-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 10:02 pm

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]


Takeuchi nem is sejti, hogy mennyire rátapintott a dolog lényegére. Való igaz, rengeteg shinigami és rukongaii lélek adta az életét a kísérletek során, melyek eredményeként megszületett a faj, ami minden eddiginél hatalmasabb erőt birtokol. Aizen munkálkodásának hála nem egy kapitány és hadnagy esett bele a csapdába, aminek hála lelküket megfertőzte, átalakította a lélekbontó gömb. Valóban érdekes kérdéseket feszeget, igazából a belső hollow legyőzésének pillanatában tényleg el kellene tűnnie az említett entitásnak, azonban ez valamilyen érthetetlen okból kifolyólag nem megy végbe. A lidérc győzelmének esetén a gonosz egyszerűen felemészti tárolóját, s ugyancsak szörnyet csinál belőle, mint amire amúgy is született. Feltehetőleg ez egy olyan mellékhatás, amelyet még Kisuke sem tudott teljesen kiiktatni, legyen akármekkora koponya is. Igazából Őt is gyűlölhetnénk, hisz’ kutatásai nélkül az 5. osztag előző kapitánya képtelen lett volna hozzájutni a Hōgyokuhoz, ám azóta is rengeteg segítséget nyújt Nekünk, ezért egyértelműen szövetségesként tekintenek rá a raktárban élők. Részemről másodikgenerációs vaizardként semmilyen ellenérzésem nincs Vele kapcsolatban, ráadásul Engem nem is próbáltak száműzni, mint száz évvel ezelőtt munkálkodó társaimat. Kíváncsi lennék, hogy milyen esemény miatt hozták azt a törvényt, aminek értelmében minden hollow-erő birtoklása törvénybe ütközik, mivel efféle fúzióról nem hallottam még korábbról. Mindenféle szerénység nélkül állíthatom, miszerint igencsak különleges képességekkel kell rendelkeznie annak, aki képes a kapitányi tanács előtt is megőrizni titkait. Természetesen akadnak gyengébb jellemek, teszem azt a 2. osztag egykori kapitánya, Naraku, Ő képtelen volt megzabolázni a lelkében rejtező sötétséget.
- Normál körülmények között mindennek úgy kellene lefolynia, ahogy azt felvázoltad az imént. – zendül hangom nyugodtan, miközben néhány laza csuklómozdulattal felkavarom a csészém alján lévő italt. – Ellenben az említett viszonyok kiesnek eme kategóriából. Magam sem tudom pontosan a reakció lejátszódásának pontos módját, azonban valamiféle mutációra tippelnék. A lidérc győzelme esetén valóban felzabálná a halálisteni részt, ezáltal újra egységes lénnyé válva, ám a másik eshetőség nem ilyen egyszerű. Amint a shinigami diadalmaskodik, képessé válik megzabolázni a benne rejlő rettenetet és ekképp felhasználni annak minden képességét. Úgy is fogalmazhatnék, hogy egy második zanpakutuo lélek jön létre.
Igen, talán a fentebb említett idea írja le igazán azt az eseménysorozatot, aminek következtében kialakultunk Mi, a maszkos harcosok. Talán felelőtlenségnek tűnhet leleplezni magam egy egyszerű tiszt előtt, de még mindig nem hangzott el az a mondat, amely alapján kétségtelenül lehetne utalni másságomra. Nem mondhatnám, hogy tartok a Velem szemben ülő férfitól, hiszen ebben a dimenzióban nincs olyan dolog, mely efféle reakciót képes lenne kiváltani Belőlem. Ettől függetlenül az alak tekintetében van valami, ami mégis óvatosságra int. Eddig sem akartam semmiféle konkrétumot mondani, viszont ezen elhatározásom most csak még inkább megerősödött. Bárki bármit mond, a legnagyobb hatalom a tudásban rejlik. Ezért is fogadnak a kiöregedő hősök tanítványokat maguk mellé, hogy az az információ, amit hosszú életük során összegyűjtöttek, ne menjen veszendőbe haláluk esetén. Szerény személyem fejében persze nem ilyen gondolatok fordultak meg, amikor Tanaka Hitoshit vagy Sakai Hitomit a szárnyaim alá vettem. Mindkét döntésemnek fontos szerepe volt a jövőre nézve. Segítségükkel elérhettem a céljaimat, a genetikus esper zsenialitásának köszönhetően pedig nem egy szorult helyzetből sikerült kikeveredni, amikben talán jómagam ott hagytam volna a fogam. Géniusznak mondhatom jómagam, ám ez kizárólagosan harcászatra korlátozódik, szóval nem is annyira meglepő, miszerint máshoz nem túlságosan értek. Kérdésére először egy vállrándítással válaszolok, azután egy újabb fekete szálat húzok elő a cigarettásdobozom mélyéről. Relatív az idő, mivel két év feltehetőleg régnek számít egy ember számára, viszont aki már századokat is átélt, annak teljesen más felfogása van ezzel kapcsolatban. Újra hátradőlök székemben és válaszadás előtt megvakarászom tarkómat is.
- Lassan két éve volt az incidens az Elmúlás Hegyén, ami után távoznom kellett. - válaszolok nemtörődöm hangon, mivel jelentősége már valóban nincs az említett történésnek. – Minimális azon személyek száma, akik részleteket tudnak az üggyel kapcsolatban, mert minden információt titkosítottak. Igencsak méretes szégyenfoltot jelent a Gotei 13 becsületén a tény, mely szerint öten nem tudtak megállítani. Persze képességeink között ég és föld volt a különbség, ezt mondanom se kell.
Ebből kiindulva elég régen láthatta azt az aktát, így feltehetőleg bókként kellene felfognom, hogy emlékszik még a nevemre. Sosem kedveltem túlságosan az irodai munkát, sokakhoz hasonlóan, akik egész életüket a csatatéren töltötték. A kötelesség azonban megkívánta a vaskos dossziék rendezgetését és a végeláthatatlan jelentések olvasgatását. Utáltam, most valamiért mégis nosztalgikuson gondolok vissza azokra az időkre, amikor méretes nyáltócsát csorgattam egy-egy fontos iratra, aminek köszönhetően kaptam is a fejemre mind hadnagyomtól, mind a felsőbb vezetőségtől. Nem az Én hibám volt, hogy olyan unalmasakat írtak!
- Tegezz nyugodtan, feltehetőleg Te vagy az idősebb kettőnk közül. – szólalok meg vontatottan, mialatt meggyújtom a dohányrúd végét. – Sosem volt erősségem a hivatalos társalgás, vélhetőleg ezért váltottam át a magázódásból.
Valahogy nem tudok megalázkodni senki előtt, ezért is volt nem egy problémám a felettesekkel való össztüzesekből adódóan. Hanae-channal értelemszerűen nem volt ilyen jellegű bajom, bár Ő egyszer sem parancsolgatott annyira, leginkább csak kért. A Karmának hála megismerhettem azt is milyen a másik oldalon állni, s be kell valljam, nem sok választott el néha attól, hogy móresre tanítsak néhány pöffeszkedő újoncot. Szerencsére már nincsenek ilyen gondjaim.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Takeuchi Ryounosuke
3. Osztag
3. Osztag
Takeuchi Ryounosuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tiszt - Kagu - Evil Serpent
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Júl. 03, 2011 11:10 pm

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]

Érdekes, roppant érdekes, mert ezek szerint a mi fajtánk feljebbvaló a többinél. Viszont ha azt vesszük figyelembe, hogy esetleg ezt megcsinálják a hollowoknál is és ők is hasonló képp reagálnak minderre, akkor ebből arra lyukadunk ki, hogy a két faj ismét egyenlővé válik. Vagyis ők se jobbak nálunk, bármennyire is fennhordják az orrukat. Viszont van egy dolog, ami még így is piszkálja a csőrömet és ez a valami nem más, mint Yuusuke utolsó mondata.
- Vagyis ezzel azt akarod mondani, hogy ha teszem fel, egy shinigami uralma alá vonja a hollowot, vagyis a kísérlet sikerrel zárul, akkor az a bizonyos személy egy újabb zanpakutou lélekkel gazdagodik? Ezt két okból is furcsállanám. Az első ok, az kissé gyakorlatiasabb, vagyis hogyha ez végbemegy, akkor a shinigami vagy egy újabb zanpakutouval, vagy pedig egy újabb shikai alakkal bővül, viszont ha ez megy végbe akkor ott a hibalehetőség, hogy az aktiválás után a hollow átveszi az uralmat és megint visszajutunk a kiinduló pontig, ergo semmi haszna nincs akkor a győzelemnek. A másik szemszög pedig az, ha egy olyan zanpakutouval rendelkezik az említett személy, amelyik nem tűr meg mást maga mellett. Erre tökéletes példa az enyém, hisz őt ismerve rajtam kívül, minden illegális behatolót azonnal elpusztítana. Tehát a legyengített hollowot is megtámadnák az ilyenek. Nem igaz? – dobom fel a következő példát. Doku valóban ilyen. Ha bárki megpróbálna az ő birodalmába behatolni akkor azzal könyörtelenül végezne. Ez valahol jó is, hisz így a lelkem tulajdonképp egyfajta védelemmel van ellátva, viszont jelenlegi szintemen biztos, hogy lenne olyan entitás ami képes lenne felülkerekedni Dokun. Nem azt mondom, hogy Doku nem elég erős, hisz zanpakutou lélek, a képességei szinte határtalanok, viszont én gyenge vagyok, így ő nem használhatja ki a teljes erejét.
- Feltételezem a te repertoárodban sincs ilyesmi, hisz akkor a korábbi feltevésem szerint nem csupán egyetlen zanpakutouval járkálnál. – terelődött a figyelmem egy pillanatra az említett tárgyra, majd utána vissza a beszélgetőpartneremre. Egyre inkább kezdtem legyűrni magamban azt a furcsa érzést, amit korábban éreztem, a helyét pedig egyfajta rivalizálás kezdte átvenni, pedig rám azért abszolút nem jellemző az ilyesmi. Ez a férfi mindenkiből kihozza a legrosszabbat, úgy tűnik. Persze ez csak vicc, hisz ha a legrosszabbat ki tudná hozni belőlem, akkor feltehetőleg rövid úton a bitófára kerülnék, és aztán elveszteném a fejemet. De szerencsére ez nincs így.
- Felteszem az az öt személy kapitány rangú volt, vagy legalább egy volt közöttük, hisz különben nem titkosították volna el előlünk, egyszerű tisztek elől. Ha ez így van, akkor figyelemre méltó képességeid lehetnek, hisz ha a kapitányok még gyengék is, akkor is öt darab legyőzésékez kell némi erő, így is. – szólalok meg némi gondolkodás és méregetés után. Ha úgy vessük, hogy egy gyengébb kapitány, körülbelül az én erőmnek kétszeresével-háromszorosával rendelkezik, akkor is már tud valamit, öt darab az ilyenből pedig már tud némi fejfájást okozni, bárhogy is nézzük.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyHétf. Júl. 04, 2011 2:54 am

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]


Szavaim monoton folyama egyre-másra csepegteti a Velem szemben ülő shinigami elméjébe az igazság apró cseppjeit. Természetesen még mindig csak elméleti síkon mozog a kérdés, azonban az információhalmaz nagyságából adódóan, amit már megosztottam beszélgetőpartneremmel, egyértelműen arra lehet következtetni, miszerint tapasztalatból beszélek. Figyelmem nem lankad egy pillanatra sem, hiába az oldottnak látszó hangulat, most még a tea magával ragadó illata sem bódít. Takeuchi nagy koponya lehet a maga nemében, hiszen különösebb gond nélkül rakja össze a kirakós darabjait, ködös fejtegetéseimből pedig csak a fontos elemek felhasználásával szövi tovább a beszélgetés fonalát. Épp ezért veszélyes ennyi mindent elmondanom egy hozzá hasonlatos személynek. A tudás hatalom és valamiért úgy érzem, hogy Ő birtokolni akarja azt. Fejtegetésem itt egy kissé megbicsaklik, fejemet is lazán oldalra döntöm. Ha az előbb felvázolt szituáció igaz lenne, akkor már a beszélgetésünk elején felmerülő kérdésre is más választ adott volna. A kapitányi cím birtoklása szinte a legmagasabb elérhető rang a Gotei 13 kötelékében, ezen testületnél már csak a 46-ok Tanácsának van több kiváltsága, ám oda leginkább születni kell, lévén nagy részét a nemesek alkotják. Egy begyöpösödött, elvakult csorda, amire nem is érdemes egy gondolatfoszlánynál több időt pazarolni. Paranoiám tüze feltehetőleg még nem aludt ki teljesen a Sors Dárdája utáni hajsza után, ezért is képzelek be olyan dolgokat, melyeknek talán a valóságban nincs is jelentősége. Ugyan, csak a saját elvakult sztereotípiám szerint látom a világot, a taichouság az Én szememben olyan, akár egy ugródeszka. Amíg nem teszel semmit, élheted a papírmunkával és küldetésekkel teli nyugodt életet, de amint mozgásba lendülsz, már nincs, ami megállíthatna. Szemhéjam alig észrevehetően megrebben, mialatt figyelmem megpróbálom visszakormányozni a beszélgetés eredeti folyamához.
- Kissé elnagyolt volt a megfogalmazásom, ám lényegében erről van szó. – szólalok meg ismét, unott bólintással toldva meg a zanpakutou-lélek témát. – Még mindig nem látod át teljesen, hogy miről is beszélek, mivel mindent fekete-fehérben különítesz el. A shinigami lelke megtörik, amint megszületik belőle a lélekölője és ezután ketten fogják birtokolni azt az erőt, ami amúgy is megtalálható volt az adott plusban, csupán képtelen volt felszínre hozni. A belső lidérccel is ugyan ez a helyzet. Ez a hollow az ember lelkéből születik, s ha valaki képes megzabolázni azt és akaratával rabigába hajtani, akkor újabb töréspont keletkezik. A három rész együttes ereje olyan létformát eredményez, amiről sokan álmodni sem mernek. – beszéd közben összefonódó ujjaimmal szemléltetem a kapcsolat létrejöttét, azután az asztalnak támasztott katanát veszem a kezembe. – Nos, valóban, jól láthatóan egyetlen karddal rendelkezem, azonban a háziasított dög jelenlétének is lennie kell valamiféle fizikai manifesztációjának, legalábbis a Te véleményed szerint, igaz-e? Hm, sétáljunk kicsit…
Az incidensről szőtt elképzeléseit később válaszolom meg, jelenleg választ sem várva hörpintem fel teám maradékát, azután a hamutálban füstölgő, fél szál cigarettámat a számba lökve távozok a helyiségből. A korábbi zord időjárás semmit sem változik, de hát mi mást várhatnánk tél közeledtével? Valahogy nem sok kedvem lesz ilyen időben megvívni az életre-halálra zajló összecsapást Aizen ellen, hisz’ harcaim közepette a gyenge anyagú ruhák nem bírják ki az ilyen-olyan robbanásokat vagy a betonnal való közeli találkozást. Nagyon nagy esélyt látok egy jó kis megfázásra utána, már ha képes vagyok efféle betegséget produkálni még. Zakóm gallérját felhajtva próbálom valahogy megvédelmezni magam a fagyos széltől, miközben egy jó meleg sálról ábrándozok. Szerencsére nem akarok túlságosan messzire menni, az épület melletti sikátor pontosan megfelel elképzeléseimnek. A két építmény között eléggé védve vagyunk a természet erejétől, azonban más bomlasztó erők itt is betalálnak azért. A konténerekben legalább hónapos szemét bűzlik és valahogy a tócsák is a szokásosnál gusztustalanabb képet mutatnak. A tökéletes hangulathoz hozzájárul az egyik oldalról a másikra siető patkány is, aki rémült visítással kommentálja érkezésünket. Undorodó grimaszt vágva eresztek utána egy fehér villámot, ami sajnos csak a közeli szeméttároló sarkát találja el, mivel az átkozott kis fickó egész ügyesen elmanőverezett az amúgy rémítő fényjelenség elől. Persze hagytam meglógni, hiszen kevés olyan valami létezik, amit ne tudnék kiiktatni kidou-tudásommal. Némi sétát követően elégségesnek vélem a távolságot, azután gyors körülkémlelés következik. A környék teljesen kihalt, nincs kettőnkön kívül még egy olyan idióta, aki ilyenkor kimerészkedne a fedett és kellemes meleget szolgáltató lakásából. Dotonryuu-t lassan pörgetve ujjaim között fordulok meg, íriszeimben furcsa fény csillog.
- Egy kivételével mindannyian kapitányi rangot töltöttek be és talán még ma is azok. – közlöm nemtörődöm vállrándítással, mintha csak arról beszélnék, hogy kihívtam futóversenyre egy sántát. – A józanész diktálta lehetőségek tárháza nem tartalmazza azt az eshetőséget, amely szerint egy ilyen helyzetből meg lehet lógni. Szerény személyemnek ez mégis sikerült, mert volt egy kis titkom, amiről csak nagyon kevesen tudtak…
Kisugárzásom eddig sem volt a fajtiszta shinigamikéhoz hasonlatos, azonban most még inkább elsötétül, erőteljesebben érzékelhetővé válik a gonosz aura. Miután elpöcköltem a leégett csikket, balomat lassan a hajam vonalához emelem, mintha csak egy kósza tincset akarnék megigazítani, viszont ehelyett fehéren izzó lélekrészecskék egész garmadája gyűlik ujjaim köré. Egy erőteljes, lefelé irányuló rántás, aminek köszönhetően arcom előtt máris materializálódik az utóbbi időben megváltozott hollowmaszkom. Érzem, ahogy a testemben szétárad az energia, mellyel a gondolat tört része alatt képes lennék összeroppantani a Velem szemben álló halálistent. A felszabaduló reiatsutól valószínűleg így is alig lesz képes megszólalni.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Takeuchi Ryounosuke
3. Osztag
3. Osztag
Takeuchi Ryounosuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tiszt - Kagu - Evil Serpent
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 07, 2011 11:50 pm

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]

A férfi válaszára csak igenlően hümmögök és bólogatok, míg a fejemben lassan vizualizálom a tényeket. Az eddig oké, hogy a shinigami léttel a személynek a lelke megtörik, vagyis kettő lesz, viszont ha bejön az a bizonyos gyengített hollow akkor az már három, vagyis annak a valakinek vagy három részre osztódik a lelke, vagy pedig a végén egy másfél lelke lesz összesen. A fene érti ezt a sok matematikás maszlagot már, ráadásul gyakorlatban még nem is így nézne ki az egész. >.>
- Persze, hogyne. - válaszolom a séta felvetésre, persze jóval később, hisz mialatt én a gondolataimba merültem, addig a férfi már az ajtóig elért. Egy pillanatra meglepetten körülnéztem, majd az összeget előkotorásztam a zsebemből és az asztalra tettem, meg némi borravalót hagytam, hisz végtére is valakinek össze kell majd takarítani a tejes-cukros masszát amit ott hagytunk.
Kiérve az első dolgom, hogy jobbommal tartsam a kalapomat a fejemen, hisz nem szeretném, hogyha ez a fránya szél sebtében elragadná fejem eme ékét. Ha lennék olyan elvetemülten hülye, akkor bizonyára éjjel is kalapban aludnék, bár úgy elég kényelmetlen lenne mit ne mondjak.
Yuusukét követve hamarosan egy sikátorba értünk. Sajnos halvány lila fogalmam nem volt arról, hogy tulajdonképp miért indultunk el és miért pont ide jöttünk. Ráadásul a férfi is elég ködösen beszélt. A titok szó viszont felkeltette a figyelmemet és az arcvonásaim újra helyes irányba rendeződtek és az érzékeim is kiéleződtek. Kíváncsi voltam mit fog tenni a férfi.
Az első dolog, ami felkeltette a figyelmemet az a megváltozott kisugárzás volt. A shinigami aura szépen lassan kezdett halványulni és valami más vette át a helyét. A következő mozzanat viszont engem is meglepett, hisz az ex-kapitány hamarosan egy hollow maszkot varázsolt a fejére. Sajnos és hál'istennek nem tudott a vigyor szétáradni az arcomon, hisz a lélekenergia mennyiség is megnőtt, így a levegővel együtt a szavak is belém szorultak.
- Fantasztikus! Lenyűgöző! Elképesztő! Látod ezt, Takeuchi Ryounosuke? Ezt hívják úgy, hogy hatalom, csupán a jelenlétével képes a gyengéket porrá hamvasztani, és van egy olyan érzésem, hogy ez még csak a tört része az erejének. - jelent meg mellettem Doku, a maga cseppet sem emberi formájában és a jelen helyzet csak még visszataszítóbbá tették. Most látszott csak rajta igazán, hogy mennyire is áhítozik az erőre, olyan erőre aminek köszönhetően senki és semmi nem állhat az útjába. Valahol belül nekem is egyet kellett értenem vele, hisz a saját céljaim elérésének érdekében nekem is szükségem van ilyen erőre, sőt nagyobbra, hogy ez a férfi ne tudjon megállítani. Soha.
- Szóval erről beszéltünk idáig. És ha szabad érdeklődnöm, ennek az új fajnak, neve is van? - préselem ki magamból a szavakat, miközben igyekszem levegőt venni. A közelben levő gyenge hollowok, biztos, hogy eddig mind a halálukat lelték és apró lélekrészecskékké változtak. Elképesztő.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyPént. Júl. 08, 2011 1:39 am

