-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 9:30 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép Tara, mint kettővel? – Igen
Komolyan, többé nem fogok kijönni ide, se a fürdőbe, se más olyan helyre ahol társaság lesz. Most is mibe keveredtem bele? De komolyan? Kijöttem ide, gondolva hogy talán egy kis társaság érdekes hatással lesz rám. Mennyire igazam lett, találkoztam egy shinigami lánnyal aki fellökött és megreptetett, egyenesen az ölébe. Utána elég rendes vérveszteséget okozott nekem. Mi is volt még? Igen megvan, bementünk a vízbe, ahol felakart emelni, de helyette szépen elestünk, jobban mondva én estem egyet. Ő menni akart valahova, de átesset rajtam, majd lelocsoltam, mire Ő viszonozta ezt. De olyan módon, hogy a szám is tátva maradt. S lassan elérünk a mostani dologhoz. Ahhoz, hogy majdnem megfulladt, én pedig alámerültem és kiszabadítva a lábát a felszínre úsztam vele, majd kivittem a partra. Ahol inkább a szolidabb ébresztgetéssel próbálkoztam. Nem akartam megtenni, nem valahogy nem akartam. De csak megkell tennem a fenébe is. Először szívmasszást akarok neki adni. Hm, szerencsére nem akkora a melle, mint a feje, nehezen is menne akkor a szívmasszás. Kész szerencse hogy pont megfelelő méretű keblekkel áldották meg, amik egész szépek, formásak és igazán vonzóak. Mi a fenén gondolkodok O.o? Így is tiszta vörös már a fejem, erre rátetézek ilyen dolgokkal? Majdnem nem is „nyomkodom” a mellkasát, hanem masszírozom a mellét, kell az önuralom, nagyon kell. A „tapizás” nem segít, jöhet a szájból szájba. A nyelvemet pedig szigorúan a sajtomban tartom, és csak remélni tudom, hogy Tara is így fog tenni. Nem lesz semmi motorikus reakciója a nyelvének, és nem akarja megkeresni az enyémet. Mert akkor nagy eséllyel tényleg meghalnék a vérveszteség miatt. Na, nincs mese, nagy levegő, a száját szétnyitom, és mesterséges lélegeztetést adok neki.
~Tartsd a szádban a nyelved, tartsd a szádban a nyelved. – rimánkodok magamban, és szerencsére nem is kell sokáig folytatnom ezt a dolgot. Azért reménykedtem benne, hogy ha ismét női ajkat fogok érinteni a saját ajkammal, akkor a kicsit meghittebb környezetben lesz. De ne válogassunk, mert ez amúgy se egy csók volt. Végre magához tért, hátrébb húzódok, és a karijaimmal támasztom meg magamat. Nagy levegőket veszek, és elégedetten nézem Tarat. Csak megmarad, szerencsére. Mi? Miért veti rám magát? Nem csináltam én olyan nagy dolgot. Mit kell ilyenkor csinálni? Lassan emelem a bal kezemet és simítom végig Tara hátát.
- Nincs mit köszönöd, bárki megtette volna. – a hangom nem remeg a közelségétől, inkább nyugtatóan hangzik most, vannak pillanatok amikor nem szabad idegeskedni, és ez olyan. Abba hagyom Tara hátának a simogatását, és a jobb szememet fedő kötéshez nyúlok, megragadom, és egy mozdulattal letépem. Telsesen elázott, már nem jó semmire. Le van hunyva a jobb szemem, nem szép látvány annyira.
- Gyere, menjünk a napágyamhoz. Pihenj ott egy kicsit, és van szakém, az majd felmelegít és megnyugtat.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 11:18 am

Érzem, ahogy Ő is átkarol, és végigsimít a hátamon, amíg én még szorosabban közrefogom karjaimmal, és hangtalanul hüppögök. Hisz nem sírhatok. Senki sem láthat sírni. Az olyan megalázó…
- Nincs mit köszönnöd, bárki megtette volna. – szólal meg nyugodt hangján, és abbahagyja a simogatást, lassan én is leeresztem a kezeimet, majd hallom, ahogy valami.. nos, leszakad, majd felnézek Kurodára, akinek a kötése immár eltűnt, és a szemét lehunyja. Tényleg… eddig figyelembe se vettem, hogy kötése van. Bár igaz, ilyen dolgok mellett az ember nem pont erre koncentrál.
- Gyere, menjünk a napágyamhoz. Pihenj ott egy kicsit, és van szakém, az majd felmelegít és megnyugtat. – mondja, majd lassan feláll, és én követem a példáját.
- Már, amennyi maradt a napágyadból… - motyogom magamban, és lassú léptekkel, lehajtott fejjel követem. – Mennyi gondot okozok…
Lassan, lassan odaérünk a napágyhoz, ami… végül is, annyira nincs rossz állapotban, sőt, ezek szerint inkább Kurodát érte a zuhanórepülésem, mint a napágyat. Ahogy megvárom, míg felállítsa, fél szemmel a táskámra sandítok. Még megvan mindenem, zanpakutom is… de inkább nem veszem most közel magamhoz, nem akarom, hogy megalázzon, milyen gyenge vagyok, vagy valami, az lenne még gáz, ha nekiállna itt alakot öltögetni nekem szélben, megalázó lenne…
De nem így van, szerintem élvezi azért Ő is, ahogy süt rá a nap, szóval nem piszkálom. Amint Kuroda felállítja a napágyat, és mutatja, hogy biztonságos, leülök, és elhelyezkedek. Azért belekapaszkodok a peremére, hogy biztos legyek magamban, de amikor a szakét is előveszi, már valamivel nyugodtabban nézek rá, és próbálok szelídebb arckifejezést felvenni.
- Bocsi, csak egy kicsit.. furcsa volt, másodszor halál közeli élményben lenni. – „nevetek” kínosan, majd nyelek egyet, és ránézek. – apropó… nagy gond lenne, ha megkérdeznélek, hogy állsz például a nőkkel? – csuklik el a végén a hangom, majd rögtön mentegetőzni kezdek. –Nnnee értsd félre, kérlek! Csak egy kicsit jobban meg szeretnélek ismerni, és tudod, ha te is benne vagy, esetleg lehetnénk.. barátok.
Amíg a válaszára várok, játszok a szakés üveggel, és számat elhúzva vizsgálgatom az italt. Még sose ittam ilyet, szánom-bánom, bár eddig, ha jól meggondolom, semmiféle ilyesmit se fogyasztottam. De biztos nem lehet olyan rossz… Hisz Ő is minden gátlás nélkül issza.
Belekortyolok, nagyon kicsit, de rögtön fel is köhögöm, és kinyújtom a nyelvemet.
- Bocsi, csak szokatlan íze van.. így elsőre… de nem is olyan rossz! – virítom ki a fogaimat, majd bizonygatásért, lehúzom az üveget. Nem mondom, hogy nem rossz… de nem ez lesz a kedvencem, az egyszer biztos. De legalább tényleg felmelegít... és inkább az nyugtató, hogy itt van Kuroda. Áhh, ez hülyeség! Lehet, hogy máris berúgtam volna?
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 1:08 pm

Vajon Tara félszemmel is ugyanolyan szép, mint kettővel? – Igen


Hajaj, most kezd lenni az a helyzet amit sok olyan dologban lehet látni, amit az emberek filmnek neveznek. Na, tehát olyan dolog ez, amit romantikus pillanatnak neveznek. Már csak a lenyugvó nap kellene, esetleg valami lágy zene. Igen, szerintem romantikus lenne, és éppen ezért nem kell most ez a jelenet nekünk. Mert nem éppen romantikus dolog történt velünk. Elég szorosan fog, pedig nem is nézném ki belőle, hogy ekkora erő van benne. De szerencsére nem akkora hogy a csontjaim ropogjanak és eltörjenek. Letéptem a szemfedőmet, már nincs haszna, többet árt most, hiszen elázott teljesen. Fenébe nem hoztam tartalékot, nem számítottam ilyen rögtönzött életmentésre.
- Szerintem annyira nem sérült meg. – felállok és elindulok a napágy felé. – Nem okoztál gondot, nekem nem, és én kérek elnézést amiért az elején útban voltam.
Lehet nem nekem kellene elnézést kérnem. De nem tehetek róla, én már csak ilyen vagyok. Hiszen ha én nem fekszek le az útba, akkor nem jön nekem, nem megyünk be a vízbe, és akkor nem fullad majdnem meg. A zanpaktoum szerintem élvezte ezt a kis pihenést. Eléggé hasonlít rám, nyugodt és nem az a társasági „személy” leginkább csak az én társaságomat viseli el. Ez a tökéletes harmónia a zanpaktoum és a shinigami közt. A napágyhoz érve megfogom azt és felállítom, nem lett nagyobb baja, de azért 100kg felet ne üljön rá senki. Eltörhet, és akkor bajok lesznek. Előveszem a szakét és Tara felé nyújtom, lassan körbenézek, keresve valamit. Végre megpillantom, a pipám az. Oda megyek érte felveszem a homokból és visszasétálok Tarához.
- Nincs semmi baj, élsz és ez a lényeg. Azt mondom neked, hogy ne idegesítsd magadat azon ami történt. Elmúlt, az már a múltad részét képezi, foglalkozz a jelennel és törődj a jövővel. – mondom mosolyogva, majd neki kezdek tisztítani a pipámat. Szerencsére nem sok homok ment bele. A kimonomhoz megyek, és előveszem a dohányt, megtömöm a pipámat, majd rágyújtok. De közben kicsit meglepet hangon válaszolok neki. Meglep, a barátom akarna lenni? De miért, miért akarna bárki is a barátom lenni?
- Nem gond, hiszen már megkérdezted. És nem állok sehogyan. Egy ideje nincs nő az életemben olyan négyszáz éve talán, hogy volt egy nő az életemben. De az már a múltam része, egy emlék csak. – felelem higgadtan és szívok bele a pipába. S milyen fájó emlék. Mintha kettémetszenék a szívemet amikor csak arra a napra gondolok. A könnyeim, mint a forró láva, úgy folytak végig az arcomon, és az a perzselő düh ami az ereimben haladt végig. Nem kellemes emlék.
- Nem értelek félre, és nyugodtan kérdez csak, a barátok már csak ezt teszik egymással. – mondom egy enyhe mosollyal, majd leülök a napágy mellé, és lassan fújom ki a füstöt. Megmosolyogtat a reakciója, amit a szaké vált ki belőle.
- Semmi gond, a szaké már csak ilyen. Melegen a legjobb, és téged is felmelegít legalább. De azért csak csínján vele, nem lenne jó ha berúgnál. Hiszen az osztagodat se tudom, hova kéne visszavinni téged. –ezért nem szeretek kijárni a társaságba. Akaratlanul is történnek ilyen dolgok, mint a barátság szövödése. De már nincs mit tennem, lett egy barátom. Majd néha találkozok vele, és talán beszélgetünk is, csak rájön majd, hogy nem az a fajta személy vagyok aki érdekes.

Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzer. Márc. 23, 2011 7:34 am

Örülök, hogy mosolyog az ügyetlenségemen, mert eddig olyan keveset mosolygott, szóval talán tudhatok valamit, ha ezt Ő értékeli, még ha ezt így is teszi.
- Semmi gond, a szaké már csak ilyen. Melegen a legjobb, és téged is felmelegít legalább. De azért csak csínján vele, nem lenne jó, ha berúgnál. Hiszen az osztagodat se tudom, hova kéne visszavinni téged. – mondja, majd bólintok.
- 6. osztag! – mondom, az ujjamat felemelve. – Oda kéne vinned, habár kétlem, hogy most berúgnék… annyit nem tudok inni, azt hiszem. – nézek az üvegre, majd le is teszem magam mellé, de hirtelen kiráz a hideg.
Megfontolom, hogy igyak-e még, bár azt is kétlem, hogy Kurodának kedve lenne elszlalomozni az osztag épületéhet, egy részeg Tarával… Kínos lenne neki, azt hiszem, még ha nekem nem is, hisz valamilyen szinten félnek tőlem a helyiek, hisz van egy kis izomerőm, amit be tudok rajtuk hajtani, ha csesztetnek, vagy ilyesmi.
Ezért inkább összefonom a mellkasom előtt a karjaim, és melengetni kezdem magam. Bár, a kezem is hideg… hiába, nem száradtam meg teljesen, és bár süt a nap, és én egészen kedvelem a hideget, mégis most mindig kiráz a hideg.
Ekkor ránézek Kurodára, aki visszanéz rám, majd egy apró sóhaj közepette elkezd kutatni a dolgai között, majd feltartja a kimonóját egyenesen felém. Félig lehajtom a fejemet, és úgy válaszolok.
- Nem kell, nem fázok. – motyogom, majd újra kiráz a hideg, és Ő csak azért se enged. – Oké, oké… - veszem el Tőle, majd felállok, és magamra veszem.
Milyen nagy, az én ruháimhoz képest… Ha már itt tartunk, hol a köpenyem? Valószínűleg felszívódott, azt szokta csinálni, ha shikai-ban leveszem. Legalább a bikini fölső és a kis forrónadrág megmaradt… kínos lett volna, ha az is széllé válik! ^^”
Összehúzom magamon a kimonót, és megszagolgatom. Dohányszagú… jellemző, hisz, ahogy látom, megint a pipájával ügyködik. Magamra akasztom a zanpakutot, majd a táskát is a vállamra teszem, és közelebb megyek Kurodához, annyira, hogy alig van valami az arcaink között.
- Mikor adhatom vissza? – kérdem lassan, majd megvárom a válaszát, és csukott szemmel aprót bólintok. – Csak, hogy tudjam, mikor kellesz mindig magamnál hordani. – mondom, majd közelebb hajolok hozzá. – Még találkozunk. Wink súgom a fülébe, majd egy puszit adok az arcára.
Ahúú, miért csinálom ezt? >.> Felpattanok, és integetve elviharzok, a vállam felett visszanézni. Talán azért csinálom, mert tudom, hogy zavarba jön? A fiúk úgyis aranyosak, mikor csak úgy vörösödnek, és nem a dühtől.
Hamarosan elhagyom a strandot, és elindulok haza. Lesz mit mesélnem otthon, az biztos!


