-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te52100/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (52100/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 9:14 am

//Állig felfegyverezve. A Tamachiak arzenálja//

Urahara-san nem kímélte szegényt. Elővette a tuti hollow csapó micsodát, és jól a földbe döngölte szerencsétlent, igaz az elején még egész jól kitrükközte. Honnan a fenéből tud viszont, ilyen jól lőni. Tapasztaltabbnak tűnik nálam, tekintve, hogy én nem sokszor lövöldöztem pisztollyal. A Byakurayt is hasonlóan kell lőni. Megvonogattam a vállamat, és segítettem feltápászkodni Nazonak. Odamentem Kisukéhoz, és könnyed hangon közöltem vele a véleményemet.
- Gyenge még... erősíts rajta, mert nem halt meg Razz - ő csak a semmitmondó mosolyával válaszolt. Lassan szedelődzködni kéne, igaza volt Nazonak. Felmásztam a létrán, és a boltból még vettem egy új hollow érzékelő GPS-t. Fájtak már a vállaim is a sok lövöldözésben. Mégis mi a fenének rúg vissza ekkorát. egy tea, egy szauna, és egy vízipipa kéne. Ezt jeleztem tesómnak, és elindultunk a boltból, most már egy duplacsövű lélekölő pisztollyal az oldalamon. Jó érzés volt magamon tudni. Egy újabb cigit vettem elő... Felnéztem a Holdra, és észrevettem benne egy ásítást. Fleshelek gecc??, Mi az isten? Sóhajtottam egyet, majd szívtam a cigibe. Talán ebbe tettek valamit. Oh yeah. Jó cucc. Tisztára, mintha Lucky Strike lenne, csak a Luckys része a dolognak. Hamar elvetettem ezt a dolgot, hiszen voltak nagyobb gondjaim is. Hollowokat éreztem a közelben. Jeleztem Nazonak, hogy most távozzon mellőlem, különben itt pusztul. Ha arrébb ment, ha nem, kieresztettem a reiatsumat. Hatalmas morajlás közepette világítottam az esti utcán. Gyorsan eltűntek a lidércek. Visszafojtottam magam, és megvártam unokatesóm. Ha még él. Behunytam a szemem, és szívtam tovább a cigimet. Másik kezemmel a fegyvert simogattam. Micsoda mintha, egy gyerek lennék újra, aki ajándékot kapott. Persze nekem az egyetlen ajándékom apámtól kaptam. A sebek, amik az edzéseke, avagy a fenyítések következménye. Cöhh... mire volt ez neki jó? Hamarosan hazaértünk, és Nazo már tömte is a pipánkat, addig én a szaunát durzsintottam be. Jó lesz most így megtisztulni. Egy jó pipa, kellemes meleg. Erre várok már jó ideje, és most tessék, eljött. Kardommal piszkáltam meg a szauna köveket, majd meglocsoltam egy kis vízzel. Egy finom lazító teát még összedobtam, és tökély. Ennél többet nem várhatok el...

Köszi a játékot, meg Yorutól az engedélyt

Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te32500/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 9:57 am

_--Ez már nem lakótársi kötelesség - Shun és Shio--_
Baráti aggodalmak

-Lássuk csak ezek a rendes bolti áruk... ezek amiket a shinigamiknak teszünk félre, ezek pedig amik a háztartásban kellenek... -pakolgattam elmélyülten a dobozokat, miközben a szállítási listát böngészve egyeztettem tényleg minden oda kerül-e ahova annak kell. Fordult már elő jópárszor olyan a jelenlétemben is, hogy egy-egy shinigami bőszen reklamálva csörtetett be az üzletbe reklamálva azért, mert nem azt kapta amit megrendelt, vagy épp nem azt a hatást, amit a címke tartalmazott. A további ilyen esetek elkerülése végett úgy döntöttem kezembe veszem a leltározás feladatkörét, hiszen Tessainak így is van elég dolga, a gyerekekre pedig nem lehet ilyet rábízni. Kisuke meg hát szokás szerint nem törődik efféle apróságokkal... Ergó ebben legalább tényleg hasznossá tehetem magam, mivel úgy tűnik, még mindig egy jó darabig kell itt tengetnem a napjaimat. És be kell valljam nekem is jólesett lekötni magam valami érdemi munkával. A vevők kiszolgálása, és a folytonos sürgés-forgás, polcrendezgetés, mivel többek között azokat is szisztematikusan átrendezgettem, épp eléggé kitöltötték a napjaimat ahhoz, hogy minél kevesebbet gondoljak arra ami még mindig múlni nem akaróan hasogatja a szívem. Azonban mégsem telik el úgy nap, óra, sőt talán perc, hogy legalább egy dobbanás ne sajdulna fel azután aki eldobott magától, de én még mindig szeretem. Így megy nap nap után, és semmi sem változik. Ez alkalommal úgy tűnik, egy örökké kísértő gyászt fogok magammal cipelni egy életen át. Nem, nem lesz legközelebb, nem vagyok képes mégvalaki előtt megnyílni és feltárni az érzelmeimet. Túl mély ez a seb ahhoz, hogy ez élő ember be tudja gyógyítani. Tudom, hogy ezt gondoltam Haruo halála után is, de most mégis úgy érzem Masaki hiánya még annál is jobban fáj.
-Kisasszony, kiasszony ... -kaptam fel a fejem egy engem szólongató hangra -Megmondaná kérem merre találom a kínai balzsamot?
-Elnézést... -kapartam össze magam és mosolyodtam el- A második sorban, alulról a harmadik polcon. -intettem is a megfelelő irányba.
Amint a vásárló kilépett a boltból végre leolvaszthattam az arcomról a gondosan őrizgetett álmosolyt is. Azóta gyűlöltem mosolyogni. Gyűlöltem, mert képtelen voltam rá. De mégis kénytelen voltam az arcomra ölteni a látszólagos boldogság álarcát, hiszen a vevők, és a rólam gondoskodó háziak nem érdemlik meg a mogorva bánásmódot. Érzelem azonban már nincs mögötte. Semmi más, csak egy maszk, amit néha szükségszerű felvennem, hogy elrejtsem a külvilág elől az üres és kétségbeesett lelkemet. Bár nem hiszem, hogy annyira észrevehetetlenné tudtam tenni a megereszkedett vállaimon cipelt súlyt...
-Üdvözlöm az Urahara vegyesboltban, mit tehetek önért? -kezdtem bele megint a jól begyakorolt szövegbe, mikor újabb kuncsaft érkezését jelezte a bejárati ajtó zörgése. Ám meglepetésemre egy ismerős alak ácsorgott az ajtóban.
-Nahát, szia Shun, mi járatban erre? -üdvözöltem meglepetten. Számíthattam volna rá, hogy előbb utóbb felbukkan itt, hiszen mindig Uraharától szerzi be a füstölögnivalót, és már elég sok idő eltelt, hogy utánpótlásra legyen szüksége. Mégis kicsit váratlanul ért a találkozás, hiszen talán nem is találkoztam senkivel a raktárból azóta hogy eljöttem. Pláne, amilyen szó nélkül távoztam, bár szerintem már úgyis tud mindenki mindenről... legalábbis a lényegről nagyvonalakban biztosan, hiszen nem hiszem hogy Masakiból bármit is ki tudtak volna szedni, Kisuke pedig szintén nem tudhatott olyan sokat mondani... Emiatt éreztem is némi bűntudatot, hiszen egy elköszönéssel azért tartoztam volna nekik. De mindig azzal a gondolattal nyugtattam a lelkiismeretem, hogy mielőtt majd végleg itthagyom Karakura town-t ejtem meg a búcsúzkodást.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyKedd Aug. 03, 2010 10:52 am

//Shio és Shun, avagy ez már nem lakótársi kötelesség ~ baráti aggodalmak//

*Hiába nem fűlik a fogam ahhoz, hogy Uraharához járkáljak, de időnként mégis muszáj. Egyrészt kezdek kifogyni a cigiből, és hát nála messze a legolcsóbb (na igen, ki lenne olyan hülye még rajta kívül, hogy az üzlet körüli munkákban szabja meg az árát), de a Yuu-channal való tetoválós magánakciónk óta gigai-omat is a szokottnál ócskábbnak érzem. Mondjuk már száz éves meg minden, de nem tartom valószínűnek, hogy ilyen könnyen tönkre kellene mennie... Amúgy is elég abba belegondolni, milyen arányban hibásak Kisuke fejlesztései és milyen gyakoriak a mellékhatások - finoman szólva fenntartásaim vannak a témában. De mindegy, ha menni kell, hát menni kell, és nyekereghetek akármennyit, nem lesz jobb. Viszont minél hamarabb megteszem ezt a túrát, annál hamarabb megszabadulok Uraharától... Miután pedig ezzel az indokkal sikeresen megnyugtattam magam, indulok is az üzlet felé. Egyébként is: csak nem olyan hülye, hogy az egyik állandó vevőjét kinyírja véletlenül, miközben ellenőrzi póttestemet.*
- Üdv...
*Lépek be az ajtón csikkemet elnyomva (út közben egyszerűen muszáj rágyújtani, pláne ennyi idegeskedésre!), miután megérkeztem úticélomhoz. Aztán minden bizonnyal kiejteném kezemből a szatyrot-táskát meglepetésemben, ha történetesen lenne nálam bármiféle hasonló tárgy... Az eladó ugyanis, aki fogad, nem más, mint Shiori! Jobban belegondolva azért számíthattam volna rá igazán, hogy errefelé lesz, miután szó nélkül lelépett a raktárból, hogy miért, arról gőzöm sincs. Masakit se akartam kérdezgetni meg feleslegesen idegelni, a többiek pedig mintha hallgatólagos megállapodást kötöttek volna - nem mondott senki semmit, szóval nem erőltettem a témakört. Ilyenkor azért érződik, hogy valószínűleg már nem vagyok annyira "teljes jogú" lakosa a raktárnak azzal, hogy rendszeresen napokra eltűnök... Biztos nem bíznak meg Renében, elvégre privaron espada, és ennél fogva kémnek vagy ilyesminek tarthatják, ami rosszabbul esik, mint az, hogy nem mondanak el mindent. Pedig ha találkoznának vele és megismernék, biztos megváltozna a véleményük! Meg amúgy is tudhatnák rólam, hogy nem szokásom az első olyan alak karjaiba vetni magam, aki bókol >.> De mindegy, majd megoldom valahogy.*
- Áh, rég találkoztunk, Shio!
*Kapok végül észbe, és köszöntöm a másik vizardot a rövid csend után. Nem kerüli el figyelmemet előző, hivatalos üdvözlésének monoton begyakoroltsága - valahogy lelkesebbnek ismertem meg ennél. Leginkább a száz évvel ezelőtti, kapitányi viselkedésére emlékeztet egész megjelenése... Mondjuk sokszor nem találkoztam vele, viszont pár sztorit hallottam, de ezek tulajdonképpen egy tisztről sem mondtak jót. Nem tudom, akkoriban mi váltotta ki belőle a nyomottságot, azonban hirtelen beindulnak a fogaskerekek agyamban, és nekiállok kombinálni, sajnos úgy, mint valami pletykás vénasszony. Hasonló a viselkedése, mint régen, váratlanul, szó nélkül elköltözik, ráadásul senkiből nem lehet kihúzni egy szót se az üggyel kapcsolatban, Masaki meg pláne, tehát... Na, ezt nem hiszem el! Szakítottak volna?! Nem, az nem lehet.*
- Cigiért jöttem, meg a gigai-ommal mintha nem lenne minden rendben, azt kéne megnézni...
*Válaszolok, miután levontam következtetéseimet. Ennek következtében valószínűleg kiül arcomra a hitetlenkedés, amit ugyan igyekszek leplezni - csak nem biztos, hogy sikerül is. Viszont akármennyire is érdekelne az igazság, nem kérdezhetek rá, különösen nem így. Hogy is nézne ki? Belépek az ajtón, majd egy perc múlva letámadom Shiót, hogy miért költözött el? Egyikünk se jönne ki jól belőle biztosan. Nem szabad így kezdenem, úgy érzem, azzal csak rontanék a helyzeten. Amúgy sem vagyok már száz százalékos, raktárlakó vizard, ugyebár.*
- Mondjuk nyugodtan ráér az ellenőrzés, kibírtam eddig is a recsegő ízületekkel... Egyébként régóta dolgozol itt?
*Folytatom mondókámat, megropogtatva vállamat, mintegy bemutatóként, mi a probléma póttestemmel, végül azonban visszakérdezek. Megpróbálok finoman tapogatózni - hátha tudok valamiben segíteni, de anélkül nehéz lesz, hogy bármit is tudnék erről az egészről...*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te32500/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzer. Aug. 04, 2010 12:01 am

_--Ez már nem lakótársi kötelesség - Shun és Shio--_
Baráti aggodalmak

-Tényleg nem mostanában... -sóhajtottam egyet, mikor visszagondoltam arra, hogy mielőtt eljöttem Shun nem is volt odahaza már néhány napja, így még hosszabbra nyúlt ez az időintervallum. A hirtelen elmerengésem következményeként beállt csendet a lány törte meg, az előbbi érdeklődésemre adott válasszal. Szó mi szó meg sem lepődtem mikor előhozakodott a szokásos dohány-témával. Viszont meg kell hagyni elég kellemetlenül éreztem magam. Félreértés ne essék, nem Shun miatt, hanem ez az egész szituáció ívelte lefelé meredeken a hangulatomat. Örültem annak, hogy láthatom, de mégis bűnösnek éreztem magam amiért csak így cserbenhagytam őket, ám ő mégsem vágja ezt rögtön a fejemhez. Az itt töltött idő alatt többször megfordult már a fejemben, hogy egyszercsak beállít valaki és elkezdi a fejemre olvasni, mellesleg jogosan az összes bűnömet. De most mégis úgy készülök itt csevegni a vaizarddal mintha mi sem történt volna, és épp csak egy kis vakációt töltenék el Kisukénél.
*Lehet hogy ő egyáltalán nem tud semmiről?* -emeltem rá a tekintetem, amit eddig a padlón pihentettem, jelezvén szégyenlem magam. Rápillantva azonban némi megdöbbenést véltem felfedezni az arcán, ami egyből megerősített abban, ha eddig nem is tudta miről van szó, már rájött a lényegre. Rákérdezni azonban mégsem kérdezett. Meglepett, hogy ennyire tapintatos, de az utóbbi időben mintha sokkal inkább előnyére változna, már amennyire megfigyeltem az emberekhez való hozzáállását. Ennek köze lehet az egyre gyakoribb vendégeskedéseihez? Nagyon valószínű, hiszen egy embert megváltoztatni csak egy másik, vele törődő ember tud... Legalábbis ha a dolgok úgy alakulnak ahogy lenniük kell... Én csúfos kudarcot vallottam abban, hogy segítsek Masakinak visszalépni az emberek közé, akármennyire is szerettem volna segíteni rajta. De tudom az egész ami történt egyedül csak az én hibám...
-Tényleg nincs túl jó hangja... -rezzentem össze kicsit Shun recsegő végtagjait hallgatva -Nem is tudtam, hogy egy póttest így elhasználódhat, mert az enyémmel még sosem volt semmi gond. -csodálkoztam el a felmerülő problémán. Nem tudom mit tud vele kezdeni Kisuke, hiszen a mi gigai-aink egészen mások mint azok amiket az emberek világába érkező shinigamik kérnek maguknak. A mi lelkünk teljesen hozzá van kapcsolva a testhez, és nem tudunk csak úgy kilépni belőle. Igazából én se értem teljesen a hollowifikáció során hogyan változott meg, vagy mi lett a lélektestünkkel, de az emberek világában élvén talán így a legjobb.
-Háát azt hiszem úgy egykét hete már besegítek a ház körül. -fogalmaztam emg diplomatikusan azt, hogy nemrég még jóformán kiábrándulva és kikívánkozva az életből feküdtem, amit a magas lázzal járó tüdőgyulladás csak kellemesebbé tett...
Nem akartam, hogy az emberek aggódjanak miattam. Erősnek akartam mutatkozni, mégha odabent egy vékonyka szellő is összedönti életem hajszálvékony lapokból álló kártyavárát. Önzőség volna mások nyakába varrni a saját terheimet, amikkel előbb utóbb úgyis nekem kell megbirkóznom. Ezért is kell megpróbálnom kedvesen mosolyogni Shunra, hátha ettől legalább kevésbé tűnök összezuhantnak.
-Nem, nem azért ez nem játék. Te is tudod, hogy mi mennyire függünk a gigaiunktól, szóval nem szabad félvállról venni az ilyen dolgokat, lévén mi nem járhatunk azzal rendes orvoshoz, hogy elnézést, de kezdek szétesni. -lengettem meg előtte a mutatóujjamat, jelezvén innentől nem tűrök apellátát. Tényleg úgy érzem visszaléptem az időben... Nemsokkal miután elhagytam Seireiteit ideát kitört a háború és nagyon sokat segédkeztem a hadikorházakban. A kapitánysággal kialakult anyáskodó énemet, nem lehetett csak úgy egyik napról a másikra sutba dobni...
-Kisuke most sajnos házon kívül van, szokás szerint nem mondta meg hova megy, de le merem fogadni hogy vacsorára itthon lesz... Ha nincs valami sürgős elintéznivalód nyugodtan megvárhatod itt is. Csinálok teát. -ragadtam karon, hogy bevonszoljam az egyik hátsó helyiségbe. Ám amint húztam volna magam után, eszembe jutott az amiről egész idáig beszéltünk, és heves bocsánatkérések közepette engedtem el a karját.
-Jaj ne haragudj, olyan szórakozott vagyok, nem akarom mégjobban leamortizálni a karodat. De szóval helyezd magad kényelembe, ismered a járást, mindjárt viszem a teát. -mentegetőztem, majd gyorsan elviharzottam a konyhába feltenni a vizet a tűzhelyre. Kisebb nagyobb zökkenőkkel de sikerült előkerítenem a teafüvesdobozt és két csészét, meg sikerült eltörnöm is egyet, amivel sikeresen megvágtam a tenyerem. Mostanában egyre gyakrabban fordul elő, hogy ennyire koordinálatlan vagyok, és kárt teszek magamban. De mostani küzdelmem eredményeként néhány perc múlva már a kis asztalkán gőzölgött a teáskanna és szemben ücsörögtem Shunnal.
-És mondd csak, hogy vannak a többiek odahaza? -bukott ki belőlem a kérdés, pedig nem akartam. Annyira kíváncsi voltam mi van velük, hiszen fontosak nekem, de annyira átlátszó ha erről faggatózom. Tipikusan lerí a kérdésemből, hogy mostanában nem tervezek arrajárni, mintha meg lenne tiltva hogy odamenjek.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te21000/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (21000/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzer. Aug. 04, 2010 8:01 am

