-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Utca   Utca EmptyHétf. Feb. 02, 2009 7:50 am

Azt hiszem a neve mindent elmond Very Happy
Vissza az elejére Go down
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Feb. 02, 2009 7:59 am

A hold sugarai kedvesen világítják meg az utcát és azt a kevéske ember aki még nem a házában pihen. A boltok többsége már bezárt, de van olyan étterem ami még mindig örömmel várja az arra tévedő vendégeket.
~ Szeretem a hold fényes éjszakákat...~ gondolkodok el egy kicsit majd elő veszem a nyakéket, amit a nagymamám adott nekem.
A hold sugarai szépen megvilágítják a kék követ. Egy ideig nézegetem majd ismét a ruhám rejtekébe helyezem. Az utcák lassan kiürülnek, de ez engem egyáltalán nem zavar sőt.
~ Olyan jó ez a hűs levegő.. valahogy megnyugtat ez az esti hangulat..~ elmélkedek amgamban.
Lassú léptekkel haladok az utcán és kivételesen nem a Shinigami egyenruhám van rajtam. Yabureme mégis ott lóg a hátamon. Talán megszokás, vagy esetleg a számító természetem.. ki tudja.
~ Az akadémiai évek gyorsan elteltek.. emlékszem milyen jókat sétáltam az akadémia parkjában.. azok a kellemes esték~ elmlékezek vissza a régi szép időkre amik nem is olyan régiek Very Happy.
A sok barát, az izgalmas és kevésbé izgalmas órák és az a sok nevetés amiben részem volt nagyon kellemes volt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Feb. 02, 2009 9:37 am

A hold fénye ezüstös derengéssel világítja meg az utcát és veszi körbe alakomat. Lassan sétálok végig Soul Society városának utcáján.
~Oh, hogy pont most kellett elfognia a szakémnak! ~ - bosszankodok magamban, miközben egy még nyitva lévő boltot vagy éttermet keresek.
Egy fekete ing és ugyan csak sötét színű nadrág van rajtam. Inkognitóban vagyok, nem akarom, hogy felismerjenek, mint shingamit. Dotonryuut a hálószobámban hagytam, hiszen elég csendes estének ígérkezik a mai.
~ Régen volt már ilyen békés éjszakánk. ~ - gondolom vigyorogva, azután épp cigarettám meggyújtásával bajlódok, így nem veszem észre az előttem álló lányt. Sikeresen neki gyalogolok, aminek hatására mindketten a földön kötünk ki.
~ Ajaj, ez nem jó.~ - mondom magamban, miközben fájós fejemet tapogatom, hisz’ sikeresen bevertem az esés alkalmával. Kinyitom a szemem és egy igen dekoratív lánnyal találom szemben magam.
- Bocsáss meg, kérlek! – mondom fejemet lehajtva, és ha engedi, felsegítem őt. – Elnézésedet kérem, nem vettelek észre. ^^”
~ Nem épp a legjobb kezdet....~ - gondoltam elmélázva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Feb. 02, 2009 9:53 am

Ahogy haladok előre tekintetemet az egyik boltra szegezem így én sem figyelek fel addig a fiúra míg egymásnak nem megyünk. Az ütközése következménye egy sajgó hátsó. Legalábbis az én részemről. Enyhe porfelhőt kavarva puffanok a földre és csak kicsitvel később veszem észre, hogy az ismeretlen alak kezét nyújtja. Szíves örömest elfogadom a segítséget és így pár pillaant múlva már talpon is vagyok. Kicsit leporolom magam majd a fiúra tekintek. Arcomon egy mosoly jelenik meg majd megszólalok.
- Semmi baj. Az én hibám is volt- nyugtatgatoma fiút aki hevesen kimutatja bűntudatát.
Csak pár pillanattal később eszmélek fel, hogy milyen udvariatlan vagyok hiszen még be sem mutatkoztam.
- A nevem Futou Yuuki. Örvendek- mutatkozok be a fiúnak majd várom a válaszát.
~ Érdekes ez az este. Annyi biztos, hogy nem fogok unatkozni..~ gondolkodok magamban miközben a fiúra tekintek arcomon ismét a megszokott kedves mosollyal.
Ha ős is bemutatkozott egy kicsit várok hátha megszólal majd felteszek egy kérdést.
- Miért járod az utcákat ilyen későn?- érdeklődök kicsit a fiú szándékai iránt.
Az utcákat már teljesen kiürültek és csak mi ketten áldogálunk az út közepén. A madarak csiripelnek.. a nao melegen süt.. jah hupsz! Este van Very Happy Ez a kis apróság kiment a fejemből, bá a hatalmas és fényes hold jelenléte erősen arra a tényre mutat, hogy igen is este van. Persze ez érdekel engem? Nem! xD
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Feb. 03, 2009 5:59 am

