-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te3500/12000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 7:52 am

*Sorban érkeztek a furcsa emberek Uraharához. Valószínűleg mindenki meglepődött a jelenléte miatt. Volt, aki még hangot is adott meglepődésének.*
- EZ MEG MI A FRANCOT KERES ITT?!
*Kezd el ordítani az egyik érkező lány.*
- Van nevem is, vöröske. Még pedig Eve. Szeretném, ha legközelebb így hívnál.
*Mondta nyugodtan az üvöltő lánynak. Kevéssel utána, egy alacsony fiú jelenik meg a szobában, aki szintén hangot ad meglepődöttségének, bár ő jóval halkabban. Urahara elkezdi mondani, hogy miért is kellett összegyűlnie mindenkinek ezen a helyen. A rajzokon nevethetnékje támadt, de mikor meglátta a nagydarab fickót sírni, inkább sajnálta. Amint meghallotta, hogy Shun lenne a testőre, szinte egyszerre pattant fel a lánnyal.*
- Nem! Nem akarom, hogy minden hova velem jöjjön! Mi lesz így a jó híremmel?!
*Kiáltotta, de amikor meglátta, hogy hogy járt Shun, inkább meggondolta magát, és visszaült a helyére.*
- Nekem aztán mindegy, hogy ki fog vigyázni rám, de lehetőleg ne akadályozzon semmiben se.
*Dörmögte maga elé, majd eszébe jutott, hogy Urahara még két shinigamit akar mellé választani.*
- Akkor ezek szerint ők lennének a shinigamik? Őszintén szólva, nem látszanak annak...
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te40500/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (40500/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 8:18 am

Kényelembe helyzetem magam a többiek között, majd csendben figyletem az érkezőket.
*Nahát mennyi különféle ember, néhányukat még nem is ismerem igazán, esetleg látásból* -kissé elmerengtem mikor Urahara végre belekezdett a mondandójába.
-Na látják, megy ez!-némi suttogás.-Szóval az indok,ami miatt ekkora tömeg gyűlt ide, az Lachance kisasszony!- mutatott rá a legyezőjével, majd elmesélte a délután történteket.
-Espada? -néztem meglepetten. Bár ha akartam sem tudtam volna közbelépni, hiszen épp az iskolai beépülés alatt felgyülemlett papírmunkát intéztem el a Seireiteiben T_T.
Figyelmesen hallgattam minden információt, bár sajnos egyenlőre nincs belőlük olyan sok a nyakláncot illetően.
-A feltűnés elkerülése végett. Valaki végig mellette marad majd!-Ururu rábök sárga foltra.
-A személy kilétét majd megvitatják,de én Wakahisa kisasszonyt ajánlom.-gyilkos pillantással ránéz Shun.-Illetve még két shinigamit ajánlok hátvédnek! A többiek mindent folytatnak úgy,ahogy eddig tették,de feltétlenül legyenek telefonközelben.- fejezte be Urahara.
-Én javasolnám magam a távoli megfigyelő posztjára, ugyanis mivel jelenleg nem rendelkezem póttesttel Lachance kisasszonnyal kommunikálnom a városban elég bajos lenne, viszont így sokkal könnyebben avatkozhatok be ha baj van. -szólaltam fel, megtörve a hirtelen beállt kínos csendet.
Vissza az elejére Go down
Daisetsu Hattori
Vaizard
Vaizard
Daisetsu Hattori

Férfi
Hozzászólások száma : 135
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te41000/55000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (41000/55000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Okt. 24, 2008 8:41 am

-Ha már egy espada jött felderíteni, akkor Aizen Souske keze is benne van a dolgokban. És ebből egyértelműen következik, hogy a legközelebbi látogatásnál már nem egyedül fog érkezni. Ami a védelmet illeti én huszonnégy órás váltott műszakban folyó felügyeletre gondoltam!

Urahara mellé pattan Ururu egy pálcával és Tessai egy táblával.

-A személy kilétét majd megvitatják,de én Wakahisa kisasszonyt ajánlom.

Gyilkos pillantással ránéz Shun.

-Illetve még két shinigamit ajánlok hátvédnek! A többiek mindent folytatnak úgy, ahogy eddig tették,de feltétlenül legyenek telefonközelben.

Mondta Urahara. Miután sikerült visszaszereznem Amayától a lélek helyettesítőt én is csatlakoztam a beszélgetésbe.

-Elvileg én a szomszédja vagyok Evenek legalább is úgy tudom^^". Szerintem én tudom onnan figyelni nem.e történik valami

Ajánlottam fel az ötletett.

-Ezt a pozíciót egyedül szerintem simán megoldom, ha meg olyan a helyszet egy klón besegít nekem.

~Majdnem felvetettem, hogy jöjjenek páran a házamba, mi lett volna ott? -.-"~
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 4:20 am

Végre megtudtuk, miért kellett annyit ülnünk egy helyben: Lachance kisasszony, valamint a nyaklánca, ami miatt ma Karakurában espadak jelentek meg. Valószínűleg Aizen keze is benne van a dologban. Urahara a lényegre tért, mi szerint nekünk kell vigyázni rá, pontosabban el kell döntenünk, ki lesz a 24 órás felügyelő, a 2 hátvéd és a maradék, akik telefonközelben várják a riasztást gond esetén. Uruhara úgy gondolta, ha már ennyire jól megismerkedett Wakahisa kisasszonnyal, legyen ő a 24 órás, azonban elég heves ellenérzést váltott ki belőle, de hamar rábeszélték a dologra, így Eve sem ellenkezett.
Dai, mint jó szomszéd, felajánlotta, hogy majd ő is besegít a 24 órás védelembe, de segítség nélkül is megoldja, ha kell, alkalmaz egy klónt.
Hanae távoli megfigyelő szerepet vállal, hiszen póttest hiányában elég nehéz lenne mellette lennie és kommunikálnia.

-Úgy látom elég jelentkezőnk van, a többieknek ha nincs ellenvetése, a telefonos segítség részét képezik majd. Megkérek mindenkit, hogy a telefonját hordja magánál, mert másképp nehéz lesz megoldani a támadást. Akinek problémája van, azt most szóljon, és ha lehet, helyben megoldjuk.
Ismét csend következett.
-Na jó, látom nem megyünk semmire. Elmehetnek, és kérem emésszék meg a most hallottakat. Fél óra múlva ismét összegyűlünk.
Mindenki elvonult, mi is beültünk a szobába Renjivel, és tanakodni kezdtünk, mi is lehet a célja egy espadanak egy nyakékkel, de nem sokra jutottunk.
-Azt hiszem ismét egy rejtélyt kell megoldanunk.
-Mint mindig. Akkor nekünk holnap megint suliba kellene menni?
-Igen. Bár a mai után úgy vélem, te inkább maradnál itthon.
-Az biztos. Veled együtt.- karolt át, és megcsókolt.
Letelt a fél óra, és egy hatalmas csattanás (Jinta okozta-.-) jelezte, hogy ismét megbeszélésre kerül a sor.
-Remek.. A lehető legjobbkor.- morgolódott Renji.
-Nyugi, szerintem már nem sok mindent kell megbeszélnünk.
-Remélem is.
A bolt hátsó részében ismét összegyűlt a "tömeg".


