-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
SzerzőÜzenet
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13100/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13100/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Márc. 04, 2012 4:41 am

- Chirouchiba Airisu vagyok a yonbantai-ból, és benned kit tisztelhetünk? Mondta a férfi shinigami.
Roppant udvarias volt, ami szokatlan is volt, hiszen társa inkább kötekedősnek hatott. Értékeltem az udvariasságát és válaszoltam is neki.

- Lanven Alexander Stark vagyok! Friss arrancar Las Nochesből! Válaszoltam neki.
Hirtelen teljesen elmélyedt magában, mintha teljesen kizökkent volna ebből a világból. Nem tudtam mire vélni, úgyhogy a lány felé fordítottam a fejem, aki azon nyomban válaszolt is.

- Rosui Kagehime a nevem. Kissé szokatlan, hogy egy arrancar csak úgy lófráljon az Emberek Világában, nem gondolod? Jött a válasz a szőke leányzótól.
Kicsit elgondolkodtam a kérdésen, elvégre lehet benne valami. Ha minden igaz én vagyok az ő ellenségük, de én barátkozni akarok velük. Így egy kicsit érthető miért néznek rám szúrós szemmel, és mért viselkednek úgy, mintha bármikor megakarnám támadni őket. Már éppen válaszolni akartam volna a kérdésre, amikor Chirouchiba hirtelen felkiáltott.

- NE MERD BELE KEVERNI MISA-T EBBE, MEGÉRTETTED BIWAKO?!
Kicsit megijedtem a hirtelen kitörésen, illetve hát nem is tudtam mire vélni. Ki az a Biwako? Ki az a Misa? És különben is mibe keverne bele ki mit? Kicsit össze zavarodtam a kérdés értelmezésébe. Mi előtt a válaszon gondolkodhattam volna, észre vette magát, és kicsit összehúzva magát csak ennyit mondott:
- Gomeno! Arcára ki ült a zavartság, a szégyen.
A lány csak rá mosolygott a fiúra, aztán felém fordult és így folytatta:

- Nem tudom, miben sántikálsz, de figyelmeztetlek, hogy nem vagyok kíméletes egyetlen lidérccel szemben sem, tehát jól gondold meg! Ami pedig a kérdésedet illeti, legyen elég annyi, hogy ketten bőven elegek vagyunk ellened.
Kicsit rosszul esett a vádaskodás, mert nekem őszinték a szándékaim, most az egyszer nem rejtegetek semmit. A lány folytonos ellenségeskedése kicsit kikezdte a belé vetett hitemet, így le tettem róla hogy meg akarom győzni, inkább Chirouchiba felé fordultam.
- Chirouchiba! - Szólítottam meg. - Kérlek áruld el, hogy kivel beszéltél! Tettem fel a kérdést.
Arcomra kiült a kíváncsiság, próbáltam a legkevesebb zavartságot kelteni a fiúban.

- Ja, és ha már itt tartunk mi az a yonbantai? Annyi mindent nem tudok rólatok shinigamikról, szeretnélek titeket jobban megismerni! Mondtam izgatottan.
A lány szúrós szemei szinte már kilyukasztottak. Próbáltam úgy tenni mintha nem zavart volna, de folyton bele bele néztem a szemébe, ami úgy méregetett, mint ahogy egy mókus méreget egy kutyát. Kicsit érdeklődve, de leginkább idegesen. Az idő közbe kicsit hidegre fordult, és teljesen besötétedett. Ott álltunk a az utcai lámpa alatt, és beszélgettünk.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te17600/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (17600/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyKedd Márc. 06, 2012 9:36 am

Fogócska (vagy mégsem?) shinigami és arrancar módra

A társam és az arrancar szintén ijedten, meglepődve tekintett rám, és mintha a tekinteteik mögött szimplán lehülyéztek volna. Rosui-san, azért, mert a tudja, hogy a zanpuakutou-m szellemére kiabáltam, illetve beszéltem, de nem a legjobb pillanatban, bár ő egy szánakozó mosolyt is küldött felém. Lanven Alexander Stark-kun, meg azért, mert nem tudja, hogy miért és kire kiabáltam. Rosui-san nem sokkal a kirohanásom után visszafordult az arrancarhoz:
- Nem tudom, miben sántikálsz, de figyelmeztetlek, hogy nem vagyok kíméletes egyetlen lidérccel szemben sem, tehát jól gondold meg! Ami pedig a kérdésedet illeti, legyen elég annyi, hogy ketten bőven elegek vagyunk ellened.
Lanven Alexander Stark arrancar látván, hogy társam nem lesz beszélgető partnere inkább felém fordult, és:

- Chirouchiba! Kérlek áruld el, hogy kivel beszéltél!
Kicsit vártam, hátha Biwako megint szövegelni akar, de nem kezdett rá, közben újabb kérdést szegezett nekem:

- Ja, és ha már itt tartunk mi az a yonbantai? Annyi mindent nem tudok rólatok shinigamikról, szeretnélek titeket jobban megismerni!
Az arrancar első kérdése kicsit indiszkrét, és butácska volt, de ha azt nézzük, hogy semmit sem tud a shinigamikról, akkor érthető a kérdése, amire csak ennyit mondtam:
- Gomeno, nem mondanám el, hogy kivel beszéltem, de azt elárulhatom, hogy a yonbantai, az a negyedik osztag, csak japánul!
Miközben elbeszélgettünk teljesen besötétedett, a levegő meg hűvösre fordult. Talán már vissza kellene mennünk, vagy segítséget kérnünk, hogy végezhessünk az arrancarral? Hiszen ő is csak egy lidérc, egy felettébb rendesnek tűnő, illedelmes arrancar. Ámbár arrancar, és mint arrancar, aki Las Noches-hez tartozik, az ellenségünk. Viszont ahhoz képest, hogy az ellenségünk, igazán békésen és barátságosan viselkedik.
- Azért, mert kém! - Vágta a fejemhez Biwako, aki ezután újra hallgatásba merült. És amit mond, talán igaz is lehet. Most teljesen tanácstalan vagyok, de hogyha jó kérdéseket tennék fel...
- Az arrancarok nem szokták megosztani egymással a tapasztalataikat az ellenségről?
A válaszát meghallgatom, aztán rögtön egy másik kérdést szegezek neki:
- Ha jól tudom, akkor az arrancarok felettesei az espada-k, mint nálunk a kapitányok. A te espada-d mit szól ahhoz, hogy az ellenséggel barátkozol?
Úgy éreztem, hogy ez a kettő kérdés lesz a kulcsa annak, hogy eldöntsem róla, hogy vajon tényleg békés szándékú-e, avagy mégsem? És csak remélem, hogy Rosui-san ez idő alatt nem akar rá támadni.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 8:46 am

Fogócska (vagy mégsem?) shinigami és arrancar módra

Az arrancar Chirouchiba-san felé forrdult. Talán észrevette, hogy én nem leszek a beszélgető partnere. Helyes, ugyanis ez teljes mértékben helyén való megállapítás részéről.
Nem keresem a konfliktust, vagy a harcot, nem látok értelmet az indokolatlan erőszakban, azonban képtelen vagyok az ésszerűség ellen cselekedni. Egy lidérccel való társalgás, pedig pontosan ezt követelné tőlem. Még, ha olyan békésnek is látszik, mint amilyen Stark-san.
Közben Chirouchiba-san megpróbálta felvilágosítani az arrancart a yonbantairól, ami szerintem teljesen felesleges volt. Bár legalább lefoglalta, amíg sikerült valamit kitalálnom.
A legokosabb az lett volna, ha sebesült társunkkal visszatértünk volna Sereitibe, harc nélkül. Ezt valahogy tudatnom kellett volna Chirouchiba-sannal is, de nem úgy tűnt, mintha ő menni akart volna. Inkább érdeklődve kérdezgetett az arrancartól.
Egyre jobban elvesztettem a fonalat, mert nem nagyon figyeltem rájuk, saját gondolataimmal voltam elfoglalva. Csak az espada szóra kaptam fel a fejem, idegesen nyúltam a kardom felé, de nem érzékeltem rajtunk kívül mást.
~ Jó lenne, ha végre csinálnál is valamit ~ szólt Karasu, és egy nagyot ásított.
Jellemző! Elalszik a kétes helyzet kellős közepén, aztán pedig rajtam kéri számon a dolgokat! Bár tulajdonképpen igaza van, hisz nem árthat, ha végre történik is valami, mert ez patt helyzet. Tulajdonképpen se előre, se hátra.
~ Játszunk vele! ~ kiáltotta lelkesen Karasu, de csendre intettem.
~ Nem szeretnék harcba bonyolódni, ha nem feltétlen muszáj ~ csitítottam.
Csendesen kivártam, amíg az arrancar válaszol Chirouchiba-san kérdéseire.
Közben teljesen besötétedett, a levegő lehűlt. Egyre inkább az tűnt a legjobb megoldásnak, hogy a legrövidebb úton-módon vissza induljunk. Ráadásul sérült társunkat is, akiért, nem mellesleg, ide jöttünk, minél előbb el kellene juttatnunk a negyedik osztaghoz.
Miután meghallgattam Stark-kun válaszait, azokat mérlegelem magamban, bár ez sem változtat a tényen, hogy indulni kell. Chirouchiba-san felé fordultam, és a lehető legnyugodtabb hangon szóltam hozzá.
- Chirouchiba-san! Ideje lenne visszatérnünk. Társunknak is minél előbb az osztagukhoz kellene érkeznie.
Tekintetem nem hagyott kétséget afelől, hogy teljességgel komolyak szavaim. Az ellenkezés amúgy is hiába való, és csak reméltem, hogy ezzel ő is egyetért. Elvégre nem volt további dolgunk az arrancarral.
- Vedd kivételes alkalomnak a mait! - fordulok az arrancar felé - Nem ígérhetem, hogy a következő találkozásunk is ilyen békés lesz, de most távozhatsz, nem állítunk meg.
Csak azt reméltem, hogy valóban nem töri semmin a fejét. Nem lenne jó, ha ezt az egyszerű feladatot sem tudnánk megoldani, és pont a végére keverednénk konfliktusba egy arrancarral, mikor végre láttam az esélyt, hogy vissza indulunk.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13100/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13100/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Márc. 10, 2012 9:29 am

Tényleg kezdett már későre járni. Ideje lenne lassan lelépni, a kérdés az, hogy elengednek? Kagehime nem igazán tudja mit akar, mintha itt se lenne, úgy viselkedik. Ellenben Airisuval aki folytonosan töri a fejét, és különbnél különb féle arckifejezéseket ölt. Nem kellett sokat várnom, meg is kaptam a választ a kérdésemre:
- Gomeno, nem mondanám el, hogy kivel beszéltem, de azt elárulhatom, hogy a yonbantai, az a negyedik osztag, csak japánul!
Megforgattam a választ agyamban, és értelmeztem azt. Szóval akkor ő negyedik osztagos. Kíváncsi vagyok mit tudhat egy negyedik osztagos. Erre viszont már nem lesz idő. Későre jár, és szerintem eleget szórakoztam már ma. Az is hatalmas eredmény, hogy két shinigami nem aprított fel, miközben beszélgetünk. Mindenképpen eredményes nap, bólogattam miközben gondolkodtam. Biztosan érdekesen nézhettem ki külső szemmel, de hát nem én voltam az egyetlen, aki furcsa volt itt. Airisu már folytatta is a következő kérdéssel, elvégre most ő jött a kérdésekkel.
- Az arrancarok nem szokták megosztani egymással a tapasztalataikat az ellenségről?
Egy pillanatra elgondolkodtam. Megpróbáltam felidézni valamiféle emléket ilyen esetről, de nem jártam túl nagy sikerrel. Egyszer kétszer kihallgattam egy két beszélgetést, de azokban alig voltak utalások.
- Hát azok az arrancarok akik valamilyen szinten ismerik egymást, esetleg barátok, azok biztosan megosztják egymással a tapasztalataikat, de én speciel nem szoktam senkivel megosztani őket. Próbáltam őszintén válaszolni.
Nem telt el talán egy lélegzet vétel sem, amikor már Airisu bele is kezdett a következő mondatába:

- Ha jól tudom, akkor az arrancarok felettesei az espada-k, mint nálunk a kapitányok. A te espada-d mit szól ahhoz, hogy az ellenséggel barátkozol?
- Az az igazság, hogy nekem nincsen espadam, még! De lehet nem is lesz, kitudja, a jövő majd eldönti. De valóban, a társaim igen csak furán néznek rám, amikor valamelyiküknek az Emberek Világában eltöltött időmről beszélek. A legtöbben csak rázzák a fejüket, de van aki meg akar lincselni. Olyannal még nem találkoztam, aki megértette volna az én koncepciómat. Válaszoltam.
A beszélgetés még jobban belenyúlt az éjszakába. Éreztem, hogy korog a gyomrom. Szabályosan morgott. Ideje volt hát élelem után nézni. Természetesen nem itt. Kapnék is egy zanpakutot az arcomba. Ahogy ezen gondolkodtam, mintha Kagehime mondta volna ki helyettem azt, amit gondoltam:

