-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Szept. 19, 2009 8:53 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

A felismerés után némiképp elszégyellve igazgatta magán felsőjét. Szörnyen érezte magát, hogy egyszerűen elfelejtette a hátán lóg gitárja. Miközben pedig körbetekintett egyre erősebb volt a kényszere tengeralattjáró üzemmódba kapcsolni. Valahogy szakadt, feltűnő és kellő távolságból rikító rocker kinézete nem illet a legfrissebb divatba bújt tömeghez. Ezzel teljes lelki traumát okozva Nobu-nak, aki rosszul viselte a kíváncsi tekintetek áradatát. Gyorsan összpontosított is vissza az orra előtt lerakott poháralátétekre. Bőszen forgatta kezében és kopogott velük tetszetős ritmusban. A végén pedig rákezdett várat építeni a kisebb halomból. Csodálatos szórakozását egy oldalába fúródó könyök fojtotta kudarcba. Nem várt támadásnak hála rövid időre lefagyott és tátott szájjal alakította a szobrot. A fájdalom tudatosulását követve azonban összeszorította száját és csak szemeiben gyűlő könnyei jelezték mennyire szörnyen érintette a találkozás. Épp túljutott a mélyponton, amikor a baleset okozója heves lendülettel veregette hátba. Ezt körülbelül úgy érezte, mintha súlyzóval tennék át a másvilágra. Hörgések közepette intett párat és ment össze három számmal feltűnő mérete.
Percekkel később körbetekintett nehogy újabb meglepetés érje, majd odafordult legújabb barátjához, aki éppen mondjuk úgy, tesztelte a bárszék tűréshatárát. Lesápadva tátotta el száját felkészülve az esetleges elkapásra, de a mázlista megúszta az esést. Nagyot sóhajtva könnyebbült meg.
-Majd nem a szívinfarktust hoztad rám!-
-Oh, ne haragudj bro!-kérdőjellel feje felett meredt a "bro" kijelentésre. Számára ez ismeretlen szó volt, de sokkal nagyobb gondot okozott a hatásszünet után feltett kérdés.
-Miért is?- erre Nobu olyan erővel fejelte le a pultot, hogy az egész helységben lehetett hallani. Nem a fonalvesztés volt rá ilyen hatással, hanem ahogy tették. Az extázisban lévő nézelődés, a rágózás és a közben véletlenül elhintett, ártatlan két szó. Érezte erre már teljes mértékig figyelt Kei, sőt kétségbe esve hadonászott az orra előtt. Gyorsan össze akarta szedni magát, mert úgy pánikolt társa, ami hatványozottan nagyobb feltűnést keltett. Remegő kezeivel letörölte könnyeit. A kiegyenesedés már vészjósló ropogással következett be, de sikerült teljesítenie. A pultos hölgy pedig a legjobb pillanatban érkezett. Most volt a legnagyobb szüksége léleknyugtató italra. Emelte is szomorú kutya szemeit rendelésre készen, míg Kei inkább a nő idomaival, főként a széles dekoltázsú felsőjével volt elfoglalva. Várt és várt. Szerette volna előre engedni gitáros testvérét, de nem akart megszólalni. Végül türelmét elfogyasztva, krákogás kíséretében fordult a mellette ülőhöz.
Legnagyobb meglepetésére drága barátja, fejét támasztva csodálta a női mellek látványát szinte teljesen átszellemült arccal. Ettől Nobu-nak vörösödött el kobakja. Ő már kevésbé volt ilyen merész és könnyen zavarba hozták az efféle esetek. Orrát megvakargatva bökdöste meg a földöntúli tájakon révedező ivótársát. Többszöri kísérlet után feladta és megpróbált közelebb hajolni a pult túloldalán tartózkodó személyhez, hiszen az üvöltő zene miatt alig lehetett hallani valamit. Megpróbálta elüvölteni mit szeretne kérni, de természetesen ekkor következett az újabb baj. Kei is felpattant a helyéről, valószínűleg szóval szerette volna tartani a nőt, viszont olyan szerencsétlenül tette, hogy meglökte a szégyenlős srácot. Kicsivel később Nobu megszeppenve kötött ki a másik nem képviselőjének dekoltázsában.
-Jézusom! Annyira sajnálom! -ugrott hátrébb letaposva a mögötte álló társát. Szerencsére az önégetésen kívül senki sem vette komolyan az esését. A pultos csak mosolygott az eseten. Közben fohászkodott a zenészek szentjéhez, hogy ne legyen a lemellelt áldozatnak barátja és leginkább ne legyen itt.
-Ugye nem direkt csináltad? -kérdezte továbbra is teljes megsemmisülés állapotában. Kicsiny vigaszt azért nyújtott számára a kezében szorongatott korsó sör és a mellette pihenő feles tecquila. Tudta, hogy nem kéne sokat innia, mert hamar lerészegedik, mégis jól esett neki a hideg alkohol. Talán nem csiccsent be. Az sokkal jobb lenne a környezetének.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te6500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 1:28 am

// Ha KéT zEnÉsZ öSsZeTaLáLkOzIk \\


Miközben egy igen fontos dolgom akadt, ezért úgy voltam vele, hogy kényelmes pozíciót veszek föl, ami abból állt, hogy könyökömet a pultra tettem, s arra támasztottam a kobakomat. A csodálatos panorámába révedve észre sem vettem, hogy újdonsült barátocskám regénybe kezdett, így egy óvatlan malőrnek köszönhetően, szegénykém habozás nélkül belebukott a szépséges látképbe. Hatalmas izzadságcsepp pottyant le arcomról, majd Nobu szabadkozó szövege hallatán egyből kitört belőlem egy óriási nyerítés.
-Dehogy! Nem volt szándékos!
Igyekeztem levegőhöz jutni, de aligha ment könnyen.
-Sorry, az én hibám!
Veregettem meg együttérzően a vállát, de úgy megremegett tőle, mint az ünnepi kocsonya. Egyre jobban kezdett sápadni, aminek következtében rögtön arra gondoltam, hogy vajon ha odaállítanám a hófehér falhoz, beleolvadna-e.
Mikor mindketten úgy ahogy lenyugodtunk, én előhorgásztam a cigarettámat és pöfékelni kezdtem. Sörözni most nagyon nem volt kedvem, lehet jobban jött volna egy energiaital, mert éreztem, rohamosan kezdek muculni. Ahogy bambultam előre, a nagy semmibe, egyszer csak egy furcsa mozgásra lettem figyelmes, ami a zsebemből jött. Félreértés ne essék, hamarosan elő is bukkant a mocorgás okozója, Spule. Óriásira kikerekedett szemekkel láttam, ahogy a kis vakarcs a pultra ugrik, majd egy pár komótos lépés után le csüccsen elém.
-Spule! Jesus Christ! Hát te meg hogy kerülsz ide?! Nem meg mondtam, hogy maradj otthon?!

*-Meooooooow*
-Ne mentegetőzz! Arról volt szó, hogy őrzöd a lakást! Hát ezért öntöttem neked ki annyi macskakaját? T^T
Biztosra vettem, hogy mindenki full idiótának nézett, hogy egy plüssöcskéhez beszélek, de annyira lesokkoltam, hogy jelen pillanatban az sem zavart volna, ha fölöttem két kétajtós ruhásszekrény, fehér obonyban és kezükben egy bazi nagy injekcióval karon ragad és a sárga-házba hurcolnak.
-Na ha már idetévedtél, zsupsz vissza a zsebembe!
Húzom ketté bőrdzsekim zsebét, és nyomom szinte Spule nózijába.

*-Meoooooooooow! Meooow!*
-Ne ellenkezz, ez nem kistigriseknek való hely! Spule....!!!
Ordítottam fel, ahogy az imádott macskám egyenesen barátocskám fejére szökken. Szegény pali, összerezzen és alig mer megmoccanni. Spule meg mintha mi sem történt volna, forgott kettőt-hármat és kényelmesen belefeküdt a rengeteg hajba. Mancsait az égnek meresztve egy nagyot nyújtózkodott, és már majdnem horpasztott.
-Na most legyen elég, öregem!
Mordultam fel, majd kaptam is utána, de gonosz dögje olyan gyors iramban a pulton kötött ki, hogy csak szegény Nobu tesó kobakját csíphettem el. Ahogy igyekeztem mihamarább bocsánatot kérni a bratyótól, pillanatokon belül azt vettem észre, hogy Spule már a méregdrága üvegekkel játszadozik. Teljesen lesápadva kapok a fejemhez, és kábé olyan arcot vágok be mint azon a híres Sikoly képen. Ahogy vetődtem be a pult mögé egy csatakiáltás kíséretében, ügyesen állkapcson rúgtam Nobut, aki egy izomagyú ölében kötött ki, mellettünk.
-Ne félj, Spuleeeeeee! Kei bácsikád megmeeeeeeeeeeeeent!
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Szept. 20, 2009 4:49 am

// Ha két zenész összetalálkozik... //

Bőszen próbálkozik az ivással, de Kei hangos hahotája kicsi sem engedi a korsó közelébe. Nagy sóhajt eleresztve várja ki a magyarázatot és a hangulat elcsendesedését. A sokára érkező válasz valahogy nem győzi meg, de nem az a kekeckedős fajta. Újabb ivási kísérletét pedig háta nyomorítása hiúsítja meg. Bár foga erős koccanása az üveg széléhez nem esik túlzottan jól, de az érkező fájdalmat lapockája sajgása kellően elnyomja ahhoz, hogy Nobu ne nyöszörgéses könnypotyogtatás kíséretében bújjon be a pult alá.
-Sehhemi baj!-
-Akkor jó! De ne menj már át white-ba!- fejét csóválja az újabb ismeretlen kifejezésen. Lassan szótárt írhatna a sok külföldi szóból. Szörnyülködés helyett csak végigropogtatja fájdalmas arckifejezéssel gerincét és visszahajolva söréhez követi elmerengve Kei cigijének füstjét. Ekkor rázza agyon a felismerés! Ő már legalább őrülten hosszú, tíz perce nem gyújtott rá. Elszörnyedve kezd kotorászni zsebeiben és remegő kezekkel húzza elő saját tüdőmérgezőjét. Csillogó szemekkel horgászik elő egy szálat. Feltűnő nyöszörgését hallva barátja csak könnyedén megbökdösi, majd nem lángra lobbantva ezzel a gyújtóval zsonglőrködő Nobu haját.
-Elvonási tünet?-
-Nem is kicsit!-vágja rá kapásból és szív egy óriási slukkot, teljesen megnyugodva és szétfolyva a széken. Szomszédja pedig egyöntetűen hümmög szimpátiáját kifejezve. Tökéletes csendben ücsörögtek, amíg valami szőrcsomó rá nem ugrott a pultra. Nobu eleinte figyelmet sem szentelt a fura jószágra, de miután leesett neki, hogy nem egy gyantát sosem látó férfi ücsörög ott, hanem egy állatka, elemi erővel vágódott hátra a székéről. Totálisan berezelt tőle. Védekezően maga elé kapta az ülőhelyét. Az viszont nem stimmelt, hogy Kei nagyon családiasan elvitatkozott a nyávogó vadállattal. Erre csupán szájtátással és megabamba fejjel tudott reagálni. Nem tudta hova tenni a képi világot. Aztán nagy nehezen úgy határozott ha a szőkét nem tépte szét, talán neki is megkegyelmez. Némiképp arrébb araszolva csüccsent le és teljesen eltűnt a korsó alján. A sokkra inni kellett, nagyon gyorsan! Az aranysárga nedű utolsó kortyába majd nem belefulladt. Pohara aljáról látta, ahogy vele szemez a fehér állatka. Úgy kigubbadtak a szemei, hogy röplabdázni lehetett volna velük. Többre nem is volt szükség a tulajnak, hangos hörgésben tört ki. Döbbenetére meghalni sem hagyták nyugton, mivel a szörnyeteg beletelepedett a hajába. Ettől szó szerint kővé dermedt és a visszafojtott krákogástól szinte teljesen ellilult az arca. Szíve szerint körbe-körbe rohangászott volna sikítozva, de olyan tempóban remegett, amitől a lábujját sem lenne képes megmozdítani. Ha ez még nem készítette ki teljesen, akkor Kei akciójától ezer százalékosan megbuggyant. Elregélve utolsó kívánságát szorította össze szemeit, hiszen a megkergült zenésztársa elemi erővel vetődött a rajta trónoló állatért. A gonosztevőt nem, de Nobu homlokát rendesen eltalálta. Szerencsétlen shinigami csillagokat látva dülöngélt a székén. Ha most kérdeznék a nevét egészen biztos egy komplett Nirvana dalszöveget hadarna el. Ezek után a csattanós befejezés sem váratott sokat magára. Az immáron lefelé kommandózó Kei kicsiny, de annál halál biztosabb cipőtalpával küldte meg szédülő ismerőse arcát.
Nobu, ahogy az lenni szokott, tehetetlenül repült jó pár métert. Azért szenzorai még működhettek, mert milliméter pontossággal került valaki ölébe. Madarak körtáncával feje felett kereste a külvilággal a kapcsolatot, ami mint később kiderült azt jelentette, hogy húzogatta a góliát szakállát. Alig tisztult ki előtte a kép, máris a földön landolt. Felette pedig egy három számmal szélesebb, konditeremből frissen szabadult elvetemült állat tornyosult, készen arra, hogy laposra verje áldozatát. Nobu megpróbált összezsugorodni, de nem igazán jött össze. A ráeső vsézjóslóan sötét árnyékból pedig tudta, nem ússza meg élve. Siratva keveset megélt lélek életét mászott minél messzebb a frontvonaltól. Távolra nem jutott, mert felsőjét megragadva rántották fel saját lábaira. Alig ért talajt máris bőszen zendített rá bizonygatni ártatlanságát és hevesen kérte egymás után a bocsánatokat. Láthatóan semmit sem ért el, mert már lendült is felé az ököl. Ekkor füst szaga csapta meg az orrát. " A szakáll!" Sápadt le teljesen. Valószínűleg a kezében tartotta a cigijét repülés közben, ami gyönyörűségen belegabalyodott a férfi arcszőrébe. Nem tehetett róla. Túlélő ösztön nála, hogy az aktuális bagóját mindig tartsa meg. Rábökve a pillanatokon belül lángra kapó testrészre vette fel a nyúlcipőt. Amíg az izompacsirták az oltással foglalatoskodtak neki akadt pár másodpercnyi lépéselőnye. A tömegen keresztül verekedve próbált a kijárat felé orientálódni, de a masszív bőrdzsekisekről könnyedén pattogtak le a bulizók. Emiatt előnye pillanatokon belül vált semmivé. Miután elcsípték a terem széléhez lökdösték. Útközben legalább négy liter vízből folyatott maga után patakot és egyre jobban alakult kivert kutya nézése. Elérve a kivégző pontot kezdtek egy centiről az arcába ordítani. Neki már ennyi elég volt, hogy halálfélelme támadjon. Az meg sem fordult a fejében verekedést kezdeményez. Utálta az erőszakot, mégis folyton az elszenvedője ennek az időtöltésnek. Mivel tudta, hogy nem fog ütni erősen kezdett reménykedni egy helyi hős után, aki kimenti a sárkányok karmai közül. Azért abroncsos királylány ruhát nem képzelt magára. Ilyen mértékben még ő sem elvetemült.
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te8500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Szept. 26, 2009 4:39 am

