-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Szept. 30, 2011 10:02 am

[Parktúra]
Gyönyörű, napsütéses reggelre ébredtem, legalábbis ez a kép fogad, miután kilépek a raktár ajtaján, mivel ugye a szobámban nincs ablak, csak egy függöny, aminek funkciója kimerül abban, hogy eltakarja a méretes lyukat a mögötte lévő falon. Egy vandál bandával együtt élni nem épp egy életbiztosítás, s ez nem csak személyemre, hanem minden ingóságomra is igaz. Mindenesetre a mai napot a relaxációnak szentelem, megpróbálom készleteimet a lehető legjobban feltölteni, hiszen már küszöbön áll a nagy összecsapás. Láthatatlanul építik a pilléreket, amelyek segítségével eltranszportálják majd a várost Soul Societybe, ekképp védve meg annak lakóit, valamint ily’ módon akadályozva meg Aizen azon törekvésében, mely szerint elkészíti az Ouken, azaz a Király Kulcsát. Fogalmam sincs, hogy milyen idióta ideától vezérelve akar baszakodni a nagyfőnökkel, de hát ez az Ő dolga. Az enyém pedig az, hogy a rendelkezésemre álló összes eszközt bevetve megkíséreljem megakadályozni elképzelésének megvalósítását. A Mennyei menedékben megejtett kis kaland nem igazán szolgálta az egészségemet, ennélfogva ma duplán nem fogok semmit sem csinálni. Elhatározásommal ellentétben öltözékemet igencsak elegánsra vettem, legalábbis a méregdrága ing-nadrág kombó nem nevezhető éppen köznapi öltözetnek. Szerencsés módon egy nagyobb összeg állt a házhoz a közelmúltban, így egy kis luxust megengedhetek magamnak. Fehér nyakkendőmön végigsimítva némileg tanácstalanul nézelődök körbe a kihalt utcán, azután találomra elindulok az egyik irányba. Nincs kifejezett tervem a délelőtt elcsapására, ezért azt fogom tenni, amihez éppen kedvem van. A szokásoshoz híven első utam Karakura egyetlen teaházába vezet, ahol elfogyasztva a szokásosat elmélkedem az élet rövidségén és mulandóságán.
Az óra hamar delet üt, gyomrom halk morgolódása pedig jelzi, miszerint ideje lenne harapni valamit. Nem tudván ellenállni a szükségnek fizetem ki teáimat, majd hosszúra nyújtott, magabiztos léptekkel veszem fel ismét az út fonalát. Semmi kedvem emberek között lenni, hallgatni az értelmetlen és felesleges csacsogást az élet „nagy” dolgairól, miközben jómagam olyan titkok tudója vagyok, amitől mindegyikük füle kettéállna. Ezen gondolatmenet alapján térek be a Flamolandbe, ahol egy extranagy menüt rendelek elvitelre. Be kell valljam, egész kellemesnek nevezhető eddigi programom, már csak egy jó kis szieszta kéne ebéd után. A park eléggé kihalt helynek számít, főleg a napnak ezen szakában, szóval úgy döntök, itt fogom elkölteni elemózsiámat. Nemtörődöm módon lóbálva a papírzacskót szemelek ki magamnak egy távolabbi padot, amire leülve nyugodtan étkezhetek majd. Nagy nyújtózással kezdem meg az előkészületeket, ezt követően mohón tépem szét a zacskó száját, ám legnagyobb meglepetésemre nem találok benne az ég egy adta világon semmit! Az nem lehet, hogy átvertek, hiszen alig néhány perccel ezelőttig még éreztem is a csomag súlyát! Intelligencia szintem nem hiába átlagon felüli, ennek hála a pillanat tört része alatt eszmélek rá, sikeresen elhullajtottam a becsomagolt finomságokat. Rezignált sóhaj kíséretében csóválom meg a fejem, majd gyorsan álló helyzetbe tornázom magam, amit követően Juliskához és Jancsihoz hasonlóan felszedem az általam elhagyott darabkákat. Nagy buzgóságom közepette a külvilágot teljes egészében kizárom, ekképp eshet meg az a hihetetlennek tűnő momentum, amikor egy összecsapás kellős közepén találom szerény személyem. Kissé bambán kémlelek körbe, azután jó szívemre hallgatva segítséget nyújtok az embernek.
- Te ráléptél az egyik burgeremre… - címzem szavaimat a csápos rettenetnek, mialatt rámutattok az előbb is említett tárgyra. – Máskor figyelj oda jobban! Ó, várjunk csak, mit is beszélek… Számodra nem lesz következő alkalom. :/
Egyszerű, gyenge lidérc, szinte arra sem méltó, hogy lélekenergiát pazaroljak rá. Kénytelen-kelletlen mégis megteszem, mivel semmi kedvem nincs most a kézi tusához, ráadásul bal kezem tele van, ennélfogva rendesen nem is tudnék hakudázni. Jobbomat lomhán felemelve koncentrálok reiatsut mutatóujjam végébe, ezután a közben támadásba lendülő hollow homlokára célzok. A fehér villám fényes villanásként csapódik ki az előbb is említett testrészemből, akkora energiával, ami akár egy gyengébb arrancart is képes lenne darabjaira tépni. Szerencsétlen entitás még egy utolsó elnyújtott ordítással adja a világ tudtára fájdalmát, ezt követően csendesen szellemi részecskék egész armadájára oszlik, eltűnve ezen dimenzióból. Talán sokkal jobb dolga lett volna következő életében, ha lélekölőm segítségével pusztítom el, ám lusta is voltam előhúzni azt, illetve így százszor könnyebb volt megoldani a helyzetet. Nem érzek elégedettséget tettemmel kapcsolatban, számomra ez semmi sem volt. Futó pillantást vetek a vérző vállú srácra, majd zsebembe túrva egy cigarettát halászok elő. A teljesen fekete szálat számba illesztem és meggyújtom azt. Tökéletes nyugalommal telepszek le a legközelebbi padra, mintha az előbbi közjáték meg sem történt volna. Sajtburgereimet magam mellé halmazom, s ezek közül egyet kiválasztva megkezdem ebédem. A szőkének viszont érdemes lenne orvoshoz menni, mielőtt még megmurdel itt Nekem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 4:35 am

[Parktúra]

*Figyelmét teljességgel a következő pillanatok eseményeinek szentelte, amelyek többek voltak annál mint amire számíthatott volna. Merengése közben, hirtelen a szörny elintézte valaki kajáját. És úgy nézett ki, ez a bizonyos valaki nem igazán örül az esetnek. Tehát fogta magát és beszólt a csáposnak, amely meg sem szólalt. Bár Shin nem tudta, de egyes hollowok képesek voltak beszélni, mások annyira elvesztik az emberi tudatukat, hogy nem képesek emberi érzelmeiket megmutatni. Vagyis inkább teljesen elvesztik minden emberi érzésüket. Így hát semmi válaszreakciót nem produkált a férfinak, aki egy cseppet sem zavartatva magát egy egyszerű támadással elintézte a már fenn említett rusnya dögöt. Egyszerűen a sugár útjában volt, és ezért először elfeketedett, majd teljesen elpárolgott. Ezt mind végignézve, Shin azt várta, hogy lesz valami epikus végkimenetel, de mint ilyen szempontból táplált reményeivel általában … most is egy egyszerű befejezéssel zárult a Story. A fickó leült egy padra, és elkezdett kajálni. Megvakarva az arcára tapadt vért hősünk észrevette, hogy az arcán is van pár vágás, de hogy azokat hogyan szerezte arról fogalma sem volt.*
~ Tökmindegy… majd meggyógyíttatom magam… csak találnom kell egy kórházat… de most… itt a lehetőségem hogy leálljak beszélni valakivel, aki szintén birtokolja a szellemi világ erejét… Vajon az lenne a jó döntés, ha elmennék… NEM… most itt az alkalom, hogy végre megértsem, hogy mégis mi folyik itt egyáltalán. Ezt nem hagyhatom ki. ~ *Gondolta és közben végigsimítva a szőke izzadságtól ázott haját… Hát, nem nézett ki épp a legfényesebben. De ténylegesen nem akarta, hogy ez a fickó is hasonlóképp meglépjen, mint az összes feketecsuhás akivel eddig találkozott. Azok olyan érdekesek… Egyik pillanatban feltűnnek, és kinyírják az ellenfelet és indulnak is tovább új feladatok elébe nézni. Természetesen ezt meg is értette, hiszen amennyi ezekből a szörnyekből az utóbbi időben feltűnik… az hihetetlen. Igazából még ő a csekélyke Reiatsujával is érzékelte valamennyire hogyha néha a közelben volt egy. És sokszor volt ilyen ”Rossz előérzete”. Ez pedig azt jelentette, hogy valahol mindig termett egy kis munka a feketéknek. Azonban ez a fickó nem így nézett ki, ezt kiszúrta az első pillanattól kezdve. Emberi ruhákat viselt és a kardját sem hordta magával. Vagy nem is volt neki… ki tudja… de Shin valószínűsítette, hogy valahol mégis csak akad neki egy. Volt valami kisugárzása ami eléggé hasonlított egy feketéhez. Csak valamiben más volt, mint amit belőlük érzett. De mondjuk ez nem is volt jelentős. A lényeg, hogy végre kérdezhet már pár dolgot a dolgok működésével kapcsolatban. Ez azt jelenti, hogy válaszokat is kap és végre lesz pár infója arról, hogy mi folyik a világ hátterében. Így hát pár perc merengés után összeszedte magát és megindult a pad felé ahol a férfi jóízűen falatozgatott. Miután végre megérkezett a padhoz, leült és így szólt.*
- Üdv… Toyone Shin vagyok… és lehet, hogy hülyén fog hangzani a kérdés, de mi ez az egész? Mik ezek a lények, mit akarnak itt, kik azok a feketeruhások és miért védenek meg minket? Válaszolna, ha megkérem rá?
*Tette fel kérdéseit, közben nyugodtan nézte végig amíg a férfi egy cigarettára gyújt rá éppen. Majd mielőtt az öngyújtóját felemelte volna Shin előhúzta a Zippo-ját és egy másodperc tört része alatt a férfi szájában lévő szálra rátörtek a gyújtó lángjai. Majd maga is rágyújtott, de mindent az ép karjával csinált, mivel még mindig fájdalmat okozott neki a másik mozgatása. De ez ostobaság, hogyne fájt volna, azonban mégis jobban hajtotta a kíváncsiság, és tudta, hogy úgysem hal meg, legalábbis nem egy ilyen sebtől. Nem volt olyan súlyos, mint amikor egy ennél is erősebb szörnnyel került szembe. Ez a szörny gyakorlatilag belső sérülések tömkelegét okozta Shinnek, de ennek ellenére ő megint csak talpon van. Bár az alkalommal elájult és nem tudta hogyan, de amikor felébredt mindene meggyógyult és minden ereje visszatért. Ez azóta is rejtély számára, de sejtette hogy megint a feketeruhás alakok ügyködtek valamit. Mert ha van erejük harcolni a szörnyek ellen, akkor valószínűleg ilyen képességük is lehet.*
- Én ember vagyok… de valami oknál fogva látlak titeket… Te is a feketeruhások tagja vagy?
*Kérdezte és várt.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:00 am

[Parktúra]
Mielőtt még öklömön fellángolhatna a démonmágia segítségével életre hívott tűz, a szőke a semmiből egy gyújtót varázsol elő, azután sérülésével mit sem törődve siet segítségemre dohányzási akciómban. Jobb szemöldököm némileg megemelkedik a jelenet láttán, azonban ennél több reakciót nem csikar ki belőlem a dolog. Felváltva pöfékelve és harapva a szendvicsbe mutatom be az egészséges életmód tökéletes ellentétét, amivel az ember rögtön el tud intézni magának egy kétoldali szívinfarktust, meg érelmeszesedést, illetve ezekhez hasonlatos félelmetes nevű kórságokat. Ugyan jól láthatóan érdektelenséget mutatok a sráccal kapcsolatban, ám ettől függetlenül érzékeim kiélesednek, ekképp próbálom feltérképezni kivel is állok szemben. A kapott sebek méretéből adódóan már régen a porban kellene fetrengnie, nem pedig itt ugrándozva tüzet adni Nekem. Habár lélekenergiája elhanyagolhatónak mondható, mégis kiemeli Őt a normál emberek köréből. Bizonyára az előbbi összecsapást képes lett volna túlélni nélkülem is, de akkor feltehetőleg még a mostaninál is rosszabb állapotban lenne. Legnagyobb hiányosságomként könyvelhető el a tény, mely szerint semmilyen gyógyító technikát nem ismerek, lévén mindig is az első sorban harcoltam, nem pedig a harcképtelenné válókat pátyolgattam. Ennek hála nem áll módomban segíteni szerencsétlenen, bármennyire is jó szolgálatot tett öngyújtójával. Eléggé ostobán viselkedik, inkább a kórházba kellene rohannia, nem mellém telepedni, majd teljesen egyértelmű kérdések egész hadát a nyakamba zúdítani. Csalódott sóhaj szakad fel a mellkasomból, ennyit arról, hogy ezen a helyen magányomba mélyedve képes lehetek elkölteni ebédemet. Egy grimasz kíséretében dobom ki a közeli kukába sajtburgerem negyedét, mit sem törődve a pazarlás tényével.
- Gondolom, nemigen van választásom, ugye? – nézek oldalra, tökéletesen figyelmen kívül hagyva bemutatkozását. – Van egy olyan érzésem, hogy addig loholnál utánam, amíg meg nem tudod, ami érdekel vagy amíg össze nem esel a vérveszteségtől… Menjünk ennek elébe, más sem hiányzik, mint egy félhulla a nyomomba. A lényt, melyet az előbb elpusztítottam lidércnek hívják és az éhség hajszolta át ebbe a dimenzióba. A hollowok az emberi lelkekből táplálkoznak, felfalva azokat tesznek szert még nagyobb erőre. Az általad feketeruhásként aposztrofált harcosokat shinigaminak nevezzük, egy katonai szervezet tagjai, aminek feladata megvédeni az Emberek Világát minden ártó akarattól. Egy ősidők óta fennálló ellentét, az folyik itt!
Kissé ismerős a szituáció, hiszen jó pár hónappal ezelőtt egy másik espert avattam be olyan dolgokba, amiről átlagos társaiknak fogalmuk sem lehet. Hitomi-chan persze tökéletesen más helyzet volt, némi alapképzettséggel rendelkezett a Soul Societyvel kapcsolatban, ámbátor ezen irányú tudását halálistenek megölésére használta fel. Hatalmasat fordult azóta az élet kereke, megtalálta a nővérét, egy szinte csak az előbb említett fajból álló csoportosulás tagja lett, s megtudta az igazságot is szülei halálával kapcsolatban. Ereje szemet gyönyörködtető fejlődésen ment keresztül, azt kell mondjam, igazán büszke lehetek tanítványomra, még ha csak közvetve is segédkezhettem képességeinek kifejlesztésében. Hátradőlök, eközben jobb karomat kinyújtom és a pad háttámlájának tetejére rakom. Számban a bagó lassan füstölög, miközben szinte teljesen lehunyt szemhéjakkal élvezem az arcomat simogató napsugarak érintését. Meglehetősen szokatlan időjárás ez az évnek ezen szakaszában, ezért jobb kihasználni, amíg lehetőség van rá. A viharfelhők már gyülekezésnek indultak, s ha még most tiszta is az ég, hamarosan minden felfordul majd. Sziesztámat újabb kérdés zavarja meg, ami önkéntelenül is vigyorgásra késztet. Mind a mai napig csodálattal adózom a humán fajnak, nagy tehetség kell hozzá, hogy ennyire vakon a világ történéseire éljenek gondtalanul. Untathatnám igencsak hosszúra nyúlt élettörténetemmel, ám nem sok kedvem van hozzá, ráadásul a felét sem lenne képes feldolgozni. Helyzetem nem éppen egyedüli, viszont a többi vaizardtól eltérően szerény személyem néhanapján elvégzi a régi feladatokat, ha perpillanat olyanja van. A megszokás nagy úr, illetve inkább küldöm át szakadt plusoknak Rukongaiba őket, minthogy valami agyatlan szörny gyomrát töltsék meg. Jó fej vagyok, ehhez kétség sem fér. Ideje lenne már, miszerint valami jótékonysági szervezetet nevezzenek el Rólam.
- Magasabb a reiatsud az átlagnál, ezért vagy képes érzékelni a körülötted lévő szellemeket. –adom tudtára a nagy talányt megoldását, ami ezidáig biztos megkeserítette mindennapjait. – Nem tartozom a Gotei 13-hoz, minden tekintetben önálló vagyok. Réges régen tagja voltam, ám annak már megvan néhány éve.
Mindennek megvan a maga oka, a Sors útjai kifürkészhetetlenek, ezt Én tudom a legjobban. Egyszer még irányítani is tudtam volna, viszont inkább lemondtam arról a hatalomról, mielőtt még megfertőzhette volna az elmém, s az örök sötétségbe taszított volna. Ismerem önmagam, könnyedén megrészegülnék az uralkodástól, zsarnok válna belőlem nagyon hamar. Elég egy Aizent elpusztítani, nem kell utána rögtön még egy megalomániás őrült. Másrészt a hátrazselézett haj sem passzol az imidzsembe. :/
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:25 am

