-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 16 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyCsüt. Feb. 17, 2011 8:34 am

A fa alatt ülve családias érzésem támad. Ami azért lássuk be elég abnormális két ilyen fura szerzet társaságában. Bár amíg van enni és innivaló biztos, békések leszünk. Fél füllel hallgatom Karasu magyarázatát, de leginkább az evéssel foglalkozok. Mikor Csontosra kerül a téma, elnevetem magam.
- Szerintem csak így akarja megmutatni, hogy ő a főnök. Lássuk be, nem nagyon bírsz vele. Mondjuk, nem tudok semmi pontosat mondani, hiszen még csak most láttalak titeket először… - De jó! Azt mondta, ehetek ^^ Egyre szimpibb nekem ez az arrancar…Ezen a mondatán felbátorodva egy csirkecombot veszek ki a kosárból, beleharapok, aztán megkínálom vele Csontost, aki egy harapással megeszi a többit…
- Ne te gonosz!!! Nem az egészet akartam odaadni TT – TT – megint elég gyerekesen viselkedek. Mint egy önző gyerek, akinek megették a cukorkáját… Morcosan nézek a kutyára, de nem tudok rá haragudni. Türelmesen végighallgatom további mondandóját, miközben még egy kis csirkét osztok meg Csontossal. Vajon meg lehet tanítani így trükkökre is? Ezt egyszer majd kipróbálom. Eszembe jut, hogy Karasu kérdezte a rangom. Teljesen kiment a fejemből. Ez is a sült csirke hibája! Sietve kezdek bele a mondandómba, mielőtt még megharagszik.
- Én a hatodik osztag, harmadik tisztje vagyok.- mondom nagy büszkén. Végül is az már valami. Hiszen még csak nemrég jutottam ki az akadémiáról. Közben rátér a nemére. Mintha nem lenne elég feltűnő, hogy fiú. Furcsán nézek rá, elég buta arcot vághatok. Nem természetes, hogy fiú? Megrázom a fejem. Rá hagyom, mit beszél. Iszok egy kevés teát. Ismét a kosárba nyúlok de, nem találok semmit az alján kívül. Meglepődök. Megettem az egészet? Kővé dermedek. Akadozó mozgással elfordítom a fejem és a kosárba nézek. Jézusom Megettem a csirkét! Hogy lehetek ennyire falánk?! Ezért most meg fogok halni! Csak megkínált nem pedig nekem adta. Nem tudtam, hogy ilyen kicsi egy csirke. Ezért most a fejem veszi. Karasura nézek és megszólalok…
- Ömm… a csirke… ehm… ELSZALADT!- Zseniális! Ennél hülyébb ötletet nem tudtam volna kitalálni… Mikor Karasu a harcról kezd beszélni, teljesen lefagyok. Ennyire kiakadni egy csirke miatt. Vagy egyébként is ezt tervezte? Felpattanok, ismét bizalmatlanná válok. Különös, milyen szeszélyes egy ember bizalma. Egyik pillanatról a másikra megváltozhat a szeretet utálattá, a bizalom is a visszájára fordulhat. Szomorú ebbe belegondolni, de nem kalandozhatok el ennyire. Előttem áll, illetve ül a leendő ellenfelem. Nyelek egyet…
- Egyértelmű, hogy én vagyok a jobb kettőnk közül. – mondom egy sziklán állva, kihúzva magam a háttérben pedig hullámok tűnnek föl. Gyönyörű és monumentális, persze csak a belső világomban. Külső személőnek ez igen furának tűnhet. Hogy mondatom megkoronázzam, megint elesek ugyanabban a lyukban. Reméljük, megint köznevetség tárgyává válok. Ráadásul sokat ettem és a hírtelen felugrás hatására megfájdult a pocim. Így a gödör már 3-0ra vezet. Ideje, hogy elpusztítsam. Felugrok, a gödörrel szemben állok. Két kezem felemelem, majd belekezdek az idézésembe.
- Ó, Nagyúr a hús és csont burka, minden teremtmény, szárnyak suhogása. Te, ki az Ember nevét hordozod, Pokol és Zűrzavar. Tenger hullámzó akadálya indul dél felé. Hadou 31: Shakkahou – Támadásom pedig a gödör felé repül. A végeredmény pedig egy hatalmas kráter.
~ 4-0 a gödör javára. Már kráter, ez egy igazi evolúció. ~ Elkezdek hisztizni…
- Nem ér most sokkal nagyobb!! Sokkal, sokkal nagyobb!!! – egyhelyben ugrálok idegességemben, majd Karasu fele fordulok. Kicsit gondolkozok, mi lenne a megfelelő válasz. Én is kíváncsi vagyok rá, mennyit tud. Kis időbe telik, mire megfogalmazom magamban, de legalább menőnek tűnök tőle.
- Szóval te így szoktad elhasználni a kalóriát. Ám legyen. Benne vagyok, de ha jól elpáhollak, ne sértődj meg! - kicsit nagy a szám. Talán azért mert tele a hasam. Bár ennek a kettőnek semmi köze egymáshoz.

//Folytatás itt --> Klikk //

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzomb. Márc. 12, 2011 11:06 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Milyen furcsa az élet… van, hogy történik velünk valami, az kihat ránk, aztán idővel elmúlik. Az én gyűlöletem a bátyám iránt soha nem múlt és soha nem is fog elmúlni. Hetven év telt el azóta, hogy meghaltam… de még mindig ugyanazt érzem iránta. Megvetem, gyűlölöm, de mégis tisztelem és szeretem. Nem tudom, él-e még, vagy sem, csak érzem, hogy nem távozott el végleg. Ikrek vagyunk, azok között pedig mint mondják, van valami furcsa kapcsolat, ami mások között nincsen. Fejemet megrázva kelek ki végül az ágyamból, hatalmasat ásítva és egy jó nagyot nyújtózkodva. Néha felötlik bennem, vajon miért is hasonlít resurreccionom egy macskára. Egyszer-egyszer eszembe jut egy válasz rá, de nem szoktam különösebben foglalkozni vele. Álmoskásan csoszogok el a fürdőbe, hogy valami normális kinézetet szenvedjek magamra. Mostanában nem alszom valami sokat, utálom, amikor ilyen vagyok. Karikás, táskás, vörös szemeimet vizsgálgatva nézegetem magam a tükörben, bár nem nagyon látok semmit. Lélektükreim nagy részét szemhéjam fedi el, csak egy csíkban láttatva velem a környezetet. Két kezemmel alaposan megdörzsölöm őket, majd a csapból kiengedem a hideg vizet és az arcomra locsolok belőle egy adagot. Levetkőzöm, majd beállok a kádba és megengedem a jéghideg vizet. Halkan felsikkantok, ahogy bőrömhöz ér a folyadék, felborzolva testem védőrétegét. Egy tíz percig állhatok ott, folyatva magamra a jeges vizet, majd mikor megunom, elzárom a csapot és kiszállok a kádból, majd a törülközőt karcsú testem köré csavarva sétálok ki a fürdőből, hogy a konyha felé vegyem az irányt. Felrakok egy kávét, majd visszamegyek a nappaliba és egy pár pillanatra újra megcsupaszítva önmagam, veszek fel egy mindennapi, egyszerű ruhát. Egy kényelmes farmernadrágba és egy kék pólóba, illetve pulóverbe belebújva állok készen végül arra, hogy elkezdjem a napot. Szeretem ezt a pulóvert, vagy kiskabátot, i hogy nevezi, mert kicsit hosszabb az ujja, mint az én karom és ha esetleg fázom, akkor egyszerűen csak lejjebb húzom és amolyan kesztyűként is tökéletesen használ. A mostanában már megszokott, fásult, érzelemmentes arckifejezésemmel sétálok vissza a konyhába, ahol már kész is a kávé. Azt gyorsan felkortyolva bújok bele végül a cipőmbe, hogy aztán egy gargantát nyitva az Emberek Világában találjam magam. Valóban jó idő van, reméltem, hogy így lesz. Egy ideig unatkozva sétálgatok az utcákon, hátha találok valamit, ami leköti a figyelmem. A mozibérlet, amit Karasutól kaptam, most is nálam van, akárcsak a lélekcukorka. El nem mozdulok nélküle, mióta odaadta nekem, teljesen a szívemhez nőtt. Igaz, hogy teljesen ingyen elmehetnék megnézni a legújabb mesterien álszentül megalkotott akciófilmet, hogy aztán azon nevessek, milyen csodálatos és egyszerű módon ölném meg és falnám fel a főszereplőt, aki mindig a jó és mindig győz. Igazán belehalna a filmipar, ha egyszer egy filmben a gonosz győzne? Mindegy, az ottani bajkeverők csak zsebtolvajok hozzánk, arrancarokhoz képest. Azonban most még sincs kedvem megnézni valami ócska szerelmes drámát sem, így egyszerűen tovább sétálok, meg sem állva az ajtó előtt. Lassan sötétség ereszkedik a tájra, de én még mindig az utcákat róva sétálgatok, póttestemben. Néhány részeg leszólít néha-néha, de nem is figyelek rájuk. Végül, mikor már úgy harmadjára sétálok el Karakura parkjának szökőkútja mellett, letelepedem rá, majd felhúzom a térdeim és átkarolva őket, nézem az eget. Milyen gyönyörű, nincsenek felhők, csak a Hold és a csillagok. Belegondolva, hogy minden egyes apró, fényes pont az égen, fényévekkel távolabb egy hatalmas, forró nap, olyan akár a miénk, bárki hihetetlenül kicsinek érezheti magát. Mint egy porszem… És mégis, mi semmi mással nem törődve vívjunk a magunk kis csatáit és utáljuk egymást. Nem vagyok sem filozófus, sem pszichológus, de azért érdekelne, miért is utálják egymást annyira az arrancarok és a shinigamik. Azt hiszem, valamilyen szinten igaz volt, amit annak a fiatal kölyöknek mondtam, hogy segítsen nekem, legyőzni a cukorkákat őrző csapat vezetőjét. Szeretem az éjszakát. Sokkal jobban, mint a nappalt. Talán nincs is különösebb oka… lehet, hogy csak a nevem miatt kedvelem annyira. Hold… milyen érdekes. Tekintetem egy pillanatra ezüstös fényben ragyog fel, ahogy az égitest visszatükröződik benne, miközben meredten figyelem továbbra is. Ha a Nap nem világítaná meg, nem is látszana. Függ tőle… ahogy egyelőre én is függök Leriat-tól és Eli-samatól. De hamarosan ki fogok törni. Nem lesz többé hatalma felettem annak a nőnek és akkor megölöm. És véget vetek mindennek. Azután már csak fraccion társamra lesz szükségem, de egyszer tőle is elszakadok majd. És hogy bizonyítsak neki, meg fogom ölni őt is, akárcsak előző mesteremet. Ez az én módszerem.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 16 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyKedd Márc. 15, 2011 2:33 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Ez az éjszaka is hasonló módon történik, mint az átlag. Speciális elkapó shinigamikat küldtek rám. Esélyük sincs, de jól taktikáznak. Megpróbálnak mindig elém vágni, ezáltal a shunpom lehet, hogy 10x-szer jobb, mint az övéjük, de mindig sikerül belebotlanom valamelyikbe. Ugyanolyan az öltözékük, így nem is igazán tudom megszámolni mennyien vannak. Néha felbukkan egy reiatsu, néha eltűnik. Az erdők az éjszakában jól el tudják takarni őket. Nem véletlenül üldöztek mindig egy erdőbe, már sok várossal ezelőtt óta. Kezdtem már unni a macska-egér játékot. Ez inkább olyan, mintha sok egér megpróbálna elkapni egy macskát. Hirtelen a semmiből elém ugrik egy, és megpróbálja elmetszeni az egyik létfontosságú szervemet. Sajnos csiga lassú volt a gyerek. Volt. Megfogom a fejét, és a mellkasáról elrugaszkodok úgy, hogy átlendüljek a hátához. Közben fordulok egyet, ezáltal a nyakát kitörve 180 fokban. A hátáról veszem a következő lendületet, plusz őt is elrúgom magamtól. Nem hiába létezik ez a tehetetlenség törvénye. Egy kilőve. Talán meglátom ezáltal a hibát a rendszerbe. Percek folyamán tényleg észreveszem a módosítást, de ezek a szemetek képesek voltak egy olyat kitalálni, hogy minimum 4 embert elveszíthetnek. Ebből is fogalmam sincs, hogy hány darab üldöz engem. Egyértelmű, hogy a harcot akarják kisarkalni belőlem, de azt nem kapják meg. Akkor tuti kikapok, ha előrántom a zanpakutom, és nekik esek. Valami mást kéne kitalálni. Talán a Sereg pár tagja segíthetne. Esélytelen. Mélyebb levegőket kezdek el venni, és felugrok olyan magasra, amilyen magasra csak tudok. Jóval a fák fölé. Utána koncentrálom a lélekenergiámat, és megállok a levegőben. Na most mi a francot fogtok velem kezdeni szemetek. A távolban Karakura város fényeit pillantom meg. Talán ott kitudom használni a terep adottságait. A parkot, de max hármat vihetek magammal. Így el kell kezdenem belezni a népeket. Hamar kiugrik öt shinigami, és rövid kardjukat előkapva nekem estek. Képzetlenek egy olyannal szemben, mint én. Egy hosszabb közelharc folyamán lehullottak a levegőből a támadóim. Volt akinek a feje vált el a testétől, volt akinek az egyik szerve megszűnt működőképes lenni, például máj, tüdő, szív. Mikor az utolsót is lehántottam, nagyon kellett figyelnem, hiszen a taktikájukban benne van, hogy kihasználják azt a tényt, hogy a győzelem mámora alatt álló célpontot a legkönnyebb elkapni. Jött is a háló, ami nekem volt kikészítve. Ezt legalább négyen kellett eldobniuk, hacsak nincs valami szerkezetük. A szerkezet túl nagy lenne egy elkapó csapatnak, így valószínűleg az első állításom volt a helyes. Egy shunpoval kiugrom a helyéről, majd egy energialökettel az egyik dobópont felé repültem. Hihetetlen gyorsasággal, szinte félő volt, hogy ha mellé találok, akkor bukom az egészet. Hát nem buktam. Paragon a fején be, majd a dereka közepén távozott. Ráugrottam a vállára, és róla elrugaszkodva húztam ki a kardomat, és indultam tovább. Még nem adták fel. Tehát még vannak elegen hozzám. Nem nagyon gondoltam volna, hogy 7-nél többen vannak, de úgy látszik szép számmal jelentek meg most nekem. Üldözőim a Városi Parkig kísértek. Egy furcsa reiatsut érzékeltem. A gazdája egy arrancar volt, és a Holdat bámulta. Hirtelen mellé termettem, kivont karddal. Gondolom észrevett, és a zanpakutoum látványa talán egyértelműen félreérthető volt. Szerencsére megmentettek az elkapó shinigamik, és túl közel értek hozzám. Szabadjára engedtem a reiatsumat. Kezdődhet az igazi party. Fröcsöghet a vér, mint ahogy eddig. Egy gondolattal aktiváltam Paragont, és a következő pillanatban mind a hat feje a földön fetrengett. Feszültem figyeltem még, de csak egy menekülő reiatsut éreztem. Elfogytak. Kardomat deaktiváltam, és visszatettem a helyére. Tenyeremről letapsoltam a port, aztán eszembe jutott, hogy egy arrancar is itt van. Megfordulok azonnal, és kezem akaratlanul is a markolatra tévedt.
- Nem akarlak bántani arrancar… Tamachi Yukezo vagyok, Seireitei egyik legkeresettebb bünözője. Ex-shinigami vagyok. Téged nincs okom bántani, hacsak nem akarsz harcolni velem. Elég hamar úgy járhatsz, mint ezek itt az előbb

