-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 24, 2009 5:08 am

Üdv mindenkinek, itt a Karakura teaház!
Most nyitottunk meg, és mindenkit örömmel fogadunk, nem számít, hogy honnan jött. Itt nyugodtan leülhettek két küldi között, megbeszélhetitek a következőt, jó kis teát iszogathattok, mellé kérhettek sütit, és ezt ingyen!
Nem lenne úgysem szívem kérni bármit is érte ^^

Egyenlőre még csak én játszom a maid-et, de ha bárki szeretne itt dolgozni, akkor örömmel fogadom. ^^


Nem messze Urahara vegyesboltjától, egy kis hangulatos tradicionálisabb épületecske. Itt két szinten élvezhetitek a minőségi teákat, a hangulatos zenét és a puha puffokat, meg kis sarkokat. Az emeleten külön kis teázófülkében pedig elvonulhattok a figyelő szemek elől.
Jó teázást kívánok ^^


Egy kis apróság amiről megfelejtkeztem.. ^^"
Alkoholt, ételt is kérhettek, mert még nincs étlap de majd lesz és akkor már nem csak ti alakíthatjátok a menüt XD


A hozzászólást Momichi Kitsune összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 27, 2009 8:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te10500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (10500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyPént. Márc. 27, 2009 8:01 am

[ Parkos eset pt. 2]

Miután közöltem szándékomat Shunnal, ő egy darabig szórakozottan nézett a messzeségbe, majd mintha csak akkor jutottak volna el fülébe a szavaim, meglepődve rám pillantott.
- Egy pillanat. - Suttogta alig hallhatóan, majd megindult a pózőrhuszár irányába. Előhívta a shikaiát, majd egy jól irányzott lövéssel hátba lőtte a shinigamit, majd újra felém fordult.
- Felőlem mehetünk. - Mondta zsebre tett kézzel. Kissé meglepődtem, úgyhogy még pár másodpercig bambán ültem a fűben.
- Hát akkor... Keressünk egy megfelelő helyet. - Javasoltam, miközben leporoltam a ruhámat.
Egy ideig szótlanul bolyongtunk, amikor megpillantottam egy alkalmasnak tűnő teázót a közelben.
- Ez megfelelne kisasszony? - Böktem a hely felé, mire a szólított hangtalanul bólintott egyet. Mikor odaértünk, kinyitottam előtte az ajtót, majd utána beléptem a helységbe. Egy árva lélek sem volt bent, még kiszolgáló személyzetet sem láttam. Kicsit elbizonytalanított a helyzet, de végtére is tetszett, hogy nincs nyüzsgés és ricsaj.
- Jó reggelt.. - Köszöntem a semmibe, hátha így előcsalhatok egy pincért. Mikor nem érkezett válasz, egy asztalhoz vezettem Shunt, kihúztam előtte egy széket, majd én is helyet foglaltam. Mindketten elmerültünk az itallap böngészésében, mikor zörej hallatszott a pult mögül. Hamarosan egy szokványosnak nem éppen mondható lány tűnt fel, és az asztalunkhoz sietett.
*Nocsak.. Csak nem... Mit keres itt egy arrancar? Elég fiatal lehet, mivel sosem láttam még, pedig alig száz éve, hogy ott hagytam Las Noches falait..* - Morfondíroztam magamban, miközben az idegen arcát fürkésztem.
- A kisasszony mit óhajt? -törtem meg végül a már-már kínos csendet.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyPént. Márc. 27, 2009 8:15 am

Kicsit unatkoztam aznap, egy árva vendég nem jött. Ezért kicsit leültem pult mögötti kis székre és békésen iszogattam a teámat, nem is sejtve, hogy vendégeim lesznek.
Hirtelen ajtó nyikorgást halottam, s egy 'emberi' hang követte. - Jó reggelt..
gyorsan elpakoltam a csészét, kicsit összeszedtem magam, utána felpattantam, s kisétáltam a vendégeimhez. Egy fiatalember és valószínűleg a barátnője lehettek, de nem voltam emberek.
- Elnézéseteket kérem. - hajoltam meg, kezemben egy kis noteszt tartva. - Amint láthatjátok nem igazán zsong ez a hely, ezért nem számítottam, hogy ma lesznek vendégeim. - kedvesen mosolyogtam. - de nagyon örülök nektek. Szóval, eldöntöttétek már, hogy mit rendeltek? - kérdőn néztem a párra.
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te6500/10000Karakura Teaház 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyPént. Márc. 27, 2009 9:19 am

Sohase értettem, miért pont engem szemelt ki ez a nőszemély, de sajnos követnem kellett, mert ő az erősebb. Ezért kellett elvállalnom, hogy segítek neki a teázójában is... és ez már nagyon bosszant... még kis egyenruhát is kaptam... tisztára mint egy pingvin. Na mindegy...
Ahogy közeledtem a teázó felé, furcsa jelenlétet éreztem.
- Vendégek.. - sóhajtottam. - Cinkes lesz csak így beállítani... De ez ki a szart érdekel?! - bementem az ajtón. Jól éreztem. Kitsune ott állta, a kis köténykéjével kiegészített ruhájában és éppen készült volna fölvenni a rendelést az előtte ülő két vendégtől.
- Bocs főnök, késet a busz. - poénkodtam fagyosan. - Elnézést... - elhúztam hátra, hogy átvegyem a ruhámat, ha már annyit vesződött vele.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te21000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyPént. Márc. 27, 2009 11:05 am

