-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 11, 2009 9:42 am

~Hogy a régi bankszámlája? Nocsak, vajon mennyi lóvé lehet rajta? Hisz jó iodeje nem használhatta...csoda, hogy egyáltalán sikerült hozzáférnie! Na, akkor menjünk...~
Mikor épp szólnék valamit, érzem, hogy Ayumi megragadja a karomat, s egy olyan üzlethez vonszol, amelybe normális esetben nem mentem volna be. Viszont még fel se ocsódhatok, máris azt kell észrevegyem, hogy bent vagyok. Szép egy dolog. De hát nem tudok mit tenni Ayumi hihetetlen erővel vonszol maga után. Szegény én pedig csak loholok utána. Még éppen van időm odabiccenteni a pénztároscsajszinak, s máris azt kell észrevegyem, hogy egy olyan bolt belsejében vagyok, ami nem éppen férfiaknak lett kitalálva.
~Most, hogy visszagondolok, talán a csajszi is azért nézett rám olyan furán a pénztárgépnél. Mindegy. Én már hivatalosan is bolond vagyok, tehát semmi gáz.~
Közben Ayumi a képem elé tol egy fehérneműt, s a véleményemet kéri. Nos, azt fontos tudni, hogy én nem vagyok a fehérneműk híve. Értsétek ezt úgy, hogy számomra szinte teljesen mindegy, mi van rajtam...vagy a másikon. Ha eljutok odáig, hogy lássam, akkor valószínű, hogy azt szeretném is onnan eltüntetni. Nem pedig nézegetni.
A lényeg, hogy mire megszólalhatnék, hogy azért mégis véleményezzem a fehérneműt, elkapja a képem elől, s máris egy másikat nyom oda. Azon meg zipzár van. Nos, nem akarom neki ecsetelni, hogy miért is van rajta zipzár az elképzeléseim szerint, így inkább meg se szólalok. Bár amúgy se lenne időm rá, mert ezt is elkapja előlem hamar. Közben egyre csak vörösödik a fejem. Nem vagyok én hozzászokva, bhogy egy női fehérneműboltban stálgatk egy lánnyal, aki ráadásul shinigami egy póttestben, s mellé még fehérneműkről kérdezget engem. Engem, aki nem is ért hozzájuk igazán. És ráadásul még be is van kamerázva ez az átkozott üzlet. Hát érthető, miért vagyok már majdnem paprikavörös, mikor az orrom elé dugja a harmadik fehérneműt, ami valóban elnyeri a tetszésemet. És még el sem kapja az orrom elől. De én egy szót sem bírok kinyögni. Nagyon zavarban vagyok. Csak ide-oda nézelődök yumiról a fehérneműre, majd vissza tekintgetve. Aztán végre alkapja előlem. Bár már mindegy. Így is vörös marad az arcom a zavartságtól.
-Nos, azt hiszem, hogy a legjobb, ha most távozunk innen. De azt a fehérneműt...öhm...itt ne hagyd!
Még egy kacsintást is sikerül elejtenem, aztán gyorsana pénztárhoz szaladunk, s Ayumi kifizeti a fehérnemű árát, miközben én előremegyek, s kijövök abból az üzletből. A fejem már kezd átváltani normál színbe, s látom, Ayumi is kiér az üzletből.
-Nos, remélem, hoyg nem szeretnél több, ehhez hasonló üzletet meglátogatni a társaságomban. "Kissé" kínos volt számomra. De sebaj. Túléltem épségben. Viszont most akkor menjünk valahova, ahol talán nem bámul meg ennyire a pénztáros...hehe
Nevettem el magam, azzal hagytam, hogy Ayumi mosolyogva magával rántson a karomnál fogva, s bemenjünk valami élelmiszereket árusító üzletbe. Ez már valamivel kellemesebb hely volt. És nem is jöttem zavarba, mint az előző üzletnél...

//Fagy...holnapig Laughing //
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 2:28 am

//Olvad... Smile//

Nem tart sokáig az élelmiszerek közötti bolyongásunk. Mire a quincy észbe kapna, már kint is vagyunk az üzlet ajtaja előtt. Sikeresen magamba gyömöszölöm azt a kis muffin darabkát, amit még a kezemben tartottam. Azután, egy kissé fulldoklós nyelés után, meg némi köhögési inger elmúltával már újra vigyorogva virítok a fiú előtt.
- Ez isteni finom volt... Már meg se tudnám mondani, hogy mióta nem ettem muffint.
Csak most tűnik fel, hogy Taiki félig tátott szájjal bámul rám. Nem nehéz kitalálni, hogy a muffin legyűrése váltotta ki belőle a döbbenetet. Újabb kínos vigyort küldök neki, és megint jöhet az előző séma. Az, hogy megragadom a csuklóját, s kérdezés nélkül rántom magammal a legközelebbi boltba.
Egy kissé kopaszodó fazon ácsorog épp az ajtó előtt, akit egy "bocsika" felkiáltás kíséretében odébb taszítok, s szerencsétlennek nem is múlik sokon, hogy rutin látogatást tegyen a kirakatban. Hallom is, ahogy Taiki sűrű bocsánat kérésekkel bombázza a fickót, de utána, már bent is vagyunk.
És igen... Végre elértünk oda, ahova már évekkel ezelőtt illő lett volna benéznem: a ruházati szalonba.
- Kártyát elfogadtok, igaz?
Kérdezem az eladótól, de ez a kérdés már gyanúsan kezd rutin kérdéssé válni. Mint, ahogy a válasz is: - Igen... elfogadunk.
Taikit bevonszolom a csinibbnél, csinibb rucik közé, és lelkes kotorászásba kezdek a finom, és pillekönnyű anyagok között. Előbb a szemem, aztán a kezem is megakad egy piros ruhakölteményen.
~Óóó... a kedvenc színem...~
Leemelem a vállfával, és kritikus pillantásokkal kezdem ide-oda forgatni magam előtt.
- Nem is tudom... Szerinted kihívó?
Kérdezem a quincyt az orra alá dugva a piros selyemruhát, ami épp csak takarna valamit belőlem, ha felvenném.
- Szerintem nem is olyan feltűnő...
Ezt már csak halkan, és reménykedve jegyzem meg, mert látom, a fiú szemöldöke igen gyorsan felhúzódik.
- Csak annyira nem feltűnő, mintha én mászkálnék itt egy szál alsóneműben...
Mondja a quincy, miközben én tök letörten vissza akasztom a cuccot.
~Pedig olyan édes kis ruci... Nem, mint ez a fehér szörnyűség rajtam...~
Még vetek is egy kritikus pillantást a ruházatomra, majd a számat elhúzva igyekszem felidézni, mit is mondott Matsuki az indulásom előtt.
"- Aztán nehogy azokat az édi-bédi kis rucijaidat húzgáld magadra, amiben ha betopogsz a temetőbe, még a hullák is felélénkülnek... hehehe"
~A fenébe... Ha a kapitány elkap a szokásos cuccaimban, akkor nekem annyim van... Most mi tévő legyek?~
Kezeim automatikusan a megfelelő ruhára váltanak. A szemeim meg csak elkerekednek, amikor rápislognak az orrom előtt libegő tört fehér rucira. Na nem az a gondom vele, hogy nem mutatna jól rajtam...
~De miért pont nekem kell ilyenben parádéznom? Ááááááááá~
Végül mégis sikerül meggyőző "hamis" mosolyt csalnom ajkaimra, és úgy nézni a quincyre.
- Ez tökéletes lesz...
Ennyit mond csak, még mielőtt én megszólalhatnék. Utána elő kaparok még pár hason szőrű hacukát, és szó nélkül elballagok velük a pénztárhoz. Már csaknem képemre fagyott mosollyal veszem át a szütyőkbe csomagolt új szerzeményeimet. Végül, egy köszönöm kinyögésével a felsőm zsebébe ejtem a bankkártyámat, és kiballagok az üzletből. Az ajtó előtt megállok, és a quincyre nézve, halálosan komoly tekintettel szólalok meg.
- Ha legközelebb ilyen cuccokat akarnék venni... Lőj le!
Azzal tovább indulok az üzletek kirakatát bámulva.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 5:54 am

Már annyi üzletben voltunk, hogy lassan beleszédülök a sok élelmiszerbe, ruhába meg minden egyébbe. Jobban mondva az ilyesféle üzletekbe való futkosásba. De mindegy. Csak kibírom valahogy. Vagy...most csinálok valamit, aminek köszönhetően nem kell tovább futkorásznunk össze-vissza. Ugyanis kezdem kicsit unni a dolgot. Az előző szitu is egész furcsa volt. Ayumi megvett pár ruhét, majd az üzletből kiérve azt mondta, lőjem le, ha legközelebb ilyet akar venni. És most itt tartunk. Én értetlenül bámulok rá, ő pedig megrázza a fejét.
-Rendben...
Csak ennyit mondok. Aztán már azon kapom magam, hogy Ayumi a következő üzlet után leselkedik, melyikbe is lenne jó bemenni. Viszont nekem már szinte semmi kedvem a dologhoz. Főleg, hogy én semmit sem kapok, csak ő vesz magának mindent. Na nem mintha annyira hiányozna nekem pár új felső vagy nadrág. Csak...ez így akkor sem a legjobb. Szép lassan megindulok hát a shinigami után.
-Azért ugye megvársz?
Kérdezem mosolyogva, miközben gyorsítok a lépteimen, s egy szempillantás alatt mellette termek. Zavartan nézek körül, reménykedve, hogy nem látta senki sem ezt a kis mutatványomat. Ayumit kivéve persze. Ő most épp ott áll mellettem, s kissé elcsodálkozva tekint rám. Én meg csak vállat vonok, s széles mosollyal az arcomon így szólok.
-Nos, nem akartam sokat gyalogolni. Nagyon előrejöttél. Így gondoltam, egyszerűbben megoldom a dolgot. Remélem, nem látta senki. Bár ha látta se hinne a szemének. A legtöbb ember ilyenkor mindig megdörzsöli a szemét, visszanéz arra helyre, ahol az eset történt, majd fejcsóválva megy tovább, s hülyének nézi saját magát. Nem igaz?
Kérdő tekintettel bámulok Aymira. Úgy tűnik, nem akar válaszolni, így hát ismét vállat vonok. Kezeim a szokott helyen, a zsebemben. Egymást nézzük, de egy szót sem szólunk. Fura egy helyzet. És én nagyon nem szeretem az ilyet. Így hát nem is hagyom, hogy tovább folytatódjon ez a csend.
-Na, de a lényeg, hogy ha jó az időérzékem, akkor már lassan két órája bent lófrálunk a plázában. Én nem vagyok hozzászokva ehhez, s egy kissé megfájdult a fejem. Bocsika...de ha szeretnél még venni valamit, akkor maradhatunk. Esetleg...benézhetnénk pár helyre, ahol talán én is tudok kicsit nézelődni. Bár nem vagyok a vásárlás híve. Csak szükség esetén veszek magamnak cuccokat. De most az egyszer tehetek kivételt is.
Kacsintok Ayumira, majd széles mosollyal az arcomon kezeimet a dereka köré fonom, közelebb húzom magamhoz, majd mélyen a szemébe nézek, s megcsókolom. Ma már másodszorra. De most nem eresztem el pár másodpercecske után. Most nem. Sokáig elhúzom a mézédes ajkak kóstolgatását, s hagyom, hogy ő is kedvére kóstolgasson engem. De ekkor hirtelen egy ismerős arc jelenik meg, s integetni kezd nekem. Én egyből el akarok innen húzni. Nem kell, hogy a lüke osztálytársaim itt lófráljanak nekem. Most csak Ayumival akarok lenni. Így hát lezároma csókot, s lassan elszakadok a lánytól. Rámosolygok, majd így szólok kedvesen.
-Azt hiszem, hogy arréb kéne slisszannunk. Nem szeretnék összefutni az idióta osztálytársaimmal. Gyere gyorsan be abba a könyvesboltba! Ott megbújhatunk, s még körül is nézhetünk. Hátha találunk valami érdekes olvasmányt. Bár azt nem tudom, te szeretsz-e olvasni.
De erre most nincs idő. Azonnal betuszkolom a könyvesboltocskába. Ott illedelmesen odadobunk egy köszönést a tulajnak, majd megbúvunk a könyvek oszlopai mögött. Csak ekkor veszem észre, hogy a könyvesbolt milyen kicsiny. Éppen elférünk benne ketten a polcok között. De sebaj. Már rég voltam ilyen közel Ayumihoz. El is mosolyodok, mert igen csak kurta gondolatok szöknek az elmémbe. De aztán visszatérek a valóságba, s elkezdem bogarászni a könyveket, miközben Ayumival diskurálok.
-Mondd csak Ayumi, milyen könyveket szeretsz. Hisz még sosem mondtad. Pedig már egy ideje együtt vagyunk. Ugye szívem?
Fordulok hozzá az utolsó mondatnál, majd jobb kezemmel átkarolom a derekát, s a fülébe súgok.
-Aggodalomra semmi ok. Nem ment el az eszem. Csupán próbálok úgy viselkedni, mintha valóban egy átlagos párocska lennénk. De ha zavar, akkor csak szólj és abbahagyom.
Kacsintok rá, majd kiválasztok magamnak egy könyvet, s odamegyek a pulthoz, hogy kifizessem.
~Még szerencse, hogy hoztam magammal egy kis pénzt otthonról, mikor elmentem az óvodába Orukitse-ért. Nem lett volna bőr a pofámon ahhoz, hogy Ayumival fizettessem ki.~
Azzal egy kisebb méretű szatyorba pakolom a könyvet, s mosolyogva távozok a boltocskából Ayumival az oldalamon. Mikor kiérünk, látom, hogy sehol sincs már az idióta osztálytársam. Nagyot fújk, majd Ayumihoz fordulok mosolyogva.
-Mondd csak, nincs kedved felpróbálni a ruhákat, amiket vettél? Hm?
Igyekszem a lehető legcsábosabb tekintettemmel Ayumira nézni, s rávenni, hogy próbálja fel a ruhákat, amiket vett.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 6:38 am

