-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te36000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyPént. Május 29, 2009 3:16 am

- Szerintem az alapvető kérdéséket tisztáztuk már... - jó nagyot kortyoltam a Pina Coladámból. - De azért próbálkozom... Szóval, hadnagy úr... a későbbiekben lehetne tegeződni? Persze csak ha nem baj... szóval, milyen lányt képzel el maga mellett a hadnagy úr? - vigyorogtam egyet.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7300/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyKedd Jún. 02, 2009 7:05 am

Gondoltam, hogy Maya ilyesmit fog kérdezni, hiszen azt már kitárgyaltuk, hogy részünkről milyen az álomférfi, így nem is szólaltam meg, csak kíváncsian néztem a hadnagy úrra, és vártam a válaszát. Ami azt illeti, tényleg érdekelt, hogy mit mond... Hiszen így még jobban megismerhetem, bár persze az én ember - (illetve shinigami-) ismeretemben nem lehet bízni, de a felettesem nagyon barátságos volt mindkettőnkkel, és örültem, hogy ilyen feljebbvalóm van.
Vissza az elejére Go down
Hirobumi Baisotei
6. Osztag
6. Osztag
Hirobumi Baisotei

Férfi
Hozzászólások száma : 63
Registration date : 2009. Mar. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag 8. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te5000/10000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyPént. Jún. 19, 2009 10:39 am

-Csak nyugodtan tegezzetek nem harapom le érte a fejetek.
*Egyszer csak izzadni kezdek*
-Huh mit is feleljek a kérdésére???
-Az ideális nő számomra olyan csinos és egyben elbűvölő, mint ti. Kedves, okos és szereti ha túlságosan is sokat törődnek vele és eltűri a féltékeny típusúakat és nem utolsó sorban szeret főzni. Hát én így képzelem el a számomra idális hölgyet.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te36000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyPént. Jún. 26, 2009 6:35 am

Most komolyan... ÉN, mint ELBŰVÖLŐ?! Yukarikoról ezt könnyen el tudom hinni, hisz ő olyan kis aranyos. No de én? Mi közöm van nekem az elbűvöléshez, a csinossághoz meg pláne... Jó, hogy a hadnagy még nem látta, milyen az, amikor hűvös vagyok és elutasító. Eről leginkább szintéb Yukariko tudna mesélni...
Nyakamra tettem a kezem, mert kicsit megfájdult, és úgy válaszoltam.
- Nos, én nem vagyok ilyen személy, legalábbis úgy hiszem. Nagyon nem szeretem, ha túl sokat lógnak a nyakamon, utálom a féltékenykedő férfiakat- pláne. Ha velük vagyok, tudhatják, hogy nincs okuk féltékenységre: ha mást akarnék, nem vesztegetném rájuk az időm. A főzés viszont a gyengém...
Yukariko-ra nézve vártam a válaszát.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7300/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyVas. Aug. 16, 2009 1:46 am

Én csak nagyban pironkodtam, mialatt a hadnagy válaszolt, de amikor még Maya is rám nézett, hogy mondjak valamit, még jobban elvörösödtem.
~ Most mégis mit mondhatnék? ~ tépelődtem magamban, míg végül kinyögtem:
- Az az igazság, hogy én főzni nem nagyon tudok... Mi a baj, Maya? - kérdeztem aggódva, mert mikor rápillantottam, észrevettem, hogy a nyakát dörzsölgeti, mintha fájna.
Ami azt illeti, örültem, hogy másra tudtam terelni a szót, mert nem igazán tudtam volna mit mondani, vagy akár Hirobumitól kérdezni, de hát azt sem tehettem meg, hogy csak kukán ülök ott... Mármint azt sejtettem, hogy a barátnőm szeret önálló maradni, és hogy nehezen bírja, ha próbálják korlátozni, de ezt most nem nagyon akartam feszegetni. Elvégre a hadnagy úr még csak most kezd megismerni mindkettőnket, és nem akartam, hogy az én véleményem miatt hibás kép alakuljon ki benne Mayáról. Amúgy sem tudok jól fogalmazni, úgyhogy csak még zavarosabb lett volna az összkép... ^.^"
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 7:13 am

Megbeszélték Yumival - az osztagba került privaron espadával - hogy elmennek együtt enni, így ígéretükhöz híven a Seireitei utcáin masíroznak, hogy elvergődjenek Ukitake és Unohana büféjéhez.
Ez a menővel elég nehézkes, ugyanis elég sok a gorombán néző szempár, ami a kapitányt és hollow lányt követi. Szerencsére a kapitány még rendelkezik akkora befolyással, hogy elég csak egy rosszalló pillantást vetni azokra, kiknek nem tetszik a látvány, s egyből elfordítják a tekintetüket. Igaz nem ez a helyes megoldás, és mindig lesznek olyanok, akik nem bíznak meg a hollow-kban. De ez már egy másik világ... Az elfogult és begyöpösödött shinigamiknak ideje végre észhez térniük és egy új világ lehetőségeit látni maguk előtt. Mert a mai világban már nem létezik jó és rossz, csupán az, hogy ki milyen célért harcol...
A kapitány, hogy jobban érzékeltethesse ezt másokkal és persze Yumival is, lassan kinyújtja jobb kezét, s megfogja a lány balját. Jóleső, büszke érzés önti el Shokot.
Nem tudja mit érez, gondol most a lány, de minden esetre nem erősködik azon, hogy a kapitány elengedje a kezét. Shoko erre a gondolatra elvigyorodik, mivel lehet, hogy a lány is hasonló érzelmeket táplál iránta, mint ő.
Nemsokára elérik a büfét, ahol a kapitány elengedi a lány kezét, s leülnek...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 7:26 am

Kapitányommal megindultunk a büfé felé, az én eszem pedig a majdan elfogyasztandó ételekn jártak. Hűvös pillantásokkal méregettem a rám csúnyán nézőket, majd meglepve konstantáltam, hogy a kapitány, azaz Shoko megfogja a kezemet. Rápillantottam összefonódott kezeinkre, majd szó nélkül ballagtunk tovább. Nem igazán gondoltam semmire- valószínűleg csak azért volt ez a gesztus, hogy megvédjen az agresszív pillantásoktól. Nem nagyon zavart a dolog, kezdtem hozzászokni, és idővel ők is megtanulják, hogy nem vagyok rossz... Miután leültünk, beleipllantottam a kapitány szemébe, majd le az étlapra. Egy pohár mentatea, és néhány gombóc volt az összes rendelésem. Kezeimet az asztal alá rejtettem, és idegesen dobolt a fülemben valami hang. Hogy megtörjem a minket körülölelő csendet, megköszöültem a trokomat, és halkan, hűvösen megszólaltam.
- Mi a kedvenc ételed? - méztem rá. Érdekes, hogy mintha változna megfele a hangom. - Vagy esetleg... mik azok a dolgok, amiket szeretsz? - folytattam az alapszintű ismerkedést. Örültem, hogy ilyen kapitányom van, és sokmindent szerettem volna megtudni róla...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 05, 2009 8:02 am

A kapitány először hátradől a székben, majd miután észreveszi az asztalon lévő étlapot, lassan utánanyúl, s kezébe veszi. Először csak nézegeti, megfordítja, majd vissza, a kötése ugyanis finom anyagból van csinálva. Hirtelen viszketni kezd tarkója, így gyorsan megvakarja, majd mielőtt kinyitná a étlapot, körbetekint, hogy mennyi szempár figyel rájuk. Úgy hirtelen 10-12-t számolt össze, ám gyorsan 0-ra csökkent, amint mindegyikkel elkezdet farkasszemet nézni.
Tekintetét újra az étlapra irányítja, s ez alkalommal már ki is nyitja. Szépen sorban sorakoznak az ételek italok, már csak az a kérdés, hogy mit egyen-igyon. Nem akar disznó módjára falni és persze alkoholos italt sem akar inni. A lány ekkor feltesz egy kérdést, melyen Shoko először elgondolkodik. Még elég kevesen kérdezték meg, hogy mi a kedvenc étele és akkor is mindig mást mondott. Sajnos a gasztronómiában nincs annyira elmerülve, hogy mindig kiválassza mikor mit akar enni, nála az étel inkább kedvfüggő. Hol édeset, hol sósat kíván.
- Azt hiszem az egyszerű sült csirkét szeretem a legjobban... - mondja, miközben lelki szemei előtt ott lebeg egy pórul járt szárnyas, aki már szép ropogósra sült a sütőben... Gyorsan elhessegeti a gondolatot, majd rámosolyog a lányra, s visszakérdez:
- Mondd Yumi, te milyen ételeket szeretsz? - a kérdésben egyértelműen fel lehet fedezni a kíváncsiságot, ami nem hagyja nyugodni a kapitányt...
Egy pillanatra tekintete visszatér az étlapra, ahol fel is fedezi az emlegetett ételt. Sült Csirke. *Ez kell nekem!* - Gondolja, majd hirtelen bevillan a felismerés... *Mit keres egy büfében sült csirke?* - Megrántja a vállát, majd újra a lányra szegezi tekintetét...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 4:51 am

