-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te10500/25000Utca - Page 4 29y5sib  (10500/25000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 11, 2010 7:23 am

~ Régi ismerősök találkozása ~
Tépős reggel, álmos nappal, fárasztó éjjel. Így telik egy egészséges nap. Akkor én nagyon beteg lehetek már bocs. Miért kell egy kapitánynak olyan nyomorult feladatot végezni, amit még a legostobább, legundorítóbb ellenfelemnek se ajánlanék? Mivel a kapitányoknak olyan nagy ereje van, így ők csinálják az alantas munkát, hogy adjanak lehetőséget a fejlődésre másoknál. Hát van benne logisztika. De attól még szemétség. Na de éppen azon melódiáztam, hogy milyen szívás az egész, és éreztem, hogy belül egy hang azt súgta, hogy öljek meg mindenkit, akkor sokkal jobb lesz minden. De túlságosan halk volt ez a hang, plusz én most a világ nagy dolgain gondolkoztam, tehát elvetős ötlet volt. Mivel oly rendes kapitány vagyok, így gyakran töltögettem ki a nekem szánt papírokat, így az azóta felgyülemlett papírkupac száma jószerével a nullára csökkent. Ez csupán annyit tesz, hogy igazán jó kis kapitány vagyok. Ám találtam egy furcsa papírt, ami valószínűleg elkeveredhetett, mivel a 4.osztag kapitányának kellett volna kitöltenie. Udvariasan próbáltam eljuttatni hozzá, de nem találtam az irodájában. Így egy levélt mellékelve letettem az asztalára. Kicsit könnyebb szívvel távoztam az irodából, de még így se lehetett fényes a kedvem, mivel valami beárnyékolta a kedvem. Még jómagam se tudtam, hogy mégis mi lehet ennek az oka, hisz végre semmi dolgom, így ejthetek egy kellemes pihentető alvást. Attól függetlenül, hogy az egész most nem tűnt olyan csábítónak, éreztem, hogy ha majd már az ágyikómban leszek, mindjárt más szemszögből fogom vizslatni a helyzetet. Kíváncsiságból gyorsan megnéztem, hogy rajtam van e még a haorim, mivel mintha picit nagy lett volna rám. Szerencsémre még rajtam volt. Mikor felpillantottam, hogy megnézzem, hogy jön-e valaki, megláttam egy barna hajzuhatagot. Ami persze feltűnően közel volt, így elkerülhetetlen volt az ezt követő "koccanás" ami következtében éreztem, hogy elvesztem az egyensúlyom. Mintha lassított felvételt láttam volna, olyan szépen zuhantam a föld felé. Szerencsémre legyen mondva sikerült ülőhelyzetbe érkeznem. Meglepett a landolás, mivel úgy éreztem, mintha valami felfogta volna a landolásomat. Mikor odapillantottam, láttam, hogy a haorim csúszott le. Ekkor eszembe jutott az ok, ami miatt eleshettem. A következő pillanatban meg is láttam, azt a személyt, aki miatt, ilyen szép seggest dobtam. Egy rég látott ismerőst pillantottam meg magam előtt, személy szerint Yumét. Enyhe mosoly jelent meg az ábrázatomon, s mintha fel sem tűnt volna, hogy a földön pihenek, már is köszöntem Yuménak.
- Szia Yume! Rég láttalak!- mondtam, azzal elhallgattam, mert úgy éreztem, hogy itt valami nem stimmel. Miért is ülök még mindig a földön?
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te14000/15000Utca - Page 4 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Márc. 12, 2010 6:06 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

- Akkor... ez azt jelenti, hogy hiába gondoltál vissza, így sem jutott eszedbe hogy miért indultál el?
Kérdezte, láthatóan elszontyolodva a sikertelenséget érezve. Jellemző, megint kudarcot vallott valamiben, hiába az igyekezet és a jó szándék. Tétován kinyújtott tenyerére nézett, majd vissza Akirára.
~De nem akarom fejbevágni...
Se bátorsága nem volt hozzá, hiszen miért is bántana valakit, akivel az imént találkozott, se az ő galamb lelkének nem felelt meg az erőszakos megoldás, aminek a kimenetele rádásul erősen késéges, és egyébként sem értette, hogy mi köze van az emlékezésnek a fejbekólintáshoz. Pár pillanatig még vívódott, hiszen végtére is Kaminami tanácsolta, abból pedig baj még nem sose származott, amit ő mondott. Már-már rávette magát, amikor végre eljutott a tudatáig a fiú utolsó mondata.
- Ez az! Csináljunk akkor valamit! De mit?
Töprengett el ismét bizonytalanságba süllyedve, valahogy most semmi értelmes nem jutott az eszébe.
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Márc. 12, 2010 6:56 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

Mikor látta a lányt elszontyolodni hirtelen ijedség futott át a testén.
~ Jaj... már megint mit tettem... elszomorítottam őt. Mondhatom Akira ez nagyon szép dolog volt tőled.-vádolta magát a gondolataiban.
-A...azt hiszem, hogy a terveim közt ott volt a gyakorlás is. Talán csinálhatnánk azt először. Mit szólsz?- mosolygott, bár ha jól emlékszik ezért is indult el, csak elfelejtette az utat majd később az okot is amiért elindult. Pontosabban ez az ötlet, valahol a reggeli felébredés és a déli evés között jöhetett létre, és egész úton míg el nem felejtette, célját addig biztos azon gondolkodhatott, hogy az egy dolog, hogy elmegy gyakorolni de végül is ki legyen az akivel együtt gyakorol. Hisz az igazat megvalva nemigazán ismert senkit. Egészen mostanáig amikor ugyanis megismerte ezt a lányt.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te14000/15000Utca - Page 4 29y5sib  (14000/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Márc. 12, 2010 7:57 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/


Az ijedt arckifejezést nézve ismét sűrű bocsánatkérhetnékje támadt. Alighanem a testbeszédéből kiolvasta hogy mi is járt éppen a fejében. Sose gondolta volna, hogy valakiben félelmet ébreszthet, de számára most nagyon is így tűnt, hogy éppen ez történt.
- Gomen ne... Meijesztettelek ugye? De én tényleg nem gondoltam komolyan, hogy fejbeváglak, becsszóra!
Mentegetőzött miközben a kezeit védekezően maga elé emelve hadonászott, amit csak akkor hagyott lassan abba, amikor Akira javaslatot tett.
- Gyakorlás...? Fantasztikus ötlet, zseni vagy Aki-chan!
Lelkendezett, miközben szegény fiú jobb kezét mindkét kacsójával megragadva felemelte és közrefogta.
- Gyere, siessünk!
Engedte el Akira mancsát és indult meg csillogó szemekkel, de pár lépés után lelassított, és a fejét forgatva végül meg is állt.
- Izé... hol is vagyunk?
Annyira belefeledkezett korábban a dudorászásba, hogy egyáltalán nem tartotta számon merre is vitték a lábai, amire csak rátett egy lapáttal ez a beszélgetés. Némi segítséget várva visszanézett Akirára, hátha a fiúnak van róla fogalma merre is van a legközelebbi gyakorlótér.


//Írj még ide egy posztot, aztán azt javaslom irány az 5. osztag gyakorlóterme Smile//
Vissza az elejére Go down
Kudo Akira
5. Osztag
5. Osztag
Kudo Akira

Férfi
Aries Rooster
Hozzászólások száma : 22
Age : 31
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Márc. 12, 2010 9:24 am

/Találkozás az utcán... vagy valami hasonló?/

Szó mi szó, Akirát megint sikerült meglepje a lány heves reakcióival. Sose gondolta volna, hogy egy lány lehet ilyen ijestő néha. Hirtelen a lány megfogta a kezét, majd elengedte. Alig bírta a lánnyal tartani a tempót, szinte száguldott. Majd hirtelen megállt. A kérdés még Akirát is meglepte. Pont tőle kérdezni, hogy merre vannak?
-Azt hiszem, van egy térképféleségem.-kotorászott Akira a zsebeiben, majd mosolyogva elővett egy térképdarabot. A térképen két dolog volt, egy kerek hely amire a "Város központja" szavak voltak írva és egy kis házikó szerű valami amire " 5. osztag" szavak voltak. A kettő között egy kanyargó vonal volt rajzolva.
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te4000/12000Utca - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:43 am

[ Régi ismerősök találkozása - Mikor lett ez taichou?!O.O ]

Lábát lógatva fetrengett osztaga egyik üres padján. Tökéletesnek lehetett mondani az időt. Napocska szépen sütött és melegítette hátát, illetve a sós rágcsálnivaló sem olvadt elemeire. Már csak a nyitott naplóba kellett volna pár mondatot írnia. Ez a feladat viszont nem ment az elmúlt napokban. Egyszerűen nem találta a szikrát, mely dobna egy löketet Aki-sama utáni rajongásán. Valahogy elmaradt az a fejét fényességgel kitöltő lámpácska. Még csak, hőzöngő szíve magányát se tudta elpanaszolni. Belenyugodott nincs idő rózsaszín ködben táncoló fanatikus hajlamai kielégítésére. Kapitányának nem volt rá ideje. Az elvonási tünetek helyett, pedig megszűntek ábrándozásai. Már nem álmodott arról, hős lovagja lóháton érkezve tart elé kicsiny dobozkát vagy csodás személyéről kreált dalt előadva hódítja meg szívét. Szó szerint nem látott semmit alvás közben. A hullafáradtságnak hála, amint vízszintesbe került se kép, se hang. Igaz, jelenlegi lazsálása nem épp azt a képet mutatja vért izzad sok munkájától, de nem szabad az első benyomásra hallgatni! Ha picikét elfordítjátok fejeteket és lenéztek a pad alá egy húsz emeletes bérház papírmakettjével találkoztok szembe. Igen, igen! Az mind a kivégzésre várakozó papírmunka. ~ Szörnyű a hadnagyi élet! ~ Sóhajtott fel bekapva utolsó finomságát. Ez jelezte indulni kell. Vissza kell barangolnia sötét irodájába és görnyedni mindenféle értelmetlen igénylésen, parancson, elbíráláson, panaszon meg még kit tudja miféle hivatalos lehetőségre bukkantak beosztottjai a gigászi "Seiretei törvénykönyvben". Forgatta meg szemeit a kupaccal egyensúlyozva fogdája felé.
Már épp karnyújtásnyira volt a kilincstől, aminek pontos helyét csak tippelni tudta, amikor egy vandál állat rontott neki és szétrepítve életét garantáltan megcsonkító iratait huppant földre. Több sem kellett Yume-nak! Szemöldöke rángatózásával szorította ökölbe kézfejét. Ezért kegyetlen bosszút áll! Füstölgő, paprikavörös fejjel fordult halálra ítélt shinigami-ja felé és ruháját megmarkolva emelte arcához. Ekkor hangzott el a kedves köszöntés. Dühödt nőszemélyünk nagyokat pislogva elemezte a hallottakat, majd folytatva mészárlását rázta ki ismerőséből az életerőt.
-MÉGIS HOL HAGYTAD A SZEMED, PERVERZ DISZNÓ?! TUDOD, TE MENNYI MUNKÁMAT TETTED TÖNKRE?! NEKEM OLTÁRI GYORSAN SZEDJ ÖSSZE MINDEN LAPOT, VAGY TÖKÖN TAPOSLAK!-
Némi levegővétel, aztán elégedetten eleresztve Hitoshi-t tette csípőre karjait. Jobban belegondolva a történtekbe, kezdte érdekelni mit kereshetett feléjük a nyolcadikos. Na, meg mi az a fehér cucc a földön! Nem hitte az amire kapásból gondolt, meg az, amiért csúnyán elseggelhetik és az, amiért wc-t pucolhat hátralévő életében. Jobb megkérdezni, mielőtt felesleges sápadna el. Sandított gyilkos pillantással hatványozottan perverz társa felé.
-Ki vele! Mit szél fújt errefelé? Csak nem elkalapálták a hátsód és be kellett kötözni?-
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te10500/25000Utca - Page 4 29y5sib  (10500/25000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 8:38 am

