-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyHétf. Márc. 01, 2010 11:03 pm

Teázás szokatlan keretek között


Szúrós pillantást vetettem rá, majd megvontam a vállam. Valóban, inkább gyalogoltam volna ide, semmint hogy hagyjam, hogy ilyen útját válassza a közlekedésnek. Dühösen ráncoltam a szemöldököm, és bementem utána a teaházba. Nem terveztem, hogy ilyen mértékben elmélyítsem ismeretségemet egy shinigamival, de ha már így alakult... Természetesen ez nem jelenti azt, hogy puszipajtások leszünk. Még mit nem! A shinigamik fajtám esküdt ellenségei, és bár bennem nem teng túlzottan a híres-neves quincy-büszkeség, ettől még éppen eléggé gyűlölöm a fajtáját, mert sok bajt okoztak nekünk, és nekem is.
- Renben van, csak gondoltam teszek egy megjegyzést... - sóhajtottam, és elhelyezkedtem a sarokban. A mentateás javaslata kissé azért szíven ütött: hiszen egyik nagy kedvencem volt az így is. Gyorsan rendeltem is, aztán kicsit kihúztam magam. Lehet, hogy ez a bögyös pincércica egoista, de engem sem kell félteni. Legalábbis, ami a kisugárzást illeti. Félig felvont szemöldökkel húztam ki magamat, aztán végigmértem a nőt. Nem a mellettem ülő Yukezo miatt folyt a dolog... Azt hiszem, őt sokkal inkább az érdekelte, hogy mennyire képes befélszesíteni engem. Nos, engem semennyire... nincs semmi, és senki - legfőképp nem ez a mezei, alulművelt szuka - akitől félnék.
- Ettől a sebességtől nem is csoda... De úgy gondolom, nem igazán bánja... inkább üdíthette fel. - mosolyodtam el, majd belekortyoltam a teámba. Nekem kicsit túl édes volt: jobban szerettem a natúrabb, nem túl édes, nem túl savanyú vagy keserű ízeket.
- Engesztelés gyanánt utazás a világban, bárhová? Hol van itt a csapda? - szám szögletében mosoly bujkált, miközben ezt mondtam, és újabb kortyot ittam a finom teából.
Felrémlett előttem Egyiptom, a Királyok Völgye, amelyet még csak képeken, filmeken láttam... Talán eljuthatnék így még Ehnaton fáraó sírjába is, aki az Aton isten iránti tisztelete miatt nevete át magát... hozzáérhetnék a hieroglifákhoz... Még a csapadáktól sem kell félnem, hiszen Hirenkyakuval kikerülhetem őket...
Az értelmetlen ábrándozás visszatükröződött a tekintetemben: arcom is halvány lázpír öntötte el. Bele sem bírtam gondolni, mekkora öröm lenne...
- Jóval gyorsabb vagy egy átlagos quincynél... igaz, de nem vagyok átlagos quincy, és még nem láttad az átlagos sebességemet. A könyvtáros munka meg kapóra jön a diplomamunka miatt... - túrtam bele a hajamba, és felsóhajtottam.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyKedd Márc. 02, 2010 8:54 am

Láttam, hogy hirtelen elkalandozik a gondolattal, hogy bárhová eljuthat. Vajon mire gondolhatott. Szemem kicsit összehúzom, és megpróbálom a dárk Yukét kicsit... barátságosabbá tenni. Úgy ahogy sikerült is ez, de úgy néz ki nem is lehet mit kezdeni a dologgal. Vártam, mikor kortyol bele az ízletes teába, amit kitaláltam neki. Valahogy nem ragyogott el a tekintete. Itt egy vereséget sikerült produkálnom, és abban bíztam, hogy nem a választással, hanem magával az itallal van a gond. Megkaptam az enyémet is. Egy kellemes alkohollal kevert fehér csokis borzalom, de én szeretem nah.
- Igen, egy utazás bárhová a világon, mint könyvtáros, szerintem érdekelhet a dolog. Nem is tudom. Csapda? Hát ha ősi relikviák felkutatását szeretnéd, akkor tuti van csapda, de nem csapnálak be hmm... Annál te több vagy, mint akit csak úgy át lehetne vágni. Különben is szebb vagy te, hogy csak úgy becsapjalak-küldtem egy bénább bókot, de ha bejön, akkor még előnyömre válhat. Hátradőltem, és arra a székre néztem, ahol a múltkor egy magánnyomozó ült. Könnyen lebuktattam. Ott ültem, ahol a múltkor. Elgondolkodtam a múlt eseményein. Yuu-san terveit, és csoportján elmélkedtem. Fenébe! Már láttam azt a nyakéket valakin, de fogggggalmam sincs kin. Rika bizonygatta, hogy ő is rohadt gyors, de nem leszarom? Én annál egósabb vagyok, hogy elismerjem, tényleg jobb. Nem tök mindegy, de tényleg? Megvakartam a fejem, majd a levegőben hagytam a quincy önbizakodását. Vettem egy mély levegőt, majd átvettem fejemben a célpontokat hová is lehetne menni. Ha mástól nem, a teleporttól tuti kidobná a taccsot. Maya is megszédült, de ő éhgyomorral ugrott először a térsíkban. Ó hogy én miért nem tudok sosem lenyűgözni senkit az első alkalommal. Én is elhánytam magam emlékszem. Olyan érzés volt, mintha hét liter sörre, még téptem is volna... akármilyen legyen is az.
- Tényleg nincs semmi csapda... részemről szeretnélek megismerni, és nem azért, mert más vagy, mint a többi, hanem magad miatt. Így első ránézésből értelmes embernek tűnsz, és ez jó. Én ritkán beszélek baráti szinten az emberekkel. Tetszik nekem, hogy könyvtáros vagy, mert sokat segíthetünk egymásnak. Én speciel éltem már pár évet, mint ahogy a lelkeknek szokás- mondtam mosolyogva, majd ismét a szemébe néztem. Ekkor vettem csak észre, hogy mennyire aranyos ez a lány. Az alkohol fellazított, de a látásomat nem vette el, ez a néhány csésze. Így töltöttem még. Ahogy kézügyességével lenyűgözött- miközben töltött- , valahogy kedvem támadt megismerni, és barátként kezelni. Félre tettem minden aggodalmat, és minden kellemetlen tényezőt. A háborút köztem és a nemesek között, a törekvéseket Gotei 13 felvilágosítására. Sajnos én ilyen elme vagyok. A meg nem értett gonosz zseni... csak a zseni lemaradt rólam. Inkább a meg nem értett- mivel amilyen én vagyok, olyan igazából nincs is -.-" - meghát elvileg gonosz vagyok. Ez van. Ha lesz rá módom, kiírtom a nemességet. Ez van. Újra kapcsoltam a beszélgetésünkbe, és eljutott az agyamig, hogy azért könyvtáros, mert diploma munkán dolgozik.
Hirtelen átváltok tegezésbe ha nem baj... Mi a témája a munkádnak. És ha mást nem is, de segítségemet felajánlom, ha elutasítod, a te bajod. Mondom éltem már pár évet...
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyKedd Márc. 09, 2010 4:24 am

