-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 9:55 pm


Csak néztem de nem láttam állapotba kerültem. Ebből csak az ébresztett fel, hogy a srác megfogta a felé nyújtott kezemet és bemutatkozott. Habár igaz, hogy ebből a keresztnevén kívül semmit sem voltam képes felfogni. Mikor ránéztem, megint egykori férjemet láttam meg. Egy ideig csak csodálkoztam, majd megráztam a fejem és újra a Ren nevű shinigami állt előttem.
~ Biztos csak a nap fénye...
Vetettem fel az épkézláb és számomra megdönthetetlennek hitt teóriát és felkészültem arra, hogy lehetőleg ha rá süt a nap ne nézzek rá.
~ Nap fénye? Sugárzik az agyad vagy mi? Árnyékban álltok nem a napon...
Döntötte meg a teóriámat Hotaru mintha csak egy egyszerű kártyavár lenne és sajnos igazat kell neki adnom, hisz tényleg az árnyékben álltunk. Talán meg kéne kérjem újdonsült barátomat, hogy testi és lelki egészségem érdekébe vigyen el a 4. osztaghoz. Viszont azt nem tehetem, hogy nézne ki, hogy letámadnám valami olyasmivel, hogy most rögtön vigyél el a 4. osztaghoz különben még a mai nap meghalok. Ráadásul már halott is vagyok úgyhogy még csak értelme sem lenne az egésznek.
- Mond, nincsen kedved eljönni velem egy étterembe? Természetesen ez csak egy amolyan baráti meghívás nem kell semmi komolyra gondolni.
Hatoltak be a fülembe a mondatok, bár számomra a másik oldalon k is mentek. El tartott egy kis ideig míg rájöttem, hogy még mindig Seireteiben vagyok és nem pedig egy olyan álomba vagy hallucinációban ahol az utcán csak Raito-k sétálnak és a házak mind ugyan úgy néznek ki mint a Kamioka birtok és a többi.
~ Mit mondott?
Tettem fel ijedten a kérdést a fejemben lakó társamnak, mert ő bizonyára megjegyezte amiket a fiú mondott nem pedig álmodozott mint jómagam.
~ Meghívott étterembe, baráti ebédre.
Válaszolta Hotaru, hangjában apró foszlányokban érezhető volt egy amolyan "vágyom rá" dolog is. Bár ennek a kielemzése, most túl magas elvárás lett volna tőlem.
- Pe...persze szívesen.
Mondtam gyorsan, mintha most ébredtem volna fel. Tulajdonképpen igaz is volt, de erről neki nem kell tudnia. Ezután észrevettem amint engem vizsgál. Kész akaratlanul is eltakartam azt a részt ahol a ruhám felső része eléggé dizájnos. Ezt az átkozott ruhát is Hotarunak köszönhetem. Hamarosan tényleg át kell váltsak valami normális ruhára... ez így... túl zavarba ejtő. És ez most meg is látszott az arcomon, hisz mikor a fiú a szemembe nézett én már javában el voltam pirulva.
- Akkor mennyünk.
Siettettem és el is indultam. Vagyis indultam volna, hisz pár lépés megtétele után sikeresen belebotlottam egy az utcán pihenő férfi lábába és sikeresen átestem rajta.
- E...elnézést kérek.
Tápászkodtam fel és lepalltam a ruhámról az utca porát. Úgy látszik ma nem úszom meg anélkül, hogy valami bajom ne lenne. Remélem az étterem, majd nem az én hibámból fog lángra gyulladni és az is a reménylistámon van, hogy ugyanott nem támadok le egy kuktát mint ahogy azt a birtokon tettem tegnap este.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 11:14 pm

A hölgy elég hosszú gondolkodás után egyezett csak bele az ebédbe, talán attól félt, hogy valami perverz dolgot akarok csinálni vele, vagy valami hasonlótól. De természetesen az is megeshet, hogy egyszerűen csak elbambult, nem látok a fejébe, így nem bírok evvel kapcsolatban dönteni. Majd, azt vettem észre, mikor a szemébe néztem, hogy a hölgy eléggé el van pirulva. Talán azért, mert végigmértem, ráadásul a ruhája eléggé zavarba ejtő lehet egy nő számára. Egy férfit nyilván nem zavarna, hogy a felsőtestét hölgyek hada lesi, ám egy nőt ez teljesen máshogy érint. Majd a nemes leány síetetett, aminek hála pár lépés után felbukott egy az utcán pihenő férfi lábában. Kicsit megsajnáltam szegény lányt, de hát, ami megtörtént, azon nem lehet változtatni. Az úrtól elnézést kérve tápászkodott fel a földről és porolta le magát.
Miután észrevettem, hogy ismét csak elesett, úgy gondoltam meg kéne óvnom attól, hogy újabb balesetet szenvedjen el. Ki is eszeltem gyorsan egy tervet, majd mellésétáltam gyorsan. Kezemet óvatosan a nyakához csúsztattam, majd egészen a válláig elnyúlt a kezem. A vállát fogva kevesebb lett az esélye, hogy el fog esni. Vagy ha el is esik, akkor ketten esünk, legalább nem lesz annyira égő neki.
- Remélem nem baj! – Mondom egy mosoly kíséretében a finom hölgynek, meg sem említve, hogy ez egyfajta óvintézkedés lenne. A legtöbb ember ugyanis elutasítja az efféle segítségeket. Így viszont azt hiheti, hogy csak szeretném magam mellett tudni, talán jobb is, hogyha ebben a hitben él.
- Na és, milyen étterembe szeretnél menni? – Kérdem tőle, miközben egy étterem tűnik fel a láthatáron, nagyjából úgy 200 méterre lehet tőlünk, ám a hatalmas táblája így is könnyedén kivehető. Egy olaszos étterem volt, biztos voltam benne, hogy több mint száz féle pizzát szolgálnak fel és rengeteg olasz különlegességet is tudnak ajánlani. – Az ott megfelelne neked? –Kérdem tőle, miközben kezemmel az étterem cégére mutatok, hiszen magát az éttermet ilyen fokban nem lehet látni.
Ahogy így sétáltunk az utcán egyre több és több léleknek hívtuk fel a figyelmét. Pedig evvel egyáltalán nem ez volt a célom, hiszen jobban szerettem kis baráti körben lenni. Sosem szerettem, ha idegenek bámulnak meg és szólítanak meg. Bár most senki nem szólított meg bennünket, emberi életem során azonban rengetegszer előfordult, hogy nézelődő járókelők szóltak be. Ilyen esetekben általában mindig megsüketültem s hozzá se szóltam a felbujtóhoz. Természetesen miután beálltam a Jakuzába, már nem volt dolgom ilyen problémákkal.
Ám az óta már több mint száz év telt el, így nem kell azért aggódnom, hogy beszólnak vagy egyáltalán törődnek velem. Ám tekintve, hogy egy shinigami párról van szó, a bámészkodók elkerülhetetlenek voltak számunkra. Bár könnyen megeshet, hogy valójában a hölgy öltözetét nézik, ami nekem is szembetűnő volt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyHétf. Júl. 26, 2010 11:59 pm


Miután felálltam és a ruhámat is mentesítettem a porcicáktól a srác kezét éreztem magamon. Először a nyakamon éreztem a kezét, majd azután az említett végtag a vállamra csúszott le. Saját magam részéről jóformán a hideg 120-al futott át a testemen. Ugyanezt nem lehetett elmondani Hotarurol, aki nem csak, hogy élvezte a helyzetet és még valamiféle módon megoldotta, hogy a fiú ne érezze azt, hogy engem a hideg kiráz, de még a kezemet is mozgásra késztette és a fiú derekára helyezte. Éreztem, hogy a vérnyomásom lassan az egekbe szökik és hamarosan ájultan fogok összeesni.
~ Mégis mit csinálsz?! Ezt nem teheted, mi van ha barátnője van?!
Kiabáltam a fejemben lévő másik személynek, igaz a hangon a nagy zavar miatt el-el csuklott.
~ Ő is átölelt. Csak viszonozom ezt a gesztust. Amúgy sem látom sehol a barátnőjét. Te igen?
Válaszolt széles vigyorral. Válaszolni sem tudtam, hisz ismét igaza volt. nem tehettem mást, mint hogy elfogadjam a helyzetet, hisz ha akartam volna se tudtam volna elvenni a kezem. Hotaru nem hagyta volna. Az étteremhez vezető úton sok ember nézett meg minket. Akaratlanul is közelebb húzódtam a sráchoz. Jaj mi lesz ebből ha meglát az apósom vagy valamelyik rokon. Hát akkor mi lesz ha a srác barátnője lát meg minket így. Biztos, hogy mindketten a kínpadon végeznénk. Most már tényleg el kell menni a 4. osztaghoz, hogy kigyógyítsanak Hotaruból. Minél hamarabb.
- I...Igen.
Mondtam határtalan zavaromba vörös arccal. Sosem voltam még ilyen zavarban. Miért pont akkor kell ez történjen velem mikor nem akarom, vagy a legkevesebb szükségem van rá? Az étteremig tartó séta kész örökkévalóságnak tűnt. Mindenhonnan tekintetek szegeződtek ránk és kezdtek elég paranoiás tünetek fellépni nálam. Sugdolózást hallottam, mintha mindenki arról beszélne, hogy mi ketten együtt sétálunk és, hogy mi lesz ha a fiú barátnője ezt megtudja. Magamban imádkoztam, hogy a lehető leghamarabb érjük el az éttermet, vagy legalább ájuljak el. Akkor legalább egyből a 4. osztaghoz szállítanának. Megspórolnék egy odautat. De végül csak az lett, hogy elértük az éttermet, majd egy szabad asztalhoz leültünk.
-Bórt.
Válaszoltam zombimódjára a pincérnek azután, hogy érdeklődött arról, hogy mit innék a rendelt táplálék mellé. Sajnálatos módon attól félek, hogy a mai nap nem fogom tudni megszabni a határt abban, hogy mennyit igyak és ha ez bekövetkezik akkor már semmilyen felelősséget nem vállalhatok a tetteimért. Bármit teszek az az alkohol hatása lesz. Surprised
- Mond csak Ren-sama... mi járatban vagy a városban?
Tettem fel a legelső kérdést amit ki tudtam préselni magamból. Igaz, hogy jobb lett volna átgondolni, hisz tulajdonképpen semmi közöm ahhoz, hogy mit csinál itt és még csak nem is az én tulajdonom a város, vagy az utca. Ha az lenne akkor itt ma nagy bajok történnének. Nagyon nagy bajok.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Júl. 27, 2010 12:47 am

