-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Jún. 05, 2009 7:10 am

//Aya és Akito//


Aya elég hosszúra nyújtott egy csókot, amitől majdnem felforrt még az agyam is, hiszen nekem még mindig ugyan olyan édes volt a csókja mint először. A kis szövege után csak hümmögtem egy nagy adagot, aztán nézegetni kezdtem a többi párocskát, hogy mit csinálnak, mit rendelnek és hogyan viselkednek egymással. Érdekes látvány volt, hiszen mindenki máshogy viselkedett a másikkal, sehol sem volt meg ugyan az a mozdulat vagy jelenetsor. Egész szépségesen elbambultam, viszont ekkor ismét megszólalt mellettem életemmézesgyöngyösfonala, én erre sem adtam megfelelő választ csak rápillantottam egy percre aztán az ajtóra néztem. Nagyon jól tudtam, hogy Aya nem tűri meg a nagy tömeget, mert akkor nála elszabadul a pokol. Próbáltam a legjobb megoldást keresni neki, de annyira elgondolkoztam, hogy ráhajtottam a fejét az övére és nézegettem az asztalon ácsorgó üres poharat. Nagyon elkalandoztak a gondolataim, már a mezőn is ugráltam a birkákkal együtt, de aztán megszakadt a romantikus zene és visszatértem Ayához. Talán azt kellene tenni, hogy hazamenni és otthon folytatni valami közös programot, mert ott biztos, hogy nem fogja zavarni semmi az én aranyhalmintásnefelejcsemet. De ebben az a dolog akadályozott, hogy szeretett itt lenni és nézelődni. Sóhajtottam egy nagyot és végül feltettem a nagy és büdös kérdést.
-Ne menjünk inkább haza? Ott talán mindketten jobban feloldódnánk.
Suttogtam olyan halkan amilyen halkan csak tudtam, de azért próbáltam úgy szabályozni magam, hogy Aya is hallja. Választ nem igazán kaptam így felemeltem a fejem és behajoltam a muncurim képernyőjébe.
-Nos? Hazamenjünk, vagy ücsörögjünk még egy kicsit?
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te16000/30000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzomb. Jún. 06, 2009 4:31 am

//Akito és Aya//

Kicsit kezdett frusztrálni a hely a sok ember miatt, de megpróbáltam lenyugodni, mert nem igazán lett volna jó, ha Toshi véletlenül átveszi a helyem. Ki tudja, hogy mit művelne az itt lévőkkel…
- Ne menjünk inkább haza? Ott talán mindketten jobban feloldódnánk.
Hallottam mackómézem halk hangját, de felelni nem feleltem. Annyira elgondolkoztam, hogy még válaszolni is elfelejtettem. Hirtelen az én drágacuncibogaram bukkant fel előttem, amitől egy kicsit fel is ugrottam az ijedtségtől.
- Nos? Hazamenjünk, vagy ücsörögjünk még egy kicsit?
Kérdezte, én pedig kicsit elgondolkodtam, hogy mi is legyen. Otthon azért mégis csak jobb,
- Szerintem menjünk. Kezdünk kicsit sokan lenni.
Mondtam mosolyogva, majd egy puszit nyomtam az én cukrosgumicukrom pofijára, majd felálltam, és magamhoz vettem a cuccosomat. Miután kifizettük a rendelést, el is indultunk a lakásomba…
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te17500/30000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 5:09 pm

-Hát, hogy is mondjam... -vakartam meg a fejemet, majd lepöcköltem a hamut az Ayumi által odakészített hamutálba. -Furcsán... Mondjuk úgy, hogy nem olyan könnyű nőt találnom, mint Las Nochesben. *háhá* -kacagtam fel, az igen értelmes válaszom miatt. Ekkor visszatért a füles róka is.
-2009-et írunk. -válaszolt Ayumi kérdésére én pedig csupán jelképesen bólintottam, hogy ,,ja". -Hol is tartottunk? Elnézést..uh...Hol is kezdjem...
-A lényeget! -szólt be hátulról a securytys gyerek, akinek most szívesen vissza intetem volna, hogy ,,kuss nem te beszélsz!" vagy hasonló.
-A lényeg az, hogy az az alak ott a bátyám... halálom óta nem láttam, és nagyon megörültem neki. Imádtam Bátyust, de sajnos a körülmények miatt mindketten elég érdekes útra tértünk... de nem baj...
-Örülök, hogy megtaláltad. -szólt már megint vissza és már tényleg kezdett az agyamra menni...És amikor már végre azt hittem megszabadulok tőle egy kis időre, visszatért, csak annyi különbséggel, hogy valami sütiket hozott ki magának. Majd visszament a helyére és körbe kínálgatott minket. Már úgy refexből vágtam volna rá, hogy ,,Kell a fasznak! Vidd innen a szaros sütidet!'', de inkább hagytam a francba és csak tovább duzatt az ér a homlokomon, amit persze senki sem látott a hajamtól.
-Hej...és miért nem hívtad ide? Bár, ha nem kívánja a társaságunkat megértem... -szóltam sóhajtva, majd lekönyököltem a pultra és támasztottam a fejemet. Körbe néztem a társaságon és nem tudtam mitévő legyek. -Nyomasztó ez a csend...Kitsune kávéval is tudnál szolgálni?...Kéne egy hosszú, mert így bepunnyadok.
Vissza az elejére Go down
Momichi Aki Ryakuren
4. Osztag
4. Osztag
Momichi Aki Ryakuren

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 29
Age : 29
Tartózkodási hely : Yume mellett xD
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te10000/25000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (10000/25000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyKedd Júl. 21, 2009 4:05 am

Miután sikeresen földolgoztam a sokkot előjöttek a kérdések. ,,Hogyan?" ,,Mikor?" ,,Mégis miért?" És hasonlók. Mindenesetre el kellett fogadnom a tényt, hogy a húgom itt van és él. Azonban ez akkor is nyomasztó, hogy ennyi éven át nem tudtam róla, viszont, ha már itt van beszélgethetek is vele. De előbb ki kellett választanom mit is igyak. Gondoltam most egy adag Kitsu rég nem kóstolt teájából jólesne épp ezért hátra fordultam és intettem neki, hogy választottam és rendelni szeretnék.
-Szia, hugi! Nem tudok dönteni a listáról, helyette kérlek szépen csinálj egyet abból a teából, amit régen annyira szerettem.
-Rendben. Máris csinálom! -szólt mosolyogva, majd gyorsan elszelelt és a konyhában ügyküdött. Míg ezt tette én szemügyre vettem azt a társaságot, akikkel volt. Nem tetszett egyiknek se az arca. Mindegyik Arrancar volt és ráadásul az az oszlop méretű alak nagyon bizarr látványt nyújtott számomra.
Miután eleget bámultam őket elraktam a gitárt, tudva, hogy Kitsu mindjárt érkezik a teámmal.
~De régen is ittam olyat! ~futotta össze a nyál a számban. Olyan édes volt, akár a méz és érdekes mód még az ilyen meleg napokon is remekül esik. Mindig is azt ittam, amikor megtehettem régen. örülök, hogy megtaláltam a hugicám.
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te6500/10000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzer. Aug. 12, 2009 12:11 am

Kitsu szemmel láthatóan fáradt. Nem nagyon volt hozzászokva a folytonos rohangáláshoz, még otthon sem. Mikor bátya szólt neki, boldogan szalad hozzá, hogy fölvegye a rendelést. Egyre érdekesebb lett a nap, egyre több furcsa vendég érkezett a teázóba. Ahogy kis főnöknőm rohangált, megszusszant egy pillanatra a pultnál.
- Menj, beszélgess vele egy kicsit, addig átveszem a pincérkedési szerepet. ^^
- Bubi. - nézett rám, nagy zöld szemeivel. - Köszönöm. ^^ - kedvesen mosolygott, s a rendeléssel a kezében bátya felé indult. Jólesett vidámnak látni.
Vissza az elejére Go down
Manami Kumiko
Ember
Ember
Manami Kumiko

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te3000/7000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2009 1:47 am

*Gondolataimhoz híven meg is valósítom tervemet, miszerint megnézem az új teaházat. Szerencsére a nagybátyám elengedett, szóval semmi probléma nincs, tudják, hol vagyok. Leülök egy pufra, italt rendelni nincs kedvem, pedig kaptam zsebpént, viszont ahhogy rám bámulnak, az már valami idegőrlő. Vagy a hajam miatt bámulnak meg, vagy pedig azért, mert idegen vagyok. Na ne! Igaz, megszokhattam volna, hogy mindig megbámulnak, de ilyen vagyok, édes istenem, mi bámulnivaló van rajtam? Na mindegy. Ledobom egy pufra magam, és körbenézek. Mivelhogy ez volt a tervem. Barátaim fogadok, nem lesznek, eddig se mertek közeledni az állítólagos "rideg kisugárzásom" miatt. Ma még terepszemlét is akarok tartani a városban, szóval ígéretes kezdetnek néz ki a mai este.*
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te9000/15000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2009 2:04 am

Ahogy ott ültem a pultnál, és éppen bátyámnak szertettem volna kivinni az italt, újabb vendég lépett be az ajtón. Most kivételesen egy ember volt. Ritkaság számba megy ez már, ahogy elnéztem a helyen. Fölkaptam a noteszomat, majd Bubira néztem.
- Még ezt hagyd meg nekem. ^^ - mire partnerem bólintott és én kiviharzottam a helyemről. A lány nagyon szép volt. hosszú ezüstös haj, rideg szempár.
- Szép jó napot. Miben segíthetek? - néztem rá kedvesen, ami kicsit meglepte szegénykét. Mivel már annyi furcsaságot láttam odahaza, ezért nem nagyon foglalkoztatott, miért ilyen különleges. - Tessék itt az ital lap aminek a végén egy sütemény listát is találsz. - és még vártam, míg valamit reagál.
Vissza az elejére Go down
Manami Kumiko
Ember
Ember
Manami Kumiko

Hozzászólások száma : 4
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te3000/7000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Aug. 14, 2009 2:12 am

*Kissé meglepett, hogy barátságosan közelednek felém. A hölgy ugyanúgy végignézett rajtam, mint a többiek. Végig stírölőm az itallapot és egy meleg tea mellett döntök. Elvégre ha át is változok, attól még ugyanúgy hideg lesz kint, szóval mindegy, hogy megiszom e a teát vagy nem. A hajamat félresöpröm az arcomból.*- Egy csésze teát kérnék szépen. *mondom, persze berögződött szokásaim miatt semmi érzelem nem olvasható ki a hangomból. A tekintetem továbbra is rideg, de meg is van rá az okom.*~Azt hiszem, a terepszemléhez ideális ötlet volt bejönni, bár nem számítottam, hogy ilyen késő este is tömeg lesz.~*gondolom, és mélyen remélem, hogy semmi gond nem lesz ma a városban. Egy hollowwal sem akarok összefutni.*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzer. Feb. 03, 2010 9:20 am

Yuu és Yuke ismét összefut

Barátomnak tekintem őt.
Követem az útját,
Hátha elérem ugyanazt a felhőt.
Kis Yuke, fuss hát.