Teázás szokatlan keretek között


Első pillantásra ez az alak is csupán egy utcán kódorgó, egoizmussal bőségesen megáldott parasztnak tűnik. Engem őszintén szólva nem érdekel, hogy ki a gyorsabb... előbbi megjegyzésem is csak azért született meg, hogy ne higgye azt, hogy lebecsülhet. Nem akartam ebből egy gyerekes vitát nyitni, főleg nem egy ilyen téma miatt. Azonban egyszerűen nem engedhetem meg, hogy semmibe nézzenek engem és a fajom. Quincy vagyok, az istenért.... mit vár tőlem? Hogy hajbókolva imádjam a mocsok shinigami fajtáját? Lesheti...
Némán kortyoltam a teába, és már kezdtem megszokni az ízét. Kedvenc ízemmé nem fog válni soha, z még mindig a kamilla marad... meg a rózsa , és a kaktusz *.*
Kicsit kényelmetlenül éreztem magam, bevallom. Mintha egy hirtelen kierőszakolt fogadás házigazdája lennék... Olyan érzésem volt, hogy mindenki engem figyel, és kényszeresen megköszörültem a torkom. Valószínűleg már megint a paranoiám dominált...
- A relikviakutatás mindig is érdekelt... de azt hiszem, jobb lenne megvárnom vele, míg lediplomázok, és végre annak mondhatom magam, ami lenni akarok. - a bókját figyelmen kívül hagytam, nem is reagáltam rá semmit sem - külsőleg. Belül viszont meghökkentem, és kénytelen voltam pislogni párat. Régen volt már az hogy ilyesmit hallottam, és még régebben, hogy foglalkoztam volna vele, vagy akár érdekelt volna... Viszont nem volt elhanyagolható a tény, hogy ez a valaki eljuttathatna engem álmaim helyére. Oda, ahol majd dolgozni fogok, aminek az életem szentelem majd. *.* Varázslatos Egyiptom...
Kezemben még a pohár is megállt, amint szemem előtt megjelentek a Gízai piramisok, a homokdűnék, a kripták, ahol egyetlen óvatlan lépéssel a halálba küldhetném magam... ha egyszerű ember lennék. Ha. De nem vagyok az... egy gyors kis quincy vagyok, akinek az ilyesmi nem jelent visszahúzó erőt. A találkozásunk óta először fúrtam tekintetemet az övébe, azt latolgatva, hogy megbízhatok-e benne. Kérdéses volt, igen. Miért is ajándékozzam neki a világ legdrágább kincsét? Ő egy vadidegen, és semmit sem tett azért, hogy megkapja. A puszta ígérgetés minden férfinak megy, kiváltképpen azoknak, akik szeretnének egy nőnemű bugyijába bejutni.
- Nocsak, miben segíthetnék neked én? A munkámnak? Lehet hogy már említettem, de azért dolgozok könyvtárosként, hogy több információhoz, könnyebben hozzájussak, amikkel tökéletessé formálom a diplomamunkámat. Bár talán kissé sajátos lesz... Nem mindenki van azzal a hittel megáldva, hogy a fáraók közül sokan az átlagnál jóval magasabb reiatsuval rendelkeztek, és mint ilyenek, kapcsolatban álltak a világgal... - a szemöldököm összevontam, amint megint elmélyültem a gondolataimban, és legszívesebben rohantam volna vissza a könyveim közé, ezerrel túrni őket, olvasni, logikázni... Aztán összefontam magam körül a karom, amint rájöttem, hogy túl sokat árultam el magamról. Kíváncsi voltam, hogy mihez kezd ezzel... egy őrült, jövőbeli történésszel, aki mindenáron egyiptológus akar lenni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyVas. Márc. 14, 2010 9:49 am

Kérdőre von állandóan, és ez irritál belülről. Najó. Megpróbálok kicsit udvariasabb lenni vele, hátha közelebb kerülhetek valódi énjéhez. Átfordulnak az agyamban a nemesi udvariasságok, majd szóra nyitottam a számat.
- Figyelj... Kérlek bocsáss meg nekem, minden eddiginél, semmi kedvem sincs arra, hogy egy öntelt tuskónak tekints. Szeretném, ha fajunk nézeteltérései, most ne vágjon akadályt jó ismeretségünknek. Persze ezzel is törekvő vagyok, de csak azt tudom remélni, hogy megértesz. Társaságra vágyom manapság, mert elvesztettem mindent, nem olyan rég. Könyvtár. Hasznos nekem a tudásod, és jelenlegi munkád. Hogy ne használjalak ki, ezért adtam a lehetőséget, hogy bárhová elviszlek. Meg akarom ismerni az emberek irodalmát és világát. Megasztán ketten hatásosabbk vagyunk a lidércek ellen is- zártam le monológomat, miközben magam elé meredtem. Remélni tudtam csak, hogy bejött a taktikám. Az ellenségeskedésünket eltörölhetem így, de jóbarátok sosem leszünk. Gondolataim örvényként zúdultak rám. Összevetettem földi életem eddigi történésiet. Itt történnek a fontosabb dolgok. Megiszom utolsó csepp teámat is, és felállok. Elmeredek a semmibe. Megvárom állva, míg befejezi a teáját. Ha feláll, akkor segítségemet nyújtom, elfogadja, vagy nem, nekem mindegy végülis. Lekísérem a pulthoz, kifizetem a rendelést, majd kint felajánlom a lehetőséget, hogy haza kísérem. Most gyalog sétálva. Még megjegyzem, hogy szép a hold fényben, és letudom a dolgot. Persze komolyan gondolom, és szeretném elmélyíteni valamellyest ezt az ismerettséget, de egyelőre még vigyázok magammal. Ha nem fogadja el az ajánlatom, még rákérdezek, hogy melyik könyvtárban dolgozik, majd elbúcsúzva lelépek.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te5000/10000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 6:30 am

Teázás szokatlan keretek között


Mélyet szívtam a hűs levegőből, majd magamban tökéletesen bepánikolva búcsúztam el attól, hogy a főnököt még bent találjam. Lehetetlenség...
Késve jutott el az agyamig az is, hogy ő megint megdícsérte a kinézetem. Nem mindegy már? Hiszen úgyis kútba esett minden tervem, ami a mát illeti...
- Kösz... Nincs veled semmi bajom sem különösebben, csak még meg vagyok kergülve a naptól... fárasztó volt. - húztam össze magam, és fázósan néztem fel az égre. Ha most esni kezd, meg fogok fázni. Tehát megszaporáztam a lépteimet, miután beleegyeztem hogy hazakísérjen. Semlegesen viszonyultam a dologhoz, nem volt ebben semmi sem. Már nem akartam megint elkezdeni az "ismeretlenek vagyunk" dolog fejtegetését magamban. Az egészre a válasz úgyis csak egy nagy És? kérdés lenne...
Nem laktam messze a parktól, de a Teaháztól igen. Így belegondolva, errefelé most jövök először.
- Figyelj csak... be tudnál engem juttatni a lakásomba? A munkahelyemen hagytam a kulcsom, a pótkulcs pedig az éjjeliszekrényemben van... - kérdeztem zavartan, és kezemmel a hajamba túrtam. Furcsa volt, hogy még most is éreztem a parfümömet a levegőben...
Zavartan figyeltem a velem szemben állót, majd elmosolyodtam. Ennyit arról, hogy eljussak Egyiptomba. ezzel el is használtam a lehetőségem. Már ha segít rajtam...
Hirtelen beugrott elém egy motel képe, és szinte azonnal ki is rázott a hideg. erről ennyit. ha egy olyan helyen aludnék, biztosan rám törnének a perverz hímek, arra pedig nincs szükségem. Várakozva pillantottam a shinigamira, majd dörzsölni kezdtem a karomat. Rémesen fáztam, nem tűrtem jól a hideget. Legszívesebben három takaró alá bújtam volna egy meleg szobában, egy pihe-puha ágyon... Olyan fáradt voltam, hogy felfogni se tudtam. Úgy tűnt, a teám lenyugtatott és engedte, hogy a fáradtság végigáramoljon rajtam. Azon sem csodálkoztam volna, ha a fáradtságtól beledőlök Yukezo karjaiba... már amennyibe hajlandó lenne elkapni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te52100/65000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyPént. Márc. 19, 2010 11:58 am

