-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Yukimori Momiji
Bounto
Bounto
Yukimori Momiji

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bárhol ahol éppen vagyok....
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Újonc jön a házhoz... ;)   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Május 09, 2009 10:40 pm

Hát igen. Végül sikerült bejutnunk a 6-dik osztagba, hála diplomáciai érzékünknek és újdonsült kapitányunk kedvességének. (ennyi volt a fényezés.. ^^)
Bátyámmal és "kedves" kutyánkkal sétáltunk be a hatodik osztag épületébe. Már azon a folyosón voltunk ahol a kapitány irodája volt, mikor Robból előtört a hisztiroham.
- Mi a faszért kell ezt ide fölrakni?! nem lehetne pár emelettel lejjebb? Mit akarnak ezek? Basszák már meg!!! - eléggé nyűgös volt azon a reggelen. Előző nap séta közben a mancsába állt egy kisebb üvegszilánk, mert óvatlan volt.
- Légy szíves csöndben maradni egy kicsit! Nem lenne jó, ha a kapitányt fölbosszantanád! Nem igaz Dante? - bátyusra néztem, aki csak mosolygott rajtunk. Szerintem élvezte, amikor egymást marjuk a kutyával. Igaz valóban vicces volt. XD Megállt, csípőre tette kezét, majd kissé komolyabban nézett az állatra.
- Kapd föl és vidd! - nevette el magát, mire én gonoszul elvigyorodtam. Rob utálta ha fölemelem. Mögé álltam.
- Mit akarsz csinálni?! Ugye nem?! Ne! Ne! Eressz el te ribanc!! Tegyél le de azonnal!!! - kiabált miközben elvittem az ajtóig. Dante szakadt a röhögéstől miközben kinyitotta az ajtót nekünk.
Bent volt Shoko kapitányúr és egy ismeretlen shinigami lány. Rob még mindig morcosan káromkodott, de elhallgatott, mihelyst az erősebb shinigami kicsit gorombán rá nézett. Kutyulim szeme enyhén villant föl, s majd unott arccal nézett farkasszemet a férfivel.
- Szépjóreggelt kapitányúr ^^ - mosolyogtam rá, közben leraktam a kutyát a nemes fa padlóra. - Jöttünk lejelentkezni az osztagnál, és ide küldtek minket ^^" - Dante kezeletlenül is mosolygott. - Bemutatkozom. - előrébb léptem egy lépést, a kutya mellé. MIndössze formaságról volt szó, semmi másról. Ismert már minket Shoko tájcsó (XD). - A nevem, Yukimori Momiji, ő a bátyám, Yukimori Dante.. és ő.. - lenéztem a már kicsit vicsorgó állatra. - Ő itt a bábom, Rob. Egy kicsit neveletlen, de inkább pofázik mint harap.^^ A két BOUNTO szolgálatra jelentkezik!
- Köszi, te ribanc.. szépen leírtál a szemükben! Baszdmeg! Megpróbálok aranyosnak, és elbűvölőnek tűnni.. - rágyújtott egy szál cigire, amit a nyakörve alól vett elő. - De te mindig elbaszod ezt az esélyemet! - lenéztem rá, majd fölkaptam megint mint az előbb. - Hé! Tegyél le de azonnal! Nem hallod, te ribanc?!
- Téged nem lehet leírni édesem! - fejemmel jól megdörgöltem a fejét, amit szintén nem szeretett, mert zavarba jött tőle. Imádtam azt az állatot^^ - Elnézést kérek a viselkedéséért, de az elmúlt kb. 725 év alatt nem sikerült megváltoznia. ^^" - Dantéra néztem, h átvegye a beszéd többi részét, mert jelen pillanatban a kutya kicsit lefoglalt.
Vissza az elejére Go down
Yukimori Dante
Bounto
Bounto
Yukimori Dante

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Tartózkodási hely : itthon, hol máshol xD?
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Újonc jön a házhoz :)   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Május 22, 2009 8:42 am