Kezem fél úton megáll a levegőben a fiú kérdésétől. Nem akarom elhinni, hogy azt kérdezte tőlem, amit hallottam. Már pedig megesküdnék rá, hogy az előbb megkérdezte, nem akarom-e felpróbálni ezeket a ruhákat...
- Elmebetegnek látszom? Hmmm?
Na, erre olyan szemeket meresztek rá, hogy tuti minden kinézhető belőlem, csak az ép elméjűség nem. Csak a reakcióm után pár másodperccel eszmélek rá, hogy Taiki ingét szorítom a kezem közt. Most újra varázsolhatom elő bűnbánó képemet...
- Ööö... Bocs... Csak utálom azokat a göncöket...
Aztán még kissé dermedten, de sikerül visszafordulnom a könyvespolchoz, és villámgyorsan lekapok egy könyvet, s széles vigyorral tolom Taiki arca elé.
- Shakespeare...
Micsoda rakás szerencsétlenségnek is tűnhetek előtte, ahogy bamba bénasággal elé nyomkodok egy olyan könyvet, amin még csak nem is az van feltüntetve, amiről én beszélek. Kínos mosollyal billentem kissé félre fejem zavaromban.
- Ööö, ez nem Shakespeare... Csak azt akartam mondani, hogy Shakespeare műveit szeretem.
~Hogy én mekkora barom vagyok. Még egy nyamvadt könyvről sem vagyok képes normálisan beszélni vele?~
Közben látom, hogy a tulaj egyre gyakrabban pislog felénk, így aztán közelebb húzódok a quincyhez. Így viszont az örjít meg, hogy szinte érzem magamon Taiki kezeit. Vagy nem csak "szinte"? És valóban... A quincy keze a derekamon dekkol.
Na jó... Más helyzetben nem is lenne ebben semmi kivetni való, de most mégis csak egy bolt közepén dekkolunk, és ráadásul mondhatni, hogy szolgálatban is vagyok. Így ez nem a legmegfelelőbb alkalom erre.
- Azt hiszem, azt a múltkori kis afférunkat kicsit hidegre tesszük... Most nem a legalkalmasabb a helyzet erre...
Bár, még magam sem teljesen tudtam kihámozni saját mondandómat, de azért remélem, a quincy megbírkózik vele.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 7:11 am

~Na jó...hülyeséget kérdeztem, ez tény. Csak gondoltam,mivel megvette őket, talán nem fogja rögtön kidobni a kukába. Ez igaz is...de nem is próbálja fel. Igencsak nehéz kiigazodnia nőkön.~
Vakargatom a fejem, miközben Ayumi egy könyvet tol elém, mondván, hogy szereti Shakespeare-t. Ezzel semmi baj. Én is bírom annak a csókának az írásait. Viszont az a könyv ott Ayumi kezében Moliére vagy valami ehhez hasonló lehet. De ezt ő is észrevette, mielőtt szólhattam volna. Így csak jót mosolygok rajta, s figyelmesen nézelődök még kicsit. Közben Ayumi mond valamit a múltkori esettel kapcsolatban, amit nem nagyon értek. Hülyének is érzem magamat miatta.
~Taiki...te balfácán! Már megint mondott valai olyat, amit te nem értesz...lehetséges, hogy veled van a baj és nem pedig Ayumival!~
Igazán furán tudok néha magammal beszélni. Az orvosok azt hinnék, hogy egy skizofrén vagyok. De én tudom, hogy nem. Csak egyszerűen szeretem magam okítani úgymond. Mert néha aztán akkor marhaságokat tudok csinálni, hogy csak na... Közben igyekszem értelmes választ kiagyalni Ayumi előbbi megszólalására. És nagyjából sikerül is kreálnom valamit. A kérdés csak az, hogy értelmes-e vagy sem.
-Nos...értelek. Vagyis nem teljesen... Talán jobb, ha ezt nem a boltban beszéljük meg.
A fejem persze rögtön paprikavörössé változik. Ez nálam természetes, ha zavaban vagyok. Márpedig zavarban vagyok. Nem is kicsit. Kitessékelem Ayumit, miközben elköszönök a tulajtól. Miután kiérünk, elkezdem vakargani a fejem, s igyekszem összeszedni a gondolataimat. Mire nagy nehezen sikerül az agyamban elrendeznia kuszaságokat, Ayumi lassan elunja magát.
-Nézd...nem igazán értem, hogy a múltkori hogyan jön ide...talán az én gondolkodásommal van a baj hehe. De akkor most tegyük tisztába a dolgot. Tudod, nagyon jól érzem magamat itt veled...és most nem hazudok. Mert valóban így van. És tudod, rettentően hiányoztál...kimondhatatlanul rossz volt nélküled, hogy nem jöttél. És...akkor...elszállt az agyam, s nem voltam teljesen önmagam. Sajnálom, ami akkor és ott történt. Valójában nem akartam ártani neked egy szemernyit se. És persze nem is ártottam...legalábbis remélem, nem lett balhé a dologból. De hagyd, hülye kérdés...akkor nem lennél itt, ha balhé lett volna belőle, igaz?
Mondom mosolyogva, azzal közelebb hajolok hozzá, s egy rövidke csókot lopok tőle. És el is gondolkozok azon, hogy mondjam-e neki azt a szót...azt a bizonyos szót, amit még nnem sokszor mondtam neki. Talán még soha. Hogy szeretem. És még most sem sikerült kinyögni. Hát, ez az én formám. Bár talán nem is ez a legalkalmasabb hely erre...Egy pláza..tele emberekkel...nos, igen fura lenne a jelenet, amint elmondom neki, hogy szeretem, s közben nyolcvanan bámulnának minket. hehe
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyKedd Okt. 13, 2009 11:10 pm

.-[Kutyavásár Suwunnal]-.




Sikerült rábeszélnem Suwunt, hogy jöjjön el velem Karakurába állatot venni. Pontosabban, mint kapitánya mondtam neki, és ez ellen nem tudott mit tenni, még ha akart volna akkor sem, bár igencsak ellenkezett. Azért a végén beletörődött, és elindult a szobájába, hogy kicsit összeszedje magát. Én is gyorsan bemásztam a sajátomba, magamhoz vettem némi pénzt, és leindultam a találka helyre a senkai kapuhoz. Kicsit várnom kellett Suwunra, addig is elszívtam egy szál cigit. Kisvártatva meg is érkezett a hadnagyom, miután kicsit összeszedte magát, és elindultunk a városba. Elég csendben voltunk mindketten amíg az átjáróban haladtunk. Én azon töprengtem, hogy milyen gyűrűt vegyek a kedvesemnek, ha egyeltalán lesz olyan gyűrű a plázában, amit meg is vennék neki. Nemsokára meg is érkeztünk Karakurába, és átvedlettünk gyorsan a póttesteinkbe. Szokásomhoz híven csupa kék ruhából álló felszerelésben jelentem meg mindig, mikor az emberek világába jöttem. Suwun is átvedlett, és egy roppant elegáns ruhában díszelgett mellettem. Az ízlésével nem volt gond, abban biztos voltam. Az átvedlés után végre elindulhattunk a plázába, hogy elintézzük a dolgainkat. Feltett szándékom volt bemenni egy ékszerüzletbe, mielőtt Suwun elintézi a dolgát, mert nem akartam ma gyűrű nélkül hazamenni. Így egybekötöttem a kellemeset a hasznossal, vagyis lerendezem a saját dolgom is, Suwunnak is segítek, meg hát persze lóghatok is az irodából. Néhány perces séta után odaértünk a plázához, és gyorsan megkérdeztem hadnagyom, hogy bánná e, ha én ellépek néhány percre, mert van egy kis dolgom. Suwun gyorsan lecsekkolta az információs táblát, és beleegyezett, hogy míg én a dolgomat intézem, Ő addig körülnéz az állatkereskedésben, és utána megvár a 2. emeleti kávézóban.
- Rendben Suwun, akkor pár perc, és ott találkozunk. - mondtam, majd megfordultam és elindultam a kiszemelt célom felé. Otthonosan mozogtam már itt, hiszen nemrég voltunk Mitsuval errefelé, és már akkor kiszemeltem magamnak egy ékszerüzletet itt a plázában, hogy majd visszajöjjek, és megvegyem azt, amire szükségem van. Néhány lépés után már ott is voltam az üzlet előtt és beléptem. Köszöntem az eladónak, és elmondtam, hogy mit szeretnék venni. Megmutatta, hogy merre találom a gyűrűket, odamentem, és figyelmesen válogatni kezdtem a gyűrűk között. Hát elég nagy volt a választék, szóval volt miből válogatnom. Az ár nem számított igazából, már jó ideje erre gyűjtögettem, és csak erre a célra tettem félre a fizetésemből mindig egy-egy adott összeget. Volt ott sima jegy gyűrű, aranygyűrű, ezüst, gyémántos, gyémánt nélküli, egyszóval nagyon sokféle volt. Szerettem volna egy igazán szép darabot választani a páromnak, ezért nem siettem el a választással. Végül megállapodtam egy igazán szép ezüst gyűrűnél, ami gyémántokkal volt díszítve. Becsomagoltattam az eladóval, fizettem, majd elhagytam az üzletet és mentem vissza Suwunhoz, aki a kávézónál várt engem.
- Itt is vagyok. Sikerült valamit választanod? Vagy még be sem mentél? - kérdeztem mosolyogva, mikor leültem mellé. Intettem a pincérnek, és rendeltem egy kávét, hogy ha már egyszer itt ülök, ne csak tétlenkedjek. A gyűrű egy kis szatyorban pihent a kezemben az asztalon. Nem szívesen váltam volna meg tőle, mert már megvettem, és fontos szerepe lesz a jövőre nézve.
- Szóval. Volt valamilyen állat a kereskedésben, amit szívesen megvettél volna? - kérdeztem hadnagyomtól.
- Mire gondoltál? Kutyára? Macskára? Nekem mindegy, hogy milyen fajta, csak ne támadjon rám. - mondtam nevetve és vártam hadnagyom reagálását.
Közben kihozták a kávét, és elkezdtem szürcsölgetni. Ma is igen sok ember volt a plázában, mint mindig. Nem hiába, hisz nagyon sok mindent lehet itt kapni, ezért is voltunk ma itt.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te25250/30000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyPént. Okt. 16, 2009 9:44 am