- A nevem Futou Yuuki. Örvendek.- mutatkozik be az eddig ismeretlen lány.
- Sierashi Yuusuke. Úgy szint örvendek. – mutatkozom be én is, majd felvillantok egy apró mosolyt, amikor észreveszem, hogy még mindig fogom Yuuki kezét.
- Miért járod az utcákat ilyen későn?- kérdezi.
~ Elég gáz lenne, ha azt mondanom, hogy éppen piáért indultam…~
- Öhm… izé… Csak gondoltam sétálok egyet. – mondtam bár elégé gyengére sikerült. – Veled mi a helyzet? Kis esti testmozgás?
A hold szokatlanul fényesen világít, szinte nappali fénybe vonja a kihalt utcát. Megvárom, míg válaszolj majd egy újabb kérdést teszek fel.
- Nem lenne kedved beülni valahová és meginni valamit? – kérdeztem, hiszen ugyan ez volt a ma esti programom, azzal a különbséggel, hogy először ezt egyedül akartam véghezvinni.
~ Nah, meg kb. 3 üveg szaké társaságában… -.-”~ - gondolom, majd várom, hogy mit válaszol a lány.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Feb. 03, 2009 6:37 am

Bár a fiú elég gyanusan válaszolt a kérdésemre úgy döntöttem nem faggatom tovább a témáról. A választ egy kérdés követ ami felém irányul így pár pillanat múlva felelek is.
- Szeretem az éjszakát. Mostanában ritkán mozdultam ki és úgy gondoltam sétálok egyet- válaszlok a fiú kérdésére.
A csöndet Yuusuke töri meg és ismét egy kérdést tesz fel. Én egy kicsit elgondolkozok majd elmosolyodok és bólintok.
- Szívesen -válaszlom neki.
Tekintetemmel az utcár fürkészem. Sehol senki. A boltok többsége bezárt, de egy kicsitvel arébb egy apró fény (remény sugár Razz) látszódik.
- Nem messze innen még látok egy kis fényt. Oda biztos be tudunk ülni ha az megfelel- mondom a fiúnak, miközben a fény forását fürkészem.
Nincs túl messze, de annyira nincs közel, hogy szabad szemmel lássam pontosan mi is az. Talán egy étterem vagy valami hasonló. Ha a fiú jelzi, hogy neki megfelel akkor lassú léptekkel elindulok a kiszemelthely felé.
Gondolataimba mélyedek amíg Yuusuke nem szólal meg.
~ Király party van! Tucc-tucc-tucc..
~ Jellemző... ez nem party csak egy baráti társalgás.
~ Na persze.... ha te partyzni kezdesz..
~ Ne hasonlíts magahoz!
~ Jól van na nyugi.. olyan merev vagy
Zanpakutom utolsó mondatára már nem válaszolok mivel hamarosan megérkezünk a célunkhoz.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Feb. 03, 2009 7:32 am

Miután elfogadta meghívásomat egy távolabbi fénypont felé mutat. Ha szerencsénk van, akkor valami étterem lesz. Ha meg nincs, akkor így jártunk.
- Természetesen megfelel. – mondom egy finom bólintással megtoldva kijelentésemet.
Lassan sétálunk célunk felé. Yuuki gondolataiba mélyed, de így nekem van időm jóban megnézni magamnak. Igéző fekete szemek, karcsú derék, kedves mosoly.
~ Nem semmi lány, azt meg kell hagyni.~ - gondolom, majd elvörösödök egy kicsit, hisz’ az előbb eléggé illetlenül mértem végig. ~ Ejh, ha tudná, mi jár most a fejemben…~
- Látom, te is shinigami vagy. – bökök a hátán lévő zanpakutoura. – Már egy jó ideje szolgálok a Gotei 13-ban, de eddig még nem láttalak. Melyik osztaghoz tartozol?
Eközben megérkezünk a távolról kinézet fény forrásához. Egy kedves kis vendéglő előtt állunk meg. Belülről hívogató melegség és kellemes zene árad.
- Csak utánad! – szólok, majd félre húzom az ajtót és magam elé engedem a lányt. Bent hasonló látvány fogadd, mint ami kintről is feltételezhető volt. Kis asztalok vannak elszórva az ugyancsak apró helyiségben. Egy kedves arcú öreg néni tűnik fel az étterem hátsó része felől, ahol valószínűleg a konyha is található.
- Jó estét! Mit parancsolnak? – kérdezi, miközben mi leülünk az egyik félreesőbb asztalkához.
- Egy szakét kérek. – szólok, miután áttanulmányoztam az itallapot
- A kisasszonynak mit hozhatok? – kérdezi a néni mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Feb. 03, 2009 8:09 am

