-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te36000/45000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 18, 2010 5:45 am

-=Hajnali oltás: Sároska from dárk szájd vs. - immár szintén Sároska Másnapos lady=-


A megtorlás sosem marad el, s minden esetben szörnyű! Ezt azonnal megállapítottam, és eldöntöttem, amint elnyelt a víz mélye. Az, hogy képes volt beledobni a fagyos vízbe, mélységesen megrendített. Nem hittem volna az én kis keresztfiam apjáról ezt… Hogy ilyen mérhetetlenül aljas legyen! Ráadásul még Yukariko bikinijét is tönkretette… Mit fogok én ezért még kapni… Igaz, hogy már évek óta nálam dekkol, és a mérete sem stimmel, mert hát… valljuk be, enyhén szólva nekem apróka volt az a falatnyi ruha, de az én életem ex-drágasása díjazta, ha abban libegtem előtte. No, de sebaj, ami elmúlt, elmúlt. Csak azt sajnálom, hogy nem öltem még meg ezt az aljas hímet, aki minden másodpercet felhasznál arra, hogy tönkretegye a napomat. Nem elég neki, hogy a kellemes reggeli sétámat eltossza, még van képe terrorizálni… és beledobni a vízbe. Pedig a többség tudja rólam, hogy mennyire utálok úszni… kivéve a kádban való pancsolást, és az ott végzett egyéb, társas tevékenységeket. Köhögve bukkantam fel, és dühösen villámló tekintettel tornáztam fel magam a víz tetejére. Én, vele ellentétben már teljesen tiszta voltam: bár a ruhám csuromvíz volt, és tapadt.
- Ó drágaságom, ezer köszönet! Igazán jólesett ez a reggeli kis zuccs! – mosolyogtam negédesen, és közben karba tettem a kezem. Itt nem igazán tudnék vele mit kezdeni, és jelenleg ellentámadás sem jutott eszembe. Aztán, mint mikor Harry eszébe villant a bezoárkő jelenléte, olyan vehemenciával vetődtem én is a part felé egy gyors shunpoval. Felkaptam a szatyrot, és rájöttem, hogy a legvackabb és legrégibb cuccokat is társítottam az én kis szeretetcsomagomhoz. Hogy milyen előrelátó is voltam! A legelső citromsárga rövidnadrágot ragadtam meg, amit még egy bolondnapi-partyra szereztem be anno pár éve, és rideg mosollyal rohantam le Yuu-chant. Haditervem első fázisaként kivonszoltam magammal a partra. Leszedtem a gatyóját, letepertem, és pár másodperc alatt ott virított rajta a gatya. Nos, azt hiszem, tökéletes bosszút hajtottam végre. Csak azt sajnáltam, hogy nem volt nálam semmi fényképezőgép, mert szívesen megmutattam volna az ikreknek, hogy az apjuk mennyire kúl is valójában. Egy életen át tartó jókedvet szereztem volna nekik. *.*
- Óhh, ezer bocsánat, gondoltam adok rád valami tiszta cuccot. - Esküszöm, soha többet nem nevetem ki a Moszkva-téri csöveseket… Yuu-chan mindegyiken túltesz! Életem egyik legszebb pillanata volt ez, és szolid kis mosollyal kezdtem el hajigálni újra a saját gyártmányú bombáimmal, közben pedig kerestem azt, amivel beújíthatok. Aztán megláttam azt a színes kis bogyót, ami sok levet ereszt, ami befog, és büdös. Mondjuk tény, hogy póttestben vagyok, és vsz. Yuu-chan is. Sok bajt nem okozok, de épp elég lesz ahhoz, hogy pukkadjunk (pukkadjak) a röhögéstől. Bevetődtem hát a bokrok közé egy hősies amazon kecses mozdulatsorával, felmarkoltam az anyag háromnegyedét, és megiramodta Yuu-chan felé. Először a hajára nyomtam egy párat, aztán a képét kezdtem el maszatolni.
- Milyen kis helyes vagy! *.* - dicsértem meg, miután megszemléltem a művemet. Elégedetten kezdtem el pukkadozni, és aztán újult erővel vágtam hozzá Yuu-chanhoz némi gallyat meg sarat. Mit izgat engem már ha halálsárosan lépek haza... Max. megvárom az estét, egy ilyen nap után úgyis csak vicc lenne az egész... bár az osztagom tagjai lehet keresnek, lassan egy teljes napja leléptem. De nembaj, még elszórakázok egy kicsit vizardtársammal, mielőtt hazamegyek...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 6:31 am

-=Hajnali oltás: Sároska from dárk szájd vs. - immár szintén Sároska Másnapos lady=-

Azt hittem kis akciómnak hála sikerül lehűteni magát, de csak nem nyugszik! Kishunpozik a vízből, azután megint kutakodik valami után a szatyrában. Pillanatnyi ideig elgondolkozok rajta, hogy milyen nagy is lehet az a szatyor, ha ennyi minden elfér benne. Mert ugye onnan vette elő a tejfölt is, szal’ valószínűleg egy technika segítségével lett többszörösre növelve a szállítóeszköz térkapacitása. Rövid figyelmetlenségemnek hála máris elkapja karom és kirángat a partra. Megpróbálok védekezni, ám érthető okokból nem tudok semmi jelentőset tenni. Csak nem üthetek meg egy nőt… Szemeim hatalmasra nőnek, amikor az övemnél kezd matatni. Oké-oké, nem olyan rég hagyta el a vőlegénye, azonban tudhatná, Nekem menyasszonyom és családom van, egy ilyen egyhajnalos kalandba én nem megyek bele! Ellenkezésem ellenére is megszabadít a nadrágomtól, s én már elrebegek egy imát Chiyo-chan megbocsájtásáért, amikor valami undorítóan sárga rövidgatya kerül Rám. Megkönnyebbült sóhaj szakad fel a mellkasomból, hisz’ sikerült megvédenem ártatlanságomat. Felállva azt kell mondjam, elég kellemes kis viselet. Jól esik, amint a friss reggeli szellő befúj és megcsiklandozza a… izé… szóval érti mindenki. Újabb aljas támadása már nem is ér váratlanul, viszont fáradt vagyok védekezni. Lemondó felcsóválással hagyom, hogy összemaszatoljon és megdobáljon. Azonban a harcnak még korán sincs vége, igazából csak most kezdődik. Utolsó megjegyzését egy kacsintással viszonzom, mondania sem kellett volt, mert ugye ez nyílt titok.
- Köszi a nacit, a másik már amúgy is tiszta víz volt, meg sár. - szólalok meg nevetve, mit sem törődve azzal a puszta ténnyel, miszerint jelenleg nem épp strandidő van. – Mondjuk jobban örültem volna egy kék, pálmafamintásnak, de ha nincs, akkor jó lesz ez is.
Tökéletesen átgondolt matematikai és fizikai számításoknak köszönhetően pontosan tudom, mikor is kell cselekednem. Maya alig eliramodik a táskája felé, amikor elmémen át is suhan a Hainawa gondolata. Arany energiafonal kúszik elő tenyeremből, ami gúzsba köti a lányt. Nevetve figyelem, miközben még inog egy kicsit, azután pedig lassan beledől a tóparti sártengerbe. Laza villámtánc után máris ott vagyok mellette, hogy a hátára fordítsam, nehogy megfulladjon itt nekem. Prüszkölve nevetek fel, amikor megpillantom sáros arcát. Mivel jó fej vagyok, kitörlöm a szeméből a sarat és rajzolok neki egy szép nagy szájat is. A Bakudou fenntartását viszont nem szüntetem meg, sokkal jobb ötletem támad. Ráérősen odasétálok csudajó gatyóm ezelőtti tartózkodási helyéhez, azután nemes egyszerűséggel beletúrok. Olyan zseniális outfitet állítok össze a szatyorban találtakból, hogy öröm lesz nézni. Rózsaszín gumicsizma, egy émelyítően libafos-zöld, bolyhos kötött pulcsi és egy random melegítőalsó. Ördögi kacajom bezengi a tavacska környékét, majd lassan munkához látok. Homlokomon a megfeszített koncentrációnak hála kövér izzadságcseppek futnak végig, azután hullanak alá. Kezdem érteni, mit is érzet Frank Einstein, amikor életre keltette a szörnyet. A szoknya és a felső messze repülnek, őket követi a drága csizma is. Ezekkel szemben új egyenruhája sokkal inkább mutatni fogja a naturális szépséget.
- Életre kelt! – kiáltom el magam végül diadalittasan, míg megtörlöm az arcomat. Hosszú óráknak tűnő percekig tartott az átalakulás, de megérte a fáradságot. Sajnos szalmakalapot nem találtam, így az lemaradt az összeállításból. Pedig azzal egyértelműen tökéletes lenne. Hátrálok két lépést, azután feloldom a Hainawa hatását. Ezek után nem tudom képes-e a mozgásra, viszont jobbnak látom távol kerülni, ha netalán tán megvadulna vagy valami. Ez egy igen kényes pillanat, ezen múlik, hogy próbálkozásaimat siker koronázza-e vagy csúfos kudarcot vallok. Mindenesetre egy smallwilli farmer tökéletesebb asszonkát se kívánhatna magának.
- Igazán jól nézel ki, ha szabad megjegyeznem… - mondom halál komoly arccal, megpróbálva visszafojtani kitörő nevetésemet. – Ámbátor a smink még hiányzik!
Az arcomra mázolt bogyóból én is szedtem egy marékkal, amelyet gondosan szétpasszíroztam. Gyorsan előtte termek, azt követően fél kézzel lefogom, miközben művészi precizitással festem fel az apacs indiánok harci motívumait. Igazából csak összecsíkozom amúgy is sáros arcát, ezzel adva egy kis kulturális töltést a dolognak.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te36000/45000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyVas. Feb. 21, 2010 1:52 am

-=Hajnali oltás: Sároska from dárk szájd vs. - immár szintén Sároska Másnapos lady=-



Az, hogy a ruháimat letépte rólam ez a vadállat, már el se keserített... Az ilyen vademberi életmódot folytató erdei gnómok IQ szintjüknek megfelelően cselekszenek... Megvető fintorral konstantáltam, hogy miféle Frankeinsteint kreált belőlem - természetesen női kiadásban! Ami azt illeti, még így is egész csinoska voltam, de nem volt kedvem okáig ebben a tré cuccban lébecolni, ezért a legelső dolgom az volt az én "bátor hősöm" elnyargalása után -hihetetlen, hogy mennyire élethűen utánzott egy répáért vetődő lovat! Surprised - az volt, hogy a szatyorba túrva egy csinos kis kék ruhát kiemeljek. Bár sajnáltam, mert volt egy olyan érzésem, hogy ez is a Vivienne ruháim sorsára jut... de ez legalább nem volt márkás. Villámgyorsan lehajigáltam magamról a bohócmaskarát, és bebújtam a ruhába. Ami egy röpke másodperc alatt halálretkes lett... Az arcomat meg úgy-ahogy letisztítottam az egyik MÉG tiszta vizű, aprócska tavacska vizében. Amint hazaérek, első dolgom lesz, hogy a nap hátralevő részének minimum felét a fürdőkádban való ázással töltöm el. Végülis, a szívem is megnyugodott - az aljas dögje képes volt engem leHainawázni, és úgy tépdesni az én drága ruháim... T.T Perverz állat, mg a szeme se volt csukva... TT-TT De ezért megfizet, ha beledöglök is.. Twisted Evil Szokták mondani, hogy ne háborgasd az alvó Sátánt... Nos, kedves vaizard társam, nem háborgatta. Elemi erővel tökönbaszta, és így ordítva ébredt fel, hogy kikasztrálja az első egyént, akit meglát. Hát ki voltam én, hogy megakadályozzam benne? Surprised Készségesen félreállítottam az eddig uralkodó szelíd énemet, utat engedve a szadista ribancnak. ( A ribancot kéretik nem a szó szoros értelmében venni... )
Őrült mosoly futott végig az arcomon, miközben beletúrtam a szatyromba. A játék címe akár " Egy szatyor titkai" is lehetett volna, hiszen már ezer dolog került lő belőle... Azon még én is meglepődtem, hogy a pillanatragasztó, és a libafos göndör paróka pink melírral, előkerült. Hogy a szexi, citromsárga pöttyös, kék csíkos, neonzöld alapú trikóról ne is beszéljek, meg a magassarkú, pink -ezüst szandálról *.* Fogalmam se volt, hogy ki rakta a szatyromba, mert nem én, az ziher. Bár, ahogy most jobban megerőltetem az agyam, mintha belerohantam volna egy szintén - akkor még szintén - részeg tisztbe, és összekevertük volna a holminkat. Na mindegy... Nekem pontosan ezek kellenek.
- Merre vagyol, picike? - gügyögtem annyi kedvességgel a hangomban, mint amennyi a pszichopata baltásgyilkoséban van, maikor már vagy fél órája kergeti a kiszemelt kis parasztot. Magyarán előre sejthető volt a hangomból a Sors, ami Rá vár. Mondjuk, nem is várhat mást az előbbi tette után... A legalapvetőbb hibákat követte el velem szemben, és hát... valljuk be, a megtorlás nem egy pusztán elhanyagolható tényező. Inkább nem is kérdezem meg róla, mert úgyis próbálna ledumálni a tettemről. Miután megpillantottam, hogy merre van, az agyamon átfutó "Geki" parancsszó hatására megbénult, én pedig undok élvezettel és kaján vigyorral hallottam meg a súlyos test tompa puffanását a szutykos, latyakos avarban.
- Sajnálom, de nem hagyhatom, hogy ez a pompás gatyó ennyire vacak felsővel párosuljon... - csóváltam játszott haraggal a fejem. Utána elvigyorodtam, és a hangos reccsenések arról árulkodtak, hogy Yuu-chanon bizony semmi ruha nem maradt az alsógatyán meg a cuki sárga gatyón kívül. Ha már annak a viselése tetszett neki, ettől egyenesen el fog ájulni! *.*
Hosszú, kemény munka után elégedett mosoly ömlött el az arcomon. Úgy szemléltem Yuu-chant, mint ahogy a művész szemléli a hosszú évek óta tartó, végre befejezett művét. A paróka a pillanatragasztóval felkerült a fejére, és egészen egyszerűen ESZMÉNYI képet adott az általam elképzelt, ideális Yuu-chanről. A trikó és a magassarkú pedig egészen nagyszerűen emelték ki a magas, sovány alakját. Mit ne mondjak, végre elégedett voltam magammal. A szatyor felé pislogtam: ezennel végérvényesen kiürült. Az utolsó bombáim, amik megmaradtak, a kezemben fogtam, és rámázoltam Yuu-chan arcára. Természetesen szemfestéknek és rúzsnak használtam őket, és a végeredmény láttán görcsös kacagás vett rajtam erőt. Törölgettem a könnyes szememet, majd Shunpoval elléptem onnan gyorsan, és feloldottam a bénító kidout. Ki tudja, hogy miféle aljasságban töri a fejét... Bár remélem, előtte alaposan megszemléli magát *.*
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te68000/100000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 6:40 am

