-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 7:34 am

Hoppá...
Szemében tükröződött, hogy tetszik neki, de az arcán semmi, furcsa látszik eléggé elnyomják az eredeti személyiségét. Pont erre figyeltem, amikor egyszer csak a kezei mentén elcsúszik a gömb. Zuhan,már látom a szemem előtt, ahogy a padlón ezer szilánkra robban szét. Mivel az elektromos töltés létrehozás koncentrációt követelt tőlem, hiába is akartam volna most megállítani, esélyem az nem sok volt rá. A gravitáció gyorsabb. De Rosa chan elkapja. Egy pillanatra felemás tekintet csillan a szemében. Meglepődni volt csak időm. Most már biztos vagyok benne, hogy a lánnyal valami nem stimmel, pont úgy nézett mikor úgy tűnt nem is ide figyel. Alapjáraton nehezemre esik valakiről negatívat gondolni, de most még is olyan érzésem volt ,hogy gúnyolódik rajtam Sad , pedig én csak tisztázni szerettem volna azt, hogy tudni nem szégyen. A tudást szeretni, pedig nem csak bölcs de jó dolog is. Fürkésző tekintetemet gyorsan visszafogtam. Vajon minden második osztagos ilyen ? Azért lehetett hallani róluk érdekes dolgokat, na meg az áramszükségletük is több mint kétszerese a többi osztagnak. Minden esetre mivel a kísérlet elég ideig tartottam fel, így hogy nem érek hozzá Rosa chan kezében is izzik még egy kis ideig.
- Ez most még az a feszültség, ami közted és az üveg között van.- mondom kicsi csöndesebben ,nyugodtan, beletörődött hangon. Csalódott vagyok, ez olyasmi amit nem nagyon tanítanak iskolába. Az én lábam közben le volt földelve, így képes voltam elvonni a töltést Rosa chan testéből, ezért lehetséges, hogy még mindig fénylik a gömb, de most már egyáltalán nem is érdekel, hogy meg győzzem. Okosnak lenni nem kötelező.
- Sajnálom néha elfelejtem, hogy az igazság nem mindig az amit feltételezek.- mondom és inkább eztán a fagyis kávémmal vagyok el, oldalra nézve. Hajam egészen normális szintre hullott vissza, ez jelzi letört hangulatom. Akárhogy is nézem, ahogy a kezébe tettem a göböt és ahogy elkapta, a reflexei, túl jók, hogy csak így bénázzon. Tőlem ez normális, de őtőle, nos direkt. Mások meg néha azt felejtik el, hogy egyesek érző lények. De legalább a fagyi finom, a gömböt pedig el is felejtem visszakérni.
Egy igazi tudós szenvedélyes, ebből kifolyólag érzékeny, de már megszoktam, már megtanultam mit jelent az alázat. Felemás érzéseim megnyugtatnak, tudom hogy legalább én jót akartam, de ha nem hát nem. Szabad akarattal, pedig ő is rendelkezik, amit illendő, sőt kötelező tiszteletbe tartanom.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyPént. Szept. 17, 2010 7:40 pm

~~A bocsánatkérés ideje >.<~~

Azt hiszem, hogy túl messzire mentem. Legalább is az ő reakcióiból ítélve. Vajon miért lettem ilyen gonosz? T_T Ez megint Hotaru, dehogyis... az én hibám, mert hallgattam Hotarura. Azt hiszem, most már ideje levennem ezt a nemesi álarcot és bocsánatot kérnem tőle. És a gondolatot tett követte. Az arcomon máris meglátszottak a nyomok. Az aggódás azért mert megbántottam valakit egy ostoba tréfával...
- Bocsánat. - mondtam egy nagy levegővételt követően. - Nem akartalak megbántani és tudom, hogy rossz tréfa volt. Nagyon lenyűgöző ez a kis gömböcske. Amúgy meg a szövegeiddel cseppet sem untattál, hisz anno én is jártam iskolába, mint minden más ember, csak mint azt láthatod meghaltam. Persze szerintem ez a világ sokkal érdekesebb és a tudósok sem olyan kis laborpatkányok itt, hogy üljenek a babérjaikon és várják, hogy mikor arathatják le a babérokat. Ti itt ügyesen és teljes odaadással dolgoztok. Nem így van?
Igyekeztem a lehető legtöbbet elmondani abból amit gondolok. Persze azt nem csatolhattam hozzá, hogy ha ők nem lennének akkor a 2. osztagnak nem lenne áramellátása ebből kifolyólag a padlófűtés sem működne, a maguktól kinyíló ajtók sem, valamint az a gyönyörű luxusfürdő i világítás és hűtőszekrény nélkül maradna. Az még mindig rejtély, hogy az az egykori hadnagy, akinek a nevét sajnos nem tudom megjegyezni, hogy intézte el, hogy titokban építsék ezeket ki. Fantasztikus.
- És az igazat megvallva eleinte én is a borítójáról ítélem meg a könyvet és kissé megijedtem tőled, hogy azért jössz ide, hogy egy kísérleti alanyt keress magadnak. Sajnos sokszor képes vagyok túlreagálni néhány helyzetet, ezért is igyekeztem, hogy ne vegyél észre.
Mondtam bűnbánóan és az előttem pihenő tányéron lévő süteményt kezdtem el tologatni a tányér egyik oldaláról a másikra. Azért ne értsen félre senki, ez az ijedtség nem olyan mint amire gondolna bárki. Ez olyan ijedtség, hogy ha valóban ezt akarta volna csinálni és hozzám ért volna akkor tőből levágtam volna a karját vagy valami Surprised
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 5:35 am

Édes Rózsám ^^
Tüntetően lapátoltam be a fagyit amikor megtört a jég. S eme ravasz, bár tündéri lényen, megolvadt az emberség. Ritka pillanat ez itt errefelé, hisz itt mindenki erősnek következetesnek és fedhetetlennek igyekszik lenni. Na hát még is megérte a dolog. Mikor elkezdte a kis mondókáját, fél szemmel ránéztem, mintha csak félig bocsátottam volna meg, de az igazság az, hogy egy kicsit sem vagyok haragtartó. A szívem vajból van, meg hát a haragtartás amúgy is irracionális és gyerekes dolog. Mondják, ki nem tud megbocsátani, önmagát is láncba veri, de én szerencsére nem kaptam ekkora büszkeséget. Már a mondandója felénél elmosolyodtam. Most nem olyan idétlen bohóc módjára, ahogy szoktam, és nem is ravaszan, vagy a tudományos lázálomtól. Új bizonyítékom volt a legrégibb kísérletemhez, ami kimondja, hogy egyik ember sem gonosz alapvetően, végül is ez a lényeg.
- Semmi baj Rosa chan, nem kísérletezhetek shinigamikon, mert ahhoz kapitányi engedély, vagy felsőbb meghatalmazás kéne, és mint tudod, kapitányunk nincs ^^, viszont azért olyan nagyot még sem tévedtél. Valóban kísérleti alanyokért jöttem ide, de ehhez nem kell tű, és csak egyszerű lelkek lélekenergiájának a mintájáért jöttem csak, hogy összevessem egy két másikkal . - Egész ezen mondatig teljesen úgy tűnt, hogy normális, komoly és rendes huszonkét éves férfi elméjével vagyok megáldva, egészen eme pillanatig, mert elkezdtem kuncogni és összeérintgettem az ujjaim vigyorogva.
- Ami azt illeti én sem nagyon akartam, ehhez az asztalhoz ülni, csaaak... öhm szóval én mindig ennél az asztalnál ülök, és néha kijön rajtam a rendmániám, én nem igazán szeretem a nagy változásokat. Szóval annak ellenére, hogy ebben az amúgy mázosan bájos kávézóban úgy ültél ide mint egy jéggé fagyott gofri, inkább erőt vettem magamon és felvállaltam, hogy elítélsz majd azért a szemtelenségért ,amiért így merek festeni Razz. Pedig igazából, az aki kilógott a sorból, nem én voltam hanem te ^^, legalább is mostanáig, mert most már egészen beleillesz. - nagy szemforgatás és egészen gyerekes oldalt feltekintés, nem vagyok zavarba, a kedvéért bohóckodok, mert szeretem, ha akik a közelemben vannak azok mosolyognak. Mindenki erős akar lenni, az erőhöz lelki, testi megpróbáltatások kellenek, én viszont csak önmagam akarok lenni, szóval nincs szükségem méltóságra, büszkeségre vagy egyéb önhitt hülyeségre ahhoz, hogy jól érezzem magam, és ellássam a munkám, aminek a lényege voltaképp nem más mint a teremtés, problémák megoldása. Én ezért éltem, ezért haltam és most a halálomban is ezen agyalok. Hogy szánalmas lenne? Talán elég kicsinyes, de engem bőven boldoggá tesz, és ez a lényeg ^^.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 6:48 am

~~ A jégkorszak vége...~~

Örömmel töltött el, hogy nem haragszik rám. Valóban nem volt szép dolog amit tettem, de hogy hagyhattam volna ki egy ilyen ritka esélyt. Ugyan, biztos mindenki más is megtette volna az én helyemben nem? Igaz, hogy nem nemeshez való dolog volt és nagyon gyerekes, de egyszerűen nem tudtam megállni, hogy meg ne tegyem. Én már csak ilyen vagyok. Viszont utána illedelmesen bocsánatot kértem, legalábbis azt hiszem.
Az, hogy nem kísérletezhet sinigamikon roppant nyugalommal töltött el. Legalább már nem kell rettegnem attól, hogy rám veti magát és mindenféle injekciós tűt döf majd belém és utána elhurcol a titkos laboratóriumába ami a -99. szinten van, majd tanulmányozni kezd, azután feldarabol és feláldoz a tudomány oltárán, valami nem létező istennek. Azt hiszem, ennek a nyakatekert mondatnak hála, mindenki megérti a félelmemet.
A következő monológja alatt, már kissé nyugodtabb voltam, igaz, hogy mikor azt a bizonyos ételt említette, mint rám vonatkoztatott jelző, akkor egy röpke pillanatra az egyik íriszem vörösre váltott, jelezve, hogy Hotaru is hallotta és szándékában lenne ellenkezni. Szerencsére éppen akkor takarta el a hajam azt a bizonyos bal szemet, így férfi nem láthatta a pár pillanatig tartó változást. Miután immáron mind két szemem eredeti színben pompázott, akkor a szemembe lógó hajtincseket egy finom és lassú mozdulattal átlöktem a vállamon. Persze, teljes tisztelettel, hisz ha éppen az előbb nem kerül a szemem elé akkor a férfi valószínűleg egy olyan arccal találja szembe magát aminek egyik szeme nevet, a másik már átdöfte volna a szívét.
- Értem. Akkor végül is az volt a baj, hogy a bennem felmerült zavartság, amit a hely újsága váltott ki belőlem, sokkal feltűnőbbé tett, mint azt bárki gondolná.
Igyekeztem, még mindig lehető legszebb és legműveltebb beszédemet használni, ami gyakran úgy tűnik, hogy szeret elrejtőzni, valahol a beszédközpontom leghátuljában és tetetni azt, hogy ő "nem volt, nincs és nem lesz".
- Ugyanakkor roppant érdekes az az ellentmondás ami a kinézeted és a belsőd között van. Ne érts félre, nem gúnyolódásnak szánom, csupán érdekes, hogy valaki úgy néz ki, mint aki bármelyik pillanatban képes lenne a levegőbe röpíteni egész Seireteit, ha nem csinálják azt amit mond. Míg belül egy olyan ember lakozik akit a világ összes kincséért sem lehetne eladni.
Fejtettem ki rögvest szerény személyem észrevételét, természetesen elengedtem a fülem mellett Hotaru átkozódásait és gúnyolódásait, amit feltehetőleg még mindig a gofis jelző miatt sorol a férfire. Most éreztem azt, hogy milyen jó, hogy a 12. osztag még nem találta fel a gondolatolvasó készüléket, vagy ha fel is találta nem oldotta meg, hogy hordozható legyen.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Szept. 19, 2010 8:29 am

