-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te68000/100000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 4:59 am

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Lehet, pillanatnyi bambaságomnak köszönhetem, de most kezdem csak igazán érezni azt a tíz sávot, amit kedves Maycsi volt olyan szíves a hátamba karcolni. Szerencsére a víz eléggé tompítja a fájdalmat, azonban még szükségem lenne valamihez, hogy teljes legyen a jókedvem. A csobbanást hallva talán már közeledik is az a valami, ami bearanyozza a napomat, s aki nélkül csak nehezen tudnám elképzelni az életem. Bizony-bizony, egy kis üvegben érkezik is a rizsbor, ami egy meztelen lány által szervírozva igencsak impozáns képet nyújt, még ha ivócimborám is az, aki hozza. Sziesztámnak hamar véget vettek, s a külvilággal nem is foglalkozva húzom meg a butykost, ám előtte azért kibontom, mert dugón keresztül még nem tudom kinyerni az alkoholt, legalábbis egyelőre. Az idillikus hangulat persze rögtön tovaszáll, amikor Agresszió kisasszony ismét támadásba lendül. Váratlanul ér, ezért nem is tudok ellene különösebb módon védekezne, amikor a bokámnál fogva a mélység felé ránt, csupán ezért nem rúgtam le kapásból, mert tudtam, miszerint nem cápa, csak részeg. Miután sikeresen szétverte a bordáimat, ráadásul ismét karmolás nyomokkal gazdagodtam, hirtelen eltűnik. Biztos elfogyott a levegője vagy valami ilyesmi, hisz’ máskülönben még mindig az oldalamba próbálna lyukat fúrni. A sós tengervizet felköhögve bukok Én is a felszínre, azonban csak a tüdőmből szeretném eltávolítani a vizet, teljesen megfogalmazódott a fejemben a bosszú terve. Lassan kiürítem az újabb szakétartalékomat is, ezért grimaszolva veszek egy nagy levegőt, azután magam is lemerülök. Sokkal mélyebbre megyek, mint ameddig Maycsi lerántott, mivel az állat, amit keresek az a fenék közelében él. Rövid ereszkedés után kell ráeszmélnem a tényre, mely szerint nem látok semmit és ez probléma.
Zsenialitásom határtalan, mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy hamarosan egy fényesen izzó energiagömb jelenik meg jobbomon, aminek köszönhetően a tájékozódás sokkal egyszerűbbé válik. Néhány méterre a parttól meg is találom, amit kerestem, néhány vaskos, fekete csőnek tűnő valami személyében. A tengeri uborka ártalmatlan vízi élőlény, azt se tudom, van-e agya egyáltalán. Igazából nem is érdekel, amire használni akarom, ahhoz nem kell túl sok ész. Mivel a mellkasomban már érzem a szorítást, jobbnak látom gyorsan felúszni, mielőtt még tényleg megfulladok és a világnak el kellene búcsúznia egy olyan csodálatos személytől, mint amilyen szerény személyem. Az egyik közeli sziklán érdekes domborulatokat vélek felfedezni, ilyet csak a természet képes összehozni, s gazdáját pedig nőnek hívják. Arcomon ördögi mosollyal, valamint a kommandósokat megszégyenítő csendességgel tornázom magam közelebb vaizardtársamhoz, aki attól függetlenül, hogy tudja milyen sors vár rá, egész nyugodtan iszogat. Nos, a halálra ítélteknek is kijár az utolsó vacsora, ezért inkább Én is megvárom, amíg végez, s csak utána lendülök támadásba. Már korábban megijesztettem a cuccost, amit találtam, amely védekezésként sűrű, fehér masszát nyomott a kezembe. Az egyik idióta tévéműsorban láttam ezt a technikát, amikor néhány csávó csomó őrültséget csinál, ráadásul élvezik is. Erre szokta volt mondani jóapám, miszerint nagy az Isten állatkertje. Mennyire igaz! Akár a krokodil, mely a zavaros vízben akár órák hosszat les áldozatára, ekképp várakozom Én is a butykos kiürülésére. Szerencsére ismerve Maycsi huzatát ez nem fog tovább tartani öt percnél, addig egy másik nagyobb szikla mögött várakozok, nem lenne túl szerencsés, ha idő előtt lebuknék. Az adrenalin máris felzubog a véremben, nincs, ki megállíthatna!
A hajának már úgyis mindegy, a tojással rendesen elintéztem, csakúgy, mint Ő az Enyémet. Így hát különösebb lelkiismeret-furdalás nélkül mázolom a feje tetejére a bűzös trutymót, mely tudomásom szerint nem mérgező, ha meg mégis, akkor ez van. Vaizardként nem lehet minket olyan egyszerűen ledönteni a talpunkra, legalábbis jómagam minden olyan méregre immúnis vagyok, amely egy egyszerű embert simán megölne. Villámtáncomat használva ugrom ki a vízből, ám amikor talpam eléri a nedves kövezetet, nemes egyszerűséggel eltűnik a lábam alól a talaj, ennek hála hangos csattanással karöltve zuhanok áldozatom mellé. A landolás pillanatában még a tarkómat is sikerül bevernem, szóval az égen meglévő csillagok mellé további, táncoló égitestek is járulnak. Ezzel nem ért véget a megpróbáltatások sorozata, vagyis a nő részéről biztos nem, mivel egy értelmetlen ötlettől vezérelve oldalra fordulok, majd hamm! Számat nagyra tátva beleharapok a vállába, csak mert Neki köszönhetően úgy nézek ki, mint akit bevágtak egy macskákkal teli zsákba. Fogaim tökéletes lenyomatában gyönyörködve még megcsipkedem az oldalát is, csupán baráti szeretetből, hadd essen le neki, hogy nem akarom megenni. Egyelőre. Ezek után átkarolom, azután jól összeborzolom a séróját, a menekülés lehetetlen, elég erősen tartom. Attrakcióm után röhögve, valamint a magabiztosság teljes tudatában lanyhulok el a sziklán, tekintetem pedig ismét az égbolt felé fordítom. Régen gyönyörködhettem már a Seireitei csodáiban, ám ezért persze csak magamat okolhatom, eszemben se volt valaki másra rákenni bűneimet. Úgy tűnik, elérkeztem az utolsó fázisba a féktelen tombolást illetően. Kicsit el is fáradtam, azonban gyorsan összeszedem az erőmet, bár némi idő kérdése, nem megy olyan egyszerűen.
- Vajon visszatérhetek egyszer ide? - pillantok Maycsira kérdőn, mintha Ő tudhatná erre a választ. – Úgy értem, rendesen, nem pedig szökevényként, akit a saját hazájában üldöznek. Nevetséges, ennek nem így kellett volna történnie… Fasza, már nem csak alkesz, de depressziós is leszek, remek kombináció.
Józan pillanatom nem annyira meglepő, ha akarom, néhány másodperc alatt el tudom nyomni a kábultságot. A mámort csupán az agysejtek közvetítik, semmivel sem különbek, mint a lélekenergia. Egyszerűen megvédem őket a további pusztulástól, ezáltal ismét úgy vagyok képes gondolkodni, mint ahogy előtte. Ezt a technikát még Shunsui taichoutól lestem el annak idején, aki egykor a 8. osztag élén állt, akárcsak szerénységem. Rengeteg rizsbort fogyasztott, azonban már akkor is veszélyes idők jártak, részegsége miatt nem keverhette kockázatos helyzetekbe az alatta szolgáló katonákat. Egyszer sem láthattam harcolni, de a mesék szerint félelmetes harcos volt. Mostanában leginkább a májzsugorral küzd, leginkább ezt tudnám elképzelni hozzá illő betegségnek, ha már Ukitake-sannak ott van a vérköpködés. A Hold bevilágítja a területet, ám még így is szinte teljes a sötétség a távolabbi világban. Meggyötört sóhajtás kíséretében tornázom ülő helyzetbe magam, eztán megbökdösöm a 3. osztag kapitányát itt-ott, nehogy beszunyáljon itt Nekem a végén. Úgy látszik, a magamfajta férfiak mindig hátrahagyják a számukra kedves dolgokat, mert egyszerűen a hiány az, ami erősebbé teszi Őket. Zel is egyfolytában üldöz, megpróbál olyan magasságokba emelkedni, melyekben Én is vagyok, ezalatt Mayával meg elfelejt foglalkozni. Azt hiszi, nem láttam meg a szomorú villanást a szemében, amikor feltehetőleg Kaabel ruháit sózta Rám. Ugyanezt csináltam lemondásomkor Chiyo-chancsival, meg se kérdeztem, hogy Ő mit gondol a szökésemről, holott igazán megérdemelte volna. S mind a mai napig feltétel nélkül szeret, de egyáltalán nem érdemlem meg, legalábbis ez a véleményem. Egy kallódó árny vagyok csupán a múltból, aki megrögzötten küzd a fényért, viszont amikor megtalálja, ismét eltűnik mellőle. Jómagam is ezt csinálom, most döbbentem rá. Ezért akarok visszatérni Soul Societybe, hogy többet ne kelljen távol lennünk egymástól. A fiaimat is hónapok óta nem láttam már és ezek után még apának merem nevezni magam, hát csodálatos. Elkeseredésemben egy újabb üveg pia után nyúlok, amit feltehetőleg Maycsi hozott magával, miután megkísérelt merényletet elkövetni ellenem. Embereset húzok az üvegből, s elmémet visszaengedem a bódulat dimenziójába. Felesleges az élet problémáin töprengenem akkor, amikor a mulatás ideje van itt.
- Versenyezzünk! – kiáltok fel váratlanul, mint akinek megzápult az agya. – Egy szuszra meg kell inni egy ilyennel, azután pedig aki tovább képes egyensúlyozni az üveget a homlokán, az nyer. A vesztes fizeti a következő hepaj minden fogyasztását!
Választ se várva küldöm egy jobb világba szerencsétlen rizspárlatot, mivel máskülönben idióta tálkákban kellene szervírozni. Másfél percre van szükségem csupán a palack kiürítéséhez, ezt követően pedig gyorsan felpattanok, majd kisöpröm a szememből vizes hajfürjeimet és a sima bőrfelületre helyezem a laposaljú tárgyat. Ilyen hülyeséget se csináltam még, annyi szent. Nehezítésként szolgál a sötétség, a csúszós kő, valamint az, hogy fogalmam sincs, mennyi szilárd talaj van még a lábunk alatt. Legalább a csobbanásból megtudjuk ki vesztett.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyKedd Nov. 09, 2010 7:08 am

Egy új barátság – vagy valami több?


Mikor meghallom Goroutól a kardja válaszát, újra elkap az aggódás. Ajjaj, Rakurai mit fog mondani? Meg is érzem a dühét, pillanatokon belül és tudom, ezzel most én se fogok tudni mit csinálni. Rakurai utálja, ha így ellenszegülnek neki. Mondjuk, meg tudom érteni… Jó, hogy barátom egy kicsit elhallgat, mert így teljes mértékben zanpakutomra tudok koncentrálni. Nem tudom, hogy csinálja, de néha sikerül legyőznie és helyettem ő aktiválja a shikait, akaratom ellenére. Mikor először csinált ilyet, azt sem tudtam, mi történik. Emlékszem rá. Szerencsére egyedül voltam az edzőteremben, így senki nem látta, mit tettem. Persze utána eléggé meglátszott a termen, hogy kissé elszabadult, de hát mit tehettem, akkor még nem igen tudtam kontrollálni. Borzalmasan kiszolgáltatott érzés volt. Valahogy, nem tudom, hogy csinálta, de egyszerűen átvette a testem felett az uralmat és én csak figyelhettem, mi történik. Csak akkor csinálja, ha nagyon bedühödik valami miatt. Most is ez történt és akkor is. Első alkalommal én húztam fel. Tört, zúzott, az összes gyakorlóbábut lekaszabolta és a terem tele volt égésnyomokkal, mikor végre lenyugodott és visszaengedte nekem az irányítást. Fáradt voltam, még a szobámig is alig tudtam elbotorkálni. De azóta megtanultam bánni az ilyen helyzetekkel és csak néha tud kibillenteni azon állapotomból, hogy átengedjem neki az irányítást, ám ehhez még erősen kell koncentrálnom.
~ Engedj! Had verjem péppé! ~ üvöltözik teljes erejéből, de én csak csitítom.
~ Nyugi! Ki mondta nekem még régebben, hogy ha dühvel harcolsz, elbuksz? ~ incselkedem vele.
~ Nem tudom. Engedj!
~ Te. Úgyhogy nem, semmiképp. ~ ezzel én befejezettnek tekintem a társalgást, bár még mindig érzem tomboló dühét.
Ám azt is tudom, hogy feladta. Rájött, hogy már nem tud lóvátenni. Én egy fölényes vigyorral nyugtázom, miszerint dühe csillapodik. A nap már lement csak a csillagok és a Hold világítják be az éjszakát. Sajnos nem sokáig tudok némán gyönyörködni, mert meghallom partnerem hangját.
- Nos, mint már mondtam, odavagyok a süteményekért és a nyugati ételekért, bár még nem kóstoltam sokat közülük. De a túlságosan fűszeres és paprikás ízesítést nem szeretem meg a hagymát sem. És te? – a második kérdésről tudomást sem veszek, hiszen nem mondhatja komolyan.
Az éjszaka közepén fürdeni? Bár, neki már mindegy, hiszen úgyis vizes. De én még nem! És nem is leszek! Főleg, hogy nem fogok pucérkodni egy fiú előtt. Soha nem tettem és most sem fog megtörténni! Az apám volt az egyetlen férfi, aki látott meztelenül, de akkor még baba voltam. Őszintén kimondva, igen szégyenlős vagyok ilyen téren. Úgyhogy én csak megrázom a fejem, ám ő alsónadrágig levetkőzve már bele is vetődik a tengerbe. Ezután tovább győzköd engem azzal, hogy milyen jó a víz. Nem érdekel. Akkor sem lát belőlem többet, mint ami most a ruhából kilóg.
- Nem megyek! Nem fogok előtted melltartóban és bugyiban mutatkozni, az fix! Főleg, hogy engem még soha életemben nem látott senki olyan kevés ruhában, csak az apám, az anyám, meg a szülész. Senki más, érted? – kiabálok oda neki, bár kétlem, hogy hallja, mivel időközben beljebb úszik.
Szemforgatva válok meg ruháimtól, bár nem tudom, miért is csinálom ezt. És azt sem, hogy mivel győzött meg. Végül hófehér alsóneműmben toporogva állok a parton és azon gondolkozom, miért is nem megyek be. Így aztán belegázolok a tényleg kellemes hőmérsékletű vízbe és egyenesen Gorou-kun mellé úszom, majd mielőtt észrevenné, hogy ott vagyok, lebukom a víz alá és a bokájánál fogva magammal rántom, le a mélybe, majd lehelek egy csókot ajkaira és gyorsan távolabb úszom tőle, mielőtt visszatámadhatna.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyKedd Nov. 09, 2010 9:44 am

Egy új barátság- vagy valami több?

