-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány szobája (de nem az irodája!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzomb. Aug. 15, 2009 12:23 pm

Itt tölti a Kapitány azt a kevéske időt, amit nem az irodában tölt el a papírhalmok fölött.
Megtalálható benne minden, ami a kényelemhez kell (dívány, meg párnák, meg könyvespolc <- ez miért kényelmes, stb), bár rumli van, szóval ha valaki jön, az készüljön fel. Smile
A kapitány szobája (de nem az irodája!) 2vcxj60

Jaa és persze az elmaradhatatlan állvány Aokinak, csak hogy ne oktasson ki mindig, hogy kényelmetlen neki az asztalon >.<
A kapitány szobája (de nem az irodája!) 154883_arufoto
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Maya látogat! :D   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyVas. Okt. 25, 2009 5:55 am

Miután megigazítottam az utolsó aktát is, ráborítottam egy köpenyszerűséget. Így már az egész úgy nézett ki, mintha valami új ülőalkalmatosság lenne. Pedig dehogy. Csupán a felgyülemlett papírmunkát dugtam el. Reitsumat mostanában már nem pazaroltam ilyesmikre... Mert ha tenném, an ép talán felfedezné a hadnagy módosodott reiatsuját, és akkor sayonara Soul Society - már ha élve kijutnék. Ezután átnyargaltam a szobámba, hogy élvezzem az így beszereztt - újabb - szabadnapot. Miyavi azonnal megtámadta a lábam: ráfeküdt és nem akart lemászni.
- Jaj hagyjál már, nincs most rád időm. - mondtam bosszúsan. A cuccaim egy része már nagyobb dobozokban hevertek - még mindig nem tudtam mikor költözünk össze az én kedves kis vőlegényemmel, de ha eljön az idő, kész leszek. Előkapartam a tűzhelyről az edényem, és kiszedtem belőle a csípős kajám java részét. Beletettem egy csinos kis fekete ételesdobozba, felkaptam két pálcikát, és becéloztam a 10. osztag kapitányának szobáját. Feltehetőleg még ott van, mert hát rajtam kívül nincs olyan őrült, aki Vasárnap reggel kiesik az ágyból és nem mászik vissza... Kikerültem a tisteket, és mogorva pillantásokat vetettem rájuk. Elég másnaposnak tűnt egy - kettő feje. Már rég nem élnének, ha az osztagomban lennének. Sosem tűrtem az ilyesmit... Dühös fújással fékeztem le Nabe-kun ajtaja elő1tt, és a mellettem elmenő, olyan húszévesforma lány majd a falra tapadt talán vérszomjasnak hangzó hangomtól. Megköszörültem a torkom, és igyekeztem eltüntetni feszült reiatsum nyomait. Majd kopogtam, és mikor az ajtó kitárult, nagy boldogsággal vetődtem Nabe-kun nyakába, persze vigyázva a kis fekete dobozra:
- Naaa~beee~ee - kuuu~uun! - kedvenc bátyám talán meglepett fejjel jutalmazta magánakcióm, és mikor lelkes és gerincropogtató ölelésemből kieresztettem, vidoran nyomtam a kezébe a gőzölgő kaját: - Hoztam neked csípős kaját! Nemrég főztem. tudom hogy nem szokták ezt reggelire enni, úgyhogy hőálló izében hoztam el, és így meleg lesz még ebédre is! - hadartam el, és mosolyogtam egy sort.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyVas. Okt. 25, 2009 10:59 pm

Az éjszaka nem nagyon tudtam aludni valamiért. Magam sem értettem az okát, mert eddig ilyen nem nagyon volt, mindig 100%-os erőbedobással tudtam aludni éjjelente eddig, ám ma valahogy nem ment. Korán reggel felkeltem már, és kómásan igyekeztem rendbe szedni magam, ami nem ment olyan könnyen. Majdnem sikerült pofára esnem a takarómban a fürdő fele, utána meg leforráztam a fejem a forró vízzel, mert figyelmetlen voltam és csak forró vizet engedtem a tusolóban. Ez a nap is jól indult, majdnem kinyiffantottam magam kétszer, és még csak negyed órája keltem fel. Mi lesz később? Bele se mertem gondolni.
A zuhanyzási procedúra után vörös fejjel másztam ki megtörölközni, aztán vissza battyogta ma szobámba, hogy felöltözzek. Nem sok ilyen lökött ember volt SSben, aki vasárnap korán reggel felkelt és majdnem kinyiffantotta magát. Öltözés után kimásztam a konyhába, hogy egyek valamit, de bosszús fejjel nyugtáztam, hogy nincs kaja. Elfelejtettem venni tegnap, de jó. Ez a mai nap csupa balszerencse eddig. Mindegy, ha már felkeltem, jó lett volna valamit csinálni is aznap. Mitsut nem lett volna szerencsés vasárnap kora reggel felkelteni, mert igaz, hogy a párom, de nem hinném, hogy túlélném azt, ha felkelteném ilyenkor. Pedig más ötletem nem volt, hacsak nem akartam Aokival unatkozni egész nap, persze Ő munkára sarkallt volna, de azt lesheti, hogy én vasárnap bármit is dolgozom. Esetleg meglátogathatnám Mayát, már nagyon régen láttam Őt is, de szerintem még Ő is aludt ilyenkor. Elmélkedve mentem vissza a fürdőbe, hogy helyrerakjam a szétfeküdt hajamat, de elkeseredett harcom a hajtincseimmel megint vereséggel ért, így inkább felhagytam a próbálkozással. Magamban duzzogva mentem vissza a szobámba, hogy magamhoz vegyek valami pénzt és elmenjek reggelit venni, mert éhesen nem maradhattam. Épp a pénztálcámat kerestem, mikor kopogtak az ajtón.
- Ki lehet az ilyenkor? - kérdeztem magamtól, majd kinyitottam az ajtót.
Első pillanatban azt hittem, hogy bomba robbant az ajtóm előtt, aztán kiderül, hogy mégsem. Maya-chan volt az nagy meglepetésemre, aki úgy kezdte a találkozást, hogy jól megnyomorgatott. Gerincem egy roppanással fejezte, hogy megadta magát hugicám nyomorgatásának. Már vártam, hogy mikor esek össze holtan, aztán nem történt semmi, viszont Maya-chan jól kiroppantotta a hátam, ami jól is jött, mert elfeküdtem éjjel.
- Sziaaaa! - köszöntöttem én is hasonlóképp Őt. Mikor megláttam, hogy hozott finom csípős kaját, amilyet a múltkor is ettem nála, nyomban megörültem, hisz elég éhes voltam már.
- Nahát, köszönöm szépen, úgysem reggeliztem, mert elfogyott a kajám. Kerülj beljebb! - invitáltam vendégemet beljebb.
- Mi van veled? Hallotam 1-2 pletykát erről-arról Maya. Mesélj! - mondtam a lánynak, miután leültettem a szobámban és és hoztam 2 csésze teát is.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Okt. 26, 2009 12:50 am

Beljebbléptem, teát kaptam. Lecsüccsentm a földre, és iszogatni kezdtem a finom, enyhén mentaillatú nedűt. Háborgó gyomrom kicsit lenyugodott: hiába vagyok fent már órák óta, és hiába főztem kaját is -reggelizni nem reggeliztem. Ezért kicsit megnyugtatott a tea, bár bizonyos apróbb gyomorkordulások kiszabadultak a külvilágba - ezért rögtön el is pirultam. - Gááááá~z vagyok... - hajtottam le a fejem, majd elővadásztam a zsebbemből egy csokit és begyűrtem a felét - a másik felét Nabe-kunra tukmáltam. Ezután - még mindig nagyon éhesen, de korgásmentesen kezdtem el szemlélni a világ azon kis részét, mely Nabe-kun szobáját képezte. Pirosas falak, rajta jelek... Körübelül ezerwattos szemragyogással állapodott meg a tekintetem Nabe-kunon. Aztán arcizmaim megfékezhetetlenül kezdtek el ficánkolni, amint meglestem kedvenc bátyám hajzatát. - Kóóóóóó~cos!- böktem háton játékosan, és elvigyorodtam. - Tudok adni kölcsön hajzselét, ha szükségeltetik.- vigyorogtam tovább, majd felálltam, és Nabe-kun kezébe nyomtam a csészét, és a háta mögé álltam: elkezdtem elszánt harcot vívni megmakacsult hajával. Végülis sikerült alávetnem akaratomnak a haját, és egészen kúlos kinézete lett. - Kész is! - ültem le megint, és ekkor láttam meg. Hívogatóbb volt, mint száz hulát táncoló, fűszoknyás, alulöltözött félisteni Adonisz. - Könyv! Polc! Könyveespolc! - mutogattam, és odaszaladtam vizsgálgatni - persze csak miután engedélyt kértem. - Úhúh! Kaphatok néhányat kölcsön? - aztán eszembe jutott valami....- Miféle egy-két dolgot hallottál te, kedves Nabe-kun? - kérdeztem, miközben úgy véletlen az orra alá dugtam a gyűrűs kezemet mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyKedd Okt. 27, 2009 11:13 pm

A reggeli nehézkes kelés után, miután majdnem kinyiffantottam magam kétszer, csak sikerült végre rendbe szednem magam úgy ahogy, csak a hajam maradt össze vissza, de azt hiába próbáltam megcsinálni, nem akart ,engedni ma. Eddig nem volt gond vele, jellemző, hogy mindig ilyenkor üt be valami gikszer, mikor mennék el bevásárolni, mert nem volt kaja sem. Reggelizni akartam, de nem jött össze, mert teán és csokin kívül más nem volt otthon. Beletörődve sóhajtottam, hogy szarul indul a nap, és mehetek a városba bevásárolni valami ehetőt. Magamhoz vettem némi pénzt, és indultam volna, mikor kopogtattak az ajtón. Kissé meglepve nyitottam ajtót, hogy ki lehet az ilyen korán reggel, aztán meglepetésem még jobban fokozta, mikor megláttam, hogy ki is állt az ajtóban, pontosabban ki támadott le. Maya-chan volt az, a szeretett fogadott hugicám. Csontropogtató ölelésben részesítettük egymást, aztán betessékeltem, hogy ne kint ácsorogjunk. Azonnal sikerült kiváltania belőlem a legnagyobb boldogságot, mikor megmutatta, hogy hozott csípős kaját ebédre. Átvettem a kaját, és beviharoztam a konyhába gyorsan abban a hiszemben, hogy reggel ide vagy oda, én meg fogom enni a kaját mindjárt. Gyorsan csináltam két csésze teát, és mentem is visszafele a szobába, ahol Maya várt rám. Mintha valamiféle korgó hangok jöttek volna Maya gyomra felől, ami arra engedett következtetni, hogy szegényem nem reggelizett, csak eljött. Előhalászott egy csokit, és elfelezte.
- Dehogy vagy gáz. - lapogattam meg. Míg én a csokit majszoltam, Maya a szobámat nézegette. Hát nem volt valami nagy durranás, meg elég nagy kupi volt, mivel nem tudtam, hogy vendég jön, ezért nem is pakoltam össze, szóval most minden össze vissza volt mindenfelé. Mikor visszanéztem Mayára, azt láttam, hogy épp a nevetéssel küszködik. Bamba fejjel néztem, hogy mi lehet annyira vicces. Meg is tudtam nemsokára, hogy min nevetett. A hajam még mindig égnek állt. Jobban bele gondolva, csak dél SS röhögött volna rajtam, ha ilyen fejjel kimentem volna a városba, márpedig kimentem volna. >.<
- Jaa, hát igen..mit csinálsz? Hé..ne..nee! >.< - próbáltam ellenkezni, de Maya már eldöntötte, hogy megcsinálja a hajam, és betámadott. Ellenkezésnek helye nem volt, ezért morcos képpel tűrtem, hogy csinálja a fejem. Mikor végzett gyorsan megnéztem magam a tükörben, hogy milyen lett, aztán meglepve láttam, hogy nem is lett annyira rossz, sőt egész kúl lett. Míg én a hajamat mustrálgattam Maya észrevette a könyvespolcomat. Nem hinném, hogy érdekelték volna a könyveim Mayát, többnyire földrajzzal kapcsolatos könyvek voltak ott, meg a természettel kapcsolatos tudományos kötetek.
- Persze, ha érdekelnek, bár nem hinném... - mondtam mosolyogva, mikor megkérdezte, hogy kaphat e kölcsön.
Hát igen, hallottam ezt-azt, de csak pletykafoszlányokat, hogy leánykérés volt nemrég Maya-chan szobájában. Nem tudtam, hogy igaz-e, ezért akartam meglátogatni Mayát, hogy megtudakoljam, de rögtön ki is derült, mikor az orrom alá dugta a kezét, amin egy szépen megmunkált gyűrű ékeskedett.
- Nahááát, szóval mégis igaz. Gratuláloooook! - nyomorgattam halálra hugocskámat.
- Mikor lesz az esküvő? Összeköltöztök? Mehetünk Mitsuval az esküvőre? - kérdeztem csillogó szemekkel. - Várj csak... - mondtam neki, majd kirohantam a konyhába, hogy pár perc múlva két tányér csípős kajával és egy igazán finom vörös borral térjek vissza.
- Kajával csak a tieddel tudok szolgálni, mert elfogyott mindenem, viszont a bor finom, és édesség is van itthon! - mondtam mosolyogva, miközben előhalásztam egy tál teasüteményt és leültem Maya mellé.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Nov. 09, 2009 1:16 am

