-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Újonc érkezik, Maya   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 7:58 pm

-A holnapután nekem is megfelel...
- Köszönöm szépen a fáradozásait. A viszontlátásra, Suzumiya kapitány.

Gyorsan meghajoltam, majd kisiettem az irodájából. Reméltem, nem zavartam túlságosan. Kint vettem észre, hogy eltűnt a karkötőm. A sok szenvedéstől valószínűleg leoldódhatott az irodában. de nem. Akkor sem fogom a kapitányt zavarni a munkájában, harmadjára... legfeljebb később visszajövök, ha még meglesz. Azért kicsit elszomorodva néztem a kezemen a hiányát, ugyanis ezt a karkötőt még Shinjitől kaptam, azon a napon, amikor meghalt... Sóhajtva indultam el a folyosón.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 4:36 am

[Új újonc érkezik, Maya]
- Köszönöm szépen a fáradozásait. A viszontlátásra, Suzumiya kapitány.-hirtelen meghajolt és kiszaladt az irodámból Furcsa egy lány, de a jelenléte mégis nyugtató...-nagy levegőt vettem, majd felkeltem a székemből, hogy sétáljak odakint egy kicsit, az ajtóban viszont egy furcsa dologra lettem figyelmes, valami megcsillant a fényben. Lehajoltam és felvettem. Egy karkötő volt az. Biztos Mayáé, csak elejtette. Zsebre vágtam, majd elindultam, hogy oda adjam neki...

// Köszönöm a bemutatkozást Very Happy //

[Új újonc érkezik, Yukariko]
Hú a francba! Ejj, fene gondolta volna, hogy ennyi munkája van egy kapitánynak...-gondoltam, miközben a fogtam a fejem a sok munka közepette. Pihennem is kéne. Várjunk csak! Van nekem egy hadnagyom is...-vigyorogtam magam elé és csak akkor hagytam abba, amikor valami kopogást hallottam.-Szabad!-kiáltottam, majd összeszedtem magam...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7300/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 5:53 am

// Bocsánat, hogy az imént közbeírtam :push: //

-Szabad! - hangzott bentről.
Miközben beléptem, a kapitány arcát figyeltem, hogy észrevette-e az ajtós dolgot... Elvégre nem utal sok tehetségre, hogyha az újonc még a kardja erejét sem tudja kordában tartani.
-Jó napot, kapitány úr - hajoltam meg. - Amatsu Yukariko vagyok, mától ebben az osztagban szolgálok. Már ha nem tévedtem el - tettem hozzá magamban. - Vajon észrevette? A kapitány úr arcáról nem tudok leolvasni semmit... Nem mintha bárkiéről tudnék... - tűnődtem.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 6:03 am

// Semmi gond, ezért vannak a CÍMEK! //
[Új újonc érkezik, Yukariko]
Az ajtó kinyílt és egy lány lépett be rajta.-Jó napot, kapitány úr!-meghajolt-- Amatsu Yukariko vagyok, mától ebben az osztagban szolgálok.-elmosolyodtam, majd így szóltam:
-Nos, üdvözlöm az osztagban, kérem foglaljon helyet...-leült, majd tovább folytattam--Én Suzumiya Shoko vagyok, a kapitány, de ezt már gondolom tudja, szóval a következő kérdés az lenne, hogy talált-e már szobát?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7300/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 6:13 am

-Én Suzumiya Shoko vagyok, a kapitány, de ezt már gondolom tudja, szóval a következő kérdés az lenne, hogy talált-e már szobát? - kérdezte.
-Ööööö... Még nem - nyökögtem. ~ Na tessék, én sem tudok jobbat, csak ööözni... De legalább nem nekem kell témát mondani. ~ Tudja, kapitány úr, még nem volt időm keresni... Tudniillik, először ide akartam jönni, csak... Nos, eltévedtem - pirultam el. Félénken pillantottam el, mert nem voltam biztos benne, hogy a kapitány vajon tényleg úgy fog-e rám nézni, mint egy hülyére. De szerencsére nem, vagy csak én nem tudtam leolvasni az arcáról. Ez persze egyáltalán nem kizárt, úgyhogy még mindig lámpalázas voltam picit...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 6:25 am