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]


Harag, gyűlölet, vérszomj. Belső lidércem vadállatias gondolatai szinte átszakítják a lelkünk között feszülő gátat, a vér halk lüktetése a gyilkolás ideáját suttogja fülembe. Gúnyos mosoly terül el arcomon a maszk takarásában, ami leginkább a zabolátlan bestiának szól, semmint a külvilágnak. Tisztában vagyok képességeimmel, beszélgetőpartnerem könnyű préda lehetne, talán még a katanámat sem kellene előhúznom a megöléséhez. Átlagos lelkecske, szememben semmivel sem jelent nagyobb kihívást, mint egy egyszerű rukongaii lakos a képzett tiszteknek. A közelben tartózkodó alsóbbrendű hollowok már vagy elporladtak, vagy fejvesztve menekülésbe kezdtek, hiszen már megtanulták, hogy kisugárzásom hiába ígér mennyei lakomát, az asztaltól senki sem távozik élve. A halálistenek szokásos berögződésével ellentétben Nekem nincsenek előítéleteim más fajokkal szemben, ámbátor majdhogynem másfél évszázadnyi berögződött szokást nem túlzottan egyszerű levetkőzni. Példának okáért mind a mai napig ellenérzéseim vannak a bountokkal szemben, holott már évek óta nem találkoztam eggyel sem. Számuk minimális volt már a kezdetek óta, azonban a Gotei 13 hathatós segítségének hála még ezt is sikerült tovább csökkenteni. Egész klánokat töröltünk el a föld színéről, csak mert a vezetőség veszélyes elemeknek vélte őket. Az aggodalom természetesen nem volt alaptalan, viszont a fajirtásra semmi nem lehet elég mentség. Persze napjainkban már teljesen más szemmel nézek a problémára, de kapitányságom alatt különösebb érzelmi megrázkódtatás nélkül küldtem őket a halálba. Ölj vagy megölnek, ez a törvény van itt érvényben! Laza mozdulattal tolom a fejem oldalára az álarcot, ekképp tárva a világ elé aranyszínben játszó íriszeimet.
- Egyesek, akik tudnak Rólunk, vaizardnak neveznek. – szólalok meg hátborzongató, eltorzult hangon. – Bent már említettem, hogy mind a két faj különlegességeivel rendelkezünk, mégse tartozunk se ide, se oda. A Seireiteiben félnek Tőlünk, az erőnket nem vélik természetesnek, s valójában igazuk is van. Többségünknek pedig eszében sincs csatlakozni Aizenhez, valahogy senki nem akar egy olyan személyt szolgálni, aki egyszer már tönkretette az életét. Habár ez csak nézőpont kérdése, mert végülis sosem értem volna el ilyen magasságokat, ha nincs ez a kis segítségem.
Csodálattal adózom a férfi kitartásának, hisz’ még reiatsum megnövekedett nyomása alatt sem tört meg, csupán a légzése gyorsult zihálássá, mely nem meglepő az ilyen helyzetekben. Hátára most bizonyosan több mázsányinak érződő súly nehezedik, holott igazából semmi nincs ott, csupán lélekenergiám és a levegő koncentrált keveréke. Valami legbelül azt súgja, hogy kínozzam még egy kicsit, azonban jómagam nem értek egyet ezzel. Számomra fájdalmat okozni nem jelent örömforrást, csupán akaratom agresszív erőltetését szolgálja. Bosszús intéssel – mintha csak egy pimasz legyet zavarnék el – eltüntetem a korábban annyira emlegetett fizikai manifesztációt, mely a „második zanpakutuo-lélek” létezésének bizonyítéka. Miután tekintetem visszanyeri eredeti színét, érdeklődve pillantok fel a tiszt arcára. Valamiféle megrökönyödést vagy félelmet kellene látnom a vonásain, ám ezekre utaló jeleket egyáltalán nem találok. Mintha… elégedett lenne? Egy pillanatra akár el is bizonytalanodhatnék ezt érzékelve, viszont sajnálatos módon ez egyáltalán nem szokásom. Arcom egyik pillanatról a másikra sötétedik el, saját gőgömnek köszönhetően eltúloztam ezt a kis bemutatót. Igaz, miszerint jelenleg semmit nem tehetne ellenem, ettől függetlenül a későbbiekben még keresztbe tehet Nekem. Hátat fordítva Neki óvatosan kihúzom lélekölőmet, pengéjéből már legalább húsz centiméter látott napvilágot, amikor hirtelen meggondolom magam. A tsuba fémes csattanás kíséretében csapódik neki a saya aranyozott szájához, ezt követően pedig egy erőltetett mosollyal visszafordulok újdonsült ismerősöm irányába. Rossz kezekben lévő tudásnak beláthatatlan következményei lehetnének és valamiért ellenérzéseim egy cseppet sem csillapodnak a kígyótekintetű alak irányába. Szerencsére nem olyan egyszerű vaizarddá válni, így nincs miért aggódnom.
- Nem mindenki elég erős hozzá, hogy ilyesmit birtokolni tudjon… - jegyzem meg némileg félvállról, holott valójában szavaim igenis az elrettentést szolgálják. – A kísérletek közepette rengetegen áldozták életüket és váltak lélekrészecskék ezreivé. Akkoriban nyomozás is indult az eltűnt halálistenek ügyében, erre feltehetőleg Te is emlékszel, ha már olyan rég óta szolgálsz a kötelékben. Régen minden más volt… De az élet a változásról szól, igaz-e? Felelőtlenség visszafelé bámulni, amikor jelenünk s jövőnk sem a legfényesebb képet mutatja.
A beszélgetés fonalát megpróbálom a lezárás irányába terelni, lassan mennem kellene, mielőtt még valami olyasmit kikotyogok, amit nem lenne jó. Teszem azt a Kohrihebi no Su helyét vagy a bejutáshoz szükséges emberáldozat tényét. Újabb szál cigarettát húzok elő az éjfekete dobozból és elégedetlenül veszem tudomásul, hogy elég durván megfogyatkozott azon rövid idő alatt, amit beszélgetéssel töltöttünk. Hüvelykujjam hegye ismét indigószín felvillan, ahogy a Haien apró lángocskája felizzik, majd meggyújtja a dohányrúd végét. A párás levegőben szinte haraphatóvá válik a füst, ami elfelhőzi gondterhelt vonásaimat. Hiába zavartam el nem olyan rég a viharfelhőket a fejünk fölül, most mégis újra gyülekezésnek indulnak. A legnagyobb fény veti a legsötétebb árnyékot, ezért amíg harcolni fogok, mindig lesz olyan, ki ellenfelemnek meri kinevezni magát. Egyszer persze Engem is legyőznek majd, ám ez feltehetőleg nem a közeljövőben fog megtörténni. Maximum miután kiöregedtem a hősbizniszből.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Takeuchi Ryounosuke
3. Osztag
3. Osztag
Takeuchi Ryounosuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tiszt - Kagu - Evil Serpent
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 6:30 am

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]

Most szó szerint is lélegzetelállító volt a férfi ereje. Alig kaptam levegőt és nehezemre esett közben arra is ügyelni, hogy az arcvonásaim semmit ne mutassanak ki. Se azt az örömöt, amit azért éreztem, mert egy ilyen fantasztikus dologról szereztem tudomást, sem pedig azt nem akartam kimutatni, hogy milyen súlyok nehezednek a vállamra.
Ugyanakkor a kértnél több információt szereztem, hisz megtudtam, hogy voltaképpen kinek is köszönhető eme faj kialakulása. Meglepően sokoldalú személy Aizen, csupán kár, hogy nem vesz figyelembe bizonyos dolgokat. Bizonyára van valami, ami elvakítja, vagy tudom is én. A menekülés voltaképp jó ötlet volt, csupán nem eléggé. Ahelyett, hogy belülről rothasztotta és gyengítette volna a Gotei 13-at, egyszerűen lelépett. Feltehetőleg biztos, hogy majd valamiféle hadsereggel fog visszatérni, de hogyha az általa kreált lények és a shinigamik is megerősödnek, akkor sok haszna nem lesz az egésznek.
Szerencsére hamarosan visszazárta a dzsinnt a palackba, vagy hogy van ez, és ezzel a tüdőmbe újra levegő jutott megfelelő mennyiségben. Sajnos elkerülhetetlen volt, hogy négykézláb érkezzek a földre, hisz eddig is csupán a nagy reiatsu menyiségtől nem tudtam megmozdulni. Arra viszont már nem volt időm, hogy a kalapomat elkapja, ami így leesett a fejemről. Kár érte.
- Való igaz, kivételesnek kell lenni ahhoz, hogy valaki ekkora erőt birtokolhasson. - Válaszoltam, miután a légzésemet is sikerült szabályoznom, valamint az izzadtságot is letöröltem az arcomról. A kalapomhoz sétálva felvettem azt, majd lepaltam róla a rá került mocskot. - Elég furán néznénk ki, ha minden sarkon lehetne kapni ilyesmit. Az eltűnt shinigamikról, meg arról az időszakról tudok. Egy darabig folytak is a nyomozások, majd hirtelen minden ok nélkül lezárult az egész. Körülbelül az után, hogy pár kapitány és hadnagy eltűnt, valamint Urahara Kisuke és Shihouin Yoruichi dezertált. Azóta nem volt semmi ilyesfajta anomália. - kutattam az emlékeim között. Sajnos biztos, hogy lehetnek hibák benne itt-ott, hisz az én emlékezőtehetségem sem épp egy elefántéhoz hasonló, sőt, biztos, hogy nem.
- Feltételezem, hogy Aizen közreműködése nélkül lehetetlen elérni ezt az állapotot. Ezek szerint erről a fajról a Gotei 13-nak nincs tudomása, vagy pediglen még nem találták ki, hogy hogy lehetne tömeggyártani. Bár szerintem biztosabb az, hogy mindenik faj túl sokra becsüli saját magát, mintsem megpróbáljon ilyesmit. Bizonyára ez lehet az ok. - gondolkodom hangosan, miközben a jellegzetes mosoly ül ki az arcomra és a kalapom újra visszakerül a fejemre. Ugyanakkor azt még nem felejtettem el, hogy egy pillanatra feltehetőleg megfordult beszélgetőpartnerem fejében, hogy esetleg eltegyen láb alól, hisz a korábbi kis játéka a kardjával feltehetőleg ezt támasztja alá. Viszont azt kétlem, hogy ok nélkül megölne, hisz semmit sem tud rám gyanusítani, mivel bármelyik személy, aki jó logikával van megáldva és hasonló beszélgetésbe bonyolódik, feltehetőleg ugyan ide jut ahova én. Valamint nagyon is ügyeltem, hogy semmi olyan reakciót ne mutassak, ami esetleg gyanúba keverhet, vagy félreérthető. Persze nem tudhatom, hogy mi jár a vaizard fejében, valamint azt sem, hogy milyen lehatározásai vannak, vagy milyen következtetéseket vont le velem kapcsolatban, az viszont tény, hogy feltehetőleg nem öl meg. Nem olyan személynek látszik, aki ártatlanokat gyilkolna, és én ártatlan vagyok, hisz semmit nem tettem, ami bármilyen szabályt sértett volna, csupán egy szikrányival többet tudok, mint a többi shinigami. Azért nem ölhet meg, mert, hogy esetleg rátámadtam volna, vagy fenyegettem volna. Nem vagyok a harcolós típus, így ez is kilőve. Ebből következik, hogy egyértelműen még el fogok éldegélni egy jó darabig.
- Remélem nem haragszol meg, hogyha lassan indulok. - szólalok meg, miközben az utcáról beszűrődő hangokból kiszűröm, hogy mennyi is az idő jelenleg. - Sajnos az én időbeosztásom szűkös, így is többet maradtam, mint amire számítottam. A köztünk elhangzottakat, pedig szerintem kezelhetem titokként, hisz bizonyára nem örülnének odaát annak, hogy itt beszélgetésbe elegyedtem veled, ahelyett, hogy fejvesztve rohantam volna neked kardot rántva. Egyszóval, sayonara. - hajlok meg, kalapomat levéve, majd visszatéve azt elindulok a férfivel ellenkező irányba. Igaz, hogy nem lenne szabad hátat fordítanom neki, de jelenleg nincs mitől félnem, úgyhogy ez nem jelenthet problémát.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te68000/100000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 7:59 pm

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]


Lélekenergiám ismételt visszafogásának köszönhetően a shinigami térdre rogy, kalapja pedig az egyik nagyobb pocsolyában landol. Igazán szánalomra méltó látványt nyújt, gyengesége már-már kiszúrja a szemem. Ettől függetlenül mégis okom lehet tartani Tőle. Egyszerűen van valami a kisugárzásában, amitől még a szőr is feláll a hátamon. Nem érzek félelmet, eme felesleges érzést már régen elhagytam, csupán terveim megvalósítása elé gördülő akadályként tekinthetek a férfira. Nincs mese, meg kell ölnöm vagy legalábbis olyan szintű sérülést okozni Neki, hogy soha többet ne merjen a közelembe jönni, még a Seireiteiben se, ha már éppen visszatértem. Az elégedett vigyor eltűntetése nem megy olyan remekül ekkora nyomás alatt, mint ahogy azt beszélgetőpartnerem gondolja, Én pedig csak tovább tudom korholni magam, mivel a lehető legfontosabb információt is kikotyogtam, mely nem más, mint Aizen neve. Természetesen rövid időn belül és némi utánanézéssel rá lehetet volna jönni a dologra, viszont szerény személyem igazán megkönnyítette ezt a procedúrát. Nem szeretek olyanokra támadni, akik semmit nem tettek ellenem, ám bármelyik ellenfelemet megöltem volna a múltban, hogyha tudom, a jövőben veszélyt jelenthetnek Rám vagy a családomra nézve. Ryounosuke magyarázatára már csak fél füllel figyelek oda, gondolataim messze járnak. Kenshin is az említett esemény kapcsán tűnt el, azután vaizardként visszatérve Soul Society életére tört. Nem látta be azt a tényt, amivel jómagam már a kezdetek óta tisztában vagyok. A város megtisztításának nem a gyilkolás az egyetlen módja, okos politikai lavírozással is ki lehet vágni a korrupció fekélyét. Halk mordulás kíséretében térek vissza a beszélgetés fonalához, a tömeggyártás szó valahogy irritálja hallójárataimat. Nem fegyverek, érző lények vagyunk.
- Nem vagyunk gépek… - szúrom oda a kelleténél talán megvetőbben, mint ahogy azt első körben kigondoltam. – A Gotei 13 semmit nem tud a módszerről, s kifejlesztőinek egyike sem tartozik már a kötelékhez. A hatályos törvények értelmében meg sem próbálhatnák úgymond szaporítani a fajtánkat, hiszen a lidércerő birtoklása halálos bűn. Az elavult szabályoknak és a begyöpösödött hivatalnokoknak hála a shinigamik sosem lesznek képesek túllépni a határaikon. Bizonyos szinten a fejlődés megakad, semmit nem lehet onnantól elérni. Nekem nincsenek korlátaim, erőm napról napra gyarapszik, szinte már most legyőzhetetlen vagyok!
Némileg belelovallva magam a szónoklásba ácsorgok továbbra is az időközben csepergésnek indult esőben. Búcsúzkodására halk hümmögéssel válaszolok, valóban sokkalta egyszerűbb lenne a helyzetem, ha találkozásunk pillanatában Rám támad. Azóta feltehetőleg már otthon lennék, Ő pedig vagy a 4. osztagnál vagy a feledés homályában. Töprengésem közepette hátat fordít Nekem, ekképp kínálva fel a tökéletes célpontot. Államon megfeszül egy izom, a tisztességes harc híve vagyok, most pedig elszalasztottam egy jó lehetőséget. Fásult sóhajtás kíséretében húzom elő katanámat, az acél fémes sikolya bizonyosan visszafordulásra készteti majd. Viszont ha válla mögé pillant, már nem láthat semmi korábbi helyemen. Shunpóm a gondolatnál is gyorsabban repít a halálisten elé, aztán egy ezüstös villanás, kézfejemen pedig meleg nedv érintése. Alig egy másodperc leforgása alatt sikerült szinte teljesen felnyársalnom. Tisztában vagyok vele, hogy milyen helyekre érdemes szúrni a biztos halálhoz, ám valamiért mégis olyan irányba döftem, ami ugyan súlyos sérülésnek számít, azonban az elhalálozás nem törvényszerű utána. Jobbomba átlököm lélekölőm sayáját, ezt követően pedig teszek egy gyors fordulatot, ezután balommal ismét megragadom a fegyver markolatát, a hüvellyel pedig egy erőteljes ütést mérek Takeuchi törzsére. Talán kissé eltúloztam a támadást, hisz’ pillanatok alatt átszeli a sikátor felét, majd tompa puffanás kíséretében a közeli szeméttároló oldalának csapódik. Kifejezéstelen arccal suhintok néhányat katanámmal, ekképp tisztítva meg azt a rátapadt vértől. Ellenfelem messziről is jól láthatóan lélegzik, ebből le tudom vonni a következtetés, miszerint a lakkozott fa nem volt képes összezúzni a mellkasát. Érdekes, túlságosan nagy benne az élni akarás, semmint hogy egy ilyen kombinációval végezni lehessen Vele. Némi elismeréssel tartozom felé, bár ezt követő szavaim szenvtelenül csengnek.
- Nem öllek meg, mert nem tettél ellenem semmit. Életedet a Sorsra bízom, az majd ítélkezik feletted. – kezdek bele a magyarázatba, miközben kabátja belső zsebéből előveszem a hollowok megfigyelésére adott mobiltelefonszerűséget. – Igazából csak az Én hibám, hogy idáig jutottunk. Túl sok mindent tudsz, veszélyes lenne semmiféle ráhatás nélkül elengednem. Soha többé ne keress, eme találkozás meg sem történt igazából. Egy arrancar támadt Rád, de megölted, viszont közben megsebesültél. Ez az a mese, amit elő fogsz majd adni. Szerencsétlen véletlenek… Sayonara, Takeuchi Ryounosuke!
Mondandóm végeztével aktiválom a szerkezet vészjelzőjét, aztán nemtörődöm mozdulattal a férfira lököm azt. Miután kardom visszakerül a hátamra, egy gyors csettintéssel láthatatlanná teszem és visszaszaladok a teaházba, mivel ott hagytam a vásárolt füveket. Különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül kormányzom lépteim a raktár felé, tettem, amit tennem kellett, nem volt ebben semmi személyeskedés. Borús érzéseim mégse akarnak szűnni, kis magánakciómmal egy újabb ellenségre tettem szert, holott számuk már így is elég magas. Talán hamarosan Én is elkövetem életem legnagyobb hibáját, s a megalomániás zsarnokokhoz hasonlóan előkészítem a terepet saját bukásomhoz. Nem kizárt, hogy a fentebb említett történés éppen most ment végbe…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Takeuchi Ryounosuke
3. Osztag
3. Osztag
Takeuchi Ryounosuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 21
Age : 30
Registration date : 2011. May. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Tiszt - Kagu - Evil Serpent
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te5000/15000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Júl. 09, 2011 11:16 pm

[Beszerzőkörúti kirándulás. Tüzet?]