-=Hajnali oltás: Sároska from dárk szájd vs. - immár szintén Sároska Másnapos lady=-

Gondoltam, hogy ennyivel nem lesz vége a dolognak, holott már kezdem unni ezt az adok-kapokot. Azon már meg sem lepődök, amikor mit sem foglalkozva Velem vetkőzni kezd. Természetesen öltöztetés közben csukva volt a szemem, de ezzel végérvényesen elvette az nem létező ártatlanságom. Eddigi megnyilvánulásaiból is kiderült, mennyire perverz is valójában, de ami ezután következett minden képzeletemet felülmúlta. Egy nevetségesen gyenge Kidouval lebénított, s mivel nem vagyok teljesen száz százalékos, így nem tudom időben megtörni a kötést. A szemérmesség úgy tűnik, csak a szótárban létezik Nála, használati jelentősége nem igen van. Legalábbis erre tudok következtetni, amikor kiéhezett vadmacskaként Rám vetődik és letépdesi a még megmaradt ruhadarabjaimat. Vérben forgó szemeimet látva még az is megfordult a fejemben, miszerint mindjárt fogja magát és egyszerűen megerőszakít, bármennyire is ellenkeznék. Olyan göncöket ránt elő a szatyorból, amik eddig benne se voltak! Mondom én, az a cucc a világ nyolcadik csodája. Valami undorító összeállítást sikerült összehoznia, s még egy parókát is a fejemre applikál pillanatragasztóval. Nos, ha azt hiszi, hogy az efféle földi tárgyak ugyanolyan hatással vannak Rám, mint bárki másra, akkor téved. Gondterhelt sóhajjal bökök a rettenetre, miközben elmormolok egy Haient. Kevés reiatsut adtam bele, így nem lesz képes kárt tenni a fejbőrömben vagy a hajamban. Ezzel sikerül emberi fáklya kinézetet kölcsönöznöm magamnak, ám jelenleg ez zavar legkevésbé. Lazán kisöpröm a hamut a fejemből, majd jelentőségteljesen Mayára nézek.
- Azt kell mondjam, ezzel életed egyik legnagyobb hibáját követted el… - jelentem ki sötéten, ezt követően egy néma Byakurayjal cafatjaira robbantom a nájlonszatyrot. – Gondoltam megadom a lehetőséget, hogy ruhában menj haza, de úgy tűnik keresztbe húztad a számításaimat. Ez neked gázabb lesz…
Itt lakom a szomszédban, ebből kifolyólag nem esik nehezemre észrevétlenül haza lopózni. Kevesen képesek látni a fullshunpóm gyorsaságát, így teljesen puccosan is átszambázhatnék a városon, senki nem venne észre semmit. Mivel a kincsesláda kiürült, így csak a pusztítás maradt, mint válaszható lehetőség. Erőteljes mozdulattal letépem magamról a nem kívánt ruhadarabokat, aztán a magassarkúkat jó messzire rúgom, nehogy meg lehessen őket találni. Gondolatnyi időbe telik elé villámtáncolnom, ezt követően a combjánál fogva feldobom a hátamra. Kapálózhat akárhogy, akkor is a tavacska mellett elterülő nádas-mocsaras terület felé vesszük az irányt. Undorító cuppanás kíséretében lépek bele a posványba, amely szinte rögtön térdig behúz. Höhö, vicces, ám mintha valami döglött állaton taposnék, szal’ jobb lenne beljebb menni… Vagyis nem nekem, hanem Mayácskának. Először leemelem a vállamról, azután még a víz felé tartom. Gonoszan belevigyorgok a képébe, s miután kicsit behajlítottam a térdemet, feldobom a levegőbe. Csupán pillanatnyi időm van, ezért jó lenne sietni. Gondolatban kimondom a „Hadou 45: Kohaku Koutetsu!” parancsot, aminek köszönhetően több száz energiapenge repül a zuhanó lány felé. Mivel minimális lélekenergiát adagoltam bele, így képtelenség megsebesülnie. Ennek ellenére a ruha gyenge anyaga biztos nem fogja túlélni a dolgot. Hátat fordítok a meztelenítési jelenetnek, azért van bennem ennyi úriemberség. A csobbanást hallva elégedetten bólintok, és elindulok kifelé a mocsárból.
- Örültem a találkozásnak, kedves Maya. – szólalok meg gonoszan, fél kézzel integetve neki. – Sajnos, nincs több időm veled játszadozni, de azért remélem, épségben hazaérsz. Habár, lehet kicsit fázni fogsz, tudod, ebben a hónapban igen hűs az idő, főleg a nudisták számára. No, Bai bai!
Mielőtt bármit is válaszolhatna egy shunpoval eltűnök a közelből. Csudajó citromsárga rövidgatyóm zsebeibe rejtem a kezem, miközben azon elmélkedek, vajon mennyi melegvíz is maradhatott otthon. Jól tudom, hogy már csak egy gyors zuhanyra és átöltözésre van időm, aztán indulni is kell a reptérre. Eldöntöttem, a mai és a tegnapi eseményekről mélyen hallgatni fogok életem végéig, nem tennének jót az imidzsemnek, ha ezek a dolgok kiderülnének. Szerencsétlenségemre, nincs semmi emléktörlő Kidoum, így csak reménykedni merek, miszerint a történtek a feledés homályába vesznek.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 02, 2010 3:42 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-



~ Újabb hollow, megint egyel több... kiirtva... ~
* gondolta hősünk, aki nagyon aktívan végezte a munkáját mostanság, természetesen voltak rendes Shinigamik, akik elől bujkált közben, de eltűnni az ő számára nem volt probléma.
Nem zaklatta mostanság azért, hogy miért van itt, hogy mi a rangja, vagy mi az Osztaga, vagy akármi, mivel mostanság nem érintkezett egyetlen Shinigamival sem aki foglalkozott volna az igazoltatásával.
Mindegyik csak rohangált fel, s alá, nem is törődve azzal hogy másik Shinigami van a közelben.
Bár a Reiatsuja eléggé eltért a rendes Shinigamikétól, és gyengébb is volt, viszont, ezt csak képzettebb érzékeléssel rendelkező személyek vehették észre... Ez az oka annak hogy sosem zavarták a rendes Shinigamik.*
~ Harc és harc.~
* mondta, szembeszállva a hollowval aki ronda volt, és rettentően eltorzult forma. Hisz ő sosem találkozott Arrancarral, vagy Vaizardal, így nem tudhatta, hogy vannak emberalakú lények, akik szintén rendelkeznek hollow erővel.
Nem mintha ezt annyira a tudomására kellett volna hoznia valakinek, de tény hogy nem tudott róluk, meg ha valaki elkezdett volna róluk mesélni, akkor Iratuza csak nézett volna mint Jenő a moziban, vagy egyszerűen nevetett volna egy jót ezen az állításon.*
- Gyere te rém...
* fogta támadóállásba a Zanpakutoját, majd felugrott és hasított egyet a hollow felé, amely elütötte őt a farkával ezután.
Természetesen hozzá kell fűzni, hogy van 10 farka volt, amik furcsa mód meredeztek az ég felé, mintha valami Reiatsut bocsájtottak volna ki, de ez nem zavarta Iratuzát, és egyszerűen nekiesett a hollownak, amelynek minden csapása ezekkel a csápokkal, olyan érzés volt, mintha megvágták volna.
Valójában a hollow a saját Reiatsuját használta a csápjaiban hogy megvágja vele hősünket.
Ő meg is sebesült, de nem törődött vele, egyszerűen odalépett és újra, aztán újra megtámadta a dögöt, aki nem akarta olyan könnyen adni a bőrét.
Így hát Kamimaru Iratuza magasba lendítette a karját és benne a Zanpakutot, majd a csápokat kezdte el vagdalni, amelyek jó másfél percen belül el is fogytak.
Ezek után egy szaltó közepén tett egy fordulatot, majd lecsapott a hollow maszkjára, amely ketté hasad, hatalmas fekete felhővé vált a teste, majd egy pillanattal később teljesen eltűnt.*
- Húú * fújta ki a levegőt és közben a fejében jártak a gondolatok, hogy mivel tehetné hatékonyabbá magát, mivel elég sok ideje csinálta a Shinigami szakmát, emberi időben úgy 1,5 éve, ez számára elég sok volt.
De sosem tudta jobbá tenni a képességeit, és nem értette miért, nem értette miért nem hallja a Zanpakuto hangját a fejében, amiről a Shinigami beszélt, aki az erejét neki adta.
Annyira ez nem érdekelte, viszont az érdekelte, hogy mostanság egyre gyakrabban tűnnek fel a közelében Hollowok, és ez eléggé nyugtalanította, hisz így még a kisöccse, aki egyedül nevel, ő is veszélybe kerülhet.
Ezeket szép sorjában végiggondolta, majd meghozta a döntését, hogy sokat fog edzeni, hogy erősebb legyen és ne legyen hollow aki bánthatja a kisöccsét.
Így hát miután végleg végzett a hollowval, a hátára akasztotta a Zanpakutoját, és elindult hogy kiérjen az erdőből, és közben nem is figyelt a háta mögé, pedig ki tudja mi támadhatja még meg az erdőben.*
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 02, 2010 5:54 am