{Mentőakció Justin módra}



-Ha akarjátok én járhatok egy kört a városban és ragasztok ki hirdetést meghallgatásra. Jövő héten úgyis lesz egy szabadnapom. Csak mondjátok meg mit írjak a hirdetésre.

-Ahha, ahha, remek ötlet!
Simítottam végig szabad kezemmel az államat Matsu ötletét hallván. Büszke vagyok, hogy ilyen roppant okos lánnyal hozott össze a sors.
-Asszem, nekem sem kell a hét első felében a melóhelyemen szenvedni, szóval, ha úgy jön ki a lépés mehetnénk együtt!
Fordultam felé mosolyogva. Jó is, hogy eszembe juttatta, mert simán bementem volna dolgozni. Aztán meg szentségeltem volna egy sort, hogy hogy lehetek ekkora idióta. Bár a plusz fizu sosem árt. De szívesebben eltölteném azt az időt Matsuval, mint a kartondobozokkal.
-Most viszont egy pillanat, eltépek a pulthoz, hozok valamit inni. Még mindig nem kell semmi senkinek?
Kérdeztem, majd körbepislogtam a többieken, akik csak csóválták a fejüket.
-Jó, ha nem hát nem!
Pattantam fel a helyemről, majd gyorsan lehajolva egy puszit nyomtam Matsu buksijára, és robogtam is a pult felé. Nem voltak ott olyan sokan, ezért reménykedtem abban, hogy gyorsan kiszolgálnak. Szerencsémre épp akkor jelent meg egy másik kiszolgáló, így nála kértem ki az italt. Ahogy igyekeztem visszafele, mintha a semmiből jött volna két száguldó alak, akikkel olyan erővel koccant össze a vállam, hogy azt hittem engem is elsodornak magukkal. Az italomat is majdnem magamra borítottam. Idegesen utánuk ordítottam:
-Hé, nem láttok a szemetektől?! Marhák!
Hagytam is volna ennyiben, de hamarosan jött az újabb összeütközés. Egy benga állat is betalált, ami nem is lett volna akkora gond, de még hogy be is szóljon...
-Félre az útból, kis takony!
Lökött még egyet rajtam, amitől aztán teljesen dühbe gurultam.
~Takony?! Ez most hozzám beszélt? Hogy az a...!
Gyorsan elszáguldottam az asztalunkig, letettem a megsínylett italt, majd megiramodtam az izomagy felé, ám Matsu csengő hangjától egyből befékeztem.
-Bocs, mindjárt jövök, csak... van egy "kis" dolgom...
Az volt, hogy baromi rosszkor talált meg ez az állat, így nem hagyhattam annyiban. A tömegen átvergődve értem el a helyiség egyik kieső részébe, ahol már komoly párbaj volt kialakulóban. Mindenkit arrébb lökdösve értem a pali háta mögé, aki egy másik ürgét tartott a kezében. Jobban megnézve azt a gizdát jött a felismerés; ő volt az egyike az előttem elszáguldók közül. Már csak azért sem hagyhattam annyiban ezt a dolgot.
-Hé, ember!
Kocogtattam meg a vállát, amire hátrafordult és rámförmedt:
-Mit akarsz?! Takarodj, nem látod, hogy dolgom van?!
-Ja, nekem is, azért vagyok itt! Tedd le azt a srácot most!
Ha szemekkel lehetne ölni, én akkor már tuti összeestem volna. A pali elengedve az ipsét undorító vigyorával felém fordult.
-Asszed foglalkozom ilyen kis tetűkkel, mint te? Seperc alatt véresre verlek, nyomorult!
Lendítette magasba hatalmas öklét.
-Egy... nem sértegetjük az ellenfelet!
Kerültem ki egy laza mozdulattal a támadását.
-És kettő...
Vittem be neki egy egyszerű ütést, egyenesen az állába, amit tökéletesen eltaláltam, így pillanatokon belül összeesett ájultan.
-Nem becsüljük le az ellenséget! Soha!
Egy pillanatra megfagyott a hangulat a bar-nak ezen részén. Vakarásztam a fejemet ahogy körülnéztem a nézőseregen.
~Sok nomád állat... mindegy nekik kit vernek laposra, csak az ő jókedvük garantálva legyen...
-Hajh, az ilyenek sosem tanulnak a hibáikból...
Sóhajtottam, majd átléptem a pacákot és a kocsonya-mozgású srácra meredtem.
-Hé, egyben vagy még?
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te11000/25000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 3:08 am

Kezdtem megbánni az ajánlatomat, miután láttam, hogy a lányok mennyire felpörögtek. Lelki szemeim előtt már láttam, ahogyan kirúgnak minket a stúdióból, mivel a banda két Primadonnája a rózsaszín felhőcskéktől elvakítva sikeresen tönkreteszik a berendezést. Néma imádkozásba kezdtem, reménykedve, hogy megértő fülekre találnak gondolataim. Természetesen ezúttal is sikertelenül végződött az akcióm, ezért inkább az emberek között szambázó szőke srácra pillantottam. Szerencsétlenje végül egy frontális ütközésnek lett szenvedő alanya. Ezt még sikeresen túlélte, de amint a menetirányba fordult újabb személy szaladt belé. Jót vigyorogva ezen követtem figyelemmel a műsort, mire Kamill oldalba könyökölt, olyan erővel, hogy azt hittem elsírom magam.
- Nem röhög. – mondta halkan, de annál fenyegetőbben. Én jobbnak láttam viselkedni, mert a végén még meg talál ölni engem. Justin amilyen gyorsan ért el az asztalunkig, olyan gyorsan indult vissza elégtételt venni az előbbi karambolozásért a második fickótól.
~ Justin te idióta… Nekem egészséges dobos kell, akinek jobb esetben két karja van. – csaptam a homlokomra, majd igyekeztem minél előbb keresztet vetni, reménykedve, hogyha már a lábai nem is, legalább a karjai megmaradnak. Meglepő módon végül ő jött ki győztesen a verekedésből, amit egy kisebb tapssal illettem.
~ Harcművészet: Ötös. Eddig is éreztem felőle egy kisebb mennyiségű lélekenergiát, melyet bár öntudatlanul, de verekedéskor még használni is tudna… Most nem láthattam milyen erejű egy ilyen módon kombinált ütése, de biztos vagyok benne, hogy látni fogom. – mosolyodtam el, miközben továbbra sem vettem le a szememet a szőke srácról.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te3000/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Okt. 24, 2009 3:41 am


Ahogy beszélgettünk, hirtelen a semmiből köreinkben termett Justin, majd amilyen szélsebesen megérkezett, oly gyorsasággal visszarohant a tömeg felé. Csak csodálkozva figyeltem merre tarthat. Nem nagyon értettem, hogy miért is futkos össze-vissza ez a fiú. Legelőször arra gondoltam, hogy valamit otthagyott a pultnál. Talán a tárcáját, vagy ilyesmi. Furcsa módon nem a pult felé vágtatott, sőt épp az ellenkező irányba. Nem sokat láttam, ezért jobban hátrafordultam. Döbbenten figyeltem, ahogyan egy hatalmas termetű férfit szólít meg. Szemmel látható volt, hogy itt bajok lesznek. Teljesen kétségbe voltam esve. Ugyan nem akartam ennyire lebecsülni a fiú képességeit, de azért nem úgy tűnt, hogy egyformák lennének az erőviszonyaik. Majdnem leborultam a helyemről, mikor az a húsdarab meglendítette a kezét. Egyenesen Justin felé! Fellélegeztem, mihelyst annak a furcsa mozzanatának lehettem szemtanúja, hogy könnyűszerrel kiüti a palit. Annyira lesápadtam egy perc alatt, hogy hogyha a falhoz állítottak volna, biztosra veszem, hogy beleolvadtam volna. Nem is lehetett volna zavaróbb tényező, mint a mellettem ücsörgő Irusi kuncogása. Mivel nem akarta abba hagyni, ezért jól oldalba böktem.
~Ilyet... itt stresszelek, ő meg nevetgél... ész megáll!
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te17000/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (17000/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 11:08 pm

-Hát persze hogy mehetnénk együtt. -csillantak fel a szemeim, egy újabb közös program ötletét meghallva. A kellemes kombinálni a hasznossal a világ legjobb dolgai közé tartozik. Segítek a bandának, cserébe kapok egy szép napot Justinnal miközben a várost járjuk és plakátokat ragasztgatunk. Már előre repestem az örömtől, és azon képzelegtem, hogy hogy fogjuk majd egy-egy padon eltölteni az üt közben tartott pihenőket egy fagyival a kezünkben. Hosszúra nyúló elmélkedésemből Justin homlokomra adott puszija zökkentett vissza. Nem is hallottam hogy előtte kérdezett valamit, annyira el voltam merülve a dolgokban, hogy eltartott egy darabig mire összeraktam hogy most mi van. Révedező tekintettel bámultam utána a pult felé, mikor aztán azzal a szörnyű látvánnyal kellett szembesülnöm, hogy az én drága Justinom verekedni készül. Hirtelen olyan halálsápadt lettem, hogy az a benga dög, akár csak egy kis karcolást is ejt az álomszép arcán, hogy magam is nekimentem volna. Már épp álltam volna fel egy "Justin jövök!" felkiáltással, de aztán hamar meggyőztem magam, hogy ez nem lenne a legjobb ötlet. Főleg azért sem, mert a kedvesem egy szempillantás alatt visszaviharzott az asztalhoz hogy letegye az italát, és a bár másik sarka felé vette az irányt a kötözködő után.
-Justin ne csinálj butaságot! -kibáltam utána, de úgy néz ki nagyon felhúzták, mert még mosolyogni is elfelejtett.
*Jaj istenem csak nehogy baja essen* -angsteltem az asztalnál jó főhős-kedveséhez méltó módon, de aztán akkorát néztem hogy ha nem ültem volna eddig is, most tuti lehuppanok.
Justin pár pillanat alatt, egy karcolás nélkül elintézte azokat a csúnya tagokat.
*Az én hősöm* -fogalmazódott meg bennem a boldogság, mikor azt is sikerült összerakni, hogy ezzel a magánakcióval két másik srácot mentett meg a laposra veréstől.
*Ha visszajön ezért tuti kap valami jutalmat* -tervezgettem magamban, hogy hogyan ugrom a nyakába.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te6500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Nov. 15, 2009 5:58 am

[Egy életmentő ficsúr, avagy egy fura társasághoz csapódás]

Ahogy a behemót csávó utánunk eredt azt sem tudtam hova kapjam fel a lábamat, úgy sprinteltem előle. Már azon voltam, hogy sikítva segítségért kiáltok, de Gross-i büszkeségemen nem akartam, hogy csorba essen. A tömegen átszenvedve magunkat találtuk szembe magunkat a csodálatos fallal, amit sikeresen majdnem befejeltem. A szó szerinti sarokba szorulással nem tudtunk mit kezdeni. Vacogva pattogtam körbe Nobut, aki ugyanúgy le volt sápadva, mint jómagam. A tarkopasz, agyonfirkált tapló már velünk szemezett. Éreztem itt az end. Már regéltem is az imákat, ahogy meghökkenve pillantottam meg, hogy jó bajtársamat vette célba, és pillanatokon belül az égben lóbálta. Már ugrottam is volna egy "MEGMENEKÜLTEM!" felkiáltással, mikor jól pofán gyűrtem magam, hogy még gondolni se gondoljak ilyet. Épp készültem volna bemosni a tagnak, mikor a semmiből feltűnt egy szöszke ürge és egy könnyed mozdulattal kiütötte a csávót. Kikerekedett szemekkel vetődtem el, mert majdnem rámesett a hústömeg. Óriásiakat lihegve tápászkodtam fel. Mihelyst megpillantottam az előbbi srácot, felcsillanó szemekkel ugrottam a nyakába bőgve.
-Óh fankyuu fankyuu fankyuu! Már azt hittem feldobom a csodálatos feet-jeimet!