~ De igenis tudom mire gondolsz!~ majd egy hatalmas pofon csattan a fiú arcán én pedig elrobogok.
Jah, hupsz ^^".. nem vagyok gondolat olvasó szóval most szerencséd van Very Happy
A fiú felfigyel a hátamon lógó Zanpakutomra majd bólintok és válaszolok.
- Én nem olyan rég kerültem be az 5.-ik osztagba. Még újonc vagyok. Valószínűleg ezért nem láttál még- mondom mosolyogva a fiúnak.
Elérünk az étteremhez és a fiú kinyitja nekem az ajtót és illedelmesen előre enged.
- Köszönöm- mondom majd belépek az étterembe.
Hangulatos zene, megfelelő világíts.
~ Ez a hely egész jó...~ gondolkodok magamban majd követem a fiút és leülök egy helyre amit ő választ.
Hamarosan egy idős hölgy közelít felénk és érdeklődni kezd mit is rendelünk. Yuusuke egy szakét rendel és miután én is megvizsgálom a választékot ugyan erre a döntésre jutok.
- Én is egy szakét kérnék- mondom a nőnek majd miután az elballag a rendelésünkel a fiúhoz fordulok.
- Mesélj egy kicsit magadról. Mivel szoktad elfoglalni magad? Milyen dolgokat szeretsz és mik érdekelnek?- érdeklődök egy kicsit a fiú iránt.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyCsüt. Feb. 12, 2009 6:28 am

- Mesélj egy kicsit magadról. Mivel szoktad elfoglalni magad? Milyen dolgokat szeretsz és mik érdekelnek?- kérdezi tőlem a lány.
~ Hm, jó kérdés… Mit is szoktam csinálni szabadidőmben?~ - teszem fel magamban.
- Általában edzeni szoktam. Egyre erősebb akarok lenni. Viszont szeretem a zenét. – teszem hozzá a fejemhez kapva. – Bizonyos összeköttetéseimnek hála, tudok lemezeket szerezni az emberek világából és azokat szoktam hallgatni. Ha egyszer hosszabb időre az emberek világába helyeznek, szeretnék megtanulni gitározni. ^^
Miután befejeztem monológom megjelenik újra az öreg hölgy a rendelésünkkel egyensúlyozva. A két csésze szaké mellett egy üvegnyi rizspálinka is az asztalra kerül.
~ Úgy látszik a hírem megelőzött…-.- "~
- Két szaké. Egészségükre! Ha bármi másra lenne szükségük, nyugodtan szóljanak, addig én konyhában leszek. – mondja kedvesen, majd az előbb említett helyiség felé veszi az irányt.
- Köszönjük! – mondom, azután egy hajtásra eltüntetem az italt. Nagy ivónak mondhatom magam, szóval el fog fogyni az üvegcsével is. – S veled mi a helyzet?
Miközben válaszol én újabb adag szakét öntök magamnak, s ha ő is megitta, akkor neki is. Eközben sötét felhők úsznak a hold elé eltakarva annak fényét. Az utcára, immár csak a kis vendéglőből árad a fény. Csendes a környék. Egy kóbor macska nyávogását vélem hallani az andalító muzsikán keresztül.
~ Nem hiába, jó kis helyet találtunk. ~ - gondolom, miközben figyelmesen hallgatom, hogy mit válaszol a lány.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 7:24 am