Láttam rajta, hogy nagyon nem örült zanpakutom válaszának.
~Na, remélem, örülsz Aku. Látszik rajta, hogy igencsak küzd Rakuraijal.~ mondtam a kardomnak kissé ingerülten.
~Hagyjál békén.~ morog Akuma, teljesen jogtalanul.
~Mi az, hogy hagyjalak békén? Cseszd meg, ha miattad harcra kerül a sor, én odavetlek Rakurai elé.~ zártam le a vitát.
Kissé csendben maradtam, hogy Tasu-chan nyugodtan tudjon koncentrálni. Nagy figyelemmel követtem az eseményeket. Tasumi egy idő után elkezdi nyugodtan kémlelni az égboltot. Sajnos pofázásommal kizökkentettem ebből a gyönyörködésből. Az ételekről való faggatásomra válaszolt. Szóval, azt tudtam, hogy a süteményekért odavan, de kissé meglepett, hogy a nyugati kajákat szereti.
- Hát… mit szeretek? Azt hiszem, hogy a kedvencem a rizs, curryvel. A sütikből, mint már mondtam a sós, desszertből, pedig a fagylalt.- válaszoltam, majd már mentem is a vízbe. Eleinte látszott társamon, hogy nem nagyon fűlik a foga ahhoz, hogy megmártózzon. Azt még hallottam, hogy nem fog előttem pucérkodni, meg, hogy olyan kevés ruhában csak a szülei látták, amit viszont ezek után mondott már nem. Beljebb úsztam, majd a part felé fordultam és vártam, hogy, mit fog cselekedni. Meglepődtem mikor, mégis levetette ruháit. Hófehér alsó volt rajta. Nem nagyon tetszett, de nem tettem szóvá, mert lehet, hogy kapok egy pofont.
~Nehezen vette rá magát, de végül is bejött a vízbe.~ merengek gondolataimban, mikor egyszer csak, valami vagy valaki lehúzott a mélybe. Nem volt kérdés, hogy ki. Épphogy lent voltam a víz alatt, Tasu-chan máris megcsókolt. Amint ajkait levette az enyéimről, azonnal tovaúszott. Nem voltam teljesen tisztában, hogy mért tette, de utána úsztam.
- Hiába „menekülsz” én utolérlek.- mosolyogva kiáltottam utána. Egy gyors shunpoval a víz alatt elé kerültem, majd átkaroltam egész testét és megcsókoltam.
- Nem akarok tolakodó lenni, de, majd egyszer eljöhetnél hozzám.- mondtam, majd elengedtem és lemerültem. Kíváncsi voltam, mint a reakciójára, mint a válaszára. Hirtelen átfutott agyamon egy kósza gondolat.
~Vajon nagyon megharagudna, ha lehúznám az alsóneműjét?~ erről hamar letettem, sőt homlokon is csaptam magam. Egyáltalán, hogy juthat ilyen perverz gondolat az eszembe. Nem is az én stílusom, teljesen hülye vagyok.
~Na mivan nem mered?~ kérdi Akumaraida.
~Pofa súlyba, ez a gondolat nem is értem, hogy jutott eszembe.~ teremtettem le kardomat, majd visszatértem a víz fölé. Miután felmentem, adtam neki még egy csókot, majd ismét úsztam egy kört.
~Mi az, hogy pofa súlyba?~ kérdezte felháborodtan a kardom.
Én ügyet sem vettem rá, csak úszkáltam és vártam a kérdéseimre a választ.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te16300/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyKedd Nov. 09, 2010 10:55 am

Egy új barátság – vagy valami több?


Persze nem úszom gyorsan, hiszen nem kell menekülnöm senki és semmi elől, ez csak egy vicc volt. Azért remélem Gorou nem haragszik meg miatta. Persze utánam jön, efelől semmi kétségem nincs. Bár a csók egy kicsit váratlanul ér, de viszonzom. Sose csináltam még ilyet. Éjszaka, a tengerben csókolózni, igen nagy élmény. Jó, hogy ezt is megélem!^^ A következő kérdése kicsit fura, de hevesen bólogatok, hiszen nagy örömmel látogatnék el hozzá bármikor.
- Én is szívesen meghívnálak egyszer magamhoz, bár egy kicsit rendetlen természet vagyok. Remélem nem zavar. – mosolygok rá partneremre.
~ Nyali, nyali, hogy tudtok ti ennyit nyáladzani?! ~ kotyog bele a gondolataimba Rakurai.
~ Azt mondtad, nem vagy idegesítő, akkor ne is légy az. ~ torkolom le, majd visszafordítom a figyelmem Gorou-kun felé.
Én újra célba veszem szerelmemet, természetesen a víz alatt. Hirtelen újra lehúzom a mélybe, majd egy ügyes mozdulattal lerántom az alsóját és széles vigyorral az arcomon shunpomat felhasználva szélsebesen távolodom tőle. Persze szívesen maradnék még, de holnap reggel (hajnalban) 5-kor valószínűleg Rakurai újra kiugraszt az ágyamból, no meg akkor már nem leszek szabadnapos, így mennem kell. Bár nem túlzottan akaródzom elválni szerelmemtől, de ott van még a reggeli edzés és nem akarom átaludni a napot, ha Rakurai megengedné. Ha nem, akkor meg holtfáradtan fogok császkálni, egészen estig, mikor újra lefeküdhetek, azt meg nem akarom. Hogy néz már az ki?! Az Onmitsukidou egy tagja, méghozzá egy Járőralakulatos, nem képes szolgálatot teljesíteni, mert előző nap este az újonnan megismert pasijával hancúrozott. Nem épp fényes kilátások. Így aztán minél gyorsabban a part felé kezdek úszni. Mikor aztán kissé dideregve kijövök a vízből, tanácstalanul tekintek a ruháimra, hiszen csurom vizesen csak nem vehetem fel őket! Vagy igen? Nem! Semmiképp. Így aztán kifekszem a homokra, hogy egy kicsit megszáradjak. Egy kis idő elteltével, valamivel szárazabbá válik a testem, így odafordulok a ruháimhoz és elkezdem őket felhúzni magamra. Mikor végzek, visszaülök a puha homokra, hogy bevárjam Gorout. Milyen gyönyörű a tenger, ahogy megcsillan rajta a Hold és a csillagok fénye!
~ Rakurai, harcoltunk mi már éjszaka? ~ kérdem társamtól merengő hangon.
~ Azt hiszem, még nem. Pedig illett volna. ~ kapom meg a választ.
~ Hát igen. De lesz még rá alkalmunk, nem igaz? ~ teszek fel egy újabb kérdést, majd becsukom a szemem.
Hirtelen zanpakutom Belső világában találom magam. Értetlenül nézek körbe a felhőtömegben, mikor megpillantom katanám materializálódott testét. Rég jártam már itt. Bár nem értem, mit keresek ezen a helyen, de jó itt lenni. Valahogy megnyugtat.
- Miért hoztál ide? – vonom kérdőre lélekölőmet.
- Azért, amit most érzel. Egy kis nyugalom végett. – adja meg a választ.
Elmosolyodom, majd újra lezárom két szemem és mikor kikémlelek rajtuk, már a tiszta ég alatt vagyok, a parton. Elgondolkozom rajta, hogy melyik osztag van közelebb. A 2. vagy a 10.? Végül arra a megállapításra jutok, hogy Gorou-kun osztagához hamarabb érünk oda. Megborzongok és visszajön a fázás érzése. Mikor ő is odaér hozzám, felteszem neki a kérdést.
- Mi lenne, ha most iktatnánk be ezt a látogatást nálad? Nem akarok tolakodó lenni, de nekem minél előbb le kéne már feküdnöm, aludni, no meg nem botorkálhatok át egész Seireitein, hogy elérjek a saját szobámhoz. Addigra valószínűleg megfagynék. – mondom, miközben óriási nagy bociszemeket meresztek rá. Nagyon remélem, hogy befogad ma estére.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ito Gorou
10. Osztag
10. Osztag
Ito Gorou

Férfi
Leo Pig
Hozzászólások száma : 19
Age : 28
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzer. Nov. 10, 2010 5:29 am

Egy új barátság- vagy valami több?

Kérdésemre, hogy meg-e látogatná a lakhelyemet hevesen bólogatott. Azt mondta, hogy ő is meghívna engem, bár szobájában rettenetes rendetlenség van. Legalábbis ő azt állítja. Csókomat szívesen viszonozta, aminek én nagyon is örültem. Hirtelen már megint, azt veszem észre, hogy víz alá kerültem. Most kissé más volt ez az érzés, mert rájöttem, hogy alsóm már nincs rajtam. Most komolyan, én nem tettem, de ő meg igen? Sebaj, majd egyszer vissza lesz adva. >.< Miután végrehajtotta akcióját a part felé kezdett shunpozni. Én még le voltam dermedve, hogy nincs rajtam semmi. Azért lassan magamhoz térve én is elkezdtem a part felé közeledni. Nem shunpoztam, mert minek? Akkor is kiérek, ha lassan kiúszok. Addig is nyugodtan tud beszélni zanpakutojával, ha akar. Sietségét nem nagyon értettem, de biztos köze volt ahhoz, hogy holnap már nem lesz szabin. Az edzés miatt korán kell kelnie. Későn gondoltam bele, hogy, mivel vizes meg is fázhat akár. Ez miatt shunpoztam egyet, majd felöltöztem, de mellényemet Tasu-chanra adtam.
- Nehogy megfázz itt nekem.- mosolyogtam rá újdonsült páromra.
~Most, hogy belegondolok, tényleg késő van. És nekem is jó volna, ha tudnék kicsit aludni.~ gondolataimban ez járt, mikor hőn szeretett lélekölőm megszólalt.
~Ugyan már, azt hittem, hogy te bírod, ha sokáig kell fennmaradnod.~ mondta.
Sajnos igaza volt, de még is szerinte nekem nem kell aludnom? Teljesen hülye. Tasu-chan következő szavain kissé meglepődtem.
~Ilyen hamar eljön hozzám? Ezt nem gondoltam volna.~ csodálkoztam, persze csak magamban.
- Hát végül is felőlem aludhatsz nálam is, nekem nincs ellene kifogásom.- szólaltam meg kis idő után.
Természetesen nem szerettem volna, ha megfagy. Miután válaszoltam, felsegítettem Tasumit és elindultunk a szobám felé.
- Úgy gondolom, hogy te fogsz az ágyon aludni én meg a földön. Ez így illik.- mondtam, de így belegondolva nem értem miért. Egy hatalmas franciaágyam van, amin akár hárman is elférnénk. Talán nem akartam annyira nyomulós lenni vagy a franc tudja.
~Te teljesen bolond vagy. Mért nem alszol mellette? Most komolyan már majdnem minden láttál belőle. ~ szólt Akumaraida.
~Te, mit nem értesz azon, hogy pofa súlyba? Azért nem alszok mellette, mert lehet, hogy ez neki kellemetlen lenne.~ szóltam vissza.
Nos ilyen gondolatok jártak fejemben miközben sétáltunk.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te36000/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (36000/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 4:55 am

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Pergő évek... így, félrészegen igenis képes vagyok teljesen átértékelni az életemet. Fogalmam sincs, megérdemlem-e a rangomat, azt, hogy idáig jutottam, és abban sem vagyok biztos, hogy tényleg Maycsinak hívnak engem, bár a mellettem ülő részeg és meztelen hím teljes meggyőződéssel állítja, hogy igen, ez a valódi nevem. Kétkedve bár, de hajlamos vagyok elhinni, és a feltörő negatív emlékek rohamát alkoholos rizslébe próbálom fojtani, vajmi kevés sikerrel. Nem, továbbra sem vagyok hajlandó elfogadni, hogy sorakozzanak az ajtóm előtt a nagyokosok, betörjék azt és elmondják a szentszöveget, ezzel akarva irányítani az életem. Elmúlt már az az idő, amikor boldogan csaholtam azért, hogy megtegyek valamit valakinek, és már nem foglalkozom mások bajával sem. Az én saját, külön bejáratú életem is széthullik körülöttem: ezt nem tudom összekaparni, mit várnak tőlem? Hajbókolva hálálkodjak tanácsaikért, és fogadjam meg őket? Nem kellenek... megoldom egyedül is. Ha pedig elvesztek mindent megint, akkor újra talpra állok. Nem, nem vagyok már az a égi, szerencsétlen, esetlen idióta...
- Atyaúristen! Mi a fenét kentél rám Yucíííííííííí?!- sikítottam fel, mert valami bűzlött, és az a fejemről combomra nagy cseppekben hulló trutyi volt. Dühös morgással vegyített szitokáradatomat egy részeg középkori kalóz is megirigyelhette volna, amint belevetettem magam a habokba, és addig fel sem bukkant habtestem a felszínre, míg le nem sikáltam magamról minden szutykot. S kedvenc társam még csak nem is tudja: utol fogja érni a bosszúm. Miután boldogan konstantáltam, hogy előlem menekül, és hogy sikerült felborítanom, na meg kis híján betörni a tarkóját, elégedett, csilingelő kacajt hallattam. A java azonban még ezután következett: harapni, karmolni- hála a manikűrösömnek, akinek hagytam magam rábeszélni az általam undorítónak ítélt hegyes műkarmokra-, s nem utolsó sorban lábaimmal leszorítani a földre őkelmét! Az őrjítően tökéletes tervbe azonban néhol hiba csúszhatott, mert hamarosan rácuppant a vállamra, mint ovis kislány Heni Montánira. S ha ez még nem lenne elég, csipkedett is, védekezni nem tudtam, mert lefogtak! S ekkor ,ár csak egyetlen megoldást láttam, ami elérhető közelben hevert a homokban: bár előbb vágtam volna le tőből a kezem, semmint hogy hozzáérjek ahhoz, kénytelennek tűnt az ötlet megvalósítása. Már lendültem volna, hogy megszurkáljam Yuci kedvenc játékszerét, mikor végre eleresztett, és kiterült mellettem. Megkönnyebbült sóhaj hagyta el ajkaimat: igazán nem akartam eldurvulni, s hála Yuci őrangyalának, még csak szükség sem volt rá. Míg ő a csillagjait rendezgette nagy elánnal a helyükre, én a szikláknál hagyott szatyor felé vettem az irányt, és csodálkozva állapítottam meg, hogy nekünk mindig van piánk. Egyébként ez nem is lehetne másként...
- Nem vagyok olyan nagy valaki itt, hogy biztosra mondjam, de több, mint valószínű, hogy visszajöhetsz. A kapitányok 80%-a ismer téged és barátként kezel; még az is meg lett neked bocsátva hogy... likvidáltál pár egyént. Én mindenesetre arra szavazok majd hogy visszajöhess.- karoltam át a vállát kedvenc vizardomnak, és nyomtam a kezébe egy üveg piát- a depresszió az én reszortom, nem hagyhatom, hogy bárki is elvegye tőlem! Elszánt bólintással böktem meg Yuci combját, és magyaráztam el neki, hogy rendezzünk ki-iszik-meg-gyorsabban-egy-üveg-szakét-versenyt. S eme kis könnyed szórakozás hatására hamarosan olyanokat kezdtem el látni, ami biztosan nem igaz. Például a csillagok biztosan nem forognak, és felénk sem mászik egy rák, amin ott van egy kacsa feje. o.O De jelenleg erre nem volt alkalmam jobban ráfigyelni, mert az egyik üveget kellett egyensúlyoznom a homlokomon. S mit ne mondjak, ennyi pia után igencsak nehéz feladatnak bizonyult egyáltalán az, hogy állva maradjak, nem hogy az, hogy egy üveget tartsak a homlokomon! S ekkor villant be a megoldás! Pontosítva akkor, mikor Yucit lengőbordán rúgtam egy talponmaradási kísérletem után: miért ne reiatsuval...? S nem is gondoltam tovább a dolgot: hamarosan én voltam az első egyszarvú vizardnőstény a földön. Lelkesen vetültem hátra, mert én részemről tök mindegy volt, ki mit ígér be, úgyis Yuci nyakába fogom varrni az összes költséget. Nem, nem érdekel... úgysem tud nekem ellenállni, főleg a kiskutyanézésemnek. S miután beszédültem a vízbe, leszedtem a fejemről az üveget elhatározván, hogy soha többet nem fogok inni. Elég volt látni az iskolai rendezvényekről hazatérő részeg szülőket, akik minden vackot az én nyakamba varrtak. Mindenért én voltam a hibás, az összes hülye szarért, azért is, hogy éltem... Jó volt, hogy a víz alatt voltam, legalább a sikításom csak néhány nagy buborék formájában szállt a felszínre. Végül a felszínre jutva kapkodtam a levegőért, és úsztam ki Yuci mellé a "partra"; majd félájultan dőltem el mellette: nem tudom, őtökössége tervezett-e ellenem még merényletet, de én jelenleg teljesen megelégedtem azzal, hogy az orrára pakoltam a kihalászott rákot, akivel mintha telepatikus kapcsolatban álltamvolna: amint rágondoltam, máris ollójával rácsimpaszkodott Yuci mellbimbójára, én pedig közöltem, hogy mindezt a trutyiért kapta. Aztán végül megsajnáltam, leapplikáltam róla az állatot, és fáradtan dőltem neki.
- Nem tudom, te akarsz-e még csesztetni a mai hepajban, de én lefáradtam, és nincs kedvem...- sóhajtottam, és nyújtóztam egyet.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te68000/100000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 6:03 am