Rosának megfelelt a hely, így természetes módon meg is indultunk a célállomás felé. Ahogy az várható volt sóvár tekintetek kísértek minket az utunkon. Legszívesebben mindegyiknek kiszúrtam volna a szemét, ám nem tehettem. Majd mikor az egyik lélek nagyon bámult minket csak akkor éreztem az oldalamon pihenő kezét a leánynak. Végül is nagy bűnt nem követett el, hiszen én kezdtem el az egészet a biztonsága érdekében. Nem csoda, hogy viszonozta ezt a dolgot, bár kissé meglepett, hogy nem egy csattanós pofonnal köszönte meg a dolgot. Hogy rövidre fogjam ez volt az egyetlen dolog, amit nem vártam volna a finom hölgytől. Majd végül beértünk az éterembe, ahol a pincér megkérdezte, hogy mit innánk. A partnerem rögtön bort kért, amit nem igazán értetem, hiszen egy leányzóról van szó. Minden esetre az ő dolga, én nem fogok beleszólni, legfeljebb majd hazakísérem vagy valami. A biztonság kedvéért én egy egyáltalán nem alkohol tartalmú italt kértem.
- Én egy kis szőlőlevet kérnék! – Mondtam a pincérnek, aki rögtön útnak is indult. Időközben a hölgy megkérdezte, hogy mi járatban vagyok itt. Erre a kérdésre a kerek, teljes választ én se tudom, csak azt, hogy így döntöttem. Talán a reggeli tea és sütemény miatt döntöttem így, vagy talán a fejemen található púp sarkallt eme terület meglátogatására. Bár az is könnyen megeshet, hogy nagyon régen voltam itt és ezért látogattam meg a várost. Bár lehet, hogy csak egy spontán döntés volt, már nem emlékszem. Minden esetre, ideje volna már válaszolni a lánynak, még mielőtt belealudna a sok várakozásba.
- Nos, valójában csak nem volt mára dolgom, ezért úgy döntöttem körülnézek, hogy mi a helyzet itt. - Feleltem neki, majd kicsit elgondolkodtam, hogy nem ártana még egy-két dolgot hozzáfűznöm. - De most már örülök, hogy elindultam, nem gondoltam volna, hogy épp egy ilyen kedves és szép hölggyel találkozom itt. - Elmémben egy háború robbant ki a bókjaim miatt. Gondolatban szinte fejbelöttem magamat, hiszen nekem már ott van az egyetlen Elim, akit szeretek és ő is szeret engem, erre itt csapom a szelet egy másik hölgynek. Hosszú ideig kínoztam magamat gondolatban, mindaddig, amíg a perverz Énem elő nem tűnt. Hosszú vitába kezdtünk arról, hogy bigámista legyek-e vagy sem. Végül a Valódi Én egy tökéletes kungfu fogással torkon rúgta a Perverz Ént, aminek hála rövid időre eltűnt.
Végül sikerült magamhoz térnem és hogy megtörjem a hirtelen beállt kinós csöndet feltettem én is egy kérdést.
- Szabad megkérdeznem, hogy egy ilyen hölgy, hogy-hogy egyedül közlekedik a városban? - Kérdésem ismételten egy újabb bájmosollyal fűszereztem. Fejemben egy újabb háború robbant ki. Ám most sokkal inkább magamat szidtam a perverz helyett, így ez nem is nevezhető háborúnak, sokkal inkább egy öngyilkossági kísérletnek. Minden estre befejeztem az önmarcangolást, inkább a jelenre koncentráltam ismét. A hölgy még mindig szemben ült velem és türelmes volt.
Tekintetem ismét szemeibe fúrtam, a kék szemeibe. Teljesen más volt, mint az én egyetlenemnek, hiszen neki szép vörös szeme van. Bár mind a kettejüknek szép hosszú fekete haja van, attól még nem leszek, ugyanúgy szerelmes belé, mint Elibe.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Júl. 27, 2010 1:26 am


A fiú arra, hogy egy eléggé alkoholos italt választottam elég érdekes arccal válaszolt. Én viszont megnyugtatásként egy apró mosolyt küldtem felé. Az itt létére való választ kis várakozás után mondta el. Ezalatt volt időm körbenézni az étteremben. Hála a jó kék égnek nem voltak sokan, így ha sikerül leinnom magam, ami remélem nem következik be de minden tényt figyelembe kell venni, akkor nem fogják sokan látni. El is tudom képzelni miféle pletykákat képeznének rólam az emberek. Már most elolvadok szégyeneben pedig még semmit nem tettem.
A válasza után úgy látszik sikeresen rátalált saját magára és az arcából ítélve valami számára elég zavaró dolgon gondolkodott.
~ Biztos van barátnője.
Jegyeztem meg Hotarunak, csak azért, hogy valamivel revansot ellett vegyek az előbbi kijelentésére.
~ Milyen kár, de akkor majd esetleg hármasban...
~ Hogy MICSODA?! MÉGIS MIT KÉPZELSZ MI VAGYOK EGY KÉJENC?!
Akadtam ki finoman szólva. Azt tudtam eddig is, hogy ha hagynám Hotarut szabadon garázdálkodni akkor Seireteiben már keresnék a nemi erőszakot elkövető embert, de hogy most ezzel a fiúval is azt akarná. Na neeem... abból nem eszik.
~ Jól van na nem kell úgy kiakadni. Ez egy természetes dolog.
~ Mégis hogy lenne természetes dolog az, hogy letámadok egy vadidegent?! Szegény kuktát is a te hibádból támadtam le a tegnap, pedig csak oda akartam menni hozzá, hogy megbizonyosodjak benne, hogy tényleg Raito-é vagy csak megint képzelődök. Úgyhogy fogd vissza magad, vagy most rögtön elmegyek innen és akkor eresztgetheted a villámokat a szemedből.
~ Chh... csinálj amit akarsz...
Fejezte be a beszélgetést és tűnt el. Legalább vele nem lesz bajom, de akkor is felhúzott. Szerencse, hogy megtanultam azt, hogy mintha mi sem történt volna a lelki világomban úgy tudjak viselkedni ilyen esetekben.
- Nem kell aggódni miattam. Én is shinigami vagyok akárcsak te. Úgyhogy nagy bajt nem okozhatnak nekem errefele.
Mondtam mosolyogva, hisz valamelyest jól esett, hogy valaki törődik velem, de különben is édes mindegy. Úgysem tudna most segíteni. Rajtam biztos nem. Közben kihozták a rendelést és a pincér készségesen töltött bórt. Most biztos, hogy csillogó szemmel nézek a vérvörös nedűre ami a poharamban van. Felemelve azt, kicsit nézegettem benne a saját tükörképemet, majd belekortyoltam. Az izét nem éreztem valamiért. Elég furcsa, de mind egy ez is. Nem rendeltem valami sok ételt így az elég hamar elfogyott, de valamiért a boros üveg tartalma hamarabb fogyott. Azt hiszem hosszú lesz a holnapi napom...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Júl. 27, 2010 3:11 am

A hölgy megnyugtatott, hogy nem kell érte aggódni, hiszen mégis csak ő is shinigami. Ebben egyet is értettem vele, ám van egy pont, ahonnan már nem számít mi is vagy.
Ilyen eset például az is, amikor húsz kigyúrt állat körbevesz egy sikátorban. Na de ilyesmire ezen a helyen nem kell számítani. Annál inkább az emberi világban. Vajon azóta hányszor kötöttek volna belém az emberi világban, mármint ha nem hajt az a hülye bosszúvágy és végül nem halok bele. Talán azóta már valaki más végzett volna velem, vagy mások. Minden esetre, mostanra már egy csúf, ronda vénember lennék az biztos, nem úgy mint most, hála annak, hogy itt nem nagyon öregedik az ember nem is tűnők túl sokkal idősebbnek, mint mikor meghaltam.
Időközben számomra észrevétlenül kihozták a rendelést. Az én rendelésemben milánói, pizza és az említett szőlőlé. Ahogy azt illik az olasz étteremben a pizzának megadták a módját. Nem hiába rendeltem extra nagy adagot. A velem szemben ülő hölgy látszólag nem rendelt valami sok ételt, így úgy gondoltam jobb lesz, ha nem eszem meg az összeset. Hogyha megéhezne a sok italtól, akkor mégse kelljen újra rendelni. Így sincs sok pénzem, hátha még most itt teleeszem magam, meg teleetetem őt is ebben a puccos étteremben. Mi több, még arra is fel kell készülnöm, hogy esetleg nekem kell hazakísérnem a fiatal hölgyet.
Miközben a jövőn gondolkodtam belekezdtem megenni a milánóimat, elég rég ettem már eme finom étekből, így nagyon jól esett. Az első pár falat után azonban újabb kérdést intéztem a kisasszony felé.
- Mondja, Rosa-sama, milyen időközönként szokott alkoholt fogyasztani és mennyit? - Kérdeztem a hölgytől, miközben rövid időre befejeztem az étkezést és a szemébe néztem. Lehet, hogy személyesnek fogja találni a kérdésemet, sőt esetleg meg is sértődik, ám a saját érdekében nem lenne jó, hogyha leinná itt magát.
Bár emberi életemben sokszor kellett részegeket haza kísérnem, most nem hiszem, hogy olyan könnyen menne. Főleg, hogy nőt még soha nem kísértem haza részegen. Az egyetlen nő, aki leitta magát, amikor vele voltam az a mesterem volt, bár őt inkább családomként kezeltem, így nem volt csoda.
Minden esetre felkészülve vártam Rosa válaszát, miközben még mindig a kék szemébe mélyedtem.


/Nincsen ihlet, bocsi a gyér reagért >< ma már nem hiszem, hogy fogok írni választ T_T >
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Júl. 27, 2010 9:17 pm

Az üveg bor szépen lassan, de hamarabb mint az ennivaló, amit rendeltem, elfogyott. Az utolsó pár korty még a pohárban volt. Felkönyökölve a fejemet az egyik kezemre hajtottam és néztem a másik kezemben lévő poharat. Az eddig megivott alkoholnak semmi hatása nemvolt még rajtam. Akkor ezek szerint vagy késik a hatás, mint a gyógyszernél, vagy nem hat rám. Reméljük az utolsó, bár annak nem sok igazat adnék. Közben a fiúnak is kihozták azt amit rendelt. Egy elég nagy pizzát. Hosszú gondolkodás után kezdett bele az evésbe és a kérdezősködésbe.
- Szoktam. Igaz nem ekkora mennyiségben, de szoktam inni alkoholt.
Mondom halkan, miközben a tekintetem a pohárról a velem szembeülőre vándorol. Már felkészültem, hogy újabb látomás lesz és hát nem az lett? Surprised Megint azt a személyt láttam benne akinek a halála engem özveggyé tett. Még szerencse, hogy Hotarut sikerült elküldenem, hanem most biztos rávette volna a testemet, hogy az étterem közepén a srác nyakába ugorjak. Egy pár pillanatig behunytam a szemem, hogy a látomás múljon el. Ha nem múlik el akkor maximum elnézést kérek és valahogy kimegyek ebből az épületből. Szerencsére, mikor a szememet kinyitottam megint az a srác ült előttem.
- Innen majd hová mennyünk?
Kérdeztem, miközben a fiú tekintetét próbáltam állni, bár ez nem is volt olyan könnyű mint azt bárki más gondolhatja. Meg különben is legszívesebben most itt dőlnék le az asztalra és aludnék. Akkor legalább nem gondolkodom és az álmaimba se másznak bele a látomások.
~ Ha ennyire álmos vagy akkor miért nem kéred meg, hogy vigyen haza?
~ Ja persze és a végén még arra is megkérem, hogy aludjon velem, mert nem akarok egyedül lenni mi?
~ Na ja. Hisz mindig egyedül vagy.
~ Már hogy lennék? Itt vagy nekem te púpnak.
~ De én egyedül vagyok...
~ Te nem számítasz semmit ilyen téren.
Fejeztem be a rögtönzött beszélgetést ama személlyel aki azon kívül, hogy a fejemben lakik és a leghülyébb dolgok véghezvitelére késztet, ráadásnak még egy másik személyiség is egyben. Valahogy őt kéne kigyógyítani a férfibolondságból nem engem belőle. Nekem semmi bajom vele, sőt neki van baja velem mindig. Miért nem lehetek rendes normális lány mint mielőtt meghaltam?
-Ez van...
Motyogtam magamnak egy nagy sóhaj után, ami a mellkasomból szabadult fel.
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Júl. 27, 2010 11:09 pm

