-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 29, 2009 6:58 am

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

A mennyiségre tett célzáson, csak legyintgettem szorgalmasan. Meglátszik, hogy még nem ismeri a "Hana-egymaga-felfalná-cukorvilágot-fél-nap-alatt" rém pletykákat, melyben kalóz szerkóban tömködném a finomabbnál nyamibb kajácskákat. Hááát! Majd rájön, hogy gyomorkapacitásom nem ismeri a teli jelzést, ha ilyen kaliberű bombázókról van szó. Engedve is kopogó szemeimnek és nyálszívót is kiakasztó étvágyamat, láttam neki beburkolni a kupacomat. Ilyenkor aztán nyugodtan lehet sztorizgatni, mert végre hagyok is levegővételen kívül más életjelet is adogatni a beszéd partnereimnek. Szerintem azért jött szokásba efféle helyekre cipelni, hogy zabáljak. Amíg meg növelem a hátsóm méretét, addig ők el is regélik mit-minek-hány kilométerig óhajtottak. Cseles, nagyon cseles! Tudják a gyenge pontomat! Ezek után edzenem kell! Ki kell tartanom a cukrászdákban, éttermekben, ajándék boltokban! Nem vehetik el a féktelen szövegelésem! Pokoli nehéz lesz, de ha az az ökör Naruto képes volt túljutni a kage bushin no jutsu unásig koptatásán, akkor nekem pislantás lesz csak önuralmat gyakorolni! Elméletben pöpecül működik!
A fejemben kielemezve a remek haditervemet arra lettem figyelmes, mennyire bőszen bólogatok valamire. Mivel látatlanban semmit se vállalj be, tudom mit beszélek! Többször is megjártam már! Így kerültem valami enka együttesbe háttér vokálosnak! Szóval kagylóztam dobhártya repedésig mi a fenéről folyik a ritmikus rapre fejelés. Meghallva a bűvös esküvő szót sikeresen félre nyeltem a csodálatosan finom étkemet és látványos vergődés közepette zakóztam le a földre. Szegény Suke ijedten pillantgatott felém és az arcára volt írva mindjárt hívja valamelyik szuperhőst. Mielőtt ténylegesen megtette bevágtam a tutin vagyok hüvelykujjamat és krákogások közepette felkanalaztam magam a székemre.
-Huuuuuuuuh!- töröltem le a homlokomon keletkezett izzadtság cseppeket. Aztán meg akadozhattam kifelé, mivel Suke akkor szánom-bánom ábrázattal ücsörgött! Rá is csaptam, amolyan női simogatással az asztalra, majd sztár mosollyal burkoltan mentettem ki a süllyedő hajóról. -Királyul vagyoook! Ne rémüldözz az ÉN szerencsétlen lépéseMEN!-
-Rendben, de megijesztettél! Nem gondoltam, így reagálsz a témára...-
-Mi-mi?-fogtam a fejem és gyártottam szénakazalt a hajamból. -Dehogy-dehogy! Kicsit sem álomtúra a házas élet, viszont annyira nem borzalmas, hogy megfulladjak tőle! Csak meglepődtem...illetve egyszerre akartam nyelni, felugrani, ordítani és megölelgetni.- csaptam össze a tenyerem csillogó szemekkel és hajoltam közel az asztaltársamhoz. Némiképp horrorisztikus hanglejtéssel közöltem vele, ha elrontja Mitsu életét megtalálom és ebihal étket gyártok belőle. Természetesen ügyeltem a körítés rendesen fedje a mondandómat. Elintézve a fenyítést pattantam fel az asztal tetejére és széles karmozdulatokkal riszáltam a hátsómat.
-EGY HATALMAS GRATULÁCIÓT SUKE-NAK! MEGHÁZASODIK!- némiképp a pult felé orientálódva még odasúgtam a tulajnak, hogy ezért ingyen kajáltunk. Ellentmondást el sem fogadva ölelgettem újra agyon Suke-t és az asztal körül rohangászva tervezgettem az egész eseményt. Imádtam esküvőre menni, főként, ha nem az én idegszálaimon táncoltak az előkészületi bakik. Már előre féltem micsoda nukleáris támadás lesz, amikor kihozzák Mitsu-t a béketűréséből. Elég csúnya mészárláshoz hasonlítottak, inkább hagytam is a képzelődést és hátba csapva a leendő vőlegényt válaszoltam. Nehezemre esett kicsit pórázra kötni a jókedvem, de ki akartam vesézni a témát.
-Még szép, hogy megye...ünk! A miénk? Hűűű...hááá! Úristen! Tök régen volt! Borzalmasan vén vagyoooook! Jaaaj, amúgy európai stílusú volt és nem mondhatnám, hogy kevesen ittak a számlánkra. Ha már csak abból indulunk ki hány shinigami ismerősöm akad...pfúúú! Szörnyen sokan voltak! És mennyit égtem! Már a templomi szertartás káoszba fulladt! Legalább élménydús volt!-
-Az már biztos...- kommentálta a mellettünk serénykedő ex-taichou. Fordultam is felé egy barátságtalan nyelvnyújtással, majd alakítva a dívát szegtem égnek az orromat és okítottam ki.
-Ugyan-ugyan! Tökéletesen alakítottad az apukámat!-
-Nem volt időm tiltakozni.-
-MEGTETTED VOLNA?!-
-Dehogy...-
-Nye-nyeeee!- grimaszoltam ezerrel. Megunva a dedós szórakozást újfent ezer százalékkal koncentráltam Suke-ra. Rögtön rá is zendítettem pozitív energiával bombázni. Még jó, hogy segítek! Imádok középpontban lenni és Mitsu nagyon megérdemli a boldogságot. Ez a krapek pedig úgy látszódott végletekig elviseli őt. Nem is volt kérdéses, hogy mellettük állok. Az eddigi esküvős tapasztalataimat pedig mikor máskor tudnám hasznosítani?! Kidumálva az összes meglévő alapfeladatot, kitértem a lehordására. Sosem sül el zökkenő mentesen az egész felhajtás, ha tök egyedül kell csinálnia az egyik félnek. Igenis sokat jelent a támogatás. Legalább nem érezné úgy Mitsu egyedül ő akarja ezt a cécót, ráadásul az idegei is megúsznának néhány kiakasztást. Aztán áttértem a szemléltetésre. Kreáltam egy borzalmas várat és azon mutogattam, milyen mértékben lesz ideges a menyasszony. Körülbelül ekkor kezdett fonalat veszteni a hallgatóságom. Emiatt rávetődtem a leánykérés véleményezésére.
-Bizony-bizony! Már ideje volt, hogy rászánja magát Kaien! Az a vén simlis! Sose akart felnőni! Kicsit furcsa a mostani helyzet. Kezdtem beletörődni, hogy Namie fogja megkérni a kezét, de örülök, hogy nem cseréltek szerepet! Bár tök viccesen fest, amikor elképzeled a fekete, pödört bajszos nőszemélyt, átszellemült fejjel térdepelni a könnyeket potyogtató Kaien előtt...Na-na-naaaa! Komolyodjaaaak! Lássuk csaaaak! -agyaltam ezerrel miként faggassam ki az áldozatom. Megint annyit beszéltem mellé, hogy a lényeg lemaradt. Végül úgy határoztam tök egyszerű dolgot fogok mondani. Úgyis regélhetek esti meséket ő tudja mit érez.
-Maaah! Badarság az idővel foglalkozni. Ha szereted vágj bele! Senki sem tudja megmondani mikor időzíts!- toltam az orra elé a tányéromat. Sajnáltam a sütijeimet és fukar kisgyerek szoktam lenni, de jelenleg ki fogom bírni a tesztet. Őt ünnepeljük! Ennek erőt kell adni! Elterelésként lecsaptam a gőzölgő forrócsokira és elégedetten nyugtáztam, ivásra tökéletesen alkalmas a hőmérséklete. A cukorpótlásnak hála, pedig a hangulatom is visszatért. Kíváncsiskodtam is tovább!
-És mi a terv? Hogy fogod csinálni? Valami romantikus? Spontán? A-aaa! A sütibe és egyéb dologba rejtegetést nem ajánlom!-
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyHétf. Nov. 02, 2009 12:45 am

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>

Kezdtünk igencsak belemelegedni Hanával a dolgok meg/kibeszélésébe. Ezzel nem is volt gond, hiszen én is szívesebben beszélgettem ismerősökkel és barátokkal a munka helyett, és ezzel szerintem mindenki így volt, tisztelet persze a kivételnek, akik helyettünk is végezték a méternyi papírhalmok eltüntetését. Szóba jött itt minden, aminek szóba lehetett jönnie, és Hana nem volt rest elmondani a véleményét a dolgokról, szóval roppantul kellemesen telt eddig ez a lógás. Remélem nem találok majd Suwun jóvoltából 3 méteres papírtornyot az asztalomon, miután visszaértem, már ha ezután egyeltalán még visszamegyek dolgozni. Míg beszéltem, Hana nekilátott a tekintélyes mennyiségű finomságok elfogyasztásának, méghozzá olyan hévvel, ami Mitsu étvágyával vetekedett. Néhányat pislogtam azon, hogy milyen gyorsan tűnt el egy-kettő süti Hana gyomrába, aztán napirendre tértem a dolog felett, és folytattam mondandómat. Úgy tűnt, hogy a szembe szomszédot teljesen leköti a sütiáradat ellen indított hadjárat, ezért szépen végigmondtam, amit gondoltam, meg kérdeztem ezt azt. Hana végig bólogatott, nem tudtam, hogy érti is amit mondok, vagy hogy képben van e, de azért csak mondtam, Ő pedig rendíthetetlenül bólogatott, és irtotta a sütiket. Elérkeztem az esküvő témához. Hát igen ez elég kínos volt számomra, de ha már szóba hoztam, meggyóntam mindent. Meg is érdeklődtem Hanáék esküvőjét.
Nemtudom, hogy az "esküvő" szó váltotta e ki belőle a félrenyelést, vagy esetleg más, mindenesetre, elkerekedett szemekkel lestem, ahogy egy kaszkadőrt meghazudtoló szerepléssel fuldokolva földre veti magát, és eltűnt az asztal alatt. Felpattantam a székről, és indultam volna szólni valakinek, hogy fulladásos haláleset történt az asztalomnál, mikor megláttam Hanát, amint krákogva mutogatja a hüvelykujját, hogy minden rendben van, nem kell senkit sem hívni. Visszaültem a székemre, de azért még aggódó pillantásokkal nézegettem Hanát, mintha attól félnék, hogy bármelyik pillanatban holtak eshet össze. Biztosított róla, hogy semmi baja nincs, ekkor kicsit megnyugodtam. Végeztem a palacsintámmal, és úgy döntöttem, hogy rágyújtok egy szál cigire, mert most jól fog esni. Megkínáltam Hanát is, hátha. Pöfékelve hallgattam tovább ezután kajatársam mondókáját a házas életről.
- Öh, nemtudom, ki fél jobban a házasélettől, én vagy Ő. Viszont nektek megy, ahogy nézem, szóval annyira nehéz nem lehet! Én inkább a lánykéréstől rettegek. - mondtam idegesen egy tarkóvakarás közepette. Ezután Hana hirtelen felpattant a székről és elújságolta nem kis hangerővel, hogy házasodni készülök. Most én következtem a haláltusával. Úgy meglepődtem a lány atrakciójától, hogy a kelleténél kicsit nagyon slukkot szívtam a cigimből, minek következtében köhögőroham tört rám, és nyomtam egy hátast a székkel. Köhögve, prüszkölve álltam fel, és igyekeztem mosolygós képet vágni a dologhoz, pedig inkább gyorsan belesüllyedtem volna a földbe.
- He-he..köszi! - krákogtam mosolyogva miközben Hana nyomorgatott, és gyorsan visszaültem a székemre. Aztán elmesélte, hogy mi volt az Ő esküvőjükön. Még kissé vörös fejjel hallgattam végig, de már nem volt bajom.
- Nem is vagy öreg. Fiatal vagy, akár csak én! - mondtam mosolyogva.
- Hm, szerintem a mienk is európai stílusú lenne, bár meghagyom Mitsunak, hogy eldöntse. A nőknek jobb érzékük van az ilyesmihez mint nekünk. Persze, ha lesz esküvő...bele se merek gongolni, hogy mennyien leszünk. Fél SS-t meg fogjuk hívni kb, a másik fele meg magától is eljön majd... - mondtam nevetve.
- Káoszba fulladt? Miért, mi történt? -kérdeztem értetlenül.
a kis intermezzo után, ami Hana és a tulaj között játszódott le, visszaült az asztalunkhoz, és rákezdett a mondókájára újra. Vagyis inkább leosztott, amiért azt mondtam, hogy Mitsura hagynám az esküvő tervezését, rendezését. Ezt még illusztrálta is, bár azt nem nagyon értettem, de bólogattam hozzá.
- Na de...Ti nők jobban értetek az ilyen dolgokhoz. Ott leszek meg minden, de nem szólok bele az ilyen dolgokba, max rábólintok. Amúgy sem értek az ilyenekhez ><. Meg ott leszel Te is, akkor meg pláne nem lenne semmi dolgom.- mentegetőztem Hanának.
Témaváltás után Namie-ék következtek. Hát igen, megnéztem volna, ha Namie kéri meg Kaien kezét, de az nem lett volna az igazi.
- De szeretnék rajta minél előbb túl esni. Meg szeretem is, meg Ő is. Csak tiszta ideg vagyok, hogy valamit elbénázok, és beégetem magam előtte. Akkor aztán fújhatom az egészet. Gondoltam meghívom egy romantikus vacsorára, és akkor megkérem a kezét, miután ettünk.Tudod, térdre ereszkedés, satöbbi, ahogy azt kell. Aztán a meghívás után jöttem rá, hogy teán kívül mást nem tudok főzni T.T Szóval most törhetem a fejem, hogy honnan szerezzek kaját. Gondoltam rá, hogy talán rendelhetnék egy étteremből friss kaját és feltálalom, vagy Mayát megkérem, hogy segítsen, de nemtudooom T.T- kezdtem el aggodalmaskodni a lánynak.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 1:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyPént. Nov. 06, 2009 5:46 am