Miután az a drágalátos fehér hajú kapitány fölvett a 6. osztagba, pár nappal később el is kellett kezdenünk a kúrva szolgálatot, mondanom sem kell kibaszottul örültem neki.
-Mi a faszért kell ezt ide fölrakni?! Nem lehetne pár emelettel lejjebb? Mit akarnak ezek? Basszák már meg!!!
-Légy szíves csöndben maradni egy kicsit! Nem lenne jó, ha a kapitányt fölbosszantanád! Nem igaz Dante?
-Érdekel is engem...Remélem legalább az lesz az első parancs, hogy belezzem ki ezt a dögöt.-förmedtem oda a kibaszott kutyaszerű gecifoltra, de utána még jót nevettem mit összeszenvednek ketten-Kapd föl és vidd!-szóltam, csípőre tett kézzel, majd Momiji hallgatva rám föl is vette.
-Mit akarsz csinálni?! Ugye nem?! Ne! Ne! Eressz el te ribanc!! Tegyél le de azonnal!!!-kezdett el kiabálni a kúrva dögje és csak nem hagyta abba a kis f*sz. Én már csak röhögni tudtam ezen, nem is szidtam a rühes dögöt, amiért így beszél a húgommal. Kinyitottam az ajtót, majd rögtön lebasztam magam az első kis ülőhelyre emlékeztető szarra.
-Szép jó reggelt kapitányúr! Jöttünk lejelentkezni az osztagnál, és ide küldtek minket.-ekkor kicsit elmosolyogtam, de eléggé kínomban.-A nevem, Yukimori Momiji, ő a bátyám, Yukimori Dante.. és ő.. Ő itt a bábom, Rob. Egy kicsit neveletlen, de inkább pofázik mint harap. A két Bounto szolgálatra jelentkezik!
-Köszi, te ribanc.. szépen leírtál a szemükben! Baszdmeg! Megpróbálok aranyosnak, és elbűvölőnek tűnni..-szólalt meg egyszer csak a korcs. Azonnal fölkaptam a fejem és már azon voltam, hogy a következő mondatánál kihajítom az ablakon.-De te mindig elbaszod ezt az esélyemet!-ekkor ismét kézbe vette a húgom a kis szarzsákot.-Hé! Tegyél le de azonnal! Nem hallod, te ribanc?!-ekkor azonnal fölpattantam a helyemről, majd kúrva idegesen megragadtam a dögöt a nyakörvénél.
-Na ide figyelj te faszrágó, rühes dög! Még egy rossz szót szólsz és azonnal repülsz ki! Az az egyetlen egy szerencséd van, hogy Momiji bábja vagy...csak úgy közlöm veled, hogyha ez nem így lenne, már rég Naga és Meduza gyomrában hevernél!-majd elengedtem a kis senkiházi parasztját és Momiji folytatta, amit mondanivalóját.
-Téged nem lehet leírni édesem!-majd a fejével a dögnek a fejéhez dörgölte magát.-Elnézést kérek a viselkedéséért, de az elmúlt kb. 725 év alatt nem sikerült megváltoznia.-majd rám nézett, hogy folytassam a beszédet.
-Na szóval! Kösz a lehetőséget még egyszer, Shoko kapitány. Első kérdésem az lenne, hogy rálehetne-e gyújtanom? Ugyanis kurvára ideges vagyok és megnyugszom tőle.-ekkor meg sem várva mi a szart válaszolhat, előkaptam egy szépen tekert Cannabist. De még nem gyújtottam meg.-És akkor szeretnék hallani pár eligazítást arról mi a faszt is kell majd itt művelnünk, ugyanis ahogy hallottam, minden osztag másmilyen.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Május 24, 2009 1:05 am

-Köszönöm Maya, de elbírok vele én is...-válaszoltam a lánynak, miközben mosolyogtam. Nagyon kedves a lány, de ebben sajnos nem tud segíteni...
Összekaptam pár aktát, majd bedobtam őket a fiókba. Éppen mondani akartam volna valamit Mayának, mikor beléptek az ajtón. Örömmel tapasztaltam, hogy akik beléptek az ajtómon, nem mások, mint azok a bountok, akiket nemrég csatlakoztattam az osztaghoz. Remélem Maya nem lát bennük ellenséget...

-Szép jó reggelt kapitányúr! Jöttünk lejelentkezni az osztagnál, és ide küldtek minket. Ez elég egyértelmű döntés volt, ugyanis én vagyok a kapitány...
-A nevem, Yukimori Momiji, ő a bátyám, Yukimori Dante.. és ő.. Ő itt a bábom, Rob. Egy kicsit neveletlen, de inkább pofázik mint harap. A két Bounto szolgálatra jelentkezik!-mondta, mire a mellette lévő kutya pofázni kezdett. Feljebb húztam a jobb szemöldököm, mert ilyet még bizony nem láttam, a másik bounto közben kiosztotta a kutyát.
-Na szóval! Kösz a lehetőséget még egyszer, Shoko kapitány. Első kérdésem az lenne, hogy rálehetne-e gyújtanom? Ugyanis kurvára ideges vagyok és megnyugszom tőle.
-Öhm... Nos... Üdvözöllek titeket az osztagnál... Sajnálom, de idebent nem gyújthattok rá... Se te, sem a kutya... Az osztag feladata pedig rám tartozik, nektek csak követnetek kell a parancsaimat...-mondom, miközben felkelek a székből az az asztal elé sétálok...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Május 24, 2009 8:29 pm

-Köszönöm Maya, de elbírok vele én is...
Felőlem, az ő szenvedése lesz a papírmunka. Utáltam megírni még a jelentésem is. Belegondolva, hogy mennyi papírt kell neki elrendezni... Sóhajtottam, majd szólásra nyitottam a szám, de ekkor belépett az irodába két személy, akiktől megfagyott bennem a vér. Hallgattam a szövegelésüket, majd úgy döntöttem, jobb lenne, ha észrevennének engem is, ezért megköszörültem a torkom.
- Khm... jó napot... - mondtam hozzám képest kimérten. Tudtam, hogy nem vagyok egy feltűnő valaki, de hát akkoris....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Yukimori Momiji
Bounto
Bounto
Yukimori Momiji

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bárhol ahol éppen vagyok....
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Május 26, 2009 4:39 am