[Parktúra]

*Természetesen tisztában volt vele, hogy valószínűleg az idegen nem fogja hatalmas túláradó barátsággal fogadni, ettől függetlenül viszont a segítségéért nagyon hálás volt… Azt is tudta, hogy lehet hogy a fickó nem várja végig a mondandóját, hanem egyszerűen lelép mert nem kíváncsi a témára. De nagy meglepetésére nem így lett. Leülve és a kérdéseket feltéve néki. Ha nem is pozitív, de legalább semleges válaszokat kapott a kérdéseire. Megmentője nem mutatkozott be, mint ő de ez nem zavarta. Ismerte már, amikor az emberek nem tartják őt túl nagyra. Ezért hát ügyet sem vetve a gesztusra folytatta tovább a pofa hallgatását. Ő pedig röviden felvázolta, hogy mik is a Hollowok és mik azok a Shinigamik és természetesen azt, hogy ezek a lelkek már réges rég az ősidők óta ellenségesen viselkednek egymással. Ezek a dolgok voltak amik részben érdekelték, hiszen mi másra lett volna kíváncsi, mint amit már korábban is látott, csak nem volt képes felfogni. Eddig csak azt tudta, hogy azok a szörnyek valamiért állandóan elözönlik a várost, és van egy csoport akik megállítják őket. Ezért is állt neki őket likvidálni, mert mégis csak a barátai s ismerősei laknak ebben a városban. Gyerekkorának megannyi emlékét találhatja itt. Tehát nem igazán tudta, hogy mégis miért jönnek és próbálják romba dönteni azokat a dolgokat, amelyek számára annyira fontosak. Viszont most, megvilágosodott, vagy legalábbis úgy érezte magát. Sok részletet összetudott kapcsolni, amit korábbi összecsapásai során felvélt fedezni az ellenfélen, vagy épp a feketeruhásokon.*
- Nem… van választásod, nem kötelezhetlek rá, hogy figyelj rám, vagy egyáltalán tudomást vegyél arról amit mondok. Főleg azután, hogy láttam hogy mire vagy képes, egy ilyen támadással. Biztosan messze erősebb vagy ennél. Viszont én meg ezen a szinten küzdök ellenük… Lehet, hogy nem tudok mindent a szellemekről meg erről a fennálló konfliktusról, de én akkor is azért kaptam az erőmet, hogy harcolhassak ezek ellen. Biztos vagyok benne. *Folytatta gondolatmenetét. Nem hitte, hogy ez különösebben meghatja vagy akár érdekli a férfit, hiszen nem úgy néz ki, mint aki el van ragadtatva tőle meg az erejétől. De azért mégiscsak elmondta ezt neki pont abból a célból, hogy tudja, hogy mik a céljai. Amíg ezen a szinten van, addig nem lehetnek nagyobb tervei, elég ha a kisebb Hollowokkal el tud bánni. Tisztában volt vele azonban, ha a Shinigamik ezekkel a hollowokkal ilyen könnyen képesek elbánni, akkor nem lenne nagy harc mire legyőznék őket. Ebből következik, hogy biztosan vannak erősebb hollowok, akiket nehezebb legyőzni. Ezért is kell, hogy Shin végre tisztán lássa a világ történéseit és ne csak azt a kis részletet, amely épp az ő orra előtt történik meg. Sebe szerencsére nem vérzett annyira, hogy súlyos vérveszteséget szerezzen rövid idő alatt, ezért úgy gondolta, hogy bőven van ideje, hogy beszéljen az ismeretlen férfival, és megtudakoljon tőle pár dolgot. Annak azonban nem látta értelmét, hogy tovább tukmálja a férfira, hogy mégis ki is ő… rövid úton unalmassá vált volna. Főleg hogy pár perccel korábban még azt sem tudta, hogy Shinigamiknak hívják a feketeruhásokat.*
- Magasabb a Reiatsum… az okát viszont nem tudom… ember vagyok csak mint a többi. Nem számít. Biztosan vannak még olyanok mint én… lehetnek hasonló képességű emberek csak mint én… Tehát a Gotei 13… Fogalmam sincs mit jelenthet, de biztosan a Shinigamik… és otthagytad őket… *Bólogatott maga elé, mert még nem döntötte el, hogy most ezt hogyan értelmezze. Szökevény, vagy engedéllyel jött el… Ha eljött, vajon mi ennek az oka? … Ezen kérdésekre is kereste a választ, azonban úgy érezte ez a probléma túl összetett, ahhoz, hogy képes legyen átlátni még akkor is, ha a férfi ténylegesen felvázolja az okait, amiben amúgy is nagyon kételkedett. Hiszen még a nevét sem árulta el, hogy gondolhatja, hogy majd arról kezd el mesélni, hogy korábban miért hagyott ott egy védelmi szervezetet. Fejében kavarogtak a gondolatok ezzel kapcsolatban. Hirtelen ebből a három mondatból több információhoz jutott mint az utóbbi 2 évben, amióta megvan az ereje. Hihetetlen hogy végre talált egy olyan szellemet, vagy kit, aki tényleg megoszt pár információt vele. Még ha ténylegesen rövid és tömör válaszokat ad, akkor is ez azt jelenti, hogy valamennyire érdekli a szitu. Ha annyira terhére lenne Shin akkor már valószínűleg rég eltűnt volna hirtelen és nyomtalanul, akárcsak a többi Shinigami. *

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:06 pm

[Parktúra]
Való igaz, tényleg könnyedén eltűnhettem volna másodperceken belül a helyszínről, azonban miért tettem volna ezt? Meghatározott céllal érkeztem, amitől semmiféle csatározás nem tud eltántorítani. Lényegesen megszaporodtak az utóbbi időben a hollow-támadások, viszont ezen nincs miért csodálkozni, mindenki készül a nagy háborúra a maga módján. Talán félelmet vagy haragot kellene éreznem, amikor a vaizardságomat okozó ex-kapitányra gondolok, ám ehelyett csupán jeges céltudatosság buzog bennem. Semmiben nem lesz másabb a Karakuráért folytatott harc, mint bármelyik eddigi küldetésem. Se csapdák, se találós kérdések, csupán egy egyszerű, de annál nehezebben megvalósítható feladat. Likvidálni az ellenség főparancsnokát még emberi mértékkel mérve sem túlzottan egyszerű attrakció, esetünkben eme kihívás hatványozottan tendál a lehetetlen felé. Jól gondolja a fiú, igazi képességeim messze túlszárnyalják egy Byakurai megidézésének szintjét, akár saját kidoukat is fejleszthetnék magamnak, hogyha lenni efféle ambícióm. Hm, ámbátor néhány új skillnek minden bizonnyal hasznát venném, ezért ez az idea elraktározásra kerül agyam egyik rejtett tekervényében. Kételkedő pillantással illetem, amikor a kapott adomány rendeltetéséről beszél, valószínűleg letörne a lelkesedére, ha elmondanám, hogy kétségtelenül nagyobb szellemi erővel rendelkező egyén közelében volt vagy fejlődése során emberi természetének egy újabb aspektusa nyílt meg, ami miatt különös, szinte varázslatnak tűnő cselekedeteket tud végrehajtani. Semmi köze nincs ehhez a rendeltetésnek, feltehetőleg az is saját döntés volt, miszerint Ő a mai napon leáll egy lidérccel birkózni. Nos, ezt a gondolatmenetet inkább megtartom magamnak, legyen csak hős, rövid életének muszáj értelmet adnia.
- Ha így érzed, talán így is van… - szólalok meg, miközben kissé oldalra döntöm a fejem, s az időközben leégett cigarettát is kiveszem a pofázmányomból. – Ettől függetlenül adok egy jó tanácsot. Amint ennél nagyobb döggel vagy emberszerű, de maszkot viselő entitással találkoznál, fuss, ahogy csak a lábad bírja! Azokhoz képest az előbb kiiktatott hollow ereje semmi, tízszer vagy akár százszor hatalmasabbakat is lehet találni, ezt pedig nem csak a méretükre értem. Szerencsére az úgynevezett jó oldal sem szűkölködik remek harcosok terén, a kapitányokat kevés dolog lenne képes megállítani. Habár… Ők is legyőzhetőek…
Nálam ezt kevesen tudják jobban, s akik ezen limitált számú csoportba tartoznak, azok a szőkéhez hasonlatos gyengécske lelkeket akár reiatsujuk nyomásával is képesek lennének elpusztítani. Hümmögve az általam felvázolt igazságon nyúlok egy másik sajtburgerért, mivel be kell lássam, hiába zavartak meg, ettől függetlenül gyomrom tartalma semmivel sem nőtt meg, ezért ideje félretenni a duzzogást és végre zabálni. Ismervén a Flamohoz hasonlatos gyorséttermek kínálatát, igencsak feltankoltam az általuk elkészített szendvicsekből. Egy tucatnyi úgy elegendőnek könyveltem el és abban az esetben, ha mégse lennék képes eltűntetni az egészet, amit amúgy kétlek, akkor a raktárlakó népség szíves-örömest segédkezne. Ingyenélő banda… Neutral Persze jómagam sem különbözöm tőlük, ám ezt az információt inkább eltusolom, ily’ módon nyugtatgatva lelkemet, miszerint fontos és építő tagja vagyok a közösségnek. Lévén az illem sose volt erősségem, ennek köszönhetően kényszerű beszélgetőpartneremnek simán hagyom, hogy végignézze jóízű falatozásomat, megkínálni biztos nem fogom! Ettől függetlenül, amennyiben szeretne egyet magának is, némi morgolódás után lepasszolom Neki, ám ellenkező esetben se vág szíven az eset, legalább több marad Nekem! Ezen idő alatt a srácban valószínűsíthetőleg túlterhelődött a rendszer, mivel eléggé össze-vissza kezd hablatyolni, az előbb megtudott információkat ismételgetve. Bizonyára rémítő lehet ez az egész számára, még úgy is, hogy valamennyi tudásnak már birtokában volt kezdetben. Az átlagpolgár a korábban elmesélt történetet hallva csupán jóízűt nevetne, azután rögtön hívná is az elmegyógyintézetet, amíg az igazat tovább próbálnám sulykolni belé. A középkorban sokkalta jobban tisztelték a spirituális világot, mostanában a sok high-tech kütyüjük miatt azt képzelik, Ők a világ urai. Pedig durván pofára esnének látva a valóságot.
- Jól van, nyugodj már le, még a végén valami epilepsziás rohamot kapsz… - zárom rövidre a helyzetet egy tasli kíséretében. – Megfelelően következtettél, tényleg nem Te vagy az egyetlen, aki más, különleges. Karakurában működik egy szervezet, a neve Raion és a hozzád hasonlókat gyűjti össze. Pontosan nem tudom megmondani hol is található a székhelye, hiszen nem vagyok a tagja, viszont némi kérdezősködést követően megtalálhatod majd. A Goteijuusantai pedig a már korábban is említett katonai csoportosulás neve, amiben a halálistenek szolgálnak.
Reményeim szerint Hitomi büszke lesz Rám, amikor majd elmesélem Neki, hogy egy eltévedt esper az Én hathatós közbenjárásomnak köszönhetően jutott el ahhoz az oroszlános cucchoz, amibe a genetikus is tartozik. Érdekes módon még egyszer sem néztem körül azon a környéken, holott simán be tudnám kamuzni a képességet. No, majd egyszer, ha épp nem lesz semmi programom.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyVas. Okt. 02, 2011 2:51 am

[Parktúra]

* Úgy nézett ki, hogy a férfinak nem áll szándékában továbbállni, vagy épp nem zavarja őt annyira, hogy úgy ítélje meg tovább kell mennie. Furcsán érezte magát. A teste zsibbadt, de a fájdalom alább hagyott. Természetesen nem halál közelében volt, csak egyszerűen az izgalom már lassan a fájdalmát annyira elnyomta… hogy szinte teljesen eltűnt az az érzés, ami korábban annyira zavarta, főleg amikor leült. Nagyokat szívott a friss és az egyaránt füstös levegőből, majd szemét az égre emelve hallgatta, ahogy a férfi felvázolja, hogy körübelül hogyan is nézhetnek ki az ennél erősebb ellenfelek. Shin pedig megpróbálta megalkotni magában a képet a maszkot viselő emberekről. Na meg arról, hogy vajon milyen erőkkel rendelkezhetnek, ha ez a hollow még csak egyszerű földönfutónak számít a fajtájából. Rengeteg kérdése volt megint csak hirtelen, de az elméjét jelenleg egy ennél is mélyebb gondolatmenet kötötte le… Méghozzá az, hogyha ezek a rosszak mind ekkora erővel bírnak, akkor miért nem próbálnak meg egy összevont támadást indítani a világuk, meg a szellemek világa ellen. Biztosan nagy bajba kerülnénk, ha ezek a szörnyek mind elözönlenék a földet. Egy gyors és koncentrált offenzívát indítva nagyon is gyors eredmények születhetnének. Folytatva a beszélgetés menetét így szólt.*
- Tehát… van egy csomó erős jó fickó… meg egy csomó rossz… te pedig… semleges vagy? *Kérdezte, majd a mellette lévő kukába dobta a cigaretta csikket. Elmerengett, akárcsak egy hatalmas gondolkodó, hogy vajon, milyen háborúkat vívhatnak ezek az erők. Mily elképzelhetetlen energiák szabadulhatnak fel azokon a csatatereken, ahol olyan erejű fickók csapnak össze, akárcsak ez a fickó. Érdekes képeket teremtett a fejében ezekről a kérdésekről, de valószínűleg azok meg sem közelítették a valóságot. Felállt az ülőhelyéről, mert a zsibbadás már kissé kellemetlenné vált számára, meg amúgy sem akart meghalni. Az a tasli, amit Yuutól kapott valamennyire felébresztette. Körülnézve a parkban lévő jelenlévőkön néhányuknak furcsa kifejezés volt az arcán és eléggé megbámulták őket. De ezt meg is lehetett érteni, hiszen egy elegáns férfi, meg egy másik akinek egy lyuk van a vállában elég érdekes látványt mutathatott.*
- Szóval Raion… megtalálom őket… és felveszem velük a kapcsolatot. Mellesleg nem akarom, hogy úgy könyveld el, hogy valami hatalmas igazságérzet hajt engem előre… Baromság, aki ilyesmiben hisz, annak nincs értelmes célja… Az egyetlen szempontom az, hogy hagyják békén a városomat… Amíg itt nem keverik a szart, addig engem sem zavarnak… * Ezt sem tudta, hogy miért mondta el, hiszen a fickóról még mindig sütött az, hogy nem is érdekli, hogy ki ő… De hát, ha már beszélgetnek akkor mégis csak szükséges volt valamilyen témát felvetnie. Bár érezte, hogy lassan a kórház felé kell vennie az irányt, különben ténylegesen meghal… Kíváncsisága a szellemvilág felé, azért annyira nem terjedt ki, hogy meghaljon és úgy nézze meg, hogy mi van odaát, voltak saját tervei és élete. Így aztán inkább elképzelte az életét az életben, mint bármi féle túlvilágon. De ettől még a túlvilág érdekelte,csak nem az élete árán. Mosolyra húzta a száját, majd Yuusuke felé fordult, közben még mindig a régi életén járt az esze, amikor még semmi túlvilági nem történt vele, csak egy egyszerű ember volt. Boldog tudatlanság. Most bezzeg vadásznak rá ezek a szarok, pontosan azért, mert már van lélekenergiája és képes a szellemeket érzékelni… Ez tökéletes célponttá teszi a szörnyeknek.*
- Mit gondolsz? Van rá esély, hogy ezek a szörnyek valaha nagyobb csoportban a többiekkel együtt lerohanják a világomat? Vagy a tiédet? * Faggatta tovább a számára még mindig idegen szerepét betöltő Yuut… *
- Mert ha ez így van… akkor tudnom kell… és fejlődnöm kell rá… hogy használhatóbb erőre tegyek szert… amikor eljön az ideje…. * Előrehajtotta a fejét, és közben elmerült a kételyei tengerében. Hiszen állandóan mások dolgával foglalkozik, amihez igazából köze sincs… De azért még az is lehet, hogy ebből valami jó fog származni… De ez a dolog nem másokra tartozik… ő mint itt élő, nem akart teljesen mások által védve élni, meg akarta védeni a lakóhelyét… Na jó ez egy csupa közhely. De valahol mégis csak van benne valami.*
- Biztosan úgy gondolod… hogy valami önjelölt hőskomplexussal rendelkező srác vagyok… és meg kell mondanom… hogy igazad van… van bennem ez is… na meg az otthonom védelme…
*Ennél a mondatnál megint csak elmosolyodott, majd ép karjával megvakarta a tarkóját.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyVas. Okt. 02, 2011 4:12 am