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

Olyan pompásan eltrécseltünk az esküvőről, mintha régen nem látott Kuchiki-hez képest felszabadult unokahúgommal pletykálnék. Meg is fordult a fejecskémben, hogy ő az, csak nagyon jó álruhát talált magának, esetleg Suke a magazinokban olvasott metroszexuális új hullám képviselője, de ehhez túlságosan férfi volt. Itt nem a férfi hormonok levegőben túltengő mennyiségére gondolok, hanem viselkedésre! Azok a kicicomázott csupasz csigák leginkább Vera nagyanyám rojtos lábtörlőjére emlékeztetnek egy kisebb fajta szélviharban lengedezve. Még az emberek világában hátsójukat bőszen mutogató útszélre túl fiatal pipik sem nyekeregnek annyit mint ők! A hideg is kiráz tőlük! "Viszont a tanulságot levontam! Soha többet nem megyek Karakura belvárosába testőri kíséret és nyugtatók nélkül!" Kortyoltam tovább a forrócsokimat hessegetve a horrorral felérő képeket. Közben süket sem maradtam. Vártam a lehetőségekre, hogy beszélhessek. A kuncsizó pózra nem volt szükségem, mert folyton kaptam kérdést és mindig volt mibe beakasztani a kampót egy-egy bekezdés után. Teljes mértékig elégedett voltam! Régen vettem részt ennyire tuti csacsogásban! Ráadásul bókot is kaptam! Melyik nő ne olvadozna, a fiatalos megjelenése dicséretétől? Igazán tanulhatna imádott férjecském Suke-tól. Lehet véletlenül a sors fintora által, akinek én segédkezek, összefutnak párszor a város területén.
-Te aztán tudod, hogy vegyél le egy nőt a lábáról...-motyogtam az orrom alatt kicsit legyezve az arcomat. Kapirgáltam a témát, mivel is hódította meg Mitsu szívét. Kész sármőr! Az esküvői felvázolásra térésnek örültem is. Még csak az kellett volna, hogy visszakérdezzen. Bólogattam helyeslően szünet nélkül nehogy eltántorodjon a meséléstől. Illetve ezek szükséges információk voltak a hely, ruha és arcok elképzeléséhez. A bevillanó képektől viszont nosztalgia támadt a kicsiny lelkemben, így az asztalra támaszkodva sóhajtoztam. Bármennyire is túl volt csordítva a saját házasságom kellemetlen bakikkal összességében véve csodálatosra sikerült. Persze a részletezést nem úsztam meg. Köszönjük szépen az őszhajú vénembernek!
-Eheheee!-dobtam a pillantásommal kibiztosított kézigránátot a pincér felé.
-Hosszú a lista! Biztos hallani akarod?-
-Időm mint a tenger!-
-Te akartad!- kacsintottam rá és előre hajoltam amennyire az asztal engedte a nyújtózkodásom. Hamar túladagolnám minden részlet elsütésével, szóval csak a nagy napon történteket ecseteltem. A történet viszont rögtön itt el is akadt. Megemlítettem a bátyám és Byakuya nevet, amitől szegény Suke feje felett hatalmas kérdőjel jelent meg. Rögtönzött torokköszörülés után mosollyal avattam be az eredeti családi nevembe. Úgy elsápadt! Azt hittem orvosért kell rohanni! Nagyon megijesztett. Robogtam is egy pohár vízért. Visszaérve pedig legyezgettem az étlappal. Lehet a kettő kombinációja vagy az önregenerálódás, de röviddel később magához tért. Megkönnyebbülten sóhajtozva rogytam vissza a székembe. Közel álltam egy szívinfarktushoz!
-Elnézést!-
-Semmiség! Örülök, hogy jobban vagy! Nyugi, nincs több hírhedt rokonom!- szántam biztatásnak a dolgot és vártam türelmetlenül a folytatásra ösztönző jelzésre. Miután érkezett kanyarodtam a káosz kifejtéséhez. Ahogy tesóm közölte telefonon nem ér ide, majd a dühös kirohanásom félkész öltözékben, hogy kerítsek egy új 'apát'. Aztán a parancsot Ukitake-nak, hogy vállalja el, és Amaya ámokfutását a virágszirmokkal. Végül a lila ördög utolsó húzására! Még mindig fájt, ahogy ráugrott a fátyolra és a rögzítő csatok elemi erővel rántották ki több száz hajszálam. Az erkölcsi szégyenről nem is beszélve, ahogy elestem villogtatva a csodás harisnyakötőmet.
-Gondolhatod mekkora síri csend támadt! Szerintem ha egy pap esket minket ott helyben szállt volna a túlvilágra! És még nincs vége!-
Saját szenvedésemen jót nevetve csapkodtam az asztalt tovább gördítve a történetet, hiszen a hallgatást valakinek meg kellett törnie. Ez a személy természetesen régi cimborám Roku volt! Kötelező cselekvésnek bizonyult közölnie több száz emberrel, hogy milyen szép az alsó ruházatom. A rövidke mondata elérte a csokrom szétverését, természetesen a fején! Majd koszorúslányi testőrséggel körülvéve elzavartak az oltárig.
-Végül az utolsó égés!- könnyeztem látványosan, szinte megfulladva a nevetésétől.-Amikor a papnak állt Zaraki rákezdett arra a bizony "Mondja utánam" szövegre His nem az "Én, bla,bla" dilibe vágott bele, amit az összes jelenlévő várt, hanem tök nyugodtan rávágta... UTÁNAM! Naaah! Erről ennyit! Ezek után szerintem el tudod képzelni milyen lehetett a lagzi...- törölgettem a szemem.
Kisebb béke következett, hogy regeneráljam magam, aztán hagytam kibontakozni Suke-t és meghallgattam nagy dilemmáját. Olyan édesen adta elő, hogy megzabáltam volna, de lekötöztem magam! Csak az együttérző tekintetem engedélyeztem! Plusz bekészítettem a zsepimet, hátha szükségem lesz rá. Tipikus férfi! Ez megható! Kizártnak tartom, hogy a főzni tudó ismerőse nemet mondana neki vagy lenézné érte. Az a hímnemű becsület cucc! Őrületbe tud kergetni! Kegyetlenség, hogy nem lehet kinevelni belőlük!
-Vagyis romantikus! -csettintettem a levegőben. -Ne mond le! Kérd meg aaaa...Maya-t! Tuti, hogy szívesen fog segíteni, plusz te fogod készíteni a két szép pracliddal. Nem bűn, ha van irányítás melletted. Nekem is annyiszor életmentő a tisztem szakértő szeme!- magamat felhozni elég meredek példa volt, hiszen nálam nagyobb konyhai katasztrófa nem létezik. Nem baj! Úgy se tud róla!
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Nov. 08, 2009 1:24 am

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>

Kibeszéltünk mi Hanával mindent. Végre találtam egy olyan barátot, aki megállás nélkül tudott beszélni mindenről, ami éppen szóba jött. Nem is bántam, végre jól kibeszélgethettem, illetve kipletykálhattam magam. Nem sok ember volt, akivel kötetlenül beszélgethettem bármiről. Maya-chan esetleg, meg Mitsu. Vele viszont csak jó dolgokról, nem akartam hülyeségekkel fárasztani. Ja meg Yuu-chan, ha elmegyünk inni. Természetesen szóba jött a párkapcsolat is, na meg a házasság. Hát igen, már rászántam magam, hogy megkérem Mitsu kezét, de féltem tőle...mint ilyenkor mindenki kb. Kaja volt, ital is volt, minden adott volt ahhoz, hogy egy jót lehessen dumálni. Ráadásul rokonlélekre leltem Hanában, hisz Ő is ellógott a munka elől. Szóval jól elbeszélgettünk.
Elértünk az esküvőkig, elregéltem minden nyűgömet a lánynak, aztán kíváncsian kérdezősködtem az Ő esküvőjéről, aki boldogan válaszolt is, mint általában mindenre, ha kérdeztem valamit. Kicsit elkomorodott, mikor erről volt szó, hisz olyan rég volt már, de ettől még nem lesz öreg. Különben is, fiatal volt, szóval nem volt mitől tartania.
- Háát, gyakoroltam Mitsunál. - kacsintottam vigyorogva. Folytattuk a beszélgetést. Hana esküvője jött. Igencsak kíváncsi voltam, hogy sikerült neki még anno, na meg a bakikra is. Jó lesz megjegyezni, hogy mik voltak azok, nehogy a mienken is elsüljenek. Tökéletes esküvőt akartam, bakik nélkül. Ha bárki el merné rontani, felnyársalnám, az biztos.
Szóval egyelőre bólogatva, nagy lelkesedéssel hallgattam Hana mondókáját az esküvőről. Nagy szemekkel hallgattam a lányt az elejétől kezdve. Alig pár másodperce beszélt, amikor szóba jött egy bizonyos név. Byakuya. Kicsit elképedtem, nem gondoltam volna, hogy rokonok. Abszolút ellent mond egymásnak a két dolog. Hana hiperaktív, mindig mosolygós, jókedvű lány volt, Byakuya meg...nem. Na nembaj, lassan napirendre tértem a dolog fölött, de még mindig el voltam kicsit képedve. Mit meg nem tud az ember!
- Elnézést! - mondtam miután Hana rögtönzött elsősegélynyújtásban részesített, és magamhoz tértem. Hana megkönnyebbülve rogyott vissza a helyére, majd folytatta. Hát elég érdekesnek bizonyult az esküvő. Bakit baki követett, káosz, fejetlenség, röviden ezzel jellemeztem volna Hanáék esküvőjét. És még mindig nem volt vége! Hana folytatta, az úgynevezett csattanóval, ami a végére még kellett, hogy megkoronázza az esküvőt. Hana nevetve, könnyezve mondta végig az utolsó részt is, amit én is enyhe mosollyal az arcomon hallgattam végig. Hát igen, nem volt hétköznapi esküvő.
- Lényeg, hogy nem unatkoztatok, nem igaz? - mondtam vigyorogva a lánynak.
Aztán következtem én, kiöntöttem lelkem Hanának, hogy mitől rettegek, meg mi lesz, ha elcseszem a dolgot, meg ilyenek. Be voltam tojva na...Hana végighallgatta, és bíztatott, hogy nem kéne elszontyolodnom.
- Köszi. Majd lesz valahogy. Max befuccsol az egész T.T - mondtam már kissé megnyugodva. Körülnéztem az asztalunkon, és nagy szemekkel konstatáltam, hogy a forrócsoki elfogyott, meg a kaja is. Ideje lenne valamit rendelni, vaaaaagy...mi lenne ha?..Miért ne lehetne? May elküld a fenébe.
- Mond csak Hana, mi lenne, ha elmennénk..mondjuk..egy-két csésze sakéra az ivóba? Persze ha nem, hát nem, maradhatunk itt is. - kérdeztem óvatosan, felkészülve a leteremtésre.
Az ivóban jobban érezném magam, egyfajta otthoni környezet. Na persze nem mintha alkoholista lennék, de hát mégiscsak férfiból vagyok.
- De mehetünk ám máshova is, maradhatunk itt is, amihez kedved van! Nekem bárhol jó! Csak elmennék veled inni kicsit, mint újdonsült barátnémmal! - mentegetőztem gyorsan. Bár mentegetőztem, gyorsan előkapartam a pénztárcámat, és kiszámoltam az elfogyasztott kaják árát, és persze Hanáét is. Aztán villámgyorsan felpattantam, elköszöntem a tulajtól, megfogtam Hana kezét, és húztam kifele az épületből.
- Akkor indulhatunk is ugye? - kérdeztem nagy szemekkel.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Nov. 15, 2009 6:42 am