Hát igen. Dante bátyus hozta a formáját. Szegény kutyulimat kicsit elintézte, amit nem néztem túl jó szemel, de ha nagy patáliát csapnék, akkor valószínűleg repültünk volna a jó kis biztos fizetést nyújtó állásunkból.
Bátyus utána végül a lényegre tért nagy nehezen.
- Na szóval! Kösz a lehetőséget még egyszer, Shoko kapitány. Első kérdésem az lenne, hogy rálehetne-e gyújtanom? Ugyanis kurvára ideges vagyok és megnyugszom tőle. - közben már tekert is egy jointot. - És akkor szeretnék hallani pár eligazítást arról mi a faszt is kell majd itt művelnünk, ugyanis ahogy hallottam, minden osztag másmilyen. - elővette a gyújtóját is, mire Shoko kapitány - ... - gyorsan reagálva megelőzte a kábító füst terjedését.
- Öhm... Nos... Üdvözöllek titeket az osztagnál... Sajnálom, de idebent nem gyújthattok rá... Se te, sem a kutya... - erre mindketten felvonták a szemöldöküket. - Az osztag feladata pedig rám tartozik, nektek csak követnetek kell a parancsaimat... - mondta, miközben az asztala elé sétált. Erre mind Dante mind a kutya eléggé húzta a száját. Rob rákezdett a mondandójára.
- Mi nem követünk vakon senkit sem!!! Mégis mit... - befogtam a száját, nehogy felhúzza a kapitányt.
Shoko mellé lépett az addig bent lévő shinigami lány, kicsit megköszörülte a torkát, majd megszólalt.
- Khm... jó napot... - tartotta végig kimért hangon a szavait. Ránéztem, közben leraktam a kutyát a földre.
- Mi az hogy nem lehet itt cigizni?! miféle lepukkant hely ez?! - pofázott már megint fölöslegesen. Megfogtam a tarkóját és a földre nyomtam.
- Nem tudnál legalább 5 percig csöndben maradni, és megülni a szőrös seggeden?! - felegyenesedtem. - Bocsi. Sokszor kibírhatatlan, de meg lehet szokni. ^^ - a lányhoz mentem, aki kicsit talán rémülten, de inkább megvetően nézett rám. Végül is nem furcsa.. Bountok és shinigamik... Felé nyújtottam a kezemet. - Yukimori Momiji! Örvendek. ^^ Remélem, hogy nem leszünk a terhetekre. ^^ - Rob mellém cammogott. Leült a lábam mellé, nagy szemekkel nézett föl a lányra közben csóválta a farkincáját, hátha sikerül valamennyi szimpátiát kicsikarnia, azok után, hogy olyan csúnyán viselkedett.
Vissza az elejére Go down
Yukimori Dante
Bounto
Bounto
Yukimori Dante

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Tartózkodási hely : itthon, hol máshol xD?
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Újonc jön a házhoz :)   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Május 27, 2009 2:03 am

Ismét sikerült fölbasznom magam.
~MÉG, HOGY NEM LEHET BAGÓZNI ITT?! Aztán mégis mi a jó édes telebaszott anyáért nem?! *cöh*~káromkodtam egy sort, majd ismét a redvás ebre kellett figyelnem, nehogy sikerüljön beszólnia a kapitánynak.
-Mi nem követünk vakon senkit sem!!! Mégis mit...-erre a mondatra azt hittem tényleg kicsinálom az isten baszta dögjét, de szerencséjére Momiji befogta a száját gyorsan. Csak ekkor láttam meg az idáig teljesen kussban lévő Shinigami lányt.
-Khm... jó napot...-szólt halkan mikor oda lépett Shoko mellé. Gyorsan oda is siettem hozzá, majd kézen csókoltam.
-Üdvözletem hölgyem!-szokatlan volt kicsit, hogy nem használtam az igen széles szókincsemet, de hölgyekkel mindig is finomkodtam.
-Mi az hogy nem lehet itt cigizni?! miféle lepukkant hely ez?!-kezdett ismét pofázni a seggszopó kutya, amitől ismét feszült az ér a homlokomon, de ismét közbe lépett hugocskám.
-Nem tudnál legalább 5 percig csöndben maradni, és megülni a szőrös seggeden?! Bocsi. Sokszor kibírhatatlan, de meg lehet szokni. Yukimori Momiji! Örvendek.-nyújtott neki kezet, miután a kibaszott dögöt sikeresen lefogta, majd kicsit otthagyta, hogy lenyugodjon.-Remélem, hogy nem leszünk a terhetekre.-ekkor a dög fölkelt és oda tolta a randa képét, hogy nyalizzon.
-*Cöh*...Erre nem tudok mit mondani...-mondtam halkan, majd visszaültem abba a ,,kúrva kényelmes'' faszékbe.-Akkor mélyen tisztelt kapitány úr...legalább megtudhatnánk, hogy melyik szaros pozícióba kíván betoszni? Vagy valamit...Nem azért toltam ide a seggem, hogy ezt a dögöt lássam nyalizni és hogy a semmiről pofázzunk egy órát...-mondtam már elég ingerült állapotban, majd csak vártam, hogy végre kitossza a száján a mondatát.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 4:53 am

A kutya már majdnem elkezdett engem inzultálni, de szerencséjére Momiji megakadályozta abban, hogy tovább ossza nekem az észt. Szemöldököm ismét feljebb húztam, jelezve a kutya felé, hogy ha így folytatja, akkor nem leszünk jóban. Közben Maya is megunta a szótlanságot és mellém állt. A bountok neki is köszöntek. A kutya már megint elkezdte a mondandóját, de a bounto lány gyorsan leteperte.
Dante is megszólalt és pozíciót követelt maguknak, amire természetesen nem mondhattam nemet. Elég sokan jelentkeztek mostanában az osztaghoz, így eléggé megnőtt a forgalmunk és természetesen az osztag ütőképessége is.
-Momiji lesz a 7., te pedig a 6. tiszt... Remélem ez így megfelel. Nos... Még mindig nem tudom, hogy mire vagytok képesek... Mit szólnátok egy szintfelméréshez? // küzdőtérre gondolok Wink //
Remélem elfogadják a kihívást és tudunk rendezni egy viadalt, amiben négyen is részt tudunk venni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyVas. Május 31, 2009 6:38 am