//Parkos eset pt. 2//

*Szótlanul indul el René mellett. Gondolatban azonban elég rendesen szidja magát, amiért beleegyezett a meghívásba... Fel sem fogta eddig teljesen, hogy mit kérdeztek tőle, csak minél messzebb akart kerülni a parktól és attól a shinigamitól. Abba inkább bele sem gondol, mit fog kapni Masakiéktól, akik biztosan jól látták, ahogy lelépett... Sebaj, majd kimagyarázza magát valahogy, ahogy azt már tette néhányszor.
Az újabb kérdésre némán bólint, majd belép a helyiségbe, amikor kinyitja előtte az ajtót René. Itt első dolga, hogy alaposan végigmérje a teázót - bár egyelőre nincs túl sok látnivaló. Nagyon úgy tűnik, hogy ők az egyetlen vendégek itt... Szótlanul követi újdonsült ismerősét az egyik asztalhoz, majd leül, és elkezdi böngészni az itallapot.*
- 'Reggelt...
*Köszönti halkan az érkező lányt. Olyan különös a lélekenergiája... Ő is arrancar lenne? Jó helyre hozták... Bár René arcvonásait elnézve ő maga is éppúgy meglepődött a felszolgáló mivoltán, mint Shun...*
- Ööö... Nekem teljesen mindegy...
*Fut végig ismét a kezében lévő itallapon. A fenébe is, miért ennyire bizonytalan most?*
- Talán egy csésze kávét...
*Böki ki végül, kissé hátrébb dőlve a széken, majd rövid idő múlva ismét megszólal:*
- A "kisasszony" megnevezés helyett inkább maradjunk a Shunnál, ha lehet...
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyPént. Márc. 27, 2009 8:17 pm

Soha jobbkor, vagy inkább rosszabbkor? Bubi is befutott, holott megmondtam neki, ha késik, akkor be se jöjjön. Néha komolyan meggyűlt a bajom az ellenszenvével, de hát most már minden az én felelősségem. Szúrósan néztem rá, mikor befutott, de hála gyorsa hátra is vonul, a jelek szerint azért, hogy munkába álljon. Gyorsan visszafordultam a két 'fiatalhoz', majd folytattam.
- Elnézést kérek a viselkedéséért, de még nem szoktunk össze teljesen. ^^ - megpróbáltam a legkedvesebben mosolyogni. - Sikerült választani?
- Ööö... Nekem teljesen mindegy... - futotta végig az itallapot a 'kisasszony.' (^^) Tulajdonképpen csak akkor tudtam rájönni, hogy egy vaizard-dal és egy espadaval van dolgom. Kicsit rosszul éreztem magam, hogy már messziről nem éreztem meg őket, de szerencsére ezekről a gondolataimról a vaizard vendégem.
- Talán egy csésze kávét... - hátra dőlt a széken, s kis idő elteltével, míg felírtam a noteszomba, (rövid memória) újból megszólalt. - A "kisasszony" megnevezés helyett inkább maradjunk a Shunnál, ha lehet...
- És te mit kérsz? - néztem az espadára, s közben jót mulattam ezen a kis mondaton. Már legalább tudtam ez egyik vendégem nevét. ^^
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te10500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (10500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyVas. Márc. 29, 2009 1:46 am

[ Parkos eset pt. 2]

*Mi ez a hely, hogy még vendégekre se számítanak?* -Tettem fel magamban elégé ledöbbenve a kérdést, mikor a pincérlány közölte, hogy teljesen váratlanul érte a látogatásunk. Nem tudtam eldönteni, hogy rájött-e, hogy nem vagyunk emberek, mert ugyan olyan szórakozottan vigyorgott tovább, mint amikor előmászott a pult mögül.
Shun eközben elég tanácstalanul forgatta az itallapot, majd hosszas tanakodás után végre megszólalt.
- Talán egy csésze kávét... - szólalt meg némi morfondírozás után. - A "kisasszony" megnevezés helyett inkább maradjunk a Shunnál, ha lehet... - mondta, miközben lerakta az összecsukott itallapot az asztalra.
- Természetesen, ahogy gondolja a kedves kis.. illetve ahogy gondolod - válaszoltam, miközben megejtettem egy apró mosolyt.
Eközben egy újabb ismeretlen rontott be a teázóba, aki a pincérlánnyal való rövid szóváltás után hangosan hátracsörtetett a raktárba. Nem mondom, elég neveletlen figura volt, főleg ahhoz képest, hogy csak egy egyszerű alkalmazott. Kicsit fel is bosszantott, szegény lány pedig nem győzött mentegetőzni miatta. Gyűlölöm az ilyen alakokat.
- És te mit kérsz? - kérdezte végül a lány, miután visszanyerte az önbizalmát.
- Jah igen.. - eszméltem fel, és a kezembe vettem az itallapot. Akárhogy hunyorogtam, akárhogy forgattam a menüt, a cifra kis hangya betűkből alig sikerült valamit kibogarásznom. Hiába, a látásom sose volt az igazi, és ez csak rosszabbodott az évek múlásával. Harc közben is inkább a többi érzékemre hagyatkoztam, mert ugyan azért nagyjából látok, de felelőtlenség volna csupán ezen kissé tökéletlen érzékszervemre támaszkodnom.
Már jó pár hosszú perce ültem összeráncolt homlokkal z itallap fölött, és már Shun és a pincérlány is elég furcsán néztek rám, úgyhogy úgy döntöttem, véget vetek ennek a lehetetlen helyzetnek.
- Elnézést.. - Mormoltam, miközben nekiálltam kutatni az övtáskámban. Mikor végre valahára megtaláltam amit kerestem, kicsit kihúztam magam, és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne (valószínűleg az is, csak számomra nem) feltettem a szemüvegem. Nem szerettem hordani, mert ezzel gyakorlatilag nagy betűkkel írtam a homlokomra, hogy nem vagyok tökéletes, és nem túl szerencsés, ha ezzel mások is tisztában vannak rajtam kívül. Viszont még mindig ezt tartottam a legésszerűbb megoldásnak, legalábbis kevésbé bizarr, mintha megkértem volna Shunt, hogy olvassa fel az itallapot.
- Jah ez..- mutattam a szemüvegemre, miután észrevettem, hogy Shun még furábban mered rám, mint amikor a menüvel szerencsétlenkedtem. - Az a helyzet, hogy a szépséged elhomályosította a látásomat, és így bizony elég nehéz kibogarásznom ezeket a pöttöm betűcskéket.. - Mondtam félig nevetve, mert ez a szöveg már annyira idétlen és közhelyes volt, hogy még én sem gondoltam komolyan.
- Egy dinnyetea lesz - Fordultam a pincér felé, miután újra átfutottam a választékot.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyVas. Márc. 29, 2009 2:43 am