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

A saját nem létező konyhai művészetem miatt nagyon is értettem a pánikroham okát, azonban én cseppet sem az az együttérző maszlagot ismételgető, kihangosított, rádiós téglafon vagyok! Nálam csak a brutális biztatás jöhetett szóba! Szegényke így is szörnyen magába zuhant a fakanál ragadás képzeletbeli próbájától! Nyughatatlan lelki világom, pedig ordítozásba kezdett! Muszáj volt elhalmoznom pozitív mondatokkal. Egyszerűen nem bírtam a késztetéssel! Mintha nagyon törtem volna magam, hogy ne kontárkodjak bele a dolgokba. Tényleg egy borzalmas pletykás vénasszony leszek, aki folyton feszegeti hallókészüléke határait, mert unatkozik nyugdíjas mindennapjai során és egy kis izgalmas hír csíráit hordja szét egész Seiretei területén. Aztán kergethetném járókeretem rejtett fegyvereivel az ajtóm előtt lázongó áldozatokat, akik indulatosan kérnék ki, hogy titkaikat minden létező élőlénynek továbbadtam. "Nem akaroooom!" Visítoztam gondolati síkon, körbe-körbe rohangálva az őrület szakadéka előtt. Lehet jobb lenne agyat cserélnem mire ősz anyóvá válok, vagy még mielőtt bekövetkezne, hősies halált halni valamelyik főmaffiózó ellen! A második határozottan shinigami álmos távozás volna! Már csak időben kell felfuttatnia Hueco-nak egy erőlényt! Na, de dilemmámból hupp le a jelenbe depresszív Suke-hoz.
-Maximum akkor foccsolna be, ha egy űrlény beesne a házadba, lenyelné a gyűrűt és eltűnne a galaxis másik felében. - sütöttem el a tányért bökdösve egy bődületesen béna poént, majd hátradőlve kanyarítottam komolytalanul komolyra a szót. -Figyuka, Suke! Ismerjük mindketten Mitsu-t! Ő már attól folyékony halmazállapotúvá fog csöppenni, hogy ilyesmivel készülsz! Kilencvenezer százalék! Tuti lesz az egész! És hidd el nekem, hogy azok a legemlékezetesebb és legszebb pillanatok, amik nem sikerülnek a kigondolt menetrend szerint. Meg amúgy is olyan...-
Jött el a pillanatom! Ideje volt bevetnem tipikus fegyverem! Ha ezzel se sikerül jobb atmoszférát teremteni, akkor halálra etetem édességgel! Szóval a tervnek megfelelően, hirtelen félbeszakítottam a mondatom és mögé pattanva zendítettem rá merő szeretetből kínozni. Emelgettem a karjait, csipkedtem az arcát, próbáltam csikizni és mindehhez 'mami szeme fénye' stílusban járattam a számat.
-A-ra-nyos, ked-ves, drá-gaaa fi-úcs-ka vaaaagy!-
Rögtönzött kiselőadásomat és elégtételt jelentő jajongást követően fogkrém reklámok sztárjaként vigyorogtam magamnak. Az áldozatom kisebb lélek kiköpéses haldoklás után végre elmosolyodott. Teljesítettnek is könyveltem el a hadműveletemet. Már csak annyi dolgom volt,hogy élvezzem a győzelem ízét, ergo fújtassak két sort. Azonban a békés semmittevésem se tartott sokáig, mert Suke egy bődületes ötlettel állt elő. Eleinte azt hittem félre értettem vagy hallucináltam, úgyhogy csak értelmetlenül bamba pislogással ücsörögtem tovább és forgolódtam a szélvészként pulthoz masírozó Suke után. Túl szép álomnak tűnt, hogy elődrukkoljon álmaim kezdő és végpontjával! Bármikor képes lennék meghitt kocsmák rejtekében iszogatni ismerősökkel, barátokkal, belebotlottunk és jó fárasztani cimbikkel! Istenem! Milyen rég volt az utolsó háromszázhatvan fokban kifordított estém! Amióta el lettem tiltva imádott férjem által az efféle helyektől az életem üres, sivár lett, legfőképp pedig sake ízétől mentes!
-Mekkaaaa!- csorgott látványosan a nyálam, majd kerültem ki valamilyen úton az utcára. Kisebb tanácstalan fejkörzés után rájöttem, hogy a kezemet húzó Suke valószínűleg könnyedén kihasználta átmeneti kép-éberség-épelméjűség zavaromat. Némi szemcsillogás és hangmélység beállítás után teljes bedobással erőlködtem normál hangon válaszolni, de egyszerűen nem bírtam a túltengő boldogság hormonjaimmal. Ez az év legszebb napja! Találtam egy új barátot és elvisz természetes környezetembe iszogatni! Borultam is zokogva a nyakába, hatalmas szívecskéket dobálni.
-Jaaaj, téged a szerencsecsillagom küldött! Igen, igen igeeeeen! Meg se álljunk az ivóig!- valaminek mindig el kell rontani a hangulatot, ami jelen esetben His esetleges felbukkanása lenne, így kétségbe esetten száguldottam el Suke mellől és fürkésztem körbe a terepet. Ha elcsípne nem mehetnék piálni! A remény után szörnyű lenne! Miután nem találtam jelét a környéken, turbó tempóra kapcsolva vonszoltam magam után az igencsak fonalat vesztett Suke-t. Gondoltam magyarázkodom neki,de beugrott, hogy kapitányi gyűléseken vagy egyéb helyeken összefuthatnak.
-ÚRISTEN! El ne mond a férjemnek!-
-Re-rendben! Tartom a szám, ne aggódj! De miért is?-
-Ohóóó, hát...khm...hajlamos voltam jobban a pohár fenekére nézni mint kellett volna, úgyhogy eltiltott a szórakozástól! Persze ő se az a "csak-narancslé-semmi-más" személyiség! Ő vígan sake-zhat én meg nem! Mond, hogy kegyetlen!- drámáztam ezerrel, miközben szemeim előtt csak a cél lebegett. Lökdöstem is félre minden útba kerülő tárgyat, lelket! Nem állíthatnak meg! Be kell jutnom az ajtón! Utána már nem lesz gond, csak érjem végre el!
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te5000/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyKedd Feb. 02, 2010 3:28 am

Az első találkozás


Miközben a büfé felé haladtunk, azon töprengtem, hogy mit keresek itt azon kívül, hogy éhes vagyok. Végülis, évtizedek óta minden egyes napom ugyanúgy telt: nem volt szükségem semmire és senkire ahhoz, hogy "jól" érezzem magam. Sosem voltam az a csupa a kacagás, felhőtlen jókedv típusú lány. Inkább a tanulás érdekelt mindig is, ezért minden szabad percemben olvastam, vagy éppenséggel... boncoltam. Ezt-azt. Mindig csak azt, amire engedélyt kaptam a hadnagyomtól vagy a kapitányomtól. Imádtam a munkámat. Azt hiszem, én erre születtem... bár meg kellett halnom azért, hogy ezzel foglalkozhassak. Vajon... mi lett volna belőlem, ha nem öl meg? Ha én és a kedvesem is életben maradunk, ha el tudunk szökni? Boldog lettem volna anyaként is? Egyáltalán... lett volna értelme? Ezt már sosem tudom meg. Hogy ez mennyire bánt, nagyon jól elrejtettem. Végülis, talán én vagyok az egyetlen shinigami, aki a múltban él.
- Igazán hangulatos ez a hely. Nem rossz értelemben, csupán megteremti a kellő légkört és hangulatot a reggeli vagy uzsonna elfogyasztásához. Ráadásul mindig akad pár kedves szavuk az emberhez. Ez az egyetlen hely létezik, ahová szívesen járok el. - magyaráztam, majd rápillantottam a könyvemre. ebben volt... minden, amit eddig gondoltam, amit megtanultam... Ezer éves élet... Milyen érdekes a címe, és hogy pont én szerezhettem meg... Ez is annyira, annyira véletlen. Egy pillanat, egy másodperc eldönti, hogy kiből mi lesz, ki mit kap meg... Az előre tervezés semmit sem old meg. Sőt, ha kudarcot vallunk, csak dühöt és keserűséget szül. Mint minden más, amihez az "ember", mint lény hozzáér.
Némán tekintettem előre, majd beléptem a büfébe. Szokott zavart pillantással néztem végig a termen, majd a meghajlás után a pulthoz siettem.
- Egy forró mentateát, és jónéhány gombócot kérnék. - mondtam, majd elővettem fekete szövet pénzes szütyőmet, hogy fizethessek. Miután megkaptam a kis elemózsiás tálkámat, a legelső szabad asztalhoz leültem, és óvatosan tettem le a könyvemet. Sokkal, sokkal óvatosabban, mint a kajástálat. Látszik, hogy mi a fontosabb számomra...
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Feb. 28, 2010 5:25 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Wink =//

Tiszta vagyok és illatozó. Felemelő érzés. Az idő tökéletes, Neko pihen (szóval a lehető legcsendesebb üzemmódban van), a szél is elült, csupán néha fújdogál egy kis szellő, hűsíteni a fülledt levegőt, amit most meglepően kellemesnek érzek. A célba vett épület sincs már messze, már tisztán látom a feliratot a ház bejárata fölött: Unohana & Ukitake Büféje. Nem sűrűn jártam ide hatodik osztagos koromban sem, inkább a kocsmákat és egyéb kisebb ivóhelyeket részesítettem előnyben, de úgy tűnik Fortuna úgy döntött, ezen a rossz szokásomon változtatnom kell. Most épp az Angyallal való találkozásomra igyekszem nagy hévvel és izgatottsággal, igaz most üres kézzel. Az edzőteremben átadtam neki azt a doboz epret, amit neki készítettem ki tegnap. És hogy örült neki! Alig jutott szóhoz, aztán meg a nyakamba vetette magát. Olyan piszkosul jó érzés volt! Aranyos kezei, meztelen hátamon… Akkor akár az ő kezétől is meghaltam volna.
Habár, ha nem sietek jobban, a korgó hasam által kerülök a föld alá. Ma tényleg nem ettem még semmit. És azoknak az epreknek az illata is olyan ínycsiklandó volt, hogy azt hittem, ott pusztulok össze Vera hadnagy előtt. Elég gáz lett volna, ami azt illeti.
Apró zaj csapja meg a fülem, az épületből jön. Nevető emberek, pálcikák csapódása a kerámia edényeken, beszélgetés tompa morajlása. Máris megjött a kedvem egy kis reggeli csevegésre, és egy nagy adag rizses húsra.
Hamar be is lépek és futólag körbetekintek a termen, hátha a Tündér itt van-e már. Mit beszélek? Tuti, hogy itt van. Ő velem ellentétben biztos, hogy pontos. Még pár fejtekerés után meg is látom a hadnagyot, az asztalok és köréjük verődött emberek kacskaringózó labirintusában.
De nincs egyedül. Ahogy közelebb érek, látom, hogy egy másik nő ül mellette. Vörös, hosszú haja van, és a figyelmem nem tudja elkerülni testes mellmérete. Végül is úgy terveztem, hogy egyedül leszünk az Angyallal, no, de ha már így alakult, remélem az idegen nem vett fel mély dekoltázsú pólót, különben szégyenkezhetek férfias tulajdonságaim miatt.
Végül csak odaérek az érintett asztalhoz. Körbetekintek az arcokon és elvigyorodom.
- Hölgyeim… - biccentem meg a fejem – Elnézést a késésért – ülök le közéjük és nem sokkal később a kezemben érzek egy menülapot, de még nem temetkezem bele. Először jobban szemügyre veszem az ismeretlen lánykát. Kedves arca van, bár nem halálisten. Kíváncsi vagyok, vajon miféle szerzet lehet. Talán nem is baj, hogy nem leszek egyedül a hadnaggyal. Talán nagyon jól fogunk szórakozni.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Feb. 28, 2010 5:45 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Smile =//


Miután kiléptem az ágyból, hatalmas ásítással nyomtam le az ébresztőóra gombját. Már számtalan reggele ugyanez az apró jelenet játszódik le: legalábbis azóta a pár éve, mióta idekerültem SS-be. Valahogy mára már meg sem érzem azt a pár darab ellenséges pillantást, inkább a szemük közé mosolygok, és halkan dúdolva folytatom az utamat. Végülis, tényleg nem ártottam nekik...
Amint felvettem a fehér ingem a kockás szoknyámhoz, elővettem az éjjeliszekrényemből némi aprót, és elhatároztam, hogy meglátogatom a Büfét valami finom kis reggeliért. Némán simítottam meg Deze fejét, mire a kezem után kapott. Hagytam, hogy a szájába vegye, és megharapja. Aztán meg is szólalt:
- Ma mit csinálsz? - okos szeme az enyémbe mélyedt, míg én a sérült kezemre pillantottam. Tudtam hogy utálja, ha hozzáérek, legalábbis, ha így. Az a pár évszázad pedig... igazán megszokhatta volna már. Ahogyan én is. Hiszen belegondolva jó hosszú ideje csak mi ketten vagyunk egymásnak... és szerencsésnek érezhetem magam. Hiszen az én bábomnak ilyen a formája, és tudok vele beszélni, nem kellett beleőrülnöm a csendbe, a magányba, ami majdnem örökké körülvett...
Apró sóhajjal húztam ki a szememből a hajam, és belebújtam a cipőmbe.
- Tudod, elmegyek reggelizni. Jobb, ha itthon maradsz... A büfébe úgysem engednének be. Az osztag környékén nyugodtan flangálhatsz. Majd hozok neked valami finomat, oké? - mosolyogtam, majd gyorsan elindultam a büfébe. Nem is tartott sokáig, hogy megérkezzek, és szerencsémre találtam egy szabad asztalt. Gyorsan a kezembe vettem az étlapot, és végigolvastam. Valami rizses - húsos dolgon megakadt a szemem, így ki is kértem egy nagy adagot magamnak egy csésze fűszeres -mentás tea társaságában. Mire megkaptam a reggelimet, addigra meg is érkezett mellém egy nagyon aranyos lány, akiről a karszalagja által kiderült, hogy a 10. osztag hadnagya.
- Szia! Gyere, ülj csak le... - mosolyogtam rá, és bekaptam egy falat kaját. Ezután nem sokkal egy vörös hajú srác is megérkezett, én meg mosolyogva köszöntem neki is. Úgy tűnt, mintha ezek ketten egy pár lettek volna... Milyen jó is lesz végighallgatni egy szerelmespár reggeli randiját így, hogy ennyire magányos vagyok...
Kissé elszontyolodva turkáltam kicsit a kajámban, majd bekaptam egy újabb falatot. Ennyi, nem lesz nehezebb ezt sem eltűrni, mint a többit...
Vissza az elejére Go down
Tanaka Hitoshi
6. Osztag
6. Osztag
Tanaka Hitoshi

Férfi
Scorpio Pig
Hozzászólások száma : 116
Age : 28
Tartózkodási hely : A világ végén
Registration date : 2009. Aug. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya ; a Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te10500/25000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (10500/25000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyPént. Márc. 05, 2010 9:07 am