A két bounto elleni ellenszenvem kezdett lelohadni... Főleg, miután láttam, hogy mennyire nagydumásak. Bár én nem tartoztam közéjük, tetszett a szövegelésük, különösen a kutyusé. Bár biztos hozzámvágna egy asztalt, ha megtudná, hogy "kutyus"nak titulálom... Ráadásul a Dante nevűbe legalább udvariasság szorult. Miután hallottam a kapitány ötletét, egészen fellelkesültem:
- Ó, nekem nagyon tetszik ez az ötlet! Én benne lennék.. Na és ti? - fordultam a két bounto felé.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Yukimori Momiji
Bounto
Bounto
Yukimori Momiji

nő
Hozzászólások száma : 11
Tartózkodási hely : Bárhol ahol éppen vagyok....
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 4:58 am

Amikor meghallottam Shoko ajánlatát fölcsillant a szemem. Úgyis rég használtam valami "hasznosra" a kis fenevadamat.
- Rendben, benne vagyok! - nevettem. Rob arca kicsit eltorzult.
- Normális vagy te egyáltalán?! Nem érzed, hogy mekkora az ereje?!! Vágóhídra mész te ribanc!!!!
- Igen kiskutyám. Nem szeretek harcolni, de ezegyszer kivételt tehetünk. Mivel én vagyok az aki parancsol neked, ezért kussolsz és jössz utánam világos?! Kurvára nincs kedvem ahhoz, hogy a te kis nyavalygásodat hallgassam. - elővettem egy szál cigit magamnak is. Még nem gyújtottam meg, de már készen állt rá. Vártam, hogy kimenjünk. Nem dohányzok sűrűn, de ha kijövök a béketűrésből kell egy szál nyugtatónak. Dantéra néztem, majd kicsit szúrósan megvillantottam a szememet. - ~nehogy ellenkezni merj... - suttogtam. Shoko valószínűleg halott minden, és talán jót is mulatott magában ezen.
Bátyus bólintott, majd elmondta a magáét és végre indulhattunk harcolni, és végre elszívhattam azt a rohadt szál cigit.
Legszívesebben hollowkat henteltem volna, mivel azok már így is elég sok borsot törtek az orrom alá.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 8:19 am

*A mai nap valószínűleg nem lesz tartalmasabb. Ám a semmittevés… Jobb dolga is van Verashunak. A gyakorlás bőven megvolt, sebnyalogatás ide vagy oda, ennél most fontosabb dolga is van neki… Ha megint este zavarna, abból csak gond lenne, szóval a délutáni időt használja ki Suwun a bevágódásra.
Még egy utolsó igazítás a shinigami ruhán, s egy utolsó fésülés haján. Nem szereti eltúlozni a dolgokat, azonban ápolatlanul sem jelenhet meg.
Ismét egy ajtó, arcán a képzeletbeli maszk, s az a bájos és magabiztos mosoly, melynek segítségével elhiteti mindenkivel, hogy ő milyen jópofa ember… Hisz így szerez „barátokat”… Még egy a többi közé, vagyis első Seireiei-ben…
A szokásos kopogás felhangzik, s ha megkapja a pozitív választ, belép és meghajol, a lassan már mindenhová elhurcolt zacskót most is kezében tartva.*
- Üdvözlöm, taichou. Remélem, emlékszik még arra, amit tegnap este mondott, hogy ma keressem fel.
*Ezután vár a reakcióra A legszebb az egészben, hogy neki igazából csak hagynia kell folyni az eseményeket.. Mintha csak egy robot lene…*


A hozzászólást Verashu Suwun összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 09, 2009 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Yukimori Dante
Bounto
Bounto
Yukimori Dante

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 10
Age : 29
Tartózkodási hely : itthon, hol máshol xD?
Registration date : 2009. Apr. 16.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te4000/10000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (4000/10000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyHétf. Jún. 08, 2009 9:21 am

Végre legalább megtudtam, hogy hova a jó édes faszomba kíván beosztani az drágalátos ezüst hajú libaszemű kapitány. Majd a következő mondatra fölkaptam a fejem.
~Harcolni? Hmm... Lehet rám férne már. Kúrva rég volt, hogy használnom kellett a bábjaimat, vagy akár bármelyik faszom képességemet. ~gondoltam magamban, miközben éppen lebaszni készültem volna a rohadt dögöt, amiért újra megpróbál beszólni. De kivételesen szerencséje volt, hogy pont jókor álltak elő azzal a kibaszott harccal, már lehet sajnáltam is amiért fölhozták ezt és nem rúgtam bele abba a redvás seggébe egy baszott nagyot.
-Igen kiskutyám. Nem szeretek harcolni, de ez egyszer kivételt tehetünk. Mivel én vagyok az aki parancsol neked, ezért kussolsz és jössz utánam világos?! Kurvára nincs kedvem ahhoz, hogy a te kis nyavalygásodat hallgassam. -szónokolt Momiji egy sort a kutyának, majd előkapott egy szál cigit, hogy nyugtassa magát. -Nehogy ellenkezni merj... -suttogta nekem, amire én csak a megrögzött ,,Mi a faszom bajod van?" fejet vágtam be. Mintha én szólni akarnék azért, ha ő rá akar gyújtani... azért viszont kibaszott nagy verést kap valaki, ha előbb gyújthat rá, mint én...És valószínűleg nem a húgomra, sem arra a másik lány lesz ennek az áldozata.
-Na jól van akkor, ha mindenkinek jó így akkor mennyünk már! Mert kurvára unom itt az agyamat! Nem fogok egész nap ebben a kibaszott irodában állni, mint egy f*sz és hallgatni a süketelést! -szóltam miközben fölálltam abból a szaros székből, majd egy határozott mozdulattal kikúrtam az ajtót, csak annyi szerencsém volt, hogy nem basztam le a helyéről.
-Ő még egy kérdésem lenne...Hol a faszomba is van az a rohadt edzőterem? Mert én kurvára nem ismerem a Sereteit. -fordultam meg, majd sikerült egy igazán kibaszott értelmes fejet vágnom és csak vártam, hogy megkapjam már azt a rohadt választ, vagy legalább, hogy a kapitány megmutassa az utat.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Jún. 10, 2009 2:36 am

