-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány szobája (de nem az irodája!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyKedd Dec. 22, 2009 9:18 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.


A romantikus és csodálatos este után következett a másnap. Egész éjjel le sem hunytam a szemem, csak az előző estén járattam agyamat, hogy túl vagyok rajta, és tökéletesen 100%-osan sikerült minden, amit elterveztem, és innentől már a költözést, és az esküvőt kellett tervezgetnünk. El sem hittem, hogy megházasodom. Néhány éve, ha valaki azt mondja, hogy kapitány leszek Soul Societyben, és egy gyönyörű feleségem lesz, kb hülyének néztem volna, és elküldtem volna melegebb éghajlatra, vagy egy detoxikálóba. Ám megtörtént, és nagyon elmondhatatlanul boldog voltam.
Korán reggel a lehető legnagyobb csendben mentem zuhanyozni, nehogy felébresszem kedvesem, majd ezután kiosontam lábujjhegyen a konyhára, és nekikezdtem a reggelicsinálásba. Ehhez azért értettem, bár egy kívül állónak, aki mondjuk a szobában várakozott volna érdekesen hangzott volna. Nagyjából folyamatos nyögések, koppanások, reccsenések hangzottak volna a konyha felől. De azért nagy nehezen elkészültem, és csillogó szemekkel, elégedetten szemléltem munkám gyümölcsét, vagyis a pirítóst, meg a gyümölcslét. Vissza is masíroztam a szobába, és leültem az ágy szélére párom mellé, hogy egy lágy csókkal ébresszem, és reggelivel kínáljam. Kedvesen mosolygok kijelentésére, miszerint el fogom kényeztetni, ha így mennek tovább a dolgok, és közben figyeltem, hogyan eszik, majd magamnak is szedtem egy szelet pirítóst.
- Csak nem! - jegyeztem meg vigyorogva, viccként, majd haraptam egy jó nagyot a kenyérből, ezzel is elismerve saját kitűnő főzőtehetségem.(xD)
Közben végiggondolta, hogy kaja után akkor kb el is lehet kezdeni a készülődést, és átmászni a 8. osztaghoz költözködni. Kedvesem mintha csak megérezte volna ezt, hisz szóba hozta a témát egy öleléssel és egy csókkal társítva, amit természetesen viszonoztam, és csak utána szólaltam meg, miután kihámoztam magam Mitsu karjai közül.
- Gondolhattad volna, hogy nem hagyom, hogy egyedül költözz! Természetesen veled tartok! - dorgáltam meg szelíden kedvesem.
Elfogyasztottam a pirítósom maradékát, majd megvártam, míg Mitsu összeszedelőzködik, és indulásra készen nem lett, ami abból állt, hogy unott fejjel fetrengtem az ágyon, míg rá vártam. (xD) Sosem értettem, hogy miért tart a nőknek ilyen sokáig a készülődés, aztán arra jutottam, hogy biztos a hajuk miatt, mert annak mindig ápoltnak és szépnek kell lennie, és sokat kell vele foglalkozni...>.<
Kis idő múlva aztán feltűnt kedvesem, és végre indulhattunk. Előre engedtem Mitsut, majd bezártam az ajtót, és átkaroltam menyasszonyom, majd elindultunk a 8. osztag felé.
- Miért van az, hogy rátok mindig ennyit kell várni, szívem? - kérdeztem vigyorogva páromtól, és megcsiklandoztam út közben. Reggel volt még, friss volt a levegő, és mélyet szippantottam belőle. Ez a nap is jól indult, és jól is fog befejeződni, mint ahogy innentől kezdve az összes, ha Mitsu átköltözik hozzám.
- Őőő...kezdjük a kisebb dolgokkal az elején majd nem? - kérdeztem gondolkodva Mitsutól. Jobb lett volna, ha előbb a kisebb ingóságait hozzuk át, nem pedig a nagyobb falatokat, mert úgy jobb, hogy miért, azt nem tudtam, de biztos így volt a jó, mert én így gondoltam.
- És különben meg, jól aludtál nálam? - kérdeztem mosolyogva Mitsutól, hogy ne a költözködés megterhelő gondjairól legyen szó.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptySzer. Jan. 06, 2010 11:23 pm

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

Boldogan ébredtem Suke ágyában, és mosolyogva hallgattam, ahogy a reggelit készíti. Még most se tudtam teljesen elhinni az előző este történteket. Olyan volt, akár egy álom… Ha tényleg az lett volna, semmiféleképp nem akartam, hogy vége legyen. Azonban nem álom volt. Valóság volt. Ennél valóságosabb talán nem is lehetett. Ujjamon ott csillogott gyönyörű gyűrű, amit páromtól kaptam szerelme jeléül.
A reggeli, amit készített finom volt, igaz, csak pirítósból és gyümölcsléből állt. Nem az számított, hogy mit készített, hanem az, hogy szívét-lelkét beleadta.
Elrágcsáltam egy szelet pirítóst, és megittam egy pohár gyümölcslevet, majd öltözködni kezdtem. Ideje volt megkezdeni a költözést.
- Hm… pedig én teljesen egyedül akartam átvonszolni az összes dolgomat…
Incselkedtem, majd megcsókoltam. Reménykedtem benne, hogy nem hagyja, hogy egyedül szállítsam át a 8. osztagból a cuccaimat, hiszen nem kevés van belőle. Igaz, az kicsit fura, hogy szinte havonta költözködök. Még nem is olyan rég történt, hogy elfoglaltam a 8. osztag kapitányi hálóját, és már máris a 10. osztagéba költözök. Vicces volt erre gondolni. Valószínűleg mind a két osztag tagjai kattantnak néz. Mondjuk nem is csodálom, hiszen lényegében tényleg az vagyok…
Amíg ő befejezte a reggelizést, addig én elkészültem. Kicsit tovább tartott ez az egész, mint ahogy szerettem volna, így sikerült szerelmemet megváratni, nem is kicsit. Látszott rajta, hogy már kezdi magát halálra unni, így hát próbáltam a lehető leghamarabb elkészülni. Miután elkészültem, indultunk is tovább az osztagom felé.
- Általában nem szoktam ennyit vacakolni a készülődéssel. Meg egyébként is, ez csak miattad van... Túlságosan is tetszeni akarok neked.
Böktem oldalba válaszként a csiklandozásra, amitől természetesen sikerült hangosan felröhögnöm. Egy ideig még kuncogtam túl hangos megnyilvánulásomon, amivel sikerült néhány 10. osztagos tisztet fel is ébreszteni, akik hangosan morogtak szobájukban.
- Igen, nem ártana előbb a kisebb dolgokat letudni. Nagyok úgy se nagyon vannak, mivel a bútorok fele már ott volt.
Semmiképp se akartam kimondani Yuu nevét, hiszen nem tudhattam, hogy mit fog rá reagálni Suke. Tudtam, hogy igen szoros barátságban voltak, és valószínűleg sikerült nagyot csalódnia benne. Inkább nem akartam megemlíteni…
- Hüm?
Kérdeztem, amikor hallottam, hogy egyetlenem kérdezett valamit, de a mondandója valahol elveszett útközben. Túlságosan elkalandoztak a gondolataim, de aztán valahogy csak leesett, hogy mi is volt a kérdés tárgya.
- Ja, remekül. Melletted nem is aludhat máshogy az ember…
Valahogy megnyugtató volt a jelenléte. Ha velem volt, úgy éreztem, semmi baj nem történhet, hiszen ő ott van velem, és ha kell, megvéd.
- Mellesleg… Én nem kapálóztam túl sokat az éjszaka?
Kérdeztem kissé elpirulva. No igen… szokásom rúgkapálni éjszaka, ha épp olyan álmom van. Csodálkozom, hogy eddig még senki nem halt meg mellettem az ágyban. Na nem mintha olyan sokan lettek volna…
Lassacskán megérkeztünk a saját szobámba, ami szokás szerint kicsit fel volt forgatva. Dobozok, és ládák mindenfelé. Még nem nagyon volt időm kipakolni. Végül is így egyszerűbb dolgunk lesz, hiszen nem tart majd olyan sokáig a költözködés. Természetesen az ágyamon még mindig hatalmas halomban hevertek a különböző ruhadarabok, amik közül kiválasztottam az ideálisat a vacsorára. Gyorsan a ruhakupachoz siettem, majd kihalásztam normális ruhadarabjaimat.
- Egy perc, és jövök. Csak felveszek valami kényelmesebbet.
Mondtam, majd be is viharzottam a fürdőbe, hogy átvehessem megszokott ruháimat. Az öltözködés tényleg nem tartott sokáig, csak néhány percig, elvégre most nem kellett sokat szöszmötölnöm.
- Akkor kezdhetjük is.
Javasoltam fülig érő mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 07, 2010 6:39 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