- Chirouchiba-san! Ideje lenne visszatérnünk. Társunknak is minél előbb az osztagukhoz kellene érkeznie.
Itt volt az esély, a búcsúzásra. Ha meghallja, hogy korog a pocakom, akkor élve megnyúz az biztos. Erre a mondatára én csak sűrűn ráztam a fejem, helyeselve.
- Vedd kivételes alkalomnak a mait! - Fordult felém Kagehime - Nem ígérhetem, hogy a következő találkozásunk is ilyen békés lesz, de most távozhatsz, nem állítunk meg.
- Szavaid csípősek, mint hajnali levegő az északi sarkon. Mondtam neki lágy hangvitelben. Igazából már nem bántam, hogy ilyen kis csipkelődő, mondhatni már hozzá szoktam, sokkal inkább elfogadtam. Felemeltem jobb kezem, és meglendítettem, mutatóujjamat és középső ujjamat az égnek tartva.
- Köszönöm a türelmeteket shingamik! Egy élmény volt veletek beszélgetni. Remélem még találkozunk! Addig is vigyázzatok magatokra! Búcsúztam el tőlük.
Át sonidóztam egy szomszédos dombocskára, és nyitottam egy gargantát. Vissza néztem, hátha reagálnak még valamit, esetleg elköszönnek, aztán sűrű kalimpálás közben eltűntem a gargantában. Újra irány haza, hűvös és kietlen Hueco Mundo, itt jövök!
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te17600/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (17600/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Márc. 11, 2012 5:39 am

Fogócska, vagyis mégsem, de shinigami és arrancar módra

~ Tehát nem nagyon beszélnek egymással. Ez nem túl jó szervezettségre utal, bár mi sem beszélünk sokat ilyesmiről. ~
~ Értem, tehát nem minden arrancarnak van espada-ja. Ahogy hallom, nem díjazzák pozitívan. Lehet, hogy tényleg nincs semmi rossz szándéka. Talán harc ellenes, ahogy mi, a yonbantai-nál. ~

- Értem. Még sose hallottam pacifista arrancar-ról. Remélem nem tévedek, hogy te az vagy. - Mosolyogtam az ellenség táborához tartozó furcsa arrancar-ra. Éppen csak befejeztem a kijelentésemet, mikor Rosui-san hozzám szólt olyasmi hangsúllyal, hangon, mint amilyenen Sakura Nee-san szokott hozzám szólni, még régebben.
- Chirouchiba-san! Ideje lenne visszatérnünk. Társunknak is minél előbb az osztagukhoz kellene érkeznie. - Az arrancar is erőteljes bólogatással helyeselt. Úgy tűnt, vagy mind haza megyünk, vagy harcolnunk kell. Én sose szerettem senkit se bántani, ezért én is úgy gondoltam a legjobb most az lesz, ha haza megyünk.
- Rendben, Nee-san! - Válaszoltam Rosui-san-nak, és észre se vetem, hogy le "nővérem"-eztem. Talán ő sem vette észre, metr utána rögtön az arrancar-hoz fordult.
- Vedd kivételes alkalomnak a mait! Nem ígérhetem, hogy a következő találkozásunk is ilyen békés lesz, de most távozhatsz, nem állítunk meg.

- Szavaid csípősek, mint hajnali levegő az északi sarkon. - Felelte Lanven Alexander Stark, a nem mindennapi arrancar lágyan. Aztán arrább sonido-zott és egy garganta-n keresztül távozott, de mielőtt elment volna vissza intett felénk és még ezt mondta: - Köszönöm a türelmeteket shingamik! Egy élmény volt veletek beszélgetni. Remélem még találkozunk! Addig is vigyázzatok magatokra!
Én csupán csendben intettem neki és vártam, hogy eltűnjön a gargana is. Aztán megindultam arrafelé amerre a klónomat sejtettem, de hirtelen valami leesett elém. A krétám, ami azért van nálam, hogy a Követő fecskék kidou-t tudjam alkalmazni, ezért lehajoltam érte és büszkén mutattam Rosui-san-nak.
- Meg van a krétám! Mutatok egy jóféle kidou-t vele! - Azzal a park járdájára felróttam a kört és a mágikus jeleket, aztán elkezdtem az idézést és közben az én, vagyis a klónom lélekenergiájára koncentráltam. - Dél szíve, észak szeme, nyugat ujja, kelet lába, érkezzetek a széllel és távozzatok az esővel! Bakudou 58: Kakushitsuijaku. - Ennek hatására a körben megjelentek a tartózkodásának koordinátái. - Most már tudom, hogy merre van a társunk.
A klónom egy biztos helyen várt a sérült 3. osztagos társunkkal, a klónt deaktíváltam, a sérültet meg Rosui-san-nal bekísértük az osztagomhoz.

//köszönöm a játékot Smile //
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13600/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13600/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Márc. 19, 2012 7:20 am

Kísérleti alany vadászat – avagy találkozás Hakusaya Shinichi



Szép kis reggelre ébredtem, azaz nem is hisz el sem aludtam, de sebaj, egy kis kávé és megint pörgök majd, mint este mikor elkezdtem a kutatást. Igen érdekes és nehézkes dologba vágtam a fejszém, de most nem igazán részletezném, mert a kávé még mindig nem tette meg a hatását szóval most inkább nem magyarázom, el hisz amúgy se értené senki. Na, de hol is tartottam?.... Oh, megvan! Gyorsan rendbe rakom magam már amennyire szoktam. A lényeg, hogy a korom, ami egy gyenge pillanatomban valahol hajnali egy körül sikerült létre hoznom egy robbanás kíséretében. Ezt sem részletezném, ha lehet, mert máris késésben vagyok.
Na, szóval most, hogy egy kicsit rendbe raktam magam gyorsan zsebre teszem a Tárolót és a reishi szkennert plusz még gyorsan magamhoz veszek egy jegyzettömböt és egy ceruzát, amit a fülem mögé teszek. Reggel van és süt, a nap talán kedvez a hollow vadászathoz bár ezt nem hiszem. Eddigi kutatásaim szerint ugyanis a hollowokat nem nagyon izgatja az időjárás így nem hinném, hogy most többen lennének mind télen. Amúgy is, ha azt nézzük, hogy halott emberek lelkeit eszik akkor inkább télen kéne többen lenniük ugyan is télen sok a baleset, ami halállal jár… na, jó ez nem biztos hisz tavasszal is és más évszakban is sok a halálos baleset. Hátra hagyva az albérletet gyors mozgásba kezdek mely hasonlatos a shinigamik shunpojához annyi különbséggel, hogy nálam zöld reiatsu lángokat gerjeszt ez a mozgásfajta. A levegőben haladok és mivel ezt az előbb említett helyváltoztatást alkalmazom így az emberek számára láthatatlan vagyok.
Most épp a park keleti oldala felé haladok ugyan is a reiatsu szkennerem bemért egy hollow lélekenergia forrást. Körülbelül tizenöt perc alatt ott is vagyok és nem is esik nehezemre kiszúrni a tisztáson a fekete két méteres szörnyeteget.
- Nahát, nahát, mily csodás ez a nap nem gondolod? – kezdek párbeszédbe bár eddig semmi jelét nem adta egy lidérc, sem hogy tudna beszélni így nem reménykedek semmiben. Jó kedvem van, ezt jelzi vörös hajkoronám, ami azonnal növésnek indul mikor a hollow felém közeledik.
- Gyere, gyere kicsikém, prikhoditʹ{gyere – azt hiszem^^} – hajam kinyúlik tíz méter hosszúvá majd az alany jelölt felé csapok egyet ostorszerű csapással felsértve a fekete bőrét. Támadásomra ordít egyet.
- Ej, ej, ennyire nem bírjuk a fájdalmat? Na, ne félj mindjárt vége… - azzal a felsértéskor hajamra került vérét a kezembe vett Tároló érzékelő paneljára kenem, miközben hajamat a duplájára növesztem és a hollow végtagjaira tekerem.
- Nolʹ, nol’, odin, odin, shestʹ, nolʹ.{0, 0, 1, 1, 6, 0} – ütöm be a biztonsági kódot így aktiválva a szerkezetet, majd elengedem a lidércet. – Na, gyere… - mosolyodom el és a ketyere nyitott száját a közeledő fekete szörny felé fordítom. Az Tároló elkezdi magába szívni a hollowot miközben összezsugorítja, és végül teljesen elnyelve rázárja tetejét a fogságba esett kísérleti alanyra. Megrázom egyszer az eszközt majd zsebre téve indulok el az egyik kis ösvényen kifelé a parkból.
Ám még félúton sem járok mikor a reiatsu szkennerem jelez. Újabb lélekenergia bukkant fel felém közeledve.
- No, lám, ez meg mi lehet? Nem hollow az biztos. Hm… Egy shinigami? Na, majd meglátjuk, nemsokára látótávolságba kerül. – ekkor eszembe ötlik, hogy mi lenne, ha csapdába ejteném, és úgy vizsgálnám meg. Nem is rossz ötlet. Elbújok egy fa mögött és a lélekenergiámat vissza fogom a minimumra miközben a járda fölött átívelő faágon átvetem a tizen öt méter hosszúra növesztett vörös hajzuhatagomat, amiben áramlik a lidércekhez hasonló lélekenergiám. Ha shini megérkezik remélhetőleg közelebbről is szemügyre veszi, és akkor jön majd a meglepetés mivel hajam életre kel és végtagjaira tekeredik. Ha ez megtörténik, kisétálok a törzs mögül és mosolyogva jó kedvűen szólalok meg.
- Ohayou shinigami-san! Dai joubu desu ka?

Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzer. Márc. 21, 2012 12:20 pm

Rendkívül boldog vagyok, hiszen először küldtek ki az Emberek világába, végre lehetőségem van szemügyre venni. A feladatom sem túl komoly, csak a szokásos járőrözési feladatokat kell elvégeznem a következő tíz-tizenkét órában, át kell küldenem a lelkeket Soul Societyba, és likvidálnom kell a felbukkanó hollowokat. Ezek mellett a tevékenységek mellett bőven van időm nézelődni is a furcsa, magas, égbetörő épületek, repülő vagy guruló masinák és megannyi furcsaság között. Elképesztő, hogy milyen érdekes ez a világ, az egyetlen hátránya, hogy egyetlen másodpercre sincsen csend, folyamatosan búg-zúg valami a háttérben, ami egy idő után fejfájást okoz.
Egy-egy barátságos mondatot szólok minden átküldendő halott lelkével a Lélektemetés elvégzése előtt, ahogyan azt az Akadémián tanították, a hollowokat, amelyekből szerencsére most viszonylag kevés tűnik fel a környéken, pedig lehetőleg minél gyorsabban, a maszk szétzúzásával intézem el, ami a legbiztosabb és leggyorsabb módja a legyőzésüknek. Persze inkább arra figyelek, hogy én ne sérüljek meg, az nagyon kellemetlen lenne.
Éppen egy lélek homlokához érintem hozzá mosolyogva a kardom markolatát, aki így végre megtalálhatta a békét a halála után, amikor újabb hollow lélekenergiáját jelzi a lélekmobilom. A térkép szerint a parkban van, ami nem jó, ott sok az ember, azonnal el kell intéznem. Szerencsére nem vagyok túl messze, igaz, nem vagyok túl gyors, de így is oda fogok érni néhány perc alatt. Azonban néhány perc múlva a lélekenergia hirtelen eltűnik, de valahogy nagyon hirtelen. Nem tudom ezt mire vélni, az információim szerint ott nem tartózkodik sem shinigami, sem másik lidérc, ami elintézhette volna, ahhoz pedig túl hirtelen tűnt el, hogy Hueco Mundoba juthasson át. Jobb lesz, ha körülnézek.
Megérkezek a parkba, ahol nem nagyon látom nyomát dulakodásnak, nincsenek vérnyomok, sőt, szinte semmi nem utal arra, hogy hollow járt itt néhány perce, csak a levegő tűnik nyomasztóbbnak. Ahogy körülnézek, megpillantok valami nem oda illőt az egyik fán: egy rendkívül hosszú vörös haj vagy szőrköteget. Furcsa díszítési szokásaik vannak az embereknek, annyi szent. A rendkívül furcsa lélekenergia azonban odavonz hozzá.
Kicsit hollow-szerű, elképzelhető, hogy ezt maga a lidérc hagyta itt, ki tudja, milyen képességei vannak, bár ez a csapda túl komplikáltnak tűnik, a jelzés szerint a lélekenergiája nem haladta meg az átlagos, frissen átváltozott példányokét, valószínű nem lehetnek jobbak a fegyverei a karmolásnál-harapásnál. A meglepetés akkor ér igazán, amikor a haj rám tekeredik, mind a négy végtagomat elkapja. A fatörzs mögül egy emberinek tűnő nő sétál elő, de a haj hozzá tartozik, és egyértelműen belőle árad a furcsa lélekenergia. Mi lehet ez? Mindenesetre nem fogom hagyni, hogy fogva tartson, akármi is ez a nő. Bántani persze nem akarom, amíg be nem bizonyosodott, hogy hollow. Mindkét kezemmel rámarkolok a hajára.

