hagyott békén. Úgy néz ki, ő járatos ebben az új világban, és biztosan meg tud magyarázni nekem pár dolgot ezzel kapcsolatban.*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 7:17 am

Leárazás nem volt, de helyette kaptam egy jobbat! *.* - Kamill belebotlik egy nagyon menő divattervezőbe *.*

Sikeresen átvált arcszínem rikító vörösre, ahogy Touma bókját meghallom. Nem elég, hogy jólöltözött, divattervező, de még úriember is. *.* Odáig meg vissza voltam tőle már az első pillanattól kezdve. Az üzletbe térve meg is találtam a legszebb ruhát, amit eddig láttam, s rögvest ugrottam is a férfi mondata után a próbafülkébe. A ruha mellé még kaptam két felsőt, hogy azokat is próbáljam fel, amire persze nem is ellenkeztem. Neki is láttam az öltözködésnek, miközben hallottam, hogy Touma arról beszél, hogyha jók rám a ruhaköltemények, akár a munkahelyemen is hordhatom. Igaz is volt, hiszen a kockás blúz kifejezetten a csinos, irodista nő érzetét keltette bennem. Már csak egy cuki szemüveget kellene hordanom, és teljesen azt a hangulatot adnám a figurának! *.*
- Igen, azt hiszem, jók lesznek a méretek!
Boldogsággal töltött el, hogy Touma szinte már legelsőre leszűrte, milyen méretet kell nekem választania. Igaz is, már egy ideje ezzel foglalkozhat, tehát kisujjból kirázza az emberek méreteit.
- Ugyan már, engem nem zavar. Csak nyugodtan kérdezz, amire tudok, szívesen válaszolok. Egyébként én személy szerint nem igazán szeretek helyszínelni, ezért úgy szoktam intézni, más munkát szabjanak rám. Tudod, volt egyszer egy nagyon ijesztő eset, mikor egy romos óvódához kellett kimennünk, helyszínelni. Azóta nincs kedvem ezt a feladatot végezni.
Mondtam, miközben meghúzkodtam a ruha alját, hogy rendesen elsimuljon rajtam. A fülkében volt egy tükör, amiben rendesen helyre tudtam magam rázni. A hajamat visszaigazítva eredeti helyére kukkantottam ki a fülkéből, majd kiléptem.
- Na? Milyen? Hogy áll, hogy tetszik?
Mozgattam meg csípőmet, mosolyogva, majd rátéve a kezeimet körbeforogtam. Igazándiból a ruha maga akármennyire is csodásan nézett ki, mégis kényelmetlen volt.
- Egy kicsit szúr a merevítő benne...
Fintorogtam egyet, majd kicsit mocorogni kezdtem a ruhában, ám nem segített rajta. Tehát állhatott az bármilyen jól is rajtam, biztos voltam benne, nem fogom megvenni. Úgy gondoltam, sosem hordanám. Eleget szenvedtem a gothic lolita időszakomban a sok tüll szoknyában.
- Akkor felpróbálom a másik kettőt!
Siettem vissza a fülkébe, majd amilyen gyorsan csak tudtam, lerángattam –óvatosan- magamról a „csodálatos rémséget”.
Mikor belebújtam a kockás blúzba, szinte megkönnyebbültem! Sokkal kényelmesebb volt, mint az előbbi, ráadásul a színek is jobban tetszettek.
- Azt hiszem, ezt jól eltaláltad! Igazán tetszik!
Pördültem előtte egy párat az újabb ruhában. Olyan felszabadultan illegettem-billegettem magam, mint még soha. Ha nem soha, igazán régen. Tényleg jól éreztem magam Touma társaságában, valóban boldog voltam, hogy összetalálkoztam egy ilyen emberrel.
Már csak a vörös-csipkés blúz volt hátra. Magamra véve úgy láttam, kicsit merészebb volt, mint az előző. Na meg aztán köztudott volt, hogy az igazán vörös szín szinte megbódítja a férfiakat. Ebben a tudatban ballagtam ki ismét a fülkéből, s álltam meg Touma előtt. Kíváncsi voltam, valóban igaz-e ez a „mende-monda”.
- Ez is rettentően megtetszett! Nos, mit gondolsz?
Vigyorodtam rá, szinte már ugrálva.
Vissza az elejére Go down
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te5000/10000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 04, 2010 11:09 pm

.:Shopping siècle:.

Türelmetlenül gyújtom meg cigarettámat, amit az imént halástam elő zsebemből. Cherise megint késik. Mindig is késett, ha dolgunk volt, vagy megyünk valahova. Sőt, úgy az összes nő mindig is késett, ha valami fotnos helyre igyekezett. Ő meg még rátesz egy lapáttal, ha már egy nemes kisasszony volt még anno. Nemtudom mit lehet annyit készülődni, egyszer úgyis lekerül róluk a ruha, előbb, vagy utóbb. ^^
Kényelmesen hátradőlök a padon, és egy nagyobb slukk után lila íriszeim az előttem elhaladó lány hátsójára függesztem. Szódával elmegy, állapítom meg magamban, nem telne vele sok idő, és máris megszerezném magamnak. Sajnos most azonban nincs idő ilyesmikre, mert épp Cheriset várom. Mivel én valamivel előbb keltem fel, Mint Ő, több időm volt megismerkedni a világgal, és azzal, hogy száz év alatt mennyit változott. Márpedig változott, nem is keveset. A lovaskocsikat felváltották a személyautók, a késő esti színházakat a plazmatévék, és az addig divatos női fehérneműket a tangák. Ó igen, bizton állítom, hogy az az egyik legjobb találmány. Magam részéről csodálatosnak tartom, bár először kissé néztem, mikor megláttam egy kirakatban, de miután gyakorlatba is átültettem a tapasztalataimat, máris megbarátkoztam velük. Ott van még az internet is. A minap alkalmam nyílt kipróbálni, és szölfölni kicsit, ahogy mostanában mondják. Szinte már mindent meglehet kapni interneten keresztül...a sok lúzer meg ki is használja. Interneten csajozni? Jézusom, sok töketlen semmirekellő. Már annyi büszkeség sincs a mai férfiak nagy részében, hogy leszólítsanak egy lányt. Nem baj, annyival jut több nekem. Nem hiába csörgedezik ereimben holland vér, van mit bepótolni, Száz év sok idő. Egy szóval, sokat változott a világ, és be kell illeszkednünk. Bár nem tudom, hogy Leo hogy halad, mindenesetre Cherisenek bőven van mit tanulnia.
Így hát felajánlottam Cherisenek, hogy elkísérem Karakurába, és megmutatom neki az új világ technikai vívmányait, életmódbeli változásait. Újra karórámra nézek, s megállapítom, hogy ideje lenne már ideérnie. Pofás kis darab, nemrég összetűzésbe keveredtem egy magát "díler"-nek nevező szakadt csövessel, és néhány perces "beszélgetés" után már magamnak tudhattam mind az óráját, mind azt, amit árult. Hát igen, a holland vérhez hozzátartozik a fű is. Kezdek visszaszokni rá, évtizedek óta nem volt alkalmam szívni egy jót, majd most bepótoljuk. Nyilván Cherisenek sem lesz ellenére. Apropó Cherise...Fejem hirtelen felkapom, és irányba fordítom arra, amerről a lány reiatsuját érzem. Közeledik, méghozzá gyorsan.
~ Ideje volt... - morgok magamban egy sort, majd egy utolsó slukk után elhajítom cigarettám maradványát, és elindulok, hogy köszöntsem a lányt. Hamarosan meg is látom. Épp egy morcos taxisofőrrel hadakozik, pontosabban, ha jól vettem ki a taxis szavaiból, megpróbált fizetés nélkül lelépni. Ejj-ejj, van mit tanulnia a mi kis nemes kisasszonyunknak.
Jókedvűen odalépdelek a taxi mellé, arcomon jókedvű vigyorral, kacsintva köszöntök Cherisenek, majd kezem ráteszem a taxis vállára, és kicsit megszorítom, hogy figyeljen rám. Farmerem zsebéből papírpénzt halászok elő, és kifizetem barátném utazási költségét, plusz egy kis borravalót, hogy legyen mivel kifizetnie a kórházi kezelést. Ezek a mai emberek igen puhányak. Alig értem hozzá a vállához, mire az egy hangos reccsenéssel megadta magát...
A kis intermezzo vége után végre azzal foglalkozhattunk, amivel eredetileg akartunk. Mosolyogva odalépdelek Cherisehez, és puszival köszöntöm.
- Örülök, hogy látlak. Rég volt már... nos, mehetünk a plázába? - kérdezem vigyorogva, majd felé nyújtom kezem, és már indulok is a szóban forgó épület felé. Agyamba egyből beúsznak a fehérneműs bolt képei, először szerintem oda kéne menni, ha már én fizetek mindent. Ennek megfelelően arra is veszem az irányt, s közben jókedvűen mesélek a lánynak az új dolgokról, divatról, szokásokról.
- Hmm, szerintem a fehérneműboltban kéne kezdenünk, Cherise. - villan diadalittas fény szememben, mikor odaérünk az áhított bolt elé, s válaszát meg se várva ebcipelem magammal a boltba. Remélem találunk olyan ruhákat itt, ami mindkettőnk ízlésének megfelel...
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te4000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyKedd Ápr. 06, 2010 1:00 am

[Shopping siècle]

*Bár nyelvészzseninek tartom magam, hisz anyanyelvemen kívül számos másikat is beszélek, természetesen folyékonyan, a taxisofőrt igen nehezemre esik megérteni. Azt hittem, csak egy kedves bácsi, aki a neo-lovaskocsijával szállítja az embereket, de nem, mert miután végre elérkezek ehhez a „plázához”, egyből átváltozik a kedves bácsiból gonosz bácsivá, aki ráadásul még kötekszik is. Oh mon dieu… Ez a sok káosz, amit az új világ tartogat, túl sok nekem. Nem is tudom, mit kezdenék Xander nélkül, aki egyből segítségemre siet, és valami furcsa, színes papírdarabokat ad a taxisnak, aki ezután láthatólag békén hagy minket. Nem tudom, mi lehetett az, talán a zsebkendőket váltották fel? Nem, nem, ennek nincs semmi értelme. A régi világ jobban tetszett, minden érthető és egyszerű volt. Itt még a levegő is olyan más. Nehéz, meg nem tudom, nem ehhez vagyok hozzászokva.
Hamarosan megtudom, hogy a piac ebben a hatalmas, késő-újkori piramisban leledzik, s Xander ráadásul a járást is ismeri. Hihetetlen, nem gondoltam volna, hogy ekkora tér van ebben az épületben. És mennyi ember! Sajnos nem azért vagyunk itt, hogy megebédeljünk, na meg ebből a furcsa póttestből is ki kéne szállnom akkor, pedig világosan meg lett mondva nekünk, hogy ne keltsünk feltűnést, és igyekezzünk emberként viselkedni. Persze, mintha ez olyan könnyű lenne… Legutóbb másfél évszázada lehetett, amikor utoljára itt jártam. Bár lámpák már akkor is voltak, és hallottam arról, hogy igyekeznek mindenféle technikai csodát építeni, sőt, még a vonatokra is emlékszem, igaz, lóval még mindig gyorsabb volt az utazás. S most, már csak egy eltorzult, chaotique világot látnak szemeim, ahol képtelenség eligazodni.
Xander javaslatára a fehérnemű üzletbe megyünk be először. Milyen okos! *.* Valóban szükségem lesz erre-arra, s hihetetlen, hogy mindezt egy ilyen piramisban kapom meg. Lehet, hogy az egyiptomi piramisok is valójában piacok, s nem pedig a fáraók tombeau. Xander elmászik valami furcsa rongyokat bámulni, nekem inkább hajguminak tűnnek, és nem értem, Xandert miért érdeklik annyira, mert nincs neki olyan hosszú haja. De vraiment sympa tőle, hogy gondol rám. Én azonban a gyönyörű fűzők felé veszem az utam. Szóval még mindig hordanak ilyeneket! *.* Rengeteg van belőlük, s egyik szebb, mint a másik! A legtöbb fekete színben dominál, na meg azok a kicsi rózsák, amiket rájuk varrtak… Egyszóval mindegyik gyönyörű, és remélem, hogy a méretük is jó lesz rám.
Ki is választok egyet, s a próbafülkében el is kezdek vetkőzni, hogy aztán magamra erőszakoljam a corset. Jó, jó, szépnek szép, méretre is jónak tűnik, meg minden, de a problčme akkor merül fel, amikor rájövök, hogy hátul kell összekapcsolni meg összefűzni. Fejemet kihajtom a próbafülke függönyei mögül, s tekintetemmel Xandert keresem.*

- Xander… Pouvez-vous m'aider? Nem tudom összefűzni magamnak. - *kérem a segítségét, amit meg is kapok, s a tükörben pedig figyelhetem, ahogy a fűző összeszorítása közben alakom egyre formásabbá válik, hála a fűzőnek. Mégis, van valami műanyag vacak, ami igencsak idegesít, mert egyszerűen kényelmetlen, mellette pedig egy papírfecni is található. Utóbbit egyszerűen letépem, a műanyag valamit pedig sikerül könnyedén levennem azáltal, hogy egy kis energiát koncentrálok az egyik kezembe, mert bizonyára valami mágnes van abban a műanyagban, és nálam jobban senki sem ért az energiamanipuláláshoz. Szóval, hamarosan a földre pottyan az a műanyag cucc, az árcímkével együtt, mert igazán nem értem, miért kell egy ilyen gyönyörű fűzőt ezzel elrontani. Elégedetten nézek hát a tükörbe, mert ez a fűző egyszerűen parfait, pont az én ízlésvilágomnak való. Elég szép dekoltázst is sikerült varázsolnom magamnak, s satisfait fejjel fordulok meg, hogy kikérjem Xander véleményét. Végtére is a fogadott testvérem, és nem egy nőhöz volt már szerencséje, biztosan meg tudja mondani, hogy jól áll-e rajtam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 11:18 pm