Az első találkozás
Gondolkodást előidéző dolog az, ha az ember, egy általa kevésbé ismert személlyel kommunikál. Miért teszi, amit csinál, és miért pont az idegennel? Esetleg mert meg akarja ismerni, de miért pont őt? Látna benne valamit, ami miatt csábítóbbnak tűnik a személlyel töltött perc, mint egy átlagos nap? Egyáltalán miért kell ezen töprengeni? Azért vannak emberek, hogy megismerjék egymást. Ha csak egy ember létezne, akkor abba mi lenne a buli? Hol lenne az izgalom? Sehol. De persze, sok kérdés merül fel eme válasz hallatán. De ez most nem is kapcsolódik ide, csupán egy rövid eszmefuttatás volt. Végül is nem fájt annyira, igaz? Na tehát éppen megérkeztünk a büféből, ahol meglepő módon még életemben -vagyis mióta meghaltam- nem jártam. Érdekesnek tűnt az egész hely, bár kicsit szokatlan is volt. Mikor meghallottam, hogy a lány mit rendelt, úgy döntöttem, hogy nem lévén tisztában a dolgokkal egyszerűen csak ugyanazt kérem amit Ő. Eltöprengtem a szavain, miszerint hangulatos ez a hely. Mikor meghallottam, hogy ez az egyetlen hely ahová szívesen jár, mintha úgy éreztem volna, hogy ennél a lánynál nem láttam magányosabb teremtményt. Márpedig igazán sokat láttam. Miután megkaptuk az ételt, hamar letudtam a fizetős részt, majd Seiunt követve próbáltam megtalálni a lehető legjobb helyet, ahol nyugodtan el lehetne csevegni. Persze lehet a lánynak van egy törzshelye, ahová általában megy, de ilyen téren ostoba lévén nem tudom. Miután végre leültünk egy helyre, töprengve emésztettem meg az eddig gyűjtött információkat. Egy helyes, magányos velem egykorú nő, aki nem utasította vissza a közeledésem. Érdekes, de vajon milyen ember lehet? Netán a tömeg felé semleges arcot mutató, ám valójából egy vérengző őrült? Vagy egy cseles orvgyilkos? Az én szerencsémmel még ezeknél is szörnyűbbet foghattam ki...
- Még nem válaszoltál a kérdésemre, és igen szomorú lennék, ha ezeket az információkat nem osztanád meg velem.-
mondtam mosolyogva, próbálva kedveskedni a lánynak, hisz az udvariasság az alapköve mindennek. Igaz, hogy olyannyira érdekelt ez a lány, hogy majd megőrültem, de meglepő módon sikerült visszafognom magam. Hisz ki tudja, lehet, hogy nem is állt volna szóba velem, ha látja milyen is vagyok valójában. Kinek kéne egy ostoba, gyenge, és mihaszna tag? A válasz egyértelmű: senkinek. De ezeket képtelen vagyok megállapítani addig, amíg ez a lány továbbra is titokzatoskodik. Nem tudtam eldönteni, hogy vajon mit szólna hozzá, ha látványosan nyomulni kezdenék, így továbbra is óvatosan kellet kezelnem, amíg meg nem tudok róla elég információt. Úgy tűnik a kommunikáció alapköve a kérdés. Milyen ostoba kő ez...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te25250/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Márc. 07, 2010 9:02 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Surprised =//

*Percekkel az elválás után sem vagyok képes felfogni azt, hogy egy újonc tiszt ennyire kedves velem. Úgy értem… Én marhára nem érdemlem meg, hogy bárkitől is ilyen figyelmet kapjak, mégis, először a taichou, majd Kai, most pedig Ayu… Nem értem, miért. Pedig én tényleg nem szolgáltam rá a kedvességükre. Az lenne a helyes, ha egyszerűen eltaszítanának maguktól, s a szemembe mondanák, hogy valójában egy nélkülözhető senki vagyok, de nem, ez sosem történt meg. Kai pedig, amióta együtt vagyunk, még inkább érezteti velem azt, hogy mennyire szeret, de még mindig nem tudom, hogy higgyek-e neki. Nem mintha kételkednék a szavaiban, hiszen Kai nagyszerű, Kai tökéletes, és Kai sohasem hazudna, mert túl jó ember ahhoz, és kedves, és aranyos, és kedves, és… mondtam már, hogy tökéletes?
Hazaérve Macska fogad, akit miután megetettem, jó alaposan meg is nyomorgatom, a tegnapi incidensre gondolva. Az az újonc komolyan veszélybe sodorta egy teljesen ártalmatlan élőlény életét, s komolyan el kell gondolkoznom azon, hogy vajon valóban megérdemli-e az illető a shinigami jelzést. Nem is tudom, mi lenne velem Macska nélkül, talán már rég felkötöttem volna magam. Vagy inkább Suwun folytatta volna az érzelem nélküli életmódot, már ha azt annak lehet nevezni. Nem is beszélve Kairól. Igen, ő biztosan még mindig azzal a megvetéssel nézne rám, vagyis Suwunra…
Egy gyors zuhany után felöltözök, s hadnagyi karszalagomat pedig a lehető legtökéletesebbre simítom karomon, mert olyan nincs, hogy bármilyen hibát megmutassak a külvilágnak. Talán már túl tökéletes, ahogy ránctalanul feszít a karomon a szalag, de hiába, mindig is büszke voltam arra a rangra, amit elértem. Így legalább kevésbé tűnök szerencsétlennek. Talán.
Végül a kis dobozt a kezembe veszem, s elindulok a kijelölt találkozóhely felé. Ahogy az lenni szokott, ismét elöntötték képzeletemet a „mi van, ha nem jön el” gondolatok, hiszen tényleg nem értem, miért is akarna bárki is velem reggelizni. Még a lábaim sem érnének le a hadnagyi székről a padlóra, ha Suwun nem rendel külön, alacsonyított irodabútort magának, csak hogy kényelmesebbé tegye ezzel a munkáját, vagyis a munkánkat. Áhh, mindegy, ez bonyolult. >.<
Lehet, én érkeztem túl korán, minden esetre Ayut még nem találom a büfében. Más hely nem lévén, az egyik asztalhoz megyek, s megkérdezem az egyedül ülő lányt, hogy leülhetek-e mellé. Kedvesnek tűnik, bár hogy nem shinigami, azt egyből megérzem lélekenergiájából. Csak hogy mi, arra nem tudok rájönni. A volt osztagomban állítólag voltak bountok is, és egyszer még egy privaron espadával is találkoztam, és ott van Krázus is, aki egy mágus, vagyis elég sok nem shinigami is szolgálja Seireiteit, de azt hiszem, tapintatlanság lenne a részemről, ha egyszerűen rákérdeznék faji mibenlétére.*
- Szia, Ayu! - *integetek a tisztnek, amikor meglátom őt a távolban. Persze a kis dobozt is elhoztam, amit tőle kaptam, mert meg kell enni az epreket. >.<
Aztán eszembe jut, hogy a lánynak, aki mellé csapódtunk, be se mutatkoztam. A kezemet hirtelen nyújtom felé, amin megpillantható az a gyűrű, amit Kaitól kaptam.*
- Bocs, hogy nem mutatkoztam be… Verashu Suwun vagyok, 10. osztag hadnagya, de általában csak Verának hívnak. Ő pedig Ayumu Hirateuchi, az osztagom 4. tisztje. És te? - *várom a kézfogást, hogy ezután az étlapot kezdjem el tanulmányozni, majd meg is állapodok egy tál salátánál, és természetesen egy csésze kávénál. Ekkor jut eszembe, hogy ma még nem volt alkalmam elszívni egy szál cigarettát sem, azonban ez a hely nem éppen dohányosoknak lett kitalálva. Egy nagy sóhajjal markolom meg a zsebemben lévő cigarettás dobozomat. Valóban, mintha egyre többet szívnék, amióta Kai-al együtt vagyok, mert amint meglátom, hogy rágyújt, egyszerűen megkívánom, és nekem is rá kell gyújtanom. >.<*
- Mit gondolsz, szerinted Kai örülne, ha átvinnék hozzá mondjuk valami péksüteményt? - *csillannak fel a szemeim, ahogy az őszinte válaszra várok, hiszen Ayu férfi, és biztosan meg tudná mondani, hogy neki mennyire lenne kínos, ha a barátnője péksüteményeket visz át neki munkaidőben.*
- Csak, csak… mostanában nagyon sok munkám volt, és neki is, amióta kinevezték őt kapitánynak, és nincs annyi ideje foglalkozni velem… - *tekintek a földre, mint egy csínytevésen kapott kisgyerek, akinek most meg kéne bánnia a tetteit.*
Vissza az elejére Go down
Kuroi Seiun
12. Osztag
12. Osztag
Kuroi Seiun

nő
Hozzászólások száma : 45
Tartózkodási hely : 12. osztag, Laboratórium
Registration date : 2009. Aug. 23.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te5000/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (5000/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:21 am

Az első találkozás


Némán figyeltem a velem szemben ülőt, majd tekintetemmel szeretetteljesen simítottam meg az ősöreg könyvet. Ha ez a könyv elpusztulna, vele halnék én is. Megigazítottam a meglazult szalagot a hajamban, és tekintetemet a hadnagyra függesztettem. Valamiért annyira nyugtalannak tűnik... csak nincs rosszul? Bár, így külsőleg figyelve, orvosi szemmel mérve egészségesnek tűnik. De mind tudjuk, hogy ez lehet csak a látszat is.
- Miféle információkat szeretne tudni? Sajnálom, elkalandoztak a gondolataim... A nevem Kuroi Seiun, és szívesen ülök a szobámban vagy a laborban, belemerülve a munkámba, ami az életemet jelenti. - mosolyogtam, és beleharaptam a reggelimbe. Lábaimmal halkan kopogtam az asztalon, és kezeimre pislogtam. Miután az első pár falat kaját lenyeltem, elégedetten tudatosodott bennem, hogy csökkent a gyomorsav-aktivitásom, és így nem fog megint megkordulni. Apró, mégis mély sóhajjal jutalmaztam a körülöttem való sürgés-forgást, és szívesen mentem volna már azonnal vissza dolgozni. Nem tehettem róla, nem szerettem emberek között lenni. Sohasem voltam tárasági ember, életemben és halálomban is csak két embert engedtem magamhoz közel, ők is meghaltak. Nem tartoztam közéjük... csendben végzem a munkám, imádom a hadnagyom, és ennyi. bőven elég ez nekem, nem vágyom semmi másra.
Ránéztem a hadnagyra, és megállapítottam, hogy a vörösnek egy mélyebb árnyalatát választotta a haja hajszínek. egész érdekes, ilyen színt még nem is láttam. Valójában érdekes embernek tartottam a hadnagyot, csak hát... én olyanokkal állok szóba, akik okosak. Legalább annyira, mint én. Mindenkitől tanulni akarok, és aki nem tud nekem újat mutatni, amellett szó nélkül megyek el. Ezért nem foglalkozom a tekintetekkel sem, amik néha-néha követnek engem. Egyszer akartam megpróbálni, annak is pokol lett a vége. Azt hiszem, ennek is az lesz a vége, hogy majd felállok az evés végeztével, és visszasétálok a laborba, tovább ügyködni a mikroszkópok között. Ha ügyesen manőverkedem, ma még felhozhatom a holnapi munka felét is...
- Igazán jó ötlet volt idejönni. Bár többnyire egyedül mászkálok ide is. Nem vagyok társasági lény, nm szeretek bárkivel elmenni bárhová. Az egyetlen, akit megtűrök magam mellett, az a hadnagyom. - mosolyogtam a szakácsra, aki felénk nézett. Intett, visszaintettem. Kedves ember volt.
félretoltam a tányérom, és időmet az italom elfogyasztására szenteltem.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyHétf. Márc. 15, 2010 5:04 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Wink =//

Micsoda zsibongás vesz körül minket, ez a hely tele van emberekkel, bár ismerős arcot nem nagyon vélek felfedezni, és hogy az őszintét megmondjam, két ilyen csodás nő társaságában nem is tud izgatni, hogy kit ismerek a helyiségben és kit nem. A Tündér épp a velem szemben ülő lánnyal társalog, és látom a kezén a gyűrűt. Ha nem lenne fedél a fejünk fölött, megkockáztatom, hogy a körbe foglalt ónix (legalább is annak néztem, nem vagyok jó a kövek felismerésében) korom feketeségében is képes lenne visszaverni a nap sugarait és elvakítani vele bárkit. Ez a Matetatsu nem kis summát kipengethetett ezért a kissé darkos beütésű gyűrűért.
Amikor meghallom a nevem Vera szájából, ismét mosolyogva biccentek az ismeretlen hölgyemény felé. Úgymond bíztatva, hogy nyugodtan feloldódhat.
- Bár nem rég csatlakoztam csak a 10. osztaghoz. Előtte jó pár évig a 6. osztagot „erősítettem” – tettem hozzá a bemutatkozáshoz. Azok a fránya részletek, ugyebár. – Egy nagy tál rizses-húst és valami teát kísérőnek, csak ne legyen gyümölcsös – Adom le a rendelést és egyúttal a pincér kezébe nyomom az étlapot is.
- Mit gondolsz, szerinted Kai örülne, ha átvinnék hozzá mondjuk valami péksüteményt? – fordul most hozzám az Angyal, csillogó szemekkel, én pedig kénytelen-kelletlen egy nagy sóhaj kíséretében biccentek egyet.
- Ki ne örülne egy ilyen csodás meglepetésnek? – tárom szét tenyereim, mint egy „áldásom rá” jelzést sugallva. – Mondjuk egy kis croissant, vagy egyéb, most sült finomságoknak biztosan nem tudna ellenállni. – „megfelelő felszolgálás mellett…” – teszem hozzá magamban, mert még is csak elég szégyentelen dolog lenne egy férfinak ilyet mondania egy nőnek, de könyörgöm, nem bírok az agyammal és nekem örökmozgó fantáziám van, ami talán jelenleg annak köszönheti felturbózott tevékenységét, hogy rég voltam már Keinél. Vagy egyáltalán nővel.
- Csak … mostanában nagyon sok munkám volt, és neki is, amióta kinevezték őt kapitánynak, és nincs annyi ideje foglalkozni velem… - folytatja kissé elszontyolodva, én pedig nem bírván tovább nézni, a vállára rakom a kezem és vigasztalóan megsimogatom azt.
- Ne aggódjon, hadnagy! Biztos vagyok benne, hogy nagyon szereti magát… - „különben nem adta volna magának azt a ’nagy vagyonnal rendelkezem’ gyűrűt” – ehj, de rosszmájú vagyok, ma reggel! – …és az elején még biztos nehéz lehet, új munkaköre van, meg kell szoknia az új környezetet, miegyéb. Egy kevés idővel annyi idejük lesz egymásra, hogy kis híján megunják egymás társaságát…
Sajog a szívem, mert ez biztos, hogy nem fog bekövetkezni, de valamivel fel kell világosítanom Vera hadnagyot, hogy ne becsülje alá magát, és hogy pár hét, vagy hónap és minden teljesen rendeződik, akkor aztán egész nap egymás nyakán lóghatnak. A rohadt életbe… Legjobb lesz kivernem a fejemből a Tündért. Aranyos, kedves, meg minden, amire csak ember vágyhat, de… úgy tűnik őt nem nekem szánta drága Fortuna. Talán annak is rejtett jelentése van, hogy pont egy harmadik személlyel bővültünk reggeli evészetre. Aki szint úgy kedvesnek, bár kicsit szomorkásnak tűnik. Sajog a szívem, ha egy nőt legörbülő szájjal látok… (Tudom, nem vagyok én holmi Vidám Híró, aki kis zsákjában hozza a vidámságot, csupán egy szeretetre éhes fickó, aki, ’ha már ő nem lehet boldog, hadd legyen más az’ felkiáltással próbálja megváltani a világot. Legalább is most így világosodott meg helyzetem előttem. )
- Kérem, mosolyogjon egy kicsit többet. Gyönyörű mosolya van, kár lenne rejtegetnie, főleg egy ilyen csodaszép napos reggelen. – mosolygok az idegen lányra és remélem nem kergetem világgá, hiszen még csak nem is ismer egyikünket sem.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyKedd Márc. 16, 2010 7:12 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Surprised=//

