-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyVas. Dec. 25, 2011 7:20 am

[Nem várt találkozás]
Ódon falak mentén megfáradt sóhajaként szökik be a környező barlangrendszerekből áramló friss, hűs levegő. A természetes módon megoldott levegőcserélési rendszernek köszönhetően még itt, a Fészek legalsó szintjén sem panaszkodhat légszomjra az ember, pedig méterekkel a felszín alatt található a helyiség, amelyben éppen időmet töltöm. Az ősöreg fáklyák lomhán lobogva biztosítják a kellő fényt a szobában, talán már évszázadok óta. Elképzelhetetlen, majdhogynem megmásíthatatlan mágia élteti eme helyet, ami biztos főhadiszállásként szolgál testvériségünk számára. Nem éppen a legkényelmesebb lak, amit az ember el tudna képzelni magának, azonban egy katonai létesítményben a luxus csak másodlagos. Az edzőterem gigászi méreteivel igencsak tiszteletet parancsoló jelenség, leginkább a 8. osztag külső gyakorlóterének méreteivel tudnám összehasonlítani. Gondolataimba mélyedve körözök egyre-másra a terem közepén felállított gyakorlóbábuk körül. Lélekölőmet komótosan forgatva az elvégzendő gyakorlat lépéseit tervezem meg, mely már kezd úgymond napi rutinná válni számomra. Persze shinigamiként a legtöbb szabadidőmet ugyancsak edzéssel töltöttem, ám miután kapitánnyá váltam, kissé ellustultam, ha lehet ezt mondani. Az utóbbi időszakban pedig képességeimet éles bevetések során fejleszthettem, ám most, mikor már elpusztítottuk a Sors Dárdáját, igazából minden nap ugyanolyannak tűnik. A háború már a küszöbön áll, s Nekem a lehető legjobb teljesítményt kell nyújtanom, ezzel is segítve diadalunk létrejöttét. Furcsa izgatottsággal várom a csatát, szemernyi félelem sem maradt már bennem. Hogy bátorságom inkább bolondság-e, arra csak az idő adhat majd választ. A rövid tervezgetést követően egy bólintással nyugtázom a kigondolt stratégiát és mozgásba lendülök.
Öt kiiktatandó tréningbábú lett elhelyezve elszórtan egy megadott területen belül, egymástól eltérő távolságban és irányban. Elhatározásom szerint egyetlen kombinációsorozat segítségével akarnám faforgáccsá változtatni az összest, ezzel adva meg a gyakorlatozás kellő alaphangját. Nagy szusszanással juttatok kellő mennyiségű oxigént a szervezetembe, majd még mielőtt elérném az első akadályt, lépéseimet shunpóra gyorsítom. Alig néhány méterrel célpontom felett jelenek meg ismét, a mozdulat, amivel lecsapok, szinte alig látszik egy kevésbé edzett egyén számára. Hangos csattanás és reccsenés adja a tudtomra, miszerint a találat sikeres volt, tökéletesen félbeszeltem a kiszemelt bábut. Térdelő testhelyzetemből jobb felé kimozdulva indulok következő áldozatom irányába, ahol is egy gyors pördülést követően nemes egyszerűséggel megszabadítom a jelenséget fejétől. Egy pillanatra felnézve tájolom be tartózkodási helyem, s kissé elégedetlen grimasz kíséretében kell tudomásul vennem, hogy túlzottan elcsúsztam oldalra. Korrigálva ezen hibámat egy méretes ugrással érkezem meg a harmadik tárgy elnagyolt vállaira, innen véve lendületet egy szaltó megvalósításához, de még a fordulat kezdetén mély barázdát húzok kiindulási pontomul szolgáló szerencsétlen arcába. A pörgést követően kellő közelségbe kerülve lecsapom a negyedik karját. Szabad balom mutatóujjába lélekenergiát koncentrálva dugom át azt jobb karom alatt, így pont a mögöttem lévő utolsó célra mutat. A fehér villám elemi erővel csap ki a már fentebb is említett testrészből, forgácsot aprítva a bábuból. A benntartott levegőt kifújva szemrevételezem akcióm eredményét és be kell látnom, mehetett volna sokkal gyorsabban és perfektebben is. Mondjuk a valóságban az ellenségek nem várnak mozdulatlanul, míg levágják őket, szóval azt hiszem muszáj leszek megint a lélekklónos módszert alkalmazni.
Az órák múlását nem érzékelem igazán, a percek összemosódnak, követhetetlen folyamot alkotva. Orrom hegyéről sós veríték cseppjei hullnak alá, mialatt laza támadópozícióban tartom pallosom. Ruházatom itt-ott szakadt, vágások által megkurtított, azonban egyetlen olyan támadást sem sikerült bevinniük hasonmásaimnak, amik akar megkarcolhatták volna bőrömet. Már csak egy klón volt talpon a megidézett tucatnyiból és feltehetőleg azért maradhatott meg utoljára, mert társai halálának köszönhetően egyre több és több lélekenergiát kaptam vissza, ezáltal a technika is ellenállóbbá vált. Sokaknak zavaró lenne önmaguk ellen küzdeni, az olyannyira ismert arc szimbolizálja a létezést, holott a test esendő, csak a lélek él örökké. Nem egyszer próbáltak már megtéveszteni ilyen módszerekkel, feltételezvén, hogy személyiségem nem viselné el a törést, amit saját klónom vagy árnyam kiiktatása jelentene. Amíg bizonyosan tudom, miszerint Én Én vagyok, addig bármit levágok, törjön életemre bármilyen alakban. A pszichológia gondviselés csak a gyengék ellen hatásos és azok ellen, akiket könnyű manipulálni. Elmélkedésem miatt majdnem sikerül elveszítenem az egyik fülem, ám még időben hajolok félre, amit követően egy elegáns csuklómozdulattal megfosztom a doppelgängert az övétől. Mesterien kivitelezett szúrás a szív felé és másodperceken belül ismét egyedül vagyok. Kissé fáradtan, de ettől eltekintve elégedetten indulok el a raktár felé, miután némileg megtörölköztem a táskámból előkerülő pamutban. Új dolgot nem tanultam, ám a régieket azért felelevenítettem. Kedélyesen dúdolgatva hagyom el tehát a Kohrihebi no Su területét, majd egy jól bejáratott csapáson keresztül, az erdőn átvágva kezdem meg utam kényszerű, viszont mostanra igencsak megkedvelt lakóhelyem felé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Higoshi Takayuki
7. Osztag
7. Osztag
Higoshi Takayuki

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2011. Jan. 20.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 11:29 pm

[Megtaláltam életem első igaz barátját avagy a nem várt találkozás]

A szaké gondolata, mint mindig feldobta a hangulatom. Örömtelien vándoroltam Karakura utcáin. A madarakat nem hallottam csipogni, ez egy kicsit zavart, mert így a lelki békém nem volt a legjobb állapotban, de ez ellen nem tudok mit tenni. Együtt érzek a velem szemben lévő fagyoskodó csövessel. Legalább is azt hiszem, neki is elege van a télből úgyszintén, mint nekem. Jöhetne ide valamivel melegebb időszak is. Persze én itt senki vagyok, nem tudok parancsokat osztogatni, hogy ez legyen és kész passz. Szóval visszahúzom a nagy pofám és haladok a célom felé. Az elsődleges cél az ivászat, utána jöhet a találkozási pont, melyet a kezembe nyomtak. A levegő hirtelen lehűlt, havazni kezdett. Elég nagy pelyhekben esik. A kezeim kinyújtom megakarom fogni. Furcsa, nem emlékszem arra, hogy éreztem valaha ilyesmit Ami ennyire hideg és megfoghatatlan. Akár, hogy próbálkoztam megfogni, elolvadt a kezemben. Pár srácot látok, ahogy többet egyszerre kap fel a földről és összegyűri, majd egy gombócot kapnak. Egy hógolyót. Mely ebben a formában, úgy tűnik megfogható. Eme dolgot egyszerűen dobálják egymásnak és a puha hónak köszönhetően nem történik balesett. Legalább is azt hittem, mielőtt véletlen az egyik hógolyójuk cél tévesztett és egy öregasszony felé repült. Reflexszerűen ugrottam a hógolyó elé. Készültem volna kikelni magamból és szétvágni eme golyót, de eszembe jutott, hogy ilyet ebben a környezetben nem tehetek meg. Így egyszerűen álltam, leblokkoltam, nem tudtam mi mást tehetnék. Még az sem jutott hirtelen eszembe, hogy mi lenne, ha elétenném a kezem. A hógolyó jött, majd a fejemnek csapódott.
~ Ez hideg, nagyon hideg. – A kezemet mozgatni kezdem, megpróbálom leszedni a pofámról a hómaradványokat. Kisebb, nagyobb sikerrel. A hót sikerült leszednem, de a hideg nem szűnt meg. Fagyoskodni kezdtem, életemben nem fáztam még, legalább is azt hiszem. A kapucnit a fejemre húzom, de a hideg nem szűnik meg.
~ A fene vigye el, tudtam… A hó egy rakás szar… Csak arra jó, hogy mások szenvedjenek. Semmi jó hatása nincs. – Eme véleményem gyorsan megváltozott. Először is, mert a néni, akit mondjuk, úgyhogy megmentettem, meghívott egy ebédre. Még ilyenben sem volt dolgom az emberek világában. Segítettem neki hazacipelni a csomagjait, majd valami olyasmit mondott, hogy nesze itt van a specialitásom. Rizses lazac.
~ RIZSES LAZAC???? Fújjj, utálom a halat. Azt hiszem. Lényegen nem változtat, ez egy moslék. Azt hittem valami értelmes kajával fog megtömni. Majd rám néz és bólint egyet a mama. Valami olyasmit jelenthet, hogy nem olyan szörnyű, mint aminek látszik. Végül erőt vettem magamon főleg, mert a nénit nem akartam megbántani. Előkaptam az evőpálcikákat és összefogtam egy kisebb adagot. A kezem remegni kezdett. Felnéztem a nénire, megint valami bátorító arcot vágott. Ebből én csak annyit vettem le, hogy nem méreg, ne aggódjam, de hát még is csak… A félelem táncolt bennem. Egy hollowtól nem félek, de egy kajától igen?
~ A fenéket! – A pálcát megszorítom és az ételt. Amit remélem lehet annak nevezni a számba teszem. A háttérből zajt hallok, ami hirtelen megijesztett és lenyeltem eme falatot. Igazából ezt szerencsének fogtam fel, mert így nem éreztem az ízeket, de a következőnél már nem lesz ilyen szerencsém. Ismét felkapok egy nagyobb adagot, majd a számba teszem. Rágom, ízlelem. ~ Valami nem stimmel. – ismét megrágom és ízlelem. ~ Ez finom! Rohadt jó! Ez a mama tud főzni! Az ízek mennyeiek.
- Mama! Repetát! – A néni csodálkozva nézz rám, majd kirohan a konyhába és hozz egy púpos adagot.
- Arigatou néném. – Rám mosolyog. Én az arcom a tányér felé helyezem, majd eszek. Az étel ismét elfogyott. ~ Úristen, ez baromira jó. Ilyen jót még életemben nem ettem. Szuper. – A kedvem még ütősebb lett, mintha valami erővel töltött volna fel az étel. Legyőzhetetlennek érzem magam. Jöjjön bárki szarrá verem. Miközben eltekintek jobbra, észre veszek egy fotót, ahol egy velem egyidős srác van a képen a mamával. ~ Az unokája lehet. Lehet, hogy meghalt és engem nézett az unokájának? Nem, az lehetetlen. A szívem nem hagyja, hogy megnyugodjak-e felöl. Nem hagyj más lehetőséget, csak a kérdések tömkelegét. Erőt veszek magamon, főleg ez a kaja, nagy erőt add. Igen, szóval belekezdtem.
- Mama, kivel él ebben a házban? – Az időshölgy csak hallgat, nem felel. Az arcáról a mosoly lefagy, mintha egy teljesen más ember lenne. Majd hirtelen egy lánc jelenik meg. ~ A fenébe. Pedig, olyan kedves volt. Előkapom a lélekcukorkát, majd kiválók a póttestemből. A kardomnak a végét a mama fejéhez érintem, majd eltűnik. Egyedül maradtam ebben a szobában, egy hatalmas házban. Körülnézzek a házban, de semmi lényegesebb dolgot nem találok elsőre. Hosszabb és alapos körülnézés után, megtalálok egy papírt a konyhában, ami nekem van címezve furcsa módon. A levélben megköszöni, hogy feljöttem a lakásba és segítettem neki. Leírta azt is, hogy még van az ételből, ha szeretnék. Valami problémát érezz, de nem akar miatt szólni. A levél elolvasása után, nem tudtam mihez kezdeni. Az igazat megvallva nem tudtam mit tenni. Már… Volt egy ételtartó, amibe bevolt csomagolva nekem egy kis kaja és nem akármi volt benne. A rizses lazac! A táskámba raktam és elhagytam a házat, persze tiszteletem jeléül „otthagytam” egy szakét. A szakét kiöntöttem oda, ahol a mamát utoljára láttam. A tiszteletem ezáltal felé letudva. Az utcák után, egy parkba keveredem. A parkban sok gyereket, háziállatot láttam. Találkoztam egy kisebb kutyával is, de éreztem, hogy nem sokáig fogja húzni a mai napot. Nem azért, mert öreg. Pont ellenkezőleg fiatal és a húsáért szeretik. ~ Sajnálom barátom nem tehetek semmit ellene vagy mégis? - Sétálok felé, miközben berohan egy bozótosba. Követtem, majd egy sötét helyre érkeztem. Körültem csak fákat látok.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyKedd Dec. 27, 2011 2:16 am

[Nem várt találkozás]
Vakító fehérség üdvözöl a fák szövevényes sűrűje között, melytől igencsak elüt a fekete kabát, amit viselek. Nem túlzottan mély a hó, feltehetőleg addig esett, amíg jómagam edzésemet folytattam a nem túl barátságos, ám a célnak tökéletesen megfelelő edzőterem falai között. Nem mondanám magam egyetlen évszak nagy szerelmesének sem, azonban nyári születésem lévén sokkalta kellemesebb emlékek kötnek ahhoz. Másrészről az sem elhanyagolható, miszerint pont egy ilyen havas tájon leltem halálom, bár mostanra megfakultak már az emlékek, nem tudnám felidézni pontosan a hónapot vagy a napot. Pedig fontos dátum, hisz’ akkor születtem úgymond újjá és indultam el azon az úton, ami ide vezetett. S az út, amin éppen haladtam nem volt a legjobbnak nevezhető. Ugyan kellően hideg volt ahhoz, hogy a lehullott csapadék ne olvadjon el rögtön, de amint az időjárás felengedett kissé és a Nap megcsillogtatta gyenge sugarait, máris megadta magát. A fagyos hólében lépkedni nem éppen a legkedveltebb közlekedési forma, így miután meggyőződtem arról a tényről, mely szerint teljesen egyedül vagyok a környéken, lélekenergiát koncentrálok talpaim alá, ily’ módon pár centivel elemelkedve a talajtól folytathatom utam. Az igazat megvallva amúgy sem lenne feltűnő a dolog, csupán az ragadhatná meg az emberek figyelmét, hogy egyáltalán nem hagyok lábnyomokat magam mögött. Természetesen tudom jól, miszerint az erdőnek ezen részére senki sem téved, oly’ erős védőakadály biztosítja a Fészek védelmét, aminek hála minden erre tévedő vándor úgy érzi, jobb lenne másfelé indulni, mivel abban az irányban semmi sincs, amire érdemes lenne érdeklődést pazarolni. A csend érezhetően öleli körül a területet, ruházatom suhogásán kívül nem is hallok mást.
Mindig is társasági személynek tartottam magam, szerettem a rendezvények középpontjában lenni, ám a Tiszta Lelkek Városából való kényszerű menekülésem óta nemigen van esélyem teljesen felengedni és önfeledten mulatni. Megtettem, amit meg kellett tennem, most már csak rendeznem kéne valahogy összekuszálódott létezésem szálait. A könyvtár félhomályában eltöltött hosszú órák remek lehetőséget biztosítanak egy kis elmélkedéshez, nem egyszer éltem is már ezzel. Valahogy az egyedüllétnek is megvannak a saját előnyei, ámbátor szerény személyem sosincs egyedül igazán. A hátamon láthatatlanul függő zanpakutuo lelke mindig és mindenhol Velem van, ha akarnék se tudnék megszabadulni Tőle. Ugyanez igaz a bensőmben lakozó szörnyetegre is, aki unos-untalan egyfolytában a felszínre akar törni, holott egyszer már bebizonyítottuk Neki Masakival karöltve, hogy nem elég rátermett az igazi életre. Ebből kifolyólag nem kedvelt túlságosan, de ez fordítva is igaz. Emlékszem milyenszörnyű tetteket hajtott végre, mígnem ismét képes voltam megzabolázni. Lépéseim monotonsága mellett íriszeimet jobbom tenyerére emelem, amelyet egykoron átszúrt volt kapitányom katanája. Olyan erőre tettem szert, amit előttem feltehetőleg még senki sem birtokolt, azonban olyan veszélyeket rejtett, amikkel még Én sem mertem volna teljes bizonyossággal szembeszállni. Ha elszabadul… Nem, erre még gondolnom sem szabad! Kezem ökölbe szorul, midőn tekintetem ismét a csapásra irányul, ami az erdő ritkásabb része felé kalauzolta el valómat. Egyetlen ellenségnek tartogatom a szívemben lakozó gyűlöletet, habár nem is igazán Őt vetem meg, hanem a helyzetet, amelybe bele lettem kényszerítve. Aizen halála másrészt a köz érdekét is szolgálja, ebből adódóan jó pontot jelentene segítségem.
Olyan hirtelenséggel torpanok meg, ami miatt azt gondolhatná bárki, hogy nekisétáltam egy láthatatlan falnak. A valóság ettől annyiban különbözik, miszerint egy ismeretlen kisugárzás késztett megállásra. Nem nehéz beazonosítani a fajt, elég sokáig éltem shinigamik között ahhoz, hogy minimális érzékelésből is megállapítsam ezt. Ugyan reiatsum végletekig vissza van fogva, ám teljesen nem vagyok képes eltűntetni azt, ebből kifolyólag feltehetőleg nem egyedüliként vettem észre a másikat. Homlokomat ráncolva kutatok a sudár fatörzsek között, nem sok értelmét láttam erre mászkálni egy tisztnek, ahol egyáltalán nem élnek emberek, így nincs is kit megvédeni. Hollowra jellemző aurát pedig nem érzek, ezért elég gyanús a tény, mely szerint pont erre szaglászik. Visszafordulhatnék, ez igaz, azonban nem fogok kivert kutyaként menekülni, amint a közelembe kerül a Gotei valamelyik vérebe. Nem egy kapitányt küldtek már utánam és ahogy jelenlétem is jól mutatja, egy sem volt képes visszaráncigálni a Seireiteiben. Talán az új Főkapitánynak lenne ereje egyedül hazarugdalni, de elődei jó szokásához híven nem fogja bemocskolni a kezét egy áruló elfogásával. Szerencsére izmaim még kellően bizseregnek, egy kis harc nem fog megártani. Az ütközet gondolatára fáradt sóhaj száll fel mellkasomból, nem várom már ezeket olyan kitörő lelkesedéssel, mint egykoron. Elvétve találni olyat, aki kihívást jelentene, bár jobban belegondolva az ilyen összecsapásokból majdhogynem mindig félhullaként kerülök ki. Fejemet rosszallóan csóválva veszek elő egy könyvet kabátom zsebéből, majd fellapozva a megjelölt oldalon, s nekidőlve az egyik közeli fának olvasni kezdem. Mindig azt mondják, hogy nem vagyok elég megfontolt, hát most pont egy ilyen nyomdapéldány került a kezembe. A borítón öles betűk hirdetik: „Hogyan legyünk megfontoltak? – Kezdőknek”. Biztos sokat segít majd!
Sajnálatos módon olvasgatásom nem tarthat tovább néhány percnél, lévén vendégem elég gyorsan szedi a lábát, habár járásából ítélve nem tudja igazán, merre is keveredett. Bosszankodva csóválom meg a fejem, nincs abban semmi élvezet, ha eltángálsz egy félnótást. Annyi eredménye csak lesz az egésznek, hogy megtudhatok ezt-azt a Soul Societyben történő eseményekről. Saját hírforrásom már elég régen nem jelentkezett, ha nem ismerném, már kezdenék aggódni a testi épsége miatt. Nemtörődöm módon emelem fel balom a halálisten vélt irányába, mialatt szemeim tovább követik a sorokat. Mutatóujjam hegyébe lélekenergia áramlik, miközben elmémben felszínre bukik a Byakurai parancs. A hangtalan mágia ereje nem mérhető egy hangosan kimondott vagy idézéssel megerősített társáéhoz, de ugye nem is megölni akarom ezt az alakot, csupán kikérdezni. Sőt, talán el sem találom, nem nagyon céloztam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Higoshi Takayuki
7. Osztag
7. Osztag
Higoshi Takayuki