°o0o° Nézcsizés ciccukával °o0o°

Kincsikécskét elütcsiztünk egymásitól, de nemcsire bajocska. Majdankára, ha jobbacskán összemelcsiztünk kezecskébe veszizem a ruhácska táracskáját. Szercsimre ráférizne egy tatarozcsizáska. Az én kezecskéim alattacskára pedig tutcsira csincsi fiúcska válcsizik belőlecske! Mindegyke! Érzizzük jól magunkákat. Ráérizek betámcsizni a szobcsiját. Tudcsiznám miértkére mencsizünk a pláziba. Szercsizem a sokacska bolcsikát, meg rengetegecske felhozit, de Raúlcsi aztit akcsizza elköltizzem összeske pénzimet? Ottanka nem bircsizom visszafogizni magacskámat. Ha nekcsike azika kellizik jobbacskán szerizzek divcsis rucikácskákat próbszizni, akkora rendike! Majdankára hálácskám jelecskéjeként bemencsizünk egy fehérneműcskéshez is. Aztacska falatkányi cuncikát veszizem fel, amicskére csak rábökcsizik! Ennyikécske kényeztetike kijárizik! Márcsira túlcsi élikéli. Elnézizve milyenkére csúnyácskán kidölcsizett a szobcsimban... Nyah! Aggizhatok, ha bekövcsizik! Addigocskára sétike! Fogcsiztam el a karcsiját és hagyiztam el mosolykával szobikámat. Micsodácska határozkázottságal indiztunk el! Eszméletlenke! Csak marcsizzon meg ez a lendületecskéje! Nehogykára bekómcsizzon félcsi órácska utánkára, mertire hisztikézni fogizok és többecskét látizni se akcsizom! Ragcsizz el ciccukácska!
Kilépcsizve a pezsgőcskéző várcsikába néziztem körbécske feltolizva napszemcsikémet. Imcsiztem, amikorkára ekkorácska életke vagyizik ittenke! Viszcsire kísérőcskéme csakira egyetlenke dolcsira gondizott. Fagyikácska! Végtikére melcsike vagyizott és szercsizem a gyümcsikés fincsikéket. Szóvcsira bólcsiztam, hogyira mehettizünk. Odaércsizve hatalmaska válcsival talcsiztunk szembécske. Nehézke leszizik válcsizni. Hirtelenkére aztikát se tudcsiztam honnankára kezdizzem a nézcsizért. Válcsikázás közbenkére azértira eszikémbe jutizott egy ötletecske. Kércsizünk egy kehelyecskébe és közöskén megeszizzük! Márcsikára válcsizni kellecskézett volnácska, hogyira megosztizzam az elképzeléskémet. Én ugyankára nem vigyizek a súlyocskámra. Nagycsira nehézkén szokcsiztam pluszocskát felszedizni és akkorkára is a mellcsimen meg popcsimon látszizik.
-Sokcsit szerizek! De ittenke annyikácska vanizik...Micsidit szóliznál, ha közöske adcsit venniznénk és együttke befaliznánk?-
Hajiztam a vállacskájához kérlelőcske szemcsikékkel, majd válcsira várizva dölcsiztem előrébbkére és mutcsikáztam milyenkéket kérizek. Stracsika biztikére, mertire csokcsiból sosemkére elcsike. Aztánkára mogyikásat, mertire imcsiztem ésire a harmadikocskát nem tudizom. Jéjike! Ennyikét a gyümis részlegecskéről. Vagy mégsécske? Legyenke joghurtoskás cseresznyécske! Pisliztem Raúlcsi felécske, hogyira őcske juttizott e már valamicskére. Közbenkére megpillcsiztem a háttériben sorcsizó padocskákat, amikécskét tökéleteskék lenniznének nyugodtka nasikázáshoz! Szercsikém jobbacska, mintire állcsizni vagyira megkóckázizni valakicske nekedire mennizzen és rádira borcsizza. Csúnyácska halálocskája lennizne a fagyikának, na megire a ruhcsinak is...
-Éni megire vagyizok! Ésire te? Ha megcsi lesz leülcsizünk valamelyikecske padira?-
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 4:46 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Eltulajdonítani… Olyan csúnya ez a szó és még csak nem is passzol a jelenlegi helyzethez. Kérem szépen, jelenleg nem eltulajdonítás, hanem kölcsönvétel folyik! Háborús időkben az embernek nehéz döntéseket kell hozni, s mivel Én igen erős vagyok, így a dolog nem esik nehezemre. Shiori morgását figyelmen kívül hagyom, amikor a munkamegosztás miatt elégedetlenkedik. Azonban ellentmondást nem tűrő pillantásom után máris munkához lát. Arcomon büszke vigyor terül szét, amint realizálódik bennem, hogy még mindig értek az rányitáshoz. Nem semmiért voltam a Gotei 13 námbör ván kapitánya, ez már bizonyos. Hirtelen előveszi a púderes dobozkáját, ezzel sikerül egy éretlenkedő kifejezést csalnia arcomra. Tudom-tudom, egy nőnek mindig jól kell kinéznie, még ha a sarki közértbe megy is le, de akkor sem ez a legmegfelelőbb pillanat a sminkelésre. Ráadásul a lány nagyon be lehet rúgva, mivel a port egyszerűen ráfújja arra az ezüstös négyzetre a falon. Sosem voltam otthon ilyen téren, hiszen férfiállat volnék, ám az alap dolgokkal azért még tisztában vagyok. Már-már épp hangosan megköszörülném a torkom, hogy tudtára adjam tudatlanságát, amikor halk kattanás hallatszik. Egy másodpercre mozdulatlanná dermedek, fejemet feszülten forgatom jobbra-balra, keresve a zaj forrását. Rövid, úgy tíz perces nézelődés után rájövök, miszerint a rácsot a földhöz szegező zár adta meg magát. Üdvözölt mosollyal a képemen emelem meg a könnyű vasszerkezetet, azután előzékenyen előre küldöm a közlegényt, mert ugye a tábornok nem mehet be csak úgy egy biztosítatlan területre. Miután behatoltunk a célterületre, nem maradt más dolgom, mint gratulálni mindkettőnknek, amiért ilyen jól megoldottuk ezt a nehéz feladatot.
- Szép munka volt, katona! – szólalok meg fojtott hangon, egy szalutálás kíséretében. – Amint hazaértünk, javasolni fogom az előléptetését, viszont addig még vár Ránk néhány akadály. Javaslom, először keressük fel az alkohol részleget, mert azt hiszem megsérültem… Valami kapar a torkomban, jó lenne lefertőtleníteni, mielőtt még nagyobb baj kerekedne belőlem.
Olyan magabiztosan magyarázom el a dolgokat, hogy még én is elhiszem hirtelen. Máris érzem azt a kaparó érzést, szóval jobbnak látom sietni. Szerencsére kihalt a bolt, mert ugye ezekben a hajnali órákban kinek lenne kedve vásárolni? Nos, eme két pallérozott elmének, azaz Nekem és Shionak, pont ez a célunk. Ámbátor egy igen különös módját választottuk a bevásárlásnak, amit máshol lopásnak hívnak. Azonban mit is várhatnak Tőlünk, amikor mindketten munkanélküliek vagyunk. Valahogy sehova nem vesznek fel egy olyan embert, akinek Kidouból és kardforgatásból van mestervizsgája. Visszagondolva igazán kellemes volt az a nem elhanyagolható összeg, amit a kapitányságért vágtunk zsebre. Abban az időben mindig egy kis üveg szaké várt az irodában az asztalon, elfogyasztásra kárhoztatva. Bezzeg mostanában mindig össze kell spílerkednem az elköltésre szánt pénzt. Dolgoztam ugyan néhány gyorsétteremben és éjjelnappaliban, de rájöttem, hogy nem az én világom ez a „munka” vagy mi. Ennek ellenére a Tőlem megszokott magabiztossággal menetelek előre, miközben a sasénál is élesebb tekintetemmel kutatok valami iható nedű után. Halk heuréka felkiáltást követően állok meg egy polc előtt, ezt követően annyi piát próbálok meg egyszerre felmarkolni, amennyit még nem szégyellek. Szóval inkább nem részletezem a palackok számát… Nagy igyekezetemben felfigyelek Shiori arckifejezésére, aki rossz szemmel nézi ténykedésemet. Fáradt sóhaj kíséretében lépek közelebb, majd egyik karomban egyensúlyozom az üvegeket, míg a másik tenyerem a nő vállára helyezem.
- Shio, tudom mi zavar… - kezdek bele bizalmasan. – Ne aggódj, ez nem igazi lopás. Gondolj rá úgy, mintha megmentenénk az embereket az önpusztítástól! Shinigamiként is az volt a feladatunk, hogy megvédjük a halandókat a rájuk törő hollowoktól. Ez majdnem ugyan az, csak itt lidércek helyett, szeszesitalok az ellenségeink. Szerintem még benned is él az ösztön, ami a gyengék megvédésére késztet. Nekünk nem sok bajunk lesz ezektől, de gondolj a májzsugorra meg hasonlókra, amiket ezek miatt lehet bezsebelni. Nem tudom, hogy vagy Vele, viszont Én büszkén áldozom fel magam az alkohol oltárán!
Önön kúlságom annyira magasztos, hogy szinte már könnyeket csal a szemembe. Monológomat követően tovább folytatom a rakodást, azután az élelmiszerosztály felé fordítom lépéseimet. Nem is olyan rég felfigyeltem egy egyre erősödő morgásra, amelyet először lidércnek véltem. Ám idővel sikerült ráébrednem, miszerint a hangot a gyomrom adja ki, mivel cigarettafüstön kívül nem sok mindent fogyasztottam az elmúlt órákban. A sok mennyei étek között szinte elveszni látszom, így gyorsan lecuccolok az egyik polc alá és tömni kezdem magamba, ami épp a kezem ügyébe akad. Csipsz, csoki és valami rizsgombócszerűség. Egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy ennek hányás lesz a vége, viszont az ötletet hamar elvetem. Évek óta edzek már, ennek nem szabad megtörténnie. Ezen gondolattól vezérelve bontok meg egy üveg bort, majd tetemes részét rögtön gyomorba küldöm. Néhány röpke másodpercig úgy tűnik, nem marad lent a massza, azonban végül mégis csak az ember (vagy jelen esetben a Vaizard) győz. Eközben agysejtjeim milliói kiáltanak fel rémületükben, azután csupán a néma csönd marad...
~Király az élet… ~ - vonom le a következtetést, aztán lazán hátradőlök. Fejem nagyot koppan a padlón, de jelen állapotomban nem sokat érzékelek ebből. Jó-jó, fáj egy kicsit, ám az meg kit érdekel most? Vigyorogva gyújtok rá egy újabb szál cigarettára, majd hatalmas füstfelhőt eregetve nekiállok pirítóst gyártani. Ez annyit tesz, hogy gyújtómmal megpróbálok kellően megkormosítani egy ártatlan cipót, ami rosszkor volt rossz helyen, más hibát nemigen lehetne felróni neki. Végezhette volna egy kedves család reggeliző asztalán is, azonban ehelyett egy karikás szemű és kiéhezett szörny martaléka lesz!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 5:56 am