[Keptönnéni találkozik exKeptönbácsival- vadulás á lá Seiretei]


Büszke ember vagyok, ebből kiindulva mindig beismerem, ha véletlen tévednék, hogy ne essen folt a becsületemen. Lássuk be, mattrészegen üveget egyensúlyozni a homlokunkon eléggé kimeríti a balesetveszélyes jelzőt, sőt esélyeink a túlélésre még tovább csökkennek, amint egy hasonlóan illuminált állapotban lévő, s amúgy pucér hölgyike rugdossa az ember oldalát. Ellenfelemmel ellentétben Nekem eszembe se jut lélekenergiával a fejemre ragasztani a cuccost, talán egy nagy bumm lenne a vége, nem pedig a kívánt stabilitás. Így hát kénytelen-kelletlen, de végül mégis hangos csobbanással csapódok bele a sötét tengerbe, amely hideg karjaival rögtön magához húz, egyre lejjebb és lejjebb. Szerencsére annyi lélekjelenlétem még így is van, hogy nem fulladok meg az első adandó alkalommal, ennek köszönhetően néhány suta karcsapás után máris a felszínen prüszkölöm ki magam. A sós tengervizet meginni nem jó ötlet, ezért senki se tegye! Mindenesetre némi nehézség árán, ám végül mégis egyben kászálódok ki a sziklára, ami a táborhely szerepét tölti be a mai éjszakán. Körbelesve egyedül találom magam, ami egy kevés aggodalomra adhatna okot, mármint egy józan személynek. Ellenben szerény személyem csak egy értetlenkedő csuklással adja a világ tudtára nemtetszését, azután elterül a kövön, mint egy elgázolt béka. Nagy poén lenne pofán rókázni jómagam, biztos van bennem annyi pia, amellyel imitálhatnám a szökőkút-effektust. Nagy meg könnyebbülésemre azonban nem kell megszabadulnom a szeretet nedűtől, hiszen az egyértelműen pénzkidobás lett volna, s Én olyat elvből nem csinálok. Ellenben szavai elgondolkoztattak és talán még egy esetleges békés jövő képét is lefestik előttem. Való igaz, az egész Gotei 13 vezetőségét ismerem, nem egy barátom szolgál kapitányként a szervezetben. Ilyen ajánlólevéllel a 46-ok Tanácsa sem vitatkozhat, ugye?
Természetesen ismerem a szabályokat, egykor betartásukra szenteltem az életem, ezért tudom mit fogok kapni, ha egyszer véletlen mégis bíróság elé állítanak. Esetemben az évezredekig tartó börtönbüntetés a kecsegtető ajánlat, valahogy nincs sok kedvem egy hatalmas bár elé állni, mely egyetlen csapással eltörölné létezésemet, legalábbis ez lenne a célja. Igazából nem tudom, milyen szinten állok jelenleg, egyetlen olyan ember sincs a közelemben, akin letesztelhetném valódi nagyságom. A körülöttem lévő nagyhatalmú harcosok barátok mind, eszemben sem lenne tényleges fájdalmat okozni Nekik, azonban így mindig vissza kell fognom magam, ez pedig türelmetlenné és ingerültté tesz. Legszívesebben egymagam szállnék szembe a zselékirállyal, viszont nem vagyok bolond. Az esélyem megvan az esetleges győzelemre, azonban rögtön szertefoszlik, amint az ellenség Shikaija működésbe lép. A tökéletes illúzióból fogalmunk sincs, milyen módon lehet kilépni, ez jelenti legnagyobb hátrányunkat. Töprengés, szorongató tézisek, borús jövőképek. Mindennapi társaim visszatérte csupán egyetlen dolgot jelenthet, miszerint a felhalmozott elképzelhetetlen mennyiségű alkohol hatása is elmúlik egyszer. Elégedetlen mordulással veszem tudomásul a mellbimbómon ficergő rákot is, akinek biztosan jobban fájhatott a csípése, mint Nekem, lévén hierro-keménységű bőrömön kevés dolog tud áthatolni, s ezeknek azért minimális reiatsuval rendelkezniük kell. Be kell valljam, kezdek kiöregedni a féktelen bulizásból és a fáradt sóhajtozásból arra tudok következtetni, hogy Maycsi is így van ezzel. Bizony-bizony, hiába vagyunk olyan feszesek, mint fénykorunkban és a 3. osztag kapitányának kereksége sem vesztett semmit régi valójától, attól még Minket is megfog az idő. Persze felszerelésünk később fog lógni Rajtunk, mint a normális embereken, szóval egyelőre felesleges még ezen aggódni.
- Nem, már Nekem sincs kedvem… - vallom be kelletlenül és szemforgatva, az volt a célom, hogy a mai találkozás alkalmával visszaadom az a megaláztatást, amit Karakura egyik utcáján szenvedtem el a közbenjárása miatt. – Valószínűleg távoznom is ideje lenne, kitudja mikor tűnik fel valamelyik nagyokosnak a 12. osztagnál a tény, mely szerint egy ismeretlen, de alig észrevehető lélekenergia mászkál a tengerparton, aminek nem lehet beazonosítania a gazdáját. Azt hiszem mindkettőnknek előnyösebb, ha rövidre zárjuk a mai randalírozást és majd következő alkalommal folytatjuk, ahol Te fogsz fizetni! Wink
Incselkedve még egy utolsót bökök bordái közé, azután egy szalutálást követően beleugrok a tengerbe. Gyors tempózással küzdöm magam a valós partra, ahol gyorsan magamra kapkodom a kölcsönkapott ruhadarabokat, aztán pedig egy utolsó intéssel elbúcsúzom a holdfényben még pihengető magamutogató nőszemélytől. A megnevezéssel egyetemben nem bírok elfojtani egy kaján vigyort, lesznek itt még betegebb éjszakák is, csak ki kell várni a megfelelő pillanatot. Bosszúm még nem teljes, s habár Én már eleget, sőt sokat, láttam Maycsiból, nem tehetem meg a nagyérdeművel azt a szívtelen cselekedetet, hogy nem osztom meg Velük ezt. A szórakoztatást szinte elsőrangú feladatomnak érzem, persze csak a világ megmentése, valamint feleségem szeretése után. Ördögi körforgásba léptem be akkor, amikor az Emberek Világában véletlenül kicsit eltúloztam a ruhanyirbálást, azonban nem gondoltam volna, miszerint ilyen következményekkel kell utána szembenéznem. Valójában nem bánom ezeket a kis összezördüléseket, hazudnék, ha mást állítanék. Végül majd hasra esve saját lábamban, de mégis magabiztosan nyitom meg az átjárót, ami haza vezet, holott már órákkal ezelőtt is ez volt a célom, csak azok az idióta halálistenek elrángattak magukkal. Cööh, még hogy Hibari… Ugyan, tökéletes és megismételhetetlen vagyok, ez mindenki tudja.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te7300/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (7300/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyPént. Dec. 03, 2010 5:35 am

Tengerparti találka - avagy miért 42 az élet értelme? ^.^
Furcsa lehet, ha az ember... vagyis shinigami, vagy akárki, "sokat hallucinál", nem? Vagyis akkor már semmiben sem lehet biztos a... lélek, még önmagában sem - ha nem tudhatja, hogy valódi-e, nem tudhatja, hogy ki ő, akkor... talán egész önmagát elveszti! Lehet, hogy kissé túldramatizálom, de hát... még ha nem is vagyok eltelve önbizalommal (mi okom lenne rá?) azért azt tudom, hogy létezem. Hogy ki vagyok; van a világ, és benne vagyok én, egy icipici kis tényező, de akkor is valami, ami tesz dolgokat, és hatással van a körülötte lévő világra úgy, hogy valójában nem is tudja, egyetlen mozdulatával hogyan hatott az események későbbi alakulására ^.^Ami azt illeti, létezni hatalmas felelősség, azt hiszem... Még ha nem is szeretnénk, akkor is hatunk, mindenki hat valahogyan a jövő alakulására, minden lélek életére. Persze, félre ne értse senki, nem azt mondom, hogy ne éljünk, dehogy ^.^" Azt nem mi döntöttük el, hogy megszülethessünk, csak idekerültünk a világba... ez a lány, akiket ismerek, Maya, Vera, Mystique, a kapitány kisasszony, és minden lélek, köztük én is - egyikünk sem akarhatott létezni, mielőtt létezett volna. De most, hogy itt vagyunk, már felelősséggel tartozunk valamilyen szinten mindenkiért. Mindenki, aki ismer valakit, szeret valakit, és őt is szeretik, nem bújhat ki ez alól a teher alól - ha ez teher egyáltalán... Ugyanis amilyen határozottan csak lehet, ebben biztos vagyok, vagyis... hiszem, hogy ez így van ^.^ Ennélfogva például soha nem akartam meghalni, mert azt hiszem, ehhez nincs jogom. Nincs jogom úgy dönteni, hogy megölöm magam, hiszen azzal fájdalmat okoznék másoknak, akik kedvelnek, pedig az ő életükbe ilyen radikálisan beavatkozni igazán nem kéne, ugyebár ^.^ De mindegy, elkalandoztam, elnézést ^.^" Hol is tartottam?
Maradjunk a tengernél tehát, a tengernél, ami szép. Gondolom, ezt senki sem vitatná... Legalábbis amikor nyugodt, egyenletes, végtelen, és persze kék. Vagy kékeszöld? Szóval tengerszínű ^.^ S miután ezt - mármint általánosságban a hatalmas állóvizek szépségének taglalását - ily módon, röviden és tömören befejeztünk, mielőtt még elkezdhettem volna gondolkodni, hogy mit mondjak, a lány megszólalt:
- Mondd csak, hogy hívnak? Az én nevem Kamioka Rosa. Nagyon örvendek.
Mivel egy igazi úrihölgy (sőt, általában valószínűleg minden kicsit is udvarias egyén) természetesen válaszol az ilyen kérdésekre, bemutatkoztam.
- Én Amatsu Yukariko vagyok - bólintottam mosolyogva. - Részemről a megtiszteltetés... ^.^
Talán nem ezt kellett volna mondanom, mert elég erőtlenül, és félénken hangzott, de nem akartam őt ismételni a nagyon örvendekkel... Baj csak nem lehet belőle... ^.^ Csupán abban voltam még kevésbé biztosabb, hogy most hogyan tovább, hiszen... Most, hogy tudom a nevét, csak nem biccenthetek, és mehetek tovább, igaz?
- Csak sétálgat parton? Mármint - tettem hozzá gyorsan - ha nem vagyok túl indiszkrét... Csak mert elég kihalt most ez a hely, gondolom, szántszándékkel nem vetődik erre senki...
Végleg belezavarodtam a mondandómba, úgyhogy vérvörösen bámultam a lábujjaimat. Hiszen én igazán nem akartam tolakodó lenni, magázni is megszokásból magáztam (valahogy... olyan erősnek tűnt), csak hát... mivel nem vagyok olyan kimondottan társasági lény... értik, ugye? >.<
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzomb. Dec. 11, 2010 7:56 am

