-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Márc. 11, 2011 1:00 am

Az otthon rabságából "menekülve" - Rii vásárolni megy

- Zaklató?!
Bukott ki belőle, amint kikerekedett szemekkel hallgatta végig a kisasszony ordítozását. Ennek hatására nem egy meglepődött szempár meredt a párosra, így Rii egyre jobban kezdett pánikba esni. Semmi szüksége nem volt a felhajtásra, erre tessék! Egy perc alatt akkora galiba kerekedett, hogy azt sem tudja, mitévő legyen.
- K-kérem, kisasszony, térjen észhez! De legfőképp nyugodjon meg! Nem áll szándékomban, hogy holmi erőszaknak tegyem ki Önt! Ha esetleg végighallgatna, megmagyaráznám!
Igyekezett minél előbb lecsitítani az ifjú hölgyet. Sajnálatos módon törekvései mind hiábavalóak voltak. Így tehát olyanra vetemedett, amit maga is csak az adódó helyzetnek tudhat be; a lány kezét megragadva futásnak eredt. Addig meg sem állt, míg egy szélre eső folyosót nem talált. A takarítók ajtaja előtt megállva, berántotta a sarokba, majd egyenest a falnak tapadt. Nagyokat lihegve sandított ki szemüvege felett, és a körülötte sétálgató embereket pásztázta. Mivel senki sem követte a párost, ezért nagyot sóhajtott.
- Ez meleg helyzet volt...
Nyögte ki végül, két szusszanás között. Eközben pedig a hölgyemény felé fordult.
- Még mielőtt sikításban törne ki, hagy magyarázzam el, mi folyik itt. Vagyis... pontosan én sem tudom, mi van, de van egy olyan érzésem, hogy egy oltári nagy félreértés az oka mindennek.
Hadarta el mindazt, amit egyelőre fontosnak tartott. Nem volt túl sok kedve ahhoz, hogy egy idióta félreértés miatt a biztonságiak vezessék ki az épületből, ezért a lehető leggyorsabban szaggatta le magáról a sálat, sapkát, és a szemüveget. Mindeközben pedig néha-néha szabad kezével jelzett, hogy nem kell félnie a lánynak. Mikor végzett arca kicsomagolásával, farkasszemet nézett vele.
- Nem tudom, ismer-e, de aggodalomra semmi oka! A nevem Riichi Sato, a FaTal erroR! egyik énekese. Ha nem is tudom mivel bizonyítani, hogy nincsenek mocskos szándékaim, akkor is kérem, ne ordítson, és ne keltsen feltűnést! Semmi szükségem arra, hogy a média botrányt robbantson....
Magyarázott, és tágra nyílt szemekkel csatarászott. Igaz, ami igaz, jó szónok volt, de ebben a helyzetben aligha tudta magát feltalálni. Legnagyobb kétségbeesése közepette a kabát zsebének mélyére nyúlt, hogy onnan előhalássza pénztárcáját. Annak egy eldugott résébe volt beleömlesztve minden fontos irata. Ezzel is azt igazolva, hogy ő valójában Riichi Sato! Így tehát a lány arca elé nyomta, és mutogatta a vastagon szedett feliratokat. Hamarosan jött az újabb reakciósorozat, valami másféle megvilágításba helyezett sikoltozás képében. Erre persze Rii csak úgy tudott reagálni, hogy hirtelen a lány elé lépett és befogta a száját. Halkan a fülébe suttogott azzal a szándékkal, hogy megkérje, ne üvöltözzön, mert valaki a végén tényleg a földre teríti őt. Pedig csak bevásárolni szándékozott.
Hosszas eszmecsere után végül ismét feltette kérdését, mely egy kávé elfogyasztására invitálta a hölgyeményt. Végül aztán felsóhajtott, hiszen elindultak az emelet felé. A mozgólépcsők felé vették az irányt. Akkorra már minden üzlet nyitva állt a vásárlók számára. Persze az út során Rii alaposan körbenézett, hátha talál valamit, amire szüksége van. Egy pár babaruha tényleg fontos lenne Bao-nak, és el ne felejtse a bébiételt! A kávézás után talán még a lányt is betudja fűzni a keresésbe. Átlépve a lépcső küszöbét jobbra indult meg, mellette pedig szorosan haladt a lány.
- Áh, milyen modortalan vagyok! Hiszen kegyed nevét meg sem kérdeztem. Tehát... Önt hogyan szólíthatnám?
Jutott eszébe a gondolat hirtelen. Igen, annyira meglepte a nagy ordítozás, hogy gondolkodni is elfelejtett. Hova is tette jó modorát? Fogalma sem volt róla. Viszont úgy érezte, minél előbb helyre kell billentenie elméjét, mert a későbbiekben nem származhat belőle jó...
- Itt is volnánk. Mondja csak, maga járt már itt? Szerintem igazán hangulatos kis kávézó.
Álltak meg egy pillanatra, hogy le tudja olvasni a hely nevét a lány is. Ezek után Rii előre engedte, és hagyta, hagy válasszon kettejüknek egy asztalt. Most ugyan számára is mindegy volt, hova üljenek. Nem dohányzott, így nem kellett arra figyelnie milyen helyet foglal el. Igaz, sokszor kívánta, de próbált lélekben erős maradni. A menta ízét pedig ha minden kötél szakadt rágógumival helyettesítette. Sovány vigasz nikotin-éhes szervezetének, de a gyógyszereket nem szerette. Így tehát maradt az önsanyargatás. Miután felakasztotta a holmijukat, ő is helyet foglalt a lánnyal szemben. Zsebének tartalmát kiürítette az asztalra; helyet foglalt azon egy mobil, egy pénztárca és egy kulcscsomó. Bízott benne nem holmi piti bűnözővel van dolga, így könnyűszerrel pakolta fel a farmergatya kincseit.
- Nos, mihez lenne kedve? Kávé? Cappuchino? Esetleg valami sütemény?
Hívta maga mellé a pincérnőt, akinek hamarosan le is tudták adni a rendelésüket. A menüben sok nyalánkság szerepelt, de annyira nem volt édesszájú. Ő most inkább egy bivalyerős feketére vágyott. Miután otthagyta őket a nő, kényelmesen hátradőlt, és beszélgetésbe bocsátkozott.
- Aztán kérem, ha nem veszi tolakodásnak, megkérdezhetem mivel foglalkozik? Esetleg még tanuló? Milyen szakirány? Kérem, szóljon, ha túl sokat kérdezek.
Nevette el magát végül. Hamarosan a rendelést is kihozták, melyet megköszönt, és hozzá is látott a kávéjának. Egy darabig eljátszadozott a kristálycukor zacskójának rázogatásával, míg hallgatta a hölgy beszédét. Aztán felnyitotta és beleöntötte tartalmát a gőzölgő löttybe. Egy ideig kevergette, majd belehörpintett, amitől kissé eltorzult arca; úgy látszott a kávé még nem hűlt ki kellőképp.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te68000/100000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Márc. 18, 2011 8:09 pm

[Váratlan tűzeset! - avagy így esett, Aya és Yuu vásárolni ment]

Azért a szemétségnek is vannak határai, de Aya most mindet átlépte. Fotót készíteni szegény, kiszolgáltatott valómról egyáltalán nem jó móka, az imidzsemen igen sokat ronthat, ha ezek a képek napvilágot látnak. Gondolataim között egy újabb terv kezd körvonalazódni, viszont a sok gondolkodásba már kezd belefájdulni a fejem, hisz’ ez a második zseniális idea ezen a napon, amit megpróbálok kiötölni. A klónom mumussá maszkírozásával egyidejűleg a shinigami telefonját is meg kellene szerezni valahogy, s eltűntetni minden terhelő bizonyítékot. Ennek megfelelően nem is harceszközöket keresek, hanem olyan dolgokat, amelyek sokat segíthetnek egy megfelelő álca kialakításában. Így kerül a szatyromba egy torzonborz paróka, valamint különböző arcfestékek egész armadája. Pár kiegészítővel később már ismét a raktár rabszolgahajcsárjának társaságában ácsorgok, s csak nagy nehezen tudom megállni fészpalmolás nélkül a történéseket. Az ezüst kedvelt színem, azonban előre mondom, hogy semmi gúnyát nem veszek magamra, elégszer szívtam már meg az ilyenekkel az évek során. Miután magam is megmutattam néhány használhatatlan kacatot társamnak, néhány perc türelmet kérek. Elég egyszerű beadni a gyomorrontásról szóló mesét, kétségtelenül nem fog utánam jönni leellenőrizni az állítás igazságtartalmát. Miután bezáródott hátam mögött az ajtó, halk szusszanással adom az üres helyiség tudtára megkönnyebbülésem. Laza intéssel aktiválom a technikát, melynek köszönhetően a másodperc tört része alatt kettő lesz belőlem, ezzel könnyítve meg elképzelésem valóssá válását. Hasonmásom rosszat sejtve pislog irányomba, azonban nem menekülhet. Mielőtt még kereket oldhatna, elemi erővel vetődök rá, majd miután összekötöztem kezét-lábát, immáron semmi akadálya nincs az átalakulás megkezdődésének. Remélem, csinos lesz.
Az izzadtságcseppek lomhán folynak lefelé arcomon, ám most nem törölhetem le őket, mivel mindkét kezem tele van. Végtagjaim a festéktől feketéllenek, úgy nézek ki, mint aki negyven évet dolgozott egy szénbányában, fürödni meg elfelejtett. Saját kinézetemmel mit sem törődve szemlélem művem, ami minden kétséget kizáróan kielégítőre sikeredett, meg nem mondanám, miszerint jómagam lapulok a több rétegnyi máz alatt. Hihetetlenül komikus látványt nyújt a „mumus”, valószínűleg nem megijednék Tőle, hanem inkább pofán röhögném, de ugye ez Én vagyok. Tekintetem a mellékhelyiségben felakasztott órára téved, ami tanulsága szerint már legalább tizenöt perce szerencsétlenkedek itt bent. Kapkodva dobálom ki a feleslegessé vált felszereléseket, miközben megkísérlem magamról is eltávolítani a ragaszkodó színezéket.
- Elnézést, talán romlott volt a ramen, amit reggelire ettem… - szólalok meg visszatérésem pillanatában szabadkozva, mialatt letörlöm képemről a verejtéket. – A másik lehetőség, hogy valaki hashajtót kevert a kajámba, hogy ekképp zavarja meg koncentrációmat, s gyengítsen le. Sajnálatos módon ez sikerült Neki, nagyobb erőkifejtésre egyáltalán nem vagyok képes, legalábbis az alsónadrágom érdekében ki sem akarom próbálni ezt a lehetőséget. Kikuchi Aya, benned van az utolsó reményünk!
Meg persze géniuszom másolatának színészi képességeiben, de ezt elég, ha szerény személyem tudja. Ennyit füllenteni egyhuzamban hatalmas tehetségre vall, csak nehogy összezavarjam magam, mert azzal könnyedén felborítanál mindent, s fizethetnék az elpusztított fehérneműkért, holott az egész csak egy szerencsétlen véletlen műve volt. A gyors gondolatátvitel segítségével jelzek a színjáték másik szereplőjének, majd mit sem törődve morgolódásával, készülök fel fogadására. Rövidesen az egyik szeméttároló rekesz a közelünkben fülsiketítő zajjal robban fel, az ismeretlen harcos pedig pillanatok alatt terem kettőnk között, Nekem pedig leoszt egy méretesebb sallert, amiben több erőt vélek felfedezni a megengedettnél, biztos nem tetszik a módi, hát akkor köddé lehet válni! Egy ugrással rá is segítek a repülésemre, így minimum öt méter repülök és még hármat csúszok, csakhogy kellő távolságba kerüljek. A mobilt valahogy az igazi valómnak kell megkaparintania, amíg a nő a képzelt ellenséggel csatároz. Legegyszerűbb lenne láthatatlanná válva odalopózni, azután kihúzni a táskájából a szerkezetet, ám a világ összes kincséért sem jutna eszembe a démonmágia neve, amit keresek. Akaratommal képes lennék valami hasonló dolgot csinálni a lélekenergiám segítségével, viszont valami ilyen módon adtam nagyobb melleket egy tisztnek, ebből adódóan nem sok kedvet érzek a kísérletezéshez. Rajtam minden tökéletes, semmit nem kell nagyobbítani, se kicsinyíteni! Klónom remek munkát végez, nincs okom panaszra. Hörög, üvöltözik, vergődik, ahogy egy igazi mumusnak azt csinálni kell, egyszer még a közeli bútorszaküzletbe is begurul, majd elrejtőzik egy ágy alá, mondjuk úgy, erőt gyűjteni. Már-már a hasamat fogom a röhögéstől a komédiát látva, ezt persze megpróbálom hatalmas kínnak álcázni, merthogy igencsak megviselt jelenlegi állapotomban az a pofon.
- A fény… a… gyengéje! – kiáltok a 11. osztag volt kapitányának irányába elhaló hangon, miközben elgondolásom következő lépcsőfokát készítem elő. Valamilyen módon el kell vakítanom Őt is ahhoz, hogy kilophassam a készüléket a retiküljéből. Hm, érdekes menet lesz.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te8000/15000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (8000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptySzer. Márc. 30, 2011 10:40 am

Életem első randevúja


Láthatóan eléggé meglepi kissé rövid ruházatom, épp ezt akartam. Még el is káromkodja magát, hé ezt igazán nem illik! Mindegy, néha szabad neki, főleg hogy engem dicsér vele. Azonban meg kell alkotnom pár szabályt, hogy kapcsolatunk egyedi legyen és ne fajuljon el úgy, mint más szerelmespárok mindennapi és ellaposodott együttlétei. De erre még ráérek, hiszen egyelőre nem tartunk nagyjából sehol, csak randira visz el, de minden bizonnyal, nem merné nekem vallani, hogy tetszem neki, ezért inkább azt mondja, mint jó barát, elkísér. Nekem végülis édes mindegy, én csak szórakozni akarok, unalmam elűzni, sokkal találékonyabban, mint Las Noches réme, Eras, akiktől még én is rettegek. Valójában vele még nem találkoztam, de már hírből is olyan szörnyűnek hat, hogy egyenesen kíváncsivá tesz, milyen is valójában. Egyszer majd meglátogatom, hogy megnézzem magamnak. Őrült egy nőszemély lehet, ki tudja, talán még ki is fogunk jönni egymással, és nem kell félnem tőle. Azonban Karasu kérdése visszarángat a valóságba és tudatja velem, hogy még mindig itt van. Egy furcsa pillantást vetek rá, majd ellentmondást nem tűrően megszólalok.
- Nem. Utálom, ha cigarettaszagú a hajam és a ruhám, ha a közelemben vagy, szó sem lehet róla. – mondom, meg sem állva.
Hirtelen megtorpanok, majd nyitok egy gargantát, hogy átjuthassunk az Emberek Világába. Vidáman sétálok, még mindig a férfi kezét fogva, zavarba akarom hozni, most ez a célom. Fogalmam nincs, mitől van ilyen jó kedvem, talán mert jól kisírtam magam… Vagy mert új játékot találtam magamnak, amit még egy jó ideig élvezni fogok, ez biztos. Mikor megérkezünk, én azonnal a Pláza felé veszem az irányt. Kötelessége hagyni, hogy megkopasszam, még ha hoztam is az időközben megvastagodott pénztárcámat. Töretlenül hatalmas vigyorral az arcomon lépek be a hatalmas épületbe, magam után húzva Karasut. Kéne vennem néhány új ruhát is, de majd csak később. Így a kirakatról-kirakatra tudunk csak haladni, hiszen a nálam a később, az hogy amikor eldöntöttem, melyik tetszik a legjobban. Egy jó pár óráig itt fogunk maradni, remélem van elég türelme, ha esetleg nincs, akkor így járt. Végül behúzva őt az egyik véletlenszerűen kiválasztott boltba, hogy elkezdjen válogatni. Imádok ruhát vásárolni, de sajnos olyan ritkán van alkalmam rá.
- Szerinted ez milyen? – mutatom meg neki az egyik gyönyörűséget, amit kiválasztottam.
Fekete és rózsaszín nagyon-nagyon tetszik, térdig érő, fodrozott szoknyája van és elegáns, blúzos felsője, nekem nagyon tetszik. Meg kéne vennem egy magas sarkú cipőt is, nem akarok mindig ilyen kicsinek tűnni, főleg randi partnerem mellett. Ezután beráncigálom egy cipőboltba is. De az még a jövő, most megyek és ezt felpróbálom. Be is rohanok egy fülkébe és kipaterolom az azt pofátlanul elfoglaló, meglepetten visítozó, nem mellesleg félmeztelen kövér banyát. Lássa be, nekem most nagyobb szükségem van erre a kis helyre, mint neki. Rögtön ledobom magamról falatnyi ruhácskáimat, majd felpróbálom a szinte gyerekméretű csodát. Boldogan lépdelek ki a fülkéből és mutatom meg magam a férfinak, majd ügyet sem vetve arra, hogy netán le kéne vennem a ruhát, kezdek keresgélni még egy pár után. Meg is találom a következő csodát, egy gyönyörű, vörös, spagetti pántos, combközépig érő szűk ruha. Teljesen fellelkesülve rohanok vissza, majd veszem át a fekete-rózsaszín csodát erre. Vagyis csak vettem volna, mert nem tudom felhúzni a cipzárt. Még egy esély, hogy zavarba hozzam.
- Karasu… segítenél felhúzni a cipzáramat? – szólok ki neki, kicsit szégyenlősen.
Már várom azt a véresőt, amit produkál, következő megmozdulásomra, hiszen biztos, hogy van olyan kedves és idejön segíteni. Ha pedig tényleg, amolyan véletlen módon megbotlom és fellökve őt, nagy termetének ellenére, fellököm, majd ráesek. Lévén, a ruhát összefogó zár még nincs felhúzva, így felsőtestemről is leesik. Oké, azért nyilvános helyen én ezt nem akartam o.O Elvörösödve húzom be őt is az apró fülkébe és zárom el magunkat a külvilág kíváncsi szemei elől.
- Bocsi, nem direkt volt… - szólalok meg, még mindig vörösen, teljesen el is feledkezve arról, hogy én tulajdonképpen félmeztelen vagyok.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 5:24 am

Az első komoly randim, még szép hogy parázok.