Haza tudtam kísérni, ami most számomra is megnyugtató volt. Nem akartam már egyedül lenni, és emészteni magamat a múlt által. Talán ő segíthet ezen, sőt! Valahol még vágyok is rá hogy Ő segítsen ezen. Egy kicsit idegenként tekintett erre a helyre... Lám lám, innen még sosem ment haza. Végülmegkért arra,hogy teleportáljam őt haza, mert a kulcsai elmaradtak a munkahelyén.
- Először menjünk el a lakásodhoz, vagy akárhol is laksz, és ottan majd bemegyünk könnyű szerrel- láttam, hogy fázott, így lekaptam a zakómat, és felajánlottam, mint lehetőség. Kellően árasztotta az én hőmérsékletem, így jól jár, ha elfogadja. A parfümöm is átitatta szerintem, így egy kellemes nyugtató és otthonos illat is somolygott ki belőle. Mindig is szerettem ezt a szagot. Ha elfogadja, akkor egy mosollyal lenyugtázom a dolgot, és tovább haladunk a holdfényes utcácskán. Felnéztem az égitestre, majd behunytam a szemem. Most nem vagyok egyedül, felesleges csak úgy költőien megszólítanom. Megvontam a vállam, és követtem Rika lépteit. Mikor elérkeztünk a várt helyiségre, benéztem az ablakon. Jól átláttam rajta. Megidéztem a zanpakutomat a valóságba, majd előhúztam.
- Segíts Paragon- neveztem meg a fegyvert, mire az szikrákat hányva szétnyitotta pengéjét - Ez itt a zanpakutom. Ritkán mutatom meg másnak, most meg vagy tisztelve az irányomból... Most ha nem bánod- haraptam el a mondatom, és szorosan átöleltem- Most fújd ki a levegőd, mert rosszul leszel, ha nem- suttogtam barátságosan a fülébe, majd betekeintettem az objektumon, és odaképzeltem a célpontot jelképező lángocskát. Én is kilöktem a levegőt jól eltúlozva, hogy lássa, mikor tegye meg ezt ő is. Aktiváltam Paragont, és leállt az idő számomra. Rika ebből a folyamatból sajnos semmit nem fog látni. A kard markolata átváltozott egy krémes füstös anyaggá, és bevont minket. Az idő megállt, és a két dimenzió egyesült. Átrepültem villámgyorsan a ház belsejébe a kívánt célpontra, majd eltűnt rólunk a melléktermék. Tempus visszaállt a normális járásába. Egy kicsit most megszédülhetett, ezért fogtam szorosan a karomban. El is lehetett fáradva, meg nyugtatót is szoktak rakni abba a teába. Azok a füvek, és levelek különböző gyógyszerek alapanyagai is akár. Amit ő ivott, az pont egy ilyen. Megvártam míg szilárdan állt, és vártam még, amíg a pillanat heve a tetőfokra hág, majd elengedtem könnyedén. Valami hozzá fűzött. Megkerestem a bejárati ajtót, majd útra készen odaálltam. Nem akartam zavarni. Persze ha marasztal azt se bánom. Ha odajön hozzám, a következőket mondom neki.
- Ezzel még nem lőtted el a lehetőséged. Csak a kérésedet teljesítettem. Ajánlom Dubaiban a Burj al-Arabot, ha inkább pihennél, de most nem akarok zavarni, szóval inkább indulok is. Még azért szeretnék majd veled találkozni, akár egy vacsora keretén belül, ha elfogadod a meghívásom. Egész megkedveltelek- mosolyogtam rá még egyet. Egy puszira hajoltam oda, aztán sikerül ami sikerül. Megvárom míg mond valamit, majd eltűnök a színe elől, de nem örökre. Házunk elé termettem csak úgy. Otthon a következő várt: Nazo négy csajjal holtrészegen énekelgetett, egy szál alsónadrágban. A hölgyek is hasonlóképpen voltak...
- Ügyes vagy...- mondtam, és felmentem lefeküdni.


Nem is oly rég
Szívem törött vol még.
Most új fény talált rám
Talán fénye vár rám.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 11:17 am

// Egy finom tea mellett \\


Hitomi csalódottan emelte az égre tekintetét. Semmi esély nem látszott rá, hogy a szemerkélő eső egyhamar elálljon, csupa komor, szürke felhő tekintett vissza rá. Az esővel együtt a hőmérséklet is lecsökkent, éppen eléggé ahhoz, hogy vizes bőre miatt beleborzongjon az enyhe szél minden fuvallatába. Minő meglepetés, pont most nem volt nála esernyő. Amikor elindult, még nyoma sem volt esőfelhőknek, csak szimplán borús volt az ég. Azonban amíg a könyvtárban kutatott néhány rejtélyes, megmagyarázhatatlan múltbéli esemény után, ami esetleg segíthet neki különleges képességű embereket keresni, ez az álnok időjárás kiszúrt vele. Saját ereje ide vagy oda, a fentről aláhulló víz ellen nem volt jobb megoldása, mint venni egy olcsó újságot, és azzal védeni legalább a fejét.
Gondolataiba elmélyedve sétálgatott, mikor is váratlanul egy esernyős fiatal a kezébe nyomott egy szórólapot. Meglepte hogy még esőben is dolgoznak ezek a szerencsétlenek, akik néhány nyamvadt yen miatt órákon keresztül próbálják az eléjük kerülő emberekre erőltetni ezeket a gyakran cseppet sem környezetkímélő papírdarabokat. Reflexszerűen rápillantott a lapra, és már folytatta is volna a szokásos rituálét, azaz a szórólap kukába helyezését, de a tekintetet megakadt a feliraton.