Lassan elsétálok, legalábbis ezt feltételeztem, a Sors és ez a férfi viszont teljesen mást tartogatott a számomra. A fém hangja meglep, és a vállam mögött hátranézve már semmit sem találok, a vaizardnak hűlt helye már. Mikor a fejem visszafordul viszont már érzem amint a kardjának pengéje a testembe hatol. Szinte lassított felvételként látom az egészet magam előtt, ha valaki mással tennék ezt, akkor biztos, hogy pattogatott kukoricát eszegetve és egy kólás dobozzal a kezemben nézném végig, de így, hogy én vagyok a szenvedő fél, azért kicsit más a szituáció. Ugyanakkor a kardszúrás mellé, még egy erőteljes ütést is elszenvedek, aminek köszönhetően átszelem a sikátort, majd az engem megállító szeméttározónak csapódok. Érzem amint a meleg nedv végigjárja a testemet szépen lassan. A férfi szavait csak félfüllel hallgatom, szánalmas. Magyarázkodik itt nekem, hogy mit és hogyan tegyek, mintha befolyásolni tudná a cselekedeteimet. Már a támadás előtt sem volt szándékomban elárulni azt, hogy a vele való találkozás miatt késtem, és bár most volna okom rá, hisz hiábavalóan támadott meg.
-Sierashi... Yuusuke... - nyögöm ki, bár ezt is nehezemre esik, hisz a tüdőmbe is került némi vér, ráadásul a másik seb sem valami bizalomgerjesztő. A telefon jelzésére hamarosan társaságom is lesz, két shinigami személyébe. Persze mind kérdezgetik, hogy hogy vagyok, meg hogy tudok-e járni. Látszik, hogy ezek sem az értelmiségiek közül vannak, hisz akkor már feltűnt volna nekik, hogy ha tudnék járni, akkor nem itt ücsörögnék véresen. Egy morgással jelzem, hogy jól sem vagyok és mozogni sem tudok.
Szerencsére ezt a jelzést értik ők is, de miután felemelnek a földről rájövök, hogy sokkal jobban jártam volna, ha mondjuk hoznak egy hordágyat vagy tudom is én. A porcikáim erőteljesen jelzik, hogy nincs ínyükre az, hogy elmozdítsanak ültemből.
Az egyik shinigami által megnyitott senkai kapu fénye irritáltja a szememet, így még hunyorítanom is kell amellett, hogy szenvedek. Az átjutás nem került sok bonyodalomba és túl felől már át is adtak egy erre specializálódott személynek, hogy ellássa a sérüléseimet.
- Hollow támadás. Sajnos nem voltam elég erős ahhoz, hogy sérülés nélkül megússzam. Az utolsó erőmmel aktiváltam a vészjelzőt. - válaszoltam miután érdeklődtek, hogy hogy sérültem meg. Persze még ilyen állapotba is sikerült hoznom a hiteles hollowok által megtámadott gyenge shinigami szerepét, mintha taktika nélkül kezelnék egy harcot. Sok tökkelütött barom, ugyan olyan szánalmasak mint az emberek, vagy a többi faj.
Ezen sérülések egyetlen előnye viszont az, hogy megannyi információval lettem gazdagabb, olyannal, amit legvadabb álmaimban sem tudtam volna meg, viszont a vaizard segítségével, mondhatni már most több vagyok a shinigamik nagy részénél.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Okt. 16, 2011 10:59 pm

//Hatalmas tévedés, avagy Yuke megismeri Mistyt//

Mivel meguntuk a sikátort, így inkább továbbálltunk. Teához volt éppen kedvünk. Az éjszaka most szokatlan módon a belvárosba is beköszöntött. Eltűntek az emberek, így hálistennek nem fog nekik feltűnni, hogy egy kulccsal zárt ajtó kinyílik véletlenségből. Misty megkért, hogy mellőzzem a dohányzást, és hogy eleget tegyek a vágyának, jó mélyen eldugtam a zsebemben a dobozt. Megakartam a fejem búbját, majd megszólaltam.
- Tévedésem sodort idáig. Fogalmad sincs mekkora tévedés. Engem úgy neveltek, hogy a végén majd idekerüljek, messze a Gotei 13-tól. Tudod, hogy nemes vagyok. És volt akkora befolyásunk majdnem, mint a négy főnemesnek. Apám nagyon sokat tett Soul Society-ért, és cserébe elfordultak tőle. Jópár nyomor negyed annak köszönheti jelenlegi állapotát, hogy a nemesek parancsolták apámat, hogy vonja meg a segélyeket, illetve vegye vissza a vagyont, amennyire lehet tőlük. Ezáltal elszegényedtek, és most mindenki úgy tudja, hogy a Tamachik kifosztották Rokungait. Addig hergelt engem is, míg végül unokatestvéremmel megöltük őt. Erről te azért nem nagyon tudhattál, mert a bizonyítékok azt mutatják, vérmérgezésben halt meg. Ez csupán Nazo egy ügyes trükkje volt. Valóban abba halt meg, de nem tisztán abba. Utána már csak a rosszakarók kellettek, és elüldöztek otthonról. Majd a rosszakaróknak már csak téves híreket kellett megosztaniuk a 46-ok tanácsával, és máris jöttek az elfogó alakulatok. Bűnös vagyok belátom, de nem úgy, ahogy mindenki gondolja. Aki megtámad, azt likvidálom. Azon egyszerű okból, mert ha mondjuk téged támadnának meg shinigamik te is visszatámadnál. Nemde? Így szól a törvényetek. Én magamat nem tartom ex-shinigaminak. Még mindig fenntartom a nemességi jogköreimet, és ezt nem is vehetik el tőlem, mert jó pár főnemes tudja az igazat. Ha visszatérhetnék megtudnám változtatni a dolgokat. Értsd jól. Vannak bizonyítékaim a tetteimre, és vannak bizonyítékaim mások bűnösségére- regéltem neki nagy alássan. Közben odaértünk a teházhoz, ami be volt zárva. Előkaptam a kulcsomat hozzá, majd kinyitottam a zárat. Jóban vagyok a tulajjal, így kaptam kulcsot. Sokat fejlesztettem a teáikon, plusz rengeteg ritka teafüvet szereztem be nekik. Razz . Megesik az ilyesmi. Lenyomtam a kilincset, és kitártam az ajtót a kapitány előtt. Udvariasan előre engedtem, majd magunk mögött ugyanúgy kulccsal zártam. Beirányítottam a hátsó szobába, ahol három nagyobb kanapé és egy hosszabb tea asztal fogadta a vendégeket. A bútorok -kicsit a perzsa mintáknak köszönhetően- messzi kultúra részleteit mutatta be. Az asztalt egy fából faragott sötétbarna lakkal lekent kerubokkal díszített lábak tartották. Jobb oldalon egy polcról leemeltem egy tiszta szőnyegszerű szövetet, és kiterítettem a kanapéra. Jutott az ülőrészhez, és jutott a hátára is. Misty láthatja, hogy adok az igényre.
- Remélem most félre tudod tenni az ellentéteidet, vagy a bántalmaidat, mert a teához tiszta lélekkel foghatsz csak. Bár sokkal fiatalabb vagyok nálad, kérlek fogadd el az én általam készített teát- mondtam neki, majd kiviharoztam a konyhába, felvettem meztelen felsőtestemre egy inget, meg egy haorit, és nekiláttam a teának. Először a vizet tettem fel, utána gondosan kiválogattam a teafüveket. Menta, szőlő, málna. A málnás tea nagyon ízletes, hiszen én készítettem. Igazi málnából kivont lében áztattam három napig a teafüvet. Igazi ínyencség. A szőlő is hasonlóképpen készült, csak két napig áztattam. Annak elég volt annyi. Míg szagolgattam a füveket, elkezdett fütyülni a víz. Gyorsan beraktam 1:2:4 arányban, a tojásba, és elkezdtem áztatni. Három percig hagytam, hogy ázzon, majd megráztam a tojást, leemeltem egy tálcára két kis csészét, ötvirág mézet öntöttem egy küblibe, majd elindultam kifelé a megrakott tálcával. Profi módjára egy kézzel egyensúlyoztam, majd mikor beléptem Mistyhez, csak remélni tudtam, hogy az előző 18 percben nem unta magát halálra. Kiraktam a poharakat, majd először neki töltöttem, aztán magamnak. Leültem vele szemben, majd a mézhez nyúltam. Két jó mélyről kimert kiskanálnyit raktam a teámba. Elkevergettem, megfújtam, és a számhoz emeltem. Először csak az illatát szippantottam be, majd számmal a legtetején lévő fél kortyot. Isteni. Átéreztem a zamatát, és a munkát, amit belefektettem a málnába. Mistyre néztem, és vártam hogy reagáljon rá. Vajon ízlik neki? Reméltem, mert ezt egy mesterműnek tartom. Bár lehet, hogy nem találtam el az ízlését, de akkor eléggé elszomorodnék. Letettem a csészét, aztán a forró ujjammal megdörzsöltem a szememet. Eléggé nyugtató érzés volt. Hátradőltem és vártam.
- Elég sokat dolgoztam azon, hogy ez a te ilyen legyen. Nagyon remélem, hogy ízlik


Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te19800/30000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (19800/30000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Okt. 22, 2011 9:10 am

Misty megismeri Yuket - a látszatban ne bízz!




Nem tudom mi az, ami meggyőzött róla, hogy nagy eséllyel abból nem fog semmi bajom származni, ha végig hallgatom Tamachi Yukezo mondandóját, de valószínűleg nagyjából úgy hathatott a józan eszemre, mint egy nagy adag, tömény alkohol, mivel szó nélkül egyeztem bele. Mondhatnám, hogy nem örülök neki, de valami, talán az általában nagyon is pontos ösztöneim azt súgták nekem, hogy jelenleg még mindig nagyobb biztonságban vagyok vele, mint nélküle. Ebben ráció is van, hiszen ő is nemes, az értékrendjébe nem hiszem, hogy belefér egy nő leszúrása hátulról, figyelmeztetés nélkül, egyébként is, ezt tapasztalatból tudom, hogy gond nélkül élném túl. Meg persze kifejezetten morcosan reagálnék rá, márpedig engem ritkán látni igazán dühösen, és akkor sem számít ez túlságosan kellemes élménynek senki szemében. Vannak olyan mondások, amelyek figyelmeztetnek rá, hogy egy nő dühe halálosabb minden másnál, nos, nálam ez határozottan igaz, így nem ajánlom neki, hogy bármi olyat tegyen, ami nekem nem tetszik. Az egy dolog, hogy utálok gyilkolni és nem is szívesen teszem meg, de valamit majd mondanom kell, ha visszaértem, és hiába vagyok nagyon is jó hazudozó, fél igazságokat mindig is jobban megette a felsőbb vezetés, mint a teljesen légből kapott dolgokat. Sok dolgot nem érezhetnek most, maximum annyit, hogy egy adag lélekenergia eltűnt, amit rá tudok fogni arra is, hogy el kellett mennünk onnan, mielőtt az emberek felfedezik a pusztítást, vagy ne adj isten megsérülnek. Azt majd ők maguk kitalálják, hogyan is képzelik el a távozást, de biztos vagyok benne, hogy nem kedélyesen beszélgetve, ahogy ez a valóságban történt meg. Pontosabban csak ő mesél, én kicsit túlságosan le vagyok döbbenve ahhoz, hogy közbe is tudjak szólni. Sejtettem, tudtam, hogy Soul Society nemesi családjai sok mindenre képesek, de eddig még soha nem is gondoltam rá, hogy ennyire kegyetlenek tudnak lenni. Kaptam már én is hideget-meleget a középnemesektől, de ez még messze nem az, amit más szerzett, ezek szerint. Most szépen elakadt a szavam, mert bár nagyon is sok ötletem van, hogy mit mondhatnák neki, hiszen minden egyes tettét nem tudja rákenni az átverésre, de nem fogok beleszólni. Hagyom, hogy végig mondja amit akar, elgondolkodhatom addig rajta, és talán később leszek egy tisztességes visszavágásra is. Csak nem most...
Szinte fel sem tűnik, hogy egész úton Yuke mesél, míg hirtelen el nem érjük a teaházat. Nem tudom, mit akar itt, hiszen világosan látszik, hogy zárva van, de a kísérőm nagyon hamar előbűvöl egy kulcsot. Hm, nem is rossz ötlet így dolgozni, olyan, mintha minimum nagyon jóban lenne a tulajjal. Remélem ez így is van, az emberi rendőrséghez az ég világon semmi kedvem nincs már ma éjjel. Enélkül is épp elég mozgalmas napom volt, és bár eléggé éjjeli bagoly tudok lenni, nem mondom, hogy nem esik jól kicsit végre leülni és nyugodtan beszélgetni. Főleg, ha olyan emberrel tudom ezt megtenni, akinek merőben különböznek a nézetei az enyémektől. Önként követem Yukezot egy hátsó terembe, amelyhez olyan egyenesen megy, hogy immáron biztos vagyok benne, nagyon is jól ismeri a járást errefelé. Nem mondom, szépen be van rendezve ez a hely, az alapján, amit eddig láttam belőle, nagyon is ízlésesen ötvözte az európai és ázsiai kultúrát, főleg a kanapék tetszenek a keleti mintákkal. Mint egy párhuzamos világ, kicsiben engem még Soul Society-re is emlékeztet.
- Szívesen fogadom a teát, igaz, a formaságokhoz annyira nem ragaszkodtam soha... - jegyeztem meg arra utalva, hogy tényleg ő lehet közülünk a fiatalabb, hiszen, ha jól emlékszem az információkra, akkor még nincs 200 éves. Egyre inkább kezdem ilyenkor azt érezni, hogy milyen végtelenül idős vagyok, fogadni mernék, hogy neki a nagymamája is jóval fiatalabb nálam korban. Kinézetre nem biztos, én máig nem nagyon tudom, mégis mi tartott meg engem ilyen jó karban, de biztos vagyok benne, hogy nem a vak szerencse. Erő, örökölt tulajdonságok, hit, vagy valami más, azt nem tudom, de állíthatom, hogy majdnem egy idősnek nézünk ki. Csak remélni merem, hogy azért ő nem ismeri a valódi koromat, hiszen csak viszonylagosat mondok általában meg az embereknek, ami annyit tesz, elmúltam már 200 éves. A többit majd találják ki ők, mivel nem hiszem, hogy valaha is létezett rólam feljegyzés az emberek világában, vagy ha mégis, akkor nem ezzel a névvel. Mindegy, nem túl fontosan ezek a gondolatok, de legalább lefoglaltam az idő alatt, amíg a tea készült. Közben volt egy kis időm a helyet is körbejárni és alaposabban megnézni, de ez még bőven nem lett volna elég arra, hogy ne unatkozzak. Így viszont nagyjából sikerült is magamhoz térnem, mire Yuke a teával besétált a szobába. Nem mondom, jó illata volt, csak nem tudtam teljesen kitalálni, hogy mi is lehet ez. Megvártam, még kitölti, majd a hozzám közelebb álló csészét fogtam meg, hogy megízlelhessem. Csak így, pusztán szeretem, ilyenkor tényleg teának tűnik, nem valami szirupos italnak.
- El kell ismernem, nagyon finom. A málna nagyon szép színt és ízt ad neki, a menta pedig megfűszerezi. De arra nem jöttem rá, mi a harmadik adalék, amit tettél bele. - jegyeztem meg kérdő hangsúllyal, mert érdekelt a dolog. Abban biztos vagyok, hogy nem citrusféle és déli gyümölcs, én azokat kedvelem a legjobban, és nincs az az ízkavalkád, amiben ne érezném meg a jelenlétüket, de a többi ízt ebből a szempontból nem nagyon ismerem. Esetleg még az epret, de nem hinném, hogy ez az, akkor sokkal erősebb ízzel rendelkezne. Szóval, remélem elárulja, találgatni nincs nagy kedvem. Mondjuk abban biztos vagyok, hogy ő nagyon jól szórakozna rajta, ha van benne egy kicsi kis káröröm. Remélem nem most akarja elővenni azért, kár volna az estéért...
- Az előző témához visszatérve, tényleg nem tudom elképzelni, te mi mindenen mentél keresztül, mint nemes. Abban biztos vagyok, hogy nem volt könnyű, de úgy gondolom, az áldozatok száma mindkét oldalról szükségtelenül magas volt. Oka mindennek van, de ez nem magyarázat a kegyetlenségre. Van egy határ az önvédelem és a mészárlás között, amit én soha nem tudnék átlépni, de a szememben te megtetted, mikor a 3. osztagban tettél kárt. Nem fogom a szemedre vetni, az nem segítene. Én ezen a véleményen vagyok, amelyet jobb tisztázni. Azt helyesnek tartom, hogy fenntartod a jogaidat, de most esélyed sem lenne egy tisztességes elbírálásra, túl kiéleződött a helyzet. Sierashi Yuusuke ex-kapitány a legjobb példa erre, önként visszatért, mégis négy nap múlva ki fogják végezni... - tettem még hozzá, gondosan figyelve az arcára a teás csészém mögül, hiszen nem egyszer volt már szóbeszéd tárgya a városban, hogy Tamachi Yukezo ex-shinigami a szökése után szövetkezett a 8. osztag volt kapitányával és közösen terveznek merényletet. Nagyon nem hittem benne, de úgy gondoltam, egy próbát megér a dolog. Szépen elhúztam a nemes előtt a mézesmadzagot, mert valami azt súgta, jobb, ha megteszem, ami ez után következik, ott más mosom kezeimet, de rendesen. Ha mégis összedolgoznak, akkor vagy mindketten ott halnak meg, vagy megszöknek, ez már annyira nem érdekel. A kivégzést amúgy sem könnyen néztem volna végig, így van rá egy leheletnyi reményem, hogy nem lesz megtartva. Rám nem tudnak semmit fogni, ez csak egy gyenge próbálkozás, mivel Yukezo kardjáról is vannak érdekes hírek a környéken.
- Egyébként pedig mit szólnál egy egyességhez? - néztem fel rá, miközben a csészémet visszahelyeztem a tálcára. Sajnos már majdnem megégette a kezemet, így le kellett tennem, pedig igazán kellemes volt elmerülni az illatokban. - A 6. osztag kapitányaként nagyon is kiélezett a helyzetem a nemesekkel szemben. Én nem ismerem őket, te szemmel láthatóan azonban nagyon is pontosan tudod, mi várható tőlük. Segíthetnél nekem kezelni őket, én pedig cserébe kipuhatolózom a helyzetedet a vezetésnél és tudnék is rajta javítani... - folytattam óvatosan fogalmazva, hiszen ezt még magamban sem döntöttem el pontosan, Már jó ideje érik nálam egy segítségkérési javaslat, de eddig nem találtam olyanra, akinek nem volt valamilyen kapcsolata az osztagommal, amiből hasznot húzhatott volna. Itt van előttem azonban az egyetlen shinigami, aki biztosan nem tudná kihasználni a helyzetet, ha pedig megtenné, akkor vissza is támadhatnék könnyedén...