Egy friss szerdai napon levelet küldtem Yuu-sannak, egy gyors teleporttal, hogy keressen fel a Sárkánytűz nevű teaházban. A második szinten egy fülkébe bújtam. Eloltottam a kis hangulatos gyertyafényt. Feljött egy kiszolgáló lány. Egész helyes volt. Copfba fogott haja, a kis szolgálati kötényke, mind csak hozzá tett elbüvőlő tekintetéhez.
- Mit hozhatok uram- mondta a szokásos szöveget, de mégis feljebb értékelődött a dolog, hogy ő mondhatta. Igaz engem meg sem hatott. A karcolás a szememnél egy kicsit elbizonytalanította, amikor rávetettem szemem hideg pillantását. Letettem a menüt, amit belépéskor kaptam kézbe. Már korábban kiválasztottam a választék közül a legmegfelelőbbet.
- A Hiredekashiből kérek egy kannát. Két személyre. Egy kis alkohollal, és citrommal kérem dobják fel az ízét- adtam le kedvesebb hangvételemmel a rendelést. Ennek a teának az ízvilága nagyon hasonlít ránk. Ha megkóstolja azonnal rálell a kellemes tea mibenlétére.
- Egy Al-Fakher szőlő-mentát is rendelek mellé- folytattam odalapozva a kis választékos füzetben. Ez a pipa gyógyerejű. Mindig is híve voltam az ilyen luxus cikknek. Levelemben leírtam, hogy sürgős, és hogy egyedül jöjjön. Változások álltak be az életembe, és jó lenne dumálni, mint jóbarátok vagy mi. Kezemet homlokomhoz emeltem, és letöröltem a verejtéket. Kicsit meleg volt ebben a sötét sarokban, de fenn kellett tartanom a gonoszi létemet, így beültem ide. Levettem a zakómat, így csak a fekete ing, és a fekete nyakkendő egybeöntő formaisága maradt. Mióta öltönyt hordok, azóta csak jelentősebb a benyomásom. Az ügyfelek néha okosan forgatják a szavakat, de rajtam nem tudnak áttörni. Úgy forgatom a nyelvemet, ahogy éppen a legkedvezőbb. Rápillantottam Rolex órámra, amin a találkozási időpontot leolvasva, felmértem a helyzetet. Mééég nem késik. Számítottam rá, hogy stílusosan késni fog. Addig is én elleszek. Hamarosan kihozta ugyan az a kis kezit csókolom felszolgáló a teát. Kitöltöttem, és ügyeltem, nehogy kiöntsek belőle akár egy cseppet is... inkább azért, mert forró, és nem tesz jót az öltönyömnek... pláne ha ágyéktájra cseppen >.< Belegondolni is rossz. Az első csésze szépen lassan lefolydogált a torkomon. Alkohol tartalma tisztán érezhető volt, az enyhe mentás íze előtte lehütött, hogy jobban csípjen. Elégedett mosollyal, és enyhe vöröses fejjel élveztem a teát. Hamarosan egy fekete köntösös kicsi arab fejű férfi kihozta a csodaszép mintás vízipipát. Megköszöntem, majd használatba vettem. Hát igen. Ezeknek van érzéke a töméshez. Már csak a meghívottatt kellett megvárnom, aki remélhetőleg megérkezik egyszercsak. Ha felbukkan, felállok, kezet fogok vele, köszönök és leinvitálom a beülős boxba, majd kezébe adom a pipának a csövét, és töltök egy teát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzer. Feb. 03, 2010 11:12 pm

[Yuu és Yuke ismét összefut]

Ezen világ formalitása annyira irritáló. Ingerülten vágok át a városon, hisz’ nem sikerült elintéznem néhány ügyet, amelyek elengedhetetlenek lennének az utazáshoz. Hitoshi nem fog örülni, s be kell vallanom jómagamat is bosszantja ez az ügy. Egy hírhedt alvilági fickóval volt találkozóm, aki igen vaskos összeget kapcsolt le Rólam néhány papírlapért. Mindazonáltal tele voltam pénzzel, így nem esett nehezemre leperkálni azt a pár ezer ryout a hamis útlevelekért. Úgy döntöttem, hogy hagyományos úton fogunk eljutni Mexikóba, ezzel is csökkentve a lebukás veszélyét. Könnyű sportzakómba bele-belekap a friss nyárias szellő, amely felborzolja hollófekete fürtjeimet is. Nem tűnök ki a tömegből, hisz’ elégé elsajátítottam már az emberek világának öltözködési protokollját. Habár sokkal jobban érzem magam hakamában, érthető okokból most nem hordhatok olyat. Shinigami egyenruhámat is hátra hagytam, így be kell érnem egy farmer-ing kombóval. Fekete tornacsukám talpa ütemesen koppan a sétálóutca macskakövén, miközben céltudatosan irányba állítom magam. Szerda van, kora délután. Egy régi ismerős látni szeretne, és mint úriember, nem utasíthatom vissza a kérést. Külön kérte, hogy egyedül menjek, ámbátor nem mintha lenne akárki is mellettem mostanában. Természetesen a Daitenshi tagjaira bármikor számíthatok, viszont az álcát tartani kell. Dai és Suke már így is elmentek egy ideje a Kígyókirálynőhöz, s ha nem ismernék a képességeiket, akkor valószínűleg aggódnék értük. Azonban elégé tisztában vagyok erejükkel, ezért zavarónak tartom a munka elhúzódását. Szó mi szó, már tanítványommal nekem is úton kéne lennem, de ez a rohadt rendszer mindig keresztbe tesz!
Élesen balra kanyarodok a következő saroknál, majd lépteimet egy ismerős sikátorban folytatom. Urahara felé is erre visz az út, ám a Tamachi ház ifjú sarja egy másik helyet jelölt meg a baráti csevej helyszíneként. Még életemben nem jártam a Sárkánytűz Teaházban, pedig már jó ideje itt tengetem napjaim. Éledő kíváncsisággal állok meg a régimódi stílusjegyekkel rendelkező épület előtt, acélkék tekintetemet végigfuttatom a cégéren. Furcsa reiatsu pulzálását érzem belülről, talán arrancarok is lehetnek bent. Nemtörődöm módon megvonom a vállam, azután könnyedén lenyomom a kilincset. Belépve megcsap a jellegzetesen fűszeres, fullasztó meleg, ami zavaró súlyként telepszik mellkasomra. Laza intéssel hárítom el a pultos lány szapora kiszolgálni akarását, majd ajkaimon gúnyos mosollyal veszem az irányt a fenti részleg felé. Szemem sarkából még látom, ahogy csalódottan visszaindul a kasszához, eközben begombolja ingjének felső gombjait. Jobbom lazán nadrágom zsebében pihentetem, ezen idő alatt balommal tolom félre a rengeteg függönyt, ami az utamba kerül. Meghívóm ezüstös üstöke már a szoba másik végéből is látszott, így dinamikus léptekkel arra lavírozok a párnák és puffok tömkelege között. Sikerült a legsötétebb sarokba beülnie, s ez igen testhezálló nekem is. Amint a boxba érek, friss menta illata leng körül, ami valószínűleg abból a - Chiyo-chan szavaival élve - gnómvázából áramlik. Gyors kézfogás után helyet foglalok, és rögtön a tárgyra térek.
- Üdv, Yukezo! Régen láttalak. – szólalok meg fojtott hangon, ám barátságos baritonom még így is jól hallhatóan csendül. – Azt írtad, hogy fontos megbeszélnivalónk lenne… Nos, itt vagyok. Mi bánt, barátom?
Beszéd közben öntök magamnak egy csészényit a mézbarna italból, aztán kényelmesen hátra dőlök, egy nagyobb párnának támaszkodva. Jó választás volt ezt a fajtát rendelni, s az első korty után elégedetten konstalálom, miszerint alkohol is került bele. Cseppnyi bűntudattal gondolok elvégzendő küldetésemre, mely most sajnálatos módon eltolódik. Gondterhelt sóhaj szakad fel mellkasomból, míg a csészét visszahelyezem az asztalra. Figyelő tekintetemmel a srác arcát pásztázom, akinek hasonló vágásnyom figyelhető meg a bal szeménél. Úgy tűnik, nem csak nekem gyűlik meg a bajom mostanában az ellenségekkel. Apró biccentéssel veszem át a vízipipa csövét, s nagyon szippantok belőle. Az ízesített dohány íze átjárja a szám belsejét, és végül sűrű, fehér füst kíséretében távozik is. Mit ne mondjak, itt jobban értenek ehhez a cucchoz, mint én a raktárban.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:19 am

Vendégem szemében némi bosszankodás látszott. Kicsit feszültebb volt a szokotnál. Összehúzom a szemem, majd belegondolok mi dolga lehet. Mi lehet ilyen sürgős, hogy ennyire izgatja, de mégis szakított rám időt. Meglepő.
- Elhagytam Soul Societyt- csaptam bele. Nem akartam sokat húzni az időt, így én is a tárgyra tértem. Végigmérem reakcióját, hátha valami érdekeset is találok. Nem igazán értettem ezt az embert, majd ha kicsit több időt töltök vele kiismerem.
- Igazad volt. Bűnös, és gyenge város Seireitei a jelenglegi hatalmával- fejtettem egy kicsit ki- A Tamachi ház az unokabátyjámra hárult, és Maya... Mayát meg elhagytam- fejeztem be lecsengő hanggal. Maya elvesztése elsődlegesen nagy trauma volt számomra. Nem tehettem mást. Nem éreztem hasznosnak magam ott. Netán megfigyelhetik fejlődésem, és felkészülnek rám. Itt viszont elbújhatok a szemük elől.
- Terveimben benne van, hogy majd visszatérek. Visszatérek, ha kellően erős leszek, hogy változást erőszakoljak bele a Gotei 13-ba. Bár nem hiszem, hogy ez egyedül menne, úgyhogy csak rákérdezek simán. Neked mik a terveid. Ha vannak, én örömmel meghajtom előtted a fejem, és elismerlek irányítóként. Mi ketten elegek vagyunk rá. Nem hiszem, hogy a kapitányok mind ugyanúgy gondolkodnak, mint ami van ott. Szerintem mellénk is állíthatnánk osztagokat- regéltem, majd elvettem vártam amíg elvan a pipával. Elnézem, hogy eljátszik a füsttel. Az illata bejutott az orromba, és átjárta a testem. Lehunyom a szemem, és úgy várom a választ. Ha hallom, a levegővételét, átveszem a pipát és én állok neki. Addig elgondolkozok.
~ Kénytelen vagyok beismerni azt, amit az előbb mondtam. Tényleg képtelen vagyok egyedül igazságot teremteni, és ha ehhez egy nagyobb hatalmat kell segítségül kérnem, hát legyen. Kitalálok valamit még későbbre. Elsődlegesen a Quincyket kell felkutatnom, és felmérnem képességeiket. Utána lelkeket kell találnom, és felmérni a shinigami jövő százalékait Karakura városában. Elég sok dolgom van. Nem is beszélve a melóról. A lakberendezőt is meg kell majd találnom. Egyet viszont leszögezek már most. Hiába társulok, egyedül fogok dolgozni... az biztos~ vettem át fejemben a dolgokat. A füsttel karikákat formáltam, és élveztem az ízt. Majd veszek magamnak egyet, és azt saját módomon fogom tömni. Jó lesz az is. Egyelőre bármikor kivághatnak a munkából, úgyhogy jól kell teljesítenem. Végighallgatom Yuu-san mondatait, értelmezem, és válaszolok, ha valami egyszerű kérdése van. Ha nem, akkor kifejtem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 8:04 pm