Érdeklődve hallgatom a fiú szavait és amikor az első mondatát befejezi, úgy gondolom, hogy csak egy tipikus Shinigami akit csak az erő érdekli, de amint folytatja, rádöbennek, hogy ez egyáltalán nem így van. igaz, hogy csupán a zenét és a gitározást hozza szóba, de ez is elegendő, hogy megváltoztassam a hirtelen kialakított véleményemet.
Amikor a fiú befejezi a kérdésemre a választ az öreg hölgy lép az asztalunkhoz kezében egy tálcával, amelyen az álltalunk rendelt italok foglalnak helyet. A tálcáról hamarosan lekerülnek az italok és előttünk landolnak az asztalon. Miután ez megtörténik a fiú is felteszi ugyan azt a kérdést, amelyet én intéztam hozzá. Még szólásra se nyitottam a szám, de valami azzonnal szembe tűnt.
~ Az italok iránt érzett szimpátiáját elfelejtette említeni..~ gondolkodok el magamban kicsit gúnyosan, ám nem zavar túlságosan a dolog.
- Hát én szeretek a parkban üldögélni, olvasni, főzni és a kardommal gyakorolni. Ha úgy adódik, mint most, akkor sétálgatok este az utcán. Számomra az este a legjobb időszaka a napnak. Magam sem tudom megmondani miért, de így van- fejeztem be végül a válaszomat a fiú kérdésére majd én is megittam a saját italom és így Yuusuke megtölti a poharam.
Miután iszok egy keveset a fiú álltal megtöltött poharamból tekintetemmel követem a fiú pillantását és azt veszem észre, hogy a utcát kémleli. Nem lepődök meg azon, hogy nincs egy lélek sem az utcán, mivel elég későre jár.
Mivel nem találok olyasmit ami tovább lekötné a figyelmem tekintetem ismét a fiúra siklik. Mint derült égből a villámcsapás ötlik fel bennem a kérdést.
- Yuusuke-sama, milyen posztot tölt be a saját osztagában?- bukik ki belőlem a kérdés.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Ápr. 21, 2009 2:47 am

~Nem csodálom, hogy még nem ismer... Bár sejthet valamit, ha lesamázott.~ - gondolom, miközben egy félmosoly jelenik meg az arcomon. Igazából még én sem hiszem el igazán. Alig pár hete történt, hogy az eddigi osztagom vezetője úgy döntött, hogy engem ajánl a felszabaduló kapitányi posztra. Máig sem értem, hogy miért gondolta, hogy jó vezető lennék, de rövid hezitálás után úgy döntöttem, hogy miért is ne. Bár a fegyelem sosem volt erősségem, így nem is gyakorlom. Azonban, ha szükség van rá bármikor kiállok az embereimért.
Igazából a Taichonak lenni tiszta unalom. Legalábbis nem olyan, mint ahogy a sok újonc elképzeli. A sok papírmunkától néha már kezd teljesen elegem lenni. Ilyenkor rendszerint ki szoktam lógni, s az osztag épületének tetején szoktam ejtőzni. Eközben Yuuki figyelmesen várja a válaszom, s én hirtelen feleszmélek.
- Hogy milyen poszton vagyok az osztagban? - kérdezek vissza, miközben még mindig vigyorgok, mint a tejbetök. - Nos, talán úgy kellett volna bemutatkoznom... Sierashi Yuusuke, a 8. osztag kapitánya. Örvendek!
Miután újra eljátszottam a bemutatkozást, kíváncsian várom a reakcióját. A legtöbb shinigami ilyenkor feszélyezve érzi magát. Ami rám természetesen nem volt igaz. Mindig is tisztelettel fordultam a kapitányaim felé, hisz' ők már valamit letettek az asztalra. Most viszont, inkább inkognitóban mozdultam ki, ezért sincs rajtam a haori. Zelt, a 13. osztagban megismert haveromat, is magammal akartam rángatni, de ő egyszerűen elküldött a picsába, azzal az indokkal, hogy haggyammá' aludni. Ezért is gondoltam úgy, hogy akkor magamban eliszogatok, s az élet nagy dolgain elmélkedem. Mint, ahogy annak idején Shunsui Kyoraku is csinálta. Neki volt igaza, mondhatom azt is, hogy a példaképemnek tartom. Azonban felelősségtudatban inkább Kawazoe Hanaéra szeretnék hasonlítani. Ifjú kora ellenére, sokkal jobban illik kapitánynak, mint én. Talán, majd egyszer „felnövök" hozzá.
- S te Yuuki? - fordulok ezután érdeklődve a lány felé. - Melyik osztagban is szolgálsz?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Futou Yuuki
5. Osztag
5. Osztag
Futou Yuuki

nő
Hozzászólások száma : 28
Tartózkodási hely : 5. osztag
Registration date : 2009. Jan. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 6:32 am