A hozzászólást Kuro Umes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01, 2009 12:35 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te53000/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (53000/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 5:25 am

-Exkapitány úr?!...cöh...hogy ez mekkora egy tapló füstölgő picsa...-morogtam a hasamat simogatva. Az egyik sarkot kipécézve magamnak támasztottam a falt, hogy el ne dőljön.-Istenem még Pöttöm Panna is...-vágom fejem a falba.-Örüljetek, amíg magam amortizálom, úgyhogy szájakat becsukni és Urahara baszott nagy zöld-fehér elmegyógyintézetet is megjárt fejdíszére guvadjatok.-
-Khm...-krákog a sértett személy, hogy elfojtsa dühét és újra azzal a mézes-mázos mosolyával világítson a hatalmas kupac nyomorékra.
-Cöh...-kezdem bámulni a plafont. Egy jó órás csendes pihenő következett. Igyekeztem ébren maradni,de annyira érdekfeszítő volt a várakozás, hogy kezdtem bealudni. Urahara legyezője megint célba vett. Egy nagy koppanás kíséretében pedig mindenki számára egyértelmű volt, hogy fejbe dobott vele.
-Ezt meg mégis mi a picsának kellett?-
-Úgy láttam kicsit elbóbiskoltál Sachi úr épp a lényeges momentumnál.-
-Mégis miről virnyogsz nekem? Csak indokot kerestél,hogy a baszott legyeződ nekem dobhasd! Célkeresztet ne fessek esetleg a seggemre,hogy könnyebb dolgod legyen?-a következő pillanatban Jinta kupán vágott Ururu pedig leragasztotta a számat. Lehuppanva a földre igyekeztem magamhoz térni,de mire ez bekövetkezett már le volt mindkét karom kötözve az asztali lámpára. Elkezdtem akrobata mutatványokat bemutatni, miközben a kötelet próbáltam lecsúsztatni előbb a lámpáról, aztán a vezetékről. Ez idáig elég jól ment és senkinek sem tűnt fel, hogy valaki azzal szórakozik, hogy diszkóvilágítást varázsol a szobába...- -"
A következő hadművelet a konnektor megtalálása volt. Négykézláb kúsztam a földön kutakodva a vezeték vége után. A dolgot nehezítette a heringfíling és a sok baszott bútor. Mire Urahara elért a beszéde végére én is kiszabadítottam magam a lámpa fogságából. Máris következhetett a harmadik számú próba, a kezem kiszabadítása. Először is szükségem volt valami éles tárgyra. Ekkor jól jött volna Superman lézerszeme,de mivel erre nem futotta a zsebpénzemből kénytelen voltam odakúszni az egyik dísztárgyhoz. Hegyes, kiálló vége volt. Már csak azt kellett kiderítenem vág e. Ez sem lehetett bizalomgerjesztő látvány. Egy férfi letérdelve mozgolódik nagy erőkkel és motyog örömében...- -"
Mielőtt szétszéledt volna a nép sikerült szétszednem a kötelet és elégedetten téptem le a ragasztót. Vesztemre, ugyanis annyira fájt, hogy egy barátságosat üvöltöttem.
-A rohadt kurva életbe, ebben a kibaszott, szemétládába. Hogy fordulna fel, aki ezeket szaros vackokat gyártja!!-vágnám földhöz a ragacscsíkot,de az felragad a másik kezemre. Némi dühödt próbálkozás után végre sikerült megszabadulnom tőle.
-Akkor én hazamegyek!-közlöm indulatosan.
-Mégis miért Masaki?-
-Azt mondta...idézem: Két shinigami hátvádnek! Én ebbe a kategóriába nem fértem bele szóval távozom! Amúgy sincs kedvem egy pletykafészekre vigyázni...Adjatok neki ultramodern fingérzékeny riasztót, meg két rottweilert a kertbe és frankó minden. Én meg megyek bevágni a szunyát, mert ha tovább maradok itt agyam se marad...-szokásos laza stílusomban indulnák kifelé,de Urahara kigáncsol a botjával.
-Te vén simlis! Mi az istenért kell engem folyton ütni?! Kinőttem a lila-zöld-kék korszakot...már elég régen,te idióta bambuszfa!
-Bambuszfa? Inkább maradjunk a zöldfan vénembernél!-
-Ne bájologj nekem! Most mégis hova csoszogsz a járókereteddel? Gyere, vissza!-indulok utána, de a vén ravaszdi felügyelő kitolt velem, mert visszacsalt a szobába valamelyik csendestársa pedig kulcsra zárta az ajtót kivülről.
-Ön marad Lachance kisasszony mellett!-
-Hogy mi? Én ugyan nem fogok babysittert játszani! Nagy kislány már a csecsemő felügyelethez.-
-Pedig te mész.-váltott megint a közvetlen alak vagyok bízzál bennem alakra. Kész alakváltó ez a vén csirkefogó...
-Ne máááár! Direkt baszol ki velem, igaz? Élvezed te szadista összeaszalódott csicska!-barátságos térden vágás a botjával.-Áááááh!-ugrálok fél lábon.-Hálózsákot és gyerek vokitókit vigyek, hogy halljam mikor álmodik rosszat?-vágódok le duzzogva a földre.-Nem lehetne,hogy gumibotot vegyél?-ekkor becsődült a banda és Urahara közölte a szívmelengető hírt. hogy én fogok vigyázni elsőként Eve-re.
-Gondolom Lachance kisasszony annyira ne büntessem, hogy Sachi úrra bízom a huszonnégy órás felügyeletet...-
Vissza az elejére Go down
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te13300/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (13300/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 2:17 am

Végighallgattam Uraharát, közben rá-rápillantottam Gennire, aki bamba, értelmetlen pofát vágott, de a végére ismét elkezdett mosolyogni. Természetesen már meg akart szólalni, de észrevette a szúrós tekintetem, ezért inkább zavaros mosoly kíséretében visszakuporodott. Azonban nem bírta sokáig, odajött hozzám.
-Kapitány, nekem is itt kell maradnom?
-Nem, te jössz velem, mert még mást ölsz meg a végén...
-Értem^^-azzal nem ült vissza, inkább mellém állt. Hehe, vajon miért?
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Akiyama Akane
5. Osztag
5. Osztag
Akiyama Akane

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 153
Age : 33
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te45500/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (45500/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 6:02 am

