-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te5800/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (5800/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Márc. 19, 2013 6:03 am

Egyszer fent, egyszer lent

Megcsodálom magam a tükörben, ahogy körbefordulok az újonnan vett ruháimban. A fekete felső és alsó tökéletes simul rám, kihangsúlyozza a fehérséget, amit a bőröm és a hajam sugároz. Ráadásul tökéletesen megy a csizmámhoz, a nadrág és a hosszú csizmaszár között éppen csak egy kis részen látszanak ki a combjaim.
Mozogni is könnyű benne, mivel nem fehérneműnek készült, még egy réteg ruhát pedig természetesen nem veszek alá: benyúlok a nadrágba, és miután megtaláltam a masnit, szétkötöm, és kihúzom a fáslit, ezután megismétlem ugyanezt a melleimet takaróval. A fehér anyagot a nálam lévő szatyorba dobom, ahol az átmenetileg felvett farmer és póló is van, amiket a ruhaszárítóról vettem el. Remélem, nem haragszik meg a tulajdonos, bárkié volt, estére visszaviszem. Embarassed
Ritkán szoktam ruhát vásárolni, úgysem hordhatom hétköznapokon, mert gyorsan tönkremegy a mozgalmas életvitelem miatt, de most Yuu úr egy forgalmas helyre hívott meg, oda pedig nem mehetek a szokásos fáslimban, mert megbámulnának. bounce Ó, persze így is megfognak, de nem azért, mert furcsának találnak, hanem, mert szépnek, egzotikusnak. Razz Nem kaptam túl sokat a Jóistentől az eddigi életemben, az átoknak is beillő képességemen kívül egyetlen jó dolgot kaptam, a vitathatatlanul tökéletes külsőmet, és újabban Olajmalacot, akivel végre boldog lehetek.
A jobb karomra felakasztom a gothic csuklyát, amit szintén kinéztem magamnak, a másik kezemmel felkapom a szatyromat, és miután ellenőriztem, hogy az állandó kiegészítőim, a jobb középső ujjamon lévő fémkarom, és a bal karomon lévő szöges karperec, különösen a benne lévő két tekercs megvan, elindulok fizetni.
Miután a pultos fiúval beszélgettem pár percet, kifizettem a fekete felsőt és alsót, továbbá a csuklyát, majd vicces közjáték kíséretében eltávolította a már rajtam lévő ruhákról az árcetliket, felöltöttem a középkorba is beillő kabátot, feltettem a csuklyát, és kiálltam az utcára, miközben hívtam egy taxit.
A taxis gyorsan megtalálta Red Dragon bárt, ahová elegáns, öt perces késéssel meg is érkeztem. A fekete csuklyám szinte mindenemet takarta a számat, és az éppen előrelépő lábamat kivéve, ahogy kiszálltam, és elindultam befelé az ajtón.
Természetesen megbámultak, ahogy bejöttem, most még csak, mint csodabogarat, de ez így jó. Először felkeltjük a figyelmet, utána lehet hódítani, ha már megismertek minket. Így csinálják a politikusok is, először mondanak vagy csinálnak valami hülyeséget, amiről mindenki megjegyzi őket, aztán kampányolnak. Otthon ennek nagy szakértői voltak, ahogy olvasom a hazai híreket, azóta se sokat változott ott semmi.
Gyorsan észreveszem Yuu urat, meg az általam még nem ismert férfit, aki japán katonának tűnik az egyenruhája alapján, de valószínű ő is a Daitenshi tagja lehet. Ő még nálam is feltűnőbben öltözött fel, úgyhogy Yuu úrnak biztos nem lesz kifogása az én öltözékem ellen.
Lassan Yuu úr mögé sétálok, és letakarom a szemeit. Biztos azért ült háttal, meg aztán, azért, mert ő adja a fizetést, még lehet közelebbi a kapcsolatunk.
- Ki vagyok? Surprised- akár kitalálta, akár nem, három másodperc után elengedem, átmegyek a másik oldalra, és leveszem a gothic kabátot, hogy felakasszam a férfié mellé. Pár másodpercig ügyetlenkedek vele, hogy legyen idejük megcsodálni az új ruhámat, hátha mondanak róla véleményt. bounce
Ezután leülök a férfi mellé, akire kedvesen rámosolygok, úgyis olyan komolynak tűnik, utána pedig kezet nyújtok neki.
- Kalamona Zeline vagyok a Kouenből, de szólítson csak Zelinének, örülök, hogy megismerhetem!- miután a férfi viszonozta a bemutatkozást, jól megjegyzem a nevét. Kevesen vannak, akiket személyesen ismerek a Daitenshi tagok közül.
- Itt vagyok, Yuu úr, miért hívott? Surprised


Zeline csuklyája:
Spoiler:

Zeline új ruhája:
Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Márc. 20, 2013 1:00 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Egyre magasabbra és magasabbra repülnek a szemek, már-már mérnöki precizitás szükségeltetik ahhoz, hogy a megfelelő pozitúrát felvéve képes legyek elhelyezkedni a zuhanó földimogyoró útjába. Ugyan könnyedén képes vagyok érzékelni a fullbringer megjelentét, azonban eszemben sincs megfordulni, túlzottan leköt aprócska szórakozásom, talán érdemes lenne máskorra átrakni ezt a találkozót? Természetesen halva született eme gondolat, ámbátor megtehetném, legfeljebb elkönyvelnének bogaras vezetőnek, ami persze nem vagyok. Mókázásomnak Szadame-san vet véget, aki nemes egyszerűséggel elcsaklizza a levegőben magatehetetlenül forgolódó rágcsálnivalót. Szúrós pillantással illetem, biztos Ő sem örülne neki, ha mondjuk valamilyen érthetetlen idea által vezérelve felvenném hőn szeretett kabátját, ami látszólag le nem kopik róla. Egy biccentéssel üdvözlöm, azután némi türelmet kérek, hiszen várunk még valakit, addig nem kezdenék hozzá semmihez. Amennyiben az öreg szeretne rendelni magának valamit, megteheti, persze a számlát Én állom, mert ennyire felvett a pénz, muhaha! Nem egyszerű fenntartani magunkat az Élők Világában, lévén a Daitenshi nem közismert szervezet az emberek között, mindazonáltal vajh’ ki hinné el, miszerint egy csapatnyi – többnyire láthatatlan – alak megmenti az emberiséget minden rossztól? Egyesek, akik fogékonyak a spirituális világ dolgaira, feltehetőleg még képesek is lennének megérteni a valójában végbemenő események láncolatát, viszont őket rövidesen hangyásnak bélyegeznék, szép új zubbonyukban egy takaros gumiszobába dugnák. Volt már szerencsém ilyen intézményhez, s meg kell mondanom, egyáltalán nem kellemes! Ámbátor ama eset Írországban történt, meglehet Japánban másfajta az eljárás.
A türelmetlenség legkisebb jele nélkül pillantok karórámra, rövidesen elérkezik a megbeszélt időpont, ami lassacskán el is múlik. Mivel utolsó meghívottam egyben nő is, így nincs semmi meglepő a késésében, valószínűleg még mindig azon gondolkodik, milyen cipőt vegyen fel szereléséhez, Chiyo-chan mellett erre nem egyszer volt példa, ebből adódóan kellően rutinosnak nevezhetem szerénységem a várakozás művészetében. Zelinével alig találkoztam beszervezése óta, képességeinek hála az első sorban való harcra nemigen lehetett volna megfelelő, éppen ezért irányítottam Hitomihoz, akinek ráadásul az esperek a szakterületébe tartoztak, sokkalta jobban átláthatja az ezzel járó előnyöket-hátrányokat, mint ahogyan jómagam is kiismerem magam a shinigamik, s a lidérci erőkkel fertőzöttek között. Gondolatmenetem végén fürkészve emelem acélkék íriszeimet a szemben ülő férfira, kinek ügyében eddig nem sok előre menetelre került sor. Tisztán érdekszövetség a közöttünk feszülő viszony, ellenben valamivel lehetne kevésbé merev. Sosem voltam kifejezetten keménykezű vezető, kizárólag nagyon kihívó rendbontások alkalmával emeltem fel hangomat kapitányként, igyekszem arra törekedni, hogy beosztottaim a véget nem érő parancsolgatások nélkül is tudják, mit kell tenniük és mi az, amit elvárok Tőlük. A fegyelem is fontos, azonban ezt kizárólag fontos akciók alkalmával követelem meg csupán, felőlem magánéletükben azt csinálnak, amit és ahol akarnak, ameddig ezzel nem hoznak szégyent a testvériségre. Morfondírozásom közepette érkezik meg a lány, aki meglehetősen különleges ruhában teszi tiszteletét köreinkben. Némileg meghökkenve fordítom körbe fejem a szórakozóhelyen, ekképp észrevételezem, ahogy páran szemérmetlenül megbámulják. Hajaj, lesz még itt kocsmai verekedés!
- Ööö… Angelina Jolie? – válaszolok zavartan a szemem eltakarása közben feltett kérdésre, idefele jövet láttam ezt a nevet az egyik hatalmas kivetítőn. – Á, Zeline-chan, remek-remek! Tehát mind megérkeztünk, jól van. Nincs ok az aggodalomra, egyszerű baráti csevej, semmi több, szeretném tudni mennyire sikerült beilleszkedniük a Mi kis vállalkozásunkba, milyennek találják a szálláshelyet, ilyen apróságok. Nos?
Direkt fogalmazok ennyire ködösen az organizációval kapcsolatban, az elmúlt évek alatt kellően megtapasztaltam a tényt, mely szerint mindenhol lehetnek hallgatózó fülek, olyan helyeken is, ahol nem is gondolnánk. Ugyan jelenleg nem érzek ellenséges kisugárzást, viszont erre nemigen adhatok, jómagam is ismerek nem egy olyan technikát, minek segítségével majdhogynem teljesen képes vagyok elrejteni lélekenergiámat. A válaszok meghallgatása közben beletúrok zakóm zsebébe, amiből egy fekete cigarettásdobozt veszek elő, mely hasonlószínű szálakkal van tele. Fogalmam sincs dohányzik-e valamelyikük, nehezemre esik visszagondolni a veterán katonával folytatott eszmecserére, holott a részletek megjegyzése mindig is erősségem volt. Egy vállrándítással térek napirendre a kedvezőtlen következtetés felett: öregszem. Sunyiban gyújtom meg cigarettámat a hüvelykujjam hegyén fellobbanó aprócska lánggal, kézfejemet természetesen eltakarom balommal, nehogy bárki is szemtanúja legyen kis attrakciómnak. Habár akkor sem lenne gond, hogyha valakinek magára vonná a figyelmét a jelenség, egyszerűen kezdő bűvészként mutatkoznék be, aki első trükkjeit gyakorolja. Nem a semmiért kaptam a megtévesztés mestere címet! Cool
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Márc. 20, 2013 4:54 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Mivel vendégségbe hívták, pontosabban meghívták egy szórakozóhelyre, így természetesnek véli azt, ha megízlelheti azt a rágcsálnivalót, amivel Mr. Sierashi játszik. Mint egy jó házigazdának, ezt el kellene néznie, nem pedig rosszalló tekintettel meredni a beosztottjára. Elég kellemetlen, hogy háttal ülve várt Szadamera, és még ez is. S majdnem tetőzve az egészet azzal, hogy türelemre inti Szadamet. De szerencsére nem csak némaságba burkolózott, hanem jelezte is, hogy most csendben lesznek. Ám az eddigi illetlenségét még nem sikerült kijavítania, de el van nézve most az egyszer. Habár legközelebb se fogja szóvá tenni, mivel a felettesét nem illik bírálni, majd tanul a saját hibáiból, addig is rendelt egy pohár ásványvizet. Semmi alkohol, nem szeretne a beszélgetés előtt, közben és a végén bódult állapotban lenni. Szégyent hozna magára, és a felettesére is. Még ha nem is tiszta szívből dolgoznak közösen, egy jó beosztott, katona tudja, hogy minden körülmény közt engedelmességgel tartozik a parancsnokának, aki ebben az esetben Mr. Sierashi. Aki látszólag türelmetlen, mert az órájára pillant. Mivel Szadame pedig azt a parancsot kapta, hogy legyen türelemmel, ezért nem szólal meg, csak egyenes háttal ül, és néha kortyol a pezsgő italába, ami egy kicsit túl lett öntve, mert az oldalán vékony csíkban folyik végig a folyadék. Legalább azt nem lehet mondani, hogy az itteni kiszolgálás rossz lenne, és keveset adnának a teljes árért.
S ezt a nyugalmi állapotot nem a hamisan éneklő vendégek törik meg, hanem egy igen feltűnő megjelenésű ifjú hölgy, akitől talán nem ártana kérni néhány igazolványt, amivel bizonyítani tudja, hogy nagykorú. Habár, lehetséges, hogy ennek a romlott időnek egy terméke, és anyagi ellenszolgáltatásokért cserébe bocsátja áruba a testét. Szomorú, hogy ilyen időket kell megélnie az embereknek, ahol nincs értéke semminek, pénzért cserébe bármit meg lehet kapni, csak az ár számít, és még egy ember élete se kerül valami sokba. Mikor jönnek végre rá, hogy a pénzzel nem tudnak jól lakni? Ám ez nem Szadame dolga, nem rá tartozik, nem is foglalkozna tovább a hölggyel, ha nem takarta volna le Mr. Sierashi szemeit. A jelek szerint ismerik egymást, és egy híres, külföldi színésznőről kapta a nevét. Érdekes párhuzam, hová fajulhat még a rajongás? Bálványozni egy egyszerű személyt, éppen olyan ostobaság, mint hinni egy lényben, akit Istennek neveznek. Ostobaság, hatalmas ostobaság. Ám kiderül, hogy erről szó sincsen, Zeliene-chan, legalábbis így hívta Mr. Sierashi, tehát ez lehet a keresztneve. Szadame pedig legszívesebben elfintorodott volna, amikor a kabátja mellé helyezi a hölgy a sajátját. Nem szeretné, ha arról a nőies ruhadarabról valami büdös illat átkerülne a saját kabátjára. Ennyi is volt a hölgyre való nézés. Fiatal, és üde test nem minden. Habár lemerné fogadni, hogy a helyiségben lévő legtöbb férfi szeme kocsányon lóg, és bámulja az ügyetlenkedő nőt. Ám ez nem ok arra, hogy ne mutatkozzon be illedelmesen, amikor arra került a sor. Tehát, amikor kezet nyújtanak felé, akkor katonásan felállt, majd gyengéden megfogta a hölgy kezét…
- Kurai Szadame, Saizensen. Örvendek a találkozásnak Ms. Kalamona.- és ezek után kezet csókolt a Ms. Kalamonanak, mivel az illem így követelte meg, és utána pedig Szadame ismét helyet foglalt, az visszavéve az eddigi testtartását. S’ végre Mr. Sierashi is belekezdett abba, hogy mi a célja az itteni megjelenésüknek. Sajnálatosan pontosan az, ahogyan sejtette, semmi lényeges, legalábbis Szadame számára. Csak formaság, aminek a haszna annyi lehet, hogy lehetőségük van arra, hogy közelebbről megismerjék egymást, ezáltal növelve a csapat morálját. Aminek lehet haszna is, de egy hatalmas hátránya is. A túlzott ragaszkodás valakihez, egy támadó felületet is adhat. Elég elfogni azt, akiért szinte bármire képesek lennének, és máris sakkban vannak, ezzel a módszerrel sok mindenkit lehet olyan dolgokra kényszeríteni, amit máskor nem tenne meg. De nagyon elkalandozott a tárgytól, inkább válaszol.
- Minden megfelelő.- részéről minden kérdésre válaszolt. S természetesen a hagyni kell másokat is beszélgetni, és még ezt a tevékenységet folytatják, addig Szadame iszik az ásványvizéből, utána pedig Mr. Sierasihoz hasonlóan előveszi a cigerettáját, és habár nem olyan rejtélyes, és ”csodás” megoldást választ a gyújtásra, de azért a célnak megfelel a gyújtó is. Még ha nem is olyan elegáns.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te5800/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (5800/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyHétf. Márc. 25, 2013 7:25 am

Egyszer fent, egyszer lent

- Én csinosabb vagyok, de most az egyszer nem sértődöm meg, Yuu úr. Razz- való igaz, én sokkalta szebb vagyok, ég és föld, fény és sötétség hozzám képest az említett nő. Ha én vagyok Hófehérke, akkor ő Morgó összeaszott múmiája. bounce
Miközben leülök, és megjegyzem az új ismerős nevét, kicsit gyanakodva pillantok a férfira, aki azonban japánnak tűnik, bárhogyan is nézem, és mivel japán katonai egyenrucija van, az is lehet, mégis angol jelzőt használt a nevem előtt. Nem szeretem az angol nyelvet, eddig mindenki, aki azt beszélte, bántani akart, el akart fogni vagy meg akart ölni. Persze, valószínű rólam hiheti, hogy nyugati vagyok, ezek a sárgák nem tudnak minket megkülönböztetni. bounce Az mondjuk cuki, hogy kezet csókol, biztos valami középkori filmben látta. Embarassed
– Simán csak Zeline, Szadame úr. Surprised Nem angol nyelvterületről jöttem, nem kell használnia ezeket a jelzőket a nevem előtt. Surprised- egy pillanatra eszembe jut, hogy talán elvárná a szánozást, de majd szól, ha akarja, vagy ha zavarja, hogy a keresztnevét használom. Surprised Nem várhatja el tőlem amúgy sem, hogy egy egész etikett könyvet olvassak fel a neve előtt, társak leszünk. Surprised
Gyorsan kérek egy mohitot a pincértől, hogy legyen mit kortyolgatni, amíg Yuu úr elmondja, mit szeretne, a nagy pörgésben megszomjaztam. bounce Hátradőlök a székkel, és kinyújtózok, hogy a pincér is megcsodálhassa a ruhámat. Embarassed Imádom a pasikban, hogy alig takar valamit a ruhám, és ők mégis a takart felületet nézik. bounce Olyan kis udvarias az összes. Razz Surprised Szeretem látni, hogy mennyire vonzom a tekinteteket. bounce
A férfi gyanús, legalábbis a titkolózás minden krimiben azt jelenti, hogy az illető gonosz, ráadásul ez a valóság, itt nincsenek fordulatok… lehet, hogy Szadame úr a gyilkos? O.O De kit ölt meg? Na, megint hülyeségeken gondolkozom. Neutral Szedd össze magad, Zeli! bounce
- Jaj, Yuu úr, minden olyan szép, még egyszer se laktam ilyen szép helyen, pedig laktam már házakban, szállodákban, árvaházban, pasiknál, de egyik se volt olyan szép tágas. Tökre tetszik a zuhanyzó, jó ötlet volt ez a minden irányból jövő víz, sokkal kényelmesebb, mint a kézzel mozgatott zuhanyrózsa, csak forogni kell. bounce A szoba is megfelel, nagyon jól lehet dolgozni az asztalon, pont elfér rajta egy emberméretű tárgy, meg a szekrényben is jó, hogy nem foglal annyi helyet, úgyis ritkán veszek új ruhát- ez új, szép? Ja, az ágy is kényelmes, puha lehet, benne aludni, meg nem is nyikorog… mármint hogy nem kelek fel rá, szoktam álmomban forgolódni. Neutral A kaja is finom, a többiektől megtanultam egy csomó új receptet, korábban nagyon ritkán ettem ilyen keleti kajákat. Jaj, Yuu úr, majd enned kell egyszer neked is a specialitásomból, az egyik magyar ételt, a dobos tortát ötvöztem a szecsuáni szósszal. bounce
Jaj, mondtam már, hogy összejöttünk Olajma… öhm… Kazuho Kirával? Surprised Olyan kis édes volt, először egy temetőben találkoztunk, de csak azután jöttünk össze, hogy volt szegénynek az a balesete. Olyan szomorú. T_T De így is nagyon szeretem őt, ő sokkal kedvesebb, mint a régi pasijaim voltak. bounce
Ja, igen, Yuu úr, sikerült beilleszkedni a csapatba, de még nem sikerült olyan bábot építeni, ami hasznos a csapatba. Ön mit ajánl, milyent csináljak? Esetleg pénzügyi támogatás is jól jönne, feketén nagyon drága egy rakétavető, a Vaccához is valami hadnagyocska segített ki, remélem nem lett belőle baja szegénynek, szegénynek a pénz a beteg anyukájának kellett. Nem is volt túl jó minőségű, az usánkás katonák már az Öbölháborúban is ilyet használtak a wikipédia szerint… öhm… mi is volt a kérdés? Embarassed