Ego sum

Látom lassan kezd enyhülni és a haja mögül kikandikál nevetős szemecske csak úgy ragyog, viszont a másik keze lassú, s elég akadozóan mozog. Minden esetre a mosolya mindent összevetve természetesnek hat. Ében selyem tincsein grafitos fénnyel botlik el a nap sugara. Kis fehér kezeire életet fest, arcocskája viszont mint a pirospozsgás alma, mint mindenkinek neki is jól áll a boldogság. A részletek mindig is megragadták a figyelmemet, s emögött már fogalmaztam meg a válaszomat.
- Tudja Rosa chan...- zaboláztam komolyra hirtelen bohókás hangomat, igyekeztem mindezt nem ijesztő módon tenni. Az emberek, és főként a nők számára fontos a fokozatosság, a hirtelen hangulatváltás mindenki számra rémítő ,mert megmagyarázhatatlan, s a sok kérdés akaratlan távolság tartást szül, s én ezt igazán nem akarom.
- Minden lény, legyen az ember vagy állat, vagy közülünk való, energiával működik, és bár ez kívülről nem látszik, az energia nagyon fontos. Bár én nem mondanám, hogy zavartság lett volna amit láttam. Zavart a részeg, az aki beütötte a fejét, és zavart az aki nagyon dühös, ön a megfigyelésem szerint egyszerűen morcos volt, bárkivel előfordul nem nagy dolog Smile.- mondom lágy hangon a kis hölgynek, feltolva orromra csúszott szemüvegem keretét, hagyva, hogy ő egyenesen az smaragdzöld tekintetembe nézzen. S mivel én folytonosan törekszem a minél nagyom igazságra másokkal, és főként önmagammal szemben, Rosa chan most a szemüveg mögött, egy olyan arcot láthat, amit eddig nem. Egy olyasvalakiét, aki tökéletes lelki harmóniában él magával, minden rigolyája és bogarassága ellenére, s ami még főbb ennél még szereti is ezeket a különcségeit. Nem ostorozza vagy korholja magát, hisz én tudom mindent megteszek a céljaim érdekében. De eme igazságok, sokak számára kellemetlenek, mások szemébe nézvén tükröt látunk, sokszor torzít, de ez a tükör egyenes akárcsak szavaim.
- Óh, én sem vagyok feddhetetlen, senki sem az, érző lény nem képes tökéletességre. De ez még nem akadályoz meg abban, hogy törekedjek rá Smile. A külsőm kivetíti az énem, én azért vagyok ilyen mert így érzem jól magam, de csak a te szemed számára tűnik veszélyesnek. Egy cseppet sem tévedsz ezzel, mi tudósok nem hiszünk a jó és a rossz fogalmában, számunkra csak ok és okozat létezik. De, a jó és a rossz, egy érem két oldala csupán. Az egyik átalakítható a másikba, például a gyűlölet: a tényeket nem ismerő szeretet. A harag meg a félelem attól, hogy valamit elvesztünk ami számunkra fontos, s ezért félelmetesnek látszunk. De semmi sem hiábavaló, mert az energia nem vész el, semmi sem tűnik el végleg, csak még nem egészen tudjuk azt, mivé is fog alakulni. A gonosz emberek nyomában együttérzés, összetartás, szeretet, és bátorság jár. Az igazán bölcs ember az, akinek nincs szüksége ilyen rossz dolgokra ahhoz, hogy felismerje, a boldogság nem kötelező, és a szeretet nem választás kérése, hanem minden ép ember alap lelki szükséglete. Úgyhogy az én külsőm tükrözi azt, amivé képes lennék válni ! Valóban félelmetes lenne, talán még számomra is, de ez nem jelenti azt, hogy én nem nézek ezzel szembe és nincs meg a választásom, hogy változtassak ezen. A lélek megengedi, hogy azokká legyünk akikké csak akarunk. Persze semmi sem egyszerű és mindenért tenni kell, de szerintem megéri.- nézek Rosa chanra, most visszaköszön a korom, és visszaköszön az a fáradságos munka amivel magának a léleknek a változásait tanulmányozom. Rosa chan nem tudja talán, és bennem is csak sejlik, hogy bizony a kísérlet amit rajta végzek most, minden nap megtörténik vele, csak épp nem tudatos.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 9:07 am

~~Hjaj... csak érteném mit mond~~

Nyugodt és vidám mosollyal hallgattam a férfit és közben úgy bólogattam, mintha értettem volna amit mond. Igaz néha a tekintetem elkóborolt a helyiségben lévő emberekre, de mindig sikerült újra megtalálnom a szemkontaktust a kedves beszélgetőpartneremmel. Érdekes, hogy valamiért egy olyan témára tértünk át, amihez nem elég, hogy nem konyítok, de még hozzászólni sem tudok. Miért nem lehetne valami olyasmiről beszélni amihez legalább hozzá tudok szólni. Mondjuk arról, hogy milyen szép időnk van. Az tényleg egy fantasztikus téma lenne. Igaz, hogy nem tudom miért, de akkor is az lenne! A fejemben lassan kezdtek megjelenni az értelmesebbnél értelmesebb témák, de azt hiszem ezeknek most nem vettem volna hasznát. Főleg, hogy nagy részük a valóság határát súrolta, a szürreális oldalról tekintve. Egyszerűen elmondva az egész olyan dolog amit egy olyan személlyel, mint az előttem ülő férfi, nem lett volna tanácsos megosztani.
- És a tudósoknak, mármint a 12. osztagosoknak, nehezebb beilleszkedni, mint bárki másnak?
Vetettem fel az első értelmes dolgot témaként. Igaz, hogy ezt egy körülbelül öt perces kínos csend előzte meg. A kezem, lassan a jobb vállamon felfele haladva, az azon pihenő pár hajtincset hátralökte. Valamiért kissé úrrá lett rajtam az idegesség, feltehetőleg a témátlanság az oka és az, hogy mindenfajta hülyeséget kérdezek. Nem ártana beszereznem egy könyvet, valami olyasmit amiben "A világ 100 legjobb kérdése" vagy valami hasonló van. Persze csak akkor, ha időm lesz rá. De én komolyan nem tehetek róla, hogy ilyen gyenge vagyok kapcsolatteremtés terén. Amíg nem volt meg a beszélgetésem Verával, nem érdekeltek mások, mert túlságosan elvoltam a belső világommal és az emlékeimmel. Most pedig, mikor képes vagyok a kapcsolatteremtésre előjönnek az olyan problémák, mint a tanácstalanság, a zavar és esetenként a másoktól való félelem. Mondjuk, már volt példa arra is, hogy féltem a kapcsolatteremtéstől. Vajon mi válthatta mindezt ki belőlem. Lehet, hogy meg kéne egyeznem Hotaruval, hogy esetenként vegye át az irányítást. Neki valamiért jobban megy a kapcsolatteremtés, mint nekem.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzer. Szept. 22, 2010 11:21 pm

A magyarázat művészete
Látom kis társaságom figyelme lankad, hát van ez így hogy az információ nem hatol át a pajzson Very Happy. Lecsitítom kavargó gondolataimat. hiszen éppen megint sikerült felvennem vele a társalgás fonalát, nehogy megint elveszítsem, újból. -.-. Bár tőlem már egyáltalán az is nagy eredmény, hogy sikerült beszélgetést létrehoznom. Na ha valami, akkor kommunikációban mindig pocsék voltam, és nem is kicsit, hanem nagyon. Köszönhető az elvont gondolkozásomnak, a társadalmi hiányosságaimnak, meg hát a nemlétező önbizalmamnak.
"- És a tudósoknak, mármint a 12. osztagosoknak, nehezebb beilleszkedni, mint bárki másnak?-" Kérdezte a lány szerintem már kínjában, szemei el-el kalandoztak ,más felületeket kerestek, embereket nézegettek. Ebből azonnal lejön, hogy halvány apró lila gőze sincs arról, mit is mondtam. No hát ezen egy cseppet sem illetődöm meg, ez elég gyakori az én közelemben. Inkább visszaadtam a staféta botot Rosa channak, had irányítsa ő a beszélgetés menetét. Alázatosan vissza rugdostam, a folyton csacsogni vágyó szeretetéhes gyermeki énem és inkább elő vetem a megértően empatikusat.
- Hogy nehezebb e beilleszkedni ?- ismételtem meg a kérdést, majd felnéztem a plafonra és pörgött az agyam akár a Singer varrógép. Ujjammal lassú ütemet vertem az asztal sötétre polírozott lapjára. Az első gondolatom :* Volt olyan egyáltalán aki beilleszkedett ? Egyáltalán akarunk mi beilleszkedni? Jó az nekünk? Másoknak jó? * Ezen kérdéseimre nem tudok egyértelműen választ adni de a lány konkrét kérésére igen, hisz saját példámat is elég néznem hozzá, a választ nagy betűvel kéne kikiáltani, de ehelyett csak egy igen szerény és visszafogott bólogatással válaszoltam s rövidesen ki is mondtam amit gondolok erről.
- Hát eléggé...mert sok esetben nagyon különbözünk...nincs közös téma vagy tevékenység... úgy meg nehéz szocializálódni...khmmm... izé..szóval beilleszkedni. De legtöbbször nem is merünk, vagy egyáltalán nem is akarunk beilleszkedni. - szomorú de igaz, míg mások talán egy téren lófrálnak a barátaikkal, mi válaszokat keresünk, vagy épp "szörnyen unalmas " semmiségekről elmélkedünk. De jó hogy ezen a korszakon én már túlléptem, ha csak az iskolára gondolok összeszorul a torkom, izzad a tenyerem, és inkább összehúzom magam, hogy észre se vegyenek. Nincs kegyetlenebb lény a középiskolás tanulóknál.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 6:24 am

~~Tovább... tovább és még tovább~~

- Értem. Akkor nem csak nekünk 2. osztagosoknak megy nehezen a beilleszkedés. Gondolom felmerül benned a kérdés miért. Hát mind tudod, mindenki azt gondolja rólunk 2. osztagosokról, hogy "keveset beszélünk, kérdés nélkül gyilkolunk és minden szabadidőnkben csak edzünk". Persze mondanom sem kell, hogy ez nem igaz.