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyKedd Márc. 15, 2011 11:17 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Nagy elgondolkozásom közepette kissé késve veszem észre a hirtelen felbukkanó reiatsut, mely azt jelzi, nem egy shinigami található a közelben. Mindegy, most úgy terveztem, hogy nem ragadok fegyvert, így nem is fogom megtenni. Ha rám támadnak, majd kikerülöm őket és visszamegyek Hueco Mundo-ba, semmi kedvem most háborúskodni, engem hagyjanak békén. Azonban érzékeny és csalhatatlan orromat megcsapja a vér, mámorító illata. Tehát nem rám vadásznak. Örülök. Azonban majdnem felsikoltok a meglepődéstől, ahogy az egyik (megjegyezném, érdekes módon nem ugyanaz a ruha van rajta, mint a többin) kezében kardjával megjelenik mellettem. Teljesen lesokkolva meredek még akkor is hűlt helyére, mikor ő már eltűnik onnan. Ahogy megérzem a hirtelen felszabaduló lélekenergiát, egy pillanatra elakad a lélegzetem. Szívesen eltűnnék most, de túlságosan kíváncsi vagyok, hogy miért is akarják elfogni őt, amikor közéjük tartozik. Azonban mikor megpillantom az előbb még katanájukat markoló shinigamik fejét a földön, egyszerre két érzelem szabadul fel bennem. Az egyik azt mondja, túl veszélyes, hogy itt maradj, fuss! A másik viszont… egy sokkal mélyebb, hívogatóbb gondolat azt sugallja nekem, milyen jó lenne megismerni ezt a halálistent. Hidegvérrel gyilkolta le a saját társait, méghozzá milyen gyors, elegáns módszerrel *.* Minden tiszteletem az övé! Aprót köhintek, hogy észrevegyen, mire rögtön felém is fordul. Fajtársaim nagy része már hátba támadta volna, azonban én nem szándékozom bántani eme különleges személyt. Látom, ahogy kardforgató karja azonnal katanája markolatára vándorol, de nem hibáztatom érte. Én is így tennék ilyen helyzetben. Ki is ugrom a póttestből, nem akarom, hogy meglássanak a semmivel beszélgetni. Nem tettem bele lélekcukorkát, így az erőtlenül csobban bele a szökőkút vizébe. Csodás, ezek szerint nem mehetek vissza abban. Mikor a fehér hajú shinigami megszólal, azonnal felkapom a fejem. Ex-shinigami… bűnöző… így már értem. Első mondatára elmosolyodom és megpaskolom magam mellett a szökőkút szélét.
- Legtöbb fajtársammal ellentétben békeszerető arrancar vagyok, így nem szándékozom harcolni veled. Már csak azért sem, mert nem akarom úgy végezni, mint azok ott. A nevem pedig Adora Luna, a 22. arrancar és Eliziana Aberquero-sama fraccionja vagyok. Nagyon örülök, hogy megismerhettelek. Mondd, ha nincs valami sürgős dolgod, nem töltenél velem egy kis időt? Egészen eddig unatkoztam, te pedig szimpatikus vagy nekem. – mondom, majd tekintetem a földön heverő testek felé vándorol.
Összefut a számban a nyál, ahogy arra gondolok, oly’ könnyen megehetném őket, hiszen másvalaki már elvégezte helyettem a piszkos munkát. Hiszen régen volt már, hogy halálistenek vérét ízlelhettem, milyen jó is lenne újra véres végtagjaikat rágcsálni *.* De ez így nem lenne élvezet. Nem az enyém az érdem, ez olyan, mintha egy farkast vagy vadmacskát megfosztanának a vadászat örömeitől azzal, hogy készen adnak nekik enni. Meg amúgy is, most fogyókúrázom, a végén még elhízok, vagy ilyesmi, az pedig nem lenne túl kellemes, ha nem jönne már rám az egyenruhám :/ Így lemondóan fordítom el tekintetem az éppen akkor lélekszemcsékké porladó holttestektől. Egy kis időre teljesen meg is feledkezem a másik személyről, ahogy újra a nemrég csodált égitest felé nézek.
- Szeretem a Holdat. Olyan gyönyörű. Sokkal szebb, mint a Nap. Te mit gondolsz? – szólalok meg álmodozó hangon, szinte észre sem véve, hogy kikérem Yukezo-san véleményét.
Kár, hogy a kupola alatt mindig süt a nap. Persze már megszoktam, de kezdem unni. Mindig csak azt a fényesen világító égitestet figyelni… egy idő után bele is lehet őrülni. Nem értem, hogy bírják azok, akik régebb óta vannak Las Noches-ben. Mindig fény… miért nem borulhatna a mi kis világunkra csak egy napra teljes sötétség? Az a mi színünk. A pusztítás színe. Abban nincs semmi érdekes, ha mindenki lát mindent. Az túl unalmas. Nem is értem, miért ne jöttem még el onnan. Talán Eli vagy Leriat miatt. Vagy azért, mert nem lennék még képes egyedül megélni bárhol és bármikor. Talán… nem tudom, de majd rájövök. Megszoksz vagy megszöksz. Jó mondás. Én egyelőre az elsőt választom. Utána meg majd kitalálom, mi lesz. Tényleg! Ő is elhagyta a saját fajtáját. De miért?
- Yukezo-san… megkérdezhetem, miért mentél el a shinigamiktól és lettél körözött bűnöző? – kérdem tőle, ahogy felhúzom térdeimet, majd átkarolom őket.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 16 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzer. Márc. 16, 2011 9:52 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Arrancar… mindegy, hiszen különösebben nem óhajtok részt venni, ebben a háborúban, bárki bárhogy nyalja a hátsómat. Ahogy kimondja, hogy igazából békeszerető arrancar, valahogy a szeme a hullákon ragad. Összehúzom egy kicsit a szemeimet, de nem kerítek különösebb figyelmet a dologra. Megjegyzem magamban, hogy valami tuti nem kerek ebben a csajban, de egyelőre az idomaira nem tudtam rámondani ezt. Istenem férfi vagyok, azért csak szembe tűnik, akár csak egy futó pillantás alapján is. Különben is én Rikázok titokban. Maga mellé idéz, és én ez a legkisebb ellenvetés nélkül el is fogadom. Odaülök mellé, majd elkezd magyarázni. Azt mondja a neve Adora Luna. És valami espadának a fracciónja, végül is mindegy kinek. Ismét a hullákra tévedt a tekintete, nyilván csak furcsállja, hogy a visszatartás nélkül lemészároltam a „bajtársaimat”. Bemutatkozásomból ugyan kiderül hogy, nem is olyan barátok voltak ők nekem. Szavaival tekintetemet a Holdra irányítja, ami rögtön elcsábítja teljes figyelmemet ezüstösen ragyogó fényével. Pár másodpercig bámulom, majd eljut az agyamig, hogy kérdezett valamit tőlem.
- Tulajdonképpen a Hold elég sokat jelent nekem. Ő a tanúja, hogy miket kellett átélnem. A Nap alatt senki sem meri megtenni azt, amit álmatlan éjszakák alatt tervezett több hónapja. A Hold valamiért biztatja az embereket. A te neved is a Holdból áll. Azt hiszem ezekre már te is rájöttél. Ez az égitest megigéz minden szemet, szinte azonnal- és tekintetem a felfelé meredő arcára vonult. Elmosolyodtam. Vannak akik ezalatt a fény alatt szinte halottnak, vagy félelmetesnek látszanak. Ő egészen más. Mintha most élne csak igazán. A fény eljátszik tükörsima bőrén, és elém mutatja a képet, amit láttatni akar velem. Tényleg szép, de nincs vele különösebb dolgom. A név ennyit jelentene? Lehunyom a szememet, és koncentrálni kezdek a reiatsujára. Tényleg ellazult, békés állapotban van. Vajon mi lehet ennek az erős kötődésnek az oka. Képesség, vagy valami esemény? Lehet kiderül. Aztán rákérdezett, hogy miért lettem bűnöző. Belekérdezett a jóba. Szerintem minden olyan embernek, aki ekképpen elhagyta a köteléket, ahol szolgált, az sok emléket idéz benne. Ahogy bennem is. Eleresztettem egy sóhajt, és neki kezdtem a monológomnak…
- Tudod ez eléggé hosszú sztori, de elmondhatom végül is. Az egész ott kezdődött, hogy megtalált engem az unokatestvérem, és fény derült pár érdekességre az apám előéletéről. Hogy megölte a saját testvérét, hogy a hatalmat átvegye. Ezután egy puccsot terveztünk, és megöltük az apámat. Ekkor én lettem a nemesi ház feje. Ekkor még jegyes voltam, de miután ezt elmondtam a szerelmemnek, elhagyott, én minden mást ott. Ez az alap vád. Akkor megöltem még pár tisztet, és azóta is folyamatosan próbálom elkerülni a gyilkolást, de nem mindig jön össze. Ahogy most is láthattad. Amikor megpillantottalak, tudtam, hogy véget kell venni az üldözésnek, és megöltem a maradékot. Még 7 darab porladozik valahol a várostól nem messze. Tudod én voltam az egyik leggyorsabb shinigami, mint ahogy azt most is láthattad, nem igen tudtak mit kezdeni ellenem. 219 évet tudhatok magam mögött… a tapasztalat sokat segít. Talán az volt a legnagyobb hibám, hogy meg akartam változtatni a Gotei 13-at. Tudod… azt akartam, hogy béke legyen a két főfaj között. Sosem értettem mi ez a nagy ellenvetés, de végül rájöttem, és most itt tartok. Magányosan, az Emberek Világában, menekülve folyton folyvást. Nem azt mondom, hogy nincs egy akkora háttámogatásom, hogy ne indítsak komoly háborút, de én a békéért vadászok. Egy cigarettát?- meséltem, és a végén átnyújtottam a dobozomból egy szálat. Válaszától függően cselekszek, de én rágyújtok egy szálra. Ha zavarja, eldeckelem. Minden mozdulatát feszülten figyeltem. Olyan volt, mintha táncolna, mintha komolyan valami csábítana benne. Nem értettem mire fel ez az érzet. Régen beszéltem már nőkkel értelmesen, hátsószándék nélkül, de ő most beüt, fenetudja miért. A Hold fénye igazán elbűvölővé tette. Biztos csak fáradt vagyok. 90 kilométeren keresztül üldöznek, napnyugta óta. Előveszem a fémgömbömet, ami zöld bevágásokkal díszelgett,a tetején egy gombbal. Az ujjammal eljátszottam a gondolattal, hogy mi lenne, ha lenyomnám, és az Emberek Világát úgy ahogy van, a birodalmammá tenném, és megölnék minden embert, és lelket, hogy a két nagyhatalom elveszítse az „utánpótlását”. Ha az összes élőlényt kiirtanám, akkor nem lenne ki háborúzna, és végre a természet saját békéje uralkodna. Rendeztem pillanatok alatt a gondolataimat, és elengedtem a gömböt, ami a lábam mellé visszalendült. A lánc amin van, még csörrent egyet, de visszaállt az eredeti állapotára. Visszanéztem Adorára.
- A Hold fényében egészen elbűvölően festesz. Nyilván omlanak a pasik utánad hehe, de egy szerelem csalóka is lehet. Az exemmel majdnem megöltük egymást, sőt a szándék már megvolt, az új nő, aki belopta magát az életembe, utoljára még tűpárnát óhajtott belőlem csinálni. Ki érti ezt?- itt hagytam egy kis hatásszünetet- Milyen az élet Las Nochesben? A nagy fehér falakon belül élni, nem sokban különbözik a Seireitei-i léttől. És ti a Privaron Espadákat hogyan kezelitek?- kérdeztem gyorsan, hogy amíg válaszol, addig is a mozdulatait figyeljem. Kedvtelésnek jó volt. Pillanatnyi szórakozás, esetleg sóvárgás. Eszembe jutatta Rikát, és azt is, hogy mennyire hiányzik nekem. Bekötött kezemet szemem elé emeltem, ökölbe szorítottam. Felszisszentem a fájdalomtól, de figyeltem Adorára… minden szavára.

Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyCsüt. Márc. 24, 2011 7:31 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal


- Ez annyira unalmas. - miért mindig engem találnak meg ezekkel a hülye megfigyelésekkel? Miért nem tudnak valaki mást találni erre a feladatra? Ráadásul amilyen szerencsém van már megint egy srác a megfigyelendő személy. Kérdem, én miért nem lehet egy gyönyörű nő a célszemély?
~ Jaj, fejezd már be Kira. ~
- Mégis mit fejezzek be? És amúgy meg azt mondtam, hogy hozzád ma nem szólokegy szót se. – válaszolok sértődötten zanpakutomnak miközben a már az előbb említett srácot követem. Furcsa hogy a fiú majdnem úgy néz ki, mint a legutóbbi megfigyelésem alanya. Bár ez a srác nem igazán izmos és szemüveget visel, de a szőke haj és a magassága pont, mint a múltkorié.
~ Mi az, hogy nem szólsz hozzám már megint mi rosszat tettem? ~ Förmed rám zampakutom miközben elérek a park központjába. A szőke fiú leül, a szökőkút szélére majd elővesz egy mangát és olvasni kezd. A szökőkút körül lévő padok egyikén foglalok helyet egy újságot olvasó öregember mellett.
- Hogy mi rosszat? Á semmit csak kis híján megerőszakoltál miután egy száltörölközőben kiléptem a fürdőből!- ordítom le zanpakutom fejét miközben észre se veszem azt, hogy hangosan mondom ki a mondandóm. Vagyis igazából tudom, hogy hangosan mondtam ki csak épp azt felejtettem el, hogy most póttestet viselek és így mindenki hallja, amit mondok. Ordítozásomra mindenki tekintete rám irányul. Zavaromban kikapom az öregember kezéből az újságot és olvasni kezdem mintha mi sem történt volna.
~ Ügyes elfelejtetted, hogy póttestben vagy? ~
~ Hallgass. Ez te miattad van.~ förmedek rá ismét kardom lelkére, aki csak nevet rajtam. Csak az a mázlija hogy a belső világában van, különben most kitekerném a nyakát. Míg magamban mérgelődöm Ookami-chan ismét hozzám szól.
~ Te Kira az a lány ott mintha minket nézne, mióta itt vagyunk.
~ Melyik lány itt van vagy ötven lány.
~ Hát az ott szemben velünk, a világosbarna hajú. ~ Az újság mögül kikandikálva szemügyre veszem a lányt, de kétlem, hogy engem nézne bár tényleg mintha... nem dehogy.
~ Hé, Kira most jutott eszembe valami. Nemrég az mondtad, hogy emberként elég bátor csaj voltál. Annyira hogy minden lányt megpróbáltál randira hívni, aki megtetszett neked ugye ezt mondtad?
~ Igen ezt. Miért?
~ Akkor mi lenne, ha tartanál nekem egy kis bemutatót.
- Mi van?! – kiáltom el magam újra magamra vonva mások figyelmét. A célszemély szerencsére teljesen elmerült a manga olvasásban így nem igazán törődik hangoskodásommal. Persze lélekölőm nem hagyja ennyiben és máris folytatja.
~ Óó, sejthettem volna csak hazudtál. Mibe fogadnék, hogy csak egy félénk kis csaj voltál. Hazug.
~ Mii? Én nem hazudtam. Sőt még most is bármelyik lány lemerném szólítani.
~ Aha, persze. ~ hallatszik Ookami-chan gúnyos megszólalása. Jól van nem hiszi, majd én megmutatom neki. Körül pásztázom, a helyet majd szemem megakad a már említett világosbarna hajú lányon.
~ Na, most figyelj. ~ Szólok zampakutom lelkének és elindulok a túloldalon ülő lány felé. Kicsit izgulok már tényleg rég volt mikor ezt csináltam. De nincs megállás most már végig csinálom. Amint elérem a lányt nem is állom meg először is kikerülöm a padot, amin ül, úgy teszek mintha a mögötte lévő füves területre tartanék, majd háta mögé sétálok. Lassan átkarolom a nyakát és a fülébe súgok.
- Mitsuketa{Megvagy} szépségem.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Márc. 25, 2011 6:08 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Békés nyugalomban figyelem eme csodás, égi tüneményt. Szinte teljesen megfeledkezem a mellettem üldögélő személyről. Mikor azonban elkezd beszélni, figyelmem felé fordítom, habár még mindig az eget bámulom, rendületlenül. Igaz, ma megfogadtam, hogy nem emelek kezet senkire, egyedül azt nem értem, ő miért nem teszi meg. Talán olyan, mint én. Nem érti, miért van állandó viszály a két faj között. Ő is csak akkor cselekszik, ha oka van rá. Én nem gyűlölöm eredendően a shinigamikat. Bár az ő hibájukból lettünk mi, arrancarok olyanok, amilyenek. Csak ők éppen ezt nem akarják elismerni, ezért akarnak minket megölni. Milyen érdekes dolgokra jövök én rá egy egyszerű, teliholdas estén, egy ismeretlen ex-shinigami társaságában. Pontosabban nem ismeretlen, hiszen tudom a nevét, akárcsak ő az enyémet. Ahogy befejezi magyarázatát, én egy ideig hallgatok. Álmatlan éjszakák. Nekem ne mondja senki, hogy álmatlan éjszaka, én tudom, hogy az milyen. Talán több közös van bennünk, mint gondoltam. Azonban azzal nem értek egyet, hogy mindenkit elcsábít egyetlen pillantás alatt.
- Nem értek egyet veled, Yukezo-san. Vannak azok, akik csak bámulják, eme égi tüneményt, puszta szórakozásból, azonban egyáltalán nem jelent nekik semmit. És vannak, akik meg is értik, mint te meg én. Szeretem a Luna nevet. Ha nem ez lett volna a családnevem, minden bizonnyal megváltoztattam volna. – mondom el véleményemet a dologról.
Olyan furcsa ez az érzés… Szinte önkéntelenül teszem fel kicsit később az engem leginkább foglalkoztató kérdést. Valószínűleg csak kíváncsiságomnak köszönhetem ezt a túlzott érdeklődést, azonban nem tudom, ő miért ilyen nyílt. Alig öt perce, hacsak nem kevesebb, hogy találkoztunk. Miért bízik meg bennem? Miért mond el mindent magáról? Nem jut eszébe, hogy át akarom verni? Viselkedése olyannyira korábbi önmagamra emlékeztet. Túlságosan elbizakodott. Nagy ereje van, nem tagadom, ezt láthattam az előbb. De ez az erő nem ér semmit, ha nincs elég esze hozzá, hogy jól használja. Azonban bár nem tudok még sokat Yukezo-sanról, de érzem, hogy ő furcsán különleges. Több már most, mint egy barát… nem, nekem nincsenek barátaim! Soha nem is voltak és soha nem is lesznek.
~ Ne bízz meg senkiben… ~ hangzik fel hirtelen gondolataimban az óva intő mondat.
Legutóbb is csúnyán megjártam. Arra gondolni sem akarok, mi lesz, ha újra megtörténik. De mégis… egy próbát még megér. Bár eléggé elgondolkoztam, hallom és meg is értem minden szavát kis történetéből. Jó tulajdonságom, hogy egyszerre többfelé is tudok figyelni. Jól gondoltam, tényleg olyan, mint én. Továbbra sem emelem rá tekintetem, nem tudnék a szemébe nézni. Az maga lenne a pokol, tudom, akkor nem bírnám tartóztatni magam tovább. Nekem soha nem kellett olyan, hogy barát… de ő mégis annyira kedves és megértő és… olyan, mint én. De nem bízhatok meg benne, Ryoushi-nál is azt hittem, tényleg kedvel, erre majdnem megölt. Eléggé késve jut el hozzám végül, hogy kérdezett valamit.
- Köszönöm, nem kérek. Nem szeretem a cigarettát, csak arra jó, hogy mérgezzük magunkat vele, de ha téged boldoggá tesz, hogy szívhatod, nem akadályozlak meg benne. – válaszolok korábbi kérdésére, egy kis szünetet hagyva az előtt, hogy újra megszólalok.
- Yuke-san… akarom mondani Yukezo-san… már nem vagy egyedül, én itt vagyok ^^ - mondom neki mosolyogva, majd hirtelen számra tapasztom a kezem és döbbent tekintettel meredek előre.
Én… ilyet mondtam egy shinigaminak! Sőt, egyáltalán mondtam én ilyet bárkinek is O.O Ez a férfi egyértelműen rossz hatással van érzéketlen valómra, olyan dolgokat hoz ki belőlem, mint senki más. Nem is figyelek fel a gömbre, amivel játszadozik, nekem most annál sokkal fontosabb dolgom van. Például tisztázni magamban, hogy mi volt ez az előbb. Mielőtt azonban bármit is mondhatnék, ami visszaszívja azt a borzasztó mondatot, ami valószínűleg mindent tönkretett az életemben, megszólal, így kénytelen vagyok csöndben maradni. Első mondatára jól láthatóan elpirulok. Ritkán bókolnak nekem, főleg ilyenekkel, azonban jól esik, hogy valaki így vélekedik rólam. Egyesek gyereknek látnak, pedig nem is vagyok az, közel sem. De engem ez egyáltalán nem zavar, sőt előnyömre is válik, hogy lenéznek. De ez a férfi mintha belém látna, tudja milyen vagyok, előtte nem lehet titkom. Furcsa, érthetetlen kötődés, már az első másodperctől fogva. Nem olyan első látásra szerelem ez, hanem teljesen más. Sokkal mélyebb, mint holmi ostoba vágyak a másik iránt. Azonban szavai bár nem direkt, de elszomorítanak. Szerelem… olyat én még sosem éreztem. Talán egyszer. De nem tehetem meg többé. Ahogy végigmondja kérdéseit, kissé bizonytalanul, szomorkásan szólalok meg, továbbra is magam elé függesztve borús lélektükreimet.
- Én nem szerethetek senkit, Yuke-san. Mikor egyszer megengedtem magamnak, majdnem megölt az, aki iránt ilyet éreztem. Úgy látszik, nekem ilyen sors van megírva. Ami azt illeti, Las Noches-ben elég unalmas az élet, egy-két küldetéstől eltekintve nincs valami sok érdekes történés. Ami pedig engem illet, én nem foglalkozom a Privaron Espadakkal, biztosan volt rá okuk, hogy otthagytak minket. Ha tehetném, én is eljönnék, de még túl gyenge vagyok. – mondom neki, igazából észre sem véve, hogy olyan dolgokat osztok meg vele, amit senki mással.
Olyan furcsa érzés ez. Mintha már évek óta ismernénk egymást, nem csak percek teltek el az első találkozásunk óta. Olyan kötelék fűz hozzá, egyszerűen meghatározni sem tudom. Kellett nekem kimozdulni kis világomból, hogy mindent felforgasson ez a shinigami! De ha már itt vagyok, és így kifaggattam, akkor én is mesélek neki magamról. Hiszen sokat elmondott már a saját életéről, most én következem.
- Ha nem haragszol, én is mesélek egy kicsit. Bár nem kérdezted, de ha már én így kifaggattalak, illik nekem is mondani magamról valamit. Igazából nem vagyok túl érdekes, nemrég játékból összejöttem a világ egyik leghiszékenyebb arrancarjával, de ő még egyszer sem akart megölni. Bár, lehet hogy ez csak kölcsönös érzéseknél igaz, vagy éppen ha csak én szeretek valakit… mindegy, nem érdekes. Van egy bátyám, Gabrielnek hívják és mondhatom, nagyon szeretem. Ami nálam annyit jelent, hogy meg akarom ölni ^^" Talán ismered, nem hiszem, hogy arrancar lett belőle, ahhoz túlságosan jószívű :/ Hááá~t… nem tudom, mit mondhatnék még, de ha érdekel valami, kérdezz nyugodtan. – fejezem be végül a kissé hosszúra sikeredett magyarázatot.
Vissza az elejére Go down
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 12:12 pm