[Új újonc érkezik, Yukariko]
-Eltévedt? No nem baj, majd rájön, hogy elég egyszerű errefelé a járás. Mindenesetre örülök, hogy a mi osztagunkat gyarapítja...-erre egy kicsit elpirult, lehet arra számított, hogy majd leszúrom ez miatt.
-Hát, azért nem lehetek ám olyan félelmetes, hogy ennyire meg keljen szeppenni... Higgye el, én elég korrekt vagyok az új emberekkel, természetesen nem várom el, hogy első nap tudja mindennek a helyét, szóval parancsba adom, hogy az elkövetkezendő pár napban gyakoroljon és nézzen szét az osztagnál, hogy hogy is mennek errefelé a dolgok...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7300/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 6:37 am

-I-i-igenis, kapitány úr! - dadogom, de eszembe jut, mit mondott az imént a megszeppenésről, ezért megpróbálok mosolyogni... Kevés sikerrel ugyan, de csak összejön valami. - Mondja csak, kapitány úr - kérdeztem hirtelen - sokan szoktak csatlakozni az osztaghoz? Úgy értem, hány tagja van az osztagnak?
A kapitány egy pillanatra eltűnődött, mintha utánaszámolna. ~ Hmmm... Akkor elég sokan lehetnek, ha ezt számolni kell... Mindegy, majd csak beilleszkedek valahogy. Még parancsba is kaptam... - ennél a gondolatnál elmosolyodtam magamban. ~ Az első utasítás, amit itt kapok ^.^
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 8:06 am

[Új újonc érkezik, Yukariko]
Ajjaj, na ezzel most komoly fejtörésre adott okot, nemrég lettem kapitány, az igazat megvallva még nem számoltam át, hogy mennyien is vagyunk...
-Hogy mennyien vannak az osztagban? Sajnos nem tudom.
Először arra gondoltam, hogy meglepődik a dolgon, de úgy tűnt nem zavarja és el is mosolyodott.
-Mindenesetre, az biztos, hogy népszerűek vagyunk, mostanában sokan csatlakoztak hozzánk.-hátradőltem a székben és elkezdem babrálni a közben széteső tollammal...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7300/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 9:07 am

~Vajon rajtam kívül most van más új? - tűnődtem. - Kíváncsi vagyok...
Szórakozottan néztem, ahogy a kapitány a tollával babrál. Teljesen elmerültem a gondolataimban, jó öt perc után vettem csak észre, hogy még mindig a tollat bámulom, ami közben teljesen szétesett. Nyilván a kapitánynak is van jobb dolga, mint hogy csak üljön egy kuka hölgyikével szemben...
- Jaj, elnézést kérek, kapitány úr, nem szeretném zavarni... Ne haragudjon, csak elgondolkodtam - álltam fel.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 9:24 am

Az a fránya toll, akárhányszor raktam össze, ugyan annyiszor esett is szét. Már nem is tudtam mit kéne vele csinálni, mikor eszembe jutott, hogy van ám belőle másik is, így elégedetten nyúltam be a fúkba, majd egy kisebb keresgélés után rátaláltam az írószerszámra. Feltekintettem, de Yukariko még mindig csak maga elé bámult. Észrevette, hogy nézem és gyorsan felugrott.
- Jaj, elnézést kérek, kapitány úr, nem szeretném zavarni... Ne haragudjon, csak elgondolkodtam.-mondta, majd lesütötte a fejét.
-Semmi baj, velem is megszokott esni. Hmm, nemrég érkezett egy másik újonc is, a neve Maya, szerintem vele kéne kezdeni a barátkozást, még mindketten újak vagytok, biztos tudjátok majd egymást segíteni pár dologban...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Amatsu Yukariko
4. Osztag
4. Osztag
Amatsu Yukariko

Hozzászólások száma : 122
Registration date : 2009. Mar. 29.
Hírnév : 17

Karakterinformáció
Rang: hihetetlen, de hadnagy *.*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te7300/15000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (7300/15000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16, 2009 9:43 am