[Köszönöm a játékot! >.<]
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzer. Márc. 23, 2011 8:46 am

Nos, végre azt is megtudtam, hogy melyik is az osztaga. Ahogy elnézem, lehet nem nagy piás Tara, tehát elég lenne neki egy kevés kis szaké, és már a világ se tudná. Régi kezdő időszakokban, amikor elég ritkán rúgtam be. Érdekes emlék, összevissza mentem Nobunagával, és mivel Ő megtehette megparancsoltuk pár katonának, hogy egy szál ágyékkötőben rohangáljanak. Régi idők apró kis viccei voltak. Az nem volt túl humoros, amit utána kaptunk, sőt, igazán kellemetlen volt az a fenekelés, amit az anyámtól kaptam.
- Én a 2. osztagban vagyok. Rendben, és ne is akarj annyit inni. Nem szép látvány. – remek, miért beszélek én ennyit? Ideje ismét szép csendben maradnom. Így is elég sokat mondtam magamról és ez nem helyes annyira. Hm, fázna talán? Pedig igen csak jó az idő. Habár majdnem meghalt pár perce, talán az a hatás miatt, ami akkor érte, azét viselkedik így. Ez nem jó annyira, nem lenne jó, ha miattam fázna meg. Halkan sóhajtok egyet, majd a kezembe veszem a kimonómat, és Tara felé nyújtom.
- Szerintem meg igen. Tessék. – na végre megjött az esze és felveszi. Nem nagy szám kimono de én kedvelem ezt a ruhát. Nekem pedig ideje ismét pipáznom egyet, kicsit homok íze lett, de még egészen tűrhető. Szerencsére senki nem használta eddig a tengerpartot alomnak. Elkerekedik az egyetlen szemem az arca közelségétől. A verejték igen gyorsan és nagy cseppekben folyik végig az arcomon.
- Ma…ma…majd sort ker..kerítünk rá. – hebegem és habogom a választ. A puszi miatt a szívem még hevesebb kezd kalapálni, ez nem jó, hamarosan baj lesz. Amint elviharzik, ismét kitör a vér az orromból. Nagyjából háromszor csinálok szaltót a levegőben a vérnyomás mait, majd elterülök a homokban.
- Ez így nem jó, ideje menni haza. – nagy nehezen feltápászkodok, majd összeszedem a holmimat és a zanpaktoumat a kezemben fogva elindulok. Denryuu is csak ennyire várt.
~Nos, mi történt? – kérdezte a mély és kimért hangján. ~ Csak nem találtál egy új barátot?
~ Kitudja Denryuu, kitudja? Ismersz viszont, nem vagyok az a barátkozós fajta. De azért érdekes egy lány volt.
~ Majd csak lesz valahogyan.
A beszélgetésünk ennyivel le is zárult. Kevés szóból is megértjük egymást. De ideje menni, a holmim megvan, irány a szállásom.


/Köszi a játékot Very Happy játék vége./
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 6:09 am

*Napok teltek el azóta mióta ismét elhagytam a várost egy küldetés okán. Nem bántam meg, hogy átléptem akkor a Kagamik senkai kapuján, hogy Karakurába mehessek hollowra vadászni. Tulajdonképpen le kellett váltanom egy shinigamit aki azt a környéket figyelte meg. Minden a legnagyobb rendben haladt egészen addig még nem találkoztam egy arrancarral. Valahogy arról a csatáról tudom, hogy egy életre megjegyeztem. A legerősebb eddigi ellenfelem volt. Majdnem sikerült legyőznöm annak ellenére, hogy a kettőnk közti különbség meglehetősen nagy volt. Tán csak most megjegyeztem, hogy a reatsu különbség igen is számít. Nem elég a puszta taktika még akkor sem ha tudod, az ellenfeled a föld alá való. Sohasem fogom elfogadni a hollowok vagy arrancarok létezését. Világunk olyan résztvevői akik csak a puszta ármánykodásból születtek, nem pedig a természet vele járójaként. Csak vendégek lehetnek, de joggal nem létezhetnek. Nem, ez számomra teljesen elfogadhatatlan akkor is ha ez nem illő egy 4. osztagos mentalitásához. Ebben valahogy nem jutt eszembe az a szeretetre utaló mentalitás, hogy mi nem vagyunk azok a gyűlölködő fajták. Bizonyára valamilyen formában magam is illő volnék az osztagba, de ebben nem hinném. Nem tudnék meggyógyítani egy csatában sérül arrancart, még ha jogtalanul is vesztene. Az egyetlen olyanok akiket gyűlölni fogok még világ a világ.
Csupán egy esti sétára indultam egy hófehér Yukatéban hátamon a zanpakutommal. Őt most mindenhova magammal akarom hordani, még akkor is, ha nem igazán tudom rendesen használni most lévén, hogy a sérüléseim még csak úgy ahogy gyógyultak be. Ruhám alatt található kötés, illetve az egyik oldalamon mankora kell támaszkodnom hiszen az a nyavajás az egyik lábanat elég szépen megvágta. Gerinctelen húzás volt tőle, de én magam sem cselekedtem volna más képp. Az egyetlen dolog ami megnyugtat ebben a pillanatban, hogy sikerült elhagynom a szállásomat és utamat a tengerpart irányába vehettem. A hold sápadt fénye már jócskán függönyözik az egyöntetű utcákon. Mindenkihez eljut s tán némi üzenetet is hordoz magába. Üzenetet, hogy nézzenek föl az égre, hiszen ezer meg ezer százra csillagos minden odafönn. Tiszta s csillagos éj, csodálatos és egyben megnyugtató is. Nincs most zaj, csupán a nyugalom csendje honol mostan. Egészen piciny a széljárás, ennek köszönhetően tán még lépteim zaja is hallható az utca falakról vissza koppanva. Nem zavar hiszen nem akarok én settenkedni, csak sétálok. Kiakartam már mozdulni a négy falból és látni némi természetet, hogy gondolataimat ne a múlt övezze, a jövőre vágyom. Így hát elindultam. Megfordult a fejemben, hogy a Kagami birtokra kéne mennem meglátogatni a húgom, de most különös módon nincs hozzá kedvem. Valahogy nehéz lenne elmagyaráznom Ritsunak mi is történt vagy elmondani neki miért nem értesítettem őt erről. Majd ha már felépültem teljesen meglátogatom s majd egy kegyes hazugság gyanánt annyit mondok, hogy elhúzódott a küldetésem de ahogy látja kutya bajom sincsen. Ha a hazugság kell ahhoz, hogy ne aggódjon akkor megteszem. Mindenesetre valahogy kezdek teljesen megnyugodni ahogyan lassan elérem a partot. A topánkám talpazata már a futóhomokot súrolják miként haladok előre szél lassan. Egy két fa s még füves terület is látható itt. Tökéletes képet nyújt egy érkező számára. A holdfénye tükröződik vissza a tenger fodrozódó és hullámzó felületéről. Némi csillagpontokat is vélek felfedezni ahogyan megállok egy helybe. Egy fajta indíttatásként elengedem a mankómat és úgy állok tovább holott sokkal nehezebb így. Kihúzom a zanpakutomat a helyéről..*
~ Ai nem kéne...had használjalak kérlek...~
*Felelem a zanpakutomnak, de nem aktiválom a shikai szintet. Csupán az éjszakában kardgyakorlatot tartok. Forgok s ezáltal a hófehér yukatám meg - meg libben. A dachim pengéje pedig itt ott megfénylik a hold sugarában...
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 6:49 am

Nem is tudom pontosan, mennyi idő telt el azóta, hogy első küldetésemen össze akadtam Ai-val. A kis találkozásunk szó szerint nyomot hagyott bennem, ugyanis a suriken által okozta seb nem tűnt el nyomtalanul. Ok... nem az a hatalmas harci sérülés és nem is túl nagy dolog, csak egy kisebb heg jelzi, hogy pontosan hol és mélyedt belém a suriken. Azóta az eset óta kicsit másabbak lettek a dolgok. Miután Ai-val visszatértünk, egy ideig még pihennem kellett, míg rendesen be nem gyógyul a sérülésem, de ez nem tartott tovább egy- két hétnél. Azóta azonban folyamatosan edzek és fejlesztem a kapcsolatot köztem és a zanpakutom közt. Ebben az is közrejátszik, hogy ő maga az edzőm. Igen... tudom, hogy furán hangzik, hogy a zanpakutom az aki edz engem, de ez van. Nincs senki, aki nála jobban ismerne és aki nála jobban tudná, hogy mire van szükségem ahhoz, hogy fejlődjek. Elsősorban arra koncentrál, hogy a kondícióm erősebb legyen, mert szerinte attól a "kis harctól" nem kellett volna annyira lefáradnom. Az edzés másik fele pedig a kardforgató technikám javítására szolgál, hiszen az egyetlen ok, amiért Ai nyert az az volt, hogy tapasztaltabb kardforgató nálam... na meg kidouk-ban is jobb, de azzal kár fárasztanom magam, hiszen ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
Aznap délután, miután az erdőben gyakoroltunk, hogy jobban tudjam kezelni shikai képességeimet... aminek sajnos jó pár fa látta kárát, de hát ez van. Na mindegy. Azután különböző edzések jöttek, egészen addig, míg le nem ment a nap, majd jöhetett a szokásos esti futás a tengerparton.
~ Ne nyavajogjál már... te akartál erősebb lenni és kérdezted tudok e rá módot... ~
- Ez igaz... de az hogy minden nap hat órán át kínzol, miért is jó nekem? -
Kérdeztem lihegve futás közben.
~ Csak kussolj és fuss tovább. ~
Zárta le ennyivel a vitát, ami fura volt. Máskor mindig benne van egy jó kis veszekedésben, olyan unaloműző gyanánt. Gondolhattam volna, h fáradt, de mivel egész nap csak hülyébbnél hülyébb feladatokat agyalt ki nekem és szidott, hogy rosszul csinálom, nem sok mindent csinált. Végül inkább ráhagytam a dolgot és csendben futottam tovább. Ezt az egy dolgot szerettem az edzésben. Ilyenkor senki nincs itt, minden csendes és nyugodt. Mindig megnyugtat ez a kis esti kocogás a parton... még néha el is gondolkodom néhány dolgon futás közben, amit amúgy nem szoktam. Hirtelen egy halvány fehér fény villant a szemembe, mire megálltam és szét néztem, mi lehetett az.
~ most meg mit állsz, mint a sóbálvány? ~
- Azt nézd.
Mondtam, miközben a lányra szegeztem szemeimet, akinek kardja csillogása állított meg. Mesébe illő látványt nyújtott, ahogy a sápadt holdfényben csillogott a kardja, fehér yukatája pedig meg, meglibbent miközben kardgyakorlatokat végzett. Egy percig talán tátva is maradt a szám és csak bámultam, majd ahogy jobban szemügyre vettem, azt is megláttam, hogy ki az.
- Ai...
Suttogtam halkan a nevét és felé kezdtem szaladni.
~ Most meg hova a bánatba rohansz? ~
~ Nem tök nyilvánvaló? ~
Válaszoltam a kérdésre, miközben lassan oda értem a lányhoz. Először nem vett észre, mert eléggé bele merült abba amit csinált, ezért rá köszöntem.
- Szia. Rég láttalak.
/Ilyen ruha volt rajtam. /
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Ápr. 17, 2011 7:38 am

*A szél lágyan suhintotta a környéket. Némileg még rá is segített az edzésemre. Tán nem is mozogtam annyira mint kellett volna igazából, de így is megerőltető volt a lábam miatt. Nem olyanok az izmaim mint előtte. Az igazság az, hogy még pihennem kellene, de ezt a fogalmat nem igen ismerem. Nemes család sarja vagyok igaz, mi igaz, de pontosan ezért magasabbak az elvárások felém nézve. Sokkal, de sokkal erősebbnek kell lennem ahhoz, hogy olyan dolgokat védhessek meg mely a shinigami büszkeségem alá tartoznak. Így hát megerősítve magamat kiállom azt a fájdalmat ami a mozdulataimmal járnak. Nem törődve vele komoly mimikát teszek az arcomra. Itt ott még engem is zavar néha, hogy a penge a hold fényében meg meg csillan ezzel vakítva engemet is. De ez nem egyszerűe edzés. Cseppet sem az, hiszen a zanpakutommal e közben is ugyanúgy kommunikálunk.*
~ Még is mit szeretnél elérni Ai?~
*Ismerős férfi hang hallattszik az elmémben, de e kérdésre sem hagyom abba ezeket a mozdulatokat. KI sem kell találnom, hogy honnan tanultam ezt a gyakorlást. Még az előző kapitányom adta át nekem a tudást mivel fejleszthetem magamat. Nem arra hajtok, hogy zanjutsuból legyek jó, csupán képzeletbelei célokat illesztek fel a levegő térségbe amelyeket egyre pontosabban akarok eltalálni. Ruhám itt- ott bele is libben, de ez nem hátráltat, leginkább ez is csak egy olyan akadáj amin túl kell tennem.*
~ nem egyértelmű?...ismersz...inkább segíts...~
*Egy fajta hallgatás lesz urrá. Talán nem szokott hozzá, hogy ilyesmit kérjek tőle. Hiszen bármennyire is kommunikálunk inkább ő szokott átrántani engem mint sem én kérjem meg rá ő. Valahogy ez még sosem fordult meg a fejemben, hiszen a zanpakuto használat mellett a kidouban is mindig igyekeztem magasabb szintekre eljutni. Tehát ha nem a zanpakutommal edzek akkor folyvást a kidouimat fejlesztem. Hiszen hasznos dolog egy csatában, mind ezek felett pedig a 4. osztag technikái akkor a legerősebbek ha valaki példát statuál kidouban. Mondhatni talán a kidou osztag mellett mi lehetünk a legjobbak kidouban, de erre nem varrok mérget hiszen az 5. osztag is előszeretettel használ kidoukat. Amúgy meg nem lehet ezt rang sorolni, inkább azt mondani melyik osztagokra a jellemzőbb. Csupán most az a dolgom, hogy még erősebbé váljak nem több.*
~ Állj stabilan shinigami..majd azután kérj tőlem segítséget..~
*Bár a mozdulataimat nem fejezem be még is egy fajta meglepettség kerül az arcomra. A helyzet az, hogy ez a hang némivel mélyebb és komolyabb volt mint amit Fuhakutól megszoktam. Ráadásul nem vagyok hozzá szokv, hogy a saját zanpakutom kétségbe vonja ami a képességeimet illeti. Komoly arcot vágok.*
- Mikor engedtem meg valaha is, hogy kétségbe merd vonni a képességeimet...Megmondtam, addig nem állok meg még nem leszek elég erős hozzá...ezért bármire képes vagyok... seb fedi testem? kit érdekel..fájdalom lepi lelkem...az sem érdekel...tégy erősebbé Fuhaku Yashi...
*Ezeket már nem gondolatban mondom a zanpakutomnak, de érzem, hogy az arcára meglepettség ülhetett ki, hiszen meg sem szólal inkább mintha e helyett velem harcolna az ismeretlen célpontok ellen. A kardot könnyebbnek érzem, olyan ez mintha velem együtt harcolna s átengedné teljesen magát nekem. De ekkor a mozdulataimban egy ismerős hang zavar meg, ennek következtében az eddig fentartott egyensúlyomnak annyi lesz. A dachimat élével a földbe csapom, hogy megtudjak azon támaszkodni. Csak ekkor kezdem el sűrűn venni a levegőt s másik kezemből leengedem a láncot majd a mellkasomhoz nyúlok.*
- Még jó...reméltem is hogy nem találkozunk a másik küldetésemen...
*Felelm Noahnak nem valami kedves tekintet keretében. Mindenesetre most valahogy nem tudok dühös lenni a közelében. Talán erre most nem igazán van energiám...*

Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 5:10 am

Mielőtt oda értem volna hozzá, hallottam ahogy magában... vagyis a zanpakutojához beszél. Ha más nem is, de annyi mindenesetre kiderült abból amit mondott, hogy minden áron erősebb akar lenni. Érdekes volt, hiszen lényegében ugyan azt akarta ő is, amit én... erősebbé válni. Én igazából pont miatta akartam ezt... igaz, hogy a múltkor egy kidouval ütött ki, de akkor is győzött. Sokat tanultam abból a harcból és sok gyengeségemre is fény derült az összecsapás alatt, de attól még ugyan úgy vesztettem, ami miatt Kage Kurosu kétségbe vonta alkalmasságomat arra, hogy őt forgassam, ezt pedig többé nem engedhettem meg. Azt, hogy ő miért is akarhatott erősebbé válni, nem tudtam. Talán ő is hasonló okokból áhítozott nagyobb hatalomra, mint én... vagy talán valakit, vagy valamit meg akart védeni, amihez feltétlen erősebbé kellett válnia. Vagy talán az is lehet, hogy mindkettő. Gondoltam, főleg azután jutottam erre a következtetésre, hogy megláttam mellette, a földön egy mankót. Mikor ráköszöntem, úgy tűnt ki is zökkentettem egyensúlyából, mire zanpakutoját élével a földbe vágta és azon támaszkodott meg. Másik kezéből leengedte a láncot és lihegve mellkasához kapott. Olyan volt, mintha fájdalmai lennének. A "visszaköszönése" nem volt épp a legbarátságosabb és a tekintetéből sem épp a vidámság sugárzott, de ezt úgymond már megszoktam. Még így is... a holdfényben csillogó szemei vonzották magukra tekintetemet, így mélyen a szemébe nézve léptem hozzá közelebb.
- Látom, valaki rendesen ellátta a bajod... segítsek? Jól érzed magad?
Kérdeztem kíváncsian és talán egy kis aggodalom is volt a hangomban, ahogy láttam, hogy kezét mellkasára szorítja. Arcomon viszont sem meglepődöttségnek, sem aggodalomnak nem volt nyoma. Egyedül hangomon lehetett felfedezni ezt a két dolgot és talán tekintetemen.
~ Igen... tényleg úgy fest, hogy valaki alaposan helyben hagyta. ~
~ Nem hiszem... emlékezz csak vissza a csatánkra. Az ellenfele erős lehetett, ha így megsebesítette, de szerintem ő sem tért haza pár komolyabb sérülés nélkül... ha haza ért egyáltalán. ~
~ Mondasz valamit... úgy tűnik kedveled a lányt. ~
~ Nem is tudom... kicsit idegesítő ez az ellenszenve, meg van egy kis felsőbbrendűségi komplexusa, de úgy összességében kedvelem. ~
~ Aztakurva... te ismersz ilyen nagy szavakat? ~
Hallatszott a fejemben, egy nevetés kíséretében.
~ Te milyen idegesítő tudsz lenni >.> ~
~ Max. annyira mint te öregem... de szóval akkor annak ellenére, hogy szemmel láthatóan utál, te bírod? ~
~ Hmm... ja. Ez asszem így helytálló ~
Feleltem nevetve, bár fogalmam sem volt róla, hogy ezeket miért pont vele beszélem meg... na jó. Azon kívül, hogy hallja a gondolataimat. Miközben ez a kis beszélgetés lezajlott bennem, továbbra is vártam, hogy Ai válaszoljon..
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 10:11 am

*A fájdalom szépen belém hatolt. Ismételten mardossa a mellkasom, de ezt csak is magamnak köszönhetem lévén, hogy saját felelősségre jöttem el a betegszobáról. Tulajdonképpen tiszt létemre, nem statuálok példával, hiszen 4. osztagosként nem kéne ilyeneket művelnem. Még is késztetést éreztem erre. Egyik küldetésből a másikba mentem és most is így tervezem, szóval még felépülök addig edzenem is kell vagy valahogy szinkronba hozni a kettőt. Csak ne lennének ilyen sebeim, sokkal könnyebben jönnének a mozdulatok s gyorsabban is gyógyulnék. De ami megtörtént megtörtént, meg nem tetté már nem tehetem. Tehát gyakorolnom kell rengeteget és fokozatosan erősödő ellenfeleket legyőznöm, hogy erősebbé válhassak.*
- Chh..nincs szükségem segítségre...
*Felelem Noahnak egy cseppnyi indulattal hangomban. Egészen határozott vagyok annak ellenére, hogy a mellkasomról éppen hogy tudom elvenni a kezemet s felegyenesedni. Nem szándékoztam ugyanis az éjjelem hátra lévő részét támaszkodva tölteni. Egy hirtelen felcsapó szél csap át szelíden meg- meg libbentve ruháim szegletét. Hűsítő érzése végig simít bőrömön ahol ér s ad ey fajta támogatást. Mondhatni enyhíti a hideg és kitolja a fájdalom küszöbömet. A dachimat vissza teszem a tokjába ezzel a hátamra rögzítem a láncom segítségével s majd megfordulok a tenger irányába. A ki-ki tóduló víztömeg éppenhogy nem éri a topámkám elejét. De lágyan még is kéregeti befelé. Nyúl karjaival, de nem ér el így tehát vissza húzódva teret enged a lépéseknek, olyan lépéseknek amiket nem teszek meg. Csupán állok a holdfényben és a tengerjárást figyelem, illetve a tájat s a fent ezernyi csillag "virágokat". Önmagukban adnak már nekem némi képet. Néhányukról még történetek is eszembe jutnak. Hosszasan állok némán gondolataim közt még egy sóhaj következtében megszólalok.*
- Miért jöttél ide?
*Határozott, de nyugodt hangon szólok Noahhoz akinek helyzetét ebben a pillanatban nem ismerem, de minden bizonnyal mellettem vagy mögöttem állhat. Akárhogyan is megfogja hallani a kérdésemet ami szinte a semmiből tört elő. Nem szándékoztam szavakat hinteni felé, azonban idegesített a tudat, hogy itt áll és csak figyel kitudja mit. Azt sem tudom hogyan talált rám, ajánlom neki azt, hogy ne kövessen, vagy... Részben ökölbe szorítom a kezemet, de amilyen hirtelen jött, olyan hirtelenjébe is vész el ez a fajta mozzanat. Behunyom a szememet és csak hallgatni kezdem a széljárást, vagy azt ahogyan a tenger hullámzik. Mindenesetre nem tudok most dühös lenni. Fáradtnak érzem magam ami a mai napot illeti, meg úgy igazából nem is sikerült még feldolgoznom magamban az elmúlt napokat. Az a fajta érzelem ami lejátszódott bennem még most is egészen él. Friss képek... mintha az orrom alá akarnák dörgölni azt ami történt.*
- Felesleges aggódnod..a sebek előbb utóbb begyógyulnak. Inkább törődj a magad dolgával...
*Ez a mondat még az előbbi mellé valahogyan kicsúszik a számból ahogy láttam azt a tekintetét. Valahogy ez az este még engem is igyekszik megnyugtatni a dolgok állásától függetlenül. Kicsit beszédesebb leszek ettől mint általában, vagy csak nem jut most eszembe avagy nincs energiám Noaht lecsapni valamiért. Pedig ő aztán tényleg egy idegesítő alak a számomra. Különös oka szerintem nincsen annak, hogy miért is kéne őt utálnom vagy gyűlölnöm...egész egyszerűen maga a jelenléte piszkálja az aurámat. Mindenesetre, most egészen megtudom őrizni a nyugodtságom s hidegvérem. Épp ugyanolyan vagyok mint általában amit mások felé sugárzok. Nem hiszem, hogy így látott volna már, általába mindig ütök aztán beszélek. Ismét megfordulok egy pár perc után s megindulok a partmentén egészen lassan.*
- Áruld el...te vagy a zanpakutod az észlény?
*Nos azt az utolsó szót, nem valószínú, hogy nem pejoratív értelemben mondtam neki, de mindegy is, a kérdés a fontos.*
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 8:58 am

Kisebb indulattal a hangjában kijelentette, hogy nincs szüksége segítségre. Már meg sem lepett, hisz a legtöbbször hasonló hangnemben szól hozzám, szóval ez már nem is zavart... az inkább, hogy annak ellenére, hogy elutasította a segítségem, nagyon is úgy nézett ki, mint akinek szüksége van rá. Nem értettem, vajon miért ilyen... igazából, általában nem veszem fel, ha lenéznek, vagy ha pár nemes azt hiszi, hogy csak mert olyan családba született felsőbbrendű mint egy átlagos halálisten. Ez az ő gondjuk és amíg nem kötnek belém, addig hidegen hagynak... de nem értettem, vajon Ai miért ilyen. Talán csak a büszkesége miatt, vagy azért, mert tényleg ennyire nem komál engem. Minden esetre, fura volt ez az egész. Ez a lány már másodszorra gondolkodtatott el, pedig az nem épp a kedvenc elfoglaltságom... túl sok időt vesz el tőlem. (xD)
- Ahogy akarod.
Feleltem végül nyugodtan, majd végig néztem, ahogy erőt véve magán normálisan feláll, bár látszik az arcán, hogy közben fájdalmai vannak. Hirtelen egy gyengébb szél, vagy inkább egy erősebb szellő?... mindegy. Szóval egy erősebb szellő süvít végig a parton és kicsit olyan, mintha Ai-t szeretné támogatni. Mikor a szél neki ütközik hátamnak, kicsit végig szalad rajta a hideg, de egész kellemes érzés most ez a hideg szellő. Ai-nak is jót tett a hűsítő szél és sikerült normálisan felállnia, majd kardját vissza csúsztatta annak tokjába, majd a hátára erősítette azt láncával. Ezek után hátat fordítva nekem, a tenger felé fordult és csak bámult bele a nagyvilágba. Utána fordulva, hátulról néztem őt, ahogy áll és sütkérezik a holdfényben. Hosszabb ideig álltunk ott némán, én csak bámultam őt, ő pedig az eget kémlelte, míg végül egy nagyobb sóhaj után megtörte a csendet.
- Ja... én csak futottam kicsit a parton, mint ahogy minden este és akkor megláttalak, ahogy "gyakoroltál" és gondoltam, köszönök.
Mondtam a háta mögül, majd amíg elmondta, hogy ne aggódjak a sérülései miatt, mellé álltam.
- Rendben van... ha azt mondod semmi bajod, akkor ok. Mellesleg... hogy szerezted ezeket a sérüléseket?
Fordultam felé a kérdéssel. Ezután ismét fordult egyet és a part mentén kezdett lassan sétálni, én pedig mellette haladtam. Hamarosan egy érdekes kérdést tett fel, amit nem tudtam pontosan hogyan ért.
- Hát, ha úgy érted, hogy melyikünk a "csapat" esze, akkor azt kell mondanom, mindketten és egyikünk sem. Egyikünk sem az a nagy stratéga, de harcok közben mindkettőnknek van nem egy őrült ötlete, amiket gyorsan megvitatunk és eldöntjük hogyan tovább... Szóval gyakorlatilag együtt csináljuk a dolgokat.
Avattam be a mi kis csapatjátékunk mivoltjába.
- És nálatok hogy van ez?
Kérdeztem tőle kíváncsian, miközben tovább sétálgattunk a parton.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 12:38 am

