-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te25000/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyKedd Szept. 08, 2009 4:21 am

>>> Tengerparti kiruccanás Sukével <<<


Miután sikerült összepakolni, átöltözni, és megcsinálni az összes hasonló dolgot, elindultunk haza. Alig léptem néhányat, amikor lábaim alól eltűnt a talaj, és hirtelenjében Suke karjában találtam magam. Féltem, hogy talán túl nehéz vagyok számára, aminek hangot is adtam. Csendesen cipelt el az osztag területének bejáratáig. Nagy bánatomra gyorsan odaértünk, pedig még jó lett volna néhány órácskát eltölteni. Yuusukén már látszott, hogy kezdek számára kicsit nehéz lenni, hiszen nem csak engem, de az összes cókmókot neki kellett cipelnie hazafelé. Szegénykém úgy meg volt pakolva, mint valami málhás szamár.
Miután letett a földre, kinyújtózkodott, én pedig egyre jobban szégyelltem magam, amiért neki kellett hazahoznia a szerencsétlenkedésem miatt.
- Hát akkor, szia, holnap jövök, ha ráérsz, és ha nem zavarok!
Mondta, majd ismét megcsókolt. Kissé meglepett a hirtelen csók, de természetesen viszonoztam azt.
- A lábadat pedig ne erőltesd meg még néhány napig!
Mondta kissé komolyabban, de látszott az arcán a mosoly.
- Értettem, főnök.
Nyújtottam ki játékosan a nyelvem, incselkedve Sukével. Már kezdett kicsit sajogni a bal lábam, ahogy minden súlyommal ránehezkedtem. Bicegve indultam el a szobám felé, miközben Sukére, és a mai tengerparti programon gondoltam. Rég volt ilyen szép napom. Amint beértem a szobába, azonnal az ágyra vetődtem, és pár pillanat múlva már húztam is a lóbőrt.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te6000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (6000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 3:59 am

Az előzmények olvashatók ugyanezen a címen itt.
//Buli, buli, buli//

Miután a holmimat össze szedve kirontottam a szobából úgy döntöttem, hogy benézek még Ayumihoz hátha itthon van és ráér egy kis bulizásra, ezzel vágtam egy hátra arcot és már mentem is a szobájához. Egy fél perccel később már az ajtaja előtt voltam és finoman, hogy azért az ajtó ne essen ki a helyéről bekopogtam. Bentről valami kis motoszkálást lehetett hallani majd kinyílt az ajtó.
- Hali. Bocs, hogy csak így rád török, de úgy gondoltam, hogy megkérdezlek. Nincs kedved lejönni a strandra? Ha van akkor vegyél fel egy fürdőrucit meg fölé valami laza holmit aztán menyünk.- Mivel Ayumi gondolkodás nélkül rávágta a választ amit vártam. Addig is amíg átöltözött én leültem az egyik székre és vártam amíg elkészült.
-Ha van valami jó zenéd, akkor azt hozzad mert leszünk egy páran és a jó bulihoz kell zene is. Én mondjuk hoztam magammal, de minél nagyobb a választék, annál jobb.- Itt tartok egy kis szünetet mert Ayumi végzett az átöltözéssel.
- Jah és ha van valaki akit még szeretnél vinni, akkor azt gyorsan szedjük össze aztán irány a tengerpart.- Mondom miközben mindketten elhagyjuk a szobát és irányba veszük a következő uticélt.
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 4:46 am

//Buli, buli, buli//

Tuti, hogy már vagy ezredjére próbálkoztam azzal, hogy kihessegessek egy lökött ürgét a szobámból, aki ugye szokás szerint Matsuki volt. De, amikor végre sikerült kitaszigálnom az erkély korlátjáig, meghallottam a kopogást. Matsuki szemöldöke majd a feje búbjáig szaladt a meglepettségtől. Értetlen képpel bámultam hátra. Nem mintha az ajtó válaszolhatott volna kérdő tekintetemre.
- Ez meg ki a fene lehet? -kérdeztem magamtól.
- Nocsak törpi... Fickókat gyűjtesz mostanság magad köré? hehe - kérdezte Matsuki idegesítő vihogással.
Erre én visszafordultam hozzá, és egy ördögi vigyor kíséretében azt mondtam:
- Fáradj ki!
És egy laza, de annál határozottabb mozdulattal, na meg jó sok energia belefektetésével taszítottam keresztül a korláton Matsukit.
~ Micsoda gyökér... De azért még bírom...~
Egy laza intéssel letudtam Matsuki nyavajgását, és bevágtam az erkélyajtót. Erre már be is toppant a szobámba nem várt látogatóm. Csak lestem, hogy Takeshit látom állni az ajtóban. Amit megjegyzek, majdnem kiszedett a keretéből annyira igyekezett bejutni.
- Takeshi...
Még mielőtt bármit is kérdezhettem volna, már zúdította is rám fürdőzős ötletét.
- Hali. Bocs, hogy csak így rád török, de úgy gondoltam, hogy megkérdezlek. Nincs kedved lejönni a strandra? Ha van akkor vegyél fel egy fürdőrucit meg fölé valami laza holmit aztán menjünk. - mondta a tiszt.
- Hááát... -némi zavart vigyorgás után eszembe is jutott végre, hogy azért van pár új rucim, amit, még legutóbb vettem, s amik igen csak saját stílusomhoz valók. Nem úgy, mint azok a vacak holmik, melyeket a kapitány kényszerít rám, ahányszor csak beteszem a lábam Karakura városába.
Na, ettől a gondolattól egy pillanat alatt sikerül megint csak beidegesednem, és amolyan bosszúálló képpel, és széles mosollyal arcomon egyezek bele a strandolásba.
- Naná, hogy megyek!
Ezt majdnem kiáltottam, és szemeim összeszűkültek ahogy gondolatban máris jól mulattam a kapitányon.
~Még, hogy mellőzzem a feltűnő holmikat, mert az csak rám tereli az emberek figyelmét... Peeeeersze... De a strandra nem mehetek azokban a vacakokban, amiket rám tukmált hihihi... Jöhetnek az édes, piros rucijaim... ha ha ha ha ha... Mit nem adnék azért, ha láthatnám, milyen képet vágna a kapitány, amikor felkapom azt a bikinit, amihez alig kellett valami anyagot felhasználnia a gyártónak. hehe~
- Tedd le magad Takeshi!
Azzal már el is tűntem a szobám egyik szekrényének ruhái között. Nem mondom, igen csak bele kellett másznom a belsejébe, hogy elő kaparhassam azokat az izgalmas kis bikini szerkókat, amik a szekrényem aljában lapultak. Persze lévén, hogy nem vagyok valami őrületesen magas termettel megáldva, vagy megverve, majd beestem, amíg sikerült megmarkolnom a szóban forgó, apró bikinit. Közben persze füleltem arra, amit a fiú beszélt. Eközben sprintben dobbantottam a fürdőbe, és átvedlettem bikinibe. Aztán egy laza, átlátszó, kis piros felsőt, és egy nem valami nagy mérettel büszkélkedő piros szoknyácskát magamra rángattam, és már vágtam is ki a fürdő ajtaját, amikor zenéről kezdett kérdezni Takeshi.
-Ha van valami jó zenéd, akkor azt hozzad mert leszünk egy páran és a jó bulihoz kell zene is. Én mondjuk hoztam magammal, de minél nagyobb a választék, annál jobb.
- Zene?... Hmmm... Az nincs... Ami volt azt egy idióta lenyúlta, és elfelejtette visszaszolgáltatni.
Persze a mondat végét már kiabáltam, méghozzá úgy, hogy feltéptem az erkélyajtót, és Matsukira nézve kajabáltam a magamét.
- Jah és ha van valaki akit még szeretnél vinni, akkor azt gyorsan szedjük össze aztán irány a tengerpart.
Aztán megfordultam a nyitott erkély előtt, és elgondolkoztam a fiú szavain.
~Kit is kéne vinni???~
Közben Matsuki is meghallhatta Takeshit, mert kézzel, lábbal igyekezett felhívni magára a figyelmét. Én meg tettem a vakot.
- Nos... Ha azt a tökkelütöttet nem számítom, aki odakint kalimpál... akkor... Megvan! A 13. osztaghoz megyünk. Van ott egy haverja ennek a baromnak. Már úgyis rég szerettem volna közelebbről is megismerni... mielőtt rádumálnám egy kiadós harcra... hehe
Azzal intettem Takeshinek, hogy kövessen, és elhúztuk a csíkot a 13. osztaghoz, ahol sikeresen fel is szedtük az említett személyt, aki egyébként az osztag 5. tisztje, és a Daisetsu Kodama nevet viseli.
Így mostanra sikeresen letudhattuk a nép begyűjtést, persze Matsuki se maradhatott le. Kellemesen nyújtózok egy nagyot a parton baktatva, és már most ravasz pillantásokkal méregetem a többieket, hátha valakit sikerül egy kicsit megugráltatni egy kis harcban. Természetesen ha vége a bulinak.
- Üdv emberek! Buli készülődik? -közben résnyire szűkített szemekkel nézek szét, amikor valaki elillan mellettem.
~Szép... Még itt se hagy fel a shunpozással...~
- Kodama! Ilyen bulis tempóra szokatjátok az embereket az osztagodnál?
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te19800/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 5:06 am

//Buli, buli, buli//

Takeshi otlete teljesen felvillanyozott, nem is gondoltam volna erre. De most már biztos, hogy a ma esti szorakozásom megvan, ráadásul még csak meg sem kell eroltetnem magamat. Eloszor is elkoszontem, majd megidéztem pár pokollepkét, melyben értesítettem az ismeroseimet, hogy bulit tervezunk a tengerpartra, aki akar, johet. Remélem el tudnak szabadulni.
Ezután célba vettem Kempachi ivoját és beszereztem egy adag sakét is. Elvégre az biztos, hogy mellettem nem lehet kihagyni az ivoversenyt. Remélem azért nem fogom ki a legjobb alkohol turoképességu bandát. Haza érve elő varázsoltam a piros bikinimet, felvettem, majd folé egy szürke ruhát, ami sejtelmesen hasonlít a harcokban használthoz. Még kikerestem a strandpapucsokat, majd egy pokrocot is. Nem tul nehéz, ártani nem árthat. Nem tudtam pontosan mennyien fognak eljonni, de szerintem senki nem hagyná ki a logást. Mindenesetre nagyobb táskát viszek, hogy ne felejtsek el semmit. Belpakoltam a torolkozomet, meg a piát. Még kifelé menet a konyhárol beszereztem egy adag kaját, mivel ha én foztem volna, az maga lenne a katasztrofa. Ciara természetesen nem akart kimaradni a jobol, és jokora hisztit csapott mikor otthon akartam hagyni. Ugy fél ora után megelégeltem ezt, ezért megengedtem, hogy velem jojjon, persze csak a szokásos szabályok mellett.
Mikor oda értem, láttam, hogy nem én vagyok az elso, de nem is az utolso. Hála az égnem nem voltak még sokan, az azért nagyon ciki lett volna, ha pont a foszervezo érkezik jokora késéssel. Odamentem a kis csoporthoz, majd bemutatkoztam látva, hogy a felét nem ismerem legalább.
-Hello! Akik nem ismernek, Yurenai Mistique vagyok a 10. osztagbol. Remélem nem késtem el nagyon! - mondom mikozben kicsit szemugyre vettem az itt lévoket. Páran furán méregettek engem, vagy a mellettem uldogélo karakált, akit nem tudtam lerázni magamrol. Mindenestre ez a buli ideje, szoval nem zavarhatja oket, ha az árnyékban fog ucsorogni. Na jo max. engem zargatni, de az már megint nem az ő dolguk lesz. De azért megnyugtatok mindenkit. - Jaj o pedig Ciara, nem kell tole félni, senkit nem bánt. - mutattam be, majd szemugyre vettem a kornyéken. Jo páran tartottam még erre, amit nem bántam. Ragyogo mosollyal fordultam a legkozelebb eso ismeros felé, mikozben reméltem, hogy mindenki el tud jonni. Minnél tobben vagyunk annál jobb lesz... foleg, ha a kapitányok nem szereznek rola tudomást.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Kodama
13. Osztag
13. Osztag
Daisetsu Kodama