Egy nagyon furcsa szabadnap – avagy mi történik, ha két lezboszi találkozik


Kérdem én, miért van nekem mindig szabadnapom? Vagyis igazából Masamune-taichou kutatásnak álcázott szabadnapot osztott rám tegnap. Pedig csak egyszer látta, hogy elveszítettem a türelmem… vagy csak én nem vettem észre, hogy figyel? Néha megesik, hogy teljesen kifordulok önmagamból, de csak nagyon ritkán. Általában sikerül megtartanom az önuralmam és nem borulok ki oly’ szánalmasan, mint egyes alkalmakkor. Akárcsak tegnap a laboratóriumban. Gondolni sem akarok az ilyen gyenge pillanataimra. Pedig akkor egy rendkívül fontos kísérlet közepén voltam, de egy könnycsepp elrontott mindent… ha víz lett volna, azt nem bánnám, az a vegyület nem oldódik vízben, de a só… a só volt az, ami mindent tönkretett. Mindegy, lejegyeztem, mit csináltam, így újra tudom kezdeni, higgadtabban. Még mindig a tegnapi eseten gondolkozva kelek ki az ágyból, hogy felfrissítsem magam. Az előző eset óta már nagyon sok idő telt el, nem is tudom, miért tört rám hirtelen egy ilyen roham. Bizonyára Tara műve. Nemrég találkoztam vele újra, biztosan felhozta a régi emlékeket.
Ahogy kinézek az ablakon, kissé meglepődve látom, hogy sokkal tovább aludtam, mint szoktam. Kivétel erősíti a szabályt, így nem nagyon foglalkozom eme furcsa esettel, csak haladok tovább, egyenesen a fürdőbe.
- Fürödjünk, ha már szabadnapos vagy *.* - jelenik meg mellettem zanpakutoum lelke.
- Nem lehet, szeretnék még sötétedés előtt az Emberek Világába érni, régen voltam ott. Úgyis szükségem van pár kielemezendő anyagra. – szólalok meg, felé sem fordulva.
Egy pillanat alatt robban ki a csapból tömérdek mennyiségű víz, szinte ostorként csattanva a kád alján. Semleges tekintettel figyelem, ahogy a szokásosnál is gyorsabban megtelik a kád, majd a folyadék elzáródik. Az egész Rensa Undine műve, jól tudom. Ő pedig azzal van tisztában, hogy szinte soha nem tudok haragudni rá és sosem bántanám. Így csak levetkőzöm és beülök a meleg vízbe. Pont kellemes hőmérsékletű. Társam is vígan becsobban mellém és vigyorogva tekint rám.
- Mindig olyan lehangolt vagy… szórakozhatnál néha. – néz rám, tökéletes komolysággal.
Nem válaszolok neki, tudom, hogy ez a hangnem nem csak egyszerű tanács. Ha így beszél, szinte parancsol, bár nem tűnik annak, de tudom, sokkal több egy baráti javaslatnál. Bólintok, de nem nézek rá. Nem tudnám most állni azt a tekintetet. Kétszázötven év alatt a shinigaminak van ideje kiismerni a lelke másik felét. Tudom Rensa Undinéről, hogy az a vidámság, ahogy állandóan viselkedik, csak álca. Valójában egy titokzatos, komoly személy, akin még én sem igazodom ki. Fejcsóválva szállok ki végül, hogy felöltözzek és elinduljak az Emberek Világa felé. Póttestet veszek fel, hogy mások is láthassanak, lévén semmi okom rá, hogy elrejtőzzek. Talán még valamilyen szórakozóhelyre is benézek, hogy lássam, mennyit változott, mióta nem voltam arra. A senkai kapu megnyitása után, mikor átérek, ráérősen kezdek el sétálni egy véletlenszerűen kiválasztott irányba. Nagyon ritkán járok erre, hiszen barátaim nem nagyon vannak itt, én pedig tökéletesen jól érzem magam Soul Society-ben is. Egy jó idős értelmetlen sétálgatás után, mikor megunom, hogy sehol nem találok egyetlen olyan kis szegletet sem, ahol ellehetnék egy napig, hogy aztán másnap visszamehessek a laborba kutatni egy sokkal hasznosabb dolgot, mint az egész napi lustálkodás. Gyakorolhatnék is, a kidoukat még mindig nem tudom megfelelően használni. Pedig szükségem lehet rájuk a későbbi időkben, hiszen vannak nagyon hasznos démonmágiák, amiket jó lenne, ha megfelelően tudnék alkalmazni. Ezen morfondírozva térek be Karakura városának gyönyörűséges parkjába, szinte észre sem véve, hol is vagyok. Mikor a szökőkúthoz érek, kényelmesen helyet foglalok az egyik padon és körülnézek. Szeretem a rövid iskolai egyenruhákat a lányokon, gyönyörűen lehet látni a lábaikat, méghozzá a tinédzser lányoknak elképesztő lábaik vannak… de kérem, nem vagyok pedofil, szigorúan csak a 18 év felettiekkel flörtölök. Elkalandozásom közepette megakad a tekintetem egy fiatal hölgyeményen, aki hangos megnyilvánulásaival szinte az egész park figyelmét magára vonja. Kár, lehetne csak az enyém ez a csoda, nála szebb lányt csak egyet láttam életemben. Kissé összehúzom szemeimet, ahogy újra felkiált, mintha a mellette üldögélő öregember valami rendkívül furcsa dolgot mondott volna neki, pedig tisztán láttam, hogy nem mozog a szája. Értetlenül figyelem, ahogy lassan felkel, majd közelíteni kezd felém, azonban csalódottságomra nem hozzám tart, hiszen könnyedén ellibben padom mellett, akár egy álom. De mégis felcsillan a remény, ahogy megérzem, könnyű, törékeny karjai átfonják a nyakam és halk szavakat suttog a fülembe. Édes lehelete felborzolja idegeimet, én pedig önkéntelenül kiáltok fel és fordulok hátra boldogan.
- Rara-cha… - nem tudom végigmondani, hiszen mint villámcsapás ér a felismerés, ő nem az.
Lefagyva meredek a lányra úgy egy percig, arcunk hihetetlenül közel van egymáshoz, és ha szeretném elsietni a dolgokat és nem lennék ilyen nyomott hangulatban, biztosan letámadnám. De nem teszem… Lassan visszafordulok, szembe az idős férfival, aki mellett nemrég a mögöttem álldogáló szépség ült.
- Bocsánatot kérek. Ülj le nyugodtan mellém, beszélgessünk. Először is, a nevem Asari Chinami, nagyon örvendek. – szólalok meg, egy pillanatra rátekintve.
Érzékeim azt sugallják, ő is shinigami, de nem szeretném, hogy őrültnek nézzen, ha esetleg tévednék, így nem teszek róla említést, majd elmondja ő, ha szeretné, addig is én bizakodom.

// Bocsi, hogy eddig tartott >< //
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 16 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzomb. Márc. 26, 2011 10:57 pm

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Elég sok tényt közölt velem, amin meglepődtem. Gondolta volna a fene, hogy valóban mesélni fog önmagáról. Megtudtam, hogy hogyan is vélekedik Las Nochesről. Ő is inkább elmenekülne. Miért? Utána mit csinálna? Azt mondja, hogy még gyenge, erre én csak lemondóan sóhajtok egyet. Ahogyan a szerelemről beszélt, olyan volt, mintha tapasztalatlan lenne, de mégsem. Mintha csak fájdalmat tapasztalt volna. Istenem… A fájdalom ennyire képes e téren felülírni minden boldog érzést. Megvakartam a tarkómat, majd nyújtózkodtam egyet. A cigim füstje érdekes módon eloszlik a levegőben. Látom, hogy gondjai vannak az életben. Miért is ne lennének. Úgy gondoltam, hogy Aizen egy értelmes rendszert kovácsolt a Hollowokból, de sajnos nem sikerült. Vannak lukak, amiket nem tud betömni. Ő is egy ilyen luk. Bár olyan apró, hogy nehezen veheti észre, de a legapróbb hibából is megnövekedhetnek a nagyobbak, még nagyobbá. Ez a lány. Vajon mi történhetett vele. A cigi elvette róla a figyelmem. Remekül kihasználtam ezt a tényt, hogy még véletlenül se fogjon el valami féle érzelem hullám. De mit is éreznék én egy ilyen arrancar iránt. Nem sok mindent hmm. Mégis olyan barátinak tűnik. Mintha már évek óta a legjobb barátok lennénk. Tekintetem ismét a Holdra tévedt. Egy láthatatlan shunpoval egy közeli kukához ugrottam, és elhelyeztem a csikket benne. Majd ugyanezzel a követhetetlen mozgással mellette termettem. Fél lábamat a szökőkútra tettem, a másik fele a földön pihent továbbra. Amolyan kényelmi pozícióba helyeztem el magamat. Mi lehet ő? A Hold valami furcsa hatással volt rám már megint. A vörös haját ezüstös csillogással ékesítette. Fáradt vagyok. Ez kétségtelen. Észrevettem, hogy elszomorodott itt mellettem. Hátrasimítottam a haját, majd ha rám nézett, én egy mosollyal néztem vissza rá.
- Adora… szerintem a szerelem egy olyan érzés, amit be kell vállalni. Jön csak úgy magától, de kétségtelenül neked kell eléggé biztosnak lenned magadban, hogy most komolyan szerelmes leszel, vagy csak úgy héderegsz valakivel. Fontos eldönteni, hogy mit is óhajtasz az élettel- megfordultam, majd hátra dőltem úgy, hogy a fejem Adora felé mutasson. Majdnem a combja mellé feküdtem- Tudod nagyon félre ismernek a shinigamik titeket arrancarokat. Azt hiszik nincsenek ilyenfajta érzéseitek. Azt gondolják, hogy a luk a szívetek helyét mutatja. De ez egy súlyos tévedés. Volt, hogy a társam megölt egy arrancart, és a lány társa sírt utána, és a halálért könyörgött. Utána a társam levágta a lányt is… akkor öltem először shinigamit. Fiatal voltam még. Utána hazudtam a tanácsnak, hogy a hollowok ölték meg. Ez van. Én az érzéseket nagyra becsülöm.- megvakartam a buksimat, majd vártam egy picit. Lehunytam a szememet, és vártam. Egy kicsit megizzadtam, de nem annyira, hogy kellemetlen szagom legyen. Az öltönyöm ugyan valami ismeretlen illatot hozott magával, de a legkevésbé sem érdekelt. Talán az európai levegő rám ragadt shunpo közben. Felnéztem fejjel lefelé Adorára. Igazán szép teremtés ez a lány. Lehunytam ismét a szememet. Egy furcsa dallam járt a fejemben, de nem tudtam megfejteni hol hallhattam. Az ismert zeneszerzők közül egy sem írt ilyen stílusban. Jól ismerem az pedig összes zeneszerzőt.
- Adora? Mit gondolsz honnan ez az ellentét shinigami és hollow között? Én már rengeteget gondolkoztam, és a lelkeken maradt a megállapodásom. Amiért ti lelkekkel táplálkoztok, így a shinigamik elpusztítanak titeket. Várj… pontosítok: Megtisztítanak. Nem hiszem, hogy ez így lenne. Szerintem csak egyszerűen ezzel fedték el a gyilkosságokat, amiket véghezviszünk. Még Quincy klánt is meggyilkolták ezért. Kellemetlenül érzem magam minden egyes gyilkolásnál. Szerinted ennek van értelme így?- kérdeztem meg, és kinyitottam a szemem, hogy a szemébe nézzek. Alig láttam valamit belőle, mégis pont elég volt. Most őszintén vártam a helyes válaszra, de talán ő sem tudja ezt. Vajon ki tudja? Az aki kardélre hányja az összes hollowot, vagy az, aki harcol a harc ellen? Bonyolult ez a világ, de úgy néz ki a hasonló elmék végül egymásra találnak. Megvártam a válaszát, utána kiéltem a szökőkút iránti vágyamat. Mondatai közben levettem ingemet és a zakómat. A cipőmet és a zoknimat is ruháim mellé tettem. Egyedül a nadrágom maradt rajtam, amin a gömb fel volt függesztve. Semmiért nem dobtam volna el a gömbömet. Hátradőltem és egy nagy csobbanással a vízben végeztem. Kacagva löktem magam hátrább. És mosolyogva ránéztem a lányra.
- Nem jössz be a vízbe? Vagy inkább lefröcsköljelek? Jó itt. Nem olyan hideg. És különben is. Senki nem láthat minket. - ha nem vettem észre, hogy készülődik bejönni a szökőkút, amúgy jéghideg vizébe, akkor jó messzire elkezdem csapni a vizet, és ha messzebb van, egy shunpoval felkapom, és bedobom a vízbe. Very Happy. Nem vagyok normális. 219 éves vagyok, vagy mi a franc, de ezt baromira élvezem.

Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 3:57 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal

~ Mi? Ennyi? Megvagy szépségem? – zanpakutomra nem is figyelek, oda jobban érdekel a lány reakciója előbbi tettemre. A visszahatás a már várt meglepődést hozza ki belőle és még egy név is elhangzik tőle, amit nem tudok mire vélni. Ám ezt is felülmúlja az, amikor arcunk oly közel ér egymáshoz, hogy szívverésem felgyorsul és talán még el is pirulok egy kicsit. Tekintetem végig pásztázza, az arcát majd ajkainál megpihen egy pár másodpercre. Ekkor egy pillanatra átsuhan agyamon a gondolat, hogy megcsókoljam a lányt, de nem tudom, mit reagálna rá. Lehet, ellenkezne, de az is lehet, hogy nem.
~ Most mit gondolkozol ennyit, ezen tedd meg és kész! ~ mordul rám türelmetlenül lélekölőm, ami kicsit fura, mert ilyenkor inkább féltékeny szokott lenni. Lehet, hogy az egészet csak azért tette, hogy összehozzon valakivel? Na, halljam, ezt akarod?
~ Mi? D… dehogy csak tudni szeretném, hogy ez után mi jön. Ne totojázz, folytasd, vagy tényleg igazam van, és csak hazudsz az emberi életedről.
~ Megmondtam már, hogy nem hazudtam. És maradj csöndben, ha szinkronban beszéltek nem értem mit mond. Márpedig most az ő mondandója érdekel nem pedig a tied.
A lány megszólal, ekkor viszont már hátat fordít nekem. Huh, jól elbambulhattam észre sem vettem, hogy megfordult. Bocsánatot kér, de miért? Mi üljek le mellé és beszélgessünk? Kicsit meglepő nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen meg. Sőt én teljesen abban a hitben voltam, hogy elküld a francba. De ha már ilyen kedves, akkor miért ne. Meg is kerülöm a padot és leülök mellé.
- Én is nagyon örvendek Chinami-chan. Akarom mondani, remélem nem baj, ha tegezlek? Az én nevem Haiiro Kira a 11. oszt… - a fene el is felejtettem, mi van, ha ő nem shinigami. Bár lélekenergiája alapján azt mondanám, hogy az, de amíg nem állapítom, meg hogy gigait használ-e nem lehetek biztos benne. De ilyen távolságból shikai nélkül nem fog menni, közelebb kell hozzá… nem azt nem még a végén azt hinné, hogy…
~ Hogy, hogy mit? Ne legyél már ilyen nyámnyila.
~ Mi van?
Rendben elhatároztam. Akármennyire is furának vagy zavarba ejtőnek tűnik a dolog akkor is meg kell bizonyosodnom, hogy tényleg shinigami.
- Go…Gomen ne értsd félre csa…csak… - nyögöm ki végre mondandómat, de befejezni már nem tudom. Közel hajolok a lány arcához lassan, behunyt szemmel. Olyan közel hogy orrunk majdhogy nem összeér. Mély levegő vételt veszek az orromon keresztül, hogy szag mintát vehessek. Eleinte csak a lány finom illatát érzem majd halványan, de meg érzem a póttest jellegzetes szagát.
- Gomen még egyszer csak meg akartam bizonyosodni a felől hogy tényleg halálisten vagy-e. – kérek bocsánatot másodszorra.


/ Bocsi, bocsi, bocsi hogy ennyit késtem./
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzomb. Május 07, 2011 11:57 pm

Lezboszi találka *.*


Lehajtott fejjel figyelem a saját kezeimet, nem engedetem, hogy megint megrohanjanak az emlékek. Amúgy sem nemeshez méltó, hogy más előtt sír, én pedig megpróbálok ennek megfelelően viselkedni. Azonban egy-két könnycsepp akaratlanul is kibuggyan a szememből. Dühösen törlöm le azokat az arcomról, mióta átvettem családom vezetését, egyre gyakoribbak ezek a rohamok. Talán vissza kéne térnem a remeteélethez, akkor senki nem emlékeztethetne korábbi szerelmemre… Igyekszem egy mosolyt erőltetni az arcomra, azonban ez nem is olyan nehéz, miután megpillantom magam mellé leülni a lányt. Már kissé jókedvűbben mutatkozom be neki, azonban szívemre még mindig ugyanaz a súly nehezedik, mint előtte. Igyekszem tudomást sem venni a bennem bujkáló hangról, aki mindig azt mondja, hagyd a lányokat, nem lehetsz újra együtt senkivel, elég volt ennyi csalódás! Beszélgetőpartnerem édes hangja azonban visszahoz a valóságba és ámulattal tölt el egyben. Haiiro-san közvetlensége hízeleg nekem, már most nagyon élvezem a társaságát, sokkal jobb vele lenni, mint a többi, begyepesedett nemessel, akik csak titkolóznak. A félbehagyott szó viszont felpiszkálta a kíváncsiságom. Nagyon sok shinigami a megszokások rabja, önkéntelenül mondja a saját osztagát a neve mellé, mintha csak a része lenne, de én ezt már rég elhagytam. Annyi változás után, néha azt sem tudom, ki vagyok, talán soha nem is tudtam. Remélem azért egyszer majd rájövök, de addig azt mutatom mindenkinek, amit eddig is. Elég sok dolgot éltem át így is, egyelőre nincs szükségem arra, hogy még jobban elvesszek az események forgatagában. Meglepő, de örömteli, hogy ezek szerint ő is a halálistenek csoportját bővíti, érzékeim nem tévedtek, aminek örülök.
- Nem, egyáltalán nem zavar, ritkán bánnak velem ilyen közvetlenül, Haiiro-san ^^ - válaszolok neki mosolyogva, furcsa miket tud kihozni belőlem ez a nő.
Egy pár pernyi mély hallgatásba merülünk mindketten. Nem vagyok hozzászokva a nem hivatalos beszélgetésekhez, ritkán elegyedem szóba bárkivel is, a nemesi megbeszéléseken kívül. Mikor újra ráemelem a tekintetem, Kira dadogva és egyre jobban elpirulva az arcomhoz hajol. Én is behunyom a szemem, akárcsak ő és halvány vörös szín költözik az arcomra. Bármi is jön most, nincs ellenemre, hiszen ő is póttestben van és én is, így nem lesz furcsa, hogy a semmivel csókolózom. A várt, kellemes érzésből azonban semmi nem valósul meg, hiszen a lány elhúzódik tőlem, úgyhogy én értetlenkedve nyitom fel pilláimat és vetek rá egy kérdő pillantást. A választ hamar meg is kapom Kira szájából, egy újabb bocsánatkéréssel körítve. Nem igazán tudom, hogy volt képes ezt ilyen módon megállapítani, de majd elmondja, ha szeretné, én nem kötelezem semmire.
- Nem kell mindig bocsánatot kérnie, ha nem lennék az, biztosan őrültnek nézném, ha egyszerűen csak megkérdezte volna. Mit is mondott, melyik osztagban szolgál? Én a 12.-ben vagyok jelenleg, de sok helyen jártam már. – osztom meg vele röviden történetem.
Ha jól hallottam, akkor említette a 11. osztagot, ahol szerény személyem először voltam és mind máig erős kötelék fűzi oda a családunkat, hiszen sokan közülünk életük végéig ott maradtak, ellentétben velem. Nem sajnálom, hogy eljöttem, azonban ha a Juuichibantaiban ilyen gyönyörű nők vannak, talán jobb lett volna ott maradnom. Ki tudja, talán még Raraka is élhetne, ha nem mentem volna át az ő osztagába.
- És… Haiiro-san, mi történik mostanában a 11. osztagnál? Régen jártam ott, a pletykákra pedig nem szokásom figyelni. – próbálkozom egy értelmes téma találásával, hiszen a beszélgetés fontos része egy ismerkedésnek, bár soha nem voltam jó a szavak terén.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyVas. Május 08, 2011 4:51 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal


Trükköm arra, hogy megtudjam, hogy shinigami e nagyon félreérthetőnek tűnhet a szemébe. Mármint erre enged következtetni arckifejezése. Talán azt hihette, hogy meg akarom csókolni. És talán nem is tévedett, mikor közel hajoltam hozzá ajkunk majdnem összeért engem pedig majdnem magával ragadott a vágy, hogy megcsókoljam, de végül nem tettem meg. Hisz még csak most találkoztunk, hogy vette volna ki magát az ha egyből letámadom egy csókkal. Bár a régi emberi énem biztos megtette volna, de már nem az vagyok aki voltam.
- A 11. osztagból. - felelek a kérdésére. - A 12. nahát nem gondoltam volna... Mármint azt, hogy abba az osztagba ilyen gyönyörű nők szolgálnak. - mosolygok Chinami -chanra.
- Háát... - mit is mondhatnék én sem vagyok az a pletyka leső fajta. Szavaiból úgy veszem ki, hogy ős tagja volt régen, gondolom. - ... mit is mondhatnék. Az osztag nem sokat változott az évek során. A nőknek még mindig keményen kell dolgozniuk, hogy egyenrangúként kezeljék őket a ottani férfiak. De az igazat megvallva én még csak pár hónapja vagyok náluk szóval nem sok mindent tudok mesélni. Sőt még ismerni sem ismerek ott senkit két emberen kívül. - vakargatom a tarkóm és közben vigyorgok.
- Nyugodtan szólíts te is a keresztnevemen, Chinami-chan.
~ Istenem pedig az elején még olyan jól indítottál.
~ Héj szállj le rólam. Mondtam nem játszok szerepet a te kedvedért. Ha te jobban tudod akkor gyere ki és mutasd meg.
~ Jó de akkor vedd le a gigaid mert így nem tudok előjönni.
Dehogy veszem. Nahát eddig nem kedveltem a póttesteket, de azt hiszem kezdem megkedvelni. Végre ez a nyavalyás nem rontja itt a levegőt.
- Ha jól vettem ki a szavaidból akkor te is szolgáltál a Juuichibantaiban igaz? Mond csak akkor is alábecsülték a nőket? - teszek fel egy értelmes kérdést. Alig, hogy a lány belekezd mondandójába máris félbe kell szakítanom.
- Szavad ne feledd... - majd zsebembe nyúlok és előveszek egy telefonnak kinéző tárgyat, amit a lelkek világával való kapcsolattartás miatt kaptam. - ... bocs SS-ből keresnek. - felveszem a "telefont", hogy megtudjam miért keresnek. Míg ezt teszem néha rámosolygok a mellettem ülőre. Persze az egész nem tart tovább 2-3 percnél.
- Nos, mond csak mit csinálsz a ma. Azon kívül hogy most velem beszélgetsz, tervezel még valamit? Mert ha nem akkor tölthetnénk együtt a na hátralevő részét. - hát igen szerencsére épp jókor jár le a munkaidőm. Ideje is volt már tegnap este óta kísérgetem ezt a srácot és mit mondjak elég unalmas egy ember. Hát én nem olvasta annyi könyvet életemben mint ez egy nap alatt. Na, de inkább hagyjuk. Most inkább arra vagyok kíváncsi, hogy mit felel Chinami a kérdésemre.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Május 20, 2011 8:55 am

Lezboszi találka


Valóban jól gondoltam, tényleg a 11. osztagnál van. A dicséretére elpirulok, ritkán kapok ilyen bókokat, bár való igaz, kevés szép tudósnő van nálunk. Talán többet kéne kijárnom a laborból és akkor valószínűleg jelentősen megugrana a női ismerőseim száma, akik ráadásul tetszenek is. Yoshida az egyetlen, akivel valamennyire bizalmas kapcsolatban vagyok, de hát ő még csak gyerek, fiatalkorúakat pedig nem szokásom megrontani. Ahogy kérdésemre válaszolva mesélni kezd, Haiiro-san felé fordítom a figyelmem, nem lenne előnyös, ha meg kéne kérnem, hogy ismételje el újra miattam. Férfiak… éveken keresztül hat férfival voltam összezárva, úgyhogy tudom, mit érezhet. Főleg, hogy a Juuichibantaiba kerültem először, ahol akárcsak most, küzdenem kellett azért, hogy egyenrangú lehessek, bár nekem nem volt olyan nehéz, okkal kerültem oda, a mentalitásom tökéletesen beleillett az ottani átlagosba. Nem szoktam hozzá az ilyen közvetlenséghez, úgyhogy eléggé meglepődöm Haiiro-san kérésén, de végül megadóan bólintok egyet.
- Rendben, Kira-san… de kérem bocsásson meg, ha túl hideg vagyok, nem szoktam hozzá az ilyen mértékű közvetlenséghez, a nemesi gyűléseken elég konzervatív a társaság. – mosolyodom el zavartan.
Kira-san, Kira-chan… nem, ez még túl korai. Haiiro gyönyörű nő, de nem biztos, hogy ilyen hamar jót tenne nekem egy új kapcsolat. Hamar… Raraka több mint száz éve halt meg és mégis a fejemben jár, mostanában egyre többször. Talán tényleg nem kellett volna visszajönnöm szolgálatba, ahányszor a kísérletekre gondolok, ahányszor meglátok egy shinigamit, mindig az jut eszembe, hogy megmenthettem volna. Talán klónoznom kéne, ha nem tudja meg senki, ki volt az eredeti alany, nem is jönnek rá. A régi ismerősei minden bizonnyal már elfelejtették, engem kivéve.
~ Ilyen eszedbe se jusson! Miért élsz mindig a múltban? ~ hallom meg Rensa Undine korholó hangját, ennek nyomán pedig elszégyellem magam, hiszen igaza van, nem kéne mindig azt néznem, amit már nem fordíthatok vissza.
Elgondolkozva bambulok előre, nem vagyok hozzászokva a társasághoz, magányos típus vagyok, még ha ez nem is látszik meg rajtam. A rengeteg testvér és cseléd között soha nem unatkozom, az való igaz, de túl komoly vagyok hozzájuk. Ők mind annyira gyerekesek. Persze ez engem egyáltalán nem zavar, szeretem látni a komolytalanságukat, a vicceiket, ha nem tudom türtőztetni magam, néha még nevetek is.
- Hogyan? Elnézést Ha… akarom mondani Kira-san, nem figyeltem ^^" Igen, valóban voltam ott tiszt, de nem sokkal később el is jöttem. Bár jól teljesítettem, de nem igazán éreztem jól magam a 11. osztagnál, úgyhogy átigazoltam a 6. osztagba. Keményen kellett igyekeznünk, kevesebben is voltak nők ott, mint most. De ha ilyen gyönyörűek az ottaniak, talán ki kellett volna várnom ezt az időszakot. – mosolyodom el újra, halvány pírral az arcomon.
Pont, hogy befejezem, megcsörren a telefonja, így elnémít, de ne zavar, hiszen ezek szerint dolga van, akkor pedig nem tartóztatom fel. Mégis úgy látszik, pont szóltak neki, hogy vége a munkának, hiszen sokkal felszabadultabb arccal néz rám és szólal meg újra. Nagyon szeretem hallgatni a hangját, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogyan tud ennyit beszélni. Még Rara-chant is túlszárnyalja. Figyelmesen hallgatom, majd mikor befejezi, én is válaszra nyitom a szám.
- Nos nem, egyáltalán nem terveztem programot mára. Tudja, amikor nincs szabadnapom, legtöbbször a laborban tartózkodom, úgyhogy nem nagyon tudom, mit csináljak. – vakargatom a tarkóm idegesen, nem szokásom a társaságba és főleg a Karakurába járás.
- Magának esetleg van valami ötlete? Én nagyon régen jártam már itt, úgyhogy ha én vezetnék, valószínűleg hamar eltévednénk. – pirulok el kínosan, nem is tudom, mi vett rá arra, hogy megnyíljak ennek a nőnek.
- Mondja és van barátja? Már ha nem vagyok túl indiszkrét. – próbálok beszélgetést kezdeményezni, eléggé sután.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyHétf. Május 23, 2011 6:49 am