*Nyugodtan állva várja meg, hogy mindenki megérkezzen, és végre Urahara is belefogjon mondókájába. Szerencsére nem ő esett be legutoljára - többek közt hadnagya is utána fut be.*
- Ha nem ordítanál, akkor is megértenénk.
*Jegyzi meg higgadtan, amikor hadnagya közvetlenül a füle mellett üvölt fel, miközben megnyomogatja kicsit hallószervét, hogy megszabaduljon a Mitsuko által okozott átmeneti süketségtől.*
- Az a "vöröske" a hadnagyom, ember, és neki is van neve.
*Jegyzi meg Eve szavai hallatán. Kötelességének érzi megvédeni Mitsukót, gyerekessége és annak ellenére, hogy tudja, ilyen téren egyáltalán nem szorul pártfogásra a másik...*
~ Még egy vaizard? ~
*Gondolja magában, amikor észreveszi az újabb érkezőt, ami elsőre nem is sikerül neki a másik magassága miatt.
A falnak támaszkodik, amikor Urahara végre belekezd beszédébe. Szóval egy espada járt erre... És az ember nyaklánca iránt érdeklődött. És nekik kell felügyelni a nőt... A terv - és Urahara reakciója az ellenkezésre - villámgyorsan belé fojtja a szót, a kibogarászhatatlan ábrákkal egyetemben.*
- Nekem mindegy, hogy mikorra osztanak be...
*Szólal meg végül. Remélhetőleg nem kell sokáig vigyázni az ember épségére, pláne miután ilyen "szépen" barátságot kötött vele...*
Vissza az elejére Go down
Amaya Ureshii
13. Osztag
13. Osztag
Amaya Ureshii

nő
Gemini Rooster
Hozzászólások száma : 129
Age : 30
Tartózkodási hely : Taichou vagy hadnagy környékén
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te18300/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (18300/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 7:36 am

Nagy erőkkel menekültem Daisetsu elől, aki szerette volna visszakapni az ételhordóját.
-Nem adom!-tiltakoztam a dobozkát szorongatva magam előtt. A házból kifutva a tetőre kapaszkodtam meg. Észrevettem, hogy az eresz egyik eleme elég instabil, az én súlyomat még épp, hogy elviselte, de még az én gyermeki eszem is könnyedén rájött, hogy Daisetsu már túl nagy falat lenne neki, ezért a végén bestoppoltam és mint egy sarokba szorított őzike tekintgettem a közeledő Furapofára. Elérve a kritikus részt az eresz recsegve, ropogva kezdett előbb oldalra majd villámgyorsan lefelé zuhanni. Sajnos azzal nem számoltam, hogy az egész eresz gyenge Furapofát fenntartani. Egy "ajaj" eleresztése után követtem a volt kapitányt, de ő félúton eltűnt egy shunpo-val.
-Ez nem ééééér!-tértem ki a hitemből és pottyantam a lábtörlőre. Szorgos nyöszörgés kíséretében feltápászkodtam, de a doboz útközben kieshetett a kezemből, mert elég messze hevert tőlem. A másik irányból Furapofa kezdett vigyorogva közeledni a tárgy felé.-El a mancsokkal!-ugrottam fel és futottam a doboz felé. Hiába szedtem a lábaimat és vetődtem az ételhordó után, Furapofa egy laza mozdulattal felkapta az orrom elől.
-Add vissza!-rúgtam bokán,de hiába. A további ütéseket azzal védte ki, hogy lefogta a fejem, így nem tudtam előrébb hajolni.
-Az ENYÉM!-kapta a hóna alá és engedte el a fejem, amitől előre estem. Mérgesen rontottam be a házba,de a sütiket meglátva elálltam a tervemtől, hogy bosszút állok Furapofán.
-De jóóó! Zsúúúúr van!-termek a sütik előtt és kezdem két pofára tömni őket. Urahara beszédéből egy kukkot se értettem, a rajzokat látva pedig a földön fekve nevettem.-Kire is kell vigyázni?-tettem fel ártatlan kérdésem.
-Arra a hölgyre, Uresii kisasszony.-biccentett Eve felé.
-Tőled is kapok sütit?-huppantam le a nővel szemben fülig érő mosollyal.-Merre laksz? Van háziállatod? Szereted a gumicukrot?-ugrálok körülötte érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Kuchiki Hana
6. Osztag
6. Osztag
Kuchiki Hana

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 458
Age : 35
Tartózkodási hely : Seiretei, Kuchiki birtok
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 38

Karakterinformáció
Rang: Főnemes, Kuchiki ház XXIX. feje, Kupida, Hadnagy, Alkesz
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te33500/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (33500/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyHétf. Okt. 27, 2008 8:22 am

Szép lassan a meglátott Roku közelébe kezdtem araszolni. Természetesen felállnom túl egyszerű lett volna. A földön ülve húztam magam milliméterről milliméterre csökkentve a távolságot.-Psssz!-semmi reakció. Egy szemforgatás után megbököm,de ahelyett, hogy lenézne inkább szemmagasságban tekintget.-Az istenit! Lent és nem fönt bökdösnek!-morgok az orrom alatt.-ROKU!-rángatom meg a gatyáját, amire végre már lefelé pillant.-JUHÉÉ!-mutogatom neki, hogy üljön le mellém.
-Szeretek állni, Hana.-
-Ne már, hogy nekem kelljen feltápászkodnom!-
-Nem fogsz belehalni...-
-Nem én, a lábam!-fogom meg a kezét a rántom le.-Mindjárt jobb!-
-Mégis minek köszönhetem ezt az akciódat?!-
-Nyugalom, Rokuka!-ütögetem meg a fejét, mert majdnem megölt a szemeivel.
-Nyugodt vagyok!-kapja el a fejét.
-Látszik...-^^"-Szóóóóvaaal! Miért kerestél telefonon?-
-Ez volt ennyire elhalaszthatatlan?-
-Most miért? Mire az öreg hozzákezd simán megtárgyaljuk!-ez azonban nem így lett, mire Roku kinyitotta a száját Urahara nekilátott a beszédének.
-Istenem,de sokat beszél...-T-T
-Ne nyafogj már!-nyelvnyújtással válaszolok.
-A meglepődött arcukat látva gondolom fogalmuk sincs arról, hogy ma espada járt a városban. Netán mindenkinek egyszerre merült le a telefonja, hogy senki sem ért a helyszínre?-zavaromban fészkelődöm, hiszen nekem tényleg megadta magát a telefonom, igaz sokkal később, de ez már mellékes.

A rövidke szünet alatt tovább próbálkoztam üldözni Roku-t, hogy miért hívott. Hát igen, a kíváncsiságom el tudná pusztítani az egész Földet. Végül újra begyűlve a terembe rögtön jelentkezni kezdtem.
-Igen...öhm...Önt most melyik hogyan is szólítsam meg? Nem szeretném,ha dühödten esne nekem.-estem orral előre, hogy Urahara ilyet kérdezett.
-Láthatóan padlót fogott ettől...-vigyorgott Jinta.
-Maradjunk az eddiginél!-^^"-A kisasszonyt is megkaphatom?-könyörgő szemek.
-Ilyen szép kérésnek, hogyan mondhatnék nemet?!-
-Köszönöm!-ugrok a nyakába és lapogatom meg Urahara-t.
-Akkor kérem mondja azt a fontos dolgot, amiért ennyire hevesen kért engedélyt Akamoto kiasszony.-
-Rendicsek! De ez nem annyira fontos, csak gondoltam még az elején szólok mielőtt lefoglalná valaki a jó helyeket. Szóval én majd Eve házában verek sátrat, ha nincs ez ellen kifogás.-megnyerő mosoly.
Vissza az elejére Go down
Roku Tatsuki
12. Osztag
12. Osztag
Roku Tatsuki