~Régi ismerősök találkozása~
Mint egy idegbeteg orrszarvú, oly mértékű dühvel kezdett el velem üvöltözni. Az elején, még mintha fel sem ismert volna, visszafogottan próbált megkérni arra, hogy szedjem össze az általa elejtett papírokat. Mivel jó kis shinigami vagyok, így könnyedén összekapkodtam azokat. Szerencsémre mondva, hamarosan fel is fogta, hogy ki vagyok. Bár lehet ezelőtt is tudta, csak mérges volt. Hamarosan átnyújtottam neki a papírokat, ami után meg is kérdezte mit keresek itt.
- Hehe, ez jó. Nem, még véletlenül sem sérülés miatt keveredtem ide. Csupán volt egy-két papír amit ide kellett hoznom.- mondtam miközben felvettem a földről a haorimat, és leporoltam. Utána könnyedén magamra dobtam, és visszafordultam Yume felé. Régen láttam, bár azóta keveset változott. Habár az arca, mintha kicsit sápadtabb lett volna, ami arra is utalhatott, hogy túl keveset van küldetésen. Így nehéz lesz fejlődni! Már épp meg akartam említeni neki, amikor eszembe jutott, hogy amikor Yumével találkoztam még csak egyszerű tiszt voltam. Márpedig tudtommal ő nem tud a kinevezéseimről. Ez annyit jelent, hogy a szemében még csak egy tiszt visel egy haorit. De az tilos, így jobb lesz ha felvilágosítom szegényt, nehogy elhamarkodottan cselekedjen.
- Képzeld, kapitány lettem!- mondtam előre is félve a hadnagytól, mivel jól ismerem a képességeit. Igaz, hogy
sokkal erősebb lettem azóta, hogy találkoztunk, de akkor is eltudja verni a fenekemet.
- És veled mi újság?- kérdeztem kissé zavartan, majd éreztem, ahogy a gyomrom jelzi a napi kötelességét. Tehát
megkordult a gyomrom. Egy ügyes kis ötlet kúszott az agyamba, melyet talán ki tudnék használni.
- Mondd csak! Lenne kedved eljönni egy étterembe? Csak mert a tapasztalataimból tudom, hogy fárasztó tud lenni a hadnagyság. - kérdeztem bárgyúan vigyorogva, mivel volt egy olyan balsejtelmem, hogy itt lesz valami baj. Közben eltöprengtem, hogy vajon mi lenne, ha normális lennék. Már az elején leesett, hogy én nem lehetek normális, így fölösleges ezen töprengeni. Így hát ez letudva. Most pedig vissza a valóságba, és várjuk a hadnagy reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 2:13 am

~ ○ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ○ ~

Watta-kun eddig igazán szuperül el tudott viselni, bár igaz, hogy nem nagyon próbáltam megnehezíteni a dolgát. Azonban amint megpillantottam kicsike és szépecske szemecskéimmel a játszóterecskét, máris támadt egy kitűnő ötletem. Természetesen vizsgáztatni fogom, hogy úgy is megmarad-e Mitsu-channal, hogy ha én teljesen kikészítem. Valószínűleg eddig még nem is sejtette, hogy mennyire igazak az ok az állítások, miszerint képes vagyok bárkiből rokkantat gyártani néhány perc leforgása alatt. Na majd most meglátja, hogy milyen kis rosszcsont is tudok lenni.
A játszótéren rengetegen voltak, valószínűleg csúcsidő volt, vagy hasonló. De nem érdekelt, hiszen vizsgáztathattam Watta-kunt. *.* Alighogy megkérdezte, hova menjünk először, máris elkezdtem vonszolni a mászókavár felé. Látszott rajta, hogy ez a legnépszerűbb játék, hiszen a játszótéren rosszalkodó lurkók közül majdnem mindenki itt csimpaszkodott.
- Ugye játszunk iiiitt? Léééégysziiii….
Pislogtam Watta-kunra, miközben folyamatosan a monstrum felé böktem. Már csak azt kellett volna kitalálni, hogy miféle ürüggyel rángassam fel a mászóka részre, hiszen csak úgy magától biztos nem jönne fel, ha megkérném. Bár lehet, hogy mégis, de így azért mégiscsak murisabb.
Miután megengedte, elkezdtem felmászni a legmagasabb mászókán, és elhatároztam, hogy mindenképp feljutok a tetejére. Közben persze néhány csúnya fiút meg lányt is el kellett zavarnom, hogy tervemet sikeresen véghez vihessem, így azok gonoszak módjára csúnyákat mondtak rám. Amint feljutottam a tetejére, leültem, és integettem Watta-kunnak. Kicsit még fészkelődtem, de aztán elkezdtem úgy csinálni, mintha pánikba esnék, és nem tudnék lemászni. Úgy gondoltam, hogy ezzel sikerül felrángatni Watta-kunt, hogy segítsen lemászni. De természetesen én nem féltem, hiszen én egy okos, ügyes, és bátor kislány vagyok, és semmitől se félek. Még Mitsu-chan morcizásától sem, mert tudom, hogy direkt csinálja, hogy engem megijesszen.
- Waaattaaa-kuuun! Segíííts!
Kezdtem el keservesen sírni, és azonnal bele is kapaszkodtam az egyik csőbe, hogy játékom még élethűbbnek tűnjön. Innentől már csak reménykedni tudtam, hogy Watta-kun beveszi-e a dolgot. Ha igen, akkor kezdődik majd csak az igazi móka. *.* Viszont ha nem, akkor valahogy le kell másznom, és ki kell találnom valami új dolgot, hogy bebizonyítsam neki, hogy igenis rosszcsont vagyok. Már hát ugyebár azt is szeretném megtudni, hogy akkor is kell-e neki a nővérkém, ha én is létezek.
Vissza az elejére Go down
Komoki Daniel Hiroto
Módosított lélek
Módosított lélek
Komoki Daniel Hiroto

Férfi
Sagittarius Goat
Hozzászólások száma : 75
Age : 32
Tartózkodási hely : Otthon, NTV
Registration date : 2009. Apr. 18.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Díszlettervező
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te4000/12000Utca - Page 4 29y5sib  (4000/12000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyKedd Márc. 16, 2010 8:28 am

[ Régi ismerősök találkozása - Mikor lett ez taichou?!O.O ]

Szigorú pillantások kereszttüzében méregette zavartan válaszoló ismerősét. Igenis zokon vette előbbi mutatványát és kiindulva régi tapasztalataiból, amiben Hitoshi fiatal lányokat kukkolt rögvest az futott át: így próbálta büntetlenül megfogni hátsó felét. Ettől természetesen még inkább egekbe szökött vérnyomása. Szerencsére az újból nála landolt papírok tömkelege megakadályozta tettleges szándékaiban. Sőt lesett álla, miután tudatosult benne, előbbi feltételezése korántsem volt alaptalan. Tényleg kapitány vált belőle! Egy óriási perverz, kapitány! Szegény női nemű társai. Előre sajnálja őket, amiért pont őt fogták ki. Büntetés! Nagyon nagy büntetés! Egyetlen szó mellette, hogy küldetéseken nem töketlenkedik. Az kéne még! Hasznavehetetlen mell kukkoló...Elég volt egy Shunsui a történelemben, meg az a nyálas Rose. Gyomorforgató! Még szerencse Aki- sama nem ilyen! Viszont ha ennek megfordul kicsiny kobakjában az előbbiekért felettesi pozícióból kiindulva megfenyegeti vagy büntetést szab ki, akkor összetalálkozhat a hírhedten kegyetlen Yume ütések egyikével. Utána mehet kötözésre. Hálás lehet! Orvosi ellátás mellett, előtt, környékén terülne ki. Ropogtatta meg nyakát a mondókát hallgatva, aztán bájosan elmosolyodva paskolta vállon régi "cimboráját".
-Gratula! Ügyes vagy! Ezt egyszer megünnepeljük!-
Kacsintott rá némi kikapcsolódás reményében. Igazán szüksége lett volna egy kis kikapcsolódásra. Szóval kicsit sem tiltakozott, amikor felmerült az ebéd gondolata. Szemei rögvest felcsillanva válaszoltak és papírjait egy elmenő tiszt karjaiba nyomva pattant meghívója mellé. Ez kellett neki! Távol a munkától és rajongási tárgyától sikeresen újratöltődhet energiával. Ráadásul kiderítheti hogyan esett a kinevezés és mi történt azóta Hitoshi-val! Egy kis pletykára bármikor vevő! Talán kap némi morzsát az új osztaga furcsa egyedeiről, vagy bármi rejtélyes történetről. Legalábbis, amikor ő idejött folyton rémisztgették idióta elemlámpás huhogás históriákkal. Megeshet, ez csak a buggyant dokiknál szokás...
-Békülési kísérlet elfogadva! Velem? Nem sok! Sok papír, kevés küldetés és rengeteg unalmas óra! Térjünk is át arra a kapitányi dologra! Mondj el mindent! Nagyon fúrja az oldalam!-
Dörzsölte egymáshoz tenyereit kaján vigyorral. Mire az étteremhez érnek talán túljutnak a lényeges felvezetésen. Evés közben meg még jobb a kellemes hangulat! Tényleg! Ott majd rendel egy kör sake-t. Koccintani kell a nagy kinevezésre! Kötelező program! Többet sajna nem lehet, mert dolgozni kéne, de majd pótolnak.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te34000/45000Utca - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 4:41 am

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.