[Parktúra]
Shin, ha jól emlékszem így hívják a srácot, hamar levágja mi is a helyzet, habár az érdem minden kétséget kizáróan engem illet, elég jól tudok magyarázni, szó se róla. Amíg gondolataiba mélyedve mered előre, jómagam kihasználom a beállt hatásszünetet és tovább folytatom a kajálást. Öltözékemhez egyáltalán nem illik ez a gyorséttermi koszt, ráadásul bizonyosan elég nehéz lenne kimosni, ha véletlenül összemaszatolnám. Alighogy felsejlik elmémben a gondolat, egy galád cseppnyi ketchup máris útnak indul a makulátlanul fehér nyakkendőm irányába. Szemeimben rémült szikre csillan, Chiyo-chan minden kétséget kizáróan végezne Velem, ha megint leenném magam. Az utolsó pillanatban mozdulok félre, ennek köszönhetően a szósz a nadrágomon köt ki. Halk káromkodás közepette kezdek el a szakadt zacskóban szalvéta után kutatni, holott minden alkalommal ez történik Velem, már igazán felkészülhettem volna erre az eshetőségre. Valamilyen furcsa okból kifolyólag felnőtt ember létemre szerencsétlenségi faktorom elképzelhetetlenül magas. Néha igazán elgondolkodom rajta, miszerint ha a mindennapokban ilyen mamlasz vagyok, akkor milyen módon voltam képes végrehajtani azokat a gyilkos küldetéseket… Érthetetlen. Továbbra is morgolódva próbálom letisztogatni ruházatom, mialatt egy újabb kérdés hangzik el. A semleges talán túlzottan erős kifejezés, mivel lényegében a Gotei 13-nak segédkezem még így is, azonban önös céljaim eltérnek attól, amit az általánosságban véve jónak nevezünk. Várok a válasszal, ez nem olyan dolog, amit csak úgy oda lehetne vetni, mert nincs jelentősége. Úgy teszek, mintha a fekete szöveten található folt teljesen lefoglalná a figyelmem, pedig valójában már nem is látszik. Régen töprengtem már hovatartozásomon, éppen ideje volt.
- Igen, akár fogalmazhatunk így is. - adok igazat a szőkének egy grimasz kíséretében. – Az igazságérzet fontos, ám relatív dolog, ezért ne becsüld alá a jelentőségét. Lényegében Téged is ez hajt, amikor azt mondod, nem engedheted, hogy a városodra törjenek. A cél határozza meg a létet, céltalanul élni értelmetlen és felesleges. Te már eldöntötted, megvéded Karakurát és feltehetőleg az itt élő szeretteidet akár az életed árán is... Viszont tévedhetek is ezzel kapcsolatban, s egyszerűen csak idióta vagy, amiért eleven rémségeknek veted magad. Lényegében érdektelen mit miért teszel, ha szándékodnak van értelme.
További sorsa vagy önmaga által kikövezett életpályája nem izgat túlságosan, hamarosan eltűnök ebből a metropoliszból és valószínűleg soha többet nem találkozunk. Legfeljebb majd csak akkor, ha egy ehhez hasonló akciója során véletlen kileheli a lelkét, s egy hozzám hasonló jótét szellem kisegíti, mielőtt még lidérctáp válna belőle. Kissé vontatottan emelem tekintetem irányába, úgy tűnik, még sincs olyan tropán, ha képes volt felállni erről a padról. Arcán valamilyen végtelenül átszellemült kifejezést vélek felfedezni, bizonyára most jött rá az élet értelmére, amit jómagam persze már évekkel ezelőtt megfejtettem. 42. Se több, se kevesebb, pont ennyi és kész. Mélabúsan sóhajtok fel két falat között, igencsak hiányzik már a feleségem, idejét sem tudom mikor láttam utoljára úgy rendesen. Mindkettőnknek megvan a maga fontos teendője, Ő kapitány, vigyáznia kell az osztagára és a Seireiteire, míg Nekem az itteni félőrülteket kell kergetnem. Mit ne mondjak, lenne néhány kellemesebb ötletem az idő eltöltésére, de a kötelesség természetesen mindenekfelett áll. Ez az egyik előnye annak, hogy már nem vagyok shinigami. Azt teszek, amit és amikor akarok, senki sem korlátozhat szabadságomban. Ez így ebben a formában mégiscsak mesterkélt illúzió, mit sem ér, ha nincs kivel megosztani. Melankolikus hangulatom vonásaimra is kiül, egy külső szemlélő tévesen azt a következtetést lenne képes levonni, mely szerint hatalmas világfájdalmamban éppen a halálba készülöm enni magam. Természetesen ez nonszensz, nem szokásom az ehhez hasonló tevékenységek űzése, eddigi pályafutásom során csak egyszer-kétszer fogalmazódott meg bennem ilyesfajta gondolat, viszont azok nagyon a mélyponton jöttek elő. Az árulás utáni első nap vagy amikor régi életem utolsó csillaga is eloszlani látszott. Azok durva idők voltak. Még a rágásban is megállok, csupán a másik férfi hangja indítja be ismét lefagyott fogaskerekeimet.
- Nem is tudod mennyire kényes ez a mostani szituáció. – zendül hangom rekedten. – Az általad említett lehetőség a küszöbön áll, már csak az a kérdés, mikor fognak lerohanni Minket. Stratégiailag Soul Society sokkalta fontosabb az Emberek Világánál, hiszen ha elpusztítják a halálisteneket, vajon ki lesz képes dacolni a hollowok seregeivel? Azonban nem kell aggódnod, vannak még páran, akik hozzám hasonlóan kiállnak majd ezért a dimenzióért is. S ne feledd… Hősnek nem születni kell, hanem azzá válni!
Az nem elég, ha csak gondolja magáról. A tettek beszélnek, minden más csak másodlagos tényező ebben az esetben. Az önzetlenség ideje leáldozóban van, nagyon kevesen csinálnak itt már bármit is anélkül, hogy abból ők ne profitáljanak. Nem tagadom, Én is ilyen vagyok és eszemben sincs az ellenkezőjével áltatni magam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Okt. 03, 2011 7:35 am

[Parktúra]


*Szédületesnek találta, hogy mennyi olyan dolog van a szellemvilágban, amit az emberek nem is sejtenek. Van egy csomó vallásuk, amivel megpróbálják magyarázni a megmagyarázhatatlant, és ezek 90%-a valamiféle hatalmas túlvilág köré épül, amelyben végül mindenki jól él és boldog. Azonban a másik fele a pokol, ahol mindenki szenved, de mégsem ejt szót egyetlen vallás sem hatalmas szörnyekről amik a semmiből előtűnve az emberek lelkére vadásznak. Pedig ezzel a tudással felvértezve talán jobban át tudná most látni a jelen dolgait. Sajnálatos módon ez a jelen elég sötétnek hat, főleg azok alapján amit Yuusuke körülírt, azt jelentette, hogy tényleg közeleg a világvége, vagy legalábbis valami olyasmi. És erről a világban élők mit sem tudnak, bár ki tudja, lehet hogy jobb a boldog tudatlanság. Ha a fejükre szakad a szörnyek hada, elég ha akkor megtudják, ha egyáltalán felfogják mi történt velük. Miután a srác elsütötte, hogy az igazságérzet milyen fontos, csak egy kurtát bólintott, hiszen nem volt sok hozzáfűznivalója a jelen elhangzottakhoz. Felfogta annak értelmét, hogy az emberben meglegyen a megfelelő céltudatosság, hogy megvédje azt, ami fontos számára. Ő pedig csupán akkor is csak egy ember maradt aki nem képes erősebb szörnyekkel elbánni. De ugyan kit érdekel? Ha gyenge vagy, válj erősebbé. Eldöntötte, hogy mostantól ez lesz az elve, és egyszer, majd azon a bizonyos napon ő is harcolni fog azok oldalán akik a világuk védelméért az életüket is feladnák. De természetesen emellett egyetemistaként is kellett gondolkodnia, és készülnie kellett a vizsgákra, így aztán a világ megmentését arra, hagyja akinek van hozzá elég ereje.*
- Természetesen megértem… tehát az elhatározásom fontos. De mégis szemem előtt kell tartanom, hogy vannak olyan dolgok amiket nem hagyhatok kárba veszni… Család, Barátok, Otthon… de ehhez az én erőmet egy magasabb szintre kell, hogy emeljem… És lenne hozzád egy kérésem, ismeretlen-san. Korábban egy öreg Shinigamival edzettem, aki az emlékeit elvesztve tengődött az emberek világában. Szeretnélek megkérni, hogy ha van rá időd, a világmegmentés mellett taníts egy kicsit engem… Hidd el… nem vagyok erő híján, csak fejlesztenem kell és meglásd erős segítőtársad, vagy társatok leszek… Biztos vagyok benne, hogy nem egyedül vagy… *Folytatta egy pillanatra teljesen komoly és felelősségteljes kifejezést öltve az arcára. Mélyen a fickó szemébe nézett, de természetesen csak akkor, ha ténylegesen rá nézett Yuu. Ezek után hátatfordítva az égre emelte a még mindig komoly tekintetét, mintha az máris a hollowok hordáival fenyegetne.*
- Én is… harcolni akarok. Ha majd eljön a világ vége, mert a szavaidból ezt szűrtem le, akkor nem akarok tétlenül ülni és azon gondolkodni, vajon mit tehettem volna, ha itt és most felteszem neked ezt a kérdést… Ezért most erre kérlek… Taníts meg, hogy hogyan használjam ki a bennem rejlő erőt, hogy aztán az arra méltóak védelmére fordíthassam. *Fejezte be és megint a beszélgetőpartnerére nézett. Tudta hogy hatalmas dolgot kért, na meg azt, hogy nem a férfi még arra sem méltatta, hogy elárulja a nevét. Ettől függetlenül úgy érezte mégis csak érdemes ettől az embertől tanulni… Látszott rajta, hogy erős és érdekes a világnézete… De egy részben érezte, hogy kettőjüké fedi egymást. Ez pedig az, hogyha eljön a háború, akkor mindketten harcolni akarnak. Az hogy ki milyen okból, az már teljesen magánügy. Kifújta magát… szinte már nem is fájlalta a sebét, amit kicsit furcsállott, mivel nem tudott róla, hogy regenerációs képessége lenne. És persze nem is volt, csak annyira beizzította a kíváncsiságát, hogy ez elnyomta a fájdalom érzetét, és a vérzés is elállt már. Na jó nem, csak nagyjából. Majd folytatódott a beszélgetés kettőjük közt és a férfi a stratégiai szempontokról beszélt. Mint említette, a Soul Society sokkal fontosabb stratégiai szempontból, mint az emberek világa, mivel a Shinigamik mindkét világ védelmezői és ha ők elbuknak, akkor az a világok bukásával ér fel. Shin ezt jól tudta, és ámbár csak kevés infót szerzett ilyen rövid idő alatt, mégis leszűrte, hogy a Shinigamik töltik be a legjelentősebb szerepet a Seireitei és az Emberi világ életében.*
- Látod, igazad van. Azonban ezt nem tudom kívülálló szemmel nézni, mivel itt élek. Ha Shinigami lennék biztosan osztanám a véleményedet, de számomra ez a hely ezer Soul Societynél is fontosabb. És egyet értek… a tettek beszélnek… a duma pedig csak duma… azt bárki tud… én viszont tenni akarok.
*Fordította elhatározott tekintetét az ég felé, majd végignézett a körülöttük álló embereken, végül a tekintete megint csak Yuura tért vissza.*