-11.támadás: Megkötött villám!
Nem tudom, hogy milyen anyagból van a haja, már ha tényleg az, még az is lehet, hogy ő maga is elszenved némi áramütést a varázslat hatására, de a haját mindenképpen sikerül annyira meggyengítenem, hogy a kezeim kiszabaduljanak. A lábaim még mindig a fogságában vannak, de most már nagyjából képes vagyok ellenállni, ha kiderül, hogy tényleg hollow, megkísérelhetem a békés megoldás keresését.
-Engedj el, nem akarlak bántani! Nem vagyok az ellenséged, segíteni jöttem.
Fogalmam sincs, mi ez a nő, már felhívták rá a figyelmemet a küldetés előtt is ugyan, hogy előfordulhatnak magas lélekenergiájú személyek, akik látnak minket, de ilyenről senki nem beszélt nekem. A képessége alapján arra következtetnék, hogy hollow, de nem látok sem maszkot, sem a léleklánc helyén tátongó lyukat, úgyhogy nem fogom elhamarkodni a lépésem, ha egy embert támadok meg, abból komoly probléma lehet. Ha hollow, úgysem válaszol őszintén, de jobb, ha megkérdem.
-Mi vagy te?
Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyPént. Márc. 23, 2012 11:48 am

Viharos érkezés

Tudja jól, óvakodnia kell az érkezőtől. Nem bízhat benne, hiszen a Káosz jelei már elbírálták, még akkor is, ha egyáltalán nem voltak egyértelműek az üzenetek őt illetően. Ő azonban tud olvasni a Káoszban, hiszen ő maga is a Káosz szülötte, nem okoz problémát neki. Mégis, vannak olyan információk, melyekre nem tudott szert tenni. Vannak olyan kérdések, melyekre nem kapott választ, ez pedig felettébb piszkálja őt. Az persze egészen nyilvánvaló, hogy nem bízhat a lényben, azonban felkeltette érdeklődését. Haszon… igen, haszon. Talán kölcsönösen hasznosak lesznek egymásnak. Ő pedig tudja jól, hogy az Insignisnek bármikor haszna lehet egy olyan entitásból, mint amilyen az érkező maga.
Nem lepődik meg azon, hogy anyanyelvén köszöntik őt viszont, holott ha nem készült volna fel a találkozóra, minden bizonnyal meglepően érte volna, hogy valaki ősei nyelvén szól hozzá. Azonban nem volt ostoba, s nem érkezett anélkül, hogy fel ne készüljön akár tudásra, akár csatára. Persze, a maga részéről kivételesen nem szeretne harcba bonyolódni. Felesleges. Inkább megpróbálja elérni, hogy az alakot saját sodalisának tudhassa. Ritka, rendkívül ritka az, amikor ő maga hív bárkit a szervezetbe, s csupán két olyan személy létezik, akit ő maga hívott volna meg az Insignis kötelékébe – közülük egyiküktől máig nem kapott választ kérdésére, másikuk, a papnő pedig már most megannyiszor vált a szervezet hasznára. Ő nem olyan, mint Illiame vagy Nocturn, hogy ész nélkül hívja a tagokat a szervezetbe. Minőség a mennyiség felett, kár, hogy ezt Nocturn nem érti. Mindenesetre abban bizonyos, hogy ha sikerülne megnyernie az entitást, azzal jól járnának mind a ketten. Hisz ők, az Insignis tudnak olyat biztosítani, amit a lény egyedül biztosan nem érne el. Pedig a sárkányok mohók mindannyian, ezzel Viclyn természetesen tisztában van. S mi más csillapíthatná a legjobban a sárkány mohóságát, ha nem az a szervezet, mely segíthet neki elérni céljait?
A sárkány káoszról elmondott mondataira összehúzza hófehér szemöldökeit, bár ebből minden bizonnyal Earl nem sokat láthat. A sötétben egyedül vérvörös íriszei azok, melyek feltűnően világítanak, az ugyanis visszaveri azt a kevés fényt, melyet látása összegyűjt a távoli lámpákból, s a házak ragyogásából. Persze ha ezek sem adatnának meg neki, akkor sem okozna gondot számára, hogy lásson, bár kétségtelen, kényelmetlenebb lenne számára egy hőképpel tárgyalni, mintsem egy valódi arccal.
- Mi, kik a káosz teremtményei vagyunk, átlátunk ezeken, számunkra ez természetes. – válaszol a sárkánynak a maga kellemetlen, mély, reszelős hangján. Tartása egyenes, nem utal támadó szándékra, azonban nem is szándékozik leülni a lény mellé, az különben sem az ő stílusa.
Némaságba s a sötétség fátylába burkolózva hallgatja végig a kimért modorú és viselkedésű lényt. A főnök szóra elhúzza kissé ajkait, ő ugyanis egyáltalán nem tartja az arbitert főnökének. Az Insignisben nincsenek főnökök, csak érdekek vannak, s a hierarchia látszata. Ő maga így is megannyiszor megszegte már a játékszabályokat, persze csak saját javára, s ami a legfontosabb, úgy, hogy erre senki ne jöjjön rá. Mert ha még teljesen egyértelmű is, hogy ő a tettes, amíg nem tudják bizonyítani, nem tehetnek ellene semmit.
Earlt túlzottan finomkodónak, modorosnak tartja, éppen ezért még egy indoka van arra, hogy semmiképpen se bízzon benne, igaz, neki bizalmának elnyerése a célja. Azonban tárgyaló, valamint vitapartnernek tökéletes, gyakran pedig a szavak és a gesztusok harca többet jelent a pengeváltásoknál. Hisz a drow hiába képezte magát a fegyverek mesterévé, az ész nélküli harc és öldöklés mindezek ellenére egyáltalán nem jellemző rá. Hisz ha mégis vért kell ontania, legalább ésszel teszi azt.
- Nem a főnököm. Nevezzük közös haszonnak. – kémleli felfelé pillantva az eget. Az iménti viharos idő mintha megszűnni látszódna, s lassacskán kitisztul az égbolt is, hogy rájuk vethesse csillagait. – Haszon pedig mindig van. Ahogyan az Ön érkezése sem lehet számára jelentéktelen, így az a haszon sem lehet az, amiért itt van. Itt mindenki a haszonért van, s ahol haszon van, ott vannak érdekek is. Önnek mi az érdeke, Earl? – ízlelgeti magában az idegen nevet. Nyilvánvalóan nem lehet az eredeti neve; bizonyára a sárkány is felkészült erre a helyre.
- Viclyn Do’ana. – nem untatja őt holmi rangokkal s jelzőkkel, elég, ha nevét tudja, sőt, talán sok is lehet. Hiszen érdekek szempontjából ez teljesen lényegtelen.

Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13600/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13600/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Márc. 25, 2012 10:54 am

Kísérleti alany vadászat – avagy találkozás Hakusaya Shinichi

Rögtönzött kis tervem valóban beválik. Milyen kis butus shinigamit fogtam. A faágon csüngő hajzuhatagom egyből fogságba is ejti ellenfelem, aki csak meglepődve kapálódzik, majd elkiáltja magát.
~ Nahát, érdekes kis valami volt ez az energia kitörés… ~ fut végig agyamban a kis szöveg miközben az elektromos kisülések a hajamba hatolnak. Sajnos el kell, szomorítsam ellenséges halálistenemet ugyan is a hajam nem vezeti az áramot… a vizes haj igen, de a száraz nem… márpedig az enyém száraz, szomjas lettem inni kéne valamit, de mit? Teszem fel a kérdést magamnak miközben az elektromosság lévén a hajam megég egy kicsit… phűű de büdi… így a shini könnyedén kiszaggatja kezét a fogságból letörve hajam elbarnult végeivel.
- Limonádé! – tör ki belőlem hangosan az ital neve mikor sikerül kitalálnom, de már annyira nem is vagyok szomjas. Viszont egy limonádé jól esne… Míííííí limonádé? De hisz szaké kell, az kell ám ide, csak nincs nálam.
- Mooooh… a csuda essen beléd shinigami néz csak… - lógatom magam elé a fekete ruhást és kezembe fogom a letört végű hajcsomóm, amikor is tüzetesebben is megvizsgálom a zsákmányom. Majd hirtelen:
- Kawaiiiiiii! {aranyos}– karolom át és kezdem el ölelgetni a cuki kisfiúcskát, aki immár vissza lett forgatva alaphelyzetbe. Össze visszaszorongatom szegénykét, biztos meg is lepődik viselkedésemen. Ellenben én meg sem hallom, amint hozzám beszél, annyira belemerülök a dögönyözésébe, de aztán hamar feleszmélek és elengedem, mindenhogyan így hajam ismét az alap nyakközépig húzódik vissza. A „Mi vagy te?” kérdését azonban már meghallom így egy széles mosoly kíséretével és a feje megcirógatásával válaszolok is.
- Hogy mi? Nem inkább, hogy ki, te kis butus? Na, jó legyen, akkor bemutatkozom. Anya Mikhaleva… hű ez lenne a lélekölőd? – váltok is hirtelen témát minek következtében figyelmem a kardra összpontosul és így minden bizonnyal a fiúé is, aki láthatja, hogy katanáját hajam egy csukló vastagságú fürtjével már félig ki is húztam a sayából{saya – kardhüvely}.
- Suge {hihetetlen}… de hétköznapi. De a reiatsuja kíváncsivá tett. Ne, ne {kb. hé, hé}… tényleg a saját lelkedből készül…. Nem fáj, mikor a villám kicsapódik a kezedből… tudtad, hogy a száraz haj nem jó vezető? – kezdek el máris összefüggéstelenül beszélni, de hisz eddig is így beszéltem. A mondat vége felé mely egyértelműen vagy nem a ˝11. támadás: Megkötött villám!˝ vagy mi a csudáról szól melynek keretében még kezecskéit is elkapom, és szemeimmel vizsgálni kezdem. Vizsgálódásom azonban félbe szakítom, ugyan is elfelejtettem valamit.
- De mit? – térek át gondolatmenetemből hangos beszédre, majd hirtelen eszembe is jut és a kisfiúra - akit legszívesebben megint megölelgetnék - nézek, és tarkómat simogatva, vigyorogva szólalok meg.
- De butus vagyok meg se kérdeztem a nevecskédet pedig magam már bemutattam. Nos, hogy hívnak kisfiú, huh? – válaszát követően előkapom a jegyzettömböt egy a „Ezt jobb lesz leírnom.” Felszólalással azonban…
- Hol a ceruzám? - kezdek el kutatni a zsebeimben, de miután nem találom, fejemet kezdem el vakargatni.
- Ne {hé}, kawai kisfiú… nem láttad a ceruzám? Sárga és a végén radír van. Ha megtalálod, kapsz egy fagyit rendben? – mondandóm e szakaszának végén pedig kacsintok is egyet a fiúra.

Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 7:03 am

Első járőr-út az Emberek világában- találkozás Anya Mikhalevával

Eléggé meglep a lány felkiáltása, nem értem pontosan, hogy miért mondta, hogy limonádé, úgyhogy nem is jut eszembe kiszabadítani magam, így egyik pillanatról a másikra fejjel lefelé lógva találom magam. A kalapom a földön landol, úgyhogy láthatóvá válik az arcom eddig takarásban lévő fele is. Eléggé meglepődtem az első másodpercekben, ami ki is ült az arcomra, de aztán a kezem lassan a kardom markolatára csúszik, hogy kiszabadítsam magam, ha netán meg akarna támadni. Még mindig nem tudom, hogy hollow, ember, vagy esetleg valami egészen más, úgyhogy nem bízhatok benne, hogy el fog önszántából engedni. Feleslegesen azonban nem akarom bántani, főleg ha ember.
A viselkedése egyik pillanatról a másikra változik meg, hirtelen átölel, ami aztán annyira meglep, hogy ha hollow lenne, és most akarna megenni, valószínűleg sikerrel járna, szinte biztos, hogy nem tudnék időben reagálni. Szerencsére visszatesz a földre, nem csinál semmit, ami arra utalna, hogy meg akar támadni, ami egy jó pont a szememben, de még mindig nem teljesen biztos, hogy micsoda. A következő pillanatban újra két lábbal a földön vagyok, aminek örülök, mert már kezdett a fejembe szállni a vér, és kezdtem enyhén furcsán érezni magam. A haja le is tekeredik rólam.
A bal kezem azonnal ráteszem a zanpakutom markolatára, amikor megérzem, hogy hozzáért, megakadályozandó, hogy elvegye, de nem próbálom sem kihúzni, sem visszadugni a hüvelyébe, egyszerűen csak fogom abban a félig kihúzott állapotában. Pá másodpercig gondolkozok a nevén, aminek egyértelműen külföldi, talán Kelet-európai csengése van az olvasmányaim alapján, de végül nem tudom eldönteni, hogy melyik nemzet használ ilyen csengésű neveket. Mindenesetre udvariatlan voltam, tényleg a nevét kellett volna megkérdeznem először, csak aztán rátérni arra, hogy ember-e. Igazából egy hollow nevére, ha van neki, akkor sem nagyon vagyok kíváncsi, talán ezért kérdeztem először a mibenlétére. Mivel nem reagált rá, elképzelhető, hogy evidensnek veszi, hogy ember, de persze még mindig lehet csapda. Azért a kérdéseire válaszolgatok, mielőtt feltenném a sajátjaimat. Igaz, elég tekintélyes mennyiségű volt, úgyhogy nem biztos, hogy nem hagyok ki valamennyit.