Így utólag belegondolva már nem tűnt olyan jó ötletnek a döntésem, de már nincs vissza út, megígértem Kedvesem húgának, hogy játszom vele a játszótéren, hát állnom kell a szavam. Kicsit azért kényelmetlenül érzem magam ,hisz sosem lehet tudni, hogy mit tartogatnak a lurkók az ember számára. Lehet, hogy Aiko egy életre meg akar nyomorítani, hogy Mitsu elhagyjon? Meg eshet, ám ki nem nézem a kislányból, hogy vérengző fenevad lenne, és arra hajtana, hogy megszabadítson néhány testrészemtől. Így hát arcomra boldog mosolyt erőltetve hagyom, hogy húzzon maga után Aiko, és próbálom a dolgok jó oldalát nézni. Ha erősen gondolkodom, talán még meg is látom ennek a dolognak a jó oldalait. például, hogy még jobban összebarátkozhatok Aiko-chnnal, így nem fog rám majd a jövőben közvetlen veszélyt jelenteni talán, na meg a másik, hogy el fog jönni az az idő is, mikor a saját gyermekeimet kell vinnem játszótérre szórakoztatni, és ez jó bemelegítésnek bizonyult. Lesz legalább viszonyítási alapom, hogy min kell változtatni. A játszótér, mint mindig, most is tele van játszadozó gyerekekkel és beszélgető anyukákkal, csak én vagyok egyedül itt férfi, szóval elég ciki lenne, ha valami olyasmi történne, aminek nem kéne. Mosolyova bólintok Aiko-channak azon kérdésére, hogy játszunk a mászókavárnál. Távolról, és közelről sem nézett ki az építmény egy kínzókamrának, így nem láttam értelmét, hogy nemet mondjak. Amúgy sem lehet ellenállni a hatalmas bociszemeknek, amiket Aiko-chan vet be ellenem. Kísértetiesen hasonlít Mitsuko bociszemeire, úgy látszik ezt együtt örökölték mind ketten. Jókedvűen odaállok a mászóka mellé és figyelem, míg a kislány felmászik az építményre. Így felnőtt fejjel nem is tudom elképzelni, hogy mi jó lehet abban, ha mászkálhatsz valahol, de Ők, mint gyerekek szeretik, és ez a lényege. Aztán elfordítom tekintetem fél percre, és szemügyre veszem a játszótér többi részét is. Mindenhol gyerekek, és anyukák. Egy gyenge érzés kezd bennem urrá lenni, hogy lehet én is apa leszek talán a jövőben, és milyen csodálatos lenne, ha Mitsu szülne mondjuk egy kisfiút. Nagy harcost faragnék belőle, az biztos. Nem nyugodnék addig, míg túl nem tenne apján. Mostanában egyre többször gondolok ilyen dolgokra...hiába, én is öregszem.
Visszafordulva Aiko-chan fele kissé meglepődve veszem észre, hogy eléggé kihalt közben a mászóka. Valamiért az eddig itt játszó gyerekek elmentek másfele játszani, méghozzá elég morcos képpel. Lehet, hogy Mitsu húga van a dologban? Áh, ugyan..xD
Ijedten kapom vissza fejem a mászóka irányába, mert Aiko-chan hirtelen el kezd pánikolni. Kicsit esetlenül állok néhány pillanatig, hogy most mihez is kezdjek, vagy mi legyen, de gyorsan döntök, hisz nem lenne jó dolog, ha valami baja esne az apró tisztnek.
- Máris jövök! -kiáltom a kislánynak, majd egy nagyobb ugrással ott termek a pánikoló Aiko-chan mellett, megfogom, és biztonságban lejuttatom a földre. Bele se merek gondolni, hogy mi lett volna, ha esetleg valami baja történik. Valószínűleg Mitsu meg ölt volna.
Tanácstalanul megvakarom fejem búbját, aztán megpróbálom meg vigasztalni Aiko-chant azzal, hogy előkotrok egy epres nyalókát a sebem aljáról, amit még Mayától kaptam.
- Miért mászol fel, ha nem tudsz lejönni utána, Aiko-chan? Jobb lenne, ha egy kevésbé magas játékkal játszanál inkább. Mit szólsz a hintához? - kérdezem félmosollyal, miközben átnyújtom neki a nyalánkságot, aztán megpaskolom a kislány kobakját. Talán a hintától nem fog bepánikolni annyira, mivel az nem veszélyes. Maximum homokozunk egy jót, ha az sem nyeri el tetszését Mitsuko húgának.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyVas. Márc. 28, 2010 5:18 am

~ ○ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ○ ~

Pánikba esve sipítoztam a mászóka tetején, és vártam arra, hogy megmentsen Watta-kun. Sajnos azonban ez a vártnál sokkal, de sokkal gyorsabban történt. Vagyis: felshunpozott, felkapott aztán leshunpozott. Gonosz húzás volt tőle, és ezért most törökülésben duzzogok. Rosszul sült el a tervem, és természetesen nem miattam, hanem a buta Watta-kun miatt, aki csak úgy, minden akció nélkül szedett le arról a mászókáról, amiről amúgy én is le tudtam volna mászni. Pedig már szuperül el volt tervezve, hogy hogyan vetem magam a nyakába, és csüngök rajta fél órán keresztül, hogy aztán a hátára kerülve lovacskásat játszhassunk. Gonosz módon viszont keresztül húzta számításaim, és most a földön kuksolva duzzoghatok miatta. Nagyon morc vagyok miatta.
Úgy teszek, mintha semmit se hallanék, amit játszópajtim mond, és hátat fordítok neki. Még egy ideig durcizok, és kezdem kiokoskodni a következő tervet. Egyelőre még nem teljesen tiszta a dolog, de úgy érzem, hogy hamarosan meg fogom tudni, hogy melyik eszköz is lesz a tökéletes, amelyikkel meg viccelhetem Watta-kunocskát. Egy ideig körbe-körbe fordulgatok, és nézelődök, majd végre meglátom a hintát. Igazából hallottam, amikor a gonosz Hóember megemlítette, hogy talán mehetnénk hintázni, de én egyedül akartam kitalálni, hogy mit akarok. Így amint kitaláltam, hogy mi is lenne a legjobb eszköz, felpattantam, és máris Watta-kunra tapadtam. Természetesen bevetettem a hatalmas bociszemeket is, hogy hatásos legyen a dolog.
- Hintaaa…
Bökdösök serényen a játék irányába, majd elkapom a kezét, és amilyen gyorsan csak tudom, vonszolni kezdem magam után. Szerencsére van egy üres hely, így azt azonnal be is foglalom. Balszerencsémre azonban apró lábacskáim nem érnek le a földre. Ilyenkor nagyon tudom utálni, hogy pici vagyok, és folyton duzzogni kezdek. De most nem tehetem, hiszen küldetésen vagyok. Egy igen fontos küldetésen…
- Watta-kun, lökj meg.
Adom ki a parancsot, és már várom is, hogy elinduljon a hinta. Amikor már lengek, már könnyebb mozgásban tartanom a játékot, hiszen csak előre-hátra kell mozognom. Már a gyorsaságom is növekszik, és talán még azt is sikerül elérnem, hogy Watta-kun megijedjen. Hangosan sikoltozok, miközben lengek fel-le… fel-le… fel-le… Már szédülni is elkezdek, s úgy tűnik, hogy a fagyi is kezdi megtenni jótékony hatását. *.* Igen, kezdek rosszul lenni a hintázásnak és a fincsi almás fagyikának köszönhetően. Egyre hangosabban visítok Watta-kun után, hogy segítsen megállítani a hintát, mert rögtön kiszalad Vuk a barlangból. Remélem nem ér el időben, és tényleg meglóg az a csúnya rókuci. Surprised xD Ha meg nem, akkor egyszerűen megint bevágom a durcimurcit, és várok, hogy ismét megvilágosodjak. Talán sikerül összekaparnom valami értelmes, és természetesen zseniális ötletet, hogy meggyőződhessek róla, hogy az új pajtim megmarad-e Mitsu-chan mellett úgy is, hogy én ott vagyok.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te34000/45000Utca - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 5:27 am

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.

Még mindig nem értem, hogy Aiko-channak miért kellett felmásznia a mászóvárba, ha fél a magasban, vagy nem tud lejönni. Hiába, a gyerekek általában mindig előbb cselekednek, s csak azután kezdenek el gondolkodni azon, hogy vajon jó döntést hoztak e. Valami elismerést, vagy köszönetet azért vártam volna, ehelyett duzzogást kapok. Fel nem tudom fogni, hogy mi rossz van abban, ha gyorsan "megmentem" és lehozom onnan, de biztos megvan rá Aiko-chan oka. Le se tagadhatná, hogy kinek a testvére. (xD) Majdhogynem mesteribb szinten űzi a morculást, mint Mitsuko. Hiába magyarázok neki, mintha nem is hallana, direkt másfele néz, ám hirtelen mintha villám csapott volna bele felpattan, és hevesen mutogatni kezd a hinta fele. Természetesen nem tudok nemet mondani azoknak a szemeknek, amikkel rám néz, így már indulok is utána a hinta felé. Félelmetes, mennyire hasonlítanak ebben is Mitsuval. Meg fog szenvedni vele az a bátor tiszt, aki majdan évek múlva csapni fogja neki a szelet, ha elég nagy lesz hozzá. (xD) Bár én sem panaszkodhatok, úgymond "megküzdöttem" párom kegyeiért, de ez már a múlté, hisz már együtt vagyunk, és együtt is maradunk örökké.
Mindenesetre feltétlen ki kell majd engesztelnem a kislányt, majd hazafele veszek neki valami csokit, vagy extra fagyit kap, majd Ő eldönti.
Aiko-chan katonás parancsa töri meg a csendes, s én kissé megszeppenve kezdek neki a hinta módszeres mozgásba lendítéséhez. Nem szoktam meg, hogy mások osztogassanak nekem parancsokat, max a Menyasszonyom szokott parancsolgatni, már ha hagyom neki. (nem papucs)Razz Azért szép lassan mozgásba lendül a gépezet. Monoton kézmozdulatokkal lökdösöm a hintát, és őszintén remélem, hogy Aiko-chan élvezi a dolgot, mert nekem kezd kicsit unalmassá, válni, de hát ha ez tetszik neki, és ezt akarja, akkor ez lesz. Az biztos, hogy ha lesz gyermekünk Mitsuval, Ő fogja vinni a játszótérre..xD
Hamarosan meg is érkeznek a hangok, melyek azt hívatják tudatni velem, hogy kicsit mintha túlzásba vittem volna a hintáztatást. Gyorsan ránézek Aiko-chanra, aki kétségbeesetten sipákol a hintában, enyhén zöldes árnyalatú arccal. Legközelebb játszótér előtt nem eszünk fagyit, az biztos.
Egyből akcióba lépek, úgy gondolom, hogy jobb lesz elkapni, mintha csak simán megállítanám a hintát, ezért még egy utolsót lökök a hintán, kicsit nagyobb erőt beleadva a löketbe, és következő pillanatban már a "repülő" Aiko-chan után vetem magam egy shunpoval, hogy néhány méteres szállás után a kezemben landoljon az apró tiszt. Kissé aggodalmas arccal nézek a kislányra, hirtelen nem is tudom mit mondjak neki.
- Aiko-chan! Nem esett bajod? Jól vagy? Jobb lenne, ha tartanál egy kis szünetet, nem?
Jobb híján egészségi állapotáról érdeklődöm, hátha kell valami rögtönzött elsősegélynyújtás. Tekintetemmel megcélzok egy közeli padot, ami még üres, majd felkapom a kislányt az ölembe, és elsétálok az ülőalkalmatossághoz, hogy kissé kifújjuk magunkat. Komolyan, egy-egy ilyen játszóteres "játékdélután" majdhogynem többet ér, mint egy edzés az edzőteremben. Lehet fel kéne fogadnom Aiko-chant személyi edzőmnek..?
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Ápr. 09, 2010 6:44 am