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Legnagyobb meglepetésemre a kis ketyere ahelyett, hogy heves sipítozásba kezdett volna, egy kis pittyenés elhangzása után szabad utat engedve zöldet jelzett, majd zárkattanás hallatszott.
-Hátezmeg? -öltöttem hirtelen borjú az újkapura arckifejezést, de aztán gyorsan megköszörültem a torkomat, és felvéve az "én tudtam hogy hasonlóképp zseniális vagyok" fizimiskát fordultam Yuu felé, és jeleztem integetve, hogy emelheti a rácsot. Hadseregigazgatósorvezetőkapitány úr nem is tétovázott, és a bejárat máris szabaddá vált előttünk. Aztán amint meghallottam a következő utasítást, némi kételyek szikrája kezdett felpislákolni enyhén delíriumos józan eszemen. Míg ezen gondolkoztam, megtorpantam a bejáratnál, és elmerült arckifejezést öltve bambultam előre egy darabig a semmibe.
*Én most betörök... Yuu most épp lopni készül, és már meg is tette, de ez nem illegális? Ha jól emlékszem ezért az embereket meg szokták büntetni, feltéve ha elkapják őket, de nagy valószínűséggel minket soha nem fognak elkapni... Akkor mi most nem csinálunk törvényellenes dolgot? Attól, hogy elfoghatatlanul vaizardosan természetfelettiek vagyunk, még ránk is vonatkoznak az emberek szabályai, hiszen mivel itt lakunk ergó ha akartuk, ha nem elfogadtuk az itteni sztenderdeket. És mintha azt olvastam volna, hogy a bolti lopás bűnözésnek számít. Bolti lopás... hm ez talán tekinthető megélhetési bűnözésnek is... és ahogy elnézem Yuut, neki tényleg élhetése függ attól, hogy leguríthasson még pár üvegcsét az itt felsorakozott italokból. De én akkor sem fogok lopni... megélhetek én anélkül is* -vontam le végül a számomra levezetett tényállást, és durcásan keresztbe kapva magam előtt a karjaim vontam össze rosszallóan a szemöldökömet.
Hősies rablótársam észre is vette, és vállon veregetve igyekezett jobb belátásra téríteni a fenn forgó nem-az-aminek-látszik boltkifosztó akcióról. Annyira bölcsen adta elő a monológját, hogy tátott szájjal hallgatva, egy pillanatra talán el is hittem a világmegváltó feladatunk fontosságát, de aztán az elveim drótszőrű partvissal hessegették ki kiégett elmém hamvaival együtt a bűnözési hajlamra való felbujtást.
-De én akkor sem akarok eltulajdonítani. -duzzogtam továbbra is, de mivel Yuut nem lehetett meggyőzni, morcosan hátat fordítottam neki, és elindultam az édességes sorba, hogy valami finomság után nézzek, amit persze ki fogok fizetni... Tétován ácsorogva a sorok előtt, a választásom, egy epres nyalókára esett, amit nagy boldogan, csillogó szemekkel öleltem magamhoz, hogy tovább induljak valami innivaló után nézni.
-Túúúúl töméééény... -húztam a számat fintorogva, ahogy a mindenféle pálinkás polcok előtt szambáztam. Hosszas mérlegelés után úgy döntöttem egy-egy zsebbe pakolt bacardyval gazdagítom szegény Narcsi fogyatkozó társaságot.
-Ez meg ez meg ez, aztmodja hogy... -számolgattam magamban az árát- És pont kerek! -örültem meg mégjobban, hogy nem fogok lógni a boltnak apróval. Előkotorva a pénztárcámat bányásztam elő a megfelelő címletet, majd sasszélépésben megközelítve a pénztárat, egy elegáns mozdulattal behajoltam és félig a pénztárgép alá csúsztattam az általam eltulajdonított étkek és itkok árát fedező összeget.
-Az én lelkiismeretem legalább tisztaaa izé, öh vagyis mondjuk inkább úgy hogy cseppet kevésbé koszos... -ült ki az arcomra egy kínos mosoly, majd úgy döntöttem megkeresem vaizardhadnagyőrmesterkapitányomat, mert támadt egy remekbeszabott ötletem.
-Yuu, én oda akarok felmászni.... -térdeltem le mellé, és játszva a hisztis kislányt mutogattam az épület üvegtetejére. -Onnan le lehet nézni, meg tök jó, hogy odakint csillagok meg minden. -hadonásztam lelkesen érvelve a tervem kivitelezésének fontossága mellett. -Meg ott nem fog megszólalni a füstfüstérző izé... -böktem felfelé a tőlünk nem messze lévő kis pirosan villogó szerkentyűre,amit már jócskán megközelített a Yuu által kieregetett füst.
-Szóval gyere... -markoltam meg a ruhája ujját, majd elkezdtem magam után vonszolni kifelé a boltból, és némi tétovázás után megindultam egy felfelé-kifelé vezető lépcsőnek tűnő dolog felé. Ám a tetején található ajtóhoz érve szomorúan kellett tapasztalnom, hogy ezt éjszakára szépen kulcsra zárják...
-Hogy a fene egye meg... -vágódtam be elé, és kiügyeskedve a hajamból, majd utána hosszú percek és félrenézések munkájába telvén beirányzékolva az aprócska kulcslyukba egy hullámcsatot munkálkodtam az ajtó kinyitásán. Feszülten a vaslapra tapasztva a fülemet, majd egy idő után inkább elvéve onnan, mert hideg, vártam hogy kattanjon végre az újabb zár. Amint mennyei angyalharsonaként felhangzott a halovány hangocska, úgy rontottam ki az ajtón, mint a kisgyerek aki most készül végigkutatni az udvart a húsvéti nyuszi után.
-Szabadsáááág! -rohantam fejvesztve keresztül a bevásárlóközpont tetején kialakított kis parkocskán, majd eredeti terveimet ismét eszembe villantva ugrottam fel az üvegtetőre, és kifeküdve rajta bámultam fel az égre. Megtisztelve ezt a csodásan idilli pillanatot, láttam elérkezettnek az időt arra, hogy ismét magamhoz vegyem Narcsi néhány cseppjét, mert sajnos csak annyi maradt már belőle...
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 7:50 am

] Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? [

Végre sikerül kicsit elszabadulnom az uncsi munkától. Mióta kapitány vagyok, szinte semmire sincs időm, és már kitudja, hogy mikor voltam utoljára vásárolni Karakurában. Pedig ott olyan jó dolgok vannak, amik lehet, hogy még jól is jönnének otthon. Például azt a ruhát is itt vettem, amit kedvesem annyira szeret, és amit folyton rám akar erőltetni. Szeretek sétálgatni a Plázában, mert igaz, hogy legtöbbször nagy a nyüzsi, de folyton sikerül egy nyugis kis helyet találnom, ahol már kevesebben vannak, így nyugodtan ellehetek. Szórakozhatok a plüssökkel, amiket veszek, meg nézegethetem a csini ruhákat, amikkel feltankoltam. Azért jó, hogy legtöbbször találok valami békés helyet, távol a sok embertől, mert néha már legszívesebben sikítani tudnék tőlük. Most is épp ezt teszem. Szórakozok a cuki plüssjegesmackóval, amit vettem magamnak. Valahogy nem tudtam ellenállni neki, főleg mivel úgy emlékeztetett az én, élő Jegesmackómra. *.* És így, hogy elbújtam mindenki elől – vagy legalábbis próbáltam –, már nyugodtan szórakozhatok vele úgy, hogy nem néznek tejesen bolondnak.
Lassacskán megunom a játékot, és visszasüllyesztem a plüssmacit a szatyorba, majd elindulok tovább nézelődni, és vásárolgatni. Egyik szebb butik a másik után, és majdnem mindegyikben sikerül valami ruhát találni, ami még jól is állna. Csak hát igazából most nincs kedvem ruhát venni. Valahogy… máshoz van kedvem. Meg is támadom kapásból az egyik játékboltot, mondván veszek valami kis ajándékot kisSukénak, már ha egyáltalán lesz. Mondjuk ha rajtam múlik, akkor biztos, hiszen én nagyon akarok, de ahhoz, hogy összejöjjön, természetesen az én egyetlen páromra is szükség van. Hiszen máshogy nem meg… De ha nem is lesz kisSuke, majd jó lesz a vásárolt játék nekem. Úgy is mindenki azt mondja, hogy mennyire gyerekes vagyok néha… Most végre lesz okuk ezt mondani.
- Gyereket akaroook… T_T
Nyígok egy sort, mikor meglátom a szemközti üzletet, ami telis tele van cukibbnál cukibb babaruhákkal. Olyan kis édesek azok a kis babacipők, meg a rugdalózok, és a csörgők, meg a cumik, meg a babajátékok, meg minden. Annyira édesek, hogy már szinte sírva fakadok, és már meg is fogalmazódik bennem az elhatározás: esküvő után elintézzük Sukével a gyerekdolgot. Mindenképp, még ha a kutya kovászba ugrik, akkor is! Nem érdekel, hogy mit mond Suke! >.< Miután sikerült magam kicsöpögni, meg nyáladzani, meg egyebek, úgy döntök, hogy nem fájdítom tovább a szívemet, mert hát na… Majd úgy is lesz, de addig meg csendd van.
Ahogy a szemközti üzlet felé indulok, egy olyan lányt sikerül megpillantanom, aki valahogy nem illik ebbe a környezetbe. Vagy legalábbis szerintem nem. Jó, rendben… mindenki járkálhat baba- és játékboltokhoz, ezt nem azért mondom, csak hát na… Úgy kell érteni, hogy jól… >.< Tudom, sok marhaságot tudok összehordani egyszerre, és ez most valahogy sokkal jobban is megy, mint általában. Vajon miért? Surprised
Szóval épp a csajszit nézem, hogy vajon mit kereshet itt, ahol csak a gyerekekre vágyók, vagy épp a gyermek lelkűek töltik mindennapjaikat, amikor valaki megkocogtatja a vállam. Az eladó volt, aki türelmetlen képpel nyújtotta át nekem a becsomagolt rugdalózót. Jól van na… nem tudtam neki ellenállni, mert egyszerűen édes volt a kis dínó az elején. Olyan tündéri volt, hogy meg tudtam volna érte pusztulni. *.* Na jó… ezt talán kicsit túlzás…
Némi gondolkodás, és bamba pislogás után úgy döntök, hogy leszólítom a lányt, hátha tudok neki segíteni. Elvégre én még talán az eladóknál is jobban ismerem ezt a gyereksarkot, ahol minden dolog megkapható, ami a kis lurkóknak kell. Ööö… nem mintha… mindig itt sétálgatnék, vagy valami, csak amikor nagy körutakat tartok, mindenhova belesek, még a bababoltokba is, meg a játékboltokba is. Surprised
- Ööö… Aranyosak, ugye?
Vigyorgok töklámpás módjára a fekete hajú lányra, és bökök az egyik játékra. Lehet, hogy most valami degenerált, túltáplált ovisnak tart majd? O.o
Vissza az elejére Go down
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te5000/10000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 8:34 am

.:Shopping sičcle<--ez mi a franc? Nem tudok franciául -.- xD:.

Igazam volt, mikor azt állítottam, hogy Cherisenek kicsit bele kell szoknia ebbe a modern életbe. Mi sem tanúsítja jobban, minthogy kis híján megöli a taxisofőr azért, mert nem akart neki fizetni, vagy inkább mert nem volt pénze rá. Igaz, ezután inkább a saját repedt/törött kulcscsontjával fog foglalkozni, de elég borravalót adtam neki ahhoz, hogy legyen rá keret. Mondanom sem kell, hogy nekem nem esett nehezemre "beilleszkedni". Mondhatni, ez az a világ, ami nekem kell, ez az, amit rám szabtak, ami legjobban illik hozzám, és nem a 100-150 évvel ezelőtti. Bár akkor sem volt bajom az "elhelyezkedéssel", hisz mindig is jó "beilleszkedő" voltam főleg a piroslámpás negyedek fele, de itt aztán meg végképp semmi gondom. Az olyan új dolgok, mint a fű "kereskedelem", vagy mint a "pornográfia" jelentősen megkönnyítette a dolgom.
Szinte már otthonosan mozgok Cherise oldalán a plázában is, hisz míg vártam társamra, bőven volt elég időm arra, hogy "tanulmányozzam" a helyet. Nyomban be is terelem a lányt a legközelebbi fehérnemű boltba, mert ha már vásárlunk, és ha már én fizetem, akkor alaposan csináljuk, és kezdjük legalul. ^^
"Sajnos" kénytelen vagyok egyből magára hagyni Cheriset, mert szemem megakad egy különösen férficsalogató részleg reklámán, a "tangák" nevű táblácskán. Nem féltem a lányt, van annyira talpraesett, hogy kiigazodjon egy butikban, meg amúgy is itt vagyok néhány lépésnyire. És különben is, mi gondot okozna? Semmit. Így hát elsétálok az áhított ruhadarabok irányába, s közben rákacsintok a pultnál álldogáló, feltűnően csinos pultosra. Úgy láttam, hogy elég tágasak azok a próbafülkék, lehet, ki kéne próbálni majd az egyiket. Amint odaérek, egyből el is kezdek válogatni a dolgok közt, és nemsokára is is választok egy különösen szexi, csipkés darabot. Gyorsan elképzeltem benne Cheriset, és arcomon megjelent egy kaján vigyor. Tovább képzelegni sajnos nem marad időm, mert Cherise szólit magához, vagyis inkább a hangját hallom, és mivel mást nem ismer itt, azért feltételezem, hogy hozzám szólt. Igazán felhagyhatna ezzel a karattyolással, mert nem tudok franciául, ellenben viszont franciázni nagyon is jól tudok! Cool xD
Ha így folytatja elkezdek magyarázni neki hollandul, bár szerintem azon is megértene, amilyen okos.
- Érthetően beszél légyszíves. Nem tudok franciául. - magyarázom kissé bosszúsan a lánynak. "Haragom" azonban csak addig tart, míg meg nem tudom, hogy mit is szeretne tőlem Cherise. Nagyképűség nélkül állíthatom, hogy a legjobb embert kérte a feladatra, bár talán az még jobban menne, ha meg kéne szabadítani a ruhadarabtól, ami egyébként igencsak szemrevaló. Precíz mozdulatokkal fűzöm össze, majd egy lépéssel hátrébb állok, és figyelem alkotásom. Mintha csak ráöntötték volna! Nem mondhatnám, hogy Cherise szívbajos lenne. A legnagyobb természetességgel tépi le a ruháról azt a mágneses izét, és hajítja el. Szemöldököm kissé megemelkedik az akció hatására, de gyorsan napirendre térek a dolog fölött. Még egy ok arra, hogy "közelebbről" megismerkedjek a pultossal, elvégre ki kell magyaráznom majd a dolgot valahogy.
- Tökéletes! Mintha csak rádöntötték volna! Ha nem haragszol meg, bent maradnék, mikor leveszed, vigyázni kell a kényes anyagra, nehogy elszakadjon! - csillan fel szemem máris, hisz itt egy újabb alkalom. Eszembe jut, hogy nálam van a csipkés fehérnemű is, amit eddig a kezemben tartottam, így most felemelem, hogy láthatóvá váljon Cherise számára is.
- Ezt is felpróbálhatod! - mintha csak egy szimpla telefonbeszélgetésről lenne szó, úgy beszélek. Néha már magam is megdöbbenek, mennyire közvetlen tudok lenni, de hát ez van. Ha valaki tökéletes, akkor tökéletes.