Némán hallgattam két reggeli-partnerem értekezését, és kedvem támadt volna elmosolyodni. Igazán kedves „embereknek” tűntek. Úgy éreztem magam, mint aki egy szerelmi háromszögbe csöppent bele- mintha én lettem volna a hívatlan negyedik. Tekintetemet hol a kedveséről áradozó Verára, hol az érzelmeit mártírként titkoló Ayumura pillantottam. A tőle érkező bók tökéletesen meglepett, és kis híján olyan vörösre pirultam, mint egy szépen megfőtt rák. Értetlenül néztem rá, majd mosolyogva válaszoltam:
- Igazán kedves, köszönöm. A te mosolyod meg aranyos. – adtam vissza a bókot, majd figyelmemet ismét a reggelimnek szenteltem. Szerettem volna őket jobban megismerni, mert bár tényleg voltak páran, akik kedvesen közeledtek felém, én képtelen voltam kinyílni előttük. Talán köze van ehhez annak is, hogy még itt, Seireteiben is voltak olyanok szép számmal, akik meg akartak ölni. Hogy bízzon így az ember lánya így másokban?
- Péksüti? Milyen péksütikre gondolsz? Szerintem egy fahéjas tésztájú- csoki krémes csodának nem tud majd ellenállni a kedvesed. – próbáltam bekapcsolódni a beszélgetésbe, akkor is, ha hívatlan voltam. Végülis, az elmúlt hétszáz év alatt volt alkalmam tökélyre fejleszteni pár hozzám kapcsolódó dolgot… Azok közül, amiket ruhában kellett művelni, a főzés és sütés volt az, amiben űberelhetetlen vagyok.
- Ha szeretnéd, szívesen csomagolok neked párat, nem rég sütöttem. Már amennyiben az éjjelt nevezhetjük annak! – próbáltam csevegni, közben meg hátrasimítottam vörös hajam. Államat tenyerembe támasztva kezdtem fürkészni a helyet, közben talpammal egy idióta Purigorota-dalt kezdtem el topogni. Igazából már megettem mindent, ami belém fért. Sosem voltam nagyétkű, tekintve, hogy régebben kicsit mást is ettem, mondjuk…. Holtak lelkeit. Jól van, nem vagyok rá büszke, de az az érzés olyan volt számomra, mint egyfajta drog. Nem is tudtam lemondani róla. Egy ideig nem, pedig a Mesterem emléke sokáig élt bennem. Sajnáltam, hogy annyira elvont volt… talán még ma is él valahol, valakivel, boldogan… Furcsa mód a gondolatra a szívem kicsit fanyarkás görcsbe rándult. Igen, szép és naiv fruska voltam pár száz éve…
- Ayumu, te is kérsz majd sütit? Szívesen adok neked is, túl sokat gyártok mindig… Nem vagyok valami nagy étkű… - mondtam zavartan, és közben ujjaimmal játszottam. A végén még valami cukros – jelen esetben sütis- néninek néznek! Pedig mi sem áll tőlem távolabb…
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te25250/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzer. Márc. 24, 2010 4:09 pm

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Rolling Eyes =//


*Ayu végtelen türelemmel hallgatja végig és tűri el áradozásom. Nincsenek barátaim, Kai-on és Watanabe-taichoun kívül nem sok emberrel vagyok jóban, talán még Mitsu taichout sorolnám azok közé az emberek közé, akik megtűrnek, meg persze ott van Yuki is, és azt hiszem ennyi. De egy barát azt hiszem, hogy olyan lehet, mint Ayumu, mert meghallgat, sőt, az egyik kezét a vállamra is teszi, meg még tanácsot is ad! Surprised Azok alapján, amit látok, mások számára is valami ilyesmi lehet a barátság, bár még mindig nem igazán vagyok benne biztos, mert ez még egy kicsit szokatlan és... új helyzet nekem.*
- Tényleg ezt gondolod? - *lábadnak könnybe szemeim, persze most a meghatódottságtól, nem pedig a sértettségtől. Szemem előtt pedig ismét csak lebeg az idilli kép, ahogyan bekopogok szerelmem irodájába, betessékel, meglepődik, örül, aztán medig meglepődve és meghatódva veszi át a süteményeket. *.* Ennél már csak az lenne szebb, ha ráadásként én is sütném őket, de hát... Suwunnak sosem volt rá szüksége, rám pedig gyakorlatilag Kai főz, és így jobban belegondolva tényleg itt lenne az ideje annak, hogy legalább süteményeket megtanuljak készíteni, mert milyen dolog már az, hogy egy háztartásban a férfi viselje a szoknyát (persze csak képletesen). Persze rögtön is eszembe jut az életem és halálom során elvégzett összes kísérletem, ami a konyhai munkákat illeti. Ízre sose volt rossz, kivéve, amikor odaégettem valamit, vagy éppen túl nyers volt, vagy túl sok fűszert, sót vagy cukrot raktam bele, de a legnagyobb probléma az volt, hogy a sütik például mindig szétestek, és nem olyan lett a formájuk, mint kéne. A legjobban anpan-t szeretnék megtanulni sütni. Tudjátok, az anko töltelékes péksüti, amiről nem lehet lekattanni, annyira finom! *.* Szép álmok, persze, persze, csupán az a baj, hogy talán még Kai sem engedné, hogy kést fogjak a kezemben, mert azt feltételezi, hogy annyira szerencsétlen és tehetetlen vagyok, pedig nem is! Meg különben is, ha zanpakuto-mat képes vagyok megfelelően forgatni, akkor egy egyszerű, konyhai késsel is boldogulok, és talán fel tudok szeletelni vele egy kis akármit. >.< Vagy nem. -.-
Mintha kimondatlan imám máris meghallgattatásra talált volna, hiszen Youko tud sütni! Már a felsorolásától is összefut a nyál a számban, és kétség se fér hozzá, hogy biztosan sokkal jobbat csinál még annál a tiramisunál is, amit itt lehet kapni. Máris kötelességemnek érzem azt, hogy megtudjak tőle lehetőleg mindent, amit csak a sütésről tudni lehet! Máris alig várom, hogy lássam Kai arcát, amikor bejelentem neki, hogy a sütemény, amit épp evett, az én két kis kacsóm gyártmánya, mert én sütöttem. *.* Persze, egy ideig biztosan kételkedni fog képességeimben, de ha elég látványosan megsértődök, akkor biztosan hisz nekem, és megpróbál majd kiengesztelni. >_> Nem mintha olyan nehéz lenne az esetemben...*
- Te tudsz sütni? Olyan jó neked... Párszor én is próbálkoztam, de nem mindig sikerült úgy, ahogyan szerettem volna, pedig én tényleg azt csináltam, ami le volt írva a receptkönyvbe! Meg amióta Kai-al vagyok, azóta nem is nagyon kell se főznöm, se sütnöm, de olyan jó lenne egyszer meglepni valamivel... - *fordulok szembe teljesen lelkesen a lánnyal, s még mielőtt levegőhöz jutna, folytatom is, hiszen éppen csak sikerült bekapcsolni a beszélőkémet, mert néha sikerül azt is elérni, hogy beszéljek és sokat. De legalább sikerül megfeledkeznem arról a dologról, ami egész reggel nyomasztott, mert hát nagyon nem volt kellemes azt az újoncot eltűrni az irodámban, az én drága, 2. otthonomban, aki fegyvert fogott a kutyámra. Evil or Very Mad A büszkeségemet sértette meg ezzel, mert hiába, mégis csak hadnagy vagyok, de nem is tudom, nem akartam egy házsártos nőszemélynek tűnni, de talán sokkal jobban jártam volna, ha úgy teszek, ahogyan Suwun is tett volna, mert akkor maximum megutál, de a hadnagyi büszkeségem megmarad. Remélem, a legközelebbi újoncnak nem lesz annyi esze, mint annak, és nem akarja felnyársalni szegénykémet. Nem mintha bárki is élve megúszná, aki kezet emel a kutyámra. >_>*
- Meg aztán itt a munkám is, szinte egész nap az irodában kell ülnöm, amit persze nagyon szeretek, mert annyira nem vagyok harcos alkat, de ez nem jelenti azt, hogy nem tudom magam megvédeni, ha kell. Szóval... Tudom, még nem nagyon ismersz, meg minden, de nem szeretnél megtanítani engem sütni valamit? Megvenném az alapanyagokat is meg minden... - *lógok Youko nyakán szinte, és hatalmas bociszemeimet meresztem rá, persze tényleg teljesen önkéntelenül, mert úgy általába véve senki sem tud ellenállni nekik, ezt pedig a tudatalattim szépen ki is használja. Wink*
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Május 02, 2010 11:58 pm

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég =//


Ez a nem shinigami lány nagyon aranyos. Mégsem futott egy másik dimenzióba bókomra, csak viszonozta azt, ami viszont engem lepett meg. Erre nem tudtam másként reagálni, minthogy még szélesebbre húztam a számat és a várva várt reggeli lakomámra vetettem magam. Az edzés teljesen kiszívta belőlem a tartalékaimat, ami elég nagy baj, hiszen még csak reggel van. Hogy fogok így bírni egy nagyobb harcot? Edzenem kell, ez nem is kérdés. Ez a rizses hús pont olyan, amilyennek lennie kell. A tea tökéletes. Voltak kétségeim ezzel a hellyel kapcsolatban, de úgy tűnik, tévedtem. Ez nem olyan késdobáló hely, mint ahova Kubóékkal menni szoktunk…
Eközben Vera és Névtelen Idegen a süteményekről tárgyaltak, de én csak annyit értek hozzájuk, hogy hogyan kell eltűntetni őket, úgyhogy jobbnak láttam nem közbeszólni, úgyis Kainak lesz az a fránya finomság .
Addig is én a reggelim maradványaira összpontosítottam, és mire végeztem pont úgy elteltem, ahogy kell. Az utolsó korty zöldtea legördítése után pedig úgy döntöttem elkezdem a Mission Impossible fedőnevű tervemet, és már halványan meg is csillant ölemben a 26 filmes fényképezőm objektíve. Igen, az a tervem, hogy paparazzó képeket készítek a Tündérről, de ha már ez a kedves idegen is közénk csöppent, hát akkor róla is csinálok párat. Már tervem is van arra az esetre, ha lebuknék.
Most, hogy senki nem figyel rám, itt a vissza nem térő alkalom, hogy elkattogtassam a gépem. Nagyjából be is állítom a gépet (Légy üdvözölve félhomály! Fedezed a gépet, de a vakut nem kapcsolhatom be! Kíváncsi leszek, milyen gépek keletkeznek) és elkattintom az első képet. Ha minden jól sikerült, pont úgy sikerült elkapnom, ahogy szerettem volna. És jön a következő kép, meg a következő, meg a…
- Ayumu, te is kérsz majd sütit? Szívesen adok neked is, túl sokat gyártok mindig… Nem vagyok valami nagy étkű… - szól hozzám hirtelen és aranyosan zavartan reggeliző társunk, én pedig összerezzenek. Nem számítottam rá, hogy mostanában én is be leszek vonva a beszélgetésbe. El is süllyesztem a gépem az ölembe, ami úgy hat, mintha az ölembe ejteném a karjaimat.
- Persze! – válaszolok lelkesen szélesen vigyorogva, hiszen imádom a sütit – Imádom az édességeket! De hívj nyugodtan csak Ayunak, ha az kényelmesebb.
És ekkor hirtelen megfogalmazódik bennem egy ötlet, és előkapom a fényképezőmet.
- Nem haragudnátok nagyon, ha fényképeket készítenék rólatok? Emléknek az új ismerőseimről! – forgatom a csuklómat, megmutatva a hollófekete gépet. Ez eddig miért nem jutott eszembe? Így rendes képet tudok csinálni, nem pedig csupa fekete szarokat.
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 12:40 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Surprised =//