Kijelentésével sikerül meglepnie, ám ez nem nagyon látszik rajtam. Vonásaim nem változnak, csupán jobb szemöldököm emelkedik meg kissé. Nem tudom milyen megfontolásból döntött így, hisz’ egy nemesi család sarjaként aranyélete lehetett Seireiteiben. Jól tudom, hogy idősebb nálam, azonban mégis meggondolatlanul cselekszik. Már csak taktikai megfontolásból is biztonságosabb hely lenne Soul Society, s jómagam is ott állomásoznék, ha nem lett volna az a bizonyos incidens, ami miatt árulónak bélyegeztek. Hitetlenkedve hallgatom meséjét, mely szerint mindent hátra hagyott, rangját és még szerelmét is. Valószínűleg az utóbbi fáj neki a legjobban, mert ugye az a lány a menyasszonya is volt egy ideig. További terveit hallgatva megfogalmazódik bennem a szó, amivel leginkább jellemezhetném a férfit. Szentimentalista. Számára lehet könnyű lenne visszatérni a lelkek világába, viszont nem egy cipőben járunk. Több tisztet megöltem, valamint négy kapitányt súlyosan megsebesítettem, ami felett nem hiszem, hogy oly’ könnyedén szemet hunynának az ottaniak. Homlokomon a gondterheltség finom ráncai futnak össze, ahogy újra magamhoz veszem teámat, és a pipa csövét visszaadom a fiúnak. Megfújom a gőzölgő italt, azután ismét nagyot kortyolok belőle. Próbálom kicsit húzni az időt, míg összeszedem gondolataimat.
- Gondold végig, miről is beszélsz pontosan. – szólalok meg, tekintetemet a csésze fölött Yuke arcára szegezem. – Egy olyan rendszert akarsz megváltoztatni, ami már évezredek óta fennáll. Ezen kívül valószínűleg nem újdonság számodra, de a népszerűségi indexem érthetetlen módon lecsökkent az utóbbi időben. Hamarabb kerülnék a bitóra, semmint hogy megváltoztassam a dolgok állását. Erős vagyok, ám ennyire azért mégsem.
Ideje megint töltenem az italból, mert nagymonológom közepette kiürült poharam. Saját terveimről egyelőre hallgatok, nem tudom megbízhatok-e benne. Való igaz, elbírnék a Gotei 13-beli kapitányok többségével, viszont Hanae-chanba még nekem is beletörne a bicskám. Ugyan részben egyetértek Tamachival, hiszen a város tényleg bűnös és gyenge, azonban nem megváltoztatását tettem célommá, hanem esetleges védelmét. Nem a rendszert, hanem a szeretteimet óvom. A Daitenshi jelenlegi egyetlen feladata a Sors Dárdájának felkutatása, azonban a jövőben más akciók ellátására is specializálódni fog. Többször átgondolom következő szavaimat, nehogy valami konkrétumot mondjak, amivel egy esetleges hallgatózó lebuktathatna.
- Imponáló, hogy vezetőként gondolsz rám. – mondom, egy kisebb biccentéssel kísérve. – Viszont most fontosabb dolgom is van, mint Seireitei korrupt irányításával foglalkozni. Keresek valamit, amitől az egész világ sorsa függhet. Egy titkos szervezet tagjai ebben a pillanatban is a tárgy darabjai után kutatnak. Mond csak… Mi hasznom lenne abból, ha segítek neked?
Veszélyes játék ez, s ha egyszer tényleg vissza akarok térni Chiyo-chanhoz és a fiaimhoz, akkor vigyáznom kell mit teszek. Az Elmúlás hegyén mondott szavaim inkább a királydráma kellékei voltak, semmint valós gondolataim. Ám néhány közülük tényleges igazságokat hordoztak. Megfeneklettem, mint shinigami, már nem voltam képes tovább fejlődni. Vaizardi erőimnek hála túlléptem az egyszerű halálistenek korlátait, de tudtam erőmet sosem használhatnám teljesen a jóra, hisz’ a vezetőség rögtön megöletne. Egyszerűen csak azért, mert más vagyok. Begyöpösödött gondolkodásmódra vall, hogy ami ismeretlen az egyben veszélyes is. Pedig mennyi mindenre felhasználható lenne ez az áldott-átkozott adomány! Sajnálatos módon, sosem lesz együttműködés a halálistenek és a maszkosok között, ami valahol érthető is. Nagy kapitányok és hadnagyok voltak mind, s Aizen köpönyegforgatásának hála száműzöttekké váltak. Mindig is kiváltságosnak tartottam magam ilyen tekintetben, holott tudtam egyszer el fog jönni az idő, amikor én is társaim sorsára fogok jutni. Reményeim szerint még van esélyem visszatérni igazi „otthonomba”, és Yukezo válasza lehet hogy kínál valami megoldást.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Meeting   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Feb. 05, 2010 5:41 am

Végig hallgattam válaszát. Szokás szerint nyugodt, hideg hangvétellel vett mindent. Ez a játszma kettőnk közt nem abban rejlik, hogy ki mennyire tud az arcokról olvasni. Mondatain elmosolyodtam. Ennél jobb már nem is lehetne. Mikor elmondta mindkét jelentős mondanivalóját, lazára engedtem fagyos arcom. Szemem is ellágyult... nono azért nem olyan értelemben. Igazából csak enyhítettem magamon, és barátiasabbra vettem a hangulatot. Egyértelműen én nyertem itt. Csatlakozni fogok hozzájuk.
- Végig gondoltam. Nem véletlenül hagytam ott mindent. Biztonságom odaát már nem lett biztos. Amit te tettél az nem olyan nagy ahhoz képest amiket én tettem. Legalábbis az a része amiről tudok. Távozásod nem olyan nagy kárt okozott, akár hiszed akár nem. Elvesztésedet hamar bepótolták, és az ítéletet ugyanilyen sebességgel meghozták. Valószínüleg engem is a vesztőhelyre küldenének azonnal. Én lelkileg sértettem meg egy kapitányt, ami talán sosem fog begyógyulni. Megöltem tucatnyi tisztet, és ami a legrosszabb. Megöltem saját apámat, aki egy nemesiház feje volt. Kettőnk közül engem tárgyalás nélkül vinnének- mosolyodtam el. Szavaim túl konkrétak voltak ahhoz, hogy elmondhassam biztonságban vagyunk. Seireiteinek mindenütt lehet füle. Igaz nem véletlenül jöttem erre a helyre. Itt ellehetünk ameddig akarunk, és még lélekenergiánk is kényelmesen elrejthetjük.
- Ami a keresésetek illeti. Ha valóban a világ sorsa múlik rajta, szeretnék segíteni. Ez előnyös lehet számodra. A képességeim erre kitünőek. Paragon odavisz ahová akarjuk. Az egész világot átfésülhetnénk röpke hét óra alatt. A bajba jutottaknak áthatolhatatlan fal lehetne. Óvatosságod kívételes, és igen becsülendő, de velem szemben nem kell így vigyáznod magadra. Bennem megbízhatsz, akár hiszed akár nem. Talán célunk nem közös, de nagyon hasonlít. Változtatni nem olyan kis lépés lenne, ami még lehetetlennek látszik. Kitalálok rá valamit, neked nem is kell törődnöd. Csak hadd segítsek nektek. Egyedül nem sok esélyem van, és nagy lehetőség lennék számotokra. Meg kell védeni a világot, mert Soul Society nem képes rá. Nem is értem, hogy Aizen miért nem rohanta még le. Talán ő többet akar, mint hisszük. Kutatásokban, keresésekben, kapcsolatokban és harcban én nyerő lap vagyok nektek. Persze ha nem kellek, akkor mindegy, az elutasítást nem fogom rosszul fogadni, de utunk keresztezni fogja egymást. Ütközés nélkül is megoldhatnánk nem?- tettem fel a költői kérdést. Most elhadartam az összes érvem. Nem jellemző ez rám, de Yuu-sannal szemben nem volt kedvem mentálisan harcolni. Én barátomként tekintek rá, és nagyon hamar át akarok térni egy ilyen hangvételre. Egy kellemes tea és pipa ezt mind előhozza. Közben agyam a csoportjukon forgott. Céljaik, tagjaik, támaszpontjaik. Ezeket próbáltam kitalálni magamban, de másra nem jutottam, csak arra, hogy ha ennyire jól elrejtőztek, nekem itt és most kevés esélyem van ráhibázni.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:58 am