A hozzászólást Alexander van der Meer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 11, 2010 8:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te48500/65000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (48500/65000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 8:36 am

] Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? [

*Íme hát, elérkezett az a nap is, amikor lábaimat beteszem arra a helyre, amit amúgy általában kerülni szoktam. Nem vagyok rá büszke, de na, Karakurában is csak a kocsmákat meg egy cukorboltot ismerek, mert nem spanolni szoktam ide járni emberekkel, hanem inkább őrjáratozni meg mittudomén. A csokiboltot is csak Buumcsi miatt ismerem, de egyszerűen annyira elragadó a kis hollow, hogy nem voltam képes megbántani. Hiába, az anyai ösztönöket nem olyan nehéz kiváltani belőlem, mert igenis, vannak, végtére is mégis csak nő vagyok! Meg ha jól emlékszem, emberként is neveltem valami gyereket, de ha jól veszem ki azokból az emlékfoszlányokból, amik megmaradtak, akkor nem a saját gyerekem volt, hanem talán örökbe fogadtam, vagy nem tudom. Igazából nem is annyira bánom az emlékek hiányát, mert egyszerűen nem szoktam foglalkozni vele, hogy mi voltam emberként, csak abban vagyok biztos, hogy milyen lehettem.
Szóval, a pláza… Nem mondom, ennél gusztustalanabb helyet életemben nem láttam. Hihetetlen, hogy ezek a kiscsajok nem szégyellik össze magukat a feneküket sem takaró miniszoknyájukban meg sötét színű harisnyájukban, na meg amikor a liftet használtam, akkor is valami furcsa párral voltam összezárva, akik a lift falának hátradőlve nyalták egymást. Még mindig nem tudom eldönteni, hogy melyikük fiú és melyikük lány, mert mindkettőnek félhosszú haja van, ráadásul furán az arcukba van söpörve, hogy csak a fél szemüket lássuk, az is erősen kisminkelve, és hogy ezek most homoszexuálisok, két pasi, két csaj, vagy egyikük fiú, másikuk lány, azt még a stírölésemre (magyarán olyan csúnyán néztem rájuk, hogy reméltem, összeesnek a félelemtől) sem tudtam megállapítani.
Szóval, én legalább rendesen nézek ki a szaggatott farmeremben, és a vörös felsőmben. Érdekes, még póttestben is látszódik a lapockámon a tetoválásom, és az új hajam miatt már nem is tudnám takarni, de nem bánom, na meg lélekenergiámat amúgy is sikerült lecsökkentenem elenyésző szintre. Valamelyik boltban megláttam egy bőrkabátot is, ami nagyon megtetszett, és sikerült rájönnöm, hogy nem csak szemetet árulnak ebben a plázában, sőt, valahol még inkább hozzám illő csizmákat és bakancsokat is találtam. Igaz, hogy jó idő van, de hát na… Máris sokkal jobb a közérzetem, amikor a vállamra csapva az új kabátot haladok tovább, hátha találok egy borászati boltot, mert már tényleg itt az ideje befrissítenem az alkohol táramat.
A lábaim a földbe gyökereznek, amikor meglátok egy gyerekágyat. Autós gyerekágy! *.* Nem, nem, itt az ideje észhez térnem, kinőttem már a cukiságokból, ideje tovább indulni, de amikor meglátom a kirakatban azt a hatalmas kacsás plüssöt a sok kacsamintás babaruha mellett, tudatalattim egyből úgy dönt, hogy ideje bemennem. Szóval, hiába tiltakozik a tudatom a sok-sok cukiság ellen, valahogy mégis csak bent találom magam, bár legalább sikerül a lehető legközönyösebben nézegetnem az árukat, s halkan, csendben oda is osonok a kacsamintás kezeslábasokhoz és pizsamákhoz. Olyan jól állnak Buumcsin egy ilyen! *.* Csak az a baj, hogy Buumcsi 2,5 méter magas, és valahogy kétlem, hogy lenne itt megfelelő méretben. Viszont úgy hallom, Cephalus szeret kötögetni… Ha esetleg megvennék egyet, és megkérném Cephit, hogy varrjon egy ilyet Buum méretében, akkor lehet, hogy vállalná…
Remek, már megint hülyeségeken kezdek el gondolkozni. Még szerencse, hogy egy kedves anyuka – gondolom, azért vásárol itt – kirángat a magam teremtette valóságból a kérdésével. Ennyire feltűnően nem ide való volnék? És mi van, ha azt hiszi, hogy terhes vagyok? Bár végül is csak egy ember, többé pedig úgy sem fogok találkozni vele, na meg nem táplálkozni jöttem ide, kinőttem már azt a hollow korszakot.*
- Aha, biztos azok. - *felelem reflexből továbbra is a kacsamintás ruhácskákat stírölve, le nem véve a szemeimet a mosolygó kis madárka mintákról.*
- Mármint… Bocs érte, csak nem vagyok hozzászokva ehhez a környezethez. Tudod, még plázában is először járok, pláne bababoltban. - *teszem hozzá, mert rájövök, hogy lehet, kicsit bunkónak tűntem az előbbivel. Aztán meglátom a nő kezében az általa vásárolt kezeslábast. Igen, már biztos, hogy anyuka.*
- És te? Milyen idős gyereked van? - *ejtek meg egy félmosolyt, és egy lépéssel közelebb lépek a rugdalózók felé. Pedig tényleg olyan jól festene a kicsi, örökbefogadott hollowgyerkőcömön! *.* Csak hát, lehet, hogy már kinőtte ezt a kort, lidérceknél ezt elég nehéz megmondani, viszont járni és beszélni tud, sőt, édességeket fal a lélektáp helyett. Lehet, akkor már kicsit komolyabb ruhákat kéne keresnem… Legalább gondolatban hadd öltöztessem fel, ha a valóságban már úgy sem találok a méretére passzoló ruhát.*
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyKedd Ápr. 13, 2010 5:32 pm

] Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged?[

Tudom, kicsit beteges az, hogy túlságosan is vágyok a gyerekre, de most nem tudok mit csinálni… Cukik, és kész. Mondjuk lehet, hogy ha már sajátom lenne, akkor inkább menekülnék ki az összes ismert világból néhány nap kialvatlanság miatt. Elvégre ha nem alszok eleget, akkor nagyon, de nagyon morc tudok lenni. Bár mondjuk ezt is meg lehet oldani… Majd szedek Magne B6-ot, hogy ne nőjön a fejemre, olyan nagy, csúnya, piros lufi. Ki akarna azzal mászkálni egész nap? Egyrészt ronda, másrészt meg elég idegesítő lehet, ahogy ott naponta a képedbe mászik egy ordenáré vörös ocsmányság… Öhm… ez kicsit rosszul jött ki, mert hát én is vörös vagyok, csak nem vagyok se ordenáré, se ocsmányság. Mert hát ki lehetne csúnya két ekkora beépített lufival, mint amilyenek nekem vannak?
Natehát… Miután megvettem a csini rucit a – lehet, hogy soha a büdös életben világra nem jövő – kisörökösnek, úgy döntöttem, hogy visszavánszorgok a szemközti boltba, hátha találok ott is valami cukiságot. Aztán meg majd zaklatom vele Jegesmackót. Remélem azért örülni fog, hogy én gondolok a jövőre is… *.* Ahogy visszafordultam a másik üzlet felé, egy lány sikerül kiszúrnom a „tömegben”. Valahogy nagyon nem illett oda… Persze lehet, hogy csak én képzelek már megint hülyeségeket, de akkor is. Nekem nem tűnt olyan csajszinak, aki szívesen nézeget hobbiból aranyos, tündéri, cuki, édes, meg miegyéb ruhácskákat. De azért odavánszorogtam hozzá, és megjegyzést fűztem az éppen vizslatott ruhadarabokhoz. Egy pillanatra meg is lepődtem, mikor tök közönyös választ kaptam. Valakit ennyire ne érdekeljen nézegetés közben egy csöppségeknek szánt ruhácska… Szörnyű, hogy mik vannak manapság. Mondjuk jó, én nem beszélhetek, mert még komolyan csak 18 vagyok, és így akarok gyereket, meg minden, de akkor is. >.< A babákért, és mindenért, amit nekik készítettek rajongani kell! Ez egy íratlan törvény! Legalábbis számomra. A következő mondata már kicsit megnyugtatott, és sikerült arra rájönnöm, hogy biztos csak azt akarta, hogy nehogy rájöjjenek, hogy neki az a kacsás babaruha tetszik. Ugye milyen zseniális logikám van? Surprised Viszont azon, hogy még sose járt plázában, kicsit kiakadtam. Ki az az ember, aki még sose volt plázában eddigi életében. Mik meg nem történnek manapság… Mondjuk nem is tűnik olyan plázázós típusnak. Igaz, eredetileg én se szerettem őket, de mióta tudom, hogy milyen sok jó dolgot lehet itt kapni, azóta szinte rajongok értük. Na nem olyan mértékben, hogy folyton vásárolgatok.. Inkább csak a kirakatokat nézegetem, meg veszek egy-két dolgot. Suke csak ferdít, amikor azt mondja, hogy sokat vásárolgatok! >.<
-Öhm… Izé…
Dadogok egy pillanatig, majd elpirulva, a kis csomagot a hátam mögé dugom, és úgy próbálom befejezni az elméletileg értelmesnek tűnő mondatomat.
- Igazából… nincs gyerekem, mert még fiatal vagyok hozzá. De légyszi, ne mondd el a páromnak, hogy babaruhákat veszek, mert morci lenne~~
Mondom kicsit elszégyellve magam. Lehet, hogy Suke tényleg mérges lenne, amiért megvettem ezt? Vagy csak egyszerűen rám villantaná ellenállhatatlan mosolyát, amitől mindig szétfolyok, mint a nyáron hullott hó? Végülis mindegy, mert mind a két eset után rosszul érezném magam kicsit. Csak épp az első verzió után én is bemorciznék…
- És neked? Vagy még csak most várod? Mármint… a babát…
Kérdezem tőle, mert azért az a fajta ember, akinek én képzelem, nem biztos, hogy akkor is járkálna bababoltba, ha amúgy nincs, vagy nem is vár egyet sem. Lehet, hogy terhes lett, csak nem meri senkinek se bevallani? Surprised Szegény lánynak szörnyű lehet… Na, de majd én kifaggatom, és meggyőzöm, hogy semmiképp se vetesse el a babát, mert azzal igazából gyilkosságot követ el!
- Ööö… Amúgy Ninomiya Mitsuko vagyok, a Nyolca... izé… az 8. Nagy kiállítás szervezőjének a lánya.
Makogom el gyorsan bemutatkozómat. És majdnem sikerült kikotyognom, hogy valójában ki is vagyok. Valószínűleg hülyének nézett volna, ha rendesen végig mondom a mondatomat. Elvégre valószínűleg még sose hallott a 8. osztagról, és a Gotei 13-ról, főleg meg nem Seireiteiről, és Soul Societyről. Ha meg mégis, akkor vagy különleges képességű ember, vagy meg annál sokkal, de sokkal rosszabb… arrancar… -.- Fúj, őket is hogy utálom. Főleg azért, mert minket, shinigamikat akarnak leutánozni a zanpakutojukkal. Persze ők sose lehetnek olyan tökéletesek, és profi harcosok, mint amilyenek mi vagyunk… (Ego ON xD) Na, de mindegy is, mert hát mi vagyunk a királyok, és a zsenik, nem pedig ők.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzer. Ápr. 14, 2010 4:06 am

~Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?