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2011. Jan. 20.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyKedd Dec. 27, 2011 5:54 am

[Megtaláltam életem első igaz barátját avagy a nem várt találkozás]

Ez a hely, mintha… egy teljesen más világ lenne. A kutya megállt, úgy viselkedik, mintha ő is érezné. Talán igen, talán nem, ezt nem tudhatom. Annyi biztos, hogy aranyos egy kutya. Ledobja magát a földre és fetrengeni kezd. ~ Mit akarhat? – Lehajolok. Megpróbálom megsimogatni, majd rám ugat.
- Hát akkor döntsd el öcsi, mit akarsz! Nem értem a gondolkodás módod. – Majd ismét rángatózni kezd. ~ Na jó. Még egy esélyt kapsz kutyus. Előre nyújtom a kezem, majd elkezdem vakarni a hasát. Láthatóan élvezi a vakarást, ezt a farka csóválásából veszem ki. Olyan kicsi és törékeny egy állat. Leteszem a hátizsákom mellé és kikapom a következő szakés üveget. Előveszek egy csészét, melybe öntök egy kis szakét és a kutya elé teszem.
- Fiam, legyen neked is egy jó napod! Egészségedre.
Miközben neki állt inni a kutya, én is belekezdtem. Vigyázva arra, hogy benne rúgjak, mert visszakell mennem még a megadott címre. Meg felkellene töltenem a tartályaim, szóval az üvegeimet. Egy jó pár korty után a kutya berúgott. Vicces volt innen nézve, de ő még a 4 lábán sem tudott megállni. Közben jött hozzám kéregetni, hogy adjak neki valami kaját. Igazából nem volt nálam semmi ehető, kivétel amit a mamától kaptam. Így feláldozva, odaadtam neki a felét. A másikfelét értelemszerűen én ettem meg mellette. Ezalatt a párperc alatt nagyon megkedveltem, eme kutyát. Mondhatni a szívemhez nőt. Jó lakattan néz rám, mint akinek még mindig nem volt elég a kapott étel. ~Hát sajnos nem tudok több kaját adni neki, tényleg röstellem, de nekem is megvannak a korlátaim. Hirtelen egy shinigami energiát kezdek érezni, de mintha valami furcsa lenne rajta. Jelenesetben csak egyet shinigamit érzek. ~ Tudod mit, azt csinálsz amit akarsz. Kedvem, se erőm nincs ahhoz, hogy foglalkozzak veled. Sőt tisztában vagyok azzal, hogy a reiatsuját visszafogja. Szóval nem valami gyenge shinigamiról van szó, az biztos. Jelen pillanatban, nem melózok. Nem érdekel. Meg miért akarna bántani egy másik shinigami? – Közben a kutya felpattant a helyéről. Azt akarja, hogy játsszak vele. Jelen esetben még ő is fontosabb, mint az a shinigami.
- Gomen barátom, hogy megvárakoztattalak.
Felpattanok a helyemről és folytatom a játékot a kutyával. A felállásom közepette a bokorban feltűnően észre vehető egy világoszöld dolog. Sétálok felé, majd észre veszem, hogy egy teniszlabda. Micsoda szerencse, most van amivel tud játszani a kutya. Eldobom, repül és repül. Furcsa módon a kutya elkezdett szaladni érte, így visszaültem a helyemre, majd ittam egy kis sakét. Pár percen belül visszatért a kutya a labdával. Ismét eldobtam a labdát, de most nem ment érte. Állt és csak nézett, mintha valami olyasmit akarna, hogy kövesem.
- Hát rendben van kölök, akkor menjünk.
Felkapom a tatyomat, majd beledobom a sakés üveget. A kutya futni kezd. ~ Őőő, ez most komoly? Megakarsz futatni? Igaz nem árt a kondi, de nekem most nem hiányzik. Na, de kivételesen egyefene. Futok a kutya után. Egy támadást érzek, egy hadou, Byakurai!
- Kutya feküdj! Óóó bazd én meg egy kutyának mondom?
Bekapom a kapott lélekcukorkát és kilépek a póttestemből. A tempómon shunpoura váltom a kutyát ellökve kikerül minket a lövedék.
- Melyik hülye shinigami támad egy kutyára? Shinigami normális vagy? – ordítom.
Válaszra nem méltatnak. A kutyát elzavarom, nehogy baja essen, de nem akar elmenni. Ahányszor küldöm el, annyiszor jön vissza. Tökre olyan, mintha egy bumeráng lenne. Ettől a gondolatomtól vezérelve megötlött egy gondolat. Mi lenne, ha elnevezném a kutyust? Ez lesz a legjobb megoldás.
- Mostantól a neved Bumeráng. Remélem megfelel. Ne kérdezz vissza, hogy miért pont ezt a nevet kaptad, mert úgysem tudom, ezt neked elmagyarázni.
A kutya, mintha örült volna annak, hogy valaki egy névvel illette, de most kisebb gondom is nagyobb volt ennél. ~ A shinigami, akit előbb nem vettem figyelembe, nem hanyagolta el, ezt a pillanatot, de okát nem értve rám támadott. Ez még nem is fájna, dehogy egy kutyát támadjon meg. Olyan, mintha hollow szíve lenne. Ereje lehet, hogy nem lebecsülendő, de ha ilyet tesz valaki, akkor azt nem nézzem el neki, mert lehet erősebb nálam és ha kell, ezt a szemébe is megmondom. És most? Mi a fenét tehetnék. Egy nem el akaró menni kutyával. A sorsom itt már megpecsételődött, innentől kezdve csak várhatók mikorra ér ide. Kedvem nincs felállni, de a kutyát megvédem, ha meg is halok. Ne, hogy azt higgye bármit megtehet. Ezt mintha már gondoltam volna? Ááá kezdek összezavarodni. Lehet, hogy már a piai is besegített a zavarodottságomba. – Előkapom a táskám és ellenőrzöm jobb kezemmel, hogy nem történt semmi baja a sakénak. Hála Istennek, nem történt semmi baja, ennek áldására előveszem. Iszok egy pár kortyot.
- Múlton nem érdemes rágódni, tekintsünk a jövő felé. Talán kegyes lesz hozzánk, talán nem, de ezt majd meglátjuk.
Végül eldöntöttem, irányom a shinigami felé veszem. Ha meg is öl, akkor is tisztázom vele, eme cselekvését.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 29, 2011 9:26 am

[Nem várt találkozás]
Az acélosan kék fénycsóva sebes nyílként szeli át a kettőnk között lévő távolságot, hangja messze száll a kopár fák között. Figyelmem ugyan teljesen más irányba kalandozott, de még így is sikeresen betájoltam merre is kellene haladnia az általam választott hadounak. Az állat feltűnése ugyan nem várt kellemetlenség volt, azonban a halálisten közbenjárásának hála elkerülte a végzet. Könyvemet összezárva pillantok ismét az ismeretlen irányába, aki ezen idő alatt fennhangon kiáltozva von kérdőre tettem miatt. Az elhangzó vád abszurditásán derülve húzódik arcomra gúnyos mosoly, természetesen a kutyát akartam kiiktatni, mert nincs más dolgom. Úgy látszik, észnek kissé híján van a fiú, de sebaj, ennek köszönhetően könnyebben juthatok majd dűlőre Vele. Töretlen jókedvvel csóválom meg a fejem a komédiát látva, miközben olvasmányom visszakerül eredeti helyére. Szomorú látni, hogy milyen alakok kerülnek ki az egykor dicső Akadémia falai közül. Régen - talán egy másik életben - magam is a Shinōreijutsuin diákja voltam, telve ambíciókkal és reményekkel, mit sem törődve a felettem álló történésekkel. Nagyon sok minden változott azóta, felemelkedtem, s el is buktam, ahogy annak lennie kell. Most viszont egy újabb lehetőség reménye szolgáltat némi fényt a reménytelenség áthatolhatatlan sötétségében, melyben eddig egyedül szerelmem csillaga izzott. Amennyiben terveim beválnak, hamarabb élvezhetem ismét a Seireitei által nyújtott kényelmet, minthogy pislogni tudnék. Persze nem táplálok hiú reményeket, a bűnök, amiket elkövettem elég súlyosak, azonban képes lehetek kiegyenlíteni a számlát, csupán idő kérdése az egész. Utána pedig kitakaríthatom a mocskot, amit a korrupció hordott össze a Tiszta Lelkek Városába. Meg tudnám tenni, megvannak az eszközeim ehhez.
- Meggondolatlan cselekedet alkoholhoz nyúlni, mikor éppen az ember életére törnek. – szólalok meg vontatottan az árnyékból kilépve, miközben a férfi is Felém iramodik. – Félreérted a szituációt. A Byakurai Neked szólt, nem az ebnek, csupán kissé… elnagyoltam a célzást. Kérdéseim vannak, Te pedig válaszolni fogsz azokra, ha tetszik, ha nem. A háború előszele terjeng a levegőben, szeretném tudni, hogy milyen lépéseket tesznek a falakon belül a város védelmének érdekében.
Ismerve a fajtáját nem fog egyszerűen hadititkokat kiadni, azokért meg kell dolgoznom. Természetesen nem vágyom nagy hadműveletek pontos leírására, hisz’ szinte rangtalan tisztként bizonyosan nem avatták be ilyen dolgokba, azonban olyasmiket még a legutolsó közkatona is tudhat, mint például hol fog a Gotei Juusantai főereje tartózkodni abban az esetben, hogyha véletlenül kitörne a csata. Tartásából ítélve az idiótája még mindig azt hiszi, miszerint azt a dögöt akarom eltenni láb alól, bár némi gondolkodással feltehetőleg rájöhetett volna arra a tényre, mely szerint ha tényleg ez lenne a célom, már régen megtettem volna, hiszen semmiféleképpen nem lenne képes a védekezésre, nem úgy, mint gazdája. Kénytelen vagyok kardot rántani ellene és büszkeségét megtörve alárendelni az akaratomnak. Kicsit elgondolkodok ugyan ezen a lehetőségen, mivel egy személy valódi értékét abból lehet megtudni, ahogy a Nála gyengébbekkel bánik. Az a mozdulat, amivel megvédelmezte azt a szőrkupacot vagy nagy szívre, vagy éppen az átlagos méreten aluli agyra utal. Igazából mindegy is, a túlzottan naiv embert is ugyanúgy levágják, mint a bolondot. A latyak halkan roppan a talpam alatt, midőn vadállat módjára kezdek körözni a shinigami körül. Egyértelműen Én vagyok a vadász ebben a jelenetben, míg Ő a rémült birka. Már csak az a kérdés, hogy meddig tart ki a lelkesedése az acéllal szemben. Egy csettintés kíséretében teszem ismét láthatóvá fegyverem, majd lassú, kimért mozdulattal húzom elő a sayából katanámat. Az arany tsubán megcsillan a sápadt napfény, mely akadálytalanul rohan tovább az ezüstös pengén. A kardforgatás művészete ősi elvek alapján alakult ki és sokkalta civilizáltabb módja a harcnak, semmint az eszetlen lövöldözés.
- Készülj! – a felszólítás valamilyen szinten felesleges, lévén éles küzdelemben sem kiált senki oda Neked, hogy figyelj, mert éppen Téged szeretnélek levágni. Ám ez most nem valódi harc, mivel ott két közel egyenlő erővel megáldott személy feszül egymásnak, míg itt csupán reiatsum kiengedésével képes lennék véget vetni az életének. Mondjuk megölni azért nem akarom, így sem vagyok képes elszámolni azzal a hat élettel, amit elvettem menekülésem hajnalán. Kapkodó és elnagyolt lépés volt, egyáltalán nem illett ahhoz a kapitányhoz, aki akkor voltam. A jelenből szemlélve a múlt árnyait már sok mindent másként intéztem volna, azonban egyelőre még nem találtam meg az időben utazás módját, ebből adódóan célszerűbb a jövő tetteire összpontosítanom. Sikerült pont egy részegest kifognak, így feltehetőleg elég lenne megvárnom, míg elfogy a szaké, ám abban nincs semmi izgalmas. Könnyed kezdőpozíciót felvéve fejezem ki a fenyegetés valódiságát, majd miután ellenfelem is előkotorta gyenge pallosát, akcióba lendülök. A támadás gyors, de kiszámítható, tökéletesen idézi azon vívóleckék anyagát, amiket még akadémistaként sajátítottam el. Egyszerű szúrás, pontosan a mellkas közepe felé. A lélekkapocs átdöfésével minden erejétől meg lehet fosztani bárkit, csak ismerni kell a csínját. A kard mestereként persze ennél azért jóval többre vagyok képes, technikámat hosszú évek alatt fejlesztettem ki, vért és verítéket nem kímélve. Leginkább az általam kitalált támadáskombinációra vagyok a legbüszkébb, amihez szükségeltetik a villámtánc és a zanjutsu beható ismerete. Ezt még persze a tarsolyomban tartom, kis meglepetés amennyiben valami csoda folytán nem a vártnak megfelelően alakulnának az események.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Higoshi Takayuki
7. Osztag
7. Osztag
Higoshi Takayuki

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 15
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2011. Jan. 20.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te5000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (5000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyPént. Dec. 30, 2011 11:00 pm

[Megtaláltam életem első igaz barátját avagy a nem várt találkozás]