Fejtettem ki férfinak azt a tényt amivel az osztagom tagjai szoktak szembesülni. Mindenki azt hiszi, hogy olyanok vagyunk mint a tökéletes rendőr: nem beszél, nem kímél a bűnözőknek és mindig az ami. Az iaz, hogy bizonyos dolgokat komolyabban veszünk, mert komolyabban kell, de biztos, hogy a 12. osztag is komolyabban veszi a kutatómunkát. De úgy ahogy bárki más, a szabadidőnkben mi is kikapcsolódunk, bulizunk és a többi és a többi.
- Gondolom fel vannak osztva nálatok a munkakörök. Engem érdekelne, hogy neked tulajdonképpen azon belül, hogy tudós vagy, körülbelül milyen feladatkörrel, vagy specializálódással rendelkezel. Természetesen ha nem akarod nem szükséges elmondanod, csak kicsit furdal engem a kíváncsiság. vagy az is lehet, hogy szakmai ártalom.
Tértem át a következő kérdésre ami a legjobban foglalkoztatott. Biztos, hogy nem ő az aki 345 km hosszú csővel rendelkező atomágyút épít Seireteinek, de alkatából ítélve, vagy nem valami apróságot bíznak rá, mint például a kémcsövek tisztogatása, vagy kávéfőzés esetleg a labor kitakarítása, hanem valami sokkal nagyobbat. vagy csak az előbb felsorolt pár dolog mellett van ideje edzésben tartania magát. Igaz, hogy izomagyú tudóssal sem találkoztam még. Az biztos, hogy nyomós emlék maradt volna ennem.
Lassan azt a gonosz kis hajtincset is hátrasodortam a kezemmel ami pár pillanattal korábban a szemeim előtt fickándozott, mint egy aranyhal az akváriumban. Azután újra felvettem a figyelőállást, vagyis kezeimmel felkönyököltem, majd a fejemet az összefont ujjaimra hajtottam.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 7:22 am

| Barátkozás projekt Very Happy|

Hallgattam Rosa chant és lassacskán kezdett elmúlni minden negatív érzésem a furcsaságaival szemben, lehet, hogy ő egyszerűen csak ilyen. Elvégre nő, nehogy már mindent értsek benne. Az túl egyszerű lenne. Very Happy
- Nos hát én is hallottam már egykét dolgot a második osztag tagjairól, de általánosságban elmondható, hogy azok akik így vélekednek rólatok, irigykednek rátok. Egyáltalán nem megy akárkinek az a fajta fegyelem és precizitás ami titeket jellemez... nekem sem megy^^- Vallom be mosolyogva. Ez nem szégyen mindenkinek vannak előnyei és hátrányai. Aki pedig azt mondja, hogy nincs, az nem csak másnak, de magának is fatálisan nagyot hazudik. S aki netán még is tökéletesnek tűnik, az pedig borzasztóan visszataszító is tud lenni. A hibák kellenek, az tesz minket személyiséggé. megértem Rosa chan-t . Pontosan tudom milyen az, amikor elítélnek minket olyasmiért, amit talán nem is mi tettünk. A skatulyákat mindenkire ráhúzzák, közben fogalmuk sincs arról kit mennyire sértenek meg ezzel. Ez a rendszer abszolút az emberi egoból alakult, mert annak mindent muszáj rendszereznie. Belegyömöszölnie egy szabályba. Ez csak azért lehetséges így, mert igazából lusták vagyunk utánajárni dolgoknak, lusták vagyunk megismerni a másik lelkét, indokait, érzéseit. Sokkal egyszerűbb nem látni azt, ami kilóg a sorból. S ez a strucc effektus annyira jellemző a mi társadalmunkra mostanában. Sajnos odáig fejlődött, hogy mindenki teljesen idegen a másik számára, s azon csodálkozunk, hogy belső árulás történt. Hát ,hogy is vennénk észre? Mikor fogalmunk sincs arról ki kicsoda... csak nemes egyszerűen rámondunk egy gyűjtő szót és kész. Nem sok dolog képes feldühíteni de az érdektelenség ezek közé tartozott. De inkább mielőtt nagyon belelovaltam volna magam ebbe az értelmetlen küzdelembe, megcsippentettem orrnyergemet. Meg masszíroztam s inkább válaszoltam Rosa channak.
- Lássuk csak, valóban fel vannak osztva a körök...De ugyebár tudod most nincs kapitányunk, és gyakorlatilag a legutóbbi parancsot már mindenki befejezte, úgy hogy most mindenki önálló kutatásokat végez. Mivel úgy mi nem dönthetjük el, hogy most mit is kéne kikutatni, megvizsgálni. Amúgy a mi osztagunk feladta a mondjuk egy bűn tudományos kinyomozása is... ha olyan típusú - Mondtam kicsit gondolkodtam, hogy emészthető formába próbáljam önteni Rosa channak azt, hogy végül is mit is csinálok éppen akkor, amikor dolgozom.
- Ha definiálni akarnám, akkor én azt mondanám, hogy a lelki változásokat nézem, azt, hogy a lélekenergia bizonyos hatásokra hogyan változik, mitől lesz más, és hogyan fejlődik. De a fizikát is szeretem, meg az elektronikát... Csak az elektronika nem szeretem engem ^^- vigyorogtam és újra eszembe jutott az a kis incidens, amikor először hozzá értem egy fémből készült műszerhez. Mondanom sem kell, hogy sűrű szúrós szagú fekete füstöt eregetve olvadt le benne az összes vezeték. Azóta azért már javult a helyzet. Most már vissza tudom fogni a képességeimet olyan szinten, ha kesztyűt húzok akkor nem esik baja semminek. De az iránytű az így is megbolondul a közelemben. Razz
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 9:06 am

~~Emlékek viharában~~

- Egyszóval azt a dolgot kutatod, amit az emberek nem tudnak megmagyarázni. Elég érdekes lehet a te munkád.
Fejtem ki a véleményemet, miután kedves beszélgetőpartnerem egy kis magyarázkodás után levegőt vett. Miután befejeztem ezt az igen rövid hozzászólást, elgémberedett izmaimat egy nyújtózással igyekeztem valamennyire megmozgatni, viszont a mellkasomhoz ütődő aprócska tárgy kissé megijesztett. El is felejtettem, hogy ma reggel felvettem. Vagy az is lehet, hogy tegnap óta nem vettem le?
Benyúlva a felsőm alá előhúztam a vékony láncra erősített nyakéket. Az ujjaimat lassan végighúztam az azt díszítő vörös ékkövön. Az ékkőben ugyan azt a pislákoló fényt láttam amit egykori férjem szemében is mindig véltem felfedezni, valamint ugyan az a melegség is áradt belőle. Igaz, tudom, hogy ez csak egy illúzió, de ez tartja bennem a lelket és ennek köszönhetően lépek egyre előrébb. Ennek a nyakéknek köszönhetően voltam képes megmondani a magamét annak a sok öntelt nemesnek is, ennek köszönhetően vagyok aki vagyok. Igaz, hogy jelenlegi Énem nem csak ennek köszönhető, hanem Hotarunak és a többi embernek aki mellettem áll, vagy állt valaha is, de ez akkor is sokat jelent számomra.
Miközben a nyakéket visszasüllyesztem a ruhám védelmébe arcomon az izmok újra felveszik azt a szilárdságot, amit egy nemesnek hordani kell. Érzem amint az agyam beszédközpontjában újra aktivizálódik az a bizonyos zárt szókincs, majd addigi lefelé irányuló tekintetemet most a férfi íriszeibe szúrom.
- Elnézésedet kérem a pillanatnyi üzemzavarért- A nyakéket egy számomra igen fontos személytől kaptam és megrohamoztak az emlékek. Beszélgetésünkre visszatérve, akkor te tulajdon képen a lelket és az ahhoz kapcsolódó dolgokat és történéseket kutatod?
Magyaráztam meg az előbbi pár pillanatot és tértem vissza az eredeti témára. Igaz, hogy megint előbújt az a bizonyos "nemesi maszk". Úgy tűnik, hogy rossz hatása is van a nyakéknek, habár bizonyos helyzetekben ez a rossz tulajdonság lehet, hogy kapóra fog jönni.
~ Azért elképeszt, hogy ilyen rövid idő alatt ennyit fejlődtél.
Hallom a fejemben amint másik személyiségem ajkait ezen dicséret hagyja el. Igaz, hogy mostanában sűrűbben fordul elő az ilyesmi, de azért nekem még így is gyakorta meglepetést okoz.
~ Együtt fejlődtünk. Tudod jól...
Válaszoltam, gyorsan majd újra felvéve az a bizonyos figyelő pozíciót teljes tudatomat ismét arra utasítottam, hogy a férfi szavait értelmezze.
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Szept. 26, 2010 7:24 am