~*~ Értelmetlen zaklatás -> Milyen, ha Maya látogat? ~*~



Alaposan sikerült fuldoklásos tüneteket produkálnom, de nagy bátran néztem szembe az izomgépezeteket megszégyenítő erővel szorongató Nabe-kunnal. Hatalmasat pislogtam, majd mély levegőket véve szabadultam ki az öleléséből. No, nem kell azt hinni, hogy én csak tűrtem - olyan alaposan megnyomorgattam, hogy szegény talán bele is pirult. Persze a cél nem a fojtogatás volt, de talán mindketten közel jártunk hozzá. ennek is az oka csak a felhőtlen öröm volt. Mosolyogva huppantam le Nabe-kun elé a padlóra, és érdeklődve vettem illatmintát a főztömből. Eddig jónak tűnik...
- Alap hogy jönni fogtok! Sőt, ha megkérhetlek, szeretném ha te cipelnél majd az oltárhoz - már ha eljutok odáig élve. - kezdtem el nagyon nagy zavaromban turkálni az ételt, és kissé bele is pirultam. Nem volt megszokott tőlem az ilyesmi, az tény, de hát... a legjobb esteben az ember lánya csak egyszer megy férjhez! Ráadásul ennek is meg akarná adni a módját... Tehát semmi meglepő nincs abban, hogy Nabe-kunt is ottan akarom látni. Aztán még mindig pirulva bekaptam egy falat kaját, hogy leplezzem a zavarom, de ezzel csak azt értem el, hogy a szemem könnybe lábadt. Pedig tényleg nem voltam sírhatnék... egyszerűen tényleg jól emlékeztem, és valóban megdöntöttem a csípős fűszeres dobozomat, amikor elmerengtem a gyűrűn. Kellett nekem ilyen marhának lenni...
- Összeköltözni? Hát,... Nos,... Igen, tervezzük. Ami azt illeti, már alakul is a dolog... - pirultam bele a dologba még alaposabban. Inkább lehajtottam a fejem, és elkezdtem magam tömni kajával, majd olyan hirtelen kaptam fel a fejem, hogy félrenyeltem, és köhögési rohamot kaptam. Miután ezen sikeresen túljutottam, neki is szegeztem kedvenc bátyámnak a kérdést:
- És te? Mikor kéred meg Mitsu kezét? Tuti hogy meg fogod kérni! - tágult golflabdányira csillogó szemem, és úgy szorítottam magamban, mint még soha. Tényleg eszméletlen szép párnak tartottam őket, úgymond, SS álompárjának... Kicsit visszábbvetem a hőkömből, és lefékeztem a jelenben. még zavartabban, mint az előbb, de elkezdtem befejezni a kajálásomat, és közben kinyögtem pár mondatot:
- Nagyon sajnálom, hogy zargatlak... Nem akartalak ilyen izékkel zaklatni...- kezdtem el egyre halkuló hangon, majd át is mentem csendes dípelésbe. Ezerszáz százalékig biztos voltam benne, hogy Nabe-kun nagyon megharagudott rám, és volt egy olyan érzésem, hogy páros lábbal fog innen kirúgni. Kis pöszmöt vagyok a palanhuzaton... A pöszmöt pattogjon a huzat gombjának? Úgy le leszek verve, mint a taxióra...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Nov. 09, 2009 5:14 am

~*~ Értelmetlen zaklatás -> Milyen, ha Maya látogat? ~*~


A kora reggeli kelés után egyből sikerül felébrednem, mikor az ajtóban kedves fogadott húgocskám jelent meg látogatóba, és egyből le is támadott. Nem számítottam rá, hisz nem hittem volna, hogy rajtam kívül van még olyan shinigami az osztag területén, aki hétvégén ilyen korán kelt. Persze ez sem miattam volt, csak most valahogy nem ment az alvás. Van ilyen néha...
Betessékeltem Mayát a szobámba, és egyből el is kezdtük beszélgetni. Hozott nekem csípős kaját, amit imádtam, hisz a múltkor is ezt ettünk, mikor meglátogattam. Nagyon finom volt akkor is, és biztos voltam benne, hogy most sem volt másképp. A beszélgetés közben beállt kis szünetet Maya kihasználta és nem felejtett el emlékeztetni arra, hogy úgy néz ki a fejem, mint amin atombomba robbant. Persze ezután megpróbálta helyre hozni a katasztrófa sújtott területet, és ez sikerült is neki. Kissé morcosan tűrtem, ahogy ügyködött a fejemen, aztán utána egyből jobb hangulatom lett, mert tökéletesre sikerült az elfeküdt fejem. Ezután folytattuk a beszélgetést, és kiderült, hogy az általam hallott pletykák nem is voltak annyira kamu hírek, ugyanis tényleg megkérték Maya kezét. Nagyon megörültem ennek, hisz ha valaki, akkor Maya megérdemelt egy rendes társat az életében. Meg is nyomorgattam rendesen, és faggatni kezdtem az esküvőről, meg erről-arról. Többet között arról is, hogy mehetünk e Misuval vendégeknek az esküvőre, hisz mindketten szerettük az esküvőket. MAya elújságolta, hogy nem hogy vendégek leszünk, hanem azt szeretné, ha én vezetném az oltárhoz.
- Úúú, megtisztelsz vele! Még jó hogy elvezetlek az oltárig! *.* -ujjongtam egy sort és megpusziltam húgocskámat. Maya mintha kicsit zavarban lett volna. Valamilyen szinten megértem, hisz ez nagy esemény mindenki számára, és senki sem szeretné, ha balul sülne el. Mintha kicsit könnybe is lábadt volna a szeme, de az lehet, hogy a kajától volt, amiről én teljesen megfeledkeztem, pedig már farkaséhes voltam. Gyorsan könnyítettem is a tálam tartalmán, és jókedvűen állapítottam meg, hogy ínycsiklandozó kaját főzött megint Maya.
- Ez nagyon finom! Finomabb mint a múltkor, mikor én voltam ott nálad, pedig akkor is nagyon finom volt!- mondtam mosolyogva a lánynak.
Tovább folytattuk a beszélgetést. Szóba jött az összeköltözés is, ami igazából elég aktuális volt, hisz esküvő lesz, de mégiscsak rákérdeztem, hisz kíváncsi voltam. Maya pirulva válaszolt rá, aztán gyorsan elkezdte lapátolni a kaját, amitől egyk is köhögőgörcs támadt rá. Kisegítettem egy-két gyengéd hátba paskolással, aztán folytattuk a témát. Most hugi volt soron a kérdésekkel, ami kicsit engem is zavarba hozott, mert én is lánykérésre készültem.
- Hát, meg fogom kérni. Csak..kicsit tartok tőle. El is hívtam holnap estére, csak elfelejtettem, hogy nem tudok főzni. Esetleg nem tudnál segíteni egy kicsit, hogy mit kéne csinálnom, na meg annak az elkészítésében? - néztem a lányra miközben a tarkómat vakargattam idegesen. Mégiscsak ciki volt a helyzet kicsit...
Mintha kicsit meglepte volna a lányt a reakcióm, mert egyből mentegetőzni kezdett.
- Mit sajnálsz? Kit zavarsz? Hagyd már ezeket a marhaságokat! Azon kevés emberek közé tartozol akik sosem zavarnak engem. Én is megkérdeztem tőled különben is. Inkább..ahelyett hogy ilyen hülyeségekkel foglalkoznál, nem segítenél főzni valami holnapra? Elvileg a konyhában van minden, ami kellhet, csak kajám nem volt reggelire. De az meg nem kell egy vacsorához, szóval még csak boltba sem kell menni.- mondtam neki mosolyogva majd elkaptam és megszorongattam.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyKedd Nov. 10, 2009 5:39 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Kissé álmatagon kászálódtam ki az ágyból, majd vánszorogtam el a fürdőszobába, hogy felkészítsem magam a napra. Épp előző nap beszéltünk meg egy vacsorát Sukénél. Már a gondolattól is zavarban voltam. Amint elkészültem, elindultam leadni a két nappal korábbi jelentéseket a kapitánynak, hogy még csak véletlenül se tudjon rám szállni a leadása miatt. Valamiért folyton szekál... Ha épp nem a határidő lejárása miatt, akkor keres valami ürügyet. Bár én is mindig idegesítem... Amint sikerült leadnom a jelentéseket, indultam is, hogy beszerezzek valamilyen finom bort a vacsorára. Mondjuk lehet, hogy Suke is készül vele, de azért még se állíthatok be ajándék nélkül. Miután ezzel is végeztem, visszatértem a szobámba, hogy keressek valamilyen ruhát a vacsira. Órákig nézelődtem a szekrényemben, és a ruhák csak egyre sokasodtak az ágyamon. Az egyik kicsi volt, a másikban úgy festettem, mint egy vénasszony, a harmadik meg egyszerűen nem tetszett. Na igen... sok gondom van. De hát mit tehetnék? Nő vagyok... Miután már majdnem sikerült az összes cuccomat kidobálnom, végre megtaláltam az ideális ruhát. Már csak a többi előkészület hiányzott, így gyorsan berobogtam a fürdőbe, és lefürödtem. Fogalmam sincs, hogy mennyi ideig áztathattam magam a vízben, de már igencsak közeledett az este, és a vacsora. Kipattanva a kádból, máris elővettem kedvenc hajszárítómat, mely még egy karakurai vásárlókörutam alkalmával került hozzám, majd belevetettem magam a hajszárítás élményébe. Elég sokáig tartott, hiszen elég sok hajam volt, melyet nehéz volt szárítani, így nem sokáig szórakoztam vele. Elvégre úgy is valamit kezdeni akartam vele... Amint végeztem, kirobogtam a szobámba, és levetettem magam az ágyra, csak hogy kifújam magam, hiszen ez a hajszárítósdi eléggé megizzasztott. Ahogy letettem magam az ágyra, az éjjeli szekrényemen megpillantottam a nyakláncot, amit mindenhova magammal viszek. Jóval az 5. osztagba kerülésem előtt kaptam Juntól. Néhány percnyi nyaklánc szorongatás, és mély gondolkodás, na meg pityergés után a nyakamba helyeztem a nyakláncot, majd elindultam öltözködni. Miután felöltöztem, és sikerült cipőt is találnom a ruhámhoz, ismét visszatértem a fürdőszobába. Néhány órás kitartó szenvedés után sikerült annyit elérnem, hogy a hajam ugyan úgy nézzen ki, mint általában. Valahogy abszolúte nem tudtam sehogy se megcsinálni a hajam úgy, hogy az nekem jó legyen. Talán nem is volt nagy probléma, hiszen így is lehetek épp oly' csinos, mint ha egyébként kontyba lenne tűzve. Kezdtem egyre idegesebb lenni. Már szinte minden jele mutatkozott, a gyomorgörcstől egészen a lábremegésig, és néha sikerült majdnem orra buknom a szőnyegemben. Siettem, na... (>.>) És végül is nem egyszer derült már ki néhány embernek, hogy igencsak béna vagyok ha sietek. Bár nem csak akkor. Miután sikerült összeszednem a motyómat is, elindultam a 10. osztag felé, hogy végre együtt tölthessem Sukével ezt a gyönyörű estét. Útközben sikerült összefutnom egy-két tiszttel, akik érdeklődve néztek felém. Nem tudhatták, hogy épp egy vacsira indulok. Honnan is tudhatták volna... Nem kötöm az orrukra a magánéletemet, még akkor se, ha kérdezik. Jó, akkor talán elárulok egy-két dolgot, de egyébként nem. Kitartóan szedtem lábaimat, és robogtam a 10. osztag területére, hogy még csak véletlenül se tudjak elkésni. Érdekes, hogy újabban sose kések el, vagy csak akkor, ha épp nincs jelen szerelmem. Már az is hajt, ha csak arra gondolok, hogy egyáltalán láthatom. Néhány órás séta után végre megérkeztem. Az ottani tisztek is kicsit furcsán néztek rám, ám valószínűleg ők már tudtak – vagy legalábbis sejtették –, hogy valami van köztem, és Suke között. Mondjuk nem is csodálom, amennyit újabban találkozunk. Néhány percnyi tanácstalan keresgetés és kérdezősködés után végre sikerült kilyukadnom párom szobájánál. Sose volt jó a tájékozódó képességem. Néha még a saját szobám felé vezető utat is képes vagyok elfelejteni... Hála egy kedves tisztnek, sikerült elkeverednem a kapitány hálójához, majd bekopogtam, s vártam a fejleményeket. Kíváncsi voltam, hogy milyen vacsorával rukkol elő Suke, de azért reménykedtem, hogy nem fárasztotta le magát nagyon a készülődéssel. Amint kinyílt az ajtó, én máris szerelmem nyakába ugrottam, s jó alaposan megölelgettem és megcsókoltam. Igaz, hogy csak egy nap telt el találkozásunk óta, de ettől függetlenül már nagyon hiányzott...
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzomb. Nov. 14, 2009 4:15 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Mitsuval. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Végre eljött ez a nap is! Bár csak egy napot kellett rá várni, pontosabban egy éjszakát. Na jó..pár órát, mert az alvás sem ment, és korán is keltem, mert sok dolgom volt. A vekker korán reggel hajnali 5kor keltett, amire beállítottam, és egyből úgy pattantak fel a szemeim, mintha csak 2 perce aludtam volna el. Korán kellett kelnem, hogy minden tökéletes legyen. Nem lehetett ma semmiben sem hiba. Nagy nap volt a mai, legalábbis nekem, ezért jött mellé egy jó adag idegesség is, de nem számított. Kipattantam az ágyból, majd gyors zuhanyzás, (ami hozzám képest tényleg gyors volt ezúttal), fogmosás, felöltözés után kiálltam a szoba közepére és körülnéztem. Szétszórt ruhák itt, összegyűrt nadrágok ott, papírok, csomagdarabok mindenfelé, vagyis tökéletes káosz volt a szobában. Sóhajtozva néztem körül, hogy bizony lesz mit pakolni, aztán összecsaptam a kezeimet, és nekiláttam elhordani a dolgokat, illetve mindent a helyére rakni. Fél órás vért izzadó munka után, mikorra már 2x elvágódtam a saját cuccaimban, és belerúgtam az ágyba véletlenül, megkönnyebbülve, de csillogó szemekkel néztem körül a szobán. Tiszta még nem volt, de legalább a rendetlenség eltűnt már. Ezután kimásztam a konyhába, és 1 perces csörömpölés, és 1-2 felmordulás után egy felmosóronggyal, egy vödörrel, egy törlőronggyal, meg egy porolóval tértem vissza. Egy újabb keserves óra következett, mikor is megküzdöttem az ádáz szobámmal, mint dávid góliáttal, és természetesen nyertem is, bár a végére megizzadtam alaposan. Újfent kimásztam a szoba közepére a felmosórongyommal karöltve, és rátámaszkodva megszemléltem kemény munkám gyümölcsét.
- Csodás! *.* - örvendtem egyet magamnak. Komolyan..csak gyakorolni kéne a takarítást és menne rendesen...azt hittétek mi? Majd kiosztom valamelyik tisztemnek legközelebb. (xD). Azért még utoljára benéztem az ágy alá is, hátha van ott valami, aminek nem kéne ott lennie, de szerencsére már mindent kipucoltam a szobából, aminek nem ott volt a rendeltetési helye. Elpakoltam a takarításhoz való cuccokat, aztán kimásztam a konyhába. Kinyitottam a hűtőt és gyorsan megnéztem, hogy minden ott van e, ahol lennie kell. Ott volt minden, ahova nem rég tettem, gondosan becsomagolva A finom bor, és pezsgő is már a hűtőben volt, és csak arra várt, hogy este kibontsuk, és romantikus közegben elfogyasszuk őket. A kaját megmelegítem mielőtt Mitsu ideér majd, mert nem akartam, hogy megromoljon. Gyakorlatilag még friss volt néhány órája lett kész. Maya-chan segített nekem kaját csinálni mára, és végül Ozoni levest és húsos-zöldséges rizst készített (én kb semmit sem csináltam xD) . Már akkor nyálcsorgatva néztem az étket, mikor kész volt. Ha nem kellett volna erre a különleges eseményre, akkor ott helyben benyomtam volna az egészet, de visszafogtam magam, és Mayát nyomorgattam meg rendesen a kaja helyett. Észre sem vettem, meg már dél volt, mikorra végeztem 1-2 másik dolgommal még. Milyen gyorsan múlik az idő, mikor az ember valamit komolyan vesz és rendesen fel akar rá készülni...
Fogtam magam, majd kiléptem a szobámból. Gondosan bezártam az atót majd egy villámtánccal megindultam a város fele, hogy beszerezzek estéri még néhány dolgot, amik nem voltam olyan fontosak, ám nagyot dobhattak a hangulaton. Nem sokkal később meg is érkeztem. Gyorsan elmásztam egy nem egészen "legális" boltba, ahol aztán beszereztem egy cd-s magnót. CD nem kellett hozzá, az már volt otthon. Aztán egy másik boltban még 1-2 ilyen illatos izégyertyát is vettem, biztos ami biztos alapon, majd táskákkal megpakolva indultam visszafelé. Jókedvűen, vigyorogva sétáltam az osztagom területén. Minden tisztnek aki elment mellettem jókedvűen köszöntem és vigyorogtam rá. Nyilván azt hitték, hogy a kapitányuk súlyos agykárosodást szenvedett, ezért csak szolidan visszaköszöntek. Már kezdett esteledni, mikor visszaértem a szobába, ahol minden épp olyan ragyogóan tiszta volt mint ahogy hagytam. Nem volt már sok időm, hisz Mitsu nemsokára megérkezik. Gyorsan kipakoltam a dolgokat, majd az éjjel szekrényemhez mentem. Kinyitottam az ajtaját, majd elővettem a kis tartót, és kinyitottam. A gyűrű is a helyén volt. Nagyot sóhajtottam, hisz nemsokára használva is lesz, reményeim szerint. Ideje volt felöltözni, így odamentem a szekrényemhez, és egyre növekvő idegességgel kezdtem átöltözni. Pár perc múlva már méregettem magam az estére szánt ruhámban. Reméltem hogy, nem túl szörnyű, de úgy gondoltam, hogy ez illik az estéhez legjobban. Ezután kisiettem a konyhába, és jöttem vissza a kajával, meg az italokkal. Gyorsan megterítettem az asztalt. Bordó terítő, meg minden ilyen dolog. Tányér, villa, kanál, poharak, és egy szép gyertya az asztal közepére. a Kaját már megmelegítettem, most forrón gőzölögve várta a konyhában, hogy elfogyasszák. Igencsak sötét volt már és rohamosan fogyott az időm. Visszasprinteltem a szobába, magamhoz vettem a gyűrűt, majd a zsebembe csúsztattam. Ezután meggyújtottam a gyertyákat, és lekapcsoltam a villant a házban. Igencsak romantikusnak találtam a dolgot, remélem Mitsu is annak fogja. A zenét is beindítottam már előre, jó kis romantikus mittudoménmilyenzene ment rajta, de megadta a hangulatot. Aztán kopogtak hirtelen. Ugrottam egy nagyot, megkétszereződött a pulzusom, de azért mentem ajtót nyitni. Mitsu egyből letámadott és megcsókolt, amit viszonoztam is, majd végignéztem rajta és eltátottam a számat.
- Gyönyörű vagy! Kerülj beljebb!- suttogtam mosolyogva és invitáltam befelé páromat. Odaterelgettem az asztalhoz, majd kihúztam az egyik széket neki, és betoltam alá, ahogy azt illik. Majd ezután húztam is a konyha felé, és jöttem is vissza egy üveg borral, amit vacsora elé szántam.
- Egy pohár bort esetleg? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyKedd Nov. 17, 2009 8:16 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.