~ Mi van, ha nem a kutyát célozta, hanem engem? Miért akarna megölni egy shinigami, ezt nem nagyon értem. Azt akarja bizonyítani, hogy erős? Á nem tudom, mit tehetnék, mondjuk már pár másodperc és ott vagyok előtte. Nem sok időm van átgondolni, ezt az egészet. Hú baszus a nagy sietségben megszomjaztam. Na még gyorsan egy kortyot. – Előveszem a szakés üveget, ahogy szerettem volna, meg is történt. Végül elérkeztem a támadó elé, melynek a céljai számomra ködösek. Igen, végül elkövetkezett a találkozó időpontja, az árnyékból lépked elő. Hát egy gyors leírásként, annyit tudnék mondani, hogy nem ismerem. Nem emlékszem arra, hogy járna ilyen férfi SS-be. Az igaz, hogy nem lehet mindenkit megjegyezni, de a kiállása furcsa módon, mintha valami nemes lenne, á nem tudom. A tényen nem változtat rám támadt vagy a kutyára, de ezt mindenképpen ki kell deríteni. Hozzám szól.
- Meggondolatlan cselekedet alkoholhoz nyúlni, mikor éppen az ember életére törnek.
~ Meggondolatlanság az is, hogy csak úgy támadsz a levegőben. Mondhattam volna, de inkább ráhagytam, talán úgysem értené meg. - majd ismét hozzám szól.
– Félreérted a szituációt. A Byakurai Neked szólt, nem az ebnek, csupán kissé… elnagyoltam a célzást. Kérdéseim vannak, Te pedig válaszolni fogsz azokra, ha tetszik, ha nem. A háború előszele terjeng a levegőben, szeretném tudni, hogy milyen lépéseket tesznek a falakon belül a város védelmének érdekében.
~ Na remek, annyiból jó, hogy állatvédő. Nem akarta bántani a kutyát, de rám miért támadott? Ha akarna valamit, miért nem jött oda egyértelműen és kérdezte volna meg. Nem érte. Azt viszont értem, hogy valami ellenség lehet, egyértelműen hadititkokat akar megtudni tőlem. Hát erre jól rábaszott, engem az ilyenek sosem érdekeltek, mint ahogy most sem. Ötletem sincs, hogy mi a jó büdös dolgot csinál S.S. A módszereik néha túl brutálisak nekem, nem mintha most az övé más lenne. Hirtelen felmérésként, úgy vélem a nem megszólalás a legjobb taktika, talán felidegesítem vele és még többet fog dumálni, de nem sokáig örülhetek ennek a taktikámnak. Kardot ránt. Ezt én sem hagyhatom szó nélkül. Ránézésre, még jó barátok is lehetünk volna, de ha itt kell, hogy véget érjen nem tehetek mást. Előveszem én kicsi Yumemat, de hát nem sok mindent fogok tudni kezdeni. Innen látom, hogy sokkal több harci tapasztalata van, mint nekem. Látszik egy kicsit elgondolkodik, így az a szakés üvegemhez nyúlok, iszok egy két kortyot, majd leteszem a földre. Ekkor, mintha észbe kapott volna egy szúrást intéz a szívem felé. Pár tized másodpercen múlott, hogy előtudtam hívni Yume shikaiját, ezzel elhárítva az ütést.
~ Gondba vagyok, úgy érzem. Elég nagy gondban. A harci tapasztalata biztos, hogy magasabb szinten van, mint az enyém. Mi is volt ekkor az akadémián a lecke? Nem tudom elfelejtettem. Megkérdezem.
- Mit kell akkor tenni, ha egy nálad magasabb szinten lévő emberkével találkozol és rád támad? Ja, azért kérdezem tőled, mert gondolom te is jártál akadémiára.
A válasz nem kielégítő számomra. Erőt veszek magadon és felkészülök egy kisebb támadásra, de eszembe jut, hogy rég kortyoltam bele a szakémba. Lehajolok, felkapom a szakés üveget és lehúzom a maradék piát.
- Azta, ez fenséges! Ú, milyen bunkó vagyok, elfelejtettelek megkínálni. Kérsz?
A válasza elsiklik a fülem mellett. Többször ránézzek és mindig azt látom rajta, hogy nem akar engedni. Az Istenért se. Ő tudja ő kemény legény, de ha ez így van, akkor én minek kellek neki? Keresne helyettem egy parancsnokot, aki sokkal többet tud, mint én.
- Viszont a kutyára visszatérve, tényleg vigyázhattál volna. Mi van, ha embereket találsz el? Ez elég kellemetlen lett volna nem gondolod? Ez olyan, mintha valami shinigami elszabadult volna, de mondjuk egy kicsit vicces, így belegondolva. Hogy miért? Ha megkérdezed, ha nem válaszolok. Egyszerűen, mert vicces. Ennél jobb indokot nem tudok még neked sem adni, ellenben én semmit nem tudok a S.S.-ben zajló körülményekről. Nem rég lettem shinigami, reggelente felkellek elmegyek szakét inni, lejelentem magam. Megyek a kedvenc clubomba, edzek. Aztán, ha akad számomra valami kisebb meló elvégzem. Én egy egyszerű lélek vagyok, nem értem mit akarhatsz tőlem. Az ujjaim bizseregnek, ez azt jelenti nagyon erős vagy, még inkább nem értem akkor miért nem ismerlek. Minden erősebb kapitányt, hadnagyot ismerek Soul Societyben, de rád nem emlékszem. Ki vagy te valójában? Igaz is, elnézést lehet, hogy ez neked nem számít, de nekem fontos. Szeretnék bemutatkozni, mint Higoshi Takayuki 7. osztag tisztje. Bevallom őszintén, hogy rangom fogalmam sincs, hogy van-e. Persze, most gondolhatod rólam, hogy senki vagyok. Talán igazad van, talán nem. Még én sem találom pontosan a helyem, de azt tudom, hogy nem vagyok S.S. pártján. Amiket manapság művel, nem az én világom.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptySzomb. Dec. 31, 2011 12:21 am

[Nem várt találkozás]
Egészen az utolsó pillanatig azt hittem, hogy némileg túlbecsültem ellenfelem, ám még mielőtt pengém hegye elérhetné testét, kisebb mennyiségű lélekenergia szabadul fel, katanája pedig átváltozik egy méretes shurikenné. Lélekölőm szikrát vetve csúszik el a nem mindennapi fegyveren, azonban még mielőtt a visszatámadás gondolata akár megfogalmazódhatna a fejében, egy méretes szökkenéssel alakítok ki ismét tisztes távolságot kettőnk között. Fejemet kissé oldalra hajtva szemlélem ellenfelem, majd csalódott sóhajtással veszem tudomásul, miszerint a harci szellem szikrája sem jelenik meg a fiú szemeiben. Nos, nem teljesen így terveztem ezt, azt gondoltam megvívunk majd életre-halálra és a győztes megtud mindent, amit akar. Egyértelműen jobban forgatja a szavakat a kardnál, viszont a mellébeszélést sosem kedveltem, ebből adódóan jobban tenné, ha csendben maradna és végre teljes figyelmével az összecsapásunkra összpontosítana, máskülönben elhatározásom ellenére is fűbe fog harapni. Kérdése kicsit meglep, az Akadémia falain belül egyfajta minimális stratégiai oktatást adnak azért az embernek, bár a legtöbb esetben önmagának kell rájönnie az adott személynek, hogy vajon milyen lehetőségek állnak előtte. Egyértelműen időnyerés céljából tette fel a talányt, ám a menekülési útvonal keresése helyett csak ismételten meghúzza azt az üveget. Hm, feltehetőleg nem érzi át teljesen a helyzet súlyát, valószínűleg ezért határozza el magát ilyesfajta agyament viselkedésre. Személyem valahogy sosem tűrte túlzottan, hogyha figyelmen kívül hagyták és ez most sincs másképp. A felajánlást egy bólintással fogadom el, de nem inni kívánok, hanem zanpakutuom egy suhintásával összezúzni a kerámiát. Remélem, most már semmi nem vonja el a figyelmét.
- Az csak attól függ, hogy mennyire vagy bátor… - adom tudtára halkan, miközben egy pörgetéssel eltűntetem a pengémre került rizspárlatot. – Ha félted az életed, menekülj, ahogy a lábad bírja és reménykedj, hogy üldöződnek nincs nagy kedve a fogócskázáshoz. Máskülönben küzdj a végsőkig, még ha tudod, semmi esélyed sincs a győzelemre, ellenben legalább becsülettel távozhatsz ebből az árnyékvilágból. Shinigamiként viszont kötelességed védelmezni a Seireiteit és megfékezni annak ellenségét, valamint segíteni az embereknek, legalábbis az Én időmben ezt sulykolták az akadémiai tanórák során.
Mennyire álszent duma is ez, ám minden kétséget kizáróan megfelelően agymossa a lelkeket. Egykoron magam is feláldoztam volna a létezésem a rendszerért, amely ettől függetlenül úgy lök el, mint egy használt rongydarabot, ha már nem egyezik a világszemléleted az övékkel. Az érdem semmit sem ér már, elfújja a szél, ahogy a marokból kipergő homokszemeket. A számonkérő hangsúly gúnyos vigyort csal arcomra, ugyan mennyi maradna egy egyszerű halandó testéből, ha eltalálná egy erősebb démonmágia? Legjobb tudomásom szerint még nem volt ilyenre példa, de bizonyára eltörölné szerencsétlent a föld színéről, talán még a szelleme is semmivé válna, habár ebben nem vagyok teljesen biztos. Rukongaiban is végezhetnek egymással a plusok, a rosszabb környékeken ez majd’ mindennapi jelenség. Valószínűsíthetőleg senkit nem érdekelne egy ártatlan halála, amíg nem tesz kárt a körforgás ezeréves fennállásában. Arra is megvan az esély, hogy fel sem fedeznék a jelenséget, lévén a 12. osztag csak a hollow-aktivitást figyeli hatalmas odaadással. Persze valójában eszemben sem lenne megtámadni egy embert, nem származna belőle semmi hasznom. Szavait hallgatva a csalódottság újabb hulláma söpör Rajtam végig, amilyen szerencsém van, nem csak egy érdemtelen tisztet fogtam ki, hanem egy újoncot, aki egyedül talán még a katanáját sem lenne képes előhúzni. Heveny fészpalmolás közepette rakom el fegyverem, puszta kézzel is képes lennék nyerni, amennyiben akarnék még egyáltalán küzdeni. Nem jelentene nagyobb kihívást, mint elvenni egy gyermektől a nyalókáját, számomra pedig az efféle alantas cselekedetek nem preferálhatóak. Ez a beszélgetés innentől kezdve csupán érdemtelen fecsegés, egyáltalán nem fogok megtudni semmi fontosat a tervezettel kapcsolatban. Jobb lenne felkeresnem Uraharát, Neki igencsak nagy szerepet szánnak majd, legalábbis ezt csiripelték a madarak.
- Nem csoda, hogy nem ismersz, ha tippelnem kéne, vélhetőleg a mostani vezetőség nagy része sem tudja pontosan ki is vagyok. – szólalok meg megvetően a nemes kapitányok többségére gondolva, akik úgy váltják egymást, mint más az alsógatyáját. – A Hachibantai előző vezetője vagyok, Sierashi Yuusuke. Amiről pedig beszélsz, az felér már most egy kisebb árulással. Emellé még hozzászámolhatjuk azt is, hogy nem próbáltál meg letartóztatni egy ismert szökevényt, ezzel már igencsak rosszul áll a szénád. Nem túlzottan kegyesek a hozzád hasonló bakákhoz az istenek, igaz-e?
A vonásaimon felelhető kifejezés egyértelművé teszi, miszerint igencsak mulattat a fentebb említett lehetőség. Szerencsétlen még úgy is kérdőre vonhatják, hogy valójában semmi szín alatt nem végezhetne el egy ilyen feladatot. Elég régen egy hasonló tisztecskét küldtek utánam elfogási szándékkal, bár Ő a 2. osztag tagja volt. Annak eléggé büntetés szaga volt, de valamilyen szinten gondolhatták, miszerint nem fogok végezni Vele, különben nem küldték volna el. Vagy hát kitudja, a Negyvenhatok Tanácsának az egyik halálisten olyan, mint a másik, még az a flancos fehér haori sem számít túl sokat. Méretes ásítással adom beszélgetőpartnerem tudtára a tényt, mely szerint érdektelenné vált a társasága, szóval akár le is léphet, nem fogom hátba támadni, hiszen az amúgy sem illik bele az imidzsembe. Otthon pedig eldicsekedhet majd, hogy túlélt egy ilyen találkozást, ami vicces, hisz’ eddig senkit nem tettem még el láb alól az utánam küldött üldözők közül.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te6000/12000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (6000/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptySzer. Jan. 11, 2012 10:09 am

~ Állj! Ki vagy? ~

Az órám csengetésére ébredtem. Persze megint azt kellett tapasztaljam, hogy sikeresen elaludtam az íróasztalomon, mint az elmúlt pár alkalommal. Ugyanakkor azt hiszem, hogy igenis megérte még ezt az egy alkalmat is így "tölteni", hisz végtére is sikerült elérnem azt amit akartam. Az asztalon előttem feküdt egy papíros teleirkálva és illusztrációkkal ellátva. Rájöttem, hogy a képességemet igenis tudnám jó célra is fordítani, csupán ahhoz kicsit intenzívebb edzés szükségeltetik. Szerencsére a memóriámba még megmaradt pár ábra azok közül amit anno fogságban töltött időszakom alatt láttam. Ott harci gépezetet akartak nevelni belőlem. Szerencsére ez nem sikerült nekik. Viszont az őáltaluk lefektetett alapokat felhasználva akár jobb irányba is fordíthatom az egészet.
Ez viszont egy kis időt kell várasson magára, hisz szükséges, hogy kellően felkészüljek egy ilyen kaliberű edzésre...
- Unmei. - ejtettem ki a bűvös szót az ajkaimon és mutatóujjaimmal óvatosan hozzáértem a térdhajlataimhoz. A lábaim pillanatok alatt változtak tömör kristályokká. persze ezzel egyúttal megoldottam a házban való gyors közlekedést és a pakolás idejének leredukálását. Enni és innivalót pakoltam a legtöbbet, hisz biztosan tudtam, hogy arra lesz a leginkább szükségem. Mindemellett persze pár vastagabb cuccot is pakoltam, hisz előre láthatólag bizonyos, hogy az edzés végezetével nagyon is szükségem lesz rájuk.
- Rendben. Akkor indulhatok is. - csaptam össze a tenyereimet, majd összegyűrtem az edzéstervet, azt is beraktam a táskába, majd felkapva az egész hóbelevancot és persze jól felöltözve, hisz odakinn még tél van, indultam el a tökéletesnek kinevezett edzésre alkalmas helyre.
- Ne aggódj, jól fel vagyok öltözve. Én is szeretlek, szia. - ezen pár szóval nyugtattam meg édesanyámat, hisz kénytelen voltam kitalálni neki valamit, hogy az elkövetkezendő pár órában eszébe se jusson felhívni engem. Valami olyasfélét mondtam, hogy nagyon de nagyon fontos iskolai gyűlés és hogy nem tudom meddig fog tartani, meg hogy utána felhívom, hogy ne aggódjon és jól vagyok. Természetesen azelőtt meg kellett neki kérdeznie, hogy ettem-e rendesen meg felöltöztem-e. Persze mindezekre helyeseltem, hisz igaz is volt.
Végül kikapcsoltam a telefonomat, összecsuktam, majd becsúsztattam a táskám egyik zsebébe. Nem akartam, hogy bárki is megzavarja az edzéstervemet. Maximum egy annyit csinálok majd, hogy mikor szünetet tartok akkor visszakapcsolom vagy valami.
Mély levegőt véve indultam el a fák között. Egy olyan helyet igyekeztem keresni ahol biztosra vehettem, hogy senki sem jár. Persze miután megtaláltam még párszor jól körülnéztem, hisz nem akartam, hogy az elkövetkezendő pár percben bárki is meglásson.
A cuccaimat egy közeli bokor alá tettem, majd még egyszer körülnéztem a biztonság kedvéért. Mikor már abszolút biztos lehettem abban, hogy senki sem követett gyorsan vetkőzni kezdtem egészen odáig, amíg csak a fehérnemű maradt rajtam. Női büszkeségem nem engedhette meg magának, hogy teljesen meztelenre vetkőzzek úgy, mint ahogy anno megkövetelték tőlem. Meg különben is nagy lány vagyok, mégsem hagyhatom, hogy bárki meglásson úgy. >.>
- Unmei. - érintettem meg a tarkómon lévő tetoválást és hamarosan az egész testemet beborították a kristályok. Ugyanakkor felfedeztem a képességem egy másik pozitívumát is, mégpedig azt, hogy ebben az alakban legalább nem kellett attól félnem, hogy megfázok. Végre valami igazán jó hír.
Aztán megragadva a lehetőséget neki is láttam az edzés elkezdésének. Szerencsére az itt lévő fák elég öregek és vastagok voltak, így tökéletes célpontnak bizonyultak számomra, hisz nem egy-két vágás kellett ahhoz, hogy eltörjenek vagy kidőljenek. Legalább ez is biztosította azt, hogy egy jó ideig nem kell edzőteret változtatnom.
Sajnos kénytelen-kelletlen tapasztalnom kellett, hogy nem voltam eléggé körültekintő az elmúlt pár alkalommal, hisz alig pár perc múlva az érzékeim sipítozni kezdtek, hogy valaki tartózkodik a közelemben.
- Állj! Ki vagy?! - fordultam egyenesen abba az irányba ahonnan a személy jelenlétét éreztem és egy könnyed védekezésre alkalmas alapállást vettem fel. Fogalmam sincs, hogy ki lehet ez a személy. Azt viszont biztosra tudhatom, hogy se nem hollow se nem shinigami. A kisugárzása olyan, mint amit Mi-chan közelében szoktam érezni, vagyis egy esperrel van dolgom...
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 5:50 am