…::: Kutyavásár Sukével :::…


*A kapitányom beleegyezett a javaslatomba, miszerint amíg ő elintézi a dolgát, addig én felmehetek körülnézni a kisállat-kereskedésben. Kedvem még mindig nincs sok hozzá, hiszen szívesebben ülnék a kényelmes irodai székemben. Akkor legalább lenne időm befejezni azt a sok munkát, amit már elkezdtem. Először csúsznék el a határidőkkel, amióta hadnagy lettem, pedig én szeretem a dolgokat kínosan pontosan befejezni. Mondanom se kell, igen kínos számomra ez a helyzet. Watanabe pedig csak akkor lesz nyugodt, ha abba a tudatba ringatja őt egy háziállat, hogy a továbbiakban nem fogja a munkámat az apró kis problémám akadályozni. Nem mintha eddig feltűnt volna bárkinek is, hogy van egy kis betegségem, ami az elmémre hat ki. Szerintem kicsit fel lett fújva a dolog, de áldozatot kell hozni néha, még ha nekem igazából eddig is megfelelt az eddigi életmódom. Egy háziállat pedig felelősséggel jár nem is beszélve arról, hogy már van egy hatalmas macska az osztagban, az egyik kis tisztecske birtokában. Ez egy olyan felelősség, amit nem tudok másra hárítani; nem mondhatom meg az egyik tisztnek, hogy takarítson ki utána, mert akkor megkérdőjeleznék azt, hogy én kedvtelésből tartok állatot. Így aztán kutakodni kezdenének az iránt, hogy nekem miért is van szükségem rá, s előbb-utóbb talán azt is kiderítenék, hogy az egészségügyi állapotom miatt tartom magamnál azt a… dögöt. Talán ez a legnagyobb félelmem, hogy nem pletykaként, hanem tényként kezeljék őrültségemet, s ujjal mutogassanak rám. Ha tényleg mindenki tudna erről, akkor a nagy terveimnek lőttek. Na persze, kizártnak tartom azt, hogy tényleg tudjon erről az egész világ. Ismétlem, rólam van szó, s velem nem történnek olyan megrengető, tragikus dolgok, min másokkal hála annak, hogy az érzelmeimet eltemettem egy gödörbe. Én nem esek szerelembe, mint mások, engem nem érnek csalódások. Velem senki se fog igazi, mélyebb szintű barátságot kötni, hiába vagyok a felszínes kapcsolatok mestere. Nem fognak elárulni, hisz nem tudnak meghatni. Én jobb vagyok annál, minthogy a szívem a logikus gondolkodásmódnak ellentmondva egy másik irányba tereljen, s végül belepusztuljak a tehetetlenségbe. Nem fogok érzelmi megrázkódtatásokon, s igazi megalázások túlesni, mivel én nem vagyok olyan, mint ők. Más vagyok, és ezzel tökéletesen meg vagyok elégedve. Az átlag emberi gyengeséget lecseréltem valami másra, valami kevésbé hátráltatóra… Azt hiszem, jó üzletet kötöttem.
Mivel megegyeztünk abban, hogy a 2. emeleti kávézóban találkozunk, így már fel is siettem a mozgólépcsőn. Az elegáns ruhámmal a plázában nem lógok ki; csak egynek tűnök a sok gazdag potenciális vásárló közül. Ahogyan figyelem az embereket, már érzem is, ahogyan ismét sikerül olyannak mutatnom magam, amilyennek szeretem magam. Arrogánsan tekintek körül hát, hisz tudom, itt én vagyok az, aki a legtöbbet érdemli. Mégis csak én kockáztatom az életemet minden nap értük, s én vagyok az, akinek köszönhetik, hogy szeretett családtagjaik, barátaik, ismerőseik lelke nyugalomban pihen Rukongai egyik körzetében. Kis híján sikerül megfagyasztanom a vért egy tizenéves kislányban – számomra legalábbis kislány - , aki körömápoló szereket meg sminkeket szeretne reklámozni terméktesztelési lehetőséggel, hisz olyan arrogáns választ adok neki. Nem szórakozni jöttem ide, hanem hogy az a drótfejű alak, aki a kapitányomnak nevezi magát, elégedett legyen és békésen szunyókálhasson az ágyikójában. De ha Teréz anyusnak ez kell… hát legyen.
A kisállat-kereskedés egy zsúfolt, kicsi üzlet; a bejárat felé közeledve hallom is azokat a zajokat, amik a legkevésbé teszik szimpatikussá Watanabe lelkes ötletét. Papagájok meg más csurik pattognak a ketrecükben, s csiperegnek, ugrándoznak hiperaktívan. Egy kisfiút az anyukája vonszol ki az üzletből, amiért az kis híján halálra rémít egy szőrös valamit a „nyuszi, nyuszi, nyuszi” felkiáltásokkal. Én undorodva húzom magam arrébb, s észreveszem, hogy az anyuka szúrós pillantást vet rám, amiért ilyen látványos, ám hangtalan véleménynyilvánítási eszközhöz nyúltam. Patetikus… A gunyoros mosolyom és rideg tekintetem szerintem eléggé kifejezi számára azt, hogy nem vagyok hajlandó vele vitába keveredni. Nem méltó hozzá, még szórakozásnak sem teszi meg.
Pár percet azzal töltök, hogy körülnézzek. Hát, itt macskát nem kapni, s kutyából is csak az a szerencsétlen fajta kapható, amit a táskámba gyömöszölhetek. Ráadásul hiperaktívak is. A vékony ugatásuk felkelti bennem azt a vágyat, hogy kimeneküljek innen, de végül inkább hátat fordítok nekik, s kedvtelve bámulom a teknősbékákat, halakat és a kígyókat. Utóbbiak felettébb tetszetősek, de azt hiszem, kicsit extrém lenne az osztagban. Ráadásul nem olyan társak, akik be tudnák tölteni a megfelelő szerepüket az életemben.
Aztán megpillantok egy faliújságot, ahol több hirdetést is kitűztek. Amikor alaposabban szemügyre venném őket, egy tinédzserlány kis híján felborít engem, annyira igyekszik átjutni a másik oldalra. „Finoman” jelzem neki, hogy ezt nem kéne, vagyis szépen kioktatom, hogy legközelebb lesz szíves megkerülni engem, s nem rálépni a ruhám szélére, utána tekintetem ismét a faliújságra emelem. Meg is pillantok egy érdekeset – s kivételesen tényleg úgy érzem, hogy nekem erre van szükségem.
A hirdetés egy talált s elvihető kutyáról szól, akit az utcán mentett meg egy család. A leírás alapján kivételesen nyugodt, s nem igényel túl sok mozgásteret sem, hiszen már kezd kiöregedni. A képen pedig tényleg egy fenséges kutyát látok, s valahogy úgy érzem, hogy nekem ez kell.
Le is tépem a telefonszámot és a címet tartalmazó cetlit, s a boltban megveszem azt, ami feltétlenül szükséges a kutyatartáshoz. Póráz, nyakörv, bolhairtó szerek – hiszen nem engedhetem meg, hogy egy bolhás dög tartózkodjon mellettem, amíg az irodámban dolgozok.
Miután végzek, s mindent a kézitáskámba rejtek kínosan ügyelve arra, hogy a csomagolása ne árulja el, mit is vettem, a szemben lévő kávézóba megyek. Igen kellemes a hangulata, a zene is tetszetős. A kapitány még nem érkezett vissza, s ha már úgy sem veszem a kutyát, hanem csak elviszem, akkor megjutalmazom magam egy doboz cigarettával és egy finom, fahéjas kávéval. Mire Watanabe visszatér, én már békésen kortyolgatom a kávét, s szívom a cigarettát. Ismét nagy mosoly, mint egy Colgate-reklámban, s akasztom a székemre a táskámat, hogy a kapitányom helyet foglalhasson mellettem. Természetesen egyből arról faggat, hogy sikerült-e választanom.*
- Már elintéztem. - *villantom meg tökéletes fogsorom, teszem le a kávéscsészém, és a félig elszívott cigarettám a hamutálba. Így a táskából előkutathattam a hirdetés részleteit, s megmutathattam azt Watanabénak.*
- Nos, azt hiszem, ő lenne a tökéletes. A leírás szerint elég nyugodt, meg már kicsit öreg is, nem hiszem, hogy lenne vele bármilyen probléma. - *hajtom ki a cetlit, amin egy gyönyörű kutya képe rajzolódik ki.*
- A kellékeket is megvettem. - *biccentek a táskám felé, s veszem az ujjaim közé a cigarettám ismét.*
- Remélem, te is el tudtad intézni a dolgodat.
*Azt hiszem, a kapitányom már nem panaszkodhat; amit muszáj volt, azt elintéztem; remélem, nincs messze a megadott cím, s ajánlom, hogy valaki otthon is legyen.*
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 17, 2009 4:29 am

.-[Kutyavásár Suwunnal]-.



Átértünk Suwunnal Karakurába és nyomban meg is céloztuk a plázát. Volt egy olyan érzésem, hogy Suwun csak azért egyezett bele ebbe a kis kirándulásba, mert én azt akartam, különben ott maradt volna az irodájában egyedül, de nem hagyhattam, hogy a hadnagyomon elhatalmasodjon a betegsége, mert akkor neki lesz rosszabb. Így meg viszont kevesebb lesz vele a gond, plusz talán az osztag tagjai is békén fogják hagyni a hadnagyot, bár így is úgy is hagyni fogják, arról gondoskodni fogok. Végre lett egy normális és rendes hadnagyom, aki tisztességesen elvégzi a munkáját, erre meg a többiek nem fogadják el... Így vagy úgy, de el fogják, ha tetszik nekik, ha nem. Néhány perces talpalás után odaértünk a plázába. Már az indulás előtt eldöntöttem, hogy most fogom megvenni a gyűrűt Mitsunak. Szóltam is Suwunnak, hogy addig Ő nézzen körül az állatkereskedésben egy emelettel feljebb, amíg én elintézem a dolgom. El is váltunk, Suwun felfele, én meg oldalra indultam el. Belépve a boltba megállapítottam hogy nehéz lesz a döntés, szóval eltartott egy darabig, míg választani tudtam. Az eladó is nyilván egyből észrevette, hogy nem nagyon vagyok otthon ebben a témában, mivel egyből felajánlotta a segítségét, de finoman visszautasítottam, hogy majd én egyedül kiválasztom az alkalmas darabot. Aztán végül mégis sikerült, és egy gyönyörű gyémántberakásos gyűrűt vettem szerelmemnek. Kifizettem a kincset érő gyűrűt, és elindultam a megbeszélt találka hely felé, ahol ott is találtam Suwunt. Leültem hadnagyommal szembe és kértem egy kávét. Megkérdeztem Suwuntól, hogy sikerült e valamit intéznie, illetve talált e magának alkalmas állatot. Kiderült, hogy itt a plázában nem volt olyan állat, ami alkalmas lett volna a hadnagynak, de azért megvette előre már a kutyatartáshoz szükséges felszereléseket. Táskájából előhalászott egy cetlit, majd kihajtogatva megmutatta, hogy mire is gondolt. A képen egy hirdetés volt, és rajta egy igazán szép kutya, ha jól emlékszem a fajtájára, akkor egy berni pásztorkutya volt az, ami egy nagyon hűséges, és mellesleg lusta fajta volt. Tökéletes lesz Suwunnak.
- Remek választás, Suwun. - biccentettem a lánynak. - Tökéletes lesz neked ez a fajta. Remélem segít is a betegségeden valamennyire.
- Őőő, igen, sikerült elintéznem. - mondtam kissé zavarban. Végül is a hadnagyom, szóval tudhat róla, csak másnak ne adja tovább. - Az a helyzet, hogy Mitsunak vettem egy gyűrűt...mivel meg szeretném kérni a kezét. - vakargattam zavartan a tarkóm. - De ez maradjon köztünk rendben? - mondtam és kiitam a kávém maradékát, amire most szükségem is volt. Nem szoktam zavarba jönni az ilyen dolgoktól, de ez egy kényes téma volt, és nem akartam elrontani a meglepetést, szóval nem engedhettem, hogy bármi is elrontsa.
- Na akkor ideje indulni, mielőtt elviszik előled a kutyát. Nincs is innen messze, pár perc és ott vagyunk. - fejeztem be a témát gyorsan, és álltam fel az asztaltól. Megvártam hadnagyom, és elindultam az oldalán le az első szintre, ahol elhagytuk a plázát. Csak pár utcányira volt a családnak az otthona, akik rátaláltak a kutyára. Biztos azért adják örökbe, mert ők nem tudják gondját viselni a kutyának. Ez nekünk éppen kapóra jött. Néhány perces kis séta után elérketztünk a házhoz, és becsengettem. Rövidesen egy férfi nyitott ajtót, és nézett ránk kérdőn.
- Jó napot. Önök adtak fel egy hirdetést egy kutyáról, amit örökbe lehet fogadni? - kérdeztem.
- Igen, mi. Érdekli önöket a kutya?
- Igen, pontosan egy ilyen fajta kell a hölgynek itt mellettem. Szereti a...különleges kutyákat. - mondtam, mivel nem tudtam mivel magyarázni hirtelen a dolgot. Mégsem mondhattam el neki hogy a mellettem álló lány bögrékkel szokott beszélgetni és ezért kéne a kutya...
A férfi bólintott, majd eltűnt az ajtóban, és pár pillanat múlva visszatért, de ekkor már az állattal. Kíváncsian méregetett minket szemeivel, de miután megszagolt minket már csóválta a farkát. Biztos voltam benne, hogy egykettőre meg fogják egymást kedvelni Suwunnal.
- Nos, Suwun? Elvigyük? - kérdeztem hadnagyomtól mosolyogva és biccentettem a férfinek, hogy rendben van a dolog. Hozta is a papírokat, amivel hitelesítjük, hogy átvettük a kutyát. Ráfirkantottam a nevemet, majd kicsit elidőztem, mikor ahhoz a ponthoz értem, ahol a címemet kérték. Nem lett volna jó ötlet, ha leírom hogy Soul Society 10. osztag kapitányi iroda...Szóval jobb híján írtam valami kamu címet. Ezután kicsit hátrébb álltam, hogy Suwun kicsit hadd ismerkedhessen a kutyával, és addig rágyújtottam egy szál cigire a háttérben.
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 2:17 am

//Taiki-val a plázában SmileSmileSmile//


Már legalább negyedjére szambázunk el az egyik drogéria mellett. Persze minden egyes alkalommal megállunk előtte, hogy én a kirakathoz préselődve kuksizzam meg azokat a flancos kis üvegcséket, melyek ott virítanak egy baromi nagy kép előtt, amin természetesen egy szívdöglesztő pasi feszít.
Na nem mintha ez kötné le a figyelmemet. Engem most az a kicsi, de nagyon ígéretesnek tűnő parfüm köt le, ami a kirakat legimpozánsabb helyén trónol.
- Ezt muszáj megnéznem közelebbről...
Ennyit hadarok csak el, és szegény quincy már megint rángatva van utánam befelé egy üzletbe. Nevezetesen a drogériába. Az ajtón belépve megcsapja orrunkat a sok illatszer kevert illataromája, ami a levegőben terjeng. Ez van, akiknek bejön, nekem nem annyira. Nekem amolyan gyomorforgató hatása van az egyvelegek szagának. De hát nem lehet mindenki olyan, mint én...
- A Wild Rose parfümöt kérném!
Az eladó minden fenntartás nélkül tolt a képem elé egy olyan üvegcsét, ami a kirakatban is pózol.
- Ayumi, ez egy vagyonba kerül...
Ennyi jut el tudatomig Taiki szavaiból, de az üvegcse tetejét eltávolítva, s bele szippantva az isteni illatözönbe... Gőzöm nem volt, mit is hadovál nekem ez a quincy...
- Ó, ez isteni... Szagold csak meg!
Mondom a fiúnak, és még mielőtt ellenkezhetne már ott is tartom az üveget az orra előtt. Az üzlet tulajdonos meg csak vigyorog ránk, mint egy fakutya. De kit érdekel? Nem őt akarom megszerezni, hanem ezt a mennyei parfümöt. Ami olyan vad, és olyan kiismerhetetlen... Épp, mint én.
Így aztán nem is hezitálok a dolgon.
- Mennyi lesz?
Fordulok a nőcihez, miközben visszadugom az üvegcse tetejét.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 2:33 am