A hölgy alkoholtartalmú itala egész gyorsan fogyott, amin kicsit meglepődtem. Nem hittem volna, hogy ehhez a csinos pofikához ilyen nagy mennyiségű alkoholt tud fogyasztani. Bár be kell valljam az látszott rajta, hogy nem kapcsolódott már ki eléggé régen. Nem tudom honnan, de azt hiszem a kissé kába tekintetéből gondoltam erre. Nem a szokványos másnapos tekintet volt, emberi életem alatt már sok másnapos embert láttam, de egyikük se így nézett ki. Sokkal inkább volt kialvatlan és fáradt, mint részeg. Talán jól jönne neki egy kis kikapcsolódás, ami lehetőség szerint nem illuminált állapotában történik. Hiszen ha olyan, akkor egyszerűen elfeledkezik arról, hogy mi is történt vele, na meg ki tudja mit csinálnék vele, ha nem tudna magáról >.>
A lány elárulta, hogy bizony szokott inni, de nem ekkora mennyiségben. Erről arra következtettem, hogy nem lenne jó ötlet még többet itatni vele, ki tudja, mi lesz vele ha még többet iszik. Lehet, hogy még kínosabb helyzetbe kerülök, mint emberi életem során a sok részeg fickóval. Na meg, azt se szeretném, ha Eli erről tudomást szerezne, hiszen annak semmiképpen sem lenne jó vége. Bár, igaz, ami igaz kíváncsi vagyok az arcára, amikor megtudná, hogy egy részeg hölggyel mulatoztam egy éjjel. Minden bizonnyal, a reakciója nem elégülne ki a csúnya nézésben, minden bizonnyal lila-kék színátmenetben úszna az arcom, amikor végzett volna a reakciójával. De hát ki nem tenne így.
Miután Rosa megkérdezte, hogy ezután hova is megyünk, kicsit elgondolkodtam. Hova kéne menni, hol bírnák evvel a hölggyel kikapcsolódni. Ha jól emlékszem régebben nyitottak a városban egy játéktermet shinigamik, talán lesz ott valamiféle kedvezményük, hála annak, hogy mind a ketten shinigamik vagyunk. Az egyetlen bibi, hogy nem tudom merre van, így ez egy bukta. Egy-null a város javára. Nézzük csak vidámpark biztos nincs ezen a helyen, na meg ha lenne is, minden bizonnyal nem mennék egy gyerekeknek fenntartott helyre, hála annak, hogy már elég rég óta felnőtt vagyok. Lássuk csak, lehet jobb lenne inkább a városban keresni valami helyet. Talán ez lenne a legjobb.
Éppen felelni szerettem volna, amikor a túlságosan is jól halló fülem két szót hallott a hölgy szájából kicsúszni. "Ez van". Ha jól értettem ezt mondta, de vajon mivel kapcsolatban mondhatta ezt. Talán velem kapcsolatban suttoghatta ezt a két szót. Lehet, hogy valamiért rám panaszkodik, nem nagyon értek a női elméhez, s talán valamilyen hibát elkövettem. Vagy az is lehet, hogy a hellyel kapcsolatban panaszkodik magában. Talán nem ízlik neki az ital vagy nem tudom. Lehet jobb lenne, most fizetni és lelépni innét, a városban pedig ellazulni egy kicsit.
Mikor a hölgy ismét ivott volna italából a kezét a csuklójánál fogva lefogtam és az italt kivettem a kezéből.
- Nem szeretném, ha többet inna, remélem nem baj! -Mondtam csengő hangon mosollyal az arcomon. - Pincér, fizetek! - Szóltam a nem is olyan távol álló srácnak, aki el is indult a számlánkért. A hölgy kicsit elhallgatott, amíg én fizettem. Miután a pincérnek kifizettem a megfelelő összeget egy kérdést tettem fel neki.- Mondja, be tudná csomagolni a pizzát, tudja nem igazán magamnak rendeltem, hanem a kapitányomnak, remélem megérti. - Mondtam a srácnak a kapitány szót alaposan kiemelve. Ilyen módon, még ha nekem nemet is mondott volna egy kapitánynak már csak elviteti. Végül is, ha ízlik neki, akkor talán ő maga is eljön ide és akkor lesz egy kis hírneve a helynek. A fickó természetesen igennel válaszolt, majd be is csomagolták a pizzát, amit mi kivittünk az étteremből. Rövid ideig csend honolt a beszélgetésünkre, amit én törtem meg.
- Na és hol szeretnéd elfogyasztani a pizzát? Ismersz valami jó helyet? - Kérdeztem a kisasszonytól, majd hozzátettem. - Remélem nincs harag, amiért elvettem az italodat, de úgy gondolom, hogy eleget ittál már.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Júl. 28, 2010 5:27 am


Mikor már meguntam a pohár és a benne lévő vörös folyadék bámulását, elhatároztam, hogy felhajtom. Már felkészültem, hogy számomra ízetlen folyadék újra lecsúszik a torkomon, de nem így történt. A csuklómon éreztem egy kéz szorítását. Mikor a kéz mentén a tulajdonosára néztem elég nagy meglepettségben volt részem. A srác megfogta a kezem azért, hogy ne igyak tovább. De hát nem hagyhatom ott a maradék drága italt. Surprised Sajnos úgy tűnt, hogy hajthatatlan, mert apró próbálkozásaim után sem engedte el a csuklómat.
~ Mégis mit képzel magáról, hogy nem hagyja, hogy igyunk?
Kezdett bele újabb dühöngésébe Hotaru, ami most ennyi pia után elég nagy fejfájást okozott. Talán nem kellett volna ennyit inni.
~ Nyugodj le.
~ Nem nyugszom le. Engedd, hogy leharapjam a fejét.
~ Nem engedem. Majd ha valami súlyosabbat csinál és már én sem bírom akkor engedem. Most még nem, és különben is ne ordibálj. Fáj tőled a fejem.
~ Jól van. De akkor nem lesz kegyelem.
Legalább sikerült elhallgattatnom bár most melegen ajánlom Rennek, hogy lehetőleg semmi olyasmit ne kövessen el ami nem tetszik nekem, mert az egyesség az egyesség és ahogy Hotarut ismerem nem fog valami jól kikerülni a dologból. Megadásomat egy sóhajjal jeleztem, majd éreztem amint lefejti az ujjaimat az üvegpohárról és azt kellően messze rakja tőlem. Azután szól a pincérnek, hogy fizetne. Újabb sóhaj mikor ránézek a számlára, majd a pénzt odaadom a pincérnek. Ilyen drága bór és íze sincs. Kész átverés az egész. A srác még becsomagoltatta a pizzája maradékait és a kapitányára hivatkozott. Hamarosan távoztunk is az épületből, de a területét nem hagytuk el, hisz megálltunk előtte.
- Nem azt mondtad, hogy a kapitányodnak viszed? Különben sem vagyok már éhes, köszönöm. Az ital miatt pedig én nem haragszom, de van aki igen.- válaszoltam, majd mielőtt feltehette volna a kérdést azzal kapcsolatban, hogy kire gondoltam, a mutatóujjamat a szájára tapasztottam.- Ne kérdezd. Jobban jársz ha nem tudod.
Mosolyogtam rá, majd lassan elvettem a kezem, csak, hogy véletlenül se lehessen félreérteni a helyzetet. Egy pillanatra szétnéztem az utcán, hogy vajon merre indulhatnánk el, de semmi épkézláb ötlet nem jutott az eszembe. Bizonyára az ital hatása az egész.
- Szerintem sétáljunk inkább. Nem lenne biztonságos, ha egy helyben lennénk. Maximum ha elfáradnánk akkor leülünk valahova.
Indultam el egy irányba amit csak úgy találomra választottam. Ahhoz képest, hogy mennyi ital volt a szervezetemben úgy jártam mint aki egy cseppet sem ivott. Legalább nem látszik meg rajtam ekkora mennyiség...
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Júl. 28, 2010 10:49 pm

Egyszerű találkozás


Kérdésemre Rosa igen érdekes választ adott. Ám tanácsára miatt, inkább nem kérdeztem vissza. Majd elmondja, ha akarja, nem az én dolgom. Bár nyilván nyugodtabb lennék, ha tudnám bízik bennem. Na meg kicsit kíváncsibb is lettem, hogy ki lehetett az a "van aki". Talán valami olyan, ami egyáltalán nem tartozik rám. Végül is nem lenne olyan meglepő, hiszen még alig ismerjük egymást.
Miután túlléptem a "másik személy" dolgán a kisasszony azt ajánlotta, hogy inkább maradjunk mozgásban. Nem igazán értettem, hogy minek is kell mozognunk talán vadásznak rá vagy mi? Hiszen az előbb még azt mondta nem kell érte aggódni. Na mindegy, nem az én dolgom. Ezen gondolattal tettem magam túl a szavain.
- Amúgy egyenlőre nincs kapitányom, így nehezen tudnám átadni neki. - Mondom neki egy mosollyal az arcomon. Tényleg, hogy lehet, hogy nem csaptak le a kapitányi székre. Talán nincs megfelelő ember vagy mi a fene. Mindegy, legfeljebb nem kell még egy felettessel törődnöm. Jobb nekem így, legalább csak két ember van felettem a 3.tiszt és a hadnagy.
Az idő esőnek állt, sötét felhők gyülekeztek, de egyelőre még nem kezdett el esni. Ám a biztonság kedvéért a lelkek inkább behúzódtak a házukba. Tekintve, hogy nem nagyon akartam elázni egy megfelelő "menedékhelyet" kerestem. Ám hiába kerestem nem találtam a helyet. Majd az eső jelzéseként egy hatalmas szél "támadt". Több kisebb fa fűszál módjára mozgott. A mellettem lévő hölgyre tekintve azt vettem észre, hogy a haja eléggé összekócolódott. Minden bizonnyal az én hajam se néz ki szebben, de az én hajam eléggé hidegen hagyott.
- Kicsit összekuszálódott a hajad! - Árulom el a hölgynek, aki mintha magába fordult volna. Vajon min gondolkodhat? Nem az én dolgom! Ismét egy gondolattal győztem le a Kíváncsi Énemet.
De mi lehet ez a fura aura, ami körbelengi ezt a hölgyet. Hiszen, eddig még nem fordult elő, hogy ennyi érzés felszabadult volna bennem. Amint megpillantottam előbújt a Perverz Énem, ami nem is annyira meglepő, na de hogy a rég elveszett Kíváncsi énem is előbújjon. Nem hiszem, hogy ez jót jelent, de nem akarom itt hagyni a nőt. Ki tudja hány énem fog még felszabadulni, amíg vele vagyok.
Az eső szépen lassan neki is kezdett. Nem esett túl gyorsan és nem is valami nagy szemekben. Sokkal inkább tűnt úgy, mintha pár liter vizet szitáltak volna az égen, a felhők felett.
- Ne menjünk el egy fedett helyre? - Kérdem a lányt, amíg szememmel ismét végigtekintek az utcán. Továbbra is kihalt volt az út, így egész nyugodtan bírtunk közlekedni. Lehet jobb lenne inkább most sétálgatni, amikor nem kell az átlagosak tekintetével törődni.
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 92
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te10400/15000Utca - Page 5 29y5sib  (10400/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Aug. 04, 2010 7:06 pm

Jin és Kazu-chan összefut - avagy az ismerkedés első fázisa
A nap még nem kelt fel, de már világos volt és egyre világosabb lett, ahogy a nap próbálkozott egyre jobban a felszínre törni. Az ég elég felhőős volt, ami azt jelentette, hogy eső is várható ma. Nem szeretem az esőt. Túl nedves és túl hideg ahhoz, hogy én megkedveljem. Ráadásul van mikor a legváratlanabb pillanatban, érkezik. Éppen ezért nem akartam kimozdulni a szobámból. Úgy döntöttem, hogy kipróbálom a lustulást, mert eddig soha, de tényleg soha az életben nem lustultam. Miután megreggeliztem egy egyszerű mozdulattal, bedőltem az ágyamba. Kényelmesebb volt, mint máskor. Már egy ideje lustultam mikor észrevettem, hogy az ablakon betűz a nap, ami azt jelentette, hogy elmentek a felhők és nem lesz eső. Kiugrottam az ágyamból és egyenesen a szekrényemhez mentem, hogy felöltözzek. Nagy keresgélés után kiválasztottam egy fekete farmert egy fekete katona bakanccsal és egy szép kis fekete pólót, amin egy halálfej volt. Így első ránézésre tökéletes és hagyományos ruhadarabokra emlékeztetik az embert, de ha kifordítják észreveszik a sok titkos zsebet, ami arra szolgál, hogy eldugjam a szajrét, amit megtetszett és véletlen a kezemhez ragadt. Miután úgy éreztem, hogy tökéletesen elkészültem, kiléptem a verőfényes napsütésbe. A szobám egy kicsit homályosabb volt így a nap egy kicsit vakított, de pár perc múlva megszokta a szemem. Eleinte nem tudtam, hogy mit csináljak ezért sétáltam pár kört az osztag területén majd mikor rám jött a kíváncsiság elindultam a belváros felé. Kicsit unalmas volt az oda út ezért pár shunpoval megfűszerezve értem oda. Az utca szépen tele volt. Körbenéztem mikor a szemem megcsillant egy gazdag fószeren és szép katanajan. ~Azért biztos, hogy sokat kapnák a piacon.~ Gondoltam majd elindulta a férfi felé. Út közben ellenőriztem, hogy néz e valaki, majd mikor meggyőződtem, hogy nem egy laza, de biztonságos mozdulattal eltávolítottam a kardot a férfitől és pár lépéssel el is tűntem a tömegben. Mivel a saját fegyveremet otthon hagytam mondván, hogy nem kell majd használnom. A lopott kardot felkötöttem az oldalamra majd haladtam előre mikor beleütköztem egy másik shinigamiba.
-Ohh… elnéézést nem akartam… véletlen volt.- mondtam kicsit remegő hangon. Mi van, ha az egyik kapitánynak mentem neki? – A nevem Fukuyama Hidekazu. - mutatkoztam be majd vártam a reakcióját szegény „áldozatomnak”.