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Okt. 04, 2011 8:56 am

[Parktúra]
Érdekes módon az évek múlása szinte mindent megváltoztat, azonban vannak olyan dolgok, amelyek állandóak maradnak. Emberek jönnek és mennek, kormányok, birodalmak váltják egymást, ám a bátorság mindig jelen van a világban. Talán a tudat, miszerint a halandó lét csak egy múlandó állapot, olyasfajta cselekedetek megtételére sarkall, amiket több évszázadnyi életet követően, s reálisan átgondolva már nem tennénk meg. Félreértés ne essék, nem egy állásponttal ellentétben nem vagyok gyáva, néha-néha gondolkodás nélkül vetem bele magam a legveszélyesebb helyzetekbe is, viszont mostanra már kialudt bennem az a tűz, ami egykoron előre hajtott. Elgondolkodva burkolom tovább a burgert, miközben tekintetem megállapodik a fiún. Régi önmagamat vélem felfedezni benne, még azokból az időkből, amikor kezdő shinigamiként a lehető legjobban akartam szolgálni a várost, mely új életet adott. Feltehetőleg naiv módon álltam hozzá a dolgokhoz, úgy gondoltam a jók nem lehetnek tisztességtelenek, hisz’ a becsület többet ér bárminél. Tévedtem, a Seireitei is ugyanolyan mocskos és korrupt, mint az Emberek Világa, mondjon neve akármit is. Kérése meglep, viselkedési formám a mai napon minden, csak nem megkedvelendő, de ettől függetlenül Ő mégis arra kér, hogy tanítsam. Bizonyára rendelkezik ugyanazzal a potenciállal, amit egykor Hitomiban láttam, ellenben az egy teljesen más helyzet volt. Céljaim elérésének érdekében tökéletesen tisztában kellett lennem új otthonom minden bohózatával és mozzanatával, máskülönben a Dárda utáni kutatás igencsak nehézkes lett volna. Azóta persze változtak a dolgok, jelenleg inkább gondolok a lányra megbízható szövetségesként, semmint felhasználásra váró eszközként. Soul Society elhagyása némileg kivetkőztetett egykori önmagamból, azonban reményeim szerint már kezdek ismét visszatérni a normál kerékvágásba.
- Sierashi Yuusuke, Hachibantai Ex-Taichou… - mutatkozom be kelletlenül, miközben fejben már meghánytam-vetettem a lehetőségek tárházát. – Némi alaptudást tudok kölcsönözni számodra, viszont a valós fejlődést magadnak kell elérned. Megmutatom az utat, amin haladnod kell, de nem leszek melletted. Rengeteg ehhez hasonló összecsapáson fogsz még átesni, mivel az éles bevetésnél nincs jobb tanítómester. Az elhatározással jól láthatóan nem lesznek gondok, ám jegyezd meg, ez nem játék. Ha hibázol, meghalsz.
Első lecke és feltehetőleg az egyetlen is, ami igazán számít. Oktathatom hakudára és zanjutsura, viszont ha nem gyakorol, s nem használja különleges képességét oly’ könnyedén, ahogy levegőt vesz, akkor nincs miről beszélni. Valós terveim messze túlmutatnak a helyi hős kitanításán, nem vagyok Én Szecska mester, feltételezem ez egyértelmű. Mindenesetre a lehető legtöbb kapcsolatot kell kiépíteni, hiszen kitudja mikor hozza úgy a Sors, hogy véletlenül pont Shin segítségére lesz szükségem. Önkénytelenül is megmosolygom az elképzelést, minden kétséget kizáróan egy kezemen meg tudnám számolni azokat a személyeket, akiknek egyáltalán esélye lenne Velem szemben. Megjegyzését nem tudom mire alapozza, bizonyára annyira bizalomgerjesztő képem van, aminek birtokában szinte fizikai képtelenség, miszerint ne tudjak társakat gyűjteni magam mellé. Ezt inkább nem kommentálom külön, így is a szükségesnél többen tudnak már a Daitenshiről, nem lenne szerencsés egy túlpörgött gyermek tudtára adni olyan információkat, amik még veszélyt hozhatnának a nyakába. Természetesen csak szerény személyem értékrendje szerint tekinthető kölyöknek, bár húsznál biztosan nem több, egyszóval még a fajtája között is ifjoncnak mondható. Azt a következtetést hamar sikerül levonnom, mely szerint szerető családban és jó környéken nőhetett fel, lévén ezek szerepelnek védelmi listáján első helyen. Valamilyen megmagyarázhatatlan okból kifolyólag még sosem hozott össze a balsors olyan tanítványjelöltekkel, akiknek ne lett volna egy durva törés a múltjukban. Ez az újdonság erejével hat Rám, mint ahogy az a tény is, miszerint az egyik szendvicsbe duplasajt került, ami minden kétséget kizáróan a jó szerencse jele. Ezen derülve hallgatom tovább monológját, ami rögtön visszaránt a kegyetlen valóságba.
- A múlton való kesergés semmit sem ér, ezt tapasztalatból mondom. – szólalok meg ismét, miután felálltam és rágyújtottam egy újabb cigarettára. – Ha nem kérdeztél volna meg, akkor is minden erődet beleadva harcolnod kellene és akár el is buknod, amennyiben ezzel megvédheted, amit szeretsz. Részemről egyik dimenzió sem áll közelebb a szívemhez a másiknál, mindkettőben találhatóak olyan egyének, akikért bármit feláldoznék. Ettől eltekintve a katonai szempontok adottak, ha tetszik, ha nem.
Sajnálatos módon ez így van. Valószínűleg az emberek észre sem vennék mi történik körülöttük, egy láthatatlan ellenséggel szemben felvenni a harcot majdhogynem lehetetlen, főleg, hogyha nincsenek is olyan fegyvereik, amikkel ez kivitelezhető lehetne. Egy frontális csapás a shinigamik létezése nélkül mindenképpen végzetes lenne. Minden egyes lelket felfalnának a lidércet, majd jó szokásukhoz híven egymás életére történek. Valójában csak várni kéne, sok civilizációhoz hasonlóan biztos elpusztítanák önmagukat. Vagy nem, de ezt sosem fogjuk megtudni, legalábbis nagyon remélem, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 17 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzer. Okt. 05, 2011 9:14 am

[Parktúra]

* Végigkémlelve Yuusuke arcát megállapította, hogy valamit mégis sikerült megindítania a férfiben, mint valami szónoknak, aki a nép tetszését próbálja elnyerni. Örömmel tapasztalta, hogy tényleg volt eredménye ennyit fecsegnie. Természetesen amit mondott az utolsó szaváig igaz volt, csupán attól tartott, hogy lassan untatni kezdi az amúgy sem túl érdeklődő társát. Majd a merengésből visszarántva a férfi újabb szavakat intézett Shinhez. Látszott rajta, hogy megfontoltan akar válaszolni, na meg az, hogy talán a régi énjére emlékezteti és ezért tetszik neki annyira a fiú. Kifejtette, hogy a lényege a dolognak, hogy ő nem tud tényleges harci tudást adni, azt csak terepen képes majd megszerezni, bár az alapok megtanítását szívesen vállalja. Vagyis hát… talán szívesen. Még be is mutatkozott egy kissé kelletlen hangon, de a hangszínt Shin inkább elengedte a füle mellett. Ha már Yuusuke-san vállalta, hogy tanítja, akkor fatális hiba lenne a hangsúlyába belekötni ezért ne is témázzunk erről. Így hát megtudta új ismerőse nevét.*
- Örülök hogy megismerhetlek… és ha erre van szükség, ahhoz, hogy megvédjem őket… *Bökött fejével a parkban sétáló emberek felé* - Akkor már megérte az életemet adni. Ezen a szinten viszont esélyem sincs arra, hogy túléljem, ha meg kellene védenem a várost. Ezért erre is lehetőséget akarok magamnak teremteni, hisz ki az a hülye aki meg akar halni csak úgy? … *Kérdezte, de természetesen erre nem várt választ. Tudta, hogy képes lenne életét adni, azért amiben hisz még ezen a szinten is, de mi értelme lenne. Semmi…
Ha nekiáll és feszegeti egy kicsit a képességei határát, fejlődik… akkor még lehet belőle valaki, de addig is tényleg csak a helyi hős szerepét töltheti be, és nem folyhat bele fontosabb és nagyobb méretű eseményekbe. Mint például a háború, ami télre esedékes. Yuusukét fürkészte megint csak, de semmit nem tudott leolvasni a képéről… Talán csak annyit, hogy valaminek örült, talán emlékek öntötték el, talán csak valami vicces gondolat járt a fejében, de tény, hogy jól szórakozott valamin. Shinen végigfutott a gondolat, hogy vajon milyen tréningen fog átesni, ha elkezd a Vaizardtól tanulni, akiről nem tudta, hogy Vaizard… mondjuk azt sem tudta mi az a Vaizard. Vajon nehéz gyakorlatokat fog kapni? Avagy még több szörny pusztítása lesz az ő része a jövőben? Ezen kérdésekre a jelenben nem találhatta meg a választ. Ki kellett várnia, míg eljutnak addig, hogy valami edzés következik. Nem érezte a késztetést arra, hogy bárhova is siessen, inkább várt szépen itt, de szépen kezdett homályosodni a világ, vagy inkább mondanám azt, hogy kezdte elveszteni az eszméletét, de azért keményen kűzdött azért, hogy ez ne történjen meg.*
- Nem merengek a múlton, nem szokásom. Inkább tekintek a jövőben, és amit most látok, az egy mind a kettőnk számára kedvező új barátság kezdete. Mellesleg azt említetted sok harcom lesz… számítottam rá, hogyha veled edzek, akkor ki fogsz tenni ilyesmiben, hiszen ha beledobják az embert a hidegvízbe, akkor az adott dolog vagy gyorsan sikerül neki, vagy szépen elveszik a süllyesztőben. Én ugyan nem fogok elveszni. Harcolni fogok, hogy életben maradhassak, és megvédhessen a saját dimenziómat…
*Szólantak fel az eltökélt szavak, Shin egyre gyengülő és kiszáradt torkából. Most már úgy látta tényleg ideje lelépnie, ezért tett két lépést előre, majd majdnem előre bucskázott. Visszafordult Yuusuke felé, majd így szólt hozzá, újra határozott szavakkal.*
- Most el kell mennem… begyógyíttatni… ezt itt. *mutatott a karjára, majd vizsgálgatni kezdte a nem túl mély, de annál fájdalmasabb sebet, majd folytatta.* - Amint felépültem, megkereslek és remélem kész leszel, hogy valamennyi tudást adj át… abból ami odabenn van…
*bökött Yuu feje felé, de csak tisztelettel.*
- Viszlát, Sierashi Yuusuke-san…
*Mondta majd eltűnt egyik pillanatról a másikra és Karakura kórházánál kötött ki, ahol aztán ellátásba vették a sebét.*


Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 17 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Okt. 07, 2011 5:26 am