| Elmulasztott találka bepótlása- Kámaszútra lájveksön |


Kellemesen telt a nap, nem is telhetett volna másképp, két gyönyörű nő társaságát élvezve... S mi sem tűnt egyértelműbbnek, mint hogy mindez csakis azért történik így, mert megérdemli? Az elráncigálást természetesen semleges képpel tűri: mi mást tehetne? Már rég így játszottak, mint két Tartuffe, más valóságot eljátszva, az igazságot takargatva... Ami egy idő után kezd roppantul unalmassá válni, de ha a Kedves így akarja, hát legyen. Így legalább nem róhatja meg azért, ha egy-egy nagyobb mellel rendelkező, formás hátsóval mászkáló nő után pillant. Nem ezt kívánta? S még neki is tetszett az ötlet, ismeretlenek előtt megőrizve a látszatot, munkánál nincs nagyobb közük egymáshoz. Személy szerint nem érdekelte túlzottan a pórnép éles nyelve, pár pillanat alatt kivágta bármelyik szervét a pletykálkodóknak, s még csak nem is foglalkozott vele utána többet; legfeljebb néha-néha jutott eszébe egy pillanatra maga a művelet. Elméje mentes volt a romlottság mindennemű változatától, kivéve ami a perverzitást jelenti. S az vesse rá az első követ, aki nem szeret üres perceiben eljátszadozni a gondolattal, hogy...
Fák takarásában lopott, heves csók, mire kigondolta volna, keze máris felfedezőútra indult, és vigyorogva tette le a nála valamivel alacsonyabb lányt.
- Nekem teljességgel megfelel, ha el tudod tolni máskorra a teendőid...- túrt bele a lány szürke hajába, majd miután egyedül maradt, zsebében kezdett turkálni a cigarettája után. Már nem volt rá oka, hogy ne gyújtson rá, így elégedetten eresztette el az ég felé az első füstfelhőz. Tüdejében előbb pisztráng, aztán lazac fog képződni az elszívott mennyiségtől- bár ő még mindig nyomába se ért a 111. osztag kapitányának, akiről hallott fájdalmas pletykákat. Csoda, ha szex közben nem virít a képében az energiarúd...
Unott, hosszú lépésekkel irányította magát a szobájába, ahol elkezdte előtúrni a fürdőnadrágját, egy fekete-szürke kockás valamit. Nyilván ebben is ellenállhatatlanul fog festeni, mint összes többi ruhájában; s az is lesz, aki díjazza kinézetét, tökéletes testét. Zsebébe ugyanúgy belepakolta a cigarettát, és vállára vetett törülközővel indult el a tengerpart felé. Mélyen egyetértett Kotomival abban, hogy nem tanácsos valamelyiküknél találkozni elindulás előtt, mert abból újabb kudarcba fulladt ázás lesz, s a találka matematikai irányt vesz: ruháikat kivonva gyakorolták a sokszorozódást, hogy egyszer majd tökéletesek legyenek. Szőke fürtjeibe túrva telepedett fel egy sziklára, és lógatta a lábát, míg meg nem érkezett a várt nőszemély. Szerencsére napszemüvege elrejtette letapadt tekintetét, mely kétségtelenül két tökéletesen egyforma gömbre terelődött. Nem habozott birtokba venni a lány ajkait, és közben megbizonyosodni arról, hogy nem történt méretcsökkenés. Lett volna hozzá kedve, hogy felnyalábolja, s bevigye a vízbe játszani a felnőttek játékát, de kénytelen volt magát egyenlőre visszafogni, mert megérzett valamit... valamit, amit nem hagyhatott figyelmen kívül. Hús! Azért a megkezdett műveletet nem hagyta félbe, és a felsőt kihúzva pillantott be, és vigyorogva konstantálta, hogy semmiféle gonosz manó nem cserélte ki valami nőcske mellére az ő nője melleit. A kosarat kivette Kotomi kezéből, és a plédet leterítve vágódott rá a vékony lepelre.
- Tekintve eddigi kísérleteinket... felülmúlhatatlanok vagyunk. Kissé nehéz elfogadni, hogy mégis sikerült idáig eljutnunk, nem?- húzta le magához a lányt ellentmondást nem tűrve, és miután mindent maga mellett tudott, amit akart - a kosarat és a lányt-; elkezdte piszkálni a fedelét. Már régen volt az a kóbor süteményevés... ezt pedig gyorsan kifejezésre juttatta egy éhes csókban. Kotomi hajába túrt, aztán maga elé pakolta a kosarat, hogy végre kivegye belőle a húst, a világ legnélkülönözhetetlenebb és legfontosabb élelmiszerét...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te30150/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (30150/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzer. Dec. 22, 2010 12:12 am

Elmulasztott találka bepótlása - Tengerparti kikapcsolódás


Teendők, teendők, miféle teendők? Az én hirtelen ötletem volt, miért is hoznám fel, ha nem érnék rá? A mai nap legfontosabb programján már túl vagyunk, innentől kezdve minden halasztható, ha arról van szó, hogy együtt lehessek egy kicsit Naracchival kettesben. Ugyan jobb szeretek előre dolgozni, ha extra szabadidőt szeretnék kreálni magamnak, de ebben az esetben úgy gondoltam tehetek egy kivételt, tekintve hogy hány kudarcba fulladt kísérleten vagyunk már túl, és hogy mennyire szerettem volna végre eljutni a tengerpartra. Az okinawai nyaralásoknak egyszerűen nincs párja, nem is értem azokat, akik Hawaiira vagy a Bahamákra mennek üdülni. Turistaként szerintem sokkal rosszabb, ráadásul ezeken a helyeken még csak olyan nagy látványosságok sincsenek. Akkor már inkább Egyiptom vagy a Cote d'Azure Surprised Ilyen és ehhez hasonló gondolatok közepette sétáltam, vagyis inkább rohantam haza, hogy összeszedelődzködjek a délutáni kikapcsolódásra. Relatíve gyorsan elkészült egy húsban dús bentou az én Egyetlenemnek, és egy "normális" magamnak, természetesen mindkettő extra méretben, mert mindketten éhesek leszünk Surprised Főzőcskézés közben pedig volt időm bekészíteni az ilyenkor szokásos kellékeket a kis Piroska-féle kosárkámba, amit ki tudja honnan szereztem, talán csak azért szerepel a posztban, mert Naracchi kosarat említett az övében Surprised Ez is úgy kerülhetett hozzám, mint amikor a halivúdi filmekben a főhősnek kell egy féltégla, és a kocsi hátsó ülésén véletlenül pont talál egyet! Surprised Lényeg a lényeg, hogy némi táplálékgyártás, pakolgatás és dúdolgatás után végre készen álltam az útra, mely a tengerpartra vezetett.
És végre, végre, végre megpillanthattam a végtelen tenger kékségét, kezemből pedig szemellenzőt próbálva igyekeztem ellátni a horizonton túlra, ahol a víz és az ég találkozik és egybeolvad. Egyfajta gyerekes csodálat vette magát úrrá rajtam, legszívesebben megkíséreltem volna elúszni a tenger végéig, ha ez lehetséges volna, de ennyire azért még én sem vagyok jó erőben, ráadásul várt rám valaki, aki nem díjazta volna ha napokat kések a találkánkról, arról nem is beszélve hogy ez a bizonyos személy annyira hiányozna egy ilyen utacska során, hogy félúton valószínűleg vissza kéne fordulnom. A tenger zúgása és a homokos part látványa igazán jó hangulatot teremtett bennem, ami csak tovább fokozódott, amikor megpillantottam végre szerelmemet, ahogy egy sziklán lógatta a lábát. Egyből meg is bántam, hogy nem hoztam magammal vásznat és festéket, azt a látványt nagyon szívesen megörökítettem volna az utókor számára. Sőt, az igazi az lett volna, ha szobrot faraghatnék, csak azt sajnos nem tudok, pedig a Michelangelo-féle Dávid-szobrot is messze lekörözi elfogult véleményem alapján az a kidolgozott felsőtest, melyet szőke lovagom birtokol. Naracchi szokásához híven csókkal és követelőző érintésekkel fogadta érkezésemet, úgy érzem tetszett neki a látvány, amelyet fürdőruhás alakom nyújtott, bár napszemüvege miatt a pillantása rejtve maradt előlem. Nem mintha nem tudnám, hogy hová is kalandozott a tekintete Surprised
- Épp ideje volt már, olyan régóta beszéltünk már róla. Nem is értem, miért nem tudtunk erőt venni magunkon, gyönyörű ez a hely! Mellesleg... hogy tetszem? *.*
Lelkendeztem, majd kibújtam a bőrömből, és a gyengéd érintések és csókok után egyre inkább szerettem volna, ha a bikinimből is kibújhattam volna. Azonban azt nem tűrhettem, hogy holmi étel fontosabbnak bizonyuljon Szupermenem számára, mint én magam, így hát elsöprő offenzívába kezdtem a sülthús illata ellen. Mielőtt Naracchi kinyithatta volna a kosár fedelét, rátettem a kezem az övére, és szorosan hozzábújva kezdtem csókolgatni az ajkát, majd a mellkasát. Nehogy már a saját főztöm vonzóbb legyen nálam, hékás! Surprised
- Ugye bekened a hátamat, Édes? *.*
Szedtem elő a naptejet és nyomtam a férfi kezébe egy újabb puszi kíséretében, majd hasra feküdtem a pléden és vártam a kényeztető masszírozást. Enni ráérünk még, a leégés elleni védekezés és az ezzel járó esetleges egyéb kellemes és izgató tevékenységek magasabb prioritást élveznek most. Mindent a maga idejében, ugyebár Razz
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 4:03 am

| Elmulasztott találka bepótlása- Kámaszútra lájveksön |

A lány pillanatnyi, felcsillanó értetlenségét kijelentésén épp hogy észrevette, el is vigyorodott rajta. Ismerte már annyira a szabadidejét birtokló lányt, hogy tudja, ha valamire időt akar szakítani, háromszoros tempóban dolgozva veti bele magát a munkába, s güzü módjára addig le nem nyugszik, míg legalább annyit nem dolgozott pluszba, amennyi időt akar magának kicsikarni. Némileg még csodálta is ezért a hihetetlen elszántságért, ő inkább kínkeserves vergődés mellett látta el a rábízott papírmunkát- a napi őrjárat s ellenőrzés nem hatotta meg túlzottan, inkább kellemes kikapcsolódás volt nézni a sok bolondot, amint azt hiszik, képesek vele elbánni csak azért, mert fegyvereit letetették vele. Puszta kézzel is elbánik velük természetesen, s azután falhoz csapja őket egy fagyos pillantással, s szótlanul halad el a szentségelő foglyok mellett- nem is tudott volna számára kellemesebb elfoglaltságot elképzelni. Utóbbi időben gazdagodott néhány nem kívánatos jellemvonással... vagy talán csak a régebbiek erősödtek meg? Jobbnak tartotta magát a gyarló embereknél, undorodott a halandóktól, s messze fölötte állónak érezte magát az általa tömlöcbe vetett bolondoknál. S miért ne tehetné meg? Cáfolják meg....
A tenger vizét bámulva felötlött benne, hogy a világ mely részeit nem járta be egykor, élőkén, egy-egy olcsó nőcskét kényeztetve. Kedvence mégis a Holt-tenger volt, különbözött az összes többitől... ugyanúgy, ahogyan ő is különbözött a többi szabálysértő bolondtól. Talán majd egyszer elviszi Kotomit is, hogy megmutassa neki, milyen nem elsüllyedni a vízben úgy, hogy nem használ fel hozzá még reiatsut sem...
Elkápráztatva figyelte meg kedvese közeledését, apró tünemény falatnyi ruhában, amit nem kérdéses, perceken belül le fog róla operálni. Bár épp, hogy túllépték az egy hónapot, máris jobban, mélyebben kötődött ehhez a nimfomániás konyhatündérhez, mint egész eddigi életében bárkihez. Mondhatni szerelmes volt, s néha annyira eluralkodott rajta, hogy legszívesebben falba verte volna a fejét a romantikus, csöpögő gondolatok hatására...
- Mondjuk úgy, hogy az adott pillanatban mindig jobb ötletnek tűnt az a ruhamentes tevékenység, Szívem.- húzta magához közelebb, és halmozta el a testét csókokkal mindenhol, ahol csak érte. Természetesen nyálfolyatva pislogott a hústól minden bizonnyal duzzadó kajára, ámde kénytelen volt felfüggeszteni a kaja utáni nyúlkálást, mert kezeinek hirtelen mást kellett fogdosni Surprised Ami ellen természetesen semmi kifogása nem volt, sőt! Surprised Teljesen meg tudta érteni Kotomit, hogy miért nem tudott neki ellenállni, meg magát is, amiért kezeivel már a bikinifelső kikapcsolásán ügyködött. Úgy egészséges az élete egy fiatal párnak, ha minél többet tesznek a matematika érdekében! Angyalka
- Ohh, hihetetlenül szép vagy, csak pár felesleges dolgot sikerült rajtad felfedeznem. Surprised - húzta meg a bikinialsót, és engedte vissza a helyére, ami kellemes csattanással ért vissza "eredeti" helyére. Aztán pedig megragadta a dobozkát, és hozzálátott Kotomi hátának bekenéséhez, és alapos megfogdosásához, hiszen ki kell használni minden kínálkozó lehetőséget. Surprised Közben persze nem mulasztott el elkalandozni, és a rögtönzött masszázs végén elvigyorodni:
- Remélem, díjazod a fáradozásomat, és viszonzod a kedvességemet, édesem.- dőlt neki háttal a sziklának, és hunyta le végül a szemét. Mi sem kellemesebb, mint azoknak az apró, puha tenyerekek az érintése a mellkasán...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te30150/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (30150/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyKedd Dec. 28, 2010 9:53 pm

A poszt nyomokban mogyorót tartalmazhat, 18 éven aluliak számára fogyasztásra nem ajánlott.


