-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te32500/45000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 9:26 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Hiába tiltakoztam, mindenképp hagyni akart nekem abból a teából.
-Akkor is kapsz!-kacsintott a szám elé pakolva a mutatóujját -El van döntve! Ha tovább ellenkezel nem állok jót magamért!-vigyorogott elégedetten.
-Hű akkor nem tanácsos magamra haragítanom a parancsnokot, mert a végén még odakint aludhatok éjszaka... -vigyorogtam én is és inkább nem is vitatkoztam, hanem nekikezdtem a sütimnek. Jó volt látni hogy kezd végre kicsit megfeledkezni a környezetről. Ő is nekikezdett a süteményének, de hogy azt mennyire lehet evészetnek nevezni amit művelt azzal a villahegynyi tejszínhabbal, azt ne firtassuk. Én bezzeg...pár perc alatt már majdnem a fele elfogyott a marcipános tekercsemnek, míg ő még mindig azzal küzdött hogy pár gyümölcsöt lehalásszon a tortaszelet tetejéről.
-Nem is rossz...-termelte be a nagy nehezen megszerzett gyümölcsdarabot.
-Jaj ne legyél már ennyire kedvetlen...tényleg nem kell megenned ha nem akarod...de legalább azért ezt kóstold meg. -vágtam le egy olyan kis darabot a villámmal amire még egy óvodás is ferde szemmel nézett volna, és nyújtottam oda felé. Tudtam hogy ennek nem fog ellenkezni. Így még akkor is hajlandó volt enni mikor még az ágyat nyomta. *Nem tudom miért tartják sokan ezt sértőnek az önbecsülésükre...szerintem igenis kedves gesztus ha valaki a saját ételét ajánlja fel a másiknak.* -mosolyogtam miközben a szájába toltam a villát.
-Mit szólnál hozzá ha azután hogy végeztünk a sütiakcióval elmennénk egy kicsit sétálgatni a városba, vagy a parkba. Úgyis olyan ritkán mozdul ki az ember a bevásárláson kívül. -tűnődtem az asztalon könyökölve. Már mindjárt nem volt olyan kényelmes azóta hogy elvette a vállamról a kezét.
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te7500/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Ápr. 05, 2009 12:13 am

*a férfi kihozta nekem amit rendeltem. Mosolyogva megköszöntem, majd elkezdtem lassan kortyolgatni a teát*
- Nagyon finom!
* dícsérem meg őket. Majd visszajött Kitsune a pult mögé. Mikor épp mondani akartam neki valamit, két fiatal pár jött be, és ezzel egyidejűleg Kitsune is elment felvenni a rendelésüket, de hogy ne vesszen kárba a beszédhez vett levegő, az alkalmazott fleé fordultam-*
- Kér sütit?
*nyújtom felé a sütis tányért*
- Kérem vegyen, láttam, mennyire nézi a többi sütit. úgyse bírnám, az egészet megenni!
*mosolygok még mindig barátságosan. Kitsune visszajött a pult mögé, de most rögtön lecsaptam rá*
- Ügye nem baj, hogy megkívánálatm, a segítőd, egy kis sütivel? Úgyse bírnám megenni. Egyébként meg, nem is mondtad Kitsune, hogy teaházat nyitottál. Meg vagyok sértve *vigyorgok rá* legalább szólhattál volna. Szórólapozhattál volna a Hueco Mundoba. Most is ha nem jövök át csak úgy véletlenül, nem is tudnék, erről a helyről!
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te53000/65000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Ápr. 05, 2009 4:45 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

-Mi az, hogy parancsnok? Na, meg kirakás?!-vágtam durcás képet. Nem volt túlzottan ínyemre a megnevezés, de szerencsére nem vettem magamra. Sikeresen különbséget tudtam tenni, mikor viccelődik és mikor halálosan komoly Shiori. Mázli, mert ha nem venném a lapot, bizony sokszor bántanám meg teljesen feleslegesen.
-Bocsánat, bocsánat! Nem akartam az érzékeny lelkedbe gázolni! Majd kiengesztellek!-
-Hmm...-méregettem végig elgondolkozva, mintha csak azon járatnám az agyamat, hogy kitaláljam a szándékát. Aztán egy vigyor kíséretében visszatértem a sütimhez. Rokkant nyugdíjas araszolással fogyasztottam az édességet. Természetesen első nekifutásra a gyümölcsöket szedtem ki, aztán jöhetett a tömény cukorbomba.
-Jaj ne legyél már ennyire kedvetlen...tényleg nem kell megenned ha nem akarod...de legalább azért ezt kóstold meg. -
-Hogy? Nem az, csak...még nem vagyok száz százalékos és ilyenkor az evés is nehezebben megy...-magyaráztam a villával hadonászva.-Hoppá...-pakoltam le gyorsan a tányérkára, mielőtt elhajítom vagy beleállítom szerencsétlen Shiori-ba.
-De heves valaki...-kuncogott mellettem a magánműsorom után. Én persze erre csak a fejemet vakartam zavaromban és elmosolyodtam kínomban. Ha hallom ezt az apró nevetést, valamilyen megfoghatatlan erő mindig arra kényszerít, hogy becsatlakozzam. Felvidít, akármi is legyen a problémám.
Miután újra csendesedett a hangulat levágott egy falatkát a marcipános csodából és felém nyújtotta. Némi homlokvakarás után az evőeszköz felé navigálódtam.
Egész finom volt, bár a marcipán mindig is az ehető listámon szerepelt. Amíg én a potyakajával voltam elfoglalva, addig Shiori új ötletet dobott fel. Visszakönyökölve az asztalra hallgattam, ahogy beszélt és egyelten percre sem vettem le róla a tekintetemet. Ehhez könnyedén hozzá tudnék szokni. Figyelni őt, a nap huszonnégy órájában.
-Semmi kifogásom sincs ellene. Ráadásul ezt a "hatalmas" kalóriamennyiséget is le fogjuk tudni császkálni...-jött hirtelen egy felismerés.-Hinta? Józanul még úgy se voltam veled játszótéren...-vakartam meg gyorsan a fejemet.-Tudom gyerekes, de dereng, mintha említetted volna, hogy szeretsz ott lenni...-erőltettem meg a memóriámat.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te32500/45000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Ápr. 05, 2009 5:56 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Miközben magyaráztam az asztalra könyökölve babrált tovább a sütijével, és közben engem figyelt. Hiába vagyok már egy ideje ennyire közel hozzá, a szemeivel még mindig zavarba tud hozni. Volt valami abban a vörös szempárban ami mindig kellemes melegséggel töltött el, ezért nem bírtam levenni róla a tekintetem, és legtöbbször ez a bámulás hozott zavarba. Most is így volt, míg Masaki meg nem szólalt.
-Semmi kifogásom sincs ellene. Ráadásul ezt a "hatalmas" kalóriamennyiséget is le fogjuk tudni császkálni...-erre csak elnevettem magam, tekintve hogy előtte még ott állt a süti háromnegyedeHinta? Józanul még úgy se voltam veled játszótéren...-kicsit furcsán néztem rá, amit gondolom észre is vett ezért gyorsan megvakarta a fejét. *Azt hittem akkor teljesen ki volt ütve...bár mire hazakeveredtünk talán mintha kicsit már észnél lett volna* -tűnődtem közben
-Tudom gyerekes, de dereng, mintha említetted volna, hogy szeretsz ott lenni...-
-Izé, igen. -pirultam el kicsit, mert eddig teljesen úgy tekintettem arra az estére mintha számára meg sem történt volna. Bár azon kívül hogy egy nagyra nőtt gyereket próbáltam féken tartani egy játszótéren, tényleg nem is történt semmi különös. *Hajh de csúnyán néztek rám azok a nénik...főleg hogy kicsit nekem is a fejembe szállt a pohárköszöntő...hiába, nem tehetek róla hogy nem bírom az alkoholt.* -merültem bele a gondolataimba, majd mikor feleszméltem, már megint azt a "valami-rosszat-mondtam?" arckifejezést láttam.
-Most nincs is olyan hideg mit akkor volt. Talán nem csak a holdat lehet majd nézegetni hanem a csillagokat is. -mosolyogtam, de közben az eszem még mindig ott járt. Azt hiszem akkor kezdtem el rendesen elgondolkozni az érzéseimen, de nem akartam beismerni, ezért csak betudtam az italnak a különös gondolatokat. Most hogy végre bevallottam magamnak mindent, nem is tudom megérteni hogy hogy bírtam eddig szemet hunyni efelett. Megint azon kaptam magam hogy csak ülünk és nézzük egymást. Kívülről elég furcsának tűnhetünk..
-Már biztos nem olyan forró a tea. -nyúltam oda a kamillateás csészéért, és nekiálltam kortyolgatni.- Pedig ez sem olyan szörnyű mint amilyennek hangzik. -kortyolgattam tovább.
Vissza az elejére Go down
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 8:43 am