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~


Mostanában egyre gyakrabban járok az erdőbe futni, ha megteszem a Fészekig vezető utat majd vissza, az már egy egészen korrekt edzésnek számít. Ráadásul az égvilágon senki sem zavar a fák rengetegében, nyugodtan hallgathatok kocogás közben zenét anélkül hogy attól kéne félnem, esetleg elüt egy autó mert nem érzem meg a közeledtét miközben a ritmus elvonja a figyelmem. Nem mintha minden nap muzsikát hallgató emberek tucatjait ütnék el azért mert éppen zene szól a fülükben, de már egy párszor megkaptam életem folyamán, hogy furcsa dolgoktól tartok. Igaz azoknak az embereknek akik ezt mondják, fogalmuk sincs arról, hogy én alkalmanként szellemeket, lidérceket vagy shinigamikat látok, és arról sem hogy kicsit több elektromosság rejtőzik a szervezetemben, mint egy átlagember esetében. Hogy ez változtatta meg a gondolkodásomat ezen a téren, vagy esetleg szimplán hülye vagyok amiért ilyeneken aggódom, azt már nem tudom eldönteni. Mindenesetre a mai napon is az erdőbe vittem az edzésem első felét, mivelhogy nagyjából fél óra múlva kéne találkoznom Yuu-kunnal a Fészekben, hogy aztán közösen folytassuk a tréninget az ottani edzőteremben. Kicsikét hűvös volt és fújt a szél, de előbbire a mozgás és a szépséges, kék melegítőm jelentett megoldást, utóbbira meg a fák, melyek megakadályozták a levegőt a gyors mozgásban. Azonban a fejem fölött így is erős zúgás jelezte az időjárási körülmények fennmaradását, és az engem felülről támadó falevelek is bizonyítékul szolgáltak a szél viharos erejére.
A zúgásba hamarosan aztán idegen hang vegyült, egy velőtrázó és számomra korántsem ismeretlen üvöltés formájában. Hogy mit keres egy lidérc az erdő közepén az jó kérdés, én biztosan nem vonzottam ide, mert nem árasztok magamból magas lélekenergiát annak ellenére, hogy esper vagyok. Mindenesetre ahol hollow van, ott nagy eséllyel talál az ember shinigamit is, szóval rutinomat megszakítva úgy döntöttem, hogy a hang forrása felé veszem az irányt. Ha nem jön halálisten, és a lidérc veszélyezteti valakinek az életét, akkor szembeszállok a lénnyel én, egyéb esetben meg hawaii. Nagyjából 500 méteren keresztül teleportálgattam - lévén oda akartam érni minél hamarabb, futva azért sokkal lassabb vagyok, pláne ezen a terepen - mire elém tárult a hollow látványa. Illetve egészen pontosan annak a felbomló alakja. A lidérccel ugyanis végzett egy olyasvalaki, akinek kisugárzásának hatására szervezetemben felszökött az adrenalin szintje. A shinigami a szokásosnál gyengébb reiatsut árasztott magából, valószínűleg ezért nem éreztem meg egyből, de legalább nem lesz olyan nehéz dolgom vele. Hosszú idő óta először nem vesztettem el a fejemet egy shinigami látványára, ez alighanem annak a délelőttnek köszönhető, amit nemrég Suke társaságában kellett eltöltenem. Fene se gondolta volna, hogy egyszer még hálás lehetek egy shinigaminak valamiért. Ördögi mosoly ült ki az arcomra. Furcsa vidámság szállt meg, erős kísértést éreztem arra, hogy felnevessek. Változatlan arckifejezéssel léptem ki a fa mögül, ahol eddig tartózkodtam, felemeltem a kinyújtott kezemet és prédámra mutattam.
- Hadou no yon. Byakurai!
Jelentettem ki hangosan, jól hallhatóan, majd elektromosságot gyűjtöttem a mutatóujjamba és kilőttem a halálisten felé. Kíváncsi voltam milyen reakciót váltok ki belőle ezzel a kidounak álcázott támadással, már persze ha nem kapom rögtön telibe vele.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 02, 2010 7:19 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-




*Ami szép nyugodt hazafelé tartó sétának indult, abból az lett hogy megtámadták, nos először nem vett észre semmit, sem a futó csajt, sem annak Reiatsuját nem érzékelte.
Egy szempontból, mert béna volt az ilyesmiben más szempontból fáradt volt az egészhez, a Reiatsuja kimerülni látszott, hisz épp túl volt egy olyan összetűzésen, amitől sok sok kisebb sebet kapott.
De természetesen érezte, hogy meg vannak ezek a sebei, de nem fájtak annyira, hogy kiiktassák a közvetlen érzékelését, vagyis hogy a veszélyt ha közel van, akkor megérezze.
Tehát hátulról hallott egy zajt, aztán egy kiáltást, de nem hitte volna hogy őt akarja megtámadni, így egy ideig ügyet sem vetett az egészre.
Majd mikor meghallotta hogy "Byakurai" néven szólított valamit, felötlött benne hogy valahol ezt már hallotta, és bár nem volt a mágiában jó, de nagyjából a neveiket tudta.
Így aztán oda fordult, ahol a lány a kezébe gyűjtötte a Reiatsujával együtt az elektromosságot, amely a Byakurai első lépése volt a támadás felé.
Ezt természetesen hősünk nem nézte tétlenül, mert látta, hogy pont felé fordult az a fej, amely támadásra készül. Mivel árnyékban volt a csaj nem látta a támadóját, csak annyit, hogy valami alacsony valaki.
Így hát ha ellőtte a támadást, ha nem, egyszerűen el Shunpozott, majd közvetlenül a lány előtt termett, majd kapott a Zanpakutojáért, és hatalmas harci kiáltással már le is sújtott volna, de meglátta hogy ki a támadója, így a támadás megállt a közepén, és tett egy mozdulatot a másik kezével, amelyel a támadás lendületét fogta vissza.
Ezek után vissza Shunpozott a fák közé, de jóval arrébb mint ahol elérhette volna egy Byakurai, legalábbis ezt hitte, aztán majd kiderül, de ezek után így szólt.*
- Mit akarsz tőlem? Miért támadnál meg? Miért vadászol rám?
* kérdezte és tényleg meglepett volt, hisz sosem látott embert magán és Rosa-chanon kívül aki képes volt Reiatsut használni... De végül mégis megértette, hogy a támadója kb egy szinten lehetett vele.*
~ Vajon mi az indoka erre? ... Mit akar tőlem, mit árthatott neki az , hogy seggbe rúgtam ezt a hollowot?~
* kérdezte és egyszerűen védekező állásba állt be, hisz nem tudta mi az ellenfele szándéka.
Akár válaszol, akár nem, a lényeg nem változik, továbbra is farkasszemet néznek, de Kamimaru nem akart támadni, le akarta csitítani a kedélyeket, de volt egy olyan érzése hogy az nem megy majd olyan könnyen.
Mégsem akart lányokkal harcolni, de majd kiderül mi fog kisülni ebből.
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 02, 2010 6:05 pm

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~


Maga a villám nem volt egy nagy wasistdas, így hogy még fel is hívtam magamra a figyelmet, egyáltalán nem volt meglepő, hogy a fiatal halálisten elkerülte az energiasugarat. Annál inkább az volt az alak reakciója, aki kardot rántott, majd amint meglátta hogy kivel áll szemben, azonnal visszakozott. Igazából fordított reakcióra számítottam, vagyis arra, hogy először megkérdi hogy mi a fenét is csinálok, és csak aztán támad vissza, hogy meglátta, nem egy shinigami társával van dolga. Mindenképp érdekes fejlemény, akár az is lehet hogy egy újabb renegát halálistennel akadtam össze, de ez engem nem fog abban megakadályozni, hogy kioltsam az életét. Lassú sétába kezdtem feléje, miközben a zsebembe nyúlva felpattintottam a késtartó tokom száját, és előhúztam belőle egy kunait. Nem terveztem gyors munkát. Régen vadászhattam, és annak ellenére hogy eddig majd meghaltam hogy egy élettelenül összeroskadó shinigamit lássak, most valahogy úgy éreztem, ki kell élveznem a harcot. Játszani akartam a fiúval, mint macska az egérrel. Pörgetni kezdtem a kést a mutatóujjamon. Ellenfelem máris felvett egy védekező állást, úgy tűnik nem sejti kivel áll szemben. Hogy is sejthetné, ha tudná ki vagyok és mit tettem eddig, szó nélkül megpróbálna megölni. Váratlanul a halálisten mögé teleportáltam, és kunaiomat a nyakához szegeztem. Ezzel mindenképp kicsikarok belőle egy támadást, tudtam hogy a shunpo csupán a mozgás egy gyors formája, annak ellenére hogy kívülről úgy néz ki mint az én teleportom. Ebből a szituációból az nem fogja kimenekíteni.
- Szép nagy bökőd van, shinigami... miért nem vágtál vele ketté az előbb? - kérdeztem csalódott hangszínnel, de érezhető volt belőle a gúny is. - Peched van, hogy összefutottál velem. Életed utolsó tapasztalata az lesz, hogy nem minden ember tart titeket a védelmezőjüknek. Hányadik osztagban szolgálsz? Tiszt-e vagy?
Faggattam tovább a halálistent, aki még mindig érezhette a torkán a hideg fém érintését. Lábaim körül lassan fekete por kezdett körözni, igaz ezt ő nem láthatta lévén lefelé most nem nagyon tudott tekinteni. Ha meg akar rúgni vagy ütni, elég kellemetlen élményben lesz része, de mást nem igazán tehet ebben a helyzetben. Ismét gonosz vigyor ült ki az arcomra...
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 03, 2010 3:30 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-



* Egy semmit nem mondó választ kapott, vagyis nem kapott választ a kérdéseire, csak vissza kérdéseket, de ez a csaj nagyon palira vette.
Természetesen meglepődött a teleportálás képességén, de nem vesztette el a gyors rögtönző képességét, és a fejében már meg is volt a terv... Nem nagyon volt kezdve nyárson, vagy esetleg kunaion végezni.
Ezért aztán a jobb kezében, mely még mindig a háta fölött nyúlt át, markolva a Zanpakuto markolatát, amely nem volt benn a tokban, egyszerűen mozgathatónak bizonyult...
Így hősünk egy egyszerű mozdulattal rándított egyet a jobb kezén, majd a Zanpakuto teljes súly a lány felé mozdult elég nagy sebességgel... pontosan a feje találkozhatott a Zanpakuto lapjával.
Miután ez megtörténik, egy pillanatra biztosan figyelmetlenné válik az ellenfele, így megfogja a lány karját, nem a kunait, hanem a karját, amelyben a kunait fogja, majd hirtelen mozdulattal hátracsavarja a háta mögé, ha ez sikerült, akkor Shunpozik egyet a lánnyal együtt egy közeli lánynak, majd egyszerűen nekinyomja a mondott fának, ha sikerül.*
- Én nem akarlak bántani, és nem is akartalak levágni, te támadtál meg... az meg hogy mi vagyok olyanra aki amikor én kérdeztem nem mutatkozott be, az olyanra nem tartozik.
* mondta és közben olyan nyomáson tartotta a lányt a fának, amelyen nem fájt neki, mert még mindig azon gondolkozott, vajon valami megzavarhatta e, vagy egyéb oka van annak, hogy megtámadta.*
- Nem tudom miért, de nagy ellenszenvet érzel eziránt az egyenruha irányt.
* mondta a Shinigami egyenruhára utalva, ezt leszűrte a viselkedéséből, mert másból nem nagyon lehetett, mellesleg másért nem támadhatta meg, csak két okból, vagy Shinigami, aki meg akarja őt ölni, vagy pedig valami ember féle aki Shinigamikra vadászik... vagyis még egy lehetőség van, hogy hollow aki emberi bőrbe bújt, de akkor a hangja is torzult volna, és a lánynak teljesen emberi hangja volt.
Ezeken gondolkozott, de visszafordult a lány felé.*
- Kibökhetnéd az indokaidat... csupa fül vagyok...