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 3:15 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Látható elégedettséggel bólintok egyet a bemutatkozásokat hallgatva, habár némileg furcsállom a bennem kialakult felvetést, mely szerint akár máshogy is elsülhetett volna a találkozás. Mindketten – hellyel-közzel - felnőtt emberek, ráadásul szervezetük vezetőjének jelenlétében csak nem csinálnának semmiféle butaságot, nem szabad elbaltázni az első benyomást, habár egyikükkel sem most találkozom először. Szadame-san a Tőle megszokott modoros viselkedéssel köszönti asztaltársaságunk egyetlen női tagját, csupán remélni merem, hogy egyszer eljutunk egy olyan szintre, amikor az általa használt álarc eltűnik, mert hát valljuk be, otthon, családi körben senki sem viselkedik így. Habár ez függ attól, milyen légkör uralkodik odahaza, valószínűleg akinek minden felmenője katona volt, azt a szülőházban is ugyanolyan körülmények között nevelik, mint ami a seregben is megszokott. Igazából fogalmam sincs, másoknál milyen módon történik ez, lévén saját gyermekeimet nemigen tudom nevelni a Felém mutatott heveny utálat miatt, visszaemlékezve szerény személyem pedig kifejezetten renitens kölyöknek számított, a rendszabályozást is afféle pusztába kiáltott szónak tartottam. Kissé keserű mosoly játszik arcomon, mialatt könnyedén kifújom a letüdőzött dohányfüstöt. A fullbringer válaszára vonásaim tökéletes kifejezéstelenségbe rendeződnek, ennél azért valamivel terjengősebb beszámolóra számítottam, na mindegy. Amit a férfi elszalaszt megtenni, azt Zeline-chan kamatostól bepótolja! Az elsöprő beszédfolyamban fuldokolva, néha egyetértően hümmögve kísérem figyelemmel monológját, a Saizensen tagjábal ellentétben Ő minden területre kitér, magánéletének apró-cseprő dolgait sem kendőzi el.
- Akkor minden rendben. – konstatálom diplomatikusan, míg a leégett cigarettacsikket elnyomom az asztalon lévő hamutálban. – Igen, meglehetősen… khm… egyedi a ruhád! Érdekesen hangzik ez az ízkombináció, mindenképp meg fogom kóstolni, bár nem túl sűrűn szoktam a Fészekben étkezni. A cég forrásai természetesen minden tag rendelkezésére állnak, csak előtte jelezned kell, milyen okból és mekkora összegre van szükséged. Nos, ami a bábodat illeti, véleményem szerint olyasmit kellene csinálnod, ami akár nagyobb távolságból is képes támogatószerepet betölteni.
Az egyéb részleteket jobbnak látom inkább szó nélkül hagyni, ámbátor egyértelműen kijelenthetem, találni se lehetne romantikusabb helyet az első találkozáshoz egy temetőnél. Hogy is hangzik a házasságkötési eskü? „Holtomiglan, holtodiglan?” Szó se róla, egy ilyen élmény örökre szólóan beleég az ember tudatába, az első évfordulókor simán lehet együtt menni sírt rabolni! Következtetésemet egyelőre megtartom magamnak, félő, túlzottan nagy egyetértés kerekedne ki belőle a végén. Jobbom ujjaival dobolok az asztalon, ezzel törve meg a kialakult csendet, észrevehetően ismét Reám hárul a feladat, melynek értelmében a beszélgetés fonalát tovább gördítsem. Nincs ebben semmi meglepő, a veterán szótlansága, illetve a lány szószátyársága tökéletes ellentétet képez, éppen ezért vagyok itt Én, aki nem is beszél olyan sokat, de azért egy-két tőmondatnál több is kicsúszik belőlem. Futó pillantást vetek poharamra, amiben a sárga színű folyadék akár whisky is lehetne, azonban nem az, így egy megadó sóhajtás szakad fel belőlem, mialatt számhoz emelve kortyolok belőle néhányat. Elég száraznak érzem a nyelvem, bizonyára a sós mogyoró az okozója az egésznek! Simán felléphetnék bármilyen mentalista műsorban, efféle összefüggésekre nem mindenki képes rájönni, mint ahogy a kanalat se tudja bárki elhajlítani csak úgy, az elméjével. Sosem próbáltam még, holott feltételezhetőleg sikerülne, mert miért ne? Az önbizalomtól egyenes út vezet a sikerig, amennyiben az illető nem alaptalanul hiszi magát szebbnek, jobbnak vagy ügyesebbnek a többségnél. Természetesen nem érdemes túlesni a ló másik oldalára se, az arrogancia sokszor a bunkósággal egyenértékű. Egyes helyzetekben kérlelhetetlenül kitörik belőlem is ez a fajta gorombaság, viszont senki sem tökéletes, igaz-e? Erről eszembe jut egy kérdés, amit rögtön Neki is szegezek a Velem szemben ülő öregnek.
- Hogy megy az edzés? – szólalok meg érdeklődő hangsúlyt megütve, hátha ezzel ki tudok csikarni valamit Szadame-sanból. - A kard, amit adtam, megfelelően működik? Részemről elég könnyen ráhangolódtam a fegyver működtetésének mechanikájára, kíváncsian várom tapasztalatait ezzel kapcsolatban!
Való igaz, abban a pillanatban, amint megérintettem Hisou Karitét, rögtön képes voltam megfelelő mennyiségű lélekenergiát áramoltatni bele, aminek köszönhetően az átlagtól sokkalta strapabíróbb lett. A normál katanák egy-két vágást követően széttörnek egy zanpakutō nyomása alatt, ellenben a Zord Kaszással, melyet majdhogynem lehetetlen megrongálni, legalábbis amíg jómagam forgattam, egyetlen egyszer sem csorbult ki az éle. Mondjuk itt vélhetőleg nagyobb szerepet játszott reiatsum nagysága, Kurai ilyen szempontból hátránnyal indul. Újabb kortyolás közepette belesomolygok az ivóeszköz peremébe, valószínűleg nem tetszene Neki, ha ezt is hozzáfűzném mondandómhoz.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Márc. 26, 2013 5:12 am

[Egyszer fent, egyszer lent]

- Ahogy óhajtja.- megszokásból használja ezeket az angol jelzőket, valahogy jobban rááll a kimondásukra az ajka, mint a hazájában használt kifejezésekre. Kellemesebbnek, és egyszerűbbnek tartja ezt használni, mint kiválogatni a megfelelőket a saját nyelvéből. S ha már nyelv, egy valamit már tud Kalamona kisasszonnyal kapcsolatban, hogy a nyelve kifejezetten pörög. Az a típusú nő, akinek a strandon nem a teste, hanem a nyelve barnul. Ezért szerette a feleségét, bár a kedves neje is tudott beszélni, de azért mégse vitte túlzásba, és a tökéletesen felesleges dolgokat nem osztotta meg a férjével, mivel tudta, hogy azok a legkevésbé se érdeklik Szadamet. Szerencsére még a seregben megtanították arra Szadamet, hogyan is zárja ki a zavaró tényezőket, pontosabban a zajokat. Hiszen kerülhetett olyan helyzetbe, amikor a külső tényezők befolyásolták a küldetés sikerét, és került is. Ezen alkalmakkor kellett használni a képzelőerejét. Megjeleníteni az elméjében egy békés helyet, ahova elmenekülhet a tudata, még ha a teste erre nem is volt képes. Nem gondolta volna, hogy most is ehhez kell folyamodnia. Pedig nem is repkednek a lövedékek, se halálsikolyok, vagy fájdalmas kiabálások. Csak egy nő, aki támadást indít a férfiak hallójárata felé, másoknak pedig a szemeit célozta meg, a ruhának nem túlságosan nevezhető rongydarabokkal, amiket a teste köré tekert. Hogy is hívta az ilyen nőket a lánya? Plázacica, igen, ez a megfelelő szó rá, kár, hogy ebbe a kategóriába Szadame egyszem lánya is beletartozik.
Mi is ez a hely Szadame számára? Csak egy egyszerű szoba, ahol a mívesen faragott kandallóban kellemes kis tűz vidáman táncol, és halkan ropogtatja az élelmét jelentő fát. A párkányán családi fényképek. A falak kellemes, vörös színűre voltak festve, és a falon néhány régi festmény pihent. Volt még egy tölgyből készült dolgozóasztal, bársonnyal bevont szék, könyves szekrények, és egy bőrfotel, amiben Szadame foglalt helyet, és whiskyet kortyolgatott. Ide menekült el a Világ gondjai elől, az apja régi dolgozószobájába, ahol már sokszor járt, nem csak képzeletben, hanem a fizikai megtestesülése is. S ahogy máskor, most is tökéletesen betöltötte a funkcióját. Nem jutottak el hozzá a külvilág zajai, csak a csend, és békés egyedüllét volt a társa. Habár külső szemlélőnek, akit nem képeztek ki hasonlóra, talán fel se tűnhet, hogy lelkileg nincs itt Szadame, még jó, mert esetleg Mr. Sierashi elküldené egy pizzáért a lelkét. A teste itt van, és teszi a dolgát. Az italáért nyúl, iszik, szív a cigeretájából, majd ismét iszik. S’ ebből a robotpilóta állapotból néha-néha kilép, remélve, hogy a végeláthatatlan csacsogásnak már vége. Sőt, meglehet, hogy még Mr. Sierashi udvarias, ámde felesleges reagálását is szerencsésen elszalasztotta, amivel Kalamona kisasszony előadását lereagálta. Mivel már Szadame volt az, aki kérdést is kapott. S mielőtt válaszolna, eloltja az apró kis méreg rudat, megnedvesíti a nyelvét, mert a bagózás után valamiért mindig szomjúság tör rá.
- Nem szükséges ezen aggódnia. Elfogadhatóan haladok a fegyver használatának elsajátításával. Megfelelően működik? Ha arra gondol, hogy lehet-e vele vágni? Akkor igen, a funkcióját maradéktalanul, minden gond nélkül ellátja. Bár megjegyezném, jómagam nem kifejezetten preferálom a kardokat, és egyéb, szúró, vágó fegyvereket.- mi mást is mondhatna még? Egy kard, az kard, vágni, döfni lehet vele, másra nem igen alkalmas, persze Mr. Sierashi elmondása szerint, ezt a kardot az teszi különlegessé, hogy reiatsut lehet bele áramoltatni, amivel még élesebb, és ellenállóbb lesz. Természetesen ezt is gyakorolta Szadame, de nem vitte túlzásba ezt az edzést. Az alapokat lefektette, és ha szükséges lesz, akkor fogja tudni használni a kardot is, és annak különleges adottságát. Bár erre nem valami sok esélyt lát, már csak abból is kiindulva, hogy nem szereti a kardokat, és a közelharcot se túlzottan, és ha a pisztolyaiból kiürülne a töltény, akkor még mindig ott van a képessége, amit alkalmazhat a távolsági harcokban. Végszükség esetén pedig ott lesz a kard, amit felhasználhat. Remélhetőleg ez nem lesz túlságosan gyakori, mert hiába tudja használni, ha nem kedveli ezt a harcmodort, akkor nem is lesz benne túl jó, és nagyobb az esélye a sérülésekre, esetleges halál beálltára is. Habár a közelharcban még folyamodhat a pisztolyaihoz is, legalábbis az ütések területén, bár el kell ismernie, elég elvetélt ötlet lenne, maradnia kell a kardnál, amit ha megfelelően kombinál az erejével, akkor több sikert érhet él, és még kevesebbet kell a pengéhez folyamodnia. Persze Mr. Sierashiból valahogy sugárzik, hogy a kedveli ezt a harcmodort, még most is, amikor már rég leáldozott azoknak az időknek, amikor a két fém szikrát hányva egymásnak csapódik, és vért ízlelnek. Bár ezt betudhatja annak is, hogy ahonnan származik Mr. Sierashi, az ilyen téren kifejezetten elmaradott lehet. Voltaképpen ez némileg még szánalomra is méltó. Bár mindenki azzal főz, amije van.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te5800/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (5800/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Márc. 27, 2013 5:48 am