//Shio és Shun, avagy ez már nem lakótársi kötelesség ~ baráti aggodalmak//

*Ez az egész találkozás valahogy olyan... nyomasztó. Nem Shio miatt, jó ismét látni (meg egyébként is fel akartam kutatni végre, ha már nem válaszolt senki, hol van), de hirtelen eltűnésének ténye érezhetően közénk telepszik, az egész üzletet beterítve. Nos, néhány helyen a füstöt lehetne vágni, itt azonban jelenleg a feszültséget, bár jobban örülnék az első verziónak - ennek ellenére viszont nem fogom egymagam telefüstölni a helyiséget... Gondolom, ő is tudja, mit kérdeznék meg legszívesebben, és emiatt érzi magát kellemetlenül, ráadásnak pedig ott a szokásos önmarcangolás, szerintem teljesen alaptalanul. Elvégre, ha menni szeretne, abba nincs beleszólása másnak, teljesen a saját döntése és felelőssége. Elég nagy már hozzá, ráadásul kapitány is volt annak idején, amihez pedig kellett a jó döntéshozó képesség, szóval nincs semmi jogom lehordani. Még akkor is fenntartom ezt az álláspontomat, ha egyértelműen menekülésnek is tűnik az egész... Csakazértse fogok kérdezősködni egyelőre, puszta gyerekes dactól vagy tapintattól vezérelve, gőzöm sincs, melyik éppen. Mindkettő bennem van, és bár nem akarom senkinek kimutatni, lassan egyre több embernek sikerül megtapasztalnia ezt az utóbbi időben.*
- Eddig én sem, Shio... Mintha évtizedek óta mindennap verekedtem volna vagy ilyesmi...
*Válaszolok, miközben vállamat masszírozom. Nagy élmény egy gyári hibás gigai-ba zárva lenni, ami olyan hangokat hallat, mintha bármelyik pillanatban szétesne. Remélem, Urahara csak véletlenül tisztelt meg egy ilyen póttesttel és tud valamit javítani rajta... Mondjuk azt nem tudom, hogy lehetne helyrehozni, de hát csak nem kell az egész hátralévő időmben egy szétmenni kívánkozó vacakban lennem, elvégre ilyen állapotban nem is nagyon merek-mernék harcolni, ami nem kimondottan előnyös a helyzetünkben. Azt senki se várja el, hogy ezután mindig valaki nyakán lógjak koloncként, mert azt mondják, nem tudom megvédeni magam! Nem mintha eddig olyan rengeteget mászkáltam volna egyedül - vagy nyolc-tíz lakótárssal együtt, ugye, ezt nem valami egyszerű összehozni -, de azért mindennek van határa.
Shio válaszát hallva csak bólintok, és újra végigmérem. Hiába mosolyog, hiába mosolygok én is, a feszültség továbbra is köztünk van, és mintha csak felesleges tiszteletköröket téve kerülgetnénk egymást. Sőt, jobban elnézve az egészet, egyre inkább olyan érzésem támad, hogy sokkal több hasonlóság van bennünk, mint az egymáshoz közeli születésnapunk és zanpakutóink majdnem egyező parancsszavai...*
- Igen, persze, de ha lehet választani, inkább kihagynám, hogy megint kísérletezgessen rajtam...
*Dörzsölöm meg tarkómat szórakozottan. Nincs túl sok kedvem megint kísérleti nyúllá avanzsálni, mint például amikor a bankai-om elérésekor behülyítettek, szóval megvan a véleményem a módszereiről. Jó, persze, rengeteget segített nekünk, de utólag visszagondolva nem biztos, hogy puszta szívjóságból... Shiónak mindenesetre igaza van: nem hagyhatom annyiban gigai-om kérdését, és hagyományos, emberi módszerekkel nem lehet megoldani. Elég volt múltkor látni a tetoválószalonbeli tag fejét, milyen pofát vágott, amikor Yuu-chan karjáról lepattant a tű, szóval vannak elképzeléseim arról, egy emberorvos mit szólna panaszaimhoz. Már persze ha végighallgatna, és nem küldene egyből az őrültek házába, ahol talán néhány évtizednyi öregedésmentes bentlét alatt felmerülne bennük, hogy nem én vagyok a bolond.*
- Legalább száz éve nincs sürgős elintéznivalóm...
*Nevetek fel halkan - talán kicsit erőltetetten is -, ahogy a lány bevonszol a hátsó szobába.*
- Ugyan már, csak nem szakítod le a karom.
*Követem tovább a másik vizardot, miután sűrű bocsánatkérés közepette elenged és teljesen komolyan is gondolom. Örülök meghívásának, legalább addig is tudunk beszélgetni - ráadásul messze Shio készítette a legjobb teát a raktárban. Rövid időn belül már az asztalnál ülök a lányra várva, miközben jobb híján a polcokon felhalmozott könyveket és egyéb árukat vizslatom helyemről, hogy a következő pillanatban riadtan dőljek oldalamra (így, és kicsit kinyújtózva pont belátok kicsit a konyhába) a csörömpölés hallatán.*
- Jól vagy? Segítsek valamiben?
*Kiáltok Shiónak, remélve, hogy nincs semmi komolyabb baja, nem vágta le a kezét vagy ilyesmi. Nem mintha nem bíznék tudományában, hiszen a vizardok között azon kevesek közé tartozik, akik képesek főzni - velem ellentétben, akinek még egy barack felvágása is gondot okozott -, de ha egyszer ilyen zajokat hall az ember, hát legalább egy kicsit aggódni kezd... Hamarosan azonban megnyugodok, mivel pár percen belül már Shio is itt ül épségben, a tea pedig az asztalon pihen.*
- Hát, igazság szerint nem tudom... Látszólag jól megvannak és minden a szokásos, azt leszámítva persze, hogy lassan szinte vadidegenként kezelnek... ^^"
*Töltök egy adagot a forró italból csészémbe, majd felveszem és elkezdem lehűteni kicsit, mert nem szándékozom leégetni nyelvemet. Igyekszem úgy tenni, mintha nem zavarna túlságosan a többiek hirtelen megváltozott álláspontja, pedig igenis rosszul érint, főleg az, hogy mindenki így viselkedik, még volt kapitányom is, aki aztán tényleg ismerhetne annyira, hogy teljesen megbízzon bennem.*
- Egyszer akár el is mehetnénk közösen meglátogatni őket...
*Kortyolok bele végül teámba, ahogy felvetem az ötletet. Remélem, nem bántom meg szavaimmal Shiót, azonban hirtelen nem jutott eszembe más, amivel óvatosabban vezethetném át a témát a "veszélyesebb" terepre.*
Vissza az elejére Go down
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te32500/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (32500/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyVas. Aug. 15, 2010 10:31 pm

_--Ez már nem lakótársi kötelesség - Shun és Shio--_
Baráti aggodalmak

Mindennél jobban szerettem volna egy részletes beszámolót hallani arról, hogyan telnek a napok mióta nem vagyok velük, hiszen szörnyen hiányoztak annak ellenére is, hogy nem mindig volt felhőtlen a lakóközösség egymás iránti viszonya. Hiába, szinte kivétel nélkül minden ember tulajdonsága, hogy képes megfeledkezni a dolgok értékéről, és csak azután látja be mennyire szerencsés volt, miután már elvesztette őket... Néha úgy érzem, annak ellenére, hogy messze nem rendelkezem átlagos múlttal, mégis jobban hasonlítok az emberekhez mint azt valaha is gondoltam volna, holott Seireiteiben születtem.
Shun válaszára riadtan kaptam fel a fejem a csészében lévő tea monoton ringatózásába temetkezésemből. Azt hittem rosszul hallok, de ránézve a lány arcára, nem volt kétséges tényleg arról beszélt, amit hallani véltem.
-De ezt hogy érted? Csak azért, mert sokat vagy Renével? De hát ez butaság... -próbáltam vigasztalni, hiszen biztos nem erről van szó, csak furcsának tűnhet, hogy időről időre, ha hosszabb ideig nincs otthon kiesik a napi rutinból, és újra meg kell találnia a raktári bioritmust. Az ember érzékeny a változásra, szüksége lenne az állandóságra, de Shun helyzetében én sem tudom, hogy teremteném meg ezt magamnak. De egy idő után biztos ráérez az egyensúlyra, de még nagyon új lehet ez a helyzet és én egyáltalán nem hibáztatom ha össze van zavarodva. Nekem is rettentő nehéz volt megszoknom a folytonos költözködést mielőtt a raktárba telepedtem. De látom mások problémáival nagyon is jól megy foglalkoznom... vagyis inkább miért nem mondom ezt ki hangosan, hátha legalább ezzel megnyugtatnám Shunt? Mielőtt megszólalhattam volna, viszont megelőztek. A feltett kérdést hallva hirtelen reflexből ugrottam fel az asztaltól.
-Nem!... -szólaltam fel kétségbeesetten, aztán miután leesett mit művelek, próbáltam magam kihúzni ebből a szörnyen kínos helyzetből amibe a meggondolatlan reakcióm kevertek- Nem...kérsz egy kis cukrot? Azt a konyhában hagytam. -mutogattam a teájára, majd meg sem várva a választ viharzottam ki a helyiségből, hogy a konyhában kicsit lenyugtassam magam. Jónéhány percig kotorásztam a konyhaszekrényben, mire leemeltem onnan a teljesen nyilvánvaló helyen velem szembe bámuló edénykét. De muszáj volt ott bogarásznom egy darabig, hogy megnyugodjak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire felzaklat a gondolata is, hogy jelen helyzetben betegyem oda a lábam. Megtörölgetve a szemeimet lépkedtem vissza a lányhoz, és tettem le az asztalra a kis cukrostálkát. Azonban mivel tudtam, hogy nem kerülhetem ki ezt a kérdést, muszáj volt valami épkézláb magyarázatot összehoznom arra, hogy miért vagy képtelen belépni azon az ajtón.
-Tudod... -kezdtem bele nagy nehezen- Nem arról van szó, hogy nem szeretnék veled menni, csak részemről nem lenne túl jó ötlet csak úgy beállítanom oda... hogyismondjam még nem vagyok rá kész. -nézegettem a ragtapaszt a tenyeremen, mert nem tudtam Shun szemébe nézni. -Még jópár dolgot el kell rendeznem magamban mielőtt visszamegyek, azért vagyok még mindig itt Kisukénél mert gondolkodnom kell. -néztem fel rá végül, hogy megtudjam az ítéletet a gyenge kifogásaim felett. De jelen pillanatban nem voltam többre képes. Néhány átlátszó és üres közhelynél nem futotta többre, pedig istenem mennyire vissza akartam menni. Semmi másra nem vágytam jobban minthogy ismét azon a csatatéren találjam magam és ha épp egy kis nyugalomra vágyom, a ház egyetlen tabu területén temetkezzem bele az ölelésbe amiért az életemet is odaadnám...

Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te25700/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzomb. Május 21, 2011 11:35 pm

/Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra/

*Vohó végre nem az ébresztőm keltett, miután deaktiváltam a tegnapi napon. Na az is érdekesen zajlott a kapura rugdosás után, de lényegtelen. Éppen az ágyamon ugrálok, hogy az alattam lakónak az idegeit kikészítsem, ennek tetejébe pedig még zenét is raktam be. Most nincs sok kedvem ki menni focizni. Sokkal inkább lenne kedvem valami mást csinálni, csak nincs meg az indíttatás. Valami hiányzik. Szerintem ahhoz, hogy én kimozduljak ki kel valakinek rugdalnia a saját szobámból mert én innen most mozdulni sem akarok. Csak ugrálok az ágyamon.* ~ Kicsi lány..szórakozás helyett tanulhatnál valamit...ki zárt, most ehhez van kedvem... akkor menny és írj valamit a szüleidnek...~ *Ginryuunak csak mondania kellett, hiszen sikerül oldalt ellépnem valahogy melynek következtében csak annyit lehet hallani, hogy csatt. Mint a léc úgy dőlök el az ágyamon. Ez még a szerencsésebbik eset volt, a padló már kellemetlenebb lett volna. Konokul még elnyújtózok egy kicsit. Egyenlőre nem akarok még megmoccanni, de észben tartom a zanpakutom szavait. Hunyorítok párat, hogy feltérképezzem a plafonom pöttyein elrejtett térképet. Az előző lakó valami furcsa ábrákkal vagy mikkel látta el a mennyezetet. Mindegy is, jól néz ki, oldalra dőlök, hogy leszáljak az ágyamról. Az íróasztalomhoz lépek és néhány zsírkrétát veszek elő illetve egy író lapot.*
- Lássuk csak..."sdkssesddcnvmneéls lkaúőpnku! komdhimjjzáéúu?"
*A levél tömör tartamával együtt el is készül, hogy átadásra kerülhessen. Majd elkapok egy shinigamit a városban, hogy átadja a levelemet. Igen, a cél már meg is van. Ezért megint a fekete melegítőmet veszem fel és szépen kifésülöm a hajamat, megint csak sikertelenül. Tiszta gáz az egész, utálok hajat fésülni. T.T Még belenézek a tükörbe és a torna csukámat is felveszem. Jól megnézem a szobámat, hogy tudjam mit hol hagytam. Az tuti fix, hogy beverem annak a képét aki kutakodni mer. Ekkor a sok ruhám közt felfedezek egy névjegy kártyát. De nem is akár milyet. Sok emléket idéz fel bennem a véntrotty névjegye. Ravasz vigyor jelenik meg az arcomon. Ő tutira továbbítani tudja az üzenetemet. Tehát nincs más dolgom mint 5 kerületet átsétálni. Kizárt dolog. >_> Hosszas tanakodásba kezdek ám valaki önkényesen benyit a szobámba, hogy halkítsam le a zenét. Megjelenik az ér homlokomon s neki vágom a berendezést. Mit érdekel az engem mit akar, csak ne zavarjon meg a gondolkodásomban. Idegesen állok fel.*
- Most kezdhetem elölről seggfej!
*Ezért közelebb is lépek hozzá és kigáncsolom. Nem tudom hol tartottam, franc essen ebbe a vaizardba. Szívesen deaktiválnám ebben a pillanatban társamat is, de nem lehet. Mély sóhaj kíséretében ki hesengetem és bezárom magam mögött a szobám ajtaját. A levél pedig a zsebemben gubbaszt. Faképnél hagyom az éppen rám szitkozódó valakit akit nem is ismerek. Ezúttal még jobban koncentrálok még lassacskán sikerül kisétálnom a raktárból. Mindkét kezemet nadrág zsebembe biggyesztve rugdalni kezdek egy nyomorult követ. Semmi szórakoztató nincs benne, de ennek segítségével találom meg legmegfelelőbb megoldást. Megtorpanok a látványra. Egy ezüst színű bmx-et zárt le valaki alig pár méterre tőlem. Na ne hogy már, nem kell az neki. Sokkal jobban mutatna Nara Shizune-n! szemöldökrángatás Cél meg van, terv meg van, akkor irány... Átsétálok az úton és szépen amikor nem figyel pár járó kelő szét feszítem a kezemmel a láncot majd fütyürészve megfújom a cengát. De most nem? Minek sétálgassak ha szinte elém tesznek egy ilyen szépséget! *.* Éltem a levehetőséggel, fel is szállok rá és tekerni kezdek. Világ második legjobb emberi találmánya, és a kezembe került egy. Innentől kezdve ki nem adom. Ezzel fogok közlekedni a városban, sokkal jobb mint kotyagolni és egyéb közlekedési cuccmuc. Ezzel már nem olyan nehéz az-az 5 kerület viszont így is bele kerül vagy 1 órába még megérkezek a vénség boltja elé. Ledöntöm a földre a dolgot s majd igyekeznék be menni, csak éppenséggel megláok valaki olyat, akit illene kellő képpen köszönteni a fószer mellet.*
- Shi...zu...ne...fight!
*Jobb oldalról közelítő erőteljes borda aprítást hajtok végre. Tényleg, enélkül nem is lenne szép az élet. Csak tudnám, hogy Anao-san mit keres itt. Vagy lehet, hogy éppen engem keresett? szemöldökrángatás Ennek ellenére nem tágítok, csak megállok mellette csípőre tett kézzel.*
- Hoztál nekem gumicukrot? és mit keresel itt? *Kérem számon tőle a szituációt eléggé makacsul.*
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40700/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40700/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyVas. Május 22, 2011 2:19 am

Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra

Fölösleges lenne ecsetelnem unalmas reggeli teendőimet, hisz minden egyes napom ugyan úgy kezdődik, csak változatosság kedvéért nem a munka talált meg, hanem egy számomra jelentős üzenetet közvetítő Pokollepke. *_* Nem, mintha a feladatokat nem ez a kis szárnyas hozogatná folyton, de mikor meghallottam, hogy az Urahara Shoutenbe leadott aprócska rendelésem végre elkészült, sokkalta aktívabban kezdtem el szedelőzködni, mint úgy általában, hisz a Shinigami nem minden nap rúghat ki a hámból. Surprised Szerencsére ürügyem is akadt Karakurába való átlógásra Tasu-chan kérésének formájában. Legutóbb megkért, ha arra járok, és esetleg találkoznék lányukkal, vagy ha nem, akkor valamiféle úton-módon, de juttassam el hozzá a kérésüket, melyet Shiratori fukutaichouval tettek meg, hogy valami életjelet adjon már magáról, mivel aggódnak érte. Biztos a kis Ördögkölök megfeledkezett a levélírásról. Fészpalm
Merengek el nagyban ezen, miközben összeszedtem a holmimat – zanpakuto és pénztárca *>* -, melyet az útra viszek magammal, majd már indultam is a Senkaimonhoz. Az első osztagtisztnek ki szembejött velem egy jó kis hátba veregetős üdvözlésem során megkértem, hogy legyen oly’ szíves és szóljon Simán Csak Keisuke-samanak, hogy a mai nap valószínűleg nem leszek jelen Sereteiben és ne sózzon rám munkákat távollétemben, illetve mellőze a 46. Okoskáinak az embereit. Bár apró-cseprő füllentésekkel még csak-csak elő tud hozakodni az esetleges leégett irodát illetően. És így legalább lazsáló osztagbeli társamat is sikerült munkára fognom, mielőtt minden feladatot merészkedne elcsaklizni a mai nap. A becses akcióm után már shunpozok is a Senkai kapuhoz, ahogy odaértem kisebb vita után sikerült meggyőznöm az őrt, hogy legyen szíves átengedni rajta, mert kivételesen engedélyem van lelépni innen – ha, lenne Rolling Eyes -. Remélem, nem veszi Tasu-chan a szívére, hogy azt merészkedtem lódítani, hogy az Ő nevében kaptam engedélyt kilépni Karakurába. Rolling Eyes Mondjuk, részben igaz is lehet, hogyha Tasu-chan kérésére asszociálok, bár szerintem Nara fukutaichout érdekli jelentősen az Ördögkölök állapota. Surprised
Amint végre bekódolták nekem ezt a fránya kaput, amit nem értek, hogy mi telt ezen neki jó negyed órába… :/ Esküszöm, legközelebb Keo-samatól kérek engedélyt, hogy a magán senkaimonján hagy lóghassak már át Karakura citiybe! Surprised Gondolom, hogy neki is van egy, hisz minden nemesi család rendelkezik sajáttal és, ha szépen nézek rá, talán meg is engedi. *>* Nahát, hogy ez miért nem jutott előbb eszembe! *>*” Egy beletörődött sóhajt ejtek el tudatlanságom miatt, majd elindulok a pillangó kíséretében a senkaimonba, ahol egy jópofa kis futóverseny következett a Thomas gőzmozdonynak köszönhetően, mert ennek mindig akkor kell felbukkannia mikor épp kiruccanni, készülök az Ember Világba. :/ Mintha tudná, hogy nem is hivatalos úton araszolok a túloldalra. Haaah’ biztos az őr bosszúja! >.>
Ahogy sikeresen megérkeztem Karakurába a Senkaimon megint a magaslatokba nyílt meg, így egy zuhanás kisértében tehettem meg az első lépést a város szélén elhelyezkedő tópartnál, melyet nem éppen így terveztem. De mit mondhatnék, ez az Én szerencsém. >.> Nem baj, az a tudat tart bennem még erőt, hogy a rendelés végre elkészült. *_* Felpattanok a földről pozitív gondolathullámomnak köszönhetően, majd leporolva egyenruhámra tapadt koszt már indulok is a Hippi Kalapos csákeszhez. Villámtánccal természetesen, túlteng most bennem az adrenalin a lelkesedésemnek köszönhetően, így szinte meg se kottyan az előbbi versenyfutás a mozdonnyal. >.< De, azért eléggé lefárasztott az első kerületből eljutni a nyolcadikba mit ne mondják, ezt még túltengő energiarohammal is megéreztem. Amint végre elértem Fapapucs urasághoz először megálltam az épület ajtaja előtt, hogy kipiheghessem magam, majd csak azután, miután összeszedtem magam úgy téptem fel szinte a tolóajtót. Kész csoda, hogy nem rántottam ki mindjárt a helyéről a végén még azt is perkálhattam volna. Oo Pedig kivételesen most van pénzem, de ilyen haszontalan dolgokra még sem szeretném kidobni.
Ahogy beköszöntem már jött is és a maga nyálas stílusában kezdett bele üdvözlésébe mire Én mindjárt a lényegre tereltem a témát, túlságosan is kíváncsi vagyok most az eredményre mintsem, hogy apró formalitásokkal foglalkozzak. :/ Szerencsére vette a lapot és nem húzta az időt ostoba szócséplésekkel, inkább magyarázni kezdte az áruról való tudnivalókat, melyet kivételesen figyelmesen végighallgattam. Nem lenne túl jó, hogyha megvásárolom, és azt se tudom, hogyan kell használni. >.<”
- Sokka~ nem is olyan bonyolult ez, mint hittem! Surprised Mennyibe is kerül? – kérdezek rá az árára, ahogy a felfújt Hyozanryuu lufit szuggerálom, amikor Hippi Kalapos megosztja velem a pontos összeget épp, hogy nem esek pofára.
– MENNYI?! Már megbocsáss, de Én ugyan nem adok ki érte ennyi pénzt! >.> Még is mi kerül ezen ennyibe?! Ha, esetleg lenne rajta, öt éves garancia még megérteném, de így! – kezdek bele emelt hangon kiborult szövegembe, nem törődve Fapapucs figyelmeztetésével, melyet átverésnek tudtam be, amiért idegesítő vevői kirohanásom. De már csak az ismerős „fight” kiáltás jutott el hozzám, illetve egy jó kis borda fájdalom, ahogy kedves keresztlányom üdvözletét nyilvánította öreg csontjaimnak. De, ha a részleges bordarepesztés nem lett volna elég nekem még a mellettem lévő falba is beleépültem, és a kezemben tartott ballont is kiejtem a markomból emiatt. Szinte fel se sikerül fognom a történteket először, ahogy kioperálom magam a berepedt falból akkor érnek csak el jószívű keresztlányom szavai.
- Látom Ördögkölök még mindig jó erőben vagy. – bököm ki magamból nehezen, ahogy sajgó bordámat fájlalom s, hogy ne tűnjek túl nyápicnak a szokásos hajborzolást is letudom az így is rendezetlen hajára. Belegondolva, mikor legutóbb futottam össze vele nem tudott ekkorát odacsapni, fejlődik a leányzó, fejlődik. Surprised Kiropogtatva bevert végtagjaimat húzom ki magamat előtte, de számonkérése szíven üt, hisz a gumicukrot elfelejtettem, az pedig nem éppen a legjobb, hisz eléggé bosszúálló tud lenni olyankor.
- Ízé… azaz igazság, hogy - gondolkodok el, hisz nagy bátorságra vallana, ha közölném neki, hogy „Figy’ elfelejtettem venni gumicukkert.” Na, ez egyenlő lenne a halállal. Oo Nyelek egyet, majd nagy bátran folytatom a félbeszakított mondandómat.
- … hogy mivel úgy is meg akartalak látogatni arra gondoltam, hogy elviszlek egy édesség beszerző körútra. *>* - adom le neki rögtönzött szövegemet, mely minden bizonnyal a pénztárcám tartalmának kárára fog menni, de kell nekem ily’ felelőtlenül beszélni? Fészpalm Főleg, hogy még a lufit is ki kell perkálnom, meg a fal renoválása is valószínűleg az Én felelősségem lesz. :/ Egy kellemetlen sóhajt eresztek el, ahogy mind ez tudatosul bennem, majd ekkor egy apró mocorgás szerű hangot vélek hallani, mely az elejtett Hyozanryuu lufi felől jön. Tekintetemet értetlenül emelem az eszköz felé, ahol láthatom, hogy a lélekcukros állomány közé zuhant a léggömb és az egyik golyócska újdonsült testként szerválta be az általam rendelt árut, mely méghozzá igencsak agresszív jellemmel rendelkezik. Mert nem elég, hogy belemert költözni a luffencsba, de még meg is kísérelt fellökni minket és csak merényletének próbája után távozott a bolt ajtaján – hozzá tenném a fél ajtót is magával vitte -.-’’ -. Kisebb ideges szemrángatózás kíséretében néztem a lufi után, majd számon kérően emeltem tekintetemet Fapapucs Hippire, hogy megmagyarázhassa, hogy ez mégis, hogy lehetséges közben jobb markommal már nyúltam is Zanpakutomért, hogyha esetleg nem készülne pontos válaszokat adni akkor nyomatékosíthassam ezzel kérdésemet.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te25700/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyVas. Május 22, 2011 6:44 am

/Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra/

*Néhány csicsergő veréb is elhalad a fejünk közben még én Anaot kérem számon az érkezését illetően. Határozottan nem vártam Karakurába. Még a végén anyu is meglátogat. >.> Tényleg, majd egy alattomos pillanatomban megkérdezem Anaot, hogy ugye ők nem szándékoznak Karakurába jönni. Semmi kedvem egy 24 órás prezentációt tartani arról, hogy merre lakok és mit csinálok azonkívül, hogy élek ami csoda ugyebár. De magyarázhatnám is nekik egy életen át, akkor sem értenék meg. természetesen ez alól aput felmenthetem, ő a világ legokosabb shinigamija és egyben lekúlabb is. *.* Vagy is...nem baj "cápafogú Raiden-bá" úgy is tartozik most nekem egy tonna gumi cukorral amiért el hollowizáltam miatta. Mellesleg nem bánom, tök klafalafa itt, hiszen nincsenek szülők akik folyvást babusgassanak és lejárassanak mások előtt. Rolling Eyes Most pedig kaptam egy rokont ide a nyakamba. Tuti valamelyik küldte, hogy detektívet játszon. Nem baj, egy bordával kevesebb, illetve beépített szekrényt csináltam belőle. szemöldökrángatás Csípőre tett kézzel bal lábammal a földön toporzékolok válaszra várva. Kicsit kezdek morcos lenni, amikor Anao makogni kezd, már emelem is a kezemet, de az megáll lendületében és arcom erős mosolygás szerű vicsorításra kel. Bizony, bizony, én is így gondoltam.*
- Yes! Tudtam, hogy érzed a dörgést Naonao...
*Először is megosztom vele a kedves és becses és egyben legnagyszerűbb becenevét a földön. Aligha volna aki így nevezné azt hiszem. Meg amúgy is, inkább örüljön, hogy ilyen kedves voltam vele. Annak ellenére, hogy itt makogott nekem egy sort amiért még mindig bénának fogom nézni, de sebaj. Valami belülről jövő érzés kap el hirtelenjébe. Valamit, mintha elfelejtettem volna ebben a pillanatban. Megdörzsölöm homlokomat és közben lecsapom Anao kezét, hogy hagyja békén a hajamat vagy fejbe rúgom jelszóval. Ez tán még meg is valósul, hiszen abba is marad, de én nekem még mindig nem jut eszembe, hogy tulajdonképpen mit is akartam.* ~ Héé Ginryuu, valamit elfelejtettem?...Ha arra célzol, hogy az előbb ördögkölöknek voltál kategorizálva akkor igen...nani?! O.o~
*Tudtam, hogy a zanpakutom lesz a legmegfelelőbb megoldás arra, hogy ismét emlékezni tudjak arra a bizonyos dologra, ami útközben valahogy csak- csak kimaradt. Azért reménykedhettem volna benne, hogy valami jó dologról van szó, viszont a homlokomon két ér kezd kidülledezni, én pedig két lépést araszolva Anao mellé állok. Először csak némán pislogni kezdek Uraharával a kigorult lufivak nem is törődve, majd mint aki jól végezte a dolgát egyetlen egy mozdulattal hátul letépek Naonao ruhájából egy akkora darabot, hogy az egy az egyre ledőlhessen róla.* ~ Ha már ördögkölöknek nevezett illendő is úgy viselkednem szemöldökrángatás ...~ *Elvégre is ezt a csatát ő kezdte, én tök korrekt voltam. Nem is moghatja, hogy nem üdvözöltem kedvesen vagy nem érdeklődtem felőle. Sehol semmi gond, ő pedig el látott egy pejos jelzővel. Ez sérti az egoizmusomat! Arrogáns Azonban az eseményeken tovább kell haladni, hiszen a közfigyelem most erőteljesen Kisuketrottyra terelődik, aminek természetesen nem örülök, de erre csak egy mély sóhajtást tudok hinteni. Kit érdekel, az a kalap úgy gáz, majd egyszer kicserélem egy rózsaszínre, hogy legalább legyen valami identitás megzavarására szolgáló szimbolikus jelentése is. Rolling Eyes Persze azt sem én teszem majd meg, csak úgy fog látszani vagy valami. Briliáns gondolkodásomat viszont félbe szakítják a felsorolt károk után kért összeg nagysága, illetve az, hogy jó lenne ha beszereznénk azt a lufi bigyót, ha nem akarjuk, hogy a környéket romba döntsék, vagy elszaporodjon a média.*
- Rohadt jó! Fészpalm Még nem tudod, azt a hülyeséget normálisan megfogni?!
*Mérgelődök egy sort a dolgokon. Nem hiszem el, hogy más bénasága miatt kell most güriznem azért, hogy utána megkérhessem ezt a seggfejet a levél továbbításra. Kész körforgásba kerültem és már is érzem, hogy azt a bmx-et még érdemesebb volt megfújni. Anaora pillantok, tulajdonképpen végig nézek rajta. Kénytelen vagyok kicsit fejbe vágnom saját magam.* ~ OMG! francért kellett nekem megtépáznom a ruháját! ~ *Ez így sehogy se lesz jó, oda megyek a hű de nagyon nem szuper eladóhoz és elé rakok egy kis pénzt a zsebpénzemből.*
- Naonao-nak egy új kimonot most!
*Elég határozottan állok a dolgok élére, ne hogy viszakozni tudjon az a Kisuke. Még a végén át nyomizza a fejemet, ami természetesen nem történhet meg. Nem túl sokszor járok itt, de nem félek arcon végni, ha valami nem felel meg. A többiek meg legyenek bénák amiért bele mennek a dolgokba. Szerencsénkre a ruhát elég hamar ide hozzák így nincs is más dolog. Hozzá vágom az újdonsült tulajdonosának. Közben pedig Uraharát kihesengetem a szobából. Még is csak egy nőről van szó, habár felőlem végig is nézhetné, nem az én restem lenne. Most nincs kedvem egy felnőtt perverzkedését nézni, van elég a parkban még hollowokat figyelek ki..-.-' *
- Na öltözöl vagy mi lesz? ...kész vagy? oké mennyünk! Lehetleg ne a póttestedbe gyere...Fészpalm
*Előre leszögezem neki, mert még a végén még nagyobb galibát okoz itt nekem. Neki könnyű Soul Society-ben él, én pedig még mindig Karakurában. Tehát elég macerás lenne elrejtenem magamat a közfigyelem elől. Csuklón fogom és kirángatom az üzletből majd felpattanok a cengámra.* - Te shunpozz! *Fuhh, nagyon jó..én tekerhetek ő meg shunpozhat. Tiszta szemétség ez...*
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40700/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40700/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyVas. Május 22, 2011 12:04 pm

Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra

Úgy fél perce lett belőlem beépített szekrény és keresztlányom már követelőzik is szokásos lábdobogtatásával, no meg a vénasszonyok szokását űzve -> csípőre tett kézzel. Ha, már ilyen mesterein ki tud erőszakolni belőlem dolgokat lassan az anyám, lehetne. Oo Szerencse, hogy nagyjából százharminc év van közöttünk és még biológiailag is, meg mindenféleképpen is lehetetlenség e gondolatom esetleges kivitelezése. Viszont közelítő ökle miatt gyorsan kell kiböknöm magamból a dolgokat, hisz így is eléggé égő, hogy itt makogok Ördögkölök előtt, mikor egy minimális menő szobrot kellene felépítenem előtte, hogy legyenek kitűzött céljai meg effélék, amit el akarhat érni. *_* Persze, ezek csak ostoba gondolatok. ToT De legalább aranyos becenevet kaphattam tőle. *3* Életem első, értelmes és nem lekicsinyítő megnevezése. Lelkesen borzolom még jobban össze fehér kis kócos séróját, az újdonsült nevemet hallva, de ez a fajta köszönet kimutatásom nem tarthatott sokáig, amiért megelégelte és ellökte onnan karomat. T.T De, inkább értesítsen, mintsem még egyszer falba építsen! Surprised Sajnos nem merenghetek ezen túl sokáig, amiért a rendelt árum éppen elhúzza a csíkot, az a fránya Neutral… még több berendezési károkat téve, mintha így se kellene milliókat fizetnem már úgy amúgy is, javításokra és hasonlókra. Az áru furcsa mellékhatására nem tudok mit szólni ezért is várok magyarázatokat Fapapucstól, kardom markolatát erősen szorongatva közben, ezáltal még meggyőzőbb tudok lenni, csak ezt a rémisztő megjelenésemet Ördögkölök elrontja a hirtelen rátörő ruhatépkedési mizériájával. >_> Szerencsémre – vagy inkább a kimono strapabíró anyagának köszönhetően – csak ruhám felső részétől szabadított meg keresztlányom, mely miatt kezem kapásból cselekedett, előrántva az oldalamon csüngő Zanpakutot, markolatával gyomorszájon vágom Fapapucsot, mielőtt megjegyezhetne bármit is. Természetesen tapasztalt nő lévén a fontos, nem szemnek való látványosságot kötéssel takarom, nem mintha rejtegetnem kéne bármit is. Főleg, hogyha lenne egyáltalán mit a külvilág elől takargatnom. T>T A nadrág meg nem hiába van Obival biztosítva, mert az még állja a sarat, egy kicsit csak, ez igaz, de az is több mint a semmi. Surprised
- Ördögkölök, nincs melegem. :/ De, jösszöl nekem egy új Kimonoval, hogyha nem szeretnéd, hogy a Papád megtudja mi történt. Rolling Eyes - gonosznak tűnő zsarolás, de hangomon hallatszik, hogy csak viccelek. Nem szokásom pattogni a megtörtént esetek után. Főleg, hogyha Ördögkölökről van szó, tőle elnézem, mástól nemigen. Megrázom fejemet, hogy figyelmemet sikeresen Fapapucsra tereljem, ahogy bekapcsolódok a beszélgetésbe, csak az jut el hozzá, hogy erőszeretettel parancsolgatni kezd nekünk. Vacak árut sóz rám és még ő felesel, na, ez már rágalom! :/
- Tudod Ördögkölök, ha nem tetszik valami, intézd el könnyen. Rolling Eyes - mondom ártatlanul tanácsomat, s egy váratlan pillanatban képen lépem Fapapucsot csak, hogy demonstráljam a dolgot, illetve azért is, hogy nemtetszésünk nevében is felszólalhassak. De mit tehetnénk, még se kockáztathatjuk meg, hogy károkat okozzon az a kacat itt Karakurában, miket gondolhatnának az emberek és legfőképpen miféle rémhíreket terjesztenének erről, azokban a fekete dobozokban? O_o Belegondolni is ijesztő, már merészkednék így megtépázott uniformissal is elindulni, na, de na, nem vagyok szégyenlős, szóval emiatt nem kellene aggódnom, de Ördögkölök valamiért apró kis zsebpénzét képes volt rám pazarolni. Hatalmas meghatódott szemekkel viselem el, hogy a kimonot képen dobás kíséretében kaphatom meg, majd nem foglalkozva semmivel kapom magamra az újonnan kapott göncöt, szakadt egyenruhám darabjait félre hajigálva, úgy sincs, ki megvarrja stílusban.
- Ja, készen vagyok… – felelek neki, miközben az övet is végre rögzítem magamon, majd harci készültségben – alias kard a kézbe – készen állva elé állok, majd a kezébe nyomok pár zacskó gumicukkert, amit az édességpolcról tulajdonítottam el keresztlányomnak. Legalább Ő kapjon valami fizetséget, ha már munkára fog, minket a Hippi Fapapucs. :/ Esetleg, netalántán, majd talán megeshet, hogy eszembe is jut a kifizetése az édességnek, amint visszatértünk ide. Rolling Eyes
- Ilyen ostobának tartasz, hogy gigaiba bújva közlekednék? T>T Úgy se hoztam magammal, legutóbb, megint sikerült elhagynom azt a fránya bábut… - vallom be őszintén a dolgokat, hisz egyetlen Shinigami képes elhagyni egy efféle fontos felszerelést, mint a póttest és az nem más, mint Én. Ördögkölök sürgetését nagy vonszolásával fejezte ki, amire persze hagytam magam jó rokon lévén, hisz nem törhetem össze lelkét azzal, hogy megcáfolom erőlétét. Rolling Eyes De az meglehetően kegyetlen tőle, hogy elvárja tőlem azt, hogy shunpozzak, míg Ő lelkesen alkalmazza ezt a, ezt a valamit, minek még nevét se tudom. T>T Biztos vagyok benne, hogy tudja a gyönge shunpozásomat, erre itt kényszerít rá, szép kis rokon mondhatom. Na, mindegy… megpróbálom felfogni jó oldalról a dolgokat. Cool
- , Ördögkölök. Rendben, benne vagyok, de minimum egy verseny a lufiig! Surprised A nyertes fizeti az édességvásárlást. – mondom a fantasztikus tervemet, mielőtt elindulnánk, mellyel fel tudom dobni egy kicsit a hangulatot, hogy ne csak az a kellemetlen, feladat rendes kivitelezésének a feszültsége járjon közöttünk. Villámtánccal már indulok is, s azt vehetem észre, hogy a kis tökmag kezd leelőzni, de ennek ellenére igyekszek lépést tartani, több-kevesebb sikerrel foglalatoskodok leelőzésével, mikor a távolban valahol a park körül kirajzolódni látszik előttünk a fekete lufi sárkány. A cél már meg van, csak maradjon is ott! Surprised
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te25700/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyHétf. Május 23, 2011 6:10 am

/Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra/

*Amilyen briliáns ötleteim vannak néha. Ez a cengát tényleg érdemes volt megfújni, mert így legalább én nem fáradok el annyira, mint Naonao. Bár ilyen tempóban még a csiga is megelőzne bennünket. >.> Még is mikor lett ő ilyen csiga lassú? Vagy csak én gyorsultam volna fel? Cool Egyértelmű, határozottan én lehetek gyorsabb hiszen ő most olyan lassú. Lassan még mérlegelni is kezdhetem magamban, hogy inkább jobban tenném, ha felkapnám és én shunpoznék. Csak ez venek nem kéne megkockáztatnom, mert még a végén sok kíváncsiskodó emberrel találnám szemben magamat, akiket persze deaktiválnom kéne az ájulás szintjére, hogy ne emlékezzenek erre vagy valami -.-' Szar ügy, ki kell bírnom ezt a lajhár szintet. *
- Te Naonao...ugye nem tőlem vetted a fejberúgás lehetőségét?
*Egyértelműen kérdezek rá mely éppen a fejemben jár. Valahogy nem éreztem fer dolognak akkor abban a pillanatban, még akkor sem ha tetszett. Ez egy olyan cselekedett, amiről meg vagyok győződve, hogy az én jelenlétemben csak én tehetem meg, tehát neki nem sok joga van hozzá. Razz Maximum annyi, hogy végig nézheti. Különben is, találjon ki magának saját reszortom és ne az én gondosan felépített image-met másolja. Cool Cikázó gondolataim kezdenek a túlzások peremére sodródni. Nem kéne ilyen végletesen felfognom a dolgokat, de ezzel aligha lehetne mit tenni, hiszen a személyiségem varázsát fenyegetik, ezt nem hagyhatom annyiban. Kicsit kezdek belehúzni, de nincs túl sok kedvem most a túlzott tekeréshez. A helyzet az, könnyen leelőzhetem ha akarom, de most nincs hozzá kedvem. Had érezze magát előnybe, egy ideig. De csak még hagyom neki ugye.*
- Az előbbi után mit vársz? amilyen szerencsétlen vagy most miattad kell ilyen csiga tempóba haladnunk...
*Hajaj, ennek még holnap után sem lesz vége, ha továbbra is tartjuk ezt a tempót. Ha pedig ez még nem elég, egy tucat kocsi halad el mellettünk. Kezdem fusztráltan és úgy érezni magamat, mint akit egy futkározó három éves is lehagy. Ez már nagyon, de nagyon kezd átcsapni groteszkbe. Éppen ezért be is kapok egy gumi cukrot amit nekem loptak az imént, hogy le tudjam vezetni az éppen fel csapzó stresszem. Közben ugye a szokásos tájképek látványa is kezdi erőteljesen gazdagítani a környezetet. Ilyen például az, hogy sárga és zöld a fű, rohangálnak a gyerekek és hasonlók. Ámbár ez a mellettem shunpozó nőnek teljességgel untermészetes, még én már bele szoktam. Sőt, egyenesen nem tudnám már úgy elképzelni magamat, hogy ne itt ezen a helyen lakjak. Karakura egy az egészben izgalmasabb Soul Society-nál. Ott mikor van bmx, foci és hasonló dolgok? Folyamatosan a kotyagolás és semmi coolság. Nincs abba a helybe semmi jó, maximum rukongaiba, ahol még azért néhány hollow seggét szét lehet rúgni. Ez a korruptív város meg telis tele van kihívásokkal. Először is a zaj, amit erőteljesen meg kell szokni. Másodszor pedig az élelem szerzés és akkor még jönnek az egyéb dolgok. Mint pl. hogy nem beszélhetsz arról ki is vagy valójában és ezek a formalitások. Nagyobb kihívás mint beleszületni alapból. Mondjuk ember nem is lennék, az megint uncsi lenne. Jó itt kettő közt elszambázni. Itt legalább nincsenek szülők, anyu nem basztat. Anaot meg majd még néhányszor úgy is bordán rúgom, hogy megjegyezze mit szeretek mit nem. Jó úton halad, hiszen a gumicukrot adja rendesen *.* Ennyivel egyenlőre meg is elégszem, egyenlőre. szemöldökrángatás * ~ Aou, unalmas ez kicsi lány...tudom, tudom de jobb mintha utána alulról az ibolyát,tudod....igaz aou~ *A zanpakutom kezd el ásítozni, ami remekül statuálja a belső lelki állapotomat. Én is lassan átfogok csapni ebbe a léthelyzetbe, ha a tekerésemen és ezen a tempón nem változtat valami. *
- Oké..benne vagyok!
*Felelelem ravasz mosollyal az arcomon. Kár, hogy én nem tudok veszteni. Éppen ezért kezdek bele húzni egy kicsit, de csak annyira, hogy még egy kicsit megelőzzem a shinigamit. Annyira nem kell azért elvetni a súlykot, hiszen már 5 kerületet letekertem. O.o Hol lesz még az este? Majd rendelek valami pizzát a raktárhoz vagy valami. Este meg valami meleg fürdő és döglés lesz. Nem kellett volna ezt a körutat bevállalnom. Fészpalm ~ luffancs..luffancs...merre vagy?~ *Mint valami groteszk vigyorral ellátott kínjában haját tépően hívogatom magamban azt a szart. Ezért szét agyon össze-vissza fogom verni azt a vénséget csak menyjek vissza valamikor. Bár Anao is megteszi... Rolling Eyes Na jó, most nem bántom, de csak most az egyszer. Azonban támad egy remek ötletem, ahogyan megjelenni látom magam előtt a távolban lévő luffancsot. szemöldökrángatás Hohó, de még milyen istencsászár ötletem támad ezzel a dologgal kapcsolatban. Az igaz, hogy nem a veszteség elfogadásáról vagyok híres, de senki nem mondta, hogy milyen aljas eszközöket is szabad felhasználni. Cool Megállok a tekerésemben egy pillanatra és kifújom a levegőt pontosan úgy mintha el lennék fáradva. Leszállok és a gyönyörűségemet az egyik villanypóznának döntöm. Sajnos ezért később vissza kell jönnöm, de ennyi áldozatot megkövetel a dolog. Ezután pedig egész egyszerűen felkapom Anaot.*
- Istenem...hogy lehetsz te ennyire lassú..egy lajhár is lehagyott minket...Fészpalm
*Ezután pedig mivel látom, hogy az utcán nincsenek sokan, egészen kihalt kis környéken vagyunk, így nem ózkodok a dologtól, hogy bevessem a rejtett tartalékaimat. Az én villámlépteim azért valljukbe, gyorsabb mint az övé. Elindulok és látványos lesz rögvest a luffancs megközelítése. Abban a pillanatban ahogy 10 méteres körzetébe kerülünk egy jó nagy határozott mozdulattal a kis nyamvadáj felé hajítom Naonao-t. Tehát, hogy mindenkinek tiszta legyen a dolog. Én veszteni nem tudok, de azt nem mondta senki, hogy a repülő Naonao nem számít versenynek! Rolling Eyes Megállok és karöltve várom a fejleményeket. Innentől kezdve ha nem sikerül elkapnia Anaonak, akkor ott oltári nagy bajok vannak :/ Akkor azt hiszem megyek és még párszor számon kérem aputól, hogy miért ilyen nyominger rokonok jutottak nekem... Fészpalm *
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40700/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40700/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyKedd Május 24, 2011 7:29 am

Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra

Alig tizenöt perce, hogy elhagytuk Fapapucs kéróját, de már most kezdek fáradni ebben a hajtásban, átkozott shunpo! Annyiszor használom, mégsem leszek gyorsabb, pedig egészséges fiatal vagyok, akkor miért nem tudok kicsivel szaporábban mozogni? T.T Még Ördögkölök is simán leelőzhetne, hisz rá van írva… hiába megy ilyen lassan, ha akarna, már rég ágon-bokron túl lenne, főleg ezzel a kerekes járművel, amivel itt teker mellettem. Elhúzom a számat és ismételt szitkozódásokba kezdek magamban elég erősen kiemelve, hogy mindez Hyozanryuu hibája nem az enyém, melyet a kedves kis Gyíkocskám pár perc után megelégel és nem tudta tovább tartani aprócska szájacskáját, hogy ne beszéljen vissza.
~ Könnyű mindent Rám fogni. Én, a hatalmas termetemmel mégis gyors vagyok, mint a villám. Arrogáns ~ kis híján hangos röhögésbe kezdek, ezt a szöveget hallva, ha lenne igazság alapja, még azt mondanám oké… de, hogy gyors, mint a villám, tyűhű. Meglehet, hogy rossz a szemem, ha csak egy iszonyatosan lajhár tempóban közlekedő sárkányt szoktam látni, mikor megidézem? :/ Széles vigyor ül a képemre a gondolataim miatt, ha már nem kezdhetek el ok nélkül kacarászni. Igaz, elég furán mutatna szerencsétlen keresztlányom előtt. Mondjuk, az emberek nem látnak, így nem tartanának komplett idiótának, viszont Ördögkölök… :/
- Heh? O.o Dehogy is! Surprised Tisztában vagyok azzal, hogy az a Te névjegyed, Ördögkölök. Mint láthattad csak a pofájába léptem, nem csináltam belőle beépített szekrényt és egyéb hasonlókat, melyre csak a Te mesteri rúgásod képes. – fejtem ki neki a demonstrált, fergeteges arclépésemet, melyet kissé félreértelmezett, bár ténybe tény, hogyha Ő csinálta volna, azt inkább megnéztem volna. Surprised Kívülállóként vicces végignézni a mesteri üdvözlését, csak pont az útjában lenni nem kellemes. Már a gondolattól is elfásul az arcom, ahogy a jó kis bordaüdvözlése utáni fájdalom felötlik bennem, még szerencsétlen csontjaim is sajogni kezdenek emiatt.
Alaptalan vádaskodása Ördögkölöknek szíven üt, hisz ha nem alkalmazta volna rajtam szívéjes üdvözletét, hanem mondjuk csak Fapapucsot köszöntötte volna fel lábaival először, akkor nem ejtettem volna el azt a fránya ballont, amiért minden bizonnyal felkészülten vártam volna a csapását, és most nem lennénk itt.
- Bocs, hogy ökölre edzek, nem gyors lábakra Neutral … és azon beszélgethetnénk, hogy ki miatt is kell elcsépelnünk drága délutánunkat, melyet édességvásárlással is tölthetnénk. T^T – mondom megjátszott sértettséggel, mert az tényleg cikis, hogy Én miattam csigázunk itt, de az ok-okozat dolognál, azért van némi kivetnivalóm. De legalább a versenyzésben benne van, így nem lesz annyira uncsi ez az egész és egy kis kihívás is lehet számára, mivel ilyen sebességet, mellyel Ő rendelkezik, minden bizonnyal nehéz lehet korlátozni. Cool
Már-már kezdek bealudni ebbe a monoton shunpozásba és még az a Hyozanryuu másolat sincs itt… kisebb bambulás után fáradok arra, hogy fölnézzek és lám’ mi tárul elém? Hát persze, hogy a keresett hőlégballon! Rászokhatnék ezekre a csodakívánásokra, egész sokszor bejön! Surprised
- Whá’ már ott van!! – mutatok előre lelkesen a lufi irányába, ha esetleg Ördögkölök nem vette volna még észre a nagy tekerésben, a park környékén kimagasló körözött ballont. Értetlenül pillantok keresztlányom felé mikor az, ennél a kijelentésemnél megállt, ezt látva Én is így teszek, hogy számon kérjem cselekedetével kapcsolatban, de mire szóra nyithatnám a szám, már visz is elfelé a ferrari sebességével.
- Mint mondtam bokszolok nem táv futok! >.> - vágok vissza sértegetéseire, mivel valljuk be, nem mindig jár a nyers erő a gyorsasággal, Én eléggé szétszórt képességekkel rendelkezek és úgy esett, hogy a Villámtánc nem lett erősségem, ezen nincs mit vitatni. Nem tehetek róla. ennyi. Razz Majd talán a jövőben alakulnak a dolgok, ha nem, Hyozanryuu felmenőit fogom elátkozni tíz évre visszamenőleg. >.> De, ez azért ijesztő, hogy az alig egy-két centivel alacsonyabb keresztlányom – oké ez annyira még nem lenne baj, mert erős - de a szamárkóró testalkatával itt cipelget engem, azért úristen. O_o A végén itt sérvet kap nekem, azt magyarázkodhatok szüleinek, hogy mitől került orvosi kezelés alá, annyi lenne a kis rokoni hírnevem, mondhatom. Neutral
Amíg ezen elmélkedem, fel se tűnik, hogy szinte oda is értünk bekeríteni való célpontunkhoz, csak akkor eszmélek fel, mikor Ördögkölök elhajít, mint valami befogóhálót. Most ez egy terv a sárkány elkapására vagy így akarja megúszni az édesség fizetését? Mert igaz nem tettünk le konkrét szabályokat, de ez akkor is túlzás. :/
- Hékás! Azért nem gondolod, hogy ez egy kicsit szabálytalan Ördögkölök?! >.> Ha, összetörök, Te fizeted az orvosi számlát ám’! – kajabálok felé fordulva a levegőben erre a pillanatra, hogy meggyőző lehessek, majd visszainvitálva magamat a zuhanás irányába kezdek el agyalni a megfelelőbb becserkészési módszeren, mert nem lenne túl jó dolog beégni keresztlányom előtt úgy, hogy még egy lufit se tudok megfogni. Persze, ha ez a gond még nem lenne elég, ahogy zuhanok, azzal kell szembesülnöm, hogy Ördögkölök egy-két centire eltévesztette a lufi tartózkodási helyét és nagyon úgy néz ki, hogy most a betonba fogok kráteresedni.
- Vigyázat, zuhanunk, zuhanunk, az utasoktól előre is szíves elnézésüket kérjük, és így utoljára nyugodjanak békében! A következő megállónk a Walhalla! Je~… na, persze -.-’’… Hadou no niijuugo: Ikusa no Hane! –őrült szövegelésemet abbahagyván alkalmazom épp a palacsintaforma felvétele előtt a kidout. És, ahogy megkapom a kellő lélekenergia szárnyakat hátamra, azzal felröppenek a magasba, hogy hátulról kaphassam el a szökött lufit, de az már előre készült minderre és heherészve pattogott el Ördögkölök irányába.
- Szabadság, szeretett, pattogás… pattog… pattog… repülök ~ mert szállni jó, és szabadnak lenni élvezett, a rabság elveszett~ - dalolja a hőlégballon hamiskás hangjával, nagy lelkesen araszolva közben Shizune felé. – Gyere játsssssz velem pici lány~ *.*
Leizzadva döntöm oldalra a fejemet, mert játékra hívni Ördögkölköt nagy merészségre vall, biztos halál lenne számára, de azért még se hagyhatom, hogy Ő vigye el a sikerélményeket, főleg ha már nekem kell fizetni az édességeket! Ezért is próbálkozok meg egy másik módszerrel, alias dárcozzunk Zanpakutonkkal actional.
- Hát Hyozanryuu kapd el gonosz ikertestvéredet! Surprised ~ Mielőtt eldobnál, megosztanám veled, hogy ez a Kontár semmiféle rokoni kapcsolatban nincs velem >.> ~– kisebb szemforgatással reagálok Hyozanryuu beszédére és inkább, már dobom is az ütött-kopott fegyvert. Normális ember azt gondolná, hogy egy ilyen lufihoz semmi komolyabb éles hegyű dolog nem kell, mert érzékenyek, de ahogy katanám pengéje csattant a ballonon úgy is pattant le, szinte meg se érezve a támadásomat.
- Áú ez fájt… T-T Gonossssz lányokkal nem játsssszok, következő megállóm a játsssszóterek… - folytatta kevésbé sem rímelő dalolászását és húzott el Shizune mellett épp, hogy nem fellökve Őt.
Szem rángatózva nézek a ballon irányába. És még azt mondja, fáj neki, hol már?! Meg se érezte. Fészpalm Mindegy remélem, hogy Ördögkölök elkapja, ha már ott ácsorog vele szembe. Senki sem mondta, hogy nekem kellene itt mindent elintéznem, majd arra fogom, hogy túl gyermekded gondolkodású őrültekkel szembe, nem szokásom komolyabbra fordítani a „harcot”.
- Tégy meg egy szívességet Ördögkölök és intézd el… - nézek erősen fészpalmolva a levegőben történő eseményekre, ez a lufi iszonyatosan idegesítő, már a hangjától kiráz a hideg. Fapapucs, ezért tuti, hogy még kapni fogsz! Neutral
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te25700/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyKedd Május 24, 2011 9:40 am

/Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra/

*Ez van, a rokonaimat sajnálatos módon nem válogathatom meg. Pedig lenne egy két olyan, akit szerintem simán deaktiváltatnék a családfáról és kicseréltetnék sokkal értelmesebb fazonokra. Természetesen aput megtartanám *.* Ő a világ leges legjobb apukája akit valaki is kívánhat magának. Még egy olyan isten király apuka nem létezik mint ő, úgy hogy őt természetesen meghagynám, hogy továbbra is létezzen az éterbe még akkor is ha nem láthatom T_T Ez az egyetlen rossz ebbe, hogy nem mindig láthatom apumat. Nagyon sok elmesélni valóm lenne a számára és olyan sok mindenben akarok még részt venni még nem találkozunk. Azt akarom, hogy büszke legyen, szar dolog lenne így elé állni, hogy tulajdonképpen semmit sem tudok neki felmutatni, maximum képen törölni és beépíteni szekrénynek, de ilyet vele nem teszek. Szerencsére mielőtt eme gondolatok átcsapnak egy idegösszeomlásos idegbetegre, Naonao kizökkent a gondolatmenetemből. Nem örülök neki, sőt legszívesebben képen törölném amiért mert megszakítani benne, mert már megint elfogom felejteni az érzés és már megint nem fogok arra emlékezni, hogy mit is akartam ebből kihozni. Mindenesetre ezt most az egyszer megússza, de csak mert az én kiváló képességeimet polírozza jelen pillanatban. Nagyon helyes. Cool Igen, ismerje csak el, hogy az én rúgásaim messze földön a legmesteriebbek. (Lesz ennél még jobb is) Még pár év, és messzemenőleg lefogom verni a rokonaimat ha szükséges, addig kénytelen vagyok aljas eszközökhöz nyúlni, hogy ne nézzenek le. szemöldökrángatás Ilyen ez a biznisz, ha nem lépsz téged lépnek meg.
- Még szép, hogy ezt csak én hajthatom végre tökéletesen!
*Vigyorgok egy fogcsillanósat. Csak is olyat mint mikor a sok kis pózer a tvben mutogatja a csinos pofiját, amit legszívesebben kiégetnék a helyükről. Mi az, hogy az ilyeneket, ilyen képpel látták el? Én pedig még ebben a vacak kis testben szenvedhetek nap mint nap. Ámbár ennek is megvan az előnye. Cool Így senki sem gondolhatja rólam, hogy olyan rossz lennék. Csak elég egy szépet pislognom vagy mosolyognom, esetleg felvenni valami extra lolis csinibini szerkót és az idősebb emberek megszánnak valamivel. Nem koldulok én, csak kihasználom a rejtett tartalékaimat, amire mások aligha vetemednének, pedig hasznos ám. Razz Ahogy az is, hogy oda csaphatok ha kell. Meg is van már rá lassacskán az érzés hozzá. Kezd egyre jobban fel idegelni a mellettem lévő személy. Miatta kell most nekem itt tekergetnem nem pedig süttetni magam valahol focizás végett. De nem baj, befogom hajtani ebben biztos lehet. Nincs az-az isten, hogy ne hajtanám be azt a zsák gumicukrot amit ezért kifog nekem szépen csengetni ha nem akar törött bordákkal haza menni. De esetleg a bokáját is elintézhetem, akkor legalább sántít majd egy évig és megjegyzi, hogy nem szórakozhat velem.* ~ Ha megjegyezhetem kicsi lány, ne nagyon shunpozz az emberek közt, mivel megláthatnak.~ *Mint mindig most is figyelmeztet Ginryuu. Nincs olyan, hogy nem felejtené el az ilyen lényeges dolgokat mint a látszat. Néha még sok is.*
- Ezután úgy is behajtom rajtad a gürcölési díjat!
*Osztom meg álláspontomat Naonaoval. Nem fogok vele kivételezni, pláne, hogy a kulcs szavak elhagyják a száját. Hülye lennék nem rá kapni a rejtett üzenetre, mi szerint ő ezek után is szívesen elvinne engem egy édesség beszerző kúrára. Már látom is szemeim előtt, hogy ennek csak is jó vége lehet. Édesség sziget, nyalóka, gumicukor és még sorolhatnám, kell ennél több? Ez maga a paradicsom lenne ahol engem nem basztak át. Nem, nem ezt nem hagyhatom ki. Ezért is kapom fel őtet és egy jól becélzott dobást engedek meg magamnak ahogy meg van az a kis korcs. Ki tudja, hogyan is sikerült neki felélednie, de most csak is egyetlen egy dolga lehet nekijeee..meg kell halnia majd mi leszámolunk vele és jöhet az édesség. Ezért is sietek a dologban és nem aprózom el. Az meg már kit érdekel, hogy mi lesz azzal a csomaggal amit éppen kézbesítek annak a luffancsnak. Ha béna, arról csak ő tehet majd.*
- Ne nyafogj már, hanem fogd el és mennyünk vásárolni végre..nincs kedvem ehhez! Amúgy meg ne hisztizzél a 4. osztag ingyé dolgozik... ~ Bölcs beszéd (irónia)... Jól van na, most többre nem futotta, nem forgatom olyan jól a szavakat mint egyesek Rolling Eyes ~
*Ha olyan nyelvezettel lennék ellátva mint a zanpakutom, akkor azt hiszem elmehettem volna egy parlamenti szónoknak vagy hasonlónak. Karizmája az van dögivel, csak ne lenne ilyen lenéző. Néha kisebbségi komplexusom támad mellette és olyankor elég furcsa dolgokat álmodok. De azért remélem, hogy ehhez semmi köze sincs a belső hollowomnak. Ha már parazitaként szopizza a véremet, akkor igazán kussba maradhatna és hagyna békin élni. Amúgy is csak akkor kérem a segítségét ha nagy gáz van.*
- Ne legyél már béna... Fészpalm ~ te, azok a hamisítványok...igen ginryuu, bölcs meglátásaid vannak..~ *Na végre, valamivel én is előrukkolhattam neki. Ez már régóta kikívánkozott belőlem, csak nem volt meg rá a megfelelő alkalom, végre eljött. Talán most majd egy kicsit békin hagy a nyugalmi állapotomban. Mostanába kicsit elment a kedvem a rengeteg edzéstől. Tudom, hogy a zanpakutom még egészen kiforratlan, lévén, hogy még a shinigamik közt is fiatalnak számítok s akkor ide még nem is vettem a vaizardokat. Nem tehetek arról, hogy ilyen fiatalon is szuper vagyok. Cool Ergo akkor most megengedhetek magamnak egy kis lustit jogerősen. Elhalad előttem az a nyamvadáj luffancs viszont én szem rángatva hallgatom végig illetve nézem végig a sok cseszekedést. Nem elég, hogy végül sikerül elkapni, de a végén sikertelenül elpusztítani...még is, hogy a francba lehet egy zanpakutoval ilyen bénaságot elkövetni, de komolyan? Ez a tett kő kövön nem marad. Remélem a zanpakutoja, jó alaposan kiosztja ezért.*
- Hát mindent nekem kell csinálni?! Tudtommal én vagyok a gyerek, te pedig a rokonom...rossz példát mutatsz!
*Nem mintha nagyon is érdekelne az ki mivel próbálkozik. Úgy sem szólhatnak bele az életembe mert nem hagyom. Kivéve egy személynek, de az ő példája egészen más. Ő rá tudok figyelni, na meg persze nem hagyhatom figyelmen kívül, hogy a legjobb hadnagy SS-ben. Egy kicsit elidőzök azon, hogy meddig is húzhatom még Naonao idegeit, hiszen rellik rajta, hogy kezdi ki idegelni az a kis vakarcs. Érzem, hogy a homlokomon lassacskán kidülledezik az idegességemet megformáló erezet. Még is ki a franc tervezte ezt a szart ilyen idegesítőre? Nyekerészve dalolászni és akkor még pattogni is. Gyááá, kész, nekem ennyi elég is volt. Nagyjából most teszek az emberekre és a luffancs elé shunpozok.*
- Ikkotsu!
*Nem érdekel engem, de most már nagy volt rajtam a nyomás, valahogy le kellett vezetnem. Öklömmel akkorát ütök bele abba a szarba, hogy még az alatta lévő betonzat is elég szépen berepedezik, sőt tulajdonképpen beépítem ezzel az útba azt a kis nyamvadájt. De nem is nézem inkább mit csináltam vele, hanem Naonao-ra pillantok és felsóhajtok.* - Akkor mehetünk édességet venni?
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40700/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40700/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzer. Május 25, 2011 4:16 am

Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra
Lehetséges, hogy merész ötlet volt erőlétét díjazgatnom Ördögkölöknek? Ha így folyatom, minden bizonnyal kissé el fog szállni magától, mely miatt, aztán annyira föledzi magát, hogy csak egy csettintés lesz neki az ellenfelei nagy részének elintézése. Ja~, egy kis csat és a gonosz szörnyeteg már a talajban leledzik díszszőnyegként. Valamiért ki tudom ezt nézni a kis Shizuneből… na vajon miért? Rolling Eyes E gondolatom ellenére halvány vigyor jelenik meg arcomon. Az egoizmus mindenek felett! Ahhoz képest, hogy nem vagyunk vérszerinti rokonok, mégis meglelhető benne ez az alaptulajdonság, mely elmaradhatatlan egy erős természet DNS-ből! Cool Nyehehe… a rokonaimat nem is képzeltem volna el másképp. *>*
- Miért rajtam?! Hippi Fapapucson hajtsd be. Ő volt, olyan kötsög és küldött minket villám misszióra! Ráadásul, amennyire ismerem már, most biztosan süteti magát és épp egy Pokollepkén figyeli, hogy mit csinálunk, miközben kortyolgatja a kóláját! >.> - mondom megjátszott felháborodásként kezdve, mely a végén végül teljes egészében igazi méltatlankodássá ment át nálam, ahogy elképzeltem, hogy Csíkos Kalap tényleg henyélve figyel minket. De remélem, azért nem látott át rajtam és fantasztikus tervemen. Vagyis azon, hogy ha Ő nyert volna, akkor sem fizettetném vele az édesség vásárlást, mivel úgy is kértem pénzt direkt egy hasonló alkalomra, előző héten az összes létező ismerősömtől. Mondjuk, nem értettem, hogy utána miért is mindenki rajtam keresett valamiféle eltűnt moneyt Surprised Bár, ez az Ő dolguk felügyelni saját vagyonukra, különben is biztos, hogy nem Én voltam, hisz tisztességesen visszatettem a pénztárcájukat a helyére. Rolling Eyes
De, hiába elmélkedek ezen, mert így is –úgy is szembesülnöm kell azzal, hogy zuhanok a lufi felé, melyet, ha kedves keresztlányom benézett, akkor szépen fogok kinézni a betonba beleállva. :/ És az különben is mellékes, hogy a Yonbantai ingyen gürizik, mert ha Én itt Karakurában összetörök, attól még valahogy vissza kellene mennem Sereteibe, mely törött végtagokkal eléggé érdekes lenne megejteni. De ezt inkább nem osztom meg vele, a végén játékból intézne nekem pár törött bordát, hogyha kivételesen a talajba nem épülnék bele és végzem ripityomban.
~ Remélem felkötötted a gatyádat, mindjárt ékezünk, amúgy nem is tudtam, hogy hiszel a túlvilági életben. ~ Hyozanryuu értesít jó szokásához híven, hogy nem ártana cselekedni, mert hogyha nagyon elragadtatom magam, akkor az esetek háromnegyed része és még több is rosszul szokott elsülni. Nem is értem, miért… Rolling Eyes No, mindegy… Surprised hát nem akartam tényleg a talajban landolni, így muszáj volt kidouznom egyet és jobb híján a szárnyak jutottak eszembe. Jól van, így is bravúros lesz a tervem, amit úgy amúgy nem találtam ki, de itt a tett a lényeg nem a gondolkodás. Megpróbálom elkapni a lufit, csak nem jön össze. De az sem elég, hogy bebuktam a dolgot, viszont a frányaság pluszba alkot még nekem, és még gyerekes himnuszt is nyomat, szörnyen hamis hangjával. Whá! Ölje meg valaki, az Én szűz fülecskéim tűréshatára vészes ám’! T-T
Kellemetlen gondolataimat legyűrve, s véleményezve az ál’ Hyozanryuu viselkedését, készítem is rozsdás Zanpakutomat gerelyhajítás szent céljából, persze az nem volt megírva a nagykönyvbe, hogy ki se pukkad precíz katana hajításom után. Hát egye meg a penész, erre csak ennyit tudok mondani! >.> Oké, ennyi volt, Ördögkölökre bízom, idegeimet nem erre a szintre tervezték, pedig akik kibírják Overéket az már csodálatos türelemmel rendelkezik, viszont ez a frányaság meghallatta eme képességemet.
- Urusai! – reagálom le, unott hangstílusban kedves keresztlányom számonkérését. Ez most ugyanis nem lényeg, kezd kiújulni a fejfájásom a lufi rémidegesítő viselkedése miatt. Különben is, ha Shizune nem akar keresztanyából agyi-rokkanttat, akkor segítsen kedvesen, és döngölje be a földbe, lehetőleg a nevembe.
- Nem mutattam rossz példát, csak meghagytam gyermeki lényednek ezt a csodálatos lehetőséget, hogy eltiporhatsz egy lufit a föld színéről. – osztottam meg vele a saját szemszögömből fakadó meglátást, miközben csiga módon elbattyogtam Zanpakutomért, hogy visszahelyezhessem díszes tokjába. Nem ez a megfelelőbb alkalom reklámozni ócska kinézetét.
~ Elhibáztad, elhibáztad mikor az a Tetvedék Hamisítvány ott volt az orrod előtt! Ezzel megszégyenítettél engem! >.> Hallgatom az ostoba kifogásaidat! ~ ha, úgy is tudod, hogy semmi értelme nem lenne miért, akarod, hogy mondjam? scratch Vágok vissza kérdésemmel, fölháborodva szövegén, hisz eltaláltam azt a ballont, az mellékes, hogy vacak pengéje már tényleg annyira szörnyűséges, hogy még egy ilyen könnyedén pukkasztható valamit se tud legyűrni. Visszaszólalásai elpattognak mellettem, nem érdekelnek, nincs kedvem most őrültségeivel foglalkozni, így is nagy gondot okoz ez a rémidegesítő lufi. Igyekszem kizárni fejemből Hyozanryuu beszédét, ez miatt kevesebb figyelmet fordítok a külvilágra, mely talán merész volt, mivel Ördögkölök épp pusztító hadjáratba kezdett, aminek csak a végére kapcsolódtam be, mikor is a lufi darabokban landolt a feltört betonaljzatban.
Szem rángatva figyelem a végkifejletet, melynek mélyen belül ujjongok és örömtáncot járok, de azért gondolok a szerencsétlen Karakurai lakosokra is kiknek szemében ez mégis csak túlzás lehet. Kitudja miféle robbanásnak vagy természeti, sőt ami rosszabb, természetfeletti jelenségnek tudják be? O.o
Egy ideig csak a krátert tudom bámulni és a kidurrant Hyozanryuu lufi maradványokat, mely között kivillan az a bizonyos lélekcukorka, ami ezt az egész felhajtást okozta. Odashunpozva veszem fel a cukorkát és vágom zsebre, a lufi cafatokkal már úgy se lehet mit kezdeni, azzal majd csinálnak valamit az emberek, nekik is kell valami munka, de ezt nem lenne jó, ha megtalálnák. Fantasztikus előregondolkodásomat keresztlányom szakítja félbe, jogos követelőzésével.
- Hát nem is tudom… megérdemled? :/ - kezdek el idegein táncolni, viszont nem szórakozhatok vele túl sokáig, mert az Emberi Világba tartozó hangos gépi szirénák zendülnek fel a távolban. Elhúzom a számat. Nincs mit tenni, most vagy most, de le kell tudni az édességkörutat és lehetőleg mielőtt szerencsétlen lebukna és számon kérnék ez ügyben, mely itt történt.
- Spurizás van Ördögkölök, egy fuvar rendel a város legjobb cukrászdájába! Surprised – mondom, ahogy mellé sétálok, és holt nyugisan felkapom. Jövök neki úgy is egy kölcsönfuvarral. Oszt’ már shunpoztam is fergeteges sebességemmel az édességboltig, gyorsaságomon látszott, hogy amiért kaja van a dologban sokkalta iramosabb a sebességem az eddigiekhez képest. *3* Kivételesen egész hamar odaértünk; mondjuk, hogyha felcseréltük volna a vezető-utas szerepet minden bizonnyal előbb megérkeztünk volna, de ez most lényegtelen; leteszem a cukrászda bejárata előtt Shizunet.
- Nyo, Ördögkölök… mivel engem nem látnak, ezért csak finanszírozom a vásárlásodat, de azért gondolj arra, hogy Halálisten vagyok, nem Császár, a pénztárcám véges. Surprised – figyelmeztetem körbeírva a „mértékkel azért” kifejezést. Igaz is, hogyha nincs nálam annyi, majd lelépünk szó nélkül, miközben okozok egy kis „elektromos zárlatos” meghibásodást a boltnak. Úgy se vágnák mi a szösz történt. Rolling Eyes


A hozzászólást Shiroichi Anao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 26, 2011 8:03 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Nara Shizune
Daitenshi
Daitenshi
Nara Shizune

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 111
Age : 31
Registration date : 2011. May. 19.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te25700/30000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (25700/30000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzer. Május 25, 2011 6:40 am

/Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra/

*Éppen itt volt már annak az ideje, hogy ezt a nyekergő istenfrancát leverjem. Megérdemelte, nem kellett volna ilyen idegesítően vertyognia, mintha muszáj lett volna neki. Nem is értem, honnan a fenéből lehet ilyen istentelenül idegesítő módosított lelket alkotni. Valami ízlésficammal tutira ellátták az öreget, ha ennyire szélsőségesen alkotja a cuccait. Vagy valami seggfejet alkot aki természetesen utálok vagy ilyet. Talán még ez a fele a jobbik, de erre sem mernék megesküdni. Ezért tehát megérdemelte azt az orbitális ütést, amit bátorkodtam benyomni neki. Szerintem sokan magasztalhatják ezt a pillanatot, akik hallották ennek a förmedvénynek a dalolászását. Szörnyű volt, szerencsére kipukkant. Hátrébb is lépek és elégedetten munstrálom a halott látványát. Büszke vagyok arra, hogy végre a jóvoltamból. Ugyanakkor tekintetemet pillanatok következtében Anaora terelem. Már megint valami nagyon okosat próbált beszólni, csak hogy megint csak nem találta az erre legmegfelelőbb szavakat. Nagyot sóhajtok, kicsit elfáradtam most már ahhoz, hogy még több fizikai energiát használjak fel arra, hogy leüssem. Nincs értelme erre pazarolnom a drága energia szükségletemet.*
- Még szép, hogy megérdemlem, ha már te voltál olyan béna és nem tudtad leütni! Rolling Eyes
*Valami kis korrekt válaszocskát igyekszem össze kaparintani erre. Már annyira kifulladtam, hogy hát na. Nem is értem miért is vállaltam be ezt az eventet, ha egyszer ő ejtette ki a kezéből? Simán le léphettem volna fél úton, amilyen briliáns sebességgel rendelkezik ez a nő. Bár anyu is ilyen lassú lenne. >.> Aput nem bánom, hogy esetleg gyors, még nem láttam de őszintén remélni tudom, hogy rá hasonlítok. *.* Lehet magam mennék a süllyesztőbe, ha kiderülne, hogy ez nem is így van. Csendben hallgatom a környező hangokat. Lassan, távolról szirénázó rendőrök hangját lehet hallani, ahogy ebben a még nem is éppen kicsi városi zajból kitűnnek. Valakinek szerencsésen sikerült zsernyákot hívnia, ha eddig nekünk nem hiányzott. Nem túlzottan zavartatom magam. Zsebre vágott kézzel állok egy helyben és várom, hogyan is fog azután dönteni Naonao. Innen ugyan nem megyek, még be nem hajtom tőle az édesség vásárlást. Ez a minimum amiért ilyen sokáig kísértem. Nyugodtan várom a jussomat. Madarak repülnek, ahogy az én türelmem is véges. Megszólal, azért hittem már sosem fog. S még valami nekem tetszőt is mond, csak hogy éppenséggel veszi a maga kis bátorságát és szépen fel kap. Ez köcsögség és egyben nem is rossz cselekedet. Hoho, legalább pihenhetek, ő pedig csak szenvedjen a cipelésemmel habár... szemöldökrángatás *
- Te azt ugye tudod, hogy engem csak lebegve látnak az emberek? (>.<)
*Na ugye, én megmondtam, hogy degenerált rokonaim vannak. Rolling Eyes Azt hiszik, hogy ők a nagy okosak, azt nesze. Még kiderül, hogy a legkisebb a legokosabb és ez feltehetőleg így is van. Nincs mit ezen tárgyalni, ennek így kell lennie. Én, aki az egész rokonságot leüti. Ha így lesz rám büszke apu, akkor pedig megfogom tennni. *.* Hagyom magam, had cipeljenek, én pedig csak lógatom a lábamat, jól végeztem dolgom, szóval jogerősen.*
- Ha te mondod... akkor elkezdem tervezni a bevásárló listámat...
*Hiéba is mondja. Egy hétre elegendő édességre van szükségem ahhoz, hogy kibírjam a raktárban. Nem sűrűn van ott értelmes kaja, de nem is bánom. Legalább megőrzöm a súlyom és továbbra is hasítok mint a golyó. Cool Azonban valamivel pótolni kell a dolgokat. E célt szolgálja a kedvenceim, mint pl a gumicukor, nyalóka,drazsé, rágó...stb. Ebből egy rakatnyit fogok most venni. Nem fogok fukarkodni, ha mér egyszer felajánlották a költségeket. Tehát amint bemegyünk a boltba én csak laza mozdulattal veszem le a polcokról az édességeket. Nagyjából olyan 2000 ryou környékén lehet annak az értéke, amelyet megfogok a kezemben s majd Naonao-ra pillantok, hogy ezt követően mit szándékozik tenni.*
- Na? akkor mehetünk ugye?
*Persze jó halkan suttogtam, ne hogy esetleg hülyének nézzenek amiért itt beszélgetek szerintük a senkivel. Még egy boltban most nem akarok felfordulást, elég volt múltkor. * ~ Nem sok egy kicsit ez az édesség? ...Több ilyen alkalom ritkán lesz, szóval most kell kihasználni Ginryuu... Undorító!.... Nem, csak életképes...~
Vissza az elejére Go down
Shiroichi Anao
10. Osztag
10. Osztag
Shiroichi Anao

nő
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 368
Age : 43
Tartózkodási hely : Valahol Seretei újdonsült romjai között
Registration date : 2010. Dec. 03.
Hírnév : 77

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag Kavicskapitánya *3*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40700/45000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40700/45000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyCsüt. Május 26, 2011 11:01 pm

Lufi pukkasztós event shinigami&vaizard módra

Éppen eljátszom a merész keresztanya húzást, vagyis az, alias, hogyan teszteljük keresztlányunk türelmi mércéjét. Természetesen csak idegein szeretnék ropni egy kis tangót meg egy csacsacsát, hogy ne unatkozzunk. Válaszán csak elvigyorodok és jöhetett a szokásos hajborzolás, túlságosan komoly volt a felelete, amelyre nem tekinthettem jó szemmel. Egy gyerek legyen laza, nem ilyen karót nyelt. Attól még, hogy fer' megszólalás volt tőle. Surprised Különben is milyen rokon lennék, hogyha nem tartanám be a jövő nemzedéke egyik tagjának az ígéretemet? Rolling Eyes Hát ugye, hogy rossz! Ha, már ilyen kitüntetésben lett részem, akkor igyekszem is jól elvégezni az ezzel járó kötelezettségeket.
~ Kivételesen becsületes, ám’ de, mint mindig különc vagy. Hisz, Te vagy az egyetlen Shinigami, aki Sereteiel járó kötelességeit elhanyagolja. Rolling Eyes ~ úgy van ám, szóljál be, csak Te hiányoztál még ide a zsaruk mellé. Immáron békében meghalhatok neked köszönhetően, értesíts halálom előtt, hogy ne felejtsem el megköszönni eme kedvességedet. Neutral
Sajnos, nem folytathatom iróniával átitatott beszédemet Hyozanryuunak, mert a távolinak tűnő szirénahang egyre csak közeledik és közeledik. Elmémben azonnal átfut a gondolat, hogy ha a fakabátok ideérnek, akkor valószínűleg Shizunet vonnák kérdőre, az pedig nem igen tudnám kiheverni, ha esetleg miattam kell ülnie a rácsok mögé vagy rosszabb. Így hát önszántamból cselekedve kaptam fel keresztlányomat és indultam meg shunpozva új úti célunk felé, melynek minden bizonnyal örülhet, hisz ezt akarta elérni mindenáron. De, egészen meglepő, hogy nem panaszkodik arra, hogy az Én csiga shunpommal araszolunk a cukrászda becserkészésére.
- Ugyan már a muglikkal ne foglalkozz, kell egy kis akció az Ő életükbe is. Surprised Még ennyi csodát is megtagadnál tőlük? – bújok ki a kérdése alól, nem vallom be, hogy megfeledkeztem az emberekről, akik látják Ördögkölköt velem ellentétben. De, ez most cseppet sem izgat fel, mindjárt odaérünk, most ezért nem fogok a földön járva közlekedni, annyira ne nézzen senki se hülyének!
Sikeresen meg is érkeztünk és felhívtam szíves figyelmét a bevásárló listájának a mértékéről. Oké-oké fizetem, de ne annyit, hogy fél Soul Societyt megvásárolhatnám az összeggel. Surprised Azért Én sem vagyok Krőzus! Meg aztán, ha ennyi édességtől tönkre mennek a fogai, a végén nekem kell állnom a Fogorvosi számláját vagy mit, bár ez csak szülői beteges elképzelések sorozata lehet, sosem értettem ezt a meglátást, de sokan mondogatják, így inkább figyelem elé helyezem ezt a dolgot. Na, jó inkább nem, ez már nagyon is sok lenne a felelősség mércémen. Vegyen, amit akar, majd robbantok legfeljebb, ha nem lenne meg rá az össz. pénz nyeheheheTwisted Evil
- Csak nyugodtan, gondolj arra, hogy itt nincsenek szülők, akik megszabják, miből-mennyit vásárolhatsz. szemöldökrángatás - jobb könyökömmel párszor oldalba bökdösöm, természetesen nem erővel, bár a rokonságomban Ő az egyik legszívósabb egyén, aki képes a hátba csapásomat tüdőkiköpés nélkül tűrni, szóval megtehetném. De azért nem kockáztatok, a végén beperelnek gyerekbántalmazásért. Mondjuk, ki merne ilyesmire gondolni? Kevés olyan rokon lehet, aki korlátlan vásárlási mennyiséget ajánl a cukorkákból és családjukból. Ha tehetném, még segítenék is neki az édesség zacskókat kosárba dobálni, de azért nem égetném be annyira, hogy lebegő cukorzsákok mennek felé. Surprised
~ Khm… ésszel a vásárlással, még az Urahara bolti károkat is állnod kellene, meg azt a kacatot is ki kell fizetned a Zugárusnak Rolling Eyes… ~ aztahétszázát! Hyozanryuu, de igazad van! Shocked Leizzadva nézek a bevásárlókosár hatalmas méretére, melyet, még ha akarnék, se vonnék vissza már Shizunetől. Nem baj Csíkos hippi kalap bekaphatja nem létező himbilimbimet, amiért egy selejt árut sózott rám, oszt’ elégedjen meg ezzel a rémidegesítő cukorkával, melyet drágalátos keresztlányom visszaszerzett neki, jómagam meg visszaszolgáltatom számára.
- Na ná’ Ördögkölök, ha végeztél. Surprised – kezébe nyomom a ránézésre kellő ryout mennyiséget, hogy ki tudja fizetni az árut a pénztárnál, majd kimenve a bolt elé elégedetten konstatálom gyűjtögető életmódom tökéletes eredményét, miszerint sikerült állnom Ördögkölök shoppingolását egy édességbazárban. Hát nem vagyok zseniális? Cool Mellékesen megjegyezném, hogy Hyozanryuu szíveskedjen tartozkodni aljas megjegyzéseitől, költői kérdés volt.
- Okés, Ördögkölök asszem’ letudtam a tartozásomat. Ez, ha minden jól megy elegendő lesz neked egy hétrepár napra… vagy mennyi ideig. – mondom nagy okosan kikövetkeztetve az egyértelműt, miközben hátba veregetem Shizunet. Ekkor villan át elmémen az a fontos feladat, melyet még Tasu-chan bízott rám keresztszülői felelősségként még Soul Societyben.
- Ja igen, jut eszembe! Szüleid üzenik, hogy légy szíves valamiféle életjelet küldeni magadról! Ha gondolod, átadok nekik üzenetet, ha nem akarod, hogy a família felvonuljon neked itt Karakurában. Rolling Eyes – vigyorodok el, miközben felajánlom neki hatalmas segítségemet. Ezerszer jobb lenne neki, hisz kicsit ciki lenne számára, hogyha a nagy hadnagy rangú szülei bevágtatnának a városba. Szerencsére még csak most ízlelem a rokonsággal járó dolgokat, de így kívülállóként leesik számomra is, hogy egy gyereknek nem lehet rosszabb annál, hogy szüleivel lógjon egy egész kerek nap, miközben meg kell osztania a legkisebb dolgot is, melyet tenni mert.
- Jól van Ördögkölök, azért néha benézhetnél Sereteibe, maximum elnáspángoljuk a zűrt kavaró Halálisteneket, akiknek nem tetszik a jelenléted. – osztom meg vele a leghihetetlenebb ötletet, mely keresztszülőként eszembe juthatott, mivel elég nagy vizet kavart odahaza anno, szóval nem lenne piskóta, hogyha egyszer csak bevágtatna egy hellóra.
- Azt hiszem, ideje lenne távoznom, még Fapapucshoz Urasághoz is be kellene ugranom, elintézni a számlát. Így is illegális munkaelkerülésben vagyok. Remélem, innen már boldogulsz. Tudod, ne állj szóba idegenekkel blablabla… inkább üdvözöld fantasztikus lábtechnikáddal őket. – vigyorgok el, miközben jobb kezemmel egy siker jelet mutatok neki. Most viszont nem ártana menekülőre fogni, hisz már a kelleténél is többször hívtam Ördögkölöknek. Így egy kisebb integetés kíséretében indultam is távozóra lassú shunpommal, mielőtt meg talál bordán rúgni búcsúzóul.

// Köszönöm a játékot. >.< //
Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40550/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: (Las Noches jövőjét biztosító sorozatküldetés első felvonása)   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzomb. Okt. 06, 2012 3:10 am

Hougyoku kutatás I.