Szemlesütve turkáltam a rizses húsban, és arra gondoltam, hogy már hányszor ettem ilyet eddigi életemben. Szerencsére aludtam, így nem tűnt olyan végtelen, egybeolvadó folyamatnak az életem, mint mondjuk, ha vámpír lennék. Hát, mert az sem lepne meg, ha kiderülne, hogy ők is léteznek. Ha már ez az egész van, meg vannak szellemek is, miért ne léteznének pont ők? Vajon milyen lehet azzal a tudattal élni, hogy vért kell inniuk?
Még a gondolatától is kirázott a hideg, és összébb húzódtam kicsit, majd bekaptam egy falatot a még meleg ételből. Jó lesz nekem ez is, nem akarok flancolni semmivel sem. Apróbb sóhaj szakadt ki a mellkasomból, mert kezdtem felesleges harmadiknak érezni magam. Nem szerettem volna, ha tényleg azzá válnék, meg hogy a nyakukra telepedjek. Olyan undorító egy dolog... >.>
tökéletesen váratlanul ért, hogy a lány felém fordulva kezdett el magyarázni, meg hogy teljesen fesztelen volt. Majdhogynem kinyílt a szám a csodálkozástól, de mégsem. Inkább figyelmesen hallgattam, és a végén még egy mosolyra is futotta tőlem.
- Persze, szívesen megtanítalak sütni, nem nagy dolog. A sütés... csak egy újabb módszer arra, hogy kifejezd az érzelmeidet. Majd te is rájössz erre, ha megérzed az ízét a dolognak. - magyaráztam csillogó szemekkel. Az emberekben az elmúlt évszázadokban javarészt csak az nem változott, hogy sütöttek. bárhová mentem, mindenhol volt bolt, asztal és kemence, mait használhattam. A nyelvi ellentéteket pedig le lehet küzdeni, ha van elég ideje és ereje az embernek rá. Nekem pedig időm ne lenne? Kissé szomorkás mosoly játszott az arcomon, miközben a teám után nyúltam, és mélyen belélegeztem az illatát. Pillantásom egy egészen rövid időre Ayura esett, aki valami fényképezőgéppel babrált.
- Oké, akkor te meg hívhatsz Youkonak, vagy bárminek, amit ebből kreálsz. - mosolyodtam el, és tettem le a csészét. A fényképes dologra kicsit furcsán reagáltam: eddig valahogy nem akartam, hogy bárki fényképén is rajta legyek. egyrészt, mert ki tudja ki jött volna rá arra, hogy úgy hetven évvel ezelőtt én már éltem abban a faluban, ahol fellelnek egy-egy képet... Megköszörültem a torkom, és ellazítottam megmerevedett izmaimat. Most már nem kell emiatt aggódnom.
- Amikor lesz időd, nyugodtan szólj, és elkezdhetjük a sütést, jó? - néztem a lány felé, aztán vissza a fiúra.
- Nem hinném, hogy jó ötlet lenne engem lefényképezni. - sütöttem le a szememet, és fontam a kezemet karba, hogy csak csináljak valamit. Egy több száz éves idióta egy aranyos lány mellett? Nem tűnik jó ötletnek...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te25250/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyPént. Május 07, 2010 1:46 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég =//

*A többiek már majdnem végeztek az evéssel, én meg még sehol sem tartok, szóval ideje rájönnöm arra, hogy nem csak csevegni jöttem ide a hülye életemről, meg Kairól, aki nem hülye, hanem fantasztikus és nagyszerű, aki szerintem egy légynek sem tudna ártani, mert túl kedves hozzá, na. Nagy élvezettel ízlelem meg a húsos rizst, igazán finomnak találom, de persze fele annyira sem jó, mint Kai főztje, mert annál jobb nincs. Mindazonáltal tekintetemmel a péksüteményeket kezdem el vizslatni, és azon gondolkozom, hogy Kainak vajon melyik ízlene a legjobban. Valószínűleg egy anpant veszek, azt sokan szeretik, és szerintem ő is nagyon szeretné, szóval még mielőtt bezárkóznék az irodámba jó szokásomnak hála, még tuti elmegyek meglátogatni őt, mert lehet, hogy ma reggelizni sem volt ideje, márpedig nem állhat neki a munkának éhgyomorral. Különösen, ha edzeni is kezdett, és biztos vagyok benne, hogy a mai nap sem mulasztja el a gyakorlást. Elég sokszor említi meg, hogy sokat edz azért, hogy formában tartsa magát – látszik is rajta - , és persze hogy tovább fejlődjön, én bezzeg még mindig ugyanazon a szinten vagyok, mint amikor azt a pókszerű arrancart intéztem el valahol az Emberek világában. Szóval az már jó régen volt, és tudom, hogy nekem is komolyabban kéne vennem az edzéseket, de na, nincs időm rá a papírok meg Kai mellett. >.<;;;;
Youko-chan szerint a sütés nem más, mint egyfajta érzelemkifejezés, és mi sem lehet jobb módszer Kai iránti szeretetem kifejezésére, mint egy almás pite, amit én magam sütöttem! Egyre határozottabban lebeg a cél a szemem előtt: meg kell tanulnom sütni. Az idilli kép már be is villan a fejembe, ahogy a munkától és edzéstől megfáradt Kait üdvözlöm, leveszi magáról a fojtogató nyakkendőt, amit természetesen egész nap viselt, majd frissen sütött pitét tálalok fel, amit jóízűen elfogyaszt, aztán megdicsér, amiért ilyen finomat készítettem neki. *.* A továbbiakat az olvasó fantáziájára bízom, nem igazán akarok belemenni, mert nem szokásom erről a témáról sokat beszélni, Kai megjegyzi helyettem is. Wink Szóval ha törik, ha szakad, meg kell tanulnom, hogy csinálják ezeket, mert nem igazán értem, hogy hogyan is jön össze a liszt meg a tojás, és tényleg nagyon örülök annak, hogy Youko-chan segíteni fog nekem a célom megvalósításában.
Aztán a semmiből előkerül egy fényképezőgép, és az ötletre, miszerint csináljunk fotókat, lelkesen reagálok, és már át is karolom Youko-chant, hogy az első fénykép elkészülhessen.*
- Na de Youko-chaaaa~n, semmi bajod nem lesz tőle, ez csak egy fénykép! Legalábbis én nagyon örülnék annak, ha lehetne egy közös képem veled, és akkor megmutathatnám Kainak, hogy te tanítottál meg sütni is, meg minden! Amúgy a hétvégékre általában szabad vagyok, és ha neked is jó valamikor, akkor nyugodtan átjöhetsz, vagy te hozzám, vagy én nem tudom, hogy legyen. Amúgy… Te itt laksz? Csak mert úgy érzem a lélekenergiádból, hogy nem vagy shinigami, sem pedig egyszerű lélek, de nem igazán tudlak hova tenni. - *kérdezősködöm, és igyekszem valamiféle mosolyt is csalni az arcára, mert egy fényképen mindig mosolyogni kell. Nem ám morgós pofájú Verákat fognak majd lesegetni 800 év múlva az unokáim. >_> Kainak se tetszene, és ha Kainak valami nem tetszik, az már nem jó.*
- Ayu-kuuu~n, ugye kölcsön adod a fényképezőgépet? *.* Csinálhatnék én is fényképet rólatok, meg mindenről! Persze ha nem adnád a kezembe, azt is megértem, mert az én kezembe nem szokás ilyen drága dolgokat adni, de tényleg csak néhány fénykép lenne… - *kérem meg, hogy hadd fényképezzek én is néhányat, a rizses húsról pedig sikerül ismételten teljesen megfeledkeznem. Ha kölcsön adja, akkor első dolgom lesz véletlenül lefényképezni a padlót, de hát rossz helyen van a gomb, én tényleg nem akartam megnyomni. >.< Aztán persze jöhet a többi. Ayu profilból, Youko elölről, Ayu és Youko közös képei, de sikerül megörökítenem a süteményeket, egy-egy betérő vendéget, és odakint pont láttam valami madarat elrepülni, szóval remélhetőleg sikerül az ablakon át elkapnom róla egy jó képet. Igazán elszomorodom, amikor az utolsó képet is elhasználom, ami egy közös kép a hármasunkról, bár lehet, hogy csak a homlokunk látszódik belőle, mert nem látok el odaáig, na, és milyen lenne már, ha megidéznék egy lélekklónt, hogy fényképezzen helyettem. >.< Így aztán következnek a sűrű bocsánatkérések, amiért nem tudtam, hogy csak 26 filmkocka van a gépben, de azért remélem, hogy semmit sem rontottam el.*
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzomb. Május 08, 2010 2:57 am

Dípanyó & Télapó: Kirándulás egy büfében! Surprised


Mit ne mondjak, aprócska kis lelkivilágomat nagy csapásként érte, hogy én már ennyitől felbuktam. Hát így voltam én Espada egykor? A legerősebb hollowok közül való vagyok, és mégis ennyi kell nekem ahhoz, hogy a porba hulljak. Számítottam rá, már az elején tudtam, de akkor is... Volt valamicske önbecsülésem nekem is, és még szép hogy nem bírtam elviselni, vagy csak nehezen azt, hogy ennyitől kidőltem. Ráadásul még így voltam büszke arra, hogy mennyi szolgálatot tettem régen Las Nochesnek? Régen... Kiöregedtem a szakmából. egy rakás szerencsétlen, vén trotty vagyok. Marhakaka T_T
Szótlanul fogadtam el a kapitány segítségét, aki felhúzott a földről, és miután elöl - hátul leporoltam magam, megindultam kifelé az edzőteremből. Már csak megszokásból is lehajtottam a fejem, most nem bírtam volna elviselni, ha a sok shinigami megvető tekintetét látnom kellene. Így is közel álltam ahhoz, hogy újfent depressziós legyek, és az senkinek sem tett volna jót. Kiváltképp a kapitánynak, és a vele való viszonyom alakulásának. Úgyis, annyi mindent tett már értem ez a hely, és a kapitány a legtöbbet, amiért nem küldött el, mert arrancar vagyok. Ugyanis könnyen megtehette volna, hiszen biztos számtalan más kapitány meg hadnagy intézte volna el egyetlen szó nélkül azt, hogy egy másik osztagba kerüljek. Ha megúsztam volna ennyivel... lehet hogy elvittek volna egy küldetésre magukkal, és egészen véletlenül eltűntem volna közben... Szép is lett volna... >.>
Erőszakkal kezdtem magamat kirángatni a kétségbeesésből, ami igencsak rokonszenvezett velem. Sőt, már nyújtotta is felém fekete, karmos kezét, hogy jól magához szorítson, és el se engedjen egy jó hosszú ideig. Nagyot nyelve fordultam hőn szeretett kapitányom felé, és kiskutyaszemekkel kezdtem el neki könyörögni:
- Taichouuu~, ugye fogunk enni valami finom, édes sütit is? Meg fagyit? - azt hiszem, még a kiskutyák is megirigyelhették volna a szemem, mivel tökéletesen utánoztam az ő bánatos tekintetüket.
Kis kérdéseim után gyorsan elnémultam, és szinte szökdécselve lépkedtem a taichou mellett, és nézegettem a falakat. Hát igen, nem sok érdekesség volt kiállítva az utcákra Seireteiben... Otthon ez azért más volt. A sok kocsma egymást éri, és van egy autópályánk is *.* No de, ugye én otthagytam őket, mert megvetem őket! ><
- Ide be? - pislogtam egy sort, a "Büfé" felirat felett. Nem, nem ide... két sarokkal arrébb, a harmadik kukától jobbra, a részeg őr alá, hova máshova... ><" A saját idiótaságom néha már bosszantóvá válik.
Miután berobogtunk, egyenesen a pulthoz vetődtem, és szinte mindenből kértem egy adagot, így szakadozva vonszoltam el a tárcámat a legközelebbi asztalig. Azt ugye nem engedtem, hogy taichou fáradjon vele. Ez egyfajta mazochista büntetés volt magamnak, maiért olyan gyorsan el tudott intézni. Na, legfeljebb már megvan az indok arra, hogy éjt nappallá téve ügyködjek magamon.
- Úúúh de finooom! - mondtam csillogó szemekkel, és gyorsan letöröltem az orromról a tejszínhabot, amit a capuccino okozott.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Hirateuchi
10. Osztag
10. Osztag
Ayumu Hirateuchi

Férfi
Aquarius Rat
Hozzászólások száma : 70
Age : 39
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2009. Dec. 31.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 11:37 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég Very Happy =//