Elmulasztott találka bepótlása - Tengerparti kikapcsolódás

Türelmetlenségünk kétségtelenül messze földön híressé válna, ha szólnának rólunk legendák, de egyikünk sem annyira híres vagy éppen hírhedt, hogy ez a veszély fennálljon, hovatovább ebben a világban kevés közszájon forgó történet szól arról a tevékenységről, ha értitek mire gondolok. Mindazonáltal az, hogy most itt vagyunk a forró homok és a nagy kékség birodalmában, valószínűleg annak az eredménye, hogy Vera-chan érkezése megtörte a status quo-t, amely eddig fennállt Szerelmem és köztem, nevén nevezve a dolgot megszűnt a krónikus időhiány, amelyben eddig szenvedtem. Tekintve, hogy nem kettő perc volt, amíg elkészültem erre a piknikre, teljességgel érthető, hogy ha lehetőségünk is volt rá, a tengerparti látogatás helyett mégis inkább valamelyikőnk szobájába zárkóztunk be hogy kettesben lehessünk, mivel minden együtt töltött perc komoly értéket képviselt egy olyan időszakban, amikor elfoglaltságomnak köszönhetően nem tölthettünk együtt minden estét. Ha lenne olyan ember, aki alaposan ismerne mindkettőnket az tudná, hogy mennyire fontos és nélkülözhetetlen a kapcsolatunkban a testi szerelem rendszeressége, és amikor napokig szomjazunk egymás érintésére, akkor elkerülhetetlenül egymásnak esünk az első adandó pillanatban helyszíntől és időponttól függetlenül. Most azonban, hogy a kapitányi terhek lekerülnek rólam, már nem lehet kérdéses, hogy ha csak valamilyen tényleg halaszthatatlan és sürgős ügyben nem kell eljárnunk, akkor estéinket és főleg éjszakáinkat már egymásnak szentelhetjük minden egyes nap, és ennek az a következménye, hogy lehet időt szakítani hosszas készülődésekre egy-egy kiránduláshoz, mint amilyen ez is. Persze ez nem jelenti azt, hogy csupán a sötétségben töltött órákra fogjuk limitálni az együttléteinket, ahogy a bikinifelsőm korántsem váratlan földre hullása azt mutatja. Ennyit arról, hogy a nagy gonddal kiválasztott fürdőruhámban tetszelegjek, no de jól tudom azt, hogy Narao-kunnak mindennél jobban tetszik az, amelyet ezek a falatnyi ruhadarabok rejtenek.
- Egy húron pendülünk, szerintem is túl sok ruha van rajtunk.
Vigyorodtam el, majd lekaptam Kedvesem fejéről a csúnya napszemüveget, mely megakadályozta hogy mély, szenvedéllyel teli pillantással nézzek a szemébe. Abba a vörös szempárba, melyet bár először metszőnek és zavarónak találtam, idővel rájöttem hogy ennél a tüzes szempárnál nincs szebb a világon, hiszen a mások számára gyilkosnak tűnő tekintet mögött megláttam a kedves és gyengéd pillantást, mellyel Naracchi engem cirógatott nap mint nap. Igazán kár, hogy önhibámból kifolyólag nem gyönyörködhettem a lángoló lélektükrökben tovább, hiszen egy hátat nem lehet úgy bekenni, hogy szembefordulunk egymással, noha szeretném azt hinni, hogy Szőke Lovagom igenis képes erre, hiszen Ő bármire képes lenne értem, ugye? Surprised Kezének határozott, mégis gyengéd érintése, mely természetesen nem kizárólag a hátam felületére korlátozódott - mérges is lettem volna, ha nem érint meg máshol Mad - apró, halk sóhajokat csalt ki belőlem, ahogy izgalmam egyre fokozódott, hiszen egy reggel elhangzott mondat óta mást se csinálok, csak ezt az érintést kívánom, bármennyire is nagy erőfeszítésekkel fojtom el a vágyaimat. Ám most már nem volt rá okom, hogy mazochista módon saját magamnak okozzak szenvedést, szabadjára engedhettem ösztöneimet. Egyre éhesebb és éhesebb voltam, ám én nem a kosárban megbújó általam készített ételre vágytam, hanem arra a kolbászra, amelyet csak és kizárólag Egyetlenem adhat meg nekem, arra amely a legtöbb örömet okozza, pedig kóstoltam már néhány hurkát életemben, ezt elhihetitek Surprised
- Még meggondolom, hogy hányszor adjam ezt kendnek vissza.
Búgtam Szerelmem fülébe kuncogva, miközben tenyerembe napolajat juttattam, és lassú mozdulatokkal elkezdtem azt beledolgozni a férfi bőrébe, miközben ajkára tapasztottam a szám, hogy egy forró, szenvedélyes és kivételesen hosszú csókban egyesüljünk. Bármennyire is élvezetes volt azonban az izmos mellkast, a széles hátat és a kockás hasat kényeztetni, éhségem nem csillapodott, így kezem hamarosan keresni kezdte az egyetlen dolgot, amely képes volt jóllakatni, és Kedvesem fürdőnadrágjának végigsimítása közben rá is találtam, mi több, legnagyobb örömömre el is készült, míg én az adoniszi felsőtesttel foglalkoztam. Az útban lévő ruhadarabot saját izgalmam fokozása érdekében is kínos lassúsággal távolítottam el, ám szembesülnöm kellett vele, hogy még azért nincsen teljesen fogyasztható állapotban a kolbászom. Halvány mosollyal a számon néztem fel Naracchi szemébe, miközben kicsit feljebb kúsztam és két nagy és kerek húsgombócomat felhasználva fogtam neki az étel állagának javításán, hogy aztán végre kóstolgatni kezdjem a gasztronómiai remekművet. Hősöm hallhatóan nagyon örült neki, hogy ízlik nekem az étel, és biztos vagyok benne hogy szívesen adott volna nekem inni is, ám mivel nem voltam még szomjas, és biztos az én Drágám is éhes, ezért hamarosan abbahagytam az evést és a pléden hátradőlve oldalra fordultam, majd lábaimat felhúzva szemérmesen takargatni kezdtem meztelen felsőtestemet, holott az az egy szem bugyi is sok volt, ami még rajtam volt perpillanat Surprised
- Kérlek légy óvatos, nekem ez lesz az első... legalábbis a tengerparton... De úgy érzem készen állok.
Szólaltam meg félénken, bár kis híján elröhögtem magam, hiszen én és az ártatlanság két külön fogalom vagyunk, ezt nem tagadom. Viszont a fiúk szeretik az ártatlan kislányokat, nemde? Twisted Evil Más kérdés, hogy a kagylóm héja nem lesz valami kemény, könnyen adni fogom magam, bármit is tervez Narao. Na de vajon mit is tervezhet? Surprised
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 1:29 am

A poszt nyomokban mogyorót, helyenként tojást tartalmazhat, fogyasztása 18 éven aluliak számára nem ajánlott.


| Elmulasztott találka bepótlása- Kámaszútra lájveksön |

Visszagondolva állapíthatja meg, mennyire szűkösen is tudtak együtt valamennyi időt együtt tölteni, mielőtt Vera kapitány lett. Vajmi kevés volt, s kénytelenek voltak minden lopott percet együtt tölteni, amennyiben nem akarták, hogy kapcsolatuknak búcsút intsenek. Végülis… egy kapcsolat egyik alapköve – ha nem a legnagyobb-, az az érzékiség fizikai gyakorlása! S ebben úgy tűnik, nincs náluk lelkesebb pár. Ezt mutatja az is, hogy talán a kelleténél is hevesebben vetették egymás karjaiba magukat, s kezdtek érzéki játszadozással. Miközben el volt foglalva Kotomi bőrének harapdálásával, eszébe jutott, hogy talán majd vennie kellene valami apróbb ajándékkosarat, hogy háláját kifejezze a terhes kapitány irányában. Mi sem lehet kellemesebb, mint a meleg homokban élvezni a kedves lányának a lényeztetését? Nem bírta megállni, hogy ne vessen egy kósza vigyort a távolba röppent nadrágjára, majd egyet Kotomi bikinifelsőjére. Sajnos a lányon még mindig volt nélkülözhető ruhadarab a lányon, ami kétségtelen, rontott az összképen.
Megakadályozni nem tudta a belőle feltörő hangokat, de nem volt a közelben senki sem, akinek zavarta volna a fülét. Azonban eljött az ideje annak is, hogy viszonozza a gasztronómiai kedvességet, így hamarosan nekilátott a kagyló megkóstolásának, persze csak azután, miután a két fél-dinnyét alaposan megharapdálta, s a héjat, ami eddig is zavarta az összképet, eltávolította. Persze közben jobban szerette volna látni Kotomi arcát és imádott íriszeit, de ez egyszerűen kivitelezhetetlen volt. Hiszen neki le kellett hajtania a fejét, s csak néha vethetett fel egy-egy kóbor pillantást- tökéletesen lekötötte a figyelmét a kagyló ízlelgetése. Füllel egészen tökéletesen hallhatóan a tudomására jutott, hogy Kotomi kitörő örömmel fogadta azt, hogy újra kedvenc csemegéjének elfogyasztásához látott hozzá- így még fokozott is az étkezési tempóján. Felesleges lett volna vágyait teljesen elfojtani, így nem habozott, és kezeit is használatra bírta, hogy a kagyló tulajából minél édesebb hangocskákat csaljon elő. Azonban kezdett benne is feltámadni valami ismerős éhség, és ettől vezérelve hagyta abba a tengeri élőlény fogyasztását, és vette birtokba egy éhes mozdulással újra, csak most nem a kezével, hanem a Kotomi által annyira rajongott kolbászával, és bele is kezdtek a különféle hangokkal tarkított hagyományos vonatozásba, aztán lovagoltak is egy szép sort, hogy aztán majd kimerülten terüljenek el a puha homokban.
- Megtettem minden tőlem telhetőt a gyengédség érdekében, remélem nem okoztam túl nagy csalódást, te megtestesült ártatlanság…- húzta magához közelebb a lányt, és eszébe jutott, hogy az arra tévedők joggal hihetnék azt láttukon, hogy egy nudista strandra kerültek. Ujjaival eljátszott az ezüstös tincsekkel, amik meztelen mellkasára hullottak, majd kezét tovább vándoroltatta a lány formás hátsójára, és megvizsgálta, hogy tényleg olyan puha-e, mint amilyenre emlékezett. A távolban azonban gyanús alakok bukkantak fel, így jobbnak látta befejezni a pucérkodást- nem vette volna szívére, ha illetlenek látták volna kedvese kagylóját és dinnyéit, amik egyedül és kizárólagosan Rá tartoznak csak. Így gyors mozdulattal adta fel Kotomira a bikinit, majd ő is magára húzta nadrágját, miközben gyilkos pillantást vetett a távoli alakokra- mintha azok képesek lennének reagálni erre, ilyen távolságból. Rolling Eyes
Mivel hirtelen jött féltékenységét nem tudta min levezetni, vetett egy gyilkos pillantást az előtte elterülő rákra, és egyszerűen rápakolta a kosarat.
- Sajnálom, de képtelen vagyok tovább türtőztetni magam. Nem bírok neki ellenállni…- mondta lázasan égő tekintettel, és nemes egyszerűséggel leharapta a hústól duzzadó tészta felét. Már a legelső falat után beleszeretett Kotomi főztjébe, és kész lett volna egyenesen oltárt állítani a lánynak, amiért minden egyes alkalommal vette a fáradtságot arra, hogy külön az ő kedvéért főzzön csípősen, és húsosan. Rajongva falta be pár perc alatt a gigantikus adag ételt, és kortyolt pár korty innivalót, csak hogy utána arcán gonosz vigyorral kapja fel Kotomit a homokból. Aztán pedig meglódult vele a víz felé, hogy beledobja, és aztán ő is beleugorjon, közelebb úszott felé, és miközben nem volt rest a víz alatt levő testrészeket simogatva búgta bele a lány fülébe, hogy nagyon csúnya mulasztásuk van, amit még nem pótoltak be: a vízben… nem, pontosabban fogalmazva a tengerben még nem hajtották végre az előbbi társasjátékot! Megbocsáthatatlan, azonnal pótolniuk kell a mulasztást… Surprised

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te30150/45000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (30150/45000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 9:56 am

A poszt alkoholtartalmú koktélt tartalmaz, 18 éven aluliak számára fogyasztásra nem ajánlott.


Elmulasztott találka bepótlása - Tengerparti kikapcsolódás

Azt hiszem hibáztam, amikor nem tettem egyértelművé Kedvesem számára, hogy valójában mit is akarok pontosan, így most bűnhődnöm kellett amiért megrészegült állapotomban rossz csábítási eszközt vetettem be. Persze jó is lenne, ha minden egyes hibámért ilyen kellemes büntetést kapnék, és emiatt megállítani Naracchit teljesen felesleges és szükségtelen lett volna. Hadd kóstolgassa csak gyümölcseimet, nem tagadhatom meg tőle a hámozás és az azt követő étkezés élvezetét, ami persze engem is kitörő örömmel töltött el, amelyet egyre erősebb sóhajtozásom jelzett. De amint említettem, nem pontosan erre vágytam ennyi kínzó várakozás után, hanem egy még ennél is kielégítőbb tevékenységre, mivel volt nekem egy... khm... másik szám is, amely ugyanúgy kolbászt szeretett volna enni, sőt talán még jobban mint az, amelyiknek eddig lehetősége volt csillapítani étvágyát. És bár az előétel is finom volt, sőt, mennyei - ennél a jelzőnél alább nem érdemes adni ha Szerelmemről van szó Cool - mégis a főétel és az azt követő krémes desszert volt az, amelynek kényeztető ízétől testem hevesen megremegett és az élvezetem tetőfokára hágott, hogy aztán megkezdhessem kellemes sziesztámat Narao-kun mellkasára dőlve.
- Ha akarnál, sem tudnál nekem csalódást okozni nekem, kis Tigrisem.
Húztam magam feljebb kuncogva, hogy egy csókot nyomjak az említett vadállat szájára. Naracchi olyannyira magasra tette a lécet az elmúlt egy hónapban, hogy más férfi karjaiban talán már nem is érezném jól magam, és miért is tenném, hiszen nekem pont Ő kellett és senki más. Nem tudtam magam elképzelni más oldalán, és azt sem, hogy mit kezdenék magammal nélküle. Reménytelenül beleestem, szükségem volt rá, magam mellett akartam tudni, hogy aztán később - de lehetőleg minél korábban - családot alapíthassak vele. Nála tökéletesebb férjet nem tudtam volna elképzelni jelenleg, és komolyan kételkedtem benne, hogy valaha találok nála jobbat. Távolba vesző, méltatlankodó arckifejezését nem tudtam mire vélni egy pillanatra, de amint megfordultam, rögtön megértettem, hogy mi zavarja. Nappal, a homokos tengerparton bizony előfordulnak sütkérezni vágyók még akkor is ha éppen nem főszezon van, mi pedig éppen ruhátlanul fetrengtünk a földön félreérthetetlen körülmények között, és hát speciel én sem akartam senki megbotránkoztatni, így bármennyire is fájó volt Naracchi testének közelségétől elválni, kénytelen voltam megtenni, és segítségével ismét rendeltetésszerű helyére tenni a bikinimet Surprised
- Itadakimasu Smile
Láttunk neki az újabb étkezésnek, ezúttal nem átvitt értelemben, hanem a kosárból előszedve az erre az alkalomra készített bentokat, melyekben bőséges ebédünk lakozott, igaz nem túl sokáig, hiszen mindketten farkaséhesek voltunk már, többek közt az előbbi testmozgásnak is köszönhetően. Pótolni kellett az energiát, hogy aztán még többet huncutkodhassunk, elvégre ez nálunk már csak így megy, hiszen fiatal, erőtől duzzadó pár vagyunk hatalmas állóképességgel és nagy étvággyal Surprised Ebből kiindulva persze cseppet sem lepett meg, hogy amint megtöltöttük a bendőnket, szőke Lovagom egy pillanatig sem habozva ölbe kapott és meg sem álltunk a nagy kékségig. Tiltakozni nem volt értelme a barbár orvtámadás ellen, úgy sem hallgatott volna rám, így elkerülhetetlen sorsomat beteljesítve nagy csobbanással a vízben landoltam, hogy aztán ő is utánam ugorjon. Természetesen ki nem hagytam volna az alkalmat, hogy bele ne kortyoljak a tengervízbe, és lám, tényleg sós volt, bármennyire is hihetetlen számomra, ez a Soul Societyben található víztömeg tényleg tenger Surprised Mert ugye az egy dolog, hogy nem látok el a túlpartig, ettől még lehetett volna egy hatalmas tó is ugyebár, de a sótartalom végleg meggyőzött a természeti jelenség létezéséről.
- Mondd, Naracchi, hány gyereket szeretnél?
Vetettem fel hirtelen egy komolyabb témát, miközben álmaim pasija odaúszott hozzám és a kíváncsi szemek elől elrejtett testrészeimet kezdte el simogatni, kicsalva belőlem néhány halk sóhajt. Úgy éreztem, hogy a taichou gyermekáldásának híre tökéletes ürügy ennek a témának a felhozására, hiszen jól tudtam, hogy mindketten komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat, még ha talán, sőt egyértelműen korai is erre gondolni még. De engem mégiscsak ez foglalkoztatott a leginkább, az élet legszebb ajándékára a szokásosnál is jobban vágytam most, hogy hallhattunk egy ilyen örömhírt és ami azt illeti, abszolút nem bántam volna, ha véletlenül teherbe estem volna a férfitól Surprised Csak sajnos hiába nem védekeztünk most, tudom hogy a hónap ezen szakában nincs rá esély. Eh, mindegy, sebaj, mostanra marad a szex az örömszerzés módszerének és az egymás iránt érzett szerelmünk kimutatásának, de... ezúttal nem fogom magam olyan könnyen adni Surprised Ha itt a vízben akar játszani, azért meg kell dolgoznia, így karjai közül kiszabadulva távolabb löktem magam tőle és jó alaposan lefröcsköltem, további egérút reményében. Persze mindezt pajkos vigyorral az arcomon tettem, eképpen táncba hívva Egyetlenem Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzer. Márc. 16, 2011 7:31 am