Vissza az elejére Go down
Hakugin Jin
10. Osztag
10. Osztag
Hakugin Jin

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Tartózkodási hely : 10.Osztag
Registration date : 2010. Jul. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Aug. 04, 2010 10:58 pm

Egy reggeli napon, mikor nem osztottak ki nekem munkát, úgy gondoltam, hogy kimegyek sétálok egyet. Hirtelen elkezdett esni az eső.~Csodálatos.~Mondtam magamban, gúnyos hanggal. Ezalatt sem csüggedve találtam magamnak elfoglaltságot. Szokásos ruhámat, magamra öltve, katanámat az oldalamra kötve, sétálok ki a szobámból. Elállt az eső.~Rövidke volt.~Mondtam magamban.~Itt az ideje, hogy kimozduljak itthonról.~Mondtam magamban. Ezután elindultam sétálgatni. Egész idő alatt egy lány járt a fejemben, akit még az akadémián ismertem meg, de nem találkoztam mostanában vele. ~Vajon mi lehet vele? Melyik Osztaghoz került?~Kérdeztem magamban .Közben nem is tűnt föl, hogy már a belvárosnál járok.~Chh. Most mehetek vissza~Mondtam magamban morcos hangon. Ekkor hirtelen nekem jön valaki, és mivel ideges vagyok, nem tudom megállni, hogy ne egy lekezelő hangnemben köszöntsem az ”áldozatot.”- Hmm? Mit akarsz?- Mondtam neki. - A nevem Hakugin Jin. Hallottam már rólad, te nem a 12. osztagnál vagy?
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 92
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te10400/15000Utca - Page 5 29y5sib  (10400/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Aug. 10, 2010 10:06 am

Jin és Hidekazu találkozása

Ez a férfi komolyan hallott rólam? Vajon mit Lehet, hogy arról hallott valamit, hogy egy hétig börtönben voltam? Surprised Az elég ciki lenne, hiszen az nem a jó híremet fényezné. A térdeim remegtek, hiszen mi van akkor, ha befolyásos ember és ne szereti az olyan embereket, akik csak úgy nekimennek? Mondjuk nem voltam bunkó.. bocsánatot is kértem és be is mutatkoztam. Nagyon meglepődtem, hogy azt is tudja, hogy melyik osztagban vagyok. Lehetséges, hogy figyelnek? Ezek szerint meg kell húznom magam vagy egyszerűen kezeltetni kéne az üldözési mániámat is meg a kleptomániámat is. Mondjuk már voltam pár orvosnál, de egyik se bírta velem egy hétnél tovább. Ne értem, hogy mi a bajuk velem T-T Lehet, hogy túlsértő megjegyzéseket teszek a kinézetükre? :/ Na, mindegy ezt a témát hanyagolni kéne hiszen Jinnel ismerkedem! >.< Na, szóval ott tartottunk, hogy hallott rólam és azt is tudja, hogy a 12. osztagban vagyok, vagyis halhatta, mert kérdésként tette fel, hogy a 12. osztagban vagyok e.
-Tényleg hallottál rólam? Surprised és szabad tudnom, hogy mit? Amúgy ige a 12. osztagban szolgálok, mint 5. tiszt.- mondtam egy kicsit remegő hangon majd hátranéztem és láttam, hogy a fickónak feltűnt, hogy nincs meg a gyönyörű kardja és kémleli a terepet. Egyszer csak egymás szemébe néztünk majd észrevette nálam a kardot és elindult felém. A francba, hogy ilyen hülye voltam! Egyre jobban kezdtem megijedni. Az embörke egyre közelebb ért.
-Mit szólnál ha elmennénk valahova szórakozni?- kérdeztem majd meg se vártam a válaszát megragadtam a könyökét és magammal rántottam a tömegben. Ahogy haladtunk előre eszembe jutott valami. A kardot lekötöttem az oldalamról majd bedobtam egy igazán elhagyatott kis utcába. Talán majd egyszer valamikor visszajövök érte, ha ne találja meg senki se. Egyszer csak éreztem, hogy valaki visszaránt a vállamnál fogva. Hátranézem és láttam, hogy akard tulajdonosa volt.
-Hol van a kardom te mocskos kis tetű?- ordította le a fejem. Komolyan mondom vak a fickó, mert már nem volt nálam. Vagy nem is törődött vele? Az is lehet, hogy csak random kiabál velem.
-Na, idefigyelj te vadbarom. Ha nem tűnt volna fel nincs nálam semmilyen kard. Lehet, hogy félrenézted és az, akit keresel már a határon is túl van. most pedig ha megbocsájtasz, te mamlasz megyek, mert egyéb dolgaim is vannak >.>- mondtam neki jéghideg hangon majd intettem Jinnek, hogy kövessen.

Vissza az elejére Go down
Hakugin Jin
10. Osztag
10. Osztag
Hakugin Jin

Férfi
Hozzászólások száma : 10
Tartózkodási hely : 10.Osztag
Registration date : 2010. Jul. 26.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 7. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/10000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Jin és Hidekazu találkozása   Utca - Page 5 EmptySzer. Aug. 11, 2010 7:15 am

Jin és Hidekazu találkozása


-Tényleg hallottál rólam? és szabad tudnom, hogy mit? Amúgy igen a 12. osztagban szolgálok, mint 5. tiszt.- mondta egy kicsit remegő hangon. ~ Mi van? Talán megijedt tőlem?~ Kérdeztem magamtól. Csak annyit hallottam, hogy a 12.osztagnál vagy, de ebbe sem voltam már biztos, ezért kérdeztem meg. Közben láttam, hogy másfele figyelget, nem tudom látott-e valami ismerőst, vagy valami, de elég furcsának tűnt. - Héj, minden oké?- Kérdeztem tőle, kicsit furcsálva a dolgot. Nem válaszolt. Biztos, nagyon bele volt merülve. ~ Biztos egy jó csaj Smile ~ Gondoltam elégedetten magamban. Aztán hirtelen ez a kérdés fogad: - Mit szólnál ha valahova elmennénk szórakozni?- kérdezte. Épp válaszolni akartam neki, de ő mit sem törődve ezzel, megfogta a könyököm, és magával rántott. - Héjjj, álj meg!! Hová szaladsz? És mért kellek hozzá én is? …. Hallod?? Állj Meg!!- Kiabáltam utána. Egyszerűen nem tudtam mégis hova ráncigál. Egyszer csak azt látom, hogy leveszi a kardját, és eldobja. Ezután veszem csak észre, hogy valaki üldöz minket. Nem tudtam rájönni, mi a fenéért üldözhet. Aztán hirtelen félre lök a pasi, aki eddig kergetett, és megállítja, Kazut. Teljesen fel voltam háborodva a dolgon, hogy, hogy mert engem félre lökni, legszívesebben neki ugrottam volna, de valami más lekötött. Hirtelen a pasi le ordítja kazu fejét, azzal a kérdéssel, hogy : - Hol van a kardom te mocskos kis tetü?-. Meglepődtem. Hogy kérdezhet ilyet, hisz kazu nem csinált semmit. Aztán beugrik, hogy eldobta a kardját futás közben. Vajon tényleg ellopta és tényleg nem a sajátja volt? Úgy gondoltam, hogy muszáj megkérdezzem, mi ez az egész, de még csak most jött a java.-Na, idefigyelj te vadbarom. Ha nem tűnt volna fel nincs nálam semmilyen kard. Lehet, hogy félrenézted és az, akit keresel már a határon is túl van. most pedig ha megbocsájtasz, te mamlasz megyek, mert egyéb dolgaim is vannak.- Mondta a pasinak erős hangon. Ez a mondat után kazu egyből intett nekem, hogy kövessen. Hát gondoltam majd megkérdezem mi volt ez, mikor kicsit arrébb értünk. Sétálunk, és már nagyon kíváncsi voltam mi folyik itt, tahát megkérdeztem. - Mi volt ez az egész?- Kérdeztem tőle. Vártam a válasszal.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/15000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 8:26 am

Az óvodás és a csajszi találkozása - Shiro és Rika összefut

Mint mindig most is páros lábbal rúgott ki az ágy, de szó szerint. Nagy puffanással érkeztem a földre ahonnan elég nehezen tudtam feltápászkodni ugyanis a lábam beakadt. Miután sikeresen kiműtöttem a lábamat feltápászkodtam és elindultam a konyhába, hogy megcsináljam a szokásos reggeli kávémat. Nagy nehezen összehoztam és meg is ittam aztán mentem felöltözni, ugyanis mint mindig most is csak egy alsógatyában aludtam. Reménykedtem, hogy most nem lep el az összes ruhám. Mivel nem akartam megint egy ruhakupac alá kerülni a zanpakuto segítségével kinyitottam a szekrényemet és nagy meglepetésemre nem esett ki egy ruha sem ám mikor odamentem -mintha csak erre vártak volna a ruhák- az összes rám borult. Mondanom se kell, hogy mennyire örültem neki… Miközben másztam kifelé a kupac alól kiválasztottam egy nadrágot, egy pólót és egy zoknit, amit felveszek. Miután meg volt a mai öltözékem felöltöztem és zanpakutomat a hátamra kötve indultam el az ajtó felé. Nem érdekelt, hogy mekkora rumli van, és nem fogok összepakolni, mert, ismerem magam. Ha most összepakolok, akkor is pár óra múlva kupacokban állnak majd a ruháim, pár kajás doboz meg stuff. Most nyugodtan léptem ki az ajtón, és ami ekkor ért meglepett. A nap majdhogynem megvakított. Nem nagyon értettem, hogy mi a franc történhetett, hiszen a szobámban egy kicsit dárkos hangulat volt. Egy shunpoval az ablakomnál teremtem és megvizsgáltam, hogy mi is lehet a sötétség oka. Nagyon meglepődtem mikor láttam, hogy a sötétítő le volt húzva. Nem nagyon emlékeztem rá, hogy beüzemeltem volna, de az is lehet, hogy túl jó volt megint az este és éppen ezért nem emlékszem semmire sem. Na, mindegy. Egy shunpoval ismét a ragyogó napsütötte szabadban teremtem és elindultam a szokásos sétámra. Már meguntam azt, hogy állandóan az osztag területén sétálgatok ezért elindultam a város felé, hogy felfedezzem azokat a területeket, amiket eddig nem sikerült. Pár shunpoval gyorsítottam fel magam, de még így is hosszúnak tűnt az úgynevezett utazásom. Mikor megérkeztem a szám tátva maradt ugyanis már most korán reggel is tele volt az egész város. Soha a se gondoltam volna… mondjuk nem is merem annyira az ilyen embereket. Lehet, hogy ezek ilyen korán kelő típusok, mint én és inkább bejönnek ide nézelődni, minthogy otthon rohadjanak. Nagyban haladok előre mikor egy lilahajú csávó majdhogynem fellökött. Már ordítottam volna utána, de eltűnt. Pár perccel később egy nagydarab csávó akart átgázolni rajtam, de nem hagytam magam. Jó erősen kitámasztottam magam és elkezdtem nevetni azon, hogy a kétajtós szekrény nem tud velem boldogulni. Miután meguntam a nyomorék szívatását egy shunpoval eltűntem. Már egy ideje bandukoltam mikor valaki meglökött és annak köszönhetően majdhogynem fellöktem egy szerencsétlen nőszemélyt.
-Bocsika nem direkt volt csak valamelyik fatökű meglökött. Esküszöm, hogy tényleg véletlen volt!
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Szept. 08, 2010 7:04 am