|Barátkozás projekt|

Egészen meglepett az a tény, hogy Rosa chan ezt érdekesnek tartja ez nagyon meglepett. Fel is vontam a szemöldököm majd elvigyorodtam, tök jól esett hogy így gondolkodik erről. Mégsem teljesen reménytelen. Viszont eztán figyelmem egy egészen más dolog ragadja meg. Mikor a lány nyújtózkodott, egészen megváltozott utána a tekintete. Egy apró ékkő vonta magára figyelmét. S onnantól fogva egész testbeszéde megváltozott. Annak a kis tárgynak a furcsa fénye még az én tekintetemet is magamra vonat. De nem akartam sokáig bámulni. Az kifejezetten udvariatlan dolog lenne. * Biztosan valami személyes.* gondoltam magamban és megcsippentettem a díszes porcelán csésze apró fülét és hosszan belekortyoltam a kávémba. A krémes lágy íz felejthetetlen kényeztetése, szinte függővé tett. Hát igen, ezért szeretem ezt a helyet. Mire végeztem vele Rosa chan jelleme egészen más mintát mutatott. Kihúzta magát, és tekintete is megkeményedett.
- Ugyan semmiség Smile, részben... voltaképp igen... ez is hozzá tartozik, ezért nagyon sok lélektani dolgot vizsgálok. A lélek egy bonyolult műszer, nagyon nehéz kiigazodni rajta. Nem is venném erre a bátorságot , ha nem gondolnám úgy, hogy egyszerűen muszáj sokat tudnom erről .Mert ez sokkal fontosabb, mint sokan gondoljuk. Ha a lélek nem egészséges... sajnos annak mindenki megissza a levét. Szeretném megérteni, az okokat és indokokat. Mit, miért és hogyan...? Valamint azt, hogy lehet e rajta javítani.- Mondtam egy kicsit zavart, hogy Rosa visszatért a távolságtartáshoz, de hát biztosan jó oka volt rá. Viszont én már végeztem is az "ebédemmel". Töménytelen cukor adagom, most újabb fél napig elegendő üzemanyagot kölcsönöz nekem. Nos, hát ideje lesz illedelmesen elköszönnöm és visszatérnem a foglalkozásomhoz.
-Rosa chan... nagyon örültem, hogy megismerhettelek... mi a pletykákat illeti... ne hagyd hogy akárki befolyásoljon. Hiszen, te pontosan tudod az igazságot magadról Smile- Itt egy kis lélegzetet vettem szerettem volna szépen befejezni.
- Remélem eléred majd azt amire igazán vágysz. Most elköszönök, vár rám egy hosszú séta Very Happy... ha netán kérdésed támadna, gyere el nyugodtan ^^. Most nincsen zárlat, és esetleg meggyőződhetsz arról, hogy milyen is a tudomány igazából. Szerintem csak az a hiteles, amit az ember magától állapít meg.- Mondtam és felálltam, megfogtam az üres tálcát, meghajoltam és elindultam vissza a pulthoz. Egészen jó kedvem volt. Az új tapasztalatok mindíg jók, legyen az negatyv vagy pozitív. Ez egy kicsit mindkettő volt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 7:05 am

~~Vihar,vihar,vihar~~


Nyugodtan kimért légzéssel igyekeztem fenntartani a nemesi álcámat. Így is hallgattam végig őt, és mikor épp meg akartam szólalni a férfi újra megszólalt és elköszönt... Várjunk csak elköszönt?! o.O Szemeimmel gyorsan igyekeztem felmérni a terepet és láttam, hogy beszélgetőpartnerem tálcája teljesen üres, mármint ehető, vagy iható dolog nem található rajta. Egy röpke pillanat alatt a nemesi álarc lehullott rólam és a férfinak csak makogni tudtam, mialatt ő hátat fordítva nekem haladt, hogy feltehetőleg visszaadja az étkészletet és távozzon. De én még nem akarom befejezi a beszélgetést. Még túl korai nem?
~ Muszáj tennem valamit, hogy itt maradásra bírjam. Vagy hogy rávegyem, hogy elvigyen magával. Igaz, hogy az biztos, hogy egy elég rámenős lenne kicsit, de akkor is.
Szemeimmel, most az asztalt pásztáztam és megnyugodva vettem tudomásul, hogy az én készleteim is kifogytak. Itt az alkalom. Lassan felálltam, majd Ukitakehoz siettem.
- Két kávét kérek. Az az úr fizeti.
Hadartam, majd a második kijelentésnél az épp távozni készülő Raidenre mutattam. Nem tehetek róla, más nem jutott az eszembe és nem léphetek fel erőszakosan, csak azért, hogy itt tartsam őt. Az biztos, hogy elég érdekes lett volna, hogyha egy shunpoval előkerülök és kardot rántva kiáltok rá, hogy a törvény nevében felszólítom, hogy ne távozzon. De persze ezt nem tehettem meg, már csak azért sem mert egyrészt nem akarok valós alapot adni a 2. osztagról keringő sztereotípiáknak, másrészről saját magamnak sem akarok egy rossz hírnevet szerezni. Elég nagy szégyenfolt lenne az a családomban. -.-
Miután a levegő kipréselésével, ami eddig a tüdőmben volt, nyugtázom, hogy a férfi mégiscsak a maradás mellett döntött, újabb levegőt veszek, hogy a bocsánatkérésemet ki tudjam fejezni. Mert hát mindenképp bocsánatot kell kérnem ezért, hisz biztos, hogy nem csinálnak vele ilyet mindennap. Pláne nem egy őrült nemes shinigami, aki mellesleg nő és nem a rangjához méltó amit tett.
-Bo-bocsánatot kérek ezért, csak nem akartam, hogy máris abbamaradjon a találkozásunk. Nagyon röstellem, ígérem, hogy kifizetem a kávét.
Tőrt elő belőlem a kisgyermeki ártatlanság. Úgy álltam a férfi előtt, mint mikor egy kislány az apukájának mondja el, hogy összemaszatolta azokat a fontos iratokat amik az íróasztalán voltak és, hogy ő nem tudta, hogy azok olyan fontosak és hogy mennyire sajnálja. Körülbelül, én úgy éreztem, hogy annyira összementem a férfi szemébe, hogy akár ez a helyzet is kialakulhatott volna. Persze biztos, hogy jó apa lenne meg minden, csak most nem vagyunk ilyen helyzetben, nem vagyok kisgyerek és nem is az apám. De már megint ilyen hülyeségeken gondolkodom. Nagyon örülök, hogy nem tud a gondolataimban olvasni, mert biztos, hogy úgy tartaná tőlem a távolságot, mintha meg lennék veszve vagy olyan ragályos betegségem lenne ami halálos. Lepra vagy hasonló. ><
- Na-nagyon örülnék, hogyha még mesélnél valamit. Esetleg egy séta közben, hogyha a helyszínt nem tartod megfelelőnek.
Ha szoknyában lettem volna, most biztosan annak a szélével játszadoztam volna. Nem vagyok hozzászokva a túlzott társalgáshoz. Eddig kifejezetten csak Verával tudtam nyugodtan beszélgetni. Kotomival is beszélgettem, csak közben harcoltunk ezért fogalmam sincs, hogy amúgy hogy viselkednék. Miért vagyok én ennyire szerencsétlen? Még az a szerencse, hogy az ég nem szakad rám, vagy Raiden nem ordítozik velem azért, mert annyira rámenős vagyok. De semmit sem akarok tőle, mindössze tanulni. Baj hogy az ember, esetünkben shinigami, művelődni akar? Legalább egy kicsit?
Vissza az elejére Go down
Masamune Raiden
Daitenshi
Daitenshi
Masamune Raiden

Férfi
Gemini Dragon
Hozzászólások száma : 177
Age : 35
Tartózkodási hely : valahol a bárhol és a semmi között
Registration date : 2010. Aug. 03.
Hírnév : 14

Karakterinformáció
Rang: Juunibantai ex-taichou Saizensen - Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21500/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21500/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 8:02 am

| Barátkozás projekt|

Arra számítottam hogy Rosa channak mára több mint elég volt belőlem, és az én száraz unalmas valómból. Ennél nagyobbat azonban nem is tévedhettem volna. Na igen hajlamos vagyok saját valómat a nullához közelíteni. Mindig is úgy gondoltam, hogy inkább képzeljek magamról kevesebbet mint többet. Mint abszolút maximalista, soha semmivel sem vagyok elégedett, ha magamról van szó. Valljuk be a külsőm, vetekszik egy eper turmixszal festett avantgárd kép stílilusosságával. Olyan vagyok mint egy gólya...a jellemem meg inkább hagyjuk. Mindezt én már elfogadtam, belenyugodtam, hogy ez vagyok én és kész, ezt kell szeretnem. Ezért amikor Rosa chan rám mutatott a rendelés közben.
"- Két kávét kérek. Az az úr fizeti.-" Ennek hatására, olyan szépen megbotlottam hogy csak az előttem lévő szék mentett meg egy igen látványos és nagyon égő pofára eséstől. Nyakam behúzva egyenesedtem ki újra és nagy hitetlenkedő tekintettel, felvont szemöldökkel, arcomba bomlott tincsekkel néztem fel. * He? O.o...mi, mi, mi ?*
Ukitake pedig lágy mindent tudó mosollyal nézett rám és úgy látszott, hogy egy bólintással el is intézi a rendelés jogosságát. Bárcsak így lett volna de nem...
- Áh nocsak milyen kedves barátnőd van Raiden kun ^^, épp ideje volt már.- Arcszínem rohamos gyorsasággal kezdett kifakulni. ezek a szavak úgy találtak be, mint egy-egy késpenge. Az öreg, valóban hajlamos ilyesmire, néha olyan, mintha csak úgy lenne, és figyelmen kívül hagyna minden létező logikát.
- Áh öhm.. izé...- Teljesen letaglózott az érzelmi sokk. Csak értelmetlenül makogtam, lassan emeltem fel bal mutatóujjam hogy jelezzem ellenkezésem, de már félúton feladtam. Ebből a slamasztikából úgy sem fogok kimászni. A pletyka meg gyorsabban terjed mint az ingerület az idegszövetekben >.<. Szerettem volna elsüllyedni. Tekintve magasságomat, nos ez nem is volt olyan egyszerű művelet. Mindent összevetve, pár másodperc erejéig teljesen megdermedve szótlanul álltam ott, mint egy sóbálvány. De ekkor Rosa chan belekezdett a mentegetőzésbe, ami csak rontott a dolgokon. Összekapartam maradék nem létező önbecslésemet, és válaszoltam. Hát még sem hagyhatom szégyenben Rosa chan-t
- Nem, nem... dehogy, én fizetek , ragaszkodom hozzá!>.<... És izé... csak beszélgetünk, mármint nem a barátnőm... Mármint nem mintha nem lenne szép izááááá.- Hebegtem habogtam és inkább elharaptam a további mondókámat. * Te szerencséteken együgyű hülye, kapj már észhez...az okés, hogy magadat lejáratod. Az én büszkeségemnek úgy sem fáj semmi, olyan nincs is... de Rosa chan, őt nem kéne belekeverni >.<* Gondoltam magamban, és kihúztam magam, hátra fésültem ujjaimmal a vörös sörényt, s igyekeztem valamire való normális arckifejezést ölteni magamra, eredménytelenül.
- Inkább elvitelre legyen Ukitake san... ha lehet!- Mondtam végül a fehér hajú férfinak és láttam, hogy ezt most már soha nem fogom kimagyarázni.
- Háh ^^ Milyen igazad van Raiden kun, hiszen olyan szép idő van ^^- Mondta én letöröltem egy izzadság cseppet a homlokomról. S míg ő ezt előkészítette, addig én visszabattyogtam, akár a vert sereg utolsó szakadt veteránja. * Öreg vagyok én már ilyenekhez T-T*
- Persze Rosa chan...inkább sétáljunk jó T-T? Bármiről szívesen beszélgetek veled. - Igyekeztem a végére kipréselni egy mosolyt, de még egy kicsit a leégés hatása azért látszott rajtam. *Béna, béna , hülye, béna* Korholtam magam, miközben fizettem és átadtam ez egyik szívószálas poharat a lánynak. * Gratulálok, igen ez rád vall...>.>* Gondoltam, s immár azért valamennyire visszaszereztem a nyugodtság álarcát. Most viszont közel sem volt olyan nagyon hiteles mint az elején.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16400/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16400/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyKedd Szept. 28, 2010 2:39 am