Nem tehetek róla, de amit láttok az lenyűgöz és zavarba is hoz egyszerre. Remek, azért remélem nem fogok majd dadogni és minden kérdésénél elpirulni, lesütni a szemeimet és vigyorogni. Na azért annyira nem vagyok fatökű hogy így reagáljak, ha váratlanul nem fog előttem állni teljesen meztelenül, akkor nem lesz itt semmi komolyabb baj. Fenébe már, mi van velem? Láttam már én meztelenül nőt, sőt le is feküdtem már egy párral. Bar azok csak ilyen egyszer használatos nők voltak, semmi más. Adtunk egymásnak pár kellemes órácskát és kész. Másnap reggel elváltak útjaink, Ő ment balra én pedig maradtam a szobámban. Bár volt olyan, aki rám akaszkodott, alig tudtam levakarni, már mindent kipróbáltam. Kiabáltam vele, kértem szép szóval, már majdnem meg is vertem, utána elakartam hitetni vele hogy meghaltam, az se sikerült. Végül szerencsémre velem jött egy harcba, és megölték. Szemétség igaz, de örültem hogy meghalt és meg is tudta tőle szabadulni. Nagyon nem hiányzott olyan éjszaka, amikor felkeltem és Ő pedig ott ült egy széken és engem nézet. Mondhatom életem egyik legrémesebb pillanata volt. Haj remek, nem cigizhetek, szépen elrakom a dobozba, nem jól kezdődik, nagyon nem.
- Oké, oké eltettem.
Na, végre, a mi kis kapunk megjelent. Mehetünk moziba. Vajon mit nézünk majd meg? Valami vígjátékot, vagy akciót, esetleg horrort? Sajnos van egy érzésem inkább valami romantikus filmet fogunk megnézni, remélem nem fogom elbőgni magamat rajta, vagy elaludni nem fogok. Szerencse hogy tudok nyitott szemmel is aludni, bár ha horkolok az nem lesz jó. Hamar lebukok majd, akkor aztán kapok a fejemre de rendesen. Meg is érkeztünk, irány a Pláza. Belépve körbenézek, régen jártam már itt, de nem változott semmit, vagyis de. Szerintem kicserélték azt a gépet, amit Anao tönkretett. Tényleg vele mi lehet, mostanában nem találkoztam vele, bár vicces is lenne ha láttuk volna egymást. Bár még mindig tartozok neki egy vidámparkkal és fagyival. Hé, most merre megyünk? Minek cibál, vagyis hova? Eh, gondolhattam volna, nőből van, irány a ruhákhoz. Megnézem a ruhát, hm aranyos.
- Egész jó. – mi mást tudtam volna mondani? Tetszett a ruha, biztos jól fog majd rajta állni, és biztos hogy én fogom kifizetni is. Ebből nem engedek, hogyan nézne ki, ha a partnerem fizetne? Nem, én hívtam meg ezért én állok mindent. Csak remélni tudom azért, hogy nem az egész Plázát akarja megvenni. Elment felpróbálni, de nem éppen kedvesen adta tudtára egy nőnek, hogy ideje átadni a fülkét. Hamar végez és be is mutatja nekem magát, persze hogy tátva marad a szám. Remélem hoztam zsebkendőt, mert szerintem egy kevéske vér megint elfog távozni az orromból. Választ egy újat és már megy is vissza, addig is én nézelődök, hátha van valami nekem való is. Szólt hogy segítsek neki, szerintem direkt csinálja ezt. Veszek egy nagy levegőt és megyek is. Odaérve nem tudom miért, de rám esik és fel is dönt. A világ direkt szívat. Teljesen elvörösödtem, és csak most jön a java. Leesik róla a ruha, legalábbis felülről, nem lehet ilyen a világ. Nem nézek le nem szabad lenéznem. Beránt a fülkébe, ahol az első, amit teszek, a két mutató feldugom az orrlyukaimba. S próbálok nem lenézni, izzadok is rendesen.
- Sem… semmi… semmi baj. Tényleg semmi, de…. nincs rajtad ruha. Nem… mintha zavarna a… látvány.
Vissza az elejére Go down
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7700/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7700/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyHétf. Május 09, 2011 7:06 pm

Zaklatónak hittem egy sztárt o.O Micsoda égés >.<

Jó, minden bizonnyal elég erős feltételezés volt az, hogy bármilyen mocskos szándéka lenne a férfinak, de na, a mai világban már nem lehet tudni, hogy a furcsa egyének, akik nagyon is kitűnnek a tömegből, mint „támadóm” (és nem mellesleg én >.<) megbízhatóak-e. Jó, én az vagyok, legalábbis azt hiszem a legtöbb esetben, már ha nem kér tőlem valaki valami teljességgel lehetetlen dolgot… ami nálam akár azt is jelentheti, hogy másszak fel egy létrán :/ Tériszonyom van, igen, de ezért csak nem lehet hibáztatni, csak egy újabb kis strigula hibáim hosszú-hosszú sorában. Jól láthatóan az ismeretlen is meglepődött feltételezésemen, amivel igazolja, hogy tényleg nem az, aminek gondolom, de azért jobb óvatosnak lenni, ki tudja, miért akarja ennyire titkolni az arcát. Paranoiám okkal van, hiszen apu önkéntelenül is veszélybe sodorja a családot azzal, hogy sikerül beszereznie munkája során egy csomó ellenséget, akik persze mind meg akarnak minket ölni. Vagyis legalább aput, engem eladnának prostituáltnak vagy ilyesminek, mert fiatal vagyok és biztos jó árat kapnának értem, bár egyáltalán nem vagyok olyan értékes, mint azt bárki is gondolná. A barátaim túlságosan nagyra becsülnek, minden bizonnyal ez csak elfogultság a részükről, hiszen mégis csak közelebb állnak hozzám, mint az egyszerű ismerősök. Jól láthatóan a férfi még kétségbeesettebb, mint én, amire igazából nem nagyon tudom, mi oka van, de lehet csak az én kiabáláson vonzotta felénk azt a sok-sok figyelő szempárt, amitől önkéntelenül is elpirulok, nem vagyok hozzászokva, hogy ennyien nézzenek. Ekkor hirtelen az ismeretlen megragadja a kezem és kihúz az üzletből, én pedig lévén nagyon más ötletem nincs, hogy kikerüljünk a figyelem középpontjából, engedelmesen követem. Végül valahol a mosdók környékén sikerül megállnunk, egy viszonylag félhomályos, félreeső sarokban, aminek örülök is, meg nem is, mert azt már tudom, hogy ez az egész csak egy félreértés volt, de még mindig nem vagyok tisztában azzal, hogy ki a másik fél. Senki nem figyelt ránk, biztos azt hitték, valami félrevonult szerelmespár vagyunk vagy ilyesmi. Erre a gondolatra elpirulok, hiszen nincs barátom, ráadásul ezt a férfit nem is ismerem, hát még hogy bármit is érezzek iránta. Ahogy megszólal, ránézek és egyetértően kezdek el bólogatni, hiszen jelenleg én sem tudom, mi is történik most konkrétan. Az volt a tervem, hogy tartok egy nagybevásárlást, erre belebotlom egy teljesen ismeretlen férfiba, aki elrángat az üzletből és… most itt vagyok o.O Ilyen sem történt velem még soha, azt hiszem. Egyre nagyobb döbbenettel nézem végig az ismeretlen vetkőzését, aki most már nem is olyan idegen o.O Nem hiszem el, lehetetlen, hogy teljesen véletlenül összetalálkoztam Riichi Sato-val, a FaTal erroR! egyik tagjával, ráadásul miattam majdnem lelepleződött, jaj de szégyellem magam >.< Ahogy össze-vissza beszél és közben az iratait mutogatja nekem, valójában elég mulatságos látványt nyújt, de nem szeretném kinevetni, az nem szép dolog. Ehelyett inkább egy hirtelen jött fangirl-roham eredményeképp kezdenék őrült sikításba, pedig én ilyet nem szoktam, bár ritkán találkozom hírességekkel. Na jó, mostanában egyre többször >.< Sikoltásomat viszont az zavarja meg, hogy Sato-san bafogja a szám, amitől egy pillanatig levegőt sem kapok. Karakura nagyon furcsa, ennyi érdekes dolog eddigi tizenhat évem során nem történt még velem, mint amióta itt élek o.O Egyre jobban elpirulva, különböző okok miatt hallgatok el végül, hiszen tényleg nem szeretném, ha elrontanám a napját, pedig én biztosan könnyen megtehetném, teljesen akaratlanul. Eléggé kényelmetlenül érzem magam az elfogadott kávé miatt, hiszen én hisztériáztam és fújtam fel a dolgot, sokkal inkább nekem kéne meghívni őt valamire. Majd ha odaértünk, felajánlom neki, hiszen eléggé rosszul érzem magam és a lelkiismeretem úgy sem fog békén hagyni, míg nem teszem jóvá valami nagy dologgal ezt az egészet. Kissé furcsa tekintettel figyelem a mindenhol alaposan körbenézelődő Riichi-sant, de nem teszem szóvá, hiszen biztosan csak keres valamit, nekem pedig semmi közöm az ő életéhez, attól eltekintve, hogy nagy rajongója vagyok, de sosem voltam az a tipikus fanatikus, aki az alsóneműjét íratja alá a kedvenceivel, én inkább csendben csodálom őket. Én is nézelődöm közben, de azért igyekszem lépést tartani a férfival, nem lenne jó, ha lemaradnék, netán eltűnne a szemem elől. Kérdése vonja újra magára a figyelmem és bár erre elég egyszerű válaszolni, egy másodpercig fogalmam nincs róla, mit mondjak.
- Midori. Tsukatani Midorinak hívnak, nagyon örvendek. Bocsánatot kérek, én sem tudom, hová lett modorom, biztosan otthon hagytam >.< Én hogyan szólíthatom önt, Riichi-san? Nem szeretnék túlságosan indiszkrét lenni. – szólalok meg hosszú ideje újra, ahhoz képest hogy azt terveztem, ma teljesen kifordulok önmagamból, hallgatagabb vagyok, mint szoktam.
Ahogy tovább sétálunk, nem is kell sok, hogy megérkezzünk ahhoz a bizonyos kávézóhoz, ami közel sem ismerős nekem. Amikor egy pillanatra megállunk, jobban tudom nézegetni a táblát, amin a hely neve áll, de sehogy sem akar eszembe jutni, hogy jártam-e már itt korábban. Ez viszont azt jelenti, hogy biztosan nem, mert az ilyenekre csak emlékeznék, szenilis még nem vagyok, tehát az utóbbi pár hónapra biztosan vissza kéne, hogy emlékezzek.
- Nem, nem hiszem, pedig biztosan jó hely, ha magának ide szokása járni. – jegyzem meg, ahogy beljebb sétálunk, én pedig letelepszem az első szabad asztalhoz.
Kicsit feszült vagyok, hiszen Kanade-senpai is sztár, de ő legalább iskolás mint én és vele minden nap találkozom, úgyhogy az ő jelenlétét már megszoktam, de más hírem ismerőseim egyáltalán nincsenek, úgyhogy nem nagyon tudom, mit is kéne beszélnem, főleg hogy soha nem voltam jó szavak terén. Mindig is sokkal jobban szerettem a csendet és a magányt, de mégis szükségem van egy beszélgetőtársra, szóval eléggé ellentétes személyiség vagyok. Sato-san kipakolását szinte észre sem veszem, csak mikor meghallom a kulcscsomó csörgését. Ahogy megérkezik a pincérnő, térek csak teljesen magamhoz az elgondolkodásból.
- Köszönöm, egy tejeskávét kérek, sok tejjel. Mást nem. – fordulok a nő felé, míg beszélek, majd rászánom magam a kérdésre, így Sato-san szemébe nézek bizonytalanul. – Riichi-san… nagyon haragudna, ha én fizetnék? Hiszen igazából miattam történt az egész, a lelkiismeretem pedig úgysem hagyna békén, amíg jóvá nem tenném valahogy. – próbálom neki viszonylag értelmesen elmagyarázni, miről is van szó.
Míg ő is leadja rendelést, én csöndben várok, nem szokásom leterhelni mások pénztárcáját, van elég zsebpénzem, hogy bőségesen bevásároljak és még maradna. Nem is tudom mit csinálnék, ha apa cége hirtelen tönkre menne, világéletemben gazdag gyerek voltam, sosem szoktam hozzá, hogy nélkülöznöm kelljen.
- Hogy…? Jah, elnézést, nem figyeltem ^^" Még tanulok, de magasröptű terveim vannak, divattervező szeretnék lenni. Gyerekkorom óta vágyom rá és ha befejezem az iskolát, lehetőleg Shihuru-samahoz szeretnék elszegődni inasnak. – ecsetelem neki nagy álmomat csillogó szemmel, talán ez az egyetlen téma, amiről mindig, mindenkivel tudok beszélgetni.
- És… még egyszer bocsánatot kérek, hogy ekkora felfordulást okoztam, én sem szeretnék botrányt. Esetleg… tegeződhetnénk? Már ha lehet. – pirulok el szégyenlősen, nem szeretnék nagyon belemászni az életébe.
- Mondd, milyen egy sztár élete? Mármint bizonyára állandóan zaklatnak az újságírók és ezért álcáztad olyan furcsán magad, mikor találkoztunk. Nem félsz, hogy felfújják a kettőnk kávézgatását? Vagy téged nem izgatnak? Bocsánat, hogy ennyit kérdezek, nyugodtan szólj, ha zavar… - hajtom le a fejem elhalkulva, nem is tudom mi ütött belém, hogy ilyen sokat beszélek, nem szokásom így beleásni magam mások magánéletébe, én tisztelem az intim szférát.
Zavartan kezdem kavargatni a tejeskávémat, ami szerencsére még nem hűlt kit teljesen, így el tudom foglalni magam vele. Amint kezdenék feloldódni valaki társaságában, mindig visszahúzódom, mint a csiga a kis házába télen és ki sem mozdulok, pedig Sato-san nagyon kedves ember, nem olyan gőgös sztárpalánta, mint egyes korábbi ismerőseim, akiket csak apám miatt neveztem a barátaimnak.