Végre valahára elindulhattunk költözködni. Ez nagy esemény volt, szóval ott kellett lennem mindenképp, meg mégse hagyhattam, hogy Mitsu egyes egyedül költözködjön hozzám. Már a leánykérés másnapján szakított volna. >.> Szóval döntöttem, és besoroltam kedvesem mellé, hogy indulhassunk a szobája felé. Szegényem sokat költözködik mostanában. Nem rég léptették elő kapitánnyá, szóval akkor költöznie kellett a 8. osztaghoz, most meg, megkértem a kezét, és jön hozzám. Na de nem kell egyedül költöznie, meg amúgy is, befogok munkára 1-2 tisztet a 8. osztagból, és mivel Mitsu is ott lesz, nem lesz ellene kifogásuk, hogy segítsenek nekünk. Nem hinném, hogy bárki is magára szeretné haragítani az én kedvesemet, mert akkor kettőnk "csúnyán nézésével" találná szembe magát, és az halálos tud lenni. Átkaroltam Mitsut, és úgy haladtunk ketten, lassacskán a 8. osztag felé. Nem siettünk, ugyan miért tettük volna? Hülyék lettünk volna bemenni ilyenkor dolgozni. Sőt, le is szidtam volna Mitsut, ha csak a munka gondolata is felmerült volna benne. Nekünk most fontosabb dolgaink voltak az osztagaink irányításánál, el lesznek a hadnagyaink pár hétig nélkülünk is. Derűs hangulatunk volt, nem szeghette semmi jókedvünket mostanában, az biztos. Megvolt az első közös éjszakánk a lánykérés után is, érdeklődtem is, hogy jó volt e, mert hát az egom megkövetelte. (xD)
Elégedett bólintással jeleztem, hogy megértettem válaszát, és vigyorogva hallgattam tovább.
- Őő, nem. Vagyis, egyszer a nyakamba vetetted magad, és nyomorgattál, de nem tudtam eldönteni, hogy ébren vagy e vagy álmodsz. De azért visszaölelgettem. Aztán nem nagyon mocorogtál többet. De ha kapálóztál volna, sem érdekelt volna különösebben. Meg találtam volna a módját, hogy hatástalanítsalak. - mondtam kedvesen, és magamhoz öleltem szorosan.
Bár az út korántsem volt olyan rövid, társaságban repült az idő, és úgy tűnt, mintha néhány perc alatt értünk volna át az egyik osztag területéről a másikra, pedig nem volt egyik se valami kicsi. Mitsu új szobájában nem is jártam még, mert utoljára akkor voltam nála, mikor még hadnagy volt. Amúgy sem volta kedvem annyira a 8. osztag közelében tartózkodni, érthető okok miatt...
Előre engedtem Kedvesem az ajtóban, majd utána belépdeltem én is. Nem lepődtem meg, mikor ládák tömkelegét láttam, egyrészt sok ideje nem lehetett még pakolászni, másrészt, amúgy is lustácska volt kicsit, de így volt jó, ahogy van.
- Hümm, szép rend van. - jegyeztem meg viccesen, majd vártam, és néztem, mit csinál Mitsu. Bólintottam egyet, mikor mondta, hogy felkap valami kényelmesebbet, és tovább nézelődtem addig a szobában. Odamentem az ágyához, ahol egy szép nagy kupa ruha foglalt helyet, és vizsgálgatni kezdtem őket. Szemem megakadt egy rövidebb ruhánál, és érdeklődve emeltem fel, hogy jobban megnézhessem magamnak. Mikor Szerelmem néhány perc múlva visszajött, vigyorogva lebegtettem meg előtte a ruhadarabot.
- Ebben is jöhettél volna. - kacsintottam, majd odébb raktam, hogy elkezdhessük a pakolást.
- Okés...akkor esetleg a ruháidat pakold össze először, aztán azokkal kezdjük. Van itt még néhány üres doboz, azokba befér szerintem, és azokat egyedül is át tudom vinni a szobánkba. Jut eszembe...kell majd 1-2 tisztet szerezni, hogy a bútorokat is átcipeljük. be fog ez férfi a szobánkba mind, Édesem? Sosem értettem, hogy hogyan lehet a nőknek ennyi cuccuk. o.O - kérdeztem komolyan törve a fejemet a dolgon.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 21, 2010 6:15 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.