~Teaház? 200 méterre?
Egy meleg tea feltétlenül jól esett volna neki, ez kétségtelen tény volt. Nem két perc a város egyik feléből a másikba eljutni gyalog, márpedig neki most pont ez volt a célja. Ennyi idő alatt simán el lehet kapni egy megfázást, és neki erre volt a legkevesebb szüksége. Talán míg ő felmelegítő magát egy kicsit, addigra az eső is eláll. A döntés megszületett a fejében, új cél a teaház. Hamar odaért, de elég kellemetlen meglepetés érte, mikor belépett az ajtón. Kis híján teltház, üres asztal egy darab se, bár némelyiknél akadtak szabad székek. Tétován visszafordult az utca felé, de a melegség iránti vágy győzött. Megvonta a vállát, a csuromvizes újság a szemetesben landolt, ő pedig beljebb hatolt a vendéglőbe egy számára megfelelő üres helyet keresve. Meg is pillantott egy kétfős asztalt, amelynél csak az egyik szék volt foglalt. Azon a helyen pedig egy szimpatikus, csinos, fiatal lány fürkészte a teaház falára aggatott különböző festményeket. Odalépett az asztal mellé, és felvéve barátságos mosolyát megszólította az ismeretlen hölgyeményt.
- Ne haragudj, ugye nem foglalt ez a hely? Szívesen ülnék egy szabad asztalhoz, de olyan itt nincs.
Mutatott körbe kezével. A lány beleegyező válaszára egy határozott köszönömmel és egy meghajlással válaszolt, majd helyet foglalt. A felszolgálólány seperc alatt ott termett, átnyújtva egy étlapot, amit Hitomi érdeklődéssel nyitott ki. Sütemények, italok, ételek, és persze teák minden mennyiségben. Gyorsan döntött, kiválasztva az első teát amire a pillantása rátévedt.
- Egy fekete Early Grey lesz, köszönöm.
Az étlapot átnyújtva jelezte, hogy mindössze ennyi lesz a rendelése. Még egy kedves mosolyt küldött a felszolgálólány felé, amint az távozott, majd asztaltársa felé fordult. Miért is ne kezdeményezhetne beszélgetést, ha már így alakult?
- Brrr... micsoda időjárás. - intett fejével a kinti világ felé megborzongva - Ilyenkor igazán jól esik egy meleg tea, nem? Egyébként a nevem Sakai Hitomi, örülök hogy találkoztunk.
Hajolt meg kissé, remélve hogy a lánynak van kedve beszélgetni.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzomb. Márc. 20, 2010 11:48 am

// Egy finom tea mellett \\

~Még hogy a tulajdona vagyok... Csak azért mert nála kell tanulnom már a tulajdona is leszek?-dühöngtem magamban, hisz ebbe a teaházba menekültem az oktató elől.~ Na persze szegénykém mindig kihoz a sodromból a rossz napjain de ma túltett magán. Először azt a fruskát pártolja aztán meg jön azzal, hogy a tulajdona vagyok. Meg még ráadásnak itt van ez az eső is. Utálom ha esik. Pedig reggel milyen szép napnak ígérkezett. Igaz, hogy már legalább egy órája ülök itt. Itt legalább jó meleg van, csak lassan hozzák ki a rendelésem. Pedig nagyon hiányzik most egy jó meleg ital. -Megfogtam a vállam és kicsit összerezzentem. Lassan körülnéztem. Egy óra alatt rengeteg embert gyűlt ide, alig volt szabad hely, illetve nem is volt, csak az az egy amelyik az enyémmel szemben volt. Halk morajlás volt az egész épületben, külömbözö pletykák, mg a szokásos szellemekről való társalgás. Lassan a szemeim a teázó falait díszítő festményekre téved. Mindenik meleget árasztott, ezt szerettem. Az bejárati ajtó nyitódására felkaptam a fejem. Egy fiatal lány jött be. Valamiért elég furcsa érzés kerített hatalmába, bár nem törődtem vele hisz ezt is feldúltságom számlájára írtam. Ezután újra a festményeket bámultam, mígnem az előbb bejövő lány hangja meg nem törte a figyelmemet, és arra nem késztetett, hogy rá figyeljek.
- Ne haragudj, ugye nem foglalt ez a hely? Szívesen ülnék egy szabad asztalhoz, de olyan itt nincs.
-Persze, ülj csak le nyugodtan.-mosolyogtam rá, csak azt nem tudtam, hogy hogy tudok ilyen kedvesen mosolyogni ilyen feldúlt állapotban.
- Egy fekete Early Grey lesz, köszönöm.
~Early Grey-t iszik? Nem rossz választás, bár én inkább maradok a forró csokinál amit rendeltem.- mértem végig a lányt, de közben az előbbi különös érzés kezdett nőni bennem. Vajon mi lehet ez az érzés?
- Brrr... micsoda időjárás. - intett fejével a kinti világ felé megborzongva - Ilyenkor igazán jól esik egy meleg tea, nem? Egyébként a nevem Sakai Hitomi, örülök hogy találkoztunk.
Lassan kinéztem az ablakon. ~Utálom az esőt.-sóhajtottam, bár kicsit hangosra sikerült.
-Bocsi. Csak utálom ha esik.-mosolyogtam zavartan.-Amúgy az én nevem Hayashi Rose. Én is örülök a találkozásnak.-hajoltam meg én is, bár még mindig nem értem, hogy ebben mi a pláné, vagy csak megszoktam a kézfogásos köszönési módot?
-Amúgy el fog tartani egy kis ideig amíg kihozzák a rendelésedet, ha olyan balszerencséd van mint nekem.-tettem hozzá miközben a táskámból egy felsőt kotorásztam ki, mivel már kezdtem fázni és ezt még ez a furcsa érzés is fokozta.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 8:18 am

// Egy finom tea mellett \\


Rosa kijelentése nem volt váratlan, a legtöbb emberben rossz érzést kelt az eső, ő sem szerette. Igaz valószínűleg teljesen más oka volt rá. Sokakban tulajdonképpen csak tudatalatti szinten van jelen az eső iránti ellenszenv, az éltető napsütéstől megfosztó felhők és a tudat, hogy anélkül leszünk vizesek, hogy akarnánk. Az ő oka azonban elsősorban az volt, hogy gyengítette az erejét, kevésbé hatékonyan tudta irányítani a képességét nedves körülmények között.
- Rosa? Szokatlan neved van, Hayashi-san.
Jegyezte meg ártatlanul, miközben beletúrt kissé vizes hajába. Néha egészen hátborzongató neveket tudnak adni a szülők a gyermekeiknek, de ez a név egyáltalán nem hangzott japánosan.
- Hogyhogy? Mióta vársz?
Kérdezte kissé meglepetten. Sokan voltak, ez tény, de számára úgy tűnt, hogy elég felszolgáló dolgozik, hiszen hozzá is gyakorlatilag azonnal odaléptek. Látva, hogy a lány elővesz egy pulóvert, ő maga is felmérte a ruházata állapotát. A feje még úgy ahogy megúszta az esőt, köszönhetően az újságnak, de kardigánja és szoknyája elég rosszul festett. Persze nem lenne gond megszárítani, de azért ennyi ember előtt mégsem akart szikrákat szórni. Mikor felpillantott, úgy tűnt számára hogy Rosa elég kényelmetlenül érzi magát.
- Öhm... valami baj van? Ugye nem az zavar, hogy ideültem? Ha úgy érzed, már itt sem vagyok.
Ajánlotta fel, miközben tekintetével már egy másik üres helyet próbált keresni.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 9:23 am