Lassú pillantásokat vetek az engem fixírozók felé. Kedvem lenne negédes mosolyt csalni arcomra, csak hogy lássam az elképedésüket. Ha azt hiszik, hogy megalázkodom előttük tévednek... Soha, senki előtt. Ez az egyetlen törvényem, amit betartok. Még ha az életem múlna rajta, akkor is inkább néznék farkasszemet a gyilkosommal, és bíztetnám lépésre... ez elvi kérdés. Más vagyok, mint ők. Különbözöm tőlük, de ezt csöppet sem bánom. Hogy az eredeti alakom más? Mit számít? Ugyanúgy képes vagyok érezni, mint ők... de a többség ezt nem fogja föl, vagy csak egyszerűen ennyire mélyen gyökerezik még a shinigamik körében is a rasszizmus, vagy a diszkrimináció.... Gondolataimból ismét a kapitányom ugraszt ki, én pedig mint mindig, most is egy hideg pillantással nézek körül.
- Tekintettel arra, hogy nem sokszor fogyasztok ilyen ételeket, igazából kiemelt kedvencem sincs. Talán... az édességek, összefoglaló néven. Sütemények, kekszek, csokik, nyalókák... azokról nem mondtam le még a halálom után sem... - kapok be egy gombócot, és gyorsan lenyelem. Érdekes, hogy mennyi negatív energia árad felém. Legszívesebben felkacagné, hisz ez már rég nem zavar. Sőt, talán még jól is érzem magam. Feszélyezem őket. Miért én érezném magam rosszul? Hiszen ők tartanak megbélyegzettnek...
- Mit szokott csinálni a szabadidejében? - kérdezem, megfeledkezve róla, hogy tulajdonképpen tegeznem kellene. Aztán gyorsan helyesbítek is:- Illetve, ehh... vedd úgy, hoyg tegeztelek. - Voltaképpen milyen életem lesz itt? Nem olyan, mint otthon, ugyebár... Lassacskán majd kialakul minden...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyVas. Szept. 06, 2009 5:42 am

Mint kiderül, a lány édesszájú. Ezzel nincs is semmi baj, a kapitány is inkább az édes felé hajlik. Legalább ebben is egyetértenek. Már csak az a gond, hogy a kapitány önszántából nem szokott sütkérezni, mert hát ugye neki nincs arra ideje, meg vannak kedves emberek, akik mindig csinálnak neki. Ott van pl. a hadnagya is. Szemrevaló teremtés, erős is, és még főzni is tud. Hát igen... Különbség nők és férfiak között. Yumi később a kapitány időtöltése felől érdeklődik. Még jó, hogy csak a szabadidő felől érdeklődik... Mit mondhatna, mit csinál munka közben? Öli Yumi fajtársait? Igaz, hogy a lány is tudja ezt, de azért mégsem kell az orrára kötni.
- Ez egy jó kérdés... Általában unatkozok, de szerintem ez a te megérkezéseddel meg fog változni... - mondja rejtett utalással arra, hogy a lány eléggé felkeltette az érdeklődését és szeretne vele mélyebb kapcsolatot is kialakítani.
Végre megérkezett egy pincér is, akinek a kapitány bőszen mutogatja és mondogatja is, hogy mit szeretni. Mégpedig az előbb kiszemelt sült csirkét. A lány felírja a papírra, majd elindul a konyha irányába, valószínűleg leadni a rendelést.
- Nem tudom mennyire fogod magad jól érezni itt Soul Societyben, de én minden tőlem telhetőt megteszek, hogy új otthonodnak tekintsd... - mondja határozottan. Nem tudja, hogy Yumi min ment eddig keresztül, de most itt van. A kapitány pedig szereti, így mindent meg kell tennie azért, hogy az espada jól érezze magát...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzer. Szept. 09, 2009 4:15 am

Bekapok egy gombócot, és elmélyülten tanulmányozom az ízét. előbb én kaptam meg a rendelést, kapitányomnak még vátnia kell rá, de úgy tűnik, nem bánja; ha finomat ehet. Lehet hogy bolond vagyok, de mintha tett volna egy utalást... nagy, tágra nyílt szemekkel pislogok párat rá.
- Csak nem érdekesnek tartasz? - kérdeztem a szokott, hűvös, kimért hangnemben. Érdekelt a válasz, természetesen. Espada, illetve Privarion Espada lévén eddig mindennemű érdeklődést nélkülöztem a shinigamiktól, maximum annyira érdekeltem őket, hogy kinyírjanak. Csak a dolog végül fordítva sült el.. végül én döftem keresztül a testüket, én téptem szét őket, mikor még élveztem a gyilkolást, a vért... amikor még valóban egy gyilkos állat voltam... Azóta persze öntudatra ébredtem, és más szemmel nézem a világot. nincs olyan, hogy valami csak fekete vagy csak fehér... Hiába is mondják ezt nagyon sokan.
Seperc alatt visszaterelődtek gondolataim a jelenbe, és megint megszólaltam:
- Köszönöm, valószínűleg hamar megszokok majd itt, és a többiek is hamarosan belátják, hogy nem minden csak fekete... illetve nem minden Espada rossz...- néztem elpirultan félre. Uttáltam, ha félrebeszélek... a szám mindig gyorsabban jár, mint a gondolataim..
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzer. Szept. 09, 2009 8:54 am

A lány szavaiból arra következtet, hogy ő is tisztában van, melyik a helyes út. Érdekes ezt látni egy hollow-tól, mivel a kapitány eddig csak olyanokkal találkozott, akik nem éppen barátságosak voltak. Mégsem könyvelte el őket tudatlan szörnyekként. És itt is van egy nagyon jó példa arra, hogy egy hollow is tud úgy cselekedni, hogy a világgal jót tegyen. Azzal, hogy csatlakozott Soul Societyhez, azzal, hogy immáron ő is hollow-k ellen fog harcba vonulni, máris tett egy olyan szolgálatot a világnak, amit három shinigami alapból elutasított...
Milyen érdekes... Amíg a shinigamik elárulják Soul Society-t, addig az espadakat száműzik Hueco Mundo-ból. Maga elé tekint mindeközben, s vigyorog egy sort, majd lassan a lányra fordítja a tekintetét. Sokszor tette már meg, ám most ismét végigfuttatja tekintetét a lányon. *Csodálatos...* - Gondolja, majd szeme megáll, mikor a lány tekintetével találkozik. *Vajon ő hallott már a "Szerelem első látásra" dologról?* - Vigyorog tovább, majd így szól:
- Helyesen szólsz... A shinigamiknak rá kell jönniük, hogy ez már egy új világ. Új reményekkel és lehetőségekkel... És mi vagyunk, akik ezt a világot építik. - Mondja, s a mellette megálló pincérre figyel, aki meghozta a csirkét. *Ehm...* - Jegyzi meg magának kissé lesújtóan. Ha éppen nem akkor hozzák a csirkét, talán "menőbb" lett volna az elhangzó mondata. Ezen már kár gondolkodni...
- Jártál már Karakura Townban? Úgy értem, miután hollow lettél... - Teszi fel a kérdést. Megcsillogtatja szemeit a csirkére, de a lányra figyel először. Úgy illendő, ha tisztességesen végighallgatja a választ....
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 10, 2009 3:42 am