//na, egy oldallal ez wordben kevesebbnek tűnt Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Okt. 22, 2011 11:58 pm

//Hatalmas tévedés, avagy Yuke megismeri Mistyt//

Örültem neki, hogy nem tudta kibogozni mind a három ízt. Mondjuk a szőlő, amit nem talált ki, végül is az nem csoda. Kevesen képesek igazi szőlő teát gyártani, engem szerencsére megtanítottak még anno. Igazából élveztem, hogy ízlelgeti a teámat, hiszen tényleg egy nagyon speciális eset ez. Mikor rákérdez, hogy mi az, én készségesen válaszolok is. Nehogy már ilyen zsip-zsup dolog miatt ne élvezhesse teljesen.
- Száraz szőlőlevelet áztattam újra sajátkészítésű szőlő sűrítményben. Nem kifejezetten szőlő íze van igazad van, de nagyon jellegzetes karaktert ad neki- mondtam, és a végén még mosolyogtam is egy kicsit. Két napig szinte folyamatosan cserélgettem a szőlő sűrítményt. Na mindegy. „Az előző témához visszaérve” , letettem a csészét, mert tudtam, most valami nagyon kemény dolgot vág a fejemhez. Mondjuk igaza is volt. Nagyon is.
- Mindenki szükségtelen áldozat volt- szóltam óvatosan bele, csak hogy tudja igaza volt. Aztán közölt velem egy újabb hírt, amire nem számítottam. Tágra nyíltak a szemeim akaratlanul is. Tudtam, hogy elmegy feladni magát, de azt nem tudtam, hogy tulajdonképpen sikertelen lesz. Akkor viszont meg kell menteni, és érvényessé válik a dolog, hogy azt parancsolta, figyeljek rá. A következő dolog, amit észrevettem, hogy figyeli az arcom minden rezdülését. Aizen halála óta, tudja mindenki, hogy mi együtt érkeztünk, és együtt harcoltunk valamilyen szinten. Másképpen nem is tudom, hogy miért mondta el ezt így nekem. Talán ő is szimpatizál Yuusukével. Nem hinném, hogy így lenne. Talán egy lehetséges szöktetést akar felderíteni rajtam, és mindezen tények tudatában vágta ezt a képemhez? Meg kell próbálnom valamit.
- Anno mikor még a 8. osztag kapitánya volt. Volt vele egy küldetésem, hogy bountokat kellett levadászni. Nagyon jó ember, ismerem személyesebben is ennél a küldetésnél. Döbbenetem tárgya most is csak a rendszer. Bár hallottam olyanokat, amiket nem szerettem volna. Tanaka Hitoshi megnyomorított állapotát is rám kenték valószínűleg. És akkor így lettél te kapitány. Érdekes- fejtettem ki végül egy nagyon elkenős magyarázattal. Tudtam, hogy nem fog bejönni, de legalább a gyanút tartottam azon a szinten, amilyen amúgy is volt. Csak egy gyenge összedolgozás. Yuu csak rajtam keresztül juthatott Aizen csatájába. Elvileg. Másrészről. Elképzelésem sem volt, hogy mit gondolnak, mit tervezünk. A Daitenshit olyan szinten tartottuk titokban, hogy még a gondolata sem foganhatott meg a Gotei 13-ban, vagy egyáltalán a 46-ok tanácsában. Jó lenne visszatérni ugyan, hogy ismét, mint nemes tudjak politizálni, de úgy néz ki, hogy ez teljességgel esélytelen. Egy kapitányt küldtek a likvidálásomra, ezt sosem felejtem el. Ráadásul pont a hatodik osztagét, aki mint tudjuk a Kuchiki uralom megszűnésével nagyon kihívták a nemesek figyelmét. Aztán egy olyan dolog következett, amit szintén nem vártam tőle. Egyezség? Meg akartam hallani, de semmiképpen sem akartam elfogadni. Csak kíváncsi voltam, hogy mégis mit szeretne tőlem. Mivel vagyok én több, mint ő? Ez egy önző kérdés, de nem is én fogalmaztam meg, csak előkerült bennem egy ilyen érzés. Furcsamód reagáltam az ajánlatára.
- Egy nagyon nehéz vízre értél- mondtam előre meredt tekintettel. Fogalma sem volt, mennyire vágytam egy visszatérésre- Tudod nekem minden vágyam az, hogy visszatérhessek, de valamiért... Nem is tudom. Segítek neked, de... nem kérlek meg rá, hogy bemocskold magad a nevemmel. Talán nagyobb bajod is eshetne a vezetőség remek cselekedeteitől. Azt nem szeretném. És jobban nem szeretném, mint hogy visszajussak, szóval... ne is próbálkozz a mentésemmel- mondtam ki végül nagyon nehezen, majd fel is álltam, és mentem egy kört a fejemet fogva. Egy ilyen esélyt elengedni, én tuti nem vagyok normális. Egy-két kör után még az idegeim is az egekbe szálltak. Remegett a kezem, mégis éreztem, hogy jól döntöttem, és emiatt tudok ismét leülni az asztalhoz vele szembe, és elmondani a nemesek legnagyobb gyengéjét, bár pont ő... Kitudja, talán el is ér valamit ezen a téren.
- A nemesek sosem képesek cselekedni, ha a politikai befolyásukat félemlíted. El kell dobnod az önnön jóhiszemű határaidat, és az érzelmeidet lezárni egy kis fiókba, ha ezt akarod tenni. Háromféleképpen tudod visszaszorítani egy család politikáját, ergó a gazdagságát, és a tekintetét, hogy ha nyilvánosságra hozol egy bűncselekedetet, ha rájuk mosol egy bűncselekedetet, vagy ha megölsz valakit a családból, és rájuk mosod. Mindegyik közvetlen a családok galád tetteit firtatja. Nehéz kideríteni bármilyen hasonló tettet, ezért sokkal könnyebb egy támadás, amit nem tudnak hárítani. Mindenesetre neked is fenyegetned kell őket, ezáltal halkan, csendesen, de figyelni fognak rád. És neked is el kell kezdened egy olyan életet, amit engedsz, hogy lássák a nemesek, vagy hasonmásokat keresel, vagy klónozod magad, vagy egyszerűen nagyon ügyesen eltűnsz a megfigyelőid köréből. Ezért is hordunk testőröket. Ha netán mi nem vesszük észre a kémeket, ők tuti kiszúrják, hiszen ez a munkájuk. Teljesen tisztán, teljesen legálisan nem tudsz érintkezni a nemesekkel, hiszen ők egy más törvény szerint élhetnek, mint Te. Érezned kell, hogy amit teszel az rossz ugyan, de azt viszont a józan ész kompenzálja, hogy tudod, hogy megérte. Így működik a családok közti összes viszály. A négy nagy nemesi ház is azért került oda ahová, mert kitúrt mindenkit, csak egymást nem voltak képesek, így a békésség miatt, talán jónak látták, hogy ha fixálják a helyzetüket valamennyire, és kiegyeztek egymás közt, hogy ők a négy nagy ház, és senki más nem piszkálhatja őket, vagy azonnali nemtelenítés, vagy rosszabb. Anno még a Tamachik is nagyon jó eséllyel indultak, aztán történt egy kis malőr. Tamachi Jakatte elárulta Seireiteit, és megtámadta egy robot sereggel. Talán hallhattál róla, nem biztos, ez már csak egy legenda. A seregről sem hallani semmit, és Jakattéról sem. Évekig ezzel tudták csak megfogni a családunkat, de aztán megöltek mindenkit, akinek volt bármilyen tudása is ezzel kapcsolatban, így elveszett a legenda is. Mégis... a családfánkon Jakatte egy fém koponyával van ábrázolva, talán pont a robotsereget ábrázolva. Mindenesetre nem tudok én se többet erről. Láthatod ezekből a történetekből is, hogy teljesen tiszta lelkiismerettel sosem fogod lepattintani magadról a családokat. Mint valami keselyűk úgy tudnak rámászni bárkire, hogy bemocskolják- meséltem el neki az egész nemesi dolgokat. Sosem volt rá gond, hogy eltusoljam a problémáimat, hiszen apám gyilkosát is csak sejteni tudják. Vérmérgezésben halt meg, így teljesen lehetetlennek tűnik, hogy az én kezem benne lett volna. Okosan csináltunk mindent. Utána ismét a kapitány szemeibe néztem.
- Te dolgod, hogy elbíráld szavaim hitelességét, de annyit még meghagyok, eldöntve végül az ajánlatod, nem kérek a segítségedből. Nem szeretném, hogy bajod lenne ebből a találkozásból. Ha ez kitudódik, ami ezáltal jó eséllyel tudódna ki, minimum elüldöznének, és legközelebb már úgy lennénk itt, mint két ex-shinigami. Te sem szeretnéd ezt- fejeztem be teljesen a mondani valómat. Másrészről meg még egy csomó kérdőjel volt bennem vele kapcsolatban, amit szerettem volna letisztázni. Nagyon rég óta vágyok már a társaságára, és most itt a lehetőség.
- Én a 219 évem alatt is mindig hallottam rólad, de csak most sikerült kapitányi címet szerezned. Miért? Talán várakoztál valamivel? Mesélj magadról, ha nem vagyok tolakodó, aztán ha szeretnéd én is mesélek magamról egy s mást, ami egy nemest arra készteti, hogy elmeneküljön az őt segítő rendszerből

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te19800/30000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (19800/30000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzer. Okt. 26, 2011 4:57 am

Misty megismeri Yuket - a látszatban ne bízz!



Yuke kifejezetten közlékenynek bizonyult a mai nap alapján, szerintem nagyon is, ahhoz képest, hogy egy kapitánnyal beszélget. Nem mintha engem zavarna a dolog, hiszen kifejezetten utálom a merev szabályokat és azok szerint a személytelen társalgást, másik oldalról viszont kezdenek így a dolgok talán rosszra fordulni. Sajnos a hátránya a közvetlenségnek, hogyha nem figyelek magamra, akkor a végén még ki találnék olyan dolgot is fecsegni, amit nem kellene. Egyenlőre még nem nagyon aggódom miatta, hiszen a téma eléggé semleges, de nem tudom, hogy mik a határok. Remélhetőleg a trükkös teájába alkoholt nem kevert, mert nem szívesen nyúznám meg, amiért megpróbált egy kapitányt átverni. Mondjuk az így is meglepett alaposan, hogy szőlő van benne, hiszen eddig azt hittem, annak van egy speciális, kiirthatatlan aromája, amelyet nem lehet túl könnyen megkerülni. Pontosabban a borokat egész jól észre tudom venni, eddig mindig sikerült kiszúrnom, hogy van valamelyik ételben belőle, még ha minimális adag is, így őszinte hódolatom a készítőjének, mert most sikerült is szépen megfognia magának. Az biztos, hogy egyéni az ízesítése a teának, a málna szinte minden mást is képes lenne elnyomni, ennek a keveréknek azonban nagyon is érdekes ízt tükröz. Nem mondom, hogy rossz, mert nagyon ízlik, de szokatlan kicsit, talán mert már túlságosan hozzá szoktam a citrusfélékhez és társaikhoz. A legtöbbnek egészen érdekes, fanyar aromája van, amit általában remekül tudok alkalmazni reggelente kávé helyett, nagyjából ugyanolyan hatásosan is. Vagy még jobb is, ha elfelejtem a mézet bele, akkor határozottan rögtön magamhoz térek, amint megkóstolom, mivel eléggé éles a hirtelen íz és nem is szokásom megvárni, amíg kihűl. Mézet még most sem tettem bele, pusztán kíváncsiságból, de az eredmény nem lett rossz. Kár, hogy a téma nem éppen az igazi, mert mutatja, hogy már régen nem vagyok olyan, mint voltam. Korábban, ha gyilkosságról beszélt volna valaki, biztosan nem tudtam volna egy tea mellett végig hallgatni, most azonban gond nélkül hozom szóba a témát. Furcsa, talán akaratlanul is kezdem alkalmazkodni a kapitányi szabályokhoz, de nagyon remélem, hogy tévedek. Nem érne nekem ennyit meg ez a rang. Soha...
- Tisztázzunk valamit! Én nem ismerem Sierashi Yuusuket, csak... irtózom a kivégzésektől és ez Soul Society-ben nem erény... - tettem hozzá elgondolkodóan, hiszen eredetileg tényleg a reakciójára voltam kíváncsi, de sikerült úgy vezérelnie a beszélgetés fonalát, hogy belőlem is kicsalt egyet. Remélem azért azt nem várja, hogy mindjárt lesütöm a szemem, mint aki nagyon szégyelli magát, mert mindenkit biztosítok róla, hogy ez nem így van. Valójában inkább örülök neki, hogy még megvannak az ilyen érzéseim, sokan, akik sokkal fiatalabbak nálam, már annyira megszokták a kegyetlenkedést, hogy nem vesznek szinte semmit a szívükre. Nekik is van igazuk dolgokban, de én ezt nem tudom és nem is akarom elfogadni, mert akkor már nem leszek önmagam, csak egy lelketlen lenyomat. Ha ő ezt megveti, csak tessék, de én akkor sem fogok most emiatt bármit is tenni. Egyébként is megnézném, hogy mit kezd az információval, hiszen senkinek nem mondhatja el. - Tanaka Hitoshi pedig hivatalosan eltűnt, ugyanis senki nem tudta, éppen milyen okból távozott utoljára a városból. - néztem rá apró mosollyal, ami jelezte, hogy igen, tényleg így volt, mivel én tettem róla, hogy az utolsó pár alkalommal szublimáljon a feladat, amiért eredetileg elment, hiszen nem is mindig volt oka a dolognak. Nekem meg hadnagyként csak azt kellett mondanom, hogy elment, nem mondta meg hova, és nem tudom, mikor fog visszaérkezni. Az mellékes, hogy tudtam, ha kérdem se felel mást, így nem erőltettem, maximum kicsit kiosztottam, ha rám hagyott minden munkát. És még mondják, hogy én rossz hadnagy voltam, mellette szerintem jó nem is létezett. Mindegy, a hibák eltusolásában már akkor is nagyon profi tudtam lenni...
- Nem fogok hazudni, ha a saját szabadságomról van szó, nem kockáztatnék. De még mindig a 6. osztag kapitánya vagyok, engedély nélkül is van jogköröm az aktát átnézésére... tudod egyáltalán, mi az, amivel megvádolhatnak? - tettem fel a kérdést egyenesen rá nézve, mivel nagyon jól tudtam, hogy most zökkentettem ki őt a koncentrációjából, méghozzá nem is egy percre. Inkább szép, hosszú időre, hiszen bármennyire is próbálta tagadni a dolgot, elmondhatjuk, hogy vissza akar térni. Ennek már korábban is voltak nyomai, és bár nem tudom elintézni, hogy erre legyen esélye, nyugodtan megtehetem, hogy belenézek az aktájába. ha mást nem is, azt ki tudnám deríteni, hogy mivel vádolják és erre milyen módon tudna reagálni, hiszen a legtöbb dolog csak puszta feltételezés, és nem tehetik meg, hogy bizonyíték nélkül rá és fogják, ha ez ellen felemeli a szavát. Vagy előre felkészülhetne cáfolattal, hiszen bármennyire is el akarnak valakit ítélni, még előtte egyszer meg is kell őt hallgatniuk. Azért kedves tőle, hogy engem nem akar bajba keverni, kár, hogy nem tudja, én már akkor sikeresen belezártam magamat egybe, amikor elfogadtam, hogy shinigamiként is kilépjek az ismeretlenség árnyékából. Addig, amíg nem tudták ki vagyok, az embereket nem érdekelte, hogy esetleg mit tudok meg, most azonban már nagyon is sokszor figyelik árgus szemekkel a tetteimet és szerintem a legtöbben szívesen meg is próbálnának irányítani, ha tudomásukra jutna olyasmi, amit nem akarok megosztani a világgal. Nem mondom, hogy kellemes dolog folyton figyelni, de így legalább arra Yuke teljesen feleslegesen figyelmeztetne, hogy vigyáznom kell. Már réges-régen felfedeztem, hogy nem vagyok egyedül, de általában sikerül nagyon hamar leráznom azt, akit rám állítottak, rosszabb esetben egyenesen szembe mentem vele, rá hozva eléggé a frászt ahhoz, hogy lelépjen. Arra mondjuk fogadni mertem volna így is, hogy a nemesek erről értesülve már messze nem tartottak olyan jó modorúnak, de szerintem egyik sem gondolt rá komolyan, hogy egyszer szemtől szembe beszéljen velem. Még jól is tették a dolgot, hiszen valójában egy porcikám sem kívánja magának a velük való találkozást. Az más dolog, hogy úgy tűnik, ha tényleg boldogulni akarok, kénytelen leszek félretenni a jóhiszeműségemet, amely eddig rávett, hogy ne tegyek semmit. Nem mondom, hogy nem lenne könnyű a nemesekre ráhúzni a vizes lepedőt, de szerintem épp elég, amit maguk elkövettek és amiről nem szabadna, hogy tudomásom legyen. Eddig nem akartam őket leleplezni, sem felhasználni ellenük valamit, de ha nem kapom meg a jogaimat, akkor kénytelen leszek utalni rá, hogy a titkaik nem lesznek olyan nagy biztonságban, mint eddig. Nem akartam megtudni őket, és nem szívesen használom fel, de nincs más választásom, mint elfogadni a játékszabályokat. Újakat alkotni ugyanis nem tudok, kiesni pedig nem akarok és remélhetőleg nem is fogok egyhamar...
- Köszönöm a segítséget, kezdem azt érezni, hogy komolyan sikerült elég nehéz helyzetbe kerülöm. De nem fogom csak azért feladni, mert valami nem úgy sikerült, ahogy azt én elképzeltem. - néztem rá elszántam, hiszen eddig engem a nehézségek még soha az életben nem tartottak vissza, maximum arra vettek rá, hogy másik utat keressek a cél felé. Most nem szívesen tenném meg, mert túl közel vagyok hozzá, de nem lennék képes elhagyni az érzéseimet sem. Nem tudom, hogy mi ez a késztetés, de biztos vagyok benne, hogy nem fogok tőle hamar szabadulni. Mindegy, majd lesz időm megemészteni, ráadásul ha most a gondolataimba belemerülök, akkor jó ideig nem török ki, így ezt ideje feladnom egy időre.
- Eddig egyszerűen nem éreztem szükségét a fejlődésnek, és egy bizonyos fokon féltem is tőle. A kardom, Yure nem éppen a legsegítőkészebb, úgy éreztem, eltipor, amint esélye nyílik rá. Még most is, hogy átadta az erejét, folyamatosan tesztel, és ha rosszul szerepelek, abba bele is halhatok, amivel tisztában vagyok. Egyszerűen nekem idő kellett, hogy elfogadjam a helyzetet. - próbáltam megfogalmazni az érzéseimet, de valójában soha nem voltam jó abban, hogy olyan dologra feleljek, amit a magánügyemnek tekintek. Márpedig ez a legjelentősebben is bele tartozik a privát szférába. Ráadásul valahogy semmi kedvem azt ecsetelni neki, hogy komolyan szadista hajlamai lehetnek a kedves szellemnek, mert elvárja, hogy minden egyes bankai használatkor jószerével leszúrjam magamat. Na, aki ezt felülmúlja, annak gratulálok...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Okt. 30, 2011 11:43 pm