Kicsit úgy éreztem, mindenkit megzavart Baal. Igaz legfőképpen engem. ^^"
- Jah igen.. - szólat meg az srác majd kezébe vette az itallapot. Hosszas hunyorgás után folytatta. - Elnézést.. - majd elővett az övtáskájából egy szemüveget. Szelíden elmosolyodtam, kedvesen néztem rájuk. Hát igen. A férfiúi büszkeség nagy dolog. Sajnos Baal részéről elégben van részem.
- Jah ez..- mutatott a szemüvegemre, miután észrevette, hogy a vele szemben ülő hölgy kissé furcsán pislog.
- Az a helyzet, hogy a szépséged elhomályosította a látásomat, és így bizony elég nehéz kibogarásznom ezeket a pöttöm betűcskéket.. - elvigyorodott, de amolyan "ezt nem így kellett volna" vigyorral, s utána végre leadta a rendelést. - Egy dinnyetea lesz - fordult felém.
Halkan felkuncogtam, gyorsan felkörmöltem őket, majd kicsit meghajoltam.
- Nemsoká készen lesz. Esetleg óhajtotok addig valami kis rágcsálnivalót? Van teasüteményünk is. - gyorsan elmondtam, az addigi választékot. - Van csokis, áfonyás, almás, vaníliás muffinunk amit magam sütöttem ^^, tiramisunk, mézes puszedlink és kis aprósüteményünk. - fél szemmel a konyha felé néztem. Baal ott állt, és amit ránéztem, kicsit hátrébb lépett. Néha hajlamos megdézsmálni a sütijeimet. Legalább ezt szereti bennem. ^^
Időközben Baal berakott valami kellemes zenét, hogy meglegyen a hangulat a teázáshoz.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te21000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyVas. Márc. 29, 2009 4:31 am

//Parkos eset pt. 2//

~ Eh, tényleg nem vagyok normális. ~
*Fut át agyán ismét, ahogy hol a pincérlányt, hol Renét figyeli. A lány előbb befutott segítőjével nem sokat foglalkozik, csak gyorsan végigméri. Már éppen gyújtana egy újabb szál cigire - pontosabban szólva még csak addig jut el, hogy zsebébe nyúljon érte -, amikor rájön, hogy valószínűleg nem egy teázó a legalkalmasabb hely erre... Mindegy. Majd a kávéval kibírja valahogy.
Aztán René is elkezdi bogarászni az itallapot. Ez még nem is lenne különös - az azonban már annál jobban szórakoztatja Shunt, ahogy ismerőse jól láthatóan próbálja leplezni, hogy nem tudja elolvasni a lapot...*
- Ne olvassam fel?
*Vigyorodik el halványan. Azonban ekkor René elkezd előkeresni valamit övtáskájában. Ugyan már az előbb is sejtette, hogy beszélgetőtársa valószínűleg távollátó, mégis meglepődik, amikor felveszi végül a szemüveget... Néhány másodpercig furán mered a másikra, majd észbe kap, és ismét körülnéz a helyiségben, hogy leplezze előző bámulását. Az a szemüveg ugyanis határozottan jól áll Renének... Bár ezt semmi pénzért nem lenne hajlandó elmondani neki.*
- Remélem, ezt nem gondoltad komolyan.
*Vigyorog továbbra is, miután hangosan felnevetett az újabb közhelyet meghallva. Ekkor szólal meg ismét a pincérlány, az után érdeklődve, hogy kérnek-e valami süteményt is.*
- Köszi, de én egyelőre nem kérek semmi mást...
*Válaszol, miközben abban reménykedik, hogy René majd kifizeti az ő rendelését is. Saját pénztárcáját ugyanis a raktárban hagyta...*
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te6500/10000Karakura Teaház 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyVas. Márc. 29, 2009 5:09 am

Hát igen. Néha komolyan megijedtem attól a nőszemélytől. Olyan természetességgel tudott kedves lenni, majd a másik pillanatban a leggyilkosabban néni. A lehető leggyorsabban magamra öltöttem a pincéri ruhámat, hogy elkerüljem az esetleges leszidást. Állandóan cseszegetett valamiért. Igaz a legtöbbször az elcsent süteményekért kaptam.
Gyorsan bemasíroztam a konyhába, de még előtte feltettem valami zenét, amit a hifi közelében találtam, majd megálltam a konyhában, az ajtófélfának támaszkodva, hogy azért halljam, mit kéne megcsinálnom a vendégeknek. Úgyis nekem kell kivinem a süteményeket ha kérek... Meg hát, tulajdonképpen nem is annyira rossz ez a meló. Ingyen kaja és pia.
Ahogy néztem a három alakot, halottam, hogy Kitsune éppen a tea mellé kérhető sütiket sorolja, nagyot nyeltem, majd a hátam mögé pillantottam. Az asztalon éppen ott hűlték a friss illatos muffinok. De azonnal visszafordultam mikor Kitsu gyilkos tekintettel nézett rám.
- "Nem kéne..." - halottam a fejemben a hangját, sajnos...
- Basszus... - mormogtam, majd gyorsan visszahátráltam a konyhába, majd nekiláttam a mosogatásnak, mert ha most megdézsmálnék valamit, akkor nem valószínű, hogy megúsznám élve...
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te10500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (10500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyHétf. Márc. 30, 2009 6:14 am