Halvány mosollyal vettem tudomásul, hogy a kapitány mennyire várja hogy nekieshessen a csirkéjének. Ezért igyekeztem hát a válasszal:
- Szerintem felesleges egy új világot felépíteni. - néztem az egyik szomszédos asztal felé, és odamosolyogtam. Kaptam vissza egy-két meghökkent pillantást, és egy bátortalan mosolyt. Ez már több volt annál is, mint amit reméltem. - Egy új világ létrehozása a régi lerombolásával jár, és ezt nem akarom. Csak azt sajnálom, hogy nem értik meg egymást az Espadák és a Shinigamik. De mindennek eljön a maga ideje. - bekaptam még egy falatka gombócot, és elnéztem az ajtó felé. Lefáradtam, és álmos voltam. Nem volt semmi teesndőm... Erről jut eszembe.... - Kapitány! Kapok majd valami feladatot? Tudom, nem kaphatok olyat, amit Shinigamiként kapnék... de valami apróbb, hasznos munkát szívesen elvégeznék! - mondtam kissé felengedve. Mindig szerettem dolgozni, ezt még Aizen is elismerte. Már amíg jó voltam neki valamire, ugyebár... - Igen, már sokszor jártam Karakura Townban. Néha jó odamenni. - néztem a kajámra, és megtámasztottam az állam. Kezdtem unatkozni: sosem szerettem a sokáig tartó beszélgetéseket. Csendesebb típus voltam. Inkább hallgatag, így könyebben megfogalmazhatom. Perszeminden balhéban ott voltam... Felsóhajtottam, és lehunytam a szemem. Eszembe jutott egy romantikus könyv, amit elolvastam. Nagyon nem szerettem a romantikát. Felesleges giccs... inkább a magány az, ami nekem való... Bár érdekes, hogy ez most hogy jutott eszembe....
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyPént. Szept. 11, 2009 10:04 pm

Szemöldökét összehúzza a lány szavainak hallatára. Gondolkodik egy ideig, majd így szól:
- És mit vesztenél, ha a régi világot lerombolnánk és egy lépne a helyébe? Mi az, ami téged annyira a múlthoz köt? Az, hogy elárultak? Az, hogy kitagadtak Hueco Mundobol? Az, hogy Aizen meg akart öletni? - Egy kis hatáskeltő szünetet tart - Nincs szükséged erre a múltra... A legfontosabb, hogy a jövőd építsd... És Itt! Meg is teheted... Soul Societyben! - *Velem...* - Tette volna hozzá szíve szerint ezt a szót, mellyel egyből kifejezhette volna minden érzését, amit a lány iránt érez. Mégsem tette... Nincs még itt az ideje.
Yumi munka után érdeklődik, ami nem is baj, csakhogy a kapitány nem is tudja, hogy milyen feladatot kéne rábízni. Ugye az osztagon kívülre még nem akarja engedni, mivel egy hollow-nak elég veszélyes lehet a sok shinigami között.
- Majd kitalálunk valamit, ami mindenki számára jó lesz... - Biztos találnak majd valamit, de ugyan miért ne kaphatna valami shinigami munkát? Hmm... Mit is csinálnak a shinigamik? Őrjárat? Nem jó... Üzenet kézbesítés? Nem jó... Majd inkább a kapitánnyal megy el kisebb küldetésekre, illetve meg kell kérdezni a hadnagyot, hogy hátha tud valami feladatot az osztagnál...
Tekintetét a csirkére kapja. Levág belőle egy kis húst és rágni kezdi. Egész jól át lett sütve.
- Jó Karakura Townba menni? Mit csináltál ott? - Teszi fel a kérdést.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 3:03 am

Belekortyoltam az innivalómba, és megköszörültem a torkomat.Egészen elgondolkodtató volt a kapitány kérdése. Apróbb sóhajjal kiadtam magambl az eddig visszatartott levegőt, és meg is szólaltam:
- Nem köt szinte semmi sem a múlthoz. Az új világ létrehozása a régi elpusztítása mellett rengeteg halállal jár. Annyira felesleges a sok pusztítás... Engem nem ráz meg, hogy meg akartak ölni, vagy hogy kitagadtak. Őszintén szólva meg sem lepődtem ezen... Aizen, csakúgy, mint a többi hatalommániás őrült nem nézi a maga körött lévőket. Egyszerűen egy sakktáblának látja a világot... Ő pedig a sakkjátékos. Nem számít neki, ki hull el mellőle, ha előnye származik belőle. Ezt sikerült megtanulnom. - néztem a kapitány szemébe, majd lehunytam a szemem. Elképzeltem, milyen volt Las Nochesben lenni. - Bizonyos szempontból nagyon jó volt ott lenni, másrészt viszont... elég rossz volt. Ugyanúgy, mint itt. Egyszerűen meguntam a gyilkolást... bár az elég cinkes, hogy ezentúl meg a fajtársaimat kell ölnöm... - nyújtóztam ki minden gondolkodás nélül. Aztán észbe kaptam, és gyorsan visszafogtam magam. Bár eddig sem törődtem vele, mit gondolnak mások... de most talán jobb lesz meghúzni magam. Bekaptam még egy gombóckát, és elkezdtem játszani a pálcikáimmal. Remek, a gyermeki énem újjászületőben! Freud sírógörcsöt kapna, ha meglátna... Miközben vígan játszottam a megy a gőzöst a pálcikákkal, eszembe juott, hogy még mindig nem otthon vagyok... Felpillantottam a csirkét falatozó kapitányra, és az is eszembe jutott, hogy a Karakurás kérdésre még semmit se mondtam. Erre mit lehet felelni? Azt, hogy mentem enni? Vagy ártatlanokat ölni diktátori parancsra? Megköszörültem a torkomat, és belekortyoltam a mentateámba. - Izé... Karakurában elég sokmindent csináltam. Nem mindre vagyok büszke, de azért néha jól elvoltam. Mondjuk, mikor egyik közeli barátommal csak úgy elmentünk fagyit enni, meg esti sétára. Az jó volt. - Élénkült fel a tekintetem, mikor eszembe jutott egyik Espada társam. Nagyon kedveltem, és ő még meg sem tudott támadni eljövetelemkor. Vajon most mi van vele?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te0/0Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (0/0)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 4:55 am

Lenyeri a falatot, majd leteszi kezéből az evőeszközöket. Megette a csirke több mint felét és ettől eléggé jól lakott. Mostanában nem eszik túl sokat, de nem is szabad egy hölgy jelenlétében így elengednie magát. Jobb kezével pohara után nyúl, s iszik pár kortyot, majd kezeit összekulcsolja maga előtt.
- Yumi... - Vigyorodik el - Az új világ... Már létezik... Ebben a pillanatban is körülöttünk van. A gondolatainkban, a tetteinkben, a vágyainkban. Ez a világ akkor kezdődött, amikor téged Soul Society befogadott. Egy hollow, akit befogadott Soul Societybe. Most már hozzánk tartozol, még ha csak jelképesen is, de attól fogva, hogy beléptél az osztagomba, te is shinigami lettél. - Mondja ezeket a szavakat továbbra is vigyorogva.
Remélhetőleg a lány is megérti ezen szavak jelentését, azt hogy mennyire is sokat jelent a kapitánynak: vége az előítéleteknek, Soul Society végre nem fordul magába, s nem tagadja meg azokat, akik segítségére lehetnek. Sok év alatt... Soul Society megannyi lehetséges társat próbált meg kiirtani, s ennek semmi értelme. A bountok, vaizardok. Miért nem harcolhatunk mind vállt vállnak vetve Hueco Mundo ellen? Érdekes kérdés ez...
- Yumi... Örülök neked. - Mondja a lánynak, miközben annak szép szemeibe tekint. Furcsa érzés fogja el. Olyan, mintha egyszerre egy óriási erejű ellenség jelent volna meg, s annak hatalmas ereje lenyomni készül őt. De senki nincs most rajtuk kívül. A más asztaloknál lévő shinigamik sem számítanak már. A kapitány kizárta őket, nem érdekli a véleményük. Akkor mégis mi ez? Talán fél attól, hogy a lánytól elutasítást kap? Még az is lehet...
- Sétáljunk egyet! - tesz javaslatot, miközben mosolyog...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te7500/15000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (7500/15000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 5:15 am

Úgy tűnik, a kapitányt nem igazán zavarja a debilségem, ami fölöttébb megnyugtató. Érdekes témába másztunk most bele, és az is érdekes, hogy milyen álláspontjaink vannak...
Apró mosollyal vettem tudomásul a kapitány szavait, majd gyorsan le is hervadt arcomról. Mintha valamit mondani akarna. Gyorsan belenéztem a szemeibe, majd zavartan kezdtem el fixírozni a padlót. Biztosan hülye vagyok. Gyorsan kivégeztem az utolsó gombócomat, és zavartan felálltam.
- Oké, menjünk, ha ezt szeretnéd. - indultam meg az ajtó felé. Közben azon gondolkoztam, amit mondott. Régebben előbb öltek volna meg, minsemhogy beengedjenek ide; ráadásul már kezdtek elfogadni. Megtanulják szépen lassan, hogy nem minden a külső... A belső alapján kell megítélni a másikat, és különben is, annyira megszépíthetnek egy embert a belső tulajdonságai... Remélem, hogy egyzer ilyen szempontból gyönyörűnek fogok tűnni egy pár ember, shinigami, arrancarr szemében... Odapillantottam a mellettem jövő kapitányra, és közben idegesen kezdtem el kockás szoknyámat gyűrögetni. Mi a franc lelet már... általában valami elméleten , megoldhatatlan rejtélyen , vagy csak simán filozófiai kérdésen elmélkedem, most meg... Semmi ilyesmi. - Shoko, te mit szeretsz? Mátmint csinálni, a szabadidőúdben! - tettem hozzá a teljesség kedvéért. Sóhajtva álltam meg kinyújtózni. mint egy álmos macska. Bár ez elég furcsa, teintve hogy hollowként egy hatalmas denevér voltam... és a resurreccionom is az... Csak hát sajátosan, mert kapok két szép nagy lila szárnyat... Gyorsan elhessegettem magamtól a képet, és inkább belekaroltam a mellettem menőbe, miután sikerült majdnem pofára zúgnom. - Ugye nem baj? Amilyen ügyes vagyok, a végén tényleg elzúgok... - morogtam a végét. Utáltam ha béna vagyok. Ez pedig akkor fordul csak elő, ha valami nyűgöm van...
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 3:06 am