// Azt azért ne feledd hogy egy erőszinten állunk confused Azért ne becsülj alá Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 3:58 am

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~


Nem számítottam rá, hogy pont a fejemmel akar kezdeni valamit, így meglepetésként ért a kard lapjának érkezése, és amit eredetileg terveztem, az ebben a helyzetben nem is ért semmit. A kobakommal találkozó fém nem csak hogy fájdalmat okozott, de a koncentrációmat is megzavarta, és mire feleszméltem, a karom a hátam mögé volt feszítve, jómagam pedig egy vastag fa kérgével néztem farkasszemet. Úgy éreztem homlokomon némi vér csordogál, de biztosan nem tudtam volna megmondani, hogy megsérültem-e attól, hogy fejbecsaptak. Végtelenül dühítő, hogy ezekkel a harcművészeti mozdulatokkal még mindig nem tudok mit kezdeni. Hiába próbáltam kiszabadulni, a halálisten fogása erős volt, így kísérleteim vergődésnek hatottak a kezei között. Legalább a késemet nem ejtettem ki a kezemből, jó szolgálatot tett a mágneses erő, amit létre tudok hozni magam körül.
- Tch... Te aztán tudod hogy kell egy hölgytől udvariasan kérdezni.
Csipkelődtem, persze tudom hogy én is rettentően előzékeny és illemtudó voltam az előbb, amikor a kunai-t a torkára emeltem és így érdeklődtem a rangjáról. Nem fogok belehalni, ha nem tudom meg hová tartozik, de ha nem akar velem társalogni, hát legyen.
- Nem tartozom indoklással a cselekedeteimért egy olyasvalakinek, mint te vagy, shinigami! Gyűlöllek titeket tiszta szívemből, amiért tönkretettétek az életem! És tudd meg, hibáztál amikor megérintettél.
Vigyorodtam el és azon a tájékon, ahol a csuklómat fogta, váratlanul több száz fokosra hevítettem a karom körül a levegőt infravörös sugárzást használva. Örülhet, ha megússza egy enyhébb égési sérüléssel a kellemetlen élményt. Mihelyst elengedett, a kezemben lévő kést pedig azonnal a hasa felé fogom lőni a mágneses erőtér pólusának megfordításával, majd sarokba szorított helyzetemből teleportálással menekülök, mielőtt esetleg kardját használva rászánná magát arra, hogy mégis bántani fog. Nagyjából 10 méterrel odébb bukkantam fel, a lehető legmesszebb a körülöttem lévő fáktól. Végighúztam az ujjam a homlokomon, ellenőrizve hogy tényleg vért érzek-e, vagy csak verejték. Pirosló ujjaim az előbbi feltételezést látszottak megerősíteni. Tekintetem elsötétedett, a talajból pedig vasport választottam ki, amely lassan keringeni kezdett körülöttem. Így vártam, mit lép a shinigami. Ha nem akar szembeszegülni velem, rövid úton kileheli a lelkét, igaz akkor is ez a sors vár rá, ha fellép ellenem, viszont akkor talán egy picit szórakoztatóbb lesz ez a kis idő, amit el akarok vele tölteni.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 04, 2010 8:38 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-



- Bocs, hogy nem vagyok illedelmes, de épp megölni próbálsz.
* mondta higgadtan, bár főtt az agya attól, hogy valaki ok nélkül támadja meg a másikat, de ezt most félre kellett tennie, hogy ne ez a fejvesztett idegesség okozza a vesztét...
Ezek után nagyot nézett, és hirtelen nagyon intenzív égető érzést tapasztalt a kezén, amelyet rögön elrántott, ezek után egy kunai közeledett felé, amitől megint csak egy Shunpo használatával tudott elmenekülni,
de mikor egy közeli fánál sikerült "feltűnnie, észrevette, hogy a penge pont elérte a Shunpo előtt,
és egy pár centiméter mélységű lyukat ütött a testén, amely nem volt vészes seb, csak ne vérzett volna.
Egy kisebb tócsa került a földre.
Gyorsan oda kapott, és megpróbálta a karjával befogni a sebet, hogy ne vérezzen el, aztán jobb kezével előre lendítette a Zanpakutot, hogy mégis legyen valami védelme.*
- Te meg tudd, hogy ember vagyok, és azért vagyok itt hogy embereket védjek, nem azért hogy emberek ellen harcoljak... Én is ugyanúgy itt élek akárcsak te.
* mondta és fújt egyet, nem tudta mennyire befogadóképes újdonsült ellenfele agya, aki felfoghatja, hogy ő nem igazi Shinigami, de az is lehet, hogy nem tud a kettő közt különbséget tenni.
Hősünk tehát egy pillanatra megtört, és előrehajolt, de aztán rögtön visszanyerte az egyensúlyát és a Zanpakutot a földbe szúrva támaszkodott, még tudott harcolni, hisz nem adta fel egykönnyen,
és ha ez a csaj megpróbálja megölni, hát felveszi a kesztyűt... De úgy döntött előtte azért elmond még egypár dolgot.*
- A nevem Kamimaru Iratuza... és a Shinigamik mellett állok. Egy Shinigami... amikor én és a közeli hozzátartozóim veszélyben voltak, akkor nekem adta az erejét, és megmentette ezzel az életem, és a családomét is, én így állok a Shinigamikhoz és nem ismerem, hogy mi történt veled, de biztosan nem lehetett olyan ami ok nélkül történt.
* mondta el, majd ezek után már nem szólt egy szót sem, már nem is támaszkodott, teljesen felegyenesedett és várta, hogy vajon az előbbi pár mondat milyen hatást vált ki a lányból.*
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 1:51 am

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~


Elégedetten szemléltem akcióm eredményét. Igazán becsületreméltó hogy egy ilyen... forró figyelemelterelés után még maradt annyi lélekjelenléte a shinigaminak, hogy legalább megpróbálja elkerülni a késemet, noha ez gyakorlatilag lehetetlen volt, és ennek a bizonyítéka az a vörös patakocska, ami most a férfi hasából bugyogott elő. Szánalmas ahogy egyszerre próbált kézrátétellel vérzést csillapítani és védekezni. Látszott rajta, hogy a lidérc elleni küzdelmét még nem teljesen heverte ki, olyan érzésem volt, hogy bármelyik pillanatban összeeshet. Szórakoztató lesz nézni, ahogy vergődik a kezeim között, mint a partra vetett hal.
- Azok a shinigamik, akiknek a te állításod szerint az életedet köszönheted, az én családomét elvették. Semmibe vesznek minket, nem törődnek azzal, hogy hány életet vesznek el, miközben lidércekkel háborúznak! Az ő szemükben mi hangyák vagyunk csupán, míg ők a sárkányok! Ha velük vagy, akkor ellenem!
Máskor kedves és lágy hangom most torz színezetet vett fel a gyűlölettől. Elég tapasztalatom volt már shinigamikkal ahhoz, hogy ezeket a kijelentéseket megtehessem. Még Yuu is lenézett amikor először találkoztunk, pusztán azért mert ember vagyok. Hogy is gondolhatta azt Iratuza, hogy az ő kis története majd meghat engem? Tisztában vagyok vele, hogy léteznek olyan halálistenek is, akik törődnek a környezetükkel harc közben, de a nagy többség - tapasztalataim szerint - nem ilyen, és Yuu-nak is megvolt a nyomós indoka amiért dezertált Soul Societyből. Ha minden rendben lenne odafent, nem létezne a Daitenshi sem. Hosszú beszédem viszont nem arra irányult, hogy esetleg meggyőzzem az ellenfelem a magam igazáról, hanem időt húztam vele. A körülöttem lévő fekete port lassan, alig észrevehetően affelé a fa felé küldtem, amely előtt a hibrid lény állt. Zsebemből véres kezemmel újabb három kunait vettem elő, és komótosan sétálni kezdtem a shinigami felé. Nem zavarta semmi a koncentrációmat, készen álltam az újabb tervem végrehajtására. Váratlanul a fa mögé gyűjtött vasrészecskéket egy végtelenül vékony és ennek köszönhetően rendkívül éles fémlappá állítottam össze, amellyel úgy szeltem át a fa törzsét, mint kés a vajat. A növény kíméletlenül a fiú felé kezdett el zuhanni, de ez csak az újabb figyelemelterelésem volt. Kezemből már repültek is ki az újabb kések, sorban egymás után, attól függően hogy a halálisten merre mozdult el a zuhanó fatörzs elől.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzomb. Jún. 05, 2010 3:11 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-



- Szóval meg akarsz ölni, azért mert ez a létforma volt az egyetlen lehetőségem arra, hogy túléljem egy korábbi rossz élményemet.
* kérdezte, de nem is a lánytól, inkább maga elé mondta, nem is törődve azzal, hogy támadásra készül. Arcán nem látszott sem félelem, sem kétségbeesés, csak az egyértelmű szánalom, hisz nem tudott mást mutatni, a lány által meg nem értett helyzettel kapcsolatban.
Eléggé elkeseredettnek titulálta a lányt, aki kínjában Shinigamikat kezdett irtani, majd újra felemelte a fejét és így szólt.*
- És mond... igazából mit gondolsz? Ha kiirtasz minden Shinigamit a városban, akkor ki fogja megfékezni a hollowokat? Felteszem, hogy az akkorákat, amekkorákat én, meg tudod fékezni, de mit teszel, ha erősebbek jönnek, olyanok, amiket nem tudsz legyőzni....
* itt kis hatásszünetet tartott , majd folytatta.*
- ...megmondom én mi lesz, akkor itt a hollowok szabadon ölhetik majd az embereket, meg zabálhatják a lelkeket, ahogy csak akarják...
* itt még csendes volt, de ezek után hangos erőteljes hangba ment át az egész.*
- Akkor sok sok ember fog úgy járni mint te, és sok ember fogja gyűlölni a Hollowokat, de nem tehetnek ellenük semmit... mond, te ezt akarod? Azt, hogy itt az emberek rettegésben éljenek?
* kérdezte, és nem akarta sem a lelkiismeretére hatni, sem semmi mást, csak egyszerűen felvázolta a jövőképet, ami lesz, ha megöli a Shinigamikat.*
- Ha pedig ez nem történik meg, akkor majd a Seireitei megunja hogy állandóan átlagos Shinigamikat küldjön, és akkor majd küldenek, egy hadnagyot, vagy egy kapitányt, és eltesznek az útból... és te is úgy eltűnsz, ahogy én eltűnök most miattad.
* mondta ezt már köhögve, amely egy kis vérrel járt, de annyira ez nem fájt neki.
De ezek után egy támadás indult meg, amely nagyon összeszervezettnek látszott, de ennek is meg volt a gyenge pontja.
Mikor tehát a fa dőlni kezdett, Iratuza nem mozdult ki alóla, hanem bevetette magát alá, hagyva helyet a Zapakuto markolatának, amelyet a földre helyezett, majd a pengét egyenesen a fának állította, így kitámasztva azt, hisz egy sima fa nem törhetett el egy Zanpakutot.
A penge teljesen függőlegesen volt, így nem csúszott el, mellesleg, a laza erdei talaj miatt, a markolat a súly határára a földbe nyomódott, ezért már csak a penge tartotta a fát, és semmiképp sem csúszhatott el.
Ekkor, mivel a földön volt, nem valószínű, hogy a lány két kunaia eltalálta volna, ha meg mégis, akkor sem ejtett rajta nagyobb sebet.
De ennek is hátránya volt, így nem tudott támadni, mivel a Zanpakutojával taktikázta, hogy védekezhessen az elterelés majd a támadás ellen.*
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 11, 2010 2:47 am