//Hatalmas tévedés, avagy Yuke megismeri Mistyt//

Vajon mi dolga lehet a nemesekkel, hogy ilyen problémába került. Teljesen reménytelen csata az, amit velük vív az ember, csupán energiát pocsékol bele az ember, és semmi sem történik. Nekik meg van a maguk elképzelései, és makacsul azt védik, mint makulátlan gondolat. Netán valaki büntetni akarná őket, az nehéz feladatot talált magának. Reménytelen csata? Sok olyat vívtam már jómagam is, netán most pont Mistynek sikerülhetne, kitudja mitől. Töltöttem inkább még egy adagot a csészémbe. Mézet tettem bele, megkavargattam, majd egy picit vártam, hogy hűljön. Ahogy elnézem teljesen ellentétesen isszuk a teát, és már ez önmagában is jelentést hordoz. Kényelmetlenül éreztem magam, mikor arról beszélt, hogy nem fogja feladni. Talán semmit se kellett volna mondanom. Lehet nagyon hamar visszamosnak valamit, és koncepciós perbe fogják. Bármit. Misty még nem tudja, hogy kikkel próbál harcolni. Belekortyoltam az italomba, majd szóra nyitottam a számat.
- Feladni egy harcot nem feltétlen bukás... pláne egy ilyen harcot. Mondjuk attól függ miért harcolsz Very Happy - mosolyogtam a végén, majd hátradőltem, és megvakargattam a buksimat. Utána elregélte kardjának, Yurénak az álláspontját. Be kell valljam, komolyan meglepődtem. Kerekre nyílt szemekkel hallgattam végig. Nagyon is hasonlóak voltunk ebben a témában. Túlságosan is. Én is pont így jártam. Paragon. Végül aztán kiderült, hogy mi is történt, és most talán tudok segíteni Mistynek. Halk fojtott hangon, leszegett fejjel kezdtem neki magyarázásomnak.
- A kard a részed... egyszerűen ami a te jellemed gyengesége, az neki az erőssége. Kiegészít téged, hogy tanácsaival magabiztossá tegyen. A zanpakutounak nem célja, hogy megöljön téged, mert az a zanpakutou máris felesleges karddá változik. A kardod elégedetlen veled, és megsértetted valamivel. Azt mondtad, hogy félsz tőle. Miért? Nincs rá okod. Ne félj! Ő a társad, nem az ellenséged. Ha már a saját kardoddal sem tudsz jól kijönni, akkor mégis mit vársz magadtól? Tudod én nem is akartam megölni senkit, és nem is akartam otthagyni Mayát. Csak olyan szélsőséges érzések támadtak meg, hogy a kardom könnyűszerrel tudott manipulálni engem. Amikor az érzéseid erősítenek, akkor igazából a kard egy egészen egyedi erejét használod. Én évekig nem használtam Paragont, aztán hirtelen rengeteget elvártam tőle, és kitalált egy olyat, hogy bosszulhatná meg azt, hogy elhagytam. A szerelemmel együtt olyan érzéseim támadtak, amiken keresztül irányíthatta a gondolataimat, így teljesen jó ötletnek tűntek azok a dolgok, hogy gyilkolni, elhagyni, menekülni. Minden lépésemet fájdalommal jártam, majd egyszercsak megtudtam az igazat. Mikor a mostani Bankaiomat elértem, megtudtam, hogy mindez miért történt. Azért, mert nem úgy kezeltem a kardomat, mint egy társat, csupán úgy, mint egy eszközt, hogy ha győzni kell. Kapitány vagy, de még nem egy erős igazi shinigami, aki előtt nincs akadály. Szerintem azzal, hogy én ezt már elértem a kardommal, már annyival erősebb vagyok nálad, hogy legyőzzelek. Hihetetlen erőt ad, ha megtanulod mi is az a zanpakutou. Nekem ez a tudás a boldogságomba, és a régi életembe került. Te csináld okosabban, ha már neked megadatott az, ami nekem nem- a végén a szemébe néztem. Mikor befejeztem, a teámhoz nyúltam, és egy hosszút kortyoltam bele. Igaz nem tudhattam, hogy Misty kardja miért teszi azt amit, de a félelem az egy jó kiinduló alap. Paragon megkeserítette az életemet, most mégis elfogadom amit tett, és tisztelem, mint társamat. Lehet, hogy Misty most ki fog akadni, hogy hogyan merészelek beleavatkozni az életébe, lehet hogy higgadtan elmondja, hogy ez nem így van, de az is lehet, hogy belátja az igazamat, és mostantól törekedni fog arra, hogy fejlődjön. Lehunytam a szememet, és úgy kortyoltam bele az italomba. Az ízek átjárták szám minden részét. Nagyon is jól ismertem, ezt az ízt, mégsem vált sokkal gyengébbé az íz, hiszen mennyei volt csakugyan. Még egy két pohár, hogy elfogy a tea, szóval felálltam, és kiindultam a konyhába, egy másik íz kompozíció megalkotására. Leheletnyi citrus, ananász, kókusz. A kókuszt azt vicces volt előállítani. Egy úgynevezett kókusz krémet készítettem. Ledaráltam a húsát, lefőztem, cukroztam és vártam míg összeállt egy sűrű masszává. Két napja készítettem, és betettem a hűtőbe. Az a baj, hogy könnyen romlik. Kinyitottam a frizsidert, és kivettem a kis tálkát. Megkóstoltam, és örömmel konstatáltam, hogy még mindig jó volt, és finom. Sajnos az ananászos tea fű az nem az enyém volt, így nem tudtam, hogy milyen eljárással készült, de a tulaj csinálta, szóval tuti, hogy nem valami gyenge cucc. Beleszagoltam, és gondolkodás nélkül megállapítottam, hogy jó lesz. Tojásba raktam a két teát, majd utána forralni kezdtem a vizet. Ananászt kezdtem villámgyorsan pucolni, amíg forrt a víz. 7 perc múlva kész is voltam. Kitöltöttem a díszes tea kannába, majd az egész kókuszos cuccot beleöntöttem. 2 percet vártam vele, leszűrtem, majd vissza a már forró kannába, így teljesen jól átható lesz a kókusz íz, de nem lesz benne csak kevés kókusz morzsalék. Gyorsan szervírozni indultam, és kitettem az új teát Misty elé. Megvártam, míg megkóstolja, majd megszólaltam.
- Ananász, kevés citrus féle, és kókusz krém. Az utóbbit én készítettem, remélem ízlik- regéltem el az új készítményt, majd lehuppantam elé, és töltöttem magamnak. A kis kóstoló után megcsillant a szemem. Állati jó lett. Igazán furcsa, hogy eddig még nem ilyet ittam minden reggel. Az előző sűrű íz után, ez egy lazább frissítőbb tea lett.
- És milyen érzés kapitánynak lenni? Ugye hogy teljesen más, mint ahogy az látszik- kérdeztem mosolyogva. Mivel én jóban voltam Komamura kapitánnyal, így tudtam, hogy milyen is volt az a fehér köpeny.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te19800/30000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (19800/30000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzer. Dec. 07, 2011 5:43 am

Misty megismeri Yuket - a látszatban ne bízz!



Furcsa, hogy itt ülök egy ismeretlen Teaházban Karakura közepén és a legnagyobb lelki nyugalommal beszélgetek Tamachi Yukezoval, a férfival, akinek a lelkén rengeteg shinigami halála szárad és aki miatt ide küldtek, mint a gyilkosát. Nos, azt hiszem ezt Soul Society-ben eléggé félrenézték, hiszen nagyon jól ismernek és tudják, hogy ok nélkül nem ölök. Mégis ide küldtek és megpróbáltak rávenni, hogy tegyem meg ezt egy olyan emberrel, aki pont a szemem láttára mentett meg egy olyan halálistent, akihez a világon semmi köze, nem tartozik neki, nagy eséllyel az életben nem is látta, ez pedig dicséretre méltó. Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem az egyetlen dolog, amit nagyon is erkölcstelenség megtenni, hogy egy olyan embert támadjak hátba, aki a saját testi épségét kockáztatja másokért. Én pedig egészen biztos vagyok benne, hogy a leggyorsabb shunpom segítségével sem lettem volna soha képes rá, hogy időben odaérjek, ráadásul a mozgása alapján ő simán le tudna mosni a színről, így aztán okom nincs rá, hogy támadjak neki. Oké, vissza kéne vinnem a fejét, de nyugodtan megmondhatom, hogy sokkal gyorsabb volt nálam, nem tudtam elkapni, ami igaz is, tekintve, hogy a mérési eszközeik ezt precízen meg tudják mondani. Akinek pedig nem tetszik ez a rendszer, annak nyugodtan megmondhatom, hogy nem én vagyok a leggyorsabb shinigami, ilyet soha nem is mondtam, ha valamit el akarnak érni, akkor legyenek szívesek olyan embert odaküldeni, aki fel is tudja vele venni a versenyt ebben a tekintetben. Nekem semmi kedvem próbálkozni, azzal először is nagyon megjárnám, másodszor pedig fogadni mernék, hogy pontosan ott is szakadna meg a közlékenység, amit eddig az irányomba tanúsított. Márpedig nekem jobban megéri ez, hiszen olyan helyekre kapok betekintést, ahova ellenkező esetben nem lenne esélyem sem. Például a nemesek köreibe, mint láthatják.
- Nem fogok meghátrálni, mert abban a pillanatban átveszik az osztagom felett az irányítást... - jelentettem ki elszántan Yukezo szavaira, hiszen már jó pár arcátlan utalást kaptam rá, hogy mi is a céljuk azzal, hogy megkeserítik az életemet. Növelni akarják a nemesek befolyását, ahhoz pedig az nem elég, hogy egy-egy osztag vezetésében benne vannak, olyan erősre van szükségük, mint a 6. Márpedig én azt nem fogom hagyni soha, hogy átvegyék, hiszen azzal romba dőlne minden, amit előttem egy csomó hadnagy és kapitány elért, ráadásul a saját függetlenségem látná kárát, amiért pedig ölni is tudnék. Inkább marad a másik sakkban tartása, az nem lesz nehéz, tekintve, hogy van jó pár nemes az osztagomban olyan titkokkal, amely nagyon sokat ér a családjuknak. Ha mást nem is érek el, ha elég sokáig állom a sarat, akkor ráveszem őket, hogy forduljanak máshova, hiszen ez a hely már szemmel láthatóan biztosan védett, ráadásul pedig van több osztag is, ahol már nem olyan biztos a vezetőség. Tanuljanak a történelemből, ami nem megy, azt hagyni kell, majd valamikor én is le leszek váltva...
- Nézd, ezt nem könnyű elmagyarázni... - kezdtem bele egy válaszba Yukénak, miután volt olyan kedves és megosztotta velem az életének azt a részét, amelyet sokan nagy csodálkozással figyelnek csak, hiszen nem látták az okát a tetteinek. Igazság szerint én nem, eddig, de az igazat hallva kezdtem felfogni, hogy egyre inkább válok hozzá hasonlóvá. Egy dolgoz leszámítva, hogy számomra a kardom nem egy eszköz, hanem egy másik személy, akit ugyan nem kedvelek nagyon, de attól még elviselem. Ráadásul pedig vannak dolgok, amelyeket ő intézett el és nekem nem tetszettek, ezek pedig elég ösztönzőek ahhoz, hogy meg tudjam különböztetni a kettőnk gondolatait. Elvégre Yure belső erkölcsi határai teljesen máshol vannak, mint nekem, ráadásul pedig kettőnk közül egyértelműen én vagyok az, aki inkább az érzelmi döntések híve, míg ő nagyrészt kizárólagosan racionális alapon választ, akkor sem éppen azt veszi figyelembe, hogy nekem mi a jó, inkább neki. Nem akartam sok mindent, amit ő egyszerűen szükségesnek ítélt meg és esélyem sincs rendbe tenni a dolgokat. - A kardom szelleme nagyon is önző lény, amiben lehet, egyedül dönt, az alapján, hogy neki mi a hasznos. A bankait ugyan megkaptam, de cserébe érte neki a jövőm kellett és a legnagyobb álmaimtól fosztott meg a tudtom nélkül. Igazad van, elégedetlen, de az nem tetszik neki, hogy én sajnálom a dolgokat, amelyeket elvett tőlem, hogy "fejlődhessünk"... - próbáltam megmagyarázni, köztünk mi okozza azt az ellentétet, amelyet valószínűleg soha nem fogunk tudni legyőzni egymással szemben. Harc közben átengedi magát, mert nem akarja feleslegesen a halálomat, de ha érzi a megingást bennem, vagy a szomorúságot, az olyan, mintha sarokba szorítanám, támad, méghozzá teljes erővel nekem. Ebben nagyon is hasonlítunk, egyikünk sem ismeri a kompromisszum szó valódi jelentését...
Közben Yuke által készített teát kortyolgattam lassan, és el kellett ismernem, hogy egészen kellemes íze van. Jó, az egy dolog, hogy én a citrusfélékért vagyok oda, de ez nem jelenti azt is, hogy mást nem tudok értékelni. Igazság szerint ez nagyon is finom volt, pedig én is nagyon meg tudom válogatni, mi az a tea, amit megiszok, és mit nem. Azért nem volt túl nagy kedvem hozzá, így egyenlőre még mindig az első csészényi maradékát kóstolgattam, miközben Yuke eltűnt, hogy újabb adagot készítsen. Hihetetlen, hogy ezt ő csinálta, ilyen jót még én sem nagyon tudok alkotni, pedig jó kis időm volt tökéletesíteni a módszereimet. Igaz, nálam inkább a tradicionális elkészítési mód és a hagyományos ízek kerülnek előtérbe, hiszen ezek emlékeket idéznek, nem csak az ízlelőbimbókat kényeztetik a legtöbb ember számára és ez nekem pontosan elég figyelemfelkeltő, meg eltölt büszkeséggel is. A konyhából most újabb illatok kezdtek el kiszivárogni és kivételesen felismertem köztük az ananászét is, amelyet egy apró mosollyal jutalmaztam. Tradicionális vagyok, de attól még nem vetem meg a déli gyümölcsöket, így amikor elém került egy újabb csésze tea, óvatosan megszagoltam majd bele is kóstoltam. Nos, határozottan jobb volt az ízé, mint az előzőnek, éreztem benne ráadásul jó adag kókuszt is. Ebből meg hogy a fenébe alkottak még teát? Nem tudom, de a receptet biztosan elkérem majd tőle.
- El kell ismernem, nagyon ízletes... - jegyeztem meg mosolyogva, miközben ismét kortyoltam a forró italból egy keveset. Azt hiszem, nem nehéz kitalálni, hogy milyen ízvilág felé húz a szívem, már most majdnem annyit ittam belőle, mint a másikból összesen. De ezt veheti bóknak is, nem feltételezem ugyanis, hogy bármi károsat tett bele, ráadásul nagyon is jónak találom. - Megkérdezhetem a kókuszt hogyan készíted? - néztem rá kíváncsian, hiszen nekem még soha nem sikerült semmivel összeakadnom, amely teába való kókuszreszeléknek vagy hasonlónak nézett volna ki, és most örülnék nagyon, ha megosztaná velem ezt az információt. Oké, a konyhában el vagyok veszve, de ha nem főzni kell, ezer örömmel próbálkozom meg ilyesmivel én is. Ha pedig mégis kell, akkor azt hiszem, Kojiro alaposan meg fog lepődni, mert ebből tényleg szeretnék.
- Kapitánynak lenni? Én kifejezetten élvezem, már amikor valaki nem hiszi azt, hogy mindent jobban tud nálam, ami az osztagommal kapcsolatos. A főkapitány általában egyet ért velem, elég nagy perverz ahhoz, hogy a szép és szabad lányoknak kedvezzen... - jegyeztem meg kuncogva, hiszen nem túl gyakran használtam ki ezt az előnyömet eddig, nem szokásom hibázni olyan dolgokban, amelyeket egyértelműen elvárnak tőlem, de mindig van egy első alkalom, amikor nagyon jól jönne, ha valaki a pártomon állna. Márpedig ő elég megértő tud lenni, főleg mióta sikerült rendszeresen időben be is esnek a kapitányi gyűlésekre, nem csak úgy, jó öt perc késéssel. Így is általában az utolsó pár másodpercet kapom csak el, de ha előtte beérek a terembe, akkor már nem firtatja, mennyivel is sikerült megelőznöm. Valószínűleg Yuke nem pont ilyen válaszra várt, de azért ez nekem komoly haladás ahhoz képest, hogy hadnagyként is rendszeresen a kapitány feladatait végeztem el, általában eléggé sikeresen. Most legalább volt egy kis előnyöm, hiszen nem kellett úgy tennem, mintha nem rajtam múltak volna bizonyos dolgok....

//nagyon bocsi a késésért ^.^" //
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te43000/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyPént. Dec. 23, 2011 5:02 am

A „testvérek” újra találkoznak. /Anao és Vex/


Ideje kimásznom az ágyamból, de a fáradtság és a kényelem szinte odaláncol. Hiszen nincs semmi dolgom, csak egy arrancar vagyok, nincs beleszólásom a dolgokba, így nagyobb döntéseket nem hozhatok, csak annyit dönthetek el, hogy mit reggelizek, és ilyen mindennapi dolgokat. Akkor hát döntsünk, arra jutottam, hogy kimászok a pihe-puha ágyikómból, keresek valamit enni, lecsapatom magamat, és utána ráérek kitalálni mit is csináljak.
Reggelire jó is lesz egy kis tojás, na meg egy kis kávét is felraktam főni. Megigazítóm az alsómat, megvakarom a saját tojásaimat, majd rágyújtok. Pár perc és kész is a zaba, a szokásos monotonitással kezdek neki a dolgoknak. Egy falat hami, egy korty kávé, és végül mindkettő elfogyott, irány a WC. Kipakolom a felgyülemlett „mérgeket”, közben olvasok egy keveset, majd jöhet egy kellemes zuhany. S’ most nem tudom mit is kéne csinálni… Hm, legyen, átmászok Karakurába is, egy kis „szórakozás”, emberi testben lehetőleg, és ehhez valami ruha is fog kelleni, és mivel már itt van a hideg is, így arra jutottam, hogy a legmegfelelőbb az lesz, ha kicsit melegebben fogok öltözni. Egy fehér atléta, fekete ing, fekete zakó, meleg alsó, meg minden, ami kell ahhoz, hogy normálisan kinézzek, ja, és persze egy hosszabb kabát is, és az elengedhetetlen hátranyalt haj. Irány hát Karakura.
Hamar megérkeztem, és utamat egy ismerős hely felé vetem. Teázni van kedvem, jó meleg tea. Összehúzom a kabátomat, rágyújtok egy cigire, és indulok is. Utam közben nézegettem az embereket, hát igen, nekik szarabb, mert folyamatosan ebbe a mocsok egy időben kell élniük. A folyamatosan változó időjárásnak vannak kitéve, míg mi, mi csak vagyunk az állandó hőmérséklet társaságában, és aki elsőnek jön át ide, annak kellemetlen dolgokban lehet része. Sőt, talán még náthásak is lesznek, már ha tudunk olyanok lenni, én még nem voltam…
Megint a szokásos hibámba estem, túl sokat gondolkoztam, és majdnem elsétáltam az én drága teabarlangom mellett. Pár lépés hátra, és irány be.
Kabát az akasztóra, pultnál rendelés, utána asztalhoz le, és élvezem a forró teának az ízét. Hm, ez is egy érdekes gondolatot hoz elő, hogy a fenébe van az, hogy nálunk, LN-ben is van víz? Az egész egy marha nagy sivatag, honnan az anyám szervéből szereznek akkor H2O-t? Na mindegy, ha sokat gondolkozok felrobban a fejem, és az nem szép látvány, inkább iszok… Egészen addig, míg egy ismerős alakot nem látok, aki éppen betért ide. Hamar elkap az ideg, de nyugton maradok, és csak mosolyogva nézem.
- Itt van egy szabad hely. – igen, felkínáltam neki egyet, ez van.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyPént. Dec. 23, 2011 6:21 am