Maya és a két Bounto

Úgy tűnik senkinek sem volt ellenvetése az ötletemmel szemben és ezt örömmel nyugtáztam. Még egy ideig hallgathattam a cirkuszolásukat, mire végre rám tudtak figyelni.
-Remélem a 6. osztag küzdőtere megfelel mindenkinek...-erre sem jött nemleges válasz, így már szinte vigyorogva léptem a többiek elé. Érdekes idők elé nézünk...

//Nos... A harc a Küzdőtéren lesz. Írok én kezdőpostot!//

Suwun

A tegnapi tizenegy órás alvásom után fél kettő körül visszatértem az irodámba. Még mindig éreztem magamban a tegnap fáradalmait, és sok tagomat elfeküdtem. Nemsokára eszembe jutottak a tegnap történései, köztük az, hogy Suwun ma hivatalos hozzám egy látogatásra. Így hát gyorsan nekikezdtem összepakolni, nehogy már azt higgyék rólam, hogy valami disznó vagyok...
-Nah... Ezzel meg is volnánk...-fújtam ki magam, miután valamiféle rendet teremtettem és ledőltem a székbe. Éppen időben, hisz' Suwun pár perccel később meg is érkezett. Beinvitálásom után egyből a tagnapot hozta fel.
-Igen, természetesen nem baj, hiszen én kértelek meg, hogy most gyere... Hol is tartottunk tegnap? Valami szakéról volt szó...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Jún. 10, 2009 4:32 am

*Szaké… Valóban, most is ott lapul abban a lassan már megviselt zacskóban… Nem is kell kétszer mondani neki, már elő is kapja az üveget, ami hamarosan az asztalon landol. Aztán, hihetetlen sebességgel, minta shunpou-t használna, a semmiből elővarázsolt szakés pohárkák is előkerülnek, s Suwun már bontja is a hideg szakét.*
- Tudja, kapitány, - *kezd bele a beszélgetésbe*
- Amióta az akadémiára kerültem, nem bírok már annyit inni. Lefogadom, hogy már 3 isshou üveggel se bírnék.
//megjegyzés: 1 isshou=1,8 liter, ennyitől Japánban bőven fejre lehet állni Very Happy )
- De fél isshou-tól csak nem lesz bajom, igaz? - *mosolyog rá magabiztosan, de eléggé távolságtartóan a kapitányra, miközben odaadja neki a megtöltött pohárkát. Végül ő maga is leül, a poharat a magasba tartva. Most nyoma sem volt annak a furcsa, üveges tekintetnek, ami általában jellemzi őt. Hisz ő most csak a lelkes újonc… Egy fiatal nő, aki még magával is elhiteti azt, hogy érez…*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzomb. Jún. 13, 2009 7:20 am

Suwun nem vesztegette az időt, seperc alatt előkapta a kellékeket és természetesen a legfontosabb hozzávalót, a szakét. Kijelentésén pedig még meg is lepődöm.
-Még a szervezeted is tiltakozik ellene... Talán abba kéne hagynod...-mondom nyugodtan a lánynak, miközben elveszem a felém nyújtott italt. Egy ideig csak bámulom, majd számhoz emelve lenyelem az italt. Nem nagyon szoktam megérezni az italt, tekintve, hogy Baisoteivel már nagyon régóta eljárogatunk ide-oda italozó helyekre. De inkább nem mondom el a lánynak, hogy jól bírom az alkoholt, mert a végén még versenyezni akar. Az üveg tartalma nemsokára úgy is elfogy én meg még mindig száraz leszek. Poharamat Suwun felé nyújtom, hogy jöhet az újabb kör, közben így szólok:
-Van valami óhaj-sóhajod, vagy megjegyzésed, amit szeretnél elmondani...?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Júl. 24, 2009 3:42 am

*A kapitány nem sokáig húzza az első kört; szinte azonnal lehajtja a felkínált italt, persze miután kinyilvánítja véleményét, miszerint Suwunnak nem kéne innia.*
- Mondtam már, ritkán iszok. - *mosolyog szépen, mielőtt lehúzza az italt. Nem erős, csupán kellemesen bizsergető. Édeskés íze egészen bódító hatású. Nem az alkohol tartalma miatt érzi magát az ember tőle kellemesen.
A kapitány ezután poharát már nyújtja is a következő körhöz, Suwun pedig, miután lerakja a saját poharát, már fogja is az üveget, hogy újratöltse a pohárkákat.*
- Nem tudom, mit mondhatnék azon kívül, hogy megtiszteltetés az Ön osztagába kerülni. Na persze, gondolom, Ön már rengetegszer hallotta ezeket a szavakat, és nem tudnék ezzel újat mondani, úgyhogy nem is fárasztom ezzel.
*Mondandójának végül a palack koppanása az asztalon vet véget, amikor Suwun leteszi azt a helyére. Tény, hogy főhősnőnk elég tenyérbe mászó, de tudja, milyen fárasztó lehet sokadjára hallgatni, hogy mennyire örülnek, hogy az osztagba kerülhetnek.*
- Még az akadémián ajánlották nekem, hogy ide jelentkezzek. - *emeli a poharát egy koccintásra, arcán negédes mosolya takarja valódi személyiségét.*
- Aztán remélem, valóban a képességeimnek megfelelő feladatokat kapok.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyKedd Júl. 28, 2009 8:36 am