-Igen, a lelkem egy része, illetve egy különálló, öntudattal rendelkező lélek a saját lelkemen belül, ketten együtt alkotunk egyet.
A 12. osztag egy tagja valószínű szakszerűbben meg tudta volna fogalmazni, hogy mi is pontosan a zanpakuto tudományos értelemben, nekem ennyire tellett. A második kérdésére még bonyolultabb magyarázatot adnom, ráadásul közben elkapta a kezeimet, és valószínű égésnyomokat kezdett rajtuk keresni.
-Nem, igazából már a kezemen kívül hoztam létre a varázslatot, amit láttál, csak akkor okoz sérülést a használójának, ha elveszíti felette az irányítást. Oh... gomen... Hakusaya Shinichi vagyok.
Régen nem kezeltek már gyerekként, ráadásul amennyire tudom, nem is számítok már egészen annak, ha lélek számításban vesszük is, úgyhogy kicsit furcsának találom, hogy édességgel akarnak lekenyerezni.
-Öhm... bocs, nem tudom, hol a ceruzád. Egyébként még nem hallottam, hogy az emberek ilyet is tudnak
Itt egyértelműen a hajára pillantok, nagyjából ez volt a legkevésbé udvariatlan módja annak, hogy megérdeklődjem, hogy mégis mi ő.
-Egyébként hogy lehet, hogy látsz engem, és honnan tudsz a shinigamikról?
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te9000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (9000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyKedd Márc. 27, 2012 2:45 am

Viharos érkezés

Érdekes világba csöppent, már akkor is annak találta, amikor csak a köztes sötétségben kémlelte. Ott ahol megszakad a valóság szövete, egybefut minden, és a fentből lent lesz, az élőből holt, azon a helyen, ahol időznie kell, amíg előkészíti a testét az utazásra. Figyelt, figyelte a kicsiny és hasztalan lények harcát, kik azt hiszik, megváltoztathatják a világot azzal, ha megölik a másik fajt. Pedig ezzel csak bajt okoznának, a mérleg nem lenne egyensúlyban, felborulna a rend, és még azelőtt vége lenne mindennek, hogy Earl megszerezze azt, amiért idejött. Habár, ha ez sikerülni fog… akkor már mindegy lesz, ez a világ, és nem csak az emberi, hanem ami hozzátartozik, kapcsolatban áll vele, az is mind elpusztul. Kegyetlenség? Oh, ez nem az, Earl felfogása szerint nem, csak megmenti ezt a helyet a további rombolástól, attól, hogy olyan mélyen belemarjanak, hogy azt már nem lehet visszafordítani… igen, Earl lehet itt az egyedüli megmentő. Hisz a Mag egyszer majd újraindul… talán, és új élet sarjad a holtak testéből, ott ahol eddig épületóriások voltak, helyükbe fák nőnek, új evolúció, új remények, esély a sikerre, és kecsegtetés Earl új eljövetelére.
Már-már mosolyognia kellene a drow szavain, igaz nyersen, de majdnem megragadta a lényeget.
- Valahogyan úgy… de nem ragaszkodnék ahhoz a kijelentéshez, hogy a káosz gyermekei vagyunk, inkább csak a hívei, és jóindulata miatt, vagy talán csak azért, mert viccesnek találja, engedi, hogy némileg megértsük. De talán ez is csak illúzió lehet, hisz a káoszról van szó, nem? Aminél sose lehetünk semmiben se biztosak. – szólt, a saját, kellemes, és már majdnem mézes-mázos hangján, oh, és persze udvarias, de mégse derülhet ki belőle sok minden. Talán ez a valódi személye, vagy csak egy szerep… ki tudja? Hisz akik erről nyilatkozni tudnának, azok egy távoli világban élnek. Ott, ahova vissza akar térni Earl, és felperzselni az egészet.
- Bocsássa meg, ha a kijelentésemmel megsértettem. – enyhén lehajtja a fejét, gesztus, amivel kifejezi a sajnálatát, vagy talán egy újabb jelenet a színdarabban? S ismét feltekint a drowra, ki érdekes dolgokat mond, már-már majdnem jelét is adja Earl arca, hogy felkeltették az érdeklődését. S minő meglepő, az obszidián férfi érdekekről kérdez. Mit felelhetne erre Earl? Az igazat semmi kép, nem hiszi, hogy a drow gyarló elméje felfogná a tervét, és annak minden részletét, talán hazudjon? Talán, de a lebukás esélye jelen van a levegőben, mindegy mennyire ügyesen teszi ezt a sárkány. Ezért hát arra a tényre hagyatkozik, amit mindenki gondol a sárkányokról, még ha nem is feltétlen igaz mind példányra. Mielőtt felelne, feláll, és leporolja a kabátja hátát.
- Nos, Viclyn Do’ana, úgy gondolom, hogy a továbbiakban tiszteletlenség volna, ha ülve folytatnám a társalgásunkat. És hogy érdekes kérdésére feleletet is adjak. Mi lehet egy sárkány érdeke, főleg akkor, ha az fekete? Hisz a mesékben, hogy másra se vágyunk, csak temérdek kincsre, és egy hűs barlangra? Bár jómagam inkább egy kényelmes, és tág szobát részesítek előnyben… ismételten elnézését kérem, eltértem a tárgytól. Tehát a sárkányok… igen, mondhatni igaz, vágyjuk a többet, de nem feltétlen arany, ezüst, vagy drágakövek, ami igazán érdekli személyemet, az a tudás, és az ismeret. Megtudni mindent, és megismerni mindent, és mint talán tudja, a tudás hatalom, és ha ismerjük azt, amit tudunk akkor az eredmény… még nagyobb hatalom.
Talán csak azért, hogy rájátsszon erre a hazugságra, még egy apró, szinte láthatatlan félmosoly is megbújt az ajka szegletében. Akkor is, ha nem volt igaz a felelete. Azt mégse oszthatja meg, hogy egy célja van, elpusztítani ezt a ki sárgolyót.
- Talán ideje lenne kicsit távolodni ettől a helytől, nem gondolja? Ha az érkezésem körülményei nem is vonzotta ide a bámészkodókat, az esélye megvan annak, hogy néhány, nem átlagos személy megérezhet minket. S ahogy én se szeretném, hogy felfedezzenek, talán Ön se vágyik erre, és persze hamarább érhetünk oda ehhez a bizonyos… közös haszonhoz. – s ha Viclyn elindult, akkor Earl is követi a haszonhoz. Némileg érdekli ez a személy, pontosabban nem a kiléte, hanem az ajánlata. Ha hasznosnak bizonyul, akkor ideig-óráig eljátszadozhat vele, míg nem szerzi meg a kellő tudást, és erőt, a gépezet beindításához, utána pedig már kifejezetten hasztalan lesz Earl számára, pont annyit fog érni, mint mindenki más… semmit.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13600/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13600/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Ápr. 02, 2012 10:45 am

Kísérleti alany vadászat – avagy találkozás Hakusaya Shinichi



A kis shini-chan igen kawaii, így nem is csoda, hogy úgy letámadtam az előbb. De na, nagyon szeretem a gyerekeket, bár azt meg nem mondanám, hogy miért… tényleg nem is rossz ötlet, egy vizsgálat arról, hogy miért szeretem annyira a gyerekeket… Na, jó inkább még se, majd legközelebb.
A fiúcska mikor hajamat a zanpura teszem, oda kap maga is, pedig nincs miért nem akartam elvenni csak megnézni egy picinykét.
- Érdekes, ez nagyon érdekes. Szóval a lelked egy darabja, ami sajátakarattal rendelkezik? Ez nagyon érdekes… De ez nem a valódi alakja igaz? És van neve, azaz adtok nekik nevet, mert ha saját öntudattal rendelkeznek, van nevük, jól gondolom, igaz? – érdekesek ezek a fegyverek. Mindenesetre megérne egy alapos vizsgálatot egy ilyen tárgy, ki tudja, lehet, hogy tudnék készíteni egy másolatot is… Íííígen egy mesterséges lélekölő. De most tényleg, jól jönne egy pohár szaké, de kocsmába most nem mehetek különben magammal kéne vinnem őt is és ráadásul nincs is még 20 éves, de várjunk hisz ő csak látszólag tűnik annyinak, mint amennyinek kinéz, és ha már látszólag… hisz őt rajtam kívül nem is látja senki, oh, én butus.
- Na, és mond csak hány éves is vagy, mert gondolom, nem annyi amennyinek kinézel… Oh, értem szóval a kezeden kívül hozod létre, ez is nagyon érdekes és ennek van valami gyűjtő neve… Tudod, kíváncsi vagyok, milyen károkat okoz, ha elveszted felette az uralmat nincs kedved megmutatni? - mosolygok, a srácra mintha ezzel rá tudnám venni, hogy, megtegye, senki sem olyan hülye, hogy megtegye, amire most kértem még én se.
- Üdv, Hakusaya Shinichi, én Anya Mikhaleva vagyok… Hopsz, de hisz én már bemutatkoztam, na, mindegy. – simogatom a tarkómat csak egy kicsit zavartan.
- Mi? Tényleg nem láttad. A fene akkor meg hová tehettem… - továbbra is vakargatom a fejem hátha eszembe jut hova raktam, mikor is kezem megakad egy kemény dologban a fülemtől nem messze.
- Megvan! – húzom ki hajamból az író alkalmatosságot. – De minek is kellett, a fene se tudja…
- Ilyet? Ja, hogy a hajamra gondolsz? - mellkasig emelt bal tenyerembe ekkor bele növesztek egy vékonyabb tincset a hajamból, melynek folyamata olyan mintha egy kígyó tekeredne össze a kezemben. - Igazából én is csak öt évesen szereztem róla tudomást… de anya nem tud ilyet és még más hasonló képességű emberrel sem találkoznak, szóval ez még futó projekt. Oh és a mozgatás nem minden mutassak valamit? Nézd. – behunyom a szemem és elkezdek levegőt beszívni majd kifújni, hogy lenyugodjak. Ennek hatására vöröslő hajam átvált kék színűvé.
- Amint látod, képes vagyok érzelmek útján változtatni a színét. - szólalok meg nyugodt hangnemben a shinigamira nézve hogy milyen reakciót vált ki belőle az imént látottak. Sőt ha egy kicsit szemfüles észreveheti, hogy eddigi vörös szemem is kékké változott, de ezt már direkt nem kötöttem az orrára kíváncsi vagyok, hogy észreveszi e magától.
- És az előbbi kérdésedre válaszolva: Anyámtól hallottam rólatok bár nem sokat mivel ő is úgy hallott rólatok a nagypapámtól. Az hogy miért látlak meg szerintem igen egyszerű: Mert rendelkezem kellő lélekenergiával. – veszem kezembe ismét a szkennert és mutatom az engem vörös színű őt pedig kék színű pontként kijelző eszközt melyen a park térképe látható. Illetve közvetlenül a közelemben még látható egy halvány fekete pont is mely a zsákmányomat hivatott jelezni.

Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Ápr. 07, 2012 12:21 pm

Egy kicsit visszább veszek a bizalmatlanságból, egyelőre nem adta jelét ártó szándéknak, úgyhogy most már komoly udvariatlanságnak számítana, ha minden egyes mozdulatára a kardomhoz kapnék. A kérdéseire szívesen válaszolok, nem hiszem, hogy túl nagy titkot árulok el neki.
-Igen, van neve, de nem én adtam neki. A kardnak már talán régebb óta megvan a maga neve, mint a tulajdonosának, de azt csak akkor fedi fel, ha elégedett vele, csak az lehet shinigami, aki már tudja a kardja nevét, és annál erősebbé válik, minél jobban ismeri meg a kardját. Mindegyiknek más képességei vannak, más a személyiségük, az alakjuk. Az én kardom neve Kurosame.
Röviden összefoglaltam, hogy pontosan mik a lélekölő kardok, bár azt nem tudom, miért érdekli ennyire. Persze önmagában az is ritkaság lehet, hogy találkozott egy shinigamival, az emberek elvileg nem is tudnak a létezésünkről, aki pedig tud, az sem láthat minden nap. Az emberekhez képest nagyon ritkák vagyunk, csak a nagyobb településekre jut belőlünk egy-egy, az emberek pedig millió számra élnek ezekben a városokban. A következő kérdés meglep egy pillanatra, de aztán eszembe jut, hogy miért kérdezhette, az emberek sokkal gyorsabban öregszenek meg.
-38 éve születtem, de számunkra sokkal lassabban telik az idő, akár 1000 évig is élhetünk. Én még nagyon fiatalnak számítok, csak most lettem shinigami néhány hónapja... Kidounak hívják, számtalan formája van, és szinte mindenre használható, de eléggé közepes voltam belőle, úgyhogy nem tudok róla sokat... öhm... igazából a szerencsén is múlna, lehet, hogy megégne a hajam, de lehet, hogy elveszteném a karom, vagy akár bele is halnék.
Persze egy ennyire gyenge varázslattal csak kisebb karcolásokat szereznék, de egy erősebbel már simán felléphetnek olyan súlyos sérülések, amilyenekbe belehal a használó, persze aki el tud sajátítani egy magas-szintű varázslatot, nem igazán robbantja fel magát, hacsak nem súlyos sérült, de akkor meg ismeri a korlátait, és azért nem fog vele próbálkozni, hacsak nincs más választása.
A szétszórtságából eredő mondandójára nem válaszolok, ellenben arra, amit a hajáról mond, nagyon odafigyelek. Első hallásra nem tűnik veszélyesnek, igaz, mint láttam, azért lehet vele harcolni is. Azt nem tudom, hogy a színek változásainak van-e valami egyéb funkciója is. A szemét is kiszúrom, bár nem néztem meg annyira az elején, hogy megjegyezzem, milyen volt neki eredetileg, de abban szinte biztos vagyok, hogy nem kék, az nagyon elütött volna a vörös hajtól, és biztosan megjegyeztem volna. Ha megint megváltozik a haja, kiderül, hogy igazam volt-e. Minden apróságot meg kell jegyeznem, hogy pontos jelentést adhassak le. Nem örülök neki, elvégre ezzel talán veszélybe fogom sodorni a nőt, de ez a kötelességem. Talán ha megbizonyosodnék felőle, hogy nem veszélyezteti sem az embereket, sem a lelkeket... Azzal, hogy magas a lélekenergiája, annyira nem lóg ki a tömegből, de ekkorával már akár a hollowok érdeklődését is felkeltheti.