//Aya és Akito//

A közeledés nagyon jól esett Ayától, csak az volt kellemetlen ahogy a kezembe karolt, ugyan is éppen abba a kezembe tartottam a csészémet így kénytelen voltam átvenni a másik kezembe, hogy ne borítsam magunkra az egészet.
-De jó lenne, ha örökre így maradnánk, mézescukorspicimacika. Így most olyan jó…
-Mármint mire gondolsz? Hogy így ülve akarsz maradni egész életedben, vagy velem akarsz maradni?
-Hát... nem lenne jó egész életemben ülni.
-El ne kezdj magyarázkodni cicafül, tudom hogy értetted.
Mosolyogtam egy nagyot, aztán kiszabadítottam a kezemet Aya szorításából és átkaroltam őt. Lényegében a teámról is elfeledkeztem, hiszen akárhányszor ilyen közel van hozzám Aya mindig megbuggyanok agyilag és még azt is képes vagyok elfelejteni, hogy fiú vagy-e vagy lány. A lila füst egy nagy csörömpölés miatt szállt el a szemem elől, valaki leejtett valamit, én csak megcsóváltam a fejem, aztán kortyoltam egyet a teából.

-Mézesmaszat gondolkoztál már azon, hogy... miért pont ide jönnek a szerelmesek?
-Nyuszibojt... én nem ezen jártatom az eszem... jelen pillanatban teljesen elveszed a figyelmemet mindenről.
Néztünk egymás szemébe egy pillanatra, de aztán a kezem a derekáról felcsúszott a tarkójára kicsit közelebb húztam magamhoz és megcsókoltam, hát igen, végre megszoktam a nagyközönséget és nem érdekelt, hogy néznek-e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te53000/65000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (53000/65000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 11:32 pm

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

Az elpirulás kicsit összekuszált. Nem sok mindenre emlékeztem az tény, de reméltem ez a kis vörös foltocska nem azt jelenti, hogy anno átmentem valami perverz állatba és körbe-körbe kergettem szegényt a játszótéren. Esetleg mézes mázos hangnemben kuncsorogtam egy puszi után mint az a vén rózsafa. Mindkettő rosszul hangzik. Sajnos, ha alkohol hatása alatt vagyok eszeveszett őrültséget is képes vagyok megcsinálni.
Újabb hallgatás. Kezdett kínos lenni. Nekem meg olyan érzésem lett azonnal, hogy megint belemásztam valami kellemetlen témába. Valahogy nem tudtam másra gondolni elnézve a zavarodott mozdulatait, ahogy a csészén jártak az ujjai. Lassan ott tartottam, hogy veszek magamnak egy lakatot és a számra pakoltatom. Eddigi megnyilvánulásaim túlnyomó többségének ez lett a következménye. Shiori elgondolkozik vagy csak próbál menekülni fejben, én meg nézek mint Rozi a moziban, hogy mi az ördögöt kéne tennem.
Akármennyire is próbálkoztam nehezebbnek bizonyult hozzászoknom valaki társaságához mint reméltem. "Nem elég, hogy ügyetlen vagyok, de még marhaságokról is jártatom a számat. Percek alatt szét tudok barmolni egy meghitt pillanatot. Egyszerűen nem megy normálisnak lenni! Már attól be vagyok rosálva, ha el kell hagynom a szobámat. Ezt így...Tanfolyamra kéne mennem vagy egy pszichológushoz! De az fix, hogy amíg teljesen meg nem változom nem fog működni ez a párkapcsolatosdi..."
-Már biztos nem olyan forró a tea. -
-Aham...-körülbelül itt következett be nálam a "nem-kell-semmi" fázis. Vagyis sem a teához, sem a süti maradék részéhez nem füllött a fogam. Sőt a teázó minden egyes szeglete is zavarni kezdett, újfent. Az asztal, a terítő színe, a bögrék alakja, az itallap mérete, minden az idegeimre ment. Rögtön fészkelődtem is a helyemen. Legszívesebben elmentem volna világgá. Cél, terv minden nélkül. Csak mentem volna, amerre a lábam visz. Még Shiori sem érdekelt volna. "Nesze! Már meg ez jött rám....frenetikus! Ennél nagyobb gyökér nem is lehetnék...Egy önző, szemét, gyökér!" Dörzsölgettem szorgalmasan a homlokomat. Jó lett volna magamhoz térni, valamilyen módon. Persze azonnal rá is zendítettem járatni a lábaimat. Teljesen úgy festhettem mint egy idegsokkos.
-Minden rendben?-érkezett a lágy hangú kérdés, miközben egy kéz landolt a combomon. Gondolom elég feltűnően "rángatózhattam".
-Nem...kurvára semmi sincs rendben!-pattantam fel a helyemről. Az asztalra dobtam valamennyi pénzt, aztán nemes egyszerűséggel elmentem. Nem érdekelt semmi, azt se tudtam mit csinálok. Lehúzták nálam a redőnyt. Totálisan megzakkantam. Azon se lepődtem volna meg, ha az első kereszteződésnél elgázol egy kocsi.
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te32500/45000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (32500/45000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 2:26 am