~ Nagyon kivagyok Neutral ~


Nem vagyok különösebben paranoiás, elvégre nincs nagyon mitől tartanom. Még a titkos kormányzati programoktól is biztonságban vagyok, nem hogy a hétköznapi dolgoktól. Azonban egy kicsit mégis megviselt ez az időszak, mióta Yuu-chant megszöktettük a halálos ítélete elől. Aggódtam Onee-chan miatt, ráadásul egy-két váratlan meglepetés is ért, amiről nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar meg fog történni. Van egy olyan érzésem, hogy figyelnek, szóval a szokottnál jóval óvatosabban kellett eljárnom, amikor a Fészekbe mentem, még ha csak a tekercsek olvasása miatt is mentem oda és nem azért, hogy találkozzak a társaimmal. Ráadásul mindemellett a függőink is jóval veszélyesebbnek tűnnek, mint azt elsőre hittem. Rengeteget elemeztem laboratóriumi körülmények között a medál viselkedését, és az eredmények - számomra legalábbis - elég ijesztőek. Az eszköz nem tett bennem kárt, legalábbis szöveti elváltozást nem mutatnak a vizsgálataim. Nem azért tapad rám, mert beleitta magát a bőrömbe, helyette a lélekenergiámmal fuzionált, és egy olyan erős kötést hozott létre, mely meghaladja minden általam ismert kötési forma energiaszintjét. A folyamat ismeretének hiányában nem tudom megfordítani azt, hagyományos módon pedig nem lehetséges elkülöníteni egymástól a medál reiatsuját és a sajátomat. Szinte biztos vagyok benne, hogy csakis egy olyan energiájú objektummal lehet csak megzavarni ezt a parazitaszerű kapcsolatot, aminek a struktúrája és energiaszintje is hasonló, mint ezé. Vagyis csak az Ősök eszközeivel lehetne leszedni rólam a nyakéket :/
Bár sok időt töltöttem azzal, hogy a két egykori tagunk visszamaradt medáljában található energiamintát lemásoljam és megpróbáljam aktiválni a folyamatot, amikor mindez bekövetkezett, a műszereim nagyrészt csődöt mondtak, így ez a kísérletem kudarcot vallott. Egyetlen hasznos információt sikerült kinyernem a kísérletből, mégpedig azt az energiaszintet, ahol a medál heves reakcióval kidobja magából a benne tárolt lélekenergiát és beleolvad az emberi testbe. Ez alapján a kisugárzásomat szabályozó karkötőmön sikerült megjelölnöm azt a szintet, amit semmiképp sem léphetek át, ha nem akarom, hogy ugyanaz történjen velem, mint Yuu-channal. Nem tudom Yuke esetében meg tudom-e határozni ugyanezt a szintet, ha sikerül is, leginkább rajta múlik, hogy átlépi-e, illetve hogy megérzi-e, hol van a határ. Ha kicsit sikerül előrébb jutnunk, arra az esetre megtartottam Dai-chan medálját a laboromban érintetlenül, valamint ha sikerül találnunk megoldást a folyamat visszafordítására, azt a 6. osztag egykori kapitányának függőjén majd tesztelhetem, mennyire veszélyes.
Szó mi szó, mindez meglehetősen gondterheltté tett, viszont tettem egy ígéretet arra, hogy készítek egy eszközt, ami kiváltja ezeket az obszidiánokat, és végre el is készültem velük. Messze nem olyan fejlettek, mint a medáljaink, mivel a bennük eltárolható reiatsu mennyisége korlátozott, a hívójel pedig teljesen másképp működik és csak pár száz méteres hatótávolságban, de megteszik. Éppen azon voltam, hogy ezt a hírt elvigyem a Fészekbe, és hagyjak egy üzenetet, de a kijárt ösvényt elhagyva nemsokára fák recsegésére lettem figyelmes. Nem éreztem a közelben sem halálistent, sem lidércet, így halkan közelebb merészkedtem a hangok forrásához. Az egyik fa mögül kilépve aztán megpillantottam a kristálylényt. Reflexszerűen nyúltam a kardomért az ismeretlen kreatúra láttán, de pár másodperc múlva el is engedtem azt. A kisugárzása olyan volt, mint egy esperé. Transzmutáció, nem csodálom hogy a civilizációtól viszonylag távol gyakorol, akiknek hasonló képessége van, gyakran szégyellik az erejüket a groteszk külsejük miatt.
- Az erdőkárosítás nem egészen törvényes, hacsak nincs engedélyed favágásra.
Reagáltam arra, hogy észrevett, miközben összefűztem magam előtt a karjaimat és az egyik fának dőltem. Persze eszem ágában sem volt erdészt játszani, még csak a jogszabályokat sem ismerem. Nem vagyok jogász sem. Ellenben a lányt - legalábbis női hangon szólalt meg - még soha nem láttam, ebben a formájában semmiképp, szóval előbújt a kíváncsiságom.
- A nevem Hitomi, téged hogy hívnak? Nem láttalak még a Raionban... azt hiszem. Pedig pont olyan hozzád hasonlók miatt létezik a szervezet, mint amilyen te is vagy. Jól sejtem, hogy nem szereted, ha így látnak, ugye?
Válaszoltam immár a kérdésére, miközben óvatosan tapogatózni kezdtem a képességéhez való viszonyát illetően. Elöntötték a fejemet a kérdések, tudni akartam milyen kemények a kristályok, amiből a teste ebben a formában áll, látni akartam mire képes. De nem ronthattam ajtóstul a házba, sőt, nem is voltam benne biztos, hogy be akarok menni. Mármint... én is tudok ijesztő lenni, amikor előbújik belőlem a tudós énem, a transzmutációs képességek pedig ritkák és általában erősek is. Én meg értelemszerűen nem akartam megrémíteni egy ismeretlent, akinek talán elég baja van rajtam kívül is.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te6000/12000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (6000/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyPént. Jan. 13, 2012 11:43 am

~ Állj! Ki vagy? ~

Csendben hallgattam végig az idegen mondanivalóját, viszont egyetlen pillanatra sem lankadt a figyelmem és a karpengéimet is úgy tartottam, hogy különösebb nehézségek nélkül tudjam felhasználni őket védekezésre vagy támadásra. A "szervezet" szóra kissé szilárdabbra veszem a védelmet. Nem vagyok az a típusú ember, aki annyira szeretné a szervezeteket és ennek az oka a múltamban keresendő.
- Sakai Hitomi? - merengett fel elmémben, mintha valamerre láttam volna a nevét valamikor, bár arról fogalmam sincs, hogy hol és mikor. Miért nem születtem elefántmemóriával? - Öltözetedből és beszédstílusodból ítélve kétlem, hogy vadőr lennél. Másrészről pedig kétlem, hogy a vadőrök tudnak a hozzám hasonlókról. - engedtem le a karpengéimet. Nem is tudom, hogy miért tört fel bennem az érzés, hogy őbenne megbízhatok. Kis koncentráció után az amúgy ronda kristályalakot az emberibbre formáltam át. Talán ez az egyik legkézenfekvőbb dolog amit megtanulhattam a képességemmel kapcsolatban, hogy a saját ízlésemhez is tudom igazítani.
- Raion? Soha sem hallottam még róla, de nem igazán hiszem, hogy helyem lenne ott. Nem éppenséggel a képességem miatt, hisz már hozzászoktam, hogy egyrészt úgysem ismerhetik fel, hogy ki van a kristály külső mögött, másrészt mások negatív véleménye a képességemmel kapcsolatban még nem fogja azt eltüntetni. Habár való igaz, hogy nem vagyok annyira oda meg vissza ezért az "ajándékért" amit kaptam és elég sok negatív tapasztalattal is gazdagodtam ennek köszönhetően, viszont ha már együtt kell élnem vele akkor úgy használom fel ahogy a kedvem telik benne. - válaszoltam kissé elmélkedve. Természetesen a lány most akármire gondolhat. Arra, hogy esetleg rossz szándékok vezérelnek és a képességemet mások kárára akarom használni, vagy bármi másra. Ezt én nem tudom kitalálni, hisz nem gondolatolvasónak születtem.
- Amúgy a szavaidból azt veszem ki, hogy nem most először találkozol transzmutánssal. Viszont biztosíthatlak arról, hogy én közel sem vagyok olyan mint más és ezt sok külső behatásnak köszönhetem. De engedj meg nekem is egy kérdést. Mi dolgod velem? - tettem fel a számomra igenis fontos kérdést. Hisz eddig mindössze maximum annyit tudhat a képességemről, hogy a testem kristályokból épül fel, valamit, hogy két pengeéles karpengével rendelkezem. Emellett viszont én még tudok egyet s mást a képességemről, amit addig semmiképp sem osztok meg vele, amíg el nem nyeri a teljes bizalmamat. Magamat ismerve pedig azt elég nehéz lesz neki, hogyha nem tud nekem megfelelő bizonyítékokat és érveket felsorakoztatni. Egy éve ha van, hogy visszanyertem azt, ami immáron a legfontosabb számomra. A családomat és az életemet. Ebből kifolyólag száz százalék, hogy nem fogom hagyni senkinek, hogy megfosszon ezektől. Különben is biztos vagyok benne, hogy nem azért születtem ezzel a képességgel, hogy ártatlan embereket mészároljak le csak azért, mert valaki úgy kívánja. Talán épp ez az a hiba, ami miatt "használhatatlanná" váltam az állam emberei számára. Nem viselkedtem megfelelő géphez méltóan. Hát persze, hogy nem, mert én nem vagyok gép. Igazán sajnálom azokat, akiket azon a helyen gyilkológéppé neveltek és nagyon is örülök annak, hogy velem ezt nem tették meg. De nem is fogják tudni megtenni, ez biztos...
- Az én nevem Gouto Asuka... - pótoltam be végül a bemutatkozást, hisz eszembe jutott, hogy nem ejtettem meg. Persze sokat nem változtat a dolgon, hogy tudja a nevem, hisz ha a kormánytól jött akkor úgy is tudja már, ha pedig nem, akkor sem okozhat gondot. Egy név már mit sem jelent a mai világban. Könnyedén lecserélhető...
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptySzer. Jan. 18, 2012 3:31 am

~ Még mindig nagyon kivagyok Neutral ~

Szegény lányt valószínűleg megijesztettem, legalábbis a testbeszéde arra utalt, hogy fenyegetést érez az irányomból. Van már annyi tapasztalatom, hogy felismerjem, ha valaki ugrana az első rossz mozdulatra, és az esper harcra készen állt ott. Ami egyben azt is jelentette, hogy van némi tapasztalata harc terén, csak a forrását volt nehéz megállapítani pusztán annyiból, hogy ránézek Neutral Ha megérinteném, láthatnám az ezzel kapcsolatos emlékeit, legalábbis jó eséllyel most erre gondol, de nyilván eszem ágában sem volt még jobban megrémíteni, ha már egyébként is tart tőlem. Meg egyébként sem szeretek mások agyában turkálni, éppen elég ha véletlenül bevillan egy-egy kép gyakorlás közben. Nem könnyű irányítani ezt az aspektusát a képességemnek még az én szintemen sem, hiszen elsősorban nem ez a fő területe a manifesztálódásának. Túl komplex, nincs hozzászokva az agyam úgy, mint mondjuk egy telepatáé.
- Asuka-chan, akkor... örvendek! Valóban, ez a vezetéknevem. Ezek szerint hallottál már rólam?
Mosolyodtam el barátságosan, majd tisztelettudóan meghajoltam, hogy kicsit megnyugtassam. Szörnyű belegondolni, hogy ezt akár úgy is meg tudnám tenni, hogy nem is gondolom komolyan, és szinte bárkit gyanútlanul csapdába csalhatok a viselkedésemmel... Ám azon a korszakomon már szeretném azt hinni, hogy túl vagyok, és épp ezért igyekszem az őszinte véleményemet kimutatni, legyen szó bármiről. Még akkor is, ha az azt jelenti, hogy össze kell vesszek a mesteremmel.
- A Raion a hozzánk hasonló emberek támaszaként működik. Menedéket nyújtanak a magunkfajtának, segítséget adnak a képességünk feldolgozásában, fejlesztésében, vagy éppen az elfojtásában a könnyebb, hétköznapibb élet érdekében. Valóban nem először találkozok transzmutánssal, esperekkel foglalkozok mióta felébredt bennem a saját képességem.
Kezemet felemelve ujjaim között megtáncoltattam néhány kisebb szikrát, hogy demonstráljam, én is olyan vagyok, mint ő. Pontosan tudom, milyen nehéz ilyesmivel élni és hogy miféle akadályokkal kell szembenéznünk. Én például nem mehetek akárhogy orvoshoz, hiszen semmilyen hétköznapilag elfogadott tudományos módszerrel sem magyarázható, hogyan tudom mozgatni a lábamat... vagy akár a jobb kezemet. Ezekről a szigorúan titkos kutatásokról csak állami szinten tudnak, és ha nyilvánosságra kerülne valami, gondoskodnak róla, hogy órákon belül elsimítsák az ügyet.
- Felfigyeltem a zajra és idejöttem, ennyi Smile De most már kíváncsi vagyok, felkeltetted az érdeklődésem. Szóval ha nem bánnád, szeretnék feltenni néhány kérdést. Nem muszáj válaszolnod, csupán a kutatásaimat könnyítenéd meg vele valamelyest. Olyasmikre gondolok, hogy hogyan tettél szert a képességedre, vagy hogy kaptál-e valamilyen kiképzést? Viszonylag gyakorlott használónak tűnsz, hiszen képes vagy formálni a külsődet. Mire szeretnéd használni a képességed és miféle negatív tapasztalataid vannak vele?
Ez utóbbi kérdésem már nem egészen a kutatásomhoz kapcsolódott, és erre talán ő is rájöhetett, de érdekelt az is, hogy mi mindenen ment keresztül, amiért ilyen bizalmatlanul fogadott. Ez az óvatos viselkedés arra utalt, hogy neki is nehéz múltja lehetett, mint nekem. Volt egy olyan érzésem, hogy nem akarom mindazt hallani, amin keresztül ment, de akkor is meg kellett kérdeznem.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te6000/12000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (6000/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyPént. Jan. 20, 2012 9:16 am

~ Állj! Ki vagy? ~

Bizalom. Legalábbis ez a szó az amit egy belső hang diktál nekem. Igaz, hogy eleinte gyanakodtam arra, hogy talán ez az esper lány esetleg telepatikus képességekkel rendelkezik, vagy valami olyasmivel amivel az érzelmeket lehet befolyásolni, viszont miután kis bemutatót tartott arról, hogy az ő képességei inkább a természeti elemek egyikének manipulálásában rejlik, így bizonyos lehettem abban, hogy ez a belső hang valóban a sajátom. Vagyis azt hiszem, hogy a sajátom, hisz ez a második alkalom amikor megszólal bennem és mit ne mondjak, az első belső parancsa nem épp egy élőlénybarát dolog volt.
Lelki szemeim előtt végigpörögtek azok a "gyilkosságok" amiket elkövettem fogságom idején. Mindre emlékszem egytől-egyig, olyan mintha beleégtek volna az emlékeimben. Mind az állatoknak, mind az embereknek látom az arcát. Sőt még némelyikük hangját is hallom, hisz voltak akik az életükért könyörögtek.
- Kérek egy pillanatot. - szólaltam meg végül, majd a táskámat felkapva tűntem el pár pillanatig. Úgy döntöttem, hogy megmutatom azt az embert aki vagyok a lánynak, csak hát nem lett volna tanácsos rögtön deaktiválni a képességemet, mert hát félmeztelenül mégsem jelenhetek meg előtte csak úgy. A kellő távolságban öltöztem fel, de nem távolodtam el annyira, hogy esetleg azt higgye, hogy leléptem vagy valami.
- Elnézést, csak az "edzés" érdekében kénytelen voltam levetkőzni. - magyaráztam meg a dolgot, miután visszatértem hozzá és deaktiváltam a most már csak a lábamon működő képességemet.
- Valami különös oknál kifolyólag megbízom benned. De ne kérdezd, hogy mi ez, hisz magam sem értem. Csak van és kész. - szólaltam meg ismét, majd az egyik fatönkre mutattam, hogy foglaljon helyet, hisz ha a választ szeretné hallani a kérdésére akkor ajánlott, hogy helyezze kényeleme magát.
- Azt hiszem, hogy a legjobb, ha a legelején kezdem. De még mielőtt elkezdeném leszögezném, hogy azt ami velem történt, még senki sem hallotta. A szüleimnek sem mondtam semmit. Nem akartam, hogy bajba keveredjenek. Viszont azt már most kijelentem, hogy ha továbbadod bárkinek is, akkor biztosíthatlak arról, hogy a megtorlás nem hátráltat engem és ezt a történetemből is leszűrheted. - ültem le jómagam is egy fatönkre. Még tiszta szerencse, hogy az edzés alatt kivágtam pár fát, így van ülőhely. Ezt követően pedig egy pillanatig behunytam a szemem és visszapörgettem az eseményeket egészen a kezdetekig. - A képességeimmel születésem óta rendelkezem. Vagyis a jelek már akkor megvoltak a testemen. Tulajdonképp ugyan olyan gyerek voltam mint a többi, mégis kitűntem közülük. Hamarosan néhány férfi jött hozzánk és elvittek magukkal. A kormány emberei voltak, vagy mi a fene és egy telepre vittek. Kísérleti egér lettem. A képességeim teljes formájukban akkor mutatkoztak meg, mikor legelőször életveszélybe kerültem. Egy katonát küldtek be a szobába ahova bezártak. Majdnem megölt. Az a belső hang, amelyik jelenleg azt diktálja, hogy megbízhatom benned, akkor szólalt meg legelőször. A képességem akkor aktiválódott és szó szerint apró darabokra szabdaltam a katonát. A mai napig emlékszem arra az arcra, amit akkor mutatott, mikor meglátta, hogy mivé váltam. Őszintén szólva sohasem láttam, hogy hogyan nézek ki. Csupán annyit tudok, hogy rendelkezem ezzel a két pengével, valamint, hogy a gyorsaságom messze meghaladja egy átlag emberét ebben az alakban. - itt egy kis szünetet tartottam. Szükségem volt egy kis időre, pár pillanatra, hogy összeszedjem a gondolataimat és ismét kitöröljem a férfi arcát a tudatomból.
- Természetesen ezzel nem ért véget a "kísérlet". A katonát más katonák, vadállatok, majd esperek követték. Ők voltak azok akik közbenjártak a "képzésemben". Minden bizonnyal a tökéletes gyilkolásra alkalmas fegyvert akarták megteremteni belőlem. Pechükre én magam nem akartam az lenni. Épp ezért volt az, hogy azokat a katonákat és sima embereket is gondolkodás nélkül mészároltam le akiket beküldtek a "szobámba". Részben elérték amit akartak, hisz gyilkológép lettem, viszont nem az ők irányításuk alatt. Ez persze nem tetszett nekik, így körülbelül egy éve úgy döntöttek, hogy kivonnak a forgalomból. Valamivel lebénítottak, majd az egyik férfi kilőtt felém egy golyót. Csak a lövés hangjára emlékszem, azután pedig semmi. Pár óra, vagy talán nap múlva tértem magamhoz. Még mindig a szobámban voltam, viszont annak az ajtaja akkor tárva nyitva állt. A járőröző katonák úgy néztek rám, mintha szellemet láttak volna. habár igaz, hogy én voltam az utolsó dolog amit láttak. Menekülés közben egy irodán vagy valami olyasfélén haladtam át és az egyik iraton láthattam talán a nevedet. Onnan lehet ismerős. - fejeztem be végül a történetemet. Roppantul érdekes, hogy képes voltam elmondani mindezt egy olyan személynek akiről szinte semmit nem tudok. És mégis milyen könnyedén ment, mintha csak hátra akarnám hagyni, hogy legyen aki tovább mondja, habár a lelkére kötöttem, hogy ne tegye.
- Ez volt a képességemről szerzett negatív tapasztalat, ha úgy tetszik. Természetesen ezt szeretném pozitívra fordítani azáltal, hogy azért képzem magam tovább, felhasználva az emlékeimet, valamint az ott tanultakat, hogy meg tudjam védeni azokat akik fontosak számomra. Tudom, elég közhelyesen hangzik, de ez az igazság. - válaszoltam meg az utolsó kérdését is. De valahogy mégis kevésnek éreztem a dolgot. Tudtam, hogy elhiszi, hogy igaz az amit mondtam és az a bizonyos érzés a bizalommal kapcsolatban, pedig mintha erősödött volna.
- Unmei. - érintettem meg a jobb könyökhajlatomban lévő jelet a ruhámon keresztül és a kezem rögvest felvette a karpenge kinézetét. - Ez a képességem neve. Öt darab jel található a testemen. Egy-egy a könyökhajlataimban, ezek segítségével lehetséges, hogy csupán a karpengéket aktiváljam. Egy-egy található a térdhajlataimban, ezek segítségével csupán a lábaimon aktiválódik a képesség, bár ezt korábban már láthattad. Az ötödik jel a tarkómon helyezkedik el, valamint ez a többi négyet is képes aktiválni. Viszont képes vagyok a képességemet gondolati úton is aktiválni, anélkül, hogy bármely jelet meg kéne érintenem. Ez valamivel egyszerűbb is így, hisz nem kell az időt azzal eltöltsem, hogy megérintsem a jelek valamelyikét. - magyaráztam el a képességem aktiválásával kapcsolatos információkat, majd levettem a fejemről a sapkát, a nyakamról a sálat és a hajamat félretolva mutattam meg a tarkómon lévő jelet a lánynak. Tulajdonképp ez egyfajta próbatétel is volt, hisz ha valóban megbízhatok benne, akkor nem fog semmit se tenni annak érdekébe, hogy engem vagy a képességemet hatástalanítsa. És ha valóban így van, akkor lehetséges, hogy szereztem egy újabb barátot.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 10:24 am