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

Csodálatosan, borzalmas volt a mai napocskám. Elvileg szabad napom lett volna, de miért is ne, most kellett csomó elmaradott papírmunkát és be nem ütemezett küldetést elrendezni. Tisztára úgy éreztem magam mint egy főnök nélkül titkárnő. Na jó! Mondjuk úgy a főnök Korfun nyaralt és semmi kedve sem támadt felemelni a milliókat érő, gyémántokkal kirittyentett mobilját. Szóval kicsikét se ment az egészségemre az idegeskedés. Ráadásul Hitomi is hozta a szokásos formáját. Ott ülhettem az óvónénivel szemben órákon át. Tisztára mint egy kihallgatás! Teljesen beparáztam tőle! Nagyon ijesztő volt, ahogy megvillant a szemüvege és ahogy dobálta a papírokat. Jézusom! Ehhez képest egy terrortámadás semmi se lenne! Kiszabadulva a kínzókamrából el is határoztam nekem szükségem lesz, ha törik ha szakad egy kis búfelejtőre. Inni nem fogok. Még a végén úgy becsiccsentek, hogy színes lufinak alakítom a beszélő pandamackót. Ez a terv azonnal el is lett vetve! Viszont nem kellett sokáig törnöm a buksim! Minden jó édesszájú tudja mivel lehet igazán ölni a melankóliát és hízlalni a hátsót, de ezzel a résszel ráértem másnap nyavalyogni.
Vettem is egy éles kanyart. Drága kislányom rásóztam valamelyik megbízható tisztemre és gyermekien csillogó szemekkel trappoltam be imádott ex kapitányom büféjébe. Szerettem itt lenni. Fincsi a süti és szünet nélkül lehet szekálni Ukitake bácsi buksiját. Amikor megláttam az arcát tudtam, hogy csodás délutánnak nézek elébe. A rémület és meglepődöttség azonnal dobott pár fokot megtépázott hangulatfaktoromon. Vetődtem is kegyetlenül a pulthoz ördögi vigyorral. Ma nem menekül tőlem!
-Szép napot Jyuushiroo~ooouuuuuu!- ordítottam közvetlen közelről és paskoltam meg barátian a hátát. Tudnám minek köhögött ennyit. Ekkora erővel azért nem csapkodtam. Nem baaj! Kiheveri az öreg. Még úgy se akarok a temetésére menni. Inkább elhorgásztam egy étlapot. Hatalmas odafigyelést igényelt a választás, még a napi ajánlatot se hallgattam végig. Teljes csend! Ha nincs meg nem megy rendesen a legfontosabb rész sem. Persze, hogy nem is jött össze. Épp túl jutottam néhány soron, amikor valaki szerény személyem mellett állt meg. Hosszasan őőő-zött, amivel eleve kizökkentett a barátságos lapnyálazásból. Dagadt az ér, dagadt ki tudja meddig bírom. Próbáltam visszafogni a túláradó haragomat, de aki belerondít a sütirituálémba azt elpüfölöm! Kevés idő után robbant is a bomba, természetesen hangosan és kellően paprikás hangulatban.
-FEJEZD MÁR BEEEEEEEEEEEE! Egyesek komoly erőfeszítéseket tennének, te meg belerondítasz a koncentrációmba! -dobtam a fejéhez szerencsétlen étlapomat. Fújtattam rendesen, majd jobban szemügyre vettem. Fekete hakama, vagyis tesóka. Ez eddig nem volt gond, de az a fehér, ami mellékesen haori már jobban kétségbe ejtett. Szép lassan vigyázzba vágtam sajgó derekam, hogy ha végen van legalább méltóságteljesen tegyem.
-Oh-oh-hoooo...párdóóóóón, kapitány! tudja kicsit morcos lettem, remélem nincs harag. Sajnos imádom a sütiket és érzékenyen érint, ha nem tudom kiválasztani a legjobbat. Ezt síri csendben kell tenni! Igen, nem a pulthoz kellett volna ülnöm, de minél hamarabb akartam egy finomságot! -gördült le egy izzadtság csepp az arcomon, miközben hadartam megállás nélkül a mondókámat.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 7:00 am

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>


Csak a szokásos volt ez a nap is, vagyis az irodában rohadtam reggel óta és halálra untam maga. Persze Aoki szerint ez kötelesség, meg ez a dolgom, meg bla bla bla, de engem természetesen nem érdekelt a süketelése. Mindig kioktatott, ha olyan helyzetbe kerültem, illetve Ő is. Szerintem még élvezte is, csak nem vallotta be, pedig nem egyszer gyanusítottam már meg ezzel. Úgy nézett ki eddig, hogy se újonc, se küldetés, se semmi nem lesz ma, szóval én önkényesen eldöntöttem, hogy igenis lelépek az irodából, mert egyszer nekem is lehet. (Igazából szinte naponta leléptem az irodámból, de ez most nem lényeges..xD) Így hát magamhoz vettem konokul hallgató zanpakutom, és kislattyogtam az irodából. 1-2 tiszt útközben odajött, hogy hova megyek, küldetés, vagy mi, de ezeket gyorsan leráztam, hogy fontos dolgom van. Igazából csak enni akartam egyet a büfében, egyedül, nyugodtan, papírmunka nélkül. Az is megfordult a fejemben, hogy esetleg benézek Mitsuhoz az ötödik osztaghoz, de aztán lehet, hogy megölne Akane-taicho, amiért ott zavarkolódok, nem beszélve a lógásról, bár egyikük sem panaszkodhat a munkamorál miatt. (xD) Ráérősen baktattam az osztagok között, egyeltalán nem siettem vissza a munkába, úgy látszik, hogy ebből is ragadt rám Yuu-chanról, amiért hálás is voltam neki, hisz mi a jó abban, ha valaki naphosszat ül az irodában és aktakukackodik? Semmi. Néha néha meghajolt, vagy köszönt egy tisztem, vagy egy másik tiszt, csak azért, mert kapitány vagyok, laza intéssel válaszoltam nekik, mert gondolataim egészen máshol jártak. Valahol a saké, meg a sütik világában, ja meg néha megjelent a párom is, Mitsuko. Kiértem az osztagok területéről, és elindultam a város irényába, azon belül is a büfé fele. Rengeteg ember volt az utcákon, mindenki erre-arra sietett, épp munkába, vagy munkából haza, vagy az isten tudta csak, hogy hova épp. Jónéhány perc sétálás után odaértem a büféhez. Igazából shunpozhattam is volna, de mint mondtam, nem siettem sehova sem, vissza a munkába meg főleg nem. Mielőtt beléptem volna, rágyújtottam volna még egy cigire, de itt kezdődtek a gondok, ugyanis otthon hagytam. Nem értettem sosem, de a cigit mindig sikerült elhagynom valahol, bár mostanában jóval kevesebbet füstölgök, mint általában, de akkor is, most pont kellett volna, és nem volt. Kicsit rossz kedvűen léptem be a büfébe, és körülnéztem. Nem volt nagy forgalom most, így odamásztam a pulthoz, és köszöntem a tulajnak mosolyogva. Aztán rendelni kellett volna valamit, ha már eddig eljöttem, úgyhogy szereztem egy étlapot, aztán belefúrtam magam. Hát kínálat volt rendesen, el is döntöttem, hogy valami finomat fogok enni, mégpedig palacsintát egy kis gyümölcslével, na meg az elmaradhatatlan saké. Aztán eszembe jutott, hogy Mitsunak is kéne valamit venni, csak fogalmam sem volt, hogy mit szeret.
- Uh..uuuuuuh...ööö... mit is kellene neki vennem? - gondolkoztam hangosan, észre sem vettem, hogy nem vagyok egyedül. Ez így ment még jó néhány másodpercig, aztán mikor végre eldöntöttem, egy nagy "áááhááá"-val, hogy dobostortát fog kapni az én szerelmem, hirtelen ordibálásra kaptam fel a fejem, majd nemsokára egy étlap is beleszállt az arcomba.
-FEJEZD MÁR BEEEEEEEEEEEE! Egyesek komoly erőfeszítéseket tennének, te meg belerondítasz a koncentrációmba!
- Mi a...? - bukott ki belőlem az első reakció, mikor bekaptam az arcomba az étlapot, aztán fordultam volna, hogy jól kioktassam a kedves tisztet, hogy mégis mi a francot képzel magáról, mikor észrevettem, hogy egy lány áll előttem, és elég ideges arccal osztogat engem. Mikor Ő is meglátta, hogy éppen kivel orbidál, meg kit dobál, láttam rajta, hogy hirtelen leizzadt jó pár kilót magáról. Aztán sűrű bocsánatkérések közepette, és vigyázban állva elhadart egy bocsánatkérést, meg hogy éhes volt, meg sütit akart, de nem kellett volna, nem voltam rá mérges.
- Ugyan, semmi gond...igaz is, nem akartál rendelni? Esetleg, nincs kedved, közösen elfogyasztani? - kérdeztem. Ez persze nem bepróbálkozás volt, hisz én már foglalt vagyok, de hát ha már itt voltunk ketten, miért ne fogyaszthattuk volna el közösen a kaját?
- Jaj, bocsáss meg, be sem mutatkoztam, Watanabe Yuusuke, a 10. kapitánya. - mutatkoztam be.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 1:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 10:14 pm