Némi várakozás után meg is kapom az engem érdeklő választ. Kicsit meglepődök a választ hallva, de pár pillanat múlva a meglepettséget felváltja egy kedves mosoly.
- Ez lenyügöző Yuusuke-sama. Bár, hogy ősszinte legyek nem néztem volna ki önből, hogy kapitány- mondom viccelődve a fiúnak.
Mondatomat egy korty sakéval zárom le, majd a kérdésre tekintetem ismét a fiúra siklik.
- Ez lenyűgöző Yuusuke-sama, vagyis inkább Yuusuke-taicho. Bár, hogy őszinte legyek nem néztem volna ki önből, hogy kapitányi tisztet tölt be- mondom viccelődve a fiúnak, majd mondandómat egy korty sakéval zárom le.
Hamarosan ismét a fiú hangja töri meg eme késői óra csöndjét. A kérdés hallatán ismét a fiúra siklik a tekintetem. Arcomon egy kicsit szégyenlős mosoly jelenik meg.
- Az ötödik osztagban szolgálok, de egyenlőre még nem vagyok tiszt. Ennek ellenére keményen próbálkozok- mondom némi pírrel az arcomon.
Mivel most tudtam meg biztosan, hogy Yuusuke egy kapitány, így kicsit szégyenlem magam, hogy még nem értem el tiszti rangot. Bár nem csodálkozok rajta, hiszen egy átlagos képességü Shinigami vagyok, de mivel mindent megteszek, így biztosra veszem, hogy egyszer még kapitány is leszek.
- Ha jól számolom, egy hónapja vagyok az osztagomnál, így most, hogy kitapasztaltam egyes dolgokat úgy gondolom, hogy hamarosan elérem a tiszti rangot- mondom mosolyogva a fiúnak.
- Yuusuke-sama, mondja milyen egy kapitány munkája?- teszem föl végül a kérdést.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te68000/100000Utca 29y5sib  (68000/100000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyCsüt. Ápr. 23, 2009 8:25 am

Amikor kimondja, hogy nem nézett kapitánynak, hangosan felnevetek. Nem csodálom, nem vagyok az tipikus taichuo alkat. Eközben a lány mosolyogva italába kortyol. Figyelmesen hallgatom, amit mond, majd amikor megemlíti, hogy még nem tiszt, én is elvigyorodom.
- 5. osztag? Akane kapitány alatt szolgálni, azért kemény dolog. - mondom, miközben újabb csészével öntök magamnak a rizspálinkából. Elég lesz már, mert a végén szegény lánynak kellesz hazahurcolnia, ami valljuk be, nem épp egy kapitányhoz illik. - Nos, sok szerencsét Yuuki. Remélem gyorsan előléphetnek, s elérheted a célodat.
Következő kérdésével a kapitányi teendőkről érdeklődik. Elgondolkodó arcot vágok, miközben magamban összefoglalom a dolgokat.
- Kapitánynak lenni, nem csupán megtiszteltetés és elismerés, hanem egy igen fontos kötelesség is. - szólalok meg végül, de amint végig mondtam majdnem megint elröhögtem magam. Annyira nem illet hozzám ez a szöveg, hogy szinte el sem hiszem. Megregulázom remegő arcizmaimat, majd folytatom. - Ha az én véleményemre vagy kíváncsi, akkor el kell hogy szomorítsalak. Kapitánynak lenne nem csupán annyit jelent, hogy van egy szép fehér haorink és parancsolgatunk. Döntéseket kell hoznunk, amik hatással vannak a beosztottjaink életére. Felelősségteljes, s egyben unalmas munka is a miénk. Nem is tudom mikor aludtam ki magam rendesen utoljára. Annyi papírmunkát kell végezni, hogy az valami kriminális. Ezért is járok ki néha éjszakánként, hogy kiengedjem a gőzt... Bár talán jobban járnék, ha inkább aludnék a járkálás helyett.
Miután befejeztem kis monológomat, nagy nehezen felállok. Ideje volna hazaindulnom, hisz' holnap is van nap. Valószínű, hogy az irodámban lévő papírhalom mostanra a többszörösére dagadt. Kifizetem az italainkat, majd távozni készülök.
- Köszönöm a beszélgetést Yuuki! - mondom, miközben a lányra pillantok. - Igazán jó este volt. További jó éjszakát és vigyázz magadra! Jah, és még valami... Nem kell samáznod, nem vagyok olyan vén.
Ez nagy hazugság volt, mert már lassan több, mint 150 éves vagyok. No, nem baj, neki erről nem kell tudnia. Ezzel a gondolattal lépek ki az utcára, majd a friss levegőből egy nagyot szippantva, indulok a 8. osztag központja felé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Május 17, 2009 3:52 am