„Vajon Tara fél szemmel is olyan szép, mint kettővel? – Tara megjelenik.”

Igen kellemes napra ébredhet Soul Society, süt a nap, nincs felhő az égen, csicseregnek a madarak, minden olyan csodás. Sok mosolygós arc közt egy van, amin csak a közöny van, rengeteg vidám szempár, csak az enyém olyan, amiben az unalom van, az egyetlen egy szememben. De mivel a társaság néha szükségszerű, ezért én is úgy döntöttem, hogy a mai nap kimegyek egy annyit emlegetett helyre. Csak nem tudom mennyire lesz nekem megfelelő és mennyire fogom élvezni? Sebbaj, majd elválik, de azt se tudom milyen ruhában kellene kimenni? Mit vigyek magammal? Nem gyakran szoktam ilyen dolgokat csinálni, de majd csak megoldom valahogyan, legalábbis szerintem. A szokásos kimonom jó lesz, alá pedig valami rövidebb nadrágot veszek fel, így alkalmas is vagyok arra, hogy emberek közzé menjek. Bár elraktam a szokásos kellékeket is, a szakét, pipát, dohányt, gyufát, és a zanpaktoum. Irány a part, természetesen pöfékelve. Néhány városlakot meg kellet kérdeznem merre is található az úti célom. Akadt pár rendes személy, akik útba igazítottak, de akadtak olyanok is, akik elküldtek melegebb helyre is. Nincs elég nekik már? Küldenének máshova is? Bár miért éreztem azt, hogy lehet rosszul értelmeztem a dolgokat? De elég méltóságon alulinak tartom azt, hogy az ilyen fajta inzultálásra válaszoljak. Elég volt akkor egyszer, mondhatni megjártam akkor is, mivel kiraktak az osztagomból. Nincs kedvem ezt megint eljátszani. Ezért inkább szó nélkül ott hagyom őket. Leérve a partra az a látvány fogadott amire számítottam. Nem is gondoltam hogy egyedül leszek, de legalább tömegnyomor sincs. Nyugodtan tudok majd pihenni. Lehet hozni kellet volna több mindent is? Á nem, ahogy látom van itt pár napágy és napernyő, tökéletes. Levesszem a kimonomat, más már nincs is rajtam csak egy kék térdig érő nadrág, minden mást láthat aki akar. Szerencsére nem vagyok az a túl izmos fajta, inkább csak megfelelően kidolgozott. Normálisan összehajtogatva leteszem a kimonomat az ágy mellé, a zanpaktoumat pedig magam mellé teszem majd, kinyitom az ernyőt, kényelembe helyezem magamat, majd ismét meggyújtóm a pipámat. Elvezem a pihenést. Ami nem is megy annyira könnyen mint elsőre gondoltam. Nem szoktam én meg az ilyen lazítást, nehezen tudom elengedni magamat. Eh, lehet mégse megyek majd abba a bizonyos uszodába. Nem tudnék felengedni, és mi lesz ha van ott sok elég lenge öltözetű nő? Tényleg, itt is lehet vannak, hm, szerencse hogy van erre egy megoldásom, lehunyom a szememet, és inkább így a sötétben pipázok tovább.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzer. Márc. 16, 2011 11:07 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép vagyok, mint kettővel? - Megjelenek


Milyen szép nap ez a mai… és újabb gyakorlással végeztünk Shiratori-samával, így ma lazulhatok. Vagy valami olyasmi… Az itt-ott szakadt shinigami ruhában indulok el a strandra, oldalamon pedig a zanpakutom csörög, zörög. ~ Majd JouMae megvarrja a ruhát… úgyis olyan kis házias. ~ Gondolom, majd kicsit sietősebbre veszem a figurát. Nem akarom, hogy minden jó helyet elfoglaljanak… Kinyújtózkodok, és kezeimet a tarkómra támasztva sétálok tovább a part felé. Elég korán van, úgy hiszem, legalábbis nekem még korán, de mégis, tűző meleg. ~ Azt hiszem, lenn a parton nem fogom sokáig húzni ebben a shinigami köntösben, ahogy kiérek a legmelegebb részre, bái-bái, megy a táskába! ~ Rántom meg a vállamon lévő táskát, és megnyugodok, hogy legalább még megvan, és hallhatólag minden értéke is, mivel még hangosabban csörög, mint a zanpakuto.
Kezdem érezni, ahogy a part felé közeledek, mivel látszólag egyre kevesebb az épület, és telek, úgyhogy több fény szűrődik be, de még nem elég. Nem elég meleg ahhoz, hogy levessem a shinigami ruhát… ~ Mondjuk, amúgy is. Ha nagyon melegem lesz, akkor majd felveszem a hátamra a zanpakutom, és repdesek egy kicsit, hogy a menteszél lehűtsön… ~
Amíg elmélkedem, meg is érkezem a partra. Elég korán érkezhettem, tényleg, ilyenkor még sokan alhatnak, hisz alig vannak. De legalább le tudok foglalni valami jó helyet, ahol süt rám a nap, de nem égek le!
- Meleg van… azt hiszem, suhanok egy kicsit. – mormogom halkan, majd az oldalamra rögzített zanpakutot leveszem, és a hátamra támasztom. - Hainin Shiro, Ba-suto Shiro! – suttogom, mire körülöttem pici tornádó keletkezik, és a zanpakuto a hátamon érzem, ahogy alakot vált, illetve a ruhám szinte leszaggatódik rólam, és a szél újat alkot. Annyira nem új mondjuk, hisz ilyen volt a shinigami ruhám alatt is (a köpenyt leszámítva): Fekete, nyaktól derékig cipzárazható kapucnis köpeny, fekete bikini felső, és egy fekete forrónadrág, plusz térdig érő fekete csizma. Nos, ha ebben nem lesz melegem… bár a végén már úgyis csak ennek töredéke lesz rajtam, de nem ez a lényeg. – Shuppon! – mondom ki újra a parancsszót, mire a zanpakuto két oldalából szárnyak nőnek ki.
Ezután robbanásszerűen ugrok ki a part közepére, majd felugrok, és nem sokkal a felszín felett kezdek el száguldozni, pontosabban repülni előre. Az emberek többségét szlalomozva kerülöm ki, ám egyszer csak hirtelen megszólít valaki, mire elvesztem az önuralmam.
- Tara! – hallom mögülem, mire reflexszerűen hátranézek, és mire visszakapom a fejem, már 10 méteres körzetembe kerül egy lilahajú, napozó fiú. 5 méternél kapok észbe, és oldom fel a technikát, ám sajnos alig vesztek a lendületemből, zuhanva robbanok neki a napágynak, ezzel felborítva a fiút, és kis röppályára állítva Őt, én pedig természetesen még pattogva csúszok a földön egy kicsit.
A következő érzéseim embertelen forróság az arcomon, majd az, hogy valaki rám esik. Hamar rájövök, hogy a forró dolog az egy épp elemében lévő, meggyújtott pipa, ami a szám mellé esett eredetileg, de parazsát szétszórva felcsúszott a szememig. Vonyítva kaparom le magamról a tárgyat, majd miután felültem, szuszogva, bal arcomat fogva nézek a személyre, aki rám esett. Az a fiú az, aki pár másodperce még önfeledten pipázott és napozott, amíg én bele nem rohantam. Dühösen kapom fel a pipát, majd nyomom vissza a szájába, homokostul, mindenestül.
- A pipázástól nem leszel élőbb! – ugrok neki. – Amúgy is, vigyázz hol napozol! Figyelni kéne, nem az utamba lenni. – tolom le magamról, majd felállok, és felsegítem. – Amúgy Tabuchi Tara vagyok. – cipzárazom ki a köpenyemet, majd nemes egyszerűséggel ledobom magamról, a táska mellé, ami a napágy mellé esett, és a zanpakuto is ott pihen. Amint lenn van a köpeny, rögtön le is rúgom magamról a bakancsot, és kinyújtózok. – Benned kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptySzer. Márc. 16, 2011 12:41 pm

Vajon Tara fél szemmel is olyan szép, mint kettővel? – Tara betoppan


Talán még is tévedtem, és nem nekem való a pihenés, legalábbis nem ilyen formában, ahol közösség is van. Nem nagyon zajosak, de nekem ez is sok ahhoz, hogy pihenjek. Nekem az kell, hogy nyugalom legyen, csend és talán egy kis eső, igen az eső igen hasznos. Csak félre húzom az ajtómat, neki támaszkodok a keretnek a számban a pipám a kezemben egy pohár szaké, tökéletes. Hallgatnám ahogyan az eső esik, és végül a keletkezet pocsolyákban egy új „dalba” kezdene bele. Ez a kis képzelgés egészen eltudott lazítani, talán még is tudok itt pihenni, csak az ilyen dolgokra kell gondolnom. Nem pedig arra hogy a parton lévők mondogatják hogy „Nézd egy repülő lány”. Olyan nagydolog ez? Nem emberek vagyunk tehát ennek nem kellene akkor a jelentőséget tulajdonítani. Én se teszem egészen addig míg nem érzem hogy valami nekem csapódik, pontosabban a napágyamnak. Kinyitom azt az egy szememet, de már azt látom, és érzem hogy repülök. Egész kellemes, csak nem hiszem hogy a becsapódás olyan jó lesz, és még a pipám is eltűnt valahova. Próbálom keresni azt, aki miatt ez történt, de csak azt látom hogy Ő kacsázik a homokon. Halkan sóhajtok egyet, majd lehunyom a szememet.
- Ez fájni fog. – közlöm a nyilvánvalót magammal. Az érkezés se várat sokáig magára, de ellenkezőleg, nem is fájt annyira mint gondoltam, inkább puha az amire érkeztem. Hm, vinnyog a homok? Akkor ez nem homok, hanem valami más vagyis valaki más. Remek, remélem nem ütöttem agyon senkit? De tudnám merre is van a pipám? Lassan nyitom ki a szememet, és amit láttok az a pipám ami a számban köt ki. Egész rossz az íze így, a homok nem jó ha a szájba kerül. Most pedig nekem ugrik? Igaza van, beláthatnám hogy az én hibám volt, hogy az útjába feküdtem. Többek közt ezért se szeretek járni mások közzé. Nem is kellet volna letolnia magáról, leszálltam volna én magamtól is. Felállok és leporolom magamat, majd kiveszem a pipámat és azt is kitisztítom. Visszateszem az ajkaim közzé, majd jöhet a szemüregem, lehet a kötés alá is került egy kevés. Kicsit megemelem a kötés alját és előrébb dőlök, de szerencsére nem ment bele semmi. Ideje válaszolni a hölgynek, akit Tabuchi Tarana hívnak. Megmaradt a kimért és nyugodt hangom, nem neheztelek amiért feldöntött.
- Csak egy régi szokás. Elnézést kérek amiért akadályoztalak a repülésben. Többé nem fordul elő. – a fordulásról jut eszembe, ideje meg is néznem ki is az akivel ilyen váratlanul találkoztam, pontosabban hogyan is néz ki, és persze be is mutatkozok neki. Ránézek, és kinyitom a számat, de nem éppen szavak jönnek ki belőle, csak a pipám eset ki. Nyelek egy nagyot, és kivételesen nem nyugodt a hangom, inkább zavarban vagyok.
- Kojiro… Kuroda… Kojiro. – kis pír is meg jelent az arcomon. Ne nagyon szoktam hozzá az ilyen látványhoz, még egy ok amiért ne járjak tömegbe. Nehezen bírom, nagyon nehezen, és nem is bírom tovább. Először csak pár csepp, majd elemi erővel lő ki a vér az orromból, a fejemet hátracsapja, felemelkedik a lábam majd hátravág az erő amivel megszabadultam egy „kevés” kis piros folyadéktól. Nem közöny, nagyon nagy megilletődés van az arcomon. Az egy szemem is kivan kerekedve rendesen.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 5:33 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép vagyok, mint kettővel? - Megjelenek