Megfigyelésen már megint- Találkozás Chinami-channal



Nemes? Rájöhettem volna a beszéd stílusából. Bár az is igaz, hogy nem sok nemessel találkoztam életemben… vagyis ez nem is igaz hisz Midori is egy kisebb nemesi családhoz tartozik… tartozott.
Csak ül, némán mintha a gondolatai máshól járnának. Kérdésemre épp csak feleszmél. Mire én elmosolyodom. Nahát, ő is szolgált a hatodik osztagban?
Bókjára elpirulok. Természetemnél fogva én elég sokat szoktam bókolni egy lánynak, de az elmúlt egy évben nem igazán történt olyan hogy valaki nekem mond ilyen kedves dolgot ezért nem meglepő, hogy nagyon zavarba jövök.
Zavaromból csak telefonom csörgése ránt vissza. A mellettem ülőt kedvesen elnémítom, majd a telefont elővéve megnézem, ki keres. Nem meglepő hogy SS- ből hisz más nagyon nem kereshet.
Juppi végre vége ennek az uncsi melónak. Akkor már csak Chinamit kéne megkérdezni, hogy töltjük e együtt a napot.
Ezek szerint igen? De jó. Egyre jobb és jobb lesz a nap.
- Neked. – javítom ki a lány kérdésében a „Magának” megnevezést ezzel jelezve, hogy még mindig nem tegeződik. Persze ezt az egészet amolyan viccesen sértődöttet megjátszott hangnemben adom elő. Jó persze már mondta, hogy ő ehhez a beszéd stílushoz szokott, de néha ki kell szakadni a meg szokott kerékvágásból. Aztán folytatom is a válasszal.
- Hát mm… ötlet az nincs de… majd csináljuk, amihez kedvünk lesz. Nos, elsőnek talán kezdhetnénk azzal, hogy… sétáljunk egyet. Rendben? – mosolygok Chinamira.
- Bár most jut eszembe, hogy én se ismerem ki magam még túl jól… De ez most nem lényeg.
Mondatom végén megjelenik az engem leváltó shinigami. Egyből ki is szúr, és felénk veszi az irányt. Felállok és üdvözöljük egymást a szokásos meghajlással.
- Elnézést a zavarásért jöttem, hogy leváltsam hölgyem.
- Köszönöm. A célszemély ott ül a szökőkút mellett. Akkor mi most mennénk.
- Értettem.– meghajolunk, ismét majd a kollega távozik.
- Akkor indulhatunk? – felsegítem, majd megfogom a kezét. – Így nem tévedhetsz el, csak velem együtt. – jegyzem meg, ha esetleg furcsállná vagy tolakodásnak venné, hogy kézen fogtam. Felszólalásomat egy mosoly követi majd elindulunk. Azt nem tudom, merre csak elindulunk.
- Barátom? Úgy érted pasim? Nem nincs. – még az kéne. – És neked? Bár ez biztos ostoba kérdés, hisz egy ilyen gyönyörű lánynak mint te biztos van.
- Na, és mond… mit szeretsz a szabadidődben csinálni, már ha van egy kicsi?
Sétánk közepette végül elérünk a kijárathoz. Csak bámulok, mint borjú az új kapura. Mégis, hogy a fenébe jutottunk el idáig?
- Kijárat? – hát ez furi, nem gondoltam, hogy ilyen hamar kiérünk. De most mi legyen?
Ekkor meglátok egy riksát közeledni, és kapva az alkalmon gyorsan le is intem.
- Chinami gyere. – húzom, magam után a lányt majd segítek neki beszállni a riksába.
- Hé, uram van esetleg egy térképe? – kérdem a riksa húzót, aki mosolyogva átnyújt egyet.
- Lássuk csak. Chinami te hova szeretnél elmenni?
Térkép
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te6500/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (6500/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyHétf. Május 23, 2011 10:03 am

Lezboszi találka


Elszégyellem magam a kijavításra, hiszen tényleg megkért, hogy tegeződjünk, de annyira hozzászoktam ehhez, néha még a saját testvéreimet is magázom reflexből, nem direkt, de ők már megszokták. Kirának olyan gyönyörű a mosolya, bár kár epekednem utána, amilyen gyönyörű, biztosan hetero és ráadásul még valószínű, hogy barátja is van, akivel én biztosan nem tudnék versenybe szállni. Bár a tőle kapott bókok alapján közel sem erre lehet következtetni, ráadásul semmi jelét nem látom annak, hogy bármilyen értelemben is foglalt lenne, akár barátja van, akár barátnője. Ötletére csak bólintok, ha megszólalnék, biztosan megint magáznám, úgy tűnik, fel kell készülnöm mostantól minden mondatomra, nehogy túlságosan hidegnek tűnjek, az pedig egy ilyen szépséges nővel szemben egyenesen sértés. Kissé meglepődöm, amikor megjegyzi, hogy ő sem ismeri ki magát itt, de végül megadom magam, hiszen néha nekem is ki kell engednem és szabadnapom van, úgyhogy azt hiszem, megtehetem. A nemeseknek úgy sem szokása átlátogatni ide, úgyhogy nem kell attól félnem, hogy esetleg valamelyikük meglát kettőnket eléggé félreérthető helyzetben. Így is elég rossz a híre az Asari családnak a testvéreim túlkapásai és az alaptalan és sajnos néha igaz hírre alapuló pletykák miatt. Gondolkozásomból egy hirtelen elénk toppanó shinigami ugraszt ki. Először idegennek tűnik, de aztán megismerem a hangjáról, hiszen az arca igencsak megváltozott.
- Ouya? Mit csinálsz te itt? – vonom kérdőre egyik öcsémet, összehúzott szemöldökkel.
- Chi-chi-chinami? o.O Izé… Engem rendeltek ki a pasas megfigyelésére ^^" Reiji azt mondta, helyettesít… azt reméltem, nem találkozunk >.< - vallja be egyre jobban egy rák színére hasonlító arccal az igazságot.
- Jól van, elfelejtem, hogy láttalak, ha te is, hogy én itt voltam ma. – vetem fel neki az alkut engedékenyen, hiszen mivel utánam ő a legidősebb testvér, neki kéne ellátni az én feladataimat, mikor néhanapján szabadságra megyek.
Bólint, majd távozik, gondolom keres valami jó megfigyelőhelyet. Hamar visszaáll minden a normális kerékvágásba, Kira-san segítségével felállok, majd ő gyengéden megfogja a kezem, amitől elpirulok, nem hiszem, hogy erre én már felkészültem. Azonban hamar tájékoztat róla, hogy ez csak elővigyázatosság, amitől kicsit megnyugodom, de zavarom továbbra sem csitul és inkább csak még vörösebb leszek. Engedelmesen haladok mellette, ő biztosan tudja merre kell menni, szerintem többször járt már itt, mint én. Kérdésére még jobban zavarba jövök, de igyekszem válaszolni.
- Nekem sincs. Egy ideig volt egy hosszabb kapcsolatom, de sajnos a partnerem küldetés közben elhunyt még régen. Azóta nem kerültem bensőségesebb kapcsolatba senkivel. – vallom be, lehorgasztva a fejemet, nem szeretek Raraka haláláról beszélni, hiszen még mindig magamat okolom miatta.
- Hát, szabadidőm nincs sok, de olyankor legtöbbször fürdök, nagyon szeretem a vizet. Gondolom ezért is ilyen elemű a zanpakutoum. És te? Jaj, mielőtt elfelejteném, bocsánat a kis jelenetért, amit rendeztem itt az előbb, nem számítottam rá, hogy az öcsém is megjelenik >.< - magyarázok kissé elpirulva kínosan, hiszen őszintén azt hittem, hogy otthon van.
Nagy szemekkel nézem a lány értetlenkedését, úgy gondoltam, tudja merre haladunk. Vállat vonva engedek végül neki, hiszen nekem mindegy, hogy hová megyünk, kicsit szeretnék kiengedni, de sajnos fogalmam sincs, hogy kell ezt csinálni. Haiiro azonnal a kezébe is veszi az irányítást, erős akaratú nő, ez tetszik. Egy ideig szemlélem a térképet, majd rábökök pontra.
- Legyen a Red Dragon Karaoke Bar, ott biztosan jól lehet szórakozni. Mellesleg jól jönne most egy kis szaké, azt hiszem. – magyarázom neki döntésem okát, majd közlöm ezt a riksással is és hátradőlve élvezem az utazást.


//Folytatás itt//
Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Jún. 03, 2011 10:56 am

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Nem tudom, nem értem, összefoglalva fogalmam sincs, miért mondok el ennek a férfinak olyan dolgokat, amiket amúgy mindenki más előtt szégyellek. Vagy csak nem akarom megosztani senki mással a naplómon kívül. Borús, még tőlem is szokatlanul nyomott hangulatban meredek előre, államat felhúzott térdeimen támasztva. Nem tudom, mi van velem, mostanában nem nagyon szokásom engedni az érzelmeimnek, most mégsem vagyok képes visszafogni magam. Olyan érzés, mintha Yuke csak azzal, hogy itt van, nyomtalanul eltüntetné ezt a gátat. Csak érzem, ahogy a levegő megmozdul mellettem, s tudom, beszélgetőpartnerem kelt fel mellőlem. Az eddigi, bűzt árasztó rudacska, mely mostanra már csak csikk, pedig a szemetesben landol. Yuke egyetlen másodperc alatt teszi meg a távolságot és már újra itt is van. Ahogy hozzám ér, összerándulok, ilyen megmozdulásra számítottam tőle a legkevésbé. Ahogy kérdő tekintetemet ráemelem, megnyugtató, barátságos mosolyával találom szembe magam. Megszólalása és egyben magyarázata elgondolkodtató, hiszen tökéletesen igaza van. De hogy eldöntsem mit is szeretnék kezdeni a saját életemmel… ezzel kapcsolatban nincs még valami sok támpontom, csak elég erős akarok lenni ahhoz, hogy megölhessem Gabriel-t. Azt viszont még nem tudom, mit csináljak utána. Sokáig azon gondolkoztam, hogy megöletem magam, hiszen ezután mi célom lenne az életben? Saját magammal nem lenne merszem végezni, azonban most még azt az ötletet is elvetem, hogy egyáltalán meghaljak. Legfeljebb majd ráakaszkodom Yukére és életünk végéig nyúzni fogom. Vicces gondolat ez tőlem, főleg, hogy soha nem tenném meg. Mikor már megszólalnék, hogy válaszoljak neki, veszem észre, hogy lefekszik a szökőkút szélére, feje szinte súrolj a combomat. Egy ismeretlen okból, egyre jobban vörösödve fordulok el és kezdem nézni lábaimon pihenő kezeimet. Eléggé csodálkozom előbbi megmozdulásán, de aztán betudom annyinak, hogy elfáradt. Nem tudom, mennyi ideig is üldözték, de már akkor úgy tűnt, eléggé ki volt fulladva, mikor megérkezett ide. Ahogy belekezd következő magyarázatába, rákapom a tekintetem. Mondandója nyomán elmosolyodom. Furcsa… ő épp azt bizonygatja nekem, hogy fajtársaimnak vannak gyengéd érzelmei is, míg én próbálom ezeket minél erősebben elzárni. Mikor befejezi a beszédet, én egy pár pillanatig csak némán nézem őt. Egészen eddig sosem gondoltam volna, hogy egyszer jóban leszek egy halálistennel, még ha az el is hagyta a hazáját.
- Igazad lehet… én is sokat gondolkoztam mára rajta és arra jutottam, hogy a shinigamik igazából a lustaságukat és a tévedéseiket próbálják palástolni azzal, hogy megölnek minden arrancart. A mi fajtánk már eleve azzal az ösztönnel születik, hogy tartsa magát minél távolabb tőletek. A nézőpontok a legfontosabbak ilyen esetben. Emlékszem, nem is olyan régen mondtam egy fiatal shinigaminak, hogy az arrancarok csak azért ölnek, harcolnak, mert meg akarják tartani az életüket. Egy ideig úgy gondoltam, ez csak üres hazugság, újabb kitaláció, hogy valakit az oldalamra állítsak, de nemrég arra jutottam, hogy talán van benne igazság. – fejtem ki neki kissé hosszan véleményem, soha nem gondoltam volna, hogy ezt bárkinek is elmondom.
Fajtársaim nagy része valóban elvakultan gyűlöli a halálisteneket, de nekem különösebb bajom csak azért van velük, mert nem halnak meg könnyen. Szeretem, ha shinigamit ehetek, sokkal finomabb és erővel telibb, mint a sima lélek. Ezt azonban eszemben sincs megosztani Yukével, hiszen nem szeretném bármivel is elérni nála azt, hogy elforduljon tőlem, Leriaton kívül talán ő az egyetlen, aki képes megérteni engem. Elgondolkozásomnak az vet véget, hogy vetkőzni kezd, mire én értetlen, nagy szemekkel nézek rá. Mit akar csinálni? A következő pillanatban, ahogy izmos felsőteste kibukkan a póló mögül, behunyom a szemem és hátrálni próbálok a szökőkúttól. Mikor tisztes távolságban érzem magam a félmeztelen férfitól, megállok és pont akkor hallok egy csobbanást. Beleesett talán a szökőkútba? Nem, inkább azt tudnám elképzelni, beleugrott… Ezt megjegyzem magamban, most már biztos, hogy Yuke sem normális annyira, mint azt én először hittem. Szilárdan elhatározom, hogy még hívogató szavai ellenére sem fogok belemenni a vízbe, ilyenkor még túl hideg a fürdéshez és amúgy is, túlságosan szemérmes vagyok én az ilyesmihez.
- Nem, én neee~! – kiáltom elnyújtott hangon tiltakozásomat, de elkésem.
Érzem, ahogy két izmos karja egy pár pillanatra átölel, majd a következő másodpercben akaratomon kívül is nagyot csobbanok a dísztárgy amúgy jéghideg vizében. Vacogva nyitom ki a szemem és nézek szúrósan a már újra mellettem fürdőző Yukéra.
- Most vizes lettem, boldog vagy? Csöpögve csak nem mehetek haza! – szidom le ingerülten, majd próbálom levenni a teljesen rám ázott ruhákat, hátha meg tudnak száradni, amíg én idebent vagyok.
- Bocsánat, nem úgy gondoltam… tudod, nem vagyok hozzászokva az ilyen gyerekes játékokhoz >.< - húzom magam össze csak úgy egy szál fehérneműben egyre kisebbre.
Úgy szégyellem magam, először leszidtam, most pedig legyerekeseztem őt T-T Hogy oldjam egy kicsit a hangulatot, megpróbálom beleélni magam a helyzetbe és bocsánatkérő szemekkel lefröcskölöm egy kicsit, hogy lássa, azért élvezem és gyorsan megtanulom, mit kell csinálni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te52100/65000Városi Park - Page 16 29y5sib  (52100/65000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 1:45 am

//Yuke és Holdacska, avagy becézzünk egy arrancart//

Csak nevetni tudtam, mikor ottan morgott nekem valamit úgy, mint egy ázott veréb. Fázott, mint a rohadt élet. Végülis igaza volt. Hiszen én is fáztam, mint a rohadt élet, de fűtött a hazaszeretet. Najó... az talán nem. Akkor csak annyira fáradt voltam már, hogy nem éreztem belőle semmit. Ő is gyerekesnek mondott, és nem nagyon tévedett, de én leszarom. Very Happy.
- Csak nem éltél még eleget, hogy tudd hogy ez mennyire jó szórakozás, és különben sem tudod, hogy mit akarok elérni ezzel- mondtam neki jól érthetően, a derékig érő és fagyos vízben. Ottan gubbasztott nekidőlve a falnak, igaz fehérneműben, de a legkevésbé sem érdekelt, hogy mi van rajta. Ugyanis engem nem a teste érdekelt, hanem a jókedve. Megráztam a fejem, és átgondoltam az elkövetkezendő cselekedeteket. Fölé shunpoztam. Szinte látszott a vízcső, ami a gyors mozdulatomnak köszönhetően a levegőben egy pillanatra megmaradt. Megfogtam meztelen vállát, és egy kézenállásos átlendüléssel a haját is a vízbe taszítottam. Nyilván teljesen kikészülve fog felbukkanni a vízből.
- Túl sokat gondolkozol Luna. Ragadd meg a pillanatokat, és próbáld élvezni. Nem számít hogy mi történik veled, ha elmélkedni kezdesz a dolgokon, elemészt a dühöd, és sötét gondolatok. Gyilkos szándék lakozik benned. És ha mondjuk kicsinálod azt akit szeretnél, akkor mi van? A gyengeség nem abban mutatkozik meg, hogy valaki felülmúl, hanem a döntésképtelenségben, és abban, hogy nem vagy képes elrugaszkodni az általános életedben. Elszöktél otthonról, csak azért, hogy gondolkozz egy kicsit. Gondolom gyakran csinálod. Hiba! Olyan dolgokon töröd a fejed, amiken nem lenne szabad, mert eldeformálják a jellemed még jobban, és sosem lesz majd visszafordítható. Ha szerelemre vágysz, akkor megszívtad, mert látszik rajtad, hogy ki is vagy valójában, ha hatalomra vágysz, akkor megszívtad, mert már eljutottál arra a részre, ahol elveszett vagy, és kénytelen leszek megölni, ha meg boldogságra vágysz, akkor meg miért nem intézkedsz? Az a boldog ember, aki a pillanatnyi örömöket is kitudja használni. Ti csupán gyerekességnek tartjátok az ilyen megmozdulásokat, de hidd el, szívünk mélyén a boldogság kulcsa néha a gyerekszellem felidézése. És csak hogy átérezd a gyerekszellem erejét, ezentúl nem a neveden hívlak, hanem mondjuk... hmm... - itt felpillantottam az ezüstös kísérő égitestre- Megvan! Ezentúl Holdacskának foglak hívni. Illik a nevedhez is. Nem vagy elveszve még Holdacska. Én látom benned, hogy még van esélyed az életre, és jogod van boldognak lenni- hagytam hogy elgondolkozzon ezen. Egy laza könnyed mozdulattal kiugrottam a jéghideg vízből, mert már kezdtem vacogni. Felkaptam Paragont, shikai formába hívtam, és felkaptam Holdacska kipakolt ruháit is, meg amúgy a saját ruháimat is az alkaromra terítettem. Megidéztem a Paragon dimenzióba vezető átjárót, és intettem az arrancarnak, hogy ha viszont akarja látni a ruháit, akkor kövessen.