-Érdekes ez a szkenner... sajnálom, de lassan indulnom kell, az a dolgom, hogy ebben a körzetben elpusztítsam a hollowokat... róluk hallottál már?... Mielőtt ideértem, a közelben járt egy, lehet, hogy még mindig erre kószál, úgyhogy jobb lenne, ha nem maradnál a környéken sokáig.
A hollow, akit éreztem, valószínű még nem fejlődött ki rendesen, úgyhogy a lélekenergiája jóval kisebb lehet Anyaénál, ami meglepően magas, de ettől függetlenül még mindig nem vagyok benne biztos, hogy nem ő volt-e az, hallottam már olyat, hogy egy hollow felvette egy ember testét. Ha így van, lehet, hogy sikerül rávennem, hogy felfedje magát. Amennyiben mégsem ő az, még meg kell kérnem arra is, hogy lehetőleg ne ölje meg a hollowokat, az ő megtisztított lelkükre is szükségünk van a világ egyensúlyához.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te13600/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (13600/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Ápr. 16, 2012 11:49 am

Kísérleti alany vadászat – avagy találkozás Hakusaya Shinichi



A kardról folytatott beszélgetésünk kezd egyre érdekesebb lenni. A kardok tehát rendelkeznek saját akarattal és névvel is… persze csak a lélekölők hisz a rendes katanák annak ellenére sem rendelkeznek lélekkel, ha az ősi szamurájok azt állították. Érdeklődve hallgatom, amit Kurosaméról mesél Shinichi és mellékesen még bólogatok is mellé. De azt hiszem, ezt az opciót nem építem be a sajátomba… Mármint nem ruházom fel saját tudattal, még ha lehetséges is ezt a műveletet végrehajtani.
- Na és Shinichi-kun mond, csak biztos jól teszed, hogy csak úgy megosztod velem a kardod nevét? – kérdezek rá mosollyal az arcomon, nem mintha rosszul tette volna hisz igen megtisztelő, hogy elmondta nekem a fegyvere nevét csak nem szeretném, ha ebből később baja származna odahaza. Na, tessék hajam színe hamar színt is vált és vörös helyett most zöldben pompázik. Persze ez az állapot nem marad fent sokáig, miért is maradna?
- 38? Ezért az öregedési gyorsaságért a legtöbb nő ölni is képes lenne. Alig nézel ki többnek tizenötnél, hm… Szomorú vagyok, hogy ezt kell hallanom így azt hiszem, hogy nem kérhetek tőled ilyet. Nem lenne jó, ha az én hülyeségem miatt haláloznál el. – na, igen az nem lenne, szerencsés még a végén elkapnának és lecsukatna a többi shinigami.
Mint azt az előbb is láthatta most is megváltoztatom, a hajam színét bár most el is magyarázom, hogy mi történik, plusz még megmutatom neki, hogy meg is tudom növeszteni, és persze jóval gyorsabban, mint az átlag. Hollow? Hol? Ja, biztos arról van szó, amelyiket nemrég elkaptam. Hmmm… Miért is ne jó ötletnek hangzik és így még meg is tudhatok pár dolgot a zanpakutokról. Ja hogy mi az, amiről az eszmecserém folyt? Na, figyelj, mondom is.
- Neeee, Shi-ni-chi-kun ne menj még csak most jöttél! – kapaszkodok a karjába. Nyugi nem erről agyaltam az most fog jönni. – Hát éppen ez az, te meg csak úgy itt hagynál egy védtelen nőt egy egyedül egy zsúfolt parkban? Rossz kisfiú… Hé, Shi-ni-chi-kun ha megmutatom, te is megmutatod? – teszem fel kérdésemet tekintetem a férfi dereka felé irányítva azon belül is a lélekölőjére. E közben pedig bal kezemmel előhúzok egy fémmel borított termoszra hasonlító eszközt a zsebemből. Elég nagydarab, ha az elején jól megnézett magának a fiúcska láthatta, amint a teteje a tárolónak eddig is kilógott.
- De van ám egy szabályom. Csak shikait használhatsz, oké? Rendben, készülj. – a tároló oldalán lévő panelen beütöm a megfelelő számsort majd a kinyílni kezdő tetejét egy mellettünk lévő tisztásra irányítom. A hely még bőven benn van a 20 méteres hatáskörömben, így ha a kis shini nem bír el az eszközből előtűnő hollowal – bár ezt kétlem – akkor én még könnyen végezhetek vele.
[b]- Remek, a kibocsájtás sikeres. Akkor lássuk mire is képes egy shinigami lélekölője!
- hallatom izgatott hangomat, ügyet sem vetve az emberekre, akik távolabbról engem néznek. – És ne feledd, ha ezzel végeztünk meghívlak egy gombóc fagyira… és még kíváncsi lennék valamire veletek kapcsolatban. – zárom le mondandóm és várom, miképp intézi el shikaiával a lidércet.

Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Kasumiouji Tetsuya
3. Osztag
3. Osztag
Kasumiouji Tetsuya

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 118
Age : 31
Registration date : 2012. Mar. 16.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te5000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (5000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Ápr. 28, 2012 9:25 am

Első járőrút az emberek világában

-Igazság szerint nem igazán tudsz mit csinálni a kardom nevével, úgyhogy nem baj, ha nem is mondjuk el egymásnak bemutatkozásnál, de azért nem olyan nagy titok. A nyilvántartó iratokban minden shinigami köteles megosztani a kardja képességeit, hogy egy esetleges háború esetén megfelelően használható legyen.
Viszonozom a mosolyt, de ha figyel, akkor láthatja, hogy ez inkább udvarias, mint őszinte. Nem bízok benne, nehéz is lenne, elvégre fogalmam sincs, hogy kicsoda-micsoda, akármelyik pillanatban rám támadhatna, csak azért nem tartom a távolságot, mert az végképp udvariatlanság lenne.
Nem értem, hogy miért érdekli minden jelentéktelen apróság a shinigamikkal kapcsolatban, és miért nem kérdez inkább mondjuk a túlvilágról, hogy szép-e, jó-e, hogyan működnek ott a dolgok, meg ilyesmi. Én biztosan ezeket kérdezném meg, ha egyszer például találkoznék egy angyallal, nem azt, hogy mégis hogyan tartja meg az egyensúlyt a szárnyakkal a hátán, vagy hogy miért marad meg a glória a feje felett. Nagyon furcsa ez a nő, olyan, mintha csak a harci képességeim érdekelnék, ami egyértelműen konfrontációt vetít előre.
Éppen mondanám a nőnek, hogy a hollowok ritkán támadnak élő emberekre, mint lelkekre, úgyhogy nincs veszélyben, amikor hirtelen jön egy rendkívül félreérthető mondat, aminek hatására rögtön elpirulok, és elakad a szavam. Csak akkor jövök rá, hogy a kardomra nézett, amikor elővesz egy furcsa tárgyat, olyat, amilyet még soha nem láttam. Kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az, úgyhogy elfelejtem az előző zavaromat.
Az, hogy egy hollowot engedett ki a tárolóból, rendkívül meglep, de nem túl magas a lélekenergiája, úgyhogy akár egy szimpla vágással is el tudnám intézni. A problémát a nő jelenti, ezek után nem hagyhatom, hogy megszökjön, elképzelhető, hogy veszélyt jelent a lelkek egyensúlyára, ha pedig most hazamegyek, és csak jelentek róla, akkor lehet, hogy többet nem akadunk a nyomára. Kötelességem kihallgatni.

-Shokuse minanomono, Kurosame!
A kardom nem megy keresztül külső változáson, csak a lélekenergiám ugrik meg. Csak azért aktiváltam, hogy időt nyerjek, egyrészt a nő azt hiszi, hogy végigjátszom a játékát, másrészt azonnal bevethetem, ha kell. Felemelem a kardom, és vizet gyűjtök köré, amit a felém tartó hollow felé lövök, és egyetlen csapással ketté vágom azt, átküldve a lelkét Soul Societybe.
Az igazi célpontom azonban a nő, bántani ugyan nem akarom, de el kell fognom. Mielőtt a hollow eltűnt volna, halkan elmormolok egy idézést.
-Villámokon érkezel, és üres rokkán, hasítsd hat részre a fényt! 61.kötés, Hatrudas fénybörtön! Az utolsó szavakat hangosan ejtem ki, már nincs ideje védekezni, felé tartom a kezem, a hat fényrúd pedig körbeveszi a testét, megakadályozva őt a mozgásban. Így sem olyan erős ez a kidou, hogy végleg bebörtönözze, de így már foglyul tudom ejteni, és ha szökni próbál, el tudom intézni.
Szomorú vagyok, elvégre így olyan, mintha orvtámadást hajtottam volna létre egy békés személy ellen, de a kötelesség az első, főleg küldetésen. Ezt a szektort rám bízták, ez a nő pedig egy rendellenesség, legalábbis valószínűleg. Különben is, ő támadt rám először. Ettől függetlenül adok neki még egy esélyt, mielőtt letartóztatnám, nem azért lettem shinigami, hogy ártatlanokat juttassak a börtönbe.
-Kötelességem lenne jelenteni felőled, de egyelőre nem tudtam dönteni felőle, hogy veszélyes vagy-e, úgyhogy nem teszem meg, amíg rá nem jöttem. Miért zártad be azt a hollowot? Ők emberi lelkek, akik már így is rengeteget szenvedtek, nem teheted ezt velük, a lelküket meg kell tisztítani, és át kell küldeni a túlvilágra. Ráadásul gyanúsan sokat tudsz a shinigamikról. Mi a mentséged? Sóhajtok egyet, mielőtt folytatnám. Lehet, hogy még mindig gyerek vagyok ehhez, egyszerre érzem ezt helyesnek és helytelennek. -Nem akarom, hogy azt hidd, hogy bajom van veled, de nekünk kötelességünk megóvni a világ egyensúlyát. Ha valaki elpusztítja a hollowokat, az ezt veszélyezteti. Ha bebizonyosodik, hogy nem vagy veszélyes, akkor hajlandó vagyok hallgatni rólad.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Május 12, 2012 4:29 am