Rideg tárgyilagossággal veszem tudomásul a tényt, miszerint megölte a saját apját. Szemeim résnyíre szűkülnek, amint csészémet visszahelyezem az asztalra. A dolognak hála már tényleg nem vagyok biztos benne, hogy jó lenne megbízni a fiúban. Hiszen ha hidegvérrel megölte azt, akinek az életét köszönhette, akkor miért ne árulna el minket is? Nem szabadna rögtön véleményt alkotnak a történtekről, mert nem ismerem a dolog előzményeit. Magához hasonlít, ami valljuk be kissé meredek. Seireitei egyik kapitánya voltam, míg ő talán negyedik tiszt. Sokkal nagyobb felelősség nehezedett a vállaimra, mint amit el tudna képzelni. Egy nemes, s tucatnyi tiszt halála tényleg szomorú a Gotei 13 szemében, de ezek csupán elhanyagolható tényezők. Négy kapitányi szintű shinigamit küldtem földre, akiknek valószínűleg csak egy hajszálon múlott az élete. Nem szabadna lebecsülnie a múlt eseményeit, hisz’ semmit sem tud a hegyen lezajlott összecsapásról. A poros papírhalmok nem közvetítik a helyzet valódi súlyát, nem tudhatják mi játszódott le bennem. Fogalma sincs mennyire fájt barátaim ellen fordítanom a kardom, és hátrahagyni kedvesemet. Yukezo vonásai ellazulnak, úgy tűnik nyerő helyzetben érzi magát. Nos, ha ez valóban így van, akkor el kell keserítenem. Hiába a villámgyors teleportáció, hogyha lövése sincs hova is kell menni. Jó harcos, ehhez nem fér kétség, de jelenleg csupa kiváló képességű „katonával” vagyok körülvéve. Szó mi szó, Hitoshinak még lenne hova fejlődnie, de már rálépett a megfelelő ösvényre. Legújabb értesülésem szerint már hadnagyi rangja is van. Gondterhelt sóhaj hagyja el mellkasom, miközben hidegen izzó tekintetem a szemközti falnak szegezem.
- Köszönöm felajánlásod, de a mostani helyzetben nem lenne szerencsés több tagot a kötelékbe fogadni. – szólalok meg elutasító hangon, majd acélkék íriszeimet a srácra összpontosítom. – Ne érts félre, nem a tudásoddal van a gond. Csupán arra próbálok rávilágítani, hogy minél többen ismernek egy titkot, az annál könnyebben kitudódik. Úgy érzem már jó úton haladunk az első tárgy megszerzéséhez, s ha sikerrel jártunk, abban az esetben talán beszélhetnénk csatlakozásodról. Előbb semmiképp.
Szavaim talán túlságosan is keményre sikerültek, de nem tehetek másképp. A férfi túl labilis most, ami egyrészt érhető, hiszen nem olyan rég vesztett el szinte mindent. Viszont értetlenül állok a Mayával való szakítása előtt. Talán még sem volt akkora a szerelem, mint ahogy azt pár hete Tamachi lefestette nekem egyik közös edzésünk alkalmával. Akkor még úgy volt, megkéri a kezét, ám mára minden megváltozott. Részemről egy pillanatig sem gondoltam Chiyoko elhagyására, csak kényszerű különélésként fogtam fel a dolgot. Mostanában egyre több időt töltünk ismét együtt, végre megint úgy viselkedünk, akár egy normális pár. No, már amennyire mi ketten normálisak lehetünk. Lazán hajamba túrok, azután arcomra barátságos mosolyt erőltetek. Részemről lezártnak tekintem ezt a témát, és inkább más irányba terelném el a beszélgetés fonalát. Mára elegem volt az összeesküvésekből, meg a veszélyes küldetések tervezgetéséből. Ez egy baráti találkozó lenne, ugyebár.
- Javaslom, hagyjuk egyelőre ülepedni az elhangzott információkat. Ital mellett amúgy sem illő háborút emlegetni, nem igaz? – kérdezem vidáman, azután töltök először neki, végül magamnak is egy újabb kört a teából. - Lenne néhány kérdésem. Mivel foglalkozol most, hogy kicsúszott az aranyhintó alólad? Az öltönyöd is méregdrágának tűnik, szal’ érdekelne honnan volt rá pénzed. Már ha nem vagyok túl tolakodó…
A fülledt levegő ellenére egyre jobb hangulatom kerekedik, ami valószínűleg a forró italba lévő alkohol mennyiségének köszönhető. Kétségtelenül kevés ez még a részegséghez, valamint ismerve szaké-fogyasztási pályafutásomat, talán még három ugyanilyen kannával is meg tudnék inni, de még akkor is csak egy kicsit szédülnék. 136 évnyi szeszesital kóstoló tapasztalattal a hátam mögött ez talán érthető is. Érzéseim szerint, ha nem egy farkas végez velem, akkor májzsugor miatt távoztam volna az örök vadászmezőkre. „Szerencsémre” az a kedves eb inkább úriemberhez méltó módon távoztatott el az élők sorából, mert ugye minden dzsentülmen részegen hal meg egy erdőben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:13 pm

Mondatai nem leptek meg. Igazán intelligens a fiú, tudja mit kell tenni, ha titkokról volt szó. Én igaz úgy gondoltam, hogy a titok fenntartásánál a cél a fontosabb, de ez van. Vesztettem ez van. Könnyen viselem a bukásokat manapság, kivéve azt az egyet. Meg kellett ölnöm apám, mert saját maga elárult volna mindent, és elhagyta volna a józan esze. Megölt volna engem is, a családom és ami a legjobban érintett volna engem, Mayát is. Az, hogy ott kellett hagynom brrr... mindegy. Legyen már egy jó napom is ezek után.
- Teljesen igazad van. Egy akció akkor a leghatásosabb, ha max 3-an vagy 4-en végzik. Úgy látszik ez a létszám megvan, rám egyelőre nincs szükség. Talán nagy botorság volt távozásunkat összehasonlítani, mert most így átgondolva Seireitei jelentéseinek talán a fele se igaz. Nekünk csak azt mondták, hogy könnyebb sérüléseket okozva, őrültként távoztál. Azok a kapitányok, akik megsebesültek nem hiszem, hogy olyan könnyen engedtek volna. Sőt. Hogy te megőrülj? Ebből tisztán látszik, hogy hazugság az egész. Nem tudom mi történ akkor, bocsáss meg, hogy így felbolydítottam a múltat- és nagyot kortyoltam a teából, amit kitöltött. Először még szívtam a fakher gyümölcséből, kifújtam a füstöt, vártam míg helyre áll az ízérzékeim, és nagyot kortyoltam a teából. A specialitásomhoz képest ez mit sem ér, de ha jól isszák, enyhe pírt hoz az ember arcára. Ez sajnos nálam nem jött össze, de igazán megkedveltem ezt a fajta italt. Kérdését örömmel vettem. Hisz ha állításaim igazak, akkor tényleg csak páran vannak, és a folytonos keresés biztos képzett harcosokat is igényel. Elvégre a világ a tét. Ezzel is akartam segíteni nekik. Pénzügyi támagásokhoz értek a legjobban. Az osztagomat úgy hagytam ott, hogy jelentős pénzösszegeket fektettem be nekik fejlesztésekre.
- Hamar találtam munkát. Hiszen családom főbb ügyeiből megtanultam hogyan is kell a pénzt kezelni. Nekem jelentős előnyöm van a többiekkel szemben. Én már éltem pár évet a munkához .~ röpke 200 év Cool ~ Úgy választottam, hogy szabadúszóként tisztán perkáljanak az emberek. Jelenleg könyvelőként dolgozok. Kinek nem kell a pontos jegyzések, számolások, térítési költségek, felmérések és mi egymás. Itt a hiba a mai világban. Minden ember csak egy dolgot tanulhat ki rendesen. Esélyük sincs olyan szintre jutni, mint én. Apám megtanított mindent, igaz céljaiban nem az én megélhetésem, hanem a saját haszna volt. Valószínüleg végzett volna velem, ha már nincs rám szükség, és elvégzi terveit. Megölte saját testvérét, és száműzte unokatestvéremet, mindössze a születésemkor. A sors furcsa fintora- itt megvontam a vállam- Ez van- vettem le gyorsan. Tudhatja, hogy mondataimhoz képest nem ilyen boldogan és önelégülten veszem a dolgokat. A jövő még sok hülyeséget tartogat nekünk.
- Miért? Mint Vaizardként, neked sincs olcsó göncöd. Mindig is öltönybe jártál, ha gigaiba öltöztél. Látom megmaradt ez a szokásod- vontam le a következtetést. Gyors kérdésen járt az agyam.
- Hogy van Chiyo-chan? Boldogak vagytok még nem?- mindenki tudta már szinte, hogy ők együtt vannak. Fogalmam sem volt, hogy jelenleg is, de rá kellett kérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 4:32 am