~~Barátkozás~~


Jólesett meg minden, hogy itt maradt, de Ukitake-san eme kijelentése a kettőnk közti kapcsolatról már cseppet sem tetszett. Köztem és a férfi között még csak erősebb érzelmi kötődés sincs, nemhogy esetleg szerelem. Különben sem tudom, hogy mikor fogok készen állni bármiféle kapcsolatra is a barátságon kívül. Az arcomon viszont más jelent meg. Elpirultam kissé a kijelentéstől... Miért nem mutatja azt az arcom ami a fejemben jár nem pedig azt ami valahol máshol?
-De Ukitake-sama....
Mondom nem kis zavarba eséssel. Azért mégsem szép dolog, csak úgy ítéletet levonni, hogy az ember, esetünkben shinigami, nem ismeri a körülményeket. Igaz, hogy én még mindig nem tudom, hogy hogy vetemedhettem ilyesfajta cselekedetre, de most már megtörtént és nem tudok változtatni rajta, még ha nagyon akarok akkor sem. Pedig mennyire szeretnék. ><
Örültem, hogy Raiden felkelt az én védelmemre, csak azt az utolsó mondatot hagyta volna a francba, mert annak köszönhetően addigi rózsaszín arcom egy a piroshoz közelebbi árnyalatot vett fel. Lehajtottam a fejem, hogy legalább az előre zúduló hajtincsek elrejtsék az arcom.
-Orokana*...
Mondtam halkan, majd alig láthatóan, de a férfi számára jól érezhetően, bokán rúgtam. Ez egy újabb szándékomon kívüli megmozdulás volt, de ezt legalább élveztem is valamelyest. Ezt gondolom róla nem lehet elmondani...
Legközelebb már csak akkor szólaltam, meg mikor a pohárral a kezünkben sétáltunk. A sétálásra való felajánlását egy bólintással nyugtáztam volt.
- Bocsi, hogy megrúgtalak. Nem volt szándékos.
Szívtam bele a kávéba. Szerencsére Unohana-sama jó édesre csinálta. Nem nagyon vagyok oda a keserű dolgokért, nem is értem mit szeretnek benne annyira mások.
~ Már hogy ne lett volna szándékos? Meg is érdemelte.
Hallottam Hotaru hangját és megint ugyan az a védeni akarás volt hangjában mint mindig.
~ Tudom, hogy direkt csináltam, de nem azért igyekeztem, hogy n menjen el, hogy most épp miattam menjen el. ><
Válaszoltam kedves másik személyiségemnek, majd folytattam a kávé szürcsölgetését. Még mindig nem hiszem el amit tettem... Valaki lőjön le. T_T

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16300/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyKedd Nov. 02, 2010 11:22 pm

Találkozás Fukuyama-kunnal

Kértem Verától egy szabadnapot, ha már úgy sincs a közelben előrelátható küldetés, se semmi amin részt kéne vennem. Az évek során ismerőssé vált utcákon bolyongva elgondolkozom azon, mit is keresek én itt. Mármint a városban. Semmi kedvem a járkáláson kívül mást is csinálni. Kivételesen nem vagyok elég kreatív valami jó kis program kiötlésére. Maradtam volna inkább az osztag területén. Biztosan találnék még unatkozókat, akiknek kedvük lenne egy kis edzéshez. Az végül is sosem árt, csak használ.
~ Ne légy már ilyen. Még engem is idegesítesz. ~ hallom meg kardom lelkének jellegzetes hangját.
Mint mindig, most is magammal hoztam. Reggel sem nagyon válogattam, szokásos shinigami egyenruhámat vettem fel, annak ellenére, hogy szabadnapom van. Valószínűleg ezt még meg fogom bánni, például összetalálkozom Kotomi-sannal és ő kijelenti, hogy van egy csomó feladatom, szolgálat közben miért flangálok az utcán. És akkor magyarázhatom neki, hogy szabadnapom van...
~ Miért, neked talán van jobb ötleted? ~ egy kicsit már elegem van abból, hogy csak nyavalyog, de sose ad ötleteket.
~ Ezt most verd ki a fejedből! Egy jó párszor megmentettem már az életed, te hálátlan kis csitri! ~ zeng fel a fejemben a fájdalmasan magas hang.
~ Bocsáss meg nekem, de hát a harcon kívül tényleg nem mondtál még semmit. ~ tartok ki véleményem mellett, mikor a gyomrom fájdalmasan megkordul.
~ Most mondok: MENJ EL EBÉDELNI, MIELŐTT ÖSSZEESEL! ~ őszintén kimondva, ettől még percek múlva is zúg a fülem, de igaza van.
Éppen kedven éttermem mellett sétálnék el, mikor eszembe jut: Hiszen ez egy Büfé! Akkor lehet enni! Vidáman be is sétálok az ajtón és ülök le az egyetlen üres asztalhoz, egy "Jó napot!" köszönés után Unohana és Ukitake-samanak. Ukitake kedvesen mosolyogva kipillant a pult mögül és tájékoztat arról, hogy pár pillanat múlva előttem lesz az ét- és itallap. És mint már megszokhattam, ez így is történt. Mikor odasétál az asztalomhoz, én a kínálatra ügyet sem vetve rávágom.
- Kérlek szépen, mondd meg Unohana-samanak, hogy készítsen nekem amit jónak lát és egy tejeskávét kérek!
- Rendben, máris szólok neki. És egy tejeskávé. - mondja kedélyesen Ukitake, majd a kezében az étlappal és itallappal odébbáll.
Ezt tőlem már megszokhatták. Nagyon ritka az, amikor megmondom mit szeretnék enni. Általában a büfé csodálatos szakácsára bízom magam és eddig nem is csalódtam. Egy kis idő elteltével Ukitake újra megjelenik, kezében egy csészével és egy hatalmas tányér gőzölgő, vörös szószos tésztával. Mikor leteszi elém az ételt én csak elkerekedett szemekkel nézek rá.
- Azt hiszem, spagetti a neve. Tudod, nemrég olvasott egy könyvet Olaszország gasztronómiájáról és azóta csak Olasz ételeket készít. - magyarázza kedélyesen az ex-kapitány, majd mosolyogva visszasétál a pult mögé.
Én beletörődően sóhajtok, majd kicsit félve megfogom a villámat (mivel érdekes módon az olaszok nem pálcikával eszik az ételt) és ügyesen felcsavarok rá egy adagot.
~ Egész finom. ~ állapítom meg gondolatban, mikor lenyelem az első falatot.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Fukuyama Hidekazu
3. Osztag
3. Osztag
Fukuyama Hidekazu

Férfi
Taurus Goat
Hozzászólások száma : 45
Age : 93
Tartózkodási hely : Sanbantai területe
Registration date : 2010. Feb. 28.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Sanbantai, Juuseki
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te10400/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (10400/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzer. Nov. 03, 2010 3:56 am

Találka Tasu-channal


Mint mindig most is korán kidobott az ágyam. Mióta az eszemet tudom korán kelő vagyok, és nem tudom, hogy minek köszönhetem. Még vagy tíz percig fetrengtem az ágyamban és gyűjtöttem az erőmet. Az ágyam mellett lévő szekrényen volt egy naptár. Ránéztem és örömömbe majdhogynem kiugrottam az ágyból. Szabadnapom volt. Még szép, hogy az volt, mert tegnap előtt sikerült kikunyulnom, hogy legyen, mert már hulla voltam a sok bütyköléstől. Nagy nehezen kikászálódtam az ágyamból és a hűtő felé indultam ugyanis nagyon éhes voltam. Mikor odaértem és kinyitottam szomorúan nyugtáztam, hogy a hűtő tök üres volt. Csak egy üveges üdítő volt benne. Azt kivettem, kinyitottam és megittam. Miután áttúrtam a konyha összes centiméterét és nem találtam egy morzsát sem úgy döntöttem, hogy ellátogatok egy étterembe vagy egy büfébe reggelizni, mert a végén még összeesek az éhségtől. Nagy léptekkel indultam el a ruhásszekrényemhez, hogy felöltözzek, mert nem lenne valami jó, ha csak egy alsógatyába megyek el reggelizni. Lehet, hogy vinnének megint a sittre közszeméremsértés miatt, de tuti, hogy gyorsan kijönnék onnan. Kinyitottam a szekrényemet és kikaptam egy lila kapucnis pulóvert, egy szürke pólót és egy fekete farmert. Az ágyamhoz mentem ott felöltöztem majd megkerestem a cipőmet és elindultam az ajtó felé.
Megfogtam a kilincset és már nyitottam volna az ajtót mikor eszembe jutott, hogy a hőn szeretett fegyveremet a helyén hagytam és nem nagyon örülne neki, hogyha itt maradna. Egy shunpoval érte mentem majd a hátamra kötöttel és ismét az ajtóhoz mentem. Kinyitottam az ajtót és kimentem. Reménykedtem, hogy nem találok egy hülye ismerőst, se mert már az agyam ma alapból le van fáradva. Nagy léptekkel, már majdnem futva hagytam l az osztag területét és indultam el a Város felé, hogy találjak egy számomra megfelelő éttermet, büfét. Már egy ideje haladtam előre mikor egy nagydarab férfi nekem jött. Vettem az alkalmat így benyúltam a zsebébe és kikaptam a fizető eszközeit. Örültem neki, mert nem egy koldust fogtam ki. Sőt! Egy kőgazdag hapsikát zsebeltem ki. Ez azt jelentette, hogy egy jó nagy ebédet csaphatok, és a legjobbakat ehetem. Nagy szerencsém volt, hogy ő jött nekem. Ha például egy hajléktalan jött volna nekem azt még fel is rúgtam volna, műhódnak vagy nem tudom. Ahogy haladtam előre néztem, hogy melyik étterem is lenne megfelelő számomra. A szemem egyszer csak megakadt Unohana és Ukitake büféjén. A szemem megcsillant. Elindultam az ajtó felé. természetesen még mielőtt bementem volna körbenéztem, hogy az a nagydarab férfi követett e vagy valami, de nem történt semmi. Beléptem és köszöntöttem mindenkit. Körbenéztem, hogy ismerek e valakit. A szemem megakadt egy lányon, aki valami fura étket evett. Odamentem hozzá.
-Szia. Fukuyama Hidekazu vagyok a 12. osztag 5. tisztje. Megkérdezhetem, hogy mi az amit éppen eszel?- kérdeztem meg kicsit remegő hangon.

Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te16300/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (16300/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzer. Nov. 03, 2010 5:41 am

Találkozás Fukuyama-kunnal

Miközben furcsa ebédemet falatozom, elmerengek az "élet nagy dolgain." Például, hogy milyen sütit süssek következőre annak érdekében, hogy osztagom minden egyes tagját strandlabdásítsam. Ez az én nagy világuralmi tervem!
Cool Én leszek a strandlabdavilág úrnője! Muhahahaha! De az ötletet hamar el is vetem. Főleg, hogy unalmas lenne mozgásra képtelen, ide-oda gördülő embereken/lelkeken uralkodni. Legalább is, ez a fő ellenérvem. No meg nem vagyok egy sötét lelkű világuralomra törekvő fajta egyén, ellenben az ellenség néhány személyével. Valószínűleg ezért lettem shinigami és nem lidérc. Bár azt hiszem, ebben az is közrejátszott, hogy nem evett meg semmi sem!^^ De sajnos nem élvezhetem túl sokáig saját magam "őrült" gondolatait, mivel megzavarnak. Egy magas férfi sétál az asztalom mellé, sima utcai ruhában, de így is tudom, hogy shinigami. Vagy legalább is az Akadémiára jár. Mondjuk a hátán taláható fegyverből alapból erre lehet következtetni, de én a nehezebb módszert választottam. Lélekenergia érzékelést. Mivel ugyebár a halálisteneknek alapból nagyobb reiatsujuk van, mint az átlag lelkeknek. Mintha csak megállapításomat akarná igazolni, megszólal és engedelmesen elszavalja nekem a nevét, hovatartozását és rangját. Végül is, én is így tettem volna. Bár érzek némi bizonytalanságot a hangjában, ám kérdése jogos.
- Örülök, hogy megismerhetlek, a nevem Hayakawa Tasumi, 2. osztag 6. tiszt, a Járőralakulat tagja. Ülj csak le nyugodtan. Hát, ha jól emlékszem, Ukitake-sama azt mondta, ez spagetti. Mióta szolgálod a Gotei 13-at, ha megkérdezhetem? - fogok bele egy újabb hosszú-hosszú beszédbe. Igaz, ez rövid volt, de érzem, hogy a beszélgetés, valószínűleg az én jóvoltomból, el fog tartani egy ideig. Így a monológot megelőzvén, egy újabb adag tésztát tömök a számba. Míg partnerem a válaszán gondolkodik, én újra elmerülök saját későbbi "őrült" és kevésbé "őrült" terveimben. No meg, annak kitalálásában, hogy mi a francot csináljak, miután itt végeztem. Hiszen, nem kajálhatok egész nap! Az unalmasabb lenne, mint az egész napos járkálás. És még hizlaló is. Úgyhogy ez az ötlet kihúzva. Maradt... nulla. De ha már van itt egy szegény szerencsétlen, aki pont engem kapott ki beszélgetőtársként, akkor hű leszek általában eléggé idegesítő szokásomhoz és ráborítok egy csomó kérdést és miegymást. Na, akkor kezdjük.
- Hogy hívják a kardodat? Milyen elemű? Jó fej? Szereted a sütit? Én nagyon! És nagyon jól is tudok sütni! Milyen az élet a 12. osztagban? Hogy van a kapitány? Mit szoktál általában csinálni? Nálatok is van minden reggel edzés, még hétvégén is? Szólj, ha túl sokat beszélek és idegesít, mert szívesen befogom, de ha nem szól rám valaki, akkor általában addig van szómenésem, míg be nem fogják a szám... vagy utána is. De az ritka. - fejezem be mondandómat egy széles mosollyal. Remélem nem rémítettem meg túlzottam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te15900/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyCsüt. Május 05, 2011 5:05 am

Bevásárlás utáni pihenés

Mire keltem fel? Arra hogy elfogyott minden étel a macskámnak, akinek még mindig nem sikerült nevet adni. Bár ahogy elnéztem nem igazán zavarja a dolog, hallgat arra is ha csak annyit mondok neki, hogy „cic”. Már jött is elő, de sajnos minden elkopott, az étel, alom, minden és ha nem szeretném, hogy kellemetlen illatok lengjék körbe a szobámat, akkor vennem kell ezt-azt. Ezért felszerelkezettem mindennel ami kellhet. Pénz, szaké, pipa és dohány, na meg gyufa, majd indulás. Szerencsére a macskám igen lusta fajta, ezért most is alszik. Mire hazajövök szerintem akkor fog felkelni. A shinigami uniformisom, van rajtam, a szemem friss kötés és a zanpaktoum pedig az oldalamon, menetre kész vagyok.
Elsőnek valami vegyeskereskedést keresek. Nagy nehezen de találtam, bár azt nem értem a macskaalom miért van az egyik legeldugottabb sarokban? Ahogy olvasom ez tökéletes lesz majd, elnyeli a szagokat, és lélekszemcsékre is bomlik amint hozzáért a végtermék. Ez tökéletes lesz majd. Kosárba vele, mellé kell néhány doboz macskaeledel is. Hm, hollow ízesítésű, ez szerintem jó lesz, olyan három dobozzal jó is lesz, egy darabig kifog tartani neki. Most pedig irány magamnak is venni valamit. Egy kis dohányt, mert az is fogyóban van utána jöhet pár apróság. Egy szatyorban elfér minden. Fizetek és megyek tovább.
Az utcán természetesen kipróbálom az új dohányt. Megtömöm a pipámat és rágyújtok. Hm, annyira nem is rossz, eltudom viselni. Most akkor sétáljunk egy kicsit, kellemes az idő bár az esőt inkább kedvelem, de ez is megteszi most. Hm, szerintem egy kis plusz dolgot most megérdemlek, a hírek szerint egész kellemes kis büfé van a környéken. Azt hiszem, meglátogatom és megkóstolok valamit.
Nem sok keresgélés után megtaláltam a büfét, nocsak. Igazán szép párt alkotnak a tulajdonosok. A pulthoz ülök le, és a szatyromat lerakom magam mellé a földre. Csak hogy közel legyen, és most pedig megnézem az étlapot. Vagy akármit amire levan írva mit szolgálnak fel. Hm, azt hiszem egy kis savanyú sütemény és valami erős kávé tökéletes lesz. Míg várakozok addig pipázok tovább, legalábbis csak addig míg szóltak, hogy nem dohányzó helyiség. Természetesen eloltom, mert nem szeretnék senkivel se problémát, jó az ha békesség van, és nyugalom. Megkapom amit rendeltem és falatozni kezdek, remélem a kávé nem fog hamar kihűlni.

Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21100/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21100/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 2:36 am

Bevásárlás utáni pihenés? Ennek lőttek!

Fél napja lófráltam már az utcákon. Igazából, már rég feladtam a reményt, hogy valaha is találok sellő formájú jegyzettömböt, amit egyébként nem magamnak kerestem. Képtelen vagyok elhinni, hogy Hikari-chan, aki hozzám képes maga a megtestesült vadság, pont egy sellős jegyzettömbre bukna. Most, hogy már órák óta itt bohóckodok, valahogy egyre inkább az az érzésem, hogy ezt a feladatot is csak azért kaptam, mert én vagyok az ÚJONC.
Nyomorultul éreztem magam, amiért ekkora balfácán vagyok, elvégre megint én vettem be a hülyeséget, és csak én tehetek róla, hogy végül is most itt vagyok. Ráadásul még a gyomrom is majd kilyukadt. Szünet nélkül korgott, mintha muszáj lenne neki, és néha olyan hangosakat, hogy attól féltem, a mellettem elhaladók is meghallják. Persze nyugodtan ehetnék valahol, csakhogy annyira elkeveredtem már, teljesen összezavarodtam, és az időérzékem is odalett, hogy egyszerűen az foglalkoztatott a legkevésbé, hogy az éhségemet csillapítsam.
Aztán ahogy elindultam visszafelé, de ki tudja, hogy tulajdonképpen a visszafelé az merre is vitt, őrjítő illatok találtak rám. Egyik kis utcába csalogattak, én meg rohantam, miközben majd kicsordult a nyálam. Már messziről láttam a cégtáblát, amitől csak még inkább begyorsítottam, és amint odaérte, máris a kirakat üvegéhez nyomtam az arcomat. Édes illatok bódítottak, csupa színes, mézes-mázas finomság kacsingatott rám, és hívogatott, a gyomrom is felmordult, így hallgatva minden hívó szóra, és csalogató, kacér intésre, végül csak bevetődtem az ajtón.
A pulthoz mentem, kapásból három-négy szelet süteményt tetettem a tányéromra, és rendeltem egy habos cappuchinót is. Levetettem magam egy közeli asztalhoz, és hangos gyomorkorgás közepette tömni kezdtem magamba az édességeket. Olyan gyorsan lapátoltam befelé, hogy akik csak a közelemben voltak, mind kuncogva figyeltek. Épp egy fél süteményt készültem lenyomni a torkomon, mikor felpillantva egy férfit láttam, amint a kávéjába vigyorogva nézett rám. Féltem, hogy megfullad, ám ehelyett csak magára löttyintett egy keveset az italból, mikor röhögni kezdett.
Én elpirultam, és szégyenlősen lehajtottam a fejem, de közben még a röhögőgörcs is elkapott, így kénytelen voltam a teli számat befogni az egyik kezemmel. Lehetetlennek tűnt, hogy pont most, mikor itt nagyban tömöm a fejem, találkozok egy vadidegennel, aki rögtön le is önti magát csak azért, mert rám nézett. Már csak a jelenlétemmel is világokat teszek tönkre. Lehetetlen alak vagyok.
Átnéztem az asztal felett, hogy lássam, végül is túl éli-e a szerencsétlen férfi ezt a röpke kis pillantást. Úgy tűnt, egészen jól érzi magát, annak ellenére is, hogy valószínűleg forró volt a kávé, amit magára löttyintett. Szemtelenül a képembe vigyorgott, mire viszonzásul félénk, mégis morcos pillantásokat küldtem felé. Ekkor érkezett meg a cappuchinóm, így elfordítottam a fejem, nem akartam továbbra is azt nézni, hogy röhög ki a kegyetlen idegen.
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te15900/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 11:11 am