---- °o0oo0o° Pihenés ’kettesben’ °o0oo0o° ----

-Aham...-mormogta, bár látszott rajta hogy megint nagyon gondolkodik valamin. Nem akartam megzavarni ezért csendben iszogattam a teámat. Azonban a helyzet megint egyre rosszabb lett. Kezdett visszacsúszni abba az idegállapotba amiben megérkeztünk.
-Minden rendben?-kérdeztem halkan, majd a combjára tettem a kezem hogy próbáljam megnyugtatni. De sajnos ez nem segített.
-Nem...kurvára semmi sincs rendben!- csattant fel olyan hirtelen és dobta az asztalra a pénzt hogy meg se tudtam szólalni. Ezután pedig elment.. Én leblokkoltam. Csak ültem tovább az asztalnál és bambultam utána ahogy kilép az ajtón. Mikor sikerült felfognom mi történt majdnem úgy buktam fel az asztalban olyan hévvel indultam meg az ajtó felé. Csapot papot otthagytam.
Odakint már sötét volt...az utcai lámpák fénye alig világította meg az utat és a járdát. Sehol sem láttam. Csak álltam és bámultam bele a sötétségbe. *És ez már megint nekem köszönhető...miért kell nekem folyton ennyit gondolkodni?! Miért nem tudok én is úgy viselkedni mint egy normális barátnő? Ahelyett hogy kimondanám amit épp gondolok, folyton elmerülök magamban és elveszek a gondolataim között. Mire magamhoz térek, már sikerült azt elérnem hogy azt higgye valamivel megbántott. Én annyira nem akarom ezt! Miért nem tudok csak egy kicsit határozottabb lenni...már attól is zavarba jövök ha a szemebe néz...ha még előtte sem tudok teljesen megnyílni és fesztelenül viselkedni akkor hogy segíthetnék neki abban hogy neki is sikerüljön?...Tiszta hülye voltam hogy erőltettem ezt a teázó dolgot...ha igazán figyeltem volna rá, akkor észre kellett volna vennem már az ajtóban hogy ez nem fog menni...* -indultam meg magam sem tudom merre. Csak annyit tudtam hogy pont az ellenkező irányba mint amerre a raktárhoz vezet az út. Valahogy annyit éreztem hogy most minél messzebb akar onnan kerülni.
Megláttam egy halvány árnyalakot előttem néhány méterre és elkezdtem követni. A lélekenergia...ez az egyetlen dolog amit a sötétség nem fedhet el előlem. Kitartóan haladtam mögötte lemaradva. Nem akartam felzárkózni hozzá, és még több galibát okozni, de hazamenni sem volt kedvem.
És már megint potyogtak a könnyeim...
*Hagyd már abba! Ezzel csak még tovább rontasz a helyzeten. Ha sírni lát nem tudja hogy a saját hülyeséged miatt bőgsz...főleg mert nem mondod el neki. Hagyod hogy magát eméssze a rosszkedved miatt.* -korholtam le magam gondolatban, majd igyekeztem még a nyomát is eltüntetni a könnyeimnek. Annyira el voltam foglalva önmagam ostorozásával hogy beletelt pár másodpercbe mire észrevettem hogy megállt. Hirtelen én is megtorpantam és csak csendben ácsorogtam. Egyikünk sem szólalt meg.
-Ugye tudod hogy nem tettél semmi rosszat... -törte meg a csendet a hangom. Nem bírtam hangosan beszélni, mert érződött volna rajta hogy a sírás kerülget, de a park felé vezető kis utca, amit időközben sikerült beazonosítanom, elég kihalt és csendes volt ahhoz hogy hallani lehessen- Nem kellett volna erőltetnem a dolgot, kérlek ne haragudj. -kezdtem bele a mondandómba- Annyira el voltam foglalva azzal hogy örüljek a meghívásnak, hogy nem figyeltem eléggé arra hogy ez neked mennyire nehéz. -muszáj volt ökölbe szorítanom a kezem hogy ne kezdjenek el megint potyogni a könnyeim- Nem kell ahhoz egy flancos teázó vagy nagyközönség hogy tudjuk hogy összetartozunk. Az emberek úgyis csak a felszínes külsőségeket látják, és nem tudják miért vagyunk azok akik vagyunk. Épp ezért engem nem is érdekel a véleményük, és nem kell az elismerő pillantásuk, ha látnak végigvonulni az utcán. Én csak veled szeretnék lenni. -nyújtottam ki felé a kezem.
Végre sikerült megint beszélnem az érzéseimről. Talán azóta nem fogalmaztam meg hangosan a lelkem legbelsőbb gondolatait hogy először kimondtam hogy szeretem. De nem akarom hogy a legközelebbi alkalomra megint ennyit kelljen várni. Szerettem volna ha ezentúl mindig ilyen nyíltan tudok beszélni. Elhatároztam hogy nem hagyom hogy az én határozatlanságom miatt eméssze magát.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te9000/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyKedd Ápr. 07, 2009 5:58 am

Miután a pult mögé léptem, Ayumi-chan megszólított. Láttam, hogy Bubi, éppen a sütijének egy részét majszolgatja. Természetesen nem is vártam mást. Ba'alzabub kicsit hátrébb lépett, de kedves pillantásaim megnyugtatták. Ayumi belekezdett.
- Ügye nem baj, hogy megkínáltam, a segítőd, egy kis sütivel? Úgyse bírnám megenni. Egyébként meg, nem is mondtad Kitsune, hogy teaházat nyitottál. Meg vagyok sértve - mosolygott. - legalább szólhattál volna. Szóró lapozhattál volna a Hueco Mundoba. Most is ha nem jövök át csak úgy véletlenül, nem is tudnék, erről a helyről!
- Nagyon sajnálom. Nem rég nyitottam, és még nem volt alkalmam meg időm sem otthon ezt szétkürtölni.. meg hát... - kicsit elpirultam. - Mi van, ha a Nagy Hármas ellátogat ide? - Bubira néztem. - Neki meg nyugodtan adhatsz a sütiből. És nem muszáj magázni. Rangban alattunk áll. ^^ - farccióm eléggé csúnyán nézett rám, mire kicsit elnevettem magam. - Ha kérsz még valamit, szólj nyugodtan. ^^ - kicsit leültem a pult mögötti magasabb székre. Zelre pillantottam, aki még mindig az itallapot böngészte, igaz volt már előtte egy csésze gőzölgő kappuchino.Gondolom Bubikám rakta elé engesztelésképpen. Újra Ayumira néztem, aki közben boldogan eszegette a sütit a még gőzölgő teájával.
- Látom ízlik. ^^ - nyugodtan hátra dőltem, a teácskámmal, amit közben Bubi a kezembe adott.
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te7500/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 12:19 am