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

Kész mázli! Nem egy hatalommániás, őrült, idegproblémás kapitány bácsit fogtam ki. Azok nem is biztos, hogy ennének sütit! Még a végén cukormérgezést kapnának, mielőtt elérik a diktatúrát! Kenpachi-t se tudtam volna elképzelni itt ücsörögve tortát habzsolni átszellemült fejjel. Kivéve ha Yachiru hisztirohamát túl nem akarná élni. Na, de vissza a kedves taichou hátának paskolásához. Szépen az egyik asztalhoz terelgettem és amikor ütközött a lába szegény székhez, jöhetett egy erősebb nyomás aztán máris ülőhelyzetben feszített. Közben szusszanásnyi szünetet sem hagytam a mondókámban. Kötelező volt fárasztani. Tökéletes taktika, ha nem hagyod őket szóhoz jutni, így kreálhatsz magadnak egy menekülési utat. Szerintem nem is uncsi téma a sütiválasztási útmutató megosztása. Elvégre nem mindegy mi a benyomásod egy-egy gyönyörűségről, ha kiszúrod az étlapon. Próbáltam rávilágítani, hogy lehet már rögtön a névből besaccolni a kinézetet és ízvilágot. Én felettébb élveztem. A kapitány viszont kezdett fonalat veszteni. Rövidítettem is az előadáson és gyors véget csaptam le neki. Kisebb értelmezési szünet után jött is kontraválasz. Tényleg barátságos ipsét fogtam ki! "Szeret, Fortuna!" Táncikáltam egy rövidet, persze a kivitelezhető feltűnés mentes szekció keretein belül.
-De,de,deeee! Olvasol a fejemben! - böktem oldalba, szélesen vigyorogva. Úgy látszódott ő nem szed ízekre, ha tartom a közvetlenül veszélyes stílusomat. Vágódtam is elemi erővel a szembe lévő székre. Hatalmas nyújtózkodások közepette vettem megint magamhoz a mennyei listát. Ez az elterelés volt, mivel azon járattam a fejem, hogyan vegyem rá a meghívásra. Agyafúrtnak kellett lennem, így vártam egy kis szünetet aztán.
-Rendbeeeeen! -ordítottam fel. -Nem utasítom vissza a meghívást! Igazán köszönöm taichou, hogy a papírdobós belépőm után fizet nekem egy sütit! Nagyon jó feeeej! -
Tűntem el a lapban törhetetlen boldogsággal. A kínos helyzet elkerülése végett valószínűleg nem fog mentegetőzni, bár ki tudja. Én megpróbáltam! Alakítottam is tovább az örömteli kisgyereket. Nyálcsorgatásból a bemutatkozás rázott fel. Kontráztam is a székkel majd nem hátraesve.
-Vhoaaaa! Semmi sem történt! Szia Yuusuke! De jó név! Uh-uuuuh! Hívhatlak Suke-nak? Ne, ne, neee! Ha nem tetszik nyugodtan mond csak meg!- csalapáltam a lapommal. Teljesen felpörögtem, szóval reagáltam is azonnal a bemutatkozásra. -Én Hana Shuuhei Akamoto lennék a harmadik osztag őrült hadnagya! Azért az őröltet ne vedd túl komolyan!-
Kacsintottam a kiakadt áldozatomra és bújtam újfent a lapomat. A hátam mögött hallottam kipécézett ex-kapitányom lemondó sóhajtozásait, ami cseppet sem könnyített a helyzet kínosságán. Ezen sürgősen kellett változtatni, ezért kérdések sorozatát fogalmaztam meg a fejemben.
-És mi jót csinálsz itt? Azon kívül, hogy édességet veszel. Magadnak? Másnak lesz? Tényleeg! Hallottam hírét! Mármint Mitsu és teee! Tiszta tuti! Gratulálok! Csak bírd elviselni azt a dilis nőszemélyt! Talán neki lesz valami? Segítsek választani? Öhm, túl sokat kérdőjelezek?-
Kaptam a szám elé a mancsomat és fordultam a pulthoz. Úgy éreztem sokáig fogom faggatni a kapitány, szóval kezdetnek rendeltem két forrócsokit. Reméltem szereti. Az nem shinigami, aki nem kedveli ezt a fini, forró finomságot. Illetve ideje volt rázendíteni Jyuushirou kikészítésére. Régen mászkáltam az idegszálain, így akadt mit pótolni. Legalább volt ideje magához térni Suke-nak.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyVas. Okt. 04, 2009 9:36 pm

