-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyPént. Szept. 25, 2009 5:01 am

Sok különös dolgot rejt az erdő, tele veszéllyel, ha valaki rossz időben van rossz helyen...
Nappal csicseregnek a madarak, a fák lombjai közt barátságosan süt át a napfény. Valahogy így néz ki: http://kepfeltoltes.hu/090925/erd__www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Éjjel viszont megváltozik a látkép... Sötét, barátságtalan hellyé változik, ahol az éjszaka neszei a természet sok különös teremtménye is előfordul... Hangulatosan néz ki: http://kepfeltoltes.hu/090614/_szi_erd__k_dben_-Fot_h_z_Fot_Ar_na_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 5:45 am

- Tempó! Tempó!
*Ez a recsegő hangú kiáltozás jut el a tudatomig. Futok pedig, mint a nyúl. Fekete ruhám alsó szegélye azt se tudja már, hogy melyik lábamhoz csapódjon a nagy hajszában. Annyira, de annyira figyelek, hogy vajon hol bukkan föl majd újra az a dög. De nem látom a lidércet. Csak Matsuki hangja rázza föl az erdőt, méghozzá állati idegesítően. De még fülsértő is. Olyan mint a repedt fazék.*
- Gyerünk szivi! Elalszok a tempód mellett...
*Erre már hangosan fel is mordulok. Lábaim alól szerte szét libbennek a száraz falevelek, pedig még csak nem is pót testben szaladgálok itt, hanem shinigamiként.*
- Kussolj Matsuki! Inkább a nagy orrod elé nézz!
*Majd leugrik az arcomról a vigyor, ahogy végre visszadumálhatok neki. A következő pillanatban már ott lohol mellettem. Bamba vigyor ül a képén, és úgy néz le rám, hogy mondania se kell semmit, máris tudom mire gondol. Bizonyosan arra, hogy: "- Mi van törpike? Nem bírod a kiképzést?"*
- Húzz innen! Nem velem versenyzel te idióta!
*De hiába ordítok rá. Matsuki bambán vigyorogva lohol továbbra is mellettem.*
~Te tahó... Úgyis én vagyok a gyorsabb...~
*Miközben erre gondolok, magasabbra emelem térdeimet, és még gyorsabban kezdek futni. Erre Matsuki emeli a térdeit, és gyorsít.*
~A baromja... hát még ezt is bírja?~
*És már úgy sprintelünk egymás mellett, hogy hol én, hol pedig ő kerül néhány centivel előrébb. Ez így megy pár száz méteren keresztül, amíg én le nem hagyom újra. Akkor Matsuki belead mindent, és sprint utánam, s be is ér. Széles, gúnyos vigyor ül ki az arcomra, és hirtelen befékezek, miközben jobb lábam kilendítem a lábai elé. Matsuki orbitálisat taknyol az avarral takart földön. Bele is csattan fejjel az egyik fába. Én meg vihogok rajta, mint, aki látja az angyalát.*
- Király vetődés Matsuki! Kempachi kapitány értékelné... hihihihihi
*Majd kipukkadok a nevetéstől, de hirtelen megérzem a hollow jelenlétét. Előkapom kardomat.*
- Itt van!
*Erre már Matsuki is talpon van. Orrából kissé szivárog a vér, de igazából meg se kottyant neki ez a kis elnyúlás.*
- Váljunk szét!
*Mondja Matsuki, és mindketten villámgyorsan elillanunk. Persze más-más irányba. Az egyik tölgy közepe táján dekkolok az ágon, és látom a szemem sarkából társamat, ahogy egy megtermett fenyőn szobrozik. Aztán a hollow, nagy ordítás kíséretében kivágódik két fa közül, és egyenesen engem veszcélba. Nem is mozdulok. Várom, hagy jöjjön csak közelebb. A fene se fog tovább futkosni utána. Miért is teném, mikor házhoz jön a bestia?!*
- Jer a keblemre te vakarék!
*Ezt kiáltja Matsuki, miközben alaposan bele mélyeszti zampakutóját a lidércbe. A lidérc dühödt ordításakor én is elrugaszkjodok fámtól, és jókora sebet ejtek rajta. Aztán sikerül levágnunk az egyik lábát. De a dög még mindig ugyanolyan őrületes sebességgel támad ránk, hogy alig tudunk kitérni a karmai elől. Matsuki egyszer oldalra is hajigál engem egy amolyan, menj az útból beszólás kíséretében. Erre már vérbe is fordulnak szemeim.*
- Mit képzelsz te magadról? Hogy csak úgy hajigálsz engem?
*Persze a hollowon vezetem le a feszültségeimet. Ekkor erős lélekenergiát érzek meg. Matsuki arckifejezéséből látom, ő is észlelte vendégünket.*
- Quincy....
*Ennyit morog csak az orra alatt. Én pedig csak bólintok a megállapításra. És továbbra is igyekszem megrövidíteni a hollow-t egy-két végtaggal.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 6:19 am

*A tegnapi kis séta boltba aztán különösebb bonyodalom nélkül lezajlott. Pedig reménykedtem abban, hogy történik majd valami érdekes. De semmi. Újabban sosem történik semi sem, ami igazán kihozhatná belőlem a régi önmagam. Így hát úgy döntöttem, kinézek egy kicsit az erdőbe, s "sétálgatok". Aztán majd lesz valami. Hát eddig semmi. Az úton idefelé találkoztam pár utcagyerekkel, akik egy pénzérmén veszekedtek, hogy ki é legyen.*
~Hülye kölykök...ahelyett, hogy gyűjtenének még többet és osztozkodnának.~
*Ott is hagytam őket hamar. Nem állt szándékomban felesleges dolgokkal tölteni az időmet. Különben is, ha egyszer az erdőbe akarok menni, akkor menjek is oda, ne pedig máshova. Nos, lehet, hogy mégis másfele kellett volna mennem. Ugyanis sehol semmi. Pedig már vagy másfél órája gyaloglok itt a fák között. Le is pihenek az egyik nagy fa tövében, s letörlöm homlokomról az izzadságcseppeket.*
~Talán sokkal izgalmasabb lenne, ha eljött ovlna velem valaki. De ki? Hiszen jóformán egy barátom sincs. A suliban le se tojnak, máshova meg nem igen mászkálok el. Legalábbis társaságba nem. Hiszen eddig szerettem a magányt. Eddig...jobban mondva addig. Addig, amíg meg nem ismertem Ayumit. Na, ott már vége volt a magányos Taiki-nek. Mindennél jobban vágytam a közelségére, a társaságára. És ez meg is adatott egy párszor. Viszont egy ideje már semmi....semmi nem történt. Nem jött, s én pedig hiába kerestem. Hiszen ha elment a halálistenek birodalmába, oda nemigen mehetek utána. Pedig azt hittem, vissza fog jönni. De mégsem jött, hiába vártam. Miért is hittem egy nyavalyás halálistennek?~
*Tegnapi érzékenységem ma már sehol sem volt. Kezdtem úgy érezni, hogy sokkal inkább gyűlölöm Ayumit, mint kedvelem. Mindezt csak azért, mert nem jött. Itt hagyott egyedül. De hát ez van. Magamra vethetek. Hisz én voltam az a marha, aki hitt abban, hogy ebből lehet valami komolyabb dolog.
Közben felálltam, s ismét nekiindultam, hogy ne emésszem magam itt egy helyben. Most már szerencsére izgalmasabb dolgok is történtek, s nem kellett unatkoznom. Ugyans alig hoyg elindultam, megéreztem egy, majd két erős lélekenergiájú élőlényt a közelemben. Egy kicsit el kellett gondolkodjak, s közelebb kellett kerüljek, hogy rájöjjek, két shinigamival van dolgom. Már ha egyáltalán összefutunk.*
~Igen kecsegtető...de kettővel nem bírok el. Még ha csak egy lenne....Nem, nem szeretném kinyíratni magamat!~
*Így hát tovább mentem, anélkül, hoyg megindultam volna a két shinigami felé. Úgy tűnt, ők nem vettek észre. Fura. De nem igazán érdekelt. Addig a pillanatig, amíg meg nem éreztem egy mocskos lidérc (hollow) lélekenergiáját. Itt szakadt el a fonál. Szemeim összeszűkültek. Jó hallásomnak köszönhetően meghallottam a hollow üvöltését. Rögtön tudtam, hogy a shinigamikkal harcol.*
-Ebből nem maradhatok ki én sem!
*Kiáltottam, majd megindultam abba az irányba, ahonnan a hangokat hallottam, s ahol a lélekenergiákat észleltem. Pár pillanat alatt odaértem. Nem is figyeltem, hogy kik azok, csak azt néztem, hogy valóban ketten vannak...+ a hollow. Táskámat eldobva feljebb húztam a pulcsit a kezemen. Előtűnt a Sanrei-kesztyűm. Innen már csak pár másodperc volt és összegyűjtöttem a részecskéket, majd megjelent az íjam. A következő pillanatban már egy nyíl is ott volt a kezemben, s már feszítettem is a húrt.*
-Engem se hagyjatok ki!
*Azzal megcéloztam a hollow mazskja és nyaka találkozását, s elengedtem a nyilamat. A másodperc töredéke alatt belefúródott a hollow testébe, majd hatalmas vértócsa lett a hollow mellett. Közben a shinigamikra tévedt a szemem. Most már jobban megnéztem őket. Az egyikük nagyon ismerős volt. Először nem akartam hinni a szememnek. Ayumi volt az. De most sokkal inkább a gyűlölet kerekedett felül bennem. Így még keményebben vetettem bele magam a harcba, s a második lövésemmel kettés is szeltem a hollow-t. Miután az eltűnt, nem tettem el íjamat, hanem a következő nyilat a két shinigamira iráníyítva engedtem el. Természetesen mellé. Nem is akartam balhát. Ez csak figyelmeztetés volt.*
-Mocskos shinigamik...
*Suttogtam, miközben a szemükbe nézve tartottam az íjamat, s feszítettem a húrt a kezemben lévő nyilat tartva.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 7:14 am