Odabent fehér volt minden. Csupán néhány lilás felhő zavarta meg a tökéletes egyszínűséget. Szilárd talajon járhattam, bár a szilárd talaj pusztán a képzelet szüleménye. A semmiben jártam. Egy fregolit teremtettem a semmiből, és kiakasztottam rá Holdacska ruháit. Egy pillanat alatt megszáradt minden ruhája. Két széket, meg egy asztalt is ideteremtettem, és vártam. Borsmentás tea kanna gőzölgött a kis négyzet alakú fabútoron, plusz volt még két csésze, és egy apró virágmintás tálkában méz, fa kiskanállal. Hajszálvékony repedések futottak végig, a lakkozott kanálon. Holdacskát vártam. Ha nem jelenik meg, elpusztítom a gönceit, de volt egy olyan érzésem, hogy meg fog jelenni. Egy cigaretta materializálódott az ujjaim között. Szaga nem volt, csak íze, ereje, meg füstje. Felnéztem a fehérségbe. Felhők jelentek meg képzeletem egyetlen gondolatára, és kavarogni kezdtek. A lila felhők hirtelen szénfeketékké változtak, és mindent elborítottak. A felhők egy egységet alkottak. A következő pillanatban a felhők mögül egy ezüstösen fénylő korong jelent meg. A Hold. Az apró fénypontok a csillagokat jelképezték. Szerencsére ismertem mind a 88 konstellációt, és helyüket, ezért 100%-osnak mondható a terepváltozás. Lábamat egy pillantásomra füves terület csiklandozta. Egy domboldalt alkottam. Gyönyörűszép csillagos éjszakával. Holdacskának biztos tetszeni fog. Fémes csörgés zavarta meg teremtői nyugalmamat.
- Mond Paragon. Mit tehetek érted?- szólítottam meg az aranypáncélt viselő hölgyet.
- Most ezt a kurvát szeretnéd megkúrni?- mondta rosszalóan számomra. Elmosolyodtam.
- Rikába vagyok szerelmes nem Holdacskába. Másrészről, jóbarátnak ígérkezik. De ha most megkérhetlek, akkor ne zavarj be- magyaráztam neki, mire ő egy fekete felhőként szertefoszlott. Azért van egy stílusa neki is. Reméltem perceken belül megérkezik Holdacska.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 16 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyCsüt. Jún. 09, 2011 9:13 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.


A mai nap átlagosnak és unalmasnak indult. Szenvedtem a felkeléssel, a fésülködéssel, az öltözködéssel kapcsolatos problémáim pedig olyannyira tökélyre fejlesztettem, hogy sikerült kívülre húznom a melltartóm és a bugyim, persze a tükör előtt elhaladva azért feltűnt és korrigáltam, de zanpakutom materializálódott alakja így is kinevetett, ahogy az várható volt. Amint kiléptem az ajtón, rögtön egy pokollepke fogadott. Lemondóan pillantottam rá „Nem úszom meg ugye?”. Szerencsére nem egy eget rengető feladatot kaptam, egyszerűen csak el kellett jönnöm Karaurába és átsegíteni egy szellemet a túlvilágra, aki itt rekedt és potenciális holloweleségnek számít. Sóhajtottam egyet, a zanpakutom az oldalamra csaptam és sietve indultam meg, mondván ki korán kel aranyat lel, ráadásul hamarabb is végez. Út közben titkon reméltem, hogy egy szépfiút menthetek meg, aki hálából elvesz feleségül. Persze ez csak elméletben tűnhet ilyen szépnek.
Tehát így kötöttem ki ismét itt Karakurában. Már egy ideje rovom tiszteletköreim, veszélyben lévő bishouneneket keresve, eredménytelenül. Sajnálatos módon egy szemrevaló pasival sem sikerül összetalálkoznom eme szép estén, és ezt nyugodtan postázhatom olyan biztos. Hírtelen sikításra leszek figyelmes, és persze arra a visszataszító hangra melyet a hollowok kiadnak, miközben randalíroznak. Azonnal cselekszek nem késlekedve, hiszen ilyenkor minden perc számít. Az áldozatot pillantom meg először, tekintve, hogy felém rohan. Egy fiatal kislány, copfos masnis és igen aranyos. Több sem kell nekem, felébred bennem az anyai khm… a testvéri ösztön. A kislány még ilyen szorult helyzetben is törődik másokkal, azonnal kiált, hogy meneküljek, addig ő feltartja. Ezek a gyerekek, szeretnek hősködni és olyan őszinték, néha még könnyeket is csalnak a szemembe, de most nincs erre időm, a kislány ugyanis megáll és kitárja két kezét. Még így is aprócska, de van benne kurázsi. A hollow ezt nem értékeli, és azonnal készül hatalmas öklével lesújtani. Ezt nem nézhetem tétlenül, sebességem kihasználva a lányhoz sietek, sajnos nincs már időm elugrani vele, ezért csak kilököm a hollow ökle alól, ez a megmozdulásom kissé erőszakosnak hat, de mentségemre szóljon, a pillanat hevében nem igazán tud ilyennel törődni az ember. Hírtelen előrántom kardom és sikerül visszavernem egy egyszerű suhintással. Mivel tisztába vagyok vele, hogy a kardforgatás a gyengéim egyike, ezért nem kockáztatok tovább, inkább a jól bevált módszerre hagyatkozom.
- Bakudou 04: Hainawa!! – a kúszókötél, mely a kezemből tör elő, azonnal lebénítja ellenfelem, így már könnyen lesújthatok. Így is teszek felugrok a fején található csontpáncélig és egy vágással kettőt csinálok belőle, ezzel elpusztítva a hollowot. A földtérésem is tökéletes, néma és kecses, megérte gyakorolni a shikaiommal, érzem ahogy egyre ügyesebb vagyok, most már talán nem esek el a nem létező cipőfűzőmben. Már meg kellett volna tanulnom, hogy nyugtával dicsérjem a napot, következő lépésem ugyanis csúfosan ér véget, véletlenül rálépek, az egyik kardomról lelógó szalagra és találkozok a földel. Nagy nehezen föltápászkodom miután szentségeltem egyet és körbe nézek, vajon hová tűnhetett a kedves kislány. Kis keresgélés után megpillantom egy közeli fa mögül kukucskálva. Sétálni kezdek felé kivont kardal és mosolyogva. A kislány megrémül és egy fával hátrébb húzódik, ekkor nyugtatgatni próbálom.
- Ne aggódj kislány nem fog fájni. – ehhez a mondatomhoz kedves tekintetet próbálok társítani, de nem sikerülhet túl jól, mert a kislányt még nem sikerült meggyőznöm. Kicsit még fogócskázom, majd megunom és előtte termek, elzárva a menekülés útját.
- Nyugodj meg. Nem bántani akarlak, csak egy jobb helyre küldeni. Itt veszélyes neked, ha itt maradsz sok szörny fog még megtámadni, erősebbek és gonoszabbak. Oda ahová küldelek biztonságban leszel. – Még mindig nem sikerült meggyőznöm. Vajon mitől lettem ilyen ellenszenves? Csak nem a katanám és az előbbi hollowölési akcióm miatt?Leguggolok elé és a kardom magam mellé teszem, majd a zsebemben kezdek kutatni, találok egy finom cukrot, melyet a kislánynak nyújtok, ám ő kiüti a kezemből és a cukor beleesik a sárba. Akik ismernek engem azok tudják, az étel nálam nem játék és igazán durván torlom meg a nem megfelelő viselkedést. A kislányt felkapom a csuklójánál fogva, kardom is magamhoz veszem, és markolatával a lány felé a homlokához érintem, ettől a lány fényleni kezd, majd szép lassan eltűnik. Nyugodtan sóhajtok, ezt a munkát is befejeztem, ám ekkor hírtelen valami gyanús dologra leszek figyelmes. Olyan érzés, mintha nem lennék egyedül. Gyanakodva nézek körbe és kardom erősen szorítom, hogy megvédhessem magam, ha esetleg támadás ér. „Ki vagy? Hol bujkálsz?” teszem föl magamban a kérdéseket, várva, hogy kibontakozzanak az események.
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te3700/12000Városi Park - Page 16 29y5sib  (3700/12000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Jún. 10, 2011 3:33 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.



Fárasztó ez a mai nap, nagyon is. Emberek, amint valahol valami akciós és kevesebbe kerül, máris rohannak, hogy költhessék rá a pénzüket. Nem is értem miért kell egy futár cégnek ilyen akciókat bevezetni. Ennyire rosszul áll anyagilag vagy csak szívat a vén dagadék, hogy többet keljen rohangálnom? Csak érjen véget a nap biztos, hogy utána én is megfuttatom… Nem, nem nyugalom nem tehetek ilyet, még a végén egy ilyen incidens miatt találnak meg. Az nem lenne jó.
- Üdv hölgyem Ku-riesa-bisu{Futárszolgálat}. Meghoztam a csomagját. Itt kérem aláírni. – mutatok a táblácskára a magamra erőltetett mosollyal az arcomon. Az egyetlen jó dolog a mai napban, hogy bár sokat kell, ide-oda szaladgálnom legalább sok borravalót kapok.
- Viszlát. – Már indulok is tovább. Lássuk, mennyi van még. Remek még húsz csomagot kell kézbesítenem és már készen is vagyok a mai napra.
A nap hátra lévő részében fel s alá rohangálok a városban, mint a veszett egér, hogy nehogy egy küldemény is késsen. A sok mosolygástól már szinte nem is érzem az arcomat. Fáradtan és a lábamat lejárva vágok át a parkon hazafelé. Balszerencsémre már annyira fáradt vagyok, hogy eltévedek így végül a kijelölt ösvényről letérve egy csendes, nyugodt helyen találom magam. Körbe nézek, hogy hova is kerültem majd mikor megállapítom, hogy nincs itt senki, egy fa tövébe lefekszem és magam mellé ültetve sötét színű öltözékébe burkolt bábomat (a fekete hajú) elalszom. Az idő tökéletes süt a nap és elég meleg van ahhoz, hogy takaró ne keljen. Úgy tervezem, hogy miután felkelek, majd edzem kicsit a képességeimet és a pusztakezes harcot is gyakorolnom kell majd.
Álmomban messze jártam az emlékeim közt. Sarah... mindvégig róla szól az álmom, mint ahogy mindig ám nem tart sokáig. Vörös fény izzik, föl minek hatására felébredek. Álmosan, még de oda-vissza kapkodom a fejem és a bűnöst keresem. Ki volt az? Ki ébresztett fel? Mérges tekintetem végül megállapodik a vöröslő naplementét bámulva. Tehát ez volt az.
- Akkor kezdjük *Ásít* az edzést. - állok, fel majd kinyújtóztatom végtagjaimat. Kezdés képen pár ütéssel kezdek, majd folytatom rúgásokkal. Az edzésben Ningyou a bábom segíti a pusztakezes harcban nagyon jó gyakorló bábuként funkcionál plusz így még közben a telekinetikus erőmet is edzem.
Lassan besötétedik és fényforrás híján abba kell hagynom az edzést. Elindulok, az ösvény felé ám tudomásul kell vennem, hogy mikor ide jöttem annyira fáradt voltam, hogy egyáltalán nem is figyeltem meg hogy merről jöttem. Hát ez gáz. Így az életben nem érek haza.
A sötétben bolyongva néha megbotlok egy-egy fa gyökerében minek következtében éktelen düh tör rám és már-már azt fontolgatom, hogy kitépem a földből mikor nem messze zajt hallok. Elindulok a zajforrás felé. Útközben szerencsére már nem botlok el egy ágban sem, mivel kezdem megszokni a sötétséget, így öltözékem már nem lesz piszkosabb. Halkan húzom, meg magam egy bokorban bábomat pedig a mellettem lévő fa mögé rejtem. Egy kislányt pillantok meg, de nem közönséges kislányt. Mellkasából láncok lógnak ki. Egyből tudom, hogy nem lehet más, mint egy lélek. Mostanában fedeztem fel, hogy képes vagyok látni őket, sőt még beszélni is tudok velük. Már épp indulnék, hogy megnyugtassam az ijedtnek tűnő lányt ám ekkor egy másik alak is feltűnik egy katanával a kezében. Nem fog fájni? Hát ez meg miféle szörnyeteg? Ráadásul egy nő. Csak egy pillanatra fordulok el, hogy kivegyem bábom kabátja alól katanáimat, de mire visszanézek a kislány már eltűnt. Az a rohadék megölte? Na, most megkapja, nem fogok kegyelmezni neki.
A távolság épp megfelelő körülbelül 10 méterre van tőlem. Rögvest aktiválom a reiatsumezőt. Most csak 15 méterre nyújtom ki így a lány már benn is van a az erőm hatósugarában. Észrevett, de mit számít. Kardját mozgatni kezdem a kezében. Ki akarom rántani, de erősen megmarkolta. Nem is baj ez talán egy kicsit megijeszti így a figyelme is alább hagy majd. A fák közül előre indítom a shinigami felé Ningyout majd bal karjából előcsúszik egy katana penge, melynek hegyét az ellenfél torkához érinti. Majd én is előlépek a bokrok közül és nyugodt érzelem mentes hangnemben megszólítom a lányt.
- Te, mit tettél a lánnyal ha? Remélem élvezted, hogy megölhetted, mert én is ilyen élvezettel foglak most megölni.- arckifejezésem is az érzelemmentesség jelét mutatja de igazából nagyon is dühös vagyok erre a nőszemélyre.
Vissza az elejére Go down
Yamasaki Shizuka
3. Osztag
3. Osztag
Yamasaki Shizuka

nő
Aquarius Pig
Hozzászólások száma : 187
Age : 29
Tartózkodási hely : Általában Anaot üldözve / a Raizer főhadiszálláson / a 3. osztag területén
Registration date : 2011. Feb. 06.
Hírnév : 36

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te30900/45000Városi Park - Page 16 29y5sib  (30900/45000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyHétf. Jún. 13, 2011 4:55 am

Egy különös ember, akinek a shinigamik munkaköre kínai.