-Köszönöm szépen a tanácsot, kapitány úr. Ígérem, igekezni fogok - mondtam, meghajoltam, és elindultam az ajtó felé. Közben végig mosolyogtam magamban, hiszen végre sikerült leküzdenem a lámpalázamat, és minden a lehető legjobban alakult... Úgy döntöttem, ha már enyire sikerült összekapnom magam, benézek a hadnagyomhoz is, már ha odatalálok... ~Csak el nem felejtsem az ajtót, nehogy azon is átnyúljak ~ torpantam meg. Ekkor eszembe jutott a kapitány úr tolla. Visszafordultam a küszöbről, odasiettem az asztalhoz, és megkérdeztem:
-Elnézést, kapitány úr, kölcsönkérhetném kicsit a tollát?
-Persze... - nézett rám meglepve, és ideadta a tollat. Én pedig szép nagy betűkkel ráírtam a kezemre, hogy "KOPOGNI AZ AJTÓN". Sajnos elég kicsi kezem van, úgyhogy az már nem fért rá, hogy "átnyúlás nélkül", de reméltem, ennyi is emlékeztetni fog.
-Köszönöm szépen. Viszontlátásra, kapitány úr - adtam vissza a tollat és hajoltam meg egyszerre, de a kapitányra inkább nem néztem. ~ Te jó ég, most mit gondolhat rólam... ~ Sopánkodtam magamban, miközben kisiettem az ajtón.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17, 2009 1:24 am

Felállt és az ajtó felé indult, de megtorpant és visszasietett hozzám.
-Elnézést, kapitány úr, kölcsönkérhetném kicsit a tollát?
-Persze...-szóltam, egy kicsit meglepődve. Akkor a tollat elvette és ráírt valamit a karjára, de azt már nem néztem, hogy mit. Miután végzett, így szólt:
-Köszönöm szépen. Viszontlátásra, kapitány úr!-szólt, majd meghajolt és kiment a szobából. Szemmel követtem, míg távozik, majd újra elmerültem a papírmunkában...

// Köszönöm a bemutatkozást Very Happy //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:18 pm

Gondoltam elmegyek és bemutatkozok a kapitányomnak. Éppen az iroda felé sétáltam, amikor oda értem bekopogtam, és amikor bentről elhallatszott egy " gyere be" beléptem az irodába.
- Jó napot kívánok kapitány úr! Gondoltam bemutatkozok önnek a nevem
Ashigaka Shikamazu, az osztag 3. tisztje, meg kérdezhetem, hogy a kapitány urat hogy hívják?
A kapitány intett nekem ,hogy üljek le én helyet foglaltam és vártam a kapitány válaszát.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 18, 2009 11:34 pm

[Új újonc érkezik, Ashigaka]
Az irodámban ücsörögtem, mert vártam egy jelentést, mikor kopogásra lettem figyelmes.-Gyere be!-szóltam, majd látom, ahogy belép egy újonc.
- Jó napot kívánok kapitány úr! Gondoltam bemutatkozok önnek a nevem Ashigaka Shikamazu, az osztag 3. tisztje, meg kérdezhetem, hogy a kapitány urat hogy hívják?-szólt, majd intek neki, hogy üljön le.
-Nos, meglep, hogy még nem hallottál rólam, engedelmeddel bemutatkozom, a nevem Suzumiya Shoko, én vagyok a 6. osztag kapitánya. Üdvözöllek az osztagban.-mondtam, majd elővettem egy nyilvántartást és felírtam. Ránéztem, majd így szóltam:
-Örülök, hogy az én osztagomat fogod gyarapítani, kérlek mesélj magadról egy kicsit...