Kissé szégyenkezve hallgattam, hogy miket műveltem álmomban, amikor kedvesemmel töltöttem az éjszakát. Jó, rendben, hogy ez csak az érzelmeim kivetülése volt, meg minden, de szegény cukrosmókust nem hagytam aludni… Azért mondjuk hálás voltam neki, hogy még előttem sikerült felkelnie, és készített reggelit. Legszívesebben már abban a pillanatban szétnyomorgattam volna, amiért ennyire szeret, és meg is érdemelte volna, csakhogy inkább úgy döntöttem, hogy összegyűjtöm a napi adagot, és majd este megkapja egyszerre az egészet. :3 Mert hát az kicsit érdekesen festett volna, hogy egésznap a nyakában csimpaszkodva mászkálok, mint valami pókmajom.
Ahogy a szobámba léptünk, máris látszódott, hogy egyrészt milyen rendetlen vagyok, másrészt pedig hogy nem rég költözködtem. Úgy tűnt, hogy ez a gyönyörű rend Sukének is szemet szúrt, hiszen megjegyzését nem tudtam volna csak úgy elmenni a fülem mellett. Karomat összekulcsolva baktattam be a fürdőbe, és morogtam magamban csendesen. Gyorsan sikerült átöltöznöm, így hamar elkezdhettük a munkát.
- Majd legközelebb abban megyek, kicsim.
Kacsintottam felé pajkosan. A haragomból már szinte semmi se maradt, hiszen egyszerűen képtelen vagyok rá valami miatt haragudni. Nem is értem, hogy mi miatt… xD
Gyorsan elmásztam egy tiszta szemeteszsákért, és szép sorjában beledobáltam a ruháimat. Minek vasalni… majd ha kell, akkor ott lesz a vasaló, és átmegyek rajta néhányszor, ijedezve, hogy mikor égetem ki szerencsétlen ruhadarabot. Mert ugyebár ez tőlem kitelik, amilyen kétbalkezes vagyok néhanap. Suke sopánkodását hallgatva pakoltam egyik ruhát a másik után, majd miután megtelt az egyik, máris vettem a kezembe a következő fekete zsákot.
- Édesem, természetesen nem viszünk mindent… Például az ágy teljesen felesleges lenne, és a többi berendezés tárgy is. Elég, ha csak az apróságokat visszük, meg a szekrényt. Ennyi bőven elég.
Battyogtam a háta mögé, és öleltem át. Arcomat a hátán pihentettem, és hallottam, ahogy a szíve ver. Arcomon egy halvány mosoly suhant át. Hálás voltam, amiért segít áthurcolkodni hozzá, bár lényegében el is várható, ha egyszer a lakótársa leszek. Na jó… annál talán kicsit sokkal több… végül is… előző nap jegyzett el. Nem lehetünk csak simán lakótársak, hiszen hamarosan összekötjük örökre az életünket. Igaz is… még a napot se jelöltük ki. De talán ezzel még ráérünk, hiszen még csak előző nap történt meg az a bizonyos leánykérés, ami valószínűleg örökre megváltoztatja mindkettőnk életét. Igaz, hogy a házasságok többsége válással végződik, de én azért reménykedek, hogy nálunk semmi ilyen nem lesz. Bizakodó vagyok, és remélem ő is.
- Ugye tudod, hogy mennyire szeretlek?
Suttogtam halkan, mintha legalábbis az utolsó szavak hagyták volna el a számat. A választ már sejtettem, vagyis inkább próbáltam azt hinni, hogy tudom. Egy pillanatig még hallgattam, majd mintha mi sem történt volna, visszatértem a pakoláshoz. Arcomon mindvégig széles vigyor volt jelen, amit nem tudtam hova tenni. Talán annak örülök ennyire, hogy végre együtt lehetünk a nap minden percében, na meg annak, hogy megtörtént a csoda, amire eddig egész életemben azt hittem, hogy csupán egy buta álom, ami sose válik valóra.
Boldogan csomagoltam be az apró, törékeny mütyürjeimet, és tettem őket katonás rendben a doboz aljára. Valamiért még én is meglepődtem, hogy milyen tökéletes vonalban rendezgetem őket. Talán valami kényszerbetegség van nálam kialakulóban? Máris kezdenek előtörni nálam a leendő feleség munka- és rendmániája? Ugye nem? Ugye csak beképzelem magamnak, hogy ilyen leszek? Ezektől a gondolatoktól kissé bepánikoltam, de megpróbáltam őket minél hamarabb elhessegetni, hiszen semmi szükségem arra, hogy becsavarodjak tőlük. Én jó vagyok úgy, ahogy vagyok, és semmi szükségem arra, hogy megváltozzak. Ha meg valakinek nem tetszik, hogy ennyire nem vagyok tökéletes, akkor így járt. Mehet, amerre lát! Innentől kezdve a kicsi bigyóim már nem rendeződtek sorba, hanem leginkább össze-vissza próbálták túlélni merényleteimet. Amint egy dobozzal végeztem, önelégülten vigyorogni kezdtem. Kissé boldoggá tett, hogy egyet se sikerült eltörnöm közülük, bár lehet, hogy az is szerepet játszhatott a nem-törtem-el-egyet-se dologban, hogy mindegyik inkább műanyagból készült, semmint üvegből, vagy más törékeny anyagból.
- Egy doboz tele, a ruhák összepakolva. Vagy legalábbis a többségük… Te hogy haladsz?
Pislogtam egyetlenemre kíváncsian. Azért reménykedtem benne, hogy ő is ilyen szerencsésen csomagolta a holmijaimat, mint én.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyKedd Jan. 26, 2010 1:34 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

Utólag végiggondolva lehet, hogy nem én voltam a legjobb választás a költözködésre való segítségre, de hát ki más segítene költözni Mitsukonak, mint Én? Én vagyok a párja, szerelme, mackója, vőlegénye, majdani férje, szóval kötelességem volt segíteni neki. >.< Majd legfeljebb várok addig, míg Mitsu meg nem mondja, hogy mit pakoljak, mert a szobájában aztán nem igen igazodtam ki. Talán a melltartók, fehérneműk, harisnyák lelőhelyét megtaláltam volna magamtól, de mást nem igazán. Amúgy is kupi volt, amit viccesen meg is jegyeztem kis Mezei Pockomnak, aki erre mintha kissé sértődötten vonult volna el a fürdőbe átöltözni. Nem mintha az én szobámba nem lett volna kupi, sőt, most milyen kupi lesz majd, hogy összeköltözünk! *.* Míg Aranypacsirtabogaram öltözött, jobban szemügyre vehettem a szobát, és szemem meg is akadt egy különösen rövidke ruhakölteményen, amiben gyorsan le is vizualizáltam Őt. Kissé túlvizualizáltam a dolgot, mert a ruha hamar lekerült volna szerelmemről, de mire továbbköltöttem volna a dolgot, már meg is jelent a szobában újra Mitsu, és visszarángattam magam a valóságba, ahol történetesen épp költöztünk.
Kacsintva válaszolt viccből feltett kérdésemre, ebből azt vettem ki, hogy nyert ügyem van, és még hordva lesz a közeljövőben az a ruha. Hisz ellenállhatatlanul tudok nézni, ha valamit szeretnék Kedvesemtől, bár Ő is. Kölcsönösen nem tudunk egymásnak ellenállni, és ez így is volt helyes. Míg kedvesem egy szemeteszsákért ment, én gyorsan felvázoltam az agyamban a kis tervet, és néhány másodperces tervezés után kész is volt a kész terv. Egy meghitt, romantikus este, kettesben. Nincs is ennél jobb, és reményeim szerint még az áhított ruha is felkerülne az én kis Énekes bokorpacsirtámra. A terv kész volt, már csak tálalni kellett, de majd ráér még, most egyelőre költözés volt napirenden.
- Okés, akkor, a szekrényt viszem először majd! - tudtam le gyorsan a dolgomat, hisz míg Mitsu pakolt, addig sem kellett mást csinálnom, és mikor az első forduló kezdődik, csak felkapom a szekrényt, és átviszem a 10. osztaghoz. Reményeim szerint nem volt tele mázsás kövekkel a szekrény, és gond nélkül átcipelhettem a szobánkba. Míg ezt gondoltam át, szerelmem mögém lopózott, és átölelt hátulról. Megfogtam kezeit, és magamhoz szorítottam. Szemem becsukva élveztem a pillanatot, ami nem tartott sajnos örökké, de nem kellett már attól tartanom, hogy hosszabb ideig nem látom Ecsetfülű mókuskámat, hisz tegnap jegyeztem el, és innentől kezdve minden áldott napot vele kezdek, és vele fejezem majd be.
- Tudom. - suttogtam vissza szerelmemnek. Többet nem kellett mondanom, hisz pontosan tudta Ő is, hogy az életemet eldobnám azért, hogy Ő élhessen, és akármikor tűzbe tenném érte a kezét gondolkodás nélkül, hisz nélküle nem bírnám ki. Szinte észre sem vettem, hogy Kedvesem folytatta tovább a pakolást, még mindig ott álltam a szoba közepén, azon merengve, hogy mennyire is szeretem Őt, és hogy mire mennék nélküle. Néhány hónapja még nem is ismertem, azóta viszont gyakorlatilag hozzám nőtt, nem bírtam nélküle ki sok időt. Elég csak a halloweenes esetre gondolni...
Gondolataimat visszakanalaztam a jelenbe, ahol Csincsillám még mindig jókedvűen pakolt.
- Öh, hát én arra várok, hogy az első adaggal elkészülj, és elindulhassunk. Első körben a szekrényt viszem, így sok dolgom nem volt most. Viszont a fehérneműket és a melltartókat szívesen viszem még pluszba! *-* - vigyorogtam menyasszonyomra. Tekintetem ismét az ágyon nyugvó vékonyka ruhára szegeződött, és agyamban felgyulladt a kis lámpácska, hogy most kéne.
- Hmm, mond csak kicsim. Mi lenne, ha ezt a darabot mondjuk holnap este vennéd fel, mikor is elviszlek egy meghitt, romantikus vacsorára a Kumo Étterembe? Tökéletesen illene hozzád. - mondtam mosolyogva, miközben ujjamra akasztottam az adott ruhadarabot, és kedvesem felé mutattam.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyPént. Jan. 29, 2010 9:20 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