~ Kipihentem magam, már nem vagyok ki ~


Amíg a lány odébb vonult addig nekem volt alkalmam kicsit tanulmányozni a pusztítást, amit a képességével okozott. A fatörzsek állapota alapján ahhoz nem elég erősek a karpengéi hogy egyetlen csapással kivágja őket de annyi nem kellett hozzá, mintha egy fejsze lenne a kezében. Próbáltam kristálymaradványokat keresni, hátha találok mintának valót, de vagy nem voltak, vagy pedig mikroszkopikus méretűek, azt viszont szabad szemmel még én sem tudom érzékelni :/ Az erejéről azonban így is viszonylag jó képet kaptam.
- Semmi gond, gondolom az átváltozásod a ruhád bánja. Mindenesetre köszönöm, bár nem hiszem, hogy megérdemlem a bizalmadat. Nem tettem érte semmit.
Feleltem a mondandójára, miután pár perc múlva visszatért. Végre azt is láthattam, hogy néz ki egyébként. Meglehetősen fiatal volt, valószínűleg még tanul. Viszont az nem lepett meg, hogy ennyi uralma van a képessége felett, rengeteg 10-12 éves gyermek van már haladó szinten azok közül, akik benne vannak bizonyos programokban. Némán bólintottam a bevezetője hallatán, közben pedig némi vasport mozgósítottam, hogy simára csiszoljam az ülőhelynek használt farönk felszínét. Nem szerettem volna, ha egy szálka miatt elszakadna a szoknyám :/ Szóval leültem és hallgattam. Eleinte még egyértelmű érdeklődéssel és figyelemmel, aztán lassan lehajtottam a fejem és magam elé meredtem a történet hallatán. Az a program... tudtam róla, olvastam rengeteg feljegyzést és nem is Asuka-chan volt az egyetlen résztvevője. Legalább egy tucat olyan tesztalany jutott eszembe, akik belehaltak a kiképzésbe, vagy még rosszabb, beleőrültek a teljesen etikátlan és minden humánusságot idéző módszerekbe. Egyetlen sikerrel végződő esetük sem volt, de arról még én sem tudtam, hogy ők maguk szabadultak meg néhány alkalmatlannak ítélt espertől. Igaz sejteni sejtettem, hogy sokkal kegyetlenebb dolgok is voltak ott, mint amiket én a kézhez kapott jelentésekben olvashattam. Azóta már számos másik módszerrel is dolgoznak, az itteni középiskolába is jár egy olyan kislány, akit genetikai úton "turbóztak fel", csak ő kicsúszott a kezükből, annyira jól sikerült. Az általam használt program pedig megint csak ártalmatlan, már ebben a formájában. Sajnos a központi kutatóintézetben azon is dolgoznak, hogy az alanyok agyhullámait birizgálják és engedelmességet neveljenek beléjük. Azonban nem tehetek semmit, öngyilkosság lenne belenyúlni a darázsfészekbe. S-szint ide vagy oda, rengeteg olyan eszközük van, amivel semlegesíthetik a képességeimet, ráadásul most itt van a nyakamban a függő is, amivel nem tudok mit kezdeni, és lekorlátozza az erőmet.
- Sajnálom, amin keresztül kellett menned. Nem tudom mennyire megnyugtató számodra, de azt a programot aminek te is a része voltál, megszüntették úgy 10 hónapja, az eredménytelensége miatt.
Biztosítottam az együttérzésemről lesütött szemekkel. Neki is kijutott hát a jóból, igaz más úton, de a viselkedését látva azt hiszem őt is megedzette mentálisan a sok szörnyűség, mint engem. Míg a képességét demonstrálta, addig a gondolataimba merültem, mintegy tudat alatt dolgoztam fel az információlat, amik eljutottak az agyamba a szememen keresztül. Semmiképp sem szerettem volna, ha ezek után úgy köszönünk el egymástól, mint két idegen, hiszen olyan titokba avatott be, amiről senki más nem tudott. Belém fektette a bizalmát, amiért nekem cserébe adnom kell valamit, többet, mint egy koszos meghívást a Raionba. A saját gondolkodásmódomat fedeztem fel benne, hiszen akárcsak ő, én is azért dolgoztam a képességemen, hogy jóvá tegyek valamit... és ami azt illeti, neki is volt mit helyretennie a lelkiismeretében, hiába nem az ő hibája volt. Talán... talán meg kéne őt környékeznem a Daitenshivel kapcsolatban? Yuu-chan már hetek óta nyaggatott vele, hogy szükségünk van új tagokra, főleg mióta Yuke-chan befogadta Shizune-chant. Eddig minden próbálkozásom kudarcot vallott, de lehet csak rossz helyen keresgéltem, amikor olyanok körül tapogatóztam, akik már most is erősnek számítanak. Asuka-chan most körülbelül akkora erőt képviselhet, mint amilyen erős én voltam, amikor csatlakoztam a testvériséghez, de már most sokkal erősebb lelkiekben, mint amilyen én voltam akkor. A képességét még van hová fejleszteni, azonban ezt leszámítva megvan benne minden, amire szükségem van: valamiféle kötődés, motiváció és potenciál.
- Azt hiszem tudom milyen cipőben jársz most. Én is követtem el bizonyos dolgokat, amikre nem vagyok büszke, de találtam valakit, aki megmutatta nekem, hogyan tehetem jóvá a bűneimet. Annak a valakinek nagyon sokat köszönhetek, és... és bár nem tudom, képes lehetek-e a nyomdokába lépni, de ha úgy akarod... én lehetek az, aki segít neked feldolgozni mindazt, ami történt veled. Megmutathatom, hogyan válhatsz erősebbé és lehetséges, hogy tudok egy módot, amivel könnyíthetsz a lelkiismereteden is, Asuka-chan.
Pillantottam rá a lányra, miközben nyeltem egy nagyot. Egyszer sem éreztem magam még ilyen feszültnek, amikor burkoltan felvetettem a csatlakozás lehetőségét. Azt hiszem tényleg szerettem volna őt felkarolni és segíteni neki a céljai elérésében, csak az tartott vissza, hogy az elveimmel ellenkezik más embereket veszélybe sodorni. Márpedig a Daitenshi állandó életveszélyt jelent. Ám szeretném azt hinni, hogy vagyok olyan erős, hogy meg tudjam védeni Asuka-chant.
- Mielőtt elhamarkodottan válaszolnál, van még valami. Szépen hangzik mindaz, amit mondtam, de szeretném, ha tudnád, hogy olyasmibe rángatnálak bele, ami életveszélyes. Csupán a képességem természetének köszönhetem, hogy a jobb kezemet mozgatni tudom. Szóval jól gondold meg, hogy megéri-e neked a kockázatot az, hogy szembenézhess a lelkiismereteddel, hogy vagy-e annyira őrült, mint én. Ha igent mondasz és beavatlak a részletekbe, onnantól viszont nincs visszaút. Ha pedig nemet mondasz ennek tükrében.... a képességeddel akkor is szeretnék foglalkozni.
Tettem hozzá sietősen, amikor megláttam, hogy válaszra nyitja a száját. Érthető lenne, ha nemet mondana, nekem nem volt mit kockáztatnom, amikor csatlakoztam. Nem volt se családom, se életem, csak vergődtem egy mélységesen mély gödör alján, és hiába hittem azt, hogy egyszer kimászhatok belőle, kötél nélkül nem volt rá esélyem. Yuu-chan viszont ledobta a kötelet, és bár néhányszor visszacsúsztam, de sikerült megkapaszkodnom benne és felmásznom rajta.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te6000/12000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (6000/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyHétf. Jan. 30, 2012 6:05 am

~ Kedves idegen ~

Nem tudom, hogy miért lepett meg beszélgetőpartnerem szerénysége azzal kapcsolatban, hogy nem érti, hogy miért bízok benne. Habár az is igaz, hogy én magam sem értem ezt az egészet, de ez nem is olyan lényeges... azt hiszem.
- Nem épp, csupán az edzés megkönnyítésének szükséges feltétele volt, bár határozottan nem mentem olyan messzire, mint amire anno utasítottak.- feleltem a képességemmel kapcsolatos megállapítására, hisz valóban nem okoz semmilyen sérülést a ruházatomban a képességem, bár az is igaz, hogy nem a legmegfelelőbb az a ruházat, amiben általában vagyok egy ilyen típusú képességhez. Hogy is mondjam, sokkal jobban használható és irányítható a képességem akkor, hogyha testhez simuló ruházatban vagyok, bár ennek értelmét még én magam sem értem. Majd talán egyszer rájövök a hogyanra és miértre.
- Ennek igazán örülök. Bár ha engem kérdezel bizonyára azért kellett berekeszteni a programot mert nem én voltam az utolsó aki ki akart szabadulni arról a helyről. De gondolom ez csak egy program a sokból. Megnézném, hogy mit kezdenének a mi helyünkben. - az utolsó mondatot csak úgy tettem a többi mellé, hisz ténylegesen nem gondoltam komolyan. Nem vagyok olyan, mint azok ott, nem tudnám elviselni saját magam, hogyha embereken akarnék kísérletezni. Vagy ha mégis akkor azt úgy tenném, hogy az mindkét félnek tökéletes legyen. Szóval valami kellemes szociális dolog jöhet, de a militarista dolgoktól kíméljenek meg.
A lány ajánlata elgondolkodtatott. Tulajdonképp két oldal küzdött a fejemben, mint pró és kontra. Az egyik oldal tulajdonképp az az oldalam volt, amelyik attól félt, hogy ez tulajdonképp egy csapda és ugyan oda kerülök ahova eddig. Viszont a másik oldal, amelyik tulajdonképp a leginkább vetette a bizalmát a lányba sokkalta jobb érveket hozott fel, hisz amellett volt, hogy őmellette talán megtanulhatom tökéletesen irányítani a bennem rejtező gyilkos gépet és ösztönt, valamint hogy emellett egy soha vissza nem térő barátságra is szert tehetek. Mindkét oldal erősen küzdött az igazáért, viszont nekem végül is mégis döntést kellett hoznom. Ez az én dolgom volt, az egyetlen amihez én nélkülözhetetlen vagyok a saját fejemben.
- Azt hiszem... elfogadom az ajánlatodat. És örülök annak, hogy hasonló a hátterünk, habár azt igazán kétlem, hogy jóvá tudnám tenni azokat a vérfoltokat a múltamon és bár kicsit furcsán fog hangzani, de van egy olyan részem belül ami teljesen jogosnak érzi az egészet. Talán ez az amit annyira elő akartak csalogatni belőlem annak idején. - viszont, hogy megnyugtassalak azzal kapcsolatban, hogy mindenre képes vagyok, megmutatom a képességem azon oldalát, amit mindeddig titokban tartottam.
Fogadtam el a lány ajánlatát. Ezután felálltam, majd amellé a farönk mellé guggoltam amelyiken addig ültem. Az egyik tenyeremet a rönkre helyeztem, majd a másikat egyetlen gondolatfoszlánnyal alakítottam át karpengévé.
- Kicsit morbidnak fog tűnni, de ne aggódj, tudom mit csinálok. - mosolyogtam a lányra, majd egy gyors mozdulattal vágtam le a mutatóujjamból egy kicsit. A kezem még a találkozás előtt kristályos anyagúvá változott, így semmi vérveszteséggel nem járt a dolog. A karpenge ezután visszaváltozott normális emberi kéz alakjára, majd sérült kezemet kissé közelebb mozgattam az előbb levágott kristálydarabhoz.
- A képességemnek van egy erős defenzív funkciója. Ezt a részét egyáltalán nem tudom irányítani, viszont az tény, hogy a legtöbb sérüléstől megvéd, de sokszor talán jobb lenne, hogyha a sérülés betalálna. - miközben a magyarázatot tartottam lassan egyfajta regenerációs kötés kezdett végbemenni a sérült kezem és a korábban még az ujjamhoz tartozó, most már teljesen valódi kristályhoz. Ez természetesen még így is, hogy csak kis sérülés volt, eléggé erős fájdalommal párosult.
- A regeneráció gyorsasága függ a távolságtól és a sérülés nagyságától. Valamint ha olyan helyen sérülnék meg, ami létfontosságú, vagy olyan helyen van, ahonnan nem tudna leválni a kristálytest, akkor az egész testem szétesik. Tulajdonképp így úsztam meg a golyó általi halált és ennek köszönhetem azt, hogy megmenekültem. Viszont legyen a sérülés bármekkora, ez a fajta gyógyulás elég nagy fájdalommal jár, valamint a képesség sem aktiválódik minden esetben. Nem egészen tudom, hogy mi az ami kiváltja azt, hogy működésbe lépjen. - fejtettem ki tovább a képességem ezen oldalát, közben a fájdalom elmúlt és a kristály darab újból visszanyerte a régi helyét a kezemen. Persze felemelve a rönkről akaratlanul is megmozgattam, hogy biztos legyek, hogy a gyógyulás teljesen végbement, valamint, hogy nem szereztem semmiféle javíthatatlan sérülést.
- És még egyszer bocsánat ezért a rendhagyó bemutatóért. - sütöttem le a szememet kicsit, hisz biztos, hogy pár pillanatig a szívbajt hoztam a lányra vagy tudom is én. Sajnos elég sokáig éltem antiszociális életet, így még a szocializálódásom nem teljes és vannak dolgok, amik számomra természetesnek tűnnek, míg másoknak őrjítő szokás vagy valami. De azért remélem, hogy nem ijedt meg túlságosan. ^^"
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptySzer. Feb. 01, 2012 8:48 am