Nagy vígan sétálgattam az Utcán. Mára már végeztem az edzőterem gyötrésével, ezért jó ötletnek tartottam, hogy a fürdő után sétáljak egy nagyot. Bár ha igazán belejövök, és rámjön a szenvedhetnék, akkor futás is lehet a vége... Végülis az erős lábizmok nélkülözhetetlenek egy igazi jó shinigami számára... Jót nyújtózok, amiko észreveszem, hogy egyenesen, szép nyugodtan belegyalogoltam valakibe.
- Ajjajj... bocsikaa... - lépek le az illető lábáról, és hátrébb lépegetek. Aztán a felismeréstől jót vigyorgok. Már néhány szaké benne volt, de még nem állt keresztbe a szeme. Még.
- Csáó Komoki! Na mi van veled mostanság? Víz helyett továbbra is előnyben részesíted a szakét? - ütöttem meg egy szigorúbb hangot. Hajajj, ha megint oltogatni kezdjük egymást... jót vigyorogtam magamban, és közben a meglepett képét fixíroztam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Május 17, 2009 7:39 pm

Szép nyugodtan sétálgattam hazafelé pár szaké után Kenpachi ivójából amikor egy alak belém ütközik, majd megfordulok és észreveszem, hogy Maya az. ~Na tessék mibe fogadjunk hogy megint azért jön hogy belém kössön az ivászat miatt~
- Ajjajj... bocsikaa...- ~Ki tudja talán megúszom most eléggé jó kedvében van úgy látom.~ Majd ismét megszólal - Csáó Komoki! Na mi van veled mostanság? Víz helyett továbbra is előnyben részesíted a szakét?- ~Na tessék az én hülye gondolataim már hogy úszhatnám meg?~
- Nos igen épp Kenpachi ivójából jövők sajna csak száké maradt. - Mondom teljesen a arcába annyi szaké után amennyit én ittam az ember szája olyan büdös lesz, hogy egy órán keresztül kell colgattel mosni. Majd reménykedtem hátha a bűztől elájul és akkor végre elmehetnék egy veszekedés nélkül.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Május 17, 2009 8:53 pm

- Nos igen épp Kenpachi ivójából jövők sajna csak száké maradt.
Waaahh... ájulás kerülgetett. Tömény szakészag áradt a képembe, és köhögnöm kellett. Jó... milyen kedves, piaszaggal akar kinyírni engem...
- Tee... inkáb menjél enni valamit... ennyi szakétól pár percen belül négykézláb fogsz mászni. - nyögtem ki tiszta levegő után kapkodva.
- Kösz, de nem szükséges. Ettem én ma eleget...
- Ne vitatkozzál már. Csak bemész a büfébe, és veszel valamit. Vagyis jobb ha én megyek be, mert mindenki meghal az átható ... khm... szagodtól. - mondtam, és elkezdtem terelgetni a büfé felé. Közben folyamatosan morgott valamit, de saját testi épségének érdekében úgy döntöttem, hogy nem hallom meg.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Május 17, 2009 9:54 pm

Az arcába beszélés megadta a hatását. Sajnos nem eléggé csak köhögött egyet és annyi volt. Azért ennél többre számítottam. Majd átkozodásom közepette elcipelt egy büfébe ahonnan kaját hozott ki nekem, bizonyára hogy a piaszagom elmúljon, ezután megszólaltam.
- Kössz.- Majd miután megettem az ételt, elővettem a köcsögöm, / nem olyan köcsögöt XD/ amiben nem volt más mint természetesen szaké. Mire Chizuki kikapta a kezemből az italt.
- Naaa csak nem neked kell?- Kérdeztem tőle.
- De hogy is kell, de már tök részeg vagy nem kell neked többet inni!!- Kiabálta nekem.
- Hát jó, akkor majd később megiszom. - Avval shunpozva kikaptam a kezéből és elraktam. Az italt mivel megszoktam egyáltalán nem változtatott képességeimen. Viszont az ellenfelem magabiztosabbá vált ezáltal.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Május 18, 2009 4:16 am

Nem szeretem, ah az úgynevezett ismerőseim ellenkeznek velem. Határozottan a távozni készülő Komoki elé álltam.
- Te alkoholista. A szakéval fogod kinyírni magad. Ne is nézzél rám csúnyán, igazam van.
- Van a fenét... Maya, hagyjál már...
- Nem hagylak. egyébként sem terrorizállak, tudhatnád, hogy én egy ártatlan kis angyalka vagyok.
Komoki csúnyán nézett, én pedig megint elcsórtam tőle a szakéskulacsát. ( igen, bizony, így is lehet hívni. XD ) Mostmár figyeltem, hátha megpróbálja visszacsórni. egyelőre csak állt előttem fancsali képpel. Ami azt illeti, már legalább százszor kellett kedves barátaimat eléggé erősen illuminált állapotban hazaszállítani. Még jó, hogy én sosem iszom. Vagyis sosem rúgok be. Tudni kell, hol a határ.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Május 18, 2009 5:40 am