Jókedvűen nyugtázom magamban, hogy sikerült megértenünk egymást. Yukezo is elfogadja döntésemet, valamint Ő is megkapta a vágyott csatlakozás lehetőségét. Kíváncsian hallgatom milyen botorságokat hordtak össze a jelentésekben, s a hallottak nem is lepnek meg igazán. Valahogy el kellett tusolniuk az árulást, s őrültnek beállítani a legkézenfekvőbb megoldás volt. Pedig úgy bíztam a vezetőség kreativitásában, sokkal jobban tetszett volna, ha valami agyevő parazitára fogják a dolgot, mert kb. ugyanannyi valóságtartalom van mindkettőben. Szerencsére tökéletes mentális állapotnak örvendek, és nem tervezek megbolondulni mostanában, hisz’ van fontosabb dolgom is. Zengőn felkacagok miután befejezte monológját, majd az asztal fölött átnyúlva megveregetem a vállát. Ezen megnyilvánulásom annyit tesz, mintha az mondtam volna: „Ugyan már, felejtsük el.”. Meglepődve veszem tudomásul, miszerint jelenleg könyvelőként dolgozik. Habár jobban belegondolva nem is olyan meglepő, hogy a pénz közelében mozog. Busásan fizető állás, csak tudni kell kivel szabad dolgozni. Nem féltem igazából a férfit, simán el tud bánni az emberekkel és a nevetséges lőfegyvereikkel. Elmúltak már azok az idők, amikor a becsületet a katana fémjelezte. Valóban hatalmas előnnyel indul vetélytársaival szemben, ámbátor nem sok helyen fogadják el a több mint 200 éves munkatapasztalatot. Egyre ellenszenvesebb képet fest néhai apjáról, s talán a helyében én se cselekedtem volna másképp. Hamarosan rám terelődik a szó, ezért lenyelem a számban lévő nagy korty teát, azután bólogatva beszélni kezdek.
- Ebben a világban muszáj jólöltözöttnek lenni, különben nem vesznek komolyan… Gondolom, ezt már Te is észrevetted munkád során. – szólalok meg, miközben hangomban nevetés bujkál. – Köszönöm kérdésed, remekül megvagyunk. Azt hiszem, Vele fogom leélni az életem, már ha nem harapok fűbe a közeljövőben. Hála a Gondviselésnek nem voltak komplikációk a szülésnél, így szerencsére remek egészségnek örvend. Túlságosan is…
Utolsó mondatom közben a múltkori találkozásunkra gondolok, amely kicsit fájdalmas volt. Mondjuk az én hibám, mert én vetettem fel a „játék” ötletét. Azóta Chiyo-channak egyféle rögeszméjévé vált a latexruhák és a különböző játékszerek gyűjtése. Nem mintha zavarna, de néha elszalad vele a ló. Hogy is mondjam... Túl lelkes, és a „Ne bánts!” felkiáltás csupán tovább hergeli. Halkan felszisszenek, ahogy a múltkori korbácsnyomokra gondolok. Az valahogy nem nyerte el a tetszésemet, viszont az utána következő dolgok már annál inkább. No, de nagyon elkanyarodtam, pedig egy beszélgetés közepén tartunk. Magamhoz veszem a pipa csövét, azután két nagyot szippantok belőle. Egyszerre engedem ki az orromon és a számon is az édeskés füstöt, ami nem nagyon tetszik a nyálkahártyámnak. Nos, így járt. Kicsit megrázom a fejem, majd egy korty itallal tüntetem el az émelyítő ízt.
- Mi lesz ezek után Mayával? – szövöm tovább a beszélgetés fonalát, habár kicsit gondolkodnom kellett, mire eszembe jutott a lány neve. – Örökre vége vagy még látsz reményt számotokra?
Mindkettőjüknek nehéz lehet ez az időszak, tisztában vagyok fele, hogy mit érezhetnek. Sosem könnyű elengedni egy hozzánk közel álló embert, ráadásul, ha szerelemről van szó, akkor hatványozódik ez az érzés. Szerencsére mi képesek voltunk Chiyo-chancsival túlélni ezt az időszakot, azonban nem mindenki lehet ilyen szerencsés, mint mi. Jómagam is majdhogynem beleőrültem hiányba, amit belső hollowom egyszer ki is használt. Mind a mai napig egy méretes horpadás díszeleg szobám falán, jelezvén a fejemmel való közelebbi ismeretséget. Szerencsére nem lett belőle nagyobb baj, csupán néhány karcolással mindenki megúszta a dolgot. Shiori viszont pár napig sötéten nézegetett felém, mintha az én hibám lett volna, hogy Masaki rosszkor volt rossz helyen. Töprengve emelem fel a kanna tetejét, amiből immáron langyos gőz csap ki. Jól gondoltam, már alig pár korty lötyög az alján. Emeltebb hangon szólok a földszinten tartózkodó eladólánynak, míg kiválasztok egy másik különleges fajtát. Mikor kihozza megköszönöm, aztán öntök magamnak a frissből.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 5:41 am

Örömmel vettem, hogy megvannak, és bizony meglepődtem, mikor a szülést emlegette. Utólag gratuláltam neki, és tovább hallgattam. Hát igen. Mikor rákérdezett Mayára, agyamon számtalan válasz lehetőség futott át arról, hogy fogalmam sincs róla.
- Tulajdonképpen nem is tudom. Távozásomkor meg akartam sérteni, hogy könnyebb legyen neki, de hát így hozta a sors. Egyszerűen nem vitt rá a lélek (XD), hogy ártsak neki- elkavargattam a maradék teámat, majd belekortyoltam- Jobb is így. Megmaradt az esély, hogy visszamenjek hozzá, de kétlem igazából. Nem fogok ellenségeskeni vele, jóban maradunk. Tuti talál magának egy másik férfit, aki boldogságát egyengesse. Sosem volt egy olyan személyiség, aki egyedül érdemlegesen tud érvényesülni. Igazából az fáj jobban, hogy most rossz neki, de van barátja, aki kiegyengesse göcsörtös útját. Én meg tudom, hogy nekem jobb most így. Ennyi. Életem egy mélypontján vagyok, aminek a sinus görbéje elég meredek volt. Remélem ugyanígy jutok a csúcsra ismét, hogy aztán ismét bukjak. Ilyen az élet manapság- nevettem halkan. A pipával szórakoztam, majd megittam teám maradékát. Hamarosan jött egy új adag, most Yuu-san választott. Nem igazán ismertem ezt az ízt, de igazán tetszetős volt. Kértem új szenet, majd tovább gondolkodtam. Igazán stresszes a munkám, de ez most nagyon lazító volt számomra.
- Az öltöny nagy úr, ez jogos kijelentés. Amúgy ami nekem először szembetűnt ebben a világban, hogy bármi történjen is, ezeknek az embereknek foggalma sincs arról, hogy mi vár rájuk. És ez így jó. Ebből kifolyólag érdekes, hogy nem nagyon zavarja őket, hogy rövid életük van ezen a bolygón. Jut eszembe, ha nem bánt kérdés. Te hogy haltál meg? Milyen volt az itteni életed?- tudtam, hogy ő nem odaát született. Ő is, mind egy nagy csomóan innen indultak. Ő egy igazi dzsentülmen. Tuti valami gyilkosság áldozata lehetett. Amilyen nagyratörő teremtés, biztos gazdagabb volt a kelleténél, és egy kicsit többet tudott. Valahogy nem tudtam elképzelni, milyen meghalni, és hirtelen életet váltani úgy, hogy az sosem változtatható vissza. Én mindigis úgy voltam nevelve, hogy tiszteljem a sajátom, és mások életét. Persze ez mára teljesen elveszett belőlem. A hollowok csak piszkok voltak a szememben, ami gyorsan ki kellett mosnom. Viszont a shinigamik, akik Paragon áldozatai lettek... Máig szívem ügyének tekintem sorsukat, és minden nap gyászolok az irányukba. Sajnos elém álltak. A dolgukat végezték, tisztességes emberek voltak.
-És hogy lettél Shinigami?- kérdeztem, miután befejezte élete rövidebb történetét. Ez a kérdés is izgatott volt érdekeltségemben. Nekem sosem kellett úgy igazán küzdenem. Felmenőim gyorsan elintézték nekem. Talán innen ez a nagy tétlenségem.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 9:15 pm

Igaza van, sokkal jobb lett volna a lánynak, ha megsérti, mert így most talán saját magát tartja hibásnak, amiért Yuke elment. Hallgatva a férfi szavait egy gondolat fogalmazódik meg bennem. Egyszer fent, egyszer lent. Ez az élet rendje. Aki már volt egyszer a csúcs, az többnyire vissza is zuhan. Persze vannak kivételek, de az élet nem csak a sikerekről szól. Az ember valódi kiléte akkor mutatkozik meg, amikor a hullámok összecsapnak a feje fölött. Nem nehéz erősnek mutatni magunkat, mikor minden a legnagyobb rendben van. Nagyon jól tudom milyen hátrahagyni az eddigi jól megszokott életet a kilátástalan jövőért. Lehetséges, hogy minden másképp alakult volna, ha nem engem küldenek a Király Szeméért. Azonban, mint a Gotei 13 egyik legvakmerőbb kapitányának, persze muszáj volt mennem. Valószínűleg most is a kényelmes kapitányi bőrszékemben üldögélnek, ugyanígy teázgatva. Bármikor láthatnám a gyermekeimet, s nem kellene minden utánam kutató halálistennel végezni. Tévedtem, holott mindig is a legmegfelelőbb döntéseket tudtam hozni még stresszes helyzetben is. Ezt teszi az emberrel a csatatér. Watanabe szavai jutnak az eszembe, miszerint kérhettem volna a többi kapitány segítségét a Dárda felkutatásához, ám későbbi kirohanása megerősített az őrosztagok elleni megvetésemben. Azt javasolta használjuk fel a tárgy erejét, és csak utána pusztítsuk el. Viszont valószínűleg erre nem került volna sor. Akármennyire tagadják is a Taichou-k, mindenük a hatalom. Ebből kifolyólag nem is közösködöm velük. Hamarosan ismét betolakodnak fejembe Yuke szavai, amikre mosolyogva válaszolok.
- Bizony, az áldott tudatlanság. Képzeld csak el mennyivel nyugisabb lenne az életünk, ha nem tudnánk a hollowokról és a világpusztító szerkentyűkről. – mire mondatom végére érek, már sikerül elröhögnöm magam. Annyira az életem részévé lettek a fentebb említett dolgok, hogy már képtelen lennék lemondani róluk. – Nos, azt itteni életem se volt balhéktól mentes. Tudod, problémás kissrác voltam, legalábbis így emlékszek vissza. Az emlékek megkopnak száz év távlatában. A halálom pedig elég vicces ahhoz képest, milyen szörnyű is volt valójában. Kissé felöntöttem a garatra… - itt némi köhögést iktatok be, mivel a pipafüst a torkomra ment - … és hát megharapott egy farkas. Segítség nem volt, így elvéreztem. Hozzám illő halál, nemde?
Nehezen emlékszek vissza arra az éjszakára, csupán az villan be mindig, hogy nagyon be voltam rúgva. Azóta SS-ben is volt pár ilyen italozgatásom, egyszer még egy út menti árokba is sikerült beleesnem. Kapitányhoz illő teljesítmény volt, ezért büszke is vagyok rá. Orrom alatt somolyogva gondolok arra, amikor teleporttal mentem haza. Gyorsan kortyolok egyet a teámból, mielőtt még kibuggyanna belőlem az előbbi gondolat. Yukezo valószínűleg még komolyan venné, hisz’ Zanpakutuojának is hasonló a képessége. Csak míg Ő ezt akkor és ott csinálja ahol akarja, addig nekem jó néhány üvegnyi szakét kell a gyomorba küldeni. A férfi eközben új szenet rendel, ennek köszönhetően legalább még egy fél óráig, ha nem óráig, jó lesz a pipa. Újabb kérdés hangzik fel, amely shinigamivá válásom után érdeklődik. Töprengés közben a ráncok összefutnak homlokomon, már-már nem is jutnak eszembe Rukongai éveim.
- Furcsa volt átkerülni Soul Societybe. – kezdek bele elgondolkodva, miközben csészém alján körbelögybölöm az italt. – Az akkori modern világból egy középkori faluba érkeztem. Egy vénembertől hamar eligazítást nyertem, s Ő magához is fogadott. Egyféle pótapaként gondolok rá. Alig pár hetet töltöttem 17. körzetben, mert éreztem, hogy más vagyok, mint a többi egyszerű lélek. Az éhség már elég korán jelentkezett nálam, ami pedig a magasabb reiatsu egyik jele. Úgy döntöttem elmegyek az Akadémiára és szerencsét próbálok. Röpke két év alatt túl is jutottam rajta, habár ismerek pár embert, akiknek rövidebb idő alatt is sikerült ez a mutatvány. Ezt követően a 7. osztaghoz jelentkeztem, ahol több évtizedig szolgáltam.
Száraz tényeket közlök, nincs most kedvem Kenshinről beszélni. A valaha élő legjobb barátom volt, annak ellenére is, hogy a jó múltkor megpróbált megölni. Mit ne mondjak, nem jött össze neki. Túlságosan nagy volt a kettőnk közötti különbség, ám ez nem erő terén mutatkozott meg. Kissé megremeg a kezemben tartott csésze, ezért jobbnak látom letenni.
- Gondolom a nemesek életútja nem ilyen rögös… Vagy netalántán tévednék? – vetem kérdő tekintetemet a Tamachi ház legifjabb tagjára.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 1:02 am