*Szónoklatom, hála ott tartotta egy ideig Kitsunét*
- Nagyon sajnálom. Nem rég nyitottam, és még nem volt alkalmam meg időm sem otthon ezt szétkürtölni.. meg hát... Mi van, ha a Nagy Hármas ellátogat ide?-bubira nézett - Neki meg nyugodtan adhatsz a sütiből. És nem muszáj magázni. Rangban alattunk áll. ^^ - A férfi elég csúnyán nézett Kitsunére, mire is a lány elnevette magát. - Ha kérsz még valamit, szólj nyugodtan. ^^
- Hiába áll alattunk, ne feledd, mi is voltunk ilyen szintűek, és lám, voltunk espadák is. Ki tudja néhány év és már túl is szárnyal minket, talán még felettünk is fog majd állni, ezrét inkább a biztonság kedvéért, nem szekálom a nálam kisebbeket, mert ki tudja mit hoz a sors. Ha a végén még Espada lesz, akkor meg majd ő szívat vissza. Meg ha nem is. Amilyen a mosdó oylan a törölköző...
*folytattam még volna, de ránéztem Kitsune fáradt arcára, ahogy épp leül a pult mögött. Így inkább befogtam a szám, és visszatértem a sütimhez, és a teámhoz. Magamban merengtem, és visszagondoltam, hogy hogy is kerültem ide. Merengésemből Kitsunének a hangja riasztott fel*
- Látom ízlik.
*hirtelen rezzentem össze a hangra*
- I...ii..gen, ízlik. A tealeveleket te termeszted, vagy csak az ízeket állítod össze? Vagy csak úgy veszed? Viszont a sütemény az nagyon finom! Egyébként, ha bármibe kell majd segítség, kiállts és itt vagyok, úgyis csak unatkozni járok vissza a Hueco Mundoba, szóval bármi kell, be kell szerezni és nem érsz rá, vaaagy...bármiféle segítség kell, szólj!
*kacsintottam a lányra*
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te9000/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 4:39 am

- Hiába áll alattunk, ne feledd, mi is voltunk ilyen szintűek, és lám, voltunk espadák is. Ki tudja néhány év és már túl is szárnyal minket, talán még felettünk is fog majd állni, ezrét inkább a biztonság kedvéért, nem szekálom a nálam kisebbeket, mert ki tudja mit hoz a sors. Ha a végén még Espada lesz, akkor meg majd ő szívat vissza. Meg ha nem is. Amilyen a mosdó olyan a törölköző... - ezen elgondolkodtam. Való igaz, hogy Ba'al nem volt még túl erős, de azért már komolyabb megpróbáltatást jelentett volna egy egyszerű halálistennek. Szerette a saját útját járni, de szerintem elégedett volt a helyzetével.
Mikor Ayuhoz szóltam, kicsit összerezzent, szerintem nem várta, hogy megszólalok... Talán azért, mert eléggé fáradtnak nézhettem ki. Még jó hogy a tea mit szürcsölgettem, magamhoz térített.
- I...ii..gen, ízlik. A tealeveleket te termeszted, vagy csak az ízeket állítod össze? Vagy csak úgy veszed? Viszont a sütemény az nagyon finom! Egyébként, ha bármibe kell majd segítség, kiállts és itt vagyok, úgyis csak unatkozni járok vissza a Hueco Mundoba, szóval bármi kell, be kell szerezni és nem érsz rá, vaaagy...bármiféle segítség kell, szólj! - mondta Ayumi, közben rám kacsintva. Ez nagyon jól esett... hát, elkezdtem válaszolni a sok, hirtelen föltett kérdésre.
- Köszönöm, akkor majd szólok, ha tényleg nem baj. ^^ - láttam Ayumi arcán, hogy tényleg nagyon unatkozhatott odahaza. - Ami a tealeveleket illeti, sajnos nem én termesztem őket, de jómagam válogatom össze őket. A sütik nagy részét jómagam készítettem, köszönöm a dicséreteket. ^^ - Bubira néztem. Boldogan ette a süteményét, amit közben a konyhából kihozott magának. - Lehet, hogy igazad van... de ha még úgy is döntene, hogy espada lesz, akkor is megvan a módja, hogy hogyan kenyerezzük le. ^^ - Bubi felé biccentettem, aki zavartan nézett felénk, s már várta, hogy mikor nézek rá "úgy". Ám a várt gyilkos tekintett helyett mindössze egy szelíd mosoly lett a jutalma. halkan fölnevettem. - Amíg tudok sütni, addig nem félek! - a lehető legmagabiztosabban néztem Ayumira, aki szintén szélesen mosolygott.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te17500/30000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 8:00 am

Kitsune szemmel láthatóan, habár csak hátulról láttam, de eléggé ideges lett. Én erre kicsit elmosolyodtam és vártam, hogy hátra forduljon, majd jól főbe verjen. Ehelyett viszont egy hangot hallottam meg.
-Hé!-mondta egy ismerős hang, de abban a pillanatban nem tudtam ki volt az. Majd a következő pillanatban azt érzem, hogy valaki mellettem termett és a földre taszított. Baalzabub volt az. Kissé meglepett bár én csak továbbra is nevettem. Nem szokott izgatni különösebben az sem , ha keresztül szúrnak. Még a halálnak is a képébe tudnék röhögni.
-Jól vagy?-kérdezte Baal a szerencsétlen lánytól.
-Persze Bubi, de nyugodtan elengedheted! Ő csak Zel!-válaszolt vissza neki Kitsune-chan, ekkor Baal fölsegített, majd a lány egy szép mozdulattal gyomorszájba vágott. Nem a tipikus Kitsunés ütés volt, inkább csak egy jel arra, hogy ezt nem kellett volna. Kitsune-chan intett a beosztotjának, hogy mennyen vissza a pult mögé dolgozni. Ezután a lány is elballagott egy kicsit, hogy beszéljen a többi vendéggel is. Én oda mentem a pulthoz és rádőltem, majd figyeltem Kitsune-chant miközben felszolgál.
~Semmit sem változott...~újabb mosoly hagyta el a számat. Majd kis idő múlva, mikor az utolsó vendéggel is, felém lépkedett.
-Szia Zel!-mosolygott rám kedvesen, ahogy azt megszoktam tőle.-Bocsi, az előbbiért, de te is számíthattál volna erre... Hiszem jól ismersz már.-veregette meg a vállamat.-Tessék!-nyújtott a kezembe egy itallapot.-Nyugodtan válassz, amihez csak kedved van.
-Ugyan semmi...Inkább én kérek elnézést...-majd kissé szomorúan lehajtottam a fejemet és elvettem tőle az itallapot.-Sajnálom...Kitsune.-a lány vissza ment a pult mögé, majd kinyitottam az itallapot és végignéztem. Leülni nem akartam, mert én inkább megvárni akartam Kitsunét, mint ,hogy csak teázgassak.
~Tényleg le kéne erről szoknom...~sóhajtottam, majd becsuktam az itallapot és néztem mikor vetődik újra felém Kitsune-chan.
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te7500/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 9:52 am