Na igen, a készülődés kicsit sokáig tartott, de végül is megérte... Kissé idegesen indultam, s érkeztem meg a tizedik osztaghoz. Egy kevéske útbaigazításnak köszönhetően még Suke szobáját is sikerült megtalálnom. Sose tudtam kiigazodni a többi osztag folyosóján, bár néha még az 5. osztag területén is képes vagyok eltévedni... Nagy nehezen sikerült megérkeznem párom szobájához is. Félénken kopogtam az ajtón, majd amint kinyílt az ajtó, máris rávetettem magam szerelmemre, s egy csókkal üdvözöltem.
- Gyönyörű vagy! Kerülj beljebb!
Mondta szokásos mosolyával. Néha sikerül is mosolyával zavarba hozni... Mondjuk az is igaz, hogy ha olyan napom van, akkor bármivel zavarba lehet hozni... Valószínűleg épp most is ilyen napom lehetett.
- Köszi. Te is jól nézel ki.
Válaszoltam kissé elpirulva. Suke az asztalhoz terelt, majd a már megszokott módon kihúzta számomra az egyik széket, s én helyet foglaltam. Ficánkolva néztem körbe az eddig még kissé idegen szobában. Párom igazán kitett magáért, hiszen nem csak a terítés volt szép, hanem a köret is, ami csak még csodálatosabbá tette az estét. Amíg távol volt kissé zavartan vizslattam a terepet. Nem is kellett sokáig várnom, hiszen gyorsan vissza is jött egy üveg bor társaságában.
- Egy pohár bort esetleg?
Kérdezte, majd amint egy bólintással jeleztem, hogy kérek, máris csurgott az alkoholtartalmú „szőlőlé” a poharakba. Pár pillanatig csendben ücsörögtem, s kortyolgattam a finom bort. Kicsit megnyugtatott, és feloldott. Mondjuk igaz, hogy az átlagnál jobban viselem az alkoholt, de attól még kicsit elbódulhatok tőle. Orrom hirtelen kellemes, a konyha felől érkező illatot vélt megszagolni. Vagy legalábbis gondoltam, hogy az lehet a konyha, ha egyszer kellemes illatok szállnak be onnan a szobába. Kezdett egyre jobban érdekelni, hogy mi finomat főzött egyetlen szerelmem, főleg mivel azt se tudtam, hogy tud főzni. Bár nem tartom kizártnak, hogy valaki segített neki főzni... talán azt is tudnám, hogy ki volt az, aki segített neki...
- Hűh, igazán finom illatok jönnek a konyhából.
Mondtam még mindig kissé zavarban, majd ismét kortyoltam a borból, mely hirtelen még egy réteget lehámozott szégyenlősségem burkáról. Jó volt az estét együtt tölteni Sukével, kettesben. Az utóbbi időben egyre többet voltunk együtt, és ha már egy nap nélkülöznöm kellett, majd megőrültem. Talán túlságosan is hozzá szoktam a jelenlétéhez, és most már azt sem vagyok képes elviselni, ha nem látom. Valószínűleg épp ezért hordok róla egy képet... Még mindig kissé zavarban gyűrögettem ruhám, pedig órákig szenvedtem, mire normálisan ki tudtam vasalni. Na igen... a vasalás sose volt erősségem, meg hát nem is igazán kedvelem. De hát ha egyszer valaki elvesz feleségül, és akkor én vasalhatom a ruhácskáit...
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzer. Nov. 18, 2009 8:44 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Mitsuval. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Végre eljött a nagy nap, mikor is Mitsu eljött hozzám vendégségbe, és együtt eltöltünk egy csodálatos vacsorát. Korán fel is keltem reggel, és mindent szépen a helyére raktam, ahogy azt kell, a padlót meg többször végigsikáltam, hogy egy koszdarab se legyen rajta. A kaja már kész volt, Maya-chan jóvoltából, és az italokat is beszereztem már. Néhány dolgot kellett már csak beszereznem Karakurában, ezt meg is tettem, és nagyjából délre végeztem is minden teendőmmel. Na jó, estére, mert még 1-2x ki kellett takarítani a szobát. Felöltöztem, magamhoz vettem a féltve őrzött gyűrűt, majd benyomtam a romantikus zenét, és vártam, hogy jöjjön a nő akit szeretek. Hamarosan meg is érkezett, legalábbis kopogtak az ajtón, és mivel mást nem vártam aznap, csakis Ő lehetett. Szívem torkomban dobogott, mikor ajtót nyitottam, és Mitsu egyből letámadott. Ezt egy csókkal viszonoztam, majd beinvitáltam. Gyönyörű volt abban a ruhájában, amiben jött. Gyorsan végignéztem magamon, és megállapítottam, hogy szar vagyok, de már mindegy volt. Leültettem az asztalnál, majd kiviharoztam a konyhába és egy üveg borral tértem vissza, és meg is kínáltam szerelmem belőle, aki egy bólintással válaszolt rá.
Odaoldalogtam mellé, és öntöttem egy pohárral, majd magamnak is. Közben a konyhából ínycsiklandozó illatok jöttek kifelé, és Mitsu is észrevette ezt. Nem is Ő lenne, ha nem érezte volna meg. Imádja a hasát az én kicsim. *.*
- Öh, igen, nagyon finom, remélem ízleni fog! - mosolyogtam kicsit zavartan szerelmemre. Azt elfelejtettem elmondani, hogy közöm nem volt a kaja elkészítéséhez, de erre rá fog jönni mihelyst megkóstolja, mert én egy rántottát alig tudok elkészíteni, nemhogy egy ilyen kaliberű kaját. Akkor majd lesz égés és magyarázkodás.
Leültem Mitsuval szemben, majd belekortyoltam a boromba. Mitsu mintha kicsit ideges lett volna, én meg természetes, hogy ideges voltam.
- Valami baj van? - kérdeztem mosolyogva. - Feszültnek tűnsz. Nem kéne pedig. - mondtam csendesen, majd odamentem hozzá, és végigsimítottam az arcán, majd megcsókoltam. - Ez az este csak kettőnké. - suttogtam neki.
Úgy döntöttem, hogy nem kélne szegényt csesztetni még, mert ha előveszem a gyűrűt, lehet, hogy szívrohamot kapna, szóval változtattam a terven.
- Mindjárt jövök, tálalom a kaját! - mondtam gyorsan, majd kimásztam a konyhába.
~ De béna vagy...-.- - mondtam magamnak a konyhában, mikor a kaját próbáltam szállítható állapotba hozni. Kimertem az Ozoni levest egy kerámia edénybe, majd masíroztam visszafelé kedvesemhez.
- Itt is vagyok! - mondtam vidáman Mitsunak és mentem is merni neki levest. Jól teli mertem a tányérát, mert hát ugye nem suttyóskodunk a barátnőnkkel aztán mertem magamnak is, és leültem.
- Jó étvágyat! - mondtam mosolyogva, majd megvártam, míg Mitsu belekezd a levesébe, és én is elkezdtem. Igencsak finomra sikeredett a leves, Maya nagyon kitett magáért. Kicsit szégyelltem magam, hogy nem én csináltam a kaját, de hát ha egyszer nem tudok főzni, akkor valami más módon kellett megoldanom az étkezést. Még sem tálalhattam dobozos kaját...
- Történt valami, mióta nem láttalak? - kérdeztem szelíden páromtól. - Hiányoztál. - fejeztem be a mondatot és tovább kanalaztam a levest, hogy minél hamarabb elfogyjon, és jöhessen a főfogás.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Nov. 23, 2009 7:05 pm