*Ahogy Matsuki elugrik az utamból, máris szabdalom a lidércet, ahol csak érem. De úgy tűnik, nehéz esetnek képzeli be magát, mert az istenverte hollow sehogy sem akar megpurcanni. De még nem érzem elég nagy kihívásnak ahhoz, hogy Tsumetai Sendo-t előhívjam.
Aztán egyszer csak közénk robban egy erős lélekenregia koncentrátumból álló nyílvessző. Persze szerencsésen félre is ugrunk az útból. Még pár ilyen lövés, és a hollow szertefoszlik, ahogy a maszkja megsemmisül. Ekkor pillantok csak hosszadalmasabban a quincyre. Viszont tudatában vagyok annak, hogy nem árt elrejtenem az érzéseimet Matsuki éber pillantásai elől. De az az őrült Matsuki még csak rám sem hederít, hanem nagy örömmel ugrik egyből a quincy felé. A quincy felé, akiben azonnal felismertem Taiki személyét. Pedig hónapok teltek el, s én már közel két hete járok újra át ide, az emberek világába. De valahogy sosem volt merszem felkeresni Taikit, amiért ennyire sokára érkeztem csak vissza.*
- Kicsi quincy! Játssz velem!
*Ez Matsuki szájából hangzik el, ami annyit tesz, mint: "Gyere, és dőlj a kardomba!" Lássuk be, nem hagyhatom idáig fajulni a dolgot. Pláne nem ezzel a quincyvel. Aki megjegyzem, minden szemrebbenés nélkül fog ránk fegyvert. Pedig nem hinném, hogy olyan sokat romolhatna a szeme ennyi idő alatt, hogy ne ismerne föl engem. Mert lát is minket, hiszen quincyből van. Kétségbeesés gondolata fut végig agyamon, ahogy Taiki megfeszíti az íjat, és Matsuki suhintásra készül kardjával. Eddigi helyem állva motyogom magam elé ezeket a szavakat:*
- Tarolj, Tsumetai Sendo!
*A fák is jegesedni kezdenek, ahogy Tsumetai Sendo a levegőbe emelkedve forogni kezd saját tengelye körül. Azután, fémesen felcsillanó csíkként lendül a társam, és a quincy irányába. De nem ők a célpont. A körülőttük lévő fákat szeli keresztül fegyverem, s egy kör megtétele után visszatér hozzám, s előttem lassú forgással lebeg. Matsuki támadása félbe marad, ahogy hirtelen fák tucatjai dőlnek ki. Shinigami, és quincy egyaránt kénytelen felhagyni a harccal, és kitérni a fák útjából. Matsuki egy szempillantás alatt mellettem terem, és dühösen nyom egy barackot a fejemre.*
- Elrontottad a játékunkat szivi!
*Felszisszenek ettől a pofátlan mozdulattól.*
- Mi a francot művelsz te idióta?! *közben dörzsölgetem a barack helyét* - A kapitány kifejezetten megtíltotta, hogy hollowokon kívűl mással is játszadozz!
*Dühösen beszélek hozzá, mert ezt mindig komolyan veszi.*
- Hagyd rám a quincyt! Menj vissza az osztagunkhoz a gyülekező helyre, és jelents mindent, amit tapasztaltunk! *szemeim résnyire szűkítve fordítottam fejem Taiki felé* - Őt majd én elintézem...
*Erre csak bólint Matsuki, aztán sátáni vigyor ül ki képére, és már el is illan mellőlem. Hamarosan már a lélekenergiája is eltűnik a közelünkből. Csak ekkor állok vissza támadó állásból, de Tsumetai Sendo-t magam előtt tartom a biztonság kedvéért, hiszen nem tudhatom, miért is fogott rám az előbb fegyvert Taiki.*
- Ha nem áll szándékodban használni is azt a nyilat, akkor javaslom tűntesd el... vagy lődd ki! *érzem, ahogy a düh kezd ébredezni bennem* - Így kell üdvözölni valakit, akit már hónapok óta nem láttál?
*Tsumetai Sendo markolatát egy pillanat leforgása alatt megmarkolom, mintha nem is forogna előttem éles pengéje. Ezüstös pengéjén megtörik a fény, mi csak gyengén tud beszűrődni az erdő fái között. Támadó állást veszek föl újra. Készen arra, hogy útjára engedjem kezemből Jeges Halált.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 7:41 am

*Ahogy kilövöm feléjük a nyilat, máris megindul az egyik felém. A pasas volt az. Őt nem ismertem. De számít ez? Hát, szerintem nem. Már készen voltam elengedni a nyilat, mikor is egy szempillantás alatt megzavart valami. Fák dőltek ki, s alig bírtam elugrani előlük. Nem is tudtam kilőni a nyilat arra a nyomorult shinigamira. Szitkozódtam, hogy miért nem figyeltem oda jobban. Miért nem számítottam Ayumira?*
~A franc!~
*Közben láttam, hogy a pasas Ayumi mellé szökken, majd hamarosan el is megy. Ayumi biztos elküldte. Most nem ez volt a lényeg. Hanem az, hogy ő mit gondolhat most. Itt állok vele szemben, az nyilamat kilövésre készen tartva. És rá célzok. Még magam sem értettem, miért. De végül ismét eluralkodott rajtam a harag és legszívesebben ordítottam volna. De mégsem tettem. Szép lassan Ayumi szemeibe fúrtam azenyémeket, majd higgadtan, halkan, de azért hallhatóan szóltam hozzá.*
-Hogy így kell-e üdvözölni? Lehet, hogy nem. De nem is úgy kell üdvözölni azt, akit hónapokkal ezelőtt itthagytak, mint azt te teszed. Nem így van?
*Szemeimet összeszűkítettem. A nyilat még mindig célra tartottam, Ayumira. Egyrészt azért, mert ő sem tette le a saját fegyverét, másrészt pedig mert iszonyúan haragudtam rá. Dühös voltam. Éreztem, hogy képes lennék kilőni rá azt a nyilat. De tudtam, hogy nem érnék vele szinte semmit sem.*
~Ayumi kivédené. Túl lassú vagyok hozzá képest. Máshogy kell kezdenem.~
*Így hát még jobban megfeszítettem az íjam húrját, s elrugaszkodtam a földtől. Úgy tettem, mintha elengedném a nyilat, miközben végig a kezemben tartottam jó erősen. Reméltem, hogy ezzel talán kicsit összezavarhatom. Ezért rögtön mellette landolva elengedtem a nyilat. De szándékosan mellé lőttem. Még mindig nem voltam képes pontosan rá célozni. Nem akartam elpusztítani őt. Inkább ismét elrugaszkodtam, hoyg elugorjak egy esetleges ellentámadás elől, majd földet érve eltüntettem a nyilamat, s vele együtt fénylő íjamat is. Fejemet lehajtottam, hajam az arcomba hullt. Vártam, de nem történt semmi. Valószínűleg ő is áll és néz. Lassan felemeltem a fejemet, s rápillantottam. Láttam arcán a dühöt.*
~Tehát nem csak én vagyok dühös...rendben. Ha így állunk.~
-Mondd csak shinigami, hogy kerülsz te ide? Véletlenül eltévedtél? Menj csak a hülye barátod után! Ő majd biztosan ellesz veled. Ő legalább elmehet olyan helyre is, ahova én sosem fogok.
*Tartottam egy kis hatásszünetet. A reakcióit figyeltem. Semmi különös. Talán egy kis meglepődés. Biztosan jól álcázza az érzéseit.*
-Vagy mész, vagy harcolunk. Más választás nemigen lehetséges. Vagy netán tévedek?
*Magabiztosan tartottam a kezemet magam mellett. Készen voltam bármikor, a másodperc tizedrésze alatt előkapni óíjamat, s kilőni egy nyilat. A kérdés csak az, hogy képes leszek-e arra, hogy rálőjjek, ha kell.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 8:16 am