*A hideg szél rásegít arra, hogy annyira ne érezzem a fájdalmaimat amik egyébként helyben vannak. Néha érzem azt a tipikus sajgó lüktetést amely megmételyezi a véremet, de a hideg érzéstelenít. Tekintetem a messzi tájra mered. Pásztázom a szinte semmibe nyúló végtelenséget, mely mintha magával hívogatna. De mint itt ragadott én nem követem az ismeretlent, hanem restül ragaszkodom a jelenlegi dolgok állásához. Bár nem bánnám ha ezek a sebek hamar eltűnnének, hiszen akkor ha egy kicsivel is, de jobb lenne. Nem fájna fizikailag semmi s nem gondolnék folyvást arra a csatára amit elvesztettem. Nem vagyok gyenge jellemű, hogy ne tudjak veszteni, azonban mint mindenki másban, bennem is mély nyomokat hagyott. Lassan sétálok előre s közben érzem, hogy teljesen nyugodt vagyok. Az a helyzet áll be, hogy a jelenlévő ellenére és a történtek ellenére nem tudok ideges lenni. Tán az éjszaka teheti ezt, vagy az, hogy egész egyszerűen jól érzem magam. Ez teljesen paradoxon a helyzet hiszen ennek nem egészen így kéne lennie. Noah szavai egy kissé felkeltik bennem az érdeklődést, amiért magamban bizony morgok, hogy talán nem kéne beszélgetnem ezzel a gyerekkel. De még is az idegesítő jelenléte ellenére van benne valami ami miatt soha nem tudom megállni, hogy teljesen közönyös legyek vele.*
- Vagy is te is edzettél..nem kell túl spilál a dolgokat...
*Javítom ki egy kissé. Futott, tehát ő is edzett. Milyen különös érzés, hogy rajtam kívül van más is akinek az éjszaka közepén eszébe jut edzeni. Megállok megint csak ahogy látom, hogy a tenger vize jobban vágyik felkúszni a partra. Lágy selymes tapintást akar adni. Kissé önfeledt gondolatok támadnak ekkor bennem s elengedem a mankómat majd levéve a cipőmet kicsit beljebb megyek. Mondhatni boka mélységű hideg vízbe állok meg. Magam előtt fonom önne két karomat még tekintetem a messzeséget pásztázza.*
- Ha éjjel is képes vagy edzeni akkor bizonyára komoly céljaid lehetnek...megosztod velem?
*Térek ki a kérdése alól. Rendben, a kutya is látja, hogy ezek a sérülések komoly csatára utahatnak, de nem akarok erről beszélni. Mindenkinek meg van a maga büszkesége, ahogy az enyém is. Az pedig lehetetlen, hogy azon rinyáljak mennyire lesérültem. Végtére is én támadtam rá az illetőre, tehát ha jogosan akarok gondolkodni meg is érdemeltem. Azonban ez nem egészen így van. Egy arrancar...megérdemelte, hogy rá támadtam. Kettőnk közül még mindig ők a legnagyobb gyilkosok, a bűnözőknek pedig bűnhődniük kell, ez számomra egy teljesen stabil és kibillenthetetlen elv. Egy kicsit megrándul a szemöldököm mikor ismerteti, hogy melyikőjük is a "csapat esze" erre a válaszra aligha lehetne bármiféle véleményt mondani. Végül is egy zanpakuto mindenesetben a shinigamival harcol ha már megtanulták a shikai szintet. Ez az össz hang pedig, talán még el is várt.*
- Sejthető volt...a mozdulataid kissé szét szórtak voltak. Igazam van ha azt mondom még nem teljesen tudod irányítani a shikai használatod?
*Valahogy ezt szűrtem le akkor mikor Karakurában megmérkőztünk. Hasznos volt az a csata is. Sikerült rámutatnia a gyengéimre és az erősségeimre. Ezért pedig én is adtam neki egy kis hát szelet, hogy merre felé kéne erősítenie. Talán a zanpakutoja halgat rám egy kicsit és majd megedzeti a megfelelő helyekre, ha pedig nem az viszont már nem az én dolgom. Oldalra pillantok mikor a zanpakutomról kérdez. Valahogy ez egy olyan kérdés ami a mi esetünkben...nos..mindenesetre választ adok rá.*
- Fuhaku nem az a fajta zanpakuto aki elmondja nekem mi is a véleménye a dolgokról. Én döntök, ő csak az erejét adja hozzá. Ő inkább csak rá kérdez, hogy biztos azt akarom e... ettől függetlenül jól megértjük egymást. Bár vannak kétértelmű dolgai amit nem értek, de talán majd ha a bankai szintet elérem erre is fény derül. Mellesleg meg nem járnék jól..ő egy kissé forró fejű..
*Elharapom egy kicsit ajkaim szegét. Hiszen hirtelen hogy megeredt a nyelvem amire tulajdonképpen csak most eszméltem fel. Idegesnek kéne lennem vagy valami. Ez most igen csak nehezen menne, de miért vagyok ilyen nyugodt?*
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 7:48 am

- Hát... őszintén szólva igen. Én is edzettem.
Válaszoltam, mikor kicsit kijavított és csak ekkor jutott eszembe, hogy valószínűleg, nincs még két shinigami, akiknek az éjszaka közepén eszükbe jutna edzeni. Mindenesetre kicsit vicces volt, hogy az a két halálisten, akik ezt teszik, azok pont mi ketten vagyunk. Hamarosan kicsit megtorpant, majd a tenger felé fordult, melynek hullámai a dagály miatt egy kijjebb mosták a homokos tengerpartot. Kicsit meglepett, amikor Ai eldobta a mankóját, majd miután lehúzta a cipőjét, lassan besétált a vízbe és csak kémlelte a messzeséget. Valamiért még mindig lenyűgözött a lány látványa, ahogy ott állt fehér yukatájában, a hold sápadt fényében. Valamitől kicsit gyorsabban kezdett kalapálni a szívem, ahogy őt néztem, de nem tudtam mitől... gondoltam, csak a edzés miatt, vagy valami hasonló, szóval nem foglalkoztam vele különösebben, főleg hogy az újból ránk telepedő csöndet ismét megtörte egy kérdéssel.
- Hogy mik a céljaim?
Ismételtem el a kérdését kicsit halkabban és pár pillanatig elgondolkodtam.
- Ha nagyon tudni szeretnéd, elmondom. Ami mindenkinek... az, hogy erősebb legyek. A legutóbbi csatám ellened rámutatott pár...khüm... gyengeségemre, ezért nem ártana fejleszteni a képességeimet. Bár.. az is benne van a pakliban, hogy majd egy visszavágóban szeretnélek legyőzni, de ez még kicsit odébb van. Mielőbb el akarom érni a bankai-t, mert Kage Kurosu szerint a mostani erőm szinte semmi ahhoz képest, amit abban az állapotban az enyém lesz. Ez pedig arra kell, hogy megvédhessem azokat, akik fontosak nekem.
Feleltem mosolyogva a kérdésére, miközben továbbra is végig őt néztem. Gondoltam rákérdezek, ő vajon mi miatt akar erősebbé válni, de volt egy olyan érzésem, hogy nem szívesen kötné az orromra, szóval inkább hagytam a dolgot. Ezek után végig hallgattam, a véleményét arról, amit nemrég a zanpakutom és a köztem lévő összhangról mondtam neki.
- Igen.. Még nem olyan régóta vagyok képes a shikai használatára, ezért meg nem uralom teljesen, de hála az edzésnek, egyre jobban boldogulok vele.
Miután befejeztem, ő is rászánta magát, hogy válaszoljon a nemrég feltett kérdésemre. Nagyon érdekelt, vajon közte és a zanpakutoja közt hogyan is működik a dolog. Kisit meglepett volna, ha ugyan úgy zajlanának a dolgok, mint ahogy nálunk, de gondoltam ők is megbeszélik a dolgokat, viszont a válaszából nem ez jött le.
~ Naugye... tudtam, hogy normális zanpakutok is vannak. Te miért nem bírod simán követni az utasításaimat, mint ahogy az övé? >< ~
~ Mert ha rád hagynám a dolgot, már rég kinyírtál volna minket. Emlékszel, mikor le akartad fejelni azt a lidércet, amelyiknek olyan kemény volt az egész teste, mint a vasbeton? >.> ~
~ Jaaa... na az vicces volt. ~
~ Végül is... csak két napig volt agyrázkódásod... és a lidérc maszkja is megrepedt. ~
~ Naugye. ~
~ De miután megfejelted, elájultál és ha nincsen ott a másik két shinigami, akkor már.. hagyjuk. ~
Mondta végül egykedvűen és nem is mondott utána semmit. Kicsit elgondolkodva, feltűnt, hogy Ai kicsit bőbeszédűbb volt, mint ezelőtt. Talán még nem is beszélt hozzám ennyi ideig egyhuzamban és amint erre ráébredtem, kicsit elmosolyodtam. Cipőimet lerúgva magamról a homokba, én is besétáltam Ai mellé a vízbe. Zsebre dugott kézzel álltam mellette, majd mikor már nem bírtam tovább, felé fordulva rá néztem.
- Megkérdezhetem, hogy miért nem bírsz engem? >.<
Ok... ez talán nem a legértelmesebb kérdés és beszédtéma, de már nagyon fúrta az oldalam, hogy vajon mi lehet velem a baja...
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 8:38 am

*Nyugodtság költözött belém. Nem gondoltam volna, hogy ezen az estén a társaságom ellenére nyugodt leszek. Amit furcsállok, hogy a zanpakutomnak egy szavát sem hallom s ez egy kicsit nyugtalanít. Bár hozzá szokhattam már, hogy vagy hallgat vagy ordibál. Talán jobb is, hogy most nem állunk le beszélgetni. Ennek ellenére azért örülnék, ha a felcsapzó gondolataimat kicsit enyhítené valamivel. Most is a kellemes és nyugtató kilátás ellenére elmélkedek bizonyos dolgokon. De mindössze pár perc alatt ahogyan Noah megszólal ez lecsendesedik. Teljes mértékben figyelek rá. Egy apró félmosoly kerül az arcomra amit nem láthat lévén, hogy háttal állok neki. Jobb is ez így, nem akarom hogy félre értse a dolgokat. S ahogy nem kérdez vissza ez a mosoly lefakul az arcomról. Nem értem igazából ezt. Talán lehet benne némi tapintat, pedig számítottam a kérdésére. Ennek ellenére egy kis kitolódással, de beszélni kezdek.*
- A képességeidhez mérten a legmegfelelőbb osztagba kerültél. Azonban nem mindig a harc a legmegfelelőbb módja annak, hogy megvédhesd a számodra közel állókat. Érdekes nem? a legtöbb shinigami valami számára magasztosabb cél érdekében erősebbé akar válni... de mi történik azután, miután közel került a céljához? Új célt kell találni, ez nem is olyan egyszerű...
*Az utóbbi mondataim meglehetősen rébuszokban jöttek ki. Hangosan kezdtem el gondolkodni ami gyakorta előfordul, ha éppen egy elmélkedős hangulatomban vagyok. Ahhoz viszont nem vagyok hozzá szokva, hogy egy férfival osszam meg a teljes véleményemet. Mindig is úgy gondoltam, hogy ők nem láthatják olyan mélyen a dolgokat mint mi nők. Néha azonban nekem is meg kell döbbennem azon, hogy némelyik egészen intelligens fajta. Lehet egy kicsit van bennem férfi gyűlölő hajlam, de ez inkább onnan fakad, hogy sosem engedtem magamhoz közel úgy igazán egyet sem. Mint mindenki másnak, nekem is vannak sérelmeim. Viszont ilyen szemppontból gyengébb is vagyok mint az átlag, nehezebben dolgozom fel a történteket, hiszen a gondolataim aligha engednek szabadulni. Megvagyok győződve arról, hogy emiatt egyszer jobban is megfogom ütni a bokám avagy harc közbe nem kéne azon gondolkodnom mit, hogy merre csak csinálnom kéne. Bizonyos esetekkor meg pont ez a jó, csak néha képes vagyok ezt túlzásba vinni. Meglep az, hogy Noah csak nem rég sajátította el a shikai szintjét. Ehhez képest eléggé ösztönösen használja. A csatánra vissza gondolva tényleg...talán lehet benne némi tehetség...Ilyen fiatalon így használni egy zanpakutot.*
- Ha eleget gyakorolsz..olyan idősen mint most én erősebb is lehetsz..bízz a zanpakutodban...
*Sokáig én nem tettem meg teljes mértékben, éppen ezért nem fejlődtem olyan számottevő mértékben. Talán most jutottunk el arra a szintre, hogy sikerüljön ezen változtatni. Most már aránylag összhangban tudunk lenni egy-egy csata során, de még mindig akadnak problémák. Ez köszönhető leginkább annak, hogy kettőnk természete nem mindig össze egyeztethető. Akkor tudok vele leginkább azonosulni ha én magam is ideges leszek, de ezt az állapotot csak okkal tudom elérni. Tehát nem könnyű dolgok ezek, de mindenki meg teszi a tőle telhetőt.*
~ Nem is olyan idegesítő...~ *Meglepődök Fuhaku megszólalásán* ~ Észre vetted már Ai, hogy egészen megnyugodtál mikor feltűnt ez az alak?... Héé, azért ne túlozzunk...jól van jól van, én ennek csak örülök, de ha gond lenne szét cincálom..van ameddig elmehet valaki van ameddig nem... na várjunk csak most melyikünk a zanpakuto? ne szólj bele a dolgaimba léccives..~
*Sóhajtok egy hatalmasat. Nem is tudom mikor veszekedtem utoljára a zanpakutommal. Már mint ilyen beszélgetésünk már nagyon rég volt. Még ha nem is akarom bevallani azért van igazság abban amit mond. A lépés zajára oldalra pillantok. Pár pillanatig Noaht figyelem, de a kérdése egyenesen meghökkent. Elfordulok.*
- Azt hittem ez egyértelmű..nem szeretem a 11. osztagot. Évtizedekig ott szolgáltam, de kidou alapú zanpakutoval nem illettem bele a képbe. Micsoda balga szabályok ezek. Egy kidou alapú zanpakutoval nem lehet rendesen harcolni? hagyjuk...idegesítő kérdéseid vannak.
*Először meghátrálok majd rá sem nézve Noahra elindulok kifelé a vízből. Pedig olyan nyugodt volt minden...*
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 12:51 am