Felvont szemmel hallgattam halálának körülményeit.
~ Hehh??? Ez most komoly?~ vontam kérdőre magamban a szavait. Valószínüleg igen. Megvontam a vállam, és második kérdésemre kapott válasz után csak elmosolyodtam. Igen... az éhség. Én mióta az eszemet tudom éhség gyötört. Családom körében nem igazán lepett meg. Talán apám lélekenergiája a duplája volt az enyémnek még akkor is, amikor megküzdöttünk egymással. Kérdése meglepett engem. Igaz is, nehéz az igazat tudni a nemesek életéről.
- Tudod a nagy családi kör nagyon összetartó volt, de a háttérben mindig is a másikat akarták kicsinálni. Én nem így láttam jónak az életet, így hamar felvilágosult lettem. Röpke 150 évig nem tudtam semmit, ami meghatározó lenne. Innen is látszik, hogy nagyon jó munkát végeztek velem. Eltitkoltak mindent. Apám elvárásai nagyon magas szintűek voltak- lóbáltam meg szénné égett bal karom- Hát igen. Az ő villámképességei örök nyomot hagynának még rajtad is, nekem csak annyi esélyem volt, hogy magamba tudtam olvasztani a Kidouját, mivel családtag volt. Hasznos dolog, sokat kutattam, és teszteltem, hogy ez sikerüljön. Pedig ez még csak egy baráti nevelés volt- mosolyogtam- Bemutattam Mayát, és nem tetszett neki, hogy nem nemes. Bár amellett, hogy mindent eltitkoltak előlem, és arra neveltek, hogy a saját ügyem legyen a szent. Ahogy elnézem, ez sikerült nekik. Igazából mindent elintéztek helyettem, és még csak meg sem kérdeztek, hogy mit gondolok. Fejet hajtottam akaratuk előtt- válaszoltam hosszasabban a kérdésére. Közben arra gondoltam, hogy ismertem-e én a 7. osztagból.
~ Talán akkor csatlakozott, amikor Masaki volt a kapitány. Hmm... Nem is tudom. Gyors kapitány váltások voltak abban az időben~ vakartam buksim közben. Kijött a szén, rátették, és én izzítottam. Karikákat fújtam, majd kiengedtem a füstöt. Még mindig jó volt az íze, bár tompult egyet a kezdetihez képest. Szippantottam egy nagyot, majd fújtam egy sárkányt. // Orron ki, szájon két oldalt, és a végét egyenesen a szájon ki//.
-Hát igen. Sok történetet hallottam már arról, hogy a shinigamik hogyan is alkalmazkodtak. Tulajdonképpen egytől egyig ugyanaz. A lelkek tudják, hogy mi a dolguk. Szinte már meg is feledkeztem arról az egy hónapról, amit ott kellett töltenem büntetésből. A nyomor negyedbe küldtek semmi nélkül. Őőő... Családunk azon fáradozott mintegy 100 évig, hogy ezeket a szektorokat feljavítsuk élhető körülményekre. Aztán a többi család szólt, hogy kitagadnak, ha ezt nem fejezzük be. Ekkor még nem éltem. Miután megszülettem elharagosultak a dolgok, és elvettek minden segélyt. Még azokat is, amiket eddig nyújtottunk. Talán 20 éves lehettem, mikor ez megtörtént. Valami nagy hülyeséget csináltam, és beküldtek a legkülsőbb szektorba. Hát igen. Neccesen éltem túl azt is. Alig aludtam. Az életben maradás csak zanpakutom, és a tapasztalatlanságomon múlt- szívtam még egyet, és átnyújtottam a csövet. Hát igen. Ha most odamennék, kicsit aktiválnám lélekenergiám, és valószínüleg azonnal kihal az egész. Belegondolva, kicsit dühösek voltak rám, és minden tizedik percben egy csoport nekem jött. Étlen szomjan majdnem otthagytam a fogam. Hát igen. Az atyai szeretet, szinte sugárzott akkor.
- Még mindig úgy gondolod, hogy aranyéletem volt? Talán nem lennék itt, ha az lett volna. Jut eszembe. Milyen volt kapitánynak lenni? Komamura-dono engem akart utódjának... Valamikor ha elérem a szintet- kérdeztem gyorsan
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyVas. Feb. 07, 2010 6:08 am

Látom rajta a meglepettség jeleit, mint már annyiszor, ha halálom körülményei kerülnek szóba. Féloldalas vigyor villan arcomon, miközben az elmúlásra gondolok. Annak idején nem hittem a túlvilágban, de amikor plusként magamhoz tértem, egy kicsit megváltozott a véleményem. Szerencsére hamar megtaláltak, így még csak lidércek sem üldöztek. Azt hiszem mocskosul szerencsés voltam. Ezt követően a családon belüli viszályokról kezd beszélni, amik szerintem mindenhol hasonlóan megvannak. Persze a nemesek ezt is eltúlozzák, még egymás életének kiontásától sem riadnak vissza. S mindezt miért? Néhány talpalatnyi földért vagy a nagyobb befolyásért? Meglehet, hisz’ ezek irányítják a világot. Talán nem annyira, mint itt az emberek világában, de azért SS-ben se sokkal jobb a helyzet. Sötét pillantással nyugtázom az arisztokrácia ellenkezését a támogatással kapcsolatban. Nem nagyon értem mire volt ez jó az nekik, mert semmi káruk nem származott belőle. Biztos attól tartottak, hogy a Tamachi ház több támogatót szerez, ezzel nagyobb befolyással is fog rendelkezni. Igen, ebben lehet valami. Aki egyszer megérezte a hatalmat, az nem képes lemondani Róla, így az végül elemészti a gyenge jellemmel megáldottakat. Elgondolkodva pillantok elszenesedett alkarjára, amit már előző találkozásunk alkalmával is sikerült megcsodálnom. Szóval magába pecsételte az apja Kidouit? Érdekes, eddigi pályafutásom során nem hallottam ilyenről, de hamar felvilágosít, miszerint rokoni kapcsolat szükségeltetik hozzá. Valószínűleg valami titkos klán-technika lehet. Felhúzom balomon az ingem és a zakóm ujját, megmutatva saját kis sérülésemet.
- Úgy látom, mostanában mindenki kezére rájár a rúd. – szólalok meg nevetve, miközben a srác felé biccentek. – Bevallom, nem lepett meg igazán, amit mondtál. Mindig is gondoltam, hogy az úgynevezett „felsőbb tízezernek” furcsa szokásaik vannak. A halandók történelmében nem egyszer megfigyelhető a rokonok egymás elleni csatározásai. Túlságosan sokra tartották a hatalmat, pedig mit sem ér, ha nem lehet megosztani valakivel.
Néha magam is el tudok csodálkozni magamon, amikor egy-egy ilyen mélyenszántó bölcsességet ejtek ki a számon. Nem hiába, az évek és a tapasztalat okosakat mondat az emberrel. Ezt követően kapitányságomra terelődik a szó, amely egy másik fájó téma az életemben. Éveken át ezért a címért küzdöttem, ám utána mégis oly’ könnyedén dobtam félre, mint egy elhasznált papír zsebkendőt. Katainak lehet igaza volt, amikor nem tartott megfelelőnek erre a címre. Ugyan megpróbáltam legjobb belátásom szerint vezetni az osztagot, s a visszajelzésekből ítélve jól is csináltam. Hanae-chan nyomába se jutottam, azonban fele olyan gondolkodó sem vagyok, mint Ő, ebből kifolyólag érthető a dolog. Legalábbis ezzel próbálom magyarázni az osztag főépületének tetején való henyélést és italozgatást. Halovány félmosoly tűnik fel ajkaimon, ahogy a fájó emlékek az eszembe jutnak. Ismét magamhoz veszem a csészémet, és elfogadom a felkínált pipacsövet is. Egy korty, egy szívás és máris jobban érzem magam.
- Nem lehetett fenékig tejfel az életed… Nos, kapitánynak lenni felelősségteljes dolog. Eltökéltség és magabiztosság elengedhetetlen hozzá, hiszen több ember sorsa is Tőled függhet. Egy rossz döntés akár életekbe is kerülhet. – kezdek bele a mesélésbe, vissza-visszagondolva milyen is volt régen. – Fontos kivívnod a beosztottak tiszteletét, valamint megbecsülését, s tudniuk kell, hogy bármikor kiállsz értük. Az erő elengedhetetlen ehhez a munkához, hiszen meg kell védened az alattad szolgálókat és egész Soul Societyt. Az Emberek világáról már nem is beszélve. Azt kell mondjam, nem piskóta. A 7. osztag kapitányával pedig vigyázz, mert erősebb, mint gondolnád.
Utolsó mondatom közben jobb szemem felé bökök, melyen vékony vágásnyom halad keresztül. Nobunak igazából csak szerencséje volt, amikor kihasználta pillanatnyi figyelmetlenségemet. Viszont már az is nagy szónak számít, hogy egyáltalán képes volt megsebezni. Tekintetem a távolba réved, amint felidézem az Elmúlás hegyén történteket. Máig kiráz a hideg az ott lezajlott események miatt, holott alig sérültem meg fizikailag. Habár a lelki sérülésekkel már teljesen más a helyzet. Keserű ízt érzek a számban, aminek semmi köze sincs a pipához vagy a teához. Igazán leszokhatnék már erről a lelkiismeret-furdalásról, mert nem érek el vele semmit igazából.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 5:22 am