Egy időre egyedül maradok a sötétben, ami egy idő után kezdene kissé frusztrálóvá válni, ha épp nem lennék ennyire berúgva. A közlegényem nem tudom merre császkál, de remélem hamar visszatér, mert már kezdek unatkozni magamban. Félreértés ne essék, igen jó társaság vagyok, ám azért még nem kezdeményezek beszélgetést magammal… Egyelőre. Nagyon szívére vette ezt a lopós dolgot, pedig Shinjiék is így szoktak bevásárolni rendszerint. Barátok között a kölcsönt nem szokás visszaadni, így hát nagyon jó spanomnak tekintem a boltot, szóval ezzel még a nem létező bűntudatomat is sikerül megnyugtatnom. Jót tesz a kaja, már nem émelygek annyira, mint néhány perccel ezelőtt. Épp egy szelet csokoládén nyámmogok erőteljesen, amikor vaizardtársam feltűnik a semmiből, majd kérlelő tekintettel a plafon felé mutogat. Szívok egy slukkot a cigimből, azután szeretnék mondani valami értelmeset is, azonban út közben elfelejtem. Egy vállrándítással elintézem a dolgot, ezt követően felmarkolva még néhány üveget és zsebeimet megtömve csokival engedek a gyenge erőszaknak, miközben gyilkos pillantásokat lövellek a vörös villogó felé. Amilyen gyorsan elértük a kívánt ajtót, annál tovább kell előtte szobroznunk. Nemes egyszerűséggel berúgnám a nyílászárót, de Shio ott bűvészkedik a zárnál, ezzel meggátolva ez irányú törekvéseimet. Ezt a kis szünetet kihasználom arra, hogy tátott szájjal meredjek a semmibe, mert az úgy megnyugtatja a kis lelkemet. Talán a kinti sötétség hasonló a bentihez, ezért olyan, mintha csak simán gondolkodnék, ami meg ugye jó dolog. Nem telik bele sok időbe, s máris kijutunk a szabadba. Legalábbis erre következtetek a lány nagy kiabálásából, ami igencsak hasogatja a dobhártyámat.
- Nem lehetne csendesebben? – adok hangot elégedetlenségemnek, míg kitámolygok a tetőre. – Asszem kicsit so-so-sok lett a pia… Hikk… Áhh, a piából sosem elég…
A végét már inkább csak magamnak motyogom, mivel társam előrerohangászik valamerre. Nagyon hiperaktív lett az alkoholtól vagy csak Én lassultam be túlságosan tőle. Akárhogy is legyen, ráérősen utána cammogok, mialatt kiürítek még egy sörös dobozt. Kezd olyan érzésem lenni, hogy minden hullámzik körülöttem, pedig nem is vagyok Némó kapitány. Fáradtan rogyok le ivópartnerem mellé az üvegtetőre, ami mintha megroppanna a súlyom alatt. Viszont ennek nem sok esélyét látom, ezért el is hessegetem a zavaró hangot. Tekintetemet a csillagoktól tarkított égre emelem, s azon gondolkodok, hogy vajon miért keringenek ezek az égitestek ennyire gyorsan és ilyen szabálytalanul. Holnap rohadtul másnaposak leszünk, ez kétségtelen. Ámbátor már régi ismerősként köszöntöm az érzést, a régi bulizós korszakomra emlékeztet, amely nem sokban különbözik a mostani bulizós korszakomtól. Szeretek részeg lenni, mert olyan összefüggésekre vagyok képes rájönni, amilyenekre józanon sosem lennék képes. Ennek köszönhetően alkotom meg az új teóriámat, a heliocentrikus-világkép utódját. A Föld a Nap körül kering, a Hold a Föld körül, minden más pedig körülöttem kering. Zsenialitásom annyira gyönyörködtet, hogy szó szerint rám hozza a hányingert. Mivel érzem a róka közeledtét, jobbnak látom megfelelő lerakodóhely után nézni. Négykézláb a tető széléhez sétálok, majd lebámulok a mélységbe. Sikerül minden bajomat elfelejteni, mert annyira megragad a látvány. Tátott szájjal bámulok bele a szeméttel teli konténerbe, ami közvetlenül a fal mellé van tolva. Hangosan nyelek egyet, azután hátrafelé kezdek integetni kezemmel.
- Gyere Shio, ezt neked is látnod kell! – kiáltok oda hangosan és egyre türelmetlenebbül intem magamhoz a lányt. – A marslakók eljöttek értünk! Az űrhajójuk pont itt parkol a pláza mellett, nem tudom mire várhatnak kint. Biztos ki akarnak éheztetni minket, de ha így van, akkor ezt benézték! Kapjátok be köcsög marslakók, hoztam magammal csokit!
A nemzetközi jelet lefelé mutogatva tápászkodok fel, s egy újabb szál cigarettát erőltetek a számba. Hamarosan már ég is, a füst jótékony hatására le is nyugszom egy kicsit. Kellemes hajnali szellő kap bele a hajamba, miközben a párkányon egyensúlyozok. Milyen lehet vajon úgy repülni, mint egy sas? A végtelen szabadság érzése, amely csak a lég teremtményeinek sajátja. Olyan egyszerű a képlet… Egy lépés és vége mindennek… Megszűnik a fojtogató inger, a hasogató fejfájás és a torkom érdessége is. Áhá, szóval eljutottam illuminált állapotom utolsó stádiumába, azaz az öngyilkos-módba. Harsogva nevetek fel, mit sem törődve az épületben cirkáló biztonsági őrökkel. Hisz én már egy madár vagyok, nincs aki megállíthatna. Fakó tekintettel nézek magam mögé, majd a kezemet nyújtom Shiorinak. Felhúzom magam mellé és néhány másodpercig némán meredek magam elé. Talán mégis ugrani kéne… Kétségtelenül vicces lenne, mert ugye meghalni úgyse tudnék megint. Főleg nem egy ilyen „kis” eséstől. Három-négy emelet? Ugyan, ennek meg se kell kottyannia. Ajkaimon gonosz vigyor villan, majd a csikkemet elpöckölöm. Az égő bagóvég pillanatok alatt eléri a földet, azután kisebb szikraeső kíséretében landol. Ez kurva nagy poén lesz, csak nehogy elnézem a célt. Hm, kicsit mintha billegne ide-oda. Próba cseresznye, meglátjuk Fortuna a mi oldalunkon van-e.
- Szeretnél repülni? – teszem fel a költői kérdést, s már rántom is magammal a mélybe. Vidám kacagásomat elnyeli a dobhártyaszaggató sikítás és az ütések dobbanása a mellkasomon. Már csak pár méter választ el minket a becsapódástól, amikor a villámtánc hangja üti meg hallószerveimet. Nekem már nincs időm a helyváltoztatáshoz, de nem mintha tervbe lenne véve. Zajos csattanás kíséretében érkezek meg a szeméttárolóba, ami vidám cuppanással köszönti gyermekét. Prüszkölve tornázom magam ülő helyzetbe, aztán leemelek egy banánhéjat a fejemről. Ezt meg kellesz ismételnem még egyszer, már ha lesz lehetőségem ilyenre, amire nem sok esélyt látok megpillantva a lány pokoli kínokat ígérő arckifejezését. Talán még most kéne mélyre ásnom magam, amíg van rá lehetőségem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te11000/30000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (11000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyKedd Ápr. 20, 2010 8:36 pm

~ˇ~ˇ~Plázázás Elmira-channal! *.*~ˇ~ˇ~

Biztos voltam benne, hogy Elmira-chan is oda van a fagyiért, mivel a fagyiért mindenki oda van. Jó, Ranil-chan nincs oda érte, de Ő más, Ő úgy szeressük ahogy van. *.* Szóval igen, betámadtuk a fagyi árust, mivel szeretjük a fagyit, és a fagyi jó, a fagyi finom, a fagyi különleges, de legfőképpen hideg, és mivel most nagyon meleg volt, ezért a hideg fagyi ilyenkor nagyon jól jön! xD
Szóval jah, én leginkább a csokissal szemezgettem, mert azt szerettem, de úgy tűnt, hogy Elmira-channak kicsit mások az elképzelései, mint nekem. Mikor ez kiderült, pislogtam néhányat, csak úgy, aztán meg azért is, mert olyan szép szemekkel néztek rám, aminek nem lehet ellenállni, szóval legyen, fagyizzunk egy kehelyből. Bár joghurtosat még nem ettem, mert én nem élek efféle "tápokon", ahogy én nevezem őket, de egyszer kivételt lehet tenni, pláne ha Elmira-chanról van szó. Még egy utolsó mérlegelés után aztán végre leadtam a rendelést a fagyi árus csákónak, aki nagy boldogan ki is szolgált minket. (Ha ennyi fagyit vennének tőlem ennyi pénzért, én is boldog lennék..xD) Átnyújtotta a férfi a jól megrakott fagyis kelyhet meg két kiskanalat, aztán elmásztunk Elmira-channal a közeli padhoz. Itt kezdtek jönni a gondok. Az oké, hogy fagyit eszek a plázában, mert az sokszor szoktam csinálni, csak többnyire egyedül, nem pedig más nőkkel, szóval kicsit új volt a helyzet. De nembaj, fasza gyerek ez a Raúl, megoldja a helyzetet. Átnyújtottam Elmira-channak az egyik kanalat, majd hozzákezdtem a cucchoz. Igazán finom volt, azt hiszem ezentúl a stracsi is fel fog kerülni a kedvenc fagyi listámra. Egy két falat után azonban eszembe jutott, hogy nyilván nem a semmiért van közös kelyhünk. Múltkor láttam valami filmet, amiben valami szerelmesek voltak, meg ilyenek, és valami talán meg ragadt bennem. Gyorsan végigszámoltam fejben az akció sikerességének esélyét, aztán már a végén azon voltam, hogy ki a francot érdekel, egy próbát megér. Kissé remegő kézzel szeltem egy falatot a fagyiból a kanalammal, majd a kezem elindult Elmira-chan irányába, pontosabban a szája felé. Hátha bejön neki a dolog, és hagyja, hogy én etessem a fagyival! *.* Akcióm teljes sikert aratott, muha! Damn i"m good! Csak az a baj, hogy gyorsan elfogyott a fagyi. Mindegy, Elmira-chan jól lakott vele, mert a végére belelendültem, és én nem is igen ettem. Miután az említett édesség elfogyott, visszavittem a kelyhet meg a többi alkatrészt a fagyisnak, aztán mentem is vissza Elmira-chanhoz.
- Akkor, mehetünk a plázába? - kérdeztem mosolyogva, majd megfogtam a kezét, és elindultam a pláza irányába. Már magam sem tudom, honnan jött ez a sok önbizalom, de jött. Normális esetben egy virágárus öreg nénit se mernék megszólítani, nemhogy egy ilyen bombanőt. xD
Néhány perc múlva meg is érkeztünk az épülethez, és bevetettük magunkat a zsibongó embertömegbe. Elég sokan voltak, de volt bőven hely ahhoz, hogy Elmira-chan kényelmesen nézelődhessen a kirakatok között. Volt nálam elég pénz, már gyűjtögettem egy ideje, hogy majd valami jó kis drága egzotikus halat vegyek, és megsüssem magamnak, de ez a dolog magasabb célt szolgál, szóval életemet és pénzemet Elmira-chanért! xD Nem sajnálom tőle, ha valami megtetszik neki, akkor azt megveszi, és kész.
- Hova szeretnél először menni, Elmira-chan? - kérdeztem tőle tanácstalanul. Én személy szerint tanácstalan voltam, mivel annyi volt, kirakat, butik, meg minden más volt itt a plázában, hogy ehh. Ezzel szemben Elmira-chan szemlátomást tökéletesen kiismerte magát itt. Annál jobb, legalább nem fogunk eltévedni, nekem még itt is menne.
Vissza az elejére Go down
RawR!
Módosított lélek
Módosított lélek
RawR!

nő
Hozzászólások száma : 40
Tartózkodási hely : Diran konyhájában
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Pokol kutyája
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te4000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (4000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 11:22 am

[Shopping siéčle]

Hála Xander l'aide, sikerült felpróbálnom a fűzőt, amit kinéztem magamnak. Persze, szépnek szép, kiemeli a seins, azonban azok a kicsi, piros színű rózsák valahogy nem nekem valóak, sosem szerettem a vörös színt. Nem mintha ez bármikor megakadályozott volna abban, hogy piros színű báli ruhát öltsek, vagy valami, Xander reakciója pedig elég meggyőző, hogy végül úgy döntsek, kell ez a fűző, mert maximum nem fogom hordani, de hát minden nőnek szüksége van olyan ruhadarabokra, amiket feleslegesen megvesz, mert sosem fog hordani, mi sem naturel ennél! Surprised *
- Merci. - köszönöm meg, amiért segített, ráadásul még egy ilyen furcsa hajgumit is a kezembe nyom. Nem igazán értem, hogy miért pont így néznek ki, de már láttam olyan lányokat, sőt, még fiúkat is, akik ilyenekkel fogják össze a hajukat. Bár cseppet sem sikerül olyan szépre a kontyom, amilyet egy klasszikus hajráffal el lehet érni, de ha most ez a divat, akkor kénytelen vagyok követni. Igaz, Karakura nem olyan, mint Párizs, és biztos vagyok benne, hogy egy párizsi butikban az eladók is aktívabban segítenének a megfelelő ruha kiválasztásában. Nem is tudom, mi lenne velem Xander nélkül.
Az eladó csaj valószínűleg kerekre tágult yeux bámul, amikor egy tangával a hajamban, egy szál fűzőben kezdek el flangálni az üzletben, hogy a következő felpróbálandó fűzőket, köztük több hasonló krémszínűt válasszam ki, hiszen egyszerűen túl szép mind. Igaz, nem tudom a pontos méreteimet, mert annak idején rám varrták a ruhákat, és nem pedig efféle olcsó piacokon kellett beszereznem a fehérneműimet. Hiába, nem olyan könnyű megszokni, hogy már nem körülötted forog a világ…
Nagyon nem izgat, hogy ki mit szól, inkább játszom szépen a japánul nem beszélő turistát, és elfoglalom magam azzal, hogy egy-egy laza suhintással leszedjem a többi ruháról is ezt a műanyag bigyót meg a cetliket, amik lopás ellen és árleolvasás céljából vannak feltéve a fehérneműkre. Miután a kezemet megtelítettem legalább tizenöt fűzővel, le is ejtem azokat, amikor megpillantom a szomszéd üzletet, melyek belles chaussures árulnak. Az egyiket akár Kleopátra is hordhatta volna! Ki tudja, lehet, hogy hordta is, mindent kinézek ebből a modern világból. Az utánam megszólaló riasztó persze hirtelen sokkol – a hajamban lévő bugyiból elfelejtettem kiszedni az árcímkét, amire bele van kódolva az a bigyó, amire reagál a riasztó - , így aztán a kezeimet a füleimhez kapom, és sikerül franciául elkáromkodnom magam. Biztos vagyok abban, hogy direkt chronométrés ezt a fura csengőt, hogy akkor szólaljon meg, amikor Je vais az ajtón! Nem értem, miért ilyen rossz szándékúak ezek a mai emberek, én csak egy igazán békés és ártalmatlan vásárló vagyok, erre először a taxisofőr ne me laissez pas seul, most pedig valami kopasz, nagydarab, „Security Guard” feliratú pólós fazon lépked oda hozzánk, meg hirtelen mindenki engem néz, mintha valami kis voleur lennék. Pedig nem vagyok tolvaj, esküszöm! Xander fizet mindent! Surprised *
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Cherise_Yseult_Saint-D
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 10:14 pm