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 5:36 am

//Buli, buli, buli//

A szobámban henyélgettem. Nem mondom, hogy fáradt voltam vagy álmos, de mégis idebent voltam. Most épp nem volt semmi küldetés, se izgalom a központban, így unatkoztam volna odakint. A többiek elmentek edzeni, de nekem nem volt kedvem. Igazság szerint túl fáradt voltam hozzá. Úgyhogy úgy döntöttem,beveszem magam a szobámba és kipihenem az előző küldetést, amiről még az éjszaka folyamán jöttünk meg. Semmi különös nem volt, csupán sok hollow-al akadtunk össze, így volt dolog rendesen. De örültem neki. Mindig is szerettem kinyírni azokat a férgeket. Ez most is megvolt. Sőt, még meg is mentettem az egyik társamat. Így úgy véltem, talán megérdemlek egy kis pihenést.
Miközben ezen agyaltam, hangokat hallottam odakintről. Már épp felültem az ágyon, s felállni készültem, mikor rám rontottak. Hárman voltak. Ketten ismerősek voltak. A nőci és az egyik pasi. Viszont a másik csávót nem igazán ismertem. Legalábbis emlékeim szerint nem találkoztam még hozzá hasonló alakkal. Közben köszöntöttem Ayumit és Matsukit (öreg jó barátomat), majd biccentettem a másiknak is, aztán a hajamba túrtam, s úgy néztem rájuk. A két pasin nagyon látszott, hogy alig várják már a partit. Ayumi is egészen úgy tűnt, hogy szeretne egy jót bulizni. Főleg, hogy egy ilyen rucit vett fel, ami rajta van. A szemeim kissé elkerekedtek a rövid szoknyácskának nevezett ruhadarabot látva. Bár a lenge kis felsője sem volt piskóta. Miután befejeztem villámgyors "helyzetfelmérésemet", megvontam a vállam.
-Nos, ha már elhívtatok....megyek.
Egykedvűen sétáltam el a szekrényemig, amit kinyitva előkaptam egy fürdőnadrágot, amit még soha nem használtam. Jól megnéztem, majd eldöntöttem, hogy megfelel. Átmasíroztam a szobán, be egy kisebb helyiségbe, amit nem nagyon szoktam használni, de öltözésre épp alkalmas. Hamar mgamra kaptam a nacit, és pluszban egy térdig érő nadrágot, meg egy sötétkék pólót. Kinyitottam az ajtót, majd a három shinigami mellé érve biccentettem, hogy kész vagyok és mehetünk.
Útközben jól megnéztem magamnak a másik fickót, amelyiket nem ismertem. Azon agyaltam, hogy miért jött Ayumival és Matsukival. Hisz ők általában csak ketten mászkálnak. De igazából nem nagyon érdekelt. Az út nem volt hosszú, hamar ott voltunk a parton. Már jártam itt, úgyhogy ismerős volt a hely. Viszont a shinigamik kevésbé. Bár volt egy-kettő, akit ismertem, de a többi szinte mind ismeretlen volt számomra. Felvontam szemöldököm, majd levontama következtetést.
~Jobb lett volna, ha otthon maradok.~
Eközben kissé lemaradtam Ayumitól és a két pasastól. Nem sokkal előttük volt egy remek hely, ahol elpihenhettem volna, így odashunpoztam. Ayumi mellett haladtam el közben, aki rögtön kiszúrt.
- Kodama! Ilyen bulis tempóra szokatjátok az embereket az osztagodnál?
Én csak ismét megvontam a vállam, immáron szemben Ayumival. Kezem a zsebemben volt, s bambán bámultam magam elé. Aztán ismét körbenéztem, de sehol senki olyan, akivel ellehetnék.
~Igazából nem értem, miért is hívtak el. És azt főleg nem, hogy miért voltam olyan illedelmes, hogy nem utasítottam vissza a meghívást? Hisz fáradt vagyok. És ráadásul nem valami bulizós alkat. Na mindegy. Talán még nem késő hazamenni... És talán Matsuki sem haragszik meg.~
Azzal szép lassan körülnéztem, hogy valaki figyel-e. Majd mikor megbizonyosodtam arról, hogy senki nem figyel rám épp, akkor arréb shunpoztam, azt remélve, valóban nem szúrt ki egy shinigami sem.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te6000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (6000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 8:08 am

//Buli, buli, buli//

Miután én, Ayumi és Matsuki felszedtünk még egy embert megindultunk a part felé, ahol valószínűleg mivel egész jó időt futottunk mi leszünk az elsők. Egy kis bolyongás után megtaláltuk az épületet amit lefoglaltam. Kicsit körbenéztem, hogy minden megvan-e a bulihoz. Kint a teraszon ott álltak a bazinagy hangfalak meg az erősítő és minden más hangtechnika, mikor beléptem az épület belsejébe kellemes hűvös levegő csapta meg az arcomat. Belülről az épület kicsit olyan volt mint egy nagy büfé lenne, voltak bent jó nagy asztalok székekkel ahol az egész bagázs könnyedén elférhet. Kicsit tovább mentem és megkerestem a mosdót, szerencsére volt külön férfi, női aminek azért örülni fog mindenki akit hív a természet. Kicsit arrébb megtaláltam a konyhát, ahol egy kisebb szívrohamot kaptam, amikor megláttam az ott kipakolt pia menyiséget, ami igencsak jelentős volt illetve a szintén ott tartózkodó Zaraki Kenpachit.
-Na mit nézel Takeshi, csak nem gondoltad, hogy csak azért adok nektek piát mert jó fej vagyok ugye?- Mondja egy letörölhetetlen vigyorral a képén.
-Természetesen ezt azért én sem gondoltam rólad, pont ezért kérnélek meg arra, hogy igyekezz magadat visszafojtani és inkább szórakozz kicsit, majd holnap lejátsszuk ezt a mecset.- Valamiért mindig ez van ha kérek egy szívességet, na nem baj akkor holnaptól számítva lesz egy kis időm haverokat szerezni a 4.osztagnál. Ezután kimegyek és hagyom az öreget hagy főzzön nekünk valamit ebédre. Miután kimentem a házból találkoztam Mistiqueval is aki pont most érkezett.
-Hello! Akik nem ismernek, Yurenai Mistique vagyok a 10. osztagból. Remélem nem késtem el nagyon! - Mutatkozik be a többieknek.
- Jaj o pedig Ciara, nem kell tőle félni, senkit nem bánt. - Mondja miután észrevette, hogy egyesek furcsállták a házi kedvencét.
- Heló Mistique, mi a helyzet? - Kérdezem és közben odafordulok a többiekhez is.
-A holmitokat nyugodtan pakoljátok le a házban, amíg a többiek megjönnek.- mondom és a ház felé mutatok. Közben megfigyeltem, hogy a Kodama gyerek nemigazán tud ellazulni mint a többiek és látszott rajta, hogy le szeretne lépni. Az ő képességeiről nem volt semmi elképzelésem, hogy vajon milyenek is, de azt tudtam, hogy a jelenlevők között csak Mistique tudja szemmel követni a shunpomat. Legalábbis Ayumin nem tapasztaltam, hogy végig figyelné a mozgásom. Matsuki, hát ő meg megint egy másik tészta. Mindenesre a srác meglátta a lehetőséget a távozásra és egy shunpóval arrébb ugrott. Ami azt illeti nem volt nehéz szemmel követni a mozgását. szinte vele egy időben én is shunpoztam egyet és mire a srác meglát, hogy hátranézzen neme vette észre valaki én már ott álltam előtte kezemben két üveg hideg sörrel. Mikor visszanézet igencsak meglepődött, hogy hogy szúrtam ki és derültem elé, úgy hogy még piát is volt időm hozni magammal. Én mondjuk nem sokat törődtem azzal, hogy milyen képet vág az egyik sört odanyújtottam neki.
-Remélem szereted, még jó hideg.- Majd mellélépek és odaadom neki az itali.
-Jah és én a saját testi épséged érdekében nem ajánlom, hogy lelépj.- Mondom, amit valószínűleg fenyegetésnek vélt, ezt látva gyorsan megmagyaráztam neki a helyzet állását.
-Nyugi, nyugi mindössze arról van szó, hogy Kenpachi főz és ha lelépsz mielőtt ettél volna a kajájából akkor már nem biztos, hogy a 4.osztag segíteni fog tudni rajtad... vagy ami marad belőled az nem biztos, hogy szép látvány lesz. De nem kell aggódni, mert szerencsére Zaraki Kenpachi legalább olyan jó szakács is mint amilyen erős.- Fejezem be majd egy nagyot húzok a sörömből és elindulok vissza a házhoz, hogy berakjak valami jó kis zenét a lejátszóba. Egy kis ideig eltartott amíg kibányásztam a rengeteg király zenét a sporttáskámból, de a végén sikerült és már dübögött is a zene ezerrel.
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 10:00 pm

//Buli, buli, buli//

Kissé leszakadok a népekről, és a parti homokba huppanva, érdeklődve szemlélem a Mistique környékén lebzselő fura házikedvencet. De aztán eljut a tudatomig, hogy megszólalt a zene. A szám széles moslyra húzódik.
~Wow! Ez a kedvencem!~
Örömködök magamban, és nagy hirtlen felugrok a földről. De egy koppanás, és némi fejfájás hamar elveszi a kedvem. Balszerencsémre éppen akkor ugrottam föl, amikor Matsuki mögém lopakodott, és már-már teljesen lehajolt hozzám, hogy valami idegölő dolgot kezdjen magyarázni, amikor jó nagyot koppant a fejünk.
- Idióta!!! Aúúú... Ez fájt! A francnak vakerálsz mindig a környékemen? Nincs jobb dolgod te ... te ... idegesítő barom...
Beszéd közben persze jól megragadtam a fickó ruháját, de a hülyéje még most is csak egy bamba vigyorra volt képes. Bár, köztünk szólva, még mindig jobban díjazom, ha kussban van, mintha állandóan dumál a fülembe. A frigó kibelezéséről már nem is beszélve.
Végül egy erőteljes mozdulatba kezdek, amit mégis félbe hagyok, amikor észre veszem, hogy valaki bizony lécelni szándékozik a buliról, ami még csak el sem kezdődött igazán. Ez a szerencséje csökkent felfogóképességű haveromnak. Így most csak szimplán eleresztem, de a lendülettől még így is hátrál pár lépést, és már el is shunpozok előle.
- Mi a frászt csináltok? - kérdezem Takeshi, és Kodama mellé érkezve.
Majd résnyire szűkült szemekkel méregetem őket, ahogy inni kezdik a hülye italaikat.
- Majdnem elhittem, hogy le akarsz lécelni Kodama...
Ezt még igen morcos képpel jegyzem meg, de utána rögvest kivirul az arcom.
- Ha valaki netán unatkozik, akkor csak egy szavába kerül, és máris lendítünk a buli hangulatán...
A közérthetőség kedvéértolyan szemeket meresztek rájuk, hogy érthetővé tegyem, én itt most harcról beszélek. Persze az csak addig tart, amíg Matsuki hangja el nem jut a tudatomig.
- Ayu! Azt aaaa... Figy' ide! Még halak is vannak ebben a pocsolyában... hehe.
- Bocs fiúk... Valaki izgalmas dolgot lát...
Villámgyorsan faképnél is hagyom a két fiút, és már száguldok is Matsukihoz. Mögé érve úgy ugrok föl a hátára, mintha valami közönséges kilátóra kapaszkodnék föl.
- Hol? Hol? Hol? - kiabálom izgatottan, és tágra nyílt szemekkel stírolom a vizet.
Matsuki egy darabig áll, aztán nagy izgatottan mutogatni kezd egy a tengerből felbukkanó hátuszonyra.
- Cápa? -kérdem érdeklődve, és igen csak felvillanyozva.
- Öööö... franc se tudja. - jön az értelmes válasz barátom szájából.
A következő pillanatban már le is ugrok ideiglenes kilátómról, és egy szempillantás alatt megszabadulok hacukámtól. Lelkes ordítással rohanok be a vízbe. Néhányan meg követik a példámat. Bár, ők nem biztos, hogy azért indultak meg, amiért én.
- Kicsi cápa... Had kapjalak a kezeim közé...
Olyan boldogan úszok befelé a lehetséges "játszópajtim" felé, hogy csak arra eszmélek, valaki elhúzott mellettem.
- Hééé! Szálj le róla! Az a hal az enyém!
~Cápa uszony leves lesz belőle... hihi~
Nézem én, hogy ki a fene lehet az, de nem bírom kivenni, mert az a tag bizony lazán a víz alá merült már. Hiába... Sosem voltam jó a versenyúszásban... Így marad a puffogás, a zsörtölődés, és a visszafordulás.
Alig érek ki a partra, már páran ott vidulnak egy-egy pohár piával a kezükben, és a dübörgő zene ritmusára járó lábbal nézik, mit művel a cápám elorozója odabent a tengerben.
Szikrázó pillantásokat vetek még egy jó ideig a vízre, ahol legutóbb láttam az a pofátlan alakot felbukkanni, azután egy vállrándítással lépkedek el a víz közeléből. Végül letelepedek Mistiqe mellé, és kölykös vigyorral kezdek "ciccezni" a karakálnak.
- Szép cicus...
Ezt a megjegyzést egyenesen a rám villanó szemepárnak mondom, ami egyébként a négylábú tulajdona. Aztán kissé félre billent fejjel nézek a mellettem lévő lányra.
- Soi Ayumi... A 11. osztagból.
Gyors bemutatkozásom keretében még kezet is nyújtok neki.
- Bírom a karakálodat Mistique... Régen volt egy haverom, aki szinte már betegesen gyűjtötte maga köré a macskaféléket. Neki is volt karakálja.
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te10500/25000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 8:27 am