Félmosollyal nyugtáztam sérült karját. Hát igen. A harcokban sérüléseket szenvedünk, csak valaki kicsit nagyobbat, mint kéne. Gondolataimat egy újabb szakította meg, és így tovább. Ebben az ördögi körben rengeteg hasznos dolog jutott eszembe, és hála memóriámnak, majd még emlékezni is fogok rájuk. Amikor kapitányi rangjának elmesélésén fáradozott, figyeltem minden szavára. Tulajdonképpen teljesen egyértelmű volt amit mondott, és szerintem ezeket még én is tudtam, de újdonságként hatott rám minden mondata. Mikor megemlítette, hogy a hetedik osztag kapitánya annyira erős, hogy meg tudta sebezni, tágra nyílt a szemem. Őszintén őt akartam legyőzni, mert úgy gondoltam, hogy gyenge, sőt! Levelét olvasva még egyszerű gyerekesség is eszembe jutott. Láttam már, és mit ne mondjak érdekes egyéniség.
- Tudod, ahhoz képest, hogy hozzá tartoztam, sosem beszéltem vele. Nem ismertük egymást, de valahogy nem is akartam vele kommunikálni. Csoportokba tartoztam mindig is, de egyedül én hatékonyabb vagyok. Ha nem kell senkire se figyelnem, az a legjobb. Önmagamat bármitől megtudom védeni- itt eszembe jutott, amikor egy erős illúzió hatása alá kerültem, és hiába ismertem fel hogy az, de nem tudtam kitörni belől. Majdnem megöltem Mayát- Majdnem mindentől, de nekem még van hová fejlődnöm Shinigamiként- céloztam erőnk jelentős különbségére. Igazából tényleg mindenre van megoldásom, csak akkor az az Arrancar megfogott valahogy. Akkor még nem ismertem a bankait, talán azért. Hiába... kieresztettem a képességeim, de kevés volt.
~ De mi ez a erőlöket, ha dühös vagyok. Talán erősebbnek érzem magam, de nem vagyok az. Paragon dühe átad az erejéből egy csöppet, és korlátlan teleportációt biztosít, arra az időre, amíg tart a fröccs. Ésszerűtlen vagyok akkor, és kiszámíthatatlan. Hiába az erő, ha gondolkodás nélkül rohanok a halálba~ gondolkodtam el a képességeim határakor előburjánzó dühön. Reiatsum erőteljesen arrafelé húzott, mikor távoztam a harmadik osztag kertjéből otthagyva pár gárdistának a holttestét. Talán majd visszamegyek, és meglátogatom Mayát, ha még elviseli jelenlétem. Najó. Nem muszály tudnia rólam, de majd mindenképpen látn akarom őt.
- Amúúúgy emlékszel még arra a Svájci kastélyra, amit megtisztítottunk a Bountoktól? Akkor még eléggé gyenge voltam, de arra vagyok kiváncsi, hogy akkor már Vaizard voltál? Tudod az a kígyó amit én kaptam ki nem igazán tudott megfogni. Persze voltak pillanatok, hogy az életem egy szálon múlott, csak aztán jött egy kis löket Paragontól. Azt hiszem már te is tapasztalhattad. A narancs reiatsu, amit dühöm kiteljesítőjeként kapok. Ha tudsz valamit erről, hogy mivan, ha egy Shinigamit a dühe hajt, akkor mondhatnál pár dolgot, mert nem igazán értem- mondtam végig halkabb hangon. Valaki feljött, a szintünkre, így muszály volt óvatosabbnak lennem. Eddig még senki nem volt fennt. Lent is volt hely, és ott kényelmesebbek az ülőhelyek. Számolva a csengést, amikor egy ember ki, vagy belép, még nem telt meg lent. Vagy csak törzshely? Kinéztem az elhúzott paraván fölött, és egy sötétkabátos fickó kalapban ült. Aktatáskája volt, és úgy nézett ki, vár valakit. Visszaültem, szippantottam egyet a pipából, és jeleztem, hogy vendégünk van, figyeljen miket mond. Így hallgattam tovább Yuu-san beszédét.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 8:14 am

Yuke is olyan, mint amilyen én voltam régen. Csak a saját erejében bízik, s azt hiszi mindent képes egymaga megoldani. Ám az távol sem igaz, hisz’ egységben az erő, egyedül mind gyöngék vagyunk. Ezen megfontolásból kezdtem el csapatot gyűjteni, holott magamban is nekiindulhattam volna az útnak. Erősebb vagyok a férfinél, de még én is tudom, hogy képességeim fabatkát sem érnek, ha hatalmasabb ellenféllel szemben nincs aki védje a hátamat. Sok téren tapasztalt vagyok, viszont biztos vannak olyan helyzetek, amelyekre nem lehetek felkészülve. Azonban egyértelműen olyan társakat választottam, akik nem állnak az utamba, és nem kell megvédeni őket. Két kapitányi szintű shinigamival az oldalamon nincs mitől tartanom, s ebbe az is beletartozik, hogy jómagam is elég reiatsuval rendelkezem. Neki még valóban van hova fejlődnie, mert nem olyan régen érte el a bankait. Idősebb nálam az igaz, azonban nekem sokkal jobban összejöttek a dolgok. Tehetségesebb voltam az átlagnál, így nem volt nehéz vezető pozícióba küzdenem magam. Ezt követően Vaizarddá váltam, ami jelentős energianövekedéssel is járt. Ezért cserébe folytonos koncentrációval kell visszatartanom a belső hollowot, aki csak elgyengülésemre vár. Igazából elég frusztráló a folytonos résen levés, ám ennek köszönhetően maradtam eddig is életben. Habár mostanában mintha kezdenék egy kicsit paranoiássá válni, ami ugye érthető is jelen körülmények között. Ebből kifolyólag sem egyeztem bele Tamachi csatlakozásába rögtön az elején. Elmélkedésemet félbe szakítja, amikor visszautal egyik régebbi közös akciónkra, s néhány érdekes kérdést vett fel.
- Igen, már akkor is tulajdonomban volt a lidércerő. – jelentem ki színtelen hangon, majd kortyolok egyet a teámból. – Igazából abban az időben lettem Vaizard, amikor átkerültem a 13. osztaghoz. Szóval jóval ismeretségünk előtt történt a dolog… A Bountoval ennek ellenére is meggyűlt a bajom. Igaz többen voltak ellenem, és egyik karomat olyan ropogósra sütötték, mint a Tiédet. Szerencsére sikerült egy támadással meglepnem a vezért, míg a társait lassacskán felőröltem előtte. Azóta kissé tartózkodom fajuktól.
Új vendég érkezik az emeletre, azután egy távolabbi asztalhoz telepedik le. Felesleges jeleznie, tudom, mikor kell vigyáznom szavaimra. Acélkék pillantásom pillanatnyi időre rebben félre, amíg felmérem a kalapos-táskás alakot. Ne érzek felőle kimagasló reiatsut, bár lehet elrejti azt. Megrázom a fejem, már megint túlságosan eluralkodott rajtam az üldözési mánia. Biztos csak egy egyszerű ember, aki némi nyugalomért tért be ebbe a teaházba. Ámbátor tényleg jobban teszem, hanem mostantól még annyi konkrétumot sem mondok, mint eddig. Szívok egyet a pipából, ezt követően a másik kérdésről kezdek elmélkedni. Van is egy teóriám, amit meg fogok osztani a férfivel.
- Csupán tippelni tudok a dologról. A lélekenergia a shinigami bensőjéből árad, ezért valószínű, hogy a heves érzelmek felerősítik azt. – kezdek bele a magyarázásba, ámbátor ha az ismeretlen férfi hallaná is szavaimat, akkor legfeljebb elkönyvelne valami őrült mangabolondnak. – Mindenkit jobb teljesítményre ösztökél a félelem vagy a bizonyítási vágy. Elképzelhetetlen erőtartalékokat voltam képes mozgósítani, még akkor is, amikor sajnálatos módon meg kellett szabadulnom a fél karomtól. Muszáj voltam megmenteni Chiyo-chant, ez az egyetlen gondolat lebegett a szemem előtt.
Remélem sikerült kielégítő választ adnom, mert más magyarázatot nem igen tudnék adni ebben a témában. Sosem merültem el ennyire ilyen téren, nekem elég, ha tudom miként formálódik a Kidou. Érdemes lenne megkérdezni valakit a 12. osztagtól, de érthető módon egyikünk sincs abban a helyzetben, hogy ezt megtegye. Lazán az alacsony asztalkára könyökölök, miközben újra teletöltöm kiürült csészémet. Úgy vedelem ezt a teát, mintha csak víz lenne! Igazából az is, ezért kijelentésem végülis helytálló. Kicsit hátradőlök, megmozgatom elgémberedett ízületeimet. Elég régen ülünk már itt, ideje lenne kicsit megmozgatni magam. Gyorsan felpattanok, majd ráérősen körbesétálok boxunkban. Elgondolkodva érintek meg egy-egy lampiont, vagy államat simogatva mérem végig a falakra kiakasztott festményeket. A berendezés inkább Indiai eredetű, semmint Japán. No, ez nem mintha zavarna, csupán megjegyeztem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzer. Feb. 10, 2010 5:55 am

Szavai szinte elmentek a fülem mellett. Csak arra vltam kiváncsi, hogy vele is megtörtént-e. Az érdekelt menyire különleges és egyedi ez a düh. Nyilván az én esetemben ez erősebb, mert érzelmeim mostanság kitörni látszanak. Most más keltette fel az érdeklődésemet. Tudtommal ő nem szokott magán csecsebecséket hordani. A nyakában egy érdekes szárnyas kő lógott. Egyszer-kétszer láthatóvá vált számomra, így egy párszor már megvizslattam. Mikor felállt, és a lampiont megérintette, tisztán láthatóvá vált számomra. Nem tudtam a részleteket kinézni, mert annyira nem volt jó a látásom. Gondolkodóba estem, vajon mire lehet jó. Nem érzem, hogy lenne benne lélekenergia, talán Chiyokotól kaphatta. Vagy csak legalább annyira jól el van rejtve benne a képessége, mint amennyira a csoport, aminek a tagja. Ha ez tényleg ahhoz kapcsolódik, akkor nyilván az összeköttetés lehet közöttük. Ha a kezembe foghatnám, akkor látnám, hogy csak sima bizsu, vagy valami értelmes felhasználható tárgy. Fejemben egy kérdés fogalmazódott meg, és miután kitaláltam hogyan is kéne, szóra nyitottam szám.
- Megtekinthetem a nyakadban lógó ékszert?- a válasza mindenképpen egyértelmű számomra. Ha azt mondja nem, akkor igazam volt, és egy fontos dolog, ha azt mondja igen, akkor megvizsgálom közelről is a követ, ami benne van. Lehunyom a szemem, és fölé tartom a kezem, hátha érzek valamit felőle.
- Bonyolult- mondom mindkét esetben- Mindenbizonnyal ez egy olyan nyaklánc, ami mutatja a tagságotok a klubhoz- írtam körül hülyeségekkel, de szerintem ő értette. Visszaadtam. Közben hátra néztem, és megláttam az arcát az idegennek. Mosolyra húztam szám.
- Nocsak úgy néz ki magánkopókat küldenek rám, hogy megnézzék milyen vagyok az életben- erre a kijelentésemre megrezzent, és felnézett az ismeretlen férfi. Szokásos hidegséggel vettem le a dolgot, majd ráérősen aktiváltam a pipát. Az ize most jól esett, de kelletlenül gyorsan leöblítettem egy kis langyos teával.
- Amúgy, köszi szépen a teázgatást, és a "baráti" kommunikációt. Szerintem mindkettőnknek sürgős dolga lehet, kiváltképp neked. Van egy olyan sejtésem, hogy még találkozunk azon cél érdekében. Ha bármi kell, jelezz, tudni fogom, hogy te vagy, és már repülök is. Remélem segítségem hasznos lesz majd számotokra- fejeztem be a nagy társalgásunk, letettem a pipát, kitettem a találkozásunkhoz elegendő pénzt, felálltam, kezet fogtam vele, majd a kabátomat magamra öltve le is léptem. Majd ő kifizeti. Visszafele is rámköszönt kicsit kedélyesen a felszolgáló, de én csak intettem, és kiléptem a hűvös levegőre.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptySzer. Feb. 10, 2010 7:45 am