//Taiki-val a plázában...akarom mondani Ayumi-val a plázában hehe//


Úgy tűnik, hogy a szavaim süket fülekre kell hogy találjanak. Akárhogy is póróbálom lebeszélni Ayumit, ő meg sem hall engem. Az a parfüm eltereli az összes figyelmét a világról. Most csak arra koncentrál. Mintha én itt se lennék vele. De hát csak nőből van, ezt mondom. Viszont akkor sem a legkellemesebb dolog itt rohangászni utána. Ráadásul úgy, hogy nagyon észre se akar venni engem. Pedig már megemlítettem, hogy talán többet is fegyelhetne rám. Hisz én is itt vagyok. De szemlátomást ez most kicsit sem izgatja.
~Na mindegy...talán ha úgy teszek, mintha le akarnék lépni, akkor esetleg rájön, hogy velem is foglalkoznia kéne egy kicsit. Ha meg nem, pechem van...~
Így hát mosolyogva integetek az eladónak, majd Ayumi felé fordulok.
-Nos, ha végeztél, ott leszek kint. De ha sokáig teketóriázol még, akkor hazamegyek. Fáradt vagyok én ehhez. Főleg, hogy szinte csak szaaldgálok utánad.
Azzal karjaimat széttárva kezdek hátrálni, majd mindenféle-fajta köszönés nélkül kilépek a drogária ajtaján. Orromat megcsapja a frisstiszta levegő. Egyből jobban érzem magamat. Aztán körülnézek. Sehol senki. A drogériábameg nem látok be, mert valami nagy plakát eltakar mindent. Megvonom a vállam, majd arréb sétálok. Keresek egy olyan helyet, ahol Ayumi nem láthat meg rögtön, ha kijön az üzletből. Karba fonom kezemiet, s úgy várom, hogy kijöjjön Ayumi. Pontosan látom az üzlet kijáratát. A lélekenergiám el van rejtve.
~Kíváncsi vagyok, hogy így vajon hogyan fog megtalálni. Mert hogy megtalál, abban biztos vagyok. Na, de várjuk csak ki a végét. Még az is előfordulhat, hogy dühöngve fog idejönni és szétszed,amiért otthagytam. Kitelik tőle.~
Ezen jót nevetek magamban, pedig tudom, hogy ez is elég valószínű, ahogy Ayumit ismerem. De hát nemsokára úgyis kiderül.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:02 am

Állok ott, és csak bámulok, ahogy a quincy kioldalog az üzletből. Tuti, hogy közben még a számat is elfelejtettem teljesen becsukni a csodálkozástól.
~ Hát ebbe meg mi ütött?
Persze ettől függetlenül még véletlen sem szaladok ki, míg ez az édes kis üvegcse a tulajdonomba nem kerül. Váltunk a nővel egy barátságos mosolyt.
- Kártyát elfogadnak?
Hangzik a már-már sablonossá váló kérdésem. De ezuttal a nő rezzenéstelen arccal azt mondja:
- Sajnálom, de csak készpénzt tudunk elfogadni.
Ha a mosoly leharvadásának beszédességét jutalmazhatnák, én ebben a pillanatban érnék be egy jó kis Oskar díjra. És még csak megjátszanom sem kell magam. Tehát arcomról úgy hervad le a mosoly, mint ősszel sárgulnak el a falevelek. Legalább olyan látványos is.
~ Ok... Hidegvér... Ez még nem a világ vége...
Kezeim egy röpke pillanatig ökölbe is szorulnak. Hát nem is vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valamit ne tudjak megszerezni, ha akarom.
~ Na jó... nekem ez maga a sorscsapás...
- Taiki!
Szinte fájdalmasan érinti sipákolásom a nőt, mert egyből a füléhez kap, és befogja azokat. Én meg egy "viszlát" morgással kirontok az üzletből.
- Mi a???
Döbbenten nézek szét, de a quincyt sehol sem látom. Majd a lélekenergiáját próbálom megérezni.
- Ez a kis piszok... Hogy meri elrejteni a lélekenergiáját? Előlem?! Előlem... a 11. osztag 8. tisztje elől???
Azzal dühös arcot vágva megindulok a folyosón. Majd csak bele botlok valahol.
~ Faképnél hagy engem? Egy shinigamit? Egy quincy?
A francot se érdekli már ekkor, hogy néznek rám, mint tébolyultra, ahogy keresztül vágok a tömegen. Ilyenkor bezzeg ezeknek is el kell özönlenie az egész kócerájt... Amikor így is elég megtalálnom Taikit, még egy rakás ember nélkül is. De, mivel már sokat nem árthatok a "hírnevemnek", hát a mozgólépcsőnél megállok, és alapos körbetekintés után akkorát ordítok, amekkorát csak bírok.
- Frankó! Már felfogtam a dolgot quincy! Mi lenne, ha nem bújócskáznál tovább?
~Hát én miszlikbe aprítom, ha nem mászik elő...
A mozgólépcsőkön közlekedők meg azt se tudják, hogy spurizzanak elfelé a hibbant tyúk közeléből.
- Búúú...
Ordítom egy vén tagnak, aki az előbb még a botját rázta felém, mindenfélét kajabálva a viselkedésemről. Most meg majd szívrohamot kap a tata...
~Vén... ehhh.... Nem is izgat az egész...
Megpördülök, hogy elinduljak vissza azon a folyosón, amin keresztül ide jutottam.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:23 am

Ahogy itt üldögélek a padon, egyszer csak látom ám, hogy Ayumi idegesen kiront az üzlet ajtaján. Én meg azt sem tudom, hogy fussak, vagy egyszerűen maradjak itt, hátha meglát. Egy kis ideig hezitálok, de végül úgy döntök, hogy maradok. Így legalább sokkal egyszerűbb lesz megtalálnia. Bár nem lesz könnyű. Hisz egész jól eltakar ez a virág itt a fejem felett. Jót is mulatok azon, ahogy Ayumi elkezd nézelődni, merre lehetek. Aztán mikor elindul az ellenkező irányba, majdnem hanyatt vágom magam a nevetéstől. De szerencsére nem vagyok olyan hangos, hogy Ayumi ezt meghallhassa. Viszont más igenis meghallotta. Pechemre. Ugyanis egy fogszabályzós, kicsit sem szép lányka áll tőlem pár méterre, s eszméletelen "szép" vigyorával néz rám. Én meg csak visszamosolygok, s reménykedek abba, hogy elmegy innen. De nem. Nincs ma szerencsém. Akármennyire is próbálok úgy tenni, mintha észre sem vettem volna, annál közelebb jön hozzám. Egyébként azt bevallom, a teste már kevésbé volt olyan riasztó, mint a feje, na de kérem! És ekkor megszólít.
-Szia!
Jól összerázkódok, pedig nem is ijedtem meg annyira. Mindegy. Majd valahogy kimagyarázom magam. Bár szinte nincs is értelme. Mindenesetre odafordulok, s egy kis mosolyt erőltetek az arcomra, majd én is köszönök.
-Szia!
Még mindig csak bámul rám, s egy szót sem szól. Én meg "jó quincy-ként" kedvesen így szólok.
-Szeretnél valamit?
Erre a lány erősen megrázza a fejét.
~Na tessék, még egy értelmes emberi lény. És ez már sokkal rosszabb, mint azok az ovisok. Azokat még lehet nevelni. De ezt...pfff~
Azzal jól végigmérem. Nem tagadom, igen méretes keblekkel rendelkezik... De egy pillanatra sem tudott foglalkoztatni a dolog. Túlságosan rusnya volt a feje. Egyébként is...Ayumval vagyok. AKi pedig százszor, ha nem ezerszer jobban néz ki, mint ez itt előttem.
-Bocsi, de most mennem kell. Ott jön a barátnőm, és nem szeretnémtovább váratni.
Kacsintok egyet, s faképnél hagyom az elszomorodó lánykát. Nem érdekel, mint mondtam. Főleg, hogy Ayumi közben egyre közelebb ér hozzám. Még nem láthat, de én őt igen. Éppen ezért ügyesen a háta mögé kerülök, s egy váratlan pillanatban hátulról átölelem, s megcsókolom a nyakát.
-Itt vagyok, édes. Jól megtréfáltalak, mi?
Mivel még mindig nem szólal meg a shinigami, ezért folytatom.
-Ne haragudj, csak tudd igen kellemetlen volt odabent a levegő. Már majdnem megfulladtam. És az a nő...úgy bámult rám, mintha még nem látott volna férfiembert. Érthetlen...
Miközben beszélek, az emberek egyre csak haladnak el mellettünk. Mi viszont csak állunk itt, a tömeg közepén, s öleljük egymást. Szépen festhetünk, mondhatom. Bár nem nagyon izgat, mit gondolnak rólunk mások. Engem csak Ayumi és az ő gondolatai foglalkoztatnak. De még mennyire. Főleg az, hogy most megfőzni vagy megsütni akar-e. Esetleg csak szimplán agyon akar verni...széttépni, vagy egyéb egzotikus kínzási módszereket akar-e bevetni? Az az érzése, hogy ezt hamarosan megtudom.


Szivárvány Pláza - Page 3 2uivjus
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te25250/30000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:42 am

…::: Kutyavásár Sukével :::…


*Watanabe lelkesen fogadja a hírt, hogy rátaláltam arra a háziállatra, akire szükségem van. Nem bánja, hogy egy kicsit gyalogolnunk is kell érte, szerintem megérti, hogy nem fogom magam valami nevetséges kiskutyával égetni. Megjegyzi a betegségemet is, ami egy pillanatra levakartatja a képemről a negédes mosolyt. Számomra ez kínos téma, s nem szeretnék rá túl sok időt pocsékolni. Az biztos, hogy még a saját kapitányomat is hajlandó leszek ignorálni, ha társaságban akár csak egy szóval utalni fog az állapotomra. Nem szeretném világgá kürtölni azt, hogy skizofrén vagyok. Tisztában vagyok azzal, hogy mivel jár ez a betegség, ám egészen más dolog kívülállóként ismerni ezt, s átélni ugyanezt. Nem tudod, milyen lehet egy bénultnak, hacsak te sem vagy az. Átélni, megtapasztalni valamit teljesen más, mint ismerni azt, s tudni mindent róla. A kapitányom egészen biztosan nem fogja pontosan érteni, milyen életet élek. Jelenleg pedig a munka az, amibe belekapaszkodom, s minden gondolatomat rá irányítom. Valamint ama teljesen felesleges életcélom, ami annyi erőt ad nekem, hogy túléljem az „életet”. Már amennyire életnek lehet nevezni a shinigamiskodást. Mindenkinek kell valami, amibe belemenekülhet… S az, hogy Watanabe a kedvenc búvóhelyemből rángatott ki, számomra egy halálos bűnnel ér fel. Remélem, egyszer belemászhatok a fejébe, hogy egy kis bosszút állhassak azért, hogy nekem ma itt kell lennem, nem pedig a megszokott környezetemben. Végtére is, csak még több dolgot a javamra fordíthatnék. Igaz, ha a kutya már Soul Societyben lesz, akkor esélyem se lesz úgy megmanipulálni az emlékeit, hogy ne maradjanak bizonyos fehér foltok. Lehet, akkor kellett volna megtennem, amikor még Soul Society-ben voltunk, s kaptam fél óra készülődési időt. Na mindegy, most már veszve van az ügy.
Kiderül, hogy Watanabe kapitány egy jegygyűrűt vásárolt a kedvesének. Az, hogy ezt én tudhattam meg először, azt jelzi, hogy a kapitány feltétlenül megbízik bennem. Megható. Tényleg. Hehehe. Idióta. Persze azért a szemeimen felcsillan a kislányos fény, s ismét egy moe-karakternek tűnök, ahogy ragyogó arccal tekintek a kapitányomra. Aranyosságfaktor emelkedik sokat, ahogyan az lenni szokott ilyen élethelyzetekben.*
- Gratulálok, taichou! - *mondom ragyogó arccal.*
- Akkor hamarosan esküvő is lesz, nemde? Persze, nem mondom el senkinek. - *kacsintok, aztán elszívom az utolsó slukkot a cigarettámból, s elnyomom azt. Idő közben megjelenik a pincér is, s kifizetem a kávé árát. Felettébb drága hely, de hát na… A kávéért megérte, hiszen mégis csak a világ leghasznosabb itala… A saké csak utána jön. Anélkül még van élet, de kávé nélkül nem tudnám elképzelni a napjaimat.
Egy jó negyed óra múlva már egy idegen ház előtt állunk; a kapitányom igyekszik kapitányként viselkedni, s ő maga csönget be. Nekem már csak az a dolgom, hogy bólogassak és mosolyogjak. Tudtam, hogy ez a pozíció igazán kényelmes. Azt hiszem, egy kapitányi székért se lenne érdemes lecserélni. Amúgy is, akkor már nem lenne több és nagyobb célom, szóval azt hiszem, jó is ez így.
A kutya hamarosan meg is érkezik; kicsit öreg már, s első dolga, hogy megszagoljon engem s a kapitányom, aztán a legnagyobb meglepetésemre elkezdi a farkát csóválni. Tudom, előtte úgy sem tudom megjátszani magam, hiszen sokkal több esze van, mint a kapitányomnak és nekem együtt véve. Ami pedig nagy szó. Főleg az engem érintő rész miatt.
Már nem is figyelek arra, amit a kapitányom üzletel a férfivel; nem törődök azzal, hogy kicsit poros lesz a ruhám, leguggolok, s megsimogatom az állatot. S a szemeiből egy dolgot veszek ki – megértést. Hosszú idő után először mosolyodok el őszintén, bár ez inkább fájdalmas, mint örömteli.
A pórázt rákötöm a kutya nyakörvére – ugyanis már van neki egy - , aztán indulásra készen állok a kapitányom mellett. Úgy tűnik, már mindent elintézett. Az előző gazdája megkér, hogy vigyázzak rá rendesen, és figyelmeztet, hogy nagyon lusta, s illedelmesen válaszolok rá, hogy jó kezekben lesz. Hiszen nem étterembe viszem szegényt, hanem az irodámba.*
- Indulhatunk? - *kérdezem Watanabét, miután a régi tulaj bemegy a házba. Nem akartam még több időt itt tölteni; szeretném, ha mihamarabb Soul Societybe érkeznénk. Azt hiszem, a munkát mára kénytelen leszek elnapolni, hogy kicsit átértékeljem a napi rendemet.*
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 3:54 am