Meglepett hogy menyire akaratos tud lenni ez a nő. Elégé viccesnek találtam ahogy a szakét védi miközben ő nem szokott inni. Úgyhogy eléggé hangosan felnevettem. Majd megszólalt Maya.
- Min nevetsz te alkoholista?- Kérdezte tőlem eléggé hangosan.
- Tudod egész életemben, az e-világi és az emberiben se merték elvenni az italomat. Ezért téged eléggé megbecsüllek, viszont egy részről viccesnek találom ahogy véded azt a szakét. - Avval a falhoz mentem és nekidőltem. ~ Na azt hiszem most egy ideig talán békén hagy~ . Szerencsére felkészültem arra az időre hogy talán Tomoko elött lebukom, ezért vettem még eggyel úgyhogy szép lassan elővettem. Amint meglátta az italt azt is kivette a kezemből sajnos.
- Na jó egyezzünk meg valamiben, most visszaveszem az üvegeket, cserébe eddzek veled egy kicsit rendben. Tudod nem csak a 6.osztagban beszélnek arról, hogy mennyit edzel. Viszont egyedül nem olyan jó edzeni.- Avval vártam hogy mit válaszol az alkumra.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyHétf. Május 18, 2009 9:58 pm

- Nem is szoktam olyan sokat edzeni. Most miért... nahh amúgy meg benne vagyok. Tudod, hogy az ilyen alkukat sosem utasítom vissza.
Komoki elvigyorodott, és kezét nyújtotta a piájáért, én viszont a hátam mögé dugtam a két kulacsot.
- Neem.. ezeket nem adom vissza. XD
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Utca Cl0te5000/10000Utca 29y5sib  (5000/10000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Május 19, 2009 1:03 am

Miután Maya beleegyezett a harcba én a piám után nyúltam, erre ő eldugta a háta mögé.~ Na mindegy majd a harc után~. Megmondtam neki, hogy inkább a mi edzőtermünkben eddzünk, hiszen ő elég sokat tölt a sajátjukba. Ezután megmondtam neki, hogy menjen a harcterünkre és készüljön fel. Ő így is tett, de távozása előtt furcsán nézett rám. Valószínűnek tartottam, hogy tudja mire készülök. Amint a hölgyemény lélekenergiáját elég távol éreztem, elindultam Zaraki ivójába és ittam még pár csésze szakét majd dülöngélve elindultam a harcterünk felé. Majd mikor odaértem Chizuki eléggé hangosan rám kiabált. Ám amint rám kiabált tudtam milyen stratégiát használok ellene.
/ légyszíves azt döntsd el te hogy mit/
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Május 19, 2009 6:15 am

- Komoki, ne nézzél hülyének. - mondtam, miközben törökülésben csücsültem az edzőtermük bejárata előtt. Biztos azt akarja elérni, hogy megsajnáljam, vagy annyira felb*sszam az agyam, hogy hagyjam az egészet... de akkor már inkább kitekerem a nyakát. - Gonosz vagy. Tudod, hogy nem szoktam részeg emberekkel harcolni. - néztem haragosan a dülöngélő alakot. Végezetül felálltam, közben előhúztam egyet a három kulacsom közül, levettem a kupakját, majd shunpoval Komoki elé léptem, és szakét árasztó alakjára locsoltam minden csepp ásványvizet. Ettől majdcsak magáhpz tér majd...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te52100/65000Utca 29y5sib  (52100/65000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Júl. 26, 2009 6:34 am