Kezd ez a reggeli egyre jobb hangulatot venni. Azt hiszem az eddig megélt 104 évem során sem tapasztaltam ilyet két hölgy társaságában. Pedig volt szerencsém egy két hölgykoszorúval hosszabb-rövideb időt eltölteni. Youko-chan például megengedte, hogy bátran használjam fel a nevét. Majd még gondolkodom valami kedvesen és aranyoson (nem mintha a Youko nem lenne az). Egyenlőre a You-n vacillálok, mint tenger, bár lehet, hogy inkább még is maradok a Youkonál. Vagy Yuu (jú), mint alkony. *.* Az nagyon szép. Alkony nevű lánnyal úgysem gyakran fut össze az ember. Még megbeszélem vele. Mondjuk most?
- Mit szólnál akkor a You-hoz, vagy a Yuu-hoz? – teszem fel a kérdést értelmesen pislogva, remélve, hogy nem úgy veszi, mintha káromkodni akarnék, vagy ilyesmi. – De persze a Youko is tökéletesen megfelel – eresztek el egy mosolyt, miközben elkattintok pár képet az összeállt lányduóról.
Én egyszerűen egy született zseni vagyok! Nem is értem, miért nem fedtem fel előbb a fényképezőgépemet. Csak előnyei vannak. Leszámítva persze, hogy Yuu-channak kifogásai vannak a róla készült fényképeket illetően:
- Nem hinném, hogy jó ötlet lenne engem lefényképezni. - tiltakozik Youko és az ölébe hullajtja karjait. Hogy is gondolhatja, hogy nem jó ötlet? Skandalum... Surprised Smile
- Na de Youko-chaaaa~n, semmi bajod nem lesz tőle, ez csak egy fénykép! Legalábbis én nagyon örülnék annak, ha lehetne egy közös képem veled, és akkor megmutathatnám Kainak, hogy te tanítottál meg sütni is, meg minden! – unszolja Vera és én is csatlakozom a tiltakozókhoz:
- Ez az! Miért ne? Olyan gyönyörű kék szemeid vannak, hogy bűnnek érezném nem megörökíteni őket. – nézek ki a nagy kerek fejemből Youko-chan felé és már el is kattintok egy-két kockát, amikor is az a remek ötlete támad a Tündérnek, hogy ő szívesen lenne fotós. És nekem mi okom lenne nem kölcsön adni neki a fényképezőgépet? Közben rendelek egy tányér rizsfelfújtat, mert a sok édesség emlegetése közben nagyon megéheztem valami tápanyagként szolgáló édességre.
- Hát persze! – adom át a gépet nagy lelkesen Angyalnak, miután elfordultam a pincértől. – Nagyon egyszerű használni! Minden be van állítva, bár amúgy sem a legjobb fajta, szóval nincs rajta túl sok opció, de a célnak megfelel. A nagy fekete gombbal, igen ott! Azzal lehet megörökíteni a képet, amit szeretnél. – Adok segítő kezet a használati utasításból, szó szerint idézve.
Tényleg nem egy bonyolult szerkezet. Hódolatom a feltaláló előtt. Nélküle paparazzi rajzot kellett volna készítenem, ami valamivel hosszabb időt vett volna igénybe, figyelembe véve a félhomályt. És jóval feltűnőbb cselekvés is…
Vissza az elejére Go down
Katsuya Youko
Bounto
Bounto
Katsuya Youko

nő
Hozzászólások száma : 54
Tartózkodási hely : Karakura Town // Soul Society
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto, 8. osztag tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyHétf. Május 17, 2010 3:25 am

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég... =//
Olyan régen voltam már ennyire életvidám egyének társaságában, hogy hirtelenjében kicsit még kellemetlenül is éreztem magamat. Talán még besavanyodottnak is joggal lehetne nevezni, hiszen a Karakurai sétákon és az itteni étkezéseken kívül sehová sem megyek. Még az új kapitányomat sem ismerem, pedig állítólag gyönyörű nő. Nem mintha a nőkhöz vonzódnék, távolról sem... Csupán az illem tartaná, hogy megismerjem. De valahogy annyira könnyű úgy hozzáállni a dologhoz, hogy majd, később... Hiszen már évszázadok óta élek, nem változok, ugyanaz az arcom van, még csak nem is őszültem. Tudod, máshogy állsz a dolgokhoz akkor, ha csak te vagy állandó a környezetedben. Mindenki, akihez valaha is közel kerültem, mára már elporladt, semmivé lett. Nehezen tudtam elfogadni, de idővel egyfajta fásultság kezdett rajtam úrrá lenni. Az a látszólag kedves viselkedés mindenkit elbűvölt, én pedig pár pillanatig boldog voltam: még ha nem is nagyon, de néhányuknak fontos voltam. Mégis, ilyen kitörő életerővel olyan rég nem találkoztam. Zavarba jöttem, kezemmel gyorsan a fülem mögé rejtettem elszabadult hajtincsemet, és rosszkor néztem a kamerába is: akkor villant a vaku, így még kék íriszeim is látszódtak a képen, Ayu és Vera örömére. Valójában nem láttam értelmét annak, hogy megörökítsenek. Valószínű, hogy én akkor is itt leszek, amikor ők elporladnak. Ez a gondolat fájt, mert már most is kedveltem őket, ezután a pár röpke együtt töltött pillanat után. Mi lesz akkor, ha ők is úgy eltűnnek, mint a többiek? Én pedig megint egyedül maradok... Persze nem lovalhattam bele magam túlságosan a dologba: ki tudja, hogy ők akarnak-e a barátaim lenni. Nekem az idő nem létezett, így nem kellett a mérlegeléssel eltöltenem: egybeolvadtunk azzal a hosszú folyammal, ami most is elfolyt felettünk.
- Köszönöm... - mondtam halkan, kicsit szomorkásan, és búsan pillantottam Verára. Áradt belőle a pezsgés, a pörgés, a kedv, én pedig akaratlanul is csodáltam érte, és valamennyit magamba szívtam belőle. Ezúttal már vidámabb mosolyra futotta az erőmből, és ámulva pillantottam Ayura. Először azt hittem, hogy hirtelen angolra váltva szólt hozzám, és össze is rezzentem: a berozsdásodott nyelvérzékemet nehezen tudtam volna most feléleszteni.
- A Yuu nekem nagyon tetszik. Mintha hosszában még hasonlítana is a nevünk. - mondtam egy mosoly kíséretében. Nem kívántam, mégis kezdett rám átragadni a jókedv, ami belőlük áradt. Én is rendeltem édességet, de ezúttal nem rizseset, hanem fagylaltot, méghozzá karamellásat, vaníliaöntettel! Vígan mosolyogva, felélénkülve engedtem, hogy ez a két ennivalóan kedves teremtés belopja magát a szívembe. Megöleltem Verát, csak úgy és megkínáltam egy falat fagylalttal. Sőt, elé toltam az enyémet, és jeleztem neki, hogy ha kér, nyugodtan egyen még belőle.
- Ayu! Neked lesz kedved betársulni a sütésbe? Mármint nem kell tésztát gyúrnod, csak ott lehetel, ha akarsz! Gondolom Verát sem fogod zavarni. - néztem rá a lányra.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te25250/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzer. Jún. 02, 2010 1:30 pm

//= Vera & Youko & Ayu – Váratlan reggeli vendég =//

*Igazán nem állt szándékomban, hogy az összes filmet elhasználjam a fényképezőgépbe. Természetesen én vagyok a hibás, amiért ilyen hülyeségeket álltam le neki fényképezni „örökítsük meg a fagylaltkelyhet” címszóval, Ayu pedig biztosan nagyon mérges rám, amiért ezt tettem a fényképezőgépével. Sűrű hajlongások és bocsánatkérések közepette adom neki vissza, és kifejtem mély sajnálatomat, amiért miattam már nem fog tudni többet fényképezni, és egy darabig még a jókedvem is elpárolog, persze, amíg Ayu nem biztosít arról (ha biztosít xD), hogy semmi gond nem történt. Amikor visszaadom a gépet, ráadásként majdnem ki is csúszik a kezemből, de még sikerül idejében elkapni, s innentől kezdve inkább a tulajdonosra bíztam a gépet, mert egyértelműen rossz kezekben van nálam. Nem kockáztathatom meg, hogy esetleg még inkább kárt tegyek benne, mert biztosan egy csomó pénzbe kerül egy ilyen vacak.
Aztán elérkezik a süteményidő, én pedig egy tiramisut kérek a választékból, mert éppen az tetszett meg. Természetesen mindenféle sütit imádok, de a legjobbak azok, amiket Kai-al szoktunk enni, és Youko-channak hála, talán egyszer még Kai is azt fogja mondani, hogy az én sütijeim a legjobbak a világon, az olyan szép és kedves lenne tőle. *.* persze ha pocsékak lesznek, akkor azt is mondja meg nyugodtan, mert végül is igaza lesz, és legalább tudni fogom, hogy nekem az iratok közt a helyem, nem pedig a konyhában, és meg se próbálom még egyszer.*
- Hogy neked milyen szép neved van, Youko-chaaa~n! *.* És a vörös hajaaad! *.* Tényleg olyan szép hajad van, úgy irigyellek érte, az enyém olyan semmilyen… - *kezdem el csavargatni unott képpel az egyik fekete színű tincsemet, hisz valóban rám férne már egy alapos változás, csak hát kinek van ideje még ezzel is foglalkozni, amikor az egész napomat elveszi gyakorlatilag a meló. Persze azt sem felejtem el, hogy hamarosan nekem az irodámban kell lennem, és délután 5-ig csak pár perc levegőzésre fogok kimászni onnan, mint általában mindig, esetleg egy-egy szál cigarettára, hiszen az irodámat nem dohányzó területnek nyilvánítottam ki, és ki vagyok én, hogy megszegjem a saját magam által felállított szabályokat? Surprised *
- Akkor, akkor… Youko-chan, hányadik osztagba is tartozol? Csak hogy tudjam, hogy hol kell téged keresni a sütögetéssel kapcsolatban. Az a helyzet, hogy nekem nemsokára mennem kell, és még Macskáért is haza kell szaladnom, már biztosan ébren van szegény. Macska a kutyám. - *teszem hozzá a magyarázatot Youko-channak, a lehető legtermészetesebb hangnemben, mintha csak egy teljesen átlagos kutyanévvel illettem volna meg.
Elfogadok egy kis kóstolót Youko-chan fagylaltjából, és őt is megkínálom a tiramisuval, valamint önfeledten ölelem vissza, mintha tök természetes dolog lenne, hogy első találkozáskor más embereket ölelgetsz. Hiába, na, kedvelem, aranyos lány, bár még mindig nem tudom, hogy micsoda, mert érzem a lélekenergiáján, hogy nem shinigami, csak… nem érdekel. Ha itt van Soul Societyben, akkor biztosan jó ember lehet, mert ide csak jó emberek jönnek. Persze engem kivéve, mert én egyáltalán nem vagyok jó, de legalább megpróbálok az lenni.*
- Nagyon örültem a találkozásnak, Youko-chan és Ayu, viszont nekem ideje távoznom, hamarosan már az irodában kell lennem. Akkor, majd még találkozunk, jó? - *ölelem meg búcsúzóul mindkettejüket, persze csak miután kifizettem a fogyasztásom, hogy aztán visszainduljak az irodám felé, s persze előbb még kihozzam Macskát is egy kicsit a szabadra. Alig várom, hogy legközelebb találkozzunk, hármasban amúgy is jobb lesz a sütés.*
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 5:49 am

Dípanyó & Télapó: Kirándulás egy büfében!

Mielőtt az edzés kezdene elfajulni úgy döntök, hogy jobb, ha szusszanunk egyet, és meghívom Tisztemet egy uzsonnafélére a büfébe. Persze, az edzés csak edzés, de sosem lehet tudni, így jobb félni, mint megijedni, meg amúgy is, szerintem mindketten megéheztünk az ugrálástól, meg a lélekenergiánk fogyasztásától is. Nem mintha olyan sokat használtam volna, és valószínűleg a Privaron sem, de hát na, éhes vagyok. Mondjuk a büfében leginkább csak édességeket kapni, szóval nem a legjobb választás az ilyen esetekre, azért lecsusszanna most bármi a torkomon, ami energiát ad és emelné a cukromat is. A Lány mintha kicsit el lenne szontyolodva, pedig igazán nem lenne oka rá. Nagyon derekasan harcolt, sőt elérte, hogy használjam a shikaimat is, pedig ezt nem sok arrancar mondhatja el magáról. Egyszóval nincs miért szégyenkeznie, másrészről meg megértem, mivel senki sem szeret veszteni, még ha csak egy edzésről is van szó. Még büszke is vagyok rá, hogy ilyen jól helytállt velem szemben. Ez eddig csak Verának sikerült a tisztjeim közül, szóval Caquel immáron feliratkozott a toplistára másodikként. A Nő mellett kissé lemaradva ballagok az edzőterem kijárata felé, közben az eddig bentlévő nézelődő tisztjeim felé fordítom fejemet, akik gyűlölködő arckifejezéssel kísérik a kissé rossz kedvű Arrancarlány útját. Ez nem nagyon tetszik, sőt kimondottan bosszant. Sosem szeretem a széthúzást az osztagon belül, és ezután sem fogom tűrni, legyen szó arrancarról, vagy bountoról, vagy akár másmilyen lényről. Ha a felsőbb vezetés úgy döntött, hogy Caquel teljes mértékben a mi oldalunkon áll, akkor Nekem, és másnak sincs oka azt feltételezni, hogy nem, márpedig a 10. osztagban az van és az is lesz még egy jó darabig, amit én mondok.
- Szégyellhetnétek magatok! Egyikőtök sem bírta tovább egy percnél ellenem! Példát kéne vennetek Róla! - osztom ki a bent maradtakat, majd egy fújtatás kíséretében kilépek a Lány után a szabadba.
- Ne haragudj, előbb vagy utóbb meg fognak békélni...így vagy úgy. - mondom már kissé higgadtabban Caquelnek, miután csatlakozok hozzá és elindulunk a büfé irányába. - És persze annyi sütit meg fagyit eszünk, amennyi belénk fér! - ezt már megenyhülve, mosolyogva mondom. Nem tartott sokáig a haragom, gyorsan elszállt, de akkor is, megérdemelték azok is, mivel bunkók voltak, meg amúgy is igaz volt, amit mondtam. Az út további része már kellemesebben telik. Remélem Caquelnek is visszajött egy kicsit a kedve a dolgok után, és hamarosan meg is érkezünk a büféhez. Egy bólintással jelzem, hogy megérkeztünk, majd szokás szerint, mint minden nőnemű lényt, előreengedem a bejáratnál, aztán én is belépek utána. Beérve megszokásból intek már a tulajnak, jó ideje szinte törzsvendég vagyok már itt, szóval kedves visszatérő jó barátként tekintenek rám. Itt ismerkedtem meg még anno Hanával is, szóval csupa szép és jó emlék köt ehhez a helyhez. Mosolyogva nézem kicsit hátrébbról, ahogy Caquel kiskutya módjára szinte körbe futkozza a kiszolgáló részt. Ki hitte volna, hogy az arrancaroknak is lehet ekkora étvágyuk. Míg a Lány eltávozik asztalt keresni, én is leadom a rendelésem, ami egy bögre forrócsokiból és egy nagy szelet krémesből áll, majd Caquel nyomába eredek, és helyet foglalok vele szemben. Mikor ránézek a Lányra, majdnem sikerül elnevetnem magam, de így sem tudom elfojtani kuncogásomat. Elég viccesen néz ki így habos orral, meg kell hagyni.
- Nem is tudtam, hogy az arrancaroknak ilyen jó étvágyuk van. Gondolom nem lehetett valami jó a koszt Las Nochesben, bár aztán ki tudja, nem igaz? - kezdek bele a beszélgetésbe egy korty forrócsoki után. Most van időm jobban, közelebbről megszemlélni újonc tisztemet, és be kell valljak, igazán csinos! Biztos vagyok benne, hogy találni fog magának valakit itt SS-ben, már ha keres, és ha szüksége van rá, de én még nem hallottam olyan nőről, aki boldog lett volna egyedül, szóval szurkolok Caquelnek. >.<
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:51 pm

Dípanyó & Télapó: Kirándulás egy büfében!