[Parktúra]
Épelméjű ember valóban nem akarhat ok nélkül véget vetni amúgy is rövidke életének, Shin ezen meglátásával egyet kell értenem. Természetesen az relatív, hogy ki is a normális igazából, viszont ezt nem az Én tisztem eltölteni. Amennyiben ténylegesen városának hőse akar lenni, hát rajta, minden csak azon múlik, milyen eszközöket hajlandó megmozgatni célja elérésének érdekében. Végülis igencsak jó szolgálatot tehet majd a későbbiekben, kitanítását követően, hiszen talán néhány kóbor hollow pont az átteleportált Karakura közelébe keveredik, akkor pedig valakinek mindenképp meg kell védenie az ott lévőket. Gesztusát hallva egy laza intéssel reagálok, jelenleg nem tudom megmondani, miszerint mennyire örömteli Nekem ez az új ismeretség. Remélem azért azzal tisztában van, hogyha nem az elvártaknak megfelelően fog majd fejlődni, akkor a szélnél is gyorsabban hagyom hátra, nincs annyi szabadidőm, sem kedvem, aminek hála egy reménytelen eset pátyolgatásával töltsem az időt. Hozzáállása, s a nagyobb erő kutatása azért valamilyen szinten tiszteletre méltó, habár általában ez jelenti a legtöbb baj forrását is. Halkan hümmögve fojtom magamba az információt, mely szerint feltehetőleg több hátránya, semmint haszna származik majd a megnövekedett reiatsuból. Eddig is a nyakára járhattak a lidércek, ám ezen zavaró körülmény csak tovább fog súlyosbodni fejlődésével arányos mértékben. Ellenben akkora már a gyenge, semmit sem érő Hueco Mundo-i férgek nem lesznek képesek felvenni Vele a versenyt. Nem tudhatom, milyen módon fog alakulni képzése, mint ahogy saját jövőm képe is rejtve van előttem. Az igazat megvallva mindig is örömömet leltem a tanításban, átadni a tudást olyasvalami, amire csak a legnagyobbak hívatottak. Valamint néha még a mester is tanulhat a tanítványától, ami szintén nem elhanyagolható lehetőség.
- Úgy legyen, ne kelljen a szeretteidnek csalódniuk benned. – értek egyet egy lomha bólintást követően. – Menj csak, gyors és szomorú véget érne ismeretségünk, amennyiben a következő utcasarkon feldobnád a pacskert. Keresned felesleges, úgyis csak akkor találhatsz meg, ha jómagam is így döntök. Várj türelmesen, rövidesen kezdetét veszi edzésed, amely nem lesz egy sétagalopp, ezt garantálhatom. Regenerálódj és pihend ki magad, száz százalékos fittséget várok el. Nos, akkor hamarosan… Sayonara, Toyone Shin!
Utolsó szavaimat már csak az üres levegőnek szúrhatom oda, micsoda fejvesztett sietség van itt, borzalom! Kissé ironikus módon pont Én dumálok türelemről, amikor egyáltalán nem tartozik főbb erényeim közé. Bár valójában ez nem sokat számít, de legalább az utódokba megpróbálom belenevelni, az is valami. Hirtelen eltűnéséből pár hasznos következtetést le tudok vonni, példának okáért képességének mibenlétét. Nem ez volt az első eset, amikor teleportációhoz hasonlatos helyváltoztatással találkoztam, szóval küzdőstílusát is ennek megfelelően kell majd kialakítani. Voltaképp nem személyem a legmegfelelőbb edzőpartner a számára, a Daitenshi másik két tagja sokkal megfelelőbb lenne, azonban nem sózhatok a nyakukba egy ilyen kötelezettséget, így is túl sokat várok el tőlük, megérdemlik néhanapján a pihenést. Mondjuk valamilyen mondvacsinált okkal mégis megtehetném ezt, viszont az minden szempontból nézve gerinctelen húzás lenne. Ugye…? Eme gondolatmeneten elmélkedve burkolom még be megmarad sajtburgereimet, majd miután minden szemetet kidobtam a mellettem lévő kukába, feltápászkodom a padról. Ebédem nem lett annyira nyugalmas, mint amennyire akartam, ám lényegében effektív volt. Mivel napomat a minden igényt kielégítő lazulásnak szenteltem, ennek megfelelően indulok el hazafelé. Lassú, hosszúra nyújtott lépésekkel térek rá az egyik kihaltnak számító csapásra, ezután megbizonyosodva róla, hogy senki nincs a közelben, villámtáncra kapcsolok. Alig pár másodperc leforgása alatt már olyan magasságba kerülök, ahonnan alakom már nem kivehető. Lehunyt szemekkel élvezem, ahogy a menetszél hátraszegezi hajzatomat, ennek köszönhetően majdnem közelebbi ismeretségbe kerülök egy váratlanuk feltűnő madárrajjal. Mondanom sem kell, a vadkacsák valamiért nem szívlelik túlzottan a repülő embereket. Micsoda diszkrimináció!
A raktár szokásos elhanyagolt képét mutatja érkezésemkor, feltehetőleg senki sem gondolná, miszerint itt laknak. Ezért is tökéletes álca ez számunkra. Bent már megint balhé van, valaki belefőzte Hiyori papucsát a levesbe és most mindenki ki van akadva. Fejemet csóválva oldalazok el a repülő étkészlet mellett, s a lehető leggyorsabban eltűnök szobám ajtaja mögött. Elégedetten fújom ki a tüdőmben tartott levegőt, azután egy csettintéssel láthatóvá teszem eddig elrejtett lélekölőmet. A lehető legnagyobb tisztelettel rakom vissza helyére a fegyvert, soha nem megyek nélküle sehova. Szeretetteljesen paskolom meg a polírozott fát, utána egy nagy ugrással elhelyezkedem az ágyon. Rövid keresgélés után a távirányító is kezembe akad, így néhány pillanat múlva már kedvenc ismeretterjesztő műsoromra bambulhatok hatalmas lelkesedéssel. No igen, az élet szép!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzomb. Nov. 26, 2011 9:41 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Minden jel arra mutatott, hogy nemcsak Sachiko van zavarban. Éppen ezért lassan úgy érezte, hogy hiába küldi a lány irányába a nyugtatásra szolgáló mosolysorozatokat. Sőt, jobban belegondolt a dolgokba, és lényegében semmi oka nem volt arra, hogy ennyit mosolyogjon. A történteket pedig ismét felidézve egyre jobban kezdett dobogni szíve, a rosszabbik értelemben. Idejével aztán a felfelé görbülő vonal arcára fagyott, és csak figyelte értetlenül maga előtt az eseményeket. Kissé szórakozott mozdulatai és arcmimikája miatt bizonytalaníthatta el a frissen megismert lányt, ezért nem tudott ezerszer, elégszer bocsánatot kérni tőle. Azonban a továbbiakban valami olyan témára terelődött a szó, ami a rajzolással volt kapcsolatos. Így tehát kissé kíváncsiskodva kezdte el figyelni Michi-t, vajon mit alkothat.
- A nyuszik valóban aranyos állatok. - nyögött ki végül egy értelmesnek betudható mondatot, annak reményében, hogy kissé oldódik kettejük hangulata. Nem tudta, hogy azért, mert megszólalt, vagy valami más oka volt, de hirtelen a ceruza hegye kitörött, és az átszakította a papírlapot, amitől meglepettségében gyorsan a szája elé kapott. Szemeit meredeztetve jajdult fel, és hirtelen azt sem tudta, merre kapjon, vagy mit mondjon.
- Ez most miattam volt? Kérlek, ne haragudj, ha megzavartalak volna, csak... te jó ég... most úgy elszégyelltem magamat. Sajnálom, de tényleg! - húzta egyre jobban össze magát, hol maga elé, a hullámzó vízre, hol pedig a megtépázott lapra terelődött figyelme. - Tényleg valami balszerencse ül rajtam... mindenkinek csak ártok... és mindenkit elmarok magamtól... - sóhajtott könnybe lábadt szemekkel - Lassan már meg sem kéne az ilyeneken lepődnöm... mondd meg, kérlek, miért van ez? Ennyire szörnyű lennék? - sírásra álló szájjal fordult Michi-vel szembe és kérdő tekintetét övébe mélyesztette. Csak lassan jutott el hozzá a gondolat, minek is jártatja feleslegesen a száját. - Hülye vagyok, hiszen nem is ismersz, tényleg bocsánat, annyira össze vagyok zavarodva... mintha egy szörnyű rémálomban szerepelnék, amiből képtelen vagyok felébredni.
Rázta meg fejét. Hirtelen ismét lepörögtek előtte a napok eseményei, és mindhiába kereste a kérdésekre a válaszokat. Nem találta meg őket. Olyan érzése volt, mintha egy kiszáradt tenger fenekén ücsörögne. Láncra verve, fázva, dideregve, teljesen egyedül. Képtelen felkelni és elindulni, járni, előre haladni, annak reményében, hogy majd egy nap eléri a szigetet. Hiszen lábfejein mázsás láncok feszültek. Ezek a súlyok pedig nem engedték, hogy ismét megtanuljon járni. Lassan pedig azt érezte, hogy hamarosan teljesen megtörik, ezen pedig senki nem képes változtatni. Túl sok fájdalom érte ahhoz, hogy ismét merjen reménykedni.
Könnyeit alig bírta már nyelni, és elfojtani. Nem akarta még jobban megrémíteni a mellette ücsörgő művészlelket, így erőt kellett vennie magán, bár utolsó tartalékai is kifogyóban voltak. Hirtelen mosolyt erőltetett arcára és maga mögött legyezett egyik kezével, mintha csak azt akarná mondani, semmi baja. Nem akart még több problémát okozni ennek a kedves lánynak, főleg nem a saját hányatott sorsával. Leginkább az zavarta, hogy bele sem tudott volna fogni abba, hogy szavakba öntse érzéseit a történtekkel kapcsolatosan. Egyelőre az is kérdéses volt, hogy mit tegyen magával. Annyira szégyellte magát azért, hogy akárhányszor akart elköltözni, és bármennyiszer próbált elszakadni a vaizard-laktól, valahogy a sors mindig úgy hozta, hogy végül mégis társai között kössön ki. Magával a ténnyel sosem voltak fenntartásai, csak tényleg szerette volna, ha valaki mellett megállapodhatott volna. Viszont ezt osztotta a sors, ez ellen pedig nem tudott mit tenni. Csak el kell fogadnia, ami a számára a legnehezebb feladatnak bizonyult.
- K-kérlek, ne haragudj... össze vagyok zavarodva... de mindjárt jobban leszek, hidd el.
Hüppögött még néhányat, aztán tenyerével a szemeihez nyúlt, hogy az apró könnycseppeket eltüntethesse. Jobb ötlet híján táskájáért nyúlt, annak reményében, hogy talál benne papírzsebkendőt, hogy kellőképp rendbe tehesse magát. Kínos érzése egyre jobban felerősödött, ahogy idióta módjára hosszú másodpercekbe telt neki, mire megtalálta a kissé nyúzott pzs-t. Aztán már csak nagyokat kellett sóhajtania, hogy megbújva a zsebkendő rejteke mögött egy kicsit elfelejthesse eddigi gondjait. Mélabús ábrázatával most nem kellett foglalkoznia. Erőt gyűjtött ahhoz, hogy felelhessen, ha arra kerülne a sor...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 17 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Jan. 09, 2012 12:14 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Kissé felpaprikázva érkezett meg, és egyből egy szál vizes fehérneműben nekem rontott. Nem hittem, hogy komolyan meg akar ütni. Ha viszont ez így lenne, és harcolni lenne kedve inkább, akkor lelkiismeret furdalás nélkül megfurdalom a hasát egy-egy nyárssal, ami a földből kerülne elé, olyan pozícióban, amilyennek lennie kell. De szerencsére erre nem kerül sor, így inkább szívtam egyet a nemlétező cigarettába. Elmosolyodtam, hiszen most egy szál fehérneműben bolyong itt előttem. Hihetetlenek ezek a nők. Rika... akárhányszor idejövök, lelkem mélyére, te sosem jelensz meg. Hogy is mondhatnám, hogy szerelmes vagyok beléd. Valószínűleg nem vagyok. Csak azt az ostoba hatást váltottad ki belőlem. Pff... Én nem vagyok szerelmes. Hogy is lennék. Már csúnyán pórul jártam vele. Most mégis mihez kezdjek ezzel a lánnyal. Kíváncsi vagyok rá. Ezt nem tagadhatom. Persze nem azért mert eléggé bensőséges ruházatban láttam, bár lehet az is indok. Mire felöltözött, én már majdnem elszívtam a cigimet. Mikor elért hozzám, még egy utolsót szívtam a cigibe, és az elfoszlott a levegőben. Vicces. Én alkottam, hogyan fogyhatott el. A fantáziámra kihatna a valóság? Ez természetesen így van. A képzelet mégsem olyan határtalan, mint ahogyan azt mondják. Holdacskára tekintettem, aki leült mellém. Ő is rám pillantott. Hogy hol vagyunk? Ez vicces. Néha magam sem tudom. Ilyenkor mindig lehet arra gondolni, hogy a fantáziámban, magában az imagináriumban, de hát ez nem igaz. Hogy mit tegyen? Megsúgom neki mindjárt.
- Ez kérlek szépen a tér egy görbülete, egy fajta ficak, amit én készítettem. Egy egyszerű hiba a térben, ami nem is lehetne a fizika törvényei szerint. Egyszerűen semmi értelme, hogy legyen, mégis van. És azért vagyunk mert, mert én így döntöttem, neked meg kellettek a ruháid. Látod? Mindenre van egy egyszerű magyarázat. De egész pontosan neked most túl kell bonyolítanom, hogy miért is vagy itt. Ahhoz, hogy megértsd mi a valóságos világ, ahhoz előbb egy olyat kell átélned, ami illúzió. Az is lehet, hogy már átélted, csupán te hiszed valóságnak. A valóság annyi, amennyit elhiszel. Most, hogy elmondtam, hogy ez illúzió, azért még meg tudsz ijedni- majd felé fordultam, lehajoltam, és csak annyit mondtam "búúú". Nyilván nem ettől fog majd megijedni, de speciel elterelésnek jó, miszerint oldalról egy nyárs közelít felé villámgyorsan, és hát nem pontosan lehet felfogni milyen gyorsan, mert ez csak az én képzeletem. Vagy tíz centire áll meg a tűhegyes nyárs a halántékától. Na ettől már megijedhet. Ha csak nincsenek jobb reflexei Nazonál, aki, mint tudjuk az időt lassítva jobb reflexekre tesz szert. Hehe. Az is jó képesség. Viszont most Holdacskát fürkészem. Ha nem ijedt meg, akkor jól vette a dolgot, de szerintem nincs olyan ember, aki most nem ugrana fel ijedtében. Ezek a túlélői reflexek már csak ilyenek. Igaz azt mondtam illúzió... igazából a tér görbülete... nagyon is valóságos. De ezt most nem kell tudnia. A facövek elfoszlik a levegőben, vagyis a "gubancot" kisimítom. A kezemet nyújtom, hogy felálljon, szerintem most jobban fog esni neki az, hogy ha áll. Ha felpofozni óhajtana tán, most megengedem. Valóban szemétség volt ez most tőlem. Na mindegy ez most nézőpont kérdése.
- Hogy mit tegyél? Három lehetőséged van. Eltemeted magadban minden érzelmedet azzal kapcsolatban, hogy te vérét kívánod venni ennek a Gabriel formának, megkísérled megölni, és elviseled a céltalanság tudatát, vagy elkezdesz keresni egy másik olyan dolgot párhuzamosan, ami életed értelmét adhatná. Egy férfi, vagy nő éppen milyen gusztusod van, esetleg egy jó barát, egy felsőbb jó, vagy rossz elérése, terv a shinigamik elpusztítására, bármi, amihez neked kedved van. De én tanácsolom azt, hogy mondj le Gabrielről, és keress valami mást, amin kiélheted legbensőbb vágyaid. Keress egy olyan valamit, ami mellett valóban magadat adod. Nem kell ahhoz gyilkolni, hogy jól érezd magad. De ha szeretnéd, megkísérelhetsz engem is megölni. Felejtsd el Gabrielt, és próbálj meg inkább engem megölni. Garantálom neked, hogy sosem fog ez sikerülni Very Happy. Azért, mert én egyszerűen nem halhatok meg. Én a felsőbb jót képviselem, és nem, mint féreg shinigami, sokkal inkább, mint egy eszme, amely vágyik arra, hogy jó legyen. Béke. Én a gonosz ellen harcolok, nem ellened. Ezért is. Te nem ölhetsz meg engem- mondtam végig mondani valómat. Ezzel szerintem most megmondtam a frankót. Addig is én jól szemügyre vettem az arcát, az értelem szikráját kutatva. Meg a Hold tükröződését. Igazán elfogadhatná ezt, hiszen láthatja, hogy én nagyon különbözök a shinigamiktól, és nem is vágyok a halálára, és nem is óhajtom kihasználni. Maximum egy éjszaka erejéig Razz. De azt személyétől függetlenül. Ez pusztán a saját intézkedéseim egy része. Mindegy most. Nem én vagyok a minta hős, de hős vagyok. A Daitenshiben én is igazi világmegváltó alak vagyok, mint Yuu, vagy Hitomi. Egyszer már meg is cselekedtük, mindjárt kétszer, és nyilván lesz harmadik eset is. Sőt. Még annál is több. Ő meg egy Arrancar. Remélem nem kell majd meghalnia abban, hogy a felsőbb jó elé áll. Tulajdonképpen senkinek sem kéne meghalnia abban, hogy eljöjjön ez a bizonyos jóságosságosság. Ettől jó. Mégis. Bár mi még senkit sem öltünk meg így konkrétan. Remélem nem is kell majd. Mindig van választásunk. Nem kell gyilkolni. Aizent sem kell megölni. Ez már biztos.
- Amúgy te egy gyönyörű teremtés vagy, nem értem miért ilyen utat választanál. Mi vitt rá téged erre... Holdacska Very Happy
Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te9000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (9000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 8:50 am

Viharos érkezés./Vic/



Csodásan és „békésen” teltek a napok ebben a világban. Megvoltak az apróbb kis konfliktusok. Mondhatni az itteni Lucifer is megtette a lépéseket, de hasztalan volt minden, amit véghezvitt. Legyőzték és most elzárva a világtól, szenved, bezárva, mint egy kutya, leláncolva, várva valakire, aki megmentheti. Nos, most nem Ő érkezik.
A város, a világ mintha érezte volna, hogy valaki közeledik. Az időjárás olyan volt, mint egy szeszélyes hölgy. Váltakozva követték egymást a változások, egyik nap még kellemes napsütés, másnap pedig már jeges eső. Kutyák, macskák, madarak tömege szökött meg, sejtették, hogy új sheriff jön a városba, egy igazi ragadózó. Aki jártas a mágiában, és fel tudja fogni csökött intelligenciájával a jeleket. Azt talán nem fogja meglepni, és arra is rájöhet merre fog megérkezni. S eljött a napja végre, amikor egy új világot akar bekebelezni, elszívni az erejét, és pusztulásba taszítsa. Látta mik történtek, Aizen bukását, a shinigamik diadalát. Tanulmányozta a kultúrákat, a népcsoportokat, és az egymásnak feszülő erőket is, csak azért, hogy be tudjon majd illeszkedni, ne keltsen feltűnést, és ne lepleződjön le, míg nem szükséges. Külön választott nevet, egy emberit, Earl S. Az igazi nevének a kezdőbetűje volt az S. De nem kockáztathatta meg a lebukást. Talán valami felsőbb hatalom itt is ismeri a nevét, és keresztbe tenne mindennek, amit tenni akar.
Eljött az éjszaka, jótékony homályát borítja a városra, és azok lakóira. S megérkezett végre valahára. Az égen gyülekezni kezdtek a viharfelhők, elrejtve a Holdat, erősödött a szél, a gyengébb fákat kitépve a helyükről, és odébb helyezte nyugovóra. Villámok cikáztak keresztül az égbolton, dobhártyaszaggató mennydörgés töltötte be a környezetet. A felhők végül engedtek a szél erejének, és egymás felé kezdtek mozdulni, egységet alkottak. Mint egyetlen hatalmas szürke massza, úgy festett az égbolt, csillagokat se lehetett már látni. Végül örvényleni kezdet a felhő, elsőnek még csak egy hatalmas tölcsért formázott meg, s hamarosan egy gömb formáját vette fel.
Mozdulatlanul lebegett az égen, majd egy villámlás, majd még egy, és egy hatalmas bőrlebenyes szárny jelent meg a jobb oldalon, majd az ellentétes oldalon is. Lassú szárnycsapások után kezdet eltűnni az akadályozó felhőréteg. Elsőnek egy tüskés farok bújt elő, utána egy fekete mellkas, végül megjelent… Óriásira tátott szájából fekete lángok törtek az ég felé. Diadaltól teli üvöltése elnyomott minden más zajt, szárnyainak a csapásától erős szél kerekedett. A vastagabb fákat is játszi könnyedséggel törte ketté, vagy tépte ki a földből. Végül ereszkedni kezdett, nem félt hogy meglátják, gondoskodott arról, hogy ebben a formájában az átlagos embereknek ne vehessék észre. Földtérésekor megremegett a talaj, a lábfeje alá szoruló játékokat belepasszírozta a talajba. Farka vad mozgásától még több fát tarolt le, már lassan olyan az egész, mint egy erdőirtás. Vörösen izzó szemeivel a környezetet nézte, orrlyukaiból sűrű füst szállt fel.
Végre megérkezett Karakurába. Ahol az egyik legerősebb volt az erős személyek aktivitása, még ha csak rovarok is voltak a szemében, talán hasznosnak bizonyulhatnak.
~Ideje elhinteni a magvakat, és megrontani pár ártatlan kis lelket. Hiszen nincsen gonoszabb ember annál, aki azelőtt jó volt, de egy másik gonosz őt is gonosszá tette. S persze, ez is csak a hasznomra lesz. – ezt tudja jól, valaha a jót szolgálta, de sikerült megrontani a lelkét. S az lett a veszte, elzárták, majd száműzték. Azóta a bosszú lebeg a szemei előtt, és ahhoz erőre van szüksége, ez pedig magával vonzza azt is, hogy ebből valakiknek hátránya fog származni. Sajnos ezek a dolgok nem érdeklik, hisz a legtöbb lénynek nincs jogosultsága az életre. Csak azért létezhetnek, mert valaki szeszélyből megengedte nekik, és most eljött az, aki kigyomlálja ezeket, a férgeket, igaz, ezzel mindenki mást is meg öl majd, de elhanyagolható a veszteség. Főleg, mert az itteni lények nagy része nem is hisz Luciferben. Itt csak egy kitaláció az egész. A Sátán felfedezése vagy kitalálása az emberiség egyik legzseniálisabb teljesítménye volt. Legalábbis azoké a civilizációké, amelyek kialakították ezt a mítoszt. A gonosz és a szenvedés elleni küzdelem egyik legfontosabb eszközévé és fegyverévé vált. Olyan eszközzé, amelynek segítségével a civilizációban élő ember sikeresen csökkentette a gonosz jelenlétéből származó szorongást és félelmet. Szánalmas és ostoba tett volt, megtapasztalhatják, hogy milyen is az igazi félelem, és a gonosz.
Körülötte a levegő vibrálni kezd, majd a szárnyai elkezdenek össze fele menni, a fekete pikkelyek is fakulásba kezdtek, a fején lévő szarvak is eltűnnek, az egész teste összemegy. Csontropogások hallatszanak, repedés hang, törések zaja. Végül pedig ahol egy sárkány volt, ott most egy ember áll. Elegáns, fekete zakóban, alatta egy fehér selyeming, nyakában egy fekete nyakkendő, kellemes fekete nadrág a lábán, és bőrcipő a lábfejein, végül pedig a lábbeliket leszámítva, az egészet elfedi egy szintén fekete, hosszú kabát.
- Áhh…- elégedetten kezdi mozgatni a nyakát, ami halkan ropogni kezd. – Úgy érzem, egy darabig szükséges lesz ez a test. – tökéletes nyugalomról tanúskodik a hangja. Hátranéz a válla felett, megszemléli a rombolást, amit okozott. Hanyagul megvonja a vállát, nem számít neki, hogy a park nagy részét tönkretette, ráfoghatják majd az előző viharra, aminek már nyoma sincs, a felhők eloszlottak, a szél is elállt már.
Belenyúlt a kabátzsebébe, és egy pár fekete bőrkesztyűt húz elő, majd fel a kézfejére, és lassú léptekkel indul meg előre, és egy tűrhető állapotban lévő padra ül, persze előtte leporolja. Hisz nem kellemes, ha koszos lesz az új ruhája. Várja a jelenlévőt, sárkányként igen kifinomult a szaglása, ezért is érezte, hogy nincs egyedül. A kérdés már csak az, ki tiszteli meg a jelenlétével?