- Köszönöm, akkor majd szólok, ha tényleg nem baj. Ami a tealeveleket illeti, sajnos nem én termesztem őket, de jómagam válogatom össze őket. A sütik nagy részét jómagam készítettem, köszönöm a dicséreteket. Lehet, hogy igazad van... de ha még úgy is döntene, hogy espada lesz, akkor is megvan a módja, hogy hogyan kenyerezzük le. Amíg tudok sütni, addig nem félek!
*Kitsune a legmagabiztosabban mosolygott rám. A férfi zavartan nézett felénk, együtt mosolyogtam Kitsunéval. Bár inkább vigyorogtunk*
- Bubi, igaz? - néztem a férfi felé - Csak épp arról beszélgettünk, hogy ha egyszer az Espadák közé emelkedel, tudjuk mivel fogunk lefizetni. Viszont Kitsune, megtanítasz sütit sütni? Ez valami mennyei!
*mosolyogtam továbbra is. Furcsa, sokan csodáltak, hogy hogy tudok állandóan mosolyogni, úgy hogy nem fáradnak el az izmaim. Manapság már inkább az fáj, amikor nem mosolygok.
Szétnéztem a teázóba. Bár sokminden nem változott, mert a vendégek ugyanazok maradtak, de egy valami szemet szúrt, a férfi, akit Bubi "fegyverezett" le, ott állt, és Kitsunét nézte. Összehúztam szemem, ismerős volt, vagy nem, de valakire emlékeztetett. Rögtön visszafordultam Kitsunéhez*
- Ki az a fickó? Valahonnan ismerős, de nem jövök rá onnan. Egyébként miért áll úgy ott, mint egy sószobor?
Vissza az elejére Go down
Momichi Aki Ryakuren
4. Osztag
4. Osztag
Momichi Aki Ryakuren

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 29
Age : 29
Tartózkodási hely : Yume mellett xD
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te10000/25000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (10000/25000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 10:49 am

Fogalmam sem volt arról mi a jó édes szart kellett volna művelnem az nap. Így hát titokban elindultam az emberek világába, méghozzá Karakura Townba, hátha van ott valami érdekes. De ott is csak az ment, mint ami szokott lenni.
-Ó, hogy rohadna meg!-üvöltöttem idegességemben.-Most akkor mit csináljak?!-körbe néztem, sehol sem történt semmi érdekes. Ezért inkább csak jártam egyet a városban. Mivel a gitáromat mindig magammal hordom, kicsit leültem a parkban és játszottam rajta, mivel attól mindig jobb kedvre derülök. Páran még pénzt is adtak, nem mintha rászorulnék, de azért jól esett, hogy vannak kedves emberek. Miután az előadásommal végeztem, tovább jártam a várost. Benéztem különféle boltokba, hangszerüzletekbe, de sehol nem találtam semmiféle érdekes cuccot magamnak. Végül elindultam Urahara vegyesboltja felé hátha van valamije a számomra is. Útközben azonban megpillantottam egy csinos kis teaházat. Ideálisnak tűnt egy kis pihenésre, ezért be is mentem.
Nyugodtnak és békésnek tűnt, bár elég fura vendégekkel. Kicsit be is voltam parázva a sok Hollow lélekenergiájú személytől, de ahogy elnéztem ők is csak teázni jöttek be. Bár fogalmam nem volt, hogy nem támadott le valamelyik.
Ezután megkerestem egy számomra szimpatikus asztalt és helyet foglaltam. Kicsit magányosnak éreztem magamat, ugyanis szinte minden jelenlévőnek volt párja, csak nekem nem. Egyszerre csak megpillantok egy fura fickót, aki a felszolgáló lny szoknyáját húzza föl éppen. Nem nagyon törődtem vele, hiszen nem az én bajom volt, hogy mi lesz velem azután. Hirtelen viszont a pult mögül jött elő egy szempillantás alatt, egy szintén Hollow lélekenergiájú férfi, aki egy pillanat alatt a földre kényszerítette a perverzet. Miután egy kisebb párbeszédet lefojtattak, az előbbi fickó fölsegítette a földről a barmot, majd a lány vágta hasba. Ezen már nekem is röhögnöm kellett, ugyanis fogta a hasát rendesen a baromarcú. Pár percig bámultam még őket, hátha észrevesz végre a kislány, de erre még várnom kellett egy kicsit.
-*heh*...-sóhajtottam egy jókorát, majd úgy döntöttem újra a húrok közé csapok, remélhetőleg nem túlságosan fölkeltve magamra a figyelmet. Ez legalább arra jó volt, hogy elvonja a figyelmemet az unalomról.
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te6500/10000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptySzer. Ápr. 08, 2009 10:31 pm

Miután Kitsunénak adtam egy csésze teát, gyorsan a konyhába slisszoltam, hogy egyek egy sütit, mivel már nem bírtam tovább. Az ajtófélfának támaszkodva eszegettem, amikor a két lány, elkezdtek kuncogni, közben rám néztek.
- Bubi, igaz? - nézett felém az espada. Kitsune még mindig mosolygott. - Csak épp arról beszélgettünk, hogy ha egyszer az Espadák közé emelkedel, tudjuk mivel fogunk lefizetni. - Kitsunéhez fordult. - Viszont Kitsune, megtanítasz sütit sütni? Ez valami mennyei!
Nem is foglalkoztam velük tovább... Sajnos volt méni igazság abban, amit mondtak. Az a süti tényleg finom volt. ^^" Közben, új vendég érkezett... Egy shinigami. Egyedül volt, amolyan magányos farkasnak nézett ki. Leült, s kisvártatva elővette gitárját. Egészen jól játszott rajta, talán ezért tis nem volt az első gondolatom, hogy kirugdossam. Kezdett már amúgy is idegesíteni a Zel nevű alak, aki még mindig ott állt a pult mellett, Kitsunét nézve. Gyorsan befaltam a sütit, odaléptem 'főnököm' mellé.
- Azt hiszem, ki kellene szolgálnod egy új vendéget. - Zelfelé böktem. - Az az alak meg téged figyel... - visszamentem helyemre, a pult mögé.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te9000/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 3:24 am

Miután Bubi visszajött körünkbe, odahajolt hozzám.
- Azt hiszem, ki kellene szolgálnod egy új vendéget. - Zel felé bökött fejével. - Az az alak meg téged figyel...
- Ki az a fickó? Valahonnan ismerős, de nem jövök rá onnan. Egyébként miért áll úgy ott, mint egy sószobor? - jegyeztem meg Ayumi.
Zelre néztem, aki csakugyan rám őszpontosított. Gyorsan fölálltam, s odatipegtem hozzá, hogy megkérdezzem, mit is szeretne. Tudtam, hogy sajnálja amit tett, de kicsit túlzásnak éreztem...
- Mi a baj Zel? - rákacsintottam. - Ha velem szerettél volna teázni, akkor szólhattál volna. ^^ - odarángattam a pulthoz, majd leültettem, s vártam a válaszát, hogy miért is olyan szótlan. Bubi eléggé mogorván nézett Zelre, de szerencsére könnyű volt visszafogni. Egy gonosz tekintet ás a vállam fölött, s már nem is foglalkozott velünk. Ayumihoz fordultam.
- Ayumi, ő itt Zel. Igaz hogy már egy jó ideje nem velünk él, d egykoron espada volt. ^^ - csak akkor tűnt föl a kellemes gitárszó. - Ú tényleg! Az új vendég! Elnézéseteket kérem! - fölkaptam a dolgaimat, majd gyorsan a hang irányába siettem. Az alak aki fogadott elégé letaglózott. - Jesszusom... Aki... - hirtelen nem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek az örömtől. Szolidan közelebb mentem hozzá, majd mint régen, megöleltem.- Bátyus! - boldogan mosolyogtam. - Annyira örülök neked. ^^ Mit szeretnél? Van a kedvenc sütid is ^^ - nehéz volt visszafojtani a sírásit. Annyira örültem rég nem látott bátyámnak. De nem ott szerettem volna rákezdeni az ömlengésre. Így hát csak odahajoltam hozzá, s kedvesen folytattam. - ha nem nagy gond, majd még itt maradnál, ha kevesebben lesznek? Annyi mindent szeretnék mondani... .^^. - vártam, hogy Aki válasszin az átnyújtott itallapról.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te16000/30000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 7:46 am