Egyszer fent, egyszer lent

Yuu úr válaszai csak illedelmességből szóltak, de azért örültem, hogy neki is tetszem, és hogy érdeklik az egyedi receptjeim. bounce Az egyetlen fontos válasz, amit adott, az új bábomra vonatkozott, ami azt jelenti, hogy még nagyobb hatótávot akar, mint az eddigiek, pedig a Vaccában még rakétavetők is vannak. Akkor mégse páncélt csinálok. bounce
– Rendben, Yuu úr, de a nagyobb hatótávolsághoz több fegyverre van szükségem, főleg robbanószerre, van is ötletem hozzá. bounce Persze, örülnék néhány nehézfegyvernek is, de a tisztecskét, akitől vásároltam, szerintem lekapcsolták, úgyhogy már nem tudok olyan könnyen vásárolni… Szadame úr, maga katona, nem tudja esetleg, hogyan juthatok fegyverekhez? bounce Nagyjából két-háromszáz kézigránát kellene első körben, meg néhány rakéta és gépágyú, természetesen munícióval. Hú, és esetleg valamilyen mérges gáznak örülnék, de azt Hitomi barátném biztos ki tudja kísérletezni… na, mindegy, tud valami fegyverkereskedőt ajánlani, Szadame úr? bounce Ha nem megy, akkor meg kell kérnem az egyik láthatatlan lovagunkat, hogy hozza el egy katonai raktárból, amit szeretnék.- az utolsó mondatnál sokatmondóan pillantottam Yuu úrra, ő elég erős ahhoz, hogy ne kelljen kettőt fordulnia, mint szegény Olajmalacnak kellene. - Jaj, tényleg, esetleg egy pár taposóakna is jó lenne. bounce
Remélem, nem kérek túl sokat, de sajnos én nem tudok hatékonyan harcolni a modern technológia nélkül, csak egy ember vagyok, nem vagyok angyal, szükségem van pénzügyi támogatásra ahhoz, hogy hasznosabb legyek. Bár sokat fejlődtek a képességeim azóta, hogy a Daitenshi tagja lettem, elsődlegesen mégis a bábjaim fejlettsége az ok, nem én magam.
Nem értem, pontosan milyen kardról van szó, de azért figyelgetek, miközben hátradőlök, és iszogatom a mohitomat. Nekem is van kardom, tudok vele vágni is, de mindig csodáltam azokat, akik olyan ügyesek vele, ráadásul belső nézetből, mert a csontvázaimmal nem nehéz, jobb a látószögem, és nem kell félnem tőle, hogy engem vágnak meg. Az nagyon fájhat. _O.O: bounce Most belegondolva, én nagyon ügyes vagyok, még soha nem sérültem meg harc közben. Cool
– Pedig nagyon hasznosak, Szadame úr, az angyalok is kardoznak. Surprised Nézze csak meg Yuu urat! bounce Jaj, tényleg, Yuu úr, egyszer én is megtanulnék kardozni, lőni már tudok valamennyire, de karddal csak egy hagymát bírok legyőzni, és azt is megsiratom. Neutral- a múltkor nagy szamuráj voltam, amikor nem találtam kést, és egy karddal vágtam hagymát, de a kis szemétláda megbosszulta a pusztulását, és nem is lett túl szép. bounce
Hirtelen enyhe szúrást éreztem a jobb mellemen, amivel nem is foglalkoztam volna, de nem múlt el, csak kicsit arrébb csúszott, ahogy mocorogtam. Hiába próbáltam ignorálni, nagyon idegesített, viszkető érzést váltott ki, de csak azon az egy ponton, úgyhogy nem a ruha anyagával volt a baj. Valami bekerült oda, de bárhogy mocorogtam, nem jött ki. bouncebounce
Hátradőltem, és karba tett kézzel hallgattam a beszélgetést, amiről nem akartam elmenni egy percre sem, a vécébe, úgyhogy az asztalnál kezdtem el ügyeskedni. A jobb könyököm takarásában lévő bal kezem két ujját becsúsztattam a ruha alá, hogy elkezdjem megkeresni a kis pimaszt. Neutral
Pár másodperc múlva megéreztem a győzelem édes ízét a számban, ahogy az ujjaim rákulcsolódtak a kis papír fecnire, ami egy műanyag darabon lógott, de aztán rájöttem, a csata még csak most kezdődik: nem tudtam letépni. Talán tényleg ki kéne menni a vécére, de ehelyett, úgy döntöttem, hogy kitépem, elvégre, nekromanta vagyok, nagyobb problémáim is vannak. bounce
Keresztbe tettem a lábam, és alig észrevehetően a nyelvem is kidugtam, ahogy erőlködtem, és nagyjából húsz másodperc megfeszített izommunka után sikerült kitépni a kis cetlit műanyagostul. Azonban, túl nagy erőt fejtettem ki, és a lendülettől leborultam a székről. O.O Pár másodpercig a földön hevertem, miközben majdnem elsüllyedtem szégyenemben, utána fapofával felkeltem, felállítottam a széket, és helyet foglaltam rajta.
– Árcédula. Neutral- ahogy lepillantottam, észrevettem, hogy a ruha elcsúszott, a mellem alsó része már kilóg belőle, kevés híja volt, hogy nem csúszott félre teljesen, éppen csak nem látszott ki a mellbimbóm. Neutral Gyorsan megigazítottam a felsőt, ennyi figyelem már sok. Embarassed
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Márc. 27, 2013 8:56 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Jobb szemem alig észrevehetően megrándul, valahogy sosem gondoltam volna, miszerint egy kard megfelelő működése egyenlő azzal, hogy vág. Ennyi erővel bármilyen normál katanát a kezébe nyomhattam volna, lévén bizonyos fokig azok is képesek könnyedén áthatolni a kevésbé ellenálló anyagokon, még az emberi csont sem képez előttük akadályt. Véleményén egyáltalán nem lepődök meg, elég csak visszagondolnom a Saizensen korábbi, egyébként igencsak jól sikerült edzésére, ahol meglehetősen szkeptikus ábrázattal suhogtatta az ajándékba kapott fegyvert. Természetesen nem számítottam kitörő örömre a gesztus miatt, egyetlen beszélgetésből kellően képes voltam felmérni a férfi viselkedését, igazából arra lennék kíváncsi, miképpen viselkedik szorult helyzetben. Vajon akkor is ennyire érdektelen és elutasító, amikor az Ő vagy mások élete forog kockán? Alig észrevehetően csóválom meg fejem, legnagyobb sajnálatomra nem csupán fizikailag, de jellemileg is treníroznom kell szakaszom tagjait, hisz’ eddigi tapasztalataim alapján egyikük sem rendelkezik messzemenően önfeláldozó habitussal. Persze nem akarok agyatlan, feláldozható bábokat nevelni belőlük, sokszor a visszavonulás a legjobb választás, habár személy szerint egyszer sem alkalmaztam eddigi pályafutásom során. Zeline-chan bevásárló listáját hallgatva majdhogynem sikerül félrenyelnem, ökölbe szorított jobbomba köhögve igyekszem megelőzni a fulladásos halál lehetőségét. Egy egész arzenálnyi felszerelésre lenne szüksége, mégis micsodát épít, egy tankot?! Gondolom a láthatatlan lovag alatt leginkább Rám céloz, azonban semmilyen szint alatt nem fogok lopni, miközben rendelkezésünkre áll keret és kapcsolatok a vásárláshoz.
- Semmi akadálya, ámbátor az alapokkal Hitomi-chan is tisztában van, Ő is képes lenne oktatni téged a kardvívás művészetére, de mindazonáltal jómagam is rendelkezésedre állok! – szólalok meg némileg könnyes szemekkel az utolsókat krákogva. – Ezt sajnálattal hallom, Szadame-san, hiszen egy penge sokkalta emberibb a lőfegyvereknél. A modern hadviselésből kiveszett a humán szerepe, a tudás és a képességek már semmit sem jelentenek, még egy gyermek is képes meghúzni a ravaszt, s végezni egy felnőttel, hiába kevésbé képzett. Koránt sem büszke kor ez…
Feltételezem, egyikük sem tudja valós életkoromat, azonban már egy olyan időszakban születtem, amikor az iparosodás kezdetét vette, a puskaporral töltött karabélyok elterjedőben voltak. Nemigen tudok visszaemlékezni pontosan azokra az évekre, egy évszázad függönye óhatatlanul is eltakar egyes részleteket, ám valószínűleg akkoriban sosem fordult meg pisztoly a kezemben. Miután Soul Societybe kerültem, erre lehetőségem se maradt, bár egyáltalán nem bánnom. A lélekölőkardnál nem létezik tökéletesebb harceszköz, ráadásul a spirituális világban nagyrészt mindenki a zanjutsut helyezi előtérbe, akinek lövöldözni támad kedve, annak ott vannak a démonmágiák, melyek sokkalta nagyobbat képesek durranni, mint bármekkora puskagolyó. Ugyan a halandóknak is megvannak a maguk pusztító pokolgépeik, viszont azokkal semmilyen körülmények között nem tudnának kárt tenni teszem azt egy shinigamiban vagy magasabb lélekenergiával rendelkező egyénben. Vélhetőleg ezért aposztrofálnám magam inkább harcosnak, semmint katonának, ami ugye a szemben ülő fullbringer szakmája. Tudomásom szerint léteznek olyan robbanószerkezetek, amikkel megszámlálhatatlan mennyiségű áldozatot lehet szedni akár több ezer kilométer távolságból, amit leginkább gyávaságként elkönyvelhető, ellenben másrészt a köz érdekeit szem előtt tartva ez jár a legkevesebb áldozattal. Változnak az idők, viszont a Seireiteiben ez kínzó lassúsággal megy végbe, képtelen vagyok egyes területeken visszakapcsolódni, bár az ideát töltött két év alatt elég sok jelenkori ketyerével és szokással megismerkedtem! Mélázásomból a tompa puffanás ránt vissza, aminek előzményeként Zeline-chan valamilyen okból kifolyólag leesik ülőhelyéről. Bambán pislogva próbálom összerakni a képet, amiben a lány segítségemre is siet, a galád árcédulát megjelölve tettesként.
- Á! – hamar összeáll a kép, mielőtt azonban segíthetnék felkászálódni, megoldja egyedül is, ruhájának megigazításához értelemszerűen nem ajánlom fel segítségem. – Nem spórolták ki véletlenül az anyagot a felsődből? Bevallom őszintén, fogalmam sincs a mai divatról, csak a televízióban látottak szerint válogattam össze itteni ruhatáramat…
Kínosan mosolyogva osztom meg eme anekdotát, ezzel is elterelve a borulás miatt kialakult érdekes légkört. Ízlésem semmit sem kopott másfél évszázad alatt, valamint annyit már megtanultam, hogy mindenki az első benyomással könyvelteti el magát másokban, s az előzőleg kialakult előítéletet elég nehéz megváltoztatni. Egyetlen könyvet sem lehet a borítója alapján megítélni, ám ettől függetlenül az is közöl valami információt. Példának okáért biztosan nem vett volna komolyan a veterán se, ha mondjuk egy szakadt pulóverben mentem volna oda hozzá egy üres üdítős palackkal. Ahogy az eddigiek alapján megismertem, feltehetőleg nagyon kimérten elküldött volna a vérbe. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Márc. 27, 2013 11:42 pm