Olyannyira megtetszett, hogy ilyen hirtelen kitisztult a világ előttem, hogy úgy döntöttem, ha már egyszer felvettem, nem veszem le még egy darabig a szemüveget. Így még Shun piercingjeit is rendesen láttam, már nem tűntek egyszerű maszatnak, az meg külön öröm volt, hogy úgy tetszett, sikerült végre megtörnöm a fagyos hangulatot, mert Shun elég jól mulatott az ezek szerint egyértelműen túljátszott mondatomon.
Miután leadtam a rendelést, a pincérlány még felsorolt egy halom süteményt, mint választási lehetőség. Shun ugyan élből elutasította, de láttam az arcán, hogy szívesen megenne egyet. A pincér már ment volna elkészíteni az italokat, úgyhogy gyorsan utána kiáltottam.
- Elnézést, kisasszony! - kaptam föl a kezem, miközben félig felegyenesedtem a székről. Mikor észrevette, hogy jeleztem, gyorsan visszaszaladt a tálcával a kezében. - Bocsánat, hogy így visszarángatom, de a hölgy szerintem nem gondolta át teljesen ezt a süteményes dolgot. - Magyaráztam meglepően szelíden, miközben a szemem sarkából észrevettem, hogy Shun riadtan rázza a fejét, és hadonászik az egyik kezével. Alig bírtam visszafogni magam, hogy ne nevesem el magam hangosan, így is a kezemmel kellett eltakarnom széles vigyoromat. Pár mély lélegzet után már úgy éreztem, hogy ura vagyok a helyzetnek, így Shun felé fordultam.
- Kérlek, egy süti még nem a világ.. A szívemre venném, ha most nem ennél, úgy, hogy a napnál is világosabb, hogy érdekelne a dolog. - Fürkésztem mosolyogva Shun kicsit zavart arcát. Ahogy vacillált kimondottan aranyos volt, annak ellenére, hogy az elején mennyire próbálta magát tartani a jégkirálynő szerepkörhöz.
- Különben is, időnk az talán még csak van, legalábbis remélem, hogy nem a lehetőségre vársz, hogy mikor slisszolhass meg.. - Néztem sandán vigyorogva a még mindig töprengő lányra. - Meg aztán, a neveden kívül nem sok mindent tudok rólad...
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyHétf. Márc. 30, 2009 7:16 am

Mivel az espada nem szólt semmit, és a hölgyemény közölte, hogy nem kér süteményt ezért, sarkon fordultam, hogy elkészítsem a teákat, de a fiatalember kedvesen utánam szólt.
- Elnézést, kisasszony! - utánam intett, félig kiálva a székből. - Bocsánat, hogy így visszarángatom, de a hölgy szerintem nem gondolta át teljesen ezt a süteményes dolgot... - Szélesen vigyorgott, kicsit el is takarta kezével vidám képét. - Kérlek, egy süti még nem a világ.. A szívemre venném, ha most nem ennél, úgy, hogy a napnál is világosabb, hogy érdekelne a dolog.
Hát innentől kicsit személyesebbé vált a beszélgetés, ezért nem is igazán figyeltem oda már, hogy miről folyik a párbeszéde, csak egyetlen kérdésem volt, amit persze, lehet, hogy kicsit kotnyelesen, de feltettem.
- Akkor, mit kértek?
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te7500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyHétf. Márc. 30, 2009 7:48 am

*Miután megunta a Hueco Mundoban töltött semmittevéseit, úgy döntött, átmegy az emberek világába, egy kicsit körülnézni. Még reggel volt, az utcák még néptelenek voltak. Még csak most kezdett ébredezni a város. De már néhány közért, és üzlet azért nyitva volt. Egy plakát mellett elhaladva megtorpantam. A plakáton ez állt:
Karakura Teaház
ct: Momichi Kitsune
~Kitsunének lenne teaháza? Nem is említette~
*Még elolvastam, hogy hol is találom a teázót, majd elindultam arra felé, kissé sietősen. Nem figyeltem a körülöttem lévőkörnyezetre, csak mentem. Hamar odaértem. Láttam az ajtóból, hogy két vendég van, egy vaizard, ha jól érzékeltem, és egy másik espada, de furcsa, őt még nem láttam. Őket épp Kitsune szolgál ki, és egy másik alkalmazott, épp akkor ment be a konyhába. Benyitottam és az ajtónál lévő csengő rögtön megszólalt*
- Konnichiva Kitsune-chan!
*üdvözöltem, egykori Espada társamat., majd leültem a pulthoz, az egyik bárszékhez. Megvártam, míg Kitsune felveszi a rendelést. Addig átnéztem mik is a kínálataik*
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te17500/30000Karakura Teaház 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyHétf. Márc. 30, 2009 7:55 am

[Egy ,,békés" nap]