//Plázázás Taiki-val//

Tehetetlen dühömben meg sem állok a női mosdóig. No igen... Egy női mosdó elé keveredtem...
~Épp jó hely arra, hogy megszabaduljak egy kicsit ettől a vacaktól...
Azzal bevágódok az ajtón. Néhány csitri vihorászása fogad a mellékhelyiségben, de hamarosan ajtón kívűl tudhatom őket... szerencsére. Egyből be is vetem magam az egyik wc-be. Na már mint nem a kagylóba, csupán bezárkózom egy illemhelyre... hehe. Egy szempillantás alatt kint is vagyok pót testemből.
Nem is kerül semmi erőfeszítésembe az észrevétlen kijutás. Azért remélem, hogy nem fogja senki megpróbálni megmenteni póttestemet a budin... hihi
Sajna volt már ilyenre példa. Előfordult már párszor, hogy a mentőből kellett lelécelnem a csodálkozó mentőorvosok szeme láttára. De ez van. Megesik az ilyesmi.
Most viszont lassan végig mértem magam. Láthatólag most nem shinigami egyenruhám van rajtam. Szándékosan olyan hacukát csináltattam magamnak, amiben szokhatom az itteni viseletem látványát. Jó néhányszor okoztam emiatt nagyon is jó kedvet kapitányomnak. Hogy pontosan fogalmazzak, amikor Kenpachi kapitány meglátta új öltözékemet, majd megfulladt. De nem a gyönyörűségtől... Sokkal inkább a röhögéstől. Amit egyébként nem maga a ruházatom látványa okozott. Hanem az a kínkeserves pofa, amit vágok valahányszor ezt a szarságot kell hordanom. De már kezdem megszokni.
~Taiki... Hol a fenében... Ahhhaaaa... hehe
Már előre örülök bosszúmnak, amikor megpillantom az egyik virágnál kuporogni a quincyt, amint egy kiscsaj zaklatja. Micsoda öröm lesz látni, ahogy hülyét csinál magából. Így aztán elindulok, s úgy teszek mintha nem is vennék észre semmit a kis "ismerkedésből".
Majd megtorpanva megállok, s ölbe tett kézzel várok. Diadalittas vigyor költözik arcomra, amikor megérzem a fiú ölelését, majd csókját is a nyakamon.
~Hehehe... Kell neked szivózni velem...
Aztán megfordulok, és hagyom, hogy úgy tapadjon ajkaimra, mint még soha. Persze minden erőmre szükségem is van, hogy ne tűnjön föl neki a turpisság. Vagyis az, hogy nem épp egy testet ölelget. Még rá is kontrázok neki egy vadítóan szenvedélyes csókkal, s végül kissé elhúzódom tőle.
-Ne haragudj, csak tudod igen kellemetlen volt odabent a levegő. Már majdnem megfulladtam. És az a nő...úgy bámult rám, mintha még nem látott volna férfiembert. Érthetlen...
Mondja nekem a fiú.
- Nem haragszom Taiki... Csak tudod, most is mindenki téged néz...
És még van képem egy kis halk kuncogást is hallatni.
- Nem úgy tűnik, hogy értékelnék abbéli igyekezetedet, hogy magadban csókolózol...
És olyan vigyor ül ki ekkor arcomra, ami egyértelműen tükrözi azt, hogy: "Igen, megbosszultam hehehehe."
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 4:23 am

Azt veszem le Ayumi viselkedéséből, hogy semmi gáz, minden rendben van. Bár egy kissé furcsállom a dolgot, mégsem gyanakodok, hogy ennyire átver. És mégis. Most itt állok a nagy tömegben, a fejem paprikavörös, s igyekszem nem úgy viselkedni, mint aki meg van őrülve. Bár már tök mindegy, hogymit csinálok, bizonyára mindenki hülyének tart. Hála Ayumi drágámnak, aki láthatóan jót mulat mindezen. Szerencséje, hogy most ennyien vannak és most shinigamiként, nem pedig a póttestében van itt.. Másképp úgy letepertem volna, hogy még magam is meglepődtem volna, nem csak ő. De most nem ez a helyzet. Nagyon is sokan vannak itt, bámulnak engem, hülyének néznek, bolondnak, eszementnek, stb. és Ayumi sem a póttestében leledzik itt nekem. Így hát most meg kell próbáljam magamat valahogy kivágni. De mégis hogyan?
-Na mi van, mit néznek? Talán tilos képzelegni? Egy kicsit elragadtattam magam. Mással is előfordulhat... Na, menjenek csak a dolgukra. Vagy ne mondják, hogy nincs jobb dolguk annál, hogy engem bámuljanak! Annyira nem vagyok szép. Na tűnés innen!
Közben szúrós tekintettel nézek Ayumira. Persze a többi ember mind azt hihette, már megint képzelgek, mert jót röhögtek rajtam, majd szép lassan elszállingóztak. Én meg itt álldogálok még mindig súrós tekintettel azarcomon. De már kissé lenyugodtam. Persze amúgy sem volt ideges. Annyira...hehe Közben megragadom Ayumi kezét és elindulok vele egy félreeső helyecskére, ahol szinte senki sem láthat meg, amint a levegővel dumálok, csókolózok, meg a többi... Mikor odaérünk, közelebb húzom magamhoz, majd így szólok.
-Nocsak, elég vicces kedvedben vagy ma. Majd meglátjuk, hogy milyen viccesnek fogod találni azt, amikor majd otthon "megkínozlak".
Ayumi olyan értetlenül nézett rám, mintha nem értené a célzást. Persze tudom, hogy érti, de azért kicsit rásegítek a dologra. Jobb kezemet a combja alá csúsztatom, a felemelem, majd felfelé végigsimítok rajta, teljesen közel húzva magamhoz.
-Szerintem ideje lesz hazamennünk. Hozzám vagy hozzád?
Kérdezem, miközben egy szenvedélyes csókot lopok tőle. Látom arcán a vigyort. Már nem is kell sokat gondolkodnom, miért is vigyorog ennyire. Oldalra pillantok, ahol egy kisgyerek áll és értetlenü, tátott szájjalnéz engem, amint a levegővel enyelgek. De nem zavar a dolog. Én is elnevetem magamat, majd egy újabb csókot lopok Ayumitól, enyhén beleharapva az alsó ajkába.
-Kívánlak...már nagyon régen volt szerencsém ruha nélkül látni téged...
Közben átkarolom a derekát, s diadalitta vigyorral az arcomon megkérdezem.
-Hol hagytad azt a póttestet? Gyorsan menj érte! Odakint várlak a pláza előtt!
Azzal még egy vad csókot lopok tőle, s már ott sem vagyok. Hamar kint vagyok a plázából, ugyanis jól félrelökdöstem mindenkit, aki az utamba állt. Ne meg nem is voltam messze a kijárattól.
Kint körülnézek. Nem látom Ayumit, de sejtem, hogy valahol itt lehet.
-Előlem nem kell bújkálnod...hacsak félsz attól, amit tenni akarok...
A felém forduló, csodálkozó alakok már egyáltalán nem foglalkoztatnak. Engem most csakis Ayumi érdekel...de még mennyire!
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyVas. Okt. 18, 2009 8:24 pm

A quincy szavaira nekem is jobban mosolyoghatnékom támad. Valóban rég voltunk együtt. Pedig mintha már mondtam volna neki, hogy ezt a témát jegeljük egy kis időre. Most küldetésen vagyok itt, és nem foglalkozhatok ilyen dolgokkal.
Különben is, ha Matsuki keresne engem a lakásomon, akkor ott kell lennem. Viszont nem lenne szerencsés egy quincy társaságában ott lenni.
~ A kapitány szét szaggat, ha egy quincyvel talál engem... hehe... Hát még Taiki milyen csúnyán végezné.
Gondolataimba merülve ballagtam a mosdóhoz, de még csak be sem tudtam jutni már hallottam is a kiszűrődő hangokat.
- Kisasszony! jól van? - és még hangosan dörömböl is a wc ajtón.
- A fene, ez tuti, hogy nekem vaffog odabent.
Nincs mit tenni, szaporázni kell a lépteimet. Így villámgyorsan bent termek az ajtót verő, testes asszonyság mögött.
- Csúcs... Már megint ez a hibbant tyúk akad rám?
Ajkaim kissé lebiggyesztem a csalódottságtól, mivel már harmad ízben botlok ebbe a nőcibe, amikor kissé megkésve érek vissza testemhez.
~ Még jó, hogy eddig nem törte be az ajtót.
Egy ugrással az ajtó tetején termek, és egy utolsó visszapillantással beugrok pót testem mellé. Nincs idő lacafacázni, hát vissza is bújok bele azonnal.
Szemeim szinte felpattannak a nagy robajtól, s ekkor az ajtó megadja magát, és bedől rám. Én meg reflexből megtartom, majd egy hangos káromkodás kíséretében oldalra taszítom.
- Maga megveszekedett barom! A fenének kell mindig rámrontani?!
És dúlva-fúlva, no meg morgolódva az orrom alatt elblattyogok a szipirtyó mellett.
- Hálátlan kis csitri! -jön a nagy duma a nőtől.
~Hálám jeleként nem nyomom a fejed a klotyóba te idióta...
Hangosan még csak válaszra sem méltatom, csupán egy gyilkos pillantást küldök felé, mire ő maga előtt keresztbe dobja két ujját, és keresztet mutatva felém motyog valami olyasmit, hogy "Távozz tőlem!"
- Elmebeteg...
Ennyi rá a reakcióm, és már gőzerővel csapom is be a mosdó ajtaját.
Végre, újra kint a nyugodt folyosón. Kissé lehiggadva megyek le a mozgólépcsőn, és veszem az irányt a kijárat felé. Ekkor viszont hangok ütik meg a füleimet.
-Előlem nem kell bújkálnod...hacsak nem félsz attól, amit tenni akarok...- hallom Taiki megszokott hangját.
~ Na tessék... Már ő is megbolondult?
Határozottan gyorsítok tempómon, és a tömeg közül felbukkanva megragadom a quncy karját, és a pláza oldalához vonszolom. Ott dühösen nézek a szemébe.
- Az előbb egy nyanya kis híján kilapított a mosdóban az ajtóval... Erre ide jövök, és te úgy kajabálsz itt, mint akinek elment az esze.
Na jó, próbálok kissé higgadtabbá válni, így elkezdek számolni magamban.
~ Egy... Kettő... Három... Négy.... A franc se fog most számolgatni...
- Azért vonszoltalak el a bejárattól, mert jó esélyed volt arra, hogy felhívd magadra a figyelmet.
Erre értetlen arcot vágva néz rám a fiú.
- Bocs, de nem volt időm figyelmeztetni, hogy a kávézóban láttam két halálistent. Persze pót testben voltak ők is, de egyikük kapitány volt, így nem volna szerencsés lebuknunk.
~ Egyáltalán miféle lebukásról hadoválok én itt? Hiszen csak vásárolgattam eddig...
- Óóó... Vagy úgy! Mi van itt ma? Halálistenek vásár napja? - tűnődik Taiki.
- Ha ha ha... Nem! Valószínüleg okkal vannak itt. Mi pedig okkal lépünk le innen.
Várakozón nézek rá, van-e bármiféle ellenvetése, de mivel semmit nem hoz föl ellene, így megindulok a lakásom irányába.
- Ne értsd félre Taiki, de nem azért megyünk a lakásomhoz, amiért te gondolod.
Ezet azért is mondom neki, mert látom a szemeiben tükröződni a gondolatait, amik eléggé egyértelműek.
- Lassan beesteledik, és nekem éjjel Orukitse mellett a helyem. Ha még emlékszel quincy, azt a kislányt több ízben próbálta elkapni egy lidérc. Előttem már két shinigami vigyázott rá, de az egyikük meghalt, a másik pedig épp hogy csak túlélte az összecsapást azzal a hollow-val. Ezért a kapitányom úgy döntött, hogy egy tisztet küld ide, hogy megölje azt a lidércet. És én volnék az a bizonyos tiszt.
Némi hatásszünet után szólalok meg ismét.
- Ezért is mondtam, hogy egy időre jegeljük a kettőnk dolgát. Hiszen Matsuki is itt van ebben a világban, és bármikor felbukkanhat.
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyHétf. Okt. 19, 2009 7:06 am