[Egyszer fent, egyszer lent]

Ajkához emelte a poharát, hogy a maradék ásványvizet is eltüntesse, és hogy utána rendelhessen még egy pohárral. De amikor meghallja, hogy mire is van szüksége Kalamona kisasszonynak, és hogy egy tiszt volt a beszerzője, sőt, hogy Szadametől kér segítséget az új beszerzéshez, na meg a mennyiség. Ennyi elég is volt ahhoz, hogy amit már betöltött a szájüregébe, azt hamar vissza is küldje a pohárba. Legalább nem olyan drasztikusan reagálta le, mit Mr. Sierashi. De így is enyhén túlzásnak érzi ezt a kérést. Ennyi fegyverre, már egy nagyobb osztagot, vagy egy kisebb sereget is fel lehet szerelni. Ám mielőtt újra megszólalna, egy szalvétával megtörölgeti az ajkát.
- Elnézést a közjátékért. Nos, sajnálatos, de a kért mennyiséget nem tudom beszerezni. Majd esetleg néhány ismerősömet megkérdezem.- kit kérdezhetne meg? A sereg kötelékében nem tud olyan személyről, aki olyan beosztásban van, hogy ennyi felszerelés felett rendelkezik, és hajlandó kockáztatni az életét az eladásukkal. Törvényes forrásból nem fog tudni szerezni, törvénytelen helyről pedig… nos, gyakran ez volt a feladata, hogy az ilyen egyéneket iktassák ki. Így nem feltétlen járható ez az út, de talán páran még élnek, vagy kapcsolatok. Majd utánanéz, az idejéből kitelik. Azt pedig nem véleményezi, hogy Kalamona kisasszony szerint mennyire is hasznos a kardozás, vívás. Ám Mr. Sierashi véleménye felett nem tud elsiklani.
- Ostobaság. Egy kardban nincs semmi emberibb. Egy töltény a fejbe, gyors, és fájdalommentes, még egy vágás kifejezetten fájdalmas tud lenni. S a humán szerepe éppen úgy megvan, mint régen. Tudni kell kezelni a fegyvert, célozni, lőni, megépíteni, még egy kard nem más, mint egy fémdarab. Mr. Sierashi, természetesen képes végezni egy gyermek is a felnőttel, ha megfelelően közel vannak, de ez pont igaz a kardokra is. Megfelelő távolságból egy gyermek is lefejezheti a képzettebbet, ahogyan le is lőheti. Ostobaságnak tartom a ragaszkodást a régi időkhöz, a pengék keresztezésének nem sok értelmét látom, amikor már a lőfegyverekkel is meg lehet sebesíteni bármit. Ez az emberek egyik legnagyobb erénye, a találékonyság. Már léteznek olyan fegyverek, amik a létezés más tartományában élő lényeknek képesek sérülést okozni. S’ csak idő kérdése, amikor már a tömegpusztító fegyvereket is felruházzák ilyen erőkkel. S akkor pedig már csak időkérdése, és minden területen az ember lesz az egyeduralkodó. Azt mondanám, hogy büszkébb kor ez, mint a szamurájok barbár hadviselése. De ez csak az Én nézőpontom, ahogy magának is van Mr. Sierashi.- a véleményét elmondta, sőt, még elég sokat is beszélt, ám hogy ingerült lett volna, vagy élvezettel osztotta volna meg a nézeteit, arról nem árulkodik se a hangja, se az arcmimikája, semmi. Feleslegesnek gondolta azt e véleménycserét, mivel elég nagy az esélye annak, hogy nem fogják meggyőzni egymást a saját igazukról. Amolyan kis eszmecsere volt, haszon nélkül. Szadamenak már csak az évei miatt se volt elfogadható ez a fajta fanatizmus a vágófegyverek iránt. Már a születése idejében se használták a kardokat ilyen célra, és már nem is fogják. Ránézésre viszont Mr. Sierashi fiatalabb volt, és ha hisz a szemének, akkor csak egy gyerek volt, aki idétlen mangákon ért férfivá, és innen eredhet a rajongása a barbár harcokért. Viszont ettől a sok beszédtől kiszáradt az ajka, és mivel van még itala, hiába járta már meg egyszer a száját, ismét érte nyúl és megissza. Ebből az állapotból pedig egy puffanás szakította ki, és mikor oldalra nézett, hamar visszafordította a tekintetét. Tökéletesen illetlenül viselkedik Kalamona kisasszony, és ezzel zavarba hozza a társaságát. De ezt is fel lehet írni az évei számának, mert nem lehet túl öreg, ha úgy viselkedik, és csacsog, mint valami tini. Majd benő a feje lágya, ahogy talán Mr. Sierashi is megtanulja, hogy ha vár valakire, akkor nem háttal fog legközelebb ülni, mert az illetlenség.
- Ebben egyet kell értenem Mr. Sierashival. És manapság panaszkodnak, hogy sok a nemi erőszak, nem csodálom.- aki így öltözik, az nem is várhat el mást, mint azt, hogy könnyű, egyszerű prédának, sőt, prostituáltnak nézik, akinek a fejében egy agyevő bogár éhen halna. S mikor kiderül, hogy nem pontosan az, akkor vesznek rajta erőszakot. Ebben talán igaza is lehet Mr. Sierashinak, ennyiből nem büszke időszak ez, de mégis büszkébb, mint régen, ahol ezzel nagyjából nem is foglalkoztak. Manapság azért kivizsgálják ezeket a sajnálatos, de elkerülhető eseteket. Szerencsére. S’ most pedig, mivel elfogyott az itala, ismét rendel egy pohár ásványvizet, és ismételten rágyújt.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te5800/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (5800/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyVas. Márc. 31, 2013 12:33 pm