°o0o° Nézcsizés ciccukával °o0o°

A fagycsika nagycsira cuncin festizett. El se tudcsiztam döncizni, melyikecskével kezdizzek, de szercsikémre aranyfalcsika beelőzizett mindenfélécske tervikével és tündikén elécském tartizta a kancsikát. Perszikére, hogy ettcsikéztem szorgoskán! Tisztikére zabizni valócska bigyibógyócska! Arcsika dolcsi juttizott eszikéjébe, ráadáskára az a cukorka fiúcska arcocska! Legszíveskébben őt kajcsiztam volna meg! Igazkára lefagykázott mindenkém a teljeske adagocska betolcsijától, de kedvecském és rosszika májuságom sem volcsizott, hogyira elutaskáljam az érkiző falcsikat. Túlcsikára tetszizett a dolgocska! Igazka, ezértire még jövizek egy törlesztivel! Viszizni fogizom Raúlcsi tüncimünci visijét! Csak nem tudizom hol. Ittenke csomócska ruhácska, ruhácska és rucicska vannizik, amikék ellopcsizzák az eszecskémet, mertire mindegyikecskét fel kellizik próbszizni. A manócskába! Valcsikát ki kell talcsiznom! Gyorsacskán, gyorsacskán végig gondcsizom merrécske mi vancsizik. Elsőcske emeletecske ugyanazka, másodikocska is, akkorkára a harmadikcsin? A liftecske melletke kellcsizik lennikéje. Biztire! Legalábbkára tölizhetek. Viszcsire előttikére bekukkizunk párocska helyire számocskámra meg cicucskának is!
Boldogocskás percikém végikéjén betoppizott édibédikbe, szóvcsi belekariztam és megindiztam előrécske. A földszintit mostankára kihagyizzuk. Ennyike áldozatka kellizik, nehogykára nagycsin akszizzon ki Raúlka. Elsőcske randikán nemcsire szabizik! Majdanka kiakcsizom a szokcsikáimmal. Mosiztam a kedvencke színeske boltocskám előttire befékizve. Szépikén bemencsizünk és mindenkét felveszizek, amikére rámutizik. Nehogykára kimarcsizzon az egészkéből! Perszire sejtizem mindenkére aztikát mondcsizza majd jólikán áll, de ígyire kimaradizik a nagyonkára uncsi részi.
-Ittenke, Raúlcsi!-
Naviztam befeléke bájoskán, visszatartizva az izgimet. Megintire csomócska újacska cuccoska! Egyszerűkére eszméletlenke. Imcsizem! Ezecskék a színcsik szupcsik! Muszájka volcsiztam megérintizni páracskák. Nem bírcsiztam ki! Szépikén körbe rohannizva jöhettizett a válcsizás. Odapattiztam a tanácstalanka édikéhez és orrocskája elécske dugiztam sebeskén válcsizott darabkáim. Nyugodtkán puffizzon, akkorkára visszapakszizom. Aztikát se bánizom, ha ő adcsizik valamicske cuncikát. Nemcsire kellizik félizni. Majdankára bevédizem, csak nem tudizzon hogyankára. Mindegyke. Ha szükségeske kitalcsizok valamicskét. Elvégire elbüvölőcske vagyizok...
-Nekedke semmicske se tetszizik? Felpróbizom azcsit is!-
Fogalmacskám sincsizik micsidire juttiztam a bizcsizéssel, mivelkére megindiztam a próbcsi fülik felécske. Kiválasztiztam egy tetszetőskét és megforcsizva mutcsikáztam merrécske öltizek. Ha hozizik valcsikét, majdanka kettőcske gyönci közöttkére belebújcsizom. Legalábbkára kidercsizik milyenke az ízlije. Remcsizem dögöske! Szercsizek szűköcske, kellőcskén bizonyoska résziket kiemcsiző darcsikban sétikézni.
-Raúlcsi! Mutcsizhatom az elsőkét?-
Kérdiztem kifelécske. Felvettiztem a nyárika, de szercsire popsikámat takcsizó felsőkémet és akkorkára már illizik bemutizni. Fogcsikám se voltizott merrécske tartizik fiúcskám, de egyenlőcskére nem szándikázott válcsizni. Kezdizek bedurcizni. Senkike nem szercsizik várizni. Ebbenke a lengécske cucciban meg fázcsiztam. Nem érdizik! Lépiztem ki körbécske sandizva. Azonka szokcsimnak megfellizve, hogyira említettke darabkán kívülkére nincsenke másocska rajtacskám kercsikéztem egy tükcsit. Engemkére nem zavcsizott, hogyira bámsziznak. Láttizni kellcsizik mindenke oldalkáról, milyenkén állizik. Éppenkére a mellcsikémet fogizva elemcsiztem, amikorkára megpilliztam Raúlcsi fejcsikéjét az üvegecskén. Azcsira megfordiztam és vigyizve mutiztam az eredménykét.
-Naaaa! Milyenke?-
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te48500/65000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (48500/65000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 1:05 am

] Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged?[

*Baba… Várni… Ahogy a szavak eljutnak a tudatomig, úgy fehéredik el arcbőröm, s már-már nem lehet tudni, hogy a fejem vagy a mögöttem levő, fehér színű matrac fakóbb. Úgy értem, én nem lehetek terhes, mert arrancar vagyok, és mégis ki hallott olyanról, hogy egy arrancar, pláne egy espada teherbe esik? Én tényleg csak puszta véletlenül jöttem be ebbe a boltba, mert na. >.< Túl cukik voltak a kacsák, mert a kacsák, hát meg lehet értük bolondulni. Különösen egy kacsás pizsamába öltöztetett Buumcsiért. Talán még kacsás nyalókát is sikerül szereznem neki, és akkor minden szép és tökéletes lesz! *.* Kár, hogy a hollowk nem látszódnak a fényképeken, pedig szívesen lefényképezném benne, mert hogy valahogy megoldom a pizsama dolgot, az hót ziher! Csak még azt nem döntöttem el, hogy. Azért még sem állíthatok be úgy Cephihez, hogy „figyelj már, varrj nekem egy kacsás gyerekruhát Buum méretére”. Amúgy is, pont ebből a betegesen lányos viselkedéséből igyekszem kikúrálni őt, ami sajnos nehezebb, mint gondoltam volna, valamint arra is vigyáznom kell, hogy René nehogy merészelje azt gondolni, hogy nem fogadom el Cephalust önmagának, mert ez olyan lenne, mintha öngólt rúgnék. Nem hagyhatom, hogy a saját gondatlanságomból találhasson valamit, amibe beleköthet, mert úgyse hagyna ki egy ilyen lehetőséget, és persze azt még véletlenül se fogná fel, hogy a csatát ő már rég elvesztette akkor, amikor elhagyta Las Nochest. Ő akarta, hogy így történjenek a dolgok.*
- Uram atyám, anyukának nézek ki? Pedig nem vagyok kismama… Biztosan öregesen öltözködök! - *kapom a szám elé riadtan egyik kezem, a szemeim pedig kerekre tágulnak a felismeréstől; lehet, ez a bőrkabát öregít, meg talán még sem hülyeség ez a sok sminkes cucc, hiába nem szeretem őket, mert a fenének van kedve azzal szórakozni, hogy minden nap korábban keljen fel, csak hogy bekenje a babaarcát valami krémmel, meg napközben arra figyeljen, nehogy elkenje a szemét, meg a fene tudja még, miket találtak ki, mindig is magas volt nekem ez az egész. Hallottam ilyen ránctalanító krémekről, amik viszont lehet, hogy tényleg hasznosak lennének, hiszen már vagy 60 éves vagyok. Aztán a normális énem gondolatban már fejbe is rúg, amiért ilyen ökörségekre kezdek el gondolni, ugyanis ez nem az én stílusom, na meg meghaltam huszonakárhány évesen, arrancarként pedig egyszerűen nem öregszem, vagyis sose kell olyan apróságoktól tartanom, hogy például megjelennek az első ősz hajszálaim, vagy valami. Emberként is tökéletes voltam, espadaként meg végképp. Persze ha valaki merészeli azt gondolni, hogy csak azért kaptam az egy számjegyű tetoválást, mert ott vagyok domború, ahol kell, az mindjárt megismeri a bakancsom talpát, mert rólam aztán ne merészeljenek ilyeneket feltételezni, nem adtam rá okot. Persze, úgy se mernének megszólalni mellettem, betoji mind. >_> *
- Ööö, izé, engem meg Slarinnak hívnak. Slarin Sleryrrlyn’dreskel. Egy rokonom fiának kerestem valami ruhát, de azt hiszem, ő már kinőtt ebből a korból, és nem hiszem, hogy jók lennének rá ezek a ruhák, de azért gondoltam, szétnézek, hátha mégis. Mint már mondtam, nem igazán szoktam ilyen helyekre járni. - *nyújtom a kezemet a bemutatkozásomnál, de azt nagyon remélem, hogy nem kezd el viccet csinálni a nevemből, mert azt egyáltalán nem tolerálom. >_> Amúgy is választott név, az eredeti nevemre meg már nem is emlékszem, és régebben jó volt nézegetni az emberek döbbent fejét, mert nem voltak képesek megjegyezni a teljes nevem. Vagy engem berserk-módban, ha a Watanabe Yuusuke félék valamit viccelődni próbálnak vele.*
- A párodat meg igazán megnevelhetnéd, ha ilyen dolgoktól kiakad. De legalább úgy látom, kézbe veszed az irányítást. - *kacsintok rá, hogy utána a lehető legkomolyabb fejjel, szakmaiságot sugározva magamból menjek oda megnézni egy kisautós ágytakarót, és megállapítsam, hogy szívesen születnék meg modern világi kisfiúnak. Leszámítva, hogy a legtöbben mindenféle hülye videó játékokkal játszanak. Nem is értem, mi olyan jó bennük… Én gyerekkoromban örömmel ugrottam, ha volt lehetőségem kendozni. Igen, lány létemre. Kicsit untam a művészetit, amit tanítottak, míg a bátyám bezzeg kardozhatott. Érdekes, hogy megfordult arrancarként a dolog.*
Vissza az elejére Go down
Amewa Ruriko
Ember
Ember
Amewa Ruriko

nő
Hozzászólások száma : 126
Registration date : 2009. Dec. 01.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te3000/12000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (3000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyKedd Május 04, 2010 1:13 am

Running out of time, avagy így feledkezzünk meg a fontos teendőkről

*Kamill-chanon igazán fantasztikusan állnak a ruhák; az is, amit ő választott ki, és az is, amit én nyomtam a kezébe, hogy próbálja fel. Végül úgy dönt, hogy inkább nem veszi meg azt a ruhát, amit először kiszemelt, mert hiába szép, ha egyszerűen kényelmetlen. Igazán sajnálatos, de ő tudja a legjobban, hogy mi az, amit szívesen visel, és mi az, amit nem. A kockás blúzban már könnyebb elképzelnem, hogy milyen lehet számára a munka. Végül is semmi baj nincs az aktatologatással, és teljesen meg tudom érteni, hogy miért nem szeret helyszínelni. Elég csak belegondolnom azokba a megpróbáltatásokba, amiket quincyként kénytelen vagyok elviselni. Továbbra sem akaródzik világmegmentő hős szerepébe bújni, hisz mindannyian tudjuk, hogy nem nekem való, még ha a dolgok úgy is állnak, hogy előbb vagy utóbb, de kénytelen leszek engedelmeskedni Natsuki akaratának, mert tudom jól, hogy úgyis elrángat valami cseppet sem hollow mentes környezetbe. Nem ártana, ha épp ezért legalább egy nyilat meg tudnék rendesen idézni, és az se, ha egyáltalán meg akarnám idézni azt a nyavalyás nyilat. Nem értem, miért kell nekünk, embereknek ezzel a dologgal foglalkozni. Ott vannak a shinigamik, nekik ténylegesen ez a dolguk. Nem hiszem el, hogy nem képesek rendesen csinálni a feladatukat, ezért pont nekünk kell közbeavatkozni. Olyan ez, mint egy szakács, aki kihagyja a fűszereket a főztjéből, és enyhén szólva ehetetlen kaját kínál fel a vendégeknek. Az ilyeneket ki kéne rúgni, valaki hozzáértő személy pedig Soul Society-t is felrázhatná, hogy végre tegyék a dolgukat. Nincs kedvem életem hátralévő részében is rettegésben élni ahelyett, hogy kiélvezném, hogy azt a munkát végezhetem, ami mindig is érdekelt. Pár év múlva lehet, hogy a legnagyobb nevek fogják az én kollekcióimat viselni, és már külföldön is ismert lesz a divatvilágban a nevem, nem beszélve arról, hogy hány híresség szeretné majd, hogy én adjak nekik öltözködési tanácsokat, és én legyek az, aki megszabja, hogy egy koncertre, turnéra, díjátadóra, vagy akár csak egy kellemes ebédre mit vegyenek fel.
Aztán Kamill-chan végre felpróbálja az utolsó ruhát is, és hát elég nagy gombóc keletkezik a torkomban, miután meglátom, hogy milyen dögösen fest benne. Egy pillanatra még a szót is belém fojtja, úgyhogy gondolatban meg is róvom magam, mert nem szokásom csak úgy elolvadni, ha egy csinos hölgyet látok meg egy kicsit kirívó ruhában. Eszméletlenül jól áll rajta, azt pedig teljesen természetesnek veszem, hogy meg kell szereznem ezeket a ruhadarabokat, és már meg is van a tervem, amit bevethetek, és így nem kell Kamill-chanra erőltetnem a vásárlást, mert akkor nem lennék jobb az üzletvezetőnél, akinek az a célja, hogy minden betérőre rátukmálja az amúgy igen drága ruhakölteményeket.*
- Gyönyörű vagy benne… Nem találom a szavakat. Neked is tetszik? Nem szúr, kényelmes? Mert ha nem, akkor most szólj, és amíg visszaöltözöl, el kell intéznem valamit. - *csodálom meg Kamill-chan szépségét, hiszen ő simán kenterbe veri azokat az üresfejű modelleket, akikkel gyakran dolgoznom kell. Szépek, szépek, de a legtöbben elég butácskák, bár volt egy lány, aki igazán okos volt, és egyetemre is járt, vele igazán jókat tudtunk beszélgetni, amíg még gyakornokként dolgoztam az egyik nevesebb divatcégnél. Csak aztán a fejesek úgy döntöttek, hogy nem elég jó a szakmához, mert szerintük egy kicsit kövér, és nem elég érdekes az arca, és mostanában az egzotikus szépségeket keresik a leginkább, és a próbababákat is erre állítják be, de úgy tudom, hogy nem bánta meg, és az egyetem biztosan neki is fontosabb. Igazán sajnálatos, pedig tényleg kedveltem azt a lányt.
Amíg Kamill-chan visszaöltözik, egy névjegykártyával meg egy kis csevegéssel sikerül meggyőznöm az üzletvezetőt, hogy adja oda ajándékba a ruhákat, mert miért ne. Végtére is, szerződésük van az egyik céggel, akiknek dolgozom, szóval nem okoz olyan nagy gondot a dolog. Ez a módszer valami miatt itt, Japánban még könnyebben működik, mint odaát, de hát hiába, a Japán mentalitás már csak ilyen. Szóval pár perc múlva már vigyorogva súgom meg Kamill-chan fülébe, hogy elintéztem egy kis kedvezményt, magyarán semmit se kell fizetnie. Nekik is jó, hisz később többszörösen megtérül a dolog, ezzel tisztában vannak, Kamill-channak pedig aztán pláne jó. Egyszeri alkalom volt, na, nem szokásom annyira kihasználni a helyzetemet. >.< *
- Van még valami programod mára, Kamill-chan? Esetleg meghívhatlak egy kávéra? Szívesen meghallgatnám, hogy mi is volt az az eset abban a romos óvodában, a magamfajta közember úgy se hall gyakran ilyen sztorikat. Persze, ha nincs kedved mesélni róla, azt is megértem. Egy kávét, esetleg egy süteményt? - *haladok Kamill-chan mellett, a kezemben már az egyik hatalmas papírtáskát is tartva, amibe az eladó becsomagolta szépen a ruhákat. Az persze meg se fordul a fejemben, hogy ő cipelje a kizsarolt megvett árukat, legalább ennyi férfiasságot hagy mutassak. Ha pedig Kamill-channak sincs jobb ötlete, akkor az egyik felső emeleti kávézó felé veszem az utamat. Már régóta kiszemeltem ott egy kávézót, aminek olyan angolos hangulata van, és a süteményeik is jól néznek ki. Egyszer-egyszer belefér a bűnözés, különösen ilyen megfeszítő shoppingolás után. Wink xD*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te32500/45000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzer. Május 05, 2010 9:20 pm

[Vaizardok csodaországban - avagy mire nem jó egy pláza?]