Egyszerű találkozás

Miközben az utcán haladtunk Ren megemlítette, hogy nincs kapitánya. Érdekes... sok osztagnak nincs kapitánya. Igaz, hogy a saját osztagom kapitányát sem láttam, de akkor is. Ez elég fura.
~Miért nem mondtad meg neki, hogy én is itt vagyok?
Jelent meg a fejemben újra Hotaru. Valahogy ezt a kérdést nem értettem. Számomra túl egyértelmű volt az, hogy pár emberen kívül senki más ne tudjon róla. Így is éppen elegen tudnak a létezéséről.
~ Miből gondolod, hogy bárkinek is kéne tudnia a létezésedről?
Tettem fel a kérdést teljesen ártatlanul, de tudtam, már abból. hogy hirtelen eltűnt, hogy ez a kérdés eléggé nem kívánatos volt, sőt több mint nem kívánatos. Remélem, hogy nem fog túlzottan elveszni az önbizalma, bár ez most nem is érdekel. Sőt csak most kezdem érezni az elfogyasztott alkohol kellemes hatását. Sétálásom is lassan átvedlett egyfajta táncba. Lehet, hogy nekem sikerül kifejleszteni egy új harcstílust, mint Jackie Channek. Na jó, inkább mégsem. Senki nincs akivel harcolnék és nem is akarok. Most inkább a tánc... Közben a feltámadó szél jóformán könnyedén lökdösött ide-oda.
- Kicsit összekuszálódott a hajad!
Értesített a fejleményekről a fiú. Megálltam egy pillanatra. Egy sóhajtás keretében kiengedtem a felkötött hajam. Rég nem hordtam így a hajam, ezért most elég szokatlan volt. Végül elkezdték permetezni az esőt. Fejemet felemeltem és behunytam a szemem. Úgy tűnik, hogy a fiú szavai elmulasztották az alkohol hatását... vagy az is lehet, hogy nem annak a hatása alatt voltam.
- Szerintem nem szükséges. Nem vészes az eső.
Mondtam halkan, miközben a homlokomon végiggördültek az esőcseppek. Valahogy ez megnyugtatott. Most nem éreztem a hiányt, sőt úgy éreztem, mintha egykori vőlegényem most itt lenne. Vajon mi van velem? Későn jön meg az eszem és képes vagyok csak most rájönni, hogy mennyit jelentett az a férfi nekem. Lassan a hideg vízcseppek mellé meleg könnycseppek csatlakoztak. Örültem, hogy esik, így legalább Ren nem láthatta, hogy sírok. Ő is csak sajnálatát közölné, mint minden más ember. Remélem nem fog még valaki egy ennyivel elintézni, mert azt biztos nem bírnám ki, sőt lehet, hogy teljesen kiborulnék.
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/15000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 4:04 am

Az óvodás és a csajszi találkozása - Shiro és Rika összefut


Hamar keltem, rengeteg dolgom volt. Azzal kezdtem a napot, hogy kitakarítottam a szobám minden egyes zegét- zugát. Elég nehezen ment a takarítás, valószínűleg azért mert még reggel volt, de valakinek ezt is muszáj megcsinálnia. Gyorsan megfésülködtem, beágyaztam és kicsit kinyitottam az ablakot, majd kimentem sétálni és úgy gondoltam, ha már kint vagyok, elmegyek és a boltokban is szétnézek. A nap hétágra sütött és én boldogan sütkéreztem a napfényben. Mikor beértem a városba örömmel tapasztaltam, hogy ma is, mint mindig rengeteg ember van az utcákon. Éppen egy kirakat előtt sétáltam, amikor valaki nekem jött.
-Bocsika nem direkt volt csak valamelyik fatökű meglökött. Esküszöm, hogy tényleg véletlen volt!

- Nem történt semmi, tényleg rengeteg bunkó ember van a világon- mosolyogtam- Egyébként Konami Rika vagyok, a 10. osztag 3. tisztje
Úgy éreztem, ha már nekem jött illik bemutatkoznom.
[color=Darksalmon- És te???[/color]- kíváncsiskodtam- Úgy tűnik te is shinigami vagy. Vagy esetleg tévedek??- biztos voltam benne, hogy nem tévedek, de azért rákérdeztem.
Miközben arról érdeklődtem, hogy shinigami-e még mindig a kirakatot néztem.
Láttam egy piros kockás szoknyát és meg akartam venni.
- Figyi, bemegyek ide. Jövök egy pillanat.
Sietve berohantam az üzletbe, ahol az eladó megszólított, hogy mit szeretnék. Elmondtam neki, hogy a kirakatban lévő szoknyát, pont az én méretem volt és meg is vettem. Majd kisétáltam vissza az utcára.
- Itt is vagyok. - mondtam.- Bocsi, hogy csak így itt hagytalak.
[bocsi a késői reagért]
Vissza az elejére Go down
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 92
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te10400/15000Utca - Page 5 29y5sib  (10400/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzomb. Szept. 11, 2010 8:55 pm

Jin és Hidekazu találkozása.
-Mindegy, jobb, ha nem tudod. - adtam meg neki a választ majd mentem tovább és keresgéltem valami értékelhető szórakozóhelyet. Mondjuk kár azért a kardért. Szép darab volt biztos sokat kaphattam volna érte a piacon… Én voltam olyan hülye, hogy megvártam, míg észreveszi, hogy nincs meg a kardja és azt is hagytam, hogy meglásson. Na, mindegy majd legközelebb jobban odafigyelek, már ha lesz olyan, hogy legközelebb. Esküszöm, elmegyek kigyógyíttatni magam ebből a lopkodási mániából, mert a végén még az életemmel fizetek Surprised. Már egy ideje bandukolhattunk mikor a szemem megakadt Kenpachi Ivóján. Rég járta erre. Körül belül fél éve! O.o Surprised Még azelőtt volt mielőtt bezártak a dutyiba.
-Na,azt hiszem, hogy itt jól fogjuk érezni magunkat!- jelentettem ki majd elmosolyodtam és benyitottam. Nem sokat változott azóta, hogy itt jártam csak pár új törzsvendég érkezett. Odamentem a pulthoz és intettem Jinnek, hogy jöjjön ő is oda.
-Én egy Sakét kérek…- mondtam a pultosnak, aki már hozta is majd Jin felé fordult és megkérdezte tőle is, hogy mit kér.
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te5000/15000Utca - Page 5 29y5sib  (5000/15000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:13 am

Az óvodás és a csajszi találkozása - Shiro és Rika összefut

Nem haragudott meg rám és ez nagyon meglepett ugyanis a többi picsa már hiszti rohamot kapott volna még attól is, hogy ott állok mögötte. Nagy szemekkel néztem rá, mint valami fogyatékos mikor közölte velem, hogy a 10. osztag tisztje. Király. Már a szám is tátva maradt, hiszen egy ideig én is szolgáltam abba az osztagba és még sose láttam. Várjunk csak egy percet! Ez nem annak a Mikának vagy Kikának vagy ki a fene a tesója? Vagy esetleg névrokonok? A számat nagy nehezen becsuktam és vágtam egy wtf fejet.
- Öhm.. Shiro Sakada vagyok és a 8. osztagban szolgálok azelőtt pedig a 11. osztag hadnagya voltam azelőtt pedig a 10. osztag tisztje voltam. - mondtam majd elmosolyodtam. Biztos voltam benne, hogy meglepődik azon, hogy ennyi osztagban voltam. Mindenki meglepődik, mikor felsorolom az osztagokat. Nem értem mi a bajuk vele >.< Nem mindegy az nekik, hogy hány osztagban voltam? Vagy ezek úgy gondolják, hogy azért voltam ennyi osztagban, mert mindenhonnan kirúgtak? Surprised na, jó azt hiszem, hogy majd körbe tudakolom az embereket SS-ben, hogy mit gondolnak ólam, hogy ennyi osztagban voltam, mert nem nagyon szeretném, ha valami nagyon nagy kamu pletyka terjedne el. Most komolyan… ti örülnétek annak, ha olyan pletykák terjengnének rólatok, hogy azért voltál ennyi osztagban, mert nem úgy viselkedtél, ahogy kellett volna és kirúgtak? O.o Ha kiderül, hogy valaki ezt terjesztgeti, rólam esküszöm, megkeresem és, és, és nem tudom, mit csinálok vele >.< Lehet, hogy egyszerűen megbillen a hashajtó a reggeli üdítője felett vagy letöröm a kezeit és feldugom neki valami fájdalmas úton… xD
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te36000/45000Utca - Page 5 29y5sib  (36000/45000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 10:18 pm