Akit előbb feldöntöttem, most nyugodt hangon szól hozzám, kicsit meglep, a legtöbben szerintem fortyognának az idegtől, főleg, ha még Nekem áll feljebb, de úgy látszik, Ő más, legalábbis egy bizonyos szintig, de biztos találok valami pontot, amivel ki tudom zökkenteni a nyugodtságából. Na, nem, mintha ez lenne a célom…
- Csak egy régi szokás. Elnézést kérek, amiért akadályoztalak a repülésben. Többé nem fordul elő. – tessék, és még bocsánatot is kér! Hát hogy képzeli, hogy nem ugrik Nekem?! Jól esne lebokszolni már egy fiút, vagy ilyesmi, de nem, Ő hajtja a magáét. Persze, az Ő hibája az egész, úgyhogy el is várom, hogy bocsánatot kérjen, de mégis… Ááá, idegesítő!
Bár eddig nem igazán jutott el odáig, hogy megfigyeljen engem, miután ledobáltam magamról a cuccaimat, el is kezdi kinyitni a szemeit, majd mikor végignéz rajtam, a szája kitárul, és a pipa megint landol a homokban. ~ Ezért kellett felvennem? ~ Nyafogok magamban, majd újra a fiúnak szentelem a figyelmem, aki immár akkorát nyel, hogy le se tagadhatná, milyen nyálzuhatagot tüntetett el a torkában, mert ez tényleg akkora, hogy szinte hátrahajtja a fejét.
- Kojiro… Kuroda… Kojiro. – mutatkozik be remegő, zavart hangon, mire én bólintok egyet. Szóval Kojiro Kuroda, ha jól értettem. Látom, ahogy egy kicsit elpirul, majd arca egyre vörösebbé válik, majd valószínűleg nem bírja a vérkeringése, és elpattan „pár” cérnaér, vagy mi az, és először kis mennyiségű vér távozik belőle. Aggódó tekintettel lépek hozzá közelebb, és simítom meg az arcát, miközben a bal kezemmel még én is fogom a sajátomat.
- Jól… jól vagy, Kuroda-sama? – pislogok rá, ám választ már nem kapok, mivel hirtelen egy haaatalmaaas véráradat löki hátra Őt, nekem meg még a kezem is a levegőben marad, jobb szemöldököm idegesen kezd el fel-le pattogni, miközben reményvesztetten sóhajtok. – Perverz… BAKAAAA! – ordítom el magamat, majd felugrok a levegőbe, és szinte fejjel előre kezdek el Kuroda hasa felé zuhanni, majd mikor leérkeztem a puha, ám valamilyen szinten kemény felületre, kinyújtózkodok és átkarolom.
- De meleg hasad van… - mormogom, majd álmos tekintettel felpattanok a hasáról, és mellé telepszek le, az arcom bal felét piszkálva. Bár nem látom, biztos, hogy a pipa hagyott valami égési nyomot, legalábbis úgy érzem, hogy éget, és fáj, és rossz… - Most nézd meg, a pipád szép emléket hagyott nekem. – veszem el a kezemet onnan, és azt is az ölembe teszem. ~ De szerencsétlen vagyok ma… ~
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:54 am

Vajon Tara fél szemmel is olyan szép, mint kettővel? Igen az.


Nem vagyok én hozzászokva az ilyen dolgokhoz, pontosabban az ilyen látványhoz. Tudtam én hogy inkább valami olyan helyre kellet volna mennem ahol nem szabadulnak meg a ruháiktól az emberek. Kész, tényleg nem fogok elmenni a fürdőbe. Ha már ettől a látványtól is így ledermedek. Akkor mi lesz ha ezt beszorzom mondjuk tízzel? Szívroham, agyhalál, és minden ilyen hirtelen bekövetkező sérülés. Közelit, közelit meg fogta az arcomat. Az elmémben konganak a vészharangok, és nagyjából most kellene, megjeleni a két kis teremtménynek a vállamon. A kisördög aki azt mondja hogy hagyjam magamat, nem is biztos hogy ez olyan rossz lesz majd, használjam ki az alkalmat. Az angyalka azt mondja hogy ne legyek ennyire puhapöcs, és csináljak végre valamit. Remek segítséget nyújtanak nekem. Inkább nem hallgattok rájuk. Amikor megérinti az arcomat, akkor tör elő a vér az orromból, és dob hátra. Meghalni sincs időm, mert kapom a letolást. Perverz én? Nem tehetek róla, de háromszáz éve nem voltam intimebb kapcsolatban nővel, sőt nagyjából semmilyen kapcsolatban nem voltam velük. Erre szó szerint megreptet egy, és utána lenge öltözetben jelen meg előttem. Csoda ha így reagálok? Szerintem nem, alig térek magamhoz, jobban mondva alig eszmélek fel, és mit érzek? Hogy a hasamon van a feje és átkarol. Ha épp lenne a másik szemem akkor most szakította volna át a kötést. Ehelyett csak a bal szemem ugrik ki majdnem a helyéből, és dobog elég hevesen a szívem. Az ütemre szinte táncolni lehet, ha így folytatja Tara felfog robban a mellkasomban az a kis szervem. Most mit csináljak, mit csináljak!!?? Ásni kell egy gödröt és eltemetni magamat. Igen azt kell tennem, legalább le is hűtöm magamat és nem fogom látni ami miatt így jártam. Hiába tetszik a látvány. Szerencsére leszáll a hasamról, és mellém ül. Felé fordítom a fejemet, és próbálom csak az arcát nézni. Nehéz és embertelen feladat, magától akar tovább vándorolni a tekintetem.
- Sajnálom az előző reakciómat, nem igazán szoktam meg, hogy csinos hölgyek vannak a társaságomban ilyen keveset takaró ruhákban. És azt is sajnálom hogy a pipámnak köszönhetően megsérült az a szép arcod… akarom mondani megsérült az arcod.
~Valaki mentsen meg mielőtt olyat mondok amit megbánok.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 9:55 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép vagyok, mint kettővel? – Még jó hogy Wink

Megvárom, amíg Kuroda felém fordul, és felnéz rám, az arcomra, legalábbis… oda próbál, de a szeme mintha néha lejjebb vándorolna, aztán visszapattan a helyére, tehát körülbelül egy páros pingpong meccset láthatunk a szempárban, amikor megembereli magát és beszélni kezd.
- Sajnálom az előző reakciómat, nem igazán szoktam meg, hogy csinos hölgyek vannak a társaságomban ilyen keveset takaró ruhákban. És azt is sajnálom, hogy a pipámnak köszönhetően megsérült az a szép arcod… akarom mondani megsérült az arcod.
Kicsit akadozva beszél, és hallatszódik a hangján, hogy zavarban van, majd egy hirtelen mozdulattal a fülemet a mellkasára támasztom, majd szinte azonnal vissza is hajolok ülő helyzetbe, és kihúzom magam.
- Akkor ma meg kellesz szoknom a társaságomat, mivel unatkozom, és jobb híján egész nap veled leszek. Amúgy meg… Meleg van, nem tehetek róla! – húzom el a számat. – Ha tél lenne, és csontig hatoló hideg, most nem lennék itt a parton, ilyen lenge öltözetben. Te se lennél itt, és nem lett volna akkora szerencséd, hogy velem találkozz. – érvelek kerek szemekkel, nagyokat pislogva, majd az egyik pislogásnál sziszegve az arcomhoz kapom a kezem. – Még mindig fáááj! – simítom végig az egyik ujjammal, majd megfogom Kuroda kezét, és odateszem, majd azt is végighúzom rajta. – Érzed? Olyan, mintha kidudorodna! Biztos nagyon csúnya… - nézek aggódó tekintettel, majd a fekvő srácra szegezem a szemeimet, és az egyik kezemmel a táskám felé nyúlok, ahonnan nem túl hosszú keresgélés után elő is húzok egy zsebkendőt, és elkezdem vele letörölgetni Kuroda orrát, és az arcát, legalábbis ahol a vére érte, ott próbálom eltűntetni azt. – Te jól vagy amúgy?
Még el vagyok egy ideig a törléssel, majd mikor látszólag végeztem, a véres zsebkendőt bedobom a nyitott táskába. Ezután felállok, és felülről Kurodára nézve intek egyet a kezemmel, hogy Ő is álljon fel. Amint feláll, kinyújtózkodok, és elszánt tekintettel nézek a víz felé, majd felkarolom Kurodát, és magammal húzva Őt elkezdek futni a víz felé. Bár úgy tűnik, egy idő után megy magától is, szóval tartalékolom az erőm a fürdésre, meg egy kis futás senkinek sem árt meg.
Amint a vízbe érünk, és már bokáig van a körülbelül 20-25°-os csoda, önkívületi állapotban a derekánál felkapom Kurodát, és poénből behajítanám a vízbe, már, ha elbírnám, így két lépés után vele együtt elvágódok a vízben.
- Hehe… - pirulok el. – Hiba a manőverben, sebaj… ^^”
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 11:30 am

Vajon Tara fél szemmel is olyan szép, mint kettővel? Igen az.

Amikor a fülét a mellkasomra támasztja azt halhatja hogy a szívem még gyorsabban kalapál. Szándékosan csinálná ezt? Tudja hogy ezzel még inkább csak zavarba hoz? Ha tudja akkor egész kis gonosz módszert választott arra hogy megtorolja amiért az útjában voltam a repülés közben. De miért nem raktak ki valami táblát ami figyelmeztet az alacsonyan repülő nőkre? Ha lett volna ilyen akkor természetesen a part egy távolabbi pontját választottam volna ahol nem zavartam volna meg semmit. Megint itt a meglepetés ideje. Velem akar lenni egész nap? De miért? Mármint mi oka lehet erre? Nem vagyok én annyira érdekes személy hogy bárki is a társaságomat keresse. Főleg meg nem azért hogy egy egész napot velem töltsön el.
- Ren… rendben. Igazad van, egész meleg van mostanában. Pontosabban mindig elég meleg van, inkább az esőt kedvelem.
Majd elhallgatok, nem beszélünk magunkról. A kötelékeink miatt szenvedünk, ezért el kell kerülni azt, hogy kialakuljanak a kötelékek. Vagy a már meglévőket kell elszakítani. Ha nincs semmi ami egy másik személyhez szorosabban köt, akkor el fogod kerülni a szenvedéseket is az életben. Nem egy tapasztalatom volt már ilyen. Az első nő halála az életemben, látni ahogy Nobunaga is szenved a háború miatt, majd a halálom, és végül a második szerelmem halála. Amit nem tudtam elkerülni, hiába is vágtam ki a saját szememet. Inkább nem barátkozok, és elkerülök minden szenvedést.
- Gondolom igen, ha tél lenne nem lenne itt senki. Talán akkor kellet volna ide jönnöm. Öhm… igen nem lett volna ekkora szerencsém. – már ha annak lehet nevezni, bár ne kiabáljunk el semmit. – Sajnálom hogy megéget az arcod. – már abba is megremegett a kezem hogy megfogta, de amikor az arcához rakta, akkor egy kis vér megint megjelent az orromban. Vissza kell fogni magamat, nehogy megint kilőjön a vér, és engem pedig eltoljon pár méterrel odébb. Mivel még mindig fekszek.
- Ne… nem csúnya… nem… nem du... dudorodik.
Nem lenne baj ha végre megtanulnék rendesen beszélni. De csak azért vagyok most is kicsit zavarban, mert lengén van öltözve. Ha teljesen fel lenne öltözve nem lenne ilyen bajom. Most mit szeretne? Minek az a zsebkendő? Aha, hogy ezért? Lehunyom a szememet és összeszorítom a fogaimat.
- Igen jól.
Amikor elveszi a zsebkendőt az arcomtól kinyitom a szememet. Álljak fel? Remélem feltudok majd álli? A kezeimen megtámaszkodva feltolom magamat majd sikeresen talpon is vagyok. Mi? Miért fogta meg a kezemet? Miért visz a víz felé? Nem sok erőm van ellenkezni, csak megyek vele, és utána. Egészen kellemes a víz hőfoka. Legalább nem leszek libabőrös. Na, most mit akar? Elkerekedik a szemem, és már nyitnám is a számat hogy ellenkezek, csak megelőzött azzal hogy velem együtt a vízbe eset. Elterülök a vízbe, majd felülök. Remélem a kötésem nem ázik át, mert akkor víz kerül a fejembe. Remek, a hajam is vizes lett. Az arcom elé lóg pár kosza tincs, aminek a végéről csepeg a víz.
- Egy kicsi, de tényleg csak egy kicsi. – majd felé csapok egy kis vizet, bár nem tudom mi is vitt rá, de egy kicsit még el is mosolyodok.
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyPént. Márc. 18, 2011 7:53 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép vagyok, mint kettővel? – Még jó hogy Wink

A víz placcsanásából tudom kikövetkeztetni, hogy Kuroda felül, majd hamarosan én is így teszek, nehogy lemaradjak a végén.
Nem mondom, talán nem rövidnadrágban kellett volna bejönni a vízbe, így elég kellemetlen lesz a mozgás, bár ami a legjobban aggaszt, az a hajam. Még így is alig bírom el, mi lesz, ha még fel is szívja a vizet? Most jut eszembe, hogy a fürdést leszámítva talán akkor voltam vízben, mikor ember voltam. ~ Egyáltalán tudok úszni? Hamarosan meg kellesz bizonyosodnom róla.~ Az meg csak egy kérdés a tényekhez, hogy a szemem világít-e a vízben, vagy ilyesmi…
Elmélkedésemből először Kuroda motyogása, majd az ébreszt fel igazán, hogy lefröcsköl vízzel, bár az a víz mennyiség igazán nem sok, sőt, kevés. ~ Szóval vízi csatát akar? Megkapja, ezen ne múljék! Csak utána ne panaszkodjon, ha nagyon vizes lesz. Very Happy ~
Már így is csöpög róla az a kevés víz, ami érte, hát mi lesz, amikor beljebb megyünk. Izgatottan állok fel hirtelen, és megrázom a nagy loboncomat, hát került rá víz rendesen. No meg, igazán szép látvány tud lenni, mikor a hajamat fújja a szél, és a napfényben megcsillannak a lehulló vízcseppek… ilyenkor úgy megnézném magam, hogy nézhet ki. Majd talán megkérdeztem Kurodát, ha jobban feloldódik. Fel fog egyáltalán oldódni? Teszek róla, hogy feloldódjon! Elutasító választ meg nem fogadok el!
Ahogy mennék tovább, nem nézek a lábam elé, és természetes, hogy el kell, hogy essek Kurodában… (hisz mikor leejtettem, természetesen előttem landolt. ^^”) Vörösen támasztom ki magam a könyökömmel, majd fordítom meg a fejem, ahogy visszanézek rá.
- Izé… nem direkt volt! – húzom le róla a lábaimat, majd inkább négykézláb folytatom az utamat a mélyvíz felé. – Nem jössz? Ott biztos jobb a víz hőmérséklete is.
Amint követni kezd, addig „gyalogolok” négykézláb, amíg az államig nem ér a víz, majd felülök. Még így is eléri a hasamat, talán kicsit feljebb is, így helyezkedek el, majd bosszús vigyorral nézek Kurodára. Kezeimet összefonom, majd beleteszem a vízbe, szétnyitom, és hirtelen visszazárom, így egy kis „szökőkutat” csinálva, és lefröcskölve pont Kuroda homlokának közepét.
- Telitalála~t! – nyújtom el a szó végét, majd várom, hogy visszatámadjon.
Akárhogy is történik, támad vagy nem, én továbbra is hűen folytatom a szökőkút módot. Elvagyunk egy ideig ezzel, legalábbis én biztos – és, mintha sikerült volna egy mosolyt csalnom az arcára. Haladás! Talán tényleg kezd feloldódni… De tegyünk kicsit többet az ügyért.
Felállok, és elkezdek beljebb menni, bár a víz egyre hűvösebb, engem nem zavar, hisz az egy dolog, hogy rekkenő hőség van, de én már megszoktam a száguldozás közepette keletkező hideg menetszelet, sőt, élvezni is szoktam, ezt miért ne élvezném? Szinte ugyanolyan, talán kicsit hűvösebb, de ideje beleszokni, ennél is jobban.
Addig-addig sétálok a vízben, míg mellig nem ér, és bevárom Kurodát is. Amint beér, bizonytalanul nézek rá, és a vízre.
- Hogyan tovább? – vakarom meg a fejem.
Még épp lépnék tovább egyet, ám mikor leérkeznék, bizonytalan üresség fogad. Nincs hova lépnem, csak a hideg víz, ami viszont nem tart fenn, így kétségbeesetten kezdek kapálózni először a lábammal, majd a kezemmel, de mintha valami láncként tekeredne a lábamra a víz, úgy ránt magával a mélybe, én pedig csak lemondóan lehunyom a szememet. ~ Nem, nem tudok úszni… most már biztos. ~
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te5000/10000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (5000/10000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyVas. Márc. 20, 2011 2:34 am