Elmondta, hogy szerintem a képességeimhez mérten a legmegfelelőbb osztagba kerültem, majd a miértekről kezdett beszélni. Hogy mi a célunk azzal, hogy erősebbek legyünk és ha beteljesül az, amit akartunk, akkor mi legyen utána.
- Szerintem... ha az a célod, hogy megvédj valakit, az egy olyan dolog, aminek soha nem lesz vége. Még ha az illető, akit meg akarok védeni, végül erősebb is lesz nálam, akkor is meg akarnám védeni. Ezenkívül, a másik célom, hogy én legyek a legerősebb harcos osztályú shinigami...addig pedig még sok idő el fog telni és kitudja, mik történnek közben... talán találok valami új, fontosabb célt is.
~ Hallod? Bízzál bennem. ~
Mondta Kage Kurosu, Ai ezt követő mondata után.
~ Ahham... ha jól emlékszem, mikor legutóbb ezt mondtad és rád hallgattam, eltalált egy suriken és a saját burkom falába csapódtam be... ~
~ Jó, jó... néha előfordulnak kisebb hibák... de ha erősebb lettél volna, akkor tökéletesen össze jött volna a tervem >< ~
Mondta, mire inkább nem is válaszoltam, majd kicsit elgondolkodtam. Ai olyan fiatalnak látszik, de valójában fogalmam sincs, mennyi idős lehet... De mikor azt mondta, "mikor annyi idős leszel, mint most én" kicsit felkeltette az érdeklődésemet, végül mégis biztonságosabbnak láttam, nem rákérdezni a korára.. Közben ugye oda sétáltam mellé, be a hideg vízbe és feltettem a kérdést, amit így utólag talán jobb lett volna magamban tartani. Ai olyan nyugodt volt és most nem veszekedett velem és még úgy ahogy beszélgetni is kezdtünk, mire feltettem azt a hülye kérdést és elrontottam az egész hangulatot. Miközben válaszolt, félre fordította a fejét. A válasza viszont kicsit érdekes volt. Értem én, hogy nem bírja a 11. osztagot, azért mert olyanok, amilyenek, de nem értettem, hogy attól, hogy abba az osztagba kerültem, miért... miért ilyen dühös rám. Vagy nem is dühös, inkább ellenszenves. Azt is furcsálltam, hogy ha más viselkedett volna így velem, már rég otthagytam volna és nem is foglalkoztam vele, ez a lány viszont... mintha vonzott volna magához. Valamiért, mikor mellette voltam, mintha kicsit nyugodtabb és valamivel összeszedettebb lettem lettem volna, amit igencsak furcsálltam.
~ Ó kölyök, hogy te mekkora egy marha vagy... ~
~ Ezúttal miért is? ~
~ Bocsi, de aki a saját érzéseivel nincs ennyire tisztában, arra nem tudok mást mondani. ~
~ Az érzéseimmel?... ezt meg hogy érted?~
Kérdeztem vissza, de már nem jött válasz. Bírom, mikor csak így benyög valamit, tökre összezavar, aztán meg elkussol. Ilyenkor rohadtul fel tud húzni, de most nem ezzel foglalkoztam. Miután Ai elmondta, hogy kb. miért is pikkel rám, elindult kifelé a vízből a part felé. Utána fordulva, gyengéden elkaptam a csuklóját és a sérüléseit figyelembe véve, gyengéden vissza tartottam.
- Ne menj el ok? Csak felejtsd el, amit az előbb kérdeztem... bocsi, hogy felhúztalak.
Néztem a lányra kérlelő szemekkel és reménykedtem, hogy inkább marad..
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 2:07 am

*Már a kérdés maga teljesen abszurdum volt. Valahogyan nem tudom elképzelni, hogy lehet ilyet kérdezni? Azt hittem teljesen nyílván való, de tévednem kellett. Hihetetlen, hogy Noah képes pillanatok alatt felbőszíteni, holott olyan nyugodt volt most az egyszer minden. Nem is tudom minek álltam le vele beszélgetni. Talán van bennem valami ami meggátolja, hogy derogáló legyek a nálam gyengébbekkel szemben. Ezt azt hiszem az édesapámtól örököltem, ahogyan a forró fejűségét is ha lehet egyáltalán ilyesmit örökölni. Mindenesetre sikerül most megzavarnia ezzel a kérdéssel a sikeresen felépített nyugalmamat.*
~ Miért rajta csattan mikor saját magadra vagy mérges?...mert kell neki ilyen kérdésekkel traktálnia...szerintem tök logikus kérdései vannak, inkább neked kéne vissza venned...már te is ellenem vagy?...nem, én mindig is melletted voltam és csak a javadat néztem, ideje lenne egy kicsit engedned a fene nagy büszkeségedből...~
*Nem lehetne megmagyarázni azt az érzés, amikor Fuhaku ezekkel a szavakkal illet. Valahogy mindent, csak ezt nem vártam volna a saját zanpakutomtól. Akárhogyan is, sikerült megilletődnöm tőle s némileg átértékelni a dolgokat még ha ez másodpercek alatt is folyt le. Gyengéden kapják el ekkor a csuklómat. Kerekded szemekkel pislogok Noahra. Először a zanpakutom, majd bocsánatot kér? Még is ki ez a shinigami de komolyan? Én már nem értek semmit. Legalább is kezdek komolyan belezavarodni a dolgokba. A szívem is mélyebbeket dobbant s egy felettébb idegesítő érzés lesz rajtam urrá. Most sikerült komolyan meglepnie, olyanniyra, hogy pillanatokig köpni nyelni nem tudok, hiszen nem igazán fogom fel a helyzetet. Egyébként is miért vagyok most ilyen bőbeszédű vele s miért állok itt úgy mint aki karótnyelt volna? S csak nézek a szemeibe. Aztán hirtelen kirántom a csuklómat a kezéból. Maga a mozdulat egyfajta reflexszerű ösztönként jött létre.*
- Meg...megőrültél?
*Kissé s elcsépelve, de kérdőn kérdezek rá. Bár ez sem lett volna a legmegfelelőbb kérdés. Sikerült teljesen össze zavarodnom. Jelen pillanatban ha nem lennék lesérülve, szerintem már elshunpoztam volna, hogy egyedül gondolkodhassak mi is volna a kizökkentésem tárgya. De az állapotomat tekintve s hogy Noahnak idegesítő shikai képessége van ez lehetetlen. Tehát ilyen hirtelen szembe lettem fordítva valamivel, ami egy kívül álló számára talán még egyértelmű is lenne. Persze könnyű kívülállóként látni a dolgokat, bele csöppenni egy ilyen szituációba, nos, az már jóval összetettebb. Hátrálok pár lépést hátra majd megfordulok és a szemem előtti tájat kezdem el pásztázni. Teljesen mindeg, csak ne kelljen most vele szembe néznem. Nem igazán tudnám most behatárolni, hogy mi is történne akkor. Én pedig teljesen utálom, ha nem vagyok tisztába a környező dolgokkal. Valami pedig most meglehetősen eltompítja a gondolataimat esetleg még a cselekedeteimet is. Nem vagyok józan, ez már biztos, ha az lennék már lecsaptam volna. Szerintem holnap kivizsgáltatom magam a hadnagyommal vagy Chiyoko- taichoval. Lehet az a szemét Vex csinált valamit. Ki bírnám nézni egy arrancarból, hogy valami mérget tartalmazott a kaszája és ez a méreg csak most kezd el hatni. Akárhogyan is, ez nem normális.*
- MIért akarsz mindig megakadályozni a tetteimben elárulnád?
* Egy csepnyi indulat is hangzik a hangomban. Na most tudjam eldönteni azt, hogy kire is haragszom igazából vagy mi is van.*
~ Fenébe is, jobb lesz ha legközelebb óvatosabb leszek egy-egy küldetésen. Azt már tudom, hogy önön célomból nem megyek Karakurába kifogással. Nem...azt már nem...még egy Noaht nem akarok megismerni. Bár az is tény, hogy aligha létezik ilyen.... nem kéne ennyit gondolkodnod Ai, érdekel és kíváncsi vagy ez természetes, de a zanpakutoját egyszer még leakarom nyomni... érdeklődik a fene utána, vagy is...vááá~
*Mindkét kezemmel beletúrok a hajamba és becsukva összeszorítom szemhéjaimat. Nem értek én már semmit...*
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 7:41 am

Miután elkaptam csuklóját, elkerekedett szemekkel, pislogva fordult vissza felém és nézett rám, majd miután bocsánatot kértem, sem változott a helyzet. Hosszú pillanatokig némán bámultunk egymás szemébe és... fogalmam sincs miért, de nem tudtam róla levenni a szemeimet.
~ Most meg mit álltok mindketten, mint a sóbálványok? Szólalj már meg... ~
~ Kussolj már egy kicsit jó? Épp arra várok, hogy mit fog mondani. ~
~ Hú haver, ti szerelmi analfabéták vagytok. ~
~ Te meg mégis mi a fenéről beszélsz? ~
~ Hagyjuk... majd előbb utóbb rájöttök magatoktól is.. ~
Mondta, majd elhallgatott. Nem értem, miért csinálja mindig ezt... mindig bele kezd valamibe, aztán mikor felkelti az érdeklődésem, h miről magyaráz, elkussol. Már komolyan kezd az agyamra menni ezzel az idegesítő szokásával, de ha szólnék neki sem hagyná abba, szóval mindegy. Amíg ez a kis eszmecsere lezajlott, csak pár másodperc telt el, majd erra eszméltem, hogy Ai egy határozottabb mozdulattal kirántja kezét az enyémből.
~ Na gyerünk... válaszolj. ~
Mondta Kage Kurosu izgatottan, mikor Ai azt kérdezte, megőrültem e, mire nem is tudtam, válaszoljak e...
~ Te... haver, szerintem ez csak egy öltői kérdés volt... tudod, erre nem szokás válaszolni...-.- ~
~ Öööömm... ja persze, tudtam én... ~
~ Csak nem sejtetted mi? ~
~ Na menjél a tudod hová >.> ~
Más körülmények közt még örültem is volna, hogy sikerült kicsit beoltani, de most nem épp ez foglalkoztatott. Ai-t néztem, ahogy kicsit mintha értetlen arcot vágna és hátrált néhány lépést, majd hátat fordítva nekem a tájat kezdte bámulni. Valójában én is kicsit össze voltam zavarodva, de nem tudtam, mi ütött belém. Olyan hülye érzések kavarogtak bennem, amilyenek eddig még nem igazán, talán csak néha valami hasonló.. Végül, mikor már egy ideje szótlanul csak álltunk ott, ráadásul ő háttal nekem, már nem bírtam tovább. Gondoltam, egy shunpoval elé ugrok és majd megkérem, hogy legalább mondja el, hogy min duzzog ennyire, vagy mi baja is van pontosan, mivel bocsánatot kértem és csak egy költői kérdésben reagált annyit, hogy "megőrültél?" Ahogy ezt elhatároztam magamban, meg is kezdtem a művelet végrehajtását. Egy shunpoval elé kerültem és aztán... aztán... hát én lefagytam. Alig pár centire volt az arca az enyémtől és ahogy a szemeibe néztem, nem jöttek ki szavak a számon. Hiába találtam ki előre, mit fogok mondani, egy árva hang nem jött ki a számon, csak némán bámultam gyönyörű, barna szemeibe.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 10:05 am

*Maga a kilátás csodálatos. Semmi féle kivetni valóm nem lehetne benne. Egész egyszerűen ami nem tetszik ebbe az egészbe, hogy nem tudok olyan nyugton és kiegyensúlyozottan tekinteni rá. Olyan mintha káosz felhők ontogatnák ostoraikat felettem s nem hagynák, hogy nyugodt gondolatokat tudhassak magamnak. A világ össze esküdött ellenem, teljesen olyan érzések támadnak fel bennem. Egy puzzle, amit nem tudok összerakni. Egyszerűen most képzelennek érzem mgamat rá. Abban viszont teljesen biztos vgyok, hogy Noah jelenléte ebben tökéletesen rásegít. Egyszerűen a megzavarodásom középpontjában áll és ez mégjobban nyugtalanító. Hiába sóhajtok egy nagyot és nyugtatgatom magamat, hogy minen a legnagyobb rendben lesz. Egyszerűen ez a fajta gondolkodásmód most nem éppen a legmegfelelőbb. Ez nem fog magától megoldódni, nem fogok rájönni arra mit is gondolok és érzek igazából. Egyetlen megoldás lehet az idő. Ebben teljesen bizonyos vagyok. Tehát nincs más tehendőm, hogy elmennyek innen ezáltal egy kis szabad időt nyerve magamnak. De még is olyan idegesítő, hogy nekem kell elmennem azért, hogy nyugton gondolkodhassak. Nem én voltam az aki oda jött hozzám, miért nem ő megy el? Akármit is mondanék, nem tenné meg. Erre most tökéletes bizonyíték az is, hogy oly hirtelen előttem terem. Egyszerűen megijedek, hogy hirtelen előttem terem. Kába meglepett szemekkel pislogok rá s majd lépek egyet hátra. Elveszem kezeimet a fejemről, de ez nem segít nekem. Most már ő is látni fogja azt a hatalmas zavarodottsgot a tekintetem. Már majdnem készülnék valamire, valamire...de ekkor oldalról hangot hallok.*
- Ai-sama, jól van? Esetleg bántották magát?
*Nem tudom elképzelni, hogy a fenébe találtak meg a Kagami birtokról az őrök, de jogosan feltételezhetném ,hogy eddig is megfigyelés alatt tartottak. Mindenesetre most kapóra jöttek, hiszen kihúztak egy csávából. Legalább is egy időre. Sóhajtok egyet, mintha egy kő esett volna le a szívemről.*
- Nem, nem történt semmi...kérlek benneteket térjetek vissza. Az úr velem van, csak nem tanult elég illemet!
*Fejtem ki kicsit diplomatikusan a mondandómat. Az őröknek muszáj vagyok példával helyt állni, tehát amolyan határozott tartásban fordulok feléjük. Bólintok egyet, hogy csak megerősíthessem a szavaimat. Meginogva bár, de legalább szót fogadva elindulnak az elenkező irányba, hogy végre ismét Noahval hagyjanak. Noahval hagyjanak? Úristen, megint meggondolatlan voltam. Elszámolok magamban ismét tízig, majd már nyugodtan pillantok rá.*
- Már mondtam. Jobb lenne ha távol tartanád magad tőlem. Fogalmam sincs milyen céllal állsz mindig az utamba, de nem mindig vagyok ilyen. Most rád uszíthattam volna az őröket...
*De nem tettem meg. MIért is? Na ez a gondolat meglehetősen zavaros. Ezért sem bírom sokáig fenn tartani a tekintetemet ami Noah szemeibe fúródik. Így hát kimegyek végre a vízből és felveszem a cipőmet majd megindulok a part mentén az ellenkező irányba. Egy kis séta talán majd rásegít arra, hogy a gondolataimat tisztázni tudjam. Vagy legalább is valami összképet összetenni arról, hogy miért is érzem magam Noah mellett furcsán...*
Vissza az elejére Go down
Noah Senshi
11. Osztag
11. Osztag
Noah Senshi

Hozzászólások száma : 53
Registration date : 2011. Apr. 01.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te6500/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (6500/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Ápr. 24, 2011 3:08 am