Parki lébecolás,
avagy kvinszmi? o.O



Csodálatosan sütött a nap, a meleg sugarak kellemesen cirógatták a bőröm. Az Emberek Világában jártam, és éppen próbáltam minél több dolgot összegyűjteni, ami talán hasznos lehet a Mumus-kór legyőzéséhez. >.< Még az osztag hirdetőfalán olvastam a fertőzés terjedéséről, egyszerűen el sem hittem, hogy ilyesmi is megtörténhet. Pedig Shiroichi-taichou figyelmeztetett, hogy a mumusok komisz, gonosz lények, akik vadásznak a shinigamikra. >.> Ráadásul már vannak megfertőződöttek is! Így muszáj minél előbb megtalálnunk az ellenszert, hogy az osztag tagjait kigyógyíthassuk ebből a szörnyű betegségből! >.<
Nem igazán ismertem ezt a világot, életem, vagyis nem ez a jó megfogalmazás, inkább létezésem, nagy részét Soul Society-ben töltöttem. Néhány küldetésen, vagy feladaton kívül pedig hosszabban nem időztem még itt. Pedig elbűvöltek az itt látott színes, hangos, illatos, meglepő dolgok, és az emberek. *>* Nem tudtam betelni a látvánnyal, a hangokkal, és az érzésekkel, amiket mindez kiváltott belőlem. :3 Élvezettel vetettem hát bele magam az előttem álló feladatok tömkelegébe. ^__^ A gigai viselését igen viccesnek találtam, és néha meg is lepődtem, amikor egy-egy üzletbe betérve rám köszöntek, hiszen eddig nem viseltem effélét, ebből adódóan nem is köszöntek rám, mivel nem láthattak. .__. Csodálattal figyeltem a hömpölygő tömeget, és azokat a dolgokat, amik felsorakozva álltak a polcokon. *>* Bár a legtöbbről fogalmam sem volt, hogy micsoda, vagy azt, hogy mire is használhatják. Végül az egyik boltban egy ruhát is vettem. A lány, aki végig követett és beszélt hozzám, olyan lelkesen ajánlgatta, hogy egyszerűen illetlenségnek tartottam volna, ha nem hozom el. :3 Kedvesen beszélt, a kezembe adta, és mondta, hogy próbáljam fel. Még csak hasonló ruhadarab sem volt soha rajtam, így ez elég nehéz feladat volt, így végül belépett mellém a függöny mögé, és megmutatta, hogyan is kell belebújni. ^__^ Rafinált ruhadarab, az már szent! >.< Ráadásul elég rövid is volt, és nem állt túl sok részből, de a lány azt mondta, hogy sokan hordanak ilyet, én pedig örültem, hogy elvegyülhetek az emberek között. ^.^ Maga a ruha anyaga puha volt, és kényelmes, buggyos ujjai a vállamat nem fedték, kissé lejjebb voltak csúsztatva, a felső szorosan a testre simult, majd egy térdig érő szoknyában végződött, ami csípőtől már lazán hullámzott. Fehér alapon sárga nárcisszal volt díszítve. Biztos voltam benne, hogy Shiroichi-taichou tetszését is elnyerné, elvégre az osztag jelképe jelenik meg rajta. *>*
A nézelődéstől, és a rengeteg segítőkész embertől kissé elfáradtam, nem gondoltam volna, hogy ilyen kimerítő az ellenszer felkutatása, vagy a vásárlás. >.> Pedig olyan szórakoztatónak indult! >.< Úgy döntöttem, hogy a fáradalmaimat kipihenem valahol, aztán pedig újult erővel kutatok majd ellenszer után. A legalkalmasabb erre pedig nem más, mint a park! *>*
Itt már jártam ezelőtt is, de teljesen más okból, amire inkább nem szerettem volna emlékezni. >.> Egyre beljebb haladva éreztem, ahogy a természet közelsége szinte feltölt energiával. Könnyedén lépdeltem, szinte már-már ugrálva. Aztán megpillantottam a szökőkutat. *>* Késő délelőttre járhatott az idő, így nem sokan jártak errefelé, de nem is zavart, hogy végre nem sodor magával a tömeg. Az egyik padra letettem a vásárolt dolgokat, majd a szökőkúthoz léptem, hogy megcsodáljam, ahogy a magasba lövi a vízcseppeket. ^O^ Aztán a melegre való tekintettel kiléptem a szandálomból, és óvatosan belemártottam a lábam. Aprót sikkantottam, mert a víz hidegebb volt, mint amire számítottam, de aztán élveztem az apró, hűsítő hullámzását. Végül nevetve magam felé locsoltam néhány cseppet, hogy még inkább lehűtsön, jól esett a forróság enyhítésére. Ekkor jöttem rá, hogy valószínűleg nem vagyok egyedül, így kissé elpirulva, de még mindig mosolyogva kimásztam a szökőkút vizéből, és visszavettem a szandálom. Azért remélem nem néztek teljesen bolondnak. >.>
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kada Kazuki
Quincy
Quincy
Kada Kazuki

Aries Dragon
Hozzászólások száma : 6
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2012. May. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5.Dan Renshi mester.
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzomb. Május 12, 2012 6:03 am

Egy szabadnap a parkban – avagy találkozás a shinigamival.


- Mokuso! – szólalt meg a Sempai. Mire mi elkezdtünk meditálni. Pár másodperc múlva újra megszólalt.
- Mokuso Yame! Rei! Sho meni Rei!- Mondta és mi meghajoltunk a mester és a zászló felé. Mindenkinek megköszöntem az edzést és kimentem átöltözni. Ahogy kijöttem a dojoból azon gondolkoztam, hogy mit kellene csinálni ma mivel szabadnapos, vagyok. Fogtam a kendos felszerelésem és elindultam a kocsim felé. Ahogy felemeltem a táskámat enyhe fájdalmat éreztem a bal vállamban. Nem véletlenül hiszen Hintaru – samának az egyik vágása kicsit fölé ment… Na, de mindegy egy kis fájdalom még nem ok arra, hogy ezen a szép napsütéses napon otthon feküdjek.
Odaértem az én drága kicsikémhez. A napfényben gyönyörűen csillogott a fekete karosszéria. Kinyitottam a csomagtartót és bepakoltam a felszerelésem. Elöszőr a táskámat raktam be majd a shinaimat. Lezártam a csomagtartót és beszálltam a kicsikémbe. Beindítottam az autót és meghallottam a csodálatos hangot a motorból. Ennél több nem is kell egy férfinak csak egy autó és a szabadság esetleg egy barátnő, de az utóbbi most éppen nem áll a rendelkezésemre… Így hát beraktam egy kis zenét aztán kihajtottam a parkolóból.
Mivel ilyen jó időnk van úgy döntöttem, hogy elmegyek a parkba és sétálok egyet. De előbb el kell mennem, bevásárolni. Így hát az utamat egyből a bolt felé vettem. A bevásárlással mondhatni elég gyorsan végeztem mivel az emberek nagy része még javában dolgozott. Ezért nem is volt nagy a forgalom. Tehát a parkba is elég hamar sikerült oda érnem. Leparkoltam az én kis kicsikémet és elindultam a bejárat felé.
Ahogy mentem végig az ösvényen, a park játszóterén néhány kisgyereket láttam a szüleikkel, akik nyilván a szép idő miatt kihozták játszani a gyerekeket. A gyerekek nevetgéltek és csúszdáztak. Pár percig mosolyogva néztem őket aztán tovább indultam a szökőkút felé, hogy kicsit lehűtsem magam.
Ahogy odaértem a szökőkúthoz észrevettem, hogy a másik oldalán egy lány éppen hűti magát a hideg vízben. A lány olyan húsz év körül lehetett gyönyörű világos hosszú szőke hajjal. Teljesen igaza van az ilyen meleget nem könnyű elviselni. Így hát én is közelebb mentem a szökőkúthoz, hogy lehűtsem magam. Odaértem a szökőkúthoz belemerítettem a tenyerem és fröcsköltem magamra egy kis vizet. A hideg víz jól esett ebben a melegben. Amikor felnéztem a lány már kiszállt a szökőkútból és visszavette a szandálját. Közelebb mentem hozzá, hogy ráköszönjek. Így megkerültem a szökőkutat és így szóltam.
- Szia, Kazuki vagyok. Jól esik egy kis hideg víz ilyenkor igaz? – Kérdeztem tőle mosolygó arccal és vártam, hogy válaszoljon.


A hozzászólást Kada Kazuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 14, 2012 2:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://gotfrpg.dust.tv/
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Május 13, 2012 4:37 am

Parki lébecolás,
avagy kvinszmi? o.O


Próbáltam óvatosan visszavenni a lábbelim, de a még mindig vizes lábfejem, folyton-folyvást előre csúszott. >.> De legalább zoknit nem kellett felvennem! >.< Elgondolkozva néztem a csomagjaim felé, szerencsére ugyanúgy álltak, mint amikor letettem őket. Közben azon járt az eszem, hogy mi lehet még esetlegesen ellenszer a Mumus-kórra. Már vettem édességet, különböző amuletteket, és valami színes forgó valamit, amire azt mondta egy kedves néni, hogy nagyon szórakoztató, ha fúj a szél. Reméltem, hogy legalább az egyik hatásos lesz, nem lenne jó, ha még sokáig terjedne az osztagban az az átkozott kór! Gonosz mumusok. >.> Ha visszaérek, biztosan ismét átellenőrzöm az osztag területét, nehogy egy is ismét bejuthasson. >.<
A hangtól, ami kiszakított a gondolataimból egy pillanatra olyannyira megijedtem, hogy a hírtelen mozdulat lendületével, amivel a hang tulajdonosa felé szándékoztam fordulni, elvesztettem az egyensúlyom. >.> Mivel a szandálban lévő lábam még mindig nedves volt, a lábbelim pedig szántszándékkal csúszott, így egy hatalmas kiáltás kíséretében a szökőkútba fordultam ismét, immár minden szándékosság, és lelkesedés nélkül. T_T
Prüszkölve ültem fel, és próbáltam az orromból és a számból kikényszeríteni a benyomuló vízcseppeket, amik galád módon a légcsövemen keresztül szerettek volna lerandalírozni a tüdőmig. >.> Két kezemmel az arcomhoz kaptam, hogy a nedves hajamat valahogy eltávolítsam előle, és megnézzem jól magamnak azt az alakot, aki minden baj okozója volt! >.< Biztosan ő szervezte az egészet a szandállal, és a szökőkút oldalával együtt! >.<
Ahogy felnéztem, egy fiatal férfit pillantottam meg, aki valószínűleg vagy ijedten, vagy csodálkozva, esetleg nevetve nézett vissza rám. Mondjuk elég viccesen festettem, így nem lepődhettem meg azon, ha elmosolyodik. Rövid, fekete haja az ég felé meredt, barátságos barna szemei Takashi-kunra emlékeztettek. Vajon éppen most ő mit csinálhat? :3 Álmodozón kissé elmosolyodtam, majd rájöttem, hogy hol is vagyok, ezért úgy d9nt9ttem, eleget áztattam magam arra a napra. >.<
Ha felém nyújtotta a kezét, akkor elfogadtam, hogy kisegíthessen, ha nem, akkor feltápászkodva, kissé ingadozva lépdeltem a vízmentes, szilárd talaj felé.
Amint kiértem, végignéztem magamon, a nedves anyag hűvösen tapadt a bőrömre, vagyis a gigaira, de az érzésen ez nem változtatott. Bár a melegben valószínűleg magától is megszáradt volna a ruha, azért melengetőn megdörzsöltem a karjaimat. Ismét felnéztem a férfira.
- Rosui Kagehime, a... – itt elhallgatok.
Megszokásból majdnem elárultam, hogy a tízedik osztag ötödik tisztje vagyok, ami nem kicsit váltott volna ki döbbenetet. Magamat elnézve én sem hittem volna el, hogy egy katonai alakulatban szolgálok, még ha én tudtam is, hogy így van.
Arra gondoltam, biztosan várja, hogy befejezzem a megkezdett mondatot, de ettől megmentett, hogy az orromat hirtelen csiklandozni kezdte valami, és egy hatalmasat tüsszentettem. Bocsánatkérően néztem Kazuki-sanra, ha jól emlékszem, mintha ezt mondta volna, mielőtt bepottyantam a vízbe.
- Igen, a hidegvíz jól esik ebben az időben, de azt hiszem egy kicsit túlzásba estem – mosolyogtam rá, várva, hogy ő is elmosolyodjon viccesnek szánt mondandómtól.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kada Kazuki
Quincy
Quincy
Kada Kazuki

Aries Dragon
Hozzászólások száma : 6
Age : 36
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2012. May. 08.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 5.Dan Renshi mester.
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te4000/12000Városi Park - Page 18 29y5sib  (4000/12000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Május 13, 2012 7:03 am

Egy szabadnap a parkban – avagy találkozás a shinigamival.

A lány ijedten felém fordult. Meg csúszott a lába és háttal bele esett a szökőkútba, aminek hatására kisebb hullámok keletkeztek a szökőkútban. Kicsit megijedtem, mert azért elég nagyot csobban a vízbe. A parkban lévő emberek is felfigyeltek a csobbanásra hiába nem nehéz nem észrevenni, ha valaki bele esik a szökőkútba. Közelebb mentem, hogy megnézzem nincs-e valami baja. Mire odaértem hozzá addigra már felült és a haját igazgatta, mert az egész haja vizes lett és rátapadt az arcára. Odahajoltam hozzá és kinyújtottam neki a bal kezemet - amin a keresztemet hordom... - Amit ő pár másodpercig furcsán nézett aztán megfogta a kezemet és segítettem neki kiszállni a vízből. A lány kifelé is majdnem elcsúszott, hiszen a lába vizes volt és rajta volt a szandálja is, amiben most jobban csúszott a lába, mint eddig.
- Bocsáss meg, ha megijesztettelek. Nem ált szándékomban. – Mondtam mosolyogva a lánynak miközben ő dörzsölgette a karjait, hogy hamarabb megszáradhasson. Aztán pár másodperc után abba hagyta és ő is bemutatkozott. Nem tudta befejezni a mondandóját, mert tüsszentenie kellett egyet, de gondolom valami olyasmit akart mondani, hogy mit képzelek magamról, hogy csak így hátulról rákiabálok...
- Egészségedre. – Mondtam a lánynak. A tüsszentés után ő újra megszólalt és folytatta a mondandóját, ami szerencsére nem úgy folytatódott, mint ahogy azt én gondoltam…
- Hát, ha túlzásba nem is, de szökőkútba igen. – Mondtam mosolyogva Hime-channek. - De legalább neked már nincs meleged. – Tettem hozzá az előző mondatomhoz.
- Fáj valamid? Nem akarsz leülni egy kicsit? – Kérdeztem tőle és odasétáltam a padhoz, amin a lány bevásárlós táskái pihentek. Végig néztem a táskák logóit és észrevettem, hogy ez a lány szinte az összes boltot végig járta a környéken. * Egy délelőtt alatt ennyit mindent vásárolni... Ez aztán nőből van gondoltam magamban.* Volt közöttük édességes, ajándék boltos és ruha boltos szatyor is.