//Akito és Aya//

Babucit úgy tűnik, hogy kicsit zavarta, amiért úgy átkaroltam a karját, mert kihámozta kezeim szorításából. Kicsit morci is voltam miatta, de ez azonnal elmúlt, mikor karjait a derekamon éreztem. Ez még jobban esett, mint az előbbi.
- Mézesmaszat gondolkoztál már azon, hogy... miért pont ide jönnek a szerelmesek?
Kérdeztem meg a békés csendet megtörve.
- Nyuszibojt... én nem ezen jártatom az eszem... jelen pillanatban teljesen elveszed a figyelmemet mindenről.
Néztünk mélyen egymás szemébe, majd a keze felcsúszott a tarkómra, és… megcsókolt… Úgy éreztem megszűnt számomra a világ, de sajnos mint mindennek, egyszer ez is véget ért.
- Csak nem megszoktad a társaságot, mézespuszedli?
Kérdeztem meg mosolyogva az én drágaságomtól, hiszen tudtam, hogy nem igazán szeret mások előtt megcsókolni.
- Egyébként szerintem azért jönnek ide a szerelmesek, mert itt senki sem figyel rájuk, hiszen csupa hozzájuk hasonló emberekkel vannak körbevéve.
Mondtam, hiszen ebbe a teázóba tényleg csak szerelmes párok vannak, hiszen folyamatosan lehet hallani a cuppogásokat, amik kicsit idegesítenek, kivéve, ha én cuppogok az én tündérbogárkámmal.
- Annyira de annyira de annyira szeretleee~~~~~k
Nyomtam egy jó hosszú és cuppanós puszit a tündibündipofikájára, majd jó szorosan átöleltem.
- Rendeljük még valamit.
Mondtam, és már lendült is fel a kezem
Vissza az elejére Go down
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 7:02 am

//Aya és Akito//

-Csak nem megszoktad a társaságot, mézespuszedli?
-Nem szoktam még meg egészen, de már nem bírtam tovább csak úgy ülni és... semmit se csinálni csak nézni ki a fejemből...
Válaszoltam rögtön mézescsokigolyómnak, aki nemsokkal ezután közölte velem, hogy szerinte miért jönnek ide a szerelmes párok.
-Egyébként szerintem azért jönnek ide a szerelmesek, mert itt senki sem figyel rájuk, hiszen csupa hozzájuk hasonló emberekkel vannak körbevéve.
-Lehetséges, hogy így van cukormázosfranciadrazsém.
Vigyorogtam még mindig tovább mint a vadalma, csak azt nem tudtam megmagyarázni magamnak ilyen hirtelen, hogy még is mi a fenének örülök ennyire. Talán csak azért vigyorogtam, mert nem féltem felvállalni, hogy valójában miért is vagyok itt egy lánnyal, aki mellesleg a legeslegeslegeslegszebb lány az egész teázóban, sőt az egész világon ő a legszebb.
-Annyira de annyira de annyira szeretleee~~~~~k.
Kaptam még egy jó nagy puszit az arcomra, ami már egy kicsit mélyebbre ment, de lehet hogy csak azért éreztem így, mert Aya kimondta azt a szócskát amit én még mindig nehezen mondok ki neki, pedig nagyon jól tudom, hogy teljes szívemből szeretem őt.
-Én is téged.
Csak ennyit sikerült kinyögnöm, mert mézesbogyó ismét megszólalt.
-Rendeljük még valamit.
És már emelte is a kezét, hogy jelezzen a pincérnek.
-Hát rendben van, de ki fogja ezt a sokmindent kifizetni?
Kérdeztem meg vigyorogva, mire csak azt a választ kaptam, hogy jó oldalba lettem lökve. Erre én elkezdtem nevetni, majd magamhoz öleltem karamellásnyuszitappancsot.
-Tudod, hogy csak vicceltem... rendelj csak nyugodtan, de most... nem rendelhetnénk valami kevésbé krémes dolgot? Vagy azt szeretnéd, hogy lenyalogassam a habmaradványokat az arcodról?
Haraptam bele Aya nyakába természetesen erre is csak ütögetést kaptam, aztán valaki elkezdte köszörülni a torkát mellettünk. Nevetve húztam el onnan a fejemet, aztán az enyhén vörös pincérre pillantottam.
-Hopp... bocsánat! Nem otthon vagyok...
-Ugyan... semmiség. Mit parancsolnak még?
-Nos mit parancsolunk még kicsivirágoskertem?
Néztem vissza bojhosnyuszitappancsra.
Vissza az elejére Go down
Zel Syneza Ka'abel
Privaron Espada
Privaron Espada
Zel Syneza Ka'abel

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 263
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town külvárosi elhagyatott kórház
Registration date : 2009. Feb. 25.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te17500/30000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (17500/30000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyPént. Ápr. 24, 2009 1:48 am

Pár percig figyeltem még Kitsunét, majd látom, hogy a másik pincér, az a Baal nevű, oda megy hozzá, majd halkan suttog neki valamit, majd a lány megfordul és oda siet hozzám.
-Mi a baj Zel?-kacsintott rám.-Ha velem szerettél volna teázni, akkor szólhattál volna.-mondta, majd leült mellém a pulthoz és figyelmesen hallgatott.
-Igazából csak bocsánatot szeretnék kérni az előzőért, valamint csak szimplán beszélgetni veled, mivel elég furcsának találom, hogy itt futunk össze, annyi év után.-mielőtt a választ azonban megkaphattam volna, fölnéztem a rám bámuló Baalra, aki még mindig ideges a kis tettemért. Nem tetszett, ahogy rám nézett, ki is nyújtottam neki a nyelvem, hogy még jobban idegesítsem, mivel imádom, ha valaki általam veszíti el a fejét. Tudtam, hogy mindjárt nekem jönne, de amíg Kitsune ott volt nem tehetett semmit. Majd miután rápillantott egyet a beosztottjára el is ment, majd a lány egy Arrancarhoz fordult.
-Ayumi, ő itt Zel. Igaz hogy már egy jó ideje nem velünk él, d egykoron espada volt.-kicsit zavarban voltam, mivel nem gondoltam volna, hogy még egy ismerős alakkal találkozom.
-Nem kell bemutatnod neki, ismer engem...ha bár már igen régen volt nem igaz?...Ayumi Nagayim?-mosolyogtam rá. Pár másodperccel később meghallottunk egy gitárszót.
-Ú tényleg! Az új vendég! Elnézéseteket kérem!-föl is pattant, hogy megnézze az új vendéget. Figyeltem még a lányt, majd ahogy elnéztem eléggé ledöbbent, valószínűleg ismerte az illető férfit. Adott neki egy ölelést, amit furcsáltam, de nem törődtem vele inkább visszafordultam, majd előkaptam egy cigit és meg is gyújtottam, bár nem tudtam, hogy itt szabad-e dohányozni, de nem nagyon törődtem vele. Majd félszemmel Ayumit néztem, hátha megszólal, vagy esetleg nekem kell megtörni a csendet.
Vissza az elejére Go down
Ayumi Nagayim
Privaron Espada
Privaron Espada
Ayumi Nagayim