// Mielőtt választ írsz, kérlek tekintsd meg a nyilvántartást. Sajnálom, de már megvan 3. tiszttől a 6. tisztig mindenki, de semmi baj, lehetsz 7. tiszt, vagy pedig ha jól teljesítesz, akkor feljebb kerülhetsz a ranglétrán és elérheted a 3. tiszt pozícióját, mert erre is adok lehetőséget. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 12:02 am

- Mesélek magamról egy kicsit a Elégerős vagyok, egyszer még két óriás holowot is letudtam győzni, és amikor ott megmentettek minket, akkor pont az ön osztagából valók voltak ott és ezt az osztagot ajánloták nekem, így hát ide jöttem, remélem jó barátok leszünk Suzumiya kapitány, nem jön el velem valamit inni, Kenpechi ivójába és ott folytathatnánk a beszélgetést? Azzal felálltam, hátha indulunk, de vártam a kapitány válaszát.



// Megnézztem a nyilvántartást és nem találtam 3. tisztet, így ha nem mondod meg ki az a 3. tiszt leszek mivel, nincs senki ott csak az 1, 2, 4, 5. tisztek foglaltak.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 1:40 am

[Új újonc érkezik, Ashigaka]
Végighallgattam Ashigaka ajánlatát és láttam, hogy felkel, majd az ajtó felé közelít.
-Nos, én is remélem, hogy jóban leszünk, örülök, hogy az osztagom a segítségére tudott lenni. Az ajánlatát pedig nem akarom vissza utasítani. Hova szándékozik elmenni?-kérdeztem, majd felálltam és én is elindultam az ajtóhoz...

// 3. tiszt van, csak még nem írt a nyilvántartásra! DE! Mivel sokáig inaktív, ezért LEFOKOZOM és ENGEDÉLYEZEM, hogy te légy az új 3. tiszt! Üdv a poszton és írj a nyilvántartásra! Very Happy //


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Ápr. 19, 2009 2:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ashigaka
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Ashigaka

Hozzászólások száma : 34
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te5000/10000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 1:46 am

Visszafordultam és nagyon megörültem, hogy a kapitány úr szerint is jó barátok leszünk.
- Hát mondom Suzumiya kapitány menjünk Kenpachi ivójába meginni valamit, rendben?
A kapitány erre elmorog egy " rendben van-t" és elindulunk Kenpachi ivójába.
" Ha találkozunk Kenpachival, én kurvára dühös leszek az tuti!!"


// köv post Kenpachi ivójába megy ok?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19, 2009 2:49 am

[Új újonc érkezik, Ashigaka]
Mosolygott egy sort.- Hát mondom Suzumiya kapitány menjünk Kenpachi ivójába meginni valamit, rendben?-kérdezte.
Te jó ég, milyen régen nem jártam már azon a helyen, talán még a hadnaggyal is összefutunk.-Rendben van!-szólok, de még visszamegyek az asztalhoz és aláírok egy utolsó papírt.

// Köszönöm a bemutatkozást! Very Happy //
// Írj Te kezdőpostot az ivóba! //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Egy kis ajándék ^^   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyVas. Május 03, 2009 10:16 pm

Azzal a biztos tudattal indultam a kapitány irodája felé, hogy kivág a rizsgombócaimmal együtt. Nem tehetek róla, hogy állandóan annyi kaját csinálok, hogy nem bírom egyedül megenni. Imádok főzni, sajnos... már Yukarikora, újdonsült barátnőmre is egy halommal tukmáltam rá. Mély levegőt vettem, és kopogtattam az ajtón.
- Szabad!
Felkészültem a haragos nézésekre, arra, hogy azonnal kiküldenek, ezért gyorsan beléptem.
- Jó napot, kapitány úr! Elnézést a zavarásért, de hoztam egy kis rizsgombócot. Nemrég fejeztem be a főzést, és annyit csináltam, hogy képtelen lennék egyedül megenni. Ezért gondoltam, hozok egy kicsit önnek is, ha nem haragszik meg érte.- szó mi szó, látszott rajtam hogy pár perce szabadultam a konyhából: a hajam még mindig lófarokba volt kötve - nem szeretném ha az emberek a hajam húzgálnák ki a szájukból evés közben.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Egy kis ajándék ^^   Kapitányi iroda - Page 2 EmptyKedd Május 05, 2009 9:31 pm