//Hosszú lett és rizsával teli, de legalább megvan, remélem nem haragszol, hogy ilyen sokat késtem T-T//
Vissza az elejére Go down
Riichi Sato
Ember
Ember
Riichi Sato

Férfi
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 96
Age : 38
Tartózkodási hely : Japán, Nyugat-Tokió, Karakura Town, PMC, NCI
Registration date : 2009. Aug. 25.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ember; Énekes
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptySzomb. Május 14, 2011 4:37 am

Az otthon rabságából "menekülve" - Rii vásárolni megy


- Haragudnék?
Pillant rá meredten, kikerekedett szemekkel a hölgyre.
- Egyenesen sértve érezném magamat! Midori-chan, kérem, ilyen gondolat meg se forduljon eszében! Végül is a galiba okozója én voltam.
Csóválja a fejét határozottan, ám aprócska mosoly csak megjelenik orra alatt. Aranyosnak találta Midori-chan gesztusát, de semmiképp nem fogadhatta volna el. Legfőképp azért, mert idősebb is, no meg aztán egy közismert személyiség adatlapján hogyan is mutatna?
- Biztos vagyok benne, hogy van jobb helye is annak a pénznek... most csak dőljön hátra és élvezze luxus kiszolgálást... öhm, kérem, félre ne értse, ezt nem nagyképűsködésnek szántam!
Rázta meg fejét, aztán zavarában csak vigyorogni tudott. Kényszeres matatásának képi világot szolgáltatva neki is kezdett farmerzsebének teljes kiürítéséhez. Maga sem tudja miért, de nem bírta megállni, hogy ne vegyen egy dobozzal életét megrövidítő szenvedélyéből, abból a 12 darabos mentaszálból, melyhez már hosszú hetek óta köze se volt.
- Gondolom zavarja a cigarettafüst, tehát már azonnal el is tüntetem. De ez maradjon a kettőnk titka... tudja épp leszokóban vagyok...
Kacsint oda, ahogyan a maga mellé pakolt táskájának mélyébe vágta. Mindeközben pedig a rendelések is célt értek, így illedelmesen megköszöni, aztán a kedves pincérnő zsebébe rejt egy ki borravalót. Most ellentétben éjszakai partijaival szemben, nem volt semmilyen háttérben megbúvó gonosz gondolata, ámbár hozzá kellett tenni, igazán kedvére volt való a fülig érő vigyorral rendelkező hölgy. Éppen ezért távozásakor tüzetesen végigvizslatta... csúnya szokás, de erről nem mondhat le! Ő épp ezért Rii, Umi és Sky pedig éppen ezért nem Rii. A cukrot felbontva beleöntötte annak tartalmát, aztán az ezüstösen csillogó kanállal kevergetni kezdte. A finom kávé illattól pedig muszáj volt hümmögnie egy jóízűt. Rituáléja közepette csak Midori-chan hangja rázta fel. Az egynéhány kérdés igazán furcsán hatott rá. Kissé olyan érzete keletkezett, mintha egy sajtónyilatkozáson ücsörögne. Általában csak unottan válaszol valami túl őszintét, aztán csak tovább piszkálgatja fülét, viszont ebben az esetben meglepettnek érezte magát. Talán csak azért gondolja így, mert rég nem nyílt lehetősége komment videóhoz, vagy egyszerű interjúhoz.
- Egyáltalán nem zavar, csak meglepett. Nos... nem is tudom, mit is szabad mondani, és mit nem... lehet hogy Kiskegyed valójában egy kém az egyik újságnál?
Pillantott rá szúrós tekintettel, majd még mielőtt teljesen nem ijesztené meg Midori-chant elnevette magát.
- Csak szórakozok! Szívesen válaszolok... tehát, milyen is egy sztárság? Hm, talán ahhoz tudnám a leginkább hasonlítani, mint egy... talán... mondjuk itt van ez a kávé! Ha isteni finom kávét szeretnénk, azért meg kell, hogy dolgozzunk... kell egy mag, remek termőföld, és megannyi átvirrasztott éjszaka. A gondozás aztán meghozza gyümölcsét, a babokat learatva pedig egy kis rádolgozással megkapjuk őrölt formáját. Onnantól pedig csak egy lépés kell, és élvezheted ennek az isteni nedűnek minden egyes kortyát...
Szagolt bele ismét, majd belehörpintett. Arcán pedig kiült az elégedett mosoly.
- Viszont ne ringassalak tévhitbe, azért az életem nem fenékig tejfel... A bulvár annyira eltorzítja a valóságot, mint a vidámparkokban azok a mókás tükrök az emberek alakját. Embere válogatja, hogy adja el magát valójában... én voltaképp nem szoktam elrejtőzni a világ elől, csak mostanában eléggé kifordítják a sztorikat...
Forgatta meg szemeit. Eszébe is jutott valami, így letette a csészét, és táskájába túrt. Előhalászott egy újságot, majd belelapozva az egyik oldalt mutogatva Midori-chan elé tolta.
- Tessék erről beszélek... a média most engem vett elő abban az ügyben, hogy nekem is közöm volt a balesethez...
Egyik vezető cikkben szerepelt, mint gyanúsított.
- Ezt például ma reggel találtam a postaládában. Kyung Zhu egy koreai nagykövet... pár héttel ezelőtt szenvedett autóbalesetet a családjával együtt. A felesége Ming Sato, a nővérem... a sógorom a helyszínen meghalt. Csak tudnám ki szőtte, hogy merényletre készülnék a saját családom ellen?! Komolyan mondom ezektől a szennylapoktól felfordul a gyomrom...
Járt idegesen jobb kezében a kanál, melyet néha a porcelán tányérhoz ütött.
- És ezért kemény a sztár élet... ha nem tud az ember az ilyeneken átlépni, akkor beleőrül...
Sóhajtott. Mikor átolvasta Midori-chan a cikket, összehajtogatta, és azt is a táskájába süllyesztette.
- No, de valami szebb téma... jól hallottam, hogy Shihuru-t emlegetett? De hisz Touma a banda stylelist-je! Ekkora mázlit! Tudja mit, Midori-chan? Majd én bemutatom Kiskegyednek Touma-t!
Pillantott felé, fülig érő vigyorral. Nagyon reménykedett benne egy ilyen alkalmat nem fog elmulasztani a divattervező palánta.
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te8000/15000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (8000/15000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Május 19, 2011 9:58 am

Életem első randija
Ne parázz Karasu, én majd irányítok

Jó hogy felfelé néz, nekem sem volt még ilyen szétszórt és borzalmas napom, még ha jónak is indult, hát biztos valami hatalmas ostobosaág fog kikerekedni az egészből, amiből én biztos és mindenképp rosszul jövök ki, például ez az arrancar rám akaszkodik >.> Még csak az kéne, hogy egész nap rajtam lógjon vagy a barátnőjének tekintsen, nekem semmi szükségem rá hosszú távon, csak arra kell, hogy megvédjen, azt meg el tudja intézni a nélkül, hogy én bármit is éreznék iránta olyan szempontból. Szemem dühösen villan, ahogy meglátom egy kicsit is rám nézni a férfit, kint kellett volna hagynom, sőt ki se kellett volna mozdulnom a szobámból. Egyszerűen fantasztikus, úgy látszik, ezek után nem mehetek sehová, mert mindent elrontok, amit eleve úgy terveztem, hogy nem akarom elrontani. Karasut szépen kitessékelem a fülkéből, majd visszaveszem az eredeti ruhát és mindkettőt visszaakasztom a helyére.
- Gyere menjünk, egyik se tetszett túlzottan. – szólalok meg, magam után húzva arrancar társamat.
Mikor kiérünk az üzletből, tanácstalanul torpanok meg, nem igazán tudom, most merre. Elmehetnénk akár most is a moziba és utána járhatnánk végig az egész Plázát búfelejtőképp. Erre a gondolatra bólintok egyet, még ha nem is mondtam ki hangosan és elindulok a mozi felé. Legutóbb kinéztem ezt a Hattyú című drámát, most jó lesz megnézni, sírni úgy sem fogok rajta, de letesztelhetem Karasut, ő hogy bírja az ilyen történeteket. A mozgólépcsőn hamar fel is érünk, én pedig a férfira bízom, hogy vegyen valami rágcsálni valót. Például pattogatott kukoricát vagy pockyt, nekem teljesen mindegy. Vagy meg lehetne nézni a legújabb élőszereplős változatát egy animének, nem tudom már mi a címe, de majd megkeresem. Megkeresésről jut eszembe, fel kéne kutatni Leriatot, régen láttam már, biztosan sok dolga van mostanában. Talán megint kinézek az Aquaparkba, ott találkoztunk először, lehet hogy megint megpillantom, amint épp sziesztázik és a szabadnapját tölti. Bármennyire is rossz bevallani, de hiányzik nekem a társasága és a tanításai. Eli láncai közül is ki kéne törnöm lassan, bár talán Karasu segítségével sikerülni fog. De talán még túl korai lenne… erősödnöm kell, azt pedig az ő irányítása alatt tökéletesen meg tudom tenni, még ha nem is annyira figyel rám.
- Na gyere, mindjárt kezdődik a film! – ragadom meg Vex karját és húzom be valamelyik terembe, ügyesen kikerülve a jegyszedőt.
Letelepszem középre, a legjobb helyre, miután szépen eggyel arrébb teszem a mellettem ülőket, majd azt ölembe veszem, amit a férfi vett és oda sem figyelve, hogy mi az, falatozni kezdem. Valamiféle akciófilm megy, de nem nagyon figyelem, tőlem lehet akár szerelmes dráma is, a gondolataim egészen máshol járnak, főleg igen hevenyészett mennyiségű erőm körül. Néha rápillantok Karasura, de úgy látom, jobban érdekli a film, minthogy észrevegye, hogy lélekben én egész máshol járok, úgyhogy nyugodtan süppedek bele gondolataim mélységeibe. Ez biztosan eltart egy két-két és fél órán keresztül, úgyhogy van időm agyalni anélkül, hogy feltűnést keltenék. A már javában tervezett edzésről gondolataim fonala viszont egyre inkább fraccion társam felé kezd elmenni. Meg kell keresnem valamikor, mert egyszerűen az őrületbe kerget, hogy alig látom és ki kell ölnöm magamból azt a szánalmas érzést, hogy hiányzik. Ő csak egy olyan arrancar, aki egyelőre tud valamit, amit én nem, nekem viszont kell az az információ, amivel ő rendelkezik. Azután nem fognak érdekelni ilyen halandó apróságok, mint a szál, ami hozzá fűz, kíméletlenül végzek vele és megerősödöm az ő vére és húsa által, aztán jöhet Eli és végül Ryoushi. Gabrielről majdnem meg is feledkeztem o.O Őt utoljára hagyom, had élje szánalmas kis életét valahol a nagyvilágban tudatlanul, mígnem aztán hozzá is elér a kezem, akkor viszont neki örökre vége. Gondolataimból a szék háttámláját érő rúgás ugraszt ki. Szánalmas ember, hogy merészeli? >.> Akkor jövök csak rá, hogy vége a filmnek, úgyhogy felülök és elkényelmesedett hátsómat simogatva sétálok ki a teremből, majd fordulok szórakozó társam felé.
- És most merre? – mivel nekem semmi ötletem nincs, gondoltam megkérdezem őt, hátha tud valami jó ötletet.
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te48500/65000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (48500/65000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptySzomb. Május 28, 2011 5:11 am

[ Kiruccanás Karakura Townban – Milyen az, ha nem ismered fel az ellenséged? ]

Nem kifejezetten tartok attól, hogy a biztonsági kopók elkapnának vagy valami. Eddig is gyakran meggyűlt a bajom a fakabátokkal, csak hogy ők emberek, én meg espada, így pedig nem is kérdés, melyikünk fogja alulról szagolni az ibolyát. Csak attól pedig, hogy néhány kacsaszájú emlőst véletlen elbuktatok a mozgólépcsőn, igazából joguk sincs letartóztatni. Örüljenek, amiért nem szabadítottam meg a plasztikázott korcsoktól a kis világukat.
- Tudom, hogy nem volt az, de jól esett. :/ – vallom be cseppet se szégyenkezve, sőt, némi büszkeséggel a hangomban, hogy mennyire élveztem az előbbi gáncsolási akciót. Aztán gondolataimat már egy jó sajtos pizzára terelem, így az olasz étterem placcjához odavergődve már le is adom a rendelésem az új kedvencemre, a keleti pizzára. Extrém választás a lila káposzta, olivabogyó és szójaszósz miatt, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva újonnan mégis kedvencem lett. Persze meresztem a szemeimet, amikor meglátom, hogy Mitsu mekkora pizzát rendelt magának, de ezt biztosan nem gondolja komolyan, teljesen tuti, hogy csak viccel. Valamiért az egyszer látott kisgyerek jutott az eszembe, akinek a szeme többet kívánt, mint a gyomra ténylegesen. Szegénykét jól meg is bámulták a járókelők, ő meg vigyorogva tömte magába a második szelet pizzáját, amitől már jól is lakott.
Valami azt súgja nekem, hogy nem csak hogy nem tudom, ki az a Jegesmackó, de nem is akarom tudni és egyenesen irtózok a gondolattól, hogy valaki efféle névvel képes legyen élni. Biztos egy szerencsétlen gyökér az, ráadásul papucs is, de hát ez a mai japó pasik sorsa. :/ Valahol azért sajnálom és szánom is csórit, legalábbis ha én pasi lennék, tuti az első adandó alkalommal próbálnám lekoppintani azt a csajt, aki jegesmacikázik engem.
- Ööööööhm… – kerekednek nagyra szemeim a kérdésáradatra, pedig igazán nem számítok hírességnek, meg tényleg nem nagy cucc, amit műveltem. Csak egy csapat kölyök voltunk, célok és bármiféle motiváció nélkül, meg volt egy kisebb rajongótáborunk, akikkel a többiek néha megosztották azt a hülye drogot meg az alkoholt. Mondjuk egy ingyen sör mindig jól jön, de annak idején a többiek gyakran túlzásba vitték a dolgokat, csúnya eredménnyel.
- Csak egy kisebb rádió játszotta a zenénket… Igazán nem volt nagy cucc, amúgy több néven is léteztünk, talán az Incision névvel lettünk a leghíresebbek. Tuti nem hallottál rólunk. – gyömöszölök bele a képembe egy hatalmas szeletet, miközben már a kólámat is előkészítem, hogy valamivel jobban csússzon majd a falat. Bár sosem volt kifejezett kedvencem a cukros lötty, most valamiért kifejezetten jól esik a hideg, pezsgő, fekete ital. Tény, a pizzához remek kísérő. Nem mintha ennek a póttestnek amúgy szüksége lenne táplálékra, azonban csak az íz és az élvezet miatt valamiért mégis azt súgják érzékelőim, hogy igenis, megéri akár szétpukkadni a sok zabálástól. Sietni meg nem sietek sehova, így miután kellően belaktam (az utolsó két szeletet voltam olyan kedves, hogy gálánsan meghagytam a nálam bámulatos módon hamarabb végző Mitsunak), elégedetten nyújtózok egyet a széken, hogy a karomon pislákoló karórára tévedjen tekintetem. Késő délután, az iskolából és a munkából idetévedő emberek száma rohamosan megszaporodni látszik, így úgy döntök, hogy mára felfüggesztem a mókát. Telefonszámmal ugyan nem rendelkezek, hisz minek is kéne nekem telefon, ha úgy sem akarom, hogy ilyen formában érjenek el? Számításaim szerint Mitsu pár nap múlva úgyis el fog felejteni. Vagy nem. Lesz, ami lesz.
- Nos. – húzom ki magam a széken és vonszolom oda magamhoz az óriási plüsskacsát.
- Örülök, hogy megismertelek. Igazán élveztem veled lógni. Vigyázz magadra! – vigyorgok rá, majd távozok a plázából abban a hiszemben, hogy sikerült egy barátot szereznem, még ha többé nem valószínű, hogy látjuk egymást. Na meg cinkes lenne, ha utánanézne a régi bandámnak és rájönne arra, hogy kicsikét halott vagyok. Bár ahogyan Mitsut és a felfogóképességét megismertem, valami azt súgja, nem kell ettől tartanom.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 2:39 am

Randi vagy mégse? Majd kiderül.

Mire nem vetemedek néha ebben a kibaszott életben? Randizni? Én? Na, mi jön még a végén? Hajléktalanoknak fogok kaját osztogatni, meg a szarcsimbókos seggüket takarítani? Na persze, pont úgy nézek ki, mint aki ilyet csinál? Persze hogy nem. Alig vagyok ebben a kicseszett városban néhány napja, és már belekerültem a tutiba. Találkoztam egy csajjal, megvolt mindene. Segg, pina és két nagy mell, formás volt mindene, és a csajszi meg rám kattant. Naná hogy kihasználtam és gerincre vágtam. Bár ne tettem volna. Azt gondoltam elég neki ennyi, megízleli a tutit és kész. Én megyek jobbra Ő meg balra. De ahogy az szokott lenni az életben elég gyakran, nem így történt a dolog. A tuti bejött Neki, és akart még. Ismét találkozni akart velem, igaz finom a kis szája, jól tud vele boldogulni, és nem is cuppog, ami nagy előny egy Mcdonalds-ban. Nem tudom mégis mit akarhatott a dologból? Mondtam egy szóval is, hogy akarok valamit? Szerintem nem, elég ha rám néznek, és tudják, hogy nem vagyok a párkapcsolatok elkötelezett hőse. Számomra egy párkapcsolat azt jelenti, hogy párszor megbaszom és kész, ha mázlim van seggbe is engedi. S most mégis itt vagyok mellette, vacsorázni viszem, vagy hova? Miért? Mert egy barom vagyok, azért. Naná hogy az első, akivel lefekszek, nem elég hogy híres énekes vagy mi. Megjegyezném, az általa játszott zenétől felvágom az ereimet. Hanem ami a legrosszabb, hogy az drága Karin barátnője, eh. A baj mindig párosával jön, az egyik lefog, a másik pedig letolja a gatyádat, beolajoz és kegyetlenül beakaszt. Ha már a nadrágnál tartok, mi is van rajtam? Ha már randi, akkor normálisabban kellene, hogy kinézzek. Meg is tettem mindent amit lehet, míg mentünk a plázába szépen hazaugrottam és kibokszoltam a bakancsom. Naná hogy nem fogok senki kedvéért pingvinnek öltözni. Ne azt a kurva ruhát nézzék, hanem hogy mi a fasz van belül, és nem a belekre gondoltam. Hanem a lélekre vagy mi a tökömre célozgatok. Na, szép tiszta a bakancsom, szinte kéri, hogy majd rugdossak meg vele valakit. Ha szerencsém van, és hamar letudom ezt a mait akkor lehetőségem is lesz rá. De ne várassuk meg a kedves vacsora partneremet. A végén hisztizni kezd, és téphetem a hajamat. Magamhoz veszem ami kellhet, pénz, telefon, boxer, meg az a foss kereszt, ami elméletileg segít ha Quincyskedek. Ja, és persze adtam zabát a dőgeimnek.
- Na, kész vagyok, tépjünk kajálni, a végén még éhen döglünk. – ugye mennyire választékosan tudok beszélni? Szinte káromkodás se volt benne.
Mákomra a Pláza annyira nincs messze, így hamar megérkezünk. Remek, csak marhára nem tudom mi merre van. Kanade-ra sandítok, de ki csípte magát azért. Szerintem szeretné, hogy ma is az ágyam mellett legyen a ruhája, Ő meg rajtam, Én meg benne.
- Kanade, tudod hogy mi merre van ebben a Csordagyűjtőbe? – miért így utalok rá? Mert ha körbenézek, akkor mit látok? Sok faszt és puncit. Amolyan plázapicsák és tarkopasz izomagyú barmokat, akik azzal hencegnek, hogy olyanok mint egy bomba. Ja, bomba, kis gyutaccsal. A barátnője meg milyen? Felér a derekáig, olyan mintha a sérve lenne. Pff, de egy elszart ízlésvilág ez. Remélhetőleg Kanade már mutatja az utat, mert lassan nézni fognak, hogy mit állok itt egy olyan nővel mint Kanade. Ha sokáig néznek, akkor meg elpukkan az agyam, és balhézni kezdek, ha balhézok, akkor vér fog folyni, ha vér lesz, akkor jöhet a mentő és a rendőr is, ha ezek jöttek, és nem vagyok elég gyors, akkor megyek be a kóterba estére, a Mandro meg aki nézet jobbik esetben kórházba megy. Ámbár ez nem lenne annyira jó, de hát már kiderült, nem mindig az eltervezett dolgok jönnek össze.
Valami kajáldába csak eljutottunk, ez már jó. S hogy nézzenek mennyire is úriember vagyok, kihúzom a széket Kanade-nak, és nem alóla, hanem csak azért, hogy letudjon ülni. Én pedig szépen megkérdem mit kér burkolni utána meg megyek megrendelem, utána szembe vele dobom le a seggemet. Hátradőlök a széken, és jártatni kezdem a pofámat.
- És honnan jött ez az éneklés, meg minden? Ebből akarsz megélni, vagy van más terveid is az életben? Őseid mit szóltak hozzá, hogy lehet te leszel az új Britney? Ja, és a húgom szokott veled menni koncertekre meg ilyenek? Ja, van valami fasz aki ki-be akar járni Karinban? - naná, hogy tudnom kell, mert ha egy faszkalap, akkor letépem a farkát és a szájába tömöm.


Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyKedd Aug. 30, 2011 9:46 am

Akár randi, akár nem, fordulj fel! >.>\"


Valaki megmagyarázhatná nekem, hogy mi a fenét csinálok éppen... Mármint, hogy mi az istenért szobrozok ennek a srácnak a lakása előtt, ez érdekel! Bárki ránéz Narakura, láthatja hogy egy nagyon vagány, kúlos és menő csávó. De nem, nem az a kérdés, hogy egy magamfajta csaj mit kavar egy ilyen jó pasival, mivel én magam sem azok közé tartozom, akiknél lenne esélye a lúzereknek. Sokkal inkább az, hogy mi a fenéért álok még vele szóba egyáltalán azután, hogy aljas és bunkó módon kihasználta az általa mutatott rajongásomat. Jó, én is hülye voltam hogy első szóra az ágyába ugrottam, és most már tudom, hogy életem legnagyobb hibája, hogy ezzel a köcsöggel kezdtem. Na ja, csak úgy tűnik csak nem tanulok az esetből, legalábbis ezt mutatja, hogy adtam neki még egy esélyt. Igazából már azon kéne dolgoznom, hogy minél jobban kibasszak vele, de mégsem eresztettem le még a motorja gumijait például. Talán pont azért, mert Karin-senpai bátyja. Amúgy ha már nála kötöttem ki, gondolom ő az oka annak, hogy most Naraku is egész normálisan viselkedett. Meghívott enni, ráadásul azt mondta hogy öltözzek ki, mert normális étterembe megyünk o.O Valahogy nem tudom elképzelni őt egy tisztességes helyen, igaz magamat sem, bár én hozzá vagyok szokva, hogy alkalmanként ilyen helyekre kell járnom. Fú, mire kibányásztam a szekrényem mélyéről ezt a ruhát -.- Jó mélyen el volt temetve a hétköznapi cuccaim mögött. Így is kicsit kínosan éreztem magam benne, egy fokkal rövidebb a kelleténél. Amolyan pasizós ruci, de jobb nem volt most raktáron ^^" Ha tehettem volna, az előző sulim egyenruháját veszem fel, az elég elegáns volt utcai viseletnek is, csakhogy azt ki is kéne mosni, mielőtt hordani tudnám.
Na mindegy, a lényeg az, hogy elment az eszem, és amint megláttam, hogy a nagy átöltözésből végül nem lett semmi, hiába tettünk kitérőt hozzá, erős fészpalmra rendeztem át a testtartásom. És gondolom nem ez lesz az egyetlen ciki pillanat az este ^^" Szó nélkül indultam el utána, leginkább a kirakatokat nézve út közben, bár egy-egy feltűnésmentes pillantást azért vetettem a hátsójára is, ha már arra járt éppen a tekintetem. Azért még így is jó pasi, ez nem változik, akármekkora idióta :/ Az annyira nem lepett meg, hogy a plázánál kötöttünk ki, innentől kezdve sejtettem hogy hová akar vinni. Nem volt egy rossz hely, meg nem is volt olyan puccos, hogy rosszul érezném magam egy halom újgazdag pingvin között. Normális, középkategóriás étterem. Bár Naraku még így sem illett oda Neutral
- Persze, elég sokat járok ide.
Jegyeztem meg kérdésére, azon meg már csak magamban lamentáltam, hogy azt se tudja, pontosan hová visz. Remélem azt nem várta el, hogy majd úgy vezessem oda, mintha ismerném is, mert igyekeztem minél távolabb maradni tőle. Elég gáz lett volna, ha valaki felismer, bár így, kibontott hajjal és a kontaktlencséim nélkül eléggé másképpen nézek ki, mint normál esetben.
- Konbanwa~
Köszöntem az étterembe belépve a minket üdvözlő pincérlánynak, de mire leülnék, totál meglepő módon jön Naraku és kihúzza nekem a széket. Jesszus, ennek a gyereknek valami nagyon az agyára ment o.O Lehet mégiscsak komolyan gondolta a randit, és nem az ő hülye értelmezésében használta a szót. Vagy csak arra számít, hogy egy kicsit kedves lesz velem, tetteti az udvarias lovagot (muhaha) aztán máris újra a karjaiba omlok, hogy újra kihasználhasson. Na persze, ezt várhatja ^^" Azért nyilván megköszöntem neki a gesztust, ahogy néhány pillanatnyi válogatás után azt is eldöntöm, hogy mit akarok enni. És nem, nem a legdrágább kaját választottam ki az étlapról.
- Hagyjál már, Britney? o.O Hol élsz te, ő legalább egy fél évtizede kiment a divatból! Very Happy De nem, ebből nem lehet megélni hosszútávon, pár év és megyek a kukába, jönnek újak a helyemre. Tudod itt így működik ez. Tizenéves csajok kellenek a népnek, minél fiatalabb annál jobb. Én most jó korban vagyok, hála a netnek felfedeztem, hogy van hangom, megpróbálkoztam vele, bejött. De csak ugródeszkának jó ez az egész, csinálok magamnak egy kis hírnevet, aztán fejest ugrok az anime-iparágba. Apám abban dolgozik, nekem meg megtetszett a környezet, szóval seiyuu akarok lenni.
Magyaráztam unottan, a sótartóval játszadozva. Persze külföldről jött, mint Karin-senpai, nem mindig tudhatja mi a dörgés itt Japánban. És ennyiből talán nem esik le neki, hogy otaku vagyok, azt mindenáron el akarom titkolni előle. Már csak az hiányzik, hogy gúnyt űzzön belőlem emiatt.
- Öhm... nem vettem észre. Aggódsz érte, mi? Gondolom ő az egyetlen csaj, akit normálisan kezelsz.
Szúrtam neki oda egyet hűvösen. Azért van neki egy jó oldala is valahol, kár hogy ezt csak a tesója meg a macskái felé mutatja. Mondjuk úgy vettem észre, hogy van valaki aki bejön Karin-senpainak, és tekintve hogy semmi komoly tapasztalata nincs fiúkkal, én segítenék is neki, ha nem egy tanárba zúgott volna bele Fészpalm Ha rajtam múlik kerítek neki egy normális srácot ahelyett a szórakozott tancsi helyett, az úgyis esélytelen téma.
- Izé, Sakamoto... mennyire majrés neked Japán? Úgy értem külföldön éltél eddig, gondolom tök más az egész, ami kint folyik. Nem para? Meg hol is éltél eddig?
Kérdezősködtem, kivételesen ez az egy dolog érdekelt Narakuban. Tök izgalmas lehet egy idegen országban élni, jó kis kaland lenne, ha nem ide kötne minden, simán bevállalnék egy külföldi ösztöndíjat, vagy ilyesmi. Mondjuk ahhoz tanulni is kéne, vagy legalább komolyan venni a futást, nekem meg egyikhez sincs ingerenciám -.-
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyKedd Aug. 30, 2011 11:40 am

Akkor lehet mégse randi? Forduljak fel? Elírtad, szerintem azt akarod, hogy rád Neutral


Azt a telipakolt tornazsákot. Ilyen jól, vagyis egyértelműen még nem adták a tudtomra, hogy nem akarnak velem mutatkozni. Kanacica szépen lemaradva jött. Na igen, biztos oda lenne a hírneve és a sok kis pöcs, rajongó fiúka, akik róla álmodnak, és ha kiverik akkor gondolom azt képzelik, hogy Kanade nem a mikrofont fogja, hanem az ő kis faszkezdeményüket. Pff, öregem, már akkor csöcs volt a számban, amikor Power Rangerest játszottak a homokozóban ezek a kis makik. Csak nem kéne most eltérnem a tárgytól, hiszen randin vagyok, amolyan békítő randi lenne vagy ilyesmi. Fene azt a jó szívemet. Meg fene hogy azért fosok Karintól is. Kicsi meg minden, de erős egy keze és rúgása van. Pláza, remek egy hely, legalábbis azoknak a „menőknek” akik nem tudják mi a faszt is csináljanak a fene jó dolgukban. Jönnek, zabálnak valami sütit, néznek esetleg egy filmet, és vesznek pár márkás szart, amitől azt hiszik, hogy aranyat szarnak. A normálisak meg mennek a Tudományosan Elcseszet Szar Cuccok Olcsón-ba, azaz a Tescoba, már ha van itt Karakurában vagy Japánban. Valahogy nem lep meg a dolog, Kanade sokat jár ide. Bolt megnyitok meg ilyesmikre szerintem. De ne írjuk le előre a kiscsajt. Talán okozhat kellemes meglepetést, és nem az a tinglitangli énekes csaj. Eh, hogy néznek, szerintem ha egy rosszat mozdulok, vagy harminc plázazsaru ugrik rám, és adnak egy gumibotozást utána meg a hátsószobába visznek, és majd eljátsszak a keménylegényt. Ja persze, nem vették fel őket rendőrnek, ezért itt élik ki a hatalmat, gondolom még a pöcsük is kicsi. Ez már a full impotencia. Se pénz, se farok, már csak a nyelvére kell harapnia és eltörni az ujját.
- Az fasza, legalább akkor tudod az utat mutatni vagy mondani.
Megyünk és megyünk, hogy egy étteremben együnk. Szerencsére nem az a puccos hely lesz, ahol a rántott húst is kanállal eszik. Nem vicc láttam már olyat. Muterék elvittek egy drága helyre, bazd amit ott láttam. A kanál is ki eset a számból. S még nekem kellet volna szégyellenem magamat, egy nagy fenéket, felálltam és mentem a picsába, este meg visszamentem pár haverral és hagytunk meglepit. Az egyik marha a küszöbre szart.
- Hali.
Köszöntem én is a pincérnek, aki néz rám, gondolom nem érti mit keresek itt. Odamondanám, hogy aranyat, de inkább léptünk is egy asztalhoz, ahol játszottam az eminenst, akin még a suli focicsapatának a kabátja is rajta volt. Szépen kihúztam a széket és Kanade formás és kemény kis segge alá raktam. Majd szembe vele ültem le, hajaj. Vajon fog kosza pillantásokat vetni mindenfelé? Ki láthatja, meg van-e hiéna/fotós a környéken? Rendelt, akkor dobok már egyet én is, remek, már csak várni kell.
- Aham, értem, akkor ez egy röpke kis állomás az életedben. Gyűjtesz egy kis plusz pénzt majd a további élethez. Valahogy mindig tudtam, hogy a szülőhazám elég perverz. Gondolok itt a Hentaira és minden másra. Nem mondom, néhány elég ízléses. De vannak már olyan túlzások, hogy pfff. Nem hogy nem áll fel, de majdnem impotenciát is okoz. Legalább valami értelmesre használtad a netet. Nem csak lobasszó pornó van rajta. Aha, tehát anime? Az nem rossz, szerencsére volt szerencsém hozzá nekem is. Annak ellenére, hogy amerre éltünk nem az volt a fő szórakoztató mese. De mondhatni az alapokhoz nekem is volt szerencsém. Dragon Ball, és társai. Sok sikert, tuti lesz majd olyan, amiben nem csak hang leszel, hanem az elejét is te énekeled fel.
Kis biztatás a részemről, sőt, egy bátorító mosolyt is küldtem. Arany egy szívem van, már csak zaciba kéne csapni.
- Persze hogy aggódok érte. A testvérem, szép hogy figyelek rá és hogy kivel mászkál. Azért azt nem mondanám hogy az egyetlen. Jelenleg itt az egyetlen, de ki tudja? Lehet lesz más is. Gondolom feltűnt, hogy mennyire is „barátságos” vagyok. – kis irónia, az mindig kellhet. – Annyit mondok neked, ha megismersz akkor elfogadsz és talán meg is kedvelsz. Wink
Nem mintha annyira is hajtané arra, hogy bárki is megkedveljen. Rég rájöttem, hogy megfelelni másoknak ugyanaz mint a szolgaság. Nem azt tesszük amit akarunk, és bort iszunk de húgyot prédikálunk eset lenne.
- Mennyire majrés? – ezen kicsit elgondolkoztam, ez talán látszik is az arcomon. – Annyira nem rossz mint gondoltam, és amúgy is mindig annyit költöztünk, hogy már nem visel meg a dolog. Talán egy kicsit az időeltolódás. De itt is megvannak azok amiket szeretek, csak van amit nehezebb megtalálni. De itt is tudok filmeket nézni, zenét hallgatni, habár ez a rock nekem annyira nem tetszik. De meglehet szokni, na meg ott a net, ha kell valami leszedem. A mangát szokni kellet, ami az olvasását illeti. És mégis más, tényleg más. El ne igen tudnám mondani, tapasztalni kell. De nem, nem para, ha meg valaki kötekedik, azt leverem és kész. – elvigyorodok (mint az avin kb). – Merre is? Európában sokfelé, Németország, Hollandia stb. Folytonos költözések, szar volt, veszekedés a Faterékkel, vicces volt. Ha Karint nem száműzik ide, akkor még mindig Németbe mereszteném a pöcsömet. De ő itt van, így én is. Mond Kana, láttál már hollowot? Vagy mennyire veszed komolyan ezt a Quincy dolgot? Szoktál edzeni, hogy szinten tartsd magad? Vagy inkább próbálsz átlagos életet élni? Mert ha gondolod edzek veled. Ha sima embereket püfölök, akkor azzal csak fárasztom magamat, és a vállam is kezd tiltakozni ellene, egy kis kihívás kéne már. Benne vagy? Így elégtételt is vehetsz rajtam, amiért faszkalap voltam.
Na persze azt nem teszem hozzá, hogy csak szerinte, szerintem meg teljesen normális volt amit csináltam. A nők minek akadnak ezen ki? Ja, és igen, simán pofázok Quincykről és hollowokról, ez van.

Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:31 am

Ha valódi randi, akkor esetleg... talán... Neutral


Naraku viselkedése már-már megbotránkoztató egy-egy ponton. Oké, hogy külföldről jött, de még a minimális tiszteletet sem adja meg másoknak, amíg nem akar tőlük valamit. Láttam már más gaijinokat is szerencsétlenkedni a kultúra ismeretének hiányában, de itt szerintem abszolút nem erről volt szó, csak szimpla bunkóságról. Nem hiszem hogy nem ismerné a szokásokat, amikor az ősei japánok... asszem. Mindegy, amíg velem szemben viselkedik, addig nincs gáz, bár rombolom a saját imidzsem azzal, hogy egy ilyen alakkal mutatkozok. És nem mint énekes, hanem mint ember. Nem tudom mi az istenért vonzom az ilyen srácokat, először Hiro, most meg Naraku... nincs egy normális pasi ezen a földkerekségen, komolyan mondom Fészpalm A hárem animék full átlagos klisé főhősei a valóságban valamiért nem léteznek, bár jobb is így, mert irtó unalmasak. Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy mi a rákért zúgnak bele ezekbe a karakterekbe a környezetükben lévő lányok. Fú, idegesítő >.> Számomra az ideális balansz valahol a kettő keveréke lenne, egy badass, menő, vagány srác, aki képes normálisan viselkedni társaságban ahelyett hogy állandóan a szoknyám alá akar lesni, mint Hiro, vagy kőbunkózna, mint Naraku. Mondjuk ha ez az idióta így folytatja, még a végén újra emberszámba veszem, bár gondolom csak azért viselkedik így, hogy megfeleljen Karin-senpainak, és nem a bűntudat kínozza. Mindenesetre most relatíve szimpatikus volt annak ellenére, hogy milyen fényben láttam őt a cselekedetei alapján. Aki nem mellesleg annyit beszél, mint egy locsi-fecsi liba o.O
- Inkább fordítva működik. Most még énekesnek számítok, de apám ki tudja harcolni, hogy ha leszerződtetnek egy OP-ra vagy ED-re, akkor kaphatok egy kisebb szerepet is. Tudod, költségkímélés, meg ilyesmi. De kezdő vagyok még, szóval én magam is fészpalmolok a teljesítményemen így utólag, de majd csak belejövök ^^" Nem tudom ámítanak-e azzal, hogy tehetséges vagyok, én úgy érzem hogy sose leszek olyan jó, mint mondjuk Yuuki Aoi vagy Toyosaki Aki :/
Sóhajtottam fel kissé csalódottan. Marha hosszú út áll még előttem és igazság szerint elég pocsék érzés, hogy valszeg csak a fater lobbizása miatt kapok meg egy-két szerepet és nem azért, mert én vagyok jó. Egyszer egy meghallgatásra tuti álnéven, elmaszkírozott külsővel megyek el, és csak azért is megmutatom, hogy tudok én szinkronizálni!
- Izé... és bejönnek neked az animék amúgy?
Tapogatóztam kicsit, bár az alapján amit eddig hallottam, gondolom csak klasszikus shounenekhez volt szerencséje, és csak azért, mert véletlenül ráakadt. De ez most inkább azért volt fontos, hogy mennyire akadna ki, ha megtudná a hátteremet. Mondjuk biztos nincs olyan lehangoló véleménnyel az otakukról mint egy átlag japán, de akkor is >.>\" A kurva média tiszta negatív fényben láttat minket, annyira nem fair, hogy egy-két elmebeteg miatt megbélyegeznek egy egész kultúrát. Tök gáz, hogy effektíve titkolni kell a hobbimat, mert kapásból kiközösítenek, ha fény derül rá >.>
- Figyu, könnyebb lenne neked is és a környezetednek is, ha visszavennél egy kicsit. Mármint, szerintem helyes pasi vagy meg tök kúlos, meg minden, azt tartsd meg. De ha a többi lánnyal is azt csinálod, amit velem, akkor irtó gyorsan el fog terjedni, hogy nem vagy jó parti. Ez nem egy nagyváros, mint Tokyo. Ismerem azoknak a csajoknak a többségét akik szóba állnának veled, ha felpróbálsz egyet-kettőt aztán eldobod őket, akkor annyi volt és nem marad más, csak a lúzerek. Nemtom miért jó neked ez, ha már letelepedsz itt, tehetnél egy próbát azzal is, hogy megmaradsz egy csajnál. Mondjuk nálam...
Tettem hozzá halkan, félrenézve, miközben óvatosan kinyújtottam felé az egyik kezemet, hogy megérintsem az övét. Annyira klassz lenne, ha nem úgy gondolna rám, mint valami polírozó eszközre, és én akkor is meg fogom próbálni magamhoz édesgetni és megváltoztatni, amíg érzem benne a jót. Merthogy van benne, törődik a senpaijal is, meg ott vannak a macskái is. Jó, nyilván az eddigi életstílusa miatt könnyebb volt neki a függetlenség, de rosszul fog járni, ha ezt az attitűdjét akkor is megtartja, ha megáll a vándorlásban. Erre előbb-utóbb rá fog jönni, és akkor már inkább nálam vágja a földbe a stoptáblát mint más lánynál. Irigy vagyok, de letojom :/
Amit a külföldi dolgairól mondott az tök érdekesnek tűnt, bár dunsztom sincs merre van az a Hollandia meg a többi. A nyugati cuccok nem igazán jöttek be eddig, de heccből mégis simán kipróbálnám. Az újdonság varázsa meg stuff, biztos tök buli lehet meghódítani egy másik országot a ragyogó személyiségeddel Cool Egyszer muszáj lesz kimennem minimum az Államokba, bár most nem tudnék elszakadni Japántól, az tuti Surprised
- Ú, az klassz lenne, egyedül elég tré edzeni! Unokabátyám néha segít, ha éppen mindketten ráérünk, de ő elég béna. De te biztos fel tudnád velem venni a versenyt, előző sulimban íjászkodtam is Cool Amúgy ja, igyekszem átlagos életet élni, szóval nem harcolok, de azért edzek, hogy ne legyen gáz, ha meg kell védenem magamat vagy a családomat-barátaimat Surprised
Fellelkesedtem az ötlet hallatán, ez lehetne egy újabb event a hódításom útján, és fel is vághatok a tudásommal *>* Elvégre minél többet vagyunk együtt, annál nagyobb az esély rá, hogy észrevesz rendesen is. Csak el ne felejtsem, hogy egy kicsit át kell formálni a hozzáállását, nehogy megint beleessek abba a hibámba, amibe legutóbb :/
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Szept. 09, 2011 2:04 am

Anélkül is szerintem, a jó kislányok bugyija miattam nedves Wink

- Hát figyelj, az csak egy dolog hogy énekes vagy. Ugródeszka a szinkron világába. És ha a faterod harcolja ki majd neked az első szerepet? Mi van akkor, semmi. Ha sikeres leszel akkor meg nem mindegy hogyan értél el oda? Volt olyan ismerősöm egy régi suliban, hogy leszopta a tanárját egy jobb jegyért, és tessék. Az egyik legjobb lett, bár nem tudom, hogy csak a sorozatos szopások miatt, vagy esetleg komolyan is tanulni kezdet? Ha jó énekes vagy, tudsz bánni a hangoddal is. Ezért gondolom maga a munka másik része se lenen gáz. Az meg hogy Yuuki Aoi vagy Toyosaki Aki kicsoda? Arról fogalmam sincsen.
Rokonok idevalósiak, de Én nem, tehát tököm se vágja, hogy kicsodákról van szó. Gondolom itt a jó anime szinkronhangok valami sztárok, amit meg is értek, elég csak arra gondolni, hogy ez az ország az egész kiindulópontja.
- Lehet nem ebben a környezetben nőttem fel, de ja, bejönnek. Például a Death Note, az kurvára tetszett, meg ott van még a Gintama, az is jó. De amitől frászt kapok, az a Blaech, van benne valami sárga hajú gyerek, Hisztigo és találkozik ilyen barna ruhás taggal, valami Kukucska Rucskiával, és megkapja az erejét, majd ilyen lélekgyakó kis bicskával veri sorba a démonokat vagy miket. Jól indult, de már annyira elvan nyúzva, a főgenya elleni harc meg, eh, szar volt. Boyzen egy áruló barnaruhás, tiszta szar volt. Szemüvegesből lett csini gyerek, komolyan, elég ha csak hátra nyomom a hajamat, és már basszot jól nézek ki, nem? Ez tud zavarni, ha aránylag jó történetet millió részre elhúznak, eh, már tényleg csak a pénzre mennek.
Azt hiszem elég kimerítő magyarázatot adtam a kérdésére. Bár nem tudom ez miért is érdekli? Itt ez lenne az egyik feltétel ahhoz, hogy egy csajt megismerjek? Kikérdeznek az anime előéletemről? Ha valamit meg nem tudok, vagy nem nézek animet, csak rám mutatnak és kérdezgetni kezdik. Mivan buzi vagy? Ciki azért, akik itt a sztárok, azoknak máshól budiba nyomják a fejét.
Kicsit színpadiasan sóhajtok, majd az asztalon lévő sótartót és borsot fogom meg, leszedem a sónak a kupakját és az asztalra szórok belőle egy kisebb mennyiséget.

- Néz, látod ezt a kevés sót az asztalon? Legyen ez Karakura lakossága, mindenki fehér és élik a napjaikat. Olyanról, mint Én, nem is nagyon hallottak eddig. Namármost, mit tudunk a sóról? Arra van, hogy ízt adjon az ételnek, igaz? Az étel, ami az élet is egyben. De nagy mennyiségben csak elszarja, és nem fog ízleni. Mint itt ez a kupac, ez a mennyiség már igazán káros, és nem csak másra, magukra is. Most nézzük a borst, ez meg az olyan emberek csoportja, mint Én. – egy keveset szórok a sóra. – De meglehet menteni a sót úgy, ha hozzáadunk egy kis csípőset, és akkor egy idő után ízleni fog a kaja is. Így az élet beindul, és finomabb lesz. Ezért vagyok ilyen, talán felnyitok pár szemet, hogy ne csak egy dologra koncentráljanak, merjenek élni, lázadni, azt tenni ami jól is esik. Nem szeretem, ha nem pezseg az élet körülöttem. És ha ehhez az kell, hogy a borssal elrontsam vagy kiegészítsem a sót, megteszem. Még ha páran meg is utálnak ezért. De lesznek olyanok, akik megunva a fehérséget, inkább sötétebbek lesznek. Az élet sava-borsa. Azt pedig nem mondtam, hogy letelepedek, egy darabig itt maradok, míg Karin nem tanul meg magára vigyázni, és ja, a sulit is csak befejezem. Utána meg? Megyek megismerem Japánt. Háááát, megmaradni egy csajnál? Nehéz lenne, nem bírom az elkötelezettséget és hosszú távon engem se bírnak. Képzeld el, ha szépen elvinne valaki a szüleihez. Szerinted mi lenne abból? Pontosan, idegbaj.
Emlékszem, hogy egyszer erre már volt példa. Alig léptem be, már ki is akartak dobni, hát ez van. Természetesen nem hagytam annyiba a dolgot, pár tojás, WC-papír, és fél tégla segítségével rendbe raktam a házat. A kezemet meg nem húzom el, sőt, inkább, amikor megérinti az enyémet, felfordítom a tenyeremet, és végigsimítom az Ö kezét. Kíváncsi leszek a reakciójára.
- Íjászkodás? Hát, néha lövöldözök én is, de leginkább a test-test elleni harcot követem. Kihasználva a gyorsaságom és a fizikai erőmet, hamar rendet rakok ha balhé van, vagy éppen ha élet-halál harc lenne. Na szóval, mikor érsz rá, és mikor jön már a kaja? Hinnye, le kéne seperni a sót és a maradékot, eh… Majd azt mondom, hogy egy Mosómedve berohant, és kést szorított a torkomnak, és követelte, hogy ezt tegyem. Ja, ez hihető, nem?
Nagyon az, már Én is majdnem beleröhögök ebbe a magyarázatba.

Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 22, 2011 9:24 am

"Randi" (?) egy beképzelt majommal Neutral


Nagy sóhajjal nyugtáztam Naraku reakcióját. Hiába a bátorítás, piszok nehéz ez a dolog és abszolút nem vagyok elégedett önmagammal, talán ezzel az egésszel éreztem először úgy magam, hogy valami nem fog menni. Pedig azzal aztán senki se vádolhat, hogy nincs semmi önbizalmam, pont azért van ilyen karizmatikus kisugárzásom, mert magabiztos tudok lenni Cool De egy felvétel után nincs meg bennem az az érzés, mint egy fellépés után, mégpedig az euforikus öröm, hogy hűdejó voltam ma is. Jó, nincs tomboló közönség csak legfeljebb a felvételvezető, de szerintem ők inkább úgy vannak vele, hogy sikerült tűrhető szintre hozni az alakításomat T_T Váh, inkább hagyom a picsbe a negativitást, rohadtul nem nekem való. Nehéz, de majd belejövök, ahogy Naraku is mondta, a hangommal tudok bánni, sőt! Csak gyakorolnom kell, és majd jönni fog a megfelelő hanglejtés meg stuff Neutral
- Azért jó lenne, ha nem ilyen alpári példákat hoznál fel egy lány társaságában, nem a haverjaiddal sörözöl >.>
Jegyeztem meg bosszúsan a hülye hasonlat hallatán, ez így most marhára úgy hangzott, mintha én ezért az előrelépésért le kéne pippantsak pár tagot. Azért nehogy már a szereposztó dívánnyal dobálózzon nekem, nem csípem ha sértegetnek. És ha most azzal fog jönni, hogy önmagát adja, hát akkor köszi szépen, szép kis szegénységi bizonyítványt állított ki magáról. Azért mindennek van egy határa Rolling Eyes
Unottan hallgattam végig az animés pályafutása nagy mérföldköveit és sokkjait, lelkesedésem hamar eltűnt a mainstream cuccok hallatán. Csak ezeket ismerni konkrétan gáz az én köreimben, ebből a gyerekből se lesz lelki társam ebből a szempontból :/ Újra csak csalódást okozott, de hát ez Narakunál nem volt meglepő. Azt már figyelemre se méltatom, hogy milyen véleménnyel van a pénzfejő animékről, az is totál tucatvélemény, biztos csak olvasta valahol és most majomkodik Rolling Eyes
Az újabb akcióján már egyenesen fészpalmoltam is, só meg bors, aha Neutral Egy kukkot sem értettem ebből a nyakatekert és hosszú pofázásból, nem bírtam tovább, és tényleg elkezdtem látványosan unatkozni. Az asztalra borultam, a konyha felé lesegettem meg stb. Azért annak is van egy határa, hogy mennyit járatja a lepénylesőjét valaki, most már hosszú percek óta csak ő beszél én meg alig bírtam megszólalni. Mondjuk ez valamilyen szinten elismerés, mert társaságban általában én szoktam a leghangosabb lenni, csak már komolyan kezdett lefárasztani a sok duma. Ha még valami értelme lenne, de ennek a szövegelésnek se füle-se farka. Rohadtul nem kötötte le a figyelmemet ahogy játszik a fűszerekkel, ahogy a magyarázata sem. A kezemet is inkább elhúztam, pláne amikor meghallottam az egész sóderből a lényeges részt. Na kössz Rolling Eyes
- Ha neked romlott csajok kellenek, akkor menjél szépen kurvázni. A normális lányok nevében nyugodtan mondhatom, hogy senkit sem fogsz tudni átcsábítani a sötét oldalra, pláne így nem Rolling Eyes Sajnállak, ha neked lotyók kellenek, de végül is te tudod... Nem lep meg, hogy nem csípnek a szülők, anyaként én sem örülnék neki, ha egy ilyen barommal mutatkozna a lányom...
Már elég pocsékul éreztem magam, szóval törvényszerű, hogy kiakadtam. Legalább sikerült szóhoz jutnom, bár speciel most törték össze a szívemet, szóval nem tudtam neki őszintén örülni. Rezignált arckifejezéssel könyököltem fel az asztalra, fogalmam sincs hogy tudna változtatni ezen a hangulaton Naraku, de remélem vágja hogy valami nem passzol. Nem lepne meg mondjuk, ha nem venné észre, olyan sötét belül, mint a haja színe.
- Ne fáraszd magad, ez nagyon szar poén volt. Majd szólok, ha ráérek, a suliban délelőttönként biztos megtalálsz, ha kíváncsi vagy rám.
Szóltam oda nyersen, egy pillanatra felé fordítva a fejemet. Aztán viszont ismét rászegeztem a tekintetem a pultra, amely mögül a pincérlány érkezését vártam. Valósággal repestem az örömtől, amikor megérkezett végre a rendelésünk, legalábbis elvettem a könyököm az asztalról és illendően ülve, udvariasan megköszönve fogadtam az elém rakott kaját. Perpillanat alig vártam, hogy fogyasszak aztán húzzak innen a francba. Ha békülni akar Naraku, akkor elég rossz ösvényre tette rá a lábát.
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Szept. 22, 2011 10:49 am