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : hát ööö valahol
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te7500/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 27, 2009 6:55 am

*néztem a vállam fölött, míg Kitsune odamegy a férfihez. Utánna visszafordultam, és Bubira mosolyogtam*
- Kérhetnék még teát?
*mikor Bubi eltünt hátul, hogy kihozzon nekem teát, Kitsune és a férfi jelentek meg mellettem, ami hatására kissé megijedtem, de igyekeztem ezt palástolni. Közben visszajöt Bubi is.*
-Igazából csak bocsánatot szeretnék kérni az előzőért, valamint csak szimplán beszélgetni veled, mivel elég furcsának találom, hogy itt futunk össze, annyi év után - mondta a férfi Kitsunének. Bubi látszólag még mindig ferde szemmel nézett rá, mire, hogy a férfi idegesítse kinyújtotta rá a nyelvét. Kitsune hozzámfordult*
-Ayumi, ő itt Zel. Igaz hogy már egy jó ideje nem velünk él, d egykoron espada volt
*Zel kicsit zavarosan nézett rám, nekem meg mintha villanyt gyújtottak volna a fejembe, eszembe jutott minden. Hiszen én őt ismerem!!*
-Nem kell bemutatnod neki, ismer engem...ha bár már igen régen volt nem igaz?...Ayumi Nagayim?
*épp válaszolni akartam rá, mikor meghalottuk a gitárszót*
-Ú tényleg! Az új vendég! Elnézéseteket kérem!
* ezel Kitsune el is viharzott mellőlünk. Odament a férfihez, akit megölelt, hosszasan, pedig ha jól láttam, az egy shinigami volt. fejrázva fordultam vissza, közben Zel rágyújtott egy cigire. Mivel úgyis a közelembe volt egy hamuzó elétoltam, hogy leglalább ne a pultra hamuzzon*
- Valóban rég volt. Meg sem ismertelek, bár szerintem látszott rajtam. hogy vagy? hogy megy a sorod? hány éve is nem láttalak? 2-3 éve? vagy több is? Már teljesen összemosódtak nekem az évek. Egyáltalán milyen évet írunk már?
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te16000/30000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyCsüt. Május 14, 2009 8:26 am

//Akito és Aya//

Miután fellendült a kezem a pincérért, mézespuszedli megszólalt:
- Hát rendben van, de ki fogja ezt a sokmindent kifizetni?
Én kicsit morcosan néztem rá emiatt, majd oldalba böktem, de a morgásom sem tartott tovább, hiszen magához ölelt az én édessziruposeperfagyim.
- Tudod, hogy csak vicceltem... rendelj csak nyugodtan, de most... nem rendelhetnénk valami kevésbé krémes dolgot? Vagy azt szeretnéd, hogy lenyalogassam a habmaradványokat az arcodról?
- Hm… nem hangzik rosszul…
Még szinte be se fejeztem a mondatomat, már meg is harapta a nyakamat. Alig halhatóan felsikkantottam, majd ismét oldalba böktem az én egyetlenemet, hiszen azért mégse otthon vagyunk… Most én voltam soron az elpirulásban. Másodpercek alatt olyan piros lettem, akár a főtt rák. Hirtelen, halk krákogásra lettem figyelmes, majd mikor felpillantottam, észre vettem, hogy a pincér áll az asztalunknál. Szegény elpirult, akár csak én az előbb, és most is.
- Nos mit parancsolunk még kicsivirágoskertem?
Kérdezte, miután bocsánatot kért az én cicanyuszim.
- Hátööö… Nekem csak egy… egy… egy zöld tea lesz.
Mondtam néhány másodperces gondolkodás után.
- És te kérsz valamit, picimacim?
Kérdeztem meg az én egyetlen mézescsupromtól, majd beletúrtam a hajába, végül megint csak a karjánál kötöttem ki, amit ismét átkaroltam, és a vállára hajtottam a fejem. Annyira megnyugtató volt a számomra, hogy bármikor el tudtam volna aludni, miközben a karját szorongatom…
- Jajj, maradj így, macika. Olyan kényelmes vagy...
Mosolyodtam el, majd egy nagyot sóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Momichi Aki Ryakuren
4. Osztag
4. Osztag
Momichi Aki Ryakuren

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 29
Age : 29
Tartózkodási hely : Yume mellett xD
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te10000/25000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (10000/25000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyPént. Május 15, 2009 4:37 am

A gitározásom közepette hallottam, amint valaki közelít felém a hátam felől. Már éppen hátra néztem volna, mikor valaki megölelt.
-Bátyus!-erre a megszólításra, valamint arra az ismerős illatra, nagyon meglepődtem. Szinte shocknak is lehetett volna minősíteni. Csak egy ember hívott így, az pedig Kitsune volt, de az nem lehetett, gondolkodtam el ezen az elméleten. Majd kicsit hátrébb fordítottam a fejem és megdöbbenve tapasztaltam, hogy tényleg ő az. Megszólalni sem bírtam, annyira örültem és sírni akartam volna egyszerre.-Annyira örülök neked. Mit szeretnél? Van a kedvenc sütid is.-kezdte el hadarni a mondatát miközben elém állva mosolygott felém, kicsit könnyes szemekkel.
-Öhmm...én...-nem tudtam mit mondani mivel még mindig csak próbáltam megemészteni az előző fél percet.
-Ha nem nagy gond, majd még itt maradnál, ha kevesebben lesznek? Annyi mindent szeretnék mondani...-nyújtott át nekem egy itallapot közben.
-P-persze...Kitsune...-ezt a nevet olyan furcsa volt újra használnom...Már nagyon rég óta nem láttam őt és most tessék itt van. Bár igaz én is még ,,élek", tehát így már egy kicsit lehiggadtam.-Köszönöm, majd szólok ha kell valami.-azzal elsétált és én néztem mit is kérjek. Majd miután sikeresen kiválasztottam, a kedvenc Kitsune által készített teámat megvártam míg újból felém téved.
Vissza az elejére Go down
Akito Masayuki
10. Osztag
10. Osztag
Akito Masayuki

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2008. Nov. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyPént. Május 22, 2009 6:38 am

//Aya és Akito//

Miután rám lett parancsolva, hogy ne mozduljak természetesen nem is mozgattam semmimet, bár így elég gyorsan el fogok zsibbadni, de bármint megteszek az én drágaegyetlenrózsabimbómért. Utánna nekem kellett volna még választanom valamit az étlapról, de nekem nem sok dolog tetszett meg a fecniről inkább csak nézegettem, hogy húzzam egy kicsit az időt, de ez nem sok embernek tetszett rajtam kívül.
-Ja hogy kérek-e valamit... öhm... azt hiszem én nem kérek már semmit, köszönöm.
Tettem le az étlapot az asztalra ezután ismét elsüvített előlünk a pincérke, én meg még most sem tudtam felfogni, hogy lehet valaki ilyen hipersebességű. Megrántottam a vállam, de ekkor jutott csak eszembe, hogy drága hercegnőmnek ott volt a buksija, persze rögtön odanéztem és már vágtam is a sajnálom fejet, de nem volt rá szükségem.