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Egy kissé lámpalázasan érkeztem meg Sukéhez, de a bor, amit a vacsi előtt ittunk, valahogy elkergette az idegességet. Ráadásul a konyhából szálló finom illatok is feledtették velem az ilyen dolgokat. Kicsit kíváncsivá váltam, hogy ki is segített szerelmemnek, de hamarosan világossá vált. Valószínűleg nem sok ember lehet, akitől ilyen ügyben segítséget kérne. Yuu-chan biztos, hogy még egy szendvicset is képtelen lenne csinálni, szóval gyanúm egyenesen Maya-chanra keveredett. Bár az is igaz, hogy segítség nélkül is tudhat finomat főzni… :3
- Öh, igen, nagyon finom, remélem ízleni fog!
Válaszolt kissé zavartan. Halkan kuncogtam egyet, hogy valahogy mégis tudtára adjam: sejtem, hogy nem ő főzte a vacsorát.
- Valami baj van? Feszültnek tűnsz. Nem kéne pedig.
Mondta mosolyogva. Kissé elpirultam, hiszen nem gondoltam, hogy ennyire látszik… De igaza van. Nem kéne feszültnek lennem, hiszen már elég rég óta ismerjük egymást, csak hát… Nem is tudom… ez most így valahogy előjött.
- Hehe… Igazad van.
Vakartam meg kicsit zavartan a tarkómat. Észre se vettem, és már ott is állt mellettem. Kezével végigsimította arcomat, majd megcsókolt, s én visszacsókoltam. Úgy éreztem magam, mintha most először lettünk volna kettesben, vagy mintha most először csókolt volna meg. Nem is rossz… Egy második, első csók.
- Mindjárt jövök, tálalom a kaját!
Mondta, és már el is viharzott a konyha felé. Néhány pillanatig még kissé kábán pislogtam utána, majd megfordultam, s még mindig kicsit pirulgatva próbáltam lenyugtatni magam.
~ Hehe… Nyugi… Nem a kezed kéri meg… ez csak egy vacsora… nyugi.
Próbáltam nyugtatgatni magam. Mondjuk nem mintha nem örültem volna egy leánykérésnek… sőt! Ha meghallottam volna a „Hozzám jössz feleségül?” mondatot, szerintem abban a pillanatban le is fordultam volna a székről. De talán még lehet belőle ma valami, kitudja. Néhány percnyi várakozás után végre az ennivaló is megjött, Suke társaságában. Ahogy közeledtek, az illatok is egyre intenzívebbé váltak, és egyre inkább éreztem úgy, hogy nem leszek képes olyan mennyiségűt enni belőle, mint általában szoktam.
- Itt is vagyok!
Mondta vidáman, miközben elkezdett a levesből szedni nekem, majd magának is. Csillogó szemmel láttam hozzá a levesemnek.
- Jó étvágyat!
Mondtam én is, majd belekóstoltam. Tovább csillogó szemekkel ettem a levest, s próbáltam teljesen kiélvezni. Igazán ki tett érte a készítője.
- Történt valami, mióta nem láttalak? Hiányoztál.
- Öhm… Semmi különös. Csak Akane kapitány nyaggatott megint egy sort. Egész nap ezt az estét vártam, szóval sikerült majdnem mindent elrontanom, amit csináltam.
Igen… Nagyjából mindent sikerült ma elrontanom, amit elkezdtem, azonban nagy fejlődési szakaszba léphettem, hiszen egyszer se sikerült közeli kapcsolatba hozni a padlót, és az orromat. Kissé zavart, hogy ennyire ügyetlen vagyok, főleg mert Sukének mesélem, hogy milyen béna barátnője is van.
- Természetesen te is nagyon hiányoztál. Nem volt olyan perc, vagy másodperc, hogy ne rád gondoltam volna.
Mosolyodtam el, és most először éreztem úgy, hogy végre feloldódtam. Úgy döntöttem, hogy jöhet a szakács dicsérgetése, ha már ennyire bele jöttünk a beszélgetésbe. Ki tudja, talán még el is találom, hogy ki főzte nekünk ezt a finom vacsit.
- Maya igazán kitett magáért. Nagyon finom lett a leves.
Mosolyogtam tovább, és reménykedtem, hogy nem sikerül túlságosan zavarba hozni páromat. Gyorsan kanalam után nyúltam, majd normál tempóban megettem a maradék Ozoni levest.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyKedd Nov. 24, 2009 4:48 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Mitsuval. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Lehet ennél csodálatosabb este? Vendégségbe jön hozzád a barátnőd, aki nem sejti, hogy meg akarod kérni a kezét. Persze egész nap idegeskedsz, és minden kis pöttyre, koszdarabra ugrasz egy felmosófával, hogy estére minden szuper legyen. Így volt ez velem is ma. Szerencsére estére minden a terv szerint ragyogott, és készen álltam kedvesem fogadására, aki jött is, elemi erővel, és egy üveg borral. Betessékeltem, leültettem az asztalhoz és egyből megkínáltam egy kis borral. Ezen az estén mindent én csináltam, hisz ha összejön a dolog, és igent mond Mitsu, nem biztos, hogy a jövőben ilyen aktív leszek, ha csak nem papucsosodok be, de azt meg nem akarok, meg lehet hogy a kedvesem sem szeretné.(xD) Szóval kitettem magamért, amennyire ki lehetett. Persze a kaja elkészítéséhez, ami a konyhában várta, hogy elfogyasszák, közöm nem volt, de hát ha én főztem volna, akkor itt nem leánykérésre került volna sor, hanem mérgezésre. Párom mintha kicsit feszült lett volna, ezért gyorsan "megnöveltem" önbizalmát egy csókkal, és már robogtam ki a konyha fele, hogy tálaljam a levest, ami igencsak bizalomgerjesztőnek tűnt. Pár pillanat múlva az immáron gőzölgő levessel visszatértem, és először kedvesemnek, majd magamnak is mertem egy jó adagot. Jól telemerítettem Mitsunak a tálját, hisz tudtam róla, hogy imádta a hasát, és nem akartam neki csalódást okozni. Bár valószínűleg rá fog jönni, vagy talán már rá is jött, hogy nem én csináltam a kaját, de hát talán meg tudja érteni, max elküld a fenébe. T.T
Közben beszélgettünk erről arról, vagyis inkább többnyire arról, amit mindketten éreztünk, vagyis hogy hiányoztunk egymásnak, pedig tegnap este váltunk el, de alig bírtam ki ma estig, hogy nem láthatom szerelmem. Talán, ha igent mondd, akkor hozzám költözik, és akkor egész nap együtt lehetünk egymással.*.*
- Akane kapitány téged állandóan csak nyaggat. Kicsi foglalkozhatna Ő is a dolgokkal. Nem mondom én sem vagyok egy aktakukac, de azért ha muszáj, rá tudom venni magam a munkára. - mérgelődtem kicsit Mitsunak. Persze ezt Akane szemébe nem mertem elmondani, mert rövid távon bemutatna a szemközti falnak, vagy padlónak.
- Te is hiányoztál nekem. Változtatni kell ezen a helyzeten. -fogtam meg Mitsu kezét, és mondtam titokzatosan mosolyogva kedvesemnek, ezzel is burkoltan utaltam a soron következő eseményekre, ám elárulni természetesen nem akartam magam, hiszen akkor elveszne a meglepetés öröme.
Elfogyott lassan a leves, és éppen ugrani akartam, hogy kisiessek a konyhába a második fogásért, de Mitsu közbevágott hirtelen. Megdicsérte a kaját. Vagyis..Mayát dicsérte inkább vele. Persze gondolhattam volna, hogy kitalálja, hogy ki főzte az étket, de kicsit demoralizáló volt számomra, mikor arra gondoltam, hogy egy adag virslit is alig tudok magamnak megcsinálni.T.T
- Öh, hát..izé. Ha én csináltam volna, akkor a 4. osztagnál kötöttél volna ki ételmérgezéssel, és hát..gondoltam... - magyaráztam kicsit zavartan, aztán egy hátraarccal gyorsan eltűntem a konyha irányába.
Miután kiértem a konyhára, gyorsan kifújtam magam, és végiggondoltam a menetrendet.
~ Most kéne... - gondoltam magamban.
Nyugalmat erőltettem magamra, és felnyaláboltam a húsos-zöldséges rizs adagot, és visszaindultam Mitsu fele.
- Itt is vagyok! - mondtam lelkesen, majd mertem egy jó adagot a rizsből kedvesemnek, és ugyan úgy magamnak is.
- Öh, igen, ezt is Maya csinálta..De én is jelen voltam, szóval olyan mintha én csináltam volna..vagyis..remélem úgy érzed.- mondtam kcisit szomorú hangon.
- Lényeg, hogy szeretlek, és azért kértem meg Mayát, hogy segítsen! - mondtam nagy szemekkel. Leültem kedvesemmel szemben, majd nekiláttam a kaja elpusztításához. Nagyon finom volt, nem véletlenül kértem Mayát, hogy segítsen. Ezzel is hozzájárult szent küldetésem sikeréhez. Figyeltem Mitsu reagálásait. Miután elfogyasztottuk a rizst kiszáguldottam ismét a konyhába, és eltakarítottam a maradványokat az asztalról is, közben megállás nélkül mosolyogtam Mitsura, pedig igencsak tiszta ideg voltam már. Kiszedtem a hűtőből a legjobb minőségű pezsgőt, amit a városban lehetett kapni, majd a már előkészített két pezsgőspohárral a kezemben visszatértem a szobába. Töltöttem MItsunak is, és magamnak is, majd átváltottam "komoly üzemmódba", már amennyire komoly lehettem magamhoz képest...
Zsebemből előhalásztam óvatosan a kis tároló izét (xD), majd odamentem Mitsu mellé és féltérdre ereszkedtem elkezdtem a jól végiggondolt szöveget, amiből természetesen tök nem azt mondtam el, amit szerettem volna.
- Más oka is volt annak, hogy ma elhívtalak vacsorázni. - mondtam csendesen mélyen párom szemébe nézve, majd kinyitottam a kis tartót, és kedvesem felé nyújtottam. Abban egy gyönyörűen kidolgozott gyűrű pihent, és csak arra várt, hogy felhúzzák a menyasszony ujjára.
- Szeretlek téged, és szeretném veled leélni az életem. Hozzám jössz feleségül? - kérdeztem suttogva, majd megcsókoltam páromat, és vártam a válaszát, mint mikor egy ítéletet hirdetnek egy bíróságon.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyCsüt. Dec. 03, 2009 9:39 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.