-Hé, zúzz már le rólam!
-Jaj sorry!
Pattantam le róla elemi erővel, jól elszégyellve magamat. Viszont nem bírt nyugtatni a tudat, hogy egy teenager boy mentette meg az életemet, ezért muszáj voltam valamivel meghálálni. Persze látszott rajta hogy hidegen hagyta a dolog, mert ő azt állította, hogy csak azért verte le a tagot, mert nekiment. Persze én tudtam, hogy nem így van! Biztosan állítottam, hogy a srác herot akart játszani, ezért minket megmentett a biztos haláltól. Vinnyogva pattogtam előtte.
-Legalább egy italt hagy fizesseeeeek! Nyaaaaaa!

-Benned nem jár le soha az elem? Áh, jó, ha ennyire ragaszkodsz hozzá... amúgy is megsínylette a piám...
-Great! *-* Máris, csak előtte visszakísérem Nobut a gitárjáért!
-Gitár? Hmm... Tudjátok mit, csatlakozzatok hozzánk! Ott vagyunk letáborozva!
Mutatott el egy kisebb társaság felé. Káprázóan csillogó szemekkel ragadtam karon tesókámat, akiről lerítt, hogy a traumát még egyelőre nem tudta feldolgozni.



// Kei után a sorrend: Nobu, Irusi, Kamill, Justin, Matsu... utána Kei, Nobu, Irusi, Kamill... ja, hogy ezt már leírtam? XD //
Vissza az elejére Go down
Nagano Nobu
1. Osztag
1. Osztag
Nagano Nobu

Férfi
Taurus Horse
Hozzászólások száma : 220
Age : 34
Tartózkodási hely : 1. osztag, ágy, próbaterem, Micchan*.*
Registration date : 2008. Oct. 29.
Hírnév : 26

Karakterinformáció
Rang: 1. osztag, ex- kapitány, gitáros
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyHétf. Nov. 16, 2009 3:01 am

// Egy életmentő ficsúr, avagy egy fura társasághoz csapódás //

Miután sarokba szorult és rávetült a halál árnyéka, egyre erőtlenebbül lengette ártatlansága jeleként remegő karjait és Kei-el szinkronban előadott védőbeszédük is egyre inkább elnémult. A fenyegető csend beálltát hatalmasat nyelve fogadta, valószínűleg utoljára. Magasságbeli főlényéről légpárnás emelő leeresztési idejével vetekedve mondott le, majd belekapaszkodott mellette szintén koporsót választó zenésztársába. Innen még rémisztőbb volt a széles férfitömeg, akiknek egyetlen vágya volt őket megölni. Nem is habozott semmittevéssel. Könnyeket hullatva, szomorú kiskutya fejjel rángatta Kei-t és magyarázott összefüggéstelenül, gyakran meredek oktávokat ugrálva a skálán. Végeláthatatlan nyöszörgését nem bírta befejezni, mert a szakállától részletekben megfosztott férfi kezdésként szerény személyén akart elégtételt venni. A pár centire eső, két méteres álomhatár szalagját átszakítva tartotta vissza lélegzetét. Más esetben boldogan rángatózott volna, hogy őt is képes egy élőlény madárrepülési zónáig emelni, de jelenleg egész napi vízkészletét adta le másodperc töredéke alatt, majd végelgyengülést hallatva fordultak szemei x-be. A ritmikus jobbra-balra lóbálást törékeny szervezete már sehogy sem viselte el, illetve védekező állat ösztönei azt súgták tettesse magát halottnak. Nos, a terv megbukott. Csak azt érte el, hogy még intenzívebb g-s kiképzést kapott a Nasa belepőjéért. Csillagokkal, forgolódó világgal és liftező gyomorral csuklott össze, lendületből lefejelve tartóoszlopát. A találkozás neki sokkal jobban fájt, így jajveszékelve vergődött a szorításban. Hal formációs mutatványát még kevésbé tolerálták. A férfi csikorgatós, füstölgős megjegyzés után lendítette öklét. Nobu fejét fogva meredt univerzum mérető könyörgő szemekkel, hatástalanul.
-Most megdöglesz!-
Lemondóan szorította össze szemeit és győzködte magát, hogy ne visítson kislányos félelemmel. A rettegett csatt viszont nem érkezett, helyette zuhant fél emeletet. Lehet nem érezte a pofont? Vagy máris meghalt? Ki kellett derítenie mi történt, de nem mert látásra hagyatkozni. Mi van, ha ugyanúgy mered rá a kopasz férfi?! Szóval csak félszegen felemelte kezeit és maga előtt hadonászva kutatott valami után. Első sikertelen megmozdulások után valami puhát ért, majd egy ismerős hang felordított azokkal a lehetetlen nyelvű szavakkal. Felismerés erejével pattant fel szemhéja, de az elszenvedett lelki világát nyomorító történtek következményeként, csak meredten bámult egy pontra és olyan hévvel dadogott, amit egy profi sem gubancolt volna ki. Csörgedező magyarázatát orra előtt csettintgetve próbálta a semmibe vezetni drága gitáros ismerőse. Hamarosan fel kellett adnia, mert Nobu mikroszkopikus méretben sem reagált rá. Helyette véletlenül ráharapott az előtte tartott ujjra.
-Jesus, te kanibál! Megvesztél?! Én itt erőlködöm very hard, hogy kimentselek és ez a hála?-
-Ez a tag teljesen kész! Mindig ez van vele?-
-Semmi vész! Kiheveri! A cimbim lenni fighter!-
-Ha te mondod...-
-Akkor one perc! -
Araszoltak a tömegen keresztül, miközben szerencsétlen bekómált Nobu feje szinte a tánctéren fellelhető összes ember könyökével közelebbi ismertségbe került. Illetve a pulthoz érve utolsó kegyelemdöfését is megkapta. Lehajoló hordárja elfelejtkezett szerény személyéről, így a gitártokért hajolva helységet végigjáró koppanással koccant neki a kemény fának. Padlón kiterülve vegetált fél percig, de a lelkét kiköpő rázás és segélykérés kombinációja észhez térítette. Lendületből felpattanva ugrált egyik lábáról a másikra. Közben fájdalmas jajveszékelésről sem elfelejtkezve. Rögtönzött táncába kicsivel később Kei is becsatlakozott, aki rá csimpaszkodva örült, hogy életben van. Sajgó búbjáról megfeledkezve karolta át kicsi barátját és immáron egymásnak szívecskéket dobálva ölelkeztek a bár kellős közepén.
-Azt hittem meghaltál, my friend!-
-Nem hagynám itt a sorstársamat!-
-Oh, dear!-
-Jaj, Keeeeiiiiiiiiiii!-
Hangzott el a ferdeségi hajlamokra is indokkal szolgáló beszélgetés. A keletkező néma csendre fittyet hányva kapták fel holmijaikat és továbbra is fülig érő vigyorral, egymást átkarolva pattogtak el az asztalig. Elérve a célt a rájuk szegeződő fura pillantásokra kaptak csak észbe! Egymás mellől elugorva láttak neki mentegetőzni, de ettől a helyzet még bonyolultabbá vált. Feladva a borzalmas belépő mentését vetette be bájait Kei, miközben postunk főszereplője, helyben hintázgatva tördelte zavarodottan ujjait. Haja tekergetését inkább nem mutatta be, azért apró tartás még fellelhető volt gyerekes énjében. Lámpalázas viselkedését egy lazán ücsörgő, szőke fiú köszöntése törte meg, aki játszi könnyedséggel közölte, hogy a két érkezőt mentette meg. Összerakva a puzzle darabjait kiáltott hatalmasat gondolati síkon! Ő a hős megmentő! Rögtön csillogni is kezdtek szemei, majd a szorított helyre lehuppanva igyekezett nem felborítani lábaival az asztalt. Sajnos kicsit közel volt számára a pohártartó. Mivel nem szorongathatta a végtelenségig gitártokját, ezért megpróbálta az asztal felett elnavigálva letenni, ami csak újabb katasztrófához vezetett. Csodálatos eleganciával borította le az italok nagy részét, bár hála semmiből felbukkanó reflexeinek a többséget sikerült megmentenie.
-Bo-bocsánat!- horgasztotta le fejét és vette körbe depresszív hangulatát alátámasztó, sötét aura.
Vissza az elejére Go down
Irusi Tedeko
Shinigami
Shinigami
Irusi Tedeko

Hozzászólások száma : 58
Registration date : 2009. Feb. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te11000/25000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (11000/25000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 26, 2009 4:28 am

Fejemet az asztalra hajtva próbáltam meg lépést tartani az események tömkelegével, de néhány másodperc után feladtam és kezemet megadóan a magasba emeltem. És az italom is elfogyott.
~ Lassan ideje lenne valami alkoholt innom, nem pedig ezt a rohadt vizet kortyolni. Kezdem megunni a jó kisfiú szerep játszását.
Sóhajtottam még mindig az asztalon pihentetve fejem, ami kissé nevetséges lehet a társaság többi tagjának, de őszintén szólva leszarom mit gondolnak. Ezt a banda dolgot is kibaszottul megbántam, nem hittem volna, hogy ennyire bepörögnek tőle. De ami megtörtént, az megtörtént. Egészen biztos, ha visszavonnám, akkor megköveznének, vagy keresztre feszítenének. Nekem meg kurvára nincs kedvem ismételten elhalálozni. Látványos szenvedésemnek egy újabb vendégek megérkezése vetett véget. Az egyik kissé ismerős volt, mintha láttam volna már valahol, de nem tudtam hirtelen sehova se tenni.
- Helló… - köszöntem legelőször nekik „jobb túl lenni” alapon, majd vártam a további fejleményeket.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 3:14 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


*A napocska virít az égen, a madarak pedig vígan ciripelnek, én pedig ismét szabad vagyok. Suwunt kimerítette a múltkori kis csetepatéja, szóval ő most alszik. Hess neki, nem kell ő most ide. Kétszínű kurva. -.-
Szóval, ezt a gyönyörű napot bearanyozom jelenlétemmel, hiszen mégis csak kellemesebb személyiség vagyok, mint az a némber. Mosolyogva köszönök hát a mellettem elhaladó tiszteknek, s remélem, ők is olyan jól érzik magukat, mint én. Tekintetem meg is akad Kai-on, és azt gondolom, itt az ideje, hogy engem is megismerjen. Azt hiszem, Suwun nem tett rá valami jó benyomást, pedig szerintem igazán kedves srác, meg olyan szép dolgokat mondott. Nagy vigyor tehát elő, s mentsük, ami menthető. Mégis csak ő a harmadik tiszt, szóval közvetlenül alattam van. S a munka hatékonysága érdekében is jobb, ha a lehető legtöbb osztagbelivel jól kijövök. Na jó, nem megy ez nekem. Én csak jól akarom érezni magam.*
- Kai, szia! Hogy vagy? Hát nincs gyönyörű napunk? - *megyek oda hozzá, s köszöntöm vígan. Azt hiszem, ideje megköszönnöm azt is, hogy olyan szép ajándékot adott nekem. Amikor hazaértem, már nagyon éhes voltam, és így megspórolhattam magamnak azt az időt, amit a főzéssel töltöttem. Mellesleg tényleg finom volt az a rizs.*
- Nagyon köszönöm az ajándékod, nagyon finom volt. Izé, azt az edényt el is mosogattam, majd ugorj be egyszer az irodába, hogy átadhassam. Vagy tudod mit? Ha gondolod, most is odaadhatom… Tudtommal ma amúgy is szabadnapos vagy, szóval biztosan ráérsz egy kis kitérőre. - *ragadom karon, s nem törődve a hatalmas döbbentséggel vonszolom magammal a hadnagyi felé. Most tényleg úgy néz rám szegény, mint egy őrültre. Remélem, nem hiszi azt, hogy szívatom; tényleg nincs bennem olyan szándék. Sad
A hadnagyi felé tartva hirtelen megszólít valaki; a hátam mögé fordulva látom meg a kapitányom egy vörös hajú nő mellett. Gondolom, ő Mitsu, akinek készül megkérni a kezét. Vagy talán már el is jegyezte. Azonban nem akarom erőltetni a témát, úgyis bejelentik, ha ezt akarják megünnepelni.
Bemutatom Kait Sukének, hiszen amióta én vagyok a hadnagy, az új tisztek felvételét is én intézem. Vagyis a taichou nem igazán ismeri az osztag új tagjait. Megtudom, hogy épp Karakurába készülnek, a kapitányom pedig felajánlja, hogy mi is velük tarthassunk. Lelkesen fogadom az ajánlatot, gyakorlatilag pedig rácsimpaszkodok Kai karjára. Nem hagyom futni. Jön velünk és kész. Razz S hogy valójában a hadnagyiba akartam elrángatni szegényt, már csak mellékes, gyakorlatilag meg is feledkezek róla. Majd megkapja máskor. Az emberek világába való kiruccanás most sokkal jobban foglalkoztat. Na meg az, hogy mindenkiben jó benyomást tegyek, mégis önmagam maradjak. Mármint én, Vera.
A megérkezés után mindannyian átvedlünk póttesteinkbe; az elegáns ruha persze most is elengedhetetlen kelléke a kirándulásnak, mosolyom pedig akkor is töretlen marad, amikor a hideg időt megtapasztalom. Hiába, annyi eszem sosem volt, hogy legalább egy kabátot felkapjak.
Hideg, hideg, hideg… egy kicsit vacogok, és úgy tűnik, Sukééknek sincs konkrét úti céljuk azt leszámítva, hogy valami szórakozóhelyre akarnak beülni. Így hát, amikor meglátom a Karaoke bár feliratot, kapok is az alkalmon, és rábeszélem a többieket, hogy nézzünk szét idebent. Mitsu szintén lelkesnek tűnik, de a két srác már nem annyira. De győzzön a szebbik nem, hamarosan már melegedhetek is az egyik kanapén. Az ujjaim egészen átfagytak, és az orrom is nagyon hideg, de biztosan lehet kapni forró sakét. Ugye lehet? O.o
Mivel ma még nem gyújtottam rá, azt hiszem, itt az ideje. A táskámból előkutatom a cigimet, majd az öngyújtómat is keresni kezdem. Az utóbbi természetesen kudarcba fúló művelet, ugyanis csak nem találom meg azt, amit szeretnék.*
- Kai, egy öngyújtót kölcsön tudnál adni? - *kérdezem meg a tisztet, mikor már végképp feladtam, átfagyott kezeimben pedig remegve tartom a cigarettámat.*