/Buli, buli, buli Wink/

Egy nyamvadt idegesítő nap.... Minden fel tudott húzni. Még a legjobban imádott saját kitűzésű feladataim, mint például a női fürdők megvizsgálása, valamint biztosítása, hogy az éppen fürdő lányokat senki sem kukkolja is! Vagyis hát ezt mondtam, de egészségesebben fogalmazva, leskelődtem a lány fürdőnél. De ma valahogy semmi nem akart összejönni. A kedvenc leskelődőhelyem, valamilyen ok folytán eltűnt, így nem tudtam megnézni a szép lányok fürdés közbeni mégszebb testét. Mekkora szivatás már. Egész nap ezen mérgelődtem. Biztos vagyok benne, hogy meg fogom találni a tettest aki eltűntette a rejtekhelyem. Nagy dührohamok között a szálláshelyemhez értem. Úgy gondoltam egy kis pihenés biztos fel fog dobni. Nagy mérgesen ledobtam az egyenruhámat a nappali közepére, majd bementem a hálószobámba, és rávetettem magam az ágyamra. Nagy nehezen elsüppedtem az álmok bárgyatag, kellemes, és pihentető világában. Nem tudom mások hogyan vannak vele, de ha az ember rájön, hogy igenis jó dolog aludni, akkor semmi sem felemlőbb érzés. Megnyugtat, felfrissít, és néha ad néhány információ morzsát amin jó elrágódni- mégha nem is igaz. Szerencsére jót álmodtam, így agyam eddig rejtett perverziós szakasza nyílt meg előttem... Legalábbis addig, amiíg fel nem riadtam egy pokollepkének köszönhetően. Gyorsan pislogtam párat, majd kinyitottam a szemet. Eléggé jól aludtam, mivel fojt a nyálam is. Pár mozdulat és letöröltem. Ezek után a mozdulatok után megpróbáltam figyelni a pokollepkére. Sikeresen ki tudtam hámozni az információt, ami miatt fel kellett kelnem. Meghívást kaptam egy tengerparti bulira. Valami okból kifolyólag, minél többször pörgettem át az agyamon az üzenetet, annál jobban érdekelt. Majd csak pár óra múlva lesz, így fáradtságom, és lustaságom miatt visszafeküdtem szundikálni még pár percecskét.
Mikor felkelltem bevetettem magam a zuhanyzó alá, és telibe nyitottam a hideg vizet. Pár perc, és hangszalag szakadtig való ordibálás után, felkaptam néhány hétköznapi ruhát, és elindultam a bulira. Menet közben, éppen a reggeli incidensem felé tartottam, amikor feltűnt, hogy ez nem az a fürdő, ahová én szoktam járni. Bárgyadtan elmosolyodtam a saját hülyeségemen, és sietve folytattam az utamat a tengerpart felé. Hamarosan meg is érkeztem. Háttérben maradtam, nehogy feltűnjön bárkinek is hatalmas késésem. Végülis egy olyan jófej shinigaminak, mint én meg kell őriznie a menősségét. Nézelődtem, és próbáltam felmérni, hogy kik vannak még rajtam kívül jelen. Végülis arra jutottam, hogy egy ismerőst sem láttam a környéken. Na mindegy, legalább megismerek pár újat. Éppen indulni akartam néhány normálisabbnak tűnőnek köszönni, amikor ellenállhatatlan késztetést éreztem az iránt, hogy ásítsak egy nagyot. Nem is álltam ellen. Bizony hamar meg is bántam, mivel egy gyors lökésnek a hátamon. Tátott szájjal dőltem bele a homokba, így esélyem sem volt arra, hogy még véletlenül se érje a homok a számat. Mikor enyhült a nyomás a hátamon, feltápászkodtam, és egyből kiköptem a számba került homokot. Nem volt túl finom, így hát meg akartam köszönni az illetőnek, hogy megtapasztaltatta velem ezt az új élményt. Mikor megfordultam egy ismerős arcot láttam magam előtt. Ezt a lányt ismertem régebbről. Egyszer találkoztam vele a 10.osztagnál. Hogy is hívták? Hmmm.... nem tudom, legyen hát rejtélyes nevű.
- Öhm... Szia.-
Nyögtem ki, amint tiszta volt a szám. Gyorsan lesepertem magaról a homokot, így hamarosan visszanyertem eredeti kűlsőm.
Ennek a kis produkciónak köszönhetően jópáran minket néztek. Biztos valamivel az agyam tudatalatt összeköthette a rejtélyes nevű lány nevét , mert az eszembe ugrott, hogy hogy is hívták.
-Régen találkoztunk Misty.-
Mondtam mosolyogva, hogy visszaszerezzem, az amúgy is olyan csorbult, törött megnyerőségem.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Kodama
13. Osztag
13. Osztag
Daisetsu Kodama

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyHétf. Nov. 09, 2009 10:37 am

//Buli, buli, buli//

Amint ismét shunpoznék, megjelenik előttem az a pasi, aki Ayumiékkal jött el hozzám. Értetlenül bámulok rá. Nem gondoltam volna, hogy bárki is észrevett. És mégis. Így hát kissé idétlenül bámulok a csávóval szeben állva, s a tarkómat vakargatom még idétlenebbül, mint Matsuki szokott tüsszenteni. Úgyhogy jó benyomást tehetek most magamról. Közben jól szemügyre veszem, mi is van a pasi kezeiben. Hát mégis mi? Sör. Ami, megjegyzem, nem tartozik a kedvenceim közé. Mégis, mikor megkínál, én elengedek egy halvány mosolyt, majd megköszönöm, s azon nyomban belekortyolok. Persze mindezt azért, hogy ne kelljen magyarázkodnom az előbbi cselekedetem miatt. Ez sikerült is, viszont most meg itt nekiáll nekem fenyegetőzni. Legalábbis ez jött le a szövegéből. De aztán kiderül, hogy nem úgy értette. És megmagyarázza nekem, hogy a kapitányuk főz, s nem kéne lelépnem, mielőtt nem kóstoltam meg a kajáját. Így hát (Kenpachit ismerve) úgy döntök, maradok.
~Talán Matsukival elszórakozgatok. Már amennyiben képes lesz elszakadni Ayumitól. Mert ahogy nézem, most se nagyon hagyja magára a csajt.~
Gondolom, miközben kortyolok még egyet a sörből, s nézem, ahogy Ayumi szerencsétlenkedik azzal a marha Matsukival. Persze a következő pillanatban már le is rázza, s ott terem mellettünk. Nem mondom, kissé megijesztett, pedig figyeltem is, hogy erre indul. Lényeg a lényeg, hogy most meg ő von kérdőre, mi volt az az előbb. Már épp magyarázkodni kezdenék, mikor kijelenti, hogy majdnem azt hitte, elmegyek.
~Hát, én is...~
És ráadásul olyan morcos képet vág, hogy azt hiszem, menten szétszed. És ezt még tetézi is egy kijelentéssel, amit én rögtön felfogok, de Takeshi nem, így Ayumi kicsit kisegíti a mimikájával. Eközben széttárom a karjaimat, s (természetellenes módon) elmosolyodok.
-Ó, dehogyis megye én el! Csak arrébb jöttem, hogy jobban körülnézhessek, kivel ülhetnék le egy kicsit vagy kivel dumálhatnék egy jót. A bauli felturbózását meg majd később tartanám jó ötletnek... Jut eszembe...Matsuki alig akar leszállni rólad...ne segítsek lerázni?
Alig, hogy megkérdezem, az emlegetett szamár máris hívja Ayumit. Én meg csak legyintek, s figyelem, ahogy a többiek "állatkodnak". Ayumiról közben lekerül a ruha, s csak a bikinije marad rajta, ami így most elég szép látványt nyújt. Vannak is jópáran, aik utána indulnak. Én persze csak egy helyben állok, s iszom a söröm, meg bámészkodok. Úgy tűnik, mindenki talált magának egy beszélgetőtársat, akivel dumálhat, valamint jópáran táncolnak épp valamiféle zenére. Nem tudom, mi az, nem ismerem. Miután észreveszem, hogy a söröm elfogyott, s már nincs értelme igazán itt ácsorognom, odashunpozok az egyik asztalhoz, leteszem az üres üveget a többi melklé, amiket a többiek telepítettek oda, majd körülnézek, s a következő pillanatban ott is vagyok Matsuki mellett. De persze ő csak bambul és nem vesz észre. Mondanom sem kell, hogy mit bámul. Ayumit és azt a amásik csajt, akivel beszélgetni kezdett. Én csak ingatom a fejem, majd oldalba bököm Matsukit. Ő mintha észre sem venné, hogy ott vagyok. Illetve igen, de még csak felém sem méltóztatik fordulni. Bár ez részben érthető.
-Ugye milyen szexi Ayumi ebben a bikiniben? Bár a másik csaj sem semmi, he?
Ekkor ismét odapillantok és végignézek a két csajon. Nos, valamilyen szinten igazat kell adjak Matsukinak. Valóban igen jól néz ki a két csajszi. Ismét oldalba bököm Matsukit, immáron egy kis vigyorral az arcomon.
-Te, kezdem nem megbánni, hogy eljöttem ide. Gyere, hozzunk egy sört, s telepedjünk le ide a közelbe, ahol van "látnivaló".
Azzal máris hozunk magunknak az említett italból, majd letelepszünk az egyik fa tövébe, s ott iszogatunk, miközben beszédbe elegyedünk. Először Matsuki valami irgalmatlan nagy baromságról kezd el hablatyolni, s majdnem le is ütöm, amiért össze-vissza beszél itt nekem. De aztán áttér valami komolyabb témára, aminek megörülök. De kárnak, mert közben áttér Ayumira, s elkezdi taglalni, hogy mennyire szereti kifosztani a hűtőjét, s még egyéb Ayumival kapcsolatos dolgokról kezd el mesélni. Bár igaz, azért valamilyen szinten hasznos is. Legalább így egy kicsit jobban megismerhetem Ayumit. Akitől meg még kérdezni is szeretnék pár dolgot, így falállok, odaadom a sörömet Matsukinak, majd így szólok.
-Na, én léptem dumálni egy kicsit Ayumival. Már ha az a csaj nem haragszik meg, akivel épp beszélni kezdett. Pá, Matsu!
Azzal már ott sem vagyok az idióta shinigami mellett. A következő pillanatban máris Ayumiéknál termek, s felemelem kezem, majd integetek.
-Sziasztok. Ha nem zavarok, akkor leülnék.
Közben be is mutatkozom, hiszen a másik csajszi nem ismer.
-Daisetsu Kodama. 13. osztag, 5. tiszt. Üdvözöllek...ööö...Mistique, ugye?
~Azt hiszem, jól emlékszek a csaj nevére. Még akkor mutatkozott be, mikor megjöttünk.~
Közben Ayumihoz fordulok, s a szemébe nézve így szólok.
-Láttam az előbbi kis "akciódat". A helyedben levertem volna azt a pasast, aki elszedte elóled a cápát.
Kacsintok, majd magamban megfogalmazom a kérdést, amit kérdezni szerettem volna Ayumitól. Közben Matsuki felé tekintek, aki mindenfélét mutogatva ugrál ott össze-vissza mérgében, hogy ott hagytam két nő miatt. Ami persze nem igaz, csak részben. Hisz Ayumit szeretném jobban megismerni. Így talán nem ártana, ha beszélnék is vele. Csak grimaszlok Matsuki felé nézve, majd lehuppanok a két hölgyemény mellé.
-Ayumi, mondd csak, miért hívtál el a bulira? Úgy emlékszem, nem nagyon ismerjük egymást, s nem is vagyunk annyira jóban, hogy csak úgy elhívj.
~Na jó, ez olyan béna volt, hogy még Matsuki se mondana ilyen bénán egy dolgot. Nem, mégsem. Matsuki még bénább lenne, de akkor is.~
Most a sörösüveget szorongatom pillanatnyi zavaromban, amit nem messziről csentem el az előbb. Nem volt ott senki, s még tele volt. Gondoltam, megiszom. Közben Ayumiékra tekintek, várva a választ.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzer. Nov. 11, 2009 7:24 am