Kicsit izgatottan készültem a vacsira, azonban előtte még dolgoznom kellett. Amint ezzel végeztem, egyre nagyobb izgalommal készítettem fel magam az estére. Örültem, hogy végre ismét láthatom Sukét. Már nagyon hiányzott… Igaz, tegnap váltunk el, de ettől még rettenetesen hiányoltam. Kissé idegesen siettem a 10. osztag kapitányához, hogy végre együtt tölthessük ezt a csodálatos estét. Az osztag tagjai tágra nyílt szemmel lesték, hogy mégis mit csinálok, és mit keresek ilyen göncben a 10. osztag területén. Valószínűleg néhányan már sejtették, hogy kedvesem felé tartok. Miután megérkeztem, halkan, talán kissé bátortalanul is kopogtam, majd amint nyílt az ajtó, máris Sukére vetettem magam, és megcsókoltam. Ezek után végre megkezdtük az evést. Természetesen gyorsan rájöttem, hogy valójában nem szerelmem főzte a vacsit, hanem Maya-channal csináltatta, de nekem már az is örömöt okozott, hogy egyáltalán felügyelte a főzést. Kissé mulattatott is a dolog, hogy meghívott vacsorára, de az ételt valójában nem is ő főzte. Miután túljutottunk a levesen, következett a rizs, amit Suke meg is hozott, alig pár pillanat múlva.
- Itt is vagyok!
Mondta jókedvűen, s máris lehelyezte az asztalra a rizzsel teli edényt. Egy szép adagot pakolt elém, ami miatt kicsit furcsán néztem rá. Jó… tudom, hogy sokat eszek, meg minden, de akkor is. Végül is a rizsnek jó illata volt, és nem is volt vele semmi problémám, sőt! Maya igazán finoman tud főzni!
- Öh, igen, ezt is Maya csinálta..De én is jelen voltam, szóval olyan mintha én csináltam volna..vagyis..remélem úgy érzed.
Jegyezte meg. Igazából egyáltalán nem bántam, hogy nem ő főzött, hiszen lehet, hogy tényleg úgy történt volna, ahogy azt mondta. Mindketten a 4. osztag egyik gyengélkedőjén fetrengtünk volna ételmérgezésben szenvedve.
- Nekem csak az számít, hogy veled vagyok. Nem érdekel, hogy te, vagy Maya-chan főzött, sokkal inkább érdekel az, hogy együtt lehetek veled.
Mosolyogtam bátorítón, majd megcsókoltam egyetlen szerelmem.
- Lényeg, hogy szeretlek, és azért kértem meg Mayát, hogy segítsen!
Mondta Suke. Kezdett kicsit furcsán viselkedni, és egyre több hülye gondolatom támadt ezzel kapcsolatba, viszont inkább elhessegettem őket, és betudtam annak, hogy valószínűleg ő is ideges kicsit.
Gyorsan bekebeleztük a rizst is, Suke ismét eltűnt. Néhány pillanatig bambultam magam elé, és gondolkodtam kicsit. Valamiért úgy éreztem, hogy ma még történni fog valami… valami igazán jó dolog… valami, ami megváltoztathatja az egész életemet… Egy kis idő múlva, párom végre visszatért, egy üvegpezsgő, és két pohár társaságában. Kezdett egyre inkább zavarni Suke különös viselkedése, aminek talán oka is van. Arca hirtelen komollyá vált, ami kicsit megijesztett, és ismét csak a leánykérés gondolata suhant át az agyamon, hiszen elém sétált, és fél térdre ereszkedett.
- Más oka is volt annak, hogy ma elhívtalak vacsorázni.
Szívem hirtelen egyre gyorsabban és gyorsabban vert, már szinte a torkomban éreztem. Gyomrom összeszorult, és arcomon jól látható pír jelent meg. Hirtelen egy gyönyörű gyűrű tűnt fel szemeim előtt, szép bársony dobozkában. Abban a pillanatban az ütő is megállt bennem, és szinte már vártam, áhítoztam azért az egy eldöntendő kérdésért, melyet a gyűrű felkínálásakor szoktak feltenni. Egy csepp kétség se volt bennem… Valószínűleg ha más kérdést tett volna fel, vagy más mondandója akadt volna, azon nyomban elájultam volna.
~ Mondd ki, mondd ki, mondd ki…~
Egyre csak ez járt a fejemben, semmi más. Már másra se tudtam gondolni, csak arra, hogy végre hallhassam a kérdést.
- Szeretlek téged, és szeretném veled leélni az életem. Hozzám jössz feleségül?
Álmodni se mertem volna erről a pillanatról. Suke megkérte a kezem… Úgy éreztem, hogy nem leszek képes válaszolni erre az egyszerű, de mégis oly nehéz kérdésre. A szívem még mindig a torkomban dobogott, és egyszerűen képtelen voltam kimondani azt az egy aprócska szót.
~ Igen, igen, igen, és százszor is igen!
Kiáltoztam magamban, reménykedve, hogy Suke talán el fogja tudni olvasni gondolataim, melyek egyértelmű választ adtak kérdésére. Végül, mivel úgy vettem észre, hogy agyhullámaim nem érik el az övét, sután bólintottam, jelezve, hogy természetesen hozzá megyek feleségül. Akkor, és ott, amikor és ahol szeretné. Az álmaim lassan beteljesülni látszottak. Végre menyasszony lettem…
Amint sikerült leküzdenem izgalmamat, azonnal pótoltam az elmaradt mondókámat.
- Én is szeretlek, és akárcsak te, én is szeretném veled leélni az életem. Minden vágyam az, hogy a te feleséged legyek, Watanabe Yuusuke.
Fogtam meg kezét, és suttogtam szinte alig hallhatóan. Szemeim csillogtak a visszafojtott sírástól, de elhatároztam, hogy nem fogok sírni. Most nem… Elhatározásom azonban nem sokáig tartott, hiszen máris gördültek le arcomon a szinte krokodil méretű könnyeim. Boldog voltam… Kimondhatatlanul boldog… A székről lecsúszva, térdre rogytam, s így már nagyjából sikerült egyetlen szerelmem arcával egy vonalba kerülnöm, majd szorosan átöleltem úgy, ahogy eddig még sose tettem. Néhány percig tartott csupán, ám én egész további életemben képes lettem volna szorítani, hiszen nem akartam elveszteni. Egyszerűen képtelen voltam akár egy percre is elengedni. Mindenképp vele akartam maradni, örökre.
- Bár csak örökké tartana ez a pillanat… Soha nem akarlak elengedni, mert félek, hogy akkor elveszítenélek, és tudom, hogy azt nem élném túl.
Suttogtam még mindig ölelve, majd kicsit lazítottam a szorításon, és egyenesen a szemébe néztem. Azokba a szemekbe, melyek mindig mosolyogva, s bátorítóan tekintettek rám. Azokba a szemekbe, melyek állandó szeretetet sugároztak. Egy pillanatig könnyes szememmel az övéibe fúrtam tekintetem, s próbáltam bátorságot meríteni további mondandóimhoz, tetteimhez. Úgy tűnt, sikerült is a kellő merszet összegyűjtenem, hiszen pár pillanat múlva, már meg is csókoltam. Szívem egyre jobban kalimpált, és ahogy ajkaink egymáshoz értek, csak még nagyobbakat dobbant az apró, de annál erőteljesebb szívem…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyPént. Dec. 04, 2009 4:26 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Mitsuval. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


A második fogás közben kezdtem egyre idegesebb lenni, mert jól tudtam, hogy mi fog következni. Idegesen kanalaztam magamba a rizst, amit Maya-chan olyan odaadással csinált nekem, nekünk, Mitsunak. Evés közben azt latolgattam, mennyi esélyem lehet, ha nem rontom el a dolgot. Csodálatos lenne, ha igent mondana, hisz akkor egybe köthetnénk életünket, és mindig együtt lehetnék egymással. Szerettem a lányt, talán az első nő volt az életemben, akire úgy gondoltam, hogy igen, ez az a lány, akivel le élhetem az életemet. Bár néha kissé érdekesen viselkedett a többi tiszt szerint, én így szerettem, ahogy van. Ha velem volt teljesen máshogyan viselkedett, mint egyébként. Amúgy sem volt a viselkedéssel semmi baj, legalábbis szerintem. Szóval ilyen dolgokon elmélkedtem, ábrándoztam, míg ettünk. Én lettem volna a legboldogabb shinigami SSben, ha Mitsu ma igent mondana, szóval mindent megtettem azért, hogy jól érezze magát. Ez nem papucskodás, ez szerelem.
Evés közben szóba jött a kaja kivitelezése is, kicsit zavartan kezdtem magyarázni, hogy igen, Maya csinálta, mert ha én készítettem volna, nem biztos hogy túléltük volna. Ezért is kértem meg Mayát, hogy segítsen nekem elkészíteni a fogást. Idegesen szedtem össze utána a maradékokat, és vittem ki a konyhába. Akkor kellett megtennem, akkor volt a legjobb az időzítés. Remegő kézzel előkotortam egy pezsgőt, és két poharat, majd megtöltöttem őket, és vissza mentem kedvesemhez a szobába. Előszedtem zsebemből a kis tároló dobozt, ami a jegygyűrűt rejtette, letérdeltem párom elé, és a lehető legkomolyabb hangnemben megkértem a kezét. Majd vártam. A válaszra. Vagy igen, vagy nem.
hevesen dobogó szívvel vártam kedvesem válaszát, miközben arcát néztem, arról próbáltam leolvasni az érzelmeit. Kezemben még mindig ott tartottam a gyűrűt, ami arra várt, hogy felhúzzák a gyönyörű menyasszony ujjára. Mitsu egy darabig meg sem szólalt. Nem mondta ki, de én láttam rajta, hogy magában már százszor és százszor kimondta azt a boldogító kis szavacskát, az igent. Türelmesen vártam, hisz ez egy megható pillanat volt. Mikor két ember eldönti, hogy összekötik az életüket. Aztán egyszer csak könnyes szemmel bólintott az én kedvesem a kérdésre, amit feltettem, és abban a pillanatban én voltam a legboldogabb shinigami nem hogy SSben, de az egész világon is. Sugárzó arccal néztem a lányt, aki immáron a menyasszonyom volt. Mitsu megfogta a kezem, és könnyektől csillogó szemekkel mondta ki a választ a kérdésemre, amit az előbb tettem fel.
- Az leszel! Holnap megyünk is megszervezni az esküvőt! - mondtam sugárzó arccal kedvesemnek. Kimondhatatlanul boldogok voltunk mindketten. Mitsu lecsúszott a székről, és most már az én arcommal egy vonalban helyezkedett el, majd szorosan átölelt. Éreztem, hogy ebben az ölelésben minden szeretete, minden egyes kedves szava benne van, amit eddig nekem mondott. Gyengéden visszaöleltem, és hagytam kedvesemnek, hogy átélje a pillanatot. Kissé könnyes szemmel öleltem szorosan magamhoz a lányt, akit szeretek. Érzelemmel teli hangon suttogta bele a fülembe az érzéseit, majd nézett rám, és mondta azokat a dolgokat, amit abban a pillanatban ugyan úgy én is éreztem, és mindig is, mikor Mitsuval voltam.
- Sosem fogsz elveszíteni, mert mindig veled leszek mától. - mosolyogtam boldogan páromra.
Nem bántam volna, ha ez a pillanat örökké tartott volna. Ám, ha örökké nem is tartott, milliószor megismételhettük most már. Néhány másodpercig csak néztük egymást, mint mikor valakik nem tudják felfogni, hogy megtörtént a,z a csodálatos dolog, hogy csak egy álom volt, és mindjárt felébrednek belőle. Ez nem álom volt, ez volt a valóság, a legnagyszerűbb valóság. Bátorítóan mosolyogtam páromra, hogy higgye csak el nyugodtan, mert megtörtént, meg kértem a kezét, és sosem fogom elhagyni, mert mindennél jobban szeretem. Aztán megcsókoltuk egymást. Szerelemmel, boldogsággal átitatott csók volt ez, mi minden szónál többet ért számomra. Szorosan magamhoz öleltem Mitsut, és csókoltam szenvedélyesen. Jó pár percig eltartott ez, aztán ragyogó arccal néztem kedvesemre, és kezeit fogva kicsit hátrébb dőltem, és boldogan néztem végig a gyönyörű nőn, akit szeretek.
-Gyönyörű vagy. - mondtam csendesen, mosolyogva. - Behozom a desszertet, egy pillanat és jövök.
Kisiettem a konyhába desszertért, ami epres és csokis fagylalt volt. Szedtem mindkettőnknek egy jó nagy adagot, és visszamentem a szobába Mitsuhoz.
- Gondoltam, a leánykérés után jobban ízlik.- mosolyogtam a lányra. Belekóstoltam a fagyiba, és tényleg ezerszer édesebbnek tűnt, mint máskor.
- Ugye hozzám költözöl, kedvesem? - kérdeztem szerelmemtől mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Dec. 07, 2009 4:53 am

~*~ Értelmetlen zaklatás -> Milyen, ha Maya látogat? ~*~


No, most, hogy már túléltem a saját okosságom okozta fulladórohamot, elégedetten pislogtam párat a világra. Mosolyogva nyugtáztam magamban, hogy nem zavarok, és hatalmasra tágult, kissé könnyes szemekkel bámultam bátyámra, majd minden konkrétabb magyarázat nélkül olyan elemi erővel ugrottam bele szerencsétlen nyakára, hogy hanyatt estünk, de ez nem zavart. Ahogyan az sem, hogy hoztam a szokott formám: hatalmasat visítottam - az átlag ember azt hinné, világvége közeleg, a tapasztaltabbak pedig egyől rájönnek, hogy Chizuki Maya a 10. osztag kapitányánál van látogatóban, illetve... terrorizálóban.
- Nabe-kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu~n! Gratuláloooooooooo~k! ÚÚúúúúú! Dejóó! Fúú de király! - fogtam elszánt ölelgetési reakcióba, majd mikor eszembe jutott, hogy talán bátyám szeretne életben maradni a lánykérésig, az esküvőig, a nászéjszakáig és a mézeshetekig, pirulva másztam le róla, és illantam el egy pohár életet adó vízért. Szegényt annyira komolyan megölelgettem, hogy attól féltem, kileheli a lekét. Kezébe nyomtam a vizet, és bűnbánóan telepedtem le mellé törökülésben.
- Elnézést kérek, kicsit belelkesültem, és engem nem nagyon szoktak ilyesmihez segítség gyanánt kérni, vagy valami ilyesmi. - Értelmesen megfogalmazni jelenleg nem tudtam semmit sem a bennem tomboló örömáradat miatt. Miközben szégyentől kipirult arccal összepakolgattam az immár teljesen kiürült kajás edényeket, a szemem egy tízezer wattos felcsillanást produkált, egyenesen bele bátyám szép íriszeibe. Mint a kisgyerek, aki hónapok óta be volt zárva a tanulószobába, és a szülei elvitték Disney Landbe. Igen, pontosan úgy néztem ki.
- Konyhaaaa... Minden van benne?! - leheltem csilingelő hangon, az előbbinél is sokkal jobban ragyogó szemekkel. Táncoló léptekkel indultam meg az előbb említett helyiség felé, és dúdolni kezdtem. Nem tudom, milyen hangom volt: eddig egyetlen embernek énekeltem altatódalt, de neki tetszett. Hát most egy másik dalt kezdtem el ddolni, mely valójában az egyik kedvencem volt, ha nem a legszeb dal a számomra: egy még élő, gyönyörű énekesnőNo way című dalát, és nem féltem kiengedni a hangom - de azért nem ordítottam, csak épp annyira énekeltem hangosan, hogy ne legyen belőle baj, ha Nabe-kunnak mégsem tetszik a hangom. Miközben elsikáltam az edényeket, előkaptam néhány segédeszközt, a többiért pedig Nabe-kunt utasítottam:
- Kedves bátyám! Mivel mindketten azt akarjuk, hogy sikeres legyen a holnap! Mellesleg... azonnal elhúzol hozzám, amint tudsz, és tudni akarom mi hogy volt! >.< - toppantam elé kezemben egy szatyorral, ami egy férfinak sem volt égő. Csak nem égetem le szerencsétlent! Nos, miközben az ajtó felé tuszkoltam, elkezdtem neki darálni, hogy mi kell:
- Most pedig átröpülsz a szobámba, és kihozol onnan egy - két dolgot! A hűtőm könnyű megtalálni, onnan vedd ki a következőket: spenótpép, shiitaki gomba - legalább.... 8 db! Aztán még... hozz a szekrényemből japán rizs kekszet is jócskán! Ja, úgy láttam, nállad nincs szárított hal. Azt is keress4 Nem... ne vágj ilyen fejet! Mire elkészül, fel sem ismered! Rá se jössz, hogy mi van benne, olyan ízletes lesz! Most pedig.... sipirc! - legyezgettem útjára a rám hatalmas szemekkel bámuló bátyám, én pedig becsuktam mögötte az ajtót, miközben egy másik számot - a Lovin' you-t kezdtem el énekelni, és közben előpakoltam a főzéshez szükséges hozzávalókat....
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzer. Dec. 09, 2009 11:32 pm