Egyszer fent, egyszer lent

Azon nem lepődtem meg, hogy Yuu úr félrenyelt, amikor elkezdtem sorolni, mi minden kell, elvégre, ő angyal, nem tudja, milyen törékenyek is vagyunk valójában, és nekünk nem elég egyetlen kard. Ami azonban meglepett, hogy Szadame úr is felszippantotta, mint holmi elefánt, a vizet az orrába, pedig ő katona. Márpedig aki katona lett, az kisfiúként biztosan szeretett puskákkal, pisztolyokkal, rakétavetőkkel, és más, cső alakú dolgokkal játszani. De Szadame úr már régen lehetett kisfiú. bounce
- Jó, akkor várom a barátja nevét, Szadame úr. Surprised Köszönöm, Yuu úr, akkor majd felkeresem valamikor a szobájában. bounce- remélem, nem zavarom majd Yuu urat, legalábbis sokan dühösek, ha betolakodnak a szobájukba. Én emiatt soha nem voltam dühös, nem szégyellek semmit sem. Nincs is nagyon mit, amit nem látnak belőlem az emberek, az is tökéletes. Cool
Szadame úrnak a kardokkal kapcsolatban igaza is van, meg nem is, ahogyan a korszakunknak is vannak előnyei, és hátrányai a korábbi időkkel szemben. Ez természetes, a változás jó is, és rossz is, ilyen volt például a serdülő kor, voltak negatívumai és pozitívumai is. Azért örülök, hogy megtörtént, bármennyi kellemetlenséggel járt. Surprised
– Szadame úr, ahogy az ön hazája, úgy az enyém is rengeteget szenvedett a modern hadviselés vívmányaitól, és különösen azok közül, akik nem voltak katonák, bár én hála az égnek nem voltam háborúban még, csak a történelemkönyvben láttam még a suliban. Tényleg fájhat, ha megvágnak egy karddal, de abba is bele lehet halni azonnal, és ha valakit mondjuk ágyékon lőnek, ugyanúgy sokáig tart, mire belehal. A mai fegyverek mindenképpen kegyetlenebbek, Szadame úr, mert már nem válogatnak- remélem, Szadame úr nem sértődik meg, amiért ellent mondtam neki, abban pedig igaza van, hogy a mai korban jobb lehet élni, ha éppen béke van, de azt furcsának tartom, hogy pont egy japán nem érti meg, mennyire szörnyű dolog egy atombomba, amivel össze se lehet hasonlítani egy kardot. Nem vagyok szakértő, de láttam elég dokumentumfilmet, amikor éppen nem jött be semmi értelmes nyelven beszélő adó a tévén, csak németül minden. bounce
- Jaj, nem, Yuu úr, ez divatos, nem spóroltak ki ebből semmit. Surprised Az erőszakolás meg a rossz törvények meg a tévé miatt van, Szadame úr, ha tök meztelenül jöttem volna ide, az se jogosítana fel senkit semmire. bounce Különben is, miért kell ennyire sznobul hozzáállni? bounce - kibújt a szög a zsákból, nem tetszik a ruhám, hogy rohadnának meg. Mad Az egy dolog, hogy Yuu úr angyal, Szadame úr meg öreg és talán ratyi, de attól még nem kéne leszólni a ruhámat, még akkor se, ha nem jön be nekik, vagy esetleg irigylik. bounce Úgy el tudják rontani az ember kedvét. szomorú (- Pöcsfejek.)
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Ápr. 02, 2013 2:07 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Ajkaim önkénytelenül is gúnyos mosolyba rendeződnek Szadame-san fejtegetését hallva. Monológjából egyértelműen kitűnik, miszerint képtelenség lenne meggyőzni állításai helytelenségéről, mindazonáltal tisztában vagyok saját igazammal. Akármit is mond, az emberi képességek már semmit nem számítanak a modern hadviselésben, csupán az, kinek van nagyobb bombája vagy puskája. Pufogtatni bárki tud, ellenben a kardvívás művészetét sokkalta nehezebb elsajátítani, hát még mesteri szintre emelni! Nem igazán értem ellenszenvét a régi idők irányába, holott vannak olyan tradíciók és értékek, amiket jó lenne átültetni a jelenkor világába is, ámbátor ennek megvalósulására igencsak kevés esélyt látok. Ugyanaz a rohanás láthatóan nem csak a mindennapokba, hanem az élet minden területére bekúszott. Nincs is megalázóbb halál az említett fejlövésnél, szerencsétlen áldozatnak védekezni sincs esélye, s akár kilométernyi távolságból is megejthető. A gyávák lövöldöznek, akik nem merik összemérni közelharcban erejüket a riváliséval. Kétkedésem egyértelműen kiül az arcomra, példának okáért támadhatnak Rám akármilyen fegyverrel, képtelenek lennének sérülést okozni, s pontosan ezért nincs semmi esélyük az említett tömegpusztító fegyverekkel sem. Léteznek olyan erőterek és pajzsok, melyeken a jelenlévők számára elképzelhetetlen energiák sem tudnak áttörni, majd pont egy fizikai reakciókból erőt merítő robbanófej lesz rá képes. Nevetséges. Zeline-chan meglátása valóban fedi az igazságot, asszonyok és gyermekek, ártatlan civilek ugyanúgy áldozatául esnek egy bombatámadásnak, mint ahogy a katonák, ellenben van egy fontos különbség: aki harcba száll, felkészül az elmúlás eljövetelére.
- Remélem csak viccből emlegette a barbárságot a szamurájokkal kapcsolatban, miközben a maga által olyannyira istenített korszak szolgálói világszerte halomra ölik egymást, pénzért és hasonló valójában értéktelen dolgokért. – dőlök előre némileg ültömben, ahogy leteszem poharamat az asztalra. – Tisztesség és dicsőség senkinek nem számít, a köpönyegforgatók tudnak legjobban érvényesülni. Igazából az Ön által elképzelt utópisztikus világkép badarság, egyszerű emberek képtelenek lennének erre, hiszen hiányzik belőlük a „látás” képessége. Ahonnan Én jöttem, ott egy lőfegyverrel legfeljebb önmagát sebesíthetné meg!
Mi sem lenne egyszerűbb, mint shunpoval kitérni a közelítő lövedékek elől, s lemetszeni a támadó karját, mielőtt akár megszülethetne a gondolat elméjében, hogy másodszor is meghúzza a ravaszt. Kénytelen leszek szélesíteni a fullbringer beszűkült látóterét, máskülönben szemellenzős viselkedése miatt könnyen olyan helyzetbe kerülhet, ahol a gépeibe vetett vakbuzgó hit a végét jelenti majd. Természetesen eltervezni könnyebb, mint megvalósítani, valamilyen módon meg kell törnöm azt az elutasító érdektelenséget, ami a férfi egész lényéből árad. Az időközben megszólaló lány szavaival élve, a sznobságával kéne kezdeni valamit. Némileg kínosan köhintek párat, nem is feltételeztem, miszerint teljesen ártalmatlan megjegyzésemből ilyen irányba menetel a beszélgetés. Részint mindkettőjüknek igazat tudok adni, hisz’ amennyiben jómagam teszem azt rendőrnek öltöznék, aztán akképp sétálgatnék az utcán, valószínűleg fakabátnak néznének, hiába közöm sincs az említett szervhez. Nem tudom, mennyire lehet komolyan venni kijelentését, mert kinézem a nekromantából a meztelenül érkezés eshetőségét. Nyilvánvalóan élvezi, ha képes megbotránkoztatni az embereket maga körül, s szeret a figyelem középpontjában lenni. Nincs ebben kivetnivaló, fiatal, előtte van az egész élet, ráér megkomolyodni egy-két évtized múlva is. Kíváncsi lennék néhányak arcára, főleg nemesi körökben, amennyiben egyszer Zeline-chan ehhez hasonló felszerelésben végiglejtene a Seireitei valamelyik forgalmasabb utcáján, minden bizonnyal rögtön elhunynának a felháborodástól! Lelki szemeim előtt fel is sejlik a jelenet, aminek köszönhetően kénytelen vagyok ivóeszközöm mögé rejteni vigyorom, nehogy azt gondolják beszélgetőpartnereim, rajtuk derülök ennyire.
- Gesundheit! - reagálok utolsó, fennhangon kiejtett szavára, ami számomra ismeretlen nyelven hangzott el, éppen ezért azonosítottam tüsszentésként. – Az öltözködés is egyfajta önkifejező eszköz, mindennek jelentése van, a legkisebb apróságnak is! Nyitott szemmel járva könnyedén felfedezhetőek ezek a jelek, kikövetkeztethető belőle a személy egy-két jellemvonása.
Információszerzés szempontjából fontos a részletekre is ügyelni, máskülönben egyszerű átsiklani talán fontos tudásmorzsák felett. Máskülönben a ruházat jelzésként is felfogható, nem kizárólag a sikk okán hordjuk a Daitenshi világoskék haoriáját. Összetartozásunkat szimbolizálja, valamint elkülönít a Gotei Juusantaitól, illetve egyéb katonai szervektől Soul Societyn belül. Ez nem flancolás, külön uniformist viselnek a Kidōshuu, valamint az Onmitsukidō beosztottai is, ezáltal első ránézésre megmondható, nem közönséges halálistenekről van szó.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptySzer. Ápr. 03, 2013 1:52 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
- A barát erős kifejezés, inkább csak futó ismeretség.- egy fegyverkereskedő véletlen se lehet barátja Szadamenak, tiltja a saját szabályzata, és a katonai pályafutásának is ártott volna egy ilyen kapcsolattal. Most csak annyiban változott, hogy már nem katona, és némileg rugalmasabban tudja kezelni a saját szabályainak némelyikét. S’ egy névjegy átadása nem valami bonyolult dolog, a többi pedig majd Kalamona kisasszonyon fog múlni, nem lesz közvetítő.
A jelek szerint, már ketten is Szadame véleménye ellen vannak. De hát ez már az ő dolguk, nem pedig Szadamenak kell ezen rágódnia. Lerendezhetné az egészet egy vállvonással, és lehet úgy is fog majd tenni. Mi értelme van annak, hogy a saját igazukról akarják a másikat meggyőzni? Lényegében semmi. Szadame a kardokat hanyagolja, Mr. Sierashi meg a lőfegyvereket, két eltérő világ, és vélemény, ennyi az egész. De úgy dönt, hogy kommentálja az elhangzottakat, kezdve Kalamona kisasszonnyal, néhol átfedéssel Mr. Sierashinak.
- Ez nem volt így régebben is? A civilek mindig is kereszttűzbe kerültek, és fognak is. Ostobaság azt állítani, hogy csak a mostani időkben történt ez meg, sőt, a régi időkben még brutálisabbak voltak, élvezetből egész falvakat mészárolni, vagy éppen a vagyonért. S’ nem kegyetlenebbek, hanem hatékonyabbak.- a szerepüket kell nézni, és mi egy fegyver szerepe? Ártalmatlanná tenni, vagy megölni vele az ellenséget. Nem több, és nem kevesebb. Természetes, hogy törekedtek ennek az erőnek a fokozására, és fognak a továbbiakban is, amit Szadame helyesnek is gondol. S’ most iszik egy kortyot, és Mr. Sierashihoz kezd beszélni.
- Vicc? Nem szokásom viccelni. Ismeri a történelmünket, mit csináltak a daimyok? Egymással versengtek, harcoltak, és miért? Pénzért, és azokért a dolgokért, amit maga, Mr. Sierashi, értéktelennek tart. Ez nem volt régen se máshogy, most se, és talán a jövőben se lesz. Ki az egyik legnagyobb köpönyegforgató? Akechi Mitsuhide, a Jusan shogun (13 napi shogun), aki elárulta az urát, és öngyilkosságra kényszeríttette. Miért? Talán, mert megszégyenítették, vagy éppen, mert hatalmat akart. Esetleg Kobayakawa Hideakit is megemlíthetném, aki szintén egy áruló volt. Gyarló emberek voltak, semmi több. Ahogy mondtam, barbár idők voltak, talán a mostani is az, de korántsem olyan barbár, mint azok, amik elmúltak. A maga által olyan nagyra tartott dicsőség és tisztesség már régen se létezett akkora mértékben, mint hinni szeretné. Olyan eszmékben hisz, aminek már nincs értéke, és haszna. Abban igaza van, jelenleg az átlagos emberek, átlagos felszereléssel nem feltétlen jelentenek kihívást, de az idők múlnak, a technika fejlődik. Régen azt se tudták elképzelni, hogy egyszer, majd egy gép előtt ülve beszélgethetünk valakivel, aki egy másik városban él, vagy éppen írhatunk rajta, vagy játszhatnánk. Mégis megtörtént, csak idő kérdése minden, Mr. Sierashi.- idővel még erősebb fegyverek fognak napvilágot látni, amik már tökéletesen alkalmasak lesznek arra, hogy a Mr. Sierashihoz hasonló lényeknek is képesek legyenek ártani, bár már ma is léteznek ezek, de még a tömeggyártás nem indult el, és még a tömegpusztításra alkalmasak nem léteznek, még.
S most következik a ruha téma, amibe már tényleg nem igazán akarna belefolyni. Adódóan abból is, hogy nem ért annyira a divathoz. Habár nem érti, miért is nevezik sznobnak? Hiszen Szadame se nevezte kéjhölgynek Kalamona kisasszonyt, erre mégis egy ilyen jelzővel illették a férfit. Nem csak Mr. Sierashi szorulna némi etikett, és illem tanfolyamra, hanem Kalamona kisasszony is. Ráadásul még valami idegen nyelven szólalt meg, ami még inkább a tiszteletlenség jele.
- Van egy érzésem, hogy nem dicséretet hallhattunk, Mr. Sierashi. Ami pedig azt illeti, természetesen nem jogosítaná fel az illetőt az se semmire, ha meztelenül jelenne meg Mr. Kalamona. De talán ismeri azt a mondást, hogy; Ne rakd ki a kirakatba azt, amit nem árulsz. S’ újfent egyet kell értenem Mr. Sierashival.- végül elhallgat, elnyomja a cigerettáját, megissza a maradék italát, majd ismételten a némaságba burkolózik. Már így is többet beszélt a kelleténél, és a továbbiakban is esély van arra, hogy kénytelen lesz a szavak erejével élni, akármennyire is nem akar.
Vissza az elejére Go down
Dalarea Cortéz
Arrancar
Arrancar
Dalarea Cortéz