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~


Kamimaru kis kirohanása cseppet sem hatott meg. A mondanivalója teljesen egyértelművé tette számomra, hogy jól tettem, amikor úgy döntöttem, az emberi oldaláról nemesen elfeledkezem. Rezzenéstelen, sötét arccal hallgattam a monológját, még hatásszünetet is tartott a kedvemért, mintha valami drámaklubban lennénk. Pontosan tisztában vagyok vele, hogy egymagam képtelen lennék minden lidércet legyőzni, de senki sem mondta, hogy egyedül vagyok. És azt sem, hogy én lennék a legerősebb ember.
- Pontosan olyan vagy, mint ők. Pontosan olyan. Úgy beszélsz, mint ők. Úgy viselkedsz, mint ők. Nincs már benned semmi emberi, annak ellenére hogy azt állítod, félig ember vagy. Fogalmad sincs, hogy mennyire erős az emberiség. Meg tudjuk, meg fogjuk tudni védeni magunkat. És akár hiszed, akár nem, ha a shinigamik eltűnnek, nem csupán mi, emberek maradunk a hollowok ellen.
Kis híján kiröhögtem, amikor kapitányokat és hadnagyokat emlegetett. Ha tudná, hogy egyet személyesen is ismerek... jó, igaz, Suke nem tudja hogy én mit is csinálok, erről csak Yuu és az a néhány esper tud akik a segítségemre vannak. Meg persze az áldozataim, de eddig egyetlen egy célpontom sem élte meg, hogy mesélhessen rólam bárkinek is. Mindenesetre ellenfelem szavajárása arra engedett következtetni, hogy ő már beletörődött a sorsába. Amilyen állapotban van, nem csodálom. A szájából feltörő vér valószínűleg a késes akcióm hozadéka, ezek szerint sikerült olyan mélyre jutnia a pengének, hogy belső sérüléseket is okozzon. Iratuza reakciója a fa dőlésére viszont, be kell hogy valljam, rettentően meglepett. Kérdőn néztem, ahogy a fa alá veti magát, kitámasztva azt a kardjával. Pajzsnak tökéletes, és meg is akadályozta vele, hogy dobókéseimmel megdobáljam, de azt elfelejtette, hogy a fát az imént én vágtam ketté, és hogy ha egyszer meg tudtam tenni, akkor talán többször is képes vagyok rá. A vasporból teremtett "fűrészem" kettéválasztottam és a kardja két oldalán újabb két helyen hasítottam keresztül a törzsön. Ha nem jön ki alóla, nem csak hogy nagyot fog ütni a két igen nehéz rönk, de még alá is fog szorulni, teljesen kiszolgáltatott helyzetbe kerülve. Ha pedig kijön, ismét a késeimmel fog találkozni, amelyek továbbra is a kezemben voltak. Kezdett elegem lenni ebből a ficsúrból, úgy döntöttem véget vetek a játszadozásnak. Különben is oda kell még érnem a fészekhez és a fejemen lévő sebre is találnom kell valami magyarázatot.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te52100/65000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 12:06 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Felhúztam a szemem, amikor arra utalt, hogy nagyobb kívánságaim is lehetnek tőle. Most mért lövi le a poént? Így kénytelen vagyok azt mondani hogy:
- Nem kérek érte semmit. Ha bármit kérnék azt pusztán azért tenném, mert tudom, hogy egy barát megteszi- mosolyogtam kissé elrejtve. Elővettem némi pénzt, felálltam és a pulthoz siettem. Kifizettem mindkettőnk részét, visszamenetből kiittam a maradék teákat. Szóval már most neki látna az edzésnek. Hiba lenne. Miért van olyan érzésem, hogy ez nem lesz annyira egyszerű. Tekintve, hogy a dimenziómban bármit megtehetek, nekem egyszerűbb volt megidézni Paragont. Anno még sikerült Mayával megcsinálni, de Verával nem hogy nem sikerült, de még ki is lépett a megtörhetetlen falon. Brutális ereje lehet, vagy elrontottam valamit. Ha így néz ki, akkor van egy probléma. A szabályok mindenhol ott vannak, így itt is. Egy magasabb kapcsolat kell, hogy a lelkünk egy bizonyos szférán egy legyen. Vagyis barátság, szeretet, meg miegymás. Képtelen vagyok feldolgozni, hogy ilyen könnyen megoldotta. Talán nem vagyok isten még Paragonban sem. Najó. Majd megpróbálkozok máshogy megtenni ezt. Volt esze a srácnak, elrejtette a reiatsuját. Most nem a hollowok ellen, hanem a shinigamik ellen. Igazából egy erdőre gondoltam. Így ide is jöttünk, a Karakura város melletti erdőbe. Egy kis erőt kéne felszabadítani a dolgoknak hmm. Benyúltam zsebembe, és elővettem egy cigit, meg a lélekkapszulát. Előbb lenyeltem a kapszulát így kiszakadt a lelkem a testenből, a cigivel a kezembe. Meggyújtottam végül. Megint megkínáltam udvariasságból, hiszen nemes vagyok. Az más kérdés hogy még adnék is neki... ez az én szempontomból nemesi szokás. Leültem egy fa tövébe, majd előhúztam szépen lassan zanpakutomat. Vajon mikor tudom aktiválni szó nélkül.
- Gyere elő a büdös retkedből, Paragon!- hallgatott parancsomra. Lassan felvette igazi formáját némi szikrázás kíséretében. Visszafogtam magam eléggé. A páncélomon a szitált nap fénye meg-megcsillant, és pompás fényekben tükröződött. Azon gondolkoztam vajon mennyire képes Morita-san. Morfondírozás közben iszonyú égető fájdalom tört bele a karomba. Megszédültem majdnem el is estem. Egy fának támaszkodva megálltam. Biztos rámkérdez, de nem érdekel. Nem válaszolok neki. Mi a fene. Most kezd el sajogni a szénné égetett karom? Nem valami jó hír. Erősítettem a kötésen, majd megragadtam másik kezemmel a kardomat. Felnéztem a shinigamira, és elnyomtam a cigimet, majd a környezetet nem kímélve eldobtam. Odateleportáltam mögé, és megfogtam a vállát. Kérdőn tekintettem rá, hogy készen áll-e, majd ha bólint, megidézem a gömböt.

Odabent narancssárgán kavargó gomolyog felhők keringtek. Ez képezte a falat. Egymással szemben álltunk, majd mögülle egy ismerős hangot hallhatott. Paragon páncélja csattogott. Elsétált mellette, és mellém jött. Rátámaszkodott a vállamra, de én hősiesen tartottam magam. Ollé! Olybá tűnik most meg kell izzaztani a srácot.
- Ismeretetem a játék szabályokat. Ha meghalsz, akkor sértetlenül visszajutsz az eredeti világba, majd a gömbbe besétálva visszatérhetsz ide. Szintenként egyre magasabb szintre kerülsz. A pokol démonaival is meg kell küzdened neaggódj... Izgi lesz Very Happy. Én nem fogok segíteni, sőt! Akadályozni foglak egy-egy kidouval, vagy ténylegesen harcba szállok veled. Egy bizonyos időközönként növelem a szintet. Ha nem végzel a szinttel 15 percen belül, akkor jön a következő nehezebb adag. Akkor mehet? 1. szint!- kiáltottam el magamat, mire három alacsony rangú hollow jelent meg. Ezeket én teremtettem meg, szóval nem igaziak. Kiváncsi voltam hogy bánik el vele. Ki akartam gyúrni a kardjára a képességeit. Ennél jobb tapasztalatot nem szerezhet. Vajon eljut a démonokig? Vajon fel fog neki tűnni, hogy egy idő után valóságosan a pokolba fog kerülni, hogy harcoljon? Kitudja. Mindenesetre 5 szintig nyomom neki, utána pihenő. Az ötödik szint már több tucat gyengébb hollow. Igazi sereg. Kifáradhat ellenük, hiszen sokan vannak. Most majd jönni fognak az erősebbek. Majd erősebbek megtoldva gyengébbekkel. Majd Arrancarok és további kombinációk. Izgi lesz... mint már mondottam volt. Ha 5-ször meghal, akkor nekem is pihennem kell... Hiszen amint ide visszalép, nekem fennt kell tartanom vele együtt az egészet.
- Ügyesen csinálod!- kétlem, hogy tovább jut a 7-ken. Az ő szintjén a három erős hollow nehéz. Egy bicónagy hústömeg, egy gyors kis bestia, és egy féreg szerű valami. Nem is tudom. Ismerősek nekem ezek a lidércek.


A hozzászólást Tamachi Yukezo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 18, 2010 11:05 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Jún. 16, 2010 8:44 am

-==Míg az erő el nem választ, avagy bunyó az erdőben==-




- Ez csak duma, te igazából a saját magad által alkotott képzeletbeli világon nem bír átlépni, amelybe a Shinigamikat helyezed mint gonoszokat.
* reagált az előbbi kijelentésre, de ezek után rögtön jött is a következő támadás, így nem maradt más választása, rögtön kellett cselekedni, mert ha nem, akkor gyorsan ott hagyja a fogát.
Így aztán fordulásból kirúgta a Zanpakutot az egyik eső fadarab alól, és rögtön tenni is akart egy szaltót a földön, amivel kijut a fa alól, meg is indult a mozdulat, nem is a volt semmi problémája egészen addig, amíg a mozdulat feléhez nem jutott, és hatalmas erejű fájdalom nyilalt a gyomrába.
Ebben a pillanatban oda kapott és így az egyensúlya megingása miatt a földre esett, ezek után már a fa majdnem a feje fölött volt, pont az utolsó pillanatban gurult el alóla.
Sajnos a Zanpakutonak nem volt ilyen szerencséje, mivel kirúgta ugyan a fa alól Iratuza, viszont a mozdulatában való hiba miatt nem tudta kézbevenni ahogy tervezte, ezért az beszorult a fa alá.
Hősünk tehát fegyvertelenül kelt fel a földről egy fához támaszkodva, és a másik kezével a gyomrát fogva.*
- Nem tudom mit tettek veled a Shinigamik, de te ugyanazt csinálod velük, és velem is , gondolom a Shinigami vadászat a hobbit... Szóval nem vagy jobb náluk... köh...köhhh..kööhh...
* itt egy hosszabb távú vérköhögés jött, majd újra felnézett.*
- Tehát ha ezt élvezed, akkor gyere és nyírj ki, de mint mondtam te sem vagy jobb.
* mondta, majd a vicsor egy mosolyba ment át, ezek után az ereje tartalékát használva, elkezdett Shunpozni a fák közt, valószínűleg már nagyon lassan, és fegyvertelenül is, így teljesen egyértelmű célpontot nyújtott a lánynak. Ki tudja, lehet hogy direkt, lehet hogy nem, de az biztos hogy nem félt sem a csajtól, sem a haláltól.*
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te6500/10000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyPént. Jún. 18, 2010 6:47 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Eléggé meglepődtem azon amit Yuke mondott és nagy kő is esett le a szívemről. Nem elég hogy ingyen tanítgat, de még barátnak is tart. Hm, megható és némi jól eső melegséggel önt el. Ezt a kijelentését egy könnyed mosollyal nyugtáztam és annyiban is hagytam, nem kell, ehhez külön kommentárt fűznöm azt hiszem. Eztán felállt és fizetett kicsit rosszul esett, hogy az én részemet is kifizette, de nem gond én is ott hagyok kifelé menet némi borravalót. Meg is indultunk és némi galoppozás után meg is érkeztünk a város melletti erdőbe. Út közben természetesen elrejtettem a lélekenergiámat mert egy hollow se jött volna jól az meg még kevésbé hogy egy volt shinigamival barátkozok. A végén még én is ex- shinigami lennék. Bár túl nagy probléma nem lenne, de azért túl jó se. Mindegy, ilyenen fölösleges gondolkoznom, hiszen sikeresen megérkeztünk a társam által kiszemelt helyre. Megálltunk majd Yuke a zsebébe nyúlt kivett egy lélekkapszulát és egy szál cigit. Ez esetben és se lustálkodhatok és hasonló kép tettem csak persze cigi nélkül. Mint mindig most is megkínált cigarettával, de ha már így kínálgatja, felajánlok valamit.
- Tudod mit? Most még visszautasítom, azonban ha végeztünk az edzéssel vagy szünetet tartunk, akkor elszívok veled egy szálat. – a végén még rászoktat, de annyi baj legyen, valamin kell függni. Leült egy fa tövébe és szólította a karját elég khm… érdekes módon. Megszólalni nem tudtam csak kérdően nézni rá és valami furcsa grimaszt vágni. Annyi baj legyen. Yuke épp meg akart indulni, amikor megszédült és fát fogott. Nem tudtam mire vélni ezt a jelenséget.
- Jól vagy? – kérdeztem, de válaszra se méltatott. Mindegy nem erőltetem. Ezek után mögém teleportált megfogta a vállamat és kérdően nézett rám. Én csak bólintottam egyet hogy felőlem mehet a menet.

És ismét itt vagyok Paragonban azonban most sokkal kellemesebb, mint legútibbi látogatásomkor. Szép kis narancssárga felhők kavarogtak mindenfele. Ekkor azonban egy ismerős hang hallatszott a hátam mögül. Páncélcsörömpölés. Drága Paragon volt az, aki szép nyugodtan elsétált mellettem és Yuke-ra támaszkodott. Nem lehetett könnyű megtartani azt a mozgó konzervdobozt. És most pedig szépen elregélték a játékszabályokat. Nincs, túlbonyolítva ölj le mindent, ami egy kicsit is mozog, és barátságtalan feje van.
- Izgi? Ebben nem kételkedek. Tehát csak annyit mondhatok, hogy kezdjük. – kard elő, alapállás fel és készen is állok a hadakozásra. Meg is jelenik előttem három kisebbfajta lidérc. Ez sima menet lesz, bemelegíteni is kevesek és shikairól még szó se lehet, majd csak akkor, hogy ha ténylegesen gázban leszek. Akkor kezdjük is. Hagytam, hogy közelebb jöjjenek, és amikor már úgy gondoltam, hogy tökéletes helyen állt az első kiszemeltem egy gyors shunpo és ezzel megzavarva őket elvesztettek. Azonban én a hozzám legközelebb álló fölé pár méterrel kötöttem ki és némi zuhanás keretében kettéhasítottam az első lidércet. Erre persze felfigyelt a másik kettő és ordítva közeledtek felém. Elég lassúak voltak szerencsétlenek és csak hadonásztak össze-vissza, könnyedén kerülgettem a támadásaikat. Ám erre is rá lehet unni egyszer úgy, hogy amikor az egyik éppen támadt meg is fosztottam a karjától erre az hátratántorodott. Azonban a másik se volt rest és folytatta a felém irányuló támadásokat. Ezt a párát is megfosztottam az egyik karjától, és amikor hátrafelé megtett pár lépést és a karját fogva ordítozott addig én elé shunpoztam és deréknál kettévágtam. Na, már csak az egyik félkarú van, csak nem látom, hogy merre. Pár pillanat múlva meg is tudtam, mert úgy hátba vágott a kis nyomorult, hogy pár méterrepülés után padlót fogtam. Mondanom se kell nagyon égő, hogy egy ilyen harmadrangú képződmény hozzám tudott érni. Se baj feltápászkodtam erre felém kezdett futni. Én csak kinyújtottam a jobb kezemet és rámutattam a lidércre.
- Hadou 04: Byakurai – és a kis kék villám áthaladt a lidérc fején egy plusz lyukat ütve rajta majd eltűnt. Leporoltam magam egy nagyobb levegő vétel majd Yukehoz szóltam.
- Jöhet a 2. Szint…
Vissza az elejére Go down
Sakai Hitomi
Daitenshi
Daitenshi
Sakai Hitomi