Lassan, de biztosan haladgattunk a költözködéssel. Vagyis pontosabban inkább én haladtam, hiszen szemlátomást Suke még csak egy gyufaszálat se tett arrébb… Én itt küszködök, hogy össze legyen minden pakolva, ő meg csak itt álldogál, és néz ki a fehér fejéből. Hallatlan, hogy milyen lusták ezek a férfiak, de most komolyan! Még hogy a szekrényt fogja hozni… Persze már… Halkan morgolódva, és talán kissé erősebben, mint kellett volna, belevágtam egy kis porcelán mütyűrt a dobozva, mely hangos csörömpöléssel adta tudtomra, hogy eltört. Grimaszt vágva zártam le a papírdoboz tetejét, mely kissé felpuklisodott a benne lévő sok cucctól. Kezemet összecsapva, halvány mosollyal örvendeztem, hogy végre kész az első adag. Persze még mindig mérges voltam Sóskásszalamanderemre, de hát na… Majd miután végeztünk, meg kapja, amit megérdemel. Egyelőre minden segítőkész jól jön, még ha nem is segít túl sokat.
- Persze… a fehér neműket, mi…?
Morgolódtam halkan, de azért abban nem voltam biztos, hogy nem hallotta meg. Végül is nem is nagyon érdekelt, hiszen megérdemelte. Ne az alsó neműimmel foglalkozzon, hanem inkább azzal, hogy mit tud segíteni.
- Oké…
Vontam meg egyszerűen a vállamat a vacsora meghívásra, ráadásul pont azt a ruhát akarja velem felvetetni, ami a legrövidebb az összes közül. Jellemző… férfiak… Igaz, kedveltem azt a ruhát, viszont nem szívesen hordtam. Csak úgy lógott a szekrényben, mintha olyan nagyon szükségem lenne rá. De ha ő ezt akarja, hát legyen… Egyszer felveszem neki, ha ennyire akarja. És mondjuk nem is volt olyan rossz ötlet ez a vacsizás. Igaz, a kezemet már nem kérheti meg rajta, hiszen azt már megtette, de akkor is. Az előző este is kellemesen telt, és valószínűleg az is olyan lenne. Már csak kíváncsiságból is el kéne menni…
- Sok sikert a szekrénycipeléshez, Superman.
Jegyeztem meg kissé incselkedve, majd felkaptam a kész dobozom, és elindultam a 10. osztaghoz. Néha egy-egy shunpot is beiktattam, hátha gyorsabban jutok el a cél állomásig. Dühöm percről percre fogyott, hiszen sose tudtam sokáig haragudni arra a nagy mamlaszra. Igaz, dühített, hogy mégy csak egy kicsit se segített pakolászni, de akkor is.
Nagy sóhaj társaságában dobtam le a dobozt Suke szobájának ajtajánál, majd leültem közvetlenül a fal mellé. Hátamat a hűvös, falnak támasztottam, és vártam. Kíváncsi voltam, hogy Mézesmacicsöpp egyedül hozza-e el a tömény fa szekrényemet, hiszen nem valami könnyű darab. Halkan kuncogtam, ahogy néhány ezzel kapcsolatos kép átsuhant az agyamon. Talán mégiscsak megkér valakit, hogy segítsen neki… Vagy egyedül szeretne megbirkózni a hatalmas feladattal, hogy én még jobban szeressem? Bár mondjuk ez lehetetlen, hiszen ennél jobban képtelen lennék szeretni. Már így is rá gondolok a nap minden egyes másodpercében, és most már vele is fogok élni, ráadásul összeházasodunk. Meg persze arról ne is beszéljünk, hogy az égvilágon bármit megtennék azért, hogy semmi bántódása se essen. És úgy gondoltam, ezzel ő is nagyjából így van.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:12 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

Nagyon jól haladtunk a költözéssel! Már majdnem minden kész volt arra, hogy átszállítsuk a következő rendeltetési helyére, vagyis a szobámba. Pedig én segítettem volna az én kis Őzgidácskámnak, csak hát jobban hát elvette a figyelmem az a fránya rövidke ruha, na meg a fehérneműk keresgélése. Pedig én tényleg akartam segíteni! Meg fogok is. Azt a nagy szekrényt ki mást cipelné át a szobánkba, ha nem én? (Egy random tiszt akit befogok..hehe xD) Áh, leszek olyan rendes, hogy nem másra bízom e nemes feladatot, és magam fogom átcipelni a szekrényt. Amúgy sem lehet olyan nehéz. Remélem nem ebben a szekrényben tárolt minden nehéz cuccot Földipocok, mert akkor sok idő lesz, míg átérek. Mintha kicsit magára vette volna Kedvesem a viccelődésemet, meg azt, hogy csak álltam végig. Sebaj, majd kiengesztelem, eddig mindig sikerült.^^
- Superman? - néztem értetlenül távolodó Menyasszonyom után, aztán vigyorogva megvontam a vállam, miután elképzeltem magam kék superman cuccban. Gáz volt..jobban állt a haori, azzal is lehet valaki superman, lásd Yuu-chan. (xD)
Rájöttem, hogy igazából mi is lenne a dolgom az ábrándozás helyett, így egy grimasz kíséretében odamásztam a méteres szekrényhez, majd egy nyögés kíséretében a hátamra kaptam. Jóval nehezebb volt, mint amire számítottam, de azért némi erőlködés árán csak el fogok jutni a szobánkig, elvégre nem foghat ki rajtam egy szekrény. Végre valahára elindultam ,és kicammogtam Kedvesem szobájából. Ha valaki látta volna a jelenetet, kábé annyit látott volna, hogy egy nagy szekrény lebeg a föld fölött fél méterrel, míg valaki nyög alatta, de az egomnak köszönhetően meg sem fordult a fejemben, hogy valakinek a segítségét kérjem. Nehogymár egy kapitány segítségre szoruljon. >.< Métert méter követett, ahogy lassan haladtam az osztag fele. Érdekes, hogy gyalog jóval rövidebbnek tűnt az út, de lehet, hogy az is közre játszott, hogy fél perc kellett egy lépéshez. Épp egy nehezen bevett kanyar után fújtam magam ki kicsit, mikor egy hang szólított meg valahonnan észak felől. (Nem sok mindent láttam a szekrény miatt.)
- Kapitány! Ne segítsek? - kérdezte egy fiatal tisztem aggódó arccal. Észre sem vettem, hogy időközben már a 10. osztagban voltam.
- Ne! - intéztem el röviden, és tömören a dolgot, majd egy nyögés kíséretében folytattam kálváriámat a szobánkhoz, ahol Mitsu már minden bizonnyal vigyorgó képpel vár. Néhány perc után végre valahára megérkeztem a szobába, és egy nagy nyögés kíséretében letettem a szekrényt a szoba közepén, majd verejtékező arccal kiterültem az ágyon, és pihegtem.
- Mit tárolsz ebben a szekrényben? Sziklákat? Igazán kárpótolhatnál, vért izzadtam, mire ideértem a szekrénnyel. Remélem jót nevettél rajtam. >.> - kérdeztem lihegve kissé sértődötten, miközben felültem az ágyon. Persze nem voltam megsértődve, hisz hogy is lehettem volna. Szerintem kölcsönösen nem tudtunk egymásra morculni néhány másodpercnél tovább, mert annyira oda voltunk egymásért. Vagyis én tutira, de szerintem Mitsu is így volt vele.
- Na, van még valami a szobádban, vagy mindent áthoztunk ide? - kérdeztem kedvesemtől még mindig az ágyon fetrengve, majd felálltam, és odamentem hozzá, hogy megcsókoljam.
- Szerintem pakoljunk ki, amit ki lehet, aztán ha van még valami, majd visszamegyünk érte, Cicám. - mondtam mosolyogva Kedvesemnek, és elindultam a szekrény fele, hogy kinyissam és nekilássak a pakolásnak. Bár gőzöm nem volt róla, hogy Mitsu cuccai hova mennek, de biztos találunk neki majd helyet.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 9:54 am

.oO0 Költözködés Mitsu-Suke módra 0Oo.