~ ○ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ○ ~

Miután befejeztem a morculást, elkezdtem a b. tervem kivitelezését. Hát… nem jól sült el. Vagyis hogy egy bizonyos pontig minden oké volt, mert Watta-kun jó erősen lökdösött a hintával, meg beteg is lehettem, de nem sikerült könnyíteni magamon, mert túl hamar megoldotta Watta-kun, hogy szó szerint kirepüljek a hintából. Szerencsére (pontosabban az ő szerencséjére >.>), sikerült még időben elkapnia, mielőtt még földet érhettem volna, viszont így megint kudarcba fulladt egy tervem.
Sürgősen elkezdtem agyalni egy újabb zseniális terven, ami persze ha így folytatódik tovább, ismét csak kudarcba fullad. Valami nagyon ötleteset kell kitalálnom, amivel már kárt is tehetek a Hóemberben. Olyan, gonosz, hogy nem engedi, hogy egy kísérletem is sikerüljön. Annyira, de annyira kedves, és ez dühít. Főleg azért, mert így az bizonyosodik be lassacskán, hogy még velem együtt is akarja Mitsu-chant, vagy meg egyszerűen csak inkább nem foglalkozik velem. Igazából az is lehet, hogy tud gondolatot olvasni, és már akkor tudja, hogy mit tervezek ellene, mielőtt még megcsinálhatnám. Ha ez igaz, akkor viszont egy normális gondolatom, meg ötletem se lehet úgy a közelében, hogy rá ne jöjjön. Viszont ezt könnyen kideríthetem, hiszen máris megjelenik okos buksimban egy újabb, zseniális ötlet. Már csak meg kell valahogy oldani, hogy ezúttal sikerüljön is.
- Watta-kun, Watta-kun! Játszunk fogócskát! Vagy inkább bújócskát! Játszunk valamelyiket!
Pattanok fel a padról, és kezdek el ugrálni. Igazából teljesen mindegy, hogy melyiket választja, mert mindkettővel tökéletesen kivitelezhető tervem. De ez csak maradjon titok, addig, míg ki nem választja azt a játékot, mellyel még letesztelhetem. Ha ezen is átmegy, akkor elveheti Mitsu-chant. De persze majd mindent úgy intézek, hogy ne menjen át, vagy legalábbis próbálom úgy csinálni. Na nem azért, mert nem kedvelem Watta-kunt, csak hát szerintem ő túl szipcsi-szupcsi Mitsu-channak, mert kedves, barátságos, meg még engem is el tud viselni. Surprised
Miután kiválasztotta a megfelelő játékot, egy shunpoval eltűntem előle. Természetesen shinigami módra játszunk, hiszen ha csak simán játszanánk, nem lenne benne semmi mulatságos. Így meg persze meglephetjük egymást, meg hasonlók.Surprised Szóval, eltűntem a szeme elől, majd a shunpoval mögé kerültem, felugrottam a vállára, ráültem, és elkezdtem dobolni a buksiján. Ezt tutibizti kiakasztja majd, mert ez általában mindig bejön, és az alany azonnal kibukik tőle. Az meg engem teljesen nem érdekel, hogy milyen játékot játszunk, mert hogy ha bújócskázunk, akkor úgyse lát, ha a vállán ülök, ha meg fogócskázunk, akkor meg… meg… nem tudom. Lényeg az, hogy mindenképp az én szabályaim szerint játszunk. *.*
- Watta-kun, Watta-kun! Most játszunk lovacskásat!
Ugrálok a vállán, miközben kicsi sarkammal a mellkasát rúgdalom, ami valószínűleg nem lehet számára túl kellemes, de hát a játék lényege nem is az, hogy élvezze, hanem az, hogy megtudjam, marad-e a nővérkém mellett, ha én is ott vagyok? Mert ha marad, akkor mindig el kell viselnie, akár mit teszek, mert különben Mitsu-chan zsírban süti ki! Jó, tudom, hogy Mitsu-chan nem tud főzni, de azért ennyit csak tud csinálni… Surprised (xD)
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te34000/45000Utca - Page 4 29y5sib  (34000/45000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 11:47 pm

.:|Idegtépés Aiko-módra|:.

Be kell látnom, hogy Aiko-chan még hiperaktívabb, mint Mitsu. Bár Rá se panaszkodhat az ember éppenséggel, mert ha beindul, akkor jóformán semmivel sem lehet leállítani, max egy epres fagyival, vagy akármilyen eper tartalmú édességgel, úgy pörög, de Aiko-chan még rajta is túltesz. Pedig az nem kis szó. Le se tagadhatnák egymást. Azt hittem, hogy a hintázás után kicsit leül kifújni magát, mert elfárad, vagy valami, de nem. O.o Mintha meg sem kottyant volna neki a dolog. Tényleg kezdem komolyan fontolgatni, hogy felveszem edzőnek a 10. osztaghoz, mert mellette aztán mozgásban marad a shinigami. Igaz lehet, hogy az edzések végén néhány tiszt megrokkanna egy életre, de belefér, legalább erősödnek kicsit, és nő a kitartásuk.
Azonban fáradtságnak nyomát se látni a kislányon, hisz máris újabb játékra hív. Nyitott vagyok az új dolgokra, meg amúgy se mernék nemet mondani Aiko-channak, így rábólintok a bújócskára, vagy fogócskára, akármelyiket is szeretné játszani. Hogy mit is játszunk, arra nem derült fény, mivel egyszer csak eltűnt szemem elől az apró tiszt. Pislogok néhányat, mire felfogom, hogy ez egy shunpo volt, aztán mire elkezdeném keresni Aiko-chant, már meg is találom. Pontosabban Ő talál meg engem, mivel a fejemen dobol. Mosolyogva tűröm a fejdobolást, hisz csak egy elragadó, kedves, aranyos (xD) kislányról van szó, aki szeret játszani, és ...másokat az őrületbe kergetni, de kibírom, hisz Mitsu húga, és Mitsut is kibírom, mondjuk Őt azért, mert szeretem. Nem mintha Aiko-chant nem szeretném, csak Őt máshogy.
Mosolyogva egyezek bele a "lovacskás" játékba, bár kissé idegen tőlem ez a dolog. Nem nagyon szoktam lovacskázni, vagy ha igen, azt a szónak nem ebben az értelmében szoktam csinálni, de hát ha már egyszer bele egyeztem, akkor nincs visszaút. próbálom a jó oldaláról nézni a dolgokat, ami kissé nehéz, mivelhogy minden egyes "Gyí" felkiáltást egy mellberúgással told meg, és ez eléggé kellemetlen tud lenni. Mindegy, fejemet leszegve "galoppolok" körbe körbe a játszótéren, és inkább körül sem nézek. Jó néhányan vannak a játszótéren, akiknek most ingyen műsor jut abból, hogy hogyan "alázza" porig a 10. osztag kapitányát a Kedvese húgicája. Ez nem fog sokat emelni a hírnevemen, max az anyukák/kismamák körében, mikor pletykálni kell a hímekről, vagy valami, de hát ez van. Egy különösen fájdalmas és hosszú kör után lassan megelégelem a dolgot. Megállok, majd begyűjtöm nyakamból Aiko-chant és leteszem a földre, hogy kifújhassam magam, közben azért fohászkodom, hogy Aiko-chan ne akarjon megint lovacskásat játszani.
- Huhh, pihenjünk kicsit Aiko-chan. Te nem fáradtál el? Remélem azért jó volt a lovacskázás. - puhatolózok finoman Mitsu húgánál. Elvégre azért mentem bele ebbe az egészbe, hogy megkedveljen, mert ha esetleg nem kedvelne meg, akkor valószínűleg hátralevő életemben rokkantként kéne élnem Kedvesemmel.
Vissza az elejére Go down
Ueshima Asuka

Ueshima Asuka

nő
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Registration date : 2009. Jan. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyKedd Ápr. 13, 2010 5:51 pm

~ ○ ~ | Idegtépés Aiko-módra | ~ ○ ~

Már kezdtem egyre jobban bedurcizni az alapnál kicsit jobban, mert eddig Hóemberke mindig sikeresen teljesítette a próbákat. Kezdtem kicsit örülni, hogy az utolsó, s végső tervem végre sikert arat, hiszen fogócskával kevert bújócskát játszottunk, amiből persze az lett, hogy én Watta-kun nyakában kötöttem ki, és doboltam a fején. Reménykedtem benne, hogy ezt már nem viseli el, de csak tűrte, és tűrte. Gonosz, nagyon gonosz! De sebaj, hiszen van volt még egy ötletem, mégpedig a lovacskázás, amit eddig szinte senki se volt képes elviselni. Mondjuk már alapból engem se sokan képesek elviselni az enyhe hiperaktivitásom miatt. Most viszont úgy tűnik, emberemre találtam. Gonosz vigyorral a képemen kiáltoztam a „Gyí” és „Hó” szavakat, és élveztem, ahogy a játszótéren lovacskázunk. Naaagyon élveztem, bár kicsit dühöske is voltam, amiért ennyire jól alakítja a ló szerepét. Ahogy ezt befejeztük, Watta-kun letett leemelt, és letett a földre. Természetesen szinte azonnal bemorciztam, és duzzogó képpel pislogtam rá. Valószínűleg rá se jött, hogy mi lehet a bajom, épp ezért megpróbáltam neki taglalni.
- Watta-kun… Te túl jó vagy Mitsu-chanhoz! Mitsu-chan nem érdemel meg téged, mert túlságosan is jól játszol!
Hisztiztem egy sort, mert valahogy ezt a tényt sehogy se akartam elfogadni. Nem azt, hogy Mitsu-channal van együtt, hanem azt, hogy jól játszik, és túl is élte. De akkor is… ha belekötök a dologba, a nővérkém rendesen ellátja a bajom miatta.
- Menjünk haza.
Jelentettem ki még mindig durcizva, majd nyújtottam a kezemet Watta-kunak, hogy fogja, amíg haza nem érünk, és le nem ad Mitsu-channak, aki persze majd nagy meglepődve veszi észre, hogy szerelme még mindig életben van a velem töltött nap után. Nem tehetek róla… túlságosan is kitartó, meg túlságosan is szereti Mitsu-chant.
Azon kívül, hogy megtudtam, hogy Watta-kun szeret velem játszani, és Mitsu-chant is szereti, azt is megtudtam, hogy majd legközelebb is játszik velem. És nincs ellenkezés, mert tényleg fog játszani, ha én azt mondom, mert akkor naaagyon morc leszek, és bosszút állok, ha az életem is múlik rajta. >.< Befestem feketével a bögréje száját, vagy beragasztózom a székét, esetleg elfűrészelem az egyik lábát a székének, vagy meg csak úgy simán terrorizálni fogom. Milyen jó lesz együtt játszani! Már alig várom, hogy ismét lovacskázzunk, vagy valami más, hasonló játékot játszunk! *.* Mert hát Watta-kun kedves, barátságos, és jó játszi társ!