//Buli Buli BULIII//


Ez a nap is, mint a többi, az építkezés figyelésével történt... volna ha nem szökök meg, amint kezet ráztam a felügyelővel. Ki akartam pihenni ezt az egészet. A tragédiát, hogy én lettem a ház feje. Valahogy érdekesen alakultak a napjaim. "Haza" mentem egy fürdőruháért. Jó fajta hawaii mintás volt, nagyon kedveltem. Fehér szár, mélykék pálma motívumok... Rávettem a nemesi köpenyt, ami akkora volt, hogy törülközőnek lazán elmegy. A zanpakutom nélkül nem mozdulok ki, szóval azt is felkaptam gyorsan. Nyilván kitaláltátok ebből, éppen a tengerpartra készülök...
- Kell már egy kis sunshine beach...- Elővettem a kardomat- Paragon, gyere elő!- mondom, és kilépek a házból, ez azt jelenti, hogy egy másodpercen belül belül már ott is voltam. Eltettem a kardot, kiterítettem a köpenyt, és napoztam. A teleportom egy kis széllöketet is mellékelt, pláne a megjelenésem esztétikai ütő értéke. Apám azért hagyott egy emléket magáról. Itt megnéztem a szénné pörkölődött jobb kezem. Problémás, de jól nézett ki! Very Happy Felkészültem a fürdésre is ám. Fél óra után beszaladtam a vízbe, és úsztam egy jót. Élveztem a halak csodálatos látványát, és a ...
~ Hűű bakker egy medúza csapat!~ gondoltam, és elindultam a part felé. Utáltam a kis vizi golyókat. Megcsípnek, és még csak meg sem esznek. Fúú... Miután kiértem a partra, vizes hajam lefelé lógott. Egy kis zenére lettem figyelmes a távolban, és hogy páran ott ropják. Hirtelen egy shunpo segítségével odazörögtem. A homok felkavarodott mögöttem, de a tengerpartyzókhoz nem ért el. A láb controll kicsit érdekesen festhetett rajtam, hiszen az a teljes lábszáramat lefedte, ez a japán-császár kori szamuráj védő. Az mindegy, hiszen én akkora partyface vagyok, hogy azonnal belekeveredek a bulizók közé. Bemutatok pár shuffle mozdulatot, és aki kérdi annak bemutatkozok.
- Tamachi Yukezo- reméltem a hírnevem negatív része nem előzött meg... A nemesi házakba tartozás már lassan csak a bajt hozza a fejemre. Hoztam a party hangulatot, ahogy szoktam. Elsunpoztam a kardomért, és elteleportáltam az emberek világába, és elhoztam egy discoból egy keverő pultot, meg pár hangfalat. Kimerült a kardom, ezért úgy tértem vissza, mint aki hullafáradt. Gyorsan berendezkedtem, a helyi DJ-t elküldtem a frászba, és és én nyomtam a zenét tovább. Összekötöttem az AUX csatornákat, bekevertem a lemez játszóból a zenét, kiegyenlítettem a mélynyomóra a basszust, a szabadtéri hangterelőket felszereltem, és hipp-hopp már kész is lett a tengerparty zene-bárja.
- Hé emberek, itt Yuke kever, szóval csak a buli zene szól!- kiátottam el magam, aztán ha lehurrognak, akkor elhúzom a belem, de ha tetszik nekik a nóta, akkor folytatom a szakmám...
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzer. Nov. 11, 2009 6:23 pm

~*^ Buli Buli BULIII ^*~


Sóhajtva emelkedtem fel az asztalom mögül, és kezdtem el a papírokat pakolgatni. Lehet, hogy ez szimpla paranoia, de, mintha az utóbbi időben egyre több munkát kapnék. Lehetséges, hogy ez egyfajta büntetés, mert néha-néha kilógok Karakurába? Bár, ez a kilógás sem olyan kilógás... Engedélyt kapok, úgyhogy nem érdekel. De... akkor meg miért? Ennyi probléma lenne? Fenéért kell nekik ennyire szaporodni...
Sóhajtozva a helyükre tettem őket, és a szobám felé indultam. Elméletileg mára végeztem, és semmiféle egyéb teendőm nem akadt - ha meg mégiscsak lesz, a pokollepke megtalál. Ezért felettébb vidáman előkerestem a kedvenc bikinimet, gyorsan felvettem, és a tengerpart felé vettem az utamat. Vidáman táncoltam ki a velem szembejövők elől, akik mélységesen megdöbbent fejet vágtak szokatlan jókedvemen. Sőt, az eddig olyannyira terrorizált tisztnek sem szóltam be, pedig őt a szó szoros értelmében gyűlöltem. Tetszett a kinti idő: napos, meleg, felhőmentes. Pontosan napoznivaló. Én pedig ezt tervezem, az egész napot pihenéssel akartam tölteni. Yukéval sem beszéltem meg találkozót, biztosan örül a szentem, hogy megszabadult tőlem. Mondjuk, nem látom túl gyakran, és az utóbbi pár napban semmit sem tudtam róla - de nem aggódtam miatta, mert tudtam hogy nem csinál hülyeséget.
~ Felettébb jó kedved van ma, te ribanc. Mi lelt megint? - tudtam, hogy az elkerülhetetlen elől nem tudok menekülni. Ha akar, úgyis megtalál... És mivel a zanpakutuom ott volt a kezemben a törölköző és a köpeny mellett, biztos voltam benne, hogy ez is megtörténik előbb-utóbb...
~ Komolyan, már jiányzott volna a kedves megszólalásod. Nem tudnád befogni a szád, és csak egyszer hagyni hogy szép napom legyen? - gondoltam bosszúsan, és ledobtam a törülközőm a homokba. Még mielőtt leültem volna, meghallottam valamiféle zenét. Nagyon elkezdett érdekelni a dolog, főképp, hogy mindig is kíváncsi voltam. Gyorsan felkaptam a köpenyem, megigazítottam a bikinim, és odasétáltam a táncolókhoz. Mivel alapból szerettem az ilyesfajta "bulikat" - már csak a társaság és a kapcsolatteremtés miatt is, mosolyogtam egyet, és hátradobtam a hosszú fekete hajamból készült lófarkat.
- Sziasztok! Csatlakozhatok? Chizuki Maya vagyok... - nem tudtam, mennyire ismerik a nevemet, de valószínű volt, hogy mind tudják, hogy ki vagyok: hadnagy. Mi van akkor, ha elküldenek?
~ Bazd meg, akkor elmész... - hallottam megint a gúnyos hangot. Dühösen feltem rá magamban, és igyekztem nem túl feszültnek látszani. Végülis, egy kicsit félénk vagyok... Ráadásul ismerős sem vagyok...
Ekkor megdöbbenve pillantottam a keverőpult felé, és hirtelen megéreztem az ujjamon díszelgő gyűrűm súlyát is... Érzések ezrei szaladtak át rajtam, majd gyorsan elfordítottam a fejem. Tehát ennyit érek én...
Amint elfordítottam a fejem, megláttam valakit. Amikor Nabe-kunt szoktam látogatni, néha találkozok azzal a lánnyal. Odasétáltam hozzá, és mosolyogva köszöntem neki:
- Szia Mistique! Hogy vagy mostanában? - néztem bele a szemeibe, és rámosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te19800/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyCsüt. Nov. 12, 2009 8:20 am

//Buli, buli, buli//

Jobban fogadtak, mint hittem. Egyenlore még nem érkezett meg mindenki, de akik itt voltak, már kezdtek feloldodni a társaságban.
- Heló Mistique, mi a helyzet? A holmitokat nyugodtan pakoljátok le a házban, amíg a többiek megjönnek. – fogadott egy levakarhatatlan mosollyal Takeshi. Kicsit korul néztem, akiket én hívtam meg, még nem érkeztek el idáig, ezért inkább ugy dontottem addig kipakolok.
- Oké, rendben. – egyeztem bele és éppen indultam az ajto felé, amikor valami elsuhant mellettem. Egyik uj tag, én még nem ismertem, máris lelépni készult. Már éppen azt fontolgattam, utána megyek, de ezzel megeloztek. Inkább egy sohajtás kíséretében beljebb léptem. A konyha felé vettem az irányt, hogy kipakoljam az átok eros Kempachi féle szakét, amit hoztam, mikor jopár hasonlo uvegbe botlottam.
- Szoval o is készult. - nyugtáztam magamban a dolgot, mikor meghallottam valakit.
- Tessék? - jott egy ismeros férfi hang bentrol.
- Jaj, szoval téged is sikerult befuzni, Kempachi? – ugrottam oda vidáman és sikeresen a nyakában kotottem ki. - Orulok neki, hogy Takeshi elhívott, bevallom nekem eszembe sem jutott volna... – dormogom a végét szinte már magamban. – Még a fozést is bevállaltad? Huu mi jot csinálsz? – kukkantottam oda a tuzhelyen lévo lábasok egyikéhez. A benne lévo piros folyadék alapján valami paprikás husos dolog lesz a végeredmény.
- Nem is tudtam, hogy te is itt leszel Misty. – szolalt meg o is végul. – Ha tényleg bikinibuli lesz, ezért már megérte eljonni. – jelentette ki minden tudo fejjel.
- Ezt inkább meg sem hallottam! Na jo akkor ide lepakolom, amit hoztam, utána meg kimegyek megnézni, hogyan is állnak a dolgok. – azzal szépen kiraktam a kaja adagot, meg még az alkoholt is. – Majd szolj, ha készen van. Segítek tálalni! – fordultam még vissza az ajtobol, majd már ott sem voltam.
Még mindig nem voltunk sokan, és párosával szét széledtek az emberek, ezért inkább leterítettem egy pakrocot és rá ultem. Ugy két perc után a csapatban lévo másik lány is mellém telepedett.
- Szép cicus... – jegyezte meg, majd be is mutatkozott.. - Soi Ayumi... A 11. osztagból. Bírom a karakálodat Mistique... Régen volt egy haverom, aki szinte már betegesen gyűjtötte maga köré a macskaféléket. Neki is volt karakálja. – kozolte vidáman.
- Koszonom szépen, Ciara nevében is. A bemutatkozáson már tul vagyok, hívj csak nyugodtan Mistynek, mindenki más is így szolít. – mondom mikozben kicsit jobban szemugyre veszem. Egész szép lány, nem csoda, hogy a másik két fiu nem bírja rola levenni a szemét. Kozben Ciarának is tetszeni kezd a dícséret, mert rogton utána a lány olébe rakja a fejét. Én szorakozottam elkezdemsímogatni, kozben eszembe jut mit is akartam tole kérdezni: - És mi lett a cápával? Valaki kifogta eloled? – kérdezem mosolyogva, mivel engem biztosan nem tudnának rávenni, hogy utána menjek egy ilyen dognek.
-Sziasztok. Ha nem zavarok, akkor leülnék. – jelent meg a semmibol az elobb még távozni készulo illeto. - Daisetsu Kodama. 13. osztag, 5. tiszt. Üdvözöllek...ööö...Mistique, ugye? – tette fel a kérdést, mikozben én odébb huzodtam.
- Persze, nyugodtan gyere csak ide. - mutattam a szabaddá vált helyre. – Kulonben csak Misty, azt jobban szeretem. – mondtam mosolyogva. Majd miután leult, még mindig elég surun pislogott Ayumi felé. Asszem gyorsan kitalálok valami jo kis indokot, és kettesben hagyom oket. Hát csak kívánni kellett! Máris megjelent egy ismeros arc is a láthatáros, az enyhén álmatag Hitoshi. Mivel Kodama is éppen eléggé zavarban volt, inkább gyorsan kézbe vettem az irányítást. Ovatosan lekaptam magamrol a szurke ruhát, és immár bikiniben ulve felé fordultam. Szemmel láthatoan még nem vett észre, akkor kicsit meglepem. – Elmennék pár percre, jo? Ayumi rád bízhatom addig Ciarát, ugy látom eléggé megkedvelt. – jelentem ki mivel a cica már félig az olében fekudve készult elaludni. Vagy inkább csak alvást tettetve kihallgatni a beszélgetésuket? Nekem egyre megy...
Ezuttal célba vettem Hitoshit, és egy jol irányzott ugrással hátulrol akartam letámadni.
- Szia Hitoshi! – kiáltottam, majd lendulettel érkeztem rá. A szerencsétlen feje éppen ekkor ásított, és nem vett észre így egyensulyát vesztve fejjel elore a homokba zuhant, én pedig rá. A kis balesetet páran észrevették, de nem nagyon torodtek vele. Gyorsan felálltam, hogy o is meg tudjon mozdulni. Mikor felegyenesedett, szerintem szíve szerint azonnal elkuldott volna a fenébe. De észrevette, hogy lány vagyok és visszafogta magát.
-Öhm... Szia. – szolalt meg zavartan. - Régen találkoztunk Misty. – tette hozzá, majd elakadt a szava. Nem tudom mi tett rá ilyen hatást, de alighanem a voros furdoruha lehet az oka. A szemébol egy pillanat alatt elpárolgott a harag. Ezt megnyugtato jelnek véltem, ezért egy mosoly kíséretében megszolaltam:
- Orulok, hogy elfogadtad a meghívásomat Hitoshi! Ja és bocsi az elobbiért. – tettem hozzá enyhe, bunbáno mosollyal az arcomon. Szerencsére nem volt valami sértodékeny típus. Ekkor azonban hirtelen egy nagyon titokzatos mosoly jelent meg az arcán. Ezt nem vettem jo jelnek, és tudtam mi kovetkezik, de el kellett viselnem, ennyit megérdemlek alapon. A fiu nem is váratott magára, buntetést gyanánt sikeresen felkapott és egészen a vízig meg sem állt velem. Ott végul, mikor elég mélynek ítélte, vagy nem tudom, de egyszeruen bele ejtett. A találkozás a tenger jeges vizével nem volt épp felemelo, de kulonosebben nem érdekelt. Mikor sikerult végre felegyenesednem, kicsit vissza is akartam adni neki. Kirugtam alola a lábát, de csak annyit értem el vele, hogy esés kozben magával rántott és sikerult másodszor is alá buknom. Ezuttal már nem volt annyira zavaro a dolog, pár pillanaton belul ujra talpon voltam és elindultam kifelé. Kiérve ujabb jelenséggel gazdagodott a buli. Ugy tunik valaki elkuldte a DJ-t melegebb éghajlatra, és maga állt be zenét csinálni. De legalább ízlése volt, azt meg kell hagyni. Mikozben a hajambol csavartam ki egy kisebb Niagarányi vizet, valaki ujra mellém lépett. Egy lány volt az, nemrég csatlakozhatott. Valahonnan ismeros volt az arca, és pár másodpercen belul rá is jottem miért. Yuusuke kapitányt látogatta elég gyakran, Chizuki Maya, a 6. osztag hadnagya. Felvettem egy ujabb mosolyt, és rá néztem. Rajta is bikini volt, nyilván napozni jott ki a tengerpartra.
-Szia Mistique! Hogy vagy mostanában? – jott a kedves kérdés tole.
- Hello Maya! Ugye nem baj, ha tegezlek? – tettem fel a legfontosabb kérdést, mivel akkor sokkal konyebben szot értunk. – Koszi, egész jol. Látom a buli mégsem maradt titokban és hamar híre ment. Mindenesetre orulok, hogy ujabb lány csatlakozott, épp elég eros volt eddig is a férfi részleg. – mondtam mikozben lehajtottam a fejemet, hogy ujabb adag viztol szabadítsam meg. Ekkor tunt fel még valami. - Szép gyuru, gratulálok! Ki a szerencsés férfi? – remélem azért nem néz tolakodonak.