A hozzászólást Verashu Suwun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 04, 2009 2:11 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kamilia Yumi
Ember
Ember
Kamilia Yumi

nő
Hozzászólások száma : 74
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Feb. 21.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ember, Modell, Aktakukac
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te3000/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (3000/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 5:05 am

{ *:.Bandaösszehozós est.:* }


Az utóbbi stresszes helyzetet letudva helyeztem magam kényelmes pozícióba. Belesüllyedve a bőr kanapéba igazgattam frufrumat, továbbra is nyugtatgatva magamat. Justin akciójától tényleg rendesen kibuktam. Eléggé rosszul éreztem magam, s jobb ötlet híján a poharamért nyúltam. Kihörpintve az utolsó kortyot is kezdtem el játszadozni a rózsaszín szívószállal. Rendesen bele is merültem, ebbe az olcsó szórakozásba.
~ Ahhoz képest, hogy elvileg Irusi randizni hívott, nem nagyon erőlteti meg magát...
Pillantottam felé morcosan, de szerencsére nem látta meg. Túlságosan el volt foglalva az unalom nevű játékkal.
~ Jó, az is igaz, hogy én sem teszek semmit az ügy érdekében, de akkor is! Feleségül ne vegyem?! Ezek a mai férfiak... romantikázni sem tudnak...
Pöckölgettem a pohár szélét körmömmel, egy sóhajtás közepette. Az életemet is elunva hallgattam a karaoke-zók sokaságát. Igaz, nincs abszolút hallásom, de még én is rávágom, hogy pocsék hangjuk van! Némelyik férfi már úgy visított, mint egy kasztrált menyét, amire nem csak én szisszentem fel. Fejemet fájlalva tapsoltam a produkciója végén, hogy végre abbahagyta.
~ Egyik sem ér fel Irusi hangjához... eszeveszettül jó volt az előadása.
Mosolyogtam magamnak, ölbe tett kezekkel. Szó mi szó, akárhogy is akartam haragudni rá, egyszerűen nem tudtam. Nyers modora néha ugyan ki tudott készíteni, de mégsem bírta megváltoztatni az érzéseimet iránta. Viszont van benne valami, amit sosem tudtam megérteni. Elhatároztam magam, hogy rá fogok kérdezni a dologra. Mély levegőt véve nyitottam szóra a számat, mikor oldalra pillantva jött vissza Justin. Pillanatnyi fancsali képet vágva mondtam le róla. Belegondolva, lehet, hogy ezzel az egésszel meg is öltem volna a társaság hangulatát. Ahogy a szöszke fiúcska felé néztem, láttam, hogy nem volt egyedül. Mellette még két, számomra tök ismeretlen alak ácsingózott. Szemmel láthatóan a magasabbik eléggé zavaran volt. A kisebb meg úgy pattogott Justin körül, mint egy kölyökkutya. Ugyan kicsit furcsáltam, mit keresnek itt ezek az idegenek, de vidáman integettem nekik, hisz mindig vevő voltam új emberek megismerésében.
-Sziasztok, srácok! Csatlakoztok? ^^
Vissza az elejére Go down
Justin Awesome
Ember
Ember
Justin Awesome

Férfi
Hozzászólások száma : 106
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2008. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Ember, Dobos (Devil Smile), Pincér (Trinity Nightclub)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te8500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (8500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyPént. Dec. 04, 2009 7:36 am

Bandaösszehozós est:

Lassacskán kezdtem megbánni, hogy felajánlottam nekik a csapatunkhoz csapódásukat. valahogy az a kis ürge igen idegesített. A nagy, hidrogén szőke hajzattal rendelkező ipse annyira nem is volt gázos, igaz egyelőre meg sem mukkant. Viszont az alacsony ütődött szövegén tényleg hanyatt zakóztam. Furcsa módon tudott angolul. Vagyis a beszédébe sok angol szót pakolt, amit vagy azért csinálta, hogy májerkedni tudjon, vagy frankón tudott angolul vakerálni. Mihelyst visszatértek, zsebre dugott kezekkel indultam meg az asztalunkhoz. Párszor megfordult a fejemben, hogy tök állatságot csinálok. Mégiscsak idegenek a fazonok, ki tudja milyenek.
-Na itt!
Emeltem fel a kezemet, ahogy bejelentkeztem a csapatnál. Úgy tűnt egyelőre senki sem pattogott, hogy új arcokat hoztam. Csak néhány furcsa grimaszt láttam, amire sóhajtottam egyet.
-A srácok kicsit slamasztikába kerültek, s mivel én húztam ki őket a kupac mocsokból, meghívtak egy italra.
Hadartam el, unottan pöckölgetve szőke hajtincsemet, ahogy mind a hárman kényelembe helyeztük magunkat.
-Apropó!
Csettintettem egyet.
-Asszem nem mutatkoztam még be... a nevem Justin Awesome!
Nyújtottam a kezemet is a közelebb levő srác felé elsőnek.
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 06, 2009 12:34 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Az a nap fölöttébb tökéletednek indult: nincs szolgálat, nincs barátnő - emiatt nem is bánkódott. Úgyis csak kifogást találna benne, senki sem lehet olyan, mint amilyen ő volt... Bár szívében ott égett a tompa fájdalom, amit a magány okozott, vidáman tekintett a előtte álló, hadnagymentesnek ígérkező napra. Az összecsapásuk során kiderült, hogy annyival nem erősebb nála a hadnagya, és elhatározta, hogy le fogja szoktatni az arroganciájáról. Nem kedvelte Verashu Suwunt. Illetve a személyiségétől volt bizonyos szintig rosszul. . A nőt szépnek látta, de... az átlag ember el sem tudja képzelni, mennyit rondíthat a tökéletes külsőn a lélek. Szájában cigarettával lépett ki a szobájából, és indult el a folyosón, amikor egy ismerős, és mégis ismeretlen hang ütötte meg a fülét. Összehúzott szemmel figyelte a felé táncoló hadnagyát. Vidám, boldog, sőt, kedves hangja pedig megdöbbentette. Nem is, ha mélyebben magába nézett, valahol számított rá. De nem azért, amit kapott a harc végén... Volt egy olyan érzése, hogy Verashu Suwun... nem egyoldalú személyiség.
- Drága hadnagyom! - hajolt meg tisztelettel. Egyelőre úgy döntött, hogy csak figyelni fog. Aztán majd kérdez, és úgyis kiszedi belőle, amit tudni akar. Érdekes egy személyiség, és neki úgy sincs semmi dolga. Legalább lesz mivel, illetve kivel... időt tölteni.
Lilás íriszét hadnagyéba fúrta, úgy hallgatta mondandóját. Más hangszín, más hanglejtés... egyszerűen mintha kicserélték volna a lelkét.
- Igazán meglepő, hogy ízlett önnek a főztöm. Igazából nem tudom, mikor tanultam meg főzni... - ráncolódott össze a homloka egyetlen pillanatra, majd szinte azonnal ki is simult. Széles, csábos mosolyt villantott a hadnagyára, majd keze megindult a zsebe felé. Másikjában a cigarettáját fogta mely már jelentős hosszúságbeli csökkenést szenvedett. Aztán hirtelen karon ragadták, . majdnem elejtette a dobozát, de mivel számtalan generációnyi ügyesség van a génjeiben, egy laza, szinte észrevehetetlen mozdulattal visszajuttatta a dobozt biztonságot adó, mély zsebeibe.
- Ugyan, kedves hadnagyom! Igazán ráér, nem szükséges most azonnal... - de itt félbe is maradt mondata, mivel hadnagya megfordult, és élénken odasietett valakihez. Azonnal tudatosult benne, hogy kapitányát látja, ezért azonnal alkalmazta a megszokott tisztelet - kifejezési formulákat.
- Jó napot, kapitány! Matetsaku Kai vagyok, az osztag 3. tisztje.- hajolt meg irányában, majd megpillantotta az őt kísérő, gyönyörű nőt. Már hallott róla, minden bizonnyal ő Mitsuko-chan, kapitánya jövőbeli jegyese. Vagy, esetleg már most is az.
- Kisasszony, örülök a találkozásnak. - hajolt meg előtte is, majd felegyenesedett. Hallgatta a kialakuló beszélgetést,és idejét látta a lelépésnek. Nem kívánt a terhükre lenni, ezenfelül minden bizonnyal találnának nála kellemesebb beszélgetőpartnert is. Éppen szólásra nyitotta a száját, amikor is azt az ajánlatot kapták, hogy tartsanak velük. Bár semmi sem látszott rajta, a karján csüngő hadnagya minden bizonnyal kelt valamiféle elhallgatott gondolatot a kapitányban és/vagy kedvesében. Isten tudja, miféle feltételezéseket agyalnak ki, pedig csupán ma komolyan egy áldozat... Egy árnyék suhan át az arcán, miközben tekintetét a karján függő - és azt alaposan szorongató nőn pihenteti. Végül egy bólintással beleegyezik a dologba: hátha kisül belőle valami jó.
Karakurába való megérkezésük után megkapták szokott póttesteiket. Ő, mint mindig, most is, abban a hosszú, elegáns fekete kabátjában volt, bár a hideget meg sem érezte. Úgy képzelte mindig is, hogy hideg helyen élhetett, hiszen nem fáztott. Hadnagya azonban nem így volt: látta rajta, hogy majd' megfagy. Gyorsan levette, és ráterítette, majd követte a többieket. Végül a hölgyek egy karaoke-bár mellett döntöttek: véleménye egyértelműen látszott az elsötétült tekintetéből és arcából. Lemondó pillantást vetett kapitányára, majd engedett feltörni egy apróbb sóhajt. Megnyugvása végett cigaretta után nyúlt: rá is gyújtott, miután maga előtt engedtem be a hölgyeket a bárba. Miután megtalálták a megfelelő asztalt, letelepedtek, és Vera valamit nagyon nagy erőkkel keresett, de nem talált meg. Tanácstalanul nézett először a cigarettás dobozára, majd rá. Kérdésére egy félmosollyal felelt, és már nyújtotta is felé a meggyulladt öngyújtót.
- Misem természetesebb, mélyen kedvelt hadnagyom. Nos, van valami ötletük, hogy mivel töltsük el ezt a... roppantul érdekesnek ígérkező napot? - mosolya őszintének és melegnek hatott, pedig legbelül komoly kétségei támadtak. Éneklés? Még nem próbálta, de a láncdohányosság minden bizonnyal ércessé és érdessé tette a hangját. De ha a hadnagya énekel, akkor kénytelen lesz ő is. soha sem rontott el egy úgynevezett partyt csupán azért, mert nem volt kedve... énekelni.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 06, 2009 2:00 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Tegnap este úgy döntöttem, hogy mára szabadnapot veszek ki, vagyis nem megyek be az irodába, és nem cseszek le napi 10 tisztet, amiért nem azt csinálják, amit kellene. Mivel én így döntöttem, Mitsut is rávettem a dologra, akit persze nem kellett sokat győzködni. Az én egyetlenem épp úgy gyűlölt dolgozni, mint én, és épp olyan nagy hévvel vetette bele magát a lógásba, mint én. Kicsit fura volt ez nekem még, hogy miután megkértem a kezét, hozzám költözött, és már az esküvőt tervezgettük, de hát ez van, be jött az élet. Épp reggeliztünk, mikor felvetettem az ötletet Mitsunak.
- Mondd csak kedvesem. Mi lenne, ha ma kiruccannánk egyet Karakurába? Semmi kedvem nincs az irodában tespedni. - kérdeztem fejcsóválva páromtól.
Ki ne mondott volna igent erre a kérdésre, na meg rá tett egy lapáttal az is, hogy én kérdeztem, szóval biztos voltam a sikeremben. Így hát kaja után felöltöztem, és megvártam Mitsut, míg elkészül. A nőkre mindig várni kell, most sem volt másként. >< Míg Mitsura vártam, Aoki oktatását hallgattam a haszontalan, lusta shinigamikról (természetesen rólam volt szó és ezt nem is mulasztotta el az orrom alá dörgölni), és hogy mit is kéne csinálni a lazsálás helyett. Hamar megunta ma banánt, így gyorsan elhessegettem tudálékos zanpakutom szellemét. Hamarosan Mitsu is elkészült, így elindulhattunk Karakura felé. Bezártam az ajtót, majd átkaroltam szerelmem és elindultunk. Elég nagy volt a pangás, szinte senkivel sem találkoztunk út közben, kivéve egy tisztet. Úgy tűnt, hogy nem tudta, hogy menyasszonyom van, vagy nem tudta, hogy ki is lehet az, mert mikor meglátta Mitsut, és rábámult hasra esett a saját lábában. Ordítoztam vele egy sort, hogy figyeljen már oda és ne égesse az osztagot egy másik kapitány előtt, meg ne bámulja a párom, mert kitekerem a nyakát, aztán tovább indultunk. A méregtől kissé vörös fejjel haladtam Mitsu mellett, aztán egyszer csak megint találkoztunk két tiszttel, akik közül az egyik a hadnagyom volt Suwun. A méreg egyből tovaszállt belőlem, és jókedvűen köszöntöttem őket. Egyrészt mert láttam Suwunon, hogy most nincs olyan bögrés baja, másrészt mert egy sráccal volt, és ez akaratlanul is vigyort vitt az arcomra. Mégiscsak használt a kutya. ^^
- Üdv Suwun! Üdv Kai! - fogtam kezet a sráccal, -akiről közben kiderült, hogy a 3. tisztem,- miután köszöntöttem őket.
- Ő itt a menyasszonyom Mitsuko, de gondolom már nem kell bemutatnom. - mondtam mosolyogva, miközben átöleltem kedvesem.
- Van valami programotok mára? Mitsuval Karakurába tartunk, jöhetnétek velünk. - mondtam mosolyogva. -Persze ha a hadnagyomnak más programja van mára.... - tettem hozzá vigyorogva Verára nézve.
Mivel senkinek sem volt ellenvetése, (hogy is lett volna ha 2 kapitány áll az emberrel szemben és gyakorlatilag nem mondhatnak nekik ellent XD) elindultunk Karakurába. Nem sokkal később meg is érkeztünk, és átvedlettünk a póttestjeinkbe. Szokásos kék farmer kék póló kék pulcsi kombót használtam most is, mint mindig. Elég hideg volt az idő, ezért jól magamhoz szorítottam Mitsut, hogy ne fázzon, Kai meg Suwunra terítette a kabátját. Viszont jöttek a gondok, mivel a tervem csak addig szólt, hogy eljövünk Karakurába, és pont. A továbbiakon nem gondolkodtam még, így hát a nőkre bíztam a döntést. Csak remélhettem, hogy nem kell majd csalódom a döntésükben. Hát kellett. Suwun egyszer csak gőzerővel indult el egy ajtó felé ami fölött a "Karaoke bár" felírat díszelgett. Húztam is a számat rendesen. Karaoke-zni pont nem volt kedvem. Meg amúgy sem akartam beégetni magam mindenki előtt, de már mindegy volt. Mély sóhajjal adtam meg magam, majd indultam el én is a bár felé. Gyorsan be is vettük magunkat egy kanapéra. Suwun cigit kotort elő, Kai meg öngyújtót, én meg bambán néztem körül a helyiségben.
- Mit kéne rendelnünk? - Kérdeztem tanácstalanul Mitsutól. MIvel Ő is jelen volt, nem akartam túllőni a célon, ezért is egy szolid iszogatást képzeltem csak el.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 06, 2009 9:30 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_