//Köszönöm a játékot, Watta-ku~~n *.* xD//
Vissza az elejére Go down
Kotegoha Karioto
2. Osztag
2. Osztag
Kotegoha Karioto

Férfi
Hozzászólások száma : 69
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2008. Oct. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 2. Osztag Tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te10000/20000Utca - Page 4 29y5sib  (10000/20000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Május 13, 2010 5:32 am

* Sok munka, és sok rohangálás után, Karioto sokadik tisztnek, végre van ideje egy kicsit kikapcsolódni, így ment el az Osztaga által használt kertbe, ahol lepihent egy csöppet, de ez sem tartott túl sokáig, mert újabb adag papírmunka szakadt a nyakába.
Ezért nemsokkal ezután ellátogatott, még a város 4 pontjára, mielőtt újra megállt volna pihenni és kikapcsolódni, ekkor épp a város utcáin vándorolt, és nézelődött.
Hiszen a városban rengeteg látványos dolog volt, bár ezek már rég nem fogták meg annyira mint amikor még kezdő Shinigamiként a város utcáit rótta, és egyszerűen mindent meg akart nézni, így történt tehát, hogy tovább sétálgatott majd belebotlott egy kisebb üzletbe, amelyben különböző apróságokat árultak.
Itt megállt és elkezdte a kirakatot nézni, mindenféle csillogó mütyür volt odabenn és ezek jelenleg sokkal jobban érdekelték, mint a többi dolog amit odakinn látott.*
~ Remélem, a mai napon valami más is lesz, nem csak a munka, bár elég régen voltam az Emberi Világban, de lehet, hogy el kellene mennem egy küldetésre oda, hisz ott nem vagyok annyira járatos... és ki tudja, azt mondják az emberek érdekes dolgokat találnak ki, ilyen például a Videojáték terem... de ők ilyen dolgokkal szórakoznak, mi meg az életünket tesszük kockára a játékban, ennyi a különbség.~
* elmélkedett ezen a furcsa dolgon, mivel az embereknek tényleg hatalmas fantáziájuk van.*
- Jó, mára ennyi elég a nézelődésből.
* bökte maga elé, és elindult a legközelebbi pad felé.
Nem idegesítette magát semmivel, szép lassú léptekkel haladt a pad felé, büszkén viselve a Shinigami egyenruhát, amely már a kezdetektől az övé volt. Oldalán a Zanpakutoja, ami, vagy aki nagyon is jól mutatott az oldalán. *
~ Vajon , az emberek mennyi időt tölthetnek harccal, a katonákon kívül? Szerintem ők nem sokat, persze a katonáik élete csak erről szól. ~
* fejtette ki magában a gondolatait, közben elérte a padot, majd leült és fújt egyet... előrehajtotta a fejét és mélázva nézett maga elé, nem is figyelve az elhaladókat.
Talán több ismerőst is látott volna, de nem is figyelt semmire, csak a gondolatai kötötték le teljesen.
De ki tudja pár perc múlva kivel találkozik...*
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te13300/15000Utca - Page 4 29y5sib  (13300/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptySzer. Jún. 23, 2010 10:51 pm

~Kaja Retasuva~

Re-chan ötlete az volt, hogy sétáljunk egyet. Hát persze, miért ne, csak nem tetszett, hogy megint nem tegeződik. Na mindegy, gondoltam, nem szólok neki, biztosan kényelmetlenül érezte magát a történtek miatt. Sokat tisztult rövid idő alatt, már józanabbnak nézett ki, mint eddig. Nem tudom, hogy Retasu mindig ilyen volt-e, vagy ez csak az osztag hatása. Volt egy olyan érzésem, hogy a csendet nekem kellesz megtörnöm, de vártam még. Pontosabban gondolkoztam. Nem tudtam, hogy mit kérdezzek tőle, vagy mivel tudnám feldobni a hangulatot. Valahogyan arra lyukadtam ki ismét, hogy milyen fiatal vagyok még, főleg főkapitánynak. Azonban sosem volt azzal problémám, hogy rossz, vagy meggondolatlan döntéseket hozok. Egyszerűen nem engedi meg a posztom, pedig, ha volt olyan ember, aki erre alkalmatlan, az én vagyok. Életemben alacsony voltam, félénk, és kevés barátom volt, egyedül nem mertem elmenni még a tanári szobába sem, sőt, még a helyi kocsmába sem csontiért. Már attól összeestem, hogyha egy idegen nézett. Mostmeg...A 13 őrosztag főkapitánya vagyok. Ahogy ezen agyaltam, eszembe jutott egy kérdés.
-Re-chan, te pontosan hány éves vagy?-nagyon érdekelt ez a dolog. A saját hadnagyom idősebb, mint én.
~Ken, ezt miért kérdezed?~
~Kíváncsi vagyok, hogy ő is öregebb-e pár évvel, mint én.~
~Na és miért?
~Hogy meg tudjam érteni...~Elég zavaros, de Ryu tudta, hogy mire gondolok. Nem tudtam, hogy érdemes-e később fiatal koráról faggatni, de amellett döntöttem, hogy nem. Nem vagyok pszichológus, és azt sem tudom, hogy min ment keresztül, vagy mennyire háborgatja fel ez belső lelki világát. Majd talán egy másik alkalommal erre is sor kerül. Nagyjából dél körül lehetett, mert a nap nagyon magasan járt, árnyék meg hát alig volt, de nem volt meleg, hála a kellemes szellőnek.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/15000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:13 am

[~~~>Kaja Kennel<~~~]
Lehet, hogy elkezdtem józanodni, de nem józanodta ki teljesen, ami azt jelentette, hogy még mindig botladoztam. Egy dologra jó volt, hogy elkezdtem józanodni. Megtudtam, hogy dél van és, hogy kurvára süt az a telibe lökött nap. Ráadásul sehol se volt árnyék… Az egyetlen szerencsénk az volt, hogy volt egy kis szellő, aminek köszönhetően nem volt olyan meleg. Mondjuk még így is megérzem a hőséget hála a kibaszott fekete shinigami ruhának. Nem is értem, hogy miért pont feketére alkották meg ezt a kibaszott maskarát. Szívem szerint egy szál fürdőruciban rohangáltam volna az utcán, de akkor mindenki kiröhögött volna és ezzel is csak az osztagomat égettem volna. Most gondoljatok csak bele. Hirtelen letépném magamról a shinigami egyenruhámat, ami alatt egy szép is fecskefürdő nacika van és elkezdek rohangálni az utcán, mint valami kattant. Szerintem egyből kényszerzubbonyba raknának és vinnének, egy szép kis gumiszobába ahol rakatnyi gyógyszerrel próbálnának kezelni. Mondjuk, nem hiszem, hogy sokáig ott maradnék. Egy perc egyedüllét után már a szökésemet tervezném… Ahogy az utcán sétálgattunk eszembe jutott valami. A főkapitány olyan fiatalnak tűnik… vajon mennyi lehet az eredeti életkora? Mivel elég szemtelen dolog ilyen kérdést feltenni nem tettem inkább sétáltam tovább és törtem fejem valami jó kis szórakozáson. Nem jutott semmi se az eszembe. Bezzeg mikor egyedül kuksolok, az irodámba csak úgy jönnek az ötletek. Nem hiszem el, hogy dél előtt basztam be, mint a csacsi… ha hat után tettem volna, akkor oké, de így… kicsit szégyennek érzem magam. Mondjuk, most még égőbb vagyok, hiszen izzadok, mint a ló ráadásul részeg is vagyok. Az nem nagy baj, hogy részeg vagy, de az már ige, hogy a részegség miatt úgy kóválygok, mint gólya fos a levegőben. Háromszor majdnem fejre estem. Annyira elkalandoztam é annyira melegem volt, hogy majdnem elment a fülem mellett Ken kérdése. Megkérdezte, hogy hány éves vagyok -.-’ ez aztán a bunkóság. Nem szép dolog ilyeneket kérdezni és ez az én ötletem volt >< hogy lehet valaki ennyire gondolatolvasó? Nem hiszem el, hogy azt a kérdést tette fel, amit én akartam, de mégse tettem fel, mert az már nagyfokú bunkóság lenne? >< Nem hiszem el, hogy most nem akartam bunkó lenni erre a barátom azt a kérdést teszi fel, amit én akartam. Ez felháborító, sőt mindjárt nekiesek itt az utcán és kibelezem mindenki szeme láttára. Tényleg, de tényleg vissza kell fognom magam, hogy ne essek neki és belezze ki egy ilyen kérdés miatt ráadásul ezt én akartam feltenni.
- Csak akkor mondom meg, ha előbb te. - Vágtam rá ingerülten majd mentem tovább és rá se néztem Kenre mert nem akartam, hogy láss a szememben a haragot. >< Sőt akkor jutott eszembe, hogy tegeztem a főkapitányt. De ilyen idegesen még ez sem érdekelt. A gondolataim teljesen máshol jártak. Egy elhagyatott szobában ahol egy asztalféleség volt és azon feküdt ken szétmetszett hassal. Istenem milyen szép látvány… Majd változik a hely. Egy temető. A egyik sír üresen áll és a sírkőre ez a név van írva: Ken Aruya. Körbenézek és látom, hogy hoznak egy koporsót. Amint elmennek, mellettem a koporsó kitárul, és kiugrik, belőle Ken. Nem is értem, hogy történhetett, hogy egy hulla kiugrott a koporsójából.. ezzel csak egy baj van, hogy sajnos nem hulla. Na, de le kéne nyugodnom, hiszen az agresszióval semmire se megyek, maximum még jobban felidegesítem magam. Na, tessék. Észre se vettem és ismét egy vérbeli 11. osztagosként gondolkoztam. Megint elvesztettem a normális énemet és egyből arra gondoltam, hogy Kent ki kéne nyírni egy ártalmatlan kérdés miatt.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te13300/15000Utca - Page 4 29y5sib  (13300/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 5:03 am