//Na jó, mivel elég sokan vagyunk és még jonnek páran az írási sorrend a kovetkezo lesz:
Takeshi, Seiun, Youko, Ayumi, Hitoshi, Kodama, Yukezo, Maya, Mistique. A köröket Takeshi kezdi és én zárom, aki esetleg még csatlakozik az beékelődik valahova, abban az esetben szerkesztem megint//


A hozzászólást Yurenai Mistique összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 15, 2009 3:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Himura Takeshi
11. Osztag
11. Osztag
Himura Takeshi

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 73
Age : 31
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Aug. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag, 6. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te6000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (6000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyPént. Nov. 13, 2009 5:47 am

//Buli, buli, buli//

Miután sikerült szegény srácot itt marasztalnom, elégedetten tapasztaltam, hogy mindenki szerzett magának valami elfoglaltságot. Eközben amíg így járkáltam a már fél üveggé apadt sörrel a kezemben észrevettem, hogy érkezett néhány új arc is a bulira. Az egyiket, másikat ismertem is névről rangról, ott volt a Yukezo gyerek a Tamachi házból. Ki a franc gondolná egy nemesről, hogy ennyire szeret bulizni, amint megjött már ment is a DJ pulthoz. Én már épp mentem volna szólni neki, hogy inkább hagy a Dj-re, de amikor hallatom, hogy milyen jól tolja inkább hagytam hagy csinálja, neki azért jobban ment mint annak a fickónak akit eredetileg csinálta. Aztán ott volt még az a srác amelyiket az előbb Misty egy ügyes köszöntéssel alaposan bereggeliztetett homokból. Aztán nemsokkal később befutott egy hadnagy is amit egy kicsit furcsálltam, de mivel rajta is fürdőruha volt így gondoltam, hogy nem azért jött mert büntit akar osztogatni. Mivel láttam, hogy éppen Mistyvel beszélget meg is bizonyosodtam róla, hogy tényleg csak ő is lazítani akar ezért felmarkoltam mégy két üveg hideg italt és elindultam a feléjük. Menetközben azért láttam, hogy Kodama sem bánta meg a maradást és azért csak akadtak akikkel tudott beszélni Ayumi és Matsuki pont ilyenek voltak, bár ha jól nézem akkor az utóbbit most inkább hanyagolta. Mondjuk meg tudom érteni valószínűleg mindenki inkább egy dögös csajjal lenne mint egy röhögő idiótával. Közben nem is figyeltem igazán merre megyek, ennek az lett ez eredménye ami várható volt, jó nagy pofára esés. Még az volt a szerencsém, hogy az utolsó pillanatban javítottam a dolgon és egy ügyes mozdulattal átfordultam a hátamra esés közben így sikerült megmentenem a két piát ami a kezemben volt. Pont az éppen beszélgető Mistique és Maya lábai előtt értem földet, ami azért igencsak hülyén nézett ki mert ott feküdtem a homokban kinyújtott kezekkel amiben ott volt a pia. A lányok csak néznek, hogy most mi történt aztán egy bő fél perces "hatás" szünet után megszólalok.
-Hali üdv a bulin, Takeshi vagyok hoztam egy kis frissítőt.- Mondom és fekszem tovább miközben odanyújtom nekik az italokat. Bazz ez mekkora a szívás, de vajon miben estem el? Teszem fel a kérdést magamban és abban az irányban kezdek pásztázni a szememmel ahonnan jöttem. Aztán megláttam a zakó forrását, természetesen az unatkozó Matsuki volt az a jótétlélek, ki más? Ott állt és röhögött ezerrel én csak ránézek és egy unott pofával, halkan megjegyzem.
-Ezer köszönet nélküled biztos nem lett volna ennyire látványos a belépőm.- Ezen azért már Mistyék is nevetnek.
-Nincs mit.- Nyögiki a nagy röhögés közepette az idiótája.
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 12:50 am

~*^ Buli Buli BULIII ^*~


Becsuktam magam mögött a szobám ajtaját, és önkéntelenül is a zanpakutuom után nyúltam - de nem volt az oldalamon, a helyén. Helyette viszont kezem a fürdőköpenybe szaladt, és kitapintottam az alatta levő fürdőruhát. Ezt még pár hónapja vettem, amikor Karakurában őrjáratoztam. Nem igazán voltam tőle boldog, de akkor egy hirtelen ötlet vezérelt. Nem tudtam, hogyan fognak fogadni, hiszen közülük egyedül Mistiquet ismertem... Őt is a harcunk és azt azt követő beszélgetések miatt... Tulajdonképpen ő győzött meg róla, hogy eljöjjek ide... Bár nem valószínű, hogy emelni fogom a társaság hangulatát. Hiszen élve és shinigamiként töltött éveim mással sem teltek, csak tanulással, és feszítetttempójú munkával. Mistique szerint néha nekem is lazítanom kell... Bár a szó rémisztően furcsán hangzott nekem. Lazítani pedig eddig csak egyvalakivel szerettem volna, de ő is meghalt... már lassan kétszáz éve. Keserű sóhaj szakadt fel belőlem, mert letettem a zanpakutuomat. Úgy gondoltam, nem lenne helyes elvinnem őt oda magammal... Később úgyis mindent elmesélek Anzentaru taka-nak. El is indultam, és apró léptekkel haladtam célom, a tengerpart felé. Közben egyre szorosabbra és szorosabbra húztam magamon a köpenyt, majd kitértem a velem szembejövők elől.
Nagyon szép, kellemes, meleg, derült idő fogadott odakint. A napsütés mintha gyógyír lett volna a lelkemnek... Mély lélegzetet vettem a finom illatokat hordozó levegőből. Szerettem, hogy az orrom nagyon érzékennyé vált... Így sokkal jobban éreztem a körülöttem levő illatokat, ami nem volt hátrány: könnyen meg tudtam mondani, hogy egy méreg, vagy folyadék miből állt... De a kellemesebb része ez volt: a virágillatok kiszűrése...
Viszonylag gyorsan megérkeztem a tengerpartra, ahol már javában zajlott a mulatság. Egy fehér hajú shinigami volt a DJ, és láthatóan élvezte a dolgát. Azonnal megláttam Mistiquet, és mellette egy fekete hajú lányt. Előttük egy shinigami feküdt, és a kezükbe nyomta az italt. Kissé pirulva levettem a fürdőköpenyem, és a kezemre fektetve odasétáltam hozzájuk.
- Szervusz, Mistique... Mégis eljöttem, remélem hogy nem zavarok. - mosolyogtam, és a másik két shinigami felé fordultam. - Örülök a találkozásnak, a nevem Kuroi Seiun. - hajoltam meg előttük. Aztán gyorsan fel is egyenesedtem, és leterítettem a köpenyemet a meleg homokba. Igazán tetszett a hangos zene, bár nem voltam hozzászokva. Mindenesetre kemény próbálkozásaim voltak arra, hogy ne szaladjak el azzonal, vissza az én csendes kis laboratóriumi helyemre szövettannal foglalkozni...


A hozzászólást Kuroi Seiun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 14, 2009 11:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te7500/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 11:34 pm

//Buli, buli, buli//


Hallottam valamiféle kósza hírről, ami akkor terjedt el, amikor nap visszaérkeztem Karakurából. Fejem még tele volt a Yasu-kunnal közös küldetés emlékeiről, és még mindenütt valamiféle hollowot láttam. Tehát egészen érthetőnek tűnt számomra, hogy talán nem vágnának ki arról a tengerparti buliról. Ezért szobámban, a szekrényemben teljességgel elmerültem, és mosolyogva kaptam ki a ruhahalom alól kedvenc fürdőruhámat, amit bár rég vettem, még mindig újnak látszott. Mosolyogva felvettem, meg egy rövidnadrágot is, és a köpenyemet meg némi szakét is vittem magammal. Deze a lábam mellett jött, támadásra kész tetsttartással haladtunk el osztagom tisztjei mellett. Azok közül jónéhány még mindig gyűlöletteli pillantást vetett rám, és kezük zanpakutuojuk felé indult. Keserű mosoly jelent meg a szám szélében, és már csak azért sem tértem ki előlük.
- Kellemes napot a shinigami uraknak és hölgyeknek! - köszöntem nekik alighallható gúnnyal a hangomban. Miért hiszik azt, hogy jobbak más fajoknál? Annyira... fárasztó örökké ezen gondolkozni. Milyen érdekes... örökre ilyen maradok, ha nem ölnek meg, és ha nem fogyasztok élő lelket... Örökre... Milyen furcsa szó.. Attól továbbra is félek, hogy megunom az életet. Mert az öröklét hosszú, és könnyen bele lehet fáradni. Nem akarok besavanyodni... Éppen ezért fogok elmenni ma arra a paritra. Mosolxogva rúgtam le a strandpapucsomat, amint elértem a homokos parthoz, és azt is a kezemben vittem. A celebration már javában tartott, és igazán tetszetős zene szólt. Mosolyogva néztem körbe, és pár ismerős arcot felfedeztem: ott volt a Mistique nevű lány is, akit már párszor láttam, és ha a szemem nem csalt, Hitoshit is láttam. Dühös kis fújtatás szakadt ki belőlem, majd megindultam felé. Nem, nem fogok nekiesni, nem fogok balhézni, nem teszem tönkre a többiek napját. Ledobtam a homokra a holmim előtte, lehajoltam a szakéért, majd felegyenesedésem után hozzászóltam és a kezébe nyomtam az italt:
- Szervusz. Nem ismerek rajtad kívül mást, úgyhogy ezt neked adom oda... Nem tudom hová kell ezt tenni, úgyhogy, légy szíves segíts. - pillantottam rá, majd elfordultam, és a holmim felé indultam. Levettem a nadrágot is, mert úgy gondoltam, valaki bármikor indítványozhat egy csoportos fürdést. Aztán elindultam Mistique felé, akivel néhányszor már beszéltem, majd megálltam a csoportukhoz közel. Egy srác feküdt előtte, meg egy fekete és vörös hajú lány előtt a padlón. Nem igazán tudtam, hogy mit csináljak, úgyhogy ott álldogálltam magamban, várva hogy valami történjen...
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te10500/25000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Nov. 15, 2009 3:31 am