Mikor a shunpoval Ai elé ugrottam, a hirtelen szembesüléstől megrémülve kicsit, hátrébb lépett. A szemében kis zavarodottság és értetlenség keveredett, de ahogy én nem tudtam levenni a szemem róla, úgy az ő tekintete is össze gabalyodott az enyémmel. Ezalatt a pár másodperc alatt, az idő mintha teljesen megállt volna körülöttem és minden zaj is eltűnt. Nem hallottam tovább sem a szél zúgását, sem a tenger halk morajlását... a egyetlen hang, amit hallottam az a szívverésem volt. Valami számomra ismeretlen okból kifolyólag, két szeme elkápáztatott és mintha valami mágnes lett volna, maga felé kezdett húzni.. ahogy egyre közelebb hajoltam hozzá, szívverésem egyre csak gyorsabb és hangosabb lett, majd mielőtt befejezhettem volna a műveletet, ami elől látszólag Ai sem akart kitérni, oldalról pár fura fickó szólt oda hozzánk, megtörve ezzel a pillanat varázsát és vissza zökkentve minket a valóságba. Egy fél pillanatig, kicsit meghökkenve néztünk egymásra, majd a fickók felé fordultunk. Csávócskámék úgy néztek ki, mintha valami testőrök, vagy ilyesmik lennének és szinte figyelembe sem véve, hogy én is ott vagyok, arról kérdezték Ai-t, hogy bántottam e. Amíg ők tisztázták a dolgokat, kicsi megráztam a fejemet és komolyan elgondolkodtam, hogy mi a jó fene is történt az előbb. Épp mikor már teljesen kezdett összezavarodni bennem minden, megszólalt Kage Kurosu.
~ Szép volt kölyök... majdnem meg volt. Kár, hogy azok az őrök félbeszakítottak. Ha akarod szétcsaphatunk köztük. ~
Ajánlotta fel vidáman, mire először nem is tudtam, mit reagáljak.
~ Te most miről is beszélsz? ~
~ Te mekkora egy hülye vagy. Az előbb majdnem sikerült lekapnod Ai-t... bár személy szerint arra tippeltem volna, hogy fel fog pofozni, dehát...~
Kicsit még mindig zavartan hallgattam végig a mondandóját. Még soha nem éreztem hasonlót sem, mint az előbb abban a pár pillanatban és fogalmam sem volt róla, hogy most mi történt. Mire újból észbe kaptam Ai épp azt mondta az őröknek, hogy nem tanultam elég illemet, vagy mi, aztán azok szépen le is léptek ahogy kell, kettesben hagyva minket Ai-val. Egy pár pillanatig ismét csönd támad, mit ezúttal Ai tör meg.
- De nem uszítottad rám őket...
Válaszoltam és el is gondolkodtam, hogy vajon miért nem tette...szívesen nekik estem volna, de nem uszította rám őket, sőt el sem ment velük, hanem elküldte őket, hogy ismét ketten legyünk... én már nem értettem semmit. Ezután Ai hátat fordítva nekem, a part felé indult, ahol felhúzta a cipőjét, majd elindult a part mentén sétálva. Követtem a példáját és hamarosan beértem és mellette sétáltam tovább. Kicsit feszült volt a légkör. Magam sem tudom miért, de többször is lopva rá pillantottam, majd mikor ő nézett felém, gyorsan előre fordítottam a tekintetem, mintha csak nézelődnék, majd egy idő után, mikor pár fa mellett haladtunk el, hirtelen megtorpantam és ismét finoman elkapva Ai csuklóját, magam felé fordítottam. Magam sem tudtam, mit akarok csinálni, csak valahogy ösztönösen, vagy nem is tudom hogy jött ez az egész dolog.
- Öööm... én az előbb... a vízben... én..
Kezdtem el dadogni, pedig eddig még soha nem voltam zavarban... Végig, mélye Ai szemeibe nézve, próbáltam kipréselni magamból a szavakat, de valahogy nem tudtam, mit is mondjak. Végül, már nem tudtam uralkodni magamon, nem tudtam, mit teszek, csak előre hajolva, egy apróbb csókot nyomtam Ai puha, forró ajkaira.
~ Ezazz haver... adj az érzésnek. ~
Ő persze, hogy ezalatt sem tudta befogni a száját, de már nem is érdekelt. Mikor a csóknak vége szakadt, vissza állva az eredeti helyemre, ahol a csók előtt voltam, vártam, hogy Ai leszúrjon, vagy leüssön, vagy megkínozzon egy kidouval... igazából, már mindegy volt, mert akár milyen rövid és aprócska csók is volt ez, ilyen jó, még soha senkivel nem volt és ilyen jól, még egy után sem éreztem magam...
Vissza az elejére Go down
Kagami Ai
3. Osztag
3. Osztag
Kagami Ai

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 302
Age : 31
Registration date : 2011. Apr. 04.
Hírnév : 95

Karakterinformáció
Rang: Kapitány, Kagami főnemesi ház XVIII. feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te51050/65000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (51050/65000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 10:23 pm

*A nyugalom lassan helyre áll a lelkemben miként az éjjeli szellő lágyan végig süvít a tájon s egy fajta harmonizáló zenét játszat. Nem hallhatja mindenki ezt a játékot, csak azok, kik a hangokra amúgy is érzékenyen reagálnak. Szeretem a csendet, tehát megtanultam oda figyelni a legabbróbb dolgokra, hogy észre vegyek olyan dolgokat, mint általában nem is szokta az ember. S milyen érdekes, hogy az ilyen elenyésző dolgok képesek fordulatot hozni a lelkemben melyet pár pillanattal ezelőtt holmi zavarodottság tombolt. Tova tekintek a tenger víz felszínére, hol a csillagok zápora fodrozottan csillognak a felszínen. Ez a kép még egészen elérhető is volna, ha az igazi kép nem az egen találna otthonra. Sóhajtok egy nagyot miként a szél lágyan ringatja meg hajszállaimat. Lábamalatt a talaj egy kissé besüpped, így mindig olyan érzésben van részem, mintha a talaj elakarna nyelni s nekem sűrűbben kellene szednem a lábaimat. Kicsit gyorsabb is leszek, reménykedve abban, hogy ez a gyerek nem követ. De hiszen több léptet is hallok, teljesen lehetetlen, hogy nem követett. Pontosan azt teszi amit ki is lehet belőle nézni, ostoba. Legjobb jelző rá ez a pejoratív jelző. Fogalmam sincs hogy lehet valaki ennyire idegesítő, de neki sikerült ezt a mércét megütnie. Azt már sikerült felmérnem, hogy fiatal lehet még, de hogy ennyire ostoba? Nem olvas egy nő jeleiből ebből pedig arra is következtethetek, hogy tapasztalatlan. Még egyet sóhajtok, ezt szeli ketté az a mozdulat, hogy elrántanak s érthetetlen makogásba kezd..*
- Bökd már ki mit akarsz...
*Felelem ridegen. Nem kenyerem az ilyesfajta játékok ahol nekem kell kitalálnom, hogy a másik mit akar. Egy férfi az legyen férfi, merje kimondani azt amit akar. Láthatóan azonban Noah erre nem igazán képes. Viszont hatalmas bátorság van benne. Hatalmas, hiszen egy olyan tettet hajt végre aminek se eleje, se vége, sem pedig előttem logikus okként végre hajtott cselekedet. Nagyra nyílnak szemeim. Nem viszonzom a csókját, de nem is lököm el magamtól. Teljesen meghökkentő s csak pillanatokkal később térek vissza a való életbe amikor már a zanpakutom torka szakadtából ordibál a fejemben, hogy lecsapja az illetőt. Ellököm, de nem annyira, hogy durva legyek. Komoly tekintetemmel nézek hosszan a szemeibe. Ajkaim nagyon azon vannak, hogy mondjak erre valamit. Valami olyasmit amivel eltalálhatom azt, miként lehetne elrettenteni NOaht a közeljövőben attól, hogy ilyesmire vetemedjen. Hosszas gondolkodás veszi kezdetét a fejemben, ahol most nem csak vihar tombol, de a villámok is sűrűn ontogatják karmaikat lelkem világának talajába. A zanpakutom meglehetősen idegessé vál ettől, hiszen a jól megszokott világomban felcsapódtak a káosz felhők. Az a természeti látkép, amelyet mindig is gyűlölt.*
- Hakufuku!
*Végül megszületik az ítéletem affelől, hogy nem is kell nekem mondanom semmit. Eléggé meg fog bűnhődni, de teljesen más hogy mint az általában szokott lenni. Nem fogom megütni vagy leordítani a fejét. Egész egyszerűen figyelem, ahogy össze esik ismételten s teste a puha homokra hullik. Aligha volna olyan technika amellyet tudat alatt végre lehet hajtani. Tehát most aludni fog jó pár órán át. Pár percig még a felületes alvása át nem vált a mélyebb pihentető alvásba addig felkészülök. Nem lesz könnyű menet, de a bosszú tüzében égve az sem érdekel, hogy ha emiatt a sebeim esetleg felszakadhatnak. Nehezen, de megfogom a grabancánál fogva a fiút és egyenesen az 5. osztag hadiszállása felé veszem az irányt. Ajkaim mind e közben ravasz mosolyra ívelnek. Nem fog szórakozni velem egy ilyen kis taknyos. Megfogja emlegetni ezt a napot s remélem örökre kiveri a fejéből azt, hogy velem próbálkozzon. Tagja vagyok egy olyan szervezetnek, amely pont az ilyen esetek kiküszöbölésére alkalmasak. Másrészt, elintézhetném, hogy egy jó kis oktató küldetésre küldjék a 11. osztagban, de a nőegylet büntetése pont elég lesz azt hiszem. Nincs messze, így elég hamar megérkezek. Szerencsémre Kohaku- san, az alapítónk még ébren van. Így egy futó beszélgetés után le is adom neki a még alvó Noaht, hogy büntesse meg úgy ahogy akarja, de ne legyen vele gyenge kezű. Ezután pedig elhagyom az osztag területét miután köszöntem Akane-sannak. Ki hitte volna. Még csak most léptem be az egyletbe, de már is hoztam egy büntetni való férfit...*
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te7300/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (7300/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Május 01, 2011 9:56 am

Egy gyönyörű emlék visszaidézése... Keiko és Ninsei legboldogabb napja.

Kis visszatekintő: Egy nappal megismerkedésünk után, amikor még Ninsei a 8. osztag tisztje volt...

Már megint egy csodálatos reggel...lett volna. Nagyba aludtam még amikor arra leszek figyelmes, hogy egy nagy adag jéghideg víz terít be. Persze azonnal felriadok. ~ Ki ez a marha...megütöm ha meglátom!!! - gondoltam hirtelen dühösen. Mérgem egyre nőtt, mikor nem láttam senkit.
- Hol vagy? Bújj elő, vagy megbánod! Igaz amúgy is, de gyere elő!! - kiabálom fenyegetően.
Egy ideig nagy csönd. Majd kis mozgolódásra leszek figyelmes. Na, ki bújik elő a szekrényemből? Drága aranyom, Ninsei! Fúú, ezt most jól meg fogja kapni! Közeledik felém, már mindjárt itt van, de egy shunpo-val pillanat alatt mögötte termek párnámmal a kezemben, ráugrok hátára és egy kezemmel átölelem, majd közel hajolok füléhez:
- Jó reggel édes drága egyetlenem...hogy a ménykő csapjon beléd te idióta!
A hízelgő szavak után egyből stílust váltok és elkezdem püfölni fejét a párnámmal. Tűri egy darabig, nem mozdult. Kis idő múlva ráhagytam, mert nem csinált semmit. Egy másodperc szünet, és hirtelen leránt az ágyamra és rám ugrik.
- Te hülye, tiszta víz minden és ráadásul ki is hűlt és még rá is szorítasz! Ááá, bakker eressz máááááár! Ez hideeeeg!! - méltatlankodok alatta.
Helycserés támadás, hirtelen ő került alulra én meg a hasán ültem. Hmm, ezt most visszakapja, nem érdekel az ágyam, majd megszárad estére. Maximum kirakom a napra a matracot...
- Ebisawa Ninsei! Ha még szorult önbe valami szeretet szerűség, akkor nyugton megvárja míg Hishikawa Keiko ÚRNŐJE visszatér önhöz! - szólok felé hivatalosan. Látszólag meglepte ez a hangnem. Na, de kezdjünk is bele.
Gyors kirohantam a fürdőbe, megragadtam a legnagyobb lavrot, színültig töltöttem vízzel (közben azért leskelődtem ki, hogy nehogy megmozduljon). Szerencséjére tényleg nem mozdult egy centit sem. Kész, tele van. Hirtelen oda shunpozok az ágy elé és rögtön rá is borítom az egészet. Számíthatott rá, hisz csak mosolygott rajta egyet, majd ismét lerántott az ágyra a legelső pozícióba; én alul, ő fölül nézett egy darabig, majd megtöröm a csendet...
- Mellesleg jó reggelt szerelmem. Látom jó kedved van.
És elkezdte puszilgatni a nyakamat és egészen lement a kulcscsontomig. Ott már elkezdtem vihorászni, mert eléggé csikizett. Közbe csöpögött az arcomra hajáról a hideg víz...brrr. Észrevette a szemfüles, hogy zavar, ezért direkt és csak azért is összemázolta a képemet nedves hajával. ~ Hát jó, ha így állunk... - gondolkodom nagyban. Hirtelen én kerülök felülre és az egész hosszú hajammal végig mentem testén. Csak most tűnt fel, hogy csak egy alsógatyát visel. Aztapaszta, de szexi... Na mindegy. Ez neki sem tetszett, tüsszentett is egyet. ~ Háhá. :DD - örültem magamban. Megadtam magam, vége a támadásnak, behuppanok mellé, ölelő karjaiba.