A kérdésemre egyáltalán nem ilyen választ vártam. Re-chan hangjában volt valami kellemetlen, és próbálta elkerülni a tekintetem. Azt mondta, hogy előbb én mondjam meg a korom. Hát szégyelltem bevallani fiatalságomat a shinigamik között.
-58-60 körül lehetek, ha jól emlékszem, de lehet, hogy elmúltam 60. Múltkor, mikor Karakurában jártam, láttam a szüleimet. Elég öregek már, de még élnek. Najó, most te jössz!-mondtam, majd megpróbáltam a szemébe nézni. Közben én is elkezdtem érezni a hőséget, hát megfogtam a kapitányi ruhám, és lerántottam magamról. Aki látta, úgy megijedt, hogy itt akarok meztelenkedni...Persze mindenki megkönnyebbült, mikor látták, hogy normális, kényelmes ruha van a kapitányi gönc alatt, amit a vállamra tettem, hogy ne zavarjon annyira, mondjuk utáltam cipelni, hordani meg végképp, harcolni benne pedig...maga a pokol, annak is a legmélyebb bugyra. Így haladtam tovább az utcán, oldalamon egy kicsit bizonytalan menésű emberrel, pont délben. Ahogy elnéztem, Re-channak is elég melege volt. Pont elmentünk egy kocsma mellett.
-Várj egy percet!-mondtam, bementem, és kb. fél perc múlva 2 üveg hideg vízzel jöttem ki, az egyiket pedig odaadtam Retasunak, hogy ő se szomjazzon, és főleg ne főjjön fel itt nekem a végén.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/15000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 8:12 pm

[~~~>Kaja Kennel<~~~]
Nem értem saját magamat. Egy apró dolgon kaptam fel a vizet, de nagyon. Ez mekkora baromság. csak azért lettem ideges, mert Kentette fel azt a kérdést, amit én akartam. Szánalmas vagyok. El se hiszem, hogy ez tényleg én vagyok. A törékeny és boldog srácból lett egy kőkemény, „idegbeteg” hadnagy. Nem értem mi lett velem. Talán a hatalom? Nem is tudom. Azóta vagyok ilyen mióta átkerültem ebbe az osztagba és hadnagy lettem. Fasza. Akkor vagy az osztag teszi vagy az úgy nevezett hatalom. Most már tényleg nem értem saját magamat. ilyen rövid idő alatt gyökeres változáson átmenni… De az is lehet, hogy csak hasonulni akarok az osztag többi tagjához és ezek a dolgok a bunkóság, az agresszivitás és az alkoholizmus csak egy állarc nehogy leleplezzenek a többiek, hogy valójában egy törékeny és kedves srác vagyok. Ha így folytatom, lassan elhagyom önmagam és egy két lábon járó álca leszek, akinek már soha többé nem lesz normális megmozdulása és én ezt nem szeretném. Nem is tudom elképzelni úgy az életem, mint egy üres fejű gyilkoló gép. Pedig ez lesz, ha így folytatom. Most már komolyan ellen kell állnom a vonzásnak és inkább magamat kéne adnom. Mást eljátszani könnyű, de saját magamat adni az már igazán nehéz. Nem is tudom, hogy akarom ismét megtalálni az eredeti énem. Ebben az osztagban maximum megőrülni tudok, de ha már egyszer hadnagy vagyok, nem fogok lemondani a címemről csak akkor, ha már tényleg súlyos a helyzet. Tudom, hogy ismét eltereltem a szót az eseményekről, de most muszáj ezeket a dolgokat megosztanom veletek, mert ha magamban tartom őket, akkor száz százalék, hogy bekattanok. Ha nem tetszik, akkor folytatom ott ahol abbahagytuk Kennel. Hol is hagytuk abba? >< Ja, megvan. A koránál. Meglepődtem mikor csak annyit mondott, hogy hatvan. Azt hittem jóval idősebb. Mondjuk nálam még így is idősebb huszonkilenc évvel. Az is lehet, hogy én vagyok a legfiatalabb hadnagy. Nem is tudom. Most őszintén szerintetek túl fiatal vagyok hadnagynak? Szerintem igen, de már mondtam, hogy nem fogok lemondani a nyűgjeim miatt. Az biztos, hogy rengeteg nyűgöm van, de amint magamra találok, elfelejtem őket és ismét felhőtlen lesz az életem. Mivel azt mondtam Kennek, hogy csak akkor mondom meg a koromat, ha ő is megmondja most azzal nyaggatott, hogy rajtam a sor. A szemeim kitágultak és zihálva vettem a levegőt. Az izgalom… Ez az egyik olyan nyűgöm, ami megmaradt még az emberi életemből. Ennél több dolgot nem tudtam magammal hozni az emberi életemben is megszökött nyűgjeimből. Rohadtul utáltam akkor is és most is utálom a kibaszott izgalmat. Gyaloglás közben Ken lekapta a kapitányi ruháját és én erre azt hittem, hogy meztelenkedni fog, de tévedtem ugyanis a kapitányi öltözék alatt egy normális ruha kollekció volt rajta. Na de ott tartottunk, hogy elkezdtem izgulni, azért mert meg kell mondanom az eredeti életkoromat. Nem lenne szép dolog, ha kamuznék ezért még jobban elkezdtem izgulni. Az izgulásom oka az volt, hogy Ken, kiröhög, mikor meghalja, hogy milyen fiatal is vagyok valójában. Most komolyan ilyen hülyeségeken rinyáloK?! oO Istenem tényleg kezdek bekattanni.
-Nos, öhmm…izéé… harminckilenc éves vagyok.-Mondtam gyorsan majd elfordultam, mert nem akartam látni Ken vigyorgó arcát. Biztos voltam benne, hogy elkezd majd cikizni, azért mert ilyen fiatal vagyok, de ha beszól, esküszöm, hogy úgy visszaszólok neki, hogy megkeserüli azt is, hogy a világra jött. Időközben még melegebb lett és elkezdtem belesülni a shinigami ruhámba. Ezt valószínűleg Ken is észrevette ugyanis befutott egy kocsmába és két üveg jó hideg vízzel tért vissza. Mintha olvasott volna a gondolataimba, de most komolyan. Azon járt az agyam, hogy mi lenne, ha én gyors beosonnék egy kocsmába hűsölni vagy csak egy kis üdítőért, amíg nem figyel. Hát megszabadulni nem sikerült tőle, de legalább most ő is költött a vagyonából. Amint kezembe vettem az üveget éreztem, hogy tényleg jó hideg. Letekertem a kupakot és két kortyból megittam a jéghideg víznek a felét. Tudtam, hogy ez hülye ötlet volt, hiszen általában a hideget lassan kell inni, mert ha gyorsan issza az ember, akkor biztos, hogy torokgyulladást kap vagy valami hasonlót. Körülbelül tíz perc múlva meg is éreztem ugyanis elkezdett fájni a torkom, ami elég ritka volt nálam, hiszen én sose voltam még úgy komolyan beteg és nem is akarok így a tekintetemmel elkezdtem keresni egy kocsmát vagy valamit ahol tudok inni egy teát. Tudom, hogy iszonyatosan meleg van, de muszáj megelőznöm a torokgyulladást egy jó meleg teával. Mivel Ken most nem engem csesztetett egy füttyentéssel jeleztem, hogy jó lenne, ha rám nézne. Miután rám nézett mondtam neki, hogy beugrok egy teára az egyik kocsmába. Nagyon meglepődött, hogy ebben az iszonyatosan nagy melegben egy teát akarok inni. Én is hülyének éreztem magam, de mint már mondtam meg szeretném előzni a betegséget, mert ha pont most betegszem le, akkor, hogy fogom megcsinálni a hadnagyi teendőimet? Mikor beléptem a kocsma ajtaján nagy ricsaj csapta meg a fülemet, de nem érdekelt. Gyorsan akartam végezni, hogy minél hamarabb eltűnjek ebből az igazán büdös kocsmából. Pár fej fordult utánam mikor elmentem mellettük, de nem foglalkoztam velük minél hamarabb akartam végezni itt és eltűnni. Meg kell hagyni, hogy nem a leg higiénikusabb kocsmát találtam meg magamnak. Na, de most nem is ezzel kéne foglalkoznom, hanem azzal, hogy megrendeljem és megigyam azt a rohadt teát. Elindultam a pult felé ugyanis eddig csak egy felfedező utat csináltam. Miközben a pult felé mentem észrevettem, hogy nagyon sokan engem bámulnak többek között egy elég sittes fejű alak is, aki megpróbált felrúgni. Ez egy kicsit felidegesített, de nem akartam balhét. Megérkeztem a pulthoz. A pincérfelém fordult és megkérdezte, hogy mivel szolgálhat én pedig egyből mondtam neki, hogy valamilyen teát kérek, de sürgősen. Míg én vártam a teámat az a sittes fejű odajött hozzám keménykedni. Tudtam, hogy mire megy ki a játék. El akarta szedni a vagyonomat, de nem hagytam magam. Szép lassan és ráérősen felé fordultam majd megfogtam a pólójánál és jó közel húztam magamhoz.
-Na idefigyelj te inkubátor szökevény. Ha még egyszer velem próbálkozol, esküszöm, hogy feldugom neked a zanpakutomat.-Mondtam neki egy kicsit idegesen. Időközben megérkezett a teám is. Ahogy letették elém a csávót egy egyszerű mozdulattal ellöktem magamtól és fordultam is a teámhoz, hogy minél gyorsabban megigyam és, hogy minél gyorsabban leléphessek. A sittes csávó nem adta fel még mindig próbálkozott, de jó magasról leszartam. Megittam az utolsó korty teámat is és indultam volna kifelé mikor üvegcsörömpölésre lettem figyelmes. Hátra fordultam és észrevettem, hogy a sittes csávó egy törött sakés üveggel közelít felém. Ez az én formám. Ahová beteszem, a lábam ott mindig van egy kretén, aki megpróbál kinyírni. Nem akartam balhét ezért az ajtó felé fordultam és indultam volna kifelé mikor az egyik csávó megfogta a vállamat és nem engedte el. Na, tessék. ezek szerint nem vették észre, hogy kivel is van dolguk. Megfordultam és megmutattam a hadnagyi jelzőmet, amitől beszartak mint a fene. A sittes eldobta az üveget és visszasietett a haverjaihoz majd az a csávó is elengedett, aki a vállamat markolgatta. Örültem, hogy sikerült erőszak nélkül megoldanom az egész ügyet. Az ajtóból még visszafordultam és elköszöntem. Ken ott szobrozott az ajtó előtt és engem várt.
-Bocsi, de volt egy kis afférom az egyik nyomorékkal odabent. Nyugi nem volt verekedés.-Mondtam majd eleresztettem egy mosolyt és indultam tovább. Az utcán ismét sok ember megbámult, de, most nem azért mert részeg voltam, hanem azért mert felismertek. Jut eszembe. Teljesen kijózanodtam. Nagyon meglepett ez a dolog, hiszen nem is olyan rég, azaz kb. fél órája még hulla részeg voltam és a földön fetrengtem és káromkodtam.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te13300/15000Utca - Page 4 29y5sib  (13300/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyPént. Jún. 25, 2010 3:32 am