Férfi
Aries Horse
Hozzászólások száma : 93
Age : 34
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 12. osztag kapitánya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te20500/25000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (20500/25000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 28, 2008 7:28 am

Roku egész jól elálldogált magának, a dühödt fejeket nézte és hallgatta a veszekedéseket. Aztán valaki megbökte, szétnézett, de nem látott senkit így továbbra is a tömeget figyelte. Miután megráncigálta valaki a nadrágját már lefele pillantott.
-Szeretek állni, Hana!
-Nemár, hogy nekem kelljen feltápászkodnom.
-Nem fogsz belehalni...
-Nem én a lábam.
Hana megragadja Roku kezét és egy erősebb rántással leülteti magamellé.
-Mindjárt jobb!
-Mégis minek köszönhetem ezt az akciódat?!
-Nyugalom, Rokuka!
Ütögeti meg a fejét.
-Nyugodt vagyok...
-Látszik... szóóóóval miért kerestél telefonon?
-Ez volt ennyire elhalaszthatatlan?
-Most miért? Mire az öreg hozzákezd simán megtárgyaljuk!
Roku már éppen magyarázni kezdett volna, mikor Urahara belekezdett a beszédjébe, a tekintetén a nagyszerű rajzra vetette. Aztán figyelmesen végighallgatta a "mesét".
-De sokat beszél...
-Ne nyafogj már...
Roku megcsóválja egy kicsit a fejét, aztán az egyre nagyobb haragokat és villámszóró szemeket nézi.
-Hogy nektek néha semmi sem jó... nem értelek titeket.
-Kussolsz!!
Szólal meg Masaki a hátamögül.
-Pöcs...
Forgatja meg a szemét Roku aztán felpattan a helyéről.
-Rendben, akkor én megvizsgálom a nyakláncot. És ha már egy laborban vagyok... akkor kiderítek valamit a nagypofa ellen is...
Pillant hátra Masakira, aztán elindult, hogy átvegye a nyakláncot, de egyesek szeretnek szívózni. Mint például Masaki.
-Ha már ott vagy... akkor fejlesz ki magadnak egy agyat is... seggarc.
Roku visszafordul.
-Nekem agy? Figyelj... ha nekem nem lenne agyam, akkor valószínűleg nem ebben a posztban lennék... majd neked kifejlesztek egyet...
A két "küzdőfél" egyre közelebb kerül egymáshoz.
-Nekem pattogsz te kis szarházi?
-És ha igen akkor mi van? Továbbra is előszeded a menő szövegedet? Attól, hogy így beszélsz nem leszel nagyobb gyerek szóval be is foghatnád ha már itt tartunk...
Masaki hirtelen felindulásból megragadja Roku nyakát, de ez a reakció kölcsönös ugyan is Roku a kardjához nyúl, ám ekkor valaki megfogja a kezét.
-Rokuka nyugi...
Szólal meg végül Hana.
-Mondtam már, hogy nyugodt vagyok...
Egy egyszerű lökéssel, eltolja magától Masakit megfordul és elveszi a nyakláncot.
Vissza az elejére Go down
Saitou Michiyo
Shinigami
Shinigami
Saitou Michiyo

nő
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 20
Age : 31
Tartózkodási hely : Vésztő
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te12000/25000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (12000/25000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyKedd Okt. 28, 2008 8:45 am

Utánam még betoppan a később ordibálni kezdő Mitsuko és egy törpe. Végre Urahara is belekezdett a monológjába. Mint kiderült, a számomra eddig ismeretlen ember nyaklánca miatt gyűltünk össze (bár én személy szerint csak a zaj miatt fáradtam ide). Egy espada tett látogatást a városban, aki eléggé fente a fogát a tárgyra. Valószínű Aizen is közrejátszott. Még szemrehányást kaptunk a fel nem vett telefonok miatt, és amiért nem mentünk a helyszínre. Az én telefonom feltehetőleg a táskám legmélyén lapul, ahová még iskolakezdés előtt raktam (természetesen rezgésre állítva).
Sajnos nem volt több időm a kifogások keresésére, mert Urahara egy absztrakt remekművel felvázolta az általa kiötölt védelmi rendszert. A kiselőadás alatt a többségnek szokásosan be nem állt a szája. Ez már-már arra késztetett, hogy nekirontsak a hozzám legközelebb tartózkodó egyénnek, de inkább letettem róla, miután láttam a kedves vendéglátónk pofonjait.
Mivel nem volt senkinek sem kérdése, tartottunk egy kis szünetet az újabb taktikai megbeszélés előtt. Páran már az elején kapkodtak a jobbnál-jobb posztokért, ami nem nagyon érintett meg. *Lesz, ami lesz…*-gondoltam, majd látszólag készséges arckifejezéssel vártam a feladatom.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te25000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (25000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzer. Okt. 29, 2008 2:12 am

*Urahara beszámolóját hallgatva majdnem elaludt. Egész délelőtt a suliban kellett görnyednie, most meg ez… Ururu és Tessai egy táblát hoznak be. A táblán néhány paca volt, amiktől Mitsuko enyhe röhögő görcsöt kapott. Ezt Urahara, egy legyezővel való fejbevágással jutalmazta. A lány morcos képpel simogatja a fején lévő puklit.*
- Hát… Nekem aztán teljesen mindegy, hogy kivel leszek. Legszívesebben Evenél, de nem igazán szeretnék egy vadállattal egy légtérben lenni…
*Akane reakciója kicsit meglepte, hiszen még nem sokszor védte meg kapitánya.*
- Kösz, taichou, de én is megtudom magam védeni, ha szükségem van rá…
*Mondta Akanének. A megbeszélés után tartottunk egy kis szünetet. Mitsuko azonnal felpattant a székről, és célba vette a konyhát. Előpakolta a kedvenc szendvicséhez a dolgokat, és máris elkezdte készíteni. Elég méretesre sikeredett szerencsétlen szendvics, de így is jól nézett ki. Alig hogy befejezte az evést, máris vissza kellett menni abba a kis lyukba, ahol a megbeszéléseket szokták tartani.*
- Hát… Nekem aztán teljesen mindegy, hogy kivel leszek. Legszívesebben Evenél, de nem igazán szeretnék egy vadállattal egy légtérben lenni…
*Mutogat szorgosan Masaki irányába, aki remélhetőleg nem veszi észre, és ez egyszer nyugtot hagy neki. Bár amilyen szerencséje van, biztos feltűnik a nem épp jó modoráról híres egyednek, hogy róla van szó.*
Vissza az elejére Go down
Kawaguchi Yasu
Vaizard
Vaizard
Kawaguchi Yasu

Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 112
Age : 30
Registration date : 2008. Oct. 23.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te13000/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (13000/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzer. Okt. 29, 2008 4:17 am