Aznap úgy éreztem, hogy elég régen jártam már utoljára az emberek világában. Épp ezért kicsit nyitottam egy Gargantanát, hogy átmehessek. Út közben elgondolkodtam az eddig velem történtekkel, és rájöttem, hogy túl sokat harcoltam és rám férne már egy kis kikapcsolódás, de emberi módon. Mikor átértem Karakura Townba kicsit körül néztem, hogy változott-e valami, de mindent a szokásosnak találtam.
-Heh...Itt soha nem változik semmi sem...-sóhajtottam, miközben benyúltam a zsebembe, hogy kivegyek egy szál cigarettát és az öngyújtómat. A cigit betoltam a számba, majd meggyújtottam és elindultam egy könnyed sétára. Majd eldöntöttem, hogy elnézek az Urahara vegyesbolt környékére. Nagy meglepetésemre zárva volt. Meglehetősen fura volt, mivel Urahara igen ritkán hagyja ki a lehetőséget, hogy árulja a kacatjait. Mivel nem volt ott mit csinálnom kicsit tovább mentem és rátaláltam egy kedves kis teázóra.
-Hát ez?-kérdeztem magamban.~Hmm...úgy sincs jobb dolgom.~gondoltam, majd bementem az ajtón. Az első amit megpillantottam, hogy valami Arrancar szolgálja fel a teát. Egyre furcsábbnak találtam ezt a napot. Ráadásul ismerős is volt nekem, bár hátulról láttam csak a lányt, de tudtam, hogy ismerem valahonnan.
~Vajon honnan ismerhetem?-tettem föl magamnak a kérdést. majd elindultam a lány felé. Szokásos módon mögé sétáltam, és mivel láttam, hogy csak egy szoknya van rajta, kicsit lehajoltam és fölhajtottam az Arrancar lány szoknyáját.
-Igen...ez Kitsune-chan.-állapítottam meg ezt a bugyijáról. Tudni illik, arcokat ritkán jegyzek meg, csak szagokat és lányoknál fehérneműt. //OFF: Bocsi ezt nem lehetett kihagyni xD
Majd nyeltem egy jó nagyot, mert éreztem, hogy mindjárt megcsókolom a padlót.
~Lehet ezt nem kellett volna.~gondoltam miközben egy igen vastag izzadság csepp folyt végig az arcomon, beleszívtam még egy utolsót a cigimbe, majd csak vártam Kitsune könyörtelen ítéletére.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te21000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyHétf. Márc. 30, 2009 8:17 am

//Parkos eset pt. 2//

- Ki nem gondolt át és mit...?
*Kérdezi érdeklődve, amikor René visszarendeli a pincérlányt. Aztán végül leesik, hogy a "hölgy" megnevezés kizárásos alapon neki szólhat, mivel egyelőre nincs más rajtuk kívül a helyiségben. Riadtan rázza meg fejét, hogy márpedig nem kér semmiféle sütit, közben pedig a nyomatékosítás végett fél kezével hadonászni is kezd. Aztán rögtön be is fejezi a tiltakozást, amint észreveszi, hogy René elvigyorodik ezen.*
- Hát jó... Gondolom, úgyse hagynál békén addig ezzel, amíg nem kérek...
*Sóhajt fel beletörődve, majd Kitsune felé fordul.*
- Egy kis aprósüteményt kérnék.
*Mondja végül zavartan mosolyogva, miközben szórakozottan megigazítja egy-két fülbevalóját, és ismét végigsiklik tekintete a helyiségen. Ekkor érkezik meg két másik vendég is, kis késéssel. Biztos ismerik egymást, legalábbis Shun ezt szűri le viselkedésükből... Alig láthatóan biccent feléjük üdvözlésként, amennyiben a két ismeretlen is errefelé pillant.*
- Hm? Úgysincs más dolgom...
*Jegyzi meg, amikor eljutnak tudatáig René szavai, és a másik szemébe néz.*
- Mintha te többet árultál volna el magadról...
*Vigyorodik el végül, és alaposan figyelni kezdi beszélgetőtársának arcát, annak esetleges reakciói után kutatva.*
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te6500/10000Karakura Teaház 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 31, 2009 6:09 am

Tényleg jó, hogy bejöttem ma segíteni annak a szórakozott nőszemélynek. Valamiért ma csak úgy egymás követték a vendégek, ami valóban furcsa volt.
- Mi a fene? - néztem az újabb furcsa párost akik bejöttek. Két espada erősségű személy a bárpult felé igyekezett. A lányt ismertem Las Nochesből, ő is ott élt, ahol Kitsune, de még sohasem váltottam vele egyetlen szót sem. Kimentem a bárpult mögé, hogy addig is felvegyem ott a rendelés, mikor a felém igyekező Kitsune szoknyáját az éppen leülő Zel, - mert közben beugrott, hogy őt is ismerem - felrántotta a lány szoknyáját.
- Hé! - kiáltott fel erre 'gazdám', mire én gyorsan ki sonidóztam a pult mögül és földre szegeztem az illetőt.
- Jól vagy? - néztem fel a meglepett lányra.
- Persze Bubi, de nyugodtan elengedheted! Ő csak Zel! - felsegítette azt a perverz alakot. - Nagyon sajnálom, de ezt azért megérdemled! - gyomron vágta. Nem túl erősen, de tuti, hogy megérezte.
Intet, hogy menjek vissza a pult mögé, míg ő kicsit elrendezi a dolgokat.
Bevallom, kicsit túlreagáltam a dolgokat... ^^"
Visszaballagtam a helyemre, így legalább a pultnál ülő privaron hölgyemény figyelmét el tudtam terelni a dolgokról.
- Tessék hölgyem... - próbáltam udvariasan viselkedni, s a lány elé raktam egy itallapot, hogy megkönnyítsem a dolgát...
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te7500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 31, 2009 7:10 am

*érdeklődve néztem végig, ahogy előbb az egyik vendég - mint később kiderült Zel - felrántja Kitsune szoknyáját, majd viharsebesen, az eddig a pult mögött lévő kiszolgáló leteríti a férfit. Persze, ezt azért nem kellett volna, de mikor Zel felállt, Kitsune gyomorszájon vágta. Elmosolyodtam*
~Tipikus Kitsune...~
*visszajött az alkalmazott a pult mögé, majd elém rakott egy itallapot*
- Tessék hölgyem...
*hosszasan tanulmányoztam, milyen teák állnak rendelkezésemre...hála sok fajta volt*
- Mh, kérek egy...egy...egy...erdeigyümölcs teát! És kérhetném nem cukorral, hanem mézzel?
*mikor már ment volna el a konyhába, még utánna szoltam*
- és kérnek egy kis áfonyás sütit is!
*mosolyogtam rá kedvesen*
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te10500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (10500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 31, 2009 7:26 am