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 242
Age : 34
Tartózkodási hely : Karakura, Tokió, vagy ahová Yuu-chan rángat
Registration date : 2010. Mar. 02.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: A Daitenshi és a Raion tagja
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te33500/40000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (33500/40000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 6:17 am

~ Végre vadászat, avagy harc az erdőben ~

Legnagyobb sajnálatomra Iratuza ugyan esetlen mozdulatokkal, de ki tudott menekülni a rázuhanni készülő fatörzs alól. Azonban akcióm elkönyvelhettem félsikerként, hiszen a kardja ott maradt a növény alatt. Ezzel fegyvertelenné vált, igaz azzal a darab fémmel sokat egyébként sem ért volna sokat a képességeim ellen. Így viszont megnyílt előttem egy halom újabb lehetőség is, hiszen nem kellett amiatt aggódnom, hogy esetleg kapok egy vágást, ha óvatlanul megyek hozzá közelebb. Ha egyáltalán közelebb akarok hozzá menni.
- És most mi lesz? Mit teszel a zanpakutod nélkül?
Kérdeztem gonoszan az egyik fához támolygó fiútól. Démonmágiát eddig nem használt, és ha eddig nem tette meg, az azt jelenti hogy alighanem már nem is várható, hogy most húz elő valamit. Amije maradt az a shunpója és a két ökle, ami ellenem nem valami bíztató kilátás. Hogy ezen utolsó veszélyforrást is semlegesítsem, egy teleportálás kíséretében megtörtem a rám eső fényt, hogy a szemeiben ne ott jelenjek meg, ahol valójában vagyok. Igaz ő ebből maximum egy kékes villanást érzékelhetett, amit az időjárást tekintve akár egy villám is lehetett. Számára én még mindig ugyanott állok, ahol eddig, noha igazából már méterekkel odébb vagyok.
- Frodó a hobbit, nem a shinigami vadászat…
Sziszegtem dühösen, a szél pedig elsodorta halk szavaimat, így egy kukkot sem hallhatott ezen megjegyzésemből. Ellenben mondandójával elérte nálam, hogy végleg bepöccenjek. Szemem képletesen, testem szó szerint villámokat szórt ahogy felemeltem a kezem és a benne lévő késeket, majd a pengék szépen sorban kirepültek a tenyeremből a shunpózgatni próbáló shinigami létfenntartó szervei felé. Mozgó célpontot eltalálni? Számomra gyerekjáték, pláne ebből a távolságból!
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te52100/65000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 2:08 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Az első szinttel gyorsan végzett. Háhh. De most majd meglepődik. Újabb három hollow szerű teremtmény jelent meg, de egy negyedik is előtermett, de mögötte. Hasonlított arra a szörnyre, amivel akkor harcoltam, mikor Mayával a bátyját kerestük itt a városban. Kiderült róla, hogy unalmában //Urahara mondta neki, merj nemet mondani O.o// hollowokra vadászik. Hosszú karmok, maszkja teljesen emberire hasonlít, és teste egy nőé. Cafatos ruha van rajta. Veszélyes lenne arrancarnak. Mindenesetre hihetetlen gyors. Én is nehezen győztem le akkor. Igaz valószínüleg az ő szintjén álltam. Csak én utolérem a gyorsulással. Hátsószándékom volt, hogy elérjem azt, hogy húzza az időt, miközben kicsit megkaszabolja. Ha legyőzi, akkor grat. 3 perc után egy kicsit én is beszálok egy két vágás erejéig. Ha életét vesztené ellene, akkor kint találja magát. Közben Paragon csiklandozni kezdte a nyakamat, amit én mérhetetlenül utáltam. Ökölbe szorítottam a kezemet, majd egy illedelmes fordulással hasba vágtam, mire ő lerogyott. Ne taperoljon már ez a szemét. Utálom.
- Hajrá!- szóltam oda csak úgy. Ha végez velük, ami eltart egy darabig, gondolok egyet, és a következő szinten agyaltam. Két ilyen kis boszorkány, ami össze-vissza szaladgál, továbbá a földből randomra előjövő kis buktatók. Ez jó lesz. Figyeltem minden lépését. Kielemeztem, és csak remélni tudtam, hogy nem kell ellene többet küzdenem. Ha kifejlődik, akkor piszkosul erős lesz. Szükségem lesz rá, amikor visszamegyek Seireiteibe. Yuu-san és a Testvériség ha sikerrel jár, akkor megtehetem remélem. Mikor védekezni kényszerül, egy gyors shunpoval odamegyek, és megpróbálom fellökni, utána vissza megyek a kezdeti pozíciómba. Ha veszít, akkor csak belép, ide újra, és elhasználok, egy újabb töltetet Paragonból. Megigazítottam a páncélomat. Ha végzett a második szinttel, akkor a harmadik az két boszorkány, plussz kiálló dolgok a földből. Ha az előbb fellöktem, akkor tudja hogyan kell túlélni, az eséseket. Leültem törökülésbe, és végiggondoltam a következő szintet. Egy nagy darab hollowot szeretnék adni neki. Olyat, ami sosincs csak úgy vizsgákon. Ha még nem vadászott úgy rendes állat hollowokra, akkor most meglepődik. A kardját itt tuti aktiválja, ha eddig nem tette meg. Érdekes kompozíciót alkot a nagy darab hús benga állat. Na vajon ezzel mit kezd. Kikéne maxolni a képességeit. A határokig kell feszegetni, akkor erősödik.

Hús benga állat
Siránkozó hollow
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te6500/10000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 7:10 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hm? Érdekesnek ígérkezik O_o//

Elég hamar végeztem az első szinttel azonban a drága barátom nem hagy pihenési időt, bár nem is bánom. Addig jó, amíg lendületben vagyok, így sokkal könnyebben megy a harc. Azonban három plusz egy hollow szerű lényt kaptam. Az a plusz egy fura női formát alkotott és meglepően emberszerű volt. Nem csak a maszkja vagy az alkata volt az, hanem teljes lényében. Eléggé meglepődtem rajta és volt egy olyan érzésem, hogy ez még a későbbiekben problémákat fog okozni. Azonban még a harc kezdete előtt volt időm vidulni kicsit. Paragon csinált valamit Yukezoval amiért ő úgy jutalmazta, hogy gyomorszájon vágta ő pedig összerogyott. Nem is értettem, hogy miért bánt így szegénnyel, de akkor is jót mosolyogtam rajta. Hiszen a legszebb öröm a káröröm.
Sok időm nem volt gyönyörködni a látványban, mert már kezdődött is a harc. A női alak gyorsan elkezdett össze-vissza cikázni. Kicsit nehezemre esett szemmel követni, piszokul gyors. Nem is tudom, hogy hogyan kéne végeznem vele, de előbb kisebbekkel kéne végeznem, mert azok viszonylag hamar lemennek. Gyorsan nekik is estem, hogy minél hamarabb a kiscsajra tudjak koncentrálni.
Elkezdtem futni a hozzám legközelebb álló felé elkezdtem futni majd egy gyors shunpoval mögé kerültem és sikerült leszúrnom. Gyorsan kihúztam belőle a pengét és még megfordultam aztán kettéhasítottam. A meglepetés erejével éltem azonban ez már a többinél nem fog működni. Néztem, hogy melyik legyen a következő azonban csak a két kisebbet láttam a gyors nőt nem. Amikor rájöttem, hogy hol is van már késő volt. Hátulról futott felém szépen belevágott a bordáim közé bal oldalt. A fájdalom miatt azonnal oda kaptam a kezem és szitkozódtam az orrom alatt eléggé halkan. Nem hiszem, hogy hallotta volna Yukezo. Mindegy nem is számít ez most és jobban járok, hogy ha az ellenfeleimre koncentrálok. Megint felvettem az alapállást és vártam, hogy a két sima lidércre hasonlító áldozatom meginduljon felém. Nem is kellett sokat várnom visítozva-üvöltözve meg is indultak felém. Ezek is pont olyan lassúak és bolondok voltak, mint az előzőek. Kicsit hagytam őket hadonászni, amiket könnyű szerrel kerülgettem. Pechemre megint elvesztettem Gyorsikát. Nem számít, leverem ezt a kettőt és utána foglalkozhatok is vele.
A velem szembe lévő harapni akart, de sikeresen hárítottam azzal, hogy kardomat a szájába toltam és így arra harapott rá és nem a nyakamra. Eközben láttam, hogy jobbról közeledik felém a másik ezért gyorsan végeznem kell a pengémet nyalogató hollowwal. Jobb kezemmel a kardot tartottam, bal kezemen lévő mutató ujjammal megérintettem a homlokát és paff.
- Hadou 04: Byakurai! – egy kisebb lyukat ütve a homlokára végeztem is vele, de késő volt márt már buldózer módjára nekem is rontott jobbról a kis rohadék és úgy felbuktam, ahogy illik. Hallani lehetett, hogy tényleg nagyot kaptam egy-két csont vagy ízület megroppant illetve eltört. Nagy nehezen feltápászkodtam majd némi vért köhögtem fel. A jobb oldalam sajgott bal meg vérzett és egy pillanatra meg is szédültem biztos jele ként, hogy lassan de biztosan kezdek elvérezni. Azonban sok időm nem volt a pihenésre, mert megint buldózereset akar játszani, amit már nem, nézek túl jó szemmel. Amikor már majdnem oda ért hozzám akkor gyorsan kitértem és derékban kettévágtam. Három megvan egy maradt. Kiegyenesedtem és körbe néztem, hogy merre lehet a nőszemély. Pár pillanat megint múlva ismét megéreztem, hogy hátulról támadott és újabb sebeket ejtett a testemen. Már kezdett tele lenni vele a hócipőm szóval muszáj volt már végeznem vele. Látszólag a végső támadást intézte felém. Eléggé érdekes és beteg ötletem támadt, de elég nagy marhaság hogy beváljon. Hagytam, hogy a közetlen közelembe érjen azonban kicsit belassultam ezért a karmait a gyomromba mélyesztette, de egy gyorsan rögtönöznöm kellett valamit. Ezért megragadtam a karját hogy ne tudjon elmenni és egy suhintással elválasztottam a fejét a testétől. De teljesen kimerültem és kicsit meg is haltam, de csak pont annyira hogy megint az erdőben találjam magamat. Feltápászkodtam és leporoltam magamat. Érdekes volt meghalni, még ha nem is valós volt. Visszasétáltam a gömbbe és megint a kis edző területen találtam magamat.

- Hm, ez keményebb volt, mint az első, nem hittem volna, hogy ilyen hamar kidőlök. – jelentettem ki kicsit csüggedten. De legalább sikerült a szint.
- Na, jöhet a harmadik. – mondtam és nem is kellett sokat várnom, mert már indult is. Az előző nőkből kaptam kettőt. Kérdően néztem Yukezora hogy ezt most tényleg komoly-e? ? Mindegy, ha így gondolja, akkor leverem őket. Vagy is megpróbálkozok vele. Össze-vissza cikáztak és azt se tudtam, hogy melyikkel is kezdjem azonban valamelyikkel muszáj volt ezért futásnak eredtem és próbáltam utolérni az egyiket azonban pár lépés után hasra buktam valamiben. Valami féle mozgó bucka lehet. Eléggé nagy égés volt. Na, mindegy gyors feltápászkodtam és megint elkezdtem követni őket, de most már figyeltem a lábam nehogy megint pofára essek, bár ez nehezíti, a dolgot mivel most három dologra kell figyelnem, a két ellenfelemre plusz a lábam elé. Baromi gyorsak, alig tudom őket beérni. Már szinte ugrándozva mentem pár shunpoval megspékelve. Jó fél perc után sikerült beérnem és egy kisebb vágást ejteni a hátán erre hírtelen megfordult és fel akart nyársalni azonban sikerült kitérnem, de a bal karomat akkor is megvágta. Kapva az alkalmon a másik ellenfelem támadást indított jobb oldalról. Párszor kikerültem, de muszáj volt lekötnöm kis időre, amíg végzek a másikkal, mert egyszerre kettővel biztos, hogy nem végzek.
- Bakudou 04: Hainawa! – bal kezemet körbe vette a sárgán cikázó fény, amit az előttem lévő hölgyeményre szabadítottam ezzel összekötve a kezeit. Ezzel el lesz egy darabig. Gyorsan elé is shunpoztam és elkezdtem kaszabolni ahol értem. Pár kisebb vágást tudtam csak ejteni a testén, mert nagyon gyors. Adok-kapok helyzet alakult ki és csak karcolgattuk egymást, de hallottam, hogy a mögöttem lévő már erőteljesen nyögdécsel, ami azt jelentheti, hogy lassan kiszabadul a kötésem alól szóval gyorsan végeznem kell ezzel a nőszeméllyel. Mivel az idő sürgetet erőltetetten támadtam nem is törődve azzal, hogy megsérülhetek. Vágtam ahol értem és közben shunpozgattam körülötte. Ez inkább a gyorsaságról, mint sem a sebességről szólt, hiszen sok kicsi sokra megy. Már vagy 15x-re vágtam meg mire elértem azt, hogy térdre rogyjon és ekkor sikeresen átszúrtam a fején a kardomat. Még pont időben, mert a kötésemből kiszabadult a megmaradt hollow. Épp indulni készültem felé amikor Yukezo hírtelen előttem termet és felrúgott én meg vagy három-négy méteren keresztül bukfenceztem. Basszus pont akkor mikor nem számítottam rá. Igaz is, teljesen ki ment a fejemből, még az elején mondta is hogy akadályozni is fog. Akkor ezen túl erre is figyelnem kell. De jó, kicsit idegesítő hogy egyre több és több dologra kell, és hiába iktatok, ki egyet jön helyette egy újabb. Azonban nem-igen van időm elmélkedni szóval gyorsan felpattantam és neki indultam a hollownak és természetesen a fel-felbukkanó buckákra ügyelve. Kínos lenne még egyszer felbukni bennük. Pár shunpo kellett mire oda értem hozzá azonban most könnyítette a dolgomat az, hogy felém jött ezúttal. Pár perc hadakozás után és számára 2 karral könnyebben már sikerült átlósan kettészelnem a testét.