*Nyugodtan hallgatja Uraharát, miközben a haját csavargatja. Amint meglátja a táblát, amit Tessai és Ururu hoz be, rögtön el kezd nevetni.*
- Hát ezt meg ki rajzolta? Istenem de béna!
*Derül nagyokat a „rajzokon”, majd hirtelen úgy érzi magát, mintha valaki legszívesebben a pokol legeslegmélyebb bugyraiba kívánná. Mikor észre vette, hogy Tessai sírva fakad, azonnal abbahagyta a röhögést.*
- Öhm… Izé… Bocsi, Tessai… Tök aranyos a rajz.
*Mondta kissé zavartan. Úgy gondolta jobb, ha inkább csöndben van, és figyel. Egyre inkább kíváncsi lett, hogy miért érdeklődne Aizen egy egyszerű nyaklánc miatt. Valószínűleg nem azért, mert divatos. Miután Urahara befejezte, egy kis szünet következett, de előtte kiosztotta a jelenlévőknek a feladatot.*
- Nekem megfelel Evenél is…
*Bökte ki végül, hogy hol is szeretne vigyázni a lányra, majd kivonult a szobából és kiindult a szabadba, hogy szívjon egy kis friss levegőt. Balszerencséjére összefut az Urahara vegyesbolt elsőszámú bajkeverőjével is, és kicsit össze is balhéznak.*
- Miért nem vagy bent, te szerencsétlen?! Urahara már rég a többiekkel beszél!
- Kuss legyen! Most van szünet, szóval ne pofázz! Egyébként is akkor megyek be, amikor kedvem tartja!
*Rúg bele az egyik kőbe, majd hátat fordít a vörös szerencsétlenségnek, és visszamegy az üzletbe. Letelepszik az egyik székre, és várja a további fejleményeket.*
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Okt. 31, 2008 12:26 am

//Véletlen Találkozás - Urahara Kisuke//

Figyelmesen hallgattam végig a határozott válaszokat, arra az aprócska kérdésemre, hogy ki hol szeretne lenni a beosztásban.
-Előre gondoltam, hogy ennyire határozott lesz a díszes csapat.-jegyzem meg lehajtott fejjel-De azért vagyok, hogy segítsek!-emelem a legyezőt az arcom elé, hogy ne lássák a fülig érő számat.-Sikerült jegyzetelni?-fordulok hátra a segítőimhez.
-Ezek annyira hülyék mint a seggem...Nem igaz, hogy ennyit se képesek megmondani..."Nekem mindegy!" "Jaaj, nem tudom!"-játszotta a szőke nőt Jinta, miközben Tessai teljesen belemerült a táblára való firkálásba.
-Nem kéne így beszélned.-válaszol végül a magánszámra csendesen Ururu.
-Kit érdekel a te véleményed?!-támadt tornádó a vörös fiú feje felett. Egy kínos sóhaj után hozzájuk vágtam a legyezőt.
-Meg is van!-csillogtak elégedetten Tessai szemei.
-Remek! Akkor mutassuk is meg azonnal!-



Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Bleachuraharakisuke3iy9

//A sorrendet tartva MINDENKI kezdjen el írni Eve házába. Örülnék,ha nem kéne mindenkit noszogatni...
SORREND a gyengébbek kedvéért: Eve Lachance, Wakahisa Shun, Kawazoe Hanae, Daisetsu Hattori, Kuro Umes, Masaki Sachi, Ken Aruya, Akiyama Akane, Amaya Uresii, Hana Shuuhei Akamoto, Roku Tatsuki, Saitou Michiyo, Ninomiya Mitsuko, Kawaguchi Yasu, Nagano Nobu//


A hozzászólást Abarai Renji összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Nov. 08, 2008 9:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyKedd Nov. 04, 2008 9:15 am

- A middel? Neked csak rossz híred van azok miatt a cikkek miatt... Sose fenyegettek még meg névtelenül a "rajongóid"?
*Kérdez vissza bosszúsan, majd gyorsan el is hallgat egy újabb legyezőcsapástól tartva. Bár az még mindig jobb, mint mondjuk Benihimével találkozni... Inkább az előtte lévő asztallapot figyeli elmélyülten, és megpróbál nem visszaszólni.*
- Talán azért, mert ők is póttestben vannak... Tudod, beolvadás meg ilyesmik - elég hülyén néznének ki a shinigamik öltözetében...
*Válaszol végül mégis, fél szemmel Uraharát figyelve, nehogy ismét fejen találja csapni valamivel, amikor meghallja Masaki zsörtölődését.*
- ...hogy ez mekkora egy tapló füstölgő picsa...
- Tőled tanultam...
*Néz a másik vaizard felé vigyorogva. A mosoly azonban hamar az arcára fagy - ugyanis meghallja, hogy Urahara Masakit is 24 órás felügyeletre rendelte...*
- Csak ezt ne...
*Fejeli le az asztalt a hírre reagálva. Nem elég, hogy egész nap össze lesz zárva ezzel az emberrel, még egy shinigamit és Masakit is el kell viselnie... Tiltakozni azonban nem mer - hihetetlen, hogy szakavatott kezekben milyen veszélyes tud lenni még egy egyszerű legyező is...*
- Szóval... hol is van az a ház?
*Sóhajt fel, miközben Eve felé fordul, abban reménykedve, hogy ha minél hamarabb elkezdi a feladatot, hamarabb be is tudja majd fejezni...*
Vissza az elejére Go down
Eve Lachance
Ember
Ember
Eve Lachance

nő
Cancer Dragon
Hozzászólások száma : 41
Age : 35
Registration date : 2008. Oct. 04.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te3500/12000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (3500/12000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyKedd Nov. 04, 2008 9:41 am

- Nem tudom, hogy mi közöd van ahhoz, hogy kitől kapok leveleket…
*Jegyzi meg, mikor Shun a névtelen levelekről kérdez. Valóban szokott kapni, de nem igazán foglalkozik velük, hiszen a többség üres fenyegetés. És ezek a hülye fenyegetések csak azért pattannak ki az elmebetegek fejéből, hogy elrettentsék Eve-t a cikkei megírásától.*
- Azt gondoltam, hogy póttestük van, észlénykém ...
*Morog az orra alatt. Urahara beosztását látva, kicsit meglepődött. Nem gondolta volna, hogy ennyi vendége lesz. Nincs is elég ágya hozzá, de majd legfeljebb alszanak a földön a kutya mellett… Nem akart szólni a helyhiányról, mivel félt, hogy ő is kaphat a fejére Uraharától. Amint véget ért az eligazítás, felállt a székéről.*
- Na szóval… Aki nálam fog lakni, vagy a közelemben, az szedje össze a cókmókját, és jöjjön ki az üzlet elé. Ott fogok mindenkit várni. Kaptok 1 órát, ha addig nem lesz kint valaki, itt hagyom. Értve vagyok?
*Osztja ki a parancsot, majd ki vonul az üzletből, elintézni néhány dolgot, hogy tudja fogadni a vendégeket. Az 1 óra letelte előtt, visszaért a vegyesbolthoz, és várt, míg mindenki meg nem érkezett. Végül elindult a ház felé.*
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te5000/10000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyVas. Jan. 11, 2009 2:42 am