*Azt hittem felrobbanok a méregtől, amikor láttam kilőni a nyilat. De nem kezdek ettől dühöngeni, mert abból csak nagyobb baj szövődne. Aztán rá kell döbbennem, hogy nem is jön felém semmiféle nyíl, csak Taiki ügyesen felültetett engem ezzel a nem várt mozdulattal. Még mindig kezemben szorítom fegyverem, és meglepve pillantok a pislogásnyi idő alatt mellém érő Taikira, de mire elgurok onnan, már ő is odébb ugrik. A nyíl, amit végül ott eresztett ki, hol az előbb voltam, s csupán annyi időm volt, hogy megpattanjak a csapás mellől, akkora lyukat vájt a földbe, hogy az bármelyik quincy becsületére válna. A fiú szavaira egy ideig nem is mondok semmit. Csak némán fürkészem őt.*
- Ne legyél ostoba Taiki! Esélyed sincs a zanpakutommal szemben. A hollownak vége... Nem azért jöttünk, hogy quincykkel csatározzunk.
*Jobb kezem lassan kinyitom, s hagyom Jeges Halált kiszabadulni ujjaim közül. Ismét forgó mozgásba kezd, s ide-oda billeg előttem. Bal kezem fölé helyezem, mire fegyverem teljes sebességre gyorsul, s már olyan, mintha pengeéles kör imbolyogna előttem.*
- Tsumetai Sendo nem az aminek látszik... *kezem elhúzom fölüle, erre Jeges Halál megsokszorozódik, s immár több tucatnyi ezüstös kör billeg előttem, s most már körülöttem is* - Az a spéci képessége, hogy megsokszorozza magát a hatékonyabb támadás, és védekezés érdekében. Nehéz is elkerülni több tucat halálos pengét úgy, hogy közben még a használójukat is szemmell tudd tartani...
*Látom, amint a látványtól Taiki határozottabban veszi fel a támadó pózt. De ő sem hiheti el rólam, hogy elfutok egy quincy elől... Még akkor sem, ha történetesen Ő az a quincy.*
- Tarolj, Tsumetai Sendo!
*Ezüst villanásokként illanak el a pengék, de nem vonják közvetlen támadás alá Taikit, csupán hátrálásra, s védekezésre késztetik, valamint a körülötte kidőlő fák el is terelik figyelmét... rólam. Villámtánc használatával kerülök nagyon gyorsan a közelébe, s a következő pillanatban sebesen elszaladok Tsumetai pengéi között, egyenesen neki ugorva Taikinak. Hangos dörrenéssel csapódik a kezében létre hozott nyíl az egyik közeli fába, de ekkor már mindketten földön vagyunk. Pontosabban én taroltam le Taikit. Aztán feltérdelek mellette. Taiki is kezdene feltápászkodni, de hirtelen mindkét kezemmel vissza taszítom a földre.*
- Mi a fene bajod van velem? Azon kívűl, hogy hosszabb ideig voltam távol, mint azt előre sejthettem volna?!
*Iszonyú düh tombol bennem, s ez kiül arcomra is. Végül mégis elrugaszkodom a talajtól, és tlpra szökkenve, ölbetett kézzel, na és persze hátat fordítva morgok az orrom alatt.*
- Idióta! Mi a fenének kell ilyen hülyén viselkedni?
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 04, 2009 8:47 am

*Csak nézek és hallgatom, amit mond.*
~Na ja, mindjárt gondoltam, hogy ezzel fog jönni! Nem érdekel...én sem azért jöttem, hogy shinigamikkal akaszkodjak össze. Igazán megtanulhatta volna, hogy legtöbbször nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy akarjuk.~
*Közben grimaszolok, s a földet, a környezetet bámulom. Nem a legalkalmasabb hely a harcra. Bár én nem is szándékozom komolyabb csatározásba szállni Ayumival. De ki tudja, mit talál ki?! Közben figyelem, amint szórakozni kezd a hülye kardjával. Sosem értettem, hogy miért vannak úgy oda azért a rohadt vasdarabért. Egy nyíl sokkal hatásosabb tud lenni. És legalább nem kell túl közel menni az ellenfélhez ahhoz, hogy elintézzük.
Meg is szólalok, mert már nem bírom ki.*
-Most mit kell nagymenőzni azzal a hülye karddal? Nem fogok rögtön megijedni, mert forog...
*De aztán kiderül, hogy nem csak "forog". Egyre több lesz belőle. Én meg csak nézem, hogy mi van. Fura, az biztos. És kezd komolyodni a dolog. Nem akarom mondani, hogy azért ne tessék ennyire komolyan venni a dolgot. Úgy tűnik, ő valóban harcolni akar. Így hát nincs más választásom, támadó állásba helyezkedtek és várom, mi fog történni. Bár félek, hogy az a rengeteg zanpakuto sebet ejt rajtam. még ha ki is kerülöm a legtöbbet. Egy biztosan lesz, ami eltalál. De azért próbálok nyugodt maradni. Kezem készenlétben. Aztán megndul felém az a sok, hülye kard. És az a legidegesítőbb, hogy ráadásul nem is engem célzott. Teéjesen kivehető, hogy nem szándékozott bántani engem. Ez nagyon felmérgesít. Pedig kezdtem már kicsit lehiggadni.*
-A fenébe is, ha harcolni akarsz, akkor harcolj rendesen!
*Kiáltom, de már nincs időm kitérni a közben felém induló Ayumi elől. Egy nyilat el is lövök közben. Reflexből jött a dolog. A következő pillanatban csak annyit veszek észre, hogy a földön fekszek, Ayumi meg mellettem tápászkodik fel. Mérgesen felnézek rá, majd igyekszem magam törökülésbe helyezni. Eztán megpróbálok felállni, de az a shinigami visszatol a földre.*
~Már megint nem hagy...~
*Aztán még el is kezd vaami beszélni. De nem nagyon foglalkozok vele. Csak üres duma. Atán látom az arcán a dühöt. De szerencsére elrugaszkodik a talajtól, feláll és elfordul. Lassan én is feltápászkodok és leporolom magam. Aztán a nekem háttal álló Ayumihoz szólok, kissé mérgesen. De ez a hangomon nem hallatszik.*
-Hogy mi a fene bajom van? Tudod, elég hosszú idő volt! És egyáltalán nem volt kellemes arra várni, hogy méltóztass arra, hogy legyere! Bár amint láttam, elvoltál nélkülem is... Biztos nem hiányzott neked ez a "koszos kis quincy..." Csak tudod, ennek a "koszos kis quincy"-nek érzései is vannak! És köszöni szépen, nem kér az üres ígéretekből! És most jobb, ha megyek. Nehogy a drágalátos "shinigami asszony" becsületének kelljen csorbát szenvednie. Nekem már úgy sincs becsületem...bár talán sosem volt. Na mindegy. Nem húzom tovább a drágalátos idődet.
*Azzal fogom magam és elrejtem a Sanrei-kesztyűmet, magam pedig szép lassan elindulok visszafelé, amerről jöttem. De nem sietek. Reménykedek abban, hogy talán megállít és nem hagyja, hogy csak így elmenjek.*
~Remélem, hogy tényleg nem enged elmenni...de hát mégsem mondhattam azt, hogy nagyon hiányoztál, de örülök, hogy itt vagy, bla bla bla.~
*Nagyot sóhajtva détálok tovább annak reményében, hogy mégis szüksége van rám és nem hagy elmenni csak így.*

//Fagy Sad //
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 5:49 am

//Olvadozik...Smile//

*Egy nyikk sem méltóztatik kijönni a számon, annyira letaglóz, amiket a fejemhez vág.*
~Micsoda??? Hogy én üres ígéreteket tettem? És mi az, hogy shinigami asszony??? Ennek elmentek otthonról, hogy ilyeneket mond?~
*Szemeim résnyire szűkülnek, és sötét pillantásokat vetve kísérem figyelemmel Taiki elvonulási előadását. Aztán egy halk morgás után felkapok a földről egy makkot, s meg kell hagyni, sikerült egy egész szép méreteset találnom, és dühösen utána hajítom. Egy tompa puffanás kíséretében pattan le a quincy fejéről a makk. De közben már kiabálok is utána.*
- Mit nyomod itt nekem a fellengzős dumát Taiki?!
*Kis hatásszünetet tartva teszem ölbe kezem, és sértetten felemelem fejem, s úgy sziszegem a szavakat a fogaim között.*
- Mit csinálod a fesztivált? Tudom, hogy majd megpusztulsz, hogy hallhasd ahogy visszahívlak...
*Oldalról, s sandán pillantok rá, s szám gúnyos mosolyra húzódik, amint a quincy megtorpan, és úgy áll ott, mint egy darab fa.*
- Mi az? Csak nem belegázoltam a kedves quincy uraság önérzetébe?
*Szemöldököm kérdőn húzom föl a kérdés közben, és továbbra is ölbe tett kezekkel sandítok a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 6:05 am

*Ahogy megyek elfelé, egyszer csak azon kapom magam, hogy egy makk koppan a fejemnek, s esik le tőlem pár méterre elgurulva. De nem nagyon foglalkozok vele. Addig nem megyek vissza, míg azt nem mondja. És eddig én nem hallottam, hogy szólt volna, hogy menjek. Így hát sétálok tovább a másik irányba. De ekkor valami olyasmit mond, amit nem hagyhatok szó nélkül. Legalábbis muszáj megálljak, úgy érzem. Egy kicsit várok, s hallgatom, mit reagál.*
~Na igen, valóban eltaláltad. De elhibáztad. Már nem vagyok ugyanaz, mint régen.~
*Ekkor megfordulok és szúrós szemekkel nézek a szemébe. A kedvesség szikrája sem látszik tekintetemben. Dühös vagyok, nagyon dühös. De még mindig nem szólok semmit. Teszek pár lépést felé, s csak utána engedem ki a hangomat.*
-Valóban így gondolod? Azt hiszed, hogy csak arra várok, hogy visszahívj? Nos, nem gondoltam volna, hogy enyire öntelt is vagy...de hát ízlések és pofonok. Azt hiszem, hogy eljött az ideje annak, amit én eredetileg nem terveztem. De te provokáltál, magadra vess! Hazug shinigami...
*Azzal "előkapom" íjamat, s már feszítem is a húrt. Viszont most nem mellé meg fölé célzok, hanem egyenesen a fejére. Egy kicsit habozok csak, majd elengedem a nyilat. Közben elrugaszkodok a földtől, s oldalra ugorva eleresztek még két nyilat a kezemből, majd mögötte landolok.*
-Még mindig sértegetni akarsz vagy megpróbálsz rendesen harcolni? Vagy pedig ha egyik sem, akkor húzz a fenébe! Kellesz te a fenének...
*Halk sziszegés hallatszik a fogaim közül. Még magam is meglepődök azon, amit mondok.*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 6:40 am