A kapitány mindig is szerette, ha az osztagát, vagy őt dicsérték. Ez olyan volt számára, mint a jól végzett munka fizetsége. Ezért is tudta megőrizni kedvességét még a legidegesítőbb helyzetekben is. Ugyan sok különböző személyiség tartozik már az osztagba, mindig próbál mindenkihez igazodni. Talán éppen ezért hiszik néha az osztagbeliek, hogy bármit megtehetnek, úgy sem lesz belőle rossz.
Minden esetre az osztagnál eltöltött idő alatt a legjobban azokat a pillanatok szerette eddig a legjobban, mikor a beosztottjai kedveskedtek neki valamivel. És ez most sem volt máshogy. Lehet, hogy csak az italtól, de Suwun kijelentésein szájára mosoly ült ki.
- Szóval már az akadémiára is eljutott az osztagom jó híre? Ez nagyon jó hír, így megnő annak a valószínűsége, hogy a közeljövőben még csak többen csatlakozzanak hozzánk. És megnyugtatlak, az olyan jó munkaerőnek, mint amilyen te is vagy, mindig igyekszem méltó feladatot adni. - szól, miközben ő is emeli poharát egy koccintás erejéig.
- Suwun, mond meg nekem őszintén... Vannak olyanok, akik szerinted nem illenek az osztagba? - kérdezi hangjában felcsendülő komolysággal...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Júl. 29, 2009 1:37 am

*Főnöke arcán nem nehéz észrevenni a bujkáló mosolyt. Nem hiába alkohol az alkohol; bár ez a gyenge kis szaké kevés ahhoz, hogy bármelyikük beálljon, arra azért elég, hogy kicsit eltompítsa az agyat, s az ember, avagy shinigami kellemesen jól érezze magát. Nem, ez nem egészen a mámor… Annál azért gyengébb. Csupán egy enyhe lazulás, semmi több.
A kapitány bókjára csak a megszokott, visszafogott álmosolyával reagál. Remélhetőleg nem várja el tőle azt a kapitány, hogy erre ő most vidáman az ölébe fog ugrani, mert annyira örülnie kéne. Érdekes, hogy a kapitány ilyen felelőtlen mondatot eresztett meg; még nem is ismeri igazán Suwunt. Na jó, ő egy olyan személy, akit senki sem ismer igazán. Nem szokása megnyílni mások előtt, marad hát a már jól bevált színészkedés. Ezzel legalább el tudja érni azt, amit mások sokkal nehezebben. Hisz ebben a világban minden csak arról szól, mennyire tudod magad eladni. Persze nem fizikai szinten, mert azokat már utcalányoknak hívják. Inkább a személyiségre vonatkozóan. Ettől persze Verashu kicsit kezd olyanná válni, mint egy robot. De hát, egy olyan ember, aki világ életében ahhoz volt szokva, hogy igazi énjét magába folytja, az ne csodálkozzék, ha már automatikussá válik nála a színészkedés eme kifinomult módja. Eredeti arcát pedig láthatják mindazok, akik még annyi tiszteletet se kapnak Suwuntól, hogy kedvesnek mutassa magát nekik. Bár kérdés, hogy kivel lesz kegyetlenebb. Az, akit tán egyszer nagyon megbánt s örökre megsért, vagy az, akivel kezdettől fogva csak szimplán nem szimpatizál.
Egy jégcsap. Leginkább ahhoz lehetne hasonlítani főhősnőnket. A kapitány szavai pedig kevesek ahhoz, hogy felolvassza őt. Ám ahhoz épp elég, hogy gyönyörű, kristályos csillogását mutassa felé. Kevesen vannak, kik tényleg átlátnak rajta; a legtöbben akkor sem a hideg és érdektelen lényét látják, hanem a gyönyörű, művészire formált kristályt, melyen saját maguk felnagyított tükörképét látják. A tükörkép, mely az égető nap sugaraiként vakítják el őket. Pedig a jégcsap nem tesz érte sok erőfeszítést. Csupán igyekszik magát nem hidegnek, fagyosnak, hanem igazi drágakőnek, egy felbecsülhetetlen értékű kincsnek mutatni. A múlandóság, hogy bármikor elolvadhat és eltűnhet, kétségbe ejti azokat, kiket egyszer már magával ragadott a kristály. Csupán hogy újra és újra megcsodálhassák magukat benne. Nincs igazán szükségük rá, de a birtokolni akarás és a saját egoizmusuk úgyis elsőbbséget élvez. Lelküknek igazából másféle táplálékra van szüksége – ám ezt talán soha se tudják meg.
Igazából Verashu az, kinek szüksége van más emberekre. Nem támaszként. Csupán nála az önerő azt jelenti, hogy ezeket az embereket győzze meg. Utálja bevallani, hogy azok a lények, kiket igazából semmibe vesz, a saját létét jelentik.
Aztán a kapitány hangja komolyra válik. Érdekes kérdést tesz fel; bár mivel még tényleg nem ismer senkit se az osztagból, hirtelen nem tud rá mit válaszolni.
A megürült poharat hát leteszi, már az üvegben is alig egy-két hajtásnyira való maradt. Kezeit összekulcsolja, s lábára teszi. Testtartása most is egyenes, a lila íriszek pedig a kapitány szemeibe fúródnak.*
- Nem igazán volt még alkalmam ismertségeket kötni az osztagban. - *válaszol, dallamos hangja pedig neki is kicsit komolyabbá válik egy árnyalatnyival.*
- Azonban ha olyan személlyel találkozok, aki feltehetően nem érdemli ki az osztagban a helyét, előfordulhat, hogy arra vetemedek, hogy jelentem azt a taichou-nak. - *kacsint egyet, s hangja ismét olyan könnyeddé válik, mint a legutóbb.
Aztán az üvegből még kitölti az utolsó kortyokat a két pohárba. Ez is hamar elfogyott, azonban egy ilyen italt sem lehet húzni sokáig. Mosolyogva felkapja a sajt poharát s a magasba emeli*
- Az osztag további jó hírére. - *szól, mikor felhörpinti az utolsó adagot, hogy aztán a kis pohár ismét halkan koppanjon az asztalon.*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Júl. 31, 2009 12:41 am