// Egy finom tea mellett \\


Reméltem, hogy nem haragudott meg rám az esővel kapcsolatos kijelentésemért. De volt egy olyan érzésem, hogy többet tud rólam mint gondolom. Talán tud olvasni a gondolataimban? Még az hiányozna, egy gondolatolvasó.
- Rosa? Szokatlan neved van, Hayashi-san. -Jegyezte meg ártatlanul, miközben beletúrt kissé vizes hajába.
- A nagymamám után kaptam a nevem. Amúgy spanyol név, Spanyolországban születtem.-mosolyogtam. Lassan felmértem a ruhája állapotát, eléggé át volt ázva.
~ Szegénykém, nem használhatom ilyen nagy felületre az erőm ennyi ember előtt sajnos, pedig könnyedén meg tudnám szárítani a ruháját.-gondola magában, majd a következő kérdés ismét kizökkentette gondolataiból.
- Hogyhogy? Mióta vársz? -Kérdezte kissé meglepetten.
- Egy órája körülbelül, ha jól számolom.-hajtottam le a fejem, egy órája ülök itt és még nem hozták a rendelésem. A tekintetem lassan újra az ablak felé kalandozott és a lefolyó esőcseppeket néztem. Miért kell essen? Nem tudna sütni a nap? Vagy ma minden ellenem esküdött össze? Egyáltalán lehetséges az ilyen?
- Öhm... valami baj van? Ugye nem az zavar, hogy ideültem? Ha úgy érzed, már itt sem vagyok.
-Dehogy, dehogy.-ijedt meg, hogy beszélgetőpartnere ilyen hamar el szeretne menni. -Nem baj, hogy ideültél. Sőt te vagy az első aki kedves velem, az egész napomra nézve. Csak kicsit rossz hangulatban vagyok, mert ma minden összeesküdött ellenem.-panaszkodtam halkan, épp annyira, hogy ő azért még hallja. Most az arcát kezdtem el tanulmányozni. ~Milyen szép arca van és milyen szép. Bárcsak én is lehetnék ilyen.-sóhajtottam magamban, majd jobbnak láttam, nem nézni tovább az arcát mert még irigyebb lennék rá.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyVas. Márc. 21, 2010 1:15 pm

// Egy finom tea mellett \\

- Spanyol vagy? Akkor nem csoda. Mi szél hozott Japánba?
Kérdezte. Ő maga sosem járt külföldön, így érdekelte a téma, de így 5 perc ismeretség után nem igazán akart ebbe még belemenni. Talán majd később. Viszont egyre jobban zavarni kezdte, hogy a vizes ruha a bőrére tapad. Még a végén tényleg elkap egy megfázást. Ráadásul itt volt a tény, hogy szegény lány már egy órája vár arra, amit rendelt. Ez maximum egy étteremben lenne elfogadható, ott is már nehezen, ez viszont egy szimpla teaház. Valami biztosan nem klappolt.
- Ne haragudj, szavadat ne feledd, pár perc és jövök vissza.
Újabb mosolyt küldött Rosa felé, majd felállt és a mosdó felé távozott. Hálát adhatott az égnek az elektromosság hőtani hatása miatt, csak azon aggódott hogy nehogy véletlenül áramkimaradást okozzon a kis akciója. Az ígért pár percből lett úgy negyed óra, de Hitomi végül az oldalán az ő rendelését felvevő pincérlánnyal jött vissza, aki a kezében lévő tálcán két csészét és egy szelet süteményt hozott.
- Mélységes elnézését kérjük a történtek miatt, sajnálatunk jeléül kérjük fogadja el ezt az apró ajándékot!
Mondta a felszolgáló fülig pirulva miután elhelyezte az asztalon a tálca tartalmát, majd meghajolt és távozott. Közben Hitomi is helyet foglalt, immár száraz ruhával és hajjal, majd a csészéjét a szájához emelte és lassan belekortyolt a forró teába. Az ital melegsége átjárta minden porcikáját, arca is kipirult, nyugalom áradt szét rajta.
- Úgy tűnik a rendelésed valahogy elkeveredett. Szerencsére nem kellett sokáig győzködni őket, hogy megérdemelsz valami kárpótlást. Állítólag ez a legjobb süteményük, eredeti olasz recept és hozzávalók alapján.
Magyarázta az édesség jelenlétét Rosának. Azt inkább nem említette, hogy milyen módszerrel győzködte őket, talán kicsit el is vetette a sulykot.
- Visszatérve a korábbiakra... ki vagy mi rontotta el a hangulatod?
Kíváncsi volt, hogy vajon mi történhetett a lánnyal, ami miatt úgy érzi, hogy minden összeesküdött ellene. Amikor említette a dolgot, úgy tűnt, eléggé kivolt, noha biztos volt benne, hogy annyira vészes események nem történhettek vele, legalábbis rosszabb biztosan nem, mint ami vele esett meg a múltjában azokon a napokon, amikor minden ellene fordult.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 4:56 am

// Egy finom tea mellett \\


- Spanyol vagy? Akkor nem csoda. Mi szél hozott Japánba?
- Tovább tanulás miatt jöttem Japánba. Édesanyámnak egy régi ismerőse tanít itt és nála tanulok.-mondtam, bár az ismerőse szónál a tekintetem kissé elsötétedett. A mai sorscsapások mind az ő hibájából értek el engem. Vagy legalábbis az ő keze biztos benne volt.
- Ne haragudj, szavadat ne feledd, pár perc és jövök vissza.-mondta Hitomi mikor épp kezdtem volna bele valamibe. Csodálkozva néztem a sok ember közt elvegyülő lányra.
~ Remélem nem akar itt hagyni. Mert akkor asszem, hogy estig haza se mennék.-sóhajtottam, ekkor hirtelen az előbbi érzés az 50szeresére emelkedett. ~Mi a fene ez? Ilyet még sosem éreztem. Vajon az a lány okozza?
Hamarosan a lány egy pincérlánnyal ért vissza aki a kezében egy tálcát szorongatott.
- Mélységes elnézését kérjük a történtek miatt, sajnálatunk jeléül kérjük fogadja el ezt az apró ajándékot!
Mondta a felszolgáló fülig pirulva miután elhelyezte az asztalon a tálca tartalmát, majd meghajolt és távozott. Csodálkozva néztem rá és csak hebegni meg habogni tudtam. Hitomi helyet foglalt velem szemben. ~Száraz a ruhája! Vajon neki is olyan ereje van mint nekem?- futott át a gondolat a fejemen miközben néztem amint a teát issza.
- Úgy tűnik a rendelésed valahogy elkeveredett. Szerencsére nem kellett sokáig győzködni őket, hogy megérdemelsz valami kárpótlást. Állítólag ez a legjobb süteményük, eredeti olasz recept és hozzávalók alapján.
-Oh...-néztem a süteményre. Különösebben nem igen szoktam egy nap túl sok édességet enni, de most valahogy nem tudtam megállni. -Köszönöm szépen, hogy szóltál a pincérlánynak.-tettem hozzá kissé elpirulva. Azután bele kóstoltam a forrócsokimba. Furcsa kifejezés ült ki az arcomra. ~Ááá! Jéghideg.-dühöngtem magamban, majd a bal kezemmel a csésze szélét érintettem meg. A tenyerem vörösen izzani kezdett és melegítette a csokoládét.
- Visszatérve a korábbiakra... ki vagy mi rontotta el a hangulatod?
- Inkább ki. Az előbb beszéltem az oktatómról. Na neki a rosszabb napjain kibírhatatlan a természete. Minden hülyeséget elkövet.-miközben rá gondoltam, kicsit a düh átvette a képességem felett az irányítást ezért a tenyerem által kibocsájtott hőfok megugrott, ami a csészén egy jól látható repedést okozott. Ijedtemben elkaptam a kezem és folytattam a mondókám.- Ma pedig kitalálta, hogy mivel a tanítványa vagyok ezért a tulajdona is és azt csinálhat velem amit akar. A mai órák mind így zajlottak le, és a végére már túl messzire ment. Akkor menekültem ide.-sóhajtottam és beleharaptam a tésztába.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:02 am