*Ez egész egyszerűen nem lehet igaz....* - Temettem arcom a tenyerembe, amikor ismételten hatalmas zörejre lettem figyelmes. Oldalra biccentettem fejem, így éppen kiláttam a boxból a pult felé. Két új vendég érkezett, a változatosság kedvéért újabb két arrancar. *Úgy látszik Aizen keze már belelóg a bilibe, hogy ilyen csőcseléket kénytelen foglalkoztatni. Bár a lány egész helyes, de az a perverz idióta..... Legszívesebben egy mozdulattal eltörném a kezét, de most nincs kedvem a fesztiválhoz..* - Futott át az agyamon, és ahogy kifújtam a levegőt, igyekeztem ignorálni ezeket a bosszantó alakokat.
Shun fürkésző tekintete rángatott vissza a földre. Nem tudtam megállni, hogy ne mosolyodjak el azon, ahogy nézelődik a teázóban, és közben az ékszereit piszkálja.
- Mintha te többet árultál volna el magadról... - mondta kis késéssel előző mondatomra reagálva.
- Nem szeretek fölöslegesen szövegelni, szívesebben hallgatnálak téged... - Mondtam a szemébe nézve, miközben szórakozottan babráltam az egyik kezemmel az öngyújtómat.- ... De mivel úgy látom, bármibe bele tudnál kötni... Arrancar vagyok, privaron espada, vagy mi is a szakszerű megnevezése jelenlegi állapotomnak... De ezt valószínűleg már tudod. Olyan száz éve hagytam el Las Nochest és most a földön élek, a városba is csak ma érkeztem. Eddig utazgattam... Szégyen bevallani, de nem csinálok semmi érdemlegeset egy jó ideje. Most pedig ha megkérhetlek, mesélj inkább te, biztosra veszem, hogy nincs ennyire ingerszegény életed. - Fejeztem be kissé keserűen, miközben továbbra is az öngyújtóval játszottam.
Félelmetes volt ráeszmélnem, hogy valójában csak lézengek, amióta elkerültem Hueco Mundobol. Nem szerettem beismerni magamnak, de Aizen tönkretette az életemet, amikor felbukkant Las Nochesben, és a helyemre egy talpnyaló kutyát ültetett. Aznap olyat tett, amit még soha, senki azelőtt és azóta sem: beletaposott a becsületembe, és megkérdőjelezte a létjogosultságomat.
Kissé megkeményedett az arcom ahogy erre gondoltam, úgyhogy igyekeztem azt a patkányt kihessegetni a fejemből. Nem tudom, Shun vajon észre vette, hogy elkalandoztam, mert még mindig ugyan olyan szórakozottan babrálta a fülbevalóit...
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te21000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 31, 2009 8:52 am

//Parkos eset pt. 2//

"Nekem viszont nem szokásom elmesélni az élettörténetemet mindenkinek, akinek tudom a nevét..." - Vágná rá rögtön, amikor meghallja René válaszát. Azonban mégsem teszi ezt meg, maga sem tudja, miért...
Figyelmesen hallgatja végig René "bemutatkozását", és emiatt rövid úton ejti is előző gondolatmenetét. A Privaron espada megnevezésre figyel fel különösen - ezek szerint nem valami sokadrangú alak volt Las Nochesben a másik... Kis időre elgondolkozik, hogy vajon miért döntött úgy, hogy otthagyja lakhelyét. René arcának apró változását is észreveszi, mert épp akkor pillant ismét rá. Nem lehet túl jó véleménnyel az ottaniakról...*
- Értem... Gondolom, már rájöttél, hogy én meg vizard vagyok... Száz éve rúgtak ki Seireiteiből néhány társammal együtt, ahol az egyik osztag hadnagya voltam. Eredetileg ki is akartak végezni mindannyiunkat, amikor kiderült, hogy a hollow-k erejére tettünk szert...
*Gondolkozik el egy pillanatra, ahogy eszébe jut ismét az az éjszaka, amikor a rejtélyes eltűnéseket vizsgáló csapat után szökött. Máig sem tudta eldönteni, hogy most tulajdonképpen ez hiba volt-e vagy mégsem... Bár jelenleg határozottan úgy érzi, mégis megérte annyit szenvedni. Így sokkal alaposabban megismerte a többieket, és rájött arra is, hogy működik valójában Seireitei... Ahol inkább szó nélkül kivégzik a fél vezéri kart, hogy eltüntessék őket, mintsem megpróbálják a saját javukra fordítani a következményeket...*
- ...Most pedig ha megkérhetlek, mesélj inkább te, biztosra veszem, hogy nincs ennyire ingerszegény életed.
- Eltaláltad... Képzeld el, milyen lehet, amikor vagy tíz teljesen különböző ember él összezárva már lassan száz éve... Többek közt idegbetegek, a béke és nyugalom megszállottjai, fogkrémreklámok, könyvmolyok...
*Mosolyodik el halványan, ahogy megemlíti társait. Teljesen különbözőnek tűnnek, azonban egy közös kapocs mindannyiukat elválaszthatatlanul összeköti...*
- Azért az utazgatás sem lehet annyira unalmas szerintem...
*Jegyzi meg végül, és ezzel próbálva rábírni Renét arra, hogy meséljen még.*
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te16000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptyKedd Márc. 31, 2009 9:03 am