Vissza az elejére Go down
Ueshima Kohaku
2. Osztag
2. Osztag
Ueshima Kohaku

Férfi
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 106
Age : 34
Registration date : 2010. Oct. 30.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Akadémiai tanár
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 8:04 am

Viharos érkezés


Eljött az idő. Hogy minek az ideje, arról még ő magának sincs fogalma, azonban képes volt annyit leolvasni a káoszból, hogy tudja, mikor és hol kell lennie. Nem tudja, mire készüljön pontosan, egyedül abban biztos, hogy jobb, ha nyomon követi azt a folyamatot, ami történni fog. Bár valójában ez nem a kezdete semminek, ó, dehogy. Ez csak a folytatása annak a láncreakciónak, mely már évszázadokkal, talán évezredekkel ezelőtt elkezdődött. Most pedig itt történik, az orra előtt, neki pedig ott kell lennie, úgy érzi.
Nem tudja, mire kell számítania, azonban a biztonság kedvéért – ismét – alaposan felfegyverkezik. Az Insignis már-már otthonává vált, menedéke pedig legfeljebb egy utolsó mentsváraként szolgál, ha éppen nem képes a szervezet épületében tartózkodni. Nem érdeklik a szabályok, amik arra köteleznék, hogy engedély nélkül nem hagyhatja el az épületet, nem egy taknyos kölyök fogja neki megszabni, hogy mit tehet meg és mit nem. Ő már döntött, és a zsigereiben érzi, hogy jól döntött akkor, amikor hallgatott a jelekre. Számít arra, hogy egyáltalán nem veszélytelen az, ami rá vár, akár még bele is halhat, de valamiért mégis biztos benne, hogy az, ami történni fog, több hasznot hoz számára, mint kárt. Persze ezt biztosra addig nem tudhatja, míg nincs ott, ahol lennie kell. Még az is lehet, hogy téved. Hiszen nem egy nagy mágus, megeshet, hogy félreértelmezte az eleven káosz által megadott jeleket. Így csupán szerencséjében bízhat, hogy nem így van. S ha valaki, Viclyn igazán szerencsés.
Amint úgy érzi, indulnia kell, a jelek által megadott útirányba jár. Csupán egy véletlennek köszönheti, hogy észrevette ezt a zavart az éterben, egy meditációja során érezte meg, hogy valami nem stimmel ezen a síkon, hogy valami megzavarja azt. Hiszen még ha egy másik univerzumban is történik valami, valamennyire ideát is érezhető, legalábbis ha ők maguk a soron következőek. Ilyen például egy dimenziókapu megnyitása, az előrezgéseit mindig meg lehet figyelni ott, ahol azt megnyitják.
Félúton járhat a park felé – mert érzi, hogy a parkba kell mennie - , amikor vihar kerekedik, holott tisztán emlékszik, hogy napos, felhőtlen napjuk volt. Kicsit jobban összehúzza magán köpenyét, hogy arcát is jobban takarja csuklyája, holott kétli, ezzel a különös időjárással bárki is felfigyelne szokatlan megjelenésére. Köpenye egyúttal fegyverarzenálját is tökéletesen elfedi a kíváncsi szemek elől, holott súlyának jelentős hányadát bizonyára a különböző pengék és pisztolyok teszik ki, hogy kedvenc nyílpuskájáról és mágikus felszereléseiről szó se essék. Léptei mégis puhák, jóformán nesztelenek, hiszen ezt örökölte őseitől, ez teszi őt olyan veszélyes ragadozóvá, amivé nevelték.
Fehér szemöldökeit morcosan összevonja, amikor felfedez az égen egy ismeretlen árnyékot; egy sárkány volna? Már évszázadok óta nem látott egyet sem, különösen nem ebben a világban. Homlokain megszaporodnak ráncai, ahogyan agya a fejleményeken kattog. Léptei sietősebbé válnak, azonban mindig igyekszik a környezete okozta árnyékokban lépdelni, hiszen így gyakorlatilag lehetetlen őt felfedezni. Legfeljebb szagából jöhet rá, hogy a környéken ólálkodik; Viclyn nem álltatja magát, tökéletesen tisztában van azzal, hogy a sárkányoknak jó a szaglásuk.
Lépteit megszaporítja, miután meglátja az árnyék és az alak eltűnését. Vagyis tudja, hogy nem tűnt el, legfeljebb más formát vehetett. Találkozott már sárkánnyal, még ha elég régen is, ismeri már természetüket és trükkjeiket is. Érdekesnek találja, hogy pont ebbe a világba, s pont ebbe a városba érkezett egy. Neki pedig ott kell lennie, hogy üdvözölje őt, ő legalábbis így érzi. Az árnyakba olvadva közelíti meg a parkot, s nem téveszti el szem elől azt az alakot, aki az egyik padon foglal helyet. Mintha egyenesen meginvitálná őt egy társalgásra. S miért is várakoztassa meg?
- Vendui, tagnik'zur. – köszönti őt saját anyanyelvén; ugyan alap szókinccsel rendelkezik a sárkányok nyelvével is, gyakorlatilag sosem kellett használnia azt, legalábbis ritkábban, mint a többi, általa ismert nyelvet. Nem tudja, hogy a sárkány vajon ismeri-e a drowk nyelvét, azonban bízik benne, hogy igen. Akivel ő találkozott, az gond nélkül megértette őt.
Felfénylik vöröslő szeme csuklyája alól, ahogyan egy pillanatra hőlátásra kapcsol érzékelése. A sárkány két világító pontot láthat az egyik, tőle három méterre lévő, nagyjából pontosan előtte lévő árnyékban. Majd a két, vöröslő pont eltűnik, ahogyan a csuklyával arcát takaró alak kilép a fa árnyékának takarásából. Viclyn nem lepődik meg rajta, hogy hőképe még emberi alakjában is hidegvérűségre utal.
- Sejtettem, hogy hamarosan érkezik. A káosz jelei megmutatták. Azonban ez a vadászterület már foglalt. – lép egyet, s még egyet előre. Nem tűnik kifejezetten fenyegetőnek testtartása alapján. - Félre ne értse, a főnök nem én vagyok. Csupán tudom, merre kell keresni. - áll meg nagyjából két és fél méterre a padon ülő sárkánytól. Néhány hófehér, már-már ezüstösen csillogó hajtincse csak-csak előrelóg, hogy a távoli utcai lámpa fénye megvilágítsa azt, nyelvezetéből pedig – ha Earl ismeri fajtáját – könnyűszerrel rájöhet az újdonsült érkező, hogy miféle szerzettel lehet dolga.

Vissza az elejére Go down
Earl
Insignis Reliquia
Insignis Reliquia
Earl

Férfi
Hozzászólások száma : 43
Registration date : 2012. Jan. 07.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: Sárkány
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te9000/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (9000/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyHétf. Jan. 23, 2012 7:40 am

Nyugalomban, mozdulatlanul ül a padon. Mintha csak egy szobor lenne, nem reagál a külvilágra, talán már nem is él, csak egy pórhüvely, és a lélek már máshol jár? Nem, ez így nem helyes. Jelen van ebben a világban, csak az elméje éppen mással van elfoglalva. Míg várja a „vendégét”, arra próbál rájönni, hogy mi az oka, amiért nem képes a szolgáit hívni. Talán ezt a világot elválasztó dimenziószövet erősebb volna, mint a legtöbb ahol már járt? Ez lehet a leglogikusabb magyarázat. Túl sok erejébe került átlépni, így érkezhetett meg gyengébben, és a Genek nélkül. Ez némi akadályt gördít az eddig is túlontúl bonyolult ügy elé. Hisz eme létsíkon sok erős személy létezik. O, sokáig figyelte ezt a kis parányi bolygót, és arra kellett jutnia, hogy megannyi olyan létforma van, aki megakadályozhatja tervének végrehajtásában. Elég csak a magukat beképzelten Halálisteneknek nevező lelkekre gondolni, miközben nem sok közük van az igazi isteni lényekhez. Nem rendelkeznek ezernyi és milliónyi élet felett. De ez nem gátolta meg abban őket, hogy tekintélyes erőre tegyenek szert, igen, velük akadhat némi gond. S ott az ellenpárjuk, a negatív oldaluk, Lidércek. Igen, a nevük találóbb, jobban kifejezi a természetüket annak a pióca népnek. Másokon élősködnek, felfalják a lelkeket, ezzel növelik az erejüket, és hosszabbítják a satnya, életnek nevezett folyamatot. Szánalmas teremtmény mindkettő, még a keveredésből se jött létre semmi elfogadható. Csak az erejük a baj, ha sikeresen kiküszöböli ezt a kis eltérést, akkor elkezdheti az igazi feladatát. Megtalálni a Magot, és ennek a bolygónak is beolvasztani az erejét. S nem marad ebből semmi több, csak egy apró kavics a végtelenségben. Addig is, pedig nem az erejére kell támaszkodnia, hanem az eszére, és a modorára. Talán némi behízelgés, és szerepjátszás után, előnyösebb helyzetbe fog kerülni. S az se véletlen, hogy ide akart érkezni. Ebben a városban, nagy az erők koncentrációja, alkalmasabb helyet keresve se találhatna.
Most viszont, az üdvözlésre érkezett személlyel foglalkozik, hisz az illem így kívánja meg. Apró, talán láthatatlan félmosoly jelent meg az ajkán. Régen hallotta már ezt a köszöntést, vagyis, a nyelvezet, amivel üdvözölték. Habár az elfeket inkább találta szimpatikus rovaroknak, mint az embereket. De a világosabb elfek csak egyvalamiben múlták felül a sötétebb testvéreiket. Az illatuk impozánsabb volt, de majdnem mindenben alulmúlták gonoszabb fivéreiket. Harcban, kegyetlenségben, hiszékenységben. Ha csak egy kevés lett volna bennük, a sötétek gyanakvásából, sose fogadták volna Earl segítségét, ez lett a vesztük, és az egész világuknak. Milyen ostoba kis lények voltak, apró kis rovarok.
- Whol dos ichl, ilythiiri. – illik viszonozni a köszöntést, s ha már a vendég a saját nyelvét használta, így Earl is ezt teszi. Habár sajnálatosan nem beszéli jól, nem volt alkalma elsajátítani megfelelően a szavakat, és jelentésüket, így csak az alapokat ismeri, de talán ez is megteszi, jelen helyzetben.
Egyenesen a vörös szemű árnyat figyeli, óvatos. Bár… miért is ne lenne az? Hisz most láthatta, ahogyan megérkezett Earl, talán dőreség lenne, és ostobaság is csak úgy odamenni hozzá, és kezet nyújtani. Viszont Earl úgy tartja, hogy nem megfelelő továbbra is ülnie, hiszen, az modortalanság, és az éppen kialakuló hírnevét nem szeretné rombolni. Ezért hát feláll, és a kabátjának a zsebéből egy kendőt vesz elő, amivel megtisztítja a ruháját a rárakodott mocsoktól. S mikor ezzel végzett, összehajtogatja a kendőt, minden sarok tökéletesen illeszkedik egymáshoz, utána pedig lerakja a padra. Nincs már rá szüksége, koszos lett. A karjait a háta mögött összefonja és enyhén balra döntött fejjel vár… vár a megjelent, csuklyás alakra. Nem lepik meg az elhangzott szavak, elég rezgést okozott a mágia szövetében, ami felkelthette, az érdeklődök figyelmét. Mégis, örül annak, hogy csak egy személy érzékelte ezt. Ha mások is megjelennének, magyarázkodhatott volna, és talán kevés ideje lett volna a döntésre, hogy melyik oldalt is „pártolja”. De szerencsére, ez nem történt meg.
- Hm… a káosz, azt gondolhatnánk, hogy nem hagy érthető jeleket a zűrzavarban, amit okoz. Viszont, néha nagyobb a rend, és a rendszer, a káoszban, mint gondolnánk. – foglalt vadászterület? Ezzel mit akarhat ez a férfi? Ilyen állatiasnak nézné Earlt, hogy csak azért jött ide, hogy úgy viselkedjen, mint… mint, holmi vad ösztönlény? Aki csak zabálni akar, megharcolni egy területért? Ez igazán ostobaság, így lenézni a sárkányok fajának, az egyik első példányát? Úgy beszélni róla, mint egy ifjú, kamaszodó emberről? Nem csoda, hogy erre következtetett, hiszen csak egy ostoba rovar. Akinek volt egy sikeres csípése, aminek köszönhetően, belül igazán sikerült fellobbantani a harag lángját, viszont kívül… kívül nem látszik semmi. Egy izom se rezdült az arcán, nem árulkodik a teste, és ahogyan jött, úgy ment is a düh. A hangja továbbra is nyugodt, és kimért.

- Főnök, és vadászterület? Túlbecsüli a jelentőségét ezeknek a fogalmaknak, és az érkezésem jelentőségét is. Nem tervezem azt, hogy a birkák csordáját megdézsmálva éljek… és ha így is lenne. A határokat mindig újra lehet rajzolni, és a vezetőséget pedig lehet cserélni. Csak nem ez a célom, viszont, szívesen venném, ha mégis bemutatna ennek az illetőnek, akit főnöknek tart. Oh, kérem, hova is tettem a modoromat, nem is mutatkoztam eddig be. Nyugodtan hívjon Earlnek. Önben kit tisztelhetek? S ha lehetne egy kérésem, sajnálatosan nem beszélem annyira jól a népének kifinomult nyelvét, talán nem jelent gondot, hogy ezen a… köztes nyelven maradjunk. Remélem megérti?
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te13100/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (13100/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Lanven Alexander Stark és Rosui Kagehime találkozása   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Feb. 28, 2012 7:02 am

Miután ellófráltam egy napot Las Nochesbe halálra unva magamat, úgy döntöttem, hogy ellátogatok kicsit szórakozni az emberek közé. Ki is pattantam az ágyamból, és kimentem a szabadba. A garganta egyenesen Karakura Townba vitt, a külvárosba. Késő délutánra járhatott, mert már kezdett lemenni a nap. Utcákon át sétáltam hátha találok valakit, akivel lehet egyet balhézni, vagy csak beszélgetni. Az égbolton éppen, hogy vöröslött a nap, és itt ott pöttyökben elszórva felhők tengtek lengtek. Az utcában senki se járt, ilyenkor már általában mindenki otthon volt, vacsorára készülve. Sétáltam a szűkös utcákon míg nem egy hatalmas parkhoz értem. Eluralkodott rajtam a természet iránt érzett kimeríthetetlen szeretetem. Karom az égbe dobva hangos öröm visítás közepette, meg céloztam az első dombot, amire hátall lehetett feküdni. Az eget fürkésztem mély nyugalommal a szívemben.
- Végre nem zavar senki, és Las Noches lehangoló egyhangúságát sem kell elviselnem. Hjaj, ez aztán isteni...
Úgy egy fél óra múlva felkeltem mert furcsa érzés kerített hatalmába. Nem is olyan rég éreztem ilyen érzést. Tisztán emlékeztem rá, hogy ez egy shinigami lesz. Remélem az a shinigami lesz, aki még jó múltkor esküt ajánlott az életemért. Mert ha nem akkor rövid úton el kell tűnnöm. Nos, ha már úgysem sietünk, megvárom míg megtalál, gondoltam. Le ültem a padra, mondhatni szét csúsztam rajta. A messziségbe bámulva csodáltam a naplementét, ahogy a nap fele már beleveszett a távolba. Gyönyörű volt, ilyenkor el tudok feledkezni arról hogy arrancar vagyok. Csak az Emberek világának gyenge reiatsu koncentrációja emlékeztet rá hogy nem vagyok Hueco Mundoban. Mondjuk ez nem feltétlen rossz. Sosem azt szerettem ha sok a lélekenergia a levegőben, inkább az illatokat, na meg a kajákat! Ó milyen finom ételeket sütnek főznek, mostanság, kár hogy már nem használ az evés. Bár ha bele gondolunk ez inkább jó mint rossz, így legalább nem hízok el... Elsétált előttem egy kislány és az anyja. A kislány mintha észre vett volna. Határozottan észre vett, ugyan miért integetett volna egy padnak... Az anyja tovább húzta a kezét mit sem törődve azzal hogy a kislány lát engem. Pfh, emberek, nincsenek tisztában vele, hogy mi vár rájuk a halál után... A fájdalmas végzet, és az örök küzdelem. Hátra hajtottam fejem, és lehunytam szemem. Mindig az az éjszaka jár az eszemben, amikor meghaltam, és rögtön utána fel is falták a lelkemet. Megborzongtam, arra gondoltam, vajon mit szólnának az arrancarok ha védeném a várost a lidércektől? Vagy a halálistenek mit szólnának hozzá? Elvégre én magam is lidérc vagyok. Mondjuk nem önszántamból. Tovább elmélkedtem magamban Ember világi vendéglátómra várva.