// Egy finom tea mellett \\

Szóval a lány még tanul. No nem mintha ez olyan meglepő lett volna, azt látta hogy Rosa valószínűleg fiatalabb nála, ha nem is sokkal. Boldogan gondolt vissza azokra az időkre, amikor neki is még csak a tanulással kellett foglalkoznia. Ő volt kampeki-chan, ahogy az osztálytársai nevezték néha, hiszen ritka volt az olyan teszt amit nem írt meg 100 százalékosra, és ehhez még csak meg sem kellett erőltetnie magát. Rengeteget tanult előre is, előfordult hogy azzal szórakoztatta magát, hogy a tanár helyett ő tartotta meg az órát. Valahogy minden megragadt a fejében, és ez még többé-kevésbé most is így van, bár fogékonyságából veszített valamennyit az évek alatt.
- Igazán nincs mit, Hayashi-san!
Hárított mosolyogva. Kötelességének érezte, hogy segítsen embertársain, ahol csak tud, még ha csak ilyen apróságokról is van szó. A vendéglátósokat egyébként sem szerette, az éttermeket kifejezetten kerülte, bár néha kénytelen volt beadni a derekát, ha éppen nem volt ideje főzni, mert belemerült a munkába. Mármint az igazi munkába, nem a vadászatba. Miközben Rosa ismertette vele a rossz hangulata okát, nem tudta nem észrevenni a lány pirosan izzó kezét. Meglepettségét talán sikerült palástolnia, de nem gondolta volna hogy teljesen véletlenül fog belefutni egy esperbe. Táskájába nyúlt és elővett egy jegyzetfüzetet a hozzá tartozó tollal, fellapozott egy üres oldalt, majd lassan írni kezdett, néha felpillantva, hogy jelezze, azért ettől még oda tud figyelni.
- Ez úgy hangzik, mintha magántanuló lennél. Miért maradsz nála, ha nem kedveled? A kölcsönös szimpátia mindennél fontosabb a jó tanár-diák viszonyhoz. Anélkül pedig se a tanítás, se a tanulás nem elég hatékony.
Abbahagyta az írást, és ismét a teájához nyúlt, kényelmesen szürcsölte az italt, miközben várta a választ.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 7:12 am

// Egy finom tea mellett \\


-Mondhatni az vagyok. Hisz míg a tánciskola többi tanulója osztályokban tanul, én magamra, jóval az ő szintjük fölött. Hogy miért vagyok még mindig vele? Mert nincs más választásom. Más tanárt nem ismerek úgyhogy mellette kell lenne.-fejtettem ki az okot amiért annál a fafejűnél tanulok. Közben a forrócsokit iszogattam és a süteményt ettem. A nyugalom lassan kezdett újra szétáradni bennem. A tekintetem lassan a kis jegyzetfüzetre tévedt. Hitomi lassan írt, sajnos fejjel lefelé nem tudtam olvasni mit. A kíváncsiságom hamarosan győzött.
- Mit írsz?-kérdeztem mosolyogva és reménykedtem, hogy megossza velem, hiszen tulajdonképpen semmi közöm nem volt ahhoz.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyHétf. Márc. 22, 2010 11:47 am

// Egy finom tea mellett \\

- Értem. Szóval táncolni tanulsz.
Ez korántsem egyszerűsítette meg a helyzetet, kapcsolatai révén sokféle tanárt tudott volna találni Rosa számára, a táncoktató azonban nem igazán tartozott ezek közé. Kicsit irigykedett is, ő mindig botlábú volt, a tánchoz semmi tehetsége sem volt, annak ellenére hogy más helyeken meg viszonylag bonyolult mozdulatsorokat is végre tudott hajtani hibátlanul. Igaz azokat nagyrészt a kezével tette.
- Jegyzeteket, rólad. Egészen pontosan a képességedről.
Kacsintott a lányra, miközben a tollat forgatta-pörgette a kezében, majd ránézett az irományára. Név, nem, képesség (hőgenerálás), és két megjegyzés, egy arról, hogy hogyan is néz ki kívülről használat közben, a másik meg arról, hogy erős érzelmi kilengés esetén az irányítás kicsúszik a használó kezéből.
- Tudod, a hozzád hasonló embereket kutatom. Ugyanis genetikus vagyok, bár nyilván ha le kéne rajzolnod egyet, nem pont egy magamfajta lány képe jutna eszedbe, hanem mondjuk olyasvalakié, mint a professzor akinek dolgozom.
Jegyezte meg kedvesen. Valóban, az ősz, bajuszos férfi sokkal inkább hasonlított egy tudósra, mint ő. Amikor együtt mutatkoztak, inkább gondolták őt a lányának, sőt, unokájának, mint a munkatársának.
- Nekem is van képességem, bár én nem merem ilyen magától értetődően használni ennyi ember előtt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyKedd Márc. 23, 2010 2:27 am

// Egy finom tea mellett \\

-Igen, amióta járni tudok azóta tanulok táncot is. Persze közben mást is tanultam.-mosolyogtam, örültem, hogy végre van valaki akivel beszélgethetek hisz amióta Japánba jöttem még nem igazán tettem szert barátokra.
- Jegyzeteket, rólad. Egészen pontosan a képességedről.
- Jegyzeteket rólam? És a képességeimről?- nézett a lányra csodálkozva. -Szóval észrevetted, hogy használtam?- horgasztottam le a fejem, eddig még senki nem vette észre. Most mit csináltam rosszul? Talán túl indulatos vagyok?
- Tudod, a hozzád hasonló embereket kutatom. Ugyanis genetikus vagyok, bár nyilván ha le kéne rajzolnod egyet, nem pont egy magamfajta lány képe jutna eszedbe, hanem mondjuk olyasvalakié, mint a professzor akinek dolgozom.
-Ge-genetikus? Mármint olyan ember aki az emberekbe nyúl és mindenfajta kísérletet végez rajtuk?-ijedtem meg kissé. Azért mégsem szerettem volna, ha belém nyúlkálnak. A kórházakat is mérföldekre kerülöm, ahogy csak lehet.
- Nekem is van képességem, bár én nem merem ilyen magától értetődően használni ennyi ember előtt.
- Neked is van?! Amúgy teljes mértékben én sem használom. Most is csak egy bizonyos pontba, ami a tenyerem volt.-emeltem fel a kezem és a tenyeremre mutattam.- Koncentráltam az erőm. Igazából mondhatni ez egy amolyan öntréning, gyakran csinálok hasonlót, hogy ha kell akkor mindenfélére tudjam használni az erőm.-mosolyogtam, bár az előbbi ijedtség még mindig bennem volt.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyKedd Márc. 23, 2010 5:30 am