Suwun válaszán nem lepődik meg, elvégre a lány még nincs az osztagnál olyan sok ideje, hogy mindenkit ismerhessen. Ez így rendben is van, hisz' nem várható el mindenkitől, hogy azonnal beilleszkedjen. A lány hirtelen eszébe juttatja önmagát, amint éppen belép a 9. osztag területére, mikor még ő is csak olyan kezdő volt, mint Suwun...
Azóta bizony eléggé kigyúrta magát reiatsu szinten és még kapitányi rangot is kapott. Sokan szeretik, de mint mindenkinek, neki is biztos megvannak a haragosai, akik irigy rá sikerei miatt. Szerencsére nem kell miattuk aggódnia, hisz' most, hogy kapitány, mindenkinek megváltozott a viselkedése vele szemben.
- Úgy tűnik egy kis italozásra volt csak szükségem, hogy ismét eszembe jusson, hogyan is jutottam el idáig - mormolja az orra alá úgy, hogy Suwun valószínűleg nem veszi észre...


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 07, 2009 8:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te25250/30000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (25250/30000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Júl. 31, 2009 12:50 am

*Az ital már elfogyott, s Suwunnak sincs már maradása. Úgyhogy mivel a kapitány nem vár tőle többet, ezért már fel is áll a helyéről.*
- Ha a kapitány megengedi, én most távoznék. - *hajol meg ismét. Hiába, valahogy már megszokta, hogy így hiteti el másokkal, mennyire tiszteli őket. Nem mintha ténylegesen tisztelne bárkit is, akiben van egy cseppnyi emberség.
Ám általában a módszer beválik; egy jól megszokott, társadalmi norma. A meghajlás után még utoljára felveszi műmosolyát, s egy köszönés után távozik az irodából. Persze, akkor már ismét arroganciájára utaló, semleges arckifejezéssel.*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptyPént. Júl. 31, 2009 1:19 am

Suwun távozni akar és mivel a kapitánynak nincs ellenvetése. A tiszt meghajlása után köszön neki, megvárja, míg elmegy. Ekkor észreveszi, hogy Suwun otthagyta a poharakat és az üres üveget is. Majd máskor oda adom neki... - gondolja, majd nagy levegőt vesz és hátradől a székében. Az italtól kellemes érzések kavarogtak benne, viszont a munka elfárasztotta, így úgy érezte magát, mint aki ott helyben el bírna aludni.
Mivel tényleg nagyon álmos és már úgy érzi ő sem bírja már, foglya magát, összeszedi holmiját és lekapcsolja a villanyt, majd az irodából kilépve előveszi a kulcsot és elfordítja a zárban. Most, hogy bezárta irodáját, nyugodtan elindul a hosszú folyosón szobája felé, hogy nyugovóra térjen...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: újonc Espada érkezik...   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 7:18 am

Nagyokat pislogtam a mellettem elrohanó shinigamikra. Mind tartottak kicsit tőlem, talán.... vagy csak szimplán utálták az Espadákat. Bár én nem egyszerű Espada voltam, hanem Privarion. Jobban mondva egy büszke Privarion. Cseppnyi bűntudat sem volt bennem, mert elárultam Aizen-samát. Nem voltam ott boldog. Mondjuk tényleg nem szép dolgot műveltem...
Ilyesfajta dolgokon gondolkoztam, miközben lefékeztem a kapitányom irodája előtt. Mélyet sóhajtva kopogtam. végülis csak illik valamiféle bemutatkozást tenni... legalábbis itt így szokták, úgy tudom.
- Jó napot kívánok, a nevem Hoshigawa Leena Yumi. Privarion Espada, aki mától az ön osztagában fog szolgálni. - motyogtam előre "betanult" szöbegemet. Reméltem, nem zavarom meg túlságosan a munkájában...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 7:34 am