A hozzászólást Lanven Alexander Stark összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 29, 2012 4:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te17600/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (17600/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Feb. 28, 2012 8:41 am

Fogócska shinigami és lidérc módra.

Kellemes ébredés, finom reggeli, délelőtt csak egy új sérültünk volt, de ő is enyhébben sérült, kellemes ebéd, délután elején meg a folyosókat takarítgattam. Így telt a napom, és valljuk be, egész kellemes volt. Aztán a délután második felében én lettem az egyik ügyeletes, akit, hogyha kell Karakura Town-ba küldhetnek. Abban reménykedtem, hogy ma egyikünknek sem kell majd átmennie, de nem így alakult. Éppen alkonyodni kezdett, mikor érkezett a parancs, hogy Karakura Town-ban az utcákon, közel a parkhoz egy társunk fekszik sérülten, ezért azonnal menjek a Shenkai kapuhoz. Rögtön indultam út közben reméltem, hogy most nem valami 11. osztagost kapok, mert velük nem jó összedolgozni, mert igazából nem is lehet.
- Airisu! Tudod jól, hogy nem illik előítéletesnek lenni! A 11. osztagnak is megvannak az előnyeik... Jó harcosok!
És itt ki is merültek a pozitívumaik!

Én érkeztem hamarabb, de nem sokáig kellett várnom a mostani társamra, kisvártatva meg is érkezett egy szőke shinigami, aki nem 11. osztagosnak nézet ki. Mikor közel ért illedelmesen köszöntem neki:
- Üdvözöllek, - enyhén meghajoltam, aztán visszaegyenesedtem, s folytattam - Chirouchiba Airisu vagyok a yonbantai-ból. Benned kit tisztelhetek?
Válaszát illedelmesen meghallgattam, aztán javasoltam, hogy siessünk, a társunkhoz, mielőtt valami baj lenne. Mikor átértünk elővettem egy krétát... vagyis csak vettem volna, mert nem találtam sehol sem. Így sajnos bele tellett egy-két percbe, mire megtaláltuk. Én rögtön egy Shikenhou-val megnéztem, hogy a sérüléseit mik okozták, és, hogy van-e mérgezése, vagy sem, szerencsére, semmi vészes nem történt vele, csupán túl sok sebet kapott egy lidérctől. Bakudou 59: Kurenai ribon-nal a kisebb sérüléseit elláttam, a többit Keikatsu-val kezdtem kezelni, mikor egy erősebb lidérc lélekerejét éreztük meg.
- Ha szépen megkérlek, ellenőrzöd, hogy veszélyes-e ránk a jövevény. És, hogy biztonságban legyünk nagyjából én most felállítok egy Nankan-t, az meg véd, amíg stabilizálom, illetve helyre állítom, és mihelyt végeztem, utánad megyek, hátha kell segítség.
Aztán gyorsan nekiálltam egy Nankant felállítani a sérült társunk körül.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyKedd Feb. 28, 2012 8:35 pm

Fogócska shinigami és lidérc módra


Csodálatos napsütésre ébredtem, a reggelimet az osztag kertjében költöttem el, egész jó napnak ígérkezett. A délelőttöt és a délután nagy részét, Shiroichi-taichounak segítve, Ördögűzéssel, és mumus kereséssel töltöttem. De természetesen, ha egy iratokat ellenőrző kém kérdezi, akkor az osztag kapitányának segítve, papírmunkát végeztem.
Már alkonyodott, amikor szóltak, hogy a negyedik osztag egyik tisztjét kell elkísérnem Karakura Town-ba, ahol egy sérült társunkat látja majd el. Azonnal a Shenkai kapuhoz indultam. Mikor megérkeztem, már ott állt, és várt rám egy fiú. Húsz év körülinek tippeltem, kinézet alapján. Sötét haja kócosan keretezte arcát, fekete szemei engem fürkésztek. Egyenruháján felfedeztem a negyedik osztag jelzését.
- Üdvözöllek, - hajolt meg, aztán felegyenesedve folytatta - Chirouchiba Airisu vagyok a yonbantai-ból. Benned kit tisztelhetek?
Nagyon tisztelettudóan viselkedett, s a formális köszöntésétől kicsit meg is illetődtem. Ritkán találkozni ilyesfajta bemutatkozással, főleg, hogy az én személyemben nem egy magasabb rangú tiszttel van dolga.
- Örvendek a találkozásnak, - hajoltam meg én is, elvégre tudok viselkedni, és ismét ránézve mutatkoztam be - Rosui Kagehime, 10. osztagos - mosolyogtam rá.
Reméltem, hogy ez majd megtöri a jeget, s bár természetesen végig hallgatott, utána rögtön megjegyezte, hogy nem ártana elindulnunk, sérült társunkhoz. Azonnal észbekaptam, hogy nem bájcsevegésre, és a kihalóban lévő illem siratására jöttünk. Átkeltünk a kapun.
Mikor megérkeztünk, valamit után kutatni kezdett. Elég viccesen nézett ki, ahogy zsebeiben turkálva csak annyit motyog "Itt kell lennie valahol". Végül nehéz sóhajjal abbahagyta a kutakodást, és a sérült keresésére indultunk.
Amint megtaláltuk, Chirouchiba-san komoly munkába kezdett. Úgy gondoltam, hogy jobb, ha kicsit távolabb állok, nehogy megzavarjam a koncentrációban. Szétnéztem, de nem láttam semmi gyanúsat. Aztán megéreztem azt a különös lélekenergiát, ami lidércé volt, ám erősebb, mint amit eddig bármikor érzékeltem. Amikor Chirouchiba-san rám nézett egyből tudtam, hogy ő is megérezte.
- Ha szépen megkérlek, ellenőrzöd, hogy veszélyes-e ránk a jövevény. És, hogy biztonságban legyünk nagyjából én most felállítok egy Nankan-t, az meg véd, amíg stabilizálom, illetve helyre állítom, és mihelyt végeztem, utánad megyek, hátha kell segítség - miközben beszélt, már visszafordult a másik shinigamihoz, így nem láthatta, hogy kérésére bólintok.
Miközben nekiállt a Nankan felállításának, a park felé vettem az irányt. Tudtam, hogy időt vesz igénybe ez a technika, de bíztam benne, hogy Chirouchiba-san időben végez.
Shunpot használva szeltem át a parkot, hogy ráleljek a lélekenergia tulajdonosára. Érthetetlen volt számomra, hogy egy erősebb lidérc, mért pont ide jön, hisz egy lélekkel sem találkoztam. Bár az is lehet, hogy nekünk állított csapdát. Amikor eljutott tudatomig ez a lehetőség is, kicsit óvatosabban folytattam a felderítést, elvégre szeretnék még Ördögűzésen résztvenni az osztagommal.
Aztán megláttam. Az egyik padon ült, szétvetett lábakkal, a semmibe bámulva. Mintha nem is érdekelné, hogy jövünk, pedig biztosan érzékelte, mikor átkeltünk. Talán olyan erős lenne, hogy nincs miért tartania tőlünk? gondolkoztam magamban. De ez most nem számít, ráztam meg a fejem. Egy shinigami feladata, hogy megvédje az embereket és a lelkeket a lidércektől!
Előhúztam a katanám, és oldalról, ahol álltam, közelítettem meg. Valószínűleg végre felfogta jelenlétemet, mert mikor már csak néhány méterre voltam, egyenesen a szemembe nézett. Felkészültem a támadásra, mert láttam, hogy szóra nyitja száját. Nem hagytam lehetőséget, hogy megidézze a saját lélekölőjét.
- Koiwo shiro, Sabishī Karasu! - kiáltottam.
A köztünk lévő távolság két méterre csökkent, katanámat egyenesen rászegeztem, nehogy bármilyen trükkel próbálkozhasson. Bár kicsit meglepett, hogy megszeppent arccal nézett rám, továbbra is ülő helyzetben.
- Ki vagy? - tettem fel a kérdést, hiszen csakúgy mégsem kaszabolhatom le. Nem vagyok én barbár.
Türelmesen vártam válaszát, és reméltem, hogy Chirouchiba-san hamarosan felbukkan.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te13100/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (13100/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzer. Feb. 29, 2012 3:50 am

Nyugodtan üldögéltem vendéglátóimat várva. Furcsa energiákat éreztem messziről. Olyan furcsa bizsergéssel töltött el. Nem éreztem még e fajta energiát, de azt tisztán éreztem hogy halálisten energia. Az is meglepett, hogy ketten jöttek. Az egyik elszakadt a másiktól. Gyorsan közeledett felém, tisztán éreztem merre jár, hiszen nagy energia kibocsátása volt.
-Most már nem megyek haza... Egész nap nem volt egy élvezhető percem, most legalább játszadozok kicsit. Gondoltam.
A halálisten egyszer csak ugrott és már tartotta is furcsa kardját harci pozícióba. Gyorsabb volt mint sejtettem. Egy pillanatra megijedtem, ekkor megszólalt.
- Ki vagy? Kérdezte.
Ahogy jobban szemügyre vettem, igen csak szemre való teremtés volt. Egy pillanatra eljátszadoztam fantáziámban az alakjával. Muszáj sajnos tartanom magam az eskümhöz. Felálltam zsebre tett kezekkel, előhúztam zsebemből a jobb kezem, homlokom mellé emeltem és intettem neki, miközben csak ennyit mondtam.
- Szia szépség! Remélem nem zavarok. Csak élvezem a természet adta szépséget.
Láttam, hogy nem győztem meg arról, hogy veszélytelen vagyok.
- A nevem Lanven Alexander Stark, friss arrancar Hueco Mundoból! Örülök a találkozásnak. Nyújtottam felé kezemet.
Eközben megéreztem hogy egy harmadik, gyengécske lélek energia is megjelenik az éterben, közvetlenül a másik halálisten mellett. Lehet hogy ebből még bajok lesznek, gondoltam. A kezemet előre nyújtva vártam a válaszát a hölgynek. A nap sietősen bukott alá az égbolton a fák mögé. Kezdett már besötétedni, a levegő is lehűlt. A háttérben csak a naplemente látszott, tisztán, gyönyörűen, utolsó fénysugarait küldve a halandóknak. Még romantikus is lehetett volna, ha nem egy shikaiban díszelgő zanpakutoval nézek farkas szemet.
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te17600/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (17600/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptySzer. Feb. 29, 2012 7:21 am

Fogócska shinigami és lidérc módra

A köszöntésemen kicsit megilletődött az mostani társam, Rosui Kagehime-san, aki a 10. osztagból lett mellém rendelve, ahogy a szintén illedelmes bemutatkozásából kiderült. Úgy tűnik, hogy nem sokan üdvözölhették eddig így.
Mikor Karakura Town parkja közelében lévő társunkat elkezdtem ápolni egy erősebb lidérc erejét éreztük meg, és a társam a kérésemre elindul, mikor elkezdtem felállítani a Nankant, a shunpo technikáját használva. A védő technikát viszonylag hamar sikerült előkészítenem, és miután aktiváltam viszonylag nyugodtan folyathattam az ápolást. Úgy egy-két perc múlva éreztem, hogy társam lélekereje megugrik, úgy tűnik, hogy harcba keveredett, de nem kezdtem el kapkodni, mert az a sérült kárát okozhatja. Szerencsére a komolyabb sérülések sem voltak annyira komolyak, mint hittem, ezért újabb fél-egy perc múlva azok is begyógyultak annyira, hogy a Kurenai ribon-t alkalmazhassam. Mivel a sérült shinigami társam, aki a ruháján lévő jelzés szerint a 3. osztaghoz tartozik, még nem tért magához, ezért a Rei no kuron-technikával létrehoztam egy klónt magambó. Neki, vagyis magamnak, szóval a klónnak meghagytam, hogy vigyázzon a 3. osztagos társunkra, és, hogyha magához térne, akkor előbb nyugtassa meg, aztán, ha már eléggé felépült, hogy mozoghasson, akkor menjenek egy védettebb helyre.
Ezek után én is megindultam Hime-jék felé, szintén shunpo-t használva. Hogyha érzem, hogy csatába kezdtek, akkor erőt gyűjtök egy újabb kidou alkalmazásához, bár már fáradt vagyok, de talán ezt az egyet még alkalmazni tudom. Mikor megérkezem a közelükbe, és harcolnak, akkor Rosui-san ellenfelére egy Hainawa-t küldök. Aztán a társam mellé shunpo-zok.
- A társunkat sikerült ellátnom, neked van valami sérülésed? - Körülbelül ekkor kezd tudatosulni bennem, hogy egy csinos hölgyet kaptam magam mellé, ezért egy enyhe pír ül ki az arcomra.
Ha nem kezdtek még harcba, akkor Rosui-san-tól pár méterre érkezek az utolsó shunpo-val, és a maradék távot gyalog teszem meg, és közben a "jövevényt" vizsgálom, s mikor a társam mellé értem így szólok:
- A társunkat sikerült ellátnom, szerencsére nem voltak túl komoly sérülései, csupán sok volt belőlük. - Aztán az ellenfelünkhöz szólok. - Üdvözöllek. Remélem, nem akarsz harcolni. Valamint lenne egy kérdésem. Miféle lidérc vagy te?
Mivel nemrég végeztem az akadémián, ezért valószínűleg tanulhattam, hallhattam az arrancarok-ról, de mivel még eggyel se találkoztam még, ezért természetesen nem ismerek fel első látásra egy arrancar-t.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 3:32 am