- Na, jó. Mennyünk be a boltba. Szinte már a szívemhez nőtt. – Aiken csak forgatta a fejét, hogy kivel beszélek.
Zendített rá, majd megadta magát és benyitott. Komótosan benézett, de csak egy közeledő talpat látott. Jinto rúgta fejbe, amitől Nowa egy nagyon szépet, és hosszút eset. Jobb keze szinte úgy nézett ki mintha görcsben állt volna, holott a mutató ujját akarta kinyújtani, hogy megszólalhasson.
- Nem kopogtál! – szólalt meg a vörös hajú srác.
- Miért ér engem mindig szerencsétlenség… áucs.
Végül Nowa felállt és kérdezősködni kezdett.
- Megjött az áru? – ekkor egy izmos, bajszos ember bújt ki az épületből.
- Neked nincs semmi közöd hozzá, csak Kuro kisasszonynak.
- Rendben, akkor átadom a szót, de mielőtt megtenném, tennél nekem egy szívességet?
- Mi lenne?
- Aikennek gazdát kéne találni, gondolom, örülnétek neki. Nem jön rosszul.
- A házi gazdát kérdezzd, addig kösd ki.
- Nem tudom, nincs pórázom. – ekkor Ururu nézett ki.
- Egy kutyus. – kifutott a lány Aikenhez.
- Ezt is megteszi, foglalkozhat vele?
- Tessai-kun!
- Ehh, legyen, gyertek beljebb.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: /Nowa + Kuro folytatása/   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Jan. 16, 2009 9:46 am

-Na, jó. Mennyünk be a boltba. Szinte már a szívemhez nőtt. -nézett a kutyusra, aki csak forgatta a buksiját.
-Nagyon szép, és barátságos. Remélem itt maradhat. Nyisd ki az ajtót, amíg én leseprem a havat a cipőmről.
-Jó kifogás sose rossz! Na gyere Aiken, nézzünk szét!
Mikor bementünk a boltba, kellemetlen fogadtatásban volt része Jinta részéről. Mégis szóba elegyedtek, én pedig úgy gondoltam, amíg ők megvitatják a dolgokat, addig felderítem a póttestem hollétét. Elindultam a raktár felé, amikor valaki hátulról befogta a számat. Rettenetesen megijedtem, és gyomorszájon vágtam az illetőt, aki összerogyva esett a földre, én pedig elugrottam mellőle. Mikor lenéztem, hatalmas meglepetés ért.
-Te meg mi a manót keresel itt? És miért kellett így megijesztened? -simogattam meg a fejét, míg ő térdepelt a földön és a hasát szorongatta.
-Nem gondoltam, hogy ennyire örülni fogsz nekem. -nyöszörgött.
-Ne haragudj, de tudod, hogy utálom, amikor a szívbajt hozod rám.
-Tudom. Mindegy. Hogy hogy itt vagy?
-Ezt én is kérdezhetném tőled.
-Csak néhány cuccért jöttem, amiket át kell vinnem Evehez. És te?
-A póttestemért jöttem. Képzeld! Találkoztam egy shinigamival, akivel elbántunk egy arrancarral. Elég nehéz volt, de megoldottuk, és most itt van. Elmegyünk cukrászdába, a nagy ijedtségre eszünk valamit.
-Cukrászdába? Édes kettesben? -kezdett el vörösödni a feje a féltékenységtől.
-Nem. Gyere velünk te is!
-Ha nem lettem volna itt, tuti nem hívsz el!
-Sajnálom, nem ezt terveztem. Gyere velünk, kérlek!
-Na jó, nem bánom.
-Ne is! -csókoltam meg, s ő viszonzásként majdnem lenyelt.- Hű.. -vettem mély lélegzetet- ez már hiányzott!
-Csak kérned kellett volna! -kacsintott.- Na menj, ott van a tested a 2. sornál. Itt megvárlak.
Mikor kiértünk a raktárból a többiek egy asztalhoz ültek, Ururu pedig játszott Aikennel. Nagyon megszerette az ebet, és úgy tűnt, nem akarja, hogy elvegyék tőle.
-Visszatértem. -léptem be a szobába.- Shouryou, szeretnék bemutatni valakit. -ráncigáltam magam mellé Renjit, aki elég érdekes arckifejezéssel nézte a vendéget.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Jan. 23, 2009 2:17 am

Önmagamhoz hűen most is a fél holmimat Urahara-nál hagytam, úgyhogy a műszakváltás után azonnal össze is kaptam magam és visszabattyogtam a boltba. Naná, hogy a többiek is adtak fejenként egy-egy A/4-es papírt a lomokról, amiket nekik hozzak el. Mindent szépen összegórtam, csak Hanae izé-bizé teájával gyűlt meg a bajom, mert az a kalapos vén majom megint felszívódott valamerre a házban és rajta kívül senki sem tudta merre van az a vacak. A keresése közben nem várt személybe botlottam. Kuro sétált előttem. Azonnal le is csaptam az alkalomra, hogy meglepjem. A szemei helyett sikeresen a száját fogtam meg, újra bebizonyítva mekkora idióta vagyok.
A reakció szó szerint gyomron vágó volt. Azt hittem kiköpöm a vesémet, emiatt szépen ki is kötöttem a földön.
-Legalább elmondhatod, hogy padlót fogtam tőled! Na, menj! Ott a tested a második sornál. Itt megvárlak.-
-Rendben! Sietek vissza!-
-Addig összeszedem magam!-
"Fehérke" hamar vissza is tért immáron a póttestében. Rögtön kommentáltam is, hogy már egy fajhoz tartozunk széles vigyorral megspékelve, amire csak egy sóhaj érkezett valami hasonló üzenettel "Szörnyen vicces volt...". A raktárt elhagyva már nagyon izgatott, mikor látom meg azt a híres shinigami-t, aki sütizni vinné el Kuro-t. A bemutatásra kisvártatva sor is került. "Micsoda egy műmájer ficsúr!" Rángatózott a szemöldököm és pillantgattam rá gyilkos szemekkel. Kuro erősebb oldalba bökésére egy vigyorszerűséget kényszerítettem az arcomra.
-Áh, szóval te viszed cukrászdába! Örvendek,Shouryou!-nyújtottam a kezem vicsorogva és szorítottam meg jó erősen a kezét. -Abarai Renji!-szórtam villámokat.
-A vörös idióta nagyon begőzölt! Eh...lúzeeer!-vakarászta Jinta az orrát unottan.
-Igen, lúzer!-erősítette meg a kijelentést Ururu.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te5000/10000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyPént. Jan. 23, 2009 3:41 am