A homokevős incidenset lerendezve, még mindig álmos fejjel nézelődtem tovább. Nagy ásítások között észrevettem egy gyanúsan ismerős alakot.
*Biztos csak álmos vagyok…* gondolom magamban, és éppen odamennék Mistyékhez, amikor mozgást látok a szemem sarkában. Megfordultam, és láttam ahogy Katsuya Youko hatalmas indulatokkal a szemében felém közeledik. Egy hatalmasat nyeltem, majd várva azt, hogy hogyan fog lecsapni álltam egy helybe. Láttam, hogy már ott áll pár lépésre tőlem, és már felkészültem lelkileg egy hatalmas tockosra… amikor hirtelen a kezembe nyomott egy italt.
- Szervusz. Nem ismerek rajtad kívül mást, úgyhogy ezt neked adom oda... Nem tudom hová kell ezt tenni, úgyhogy, légy szíves segíts.- mondta azzal megfordult, és elment a cuccaihoz. Tátott szájjal bámultam magam elé, még mindig azon hitetlenkedve, hogy nem kezdett el tombolni. Végülisa múltba visszatekintve minimum annyit megérdemeltem volna. Miután levette a ruháit, és már csak bikini volt rajta, kicsit arrébb sétált Mistyék felé. Úgy gondoltam, hogy elég sok barátkozási baja lehet a származása miatt. Végülis ő mondta. Ez így nekem pont jól jött, mivel amúgy is beszélni akartam Mistyékkel, mert mint láttam Youkon, és Mistyn kívül nem ismertem itt senkit. Én meg amúgy is szeretek barátkozni. Odalépegettem Youko mellé. Mikor rámnézett kirázott a hideg, a felém áramló utálat miatt. Jobb ötletem híjján el kellett gondolkoznom, hogy mit tegyek.
-Öhm…azt mondtad, hogy csak engem ismersz itt…. Ha gondolod akkor akár megismerkedhetnénk néhány taggal…- motyogtam erősen zavart arccal. Már előre rettegtem, hogy valami szörnyűséget fog mondani, de 2. legnagyobb döbbenetemre nem ilyet mondott.
-Rendben.-
*Én mostmár komolyan lemegyek hídba* gondoltam magamban. Bár ha eljött egy ilyen bulira csak természetes, hogy ismerkedni szeretne. Néány gyors pillantás után úgy döntöttem, hogy megpróbálkozok annál a 2 emberkével, akik a pokrócon ülnek. Szóltam Youkonak, majd együtt odaballagtunk hozzájuk.
-Sziasztok! A nevem Hitoshi. Azon gondolkoztunk, hogy foglalt-e mellettetek ez a 2 hely?-
Kérdeztem tőlük. Ők is bemutatkoztak, majd kicsit furcsa pillantásokat vetettek Youko irányába.
-Ja el is felejtettem, ő itt Youko.-
Mutattambe Youkot is, mivel úgy tűnt, hogy ő nem akar bemutatkozni. Előre rettegtemattól, hogy valami balul fog elsülni, és megint én fogom megszívni. Reménykedtem benne, hogy nem fog bekövetkezni a képzelgésem.
-Öhm… azthiszem hozok egy kis piát..- motyogtam, és azzal elszáguldtam a legközelebbi vihető pia közelébe. Mikor két pohárral a kezemben visszafelé tartottam, meghallottam, hogy a DJ éppen a kedvenc számomat tolja, így hát kénytelen voltam leragadni ott. Letettem valami szilárd helyre a poharakat, majd elővettem a Melbourne shuffle tudásom. Pár trükk után, kissé lihegve megfogtam a poharakat, és visszatértem Youko-ékhoz. Mint észrevettem, nem nagyon változott a légkör.
-És titeket, hogy hívnak?- törtem meg a csöndet, miközben odaadtam az egyik poharat Youkonak. A kérdés után kortyoltam párat, majd pedig vártam a választ.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te52100/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyPént. Nov. 27, 2009 6:00 am

Én csak toltam a zenét majd megláttam, amikor gyűlt a nép, hogy a tudásom mégis ér valamit. Az emberek dumáltak, táncoltak vagy csak simán jól érezték magukat. Kezdett a hangulat a tetőre érni, én kiválasztottam egy listát, és bedobtam automatikusra.
~ Egyszer még sokat fogok ebből kaszálni~ gondolta nagyra vágyóan, majd a keverő alá helyezett karjával variált. Pihent éppen, és a fején lévő füles szinte teljesen lefedte a külvilágtól. Nem hallotta mit játszik a pult, de a goniométer szerint minden rendesen ment, tehát ez így is volt. Megmozgatta a vállait, majd levette a tompítót. A zene rendesen lüktetett, ahogy kell. Néztem a tömeget, eléggé fura arcok is megjelentek, sőt egy-kettő aki magán gondolatok alapján jött lopni. Nem néztem valami jó szemmel így megfigyeltem egy rossz arcot. Odashunpoztam fele tempómban, az egyikhez, aki éppen egy party kedvű lányka táskájában matatott, amit szélen hagyott. Megpöcköltem a vállát, majd közöltem a fülébe súgva, hogy senki ne hallja meg:
- Ha azt hiszed, hogy az én zeném alatt te csak így lopkodhatsz, akkor nagyon is tévedsz, mert hogy te egy büdös kis sikátorban egyszer nagyon szét leszel szabdalva az biztos... Szerintem hord el magad- és visszasiettem a keverő asztal mögé, szintén gyors tempóban. A srác akinek szóltam azonnal elhagyta a helyiséget.
- Cöh, mekkora baromarcú népség is van a Lelkek Világában- véltem kifejezni magam halkan, majd megpillantottam drága jegyesemet is. Maya éppen ismerkedett pár partyfaceszel. Volt érzéke az emberekhez, nem úgy, mint nekem szóval vártam, hogy mi Maya reakciója a beszélgetések közben. Egész jófejeknek tűntek, szóval nem vártam tovább, max sebességgel (igen a meglepetés miatt kb követhetetlen ^^) szerelmem mögé kerültem, leadtam egy puszit, és köszöntem a többieknek.
- Tamachi Yukezo szolgálatotokra, ha valami kívánság van, azonnal beteszem- mosolyogtam, és csendesen megfigyeltem a témát és kapcsolódtam.
- Látom még csak az ismerkedés megy- mondtam, és próbáltam megjegyezni a neveket. Közben valami akadás jött a lemezre, amire én azonnal ott teremtem, és kijavítottam...
- Bocsi-bocsi- mondtam, és abban a pillanatban ismét a társalgók körében voltam- Bocs hülyeséget csináltam mindegy...- és figyeltem az eseményeket.
Vissza az elejére Go down
Rino Yamasaki
11. Osztag
11. Osztag


Libra Dragon
Hozzászólások száma : 4
Age : 47
Tartózkodási hely : Miskolc
Registration date : 2009. Nov. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: rang nélküli tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/1000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/1000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Nov. 28, 2009 3:11 am

Kisétálok a partra, és nagy zajjal lehuppanok a parton. Elég morcos képpel morgok ott magamban:

-Úúútálom a vizet.
-Úúútálom a tengert.
-Úúúútáááálom a vizes tengert.
-Mi a fenéért nem sörböl van? A víz nem jó semmire. Mégcsak meginni sem lehet.
Vissza az elejére Go down
Soi Ayumi
11. Osztag
11. Osztag
Soi Ayumi

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 83
Age : 34
Tartózkodási hely : Talán épp mögötted...
Registration date : 2009. Mar. 09.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 8. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 27, 2010 3:09 am

Több órás heverészés után, na meg azután, hogy sikerült valahogy megszabadulnom a bikinimbe költözött (betolakodó) parti homoktól, máris megkönnyebbülten nyújtóztattam ki elgémberedett végtagjaimat.

- Apám... Ki a fene oltotta le a villanyt?

Ez volt első kérdésem miután résnyire sikerált nyitnom szemeimet. Ráadásul a fejem annyira fájt, hogy az már gáz. S hogy ne érezzem magam még ennyire sem toppon, hát ahogy kicsaptam a bal karomat oldalra - gondolván, hogy puha ágyikómban nyújtózok - valami idegesítően felnyögött ettől a mozdulatomtól.
Na erre már totál kikerekedtek szemeim.

~Csak nem egy pasi terpeszkedik az ágyamban? Ááá... Kizárt... Annyira nem árthat meg egy pia sem, hogy ilyesmire vetemedjek... hehe~

De valaki mégis mozgolódott mellettem. Bele telt pár percbe mire ráeszméltem, hogy ez bizony nem az ágyam de, még csak nem is a szobám.
Fura is lenne, ha a szobámban tenger hullámzását hallanám, vagy az ágyamban homok lenne.

- A fene... - vetettem egy kimondottan feltérképező pillantást a körülöttem mocorgókra - Szép... Matsuki meg a haverja... és egy karakál. Micsoda csapatban tanyázunk.

Közben az az istenverés Matsuki a mellkasomra hajigálta a karját. Erre én egy határozott mozdulattal szabadítottam meg súlyától azt a parti kiszögellést, amin voltunk.
Sóhajtva álltam talpra, és vigyorogva füleltem, hogyan virnyákol az a barom, ahogy landol a vízben.

- Idióta! Legközelebb majd meggondolod, hova pakolod a mancsaidat!

Frankón ragyogtak a csillagok az égen. Legalábbis a parton állva nekem nagyon is így tűnt. De megeshet, hogy kevesebbet kellett volna piálnia a bandának.

- Banda? Az összeröffentek nagy részét még életemben nem láttam.

Egy kicsit meresztgetnem kellett szemeimet, hogy kivegyem Matsuki kalimpáló alakját odalenn, amint éppen kitornázza magát a szárazföldre.

- Ha összekaptad magad, akkor negyed óra múlva találkozunk a Senkai kapunál! Ideje becserkészni azt a vacak hollow-t! Úgyhogy kapkodd a csülkeidet!

Kodama közben kissé kábának tűnő szemekkel nézte cselekedetemet.

- Ha van kedved egy kis hajcihőhöz, akkor ruccanj át velünk az emberek világába. Van még egy befejezetlen ügyünk Matsukinak és nekem. De nem árthat meg, ha egy épeszű egyed is csatlakozik a haverodhoz.

Utána vigyorogva sarkonfordultam, és eloldalogtam a buli helyszínéről.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Kodama
13. Osztag
13. Osztag
Daisetsu Kodama

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Tartózkodási hely : Soul Society
Registration date : 2009. Nov. 01.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 27, 2010 5:33 am

Szememet dörzsölgetve ültem fel. A kissé hideg parti szellő hatására egyből összerázkódtam. Bal kezemmel megtámasztottam magam ültömben, mert úgy éreztem, menten eldőlök. Tenyerem alatt megéreztem a kissé érdes felületű homokot. Sóhajtottam egyet.
~Szóval még mindig a tengerparton vagyok. Remélem, a többiek nem hagytak itt...~
Szemeimet megpróbáltam kinyitni. Hát, először nem jártam nagy sikerrel. Éppen csak ki tudtam nyitni, majd rögtön be is kellett csukjam, mert a lágy szellő volt olyan kedves és némi kis homokot fújt az arcomba. Köpködve töröltem le magamról a váratlan homokszemeket, majd ismételten próbát tettem szemeim kinyitására. Immáron nem kellett szembenézzek idegen homokszemek orvgyilkos támadásával, így hát körül tudtam nézni. Valóban a tengerparton voltam. Úgy tűnt, nem én vagyok az egyedüli, aki itt maradt az éjszakára. Nem messze tőlem épp Ayumi állt. Kissé elmosolyodtam. Nyújtóztam egyet, minek következtében sikeresen fejbe rúgtam valakit, aki csak horkantott egyet, majd tovább szunyókált. Nevetve álltam fel. Körülnéztem. Ayumi épp az imént küldte meg Matsukit, immáron szokásossá váló módon. Ennek láttán csak még jobban nevettem. Amikor Ayumi megkérdezte, nem tartanék-e velük, kissé elgondolkodtam.
~Hm..végül is...rég mozgattam meg az én kis Donarumat.~
Bólintottam egyet, majd megpróbáltam összekeresni a cuccomat.
-Ha már így felajánlod...Már rég harcoltam Matsuki oldalán. Meg nem árt egy kis csetepaté. Máskülönben berozsdásodok, s Donarut pedig ki sem bírom majd húzni a hüvelyéből.
A hajamba túrtam, majd pár lépéssel arrébb meg is találtam a felsőmet. Hamar magamra kaptam, majd kérdőn néztem Ayumira.
-Hol marad már az az idióta Matsuki? Még be kell ugranom a zanpakutomért is...
Ekkor hallottam meg annak a marhának a nyöszörgését. Épp felém és Ayumi felé tartott. Csurom egy víz volt. Alig bírtam visszatartani a röhögést. De hát nem akartam kiröhögni a "legjobb haveromat". Így hát csak magamban röhögtem. Bár Matsuki így is észrevehette, hogy kinevetem. Sebaj...majd megnyugszik.
-Nos, akkor megyünk végre?
Kérdeztem kissé türelmetlenül. Már igencsak mehetnékem volt. Hiányzott Donaru. Már szerettem volna harcolni. Szerencsére nem is kellett sokat várnom. Matsuki pár rosszalló tekintet kíséretében elhúzott mellettem, én pedig utána. Úgy éreztem, még kapok majd Matsukitól a kiröhögés miatt. De most nem ez a lényeg. Hollow-ra fogunk vadászni...
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te7300/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (7300/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzer. Júl. 28, 2010 10:43 am

Tengerparti találka - avagy miért 42 az élet értelme?