A fal mellett ülve vártam kedvesemet, miközben babráltam a dobozom sarkával. Valahogy nem akarózott bemenni egyedül, hiszen lényegében, még mindig furcsán éreztem magam, ha egymagam kellett belépnem párom szobájába. Valahogy… fura volt, úgy bent lennem, hogy nem volt velem. Olyan üresnek tűnt a szobás nélküle, és ez az üresség valamiért fojtogató volt számomra… Így hát a szoba előtt, halkan dúdolgatva szórakoztam, és bontottam le apránként a papírdobozt, miközben azon gondolkodtam, hogy lassan ideje lenne már meg tanulni főzni. Elvégre innentől fogva már nem egyedül fogok élni, és nekem kéne ellátni Sukét is. Igaz, már a gondolattól is kirázott a hideg, de ez van. Ha egyszer eljegyzett, akkor méltónak kell lennem arra, hogy a feleségévé válhassak. Gyűrűm meg-megcsillant a tompafényben, s én a dobozbontást megunva, ezzel kezdtem most játszadozni. Álmomban se gondoltam volna, hogy egyszer, az életem során még eljegyeznek, és épp ő.
A távolból mintha nehéz léptek zaja hallatszódott volna. Már sejtettem, hogy egyetlenem közeledik a szekrénnyel, s mivel az ő nyögésein kívül másét nem hallottam, így biztosra vettem, hogy tényleg egymaga kapta meg azt a böhömnehéz szekrényt, és hurcolta el a 8. osztagtól, egészen idáig. Halkan kuncogva tápászkodtam fel a földről, és vártam be szívszerelmem, s próbáltam fapofát vágni az egészhez. Ez azonban nem sikerült. Hangosan röhögve, a térdemet csapkodva próbáltam kiadni magamból az érzéseket. Muris látvány volt, ahogy Suke erőlködve próbálja magával hozni a többtíz kilós szekrényt.
- Igazából tök üres, mert még nem volt időm átpakolni a zsákokból, vagy ami benne volt, az most megint zsákban van.
Nevettem tovább, ám most már kicsit lejjebb állítottam a röhögésszabályozóm. Szegény kicsit morcnak, és fáradtnak tűnt. Mondjuk nem is csodáltam, hiszen ki is röhögtem, meg ki tudja, hogy milyen hosszú távot tett meg egy szekrénnyel a hátán.
Amíg párom pihent az ágyon, addig én megpróbáltam a helyére tenni a szekrényt. Hangos nyöszörgések közepette végül sikerült helyzetbe állítanom a behemótot, így most a földön fetrengve próbáltam levegőhöz jutni. Miután már úgy éreztem, hogy képes vagyok saját praclimon egyensúlyozni, felálltam, és elindultam Suke felé. Pont akkor, amikor ő indult el felém.
- Már minden fontosabb dolgot áthoztunk.
Mondtam vigyorogva, majd megcirógattam szerelmem arcát, egy hajfürtömmel, s élveztem a reakcióját.
- Rendi-bendi, Jegesmackó!
Nyújtózkodtam egyet, majd a doboz felé trappoltam, és elkezdtem kibontogatni. Reménykedtem, hogy Sukének van valami fogalma arról, hogy hova pakoljuk a cuccaimat, hiszen nekem lövésem se volt. Elvégre nem ő költözött hozzám, hanem pont fordítva. De azért csak megtaláltuk mindennek a helyét. Lassan, de biztosan fogytak a cuccok a dobozból, és végül minden a helyére került. Nagy munka volt, de végül végeztünk vele, és ez valahogy boldogsággal töltött el. Már csak a kulcs hiányzott, hogy megkapjam szerelmemtől, hiszen azért nekem is jó lenne egy, ha már egyszer összeköltöztünk….
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 25, 2010 10:08 am

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--

- Micsoda?! És csak most mondod?! Pont most?! - kérdezek vissza megrökönyödve Kedvesemtől, mikor közli velem, hogy hát igen, ideje lenne tiszteletet tenni a szüleinél, bemutatkozni, meg minden. Mert ugyebár én vagyok a vőlegénye, és Ő itt született a Seireiteiben, tehát élnek még a szülei, vagyis be kell mutatkoznom. Eddig egyszer sem gondoltam bele, hogy jé tényleg, Mitsunak van egy húga, márpedig ha van húga, akkor szülei is vannak. Hát most már ez is leesett. Ettől még nem lett jobb. még mindig tiszta ideg vagyok, pedig még csak most tudtam meg. Mi lesz majd akkor, ha sor kerül a dologra? És mi van, ha nem tetszik a pofám az apjának, vagy az anyukájának, esetleg egyikőjüknek sem? Sok itt a bizonytalan dolog, túl sok a buktató, amin pofára eshetek. Még mindig megdöbbenve, elfehéredve nézek Mitsura, aki úgy néz rám, mint egy hülyére. Még mindig nem sikerült feldolgozni a hírt. Bevallom, rendesen betojtam a dologtól, mert más Mitsuval együtt lenni, meg más egy vacsorát végig ülni az őseivel, akik minden mozdulatomat figyelni fogják ,és a legapróbb hibára is ajtót mutatnak. O.o
Fel alá kezdek el szaladgálni a szobában, hirtelen azt sem tudom, hogy mihez kezdjek. Úgy jó ötperces mászkálás után csak sikerül megállnom a szoba közepén, és elgondolkoznom azon, hogy mit is akartam. Ja igen, megcsinálni a hajam. Mindig elfekszem, és hiába a víz, vagy a zselé, vagy más egyéb hajrendbehozó cucc, nem segít rajta, mindig össze-vissza áll. Ez eddig nem sűrűn foglalkoztatott, mert ha valaki megjegyzést mert tenni a fejemre, tettem róla, hogy az ő feje is "szét legyen csúszva". De ez más. Itt figyelni kell a megjelenésre, mert nem valami bizalomgerjesztő a jövőre nézve, ha azt mondják rólad, hogy egy szakadt csöves vagy. Jah, kicsit ideges vagyok, lehet, hogy túlreagálom, de akkor is.
Úgy tíz percnyi, a zselével és a hajammal vívott elkeseredett harc után úgy ahogy végre kinéz a feje, ám ez korán sem jelenti azt, hogy átlépte az "elégséges határt". És mi van ha nem jön be nekik a fehér hajszín? O.o Nem bírnám ki, ha be kéne festetnem a hajam. Hogy néznék ki barnán, vagy vörösen, neadjisten szőkén?
- És mikor is lenne ez a..ez a találkozó hmm hmm? - kérdem kissé idegbeteg fejjel Mitsutól, akinek mintha kicsit kezdene elege lenni belőlem. xD Pedig ez bizony egy fontos kérdés. Időben fel kell készülnöm testileg, lelkileg és optikailag is a nagy eseményre.
Gyorsan elkezdem felkutatni a szobát egészséges, tiszta zoknik után, de be kell látnom, hogy azokat nem fogom megtalálni ha az ágy alatt, vagy annak közvetlen közelében keresem, hanem a ruhásszekrénynél kell keresni a zoknis fiókban. Még a saját szobánkban sem igazodok ki...
Nagy nehezen behatárolom kék íriszeimmel azt a bizonyos bútordarabot, majd megrohamozom, hogy minél gyorsabban zoknihoz jussak, majd kihalászok a zokniarzenálból egy minden bizonnyal tiszta, fehér zokni párt.(Suke egy szál boxerben rohangászik a szoba közepén...xD) Közben eszembe jut, hogy valami ajándékot is kéne vinni nekik, mert hát ugyebár fő az első benyomás, meg ilyenek. Kicsit gáz, hogy ilyenkor jut minden eszembe egyszerre, így minden másodpercbe mást kell csinálnom, hogy mindent elintézzek.
- Valami ajándékot is kéne nekik venni! Mit szeretnek? Hm? Egy üveg bor apádnak, meg egy csokor virág anyukádnak? Vagy?! - kérdem hevesen hadonászva a zoknikkal.
Érdekes, nem szoktam semmin sem kiakadni, főleg nem ennyire, de ez most kihozta belőlem a legrosszabbat. Elvégre semminél nincs rosszabb, mint egy dühös anyósnál, vagy egy zabos apósnál. Na jó, esetleg az rosszabb, ha Mitsu morci. Lehet tőlük örökölte ezt a tulajdonságát?
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyVas. Márc. 28, 2010 3:33 am