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>


Végre odaértem a büféhez, hogy egyek valamit, mert már farkas éhes voltam. Szereztem egy étlapot, és a sok sok finomságot végigböngészve rájöttem, hogy igencsak nehéz választani magamnak, Mitsunak meg még nehezebb, hisz nem tudtam, hogy sütiből milyet szeret, bár ahogy ismerem, mindegy, hogy milyet veszek neki, mert úgyis megenné. Nagy hümmögések közepette kezdtem gondolkodni, hogy mégis mi jót kéne ennem, aztán a hümmögésből felocsúdva azt vettem észre, hogy valaki ordibál velem és hozzám vágja az étlapját. Hirtelen nem tudtam mit csinálni, csak álltam és néztem, hogy mi is történik, aztán a lány, aki az előbb még ordibált velem, biztos észrevette a haorim, és egyből változás állt be a hangnemében, bár én nem voltam rá mérges, hisz ha megzavartam, akkor az én hibám volt. Aztán a lány elkezdte paskolgatni a hátam és szépen vezetgetett egy közeli asztalhoz. Fel sem eszméltem meg már az asztalnál ültem, szemben pedig helyet foglalt a hölgyemény is. Folyamatosan beszélt, szinte darálta a mondatokat, hogy meg ne tudjak szólalni, vagy hogy kifejezze bocsánatkérését, azt nem tudtam, csak néztem ki a fejemből és hallgattam, hogy mit mond. Egy idő után kezdtem elveszteni a fonalat, de próbáltam értelmes képet vágni, mint aki teljesen képben van az adott témával kapcsolatban. Kérdésemre, hogy esetleg közösen fogyasztjuk e el a sütit, még csak most válaszolt, egy oldalba bökéssel. Nagyon közvetlen volt, és ezzel nekem semmi bajom nem volt, hiszen untam már, hogy kapitányként mindenki olyan hivatalos, meg minden. Szimpatikus volt a lány ebből a szempontból, és cseppet sem zavart, hogy ilyen...hiperaktív.(xD) Aztán ezután hátradőlt a székében, és újra fixírozni kezdte az étlapot, én is folytattam volna gyorsan a kajaszemlét, ám ez nem jött össze, mert ismét megszólalt a lány.
-Rendbeeeeen! Nem utasítom vissza a meghívást! Igazán köszönöm taichou, hogy a papírdobós belépőm után fizet nekem egy sütit! Nagyon jó feeeej! - mondta, kitörő boldogsággal. Néhány másodpercig pislogtam, mire felfogtam, hogy éppen meghívatja magát, aztán gondoltam, oké, legyen, egye fene.
- Ööö, okés, akkor, mit is szeretnél? - kérdeztem mosolyogva.
Aztán jött a nevem is, itt is kisebbfajta hangorkánnal kellett megvívnom.
- Persze, nyugodtan hívj Sukének, a barátaim is így hívnak. - mondtam barátságosan.
-Én Hana Shuuhei Akamoto lennék a harmadik osztag őrült hadnagya! Azért az őröltet ne vedd túl komolyan! - mutatkozott be Hana.
- Szép neved van, Hana. - mondtam mosolyogva. - Eszembe sem jutott az, hogy esetleg őrült lennél, hisz nincs semmi jele ennek. - mondtam, de azért magamban megjegyeztem, hogy igenis van, de ez engem, mint mondtam, nem zavart, bár lehet, hogy látszott az arcomon, hogy időbe fog telni, míg ezt a sok infót megemésztem egyeltalán. Aztán jött a kérdés özön. Megjegyezni is nehéz volt ennyi kérdést, nemhogy válaszolni rájuk, de azért próbáltam összeszedni magam. Hana közben észrevette, hogy túl sok a kérdés, és rendelt két forrócsokit. Így már mindjárt jobban hangzott a dolog, hisz imádtam a forrócsokit, na persze a sakénál nem jobban, de a kettő két különböző dolog.
- Lássuk, lássuk...- mondtam, és közben végiggondoltam, hogy melyik kérdéssel kéne kezdeni. Most jött a kínos pillanat, azaz válaszolni kellett volna arra a kérdésre, hogy miért vagyok itt. Ciki lett volna bevallani, hogy lusta voltam a sok papírmunkát megírni és ezért léptem le, de hát ez az igazság szóval akkor már meggyónom.
- Meguntam a papírmunkát és úgy gondoltam hogy lelépek egyet enni. - kezdtem a mondókámba. - Aztán ha már itt voltam, gondoltam veszek Mitsukonak is valamit, és elkezdtem hümmögni, onnantól tudod már a sztorit. - nevettem el magam. Aztán jött a Mitsus téma.
- Köszi! - fogadtam mosolyogva a gratulációt. - Eddig nem okozott gondot elviselni, bár velem nem is viselkedik úgy, mint egy dilis. Az meg az Ő dolga, hogy a tisztjeivel hogy bánik. Választani meg igazából nem lesz nehéz neki, mivelhogy igen szereti a hasát, szóval szerintem gyakorlatilag innen bármit is viszek neki, azt meg fogja enni. - mondtam vigyorogva.
- És Te? Mi járatban errefelé? Szabadnap, vagy Te is lógsz, mint én? - kérdeztem nevetve. - Jut eszembe, mit szeretnél enni? - kérdeztem Hanától. Én már eldöntöttem, hogy mit fogok enni, az pedig a képviselő fánk volt.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 1:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptySzer. Okt. 07, 2009 9:12 pm

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

Jaj, hát nagyon tudott udvarolni a kapitányka. Kezdtem érteni, miért sikerült hamar levennie Mitsu-t a lábairól. Kész bókolgató gép! Azért azt halványan megjegyezném, hogy felettébb jól esett kicsiny szívecskémnek a kedveskedés. A mai második világháborús frontvonal után, pedig egyenesen megváltásnak látszódott. Ha már benyakaltam volna a forrócsokit, most biztos egyik tincsemet tekergetve illegnék billegnék túlspilázott zavaromban, de mivel még ki se hozták, így jobban lefoglalta az ízlelőbimbóimat, hogy heves nyáltermelésre késztessenek kislányos pirulgatás fiókba suvasztása mellett. Illetve ragadozókra jellemző sasszemeim segédletével kiszúrtam a Suke error-t, ami a kérdéseim után támadt fel hamvaiból. Ártatlannak nem éppen nevezhető mosollyal az arcomon legyezgettem meg szegény párát, hátha a kis légmozgás kicsikar belőle valami életjelet. Persze szigorúan csak azután, hogy leadtam a rendelést és kellőképp megvívtam a szavak csatáját. Visszakönyökölve az asztalra máris mozgásba lendültek szembe szomszédom agytekervényei és hosszas másodpercek után végre mondatok csilingeltek füleimnél. Gondolatimban előadva egy csodálatos hawaii fűszoknyás örömtáncot könyököltem az asztalra. Valami kimerítő monológot vártam tele hasznos információkkal, de úgy festett kettőnk közül inkább én vagyok a szóköpő kéziszótár. Mindenesetre boldogan csaptam rá a falapra megneszelve lógótársam indokát és csillogó szemekkel határoztam el a fan-ja leszek ezek után. Egy ilyen kapitányra szigorúan kötelező program felnéznem!
-KLAAAASSZ! ÉN IS LELÉCELTEEEEM! Adj egy pacsiiit!- pitiztem az áldozatom előtt. Szerencsére vette a lapot, hogy addig nem szabadul,amíg meg nem teszi, úgyhogy fél perccel később füleltem tovább a beszédére. Kaján vigyoromat eleresztve bújtam el az étlap mögött, hiszen kitérőt vettünk a Mitsu-s eseményekre. Nagyon örültem, hogy az a dilinyós nőszemély talált magának valakit. Ráadásul tiszta laza kapitányt! Egyre biztosabban határidő naplóztam is, hogy le kell támadnom már holnap a páros másik felét. Információt szükségeltetik gyűjteni!
-Nyáhááá...igazad van!-legyezgettem bűnbánóan az orrom előtt. Vettem a burkolt fejlevételt. Bár nem tudom elképzelni, hogy ne rohangálna nyalókával a szájában, alulöltözötten a lakásban, miközben veszett módon keresi a távirányítót, mert Walt Disney mese megy az egyik csatornán. Lehet nem magamból kéne kiindulnom, de egyszerűen nem tudom betájolni, hogy Mitsu-nak kettős személyisége legyen! Mindenesetre a teljesen mindegy süti választásban segíteni fogok. Megszállt egy tündér, aki kíváncsi kobold másodállásban, de erről nem kell tudnia Suke-nak. Egyedül az ütött szöget az amúgy is lékelt fejemben, hogy akkor miért hümmögött olyan problémásan? "Pénzügyek!" Villant fel a lámpácska. Nagy úr a fizetés. Végül is érthető, ha emiatt bújta olyan elmélyülten a felhozatalt. A további elméletgyártásból a sütievő társam kérdése rángatott vissza a kegyetlen valóságba. Mivel én mellébeszélés nélkül kommunikálok, így kissé problematikás témakörbe kérdezett, de majd megunja, ha féltávnál járok és már kezd hullani a haja.
-Tudod, hogy van ez! Elvileg szabadnapos lennék...viszont az összes munka ma futott be! Szerintem van egy második osztagos kém, aki csak azt neszeli le mikor van szolgálaton kívül valamelyik magas rangú beosztott. Vicces lenne,nem? Ott bujkálna a bokrok között terepszínű kommandós ruhában! Geheee!- bökdöstem meg az étlappal életjel után, majd folytattam a szövegelést, töretlen lendülettel.
-Szóval behívtak robotolni. Innentől kezdve sátánüldöztetős hangulatban állt égnek a hajdzsungelem és forgott vérben a szemem. Bónuszpontnak pedig behivatott az óvónéni, mert az én gyönyörűségesen rossz kislányom újra bebizonyította milyen, ha eltemeti egy társát a homokozóba, aztán pedig nem szól róla senkinek. Kicsit rossz! Ehe-Eheeee! Jelentkezett is azonnal a békehiányom! Tudod, te ezt! Amikor szabadulni akarsz kicsit a stressztől. És mi lenne jobb bánatűző mint egy nagy adag édesség? Gyorsan ki is kötöttem itt.- széles vigyorral húztam ki magam, hiszen én a szorgos dolgozó mintapéldánya vagyok és jutalomból ülök itt! Fő a látszat, mivel kicsit sem igaz ez az idillikus kép. Néhány levegővételnyi szünet után pedig újabb kérdésekkel vittem tovább a beszélgetést. A társas életről való faggatást kicsit pihentettem, szóval inkább arra tértem ki, hogy mi a véleménye a büféről, gyakran jár e ide, meg mi a kedvenc sütije és becsatlakozik e szegény pult mögött roskadozó tulaj kikészítéséhez. Ezt mind újabb elhadart áradatban küldtem el a címzettnek. Szerintem lassan belejön a lekövetésbe.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 11:58 pm