A hold bevilágította az utcát. Én most a hatodik osztag hadnagyával sétálgatok az éjszaka csendjében. A part felé igyekezünk, és ez egy FPS játékhoz hasonlít leginkább, mivel minden sarkon be kell nézni az utcára, hogy jön-e egy őrjárat. Ezt a terepet nem ismertem, de ha éppen jött valami, akkor kerültünk. Mikor már kellő képp eltévedtünk, odafordultam Mayához.
- Bocsi, de gondolom sem neked, sem pedig nekem nem lenne jó, ha meglátnának az éjjel sétálni. Nekem azért nem lenne jó, mert akkor apám kiakad, hogy hol volt a kíséretem, neked azért nem, mert pletykák keringenének a hatodik osztag újdonsült alvezetőjéről- mondom a tutit, és ezzel próbálom kimagyarázni magam a kínos utakon.
- Persze ha már kapitány lennék akkor úgy sétálgathatnék ahogy akararok- mondom morgós hangon.
- Támadt egy ötletem- mondtam, majd megragadtam a csípőjénél fogva, majd felugrottam az egyik tetőre. Körbenéztem, majd megláttam a partot. Olyan messze volt, mint a Sayan-Jin bártól. Elszomorodtam, és most úgy gyerekesen lehuppantam a tetőre és néztem magam elé.
- Bocsánat- mondtam, majd elővettem a kardom- Szerintem eleget sétáltunk nem?- kérdem tőle. Nem bántam volna, hogy ha továbbra is sétálgatunk, mert akkor mégtöbbet vele lehetek.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Utca Cl0te36000/45000Utca 29y5sib  (36000/45000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyVas. Júl. 26, 2009 5:36 pm

Úgy tűnt nem nagyon zavarja, hogy rosszul informáltam véletlenül, és ennek valami okból egészen megörültem.
- Őszintén szólva nem igazán foglalkozom a pletykákkal... Több, mint fele hamis információ... - néztem le az előttem ülő Yukezora, majd én is mellé ültem.
- Te unod a sétálgatást? Hát rendben. Most mihez akarsz kezdeni? Mert nekem ötletem nincs... - hajoltam felé. Pár másodpercig eltöltötte az agyamat az a gondolta, hogy miért vette elő a kardját. Aztán a fejemet a Hold felé fordítottam, amit egyetlen felhő sem árnyékolt be. Szerettem így nézegetni, annyira megnyugtató volt....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Utca Cl0te52100/65000Utca 29y5sib  (52100/65000)

Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca EmptyKedd Szept. 01, 2009 12:49 am

A tengerpart felé vettük az irányt, és közben az ebédhez veszem a hozzá valókat. Egy mentás csípős kaját akarok összeállítani, hosszúkás hús csíkok, egy kis tört krumplival, majd az egészre egy mentás-csípős szószt, amire pár szem levelet is teszek, majd az egészet jól átsütve, majd feldíszítem egy kis édeszölddel. Az egészet összeszedtem a kisebb üzletekben, a legjobb alapanyagoknál. Mivel aktiválva volt a kardom, és betöltött két slotot, így visszateleportáltam Maya házába, és bepakoltam a hűtőbe, majd vissza Mayához. Ő éppen sütiket nézegetett, majd így szinte észre sem vehette. Mutatott nekem pár sütit, amit én megvettem neki. Miközben az édességeket majszoltuk, régi történeteimmel szórakoztattam. Hát igen. Én tudom milyen volt a második világháború, és azt a száz évet, én már ismerem, bár soha nem volt végig közöm, hozzá, de szó mi szó, sok lelket kellett eltemetnem, és miközben az emberek ölték egymást, én a hollowokat gyilkoltam, miközben a többiek a visszamaradt lelkeket temették. Rengeteg volt. Én, ezt kötelességemnek láttam, hogy odamenjek segíteni. Szóval magamról, meg az emberek világának a történéseit meséltem neki.
- A kaja jó leeesz- mondtam neki, mikor az elkészítési mód is az eszembe jutott. Végülis kiértünk a partra, addig én mondtam neki, hogy átöltözöm. Visszakerültem haza, majd felvettem a cuccaimat, és magamhoz vettem az Urahara-san által legyártott, másfél méteres, felhúzható, háromcsövű... vizipuskát.

Utca 00000034_www.kepfeltoltes.hu_


Visszaugrottam vízbe, majd látván, hogy készen van, én eldugva a stukkert, töltök. Pár kölyök még nézett, hogy hogy kerültem ide, de aztán a kis vizipisztolyokkal lövöldöztek engem. Akár felbosszantod magad akár nem, téged is lövöldöznek, ha bejössz hozzám. Kellemes hőmérsékletű volt a víz. Végül kihúzom a vízből a 34 kilós stukkert, és egy karral kitartottam, majd végigalázok a gyerekeken. Olyan erővel ment nekik a vízsugár, hogy akit eltalált, az hátra tándorodott. Én élveztem a dolgot, és amikor rádnéztem, csak mosolyogtam.


//tengerartra írj Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Utca _
TémanyitásTárgy: Re: Utca   Utca Empty

Vissza az elejére Go down
 

Utca

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-