*A trón terem szinte izzott a lélekenergiámtól, ámbár nem volt szándékom ezúttal megölni Seth-et, csak tudtára adni, hogy nem értek ebben vele egyet. Ki akartam próbálni a kezemben levő legújabb erőt arra, hogy ezúttal számottevő információkra tegyek szert a hougyukut illetően. Vége a csendes várakozásnak, ideje végre el kezdeni a reformációkat. S mivel reményeim szerint az egyik legjobb csapattal indulok meg, így nyomok sem maradnak. Olyanok leszünk, mint a névtelen gyilkosok, akiknek nyomát talán majd túl későn találják majd meg. Addigra, mire Las Noches falain belül, valami olyasmi fegyver lesz megtalálható, mi az arrancar társadalom virágzását idézi majd elő. A shinigamik végre nem tizedelhetik majd meg soraink. Nyitok egy gargantat magunknak, s ők is láthatják, hogy az előttem levő út, szinte mintha palotaként ragyogna a sötétségben. Megállok egy pillanatra.*
- Remélem senki sem olyan tájékozatlan, hogy tudja; Urahara Kisuke hozta létre a hougyukut. Célom elsősorban a hougyuku kutatásainak anyagait megszerezni, majd végső esetben megölni, hogy a shinigamik soha ne jöjjenek rá, mi is volt a cél. Komoly együttműködést, és magas intelligenciahányadost várok el mindenkitől. A rész feladatokat oda át osztom ki. *Felelem a mögöttem levő társaságnak. Ha egy nap rá jönnek majd, hogy kinek a keze van a neves tudósok halálában; feltehetőleg nevem végig fut egy bizonyos rétegen. Potenciál leszek a potenciálok közt; de célom továbbra is megtartani anonimitásom, hogy akadályok nélkül folytathassam munkám. A shinigamik sem gondolhatják azt, hogy a téli küzdelmek után nem fogunk talpra állni. Bár még most is nagy a káosz, de lassan egyre több a rendezett sor. Mindannyian fel vannak arra készülve, hogy a saját területeinket uraljuk. Las Nochesbe legközelebb beteszi lábát egy shinigami, szanaszét lesz szedve. Csendes éjszaka közepén jelenünk meg méterrekkel a föld felett, egyenesen az Urahara boltra látva messziről. Az egyik lány pedig éppen most érkezik meg Tessaial a bolthoz. Ekkor Riccora, Gabira és Shinrára pillantok.*
- Remélem sikerült véghez vinned, amit napokkal ezelőtt rád bíztam. Kudarc szó nem létezik a szótárunkban, kapjátok el. Ha végeztetek, jöjjetek mellém. *Utasítom őket, mire hárman egyenesen megcélozzák a Kidoushuu volt kapitányát és a mellette levő társát. Még napokkal ezelőtt Riccora bíztam egy feladatot, hogy írja felül a lányt valahogyan. Az utólagos jelentései szerint egy mesterséges teremtés, így nem volt nehéz neki észrevétlenül megváltoztatni valamit. S mivel feltehetőleg Kisuke kötődik ahhoz a lányhoz, így nyilván nem vehette észre; vagy mégsem? Kiyonak intek, hogy jöjjön közelebb hozzám. Mivel a többiek már úton vannak, így nem sok időm van konzultálni.*
- Legutóbbi jelentéseid szerint egy kisgyerek is lakik abban a házban. Ha itt van, akkor hozd el nekem halálközeli állapotban. Add be neki ezt az ARAS-ra ható mérget, ami közvetlenül az éberségi központot támadja meg. Kis dózisban intelligencianövelő, de nagy dózisban méreg. Az előző küldetésünkön hoztuk el, most ez lesz a fegyvered. *Adok át neki egy kis ampullát, amit már ismer. Nyilván való tény volt, hogy nem felkészületlenül jövünk majd ide. S míg ők kint fognak tevékenykedni, addig én betérek a boltba. Sötét köpenyemet arcomba húzom, míg szándékszom megtalálni az áhított célt. Urahara mintha csak nem is számított volna a támadásra, úgy hagyja nyitva az alsó terem ajtaját. Viszont ez vajmi lehetetlenség, hogy minderre nem volt felkészülve. Bizonyára sejthette, hogy megfigyelik egy ideje, valamint nagyobb az arrancar mozgalom. Ám valódi okát ő nem igazán érthette meg. Ahogyan nesztelenül térek le, s az egyik szikla mögül keveredek felé, úgy ő nem törődőm tekintetével fogad.*
- Áá egy új vevő. S mi járatban itt? Esetleg a legújabb találmányomra lenne kíváncsi? *Lassú mozdulattal emelem le csuklyámat a fejemről, hogy arcom láthatóvá váljon. A számom úgysem látszik, valamint a lélekenergiámat is rejtegethetem; de a fejemen levő maszkszerű démoni szarvak árulkodóak a fajtámról.*
- Választhatnám esetleg a régi találmánya utáni kíváncsiságot? Természetesen addig, míg az ön számára nem válik kellemetlenné. Tudja a fracciónjaim éppen most végzik ki a társait. Neutral *Groteszkül vidáman kezdő mondatomat egészen komoly légkör kezdi el táplálni, melyre talán a kardhúzás lenne a megfelelő lépés. De, mint hogy a hougyuku megalkotója szemben áll Szayel utódjával; a tudósok csínján bánnak az erővel, egy bizonyos szintig.*

Míg espadatok a föld alá tért egyenesen a megalkotóhoz, addig ti parancsára felvehetitek a versenyt a nyerésért. A triónak eleinte nehéz dolga lesz, hiszen ahhoz, hogy csapdába csalhassátok az egykori kapitányt; kénytelen vagytok elhitetni vele, hogy a lánnyal az oldalán fölényben áll. Amennyiben okos taktikát találtok ki, hamarosan az espadatok mellé mehettek. Kiyonak jelenleg a legnehezebb dolga, mert legújabb ellenfele amint észre veszi a támadást, lábait azonnal az utcára teszi. Noha nem azért, hogy elmeneküljön; hanem védelmet kérjen a helyettes shinigamitól. Ám menekülése hiába való lesz, ha komolyra veszed a szót. El kell őt vinned az espadadhoz, ezt tartsd szem előtt. Talán még emlékezhetsz arra is, hogy az első kutatásotok alatt Natalie említette, hogy szüksége lesz majd Urahara központi gépének (amennyiben létezik) adataira. Remélhetőleg nem kell majd a kódtörést Riccora bízni.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ricco Albarracín
Privaron Espada
Privaron Espada
Ricco Albarracín

Férfi
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol
Registration date : 2011. Aug. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Rejtélyes utazó
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te10500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (10500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyHétf. Okt. 08, 2012 2:43 am

Hougyoku kutatás I.


Hougyoku. Csupán egy maroknyi lény van birtokában a tudásnak, mely ennek a különleges tárgynak a titkait felfedi. Jómagam ezen teremtmények sorában tudhatom magamat adattáramnak köszönhetően, ám számos aspektusa előttem is rejtve maradt eleddig információk hiányában. Noha emlékeim immár nem léteznek róla, egykoron az én nemlétező szívem vágyát is teljesítette ez a szubsztancia, lidércként pedig mi mást kívánhattam volna, mint még több erőt, hatalmat. Így lettem arrancar, így lett arrancar Las Noches legtöbb jelenlegi lakója. Ma már nem kívánok több erőt, csupán változásokat, így minden bizonnyal ha ma kerülnék erejének hatása alá, másfajta hatalmat kapnék tőle. Talán... sőt, minden valószínűség szerint fracción társaim nincsenek tisztában vele, hogy a Lélekbontó nem a shinigamik és lidércek közti határvonalat törli el, hiszen ez nem egy közismert tény ebben az idősíkban. Mi hollowok egyszerű kreatúrák vagyunk, erő után sóvárgunk, így Aizen Sousuke számára ideális eszköz volt egy feláldozható sereg megteremtésére. Azonban a Hougyoku korántsem tökéletesen látta el a feladatát. Mivel a nem speciálisan egy olyan tárgy, mely fajunkat hivatott erősíteni, így hatékonysága nem volt optimális. Yondaime Granz zsenialitásának köszönhetően megtalálta a megoldást, ám amíg a technológia nem éri el azt a szintet, hogy a Neurocom reprodukálhatóvá váljon, szükségünk van a Lélekbontóra, ideiglenes megoldásként az arrancar nép hatalmának fenntartására. Ennyit be kellett hogy ismerjek, bármennyire is elavult eszköznek, illetve primitív és barbár módszernek tartom az alkalmazását.
Habár Nidaime Granz, Kiyo Phellera és jómagam legalább tisztában voltunk a Hougyoku működésével, megalkotásának folyamata sötétségbe burkolózott. Ahhoz, hogy játékszerem kibontakozhasson és zsenialitását megcsillanthassa, beváltva az adattáramban található információkat, szükségünk volt az eredeti megalkotójának dokumentációjára. Nidaime Granz is pontosan erre a következtetésre jutott, így nem ért meglepetésként, mikor összehívott minket, és közölte a célját.
- Yare-yare, nem vagyok biztos benne, hogy a magas intelligenciahányados mindenkitől elvárható kuncog - jegyeztem meg sunyin mosolyogva. Nem kell tudniuk, hogy magamra gondoltam elsősorban, de ahogy mondani szokták, kinek nem inge, nem veszi magára. Gabriela Escamillával és Shinra Curiellel minden bizonnyal nem először találkoztam, ám mióta átvettem egykori énem helyét, én most láttam őket először. Nyakamat tenném rá, hogy kissé meglepő lehet számukra fraccióntársuk megváltozott viselkedése, kicsattanó egészsége és maszkmaradványának zsugorodása, lévén elődöm meglehetősen rossz állapotban volt, mielőtt kilehelte a lelkét kuncog
Még a gargantában haladva aktiváltam néhány gyors kézmozdulattal álcázó képességeimet, így a csupán fejemet nem takaró barna köpeny alatt, melyet kifejezetten erre a misszióra szereztem be, csupán egy egyszerű ember reiatsuját lehetett érezni.
- Nahát... tán kételkedsz a képességeimben, Nidaime Granz? - feleltem, megengedve magamnak egy pajkosabb hangnemet. Válaszom nem tartalmazott egyértelmű igent vagy nemet, az úgy unalmas volna. Ám természetesen a rám bízott előkészületeket megtettem. Én már kétszer is voltam itt az elmúlt napokban, ugyanebben az öltözetben és ugyanezt a lélekenergia-mintát használva. Első alkalommal egyszerű vásárlóként a célpontunkról, Tsumugiya Urururól szerzett információink megerősítése volt a feladatom. Az Ylfordt Granz elleni küzdelmében fény derült rá, hogy nem egyszerű embert rejt a kislány álcája, ám Shodaime Granz nem tartotta szükségesnek a róla szerzett adatok kielemzését annak idején. A megszerzett DNS-minta, mely egy hajszál volt, elegendőnek bizonyult az Urahara Kisuke által alkalmazott primitív technológia felismerésére, Neurocomom segítségével pedig az ellenszert is megalkottuk Nidaime Granzzal közösen. A nanovírust, mely felülírja az agyi funkcióinak működését, a második látogatásom során juttattam a szervezetébe egy cukorka formájában, immár csak aktiválni kellett a megfelelő elektromágneses hullámok kibocsátásával. Ez most, a harmadik látogatásom alkalmával fog megtörténni kuncog Tekintetemet Kiyo Phellerára vetettem, mielőtt a parancsnak engedelmeskedve távoztam volna a két alak irányába.
- Ha tudnád, mennyire sajnálom, hogy nem dolgozhatunk együtt, cicám kuncog Fontos vagy, vigyázz magadra - illettem néhány szóval és egy sunyi vigyorral a lányt, majd intettem társaimnak, hogy indulhatunk, nem kell rám többet várni. Nem szándékoztam háromfős csapatunk vezetését a kezembe venni, különben sem voltam stratéga, sem harcos. Csak kém és megfigyelő, akinek kedvenc hobbija az emberi természet elemzése.
- Resurrecciónotok nélkül mindketten erősebbek nálatok egyénileg. A férfi elsősorban magas szintű démonmágiával harcol, de kézitusában is veszélyes ellenfél. A lány egyfajta transzba fog esni, amint megérzi a lélekenergiátokat, fő fegyvere a pusztakezes harc és egy ágyúszerű eszköz. Utóbbi az én gondom lesz. Miután eltereltem a figyelmüket, használjátok a képességeiteket arra, hogy megakadályozzátok a férfit a kidou használatában. Eközben csaljátok abba a tévképzetbe őket, hogy erőtök messze az övék alatt áll és próbáljátok elkerülni a veszélyes csapásaikat - daráltam nekik szenvtelen hangon a Nidaime Granz által rám bízott stratégiát, valamint a saját kútfőből szerzett információimat. Mindennek elégnek kellett lennie ahhoz, hogy elboldoguljanak, legyenek bármennyire is együgyűek. A megfelelő pillanatban aktiválva a vírust meg fogjuk tudni lepni a Kidoushuu egykori kapitányát, ám addig a két fracción feladata a túlélés lesz. Aljas vigyorral az arcomon váltam el tőlük, hogy előkészíthessem a meglepetéstámadásukat, és egyedül közelítettem meg a férfit és a kislányt.
- Ööö... szép jó estét! Elnézést a zavarásért, ugye még nyitva vannak? Vészhelyzet állt elő, engem lenyakaznak, ha nem viszek haza egy vacsorára való hozzávalót, és nem tudom, hova máshová jöhettem volna :/ - szólítottam meg a kettőst kétségbeesett arcot vágva. Amíg velem foglalkoznak, megnyitom Gabriela Escamilla és Shinra Curiel előtt az esélyt jelentő ajtót, sőt, ha szerencsém van, az egyszerű járókelőt tettetve még arra is kényszeríthetem a két alkalmazottat, hogy az én védelmemmel foglalkozzanak. Istenem, kezdek izgatottá válni, ez igazán érdekes lesz kuncog
Vissza az elejére Go down
Candy Cane
Arrancar
Arrancar
Candy Cane

nő
Virgo Dragon
Hozzászólások száma : 27
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2011. Aug. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te6250/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (6250/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyKedd Okt. 09, 2012 4:22 am

Hougyoku kutatás I.

Már megint, újra, nem is értem, hogyan képzeli ezt magáról eme bene signorina(1). Öklei szörnyű fájdalmat, kínt képesek okozni, jobb lesz, ha tartom tőle magamat a megfelelő ideig, pillanatig, hiszen még mindig vissza van számára egy aprócska megtorlás, amiért úgy lenézte az én drága hűséges kedvesemet, Venust. Lehet, hogy bennem van a hiba, de valamiért egyáltalán nem értem, hogy miről is beszél, fecseg most össze – vissza. Nem mintha számítana bármit is, de azaz ostoba olyan könnyedén, egyszerűen kezeli az életet, nem tudja, hogy milyen gyönyörű, csodálatos érzés mások létezését elvenni. De ha egyszer megtapasztalná, megérezné! Már fenségesen ragyogó Venusom is annyira türelmetlenül, izgatottan várja, hogy fényes pengéjét végre oly’ sok év után valakinek a húsába mártsa! ^_^
Apró sóhaj kíséretében veszem gondosan, vigyázva kezembe drágalátos egyetlenemet a szép Venusomat. Gyöngéden, finoman simítok végig gyönyörűen ívelt pengéjén, miközben fél füllel signorina Natalie(2) beszédét hallgatom. Az egyik személy, akivel kapcsolatban nincsenek gyilkos gondolataim, képzelgéseim, mintha az a másik kettő meggátolná, hogy bármi ilyesmin merenghessek el, milyen megalázó a helyzet!
- Perdonami, amico mio(3). De remélem, hogy ezt a megjegyzésedet nem mi ama Venusnak(4) szántad. ^_^ – fordulok az emlékeim képéhez képest kissé megváltozott signore Albarracín[/b](5)[/b] felé, hűvös, rideg mosollyal az arcomon. Igazán csalódnék benne, hogyha ilyesfajta megjegyzésekre vetemedne hatalmas szerelmem irányába. Merő balgaság, ostobaság lenne tőle. Lehet, hogy signorina Natalie arra kért minket, hogy működjünk együtt, közösen, de Venusért bármit hajlandó vagyok megtenni. A bármi alatt értem azt, hogy képes vagyok signorina Natalie kérésével, kívánságával a továbbiakban nem foglalkozni vagy éppenséggel signore Albarracín vérét ontani. ^_^
- Gyönyörűen volt megfogalmazva ön által ez az egyértelmű kifejezése, szókapcsolat signorina Natalie. ^_^ – igen, majdnem olyan szép és remek volt, mint mi ama Venus! Önelégült mosolyra húztam ajkaimat, szemeimben őrület, téboly fénye csillant meg a holdfényben. Fantasztikus Venusom már alig várja, hogy megkóstolhassa, megízlelhesse áldozatainkat.
Sötét pillantást vetek signore Albarracínra, amint fültanúja lehettem búcsújának. Milyen felelőtlen, gondtalan, ha tudná, hogy az a signorina mennyire is megbízhatatlan biztosan nem duruzsolt volna neki ilyeneket. Bár az előbbi után annyira nem is sajnálnám, szánnám, ha hasonló ütésben részesítenék őt, akárcsak engemet is az imént. Ha bíznék egy kicsikét is a törvényőrökben már minden bizonnyal feljelentettem volna testi bántalmazásért, de minek is tennék ilyesmit, hogyha drágalátos, szépséges kincsem, az egyetlen Venusom a vérére vágyakozik? ^_^
- Hm… nem tudom, hogy jómagad hogyan állsz hozzá amico mio, de én és mi ama Venus igazán szívleljük a színjátékokat. Ne haragudj, ha túlságosan beleéljük magunkat és netalántán te is megsérülsz. ^_^ –billentem aprón oldalra a fejemet, miközben ártatlanul, feddhetetlenül elmosolyodva a szemeibe nézek. Azonban tekintetemet jobban vonzza Venus gyönyörűséges Hold által megvilágított fénylően ragyogó, tündöklő pengéje.
- Mehetünk piccola Gabriela(6)? ^_^ – pillantok az alacsony, kicsi leányra, miközben kezemmel udvariasan magam elé tessékelem, tekintetemen látszik, hogy tökéletesen beleéltem magam az elkövetkező rajtaütésbe, már a gondolattól pezseg a vérem, annyira áhítozok, vágyakozok arra, hogy eljöhessen színrelépésünk! ^_^ Társammal meghúzódtam és a feltűnésünk alkalmára vártam, búvóhelyünkről szemmel tartva signore Albarracín ügyködését azon illetőkkel, személyekkel, akiket el kell távolítanunk signorina Natalie útjából.
- Signore Albarracín arra kért minket, hogy a megfelelő pillanatban csapjunk le. Mit gondolsz, piccola Gabriela, eljött az idő? ^_^ – sunyi mosoly kúszott arcomra, miközben Venust harcra, támadásra készen fogtam kezemben. Amint aprócska társam késznek, megfelelőnek látta a szerintem is megfelelőnek vélt alkalmat piccola Gabrielaval egyeztetve hoztam fel, hogy az árnyakat hívjuk segítségül és annak rejtekében lepjük meg a díszes társaságot.
- Buona sera](7)! ^_^ És… riposate in pace(8 ). – széles vigyorral az arcomon köszöntöm, üdvözlöm őket, a beszéd nagyobbik részét piccola Gabrielára hagyom. Én jobb szeretek mellékszereplőt alakítani, játszani színdarabokban, mintsem főszerepet.


szómagyarázat:
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te14000/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (14000/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptySzer. Okt. 10, 2012 7:10 am

Hougyoku kutatás I.