Kicsit kómásan, de azért még próbáltam korán reggel dolgozgatni. Sose gondoltam volna, hogy ilyen nehéz egy kapitány munkája. Sebaj, hiszen úgy is mindig megcsináltatom valamelyik szabad tiszttel. Amint sikerült megtalálnom a tökéletes alanyt, máris visszacsoszogtam a 10. osztag kapitányi hálóba, hiszen már egy ideje ott éltem. Pontosabban azóta, mióta drága egyetlenem megkérte a kezem. *-*
Épp a reggelinket fogyasztottuk, amikor Suke feltette a nagy kérdést, amiért azonnal áldani kezdtem a nevét.
- Mondd csak kedvesem. Mi lenne, ha ma kiruccannánk egyet Karakurába? Semmi kedvem nincs az irodában tespedni.
Nem kellett sokat gondolkodnom, hiszen örültem, ha megszabadultam a munkától. Mondjuk már az is nagy erőfeszítés volt a részemről, hogy egyáltalán korán reggel bemásztam az irodába, hogy legalább egy keveset tudjak bepótolni az elmaradt munkából.
- Ööö… Rendben.
Válaszoltam kissé bágyadt vigyorral, hiszen egyelőre tényleg elég kómás voltam. A frisslevegő majd úgyis felébreszt…
Reggeli után máris indultunk készülődni. Suke gyorsan elkészült, elvégre férfi lenne, azonban én még szöszmötöltem egy ideig. A hajam valahogy sehogy se akart úgy állni, ahogy szerettem volna, ezért nagy elhatározásra jutottam… Nem… nem vágtam le a gyönyörű tűzvörös hajzuhatagomat… >.> Fogtam egy csinos zöld szalagot, majd egy kevéske szenvedés után egy szép masnival meg is kötöttem.
- Remek.
Mosolyogtam elégedetten a tükörbe, majd próbáltam elengedni a fülem mellett Kikai túl nyálas megjegyzéseit. Néha tudott idegesíteni, ahogy a perverz marhaságait darálta. Örültem, hogy csak én hallom, miket mond, mert az aztán érdekes lett volna, ha Suke is fültanúja lenne drága zanpakutom megnyilvánulásainak. Amint sikeresen elkészültem, indultunk is. Az osztag területe elég kihaltnak tűnt, azonban mégis sikerült egy tiszttel találkoznunk, aki valamiért saját magamra emlékeztetett, ugyanis felbukott a saját lábában. Elmosolyodtam, ahogy párom elkezdte leszidni ügyetlensége miatt, na meg azért, mert engem bámult.
- Ugyan már… ne húzd fel magad ilyeneken. Egyébként is… tudod, hogy csak téged szeretlek.
Csókoltam meg páromat, aki még mindig kissé morcosnak tűnt. Útközben még két tiszttel találkoztunk. Még egyikőjükkel se találkoztam… Ahogy Suke köszönt nekik, máris leesett, hogy kik is ők. Pontosabban csak egyikőjük neve tűnt ismerősnek, mégpedig Suwuné. Ezután megtörtént az én bemutatásom is
-Halihó! Ninomiya Mitsuko, 8. osztag kapitánya.
Köszöntöttem őket és mutatkoztam be jókedvűen. Suke nem is tétlenkedett, meghívta őket, hogy tartsanak velünk Karakurába. Jó ötletnek tartottam, hiszen így talán sikerül még jobban összeismerkednünk. Nem lenne rossz összebarátkozni a szerelmem hadnagyával. :3
Úgy tűn, hogy senkinek se volt ellenvetése, így négyesben indultunk tovább. Karakurába érkezve azonnal felvettük a póttesteinket. Rajtam egy farmer volt, egy barnás színű inggel társítva, és ezen felül egy igen vékonynak tűnő, ám annál vastagabb kabát volt. A kabát kellemes melegséget nyújtott, ráadásul még párom is átölelt, csak hogy tényleg ne fázzak.
Valamiért nagyon az volt az érzésem, hogy Sukének semmi ötlete nem volt azzal kapcsolatban, hogy hova is menjünk Karakurán belül. Elég nagy volt a választék… Szerencsénkre rám, és Suwunra bízták a döntést, így szinte azonnal ki is szúrtunk egy karaoke bárt.
- Úúúú-úúú-ÚÚÚÚ! Karaoke báááár! Imádlak, Suwuuuun!
Vinnyogtam Suwun után masírozva, mint aki teljesen elvesztette az eszét. Amint beléptünk, máris kerestünk egy megfelelő ülőhelyet. Meg is találtuk, mégpedig egy csini kanapé képében.
- Mit kéne rendelnünk?
Kérdezte tanácstalanul rám tekintve Suke.
- Hehe… Te is jótól kérdezed, szívem.
Válaszoltam kuncogva, hiszen én se épp a tökéletes mértéktartásomról vagyok híres… Néhány pillanatnyi gondolkodás után azonban csak megszültem a zseniális ötletet.
- Szerintem egyelőre rendeljünk egy üveg sakét, és majd utána meglátjuk.
Mondtam mosolyogva, majd tekintetem azonnal a karaoke cuccra terelődött. Szinte csillogtak a szemeim, ahogy ránéztem. Máris megjelent előttem, ahogy Suke és én énekelünk a színpadon fennhangon. Na persze Suwunt, és Kait se hagyjuk ki az egészből, hiszen mindenképp ki kell próbálnia mindenkinek. *-*
- Ugye majd kipróbáljuk a karaokézást?
Pislogtam bociszemekkel a jelenlévőkre.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 06, 2009 11:39 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


*Meglepve pillantok Kai-ra, aki rám adja a kabátját; mivel Kai elég magas, én pedig hát… törpe vagyok, mit tagadjuk, a kabátja kicsit súrolja a földet, azonban igyekszem kicsit megemelni azt, hogy ne legyen koszos. Mégis csak egy kedves gesztus volt Kai-tól, hogy a kabátját rám adja, hogy ne fázzak, nem hálálhatom meg azzal, hogy tönkreteszem a kabátját.
Mitsu ugyanannyira lelkesedik a karaoke bárért, mint én, s persze elsőként támadjuk be a kényelmes kanapékat. Még kicsit didergek, de megköszönöm Kainak a kabátot, s leveszem azt.
Kai nagyon kedves ember; nem csak a kabátját adja oda, hanem még tüzet is ad nekem. *.* Nemsokára már pöfékelhetek is, széles mosolyt villantva meg a tisztre. Most látom meg, hogy milyen szép szemei vannak… nagyon hasonlóak az enyémhez. Feltérdelek a kanapéra, s mintha valami mást szívnék dohány helyett, úgy bámulom Kai arcát. A szemei neki is lilák… pár másodpercig csak bámulom őket, az én íriszeim eközben hatalmasra és kerekre tágulnak. Egyszerűen nem mehetek el emellett szó nélkül.*
- Jé, neked is olyan szemeid vannak, mint nekem. - *bambulok bele a mély lilaságba, hiszen az a legszebb szín az egész világon, nem? Jó, igaz, Kai nem őrült velem ellentétben, bár azt hiszem, most még én is jól tartom magam ahhoz képest, ami történni szokott. Bár most csak a lámpák vihognak halkan s csilingelnek bele a fülembe lágyan.
Egyből visszahuppanok, amikor a rendelésről van szó. Mitsu már válaszol is, hogy egy üveg szakét kéne először csak innunk. Fejenként. Vagyis remélem, hogy úgy értette. Mert hát egy üveg az nem sok. Azt egyedül megiszom tíz perc alatt. Na jó, húsz. Azért néha cigit is kell szívni. Gyanítom, most erős láncdohányzás lesz megfigyelhető a részemről, ám a munkaszerződésemben sehol sincs leírva, hogy nem dohányozhatok. Na mindegy, Kai-al azért majd igyekszem tartani a lépést. Úgy vettem észre, hogy elég sokat bagózik. Jobban mondva alig láttam őt cigimentes kézzel. Talán csak akkor, amikor Suwunnak ment bemutatkozni az irodába, meg amikor harcoltak. Ó, igen, a harc… még mindig nem tudom felfogni, hogy Suwun olyan szemét volt vele. ><*
- Ha már itt vagyunk, akkor érezzük jól magunkat rendesen… izé, egy szaké négy főre kicsit hamar el fog fogyni, nem igaz? Szóval rendeljünk kettőt minimum… - *kezdem az okosságot, hogy aztán egy nagyot szívjak a cigarettámba. Ezután Mitsu nagy szemekkel pislog, elsősorban Sukére persze, de azért nekem és Kainak is intézi a kérdést. A kérdést, ami a részemről meg is van válaszolva. Van egy olyan érzésem, hogy a fiúk nem tudnak lazítani és nem tudják magukat olyan könnyen rávenni arra, hogy énekeljenek. Pedig az éneklés egy remek önkifejező eszköz…. Hirtelen rengeteg dal zúdul be a fejembe, és azt se tudom, melyiket válasszam. Én mindet el akarom énekelni. *.* Csak annyi jó van, és persze hagyni kell másokat is énekelni. T_T Szóval még nem tudom, melyiket fogom választani, de még van egy kis időm ezen gondolkozni.*
- Persze! Azért jöttünk, nem? - *válaszolok Mitsunak, hogy aztán a két srác igenlő válaszát hallgassam. Hiszen nem mondhatnak nemet két gyönyörű nőnek… Furcsa lesz a taichout énekelni hallani, de biztos vagyok benne, hogy ő is ugyanannyira fogja élvezni a show-t, mint mi.*
- Egyébként meg hívjatok csak Verának, elvégre hivatalon kívül vagyunk, vagy mi… - *folytatom, mindenkinek célozva a kijelentésemet. Nem akarom a Suwun nevet hallani. Én nem vagyok ő. Én jobb vagyok nála. A hangok is ezt mondják. ><
Ha sikerül eldönteni, hogy mit akarunk inni, akkor eloltom a cigimet, hogy elmenjek leadni a rendelést. Egyszerűen nem tudok most nyugton maradni. >< érzem a késztetést, hogy mozogjak. Lehet, már hiperaktív is vagyok? Neeem, azért azt nem… elég elmebajunk van, az igaz, de azért hiperaktívnak nem mondanám magam. Jó, most kicsit pörgök, talán a sok kávé miatt, de szerintem belefér. Ugye?
Pár percre így eltűnök, hogy aztán sakés üvegekkel megrakodva térjek vissza. A tálcát leteszem az asztalra, aztán már vissza is fészkelem magam az ülőhelyemre, Kai mellé. <3 megvárom, míg valaki tölt, majd kecses kacsómmal megfogom az egyik kicsi porcelánedénykét. Tekintetem néha elvándorol a színpad felé, ahol most egy fiatal srác énekel valamit. Nagyot kuncogok, s megköszörülöm a torkomat. Azt hiszem, itt az ideje egy kis köszöntőt mondanom. Most, amíg még szabad vagyok. Razz *
- Nos… Most hogy így összegyűltünk, hadd fejezzem ki gratulációmat. Taichou, Mitsu taichou, gratulálok az eljegyzéshez. Valamint Kai, üdv az osztagban. Remélem, az osztagunk még több olyan harcot lát, mint amilyen a Suwunnal való küzdelmed volt. Gratulálok hozzá. ^^ - *emelem a kissé forró porcelánedényt a magasba, hogy aztán megigyam a tartalmát. Már cseppet sem fázok, hisz a forró ital tetőtől talpig átmelegít. Az persze fel se tűnik, hogy megfeledkezek arról, hogy Suwunt magamként emlegessem. Boldog tudatlanság… Remélem, sosem tudom meg, hogy mekkorát bakiztam. >< *
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyHétf. Dec. 07, 2009 5:28 am