Miközben ott sétálgatok a pláza előtt, hirtelen megjelenik Ayumi. Még meg is ijedek a hirtelenségétől. Hisz olyan hirtelen bukkant fel előttem, hogymég felfogni se nagyon sikerült, hogy ott áll előttem. De összeszedem magamat, s próbálok rá figyelni. Ami persze nem esik nagy nehezemre. Viszont amit hallok, nem igazán a kedvemre való. Az iménti kedvessége, s huncutsága már sehol. Csodálkozva nézek rá, hogy mi a fene ütött belé.
~Az oké, hogy majdnem rádöntötte valaki az ajtót, s ezért kissé pipa, csak nem értem, hogy ezt miért pont rajtam kell levezetnie? A fene se igazodik ki rajta mindig. De akkor is szeretem.~
Mondom magamban vigyorogva, majd mikor lszreveszem, hogy ő nincs épp mosolygós kedvében, az én arcomról is lelohad a mosoly. Főleg, hogy megemlíti azokat a shinigamikat, akiket amúgy is észrevettem már az előbb, mikor ott sétáltam. Mélyen a szemébe is nézek, s a derekára csúsztatom a két kezemet.
-Óóó... Vagy úgy! Mi van itt ma? Halálistenek vásárnapja?
Próbálok kicsit viccelődni, de úgy tűnik, hogy nem megyek vlee sokra. Ayumi talán még mérgesebb lett eme szavak hallatán. Így hát komolyabbra veszem a szót.
-Nézd Ayumi, észrevettem őket. Még ha el is rejtették a alélekenergiájukat, lerí róluk, hogy shinigamik és nem idevalósiak. Nézd már meg, hogy milyen feszültek! Azt sem tudják, mit kéne csinálniuk...teljesen bénák.
A fejemet csóválom, miközben Ayumi közli, hogy el kéne tűnnünk innen. Ennek igencsak megörülök. Lehet is látni rajtam, hogy mik járnak a fejemben. És hát elárulom, hogy nem az óvodáskori emlékeim azok, amikor együtt játszottam a velem egyidős lurkókkal, akiknek mellesleg szinte semmi lélekenergiájuk sem volt. Emlékszem is, hogy csak az oviban voltam jóban velük. Később inkább olyanokkal barátkoztam csak, akik arra méltóak voltak. Ez alatt étsük azt, hogy volt lélekenergiájuk. És nem is akármilyen! Na, de eltértünk a tárgytól...
Ayumi számomra "rideg" szavakkal szakít ki a gondolataimból. Egy másodpercig értetlen képet vágva nézek rá, majd csalódottan bólintok egyet. Látszik rajtam, hogy nem örülök. De még mennyire! Nem voltam ilyen csalódott már alsós korom óta. Akkor is csak azért, mert nem sikerült az íj kilövése. Már a rendes íjé...akkoriban még nem tudtam lélekenergiából íkat és nyilat formálni.
Közebn megemlítődik Orukitse és a hollow, na meg a többi halálisten is. Az a Matsuki is, vagy ki a fene. Kicsit fintorgok, majd így szólok.
-Hát rendben. Akkor menjünk a lakásodra. Ha beengedsz. Mert ha jól sejtem, és ahogy mondtad is, az a barom -a múltkori haverod- bármikor betoppanhat. Úgyhogy ha úgy véled, jobb, ha nem megyek veled a lakásodra, most szólj! Ha pedig megengeded szerény személyemnek, hogy veled mehessek, akkor boldogan tartok veled. Még ha nem is AZÉRT megyünk oda.
Egy kis hatásszünetet tartok, miközben jól végigmérem Ayumit. Még mindig ugyanolyan vonzó és tökéletes a teste...akarom mondnai, a pótteste, mint akkor régen. Már akkor sem tudtam ellenállni neki, nem hogy most, mikor már szinte ki vagyok éhezve rá. Kezemmel óvatosan végigsimítok selymes arcbőrén, majd lejjebb haladva kerek keblein, végül a dererkán állapodnak meg a kezeim. Aztán közelebb húzódok hozzá és megcsókolom. Érzem, hogy testemben szétáramlik az az érzés, ami mindig is szoktam érezni, amikormegcsókolom. Nem lehet szavakkal leírni. Talán az a legegyszerűbb, ha azt mondom, boldogság járta át a testemet. Persze ez közel sem ilyen egyszerű érzés, ami lezajlik bennem ilyenkor. Éppen ezért hosszasan elhúzom a csókot, élvezetesen kóstolgatom felső és alsó ajkát. Még mézédesebbek, mint máskor. Érzem, hogy ő is mennyire élvezi a csókot. De aztán szép lassan elválnak egymástól ajkaink. Muszáj, különben sosem fogunk innen eltűnni. Gyengéden megfogom a kezét, mélyen a szemébe nézek, majd így szólok.
-Nos, hogy vélekedsz Ayumi? Megenegded, hogy ez a hibbant quincy veled tartson a lakásodra vagy tűnjön el a fenébe és addig is várjon, míg nem találkozhat veled újra....szolgálaton kívül.
~Mert remélem, azért hamarosan ilyen is lesz..és akkor jaj neked, Ayumi!~ Mondom magamban vigyorogva, miközben arcomon semmi sem látszik. Csak a türelmetlenség, s a várakozás Ayumi válaszára. Próbálom kifürkészni az arcát, hogy mit is gondolhatm, de nem sokat tudok róla leolvasni. Így hát kénytelen vagyok várni.
~Azért remélem, nem kell addig várnom, míg teljesen kiürül a pláza és már csak mi leszünk itt...hehe Az igen kínos lenne. Főleg, hogy az a két shinigami egyre gyanakvóbban tekintget errefelé. Remélem, nem lesz galiba ebből. Érdekes lenne: egy quincy és egy shinigami két shinigami ellen. Már ha Ayumi az én oldalamon állna hehe.~
Viccelődök magamban, majd felhagyva minden marhasággal csakis Ayumira koncentrálok és várom a választ...reménykedek, hogy vele tarthatok azért.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te34000/45000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyKedd Okt. 20, 2009 1:11 am

.-[Kutyavásár Suwunnal]-.



Dolgom elvégzése után visszatértem Suwunhoz, a megbeszélt helyre. Hadnagyom már a kávézóban várt a második emeleten, ahova megbeszéltük a találkát. Sikerült elintéznem a dolgom, ahogy neki is. Bár a plázában található állatkereskedésben nem volt neki megfelelő kutya, megvette a kutyatartáshoz szükséges kellékeket. Ezután míg én a kávémat kortyolgattam, mutatott egy képet, amin egy jó nagy termetű kutya volt, és amit az utcán találtak, most pedig örökbe szerették volna adni. Rábólintottam Suwun akaratára, hisz neki kellett a kutya nem nekem. Nem nekem volt rá szükségem, bár lehet, hogy a jövőben én is szert teszek valami háziállat félére, már ha Mitsu rábólint. Bár jobban belegondolva elég neki egy állatot elviselnie (engem Very Happy), lehet nem kéne még többet a nyakára hozni. Néhány szót még beszélgettünk utána, vagyis elmondtam Suwunnak, hogy lánykérésre készülök, aki erre boldogan gratulált. Reméltem, hogy nem adja tovább senkinek sem az infót, mert nem azért mondtam el, hogy szétkürtölje SSben. Amennyiben csalódnom kellene, nem úszná meg büntetés nélkül, ám mivel a hadnagyomról volt szó, biztos voltam benne, hogy megbízhatok a lányban és nem fogja senkinek sem továbbadni a titkot. Kiittam a maradék kávémat, és felálltunk az asztaltól. Fizettünk, és elindultunk a hirdetésen található címre, ami nem volt olyan messze a plázától, csupán néhány sarokra volt. Azon töprengtem odafele, hogy vajon segíteni fog e a kutya jelenléte Suwunon. Őszintén reméltem, hogy igen, hiszen ezért voltunk ma itt, ezért hagytuk ott a sok munkát. Pontosabban Suwun hagyta ott, nekem jobb esetben jónéhány papírt kellett volna aláfirkantanom. Kis idő múlva oda is értünk a papíron leírt címhez, és bekopogtattam. Kinyílt az ajtó, és egy férfi jelent meg. Gyorsan közöltem vele, hogy a kutya ügyében jöttünk, és szeretnénk örökbe fogadni. Bólintott, eltűnt az ajtóban, és néhány perc múlva visszatért a kutyával, ami egyből megrohamozott minket, hogy tőlessen a szagminták begyűjtésén. Míg én a férfivel egyeztettem az adatokat, meg az ilyenkor szokásos dolgokat, a kutya meg is ismerkedett Suwunnal. Csóválta a farkát a lánynak, amit jó jelnek lehetett érezni, hisz elfogadta a hadnagyot, mint leendő gazdáját. Végeztem a férfivel folytatott beszélgetéssel, ezután Suwunhoz fordult, néhány szóban megkérte rá, hogy vigyázzon a kutyára. Biztosítottuk arról, hogy jó kezekben lesz a kutya, majd kezet fogtam a tulajjal és elköszöntünk.
- Indulhatunk. - mondtam hadnagyomnak.
Elindultunk visszafelé, és egy csöndesebb, néptelenebb utcát kerestem, ahol átvedlethettünk valódi testünkbe. Ez meg is történ, és immáron újra shinigamiként voltunk az emberek világában. Nyitottam egy átjárót, és előre engedtem Suwunt, majd én is beléptem.
- Nevet adtál már neki? Vagy gondolkoztál már rajta? - kérdeztem Suwuntól, miközben az átjáróban haladtunk, és egy szál cigit próbáltam előhalászni valamelyik zsebemből.
Néhány perces baktatás után végre visszaértünk SS-be, és újra otthon éreztem magam. Hiába, néha-néha meguntam a Seireiteit, és akkor elkívánkoztam innen, de most visszatérve, mégis éreztem, hogy hazaértem. Elszívtam az utolsó slukkot a cigiből, és bevártam hadnagyom, közben biccentettem az őröknek. Irányba fordultunk a 10. osztag felé, és elindultunk.
- Mondanom sem kell, hogy ma már ne menj vissza az irodádba. Menj vissza a szobádba, vagy a kertbe, esetleg a városba valahova, ha van kedved. Ma már nem kell dolgoznod, amúgy is nemsokára véget érne a munkaidőd. - mondtam komoly arccal Suwunnak, majd elindultam én is a szobám felé. Néhány lépés után megálltam, mert valamit kifelejtettem.
- Ja, és ha valaki nem úgy viselkedik, ahogy kéne, akkor szólj nekem, és elintézem. Viszlát mára!- mondtam a lánynak, majd hátat fordítottam, és folytattam utamat a szobám felé.
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te5000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyPént. Okt. 23, 2009 12:18 am

//Plázázás Taiki-val Smile//

Széles vigyor fut az arcomra a kérdésétől.
- Még szép, hogy velem tarthatsz quincy.
De, hogy ne legyek mégsem annyira félreérthető, hát még gyorsan hozzá fűzök valamicskét.
- Még jól jöhet egy quincy jelenléte Orukitse őrzésénél.
Azzal elmarom a könyökénél és megindulok vele a járda forgatagán keresztül vergődni.
~A fenének van itt ekkora tömeg?~
Közben nekem ütődik egy fazon, mire elkapom a bal csuklóját, amibe merő véletlenségből bele szaladt a bankkártyám. Aztán a girhes fickót, mert az a szerencsétlen, a képem közelébe rántom, s úgy sziszegek a képébe.
- Legközelebb rövidebb leszel egy kézfejjel!
Ez hatásos lehetett, mert a pasas hirtelen vissza is ejtette zöld felsőm zsebébe a bankkártyát, és balga vigyorral a száján slisszant el tőlünk.
- Ennyit erről! - zárom le a történteket, és tovább haladunk Taikival az emberek között.
- Tudod Taiki, már napok óta tanyázok a kislány házánál, de az a lidérc csupán egyszer bukkant fel, de annál az alkalomnál sikerült meglógnia a kezeim közül. Van fogalmad arról, milyen frusztráló, ha egy shinigamit egy hollow sikeresen átvág?
Igyekszem az arcából kiolvasni a választ.
- Á, nincs... Azóta elhatároztam, hogy legközelebb, már abban a pillanatban elintézem, ahogy felbukkan. Így most előbb a lakásomra kell mennünk, hogy biztos helyen hagyhassam a pót testemet, és azután át kell helyeznünk a továbbiakat Orukitse-ék házához. Ha nem haragszol Taiki.
Próbálok legalább olyan megható képet vágni, hogy a quincy szíve vajként olvadva ordítsa a fiúnak, hogy "Mehetünk!"
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te4000/10000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyPént. Okt. 23, 2009 4:27 am

A válasz, amit Ayumitól kapok nagyon is kielégítő válasz. Ilyen boldog már rég voltam. Nem gondoltam volna, hogy igent mond. Hisz ha Matsuki bármikor felbukkanhat...de ezek szerint nem aggódik emiat., Ezért én sem aggódom. És örülök, hogy segíthetek neki Orukitse őrzésénél. Mert valójában szerettem volna. Csupán nem mertem megkérdezni, mert féltem, hogy nem engedi majd és mérges lesz. Nem állt szándékomban csatázni vele ott a plázában.
Mosolyogva haladok mellette, de nem szólok egy szót sem. Figyelem a szembe haladó embereket. Az egyik pasas elég feltűnő, de nem foglalkozok vele különösebben...mígnem neki nem megy Ayuminak. Nekem is feltűnik a kis csel, de látom, Aymi is elbánik a fickóval. Én csak nevetek az eseten, s jót szórakozok a pasason, aki egészen berezelt Ayumitól. Amikor eltűnika fickó, mosolyogva megjegyzem.
-Nos, ő sem fog többet próbálkozni nálad...hehe
Tovább sétálva megemlíti, mi történt legutóbb. Én csak csodálkozva nézek rá. Nem goldoltam volna, hogy egy hollow meg tud lógni előle. Úgy néz ki, hogy sokkal érdekesebb lesz ez a gyerekfelügyelet, mint gondoltam volna. Közben kérdez engem, de nekem fogalmam sincs a dolgoról és ez kátszik is rajtam. Végighallgatom, amit mond, majd mosolyogva így szólok.
-Nos, nekem megfelel a "terv". Menjünk és pakoljuk le azt a póttestet és húzzunk Orukitse-ékhez! Alig várom, hogy ellásuk a baját annak a piszkos hollow-nak! Persze csak utánad!
Kacsintok, majd egy váratlan pillanatban elkapom a derekánál fogva, magam felé fordítom, s forrón megcsókolom. Nem érdekelnek az utcán mászkáló emberek. Pedig vannak, akik még fújognak is...de hát kérem! Ez természetes dolga az életnek. Ráadásul nem mi vagyunk eaz egyetlenek, akik smárolnak az utcán...hehe Miután eleresztem Ayumit, egy biztató mosolyt küldök neki, majd egy rövidebb csókocska után mélyen beszívom haja mámorító illatát, s elengedve őt továbbindulok a lakása felé.
-Remélem,még ugyanott laksz...mert másképp nem jó helyre vezetem magunkat.
Nevetek fel hangosan, majd jókedvűen sétálok tovább az utcán, Ayumi oldalán a lakása felé tartva.
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Naito Suisen
Arrancar
Arrancar
Naito Suisen

nő
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 113
Age : 40
Tartózkodási hely : Las Noches: 3. dűne balra, a vörös torony utánXD
Registration date : 2009. Feb. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 29. arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te9000/15000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyPént. Okt. 23, 2009 8:29 pm

☼¤×Nyitási kiruccanásפ☼

Majdnem dobtam egy hátast a székemmel, mikor láttam, hogy Elmi még a pincérrel is kacérkodik. Alig észrevehetően elmosolyodtam, és inkább -az épp most elém tett - francia salátámmal foglalom el magam.
Kimondhatatlanul élveztem az ízeket, hiszen Hueco Mundoban nem sokszor sikerül ilyesmibe botlani. Nem igazán értettem, Elmira miért nem rendelt valami normálisabb kaját, de hát ha neki ilyen zöldségbiszbasz kell, nem akadályozom meg benne. Engem nem zavar, ha egy-két kilót felszedek esetleg, Puno úgyis mindig panaszkodik, hogy még a végén elfúj valami sivatagi szél.