Ugyan a helyiség díszítését tanulmányoztam, de szemem sarkából láttam a Yukezo arcán eluralkodó érdektelenséget. Valószínűleg nem is érdekelte erejének mibenléte, csupán arra volt kíváncsi egyedi-e esete. Erre a válasz természetesen a nem, hisz’ a reiatsut nagyban befolyásolja az ember lelki állapota. Hideg fejjel ugyan sokkal könnyebb koncentrálni az erőket, ám ekkor elveszik belőle az a nyers vadság, ami igencsak pusztító lehet. Magamban megvonom a vállam, miközben karjaimat összefonom mellkasom előtt. Ő dolga, ha nem érdekli a magyarázatom. Acélkék íriszeim ismét barátomra villannak, aki leplezetlenül bámulja a nyakamban lógó medaliont. Hamarosan el is kéri Tőlem, hogy közelebbről megvizsgálhassa. Könnyed bólintással adom meg az engedélyt, azután lazán leakasztom a nyakamból, s a férfi felé dobom. Figyelmesen vizsgálgatni kezdi, tenyerét felé tartva valószínűleg azt vizsgálja rendelkezik-e valamiféle kisugárzással. Mivel már jó ideje raktározom el bele a lélekenergiámat, így egyfajta különös pulzálás árad a tárgyból. Olyan, mintha egy kis szív lenne, amely állandóan dobog. Most is érzékelem a kifelé áramló energiacsápokat, viszont mások számára szinte érzékelhetetlen. Ebből az okból kifolyólag is készítettem el az ékszereket, melyek rendünk ismertetőjegyeivé váltak. Nem holmi bazárostól vásároltam őket, ezért áruk is az egekben volt. Azonban ennek ellenére is megérte leszurkolni értük azt a jelképes összeget. Jó szolgálatot fognak tenni, ha olyan helyzetbe kerülünk, amikor fogytán vagyunk a szuflával. Nagy meglepetésemre Tamachi hamarosan kijelenti, hogy az új vendég egy magánnyomozó, akit az ő megfigyelésére küldtek. Nemtörődöm módon tekintek én is a kalapos irányába, lesajnálóan végigmérve. Eközben a srác indulni készül, szavait egy bólintással nyugtázom.
- Ne aggódj. – szólalok meg halkan, míg kezet fogunk. – Amint szükségem lesz Rád, azonnal szólok. S valóban, nekem is ideje indulnom. Ég veled Villámvándor, vigyázz magadra!
Utolsó mondatom szinte már csak magam elé motyogom, hiszen Yuke már el is hagyta a helyiséget. A kopó hamarosan követi a „könyvelőt”, immáron nem foglalkozik velem. Nem lehetett valami tehetséges, elég hamar lebukott. Elkönyvelem az emberek botorságának, azután visszatelepedek az asztalhoz. Maradt még a teából és a pipában is leledzik még néhány slukknyi dohány, ezért nem hagyhatom kárba menetelét. Nyugodtan hátra dőlök, ez a nap már kárba ment. Belesüppedek a mögöttem lévő bársonypárnába, eközben az előttem álló megpróbáltatásokra gondolok.
Amerikába kell utaznom, habár nem teljesen oda, ahol felnőttem. A cél ezúttal a kontinens déli része, azon belül is Mexikó. Fogalmam sincs mi vár ott rám, azonban a Fészekben talált pergamenek szerint van ott valami, ami könnyebbé teheti a Dárda utáni kutatást. Jelenleg információkra van a legnagyobb szükségem, így remélem nem egy újabb felesleges ereklyével fog gazdagodni a Daitenshi kincseskamrája. Fürgén pereg az idő, szinte látom magam előtt az egymáson elgördülő homokszemcséket az élet homokórájában. Talán máris elkéstünk, holott még nagyon a keresés elején járunk. Jelenleg fogalmam sincs merre is lehetnek a darabkák, viszont biztosan jól el vannak rejtve. Sukéékat is azért küldtem a Mennyei menedékbe, hogy keressenek valami árulkodó jelet vagy útmutatást, amelyek segítségével elindulhatnánk.
Fáradtan ásítok fel, ezt követően megdörzsölöm fájó lélektükreimet. Nem is tudom mikor aludtam ki rendesen magam utoljára. Talán, amikor Chiyo-chancsi velem volt. Halovány mosollyal gondolok arra a napra, miközben lassan szedelőzködni kezdek. Felmarkolom a Yukezo által hátrahagyott pénzt, majd nemes egyszerűséggel vállamra terítem a kabátom. Gyors léptekkel száguldok le a földszintre, s néhány percnyi kedélyes csevegés után kifizetem fogyasztásunkat. Egy intéssel elköszönök a pultos lánytól, miközben elkönyvelem egy jó helynek a teaházat. Ki tudja, lehet máskor is benézek ide, már ha lesz rá alkalmam. Töprengve lépek ki a metsző szélbe, ami benntartózkodásunk alatt kerekedhetett. Haragosan tekintek az ég felé, mert nem nagyon szeretem a hideget. Jobbnak látom felhajtani zakóm gallérját, mielőtt még elkapnék valami megfázást vagy hasonlót. Még egyszer körülkémlelek az utcácskában, végül alig látható shunpoval hazaindulok. Vár Rám egy meleg ágy, és még egy napnyi pihenő. Ezután, nem igen lesznek nyugodt éjszakáim.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 4 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 EmptyPént. Feb. 26, 2010 3:23 am

//Ismét itt, csak egy........ QUINCYVEL??? O.O//

Még elmagyarázta gyorsan elmagyarázta nem tetszését, majd erőteljesen gondolkozni kezdtem rajta, hogy végülis hogyan kérjek bocsánatot.
- Majd legközelebb nem kapom fel. Gyorsabban akartam jönni, és nem hiszem, hogy ha kérdezne, akkor engedélyt kapok rá... ennyi. Bocsánat és kész, nem tudok mit mondani- mondtam elszínészkedve azt, mintha tényleg érdekelne a dolog. Persze nem érint sehol. Igyekeztem nem kimutatni az unalmat a hangomban. Miután felpofoz, vagy valami hasonló, hátat fordítok, elmosolyodok, és belépek a teaházba. Az átlagosnál többen voltak, de mivel itt állandó foglalt helyem van a felső szinten, így könnyedén fellépkedek a lépcsőn, és elmászok a boxomba. Megvárom a hölgyet, majd letörlöm a port a párnáról, és ha kell segítséget nyújtva leültetem. Biccentek a fejemmel, majd behúzom egy másik asztalról az itallapot, és az orra alá dugom, mint egy értelmes pincér. Miután elveszi, udvariasan meghajlok, és megvárom míg feljön a kissé bögyös kiszolgáló nő, a rendelésre várva. Mosolyogva fordul felém, majd megpillantja társaságomat. Felméri a testi adottságokat, majd orrát behúzva begombolja felső ruházatának felsőbb részét, így eltakarva azt, amivel cságítani óhajt. Ha lesz időm hozzá, akkor majd foglalkozok vele. Ennek ez a mániája. Mikor legutoljára voltam itt, akkor is ezt csinálta, csak Yuu-sannal. Hát igen ez van. Nem minden hölgynek jut egy úriember, mint mi a Vaizarddal. Csak hogy nekem most más célpontom van hmm... Leültem, és figyeltem, hogy szobrozik a pincérhölgy. Én kértem a szokásosat, csak most alkohol nélkül, meg persze az erőteljes kávét. Nem hinném, hogy aludni fog ma éjjel a lány, csak az a baj, hogy nekem nem lesz sok közöm hozzá. Láttam, hogy tanácstalanul nézi a teákat, így felpattantam, és odamentem mögé, ügyelve, hogy ne higgye azt, hogy a dekoltázsát bambulom oly hozzáértően. Miután belőttem, hogy jól lássa szemeim állását, ujjamat elővéve az italsorra mutattam.
- Ha elfogadja tanácsom, akkor egy mentás gyümölcsöset választanék neked... Olyat, amilyet...- itt elharaptam a szavaimat. Felálltam és elsötétült tekintettel visszaülök. Gondolataim ismét elkalandoztak.
~ Olyat, amilyet Mayával szoktam volt inni. Mindig én csináltam, és nagyon ízlett neki~ pillanatnyi arc elgyengülésemet észrevéve, visszapillantottam Rikára.
- Olyat, amilyet ön gondol. Bocsánat, kicsit megfájdult a lábam- hazudtam fapofával. Valószínüleg pont egy lány tudhat mire gondoltam most az elmúlt szösszenetben. Égő volt ez számomra. Mayára gondoltam, mert ő annyira emlékeztet rá. Szerintem semmiben sem hasonlítanak, de valahogy mégis. Szánalmas vagyok, és ezt éreztem belül. Elhűlt tekintettel, és dárk személyiséggel kezdtem bele újból a dolognak. Nem lehettem most valami nagyon szimpi, de hátha megért.
- Könyvtáros? Akkor biztos jártas vagy mindenben. Ha meg szeretnél nézni valamit élőben, csak szólj. Miután felkaptalak engesztelésül fel kell ajánlanom egy utazást a világon bárhová. Akár a legősibb dolgok, felfedezetlen részére is. Tudod nekem nem csak az a képességem, hogy jóval gyorsabb vagyok, mint egy átlagos Quincy, vagy akár egy tapasztaltabbnál is. Eljutatthatlak oda, ahová szeretnéd. Persze társaságom nem biztos, hogy kívánatos mindezek után- mondtam szomorkás, de rezzenéstelen arcmimikával.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Teaház - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-