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>


Egyre jobban kezdtem megkedvelni Hanát. Na nem úgy, hanem mint egy barátot esedékes. Töretlen jókedve engem is felvidított, bár amúgy sem voltam olyan rossz passzban. Egész jól elbeszélgettünk eddig a dolgokról, bár nem tagadom, hogy néha elvesztette ma fonalat és olyan bamba képet vágva próbáltam visszaemlékezni valamire is, hogy képben legyek egy kicsit, de ez nem mindig sikerült, és ez Hanának is feltűnt gondolom. Mostanában igencsak belejöttem a bókolgatásba, szóval Hana sem maradt ki ebből, aki pirulva és jókedvűen fogadta a gesztust. Legalább szórakoztatom egy kicsit én is, nem csak fordítva. Aztán rátelelődött a téma az ittlétünk miértjére is. Kicsit égő pofával de bevallottam, hogy éppen lógok a munkából, mert már elegem volt ott poshadni az irodában. Na, hát ha valakinek ezt meg lehet csinálni, az egy kapitány, vagy egy hadnagy. Az égésem egyből alábbhagyott, mikor kiderült, hogy a szemben ülő kedves hadnagy is éppen ugyan abból az okból volt itt, mint én.
-KLAAAASSZ! ÉN IS LELÉCELTEEEEM! Adj egy pacsiiit! - mondta jókedvűen, és én boldogan viszonoztam ezt. Szóba jött Mitsu is. Mielőtt megismertem, lehet,hogy tényleg olyan volt, mint amilyennek Hana mondta, de azóta mintha kicserélték volna, illetve, erős volt a gyanúm, hogy csak velem ilyen, a többi tiszttel meg mindenki mással épp olyan, mint eddig volt, de hát én így szerettem.
- Aztán lehet ám, hogy mikor nincs együtt velem, épp olyan, mint eddig, ki tudja. - mondtam nevetve. - Addig jó, míg nem velem ilyen, bár ha valami olyasmit csinálok, ami neki annyira nem tetszik, kapok a fejemnek én is. - tetem hozzá vigyorogva. Nagyon jól esett végre beszélgetni egy jót, de kezdtem éhes lenni, és a süti még sehol sem volt, pedig már leadtuk a rendelést is. De nemhogy a süti nem jött még meg, még a forrócsoki sem, az pedig már egyenesen katasztrófa volt. Itt fogok éhen halni, egy büfé közepén, gondoltam magamban. Gondolataimat gyorsan máshova tereltem, vagyis visszatértem a jelenbe, ahol épp Hanával beszélgettem, és megkérdeztem tőle, hogy tulajdonképp mi járatban is van erre felé, bár tudtam, hogy ő is lóg, de akkor is. Magamban gyorsan elkönyveltem barátnak a lányt, és felírtam az agyamban lévő kis noteszba, hogy innentől kezdve neki is kell ajándékot venni, ha szülinapja van, vagy valami. Gyorsan visszakanalaztam magam gondolatban Hana elé, aki már javában mondta a történetet. Hát igen, ez mindig így van, mindig a magasabb rangú személyek szívnak a munkával, mert ki mást hívnának be, mint őket.
- Az kéne még csak! Nem térne vissza egy darabban, ha utánam kémkedne. - mondtam viccesen, aztán tovább hallgattam Hanát.
A társas témát furcsamód kerülte, viszont én arról is szívesen beszélgettem volna épp úgy, mint bármi másról.
- Umm, hát most jártam erre először. Eddig inkább csak...khm, más helyeken jártam. Na jó..eddig az ivóba szoktunk járni Yuu-channal, a 8. osztag kapitányával és jó barátommal. - mondtam kicsit cikis arckifejezéssel. - Most meg megéheztem, és a kaja is elfogyott otthon, szóval gondoltam összekötöm a kellemeset a hasznossal, és ellógtam a városba, hátha találok valami kajáldát. Kicsit nehéz dolgom volt, mert az ivókat mindig ösztönösen megtalálom ,de ezt nem volt olyan könnyű megtalálni ^^. - mondtam vigyorogva.
- Nem, nem vagyok alkoholista, mielőtt azt hinnéd, csak szeretem...a sakét, ja és a kedvenc sütim a habroló. - nevettem el magam gyorsan zavaromban, és tereltem a témát. Igazat is mondtam, valóban nem voltam az, csak a saké a gyengém volt, szóval ha bármikor megláttam valahol egy kis szakét, rohantam is bekóstolni, hogy nem romlott e véletlenül^^.
- Jut szembe, Te hogy kerültél ide? Törzsvendég vagy errefelé? Vagy Te is csak idevedőtdtél? Bár ahogy néztem az előbb a tulaj köszöntését, nem hinném, hogy új lennél itt. - mondtam vigyorogva ismét. Aztán eszembe jutott még valami, amit meg akartam kérdezni, mert igencsak érdekelt a téma.
- Igaz is. Lányotok van? Mennyi idős? Kire hasonlít jobban? Óvodás már? Akkor biztos nagy lány lehet már! -kérdeztem fellelkesedve. Bár nem látszott rajtam, szerettem a gyerekeket. (nem úgy >.< xD) Na meg, ki tudja, hogy Mitsu mit tervez a jövőre nézve, szóval nem ártott, ha kicsit tájékozott vagyok ezen a téren is.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 1:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te33500/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyVas. Okt. 18, 2009 7:55 am