Már az eddigiek is rettentően fárasztóak voltak, most meg még szedhetem is össze ezt az ostoba bandát. Az eszem megáll, komolyan mondom. Hogy kerültek ezek Natalie-sama mellé?! >.> Mindegy, nem érdekes, nem foglalkozom vele, majdcsak túlélem valahogy idegőrlő és ostoba társaságukat. De ez akkor is rettentően kimerítő lesz. -.- Albarracín már önmagában is szétszedi az idegeimet a sok kétértelmű baromságával, és ha még egyszer kitalál valami hülye becézést, én Mengyelejev szent nevére esküszöm, kitekerem a nyakát! Amúgy is sok van már a rovásán ennek az eszement molekulának, de még nem sikerült megfelelő pH-értéket kikísérleteznem ahhoz, hogy komolyabb kárt tegyek benne. Ráadásul Shinra és Gabriela is jönnek mindketten, hurrá. -.-” Pedig már reméltem, hogy valamelyikük megkapja a magáét, de nem, miért is jönne nekem valami össze?! Hah, az túl egyszerű lenne! Különben is, mi a fészkes salétromsavért kell éppen nekem, ismétlem: NEKEM, megcsinálni a Hougyokut ennek a Seth nevű amőbának?! >.> Egyszerűen nem az én szakterületem, hanem Natalie-samáé… Ha már itt tartunk, örülök, hogy tulajdonképpen kivette a kezemből a projekt irányítását, mert hiába esik nehezemre beismerni: nem megy. És őszintén szólva, marhára nem érdekel, csak arra jó, hogy idegesítsen a lehetetlenségével! Nem, ez azért nem teljesen igaz, meg akarom én csinálni, csak már unom, hogy nincs semmiféle előrelépés az ügyben, hiába kapok meg minden segítséget, ami amúgy önmagában véve is kénsavul megalázó! ><
- KYOO-CHAAAN – és még ez is?! O.O Miért van az, hogy Shinra mindig a lehető legrosszabb időpontokban akaszkodik rám?! Ez most úgy kellett nekem, mint uránnak a maghasadás. >.< Ráadásul az az éles kiabálása garantáltan blokkolja az arrancar idegrendszerét… Jól van, nem érdekel, eltűröm, mert muszáj, és mert most amúgy sincs kedvem cirkuszolni, de attól még nem fogom morgás nélkül hagyni. Grr… Végre valahára szabadon enged és mehetek dolgomra anélkül, hogy karácsonyfának érezném magam Shinra lógása miatt. - Észrevettük, hogy Ricco-tan figyel téged, netán szeretitek egymást, Kiyo-chan? ^3^ – mi van?! O.O Érzem, ahogy a kérdésére arcomba szökik a vér, és azonnal fordulok is vissza hozzá, hogy lendületből vágjam kupán öklömmel a szemtelenjét!
– Miféle hülye kérdés ez?! >.> Ezredszer mondom el neked, hogy U-TÁ-LOM! >.< – mondom el neki véleményem, még mielőtt Natalie-sama visszaérkezne a trónteremből, és fel nem vezetné következő feladatunk részleteit és a követelményeket. Magas intelligenciahányados? Hah, akkor a csapat fele már jöhet is haza, eleve hívni sem kellett volna őket. -.-” És még Albarracín is csinálja itt a fesztivált a megjegyzéseivel, valamint Shinránál is elmentek otthonról… lehet ez még jobb?! Azzal nyugtatom magam, hogy ha Natalie-sama részfeladatokról beszél, akkor legalább egyiküktől csak megszabadulok a feladat idejére. Ha így lesz, a periódusos táblára fogadom, cserébe egy napig elviselem egyikük létezését!
Mikor megérkezünk az emberek világába, a levegőből máris a célterületre függesztem a tekintetem. Kicsit hunyorítok is, hogy ezáltal élesebben pillanthassak az épületre és közvetlen környezetére. Némileg megnyalintom az ajkaimat, ahogy Natalie-sama utasítását hallgatom a többiek felé. Ezek szerint mindhárom agyament balféket megúsztam! Köszönöm, szent periódusos rendszer! De persze bizonyos egyedek nem bírják ki kommentálás nélkül, igaz?! >.>
– Utoljára mondom, hogy nem vagyok a cicád, Baka >< – szólok még a lelépő Albarracín után, és már épp készülnék hozzávágni valamit, ami a kezem ügyébe kerül, mikor Natalie-sama magához int. Mély levegőt veszek, hogy lehiggadjak. De azt a karótnyelt gyökeret egyszer még felakasztom, megnyúzom, kibelezem, és ha mindezt véletlen túlélné, még fel is négyelem! >.> Grrr, a pokolra küldöm ezt a nyomorult férget, csak várja ki a végét! Nem lesz ő örökké hasznos Natalie-samának, és ha eljön az a pillanat, mikor pozíciója értelmét veszti, boldogan fogom kiiktatni végre valahára ebből a világból, és még örömtáncot is járok hozzá!
– Értettem, Natalie-sama – veszem át espadámtól az ampullát, és gondosan elrejtem ruházatomban, nehogy véletlenül baja essen, ameddig használnom nem kell. A magyarázata és részletes utasítása világos: beadni ezt a vegyületet a kölyöknek, aztán ha már hatott, és kellőképpen rossz állapotban van, elvinni hozzá. Ördögi mosolyra húzódnak ajkaim. Talán még némi vérontás is belefér a játékba… Nem! Ezt most nem. Kínos lenne mindenki előtt elveszíteni a fejem, és lesüllyedni arra az alantas szintre, ami a vérengző vadállatoknak jutott, még ha időnként olyan jól is esik… Ezúttal el kell tekintenem tőle.
Mosolyom mégsem fagy le az arcomról, ahogy megindulok az épület felé, hogy elkapjam azt a balgatag, esztelen halandó gyereket. Tudom, hogy fontos, de semmi kedvem fogócskát játszani vele. Nevetséges, értelmetlen és elmondhatatlanul ostoba lépés részéről, hogy futásnak eredt. Olyan egyszerű lenne most végezni vele, csak sajnos ezt nem tehetem meg. Kelletlenül sóhajtok, és sonidoval eredek a nyomába. Nem menekülhet, ezt neki is tudnia kell. Utolsó lépésként, mikor elég közel érek hozzá, teleportálok egyet, és ruhája nyakánál fogva rántom hátra a kölyköt, hogy a földre zuhanjon.
– Az ellenállás értelmetlen. Add fel, és megkönnyíted a halálod – közlöm vele egy (számomra) vidám nevetés kíséretében. Nem fogok játszani vele, és szórakozni még kevésbé. Talán sejti már, hogy kész, vége, ennyi volt számára. Nem leszek könyörületes. Szegény kölyök, de csakis a két lúgverte barmot okolhatja, amiért felhúztak, és rajta csattan majd az ostor! Amúgy is utálom a kölyköket. .__.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Gabriela Escamilla
Arrancar
Arrancar
Gabriela Escamilla

Férfi
Hozzászólások száma : 60
Tartózkodási hely : Huecu Mundo
Registration date : 2011. Jun. 17.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 60. arrancar; Natalie-sama fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te7100/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (7100/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyVas. Okt. 14, 2012 3:57 am

Hougyoku kutatás I.




Türelmetlenül várom, hogy Natalie-sama végre visszaérjen a Seth-el való találkozója után. Nem szívesen tartózkodom ugyan is egy légtérben a többi arrancarral ha ő nincs itt. Legszívesebben mindet levágnám, hogy ne rontsák itt a levegőt. Nem is értem minek ők ide vagy úgy egyáltalán minek belőlük ennyi. Unottan püfölöm Mumi hollowom feje búbját a legyezőm végével és néha kislányos arcommal vetek egy két undormányos pillantást a többiekre.
- Natalie-sama! – örvendek fel Mumi hátán mikor meglátom, amint kedvenc espadan visszaérkezik. Le is pattanok a kerekded hollowról majd oda is sietek hozzá. A küldetés melyre együtt megyek Natalie-samával végre kezdetét veszi bár sajnálatomra az összegyűlt hollowivadékok is velünk tartanak. A gargantana megnyílik, és mielőtt még belépnék, rajta elköszönök Mumitól.
- Sajnálom, most nem jöhetsz velünk, shuu~. Maradj szépen itthon és vigyázz erre… – adom a szájába az ernyőm melyre most nem lesz szükség. – … na meg arra hogy ne faljon fel egy arrancar sem, shuu~. Ja ne, shuu~! intek egyet neki majd egyenest az espádánk által létrehozott fehéren fénylő útra lépek. Ám még mielőtt elindulnánk, felénk fordul, hogy ismét elmondhassa miért is indulunk az emberek világába.
- Hai, shuu~! – jelzek vissza, hogy értettem minden egyes szót majd elindulok szorosan a nő mellett maradva és néha fenyegető pillantást vetve arra, aki közelebb jő hozzánk. Végül is egyik sem méltó, hogy Natalie-sama közelébe kivétel persze én. Sétán kis idő múlva azonban a végéhez közeledik. A tér felhasad és az emberek világába megnyílik a garganta közvetlen a célpont háza fölött. Letekintek, az épületre melybe épp betörni készülünk és meg is pillantok két személyt amint a bolt felé sétálnak. Leskelődésem végül Natalie-sama szavai vetnek, véget mikor is kiosztja a feladatokat.
Mint kiderül nem akármilyen ellenfelet kapunk. Igen kapunk ugyan is hárman kell, hogy játszunk az öregúrral és a kislánnyal. Sajnos ez van én jó magam szívesebben eljátszogattam volna a két ellenféllel egyedül és után szépen ki is zsigereltem volna őket úgy, ahogy azt kell, hogy utána Natalie-sama megdicsérhessen, hogy milyen ügyes voltam. Ám erről most le kell mondanom.
- Hmhm… Izgis játéknak nézek elébe, shuu~. – állok, meg az átjáró legszélén majd újra letekintek kislányos mosollyal az arcomon. - Sajnálattal közlöm, hogy a ressum nem használhatom kényem-kedvem szerint, de sebaj így csak még izgisebb lesz a játék, shuu~. – válaszolom ama Albarracín nevü lénynek bár kétséges, hogy meghallja, amint mondok, mert már épp távozik.
Nekünk is ideje indulnunk így kivetem magam az átjáróból társammal egyetemben. Földet érve meghúzzuk magunkat valami olyan helyen ahonnan jól látható a magas férfi, aki elterelés gyanánt szolgál és várunk a megfelelő pillanatra mikor támadhatunk. Ám míg várakozunk, jómagam nem tétlenkedem és a speciális képességemet az Estambre-t aktiválva hosszú lélekenergia fonalakat idézek meg a bal kezemen található ujjaim hegyéből, persze úgy hogy az mások számára ne legyen se látható se érzékelhető. Mivel célpontjain azon belül is a nagydarab ex-kapitány húsz méteren belül van az érzékelhetetlen fonalaim közül a mutató- és középsőujjamból a két karja köré tekerednek megtartva a körülbelül fél centis távolságot a végtagoktól. A gyűrűs ujjamból kiengedett szál pedig az egyik láb köré tekeredik várva a parancsaimat. A maradék két fonálnak a vége a Tessai nevezetűtől két méteres távolságban áll meg szemből egy, hát mögött kettő felállással.
Míg így elterelem a gondolataim az előkészületekkel meg sem hallom azt, amit Shinra mond, illetve csak az utolsó kérdés jut el a hallójárataimig.
- Mi… igen, támadás, shuu~. – mosolyodom el és azzal meg is közelítem az ellenfeleinket sonidoval. Mivel a gyors helyváltoztatás miatt a fonalaim most hosszabbak, mint amire szükségem van ezért azt a pár másodpercet, amibe ezek megrövidítése kerül hasonlóan Curielhez egy kis üdvözléssel töltöm el, mert hát még sem vagyunk mi állatok.
- Konbanwa, shuu~. Tessai-jiichan, mitsuketa, shuu~! – nyújtom, ki a bal karom majd mikor az utolsó előtti szó elhagyja, az ajkaim megfeszítem az ujjaimat, amivel együtt a végtagok köré tekeredett fonalak láthatóvá és érzékelhetővé válnak és rászorulnak a kezekre és a lábra így azokat mozdulatlanná tehetem és próbálom nem engedni, hogy megmozdítsa őket. Illetőlegesen a maradék kettő nagy sebességgel indítom meg a férfi mellkasa és háta irányába. És mindezt persze kislányos mosollyal.

Vissza az elejére Go down
Natalie Salazaar Granz
Espada
Espada
Natalie Salazaar Granz

nő
Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 160
Age : 31
Registration date : 2011. Mar. 24.
Hírnév : 31

Karakterinformáció
Rang: Tudós
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te40550/65000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (40550/65000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyKedd Okt. 23, 2012 10:25 pm

Hougyuku kutatás I.

*Még most is tudom, hogyha nem lett volan ekkora szintű a felkészülésünk erre az akcióra, akkor most nem állnék itt ekkora önbizalommal. Noha minden eshetőséggel számolni kell, de bízok abban, hogy a fracciónjaim ezúttal nem akadályoznak majd. Mindegyik a kellő tanításomat kapta, tudják, hogy a bukás elfogadhatatlan. Nem lesz egyiknek sem egyszerű dolga, de mind közül még mindig én vagyok az, aki a legnagyobb ellenféllel áll szemtől szemben. Urahara Kisuke, a hougyuku megalkotója, s az arrancar társadalom első számú ellensége. Ő segítette Aizent a trónra, így a megölése már önmagában is elegendő hírnevet ítél majd nekünk Las Nochesen belül. A shinigamik pedig majd csak találgathatnak, hogy mi is történt. Ennek az alaknak a közelében pedig fokozott éberségre lesz szükségem, a személye igazán hírhedt. Ha nem lennénk ebben a helyzetben, bizonyára némi áhítatot szolgáltatnék; de most csupán sötét tiszteletemet élvezheti. Kezdettől fogva tudtam, hogy az egyik legravaszabb személy, aki létezik. Hasonló eszközökkel kell élnem irányába; így a társainak likvidálásával kell kezdeni, amit a fracciónjaimra bíztam.*
- A hougyuku kutatása titkos, nem fog megharagudni, ha nem áll módomban átadni senkinek sem. Azt hiszem maguk is tanulhattak volna már Aizen esetéből. Vagy ne tán Las Noches nem szenvedett elég kárt? *Pajkosan reflektál kérésemre, melyre kicsit elmosolyodom. Igazából van abban igazság, amit mond; de az új hougyukuban úgyis lesz egy olyan záradék, ami lehetetlenné teszi majd a háború kitörését. Feltéve, ha léte titok marad. S hogy titkát megőrizhessük, Seth megölése alapfeltétel lesz. Azt hiszem, egy egész nemzet fog ellene fellázadni, ha elhintek egy apró morzsát majd. Senki sem akar az új, kitörő háború áldozatává válni. A tervem egészen briliánsan fest, de előtte még vannak olyan személyek, akik gátolnak célomban. Az egyik legnehezebb ellenfelem Seth után Urahara. Olyan, mintha Seth a kezemre játszana, de sosem lehetek vele elég óvatos. Karomon levő panelhez érek, amelynek aktiválásával a követő pillangók elindulnak a fracciónjaimhoz. Néhány perc elteltével megkapják az egyszer használatos átalakító letépési kódját. Senki nem gondolhatta, hogy technikában nem hoztunk magunkkal hasznos dolgokat. Az egész úgy fog majd tűnni, hogy azok a quincyk, akik megjelentek Uraharánál, azok egy primitív lélekenergia átalakítót használtak. Talán a harc közben megsérült, s valódi kilétük megmutatkozott. Téves információ halmaz, az igazságot pedig csak a jelenlévők fogják tudni. Az itt lévők közül pedig vagy csak mi távozunk, vagy az egész kutatás megy majd a levesbe. Könnyen lehet, hogy nagy tétekben játszom; de ezúttal megkívánja a helyzet. Magam is beütöm a gombokkal ellátott órát a megfelelő kombinációval. Mindez magából különleges hullámokat kezd el sugározni, ami hasonlít egy quincy lélekenergiájára.*
- Bakudou 79: Kuyo Shibari! *E közben a kint zajló csata megremegteti a fölöttünk levő helyiséget. A plafon megremeg fölöttünk, s láthatóan a shinigami csak elfogadja a kihívásomat. Nem hiszem, hogy ilyen könnyen meggyőzhetem arról, hogy adjon át mindent; de talán majd a sarok helyzet adja a szituációt. Az egyet hátrányom ezúttal, hogy az órának kell egy kis idő, mire megszívja magát a saját lélekenergiámból, s megfordítja azt. Ha rejtve akarok maradni, muszáj lesz egy kicsit hagynom, hogy érezze magát fölényben.*
- Belátom, ügyes. De nem oldhatnánk ezt meg vérrontással? Ti átadjátok nekem az adatokat, mi pedig békével távozunk. S még ti nevezitek magatokat jelképesen jónak. Igazából én még csak rád sem támadtam; ejnye ejnye Kisuke..többet vártam tőled. *Talán a jelenlegi módszer sokkal hatásosabb lesz, mint hittük volna?*

Odakünn mindez idő alatt sajátos ütemében zajlik a csata. A megjelenésetek ezúttal valódi meglepetésként éri az ellenséget. Hiába is tudták, hogy ebből még baj lesz; óvatlanul későn kezdtek neki a készülődésnek. Ettől függetlenül nem lesz egyszerű dolgotok. Tessai már fénykorában is hihetetlenül értett ahhoz, hogy hogyan kell szabadulnia a lehetetlennek látszó esetekből; Ururu pedig egyértelműen szintetikus forma, még akkor is, ha meglepő dolgokkal szolgálhat majd. A shinigami néma idézése meglepheti Gabrielat, mi által egy hatrudas börtönnek a fogságában érezheti magát. A megkezdődő csata alatt mégis mindannyitokhoz egy követő pillangó repül, aminek felületén megpillanthatjátok a titkos számkódot, még pedig hexadecimális rendszerben. A különálló számjegy pedig egyértelműen arra utal, hogy decimálisból ezúttal binárisba kell átváltanotok, hogy a megfelelő kódot kapjátok meg. Valószínűleg éppen ezért mondta nektek az espadatok, hogy intelligenciára lesz szükség. Amennyiben mindenkinek sikerült fejben átváltania, úgy a kezeteken levő órába beütve a kódot, sajátos quincy lélekenergiára tehettek szert. Ez egy egyszer használatos lélekenergia átalakító, melynek ideje limites. Ezt tudván megkapjátok a megfelelő terhelést az ügyre, tudjátok, hogy nem bukhattok el. Amennyiben mindannyian feloldottátok a karóra funkcióját, a megbízottak tudni fogják, hogy miről is van pontosan. Ricco maga adhatja a jelenlévők tudtára, hogy mi célja van ennek az egésznek, míg Kiyo egyértelműen már napokkal ezelőtt fel lett világosítva. Most már némileg fölényben érezhetnétek magatokat, de ez még koránt sincs így. Kiyo, neked maga a fiú fürgesége fogja a legnagyobb gondot okozni. Akárhányszor beakarsz támadni, a kicsiny test kitér a támadásod elől. Rövidesen találnod kell valami megoldást, vagy a gyerek túlságosan messze kerül majd a bolttól; nincs idő játszadozni. A többiek Tessai kidouival, valamint Ururu nyers erejével szembesülhetnek. A kislány első fokon ezúttal Shinrát célozza meg, Tessai pedig Riccoról és Gabiról gondoskodik.

[Határidő: Okt. 31]
Vissza az elejére Go down
Ricco Albarracín
Privaron Espada
Privaron Espada
Ricco Albarracín

Férfi
Capricorn Dragon
Hozzászólások száma : 19
Age : 35
Tartózkodási hely : Ott, ahol
Registration date : 2011. Aug. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Rejtélyes utazó
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te10500/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (10500/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyCsüt. Okt. 25, 2012 5:00 am

Hougyoku kutatás I.