A társaság ahhoz képest, hogy egy részük még most ismerkedik, már most egészen érdekes. A kapitányon egy kicsit sem látszik, hogy feszélyezi a helyzet, bár lehet, hogy csupán ő is jól leplezi magát. Rajta sem látszik, hogy legszívesebben kimenne innen: teljes lelki nyugalommal gyújt rá egy újabb cigarettára: hiszen hadnagya is füstölög - most kivételesen nem Suwunságától, hanem csak úgy a dohánytól. Ez is a ritka és tökéletes pillanatok egyike. Mosolyogva fújja ki a füstöt, majd hosszú hajának jelentős részét kiveszi a szeméből - ugyanis miután beleegyezően bólintott a szaké rendelésébe, a szemébe omlott. Ezután hadnagya nagy, kerekre tágult szemekkel kezdett el felé mászni, ő pedig meglepve maradt nyugton. Nem mutatott semmit sem kifelé: nagyon is lazán helyezkedett el a kanapén, és közben tekintetét ide - oda járatta, majd megállapodott igencsak furcsa viselkedésű hadnagyán. Kérdésére egy félmosollyal válaszol, miután kifújta a füstöt: természetesen nem a hadnagyára.
- Igen, lila szemeim vannak. Kissé szokatlan, de ahogyan látom, van bennünk egy picike közös. - mondta kedvesnek szánt hangon. Egész hosszú ideig volt úgymond a "képébe mászva" Suwun, és ez kezdte kicsit idegesíteni. Most szándékosan szivatni akarja, hogy felhergelje? Vagy tényleg helytálló lenne az a feltételezése, amely az elmúlt percekben kezdett benne formálódni? Mindenesetre figyelte hadnagyát, amint visszahuppan a helyére, és a rendelésről szóló gondolatait osztja meg a külvilággal. Nos, igaz, ami igaz. Egyetlen csekélyke üveg szaké négy embernek nem elég. Nem volt róla elmondható, hogy alkoholista, de nem vetette meg az italt, és elég sok belefért? nagyon ritkán sikerült lerészegedni. Évtizedek óta nem volt annyira részeg, hogy ne legyen értelmes. Tudta, hogy hol a határ, és azt sohasem lépte át, csak akkor, ha valami nagyon, nagyon nyomós indoka volt rá.
- Igen, az én véleményem szerint is rendkívül kevés lesz annyi szaké. Bemelegítésnek megfelel az a két üveg, de majd a későbbiekben biztosan... öhm... szükségünk lesz többre is. - vigyorodott el, majd kioltotta a csikket. Mosolyogva csúszott arrébb, hogy több helye legyen hadnagyának, amikor visszatért. Aztán pillantása a karaoke- berendezések felé siklott, és összeszűkült a szeme. Ki sem lehet szavakkal fejezni, hogy mennyire nem akart ma énekelni. Nem szeretett dicsekedni, a középpontba kerülni ilyen eseményeken. Azt sokkal jobban tudta díjazni, ha csinos, formás idomokkal megáldott hölgyek énekelnek csengő hangon az ő szórakoztatására.
- Szívem szerint inkább hallgatom a kisasszonyok éneklését, különösen az önét, Hadnagyom. - kacsint egyet, és felkészül az esetleges ellentámadásra. Azért nem feledkezett meg arról a személyről, akivel a harc közben találkozott. Aztán fogja az üveget, tölt a hadnagynak, majd a kezébe nyomja a szakés csészéjét. Mosolyogva - vagyis ahhoz hasonló szájmozdulattal fogja meg a magáét, és emeli a magasba a tószt alatt. Aztán a szeme elsötétül, amint kihall valamit, ami bizonyosságot ad neki: helyes volt az elmélete. De nem, nem most mondja el a hadnagyának, mire jött rá. Ráér arra később is : miért tenné tönkre azt a kellemesnek ígérkező napot?
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzer. Dec. 09, 2009 11:40 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Kezdett elfajulni a dolog. Az addig oké volt, hogy meggyőztem Mitsut, hogy jöjjünk el Karakurába együtt. Az is, hogy találkoztunk Suwunékkal és a gyors bemutatkozás után őket is elhívtam akkor már, hogy együtt töltsük el a napot a városban. Az azonban nem volt oké, hogy egy karaoke bárban kötöttünk ki és a lányok ki akartak menni velünk énekelni. Nem kellett volna rájuk hagynom a döntést, de már mindegy volt. Túl kellett valahogy élni az estét. A lányoknak viszont annál inkább tetszett a hely. Csillogó szemekkel vetették be magukat az első kanapéhz, így hát kénytelenek voltunk Kai-al csatlakozni mi is. Biztos azt hitték, hogy ki fogok állni oda és énekelni. Biztoshogynem. >.< Kai kimehet, ha be akarja magát égetni, de én tuti nem fogok. Olyan nincs. Szívesebben nézegetném Mitsut, ahogy egy szép estélyi ruhában lejt a színpadon és gyögyörű hangján nekem énekel. Igen, ez sokkal bizalom gerjesztőbb látvány lenne. Míg Vera és Kai elvoltak egymással, én sem voltam rest, egyből Mitsuhoz fordultam és elkezdtem faggatni arról, hogy mit kéne inni, mert ugyebár ha az ember/shinigami betér egy ilyen helyre, akkor iszogatni is kéne valamit. Persze csak visszafogottan, mert hülyén nézne ki, ha Mitsunak kéne visszavinnie engem SSbe, mert hulla részeg vagyok. Nem tenne az jót a hírnevemnek. Szóval csak szolid iszogatás jöhetett szóba, de azért rákérdeztem páromnál is, aki szintén nem a mértéktartásáról volt híres. Azért mikor elnéztem Veráék fele, eléggé meglepődtem, mikor azt láttam, hogy a hadnagyom arca közvetlen közel volt a 3. tiszteméhez. Na nem mintha valami baj lett volna ezzel, csak eléggé meglepő látvány volt, de hát a szerelem nem ismer határokat. (xD).
- Miért? Nem vagy Te olyaaan! - mondtam vigyorogva és kicsit megcsiklandoztam Mitsut.
Lényeg, hogy egy üveg saké nekem nem volna elég, nem hogy négy embernek, szóval minimum 2 üvegre szükség volt ahhoz, hogy jól érezzük magunkat legalább. Bólintok Kai gondolatára, ami ugyanezt fektette alá, így nem volt más választás, minthogy elmenni a piáért. Épp felálltam volna, hogy elmásszam sakéért, de Vera megelőzött. Eléggé elemében volt a hadnagyom, pedig még nem is ivott. Pozitív hangulatot véltem felfedezni nála. Kellett is neki, nem akartam, hogy megint bögrékkel, vagy literes lábosokkal beszélgessen.
Míg Vera az italért volt el, mi beszélgettünk erről-arról. Fel jött az a kérdés is, amit én nem nagyon akartam hallani. Az éneklés.
- Perszeee! Kipróbálhatjátok! Én addig innen figyellek titeket. - mondtam tarkómat vakargatva. Eszem ágában sem volt énekelni...-.- Mitsu sem tud erre rávenni. Senki sem.
Suwun hamarosan visszaért, és mondott egy afféle pohárköszöntőt. Nagyokat bólogattam, különösen akkor, mikor Mitsuról volt szó. Büszke voltam arra, hogy kapitánnyá léptették elő szerelmemet, na meg boldog, hogy eljegyeztem, és a menyasszonyom lett.
Vera mintha valamit elrontott volna a beszédében. Homlok ráncolva hallgattam, ahogy valami edzésről beszélt Kai-al.
- Úgy érted, veled. Hisz még nem is ittál Vera! - mondtam nevetve a lánynak.
Körölnéztem a helyiségben, miközben elgondolkoztam a jövőn, hogy vajon milyen lesz, de abban biztos voltam, hogy csak boldog lehet majd. Telt ház nem volt, de azért rendesen voltak emberek itt. Még egy ponttal több, hogy ne kelljen énekelni. Ha túl sok az ember, nem jutunk sorra, vagyis a lányok nem jutnak sorra...
- Elég sokan vannak itt. Szóval maradjunk csak itt, nehogy elfoglalják a helyünk. Te is így gondolod nem, Kai? - kérdeztem a 3. tisztemtől, és olyan arccal néztem rá, hogy egyértelmű váljon számára, hogy természetesen Ő is úgy gondolja, ahogy én, ha csak nem akarta, hogy szankciókat vezessek be a jövőben az osztagnál.
Vissza az elejére Go down
Daemon Nagai
Ember
Ember
Daemon Nagai

Férfi
Leo Buffalo
Hozzászólások száma : 224
Age : 38
Tartózkodási hely : Filmstúdió, Dojo, klubok, hotelek, otthon, macskalakban
Registration date : 2009. Feb. 16.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: színész/idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te17000/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (17000/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzer. Dec. 09, 2009 12:15 pm

Bandaösszehozós est:

Nem sokkal azután, hogy az én Justinom fél kézzel lerendezte azokat a kötözködő alakokat, ide is navigálta a két srácot akiket megmentett a kiadós elagyabugyálástól. Már alig vártam hogy az én hősöm visszahuppanjon mellém, és hozzábújhassak, megmutatva hogy már foglalt.
*Igen, igen lássa csak a kupac lány is ott a másik sarokban lévő asztalnál, hogy én vagyok Justin barátnője, és nyugodtan levehetik róla a gülü nyálcsorgató szemeiket.* -morogtam magamban az előbb említett társaságot figyelve, hiszen ez a kis csetepaté elég sok mindenkinek felkeltette a figyelmét a bárban.
-Sziasztok. -fordultam az érkezők felé, mikor ideértek az asztalunkhoz. Felvéve a legbájosabb mosolyomat vettem szemügyre közelebbről is a két srácot. Hát be kell valljam ha fogadnom kellett volna biztos nem kettejükre voksolok egy küzdelemben. De ennek ellenére jófejnek tűntek. Azt azonban nem díjaztam túlságosan, mikor az egyikük olyan oltári ügyességgel manőverezte be magát mellénk, hogy a gitártokjával felborította az italaink nagy részét. A finom narancslevem is mind az asztalon kötött ki, bár már nem sok volt benne, de hát akkor is, azt még szívesen megittam volna...
*De még az a mázli, hogy nem borult a ruhámra! Mihez kezdtem volna egy szép narancssárga folttal a felsőmön?...Haza sem mertem volna menni, mert hát hogy mutatkozhatnék úgy az utcán.. * -filozofáltam el az élet nagy problémáiról. Miután Justin bemutatkozott, eszembe jutott, hogy azt nekem sem ártana, ha már egyszer így összebandáztunk velük.
-Engem meg Matsushita Hoshikonak hívnak. -kis szünet- De hívjatok csak Matsunak.... -vetettem be egy zavart mosolyt az összezavart arcokat látva. Ilyenkor mindig átkozom a családnevünket, hogy ennél kimondhatatlanabb már nem is lehetne...
-Ha nem veszitek tolakodásnak, miért kötöttek belétek azok az alakok? -böktem ki hamarosan a kérdést, hiszen én semmilyen engem foglalkoztató kételyt nem hagyhattam sokáig válasz nélkül... Szakmai ártalom na... ha már egyszer egy magánnyomozó titkára az ember, legyen már mindig jól informált és érdeklődő.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te6500/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (6500/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyPént. Dec. 11, 2009 7:04 am