~ Tanítvány a láthatáron? ~

A programokkal kapcsolatos megjegyzésére bólintottam, valóban sokféle módszerrel próbálkoznak mesterséges képességeket adni illetve fejleszteni a veleszületett képességeket. Ez volt talán a legbarbárabb és legkezdetlegesebb mind közül, és persze a legelső is. De mára már van annyira előrehaladott a tudomány, hogy ne kelljen nemzetközi egyezményeket megszegni, persze szupertitkosan. Nem mintha más országok nem csinálnák ugyanezt :/
- Nem egész, a háttérben inkább az állt, hogy a program az eredménytelensége mellett elavulttá és gazdaságtalanná vált. A létesítmények fenntartása és őrzése vagyonokat emésztett fel. Az emberi jogok vagy az életek ezeket nem érdeklik...
Legyintettem csalódott mozdulattal. Katonai célok mellett miért is érdekelnék az ilyesmik a kormányokat, amikor pont az a végcéljuk, hogy embereket öljenek az így felállított hadsereggel. Egyszer még komoly konfliktusok lesznek az esperek és a képesség nélküli emberek között, úgy érzem és szörnyű belegondolni hogy az erőm alapján nekem egy olyan háborúban vezéregyéniségnek kéne lennem. Csak a lélekenergiám mennyisége akadályoz meg abban, hogy elérjem az S+ rangot, egyébként elértem a képességem határait a teszteredmények szerint. Furcsa érzés, hogy hiába vennék részt fejlesztő tréningeken, már nem javulnánk a technikáim attribútumai.
- Igazság szerint én is kioltottam életeket... azokat már nem lehet visszaadni, de ha elég életet megmentek, akkor talán el fogok tudni majd számolni a lelkiismeretemmel egyszer... Smile
Mosolyodtam el kicsit keserűen. A koponyás esetre nem voltam büszke, de amit a Sors Dárdája elpusztításánál segédkeztem, vagy annak a falunak a felszabadítása azt hiszem pozitív oldalra került a listán. Nem tudom mikor lesz az a pont, amikor úgy fogom érezni, hogy elegendő jót tettem, de az is lehet hogy talán soha. De talán nem is baj, ha így lesz, ha ez azt jelenti, hogy mindig meglesz a motivációm arra, hogy jót cselekedjek. Kicsit át kellett gondolnom, hogy mit is akarok mondani, így nem bántam hogy addig újabb aspektusát mutatta meg a lány a képességének. Nem rökönyödtem meg az öncsonkításon, találkoztam már önregeneráló képességgel, amit máshogy nagyon nem lehetett bemutatni. Szavaira elgondolkoztam, hogy mi válthatja ki a képesség működésbe lépését, valószínűleg valamilyen szinten reflexszerű reakció, ami vagy tudatos vagy pedig veszélyérzetre aktiválódik tudat alatt. Szóval ha nem számít rá, hogy baj érheti, talán működésbe sem lép. Akárhogy is, ez mindenképp megnyugtató, hiszen így kevésbé kell amiatt aggódni, hogy komoly baja eshet Asukának.
- Mennyi ideig vagy képes fenntartani ezt az átalakult formádat? Ismersz ilyen és ehhez hasonló limiteket?
Tettem fel egy kérdést, ami már foglalkoztatott egy ideje, de csak most volt alkalmam kíváncsiskodni. Közben arra is rájöttem, hogy tulajdonképpen a konkrét dolgokon kívül mindent elmondtam, szóval ha komolyan gondolja a lány a csatlakozást, akkor már nem sok mondanivalóm van. A Fészket nem tudom neki megmutatni anélkül, hogy Yuu-chan jelen lenne, mivel az ő engedélyének hiányában Asuka-chan nem tudna bejutni, de még csak nem is látná a bejáratot.
- Talán tudsz róla, talán nem, de vannak olyan természetfeletti lények, amelyek nem ebben a világban élnek, és az a feladatuk, hogy megvédjék ezt a világot, illetve átsegítsék a halott lelkeket a túlvilágra. Ők a shinigamik. Azonban vannak olyan veszélyek, amelyektől még ők sem tudnak megvédeni minket, hiába képviselnek komoly erőt. Létezik azonban egy szervezet, amelyet eredetileg azért hoztak létre, hogy felszámolja azokat a veszélyeket, melyekről a halálistenek nem tudnak vagy nem képesek velük egyedül megbirkózni. Ezt a testvériséget Daitenshinek hívják, és az a személy, aki nekem segített kijönnöm a gödörből, amibe elástam magam, ennek a szervezetnek a vezetője, én pedig a tagja vagyok.
Fordítottam komolyra a szót, ezen a ponton pedig megálltam egy pillanatra. Még csak most jutott eszembe, hogy a lány nem is biztos, hogy tud a Gotei 13-ról, sőt, valószínűleg fogalma sincs mi folyik a háttérben amíg mi, emberek, boldogan és gyanútlanul éljük a kis életünket. Lidérccel talán már találkozhatott, de a shinigamik más kalap alá tartoznak.
- Ha velem tartasz, és szeretnéd jóvátenni a múltadat, akkor ehhez a szervezethez fogsz te is csatlakozni az én közvetítésemmel. Én fogok érted felelni és én foglak felügyelni is, azonban a vezetőnk utasításait neked is követned kell. Tudom, elég karót nyelten hangzik, de nem véletlenül hívtam testvériségnek az előbb a Daitenshit. Inkább egy baráti társaság vagyunk, akik vállt vállnak vetve harcolnak, mintsem valami katonaság. Ám a legfontosabb a szervezethez való hűség illetve a titoktartás. Remélem nem kell mondanom, hogy ami itt elhangzott, arról nem beszélhetsz senkinek, még a rokonaidnak sem, és kiszállni sem szállhatsz ki csak úgy.
Folytattam a mondandómat, immár a lényegre térve. Egyelőre semmiképp sem akartam terhelni azokkal a problémákkal, amikkel most szembe nézünk, hiszen ez Asuka-chant nem érinti. Kicsit bántott, hogy nem tudok olyan konkrét célt adni neki, mint amilyet Yuu-chan adott nekem a Sors Dárdájával, de a szervezet éppen átalakulóban van azzal, hogy új tagokat szervezünk be. A baj meg úgyis be fog ütni... előbb-utóbb lesz egy olyan veszély, amivel szembe kell néznünk.
- Gondold át, hogy mindennek tudatában is szeretnél-e csatlakozni. Ha igen, akkor megszervezek egy találkát a vezetőnkkel, és bemutatlak neki. Megértem, ha szükséged van néhány percre vagy akár napra, nekem is át kellett gondolnom, hogy szeretnék-e egy ilyen komoly elkötelezettséget elvállalni. Ha esetleg kérdésed van, azt is most tedd fel.
Fejeztem be a tájékoztatónak is beillő monológot. Ha nem lesz a válasza, akkor meg kell majd szabadítsam néhány emlékétől, amit nagyon nem szeretnék megtenni, mert elég barbár a módszerem rá. De úgy éreztem, hogy erre nem fog sor kerülni, Asuka-chan valóban úgy tűnt, hogy megbízik bennem. Remélem nem ijesztettem el most, hogy végre találtam valakit, aki alkalmasnak tűnik arra, hogy a tanítványom legyen.
Vissza az elejére Go down
Gouto Asuka
Daitenshi
Daitenshi
Gouto Asuka

nő
Sagittarius Rooster
Hozzászólások száma : 42
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura
Registration date : 2010. Sep. 16.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: ♥ Kavicslány ♥
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te6000/12000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (6000/12000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyKedd Feb. 07, 2012 9:06 am

~ Üdv... Mester. ~

Nem tudom miért, de nagyon is természetesen fogadtam azt, hogy ez a lány is ölt már meg valakiket. Talán azért nem érzek mindez miatt semmit mert nekem is volt részem belőle, vagy talán mert nem tanították meg mindennek a morális hátterét. Sajnálatos módon nem volt senki aki megtaníthatta volna, hogy mik az érzelmek, valamint, hogy mit illik és mit nem. Amit most tudok, az mindössze egyetlen év leforgása alatt összegyűjtött tapasztalat.
- Részvétem. - A szó csak úgy kicsúszott a számon, viszont sem magamban nem éreztem semmiféle érzelmet, de még a külvilág felé sem mutattam semmit. Számomra ez csupán csak egy szó volt, egy udvarias gesztus amit megtanultam. Természetesen ezt is csak úgy tapasztalatból és megfigyelésből. Az első temetésen szereztem ezt a tudást amin voltam. Egyedül én voltam olyan, mintha csak egy szobor lennék. Mindenki könnyekkel és számomra ismeretlennek tűnő érzelemmel küszködött. Én ezidáig csak pár érzelmet ismertem. A dühöt, a félelmet, a gyilkolási vágyat, azt, hogy valami megmagyarázhatatlan hiányzik, valamint a szüleim szeretetét. Ezen kívül semmit nem ismerek ezen a világon. Olvastam néhány könyvet amiben fel-fel bukkantak érzelmek, de csak említve, így nem értettem meg őket. Az iskolában is láttam és hallottam olyanokról amiket soha nem ismertem. Leginkább ez az egész olyan mintha idegen lennék.
- Nincs tudomásom limitről azzal kapcsolatban, hogy a képességem meddig bírja aktívan. Azt csak feltételezem, hogy bizonyára van egy határ, amit nem képes meghaladni. Ezidáig leghosszabb idő, amíg folyamatosan aktívan tartottam az körülbelül egy vagy másfél napig tarthatott. Erre pontosan nem emlékszem, még kisgyerek voltam akkor. Viszont azt feltételezem, hogy ha nem bocsátkozok harcba, vagy végzek olyan munkát ami megerőltető lehet az energiakészleteimre, akkor lehetséges, hogy hosszabb ideig aktívan tudom tartani. Persze ez csak feltételezés. - válaszoltam a kérdésére úgy, mintha valamilyen tudományos dologról tartanék beszámolót egy iskolai órán. Valamilyen furcsa oknál kifolyólag a képességemre mindig úgy gondoltam, mintha egy olyan technológia lenne, ami meghaladja az emberiség jelenlegi fejlődési szintjét. Talán ennek az lehet az oka, hogy gépies, mind kinézetre, mind pedig hangilag.
- Igen, van tudomásom, mind a shinigamikról, mind pedig a lidércekről. Viszont csupán felületes információim. A lidércekkel nem volt időm huzamosabban beszélgetni, mivel az elpusztításuk eléggé gyors folyamat. A shinigamikkal pedig nem teremtettem kapcsolatot, nem ismerve a kultúrájukat és szokásaikat nem akartam azt, hogy esetleg ellenségként tekintsenek rám. De gondolom ez érthető. Viszont arról még nem volt tudomásom, hogy az esperek közül bárki kapcsolatot létesített a halálistenekkel. Az egyik parancs, szabály vagy nem is tudom minek nevezzem, amit belém akartak ültetni az volt, hogy kihasználva azt, hogy a shinigamik nem támadnak emberekre készüljek fel az azonnali elpusztításukra. Talán valami gondjuk lehetett velük. - fejtettem ki a gondolataimat lassan és kimérten. Habár azok mellett amit eddig tudtam kissé meglepett az, hogy baráti kapcsolatban van ez a lány ilyen entitásokkal.
- Úgy gondolom... - hunytam le egy pillanatra szemfedeleimet és végiggondoltam az egészet amit eddig hallottam. Ahhoz képest, hogy miféle képességekkel rendelkezem még így is eléggé szürrealisztikusnak tűnik ez a testvériség dolog, viszont van bennem valahol valami, ami mindennél jobban vágyik rá. - ... hogy eléggé sok titkom van így is, szóval ennek az egésznek a titokban tartása nem fog nehezemre esni. Egyszóval elfogadom a feltételeidet és megköszönöm a segítségedet. Ugyanakkor azt hiszem, hogy helyénvaló, hogyha értesítelek arról, hogy rengeteg olyan, másnak hétköznapinak számító dolog van, amit én nem tanultam meg eddigi életem során, így lesznek és vannak olyanok amikre ha majd rákérdezek kérlek ne lepődj meg. - fogadtam el a meghívását ebbe a bizonyos testvériségbe. Tulajdonképp azért ment ez olyan könnyedén, pár pillanat alatt, mert tudom jól, hogy még ha nem is közvetlenül, de így elérhetem azt, hogy megvédjem azokat akiket szeretek, kedvelek vagy tisztelek. Persze arra fel kell készüljek, hogy olyan következményeket vállaltam el ezzel, amiknek létezéséről még nem tudok és a jövőben fogják felütni a fejüket, viszont ezt kénytelen vagyok felvállalni. Tudom, hogy van következménye mindennek amit teszek és amit tenni fogok. Ezeknek a súlyát el kell tudnom viselni, ha tetszik ha nem.
-Etoo... és akkor most mi lesz? - kérdeztem meglepődve, miután felvettem a táskámat és eszembe jutott, hogy bár nagyon jól elbeszélgettünk a képességemről, meg a csatlakozásról, viszont azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ezután mit teszünk. Valamint utánagondolva még egy dolgot hozzátettem a kérdésemhez, mosolyogva. - Shishou.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 10:54 am

Én... shishou @.@


Ha ezt a lányt a tanítványommá fogadom, úgy minden apró részletet meg kell majd tudom a képességéről, mivel elsődleges feladatomnak fogom tekinteni, hogy fejlesszem azt. Lélekenergia-minta és -mennyiség, működési mechanizmus, határok, mi hogyan hat rá... azt hiszem megkísérlem majd megszerezni azokat az adatokat, amiket róla dokumentáltak, noha valószínűleg nem fogják készséggel a rendelkezésemre bocsátani, legalábbis teljes egészében biztosan nem. Én magam is el fogok végezni rengeteg tesztet, szóval főképpen az adatok összehasonlítása miatt lenne fontos, nem is azért, mert meg akarnám kímélni a laborom meglátogatásától Asuka-chant. Remélem nem fogom megrémíteni a körülményekkel :/ Viszont eléggé meglepett, hogy ilyen sokáig képes fenntartani a transzformációt, ez annak a jele, hogy az alak fenntartása önmagában nem kerül sok energiájába, vagyis már alaposan hozzászokott a használatához. Esetleg mivel veleszületett képesség, így az is magyarázat lehet, hogy a szervezete számára természetesnek számít a kristályalak. Ez utóbbi esetben a megfelelő programot összeállítva nagyon gyors fejlődést lehetne elérni viszonylag rövid időn belül.
- Mindent megteszek majd, hogy segítselek, legyen szó bármiről. Remélem nem fogod megbánni a döntésed, én azon leszek, hogy hasznos legyek a számodra, Asuka-chan.
Mosolyodtam el megkönnyebbülten a válaszát hallva, elvégre legördült egy teher a szívemről ezzel. Igaz egyben egy jóval nagyobb felelősség is került rá, mint hogy megtaláljam a tanítványomat. A java még csak most jön, és nem éreztem magam biztosnak arra, hogy képes leszek megfelelni nem csak Yuu-chan, Asuka-chan, de a saját elvárásaimnak sem. Számos esperen segítettem már így vagy úgy, de ez mégis más volt. Legalább annyi megnyugtató (bár inkább nyugtalanító) adalék jutott nekem, hogy kiderült, a lány nem teljesen képzetlen harcos, sőt. Lehet még tanulhatok is tőle! Valójában mégis csak akkor döbbentem rá, hogy mibe is vágtam a fejszémet, amikor Asuka mesternek hívott. Egyszerre volt felemelő és rémítő érzés az az egy apró szócska, amitől megfordult körülöttem a világ. Sokáig fogom még ízlelgetni ezt a szót, ahogy azt is, hogy tanítványom van. A sokkból kievickélve beletúrtam a táskámba és néhány másodperccel később egy névjegykártyát vettem ki belőle, aminek a hátára aztán egy másik számot is felfirkantottam, majd átnyújtottam.
- Lássuk csak... először is itt vannak az elérhetőségeim, telefonszám és e-mail. A lap hátán a másik szám pedig a vezetőnké, Sierashi Yuusukéé. Hamarosan bemutatlak a többi tagnak, így neki is. Van egy rejtett földalatti bunkerunk a közelben, amit most nem tudok megmutatni, mert nem látnád az azt védő erőtértől, de majd ha sor kerül a bemutatkozásodra, akkor majd bebocsátást nyersz te is Surprised Ezután pedig szeretnék majd egy személyesebb beszélgetést is lefojtatni veled, szeretnélek kicsit jobban is megismerni, mind téged, mint embert, mind pedig a képességedet, mielőtt elkezdenénk a közös munkát.
Válaszoltam immár csevegő hangnemben, mintsem komolyan, de a tekintetem arról árulkodott, hogy nagyon odafigyelek arra, mit mondok és hogyan. Ezt követően felálltam a rönkről, leporoltam a ruhámat és magamhoz vettem a táskámat is. Sajnos nem tudtam tovább maradni, eredetileg is csak egy pillantást akartam vetni arra, hogy mi folyik itt, aztán mi lett belőle :/
- Nekem sajnos most mennem kell, vár a hétköznapi élet Embarassed Ha két napon belül nem tudom megszerezni az elérhetőségeidet, akkor keress meg! Persze ha nem akarsz ennyit várni, nyugodtan írj vagy hívj ^^
Kuncogtam fel, majd tisztelettudóan meghajoltam és egy intést követően a Fészek felé vettem az irányt, hogy értesítsem Yuu-chant, valamint az Andokban túrázó Yuke-chan és Shizune-chan párosát a fejleményekről. Aztán viszont jöhet a fejfájás, hogy mégis milyen ürüggyel adassam ki az Asukára vonatkozó adatokat ._.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te8000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 21, 2012 9:25 am