*Sebesen ugrok félre a nyilak útjából. Meg kell hagyni, ilyen cselekedetre számítottam volna legkevésbé Taiki-tól. Ezért is sikerülhetett csupán az utolsó pillanatban elmozdulnom az első csapás elől. Még most is érzem, ahogy a tömény lélekenergiából összeállt nyíl közelségétől libabőrösek a karjaim.*
~Nem sokon múlt...~
*De még most sem küldöm támadásba Tsumetai Sendot, pedig érezni, ahogy vágyik a harcra, vágyik a viszont támadásra. Lüktet a kezemben, s ez a lüktetés minden kilőtt nyíl becsapódásánál egyre erőteljesebbé válik.*
- Tudom, hogy harcolni akarsz, de nem ez a megfelelő pillanat, és nem is a megfelelő személy.
*Ezektől a szavaktól végre csillapodik, majd teljesen elmúlik a lüktető érzés tenyeremből. Tsumetai Sendo ismét egyszerű karddá alakul. Legalábbis egyszerűnek tűnne az avatatlan szemek számára. De nincs időm örömködni zanpakutom viselkedésén, mert egy újabb nyíl száguld felém, és nekem újra alig van időm elugrani előle. De eztán, ahogy földet érek, s még csak le sem ért mindkét lábom a földre, máris hallom magam mögül a quincy metsző hangját.*
~Fenébe... Matsuki megdöbbenne, ha ezt látná... Hogyan lassulhattam le ennyire? Hiszen, ha valóban egy olyan quincyvel állnék szemben, aki leszámolna velem, akkor most, ebben a pillanatban végezhetne is velem...~
*Reflexből szorítok zanpakutom markolatán, és villámgyors fordulattal hasítok vele bele a levegőbe, de a fordulat vége előtt Taiki már el is tűnik mögülem. Dühösen csillogó szemekkel nézek szét minden irányba, de a quincyt sehol sem látni.*
~Képes elrejteni a saját lélekenergiáját? Azt hittem, erre nem képes...~
- Talán hagytál más választást, mint harcolni?
*Beszéd közben gyorsan felidézek pár kidout az emlékeimből, s már mondani is kezdem azt, melyet választottam.*
- Vashomok-fal, a papi alak pagodája, a vas csillámló szentjánosbogarai, megtelnek csöndes végig... Rejtőzködő kitörés!
*Ahogy elmondom a Rejtőzködő kitörés ráolvasását, melynek következtében lélekenergiám elrejthetem ellenségeim elől, már használom is a következő kidout.*
- Villámtánc... *és ettől rendkívűl gyors helyváltoztatásra vagyok képes. Ezt kihasználva elillanok Taiki szemei elől, és elrejtőzöm az egyik nem túl távoli fa lombkoronájában*
~Most mihez kezdjek ezzel a hibbanttal? Nem ölhetem meg csak azért, mert hülyeségeken vitázunk már megint... A fenébe... Matsukival kellett volna tartanom, akkor nem lennénk most ebben a kutya-macska helyzetben...~
*Mozdulatlanul állok a faágon, és figyelek, hol fog a quincy felbukkanni, hiszen a lélekenergiámat elrejtettem, és olyan gyorsan léceltem le a szemei elől, hogy ne vehesse észre hová rejtőztem el, vagy, hogy egyáltalán nem-e csak leléceltem...*
~Most mihez kezdel Taiki?~
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 7:06 am

~Úgy tűnik, hogy végre sikerül kellően feldühítenem ahhoz, hogy normálisan harcoljon. Bár eddig még mindig elég visszafogottan harcol. Mit kell tennem ahhoz, hogy végre valódi ellenfélnek tekintsen?~
*Közben igyekszem kitérni a csapása elől. És láss csodát, egyáltalán nem volt nehéz. Valóban lassú lett. Furcsa. Közben igyekszem elrejteni a lélekenergiámat, hogy ne vehessen észre. És úgy tűnik, be is válik a dolog. Ő maga is elrejti a saját lélekenergiáját, majd a villámgyors marhaságával eltűnik a szemem elől. Ez kissé bosszant. Ezért hallható hangon megszólalok.*
-Na mi van? Máris elbújsz előlem? Talán ennyit tudsz? Nem...tudom, hogy ennél sokkal többre vagy képes. Úgyhogy gyere és harcolj úgy, mintha nem is ismernél, csak mint quincyt, vagy menj el, ha erre képtelen vagy!
*Közben előbújok rejtekemből. Nem mintha nem vehetett volna észre a hangom miatt.*
~Csak azt akarom, hogy lássa, mennyire elszánt vagyok. Mert valóban, úgy érzem, képes lennék harcolni vele úgy, mintha ő csak egy egyszerű halálisten lenne az életemben és nem több. Bár tudom, hogy ez nem igen fog menni,még ha így érzem is. Nem tekinthetek rá úgy, mint egy számomra jelentéktelen shinigamira. Ez az egyetlen gyengém. És ezért fogom most ezt tenni...~
*Az íjam, ami kéken lüktet a karomon, hirtelen eltűnik. Határozottan magam mellé eresztem a kezemet, s úgy nézelődök körbe-körbe. Próbálok rájönni, hol is lehet Ayumi. De mivel nem vagyok képes érzékelni a lélekenergiáját, ezért muszáj más eszközökhöz folyamodnom.*
-Ayumi...itt vagyok. Mire vársz? Miért nem támadsz rám? Védtelen vagyok. A fegyverem eltettem. És ráadásul nem tudom, hol vagy. Kihagyhatatlan alkalom. Már ha végezni kívánsz velem. Ha pedig mégsem, akkor azt is közölhetnéd velem. Nem szeretném, ha kárba menne a drága időm. Lassan haza kéne induljak...
*Közben végig fürkészem alombokat, hátha megpillanthatom őt. Bár tudom, hogy ha arra tévednének a szemeim, ahol van, azonnal elmenne egy másik helyre a másodperc töredéke alatt.*
~Átkozott villámtánc...~
*Kezd kissé kényelmetlenné válni a helyzet. Itt állok egy helyben, egy kis tisztás közepén és arra várok, hogy előtünjön egy halálisten, akitől azt kértem, ne hagyja ki az alkalmat és öljön meg, ha úgy akarja. Hogy én mekkora egy marha vagyok! Közben tovább nézelődök, de lassan belefáradok, s inkább várok. Leülni nem ülök le. Annyira azért nem kívánok elkényelmesedni itt a nagy várakozásban. Inkább karba fonom kezeimet és várok. Várok, várok és várok... Még mindig semmi.*
-Na jó. Ha elmentél, akkor most biztosan nagy hülyét csináltam magamból. Ha még itt vagy, gyere elő. Ígérem, nem fogok rád támadni. Teljesen rád vagyok utalva, a kezedben van a sorsom. Szóval gyere elő azonnal...
*Többet nem szólok. Csak állok és várok. Remélhetőleg hamarosan megjelenik Ayumi. Ha még itt van...*
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 7:49 am

*Ez jól jön nekem, hiszen láthatóan kezdi azt hinni, hogy itt hagytam a francba. Nem nagyot tévedett... De azért lássuk be, egy shinigami nem távozhat úgy egy harcból, hogy ne tegye le a névjegyét, hogy ne mutassa meg, ki itt az erősebb. Több se kell nekem ettől a gondolattól, és zanpakutom újra a kezemben pihen. Bal kezemmel gyengéden végig simítok az ezüstösen csillogó penge élén, és csak számomra, s Jeges Halál számára hallhatóan szólalok meg.*
- Tarolj, Tsumetai Sendo!
*S ezzel ujjaim finoman eleresztik a fegyvert. Tsumetai Sendo azonnal megsokszorozza önmagát. Immár a fa ágai is bánhatják, mert a forgó veszedelmek megállás nélkül kaszabolják az útjukba kerülő növényzetet. Valószínűleg az ezzel járó zajra már Taiki is felfigyelt. De hiába... Ha igazán támadást indítana ellene Tsumetai Sendo, akkor pár pillanat alatt véget is érne a küzdelem, még mielőtt igaziból elkezdődhetett volna. De, most akkor is útjára eresztettem fegyverem. Több tucatnyi Jeges Halál lendül irgalmatlan támadásba a szélrózsa minden irányából.*
~Talán észhez tér, ha kissé megizzasztom...~
*Hallom, s látom is, ahogy Tsumetai Sendo egyre jobban szorongatja a quincyt, aki ezidáig sikeresen kerülte ki fegyverem csapásait. Bár tisztában vagyok azzal, hogy ezek a pengék, nem fogják halálosan, de még csak súlyosan sem megsebezni. épp csak annyi sebet ejtenek rajta, ami nélkülözhetetlen egy kis csetepaté lezárásában. Majd a nagy bámészkodásban észreveszem, hogy halálistenek közelednek erre. Érzem a lélekenergiájukat.*
~A fene... Matsuki, te idióta... Mi a fenének tolod vissza a képed, ha egyszer elküldtelek? Ráadásul még csak nem is egyedül jön...~
*Figyelmemet a közeledőkre fordítom, és lassan, ráérősen megszámolgatom, hányan is közelednek.*
~Matsuki, és még kettő.... Ideje távoznom innen, mielőtt nagyobb zűrbe keveredek.~
*Hirtelen már rá is jövök, mivel zárjam rövidre a harcot. Taiki, aki fogalmam sincs, hogy egyáltalán megsérült-e míg én figyeltem a közeledőket, még most is Jeges Halál tucatjai elől próbál kitérni. Ezt mindenképp rövidre kell zárnom, ezért újabb mágiához nyúltam.*
- Fehér villám!
*Ez pedig nem más, mint egy fényvillám szerű, erőteljes támadás, amivel Taiki lábai elé céloztam. Eztán újabb villámtánc jön, s már el is tűnik minden támadó fegyver, s zanpakutom visszaváltozva pihen oldalamon, miközben villámgyorsan távolodok Taikitól, s közeledek Matsukiékhoz.*
~Majd legközelebb Taiki... és talán nyugodtabban is...~
*Már hallom is a többi halálisten hangját. Arcomra ravasz vigyor kúszik, és a következő pillanatban már meg is állok. De nem akárhogy. Landolás közben laza mozdulattal, és persze teljes erőből bele könyökölök Matsuki örökké éhes gyomrába, aki ettől a nem éppen finomkodó mozdulatsortól összegörnyedve bukik orra, és úgy is marad pár pillanatig.*
- Mi a francnak jössztök erre? Nem itt van a gyülekezőhely! *esek neki a többieknek is.*
- Azt hallottuk, hogy összeakaszkodtál egy quincyvel, hát gondoltuk, megkukkantjuk, hogyan aprítod fel... *a véznábbik fickó heves gesztikulálások közepette védekezik a hallottak után, de ez nem igazán izgatja Ayumit.*
- Húzzunk innen... A bulit rég lekéstétek...
*Csak ennyi hagyja el Ayumi száját, és lazán ringatva csípőjét elballag a találkozóhely irányába. De a többiek még ott dekkolnak, és csak meresztik rá a szemüket, majd Matsuki kap észbe elsőként, és felpattanva a földről, már lohol is a lány után. A másik kettő is követi példáját.*
- Lenyomtad kislány? *kérdi díjnyertes vigyorral Matsuki*
- Szerinted? *és nagy büszkén vigyorog rá Ayumi, mintha alig pár perce mentette volna meg a világot.*
~Még lesz alkalmunk ennek a beszélgetésnek a folytatására Taiki... hamarosan...~
*És vihorászva, meg poénkodva nyomulunk egyre bentebb az erdőben, aztán ki az erdőből, és a tisztáson már ott van több tucatnyi halálisten, akik már csak arra vártak, hogy mi megérkezzünk, és végre vissza térhessen mindenki Soul Society-be.*