A hozzászólást Hishikawa Keiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 23, 2011 10:04 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ebisawa Ninsei
Shinigami
Shinigami
Ebisawa Ninsei

Capricorn Tiger
Hozzászólások száma : 34
Age : 37
Registration date : 2011. Mar. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te5100/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (5100/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 12:06 am

Tök átlagos napként kezdődött. Megint képtelen voltam aludni így már hajnalban kikászálódtam az ágyból. Ez már jó ideje megy így. Mint ha az álom elkerülne. Csak forgolódok az ágyamban és próbálok aludni, vagy épp nézegetem a plafont. Elmentem sétálni egy picit a városba, legalább addig sem unatkozok. Szinte azt se tudtam mi zajlik körülöttem. Csak mentem és vártam, hogy valami megmentsen attól, hogy már megint magamba zuhanjak. Nem sok választott el tőle, hogy végleg becsavarodjak. Szinte teljesen egyedül vagyok mostanában. Senki nem szól hozzám igazán kedvesen, és folyamatosan azon gondolkozom, vajon egyáltalán mit keresek én itt. Csak azért lennék itt, hogy erőt szerezhessek valahonnan, vagy van valami más oka is ennek? Ekkor eszembe jut a tegnapi lány, Keiko. Talán miatta vagyok itt? Nehéz eldönteni, hogy mit is szeretnék én az élettől. Támadt egy ötletem mivel lehetne kicsit feljavítani a kedvemet. Elindultam a tengerpart felé. Sok időbe telt gyalog lemennem de nem bántam. Leültem és néztem, ahogy a hullámok lüktetnek. Mint ha egy érző lény lenne maga a tenger is. Sokat gondolkoztam itt. Végül arra jutottam miért egyedül legyek itt? Miért ne lehetne itt valaki velem, aki talán fel tud vidítani. Csak sajnos nem nagyon akadt még ilyen ember a földkerekségen. Talán a kislány képes lenne rá. Szinte amint az első találkozásunkra gondolok azonnal el is, száll a rossz kedvem. Mint ha valamilyen varázslat lenne. Már nem is a depresszióm ural, hanem az, hogy vajon, hogyan lehetne rá venni arra, hogy ki jöjjön ide velem. Talán támadt egy ötletem. Gyors villám lépéssel haza mentem és átvedlettem magam fürdős ruciba. Lehet, hogy rohadt hideg a víz de akkor is… most fürdeni akarok a tengerben, Keikoval együtt. Fogtam egy vödröt és tele töltöttem hideg vízzel. Azonnal rohantam a házához. Meglepetésemre az ajtót nyitva találtam. Ha a szétszórtság fájna már biztos, nem élne a kicsike. Gyors megkerestem a hálószobáját és még mindig az ágyban találtam őt. Nagyon édes volt, ahogy aludt. Szinte már sajnáltam rá önteni a lavór vizet. Még kerestem valami menekülési lehetőséget, hogyha ne adj isten ideges lenne, akkor ne azonnal vágjon agyon. Rá öntöttem a vizet és szinte azonnal már be is másztam a szekrényébe. Szinte azonnal halottam is az ordítását.
- Hol vagy? Bújj elő, vagy megbánod! Igaz amúgy is, de gyere elő!! – kicsit azért várok, mert nagyon hallatszódik rajta, hogy ideges. Lassan kikászálódok a szekrényéből, és ördögi vigyorral bólintok egyet felé. Közelebb akartam menni, hogy a vödröt is a fejére boríthassam de nagyon úgy tűnt, hogy ideges hisz egy shunpoval mögöttem termett és átölelt. Nem erre számítottam.
- Jó reggel édes drága egyetlenem...hogy a mennykő csapjon beléd te idióta!
A hangnemváltozás azért már arra a reakcióra hasonlított, amit én vártam. A párnával elkezd ütlegelni. Picit ugyan tűröm, hisz had érezze, hogy törődök vele. Gondolom észre vette, hogy nem nagyon törődök a dologgal, így rá hagyta. Én azonnal lerántottam az ágyára és rá ugrottam.
- Te hülye, tiszta víz minden és ráadásul ki is hűlt és még rá is szorítasz! Ááá, bakker eressz máááááár! Ez hideeeeg!!
Sikítozik szegényke, de muszáj lesz hozzá szoknod, hisz a tenger sem melegebb. Márpedig te ott leszel velem a vízben. Hirtelen valahogyan sikerült felém kerekednie és én kerültem a vizes ágyra. Gondoltam, hogy valami hasonló hőmérsékletű lehet így nem nagyon ért meglepetésként.
- Ebisawa Ninsei! Ha még szorult önbe valami szeretetszerűség, akkor nyugton megvárja, míg Hishikawa Keiko ÚRNŐJE visszatér önhöz!
Úrnő? Azt azért megnézném, hogy egy kis törpe, hogy akar parancsolgatni a nála majdnem kétszer nagyobb pasijának. Azért egy tapodtat sem mozdultam, nehogy még több oka legyen arra, hogy valamilyen úton-módon belém köthessen. Halottam, ahogy valamilyen edénybe elkezdett vizet engedni. Nyilván ő is le akar önteni engem. Amikor abba maradt a vízcsobogás felkészültem rá, hogy bármelyik pillanatban érkezhet a hideg víz. Láttam is ahogy egy hatalmas lavrot próbál tartani ami majdnem akkora mint ő. Ezen kicsit elmosolyodtam. Megint visszarántottam az ágyra magam alá.
- Mellesleg jó reggelt szerelmem. Látom jó kedved van. – hát azt azért nem mondanám, csak szeretném, hogy jöjjön velem fürdeni. Elkezdtem lágyan puszilgatni a nyakát. A kulcscsontja felé már, mint ha csikis lenne. Észre vettem, hogy idegesíti a hajamról csöpögő víz. Közel hajoltam hozzá és melltől arcig totál összekentem a hajamon lévő vízzel. Nagyon nem díjazta a dolgot. Már megint felül kerekedett rajtam és most ő kent össze vízzel tetőtől talpig. Fura volt, hogy amikor fölém hajolt kilátszott a háló ruhája alól valamilyen intim testrésze. Úgy tettem, mint ha észre se vettem volna de egyszer kétszer már nem bírtam megállni, hogy ne nézzek oda. Már eléggé zavart, hogy a hideg hajával festőt játszik rajtam. Tüsszentettem egyet, hogy végre kicsit hagyja abba a mázolást. Végül, mint ha feladta volna a dolgot behuppant mellém.
- Gyere el velem a tengerpartra! Kérlek. – azzal átöleltem és vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hishikawa Keiko
6. Osztag
6. Osztag
Hishikawa Keiko

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 86
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 22.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te7300/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (7300/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptyVas. Jún. 26, 2011 8:32 am

Tökéletes érkezés a karjaiba, és már rá is meresztem nyugtalanul és izgatottan csillogó szemeimet. Olyan jó végre mellette lenni, még sosem feküdtünk még így és teljesen úgy viselkedek vele, mintha már 100 éve együtt lennénk, és ez a hasonlítás még reálisnak is ebben a világban. Mondjuk 100 éve még sehogy sem élek, ez így nem jó, ez már nem reális, francokat. Na mindegy, inkább Ninsei-jel foglalkozok, minthogy azon rágódjak hány éves is vagyok. Csak bámulok gyönyörű jég kék szemeibe, ami már nem is tűnik olyan fagyosnak, mint első találkozásunkkor megítéltem. Már nem a ridegség tükröződik belőle, hanem a gondoskodás, türelem és szeretet, na meg persze az érdeklődés irántam. Olyan jó most itt feküdni mellette, már fel sem tűnik, hogy tiszta víz vagyok, hogy a vizes matracon fekszek és, hogy az oldalamon csorognak a hideg vízcseppek, nem érdekel, nem az számít most. Most megszűnt minden, megszűnt az idő múlása, megszűnt a lélegzet, csak őt figyelem, minden mozdulatát, reakcióját, ahogy ő vesz levegőt, ahogy néz engem viszont... csodás ez a pillanat. Bárcsak örökké tartana, vagy legalább is huzamosabb ideig. Mondjuk, míg meg nem halunk, az úgy pont jó lesz. Érzem, hogy ő lesz az, aki mellett élem le életem hátralévő részét. Érzem, ő az akit nekem szánt a sors. Tudom, hogy szeretem. Pedig csak tegnap találkoztunk, de ahogy ránéztem és ahogy visszanézett a szemeimbe, valami azt súgta, hogy ő nem fog egy átlagos szerepet betölteni az életembe. Gondoltam, hogy fontos lesz valamilyen szinten, de hogy ennyire? Álmomban sem gondoltam, hogy egy ilyen jóképű égimeszelő valaha a párom lesz, főleg, hogy teljesen az ellentétem. Én szeretek beszélni, ő szeret hallgatni. Én szeretek mászkálni, szaladgálni, nem tudok a fenekemen maradni, ő viszont inkább nyugodtan elüldögél és nem szeret izgágaságokat csinálni. Én szeretem ha valami történik körülöttem, de ő még mindig a higgadt, nyugodt környezetet szereti. Talán pont ez vonz benne, hogy teljesen ellentétem. Körülbelül, mint két mágnes. És olyan titokzatos, és ránézek...megőrjít ez a szerelmes tekintet, nem tudok nem odanézni. Nekem ő kell, senki más, még ha ez a sok különbség sok veszekedéshez is fog vezetni, de szerintem ki fogja állni a kapcsolatunk. Ha szilárd lesz és megbízunk a másikban, semmi baj nem történhet. Ha nem fog olyanokon problémázni, ami meg sem történt, amit csak ő talál ki (erre nagyon hajlamosak a pasik...) akkor szintén nem lesz semmi baj. Most nagyobb levegőt vesz ahhoz képest, mint amekkorákat eddig egyenletesen vett, majd közli a kérést, amire én nagyon nem számítottam...
- Gyere el velem a tengerpartra! Kérlek.
Hát hirtelen nem nagyon tudtam mit mondjak elsőre. Egyik felem nagyon örült és már ment is volna a fürdőrucijáért, a másik viszont még le volt döbbenve. Mondjuk, mi bajom lesz abból, ha lemegyek vele a tengerpartra? Semmi, csak nyerhetek vele, még pedig talán életem legcsodásabb napját. Gondolkoztam egy kicsit, hogyan is tudnám megfelelően alkalomhoz illően közölni vele igenlő válaszomat, majd eszembe jutott hirtelen egy jó ötlet, ami neki is megfelel, mert nem mutatom vele izgágaságomat. Romantikusan odabújtam hozzá, majd fülébe suttogtam válaszomat...
- Hát persze, hogy lemegyek veled. Akkor ezért vettél fel fürdőgatyát? Egy pillanat, átveszem a fürdőruhámat.
Lassan felkelek mellőle, még egy pillantást vetek rá, majd elindulok a gardróbom felé megkeresni a fürdőruhámat. Meg is találtam a kedvenc bikinimet, a barna kockásat. Gyorsan magamra kapom, majd, mint egy modell a divatbemutatón, kivonulok.
- Na, hogy tetszem? Meg mersz így jelenni velem a tengerparton? - kacsintok szívem csücskére, aki még mindig ott fekszik az ágyon, ugyan úgy, mint amikor elmentem bikinit keresni.
Vissza az elejére Go down
Fon Seiran
2. Osztag
2. Osztag
Fon Seiran

Hozzászólások száma : 41
Registration date : 2011. Sep. 24.
Hírnév : 10

Karakterinformáció
Rang: Sanseki, Kanritai (檻理隊) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te16500/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (16500/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 8:29 am