~*~ Milyen, ha Maya látogat? ~*~


Rég láttam már Mayát, ezért nagy örömmel fogadtam, hogy meglátogatott. Még kaját is hozott, ez pedig csak dobott még az amúgy is jó kedvemen. Egyből be is terelgettem a szobába, ahol nem volt ugyan olyan hű de nagy rend, de Maya úgy is tudta, hogy lusta dög vagyok rendet rakni magam után, szóval szerintem elnézte nekem. Miután meg a hajamat is megcsinálta úgy ahogy, (mivel elfeküdtem és sehogy sem sikerült helyre állítani), kimondhatatlanul jó nap volt már. A kajának egyből nekiestünk. Mondanom sem kell, hogy igen ízletes volt. Maya zseniálisan értett az ilyen kaját elkészítéséhez. Csak ez a szerénység ne lett volna. Ha van olyan ember, aki mindig felvidít, ha találkozunk, és sosem zavar, akkor az Maya-chan, meg persze Mitsu. Akármikor jöhetett hozzám, ha éjjel ront be egy tál kajával, azzal sem lett volna gond, max kellett volna nekem jónéhány perc, mire felfogom, hogy mi történt, és nem betörtek a lakásomba, hanem a fogadott húgom törte rám az ajtót.
Aztán elkezdtünk beszélgetni, elvégre ezért is jött Maya-chan. Meglátogatni, meg beszélgetni. Jó ideje nem láttam már, ezért muszáj volt kicsit kibeszélni a dolgokat, amik az utóbbi időben történtek velünk. Esküvő, leánykérés, minden lesz/volt itt, szóval volt miről dumálni. Ráadásul én fogom az oltárig vezetni Mayát! Ő meg majd engem a saját esküvőmön. Már ha sikerül a leánykérési procedúra.
Hirtelen arra eszméltem, hogy Mayácska a nyakamban lóg és nyomorgat de úgy jó rendesen. Honnan volt ennyi ereje? Csak úgy ropogtak a bordám, meg a fejem is lilulni kezdett kicsit. Talán ezt Maya is észrevette, mert abbamaradt a nyomorgatás, és a kezembe nyomott egy pohár vizet.
- Höhh, köszi! -lihegtem. - Van benned erő Maya! - mosolyogtam húgomra és simogattam meg a feje búbját.
Mentegetőzni kezdett, de nem lett volna rá szükség, hisz nem haragudtam rá. Hogy is haragudhattam volna?
- Én viszont csak rád gondoltam. Más számításba sem jöhet a feladatra! - kacsintottam a lányra. Valóban tényleg nem, már megálmodtam, hogy Maya ott lesz az esküvőn és más nem is lett volna alkalmasabb a feladatra nála. Már csak az esküvőig kellett volna eljutni, ahhoz meg a holnap estének kellett volna jól alakulnia, ahhoz meg valami különleges fogás kellett volna. Csak az volt a baj hogy a különleges fogás, amit én el tudtam volna készíteni, nem ütötte volna meg a mércét. A főtt tojás nem volt alkalmas az ilyen dolgokhoz.
Mondtam is Mayának, hogy ott a konyha, van benne minden, vagyis remélem, hogy minden, és ha tud, segítsen már nekem valamit elkészíteni, mert beégek holnap, ha nem lesz valami ehető kaja.
A hugicám egyből megindult a konyha fele, mint egy varázsszóra. Tényleg szeretett főzni, láttam rajta. Dúdolgatva fogott hozzá a terep felméréséhez. Nem ismertem a számot, de nem szóltam bele. Nem illik megzavarni a mestert, amikor alkot, meg amúgy is, szép hangja volt Mayának, szóval elhallgattam amit énekelt. Az addig jó is volt, hogy Maya belekezdett a dologba, viszont hogy én is segítsek? Hát ha azt akarja, hogy felrobbanjon a konyha... (xD)
- Persze...öh Maya?- akartam mondani valamit, de elállt a szavam mert Maya egy szatyorral jelent meg és tuszkolni kezdett az ajtó felé. Keksz, gomba, szárított hal...szárított hal?! O.O WTF fejjel hallgattam húgom instrukcióit, aminek a felé nem értettem, de hát majd csak megtalálom amit kell.
Értetlen fejjel indultam el egy shunpoval Maya szobája felé. Pár perc múlva lefékeztem az ajtaja előtt és bemásztam a konyhába. Kinyitottam a hűtőt, és....
- Aztmondja hogy...hö? - kezdtem nagy elhatározással a keresést, majd be is fejeztem. Elfelejtettem, hogy mit is kellett Mayának vinni. "Szerencsére" Aoki a "segítségemre sietett".
- Az kell...az nem...a másik fajtát, ne azt! Mire figyeltél, mikor mondta Maya, hogy mik kellenek?
- Jólvan már! Lényeg, hogy megvannak a hozzávalók. -morogtam kardom szellemének.- Köszi...-.- - nyögtem ki végül, mert hát most az egyszer tényleg segített. Indultam is vissza a szobámhoz, és néhány perc múlva oda is értem.
- Itt is vagyok! - kiáltottam Mayának, mikor beléptem a szobába. - Azthiszem mindent megtaláltam!
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzomb. Dec. 12, 2009 7:47 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


A vacsora közben kezdtem magam egyre furcsábban érezni, legfőképp Suke viselkedése miatt, aminek okára nem sokkal később fény is derült. Az is kiderült, hogy miért hívott meg vacsizni… Kissé meglepődtem, amikor megtudtam, hogy valójában össze akarja kötni életét a sajátommal. Némi zavart hallgatás után végre kiböktem válaszom, ami nem lehetett más, csak az „Igen!” Mi mást is mondhattam volna neki. Szeretem, sőt, imádom Sukét, és ha ő megkéri a kezem, természetesen a válaszom igen lehet. Semmi más! Boldog voltam, hogy végre megtörtént, ám kicsit bánatos is, hiszen egyre gyorsabban távolodott tőlem a kötelezettségektől mentes élet. Talán néhány hónap/év múlva már azon kapom magam, hogy gyerekeket szültem.
Szerelmem szavai örömmel töltöttek el, és megnyugtattak, hiszen biztosított arról, hogy sosem fogom elveszteni. Ezúttal én is sokkal jobban fogok vigyázni arra, akit igazán szeretek.
- Desszert? Még az is van? *-* El fogsz kényeztetni, Suke!
Mondtam játékosan, hiszen erre már igazán nem számíthattam. Csodálatos vacsora, és még csodálatosabb leánykérés. A desszert már csak hab volt a tortán. Azonban nem akármilyen finomsággal rukkolt elő párom, hiszen finom eperfagyit tett elém, aminek elfogyasztásába szinte azonnal bele is kezdtem.
- Finooo~m!
Visítottam, amint számba került az eperfagyis kanál. Mindennél jobban imádtam az eperfagyit, és ezt nagyjából mindenki tudta, aki a közelemben él, vagy dolgozik. Hirtelen, amikor feltette következő kérdését, sikerült egy pillanatra félrenyelnem a finom fagyit, így néhány pillanatig fuldokoltam.
- Öhm… Bocsi, csak kicsit hirtelen jött a kérdés.
Vakartam meg kissé zavartan a tarkómat. Egyre inkább úgy éreztem, hogy a reakcióm következtében Suke úgy értette, hogy nem vagyok hajlandó hozzá költözni. Pedig minden vágyam az lenne, hogy vele együtt feküdjek, s keljek minden áldott nap.
- Szóval költözzek hozzád?
Sandítottam vőlegényem (***-***) felé, majd egy pillanatig gondolkodóba estem. Sajnos mivel még Suke nem igazán ismeri a szokásaimat, talán elhidegülhet tőlem. De ha nem képes kibírni velem egy fedél alatt, akkor valami nagyon nincs rendben TT_TT
- Rendben.
Mondtam széles vigyorral, majd kezem a nyakláncomhoz emeltem, s babrálni kezdtem vele. Szinte azonnal megjelentek előttem azok a csodálatos, együttöltött percek, amiket Junnal töltöttem. Ezeknél szebb perceim talán csak Sukével voltak. Kezdtem egyre mélyebben elmerülni gondolataimban és emlékeimben.
- Suke…
Mondtam halkan, s kezeim máris nyakláncom kapcsolójához tévedtek, hogy aztán kioldja azt. Kezembe vettem a kristályt, majd rámeredtem, s ismét megszólaltam:
- Szeretném ezt neked adni. Egy számomra igazán fontos személytől kaptam, aki sajnos jó néhány éve egy küldetés közben meghalt. Évekig sirattam, és emésztettem magam a halála miatt, hiszen vele voltam… Megvédhettem volna, de egyszerűen képtelen voltam rá… Ő volt az első olyan ember az életemben, akit teljes szívemből szerettem, és talán ő is azt akarná, hogy ezt most neked adjam.
Mondtam csendesen, egy kissé talán erőltetettnek tűnő mosollyal, majd átnyújtottam ajándékom. Nem sírtam. Egyszerűen nem akartam, és egyébként is… képtelen lettem volna rá. Valahol, szívem legmélyén még mindig szerettem Junt, és jó volt rá visszaemlékezni. Az együttöltött esti sétákra, és éjszakába nyúló beszélgetésekre. Azonban túl kellett léptem rajta. Túl kellett lépnem rajta, hiszen egy új, csodálatos személy lépett be az életembe. Szívem összeszorult, ha arra gondoltam, hogy talán őt is elvesztem egyszer, de egyelőre nem akartam ezzel foglalkozni, hiszen hülyeség lett volna. Nem érdemes a múlttal, vagy a jövővel foglalkozni… csak a jelen számít. Az, amit épp most élünk meg…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyVas. Dec. 13, 2009 1:48 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Mitsuval. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Megtörtént. Végre átestem rajta, és megkértem szerelmem kezét, aki könnyes szemmel, érzelemmel túlfűtve igent mondott. Már semmi akadálya nem volt annak, hogy egybe kössem életemet azzal a nővel, akiért bármit odaadtam volna. Tényleg bármit. Az életem is eldobtam volna csak azért, hogy Ő élhessen. Egymás karjaiba borultunk meghatottam, ám csupa szeretetből, szerelemből. Alig akartam elhinni, hogy megtörtént. Reméltem, hogy Mitsu is nagyon boldog, mert én kimondhatatlanul az voltam. Néhány percig még szorosan öleltük egymást, és teljesen átéreztük ezt a pillanatot. Nem bántam volna, ha örökké tart, csak sajnos semmi sem tart időtlen időkig. Ám tudtam még fokozni Mitsu örömét, ugyanis szereztem egy nagy adag eperfagyit, amiről tudtam, hogy talán jobban oda van érte, mint értem. Very Happy
- Neked mindenből a legjobb jár! - mosolyogtam.
Ki is mentem a konyhába, hogy 1-2 perc múlva egy jó nagy adag eperfagyival jöjjek vissza. Magamnak a szokásos csokis fagyit vettem, csak azt szeretem, semmi mást. Megkínáltam kedvesem, majd nekikezdtem a saját adagomnak is, nehogy elolvadjon. Míg a fagyit ettem, a jövőn elmélkedtem. A közös jövőnkön Mitsuval, igen. Esküvő, boldog évek, és minden, ami ezzel jár. Lázasan töprengeni kezdtem, hogy kinek kéne meghívót küldeni, elvégre az esküvőre mindenkit meg kell hívni, akit ismerek, és szeretek. Elmélkedésemből Mitsu rántott vissza jelenbe, egy apró visítással.
- Tudtam, hogy az epres a kedvenced. Jobban szereted, mint engem. - vigyorogtam szerelmemre játékosan. Aztán feltettem még egy kérdést is, ami hát gyakorlatilag az elsőből következett, vagyis a költözést. Nagyon szerettem volna, ha ezek után nálam élne szerelmem, aki a kérdésre elkezdett fuldokolni. Rémült arccal ütögettem szelíden hátba Mitsut néhányszor, nehogy a leánykérés estéjén haljon meg nekem! o.O Kezdtem azt hinni, hogy nemet fog mondani, mert elgondolkozott pár pillanatig. Ám aggodalmam alaptalan volt, mert széles vigyorral bólintott igennel ezzel a kérdésre is. Örömöm betetőzött, minden összejött végül. Egybekötjük az életünket, összeköltözünk. Ez életem legboldogabb időszaka, és biztos voltam benne, hogy nagyon hosszú ideig el fog még tartani.
- Csodás! Holnap, mihelyst felkeltünk, költözöl!- csak ennyit tudtam hozzáfűzni a dologhoz, aztán rávetettem magam kedvesemre, és szorosan átöleltem.
Éreztem, hogy valami nincs rendjén, mert Mitsu igen hallgatott. Talán valami régi emlék jutott az eszébe, ami elszomorította? Nem fontos, ha úgy gondolja, hogy tudnom kell róla, úgyis el fogja mondani, ha meg nem, megértem, és tiszteletben tartom az érzéseit, titkait. Mindenkinek lehetnek titkai.
Ám Mitsu megszólított, és komoly arccal figyeltem, vártam mondandóját. Ha valami fontosat szeretne mondani, meghallgatom, hisz fontos nekem is. Halkan beszélt, és közben odanyúlt a nyakában lévő nyaklánchoz, hogy kioldja azt.
- Hallgatlak, kedvesem... -mondtam én is csendesen. Nem akartam megtörni hangos beszéddel ezt Mitsunak minden bizonnyal fontos pillanatot.
Csendesen hallgattam végig, amit menyasszonyom mondott. Nagyon fontos volt nekem is ez, hisz egyrészt Ő mondtam, másrészt egy régi nagyon jó barátjáról, szerelméről volt szó.
- Köszönöm. - mondtam, majd átvettem az ajándékot óvatosan, nehogy valami baja legyen, és a nyakamba akasztottam. Pár pillanatig nem szólaltam meg, mert kerestem a megfelelő szavakat.
- Nem fogsz sosem elveszíteni, ígérem neked. Nem fogsz miattam szenvedni, nem hagyom. Ám ez a múlt, és a múlton kér magad emészteni. A jövő felé kell tekinteni, és biztos vagyok benne, hogy az csak boldog lehet számodra. - mondtam komolyan, majd végigsimítottam kedvesem arcán, és magamhoz öleltem szorosan, ezzel is megvédve mindentől, ami bánthatja, fájdalmat okozhat neki.
Az este hátralevő részét meghitten, kettesben töltöttünk el. Mérhetetlenül boldog voltam, hogy Mitsuval össze hozott a sors. Mondhat róla bárki bármit, annak, amit kifele mutat magából, köze nincs ahhoz, mint amilyen valójában. Sokat szenvedett élete során, ám ennek most vége, mert nem fogom hagyni, hogy bármi baja essen.