// Egy finom tea mellett \\


- Idáig éreztem a meleget. És ott a bögréd is bizonyítéknak. Lehet hogy másnak nem tűnt volna fel, de aki tudja mit keres, annak nem nehéz kiszúrni.
Válaszolta a meglepettnek tűnő lánynak. Igyekezett nyitott szemmel járni, főleg ebben a városban, ahol hemzsegnek a maguk fajta emberek. Csodálkozott rajta, hogy ha ennyire nyíltan használja az erejét, akkor még hogy lepheti meg, ha valaki rájön. Ő igyekszik elrejteni, hogy mire képes, bár olykor-olykor vele is előfordul hogy anélkül repkednek tárgyak a kezébe, mondjuk főzés közben, hogy használni akarná a képességét. Egyszer már meg is vágta a kezét ezzel, egy kést nem bölcs dolog az élénél elkapni. Nehéz olyasmire tudatosan odafigyelni, ami szokássá, reflexszé válik egy idő után. Újabb kortyot ivott a kellemes hőmérsékletű teából, de közben már felvonta a szemöldökét. Kis híján kiköpte a folyadékot, amikor meghallotta mint mond Rosa.
- Jaj, dehogy nyúlkálok én emberekbe. - mondta nevetve - Csupán pár ártatlan és fájdalommentes vizsgálatot végzek rajtuk, illetve dokumentálom a képességüket. Ami azt illeti, örülnék neki ha téged is hozzá tudnálak adni az adatbázisomhoz. Az egyik oka, amiért ebbe a városba költöztem az az, hogy minél több hozzád hasonlót kutassak fel. Itt valamiért sokkal nagyobb számban fordulnak meg természetfeletti képességű emberek, mint bárhol máshol a világon. Ne félj, még csak egy tűt se fogsz látni.
Hangja nyugtatóan hatott. Feltett szándéka volt többet megtudni a lány erejéről, az viszont ebben a teázóban lehetetlen volt. Ha sikerülne meggyőznie, hogy vele tartson, otthon minden szükséges felszerelése meglenne egy teljes körű vizsgálathoz.
- Így van, nekem is van.
Arca elé emelte a jobb kezét és átfuttatott néhány apró szikrát a hüvelyk- és a mutatóujja közt. Az elektromosság fénye visszatükröződött szürke szemében, kissé talán ijesztő csillogást adva tekintetének. Felkönyökölt az asztalra, kezeit összefűzte és állát az így kapott támasztékra helyezte.
- Látod? Persze nem csak szikrákat tudok kelteni, sokkal sokrétűbb és bonyolultabb dolgokat is tehetek. Én is tudok például melegíteni, infravörös sugárzást használva. Ha akarod, tudok segíteni benne hogy felfedezzük a képességed potenciálját.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyKedd Márc. 23, 2010 5:45 am

// Egy finom tea mellett \\


- Idáig éreztem a meleget. És ott a bögréd is bizonyítéknak. Lehet hogy másnak nem tűnt volna fel, de aki tudja mit keres, annak nem nehéz kiszúrni.
Ezután a bögrém kezdtem el vizsgálgatni és a terjedelmes repedés bizonyította Hitomi igazát. Az ujjomat végighúztam a repedésen, közben kis koncentrációval összeforrt a repedés.
- Jaj, dehogy nyúlkálok én emberekbe. - mondta nevetve - Csupán pár ártatlan és fájdalommentes vizsgálatot végzek rajtuk, illetve dokumentálom a képességüket. Ami azt illeti, örülnék neki ha téged is hozzá tudnálak adni az adatbázisomhoz. Az egyik oka, amiért ebbe a városba költöztem az az, hogy minél több hozzád hasonlót kutassak fel. Itt valamiért sokkal nagyobb számban fordulnak meg természetfeletti képességű emberek, mint bárhol máshol a világon. Ne félj, még csak egy tűt se fogsz látni.
-Tudod azt hiszem ezt megnyugtató hallani, bár kicsit még a hideg kiráz a kísérletezés szótól.-nevettem, de most már nem féltem annyira. Ezután megmutatta a képességének egy darabkáját. Ámúlva néztem az ujjai között megjelenő elektromos szikrákat. Mindig is szerettem az ijesmit, bár utánozni még nem próbáltam. Ezután Hitomi felkönyökölt az asztalra, kezeit összefűzte és állát az így kapott támasztékra helyezte. Ez a hirtelen komolyság kissé megijesztett. Ez a lány folyton megijeszt.
- Látod? Persze nem csak szikrákat tudok kelteni, sokkal sokrétűbb és bonyolultabb dolgokat is tehetek. Én is tudok például melegíteni, infravörös sugárzást használva. Ha akarod, tudok segíteni benne hogy felfedezzük a képességed potenciálját.
-Felfedezni a potenciáját?-egy pillanatra elgondolkodtam mit is jelent a "potencia" szó. Széles mosoly jelezte, hogy rájöttem a szó értelmére. - Szóval... tudnál segíteni, hogy irányíthassam az erőm?-néztem szembe vele.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 1:27 am

// Egy finom tea mellett \\


- Számomra úgy tűnik, hogy egész jól irányítod. Persze, kérdés az hogy te mit értesz irányítás alatt?
Dőlt hátra mosolyogva, miközben karba tette a kezét. Nem szeretett ilyen relatív fogalmakkal dobálózni, könnyen félre lehetett őket érteni. Számára az, hogy Rosa képes volt az erejét a teste egy bizonyos pontjára koncentrálni, már kimerítette az irányítás fogalmát. Azonban ott volt az érem másik oldala, az, hogy felfokozott idegállapotban elvesztette a kontrollt a képessége felett. Ilyen szempontból viszont nem tudta irányítani.
- Egyébként egészen pontosan mire is vagy képes?
Fura hogy ezt még meg sem kérdezte, enélkül a tudás nélkül nem tudna neki segíteni, bármit is akar elérni a lány. Arról nem is beszélve, hogy ez dönti el, mennyire fog alaposan foglalkozni vele, ha beleegyezik. Elvégre ha a képessége nem elég hasznos, vagy gyenge akkor felesleges azzal fáradoznia, hogy megismerje az erejét és esetleg megpróbálja beépíteni a kis csapatába. Persze ehhez az is kéne, hogy lássa a szellemvilágot is és abban se volt biztos hogy egy ilyen ártatlan lelkületűnek tűnő lány egyáltalán tudna-e szimpatizálni a céljaival.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 2:34 am

// Egy finom tea mellett \\

- Számomra úgy tűnik, hogy egész jól irányítod. Persze, kérdés az hogy te mit értesz irányítás alatt?
- Hogy mit értek irányítás alatt? Hát elsősorban mindenképp azt, hogy az érzelmeim ne tudják befolyásolni a képességem, illetve, hogy fejlesszem is egy kicsit. -mondtam egy kis gondolkodás után, hisz még el kellett döntsem mit lenne érdemes kezdeni vele.
- Egyébként egészen pontosan mire is vagy képes?
- Hát, egész pontosan még én sem tudom. Eddig csak szabadidőmben tudtam foglalkozni az erőmmel de már pár dologra rájöttem vele kapcsolatosan. Első sorban amit tudok, hogy valami furcsa oknál kifolyólag képes vagyok tüzet teremteni és irányítani. Az irányítást bármely testrésszemmel képes vagyok fenntartani. Ugyanakkor nagy mennyiségben egy időjárástól függően 5-10 méteres területen képes vagyok fenntartani. Bár azt még nem tudom milyen hosszú ideig. Illetve még van egy furcsa dolog. Amióta itt vagyok Japánban elég sok kimonós emberkét láttam. De gondolom csak cosplayesek vagy hagyományőrzők, nem igaz?- mondtam közben tovább gondolkodtam azon, hogy ne-e hagytam ki valami fontosat még az erőmmel kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 11:04 am

// Egy finom tea mellett \\

Kétféle esper él a világon. Az egyik az, aki minden áron meg akar szabadulni a képességétől. Az ilyen emberek általában félnek szembenézni azzal, hogy különlegesek, vagy csupán olyan erejük van, ami túl veszélyes, főleg ha nem tudják irányítani. A másik típus az, aki az ereje növelésére törekszik. Ilyen volt Hitomi, és ezek szerint Rosa is, a lány legnagyobb megelégedésére.
- Mikor és milyen körülmények között tapasztaltad először az erőd megjelenését?
Kérdezte, miközben egy pillanatra felnézett heves jegyzeteléséből. A lány képessége tehát bizonyára a pirokinézis egy formája. Ilyen szempontból szerencsés, mert könnyű tesztelni és összehasonlítani, hiszen számos tűzgyújtó lakik a világ minden táján. Talán az egyik leggyakoribb természetfeletti képességek egyike. Az utolsó mondat megütötte a fülét, a toll is megállt a kezében.
- Miféle kimonós emberekről beszélsz?
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptySzer. Márc. 24, 2010 11:12 am