Néma csendben kémlelem a környező fákat, hátha megtalálom azt a bizonyos illetőt, akinek a jelenlétét érzem már egy ideje. Egyszer csak furcsa mozgásra leszek figyelmes, mintha a kardom ki akarna tépődni a kezemből.
- Ribbon-chan mi a fenét művelsz?!- szólok rá ingerülten - Ez most nem a játszadozás ideje! – kardom ingerülten szólal meg a fejemben.
~ Nem én csinálom, valaki.. valaki más. ~ Ettől igen zaklatottá válok. Mi lehet ez? Biztos valami távolsági támadás, egy csapda? Talán már bele is estem? Nem az nem lehet, nem érzek sem fájdalmat, sem semmi jelét egy esetleges… Gondolatmenetem itt abbamarad, ugyanis a fák közül elősuhan egy ismeretlen, ballonkabátos fekte hajú valami. A kardom azonnal magam elé akarom rántani, ám a húzóerő, mely ki akarja rántani a kezemből, még mindig gátol. Így hát a kard kicsusszan a kezemből, és egy lépésnyivel arrébb landol beleállva a földbe. Utána akarok iramodni, az első mozdulatnál azonban megtorpanok, ha kicsit is előrébb lépek, akkor átszúrja a torkom egy kard. Nyelek egy nagyot, mély levegőt sem merek venni, hisz nem akarok meghalni, ha csak egy kicsit elmozdulok, meghalok. Jobban szemügyre veszem az előttem álló hegyomlásnyi lényt. Nagyon úgy tűnik, hogy nem egy élőlény. Sőt biztos, leginkább egy bábra hasonlít. Ez talán egy bounto bábja, vagy esetleg egy shinigami shikaia, még az is meglehet, hogy egy arrancar kieresztett formája. Nem hiszem, hogy bármelyik feltevésem is helytálló lenne, nem érzek olyan erős szellemi energiát, mely megmagyarázná ezt. Behunyom a szeme, így könnyebben megy a bemérés. Egyszer csak az egyik fa irányából megszólal egy hang, azonnal felnyitom a szemem. Azok alapján, amit mondott, egyértelmű, hogy a hollowwal fúj egy követ, nem hittem volna, hogy az a mély hangú hollow nő. Bár ezeknél a hollowoknál sohasem lehet tudni.
- Tehát a társad volt és te most bosszút fogsz állni? Különös, egy hollow mióta szövetkezik egy emberrel? Ilyet még nem láttam. – Próbálom szóval tartani, nehogy én húzzam a rövidebbet. Mikor pontosan sikerül bemérnem, elvigyorodok. Azt hiszi, egy ilyen baba tényleg képes megállítani. Hát akkor most nagyon meg fog lepődni. Míg kiötlöm a tervem, folytatom a beszélgetést, hisz kérdezett, illik válaszolnom.
- Csak a kötelességem végeztem, a feladatom, hogy elpusztítsam az olyanokat mint ő és nem tagadom, szeretem a munkámnak ezen részét. – Mondom teljes meggyőződéssel, nem is sejtve két külön dologról beszélünk. Jól van, ki hinné, hogy valaki, aki képes látni a lelkeket, bábokat irányít és van egy kis szellemi ereje, nem ismeri a shinigami fogalmát. Miközben beszélgetek vele, italálom a megfelelő ellentámadást is. Már csak ezt a hatalmas valamit kell eltávolítanom. Egy alig látható vigyor jelenik meg a szám sarkában. Mivel a shunpo a specialitásom, nem jelent gondot hogy kikerüljem a bábot. A másodperc tört része alatt kardomnál termek, ám kissé elmértem a mozdulatsort, ugyanis a kés mely a nyakamhoz volt szorítva végül mégiscsak célt ért, megvágta kisé a nyakam. Nem vészes, csak egy kicsit vérzik. Kirántom a kardom a földből és Kaori mögött termek, nem tudom mennyire gyors a felfogása, vagy hogy látja-e mit csinálok, de nem is igazán foglalkozok vele. A kardom a nyakához tartom.
- Igazán kellemetlen úgy beszélgetni, ha egy éles fémdarabot tartanak a nyakadhoz. Gondoltam demonstrálom neked. – Hűha, egészen megtáltosodott a beszélőkém, biztos a stresszhelyzet teszi, egyébként nem lennék képes ilyen körmönfont latin szavakat belekombinálni rövidke monológomba. Nem fenyegetem a kardal, csak a nyakához érintem az élezetlen részével. Ez körülbelül olyan, mintha valaki háta mögé lopóznék, és egy főtt virslit tartanék a hátához „fel a kezekkel vagy lövök” felkiáltással. Vajon észreveszi ezt? Türelmesen várom mit reagál.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te21100/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (21100/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyKedd Júl. 26, 2011 2:40 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Kicsit rossz kedvemben voltam. Úgy éreztem, ha még egy másodpercet maradok a szobámban, akkor teljesen biztos, hogy lerombolom azt. Pillanatok kérdésének tartottam csupán, hogy megfulladok a négy fal között, pedig eddig még sosem fordult elő, hogy a klausztrofóbia tüneteit mutattam volna. Most viszont iszonyatos magány és haszontalanság érzet nehezedett rám, és készült agyonnyomni. Nem épp a legboldogabb gondolatok kergették egymást a fejemben, így miután egy beteg kisgyerek ábrázatával, és a fejem felett lebegő sötét, villámokat hányó dípfelhővel beköszöntem Mitsu taichounak, és engedélyt kértem a távozásra, azonnal a senkai kapuhoz rohantam.
Miután átértem Karakura városába, felszedtem a póttestemet, és csak sétálgattam össze-vissza. Mély melankóliába süppedve tébláboltam, de hiába kutattam fejemben szomorkás hangulatom mibenlétét, hiába próbáltam megtalálni, mi okozza ezt a mély elkeseredést, egyszerűen nem tudtam megfejteni. Csak egyedül voltam, nem találtam valamit, de szükségem lett volna rá. Semmi sem segített, bármire-bárkire gondoltam is, bármilyen szép emléket idéztem is fel, mit sem használt, sőt. Már kezdtem attól félni, hogy hamarosan sírás lesz a vége.
A városi park bejárata előtt megtorpantam. Reméltem, talán ha elveszek a fák közt, és egyedül maradok egy kicsit, de teljesen egyedül, akkor megtalálom a titok nyitját, és sikerült leküzdenem ezt a rettentően idegesítő és egysíkú érzésvilágot. Mosolyogni akartam, annyira szerettem volna, mégsem bírtam. Fájt, és ez annyira rossz olt, hogy csak még inkább a béka feneke alatt éreztem magam.
Hogy eltereljem a figyelmem a szánalmas magamról, beloholtam a parkba, átkanyarodtam egy félreeső ösvényre, és teljes erőből nekiszáguldottam egy szerteágazó fa vaskos törzsébe. Na persze, ez nem volt benne a tervben, és nem is esett igazán jól. Visszapattanva a fáról alig bírtam megállni a lábaimon, és szédelgett velem a világ. Egyetlen szerencsémnek azt tartottam, hogy a művi karambolomat senki sem látta, vagy ha mégis akadt valaki, az nem adta jelét. Zsongó fejjel kezdtem tovább botorkálni, leginkább egy részeg melankóliazsákhoz hasonlatos lehettem, de igazán nem tehettem róla, illetve mégis, mert csak magamnak köszönhettem az ütközést, minek következtében kaptam egy arcpirító pofont egy fától, de ez csupán részletkérdés volt.
Végül egy szökőkútnál kötöttem ki, ahol a délutáni hőségre való tekintettel itt is, ott is kisgyerekek úszkáltak színes fürdőrucikban, szemkápráztató színkavalkádot létrehozva. A szökőkút mellett egy kislány sírdogált, lefelé görbülő szájjal, apró, húsos lábacskáival toporzékolva a sütős járólapokon. Egy férfi hajolt le hozzá pont akkor, mire a kislány azonnal a nyakába csimpaszkodott, és csendesebben szomorkodott tovább, hüppögve, szipogva ugyan, de végre megnyugtató ölelésben.
Nagyot dobbant ere szívem, és fájdalmában összefacsarodott. Ledúrtam lábaimról a topánkát, átléptem a szökőkút szélét, majd leültem rá azzal sem törődve, hogy vizes lehet tőle a ruhám. És aztán, ha az lesz! Lehajtott fejjel, szemeimet eltakarva, mert bizony a vízről visszatükröződő nap szemtelenül megpróbált engem is szemtelenné, jobban mondva látásképtelenné tenni, de mégsem hagyhattam neki, hogy elvegye a szemem világát, mert még sok mindent szerettem volna látni a világon, például más személyek csodálatosan csillogó pillantásait.
Hirtelen felemeltem a fejem, és egy rövidnadrágos kisfiúval találtam szemben magam. Épp egy játékvödröt tartott a kezében, ami teli volt vízzel, és gyanúsan üres arckifejezéséből ítélve a kis hamis valami nagy dologra készült. Persze nem olyan nagy dologra, hanem teljesen más jellegűre, de ez csak akkor jutott el a tudatomig, mikor a vödör meglódult felém, a tartalma meg teljesen beborított, átáztatva a ruhámat, kimosva a szemeimet, és befurakodva az orromba, heves prüszkölést váltva ki belőlem.
- Jaj, bocsánat, ne haragudjon! – kapta fel a gyerekét egy fiatal nő, és kezdett vele kifelé rohanni a szökőkútból. – Tényleg nagyon sajnálom! – szólt még vissza, és paradicsom vörös fejjel menekült a játszótér felé.
Reménytelenül pislogtam körbe, és már előre elátkoztam a mai napot, mikor feltűnt, hogy nem én vagyok az egyedüli személy, aki rossz passzban van. Feltűnt, hogy nem messze tőlem, de azért egy kissé mégis távol, a kút másik szélén egy lány üldögélt, ugyanolyan vagy még mélyebb letargiába süllyedve, mint én. Úgy éreztem, nem hagyhatom, hogy egyedül búslakodjon, vonzott hozzá valami belső erő. Felálltam hát, és víztől csöpögő ruhában átvágtam a gyerektengeren, meg a szökőkút vizén. Mikor elé értem, lepillantva rá, kissé elpirulva szólítottam meg.
- Szia! – duruzsoltam. – Ne haragudj, hogy zavarlak! Leülhetek melléd?
Míg vártam a válaszát, kicsavartam egy kissé a pólómat, és zavartan, de azért barátságosan néztem az idegenre.
Vissza az elejére Go down
Kinjo Sora Yasushi
Vaizard
Vaizard
Kinjo Sora Yasushi

Férfi
Gemini Pig
Hozzászólások száma : 78
Age : 64
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Sep. 21.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te14000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (14000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptySzer. Júl. 27, 2011 7:50 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Csak egy aprócska táska volt egész holmija, melyet olyan erővel szorított, hogy görcsbe rándult karjának minden egyes izma. A Nap felkelőben volt, amely sejtelmesen világította meg egyre vörösödő arcát. A lassan legördülő, aprócska könnycsepp orcája domborzatán csillagként villant fel, majd álla hegyén a mélybe hullott. Szemhéjait egyre nehezebben tartotta, majd a földet pásztázó, élénk, lila szemeivel már alig látta cipőjének formáját. A felgyülemlett könnyek teljesen elhomályosították. Éppen ezért hirtelen előre görnyedt, majd engedett az érzésnek. Összeszorított szemekkel hagyta, hagy folyjon végig arcán az a megannyi könny, melyek olyan szaporán hulltak le a magasból, mint a nyári zápor. Legszívesebben az ajtó előtt rogyott volna össze bánatában, ám annyi tartás még akadt ismét összetörni látszó lelkében. Nem akart túl sokat időzni a lakás környékén, melyben annyi sok emlék kavarodott. Sachiko úgy érezte minél előbb el kell innen mennie, vissza a Vaizard-lakba...
Útja során alig bírt megnyugodni. Hatalmába kerítette az ismétlődő napok sokasága, melyek olyan erővel húzták le egyre jobban a mélybe, hogy képtelen volt másra gondolni. Talán ha először történt volna meg vele, akkor nem érezné ennyire tragikusan. Viszont ez nem így volt. Cedric előtt igenis volt valaki, aki ugyanúgy elhagyta. Szinte biztos volt benne, hogy el van átkozva. Egy szakítás után bizonyos utcák, helyszínek, sőt egyes napszakok is tabunak számítanak. A város érzelmi aknákkal teli, elhagyott csatatérré válik, nagyon kell vigyázni, hová lép, mert könnyen miszlikbe szaggathatja magát. Ezekkel a gondolatokkal viaskodva nyitotta ki a rozoga, öreg bejárati ajtót. Furcsa módon mindent igen nyugalmasnak látott. Egy pillanatig. Kikerekedett szemekkel pillantott végig a nappalin, ahol hamarosan két ordibáló pár bukkant fel. Azért haja alatt fellélegzett, nem változott semmi. Ismét jöhetett a szürke napok monotonitása. Árnyékként haladt egyenest a szobája felé. Ahogy azt lassan kinyitotta, egy új, de mégis ismerős helyszínen találta magát. Minden ugyan úgy állt, mint azt ahogy ő hagyta négy héttel ezelőtt. Viszont volt mivel elfoglalnia magát. Takaríthatott, hogy ismét rendes szobája legyen! Legalább addig sem gondolkodik a múlton. Beágyazott, a díszpárnákat szépen egymás mellé rendezte, a mosni való holmikat pedig egy kupacba hajtogatta. A szekrényeket és bútordarabokat egy törlőrongy segítségével letörölgette. Elég nagy kosz keletkezett, míg ő távol volt, ezen rázta is a fejét rendesen. Csúnya, szürkés-fekete vizet gyártva menetelt a mosdóba, hogy a vödör tartalmát kiöntse, majd rendbe szedje saját magát. Egy jó hideg zuhanyt engedett, majd ledobva ruháit beállt a fülkébe. Hosszú haját megmosta, aztán mikor végzett a tusolással maga köré tekert egy törülközőt, s még egyet a hajára csavart. Kicserélődve érezte magát, és már szeme sem égett a sok sírástól. Viszont kedve még mindig elég egyhangú volt, de már nem volt görcsös sírhatnékja. Mindezek után végül visszatért szobájába, ahol a szekrény elé lépve egy világos egybe ruhát húzott magára, melyen pasztell színű virágminták csillogtak. Lábára húzott egy barna cicanadrágot, belebújt fehér szandáljába, majd a tükör elé lépett, ahol arcát is elviselhetővé varázsolta. Szemébe lógó hajtincseit egy fehér hajpánttal terelte hátra, a többi fürtöt pedig hagyta, hagy lógjon. Így legalább meztelenül maradt vállait takarta valami. Nem akart túl sok cicomát felvinni, igaz egyébként sem volt az a sokat sminkelgetős fajta. Ezért csak a szempilláit festette ki, még azt is soknak találta. Lényegében kedve se volt túl sok ahhoz, hogy órákat tollászkodjon a tükör előtt, mert csak jobban lelombozta az a fáradt szempár, mely vele nézett farkasszemet. Mivel nem akart még jobban bedepressziózni, ezért úgy határozott sétálni megy.
Karakura Town mindig hangos, és nyüzsögnek az utcákon az emberek. Valahogy Tokió-t is így tudta elképzelni, csak a város duplája ennek. Egy nap szívesen ellátogatna oda is, csak egyedül semmi mersze nem lenne, hiszen sok rosszat is hallott róla. Este pedig biztosan az egekbe szoktak ugrani a bűnözések száma. Szóval az éjszakáit is valahogy úgy tudta elképzelni, hogy a motel ablaka előtt gubbaszt, ahogy figyeli az este fényeit. Abban pedig ugyan semmilyen szórakozás nem származik. Ezt megtehetné otthon is. Leül a televízió elé vagy gyertyát gyújt a szobájában, és akkor ott is láthatna fényeket. Kissé túlreagálva a dolgokat rázta meg fejét, ahogy véletlenül vállának koccant egy alak, miközben a park bejárata felé igyekezett. Nem tudta mire vélni, leginkább csak arra tudott gondolni, biztosan véletlenül mentek neki, mert épp nem nézett az orra elé. Elkerülve a további összeütközéseket nézett előre mereven, mikor meglátta a park egyik legszebb szökőkútját. Önkénytelenül tévedt arrafelé, ahol elég sok kisgyermek szaladgált, és kiabált, mikor egyikőjük a vízipisztollyal sorozta meg játszótársát. A fülledt, meleg nyári napok tekintetére pedig Sachiko úgy határozott, hogy beledugja kézfejét. A víz kellemes volt, és igen tisztának tűnt, ezért nem sokkal később fogta magát, majd leszedte magáról a szandálját, abban reménykedve, hogy nem fogják ellopni, és belelógatta lábait. Igazán jól esett neki, ezért halvány mosoly is megjelent arcán mindaddig, míg pillantásai le nem tévedtek a hullámzó víztükörre. Ismét gondolatai révedt melynek eredménye az lett, hogy ismét keservesen rossz hangulata lett. Ahogy egyre jobban felszínre törtek az emlékei, úgy bicsaklott le egyre mélyebbre feje is, hogy az előre hulló hajkoronája valamiképp takarta arcát. Nem akart sírni, de érezte, hogy a könnyek ismét gyűlni kezdenek szemeiben.
Első pillanatra még nem is hallotta, hogy szóltak hozzá, annyira bele volt merülve saját problémáiba. Mikor végre eljutott tudatáig, hogy talán hozzá szóltak, akkor hirtelen felpillantott. Nem messze mellette egy igen aranyos kinézetű lány ácsorgott, aki azt kérdezte tőle, nincs-e ellenvetése, hogy mellé telepedjen. Mintha a macska vitte volna el nyelvét, egyelőre csak nyitott szájjal nézegette az ismeretlent, majd aztán rájött, jó lenne ha megszólalna:
- Sz-szia... nem, dehogy zavarsz, ülj csak le!
Hebegett, majd próbált magára erőltetni egy mosolyt, hiszen nem akarta elkergetni a lányt a szörnyű képével. Kissé meg volt illetődve, ezért mocorogni kezdett, s lassan pirult is arca. Ezért el is nézett oldalra, nehogy azt higgyék, valami baja van. Miután leküzdötte hatalmas lámpalázát próbált szóba elegyedni a mellette lubickoló idegennel, akit még jobban megnézhetett. Hirtelen kikerekedtek szemei:
- Te jó ég, csurom vizes vagy, nem fogsz megfázni? Ha kell itt van a blézerem, magadra terítheted!
Fordult meg törzsével, hogy elnyúljon apró táskájáig, melyben elég nehezen tudta belenyomorgatni a fölsőt, de ha kell, szívesen odaadja a lánynak. S mivel még nem tudta az illető nevét ezért ismét elpirultan rákérdezett:
- N-ne haragudj, de megkérdezhetem hogyan szólíthatlak? Az én nevem Sachiko.
Keresztezett kezeivel akart félig odanyúlni a blézerig, másik kezével meg félig a lány felé, amely elég vicces eredménnyel zárult, mert Sachiko majdnem lepottyant a szökőkút karimájáról. Ezért ismét elszégyellve magát árasztotta el a furcsállót bocsánatkéréseivel.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te21100/30000Városi Park - Page 16 29y5sib  (21100/30000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyPént. Aug. 05, 2011 8:16 am

[Megmutatjuk a világnak, hogy kell felejteni Sachi-Michi módra >.<]