//Hatalmas tévedés, avagy Yuke megismeri Mistyt//

Amit még a kardjáról mondott, azt csak úgy eltettem magamban, mint nagyon hasonló esetet. Csóváltam a fejem, mikor végighallgattam. Egyáltalán nem értettem, hogy egy kapitány hogy nem láthatja be azt, hogy a kardja tulajdonképpen mit is szeretne. Ilyen kapitányok vannak most? Reménytelenek. Viszont tetszett neki ez a teám is. Hát én most komolyan megörvendtem neki, hiszen ez egy fejlesztés végeredménye. A kókusz krém receptjén eléggé sokat dolgoztam, hogy ne az legyen, hogy úszik a tetején a kókusz, vagy túl nagy darabok vannak, vagy csak simán annyira apró, hogy szinte már hab az egész. Akkor mennyi idő alatt romlik meg, meg ilyenek. Röviden, iszonyat sokat dolgoztam rajta, hogy az most ilyen legyen, amilyen. Tényleg örültem neki, hogy ízlett Mistynek, és ez látható is volt rajtam.
- Hát elég sokat bajlódtam a kókusszal ez tény. De hát megéri kísérletezni, mint ahogy azt érezheted. Nem is mondom meg, hogy pontosan hogy is csináltam az arányokat, hiszen lehet sokkal jobban magadra találsz benne. Szóval veszel egy kókuszt, kiszeded a belét, lereszeled, és a kókusztejben megfőződ, majd cukrozod addig, míg be nem sűrűsödik egy massza szerű valamibe. Utána vigyáznod kell vele, mert könnyen romlik, szóval pár napnál tovább ne nagyon tárold. Ha meg lehűtöd nagyon, akkor meg ugye kicsapódik a cukor, és az sem jó. Vigyázni kell vele. Ez két napos kókusz krém, szóval már az is csoda, hogy nem romlott meg- regéltem el neki nagyvonalakban a receptet, közben ledöntöttem a saját adagom, majd töltöttem egy új adagot megint. Ezután ő elmesélte nekem milyen is kapitánynak lenni. Hümmögtem egy halkat rá, majd elmosolyodtam, és ismét belekortyoltam a forró italba. Én mindig is kapitány szerettem volna lenni. Eléggé aktívan tettem is az ügy érdekében. Komamurának is sokat köszönhettem, de most már a saját utamat járom. A 46-ok tanácsának tagja... legalábbis én így tudom. Hogy történhetnek meg ezek a dolgok? Kapitány. Már a szó maga sem tartalmaz immáron számomra semmi jelentést. Én is fehér haorit lobogtatok, ők is. Csak az én hátamon az életemet megbélyegző szó ül, nem pedig egy szám. Lesütöttem végül a szemem, és sóhajtottam egyet.
- Mindig azt vágták hozzám, amikor ellenszegültem egy utasításnak, hogy egy olcsó és senkiházi shinigami vagyok. Ha apám utasításának álltam ellent, akkor egyenesen még a nevemmel sem méltattak. És most hogy így itt vagyok a törvényeken kívül... Azt látom, hogy semmi értelme a 46-ok tanácsának. Nem is kérem, hogy beszélj erről, hiszen már nem csak az, hogy itt vagy, de már az is bűn, ha róluk beszélsz. Nekem van egy álmom. Ti kapitányok elvesztettétek a tekintélyeteket. Nem vagytok mások, csupán emblémák. Egy osztag kabalája. A 46-ok tanácsát kéne eltüntetni, és minden jó lenne. Én már tudom. Viszont erről ennyit is. Nekem ezek a nézeteim. Olyanok ítélkezzenek felettem, akik tudják is, hogy ki vagyok. Ne negyvenhat szék, amin egy vitatkozó bólogatós kiskutya van. Na mindegy. Az ő ítéleteik már réges-régen kihunytak. Aizen bizonyította be nem is oly rég, hogy mennyire fölösleges egy szervezet ők. Viszont ha erről nem is nyilatkozol, az viszont érdekelne, hogy mit tudsz mit csinálnak a birtokaimmal. Lehet nem tudsz ezekről semmit sem, de azért jó lenne, ha lenne egy tuti infód- beszéltem ismét a rendszer működőképtelenségéről. Valóban úgy látom, hogy nem fog működni egy idő után az a rendszer, hiszen... ez a Haegeli dialektika. Egy kiépített rendszer nem áll örökké. Mindig megdől. Azt nem értem, hogy eddig miért nem dőlt meg. Új főkapitány van. Miért? Miért tűnt el Yamamoto papa az első osztag vezetői posztjáról. Semmi értelme nem volt a cserének. Pláne, hogy még valami Ken Aruya is átvette a helyét. Na annak sem volt semmi értelme. No mindegy, ez már az én problémám. Seireitei azt csinál, amit akar. Én már élem a saját világom. A Daitenshi tagja vagyok, és meg fogok szöktetni Sierashi Yuusukét, pofán rúgva őket, hogy mi négyen túljárunk az eszén annak az egész kócerájnak. A Villámvándornál senki sem gyorsabb, és ezt meg is mutatom nekik Wink

Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te40700/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (40700/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzer. Dec. 28, 2011 7:18 am

A "testvérek" újra találkoznak

Mikor áttértem Karakurába Suwun tájcsónak valami ajándékot nézni bocsánatkérésem jeléül, hirtelen azt sem tudtam hol a szöszben kezdjem! °o°” Tekintve pénztálcám csekélyke tartalmát halvány elképzelésem sem volt a megfelelő dologgal kapcsolatban. Azon merengtem már, hogy menten kirántok egy cseresznyefát a parkban, észre sem vennék hiányát úgy is annyi van belőle; és elviszem haza neki! T-T Áááá… hogyha előbb mondták volna el, hogy a virág és a méhecske története csak szépítés, akkor… akkor előbb gondolkodtam volna Ai-san edzésén! ToT Azt hiszem… mindegy, a lényeg, hogy valahogy bocsánatot szeretnék kérni, bár fogalmam, de nincsen arról, hogyan tegyem. Hm… visszagondolva… a sakurás ötlet nem is bizonyult túl szörnyűségesnek. scratch Ohó, egy cseresznyefa! *w*
Tenyereimet összedörzsölgetve szuggeráltam a kopasz cseresznyefát – vagyis merem remélni, hogy ez az – s párszor körbejárva, megtanulmányozva, matematikai zseni módon megmérve és kiszámítva próbáltam mérlegelni, hogy vajon ez lesz-e az ideális választás, avagy netalántán másik után kell szimatolnom? Surprised
- Hm… egy törzs, plusz két gyöktörzs, az egyenlő egy nagy cseresznyefa, beingó! *<* Hazaviszlek… <3 Twisted Evil - megragadva törzsét már éppen rántottam volna is ki, amikor pár fakabátos kezdett el felém kiabálni. Hasonlóak, mint amelyek anno abban a vásárlóközpontban is kiszemeltek és megkergettek. Ijedten engedtem el a fát, s habozva, de végül szélsebes rohanásba kezdtem, nehogy ismét nagy, ijesztő beállással elkapjanak és, és az életemet követeljék! T3T”
- Mohohoho… megmagyarázom uraim!!! T___T” – visítom, miközben végigfutok pár utcán. Nem is értem, hogy vehettek észre, hiszen… eh, gigaiban vagyok! Fészpalm
Rendkívüli cifra módon szúrom le magamat, majd áhítozok Kavicsistenek segítségéért, no meg arra, hogy PONPON lélekben kisegítsen. Hála az égnek, hogy Hyozanryuu ilyenkor nem tud valami roppant idegesítő szöveget közzétenni, mert most már csak az hiányozna jelenlegi helyzetemhez. T-T”
Szinte betörve az ajtót egy random épületnek térek be oda, nem is tudom hova, csupán láttam, hogy ki – besétálgatnak ott az emberek, így célszerűbbnek véltem meghúzni ott magamat. Követve az előttem betérők példáját teszem fel az akasztóra gigaiom kabátját, mivel nem éppen meleg hónapok járnak Karakurában, hanem a szeretett téli hónapom tetézik. <3 Csak a hó nem esik még. |-(
Kissé bátortalanul körbetekintve a helyiségben köszönök vissza a pultnál állónak, ki fogalmam sincs miért, de üdvözölt (O.o”), aztán egy hátborzongatóan ismerős hangot vélek hallani jobbomról, kihez azon nyomban arcot is tudok párosítani lelki szemeim előtt. Idegesen meredek az előttem lévő falra, szinte érzem a halántékomon végigcsorgó verejtéket, mely a váratlan sokkhatás okozott. Gyomromban is, mintha túl sok elfogyasztott citromos sütemény felhalmozódna és összefogva gömbként összeállva, kitapintható állapotba egyesülnének. Hirtelenjében még azt sem tudom eldönteni, hogy éljek a hely felajánlásával és menjek oda, mely e tettem után ki tudja, mibe keveredhetek, avagy játsszam a süket, némát és üljek le máshova? Sőt, ami még rosszabb: mondjak ellent önmagamnak, alakítsak egy másik személyt, aki nem is ismeri őt? Ehh… miért kellett neki itt felbukkannia, teljesen megnehezítette a napomat…
Kellemetlen szituációba keveredve… ismét, nem kaptam esélyt további gondolkodásra. Fogócskázó játékostársaim éppen most csörtetnek el az épület előtt, már halom a hangjukat, lábaik topogását, hogy erre közelítenek. Szégyen, de meg kell tennem.
- Á’ Nii-chan! – szaladtam oda az asztalhoz, ahol az a bizonyos személy ült. – Sajnálom, hogy késtem. Sokat vártál? *w* Remélem, nem. – némileg hűvös pillantást erőltetve arcomra néztem szemeibe, s halkan motyogva, de szavaimat annál nagyobb súly alá helyezve mondtam ki további infóként az újdonsült színjátékhoz. – Ha lebuktatsz, véged. – szerencsémre úgy nézett ki, hogy az utánam kutakodó illetők úgy vélték eleget láttak idebent, s egy percnél nem maradtak tovább. Talán az is rájátszott, hogy sikerült a fogas mellett úgy meghúznom magam, mintha ott sem lennék és adtam a természetes, hétköznapi személyt, aki nem is Sereteiből jött kirándulni. A veszély elállta követően méltattam végre rendesen figyelmemet rá vezetni. Némán álltam előtte és zavartan toporogtam előtte, próbáltam eldönteni mi tévő legyek, mégis igen kellemetlen helyzetet sikerült ismételten csinálnom. De egyszerűen Ai-san szavai mellett sem térhettem el, még most is ott csengenek a fejemben aznapról. No meg Soutaichou felhívása, hogy jobban kell ügyelnünk a Gotei 13 által megkövetelt szabályokra pedig még inkább megnehezítették a dolgomat. Fehér leples személyként nem olyan könnyű élni…
- Nem merész nyilvánosan mutatkozni Karakurában? – helyzetemet tekintve most hidegvérrel el kellene vennem az életét, csupán hátáltató tényezőként szerepel a sok ember, akik itt vannak. A komolyság arcát fenntartani egyre nehezebb, nem vagyok hozzászokva, no meg a bennem keringő félelmet is valahogy lepleznem kell, nehogy észrevegye, az maga lenne a rémálom. Mindenesetre az ülőhelyet, amit felajánlott nem fogadom el, ezzel kifejezve, hogy fölösleges jó pofiznia. Túl sok komoly dolog hangzott el akkor, ami felett nem tudok nemes egyszerűséggel szemet hunyni, nem is értem ő hogyan tudja mindezt semmibe venni.
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te43000/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptySzomb. Jan. 07, 2012 1:22 pm

A "testvérek" újra találkoznak


- Nem mondanám, hogy sokat, de ha kell, akkor várok életem végégi is. – feleltem neki ridegen, és még a bennem tomboló harag se volt képes melegséget vinni a hangomba, és a tea se, ami már lassan kezd el hűlni. Mindegy, azért Én tovább kavargatom, és figyelnem kell, hogy a teás kanál ne akarja majd kinyomni a szememet ívás közben.
Majdnem sikerült meg nevetetnie, de csak hátradőlök a székemben, enyhén balra döntöm a fejemet, és egyenesen a szemeibe nézek. Ha viszonozza, akkor se tud valami sok mindent kiolvasni belőle, csak a haragomat, megvetést, és a gyűlöletemet. Két shinigami, akiket utálok, nem is tudom eldönteni, hogy melyiküket a legjobban. Ha nincs az a mocskos, utolsó ribanc, akkor talán minden máshogyan alakult volna. Anaoval még mindig barátok lennénk, nem pedig a keserű íz lenne a szánkban, amikor a másikra gondolunk.
- Ha lebuktatlak? Ne nevettess, mégis hogy lenne végem? Itt, mindenki előtt akarnál meg támadni? Kérlek, nem voltál ennyire ostoba, az eszedet is sikerült elválasztanom a testedtől? Tényleg, jó a hajad Wink – néha meg-megremeg a hangom, hamis ez a nyugalom, amit magamra erőltetek. Ostoba, kicsi Anao, a fenyegetésével annyit ér el, mint amikor egy biliárd dákot dugunk fel valakinek a seggébe, és azzal akarjuk kielégíteni. Az elején talán izgalmas, de utána mindenki rájön, hogy szánalmas, és erőtlen próbálkozás. Ettől a gondolattól majdnem elnevetem magamat, de sikerül elrejtenem az egészet úgy, hogy a szám elé raktam a kezemet, és csak kuncogtam egy halkat. S kaptam még egy érdekes kérdést. Lassan előre hajolok, a két kézzel meg fogom a teás bögrémet, felkönyökölök az asztalra, és inni kezdek, szép lassan, közben pedig folyamatosan fenyegetően Anaot nézem. Ízlelgetem a teát, gondolkozok minden mások, valamivel le kell foglalnom magamat, mert úgy érzem, hogy ha nem teszem, akkor Neki fogok ugrani. Végül visszateszem az asztalra a bögrét, a kezemet is nyugalomba helyezem ezen a kis tákolmányon, majd dobolni kezdek rajta az ujjaimmal.
- Talán elsőnek ülj le, nem szép, ha a bátyáddal állva beszélsz, nem? Tehát csücs…- mutattok a velem szembeni székre, ha pedig nem ülne le, akkor csak szemezünk egy darabig, vagy megunja és elmegy, vagy leteszi a ványadt valagát. Ha a második történik, akkor pedig beszélgethetünk végre. – Nos, hogy válaszoljak a kérdésre. Kurva sokat mászkálok Karakurában, sőt, nyilvánosan is. Arról meg nem igazán tehetek, ha annyira balfasz az összes shinigami, hogy nem képesek észrevenni. Rakjak céltáblát a hátamra, esetleg kiabáljak, hátha észrevesz valaki? – maga az elgondolás is vicces, miközben sétálok, azt kiabálom: Shinigamik, itt vagyok, a csúnya és gonosz arrancar, verjetek le. –És, mi járatban vagy? Keresel valakit, akinek kést döfhetsz a hátába? Tényleg, kérsz egy teát? Én fizetem… - pofátlanul az arcába vigyorgok, miközben neki kezdek a maradék teám elfogyasztásához.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te19800/30000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (19800/30000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 8:00 am

Misty megismeri Yuket - a látszatban ne bízz!



Yukezo szemmel láthatóan olyan férfi volt, aki megpróbált meggyőzni a saját igazáról engem, függetlenül attól, hogy ez nekem mennyire vált volna előnyömre. Rendben, hogy neki sikerült a saját kardjával drága dolgok árán, de kiegyeznie, nekem viszont nem volt ilyen szerencsém, egyszerűen elvesztettem a reményeimet, ráadásul pedig most még jobban meg van ahhoz az életem keveredve, hogy csak úgy el tudjak mindent így fogadni, ahogy az van. Nem, ez már régen nem az én stílusom, harcolnék, ha tudnék, amíg pedig nincs rá esély, egyszerűen jobb a tűzszünet. Biztos vagyok benne, hogy az ex-shinigami nem ért meg engem és az elveimet, de nagy eséllyel akkor sem sikerülne ez neki, ha teljesen igazan mondanék, bevallva mindent, amivel eddig nem szembesítettem. Lehet, hogy álságosnak tűnök, amiért magamban nyíltan kimondom, hogy nem tudok neki mindenről beszámolni, de ez egy olyan része az életemnek, amiről rajtam kívül senki sem tud, még a további érintettek sem. Nem könnyű elfogadni a dolgokat, nem is tudom megtenni, de attól még megpróbálhatok mindent a magam módján elviselni. Nem vagyok könnyű helyzetben, most túl sok irányból vesz körül ellenségeskedés, egyszerűen gyengeként felemésztenének. Ezt talán meg is tudná érteni, de nem akarom elmagyarázni, hiszen mindenkinek megvan a maga baja. Annak azért örülök, hogy a sajátja lefoglalja annyira, ne kíváncsiskodjon, végül pedig hajlandó témát is váltani. És még azt mondják, én nem tudok elég jól manipulálni senkit, ennek ellenére azt elértem, hogy a mély megbeszélésből egyenesen a teakészítés felé forduljon az érdeklődése, ami nálam nagyon is szép eredmény. Egyébként is érdekelt, hogyan alkotott ő ilyen remek teát, és azt hiszem, most meg is fogom tudni. Bár van egy olyan érzésem, hogy a recept mellett kénytelen leszek bevonni segítséget is, mert kizárt, hogy én ennyire el tudok szöszmötölni egy konyhában. Szeretek dolgokat, például a finom teákat és mellettem amiatt igazán nem kellene aggódni, hogy megromlik akár egy kis része is, de elkészítése ennek túl komplikált. Megjegyeznem egyenlőre sikerült, olyan, mint egy jó kis agytorna, fel is fogom nagy eséllyel idézni, de komoly segéderő fog kelleni, ha meg akarok vele próbálkozni. Oké, kezd nagyon zavaróvá válni a konyhai tájékozatlanságom, talán nem ártana végre valakit találnom, aki tud nekem segíteni. Tündér soha nem leszek, de nálam már az siker lenne, ha megütném az elfogadható kategória alsó határát.
Szerencsére a teakészítés témával kapcsolatban Yukezo nem vette túl komolyan a véleményformálást és egyszerűen hagyta, hogy időnként bólogatva fejtsem ki a nézeteimet. Nem tudom, hogy azért tette, mert alapnak vette, hogy ennyivel elboldogulok, vagy unalmasnak tartotta a témát, de az egyértelműen leszűrhető lett belőle, hogy mázlim van és nem éppen a kérdezz-felelek részt várja tőlem. Nem mintha akkora szégyen lenne, hogy gyatra vagyok valamiből, hiszen senki sem tökéletes, de van egy olyan érzésem, kifognék minden apró megjegyzést arról, hogy ennyi idő alatt igazán megtanulhattam volna. Helyette a Gotei 13 került terítékre ismét, és igazság szerint ezt annyira nem bántam, mert igaz, hogy a véleményünk szöges ellentétben van egymással, de attól még jó dolog kifejteni, hogy szélesítsük a látóköröket. Nekem nem ártana, egyik oldalról nézve mindent a dolgok egy idő után el tudják veszíteni a fontosságukat, én pedig a józan ítélőképességemet és ez utóbbiról nem szívesen mondanék le. Jobb, ha pontosan átlátom a helyzetet...
- Ellenszegülésnek is több fajtája van. Egyszerű shinigamiként én sem könnyen fogadtam el, hogy bárkinek is engedelmeskednem kelljen, és általában az akaratomat sikerült is érvényesítenem. Máig az az érzésem, hogy ezt csak azért sikerült elérnem, mert a feletteseimet vagy barátként kezeltem, vagy idő előtt leváltották. Valószínűleg egy-két pofon az élettől rajtam is segített volna, de nem tudom, hol tartanék, ha ma nem lenne meg ez a nagyfokú önállóságom... - tettem hozzá, hiszen minden egyes történés hatással van az ember belsőjére és ennyi idő alatt nekem akármennyi lehetőségem volt újabb és újabb személyiségeket vonni magam köré, amelyeken át kell valakinek jutnia, hogy megtalálja az igazi énemet és közben nyilván beleütközött olyanokba is, amelyek a kedvére voltak. Kicsit olyan ez, mint egy csomó ruha, mindenkinek más tetszik, de csak addig kell keresnem, amíg meg nem találom a neki megfelelőt. A legtöbben nem képesek ennél tovább látni, engem meg nem igazán zavar a dolog, mert egy belső személyemet megismerhették és cserébe én is kaptam esélyt, hogy velük szembe tudjak találkozni. Most már erre nagyon nincs szükség, de még mindig megvan az a személyiségem, amely egy burokba zárja a többi, érzelmeset, ha erre netalán szükség lenne valami miatt. Nem túl gyakran használom, de van és ez jó dolog.
- Mivel veled kapcsolatban nincs még döntés, így a birtokaid egyenlőre biztonságban vannak. De a helyedben figyelmeztetném a családomat, a 46-ok tanácsa példát akar statuálni, így nem hiszem, hogy békén hagyják őket... - kezdtem el csendesen, miközben lassan egy nagy levegőt vettem és próbáltam rájönni, ezt miért is mondtam. Még semmilyen döntést nem hoztak, ráadásul pedig esély sincs rá, hogy a közeljövőben hozzanak, de nekem nagyon kellemetlen előérzetem volt, amelyet akaratlanul is kimondtam. De logikusan belegondolva, van rá esély, hogy tényleg megtegyék ezt, nem éppen arról híresek, hogy milyen kegyesek lennének. Ha Yukezo apja még élne és kitagadná a fiát, akkor lenne rá esély, hogy a családot békén hagyják, hiszen az apa nagyon hűséges Soul Society vezetőihez, de a halálával valamennyire megszűntek a család kiváltságai is, a befolyásáról nem is beszélve. Bár, én nem érzem úgy, hogy jó lenne találkozni vele, azt hiszem örülök, hogy nem is kellett, már csak az előttem ülő ex-shinigami elmondása alapján is azt állítanám, hogy nem éppen a megértéséről volt híres. Ráadásul nyilván tipikusan büszke is lehetett, aki először a családomat boncolta volna fel és csak utána engem. Rendben, inkább ebbe nem gondolok bele, semmi értelme nem lenne a dolognak...
- Egyébként nyilván már tudják a 12. osztag megfigyelői, hogy találkoztunk, így előre szólok, a beszélgetés egy részét kénytelen leszek velük is megosztani. A nézeteiddel kezdjem, vagy a remek tea recepttel? - néztem rá apró mosollyal a shinigami szemébe, mert persze eszem ágában sem volt pontosan mindent elmondani nekik, ami itt elhangzott. Ahhoz például az ég adta világon semmi közük nincs, hogy mi volt a férfi tetteinek kiváltó oka, amikor kis híján vérengzést rendezett Seiretei falain belül, és amúgy sem tudnám én ezt elmondani nekik, hiszen teljesen még nem értettem meg. Később szerintem ez sikerülni fog, most azonban nem tartok ott. De biztosan el kell nekik pár dolgot mondanom, csak könnyebb dolgom lenne, ha ő is segítene nekem kiválasztani, mi az, ami miatt nem kerül bajba. Játszunk nyílt lapokkal, tudom, mit fognak tőlem majd kérni és nyilván ő is, nem akarom becsapni...