Fogócska shinigami és lidérc módra

Hangosan zakatolt a szívem, ahogy a lidérc, mert a maszkdarab alapján az lehetett, méregetett. Nem tudtam eldönteni, hogy most azt mérlegeli, mennyire vagyok finom falat, vagy az erőmet próbálja felmérni. Végül hanyagul, zsebre tett kézzel felállt, majd előhúzta a jobb kezét.
Megfeszítettem az izmaimat, hátha támadásra készül, de csak a jobbját emelte a homlokához.
- Szia, szépség! Remélem nem zavarok. Csak élvezem a természet adta szépséget – mondta.
Nagy szemeket meresztettem rá. Először is, mi az, hogy szépség? Miféle megszólítás ez? Főleg egy lidérctől. Másodszor: Csak élvezi? Gondolja, hogy elhiszem, minden hátsószándék nélkül, csakúgy átruccant parknézőbe? Lehet, hogy naivnak látszom, de azért ennyire nem. Ráadásul ez az üdvözlés.
Továbbra is engem méregetett.
- A nevem Lanven Alexander Stark, friss arrancar Hueco Mundoból! Örülök a találkozásnak - Felém nyújtotta a kezét. Bizalmatlanul méregettem, továbbra is kettőnk között tartottam a katanámat.
Közben, mintha valami elterelte volna a figyelmét, mert egy pillanatra elfordította rólam a tekintetét, de továbbra is felém tartotta a jobbját. Az eszemmel tudtam, hogy sosem bízhatok meg egy lidércben, de az ösztöneim nem jeleztek veszélyt. Ráadásul Karasu is mélyen hallgatott, ami nem volt rá jellemző. Főleg vészhelyzetben járt a szája. Teljesen tanácstalanul álltam, várva, hogy valami majd kizökkent.
És így is történt, mert abban a pillanatban tőlem néhány méterre feltűnt Chiruochiba-san. Valószínűleg shunpoval érkezett, de miután csak néhány méterre volt tőlünk, azt a rövid távolságot már gyalog tette meg. Szemét végig a velem szemben állón tartotta, én is csak egy pillanatra vettem le róla a szemem, míg meggyőződtem róla, hogy valóban Chiruochiba-san érkezik.
A negyedik osztagos megállt mellettem, nem néztem rá, miközben hozzám beszélt, de ezt nem tiszteletlenségnek szántam, csupán csak nem kívántam szem elől téveszteni a lidércet.
- A társunkat sikerült ellátnom, szerencsére nem voltak túl komoly sérülései, csupán sok volt belőlük – mondta, s mintha kicsit zavarba is jött volna, amit különösebben nem tudtam abban a helyzetben hova tenni, a velem szemben állóhoz fordult – Üdvözöllek! Remélem, nem akarsz harcolni – Erre a kijelentésre majdnem leesett az állam. Senki sem normális rajtam kívül? Üdvözli? Jó hogy nem az a következő mondata: Légy a vendégem egy lélek lakomára! Az eszem megáll! Remélem, nem akarsz harcolni? Jó, nem kell feltétlen véres komolysággal egymásnak esni, felaprítani, de azért ez már nekem is sok!- Valamint lenne egy kérdésem. Miféle lidérc vagy te?
Ez volt az a pont, amikor a döbbenetről épphogy nem esett le az állam. Jó, engem is érdekelne, vajon hogy is lehetséges, hogy nincs meg teljesen a maszkja, valamint tényleg mi a csudát kereshet itt. De erre így rákérdezni. Úgy meglepődtem, hogy elfeledkeztem a legfontosabb szabályról, hogy sosem veszítjük szem elől az ellenfelet, és Chiruochiba-sanra néztem. Az erőlködéstől, hogy ne nevessem el magam, rángatózni kezdett a szemhéjam. Valószínűleg komikus látványt nyújthattam, de korántsem annyira, mint maga a helyzet.
Adott egy lidérc, aki szépségnek nevez, köszön, kezet nyújt, valamint egy társ, aki ellát egy sérültet, majd érkezés után köszönti az előbb említett lidércet, és megkérdezi, vajon miféle szerzet. És én, aki a helyzet felfogása után nem tudja eldönteni, sírjon-e vagy nevessen a helyzeten.
Végül a lidércre néztem, aki próbált ártalmatlannak látszani. Jobbját továbbra is felém nyújtotta. Lemondó sóhajjal elraktam, az alapállapotába visszatérő katanámat.
- Mért érzem azt, hogy ezt még nagyon megbánom? – motyogtam magam elé.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te13100/15000Városi Park - Page 17 29y5sib  (13100/15000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyCsüt. Márc. 01, 2012 4:09 am

Már csak a vörös égbolt maradt a napból, és a csípős hideg szél. A fák meghajoltak egy erősebb szélörvényben. Még mindig kezemet nyújtottam, a halálisten leányzónak, aki furcsán zavartnak látszott. Nem is értem miért... Álltunk egymással szembe, én a kezemet nyújtottam, ő a zanpakutoját. Nem igazán értettem mért nem cselekszik végre, harcoljon vagy nyújtsa a kezét, de döntse el mert lezsibbad a karom. Ekkor nem messze megérkezett a második halálisten. Oda sétált női partneréhez és ennyit mondott:
- A társunkat sikerült ellátnom, szerencsére nem voltak túl komoly sérülései, csupán sok volt belőlük.
Így már kezdett össze állni a kép, hogy ki az a harmadik halálisten. Jól elverhették ha két halálisten jött érte az Emberek világába. Már kezdtem feladni a reményt hogy valaha kezet foghatok egy halálistennel. Ekkor újabb mondatra nyitotta a száját a látszólag ártalmatlan, kissé kimerült shinigami.
– Üdvözöllek! Remélem, nem akarsz harcolni!
Jól gondolod, válaszoltam volna, de már folytatta is mintha már tudta volna a választ a kérdésre.
- Valamint lenne egy kérdésem. Miféle lidérc vagy te?
A kérdés kicsit váratlanul ért, és igazából nem hittem volna, hogy majd pont a férfi shinigami fog velem ismerkedni. A lány is hozzá fűzött egy mondatot.
- Mért érzem azt, hogy ezt még nagyon megbánom?
A mondatok között furcsán eltorzult a feje a lánynak, mintha mindjárt felrobbanna az értetlenségtől, és az idegességtől. Tudván, hogy én itt már nem számíthatok egészséges bemutatkozásra, vissza emeltem a karomat a fejem mögé, tarkómat vakarva, és így szóltam:
- Üdvözletem! Fura kérdés ez egy arrancarnak, igazából én sem tudok sokat a fajtámról. Erőtlenül nevetni kezdtem.
- De az biztos hogy arrancar vagyok, egy halálistennel való kisebb incidenskor téptem fel a maszkomat. A körülményekről inkább nem beszélnék.
- Kérhetek egy bemutatkozást? Kérdeztem szelíd hangon.
- Ja igen, és nem akarok senkit bántani tényleg! Csak lazítani jöttem kicsit.
A kis színjáték akár egy színházba is elmehetett volna. Igen csak komikusra sikeredett. A lámpák felkapcsoltak, a szürkület egyre sűrűbb lett. Erőltetett mosolyommal néztem a halálistenekre, miközben a lány, már eltette a zanpakutoját. Már csak a válaszokra vártam. Még este is zavarba ejtően szép volt az emberek világa Hueco Mundóhoz képest.
- Ha már a kérdezősködésnél tartunk ti milyen szintű halálistenek vagytok?
Vissza az elejére Go down
Chiruochiba Airisu
4. Osztag
4. Osztag
Chiruochiba Airisu

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 202
Age : 118
Tartózkodási hely : Talpa és haja között.
Registration date : 2012. Feb. 01.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te17600/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (17600/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyPént. Márc. 02, 2012 5:54 am

Fogócska (vagy mégsem?) shinigami és lidérc arrancar módra

Amikor a fura lidércet, vagyis arrancar-t, ahogy gondoltam és miben megerősített a későbbiekben ő is, megkérdeztem, hogy miféle lidérc, Rosui-san teljesen megrökönyödve nézett rám, úgy tűnik, hogy ezt egyáltalán nem várta tőlem. Pedig szerintem nem viselkedtem illetlenül, és nem is mondtam semmi furcsát! Szerintem legalábbis, de lehet, hogy Rosui-san másképpen gondolhatja? Mielőtt az arrancar válaszolt volna a kérdésemre Rosui-san a kardját visszahívta shikai-ból és eltette. Közben ennyit fűzött hozzá motyogva:
- Mért érzem azt, hogy ezt még nagyon megbánom?
Ezután az arrancar is szóra nyitotta a száját:

- Üdvözletem! Fura kérdés ez egy arrancarnak, igazából én sem tudok sokat a fajtámról. - Erőtlenül nevetni kezdtet. - De az biztos hogy arrancar vagyok, egy halálistennel való kisebb incidenskor téptem fel a maszkomat. A körülményekről inkább nem beszélnék.
- Értem. - Mondom, miközben gyorsan feldolgozom magamban az elhangzottakat. Aztán az arrancar tesz fel egy kérdést:
- Kérhetek egy bemutatkozást?
- Chirouchiba Airisu vagyok a yonbantai-ból, és benned kit tisztelhetünk? - Eddig egészen békés és rendes lidércnek, vagyis arrancar-nak tűnt, remélhetőleg a továbbiakban is az marad.
- Chiruochibako! Biztos csupán meg akar téveszteni titeket! Nemsokára besötétedik, már szürkület van! Lehet, hogy a képessége a sötétben a leghatásosabb! Ne bájcsevegjetek vele, hanem szeljétek ketté, ahogy egy lidércet kell!
Pedig rendes alaknak tűnik! De hallgatok rád, és felkészülök, az esetleges védekezésre, ez megnyugtat Biwako?
- Egyelőre, igen.

Ezzel egyidejűleg maradék erőmet összeszedtem, hogy egy esetleges támadásnál alkalmazni tudjam a hainawa-t. Miközben a zanpakuto-mmal egyeztettem fél füllel figyeltem az arrancarra is, aki mielőtt bemutatkozott volna nekem is, még ennyit hozzá fűzött:

- Ja igen, és nem akarok senkit bántani tényleg! Csak lazítani jöttem kicsit.
Aztán újabb kérdést szegezett nekünk:
- Ha már a kérdezősködésnél tartunk ti milyen szintű halálistenek vagytok?
Szegény Rosui-san eddig meg se tudott szólalni, mert nem hagytunk neki esélyt, ellenben most én hagyok neki esélyt, mert Biwako az arrancar kérdése után újra elkezdett gyanúsítgatni, és a vele való diskurzusba annyira bele merültem, hogya többieket nem igazán hallottam, vettem észre:
- Látod, Chiruochibako? Most is egy olyat kérdezett, ami arra utal, hogy meg akar veletek küzdeni! És ahelyett, hogy ő maga felmérné az erőtöket, inkább rákérdezz. Ha nem akarod, hogy rátok támadjon, akkor hazudjál neki, mondjuk, mond, hogy 3. tiszt vagy, de csak azért, mert egyik hadnagyi poszton sincsen üresedés, és neked egyelőre meg is felel a 3. tiszti rang!
~ Ezt ne mond Biwako! Csúnya dolog hazudni, főleg ekkorát! És egyébként se érzek ingadozást a lélekenergiájában, tehát nem készül egy technika bevetésére se!
- Chiruochibako! Ha nem hazudsz, azzal lehet, hogy bajba sodrod a szép társadat! Most válaszolj őszintén egy ilyen szép hölgyet illik csak úgy bajba sodorni?
~ Nem lenne illendő dolog!
- Látod, hogy igazam van! És ezért a kis hazugságért talán még Misa-chan is...

- NE MERD BELE KEVERNI MISA-T EBBE, MEGÉRTETTED BIWAKO?! - Kiáltom és a kardomra meredek. Kisvártatva rádöbbenek, hogy ezt fennhangon kiabáltam, ettől teljesen elpirulok, mert tudtommal eddig nem fordult velem elő ilyesmi, ezért nagyon kellemetlenül érzem magam.
- Gomeno! - Mondom miközben a kidou-hoz összekoncentrált erőm leapad.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 17 Cl0te24700/30000Városi Park - Page 17 29y5sib  (24700/30000)

Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 EmptyVas. Márc. 04, 2012 3:23 am

Fogócska (vagy mégsem?) shinigami és arrancar módra


Nem gondoltam volna, hogy annál jobban meg tudok lepődni, mint amikor megláttam az osztagunk hadnagyi irodáját, de hála Chirouchiba-sannak, és a Stark nevű lidércnek, rájöttem, hogy ez mégis lehetséges. Azon gondolkoztam, hogy ha csakúgy lerogynék melléjük, akkor sem nyújthatnánk mókásabb képet. Már-már kezdtem azt hinni, hogy ez a csúcs, innen nincs tovább, de persze ismét rám cáfoltak.
- Üdvözletem! Fura kérdés ez egy arrancarnak, igazából én sem tudok sokat a fajtámról - Felelte Stark, miközben a tarkóját fogva erőtlenül felnevetett.
Én ezzel mondjuk, nem dicsekednék, az ellenségnek meg végképp nem kötném az orrára. Bár, most nehéz eldönteni, hogy mit is akarhat. Ha a megfelelő pillanatra várt a támadáshoz, akkor azt már rég kihasználta volna Chirouchiba-san érkezésekor, de nem tett semmit, szóval egyelőre megvárom a fejleményeket, és igyekszem addig nem idegösszeomlásban elterülni.
- De az biztos, hogy arrancar vagyok, - folytatja - egy halálistennel való kisebb incidenskor téptem fel a maszkomat. A körülményekről inkább nem beszélnék.
Tehát, arról szívesen cseveg, hogy nem tudja miféle-kiféle, de erről nem. Valami érdekes történet lehet. Biztos szétrúgták a hátsóját. A gondolatra elvigyorodom. Végülis én a shinigamiknak szurkolok. ^^
- Értem – válaszolja Chirouchiba-san.
Igen? Akkor nekem is magyarázd el, hogy mit is? Itt állunk, és csevegünk egy lidérccel, vagyis arrancarral. Remélem, nem küldenek utánunk valakit, mert akkor bizonyára itt a vége csodás karrieremnek, ami valljuk be, nem volt hosszú életű. Gyorsan körbe is pillantottam, de szerencsére rajtunk kívül nem voltak mások a közelben.
- Kérhetek egy bemutatkozást? – már-már az az érzésem volt, hogy kedvesen tette fel a kérdését.
De mégis miféle kérdést? Nem kérhetsz! Vagyis kérni, kérhetsz, csak nem adok. Vagy az tiszteletlenség lenne? Várjunk csak, egy lidérccel szemben? Nem az! > <
- Chirouchiba Airisu vagyok a yonbantai-ból, és benned kit tisztelhetünk? – ekkor éreztem azt, hogy direkt csinálják. Engem akarnak kiakasztani, ez biztos! De nem hagyom nekik, nem ám! Ha így játszunk, legyen. Majd arra gondolok, hogy ő nem is lidérc, hanem valami fura állat. Igen, ez az! Úgy tekintek rá, mint egy beszélő állatra. Bár így is bizarr az ismerkedés, de egy fokkal jobb a lidércnél. ^^
- Ja, igen, és nem akarok senkit bántani tényleg! Csak lazítani jöttem kicsit – ezt nem a kérdésre válaszolta, csupán csak megerősítette, amit eddig mondott, mondjuk én eddig sem igazán hittem el - Ha már a kérdezősködésnél tartunk, ti milyen szintű halálistenek vagytok?
Ideje lett volna megtanulnom az elmúlt néhány percből, hogy újra és újra képesek meglepni. Közben azt vettem észre, hogy Chirouchiba-san teljesen elmerült a gondolataiban. Valószínűleg a zanpakutojával beszélgetett, reméltem, hogy az majd helyre rázza kicsit. A beállt csendet kihasználva, továbbra is az arrancart figyelve szólaltam meg.
- Rosui Kagehime a nevem. Kissé szokatlan, hogy egy arrancar csak úgy lófráljon az Emberek Világában, nem gondolod? - Kérdeztem gyanakvóan.
A válaszát és reakcióját vártam, amikor shinigami társam egyszer csak felkiáltott.
- NE MERD BELE KEVERNI MISA-T EBBE, MEGÉRTETTED BIWAKO?! – mikor észrevette, hogy döbbenten nézünk rá, teljesen elvörösödött.
Mondjuk, ezt megértem. Biztos kellemetlen lehet számára. Még ha tudom is, hogy mi oka volt erre, elvégre engem is állandóan inzultál Karasu -.-”, akkor is kissé megdöbbentő volt, hisz Chirouchiba-san eddig visszahúzódónak tűnt.
- Gomeno! – mondta, és mintha kicsit össze is görnyedt volna.
Megesett rajta a szívem, olyan kis nyomorúságos képet nyújtott, ahogy megszégyenülten állt. Megértésem jeléül egy mosolyt küldtem felé, majd mintha misem történt volna visszafordultam az arrancarhoz.
- Nem tudom, miben sántikálsz, – szúrós szemmel néztem rá – de figyelmeztetlek, hogy nem vagyok kíméletes egyetlen lidérccel szemben sem, tehát jól gondold meg! Ami pedig a kérdésedet illeti, legyen elég annyi, hogy ketten bőven elegek vagyunk ellened – büszke voltam a válaszomra. Végülis mégsem köthettem az orrára, hogy milyen szinten állunk.
Egyrészt fogalmam sincs, hogy Chirouchiba-san miként harcol, vagy milyen szinten van, másrészt, ha tudnám, akkor se mondanám meg. Még bármi történhet, és akkor szükségünk lehet a meglepetés erejére. Remélem Chirouchiba-san gyorsan összeszedi magát, elvégre még nem vagyunk otthon.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 17 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 17 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
17 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-