× Jelenés az ősök előtt O.o ×

Nem is olyan rég jutott eszembe, hogy még nem is mutattam be Sukét a családomnak, holott már meg is kérte a fejemet. Igaz, már említettem nekik, és mondták is, hogy majd vigyem el hozzájuk legalább egy vacsira, de vagy elfelejtettem, vagy meg épp nem értem rá. Így hát amikor eszembe jutott, fel is hívtam drága édesanyukámat, hogy megbeszéljek vele egy kis éttermi látogatást, természetesen apa, és Suke társaságában. Igaz, még nagyjából három napja megdumáltam anyussal a dolgokat, de valahogy elfelejtettem szólni az alanynak is, akit majd be kell mutatni drága szüleimnek. Nem is csoda, hogy kiakadt, amikor megemlítettem neki, hogy aznap vacsizni megyünk anyussal és apussal.
- Naaaah… Ne hisztizz már. Komolyan, mint egy három éves… Nem a vágóhídra viszlek, hanem csak a Kumo étterembe egy vacsira. Igaz, ott lesz anyus is, meg apus is, de attól még nem kell úgy viselkedned, mint egy ovisnak.
Huppanok le az ágyra. Szerelmemen a pánik már teljesen úrrá lett, elvégre fel-alá rohangál a szobában. Hangosan sóhajtva dőlök hátra, és hallgatom, ahogy futkos, mint akit vasvillával kergetnek, hogy ropogósra süssék a tűzön. Komolyan nem értem, hogy mi baja, hiszen még nem ettek embereket, vagy legalábbis csak én nem tudok róla. Bár lehet, hogy ez apusnál már rég megtörtént, amilyen morcos szokott lenni néha. Surprised Minden esetre nem lesz ott probléma, ha apuci szemefénye is jelen van, elvégre ha szép nagy bociszemecskékkel pislogok rá, akkor máris lenyugszik, vagy kimenekül, esetleg tovább durcizik szép csendben. Nem értem, hogy mit kell ezen ennyire idegeskedni, elvégre ők csak szülők, nem tüzet okádó vérszomjas sárkányok…
Némi gondolkodás után végül felpattanok az ágyról, és indulok is a szobába, hogy letusolhassak, meg hasonlók. Közben persze azon jár az eszem, hogy hogy is fognak arra reagálni, hogy már Suke eljegyzett. Még nem is mondtam meg nekik, de talán meg fogják érteni. Elvégre ők is elfoglaltak, meg én is, tekintve, hogy kapitány vagyok. Ha már itt tartunk, még ez ügyben se szóltam nekik, bár lehet, hogy már tudnak is róla. Nem csodálom, elvégre Seireiteiben vagyunk, ahol pedig a pletykák gyorsan terjednek. Lehet, hogy már azt is tudják, hogy Jegesmackó eljegyzett? O.o Ha igen, akkor jajj lesz szegény fejecskémnek. T_T Bár akkor is, ha én mondom el… >.< Amint végeztem, visszamásztam a szobába, és elkezdtem valami értelmes ruha után kutatni, amit majd felvehetek este.
- Ööö… Hát… Izé… Ma este…
Mondom ki kissé nyögvenyelősen, miközben vártam, hogy mikor robban a bomba. Már kicsit látszott rajta, hogy ideges, és ez már engem is azzá tett egy icipicit. Szóval ha megint ugrál, akkor lehet, hogy az egyik szék véletlenül fejbe találja, csak úgy, mert pályát téveszt… >.> Lehet, hogy ez kicsit sok már neki, de nekem meg az kezd sok lenni, ahogy viselkedik? >.< Szerintem teljességgel megfelel majd anyuéknak, akkor meg mire fel idegeskedik ennyire. Nem értem a férfiakat, komolyan…
- Aham, annak biztos örülnek majd.
Rántom meg a vállam. Természetesen a felét se hallottam annak, amit Suke mondott, hiszen túlságosan el voltam foglalva azzal, hogy mit is kéne felvenni. Hiába… nő vagyok… nem tudok ellenállni a szép ruháknak. Igaz, még volt bőven időnk a vacsoráig, de mint azt már említettem, nő vagyok, így elég sok idő kell az elkészüléshez. Az már biztos, hogy órákig fogok vesződni a ruha kiválasztásával.
- Ez szerinted jól néz ki?
Fordulok kedvesem felé magam elé téve azt a ruhát, amelyiket elsőként jelölök meg. Egy egyszerű, térdig érő, vörös színű, spagetti pántos ruha. Igazából nem nagy szám, de most nem is az a lényeg, hogy én tetszek a szüleimnek, hanem az, hogy Suke tetsszen nekik. Elvégre ő fog engem elvenni… Végül a válasszal nem is foglalkozva az ágyra hajítom a ruhát, s folytatom a keresgélést.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptySzer. Ápr. 07, 2010 11:22 pm