-Már egy-két változtatás szerencsére megvan. -forgattam a villát a kezemben, miközben gondolkoztam, mióta nem járt nálam a barátnőm.- Kifestettem úgy 3 hónapja az egész kecót, és azóta folyamatosan szerzem be az apró kellékeket. Azonban az utóbbi időben nem volt időm átjönni és nézelődni, ezért is örültem annak, hogy eljövünk ide. Valami zöld tájképre vagy esetleg csendéletre gondoltam, de így nagyon konkrét elképzelésem nincs. -dörzsölgettem az állam, miközben elgondolkoztam, milyen kompozíció mutatna jól a szobában.- Persze, szívesen megnézem az itteni lakásodat is. Kíváncsi vagyok, mennyire változott meg az ízlésed. -kuncotam.
-Ittecske nem kellcsizik tetsziznie Aizenkének, egyedicske lettizet a lakberencsizés. Mindenke escsire nekecském bejövikél. -mosolyodott el, majd újabbat merített a tányérba.
-Itt legalább jól érzed magad még az otthonodban is. Mondjuk engem nem igazán tud meghatni bugris Elvis-utánzat; teszek rá magasról, neki mi és hogyan tetszik. -kortyoltam egyet a gyümölcsléből, miközben a pincér megérkezett az újabb körrel.- Köszönöm! -próbáltam illedelmes lenni, de ő inkább Elmi kacsintásától olvadozott, sem hogy figyeljen rám.
Kezdtem kissé aggódni, hogy annyira elcsavarja a pincérfiú fejét, hogy majd a gerincével egy síkba lesz az orra, de eszembe jutott, hogy az emberek ilyesmire nem képesek.Úgy döntöttem, nem nézegetem tovább az 'ismerkedjünk egymás szemszínével és bőr-pH-jával' dolgot, inkább kezelésbe vettem a rántott csirkemellfilémet és a hozzá való sült krumplit. Rágás közben elbambultam: egy kis gyerkőc a szüleivel éppen egy elektromos hintalovon ült. Hatalmas vigyor ült ki az arcára, az ősök pedig egymást ölelve álltak és nézték. Akaratlanul is elgondolkoztam: eszembe jutott a gyermekkorom, a sok szenvedés- na meg persze az is, hogy ha esetleg nekem lenne, milyen anya válhatna belőlem...
-Micsi a bajcsi Nainai? -a hangra hirtelen odakaptam a fejem, és majdnem az egész asztal tartalmát a földre borítottam.
-Hoppá, egy kicsit elgondolkoztam. Hova tűnt a hódolód? -próbáltam elterelni a szót, mielőtt rájönne, mit néztem olyan mereven.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te25250/30000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 12:38 am

…::: Kutyavásár Sukével :::…


*A mai nap egyáltalán nem úgy sikerült, ahogyan terveztem. Ha hazaérek, az egész heti időbeosztásomat át kell dolgoznom. Ahelyett, hogy folytattam volna a már megszokott napirendemet, a kapitányom kihúz a rutinból, s gyakorlatilag egy teljesen új életet ad nekem. Megszoktam már a felelősséget, én felelősségteljesnek érzem és tartom magam. Azonban egy kutya teljesen más. Ő nem egy szánalmas emberi lény, vele nem játszhatom el azt, amit másokkal. Félek az átható tekintettől, ami felismeri valódi énemet. S félek attól, hogy valaki a nap 24 órájában mellettem lesz. Még ha nem is fogja figyelni minden mozdulatomat, nem lesz egy olyan szabad pillanatom sem, amikor az lehetek, aki valójában vagyok. A betegségemet egyszerre imádom és gyűlölöm, ezért valahol magamat is megvetem. Nem tudom eldönteni, hogy áldás, vagy átok. Hiszen egyik részről itt van nekem a legfantasztikusabb kard, Ssuritsubusu Kikan, ki az őrületből táplálkozik. Kétlem, hogy bárki más tudna kezelni egy olyan fegyvert, mint az enyém; hisz ő egy igazi ajándék. Azt hiszem, valahol mazochista is vagyok. Valami beteges perverzió lehet nálam, de van valami kéjes élvezet abban, amikor a sok gondolat, sok kép egyszerre áraszt el engem, s én tehetetlenül hallgatom, amit hallanom kell. Tudom jól, hogy csak az agyam vetít ki dolgokat a környezetemre, mégis… mégis találok benne élvezetet. Olyan, mint a drog. Mindig egyre többet ér erősebbet akarok belőle. S inkább akkor törjenek rám ezek az érzések, amikor egyedül vagyok, s senki nem szól rám, ha egy sarokban gubbasztok.
Más részről viszont elegem van belőlük. Néha tényleg fájdalmas, s olyankor úgy érzem, széthasad a fejem. Nincs az a kín, ami ezt felülmúlja, s nincs módszer sem, amivel véget vethetek neki. Vagyis… Most már van. Hiszen épp most simogatom a puha szőrét. Azt nem tudom, hogy végleg megállítja-e a rám törő kínt, s igazából nem is szeretném, hogy minden elmúljon. Egyszerre akarom a gyógyulást, s küldeném a fenébe a kapitányt a bolond elképzelésével együtt. Hisz nem gondolhatja, hogy ettől most minden szép és jó lesz. Azt hiszem kezdek tudathasadásos is lenni. Ezen a gondolaton magamban el is mosolyodok, hisz eddig a valódi személyiségem egy és ugyanaz volt. Csupán a maszkjaimat váltottam szükségszerűen. Mindenkinek mást kell mutatnom, ha meg akarom védeni magam. Azonban most tényleg két felé húz a szívem. A rutin kontra gyógyulás kérdése egy húzós téma; lehet, tényleg sikerül kettéhasadnom.
Egyik szememben a rémület, a másikban pedig az elégedettség fénye csillan fel; a kutya pedig mindezt felfogja, láthatóan megérti, miről van szó. Egyszerre látom a világ legbölcsebb teremtményének, s egy nevetséges dögnek, ám most az előbbi életszemlélet kerekedik felül, s elnyomja azt az énemet, amelyik nem akar gyógyulni. Egyenlőre.
A kutya megtalálója az, aki megszakítja a gondolatmenetemet. Kicsit fáj, hogy egy sérthető pillanatomban szól hozzám, de még idejében felhúzom a megszokott maszkom, ami mögött a valódi gondolataimat rejtegetem. S miután biztosítom arról, hogy jó kezekben lesz a kutya, valamint a kapitány is azt válaszolja a kérdésemre, hogy indulhatunk, a pórázt felkötöm a kutyára. Egész jól tűri, s nem ellenkezik, bár azért szomorúan felnyüszít, hogy nem kifejezetten szereti a pórázakat. De nem ellenkezik, s így megindulhatunk, hogy egy senkai kapun át hazautazzunk – persze miután levetettük póttesteinket.
Mikor már Soul Society felé haladunk, Watanabe megkérdezi, hogy adtam-e nevet a kutyának. Én még mindig a legújabb társamat nézem a szememmel, ám a kérdésre a kapitányoméba meredek.*
- Nem, még nem jutott semmi az eszembe. Nem vagyok valami jó névadó. - *húzom keserű mosolyra ajkaimat. Ez az állítás igaz volt, hisz az egyetlen dolog, amit valaha is elneveztem, az a zanpakuto-m volt. De az valahogy mégis más. Hisz annak igazából rájöttem a nevére. Igaz, szinte ordibált róla; egyértelmű volt, hogy a széttört tükör megfelelője.
Miután Soul Societybe érkezünk, s a 10. osztag felé tartunk, a kapitány még elmondja, hogy ma már ne álljak neki dolgozni. Most is érzem a kettéhúzást – egyik énem folytatni akarja a munkát, a másik pedig inkább a kutyával foglalkozna. De ha most nekikezdenék, akkor csak késő éjjelre végeznék, vagyis azt hiszem, ma kénytelen vagyok halasztani az egészet. Holnap talán sikerül kétszer annyi munkát elvégeznem, mint amennyit általában szoktam. Mindazonáltal a napi tevékenységlistámat át kell értékelnem. De nem ma. Ma már csak a szobámat akarom látni. És persze kitalálni, hogy hol fog a kutyám aludni.*
- Rendben, kapitány. - *hajlok meg utoljára. Hisz hiába tegeződünk, ettől a formalitástól én nem fogok elszakadni.*
- További szép napot. - *mosolygok, most kicsit kevesebb álcával, mint eddig. S már indulnék el, amikor a kapitány visszafordul egy megjegyzés erejéig. Jó kislány módjára csak biccentek, hogy aztán a szobámba érkezhessek. Most a „jobbik” énem győzedelmeskedett. Hiszen ez a helyzet kiváltotta belőlem azt, amitől sokáig féltem. Kérdés, vajon a továbbiakban melyik énem fogja elnyomni a másikat – s a kutyának milyen szerepe lesz ebben.*
Vissza az elejére Go down
Atamagahen Haseru Hidari
Ember
Ember
Atamagahen Haseru Hidari

Férfi
Capricorn Rat
Hozzászólások száma : 115
Age : 39
Tartózkodási hely : 35f 41' ÉFSZ, 139f 46' KFH
Registration date : 2009. Jan. 10.
Hírnév : 18

Karakterinformáció
Rang: US-ARMY, Őrnagy
Hovatartozás: Xcution
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te10000/12000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (10000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptyKedd Nov. 10, 2009 12:20 am

°o0 Nyitási kiruccanás 0o°

Hatalmaska szemcsikkel figyikéztem mitikét mondcsizik Nai-Nai! A leveském úgyiskára túlocskára forrócska voltizott még, hogyira egyizzek belölke. Perszikére az is foglaltotcskázott, hogy miértkére pattizza át hirtelenke a szobiját. Talánkára komolyabbacskára forcsizik a dolgocska és hozzáka költizik Puno-cska! Tudiztam erre még rákérdizek, de egyenlőcskére halliztam. Mindigecskére érdizett a lakáska berendezgetés! Olyan szupcsi, amikorka sajátocska kezecskéiddel csinizett a szobácskádat! Biztire tettszizni fog! Kivécskére, ha elrontizod az elképzeléskédet, viszontkára azocskán is lehet kozmetikácskázni. Gondcsiztam Naicsi szobcsijának összképijén, de hamaroskára befejizztem, mertikére feltünőcske volcsizott mennyikére küzdizik az elemecskékkel a festményecske kinézijére voncsizva, rámosiztam és boldogocskán felajánliztam szogálatocskáimat. Meg akcsiztam nyugtizni! Együttecske csáboska erőkénket bevettizve, ugyiskára tutika sikcsi lesz! Mielőttkére túlcsira beleéliztem volna magacskámat hozzáfogiztam elfogyizni a leveskét. Máris hülcsizett! Pontoskára időcskében, mert kezdiztem éheskén halcsizni és korgizó hassal szégyiznék ennyike embcsi között ülcsizni. Kínoska helyzit így iskére prodcsiztam. Az elsőcske falcsi annyikára fincsi-mincsi voltizott, hogy hangoskán jegyiztem meg. Még el is pircsiztem a gyönyörkétől! Pedig kajóka régicskén válcsizott ki hasonlócska mutatványkát tőlecském.
-De nyamikaaaaa! Megkóstízod Nai-Nai?-
-Nem, nekem elég a saláta.-
-Mit hagycsizol kiiii!-
-Majd legközelebb pótolok!-
-Helyeskeee!- tüntiztem el az összeske leveskémet. Ennyikétől perszikére még nem volcsiztam telike, de a csinike pincérkének megdícsiztem a felszolgizottakat. Tisztácskára tünci, ahogykára zavcsiba jön a bókocskáimtól. Nem is eriztem el közcsinkből, amíg ki nem láttiztunk behamizni a másodikacska fogcsit. Kivételeskére nem izgizett micsodácska illizne a krémecskés levihez, mertikére én rántottacska camamber-t kíviztem meg. Kériztem is extrácska áfonyácska szósszal, ha márikára a felszolgizót nem szabcsizott megzabiznom. Mielőttkére eltűncsizne mégire intiztem és kacsiztam nekike. Visszafordizva barinécském bambácska fejcsije merizett valahovácska. Aggódócskán besziztem is, hogyira magácskához térizzen. Érdizett mi fogcsiztatta, szóvalkára amígire igcsizte a terítékecskét elpisliztam a besaccizott irányocskába, aholkára vidámacska párcsi szedizte le babócáját arrólkáról az érmécske dobálós játsziról. Komcsika ez a helyzetecske nemikére kicsikécskét! Egyenlőcskére inkábbkára hallcsiztam az észrevételkémről. A végécskén még téllire felborcsizza az asztikát. Inkábbkára felszeliztem a csinicske sajtocskámat.
-Szercsimre csak desszinél térizik visszácska, ha mégire fércsizik belénk!-
-Igazad van. Kifejezetten nem nőies adagokat kaptunk.-
-Jaaaj, Naicsii! Ez ittenke nemire fittike közponcsi!-
-Én se úgy értettem...-
-Tudizom, de kötizni támcsizott kedvecském!- nyújtiztam ki a nyelvimet elbújizva a hamikámban, mielőttkére megfojtizik a tekcsijével Naiti. Csendecske szüncsi utánka megszólcsizott barátnőcském, amikére óriáskára megnyuttiztam. Kezdiztem félcsizni szörnyecskén megharagucskázott rám. A pár perceske hallagatócskázás éppecskére elégike volcsizott, hogyira elszégyigyezzem magimat. Ekkorácska csacsiság miattira elveszizni lelki társimat botrányka volcsizna.
- Amúgy! Merre is van a lakásod? Gondolom valami szálloda vagy kertes ház lehet. Elképzelhetetlen, hogy bérházban legyen! Az neked túl kicsi.-
-Látcsizik mennyikére ismizel! Ittenkére vancsizik a közponcsiban! Nem pontira hotelke, de kellőcskén nagyocska terecském vannizik bennike.-
-Valami égig érő luxus lakosztályos épület?-
-PONCSIRAAA! Annyikára okcsi vagyizoool!-
-Inkább te vagy kiszámítható.-
-Goncsiiii!- durciztam be újacskára nyújtizva a nyelvimmel szeretécskére foszizva az előbbecske boldogságos ugrálócskázásomat.
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptySzer. Dec. 16, 2009 3:40 am