Már épp készültem volna az elmélkedés magányába merülve fejtegetni az univerzum nagy titkait a csillagos eget fürkészve, mikor egy hang szólított meg a semmiből. Hirtelen azt hittem a világmindenség szólongat, hogy felfedje előttem értelmének mibenlétét, de hamar rájöttem, csak emlékezetemből kiesett vaizardtársam igyekszik felhívni magára a nagyon szerteszórtan elkalandozó figyelmem.
-Mit hol mit, jönnek a biztonságiak? -pattantam fel hirtelen a reakciókésés után és viharzottam oda mellé. Annyira integetett, hogy azt hittem majd leszédeleg az épület széléről. -Jólvan, jólvan, megyek már! -legyeztem vissza neki amint csapot-papot otthagyva odabotorkáltam mellé. Sikerült olyan közel bukdácsolnom a peremhez, hogy kevés hiányzott volna, hogy érvényesítsem a szabadesés törvényszerűségét.
-Huh de magas! -konstatáltam cseppet fellélegezve, miután kapaszkodót leltem egy zászlórúdban. Aztán figyelmesen hallgattam az ufókról szóló okfejtést, és ritka értelmesen bólogatva bámultam lefelé. A mondandó végén, viszont nem állhattam meg hogy hangot adjak a logikabeli buktatónak amit felfedezni véltem.
-Öh, de Yuu-chan... a marslakók honnan tudnák, hogy minket éheztetni kell, mikor ők lehet hogy nem is esznek?... -csóváltam a fejem, majd a következő pillanatban egy megválaszolhatatlanul gyorsan feltett kérdés után éreztem ahogy elválik a lábam alól a talaj, és a zászlórudat görcsösen szorongató ujjaim egyenként megadva magukat fejtődnek le az életmentő kapaszkodóról.
-Nemakarooooook! -üvöltöztem kapálózva, de sajnos, már nem sokra mentem vele. Igaz az különösen jól esett, ahogy a menetszél kellemesen hűsítette az arcom, de átfutott az agyamon a tizedmásodpercek múlva történő cseppet sem zökkenőmentes érkezés ijesztő ómene. Áldom az eget, hogy maradt még annyi lélekjelenlétem, hogy egy shunpoval finomítottam az érkezésemen, és a kuka mellett felbukkanva szemmel lekövetve derültem egy sort azon, ahogy a berepülő pilóta hatalmasat zúgott a szemeteskonténerbe.
-Hehh, igazán belevaló vaizard vagy! -nevetgéltem jóízűen a halom szemét alól felbukkanó Yuut szemlélve. Legszebb öröm a káröröm, tartja a mondás, amiben felettébb sok igazság van! Sőt olyannyira lefoglalt az efeletti örömködés, hogy még azt sem fogtam fel igazán, hogy ezen kijelentésemmel netán egy kezdőfajta oltást fogalmaztam meg. De hacsak nem ütötte meg az egóját is esés közben, nagy valószínűséggel fel sem veszi ezt a szárnypróbálgatást, szóval nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Inkább az kezdett egyre baljósabb kétségeket ébreszteni bennem, hogy lassan már hiányolni kezdenek odahaza...
-Izééé, Yuu, ha már ilyen sikeresen megmenedzseltük a szökést, és még az ufók elől is megmenekültünk azt hiszem nekem haza kellene mennem.... -mutogattam hevesen a hátam mögé, bár cseppet sem voltam biztos benne, hogy merre van az a haza. De mivel Hacchi védőpajzsa ránk, bentlakókra nincs hatással, ezért nem volt nehéz belőni azt a tetemes mennyiségű lélekenergiát, ami a megfelelő irányból a képembe áramlott. Így hát heves búcsúzkodásba kezdtem majd bizonytalan léptekkel ugyan, de megindultam az édes otthon felé.
-Közlegény engedélyt kér lelépni uram! -vágtam magam vigyázba- Minden jót főnök, és vigyázzon hazafelé, mert tudja, az ellenség sosem pihen. -kémeltem körbe sandán az utcát.
Csak tudnám, mit fogok én ezért kapni ha hazaértem...


/azt hiszem részemről off ^^ Köszönöm a játékot XD Igazán élményekben gazdag volt Wink és bocsánat hogy ennyit késett az utolsó post >.
Vissza az elejére Go down
Alexander van der Meer
Arrancar
Arrancar
Alexander van der Meer

Férfi
Hozzászólások száma : 13
Tartózkodási hely : Ahol jó nők vannak ;)
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te5000/10000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyCsüt. Május 06, 2010 11:53 pm

.:Shopping sičcle<--ez mi a franc? Nem tudok franciául -.- xD:.

Vigyorogva nyújtom át a fehérneműt Cherisenek, és közben elképzelem benne, meg persze ha már ott van, a pultost is, mivel igencsak szemezget velem. Talán nem a legokosabb dolog Cherise előtt flörtölni mással, mert valaki még megjárhatja. Nem magamért aggódom, hanem a pultnál álldogáló csajért. Sosem lehet tudni, mikor durran el Chersie agya és öli meg, vagy valami, bár Ő nem olyan, de mivel itt rólunk van szó, sosem lehetünk elég biztosak. Elvégre Cherise boszi, vagy mi. Arcomra azonban hamarosan úgymond ráfagy mosoly, mikor meglátom, hogy Cherise azzal a tangával csinál magának kontyot, amit én adtam neki. Ez kicsit több a soknál, gyorsan vetek egy oldalpillantást a kiszolgáló csaj fele, és megvillantok egy megnyerő mosolyt, hogy addig is velem legyen elfoglalva, ne Cherissel, aki egy tangával a hajában mászkál. Persze, tökéletesen áll a fűző Cherisen, de azért ez egy kicsit sok. Mindenesetre fel kell világosítanom a ruhadarab megfelelő használati módjáról, ez létkérdés.
- Izé, Cherise...az nem hajgumi. Tangának hívják..és az fehérnemű... - világosítom fel a lányt egy félig sikerült elfojtott nevetés után. Valóban mulatságos dolog volt egyszer, de ideje lenne már rendeltetésszerűen használni. Szívsebben látnám kicsit lejjebb Cherisen, mint a feje búbján mondjuk.
Legalább ezen túl vagyunk már, viszont az árcetlik meg azok a mágneses biszbaszok továbbra is úgy röpködnek mindenfele, mintha csak az lenne a dolguk. Ez viszont már nagyobb gond, mert nem akarok a biztonsági személyzettel zűrbe keveredni. Még a végén elszalasztanék egy alkalmat a pultos lánnyal, és ezt a pocséklást nem engedhetem meg magamnak, bár ki tudja, lehet, hogy a rosszfiúkra bukik. Ideje lenne már azt a tangát is kivenni a hajából. épp szólnék neki, hogy várjon kicsit, mert fizetni kéne, mert ugyebár én fizetek, ki más, mikor megindul kifele. Természetesen a riasztó berendezés egyből aktivizálódik, és vijjogva riasztja a környéket. Hamarosan meg is jelenik egy biztonsági ember, aki kábé kétszer olyan széles, mint én, meg jó fél fejjel magasabb is. Nem mintha érdekelne, egy ütés és el van intézve, hogy 3 hónapig pépesen egye a bélszínt, de attól még kellemetlen közjáték lenne, ha belénk kötne. Egy halk sóhaj után odalépek a férfihez, majd udvariasan biztosítom afelől, hogy nem lopni szeretnénk, épp csak a jelen lévő hölgy rég járt ár ilyen üzletekben ,és nem tudta, mik a szokások. Ezután gyorsan odalépdelek a pulthoz, majd kifizetem a nem épp kicsi számlát. Míg a visszajáróra várok, van is annyi időm, hogy felírjam a számom egy kis cetlire, majd vigyorogva odacsúsztassam a nő kezébe. Azthiszem megvan az esti programom, máris jobb ez a mai nap, ezektől az apró buktatóktól eltekintve. Nem mintha Cherise-el nem lennék el...^^ xD
Fizetés után visszamászok a két jókora szatyorral Cherisehez, majd várom a következő állomáspontot. Ha jól láttam, az előbb a szemközti cipőbolt felé indult meg, szóval minden bizonnyal pár perc múlva ott is átnyújthatom az ott dolgozó a dús keblű szőke hölgyeménynek a címem és a számom. Istenem, de jó vagyok.
- Nos, Cherise, merre? Ha végeztél a cipőboltban, esetleg megnézhetnénk valami filmet a moziba, ami a felső emeleten van. Mit szólsz? - teszem fel a kérdés, mivel eszembe jutott, hogy a lány nyilván nem volt még moziban, mivel 100 éve még nem voltak mozik, de majd most bepótoljuk.
Vissza az elejére Go down
Raúl Suspicaz de Afuera
Privaron Espada
Privaron Espada
Raúl Suspicaz de Afuera

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Tartózkodási hely : a szobámban..általában
Registration date : 2009. Dec. 03.
Hírnév : 15

Karakterinformáció
Rang: Primera O.o
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te11000/30000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (11000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzer. Május 12, 2010 2:56 am

~ˇ~ˇ~Plázázás Elmira-channal! *.*~ˇ~ˇ~

Jól gondoltam, mikor azt gondoltam, hogy Elmira-chan tökéletesen kiismeri itt magát. Ki gondolna, olyat, hogy ne ismerné ki magát egy plázában. Még a gondolat is abszurb! Surprised (Sok a gondolat...xD) Szóval egyet sem kellett félnem, itt nem fogok végre elveszni! Nem úgy mint a múltkor abban a hipermarketben, mikor tejet akartam venni. Azt hittem, hogy egyszerű megtalálni a tejes részleget ebben a Tacskóban, vagy valami ilyesmi neve volt. De nem, előbb végigmentem a fehérnemű részlegen, majd mikor megláttam a különböző PlazmaTV-ket, kezdett az a gondolat felütni a fejemben, hogy esetleg eltévedtem egy rohadt hipermarketben. Mondjuk végül meg találtam az áhított csóró egy literes tejes dobozomat, és boldogan kifizethettem. Kicsit gáz volt ott állni az egy szem tejemmel a legnagyobb sor legelején főleg úgy, hogy mások annyi mindent vettek, hogy egy tehervonat sem lett volna elég ahhoz, hogy hazaszállítsák őket. Amúgy ez rohadtul nem ide vág, csak gondoltam elmesélem, hogy mekkora szerencsétlen tudok lenni néha. T.T Vissza a témához...ja igen, egy plázában ácsorgok egy bomba nővel aki valószínűleg végig akarja járni velem az összes butikot, ahol minden bizonnyal ruhákat fog vásárolni. *.* Fizetés után vissza is siettem Elmira-chanhoz, aki boldogan karolt belém, és kezdett meg húzni a lift fele. Nem akarta neki mondani, hogy utálom a lifteket egytől n-ig, de már mindegy volt, mert bezárult előttem a lift gyilkos ajtaja, úgy, hogy mi benne voltunk. Meg fogunk halni! T.T Nem is igen adtam hangot abban a 10-15 másodperces periódusban, míg a lift el nem érte a harmadik emeletet, és ki nem nyílt előttem megint az ajtaja. Némi zihálás után (hogy összeszedjem magam xD)aztán Elmira-chan után mentem, aki hirtelen egy éles kanyart vett, és mire észbe kaptam, egy...valamilyen butikban voltam. Elmira-chan eltűnt a ruhaőserdőben körülnézni, én meg ott maradtam egyedül a bejárathoz közel. Gondoltam, ha már itt vagyok, körül nézek, hogy miféle ruhák vannak itt. Épp megindultam egy csipketanga felé (muszáj volt xD), mikor elkaptam a pultos lány vigyorgó tekintetét, és inkább beoldalogtam az egyik ruhás szekrény mellé takarásba. Franc se tudja, min vigyorgott ez. >.> Pedig nyilván teljesen hétköznapi dolog, hogy egy faszi elindul, hogy szemügyre vegyen egy fehérneműt...ami mellesleg nem is fehér volt, hanem fekete. Nem is értem miért fehérnek hívják. Jó, sok fehér volt köztük, de volt ugyanannyi fekete, rózsaszín, meg még mittudoménmilyen színű, szóval, ehh...nem érdekel..aludni kéne.
Már pont lecsukódnának a szemeim, mikor hirtelen Elmira-chan tűnik fel a semmiből egy rakás cuccal. Természetesen előtte nem aludhatok be, mert akkor itt hagyna, meg bemorcizna, és az senkinek nem lenne jó, legfőképp nekem! Surprised
- Nem is tudom, egész csinosa... öh, oké! - nem tudtam befejezni, mert Elmira-chan szerint nekem semmi se jó. O.o Már hogy ne lenne jó, épp azt akartam mondani, hogy tök jó, meg szexi, meg minden. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy csak azért nem hagyta, hogy befejezzem a mondatom, hogy a többi ruhát is felpróbálhassa, mert ha azt mondtam volna, hogy jó, akkor azzal megakadályoztam volna ebben, pedig nem is. >.> Megint össze vissza beszélek, valaki lőjön le. >.>
Elmira-chan megint eltűnt, és én megint ott maradtam a semmi közepén. Vagyis nem a semmi, hanem egy butik közepén, de ez kb engem annyira izgatott fel, mint egy elefántot egy szál véreshurka. Tudtommal nem esznek az elefántok véreshurkát ,ezért mondtam. O.o Na de mindegy, ha már itt vagyok, úgy döntöttem körül nézek, szóval körülnéztem. Pont megkerültem egy ruhaállványt, mikor megláttam Elmira-chant, erősen lenge öltözékben, és épp hozzám beszélt, csak nem hallottam, hogy mit mondott, mert..érthető okokból mással voltam elfoglalva.
- Cs-csodálatos! *.*- hebegtem gyorsan, majd nyeltem egy nagyot, mert piciny szívem nem szokott hozzá az efféle "megrázkodtatásokhoz". Kínos csend következett, míg Elmira-chan magát nézte a tükörben, én meg őt, meg egyes részeit, de úgy gondoltam, hogy valamivel mégis meg kéne csak törni a csendet, szóval erősen gondolkoztam valami témán.
- Te figyu Elmira-chaaan! Mozizni nem lenne kedved esetleg? Meg valamit haraphatnánk majd, ha végeztünk, nem? - jobb ötlet nem jutott eszembe, de amúgy is, kezdtem éhes lenni, szóval majd ha Elmira-chan végzett, akár ehetnénk is valamit. Szerintem Ő is biztos kezdett már megéhezni a nagy ruhavásárló offenzívában, de ha nem, akkor majd eszünk később!
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptyCsüt. Május 13, 2010 11:58 pm