Miközben irodája felé baktat, azon gondolkodik, hogy éjjel nem-e jöttek valami tündérek, akik megcsinálták helyette a papírmunkát. Magállt az ajtónál, lassan elfordította a kulcsot a zárban, majd szemét becsukta, s úgy nyitott be a szobába.
Egy szemét résnyire nyitja, majd elkiáltja magát;
- Fenébe ez még mindig itt van! - vakarja meg tarkóját, s odabattyog a halom mellé. Legszívesebben a Hikariouji-val égette volna szénné a rakást, de mivel ezt sajnos nem engedheti meg magának, így lehuppant a székében, ami a szokásosnál is puhább volt. *Kaptam volna egy újat?* - tette fel a kérdést, ám nem is gondolkozott a válaszon. Ha kapott is volna, azt úgysem közlik vele, esetleg majd csak hónap végén az elszámoláskor.
Már épp a papírok felé nyúl, hogy valamiféle munkát végezzen, mikor az ajtón belép az osztag legújabb "szerzeménye", aki máris bemutatkozik.
A kapitány végigméri a lányt, majd eszébe jut, hogy talán pont hogy neki kellett volna körbevezetnie az osztagban, hogy megismerhessék a tagok. Feláll a székéből, majd lágy hangon így szól;
- Yumi... Ugye szólíthatlak így? - ám nem várja meg a lány reakcióját - Kérlek tartózkodjunk a formalitásoktól... Ismerjük már egymást, még ha nem is oly' régóta...
A kapitány igazából még most is nehezen tudja csak elhinni, de úgy tűnik tényleg van befolyása a 46-ok tanácsánál. Elvégre nem mindennapi dolog, hogy egy espada csatlakozik valamelyik őrosztaghoz...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 7:59 am

Én elméletileg úgy gondoltam, hogy a formalitásokat be kellene tartanom. végülis csak valami újonc vagyok, vagy mi... Surprised Kissé idegesen pillantottam a kapitányomra, és válaszoltam:
- Természetesen, kapitány úr. Vagyis... Shoko. Ha hívhatom így. - teljees volt bennem a káosz és a zűrzavar. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kedves ember lesz a kapitányom. - Mi van önnel mostanság? Sok a munkája? - pillantottam rá érdeklődve, majd beljebb léptem. Nem volt kedvem mondani neki hogy hűűű meg háááá az irodájára, mert nagyon jól nézett ám ki. Nekem legalábbis tetszett. Ezt a külvilág felé csak egy mosollyal fejeztem ki.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 8:43 am

- Köszönöm kérdésed, bizony sok munkám van, de még megbirkózom vele... És igen, szólíts nyugodtan Shoko-nak. - feleli.
A kapitánynak még sosem nyílt alkalma ilyen bensőséges beszélgetésbe bonyolódnia egy hollow-val, ám ez nem jelenti azt, hogy elutasítaná a társaságát.
Végigméri a lányt még egyszer. Elég szemrevaló teremtés, azt meg kell hagyni. Yumi hiába hollow, ugyan úgy nő is, így a kapitány pillantása akaratlanul is másodperceket időzik a lány domborulatainál. És most, hogy Yumi már Soul Society oldalán áll, már semmiképp sem muszáj visszafognia magát... Vagyis nem arról van szó, hogy rávetődik a privaron espadára, csupán arról, hogy elkezdhet rá nőként gondolni.
- Tudod, te az osztagnál különlegesnek számítasz... Nyugalom, nem vonatkoznak rád külön szabályok, csupán annyi a dolog, hogy több időt kell eltöltened a kapitánnyal... Mit szólsz? Menni fog a dolog? - mosolyog a lányra, majd asztala elé sétál.
Még egy nehéz dolgon túl kell esnie neki is... Mégpedig a beilleszkedésen. Valószínűleg nem lesz nehéz, mivel a kapitány direkt úgy szedte össze az osztagot, hogy ellenszenves embert aligha lehetne találni... Talán a két bounto... Bár azok is inkább csöndben maradnak, hisz' tudják, hogy egy rossz szó más tagokra és repülnek...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Caquel Nouriiikioushioun
Privaron Espada
Privaron Espada
Caquel Nouriiikioushioun

nő
Hozzászólások száma : 59
Tartózkodási hely : Seiretei & Karakura Town
Registration date : 2009. Aug. 24.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 103. Privaron Espada, a 10. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 3 Cl0te7500/15000Kapitányi iroda - Page 3 29y5sib  (7500/15000)

Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 8:58 am

Érdeklődve hallgatom a kapitányt, majd idegesen kezdek el dobolni ujjaimmal a zanpakutuomon. Nem is olyan rég még shinigamit kellett vele ölnöm. De ennek az időszaknak vége. Vidáman mosolyogtam, és közben egy kedvenc dalának szövegét kezdte magában mondani: " Emlékszem még a fekete csillagokra....". Aztán képszakadás, és meglepetten jött rá, hogy válaszolni kellene a kapitánynak. Odapillantottam rá, majd gyorsan meg is szólaltam:
- Természetesen, ha úgy kívánja, Shoko. - néztem ki az ablakon. Ha minden jól megy, ma még beszerzek egy pár új CD-t és könyvet.... kellene valaki, aki szintén hasonló stílusú, mint én. Legszívesebben kinyújtóztam volna, de inkbb a zsebembe nyúltam, és elővettem egy fekete nyalókát. A cukor és csokifüggőségről még Las Nochesben sem tudtam lemondani. Biztos nem mondok le róla itt sem. Egészen finom volt ez a kólás - csokis nyalóka. Bár kicsit sajátos íze volt. - És mit kellene tennem, amikor önnel vagyok? - kérdeztem, természetesen magázva. A feljebbvalómnak kijár a tisztelet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-