Randi(?) egy elkényeztetett csajjal, aki még hisz a mesékben Neutral

- Látom a lényeg megfogott. Az egy példa volt, és ne légy ennyire prűd. Ha bejön ez a munka, akkor lehet simán kell olyan szöveget lenyomnod, amit én mondtam ez előbb. Ennyi, tanulod legalább a szöveget és kész. Az élet nem egy mese, hanem sajnos száraz és kegyetlen. Van akinek az élet szebbik oldala jutott, de megint másoknak nyelnie kell sokat. Neked persze nem nehéz, énekes vagy, az apád se senki, így több lábon állsz. Velünk, egyszerű személyekkel szemben. Nem akarlak megsérteni, csak elmondtam a véleményemet.
Mondhat akármit, ezt neki is tudnia kell. Sőt, szerintem tudja magáról, hogy neki az élete kb: sínen van. Nem lesz gondja sok mindenre. Max hogy milyen ruhákat vegyen fel, és ilyenek. Miközben akik a zenéjét hallgatják, és majd nézik az animeket, amikben a hangja van, lehet nekik úgy kell mindig kiszámolni a pénzüket. Hogy ne dögöljenek éhen a hónap végére. Szar az élet, ezt mindenki tudja, csak van aki nem akar tudomást venni erről.
Majd jött egy kis monológom, annyira nem zavar, hogy mit csinál, csak azért is befejezem a mondandómat. Ha meg valaki kérdezi, azt mondom, hogy alkoholista, és nem kapta meg még a napi adagját. Szerencsémre, magasról szarok mások véleményére. Ha nem tudnak elfogadni, az annyit jelent, hogy nem is akarnak, így nem is gondoltak komolyan mindent, ennyi az egész. De megint csak a lényeg ragadt meg a fejében. Itt már én is Fészpalm
- Majdnem eltaláltad. Nem kurvák kellenek, hanem rossz lányok, és a kettő nem ugyanaz. Lehetsz rossz úgy is, hogy nem fekszel sorba bele minden ágyba. A viselkedésedet veszed kicsit rosszabbra. Ha nem feltétlen így öltöznél, hanem kicsit vadabban, tudod akkor még jobban néznél ki. Most se vagy csúnya, de ez van, ha akarsz valamit velem kezdeni, nekem kell változni, vagy neked. A szülők nem izgatnak, a sajátjaim se csípnek, de ezt maguknak köszönhetik.
Most nem kezdek bele az egészbe. Hogy így fejeztem ki a lázadásomat, hogy vadultam, ennyi az egész. Rám ragadt utána, és kész. Felfogom én, hogy szar a kedve, de mit várt? Most tényleg mi a jó büdös francot várt? Komolyan azt hiszi, hogy egy nő miatt változni fogok? Miért gondolják ezt a nők? Nem minden faszt lehet kotonba öltöztetni, hogy jobban mutasson.
- Egy suliba járunk, megtalállak ha akarlak. És ha megbocsájtasz, olyan 10 percre eltűnnők. De eskü hogy visszajövök. Ha akarsz elmehetsz, de lemaradsz valamiről. Ami tetszene neked.
Kacsintok, majd felállók az asztaltól, és egy őrhöz megyek, pár szót váltok vele, majd mutogat egy irányba, én pedig megyek arra. Hamar meglett amit kerestem, azt a helyiséget kerestem, ahol az egész szart figyelik, és a hangosbemondó van. Hogyan jutottam el oda? Lefizettem akit kellet. Megbeszéltem a tagokkal mindent, majd vigyorogva indultam vissza. A hangosbemondó pedig megszólalt.
-KANADE, NARAKU KÉRI NE HARAGUDJ ÉS NÉZ KI AZ ELŐCSARNOKBA!!
Majd beindul a zene, és én pedig nekikezdek táncolni Van ahol leveszem a felsőmet és úgy nyomom, majd visszakapom, és egy kirakat kötelén szórakozok, és végül pár oszlopon végzek bemutatót(kocsit nem lopok, a piát meg kifizettem), és végül egy gitárt szerezve énekelni kezdek. Ja, mindenki hülyének néz, és szerintem páran a rendőröket is hívni fogják. A szám végén a gitárt szétverem, rossz beidegződés, de majd ezt is kifizetem. Visszamegyek az Kanadehoz.
- Nos, szerintem nagyon nagy marhát csináltam magamból, és nem hiszem hogy olyan tíz percnél több időnk van, mire kiérnek a zsaruk. Tehát, megakarsz ismerni? A barátom akarsz lenni? Akkor fogadj el olyannak amilyen vagyok, ne akarj megváltoztatni, és a lényeg, benne is több van, mint hiszed. Csak ahogy mondani szokás, nehéz eset vagyok. Hajaj, már csak olyan 8 perc.
Igaz, annyira nem hallatszodik, hogy agódnék.
Vissza az elejére Go down
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te3500/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (3500/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Okt. 06, 2011 7:59 am

[Bevásárlás a nagy ünnepi vacsorához]


* A sötétedő ég alatt egy fiatal férfi közelített a plázába, amely már lassan záráshoz készülődött, talán csak pár óra lehetett hátra, míg az eladók gyorsan elhagyva helyüket boltot zárjanak, majd pánikszerű ütemben gyorsan elviharozzanak a helyszínről, mintha csak valami bűntény történt volna itt. Shin tudta ezt, azonban helyén volt a feje és jól meggondolta, hogyha zárás előtt jön vásárolni, akkor talán több eséllyel kerüli el azt a tömeget, ami állandóan összeszorítja az embert amikor ebbe a plázába érkezik. Szó ami szó elég sokat szerettek ebben a plázában vásárolni, és ennek meg is volt az oka, például az, hogy minőségi áruktól roskadozó polcok néztek minden egyes üzlet ablakából. Ez azért volt jelentős, mert rengeteg cuccot lehetett itt beszerezni, amit máshol szinte semmiképp sem árusítottak. Ilyen volt például az a családi méretű pulyka, amelyet megvetetett vele az unokatestvére. Hiszen az ő esküvőjére készül a vacsora majd ebből a hatalmas állatból. De egyenlőre a sorsa csak az, hogy bekerüljön Toyone mélyhűtőjébe és ott szépen eltöltse az időt a nagy szertartásig. Így esett hát, hogy szépen elindult bevásárolni… Csak két utcán látott embereket idejövet. Hollowot egy szálat sem, így aztán nyugodt léptekkel közelítette meg az amúgy is elég nagydarab épületet. Világítottak a fények, azonban nem számított rá, hogy akkora forgalom van, amekkora lett. Az emberek megint csak nyüzsögtek, akár nappal, bár most legalább volt hely, hogy az ember simán végigsétáljon a folyosókon. Sőt, megkockáztatom még ülőhely is akadt, ha az ember nagyon körülnézett. Nekiállt nézelődni, csak úgy mint mindenki más, majd elindult a pláza élelmiszer üzlete felé, amely most is ugyan úgy nyitva volt, akárcsak legutóbb amikor itt járt és egy hollowot állított meg, mielőtt az betört volna ide, hogy megtámadja őt, meg persze, hogy elvegye a lelkét. Hát igen, ez ilyen szörny hobbinak is betudható. Vagy túlélési ösztönnek, de sajna ez nem túl egészséges az emberekre nézve. De épp most nem az az eset járt a fejében, minnél inkább merengett el azon, hogy az unokatestvére, akivel mindig gyepálták egymást, hogy-hogy feleségül vesz egy olyan lányt, akit csak 1 hónapja ismer, a másik érdekes dolog, hogy ő is még csak 19 éves és nagyon fiatal. Elmerengett, hogy talán csak ő volt olyan maradi, hogy még várni akart ezzel az egésszel, addig míg elég tapasztaltnak érzi magát, meg természetesen elég érettnek ahhoz, hogy jó férj legyen. Hogy képes legyen ellátni a családot. De ezek még mind nem voltak meg, így nem is gondolkodott ilyesmiken. Jól tudta, hogy szerencséje van, mert nem egy ronda srác, azonban a házasság még oly távolinak tűnt számára. Míg unokatesója már kész házas ember, vagyis csak lesz pár héten belül. Shin kíváncsi volt, hogy mire gondolt, amikor ilyen fiatalon megkérte a lány kezét, és vajon mit gondolhatott a lány, amikor igent mondott. Ez érdekes kérdés volt, de mivel nem volt egyikük helyében sem, egyik szituációt sem tudta olyan élethűen elképzelni, mint ahogy az valójában történhetett. Végül egy vállrándítással elintézte az egészet és megindult a húspult felé, ahol az eladónak rámutatott az általa valaha látott legnagyobb méretű pulykára. Szép testes állat volt, a húsa az egész családot ellátta volna egy hétig is. Kíváncsi volt, mekkora lesz a vendéglista, hogy kedves kuzinja pont ezt a nagy dögöt szúrta ki a vacsora főételeként. Lehet, hogy annyi vendég lesz, hogy gyorsan elfogy, de ha nem tudják. Akkor vajon ki eszi meg a maradékot?
Kérdezte magától, aztán folytatta a vásárlást. Pár alapvető dolgot otthonra, meg egy két dolgot a suliba is… Lassan megvolt minden ami kellett így beállt a sorba, ami szépen lassan poroszkálva haladt kifelé, majd kiért a pénztárból. Úgy döntötte, hogy leül az egyik üres padra, ahol még elfér a hatalmas pakkba csomagolt állat. Meg is találta azt a helyet, a pad körübelül a Pláza közepén helyezkedett el, és jól rá lehetett látni az összes boltra. Így leült és újra gondolkodni kezdett, de immáron egészen más témán. A kórházból kikerülve kereste Sierashi Yuusukét, de elfelejtette, hogy nem tudja a címét így aztán nehézségekbe botlott a terve. Edzeni akart, de pontosan ennek a problémának a révén, nem tudta betartatni az ígéretét a fiúval. Így aztán, úgy gondolta úgy is megtalálja ha eljön az ideje.*

Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyHétf. Okt. 10, 2011 7:27 am

"Randi" (?) egy... héééé >.>

- Pfff, itt nem arról van szó, hogy én hogy beszélek, hanem arról, hogy te, mint férfi, milyen nyelvezetet engedhetsz meg magadnak a társaságomban. Lehet hogy nem szokásod, de egy minimális tiszteletet elvárok, ha már nem vagyok egy totál vadidegen ember számodra. Különben is, eszem ágában sincs olyan szerepeket felvenni >.>
Folytattam prédikálásomat a szavaira reagálva. Nem vagy prűd, de azért az ízléstelen hasonlatokkal most kiakasztott. Meg aztán nem fogok én erogékben meg hentaiban sem seiyuuskodni, már csak az hiányzik, hogy az én hangomra... na mindegy, nem tenne jót a karrieremnek, nincsen ezer hangszínem, mint Yuuki Aoinak. Ő tehetséges, nekem meg hajtani kell azért, hogy befuthassak. Viszont ami igaz az igaz, nekem valóban könnyű a dolgom, mert tudom mit akarok, meg az is kétségtelen, hogy megkapok minden támogatást otthonról. Fogalmam sincs, milyen lehet, ha valakinek nélkülöznie kell. Valamiféle reakciót ki is csalt belőlem ez a gondolat, legalábbis nem igazán volt merszem Narakura nézni. Ezt a kört most megnyerte, a fenébe is :/ Ettől függetlenül semmi okom nem lenne arra, hogy szégyenkezzek, mert nekem se minden az ölembe hullott csak úgy, keményen megdolgoztam azért, hogy most énekelhessek. Csupán nekem megvolt a lehetőségem arra, hogy elérjem a céljaimat, gondolom neki meg nem. Szívás, ahogy az is, hogy fogalmam sincs, mit is kéne mondanom. Én mindig is csak a saját ambícióimmal törődtem, nem különösebben érdekelt mások gondja-baja. Szerintem nem is most fogom elkezdeni, Naraku amúgy se egy olyan pasi, akinek szüksége lenne ilyesmire. Kezébe tudja venni a sorsát, elég önálló, ezért is tetszik Cool Mármint... tetszett Neutral
- Baaaka, te mondtad hogy valami elegánsat vegyek fel Rolling Eyes Pedig azt vehetnék fel, amit csak akarsz... Látszik, hogy nem ismersz, és hogy meg se akarsz ismerni. Ha megvan hozzá a társaság, én bármilyen buliba belemegyek amíg nem sértek törvényt. Ha tudnád mennyi szívatásunk volt az előző sulimban... Rolling Eyes Csak itt nincs senki, aki partner lenne hozzá, szóval maradok átlagos tini Rolling Eyes Nekem aztán mindegy, csak jól érezzem magam.
Böktem ki duzzogva, merthogy azért még nem fogok megbocsátani neki csak azért, mert keltett bennem némi bűntudatot. Aztán ráadásul még faképnél is hagyott, biztos csak így akart lerázni. Tíz perc egérút, és máris megszabadult tőlem, fizetni meg én fogok. Sületlen idióta, Karin ide vagy oda, én komolyan ki fogom készíteni ha nem tolja vissza a képét. Elég morcosan fogtam hozzá a kajálásnak, hogy ha már itt van akkor meg is eszem, bár elment az étvágyam elég rendesen. Lassan be is fejeztem, amikor kintről a hangosan beszélő recsegésére lettem figyelmes. Nem különösebben érdekelt, gondoltam valami hirdetés, de aztán mintha a nevemet hallottam volna, így hegyezni kezdtem a fülem. És valóban, amikor megismételte a hang, akkor az én nevemet mondta, meg Narakuét.
- Mi a francot csinál ez a szerencsétlen? :/
Dünnyögtem magamnak, miközben ingerülten felvakartam magam az asztaltól. Elképzelni sem tudtam mit akarhatott azzal, hogy nézzek ki, de aztán ahogy kiléptem az étterem ajtaján és a folyosó korlátjához vonszoltam magam, kivert a hideg verejték. Elhűlve figyeltem a bohóckodást, miközben arcomat a kezembe temettem, de aztán igyekeztem úgy viselkedni, mint egy egyszerű bámészkodó, nehogy rájöjjenek, hogy ez nekem szól Neutral Már-már visszafordultam volna legyintve egyet, mire abbahagyta ezt a gáz táncikálást, és általános meglepetésemre énekelni kezdett egy gitárral a kezében. Nem volt valami jó hangja deee... azért szép számot talált, még ha nem is értettem belőle szinte egy szót sem. Ki nem néztem volna belőle, hogy ilyesmit is megtenne azért, hogy megbocsássak neki o.O Lehet hogy marha vagyok, de megérintett, amit csinált, ha le nem is nyűgözött, és na... beégette magát ennyi ember előtt, csak azért hogy ne haragudjak rá. Őrült... de... szeretem benne ezt az őrültséget, azt csinál amit akar, szabad, vagány és kúlos... basszus, nem fogom feladni csak azért se >.>\" Tiszta hülye vagyok, komolyan mondom Neutral
- Te barom, a gitár O.O - Taszajtottam meg a mellkasánál mérgesen, de aztán már érezni lehetett, hogy nem haragszom rá, hiába a sértődött hangnem. - Hmpf... hát jó, megbocsátok, de csak mert látom rajtad a jó szándékot. És mert... emlékeztettél arra, hogy mit is láttam meg benned... Embarassed
Gyorsan lábujjhegyre álltam és arcon pusziltam. Igazából megcsókoltam volna kedvem szerint, de nem akartam hogy azt higgye, ezzel teljesen jóvá tett mindent, még ha hajlandó is voltam neki megbocsátani, hogy ilyen csúnyán kihasznált és megalázott. No de ő is épp eléggé megalázta magát Fészpalm
- Mit izgulsz, quincy vagy, úgyse kapnak el. Nekem meg semmi közöm az akciódhoz, ne próbálj meg belerángatni Razz De ha olajra akarsz lépni, hát akkor menjünk. Hová akarsz vinni? Ja igen, és... miről is szólt ez a szám?
Kérdeztem picit elpirulva. Cikinek éreztem, hogy nem értettem, de evvan, pocsék az angolom, nem tudok mit kezdeni egy nyilván perfektül beszélő Narakuval, ha idegenül kezd el hablatyolni Neutral
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 10:47 am