[ Kiruccanás Karakura Townban - milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? ]
Hát… ahogy látszott, nem igazán tetszett a csajszibaracknak a kérdésem. De hát végülis lehet benne valami, hiszen szinte csak olyanok járnak ide, akik vagy gyereket várnak, vagy akarnak, vagy meg már rendelkeznek vele. És hát… valamiért nekem olyannak tűnt a lány, mint akire a vár és rendelkezik dolog illik. Jó, lehet, hogy előítéleteim vannak, de akkor is. Meg egyébként is… ha már mindenkinek lehetnek előítéletei, akkor nekem miért nem lehetnek. Majd ha nem úgy van, ahogy én azt gondolom, megcáfolja. Azért igazság szerint reménykedtem benne, hogy megcáfolja, a dolgot. Nem azért, mert akkor nem barátkoztam volna vele, hanem csak úgy… nem is tudom… Szerintem egyszerűen csak rosszabbul éreztem volna magam, hogy neki van babája, nekem meg nincs. Ez kitolás lenne. >.>
- Ööö… Nem, nem tűnsz anyukásnak, csak vannak néha ilyen hülye gondolataim, amiket hangosan is kimondok, meg egyebek, szóval ne hari.
Mondom kicsit hadarva és kétségbeesetten. Tudtam én, hogy ez nem jó kezdés, ha barátságot akarok kötni valakivel, bár az is igaz, hogy ő kérdezte először tőlem. Miért nem tudok normálisan megkezdeni egy barátságot? Muszáj nekem a hülyeségeimet halmozni? Mondjuk az is igaz, hogy ritkán sül el rosszul ez a szokásom, de akkor is…
A lány neve hallatán kicsit ledöbbenek, és próbálom legalább magamban kimondani a nevét, ami egyszerűen lehetetlen. Már az első szótagnál belegabalyodik a nyelvem. Igaz, azt se tudom, hogy hol az első szótagja a nevének. Nem mondom, igazán zsenik lehettek a szülei, ha ilyen nevet adtak a gyereküknek… Viszont az is lehetséges, hogy nem is a szüleitől kapta ezt a nyelvtörős nevet, hanem ő találta ki mások bosszantására. Hát nem mondom… lehet feltudna vele bosszantani, ha most olyan kedvemben talál. De most egy halk kuncogással rázok vele kezet.
- Frappáns neved van.
Mondom még mindig kuncogva. Természetesen nem akarok belőle viccet csinálni, de lehet, hogy jó lenne. De nem >.< Nem tehetem ezt szerencsétlennel, hiszen minden bizonnyal mindenki ezt teszi vele. Vagy nem… De akkor se tehetem, mert én egy kedves, barátságos, néha kicsit idegbeteg, de jó ember vagyok, és nem tehetek ilyet az emberekkel! Vagyis nem mindegyikkel. Természetesen akadnak kivételek, akikkel nem vagyok olyan kedves és barátságos. Erre a legjobb példa Akane. Akit igazából szeretek, csak jó őt idegesíteni a beszólásokkal. Mulattat, ahogy folyton dobáljuk egymásra a csípős megjegyzéseket. Újabban pedig egyre inkább érzem azt, hogy hiányoznak ezek a veszekedések. Tudom, idióta vagyok, mert ugyan kinek hiányozna egy vén szatyor, aki folyton felhúzza mások idegeit, és akinek látszólag még érzései sincsenek?
Slarin kezét megragadva, a közeli játékbolt felé kezdem vonszolni, ahol még nem is olyan rég garázdálkodtam. Talán találunk neki, vagy a rokona fiának valami kis mütyűrt, ami jó lesz neki. Vagy meg csak egyszerűen ki tudjuk élni a gyerekes hajlamainkat a sok jópofa, modern játékon. Persze nekem mindig a plüssök lesznek a tökéletes játékok, elvégre annál nincs is jobb. Szőrös, puha, és irtó édes mindegyik. Annyira nyomorgatni valóak, hogy nagyon, és azért, hogy az üzletben szórakozhass velük, nem is kell fizetni. Ingyen móka. xD
- Plüssök!
Bökök az egyik kupac játékra, bemutatva annak tartalmát, amit valószínűleg már Slarin is felfedezett.
- Gondolom a rokonod fia örülne egy játéknak. Én a plüssre szavazok, mert azok cukik, de végülis lehet más is. Mondjuk a plüssből van sokféle… Dínó, kacsa, kutya, macska, mackó, satöbbi.
Kezdem el hadarni mondókámat és már be is támadom a rengeteg játékot, hogy kiválasszam magamnak a tökéletes puha barátot. Talán találok egy jegesmacit is, amit majd nyomorgathatok. *.*
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te10000/20000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (10000/20000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzomb. Május 15, 2010 8:35 am

//Egy kis kiruccanás.//

* Shinigami hősünk, épp ebben abban a pillanatban fontos szerepet töltött be.
Tehát meg kellett figyelnie, hogy az emberekre milyen hollowok támadnak a plázában. Ez egy elég ostoba és felesleges feladat, hisz egy Plázát sosem támadna meg, egyetlen áldott hollow sem, de hát valaki a vezetők közül, úgy látta jónak, hogy most épp szívatás képpen ide küldjék ki.*
~ Ember, most otthon ülhetnék és fagyizhatnék... Helyette itt ülök és itt fagyizom... De itt bele vagyok gyömöszölve ebbe a test utánzatba.~
* gondolta, és valóban bele is volt gyömöszölve, mint valami szardínia. Fekete bőrdzseki, egy pár fekete sportcipő, egy fehér póló, és egy fekete motoros bőrnadrág szolgált öltözet gyanánt.
Kezében a fagyival, igen érdekes látványt nyújtott, de nem volt gáz, hisz nem csinált más egész nap, mint ette a fagyit és sétálgatott a plázában.
A 20. kör után már elkezdte unni, a 70. kör után, már kijelentette magában, hogy ez élete egyik legunalmasabb napja.*
~ Nem értem, van amikor Arrancarokkal kell harcolnom, van amikor Menosok ellen küldenek, és van amikor kiküldenek ilyen helyekre... Nagyon vicces kedvében lehet a vezetőség.
Meg persze a Főparancsnok úr. ~
* így járta a 140. kört máma a plázában. Nem is figyelve maga elé, így bárkibe véletlenül belebotolhat.
Kicsit nézelődött még, aztán újra tovább sétált, nézve a kirakatokat és a mindenféle játékokat, meg ruhákat, amelyek ott ki voltak állítva.*
Vissza az elejére Go down
Miyanaga Kyousuke
Vaizard
Vaizard
Miyanaga Kyousuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 48
Age : 114
Registration date : 2009. Oct. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te11200/15000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (11200/15000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzomb. Május 15, 2010 9:58 am

Aoyama Yui


// Kóborlás a plázában \\


Maga sem tudta volna megmondani, hogy miért van most éppen ezen a helyen és mit is csinál. Azaz szavakkal le tudta volna írni - sétált és közben a kirakatokat nézegette, olykor-olykor hosszasan elidőzve egy-egy bolt előtt - de ha indokolni kellett volna, akkor bajban lett volna. Szerencsére nem kellett, így csupán az előbb említett tevékenységet folytatta. Azaz séta az egyik üzlettől a másikig, majd kitartó bámulás a kirakat tartalmára. Jó két-három órája volt már az épületben, amelybe mondhatni teljesen véletlenül tévedt be miután lidérc jelenlétét érzékelte, de nyilvánvalóan tévedett, hiszen az érzés hamar eltűnt. Viszont figyelmét megragadta a bejáratoz közel lévő ékszerbolt által kirakott áru és a lenyűgöző látvány arra ösztökélte, hogy merészkedjen beljebb, hátha talál még ehhez hasonló szép vagy érdekes dolgokat. Így most gépiesen fésült át minden egyes kirakatot az után a megfoghatatlan érzés után kutatva, ami az előtt az üzlet előtt érte. A ruhák, a cipők, a fehérnemű és az élelmiszer azonban nem váltott ki belőle semmi ilyesmit, bármi is legyen az az érzés. Talán az egész úgynevezett pláza legfurcsább helyei azonban mégis a "kaszinó" és a "játékterem" nevezetű ajtók voltak. Leginkább azért, mert a többi üzlethelyiséggel szemben itt nem voltak kirakatok, csak az az ajtó, előtte helyenként vörös szőnyeggel. Ennek ellenére nem érzett rá indíttatást hogy belépjen, nyilván jó okuk volt rá, hogy így alakították ki. Most is épp egy ilyen bejárat előtt állt, és már azon volt, hogy továbbinduljon, amikor útirányba fordulva egy meglepett arcú férfit pillantott meg, amint éppen vészesen közelít hozzá. Teste automatikusan mozdult: oldalra lépett, megragadta az alak karját, és miközben megrántotta, kisöpörte a lábát. Az egész nem tartott egy másodpercig sem, és a férfi hanyattvágódva végezte a padlóként szolgáló hideg márványlapokon, enyhén megcsavart kézzel és fagylaltos arccal. Mozdulatsorában még a viszonylag bő ujjú tradicionális miko öltözéke sem akadályozta, hozzászokott már a benne való mozgáshoz.
- Mit akarsz tőlem?
A nyilvánvaló kérdés halk, ártatlan, de mégis közönyös hangon érkezett a kissé paranoiás lánytól, aki készen állt arra, hogy a bőrszerkós fickó karját egyetlen mozdulattal eltörje. Látott már ilyen külsejű alakokat, a TV-ben rendszerint ők voltak a gonoszok, nagy motorral vagy puskával közlekedtek. Ennél a férfinél se motor nem volt, se shotgun, de azért nem árt az óvatosság.


A hozzászólást Aoyama Yui összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 16, 2010 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 5 Cl0te10000/20000Szivárvány Pláza - Page 5 29y5sib  (10000/20000)

Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 EmptySzomb. Május 15, 2010 10:34 am

*A sétálgatás nyugodt körülmények között folytatódott, egészen addig, míg egy eléggé fura lányt vett észre fele szemben, de annyira nem vett róla tudomást továbbra is zsebre tett kézzel közelített.
Nyugodtan el is mentek volna egymás mellett, ha a lány nem fordítja fejre, majd vágja hanyadt.
A szabad kezével előrehajolt, és mutatóujjával megvakarta a homlokát.*
- Na hát, nem gondoltam volna, hogy hirtelen itt kötök ki....
* bökte ki magának, majd egy kicsit megmozgatta a csuklóját, mely épp szorosan meg volt feszítve.*
- Mostmár elengedhetsz... alapból nem értem miért kaptam az előbbit... Szóval ezt inkább én kérdezhetném.
* mondta nyugodt arckifejezéssel, hisz attól nem rettegett, hogy egy ember kárt tehet benne.
Hisz ez csak egy póttest.*
~ Na ebbe a libába meg mi ütött. Egyrészről legalább nem unalmas továbbra is sétálgatni, másrészről, nagyon nem szeretek padlón feküdni...~
* gondolkodott, ugyanis erre is volt ideje, majd egyszerűen lenyalta az arcára nyomódott fagylaltot.*
~ És én kifizettem... de így is a fele a földön landolt, remek... hozok másikat.~
* ezekkel a gondolatokkal kűzdött, de aztán megpróbálta kicsit hátrafordítani a fejét, és ránézni a "támadójára" aki nem is volt olyan furcsa közelről.
Egészen jól nézett ki ebből az alsó nézetből. Ezen tények mellett hősünk sem siklott el, de akkor sem volt ínyére, hogy a sok élő ember szeme láttára hever a földön.*
- Na mi lesz? Elengedsz végre, vagy itt rostokolunk még egy darabig, nem nagyon értem miért vagy üldözési mániás...
* lelombozott arckifejezést öltött és bámult maga elé. Természetesen valami reakcióra várt, de nem nagyon akart ez az említett reakció megérkezni...
Fekve maradt tehát, mert nem akart nagy feltűnés közepedte kiszabadulni, inkább megvárta, míg végre a lány hagyja mozogni.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-