- A vörös idióta nagyon begőzölt! Eh...lúzeeer!-vakarászta Jinta az orrát unottan.
- Igen, lúzer! - erősítette meg a kijelentést Ururu. E mindenre felhúztam a szemöldököm.
- És te még hagyod? Egy kis tiszteletet a shinigami tisztnek, jó?!
- Ennek a lúzernek egy pofont adnék, még ha meg is mentene. – szólalt meg Jinto s bevonult. Renjihez fordultam.
- Nowa vagyok, 13. osztag 4. tisztje. ^^
- Tom a neved. – látszott, hogy mérges lehet rám. Szinte izzott a levegő, ahogyan haragra gyúlt, majd a vörös hajú kisfiú rontott ki a házból baseball ütővel a kezében.
- Miért nem tudsz rendesen beszélgetni vele te idióta, hiszen vendég. – ütötte volna le Renjit a fiú, de egy karmozgással megakadályoztam a brutalitást, elég fájdalmas káromra.
- Hogy az a…. – fájlaltam a karomat és átkoztam magamban a hülyeségemet. Renji majd kifakadt a röhögésől.
- Nem szoktad meg az új tested igaz? ~ Balfasz!~
- Még nem teljesen, rég volt, hogy Tokyoban éltem volna emberként. – Jinto újra bement és egy seprűnyelet hozott ki magával és támadott. Végül sikerült tökön ütnie vele. – te kis… ~ patkány, ez nagy hiba volt számodra. ~
- Elég Jinto-san!!! – szólalt meg a szemüveges, bajszos.
Félóra kipihenés után rákérdeztem Renjire.
- Te nem akarsz jönni Abarai? Egyet eszünk, dumálunk stb. ^^ fizetem a tied, ha le vagy égve. – erre még inkább harag gyúlt a szemében, de látszott rajta hogy gondolkodik rajta.
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyVas. Jan. 25, 2009 1:35 am

~Ennek nem lesz jó vége.. -gondoltam, ezért jobbnak láttam, ha egy kicsit magukra hagyom őket, hátha jobban megismerik egymást, és nem az utca közepén kezdenek majd el veszekedni.
-Kuro kisasszony!
-Igen, Tessai?
-Segítene nekem egy kicsit?
-Persze! Fiúk, addig viselkedjetek jól!- nyomtam egy puszit Renji arcára, és a konyha felé indultunk Tessai-jal.- Mi a probléma?
-Szeretnék egy levelet írni az egyik környékbeli hölgynek, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Ururut nem kérhettem meg, hogy segítsen, mert biztosan kinevetne. Ezért, ha már úgyis visszajött hozzánk, gondoltam talán ön tudna nekem segíteni ebben.
-Természetesen. Remélem addig nem szedik szét egymást ezek a jómadarak.
-Ti meg mit csináltok itt édes kettesben? -jelent meg Jinta hatalmas vigyorral az arcán.
-Csak egy sütemény receptet kért a kisasszony.
-Így van. És te miért nem őrzöd a többieket?
-Épp egy népnevelő eszközért jöttem, te szerencsétlen! Amúgy sincs közöd hozzá, mit csinálok. -kapott fel egy seprűt és elvonult.
Néhány perc múlva egy férfi ordítására lettünk figyelmesek.
-Kinézek, mi folyik ott!
-Hagyja csak, én közelebb vagyok, és úgy gondolom, a fizikai erőnlétem is jobb, ha esetleg szükség lenne rá. -indult az ajtó felé.
~Remélem nem csináltak nagy bajt, mert akkor páros lábbal leszünk innen kirúgva.
-Na elintéztem. Folytathatjuk, kisasszony!
-Mi történt odakint?
-Csak Jinta bemutatkozott Nowa úrnak.
-Ehh, szegény... -.-
Körülbelül fél órán át írtunk, mert meggondolta magát fél útban, aztán mégis szerette volna, ha benne van.. Úgyhogy kikészített idegileg, de nem adtuk fel, még kész nem lettünk.
-Na, már csak oda kell adni a hölgynek!
-Az lesz a neheze..
-Dehogy, a postaládába bedobja és kész.. -sétáltunk vissza a többiekhez, mikor láttam, hogy egymás mellett ül Nowa és Renji, de nem sok választja el kedvesemet attól, hogy kicsit megszorongassa a shinigamit.
-Visszatértem fiúk, mehetünk? -simitottam meg Renji arcát, éreztetve vele, hogy nyugodjon meg, nincs értelme a bosszankodásnak.
-Végre, hogy itt vagy! -fogta meg a kezem, felpattant mellém, és levezette a feszültségét egy csókkal, ami után alig kaptam levegőt.
-Ennyire hiányoztam?
-Azt el se tudod képzelni...
-Indulhatunk?
-Persze. Felajánlottam Abarainak, hogy fizetek én, de nem tetszett neki az ötlet.
-Már hogy a fenébe tetszett volna? Azt hiszed, én nem tudok kifizetni pár nyamvadt sütit? -majdnem nekiugrott, de időben közbeléptem, és megragadtam a karját.
-Elég lesz! Induljunk, mielőtt a berendezést szétveritek!
-Végre, egy okos ötlet!
-Miért vagy velük ilyen undok? -kérdezte Ururu, de erre Jinta fejbe vágta a seprűvel.
-Na elég lesz! Tényleg jobb lesz, ha megyünk...
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzer. Jan. 28, 2009 6:16 am

Dagadt rendesen az erecske a fejemen, Jinta "kedves" megjegyzéseinek köszönhetően. Lassan már olyan hőmérséklet volt felettem, hogy akár grillpartit is rendezhettek rajta, talán az egész menüt is el lehetett volna készíteni rekord idő alatt. A vörös pattogó gumilabda hamar visszatért seprűvel a kezében
- Mer' én mi vagyok, idióta?! -
- Élősködő! - lendítette a seprűt,de már nem kellett vele megküzdenem, mert az okostojás közbe lépett. - Egyedül is ment volna, csak egy mérges seggdugó! -
-Anyád a seggdugó! - viharzott el újra. Muszáj volt a távollétében barátságosan beszólnom a megmentőmnek is.
" Ez az átkozott kölök. Muszáj mindig show-t rendeznie, ha ide jövök?! Egyszer komolyan mondom beletuszkolom egy hordóba és leúsztatom a csatornán...Bár lehet ez túl könnyelmű megoldás lenne, elnézve az ördögi képét."
Kaján vigyor futott végig az arcomon, ahogy saját magát vágta érzékeny ponton Jinta. Látszott a fején ez csak még jobban felidegesítette. Viszont Tessai megérkezett mint békítő felügyelő, úgyhogy mehetett is takarítani az udvarra.
-Ki is a lúzer, idegbeteg?-
-Még mindig te! Te balfaaasz! -kiáltozott visszafelé.
-Jobb lesz, ha sürgősen elnémulsz, vagy megkérem Tessai-t, hogy adjon tripla melót!-
-TE SZEMÉTLÁDAAAAA! ASSZED NEM FOGSZ MÉG NÁLUNK DEKKOLNI?! VISSZA IS KAPNÁD AZONNAL! -
-Elég lesz. - tette a vállamra mancsait Tessai, némiképp figyelmeztetően és őt ismerve rezzenéstelen arccal dobna bele a fagyasztóba hűtés gyanánt.
-Pedig kezdtem belejönni.-vágódtam le egy székre. Továbbra sem szándékoztam szóba elegyedni azzal a félkegyelmű tiszttel, úgyhogy a fülemet vakarászva vártam Kuro feltűnését. A marhája nem bírta ki kérdezés nélkül. Azt hittem kidobom az ablakon és felnyalatom vele a betont. "Még, hogy meghívni??? Mit hisz ez rólam?!" Mielőtt átváltottam volna tűzköpködésre és karnyelésre előkeveredett az egyetlen személy, akivel nem tudok ordibálni. A még mindig pokoli helyzet súlyosbodása végett, Kuro maga előtt tolt kifelé az üzletből. Láttam rajta, hogy nincs ínyére a viselkedése, szóval befogtam a nagy számat és igyekeztem csendben megpukkadni a méregtől.
Vissza az elejére Go down
Nowa Shouryou
13. Osztag
13. Osztag
Nowa Shouryou