¤¤¤ // BúFeLeJTő ÉdEsSéGöZöN nÉmI bArÁtKoZáSsAl KöRíTvE \\ ¤¤¤

Az újabb értelmezi szünet okozta csendet arra használtam fel, hogy rákönyökölve az asztalra sóhajtozzak célirányosan a mögöttünk tartózkodó pult felé. Rövidesen ezt is meguntam, szóval rá akartam zendíteni szemöldök rángatózás közepette kiabálni Jyuushirou-val, amiért megváratja imádott -ajánlom neki - vendégét a lassú kiszolgálással. Tarthatatlan, hogy ennyit kell várni a forrócsokira és sütire! Apropó süt! Rendeltem már? Fogalmam sincs. Meg kellene kérdeznem az őszülő ex-tájcsótól, de ha már Suke belemelegedett a szövegelésbe nem szakíthattam félbe indulatos felkiáltással. Nos, ez a rész hamarabb dőlt meg mint vártam, hiszen az istenített nedű nevének felhangázása soha nem látott örömmel töltött el. Újabb asztalról felugrás következett és heves lapogatások közepette áldottam Suke-t. Egyre inkább éreztem remekül ki fogunk jönni. Elvégre beszervíroztam egy ivópajtást! Szinte már láttam is magam előtt hányszor rángatom el búfelejtő-kikapcsolódó-lazulásra! Ha kell kibeszélem Mitsu-nál is! Nagyon nagyon bezsongtam és legszívesebben már most elrángattam volna tesztpartira. Azonban a nagy jelenetem után elsősorban magyarázattal jöttem, hiszen csatakiáltáson kívül másról nem avattam be szerencsétlen áldozat. Szóval villámtempóval hátrébb léptem tőle és ártatlan ábrázattal, glóriával fejem felett ütögettem vállon.
-Háhááá! Én is nagy alke...izé...sake gyilkos vagyok! És muszáj volt a sorstársamat barátilag köszönteni! Úgy örülök neked!- fejeztem be a kínos vállveregetést széles vigyorral és huppantam le a székemre, mintha mi sem történt volna.
-Értem! Akkor örülnék, ha egyszer elmennénk együtt mulatni!-
-Tuti lenneeeeeeeeee!- vigadtam magamnak, alig bírva a felszínre kívánkozó érzéseimmel. Az újabb beölelős támadásomtól menekülve váltott témát. Ezen eleinte csak bambán pislogtam, mivel a kettő között nem volt semmiféle kapcsolat és furcsán hatott egy borvörös pedofilt képzelni elém, ahogy épp az én egy szem kislányomat fűzi. Szerencsére hamar tudatosult bennem nem ebből a szempontból érdeklődik gyönyörűséges hercegnőm után, ezért elhessegettem a bamba arcomat és totális energetikával vetettem bele magam a történet kifejtésébe. Elvégre minden anyukához hasonlóan én is imádtam végkimerülésig sztorizgatni a csemetémről, bár a többség észreveszi ha untatja a közönséget. Könnyen ki lehet találni melyik tábora tartozom...
-Igen-igen! Oho-hóóóó! Nagyon nagy már, Hitomi! Képzeld el! Máris kerek öt éves! Eldobom az agyam milyen hamar nőnek fel a lurkók! Annyira hihetetlen, de majd megtudod te is!-kacsintottam Suke-ra abszolúte hátsó szándék nélkül, legalábbis remélhetőleg nem vette annak az egyértelmű jelzésemet. Utána meg töretlenül fárasztottam a mondatokkal. Muszáj volt bőségesen kifejteni a kire is hasonlít részt, hiszen egyikőnk felé se tolnám el a mércét, így be kellett avatni mit örökölt az apukájától és tőlem. Például a szemei. Mindenki szerint azok teljesen olyanok mint az enyémek. Bár azt se bánnám, ha felnőtt korában nem lennének ilyen rikító kék színűek. A hajszíne maximálisan Hisagi-é, sőt néha annyira megfontolt is tud lenni. Ki tud fél perc alatt akasztani, ahogy elmagyaráz egy-két dolgot a barátainak. Többségében mégis ugyanolyan elviselhetetlenül örökmozgó, kapkodó és szeleburdi mint az anyukája. Körülbelül ekkor némított el cukkolt bárányom az orrom alá tolt forrócsokival, amit megspékelt egy csodás köszöntéssel. Mivel tombolt bennem a méreg rá meredve kezdtem dobolni az asztal lapján.
-Szép estét! Itt is a két finom, meleg forrócsokoládé és gyümölcslé. A kakaós palacsinta kinek lesz? Áh, Önnek! Tessék! Jó étvágyat!-
-Ezek szerint nem rendeltem...-dőlt bennem össze az elhatározás és felpattanva ragadtam karon pincéri munkában jeleskedő ismerősöm. Néhány lépés után visszafordulva közöltem fél perc múlva visszatérek, aztán bevonszoltam áldozatom a pult mögé és hosszas nézelődésbe kezdtem. Az intő szavakat, amik a másik oldalra fáradásra szólítottak fel hamar átlibbentek hallójáratomon, szóval csak legyintgettem az aggodalmaskodásra. A terepfelmérés után otthonosan emeltem le magamnak egy tányért, továbbra sem foglalkozva a birkatürelemmel megáldott réges régi felettesemmel.
-Ne kézzel, Hana!-
-Hopsziii! Akkor viszem mind a kettőt!- pakoltam fel halomnyi ételem és szökdécseltem az asztalunkhoz. Elégedetten sóhajtozva uralkodtam nyáltermelésemen.- Bocsi! Kicsivel meghaladtam a pár percet! Jó étvágyaaat!- láttam neki a piramis formára összehozott édesség tömegemnek. Viszont a fejemben még ott motoszkált az előbbi téma. Kíváncsi voltam egy mozzanatra és ha én nem tudok valamit, arra kötelező rákérdeznem. Próbáltam némi felvezetést kitalálni, de nem vagyok jó mellébeszélő, ha szükség lenne rá.
-Szóval így állunk. Igyekszünk átvészelni a lányzó hiperaktív korszakát. És te? Ennyire szereted a gyerekeket? Csak nem tervben van Mitsu-vaaaal? Biztosan életre valóan rossz lurkóitok lesznek!- vigyorogtam kitartóan.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Cl0te34000/45000Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 22, 2009 6:14 am

<[ bÚfElEjtŐ ÉdEssÉgÖzÖn nÉmI bArÁtkOzÁssAl kÖrÍtvE ]>

Sikerült szerencsésen összeismerkednem Hanával, a 3. osztag hadnagyával a büfében, és mivel amúgy sem volt semmi dolgom, jobbnak láttam, ha nem egyedül fogyasztom el a kaját, hanem Hanával beszélgetünk is egy jót közben. Mégiscsak élvezetesebb úgy a sütemény, ha közben jóízűeket beszélget az ember. Elég sok téma szóba jött, szóval volt miről beszélgetni. Kaját viszont elfelejtettünk rendelni, és ezt meg is tettem közben, meg forrócsokit is rendeltünk, hogy jobban csússzon a finomság majd. Míg vártuk a forró italt, elbeszélgettük az időt. Ő is és én is "megléptünk" a munka elől, és hirtelen jött szabadidőnket töltöttük éppen a büfében, amit megérdemeltünk. Hiába, ha a munkáról volt szó, bármikor szó nélkül cseréltem le azt egy kis lazításra, és úgy tűnt más is egyet értett velem ebben. A sakét is mindketten szerettük. Hana majdnem el is szólta magát, de én csak vigyorogtam, hisz pontosan tudtam, hogy mire gondolt. A sakét nem lehet nem szeretni. Még Suwun is szereti. Fel is ajánlottam neki, hogy egyszer elmehetnénk együtt iszogatni, mulatni. Kíváncsi voltam, mennyit bír a hölgyemény. Yuu-chan már bebizonyította, hogy az ivásban sem ismer határokat, bár utána elhasaltunk mindketten, de az kit érdekel? Aztán ráterelődött a szó a gyerekekre. Őszintén szólva még nem terveztem, sőt, szerintem Mitsu sem tervezte, hisz még korai volt erről beszélnünk. Mostanában szerettem volna megkérni a kezét, szóval arra összpontosítottam, de ettől még szerettem a gyerekeket. Hana némi pislogás után hamar belejött a dologba, és el is kezdte sorolni a dolgokat. Hasonlóság, szem szín, stb, egyszóval mindent, amit ilyenkor az anyukák szoktak mondani a csemetéikről. Figyelmesen hallgattam végig a monológot. Úgy tűnt, hogy órákig képes lenne erről a témáról beszélni Hana, ám egyszer csak félbeszakadt a dolog, mert megjött a tulaj, és végre meghozta a forrócsokit, és a már úgy várt palacsintát.
- Ááá, végre! Köszönöm! - vettem át az életmentő élelmet, majd nyálcsorgatva néztem az előttem elterülő palacsintámat. Felnéztem Hanára, hogy Ő mit rendelt, és meglepődtem, mikor láttam, hogy neki nem hoztak semmit sem. Épp kérdeztem volna, hogy az Ő rendelése hova maradt, vagy mi van, mikor Hana felpattant az asztaltól, és elindult, hogy személyesen rendezze le a dolgot. Néhány lépés után visszafordult és szólt, hogy mindjárt jön. Bólintottam, és tovább szemeztem a kajámmal addig. Nem akartam belekezdeni, míg újdonsült barátom vissza nem ér a saját finomságával, így nagy szemekkel szemezgettem tovább a kakaós palacsintámmal. Gyorsan levettem a szemem a finomságról, és kinéztem az utcára. Elgondolkodtam rajta, hogy igencsak meg kéne ejteni már azt a leánykérést, hisz nagyon szerettem Mitsut, és nem tudtam mást elképzelni mellettem feleségnek, mint Őt. Hamarosan vissza is tért Hana, egy jól megpakolt tányérral, le ült az asztalhoz és neki is állt a tekintélyes mennyiségű finomság elpusztításához.
- Neked is jó étvágyat! Látom elég éhes vagy! - mondtam vigyorogva, majd hozzáláttam a saját adagomhoz, közben folytattuk az előző témát is.
- Öh, hát abban biztos vagyok, főleg, ha Mitsura ütnek majd ebben a témában. - mondtam nevetve. Szeretem a gyerekeket, de még egyelőre nincs tervben. Hogy őszinte legyek, tervezgetem, hogy feleségül kérjem. Igaz is, ha összejön, és igen mond, várunk tieket is az esküvőre! A ti esküvőtök milyen volt? Tudsz majd segíteni Mitsunak? Nekem tuti nem kell, mert nem rá hagyom majd az esküvő rendezését. - mondtam nagy szemekkel, és közben mosolyra húzódott a szám.
- Tényleg, hallottam, Namie-ék esküvőjéről is. De jó nekik, ők már az esküvőt tervezik. Nekem is túl kéne rajta esnem végre. Te mit gondolsz?- mondtam tűnődve, majd egy utolsó harapással kivégeztem palacsintámat, és áttértem a forrócsokira. Nem igazán volt elég ez az egy szem palacsinta. Gondolhatta volna, hogy nem fogok jól lakni vele, de már késő volt. Úhy látszott, hogy Mitsu hatalmas étvágya rám is átragadt, mert mostanában többet ettem én is, mint eddig szoktam. Rásandítottam a Hana előtt elterülő nagy adag süteményre.
- Biztos, hogy meg tudod azt mind enni Hana? Mert ha nem, akkor... - mondtam reménykedve, nagy szemekkel a kaja felé.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 08, 2009 1:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Unohana és Ukitake Büfé   Unohana és Ukitake Büfé - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Unohana és Ukitake Büfé

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-