Békésen sétálgattam a tengerparton… Tudom, nagyon is elcsépelt kezdés ez, de hát tényleg így volt >.< Ezen nincs mit szépítgetni, mert a) rendkívül nyugodt és kiegyensúlyozott voltam, b) nem futottam, nem rohantan, nem shunpozgattam, csak bandukoltam, és c) valóban a tengerpart volt ^.^ Így aztán, ha röviden és tömören szeretném összefoglalni a tényeket, a legcélszerűbb így kezdeni, azt hiszem. Persze, mind a három megjelölt pont egy kis magyarázatra szorul, haladjuk tehát szép sorjában. Semmi okom nem volt aggódni, nyugtalankodni, vagy akár csak idegeskedni bármin is; még ha nem is volt olyan kitörően gyönyörű, és napfényes délelőtt, nagyon boldog voltam… boldog, csak úgy általában, teljesen elégedetten a világgal. A szürke felhők nem számítottak: néha esnie is kell, s a formájuk sem volt olyan baljós, ijesztő, mint a viharfelhőké, amik semmi, de semmi jót nem ígérnek. Az esőtől pedig nem féltem annyira, hogy elinduljak sétálni, maga a tény, hogy kimozduljak a körzetből, sokkal ijesztőbb számomra – bár már igazán illene… felnőnöm. Jobban nem tudom megfogalmazni… nem szeretem elhagyni a megszokott környezetemet, azt ismerem, az megnyugtat, ott biztonságban érzem magam ^.^ Persze, itt ne tessék holmi pánikbetegségre gondolni, egyszerűen csak idegenkedem az idegen helyektől; semmi különösebb indokom nincs erre, soha, semmilyen kellemetlen dolog nem ért… Talán pont ezért. Olyan, mintha egy burokban élnék, de másokkal ellentétben, nekem nem célom, hogy kitörjek onnan, s korántsincs bennem ahhoz elég kalandvágy, hogy ne tudjam értékelni a csendet, a nyugalmat. Az effajta kalandok tehát különösképpen érdekesek és izgalmasak számomra, még ha másoknak ez nem jelent többet egy unalmas sétánál; de nem készültem rá különösképpen. Hirtelen ötlet volt, hogy elinduljak a városba, ha már nincs dolgom – mert mostanában végre akadnak tennivalóim a kórházban – szóval rögtön fel is kerekedtem, mert magamat ismerve hamarosan úgyis lemondtam volna a tervről. Seireitei ezen részén már jártam egyszer-kétszer, de egyáltalán nem voltam itt valami gyakori vendég, úgyhogy hamarosan el is tévedtem, ahogy az lenni szokott ^.^ Céltalanul bóklásztam az utcákon, miközben azon töprengtem, hogyan is juthatnék ki, de nem mertem senkit sem megszólítani - nem mintha holmi züllött alakokkal lett volna tele az egész hely, csak… féltem bevallani, hogy nem tudom a kiutat. Egy ideig nagyon érdekes volt: nézni a sok jövő-menő shinigamit, bámulni az üzleteket, de aztán a tömeg nagyon nyomasztóvá vált, nagyon ijesztővé, legalábbis nekem. Ösztönösen a néptelenebb térségek felé vettem az irányt, csak mentem, bandukoltam, mígnem egyszer csak véget értek az utcák, és megpillantottam a tengert! *.* Ez talán drámaian hangzik, de tényleg így volt. Én azt sem tudtam, hogy egyáltalán van ilyesmi, sosem érdekeltek szeretett városkám földrajzi adottságai, csak azt tudtam, hogy vannak az osztagok körzetei, sok-sok egyforma stílusú, fehér falú épülettel, sikátorokkal, néhol egy-egy parkkal… De hogy tenger, erről fogalmam sem volt. Nem volt sem naplemente, sem hajnal, sem éjszaka, semmi olyasmi, ami ideálisnak mondható nagy-nagy állóvizek romantikus nézegetéséhez, mégis… gyönyörű volt. Csak az a nagy, végtelen, szinte áttetszően kék víz, a fehér homok, a kék ég… *.* Ilyet nagyon rég láttam, pedig ha tudtam volna… Szeretem… csak nézni. Olyan nagy, állandóan ott van, és végtelen, megnyugtatóan hullámzik, ütemesen mosva a hófehér partot; egyszóval olyasmi, ami közel áll hozzám, nem azért, mert víz, nem azért, mert szeretek benne pancsikálni, egyszerűen csak a létezése megnyugtató. Persze, a tengeren vannak viharok, amikor éjfekete lesz az egész, ijesztő, és könyörtelen, de olyannak még sosem láttam. Ráadásul teljesen elhagyatott volt a környék, gondolom, az esőfelhők láttán senki sem mert kijönni fürdeni, úgyhogy nagy lelkesen elkezdtem mászkálni a víz mentén, önfeledten bámulva mindent, ami csak a szemem elé került. Arra sem gondoltam, hogy hogyan jutok vissza, a távolban láttam a város utolsó házait, nem aggódtam, hogy eltévedek, bár, gondolom, ennek valójában nagy volt az esélye, de nem törődtem vele. Eddig is boldog voltam; és találtam valamit, ami ha érezne, ugyanúgy érezne, mint én. Legalábbis így láttam, bár talán butaságnak hangzik ^.^” Teljesen elmerültem a saját világomban, ezért nem is vettem észre, hogy már nem vagyok egyedül: kicsit távolabb többen is voltak, konkrétan pedig egyvalaki pont felém jött. Elbizonytalanodtam, mert… Ilyenkor mindig így vagyok, na ^.^” Nem úgy jött, mintha akarna valamit, talán csak ő is sétált; de ha valaki jön velem szembe, és észreveszem, és tudom, hogy ő is észrevesz engem, sosem tudom, hogy köszönjek-e az illetőnek. Csupán udvariasságból, azért, mert… valahogy így illik. A magányosan sétálgató lelkekben mindig van valami közös… még ha nem is ugyanaz az okuk, céljuk, nem mehetnek el csak úgy, minden szó nélkül egymás mellett. Ráadásul az időjárástól függetlenül, engem szinte szétvetett a napsugaras kedély, és majdhogynem… sugározni akartam, hogy mindenki boldog legyen, akivel csak találkozom ^.^


(cím by Yuu-chan ^.^)
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te16400/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (16400/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 4:53 am

Tengerparti találka - avagy miért 42 az élet értelme?


Újabb reggel egy komplett őrültnek. Vagyis nekem. Hogy miért mondom ezt? Merthogy pár napja kezdődött el az, hogy hallucinálgatni kezdtem. Eleinte még csak olykor-olykor tűntek fel, azután már kezdtem letámadni is embereket, mint azt a szegény kuktát pár napja. Mostanra sikeresen elértem azt a szintet, hogy egyrészt nem tudom megkülönböztetni a hallucinációtól a valóságot, másrészt közveszélyes vagyok bárkire és bármire. A mai reggelem is a szokásosan kezdődött. Reggel felkeltem, átvergődtem a szobán, majd reggelit készítettem. Ezután a reggelit két személyre tálaltam és leültem enni. Az egészben csak egy volt a hiba, hogy vendégem se volt és látogatóm sem. Legalábbis a valóságban.
- Szóval mint mondtam professzor úr, a látomások már kezdenek hosszabb időtartamban jelentkezni és én már képtelen vagyok elkülöníteni őket a valóságtól.
Beszéltem a nagy semmihez. De gondolom mindenki tudni akarja, hogy ki ez az állítólagos professzor. Néhány napja ő az állandó reggeli vendégem, Dr. Andre Spjejorinak hívják és piszológusként dolgozik. Igen ő is az őrültségem egyik meghatározó jele. Kinézetre egy 60as éveiben járó őszes ember. Vastag szemüveggel és barna öltönnyel.
- És azt még nem próbálta, hogy megmondja a hallucinált embereknek, hogy nem akar velük beszélni?
Tette fel újabb kérdését a professzor reked mély basszus hangján.
~ Dehogynem. Már ezerszer elmondta volna, ha észrevette volna, hogy MEGINT HALLUCINÁL!
Dübörgött a fejemben kedvenc második személyiségem, mint ahogy általában szokott, ha huzamosabb ideig egy hallucináció fogja lettem. Bár ilyenkor azt kívánom inkább lenne ő a hallucináció. Sokkal jobb lenne nekem.
~ Megint elkalandoztam volna?
Kérdem a reggeli álmos hangomon, miközben a nemrég még mellettem ülő professzor eltűnt. Mindig ez van, mihelyst Hotaru megszólal és nekem rá kell figyelni, olyankor az addigi beszélgetőpartnereim köddé válnak. Mondhatom szép dolog csak úgy faképnél hagyni egy hölgyet.
~ Hogy elkalandoztál-e? Az enyhe kifejezés virágszálam. Ha így haladsz hamarosan a falba fogod verni a fejed.
~ Gondolod?
Álltam fel és a reggeli öltözködést kezdtem el. Már elég rutinosan ment. Miközben a hajamat csináltam egy hajtűt adtam a fodrászomnak. Mondjuk a fodrász is eltűnt mikor a hajtű csilingelve elérte a padlózatot. Még egy ember aki csak úgy itt hagy a mai nap.
~ Hogyne gondolnám. Sőt azt is gondolom, hogy ideje lenne kikapcsolódnod kicsit!
~ De hát pár napja épp azt csináltam nem?
~ Nem, még csak véletlenül sem, sőt sikerült még mélyebbre süllyedned.

~ Ohh... és akkor szerintem mit tegyek ó hatalmas őnagysága?
Ez a fajta hergelés nekem jól is ment és be is vált, mert általában sikerült Hotarut vagy épkézláb ötletre buzdítanom vagy pedig lekoptatni.
~ Sétálj egyet a tengerparton, vagy tudom is én.
Hallottam újra a morcos hangját és ez apró örömmel töltött el. Nagyon úgy tűnik, hogy kezdem élvezni szívatni őkelmét. De egy elég értékelhető választ sikerült kicsalnom tőle. Kisvártatva el is indultam az említett hely felé. Csak nem tudom, hogy merre van és bárkit kérdeztem meg, mindenki másfelé mutatott. Talán az lehet az oka, hogy senki nem volt aki valóban létezett? Mikor sikerült egy valóságos embert is kifognom és rávennem, hogy mutassa meg a helyes irányt akkor végül elértem a végcélt. A tengerpart valóban gyönyörűséges volt. Elállt a szavam is tőle. Ha a hallucinációim olyan mértékűek lettek volna, hogy helyeket is elképzelek akkor most biztos kételkedtem volna a tengerpart létezésében, de ilyen miatt MÉG nem kell aggódnom. Hamarosan, mikor sikerült magamhoz térnem a bambulásból lassan elindultam a homokban. Jó érzés volt érezni amint a lábam alatt besüpped az aranysárga homok. El kell ismernem tényleg jó ötlet ez a kikapcsolódás. Legalább néha hasznát is veszem Hotarunak. Surprised Pár lépés után egy pillanatra megtorpantam. Rajtam kívül még más személy is volt. Vajon valós személy vagy csak egy újabb szülötte a fantáziámnak?
- Szia... Mo...mond csak u...ugye te...te nem... vagy... illúzió?
Kérdeztem kissé idegesen, miután odaértem a közelébe. Igaz az is, hogy ha valós ember akkor azt mondja, hogy nem, de ha illúzió akkor is azt mondja, hogy nem. Így valóban nem fogok semmire jutni. Ráadásul biztos, hogy ez a lány is ad egy jegyet nekem a diliházba. >.<
Vissza az elejére Go down
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te7300/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (7300/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 12:57 am

Tengerparti találka - avagy miért 42 az élet értelme?