A hozzászólást Kada Kazuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 14, 2012 2:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://gotfrpg.dust.tv/
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Május 14, 2012 1:13 am

Parki lébecolás,
avagy kvinszmi? o.O



Néztem a felém nyújtott kezet, amin valami, általam még sosem látott, medál lógott. Néhány pillanatig csodáltam, majd zavartan elfordítottam a tekintetem, elvégre nem illik bámulni! >.< Elfogadtam a balját, és ő segített kikecmeregnem a galád szökőkútból. >.> Elég ingatagon álltam a lábaimon, ezért csúszkálás közben is a kezébe kapaszkodtam, nehogy egy újabb lendülettel visszapottyanjak a vízbe. Az nem volna túl szép. .__.
- Nem az ön hibája - mosolyogtam rá - csupán nem számítottam rá, hogy bárki is megláthat, vagyis… - zavartan elhallgatok.
Hogy lehetek ilyen szerencsétlen? T_T Egyszerűen kicsusszantak a mondatok a számon, amiknek nem lett volna szabad. Még hogy nem látnak meg? Mért ne látnának meg? >.< Tényleg szokatlan volt még számomra az emberek közelsége, és hogy látnak, sőt megérintenek! De ettől függetlenül nem szabadna ezt mindenkinek az orrára kötnöm. .__. Valahogy ki kell vágnom magam, de gyorsan, mielőtt gyanút fogna! >.<
- Úgy értem, hogy bárki megszólíthat! Igen! ^o^” - szinte nyögve hagyta el számat a mondat.
Huh, már majdnem lebuktam. .__. Az nem lett volna túl jó. >.< Bár vajon egy ember tudhatja, hogy ki, vagy mi is vagyok? Nem hiszem, én se tudtam.
Elmosolyodtam, elvégre értette, hogy viccnek szántam a megjegyzésem. Na, legalább megmosolyogtatnom sikerül. ^__^
- Igen, melegem az biztos nincs - nyúltam zavartam a tarkómhoz.
Még mindig vizes hajam kócosan tapadt immár a hátamhoz, s a nedvességtől göndör loknikban hullott alá. Az már biztos, hogyha haza érek, akkor ezt minél előbb rendbe kell tennem, különben soha többé nem fogom tudni kifésülni a gubancokat. .__.
- Nem fáj semmim, köszönöm - nevettem, és kisé el is pirultam.
Tulajdonképpen végig nézte a bénázásom, még jó, hogy fogalma sincs, hogy kivagyok. Hogy magyaráznám ki magam? Itt bénázok, és a legkisebb hangra is összerezzenek, közben pedig a világ sorsát tartom a kezemben. Na jó, talán a világ sorsát nem, de majdnem! ˇ^ˇ Vagy legalábbis a lelkekét, és az emberekét biztosan. Talán… >.<
Odasétáltunk a padhoz, ahol a szatyrokat hagytam, kissé döbbenten figyelte a csomagjaimat, amit nem igazán értettem. Valami furcsa van rajtuk? o.O Lehet, hogy valami rosszat vettem? De biztos szólna, vagy nem? Áh, túl sok a kérdés! >.< De azért mégsem tehetem fel, elvégre ez egy vadidegen, ráadásul ember! Bár, legalább nem lidérc, nyugtáztam magamban.
Leültem a csomagok mellé, és figyeltem, ahogy nézi a csomagokat.
- Valami baj van? - bukott ki belőlem.
Oh, én nagyon okos, legalább néha kontrollálhatnám magam. >.> Nem hiszem el, hogy képtelen vagyok szimplán hallgatni. Ha csendben ültem volna, lehet, hogy elment volna anélkül, hogy bármit is kérdezett volna! >.< De nem, nekem kérdeznem kell.
Zavartan elkezdtem kutatni az egyik szatyorban, de közben természetesen figyeltem a válaszára, csupán száraz holmit kerestem. Végül sikeresen rátaláltam a ruhákra, amiket a vásárlás előtt viseltem. *>* Ahogy szétnéztem, nem messze fel is fedeztem egy épületet. Reméltem, hogy ott át tudom venni, így legalább nem dideregnék.
- Megkérhetem, hogy vigyázzon a csomagjaimra, amíg száraz ruhát veszek? - nézek fel rá.
Reméltem, hogy igent mond, elvégre nem szívesen hagytam volna őrizetlenül a csomagjaimat. Bár nem is szerettem volna szívességet kérni, de nem baj. ^.^ Legfeljebb majd meghívom egy fagyira cserébe, azt biztos lehet kapni a környéken.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te6000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (6000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Május 21, 2012 6:54 am

Parki lébecolás, kvinszimit leváltva

Kellemes napra ébredt, a Nap ma ontotta a meleget, csicseregtek a madarak, és valahogy a városban lévő „káosz” se zavarta annyira. Pedig ez mindennapos volt, zaj, az emberek tömege, nehezen, de egy idő után meglehetett szokni. Persze, hogy nem ehhez volt szokva, hiszen katonai múltjában az volt a cél, hogy ne vegyék észre, csendesen dolgozzon, és tömeg se volt. De mint az életben minden, ez is elmúlt, és nem is igazán bántja a dolog. Magától hagyta ott a sereget, találni olyanokat, akik szintén nem átlagosak, és ha képes rá, akkor segíteni nekik, utat mutatni, de legalábbis abban segíteni, hogy kontrollt szerezzenek az erejük felett. Kicsit talán képmutatás, hisz a saját gyerekeivel nem foglalkozott ennyit. De a távolság miatt nem annyira egyszerű, az anyjuk elvitte őket, és a fia valamiért azt gondolja, hogy nem fogadja el, amiért a saját neméhez vonzódik. Pedig ez nem igaz, lehet akár mekkora fartúró, akkor is egy a vérük.
De nem ma fog ezekkel foglalkozni, a mai napot mással fogja tölteni. Kezdetnek azzal, hogy ki kell az ágyból, és készülődik a kezdésre. Egy gyors, rövid zuhanyzás, berögzült már ez is, nem időzik, sokat. Beállítja a haját, majd elkészíti a reggelijét, amit szintén hamar elfogyaszt, az utolsó faltok még alig érhettek le a gyomrába, már öltözött. Nem túl gyakran szereti váltogatni a ruháit, mármint ezt úgy kell érteni, hogy nem változatos a ruhatára, a legtöbb egyforma. Leginkább egy egyenruhára hasonlít az öltözéke, amin a fehér kabátja csak dob. Kész is az indulásra.
Csak sétálással tölti a napját, betért pár boltba, vett ezt-azt, de leginkább néhány könyvet. Unalmasabb pillanataiban jól esik az olvasás, és lehet az romantikus regény, vagy horror, az élvezet a lényeg. Egy jó könyv, szivar, és egy finomabb whisky, ez már elég az elégedettséghez. S hogy napját megkoronázza, mielőtt hazaindul, betér a parkba is. Itt fedez fel valami érdekeset.
Egy csurom vizes leányt, aki egy férfival társalog, majd a leány bemegy a nyilvános WC-be, a férfi pedig a telefonjáért nyúl, és hamar elmegy, otthagyva a csomagokat. Mivel becsületesnek tartja magát, és nem hagyhatja, hogy a csomagokat ellopják, sőt, hogy szegény leányt valaki meglesse, ezért odasiet. Vigyáz a szatyrokra, amik feltehetőleg a leányéi. Természetesen nem akarja majd a frászt hozni a leányra, ezért megköszörüli a torkát, és némileg hangosabban szólal meg, barátságos hangnemet megütve. Nem lenne szívderítő látvány, egy vadidegennel találkozni, aki csak meredten bámulna rá, üres tekintettel.
- Khm… elnézést ifjú hölgy, nem kell majd megijednie, de az úriember, aki itt volt, sajnos továbbállt. És mivel nem szerettem volna, hogy baja essen a önnek, vagy a csomagjainak, ezért bátorkodtam átvenni a helyét, és felügyelni a dolgokra, míg kegyed elintézi… amit csinál bent, legyen az akármi. –sajnos hallott már olyat, hogy a fiatalok a WC-kben drogoznak, vagy nemi kapcsolatot létesítenek, esetleg egyedül segítenek magukon. - A bemutatkozást majd szemtől-szemben, ha nem jelent túl nagy gondot… ez kicsit személytelen így, legalábbis én így gondolom. Öhm… minden rendben van odabent? Szüksége van valamire? Csak mondja, és beadom… természetesen nem megyek be, nem akarok leskelődni.
Ez nem is fordulhat meg a fejében, nem alacsonyodna le odáig, hogy holmi szatírként lopjon némi élvezetet, és emléket, pár fedetlen kebelről. Ahogy az se nagyon, hogy lehet szegény leány azért nem beszélt még valami sokat, mert megijedt.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptySzer. Május 23, 2012 7:13 pm

Parki lébecolás,
avagy kicsoda a bácsi? O.O

Kissé megkönnyebbülve veszem tudomásul, hogy még csak nem is gyanakszik. Legalább nem szóltam el magam, vagyis elszóltam, csak ő nem vette észre, de a lényeg tényleg az, hogy nem buktam le. >.< Igen, a többi nem számít. ^.^ Hálásan pillantottam rá, majd fogva a csomagom az épülethez siettem. Nem volt messze, de csak közelebb érve fedeztem fel rajta a táblát, ami azt jelezte, hogy ez egy nyilvános mosdó. Nem baj, az átöltözéshez tökéletes. .__.
Benyitottam, de senki sem tartózkodott bent. Nem akartam az egyik fülkében átöltözni, így maradtam a köztes helyiségben a csapok mellett. >.< Gyorsan levettem a vizes ruháimat, amiket a csapba dobtam, gondoltam azért kicsit átöblítem őket, mielőtt elcsomagolom. ^o^ Éppen a szárazruháimat próbáltam kihalászni a tasakban gyűrt nejlonzacskóból, amikor torokköszörülésre lettem figyelmes. °O° Ijedten kaptam fel a fejem, de senki sem volt bent, valószínűleg Kazuki~san jött közelebb, és nem akart benyitni. Talán valami baj lehet? o.O Elképzelni sem tudtam, de aztán tovább beszélt.
Nem kell megijednem? O.O Amikor valaki ilyet mond, akkor mindig a frászkarika kerülget, utána az esetek nagy százalékában valami ijesztőt, hátborzongatót, aggasztót ad a tudtomra. >.> Eleve görcsben volt a gyomrom, nem kell nekem még egy ilyen hír is! >.< És egyébként is ki ez? O.o Azt mondta, majd szemtől-szemben bemutatkozik. Talán meg akarja várni, hogy kimenjek, és akkor egyből rám támadna? És hogy érti azt, hogy bármit is csinálok idebent? Mit feltételez, mégis mit csinálok egy mosdóban? O.O
Elképzelni sem tudtam, hogy vajon mi lesz, ha kimegyek, és hogy ki az, aki odakint várhat, de ha Kazuki~santól nem féltem, és ő erre az idegenre bízta a dolgaimat, biztosan nem lesz semmi baj. >.< Azt hiszem. Remélem. .__. Aztán ráeszméltem, hogy még mindig a válaszomra várhat.
- Kö-köszönöm – nyögtem kissé akadozva, mert a zavartól összeakadt a nyelvem – Jól vagyok, és minden szükséges nálam van – feleltem remélve, hogy valóban nem szándékozik rám nyitni. S bár ez csak egy gigai, akkor sem lenne illendő, ha ruha nélkül látnák.
Gyorsan magamra öltöttem az induláskor viselt kimonómat, a melegre való tekintettel térd fölött végződőt választottam indulás előtt, és az obit is felkötöttem. Az évek alatt szerzett rutinnal már sokkal gyorsabban, és könnyebben vettem fel ezeket a ruhadarabokat. A tükörben ellenőriztem a hajam, ami nedvesen, göndörön omlott a vállaimra. A kezemmel végigszántottam rajta, de eleve meddő próbálkozás volt, ugyanolyan kócosan ugráltak vissza. >.> Ne baj, jó lesz ez így is, majd a napon megszárad! >.<
Sietős mozdulatokkal átmostam a nedves ruháimat, s jól kicsavarva előbb a nejlonba, majd a papírtasakba csomagoltam őket. Végignéztem magamon, és mikor úgy találtam, hogy szalonképes állapotba hoztam magam, óvatosan kinyitottam az ajtót, és kiléptem rajta. Egy magas, határozott vonásokkal megáldott emberrel találtam szemközt magam. Mosolyom kissé zavartra sikeredett. ^o^”
- Elnézést a kellemetlenségért – sütöttem le a szemem, hisz fogalmam sem volt, hogy miben tartom fel, bár nem én kértem meg, hogy maradjon, de akkor is. >.< - Rosui Kagehime vagyok - hajoltam meg felé illedelmesen.
Megvártam, amíg ő is bemutatkozik, és ha kérdezett valamit, természetesen válaszoltam.
- Mit szólna, ha hálám jeléül meghívnám egy teára? – mosolygtam rá, immár sokkal természetesebben ^__^
Nem tudtam, hogy ilyenkor mit is illene mondani, de úgy véltem meg kell hálálnom, hogy annak ellenére is vigyázott a dolgaimra, hogy ez nem lett volna a kötelessége. Ha elfogadja a meghívásom, akkor felkapom csomagokat és mellette lépdelve egy teázó felé próbálok el találni. Ha nem, akkor zavartan bámulom magam előtt a földet, mert nm tudom innentől kezdve, mit is kellene csinálnom.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te6000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (6000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyPént. Jún. 01, 2012 5:30 am