//Akito és Aya//

Yama apó, (szerinte -.-) sürgős ügyben hívatott Seireiteibe. El sem tudtam képzelni, hogy minek kellhetek én neki, erre kiderül, hogy azért kellett oda másznom, hogy segítsek szülinapi bulit rendezni a hadnagya tiszteletére. Komolyan, néha már kifekszek Yama apón… Ki nem nézi belőle az ember, hogy szülinapi partikon táncikál, meg vedeli a jó sok piát… Mivel már úgyis Seireiteiben voltam, úgy döntöttem, hogy meglátogatom az én édibédicukimuki babukámat, Akitot a 10. osztagnál, és elrángatom Karakura egyik legcukibb és legromantikusabb teázójába (*.*). Nagy nehezen, de rávettem, hogy eljöjjön velem teázni, de mielőtt elindultunk volna oda, előbb meg kellett látogatni Uraharát, hogy kérjünk az én mézesmackómnak egy gigait. Mert ugyebár elég hülyén festene, ahogy Akito baba pohara lebeg… Gyorsan megérkeztünk, hiszen nem messze van az egész Urahara üzletétől. Amint beléptünk, én máris valami jó és nyugis helyet kerestem szemeimmel.
- Babuciii~ Menjünk oda~~.
Mutogattam hevesen a teázófülkék felé, majd felrángattam a második emeletre, a kezénél fogva, de nagy sajnálatunkra mindegyik fülke foglalt volt, így kénytelenek voltunk levonulni az egyik eldugott kis sarokba. Kárpótlásul, amiért ennyit rángattam kapott egy puszikát a pofikájára, hadd piruljon az én édibéditündibündicukimuki bogárkám.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te9000/15000Karakura Teaház 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptySzer. Ápr. 01, 2009 3:45 am

Miután Zel eléggé aljas módon kiderítette, hogy ki is vagyok, Bubi segítségével, jól el is intéztem a kis pervezkedőt. ^^ Utána gyorsan besuhantam a konyhába, hogy elkészítsem a teákat. Hát szerencsére, Baal mindet elkészítette, így eléggé könnyűvé vált a dolog. Míg ázott a tea, a süteményeket, amiket már szintén Bubi előkészített, a tálcára pakoltam, majd félreraktam, hogy addig kiszaladjak felvenni az újonnan érkezők rendelését. Aki a pulthoz ültek, azokat Bubira bíztam, minden ott volt ami csak kellet, egy alaposabb kiszolgáláshoz.
- Így tovább Baal! - szóltam oda neki, mire ő csak egy kis fintort vágott be, mire visszatért az addig kicsit eltűnt jókedvem.
Vidáman lépkedtem a hátulra befészkelt párhoz akik shinigamiknak tűntek, de nem kérdeztem rá. Már így is eléggé furcsán alakult a társaság. ^^
Inkább csak odalibbentem az asztaluk mellé, majd megszólaltam:
- Sziasztok, tessék, itt vannak az étlapok, az utolsó oldalon pedig találtok süteménylistát is. Majd csöngessetek, ha választottatok. ^^ - visszasiettem a konyhába, az addigra már elkészült teákért. Felraktam a tálcára, s már siettem is az első párhoz, hogy kiszolgáljam őket.
- Tessék. - leraktam mindet az asztalra, szépen elrendezve.
- Akkor egy dinnyés tea és egy kávé... kellemes időtöltést és egészségetekre.^^ - visszamentem a pulthoz, hogy kisit besegítsek Baalnak. ^^
Vissza az elejére Go down
René Zubarán
Privaron Espada
Privaron Espada
René Zubarán

Férfi
Hozzászólások száma : 89
Registration date : 2009. Mar. 04.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te10500/15000Karakura Teaház 29y5sib  (10500/15000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptySzer. Ápr. 01, 2009 4:23 am

Miután befejeztem rövidke monológomat, Shun következett. *Mindig is tudtam, hogy milyen undorító népség ez a shinigami banda, még a sajátjaikkal is végeznének..* - Futott át a gondolat az agyamon, de jobbnak láttam magamban tartani, mert láttam a lány arcán, hogy bármennyire próbál is megszabadulni a múltjától, még igen is kötődik hozzá.
- Hát, úgy tűnik mindketten kivert kutyák vagyunk.. - Sóhajtottam egy nagyot egy bágyadt mosoly kíséretében, majd előkotortam a cigarettámat. Először Shunt kínáltam majd én is rágyújtottam, miközben tovább hallgattam a lányt.
-Képzeld el, milyen lehet, amikor vagy tíz teljesen különböző ember él összezárva már lassan száz éve... Többek közt idegbetegek, a béke és nyugalom megszállottjai, fogkrémreklámok, könyvmolyok... - Mondta miközben talán észre sem vette, de egy halvány mosoly bujkált a szája szegletében.
Irigyeltem, mert bár nem vagyok egy kifejezett társasági lény, vágytam volna néhány nagy beszélgetésre, és nem csak egyszerű idegenekkel, akikkel útjaim során hozott össze a sors, hanem régi barátokkal, akiknek nem is kell igazán mondanom semmit, hogy megértsenek. Valamilyen különös oknál fogva hasonlóképpen éreztem magam most is. Lehet, hogy csak az keltett bennem ilyen érzést, hogy Shunnal elég hasonló a múltunk egy szempontból, de úgy éreztem, mintha a lány átlátna a páncélomon, amit oly sok év alatt fejlesztettem beton keményre. Kicsit el is szégyelltem magam, hogy így megnyíltam, ezért elhatároztam, hogy ezentúl kissé távolságtartóbb leszek.
- Azért az utazgatás sem lehet annyira unalmas szerintem... - Ösztönzött Shun, hogy folytassam a mesélést, de nekem már nem sok kedvem volt hozzá. Hirtelen úgy megharagudtam magamra, hogy legszívesebben felálltam volna egy szó nélkül, és elvonultam volna valami árnyékos zugba, hogy belemerülhessek egy jó könyvbe.... De maradtam.
- Igen, elég sok szép helyet láttam, és rengeteg olyan dolgot tapasztaltam, amire nem volt lehetőségem életemben... *De mit ér az egész, ha csak a magam szórakoztatására teszem amit teszek..?* - Fejeztem be gondolatban a mondatot, majd összeráncolt homlokkal néztem körbe a teázóban, hogy a gondolataimat normális vágányba terelhessem, és ekkor vettem észre egy rózsaszín fánkokat ábrázoló naptárt a falon.
- Nemár.... - kezdett el hevesen rángatózni a szemöldököm, miközben riadtan meredtem a naptárra. Arra se nagyon eszméltem föl, amikor a pincér meghozta az italokat, és Shun sütijeit.
*Mi jöhet ma még?!?* - mormoltam magamban elborzadva.
Vissza az elejére Go down
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te5000/10000Karakura Teaház 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptySzer. Ápr. 01, 2009 5:22 am