//Köszike a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Goushiro Taiki
Quincy
Quincy
Goushiro Taiki

Férfi
Libra Horse
Hozzászólások száma : 76
Age : 33
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te4000/10000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (4000/10000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyHétf. Okt. 05, 2009 8:24 am

*Egy darabig még mindig nem történik semmi sem. Már mérgelődni is kezdek, hogy talán tényleg itt hagyott. Bár ennek kis esélyét láttam. De mi van, ha mégis? Ezen nem volt időm sokáig gondolkozni, ugyanis furcsa hangok ütik meg a fülemet. Mintha a fák zörögnének. De nem maguktól. És ez nem is a szél műve. Valami másé. Mire rájövök, hogy mi is az, addigra már szinte túl késő. Sajnálatra méltó módon nem figyeltem eléggé, s majdnem eltalált az a hülye kardja. Alig bírok elugrálni az útjukból. Mert hát többen vannak. Már több kard volt. Ismét azt a marha varázslatot, vagy mit használta. Én pedig voltam olyan hülye, hogy bíztam benne és itt vártam, hátha előbűjik és talán megbeszélhetjük ezt a dolgot szépen is. Bár tény, hogy én voltam az, aki kezdeményezte ezt az egész harcot.*
~Na mindegy. Ha hülye voltam, hát hülye voltam. Most ihatom annak a levét, amit én főztem meg...~
*Ügyesen odébbugrálok, majd egy hátraszaltóval messzebb megyek, ahol már nem érhet semmi baj sem. Legalábbis ezek a hülye kardok már nem érnek el idáig. Viszont van más. És hát nem mondom, hogy nem éppen probléma. Ugyanis megéreztem egy pár lélekenergiát. Pontosabban hármat. Az egyik az igen ismerős. Gondolkoznom sem kell, máris rájövök, hogy ez az az alak, aki itt volt, mikor összefutottam Ayumival.*
~A jó fenébe...Már csak ez hiányzott. Na meg a pereputtya! Nem tudom, hogy miért kell ellenem ennyi shinigami...vagy talán már csak a hullámat jöttekl volna megnézni? Elképzelhető...mocskos shinigamik. A legtöbb nem is csinál semmit. Főleg a kapitányok. Véghezvittek valami nagy dolgot, s aztán most meg le se szarják a többit. És csak szívóznak mindenkivel. Elegem van az egész marhaságból. Lehet, hoy jobb enne, ha fognámmagam és elmennék. Úgy látszik, Ayumit sem érdeklem már...hát nincs itt keresnivalóm.~
*Közben újból elérnek hozzám a kardok...alig bírom kikerüólni őket. Az egyik meg is sebesít. Felhasítja a bal alkarom. Közben előrébb lépek pár lépést, hogy kikerüljek pár kardot, de rögtön visszahátrálok, ugyanis Ayumi újabb támadása indult meg felém. Egy hatalmas, fehér fényt látok csak, amint előttem csapódik a földbe. Mérgelődve ugrok el az útjából, s szitkozódok magamban.*
~Hogy az a...! Hát nem éred be annyival, hogy teljességgel megizzasztasz, még egyszer jól rám is akarsz ijeszteni? Kedves, mondhatom.~
*Közben valami villanás mozdul előttem, s mind a kardok, mind pedig a fény eltűnik. A nagy semmi marad előttem. Nem szándékozok tovább itt dekkolni a földön, védtelenül. Azzal a lehető legmorcosabb képet vágva felugrok az egyik fára, s ismét elrejtem a lélekenergiámat. Nem lenne szerencsés dolog, ha azok a shinigamik is ellenem támadnának. Még egy ellen sem bírnék életben maradni. Hát négy ellen már kész reménytelenség lenne a küzdelem. És ezt is csak arra alapozhatom, hogy Ayumi nem kezd el ordibálni vagy jeleket leadni, hogy itt vagyok és jöjjenek, intézzenek el.*
~Talán van benne annyi tisztelet. Én úgy ismerem...Még ha nem is érdeklem már, csak nem ad a kezükre. Az nagyon nem lenne becsületes dolog. És éppen ezért nem fogja elárulni, hogy még élek.~
*Feszülten várom, hogy mi fog történni. Igencsak sokáig kell várjak, míg végre halványodni kezdenek a lélekenergiák. Vagy hogy úgy mondjam, távolodni kezdenek a shinigamik. Velük együtt Ayumi is. Hamarosan nem érzékelek egyetlen lélekenergiát sem a közelemben.*
~Csodás...így faképnél mert hagyni. Mondhatom, jól elintéztem a dolgot. Már megint én vagyok a hülye, a vesztes, a koszos kis quincy, aki még csak fel sem vehetné a harcot egy shinigamival. Mocskos halálistenek...a vesztemet fogják okozni egyszer. Főleg az az egy...~
*Közben leugrok a fáról, s vérző sebemre téve kezem megindulok hazafelé. Nem sietek, a vérzés hamar elállt. Viszont nem hagyhatom, hogy folytonosan csordogáljon a vér. És már esteledik is. Hamarosan sötét lesz. És nem szerencsés sebesülten sétálni éjszaka az erdőben...se az utcán. Azzal fogom magam, s hazamegyek, hogy lepihenhessek ez után a hosszú nap után. Az után a nap után, mikor újra találkoztam Vele...*

//Én is köszönöm! Smile //
Vissza az elejére Go down
http://evolyran.hungarianforum.net
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 11, 2009 1:39 am

The werewolf, and the quincy boy...


Lépteinek súlya alatt a földön lévő kisebb gallyak, levelek összetörnek, ropognak. A föld út most nem porzik úgy, mint szokott, talán azért, mert mostanában nem fúj annyit a szél és volt ideje letapadni. Az útjába eső kisebb köveket odébb rugdalja, s az egyiket sikerül úgy eltalálnia, hogy az berepül az erdőbe, egy csattanással jelezve; egy fa útját állta. Ekkor megtorpan, fejét felemeli, nagyot szippant a levegőből, majd fülelni kezd. Csönd van. Egyrészt jó és rossz hír is. Jó, mivel nincs a környéken ember, s így nyugodtan barangolhat az erdő területén, akár farkas alakjába is, ám rossz, mivel az erdő is csöndes. Lehet, hogy egy hollow befészkelte magát és emiatt az állatok elbújtak? Meg kell nézni... Közelebb lép az fákhoz, ám mielőtt belépne, gondosan körülnéz, hogy nem-e észrevehetik. Ha másért nem is, azért fura lehet, hogy mit akarhat egyedül ilyenkor az erdőben. Az emberek már nagyon gyanakvóak ebben a világban. Végül is... Elég csak belenézni a tévébe. Egyből szembekerülünk a bűnözés tényével, amit az emberek orra alá dörgölnek. Mindenféle gyilkosság, terrorizmus és hasonlók. Így hát van oka félni az átlag embernek...
Két kezét előre nyújtja, s széthúz két bokrot maga előtt. Amint átvergődik rajtuk egy kicsit elgondolkozik azon, hogy talán nem ártott volna még odakint felvenni a farkas alakot, elvégre úgy könnyebben tudja venni az erdő akadályit. Nem számít már, legalább csökken az esélye annak is, hogy valaki látja átváltozni. Szegény Karakura Town-i öregek simán szívinfarktust kapnának, ha meglátnák az átváltozó Jason-t, aki most rendületlenül masírozik egy kis erdei csapáson. Egy kis időre megáll, amíg térdre ereszkedik, mert észrevesz pár nyomot.
*Vaddisznók.*
Gondolja, amint jobban szemügyre veszi a földben lévő mélyedéseket. Úgy tűnik ugyan abba az irányba haladhattak, mint ő és elég sietős volt a dolguk. Talán csak megijedtek a város valamely zajától, hisz' a természet lényei nincsenek hozzászokva a shinigamik, hollow-k és egyéb lények randalírozásához. Meglazítja vállait, köröz párszor a fejével, majd megroppantja az ujjait is. Készen áll arra, hogy végre felvegye alakját, ami sokkal jobban illik a természethez. Vicsorít egyet, miközben fekete szőre hirtelen gyorsasággal növésnek indul, s lassan elfedi testét, miközben alakja is egyre jobban megváltozik. Még pár másodperc, s az ember helyén egy fekete farkas álldogál. Beleszagol a levegőbe, s máris megérzi azokat a szagokat, amiket emberként nem tudott észrevenni. Fejét a nap felé fordítja, s elindul, hogy még beljebb kerüljön az erdőbe...
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7500/12000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7500/12000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyKedd Okt. 13, 2009 3:42 am

The werewolf, and the quincy boy...