A poszt nyomokban mogyorót, helyenként tojást tartalmazhat, fogyasztása 18 éven aluliak számára nem ajánlott.


| Elmulasztott találka bepótlása- Kámaszútra lájveksön |

Némileg érdeklődve szemlélte az előtte elhaladó halat, majd a beállt támadásmentes csendben kezdte el fürkészni barátnőjét. Röpke egy hónap, ennyi ideje nevezhető kapcsolatnak gyakori ruhamentesre végződő sétálgatásuk- s máris felmerült az a téma, amire még soha életében nem gondolt! Bevallható, hogy kissé rémülettel töltötte el a dolog. Oh, hány olyan némbert sodort az útjába a sors, aki azzal akarta magához láncolni az egykori olimpikont, hogy teherbe esik tőle? Sokkal inkább úgy érezte, nem személye ejtette rabul őket, hanem inkább vaskos bankszámlája, mely igencsak vonzotta a telt idomú, de annál sokkal inkább üresfejű nőszemélyeket. S le sem tagadhatja, milyen kedvtelve játszott velük, de egy idő után minden unalmassá válik- s erre a játékra hamar ráunt.
Természetes, hogy akar családot és mindezt Kotomitól, de kissé talán rémítő volt számára a dolog- tekintve, hogy mennyi kétség élt benne! S nem azzal foglalkozott, hogy a többi, alatta álló kis senkiházi mit terjeszt, hanem hogy meg tud-e majd felelni a magával szemben támasztott elvárásoknak? Maximalista lévén közel sem elégedett meg a tökéleteshez hasonlóval- a gyereknek, aki nyilván hibátlan jelleművé és tökéletessé lesz nevelve, mentesülnie kell majd mindenféle erkölcsi ferdeségtől és jellemhibától! S mindez nyilván sikerülni is fog, mert szerető családi légkört teremtenek majd meg hazugságok és álarcok nélkül- tehát igazi család lesznek. Olyan, amilyennek egy családnak lennie kell- mentesülve a képmutatástól, hazugságoktól, önzéstől. egy jó környezetbe született gyermek csakis jó jellemmel rendelkezhet, minden csupán nevelés kérdése.
- Szeretnék majd a jövőben gyereket... egyet. Talán kettőt... - rágta meg a szavakat alaposan kimondás előtt, majd a parthoz úszva vett elő egy szál cigarettát, s kiült egy nagyobb sziklára. Rég volt része ilyen kellemes délelőttben, s egyáltalán nem volt ellenére barátnője aktívsága a kolbászfogyasztás terén- s bár őt sem kellett félteni, volt egy olyan érzése, hogy régebben mintha vizsgáztatta volna hadnagya, hogy megfelelő partner-e a számára. S hogy jelenleg is vele van, nyilvánvaló bizonyítéka annak, hogy nála jobb... nincs. Cool
Kotomit maga mellé ültetve hajtotta hátra a fejét, élvezve a meleget és a napsütést, azokat a perceket, amik mostanában nem jutottak ki neki. S ha már ebbe belefogott, nyilvánvaló, hogy ezt is a lehető legtökéletesebben akarja végezni: tehát pillanatok alatt a hátára heveredve hagyta, hogy bőre minél több D-vitamint szívjon magába és pár árnyalatnyit barnuljon amúgy mellékesen tökéletesen kockás hasa, s hogy a többi mennyire volt hibátlan, arról tanúskodott Kotomi fel-felcsillanó szeme. S bár jelenleg ellepte a pillanatnyi fáradtság, nem feledkezett meg arról a feltett szándékáról sem, hogy a vízben is eljátszogassanak. Feleslegesnek tartotta a kapkodást - menekülni előle úgysem fog, idejük pedig bőven van még.
Magabiztos mozdulattal pöckölte a vízbe a leégett csikket, és eljátszott a gondolattal, hogy vajon hány éve van még hátra, ha így folytatja a bűzrúd fogyasztását. Tudta a gyilkos pillantásokból, hogy kedvese sem helyesli ezt a szokását, de egyéni jogának érezte, hogy tengeri élőlényeket szaporítson lebenyeiben. S különben is, eddig semmi probléma nem lépett fel, s amilyen ütemben öregszik, elképzelhető, hamarabb távozik el rendes körülmények között, vagy egy szerencsés arrancar mocskos mancsa által, semmint hogy holmi polipok zavarják békés, erotikában dús napjait. Surprised
- Na és veled mi a helyzet, drágaságom? - túrt bele a még éppen vizes hajzatba, ezzel kreálva egy elég érdekes frizurát Kotomi számára. Az ember ki sem nézné egy ekkora élőlényből, hogy mekkora vadság lakozik benne- általában sugárzik belőle a nyugalom és a hűvösség, ám bizonyos kivillanó hasfalak vagy néha-néha egy lábszár is fel tudja szabadítani a benne levő állatot- megnyugtatva őt arról, hogy a lány továbbra sem szándékozik elhanyagolni kedvenc kolbászmárkáját és beállni a galád vegetáriánusok közé.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te15900/30000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyVas. Márc. 20, 2011 5:11 am

Vajon fél szemmel is ugyanolyan szép Tara, mint kettővel? – Igen


De rég volt, hogy úsztam, talán az Akadémián eltöltött éveimben volt utoljára hogy lubickoltam. Tudok még egyáltalán úszni? Csak tudok, legalábbis remélem, hogy a testem megjegyezte hogyan is kell. Olyan ez, mint a biciklizés, nem lehet elfelejteni, legalábbis gondolom én. Megint csak megakarok szólalni, de amit láttok, és érzek. Amit érzek az a víz, ami rám csapódik, de valahogy nem tudok vele törődni. A látvány inkább lenyűgöz. Tátot szájal nézem Tarát, ahogy az a kevés víz a testén megcsillan a napfényben, és ahogyan a szél játszik a hajával. Most kell visszatartani a vérzést az orromból, mert a cápák megérzik már messziről is. Nem akarok cápa eledel lenni. Bár ilyen sekély vízbe kitudnak jönni? Lényegtelen, a lényeg hogy visszatartom az orrvérzésemet. Az se nagyon érdekel most, hogy valami nekem ütközik, persze Tara volt az, nehéz is lenne, ha nem Ő lett volna az. Zavartan megrázom a fejemet, és Tarára nézek. Ha így folytatja, tehetek akármit, az összes vérem az orromon keresztül fog eltávozni.
- Se..semmi baj. Mi? De-de persze megyek.
Hadarom el majd felállok és követem Tarat, nem túl mély a víz, de amikor leül, akkor én törökülésben helyezkedek el vele szemben. Kisé előre dőlve nézem mit is csinál. Miért fonja össze az ujjait, és miért nyitja ki majd zárja be? Aha, tehát ezért? Meglepetten nézem mit is csinált, majd leutánzóm a mozdulatait. Tehát ujjakat össze, kezet a vízbe, vizet a kezek közzé, majd összezár. Ennyi az egész, és hatásos is, mert sikerült Tara arcába locsolnom a vizet.
- Ez is. – hihetetlen, de ismét elmosolyodtam. Ejha, már egymás után kétszer is megtörtént. Ideje lesz visszafognom magamat, mert a végén történnek olyan dolgok amiknek nem szabad. A végén barátság lesz, azt pedig nem igazán tervezem. De ha csak ilyen könnyű lenne. Hiába tervezünk el valamit, igen gyakran keresztülhúzza a terveinket az élet. Ismét sétálni kezd Tara, minek menne beljebb? Így is tiszta vizesek vagyunk mindketten. Mindegy, mást nem tehetek, ismét felállok és követem. Mintha azt mondta volna hogy bentebb a víz kellemesebb lesz, nem hidegebb. Bár annyira nem hideg, nem érzem hogy a hideg miatt egy bizonyos részem kisebb lenne.
- Óvatosan, lehet van egy két meglepetés a v….- nem tudtam befejezni a mondatomat, mert Tara egyszerűen elmerült. Most szórakozik velem, vagy tényleg megjárta a vízzel? Haj, nézzük meg inkább. Egy nagy levegőt veszek, és alámerülök. Na most már tuti hogy cserélnem kell a szememet védő anyagot. Látom Tarát, ahogy merül elfelé, odaúszok hozzá és átkarolom a derekát. Hiába akarok felúszni, nem tudom magammal vinni Tarát. Jobban megnézem a lábát, és valami hínár vagy nem is tudom mi tekeredett a lábára. Megpróbálom leszedni a lábáról, sikerül is, majd végre elkezdek vele a felszínre úszni. Ki a partra, lerakom a homokra és most vagyok bajban. Rázogatni kezdem, és a nevén szólítom, ha nem kell fel erre, ha szükséges szívmasszást is adok neki, sőt, szájon át lélegeztetem is ha kell. Ezért nem szeretek az emberek közzé járni. Egyszer teszem meg, és már is mibe keveredek?
Vissza az elejére Go down
Viridiana Sovari

Viridiana Sovari

Hozzászólások száma : 40
Registration date : 2011. Jan. 03.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 11.tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Cl0te6600/15000Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 29y5sib  (6600/15000)

Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 EmptyHétf. Márc. 21, 2011 6:58 am

Merülés közben nem sokat észlel az ember a külvilágból… Akarva-akaratlan is segítségért kiált, ezzel kiengedve a maradék levegőjét, ami még a felszínem ragadt meg benne, kétségbeesetten kalimpálózik, és egy idő után már csak várja a vesztét. Én is így teszek… miután már nincs levegő, amit beszívhatnék, sőt, már a víz felé nyúlok aggodalmamban, az eszméletemet lassan mintha elkezdeném elveszteni, a gond az, hogy valami folyamatosan húz lefele, nem enged, nem kapok levegőt…
Mielőtt teljesen eszméletlenné válnék, látom, hogy a fényt valaki eltakarja előlem, és egyre sötétebbé válik. Vagy csak képzelődöm, és ilyen az, amikor látod, hogy minden elsötétül körülötted? Nem, nem, ez egy személy. Kuroda lenne az? Érzem, ahogy átkarol, és véleményem szerint ez kétségtelenül egy férfi karja, vagy csak egy nagydarab nőé. Maradjunk a férfiban, és mivel mást nem láttam a vízben, ezért… Kuroda lenne az?
De még mielőtt kijutnék a felszínre, vesztem el az eszméletemet. Talán még érzékelek egy kicsit a külvilágból… tényleg nem sokat, hanem egy icipicit, például azt, hogy a pár fokos vízből való felmerülés milyen hideg tud lenni, még ilyen forró napon is.
Érzem, ahogy valaki visz engem, húz a part felé… ez Kuroda lesz, legalábbis az, aki megmentett, és Ő csak nem hagy cserben egy nőt. Nem olyan férfi… nem olyannak tűnt, hanem illedelmes, jó modorú, talán egy kicsit elszokott a társaságtól, de biztos, hogy Ő mentett meg!
Kifektet engem a földre, pontosabban a homokra, szóval elég gyorsan sikerült velem kiúsznia a mélyből. Egy biztos, soha többet nem fogok úszni… vagy úszóleckéket fogok venni, ezaz! Talán pont Kurodától!
Rázni kezdenek… hallom a nevem, többször is, és az egyre kétségbeesettebb, türelmetlenebb rázás is érezhető, mégse tudok rá reagálni. Szinte, mint valami távoli lélek figyelem az eseményeket „kívülről”… Nem, nem, nem! Nem fogok még egyszer meghalni. S ez ellen Kuroda is tenni fog! Tesz is, bár eléggé zavarba ejtő módon… Talán még Ő is belevörösödik, ahogy valamit mintha csinálna a mellkasomnál, remélem, azért nem letapiz! De… nem akar segíteni rajtam.
Ezért hamarosan szétnyitja a szám, és… Ááá, ezt még leírni se akarom! Egy fiú. A számban, és én… mozgásképtelen vagyok, és az én számban egy fiú… ×.× *ha állna, kidőlne xD*
Érzem, ahogy körülbelül a harmadik ki-belélegeztetésnél, mint valami szökőár tör elő a víz a számból, Kuroda pedig helyet hagyva nekem egy kicsit arrébb húzódik, amíg kiköpdösöm magam. Lihegve, remegő kézzel nézek a mellettem ülő fiúra, és rögtön rávetem magam.
- Köszönöm… és bocsánat.. na-nagyon köszönöm! – habogom, remegő hanggal a sírás határán, miközben átkarolom.


[Egyeztettem Kurodával, hogy mozgassam a karakterét >.<]
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Soul Society .:. Tengerpart .:.   Soul Society    .:.  Tengerpart .:. - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Soul Society .:. Tengerpart .:.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-