Egy küldetésről visszatérvén bebaktattam az irodámba, ahol kényelembe helyeztem magam és néhány jelentést olvasgattam. Szerencsésnek mondhatom magam... Mostanában rengetegen jelentkeztek az osztagomba. Bizony tehetségesebbnél tehetségesebb újoncok ezek. Gondolataimat Maya zavarta meg, aki miután belépett az irodámba, egyből étellel kínált.
-Én is üdvözöllek Maya...-köszöntem neki vissza, miközben mosolyogtam egy sort.-Nos... Természetesen örülök annak, hogy gondoltál rám, kérlek, foglalj helyet.-szólok a lánynak és hellyel kínálom, miközben végigmérem. Hmm... Ezt a hajviseletet még nem láttam rajta...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 4:51 am

- Természetes hogy hoztam a kapitány úrnak. Meséljen, kapitány úr, hogy van mostanában?- valami miatt nem is voltam ideges, megnyugodtam a kapitány közelében. Lassan elővett egy gombócot, és beleharapott. Lenyelte, közben én gyorsan végigmértem. Tényleg olyan, mint egy igazi vezéregyéniség.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 6:00 am

A lány leült az asztal másik oldalán lévő székbe és a tálnyi gombócot lerakta elém.
- Természetes hogy hoztam a kapitány úrnak. Meséljen, kapitány úr, hogy van mostanában?-mondta, miközben én kiügyeskedtem egy gombócot és beleharaptam. Finom volt, úgy tűnik Maya ért a főzéshez és ezt elégedetten nyugtáztam.-Nos..-kezdtem bele a mondókába, miközben megtöröltem a szám.-Egész jól, köszönöm kérdésed...-mondtam, miközben belekezdtem egy másik gombócba is.-És te hogy vagy?-kérdeztem a lánytól...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 6:06 am

- Ami azt illeti, egészen jól. Már van néhány barátom, tervezem, hogy elcsábítom őket a fürdőbe, vagy esetleg a büfébe... remélem nem terhelik nagyon agyon a munkával, kapitány.- mosolyogtam egyet rá. Mitől van ilyen happy feelingem? - Majd ha ráér, eljön velünk? Persze csak ha ráér, nem akarom zavarni. - kicsit megigazítottam a ruhámat, és várakozva néztem rá. A kapitány eközben egy újabb adag gombócot fogott meg, és kezdett el enni. Láttam hogy nincs a közelében innivaló, ezért gyorsan töltöttem neki egy pohár vizet a sarokban álló asztalról, és elétettem. - Remélem, nem baj...- néztem rá.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te0/0Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 7:05 am

Úgy tűnik Maya jól beilleszkedett, ezt örömmel hallottam.-Megnyugtatlak, még bírom a munkát...-mondom, miközben én is mosolygok.- Majd ha ráér, eljön velünk? Persze csak ha ráér, nem akarom zavarni.-kérdezi a lány, miközben felkel és hoz nekem egy pohár vizet.- Remélem, nem baj...-mondja kicsit félénken.
-Köszönöm az italt, és a gombócokat is, ez jól esett...-szólok elégedetten és hátra dőlök.-Valamikor biztos tudok rátok időt szakítani, csak nem tudom, hogy mikor...-hát igen, kevés az ideje egy kapitánynak, de remélem ezt ő is megérti. A gombócoktól jóllakottan sóhajtok egy nagyot...-Mégegyszer köszönöm szépen...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kapitányi iroda - Page 2 Cl0te36000/45000Kapitányi iroda - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 EmptySzer. Május 06, 2009 7:19 am

Meglepve láttam, hogy milyen rövi idő alatt bevágta a gombócokat. Aztán eszembe jutott, min gondolkoztam. Nem haverkodni kellene a kapitánnyal, de akkoris... ő ugrott be amikor azon gondolkoztam, kinek vigyek Yukarikon kívül. Ezen meg nincs megbánnivaló. - Hű, mennyi papírmunkája van, kapitány! - lepődtem meg.- Nincs szüksége segítségre? Gyorsan rendbe tudom őket szedni.- mosolyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Kapitányi iroda - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kapitányi iroda   Kapitányi iroda - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kapitányi iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-