nő
Hozzászólások száma : 48
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. Oct. 19.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te5800/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (5800/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Május 07, 2013 5:23 am

Egyszer fent, egyszer lent

- Hazug emberek mindig lesznek, nem korszakfüggő, Szadame úr. A történelmükről nem tudok semmit, a sajátomból is keveset, hármas voltam, de a legnagyobb köpönyegforgató címre egy japán sem pályázhat hazám politikusai mellett… hm… milyen szépen fogalmazok… Cool Na, mindegy, a lényeg az, hogy szerintem az emberek nem változtak, csak az eszközök lettek durvábbak bounce Lehet, hogy ez az Alpesi Mizuimre is elpusztította volna az összes ellenségét, kortól függetlenül, de Hitler, Sztálin és Bush már megfelelő eszközökkel is rendelkezett a hajlama mellé. Ha ők egyszerű lovagok lettek volna a saját korukban, a hátuk mögött pár ezer katonával, a kezükben egy karddal, soha nem tehették volna, amit tehettek. bounce Szerintem egyébként, soha nem fogunk mi emberek olyan szintre eljutni, hogy lelkeknek ártsunk, ez nem technológia kérdése- ha mégis sikerül, magunkat fogjuk vele kiirtani. Be kellene fejezni a háborúkat, ha már nem olyan barbár a világ, mint régen. Akkor talán ilyen lidérc is kevesebb lenne, bár nem tudom, hogy lesznek pontosan, úgyhogy nem biztos. Surprised- néhány lidércet ugyan megöltem már életem során, de kétlem, hogy valaha meg fogom érteni, hogy jönnek létre. Idegen számomra a lélek világa, a testekkel már foglalkoztam valamennyit, de a halálistenekhez is lidércekhez annyi érzékem van, mint egy khhmm… hogy is mondják? Mint egy pöcsízű nyalókának. bounce
Csak egy dühös sóhajtással tudom lereagálni, amit Yuu úr és Szadame úr mondanak az öltözködésemről, nem szeretem, ha az én szapulásom a téma. Volt már ilyen pasim, akinek minden második mondata az volt, hogy „festesd be a hajad!”, „ne öltözködj kihívóan!”, „ne csámcsogj!”, meg még egy csomó hasonló baromság, mindenben, a végén már örültem, hogy elmehetek vécére vagy zuhanyozni, addig sem köt belém. Végül tökön is rúgtam érte, mielőtt leléptem tőle, mondjuk az a része legalább hasznos volt, lehet a nagy száját kellett volna beverni. bounce Szegény Arnold úr, remélem azóta ő is otthagyta azt a bunkót, és talált magának olyan gazdát, amilyet megérdemel. bounce
- Akkor most öltözzek arabnak, vegyek fel álarcot, vagy mi? Neutral Mi az, hogy ne rakjam ki a kirakatba? Nekem ez tetszik, és kész, nem érdekel, aki meg erőszakoskodni próbál, az bekerül a gyűjteményembe.- talán azért szeretem ezeket a ruhákat, mert hízelgő volt, hogy utánam fordultak az utcán, talán csak kényelmes, mindegy is. Én sem piszkálom őket, mert gyászhuszárnak öltöztek. bounce - Yuu úr, akkor az én ruházatom mit jelent? Surprised Megtanít engem is olvasni belőle? Surprised Szeretkezz, ne háborúzz. Neutral
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te68000/100000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (68000/100000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyKedd Május 07, 2013 7:58 am