Másnap reggel:
Az előző éjszaka hatása alatt volta még. Aludni sem tudtam egész éjjel, csupán csendben néztem a plafont, és a tegnap történteken gondolkodtam. Kedvesem mellettem aludt, figyeltem ahogy egyenletesen emelkedik, majd süllyed mellkasa. Most már velem lesz örökké, minden reggel, minden nap itt fog velem elaludni, és ugyanitt fog kelni is. Még mindig alig akartam elhinni, ám lassan ideje lett volna, mert ez nem álom volt, hanem valóság. Sóhajtottam egyet, majd óvatosan felkeltem Mitsu mellől, nehogy felkeltsem, és kimentem zuhanyozni. Jó ideig áztattam magam a vízben, mert kissé kómás is voltam az egész éjszakás virrasztás után. Tényleg megtörtént? Biztos csak nem álom volt? Biztonság kedvéért jó erősen megcsíptem magam, majd a fájdalom arra engedett következtetni, hogy tényleg megtörtént. Miután végeztem, szárazra töröltem magam, majd felöltöztem, és csendben kimentem a konyhába. Nem voltam valami nagy konyhaművész, ám azért reggelit tudtam csinálni. Negyed órás harc után az elemekkel, végre kész volt "remekmű", ami narancsléből, piritós kenyérből, és lekvárból állt. Rápakoltam egy tálcára, majd óvatosan visszamentem a szobába.
- Jó reggelt, kedvesem! - csókoltam meg gyengéden a lányt, aki szeretek, és leültem mellé az ágy szélére.
- Hoztam neked reggelit, jó étvágyat hozzá! - mosolyogta, majd én is szedtem magamnak egy piritóst, és hozzákezdtem anna kelfogyasztásához.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyVas. Dec. 13, 2009 3:42 am

~*~ Új értelmet nyert a zaklatás! Avagy... Hogyan hoz össze Maya-chan egy lánykérős vacsit? ~*~

Már javában főztem a rizst, mikor kedves bátyám visszatért a kért elemekkel. Mosolyogva táncoltam elé és vettem ki a kezéből a szatyrot, majd alaposan megölelgettem.
- Nos... mit akartok majd inni? Van itthon valami ínyenc borod? - kérdeztem nagy szemekkel, miközben gyorsan kipakoltam a cuccokat. Egymás mellé, szépen sorban. Újabban leengedtem a hajam, de most kénytelen voltam ismét felkötni. Nem szerettem volna, ha Mitsu, vagy akár Nabe-kun a hajamat rángatná ki a szájából kajálás közben. Bár még nem tartottam ott, hogy hulljon a hajam... Azért sosem lehet tudni. Ezért egy piros szalaggal gyorsan összefogtam, és hátradobtam, majd felgyűrtem a shinigami-ruhám ujját. Szívem szerint azonnal felkaptam volna valami könnyebb öltözetet- mondjuk egy pólót meg egy rövidnadrágot vagy szoknyát, mert abban ezerszer könnyebben mozgok, és amúgy is: a megszokott főzőcskéző - felszerelésem nélkül nem olyan a főzés. Egy kicsit félre is húztam a számat, amikor lepöttyösítettem a tejszínnel a fekete anyagot.
- Nabe-kun... Gyilkolj meg, de én hivatali ruhában képtelen vagyok magam elengedni, és így főzni. Úgyhogy, eljött az ideje az átöltözésnek. - pillantottam rá félve, aztán gyorsan a kezébe nyomtam a fakanalat, és odatoltam szegénykémet a tűzhely elé. Miközben a fővő rizsre mutattam, szólásra is nyitottam a számat:
- No, amíg vissza nem érek, tessék rá vigyázni! Bízom benned! Nehogy leégesd! Ha mégis sikerül, megnyúzlak! - közöltem villámló tekintettel, aztán szinte azonnal visszatért belé a szokott kedves ragyogás. Amitől az én kedvesem is elolvad - ezért van nekem mindig igazam! Azzal gyorsan letettem a kezemben maradt tejszínesdobozt, és shunpoval léptem el a szobám felé. Igyekeztem minél gyorsabban a szobámhoz érni: nem akartam túl sokáig egyedül hagyni Nabe-kunt és a rizst. Ki tudja, mi történik? Hiszen hallottam róla, hogy hadilábon áll a konyhával és annak eszközeivel. Nem is hagytam volna ott kettesben őket, de ez már a végszükség volt nekem. Egyszerűen nem bírtam ebben a ruhában ellazulni. Gyorsan bevetődtem hát a szobámba, és kirántottam a szekrényajtót a helyéből. Mivel nem figyeltem rá, majdnem kitéptem a helyéből, és hatalmas krokodilkönnyeket eregetve engedtem el óvatosan. Azon kívül, hogy kicsit megrepedt, nem is történt nagyobb baj, de a bűntudatom így is óriási volt. A szekrény belsejében maga a Káosz Ura tanyázott, és ez most fölöttébb zavart. Hajigáltam én ki mindent egymás után, de nem találtam meg azt az egy szem pólómat és rövidnadrágom. Összetört hangulatom és dípelésem kezdett hatalmasra nőni, amikor a ruhahalom alól kikandikálni láttam valami lilát. Felcsillanó szemekkel kezdtem kifelé húzni, és örömmel visítottam fel. Tökéletes volt. Legalábbis főzni megfelelt. Annyira rég volt már rajtam, hogy el is felejtettem a ruha létezését. Gyorsan felkaptam, és átugrottam a dühösen fújtató Miyavit, aki rávetette magát a zanpakutuomra, amit az ágyra hajítottam. Volt egy olyan érzésem, hogy nem egyhamar érek haza, így gyorsan kapartam neki ki egy kis kaját, az ablakot meg kihúztam: ha dolga van, hadd végezze el. Nem szerettem, amikor váratlan, szagos kis meglepetést találok. Bár ilyen még csak egyszer fordult elő, Miyavi és az én első közös éjszakánk utáni reggelen... De nem árt az óvatosság! Miközben gyorsan shunpoztam visszafele Nabe-kunhoz, rápillantottam kedvenc lila színben ragyogó ruhámra, és elmosolyodtam. Aztán kissé zihálva vetődtem Nabe-kun mögé.
- Jahajj, ugye nem történt baj? - kérdeztem aggódva, és rögtön szemrevételeztem a rizst, aztán ragyogó mosollyal fordultam kedves bátyám felé:
- Nagyon ügyes vagy! - dícsértem meg, aztán visszafoglaltam a helyem, és hozzáláttam az Ozoni leves elkészítéséhez. Én persze már nem az alaprecepttel dolgoztam: már átdolgoztam úgy, hogy nekem tényleg finomnak tűnjön. Bár a sikerben így sem voltam biztos. Mi lesz, ha nem ízlik nekik? És ha utólag eljönnek engem megölni, mert annyira rossz volt a kaja, hogy az egész éjjelt a WC-n töltötték és nem maradt idő a romantikára? Vagy ha pont az én főztöm miatt fullad kudarcba a lánykérés?! Akkor, azt hiszem, öngyilkos leszek. Minimum elhagyom Seireteit, és hírt sem hallanak felőlem... Nem bírnék akkor kedves bátyám szemébe nézni. Hogy is élhetnék majd azzal a tudattal, hogy én szúrtam el a kettőjük kapcsolatát? Hirtelen megéreztem a vállamon nyugvó teher mázsás súlyát, és megszeppenve nyúltam a shiitaki gombákért, hogy felvágjam őket.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyVas. Dec. 13, 2009 4:55 am

~*~ Új értelmet nyert a zaklatás! Avagy... hogyan szenved Suke a lánykérős vacsival? ~*~


Maya megkért, vagyis megparancsolta, hogy húzzak szépen el a szobájába néhány hozzávalóért a vacsihoz. Lehet jobb embert kellett volna választania erre a feladatra, ugyanis ne marról voltam híres, aki meg tudta állapítani két gomba közül, hogy melyik is kell a főzéshez. Azért elindultam, és néhány perc shunpozás után meg is érkeztem húgom szobájához, majd bementem a konyhába, és kinyitottam a hűtőt. Itt kezdődtek a gondok, mert annyi minden volt ott, hogy azt sem tudtam, merre kapjam a fejem. Aztán végül Aoki "segített" abban, hogy azokat a hozzávalókat szedjem ki a hűtőből, amire szükség volt, és ne azt, amire nincs. Elhadartam egy gyors köszönöm-öt zanpakutomnak, mert csak annyit engedett az ego-m, majd igyekeztem vissza a saját szobámba, ahol Maya már tett-vett, és szorgoskodott. Mosolyogva szabadított meg a csomagoktól, majd a bor felől érdeklődött.
- Van! - bólogattam nagyokat. - Valahol ott van a spájzban. A kajába akarsz belőle tenni? - kérdeztem értetlenül. Persze az alap volt, hogy egy palack minőségi bor legalább el fog fogyni a vacsorán, de ki tudja, mire kell Mayának. Lehet ezzel is ízesíteni szerette volna az étket. Úgylátszott, hogy Maya már teljesen felkészült a főzési procedúrára, mert a haját is felkötötte szép piros szalaggal, ami igazán illett hozzá. Hát tévedtem, mert úgy látszott, hogy a húgocskámnak át is kell öltöznie ahhoz, hogy rendesen tudjon főzni és mivel azt szerettem volna, hogy tökéletesen sikerüljön a vacsora, nem is szóltam ebbe bele.
- Rendben Maya, ha ez kell ahhoz... - folytattam volna mondókámat, ám Maya hirtelen a kezembe nyomott egy fakanalat. Bambán álltam előtte kezemben a kanállal, és nem igazán értettem, hogy mit is kéne vele csinálnom. Lehet Maya azt akarja, hogy így segítsek neki? Hogy álljak mellette és tartsam neki a fakanalat. Ebből sem az lett, mint amire számítottam, hanem az, hogy villámló tekintettel közölte velem húgom, hogy addig vigyázzak a kajára, míg Ő átöltözik, és ha lemerem égetni, akkor jajj nekem.
- Na de..én..mégis mit..meg hogy? - dadogtam Mayának, aki addigra már lelépett egy shunpoval.
Hirtelen bepánikoltam, hogy mi a francot kéne csinálnom a kajával, és ijedten kapkodtam a fejem össze-vissza a konyhában. Nyeltem egy nagyot, és belenéztem a lábosba, amiben a rizs főtt. Lehet, hogy kevergetni kellett volna? Vagy valami mást? Fogalmam sem volt, így lázasan töprengtem azon, hogy mégis mi a frászt kéne tennem most. Vagy fél perces okoskodás után végre megvillant a 60 wattos izzó a fejem felett, és hangosan elkiáltottam magam.
- AOKI!!! GYERE ELŐ! - persze ilyenkor nem jött, mikor hívtam, csak akkor, amikor Ő akart. -.- Néhány másodperc múlva azonban materializálódott előttem zanpakutom emberi alakja, és engem méregetett szigorú tekintetével.
- Mit akarsz ilyenkor? - kérdezte gyanakvóan.
[color:1190= #0033FF]- Áh! Pont Te kellesz nekem most! - nyomtam a kezébe a fakanalat, és vigyorogtam egy sort hozzá. - Te tudsz főzni, hisz te mindent tudsz! Kevergesd ezt a rizst nekem, de le ne égjen! A holnapi vacsorához lesz!- mondtam neki, azzal otthagytam a zanpakutom szellemét a fakanállal, és bementem a szobába lazsálni egyet.
Mielőtt Maya visszatért volna, megéreztem az lélekenergiáját, hogy közeledik, majd visszasiettem a konyhába, elhessegettem a főzőcskéző Aokit, majd átvettem tőle a kanalat. Nem sokkal később Maya be is toppant, ezúttal egy szép lila ruhában pompázott.
- Nem történt semmi...tudod, hogy ügyes vagyok. ^^ - villogtam egy sort. (xD)
- Mellesleg, igencsak csinos vagy ebben a ruciban! -jegyeztem meg vigyorogva. - Ebben szokták hímeket bolondítani mi? - nevettem el magam, majd néztem tovább, hogy Maya mit csinál.
- És most? Hogyan tovább? - kérdeztem húgomtól.