Finom volt ez a sütemény, jöhet rá a kávé is. Az édes valahogy nem az én világom , sokan esküsznek rá, de nem tudom, egyszerűen nem tudom magamat kifejezni. A sós és a savanyú, ezeket imádom. Nem tudom hol, és mikor alakult ez ki bennem? De talán akkor, amikor éltem. Igen, ahogy visszagondolok nem sok édességet ettem akkoriban. Talán amikor megismerkedtem Nobunagával. Ő hozott nekem, elsőnek valami cukorféleséget. De nem ízlett, menthetetlenül belém nevelődőt a rajongás a sóért, és a tojásért (nem félre érteni Very Happy ), főleg a kettő együtt az igazi. Sós főt tojás, ez eszembe jutatott egy régi emléket az ajkamhoz emeltem a kávét és visszaemlékeztem. Amikor a fiam megszületett Nobunaga magához hívatott, egy baráti szakézásra. Akkor kérdezte meg tőlem, hogy mi is lesz majd ha végre egész Japánt egyesítette? Mit fogok utána csinálni? Elmondtam neki, nyitok egy helyet ahol tojást fogok árulni, és öreg koromba unalmamban vakargatni fogom majd a tojásaimat. Ennek az emléknek a hatására egy ritka dolog történik. Elnevettem sajnos magamat és majdnem megfulladtam a kávé mait, aminek a maradéka szépen az ölembe borult. A véletlenek köszönhető hogy pont egy vendéget néztem, aki habzsolta a süteményt. Megeshet, hogy azt gondolja rajta nevettem, pedig nem. Bár ezzel nem is nagyon törődök, mert a kávé az nagyon meleg, sőt, mocskos forró, és mivel egyenesen az ölembe landolt…. nem részletezném senkinek se az érzést, amit átélek. Összeszorított fogakkal de tűrök, nem kiáltok fel, nem könnyezek, csak érdekes grimaszt vágtam, ami majdnem olyan mint egy mosoly. Szóval az összkép teljesen olyan mintha kinevettem volna. Igen, ez csak a véletlenek összejátszása ellenem, és egy szemét kárörvendő képében tüntet fel. De mielőtt bocsánatot kérnék ki kell mennem a mosódba, és meg kell győződnöm arról, hogy nem lett a gatyámban egy főt kolbász és két főt tojás. Mars a mosdóba ahol törölgetni kezdem a nadrágomat. Szerencse hogy fekete és így annyira nem látszik meg, azt gondolnák a végén, hogy bevizeltem. Rendben, ez meg is volt, most pedig irány vissza a bocsánat kérésre. Odamegyek a hölgyhöz akit megeshet hogy megsértettem. Természetesen az arcomon a szokásos, minden érzelmet mellőző kifejezés található meg. Egy kis sóhaj, majd beszéd.
- Elnézést kell kérnem. A nevetés nem Önnek szólt, hanem egy régi emlék hatására történt meg, és az, amit talán mosolynak vélt, az pedig egy fintor volt, hogy elfojtsam a kiáltást amit a forró kávé okozott. Tehát minden csak is egy véletlenek okozta kellemetlen eseménysorozat. De hogy elkerüljük az esetleges nézeteltéréseket engedje meg, hogy meghívjam valamire. A nevem Kojiro Kuroda.
Vissza az elejére Go down
Ayumu Michiyo
7. Osztag
7. Osztag
Ayumu Michiyo

nő
Taurus Rooster
Hozzászólások száma : 144
Age : 30
Tartózkodási hely : itt is, ott is :D 7. osztag, 10. osztag és még Karakurát is megszálltam... muhahaaa >.<
Registration date : 2011. Apr. 24.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te21100/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (21100/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Május 08, 2011 3:14 am

Bevásárlás utáni pihenés? Ennek lőttek! Very Happy


Meglepetten pillantottam fel a csészémből. Az ismeretlen, akinek még ismeretlenül is majdnem a vesztét okoztam már csak a létezésemmel is, az asztalomnál állt, és épp nekem magyarázott. Annyira meghökkentem, hogy először meg sem tudtam szólalni. Nem sok ember megy oda a másikhoz, és kezd el magyarázkodni fapofával egy vigyor miatt, ami csak véletlenül történt. Nem tudom, mit hihetett rólam, talán valami vérig sértődős kislánynak nézett, mindenesetre még így is kedvesnek tartottam a tettét.
Lekötött, hogy hallgassam, mit is mond, és azért aztán nem vettem észre, hogy már egy ideje csendben van, és arra vár, hogy mondjak valamit. Én persze gyorsan zavarba jöttem, mert már eljutott a tudatomig, miről is beszélt, meg hogy mit is kellene mondanom.
- Öhm… Én igazából már… elég sok mindent fogyasztottam, és nem hiszem… Mármint nagyon kedves, hogy kárpótolni szeretne, de igazán nem történt semmi – hebegtem- habogtam. – Amúgy is mennem kell, én nem szeretném… feltartani.
Iszonyatos zavarban voltam, mellé még az arcom is rákvörös lett, szóval lerítt rólam, hogy nem vagyok teljesen százas, belül pedig magammal viaskodtam. Muszáj volt, elvégre most azt akartam, hogy barátokat szerezzek, és itt kínálkozott egy alkalom, hogy megismerkedhessek egy másik személlyel, de attól még én ÉN voltam, és nem mondhattam ellent a hülye beidegződéseimnek, miszerint nekem mindenképpen el kell kerülnöm a barátkozást, az embereket, mindenkit. Ez legfőképp azért volt, mert egy idegbeteg állat vagyok, és nincs ellenszere a betegségemnek.
- Jaj, ne haragudjon, én Ayumu Michiyo vagyok – mondtam még inkább szégyenkezve a jó ideje elhangzott bemutatkozásra válaszul. – Nem lehetne, hogy esetleg kimenjünk innen? – idegesen felálltam, majdnem leborítottam a csészémet, de szerencsére Kojiro-san még elkapta az előtt, mielőtt nagy csörömpöléssel a padlón ért volna földet, és miszlikbe nem aprózódott volna.
Megint hálálkodtam, amiért ilyen kedves, és miután fizettem, gyorsan kivonultam a büféből, nehogy még valamit tönkre tegyek. Néha azért hátralestem, épp csak a szemem sarkából, hogy lássam tényleg követ-e a férfi, de mikor megbizonyosodtam erről, akkor meg menten elkapott a lámpaláz, és vádolni kezdtem önmagam. Elvégre miért is voltam olyan idióta, hogy kihívjam magammal ezt a totál ismeretlen alakot, mikor menni készülök és nem akarom Őt feltartani?! Könnyű a válasz, idióta vagyok, de persze erről neki nem kell szólnom, előbb-utóbb – inkább előbb –, rá fog jönni Ő is.
- Ne haragudjon, hogy ilyen béna vagyok! – mondtam rögtön, amint kiértünk az ajtón. – Nem szoktam hozzá, hogy az emberek ilyen… közvetlenek(?) velem. – Megint elpirultam, pedig még az előző színváltásom nyomai sem tűntek el igazán, majd feltettem az egyetlen kérdést, amit nem akartam. – Mit szólna hozzá, ha sétálnánk egy kicsit?
Vissza az elejére Go down
Kojiro Kuroda
Shinigami
Shinigami
Kojiro Kuroda

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 204
Age : 36
Registration date : 2011. Mar. 09.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te15900/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (15900/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyHétf. Május 09, 2011 11:50 am

Bevásárlás utáni pihenés. Ennek tényleg lőttek. Very Happy

Odamentem, mert úgy éreztem beszélnem kell, nem is magyarázkodnom kell. Hiszen sajnos a jelek ellenem dolgoztak, azok szerint Én rajta nevettem. Pedig ez nem igaz, soha nem nevetek ki senkit. Sőt, egy ideje már nem is nevettem. Mi okom lehetne a nevetésre? Talán annyi jó dolog történt velem az életben? Persze, nézzük sorjában a dolgokat. De csak azokat, amik azóta történtek velem, hogy Shinigami lettem. Minek köszönhettem a vizsga sikerét? Annak hogy meghalt az, akit szerettem, és hiába is vágtam ki a saját szememet, felesleges volt az is. Utána bekerültem a 8. osztagba. Ahol legalább békén hagytak, és nem kellet senkivel se törődnöm. S szerencsére ők se foglalkoztak velem, egészen addig a bizonyos újoncig, akit sajnos majdnem agyonvertem. S azért kerültem át egy másik osztagba. Tehát nem sok okom van a nevetésre.
Előadtam a dolgot ennek a lánynak és vártam. Beállt az a kellemes csend, ilyenkor szoktam általában inkább lelépni, míg a másik nem reagál semmit. Hiszen Én megtettem amit megkellet, tehát sértődés nem lehet a többi pedig nem érdekel. De a szökési tervemnek vége, hiszen megszólalt a hölgy. Ahogy elnézem talán kicsit rám is hasonlít, hiszen hamar zavarba tud jönni.
- Köszönöm, hogy megérti a helyzetet. Nem tart fel, de ahogy gondolja. - ha nem szeretne osztozni a társaságomon akkor legyen. Hiszen ez lehet csak nekem jó, mivel nem vagyok az a nagyon társalgó fajta. A zavarából gondolom, hogy nem lehet annyira Ő se az. Érdekes hogy két olyan személyt hozz össze néha a sors, akik nem társasági személyek. Bár lehet, hogy tévedek, és Ayumu Michiyo az. Igen, már tudom a nevét is. S szeretnem kimenni velem. Velem? De miért, hiszen alig mondtam valamit. Nem értem a többieket.
Felállt, de egy csésze úgy döntött, hogy öngyilkosságot követ el és leugrik az asztalról. Hogy megmentsem utána kapok, csak remélni tudom hogy el is érem, és a hiányzó szemem nem lesz akadály ebben. Szerencsére nem lett, sikerült megfognom a szájánál és visszatettem az asztalra.
Tehát irány ki? Legyen, hiszen amit akartam azt már elfogyasztottam itt. Akár mehetek is tovább. Azért a holmimért visszamentem, hiszen kell az étel a macskámnak. Na, a lényeg követtem ki az utcára. Ahol megálltam mellette, most merre és hogyan tovább? Remélem nem akar majd elraboltatni? Mert sokat nem érhet el vele, nem érek semmit, tehát csak magának okozna veszteséget. Természetesen egész végig egy kifejezés volt az arcomon, a semlegesség.
- Én nem haragszom. – de a következő szavai egy kis meglepetést csaltak az arcomra. Sőt egy enyhe kis pír is megjelent. vagy lehet a fény játéka volt, mert ahogyan jött úgy tűnt el is.– Akadnak páran akik közvetlenek. Majd maga is észreveszi. – szándékosan nem soroltam magamat bele, mert Én nem tartom magamat annak. Ha nem lettek volna olyan balszerencsések a körülmények, akkor nem kezdtünk volna el beszélgetni. – Nos, ha balra tart, mert Én arra, akkor természetesen velem tarthat. – ha jön akkor jön, ha pedig mégse arra van dolga, akkor elköszönök és megyek tovább. De ha velem tart, akkor azt hiszem illendő lenne valami beszélgetést is kezdeményezni. – Elnézést, de elfelejtetem megmondani az osztagomat és a rangomat. A 2. osztag 5. tisztje vagyok.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te7600/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (7600/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptySzomb. Szept. 17, 2011 12:20 am