//bocsi a késésért, nem volt gépem -.-" //
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Jan. 29, 2012 1:53 am

//Hatalmas tévedés, avagy Yuke megismeri Mistyt//

Nagyon úgy néz ki, hogy lassan lejár az idő, amit együtt töltöttünk. Sierashi Yuusuke megmentésének terve lassan megfogan elmémben. Megfelelően kell mozgatni az embereket, és máris meg van oldva a dolog. Misty. Remélem tudod, hogy ezért az információért téged kibelezhetnek. Sebaj. Minden úgy történt, ahogy gondoltam. Bár mondjuk akárhányszor leülök egy shinigamival beszélgetni, folyton előkerül az a téma, hogy most mégis mit mondjon, miért élte túl. Az már csak a bónusz, hogy valódi információt is megtudnak rólam. Nem szabad elítélni a történtekért, mégis megteszik gyakran. Van egy olyan érzésem, hogy a hatodik osztag kapitánya megértette ezt, bár megtudta, hogy nézeteink valóban különböznek. Nagyon is. És én? Valószínűleg előnyömre fog még válni, hogy ilyen magas rangú emberekkel jóban tartom a kapcsolatokat. Talán lesz még rá alkalom, hogy úgy sétálok Seireitei területén, hogy nem akarnak megölni érte. Persze ott van a háttérben a Sereg. Na velük mit kezdjek. Tudom, hogy még jók lesznek valamire. Abszolút. Sóhajtottam egyet, majd belekortyoltam a teámba. Lassan kezd fogyni ez az adag is. Misty előszeretettel issza a teáimat. Miután rákérdezett, hogy mit is mondjon el, én csak szótlanul felálltam, és kisétáltam a szobából. Ismét a konyhába mentem. Elővettem egy papírlapot, amire a rendeléseket szokás felírni. Egy tollal ráírtam az eddigi teák receptjeit, majd visszamentem Mistyhez.
- Fölösleges bármelyikről szót ejteni, hiszen nagyon jól ismerik nézeteimet, és a tea kultúrámat. Bár ez utóbbi, a kókusszal, még eléggé kiforratlan. Ezért is írtam le neked egy papírra a receptet, hátha tudsz még rajta fejleszteni. Amúgy megmondhatod nekik azt is, hogy személyem nem jelent veszélyt a Gotei 13-ra nézve. A fejvadászokat megölöm, de mint láthattad, nem vagyok egy nagy bűnöző, csupán védem magamat. Azt elvileg szabad. Bár már nem tudom ki mit tesz- láttam már sok furcsaságot a 46-ok tanácsában. Olyan dolgokat művelt a rendszer már, amitől én magam is félek. Egy tálcára összegyűjtöttem a csészéket, kancsókat és egyéb kellékeket, majd kivittem a konyhába, lecsaptam, majd rögtön Mistyhez mentem. Még egy mosolyt eleresztettem, és előhúztam a kardomat. Nem készültem rátámadni, ezt ő is tudhatta. Egy érintésemre a kard felvette shikai formáját. Eljött a búcsú pillanata.
- Tudod én csak sajnálni tudom azokat, akik a parancsot teljesítve fölöslegesen az életüket adják. Akik nem értékelik saját életüket többre egy értelmetlen parancsnál, azok haljanak is meg!- a végét már szinte fenyegetve mondtam. A következő pillanatban már nem ott voltam.

Otthon, édes otthon. Legalábbis az édes. De most a Fészekbe teleportáltam, és kiáltottam egyet. SUKUI! Jelezve Hitominak, hogy most nagy szükség van. Nem én kérem a segítséget, de valakinek segíteni kell a Daitenshi kötelékéből. Shizune is tudni fogja hamarosan, hogy mit kell tennie. Az első bevetése. Az első edzések gyümölcse! Kiszabadítani a vezérünket. Tudom, hogy nincs ez az ínyére, de akkor is meg kell tennie. Mint Tenshim azt kell tennie, amit a Daitenshije. Én teljesen lojalitással vagyok Yuu irányába, ezért most azonnal megkezdjük a kiszabadítására a tervet. Már csak pár napunk van hátra, cselekednünk kell. Leültem a márványasztal mellé a helyemre. Összekulcsolt kezemre hajtottam a fejemet, és úgy vártam az espert. Tudnia kell az igazságot. Amint megjelenik elmesélem neki a Mistyvel történteket, és nekilátunk a terv kidolgozásának.


//köszi szépen a játékot, ezt a végét kicsit összecsaptam, de most ez van T_T//
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te19800/30000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (19800/30000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Jan. 29, 2012 11:57 am

Misty megismeri Yuket - a látszatban ne bízz!



Yukezo nem mindennapi jellem, azt el kell ismernem. Eredetileg azzal jöttem ide, hogy majd szépen kicsit helyre kell őt tennem, amiért nem tudja, hol a helye, esetleg esélyem lenne rá, hogy megkíséreljem bevinni, de ez az utóbbi már nem hiszem, hogy sikeresen kivitelezhető lett volna, ennyire nem vagyok naiv. Nem véletlenül tudott ez a shinigami minden egyes alkalommal kiszökni az emberek kezei közül, pontosan azért volt rá képes, mert olyan képességei vannak, amelyeket nem könnyű felülmúlni. Hiába, egy különleges kard nagyon sok mindenhez hozzá tudja az embert segíteni, főleg, ha használni is tudja, és nála nem lehet elmondani, hogy híján lenne az ezzel kapcsolatos tapasztalatoknak. Hallottam már meséket a kardjáról, valamint ismerem, így nem volt olyan nehéz kitalálni, hogy nálam keresve sem tudtak volna rosszabb embert választani arra, hogy elküldjék, fogja el és szállítsa vissza Seireteibe, lehetőleg élve. A kedvem nem volt túl fényes a küldetés előtt sem, alatta pedig felfogtam, hogy egy valamiben egészen biztosan nagyon hasonlítok a város egyik állítólagos ellenségéhez. Fel tudom mérni az élet értékét, és csak akkor ölök, ha nincs rá más lehetőség, hogy megvédjem mások és a saját életemet. Ő is pontosan ezt tette, ha egyszerűen a biztonsága miatt aggódott volna, megteheti, hogy félrevezet, átver, majd egyszerűen hozzám vágja egy halott újonc testét, ha példát akar statuálni. De nem, megvédte, kockáztatta érte az életét, ráadásul pedig közben elbánt pár hollow-val is, akik egészen biztosan le tudtak volna foglalni, amíg kereket old. Ha ezek után még képes volt velem szóba is állni, akkor természetes, hogy ezt a bizalom jelének vettem és úgy is fogadtam. Nem mondom, hogy nem volt tartalmas a beszélgetés, nagyon sok olyan dolgot sikerült közben kiderítenem, ami egészen biztosan nem szerepelt a jelentésekben, még akkor is, ha ezek közül jó párat én sem fogok ott feltüntetni. Esetleg akkor tenném meg, ha tudnám, hogy nem tudják ezeket felhasználni, de erre esély nincs. Azt viszont egészen biztosan meg fogom említeni, hogy Tamachi Yukezo meggyőzőereje nagyon jó. Nem tudom, ezt eddig mennyire vették észre, de nekem az volt az érzésem vele kapcsolatban, még annak ellenére is majdnem sikerült lyukat beszélnie a hasamba, hogy merőben más szemszögből néztünk mindent, amiről szó volt. De csak majdnem, általában én is a makacsságomról vagyok annyira ismert jellemre, hogy ezt ne tudja megtenni. Mással sokkal jobban boldogult volna szerintem...
Yukezo körülbelül annyira vehette komolyan a kérdésemet mint én, amikor feltettem, hiszen egy tea recepttel tért vissza a konyhából, miután feltettem azt. Hiába, ez van, szerintem már régen kitalálta, hogy mi az, amit nagy vonalakban fogok szemléltetni a jelentésemben, a többi egyértelműen mindkettőnket túl kínos helyzetbe hozna, ezért mélyen el lesz temetve, valahol a tudatunkban. Annál védettebb helye nem hiszem, hogy valaha is lehetne. A szavai ott megmaradnak, esetleg később még lesz is esélyem elgondolkodni rajta. Most azonban azt hiszem, éppen itt az ideje elbúcsúzni. Nekem még be kellene adnom, hogy sikerült egy csomó receptet összeszednem, és ahhoz józan fej kellene. Yukezo szavait így csak egy bólintással veszem tudomásul és gyorsan megiszom a maradék teámat, hogy el tudja pakolni a poharakat. A teaház egészen kihalt lett így, hogy már nem töltik be a finom nedűből kipárolgó illatok, és ez egy jele annak is, hogy hamarosan valamit le kéne tennem az asztalra. Mire visszaér, már sikerült is eldöntenem magamban, milyen szavakkal illene távoznom. Mielőtt azonban kinyitnám a szám, előveszi a zanpakutouját. Az ex-shinigami kardjára csak egy kicsit felvonom a szemöldököm, nem, nem hittem volna, hogy pontosan hajlandó lesz előttem bemutatni a technikát, de mint kiderült, nem szívbajos alkat. Rendben, akkor legyen, kíváncsian várom, hogy idővel vagy térrel manipulál Yuke.
- Létezik a patthelyzet is... - jegyeztem meg magabiztosan, miközben láttam, amint eltűnik. Nos, egyértelműen a teret hajlítja, ha az időt lett volna képes valamilyen módon befolyásolni, nos, arra Yure elég morcosan reagált volna, igazi satrafa tud lenni, ha valaki kicsit is hasonlít hozzá, ne adj isten, jobb nála abban, amit tesz. A rejtély megoldódott, és felvetett fél tucat újabb kérdést. Remek, látom, lesz mit írnom este... A teaházat elhagyva ugyanakkor rájöttem, hogy nem ő volt az egyetlen, aki lyukat beszélt a másik hasába. Több mint 99%-ig biztos vagyok benne, hogy nekem nem fog kelleni végig nézni Sierashi Yuusuke kivégzését. Nem, ahhoz túl óvatosan hintettem el az információkat, hogy rájöjjön, ez egy gyenge próbálkozás volt manipulációra, de egyben elértem, hogy még előttem eldöntse magában, mit is akar a tudásával kezdeni. Nem tudom mi lesz még itt, de abban biztos vagyok, hogy ez a hely nem sokáig marad ugyanolyan...

//semmi baj és én is köszönöm a játékot Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te40700/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (40700/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyVas. Feb. 19, 2012 6:15 am

A "testvérek" újra találkoznak

Némileg rezzenéstelen arccal tűröm, hogy az élethű színjátszásomhoz használt kérdésekre felel. Túlontúl kihallatszódott a benne tomboló méreg, melyet shinigamik irányába táplál, akárcsak egy egyszerű, éhes hollow, melynek éppen társalogni kívánt kedve halála előtt az ételnek nézett halálistennel. Mozzanataira reflexszerűen nyúlok hátam irányába, ahol normál esetben – hogyha nem póttestben lennék – a zanpakutom lenne. Halk, zaklatott szusszanást veszek, majd leengedem vissza, magam mellé jobbomat és elkönyvelem ezt a kellemetlen sikertelenséget. Igyekszem minél több önuralmat erőltetni magamra, nehogy olyat tegyek, amit később akár megbánhatok. Tekintettel kell lennem az emberekre, kiknek a védelmezésére esküdtem fel. Csak roppant nehéz kivitelezni mindezt úgy, hogy a félelem lesz úrrá rajtam, ahogy a szemeibe nézek.
- Miért, szerinted nem merném megtenni? >o> – villanó tekintettel teszem fel neki a költői kérdésemet a támadást illetően. Valójában csak nem kívánom, hogy átlásson rajtam, mivel már egész közel lőtte be a dolgot a felől, hogy szerinte ennyi ember előtt nem esnék neki. S igen, nem kockáztatnék ennyi emberéletet egyért. Ha mindenképp harcba akarnék szállni vele természetesen nem négy fal között teszem, avagy emberektől túlzsúfolt utcákon, hanem valami kietlen helyen és azt is 12. osztag által bebiztosítva. Szavaim csupán abban sántítanak, hogy amint a hajamat megemlíti, ösztönösen nyúlok felé, hogy megérintsem felfogott copfom végét, ezzel ellenőrizve biztosan rendben van e. Kellemetlen, de mikor legutóbb felcsapott fodrásznak muszáj volt kiegyenlíteni, hogy ne nézzen ki túl furán. Több év munkáját tette tönkre azzal a vágással! >.>”
- Mi olyan szórakoztató? – nevetését hallva homlokráncolva, összeszűkült szemekkel mérem végig, miközben felteszem ehhez illően kérdésemet. Nem mondtam semmi olyat sem, amin kacarászhatna, így igazán nem is értem jókedvét. Mindenesetre nem veszem le róla a szememet, ki tudja, mire készül, hogy mivel próbálja elterelni a figyelmemet. Fő a biztonság! Hogyha valami galibát okozz, akkor gyorsan kell reagálnom, nehogy bárkinek is baja essen!
- Bocs, de jobb nekem állva. – szemem sarkából vetek egy kósza pillantást a felajánlott ülőhelyre, melyet inkább elutasítok. Számításba venni minden eshetőséget nem túl egyszerű, nem készültem a mai nap ilyen megpróbáltatásokra. Hogyan lehet ekkora pechem, hogy a legbékésebbnek tűnő napom ilyen zord irányokat vesz? |-(
Tartva a szemkontaktust vele, igyekszem hasonló hűvös pillantásokkal nézni rá, ahogy ő rám, de olyannyira nem szoktam még hozzá a gonosz nézéshez, hogy végül be kellett látnom: farkasszemnézésben ő nyert. Ha ki akarok szedni belőle bármit is, akkor muszáj tennem azt, amit akar, bármennyire sincs ínyemre a dolog. Így hát megadóan ülök le a felkínált helyre, melyet először gondolkodás nélkül visszautasítottam, majd lehunyom a szememet egészen addig, míg nem érzem úgy, hogy tovább tudom tartani a rosszalló tekintetet irányába. Alig fél pillanatos, észrevehetetlen hadművelet volt ez tőlem, melyet amint már ültem abba is hagyhattam.
Ezt követően némi türelmetlenséggel arcomon vártam válaszát ittlétével kapcsolatban, mely mondhatni jócskán csak meglepett. Némi döbbenet rajzolódott ki arcomon, értetlenséggel megfűszerezve, amiért tanácstalanság tátongott elmémben az ügyet illetően, hiszen a 12. osztag kötelessége azokon a gépezeteiken figyelni a veszélyes létformákat, melyet Karakura lakosságát veszélyezteti. Így teljes egészében nem tudtam hova tenni azon állítását, mely szerint senki sem törődik azzal a halálistenek közül, hogy hétköznapian rója általában a város utcáit.
- Az lehetetlen! – csapok az asztalra váratlanul felszólalva, amint végiggondoltam előbbi feleletét és némi nem tetszést teremtett ezzel nálam. – Ez hazugság! Nem mintha közöd lenne hozzá, de a Gotei 13 alap kötelessége, hogy felügyelje Karakurát. Ha valóban inkognitó nélkül is megjelentél már, akkor minden bizonnyal voltak halálistenek, kik utánad eredtek. Egyet tudok csak feltételezni… minden bizonnyal eltetted az útból a te szemedben „probléma” forrását! Ugye jól gondolom? – kicsit még jómagam is meglepődök azon, hogy az előbbit én mondtam. Nem hittem volna, hogy azok a roppantul feszült, komoly hangzású kapitányi gyűlések ennyire képesek fogni rajtam, hogy odáig fajuljon hozzáállásom, hogy teljes egészében képes vagyok félretenni eszméimet, ilyesfajta szituációkban. Arcomon emellett némi düh rajzolódott ki, amiért azt merte állítani a shinigamikról, hogy esetlenek, hogyha arrancarok megtalálásáról van szó. Hiszen ez cseppet sem igaz! Furcsa a régen barátként kezelt személy igazi oldalát megismerni, Ai-sannak és Keisuke-samanak igaza volt… az arrancarok csak gondot jelentenek.
- Azt hiszem, nem rád tartozik az, hogy miért vagyok itt. – nem majd elmondom, nem túl témába illő lenne valódi ittlétem oka. Bár még minekünk, folyton dolgozó halálisteneknek is lehet egy – egy szabadnapja olykor – olykor, még ha hihetetlen is. De sajnos úgy vélem, hogy az én kis munkaszüneti napom most ért vége cirka… tíz perce. -.- – Kösz, de inkább kihagyom… - fintorgok a fizetett tea felajánlására. A nem létező szőr is feláll a hátamon bárgyú vigyorától, mely egyik pillanatról a másikra bukkant fel képén. Némi késztetést is érzek arra, hogy letöröljem onnan, egyetlen gond lenne vele… azzal én sem lennék különb nála, ezt pedig még jómagam is tudom!
- Bár nincs kedvemre a dolog, viszont azt kell, hogy mondjam… a békés délutánodat sajnos tönkre kell, hogy tegyem... „Nii-chan”. – támasztom meg fejemet jobb kezemmel, közben balommal kezdek játszadozni az asztalkán lévő kis tálcán elhelyezett evőpálcikákkal, némileg unottan szónokolva az előbbi mondandómat. – Ugyanis… nekem kötelességem eltörölni a föld színéről a baj forrását. – emelem tekintetemet rá, hogy szemtől – szembe láthassam, mit reagál eme kellemetlen igazságra. Régebben még megtehettem, hogy futni hagyom, békés légkör keretében, viszont most már kapitányként vannak dolgok, melyet még én magam sem engedhetek meg. Mint például azt, hogy hagyjak egy arrancart szabadon sétálni Karakurában, ki tudja mivel veszélyeztetve a védtelen embereket.

Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te43000/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyHétf. Feb. 20, 2012 4:27 am

A „testvérek” újra találkoznak


Szenvedély, mindannyiunkban megbúvik, alszik, vár, és bár nem akarjuk, nem kérjük, de végül felkavar. Kinyitja száját, és üvölt. A szenvedélyből merítünk legjobb pillanataikban, a szerelem örömében, az utálat tisztaságában, és a fájdalom extázisában. Néha elviselhetetlenül fáj, ha tudnánk szenvedély nélkül élni, talán békességet találnánk. De akkor üresek lennénk, üres szobák, lefüggönyözve, nyirkosan, szenvedély nélkül igazán holtak lennénk. A szenvedély, ami arra késztet, hogy harcoljunk, éljünk, akarjunk. Akarjuk a harcot a másikkal, érzésekkel teli összecsapást, mely akkor igazán tiszta, ha két olyan fél közt történik meg, kik valaha kedvelték egymást. A gyűlöletet könnyebb megszerezni, és nehezebb lerázni a láncokat magunkról. Ellenben a szimpátiával, hisz elég egy rossz szó, tett, és hamar átcsaphat az egész utálatba. Mitől szabadulni már nem lehet, hát marad a szenvedély, a vágy az elpusztítására mindannak, amitől szenvedünk, és végül egyedül maradunk, szenvedély, vágy, és élet nélkül. Örök körforgás, amire mindenkinek szüksége van…
Elmében formálódnak a gondolatok, miket végül egymásmellé rakott betűk formájában, szavakként adok ki magamból. Utálattal, és haraggal teli szavak ezek.
- Persze hogy nem mernéd, félsz, félsz Tőlem, félsz attól, hogy az itteni, kis esetlen embereknek baja lesz.
Sejtelmes, és szemét félmosoly suhan át az arcomon, igen vicces az, ahogyan a hajához ér. Megfosztottam az egyik, testét ékesítő büszkeségétől. Nos, igen, a nők kényesek a hajukra, szánalmas, és ostoba dolog ez, de akkor hasznos volt. Talán ez nagyobb sérülés volt, mint ha a testébe karcoltam volna néhány dolgot. Emlékezni fog rám, tudni fogja, hogy nem lesz nyugodalma, amíg élek. Vadászni fognak rá, a hozzá közelállókat fogom megölni, egyedül fog maradni az élete romjaival, és amikor hátrapillant, az Én árnyamat fogja látni.
- Hm, mi is? Te vagy az… de találd ki miért is. – gondolkozzon, jártassa a kis agyát, nem kap segítséget, talán ott van a remény, hogy nem a hajában volt az ereje, és az esze.
- Nos… ahogy gondolod. – álljon, ha szeretne, fárassza az izmait, várjuk meg, hogy remegjen a lába, és végül sértetten, megsértve és prüsszögve fog leülni. Számomra mindegy, ebben a helyzetben, ezen a helyen, nem tud ártani, kötik a merev szabályok, Én pedig lubickolhatok a szabadságban, vagy a farkasszem nevezetű játékban, amiben könnyen lehet nyerni, csak köpd szemen a másikat, és kész.
Végül csak okosan dönt, és leül, hát akkor folytassuk mély, és értelmes eszmecserénket arról, hogy nem merek járkálni Karakurában. Mulattat az arca, mosolyogva iszom meg a maradék teámat, kész szerencse, mert lehet az ütéstől, amit szegény asztalra mért, kiborulhatott volna. Rosszallóan rázom a fejemet.
- Ejej, heves, mint mindig, ez lesz a veszted, és az, hogy elkötelezetten hiszel a rendszerben. Amit már három, ismétlem, három kapitány is kicselezett, és elárult. Miből gondolod, hogy nem ismétlődött ez meg ismételten? Vagy talán van, aki nem akarja, hogy elkapjanak, esetleg tényleg olyan ostobák, hogy nem vesznek észre, és a radarral, amivel figyelni kéne, inkább a pornóra állítják, és arra verik a faszukat. Bár, az is lehet, hogy igaz, amit mondtál, és megöltem azokat a shinigamikat, akik rám találtak, habár… tudnál róla, ha Én tettem volna. – közöltem a lehetőségeket egy széles, boldog vigyorral az ajkamon. Keltsünk egy kis zavart abban a kicsiny elméjében, döntse el, hogy mi lehet a helyes megfejtés. Tőlem nem kap több segítséget, pedig annyira egyértelmű. Hanyagság, tiszta hanyagság az egész, szabadon járok a városban… és egy fontos dologról elfelejtkezett… nem csak Karakurából áll a világ. Hatalmas a Föld, és más városokban is van elég lélek, amivel az éhséget lehet csillapítani, mondom, hogy hanyagság. Annyira Karakurára fókuszálnak, hogy ha lenne a többi arrancarnak is egy kevés esze, akkor hagynánk ezt a várost, és átnyergelnénk a világ többi részére. Mire észbe kapnak a shinigamik, már… olyan lesz, mint a kurva, akinek fizettek, baszhatják.
- Húgi, nem kéne ennyire ellenségesnek lenned, hiszen „testvérek” vagyunk, nem? – szándékosan gúnyos hangon ejtettem ki a testvér szót. Csalódottan rázom meg a fejemet, ingyen tea, és nem kér? Na mindegy, nem erőltetem. Enyhén balra döntöm a fejemet, a szemöldökeimet kérdően felvonom.
- Kérlek, tudasd a nagyszerű tervedet, hogyan is akarod ezt elérni? Lehet, van pár láthatatlan segítőd, és már rég körbevettetek, vagy ezek az emberek is segítenek majd ellenem? Nagyon nem értem ezt az egészet… mert tudod, Veled ellentétben, Nekem nem okoz gondot a harc a civilek közt. – természetes, hogy teli gúnnyal mondtam az egészet, túlzottan is beképzelt volt az, amit mondott. – Szólj mikor is, kell megijednem, nem akarom elszalasztani, a pillant mámoros erejét. – mit is láthat az arcomon? Rémületet, na azt nem, sőt… ellenkezőleg, vidám vagyok. – Rajta, mire vársz hát, itt vagyok, erősebb vagy, tehát meg tudnál ölni, akkor mi az, ami visszafogja a kezed? Hm… ja igen, elfelejtetem, az ártatlan emberek, igaz? Ej de kár… - mondtam csalódottan. -… most nem tudsz támadni, igaz? Pedig ha harc lenne, elhiheted, sok ártatlan élet száradna a lelkeden. Szörnyű… tényleg nem kérsz teát? Valami isteni. – élettel teli, egymilliárd wattos mosolyt villantok rá, hogy a fogkrémgyártók kapkodnának értem, hogy szerepeljek a reklámban. Persze annyira nem vagyok ostoba, tudom, ha sokáig piszkálom a tűzet, fellobban, tehát azért jobb ha kicsit figyelek a hirtelen mozdulatokra.
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te40700/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (40700/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyHétf. Feb. 27, 2012 10:46 pm

A „testvérek” újra találkoznak
Fellengzős számonkérésemre tett válaszát kissé megrezzenve veszem tudomásul. Mintha belém látna és tudná, hogy igenis félek ettől az egésztől, hogy bármiféle mozzanattól bajuk eshet az embereknek, pedig igyekeztem minél jobban tettetni, hogy én aztán ura vagyok a helyzetnek! Nyohh, ez miért nem sikerül sohasem olyankor, amikor kéne? Utálom, utálom, utálooom…! >o>
Mérgesen felfújt arccal veszem tudomásul sértegetését, miközben elmémben egyre sűrűbben ismételgettem Ai-san nagy bölcs szavait a múltkori eseménykor, nehogy elveszítsem végképp minden csepp higgadt megnyilvánulásomat. „Mély levegő, kék tenger”… emberek között vagy Anao a Kavicsistenségit neki! Nem veszítheted el a fejedet! Ilyenkor nem! >o>”
S mégis hagytam, hogy az indulataim beszéljenek helyettem, nehezen sikerül csak visszaszereznem önuralmamat, de válaszát hallva kibukásomra egyre inkább csak fűtötte bennem a haragot. Nagyot szusszanva próbálom magam lenyugtatni és némileg kevésbé dühösen hozzáállni ehhez az egészhez. Tuti, hogy az szórakoztatja ennyire, hogy így reagálok mindenre, amit mond! Az osztagtársaim és barátaim még rendben van, hogy kinevetnek, de ő ne tegye! >.>
- Mint minden, a Gotei is tanul a hibáiból. Biztosíthatlak arról, hogy egy kapitány sem árulná el még egyszer Sereteit! >_> – kissé rosszallóan veszem a témát. A kapitányok árulása régről igen nagy nyomott hagyott bennem is, hiszen a régi kapitányom is köztük volt. S eme rossz cselekedetükkel örök feketepontot írtak fel ezzel a Gotei 13 történelmébe. De Pipás Öreg biztosított minket arról, hogy ilyesmi még egyszer nem fog megtörténni. Nem engedhetjük, hogyha méltók akarunk lenni továbbra is a halálisten megnevezésre!
A 12. osztaggal kapcsolatban… a viszályt nem tekintve biztos vagyok abban, hogy az a félszemű hadnagy nem veszi ilyen lezseren a munkáját és serényen dolgozik. Biztosan figyeli azt a szerkezetet, mellyel Karakurát ellenőrzik, nem? Biztos nem olyan elvakult az osztagaink közötti mini háborúban, hogy csak ezzel foglalkozzon, hiába nézném ki belőle, de… csak nem fontosabb ez neki, mint a kötelessége! Ugye?
De már azt se tudom, melyik válasza az igaz, honnan tudhatnám azt, hogy ő megtámadott volna egy shinigamit? Hogyha nem kürtöli szét a 12. osztag biztos, hogy nem. Akkor pedig, hogy érti ezt? Fráh… teljesen összezavart! Mad
Jó ideig azt sem tudtam mit mondjak, míg megpróbáltam kissé zordabbá tenni a számára kellemessé vált légkört, de kissé sikertelen utakra eveztem. Vagyis, nem annyira. Az, hogy egyre fenyegetőbben szóvá tette azt, hogy emberek életét nemes egyszerűséggel kockáztatná, ez felett semmiképpen sem tekinthetek csak úgy el. Elmém csak úgy kattog a megoldáson, s mintha csak egy felhúzott vekker úgy cseng föl bennem a ragyogó ötlet. Némi fintoromat, mely a szemkivivős fehér fogvillantására bukkant fel arcomon, se perc alatt eltüntetve, némi békességet erőltetve magamra. Végül lehunyt szemmel, egy megadó sóhajjal dűlök hátra székemben, hogy amikor ismét felnézek, semmi nyoma se legyen a felé táplált gyűlöletemnek.
- Rendben, te nyertél. Tudod, egy csésze citromos teát mégiscsak elfogadnék, „Nii-chan”. – felelem, miközben benyúlok emberi ruházatom egyik zsebébe és előkotrom onnan a mobilt, mellyel kapcsolatba léphetek Sereteiiel. Mintha ez teljesen átlagos megnyilvánulás lenne, akárcsak a nap, mint nap látott fiataloktól, úgy kezdek el pötyögni rajta. Ez tényleg szórakoztató, nem is tudtam, hogy ilyen poénos, mindenképpen kell kérnem Simán Csak Keisuke-samatól egy mobilt az Emberek Világából. *o*
Sebtében nyomogatva billentyűzetét kérek némi segítséget a szerkezeten keresztül a 12. osztagtól. Hogyha bemérnek, minden bizonnyal rájönnek, hogy igazat írok és azonnal olyan munkába kezdenek, amivel kisegíthetik helyzetemet. Emberek biztonságáról van szó, így nem kételkedem abban, hogy az osztagok közötti ellentétet ne tudnák félretenni erre a pár percre. Amint letudtam azt a röpke, lényegre törő üzenetet már csak várnom kellett. Erre pedig könnyű segítőm volt a megkapott tea, amit kértem. Belekortyolva ízlelem meg tartalmát, majd kicsit kellemesebb vizekre terelem a beszélgetésünket.
- Igazad volt, tényleg nem rossz a teájuk. Surprised – mondom vidáman, miután tettem egy kóstolót, majd leteszem a csészét az asztalra. – Tudod mit? Kezdjük tiszta lappal ezt az egészet és ne beszéljünk ilyen nyomasztó dolgokról, teljesen elveszi az életkedvemet. :/ Inkább mesélj, mi járatban vagy pontosan Karakurában? Az előbb kicsit túlságosan is rosszul vettem fel ezt a témát. ^w^” – kíváncsian teszem fel a kérdést, haragnak semmi nyomba sincs a hangomban, hiszen minek? Még ő maga mondta, hogy nem kellene ennyire ellenségesen felvennünk ezt az egészet, hát rendben! Surprised Elvárom, hogy társalgásunk során ő se legyen egy felbőszült bika, mint aki előtt egy piros anyagot lengetnek. - És mire jutottál utolsó találkozásunk óta? – érdeklődöm, nyugodtan iszogatva közben. – Velem történt egyes, s más. Ócska, lényegtelen dolgok. – teszem közzé félvállról. Persze, ha a fehér leplesek közé lépést lehet semmiségnek venni. De jobb, ha ezt még egyelőre nem tudja meg. Figyelmemet zsebem felé egy halk pityegés kelti fel. Érkezett egy üzenet a lélek mobilra, biztos méltattak végre válaszolni. Merem remélni, hogy a megoldás kulcsa szerepel benne, nem pedig alattomos tréfát akarnak űzni velem. ._.” Teljes nyugodtsággal veszem ki azt és futom át a sorokat, melyet feleletül kaptam a 12. osztagtól. Majd újabb pötyögésbe kezdve, mielőtt bármi kérdést feltehetne ezzel kapcsolatban az előttem ülő, vidáman kezdek áradozni erről a szerkezetről.
- Tudod régebben még azt sem tudtam mi fán terem a TV, emlékszel? Most viszont egyre érdekesebbé váltak ezek az emberi kütyük. Főleg ez a mobil. Tud fotózni is, megmutassam? Legalább lehetne valami emlékünk az ismételt találkozásunkról! ^w^ – szólok lelkesen, miközben csészémet emelem közben, hogy igyak, s felé tartom a mobilt, hogy kitűnő képet készíthessek róla. Csííííz~! Very Happy – húzom mosolyra ajkaimat, majd megnyomom a fotózásra alkalmas gombot, s a telefon fehér vakuja felfénylik, ezzel egy időben eltűntetve előlem „Nii-chant”.
A mobilra jött üzenet szerint ez egy 12. osztag és a Kidoushuu által kombinált védelmi program ízé, amivel személyeket lehet eltűntetni egy távolabbi pontra. A jelenleg megadott koordináták szerint most valahova az Indonéz szigetvilág egy kisebb, lakatlan szigetére teleportálták. Remélem, „Nii-chan” nem haragszik meg egy kis kirándulásért és jót szórakozik ott. Rolling Eyes
- A 12. osztag ismét kitett magáért. Szörnyű, hogy majd köszönetet kell mondanom nekik. :< Ha ezt Simán Csak Keisuke-sama megtudja... ._." – motyogom kevésbé lelkesen, miközben ismét belekortyolok csészémbe, mintha mi sem történt volna. Ez az emberek számára fel sem tűnő esemény volt, alá kell támasztanom valós semmiségét. Kiürítve csészémet fizettem ki azzal a kevés pénzzel, ami nálam volt a teát, majd vettem is távozásra a dolgot. Minél előbb vissza kell térnem Sereteibe és jelentést kell tennem Masa-jiinek erről az egészről. Nem engedheti meg a Gotei, hogy ilyen veszélyforrásokat szabadon hagyjon kóricálni az Emberek Világában. Legjobb esetben is biztos, hogy meg lesz erősítve Karakura védelme.

// Köszönöm a játékot, remélem nincs harag azért a kis trükkért, amit beleszőttem. Surprised Viszont elhangzott az a veszélyességre utaló szó, amiért már cselekednie kellett a karinak, még ha külső besegítéssel is. //
Vissza az elejére Go down
Karasu Vex
Espada
Espada
Karasu Vex

Férfi
Sagittarius Cat
Hozzászólások száma : 479
Age : 36
Tartózkodási hely : Itt is, meg amott is.
Registration date : 2010. Aug. 11.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: 4. Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 8 Cl0te43000/45000Karakura Teaház - Page 8 29y5sib  (43000/45000)

Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 EmptyHétf. Márc. 12, 2012 5:16 am

A „testvérek” újra találkoznak

- Persze-persze, gondolom ez volt azelőtt is, hogy Aizen, Tousen, és Gin ezt tette, igaz? Biztosak voltatok benne, hogy nem lesz árulás, és mi lett? Három kapitány akkorát rúgott belétek, hogy még mindig fájhat az oldalatok, és tuti lesz még olyan, aki elhagy benneteket, kezdetben lehet csak egy sima shinigami, de kitudja? Lehet kapitány is lesz köztük, és jó, ha tudod, felén tártkarokkal fogadják az ilyeneket. – tényleg így lenne, nem tudom, hogy az új helyzet miatt, jöhetnének vajon shinigamik? Na, erre majd rákérdezek, már alig várom, hogy legyen valaki, aki ismételten szembeköpi ezt az önelégült társaságot.
- Na, csak hogy megjött az eszed, egy citromos lenne a… testvéremnek. – szóltam oda egy felszolgálónak. Testvér, le kéne már szoknom erről a kifejezésről, hiszen csak egy van, a nővérem, akit már nem láttam majdnem egy egész éve. Már lehet régen megmurdelt, de a fenét se érdekli, legalább nem hallom a nyavalygását, meg ahogy a pasijairól dumál, komolyan, szerintem Én öltem volna meg, ha folytatja. De kicsit másfelé kalandoztak a gondolataim. Fura ez a változás Anaonál, nem hiszem, hogy tökéletesen tiszták a szándékai, de a helyzeti előny az Nálam van, tehát nem kap el az idegesség, inkább beszélgetek Vele, legalább nyugi lesz.
- Hááát, csak sétálni volt kedvem, utána megláttam ezt a helyet, és inni akartam egy teát, alig ültem le, és megérkeztél. Azért idegesítő, hogy folyamatosan ezt feltételezik az arrancarokról, hogy ölni akarunk. Dehogy akarunk mi mindig ölni, sőt, néha tényleg csak arra vágyunk, hogy hagyjanak már békén egy kicsit. – kortyolok már a teából, és ez elfogyott, ideje lesz rendelni egy másikat, de előtte beszélgetek már egy kicsit, a „hugicámmal”.
- Mire is? Elég sokra, és még mindig tönkre akarlak tenni, sőt, foglak is, megnyugodhatsz, oh, és azok az ócska dolgok nem nagyon érdekelnek. – tudom, paraszt vagyok, de nem érdekel, elmondtam a véleményemet, ha csak nem olyat akar mondani, hogy a halálán van, márpedig arra sajnos nincs esély, akkor más nem nagyon érdekel. Persze felületesen elbeszélgetünk, és érdeklődök, de csak ennyi az egész. S mekkora egy bunkó, telefonál, miközben itt van? Prff, tuti, hogy a modora nem változott semmit.
- Ja, tudatlan voltál, és szerintem még most se vagy jobb, de mutasd, vigyorogni nem fogok. – unott arckifejezést vágok, majd jön a fényesség, ami teljesen elvakít.
- Oh, hogy basz… - kinyitom a szemeimet, hogy azért belenézek az ő szemeibe, de amit látok… nem tetszik. -… nád meg.
Szép, tököm tudja hova lettem elküldve, hogy szakadjon le az ujja, hulljon ki az összes haja, és száradjon ki a szeme. De legalább nem annyira hideg helyre küldőt, ha már így esett, akkor kicsit pihenek, majd valahogy hazakeveredek, de biztos, hogy ezért hagyok üzenetet a számára. Pár élettelen test, mindegyikbe egy betű belekarcolva, amik majd Anao nevét fogják kiadni, remélem érteni fogja a célzást.

//Én is, és nincs harag, remélem részedről se, mert azok a hullák biza meglesznek/vannak, csak IC-be nem játszom már ki. Ja, bocs hogy rövid, zárást tudok a legrosszabbul írni.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Teaház - Page 8 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-