[Egyszer fent, egyszer lent]
Acélkék szemeimet hunyorítva veszem tudomásul az egyébként nyilvánvaló tényt, mely szerint Szadame-san tényleg nem olyan ember, aki csak úgy viccelődne. Minden bizonnyal az igencsak csorbítaná a tekintélyt, amit igyekszik sugározni magából. Részemről sosem voltam a fegyelem híve, kicsapongó magatartásom mit sem változott egy évszázad alatt, kizárólag azután komolyodtam meg némileg, miután magamra öltöttem a kapitányok hófehér haoriját, hátán a Hachibantai emblémájával. Könnyedén megfigyelhető a veterán katona értékrendje, ami tökéletesen megfelel a modern hadviselés szellemiségének, ahol az egyén nem több, mint egy szám a rublikában. A pénz, s az ezáltal elérhető dolgok valóban értéktelenek, legalábbis számomra csupán a világ eltárgyiasultságát szolgálják. Természetesen meglehet, felülemelkedtem régesen rég eme korlátozó tényezőn, habár ételt fogyasztanom ugyanúgy kell, mint akár egy halandónak, azonban kicsit sem esne nehezemre megszerezni magamnak a betevő falatot, képességeimmel a vadászat nevetségesen könnyű elfoglaltság lenne. Ámbátor az elejtett préda ehetővé tételével feltehetőleg már meggyűlne a bajom, de szerencsére bájos feleségem főzőtudománya messzi földön híres, s ezt mindenféle elfogultság nélkül állíthatom. Kissé lelkiismeret furdalásom támad a gondolatra, miszerint egy bárban ücsörgök, míg Ő feltehetőleg fáradhatatlanul keresi a gyógymódot a kórságra, ami törékeny alkatát mételyezi. Keserűnek érzem hirtelen az édes gyümölcslét, muszáj vagyok egy félmaréknyi sóssal elüldözni a számból eme ízt. Talán vinnem kellene valami ajándékot Neki, egy apróságot, aminek örülne. Nem is fárasztom személyem a körbepillantással, itt biztosan nem találok olyat, ami megfelelne az elképzeléseimnek.
- Az emberiség gyarló természete miatt ítéltetett pusztulásra. – jegyzem meg közömbösen, láthatóan esélytelen meggyőznöm a férfit, éppen ezért nem fárasztom asztaltársaságunkat további, felesleges szócsépléssel. – Koránt sem külső tényező fogja a vesztüket okozni, hanem belülről rágja féreg a társadalmakat. Annyit viszont elmondhatok, ez nem csupán erre a fajra jellemző, megfigyelhető bármelyik valóságban: a magasabb intellektussal rendelkező lények képtelenek egymás mellett békességben élni, az önzőség a legmeghatározóbb tulajdonság, mindenki a saját érdekeit tartja előbbre. – beszédem közepette elmélázva szemlélem a pohár oldalán lefutó nedvességcseppet, mondhatni hangosan gondolkodom. - A büszkeség többet ér az életnél, becstelenül létezni rosszabb a halálnál. Ezt vallom, eszerint élem az életem!
Csak sajnálni tudom azokat, akik ezek nélkül is képesek létezni, kizárólag az ősi ösztönöket követve semmivel se többek az állatoknál vagy épp a hollowoknál. Igazán megérdemlek egy vállveregetést, eme kis összejövetelből legalább tucatnyi következtetést tudok levonni mindkettőjükkel kapcsolatban. A fullbringer határtalan realizmusa sivárságot takar, nincs olyan, amit különösebb módon meg akarna védeni, a sajátjainak összegyűjtése sem szolgálna magasztosabb célt, kizárólag egy összeverbuválódott csapat lenne, eltérő érdekekkel. A Daitenshiben is megfordul mindenféle és fajta személyiség, mindenki rendelkezik szabad akarattal, ebből adódóan álmokkal és célokkal, mindazonáltal van egy felsőbbrendű idea, melynek szolgálatában mindezeket háttérbe szorítjuk, még ha minimálisan is. Legalábbis egykoron hittem ebben, mostanra nemigen tudnám megmondani, miben is bízok. A bizonytalanság fekete mocsarában süllyedek, s kevés az inda, amiben képes lennék megfogódzni. Kételyeimet megosztottam Hitomi-channal, ám a lehető legrosszabb döntés volna a részemről saját kálváriámat a testvériség többi tagja elé tárni. Egy vezetőnek erősnek kell lennie, magabiztosnak, támaszt kell nyújtania, valamint megvédeni mindazokat, akikért felelősséggel tartozik. Keveset köszönhetek a Gotei Juusantainak, azonban amennyiben mindenképpen válaszolnom kéne egy efféle kérdésre, akkor eme habitus elsajátításában nevezném meg a pozitívumot. A ruhatéma egyértelműen kezd elharapódzni, szerencsére Zeline-chan eltereli más irányba a beszélgetést, habár érzésem szerint ebből is félreértések lesznek az elkövetkezendőkben, ettől függetlenül készséggel válaszolok a feltett kérdésre, persze mindezek feltételezésen alapulnak.
- Lássuk csak… - pillantásomat a lány felé irányítom, de inkább a szemében, semmint a dekoltázsában mélyedek el. – Érthető módon büszkeség tölt el a kinézeted okán, ezért az általad választott ruhadarabok az adottságaid hangsúlyozásában játszanak szerepet. Véleményem szerint elismerésre vágysz, esetleg direkt módon próbálod lehetőleg minél jobban megbotránkoztatni a prűd népséget. Ez igazából lényegtelen is, a visszacsatolás számít, hisz’ így is, úgyis nyomott hagysz azokban, akikkel találkozol. Viszont ennyiből nem lehet tökéletesen megítélni egy személyt, ahhoz közelebbi ismeretség szükségeltetik. Ahogy mondani szokás, nem szabad egy könyvet a borítója alapján megítélni! Nincs benne semmi ördöngösség, megfigyelés kérdése az egész. Mi volt az első benyomásod, amikor találkoztál Velem vagy mondjuk Szadame-sannal?
Laikusként más tudást nem tudok átadni Neki, nem rendelkezem se pszichológia, se pedig viselkedéskutatói képesítéssel, bár meglehetősen érdekes lehet mindkét szakma. Miképpen általában mindig, úgy most is a harcra tudom visszavezetni tapasztalataimat, egy küzdelemben is fontos a lehető legjobban kielemezni az ellenfelet, gyengepontokat keresni rajta, s miután azok megvannak, ki kell használni a kínálkozó alkalmat!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Kurai Szadame
Daitenshi
Daitenshi
Kurai Szadame

Férfi
Hozzászólások száma : 30
Registration date : 2012. Apr. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Cl0te6000/15000Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 29y5sib  (6000/15000)

Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 EmptyCsüt. Május 09, 2013 1:10 am

Egyszer fent, egyszer lent
- Léteznek, léteztek, és létezni is fognak. Nem létezik olyan ember, vagy nem ember, aki tisztességesen élné az életét. Mindig lesz valaki, aki szerint bűnösen éli az életét. Az a véleményem, hogy mindegyik politikus egyforma, a kutya ugyanaz, csak a lánc más. S’ de, változtak, kifinomultabbak lettek, nem csak a technika, és a társadalom fejlődött tovább, hanem az emberi kegyetlenség. Nincs még egy olyan teremtmény a világunkban, aki pusztán az élvezet miatt gyilkolna, csak az ember. Az említett férfiak pedig a régi időkben is sikereket értek volna el. Nem az erejük miatt, hanem az egyik legerősebb fegyver lenne az oka, a meggyőző képességük. S újfent ellent kell mondanom, nem csak hogy el fogunk érni arra a szintre, de már rég elértünk. Én is rendelkezem a megfelelő kellékkel, hogy egy lelket elpusztítsak, ráadásul elég kevés erőfeszítéssel, és már rég elkezdtük a saját magunk elpusztítását, csak a folyamat fog felgyorsulni. Az ember pedig gyarló lény, és mint olyan, mindig lesznek háborúk, csak egy mondvacsinált okra lesz szükségünk, és máris egymás torkának fogunk esni.- ismételten rideg hangon közölte a véleményét. Lehet meglehetne változtatni, csak éppen felesleges ezzel próbálkozni, Szadame lelke már rég üres, megfagyott, és élettelen. S kifejezéstelen arccal hallgatja végig Mr. Sierashi mondandóját, amin talán még mosolyogna is, de attól fél, hogy ha ezt megtenné, a végén szétreped az arca.
- Ahogyan Mr. Sierashi mondta, minden társadalom, ahol elértek az intelligencia egy bizonyos szintjére, ott felüti a fejét a széthúzás, ahogy minden bizonnyal abban a szervezetben is, ahonnan Mr. Sierashi régebben dezertált. Ostobaság lenne az ellenkezőjét állítani, ahol vágyak vannak, ott rosszindulat is. De, viszont ez hajt mindenkit előre, a vágyakozás, ettől akarnak erősebbek lenni, többek, jobbak, és ha el kell valakit taposni, nem hibáztatom őket azért, mert megteszik. Egy utópisztikus álomképet hajszolni értelmetlen, mint az is, amit Mr. Sierashi mondott. A büszkeség, becsület egy olyan luxus, amit csak olyanok engedhetnek meg maguknak, akik elég erővel rendelkeznek a túléléshez, és már nincs kihívás az életükben. Nekünk halandóknak a túlélés fontosabb, főleg mert az értelmetlen halál hasztalan, még ha becsülettel is esik meg, más haszna nem lesz, csak annyi, hogy azt mondhatják; Igen, legalább jó halála volt, igaz, minden másnak is vége lett, de legalább büszkén távozott.- ismételten némaságba burkolózik, főleg, mert Kalamona kisasszony nyavalygásától már kezd megfájdulni a feje. Nagyfokú ostobaságra vallana az, ha nem jut eszébe az a tény, hogy lesznek olyanok, akik megszólják a ruházatát, és ha tényleg tetszik neki a megjelenése, akkor nem kellene felháborodnia se azon, amiket mondtak Mr. Sierashival, de hát a nők már csak ilyen élőlények. A legjelentéktelenebb dolgokon képesek kiakadni, és foglalkozni velük, érthetetlen teremtmények. Talán ezért egészítik ki a férfiakat egészen megfelelően. Habár, Szadama némileg kíváncsi arra, hogy kinek lehetne a másik oldala Kalamona kisasszony. Viszont most felesleges bármilyen választ adnia Szadamenek, csak egy vállvonással elintézi. Mr. Sierashi elemzése után pedig csak annyit tenne még hozzá, hogy első látásra Kalamona kisasszonyt ténylegesen prostituáltnak nézné, de most már csak egy tinédzser, aki nem kapta meg a megfelelő időben, a megfelelő személytől a pofonokat. Arra pedig nem kifejezetten kíváncsi, hogy mit akar elmondani a hölgy. Inkább halkan megköszörüli a torkát, és feláll.
- Engedelmükkel most távoznék, elhúzódott ez az éjszaka, és még néhány dolgot el kell intéznem a továbbiakban. Ha szüksége lenne a személyemre Mr. Sierashi, akkor tudja merre találhatja meg az otthonomat. További kellemes éjszakát. Kalamona kisasszony.- vigyázba húzta magát, majd meghajolt elköszönésként, felvette a kabátját, és elindult a kijárat felé. Természetesen nem fizetett semmit, mivel Mr. Sierashi udvariatlan volt, és háttal várta a vendégeit, megérdemli, hogy a mai számlát állhassa. Habár biztosra veszi Szadame, hogy nem fogja megérteni Mr. Sierashi, hogy mire is akart utalni Szadame, de Szadame számára megfelelő a tudat is, és talán legközelebb már illedelmesebben fogja várni őket Mr. Sierashi. Ám a továbbiakban nincs ideje itt mulatni az időt, fontosabb dolgai vannak, mintsem foglalkozni egy figyelemhiányos nővel, és a vezetőjükkel, aki még nem mutatta meg, hogy mivel érdemelte ki ezt a titulust, leszámítva, hogy régi, hasztalan eszmékben hisz, bár biztos nem ez lehet az oka.
//Köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Red Dragon Karaoke Bar   Red Dragon Karaoke Bar - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Red Dragon Karaoke Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-