-Bandaösszehozós est-


Azt sem tudtam, hova kapjak elsőnek. A lezúduló poharak után, esetleg my bro' után, vagy csak szimplán fejemhez? Csodásan égnek álló hajtincseim olyanok voltak, mint New York felhőkarcolói. Terroristaként romboltam le a saját ikertornyaimat, s igyekeztem visszaállítani séróbugim eredeti helyzetét. Szorgosan kapkodva a levegőt csüccsentem le carefully a kanapé karfájára. Ahhoz képest, hogy még csak pár perce csapódtunk ehhez a társasághoz, több kárt okoztunk, mint amennyit nem. Tudtam én, hogy innivalót kell fizessek még ma! Ez is a contortion of destiny! Stupid donkey módjára, első nekifutásra fel sem fogtam, hogy szép slowly mindenki bemutatkozik körülöttem. Már csak "i-ááá"-znom kellett volna, és játszhattunk volna "Tűzd fel a csacsira a farkát!" is. Mihelyst leesik, és hatalmasat koppan, elemi erővel, és szikrázó topmodell mosollyal vetem be a Queen Elizabeth integetésemmel párosult bemutatkozásomat.
- Helloooooo. peopleeee! My name is Kei Gross! Nice to meet you!
Pillanatra megfagyott a levegő. Ennél már csak Tücsök Tihamér ciripelése illett volna bele a képbe. Az izzadságcseppek szorgos törölgetése közben nyomtam egy restartot
- Vagyis, akarom mondani, Sziasztok, a nevem Kei Gross, örülök hogy megismerhetlek benneteket!
Játszottam my fingers-eimmel kínosan, és persze az elmaradhatatlan vihogásom is felszínre tört belőlem. Megböködve tesókámat adtam tudtára, hogy neki sem ártana bemutatkoznia. Csórikámat még ez a -szerintem- óvatos böködés is olyan rosszul érintette, hogy már azt kellett hinnem, pillanatokon belül a földre fog pottyanni, s ott fog percekig fetrengni, hatalmas kínok között.
- You know, Matsu...
Igyekeztem közben választ adni a mellettünk ücsörgő, kíváncsi hölgyeménynek.
- Az úgy történt, hogy... hátizé... anooooo... Van egy drága cicuskám, aki rafinált módon elbújt a zsebemben, s ahogy ott a pultnál tevékenykedtem egyszercsak mit látok? Pikk pakk mellettem terem a kis döge! Ez még nem is lenne akkora problem, csak a kis devil a lehető legdrágább itókákat nézte ki játékszereknek. És én, hősiesen Gross-i kötelességemnek véltem, hogy a szörnyet meg kell állítanom, mielőtt még véghez tudná vinni gaz tettét!

- És ahogy Kei el akarta kapni a macskát, engem jól fejbe nyomott, mire én borulni kezdtem, s szépen megpörköltem az izomagy méretes szakállát...
- De nem direkt volt, tudooooood!
Sipákoltam eszeveszetten, s szemeimmel már kerestem a legelső sötét sarkot, mibe behúzódhattam, s szorgosan növeszthettem volna a gombácskáimat.

- Akárhogy is, majdnem pórul jártunk...
- Bezony! De még szerencse, hogy a hero Justin save the our life! *.* Apropó... ha már megpromis-oltam neki, akkor ha nem veszitek zokon, Nobucival karöltve, nektek is veszünk valamiféle innivalót... valamivel kárpótolni kell tesókám produkcióját!

Veregettem meg vállát Nobunak, s mutogattam szemeimmel neki, hogy bólintson ám rá, de izibe!
- Egyébként, ha megkérdezhetem, mi ez a nagy bandázás? Szülinapozás? Lazulás? Bulizás? Házassági évforduló? Hanuka?
Tört ki belőlem a gyermeteg énem, s kezdtem el a jó népet a rengeteg marha kérdésemmel bombázni.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te25000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyPént. Dec. 11, 2009 10:25 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_



Kai igen kedvesnek bizonyult, főleg Suwunnal szemben. Már lassacskán kezdtem kombinálni, és jöttek a hülyébbnél hülyébb gondolatok Suwunnal, és Kaijal kapcsolatban. Talán lenne köztük valami? Mindegy is, hiszen ha lenne, akkor se lenne hozzá sok közöm, elvégre még nem is igazán ismerjük egymást. Gondolataimat közben sikerült más felé üldöznöm, így most már azon agyaltam, hogy hogyan is fogom rávenni szerelmemet a karaoke kipróbálására. Mindenképp ki fogom vele próbáltatni! xD
- Sok mindent nem tudsz még rólam.
Próbáltam mondani, miközben erőteljesen a röhögő görcs kergetett, hála Suke csikizős akciójának. Végül is a többieknek igaza volt… Tényleg nem lesz elég egyetlen üveg saké négyünknek, hiszen pillanatok alatt betermeljük azt a mennyiséget. Miután megbeszéltük, hogy először két üveggel kezdünk, Vera elindult beszerezni a piát.
Szinte örömtáncot jártam, amikor meghallottam, hogy a társaság másik női tagja is szívesen karaokézna. Már csak a srácokat kellett volna rávenni valahogy. Lehet, hogy le kéne itatni őket, bár nekem talán az is elég lenne, ha csak szépen néznék kedvesemre. Néhányszor már bevált, hátha most is sikerül elintézni. Boci szemeim ellenállhatatlanok tudnak lenni, ha azt szeretném…
- Mi az, hogy csak nézni fogsz minket?
Kérdeztem elhűlve, majd most én lendültem támadásba, s elkezdtem csiklandozni Sukét. Kezdtem kicsit összetörni a két fiú válaszát hallva, de elhatároztam, hogy minden eszközt meg fogok ragadni annak érdekében, hogy színpadra kényszerítsem őket. Ha kell, akár vontatóval is felrángatom őket.
- Természetesen fogsz legalább egyszer énekelni, legalább az én kedvemért… Kai, ez rád is vonatkozik.
Mondtam vigyorogva, majd végül jöhetett az iszogatás. Suwun mondott egy kis pohárköszöntőt, aminek hála fülig pirultam. Igen, már ő is tudta, hogy Suke eljegyzett… Azonban egyes szám, harmadik személyben emlegette saját magát, ami kicsit furcsa volt számomra. Jó, lehet, hogy ő így szokta, vagy nem tudom, de a lényeg, hogy furcsa volt.
- Köszönöm. Egyébként nyugodtan tegezhettek, ha nem vagyunk Seireiteiben.
Vigyorogtam kissé zavarban, majd azonnal felhajtottam az éltető nedűt. Kellemes volt, ahogy végig csorgott rajtam, s felmelegítette testem minden porcikáját. Odakint kissé kellemetlen volt az őszies időjárás, és kissé már kezdtem fázni is.
Valahogy még mindig nem sikerült kivernem a Kai-Suwun kettős gondolatát, és szinte hallottam, ahogy valami halk hangocska suttogja a fülembe, hogy „Kérdezz rá! Kérdezz rá!”, így hát nem tehettem mást…
- Ööö… Tudom, hogy ez nem tartozik rám, meg nem is kell az orromra kötnötök, ha nem akarjátok, meg minden, szóval lényegében semmi közöm hozzá, de azért gondoltam, hogy megkérdezem. Szóval… Kettőtök közt van valami? Mert ahogy látom, egész jól kijöttök egymással. Vagy talán tévedek?
Hadartam el mondandómat, aminek legalább a felét – és a jó felét – fel is fogták. Mondjuk ha nem, az se gond, legfeljebb nem kapok választ a kérdésemre, és így szereznek nekem néhány álmatlan éjszakát. Időközben ismét megtöltődött a kis sakés poharam, hogy aztán ismét vígan csordogáljon keresztül testemen. Lassacskán már kezdtem érezni az alkohol „jótékony” hatását, aminek hála kezdtem egyre inkább feloldódni.
- ÚÚÚÚ! Mikor megyünk énekelni?!
Kérdeztem kissé bezsongva. Talán az ital tehette, de lehet, hogy anélkül is sikerült volna ismét a bolondot játszanom, mint ahogy azt minden áldott nap teszem. Néha kicsit érdekel, hogy mégis hogy válhatott belőlem hadnagy, majd pedig kapitány. Bár valószínű, hogy nem a személyiség alapján választják őket, hanem sokkal inkább a tudás, és a tapasztalat alapján. Igaz, nekem egyikből se adatott a legtöbb…
Néha-néha sóvárogva pillantottam a színpad felé. Valószínűleg ha nem ittam volna, most nem akarnék minden áron a rivaldafénybe kerülni, akárcsak néhány pillanatra is. Most azonban mindenképp ki akartam jutni, hogy megcsillogtassam nem éppen mindennapi tettségemet…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te25250/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptySzomb. Dec. 12, 2009 12:59 pm

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


*Egy kicsike közös. A gondolat, hogy legalább egy ilyen apróságban hasonlítunk Kai-al, olyan érzést ad nekem, mintha lelkem egy pillangóvá változott volna, s most száll, szálldos fölfelé a virágokkal borított mező felett a bárányfelhők felé. Hihetetlen, hogy neki is fekete haja van és lila szemei… pont úgy, mint nekem. Bevallom, sokszor nagyon egyedinek és különlegesnek tartottam magam a szemeim miatt. Hát na, ne tagadjuk, szép szemünk van, és szeretem őket, mert olyan lilák. Most először pedig én is bámulhatok egy lila szempárt. Annyira hasonlóak… Innen közelről nézve pedig még az arcunk formája is kicsit hasonlít egymáshoz. Hihetetlen. Talán több közös is van bennünk, mint azt gondoltuk? *.* Azt mindenképp meg kell kérdeznem tőle, hogy ő is szereti-e a kutyákat, és hogy szeret-e táncolni, na meg hogy milyen zenét szeret. Na persze, nekem igazából zene sem kell ahhoz, hogy táncra perdüljek. Csak egy ösvény, a holdfény, s társam, a magány, mely felemészt… Jaj, nem, nem lehet, már megint olyan szomorú dolgok jutottak eszembe. Sad Mert mi van, ha az éjszaka teremtményei azok, kik az ösvény mentén leselkednek, várva arra, hogy összetiporják szegény, pici lelkemet?
Ez meg is történik, amint befejezem a pohárköszöntőt – persze miután visszaérkeztem a sakés üvegekkel. Ráadásul úgy tűnik, mintha Kai is arrébb húzódott volna. Talán Suwun annyira rossz benyomást tett benne, hogy tényleg utál, és hiába igyekszem, sosem fogom tudni megváltoztatni a véleményét. Sad Ráadásul énekelni sem akar… Bókokkal ismét elhalmoz, ám hogy őszintén gondolja-e? A csókja vajon szívből jött-e, vagy csak bizonyítani akart? Nem is beszélve arról, hogy nem is nekem adta azt a csókot… Suwun mindig a boldogságunk útjában állt. Pedig én sokkal inkább megérdemlem a földi örömöket, mint ő. >_>
Nem is nagyon hagyom magam, s pár centivel, észrevétlenül közelebb is húzódok Kaihoz. Egyszerűen a birtokomnak tekintem, még ha igazából sosem volt az enyém. Lehet, őt kímélném meg magamtól, ha nem nyaggatnám ilyen gyerekes módon, de hát most az egyszer lehetek önző, nem?
A depressziófaktort csak megtoldja a kapitányom megjegyzése. Abban a pillanatban realizálom, hogy valamit tényleg sikerült elrontanom, és valóban! Hogy lehettem ilyen felelőtlen? Nem akarom, hogy bárki is többet tudjon meg a bennem lakozó őrületről annál, amit harc közben megmutatok neki. A kapitányom már így is túl sokat tud; Suwun forr a dühtől, én pedig a szégyentől, ha arra a bizonyos bögrés esetre gondolok vissza. Nem, nem akarok róla beszélni… Csak felejtse el mindenki, hogy egyáltalán létezek, és itt vagyok. A sakét pedig csak gyorsan lehajtom, s oda se figyelek arra a kellemes melegségre, ami az ivásával jár. Mintha már nem is létezne. Szinte már magzatpózba kuporodok, fejemet a térdeimen nyugtatom, és cseppet sem érdekel, hogy egy ilyen ruhakölteményben nem kéne ilyen kislányosan kinéznem. Most nem létezek, most csak egy üres tér vagyok. Csupán levegő, amin átnézhetnek, de addig se hántorgatják fel nekem, mert őrült vagyok. Mert az vagyok, és? Attól mi még ugyanolyan jól végezzük a munkánkat, mint bárki más. Sőt, ha lehet, még keményebben. Szabadnapom is csak ritkán van, mert abban a fülledt levegőjű irodában kell gubbasztanom nap mint nap ugyanazon a széken, sok-sok irattal elhalmozott asztalom mögött. Mások eközben kint futkározhatnak a szabad levegőn, a parkban. Milyen jó is lenne, ha ezt én is megengedhetném magamnak… Ha nem csak egy anonim titkárnő lennék a semmi közepén. >.<
Létezésem – eltűnni ugyanis sajnos nem tudok – további kínos kérdésekkel jár. Sajnos nem tudok úgy tenni, mintha nem léteznék, bármennyire is szeretném. Pedig olyan jó lett volna! *.*
Szóval, Mitsu kérdése váratlanabbul ér, mint amikor Suke rontott be az irodámba, amikor épp azzal a hülye bögrével veszekedtem. Fejemet kissé megemelem, majd sokat mondó pillantást váltok Kai-al. A reakciójából úgy vélem, hogy őt nem lepi meg annyira a kérdés, mint engem. Fejem szép vörös árnyalatra vált, amit csodálok, mert nem szokásom, úgyhogy ismét inkább a térdeimre hajtom a fejem, hogy aztán elmotyoghassak egy rövid választ.*
- Már csókolóztunk, de nem vagyunk egy pár… - *sütöm le még jobban szemem a halk mondat kinyögése után, bár ez ilyen pózban nem nagyon látszik. Meg mondjuk szent meggyőződésem, hogy sikerült teljesen eltűnnöm. Miért is ne? Láthatatlan vagyok! *.* Most nem lát senki! Twisted Evil Legalább már kedvemre babrálhatok Kai hajával anélkül, hogy ő tudná, hogy ki is az, aki ezzel szórakozik. Olyan szép, hosszú haja van…
Kicsit oldalra döntöm a fejem, hogy ismét őt bámulhassam, ám most a haja a cél, nem a szemei. Nagyon selymesnek tűnnek. Kíváncsi vagyok, hány tincset tudnék befonni neki. Szerintem jól állna neki. Neki is biztosan tetszene az ötlet.
Már éppen megszólalnék, mint a láthatatlan – mert az vagyok – vendég, hogy be akarom fonni a haját, azonban Mitsu újabb mondata mintha megelőző lépés lenne. Legalább nem teszem magam nevetségessé. Bár nem értem, miért lenne nevetséges ötlet befonni a haját. Biztos megint Suwun táplált belém egy ilyen csúnya gondolatot.*
- Kai, legalább táncolni gyere velem… Utána énekelek neked, jó? - *meresztem rá boci szemeimet. Remélem, elég meggyőzően. Azért mégiscsak tanultam valamit Suwuntól, bár lehet, még csak színészkedés sem kéne ahhoz, hogy sikerüljön. Aztán eszembe jut, hogy én most láthatatlan vagyok, vagyis nem is lát. És senki se fog látni, ahogy táncolok, vagy éppen énekelek. Mondjuk hallani hallanák, de azért elég furán nézne ki, ha egy lebegő mikrofonból szólna csodás szoprán hangom. Szóval sürgősen tennem kell a láthatatlanság ellen valamit… Biztos van rá megoldás. De előbb még kihasználom az alkalmat. :3 Egyszeri lehetőség, s csak most van ilyen… Arrébb is csusszanok, nagy-nagy vigyorral a képemen, mert hát úgy se látják, hogy min mosolygok. A célpontom az egyik lelógó tincs, s már el is kezdek vele babrálni. Remélem, Kainak is tetszeni fog a fonás. ^_^ *
Vissza az elejére Go down
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:49 am

_@/ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! \@_


Magában mosolygott azon, hogy mindenki mennyire elszántan igyekezett pozitív energiákat sugározni. Őszinte örömmel szemlélte Mitsuko és kapitánya párosát: melegséggel töltötte el a gondolat, hogy van még remény, és van boldogság. Egy halvány mosoly jelent meg az arcán, ahogyan meghallotta, hogyan csábítja menyasszonya jegyesét énekelni. Kedves kis pár. Összeillők...
Ahogyan arrébb csúszott, hogy kicsit kinyújtóztatja elgémberedni készülő tagjait, megpillantotta hadnagya kissé morcos tekintetét. Ez úgyszólván meglepte: azóta a csók óta nem látta hadnagyát, bár az emlék egész jólesővé módosult nála. Nem, nem érezte magát szerelmesnek, úgy érezte, arra képtelen lenne. Talán csak megkedvel majd egy nap egy kedves, édes lányt, akiért majd megpróbál mindent megtenni, igyekszik majd boldoggá tenni... De talán erre képtelen. Ebben talán közrejátszik a múltja is...
Ahogyan hadnagya közelebb csúszott hozzá, mosolyt csalt az arcára. Mintha a játékautó arrébb gurult volna, és az óvodás kisfiú utána mászna... Már látta is maga előtt a jelenetet, és nem is tudta, miért ez a kép jelent meg a szemei előtt...
Szem. Az, hogy szinte ugyanolyan színű volt a hadnagyának és saját szemének színe, nem lepte meg. Mikor először meglátta ragyogni azokat a gyönyörű, fényes szemeket, már akkor tudta, hogy úgymond képtelen lesz nem próbálkozni nála. Nem, nem is próbálkozni... inkább csak játszani vele, ha mást nem enged. Most is gyorsan belepillantott hadnagya ragyogó íriszeibe, és megeresztett egy mosolyt. Nem mondta neki, hogy az ő szeme különleges. A lila és a mélykék között változik a színe... nem tudta, miért. Néha a kék egy olyan árnyalatát veszi fel, melyet már lángoló lilának is lehetne hinni...
- Igen, volt egy csók, és tényleg nem vagyunk egy pár. - búgta talán kicsit elmélyült hangján. Ahogyan visszaemlékezett arra a csókra, az tényleg szívből jött. Meg talán... megelégelte, hogy Suwun annyira tökéletesnek és felsőbbrendűnek tartja magát. Hiszen a búcsúszavai sem voltak hétköznapiak... Kissé megrezzent, amikor hadnagya elkezdett babrálni a hajával. Tekintetét a hajával játszó kéz tulajdonosának arcára függesztette, kissé összevonta a szemöldökét. Aztán arcát másfelé fordította. hagyta, hadd játsszon hadnagya a hajával. Bár nem rajongott a fonásért... most az egyszer kivételt tehet, megpróbálhatja elviselni. Ha egy - két régi ellensége, akiknek arca homályosan felrémlett előtte - most látná, megdöbbennének rajta, hogy mennyire keményen igyekszik most megtartani a békének azt a vékony hálóját, ami most köréjük ereszkedett.
- És ami önöket illeti, mióta vannak együtt? Sok boldogságot kívánok Önöknek. - mondta sötét árnyalatú hangján, és elővett egy cigarettát. Nem szerette, ha a haját piszkálják, most mégsem zavarta annyira a dolog, mint eddig. Talán a mellette ülő nőből áramló kisugárzás miatt? Hadnagya kérdése nem lepte meg. Tudta, hogy úgyis addig fognak nála próbálkozni, míg bele nem egyezik az éneklésbe.
- Táncolni? Nos, azt talán még megpróbálhatom, kedves hadnagyom. - most nem nyomta meg a "kedves" szót érezhető, gúnyos felhanggal. Most valóban kedvesen viselkedett vele Vera. Mert ez a nő itt mellette nem Suwun volt, hanem Vera. Lehet, hogy őrülten hangzik, de csak így tudta őket megkülönböztetni egymástól. Ha külön nevet adott az eddig megismert hadnagyi személyiségekhez. Vajon... hányan vannak még? Vagy csak ők ketten vannak? Vajon képes lesz valamit tenni azért, hogy Vera ne éljen elnyomásban Suwun mellett? Mert érezte, hogy így van. Hogy honnan, azt nem tudta volna megmondani... Valahol érezte bent. Ahogyan azt is, hogy most kiváltképpen élvezi a nő társaságát: íme, megdőlt a feltételezése. Mégiscsak képes Verashu Suwun kellemes társaság lenni. Ez a személyiség pedig valóban jobban illik hozzá, sokkal jobban látszik így a szépsége: a kisugárzása már nem csúnyítja. Még így is, hogy a téboly fényének szikrái ott bújnak meg a tekintetében, még így is vonzó jelenség. Milyen lenne, ha teljesen ép lenne az elméje? Valószínűleg egész Seiretei legszebb nője lehetne…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Cl0te34000/45000Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 EmptyVas. Dec. 13, 2009 2:40 am

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Igencsak próbáltak minket a lányok rávenni egy bizonyos dologra. De az tutibiztos, hogy én nem fogok kiállni oda és énekelni. Mitsut bármeddig elhallgatom csillogó szemekkel, de hogy én oda kiálljak? Ááá. Reméltem ,hogy Kai is ezen a véleményen van. Ha nincs, akkor teszek róla, hogy neki is ugyan az legyen a véleménye mint nekem. Nem fog a szebbik nem győzni, nézhetnek rám golflabdányi boci szemekkel, nem akarom, és nem is fogom magam beégetni mindenki előtt a minőségen aluli hangommal. Esetleg a tánc még szóba jöhet, mert az annyira nem égő, mint a karaokezás. Hamarosan ideért a megrendelt ital is, és elkezdhettük jól érezni magunkat. Mondjuk én mindig jól éreztem magam Mitsu mellett, de bár csésze saké csak javítani tudott a helyzeten.
- Óóó, és Te sem rólam! - mondtam vigyorogva kedvesemnek a csikizés után. Rögtön vissza is kaptam a támadást, miután burkoltan közöltem az egybegyűltekkel, hogy eszem ágában sincs énekelni, ám bármikor meghallgatom őket.
- De...nincs kedvem...égő.. - mondtam elhúzva a számat, mikor Mitsu meg közölte velem azt, hogy igen is fogok énekelni. Gyorsan kiittam a csésze sakémat, hogy addig is csináljak valamit, és ne kelljen Mitsura néznem, aki nyilván eldöntötte, hogy ki fogok menni oda énekelni legalább egyszer, ha tetszik, ha nem. Tekintetem Veráék fele sodródott, akik igencsak közeli kapcsolatban voltak már egymással. Legalábbis Suwun közvetlen közelről bámult bele Kai szemébe. Vigyorogva néztem végig a jelenetet, elvégre én már túl voltam ezen. Már "megszereztem" magamnak a nőt, akit szeretek, és nem kellett neki udvarolnom. Persze azért néha bókolgatni kell, hisz szeretik a lányok, ha kedveskednek nekik. Kezdtem azon gondolkodni, hogy Kai és Suwun között több van, mint puszta hadnagy-tiszt viszony. Ez Mitsunak is feltűnhetett, mert rákérdezett a dologra. Hát ha Ő nem tette volna, meg akkor én kérdeztem volna meg előbb utóbb, mert érdekelt a téma. Kihúztam magam, és érdeklődve pillantottam Kaiék felé, hogy mégis mit fognak válaszolni a kérdésre. Csókolóztak. Ehh...szóval mégis van valami. Legalábbis egy csók több, mint egy sima hadnagy-tiszt viszony. Arcomon széles vigyor terült el a hallottakra. Ráfért Suwunra is a társaság. Kai nyilván jobban lekötötte, mint az a bögre a múltkor, mégis nem bírtam ki, hogy ne cukkoljam ezzel egy kicsit. Szinte egyszerre mondták ki, hogy attól még nem párok. Hát nekem viszont mégis úgy tűnt, hogy határozottan van köztük valami.
- Nocsak! -mondtam vigyorogva Verának. - Szóval nem vagytok egy pár, de már csókolóztatok. Ez akkor már majdnem ugyanaz, csak egy kis lépés választ el titeket attól! Megértem Kai, Vera igazán kedves lány.- vigyorogtam tovább, majd lehúztam még egy csésze sakét. Aztán Vera kicsit érdekesen kezdett el viselkedni, de nem sokat foglalkoztam vele, hisz...szerelmesek.(xD). Annál inkább foglalkoztatott az a kérdés, amit párom tett fel.
- Őőő...miért nem táncolunk inkább, kedvesem? - kérdeztem tőle, bár lehet neki jobb lett volna, ha énekel, mert kezdett bezsongani a sakétól. Kis csönd állt be a beszélgetésben, amit kihasználtam arra, hogy körülnézzek a társaságunkban. Vera elmélyülten készült befonni Kai haját, akiről lerítt, hogy csak azért hagyja, mert utána legalább békén hagyják. Vigoyorgva vontam meg a vállam a srácnak, ezzel is mutatva, hogy jobb előbb túl esni a dolgon, mint később. Mitsu egyre gyakrabban sandítgatott a színpad felé.
- Inkább igyunk! - töltöttem meg mindenkinek a sakés csészét, és húztam le a sajátomat.
- Na...nincs kedvetek táncolni egyet? Utána meg vissza ülünk beszélgetni! - vetettem fel az ötletet, és fogtam meg párom kezét. Remélhetőleg a tánc után a lányok el fogják felejteni az éneklést, és nem kell további terveket kieszelnem annak érdekében, hogy elkerüljem azt. Talán így még Kainak is megfelelt, mert láttam rajta, hogy neki sincs olyan hűdesok kedve énekelgetni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-