A hozzászólást Watanabe Yuusuke összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 22, 2009 8:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Dec. 14, 2009 3:51 am

~*~ Új értelmet nyert a zaklatás! Avagy... Hogy hoz össze Maya-chan egy lánykérős vacsit? ~*~

Miközben kihajítottam a tejszínes dobozt, magamban vigyorogtam egy sort. Adni kellene valamit Aokinak, mert az száz, hogy nem Nabe-kun vigyázott a kajára. Az lehetetlen, hogy ne történjen baj, ha őt magára hagyják a konyhában. Biztos kierőszakolta szerencsétlen Aokiból hogy csinálja...
- Nabe-kun, mondd csak, Aoki keze nincs véletlenül benne a dologban? - pillantottam rá szúrósan. Persze mindegy volt, hogy mit felel: biztosan gondolja, hogy nem lehetek annyira hülye, hogy ez ne tűnjön fel nekem. De most nem volt kedvem beégetni szegényt, szóval, lényegében tényleg mindegy volt, mit felel. Megmasszíroztam kicsit a nyakam, mivel egy kis tompa sajgás állt bele, majd dúdolva szedtem ki a kész haldarabokat és a rizst, amit összekevertem. Már csak a leves volt hátra, de előre éreztem: krokodilkönnyeket fogok hullatni már a munka közepén. Hogy miért ezt választottam... mondjuk persze egyértelmű a válasz: ez még nem olyan durva japán kaja, ezt még meg lehet enni. Sőt, akár finomra is lehet csinálni!
- Kellene valami desszert... A házi fagyi sokáig tart megcsinálni, szóval menjél el szépen boltba, és vegyél! - nyomtam a kezébe a pénztárcámat. Aztán tuszkoltam az ajtó felé, utána meg két csinos kis halomba toronyba halmoztam a rizst meg a húst. A szószt mellépakoltam - nem tudom mi Mitsu ízlése, meg azt se, hogy Nabe-kun hogy akarja majd enni. Elég nagy felelősség volt ez: más egy éttermet vagy egy chef-et kér fel rá, hogy főzze meg az ilyen jeles alkalomra a kaját, Nabe-kun meg... beéri egy mezei vaizarddal?! Ilyet még nem látott a föld. Mellesleg, szép kis vaizard vagyok ám én is! Alig használtam még remekbéli képességeimet, melyeket átalakulásommal kaptam! ˇ-ˇ Nos, ez is meg lesz ám a későbbiekben változtatva! >.< Majd Slarinnal! Vagy... inkább egy shinigamival, aki tudja hogy mi vagyok. Vagy egy vaizard-társammal!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te34000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (34000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptySzer. Dec. 16, 2009 5:40 am

~*~ Új értelmet nyert a zaklatás! Avagy... hogyan szenved Suke a lánykérős vacsival? ~*~

Végül is sikeresen vettem az egyedüli rizsre vigyázást. Maya otthagyott mellette, hogy míg átöltözik kényelmesebb kiszerelésbe, én vigyázzak a cuccra, nehogy leégjen. Igazság szerint lehet, h pont akkor égett volna le, ha én vigyázok rá, Kukán álltam a kanállal a konyha közepén, tanácstalanul. Néhány másodperces gondolkodás után azonban máris előálltam a zseniális tervvel, ami tuti, hogy sikerülni fog, mivel én találtam ki. Rögtön szólítottam is Aokit, talán kicsit hangosabban is, mint szerettem volna, de hát mivel a zanpakutom volt, muszáj volt megjelennie, ha akarta, ha nem. Be is állítottam gyorsan a rizs mellé, hogy kevergesse a cuccot, merthogy Ő ért hozzá. Ő mindenhez értett, szóval teljesen nyugodtan mentem be a szobába fetrengeni.
Nemsokára Maya is visszatért, és gyorsan elhessegettem kardom szellemét a rizstől, és vettem át a kavargatási rítust az utolsó néhány másodpercre. Be is jelentettem büszkén, hogy semmi baja a rizsnek, mert olyan okos, és ügyes vagyok, hogy ez nem történhetett meg.
Egyből kaptam is a szúrós pillantás áradatot, mert Maya gyanút fogott, hogy esetlen nem én vetem részt a rizs felvigyázásában, hanem más. Hogy gondolhatott ilyet? T.T
- Aoki? Dehogy...ugyan mi dolga lenne a rizzsel neki? - mentegetőztem nevetgélve gyorsan, közben a tarkómat vakargattam.
- Nem, én csináltam egyedül mindent. - jelentettem ki büszkén és hazudtam szemrebbenés nélkül hugicámnak. Úgy tűnt, hogy bevált a dolog, mert Maya megvonta a vállát, és folytatta a főzést, én meg kívéncsian nézegettem a válla fölött, hogy éppen mit csinál. Valóban, kellett volna desszert, csak nem tudtam, hogy mi. Tortát csinálni körüéményes lenne, meg sütit is. Jobb ötletem nem volt, így a fagyi mellett maradtam, mert tudtam, hogy azt Mitsu is szereti.
- Rendben, akkor mindjárt jövök! - mondtam vigyorogva Mayának, és pucoltam kifele a szobából. Addig is jobb nekem, hogy nem kell ott lennem a konyhában, mert megint rám sóznának valami munkát, aminek a vége egy óriási égés lenne, ismerve a főzési tudományomat.
Kényelmesen, ráérősen sétálgattam a bolt fele. Nem kellett sokat gondolkodnom azon, hogy milyen ízű fagyit is vegyek. Szinte mindneki tudta, hogy Mitsu él-hal az epres fagyiért, szóval azt vettem neki. Magamnak meg egy doboz csokis fagyit vettem, mert én meg csak azt szeretem, semmi mást. Megvettem a dolgokat, majd indultam vissza a szobám fele, ugyan olyan ráérősen, mint idefele.
Így is elég hamar visszaértem sajnos, de mindegy volt. Ha sokat kések, akkor meg Mayától kapom meg, hogy direkt húzom ki magam a munka alól...és milyen igaza lenne!(xD)
- Itt vagyoook! Na hogy halad a dolog? - szimatoltam bele a kajába, és nyújtottam a kezem, hogy megkóstoljam Maya főztjét.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te25000/30000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (25000/30000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyCsüt. Dec. 17, 2009 5:39 am

.oO0 Egy romantikus vacsora Sukével. ~ Lehet ennél csodálatosabb egy este? 0Oo.


Kezdett egyre inkább a meglepetések napjává válni ez az az egész nap. Nem csak hogy menyasszony lettem, de még össze is költözök életem nagy szerelmével. Ráadásul már rögtön másnap szedhettem is a sátorfámat, és átmozgathattam ide! Annyira boldog voltam, hogy arra már nem is igazán létezik kifejezés. Ez a nap talán már nem is lehetett ennél jobb, hiszen mindent megkaptam, amit csak kívánhattam. Nem csak hogy eljegyzett Suke, még azt is felajánlotta, hogy hozzá költözzek. Mondjuk az érdekes lett volna, hogy hamarosan összeházasodunk, de nem élünk együtt… Mindegy, hiszen a lényeg akkor is az, hogy szeretjük egymást. Nem számít, hogy egy fedél alatt élünk, vagy sem. De így mindennap vele fekszek, és kelek, ami csak még jobbá, és szebbé teszi az egészet.
Jól esett, hogy Suke megértette az érzéseimet, amikor átnyújtottam neki a nyakláncot. Ezt azonnal a nyakába tette. Arcomon halvány mosoly jelent meg. Éreztem, hogy döntésem nem hogy jó volt, de egyszerűen remek. Ennél jobb már nem lehetett, hiszen megfogadtam, hogy annak adom ezt a nyakláncot, akit legalább annyira szeretek, mint annak idején Junt szerettem.

~ ○ ~

Az előző éjszaka valami csodálatos volt, s szinte egész éjszaka nem hunytam le a szemem egy pillanatra se. Csak reggel körül sikerült elbóbiskolnom egy pillanatra. Az agyam folyamatosan azon pörgött, hogy milyen esküvői ruhám legyen, vagy hogy egyáltalán maga az esküvő milyen legyen.
Hirtelen éreztem, ahogy az ágy megmozdult, s lépteket hallottam. Arcomon széles mosoly jelent meg, s gyorsan orromhoz húztam a takarót, és szaglászva nyugtáztam, hogy ugyan olyan illata van, mint Sukének. Nem csoda, hiszen lényegében az ő szobájában, ágyában, és ágyneműjében fetrengtem. Mindig kellemes érzés fogott el, ha megéreztem Suke illatát. Egyszerűen megnyugtatott, és úgy éreztem, nem vagyok egyedül.
Tekintetem a paplant tartó kezemre tévedt, s megpillantottam a gyűrűt, melyet tőle kaptam, szerelme jeléül. Ez a gondolat szinte azonnal könnyet csalt fáradt szemeimbe. Eddig féltem, hogy az előző esti eseményeket csak álmodtam… kitaláltam. Ám ekkor világossá vált, hogy minden valóságos volt, s hogy most már nyugodtan nevezhetem magam Watanabe Yuusuke menyasszonyának.
~ Nocsak… Csak nem reggelit készít? ~
Kérdeztem magamtól, amikor meghallottam, hogy valaki a konyhai eszközökkel serénykedik. Reménykedtem, hogy azért egy pirítóst meg tud csinálni, és nem lesz semmi bajunk tőle…
- Jó reggelt.
Mosolyodtam el, amint megjött a reggelim, s vele együtt szerelmem is. Ahogy megérkezett, megcsókolt, s én visszacsókoltam.
- Nahát… Mondom, hogy a végén még elkényeztetsz.
Vigyorogtam, majd magamhoz vettem egy szelet pirítóst, és elkezdtem rajta nyammogni. Egész gyorsan megreggeliztünk, ami után pedig következhetett a költözés. De szigorúan csak az elkészülés után!
- Akkor én most megyek összeszedni a dolgokat, hogy mit is hozok át. Nincs kedved velem tartani?
Kérdeztem, miután átöleltem párom, s megcsókoltam. Őszintén szólva kettesben lehet, hogy izgalmasabb lenne a pakolászás, mint egyedül…
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (de nem az irodája!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (de nem az irodája!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) EmptyHétf. Dec. 21, 2009 2:28 am

~*~ Új értelmet nyert a zaklatás! Avagy... Hogy hoz össze Maya-chan egy lánykérős vacsit? ~*~


Mogorva pillantást vetettem a kotlira, mai megölte a szószomat. Csinálni akartam olyan mexikói mártogatós szószt vacsira mára, erre Nabe-kun kotlija kilyukadt. dühösen tömtem bele a kukába a kotlit, utána pedig fogtam a szósz maradékát, ami nem folyt ki. A jó fele megmaradt, de a többi... azt a jóisten se tisztítja meg. Pont ebben a pillanatban tért vissza Nabe-kun, és lehet hogy kicsit meglepődött a gyilkos, vérszomjas, dühös kisugárzásomtól. Jelenleg lelkiismeret furdalás nélkül gyilkoltam volna le akárkit, aki elém került.
- Selejtes kotlik... - morogtam dühödten, és elővettem egy másikat. Beleöntöttem a tányérból a szószt, és kavargatni kezdtem. Ez legalább tartós volt... Mikor a szósz felforrt, két kis tányérkába töltöttem, és melléhalmoztam a tésztadarabokat, amiket már megsütöttem. Ezzel kijelenthettem, hogy a vacsora másnapra kész volt. A tálalást Nabe-kunra bízom: azt még ő se ronthatja el.
- Kész. De neked kell ám majd tálalni! Azt még te se ronthatod el. Főleg, ha elővarázsolod Aokit, hogy megcsinálja! - szúrtam oda kicsit. Sántított nekem, hogy a rizs nem égett le. Reméltem, hogy ezzel a közlésemmel elérem azt, hogy legalább minimális bűntudata legyen. Ha nem, hát akkor... jobb lesz, h nem mérgelem fel magam. Mély sóhaj szakadt ki belőlem, miközben a kajákat bepakoltam a hűtőbe.
- Majd ne felejtsd el őket megmelegíteni, oké? Ami a szószt meg a tésztát illeti, azt vacsorára csináltam, mert megéheztem.. Gondolom te is. Még jól is jött, hogy ekkora konyhád van. *.* - sóhajtottam a végét. Aztán szépen előpakoltam két kis tányérkát, és szedtem bele kaját. Hullafáradtan lerogytam utána a konyha közepére, és kiterültem. Ennyit főzni jó régóta nem mertem egyszerre, de csodával határos módon sikerült. Évek óta nem fordult elő velem, hogy kimerültem. A fáradtság az persze jelen volt, de a kimerülés... Hátamat a hideg járólapra vetettem, és mélyeket lélegeztem. Akár képes lettem volna itt elaludni...
- Kávé... tejeskávé... - nyöszörögtem, és lecsuktam a szemem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




A kapitány szobája (de nem az irodája!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (de nem az irodája!)   A kapitány szobája (de nem az irodája!) Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány szobája (de nem az irodája!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Off :: Csevegő :: Archív-