Kissé kétségbeesett ábrázatom és hadonászásom láttán az egykori Kidoshuu kapitány tisztelettudó boltos módjára vezetne be a kicsiny épületbe, alávetve magát vásárlója akaratának ezen a kései órán is. Igazán jó ember lenne, amennyiben nem értékelném magasabbra az aljas, számító és kétarcú népséget, kiknek megfejtése jelenti az igazi kihívást. Kiyo Phellera száján is többnyire más csúszik ki, mint amire valójában gondol, habár ő nem egészen az a kategória, aki ezt szándékosan tenné. Ettől függetlenül így is felettébb szórakoztatónak vélem a társaságát, kicsit fájdítja is a szívem, hogy Nidaime Granz úgy döntött, nem mutathatjuk meg, milyen remekül dolgozunk együtt kuncog Tekintve, hogy másik két fracciónja jelentéktelen, így nem igazán izgat egyikük személyisége avagy sorsa sem, valamint szimpátiájukra sem törekszem, így nem visel meg sem Shinra Curiel sötét tekintete és mézédes, ám fenyegető szavai, sem pedig Gabriela Escamilla átlátszó nyájassága. Amennyiben pedig a rájuk háruló feladatot teljesítik, úgy nem lesz összetűzésünk és minimalizálhatom a velük való interakciót.
Nem célunk azonban a boltban legyőzni a párost, így egy pillanatra megállok, hogy az orromból előtörő vérpatakot felitassam egy zsebkendővel. Ez idő alatt szerencsére megérkezik mindkét társam, arcomra pedig kiülhet az értetlenség a hirtelen feltámadó szellő, és a furcsán viselkedő boltosok láttán. Lassacskán elfogott a rémület, ahogy Tsukabishi Tessai rám szól, hogy fogjam menekülőre. Őszinte kétségbeesést mímelve kezdek botladozni, majd el is esek néhány méterrel odébb. A férfi hangneme, kapkodó mozdulatai és meglepett arckifejezése láttán előttem is nyilvánvalóvá válik, hogy a pillanatnyi fölény a mienk a meglepetés erejének köszönhetően, hogy aztán a forgatókönyv alapján szépen átadjuk nekik azt, elhitetve, hogy nem vagyunk elég felkészültek.
Jelenlétem pusztán arra szolgált, hogy instruáljak és a küzdelem irányát terelgessem a háttérből, magába a harcba nem kívántam belefolyni. Megfelelően időzített lépésekkel ketten is elegendőek lehettek a célunk eléréséhez, csakhogy Nidaime számomra kissé váratlanul közbeszólt. A pillangó, mely a két arrancar mellett hozzám is eljutott, komoly fenyegetést jelentett álcámnak, mi több, hiába nem vettek talán észre látómezejük perifériáján a harcnak köszönhetően, elkerülhetetlenné vált, hogy le ne buktassam magam. Yare-yare... Felsóhajtottam, és kényelemesen feltápászkodtam a földről, majd miután leporoltam a ruhámat, szemrevételeztem a számsort. Nidaime Granzot ismerve nem kellett sokáig töprengenem rajta, hogy van egy csavar a kódban, melyet a Neurocomom néhány művelet segítségével volt olyan kegyes, és meg is fejtett nekem. Tekintetem a lélekenergia-átalakítóra siklott, mely talán a kezdetleges elődje volt annak a kifinomult programnak, mely miniszámítógépemben dolgozott. Már tudtam, hogy fogom az előnyömre fordítani a helyzetet és adottságaimat.
Sunyi vigyor telepedett ajkaimra, miközben a saját lélekenergia-átalakítómat működésbe hoztam néhány villámgyors kézmozdulatot elvégezve a levegőben, majd a karórába beütve a kódot, csapatunkból utolsóként én is szert tettem a quincyk jellegzetes lélekenergiájára. Ezzel akaratlanul is felhívtam persze magamra a figyelmet, így ha eddig nem vették észre, hogy én is az arrancarokhoz tartozom, akkor most ráébredhettek. Viszont semmilyen külső nyoma nem volt annak, hogy én is az ő fajukat képviselném, hisz' nekem eleddig alacsony szintű emberi lélekenergiám volt. Ez vált most hasonlóan alacsony szintű quincy reiatsuvá.
- Nahát-nahát... úgy tűnik a parancsnok úgy döntött, ideje felfedni valódi kilétünket. Drága arrancarjaim... mutassátok meg mennyit értek - szólaltam meg. Bizonyára általános zavart okozott számukra, hogy mégis hogy lehet arrancaroknak quincy reiatsuja, de a fő az volt, hogy én színtiszta quincynek tűnjek a szemükben, és a csapat vezetőjének, aki a különleges, quincy-arrancar keverékeket utasítja. Amíg nem kell resurrecciónomat használnom, ki fogom tudni küszöbölni a lebuktató tényezőket kuncog Nem sok kellett hozzá, hogy a shinigami kiszemeljen célpontjául, ennek jele pedig egy csinos zöld nyalábzápor volt. A Gaki Rekkou ugyan ősi kidou, de ismerettáramban szerepelt így is. Igazából mindegy, mi volt az, ahhoz gyenge volt, hogy ne legyek képes felfogni Enerconommal. Levegőben táncoló ujjaim hatására felvillant előttem a digitális háló, mely felfogta és összegyűjtötte a kellemetlen kis sugarakat, a reishit pedig halvány kékesfehér lándzsákká, a Lanza Roja az iménti kézmozdulataimmal kissé átalakított változatává módosítva küldte vissza Tsukabishi Tessaira. Egészen hasonlított méretes nyilakra ebben a formájában kuncog
- A kidou hasztalan ellenem, Tsukabishi Tessai. Majdnem biztos vagyok benne, hogy ismeri a quincyk legalapvetőbb képességét, a környezet lélekrészecskéibe pedig a démonmágiák is beletartoznak. Noha az a kettő minderre képtelen, csakis az olyan tisztavérűek rendelkeznek a tudással, mint jómagam... Nos akkor, azt hiszem itt az ideje megerőltetnem magam, Tsukabishi Tessai... kuncog - szélesedett ki egy kissé vigyorom, fülemről pedig eltávolítottam a keresztet. Jól sejtettem, hogy nem várja meg, amíg megidézem a nemlétező íjamat, a felém reppenő kettős energiagömb elől azonban már menekülnöm kellett... volna. Ám én nem fordítottam a kitérésre különösebb figyelmet, hiszen a terv még mindig az volt, hogy gyengébbnek tűnjünk a valósnál. Csupán annyival kerültem odébb, hogy a robbanás szele megüssön, de komoly sérülést ne okozzon a kidou. Így is megperzselődött a bőröm sajnálatos módon. A kellemetlenebb az ezt követő támadás volt, mely váratlan módon a fejem fölül érkezett, a mágia által keltett por pedig eltakarta a halálistent előlem, így nem láthattam a kézmozdulatait sem. A Gochuu Tekkan kis híján elkapott, kénytelen voltam hozzányúlni egy kicsit veszélyes képességhez. Csakhogy hála a kidou hatalmas méretének, végül nem okozott nagy problémát elbújnom a vasoszlopok mögött, míg Gemelos Sonidóm alkalmazásának köszönhetően utóképem a bakudou fogságába esett.
Végső soron élveztem a fogócskát, és amíg közel nem jönnek hozzám, addig időben reagálhatok majdnem mindenre. Az pedig, hogy magamra vontam a figyelmet, remélhetőleg lehetőséget ad Gabriela Escamillának vagy Shinra Curielnek, hogy ellehetetlenítsék valamilyen úton-módon a shinigami kidouhasználatát. Kissé bosszantó volt egy ilyen erős ellenféllel harcolni, túl nagy volt a rizikó. Az idő azonban még nem jött el az aduászunk kijátszására.
Vissza az elejére Go down
Candy Cane
Arrancar
Arrancar
Candy Cane

nő
Virgo Dragon
Hozzászólások száma : 27
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2011. Aug. 07.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te6250/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (6250/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 1:41 am

Hougyoku kutatás I.

Ó, igen! Kezdődik máris, rögtön a színjáték, olyannyira vártam már, hogy azt ódába se lehet foglalni. Pedig már úgy várom a vér látványát, s mi ama Venus (1) boldogságát, örömét, mert csak a legjobbat adhatom neki, mindezt meg is kaphatja, amint fényes, ragyogó pengéjét az egyik szereplő húsába mártom. Persze csak csekélyen, hiszen most mi alakítjuk piccola Gabrielaval (2) a gyönge, erőtlen rosszfiúkat. ^_^
- Masignore Tessai (3), hát szabad ilyet una bene signorinaval (4)? – billentem oldalra fejemet kérdőn, kíváncsian, amint meglátom ellenfelünk, milyen durva módszerekkel bántalmaz egy kislányt. S még mi vagyunk a rosszak, gonoszak és alávaló fajzatok, hm… perpillanat vitatkozhatnánk erről, azt hiszem, de signorina Natalie (5) nem ezért küldött minket.
Már éppen készültem szerepemhez, rendeltetésemhez hű módon cselekedni és előreszökkenni signore Tessai irányába, hogy közelebbi ismeretségben részesítsem gyönyörűséges, szépséges Venusommal. Csupán arra nem számítottam, hogy az utamba állva megakadályozzák, meghiúsítják előre törekvésem.
- Ohó, ez igen merész piccola signorina^_^ – torpanok meg a leány, gyermek előtt, ki volt oly’ botor, hogy utamba álljon. Úgy vélem, nem lennék jó színész, ha nem tudnék a helyzethez, szituációhoz mérten alkalmazkodni. Széles mosolyom, vigyorom arcomon csak úgy ragyogott, sugárzott a sokkal egyszerűbb ellenfél láttán. Signore Albarracíntól volt szerencsém megtudni, hogy a signorina elsődlegesen két öklét alkalmazza, használja egy ősszeméretetésben. De miért kellene félnem, tartanom egy apróság nyers erejétől? Venusom már a vérére epedezik, szomjazik, nem várathatom tovább!
Pár szökkenéssel a levegőbe kerültem, s onnét egy forgással mögé landoltam, hogy drágalátos, szeretetreméltó Venusommal egy aprócska karcolást ejtsek csinos arcocskáján. Mit gondolsz Venus? Megfelelő ízlésednek, jól érzed magad? Ó, kérlek, felelj nekem mielőbb drága szerelmem, elbűvölő angyalom, tündöklő tündérem, tudnom kell, mit gondolsz, mit érzel!
Ajkaimat megnyalva készültem újabb csapásra apró ellenfelem, küzdőfelem ellen, csupán lépésére nem számítottam. Olyan hirtelen, váratlanul ért, olyan későn szólalt meg fejemben a kis csengő hangja, zaja, hogy már meg is ragadta a signorina azon karomat, melyben Venust tartottam, s mire komolyabban reagálhattam volna már a fuvallat, szellő süvítését hallhattam. Igyekeztem hátamra fordulni alacsony „repülésem” során, miközben óvón, védelmezőn magamhoz öleltem mi ama Venust, hogy semmi bántódása ne eshessen.
Aprót köhécselve a felkavart portól, piszoktól, melyet beszippantott az esés következte után kényszerítette ülő helyzetbe magát, s pillantott körbe, hogy saját szemével láthassa a porfüggöny által feltárt eseményeket, történéseket. Tekintete lassan a mellette heverő kris tőrre kóborolt, vándorolt, miközben kezével már a wakizashit kereste, kutatta. Mindig is úgy érezte biztonságban magát, ha azt kezeiben foghatta, tarthatta, így amint azt magához vette a tőrt is felemelte a talajról, hogy biztonságos helyre tehesse, rakhassa. Jól tudta mit akart az előbb felszínen lévő egyéniség, személyiség, s tudta azt is, hogy mennyire nincs biztonságban. Túl nagy a megmérettetés, amibe szembe kell néznie, tekintenie, majd ő, majd ő helytáll helyette. Ez egy olyan harc, küzdelem, amin nem lehet csupán csak az élvezetekre hagyatkozni, gondolkodni, latolgatni is kell. Ahogy azt Granz-sama is előre megmondta, de az neki nem megy ugyebár… jól kiismerte már, tudja, hogy mennyire lehetetlen, reménytelen ilyesmit rábízni.
- Meg kell köszönnöm kedvességedet, amiért kemény kötelezettséged keresztülhúzva észrevetted szerény személyem színpadra szánt fényűzéstelen fellépését. – a wakizashit dobálva, hajigálva föl – le jobbjával sétál elő a portengerből, s mondja az alábbiakat Albarracín-sannak, majd kérdőn pillant, tekint a pillangóra, lepkére, mely felé lebben. Visszahelyezve helyére az éles, hegyes pengéjű fegyvert koncentrál a felbukkanó apró, kicsiny lényre. Nem kell gondolkodnia azon, hogy vajon honnan jöhetett, érkezhetett, ki küldhette, kézbesíthette, még az aprócska testen, alkaton lévő számokat sem kellet segítségül hívnia ahhoz, hiszen jól tudta anélkül is, hogy eme törékeny állat nem más, mint espadája rajongásának tárgya.
A számkódot szemrevételezve kezdett pörögni, forogni elméje, bár neki ugyan nem a matematikában rejlik tehetsége, ügyessége, hanem az emberek kiismerésében. Ez alapján is tudta, hogy Granz-sama valószínűleg, feltehetőleg egy feladványt küldött számukra, amelyet minél előbb meg kell fejteniük, oldaniuk. Így hát kutatott az emlékek között, de nem a sajátjában, hanem a testében lakozó másik illetőkben, személyekében, s jól tudta, kinél kell keresni. Egyik pillanatról a másikra vált képessé a számadat meghatározására, értelmezésére, hogy azt a mechanikai nyelvre kell lebutítania, ami az apró, kicsiny szárnyas lényen fellelhető. Elméje úgy keringett, mint soha, a számok átváltása nem esett nehezére, csupán addig kellett osztania kettővel, míg ki nem jött a két számból álló sorozat, láncolat. S amint ez megtörtént be is ütötte a kódot a karján lévő panelba, máris kezdte érezni reiatsujában a változást, alakulást, ahogy az egyszerű hollow szintű energiája átcsap, áttér a quincy nép, nemzet által ismertébe.
Igazán elmés trükk egy roppant okos, értelmes arrancartól, erre számított, csupán nem tudta, mily’ formában, módban is érkezik. Amint ezzel végzett sötét íriszei, szemei a kislányra tévedt, ki harcra készen állt előtte. Szomorúan sütötte le tekintetét, fejét megtörten, letörten billentve jobbra – balra.
- Mily’ kegyetlen karma, hogy kicsiny királylánnyal kell erőmet egyeztetnem ellenben társaimmal, talán te nem efféléken elmélkedsz e percben picinyke pirospozsgás pofikád mögött? – kérdezi, érdeklődi, bár választ amúgy sem remél kérdésére, beletörődik helyzetébe, hiszen előző személyisége, egyénisége által megkezdett színjátéknak még koránt sincs vége. Csupán most kezdődik az igazi előadás, melynek ő maga is tagja, részese lehet. Milyen ritka alkalmak, lehetőségek egyike ez!
Türelmesen várt, megadta ellenfelének, vetélytársának azt a kegyet, hogy ő lépjen először, amiért a gyengébbik nem tagja, s ráadásul gyermek is. Így oly’ módon tekinthet a helyzetre, hogy csupán ellenáll, védekezik, vagy esetleg a megfigyelésre igyekszik, törekszik? Ha az első csapások ellen, csupán a védelmére koncentrál, összpontosít, és közben szemrevételezi mozgását, mimikáit, tetteit, akár ki tudja ismerni. Ha nem is alaposan, részletesen, akár életében egy betegét, páciensét, legalább annyira, hogy képes legyen visszacsapni, visszaütni úgy, hogy minél kevesebb legyen a sérülésének faktora.
Akrobatikusnak mondható mozdulatokkal tért ki az első csapások, ütések útjából, félrepörgések, szaltózás, földön való elgurulás és egy kézre állásból való hátrarugaszkodás a nagyobb távolság felvétele érdekében, hátraszökkenések és levegőben való átfordulás, vagy esetleg az apró ellenfelét alkalmazva ugródeszkának vett róla lendületet, hogy utána még több tehetségét fitogtatató könnyed, légies mozzanatokat tegyen a levegőben. A lehetőségeinek hatalmas, óriási tárházából válogatott, melynek meg is lett az eredménye, ugyan sikerült beszereznie egy két pofont és horzsolást a földön, talajon való landolásból, de komolyabb szervi sérülése nem esett, talán bordái sajogtak, zsibbadtak kissé, de nem olyannyira, hogy ne legyen képes mozogni.
Azonban mindez számára elegendő volt ahhoz, hogy viszonylag megismerje, kiismerje a gyermek által űzött erőszakos, minden erejét belefektető harcstílust. Míg erős ütéseivel és nagy dobásaival fejti ki támadásait, addig nem igazán koncentrál saját maga óvására, védelmére, vagyis annyi a dolga, hogy bemerészkedjen a lány személyes szférájába és minden tudását latba vetve egy gyors, sebes és kemény, erős ütést mérjen rá, amellyel nyílt pontot hagyhat rajta egy komolyabb és veszélyesebb csapás beviteléhez. Ha nem más, akkor legalább meggyöngítse, erőtlenné tegye ezzel.
Először is az elméjében kivonalazódni, kirajzolódni látszódó tervet eltereléssel indította, úgy tett, mint aki nem számít a gyermek csapására, hagyta, hogy a közelébe férkőzzön, s amint eljött az idő a kezével tompítsa az ütés erejét, melyet rámértek. Ezt követően megfogta, megragadta a lány ruhájának, öltözékének grabancát baljával, majd jobbjával hatástalanítja az esetleges ütésre indított kis karokat, hogy utána az újdonsült lélekenergiát alkalmazva, reishit gyűjtve talpa alá elrugaszkodhasson a talajtól. Több méterre a levegőbe, égbe, hogy onnan egy rántással lefelé indítsa a gyermeket a kemény földhöz, talajhoz. Mindezt olyan gyorsan, sebesen kivitelezve, végrehajtva, hogy minél kevesebb esélye lehessen a lánynak védekeznie ez ellen és még kevesebb a becsapódás tompítására. Kérdéses az, hogy sikerült e úgy végrehajtania célját, hogy pozitívan jöhessen, térhessen ki belőle, avagy sem?


szavak jelentése:
Vissza az elejére Go down
Kiyo Phellera
Arrancar
Arrancar
Kiyo Phellera

nő
Hozzászólások száma : 55
Tartózkodási hely : Las Noches - azon belül keresd meg, ha nagyon tudni akarod
Registration date : 2011. Nov. 22.
Hírnév : 12

Karakterinformáció
Rang: 96. arrancar
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Cl0te14000/15000Nocturn Vegyesbolt - Page 5 29y5sib  (14000/15000)

Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 EmptyCsüt. Nov. 01, 2012 3:28 am

Hougyoku kutatás I.

Leírhatatlan megelégedéssel tölt el, hogy végre megszabadulhattam attól a három félnótástól a feladatom elvégzésének erejéig legalább. Egy perccel több fölösleges együttműködés azzal a két kiborító hímnemű egyeddel garantáltan a megőrülésemhez vezetett volna, márpedig nekem az eszemre még szükségem van. Különben sem értettem soha, mi a fészkes nemesgáznak kell ezeknek ott lennie velünk, normális intelligenciával megáldott lényekkel egy légtérben lenniük, a kislány pedig még külön rájuk is tesz egy lapáttal. Egy szóban összefoglalva: idegőrlőek. Komolyan mondom, ritkán találkozni még egy ennyire tökelütött bagázsiával, de - és ezen a ponton legszívesebben a fejemre ejtenék egy atomreaktort – még mindig több eszük van, mint Las Noches többi lakójának. ._. Különös tekintettel bizonyos nősténykolóniára egy bizonyos toronyban, akiket legszívesebben egyenként eltennék láb alól, de az nem lenne méltó az én intelligenciaszintemhez, és különben is, akad jobb dolgom is a vérengzésnél. ><
Minden esetre maga a tény, hogy a három kolonctól átmenetileg mentesültem, nem jelent semmiféle vigaszt, hiszen itt van ez az ostoba emberi lény, egy közönséges kis kölyök. Nem értem, miért küzd az elkerülhetetlennel, és mi értelmét látja a dacolásnak a nem létező sorssal, mikor a vak is láthatja, hogy esélye sincs. Ostoba. Felkelnie is felesleges a földről. Pedig én szóltam neki, hogy ha nyugton marad, nem kell szenvednie… annyira. Hah, egyszer akarok jót az áldozatnak, annak sincs haszna! Következtetés: nem éri meg kedvesnek lenni, még egy kicsit sem! Ha rajtam múlik, ez a töpörödött kis pondró még a következő órát sem fogja megélni. És hazudnék, ha azt mondanám, kár érte. Egy nagy frászt kár! Felé lendülök, hogy összecsukott legyezőmmel felnyársaljam, ám sajnálatos módon sikerül kitérnie a csapásom elől. Nocsak-nocsak? A kis héliumagyúnak mégis csak van némi előnye velem szemben? Hah, nevetséges! Felesleges próbálkozás, hogy menteni próbálja szánalmas kis életét. De nem fog sikerülni neki, arról kezeskedem! A kudarc szó nem szerepel a szótárunkban. Legalábbis akkor, ha valóban Natalie-sama fracciónjának vallom magam.
Épp készülnék ugrani ismét, hogy ezúttal végleg koncot csináljak a kölyökből, mikor megjelenik espadám pillangója. Tudom, mire való, és miért van rá szükség, mégis kissé morgolódva veszem tudomásul, hogy most jött el az idő az alkalmazására. Ha a kölyök meglép, nekem végem. Gyilkos pillantással meredek a gyerekre, és fél szememet akkor is rajta tartom, mikor szinte gondolkodás nélkül írom át a kódot a csuklómra rögzített kis szerkezetbe, hogy aztán annak segítségével a lélekenergiám látszólag megváltozzon.
– Talán még nem esett le, de a futás hasztalan – szólok rá a fiúra, hideg, kegyetlen, és mégis, örömteli mosollyal az ajkaimon. Nem hiszem, hogy felfogta, mert csak azért is megpróbálja. Hogy a higany ömlene rá arra a gyönge kis testére! Eh, a hidrogén-klorid szerelmére, minek ez a nagy rohangálás?! >.> Na nem bánom, egy kis ideig még megpróbálom beérni, de a türelmem már igencsak fogytán van. Nem hagyhatom túlzottan eltávolodni se magamtól, se a háztól. Még szerencse, hogy van nálam azokból a savas bombákból, amiket annyira szerettem használni régebben is, mert ez a kölyök most nagyon kihúzta nálam a gyufát. Az egyik legyezőm sonidozás közben elrakom, hogy előkotorhassam azt a számomra oly kedves találmányt, amit épp használni akarok, és oda se nézve élesítem. Célozni sem kell tökéletes pontossággal a hatósugara miatt: amint a földre hull, máris robban, beterítve környezetét a belsejében lévő, igencsak maró hatású savval. Mivel pontosan abba az irányba dobtam, amerre a kölyök szalad, nem sok esélye van kikerülni a hatósugárból: még ha valami csoda folytán a lábszára nem is esik áldozatul a maró anyagnak, a cipője talpa igen hamar megadja magát találmányomnak. Elvégre ez a fajta sav egyedi fejlesztés, hosszú ideig kísérleteztem rajta, hogy ilyen mértékben legyen savas kémhatású. Innentől igencsak kétlem, hogy túlzottan messzire jutna, hacsak nem rendelkezik eleve a savamnak megfelelő mértékben maró, lúgos kémhatású bőrrel. Hah, ez persze lehetetlen! Cseppet sem sajnálom a szenvedés miatt, amit ezzel a kedves kis húzással okoztam neki. Így legalább majd megtanulja, hogy hallgasson a felnőttekre. Na persze, ezt hasznosítani már nem fogja. Kénytelen vagyok felkacagni. Úgy kell az ostoba halandónak!
Elrakom a még kezemben tartott legyezőmet is. Használata a továbbiakban felesleges időpazarlás lenne. Így, hogy mozgásterében nem tud olyan helyre lépni, ahol az út nem marja meg a talpát vagy akár a bőrét, már nem esik nehezemre fél kézzel hátulról elkapni és felemelni, majd szabad kezemmel elővenni a Natalie-samatól kapott ampullát és annak tartalmát a gyerek véráramlatába üríteni. