-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Matetsaku Kai
Shinigami
Shinigami
Matetsaku Kai

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 101
Age : 31
Tartózkodási hely : Edzőtér | Vera vagy Miyoko mellett
Registration date : 2009. Oct. 10.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te15500/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (15500/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyVas. Júl. 25, 2010 7:14 pm

¤ A 10. osztag bevetésen, avagy állítsátok meg a nőket! ¤


Szánt, unott tekintettel mérte végig az előtte terpeszkedő alakot, aki az előbb még egy elbűvölő teremtés képében ragyogott. Megvetendő, gyáva alak, aki megjátssza az érzéketlent mások bosszantása érdekében. ó, már hogyne érezné a fájdalmat! csupán eljátssza, hogy jobb, feljebb valóbb, erősebb másoknál, és kiválóságát bizonyítandó ignorálja az őt ért támadásokat. Egy nevetséges senki, egy patkány. Vagyt alán a féreg az inkább rá illő jelző, egy kétszínű dög...
De mit érne azzal, hogy magában szitkok ezreit szórja arra a nevetséges senkire? Csupán a saját agyvizét forralná föl rajta, ennyit pedig nem ér az egész. Nem fog egyetlen, jelentéktelen lélekdarab miatt morculni. Jobb ő ennél!
Ajkán megvető mosollyal tekintett Suwunra, ne legyen az a szerencsétlen olyan biztos agában. elegendő lesz csupán ráébreszteni saját szerencsétlenségére. Annyira erős lenne? Olyan hihetetlenül tökéletes? Akkor mégis mi a fenét keres benne egy másik lélekdarab, akiben megvan minden, ami belőle hiányzik? Ő csak egy töredék, egy hasznavehetetlen kis senki, aki semmi másra nem jó, csak a papírmunka elvégzésére. Nem hívják sehová sem el, és azt hiszi, ez azért van, mert annyira hatalmas és félelmetes, hogy felette áll ezeknek a dolgoknak is. egyszerűen csak nem hiányzik sehonnan sem - kellemetlen, undorító a személyisége. S legyen csak büszke, hogy bármelyik férfit megszerezheti magának: üríteni tökéletes. Semmi másra nem alkalmas... S még erre az egyetlen, semmit jelentő célra sem kell sokaknak. Az pedig, hogy ő mit gondolt róla, az legyen a saját dolga... higgye csak agyatlan, izomagyú ficsúrnak, aki semmi mást nem tud, csak olcsó nőcskéket meghúzni. Miért ne használjak i őket? Köré gyűlnek, felkínálják magukat... s mégsem fekszik össze mindegyikkel, s igenis ismeri a hűség fogalmát- talán már megvan a három hónapja is annak, hogy Sakurával együtt járnak, s ha mindez ellenére is idióta nyomoréknak nézi, hát tegye! Nem törik össze a pici szíve Suwun barátságának hiánya miatt. Neki tökéletesen megfelel az élet így is, elég neki az, ha néha beszélhet Verával. Valójában inkább sajnálta azt a lányt, aki szintén csak egy lélekdarab volt- de ő volt a szebb, a jobb, az értékesebb, és a sérültebb. Suwunt csupán idegesítette, hogy ő ott van, míg Vera valóban szenvedett, s ez a féreg még élvezte, fokozta a kínjait. Ha legközelebb találkozik Verával, megpróbálja majd jó kedvre deríteni, széppé tenni a napját... Túl kevés lehet neki az olyan emléke, ami erőt adna neki. Suwun egy aljas senkiházi, s ezt sugallta a rávetett tekintetével is, miközben utolsó korty kóláját itta meg.
- Valóban, ideje lesz visszatérni Seireteibe. Nekem is lenne még elintéznivalóm...- valójában tényleg nem volt semmi dolga sem- talán csak annyi, hogy megfőzze a vacsorát. Nem találkoznak ma a kedves kis párjával, valami dolga akadt- s őszintén szólva nem hiányzott neki. Képes volt elvergődni hónapokig egy nő mellett akkor is, ha nem szerette. Sajátos felfogása volt ezeket a dolgokat illetően, de erről sosem beszélt senkinek sem. Majd egyszer lehet hogy ő fog őrülten szeretni valakit, de ha választani lehet, akkor inkább nem. felesleges cécó, ami csak bonyodalommal és ideggel jár. Minden bizonnyal teljesen megváltozna jelenlegi tökéletes jelleme,ha szeretne. Hátborzongató volt belegondolni is...
- Akkor indulhatunk? - állt fel, és nyújtotta karját Suwunnak, ahogyan a kabátját is felkínálta. Nem kell arról senkinek sem tudnia, ami "köztük" zajlik le...
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te48500/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (48500/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyVas. Aug. 01, 2010 12:07 pm

Jpop bálvány új megvilágításban ~ újabb moe a gyűjteménybe?

*Nem tehetek róla, egyszerűen a hideg kiráz ettől a zenétől. Mi is a stílus neve? J-pop? Ez a virnyákolás egyszerűen zavarja a fülemet, valamint a hangszerek hiánya… Nem az én világom. Talán szerencsémnek is nevezhetem, hogy nem ebbe a korba születtem. Az én időmben a zenecsatorna nem egy újabb manipuláló eszköz volt, hanem éppen ellenkezőleg – a fiatalság zenéje a lázadás jelképe is volt egyben. Lázadásból pedig nekem kijutott bőven. Lázadtam minden ellen; a saját családom, a neveltetésem, végül az egész világ ellen. Utólag visszagondolva azokra az emlékeimre emberi életemről, amik még megmaradtak, nem bánom, hogy így alakultak a dolgok. Tény, nem volt épp álomba illő az életem, de örömmel dobtam félre a lehetőséget, hogy királykisasszonnyá válhassak, csak hogy valami magas rangú család menő üzletemberével házasodhassak össze, hogy majd boldogan éljem a háziasszonyok kurvaunalmas életét, míg meg nem halok. Ehelyett kaptam a lehetőségen, s ikerbátyám személyes problémáját kibúvóként használtam előre megírt sorsom elől, s életemben először és utoljára menekültem el egy kötelesség alól, hogy azután ezer másikat vállaljak fel. S most… Most pedig hagyom, hogy egy istenkomplexusos idegen kihasználjon sajátos, önző céljaira, s csupán az a cseppnyi félelem az erejétől az, ami visszatart attól, hogy ismét önmagam, csakis önmagam ura lehessek. Megtehetném, hogy kockáztatva életem újra elmeneküljek, azonban túl sok fontos dolog van Hueco Mundoban, ami odaköt. Fracciónjaim hűségesek hozzám és nem kívánom olyan tortúrába kényszeríteni őket, ahogyan az Cephalussal megtörtént. Nem élhetek vissza bizalmukkal, nem vagyok akkora gerinctelen féreg. Talán a legnagyobb jellemhibámnak azt mondanám, hogy túlságosan könnyen képes vagyok kötődni másokhoz. Egyszerűen megkedvelem őket és nem akarok nekik csalódást okozni. Még az egyszerű emberekkel is talán kissé túlságosan baráti a viszonyom. Valami még mindig hozzájuk köt s elkeseredetten kapaszkodok kapcsolataimba, melyek maradék emberségemhez fűznek. Hiába figyelmeztetném magam, hogy már nem tartozok hozzájuk, már nem vagyok ember, valami mássá változtam, s inkább az ő létüket fenyegetem, elvégre az ellenségük vagyok, vagy mi. Talán nem kéne hagynom, hogy emberségem átvegye felettem az irányítást, hisz bármikor előfordulhat, hogy ezt az embert kell majd elpusztítanom. Ám amiről odafent nem tudnak, az nem létezik. Végtére is, azért a magánéletembe csak nem szólhatnak bele…
Érdekes neve van a srácnak, bizonyára ez is egyfajta művésznév, s hamarosan igazolódni is látszik, amint megtudom, hogy ő is énekes. Bár így első látásra abba a mai világban igen populáris műfajba tudnám besorolni, amitől engem a hideg is kiráz. Végül is, ha neki ez jó, én nem tudom megállítani… Bár lehet, tényleg jó hangja van, de valahogy nehezen tudom elképzelni az abrosz végét harapdosó kölyökről, hogy zenei géniusz. Jó, tudom, persze, persze, a látszat néha csal, és sose ítéljünk elsőre. Belőlem se nézik ki, hogy unalmas pillanataimban természettudományokról olvasgatok, csak mert érdekesnek tartom. Inkább ez, mint a csöpögős, túldrámázott, romantikus regények a semmitmondó tartalmukkal.*
- Minden rendben, Umi? - *rángatom fel finoman a vállainál fogva vissza a kanapéra, és a lehető legsemlegesebb pofával igyekszem felfogni, amit az imént motyogott. A felét igazából nem értettem meg mindannak, amit elnyöszörgött, de azért nagyjából sikerült kivennem, hogy nem szeret ilyen helyekre járni és valami vakrandira jött. Csórikám… Rolling Eyes Az már sose jó, ha a haverjaid kerítik neked a nődet, ott már súlyos problémák vannak. Mellesleg ha ennyire nem akarja, akkor nem tudom, mit képzelnek a barátai, hogy belerángatják egy ilyen kellemetlen helyzetbe! Surprised Persze, elhiszem én, hogy csak aggódnak miatta meg minden, és azért én is képes vagyok néha radikálisabb eszközöket bevetni annak érdekében, hogy valami fontosat tanuljanak azok, akik közel állnak hozzám, de azért a szerelem más, azt nem tudod csak úgy erőltetni, egyszerűen hagyni kell, hogy kialakuljon. Mintha pár asztallal odébb ácsorogna is egy tipikus cukipofi; pont az a típus, akit messziről kerülök, mert úgy se lenne közös témánk, és semmi kedvem körömdíszítésről meg mindenféle lányos dolgokról pofázni. Ez sem az én világom, ez van, ezt dobta a gép. Talán egy kicsit az én hibám is, hogy össz-vissz két nőnemű barátom van, és nesze neked, szívroham, mindketten kapitányok! Ilyen az én formám. Bár Mitsu még nem tud arról, hogy tulajdonképpen arrancar vagyok, és ha nem rángat el az esküvőjére, akkor én sem kezdek el gyanakodni, hogy shinigamival spanolok. Elég kellemetlen találkozás lesz, amikor kénytelen leszek közölni vele igazi kilétem, és ha olyan, mint a férje, akkor tuti megpróbálja majd levágni a fejem. Nem mintha hagynám bárkinek is.*
- Mondjuk igyunk tequilát, sörből pedig jöhet még. Úgy látom, nem vagy valami nagy sörös. Akkor most üvegeset veszünk? - *adom le a rendelést.*
- Lecsukták a bandám, nem volt más választásom De végül nem bántam meg. Igaz, nagyközönség előtt sose léptünk fel, azért annak idején megvolt a magunk rajongótábora a fővárosban.
*Lehet, talán túlzottan is sok lenne neki, esetleg ijesztő, ha elmondanám, hogy tulajdonképpen droghasználat miatt került a fél banda a börtönbe. Mondjuk én utáltam már akkor is a cigifüstöt is és a különböző tudatmódosító szerekkel sem éltem, mert egyszerűen hülyeség az egész. Azzal meg pláne nem sokkolom szegényt, hogy tulajdonképpen nem sokkal ezután elpatkoltam, mivel kaptam egy szép golyót a két szemem közé.*
- Ami pedig a barátnő dolgot illeti… Ha ennyire nem akarod, akkor ne hagyd, hogy erőltessék. Állj ki magadért és légy végre saját magad ura. A helyedben nem engedném, hogy manipuláljanak. Túl kihasználható lennék, ha hagynám magam. Ha pedig annyira be akarsz rúgni, akkor tessék csak tartani a lépést velem. Figyelmeztetlek, elég nehezen dőlök ki. - *kacsintok egyet, mielőtt még végeznék az itallal, s hangos csattanással bököm le a kiürült korsót az asztalra. A személyzet igazán jól teszi a dolgát, mert elég csak hátrasandítanom, hogy elkapjam a pincér tekintetét, aki ide is iszkol, hogy felvegye a rendelést. Aztán végre befejezik azt a borzalmat a karaokénál, én pedig kapok az alkalmon, hogy megmutassam, hogy én mit tartok zenének. Egy biccentés kíséretében adok egy buksisimit Uminak s kérem meg, hogy figyeljen, aztán pár szökkenéssel már a színpadnál is termek, persze csak miután kitúrtam két tinilányt, akik valamin nagyon vitatkoztak. Néha mintha az asztalunk felé tekintgetnének, biztos bejön nekik az öcskös, hát ők tudják. Meg elég gyakran emlegetnek valami kritikus hibát, vagy mit, de ekkor már inkább a megfelelő szám kiválasztásával bajlódok inkább. Mit ne mondjak… Nem valami változatosak, ami a zenei ízlésüket illeti és már meg se lepődök, amikor sokadik átfutásra sem találom meg régi kedvenceim. Azért sikerül kiválasztanom egy dalt, hogy aztán a régi magabiztosságommal álljak ki a közönség elé. Talán egy kicsit kitűnök a többi szórakozni vágyó közül, a bakancs és bőrkabát kombó úgymond „kiment a divatból”, viszont én ebben érzem jól magam, így tudom igazán önmagam adni. Meg aztán bízok annyira a hangomban, hogy tudjam, sikert fogok aratni. Azért rögtönzött koncertem végére muszáj vagyok megejteni egy alattomos vigyort, majd lekászálódva a színpadról a kezembe is veszem az idő közben megérkezett italom, amit magasra is emelek, hogy koccinthassak Umival.*
- Talán már kicsit elszoktam a szerepléstől. Azért tűrhető volt, ugye? Na és te milyen bandában játszol, Vagy szólózol? Hangszerek, közönség? - *karolom át legújabb kiskedvencem remélve, hogy azért nem fog megszeppenni, esetleg félni tőlem, mert igazán nem akarok ráijeszteni. Majd a koccintás következik, hogy a jól bevált só-tequila-citrom kombóval le is húzzam az első felesem. Bár mintha Umi nem igazán ismerné a helyes tequila ivászat módját. Azért remélem, belelendül, és az is biztos, hogy most muszáj lesz énekelnie valami ütőset, hogy megmutassa, mit is tud a kis zenészpalánta.*

Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te23500/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (23500/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyHétf. Okt. 04, 2010 10:15 pm

Espada új megvilágításban ~ Nem félek, nem félek, de félekT.T


Egyre durcásabban toporgott az asztal mellett. A várakozás egy csúnya dolog volt, nem is meglepetés ki nem állhatta. Utált egyetlen helyben maradni és majd szétpukkanni a méregtől vagy épp az izgatottságtól. Mindig belefájdult a gyomra és most nem engedheti megtörténjen ez a borzalom! Inni szeretne, nem is keveset! Már csak illedelmesen ki kéne bírnia válaszoljanak és senki se tegyen fel olyan kérdéseket pisilnie kell, netán fázik. Micsoda butaság! Akkor már régen nem lenne itt! Valakitől bájos mosollyal kérne egy pulóvert vagy fénysebességgel betámadná a mosdót. Sokszor olvasta nem egészséges tartogatni, mert egy idő után bajokat okoz. Nem igazán érti hogyan, de általában szétpukkanás közeli lufi lebeg lelki szemei előtt, amin egyre több lyuk keletkezik és a végén egy hatalmas pukkanással annyi a szenvedő smiley-s lénynek. Elég hátborzongató!O.O Az kéne még, így járjon! Inkább biztosra megy és többségében kerül bizonyos teákat, mert arról se felejtkezzen el, vannak napi teendői. Micsoda kínos jelenet lenne, ha egy interjút öt percenként megszakítanának, mert neki sürgős dolga van. Belepusztulna! Garantáltan elsüllyedne szégyenében. Ráadásul ismerve a menedzsert elküldené mindenféle vizsgálatra, mert ez nem normális, biztosan beteg! Olyan szörnyű volna! Teljesen megijedne, még ha tudná is, hogy nincs semmi baja. Anemane sama-nak őrületes érzéke volt hozzá, hogyan hozza rá a frászt. Túl sokat beszélt és persze totál őszintén. Sose felejti el neki, hogy közölte a többiekkel motor balesetét. Előbb a kórteremben tépte a haját magából kikelve, mert egy kukkot nem értett az orvos magyarázatából, aztán persze ugyanolyan pánikban sorra hívta szegény Égitüneményt és Rii-t. Hiába magyarázta a sérült mi baja, legalább olyan stílusban sírta el a dolgokat, hogy félő volt temetkezési vállalatot is keres. Közben meg befutott szép sorjában mindenki és egyesévvel elmagyarázhatta mindenkinek nincs komolyabb zűr. Annyira rémes volt. Látni a sok rémült arcot. Majd megszakadt a szíve, hogy ekkora szinten rájuk ijesztett. Talán meglepő, ezek után két napot aludt egyhuzamban?
Ábrándozásának egy könyök orvtámadása vetett véget, amire fájdalmasan nyüszítve tapogatta sajgó oldalát. Iparkodott minden tökéletes mosolyt vágni, de egy egy könnycsepp azért kicsordult. Igaz, hatványozottan büszke volt magára, mert mellőzte gyötrelmének jelenetét, de a bordái lüktetésén sajnálatos módon nem segített. Az viszont már annál inkább, hogy Ringó szilvácska mesélt neki az együtteséről. Szó mi szó rövid volt, de nagyon izgalmasan hangzott. Micsoda mozgalmas élete lehetett! Ártatlanul senkit sem csuknak le. Vajon mit tehettek? Ilyen szállítók voltak és izébizéket csempésztek a hangszerekben?*.* Vagy rossz környéken laktak és csihipuhiba keveredtek, hogy védjék magukat? Esetleg, tényleg vétlenek voltak egy bűnesetben? Mi van, ha félreértés miatt mentek szét? Az, de szörnyű lenne! Remélte nem ilyesmiről volt szó. Nincs annál rosszabb, mint látni, ahogy megannyi munkád egy szempillantás alatt eltűnik bármilyen ostobaság miatt. Szomorú! Határozottan elkeserítő! Támadta be a lazán ücsörgő mesélőjét egy öleléssel. Oda se figyelt tiltakoznak, vagy le akarják vakarni. Meg akarta lapogatni és kitartott. Kivéve, ha orra esik! Akkor aztán morcos lesz. Pont eleget pofozgatták már a nap során.
-Úgy sajnálooo~m! Biztos nagyszerűek lehettetek! A fővárosban nem egyszerű feladat érvényesülni...Itt megnyerni pár embert, azt jelenti tiétek az egész ország!-
Pislogott hatalmas, kerek szemekkel, visszaváltva pitiző kutyuska formájába, mivel újabb infót kapott és érdekelte mi lehet. A barátnő dolog, nos igen. Élete egyik nagy, inkább legnagyobb fekete pontja. Sampon oktatása nélkül is tudta, nem kellene hagynia, de nem akarta megsérteni a többieket. Annyit ügyeskedtek, hogy elintézzék neki. Hogy tehetné, semmibe veszi ezt és haza sétál? Túlságosan szereti őket. Képtelen lenne szándékosan megbántani bármelyiküket is. Tartozik ennyivel, mert elviselik a sok butaságot, amit leművel. Mást úgy sem tud tenni. Ő nem egy hős, vagy nagyszerű ember, aki mindent megold egy-egy mondatával vagy kedves gesztusával. Leginkább csak egy hisztis balek, aki folyton elront valamit. Egy idegesítő kolonc mindenki nyakán. Mi mást tehetne, hogy senkit se veszítsen el?
-Aaaah, lehet igazad van...de nélkülük teljesen egyedül lennék. Nem akarom őket elveszíteni. Na, mindegy is! RENDBEN! Majd minden tőlem telhetőt megteszek, hogy tartsam a lépést!-
Húzta ki magát határozottan megindulva a hirtelen nem is tudta merre, csak annyit kínos helyzetbe hozta magát és most valamerre lépett. Semmi gond, mert ugyanolyan elszántan körbenézett, majd a pult felé fordult. Már csak emlékeznie kellett a rövid lötyi nevére, ami Tec...technokol? Mindegy, majd ott kisegíti az itallap! Remek ötlet, csak épp annyi minden volt rajta eltartott egy darabig, hogy ráakadjon az átlátszó bigyuszkára, amihez adtak citromot meg sót is. Jéj, de vicces!*.* Ez olyasmi lehet, mint egy koktél? Bele kell önteni, aztán eliszogatni. De miért épp só? A kevert italok, általában édesek szoktak lenni. Nem baj, majd kiderül! Már nagyon kíváncsi milyen lehet! Még szerencse az egyik pincér kihozta utána, mert biztosan kiborítaná a felét. Vett pár pohárral, hogy legyen elég!*.* Így nem kell annyit állni sorban. Most csinált valami okosat, ugye? Pislogott szívecskéket dobálva, ahogy visszahuppant a tálcányi tequila-val. Persze, nem kapott nagy elismerést, mert Nintendo egy-egy intéssel lerendezte mindazt, ami számára több percbe került. Viszont, kárpótlásként kapott egy karaoke előadást. Oda meg vissza volt, amikor meglátta egyenesen a mikrofon felé masírozik a laza hölgyemény. Úgy lenyűgözte a magabiztos, nem törődöm stílusa, hogy azonnal "hűhaaaa" ámulatban vörösödött el képe. Valahogy kapásból betámadta a sztár bizsergés, amikor valakit elég meglátnod, hogy tudd mekkora tehetség. És tényleg! Álla leesett micsoda koncertet rittyentett! Igaz egy kukkot nem értett a szövegből, de a pimaszság maximálisan átjött. IMÁDTA! Ő már egész biztos Rini fanatikus! Nem is állta meg, hogy tapssal jutalmazza az előadást.
-FANTASZTIKUS VOOOLT!-
Koccintott még mindig az előbbi percek hatása alatt tátva a száját. Ehhez képest, ő csak egy szakzsargon. Nem több egy remekre szabott üresjáratnál, bár eddig is tisztában volt vele, nem a kiemelkedő hangjából vett gyönyörű házat és szép kocsit. Most mégis szégyelli magát, de komolyan. Deszka tiszta egyedi, és ezerszer jobban megérdemelné mindazt az imádatot, amit ő kap nap, mint nap. Lehet, később meg is kérdezi nem e szeretné, hogy beajánlja! Ekkora tehetséget nem szabad veszni hagyni! Tényleg szívesen segítene és nem azért, mert bűntudata van. Egyszerűen nem sétálhat el mellette. Nem hagyhatja szó nélkül! Bár, láthatóan asztaltársát jobban lekötötte a kínos csend, mivel válasz helyett, csak zavartan eljátszadozott a sör címkéjével. Ezek után valahogy nem akaródzott lelkesen beszélni arról, egy híres pop bandában koptatja a hangszálait. Különben is, néhány perce szólták le az egész stílust.
-Hááát, öhm...tudod...mindig szerettem volna megtanulni valamilyen hangszeren játszani. Például a basszus gitár! Olyan kimondhatatlanul szép az a mély búgás, ami elő tud belőle törni!-
Bambult rá a furcsa módon elfogyasztott italra. Kicsit gyorsak voltak neki a mozzanatok, de azt levette, hogy a só kézfejre kerül és a citromba bele kell harapni. Bizarr cucc!O.O Na, de akkor úgy kell, nyalás, harapás, aztán ivás? De akkor tele lesz a szája! Mégis, hogy férjen be ennyi minden? Végül is, mindegy! Eldöntötte be fog rúgni! Meg tudja csinálni! Csak gyorsnak kell lennie, már amennyire képes. Tökéletes megfogalmazás, mert két feladat után fintorogva csapkodta az asztalt és még sehol se volt az igazi rémálom. Miután legyömöszölte egyben átlátszó barátját, szó szerint kikerekedtek szemei. Az a valami végigmart mindent! Érezte, ahogy a nyelőcsövétől kezdve a gyomrán át az összes útban lévő dolgot felperzseli. Természetesen könnyezve csapkodta az asztal sarkát és igyekezett fél üveg sörrel jegelni, ami csak még tovább rontott a helyzeten. Kezdett egyre bugyutább vigyor kiülni az arcára és bár remekül érezte magát, némi állandó pír is hatalmába kerítette. Illetve, pihenőt sem kapott. Lanolin széles mozdulatokkal csapkodta hátba, hogy aztán most rajta a sor énekeljen valamit. Még szép, ettől sápadtan kapaszkodott székébe. Esze ágában sem volt kimenni és előadni magát! A lehengerlő szám után? Ráadásul ennyi ember előtt? Végén még felismernék! Ráadásul, csalódást okozna, hogy mekkora tömeg termék. Nem, nem! Kihagyja. Köszöni szépen, de nem él a lehetőséggel. Már épp bele is kezdett volna a tartalmas magyarázkodásba, amikor egy jól irányzott lökés és hátsón billentés kombinációjával, máris a mikrofon előtt gubbaszthatott. Mivel nem volt menekülés, kénytelen volt rászánni magát és énekelni valamit. Mondani sem kell, hemzsegett a lista szeretett számaikban, de volt egy szem, amit maximum a legelvetemültebb rajongók ismerhettek. Zavarában lecsapott erre a lehetőségre, amolyan "meglátjuk mi lesz" lelkesedéssel.
Végezve a feladattal villámgyorsan próbált visszajutni a helyére, de a népes tábor igen serényen kezdett őrjöngni. Valószínűleg jó néhányan felismerték, amihez most semmi kedve nem volt. Úgyhogy próbált hitelesen tagadni és az asztalok alatt mászva kikötni a minden bizonnyal kiakadt ismerőse mellett. Emiatt épp csak kisandított a terítő alól, máris értelmetlen bocsánat kéréssel rukkolt elő.
-Áháháhááá...én...szóval...hát...ihizééé...Sajnálom. Tudom, most megsértettelek meg csalódtálT.T-
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te48500/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (48500/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyVas. Okt. 24, 2010 9:21 am

Jpop bálvány új megvilágításban ~ újabb moe a gyűjteménybe?

Egészen más elmesélve régi zenekarom összefoglaló története, valahogy sokkal idillibbnek hangzik, pedig amikor az ember átéli ugyanezt, akkor cseppet sem olyan szórakoztató, s kevésbé érzi drámainak, inkább reálisnak az egészet. Bármennyire drámaian hangzik is, cseppet sem érzi magát az ember valami főhősnőnek, amikor egy szilvesztert követő reggel a túladagolás miatt elpatkolt bátyjával találja magát szembe, aki üvegesen mered előre fénytelen, élettelen gülüivel. Azon a napon mindent elvesztettem, ami még fontos volt számomra, hiszen miatta választottam azt az életet, holott választhattam volna az anyagi stabilságot is, hogy valami gazdag ficsúr mellé beházasodva öntögessem a teát meg kipotyogtassak pár gyereket. Ki tudja, akkor milyen nyomorék lett volna belőlem. Előbb utóbb valószínűleg beletörődtem volna lévén nem lett volna más választásom, de... Ha újra választhatnék, akkor is inkább az önmegvalósítást, züllést és tök felesleges drámázásokat választottam volna. Még akkor is, ha a másik utat választva sosem válok hollow-vá. Azt a szenvedést pedig senkinek sem kívánom.
- Öhm… Köszönöm. Tényleg nem volt nagy szám, meg különben is, régen volt… – lepődök meg az ölelgetésen, s egyben vörös fejjel próbálom levakarni magamról. Addig oké, hogy valóban szeretek barátkozni, de azért van egy határ, értitek! Surprised Engem nem lehet csak úgy ölelgetni, oda lenne a tekintélyem, ráadásul a többi hollow és arrancar sem félne tőlem. Meg aztán kénytelen lennék ismét erőszakhoz folyamodni, csak hogy megértessem az engem körberöhögni merészelő hollowszármazékokkal, hogy cseppet sem találom röhejesnek, hogy valami random uke ölelget egy karaoke bár közepén. Bár azt hiszem, maradt még annyi tekintélyem, hogy egy gonosz pillantásom miatt apróra húzzák össze magukat. Ez van, nem szeretem, ha szórakoznak velem, nem tűröm, sohasem tűrtem és nem is fogom. Megvan mindenről és mindenkiről a határozott véleményem, aztán akinek nem tetszik, az elmehet egeret kergetni Alaszkába. Igen, tudom, hogy nincsenek ott egerek, nem vagyok gyökér.
Arra azért nem számítottam, hogy tényleg sikert aratok legalább asztaltársaságom részéről; a hangom talán változott is az évtizedek alatt, hiszen arrancarként előnyösebb inkább a fizikai erőnlétemet edzenem a hangom helyett. Nincs rá lehetőségem, bár hogy teljesen őszinte legyek, nem viselt meg annyira. Még van elég módom arra, hogy az önkifejezést gyakoroljam.
- Hé… Ittál már valaha ilyet ezelőtt? – pislantok aggódva a tequilákkal bőven megrakodott srác felé. Egyszerűen lerí róla, hogy nem egy nagy alkoholfogyasztó, amivel persze nincs semmi baj, legalább nem titulálják majd mindenfelé valami szakadt, árokban fetrengő alkoholistának – megjegyzem, jogtalanul. Érdekes módon ha férfi lennék, valószínűleg nem kapnám meg ezt a derogáló jelzőt minden második embertől, aki ismeri a nevem. Csak mert egy lánytól nem ezt várják el… Igenis, én jól fogom érezni magam a bőrömben, amikor társaságban vagyok. Nem fogom meghúzni magam egy sötét sarokban, ahogyan magát felfedeztető tinilányként sem fogok pattogni minden hím körül kívánva, hogy vegyenek már észre és szedjenek fel. Vagyok, aki vagyok, bátran vállalom, és szerintem semmi szégyenkezni való nincs abban, ha időnként – mint minden normális fiatal – csapok egy-egy görbe estét. Bár meg kell, hogy valljam, a mait egyáltalán nem terveztem görbe éjszakának, és semmi kedvem másnaposan kelni, de ha kísérni kell Umit…! Surprised Bár ha az este további részében is ilyen lelkes, akkor valószínűbb, hogy másfajta kíséretet kell nyújtanom számára. Lévén telefonom nincs, a taxi is kizárt, legfeljebb nyitok egy gargantát csalásképp s azt használva féregjáratként szállítom haza. Talán nem hány össze mindent útközben. Persze, könnyűszerrel megállíthatnám, hogy ne igyon, tartsa már magát, de elmúlt már 18, és tud vigyázni magára… Remélem. O.O Valami mégis azt súgja, hogy így is-úgyis nekem kell tennem arról, hogy épségben hazajusson. Aztán ha elszállítottam, már több dolgom nem is lesz, s ha minden igaz, akkor egyszerűen elfelejt engem, én is őt. Végtére is csak egy ember. Egyszerű halandókkal pedig mi dolga lenne nekem, egy espadának?
Ennek ellenére bár már az alkohol kezdetleges hatása alatt, de kivárom, míg Umi is feltalál a színpadra. Pozitívan kell, hogy csalódjak benne, ugyanis sokkal magabiztosabbnak tűnik. A dal végülis egészen elmegy, ha ő ezt szereti… Meg aztán nem is volt más választása, mert ha én kiálltam, akkor ő is legyen férfi és ne szégyenlősködjön, elvégre egy karaoke bárban vagyunk, úgyhogy lesz szíves ő is szórakoztatni az embereket. Akik közül többen úgy pislognak Umira, mintha valami híres sztár lenne. Érthetetlen…
Kénytelen vagyok végül komolyan elgondolkozni az előbb állítottakon, mert azért szép kis fanserege támadt. Kicsit azért irigy is vagyok rá, hiszen nekem azon a pár tucat emberen kívül nem akadtak olyan igazi rajongóim, meg aztán a provokatív szövegeink miatt hívtuk fel magunkra elsősorban a figyelmet, az pedig igazából senkit sem érdekelt, hogy én tudok-e énekelni tulajdonképpen vagy sem. Félvén a fangörlhadsereg még széttépi szegényt biztonsági őrt játszva hajtom el a népet a színpadról lekászálódó Umi elől; sokan még autogramot is kértek tőle, ebből adódóan már biztos vagyok benne, hogy valami modern zenei irányzat új felfedezettjével van dolgom. Még utoljára lazán rálépve egy szegény tinilány lábára s egy kis lélekenergia kiengedésével szabva meg számukra a határokat - ösztönösen nem mernek közelebb lépni, ugyebár mire is jó, ha az ember tulajdonképpen espada – teszek arról, hogy ne legyen szegény srác kitéve ennyi megpróbáltatásnak. Azért remélem, hogy ő nem érzi majd kellemetlenül magát a hollow lélekenergiám miatt. Gigai ide vagy oda, azért mégis csak arrancar vagyok.
- Ugyan, dehogy… Ha te ezt szereted… Nevezzük művészi szabadságnak. Különben is, legyen már egy kis önbizalmat, ne kérj bocsánatot azért, amiért nem kéne. – kacsintok rá egy koccintás kíséretében, s bár már érzem azért a becsicsózás első fázisainak jelenlétét, azért bízok annyira májam működőképességében, hogy elhiggyem magamról, semmi bajom nem lesz. Ennek örömére még eggyel szétmaratom a torkom, hogy ezután sörrel jutalmazzam magam.
- Én zongorázni szeretnék megtanulni nagyon. Bár annak idején a családom mindenféle tradicionális hangszeren tanított játszani, szerencsére mindet elfelejtettem. A rajzoláson kívül. Jó, az mondjuk nem hangszer… Aztán meg hallgathattam a bátyám cseszegetését. Persze aztán kikönyörögtem tőle, hogy tanítson kendozni. Na és akkor, mikor szándékozol megtanulni basszusgitározni? Már egész olcsókat is kapni, úgy láttam, úgyhogy diákmelóból biztosan össze tudod kuporgatni rá a pénzt. Mert gondolom, diák vagy, ugye? Jól vagy, minden rendben? – támasztom hátra a kanapéra, hisz úgy látom, az alkohol valóban nem neki való, s nem engedhetem, hogy még a végén beájuljon egy ilyen kis adagtól! Surprised Semmi gáz, egy intés a kiszolgálónak, s rendelek is néhány meleg szendvicset. Éhgyomorra nem lehet inni, s ami engem illet, én sem ettem valami sokat egész nap. Igaz, azért én már egy teljesen más kategória vagyok. Miután megérkezik a szendvics, már nem is fogom vissza magam, s néhány harapással magamba is tömöm az első adagot. Nem értvén Umi tartózkodását kérdezek rá, hogy vegetáriánus-e; azt az eshetőséget, hogy egyszerűen nem éhes, máris elvetem, hiszen ennie kell, ugyanis bizonyos tekintetben felelősséggel tartozom iránta. Nincs kedvem ismét a detoxra rohangálni, egyszer elég volt. Csak tudnám, miért foglalkozok még mindig a halandók dolgaival… Rolling Eyes


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te23500/26000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (23500/26000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 8:43 am

Espada új megvilágításban ~ Nem félek, nem félek, de félekT.T


Miközben az asztalnál összeszorított szemekkel tördelte ölében ujjait, valamin muszáj volt elmerengnie, hiszen ő Umi, aki mindent túlkomplikál! Pontosan így is lett, micsoda megdöbbentő, lehengerlő, hihetetlen meglepetés. Először jött az a rész, újfent farkincáját csóválva pitizett a testőreként ruháit, testi épségét és vagyontárgyait bevédő Keljfelnek! Nincs vita, befoglalta a képzeletbeli első számú rajongói széket! Micsoda borzalom vette volna kezdetét, ha nem lép közbe?! Úristen!O.O Apró cafatokra szedték volna és most valamelyik sötét utcán ugrálva próbálna taxit fogni, de mindegy otthagyná, mert azt hinnék műszak előtti szatír. TÉNYLEG! Valaki nyugtassa meg, a foszforeszkálós csillagocska mintás alsógatyáját rajta hagyták, ugye?T.T. SZENTSÉGES ÉG! Biztos össze vissza is karmolták meg ki tudja még mi...Körülbelül ennél a résznél következett némi szakadás. A kicsiny képzelete annál súlyosabb látképében ragadt Umi, ugyanis arcát szorítva testesítette meg a Sikoly festmény tökéletes mását, majd elegáns mozdulattal húzta le a legközelebb tartózkodó pohár tartalmát. Több se kellett neki egyik sokkból a másikba pottyanjon. Tequila barátja hathatós marásától kapásból száját legyezve dülöngélt előre-hátra, aztán kevés híján a szék alá. Szerencséjére időben elkapta a támlát, így kínos vigyorgás és legyezgetés segédletével visszaküzdötte magát ülő pozícióba.
Amint fellélegzett máris jöhetett a következő találós kérdés. Határozottan érzett valami furcsát Ringó állomáshelye felől és azt is tudta micsoda, csak épp nem jutott eszébe. Szóval, felguggolva a székre hevesen rázta karjait, de a bőrét égető tekintetek hadától gyorsan meggyőzte magát, neki sokkal jobb, ha csendesen ücsörög. Az esetet meg elkönyvelte egyszerű aura túltengésnek. Azt mondjuk kötve hitte Tejfelnek ilyen szintű negatív bizgentyütyűje lenne! Betudta az esetet annak, felidegesítette a sok zaklató és az adrenalin kicsapódott, mint valami gőzfelhő! Biztos ez a megfejtés, más nem lehetett! Inkább szendén mosolygott a befutó személyre, aztán meg pöckölhette rákvörös fejjel söröcskéjét.
-Nem fogok! Legalábbis...megpróbálom, csak te akkora egyéniség vagy meg minden...én meg csak egy bugyuta szépfiú, aki felénekli, amit elé tesznek...TÉNYLEG! Kérdezhetek valamit!-
Csapott le könyörgő tekintettel, asztaltársa csuklójára -remélhetőleg nem belefullasztva az italába- és semmi. A hatalmas lendület elpárolgott, helyette az üzenetrögzítő sípolt párat. Gyönyörűen elbizonytalanodott rá merjen e kérdezni. Nem ismerték régóta egymást és nem akarta untatni a problémáival. Azon egyetlen pillanatra sem akadt fent, ilyesmiről nem kéne idegennel beszélni, de ő semmilyen körülmény között nem nézné ki Rágóból, hogy leadja az információt valamelyik újságnak. Ki volt zárva! Túlságosan kedves vele és annyira határozott, meg durr bele típus. Csodálja, hogy könnyedén mások arcába mondja, amit gondol. Olyan bátor és erős személyiség! Teljesen más, mint ő. Neki sose menne körítés nélkül beszélni. Félne, annyira belegázol mások lelkébe, többet nem állnának vele szóba. Inkább őt bántsák továbbra is, mint, hogy azt tegye másokkal, amit ő kapott. Tudja, mennyire szörnyű, ha utálnak és megvernek. Ezt senkinek sem kívánja. Viszont, múlt derengés helyett, ott tartott kérdés! Belevágott, most már végig kellett csinálnia.
-Arról lenne szó! Te is zenész vagy, van hozzá füled és őszinte vagy. Tehát, ihizé...akad egy kis bajom, de én nem tudom, hallom, beképzelem, meg ilyenek! Jól van a lényeg! Te észre vettél picike intonációs zűrt a hangomban?-
Kapásból ráharapott szájára. Kissé félt, mit fognak válaszolni. Igen, már két orvos mondta semmi komoly, netán tartós bibi és nem romlik hatalmas mértékben, de ROMLIK! Lassan három hete ücsörög otthon tövig rágva a körmeit, miközben miatta csúszik az egész féléves és jövőre kitűzött tervezet. Tényleg kezd pánikrohamot kapni és elhiszi, valami csúnya dolgot szedett össze, csak nem szólnak róla. Ismerik, nagyon jól ismerik, hogy tudják mennyire kibukna tőle, de attól is biztosan meg fog őrülni, hogy semmit se tud. A vizsgálatok után mindig külön beszélnek a menedzserrel vagy együttes taggal és őt kiküldik. Ez így, nem ér! Egy kis morzsát, valami apróságot elszórhatnának neki, csak, hogy legyen fogalma a gondról. Ha meg ennyire titkolózni akarnak, rendben, csinálják! Cserébe, látogassák gyakrabban. Már szörnyen unja a tv sorozatokat, neten keringő pletykák olvasását és egyedül sétálni a városban.
-Oh, a gitár! Most jut eszembe! Ha továbbra is négy fal közé zárnak, lehet belevágok a leckékbe! Legalább nem fogok unatkozni!-
Jutott eszébe a felvetés. Nem hangzott rosszul, határozottan csábító ajánlatnak tűnt. Jobb dolga, meg amúgy sincs. Egy kis újdonság és bíbelődés! Tuti sokat fog szenvedni a fém huzalok és kiadott hangok lefogásával, de megérné! Tetszett, nagyon tetszett neki a felvetés. Ennek örömére gyerekes tapsikolásában és viháncolásban tört ki. Gyorsan praclijába is került még egy feles. Lehet, azt hiszi Cherry Queen, ha becsiccsent normálisabb lesz?O.O BUTUS! Vagyis, gondolja, hogy nem kerül rá szemüveg és nem fog bonyolult matematikai számításokkal bíbelődni. Egyáltalán, létezik ilyen részeg? Furcsa ember lehet! Vonta meg vállait elmés kijelentésén, majd következhetett a szokássá váló tequila fintorgás. Illetve, tortára fújt habként ivókísérője meséjén is eltöprengett. Valami olyat mondott: diák. Micsoda bók! Hat a sok krém és pakolás!*.* Megérték a sok kidobott pénzt és időt! Erre volt szüksége! Most tiszta boldog! Hihetetlen módon örül, ilyen pelyhes arcbőre van! Kimaradhatatlan alkalom volt, hogy bemutassa jókedvében a szivárványos háttérrel spékelt, csillámos légkört, ami előtt vígan táncikál.
-EGÉSZ-BIZTOS-KOMOLYAN-TÉNYLEG?! VHOA!...Öhm...nem, már nem tanulok. Egy ideig gondolkoztam rajta, hogy megpróbálom a Zeneművészeti Főiskolát, csak eleinte nem volt tandíjra való, aztán elfogyott az időm, meg nem vagyok remek énekes, zenész, művész, akármicsoda sem.-
A picinyke szünetben egyre jobban érezte melege van és szó szerint lángol az arca. Kínjában már nem tudott mást csinálni, mint a sörhöz nyomni kivörösödött bőrét, látványosakat fújtatni, illetve, néha meglengetni felsőjét. Persze, miután többszöri kísérlet kellett, hogy vissza találjon az ülőhelyére. Rögtön jött is a kérdés, kanapéra segítés, majd a mumusok. Kapásból fintorogva hessegette a felé kacsintgató szendvics tömeget. Hányingere lett a szaguktól, a látványuk meg elég volt, hogy cigi után kotorászva gyújtson rá. Nem tehetett róla, de már úgy érezte kilókat hízott, mert rájuk pillantott. Szó szerint ki tudta tapogatni, nagyobb a hasa! Ha lenne egy mérleg, biztosan meg is győződhetne róla! Aztán futna. Pontosan, néhány kör után már jobban lenne. Ittasan nincs sejtése milyen lehet sportolni, de az se baj, ha hányni fog. Mindkettővel, csak jól jár! Reméli, addig senki se veszi észre, milyen kövér. Gyorsan fel kell húznia a lábait, azzal el tudja takarni!
-Nem kell! Nem vagyok éhes....nem szeretem a melegszendvicset...Most már békén hagysz?-
Nyöszörgött kétségbe esetten, percek alatt kinevezett díp pontjából szenvedve a dohányzással. Nem volt karnyújtásnyira hamu tál, már pedig nem akart megmozdulni. Meglátnák! Mindenki nézhetné, mennyire szörnyen hájas. Egyetlen mentsvára az volt, hogy Liliom odanyújtja neki és megmenti a rémes történéstől.
Vissza az elejére Go down
Kirino Sakura
Ember
Ember
Kirino Sakura

nő
Leo Rat
Hozzászólások száma : 29
Age : 27
Tartózkodási hely : Karakura Town, Diáknegyed
Registration date : 2011. Apr. 20.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: yousei
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te3050/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (3050/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyVas. Május 08, 2011 6:19 pm

Énekeljünk míg szemrákot nem kapunk!!! O_o

A sok munka között rám fért egy kis pihenés, és ezzel a gondolattal le is mentem ismét az emberek világába. Múltkor egy fiúval találkoztam, azóta is rágondolok, de ez nem számít. Ahogyan kiugrok az átjáróból, fel is veszem az emberi látható alakomat, majd elindultam egy kiválasztott irányba. Most egy fehér polót, és egy rövid farmert vettem fel, a hajamat pedig kettős copf-ba kötöttem egy aranyos kis macskás hajgumival. A célom egy régi karaoke bár, ahova régen apa mindig elvitt..de persze annak már több száz éve. Ahogyan bekanyarodok a karaoke bár utcájába ,tátva marad a szám.
-Még mindig itt áll? WoW..azóta jól feldobták! -Nevetem el magamon, hogy milyen "öreg" banya is vagyok, majd belépek a bárba. Ahogyan belépek, egy nagy szoba tárul elém, és telis tele van emberekkel akik énekelgetnek, iszogatnak és szórakoznak. Legtöbben lányok voltak, de azért voltak fiúk is. A terem egyik végében szülinapot tartottak, ezért odaintegettem nekik, csak így üdvözlés képpen.
-De régen voltam én is ilyen boldog.. -Mosolyodtam el, majd leültem egy asztalhoz, és rendeltem egy Cola-t. A lány akitől rendeltem, felettébb ismerős volt, de ezt nem tettem közzé. Hosszú barna haja volt, karcsú csipője, és mosolygós arca. Látszott rajta ,hogy szereti a munkáját. Nem telt bele pár perc, de már meg is kaptam a kért italt. Egyből el is kezdtem kortyolgatni, és közben a karaokézókat néztem. Hirtelen vágy fogott el, hogy énekelni menjek, de nem mertem annyira, hiszen lehet ,hogy nem menne olyan jól az éneklés ennyi év után. Ám végül beadtam a derekam, és felfutottam a karaoke géphez, gyorsan kezembe kaptam a mikrofont, választottam egy zenét, és elkezdtem énekelni. Elsőre is nagyon jól ment, és mindenki csak tapsolt nekem. Nagyon örültem, hogy végre tudok szórakozni a sok küldetés és gyakorlás között. Miután vége lett a dalnak, visszaültem a helyemre, és megittam a colámat mivel már kiszáradt a torkom.
-Yuppíí >.< !!! -Visítottam teljes torkomból, miután lehúztam a colát. Nagyon hideg volt ezért egy kicsit savanyú képet vágtam, de gyorsan elmúlt.
-Ez jó volt, ide még biztos visszajövök! -Néztem körbe, és nevettem fel. Szeretem a karaoke bárokat, nagyon. Apa sokat hozott el ide, minden szülinapomon, vagy névnapomon, vagy karácsonykor. Persze azóta jól megváltozott ez a hely...és én is változtam.

//A zene//
Vissza az elejére Go down
Yokoshima Kaori
Ember
Ember
Yokoshima Kaori

Hozzászólások száma : 23
Registration date : 2011. Apr. 26.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te3700/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (3700/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyHétf. Május 09, 2011 6:16 am

Énekeljünk míg szemrákot nem kapunk!!! 0_o
Első találkozásom egy shinigamival


- Nakata-san hol a fenében csavargott?! Már fél órája vissza kellett volna érnie. Mit gondol majd még nincsen itt a csomagok addig elsétálnak a címzetthez? Na, mozogjon és vigye el ezt a csomagot a megadott címre. És nem mondom el még egyszer, hogy az egyenruhát hordja ne ezt, amit most! - kezembe nyomja a súlyos táskát és a cetlit, amire felírta a címet. Úgy ordítozott, hogy majdhogy nem úszok a nyálában. A megszokott semmit mondó tekintettel az arcomon hallgatom a dagadt fickót majd sarkon fordulok és elindulok a kijárat felé.Csak jártatja a száját de ha tudná hogy egy gondolattal kitekerhetném a nyakát vagy összezúzhatnám a szívét máris nem lenne ekkora szája. Félig már kijutva az ajtón utánam kiabál.
- Hé, kisasszony nem kéne bocsánatot kérnie amiért elkésett?!
- Nem. - válaszom után kilépek az ajtón és a nehéz táskát az ajtó mellett álló kalapba és ballonkabátba burkolt két méter magas bábomnak lepasszolom majd erőmmel mozgásra bírom az emberalakot. Hogy elkerüljem a főnök újabb ordítozását előbbi elszólalásom miatt egy könnyed gondolat menettel emelem magam és Ningyout a magasba majd az utca túloldalán teszem le magunkat. A körülöttünk lévő emberek közül csak kevesen vették ezt észre mert a többség ekkor azzal volt elfoglalva hogy ki tudják nyitni a szemüket, amit szintén a képességemmel lecsuktam.
- Akkor lássuk hova is kell mennünk. Remek ez a mai utolsó csomag.
Még új vagyok itt ezért nem igen ismerem a város minden zugát, de ennek ellenére hamar megtalálom a bárt.
- Red Dragon Karaokebár. Megérkeztünk. - tapasztalataim szerint az ilyen helyeken nagyon jó szokott lenni a hangulat viszont a rossz énekesek és a nagy tömeg is amit már nem annyira szeretek. Remélhetőleg itt nem ez a helyzet.
Be is lépek a célobjektumba. Kissé zavar vagyis nem is kicsit inkább nagyon is zavar a hímneműek bambulása amikor meglátnak pedig ehhez már hozzá kellett volna szoknom ha egyszer ilyen ruhát hordok. Na, meg a kísérő társam is eléggé kitűnik a magasságával. Na mindegy. Oda battyogok a pulthoz bábommal letetetem a táskát és mindketten helyet foglalunk egy-egy széken.
- Hé szépségem itt a bártulajdonos? Csomagot hoztam neki. - hajolok közelebb az egyik szemrevaló pincérnőhöz aki rögtön el is ment és hívta a nagyfőnököt. Meg is érkezik ekkor átnyújtom neki a táska tartalmát majd az átvételi nyilatkozatot is aláíratva rendelek egy szakét. Ha már itt vagyok maradok is egy kicsit. Nincs tömeg se és sok a szép tetszetős nő. A zene is jó és a szakéra se lehet panaszom.
Mivel a pultnál kissé feltűnőek vagyunk így Ningyout hátra hagyva leülök az egyik közeli asztalhoz. Belekortyolok az italomba közben pedig hallgatom az egyik vendég karaokés próbálkozását. Neki egész jól megy nem úgy mint az előtte lévőnek. Ő is elég feltűnő a narancssárga hajával vagy lehet hogy csak a lámpa fénye miatt ilyen a haja színe?
A dal véget ér és a lányt is szem elől tévesztem mikor egy kisebb csoport veszi át a helyét a mikrofonoknál. Kár amit énekelt nagyon tetszett na meg ő maga is. Eltekintek a bábom felé hogy mi van vele. Nem lenne jó ha valaki piszkálná még a végén meglátják, hogy nem is igazi ember és akkor magyarázkodhatok hogy még is hogy mozgott az előbb. Oh, miket is beszélek nem is szoktam magyarázkodni.
Mire visszafordulok az italomhoz már csak a hűlt helyét találom és egy narancssárga hajú lányt. Olyan ismerős nem láttam már valahol? Oh, tényleg, ő énekelt az előbb. De várjunk csak megitta az italomat.
- Ano(Izé)... - mutatok az üres poharamra. - ... az az én italom volt. - nézek a lányra kissé bambán. Látom hogy ott a teli pohara amiben nem mellesleg kóla van akkor, hogy a fenébe tudta összekeverni a szakémmal és még észre se vette, hogy az üdítője helyett egy kisebb pohár alkoholt fogyasztott el.
- A te italod ott van. - mutatok a poharára ami az enyémtől mind össze harminc centire van.
- Remélem azért ízlett. És azt is remélem, hogy kifizeted. - vetem rá mérges tekintetem. Várok egy picit biztos bocsánatot kér majd meg ilyesmi majd ha ez megvolt csak ennyit mondok:
- Nyugi csak vicceltem. - és rá mosolygom.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te15800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (15800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Május 24, 2011 5:56 am

Irány lazítani! – Találkozás Chinami- channal


Meghajolunk, így elköszönve egymástól. A shinigami épp távozna, ám ekkor Chinami felszólal.
- Ouya? Mit csinálsz te itt? – Ouya? Hát az meg kicsoda? Mármint azon kívül, hogy az előttünk álló halálisten. Tán a pasija? Neem… Kizárt. Vagy mégis? Nem biztos az nem lehet akkor nem így köszöntötték volna egymást. Gyanakvó tekintettel figyelem kettejük igen rövidre sikeredett párbeszédét. Gyanús. Miért mentegetőzik a fiú… és mégis kicsoda? Áh, megvan biztos a
~ Vőlegénye.~
~Mi? Ezt honnan veszed? Nincs is gyűrű az ujján.~
~ Ugyan biztos az. ~
~ Dehogy is. Akkor nem így reagáltak volna egymásra. ~
~ Ezt honnan veszed? Ő maga mondta, hogy nemes, biztos érdekházasság van köztük.~ Nem. Csak ilyezgetsz nem is hiszek neked inkább.
A fiú végül elmegy és mi is megkezdjük a sétánk. Kérdésemre rögtön meg is kapom a választ melynek első része örömmel tölt el. Szóval nincs. Hehe, mondtam, hogy nem a vőlegénye. Vágok vissza gondolataimban a lélekölőmnek, persze nem reagál rá semmit. Chinami válasza folytatódik melyet már leszegett fejjel fojtat.
- Ha még mindig ennyire nehéz beszélni róla nem kellett volna elmondanod. Hidd el, tudom, hogy milyen érzés elveszíteni valakit, akit nagyon szeretünk. – mindezt egy ölelés kíséretében mondom el neki. El tudom képzelni, hogy, érezhet én is pont így érzek mikor Midori haláláról beszélek valakinek.
Szereti a vizet. Akkor bemehetnénk egy fürdőbe is már ha itt van olyan. Nagyon remélem, hogy van.
- Jelenet? Ja, hogy az? Ugyan semmi gond. – a testvére. Há. Sejtettem akkor semmi kép nem a vőlegénye. De mit kombinálok már, hisz az előbb mondta, hogy most nincs senki-e. Oh, tényleg most, hogy visszagondolok kicsit furi ez a sok közös dolog az életünkben. Mármint gondolok itt arra, hogy ő és én is szolgáltunk a Rokubantaiban aztán hogy szolgált 11. osztagban ahol most én is szolgálok. Na, meg mindketten elvesztettünk a szerelmünket. És most még ez is a fürdővel.
- Nahát, én is szeretek a kádban áztatni magam. Bár a zanpakutóm lelke miatt nem sokat tudok benn lenni.
Mondandóm után meg is állok és szemeim a nagykapura szegeződnek melyen a „Kijárat” felirat díszeleg. Mikor értünk mi ki? Mégis mikor?
Nos, mindegy, ha már kiértünk keresünk, valami helyet ahol szórakozni lehet. Chinamit magam után vonszolva leintek egy riksát. Abba belese gondolok, hogy mi van ha Chinami még maradt volna. Idióta figyelj már a körülötted lévőkre is! Szólom le magam. Nos, előző hiányosságomat rögtön pótlom is azzal, hogy hagyom hagy döntsön ő arról hogy hova menjünk.
- Rendben, nekem is megfelel. - Szaké az nekem is jöhet. De várjunk jobb lesz, vigyáznom nem lenne jó, ha megismétlődne ugyan az, mint ami Kojiro-sannal. Még mindig félek, ha arra gondolok, hogy mi lesz ha Kenpachi megtudja hol lakom. Talán tényleg túlzás volt az a füstbomba az ivójában, de akkor nem láttam más kiutat. A körülmények és a túlzott alkohol fogyasztás áldozata voltam.
A riksa útnak indul. Egész idő alatt fogom Chinami kezét. Jó érzés fog el, még ha csak a kezét fogom. Közelebb húzódom hozzá kissé elpirult arccal. Embarassed
A térképet kezdem el tanulmányozni. Mi? Nincs egy fürdő sem ebben a városban, vagy én vagyok vak és nem veszem észre?
Megérkezünk. A kocsi megáll, én pedig hamar le is szállok és lesegítem útitársnőmet. Vagyis segíteném, ám a kocsi hirtelen megindul. Az a szerencsétlen, mi a fenét csinál Nem látja hogy Chinami épp leszállni készül?
Mire észbe kapok, a lány már a karjaim közt pihen. Még időben elkaptam, így semmi baja nem esett.
- Jól… vagy? Nincs semmi bajod? – kérdem elpirulva a karjaim közt ˝raboskodó˝ Chinamitól.
- Elnézést, elnézést. Kérem, bocsássanak meg. Bocsássanak meg.– jön oda hozzánk a riksa húzó és a bocsánatunkért, de legfőképp Chinami bocsánatáért esedezik. Nagy szerencséje van a fickónak, ha Chinami nem lenne, itt most biztos nem csak szóbeli leszólást kapna.
- Bocsánat? Mégis mi a fene ütött magába nem látta, hogy épp leszállni készült? És ha komolyabban megsérült volna?
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te6500/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Május 24, 2011 9:01 am

Tanuljunk meg lazítani!


Boldogtalanságom kicsit oldja, hogy Kira is együtt érez velem, bár sajnálom őt, hogy neki is meg kellett ilyet élnie, nincs ennél borzalmasabb érzés a világon. Azt mondják, az idő gyógyítja a lelki sebeket, de én ebben nem hiszek. Száz év már eltelt Raraka halála óta, de a fájdalom bennem semmit nem csitult az idők során. Kissé elpirulva fogadom az ölelését, senki nem mutatott ilyen szintű nyíltságot irányomba már régóta. Örülök neki, hogy Haiiro-san ilyen megértő, ritka az ilyen társ mostanában. Minden bizonnyal nagyon szerencsés volt az, akivel régebben együtt járt, furcsa hogy most nincs senkije, de meg tudom érteni, hiszen egy ideje én sem választottam új párt magamnak. Párválasztás… kissé úgy hangzik, mintha állat lennék, de hirtelen nem találtam jobb szót rá >.< Furcsállom, hogy kettőnkben ennyi közös van, korábbi szerelmemmel ég és föld voltunk, viszont Kira olyan nő, aki nagyon is hozzám illik. Bár Rarakát soha nem fogom elfelejteni, talán ideje lenne kicsit változtatni az életmódomon és újra megpróbálni randevúzni és lazítani egy kicsit. Erre pont tökéletes ez az elengedett és szabados hölgy, hiszen ő biztosan kitapasztalta már, hogyan is kell szórakozni, úgyhogy megtaníthatná nekem. Ahogy a kijárathoz érünk, egy pillanatra megállok. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar ideérünk, azt hittem, hosszabb az út, ami kivezet a parkból. Végül vállat vonva ülök le mellé a riksába és kezdem tanulmányozni a kapott térképet. Először arra gondolok, hogy egy fürdőbe kéne ellátogatnunk, ha már mind a ketten szeretjük a vízben áztatni magunkat. Azonban lévén szeretnék egy kicsit megtanulni lazítani, jobbnak látom egy olyan helyre bökni, ami alkalmasabb erre. A szaké megemlítése talán kicsit erős volt tőlem, de tényleg jó lenne egy pár pohárral meginni belőle. Észre sem veszem, hogy még mindig a kezemet fogja, csak arra eszmélek fel, hogy közelebb húzódik hozzám. Halvány pírral az arcomon tűröm a furcsa testi kontaktust, lévén nem szokásom másokhoz ilyen közel tartózkodni. A kocsi hirtelen fékez le, Kira-san pedig máris két talppal áll a földön és kész, hogy segítsen nekem leszállni. Megfogom a kezét és már elrugaszkodnék, mikor a „talaj” hirtelen eltűnik a lábam alól. Egyensúlyomat vesztve esem rá a lányra, akinek még az utolsó pillanatban sikerül megragadnia a derekamat, hogy gond nélkül elkapjon, mégis a földön végezzük mind a ketten. Vagyis én Haiiron. Az eddigieknél is jobban elpirulva állok fel és segítek társamnak is feltápászkodni, majd megrázom a fejem.
- Jó, hogy így aggódsz értem, de köszönöm, semmi bajom. – mosolygok rá és adok neki egy puszit az arcára köszönetképp.
A riksás szorgosan hajlongva és bocsánatért esedezve jön oda hozzánk és én már megszólalnék, mikor Kira hangosan felcsattan. Egy kissé hátrahőkölök, nem tudtam, hogy a lányban ennyi méreg lakozik. Úgy látszik, nem érdemes veszekedni vele, vezető típus egy kapcsolatban, ha jól vettem észre eddigi tapasztalataim alapján.
- Ugyan Kira-chan, hagyd csak. Baleset volt, senki nem hibás. Semmi gond uram, csak máskor legyen kicsit óvatosabb. – nézek megnyugtatóan először társnőmre, majd a riksásra.
Mindeközben átölelem a derekánál Haiiro-sant, hogy lenyugtassam egy kicsit, majd intve a férfinak, aki idáig elhozott minket, besétálok a bárba a lány oldalán. Egy ideig nézelődöm, aztán letelepszem a bárpulthoz, Kirát is magam mellett húzva. Ahogy leülök, rögtön az italkínálat felé fordítom a tekintetem, de mivel nem találok semmi érdemes szeszes italt, így két szakén állapodik meg a választásom. Amint meghozzák, az egyiket odatolom a lány elé, majd koccintok vele és egy húzásra kiiszom az egész poharat.
- Bocsánat, nem szokásom inni, de ez különösen jól esett >.< Mondd csak, megtanítanál engem szórakozni? – fordulok Kirához, majd intek a pultosnak, hogy hozzon még egy adaggal.
Remélem azért nem fog a fejembe szállni a sok ital, azt nem szeretném, hogy olyan dolgok kerüljenek a többi nemes elé, ami ronthat az Asari család megítélésén. Lévén az én felelősségem klánom jó híre, örülnék neki, ha nem kezdenének el olyan pletykák terjedni, hogy titkos szeretőt tartok, mert az rendkívül kínos lenne.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te15800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (15800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptySzer. Május 25, 2011 2:15 am

Irány lazítani! – Találkozás Chinami-channal


Teljességgel átérzem Chinami fájdalmát szerelme elvesztése miatt és, hogy nehéz beszélnie róla. Még csak két éve, hogy elvesztettem Midorit így én se szeretek erről beszélni. A lelki sebek nagyon nehezen gyógyulnak, és mint rájöttem az nem segít, ha bezárkózunk és a külvilágot figyelmen kívül hagyva élünk a kis világunkban. Ezt tapasztalatból mondom nem pedig valakitől hallottam. Sokat segít, ha megpróbálunk új ismeretségeket kötni. Mármint nálam ez úgy néz ki bevált. Most hogy visszatértem és dolgozom, már kevesebbszer jut eszembe kedvesem. Nem mintha elszeretném felejteni, sőt egész életemben emlékezni, szeretnék rá.
Ölelkezésünket félbehagyva indulunk tovább és bár az út hosszúnak tűnik, mégis elég hamar kiérünk. Innen egy riksával haladunk tovább. Halvány pírral az arcomon húzódok közelebb hozzá, míg utazunk. És tán úgy tűnhet, hogy csak a térkép tanulmányozása végett közeledem hozzá ám bármily meglepő nem csak e miatt. Chinami-chan nagyon csinos és kedves fiatal nő, és már azt is tudom, hogy sok a közös bennünk így hát megfordul a fejemben hogy talán… de, inkább nem iszom előre a medve bőrére.
A kocsi megáll és én már le is pattanok róla, hogy lesegíthessen Chinamit. Már nyújtom, a kezem mikor a riksa megindul, és így újdonsült barátnőm elveszti egyensúlyát. Gyorsaságomnak köszönhetően még időben elkapom és így sikerül megóvnom az esetleges sérülésektől, amik az esésnél történhettek volna vele. Persze az esés így sem marad el csak, hogy én kerülök alulra így ő nem sérülhetett meg.
Még pár másodpercig átölelem, míg nem feláll és felsegít engem is.
- Akkor jó. Nem tudom mit… - mondandóm megakad mikor egy váratlan csók félbeszakít. Igazából csak az arcom adott egy puszit, de már ettől is annyira zavarba jöttem, hogy arcom színe már-már egy érett paradicsomra hasonlít. Már csak akkor ˝térek magamhoz˝ mikor a riksa húzó hajlongani és bocsánatot kérni jön oda.
Ekkor teljesen kifordulok magamból és az eddig mosolygós Kirából egy mérges dühöngő vadállat lesz. Na, egy kicsit túlzás, hogy vadállat, de azért elég jól leordítottam a férfit. Mégis mi a frász ütött ebbe és… és ha Chinami megsérült volna? Taguu… ezek a férfiak csak a baj van velük. Legszívesebben addig szidnám, míg el nem bőgi, magám ám ekkor Chinami közbe szól.
Karjai körbefonják derekam mire arcom megint élénkvörös színűre vált.
- Jó lehet. De a… akkor is vigyázhatott volna jobban. – dadogom el egyre halkuló hangon.
Lassacskán megindulunk befele. Most Chinami vezet én meg megyek arra amerre ő. A pultnál foglalunk helyet, és ő nem is húzza az időt. Villámgyorsan áttanulmányozza, az itallapot majd rendel két pohár szakét. Egy koccintás után hamar le is húzza, én ellenbe most csak lassan iszogatok. Nem lenne szerencsés, ha ismét a túlzott alkohol fogyasztás áldozatává válnék, ki tudja, hogy most mit tennék. Alig, hogy az első pohárral végzek máris itt a következő.
- Tanítsalak meg lazítani? – na, ilyet sem kérnek sűrűn tőlem.
- Hát rendben megtaníthatlak rá. – bár azt még nem tudom, hogy, de majd csak eszembe jut.
Azt hiszem meg is van. Végül is ez egy karaoke bár vagy mi. Gyorsan lehúzom a második pohár italt, majd megragadva társam kezét a mikrofonhoz ˝vonszolom˝. Lássuk, melyik szám legyen. Esetleg kezdésnek indíthatnánk, egy pergősebbel bár én nem igazán hallgatok zenét így fogalmam sincs, mit válasszak.
Végül találomra rábökök egy számra, amit el is kezdenek lejátszani.
- Lássuk milyen az énekhangod. – mosolygok Chinamira és a kezébe nyomok, egy mikrofont majd gyorsan kerítek magamnak is egyet. Bár ez a szám azt hiszem nem duett, de kezdésnek megteszi. A zene elindul és egy plazmatévén a felirat is elindul. Segítségképp halkan még az eredeti énekesnő hangját is hallani.
A dal. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Nagano Shiro

Nagano Shiro

nő
Hozzászólások száma : 22
Tartózkodási hely : Nobu-nii-chan nyakán, vagy egy bokorban mögötte *.*
Registration date : 2011. Mar. 13.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Yonseki
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te6500/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (6500/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyCsüt. Május 26, 2011 8:06 am

Tanuljunk meg lazítani!


Nemes vagyok, nem lehetnek megint ilyen kicsapongásaim, az rossz fényt vetne a családomra. Inkább egyedül vezetem, semmint érdekházasságot kössek, főleg egy férfival, de ha netán páron gondolkozom, akkor is csak jól nevelt, finom hölgy jöhetne szóba. Már nem mintha Kira-san nem lenne az, de lehetőleg egy másik nemesi család sarja kéne, hogy legyen, hiszen előnyünkre válna, ha a családfő egy másik előkelő házba házasodna be. Bár nem szívesen nevezem a lányt közrendűnek, végülis az, de talán teázó partnernek tökéletes lenne és ha a családom megkedveli, még bármi megtörténhet. Minden esetre, háziasszonynak biztosan jó, ráadásul kedves is és ha nevelőmre bízom talán még nemes is válhat belőle. Bár nem szeretném, ha elveszíteni ezt a szeszélyes, csapongó jellemét, nekem így tetszik, de mégis… nem ronthatom tovább a klán eddig is rossz hírnevét. Azonban nincs túl sok időm ezen gondolkozni, hiszen már meg is érkezünk a bárba, amit megjelöltem szórakozásunk helyeként, Kira pedig már lent is van a riksáról. Egy kis balesettel fűszerezve nekem is sikerül leszállnom, majd mikor mindketten szilárdan állunk lábunkon, a velem utazó hölgy teljesen kikelve magából ordítani kezd szegény emberrel. Kedves, hogy így próbál védeni, de nem hiszem, hogy szükség van erre, egy ostoba baleset volt az egész. Elhallgattatási kísérletem végül úgy végződik, ahogy gondoltam, Kira lenyugszik és még el is pirul megköszönésemnek hála. Talán ez egy kicsit túl sok ennyi idő ismeretség után, de úgy látszik, ha zavarba hozom, kezesbáránnyá változik, így ezt fel tudom használni ellene, ha esetleg újra le kéne nyugtatnom valami miatt. Azt hiszem, kettőnk közül én vagyok a végtelen hidegvérrel és türelemmel rendelkező fél ^^” Kényelmesen leülök a székre a pultnál, miután odaérünk kettesben. Már korábban elhatároztam, hogy szakét fogok rendelni, de azért átnézem az itallapot, hátha van valami olyan, ami most talán még jobban is esne. Mivel azonban a rövid áttekintés után sem változtatja meg semmi eredeti döntésemet, így rendelek is két adagot és amint megérkezik, kiiszom az egész poharat. Kissé elpirulva kérek bocsánatot a furcsa viselkedésem miatt, hiszen nem szokásom alkoholt fogyasztani. Inkább teázom, az mindig is jótékony hatással volt az idegeimre. A második adag szakét viszont egy kicsit későbbre hagyom, nem szeretném, ha a szesz hamar ledöntene a lábamról, mert az egyáltalán nem lenne szerencsés. Még valami olyat teszek, amit később biztosan megbánok. Gondolok itt például Kira nyilvános és hirtelen letámadására vagy kettőnk igazi létének leleplezésére, hiszen most nem Soul Society-ben vagyunk, ahol zavartalanul hangoztathatja a shinigami, hogy mi is ő. Látom, a lány nem épp így vélekedik erről, hiszen alig látom a mozdulatot, amivel ledönti a torkán az italt és már a kezemet megragadva húz valahová. Értetlenkedve megyek utána, nem tudom, milyen tervei vannak, de azonnal rá is jövök, amint meglátom, merre tart. Elfog a pánik, hiszen nem szoktam hozzá a közönséghez, még ha tudom, hogy amikor énekelek, az udvar mindig a közelben hallgatózik. Egyáltalán nem zavar, hiszen nem látom őket, de valós közönség előtt még soha nem mutattam meg tehetségemet, így már lefékeznék a lábammal, de ekkor veszem csak észre, hogy Kira már azt válogatja, mi legyen a dal. A mikrofon is a kezemben, én pedig társnőm mellett állok, akárha sóbálvánnyá váltam volna. A zenét viszont kérlelhetetlenül elkezdik lejátszani és a szöveg meg is jelenik a kivetítőn. Nincs mit tenni, csak átadom magam a számnak, ahogy szoktam, bár ezt nem ismerem. Kissé bizonytalanul engedem kiszállni a hangokat a torkomból, azonban látva az elképedt pillantásokat felbátorodom és egyre jobban beleélve magam a helyzetbe kezdek el énekelni. Néha hirtelen megszakítom a szöveget, teret hagyva ezzel Kira-chan hangjának is, amit azóta szívesen hallgatok, mióta megismerkedtünk. Dermedt testem is feloldódik idővel és a szám vége felé már táncolok is, mikor énekelni nem kell. Mikor viszont szükségem van hangomra, csak finoman rázom magam, nehogy elmenjen másfelé a figyelmem. Mikor vége a számnak, megölelem a lányt és a fülébe suttogok, hogy a mikrofon ne vehesse.
- Köszönöm szépen Kira-chan, máris nagyon sokat segítettél. Még egy italt? – azzal megfogom a kezét és lehúzom a kis színpadról.
A körülöttünk ülők még mindig dermedten néznek rám, de nem hibáztatom őket, nem szokásom kérkedni azzal, amim van és azzal sem, amim nincs. Kényelmesen elhelyezkedem előbbi ülőhelyemen és megiszom az otthagyott szakét. Ezután egy mangó levet rendelek mindkettőnknek, nem lenne túl jó, ha elragadna az alkohol ártalmas hatása, még akkor sem, ha szabadnapon vagyok, nem szeretnék holnap elaludni.
- Mondd csak, nem vagy véletlenül valamilyen ágon nemes? – érdeklődöm tőle, először fel sem fogva, mit kérdeztem, de mikor visszakozni kezdenék, rájövök, hogy semmi értelme, hiszen ezt a mondatot már nem törölhetem el.
Kissé elszégyellve magam fordulok inkább a poharam felé, kényelmetlenül érzem magam, ha ilyen otrombán beleavatkozom mások életébe, hiszen nem rám tartozik a magánéletük. Azonban ezzel a lánnyal kapcsolatban nagyon fontos lenne, hiszen ha mégis előkelő származású, akkor talán még lehet valami köztünk.
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te15800/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (15800/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyPént. Május 27, 2011 5:29 am

Irány lazítani!


Belépünk a bárba, még mindig az ölelés és a puszi okozta zavaromban vagyok így csak követem Chinamit amerre húz. Hamarjában áttanulmányozza az itallapot. Gondolom, nem talál semmi érdemlegeset így inkább rendel két pohár szakét. Én csak nagyokat pislogok látva a lányt, ahogy ledönti az első adagot, majd rögtön rendeli is a következőt. Lassacskán én is kiiszom az elsőt. Hát igen Kojiroval való találkozásunk óta inkább visszább fogom, magam nem lenne jó megint lerészegedni. Ki tudja, mit tennék és itt ráadásul még jobban ügyelnem kell itt, hisz nem buktathatom le magunkat. Bár belegondolva ez igen nehézkes lenne, mert ha részegen azt hangoztatom, hogy én valami isten vagyok, akkor minimum kinevetnek, majd folytatják a dolgukat, és a legrosszabb esetben is csak kihívnak egy rendőrt, aki az éjszakára őrizetbe vesz randalírozásért vagy ilyesmi. Chinami drága kérése hogy tanítsam, meg lazítani eléggé meglep. Mi a szösz netán a nemesek nem szoktak kikapcsolódni, Pedig az ember azt hinné, hogy amennyi pénzük van, nagy mulatságokat rendeznek. Én is mindig ezt tettem bár nálam ez annyiban kifujt, hogy a szállodai kocsival elmentem a legközelebbi bárig majd pár csajt felvéve visszamentünk a lakosztályomba. Azok voltak ám a szép idők.
Eszembe jut valami. Ez egy karaoke bár nem igaz? Akkor menjünk énekelni. Gyorsan eltüntetem a második pohár tartalmát majd Chinami kezét elkapva magammal ráncigálom a színpadra. Kiválasztom a zenét, kezébe nyomok egy mikrofont és már kezdhetjük is.
Eleinte csak áll ott, mint, aki karót nyelt, de mihelyt a szöveg is megjelenik, neki kezd az éneklésnek. Sugoi {Gyönyörű}… eszméletlen hangja van, nagyon jól énekel és a közönségnek is tetszik. Néha elhalgat hogy én is bemutathassam az énekhangomat és bár az enyém nem olyan jó, mint az övé, de azért a közönségnek tetszik. A vége felé táncolni is kezd, amibe én magam is becsatlakozom.
A szám végén megölel, ami miatt újfent elpirulok majd a fülembe súgva megköszöni.
- Semmi… ség… - nyögöm ki zavaromban, de nem hiszem, hogy halotta mivel elég halk vagyok. A következő pillanatban már kézen fog és most ő húz engem egyenesen vissza az italainkhoz. Mármint csak az üres poharakhoz. Rögvest rendel két pohár mangó levet melyet jóízűen fogyasztok, el miközben a lányra figyelek.
- Nemes? Hát… - mutató ujjamat az ajkaimra helyezve és a plafon felé bámulva kezdek el gondolkodni. Chinami eközben elfordul, a pohara felé mintha szégyellné magát az előbb feltett kérdése miatt. Rövid töprengés után válaszolok is. - … Ha nemes nem is, de azért gazdag családban éltem… Mármint amikor még emberként éltem anyám egy szálloda láncot vezetett így hát elég jó keresete volt. – tényleg egész eddig nem is gondoltam arra mi lehet anyámmal. Az tény hogy nem töltöttünk együtt sok időt, de azért még az anyám, kíváncsi vagyok, éle még, talán egyszer majd megkereshetném.
Visszatérve a kérdésre én is felteszek egyet csak úgy kíváncsiságból.
- Na és mond, miért érdeklődsz ez után? Hmm? – hajolok közelebb az arcához és közben mosolygok.
A színpad felé téved ismét a tekintetem.
- Nincs kedved még egy dalt énekelni? – kérdem, és közben megfogom két kezét. – Olyan szép a hangod, szeretném megint hallani éneklés közben.
- Most válasz te egy számot, rendben?
– nézek, rá kiskutya szemekkel hátha ellenkezne. Ookami-chan mindig eredményesen alkalmazza rajtam eme ˝szemtechnikáját˝ így csak remélhetem, hogy nekem is beválik.
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Tsukatani Midori
Ember
Ember
Tsukatani Midori

nő
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 71
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura Town, szobám, valamelyik üzlet, suli
Registration date : 2011. Jan. 29.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Divattervező tanonc, Raion tag, Karakura Raizer Fantasy Girl
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te7700/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (7700/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 28, 2012 11:14 am

~ Össznépi szülinapi buli, mindenkivel aki csak belefér! ~
Közkívánatra


Én igazán úgy gondolom, hogy semmi szükség nem lett volna egy bulira, meg úgy egyáltalán… Hiszen nekem bőven elég az, ha tudják, hogy van olyanom, hogy szülinap, meg hogy mikor… nekem még ajándék se kéne. Úgyis olyan sokat kaptam anyáéktól… Pont a szülinapomon hagytak el. Nem az ő hibájuk, de én akkor is haragszom egy kicsit és szomorú is vagyok. Nem túl jó szülinapi ajándék a szüleitől egy temetés az embernek. Olyan furcsa belegondolni, hogy már egy éve volt! Elképzelhetetlen… mintha csak tegnap történt volna az egész. Egy idő után reménykedni kezdtem benne, hogy esetleg meglátom őket szellemként a ház örül bóklászni, úgyhogy rászoktam, főleg az elmúlt pár hétben, hogy kijárok a kertbe csak úgy sétálni. Néha láttam egy-egy áttetsző alakot, általában jól elbeszélgettem velük, már amelyik hozzám mert szólni. Szerettem szellemekkel beszélgetni, már az előtt is, hogy rájöttem, micsodák, végülis ők is csak emberek és olyan sok érdekes dolgot lehet hallani tőlük >.< Bár nekem nincs túl sok merszem kérdezősködni, de nagy részük úgy láttam, szeret mesélni, úgyhogy gyakran töltök kint hosszú órákat a kertben az egyik padon, hallgatva a történeteiket. Mindig ihletet merítek belőlük, sőt néhányukat le is rajzolom, ha megengedik. Azt szokták mondani, örülnek, ha megrajzolom őket, mert így legalább megmaradnak. Az én emlékeimben biztosan…
- Sz-szóval hol is tartottam? Ja igen, örülnék, ha segítenétek a megszervezésben! Mert én nem hiszem, hogy össze tudnék hozni egy ilyet… persze már le van foglalva a helyszín, meg a meghívókat is kiküldtem két hete, de akkor is… én nem tudom mit csináljak, nem én vagyok a szervezés csodája – motyogtam teljesen elkeseredve, miután lehuppantam az ágyamra.
Állataim lelkesen figyeltek, valamint Megami-chan is, az én apró tündérkém, aki mindig segít nekem öltözködni. Jó ízlése van, bár szerinte a zöld a legszebb szín, de lévén tündér, ilyesmin nem csodálkozom ^^” Szépen elmagyaráztam mindenkinek, hogy mi lesz a feladatuk, mert most nem szeretnék mindent egyedül intézni, mint a legutóbbi, saját szervezésű bulim esetén, amin ott volt… ott voltak Umi-sanék *.* Olyan kedvesek voltak és minden, nekem pedig majdnem leégett a bőr az arcomról, annyira elpirultam, mikor említette, hogy háttérvokál, mert én egyáltalán nem így gondoltam, hanem úgy, hogy csak úgy mellettük meg úgy egyébként! T^T
Persze azért vettem fel két szervezőt, hogy a profik végezzék inkább a munka nagy részét, mert ők biztosan jobban tudják csinálni, mint én. Könnyedén érintettem egymás után az ujjam mindőjük buksijához, ők pedig apró szemcsékké robbantak, melyek lassan elkavarodtak a levegőben. Ezt szerettem egyedül abban, ha el kell tüntetnem, őket mert olyan szépek, amikor a szemcsék hullanak lefelé, akár valami hangtalan, apró tűzijáték *.*
Telefoncsörgés ébresztett fel a bambulásból, Megami-chan volt olyan kedves, odahozta nekem, ha már őt nem tűntettem el, mert rá még szükségem volt egy kis ideig. Értetlenkedve pillantottam a kijelzőre, ami az egyik szervező számát írta ki. Már előre félve vettem fel, mert úgy vettem észre, sajnos ezek ketten nem nagyon értik meg egymást, főleg a díszlettel kapcsolatban… azt is hosszú veszekedés után sikerült eldönteni, milyen legyen a meghívó és hogy küldjük el @.@ Mert persze annak tökéletesnek kell lennie, ha nem lesz szép és jól megfogalmazott, de kellően illedelmes, viszont nem túl hivatalos, hanem inkább közvetlen, akkor senki nem jön el, mert én tudom, hogy akkor biztos úgy fogják gondolni a meghívó alapján, hogy ez nem lesz jó buli, pedig én mindent megteszek, alig aludtam az elmúlt héten! T^T
Végül kiderült, hogy nem volt komolyabb baj, csak nem tudták eldönteni, ezüst szalag legyen-e a díszítés vagy rózsaszín, lévén most nem kéne olyan rikító, nehezen leszedhető mindenféle, amit a korábbi, „szűkebb körű” partimon aggattunk a falakra, meg úgy mindenhová, ami elérhető volt. Egy-egy szobalány még mindig szedi a falról a csillogó, ragadós valamit, de én mondtam nekik, hogy nyugodtan hagyják ott, végülis nem csúnya, meg ha nem világítanak rá, akkor nem látszik nagyon :/ Nem tudom, hogy bírják, én nem tudnék egész nap takarítani O.o Elég koszos munka, meg unalmas is, tönkremegy a hajam, nem vehetek fel hozzá divatos ruhát, mert amúgy is bepiszkolódik, még szerencséjük, hogy nálunk kötelező az a szép egyenruha, amit én terveztem, különben mosniuk kéne a szép ruháikat, amikben kénytelenek kitakarítani a szobámat, meg a ház pókhálós, elhagyatottabb szobáit, ahová mi sosem nézünk be, legalábbis én biztos vagyok benne, hogy még egyszer sem jártam teljesen be a házat. Még az is lehet, hogy a személyzet titkos találkozókat tart hol az egyikben, hol a másikban és mivel tudják, hogy mi nem használjuk azokat a szobákat, nincsenek is bekamerázva, meg semmi és ezért nyugodtan tudnak lázadási tervet szövögetni ellenünk, miközben barátságosan mosolyognak, mikor elmegyek mellettük O.O Pedig mindenki olyan kedvesnek tűnik, ráadásul én nem is vagyok szigorú főnök, ha túlóráznak, mindig kapnak tőlem érte egy kis jutalmat, sőt köszönök is nekik, meg néha beszélgetek is velük, erre szervezkednek ellenem, nem értem a mai világot T_T
Egészen gyorsan elkészültem annak ellenére, hogy úgy remegett a kezem, alig tudtam feltenni a nyakláncot, amit szerettem volna, de Megami-chan volt olyan kedves, felrakta nekem és még helyre is igazította a kristálymedált rajta. Megköszöntem neki, aztán fordultam párat a tükörben, hogy megnézzem magam. Nem akartam túl ünnepire venni a hangot, mégsem lesz bál vagy ilyesmi, csak egy teljesen normális (igaz, talán kicsit nagy) szülinapi buli, amire meghívtam a barátaimat. Örültem, hogy tartottam egy külön bálszerűt valamit Japán felső köreinek, akik el tudtak jönni és ismerték apát vagy anyát, mert nem akartam az unalmas lányaikat azokkal a barátaimmal keverni, akiket igenis kedvelek. A végén még elrontanák a bulit az olyan… hát… nem szeretnék megbántani senkit na, mert velük is jól el szoktam beszélgetni és nagyon élvezek velük vásárolni, mert legtöbbjüknek jó ízlése van és olyan ruhákat vesznek észre, amit én nem szoktam és ezért nagyon hálás vagyok nekik, de lehet, hogy hamar elunnák magukat a bulin, mert ők nagy, csodálatos bálokon érzik jól magukat, én viszont most csak farmernadrágos, normális ünneplést szeretnék, amilyenen az olyan barátnőim, mint Kanade-onee-san vagy Asu-senpai is jól érzik magukat és nem feszélyezi őket a sok nagy szoknya és csilli-villi ruha.
Megérkezve a bár elé, kiugrottam a kocsiból, hogy azonnal szemügyre vegyem a helyszínt. Sarkamban volt a szokásos két marcona testőr, akik azóta követtek mindenhová Hidari-san parancsára engem és Aoi-chant is, hogy elérkezett a születésnapom. Remélem, azért előbb-utóbb szól nekik, hogy hagyják abba, mert én nem szeretnék rájuk szólni, mert igazából nem idegesítenek, de nem szeretem, ha valaki mindenhová követ, mégiscsak furcsa, hogy ott állnak készenlétben a próbafülke előtt, mikor öltözöm O.o Bár legalább mindig megmondják a véleményüket. Nem túl beszédesek, viszont megegyeztünk, hogy ha bólogatnak, akkor az azt jelenti, hogy tetszik nekik, ha rázzák a fejüket, az azt, hogy nem.
Egészen rendezett környezet fogadott, mikor beléptem, mint kiderült, Hidari-san rendet csapott közöttük, merthogy ő korábban érkezett, azon okból, hogy megnézze, milyen a hely biztonsága. Nem túlzottan értettem ezt a biztonságmániát, végülis mikor kibéreltük mára, a tulaj megbízhatónak tűnt és egészen kedves volt, én komolyan nem tudom, Hidari-san miért viselkedik így, zavarba hoz T_T Nekem már nem kellett sokat rendezgetnem a dolgokat, sőt az egyik szervező el is küldött, hogy jöjjek vissza később, úgy két óra múlva. Egyre nagyobb meglepettséggel álltam a dolgok előtt, de beleegyeztem és visszaültem az autó hátsó ülésére, amivel jöttem, testőreim mellém.
Azt a két órát elütöttem nézelődéssel, úgyis kellett már egy új telefon, legalább át tudtam nézni a mostani választékot, bár az eladó egy kicsit megijedt, mikor beléptem a boltba két megtermett öltönyössel az oldalamon, de biztosítottam, hogy nem vagyok yakuza sem semmi ilyesmi. Kinézek én annak egyáltalán? Ezek szerint igen T^T
Visszatérve a bárba, odabentről teljes sötétség fogadott, mire kissé aggodalmasan pillantottam őreimre, de azok arca kifejezéstelen maradt, úgyhogy benyitottam. Hatalmas fényáradat tódult a szemembe hirtelen, síp, meg zene és egy hatalmas, össznépi „Otanjoubi omedetou!” Szemeim meghatott könnyek öntötték el, ahogy szipogva lehajtottam a fejem és először nem is tudtam, mit mondjak. A saját szervezésű bulimon megleptek, hihetetlen! Olyan álomszerű az egész, itt egy csomó barátom és engem ünnepelnek, amikor pár éve még alig volt, aki hozzám szólt volna…
- Onee-san! Hát eljöttél! Féltem, hogy nem fogsz ráérni, a fellépések meg minden, azt hittem, nem érsz rá T_T – ölelgettem meg lelkesen az első személyt, aki kezem ügyébe akadt, ki nem más volt, mint Kanade.
Az eggyel fölöttem járó fekete hajú lányt igaz, öleltem már meg ilyen hirtelen nem is egyszer, de akkor is, ez most olyan furcsa, mert ő nekem tényleg olyan, mintha a nővérem lenne és mostanában nem is volt túl jó kedve, ahogy láttam, de ő mégis időt szakított rám, ahogy egy jó nővérhez illik! Elpirulva léptem hátrébb, miután rájöttem, hogy ez nagyon illetlen dolog volt és egyáltalán nem is szabadott volna, meg semmi… szörnyű vagyok T_T
Leküzdve kicsit a szégyenletes pírt, léptem beljebb, hogy üdvözöljem a többieket is. Az előbb láttam Robbins-sant is és igaz, hogy még nem beszélgettem sokat a lánnyal, de nagyon kedvesnek tűnt, úgyhogy meghívtam, végülis itt is tudunk ismerkedni. Mikor felírtam az ő nevét is a listára, megfordult a fejemben, hogy elhívhatnám Touma-senseit is, ha már egyszer Abby-san rokona, úgyhogy neki is küldtem meghívót, de nem tudom, jön-e mert nem jelzett vissza. Végülis csak segéd vagyok, egy senki a sok közül, ő pedig híres, sok dolga van, meg minden T_T
- Abby-san! De örülök, hogy látlak *.* Jól érzed magad eddig? Van karaoke is, meg minden, úgy tudom, szereted a zenét. Nincs kedved énekelni velem és Kanade-onee-sannal valamit? Ő is biztosan szívesen benne van ^-^ D-de persze ha nem szeretnél, nem muszáj, csak gondoltam, hogy ha már van, akkor ki kéne próbálni… – motyogtam elszontyolodva, bár tisztán hallhatta, hiszen nem volt olyan hangos a zene, ami közben szólt, hogy aki szeretne táncolni, az tudjon mire.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Nakano Kanade
Quincy
Quincy
Nakano Kanade

nő
Cancer Rooster
Hozzászólások száma : 64
Age : 30
Tartózkodási hely : Pfff... közöd? :/
Registration date : 2010. Jul. 18.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: Diák || Énekes idol
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te7000/12000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (7000/12000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptySzer. Júl. 04, 2012 7:16 am

Szülinapi buláj á la Tsukatani

Lépjek tovább. Könnyű ezt mondani, amikor éppen sokk sokkot követ az életemben, és az a gáz, hogy nem dípelhetek kedvemre miattuk, mert muszáj figyelmen kívül hagynom mindent és nem törődni vele. Pedig most kurva nagy szükségem lenne egy kiadós szünetre, a fenébe is >.> Már önmagában az is kellően kiakasztott, hogy meghalt egy osztálytársunk, erre fel még Naraku is felcseszte az agyamat a hülyeségeivel. Megkéri a kezem aztán bejelenti, hogy rákos... wtf??? Ez már annyira szánalmas, hogy már ahhoz sincs kedvem, hogy kínomban röhögjek a rossz viccein. Összekavarja a testi vonzalmat a szerelemmel, aztán egy sima náthára ráfogja, hogy rák?! Hát kösz, nekem ebből elegem van, az SMS-ét már úgy töröltem ki, hogy el se olvastam >.> Még épp időben jöttem rá, hogy az ostoba fanulásom voltaképpen mi is, máskülönben tuti megkajálom ezt a sok fasságot és elkövettem volna egy baromi nagy hibát Rolling Eyes Egy pillanatig sem bántam meg, hogy faképnél hagytam, csak az a rohadtul zavaró, hogy folyton ezen jár az eszem és nem tudok rendesen koncentrálni. Ha lenne valaki, aki elterelné a figyelmem, sokkal könnyebb lenne, de mivel Asu is pocsék állapotban van, mást meg eszem ágában sincs terhelni, így marad a munkába temetkezés...
Legalábbis maradna, ha nem lenne herótom tőle egy idő után, szóval muszáj volt keresni valami alternatív megoldást, amivel leköthetem magam és a gondolataimat. Emiatt abszolút kapóra jött Midori szülinapja, annak meg pláne örültem, hogy két héttel előre jelezte a meghívást, így volt lehetőségem úgy szervezkedni a Producer-sannal, hogy aznap ne legyen délután dolgom. Na meg persze tudtam ajándékot is intézni, mondhatni a szokásos módon, bár ezt csak egyszer poén ellőni mindenkivel, akit ismerek. Jövőre nehezebb lesz mit kitalálni, de nem hiszem hogy gáz lesz a kreativitásommal Razz Ez a buli perfekt lesz arra, hogy kikapcsoljam az agyam a barátaimmal, ismerőseimmel, egyedül azt bántam, hogy Midorit ismerve különösebben jelentős pasifelhozatal nem lesz, vagy ha lesz is, nem az én ízlésemnek megfelelő. Azért... hogy képes beleesni egy Yuzuri kaliberű srácba? o.O Én halálra unnám magam mellette, egy béna lúzer, aki meg se mer mukkanni, ha felemelem a hangom Neutral
Nem különösebben rittyentettem ki magam, sőt, szokásomtól eltérően nem szoknya, hanem egy térdig érő nadrág került rám... asszem jól jelzi, mire számítottam >.>\" A rövid, de bő ujjú felsőmmel együtt egész laza külsőt varázsoltam magamnak, plusz a hajamat is kiengedtem, és miután nyomtam egy sapkát a fejembe, és magamhoz vettem a kis csomagomat, útra keltem. Így garantáltan nem fognak felismerni az utcán, Kana-nyan amúgy is csinosabban öltözik ennél, haha. Tök jó helyválasztás a karaoké bár, már csak azért is, mert minél többet énekelhetek, annál jobban fogom érezni magam *>* Egész lelkes voltam amúgy, amin az elmúlt hetek után még én is meglepődtem, de azért rányomták a bélyegét a hangulatomra a történtek. Remélem nem fogják észrevenni és lén sem fogok valami baromságot csinálni ._.
Megérkezvén konkrétan hülyének néztem a szervezőket, amikor kijelentették, mit terveznek, elvégre Midori találta ki ezt a bigyót, szóval kizárt dolog, hogy meglepődjön. Eléggé szemforgatva vettem tudomásul a tervet, miközben körülnézegettem nagyjából. Kicsit későn érkeztem, szóval szinte rögtön félhomályba borult a terem, és csendre intettek minket, szóval még azoknak se tudtam köszönni, akiket vakoskodás közben felfedeztem, így keresztbe tett karral vártam, hogy Midori megjöjjön. És megjött. És meglepődött. És meghatódott. Én meg a tenyerembe temettem az arcom Fészpalm
- Legyél már egy kicsit pozitívabb, miért ne szakítanék időt arra, hogy mögünnepeljelek? Boldog szülinapot, Midori! - üdvözöltem, viszonozva a szöszke ölelését a hátát dörzsölgetve, aztán széles vigyorral rákacsintottam, mihelyst elváltunk. Nem tudom miért, de kicsit furán éreztem magam attól, hogy megölelt, valahogy mintha zavarba jöttem volna o.O Asszem látszik, hogy marhára nem vagyok top formában mattaku Mit ne mondjak, azt is furcsálltam már, hogy nővérkézni kezdett egyik-napról a másikra, de gondolom azért, mert annyit törődök vele. Muszáj, különben még rajtam vernék le, ha baja esne ._. Noha erősen kétlem, hogy bármitől is meg tudnám védeni... Felsóhajtottam, és csípőre tett kézzel néztem körül, a szemeimmel Asut keresve, de egyelőre nem láttam sehol. Aoi-chant bezzeg egyből megláttam, nehéz is lett volna eltéveszteni a szokás szerint lelkesen pattogó lányt. Csak most egy dolgot nem akartam, hogy iderohanjon mangákról mesélni nekem, igaz ennek a társaságnak a nagyobb fele azért ismeri a mániámat ^^" Bár... úgy érzem, egyre kevésbé köt le ebben a felfordult életben a kedvenc animém Neutral
- Hogy...? Ja, persze, ki nem hagynám! Ne viccölj Midori, én látom Robbinson, ég a vágytól, hogy dalolhasson velünk, ugye? Na, gyere, ne kéresd magad, különben mögharagszunk! - csaptam hátba a lányt, és már húztam is a színpad felé, hogy mikrofont ragadjunk és énekeljünk hárman együtt. Kicsit meglepődtem, hogy Midori ennyire lelkesen szeretne énekelni, az ember azt hinné, hogy nincs önbizalma a hangjával kapcsolatban, deee... azért annyira már nem gyámoltalan, mint mondjuk egy éve Surprised Mondjuk volt még hová fejlődnie, hogy a saját talpára álljon ._.
- Robbins, nem ismöröm a zenei ízlésed, szóval te válassz számot! Nem, nem érdeköl most, hogy az ünnepeltnek előjoga, vagy micsodája van, Midori se bánja, ugye? Wink - biztattam a csajt, aki kicsit túlságosan is visszafogottnak tűnt. Lehet itatni kéne vele egy kis szakét, hátha attól felszabadulna... kár, hogy valszeg egy korty sincsen abból köszönhetően annak, hogy a jelenlévők többsége még nem felnőtt >.>\" Mindegy, akkor is addig fogom nyaggatni, amíg nem választ egy számot ő, és bíztam benne, hogy Midori is csatlakozik a nógatásba. Jól akarom érezni magam, és ehhez mások is kellenek *>*
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te52100/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Szept. 18, 2012 3:59 am

Da-da-da-da-daitenshi



Késő este van, és ma nem láttam Shizunét itt. Hol van ő ismét? Nem fogják kirúgni innen a francba? Ismét eltűnt, és én nem igazán tudom ezt hová tenni. Szükségünk lesz rá, méghozzá nem is olyan nagyon sokára. Rendeltem magamnak még egy italt, és szívem mélyén azt reméltem, hogy a tenshim fogja kihozni. Amikor kijön a felszolgáló, még rá is kérdezek, de csak nemleges választ kaptam. Tudják, hogy ki vagyok, már szinte törzsvendég vagyok. Most nem akarok berúgni, csak egy kicsit gondolkozni. Az elmúlt időszakban annyi minden történt, hogy rendszereznem kell. Egy whiskey van mellettem, és egy cigaretta lógott ki a számból. Shizune nagy valószínűséggel most nagyon haragszik rám, és nem igazán tudok most utána menni. Hetek teltek el azóta, hogy csúnyán megmondtam a véleményemet a személyes agonizációjáról. Ránézek az asztalomon fekvő pohár hordára, és átgondolom, hogy nem kéne mégsem leinnom magam a sárgaföldig. Rám tényleg nehezebben hat az alkohol, és ha csak egyfajtát iszok, szinte lehetetlen, hogy kifeküdjek. Kikérem a következő poharat, és ledöntöm az előzőt. Tudják, hogy nem lesz velem gond, még ha ennyit is iszok. Jópénzt adok érte, akkor meg még ki is szolgálnak. A felszolgáló lányok egyenruhája, egyébként amolyan mindenüket kitevős ruha, és valaki ki is használja ám az előnyeit. Sokak szeme marad az ellibbenő felszolgálókon, mint mondjuk a sima lányokon, akik csak úgy elpartizgatnak itt. Elszívom a maradékot is a cigarettámból, elnyomom, majd felállok, és tovább elindulok a táncolók felé. Lépteim alatt a fejemben meg sem állnak a gondolatok. Mazokusok… mit akartatok ti tőlünk, és miért? Semmi értelme nem volt a támadásotoknak, azon belül, hogy megijesztettetek bennünket. Most fel fogunk készülni, és legközelebb esélyetek sem lesz. Baahh. Szerintem nem akartak minket megölni. A kovácsmester bérelte fel őket, és az arcukba hazudott, hogy az a feladat, hogy megölni próbáljanak minket. Shizune minden nappal egyre erősebb lesz, és őt már nem igazán fogják tudni megállítani. Mesteri munkát végeztem vele. Teljesen elkötelezett lett az irányomba, nem fogja hagyni, hogy a kovácsmester egy pillanatig is játszhasson az ékkövekkel. Egyszer még erőt kovácsoltunk belőle, másodjára pedig… Na mindegy. Odalépek két táncoló lány közé, és felvettem a testemmel a ritmust. Csak úgy reflexből mentek a dolgok, de közben egy hatalmas mérleg egyensúlyozott a fejemben… miután az egyik oldalra billent teljesen, megszületett a terv. Kell nekünk még egy tag. A Daitenshi ismét emberek után kutat. Yuu is ezt gondolja szerintem. Most hogy a 46-ok tanácsával szövetkeztünk, akár még a Goteibe is belefolyhat a hatalmunk. Lassan elfogadják, hogy jófiúk vagyunk, és nem akarnak tőlünk semmit. Egy kicsikét intimebben ragad meg az egyik hölgy, hogy szeretné felhívni a figyelmemet arra, hogy készen áll egy privát táncra velem valamelyik szobában. Elveszem a kezét rólam, és pattintom. Tovább megyek a táncolók között, és egy igen csinos csapathoz érek. Belépek a táncukba, méghozzá egy igen hivalkodó mozdulattal. Befogadtak, majd egy jót szórakoztunk. Nem nyomultam, csak azt éreztettem, hogy tényleg csak táncolni jöttem. Semmi különös. Még ők sem másztak rám. Kulturáltan megoldottuk, semmi sem történt. Lehet, hogy még foglalkozni kell majd még velük. Visszamegyek az asztalomhoz, és rendelek még egy kis szeszt. Dekéne egy szerelem már. Valaki figyel! Tisztán érzem. Körülnézek, és megpillantok egy világos hajú szerencsétlent, aki kiszúrt engem. Megtudom ki az, és ha gázos, akkor kikísérem, illetve megölöm. Egyszerű a képlet. Magamhoz veszem az italom, és kisuhanok a kis kétszemélyes boxból. Kerülőkkel megközelítem őt. Úgy mozgok, hogy elveszítsen a szemével. A tömegben ezt nem annyira nehéz kiviteleznem. Mikor mögé érek, hűvös hangon üdvözlöm.
- Ki a Villámvándort követi, célpontját könnyen szem elől tévesztheti- mondom kicsit fenyegetően- Mit akar tőlem?- kérdezem végül meg, és ellépek mögülle, hogy jól lásson engem. Visszamegyek az asztalomhoz. Ha követ követ, ha nem, akkor lehet hogy a lebukás szégyenét nem bírja.

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Szept. 18, 2012 6:42 am

Da-da-da-da-daitenshi

Még utoljára bemértem a célpontomat. Tamachi Yukezo. Daitenshi tag. Már egy ideje készülök erre a feladatra. Egészen pontosan egy hete. Rég voltam már ilyesféle bevetésen, így alaposan felkészülten akartam belekezdeni. Utánanézem Yukezo-nak és amit csak tudtam megtettem, hogy elrejtsem magam. Pót-testben érkeztem, hiszen ha megjelenek egyenruhában, shinigamiként, az olyan lett volna, mintha egy táblát tartanék a fejem fölött, hogy itt vagyok. Túl feltűnő lett volna egy ilyen alak ellen. Ugyan a múltjáról nem sokat tudok, de a képességeiről elég információt szereztem ahhoz, hogy megfigyelhessem. Csak egy bolond érkezett volna a saját ruháiban, pót-test nélkül. Éppen ezért elrejtettem bizonyos vonásaim. Úgy öltözködtem, hogy beilleszkedjek a tömegbe, a magasságom ellenére is. Gazdag fickó látszatát keltem, hiszen az arcomat kicsit elöregítettem, a héten meghagytam a borostámat is, hogy ne legyen problémám az ajtónállókkal. Persze nem akartam magam túlzottan elöregíteni, mert az is gyanús lett volna, így csak 23 körülire öregítettem magam. Bejutottam, és ez volt a lényeg, most pedig megfigyelhetem, ahogy Yukezo italozik. Remek feladat Kira. Rengeteg értelme van a munkádnak, és nagyon megérte ennyit készülődni. De ez is egy feladat, tehát ezt is a legtökéletesebben kell elvégeznem.
Az italomat kortyolgatva, körbenéztem, mintegy várakozón. Úgy festethettem mint aki régóta várakozik valakire, de az még mindig nem érkezett meg, avagy, még mindig nem találtam meg. Közben persze felmértem a terepet is, illetve az agyam legmélyén készült a személyzetről egy...domborzati térkép. Megráztam a fejem, nem vonhatja el a figyelmem semmi. A megfigyeltem megindult a táncparkett felé. Megpróbáltam diszkrét maradni, s csak a szemem sarkából figyeltem ahogy a célpont beleolvad a táncoló tömegbe. Oda viszont nem megyek utána, hiszen fölösleges. A szájáról le tudom olvasni miről beszélget, főleg ebből a szögből. Nem kell hallanom, és nem kell feltűnést keltenem. Legördítettem az utolsó kortyokat is az italomból, majd az órámra néztem, és hátra dőltem a székemben. Mélyeket sóhajtottam, hogy fenntartsam az álcám, bár Tamachi most úgysem figyel. El van foglalva a nőzéssel.
~ Kira nem mész táncolni? Tudod, hogy tudsz. ~ Kérdezte sokadjára is Éji Róka. Nagyon jól tudta, hogy bevetésen vagyunk, de most úgy érezte minél jobban elengedjük magunkat, annál könnyebb lenne elvegyülni. Viszont azt is jól tudta, hogy ha nekikezdek táncolni, azzal óhatatlanul magamra vonom a női szemeket. Ugyanis egy igazi ninjának ehhez is értenie kell, ha be akar olvadni. Viszont a betegségem azóta sem enyhült. Shuko-val való találkozásom óta pedig, az ideiglenes módszer sem működött megbízhatóan. Plusz rengeteg energiát emésztett fel, folyamatosan erre koncentrálni. A francba is, már az italomat megrendelni is kész kínszenvedés volt. Nem működött volna ennyi nő között. Pedig voltak szép számmal olyanok, akik megtetszettek. Mégsem mertem odalépni hozzájuk, hiszen bevetés ide vagy oda, abból bukta lett volna. Az pedig a fennek sem kellett.
A fenébe! Elbambultam. Yukezo eltűnt a szemeim elől, bár egy darabig még próbáltam követni a tekintetemmel. Arra lettem csupán figyelmes, mikor mögém lépett.
- Ki a Villámvándort követi, célpontját könnyen szem elől tévesztheti. - Fenyegetően szólt belőle ez a mondat. Méghozzá nem is kicsit. - Mit akar tőlem? - Ezzel ellépett mögüllem. Azt akarta, hogy jól lássam, efelől semmi kétségem nem volt. Azt már kevésbé tudtam eldönteni, hogy miért akarja ezt. Nem is számított, hiszen elindult az asztalához. Átfutott az agyamon, hogy ez bukta, és a küldetés véget ért, de aztán rájöttem, hogy a Daitenshi a 46-ok tanácsa alá tartozik. Ebből pedig az következik, hogy azonos oldalon állunk. A Daitenshi csak számban és módszerekben különbözik a Goteitől, ennek alaposa utánajártam. Talán még így is végrehajthatom a feladatomat. Sőt sokkal többet is megtudhatok, ha a bizalmába férkőzök, és megpróbálok szóba elegyedni vele. Talán értelmet tudok csiholni ebbe a bosszantóan unalmas küldetésbe. Egy próbát megér, hiszen már nem veszthetek vele semmit.
Mindez egy pillanat alatt zajlott le az agyamban, így alig két lépést tudott megtenni, mikor felkeltem, és utána indultam. Míg követtem az asztalához, azon kattogott az agyam, hogy vajon mit fogok neki mondani. Mégsem állhatok elé, hogy Második osztagos vagyok, és azért jöttem, hogy megfigyeljem. Habár erre magától is rájött valószínűleg. Leültem hát vele szembe, majd mély levegőt vettem, és kezet nyújtottam felé.
- Kazuho Kira vagyok. Maga bizonyára Tamachi Yukezo. Jól sejtem? - Formalitás volt az egész. Elvégre sok mindent tudtam róla, és nem figyeltem volna meg, ha nem tudnám kicsoda. - Nos úgy néz ki megfogott. A Gotei 13 küldött, de ezt nyilván tudja. - Próbáltam barátságosan előadni magam, mégis a szavaim a szégyenérzetemet is sugározták. Lebuktam, ez pedig egy ninja számára teljes sokkot jelent. Kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből az ötletemből.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te52100/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Szept. 18, 2012 8:46 am

Da-da-da-da-daitenshi


Szóval a Gotei 13 küldte. Állításával ellenben, halvány lila fingom sem volt arról, hogy ki küldte őt. Amilyen pénzes úrfinak néz ki, én valami céges ellenség bérgyilkosának néztem, esetleg valami jó magánnyomozóra, de hogy még most is a shinigamikkal találkozok, lassan kiakaszt. Úgy látszik, hogy én már csak erre lette kiosztva, feltétlenül olyan shinigamikra figyelnem, akik amúgy engem figyelnek. Mit képzelnek ezek állandóan. A 46-ok tanácsának a csapata vagyunk, a feltétlen bizalom minimum lenne, a törvények szerint. Mondjuk, nem feltétlen. A Gotei is egy csapni való bagázs. A Daitenshi, az már valami, nagyon nem érdekelnek minket azok, akik nem alkalmasak testvérként viselkedni. Ránézek a srácra, aki amolyan 23-asnak nézett ki. Kábé velem egykorúnak festett, leszámítva hogy én egy kicsit még idősebbnek is néztem ki nála. Könnyen lehet, hogy igazam van, hiszen én 220 körül taposok már. Megvonom a vállamat, és magammal szemben leültetem. Kézfogást természetesen nem utasítom vissza, de azért még nem elegyedek vele közvetlen kommunikációba. Csak úgy rá-rá pislantok. Nem tűnik valami kemény legénynek, de miért kapta megint azt a parancsot, hogy nézzenek ránk. A második, vagy a harmadik osztagba tartozhat. Azok nem szeretnek engem még mindig. Hihetetlen. Rendelek neki egy italt, semmi komoly, csak egy pohárka gyömbér-kóla. Ízletes üdítőital, semmi alkohol. Magamnak is hasonlót rendeltem, majd végül csak megnyílt a szám.
- Örvendek a szerencsének. Nem hallottam még rólad- a harmadik osztagba azért nem tartozhat, mert akkor már nekem esett volna, más osztagok nem nagyon jöhetnek szóba, mert nem igazán van ismeretségem oda, meg ők se nagyon hallanak rólam. A második osztag. Akkor viszont egy jó megfigyelő. Egy kicsit elmosolyodok, nem is reménytelen akkor. Most is csak éppenhogy bukott le. Nagyon is figyelt engem, én meg arra háklis vagyok, a múltam miatt ugyebár. Okosabban is csinálhatná, talán ha valaki elmesélné neki, hogy pontosan mit tegyen. Ekkor kihozták az italainkat. Én rágyújtottam egy újabb cigire. A lányka igen kirakta a melleit számunkra, és még úgy is hajolt le. Valamiért szerény személyem nem figyelt rá, sokkal inkább más kötötte le a tekintetem. Egy hármas csoport lányka. Mit is mondhatnék, nagyon vonzók. Nem is fecsérlem a szót, felpattanok, a vállánál ragadom Kirát, és felállítom. Most nem az ücsörgésé a szerep. Egész jóképű gyerek vagy te, lehet lesz esélyed. Elővettem egy köteg pénzt, és a zsebébe csúsztattam.
- Ezek a lányok a pénzeseket keresik. Nem elég, ha úgy nézel ki, legyen is nálad. Tulajdonképpen mintha a feromonok belőle ömlenének. Szóval az a plan, hogy mi ketten Tokyoba keresünk szupermodelleket, és őket találtuk arra, hogy jöjjenek majd velünk. Adok neked egy névjegykártyát, ami egy létező tokyo-i szupermodell cég kártyája. Én maradok Tamachi Yukezo, te viszont Mazahuri Nauro leszel. Van kérdés, nincs? Remek, akkor bevetés- vázoltam a helyzetet, majd egy kicsit leporolgattam, úgy jelképesen, meg a haját is összekócoltam egy kicsit, lehúztam a gyömbérkólát, majd elindultam, biztosnak akartam maradni, hogy ő velem jön, szóval előre löktem. Mikor odaértünk, mellé léptem én is, elővettem egyik legcsábítóbb mosolyom, majd elkezdtem a szöveget.
- Hölgyeim egy szóra! Tamachi Yukezo vagyok, Tokyoból- ezzel átnyújtottam a névjegykártyát. Egy darabig csak nézegették, majd az egyik felsikoltott, majd a fülébe súgott a többinek, mire ők is felsikoltottak. Nyerő helyzetben vagyok. Oldalba bököm a társamat, hogy most kezdje el mondani az előre megbeszélteket. Rámeredek, hogy kezdjen már el beszélni. Most te jössz, te szerencsétlen. Mosolyogva visszafordulok a lányokhoz, és várok. Másodpercek teltek el, a lányok ragyogó szemmel várják azt, hogy tulajdonképpen mit is kéne csinálniuk. Én tényleg megvárom, míg Kira kezdi el előadni a tervben megállapodottakat. Mi lelte ezt a kölköt? o.O

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptySzer. Szept. 19, 2012 1:17 am

Da-da-da-da-daitenshi

Gondolkodóba esett, ezt nem tudta elrejteni. Előlem legalábbis biztosan nem. Végül aztán kezet rázott velem, és úgy tűnt kicsit megnyugodott.
- Örvendek a szerencsének. Nem hallottam még rólad. - Ez a mondat mosolyra fakaszt, bár valahol mélyen kicsit szíven is szúr. Ha nem halott rólam, az azt jelenti, hogy jól végzem a munkám, ugyanakkor azt is, hogy egyszerűen jelentéktelen vagyok. Na mindegy, most nem ezen kellene agyalnom. Ekkor hozták ki az italainkat, és akaratlanul is észrevettem a felszolgáló mozdulatát. Eleinte em nagyon tudtam értelmezi, mert nem vagyok ehhez hozzászokva, de aztán azonnal az agyamba hasított egy mondat. Ezek a lányok tálcán kínálják magukat nekünk. Na persze, pénzeszsákoknak nézünk ki, tehát ez nem is olyan meglepő. Ez pedig akárhonnan is nézem, hízelgés a munkámnak, még ha ők nem is tudnak róla.
Elbambultam egy pillanatra, így csak arra kapom fel a fejem, hogy az eddigi megfigyeltem talpra ránt, és hihetetlen tempóban magyarázni kezd. Miközben beszél, egy nagy köteg pénzt csúsztat a zsebembe. Mire realizálom a helyzetet, már meg is indít maga előtt.
~ Kira, itt bajok lesznek. Kezdj el koncentrálni. ~ Sikolt fel Éji Róka. Naná, hogy bajok leszek. Sikerült megfigyelnem, egy olyan fazont aki csak úgy vonzza a nőket, ez pedig számomra problémát jelent. Komoly problémát. Három lány felé irányít, akik a célpontjainknak kellene lenniük. Baj lesz ebből, ezt már most érzem. Hiába koncentrálok, itt nem segít semmilyen trükk. Ebből komoly égés lesz, hacsak nem húzom ki magam valahogy a dolog alól. Sajnos ez a gondolat későn jön, hiszen ekkor már megérkezünk a lányok elé.
Egy pillanatra leblokkolok, próbálom elrejteni, és komoly arcot vágni, de nem megy tökéletesen. Hiába próbálok úgy tenni, mintha éppen szakértő szemmel méregetném a lányokat. Túl sok szünetet hagytam, úgyhogy muszáj leszek azonnal kitalálni valamit. Improvizálnom kell.
~ Most segíts Éji Róka. ~ A zsebembe nyúltam, majd komoly tekintettel intettem Yukezo-nak, hogy várjon egy pillanatot. Tárcsázást imitálva, kissé remegő kézzel átnyújtottam a megadott névjegykártyát az egyik lánynak. A fülemhez emeltem a telefont, és beszélni kezdtem. Persze a mondataimat, a zanpakuto-m adta a számba.
- Halló? Igen. Mazahuri Nauro vagyok. Igen. Yukezo-val éppen most találtunk három tökéletes lányt a dologra. Persze. - Ezzel a lányokra nézek, sőt azt hiszem még rájuk is kacsintok, majd vissza a telefonhoz. - Tudod hogy Yukezo ránézésre megmondja, hogy ki való szupermodellnek, és ki nem. - Annyira jól működött a beszélgetésem a nem létező személlyel, hogy még egy kicsit tovább folytattam. Meggyőzőbb akarta lenni. - Jó. Figyelj! Megbeszéljük velük amit meg kell, de kizárt, hogy mellé fogjunk. Ezek a lányok, egyszerűen - Hatásszünet. - tökéletesek. Jól van, akkor majd beszélünk. - Ezzel letettem a telefont, és meggyőződtem róla, hogy jó előadást nyújtottam. Mentésnek legalábbis jó, de innentől kezdve menekülnöm kell, különben biztos a dadogás. Azzal pedig a fene sem szeretne beégni. Főleg nem a célszemély előtt. Éppen elég, hogy a 150 centimmel törpe vagyok, nem kell még, hogy ezért is lenézhessen. Miközben ezen agyalok Yukezo-hoz fordulok. Ideje egérutat nyernem.
- Rögtön jövök. Addig intézd egyedül. - Barátian adom elő mindezt, elvégre Tamachi álcáját sem akarom lerombolni, plusz ha eddig eljöttem, most már nem táncolhatok vissza. Széles mosollyal, a lányokhoz fordulok. De... Elment az eszem? Persze ez a felismerés későn jött, hiszen ekkorra, már megszólaltam. A hatás pedig nem maradhat el.
- El-el-elné... Bocsássanak meg hölgyeim. Most m-mu-mu-mu...halaszthatatlan do-do-do... elintézendőm van. - Még mosolygok is hozzá, és megfordulva, lassan megindulok a mosdó felé. Mint egy dísz-hülye. Csak két lépés után jut el a tudatomig, hogy mit is tettem. A szemem fennakad, majd gyorsabbra veszem a lépteimet. Nem hallok, nem látok, csak megyek egyenesen a mosdóba. Rátámaszkodok a mosdókagylóra, és tükörbe meredek. Gratulálok Kira. Tökéletes volt az álcád. Mindent jól intéztél. Szépen kimentetted magad, erre elszúrod. Elhasaltál a célegyenesben. A kapitány büszke lenne rád. Lebuksz a célszemély előtt, lepacsizol a megfigyelttel, aztán tönkre vágod amit felépítettél. Gratulálok. Béna barom! A gondolataim kavarognak a fejemben, de ennél nagyobb szégyen nem érhetett volna. Egyetlen mozdulattal leromboltam, amin órákat dolgoztam. Én hülye. Ezzel a fejem nagyot koppan a tükrön. A hideg pedig jót tesz a fejemnek.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te52100/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Szept. 25, 2012 10:55 am

Da-da-da-da-daitenshi


Nem igazán értem, hogy mi az, amit még nem hisz el tőlünk. Egy kicsit furcsálltam, mikor elővette a telefont. Minek? Aztán rájöttem, hogy igazándiból ez nagyon ötletes lépés volt tőle. Eszembe se jutott volna, zseni a gyerek, ez kétségtelen. Én csak mosolyogtam rá, meg mondtam, hogy a bókok fölöslegesek, inkább dolgozzunk, de persze ez is csak a megtévesztés része volt. Megvakartam a buksimat, és elővettem egy cigarettát, és rágyújtottam. Nevetséges volt az, hogy ilyen egyszerű befűzni három jó nőt? Kérlek, ez így nem kihívás, inkább hagyjuk őket a francba. Vagy csak a taktika volt túl tökéletes? Fenébe is, túl erős stratégiáim vannak, még a legerősebbek sem képesek ellenállni nekünk. Tetszik ez a gyerek, lehet behívom majd egy-két nőcsábító éjámító kalandba. Nem is a szőke haja az, ami a csajoknak bejön, hanem a szövege. Helyes nagyon! Ekkor el akart lépni valamerre. Kérdőn néztem rá. Baj sejtelmem volt. Hátat fordított nekem és a célpontoknak, de még egy szóra visszafordult. Egész pontosan több, nehezen összerakott szóval. A csajok nagyon nehézkesen néztek rá, nézték, hogy mi baja lehet. Pontosan azt az arcot vágták, amit én is. Ekkor ezt meglátta a kis szemfüles liba, és az arcomba vágta, hogy hazug vagyok. Megpróbált pofán vágni, de én visszafordultam hozzá, elkaptam a csuklóját, majd kifordítottam. A kezébe nyomtam egy ezrest, majd elengedtem. Csendben maradt. Én a wc-be siettem, de közben zsebemből egy tablettát vettem be. Egy lélekkapszulát. Ugyanaz volt a ruházatom, éppen csak a zanpakutoum látszott. Ki is húztam, aktiváltam a másfélkezes pallost. Beléptem utána, és leszúrtam a kardot a csempébe, majd megidéztem Paragon dimenzióját. Ő szinte ezt észre sem vehette, csak egy furcsa érzés mehetett át rajta. Villámgyorsan történt az egész. Paragont úgy alakítottam, hogy pontosan ennek a lepukkant mosdónak a képe legyen. Kira nem is sejthette, hogy már régen nem abban a dimenzióban van, amihez hozzászokott. A tükrök ugyanúgy tükörként működtek. Még…
- Elmondanád mi volt ez? Tökéletes lepedőakrobatákat meghazudtoló módon léptél fel, aztán hirtelen egy 12 évesnek festettél, aki anyukájának próbál hazudni. Ember! Nem nézel te ki olyan rosszul, hiba bámulod magad a tükörben- ekkor intésemre eltűnt a tükörképe. Odaléptem mellé, majd megragadtam a vállát. Mutattam, hogy nézzen a wc fülkék felé. Mikor odapillant, azok kinyílnak, és bennük egy-egy igen perverzen kacsintó, extrém módon hiányos öltözékű nőcike állt, Kirára sóvárogván, és táncolván. Éppen csak két pillanatra jelentek meg, az ajtó be is záródtak. Elengedem őt, és ha odafutna kinyitni valamelyiket, már nincsen mögöttük semmi. Gonoszul tekintettem rá, mikor visszafordult.
- Valami van veled, és ahogy a reakciódat láttam, ez nem az első eset volt ez- mondtam, majd odaléptem a tükrökhöz, és betörtem egyesével őket. Amikor leesnek, mögötte, látszódott az én dimenzióm lilás pirosos kavargó felhői. Az ajtót is kinyitottam, ott sem látszódott a Red Dragon Karaoke Bár. Kisétáltam, majd szóvá is tettem, hogy kövessen. Ha ezt megteszi, szemügyre veheti, hogy az egyetlen épület a bárból kiragadott kis mellékhelyiség volt. Kicsit ijesztően állt ott, így el is tűntettem. Kira jelenleg a semmi közepén állt. Kellemetlenül érzem magam, hogy így kellett hozzáállnom a dolgokhoz, de hát szükségem van erre a fiúra.
- Nem fogom hagyni, hogy elvesszél a süllyesztőben, tehetséges vagy.- vágtam oda, majd megjelent Paragon maga is. A maga kihívó páncélzatában. Bőre most is sima volt, mint mindig, arca ragyogott, nem hiszem, hogy szebbet nagyon látott az elmúlt időszakban. Csábító a tekintete, az alakja elragadó, ha nem tudnám, hogy ki ő, és hogy mennyit szenvedtem miatta, egész nap vele lennék.
- Kezdj vele valamit, én addig gondolkozom, meg megfigyelek- mondtam, és én eltűntem a szeme elől. A teret úgy hajlítottam, hogy előttem egy olyan fal legyen, ami pontosan úgy néz ki, ahogy az kell, hogy eltakarjon. Én persze jól látom a dolgokat. Paragon máris nekikezdett kegyetlen módon. Kicsapta a pengéit, majd megpaskolta vele a páncélját, hogy jól zörögjön.
- Úgy hallottam gondjaid vannak a lányokkal. Már meg ne sérts, kérdezném miért?- mondta, és ujjaival állát végigsimította, vele úgy hajolt hozzá, hiszen a maga 170 centijével magasabb volt Kiránál, hogy tökéletes premier plánba nézhette a dekkoltját. Amint megszólalt volna, teleportált, és mögé került, hátulról átölelte, és úgy hallgatta a második osztagos mondanivalóját. Ez az erotika az, amit én mindig megkapok a kis ribanctól. Kirának szerintem egy kicsit sok volt így elsőre.

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 12:51 am

Da-da-da-da-daitenshi

Sikerült egy pár pillanatig hűtenem a fejem a hideg tükrön, mielőtt Yukezo belépett utánam. Nem nagyon foglalkozok vele, mikor megszólal, habár valami furcsa érzés jár át, ahogy nekikezd. A tükörből figyeltem az arcát. Egyszerűen képtelen voltam megfordulni, ez pedig egyik meglepetésből a másikba sodort. Először a tükörképem tűnt el, majd a megfigyeltem mögém lépett és elkapta a vállam, s a WC fülkék felé mutatott. Gyanakodva pillantottam oda, és nem hittem a szememnek. Gyönyörű nők hívogattak. Engem. Nem mozdultam, még levegőt venni is elfelejtettem egy pillanatra. Magam mögé pillantottam, egyenesen Yukezo szemébe, majd vissza az ajtókhoz. Lassan kezdett leesni, hogy mibe keveredtem. A megfigyeltem technikájába kerültem, s ezt be is bizonyítja, mikor elkezdi betörni a tükröket. A leomló üvegszilánkok mögött, lilás, pirosas köd kavargott szüntelen. Már éppen a tőrömhöz akartam kapni, de mégsem tettem. Két okból mellőztem a fegyverrántást. Egy: most pót-testben vagyok, tehát a fegyverem után kapni ilyen helyzetben, csupán vágyálom. Habár ez nem lett volna döntő érv az agresszív véleménycsere mellőzésére. A második és legfontosabb indokom, hogy ne tegyem meg, az Éji Róka volt. Pontosabban a szavai.
~ Kira, ne! ~ Kiáltott rám, és a hangja fájóan hasított az agyamba, s talán örökre bele is vésődnek majd. ~ Ez a fickó segíteni akar neked. Hát nem veszed észre? Mióta szóba elegyedtetek, barátságosan viselkedik veled. Biztos vagyok benne, hogy ha bántani akarna, már rég megtette volna. Nyisd ki végre a szemed, és figyelj oda! Talán segíthet a betegséged leküzdésében. ~ Ez az utolsó mondat tette fel a pontot az „i”-re.

Szembe fordultam Yukezo-val, és komoly arccal, végre megszólaltam.
- Nem. Nem ez az első alkalom. Mióta az eszemet tudom ez van, valahányszor egy nővel kell beszélnem. - Éppen befejeztem a mondatomat, mikor megkért, hogy kövessem. Készségesen megtettem, habár egy pillanatig megijesztett amit láttam. A végtelen semmiben álldogáltunk. A mosdó ahonnan az imént kiléptünk, most egy szempillantás alatt eltűnt. Biztossá vált, hogy a fehér hajú figura technikájába kerültem. De egyelőre semmilyen okom nem volt, hogy menekülőre fogjam, így elfedtem minden meglepettségemet. Csak arra kaptam fel a fejem, mikor ismét szóra nyitotta a száját.
- Nem fogom hagyni, hogy elvesszél a süllyesztőben, tehetséges vagy. - Ez a mondat valahogy túlságosan is komolyan hangzott ettől az alaktól. Egy női alak rajzolódott ki mellette, de már semmin nem lepődtem meg. Felesleges lett volna erre pazarolni az időt, és az energiát. Úgy néz ki itt bármi megtörténhet, s Tamachi ábrázatát elnézve, meg is fog. Csak ekkor vettem alaposabban szemügyre a lányt. Gyönyörű nő, kihívó páncélzatban, csábító tekintettel. Egy kissé elmosolyodtam, ahogy meghallottam Yukezo szavait. Tényleg segíteni akarnak, ez pedig kifejezetten jól esett.
- Úgy hallottam gondjaid vannak a lányokkal. - Ez a mondat rántott ki a gondolataim közül, majd megpillantottam az arcomba tolt dekoltázst, de mielőtt megszólalhattam volna, mögém került, s átölelt. Mintha egy kést szúrtak volna a szívembe, elfordítottam a fejem. Nem tudtam válaszolni a kérdésre, hogy miért. Sosem érdekelt a dolog miértje, csak hogy minél gyorsabban megszabaduljak tőle. Egy ninjának nem kell efféle akadály, sem semmilyen más. Tökéletes gyilkosok csupán. Tőrök a sötétben, melyek egyetlen vágással a másvilágra küldik a célpontot. Ezért nincs szüksége egy ninjának semmilyen hátráltató tényezőre.
Nem. Ez nem igaz. Nekem nincs erre szükségem. Az egyetlen akadály mely előttem áll, az én vagyok. De miért? Mi az amit elrontok? Hol a hiba? Hiszen a feladatomat tökéletesen végrehajtom. Akkor mi a hiba?
~ Magány. ~ Suttogta a fülembe Yogitsune. Egy pillanatra megállt az idő. A kardom szelleme haladt felém, elegáns léptekkel, majd megsimogatta a fejem, és mosolyogva az arcom elé hajolt. Egy szót sem szólt, csak vigyorgott. És ahogy a szemeibe néztem, megpillantottam magam. A saját tükörképem volt csupán, mégis megrengette a lelkem. A mosolygó arc lassan szertefoszlott előttem, de nem kaptam utána. Újra elindult az idő körülöttem, ahogy kiléptem a látomásból.
Magány. Ezt mondta, s talán mindennél jobban rátapintott a lényem legmélyebb problémájára. Magányos vagyok. Tudom nagyon jól, hogy nem leszek tökéletes, s ettől bizalmatlanná váltam mind magammal szemben, mind a külvilággal szemben. Az az egyszerű tény, hogy kicsi vagyok, minden önbizalmamat elfedte ilyen téren. De gondoljuk át a dolgokat logikusan. Az előbb az a három lány elájult tőlünk. Még előbb, a pincérlányok olvadoztak Yukezo-tól és tőlem. Tökéletesen kivágtam magam a helyzetből, ahogy a fehér hajú megmondta. Akkor mi a hiba? Miért hiányzik az önbizalom? Csak mert kicsi vagyok? Ugyan már Kira. Ezt te sem gondolod komolyan. Pedig úgy tűnik igenis komolyan vettem. Az ezerarcú ninja, a tökéletesség megszállottja elhasal egy olyan egyszerű dolgon, mint a szocializálódás. Ki hallott ilyet?
Habár az én szakmámban, a magány nem ritka dolog, nekem mégis fájdalmas. Szinte egy barátom sincs. Vannak akiket névről ismerek, illetve van akikkel küldetésen is voltam már. De ezen kívül, szinte semmi. Jobb szeretek egyedül dolgozni, ez pedig egyszerre előny, és hátrány. Mindent elértem amit el akartam, s az új céljaim is tisztán rajzolódnak ki elém, még sincs semmim ami boldoggá tenne. Ez pedig komoly hiba. Minél többet markolok, annál kevesebbet fogok. De ez nem mehet így tovább. Elég volt. Ideje megváltozni.
- Köszi Éji Róka. - Suttogtam magam elé, ahogy fél kézzel megfogtam a mögöttem álló nő karját. Elengedtem magam. Talán érezni is lehetett ahogy elszáll belőlem a görcsölés. Ellazultam, s ez jót tett. Felnéztem magam fölé, s bár a fölém tornyosuló keblek sokat takartak a nő arcából, azért nekem ez is elég volt. - És neked is köszönöm. - Ezzel kibújtam a karjaiból, ám csak ekkor esett le. Egy pillanatig sem dadogtam. Valami jóleső érzés kezdett el átjárni. Úgy éreztem az egész világot a nyakamba tudnám venni. Széles vigyor rajzolódott az arcomra. Madarat lehetett volna fogatni velem. - Mi a neved, szépséges hölgy? - Hajoltam meg felé, s egyre inkább jól éreztem magam. Megvártam a válaszát, majd Yukezo-hoz fordultam. Legalábbis arra, amerre utoljára láttam.
- Nem tudom mi ez a hely. De kigyógyított a betegségemből. Vagy úgy is mondhatnám, hogy TE gyógyítottál meg. Ezért pedig örökre hálás leszek. - Minden teljesen érdektelenné vált körülöttem. Felszabadultnak éreztem magam. Olyannyira, hogy nem érdekelt semmi. Sem a küldetés amiért idejöttem, sem az előbbi botladozásom, sem semmi más. Igazából annyira nem érdekelt a körülöttem lévő világ, olyannyira biztonságban éreztem magam, hogy még rá is gyújtottam. Most először cigarettáztam önszántamból, és kifejezetten jól esett. - Mit szólnál, ha visszamennénk a bárba, és meghívnálak egy italra, hálám jeleként. Te pedig közben elmesélhetnéd, hogy miféle szerzet is vagy. - Barátságosan szóltam hozzá, s most először nem második osztagosként, vagy shinigamiként. Hanem egyszerűen Kiraként.
~ Gratula édes. Sikerült egy kicsit felnőnöd. Milyen érzés? - Kérdezte vidáman a zanpakutom, én pedig vigyorogva válaszoltam neki.
~ Isteni.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te52100/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Okt. 02, 2012 11:07 pm

Da-da-da-da-daitenshi


Ott álltam kérdésekkel a gondolataim között. Paragon is csak maga elé meredt. Most átbaszott engem? Vagy azt hiszi, hogy most elkaphat engem? Összehúzom a szememet. Így elcsalni a csajoktól, és most kettesben maradtunk. Senki sem tudja, hogy hol vagy. Itt én gond nélkül megölhetlek. Ezt most én egyáltalán nem értem. Paragont kérdezi, de láthatóan nem akar válaszolni. Teljesen ledöbbent, és az arcára kiült a gyűlölet. Arcát hirtelen eltakarja a bukósisakja, és két karján kicsapja a pengéket. Egyenként másfél méteresek. Akkorák, mint a gyerek maga. Megfogja ölni őt, ha nem cselekszek. Odateleportálok, és megfogom a lesújtó pengét.
- Ne ölhetsz többé shinigamit. Nem engedem meg. Eddig is csak azért tehetted meg, mert nem figyeltem oda- aztán hirtelen minden elhomályosodott itt, rajtam, és Kirán kívül. A füst felgyorsulva kezdett el kavarogni, majd el is tűnt. Ismét a mosdóban álltunk, és én abban a pozícióban maradtam, ahogy odabent megfogtam a kardot. Gigaiom jön be röhögcsélve, majd mikor meglát egyenesen úgy lép, hogy az egyesülésünket senki se vehesse észre. Az érzés, hogy feljön gyomromból a kapszula már ismerős, de kellemetlen akkor is. Végül kiköpöm, és a számban landol. Előveszem a kis dobozkáját, és beleteszem. Összehúzott szemekkel fordulok végül meg. Ez most mire volt jó? Talán igaza volt, és most tényleg meggyógyult valamiből. Ránézek, és az arca szinte ragyog. 170 centimmel azért jóval felette vagyok. Szavak nélkül kisétálok az ajtón, és egyenest az asztalomhoz vezetnek lábaim. Leülök, és megfogom a fejemet. Mi volt ez? Nem igazán értem. Egy cigit veszek elő, és rágyújtok. Gondolkozzunk csak el. Itt volt ez a srác, eljátsza, hogy dadog, majd beront a wc-be. Követem, Paragonba teszem, rámászik a kardszellemem, és ő gond nélkül kezeli a dolgot, és még örül is. Lehet nem játszotta el azt, hogy dadog. Akkor viszont hogy beszélt ilyen jól, az elején. Telefon! Ezaz! A telefonjával beszélgetett. Nem tudom ki tanácsolta ez neki, de valamit elrontott. Mi történhetett ezzel a gyerekkel. Szinte repül. Idehívom a kis asztalomhoz, majd elkezdek mesélni.
- Nem vagyok ám jóban a második osztaggal. Csak hogy tudd- rendeltem két whiskeyt, majd miután megérkezett kicseréltettem a hamutálamat is. Magam elé dermedve szívtam a cigarettámat. Szükségünk van emberekre. Minden egyes pillanatban fejünk fölött lóg Damoklész jól ismert pengéje. Ránézek Kirára.
- És mint mondtam, nem hagylak a süllyesztőben. Én egy Daitenshi vagyok, mint azt tudod. A Gotei 13 nem képes számodra már azt a kiképzést, és életet nyújtani, amit érdemelnél. Elsiklottak tehetséged fölött, nem is értem miért- mondtam, majd zsebemből elővettem egy Tenshinek járó jelképet. Amivel hívhat ha gáz van. Az angyalszárny formájú ékszer koppanva landolt előtte. Megvárom, hogy jól megnézze, addig kortyolok pár jót az italomból. Ezután ismét megszólalok.
- Én úgy gondolom, hogy te valaha egyike leszel a legnagyobb harcosoknak. Ha ezt elakarod érni, akkor csatlakozz hozzánk, és képviseld ügyeinket. Mi angyalok vagyunk. Az emberiséget védjük meg, ha már a Gotei is kevésnek bizonyul. Nem sok shinigami lett volna képes a pokolnak is alászállni, hogy megvédje azt, ami fontos számára. Én lehetnék a tanárod, hiszen én alapító vagyok a szervezetben, úgynevezett Daitenshi. Te ha belépsz, és tanítványommá fogadlak, akkor Tenshi leszel. Megvan benned a tehetség mindehhez. A Gotei már nem elég számodra- mondtam ajánlatomat, ott volt előtte a kitűző. Ha felveszi, akkor belép, ha visszaadja, akkor marad a Goteiben, és nekem itt már semmi keresni valóm. Mily irónikus, hogy a másik tenshim munkahelyén szerzek egy újat. Ha felveszi, akkor robbanásszerűen üt belé az érzés, hogy vannak mások is még. Egyből megérzi az ékkövet a mellkasomban, ahogy velem együtt él. Ez az angyalszárny összeköt minket, és testvérekké tesz. Ha visszaadja, a zsebembe csúsztatom, és kikérem a számlát.
- Jól gondold meg! Az én életemben a halál mindennap jelen van a hátam mögött. Sosem tudhatom, hogy mikor vetettem be az ágyam az utoljára. Mi olyan küldetésekre járunk, ami utána lidércnyomásként éjszakánként tör ránk, hogy álmunkat eltiporják. Jópár tagot már így is elveszítettünk. A Gotei 13 még életbiztosítás ehhez képest, pedig ott is azt nevelik beléd, hogy bármikor meghalhatsz. Ők csak úgy mondták hozzánk képest- mondtam el a valós veszélyeket, és letekertem bal kezemről a kötést, majd elétettem az asztalra. Bal karom ugyanis szénné volt égve, gyógyíthatatlanul. Egészen alkarom közepéig. Igaz ezt apám okozta, de erről neki nem kell tudnia. A belénk épült kövekről inkább még nem beszélnék. Majd egy kicsit később is ráér az. Megértem, ha visszaadja a medált. Már éppen készülnék kikérni a számlát.

Vissza az elejére Go down
Kazuho Kira
Daitenshi
Daitenshi
Kazuho Kira

Férfi
Capricorn Monkey
Hozzászólások száma : 115
Age : 31
Tartózkodási hely : A jégkígyó fészke (Daitenshi főhadiszállás)
Registration date : 2012. Feb. 23.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te19000/30000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (19000/30000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyVas. Okt. 14, 2012 5:35 am

Da-da-da-da-daitesnshi....Így éreznek az angyalok?


Ahogy a cigarettámat szívtam, furcsa, fémes hangra lettem figyelmes. Nem fordultam meg, csak az arcom komorodott el egy szempillantásra, majd reflexből elshunpoztam. Szinte fel sem fogtam, hogy mi történik, de tudtam, hogy veszély közelít. Támadó állást vettem fel s vártam, hogy megérkezzen a csapás, ám valamit elkalkulálhattam, mert a pengék nem érkeztek meg. Yukezo kardjának szelleme pengékkel a karjain állt mestere előtt. Tamachi megvédett a zanpakuto lélektől. Talán hálásnak kellett volna lennem ebben a pillanatban, de valahogy nem éreztem időszerűnek. Úgy tűt a dolgok java még csak most jön. Megkomolyodtam, hiszen most nincs időm a lazaságra, de az érzést mélyen a szívembe véstem, hogy bármikor felidézhessem, ha később szükségem lesz rá. Lassan eltűnt körülöttünk a furcsa terep. A vöröses-lilás ködöt ismét a mosdó hófehér színei vették át, ami valahol kellemesen érintett. Ez a helyszín legalább ismerős valamilyen szempontból. Yukezo pótteste lép be az ajtón, majd az egyesülés és a kapszulafelköpés jól ismert rítusát csodálhatom meg. Sosem szerettem ezt az érzést, de szükséges rossznak tartottam. A megfigyeltem hirtelen rám pillant, amit nem igazán tudok hova tenni, de nem kezdek el faggatózni. Talán az iménti eseményeket dolgozza fel, talán valami egészen mást. Most ez úgysem az én dolgom. Kivezet a mosdóból, majd egyenesen az asztalához lépdelünk.
- Nem vagyok ám jóban a második osztaggal. Csak hogy tudd. - Közölte meglepő hidegvérrel, majd italt rendelt. Először nem tudtam mit válaszolni a dologra. Persze hogy nincs jóban az osztaggal. Ha engem figyelnének meg, én sem tenném. Viszont az, hogy mit gondol az osztagomról, és az, hogy mit gondol rólam, merőben más is lehet. Jómagam sem ápolok tökéletesen harmonikus kapcsolatot az osztagommal, főként annak bizonyos intézkedéseivel. Habár jól tudom, hogy ez nem az ő hibájuk. Maga a Gotei 13 épül messzemenően bugyuta és elavult elvekre. A hagyományőrzés persze jó dolog, s önmagában nincs is vele gond, ám mikor ezek már hátráltatják a munkát, akkor ideje megszabadulni tőlük, vagy megreformálni őket. Egy ninja legfőbb fegyvere az alkalmazkodás, ám az osztagok szabályai néha éppen ezt a fegyvert nem engedik kihasználni. Mikor megérkezik a whiskey, a kezembe veszem a poharat, és Yukezo-ra pillantok.
- Mekkora mázli, hogy nem az osztagom vagyok. - Jelentem ki hidegvérűen, majd a tekintetem a lányokat kezdte pásztázni, persze diszkréten. Nem az volt a célom, hogy bárkin is legeltessem a tekintetem, csupán átfutotta a pillantásom a társaságot. Csupán gyors megfigyelést végeztem, hogy a kis akcióm milyen jellegű felfordulást keltett. Szerencsémre nem figyeltek fel ránk túlzottan, ez pedig simogatta az egómat. Kortyoltam az italomból, majd visszapillantottam Tamachi-ra. Úgy tűnt mondani akar valamit.
- És mint mondtam, nem hagylak a süllyesztőben. Én egy Daitenshi vagyok, mint azt tudod. A Gotei 13 nem képes számodra már azt a kiképzést, és életet nyújtani, amit érdemelnél. Elsiklottak tehetséged fölött, nem is értem miért. - Ezzel elővett valamiféle medált a zsebéből, majd az asztalra dobta, pontosan elém. Egy pillanatig csak bámultam az angyalszárny formájú ékszert, majd újra kortyoltam az italomból, letettem a poharat és óvatosan felvettem az ékszert.
- Én úgy gondolom, hogy te valaha egyike leszel a legnagyobb harcosoknak. Ha ezt elakarod érni, akkor csatlakozz hozzánk, és képviseld ügyeinket. Mi angyalok vagyunk. Az emberiséget védjük meg, ha már a Gotei is kevésnek bizonyul. Nem sok shinigami lett volna képes a pokolnak is alászállni, hogy megvédje azt, ami fontos számára. Én lehetnék a tanárod, hiszen én alapító vagyok a szervezetben, úgynevezett Daitenshi. Te ha belépsz, és tanítványommá fogadlak, akkor Tenshi leszel. Megvan benned a tehetség mindehhez. A Gotei már nem elég számodra. - Ezek a mondatok szinte egy csapásra világossá teszik a dolgokat. A Daitenshi egy szervezet, mely a Gotei-től függetlenül, de hasonló célokkal működik. Annak idején a vezérük Sierashi Yuusuke alapította a szervezetet, és ha az információim helyesek, akkor elpusztították a Sors Dárdáját. Márpedig az információim mindig helyesek, még ha nem is mindig szabályszerűen szerzem meg őket. Azóta a Daitenshik a béke őrzőivé avanzsáltak, és az osztag feljegyzéseiből ítélve, őket nem kötik olyan elavult korlátok, melyek a Goteit igen. Egyszerűen szabadabban mozoghatnak.
- Jól gondold meg! Az én életemben a halál mindennap jelen van a hátam mögött. Sosem tudhatom, hogy mikor vetettem be az ágyam az utoljára. Mi olyan küldetésekre járunk, ami utána lidércnyomásként éjszakánként tör ránk, hogy álmunkat eltiporják. Jó pár tagot már így is elveszítettünk. A Gotei 13 még életbiztosítás ehhez képest, pedig ott is azt nevelik beléd, hogy bármikor meghalhatsz. Ők csak úgy mondták hozzánk képest. - Ez a fickó belelát a fejembe? Mintha minden gondolatomat előre látná, úgy jöttek fel belőle ezek a mondatok.
- Daitenshi, mi? - Kérdeztem, de választ nem vártam, csupán a jelképet figyelgettem. Arkangyalok, akik a ékét védelmezik, és ezért bármilyen eszközt hajlandóak megragadni. Való igaz, hogy a Gotei falai biztonságosabbak, mint a Daitenshi, de eddig nemsok haszna volt a biztonságnak. Elvégre nekünk az a feladatunk, hogy megvédjük az emberek világát. Hollowok vadászata, lelkek segítése. Ám ebből eddig nem sokat láttam Seireitei falain belül. A napjaimat a gyakorlás teszi ki, de néha úgy érzem hiábavaló, mert sosem küldenek ki éles bevetésre. Na persze ne hibáztatom őket, hiszen a vezetők szemében én még taknyos kölyök lehetek. De a francba is, ha nem hagynak bizonyítani sosem leszek más. Az egész Gotei legjobb orvgyilkosa lehetnék, ha nem kötnének gúzsba a szabályok.
Ezzel szemben mit kínál a Daitenshi? Lehetőséget. Távol a nemesektől és a Gotei szabályaitól. A tehetségem teljes mértékű kiaknázását ajánlják kezembe. Mindemellett pedig egy olyan ügyet szolgálhatnék, melyet eddig is hűen védelmeztem. Több lehetnék a Daitenshiben, mint az osztagban bármikor. Szabadabban dolgozhatnék. Nem kellene folyton a Gotei 13 engedélyére várnom ha valamit tenni akarok. Vetek egy utolsó pillantást Yukezo-ra, majd a medálra.
~ Jól gondold meg Kira. Ha nem tetszik amit kapsz, többé nem fordulhatsz majd vissza. ~ Int óvva a kardom lelke, de ő is jól tudja, hogy én ezt mind átgondoltam. Valóban nem lesz visszaút, de talán nem is lesz rá szükségem. Mindenesetre nem tudhatom, míg bele nem megyek a játékba. Ha most elutasítom, talán sosem tudom meg, mi lett volna ha. Elmosolyodok, majd az elém tartott karra nézek. Régóta nem érdekelnek a sebek, hiszen a Gotei ezt az egyet jó megtanította.
- Fájdalom nélkül nincs győzelem.
Felveszem hát az ékszert, majd olyan érzés nyilall belém mint még soha. Érezni kezdek másokat. Olyanokat akikkel sosem találkoztam, de mintha mindig is kerestem volna őket. Yukezo mellkasára pillantok, ahonnan valami furcsa érzés áramlik. Mintha valami benne élne, tökéletes szimbiózisban. Kérdőn nézek a szembe, és várom a választ. Na nem mintha kellemetlen lenne az érzés, csupán furcsa. Újszerű.
Talán így éreznek az angyalok?
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te52100/65000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 12:58 am

Da-da-da-da-daitenshi



Mikor felveszi, én csak büszkén mosolygok rá. Hát elkezdődött Kazuho Kira igazi élete, ahol szenvedni fog. Nagyon sokat. Eldobta az élet ajándékait csak azért, hogy a szervezet hasznára váljon. Én ennek örülök. Eléggé örülök. A kezemet nyújtottam utána, de ekkor észreveszem, hogy a mellkasomban lévő ékkövet bámulja, ekkor egy kicsit elkomorodom. Egy kard, ami a szívem elé van tolva. Szerintem remekül szimbolizálja a Daitenshi három mesterét. Megdörzsölöm a homlokom, majd kérek egy újabb kört. Nem volt kedvem tovább maradni, szóval a számlát is kértem. Kira rendeléseit is elkértem. Rágyújtottam még egy cigire, majd a whiskeyt is kikaptam, alatta csak egy vékonyka papír volt. A rajta szereplő összeget villámgyorsan kifizetem, a visszajáróból még borravalót is adtam. Felállok, majd megadom egy kastély címét Kirának. Az alagsorában ott van a Daitenshi új búvóhelye. Ekkor megcsörren a telefonom. Felveszem, és a másik végén a kalapos üzletember jelentkezett be. Azt mondta, hogy halaszthatatlan dolgunk van, a Daitenshiről van szó. Valami módosított lelket említett meg, akihez el kéne mennem. Nála a boltjában megtudok mindent. Megvonom a vállamat, annyit mondok, várjon még egy kicsit, majd leteszem. Körbenézek a lányokon.
- Most találkoztunk egy jó darabig utoljára. Nem tudom, hogy mikor fogsz rólam újra hallani. Sajnálom, de nem lehet annyira a mestered, mint ahogyan azt, az előbb említettem. Vannak… nagy problémák- mondom, ahogyan megcsap egy hűvös érzés. Ismerem az érzést. Shizune bajban van, és nekem meg kell halnom érte, de mindezek előtt, lehúzom az italomat, majd elindulok kifelé, az ajtó felé. Kirával mit kezdjek? Nem volt szándékomban új tanítványt fogadni. Igazság szerint eggyel épp hogy készen vagyok, de most mindjárt kettő kell? Nem igazán értem, mi ez a nagy sietség. Talán már nem is fogok tudni annyira rájuk figyelni, mint ahogy Shizunével tettem. Létszámunk gyarapodásával igaz nem nagyon értek egyet, de Yuu parancsa, én meg nem szólok ellene. Legalábbis nyíltan nem hívom fel rá a figyelmét, hogy a sajátjaikkal kéne foglalkozni, és foltozni a csapatuk gyengeségeit. Jómagam is ezt tettem, mondjuk én rosszabb utat választottam. Talán nekik volt igazuk, és én tévedtem. Hogy ez nem történt volna meg, ha nem kezdek annyira intenzíven Shizunével foglalkozni. Most Kiráékkal kijavítom ezt. Nem igazán tudom ki ez a modsoul, akit érdemes a Daitenshi testvériségébe fogadni, de az biztos, hogy a kezem alatt jó dolga lesz. Nem igazán tudom, hogy Kiráék felkészültek-e arra, hogy életük gyökeresen megváltozzon, és erejük radikálisan megnövelődjön. Még az ajtóból visszafordulok Kira felé, odasietek hozzá, majd a fülébe súgom.
- Majd szólítalak, hozd el a társad, egy módosított lelket az Andokba, majd megkereslek titeket, és elviszlek magamhoz. A koordinátákat majd később közlöm. Tedd majd meg ezt nekem. Most pedig ég veled!- mondtam, és kiviharoztam a bárból, majd odakint, gyors lépésekkel olyan helyre mentem, ahol nem látott senki, magamhoz szólítottam Paragont, és a következő pillanatban már Urahara vegyesboltjában voltam. Leültem elé az asztalhoz, és elmesélte nekem egy lány történetét, akit kergetnek a shinigamik. Ismerem jól a módosított lelkek meséjét, éppen ezért különleges figyelemben részesül a kis Miyu lényem előtt. Szóval elemi manipulátor képességei vannak. A folyó melletti panelokhoz kell mennem, méghozzá holnap este 8:25-kor pontban. Pontosan tudom, hogy mit is fogok mondani.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptySzomb. Márc. 16, 2013 2:28 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Nagyot ásítva igazítom meg az előttem lévő pohár alatt elterülő alátétet, könnyed táncra invitálva ezáltal a benne árválkodó, félkortynyi italt. A halk zeneszó, ami a bárban egyfajta háttérzajként funkcionál egyáltalán nem zavaró, szerencsére egyelőre egyetlen önjelölt sztár sem döntött úgy, miszerint tudásával elkápráztatja a tisztelt közönséget. Futó pillantást vetek órámra, melynek mutatói lassacskán este nyolc óra magasságába rendeződnek, hamarosan meg kell érkezniük meghívott vendégeimnek is. Jobbomban némileg megviselt könyv látszik, kiadása körülbelül százharminc évvel ezelőttre tehető, úgymond eredeti darab, lévén pontosan akkoriban vásároltam, természetesen még élő emberként. Különös belegondolni, miszerint normál körülmények között az Én testem is ugyanúgy megráncosodott, s megsárgult volna, akárcsak a nyomdatermék lapjai, amennyiben nem ér az a szerencsétlen kis baleset odafent a hegyekben. Sajnálatos módon Engem senki sem tájékoztatott róla, hogy a vadállatokat nem lehet simogatni, mert azt nem szeretik! Elégedetlenül csóválom meg a fejem a gondolat hatására, majd miután eltüntettem rendelésem utolsó cseppjeit is, intek a pultosnak egy újabb körért. Öltönynadrágom zsebébe kotorva gyorsan előhalászok némi yent, mostanában igencsak drágán mérik a különféle gyümölcsök levét! Kissé vágyakozva tekintek a szomszédos asztalnál ülő társaság felé, akik felhőtlenül szórakozva, éppen egy újabb környi szakéval koccintanak. Fásult sóhajtás tör fel belőlem, sok mindent megadnék egy csészényi rizspárlatért, ellenben nem vagyok olyan helyzetben, miszerint ezt megengedhessem magamnak. Nem-nem, pénzügyi gondjaim cseppet sincsenek, soha nem is voltak, igazából végzetes következményekkel is járhatna, hogyha akár egy pillanatra is leengedem védelmemet.
Habár jelenleg leginkább egy unatkozó playboy látványát nyújtom, valójában nem kisebb szervezet, mint a Daitenshi vezetője vagyok, s ide is éppen a testvériségem tagjait várom egy kis csapatépítő tréningre. Valójában csak találomra esett eme két személyre a választásom, lévén éppenséggel csak ők ketten tartózkodtak a Fészek területén, amikor zseniális ötletem által vezérelve össze akartam csődíteni a bandát valamiféle összeröffenés céljából. Sajnálatos módon a többiek feltehetőleg megérezhették nem mindennapi tervezetem előszelét, így még idejében találtak maguknak egyéb elfoglaltságot. Sebaj, majd következő alkalommal teszek róla, hogy ne menekülhessenek, tartunk egy kerti partit a Kohrihebi no Suban! Először is kellene írnom egy bevásárló listát, amin a legfontosabb kellékeket sorolnám fel, mint amilyen a grillsütő, a műanyagétkészlet, na meg a kert, anélkül semmit sem ér az egész kinti sütögetés! Mármint benti, egy kilométerrel a járdaszint alatti. Egy szusszanás kíséretében veszem tudomásul a tényt, mely szerint ez nem lesz annyira egyszerű, mint ahogy azt először elképzeltem, azonban nem nevezhetnénk magunkat a világ első számú védelmezőinek, ha egy ilyen aprócska problémát nem tudnánk orvosolni. Kicsapongó gondolataimmal szándékosan próbálom elterelni figyelmemet a komolyabb témákról, rövidesen becsavarodok a rengeteg bürokratikus maszlagtól. Ennél már csak a jelentések írása lehetne rosszabb, remélem a papírokat nem Velem akarják majd kitöltetni! Mélázásom közepette akaratlanul is végigsimítok a mellkasomba ágyazódott ékkövön, melynek hője könnyedén átsugárzik az ing vékony anyagán. Egyelőre nem történt semmiféle előrelépés az üggyel kapcsolatban, ez pedig igencsak zavaró. Vakok vagyunk, ez kétségtelen!
A továbbiakban nem köt le a nyomdatermék története, ebből adódóan muszáj vagyok új elfoglaltság után nézni várakozásom közepette. Nem akartam késni, éppen ezért egy órával hamarabb érkeztem, biztos, ami biztos. Reményeim szerint mindketten idetalálnak különösebb nehézségek nélkül, a belváros egyik forgalmasabb pontján található a Red Dragon Karaoke Bar, másrészt kisugárzásomat pont ennyire engedem szabadjára, mely határozottan érzékelhető, ellenben nem vonzza ide a környék összes lidércét. Természetesen nem esne nehezemre kiiktatni pár százat belőlük, de eszemben sincs a minimális szabadidőmet efféle cselekedetekre pazarolni. Pontosan ezért vannak a shinigamik, végezzék el rendesen a munkájukat! Egyetértő biccentéssel juttatom saját tudtomra, nem képezi vita tárgyát előbbi felkiáltásom, mindenkinek megvan a maga rendeltetése. Könyvemet visszarakom zakóm belső zsebébe, ami székem karfáján pihen, aztán komótosan kigombolom ruházatom ujjain a gombokat, rendezett módon felhajtva azokat készítem elő a terepet időtöltésemnek. Miután elvégeztem a kezdeti rituálét, balommal dobolást mímelve közelítek a kirakott sós mogyoró felé, amit egy gyors mozdulattal magam elé is veszek. A játék meglehetősen egyszerű, nem kell hozzá más, mint valamiféle rágcsa, illetve egy emberi száj (esetemben ezt vaizardra cserélem, ugyanúgy funkcionál). A lényeg kimerül annyiban, hogy minél magasabbra dobva kell elkapni a mogyorót, persze a kezek igénybevételét mellőzve. Azt kell mondjam, igazi profinak vallhatom magam a szórakozás ezen válfajában, habár túl sokáig játszva könnyedén belemerevedik az ember nyaka! Erre azonban nem lesz lehetősége az említett testrésznek, mivel invitáltjaim pillanatokon belül befuthatnak, ebben biztos vagyok!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 EmptyKedd Márc. 19, 2013 4:01 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
~ Mióta is? Pár napja, hete, talán egy hónapja már, vagy több? Nem is tudom, talán nem is fontos. Ahogy az se, hogy mik a célok, legalábbis mások céljai nem fontosak. A saját céljaim, nos, azok már más lapra tartoznak. De ezeket a célokat alárendeltem ennek a szervezetnek, a kölcsönös haszon reményében, és talán számomra lesz jövedelmezőbb ez a kapcsolat. Ám szükséges lesz tárgyalnom az egész létrehozójával, Mr. Sierashival. Hiszen elmondta, hogy mik a vágyai, védeni az emberiséget, ám az eszközöket ugyan nem osztotta meg, még nem. Nem hiszem, hogy szép szavakkal, vagy csak az allítólagos gonosz bukásával lehet ezt elérni. A kettő közt is lennie kell valaminek, és akármennyire is nemesek lehetnek a szándékaik, gyakran a jó szándékkal kikövezett út van teli a legtöbb áldozattal. Persze kérdezheted, mik is azok az áldozatok? Kik lehetnek azok? Talán egyedül a gyermekek számítanak igazából ártatlannak, senki más. Mindenki bűnös, mindenki követ el olyan dolgokat, amiket rejtegetni kell. Én is bűnös vagyok, de nem sajnálok semmit. Mindent, amit megtettem, az csak is azért volt, mert helyesnek gondoltam, vagy a kötelességem megkövetelte. Igen, öltem nőket, igen, öltem gyerekeket is, és nem vagyok büszke rá, de hogy sajnálnám? Nem, azt nem. Ha szükséges lenne, ismét megtenném, és talán lesz is. Hiszen milyen szervezet ez? Igen, ahogy írtam, a nagy, hős szervezet, ami meg akar menteni mindent. Igen, elég beképzelten hangzik, igen, szerintem se lehetséges, hogy ezt úgy vigyék végbe, hogy nem tesznek olyat, amit másik elítélnek. Talán ezért is a hasznukra lehetek, én megteszem.~ hátradőlt a székén, megdörzsölte az orrnyergét, majd kezébe veszi a poharát, amiben egy kevés whisky van. Lassan mozgatni kezdi az ivóalkalmatosságot, benne pedig az ital örvényleni kezd. Végül pedig elcsendesíti ezt a kis vihart, és megissza a folyadékot. Majd visszatér az íráshoz, hogy a magányos csendet, az írógép kattogása töltse meg.
~ Miért írom ezeket le? Talán igazolni akarom a tetteimet, hátrahagyni valamit, vagy csak így látom jónak. Esetleg mert lassan ez az egyetlen fajtája annak, hogy beszéljek valakivel, és ne süllyedjek mélyebbre abba a sötétségbe, ami körbeleng. De nem is annyira lényeges, nem hiszem, hogy valaha is el fogod olvasni ezeket a leveleket, talán csak a halálom után. Hogy elhiszed, vagy se, az már teljes egészében a Te dolgod lesz. Mit is írhatnék még? Hogy milyen a szervezet? Azt már írtam, hogy mik a céljaik, a tagokat pedig nem ismerem, de nem érzem szükségét. Akkor tudjunk egyűt dolgozni, amikor szükséges, és ha tényleg igaz, amit Mr. Sierashi mondott, és már védték meg ezt a bolygót, akkor ennek nem lehet akadálya. Bár úgy érzem, hogy sajnálatosan nem lehet áldozatokat hozni, és feláldozni a küldetésért a társainkat, de vannak még fura dolgok.- a gyérül megvilágított szobában hirtelen fényesség lett, egy, a ház előtt elhaladó kocsi fénye okozta ezt. Szadame az órájára nézet, és egy halk hümmögéssel vette tudomásul, hogy itt az ideje az indulásnak.
~ Akkor egy újabb részt zárok, majd máskor folytatom…- kivette az írógépből a papírt, majd az íróasztalának kinyitotta a fiókját, és belerakta az irományát, a többi mellé, amiket az eddigiek során vetett papírra. Visszazárta a fiókot, a kulcsát pedig a zsebébe csúsztatta. Odasétált a fogashoz, és felvette a fehér kabátját. Majd elindult a megbeszélt helyre. Ahol elméletileg már várta Mr. Sierashi. Habár némileg ezt furának találja, hogy miért pont egy… kocsmában akar találkozni a szervezet vezére, de ha így látja jónak, akkor legyen.
Az út nem volt hosszú, természetesen taxival érkezett meg a megfelelő helyre. Kifizette a fuvardíjat, majd elindult befelé. Reméli, hogy nem kell sokat keresnie Mr. Sierashit, kellemetlen lenne, ha néhány embert meg kellene szólítania, felettébb kellemetlen. Ám mondhatni szerencséje volt. Egy vendég némileg jobban hátrahajolt az unatkozását elűzendő játékban, így láthatóvá tette az arcát, amiben Szadame felismerte Mr. Sierashit. Habár az kicsit az illem ellen van, hogy háttal ül, amikor vár valakit, de ezt be lehet tudni annak is, hogy ahonnan származik, máshogy, vagy nem ismerik az illemet. Lassan lépet oda Mr. Sierashi mögé, és elkapott egy feldobott mogyorót, amit utána elfogyasztott. S néhány újabb lépés, hogy végül le tudjon ülni Mr. Sierashival szemben. Természetesen a kabátját letette, kényelmetlen lenne abban ülni, és gyűrődne. Tartása továbbra is merev, arcán nincsenek érzelmi megnyilvánulások, tekintete szintén üres. Nem értelem nélküli, csak üres.
- Ahogy kérte Mr. Sierashi, megjelentem.- kérdést nem tesz fel, katona, és nem vallató, amit kell, azt megfog tudni, és talán kicsit később, majd kérdezhet is, azokról, amik érdeklik.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-