Férfi
Libra Goat
Hozzászólások száma : 87
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : -1

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te5000/10000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyKedd Feb. 03, 2009 6:05 am

~ Csodálkoztam, hogy Renji befogta a száját, de nem vártam többet valójában. Most, hogy végre itt van Umes elmehetünk egy kis édességet enni. VÉGRE! Very Happy Viszont, sajnálom Renjit, talán még is jobb lenne, ha én most kihagynám a süti látogatást. Lassan úgy is jelentést kell tennem a Kapitányomnak. ~ Zsebre tettem a kezemet.
- Sziasztok! Ururu nagyon vigyázz a kutyusra. – egyet ugatott a kutya. – Heheh Uraharanak üzenem, hogy minden jót, hamarosan újra lássuk egymást. Bye-bye!
- Viszlát Nowa-kun és Arigato… - köszönt el tőlem Ururu. – Szia Umes-chan!
Ezzel útnak is indultunk a cukrászdába.


// Gome, hogy csak ennyit írtam, most nem futotta többre confused //
Vissza az elejére Go down
Kuro Umes
3. Osztag
3. Osztag
Kuro Umes

nő
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 183
Age : 34
Tartózkodási hely : 3. osztag/ 9. osztag
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Cl0te11800/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 2 29y5sib  (11800/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptySzer. Feb. 04, 2009 5:00 am

Magam előtt tolva Renjit léptünk ki az épületből, miközben Nowa még nagyban búcsúzkodott.
-Viszlát Nowa-kun és Arigato… Szia Umes-chan! -integetett, miközben a fején lévő púpot simogatta.
-Viszlát Tessai, sziasztok! -gyorsítottam meg a léptem, nehogy Renji meggondolja magát, és nekirontson Nowanak, aki eléggé lemaradt tőlünk.
Mikor kellő távolságra kerültünk a bolttól, Renji mellé léptem, aki még mindig dühösen fújtatott. Nem jutott jobb ötlet az eszembe, ezért megfogtam a kezét, kicsit megszorítottam, és rámosolyogtam. Ő pedig visszamosolygott..
~Helyes, még van remény, hogy jobb kedve lesz.
Hátrafordultam, hogy megnézzem, merre jár útitársunk. Nowa úgy 10 méterre lemaradva baktatott, éppen egy kavicsot rúgott arrébb, mikor hátranéztem.

-Nagyon haragszol?
-Rád nem... Tudod, hogy nem szeretem, ha lenéznek. És ő túlment egy bizonyos határon. Meg amúgy is.. Te az én párom vagy, és nem nézem jó szemmel, hogy ha valaki más akarja fizetni se helyettem, se helyetted a számlát.
-Nem tudhatta, hogy ennyire rosszul fog érinteni. -léptem elé, így megálltunk.- Nem szeretném, ha emiatt rosszul kellene éreznem magam, meg azt sem, hogy ilyen fagyos legyen köztetek a levegő. -sóhajtottam egyet.
-Ígérem, majd visszafogom magam, és nem szólok be neki, mekkora tapló volt.
-Szeretlek! -álltam lábujjhegyre, hogy megcsókoljam, de ő szerencsére észrevette, így lehajolt hozzám.- Főleg ezért.
-Jól csókolok? -vigyorgott.
-Nem erre gondoltam, de most, hogy így mondod.. -kacsintottam rá.
-Na, beértelek titeket! Mehetünk tovább? Mert lassan vissza kellene mennem a kapitányomhoz, de a sütimet még meg akarom enni.
-Már megyünk is. -válaszoltam, mielőtt Renji tette volna.
Vissza az elejére Go down
Abarai Renji
Globális moderátor
Globális moderátor
Abarai Renji

Férfi
Virgo Pig
Hozzászólások száma : 394
Age : 40
Tartózkodási hely : Pont ott!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 40

Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 12, 2009 5:28 am

"Nem tudom mi baja volt annak a kis mitugrásznak, de olyan fejet vágott, mintha én hordtam volna le a sárga földig. Igaz, hogy finomabb is lehettem volna, de mit vár az ember egy peremvidéki csavargótól?! Gondolom pont ezt. Profin értek a lejáratásomhoz önkézből. Kéne már vennem pár illem órát." Fújtatás és fejvakarás.
Erősen kellett köszörülnöm a torkomat, hogy ne kezdjek el megint bunkó paraszt lenni. Valamit már mondani akartam, mert ez a feszült hallgatás csak tovább ette az amúgy is pattanásig feszült idegszálaimat.
-Hol is van az a cukrászda?-
-Öhm...-nézett "Fehérke" Nowa felé, aki kicsit lassan vette a lapot. Gyorsan eleresztettem egy érdekesre sikerült vigyort, aztán bestoppoltam a lámpánál.
-Figyelsz?-
-Hogy mi?-rángatózik megint a szemöldököm, de inkább levezetem a feszültséget az ujjaim tördelésével.
-A cukrászdát kérdeztem....merre is van?-
-Jah! Innen pár utcányira!-
-Értem! Remélem tényleg olyan finom a süti felhozataluk. Meghalok egy kis dorayaki-ért! Vagy kurumi manju?-
-Amilyen édesszájú vagy nem csoda, de szerintem itt nem olyat fogsz enni...-kuncogott mellettem Kuro.
-Most miért? Egyszerűek és finomak!-
-Itt inkább flancosabb sütik vannak!-
-Szörnyű! Nem fogom túlélni!-
-Majd kapsz kókuszgolyót!-
-Siessünk!-vigyorodtam el, miközben közel húztam magamhoz Kuro-t és megcsókoltam.-Akkor is a Kuro féle kókuszgolyó a legfinomabb!-súgtam a fülébe.
-Nem akarok zavarni,de zöld a lámpánk!-
-Megyünk!-húzott maga után "Fehérke".
A kicsi,de szó mi szó hangulatos cukrászda tényleg nem volt messze. Bár az alacsony ajtófélfával akadt egy kis kellemetlen ütközetem, mégsem tudott kihozni a sodromból. Kuro azonnal a pulthoz rángatott, hogy elsőként válasszuk ki mit szeretnénk csak utána üljünk le.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nocturn Vegyesbolt - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-