|Allen & Lanven|


Hosszú hónapok teltek el azóta, hogy elhagytam Las Nochest. Sokszor felmerül bennem az a kérdés, hogy vajon miért is tettem, de egyből meg van rá a válaszom. Alsóbbrendűnek nézetek az arrancarok pedig vagyok olyan erős mint ők, sőt egyeseknél még erősebb is vagyok. Nem szeretem ha úgy kezelnek engem vérfarkast mint egy shinigamit vagy egy arrancart.
Most is a lepukkant motelszobámban trónoltam mint szökésem óta minden nappal. Vadászni csakis este megyek ki.. sokkal, de sokkal élvezetesebb este kergetni az áldozatot. Valami értelmetlen hülyeséget bámultam a Tvben. Sokáig tartott mire rájöttem a működési elvére és egy párszor már darabokra akartam törni, de szerencsére nem tettem. Ha megtettem volna iszonyatosan unalmas lenne az életem egészen estig. Mondjuk így se valami izgalmas mert mindig valami unalmas, szutyok megy a média dobozban, de jobb mint a semmi. Ráadásul néha napján adnak olyan műsorokat is amiken jót nevetek.
- Pff... - hallattam majd egy gyors és egyszerű mozdulattal kikapcsoltam a televíziót. Elegem lett a sok hülyeségből és enyhén fogalmazva elültem hátsó felemet. Felálltam és egy egyszerű nyújtózkodással próbáltam rendbe hozni problémámat, de sajnos nem jött össze ezért mint egy fitnesz lady elkezdtem hajolgatni, meg minden -féle baromságot csináltam aminek köszönhetően végre elmúlt a zsibbadás. Hát mit ne mondjak elég kellemetlen ha az embernek el kezd zsibbadni a feneke. Ezt még Aizennek se kívánom pedig megérdemelné. Elég szépen átvert még annak idején mikor azt mondta, hogy erősebbé tesz meg hasonlók. Neki köszönhetően két szintre lett osztva a képességem és egy buta kardot kell magammal cipelnem folyamatosan mert ha megtámadnak akkor anélkül nem tudom feloldani a képességemet. Teljesen úgy érzem magam mint egy arrancar hiszen nekik is a kardjukba van zárva az erejük. DE én akkor se vagyok arrancar. Én sokkal több vagyok náluk. Én még ember vagyok, igaz, hogy kicsit érdekes képességekkel, de ember vagyok. Nekem emberi életem során sikerült nagy erőre szert tennem nekik pedig meg kellett halni azért, hogy ilyesféle hatalomnak nem igazán nevezhető valami szerezzenek. Ugyan ez a véleményem a shinigamikról.. ráadásul mindkét kaszt tagjai olyan arrogánsak, hogy a hajam kihullik tőlük.
Miután a sárga földig szidtam magamban a két fajt úgy döntöttem, hogy a megszokottnál hamarabb megyek el vadászni. Elegem lett a szobámból és sikerült enyhén szólva felidegesítenem magam. Velem az a baj, hogy ha ideges leszek akkor csak a gyilkolás tud lenyugtatni mert abba ki tudom adni magamból minden felgyülemlett dühöt ami már egy ideje nyomja bensőmet.
Azonban még mielőtt elindulnék rájöttem, hogy van egy nagyon fontos dolgom. Megfordultam és bementem az egyetlen helyiségbe ami a hálószobán kívül helyezkedett ebben a kis rozoga, lepukkant motelban és el is intéztem azt a nagy feladatot.... kiürítettem a húgyhólyagomat amit a benne felgyülemlett vizelet már nyomott egy ideje, de mindig elhalasztottam nagy ürítést, de most, hogy vadászni megyek nem szabad majd megállnom ilyen kis dolgok miatt.
Miután önelégülten kibaktattam az elég szűk fürdőszobából az ágyam mellé léptem és magamhoz vettem kardomat. Nem szerettem, de mint mondtam a képességem aktiválásához elengedhetetlen eszköz minden hova magammal kell cipelni. Felkötöttem a hátamra majd az ajtóhoz léptem. Körbenéztem a szobában, hogy ne felejtettem itt valamit, de mivel semmi olyan nem jutott az eszembe amire szükségem lehetne egy vadászaton kiléptem a szobámból. A motel ahol szállást találtam magamnak Karakura egyik néptelenebb részéhez tartozik, illetve közel van hozzá az erdő. Csakis ezért a két dologért választottam ezt a rejtekhelyet. Nem teketóriáztam sokat. Bezártam az ajtót és a kulcsot elhelyeztem a lábtörlő alatt. Nem szerettem magammal vinni mert féltem attól, hogy elhagyom. Sokat kellett gondolkoznom, hogy ezt hogyan tudnám orvosolni mikor eszembe jutott, hogy van lábtörlő az ajtó előtt és az tökéletes rejtekhely egy ilyen apró, de mégis fontos tárgy számára.
Még el se indultam amikor ismerős szagot éreztem meg tőlem nem messze. Egy arrancar bűze csapta meg a kifinomult szaglószervemet és enyhén szólva rosszul is lettem tőle. Azonban egy kicsit meg is ijedtem. Nem gondoltam volna, hogy bármelyik is képes lenne rám találni itt majdhogynem a semmi közepén. Mondjuk az is lehetséges, hogy nem is miattam van itt... lehet, hogy csak kóborol és ellenfelet keres magának... Nekem most az a feladatom, hogy megkeressem és kérdőre vonjam ezzel is leleplezve magamat, de nem baj. Ennyit megér az életem... lehet, hogy ártatlanokat mentek meg eme tettemmel.... Futva indultam meg a szag irányába és amikor megérkeztem csak ennyit szóltam:
- Mit keresel itt arrancar?
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te13100/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (13100/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyVas. Jún. 24, 2012 9:24 am

|Allen & Lanven|


Nem túl rég elhagytam azt a helyet, ahol azzá lettem, ami. Még is semmiféle honvágyam nincs, de még a gondolat kicsi kis apró szikrája sem ugrik annak, hogy visszatérjek. Valószínűleg soha nem is fogok. Talán majd ha erősebb leszek, de akkor is csak azért, hogy bosszantsam őket. Bár ez az Eras teljesen kikészített, és az általa okozott sérülésem, még mindig nem gyógyult meg. Mióta egy füllel megrövidítettek, valahogy mindig viszket a fülem, hogyha valami keményebb lélekenergiát érzek. Az emberek világában szerencsére nem történik túl gyakran ilyen. Elég nehéz megvakarni a fülem, amikor rajta van a maszkom. Természetesen a maszk alatt gyorsabban gyógyul, és az elfertőződés veszélye sem áll fent, de hátránya ugyebár az, hogy nem férek hozzá. Éppen Karakura erdejében baktattam azon morfondírozva, hogy merre vegyem az utam. Tisztában vagyok vele, hogy ezen a helyen vagyok a legkevésbé biztonságban, de abban bízok, hogy megihlet valami, ez a valami pedig lehet egy másik lény, még ha ez harcba torkollik is. Sok helyen jártam már, és abban már biztos vagyok, hogy ezt a helyet el kell kerülnöm. Valahol a föld alatt, vagy az óceán alatt kell találnom egy menedéket. Valami olyan helyen, ahova ember nem sűrűn jár, és nehéz eljutni. Elvégre mi lidércek tudunk a síkok között ugrálni, és nem feltétlen ezen a síkon keresztül kell bejutnunk helyekre. Bár eléggé profinak kell lenni ahhoz, hogy egy gargantát úgy nyiss meg, hogy az pont az általad akart pontra nyíljon. Egy Atlantiszt poén lenne megkreálni, de ahhoz is durva energia kellene. Meg eléggé feltűnő lenne, mert nem ereszkedhetünk nagy mélységekbe hiszen lehet, hogy mi lidércek vagyunk, de akkora nyomást, még egy teljesen kifejlett Hierroval is szinte képtelenség kibírni a levegőhiányról nem is beszélve.
Ilyen gondolatok keringtek a fejemben, ahogy sétáltam zsebre tett kézzel az erdőben. Mostanság már nem hordok ilyen modern hülyeségeket, mint bőrdzseki. Vissza tértem egy régi kedvelt öltözetemhez. Hosszú fekete kabát, és alatta középkori nemes viselet. Eléggé jól nézett ki, ezért próbáltam nem elszakítani. Bár ha jobban belegondolok, már nem köt semmilyen szabály, akár meztelenül is mászkálhatnék... Akár még le is barnulnék kicsit, bár sanszos, hogy kék színből lilába mennék át, ha nekiállnék napozni. Nyár van, és vagy ötszáz fok. Nem viselem túl rosszul a meleget, de azért ilyen időben nagykabátban, egy kicsit durva dolog sétálni. Sajnos amíg nincs búvóhelyem, addig magammal kell hordanom. Egy sétányszerűségen sétáltam, amikor éreztem valami nem túl erős, de azért kivételes lélekenergiát. Nem igazán olyan volt, mint egy emberé, és egy halálistenére se hasonlított. Sokkal inkább lidérces volt, de mégsem az. Valamiért felém közeledett. Az isten se tudja miért, úgy látszik a legtöbb ilyen léleknek ez az automata reflexe, hogy valami furcsa van ott? Ugorjunk rá, és nézzük meg *.*. Kisvártatva felbukkant egy alak. Emberinek tűnt, és miután megszólalt az első következtetés az volt, hogy nem valami jól nevelt ember. Bár az meglepett, hogy nem lélek, hanem ember. Ritka az olyan ember, aki ilyen erőre tesz szert úgy, hogy közben él.

- Neked is üdv ember! Hát elhiheted, hogy nem a társaságod. Nem akarok udvariatlan lenni, de látod az vagyok. Bocsánat, de elővigyázatosnak kell lennem ezen a környéken, ki tudja honnan bukkan fel egy halálisten.
Hova tettem a modorom, csak azért, mert valaki bunkó, vagy modortalan, azért még nem kell nekem is úgy viselkednem. Na kérjél csak szépen elnézést tőle Lanven!
- Elnézésedet kérem előző megnyilvánulásomért. A nevem Lanven Alexander Stark, kóbor arrancar.
Könnyed színpadias mozgással meghajoltam, majd folytattam.
- És te volnál?
Válaszra vártam, majd a válasz érkezése után újra neki vágtam.
- Remélem nem azért vagy itt, hogy megtámadj, vagy esetleg nyomozz, vagy isten tudja. Elég fontos dolgom van. Bár való igaz, azért az is érdekelne hogy hogy szereztél ekkora erőt, és hogy valójában te mi is vagy?
Vissza az elejére Go down
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te8000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 12:10 pm

|Allen & Lanven|


Miután feltettem az enyhén goromba kérdésemet körbekémleltem, hogy tulajdonképpen hol is vagyok. Meglepődve láttam, hogy az erdő szélénél álldogálok. Éreztem a friss hús szagát, na meg persze azt a büdöset ami az arrancarból áradt. Utálom az arrancarok szagát. Nem tudom miért, lehet azért mert már halottak olyan büdösek mint a fene. Vagy csak azért mert mindegyik kettyós, harcmániás vadbarom. Ugyan úgy mint a shinigamik, de nekik legalább jobb illatuk van. Nem sokkal, de jobb. Mondjuk egy faj sem szeret engem. Vajon miért... talán azért mert nem vagyok egyik se... ember vagyok aki nagy erőre tett szert. Ez mindenkinek szúrja a szemét, de csak azért, mert Ők úgy lettek erősebbek, hogy meghaltak. Nekem meg elég volt elmennem annak idején arra a szigetre. Már nem átokként tekintek a képességemre hanem megváltásként, isteni adományként. Mintha Isten kiválasztott volna valamire, csak még egyenlőre nem sikerült rájönnöm, hogy mi is lenne a célom. Annyi biztos, hogy boldog és nyugodt életem soha nem lesz. Mindenki akit annak idején ismertem meghalt én pedig éppen, hogy öregedtem valamit. Ugyanolyan fitt és nett vagyok mint annak idején, harmincnégy évvel ezelőtt. Most is ugyan úgy nézek ki annyi kivétellel, hogy megjelent az arcomon pár apró ránc, de ezekkel nem foglalkoztam. Nyugalmam pedig azért nem lesz mert valaki mindig üldözni fog, hogy elpusztítson engem, illetve a fajomat ugyanis ha jól tudom már csak én maradtam meg mint normális vérfarkas. A többi elkorcsosult, nem esznek húst és csodálkoznak, hogy elhagyja Őket az erő amit Ők nem becsülnek meg. Pedig illene megbecsülni, illetve kihasználni hiszen így elég sok mindenre képes lehet az ember. Akár még milliomos is lehet belőlem bankrablással vagy akármi.
- Hát nem örülnék neki ha megjelenne egy olyan kis mitugrász majom. Az őszintét megvallva neked sem örülök. Bár az vigasztal, hogy azt állítod kóbor arrancar vagy. Ez mit jelent a te esetedben? - teszem fel kérdésemet a tőlem már megszokott flegma stílusban. Míg Las Nochesben tartózkodtam ezt az illetőt nem láttam szóval csakis a távozásom után kerülhetett be a sakktáblán elhelyezkedő parasztok közé.
- Allen vagyok, Allen Obrien... hajdanán még Aizen bukása előtt én is Las Nochesben éltem, de téged nem láttalak soha pedig mindig járkáltam és elég sok arrancart láttam, de téged nem. - mondtam majd tüzetesebben megvizsgáltam az illetőt. Bőrszíne elég érdekes volt, de már megszoktam, hogy minden arrancaron van valami ami megbotránkoztatja az embert. Ami egyből felkeltette a figyelmem, hogy neki is feltűnt az erőm. Mindenkinek szemet szúr és mindenki találgat vagy kérdezősködik, hogy mi a fene is lehetek, de az esetek kilencvenkilenc százalékában nem mondom meg.
- Istentől kaptam erőt, hogy életben maradhassak... nos, ami azt illeti tippelj, hogy szerinted mi lehetek. Embernek ember csak egy kicsit megváltozott a DNS-em. - mondtam kicsit gúnyosan. Most tuti, hogy azt fogja hinni, hogy valami szentfazékkel fújta össze a szél, de ez a szöveg már a bemutatkozásom részévé vált. Nem tudok ellene mit tenni.
- Amúgy megnyugodhatsz. Nem harcolni jöttem hanem táplálkozni... de nem belőled neked nem tetszik a szagod... pont olyan dög szagod van mint bármelyik más fajtársadnak.

/Bocsi a rövidségért, de így hajnalok hajnalán nem tudok jobbat alkotni T_T/
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te13100/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (13100/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 8:51 pm

Micsoda furcsa ember. Egyáltalán nem kedves, hogy így nyíltan le büdösözik engem. Nem a jó modor hőse az biztos, de hát nem lehet mindenki az. Elmondjam neki mire készülök? Volt már Las Nochesben azt mondja. Hiába nem kedveli az arrancarokat, az a tény, hogy járt ott ennek az Aizennek az idejében, azt jelenti, hogy esetleg tudják hol van, vagy még tartja a kapcsolatot egy két arrancarral. Nem mondhatom el neki, hiszen potenciális információ forrás válnék belőle. Biztos vagyok benne, hogy keresnek, hiszen nem haltam meg. Ezt a legjobban Erasnak kell tudnia. Elvégre ő nem ölt meg. De ne kalandozzunk el. Nem szokásom hazudni, de nem vagyok köteles a teljese igazságot elmondani.
- Nos, leléptem Las Nochesből. Nem tudom ki ez az Aizen, bár sokat hallottam róla, de ezek szerint nem lehetett olyan nagyon erős, mert megbukott. Most valami Seth ül a trónon. Valami förtelmesen ronda, és modorra sem valami kedves arrancar. Való igaz elég erős, de nem volt okom szolgálni. Így hát megléptem, és most kóborlok. De ha te voltál Las Nochesben, akkor te is hasonló cipőben jársz, mint én. Viszont ez máris érdekesebb színben tünteti fel a dolgokat. Egy ember, aki megjárta Las Nochest, és visszatért. Ritka az ilyen. Ha következtetnem kéne, hogy mi vagy te, akkor valami olyasmire gondolnék, mint az a csajszi, akivel küzdöttem. Valami tudós féleség volt, de nem is az a lényeg. A haját manipulálva harcolt, habár ellenem nem ért sokat.
Remélem ő nem ilyen haj hosszabitgatós, bár az jobb lenne, mert azzal legalább tudom mit kezdjek. Bár, ha csak nem blöffölt, akkor nem olyan, elvégre neki a szaglása jó. Utolsó mondata meglepett. Táplálkozni? Mi a fene? Jött nyulakra vadászni? És különben is, miféle szóhasználat ez? Pont mintha egy lidérc mondta volna. Fura ez a fazon. Nem átlagos az biztos.
- Táplálkozni? Csak nem te is ártatlan lelkeket eszegetsz szabadidődben? Vagy csak valami vadállatot jöttél le vadászni? Nem mintha problémám lenne, de azért óvatosan. Nem szeretem, ha mellettem emberek lelkei épülnek be más lelkekbe.
Arcomon a széles mosolyt felváltotta egy gyanakvóbb arckifejezés. Nem tudom, mit akar, de van egy sanda gyanúm, hogy hamarosan megtudom. Lágy szellő siklott végig közöttünk, és a fák teteje meghajolt, ahogy felfogta a szél nagyját. Valahogy a falevelek zörgése, és az ágak ropogása megnyugtatóan hatott rám. Végül is minek aggódjak? Erősebb vagyok, bár az erő nem mindig jelent győzelmet.
Hirtelen eszembe jutott, hogy miért is jöttem ide. Igen, helyet kell keresnem a főhadiszállásnak. Mit főhadiszállás... Menedéknek... Egyedül vagyok, még is melyik hülye arrancarnak lenne annyi esze, hogy utánam jön, és elhagyja Las Nochest? Mindegyik túl elfoglalt az új vezérrel, akinek gyakorlatilag semmivel nem tartoznak. Végül is ha belegondolunk, mit kaptak tőle? Egy kis falra kenést, egy kis fenyegetést. Ja, és igen! Megengedték nekik, hogy Las Nochesben tartózkodjanak. Milyen nemes cselekedetek. Kár, hogy ezek semelyike nem volt eddig érdem. Felülni a trónra, csak mert erősebb vagy, ettől még nem fognak követni, de úgy látszik eddig ezt tették. Számomra nagyon furcsa, hogy egy jött ment valaki felül a trónra, és mindenki epedezve várja a kívánságait. Volt aki szabályosan be is nyalt neki. No mindegy, engem nem kötözött Las Nocheshez a tömény arroganciája, és az ereje. Számomra nem ez a vezér. Szóval jó lenne mozgásban maradni. Ez a férfi... Áh hova gondolok, nem is tudok róla semmit. Ha csak elmondanám, hogy mit akarok, rögtön körberöhögne, és az első arrancarnak eltátogná, aki kicsit megszorongatja. Nem, ezt nem engedhetem meg magamnak.
Vissza az elejére Go down
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te8000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptySzomb. Jún. 30, 2012 11:14 pm