[ Céges bemutató, találkozással fűszerezve ]

Mint legtöbbször, a mai reggele is érdekesen indult. Ismét menedzsere hívása ébresztette fel, talán legédesebb álmából. A kényelmes, puha, hófehér ágyneműjében szuszogva érte el a kín, telefoncsörgés formájában. Arcát párnájába süppesztette, s úgy tapogatózott mobiljáért, ami perceken belül kezébe is akadt. Nyöszörögve igyekezett megfordulni, s ahogy próbált ráfókuszálni a kijelzőre. Ahogy megpillantotta a hívó fél nevét, legszívesebben az ablakon küldte volna ki a szerkentyűt, de tudta, a munka az munka. Nagyokat ásítozva vette fel, s kezdett el nyögdécselni valamiféle nyelven. Látszódott még nagyon nem volt magánál. 5 perc után -ahogy azt megszokhatta- végre ki tudta deríteni, mi ügyben kereste menedzsere. A helyi plázában ma dobják piacra az új sportkollekciót, melynek népszerűsítésében ő is részt vett. A fotózáson találkozhatott a fejessel is, akivel még máig jó viszonyban vannak. Meghívták, hogy részt vegyen a délutánra tervezett bemutatóra, mint vendég. Persze azt is felajánlották neki, hogy akár az aláírásával is népszerűsítheti a kollekciót, melyből neki csak nyereség juthat.
Természetesen kis noszogatás után, de Rii belement a dologba. Mivel már visszaaludni nem tudott, ezért kimászott kényelmes ágyából, s megropogtatta elnyűtt csontjait. Hogy magához térjen, el is cammogott a fürdőszobába, hogy lefürödjön. A zuhany után felpezsdülve indult meg gardróbjába. Egy krémszínű inget, hozzá pedig sötétkék farmert választott. Magára öltve még visszalépett éjjeli szekrényéhez, hol imádott Rolex karórája ékeskedett. Ahogy feleszkábálta magára, elindult, egyenesen a konyha felé. Az ott serénykedő szobalánytól kért egy finom kávét, majd azt elfogyasztva visszalépett laptopjáért, s táskájába csúsztatta. Kocsikulcs, tárca, iratok, laptop... Ahogy mindet összeszedte, elindult. Az előtérben leakasztotta a fogasról kabátját, a sapkát fejére húzta, a sálat nyaka köré tekerte, majd kilépett az ajtón. A garázs nyitóját előhorgászva lépett be, és iramodott meg sportkocsija felé. A slusszkulcsot elfordítva indította be járgányát, mej csodásan felbőgött. A fűtést feltekerte, s bekapcsolta a rádiót.
Mihelyst kinyílt a hatalmas, kovácsoltvas kapu, el is indult, egyenesen a pláza felé. Sajnálatos módon a legfontosabbat otthon hagyta... a cigaretta. Feledékenysége ma sem kímélte, ezért kissé bosszúsan folytatta útját. Úgy tervezte, mihelyst megérkezik, első dolga az lesz, hogy vesz egy doboz cigarettát. Persze mentolosat.
Szerencséjére, a reggeli dugót elkerülte, így egy órán belül megérkezett a plázához. A parkolóban helyet keresett, majd letette kocsiját. Beriasztózva hagyta maga mögött kocsiját, s napszemüvegét felvéve indult be a hatalmas plázába.
Figyelnie kellett, hogy inkognitóban maradjon, ugyanis a mai nap folyamán a szokásosnál is több ember fog megfordulni itt. És az persze senkinek sem hiányozna, ha egy sipítozó lánysereg elől kéne menekülnie. Mivel még messze volt a találka időpontja, nem kellett sietve végigszelnie a plázát. Először felkeresett egy újságost, hol álatlában dohányárut is szoktak árulni. Nagy szerencséjére pont egy olyat fogott ki, ahol mentolos cigarettát is árultak. Mihelyst fizetett, kerített egy olyan bárt, hol szabadott dohányozni.
A pincérnőnek biccentve huppant le a dohányzásra kijelölt asztalhoz. A bőrben kényelmesen elhelyezkedve húzta maga elé a hamutálat, s pillanatokon belül pöfékelni is kezdett. Úgy döntött, hogy addig itt marad, hisz a bemutatóig van még bő egy órája. Táskájából kiszuszakolva laptopját kezdett el böngészni. Pár perc elteltével rendelt egy cappuchino-t, mert érezte, a reggeli kávé mégsem volt olyan erős, mint hitte. A bár hangulata kellemes volt. Halkan szólt a zene, és az egymáshoz közeli székek, fotelok és asztalok olyan hatást keltettek, mintha otthon lenne. Tömegnek sem lehetett nevezni, ami körbevette a férfit. Csak néhány ember szédelgett körülötte.
Vissza az elejére Go down
Gwendolyn Wildbloom
Ember
Ember
Gwendolyn Wildbloom

nő
Hozzászólások száma : 14
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: jövőbelátó dalospacsirta ^^
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 3 Cl0te3000/7000Szivárvány Pláza - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 EmptySzer. Dec. 16, 2009 4:37 am

< Vásárlásos, találkozós, ismerkedős nap ez a mai... >

A mai napom is remekül indult, mint általában. Amint álmom véget ért, szemhéjaim felpattantak én pedig gépiesen kimásztam a konyhába, hogy lefőzzem a reggeli kávém.
Örültem annak, hogy végig tudtam vezetni álmom és nem zavart meg semmi abban, hogy ne tudjam meg az eredményt. Elég furcsa egy jelenés volt az biztos.
Én, mint férfi, álltam az oltár előtt és vártam menyasszonyomra. A násznép már türelmetlenkedett, hisz a drága már lassan másfél órát késett, természetesen én is aggódtam egyetlen szerelmem miatt. Majd megérkezett... Az arcára nem emlékeztem, hiszen akkor nem lett volna izgalmas az álom. Csak azt tudtam, hogy ő a nagy ő. Mikor megállt mellettem, bizsergett minden porcikám. Kíváncsi voltam, kit is rejt a fátyol, majd mikor fellebbent, szembe találkoztam saját magammal. Én el akartam venni magam! Mekkora egy butaság! Elhatároztam utána fogok nézni, vajon mit jelenthet ez. Reméltem nem azt, hogy vénylány leszek, hisz ki akarta volna magának azt a sorsot?!
Míg álmom megfejtésén gondolkodtam, lefőtt a kávém, aminek egy részét a kedvenc bögrémbe töltöttem. Azért szerettem annyira, mert tele volt szívecskékkel és még anno az első hosszabb kapcsolatomból maradt rám. Nagyon a szívemhez nőtt és azóta is ő a kedvencem. Boldogan szürcsöltem belőle a kávém, majd mikor meguntam az állást, leültem a pult előtti bárszékre, a pultról elvettem a távirányítót és bekapcsoltam vele a nappaliban lévő tévét. Az konyha, az ebédlő és a nappali ugyanis egy nagy térben van, így legalább főzés ( már ha főzök... ) közben is tudtam nézni a varázsdobozt.
Most azonban szimplán reggeli ébredezés céljából kapcsoltam be. Az adókon a szokásos "vegyen-magának-egy-valamit-amire-semmi-szüksége-sincs" ment. Nem szerettem az ilyen műsorokat. Az egész a hiszékeny emberek becsapásáról, na meg a hazugságról szólt. Persze, lehetséges, hogy egy-két termék rendesen töltötte be a funkcióját, de szerintem a legtöbbje haszontalan bóvli. Miután arra a fájó felismerésre jutottam, hogy ezektől csak felidegesítem magam, kikapcsoltam a készüléket és helyette benyomtam a rádiót. Ez az egy olyan dolog volt, amiben még soha sem csalódtam. A zene. Ez mindig megnyugtatott, egyszerűen imádtam és nem tudtam leszokni róla. Olyan, mint a drog, kivéve azt, hogy ez nem káros és nem fogsz meghalni tőle. Hacsak addig nem énekelsz, míg ki nem száradsz. Ennek a kockázata fenn állt, azonban én még nem hallottam senkiről, akivel hasonló történt volna. Ez az én egyedi fantazmagóriám volt. De azért ez sem egy szép halál, de a zene... A zene megszépítené ezt is. Micsoda mennyei cselekedet miatt száradt ki! Ezt egy picit morbidnak tartottam, főleg, hogy körülbelül öt percig elmélkedtem erről, így inkább megindultam a fürdő felé, ami a nappaliból nyílt, így közben a rádiót is hallhattam.
Fogmosás közben felkaptam a fejem egy felettébb ismerős számra. Fogkefével a számban rontottam ki a fürdőből, majd meg sem álltam a rádióig és maximumra tekertem annak hangerejét.

FaTal erroR! Ó, ezek a srácok!
A készülék előtt olvadozva álmodoztam arról, amit most nem fogok megosztani senkivel, hisz ez az én csökött agyacskám végterméke és elég ciki magamnak, hogy egyáltalán ilyenről fantáziálok, nemhogy még meg is osszam másokkal.
Sajnos a szám hamar véget ért, így kicsit elkeseredetten kullogtam vissza a fürdőbe. Konkurencia volt az együttes igaz, de ami jó, azt el kell ismerni.
A fogkefe húzogatása után - amit én fogmosásnak neveztem -, leöblítettem arcom, majd alaposan megtöröltem és visszabattyogtam a hálóba, ahol is a szekrényem előtt fékeztem le. Kitártam mindkét ajtaját, majd kutakodni kezdtem. Kiástam egy ruhát, ami még trendinek volt mondható, majd megállapítottam, hogy újítanom kell. Erre mi lenne alkalmasabb hely, mint a pláza? Amúgy is akartam venni egy álmoskönyvet, hogy meg tudjam fejteni a furcsa álmom, így most két legyet üthettem egy csapára.
Miután felöltözködtem, még lecsücsültem a sminkasztal elé és megigazítottam magam. Egy kis alapozó után készen álltam az utazásra.
Jogsim nem lévén, kénytelen voltam taxit hívni, ami egy negyed óra múlva meg is érkezett.

- A Szivárvány Plázába, kérem! - mondtam mosolyogva a sofőrnek, mire az bólintott, majd gázt adott.
Ismertem már a férfit, sokszor fuvarozott engem. Nagyjából tudtam is róla pár dolgot, például, hogy van két gyereke és egy felesége. A gyerekek nagyon aranyosak! Hogy honnan tudom? Egyik alkalommal magával hozta a képeiket és megmutatta nekem. Igazi kis tündér mindkettő! Bár, meg kell mondjam, nem nagyon hasonlítanak az apjukra. Az anyjukból több jutott beléjük - róla is láttam már képet -, mondjuk lehet, hogy ez a szerencséjük. Bár, a sofőr sem panaszkodhatott, korához képest jól nézett ki, bár furcsa, hogy ennyi idősen, ilyen kicsi gyermekei vannak, de hát sok minden közbe jöhetett, nem tudhatjuk mi játszott szerepet abban, hogy nem sikerült előbb összehozni őket.
Az út most sem telt szótlanul. Kifaggattam a nem rég történtekről, amikről ő szívesen számolt be. Nagy átéléssel mesélt az egyik horgászkalandjáról, amit érdeklődéssel hallgattam, hisz ha én kérdezek valamit, azért teszem, mert tényleg kíváncsi vagyok rá.
Lassan megérkeztünk a pláza elé. Én kifizettem a férfit, majd kikászálódtam az autóból. Sebesen indultam meg a nagy üvegajtó felé, ami a bejáratot jelképezte. Belépve hideg levegő csapta meg arcom, ami kissé meglepett, de gyorsan sikerült hozzászoknom a benti klímához.
Utam először a könyvesboltba vezetett, ahol egy rövid idő után végre sikerült megértetnem az eladóval, mit is szeretnék. A magyarázkodás végül hiábavaló volt, hisz mikor megértette mit akarok, kijelentette, hogy náluk ilyet nem fogok találni. Lelkesedésem nem lohadt, azonnal betámadtam egy másik könyvesboltot, ahol végre sikerült megszereznem az áhított tárgyat. Örömömben még a boltost is megöleltem, aki egy kicsit vonakodott az érintkezéstől, majd végül is beadta a derekát.
A nehezebb rész most jött, hisz ruhát akartam venni. Végigjártam négy butikot, mire ráakadtam a szoknyára, amit kerestem. Ezután már nem volt sok kedvem vásárolgatni, úgy döntöttem, majd máskor visszajövök, addig elleszek új szerzeményemmel. Mivel kicsit megszomjaztam a rodeóban, benéztem egy bárba, ahol rendeltem magamnak egy narancslevet.
Egyszerűen imádtam a narancs ízét. Annyira karakteres volt és egyedülálló, legszívesebben mindig azt ittam volna, ám érdekes, hogy csak a 100% gyümölcstartalmút szeretem. Itt nyilván nem olyat kaptam - bár olyat kértem -, hisz az ízéből egyből rájöttem, hogy az nem az. Nem is ízlett annyira, így félretoltam és inkább az embereket kezdtem el mustrálni.
Hirtelen megakadt a szemem egy fiún, aki nagyon ismerős volt nekem. Nem ugrott be honnan, de elindultam felé, hogy jobban szemügyre vegyem. Menet közben esett le, ki is az, hirtelen a homlokomhoz csaptam, nem értettem hogy lehetek ennyire hülye!

- Riichi Sato? - kérdeztem döbbenten, kitárt karokkal és széles mosollyal. - Csak nem te vagy Riichi Sato?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-