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Mintha már vagy egy évszázad telt volna el azóta, mióta kiszöktem az én drága és csodálatos Zelgadisomhoz, aki egyébként gyűlöli, ha így hívom. Pedig semmi kivetni valót nem találok benne, és jól tudja, hogy a kreativitásomnak felesleges gátat vetni, jobb, ha megszokja a dolgot. Slarin is egészen hamar belenyugodott, hogy néha nálam Linzer-ként működik… Kei-kunról nem is beszélve. Igen, szarul esett, hogy csak úgy, ukmukfukk itt hagyott, és hadnagy lett belőle… minden tisztem, akit szeretek, itt hagy, és elmegy egy másik osztaghoz… ennyire szörnyű kapitány lennék, ilyen rosszul vezetem az osztagom, hogy mindenki fogja magát és elmenekül az első adandó alkalommal? Marhára szimpatikus lehetek nekik, komolyan. Mondjuk Kei-kuntól ez teljességgel érthető, én szabadítottam rá bizonyos értelemben a poklot, hiszen tőlem tudta meg, hogy a testvére az 5. espada. Aki mellesleg tényleg nagyszerű alak, szerintem. Az utóbbi időben már nem is nagyon beszélek rajta kívül mással… értelmét nem látom, mert akkor még megpróbálnának nyúzni hogy merre van a szívem szerelme, és mit csinál. Slarin meg békén hagy vele, neki el lehet mondani hogy aggódok meg minden… Nem gondoltam volna egyébként, hogy találok magam mellé valakit, aki jobb, mint Yuke, vagyis inkább… hogy egyáltalán találok magam mellé valakit. Annál a féregnél egész Seiretei levágott körömdarabja többet ér, és ez megcáfolhatatlan tény… örültem, hogy annak az időnek vége, és csak néha mérgeltem magam az emlékével. A gyűrűjét meg dugja fel magának, kétlem, hogy bármiféle jó szándékkal hagyta volna it nekem. Ezzel is azt akarta biztos, hogy Rá gondoljak, és megint mellette kössek ki. Abszurdum. Akkor, ha a Pokol befagy, és a kis lakói sztriptízrudakon vonaglanak majd bőrtangában… Még csak az kellene, hogy életem hátralevő éveit is Rá pazaroljam. Elég volt az együtt töltött idő is bőven. Morcosan írtam hát alá az utolsó papírt is, és elégedetten álltam fel az asztal mellől. Mivel Hana a világ legtökéletesebb és csodálatosabb hadnagya, és működött nálunk a munkamegosztás elve, mindig volt időm életben maradni délutánra. Így nem is láttam értemét annak, hogy tovább vacakoljak a papírok között, amikor sokkal érdekesebb dolgok várnak rám. Hazamenni még nem akartam, a macskának pakoltam annyi kaját reggel, hogy egy hétig elég lesz neki, szóval Miyavi miatt se kell már aggódnom. Majd holnap, vagy azután elviszem Cherisehez, hadd játsszon vele egy kicsit, ha már annyira megkedvelte. Arcomra halvány mosolyt csalt a kis rögtönzött világháború, amit a macskámért indítottunk. Kedves, kelekótya lány, olyasmi, min én vagyok, vagy voltam. Szembeötlő változások kezdenek azért végbemenni rajtam, és nem a külsőségekre célzok- a kinézetem mint mindig, most is tökéletes, semmi kívánnivalót nem hagy maga után, bármennyire is magyarázta a múltkor Yuci, hogy aerobikozzak, mert nagy a seggem. Ő meg kössön kaktuszt a gyufájára, hadd váljon láthatóvá. Eléggé össze voltak menve ott a dolgok… bár lehet, hogy a dolog gyári hiba? o.O Akkor már végképp nem értem, hogy hogyan tudta olyan tökéletesre kiügyködni az én édes kis keresztfiamat. Aki egyébként mostanában gyanúsan sokat mászkál a fogadott lányommal… Szép is a fiatalok között kibontakozó szerelem! *.* Ajkamon szolid mosollyal nyújtóztam egyet, majd az utcára érve elhatároztam, hogy itt az ideje egy húsos szendvicsnek, azután meg… amerre visz a lábam, oda megyek! Néha én is megérdemlek egy kis csavargást, úgyis túl keményen dolgozok. Mostanában valahogy mindig idő előtt végzek a munkával, és ez némi félelemre ad okot. Remélem, nem valami beteges bizonyítási vágy kezd el bennem felülkerekedni, amivel be akarom bizonyítani magamnak, hogy nem vagyok rossz keptönnéni… o.O Ha ez van a háttérben, akkor az egész Kei-kun hibája, kaki önző és gonosz módon a sorsomra hagyott, vissza se néz… T.T Idegesen rángattam a haori ujját, miközben gyanúsan ismerős alakon akadt meg a szemem. Ha nem hülye, részeg és beszámíthatatlan, akkor tuti nem jött el ide önszántából… Márpedig a sok részeg közötti borpírral ellátott alak nem volt más, mint Yuci! Surprised felé is szökelltem, csak hogy jól bokán rúgjam merő véletlenségből, és a viszontlátás feletti örömből. Biztosan azt hitte, hogy direkt volt, pedig nem… :/
- Yucikám! Hát téged meg mi szél hozott erre? Nincs kedved eljönni velem valahova? - alig lehetett másképp értelmezni a mondandómat, a sok részeg mégis hogy vigyorgott Yucira! Ja, egyébként már úgysincs olyan ,amit ne láttunk volna a másikon… Karakurai Melegfeszt Forevör! Lelkesen húztam magam után a büfé felé, hogy ha már itt van, számoljon a következményekkel, ami egyértelműen az, hogy kifaggatom, plusz fizet nekem kaját. A lányokat kényeztetni kell, szóval…

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te21500/30000Utca - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Szept. 28, 2010 6:19 am

| Barátkozás projekt|
| Ártatlan valóság|

Jómagam, már éppen kezdtem volna túllendülni ezen a krízis helyzeten. Viszont a mentegetőzés közben teljesen feledkeztem hogy éppen az illető lány is itt áll mellettem. És ennek meg is lett az eredménye. A bájos bár kissé szomorkás arcú Rosa chan arc színe először csak mályva rózsaszínbe, majd haragos vörösbe kezdett átmenni. Úgy látszott eljön számomra a vég, s én ha rá gondolok, soha ki nem néztem volna belőle hogy ilyen gonosz tekintettel is képes valakire nézni. Szerencsére az első adagnyi méltatlankodást nem én kaptam, hanem Ukitake san... meg is érdemelte, azért az csak halkan megjegyezném.
"-De Ukitake-sama...."- pirított rá a kis hölgy egészen kikelve önmagából. Minden hiába, még így morcosan és durcásan is szörnyen aranyos volt, sőt így még sokkal bájosabb volt azokkal a haragos őzike szemekkel. De az ex kapitány lazán felemelte a kezeit.
- Ugyan csak vicceltem^^- Mondta de immár nem maradt időm hogy ezen tette miatt felelősségre vonjam, mert egy kisebb vevő tömeg közém és a bosszúm közé állt. S ráadásul, Rosa chan egy jól irányzott rúgással el is találta a bokámat. Arcomon pillanatnyi fájdalom futott át és kövült meg míg igyekeztem visszaszorítani. Rosa chan nagyjából a vállamig ér fel, de olyan jól tud célozni hogy majdnem összecsuklott a lábam. Minden esetre ezt, azért messzemenően megérdemeltem.
- Rossz vicc >.< ! - Nyögtem ki, visszafogva a hangomban a kínlódást. Az utána következő pár lépés kissé bicegve tettem meg, se immár arcom mikor a fájdalmas mozdulathoz ért kő maszkká merevedett. Csak így voltam képes palástolni ezt a fájdalmat. Holnapra szép kis kék foltocska lesz a helyén, ezt már előre tudtam. Mégsem voltam haragos, szánalmas viselkedésemért ennél sokkal, de sokkal nagyobb is kijárt volna. Nézzük a jó oldalát, legalább ő őszinte volt, és ez jó még akkor is, ha az igazság fáj T-T.
- Bocsánat >.<, nem direkt csinálom...nem haragszom, megérdemlem, nagyon rosszul viselem a váratlan helyzeteket. >.>- Mondtam kilépve a helységből. Már is valamivel jobb, hátra hagyván a figyelő tekinteteket, és szerencsétlenkedésem színhelyét.
- Nem akartam szégyent hozni rád ...csak sikerült... sajnos sokat kell még tanulmányoznom, a viselkedési szokásokat.- Sandítottam felfelé. Igazából én tudtam az igazságot. A feltételezés, hogy egy ilyen lány a barátnőm, nagyon jól esett, még akkor is, ha csak egy tréfa volt. S a zavartól teljesen leblokkoltam, annyira, hogy még beszélni sem voltam képes normálisan. Hát szép, ez borzasztóan szánalmas, s ezt én is tudom. Úgy-ahogy az okát is, mi önbecslésem, és önbizalmam hiányából fakad. De Rosa chan zavara, azért másról is árulkodott mint, hogy őt is kényelmetlenül érintette a szituáció. Azt teljes nyugalommal leírhattam, hogy számára is teljesen új volt ez a gondolat, s talán csak meglepettségének köszönhetem, hogy egyáltalán még egyben vagyok. Mindent összevetve azért egész könnyen megúsztam ezt a dolgot, s újabb leckét kaptam konfliktus kezelésből. S kihasználva, ezen egészen szerencsésnek minősíthető kis közjátékot, nem kísértem az ördögöt, s inkább témát váltok.
- És... miről szeretném még beszélgetni ?- Kérdeztem, s reménykedtem hogy azért teljes mértékben nem ástam el magam a föld alá az ő szemében.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te16400/30000Utca - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Szept. 28, 2010 7:50 am

|Barátkozás projekt|
|Jellemváltás|


Valami oknál kifolyólag egy olyan oldalam mutatkozott meg amiről nem is igazán tudtam, hogy létezik. Eddig azt hittem, hogy sikerült valamelyest megkomolyodnom, de úgy látszik ez egyre jobban szertefoszlik, ugyanis gyermeteg oldalam kezd előtérbe helyeződni. Mikor megláttam ahogy az én lábam és az ő bokájának a találkozásakor keletkezett fájdalom, az arcán is megmutatkozik, kezemet a szám elé kapva kuncogni kezdtem. Roppant érdekes volt, legalább is számomra. A kuncogást nem tudtam abbahagyni hiszen úgy tűnik, hogy erősebben rúgtam meg, mint ahogy ezt elterveztem, ugyanis ezután szegényke bicegett. természetesen ez számomra továbbra is nevetséges volt.
- Ugyan már! Nem haragszom, ami történt megtörtént. Mindenki aki bűnös volt megbűnhődött. Most már szent a béke.
Mondtam most már nevetve, miközben az utolsó kortyot is kiittam a szívószálon keresztül a pohár rejtekéből.
~ Hotaru.... olyan furcsa érzés keringet.....
Szólalok meg hirtelen a gondolataimat tároló kis edényben, amit én magam leginkább egy körtéhez szeretek hasonlítani, bár nem hiszem, hogy mindenki egyet ért velem ebben.
~ Mi az, mit érzel Rosa?
Jelent meg előttem kedvenc és egyetlen másik személyiségem akit életfogytiglannal zártak a buksimba. Persze ezen szinte felnevettem, de mivel társaságban vagyok és az utcán ezt azért inkább kihagytam.
~ Táncolni szeretnék. Nem tudom miért. Különben is most jut eszembe, hogy olyan rég táncoltam már.
~ És mégis kivel? Vele?
Utalt egyértelműen a mellettem bicegő eperszínű hajjal megáldott egyénre. Eperszínű hajról jut eszembe.... vajon az ő haja hosszabb az enyémnél?
~ Nem, nem vele. Csak úgy.
Néztem fel az említett személyre. Miért kell ilyen magasnak lennie? Ki fog törni a nyakam. >< Majd azután a fejemmel is megerősítettem a kimondott nemet és máris mozdultam előre egy szép forgást bemutatva.
- Arra gondoltam mesélhetnél arról, hogy miket csináltok. Azt már tudom, hogy nem csak csöveket, meg folyadékokat bámultok és, hogy nem vagytok olyan unalmasak mint a sztereotípiákban, de mesélj kicsit többet.
Táncikáltam a város utcáján. Elég érdekes látványt nyújthattam, biztos azt hitték, hogy be vagyok rúgva vagy begolyóztam. Egy őrült táncikáló shinigami aki épp a felügyelőjével sétál az emberek között, mert a diliházban úgy gondolták, hogy ügyes kislány volt és megérdemel egy kis kimenőt. Most már ezen sem tudok javítani nem igaz? De remélem nem esik majd nehezére Raidennek a felügyelőmet eljátszani. Különben is korábban már éreztem úgy mintha az apám lenne. Igaz lehet, hogy korban már lehetne is, hisz én tulajdonképpen bárhogy is nézzük még tizenéves vagyok, még ha valóban leélt évek számát is nézzük. Míg ő lehet már az én életkoromnak párszorosa, igaz nem néz ki többnek 20nál... Táncikálás közben hirtelen lekuporodtam egy kisfiú elé, majd a kezébe nyomtam az üres poharat és szépen megkértem, hogy a kedvemért valahogy tüntesse el, vagy tartsa meg, vagy bánom is én mit csinál vele. Az arcán levő mosoly, ami feltehetőleg először is abból eredhetett, hogy én a vicces lány aki az utcán táncikál szóba elegyedek vele. Mielőtt felálltam és a mellettem már elbicegő férfi után mentem volna, még mosolyogva megsimogattam a fejét, majd felállva az említett személy után siettem. Valamiért tényleg úgy érzem mintha vagy 10 évet fiatalodtam volna. ><
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te68000/100000Utca - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptyKedd Szept. 28, 2010 6:46 pm