Lehajtott fejjel hallgatom ahogy taichou kiosztja a tiszteket, majd megköszörülöm a torkom a beálló kínos csöndben. Kezemet a tarkómra teszem, és zavartan elmosolyodok, és rápillantottam néhány alakra. Annyira egyértelmű a hozzám való viszonyulásuk, hogy szinte már nem is zavar. De azt nagyon nem akarom, hogy a taichounak miattam legyen fejfájása...
- Hagyja csak, Taichou, kérem... Miattam felesleges problémázni, nem nagyon foglalkozok ezzel. - sóhajtottam végül fel, és felpillantok az égre. Szép időnk van, és ilyen eget Las Nochesben nem lehet látni. Bár elképzelhető, hogy csak a környezet miatt gondolom ezt, nem azért, mert valóban így van. Már ott is rengeteg időt eltöltöttem azzal, hogy csak ültem és ültem, na meg néztem felfelé. Elég sokat filozofáltam, és a kérdéseimre mindig csak egy újabb kérdést találtam válasznak. Itt ugyan még nem volt rá lehetőségem, hogy ezt kipróbáljam, de biztos voltam benne, hogy itt sem lesz másként. mélyet sóhajtottam, és karba font kézzel indultam el a büfé felé, legalábbis arra, amerre a taichou vezetett. Még nem voltam ott, tekintve nemlétező népszerűségemet. Megérkezvén az épülethez, előre lettem engedve, és az udvariasságnak ez a formája nagyon is jól esett. Régen tapasztaltam már ilyesmit...
Miután leettem az orrom, és láttam a visszafojtott vigyorokat, önkéntelenül is odanyúltam, és meglepődve pislogtam a habra, majd a szalvétámmal letöröltem.
- Las Nochesben többnyire... egymást eszik az arrancarok, bár ez nekem annyira nem jött be. Többnyire emiatt is hagytam ott azt a helyet, és én még a szerencsések között vagyok. Bár az igazán érdekes, hogy az éhséget a lélekenergia hatására érzik meg a lelkek, és azok sem mindannyian... - kezdtem el magyarázni mindenféléről, aztán bekaptam egy újabb falat süteményt. Jam, nem voltam éhes, csak egyszerűen jól esett az evés. Vajon mennyivel lenne jobb, ha mellettem is lenne valaki, aki olyan fontos nekem, mint a kapitánynak a jegyese? Sokat hallottam már róla, elég pletykás hely volt ez a város, hála az alacsonyabb rangú tisztek szómenésének. Államat a kezemre támasztva lelkendeztem ég egy sort a süteménynek, majd mivel a hátamban éreztem néhány pillantást, angyali mosollyal fordultam hátra. Nem érdekelt az, hogy hogyan viszonyulnak hozzám. Legalább tudom, hogy mennyi shinigamiért nem kell az életem áldoznom. Eddig csak a taichou viselkedett velem normálisan, bár nekem ez is bőven elég. Nem azért jöttem ide, hogy jópofizzak azokkal, akik megvetnek. Tegyék csak... majd rájönnek, hogy rosszul tették, hogy gyűlöltek.
- A taichou miket csinál a szabadidejében? Meg milyen kajákat szeret enni? - kérdeztem csillogó szemekkel. Tök jól esett most ez a kis pozitív kisugárzás, ami felém áradt a pult mögött állókból meg a kapitányból. Jelen pillanatban el tudtam képzelni, hogy nagyon hosszú időt töltsek el itt, és hogy barátokat szerezzek. Nem leszek közkedvenc, az tény, de nem is erre hajtok. Idővel megszoknak majd, és kész. Meg persze igyekszem majd erősödni, hogy ne legyek ennyire szánalomra méltóan gyenge. Még csak meg sem erőltette magát, miközben velem küzdött. Tudom, nem vagyok még csak a közelében sem annak, hogy esélyem legyen egy kapitány szintű shinigami ellen, de akkor is... Nem mehet ez így sokáig. ><
- Taichou... Maga szerint majd bemehetek a hadnagyhoz is? Mármint, valamikor... bemutatkozni.- kérdeztem, és kivégeztem az utolsó falat joghurtos süteményt is.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptySzomb. Júl. 03, 2010 11:43 pm

Dípanyó & Télapó: Kirándulás egy büfében!

Míg Caquel is a süti pusztítással foglalkozik, én is nekiállok erősen szemezgetni a krémesemmel, majd úgy döntök, jobb gyorsan véget vetni evilági életének, és lassan, de módszeresen nekilátok, hogy elfogyasszam. Ha valaki azt mondja nekem évekkel ezelőtt, hogy kapitányként majd lesz egy Privaron Espada is az osztagomban, aki a mi oldalunkon áll, és engedelmeskedik nekem, biztos vagyok benne, hogy pofán röhögtem volna, valamint rövidtávon megajándékoztam volna egy ingyen belépővel a negyedik osztag valamelyik kórtermébe, de be kell látnom, hogy nem mindegyik ugyanolyan, sőt, köztük is előfordulnak a legkülönfélébb csodabogarak, csak úgy, mint nálunk, Shinigamik közt. Persze maradt így is jópár arrancar, aki megmaradt olyannak, amilyen volt, vadnak, erőszakosnak. A velem szemben ülő Lányban azonban ennek nyoma sincs, és ez őszintén meglep. Süt belőle a jóindulat, és igazán megérdemelné, hogy az osztag többi tagja is megadná neki azt a tiszteletet és barátkozást, amit megérdemel. Ha ez továbbra sem lesz így, majd teszek valamit az ügy érdekében, ám jelen pillanatban van ezer más dolgom is sajnos, mint például Daitenshi, na meg az esküvőm szervezése. Igazság szerint én nem sok mindent tervezek, nagyrészt Mitsura hagytam a dolgokat, mivel neki isteni tehetsége van ahhoz, hogy elérje másoknál azt, ami nekem nem menne. Lehet, hogy ebben nagy segítségére van az a két dinnye a mellkasán…sajnos olyanokat én nem tudok szerezni, így alapból hátrányban indulok az ilyen dolgoknál, na de Mitsu talpraesett, Ő megoldja. Na de vissza a jelenbe, ahol épp az egyik tisztemmel sütizünk. Lehet mindenkit sütiztetni kéne és akkor egyből megugrana a munkamorál, bár szerintem azzal eddig sem volt gond, na meg elhíznának az osztag tagjai! O.o
Érdeklődve hallgatom Caquel meséjét Las Nochesről, meg az arrancarok szokásairól, és azon kezdem járatni a gondolataimat, hogy vajon milyen íze lehet egy arrancarnak. Nyilván valóan nem csokis, meg nem is karamellás, vagy épp epres. Lehet nincs is ízük, hanem csak beszippantják egymást, és kész a vacsora. Nem tudom, még nem láttam ilyet, meg nem is nagyon akarok.
- És milyen íze van egy arrancarnak? Van egyeltalán íze?– nem bírom tovább, ezért rákérdek a dologra. Persze vannak ennél százszor fontosabb kérdések is, na de hát, ha már egyszer elgondolkodtam rajta, miért ne lehetne megkérdezni? Legfeljebb nem válaszolnak rá, ennyi.
- Hmm. Nem nehéz kitalálni. Dőzsölök valamerre a lehető legtávolabb a munkától! Na, de viccet félretéve. A menyasszonyommal töltöm a szabadidőm nagy részét mostanában. Mostantól kezdve Ő nekem a szabadidő, mikor csak tehetem, mellette vagyok. – mondom kissé pirulva, de azért végig a Lány szemébe nézve. Kissé gáz ha egy pasi elkezd érzelgősködni, de mit lehet tenni, imádom Mitsut.
- Hát elég válogatós vagyok, bár a húgom, Maya kajáját mindig megeszem, bármi legyen, mert Ő egy mesterszakács. *>* xD – csillognak szemeim az említett személyről, majd észbe kapok és gyorsan felkapom a csészét, amibe a forró csokim várja, hogy megigyam, majd ennek eleget téve kortyolok is belőle egy jó adagot. Kapva kapok a témaváltoztatáson, és nem is vagyok rest válaszolni, bár kissé elsietem a dolgot, és sikerül félre nyelvem a forró csokit, de némi krákogás után rendbe szedem magam.
- Verához? Persze, bármikor. Nagyon kedves Lány, biztos vagyok benne, hogy jól ki fogtok jönni egymással. Kissé hóbortos, de én így szeretem. – szedem össze gondolataim Hadnagyomról, aki valószínűleg most is épp azt a papírmunkát csinálja, amit nekem kéne. Kissé bűntudatom is lesz, ha erre gondolok, de az egyből elszáll, mikor újra ránézek a csokis csészére. – Ha akarod, elkísérlek hozzá, nincs most jobb dolgom úgy sem, meg vele is beszélni akarok. Persze, miután jól laktunk itt. – indítványozom a kis túrát a 10. osztag hadnagyi irodájához, majd felhörpintem az utolsó csepp forró italt is, és mosolyogva nézek Caquelre.
- Én még veszek valamit…nem laktam jól. – mondom nagy komolyan, majd felállok és húzom magam után a Lányt is a pult fele, hogy még válasszon valamit Ő is, hisz én állom az egészet. Lehet ennem kéne még pár habrolót, csak akkor meg csupa hab leszek, de sebaj, annyi bele fér! Caquel orra is tiszta hab volt az előbb, még sem halt bele, szóval én sem fogok, és különben is, kit érdekel? xD
Vissza az elejére Go down
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 EmptyVas. Júl. 04, 2010 10:03 pm

Dípanyó & Télapó: Kirándulás egy büfében!


Mély sóhajjal pusztítottam el minden falatot, és elégedetten pislogtam rá a nagyvilágra. jelenleg nem tűnt lehetetlennek még az sem, hogy kisvakonddá változzak, szóval jól álltam! Azonban nem hagyhattam figyelmen kívül a kapitány kérdését, és erőmből futotta egy fanyar mosolyra is.
- Eleinte nem az ízükkel foglalkoztam... Mármint, azért ettem őket, hogy erősebbé váljak. Elég nagy hataloméhség élt bennem, fejlődni akartam. Azután már arrancar lettem, és... abból az időből leginkább a vér íze maradt meg bennem. Na meg a szag... Nem akarja ezt maga tudni, taichou. Jobb, ha nem... - révedt el a tekintetem, és leraktam a villámat. Nagyon jó érzés volt, hogy tényleg csak kívántam az éddességet, és éreztem, hogy még férne belém. Nem kívánom senkinek sem azt, hogy átélje ezeket a dolgokat. Tényleg sok bonyodalomtól megmenekülhettem volna... De egy darabig tényleg elvakított a, ogy egyike voltam a legerősebb Espadáknak. Azután meg... jött Aizen, és én szépen lassan beleőrültem abba, amit lefolytatott. Nem békét ozott ő... csak hamis célokat, amik által rengeteg barátom az enyészeté lett. Jól tettem, hogy eljöttem onnan... Bár most meg úgy tűnik, hogy itt sem vár rám jobb sors. Hiába kedves velem a kapitány és még néhány ember, a többség szemén látom, hogy szívesen megölne. Néha tényleg úgy érzem, hogy nem bírok a bennem lakozó depresszióval, és végez velem. Nem vagyok az a fajta, kai képes lebegni a föld fölött, egyszerűen nem megy. Arcomon szomorkás mosollyal néztem rá az imádott taichoura:
- Nem, nem szeretném most őt zavarni... Azt hiszem, jobb lesz visszavonulnom a szobámba egy kicsit... Legalább gitározok majd.- mondtam, és meglepődve húzódtam a kapitány után, aki kikötötte, hogy még kénytelen leszek venni valamit az ő kontójára. Elérzékenyülten rebegtem még pár darab fahéjas gombócért, majd könnyes szemmel köszöntem meg. Nem tudom, említettem-e már, hogy mennyire imádom a hangulati kilengéseimet... Nos, most éppenséggel a depressziósból sírósra váltottam, és míg visszaértünk az asztalhoz, a gombócok a saját könnyeimben áztak széjjel. Ez természetesen nem jelentette azt, hogy nem fogyasztom el őket...
- Maga nagyon rendes ember, taichou... - paskoltam meg a kezét, és belemélyedtem a gombócaimba. Igazán nem szerettem volna, ha ombócaimba. Jó lett volna valami témát még feldobni, csak hát... Nem nagyon ment. Ráadásul most meg az járt a fejemben, hogy egyedül fogok meghalni, mert egyrészt ronda vagyok, aztán meg... egyetlen shinigaminak sem kellene egy Privaron, és arrancart sem találhatok magamnak, hiszen megölnének, ha visszatérnék Las Nochesbe...
- Szokott itt lenni valamiféle kikapcsolódásra tervezett rendezvény? Vagy szórakozóhely? Nem mintha egy lump alak lennék, csak kíváncsi vagyok...- mosolyodtam el, néhány emlék hatására. Lassan kezdtem érezni, hogy elég kaját tömtem már magamba, így valami érthetetlen okból kezdett ellepni a jóleső, pilledt érzés. Halkan el is kezdtem dudorászni, ami nálam egyenlő volt az extra halk énekléssel.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-