Re-chan egy kicsit izgulva ám, de elmondta nekem a korát. Arra számítottam, hogy idősebb lesz, mint én, de mégsem. Mikor odaadtam neki a jéghideg vizet, a felét kapásból benyelte. Én tartogattam volna a helyében, hogy jó sokáig maradjon, úgyhogy vagy 2 kis kortyot ittam csak. 10 perc csendes séta után szólt, hogy bemegy inni egy teát. A baj az, hogy pont csak egy elég rossz és nyomasztó kinézetű kocsma volt a közelükben. Gondoltam, nem kísérem el. Hallottam pár kurjantást, meg beszólásokat, de verekedés hangot nem. Re-chan sértetlenül jött ki, teljesen józanon. Mondta, hogy volt egy kis gond az egyik fickóval, és azt is, hogy bunyó nélkül lerendezte. Teljesen más volt, mint az étteremben. Ott hevesen és meggondolatlanul cselekedett, itt meg gondolom kihasználta a rangját, máshogyan nem hiszem, hogy elengedték volna, nem mintha nem tudta volna szétkapni a szórakozóhelyet. Sétáltunk tovább, majd egyszer sóhajtottam egyet.
-Várj egy percet...-mondtam unottan, megfordultam. Odamentem egy hordóhoz, és belenyomtam a zanpakutomat.
-Gyere elő, mielőtt beljebb nyomom a kardom vagy 20 centivel!-mondta, ezúttal már ingerülten. A nagy, izmos kopasz volt az az étteremből. Nyílván azért követett, hogy megvárja, míg Re-chan egyedül lesz. Bízom a képességeiben, de azért jobb, ha nem verünk meg senkit, ne mocskoljuk be a nevünket. A fickó reszketett, ugyanis mikor előjött, 2 cm-re volt az orrától a kardom.
-Tűnés, és ha még egyszer észreveszem, és úgy is észreveszem, hogy követsz,esküszöm, hogy a gatyádon keresztül Shikai-alakban törlöm ki a segged Ryuval!!
~HÉÉÉ!~ Szólt rám Ryu ingerülten.
~Nyugiii, tudod, hogy úgy sem tenném meg...~A fickó elszaladt, én meg visszamentem Retasuhoz.
-Haaajjj...Ilyenkor meg az ember nem szabdalhat X-et a hátsójára...borzasztó...-mondtam-Na, menjünk tovább...Mesélj valamit magadról, Re-chan!
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/15000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 5:43 am

>>Kaja Kennel<<
~Muszáj lenyugodnom.~ Gondoltam miközben sétálgattunk. A kocsmás dolog után kicsit ideges voltam, de inkább eltitkoltam, mert nem akartam megsérteni Kent. Biztos vagyok benne, hogy ha nem fognám, vissza magam úgy leoltanám szegény Főkapitányt, hogy csak, na. Mondjuk abba is biztos voltam, hogy ha beszólnék, neki egyből kirúgna Seireiteiből és akkor utcaseprőként élhetném az életem. Most gondoljatok bele milyen, égő lenne, ha a 11. osztag hadnagya hirtelen eltűnne, és mikor előkerül már csak egy mezei csöves? Szerintem sokkolná az embereket, hogy a hadnagy hirtelen szakmát váltott.. ráadásul ilyen genya szakmára cserélte… na de ismét elterelem a szót… Hol is tartottam? Ja, igen. Ott tartottam, hogy az utcán sétálgattunk már kb. úgy tíz perce mikor Ken, megszólal, hogy várjak egy kicsit. Nem értettem, hogy mi a faszért kel megállni ezért utána fordultam. Kicsit meglepődtem mikor a zanpankutoját beleszúrta egy hordóba és beszélt hozzá. Eleinte azt hittem, hogy bekattant vagy valami, de mikor előhúzta a kétajtós szekrényt minden tisztázódott. A baromarcú azt hitte, hogy nem vesszük észre, hogy ha követ. Biztos azt várta, hogy egyedül legyek. Eleinte csak bosszankodtam, de aztán már csak röhögtem az egészen ugyanis ez a csávó biztos, hogy nem tudott volna megverni… Ugyanis neki csak a két keze és két lába van, míg nekem még ott van a kardom is amivel elég nagy előnyre teszek szert a harcban. Most komolyan, hogy lehet valaki olyan barom, hogy egyedül akar megtámadni egy hadnagyot? Ráadásul pont a 11. osztag hadnagyát… Ezek szerint fel se tűnt neki, hogy ki vagyok… Szánalmas, hogy ezek a nyomoronc kis faszok nem is nézik, hogy kivel kezdenek ki aztán meg csak nagyokat néznek, ha valaki jól megveri őket. Mosolyogtam majd tovább akartam indulni mikor meghallottam, hogy Ken, megfenyegeti a szerencsétlent. Elmosolyodtam majd visszafordultam. Nem akartam nagy balhét ezért én nem vettem elő fegyverem. Szépen, lassan odabaktattam hozzájuk és megfogtam Ken kezét. Tudtam, hogy ezeket a dolgokat csak indulatból mondja. Hogy honnan tudom? Onnan, hogy én is indulatból szoktam mondani az ilyen dolgokat. Ha nem indulatból mondja, akkor is meg kell akadályoznom, hogy megtegye.. mert ha megteszi, akkor biztos szégyenfolt lesz… Most komolyan milyen szégyen lenne, ha a főkapitány leállni, verekedni egy huszadrangú nyomorékkal? Én se verném meg.. maximum ráküldenék egy vele egy szinten lévő seggtitánt aki megveri… Én sose verném meg.. nem éri meg és nem is lenne izgalmas… De most komolyan.. Mi az élvezetes abban, hogy egy jóval gyengébb férfit fingatsz ki? Szerintem semmi… Erről jut eszembe mikor még éltem én voltam az árvaházban a törékeny kisgyerek és mindig engem vertek… ekkor tisztázódott bennem minden. Azért verik az emberek a gyengébbeket vagy éppen a kisebbeket, mert azok nem tudnak visszaütni vagy nem olyan erősek, hogy egyből kinyírják az illetőt. Engem is ezért találtak meg állandóan a nagyobbak. Tudták, hogy sose ütnék vissza, de egyszer megtettem és ám mi lett a vége? Most itt vagyok, mint a 11. osztag hadnagya. Csak azért haltam meg, mert megvédtem magam… Talán ha nem ütök vissza, akkor még mindig élnék, de ebben az elméletben nem bízok… Már megint eltereltem a szót. Na, ott tartottunk, hogy odamentem és megfogtam Ken kezét. Ezek után a férfihez fordultam.
- Ha még egyszer rajta kapunk, hogy követsz, esküszöm én foglak kiütni. ja, és, hogy tudd, kivel van dolgod… Hitoshi Retasu vagyok a 11. osztag hadnagya… Szóval nem érdemes velem szórakoznod, mert a végén egy hullazsákban végzed.- Mondtam idegesen majd Kenhez fordultam.
- Ken itt az ideje, hogy visszamenjek az osztagomba. Biztos, hogy keresnek. Neki már mosolyogva beszéltem majd elengedtem a kezét és pár shunpo segítségével elindultam az irodám felé. Biztos voltam benne, hogy még találkozni fogok Kennel. Miután megérkeztem leraktam a zanpakutomat és leültem az asztalomhoz.

**The End!**
/Köszi szépen a játékot/
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 7:50 am

Egyszerű találkozó


Egy újabb iszonyatos reggel, megint a hét ágra sütő nap fényére ébredtem. A nap sugarai valahogy mindig olyan szögben állnak be, hogy az én szememet sütik ki. Nem tudom, hogy annak az átkozott égitestnek ez egyfajta célja, vagy éppen csak így sikerül minden reggele. Lényeg, hogy ismét a nap miatt keltem fel hajnalban és kezdtem neki a reggeli harcomnak. Miután felkeltem, egy ideig még az ágy mellett álltam és még jobban összekócoltam, az amúgy sem szépségdíjas sérómat.
Miután az óra már ötöt mutatott, elég ébernek éreztem magam, ahhoz hogy bevessem magam az életveszélyes fürdőmbe. Lehetek bármilyen felkészült vagy éber, ha az első lépésemmel rögtön a szappanra teszem a patámat. Ezen cselekedetem után várható volt, hogy olyat fogok esni, hogy azt nagyon megbánom. Próbáltam megtartani az egyensúlyomat, így nagyjából két métert sikerült szörföznöm a kicsinyke tárgyon, majd a fejem a padlózatba vertem. Nagyjából húsz percig feküdtem a földön, miközben a fejemet vakartam. Szerencsére nem vérzett, így megnyugodtam. Miután felálltam pár lépés után a tükör elé álltam. Megkapaszkodtam a kézmosóm szélében és végignéztem, a tükör segítségével, magamon. Nem esett nagyobb bajom, csupán a fejem búbján volt egy nagy púp, amit bárki aki huzamosabb ideig néz engem észreveszi.
Úgy gondoltam, hogy újabb támadástól nem kell tartanom, így nyugodtan másztam bele a kádamba, majd engedtem magamra a hideg vizet. Ismét egy hideg zuhany, bár ez az élményesebb fajta volt, főleg, hogy a végén még a törülközőt is keresnem kellet. Nem tudom miért, de ennek a tárgynak mindig el kellett bújnia előlem. Talán fél tőlem, vagy talán a testemtől, nem tudom, nem vagyok gondolatolvasó. Hosszú keresés után megtaláltam az ominózus tárgyat, én pedig a kezemet túl hosszúnak képzeltem, így megpróbáltam érte nyúlni. Nem elég, hogy nem értem el a kis félénket, de a kád oldalába még az államat is bevertem. Ismét egy sebet szereztem a fürdőszobától, ráadásul most véreztem is, ugyanis az ínyem felszakadt. Rögtön az erre az alkalomra beszerzett orvosi szereimhez rohantam, ahol gyorsan elállítottam a vérzést és betapaszoltam.
Ezek után morcosan vettem fel a törölközőt a földről és töröltem meg magam vele. Miután megtörölköztem kimentem a hálómba és onnan a konyhába vettem az irányt. Hála az egyetlen Kuroi-hadnagynak ma reggel kivételesen ételt reggelizhettem. Ugyanis még tegnap elintéztem, hogy reggelinek legyen süteményem és finom teám, amit múltkor fogyasztottam a hadnagyasszonynál. Amint belekóstoltam az első sütibe, a világ megszűnt létezni körülöttem, csak a süti és én maradtunk egy véget nem érő gyönyörű rózsaszín világban. Ám az étel mennyiségével arányos ideig maradhattam csak abban a csodás világban. Talán ez volt az a hely, ahová a reggeli háború után menekülhettem. Miután a sütikkel végeztem a teának láttam neki, most energiát is adott nekem, nem csak egy külön világot, ennek köszönhetően egész frissen mentem be a hálómba.
A szobámban majdnem minden csendes volt egy apró hangya sereget leszámítva. Nem tudom, hogyan jutottak be a szobámba és szaporodtak el, de ez most nem foglalkoztatott. Az egyetlen feladatom most az ő kiirtásuk volt. Miután felvettem az egyenruhámat, úgy döntöttem, hogy leölöm őket egy kis rovarirtó szerrel. A port egyenesen rájuk fújtam, majd vártam a hatást, ami nem sokra rá végzet is a kis lényekkel. Hoztam a seprűmet és a lapátot, majd a lapátra rásöpörtem a döglött rovarokat és kidobtam őket a kukába. Magamban reméltem, hogy nem fognak egy éjjel újjáéledni zombiként majd.
Miután véget ért a reggeli háború, úgy döntöttem meglátogatom a várost. Több lélek is megnézett engem magának, minden bizonnyal azért, mert halálisten voltam, nem pedig azért, mert ilyen szép látvány voltam. Mikor az egyik fiatalos hölgy igen furán nézet rám, eszembe jutott a fürdő, aminek hála az ínyemről rögtön letéptem a tapaszt. Szerencsére már nem vérzett és nyomot sem hagyott maga után a sérülés, így megnyugodtam.
Hosszú ideig sétáltam, több helyet is találtam, ahova szívesen betértem volna, ám úgy gondoltam egyedül bemenni elég rossz ötlet lenne, tekintve, hogy a hely örömét nem tudom egy társsal élvezni. Már elég hosszú ideje sétáltam, amikor véletlenül egy hölgybe ütköztem. Szerencsére sikerült az utolsó pillanatban elkapnom az elesni készülő hölgyet, így miközben a kezét fogtam sikerült megtalálnia az egyensúlyát.
- Elnézést, nem figyeltem! - Kértem bocsánatot a szemrevaló nőcskétől, ám tekintve, hogy nekem ot van a tökéletes nőm, fejemet lehajtva a földet néztem.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te16400/30000Utca - Page 4 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 8:56 am