/Aya és Akito/
Miután Ayácska szépen kirángatott az irodámból, amit én egyáltalán nem bántam, kitalálta, hogy menjünk el egy kicsit kikapcsolódni. Hát hova máshova mehettünk volna mint teázni. Nem azért mondom, mert útálom vagy ilyenek, csak azért majdnem minden szerelmes párocska oda jár nyáladozni, vagy éppen csak iszogatni egy cseppet. Miután elintéztük, hogy engem lássanak is azért, végre be is jutottunk abba a bizonyos teázóba, először ide-oda lettem rángatva, hogy hova is üljünk. Az elsőre kinézett hely nem nagyon aratott nagy sikert, hiszen az összes hely foglalt volt, így vissza lettem rángatva a B helyszínre. Miután egy mélyet sóhajtottam végre letettem a seggemet. Ezután viszont kaptam egy puszit, amitől jó vörös lettem, mint köbö egy főzött rák vagy még annál is vörösebb. Aya nagyon jól tudja, hogy kikészítenek az ilyen nyilvános hirtelen puszik, de csak azért is csinálja, pedig már milliószor megkértem rá, hogy ne csinálja. Végül is sikerült „lehűlnöm”, ekkor jelent meg a pincérke, aki igencsak pörgött mint a befüvezett csivava.
-Sziasztok, tessék itt vannak az étlapok, az utolsó oldalon pedig találtok süteménylistát is. Majd csöngessetek, ha választottatok.
Csak lestem egy sort mikor ezt jó gyorsan elhadarta, aztán megráztam a fejemet is, hogy észhez térjek.
-Nahát… milyen gyors itt a kiszolgálás.
Jegyeztem meg halkan, aztán nézegetni kezdtem az étlapot, végül is egy vegyes gyümölcsös teát néztem ki magamnak. Szépen kultúráltan letettem az étlapot az asztalra, aztán ránéztem Ayára aki még igencsak válogatott.
-Mi az cica? Nem megy a választás?
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te16000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptySzer. Ápr. 01, 2009 8:10 am

//Akito és Aya//

Amint letettük a popsinkat, máris jött a pincér az étlappal egyetemben. Csak pislogtam, mikor elkezdte elhadarni a szokásos üdvözlőszöveget. Miután átnyújtotta az étlapot, már el is viharzott, már csak az kellett volna, hogy kondenzcsíkot is húzzon, akkor bizti, hogy hátast dobtam volna. Mézesmackó gyorsan eldöntötte, hogy mit szeretne, de én elég sokáig rágódtam azon, hogy mit kéne a sok finom süti, és tea közül.
- Mi az, cica? Nem megy a választás?
Hallottam macika hangját, amire azonnal felkaptam fejem, és kicsit bambán pislogtam rá.
- Hát nem igazán… Olyan sok finomság van…
Nyavalyogtam, majd hirtelen megpillantottam a kedvenc sütim nevét az étlapon.
- Meg van! Baracktortát kérek!
Azonnal csengettünk is a felpörgetett pincérért, aki a másodperc tört része alatt képes volt kihozni a sütet, és az én édibéditündibündinyuszkómuszkómicimackóm is megkapta a teácskáját. Azonnal elkezdtem enni a sütit, és már az első falat után éreztem, hogy ez eddigi életem legfinomabb baracktortája.
- Ezt neked is meg kell kóstolnod, macika!
Vágtam le egy darabot, és nyújtottam a szája felé a baracktortás villát.
- Mondd, hogy ááá…
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház Cl0te21000/30000Karakura Teaház 29y5sib  (21000/30000)

Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház EmptySzer. Ápr. 01, 2009 9:58 am

//Parkos eset pt. 2//

- Na igen...
*Könyököl az asztalra elgondolkodva, majd állát tenyerébe támasztja, és maga elé mered. Az utóbbi percekben már egyáltalán nem is foglalkozik a többi vendéggel, az újabb érkezőkkel vagy éppen magával a teázóval... Aztán hamarosan orra előtt megjelenik egy doboz cigaretta, amivel René kínálja meg. Enyhén bandzsítva pillant a dobozra, majd kivesz egy szálat, és ő is rágyújt saját öngyújtóját előkotorva.*
- Köszi.
*Ül ki ismét egy apróbb mosoly arcára. Ez azonban egyáltalán nem gúnyos beütésű, mint az előző volt, amikor "lakótársairól" beszélt...
Aztán meglepve néz Renére. Mintha kicsit megváltozott volna a viselkedése, amikor arra kérte, meséljen az utazásairól...*
- Nem fontos beszélned róla, ha nem akarsz...
*Kezd el szabadkozni, amikor észreveszi az előző reakciót, de a további magyarázkodást belé fojtja az, hogy René mégis elkezd mesélni. Ezalatt a rendelések is megérkeznek, így Shun nagyot kortyol a kávéból.*
- Történt valami...?
*Néz a naptár felé és kicsit hunyorítva igyekszik kisilabizálni a dátumot. Április elseje... Mi is van akkor? Ja, igen, az emberek a bolondok napjának nevezik ezt, vagy mi... De azt nehezen tudja elképzelni, hogy emiatt pánikolt be René annyira. Shun pedig reménykedni kezd abban, hogy Hiyoriék nem pakolták tele semmiféle "meglepetéssel'' a raktárat, erre a napra való tisztelettel...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Teaház _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-