Kellemes, nyugodt éjszaka volt, ám én mégis nyugtalanul kószáltam Karakura utcáin. Kezdtem egyre jobban undorodni a város zajától, és a benne élőktől. Talán Eriko elvesztése miatt érzem ezt, talán nem. Egyszerűen csak úgy érezem, hogy mindenképp el kell hagynom a várost, de nem tehetem, hiszen itt van rám szükség. Ha ebben a mocskos városban élek, még több embert tudnék megmenteni attól a szörnyű végtől, melyet a hollowok okozhatnak. Sajnos azonban az emberek önpusztító tevékenysége ellen már semmit se tehetek. Na igen... kicsit furcsa, hogy pont egy börtöntöltelék akarná megmenteni az emberiséget... Lépteim zaja egyre halkult, ahogy előre haladtam. Nem néztem, hogy merre megyek, csak lépkedtem, egyenesen a vakvilágba. Fejemet felemelve és visszatérve gondolataimból a Karakura mellett elterülő erdőt véltem felfedezni. Még sose jártam erre, és talán ezért is fogott el egy különös, megmagyarázhatatlan érzés. Valahogy úgy éreztem, mintha nem én lennék az egyedüli ember ezen a helyen. Úgy gondoltam, hogy ennek mindenképp utána kell néznem, még ha csak vaklárma is volt, hiszen ezzel a furcsa érzéssel kétlem, hogy haza tudtam volna térni.
Néhány percnyi séta után megérkeztem az erdő határához. Túl nagy csend volt ahhoz, hogy ne halljak meg bármit is, ami itt történik. Az állatok talán megijedtek és elmenekültek, vagy épp az erdő másik felén tevékenykednek. A lényeg mégis az, hogy túl nagy volt a csend ahhoz képest, hogy egy erdőről van szó, és ez egyre jobban kezdett zavarni, így hát behatoltam.
~ Én is mekkora idióta vagyok, hogy képes voltam csak a megérzéseim alapján bejönni ebbe a rohadt erdőbe... ~ szidtam magam, amiért ekkora ökör vagyok, de azért haladtam tovább, és megpróbáltam nem kiszúrni a szemem egy ággal se.
Ahogy egyre beljebb haladtam, mindig csak rosszabbul éreztem magam, de azért haladtam előre rendületlenül. Hirtelen egy ág reccsenést véltem hallani. Úgy gondoltam utána járok, hiszen farkasoknál rosszabb úgy sincs erre, azokat meg könnyűszerrel le tudom lőni egy nyíllal, ha rám támadnának. Miután már elég közel értem, felmásztam egy fára, és onnan figyeltem tovább. Néhány pillanat múlva egy férfi jelent meg előttem, majd megállt.
~ Ez meg mégis mi a francot csinál? Kétlem, hogy ez lenne a legalkalmasabb hely testgyakorlatok elvégzéséhez. ~
Árgus szemekkel figyeltem, hogy mégis mit csinálhat. Először azt hittem, hogy káprázik a szemem, amikor megláttam, hogy a srác épp átalakul valamivé. Néhány pillanat múlva az is kiderült, hogy mivé. Egy farkassá. Szememet dörzsölgetve próbáltam meggyőződni arról, hogy csak képzelgek, vagy hogy esetleg épp álmodok, de nem... Még meg is csíptem magam, csak hogy meggyőződjek arról, hogy nem álom ez az egész. Miután elindult, úgy gondoltam, hogy utána megyek, hátha megint részem lesz olyan átváltozásban, mint az előbbi. Néhány percnyi séta után sikeresen ráléptem egy faágra, ami hangos reccsenéssel jelezte, hogy bizony eltört. Ezt valószínűleg a farkas is észre vehette, hiszen pont ő ne tenné? Mindenesetre íjamat készenlétbe helyeztem, hátha esetleg rám támadna.
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyKedd Okt. 13, 2009 4:57 am

The werewolf, and the quincy boy...


Komótosan rakosgatja egymás után tappancsait a fűben, mely a naplementében mintha még zöldebb lenne. Orrát néha a földnek szegezi, hátha újabb nyomokat tud kiszagolni, s ez alapján ment mindig pár lépést. Egy újabb szaglászás közepette azonban furcsa szag ütötte meg orrát. Egy emberé. De vajon merre lehet? Az erdőben ide-oda keringő szellő miatt sajnos nem tudja pontosan meghatározni a helyzetét, de abban biztos, hogy a közelben van. Úgy dönt, inkább hallását helyezi előtérbe, így próbálja megkeresni. Rövid időn belül reccsenést hall a háta mögül. Nem kell sokat gondolkodnia azon, hogy vajon mi okozhatta ezt. Lassan megfordul, s ekkor bebizonyosodik, hogy nem tévedett... Egy férfi áll tőle nem messze. Szinte egyből beugranak neki a helyzet kérdései, mégpedig:
*Mióta lehet itt? Talán meglátta?*
Teszi fel a kérdéseket magának, mivel a férfinak amúgy ebben a formájában nem lenne képes. Elvégre a farkasok nem beszélnek és ez így is fog maradni. Következő gondolatmenete már akörül zajlik, hogy az idegen vajon mennyit láthatott belőle és az átalakulásból, s ez mennyire lehet hatással rá. Furcsák a mai emberek... Egyre kevesebb természetfeletti dolgon lepődnek meg, talán ő is egy közülük, éppen ezért nem szólt semmit. Vagy ennyire sokkolta volna a látvány, hogy most azt se tudja hova gondoljon? Nem számít már... Egy biztos, most úgy kell tenni, mint egy igazi farkas, vagy legalábbis úgy kéne... Legalább képes arra, hogy elnyomja a farkas ösztönöket és az emberi tudatának engedelmeskedjen a teste. Bizony így sokkal könnyebb cselekedni...
Lassan elindul a férfi felé, ám a helyett, hogy megállna előtte, vagy még közelebb menne, olyan két és fél méter távolságban jobbra fordul, s az idegen körül kezd körözni csak olyan sétálgatós szinten. Fejével hol előre tekint, hol a férfira szegezi, ám egyáltalán nincs kedve vicsorogni, vagy támadni. Először csak egy kis reakciót akar kicsikarni, hogy lássa milyen emberrel van dolga...
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7500/12000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7500/12000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyKedd Okt. 13, 2009 5:36 am

The werewolf, and the quincy boy...


Kezdett egyre jobban érdekelni ez a farkas, már ha egyáltalán az... Őszintén szólva egyáltalán nem tudtam beazonosítani, hiszen még életemben nem láttam farkassá alakuló embert. Talán ő is egyike a mostanában feltűnő különleges képességekkel rendelkező embereknek.
Hála zseniális pancsserkedésemnek, ráléptem egy ágra, ami el is tört kicsinek épp nem mondható lábam alatt. A hangra látszólag a farkassrác is felfigyelt, hiszen azonnal felém fordult, majd lassú, unalmas léptekkel elindult felém. Már épp azon voltam, hogy megidézzem az íjamat, amikor oldalra fordult, és elkezdett körülöttem settenkedni. Valószínűleg csak a reakciómra volt kíváncsi, de az is lehet, hogy egyelőre csak gyenge pontot kereset, ahol rám támadhat. A körözése kezdett egyre jobban idegesíteni, már csak azért is, mert én még nem tudok róla semmit, de ő már kiszagolhatott néhány dolgot sétája közben.
- Na jól van, te nyüves korcs! Mégis ki a franc vagy? – idéztem meg íjamat erőteljes és dühös szemrángás közepette.
Kicsit már kezdett irritálni, hogy egy húsevő, bazi nagy fogazatú farkas rendez körülöttem farokkergető versenyt... Az éjszaka túl szép volt ahhoz, hogy egy ilyen akármi elrontsa azt. Bár az is igaz, hogy én voltam olyan hülye, hogy bemerészkedtem a megérzésem alapján az erdőbe... Lényegében csak én lehetek azért a hibás, hogy sikerült vele összefutnom. Próbáltam nem lelőni újdonsült „barátomat”, mivel előtte még szerettem volna kifaggatni, hogy miféle szerzet is lehet. Mondjuk nem valószínű, hogy ebben az alakban tud válaszolni, de azért még próbálkoztam, hátha szerencsém lesz. Azonban attól, hogy beszélni nem tud, még a támadás egyáltalán nem lehetetlen számára, és épp ettől féltem. Ebből a közelségből könnyen leteríthet néhány pillanat alatt úgy, hogy még csak nem is tudjak védekezni.
~ Ha nem shinigami, és nem is hollow, akkor mégis mi lehet, ilyen képességgel? Talán ember? De még sose láttam embert ilyen képességgel... ~ gondolkoztam el néhány pillanatra, ami egyenlő az elbambulással, így ha támadni akarna, akkor most könnyen leteperhetne, hogy aztán elharapja a torkomat.
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptySzer. Okt. 21, 2009 7:32 am

The werewolf, and the quincy boy...