Egy (reméljük) egyszerű találkozó

Örömmel mondanám, hogy a mai nap is úgy kezdődött mint az eddigi többi, de akkor hazudnék. Ugyanis a mai nap már a családi házban ébredtem. A kétszemélyes ágyban feküdtem egyedül és a plafont néztem. Mikor megjelent előttem egykori férjem arca akaratlanul is utána nyúltam de eltűnt, mint minden más alkalommal. Kis idővel később nyitottak be a szoba lányok és más cipeltek is magukkal, hogy felöltöztessenek. Valami nagy gyűlés vagy mi az ördög lesz ma és ezen muszáj megjelennem. Ezért is jöttem ide még a tegnap.
~ El kéne menned orvoshoz...
Hallottam a fejemben drága egyetlen másik személyiségem biztató szavait. Majdnem nevetésben törtem ki, de nem tehettem. A frászt hoztam volna az engem oly szorgosan cipelő lányokra.
~ Miért? Kutya bajom.
Válaszoltam érthetetlenül, pedig igenis jól tudtam, hogy miért mondja ezt Hotaru. Ő az egyetlen aki látja is amit hallucinálok, nemcsak kioktat. Bár az is igaz, hogy ő ezért jobban ki szokott oktatni mint bárki más.
~ Olyan vagy mint egy zombi. Úgy viselkedsz mint egy zombi. Ráadásnak meg még hallucinálsz is.
Pontos mint mindig. Már napok óta vagyok ebben a se élet se halál állapotba. Igaz ezt elég érdekes akkor mondani mikor az ember már halott. Ha az emberi világba lennék, most biztos valami hullába másznék bele csak azért, hogy a külsőm tükrözze a belsőm. nem nem olyan romlott és hullaszagú vagyok, csak érzelmileg és agytavékenységileg nulla. Akár egy horrorfilmbe is jelentkezhetnék főszereplőnek.
~ Majd elmúlik.
Válaszolom közömbösen miközben egy kisszékre állítanak és öltöztetni kezdenek, meg sminkelni meg a hajammal bíbelődni.
~ Ezt mondtad az elmúlt 15 alkalommal is.
~ 15? Már annyiszor volt? Nekem kevesebbnek tűnt.
~ Most már tényleg el kéne meny orvoshoz. Úgyis elküldött a hadnagy, hogy kigyógyítsanak belőlem egyúttal ebből is kigyógyíthatnának téged.
~ Gondolod, hogy ki tudnának gyógyítani belőled?
Hallattam apró nevetést aminek hatására az egyik szobalány egészségi állapotom felől kezdett érdeklődni, amire egy apró bólintással jeleztem, hogy nekem ugyan semmi bajom. Csak kezdek megőrülni, de erről neki nem kell tudnia.
~ Nem, de ne tereld el a témát.
Közben végeztek a ruháztatásommal. Hotarunak nem is válaszoltam, csak elindultam a tanácsterem felé. Igaz úgy nézhettem ki mint egy kis hatéves kislány aki a pillangók után fut. A tanácskozás egy amolyan havi megbeszélés volt. Nagy részét csak úgy értettem meg, hogy az apósom lefordította számomra érthető nyelvre. Igaz itt is sokat bolondoztam és a tanácskozás után sokan megjegyezték, hogy milyen komolytalan vagyok. Pedig nem is vagyok az, csak ideje lenne egy piszológust vagy egy elmegyógyintézetet felkeresnem. Vagy ha más nincs akkor a 4. osztagot. A tanácskozás után, már magam öltöztem át a megszokott shinigami viseletembe és bár kis időbe beletelt, de a hajamat is sikerült a megfelelő módon "helyrehozni". Az ebédet meg sem várva léptem le a nagy házból és ki idő múlva már a város utcáinak a köveit koptattam. Először mindenképp a 2. osztag barakjaihoz kell majd mennyek és jelentést tennem távollétem okáról. Körülbelül 10-20 soros jelentés. Semmi extra. Viszont ez az utcán való séta nem ment olyan zökkenő mentesen, hisz sikerült egy férfiúval összeütköznöm, de még mielőtt hátsó felem találkozhatott volna az utca porával az említett személy elkapott. Kedves tőle. Ráadásul még bocsánatot is kér, pedig nekem kéne.
- Nem dehogy. Az én hibám volt. Túl figyelmetlen voltam.
Válaszoltam és az arcomon addig ott lévő zombiság egy csapásra eltűnt. Így legalább más nem tudhatta, hogy mi jár a fejemben.
-A nevem Kamioka Rosa. Örvendek a szerencsének.
Nyújtottam felé a jobbomat mosolyogva. Sosem árt egy új barátság, főleg az ilyen nehéz időkben mint amiben 3 napja vagyok. Igen három nap alatt sikerült 16 hallucináción és három takarítón na meg egy kertészen átesnem. Igaz, hogy még ott volt a kis kukta is tegnap este, de őt letámadtam... az más.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 4 Cl0te5000/10000Utca - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 9:28 pm

A hölgy hozzám hasonlóan figyelmetlen volt, amiért elnézést is kért. Végül is az efféle baleseteknél általában mind a két résztvevő tettes egy kicsit. Hiszen ki az, aki direkt szeretne ütközni valakivel, na jó talán ha valaki dühös, akkor direkt csinál efféléket, de itt egyikünk sem ideges. Legalábbis nem úgy tűnik, mintha ideges lenne. A lány elárulta a nevét és örült a találkozásnak, majd a kezét nyújtotta.
Én is hasonlóképpen tettem, a kezemmel megfogtam a kezét és közben bemutatkoztam.
- Hosijo Ren, én is örvendek a szerencsének! – Mondtam neki az arcomon egy mosollyal, majd elengedtem a kezét. Egész ritka alkalomnak számít, hogy én hozzám hasonló halálistenekkel beszélek. Nem azért, mert antiszociális vagyok, sokkal inkább azért mert nem sok alkalmam van rá. Főleg, hogy régebben, amikor alkalmam lett volna rá, nem tettem szert barátokra. Talán ezért is utasítanak el a legtöbben, ám ez a leányzó, úgy tűnik még nem találkozott velem és én se emlékszem rá. Talán ez kezdete lehet egy újabb barátságnak vagy nem tudom.
- Mond, nincsen kedved eljönni velem egy étterembe?- Hirtelen felindulásból kérdeztem a fiatal hölgytől, szavaimon én magam is meglepődtem, de ezt arcomon szerencsére nem mutattam ki. - Természetesen ez csak egy amolyan baráti meghívás nem kell semmi komolyra gondolni. - Mondom neki, miközben a fejemet vakargattam. Na, ebből érdekesen fogunk kimászni, minden esetre, remélem elfogadja a meghívást. Kicsit megéheztem a séta alatt., úgyhogy mindenképp be akarok térni valahova energiát szerezni.
Időközben elgondolkodtam az Elivel folytatott kapcsolatomon. Hiába szeretjük egymást, amennyire, még sosem voltunk étteremben, sőt egyedül moziban voltunk, ami nem igazán illik egy úri emberhez. Ám hiába is próbálnánk betérni egy étterembe, ugyanis sajnos láthatatlanok vagyunk. Továbbá az se lenne jó, ha bárki is tudomást szerezne a "Romeó és Juliába" illő kapcsolatunkról. Hiszen a fajaink, esküdt ellenségek, ami annak köszönhető, hogy Aizen el akarja pusztítani a világot.
Sosem értettem az efféle gondolkodásmódot, hiszen odáig rendben van, hogy uralni akarja a világot, vele együtt pedig az emberiséget, na de mi értelme van annak, hogy elpusztít egy bolygót. Pusztán egy bolond hobbi volna, vagy mi a fene. Semmi értelmét nem látom annak, hogy ennek a kék bolygónak, mind a majd' öt milliárd lakójával végezzen valaki. Hiszen egyrészt nagyon hosszú, másrészt pedig ha mindenki elpusztul, akkor kivel fog barátkozni, veszekedni, szórakozni és miegymás. Egyes egyedül még a világ legerősebb embere is megőrül vagy valami lesz vele az biztos. Mindegy, ez az ő dolga, nem pedig az enyém.
Időközben más gondolatokba mélyedtem, odáig rendben van, hogy étterembe megyünk falatozni, de melyikbe? Lehet a legközelebbibe kéne menni, nincs kedvem sokat mászkálni, de nem vihetem el bárhova, majd megkérdezem, hogy megfelel-e neki a hely vagy valami.
A sok agyalástól, úgy éreztem a perverz Én egyre csak erősödött, mi több annyira már felerősödött, hogy végigmértem a lányt. Amióta ezért kaptam Elitől, már nem szokásom végignézni az előttem álló teremtményen. Ám ez a gonosz perverz Ént nem nagyon érdekelte. Számomra mindeddig teljesen ismeretlen egyenruhát hordott. Odáig rendben volt, hogy a kapitányok fehér haorit hordanak, mindenki más pedig feketében mászkál. Ám ez a lány fehérben mászkált, rajta pedig fekete csíkok voltak, ráadásul egy vörös és egy fekete szalaggal van összekötve a derekánál. Továbbá viselt még két válláig felérő fekete karvédőt. Továbbá a cipője egy fekete-fehér stílusú párból áll. Haja hosszú és fekete, egy részét pedig felkötve hordja, talán ezért is tűnik egy kicsit rövidebbnek, mint amilyen hosszú valójában. Ráadásul a ruha még a kosarait is kiemelte, aminek a következtében rögtön becsuktam a szemem, amint tekintetem azon testrészére terelődött volna.
Hosszú küzdelembe kezdtem a másik Énemmel, majd végül én kerültem ki győztesen, így nyugodtan vártam a válaszát, miközben a kék szemét fürkésztem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Utca - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-