Bátorkodtam letámadni egy vadidegent, pedig semmi sem volt rendben a fejemben, és mégis, az a valami, ami bennem motoszkált, felé húzott. Igen, egyenesen felé vezetett, én meg hagytam magam, átengedtem a józan eszem egy kósza szimpatizáns kis szalagnak, ami elvezetett a reménytelenség legmagasabb… vagy inkább legalacsonyabb fokára. De lentről már csak felfelé vezet az út, és ez adta meg a kellő löketet ahhoz, hogy teljesen ismeretlenül a fiatal lány elé álljak, és megzavarjak csendes magányában.
- Köszönöm!^^ – pislogtam hálásan az ismeretlenre, amiért helyet adott maga mellett.
Kíváncsi voltam rá, és hasonlóságot láttam benne, és magamban. Kedves volt velem, pedig semmi oka sem volt rá, és nagyon visszahúzódó. Ezért is próbáltam csak lassan tolakodni, visszafogottan. De ott volt bennem az érzés, hogy nem akarom szomorúnak látni, hogy az álca-mosolyait szívből jövővé kell változtatnom, és bár én magam is pont olyan hamis mosolyokat küldök felé, talán még sikerülhetne is felvidítanom.
- Ne-ne fáradj… de, ha már… mégiscsak elfogadom – motyogtam zavartan, egyre vörösödő fejjel, ami csak tovább fokozódott, mikor rájöttem, hogy bunkó módon be sem mutatkoztam.
Rátörtem szegény lányra, és még a nevemet sem mondtam meg. T.T Nem csodálom, hogy kényelmetlenül érezte velem magát, hisz annyira ismeretlen voltam, hogy még egy apró információ-morzsát sem juttattam neki. Úgy elszégyelltem magam, majd beleborultam a vízbe, de azután feleszmélve csak összeszedtem magam, és elfogadtam a felém nyújtott kezet. Meg, hát, csak el kellett kapnom, mikor Sachikónak is majdnem sikerült a másik irányba levetődnie. Gondoltam, pontosabban reméltem, valahogy csak kiegyensúlyozzuk egymást.
- Ééééén kérek bocsánatot. T.T – hüppögtem, és hatalmas szemeimet Sachikóra emeltem. – Rettentő faragatlan vagyok, hogy nem rögtön a bemutatkozással kezdtem. Én… én Ayumu Michiyo vagyok… ööö… nyugodtan szólíts csak Michinek.
Fejcsóválva süllyedtem el magamban, és gyászos véget ért kis chibi énem is a fejemben. Szegénykém elföldelve, nagy kőtáblával fejénél jelezte, hogy egyszer létezett, de inkább megszűnik, semmint továbbra is velem mutatkozzon. Igazat kellett adnom neki, egy roncs voltam, egy béna alak, aki nem ismerte az illemet, pontosabban ismerni ismerte, csak nem használta, mert rendre elvonta figyelmét más, egyszerűen mindent tönkre tett, és senki sem úszta meg a közelében sérülés nélkül. Szánalmas egy alak voltam, éreztem is, hogy gyűlnek fejem felett a dípfelhők, hatalmas sötétséget, ás űrt teremtve a lelkemben.
Hirtelen Sachiko felé nyúltam, és beölelgettem, mint egy kedves plüss-babát. Alig eszméltem rá tettemre, máris könnyezve toltam el magam tőle, és hatalmas bocsánatkérési akciót szerveztem. Mondtam én már mindent, azt is, hogy nem tudom, mi ütött belém, meg azt is, hogy nagyon, de nagyon ne haragudjon rám, és bocsásson meg, és elmegyek, ha akarja, csak mondjon valamit. Úgy szégyelltem magam, azonnal fel is álltam, meg vissza leültem, mert mégsem hagyhattam csak így itt szegényt. Átkoztam magam, hogy mindenféle galibát okozok, és nem tudtam volna inkább a szobámban maradni, de azt mégsem akartam.
- Igazán ne haragudj rám! T.T – kérleltem még mindig szerencsétlen áldozatomat, és hirtelen eszembe jutott füzetkém, amit magammal hoztam. – Én… én szívesen ra-rajzolok neked valamit, ha, ha attól jobb kedved lesz, éé-és ha meg tudsz nekem bocsátani.
Már elő is kotortam néhány színest, meg tollat, filcet, és ami kellett, hátha Sachiko beleegyezik, hogy kiengeszteljem a meggondolatlan viselkedésemért. Hisz azért jöttem ide hozzá, hogy feldobjam őt, nem azért, hogy megszégyenítsem, és még jobban elrontsam a kedvét. Ha már mégis képes voltam erre, természetesnek tűnt, hogy visszafordítsam szégyenletes cselekedeteimet, és alkossak valami olyat, amitől boldog lesz.
- Nem valami nagy a rajztudásom… de… a nyuszik a specialitásom. ^^” – ragadtam meg az utolsó mentsváramnak számító képességemet, majd zavartan a füzetem fölé hajolva húztam néhány vonalat. – Tudod, ennyire rossz napom, úgy érzem, még sosem volt… de remélem, szebbé tudom tenni… és a tiéd is. – mormogtam, mert féltem, mi lesz, ha meghallja.
Idegességemben úgy rányomtam a lapra a ceruzát, hogy annak kitört a hegye, a szép tiszta lapom meg átszakadt. T.T Falfehérre vált arccal néztem, mekkora sebet ejtettem a kedvenc használati tárgyaimon, aztán összeszedve magam, megpróbáltam felnőni az élet kegyetlenségéhez, és pillantásomat feszítő vassal bár, de sikeresen elemeltem a megsebesített lápról, hogy bátorító mosolyt küldjek Sachiko felé.
Vissza az elejére Go down
Toyone Shin
Ember
Ember
Toyone Shin

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 15
Age : 32
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember - Egyetemista
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te3500/12000Városi Park - Page 16 29y5sib  (3500/12000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 10:03 am

[Parktúra]

Itt ezen a gyönyörű nyári napon, hősünk Toyone Shin sétálni indult a friss és növényekkel teli parkba, ahol úgy érezte kicsit kikapcsolódhat, ha oda leül és egy kis ideig elmereng a dolgain, meg azokon a tényezőkön és hatásokon, amelyek mostanság befolyásolják az eddig sivárnak mondható emberi életét. Ezek a tényezők pontosan a szellem világ ügyei, vagy inkább a szellemekkel való harc… Mivel ő így hívta őket… Nem tudott arról, hogy Hollow a megnevezésük, ezért egyszerűen Gonosz szellemnek nevezte őket. A szaladgáló fekete csuhás alakokat meg simán szellemnek. Nem volt nehéz megjegyezni és még a jelző is találó volt rájuk. Nos tehát… elindulván a park felé, szép lassú kimért léptekkel menetelt. Nem siettette semmi, nem rohant sehova. Ilyen napjai is ritkán adódtak, bár az egyetem mellett nem igazán kellett sokat rohannia, de mióta bejött a Gonosz szellemek irtása, azóta ez a napirend teljesen felborult. Tehát a nyugodt pihenés aztán a reggeli és a késői iskolába menés napirendje. Sétálás közben körülnézett, minden sarkon… nem mintha bármilyen veszélytől félt volna, csak spontánban kíváncsi volt a helyre, és az épp azon megforduló emberekre. Egyszerű emberként volt ideje az ilyesmire, nem voltak olyan kötelességei amiknek mint védelmező harcos eleget kellett volna tennie. Elég volt, hogyha épp belebotlott egy Gonosz szellembe, elgyepálnia, és ezzel le is zárult a probléma. Szerette az ilyen harcokat, nagyon is élvezte, de a jóból is megárt a sok. Mindig vigyázni próbált magára, hiszen nem voltak ott a 4. Osztag emberei, hogy segítsenek rajta. Na meg persze nem is tudott a Gotei 13 létezéséről sem. Nézelődve tehát szépen lassan megérkezett a Park kapujához, amely magas volt és zöldellt az azt benövő növények hadától. Nem gondolkodott sokat, belépve kiszúrta magának az első és egyben legközelebbi padot, majd letelepedett rá. Hátradőlt, majd jóízűen ásított egyet… Hiszen majdnem lecsukódtak a szemei, csak azért jött el sétálni, hogy ne kelljen megint egyedül lennie otthon, Csak unatkozott és amúgy sem tudott semmit csinálni. Sokkal jobb volt ott kinn a friss levegőn. Jobban érezte, hogy mégis csak van egy kis szabadsága. Bár már az egész élete csak a szabadságról szólt, de mégis itt érezte magát a legszabadabbnak. Dolgozott és Egyetemista volt, de ezeket félre tudta tenni, ha kellett neki egy kis szünet. Így jutott el ide.
~Remek a nap… remek a fény… áááá…hülyegyerek mit reménykedsz… úgysem lesz itt semmi akció~ *Gondolta magában, mivel arra vágyott, hogy hirtelen előkerüljön valami Gonosz szellem féle, és annak is szétüthesse az arcát, és ámbár nem volt erőszakos ember, de a harc mánia is egy fajtája a függőségnek. Nehéz leküzdeni, ha az ember nagyon rászokik. És láss csodát, akárcsak az Aladin nevű mesében, a kívánsága teljesült, és egy hatalmas méretű szörny mászott elő az égen a semmiből. Arcán fehér agyarakkal díszített maszk, rajta három vörös csík. Karok híján csápok lógtak ki a testéből mindenhonnan, valami hasonló volt mint egy polip. Shin már korábban is találkozott a fajtájával, de nem ilyen méretűvel... Ez körübelül nyolc méter magas volt és ki tudja hány méter széles… Sejtette, hogy ő ehhez kevés lesz. De mit ad az isten, amennyire idióta volt szerencsétlen, még az esélytelen ellenfelek ellen is felvette a harcot. Így hát bekötötte rendesen a cipőfűzőjét és a zsebéből előhúzott két kesztyűt. Ezeknek fémmel volt bevonva a vége, így ha csak látványra is mégis csak jobban nézett ki. Még a szörny földet sem ért, a srác a földről egy pillanat alatt a feje felett termett és egy jól irányzott rúgással fejbe találta az áldozatát, akinek ez láthatólag meg sem kottyant. Egyik csápját a magasba lendítette majd lecsapott a dermedten álló fiúra. Azért gyorsan kapcsolt és köddé válva újra a fején termett, a csapás pedig pont mellé ment. Lévén, hogy kb. csak két métert volt képes átugrani annak a másodpercnek a tört része alatt. *
- Hát, de büdös vagy… fürgyééé le…. *Kiáltotta, majd újra támadásba lendülve megint csak az iménti eredményre jutott. Megint támadta a polip, azonban már rutinosabb volt és három csáppal támadva egyszerre Shin nem volt képes védeni a támadásokat. Nem fogyott a földre… Meg sem ingott, csak azt vette észre, hogy egy hatalmas csáp lóg ki a vállából… Mikor a Hollow kihúzta a karjából hatalmasat taszítva rajta belegyűrte abba a padba, amit az imént még ülőhelyként tartott számon… Felszisszenve állt fel a földről, majd karját fogva tekintetét újra a szörnyre emelte.*
- Hidd el… a fekete ruhások eljönnek… és akkor neked véged lesz… *Igen igen… emberi naivitás. De hát mit tegyen a drága ha egyszerű ember. Minden egyes alkalommal, amikor számára legyőzhetetlen hollowval találkozott jött egy feketeruhás szó nélkül levágta az ellenfelet és egy pillanattal később el is tűnt. Azonban most mit tegyen, hogy nem biztos a győzelemben… Nem akarta, hogy újabb megmentőre szoruljon. Az eléggé megalázó számára nézve. Így hát harmadszorra is támadást intézett az ellenfele ellen. A rúgás a hollow maszkját érte… Az megrepedt egy ponton, de nem törött el. Shin megint csak visszatért a földre és elemezte a helyzetet.

Vissza az elejére Go down
Adora Luna
Arrancar
Arrancar
Adora Luna

nő
Libra Pig
Hozzászólások száma : 57
Age : 100
Tartózkodási hely : Hueco Mundo, Eli nyomában *.*
Registration date : 2010. Nov. 29.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 22. arrancar, Rinaaya kaguja *.*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Városi Park - Page 16 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 16 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 EmptyCsüt. Szept. 29, 2011 10:30 pm

Holdacska és Yuke
Kapok egy becenevet egy ex-shinigamitól


Mielőtt még reagálhatnék bármit is, Yuke lenyomja a fejem a víz alá. Hosszú, haragos buborékokat engedek a víz felszínére, miközben már tervezem, hogy fogom Istentelenül megkínozni ezt az idegesítő, ostoba shinigamit! Haragtól vörös fejjel emelem ki a fejem a vízből és bámulok teljesen nyugodt arcába. Magyaráz valamit, megint valami szentimentális baromságot biztos, de egyáltalán nem érdekel, így már a magyarázat vége felé a szavába vágok, szinte ordítva. Jó, hogy nem hallja senki, még valamelyik féreg elterjesztené itt, hogy úgy veszekszem egy shinigamival, mintha csak házastársak lennénk és az nagyon nem tenne jót a hírnevemnek Neutral
- Na idefigyelj… eddig elviseltem a szentimentális, agyalós, ostoba és élvezkedő viselkedésedet, de betelt a pohár, méghozzá véglegesen! Vá-várj… mit mondtál? Holdacska? O.O Soha! Nem lesz becenevem és kész. Én én vagyok, Adora Luna, nem holmi Holdacska, ami szerintem csak egy ostoba házimacska neve lehetne legfeljebb Arrogáns Vagy éppen halnév. Úgyhogy folytasd egyedül a kis ostoba, túlságosan emberi elfoglaltságaidat, én megyek! Nem akarok boldog lenni… tudom, hogy soha nem lehetek az. És ez volt a végszó! Viszlát, ostoba shinigami! – már kászálódnék ki a vízből, mikor meglátom, hogy ő rég itt sincs.
Csodás, akkor én kinek szövegeltem itt az előbb teljesen feleslegesen?! Fú, de megbánja ezt még valaki, de nagyon-nagyon! És… egyáltalán hová lettek a ruháim? Megverem, szétszabdalom, megkínzom, véresre karmolom a hátát Yukének, mert biztos, hogy ő vitte el! Egy dühös mordulással már ki is ugrom a vízből, a cseppek csak úgy záporoznak testemről mindenfelé. A fura átjárón keresztül benyomulok a férfi után és amint odaérek, még mindig dühtől fűtve, jobb kezemet ütésre emelem és elmémre szállt vörös ködtől vakon ugrom neki.
- Meghalsz, shinigami! Add vissza a ruháimat, most azonnal! – őrült támadásom minden bizonnyal nem jár sikerrel, hiszen korábban is konstatáltam már, milyen ereje van a férfinak.
Valószínűleg ez az egész öngyilkos küldetés lett volna, ha kapcsolatunk nem lenne több egy futó találkozásnál. Hátrébb ugrom és akkor veszem csak észre a kissé arrébb lógó ruháimat. Azonnal odairamodom hozzájuk és felkapkodom őket magamra, majd mikor végzek az öltözködéssel, törökülésben letelepszem a fűre, hogy lenyugodjak egy kicsit.
Mikor úgy érzem, hogy minden haszontalan harag elpárolgott belőlem, bocsánatkérő szemeket vetek Yukéra.
- Elnézést kérek, elragadtak az érzelmek. Ritkán, de velem is megesik az ilyen. Amúgy meg… hol vagyunk? És legfőképpen miért? – már érdeklődően nézek körül a furcsa helyen.
Vagyis nem is olyan furcsa, mert nagyon hasonlít a valódi világra, de mégis tudom, hogy valahol máshol vagyunk, ami nem természetes. Elfekszem a füves földön és két kezemet a fejem alá téve bámulni kezdem a hamis Holdat, miközben várom a férfi válaszát. Olyan furcsa vibrálást érzek a helyen, tudom, hogy én nem ide tartozom és ez kicsit idegesít és óvatosságra késztet, de mivel tudom, hogy Yuke nem akar bántani, mélyen eltemetem magamban ezeket az érzéseket. A csillagok olyan gyönyörűen ragyognak, itt talán még szeppen, mint a városok szmogos, ködös bűzében. Rózsaillat csiklandozza meg az orromat, de nem tudom, hogy ezt most a férfi érte-e el valahogy vagy csak egy régi emlék miatt jutott eszembe pont az a virág. Vajon mit csinálnék utána, ha megöltem Gabrielt? Egészen eddig úgy éltem, hogy igyekeztem minél erősebb lenni, túlszárnyalni őt, hogy egyszer végre húsába márthassam a pengét, fürödhessek a vérében, de azon nem gondolkoztam, mi lesz utána? Hiszen ez az egyetlen életcélom, csak ezért maradtam életben és küzdöttem éveken át. Gondolataimba merülve alig hallom, hogy mond-e egyáltalán valamit vagy csak áll továbbra is némán az, aki elvezetett ide.
- Szerinted mit csináljak, ha elértem a célom? Vagy felejtsem el Gabrielt? Mit tegyek? – vonom kérdőre inkább az eget, mint Yukét, de a kérdések neki is szóltak, hátha ő tud rájuk válaszolni, ha nekem már nem sikerült.

// Bocsi, nem lett a legjobb :/ //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 16 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 16 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
16 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-