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


A Seireitei olyan Nekem, mint egy játszótér, ahol egyfolytában bújócskát kell játszanom. Az éjszakát Chiyo-channál töltöttem, ám most ideje hazaindulni, mielőtt még belefutok egy hajnali őrjáratba. A város tökéletesen kihalt, senki sem foglalkozik a házak tetején szökdelő, sötét köpenyes alakkal. Lélekenergiámat tökéletesen kontrollálva rejtem el jelenlétem a figyelő érzékelők elől, így teljes lelki nyugalommal folytatom az utam. Túlságosan kockázatos lenne a központból lelépni, a 12. osztag valószínűleg minden nemű és formájú utazást érzékel, ennek köszönhetően hamar lefülelhetnek. Nagyokat ásítva használom shunpóm lépéseim gyorsításához, az este sem aludtam sokat, ámbátor ezt egyáltalán nem bánom. Kaján vigyorral az arcomon gondolok vissza a történtekre, lelki szemeim előtt máris feldereng szerelmem csodás alakja. Az éber ábrándozásnak is megvannak a saját hátulütői, erről rögtön meg is bizonyosodom, amikor nemes egyszerűséggel lezakózom az egyik kisebb épület tetejéről. Hangos puffanás és gigászi porfelhő kíséretében csapódom be az utca kövezetébe, miközben Soul Society nem megfelelő tisztaságáról elmélkedem. Bezzeg az Én időmben simán kiküldtem volna a tisztjeimet, hogy sepregessenek egy kicsit, de úgy tűnik, azóta már senki sem foglalkozik ilyesmivel. Fásult sóhaj kíséretében tápászkodok fel, eközben csuklyám lecsúszik fejemről. Az éjfekete bársony tökéletesen koszos lett, s hiába csapkodom nagy beleéléssel, egyszerűen nem jönnek ki belőle a szürke sávok. Magamban káromkodva vágom földhöz az egész cuccot, míg a megoldáson agyalok. Sokan felismerhetnek, azonban vannak olyanok is, akik még életükben nem láttak, szóval kétesélyes így átvonulni a városon. Kobakom tetejét vakargatva nézelődök tanácstalanul, amikor egy ismeretlen hangot hallok meg a hátam mögül. Reflexszerűen kapok katanám után, de aggódásom alaptalannak bizonyul.
- Hibari! – szólít meg a csapatot vezető férfi, s már biztos vagyok a félreértésben. – Most ért véget az esti műszak, mi? Na gyere, bedobunk néhány csésze szakét Kenpachinál, attól majd jobban fogsz tudni aludni. Nagyon morcosnak tűnsz, valami talán nem kóser otthon az asszonnyal? Megmondtam, hogy ne kezdj a fajtájával!
Fogalmam sincs, miről beszél ez a gyökér, a házasságommal nincs semmi baj, ellenben ez a Hibari nevű kétségtelenül nem mondhatja el ugyanezt magáról. Ellenkeznem felesleges, hamar közrefognak, és már cipelnek is az ívó felé. Egy kis segítségért rimánkodok a Gondviselésnek, nem foghatnak el egy kocsmában, az olyan stílustalan! Jobbnak látom egyelőre sodródni az árral, majd ha borsónyi agyuk nem bír több alkoholt elviselni, akkor fogok lelépni. Megpróbálok minden kérdésre okosan bólogatni vagy teljesen semleges választ adni, viszont látszólag az is mindegy lenne, ha meg se szólalnék. Teljesen leizzadva érkezek meg a kijelölt helyhez, ezt követően szépen besorjázok a tisztek után. A helyiség pang az ürességtől, csak néhány örökös alkoholista ücsörög saját bajával foglalkozva a sötét sarkokban. Nagyon rossz érzésem van az elkövetkező dolgokkal kapcsolatban, de nem tudom mire vélni nem megfelelő közérzetem. Az első kör megrendelése után már sokkal felszabadultabb hangulatban kapcsolódok be a csevegésbe, amely számomra sokkal nagyobb jelentőséggel bír, mint azt gondolni lehet. Az új Főkapitány kinevezése nem lep meg túlságosan, Ken már rég nem volt erőben a többi kapitány felett, ezért címe csak névleges volt. Elgondolkodva próbálom kikövetkeztetni az új főmuksó személyét, azonban újdonsült cimboráim hamar továbbterelik a témát és a női vezetők dicsérgetésével folytatják a beszélgetést. Szerelmem említésének hatására teljes véletlenségből beleverem a mellettem ülő shinigami fejét az asztalba, amiért obszcén módon merészelt megszólalni életem szerelmével kapcsolatban. Az asztaltársaság nagyobb része értetlenül mered Rám, ám miután mindenkinek elmondom, miszerint csak a saruját akarta bekötni, mindegyik harsogó kacagásban tör. Jó lenne visszafogni magam, mert a végén még tényleg pórul járok.
Tervem tökéletesnek bizonyult volna, ha nem követem a többiek példáját, s kezdek el vedelni, akár egy gödény. Alábecsültem társaimat, sokkal jobban bírják a piát, mint ahogy ezt először gondoltam, ennek köszönhetően már Ők támogatnak kifelé menet. A friss levegő és a séta úgy-ahogy magamhoz térít, ellenben a távolban felvillanó fehér anyag beindítja gondolkodásomat. Világos, nemesi köpenyeket idézi ruhadarab… Mi lehet az? Ködös tekintetem félelmetes hirtelenséggel pattannak fel, amikor rájövök a megfejtésre. Természetesen egy haori az! Megrészegülve saját zsenialitásomtól, valamint a ledöntött hihetetlen mennyiségű rizsbortól eszemben sincs olajra lépni. Elmém egyik racionálisabb része ugyan még felsikolt, hogy el fognak kapni és kivégezni, ellenben Én nem foglalkozom Vele. A Sors azonban kegyes hű szolgájával, így egy ismerős arcot vélek felfedezni, mely kétségtelenül a Taichuoi köntös mellé tartozik. Valóban ismerem a hölgyet, közelebbről, mint azt először gondoltam volna, viszont Karakurában olyan dolgok történnek, amik semmi máshoz nem foghatóak. Ingerült legyezgetéssel zavarom el a melegfesztivál emlékképeit, nincs kedvem még egyszer átélni azt a fertőt! Közelebb érve Maya a szokásos agresszív mivoltával köszönt, így fájó sípcsontomat markolászva ugrándozok utána, miközben haverjaim kaján megjegyzésekkel bombáznak. Csupán hátrakacsintok egyet Nekik, ezzel jelezve, hogy minden rendben, azután az egyik közeli büfé felé vesszük az irányt. Hamarosan már mindketten helyet foglalunk egy-egy tányérnyi étel fölött, melyeket kétségtelenül jómagam fogok kifizetni, holott a kapitányi fizuból biztosan telne egy régi ismerős meghívására. Ráadásul jól láthatóan tanácsomat se fogadta meg, még mindig nem aerobikozik. :/
- Látogatóba jö-jöttem… - válaszolok némi késést követően feltett kérdésére, ezen idő alatt megpróbálom úgy elfogyasztani az ételt, hogy fejem eközben végig a pulton pihen. Nem járok sikerrel. – Másrészről örülnék, ha nem ki-kiabálnád ilyen hangosan a nevem a zsúfolt u-utca közepén, tu-tudod körözött bűnöző vagyok, még ha nem is nézek ki annak.
A beszéd már kezd akadályokba ütközni, ez egy nagyon intő jel. Tökéletesen veszem a célzást, így gyorsan rendelek még mindkettőnknek egy-egy kupicányi szakét, ami tudvalevőleg a jó emlékezőképesség elixírje! Már csak ködösen vagyok képes felidézni annak a szakállas csókának a képét, aki ezt mondta, de teljességgel egyet értek Vele! Miután két csészécskével is leküldtem a többi után, frissen kipirult arccal fordulok a másik vaizard felé, hátha van számomra valami izgalmas története a Seireitei szövevényes mindennapjaiból.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te36000/45000Utca - Page 5 29y5sib  (36000/45000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Szept. 29, 2010 2:13 am

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Azt hiszem, én is élhetnék úgy, ahogy a Velem szemben fekveülő vaizard… Bár kétségtelen, hogy Engem nem tévesztenének össze holmi ivócimborával- annál én különb vagyok, hiszen egyediségem megcáfolhatatlan! Kétségtelen, hogy kettőnk közül most ki van fölényben, hiszen Yuci jött vissza ide, tehát most szívathatom*.* Bár, jelenleg nincs túl sok kedvem hozzá, csak akkor lenne buli a dolog, ha én is félrészegen folyatnám a nyálamat a cipőmre, amiből semmit se vennék észre… Szánakozó pillantást vetek az evést megkísérlő vaizardra, majd arcomon gonosz vigyorral toltam előle arrébb a tányérját. Fordított helyzetben ugyanezt tenné velem, kár lenne tagadnia a dolgot.
- Nem sok újdonság van, talán csak az, hogy Vera lett a 2. osztag kapitánya. Egyébként a látogatásod során vigyázhatnál jobban is! Nem minden keptön olyan ennivalóan kedves és jószívű, mint én! - haraptam bele a fánkomba. Valószínűleg, ha nem velem, vagy Sukéval fut össze, rövid úton a fejsze alatt találja magát. Bár… kit akarok én álltatni? Múltkor Mitsu, Suke, meg még mittudoménki se tudták megállítani a flancos kis vp seggét. Éles helyzetben nem szívesen kerültem volna vele szembe, no nem azért, mintha félnem kellene Tőle, csak hát… erősebb, és ez némi kellemetlenséggel járna. Például lehet, hogy lepottyanna a fejem a helyéről Surprised De nem lennék adósa, fazoníroznám kicsit a hajzatát, a többiről nem is beszélve… Twisted Evil Miután az ennivalómat eltüntettem, vetettem egy kószapillantást az előttem heverő szakés csészére. Ha most elkezdek inni én is, akkor biztos egy újabb őrült marhaság szakad a nyakunkba- megsúgom, kétlem, hogy rosszabb lenne a Melegfesztnél. Azt már nem lehet felül/alulmúlni. Viszont az ittas Yucit és az ittas mayát ismerve, semmi sem lehetetlen! Ráadásul az úgy nem vicces, hogy csak Ő részeg :/ Így kénytelen leszek feláldozni szerény angyaliságomat a helyzet oltárán, és két kortyra leküldtem a lét, ami jól ismerős érzéssel csusszant le a gyomromra. Ennyi azonban édes kevés ahhoz, hogy a zöld kacsák és a denszelő kotonok ellepjék elmémet, úgyhogy újra töltöttem- Yucinak is. Bár nem kellett volna, hiszen benne már alapból több volt, min Bennem, így pofátlanul nagy előnyre tett szert! Nem megbocsátható dolog, semmiképpen sem! Lelkesen pattanok fel, hogy a pulthoz rohanva felkapjak egy adag forró húsos pitét- kell a hasba az anyag, szívja csak fel az elfogyasztandó alkoholt! Ez az egyetlen esély arra, hogy ne a detoxban ébredjünk, ruha nélkül. Nem kellemes, én már csak tudom- volt szerencsém egy szál pendelyben végigrohanni Karakurán, hogy egy házba betörve lopjak ruhát magamnak… Bár azóta már pucéron, magamon sárrétegekkel is sikerült ezt az akciót véghezvinnem, hála a velem szemben ülő alaknak. A célhoz való eljutást azonban kétségkívül megnehezítette, hogy nem várt akadály bukkant fel előttem: sikerült megbotlanom egy táskában- mégis ki a fene pakolja le a táskáját a földre? - -”-, majd ráborítanom a pincérre azt a két tányérnyi kaját, mait a szomszédos asztalhoz kívánt kivinni. Miután sikoltozva, fél lábon ugrálva elpattogott előlem, sikerült megállapítanom, hogy a kis közjáték a saját táskámnak köszönhető. Sűrű Gomenasai! felkiáltások közepette elodáztam a pitéért, majd visszakommandóztam a helyünkre- akciómat egy profi is simán megirigyelhette volna! Ellentmondást nem tűrően toltam a nyáltengert kiszabadított elé a tálcát, majd pillantásom a szakés üvegre esett. Pár csésze után már végképp rózsásabban láttam a világot, és a sípcsontonrúgás sem keltett már bennem bűntudatot. Agyő, gátlások! Miközben Yuci jellegzetes pillantását vetett a pitére, ajkamon ördögi mosoly villant- nyilván azon elmélkedik, hogy miért nem Én fizetem ki a fogyasztást- a válasz egyértelmű: a gazdasági válság jobban érinti a kapitányok fizetését, mint azt bárki gondolná! Vagyis, egész Seireteiben csak a kapitányokat érinti, és mint hiró- egyébként totál nem az, de a szituáció megkívánja, hogy annak tituláljam (xD)-, kötelessége fizetni, mert nem tűrheti el, hogy egy magamfajta, szegény, ártatlan lány szenvedjen! Illetve éhezzen és szomjazzon…
- Ne aggódj egyébként, kétlem, hogy bárki is felismerne, mivel Juditka néven sikítozok Utánad. - borzoltam össze a haját egy alamuszi mosoly után, majd elkeseredett pillantást vetettem az üvegre. Ez bizony kifogyott… Sürgősen keríteni kell másikat! De nem lehet ]csak úgy itt maradni, mert már így is gyanús pillantásokkal méregetik a vizardot. Bosszús pillantást vetettem rá, és a „Fizessél már, te!” oldalbökést is megkapta, csak hogy kissé öntudatra ébredjen. Lemondó sóhajjal állapítottam meg, hogy hiába látom a fején a borpír virágait, kedélye korántsem olyan rózsás, mint kellene- így egyértelművé vált, hogy ide több szaké kell. Magam után rántottam, szinte lobogott a levegőben szerencsétlen, majd egy padra pakoltam, és berobbantam Kenpachihoz néhány üveg szakéért.
- Látom, mostanában a csíkos a divat, dutyitöltelék! - kezdtem el a kettőnk között teljességgel elmaradhatatlan piszkálást, egy gonosz vigyor kíséretében. Gatyamadzagját máris kihúztam, és kárörvendő vigyorral ötvözve engedtem szabadjára a szélben. Nem hat meg, ha lepottyan a gatyó, legalább beégetem itt is! *.* Konkrét ötletem egyébként nem volt, hogy mit kezdjünk magunkkal- a hangulathoz szükséges pia részben bennünk, részben mellettünk volt- nem, nem róka, csupán pár üveg formájában. Miután pár nyolcadik osztagos megjelent a színen, rémült sikkantással vágtam képen Yucit, aki ennek hatására bepottyant a pad mögötti bokorba, én pedig elbűvölő vigyorral kísértem a hímek útját, akik belegyalogoltak egy fába. Hát igen, akiket a Harmadik Láb vezet, azok megjárják… :/
- Igazán befesthetnéd a ha-ajad, vagy néhány pirszing! De neem… Hülye fejjel idejössz így! - hajítottam felé pár üveget, hogy kapja el. Nyilvánvaló, hogy most kivételesen aggódásom tört ki, és morcosan adtam neki egy Anyai Nyaklevest. Ügyeljen magára jobban, a végén elkapják, akasztják, és nem fogja látni a Ritsu-Masa gyereket. >.> Aztán a következő pofon elmarad, mert szemfelcsillanva jövök rá, hogy a közelben van az a 24 órás hely, amit nemrég nyitottak, és egész jó! Elit ráadásul, tehát csak a fontos személyek juthatnak be oda. Tízezer wattos vigyorral bököm meg Yucit, majd lódulok meg a hely irányába, hogy megérkezve kezdetét vegye a randarlíozás…

Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca - Page 5 Cl0te68000/100000Utca - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:51 pm

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Maya haladó alkoholistaságával tisztában vagyok, nem egyszer jelentett már kihívást leinni Őt. Rögtön hozzá is kezd agysejtjeinek pusztításához, amikor két korttyal eltünteti a csésze tartalmát. Már épp kezdenék rájönni a fekve ételfogyasztás technikájára, amikor nagy kegyes módon eltolja előlem a kajámat. Morcos pillantásokkal mérem végig, azután már épp hozzávágnék valami gorombát – mondjuk a pincért, aki már percek óta furcsán néz Rám -, amikor egy új információval mozgatja meg begyöpösödött agytekervényeimet. Valahonnan ismerős az említett személy neve, de nagy gondolkodás szükségeltetik hozzá, hogy rájöjjek honnan is. Ekkor villan be fejembe a játszóteres halluzás emléke és a 10. osztag hadnagya. Heveny fészpalmmal veszem tudomásul, miszerint itt már mindenkiből kapitányt csinálnak, valószínűleg visszatérésem után tárt karokkal fognak visszafogadni, mondván, úgy sincs elég utánpótlás. Ezen elmélkedve inkább lehúzok még egy pohárkával a jóminőségű rizsborból, amikor a másik vaizard akcióba lendül. Tudtommal kettőnk közül Nekem kéne ramatyabb állapotban lenni, ellenben Ő botlik meg a saját táskájában, s önti szerencsétlen kiszolgáló nyakába a kétségtelenül tűzforró levesekkel teli tálat. Valószínűleg azért nem dobnak ki az első adandó alkalommal, mert a nőn ott virít a 3. osztag vezetői köpenye, ami egyfajta mentelmi jogként is értelmezhető. Szerencsére a húsos pitéből még be tudok lapátolni egy-két kanállal, mielőtt a könyök a bordáim közé mélyedve. Méltatlankodva horkanok fel, kérdő pillantásommal ajándékozva meg a lányt. Szemforgatva számolom le a megfelelő mennyiségű ryou-t, ráadásul még a kiborongatott cuccokat is ki kellett fizetnem. Ennél rosszabb már kevéssel lehetne, ám amikor érzem nadrágom csúszását, már tudom, tévedtem. Az ezt követő istenes pofont nem tudom mire vélni, ám váratlansága miatt befordulok tőle a közeli bokorba.
- Tökéletesen né-nézek k-ki, felesleges lenne ilyen do-dolgokkal elcsúfítani magam. – kijelentésem talán most túlzás lehet alsómat markolászó valómra nézve, viszont ami igaz, az igaz. – Amúgy sincs egyetlen ember se a Seira… Seiroi… szóval ebben a városban, aki képes lenne megállítani. A csíkos pedig mindig divat, mert karcsúsít, valamint kiemeli, amit ki kell, ha érted mire go-gondolok…
Remélem, érti, mire gondolok, mert Én nem igazán. Mindenesetre reflexeim még a régiek, így könnyedén kapom el a Felém hajított üvegeket, egyet meg is bontok, mivel eléggé csipet a tenyere, bár nem fájt különösebben. Lépéseim már korán sem olyan koordináltak, mint idejövetelemkor, azonban Soul Society gyorsabban forog, mint ahogy emlékeztem rá. Fogalmam sincs, hova megyünk, de Maya határozottan halad előre, ezért nem tehetek mást, követem. Egy számomra ismeretlen szórakozóhely előtt állunk meg, melyet biztosan távozásom után építettek, mert nem emlékszem rá. Nagyon puccos kis kocsma lehet, még napszemüveges kigyúrt állatok is szobroznak az ajtók előtt, szóval bent biztos fontos emberek vannak. A kapitányi haorit lobogtatva sorjázunk be az épületbe, ahol rögtön megcsap egy iszonyatos hangorkán. Valamelyik nagyokos sok időt tölthetett az emberek világában, mivel a fiatalok által kedvelt tuc-tuc zene szól a hangszórókból, ráadásul a fénytechnika rögtön szétégette a retinámat. Valahonnan oldalról egy patkányképű ficsúr szalad elő, azután előzékenyen megszabadítja ivócimborám a köntösétől. Az igazat megvallva tényleg elég meleg van itt, szerencsére köpenyemet már korábban tönkretettem, így azzal nincs gond. Körbetekintve rögtön levonom a következtetést, miszerint itt gyűlik össze a Tiszta Lelkek Városának krémje. Nem egy nemes arcról fel is ismerek, bár Ők Felénk se néznek, ennek köszönhetően elkerülöm a lebukás veszélyét. Jobbnak látom egy privát box felé venni az irányt, amit el lehet különíteni a külvilágtól. Miután kedvesen betaszigáltam magam előtt társamat, még utoljára intek az egyik pultosnak, aki nagy sietséggel jön, még a saját lábában is majdnem felbukik. Töménytelen mennyiségű ital megrendelése után pár perc múlva már hegyekben áll előttünk az alkohol, mely csak egyetlen dolgot jelenthet… Nincs kegyelem!
Először is a még mindig állva bámészkodó nő mögé settenkedek, aztán gyors mozdulattal megfosztom obijától, ahogy azt Ő is tette néhány perccel ezelőtt. Vele ellentétben Én nem lököm el az övet, inkább Rambó módjára a homlokomra kötöm, ezzel készülve fel a kilátástalan küzdelemre. Láttam már meztelenül, szóval nem okoz különösebb lelki megrázkódtatást pöttyös alsóneműinek látványa, de kétségtelenül vicces. Kacagva dőlök hátra a párnák tengerébe, ám gyorsan jött jókedvem rögtön elillan, amikor valami kemény csattan tarkómon. Fájdalmas arckifejezéssel nyúlok hátra megvizsgálni a sérülést, ám ujjaim ragacsos anyagot tapintanak. Ennyitől lehetetlen, hogy betört volna a fejem, de azért kissé félve emelem arcom elé a kezem, így szemrevételezhetem a barnás folyadékot, amik előbb is említett testrészemet fedik. Közelebb emelve már tudom is mivel állok szemben! Olaj! Arcomon ördögi vigyor tűnik fel, miközben egy zseniális terv körvonalai kezdenek kirajzolódni elmémben. Nehézkesen álló helyzetbe tornázom magam, majd mielőtt még bármit is reagálhatna ellenfelem, szemmel alig követhető mozdulattal rántom elő katanám és csapok le. Egyszer, kétszer, háromszor! Elégedetten zuttyanok vissza helyemre, kardom pedig csilingelve fordul ki kezemből. Látszólag semmi nem történt, azonban pár pillanat múlva a Maya shinigami uniformisa egyszerűen megadja magát és élettelenül hullik a földre. Elég elhamarkodott döntés volt majdnem mattrészegen egy kibaszott éles fegyverrel hadonászni, de nem történt sérülést, így e felett akár tovább is lehet siklani. Biztosan nem marad megtorlatlanul tettem, de ez csak elképzelésem első lépcsőfoka volt. Gyorsan löttyintek magamnak egy csészényi szakét, majd a fölött somolyogva veszem ismét szemügyre a Gotei 13 alkoholista gyöngyszemét.
- Kicsit szellősen ö-öltöztél, nem gondolod? – teszem fel a kérdést kuncogva, aztán leküldöm az italt, nehogy megromoljon még a végén. – Látom, még mindig nem tornázol eleget, a feneked ugyanakkorra, mint a múltkor. :/ Kevesebb időt kellene papírmunkával tölteni, s többet edzéssel! Surprised
A szurkálódás már megszokott napirendi pont találkozásaink alkalmával, így nem is vesszük már fel szerintem a provokatív megszólalásokat. Figyelme lankad és nyugodtan foglal helyett az asztal másik oldalán, s már hozzá is kezdenek a fogyasztáshoz, amikor hátam mögött rejtegetve a kétüvegnyi masszázsolajjal rávetődök, ezáltal sikeresen a nyakamba boríttatom a valószínűleg méregdrága levet. Másrészről ez érdekel most legkevésbé, célom minél több olajt juttatni Mayára. Vidáman tapicskolom szét rajta a folyadékot, ami néhol ujjnyi vastagon áll a lányon. A hajára is jutott egy tetemes adag, ám szép bronzos színt adott a bőrének, ami igazán trópusi kinézetet kölcsönöz Neki! Vihogva esem hátra, ami egy nagy hiba, hiszen esélyt adok ezzel a visszatámadásra.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Ajánlott tartalom




Utca - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-