Nagyon nagy szerencsém volt, amikor már… öööö, hogy is mondják… kritikus távolságon belülre kerültünk, mármint én, meg a lány, és már éppen azon gondolkodtam, hogy igenis, köszönni fogok, (mindezek ellenére szerintem elhalasztottam volna a pillanatot…); szóval megszólalt:
- Szia... Mo...mondd csak u...ugye te...te nem... vagy... illúzió?
Kicsit meglepődtem. Vagyis ahogy egyre közelebb ért, úgy láttam, mintha ő is zavart lett volna picit, akárcsak én, de magamból kiindulva csak arra tudtam gondolni, azon töpreng, illik-e valakit csak úgy megszólítani. Amikor köszönt, szinte megnyugodtam kicsit félénk hangját hallva, elöntött az a bizonyos „nahát, itt egy rokonlélek *.*” – érzés, de… én, mint illúzió?
- Szia – próbáltam, igazán próbáltam rendes hangerővel mondani, ám inkább csak cincogtam >.< Végül persze hősiesen összeszedtem magam, hogy halkan folytassam,elvégre semmi okom nem volt, hogy így meghökkenjek… – Hát… tudtommal én valóban létezem… tulajdonképpen nem biztos, viszont mindig is úgy éreztem, hogy valóságos vagyok ^.^
Elmosolyodtam. Nagyjából ^.^” Reményeim szerint legalábbis kedvesen, megnyugtatóan… Amilyen ijedten kérdezte szegény, úgy kellett volna válaszolnom, hogy biztos lehessen abban, hogy nem csak egy káprázat vagyok, ugye? >.< Igaz, ez annyira nem sikerült… Talán mert csak váratlanul ért, vagy ki tudja, de egyszerre elbizonytalanodtam. Mindezidáig hittem, hogy létezem, mint egy hús-vér… nem ember, csak hasonló, egy shinigami! *.* Viszont lehet, hogy valójában én nem is vagyok igazi? Egy hallucináció mindig ered valakitől, ez rendben van… ám egy ilyesminek lehet önálló tudata, élete, meg minden ilyesmi? Tegyük fel, hogy egy káprázat, aki csak valaki képzeletének szülötte, egyszerre saját életre kel, jár, eszik, éli világát, úgy, hogy akivel csak találkozik, mindenki látja, és tudatában vannak annak, hogy létezik. Ebben az esetben tehát elszakad a kitalálójától, úgymond a közösségé lesz, egy nagy-nagy, közös látomás! Gyakorlatilag tehát, mivel elfogadják a létezését, valóban él, és nem csak kitaláció, még ha az is, igaz? ^.^ Viszont… Mi van, ha csak képzeli, hogy a többiek is látják? Ha valójában – még ha szabadon is jár – senki sem vesz tudomást a jelenlétéről, mert nem érzékelik, akkor nem fogadható el valós lénynek, mindössze egyvalaki számára az… De egy fantázialénynek lehetnek hallucinációi? Ez már egy magasabb szintű tudatot feltételezne, vagy mit... Eszerint az illúziócska valóban élne megalkotója számára, miközben ő… azt álmodná, hogy reálisan létezik? Igen! A hallucináció hallucinálna! *.* Valaki elképzel egy lényt, ami azt hiszi magáról, hogy létezik… az… nyilván nem szándékos. És ilyen esetben az elképzelt lény úgy hiszi, valóban létezik, tehát semmiképpen sem mondhatja magáról, hogy nem igazi. Szóval egy ilyen lény őszintén mondaná a kérdésre, hogy ő nem illúzió. Az első esetben felvetett lény szintén, és gyakorlatilag ismereteik alapján egyikük sem hazudna. Ergo, az biztos, hogy én nem hazudtam ^.^ Hazudni egyedül az a hallucináció tud, aki tudja magáról, hogy csak egy vízió, ebben az esetben szándékosan nem mondana igazat… De miért? >.< Na jó, ezt hagyjuk egy ideig, túl bonyolult. Mindenesetre az én lelkiismeretem tiszta, bár talán nem így kéne segíteni…
Idegesen kutattam valami elfogadható téma után, amiről beszélhetnék… Ami megnyugtatja. Azt mégsem kérdezhetem, hogy milyen gyakran képzeleg, nem is akartam. Úgy értem, ez az ő dolga. Tudom, rossz szokás, ám én akkor is segíteni akartam valahogy, ha lehet – ez persze nem jelenti azt, hogy valóban arra is szorul, és semmi jogom sincs beleütni az orrocskám mások dolgába. Ráadásul…
~ Hmmmm… egy pillanat. Lehet, hogy egyszerűen csak annyira kevés az önbizalmam, hogy ezt a nyugtalanságot kisugárzom, és egy kevésbé magabiztos személy engem látva nem lehet bizonyos a létezésem felől >.< Jaj, ez szörnyű lenne! Aggasztani másokat… tehát meg kéne próbálnom… igazán valósnak látszani? De hogyan? Mindegy, egy próbát csak megér… ~
És a szót, azaz gondolatot tett követte. Őszintén szólva, inkább kísérlet, fogalmam sem volt, hogy kéne belefognom. Megtehettem volna, hogy csak állok némán, azt hajtogatva magamban, hogy nem csak káprázat vagyok, ám az kissé fura lett volna. Esetleg elkezdhettem volna tapsikolni, vagy bármi jelét adni tökéletes szilárdságomnak – a sors iróniája, hogy néha pontosan ez nem vagyok… ^.^” Rengeteg fantáziáról tettem tehát tanúbizonyságot, amikor megszólaltam:
- Ugye, milyen szép a tenger? ^.^
Amilyen halkan mondtam, valószínűleg még inkább megbizonyosodott afelől, hogy csupán egy illúzió vagyok >.< Így zavartan elfordultam, csak néztem a vizet csendben, idegesen várva, hogy valami történjen, valami csoda, valami, ami eszembe jut, és talán sikerül megnyugtatnom őt, vagy magam, mindegy ^.^”
Vissza az elejére Go down
Konami Rika
10. Osztag
10. Osztag
Konami Rika

nő
Pisces Buffalo
Hozzászólások száma : 39
Age : 27
Registration date : 2010. Jun. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te5000/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Aug. 29, 2010 9:36 am

Juhééé tengerpart >.< találkozás Raidennel


Napsütéses reggelre ébredtem, úgy gondoltam, hogy jó lenne ma egy kicsit kimenni a szabadba, így is tettem. Miután felöltöztem, átgondoltam, hogy mit is akarok csinálni a mai napon. Miközben a gondolataim ezerrel száguldottak, észrevettem egy újságot a földön, az elején egy tengerparttal. Csodálatos volt a kép, ami az magazin elején volt, a tengerpart naplementével.
~Megvan, a tengerpartra megyek!!~ gondoltam és elég nehézkesen-mert még mindig álmos voltam- felkeltem és összeírtam, hogy mit akarok vinni magammal. Az volt a tervem, hogy először olvasok a kedvenc könyvemből, majd kipróbálom a vizet, hogy milyen. Vittem plédet, ennivalót, szörpöt a kedvencemet, természetesen a könyvemet és fürdőruhát, úgy voltam vele hogy törölközi nem kell majd a nap megszárít.
Miközben sétáltam, rengetegen köszöntek, volt olyan, akit nem ismertem.
- Jó napot kisasszony!- köszönt rám az egyik árus.
- Önnek is!!!- köszöntem vissza, bár nem ismertem.
Útközben figyeltem, ahogy a madarak csiripelnek, és azt, hogy minden olyan csendes minden, sehol se látni nyüzsgő gyerekeket, valószínű túlságosan korán volt és még mindenki alszik.
Elég korán volt még, hogy bárkit is találjak a tengerparton, de azért kimentem. Melegen öltöztem, mert a reggel eléggé hideg volt, de napközben meleg lesz azt olvastam az újságban. Rétegesen öltöztem, de azért a fürdőruhámat is odatettem. Azon tűnődtem, hogy nincs-e hideg a fürdőzéshez, és éppen ekkor bukkant elő a nap a távolból, közben a hajamat lágyan simogatta a szél.
~ Csodás, ma is szép napnak nézünk elébe~ nyugtáztam magamban, hogy jó napot választottam. Mikor leértem a partra, a lábam már sajgott a sok sétától, de ekkor nem törődtem vele. Nem volt kint senki sem, csak én. Leterítettem a plédet a földre, majd elkezdtem olvasni a kedvenc könyvemet: Rómeó és Juliát, azért is ez a kedvenc könyvem, mert megfogott a benne lévő szenvedély és szerelem. Nem vettem le a pulóveremet, mert elég hideg volt így csak leheveredtem a plédre kinyitottam a könyvemet és hozzáfogtam olvasni.

Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Cl0te21500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 29y5sib  (21500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 EmptyVas. Aug. 29, 2010 10:30 am

A láthatatlan Rika

Ma borzasztó szörnyű napom volt, nem rég tértem vissza még borzasztóbb szemcsés utazásomból és már is ott díszelgett az asztalomon két gondos káoszba feltornyozott stócban a papírmunkám.
- Neee... csak álom csak álommmm!!!- hangom elhalt a mümmögésben, ahogy rá kellet jönnöm, hogy igen is igazi és jobban fát mint bármennyi ütés ami valaha is ért. Mit volt mit tenni hát összeszedtem minden létező férfias bátorságom. Nagyon szégyenlős a kis bestia, úgy kell összekaparni. Azért sikerült valahogyan, hát, lehuppantam megnézegetni mi is az a sok jó indulattal irodai munkának nevezett papírfecni.

Kattog a kakukkos, lassan, akár a végelgyengülésben szenvedő, vén bácsika, úgy vánszorog az idő. A kezem teljesen tintás lesz már és arra leszek figyelmes, hogy a nap sugarai kacsingatnak a horizont alatt egyre feljebb.
-Ó te jó ég ennyi idő van ?O.o- néztem ki hitetlenkedve majd a fáradságtól a kemény tölgyasztalra koppant a búrám.
- Utálom!-nyögtem fel onnan ,nagy nehezen.
Felküzdöttem ólom nehéz fejemet és végig nyúztam kezemmel a fáradt arcomon. Csak úgy csattant az alsó szemhéjam a szemgolyómon. Mivel a fényben én képtelen voltam aludni... és készen is lettem végül, kellet valami ami végleg lefárasztott... amitől majd csak úgy bedőlök a jó meleg ágyikóba és egészen addig horpasztok, amíg valaki ki nem rúg onnan Razz.

Némi sertepertélés közepette leesett az ablakpárkányon álló könyvek közül az egyik. Szép méretes példány volt, emberi atlasz gyűjteményem ékes és pótolhatatlan, szerzői kézjeggyel ellátott darabja.
- Ó ez kell nekem ^^!- mosolyodtam el kaján fáradt beletörődő módon, valahogy úgy, ahogy egy majdnem hulla tenné. Kecsegető gondolatom, hogy majd ez segíteni fog azonnal arra késztetett, hogy a szép hatalmas képpel a borítóján ellátott atlaszt a hónom alá vágjam. S követve az orromat, kiértem a csípős reggeli félhomályban, szinte éreztem, ahogy a hideg pára ráül az arcomra és felélénkít.
Felütöttem hát a könyvet, mint egy régi barátra úgy néztem. Ő volt az egyik legjobb, mindig ott volt, ha kellet, és akárhova raktam is el... midig előkerült, sosem beszélt, de sokat mondott, ő volt a Mineralógia Nagy atlaszom.

Hallom a lélegzetem, nem látom, ahogy a házak elmaradnak mellettem. A köszönéssel csak egy-egy biccentéssel, sebtében nyújtott kézfogással orr alatt elmormolt...
- 'ggelt - el feleltem, de a szemem le nem vettem drága köveimről. Észre sem vettem, ahogy a lában a lágyan és puhán besüppedő hajnali hideg homokhoz ért... és szerencsétlenségemre más sem vettem észre.

Ártatlan békémben sétáltam orrom elé húzott kemény fedeles drágaságommal, mikor valami puha domborulatba ütközött a lábam.

Egy napja nem aludtam semmit, abból négy óra irat rendezésre ment el... és egy órája teljesen már-már meditatív állapotig elmerülve böngésztem az egyre kacifántosabbnak tetsző csalfa betűket. Kívülről csak a következő látszott:
Magas, nagyon fáradt és kicsit őrült vörös srác, elbukik a gyanútlanul olvasgató tengerpartot élvező lányban... és mire észhez kap, ahhoz is késő, hogy kiáltson. Reflexei erősen megkopva, már csak arra voltak képesek, hogy eldobva szeretett társát támasztékot találjanak, egyenest a törékeny és bűbájosan aranyos lány vállacskái mellett. De a vérvörös hajzuhatag így is előrezuhant a gravitáció törvényei szerint és majdhogy be is takarta őt.
- Bo... bocsánat O.o...- akadozott a szavam, a szívem kihagyott, az adrenalin olyan hatással volt rám mintha kiütöttek volna. Minden fáradságom olyan messzire szaladt, hogy nem is láttam már hol van. Az arcom pedig kezdte megirigyelni a hajam színét és úgy döntött kölcsönveszi a szint egy kis időre tőle. Jómagam meg próbáltam orvosolni a helyzetet, hogy elengedtem a lányt és mellé feltérdelve, nagy kiskutya szemekkel néztem rá... mert nem láttam.. ugyanis a szemüvegem úgy három méterrel arrébb, a homokban pompázott teljes plasztik szépségében.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-