// Egy finom tea mellett \\


Nevettem magamban amint láttam, hogy amint kimondtam egy szót ő már le is írta. Kezdett kicsit érdekelni, hogy pontosan mit is akar Hitomi. Valami furcsa oknál kifolyólag bíztam benne, pedig ritka az, ha valakiben megbízom első látásra.
- Mikor és milyen körülmények között tapasztaltad először az erőd megjelenését?
- Hat, vagy hét éves lehettem mikor először tapasztaltam az erőm jelenlétét. Arra ébredtem, hogy az egész ház lángban ég, de engem nem bántanak a lángok. Azután persze kimenekítettek a házból. - mondtam az emlékeim között kotorászva.
- Miféle kimonós emberekről beszélsz?
- Hát olyan hagyományos... fekete kimonó és az oldalukon katana.- lepődtem meg hisz ezt természetes dolognak gondoltam, nem pedig valami nagy dolognak. - Meg általában hol valamilyen emberek fejét bökdösték, hol pedig valami szörnyek után futkostak. Olyan volt mintha valami régi meséből bújtak volna elő.- ecseteltem neki az általam látott dolgokat. Arról nem meséltem, hogy mennyire gorombán elmentek mellettem, mintha észre sem vettek volna. De hát vannak ilyen emberek nem igaz?
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 6:55 am

// Egy finom tea mellett \\

Egy bólintással vette tudomásul a hallottakat és már el is indította útjára az íróeszközét. Vele ellentétben Rosa valószínűleg már születése óta rendelkezett ezzel a képességgel, és valószínűleg az volt az első alkalom, amikor használnia kellett, akkor még tudat alatt. Azóta körülbelül 10 éve lehetett rá edzeni az erejét, így viszonylag magas elvárásokat támasztott a lánnyal szemben. Ő maga három év alatt egészen tűrhető szintre hozta fel a képességét, bár inkább a változatosság jelentette az erősségét semmint a nyers erő. Ebben a tekintetben még jelentősen elmaradt az eredeti használótól.
Rosának láthatóan fogalma sem volt róla hogy mit lát. Azért nem hibáztatta hogy kimonónak hívta a shinigamik shihakushou öltözékét, elvégre más kultúrából származott.

- Értem... - sóhajtott fel - Amit most mondani fogok, az lehet hogy furcsa lesz első hallásra, de... eh, mindegy, rád bízom hogy elhiszed-e. Ezek a fekete ruhás alakok nem hagyományőrzők, vagy ilyesmik. Ők halálistenek, akik valamiféle háborút vívnak a világunkban azokkal a szörnyekkel, amiket láttál és mindeközben gátlástalanul veszélybe sodornak minket, embereket a tevékenysé...gükkel.
A mondat végén elcsuklott a hangja, nem tudta folytatni. Keze ökölbe szorult, fejét lehajtotta hogy ne legyen feltűnő a szemébe tóduló könnyek látványa. Még mindig nem tudott erről anélkül beszélni, hogy el ne öntsék az érzelmek, pedig nem először lebbentette fel az igazságot a hozzá hasonló emberek előtt. Kétségbeesetten próbálta könnyeit letörölni, de mikor folytatni akarta, a torkában lévő gombóc megakadályozta a beszédben.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te16400/30000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyPént. Márc. 26, 2010 7:10 am

// Egy finom tea mellett \\


-Halálistennek? Most, hogy mondod hallottam már hasonló megnevezésüket. Bár nekem egyáltalán nem voltak szimpatikusak. Folyton levegőnek néztek, vagy épp csak elmentek mellettem. Bár talán csak nem tudták, hogy látom őket. Habár párszor utánuk is szóltam és akkor se válaszoltak, sőt még gyorsabban elhúzták a csíkot.- fejtettem ki jelenlegi antiszimpátiámat a halálistenekkel kapcsolatban. -Aztán azokról a szörnyekről nem is beszélve. Folyton a nyakamon vannak akárhányat is intézek el belőlük.-sóhajtottam. Ekkor vettem észre a lecsepegő könnyeit. A táskámból egy szépen összefogott zsebkendőt vettem ki és odanyújtottam neki.
- Gondolom, fájó emlékeid vannak ezekkel a halálistenekkel kapcsolatban.- mondtam, majd, hogy ne kelljen erről az eseményről beszéljen felvetettem egy más témát. -És mégis, hogy folyna le a kísérlet amit rajtam akarsz elvégezni?- kissé végigfutott a hideg a hátamon a "kísérlet" szó ismételt használata miatt, de legyőztem ezt az érzést.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Teaház - Page 5 Cl0te33500/40000Karakura Teaház - Page 5 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 EmptyVas. Márc. 28, 2010 1:35 pm

// Egy finom tea mellett \\

Elvette a zsebkendőt és megszárította vele a könnyektől nedves szemeit. Néhányat szipogott, majd felnézett Rosára. Tekintetében végtelen szomorúság és keserűség látszódott, olyasmi, amit nem minden nap lát az ember. Pillantása a csészéjére tévedt, és hogy valahogy ismét meg tudjon szólalni, felemelte azt és beleszürcsölt. Még mindig meleg volt, és ez a melegség most nagyon jót tett neki. A hangja és ajka még azért egy kicsit remegett, mikor kinyitotta száját.
- Ne haragudj... és köszönöm... csak... hát valóban nincsenek túl jó emlékeim.
Mondta szomorúan. Úgy döntött, hogy még nem mond többet, nem is tudott volna ebben a lelkiállapotban. Jól jött neki, hogy a lány elterelte a témát, érezte ő is hogy ezt most nem szabad feszegetni. Hálás volt ezért Rosának. Vett egy mély levegőt, becsukta a szemét és gondolatait a felvetett kérdésre terelte. Mikor szemhéjai ismét felnyíltak, tekintete ismét normálissá vált, bár messze nem volt benne annyi élet, mint mondjuk öt perccel ezelőtt. Haját a füle mögé seperte, és belefogott a tájékoztatóba.
- Semmiféle kísérletről nincs szó. Csupán szeretnék tőled venni egy DNS-mintát, fel szeretném térképezni az agyműködésed miközben a képességed használod, és magát a képességed is tesztelném, hogy kategorizálni tudjam. Persze csak akkor, ha beleegyezel. A vizsgálatra a lakásomon kerülne sor... úgy 10 percre lakom innen gyalog... körülbelül.
Kinézett az ablakon. Úgy tűnt az eső már elállt, vagy csak nagyon gyéren szemerkélt. Akárhogy is, megázni már nem fognak.
- Nos? Velem tartasz?
Kérdezte, még egy apró mosolyt is az arcára tudott erőltetni, noha semmi kedve sem volt vidámságot mutatni mások felé. Ahhoz, hogy céljait elérhesse, minduntalan fel kellett tépnie fájó sebeit, bármennyire is kellemetlen ez számára. Talán majd idővel ellenállóbb lesz.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Teaház - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Teaház   Karakura Teaház - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Teaház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-