Parki lébecolás, avagy a bácsi nem perverz Very Happy


Gondolnia kellett volna, hogy szegény ifjú leány nem fogja kitörő lelkesedéssel fogadni ezt a helyzetet. Valószínűleg senki se reagált volna jól ebben a helyzetben, kivéve, ha az illető perverz, vagy talán egy sorozatgyilkos, aki így szedi az áldozatait. Szerencsére ez a helyzet nem fordulhat elő, és ha mégis, bízok magában annyira Szadame, hogy meg tudja védeni az életét. De reménykedik benne, hogy erre nem lesz szükség, hanem ténylegesen egy kedves leány fog kilépni a WC-ből. S így is történt, egy dekoratív, kedves arcú ifjú leány, akinek a haja ugyan kicsit kócos, de ezzel csak aranyosabb külsőt kölcsönöz neki, és még tisztelettudó is. Viszonoztam a meghajlását, és próbálta a tőlem telhető lehető legtöbb bizalommal megtölteni a hangját.
- Nem történt semmi. Az én nevem Kurai Szadame. Nem fázik ebben a ruhában? Ha jól látom a haját, akkor nem rég tetemes mennyiségű víz érhette magát. – nem lenne jó, ha megfázna, mert akkor lehetnek szövődmények, és akkor az is megtörténhet, hogy nem lehet gyereke, azt pedig nem igen tudná elviselni egy nő se. Ezért hát cselekszik, leveszi a fehér, hosszú kabátját… – Engedelmével. -… és a hátára teríti, talán valamennyit segít rajta. – Örömmel veszem a meghívást, de ami azt illeti, nem engedhetem meg, hogy fizessen, nem illik. Majd én hívom meg önt egy teára. Ms. Rosui. –barátságos hangot ütött meg, és arról se lehet szó, hogy Kagehime vigye a csomagjait, mielőtt felvehetné, megteszi helyette Szadame, milyen férfi lenne, ha hagyná cipekedni?
- Ne vegye tolakodásnak, de hogy sikerült ilyen vizesnek lennie, hogy át is kellett öltöznie? És ki volt az-az ifjú férfi, aki felügyelt a csomagjaira? – persze, ha nem akar, nem kell válaszolnia, csak próbál valami beszélgetést kezdeményezni, hogy ne néma csendben kelljen haladnunk egy teázó felé. Nem a legjobb beszélgetőpartner, de megteszi azt, ami tőle telik, és nem olyannak tűnik az ifjú Kagehime, hogy ne lehessen vele beszélgetni. Első benyomása az Szadamenak, hogy olyan leány, ki egy komor napon képes elzavarni a felhőket, és kis vidámságot hozni az életbe. Bár ez csak a külső, és hajlamosak tévedni az emberek. Lehet, hogy egy baltás gyilkossal találkozott Szadama, és Kagehime csak arra vár, hogy egy félreeső helyre érjenek, és ott elvegye a fegyverét, majd végezzen a segítőkész férfival... Túlságosan is élénk volt Szadame fantáziája, talán nem kellene annyi filmet néznie, legalábbis nem az erőszakosabb fajtákból, így a végén belerögzül, hogy mindenkiben a rosszat lássa meg. Sajnálatos lenne, nagyon az lenne. Ezért hát próbálja zavarni a gondolatokat, és tovább sétálni Kagehime mellett.
- És ide valósi, vagy esetleg átutazóban van? Talán a családja él erre, vagy valami barát?- lehetséges, hogy most nem fog választ kapni? Hiszen nem ismerik egymást, csak most találkoztak egy elég fúra helyzetben.


Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 18 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyHétf. Jún. 04, 2012 1:41 am

Parki lébecolás,
avagy bácsi kérem, ne gyanakodjon! >.<



Egészen kedves alaknak tűnt, bár szigorú vonásai, és kifogástalanul egyenes tartása határozottságot, és erőt sugárzott. Alaposan szemügyre vettem, elvégre jobb félni, mint megijedni, de nem olyannak látszott, mint aki bántani akarna. Inkább tanácstalannak mondtam volna. Smile
Kérdésére és megjegyzésére automatikusan a hajamhoz értem, majd zavartan elmosolyodtam ^o^” Igen, valahogy mindig sikerül efféle helyzetekbe kerülnöm. A tetemes mennyiség pedig nem kifejezés, egy egész kútnyit kaptam. .__. Igaz, hogy enyhülésre vágytam a nagy melegben, de ez bizony túlzás volt. >.>
- Igen, volt egy érdekes kalandom - nevettem, aztán ráeszméltem, hogy neki valószínűleg fogalma sincs, hogy mi is történt.
De nem volt időm megmagyarázni, mert hosszú kabátját, amit legnagyobb csodálkozásomra eddig ő viselt, a vállamra terítette. °O° Ráadásul nem kérdezte senki, szóval csak feleslegesen jártattam volna a számat, amit pedig egy ilyen segítőkész ember felé nem illene megtenni. >.<
- Nagyon szépen köszönöm, Kurai-san - pillantok rá hálásan :3 - Így valóban kellemesebb - húztam kissé szorosabban magamra, az anyag még őrizte a férfi melegét, ami kissé zavarral töltött el. :$
Kijelentésével, hogy ő fizeti a teát, hanghordozásából éreztem, hogy nincs értelme vitatkozni, így továbbra is zavartan, és hálásan indultam el a nyomában, miközben még a szatyraimat is felvette. Kérdésére néhány pillanatig választ sem kapott, olyan váratlanul ért. Felnéztem rá, majd magam elé bámulva követtem.
- Egy kisebb balesetem volt a szökőúttal - nevetek fel, hangom nem túl természetesen cseng ^o^” - Ijedtemben esetlenül fordultam, és beleestem a szökőkút vizébe - vallom be, fejemet továbbra is lehajtva.
Nagyon jól tudtam, hogy az egész az ügyetlenségem miatt történt, és ráadásul szegény Kazuki-san is nagyon megijedt! Reméltem, hogy Kurai-san nem nevet ki, de még azt is megértettem volna, hiszen valóban mókás helyzet, ha nem velünk történik. >.> Bár én nem ismerem azt az érzést, hiszen mint a fenti példa is mutatja, általában velem történnek ezek a dolgok. .__. Egészen bizonyos, hogy rossz csillagzat alatt fogantam és születtem, mert ennyi szerencsétlenséget, csak dupla rossz csillagállás válthatott ki! >.<
- Ifjú férfi? o___O - valóban el kell gondolkoznom, aztán rádöbbenek, hogy Kazuki-sanra gondol. Fiatal kinézete miatt nem a férfi jelző jutott volna az eszembe, ráadásul csak néhány percet beszéltünk, így nem csoda, hogy majdnem megfeledkeztem róla - Áh, Kazuki-san! ^__^ Fogalmam sincs. .__. - döbbenek rá, hiszen tényleg nem tudtam, hogy ki is volt.
Remélem ezt nem tartotta nagyon furának, vagy éppen ijesztőnek. °O° Bár sosem voltam túl beszédes, de valahogy, legtöbbször bénázásaim mellékhatásaként, elég sok emberrel ismerkedtem már meg. Talán éppen esetlenségem miatt nem tartanak veszélyesnek, amit persze nem is bántam. ^3^
- Kazuki-san rám köszönt, és én ettől nagyon meglepődtem, és egy óvatlan mozdulattal beleestem a vízbe, aztán megkértem, hogy figyeljen a csomagjaimra, amíg átöltözöm - magyarázom gyorsan, nehogy azt higgye, hogy valami férfiakat felszedő nőcske vagyok. o__O Közben élénk mozdulatokkal mutogattam csattanásomat a vízben, és a mozdulatokat, amikkel kievickéltem a kútból. Valószínűleg elég viccesen festhettem, de ilyen az én formám. .__. Már nem lepődöm meg semmin. >.<
- Nem, nem vagyok idevalósi, csupán csak az osztag hadnagyának vettem pár apróságot… - halkult el hangom a mondat végére, majd ajkamba is haraptam.
Ez igen, egy nap alatt lehet még többször is elszólni magunkat? Fészpalm Mert ha nem, én akkor is megteszem, isten úgy se’! >.> Gyorsan járattam a gondolataimat, hogy valamit kitaláljak, hiszen egyáltalán nem úgy nézek ki, mint egy katona, és Kurai-san biztosan furcsálná, hogy egy ilyen törékenynek tűnő lány, vajon hogyan is lehetne az? O.O
- Tudja, a vőlegényem tiszt, és őt kísérve érkeztem ide - egészítettem ki zavartan a mondatom. ^o^” - És ön? Idevalósi? :3 - remek elterelés! >.<
Reméltem, hogy nem fog gyanút, mert nem voltam benne biztos, hogy sikeresen ki tudnék találni valami más okot az itt létemre. >.< Próbáltam a lehető legártatlanabb mosolyom elővenni, hiszen ki is gyanakodna egy fiatal, esetlen lányra? Smile Azt hiszem… >.< Remélem. .__.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 18 Cl0te6000/15000Városi Park - Page 18 29y5sib  (6000/15000)

Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 EmptyVas. Jún. 17, 2012 3:51 am

Parki lébecolás,
avagy a bácsi sose csinál ilyet Very Happy
*Szegény ifjú leány, szerencse, hogy már nincsen annyira rossz idő. Így legalább a megfázástól nem kell tartania, de biztos ami biztos, ráterítette a kabátját, talán számít valamit. Ha mást nem is, addig nem lesz baja, míg meleg helyre érnek.*
- Kész szerencse, hogy nem lett komolyabb baja. Csúnyán meg is üthette volna magát. -* aggodalom nem igazán érződhet a hangjából, na jó, némileg igen, de többre nem telt, nem az a fajta, aki egy ismeretlennek fejezi ki magát, és megnyílik. Még akkor se, ha az ismeretlen személy, ránézésre igazán kedves, és talán kicsit esetlen, de akkor is idegen.*
- Ugyan, nincs mit megköszönnie. Az a lényeg, hogy kellemesebb, így talán elkerülheti a megbetegedést. Hiába mondhatjuk azt, hogy a mai nap nem kell számítani hidegre. Nem olyan az időjárás, megmártózzon az ember és utána még így sétáljon. A végén azt gondolnák, hogy ruhában úszott. -*próbálkozott valami vicc félével, bár ő maga se biztos benne, hogy használhatóra sikerült… inkább az ellenkezője, igazán kínos. Most hálát adhat azért a szerencséért, hogy nem olyan ember, akinek az arcára kiül a pír. Manapság csak egyszer fordult ez elő vele, amikor a fiát emlegették fel, hogy látták a TV-ben, egy felvonuláson. Bár inkább a büszke pirulás volt… a fia a TV-ben volt, ez már mondhatni egy jó dolog.
Amikor meghallotta, hogy mi volt az a baleset… nos, nem nevet, inkább csak elmosolyodik. Leginkább olyan mosoly volt ez, mint amikor egy szülő megtudja, hogy a gyermeke, milyen kis esetlenséget csinált.
- Sose szégyellje, mással is történhetnek ilyen balesetek. Most kegyed volt az, aki a rossz kártyát húzta, ennyi az egész. Legalább nem sérült meg, csak a ruhája lett vizes, azt meg ki lehet valahogy bírni. -*azt már nem említi meg, hogy szerencse, hogy volt váltás ruhája, és valószínűleg váltás fehérneműje, mert ha az nincs… akkor megette az egészet a fene.
A felelőtlen alak említésére, csak rosszallóan megrázza a fejét. Az értékrendje szerint, nem illik egyedül hagyni egy bajbajutott hölgyet, főleg ilyen kiszolgáltatott helyzetben. Biztosra veszi, hogy ha látná azt a bizonyos Kazuki-sant, akkor elmondaná neki, hogy miért is helytelen az, amit tett.
- És erre még is elment, úgy, hogy nem szólt kegyednek, igazán nem volt kedves gesztus tőle. Hiszen még a balesetet is ő okozta… ezek a mai fiatalok. Még veszélybe is kerülhetett volna Hime-chan. -*nagyon, egy nagyon kicsit hallatszodot a hangjából, hogy neheztel az illetőre.
Viszont attól, amit mond, felderült az arca, egy újabb kis mosolyt eresztett el.*
- Áh, egy katona menyasszonya. Tudja én nem rég költöztem ide, és én is katona vagyok, vagyis voltam. Mivel nyugállományba vonultam, és itt tervezem leélni azt, ami még hátravan. -*némileg igazat is mondott, hiszen tényleg nem rég költözött ide, és itt is akar élni, csak még néhány illetőt keres, hozzá hasonlóakat.* - És mi a neve a vőlegényének, mikorra tervezik a menyegzőt? Talán valami véletlen miatt, még találkoztam is a nevével, míg aktív állományban voltam… és ha gondolja, akkor felhívhatok pár régi ismerőst, hogy szóljak az érdekében. -* jó, ez nem tökéletesen igaz, szólhat pár szót az érdekében, de leginkább csak beszélni akar vele, hogy máskor ne hagyja a menyasszonyát egyedül sétálni, főleg azért, mert ilyen történhet vele.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 18 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 18 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-