*Ki ez az ember?*
Merül fel benne a gondolat, amint az hirtelen reiatsut kezd kibocsátani magából, s egy furcsa fegyvert, egy íjat idéz meg. Jason még nem látott ilyen képességgel rendelkező embert, de egy biztos; ha erre képes, akkor valószínűleg ő is benne van valamilyen szinten a világ nagy háborújában, vagyis a hollow-k és a shinigamik véget nem érő harcában. De vajon melyik oldalon állhat?
Megáll egy helyben, s mintha csak tapsra várna, kérdően tekint a férfira. Nem vár tőle semmi reakciót, inkább igyekszik ő cselekedni... Hátraarcot csinál, s egy közeli, vastagabb törzsű fa mögé kanyarodik be, ahol gyorsan felveszi emberi alakját, s a fa másik oldalán már így jön elő. Immáron nem kell titkolnia képességét, hisz' az idegen már biztos rájött arra, hogy rendelkezik ezzel a képességgel, azonban az átalakulás nem túl publikus, ugyanis nem valami szép látvány. Márpedig ezt inkább megtartja magának és az olyan ellenfeleinek, kik elől nem tud így elbújni. Elengedte füle mellett az idegen előbbi kérdését, s inkább ő teszi most fel a sajátját:
- Ki vagy te?
Teszi fel az egyszerű és általános kérdést, ami ilyenkor a bevett szokás két ember találkozásakor, akik így ismerik meg egymást. Jason nem tudja mire számíthat, ilyen képességgel rendelkező emberrel még nem volt dolga, így ha harcra kerül a sor, lehetséges, hogy sok meglepetéssel szolgálhat neki az idegen férfi.
- És mit keresel ebben az erdőben? A háború odakint van...
Rakja hozzá gyorsan előbbi kijelentéséhez, miközben közelebb jön. A sötétben lehet nem rajzolódik ki teljesen az alakja, mégis olyan pozícióba akar helyezkedni, hogy az idegen láthassa; kivel van dolga. Mindazonáltal még ő sem mutatta meg teljes erejét. Még jó, hogy nem egyből vérfarkas alakját vette fel...
Vissza az elejére Go down
You Raiden
Quincy
Quincy
You Raiden

Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 48
Age : 41
Tartózkodási hely : Házam || Diliházban Kanade miatt
Registration date : 2009. Aug. 28.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Quincy
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7500/12000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7500/12000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyPént. Okt. 23, 2009 6:56 am

The werewolf, and the quincy boy...


Nagyon úgy tűnt, hogy a köröző farkasban is épp ugyan az a kérdéssorozat merült fel, mint bennem. Bár engem egyáltalán nem izgat, hogy a rohadék shinigamik, vagy még rohadékabb hollowok oldalán áll-e. Ha nem tetszik a válasza, kinyírom, és így egy korccsal kevesebb lesz a világon.
Kezdett egyre jobban irritálni a dög, főleg mivel úgy tűn, hogy semmibe vesz. Igencsak meglepett, mikor megfordult, és elindult az egyik fa felé, ami mögül mint ember lépett elő.
Kérdésemet teljesen figyelmen kívül hagyta, hiszen ő is feltette ugyan azt a kérdést, mint én.
- Először is, én tettem fel hamarabb a kérdést. Másodszor a nevem You Raiden. – válaszoltam teljesen közömbösen, majd íjamat hagytam szertefoszlani.
Valószínűleg nem állt szándékában az ismeretlennek rám támadnia, hisz' eddig bármikor megtehette volna. Igaz, hogy íjjal könnyedén lelőttem volna, de távolsági fegyverrel nem lehet közelharcot vívni, így lehetséges, hogy én maradtam volna alul.
- Semmi közöd hozzá, hogy mit keresek itt. Tudtommal nem vagy se a barátom, se pedig a szárazdajkám... szóval lehet kussolni. – válaszoltam neki kissé gőgös hangnemben – A magam oldalán állok. Szarok bele, hogy mit csinálnak a shinigamik a hollowokkal. Felőlem mindannyian megdögölhetnek.
Valamiért nagyon utáltam, ha nem kaptam meg kérdéseimre a választ, azt meg még jobban, ha nekem kellett először válaszolnom.
- Végre megkaphatom a választ arra az egy, rohadt kérdésre, szőrcsomókám? – kérdeztem.
Remélhetőleg még emlékezett arra, hogy mi is volt az, hiszen alig néhány perce tettem fel. Bár amilyen nagy mázlim van általában, valószínűleg ismét csak egy idiótával hozott össze a sors, aki még arra se emlékszik, hogy mit csinált fél perccel ezelőtt.
Vissza az elejére Go down
Hac D. Jason

Hac D. Jason

Férfi
Hozzászólások száma : 20
Tartózkodási hely : Karakura Town és erdő
Registration date : 2009. Apr. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Különleges karakter - Vérfarkas
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptySzomb. Okt. 24, 2009 7:40 am

The werewolf, and the quincy boy...


*Milyen furcsa ember...*
Gondolkodik, miközben hallgatja a másik szájmenését. Nem elég, hogy van valamilyen különleges képessége, de ráadásul az egy ilyen érdekes személyiséggel is párosul... Szóval azt mondja, hogy nem áll senki oldalán, de vajon ez így igaz? Egy háborúban sajnos nem tudni, hogy ki mond igazat, s ki nem...
- Az én nevem Hac D. Jason... És hogy mi vagyok? Bizony nekem is jó időbe tellett rájönni... De mivel te már láttál engem másik alakomban, így már nincs miért titkoljam. A környező erdőket járom, védelmezem őket, mert az én fennhatóságom alá tartoznak...
Szeme egy pillanatra vörös színnel villan fel, ám szinte azonnal visszaáll az emberi írisze.
- ...Vérfarkas vagyok, ki az emberek és állatok határán él... De most ennyi elég is rólam...
Szól nyugodtan, s hátat fordítva így az idegennek elsétál jobbra, hogy a fák között megpillanthassa a holdat. Valamiért mindig különös érzése támad, valahányszor csak rá néz. Lehet, hogy van valamiféle varázslatos kötelék, amiért ő ahhoz az égitesthez így ragaszkodik? Még az is lehet, ám most még nem tudja elhinni a mesékben és babonákban élő vérfarkasokról írtakat, elvégre ő magán teljesen másokat tapasztalt.
- Most már tudod, hogy én mi vagyok, de én még rólad vajmi keveset. Elárulod nekem, hogy te mi vagy?
Teszi fel kérdését, majd lassan megfordul. Reméli, hogy nem kell harcba bonyolódnia, amellyel kárt tehetnek az erdőben, de szükség esetén nem foglya visszafogni magát.
- Azt mondtad, hogy senki oldalán sem állsz, igaz? Ha ez valóban így van, akkor nem azért vagy itt, hogy pusztíts... Mégis én arra kérlek, hogy távozz... Sok dolog van ebben az erdőben, amit te nem érthetsz meg...
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptySzomb. Okt. 24, 2009 9:57 pm

//Találkozó//


* Megint egy hollow nyomában hősünk eljutott Karakura Town erdejébe ahol a hollow nem végezhetett pusztítást. Csak egy lelket üldözött és most épp ember nem tartózkodott a parkban, így aztán Iratuzának sima ügy volt elintézni, lendült a hatalmas Zanpakuto és a Hollow egész testét átvágva végül földet ért a penge vége.*
~ Ma már annyi volt belőlük hogy el sem hiszem. ~
* ismételgette ezt magában, ma már körübelül nyolcadszor. Odalépett a fiatal kisfiú lelkéhez aki nagyon meg volt ijedve.*
- Ne aggódj, kölyök, nem bántalak. Ha most elindulsz, egy jobb helyre kerülsz és nem üldöznek tovább az ilyen szörnyek.
* a kis fej csak bólintott, majd Iratuza a vállára támasztva a pengét elvégezte a lélektemetést.*
~ Ezzel is megvolnánk. Remélem máma nem lesz több meló. Már csak az hiányzik, hogy valami Shinigami belémkössön és máris itt lenne a Show.~
* gondolta és közben visszatette a hátára a hatalmas Zanpakutot. Tudta hogy az övé azért ekkora mert nem képes lekorlátozni a méretét mint a többi tapasztalt Shinigami.*
~ Shinigami helyettes, lehet hogy jól döntöttem, de az is lehet hogy nem .~
* morfondírozott magában, és mostanság sokat rágta magát ezen, de mindíg arra jutott hogy segíteni mindíg megéri.*
~ Igen, segíteni megéri az embereknek. Talán ők nem is tudják hogy mi folyik körülöttük , de azért jó tudni hogy vigyázhatok rájuk.~
*ez a gondolat egy kis mosolyt csalt az arcára és közben körülnézett, már nem volt az erdőben semmi érdemleges, ezért úgy döntött visszatér a testébe ami egy fasorral arrébb volt.
Szép lassan oda is ért, felvette újra a testét, majd úgy döntött pihen egy kicsit, így leült és pihent is egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te41000/55000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptySzomb. Okt. 24, 2009 10:37 pm

.:Találkozó:.