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--

Magam sem tudom miért, de a tény, hogy találkoznom kell Kedvesem szüleivel, eléggé megrémített. Lehet, hogy ez valami ösztönös hím cucc, ami mindenkinél előjön, mikor a menyasszonya őseivel találkozik. Bár itt serireiteiben nem sok ilyen esetről tudok, hisz aki idekerül, az már nem nagyon fog beszélgetni a szüleivel, azért vannak kivételek, mint például Mitsu is. Még mindig a földön ülök, egy pár zoknival a kezemben, és kissé pánikolok. Le kéne higgadnom, hisz ezek csak Mitsu szülei. Nem lehetnek nála rosszabbak, meg ha mégis, Kedvesem is ott lesz egy esetleges vész esetére. Különben is, elég valószínű, hogy nem lesz velem problémájuk, hisz nagy nevem van seireiteiben, kapitány vagyok, ráadásul erős is, és szerénység nélkül, jóképű is vagyok. Egyszóval Mitsu a lehető legjobb kezekben van, és ezt a szülei is biztosan be fogják látni.
Nagyokat fújtatva próbálok lehiggadni, miközben zokniimat próbálom rendeltetési helyükre felhúzni, vagyis a lábamra. Ma este már úgy jövünk haza mindketten, hogy túl vagyunk az egészen, és az ősök rábólintottak a házasságra is, vagyis semmi akadálya nem lesz már annak, hogy összekössük életünket. Mitsut mintha kicsit fárasztaná a jelenet, amit rendeztem, valahol megértem, de azért így néhány órával a vacsora előtt megtudni elég kellemetlen volt. Míg én is valami használható ruhát keresek estére, azon töprengek, vajon milyen ajándékot kéne venni a szüleinek, mert ajándék nélkül elég otromba dolog lenne beállítani. Mitsu látszólag nem figyel rám, amire kissé bemorculok, hisz ki más ismerné őket jobban, mint a lányuk, ezért is hasznát venném egy-két tippnek, amit felhasználhatnék majd este.
Jobb híján így én fordulok oda hozzá, és figyelem, amint a ruhák közt matat, és válogat, hogy mit kéne felvennie. Mikor előkerül egy elegáns, ám nem túl tetszetős vörös ruha, elhúzom kicsit a szám, mert nem nagyon tetszik. Szemeim előtt egyből megjelenik az a ruhadarab, amit még költözéskor fedeztem fel. Kicsit rövidebb, mint ez a vörös, és jóval szexisebb is, egyszóval főnyeremény. Az a lényeg, hogy nekem tetsszen Mitsu, ne másnak, és nekem tökéletesen megfelelne az a ruha estére. ^^
- Ez nem jó. Túl visszafogott. - rázom fejem kedvesemnek, majd bevetem magam a ruhásszekrénybe, és elkezdek kutatni Szerelmem ruhái között az áhított ruhaköltemény után. Túlzás lenne azt állítani, hogy Menyasszonyom kevés ruhával rendelkezik. Érdekes módom az összes nő tele van szebbnél szebb ruhákkal, mert mindent megvesznek, ami meg tetszik nekik. Ráadásul nem is akármilyen nőről van szó, hisz szebbet nem találni az én Kicsimnél a Seireiteiben, rá pedig minden ruha tökéletesen illik, max csak nekem nem tetszik. Ilyenkor örülök, hogy a kapitányi ranggal együtt magasabb fizetés is jár. Némi kutakodás után végre kezem ügyébe kerül a szóban forgó ruha, amit csillogó szemekkel mutatok fel kedvesemnek.
- Ezt kéne felvenned. Megígérted, hogy felveszed legközelebb, és az most van. - húzom mosolyra szám. - Az ígéret szép szó. - ezzel végleg mattot adok Kedvesemnek, így sok választása nem maradt a ruhát illetően. Néha különösen eltökélt tudok lenni, ha valamit el akarok érni, s lám, ennek most meg is lesz a gyümölcse.
Azonban még nem kell felvennie, ráér majd vacsora előtt díszelegni benne, mert most más dolgunk van. Igen, Ő is velem jön a városba ajándékot venni, mert nekem gőzöm sincs róla, hogy mit szeretnek a szülei, és mit nem. Nagy nehezen feltápászkodok, majd odalépek Kedvesem mellé, és egy gyengéd csókkal biztosítom afelől, hogy megnyugodtam, sőt tele vagyok önbizalommal az estét illetőleg.
- Gyere, menjünk ki a városba és keressünk egy ajándékboltot. Venni kell valamit anyudnak és apudnak. - fogom meg a kezét, s húzom kifele a szobából. Néhány perc múlva már a forgalmas utcák egyikén baktatunk kézen fogva, és keressük a megfelelő boltot.
- Mit kéne venni nekik? Nincs valami ötleted? Mit szeret anyud, és mit szeret apud? - nézek tanácstalanul Mitsura, hátha van valami ötlete. Nagyon jól meg kell gondolnunk, hogy mit veszünk nekik, hisz ez meghatározó is lehet a jövővel kapcsolatban. Lehet, hogy nem élném túl a találkát, ha rossz ajándékot vinnék Menyasszonyom szüleinek...
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 08, 2010 6:50 am

× Jelenés az ősök előtt O.o ×

Hüm… Lehet, hogy nem volt ötlet túl későn szólni Sukének a vacsoráról? Bár végülis nem baj, majd megnyugszik, vagy nem… Ha nem nyugszik meg, majd nyakon öntöm egy vödör vízzel, vagy felpofozom, vagy megszagoltatom vele az egyik zokniját. Nem… Utóbbit talán mégse kéne megtenni, mert akkor lehet, hogy órákra kiütném, és az meg nem lenne jó, tekintve, hogy csak pár óránk van hátra a vacsiig. Valamit ki kell találnom, hogy lenyugodjon, és ne kapjon frászt a szüleimtől… Elvégre ők is emberek, pontosabban shinigamik, zanpakutoval. Igaz, anyus nem hiszem, hogy kárt tudna benne tenni, bár apus biztos, hogy pótolná azt, amit másik szülőm elhalasztott.
Még alighogy megtaláltam a szerintem tökéletes szerelést, kedvesem máris leszavazza, és el kezd turkálni a holmijaim között. Már előre félek, hogy ugyan mit talál a ruhatáramban… Reménykedek benne, hogy nem azt a bizonyos rövid, miniruhát próbálja megtalálni, amit még a költözéskor látott, de sajnos csalódnom kellett. Pontosan azt emelte elő a szekrényből, és mutatta felém, hogy márpedig én megígértem, hogy egyszer felveszem. Jó… Majd, ha eljön az ideje, felveszem. De azért még se gondolhatja, hogy egy ismerkedős vacsira ezt veszem fel, amin ráadásul ő találkozik először a szüleimmel. Meg hát azt se akarom, hogy a szüleim olyannak nézzenek, mert az már tényleg kellemetlen lenne. Nagyon… kellemetlen lenne…
A ruhát a kezembe véve vizsgálgatom, s néha-néha fel is sóhajtok. Nem igaz, hogy pont ilyenkor kell eszébe jutnia az „ígéretemnek”. A ruhát félre téve turkálok tovább a szekrényben, hátha találok valami kevésbé kihívót, ami még Sukének is tetszik, és mégse tűnök benne olyannak, amilyenre én gondolok. Nem fogok lényegében félmeztelenül végigmászni a városon csak a kedvesem kedvéért. Majd ha játszunk, akkor felveszem, de nem most. >.> A jó ízlésnek is vannak határai… Kevés keresgélés után végül sikerül is kikotornom egy csinos ruhát, ami talán még meg is felel majd szerelmemnek. Egy buggyos ujjú, rövid, kék ruha, ami kicsit talán hosszabb annál, ami ki lett jelölve számomra. Ráadásként a háta is jóval nyitottabb.
- És ez? Szerintem ez jobb, mint amit te mondtál, nem?
Forgatom meg előtte a ruhát, hogy látszódjon, hogy hátul is hiányzik belőle anyag, nem csak alul, majd miután megkaptam a beleegyezését, felöltöztem. Egész jól mutatott rajtam a ruha, még talán jobban is, mint amit Suke válaszott volna. Már csak a vásárlás hiányzott ebből az egész felhajtásból. Szerencsére főzni nem kellett. Egyrészt mert nem tudok, másrészt meg főzne helyettem más is az étteremben…
Úgy tűnt, egyetlenem nagyon örült annak, hogy találkozhat a szüleimmel, vagy meg még egyszerűen ideges volt. Végülis mindegy, mert aranyos, és ha azt vesszük, nem is olyan nagy baj, hogy későn szóltam neki a dologról… még viszonylag jól is sült el eddig.
- Nem t’om… Vegyünk nekik egy doboz epret.
Mutatok a gyümölcsös üzlet felé, ahol sok finomság van kipakolva, köztük a kedvenc gyümim, az eper is. Szinte összefutott a nyál a számban, ahogy rájuk pislogtam, mert olyan nagyok, és guszták, meg minden egyebek voltak. *.*
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyVas. Ápr. 11, 2010 11:12 pm