-Hogy-hogy nem kérsz már semmit tündérmackó?
-Nem találtam semmi ínyemre való dolgot az étlapon ezért inkább kihagynám a fölösleges rendelést. Különben is nekem elég ennyi édesség amit tőled szerzek be.
Vigyorogtam elég erőteljesen, majd adtam egy hatalmas puszit a drágaságom homlokára. Érdekes módon most egy kicsit több ideig tartott a rendelésünk kihozatala. Talán azért volt, mert egyre több volt a vendég, vagy azért mert egy kicsit megszívattam szegény pincért, pedig nem szándékosan csináltam csak végigolvastam a felhozatalt. Na de mindegy, ha nem hozza ki két perc múlva mézespuszedlimnek a teáját biztos, hogy nagy bulit rendezek itt. Erősen szugeráltam az órát, de a pincér még időben megjelent a teával a színen. Szépen meg lett köszönve, hogy ismét idefáradt hozzánk, aztán aranykókuszbogyóm elkezdte iszogatni a teát, én meg csorgattam a nyálam, hogy milyen aranyos, meg persze áldottam az eget, hogy volt szerencsém megismerni ilyen közelről is.
-Látom nagyon finom.
Szólaltam meg végre vigyorogva, majd megsimogattam az arcát, rögtön ezután kaptam tőle egy puszit amitől én még jobban vigyorogtam.
-Biztos, hogy nem kérsz semmit?
-Tuti biztos százszázalék.
Vetettem be a hülye nyelvtörő szövegemet, ami látszólag tetszett az én drágakövesselyemnyuszimnak.
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te9000/15000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (9000/15000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Május 24, 2009 1:38 am

Bátyus kedves mosolya után visszasiettem a pulthoz. Ayumi utolsó mondatát hallottam csak meg.
- 2009-et írunk^^ - leraktam a kis tálcámat a pultra. - Hol is tartottunk? - kicsit zavartan néztem körbe. A többiek eléggé furcsán néztek rám. - Elnézést... uh..- hol is kezdjem...
- A lényeget! - szólt be Bubi.
- A lényeg az, hogy az az alak ott a bátyám... halálom óta nem láttam, és nagyon megörültem neki. - hátra fordultam, h fejemmel rábökjek. - Imádtam Bátyust, de sajnos a körülmények miatt mindketten elég érdekes útra tértünk... de nem baj... - átvettem a közben nekem elkészített teácskámat. Jóízűen elkortyolgattam a finom itókát, míg a körülöttem lévők emésztették az információkat.
Vissza az elejére Go down
Kikuchi Aya
Shinigami
Shinigami
Kikuchi Aya

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 77
Age : 36
Tartózkodási hely : legtöbbször a vaizardocskákkal együtt, a raktárban *.*
Registration date : 2009. Feb. 13.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag volt kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te16000/30000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (16000/30000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Május 24, 2009 4:56 am

//Akito és Aya//

Vidáman iszogattam a már kihozott teácskámat, ami már kicsit kihűlt. Mondjuk ez nem is olyan nagy probléma, hiszen sosem szerettem a forró teát, mert mindig sikerült vele szétégetnem a pici számat. Miközben ittam a fincsi zöldteácskámat, a buksimat az én mézesmackóm vállara hajtottam. Fogalmam sincs, hogy milyen lenne az életem, ha nem ismerkedek meg vele… Talán akkor most is épp Masakit futtatnám valamilyen beszólás, vagy cselekedet miatt…
- Olyan jó, hogy találkoztam veled, mézescsuprom.
Dörgölőztem egy sort, majd szépen óvatosan letettem a csészét az asztalra, és az én lovagom felé fordultam, majd olyan hossza, ahogy csak lehet megcsókoltam. Ugyan azt éreztem, mint minden alkalommal, amikor megcsókoljuk egymást.
- Annyira megnyugtató melletted…
Suttogtam a fülébe, majd visszatérve a teámhoz, gyorsan felhörpintettem a maradék teámat, majd visszatértem a kedvenc helyemre, és bambán pislogtam körbe a teázóban, ami egyre inkább tömve volt, hiszen folyamatosan özönlöttek be az emberek.
- Hjaaaa~~j… Kezdünk egyre többen lenni… Nem szeretem, ha sokan vagyunk.
Sóhajtottam egy nagyot. Sosem szerettem a tömeget, de fogalmam sincs, hogy miért… Ha már túl sokan voltunk egy helységbe, elkezdett rázni a hideg, és felállt a szőr a hátamon…
Vissza az elejére Go down
Baalzabub
Arrancar
Arrancar
Baalzabub

Férfi
Hozzászólások száma : 15
Tartózkodási hely : Kitsune mellett... -__-"
Registration date : 2009. Mar. 25.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 3 Cl0te6500/10000Karakura Teaház - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 9:25 pm

Egyre többen lettek, és egyre kényelmetlenebbül éreztem magam. Túl sok dologra kellett figyelnem. Kitsune pedig föl alá rohangált a helyiségben, de mint láttam nagyon élvezi a dolgot. Úgy igazán. Főleg mikor egy számára fontos személy lépett be a teázóba. Mint kiderült a bátya. Egyszer mesélt róla, de nem bírta ki könnyek nélkül. nagyon szerethette. Ilyenkor sajnálom, hogy nem emlékszem már a múltamra teljesen.
Kitsune kezébe adtam egy csésze teát, majd kedvesen néztem rá. nem szokásom, de mégis kikívánkozott belőlem.
- Örülök, hogy megtaláltad. - vissza mentem a konyhába, hogy kihozzak magamnak egy sütit, mivel már nagyon megkívántam némi áfonyás nyalánkságot. Főnököm tudta nagyon jól, miért mondtam úgy amit mondtam. Senkim sincs rajta kívül. Bár már egyre kevesebbet töprengek a magányon. Van valami ami betölti az életemet. Ezért nem aggódok.
Visszamentem egy kisebb tálcányi áfonyás és csokis sütivel, majd nekiláttam a majszolgatásnak, körbekínáltam az ott lévőket is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Teaház - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-