Az ébresztőóra csörgésére keltem. Nagy lendülettel felülve az ágyamon ásítottam egy hatalmasat miközben az életemet megkeserítő tárgyra néztem. Borzasztó… Minden reggel ugyan ez a helyzet alakul ki. Fáradt vagyok, s ez az óra is idegesít. Muszáj felállnom és elsétálnom a szekrényig, hogy kikapcsolhassam és visszafeküdhessek aludni, de ha ezt tenném, a séta felébresztene, és már nem tudnék visszaaludni.
- Minden nap ez az idegesítő csörgés… Vajon mikor hagyja már abba? – nézek farkasszemet a rettenetes találmányra. Végül egy sóhaj kíséretében úgy döntöttem, hogy felállok és elbalettozom kikapcsolni az órát. Felálltam és elindultam felé, ám mikor odaértem, abba maradt a csörgés. Rövid morgás kíséretében halálos ítéletet szavaztam meg a tárgynak, amit még ma este végre fogok hajtani. Most viszont ideje felöltözni és reggelizni indulni. Magamra kapva egy vörös inget és egy fekete farmert, leindultam a konyhába.
- ’Reggelt! – ásítottam még egy nagyot leérve a konyhába, ahol már senki se volt.
~ Vajon hova mehetett? – vakartam meg a tarkómat az ajtó felé pillantva. Fáradtan huppantam le az egyik székbe, s lassú tempóban falatozni kezdtem… Befejezve a kajálást a mosogatóba téve a tányéromat, levegőzni indultam. Zsebre dugott kézzel ballagtam a folyó mellett, néha a vízre pillantva. A víztükrön gyönyörűen csillogtak a nap első sugarai, ritkán látni ilyen szép jelenséget.
~ Milyen rég nem találkoztam a többiekkel… Hana-val, Hanae-vel, Namie-vel, Kuro-val és a többiekkel. Sőt! Még Masaki-t is rég láttam, pedig ő és a többi Vaizard Karakurában él. – gondolataimnak az erdő fogalma vetett véget, mivel elértem a karakurai erdőt. Beljebb sétálva, egy fiatal srácot vettem észre, aki pont ekkor lépett vissza Pót testében.
~ Nocsak… Csak nem egy Shinigami? Nem. Bár Halálisten lélekenergiája van, felfedezhető egy kis mennyiségű emberi Reiatsu is. – mértem végig a tizenéves fiút, majd úgy döntöttem, hogy beszélgetésbe bocsátkozom vele.
- Üdv. – léptem elő az egyik fa takarásából…


A hozzászólást Daisetsu Hattori összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 6:19 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptySzomb. Okt. 24, 2009 11:44 pm

* Fújta ki a levegőt , fújtatott, mivel kicsit kifáradt, egyhuzamban három hollow után szaladgált keresztül kasul a városon megállást nélkül. Még arra sem volt képes hogy egy kicsit is megérezze a férfit aki érkezik. Így hát amikor ráköszönt ő így szólt.*
- Üdv, látom nem csak én jövök ide ki néha. * mondta egy kis mosollyal , de egy pillanat múlva lehervadt az arcáról, mert megérezte a hatalmas energiát ami a férfi felől áradt.
Egy pillanatban nem tudta hogy mit tegyen, mivel ő még nem ismerte fel a Vaizard energiát, csak a Shinigamit amely jelen volt a férfiben, meg persze a hollowot is.*
- Hát... öm... Kamimaru Iratuza vagy, Helyettes Shinigami, feltételez uram hogy ön is Shinigami vagy valami hasonló.
* mondta egy kis tétovázással , nem akarta, hogy egymásnak essenek, mert látszott hogy hogyan lenne a harcnak vége, Tudta hogy egyből , talán egyetlen mozdulattal végezne vele a vele szemben álló. *
~ Mostanság annyi nálam erősebb emberrel , meg Shinigamival találkozom hogy talán nekem is edzenem kellene, és talán akkor a Zanpakutom is megmondaná a nevét~
* gondolta és közben zsebre tette a farmerban a kezét, nem tudta mit mondjon, vagy mit tegyen, mivel még nem volt dolga olyan létformával, amelynek nem ismerte az erejét, bár sejtette hogy vagy Arrancar vagy Vaizard lesz az illető.
Ezekről csak úgy hallott mint létező dolgokról, de életében egyszer látott Vaizardot csak, bár Arrancart látott néhányat, de akkor általában nem várta meg hogy harcba bocsátkozzanak.
Az ő szerepköre egyenlőre kimerült a hollowok irtásában. Ez volt jelenlegi feladata, és az hogy védje a hozzá közelállókat. Eddig még nem keveredett bele a Seireitei és a Mundo háborújába...
De lehe hogy egyszer még annak az ideje is eljön.*
~ Igen, tisztán érzem, legalább 20-szor olyan erős mint én... nem húzhatom ki a gyufát.~
* ezzel a gondolattal nézték egymást egy darabig majd a Helyettes Shinigami újra megszólalt.*
- Segíthetek valamiben esetleg?
* ezt a kérdést azért címezte mert még mindíg nem értette hogy mi lesz ebből a helyzetből, a férfi nem szólt egyenlőre, és ő nem értette hogy miért szólította meg.*
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te41000/55000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (41000/55000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 25, 2009 10:14 am

♪♫♪Találkozó♪♫♪



Önkéntelenül is, de elmosolyodtam látva, hogy mennyire lelassítja a beszédpartneremet a Reiatsu tömeg, amit már képtelen vagyok elrejteni. Hiába, ez a magas lélekenergia átka. Sosem tudom tökéletesen elrejteni, mivel egyszerűen a technika, amivel a Shinigamik elrejtik Reiatsujukat, a Bankai szinttől kezdve nem elég erős.
- Hát… öhm… Kamimaru Iratuza vagyok, Helyettes Shinigami, feltételez uram, hogy ön is Shinigami vagy valami hasonló. – mutatkozott be rövid habozás után.
~ Szóval Helyettes Halálisten? Úgy érzem, még nem tudja kardja nevét, pedig lélekenergiája már közel áll ahhoz a szinthez. Talán segítenem kéne neki? Hisz’ abból mindenki csak profitálna, és kevesebb munka hárulna ránk, Vaizardokra. – mosolyodtam el, miközben végig mértem a férfit, akivel éppen társalogtam. Látszólag nagyon feszült volt, talán attól tartott, hogyha úgy tartja kedvem, elfogom pusztítani, s bárt egyes Shinigamik ezt tennék, mivel Vaizard vagyok, én már rég nem ilyen személynek tartom magam.
- Segíthetek valamiben esetleg? – kérdezte, mire én ismételten elmosolyodtam.
- Talán én segíthetek neked, nem gondolod? Vagy talán nem akarsz erősebbé válni? – pillantottam a Helyettes Shinigami-ra, akit látszólag megdöbbentett a kijelentésem…
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő EmptyVas. Okt. 25, 2009 10:17 pm

//Találkozó//




- De, természetesen...
* mondta és közben a Zanpakuto-ra gondolt aki valószínűleg már rég ordítja neki a nevét, de ő még arra sem képes hogy meghallja azt.*
- Erősebbé akarok válni, mert akkor tutira nem lesz ennyi bajom ezekkel a dögökkel, ráadásul tuti hogy nem nyíratom ki magam.
* mondta és itt egy kis izzadtság csöpp jelent meg a halántékán. Mivel tudta, hogy minden alkalommal kinyírathatta volna magát, de ez nem számít mivel másokon ment segíteni.*
~ Nem vagyok se hős, se hasonló, de azért akit képes vagyok megvédeni, azt meg is védem.~
* gondolta és közben az edzésmódon gondolkodott hogy mi lesz itt majd amikor nekiállnak.
Nem volt benne biztos , de abban biztos volt, hogy a Shinigami formáját kell használnia.
Ezért elővett egy kicsi zöld pirulát, majd bevette és kilépett a testéből.*
- Na figyi, szerintem az lesz a legjobb ha hazaviszed a testem, mert most itt edzeni fogok.
* mondta fellelkesülve és közben már szinte fel is töltődött a hollow-val való harc után. Mivel lelkesítette a tudat hogy egy erősebb fogja edzeni. *
- Na na na , ne parancsolgass nekem.
* mondta a pótlélek és közben nagyon komolyan nézett a Shinigami formában lévő Iratuzára. Erre a lélek reakciója nem volt meglepő.*
- Mit beszélsz? Lódulj már végre.
* ebben a pillanatban seggberúgva a saját testét, elindította a pótlelket hogy menjen végre.*
- Bocsi, régen nem viselkedett így, csak az utóbbi időben.
* közben pedig vakargatta a fejét, majd a teste után nézett, ami látszott hogy hazafelé veszi az irányt.
Tényleg idegesítette egy kicsit, hogy pimaszkodik vele egy pótlélek, de azt is tudta, hogy ilyenkor a teste a pótlélek "kezében van" ezért nem lenne okos dolog helyrerakni, mert a végén még ellopja a testét.*
~ Áááá ez de idegesítő. ~
* gondolta majd újra megvakarta a fejét.*
- Nos , Shinigami-san , milyen edzésre gondoltál az előbb?
* kérdezte miközben az előtte állóra nézett.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town-i erdő _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-