Lihegve ültem le kicsit pihenni a földre, de barátom megint nem hagyott sok pihenő időt, mert máris megérkezett a következő ellenfelem. Egy batár nagy hústorony. Köpni-nyelni nem tudtam a látványtól, ekkora otromba lénnyel még nem is találkoztam. Nagy nehezen feltápászkodtam és kardot ragadtam majd nekiindultam a hústömegnek. Amikor elég közel értem hozzá felugrottam és a levegőből próbáltam meg támadni. Gondoltam megszabadítom az egyik karjától azonban megakadt benne a pengém. Tágra nyílt szemekkel néztem, hogy szinte meg se sebeztem. Némi vér folyt ki a sebből azonban az én kezem is felrepedt. Alig kaptam észhez a sokkhatás miatt, de máris egy akkorát kaptam, hogy hat-hét méteren át nyaltam fel a padlót. Az egész testem fájt és egy nagyobb adag vért is sikerült felköhögnöm. Innentől kezdve ez már nem játék. Aktíválom a kardomat és háromba szelem a rohadékot, ha nem többe.
- Akero, Burakku Ro-tasu! – és a már jól ismert bordós lélekenergia átjárta a kardomat és felvette valódi alakját. Némileg megújult erővel vetettem vissza magamat a csatába. Elkezdtem felé futni majd egy gyors shunpo. Éppen lecsapni készültem, amikor hárította a karjával a támadásom. Na, ezzel ugyan nem állít meg, akkor is kárt teszek benne!
- Moetatse! – kiáltottam el magamat és szabadjára engedtem a tömény lélekenergiát közvetlen a hollow karjára. Nagyobb robbanás keretei közte repültem hátra pár métert a talaj fölött pár méterre, majd ahogy földet értem és csúszkáltam egy kicsit némi port felverve. Eléggé nagy füstöt kreáltam a dög körül és nem láttam semmit, csak pár másodperc múlva, amikor már eloszlott láttam, meg hogy sikeresen lerobbantottam bal karját. Kisebb mosoly kúszott fel az arcomra, örültem, hogy nem valami legyőzhetetlen bestiával kell harcolnom. Eléggé lassan kapcsolt szerencsétlen, mert jó pár másodperc elteltével kezdett el csak üvöltözni és a karjához kapni, pontosabban szólva a helyéhez. Erre látszólag eléggé feldühödött és elkezdett felém futni jobb karját maga előtt tartva, hogy majd fellök engem. Azonban amikor hozzám ért belevágtam a kardomat kezébe és elkezdett tolni. Ez így ment pár méteren át, amikor jobbra meglódította a kezét ezzel ellökve engem magától. Ez egy remek alkalomnak ígérkezett, hogy végezzek vele. Mind a két kezemmel megragadtam a kardom markolatát és felé tartottam.
- Moetatse! – ordítottam és ekkor elkezdett összegyűlni a kardom hegyében az energia. Nem is kellett 2-3 másodpercnél több és elegendő összegyűlt ahhoz, hogy szabadjára eresszem a bordó energia sugarat. Iszonyatos sebességgel száguldott a lidérc felé, akit látszólag el is találtam. Én háton érkeztem földet némi kiáltozással és szitkozódással megspékelve a földet éréskor. Onnan figyeltem, hogy mi is történik a nagy porfelhőben, ami lassacskán eloszlott. Ott állt a lény pár pillanatig majd összeesett és eltűnt.
- Fú, basszus!!! Látom, nem viccelsz. – jelentettem ki lihegve és a földön fetrengve…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te52100/65000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyVas. Jún. 27, 2010 8:13 am

//Egy régi ismerős... egy régi utca... egy új barát, hehh? Én ilyet nem mondok O.o//

Már a második szinten egyszer életét veszítette. Majd mit fog kezdeni a sereggel. Mert sok ilyen fog jönni. Kénytelen vagyok elismerni viszont, hogy a kardja hihetetlenül erős. Lerobbantotta csak úgy simán a nagy húsos szörnyemet. Még az is meglehet, hogy többre képes, mint azt mutatja, vagy mint amiről tud. Mit is találjak ki neki nehezítéseknek. Nem is tudom. Először is kap megint egy hús bengát, és egy láthatatlan boszit. Nem lesz ez egy kicsit túl durva? Nem tudom. Talán az, de ehhez most nem tudok mit szólni. Mire ezzel végez, talán már meghalt többször is. Láthatatlan szörnyet nehéz itt észlelni, de mindenesetre egy sugallatot folyton küldök a fejébe, hogy körülbelül hol lehet. Ha nem végez az idején belül, akkor már jön is a következő szint. Addig is én elfetrengek a földön. Általános stratégiákat kéne megtanulnia. A gyorsulós szerencsétleneket sajnos nehéz csak úgy leszedni. Én ugyan elértem a tempójukat, de én egész addigi életemet a gyors shunponak szenteltem. Gyorsabb vagyok, mint egy átlagos Quincy... Talán még a gyorsabb fajtájukat is leelőzöm. Rika nagyon nagy sebességet ér el, de sajnos ha leveszem a lábkontrolom, akkor esélytelenné válik a dolog számára, mint ahogy Morita-san is kap most tőlem egy kötelet a karjaira, csak hogy megkönnyítsem a dolgát. Elvégre bekötött kezekkel olyan egyszerű harcolni, hogy szinte halálra vagy ítélve. Egy jól irányzott ütés a bengától, és halál. Ehhez nincs mit hozzáfűzni. Ez tehát a feladata. Szabaduljon ki, és végezzen a két bestiával. Addig én pihenek és gyűjtöm az erőmet, meg a fantáziámat, hogy mi legyen a következő. Tudom már! Nem tetszett annyira, hogy a kardja ilyen erős. Vajon mit kezdene nélküle. Most hagyom, hogy pihenje ki magát, de utána kinyújtom a karomat, és felhasználva Isten mivoltomat, magamhoz húztam a kardját. A következő két szintet kard nélkül kell megoldania kidoukkal, és pusztakézzel, de bármiféle direkt kidout, amit nem valami taktikába épít be, azt megfordítom, hogy felé irányuljon. Persze ezt nem mondom el, de rá fog jönni. Három lidérc jelent meg, ebből az egyiknek még szárnyai is voltak. Buták, gyengék, de kard nélkül izgi lesz. Az amelyik repül sosem támadja meg, folyton elkerüli a csapásait, kidouit, csak egy nagyon komoly stratégiával győzhető le. És megvárja a következő szintet, hiszen időkorláttal történik mind ez. A következő szint egy darab boszorkány, ami most lényegesen lassabb, de azért egy átlagos shinigamit simán megölne. Láttam, hogy Paragon nagyon izgatott, és be akar szállni a harcba, de nem igazán engedtem, mire ő megpróbált a páncélos karjával képen törölni, mondanom sem kellett, hogy megfogtam a kezét. Nem volt kedvem hagyni, hogy felképeljenek.
- Te buzi! Hadd csináljam ki, utána te következel - fenyegetett meg, de nem volt kedvem elviselni most őt. Rácsaptam a földre, mire a füstös anyag körbevette őt, és mintegy börtönbe zárva lefogtam őt. Utána felé tartottam tenyeremet, majd behajlítottam az ujjaimat. Láncok kerültek rá, amik meggátolták, hogy teleportálhasson, végül egy kúszó növény is felkerült rá, ami az energiáját szívta. Hosszasan káromkodott rajta. Node! Ha a shinigami végez a szintjével, vagy fordítva cselekszem az eltervezetett. Ököllel és kidouval nehéz megölni a boszit, de ő most erre kényszerült. Meglóbáltam a kezemet, mintegy varázsló mozdulatok téve, és a lilás ködös látható föld nélküli dimenzió most hirtelen egy napfényes temetővé változott. Lehűlt a levegő is. Rámutattam a Napra, majd egy gondolattal átformáztam a Holddá. Odadobtam a kardját kikapcsolva. Gyakorlatilag most jön a kedvenc részem. Felugrottam az egyik mauzóleum tetejére, ahol a Hold mögöttem volt, így csak egy fekete árnynak látszódtam. Igen, igen, most jönnek a halottak serege. Innen-onnan lihegés, áskálódás, ízületropogás, csoszogás hallatszódott, de egy ellenfél sem volt látható még. Elmosolyodtam, és elővettem a cigimet, meg a zippot. Kivettem egy szállal, majd a számba vettem a végét. Másik végét egy szokásos művelettel megoldottam. Klikk, zakk. Már égett is a cigi. Egy slukk, majd vettem egy levegőt. Benntartottam a füstöt, majd kieresztettem, hogy eloszoljon az éterben. Nyugodtan dohányoztam, miközben odalent csontvázharcosok, zombik és egyéb nyalánkságok hordáját engedtem Moritára. Iszonyat sokan voltak, és meglepően erősek. Én meg csak ellazulás képett dohányoztam magamban.
- Kérsz?- kiáltottam le, majd kacagtam egy rövidet. Nehézkess volt a dolog neki. Olyan, mintha egy sereg gyenge hollow jönne neki, de az olyan uncsi. Meguntam már őket. Most már újabb és újabb szörnyet fog kapni. A jól ismert római helyszínen találjuk magunkat a következő szinten. A Kolosszeum romos állapotban lévő monumentális épületénél vagyunk. 5 gladiátor, mindenki mindenki ellen. Én vagyok a császár. Ha Morita kikap, akkor csumpi rudi!