~ Rejtvényfejtés, találkozás a kapitánnyal, kavicsok..~


*Beköszöntött a csendben ázó éj. Végre, ismételten viszonylag biztonságosnak könyvelhető el a Seireitei egyöntetű utcáinak szegletei. Az ex- kapitány okozta káosz sajnos kissé megcsépálta a Nibantai kötelékében leledző onmitsukidout is. Rengeteg munkánk volt a káosz alatt, de végül is sikerrel jártunk el. Az arrancarok, és hollowok zöme kivonult végül dicső városunkból, és kezdetét vehette a nyugodt rendtétel. Nem is emlékszem már mikor tudtam ilyen korai este elhagyni szolgálatomat. Egy ideje már nagyon felgyorsultak az események, ami azt illeti. Különböző osztagok tisztség váltásai gyanánt véleményem szerint Kotomi Fukutaichou munkája vészesen felrétegződhetett. Elvégre egyáltalán nem mindegy, hogy végül is kit tesznek meg kapitánnyá, vagy éppen fokoznak le. Fokozásomat követően egy igen érdekes ügyben kellett eljárni, amellyel teljes lesz az indiszkrécióm. Elvégre is, azon a bizonyos szinten egy olyan rabot tartunk fogva, akinek súlyos vétsége van Soul Society-vel szemben. Mi pedig, mint a Titkos Alakulat, kötelességünk megbüntetni az ilyet. Így hát ez sem mehetett le másképp. Nem sajnálom az esetet bármennyire is érezhetnek emiatt érzéketlennek. Már megtanultam, hogy társaim csak éppen itt, és most azok, de később ez változhat. Ezért sem ragaszkodok olyan teóriákhoz, hogy a kapitányok nem lehetnek bűnösök, vagy éppen bármelyik osztag társam. Felesleges volna ilyen mesékben hinnem, mikor saját magam bőrén kellett tapasztalnom, hogy olykor- olykor ez nem így van. Sosem tervezhetünk, vagy hihetünk elvakultan bármiben is, mert ezzel pontosan maguknak árthatunk. Mindenesetre lépteim közben igyekszek a munkám miatti károkat. Valóban nem szabad folyvást az onmitsukidouról gondolkodnom, mert elfelejtem lényem létezésének miértjét. Ugyan tudom, hogy én is csak egy katona vagyok ebben a rendszerben, de szerencsére már nem egy olyan mihaszna katona, mint 110 évvel ezelőtt. S ez lényeges különbség. Ám sajnos az ártalmaknak köszönhetően sikerült megint csak az onmitsukidou egyen öltözetben elsétálnom az osztagomból, de legalább a felszereléseimet magammal hoztam. Az már vészesen komoly lenne, ha még egy kunai kést is ott hagytam volna a Féregboly miatt. Mindegy, legalább egy jóravaló cigarettára is futotta, így rövidesen, ahogy talpam az éjjeli tengerpart homokját tapossa, rá is gyújtok erre. Némi élvezettel fújom ki, a tárgy okozta "édeskés" füstöt. Ekkor sikerül először komolyabban kifújni magamat, élvezve a nyugalmat, amelyhez nem volt szerencsém már órák óta. Az izmaim valósággal be vannak feszülve a mai napra, de erről ugyan nem én tehetek. A napi két- három csoportos edzés, kötelező, valamit börtönben is gyakran előfordul, hogy rám támad egy-egy féleszű. Természetesen meg nem ölhetem őket, nem is tenném, de amikor már vagy a huszadikat kell "lefegyverezned", akkor bizony az izomzatod is megérzi az ügyet.* - Egek.. *Fújom ki magam ismételten, amint sikeresen megroppan az egyik vállam. Tekintetem viszont a távolba is hullámzó, fénylő tengerre téved. Oly messzi, és elérhetetlennek tűnő rengeteg, mégis itt van nem is olyan messze. Érdekes, hogy ezt a paradoxont nem csak a természet, de az élet is képes eljátszani a másikkal. A kérdés csak az, mi jöhet még? Nem vagyok már olyan fiatal, még is még mindig reménykednem kell sajnos abban, hogy fogok új esetekkel, és új dolgokkal találkozni. Igazából annyira nem is bánom, legalább nem lesznek a hétköznapjaim unalmasak. Na jah, a Féregbolyba sem szállítanak minden egyes nap új foglyokat, tehát erről némiképp le is tehetek. Talán- talán egyszer kétszer csak- csak kaphatok magán küldetést, de ki tudja. Legutóbb, mikor 92 évet szolgáltam ott, nem igazán volt ilyesmi. Viszont változtak az idők. Vezetők jöttek, s mentek, és a szabályok is alakulgattak némiképp. Ma már legálisan lehet munka közben sütizni. Régen, ha ezt meglátta a kapitány... Mellesleg hozzá teszem, szépen le szokott izzasztani a mostani feletteseim. Neutral Még hogy sütivel kínozni a másikat? Ez egy nagyon gonosz dolog. Főleg, hogy én nem így lettem bele nevelve az osztagba. Tehát szépen sorolhatom fel a "szentek" helyett a kapitányaim és hadnagyaim nevét, amikor megpróbálok egy darabka süteményt is elfogadni. Remélem, egyszer majd meg bocsátják, ha éppen tudomást szereznek róla. Lassú sétálásra ítéltem magam a Hold adta természeti fények alatt. Teljes csendnek örvendhetek, amit mindössze a tenger hullámainak sodrása, és az égen itt- ott fel derülő madarak zsivaja törhetnek meg. Sétálva előre eszembe jut, hogy a zsebembe felejtettem egy rejtvény újságot, amit még nem fejtettem meg. Ezért megtorpanva kezdem el kémlelni, hogy van e erre fele valahol egy szikla, amin helyet foglalhatnék. Noha nem valami hatalmas itt a fény, de arra elegendő, hogy tudjak rejtvényt fejteni. Meg nem mondom, hogy mi okból ragadt rám eme szokás, csak úgy jött. Azóta munka idő alatt képes vagyok tömeg számra megfejteni egyet- egyet. Legalább továbbra is gyakorolva van a nyomkövető egység szakmabeli hülyesége. Emlékszem, nagyon utáltam elemezgetni egészen addig a pillanatig, még valamelyik tagtól el nem lestem a rejtvény fejtés tudományát. Arra már nem is emlékszem, hogy pontosan miért is szerettem meg, feltehetőleg egy érzés hozta. Azonban rám ragadt, ennek kielégítése képpen pedig bátorkodom végül oda sétálni a szabad sziklához. Alig néhány sor csendes kitöltése után nem is olyan messziről hangos szitkozódásnak lehetek tanúja. Valamelyik hölgy éppen a kavicsokhoz beszélve állapítja meg, hogy kárt tettek az egyikben. Meg minden félét beszél, aminek sajnálatomra a felét sem hallom a tengerjárás gyanánt.* - Jó estét, Shiroichi taichou! *Kimérten biccentek egyet a kapitánynak. Csak akkor ismertem fel a kárt szenvedett haorit, amikor a feltámadó szél felfújta a hozzám háttal álló személy. Az azon lévő motívumról már igen könnyű volt felismerni, hogy még is kit takarhat az a női hát. Én csak külön gratulálni tudnék, aki egy ilyen tiszteletreméltó shinigamit nem ismer fel. Visszahelyezem tekintetem a rejtvényeimre, miután köszöntöttem a kapitányt.*
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Cl0te40700/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 29y5sib  (40700/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 EmptySzomb. Szept. 24, 2011 11:14 pm

Nyomozás, találkozás a szikla támadóval Seirrrranal és KAVIIICSOK *o*

Munka, munka, munka. *<* Persze rengeteg idézőjelben, amit senkinek nem kell tudnia, hiszen hétpecsétes titok övezi a Juubantai legmenőbb és legtitkosabb papírvégzési technikáját, így persze, hogy szerte egész Soul Societyben mindenki tud róla. Az mellékes, hogy ezek a szárnyra kélt pletykák néhol – néhol sántítanak, mint például általánosságba véve a Juunibantai merényel meg minket – ez valamely szinten igaz is Neutral - rendszerint Ők a bűnbakok a történetben, az mellékes, hogy fullra szép papírnélküli irodáink legyenek, ahhoz mi is rásegítünk a WoW négyszögek munkásságához és Ördögűzünk is mellé. Az ezzel járó iroda kigyulladás pedig csak munkabeli ártalom, nem értem mit nem fog fel rajta már megint ezt a furcsa lapokról hadováló tiszt, nem látja, hogy nem érünk rá? Surprised Ricchannak kell segítenünk, eloltatni az Ördögűző lángokban álló irodát erre itt feltart minket, ráadásul annyira megzavart, hogy a szupertitkos vizes kidoum sem jutott eszembe és megint egy piros lasztival gazdagítottam a tűzben álló irodát. Nem tehetek róla, hogy lendületből, ha tűzoltóságról van szó mindig a shakka- micsoda jut eszembe. T^T De legalább Masa (?) Katsu (?) segédkezett azokkal a poroltó ízékkel, amit a Pipás Öreg küldött nekünk, tudjam is Én már, hogy minek, de most jól jött. Surprised
Szóval elmondhatom, hogy a Juubantai ma is szépen teljesített. Cool Kapunk új helyet az íratok felgyújtásához. *<* Ez a furcsán pánikba eső és zagyvaságokat összehordó fickóka legalábbis valami ilyesmiről beszélt… nem baj, nekünk ez csak jó, mindenki örülni fog neki. *o* Különben is rendkívül unalmas volt, már azaz egy színű sarok, ha nem feketedne be folyton Micchan lányomtól már rég kértem volna egy – két aranyos nem tudom kit ábrázoló nyuszikákat. *<* Jól van el szokta mondani kik is vannak rajta, csak nem mindig marad meg… bár gyakran vélek felfedezni Ai-san és Keisuke-sama közötti hasonlóságokat egyes nyuszi portrékon, bizonyos folyosókon, de mindketten tagadták amint említettem nekik a dolgot így elvetettem az ügyet és a mai napig keresem a személyeket. Nincs képem megkérdezni Micchan lányomtól a végén magára veszi, és sötét sarokba fordul lehangolva, hogy nem felismerhetőek, pedig csak Én vagyok vaksi. ToT”
Ennek fényében is keltem útra, hogy megkeresem az egyik folyosón szereplő szerelmes nyuszi portré szereplőit! Kavicsos napszemcsi felvéve, majd szedtem az útra kellő sátorfámat és már indultam is a nagyvilágba, kis puttonnyal meg mindennel, ki tudja mennyi ideig tart a nyomozás, szóval nem ártott bebiztosítanom magamat. Remélhetőleg kellő Koocchantól és Kohaku-samatól összecsoríngolt süteményadagot sikerült elpakolnom a végén még az lenne, hogy fél úton ott vagyok, ahol a part szakad éhen, szomjan, sikertelen nyomozással karöltve. Szégyenfolt lenne (nem létező) detektív hírnevemen! Surprised
Az út hosszú és fáradalmas, pedig alig tettem ki a lábamat a Juubantaitól, még 3D rázoomolással látni véltem a háttérben ismét kigyulladó irodát távozásom során, nem kell féltenem Őket. Tudom, hogy mindent megtesznek az Ördögűzés érdekében, így nyugodtan elhagyhatom munkaidőben is szeretett osztagunkat a nyomozásért. A 3D-s napszemcsiben nem igen láttam, így csak mentem orrom követve, avagy megérzéseimre támaszkodva, gyakran pedig a széláramlat segített ki, míg azon nem kaptam magam, hogy… hol vagyok? Eltévedtem?! O_o Persze nincs okom az idegességre, sem a pánikra minden bizonnyal visszatalálok, csak ugyan arra kell elindulnom amerről jöttem, ami már nem tudom, hogy merre volt. T-T
Leszegezett fejjel vártam valami apró reménysugarat, bármit, ami kisegítene ebbe a kritikus helyzetbe, s öt perc nyüglődést követően megláttam… igen, bárhol… bármikor rá ismerek. KAVICS tesója. *o* Azon nyomban ugrottam érte, hogy kezembe vehessem és megtanulmányozzam újdonsült szerzeményemet, igen tudom, hogy valamelyik rokona lehet ágról – végről. Ebben biztos vagyok! Körülnézek, hátha találok valami jelet rokoni ágával kapcsolatban, s mit látnak szemeim? Még több KAVIIIICSOT!!!! *_____* A legapróbbtól a legnagyobbig, mind – mind Kavics tesók. De, mily’ szomorú, hogy nem vihetem az összeeset haza, mármint nem tudnám, így… így (T_T) választanom kell… T^T
Egy óriási súly nehezedett bal mellkasomra emiatt, de nekiláttam a szelektálásnak és a nem szerencsés tesóktól sűrű bocsánatkérések és majd találkozunk címszavakkal láttam el, hogy egyszer ha visszatalálok ide, majd Őket is elviszem, de most nézzék el ezúttal.
Minden gyönyörűségesen szépen haladt, az mellékes, hogy eredeti célomat teljes egészében véletlenül elfelejtettem, de mi lehetne fontosabb a Kavicsoknál? Surprised Talán Ponpon? *///* De Őt még mindig nem kaptam meg!! T^T Ahogy tudatosodik bennem ez a szörnyűség egészen véletlen kiesett mancsomból az első Kavics, egyenest a vízbe, ami mind végig itt volt, csak most nyert el nálam kiemelkedő figyelmet, amiért elrabolta Kavicsot! O.O Ugrottam is utána, nem érdekelt semmi csak az, hogy megmentsem! ToT Talán szerencsémen múlott, hogy még épp időben vetődtem érte és nem sodorta el a messzeségig, mivel igen kellemetlen, hogy nem éppen tudok úszni és valószínűleg akkor nem tudtam volna megmenteni. Markomban szorongatva a Kavicsot, biztosítottam arról, hogy többet nem hagyom el. T-T S tán Kavics akarta így, hogy ez legyen és figyelmet szenteljek arra a mihasznára, aki képes volt csak úgy rátenni magát Kavics féltestvérének az unokabátyjának, a nagynénjének, a mamájának és annak a dédnagyapjának, a keresztanyjának a hatod generációs leszármazottjainak nagyra nőtt egyikére... Aki nem mást, mint Kavics rokona természetesen! Kisebb tanult szép szavakkal megspékelt mondatokat ejtek el, miközben megpróbálom megközelítenem a szikla kevésbé meredekebb feléről az illetőt.
- Hogy tehetted ezt… - igyekszem nem visszacsúszni az egész szikla aljára közben. Kavics tesója… a nagy Sziklát, ily’ módon… - miután nem sikerült elkerülnöm a vizes göncömnek hála a plusz súllyal való zuhanást, rájöttem, hogy talán gyorsaságom is remek kisegítő elem lehet a feljutáshoz, így öt perces szenvedés után megmásztam Kavics nagy tesóját és számon kérhettem a gonosz támadót! Csak Kavics összegyűjtött rokonságát még gyors meg kellett mentenem, amiért sikeresen elejtettem a batyut, melybe belehalmoztam Őket, de sikerült, nincs vész! *<*
- Na, igen! Ott tartottam, hogy… - kihúzva magamat már jobb mutatóujjamat veszélyes fegyverként szegeztem felé, amikor teljes nyugodtsággal teli üdvözlése eljutott hozzám. Lehidalva fél pillanatig egy szót se tudtam szólni, amiért vívódtam, hogy most akkor viszonozni kellene e a köszönést vagy, vagy esetleg megkérdezni tőle honnan a szöszből ismerhet, bár öltözete rendkívül hasonlít Shizuk-chan régi göncére, persze már nem emlékszem már tisztán… vagy most kérjem számon rajta a Kavics tesó merényletet? T_T … Mi is volt az első? ~(o___________o)~
- Ano… elfelejtettem mit akartam!!! o.o – kapok fejemhez, majd miután tudatosult bennem ez a dolog, ahogy a madaraktól láttam kezdek csapkodni két kezemmel a fehér bigyó hátamon úgy is olyan, mintha szárnyaim lennének. *.* Így drámaiabbá téve az összképet vagy mi. - Amúgy neked is reggeltett vagy estét, bár nem tudtam, hogy este van… Surprised – mondom tanácstalanul körbe tekintve, mivel a 3D-s napszemcsi mögött nem igen látok ki, így a napszakokat sem igazán tudom követni. Úúú tényleg van citromos sütim, kérsz? *w* - nyújtok neki egy Koocchan által sütött finomságot, bár kicsit mintha ez is megázott volna, de az íze még mindig jó, ebben biztos vagyok! Surprised – Koocchan csinálta naaaagyon finom! *<* - de, álljon meg a menet… majdnem elfelejtettem eredeti szándékomat! Mad – V-v-v-várjunk!!! Amúgy mégis mit képzelsz magadról, hogy csak úgy ráülték Kavics nagy tesójára, Sziklára?! >-> - kérdezem magyarázatokat követelő hangnemben, miután ha akarja, ha nem alapon a kezébe nyomtam a süteményt, melyet ajánlottam neki, hogy legyen egy fenyegető mutatóujjas provokálásomra szabad kezem a szövegem mellé. – Edd már meg a sütit! Surprised Várj, adok még! – nyomok a kezébe még egyet haragos felállásom mellett, miközben saját számba is tömtem egy finomságot, hogy ne legyek ennyire haragos mielőtt valami fenevadnak könyvelne el.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-