//Kagami Ai-nak//

Egy elégedett vigyorral az arcomon sétálok a város utcáin, közben az embereket figyelem. Az utam alatt igyekszek jobban megismerni a helyet, ahova a halálom után kerültem. Számos nagyszerű kocsmát és éttermet ismerek meg a sétám alatt. Kenpachi ivója igazán nekem való helynek tűnik, így hát be is ugrok egy kicsit, csak hogy megnedvesítsem az ajkaimat, mivel az út porától kissé kiszáradtak.
Rövid dorbézolás után tovább megyek. Nem rossz hely Kenpachi ivója, de nekem most valamilyen kulturáltabb helyre van szükségem, ahol békésebb körülmények között ismerhetek meg más hozzám hasonló harcosokat.
Ahogy járom az utcákat, egy plakátra leszek figyelmes. Egy büfét reklámoznak rajta, Unohana és Ukitake büféjét. Mivel éppen elhalad mellettem valaki, gyorsan megállítom és megkérdezem, merre találom a helyet. A hölgy azonnal útba igazít, még szerencse, hogy tudja merre van...
Újabb rövid séta következik be, majd megpillantom az épületet, amit helyet ad a büfének. Igen szép, nagyon is meghozza a kedvet arra, hogy bemenjek. Odabent számos ember beszélget és különböző finomságokat majszolnak. A szám azonnal tátva marad és ha nem figyelek oda, akkor hamarosan valószínűleg szó szerint csorogna a nyálam.
- Jó napot! - lépek oda az eladóhoz.
- Üdvözöllek a büfénkben! Mivel szolgálhatok?
- Nos, nem is tudom. - mondom, majd megnézem a kirakott édességeket. - Hmm, lássuk csak... az a sor ott végig jó lesz! - adom meg végül a rendelést, mire az eladó kissé elsápad. - Na jó, kezdésnek elég lesz a sor fele is.
- Rendben. Egy pillanat! - mondja, majd előkészít egy tálcát, amire szépen felpakolja a sütiket. - Még valamit adhatok?
- Öm, egy csésze teát kérek még. Mindegy milyen fajta! - mondom, majd elveszem a tálcám. - Oda leülök, majd oda hoznád nekem? - mutatok egy asztalra, ahol egy nő ül egyedül.
- Igen, persze! - válaszolja, mire én elindulok a hölgy felé.
Amíg oda sétálok hozzá, alaposabban szemügyre veszem. Úgy néz ki, valamelyik osztag egyik magasabb rangú embere. Legalábbis a ruhája alapján nem tiszt, hanem kapitány vagy hadnagy. ~ Bárcsak jobban észben tartanám ezeket a rangokat... ~
- Elnézést, leülhetek? - kérdezem érdeklődve, majd ha megadja az engedélyt, akkor leülök.
Vissza az elejére Go down
Genki Takashi
2. Osztag
2. Osztag
Genki Takashi

Férfi
Scorpio Buffalo
Hozzászólások száma : 192
Age : 38
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 16

Karakterinformáció
Rang: Nibantai, yonseki, A Névtelen Egység parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te25700/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyVas. Feb. 26, 2012 8:34 am

Kagehime és Takashi, ebéd

A büfé ajtajára szerelt aprócska csengő csilingelő hangot ad ki magából, amikor kinyitom az ajtót és belépek. Megfogom az ajtót és nem csukom be, amíg újdonsült ismerősöm Kagehime is bejön. Miután a fiatal shinigami hölgy is belépett, megszemlélem ebédtársamat. A kérdésre válaszolok is.
- Tudok. Természetesen tudok valami finomat. Ukitake Rámenje egész Seireiteiben a legjobb és a sütemények is finomak.
Mondom és a pulthoz sétálok Kagehime társaságában. Ukitakere pillantok, majd megszólalok.
- Szép napot, kettő Rament kérek és a büfé specialitását desszertnek.
A rendelésünket felvette Ukitake én pedig elindulok egy asztalhoz, ahol nyugodtan megvárhatjuk az ebédünket és beszélgethetünk, amíg kijön az étel a konyhából. Kényelmesen elhelyezkedem és figyelem, ahogyan Hime is leül a párnácskákra. Amíg várunk én beszélni kezdek.
- Kagehime-san, nem rég került be a Gotei soraiba?
Kérdezem nyugodtan és barátságos arccal nézem a shinigamit. Nem, nem úgy nézem, mint aki fel akarná falni. Inkább azért nézem, hogy megjegyezzem a részleteit. Szemszín, hajszín, különleges arcvonások. Ilyenekre figyelek inkább. Eszem ágában sincs az elsődleges női jellegű részleteket nézni rajt. Illetlenség volna.
- Ha az ember először jár Seireiteibe, akkor könnyedén eltévedhet. De Kagehime-sannak szerencséje van, hogy találkoztunk. ismerem a várost. A szüleim mindketten shinigamik, szóval könnyedén oda találok bármelyik kapitányságra.
Nem nem dicsekedem, csak remélem, hogy legközelebbi találkozásunk alkalmával is lesz szerencsém sétálni vele. Te jó ég, hogy műár mikre gondolok. Mi lehet velem, életemben először láttam és máris megfogott. Fel kell keresnem a 4. osztag pszichológiai különítményét. Muszáj lesz megvizsgáltatnom magam. Persze lehet, hogy semmi bajom, csak szimpatikusnak találom.
- Egyébként komolyan mondta, hogy szépen játszok?
Kérdezem és kicsit zavarba jövök. Elvégre tényleg kedvesen megdicsért. Ilyen még nem nagyon volt. Mondjuk az is tény, hogy nem sokan hallottak még játszani. Kivéve még Omote-kunt. De Omote-kun, mégis csak férfi, Kagehime pedig nő, két külön kategória. Végül aztán inkább nem mondok erre semmit. Inkább hallgatom ebédtársamat és figyelek rá. Ja, meg várom a ráment.
Vissza az elejére Go down
Rosui Kagehime
10. Osztag
10. Osztag
Rosui Kagehime

nő
Aquarius Monkey
Hozzászólások száma : 164
Age : 32
Registration date : 2012. Feb. 16.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag 3. tisztje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Cl0te24700/30000Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 29y5sib  (24700/30000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 EmptyHétf. Feb. 27, 2012 1:33 am

Kagehime - Takashi: Csak ebéd?


Előttem lép a büfébe, s az ajtó kitárulását csilingelő hang jelzi a bent tartózkodóknak. Megtartja előttem az ajtót, így én is belépek. Közben válaszol a kérdésemre.
- Tudok. Természetesen tudok valami finomat. Ukitake Rámenje egész Seireiteiben a legjobb, és a sütemények is finomak - közben a pulthoz lép, én pedig követem. Nem vagyok ismerős a helyen, ezért nem szeretnék lemaradni - Szép napot, kettő Rament kérek és a büfé specialitását desszertnek - a rendelésünket egy fehér hajú férfi veszi fel, majd bólintására Genki-san egy asztalhoz telepszik.
Miközben letelepszem a párnára, engem figyel. Látott volna, mikor Soul Societybe érkeztem! Még azt sem tudtam, hogy az e-fajta párnák ülőalkalmatosságok. Még szerencse, hogy Kanae mindent megtanított, mert lenne oka Genki-sannak a nevetésre, ha leülni sem tudnék rendesen.
- Kagehime-san, nem rég került be a Gotei soraiba? - kérdezi.
Felnézek. Valódi érdeklődést látok az arcán, tehát nem csak azért kérdez, hogy elkerüljük a csendet. Barátságosan mosolyog, ahogy eddig. Kicsit furcsállom a dolgot, hisz nem ismerem egy óránál régebb óta. Ráadásul a keresztnevemen szólít. De mivel eddig nagyon kedves volt, ráadásul segít is eljutnom az osztagomig, inkább nem teszek erről megjegyzést.
- Igen, frissen végeztem az akadémián - felelem, miközben körbetekintek a helyiségben.
- Ha az ember először jár Seireiteibe, akkor könnyedén eltévedhet - szavaira azonnal visszafordulok. Tiszteletlenség lenne, ha forgolódás közben beszélgetnénk. Majd legközelebb jobban szemügyre veszem a helyet - De Kagehime-sannak szerencséje van, hogy találkoztunk. Ismerem a várost. A szüleim mindketten shinigamik, szóval könnyedén oda találok bármelyik kapitányságra - egyszerűen kijelenti a dolgokat. Nem hiszem, hogy dicsekvésnek szánta, talán csak megerősíteni kívánta, hogy tényleg megmutatja az utat.
Közben folyamatosan az engem tanulmányoz. Nem tudom mire vélni a dolgot. Talán van valami az arcomon? A mai nap még csak almát ettem, tehát maszat biztosan nem lehet. Reggel fésülködtem, így kócos sem lehetek. Bár lehet, hogy a férfiaknak egyszerűen csak ilyen a tekintetük. Mivel az akadémiára kerülésem előtt, nem igazán volt kapcsolatom a másik nemmel, az akadémián pedig a tanulás kötött le, nem igazán értettem, hogy mit, miért tesznek, vagy mondanak.
- Egyébként komolyan mondta, hogy szépen játszok? - zökkent ki a gondolataimból. Látszik rajta, hogy kissé zavarba jön a kérdéstől. Aztán mintha lemondana a válaszomról, a pult felé pislant. Biztosan már nagyon éhes.
- Igen! - felelem teljes őszinteséggel és lelkesedéssel, így újra rám néz. Pillantásától kicsit megszeppenek, és lesütöm a tekintetem - Valóban úgy gondolom, hogy csodálatos a játéka, Genki-san! - fogalmazom meg most már kicsit választékosabban, és felnézve, rá mosolyogtam.
Beszélgetésünket a kiérkező ramenek szakították félbe.
Vissza az elejére Go down
http://dragonmaster.hungarianforum.com/
Ajánlott tartalom




Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-