Hehehehehe Twisted Evil


- Oké-oké, nem kell leharapni a fejemet, meg utána egész nap csak a hajamat köpködnéd. Rossz lenne az neked is, nekem meg főleg. Rendben van, valamennyire visszaveszek magamból. Mert nincs hangulatom még jobban összeveszni veled, plusz mondhatni te vagy az első személy, akit itt jobban „megismertem”. Nem mondtam én, hogy vállald el, vagy lehet, mondtam, de mindegy is. Én csak azt mondom, hogy Stalone is így kezdte, ilyen szerepekben tetszelgett. Mielőtt Rockyzot volna egyet, bár nem tudom mennyit is, mond neked a név, és a film címe.
Na igen, itt szoknom kell a dolgot, hogy ami más országokban mond is valamit, itt azért lehet csak néznek rám, mint akik még nem láttak fehér embert. Viszont, ha nem ismerek egy animet, vagy egy szereplőt, sőt, ha nem tudom a hangjának felsorolni minden szerepét, akkor én vagyok a Béna, akit mindenki leszól, sőt ha tudnának, akkor még a fejemet is a WC-be nyomnák. Szerencsére megvan a testi fölényem, így ha bandával jönnek, akkor is sírva mennek haza anyukához, mert bibis lett a térdük, és a csúnya Naraku megverte őket. De ez van, aki ingerli a bikát, az előbb vagy utóbb szarvakba rohan. Azért meg nem fogom magamat visszafogni, mert esetleg bajom származhat belőle. Ki a francot érdekel? Oké, talán Karint, oké, tőle félek is, vele nem kéne rossz viszonyba lenni, leszedi a fejemet. Most pedig Kana drágától kapok egy letolást. Továbbra is elég nyugodt az arckifejezésem, bár valahol meg tudom érteni az álláspontját, és a faszom, ez miért van? O.o
- Látod, ez itt az egyik kicsi baj, ne nekem akarj megfelelni. Én csak egy balfarok vagyok, és kész. Te egy énekes, és nekem akarsz megfelelni? Na ne már, legyél önmagad, és kész. Gondoltam téged ismerlek meg, nem, pedig aki miattam akarsz lenni. Háááááát, én meg általában olyanokat csinálok, amikkel éppen törvényt sértek. Bár el tudom képzelni azt a sok bulit, amit leműveltetek. Gondolom a tanár székére rajzszeg és ilyesmik lehettek, hajaj, elég vadócka vagy akkor. Lenne partner, csak jól körül kell nézni.
Nem lenéző hangnemben mondtam, sokkal inkább hitetlenkedve. Mert vajon miket csinálhattak, tényleg nem tudok sok mindent elképzelni róla. Talán egy-két kis kihágás és ennyi, amiért kapott egy fekete pontot az ellenőrzőjébe.
Haj, de hagyjuk is ezt, csináljuk meg az engesztelést, bár nem hiszem hogy ezt jól átgondoltam. Viszont már késő visszakozni, én nagy eséllyel az esti hírekben fogok szerepelni. Vagy mint akit lecsuknak, vagy mint valami romantikus marha, aki így kért a csajától bocsánatot. De még nem is a csajom. He, még? Hajaj, gondok vannak itt, nagy gondok. Késő bánat, eb gondolat, lenyomtam a marha táncomat, és még gitároztam is neki, a „csodás” hangomon énekeltem, ennyi volt, utána meg a gitárt szarrá vertem. Lehet ez volt a rossz pillanat, de már mindegy. Visszamentem hozzá, és vártam az ítéletet. Kaptam egy mellest, de ez már inkább a konok dac miatt volt. Tudtam ám, hogy emiatt már nem is haragszik annyira rám. Szélesen elvigyorodok, és már puszit is kapok, szemöldökrángatás .
- Na igen, az eltört, nyugi, van még egy csomó raktáron, ha meg elkapnak, akkor kifizetem. Mit láttál meg bennem? Hát elsőnek szerintem a mellkasomat. Oké-oké csak vicceltem. – emeltem magam elé a kezeimet védekezöleg. – Bocsi, hogy ezt kell, hogy mondjam, de mivel látták hogy velem vagy, adtál egy puszit, szerinted nem gondolják, hogy benne vagy? Hova is kéne menni? Nem tudom, most mond meg te merre menjünk. Én meg elviszlek. Na gyere, pattanj fel a hátamra, így foglak elvinni, elég gyors vagyok, hamar odaérünk. – megfordulok és tartom neki a hátamat, ha felugrott, akkor pedig a combjainál erősen ráfogok. – A dal? Valami őrangyalról szól, meg mosoly az arcon, tudod, az a tipikus zene, ami a filmekben van olyan nyálasabb jeleneteknél. Lehet meglep, de egy Sengoku Basara amv-ben hallottam(ez így igaz Very Happy user), igen, azért azokat szoktam nézni a neten. De azért nem ezek a kedvenceim, csak gondoltam ide passzolni fog. Na, de erősen kapaszkodsz? Mert megyünk, ja, és szerintem, ha eljössz velem, egy darabig ki leszel innen tiltva, mert hogy én tuti ki leszek. – és mehet a menet, felugrok fele a korlátra, onnan elrugaszkodva pedig le a földszintre, így is elég furán néznek már ránk, de kit érdekel? Jön az őrség, ki nem szarja le? Kerülgetve őket, és kicsit használva a quincységemből adódó gyorsaságot, lazán sikerül meglépni.
- JIHAAAAAA, kapaszkodj erősen, most rákapcsolunk… – főleg, mert már a szirénákat is hallottam, és az őrség kiabálását, ahogy az anyám felől érdeklődnek, ej bocsi muter, de csuklani fogsz még egy párszor, garantálom. Twisted Evil



Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te6000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (6000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Okt. 14, 2011 5:16 am

[Esti bevásárlás]


Miután kiléptem a házam ajtaján kicsivel jobban összehúztam magamon a felsőmet. Nem nagyon volt kedvemre, hogy ki kellett másszak a jó meleg szobámból, de megígértem a szüleimnek, hogy ma én fogom megcsinálni a vacsit, így kénytelen voltam kimozdulni vásárolni. Viszont egyúttal kihasználhattam a lehetőséget és szétnézhetek a plázában vásárlás címszó alatt. Különben is kéne valami új hajgumit vennem, meg valami aranyos kis figurát ami a telefonomon csünghet.
Valamiért cseppet sem lepett meg, hogy rengetegen vannak még ilyenkor is a plázában. Legalább nem lesz olyan érzésem, hogy csak én vagyok olyan elvetemült, hogy ilyenkor még ide jövök és attól sem kell félnem, hogy esetleg bezárnak és itt kell töltsem az éjszakát. Habár az kifejezetten érdekes kaland lenne az biztos, hisz az ember lányát nem mindig zárják be egy plázába. Viszont az is igaz, hogy azért itt tölteni az éjszakát nem lenne túl jó, hisz ki tudja, hogy ki jár éjszaka egy plázában. Surprised
- Azt a cicát kérném szépen. - mutatok az említett kis csüngőre, mikor sikerül elkeverednem a megfelelő boltba és kiválasztani egyet a sok dísz közül. Miután pedig a kezembe kaptam kifizettem, majd szinte mindenhol megállva sétáltam tovább, hogy végre valahára elérjek az élelmiszer részlegre.
Otthonról hosszú listával indultam el, hogy tulajdonképpen mik is kellenek ahhoz amit elterveztem. Azt sajnos nem gondoltam meg, hogy egyáltalán hogy is fogom mindezt hazacipelni, de valahogy bizonyára meg fogom tudni oldani majd. Ha más nem, akkor egy kis csel itt egy kis csel ott és máris volt csomag nincs csomag. Surprised
A különböző árucikkeket egymás után gyűjtöm be a bevásárló kocsiba. Egy-kettőnél viszont eltűnődöm kicsit, miközben az oldalán található leírást olvasgatom el. Elég sok mindent raknak egyes ennivalókba amit nem is gondolna az ember. Mert hát a zöldborsóban például csak zöldborsóra számít az ember, de mindez mellet egy halom izémizét raknak bele, amiről azt sem tudom, hogy mi az, de feltehetőleg ehető, mert eddig senki sem halt bele a fogyasztásába. Viszont az még mindig érdekes, hogy a rizsbe is vannak olyan dolgok amire nem számítunk, pedig a rizs az mégis csak rizs.
- Ennyi lesz. Köszönöm. - válaszolok az eladónőnek arra a kérdésére, hogy kérek-e még valamit mindez mellett amit vettem. A pénztárcámból pedig előveszem azt a pénzösszeget amit az édesanyám adott mindezen élelemre. Őszintén szólva még szerencse, hogy adott rá pénzt, hisz ahogy elnézem az én kis vagyonomat abból még a felét sem tudtam volna megvenni mindennek, sőt talán még a negyedét sem. Azt hiszem nem ártana valami hétvégi munkát beszerezzek vagy valami, mert ha így haladok akkor hamarosan új jegyzettömböt sem leszek képes venni és akkor az a suliújság rovására fog menni. A két nagy szatyorral pedig most már kifelé indulok el, hisz még el kell készíteni a vacsorát, meg majd tálalni és minden. Azt hiszem, hogy legközelebb csak akkor vállalkozok vacsorakészítésre, hogyha valami egyszerű dolgot akarok csinálni és nem valami olyat amit azelőtt még soha sem csináltam, de úgy vélem, hogy finom lehet.
- Mattaku... - ülök le az egyik padra egy nagy sóhajtás kíséretében. Nem számítottam rá, hogy ilyen nehéz lesz ezt a sok vackot cipelni. T_T Legközelebb majd aput is elrángatom, hogy legyen aki cipekedjen. nem csoda, hogy az édesanyám mindig magával viszi ha vásárolni megy.
Egy mély levegő vétel után inkább úgy döntök, hogy hagyom még a cipekedést egy kis ideig és inkább elszórakozok a cica felrakásával a telefonomra. Szerencsére mindez elég hamar megy és nem vesz hosszas kézimunkával eltöltött perceket igénybe.
- Ez az! - mosolygok az újonnan szerzett telefondíszre, miközben magam elé emelem, hogy lássam, hogy is néz ki mikor csüng a készüléken. Sajnos közben sikerül meglöknöm az egyik zacskót amiből meg is szöknek a benne tároltak.
- A francba... - sóhajtok, majd felkelve nekilátok felszedni a szökni készülő élelmiszereket. Nem is értem, hogy minek vettem meg ennyi nyavalyát, talán mert megtetszett vagy nem is tudom. Legközelebb majd nem fogok mindent belesűríteni egy ételbe amit megkívánok. >.>
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 2:52 am

Útmutató, hogyan NE próbálj összebarátkozni egy arrancarral
~ Barátkozás a dípfelhő sűrűjében ~


Eh… lehet tényleg jó ötlet volt kimozdulnom az unalmas kapitányi szobából. Az viszont egyáltalán nem volt jó ötlet, hogy a karakurai plázát tűztem ki uticélnak. Rengeteget jártunk ide még annak idején Sukével, mikor még friss párocska voltunk. Emlékszem, mikor majd’ egy egész napot töltöttünk Karakurában, és elmentünk mindenfelé, majd együtt vacsoráztunk a pláza egyik pizzériájában. Természetesen én ettem a legtöbbet, ez nem is kérdés Neutral Mostanra viszont az étvágyam is alább hagyott. Egyszerűen képtelen vagyok akár egy falat normális kaját is lenyomni a torkomon. Állítólag nem fog sokáig tartani ez az állapot, csak ki kell hevernem a férjem elvesztését. Viszont a probléma csak az, hogy ezt egyszerűen képtelen vagyok megtenni, hiszen… ő volt életem nagy szerelme, aztán meg csak úgy eltűnt, felszívódott, mintha soha nem is létezett volna, egy hatalmas űrt hagyva a családja életében, s egyúttal lelkében. Nem is értem, hogy Nayo-chan hogy lehet képes elviselni az apja elvesztését. Lehet, hogy ő is össze van annyira törve, mint én, csak épp saját magam sajnálása elveszi figyelmem nagy részét. Talán jobban kéne rá oda figyelnem, és nem pedig elmerülni a tömény önsajnálatban. Ez viszont valahogy nagyon nem megy… Szeretnék megint olyan életet élni, mint akkor, hiszen akkoriban voltam a legboldogabb. Nem úgy, mint most, egy egyedül álló egy gyermekes anyaként… Tiszta szánalmas vagyok…
A plázában vándorolva kikötök az egyik étterem mellett, és le is teszem magam egy közeli asztalhoz. Üveges tekintettel bámulok a semmibe, mikor szemeim elé egy boldog pár kerül. Nem vehetnek észre, hiszen nincs rajtam semmiféle gigai, így láthatatlan vagyok számukra. Hacsak nem egyikőjük képes látni a szellemeket. Bár, hogy őszinte legyek, ez jelenleg egy cseppet sem érdekel. Csak nézem őket, hatalmas, könnybe lábadt szemeimmel, és arra az időre emlékszem, amikor még én is így turbékoltam legnagyobb szerelmemmel. Ennek tetejébe nem hogy őket, de egy közeli pizzériát is megpillantok, amitől azonnal megrohamoznak a szebbnél szebb emlékek, melyek most még nagyobb fájdalmat okoznak, mint bármelyik fegyver a világon. Szívem azonnal összeszorul az emlékek sorozata láttán, és már egyszerűen képtelen vagyok visszafogni könnyáradatomat. Kitörni készül. De nem is akárhogy…
Sietős léptekkel kezdek el keresni egy mosdót – habár az eszembe se jut, hogy az emberek nem is láthatják sírástól eltorzult arcomat. Nem érdekel. Számomra most az a legfontosabb, hogy vécét találjak, hiszen a bőgés mellett más dolgom is akad arra felé. Pisilnem kell. Neutral Igen, kicsit megártott a töménytelen mennyiségű diétás kóla, amit otthon ittam meg, így kénytelen vagyok meglátogatni a mellékhelység azon részét is, ahol éppenséggel nem tudom megmosni könnyáztatta arcomat. Neutral
Az ajtót belökve azonnal a vécé felé veszem az utamat, és máris kiengedem magamból a felesleges folyadékot, a felhasználatlan c-vitaminnal együtt, ami pár darab narancsból származhat. Jó, tegnap kicsit elvetettem a sulykot, és kicsit sok narancsot ettem. Na és? ˘^˘ Bárkivel megeshet… Na mindegy, nem ez a lényeg… szóval épp hogy lépnék ki szipogva, krokodil könnyeimet törölgetve (szigorúan a karommal, nem a kezemmel! Neutral )a vécéfülkéből, máris egy olyasmit látok, ami a női mosdóban nem igazán szokványos. Egy férfiembert! Halkan sikkantva csapom ismét magamra a vécé ajtaját, majd miután lehajtom az előbbi trónom tetejét, máris felmászok rá, és az ajtó felett kikukucskálva vizslatom az idegent. Felháborító, hogy újabban bárkinek van képe a női mosdóban kolbászolni… Neutral Szívesen elverném egy seprűvel, vagy seprűnyéllel, vagy akár a vécékefével is. Nem érdekel, csak tünés ki a női klozettből, különben szatírt sikítok, és aztán… aztán nem történik semmi, mert ugyebár nem csak láthatatlan, de hallhatatlan is vagyok. Na nem, halhatatlan még nem, mert ugye nem vagyok Dánken Meklód, a hegylakó. Nem is lehetnék, mert ugye én egy jelenleg igen ápolatlannak tűnő leányzó vagyok, tehát most jelenleg Mitsuken Meklód lehetnék. Neutral No de mindegy is.
- Khm… Ez… A női mosdó, szóval legyen szíves távozni, kedves uram, mielőtt még sikoltani támad kedvem. Neutral – vágom meg a hivatalos hangnemet, amit még Tomoko fukutaichoutól lestem el, bár tuti, hogy nem ütöm meg az ő szintjét, hiszen ő már igencsak magas színvonalon van. De sebaj, remélhetőleg már ettől is összecsinálja magát az ismeretlen pacák, és eltűnik innen melegebb égtájakra, mielőtt előtörnek megint a krokodilkönnyeim, és megtámadom tök véletlennel Shuu-kunnal. Neutral
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 6:13 am

NE próbálj barátkozni egy shinigamival
~ Vagy nem Neutral ~



Merre vagyok, mi történt már megint? Sötét van és hideg, fáj a fejem, és valami nyomja a hátamat. Nagy nehezen sikerül felülnöm és kitapogatom, hogy min is feküdtem eddig. Rá kell jönnöm, hogy az bizony Orgo és nem más. Nézek jobbra, és balra is, iszonyatosan másnapos vagyok, már csak az kellene, hogy lássak egy tigrist, vagy egy, mellényes kismajmot lássak. De szerencsére erre nem került sor. Valahogyan sikerül felállnom, és a hangzavar felé kezdek botorkálni, túl sötét van, ezért sikeresen nekimegyek egy ajtónak. Ki az a marha, aki egy barlangba egy ajtót rak? Hideg van, engedjenek már ki. Tapogatni kezdem a falat, és találok egy kapcsolót, mit tesz ilyenkor az, aki másnapos? Persze hogy felkapcsolja, ahogyan Én is teszek. Meglep, amit látok, egy hűtőraktárban vagyok. Oké, most hátha eltűnik, ezért leoltom, majd ismét felkapcsolom a lámpát, nem tűnt el. De legalább annyi haszna volt a kapcsolgatásnak, hogy kinyitják az ajtót, biztos azt gondolják elromlott valami. Nekem ez csak kurva hasznos, amilyen gyorsan tudok, kilépek, bár nehezen megy a menés, a ruhám majdnem megfagyott. S ahogy gondoltam, mint lélek vagyok jelen, mindegy, legalább nem kapok kérdéseket, hogy mi a faszt keresek itt, és Ki vagyok? Eh, azt tudom, hogy most egy kis vízre van szükségem. Nem törődve azzal, hogy hozzáérek az emberekhez, haladok a célom után. S arra is rájöttem, hogy megint a Plázába vagyok, hogy a picsába kerültem ide, meg kivel? Eh, talán csak eszembe jut majd, a lényeg, hogy itt a reménysugár, a WC, tuti a férfi az. Be is megyek, és betámadom a csapot, megengedem a vízet, és locsolom az arcba. Jaj, de jó érzés. Valami hang megütötte a fülemet, egy sikítás, és csapódás. Kiegyenesedek, majd fülelek, utána pedig vissza a fejemet a csap alá. Alig hogy elkezdenék jól lenni, megint csak Rámszólnak. Belenézek a tükörbe, és egy jobb napokat is megélt nőt láttok meg benne. O.o Nő WC-ben vagyok, ez meglep eléggé, ahhoz biztosan eléggé, hogy előreugrottam, és befejeltem a tükröt, majd hátraesnék, csak megkapaszkodok a kagylóban, ami pedig kiszakad a helyéből, a falból előtört a vízsugár, Én meg felpattanok, és ijedten nézek mindenfelé, de főleg az ismeretlen nő felé. Aki a lélekereje miatt, tuti Shinigami. Összeszűkülnek a szemeim, és már nyúlnék is Orgoért, csak nem találom a hátamon.
- Egy pillanat, mindjárt meglesz az. Addig is maradj ott. – francba, menőznék, de égek mint az állat, pedig még olyan mintha az eső is esne. Micsoda belépő lehetne ez. De most inkább keresem azt a fránya Zanpaktoumat, amit meg is találok becsúszva egy másik WC kabinban. Hamar érte megyek, majd visszaállok az eredeti helyzetbe, tehát, víz rám, menő póz, Orgo felé nyújtva, csak sajnos a markolatával, eh ez nem az Én napom. Fordítok rajta egyet, végre minden a helyén.
- Mit akarsz…. Shi…ni…gami? - kérdezem öklendezve, majd rohanok vissza oda, ahonnan Orgot kiszedtem, és hányni kezdek. Nagyon nem az Én napom. Kérem, öljenek meg, mert ennél jobban nem is tudnék beégni szerintem. Nem emlékszek rá, hogy mit csináltam tegnap, ki tudja? Lehet egy haveromat felzártam a tetőre, és még egy rendőrkocsit is elloptam?

Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te25000/30000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (25000/30000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Nov. 04, 2011 12:57 am

Útmutató, hogyan NE próbálj összebarátkozni egy arrancarral
~ Nekem senki se tud ellenállni, mert übercuki vagyok ˘^˘ ~


Látszólag a fura fazon is kicsit zavarban van a felismeréstől, hogy rossz helyen jár, hiszen eleinte összevissza kapkod, mint valami félkegyelmű. Bár az is lehet, hogy csak egyszerűen beteg, vagy épp másnapos a hatalmas partizás miatt, amit előző napokban lefolytatott. Vicces látvány lehetünk így a női vécé kellős közepén, miközben én az vécé ajtó tetejéről kuksizom a vadidegent, ő meg ledermedve pislog rám, mint Mari a moziban. Ráadásul még valamit nagyon is keres, amit nagyon nagyon lassan, de meg is talál. Meglepetésemre egy kard az, még nagyobb meglepetésemre pedig ki derül az is, hogy a pasi valójában egy arrancar, akinek jelenleg feltett szándékában áll felaprítani engem. Ijedtemben gyorsan visszahúzódok az ajtó mögé, és vadul kutatni kezdek valami fegyver után, amivel majd talán legyőzhetem. Miután kidobtam az ajtó fölött két guriga vécépapírt, és a vécékefetartót, valamint egy kukát, végre megállapodtam magánál a vécékefénél, így az ajtó kirántása után azonnal az ellenfelemre szegeztem nem mindennapi fegyverem.
- Add meg magad most rögtön, arrancar! Különben keresztül szúrlak ezzel az… öhm… – próbáltam keresni rá valami megfelelő, kúlos nevet, amivel illethetem az eszközt – Szent, aranyozott vécékefével!!! – mondom fegyveremmel hadonászva, miután végre az is leesik, hogy voltaképp én shinigami lennék, és shiniként is jöttem, vagyis… van nálam fegyver. Azonban mivel egyikünk sincs épp a toppon, így arra a következtetésre jutok, hogy fegyverszünetet kéne kötnünk. Ezzel a lendülettel bevágom az ideiglenes fegyverem az egyik nyitott fülkébe, majd azonnal megtámadom a csapot. Természetesen nem azt, amelyikben valami fura, azonosítatlan trutyi van, hanem egy másik, szép, tiszta csapot, melyben megmoshatom kicsi kacsóimat, elvégre mégiscsak a dolgomat végeztem alig néhány perccel ezelőtt.
- Nem gondoltam volna, hogy az arrancarok annyira perverzek, hogy a női vécébe járnak be… kipakolni… – pillantok bele a szomszédos mosdóba, miközben arcomat is megmosom, hiszen azért nem árt megtisztítani, elvégre pár perce még bőgtem, mint a zálogos tehén. Neutral Most azonban valamilyen egészen más érzés kezd el hatalmába keríteni, így azonnal el is veszem a tekintetem a szomszédos csapról, majd mintha valami iszonyatos mennyiségű kosz lenne az arcomon, elkezdem dörzsölgetni. Remélhetőleg addig nem fog tokostól leszúrni a fegyverével, mert akkor tuti annyi lesz nekem T.T Persze nekem azért tökéletes reflexeim vannak, így könnyedén el tudnék majd szlalomozni a támadás előtt, na de akkor is… ToT Hagyjon már egy kétségbeesett nőt tisztálkodni, ha már egyszer a dolgát nem engedi végezni… ToT
- Hallottad már, hogy másnaposságra jó a sake? Surprised – próbálom oldani a kínos csendet, miközben hajamat igazítom meg a zsebemből előkapott minifésűvel. Mindig hordok magammal egyet, hiszen a göndör hajam folyton összekócolódik, így muszáj néha kicsit megigazítani. Bár igaz, hogy nem sok ember látja, de na… akkor se árt mindig csinosnak lenni, hiszen ki tudja… lehet épp Rómeóval akadok össze legközelebb, és megint szerelembe esek… Neutral Na jó, ez lehetetlen… Az én Rómeóm jelenleg apró pici darabkákra törte a szívemet, és elhagyott engem, és a lányát, minden szó nélkül.
Erre a gondolatra ismét könnybe lábad a szemem, de mégis erőt veszek magamon, és az arrancar harciasságával nem foglalkozva elkapom a csuklóját, és azonnal vonszolni kezdem az egyik japán étterem felé a sok közül, hiszen nekem most innom kell. Nincs ellenvetés, egyik részről is. Eldöntöttem, hogy én most, márpedig sakeba, vagy bármilyen más kezembe akadó piába fojtom a bánatom, mert én ezt már józanul nem vagyok képes elviselni! ToT Természetesen mindeközben könnyeim is megerednek ismételten, akármennyire is próbálok ellene tenni. Született bőgő masina vagyok, nem tehetek róla. Az meg nem érdekel, hogy az idegen, fura arrancar mit próbál majd velem tenni. Felőlem akár meg is ölhet, az se érdekel… Én már élni se akarok Suke nélkül… persze Nayo-chant se hagyhatom egyedül, hiszen ő az én egyetlen tündérkém, de akkor is…
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te43000/45000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyPént. Nov. 04, 2011 5:48 am

NE próbálj barátkozni egy shinigamival
~ Egyszer már megégettem magamat ~
Neutral


Csak vagyok, és nézem mit is csinál ez a shinigami. WC papír gránátokkal kezd el dobálni, igazán veszélyes. Főleg, mert az egyik sikeresen landol a fejemen, majd legurul, rajtam hagyva egy kevéske papírt. Pár ilyen találat, és múmiának már tökéletes is leszek. Aztán pedig jön egy fenyegetés, hát ki lettem párbajra hívva? De csak egy maradhat, aki a végén mindent visz, mint a piros hetes.
- Nem félek, mert nekem meg itt van a…a…a – mi? Hasonlóan nem tudom, hogy mit használjak fegyvernek, mert jelenleg Orgo a kaszám ismeretlen helyen tartozódik. Egye fene, kiszedem a falból az egyik csapot, jó lesz majd ez. – Én pedig, a démoni ezüst csapommal. – hm, dobálni talán jó lesz, de így azt is elértem, hogy még egy vízsugár tört elő. Ez aztán remek, már csak egy Torzan üvöltés kéne, meg egy bőr bugyi. Jaj, bőr ruha, eh, rossz emlékek. Volt egy alkalom, amikor discoban voltam, láttam egy aranyos csajt. Vékony, alacsony meg minden, tehát nem néztem ki Belőle sokat. Odamentem, és nyomtam a dumát, mire azt mondta, hogy ha az asztal alá tudom inni, akkor lefekszik Velem. Na mondom, ez jó éjszaka lett. Elmentünk hozzá, és kezdtük is, vedeltem mindent, ami csak volt, sőt, valami gyógyszerek is előkerültek. Én a világomat nem tudtam már, de a csaj, még mindig toppon volt. Sajnos nem beszéltük meg azt, hogy mi lesz akkor, ha a csaj iszik le Engem. Amire emlékszem, az egy fekete bőrruha volt, és négykézláb voltam, hát nem akarok emlékezni a többire… Várjunkmár egy kicsit, anyád, ez tegnap volt, tegnap este, de akkor hogy kerültem ide? Az emlék miatt rendesen rázni kezdet az ideg.
- Ez a női vécé? Eh, elnéztem az ajtót. De nem vagyok perverz, akkor lennék az, ha várnám, mikor is jönnek be, és lesem Őket. És Te, mit csinálsz itt?
Kérdeztem a hányás közben, eh, nagyon szarul vagyok, a hajam is előre lóg már, vörös lett a fejem, szóval nagyon kész vagyok. Nagy „kortyokban” veszem a levegőt, és a szaké említésére, megint csak okádni kezdek.
- Csak piát ne…boaaaah. – majd valahogyan sikerül abbahagynom, és megyek az egyetlen ép csaphoz, megnyitom, kezet mosok és arcot. Ez kell nagyon, folytatnám is tovább, ha nem ragadna karon ez a shinigami, és kezdene el vonszolni.
- HÉÉÉÉÉÉ, éppen fel akartalak szelete…- egy, az arcomba csapódó ajtó, ennyire nem kéne hevesnek lenni. Fogom az orromat, szabadulni nem tudok, engedem, hogy vigyenek. Ez az Én napom, szopások tengerében vergődve várok egy életmentő puncira.
- Miért sírsz? Ennyire büdös lennék? Bocsi, de nem tiszta minden a tegnapi éjszakával kapcsolatban. Faszom, már megint azt csinálom, beszélgetek egy shinigamival. A rohadt életbe már. – megfogom Orgot, és verni kezdem a fejemhez, amiért ekkora egy balfarok vagyok. Az ellenség karjaiban, eh, a sötétoldal felé taszítanak. Remélem nem mondja majd ez a shinigami, hogy az anyám.

- Messze megyünk, vagy mit akarsz most valójában. Túl részeg vagyok most harcolni meg minden, essünk túl rajta hamar, okés?
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te7000/12000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (7000/12000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:21 am

Ne röhögj, aho Neutral


Bevallom kicsit jól esett, hogy meg akar ismerni, mármint hogy azt, aki én vagyok. Más kérdés, hogy kicsit félreértette a mondandóm lényegét. Nem arról volt szó, hogy neki akarok megfelelni - na jó, talán egy kicsit Rolling Eyes - hanem arról, hogy ha hagyná, akkor megmutathatnám neki, hogy nem vagyok az a nyuszi fruska, akinek hisz. A hülye hasonlatát továbbfűzve én nem vagyok se só, se bors, hanem a kettő között helyezkedem el valahol. Egyik világba sem illek bele teljesen, mármint nem szeretek beleszürkülni a tömegbe és birka módjára követni a tömeget, de vannak olyan határok, amiket nem vagyok hajlandó átlépni úgy, mint Naraku. Bizonyos dolgai nem tetszenek, de alapvetően szerintem teljesen klassz pasi, aki ha kicsit lenyugodna, akkor tökéletes lenne az én szememben is Surprised Nekem pont egy ilyen vagány, bulisabb srác kéne, a lúzer idiótáktól már agyérgörcsöt kapok >.>\" És az a legnagyobb gáz, hogy a fellépéseimen szinte csak ilyen undorító kockákat látok, és mindegyik azt képzeli, hogy majd boldogan ugrok a nyakukba, ha elmakogják nekem, hogy tetszem nekik Neutral Mindezt csak azért, mert kikacsintok a közönségnek, cöh... Egy nagy francokat, ezeknek a lúzereknek esélyük sincs, hogy jó pasi legyen belőlük :/
- Te, ha egy jót akarsz, ne törj gitárokat a közelemben, mert arra allergiás vagyok >.>
Korholtam meg csak azért is, az tuti hogy nem engedem a sajátom közelébe ezek után Rolling Eyes Nem is tudom hogy képzelte, hogy ha egy zenész előtt tesz tönkre egyet, az imponálni fog nekem, az ilyen hülye rockereket egytől-egyig felaggatnám egy fára fejjel lefelé, aztán baseball-ütőket törtnék el rajtuk Rolling Eyes Mármint Narakut kivéve Neutral De akkor is, ez főben járó bűn, akinek van gitárja, az tudja miért igaz az a közhely, hogy a gitárnak lelke van :/
- Jól van... Amúgy nincs gáz, nem ismernek fel úgysem szóval én megúszom, még ha téged kis is tiltanak. De úgyse fognak, ne viccelj már Very Happy
Vontam vállat, aztán felszökkentem a hátára, majd előhúztam egy pillanatra a telóm, hogy meglessem hány óra van. Elhűlve lestem az órára, ahhoz képest hogy alig csináltunk valamit, kurvára elment az idő basszus o.O Le fogok maradni az UtaPrince-ről, pedig ezt az egyet nem akarom felvételről megnézni, eh :/
- Figyu, vigyél a karaoké bárhoz. Sajnos nekem elég sürgősen haza kell érnem, de ha gondolod... holnapra csinálhatunk valami programot... valami jó bulisat Wink
Súgtam a fülébe sokat sejtetően, miközben jó alaposan hozzádörgölőztem hátulról. Ez biztos tetszik neki, kicsit sajnáltam is, hogy véget kell vetnünk ennek a találkának. Talán ha nem töri el a gitárt, akkor elgondolkodtam volna arról, hogy folytassuk valahol kettesben, de amúgy sem akartam túl messzire vinni ezt a dolgot most, maradjon annyi elég hogy megbocsátottam neki nagyjából. Jó erősen átöleltem a mellkasát, lábaimmal meg átkulcsoltam a derekát, hogy biztosan ne essek le, aztán uccu neki! Még élveztem is az utat, amit ő is hallhatott a sikkantásaimból xD Elég muris volt így menekülni a szekusok elől, klassz lett volna ha megfejeli mindezt azzal, ha a karaoké bár előtt búcsúzóul megcsókol, de kizárt dolognak tartottam, hogy ez meg fog történni. Na mindegy, bízom benne hogy fog még máshogy is viszonyulni hozzám, mint most Surprised
Vissza az elejére Go down
Sakamoto Fucking Naraku
Quincy
Quincy
Sakamoto Fucking Naraku

Férfi
Scorpio Monkey
Hozzászólások száma : 100
Age : 31
Tartózkodási hely : Kocsmákban megtalálsz
Registration date : 2011. Aug. 22.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Badass
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Szivárvány Pláza - Page 8 Cl0te13500/26000Szivárvány Pláza - Page 8 29y5sib  (13500/26000)

Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 EmptyVas. Nov. 06, 2011 5:25 am

Kac-kac Very Happy


- Oké, bocsi a gitárért, de rossz beidegződés, és nem a tied volt. Ha meg majd valamikor elkapnak ezért, majd kifizetem és kész. Sőt, talán veszek is egyet. Valamennyire tudok pityegni rajta, bár ez lehet kiderült az előbbi, kis rögtönzött koncertem miatt.
Miért hiszem azt, hogy holnap majd Youtube sztár leszek? Talán azért, mert ha valaki nyilvánosan hülyét csinál magából, egy rakat ember előtt, és ráadásul a hangja is szar, akkor az megy fel a netre, ahol majd páran nyomnak rá egy like-ot, sőt, lehet, aki megismer az utcán, még köszöni is fog. Nem mondom, nem ilyen sztárságra vágyok, de ez van, ezt kell szeretni. Férfiak, hülyék vagyunk, ha egy nőről van szó, és annak pedig van következménye.
- Akkor jó, nekem úgy is van már egy pár dolog a számlámon, eggyel több vagy kevesebb már nem érdekel. – csak Karin nehogy megtudja – Háááát, szétvertem egy gitárt, énekeltem, beégettem magamat, sőt, a berendezésben is csináltam kárt. Ha ezért nem fognak, akkor semmiért se. Simán megkérdezhetném a WC árusoktól, hogy merre van a próbafülke, ha meg nincs, előttük csinálom meg. Oké, nyers volt a példa, de a lényeget érted, igaz?
Sajnos a mai napnak nem lesz folytatása, amilyen szarul indult, elég jól végződött, tehát panaszra nem sok okom van. Neki már lehet egy kicsit több, de hát tudom ám, hogy megbocsát, mert szerintem bukik azokra, akik nem állnak be a sorba, és nem akarnak megfelelni senkinek, sőt, még a nagyokkal is szembemegy, ha úgy gondolja, hogy az a poén. Bár azért lehetőleg kerülöm a rendőröket egy darabig, nem lenne vicces, ha ilyen hamar bevágnak a sittre. Ismeretséget kell még kialakítanom, hogy bent se akarják lelökni a szappant.
Erősen ráfogok a lábaira, nem lenne jó elhagyni félúton. Vigyorogni kezdek, amikor megérzem a dörgölőzését.
- Rendben, egy karaoké bár a cél, szerencsédre a Taxid gyors, és olcsón is visz. És benne vagyok, majd összefutunk holnap, kitalálunk valamit, vagy csak nézünk valami filmet, majd lesz valami.
S hajrá, indul a menet, kerülgetni a szekurityot, és még valamennyire emberi sebességgel is kell haladni. De Kana drágának is tetszik ez az egész, mert vidáman sikongat, hajaj, lesz majd más helyzet is amikor ilyen hangokat fog majd hallatni, csak akkor vízszintbe leszek, ás Kana pedig rajtam Wink . S megérkezve a kért helyre, óvatosan leteszem, majd szembefordulok Vele. Gyengéden megfogom az állacskáját, kissé megemelem a fejét, és egy kis puszit adok a homlokár.
- Jó legyél, és akkor majd holnap találkozunk, szia.
Rákacsintok majd pedig hátatfordítok, és elindulok csak úgy, mindegy merre, majd odatalálok valahova. Egy cigit a számba, kezeket zsebre, és füstölögve, egyik lábamról a másikra szökkenve haladok. Jó volt a mai, a holnapi pedig majd csak jobb lesz.



/Köszi/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Szivárvány Pláza - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Szivárvány Pláza   Szivárvány Pláza - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szivárvány Pláza

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-