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--

Egy apró sóhajjal veszem tudomásul, hogy megint nem azt a ruhát fogja Mitsu, amelyiket szeretném, bár azzal sem volt különösebb baj, amit mutatott ,így hát beleegyeztem, mert végül is az is nagyon csinos. A nagy ruhatár leltározás után úgy döntök, hogy legjobb lenne, ha Kedvesem is velem jönne a városba, elvégre ki más tudná jobban, hogy mit szeretnek a szülei, mint Ő? Néhány perc múlva már a népes főutcák egyikén baktatunk, és keressük a megfelelő boltot. Vagyis pontosabban én keresem a boltot, Mitsut meg húzom magam után. Nem hinném, hogy annyira lelkesedne az ötletért, de eldöntöttem, hogy jön Ő is velem, és amit én eldöntök, az úgy lesz. >.<
Az előttünk álló találkozóra is már másként gondolok, hisz egy lehetőség arra, hogy megkedveljenek. Másként elég sanyarú anyós/após-vőlegény viszonyunk lesz a következő néhány száz évben. Amúgy sem tudom elképzelni Menyasszonyom szüleit úgy, mintha valami vérengző fenevadak lennének, bár néha a lányuk úgy viselkedik, de ezt szeretem benne.
Hát persze, eper. Meg sem lepődök mikor Szerelmem befókuszálja a szóbanforgó gyümölcsöt, és mutogat rá. Egyből leesik a tantusz, hogy igazából magának szeretné megvenni a gyümölcsöt, nem a szüleinek, mivel oda van az eperért. Egy mély sóhaj kíséretében adom meg magam, és egy enyhe buksisimi után, amit Kedvesemnek osztok ki (xD) elindulok a gyümölcs árus felé, magam után húzva Mitsut. Odaérve rámutatok az egyik dobozra, amiben különösen szép és nagy darabok vannak, majd kifizetem és átnyújtom Páromnak.
- Remélem azért engem jobban szeretsz az epreidnél. - mondom kissé durcásan, de azért egy csókot nyomok Mitsu arcára.- Most pedig vegyünk valamit a szüleidnek.
Elindulok, ám néhány lépés után megtorpanok, és eszembe jut, hogy ha Mitsu imádja az epret, akkor lehet, sőt több mint valószínű, hogy anyuja is szereti az epret. Így hát visszafordulok, és néhány perc múlva már a szatyromban tartózkodik még egy nagy doboz eper, gondosan, szépen becsomagolva. A dolog könnyebbik része megvan, már csak Ninomiya Papának kéne valamit venni, ám arról fogalmam sincs. Tudtommal a 11. osztagban szolgál, vagyis eléggé szereti az erőszakot, de ettől még fogalmam sincs, hogy milyen ajándék passzolna neki. Remélem azért nem kell majd egy death match-et nyomnom vele az étterem közepén, hogy alkalmasnak lásson Mitsu mellé. Erőteljesen töröm fejem, miközben az utcán sétálgatunk, mígnem meg nem látok egy üzletet, ahol különböző kávéfajtákat árulnak. Úgy tudom, hogy Ninomiya Papa igencsak szereti a kávét. Lehet ezért is ilyen hiperaktív néha a lánya? Surprised Elindulok a bolt felé, s néhány perc múlva már egy jó adag, minőségi kávéval jövök ki. Rásandítok gyorsan Mitsura, hogy kikérjem a véleményét, mert őszintén remélem, hogy ez megfelelő ajándék egy 11. osztagos büszke apának. Már csak azért is, mert elég súlyos pénzeket fizettem ezért a nagy adag brazil kávéért, szóval NAGYON remélem, hogy örülni fog neki. Végre megvannak hát az ajándékok, visszamászhatunk a szobánkba, és felkészülhetünk estére. Azért titkon megnyugodtam, hogy végre túl vagyok a vásárláson. Mosolyogva csenek egy epret Mitsuéból, majd jóízűen elfogyasztom.
- Na, akkor indulás vissza! Már nincs sok időnk, fel kell készülni, meg különben is, neked sok időbe szokott telni. - nyújtom ki nyelvem játékosan Menyasszonyomra, majd átkarolom, és együtt visszaindulunk a szobánk felé.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 4:08 am

× Jelenés az ősök előtt O.o ×
Nyah… kezd egyre nyugisabb lenni ez a vacsira készülődés. Látszólag már Suke is megnyugodott. Végülis, nincs mitől félnie, hiszen anyusék még nem ettek embert, vagy legalábbis tudtommal még nem.
Igazából fogalmam sincs, hogy mit kéne venni apusnak és anyusnak, mert lényegében mindenük meg van. Talán épp ezért is ajánlottam fel, hogy vegyünk nekik epret. Mert hát ugye az eper finom, szép, egészséges, meg finom, és egészséges. Csillogó szemecskékkel csapok le a nekem vásárolt doboz eperre, és áldom érte szerelmem, hogy megvette. Nem hittem volna, hogy most nekem veszünk ajándékot… Surprised De mindegy is, nem érdekel, hiszen kaptam epret, és ez mindentől jobb dolog. *.* Mondjuk annak kicsit jobban örülnék, ha az anyusnak szánt doboz epret is nekem szánja, mert hát miért is ne? Tudhatná, hogy én nem érem be egy doboz eperrel. Nem is baj, mert hát úgyis megeszem majd, vagy anyussal, vagy meg nélküle, szóval tök mindegy.
-Hát… Nem is tudom… Talán téged egy icipicivel jobban szeretlek.
Kezdek el incselkedni szerelmemmel, mert hát enélkül nem is mi lennénk. Annyira imádok vele incselkedni, hogy nagyon! Viszont ő is velem, és ettől néha sikerül bemorculnom, mert szokásom néha túlságosan is komolyan venni dolgokat. De azért ez hamar elmúlik, mert egyszerűen képtelen vagyok rá sokáig haragudni. Tudom, szörnyű vagyok, de hát ez van.
Amint Suke sikeresen elrejti előlem anyus eprét, tovább mászunk. Jöhet apus ajándéka. Csak az a baj, hogy nekem abszolút semmi ötletem nincs, hogy mit kéne neki venni, szóval jöhetett az agyalás. Az oké, hogy apus a 11. osztagnál van, meg az is, hogy viszonylag agresszív is, de hogy mit szeret csinálni, az már végképp nem jutott eszembe.
~ Törd a buksid, törd a buksid… ~
Mondogatom folyamatosan magamnak, hátha ezzel sikerül valamit előhívnom, és bingó! Beugrik, hogy apus túlságosan is imádja a különféle kávékat, ami nagy szerencse, hiszen itt pont árulnak finom, külföldi különlegességeket. Amint ezt elárulom kedvesemnek, máris mászunk venni valami brazil kávét, aminek apus remélhetőleg örülni is fog.
Csúnyán pislogok Sukére, mikor galád módon elhappol előlem egy olyan epret, amit már kiszemeltem magamnak. Gonosz… gonosz Suke. >.< Mindegy, hiszen majd a vacsinál úgy is megkapja a magáét. Ha nem a szüleimtől, hát tőlem.
- Rendben.
Karolok bele kedvesembe, hogy induljunk vissza. Nekem még készüli is kell, és Sukcsi nagyon jól tudja, hogy nekem milyen hosszú idő, mire elkészülök. A férfiaknak meg bezzeg könnyű… felvesznek valamit, és már készek is. Na jó, meg talán még megcsinálják a hajukat, és készek is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány szobája (de nem az irodája!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-