|Allen & Lanven|

Álltam és szaglásztam valami étel után, de az arrancar szagán kívül nem nagyon éreztem mást. Olyan erőteljesen áradt belőle a bűz, hogy minden más szagot elnyomott és ennek nem örültem, mert ha én éreztem akkor a közelben lévő élő állatok is... ami azt jelenti, hogy már jó messzire járhatnak. Már-már azon gondolkoztam, hogy ezt úgy fogom megbosszulni, hogy őt is megeszem, de ha ilyen ocsmány szaga van akkor az íze se lehet valami jó, szóval le is tettem erről a tervről...
- Szóval valami magadfajta ül a trónon... ez nem esik rosszul a többi fajtársadnak? Mondjuk Aizen se volt jobb hiszen Ő shinigami létére uralkodott az arrancarokon és mindenkit csak úgy használt fel mintha bábuk lennénk. Én ezért hagytam ott az Örök Sivatagot. - nem sajnáltam, de ha már megosztotta velem az okát annak, hogy miért hagyta el Las Nochest akkor én se leszek vele szemét, és nem fogok titkolózni. Vagyis elmondom neki, de nem a teljes igazságot.
- Aizen egy nagy erejű shinigami volt, aki elárulta fajtársait és Las Noches Urává nevezte ki magát. Neki köszönhetően a hollowkból arrancarok születtek, ugyanis volt valami eszköze amivel felgyorsította ezt a folyamatot. - fejeztem be Aizen bemutatását. Utáltam azt a mocskos senkiházit aki miatt több évet elpazaroltam az életemből és lekorlátozta az erőmet. Félét attól, hogy több erőre teszek szert és ellen fordítom. Gyorsan rájött a tervemre és nem tudom, hogy hogyan hiszen senkinek sem mondtam el. Hacsak nem tudott olvasni a gondolataimban... ha ezt meg tudta tenni akkor takarodjon a halál f*szára a kis rohadékja. Ha elég erős lettem volna biztos, hogy én öltem volna meg. Attól függetlenül, hogy bűzlött a belső romlottságtól jó ízűen ettem volna meg.
- Nem én nem lelkeket eszek. Én hússal táplálkozom. A lelkeket is meg tudom enni, de attól nem lakok jól. A lelkek számomra olyanok mint az előétel vagy desszert. S éppen ezért nem is eszek olyasmiket... - mondtam majd megigazítottam a kardomat és felmértem a lélekenergiáját. Vagy legalábbis próbálkoztam vele. Erősnek tűnt, vagy legalábbis nálam lehet, hogy erősebb volt, de míg meg nem próbálom megenni addig nem tudom meg, mondjuk mint már említettem a szaga miatt elkerülöm... ha megeszem lehet, hogy a végén még gyomor rontásom lesz, vagy valami.
- Ha még kíváncsi vagy rám akkor megkérnélek, hogy kövess, mert elég éhes vagyok és üres gyomorral nem jó beszélgetni. - mondtam majd elindultam be az erdőbe. Ahogy beljebb értem és takart pár fa előhúztam kardomat és aktiváltam a képességemet aminek következtében kardomat kék lélekenergia lángok borították, illetve a homlokomon is megjelent két lélekenergia lángocska. Ezen kívül hegyesebbek lettek a fogaim, a füleim és a körmeim, illetve megjelent a farkas farok is. Elkezdtem szaglászni és egyből hús szagát éreztem. Lecsaptam áldozatomra ami egy nagyobb nyúl volt. Bemelegítésnek pont jó volt.
- Most, hogy láttad az átalakulásomat elmondhatom, hogy mi vagyok. Vérfarkas vagyok. Azonban Aizennek köszönhetően két szintre lett bontva a képességem. Ahhoz, hogy fel tudjam venni a teljes farkas alakomat még sokat kell edzenem. - mondtam majd leharaptam a nyuszi fejét és jóízűen rágcsáltam. Nem érdekelt, hogy a vére folyik a szám szélén, illetve a ruhám is olyan lett. Ez az életmód ezzel jár.
- Ami azt illeti ehetnék embert is, de az túl macerás, nem akarom felfedni fajom kilétét... jobb ha nem tudnak róla, hogy valami szörnyeteg mászkál a városban. - mondtam majd leharaptam a bal mellső lábát a nyuszumuszinak. Már majdnem megettem a nyulat mikor eszembe jutott, hogy lehetséges, hogy ez a fránya arrancar is éhes és lehet, hogy ezt Ő is meg tudja enni ezért felé nyújtottam.
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te13100/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (13100/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyHétf. Júl. 02, 2012 5:11 am

|Allen & Lanven|


Érdekes fazon lehetett ez az Aizen. Tipikus arrancar vonásai lehettek. Az is furcsa, hogy volt valami kütyüje, és arrancarokat gyártott. Erről hallottam még Las Nochesben a nagyteremben. Az általa kreált arrancarok vissza fejlődnek, mert valami Hogyuku már nincs ott. Valószínűleg ez lehetett az a tárgy, amivel felgyorsította a folyamatot. Milyen szerencsétlenek ezek a legyártott arrancarok. Én magamtól lettem az, aki. Nem segített senki, és itt vagyok. Nem tudom őket sajnálni. Viszont ez az ember jól lehet többet tud Las Nochesről, és a fajtánkról, mint én magam. Ez kiábrándító. Tény, hogy nem tudok sokat, de hogy egy ember többet tudjon rólunk, mint én, az már bosszantó.
Szóval hússal. Végül is ez természetes egy emberhez képest. Mondjuk az a tény, hogy lelkeket is el tud fogyasztani, nyugtalanító. Azt mondja nem eszik, de ki tudja. A nagyobb kérdés az, hogy miért ódzkodok úgy az ember evéstől? O.o. Egy arrancar vagyok, és lelkek ezreit faltam fel, hogy elérjem az erőmet. Még is ha arról van szó, hogy emberi lelkeket egyek, akkor rögtön az agyam felel helyettem, hogy nem. Pedig semminek nem szabadna visszatartania. Ez a Hana ültette a fejembe a bogarat, és a fenébe is ő egy shinigami volt. Mi a francot akarok én ezzel elérni? Nem ragaszkodhatok a shinigamikhoz, és különben is, miért tenném? Semmi nem köt hozzájuk, ráadásul már majdnem hogy félek tőlük. Nevetséges az egész. Lehet fel kellene adnom ezeket a gátlásokat. Lehetek így is pacifista. Ártatlan lelkeket persze nem falnék fel, csak a bűnösökét. Na ez megint röhejes... Lanven Alexander Stark, az igazság bajnoka. Az arrancar, aki megbünteti a rossz lelkeket! Nevetséges... Közben vissza térek morfondírozásomból, és meglepődve kapom fel a fejem. Kövessem? Tényleg kövessem? Mi értelme lenne? Erősnek tűnik, de nem tudom megbízhatok e benne. Nem igen kedveli az arrancarokat, így valószínűleg be se tudnám szervezni a renegát csapatomba. Bár ki tudja? Egy próbát megér. Maxiumum nem sikerül. Követem hát, és az ő sebességére gyorsítok. Mögötte haladva nézem mit művel, és hirtelen valami érdekesre kapom fel a fejem. Valamit csinál a kardjával. Reiatsuja kiáramlik, és egy roppant érdekes alakot vesz fel. Az egészben a lompos farok lep meg a legjobban. Ez már majdnem olyan, mint egy Ressurection. Elárulja, hogy vérfarkas, és ez az Aizen jól megszívatta. Eléggé csodálkoztam, hiszen csak mesékben hallottam farkasok, és emberek kereszteződéséről. Miután megismertem ezt a világot, azt hittem csupán valami lidérc játékszerei ezek a bábok, de most, hogy magam előtt látom, valahogy bámulatra méltó. Meg is feledkezem magamról, és tátott szájjal bámulok rá. A nagy ámulatot valami vörös törte meg, ahogy leharapta egy kisállat fejét. Mikor szerezte? Ennyire elbambultam volna? Különben meg... SZEGÉNY NYUSZI!!! Kicsit kimeredt tekintettel figyeltem, ahogy rágcsálja az áldozatot, és tiszta vér lesz.
Egy faágon állva bámultam le rá, és valahogy az egész jelenet a korai lidérc időszakomra hasonlított. Nyersen, és brutálisan felfalni az áldozatot. Minden lidérc ilyen.

- Érdekes, vérfarkas vagy tehát. Nem hittem volna, hogy valaha összehoz egy ilyen teremtménnyel a sors. Őszintén szólva egy millennium alatt nem találkoztam hozzád hasonlóval. Erős vagy, és kegyetlen. Még is meg van a magadhoz való eszed. Nem dicséretből mondom, csupán elemezlek. Hogy miért? Szeretném ha velem tartanál. Tudom nem vagyok valami megnyerő. Las Noches ritka egy szar hely, és az emberek világa sokkal szebb, és kellemesebb. Több az étel mindkettőnk számára. Nem mondom, hogy most azonnal gyere velem, de gondolkozz el rajta. Egy renegát szervezetet készülök létrehozni a hozzám hasonlóan járt lények számára. Egy otthont azoknak, akiknek nincs többé. Egy olyan szervezetet, amiben kedvünk szerint élhetünk, és rejtve maraduk a sok shinigami elől, és egyéb zavaró tényezők elől. Tudom még nem ismersz, és én sem ismerlek, de az erőd elég lenne ahhoz, hogy kisegíts, és természetesen én is segítenélek téged.
Úgy sejtem nem hatottam meg, és valószínűleg fölöslegesen tépem a számat, de azért egy próbát megér. Nem mondtam neki semmi olyat, amiből bajom származhatna, szóval ha vissza is utasít, nem kell elhallgattatnom, vagy bármi ilyesmi. Azért jó lenne egy erős társ. Egy farkas pedig általában erős, és büszke. Amúgy is a farkasok falkába verődve élnek, miért ne tenné ezt ő is? A farkas csodás egy állat... Remélem sok van benn ebből a csodálatraméltó vadból.
Vissza az elejére Go down
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te8000/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (8000/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyKedd Júl. 31, 2012 10:31 am

Allen & Lanven

Csak álltam vele szemben és halál nyugodtan tömtem a fejem. Elégedetlen sóhajjal jeleztem,h ogy nem laktam jól miután lenyeltem az utolsó falatot. Kicsit idegesített az arrancar jelenléte. Nem akartam teljes erőbedobással vadászni mert lehetséges, hogy akkor Lanven járna rosszul. Azt pedig egyikünk se szeretné.. vagy legalábbis Ő nem szeretné. Szívesebben nézném a holttestét vagy az éppen elszállingózó lélekrészecskéit mint ezt a fura színű arcot. Na, meg lehet, hogy úgy sokkal jobb a szaga is. Lehet, hogy a halála miatt ilyen büdös... nem tudom, hogy miféle körülmények közepette halt meg, de lehet, hogy nem is akarom. Annyi a lényeg, hogy nem én végeztem vele és ez nagy hiba. Ha én öltem volna meg akkor még a lelkét is meg tudtam volna semmisíteni és akkor nem változott volna ilyen förtelmes cuccá. Biztos, hogy sokkal jobban járt volna ha a részemmé válik. Mondjuk még most is megehetném, de már nincs hozzá gusztusom... a szaga elvette tőle a kedvem...
Megint jeleztem neki, hogy várjon. Szélsebesen pásztáztam körbe a terepet mikor végre rátaláltam a megfelelő ételre, amitől biztosan jól fogok lakni. Egy vaddisznó kóválygott nem messze tőlünk. Halkan megközelítettem és lecsaptam rá. Borotvaéles fogaim úgy hatoltak át a torkán mint a forró kés a vajon. ~ Hehe... jól fogok lakni! *_* ~ gondoltam majd felkaptam a vállamra és visszabattyogtam a beszélgetőpartneremhez.
- Nos, meg kell hagyni arrancar létedre érdekes egy alak vagy... úgy tűnik belőled kimaradt a vérszomj, az agresszió és minden más ami valójában arrancará teszi az illetőt. - mondtam majd ledobtam a vállamról a disznót és nekikezdtem a második fogásnak. Nem érdekelt, hogy tiszta vér vagyok és Lanven véleménye se érdekelt ezzel a dologgal kapcsolatban. Ha egyszer éhes vagyok akkor éhes vagyok... és a friss húst sokkal jobban szeretem mint azokat a mirelit szarokat amiket árulnak a boltokban.
- Nos, ami az erőmet illeti... nem vagyok erős. Vagy legalábbis én nem tartom annak magam. Ha az lennék Én végeztem volna Aizennel és nem a shinigamik... Elég sok dolgot kellett volna megtorolnom, de nem baj. Majd bosszút állok a fajtársaidon, illetve az új vezetőn ha végre úgy fogom érezni, hogy erős vagyok. - mondtam majd letöröltem az arcomról a vért és a szemébe néztem. Tombolt bennem a gyilkolási vágy. Éreztem minden sejtemben, hogy nekem itt és most ölnöm kell... nem véletlenül vagyok ösztönlény mint a farkasok... várjunk csak... hiszen én is farkas vagyok! ._.
- Az általad elképzelt szervezetre visszatérve... majd keress meg ha van valami fejlemény és segítek... Jól fejnek tűnsz... neked csak a kinézeted arrancar. - kacsintottam egyet majd folytattam az evést.

/Elnézést a késésért! >.< A munka kicsit keresztbe tett... ://
Vissza az elejére Go down
Lanven Alexander Stark
Arrancar
Arrancar
Lanven Alexander Stark

Férfi
Hozzászólások száma : 145
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2012. Feb. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 6 Cl0te13100/15000Karakura Town-i erdő - Page 6 29y5sib  (13100/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:53 am

Allen & Lanven

A vadsága egyszerűen megdöbbentő. Itt vagyunk a Karakurai erdőben, bármikor erre jöhet egy túrázó csoport, és ő leáll falatozni. Sőt mi több! Elfut ejt magának egy VADKANT! Mondom egy VADKANT! És itt a nyílt helyszínen tömi magát vele. Nem is tudom, hogy az ilyen fajta nyers jellem jó e vagy rossz. Biztosan csak éhes, de azért egy vadkan az egy vadkan. Emberi korszakomban, ha még fel tudom idézni körülbelül egy vadkan lábát tudtam volna magamba gyömöszkölni, de talán még annyit se. Ez a hatalmas étvágy nemsemmi.
Első mondatára kicsit elfintorodok, majd nekivetem a hátam egy fának, és összefonom a karomat.

- Arrancarok. A mostaniak teljesen őrültek. Semmi agyuk nincs, a legtöbb egy ösztönlény iqjával rendelkezik, és amelyiknek esetleg akad is valami esze, azt jellemben éri a hátrány. Egyetlen egy arrancarral találkoztam, amelyik kivívta a tiszteletemet, és az Karasu Vex volt. Ő sem szereti Las Nochest, de azért még annyira nem utálja, hogy lelépjen. Hogy őszinte legyek, mire elértem erre a szintre, addigra kiveszett belőlem a vérszomj, és a helyét átvette a fájdalom, és az élni akarás. A kegyetlenség meg... Hát arra azért nem mondanám biztosan, hogy kiveszett belőlem. Viszont hosszú szenvedésem alatt megtanultam pár dolgot, és a hosszú évek még több dologra tanítottak. Most itt állok, és semmim nincs pedig eltelt több mint ezer év. Ideje lenne kezdeni valamit az élettel, amit kiharcoltam magamnak.
Érdekes gondolatok. Bár a bosszú, meg ilyenek nem juttatnak sehova, de az biztos, hogy rendesen meghajtanak. A vér vért szül, és így tovább. Ha bosszút akar állni, akkor el tudom odáig juttatni, de részt nem vállalok belőle. Az egyszer biztos.
Nos ez is egy bók, és egy jel a barátkozásra. Talán nem veszett ügy.

- Nos akkor köszönöm szépen, hogy beszélgethettünk. Ha eljön az idő megkereslek. Azt szeretném, hogy addigra kitaláld, velem jössz, vagy nem. A terveimet ugyan még nem fedtem fel neked, de idővel az is meg fog történni. Addig is remélem még erősebb leszel, és még veszélyesebb. Jobb szeretnélek a szövetségesemként tudni magam mellett, mint az ellenségemként. Mind addig amíg eljön ez az idő, búcsút kell hogy intsek. Ég veled Allen Obrien, az éjszaka vadásza...
Próbáltam sejtetősre, és izgalmasra fordítani a mondanivalóm. Legalább annyira, hogy elvessem benne az izgatottság magvait, hogy érdekelje a dolog ha vissza jövök. Hogy ne felejtsen el. Egy nap viszont bizonyosan meg fogom keresni. Akkor majd eldől, hogy velem van vagy nem. Bár abban reménykedek, hogy ő keres meg engem.
Egy pillanat alatt meg is fordultam, és már sonidoztam is el, valahova nyugat felé. El kell innen tűnnöm egy olyan helyre, ami nem túl híres, és nem is túl lakott. Egy helyre ahol nem keresnek. Tudom is már hova...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town-i erdő - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-