Vissza az elejére Go down
Kamimaru Iratuza

Kamimaru Iratuza

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 59
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Mar. 03.
Hírnév : -2

Karakterinformáció
Rang: Ember/Helyettes Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te3000/7000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (3000/7000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyVas. Júl. 11, 2010 7:09 pm

* Közben hősünk folyamatos shunpo közepette próbált elmenekülni a veszélyes lövés, vagy lövések elől, de ez a mozgással együtt sem volt elég arra, hogy elmenekülhessen az örületig hajszolt vérszomjas lány elől, aki egyenlőre nem állt meg.
Ezek után két lövés érte, a lélekágyat és a lélekláncot, ez a két pont volt az, amelyet ha eltalálnak, akkor az adott lélek egyrészt, nem tud életben maradni, másrészt, elveszíti a Shinigami erejét, így teljesen harcképtelenné válik.
Ezek után térdre esett, egy ideig térdelt a földön, majd ezek után össze esett, a földön fetrengett, és nem volt képes felkelni, érezte, hogy a saját vérében hempereg, így nagyon nem volt sok ideje hátra, gyorsan tennie kellett volna valamit, de ez sajnos nem sikerült.*
- Remélem most örülsz...
* ennyit mondott, majd elnyelte a nagy feketeség, de még nem halt meg, csak elájult, valószínűleg a lány már indította volna a következő támadást, amikor valaki a háta mögött megszólalt.*
- Ne tegye, kiélte a bosszúját és most távozzon.
* mondta a kalapos fazon, nevezett Urahara, aki talán azért toppant be ide hogy kihúzza a bajból, mivel Iratuzát ismerte, biztosan fogta a Reiatsuja gyengülését, majd ide jött hogy segítsen.
Ezek után se szó se beszéd odasétált és megfogta Iratuzát, majd elcipelte a Vegyesbolt felé.
Mellette két gyerek ment, az alacsony ijedt kislány és a nagypofájú kölyök végig arról beszélgettek, hogy miért kellett mégegy "ingyenélőt" megmenteni.
Iratuza viszont ennek nem volt tudatában, így az egész utat eszméletlenül tették meg.*

//Bocs, hogy így zártam le, de ha akarsz még írhatsz egy zárót. Smile//
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te13300/15000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (13300/15000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptyPént. Júl. 16, 2010 6:08 am

~☺Ken és Ryuuji...Ennek mi lesz a vége?~☺



Karakura...Mily kellemes itt a levegő. Életemben de szerettem az erdőt járni. Nem tudom, a nagyközönség hogy van vele, de én csak előnyt látok abban, hogy a hadnagyom fejbe vert, ugyanis alig volt így munkám. Persze, ez csak viszonyítás kérdése. Mindenesetre már megszoktam a gyors dolgozást, és nem is akarok róla leszokni soha. Elég sok szabadidőm van, ezért hát átugrottam régi otthonomba. Pontosabban az erdejébe. Nem a szaros kapitányi ruhám volt rajtam, hanem az a gönc, ami alatta szokott lenni. Elvégre jól néz ki, és baszottul kényelmes. Persze nem vettem fel emberi formát, pontosabban nem hoztam magammal póttestet. A lélekenergiám azért nagyrészben elrejtettem, hogy ne legyek túl feltűnő, de mondjuk hogyha egy lidérc ólálkodik errefelé, akkor az jöjjön ide értem, ne pedig a gyenge lelkeket kóstolgassa. Pontosan, csupán egy fát kerestem. Egy fát, mely örökre a nagyapám nevét viseli. Elég régen volt már, hogy belevéste a nevét, és oda vitt el játszani, de nagyjából még ismertem az odafelé vezető utat.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Keisuke Isami
10. Osztag
10. Osztag
Keisuke Isami

Férfi
Virgo Dog
Hozzászólások száma : 143
Age : 77
Tartózkodási hely : A füstforrásnál keress
Registration date : 2010. Jul. 17.
Hírnév : 57

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te23400/30000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (23400/30000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Júl. 21, 2010 1:20 am

♦ Kellemes délutáni ébredés szemöldökrángatás

*Mit ad Isten… Egy küldetés. Nem mondom, tényleg rám férne végre egy kis akció, meg minden, szóval igazán kedves Chizu kapitányasszonytól, hogy gondol rám. Valami ismeretlen lélekenergiát észleltek Karakura Town-ban, amit nem tudnak semmihez sem társítani Einsteinék a 12. osztagban, pedig ha már olyan okosak, akkor igazán kideríthetnék maguk. Nem értem, miért jó nekik, hogy bezombulnak a laborukban és egész nap pár lombik felett görnyednek, miközben ki tudja, milyen vegyszereket állítanak elő. Néha igazán felemelhetnék a seggüket a számítógép mellől, megismerkedhetnének a természetes napfénnyel, meg minden, szívesen bemutatom őket egymásnak. Szegények… Biztos szar lehet egy pincében raboskodni és mindenféle bonyolult egyenleten agyalni. Minden esetre én boldogan szívom magamba a friss karakura-i levegőt, amit hamar ki is egészítek egy frissen felbontott cigarettás doboz tartalmával. A tüdőm rohasztása már lassan életszükségletté vált, nem vagyok képes élni nélküle, s ha nem juthatok hozzá a kellő nikotinmennyiséghez nap mint nap, akkor hisztiző kis pisissé vagyok képes változni, aki képes végigrinyálni egy egész napot, mint valami rossz utcalány, akit nem fizetnek meg eléggé egy menet után. Szóval megelőzendő, hogy az agyfaszt hozzam mindenkire, inkább megkímélem a környezetem és a saját idegeim is azzal, hogy újabb összegeket dobálok ki dohányra. Valószínűleg ez az egyetlen dolog, ami sosem fogy el nálam, s inkább vállalom, hogy koplalok napokig, csak a nikotintól ne kelljen megfosztanom magam. Na meg nem szokásom tarhálni másoktól, egyszerűen kellemetlen, szóval már csak azért is mindig jó előre betankolok dohányáruval, hogy még véletlenül se csináljak idegbeteget magamból.
Amikor már a hatodik szál füstölög a képemben, és még mindig totál céltalanul bolyongok az erdőben, ahol elvileg valami nagyon fura és titokzatos lénnyel kéne találkoznom, kezdek kicsit ideges lenni, hiszen nem azért szerződtem, hogy totál reménytelenül keressem a semmit. Egy kiránduló csoporton kívül nem igen találkozok másokkal, de ők nem vesznek tudomást rólam, ahogyan szépen, komótosan elsétálok felettük a levegőben. Végül úgy döntök, hogy abból nagy baj csak nem lehet, ha lekempelek valamelyik fa tövébe, így aztán találok is magamnak egy megfelelő helyet a sziesztázásra. Lévén akkora bunkó azért nem vagyok, a jól bevált módszerem használom a szemetelés elkerülésére, így a cigarettacsikkek a kiürült dobozba kerülnek. Valahonnan messziről kellemes énekhang közeledik felém, ám még csak meg sem fordul a fejemben, hogy a földöntúli hang forrását keressem. Valahogy annyira idetartozó, olyan természetesnek hangzik, mintha az erdő része lenne. Kifejezetten nyugtató hatására egy vigyor terül szét arcomon, s szemhéjaim önkéntelenül is lecsukódnak. Normális esetben nem fordulhatna elő, hogy egy küldetés közben álomba szenderüljek; sosem tartoztam a lusta semmirekellő paraszt kis senkiházi rohadékok közé, hiszen ha parancsot kaptam valamire, akkor természetesnek vélem, hogy teljesítem azt, persze képességeimnek megfelelően. Mindig is megvetettem azokat, akik a saját kényelmüket az esküjük felé helyezik, márpedig vannak shinigamik, akik igazán megérdemelnének egy alapos fenékbe rúgást, s különben sem éri, hogy míg ők meresztik a redvás seggüket és békésen almázgatnak egymással, addig mások megdögölni készülnek a sok melótól, amit rájuk bíznak. A mai napig nem értem, hogy képesek ezek shinigamivá válni; talán valami korrupt módszerrel baszták át magukat az Akadémián is, franc tudja.
Az énekhang elhalásakor végül felnyitom a szemeim, bár azon igencsak meglepődök, hogy egy igazi szépség hajol felém, mintha valami pattanást akarna megvizsgálni az arcomon. Azért remélem, hogy nem erről van szó, rontaná a sármomat, s odalenne minden vonzerőm, különben sem tudnék egy pattanással a képemen Chizu taichou szemébe nézni. :/ Az viszont egyértelmű, hogy nem emberről van szó, hiszen közel s távol csak azt a kiránduló csoportot fedeztem fel, akik elég egyértelműen tudomást sem vettek ottlétemről.*
- ’Napot, szépségem. Kellemesebben nem is ébredhettem volna. szemöldökrángatás - *vonom fel egyik szemöldököm, hogy aztán önkéntelenül is visszatérjen arcomra a lassan védjegyemmé váló, aljas vigyorom. Mondjuk nem úgy néz ki a lány, mint aki ártani akarna, de azért nem árt készenlétbe helyezkednem. Sosem tudhatod, hogy baráttal vagy ellenséggel hozott össze a sors. Rolling Eyes *

Vissza az elejére Go down
Aaliyah Coirpre mac Néill
Különleges karakter
Különleges karakter
Aaliyah Coirpre mac Néill

nő
Hozzászólások száma : 17
Tartózkodási hely : Karakura Town erdő | Keisuke mellett/alatt
Registration date : 2010. Jul. 19.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Gwragedd Annwn és Merrow félvér | 4. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Karakura Town-i erdő - Page 3 Cl0te7000/20000Karakura Town-i erdő - Page 3 29y5sib  (7000/20000)

Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 EmptySzer. Júl. 21, 2010 3:37 am

♦ Betolakodó ébresztése~ Ahoj, szépfiú! szemöldökrángatás


Az erdő bizonyos tekintetben már a részemmé vált, s bár a vízcsobogást- mely oly kedves a szívemnek, nem hallom, mégis megszerettem a helyet. emlékeztetett egykori otthonomra, és üres perceimben tudtam magamat ostorozni. Sosem vágytam békére, nem is kaphattam volna meg, de nem egészséges a múltba bezárkózva élni, nem igaz?
Jelenlétemet szinte sosem vették észre, s ha mégis, könnyedén elrejtőztem. Még ha futottam is, nem tudtak nyomkövetni- a lépteim könnyűek voltak, hiszen nem akartam ártani az engem körülvevő növényeket. Amikor nem kellett tartanom semmitől sem, belefeledkezve énekelgettem, és többnyire vigyáztam: hangom különös erővel bírt az emberek fölött, kiváltképp a hímneműeknél aratott sikert. Néha igazán idegesített, hiszen félig tündér mivoltom miatt így is elbűvöltem az embereket. Egyszerűen nem volt szükségem a feltűnésre, szerettem beleolvadni a tömegbe, hiszen... jelentéktelen vagyok. Egy múltból itt ragadt mitikus lény.
Újfent nem számítottam arra, hogy az, amit érzek, egy shinigami. Mire pedig elhallgattam, már késő volt: de legalább elaltattam. Arcához közel hajolva vettem szemügyre külsejét: kissé kirívott a tömegarcok közül, amiket manapság láttam.
- Tekintve, hogy nekem köszönheted szükségtelen pihenésed, úgy gondoltam, fel is kell ébresszelek. - léptem tőle gyorsan hátrébb, bár az egésznek inkább olyan hatása volt, mintha táncolnék. Vajon jót nevetne, ha elmagyaráznám neki, hogy mi vagyok? Vagy arcára kénytelen kelletlen gúnyos mosolyt csalva hátrálna szabadkozva, s illedelmes vagy éppen illetlen magyarázatokat sorolva meghátrálna? Ennek kiderítése rám, a félvérre várt! S mivel eddig sem ismertem félelmet- túl késő már ahhoz, hogy megismerjem, s magamba zárva merüljek el tengernyi következményében. Elkésett reagálások következte a mai nap, visszafordíthatatlan hibák sorozata. Helyem nem is itt lenne, hanem a többiek mellett, a földben s a homály fedte múltban. Örömtelen örömmel szemléltem közelebbről szemeit, majd hozzáérve arcához nyugtáztam, hogy nincs a hatásom alatt. Sosem tudtam teljesen kontrollálni képességemet, s akaratlan bűverővel szolgámmá igázni végképp nem akartam. Mindig jéghideg ujjaim érintése nyomán talán a megborzongását éreztem, és ismét hátrébb lépegettem. Akaratlanul is zavarom a köreit, s feltartom munkájában- még miattam kap lehordást főnökeitől, s lelkemet újabb bűnös teher nyomasztja majd.
- Remélem jól érzed magad, és nem haragszol, de a hangomat nem mindig vagyok képes kordában tartani. Sajnos képes vagyok delejezni...- fontam karba kezemet, és s helyeztem magam egy fa ágára képességemmel. lábaimat lefelé lógatva vettem őt szemügyre, és magamban elismeréssel adóztam neki: valami módon rávett arra, hogy beszéljek vele, erre régen nem volt már példa. S nem azért, mert annyira gyűlöltem az élőket, akiknek megadatott a boldogság lehetősége... egészen egyszerű okom van rá: én félek tőlük, hogy újra bajt hozok valamire vagy valakire, és ezzel magamat taszítom mélyebbre a bűntudat mocsarában. Értetlen szemekkel nézem, amint békés kisugárzása megszűnik, és szinte riasztóvá válik kellemes aurája. támad vajon, vagy csak felkészül?
- Nem akarok támadni, de védekezek, ha kell... Én itt élek, ez az otthonom, a szememben te vagy itt a betolakodó.- mellékelem magyarázatom hasonló testhelyzetem felvételére. Nekem nincs mágikus kardom, mint a shinigamiknak vagy arrancaroknak, de meg tudom magam védeni, ha kell... El is menekülhetek, de nem szívesen hagyom itt hozzám nőtt otthonom, s valóban szívesebben beszélgetnék, ha már meg kellett szólalnom...
- Mondd csak, sietsz? Vagy esetleg hajlandó vagy a velem való harc helyett beszélgetni? - helyeztem át magam vissza a földre, s nekidőlve egy fának, figyeltem az alakot. Nem tudtam a nevét, s bár szívesen kiolvasnám elméjéből, képességeim az évszázadok alatt túlságosan is megkoptak...
- Aaliyah Coirpre mac Néill vagyok...- hajoltam meg az ő országának szokásait követve.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Karakura Town-i erdő - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Karakura Town-i erdő   Karakura Town-i erdő - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Karakura Town-i erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town-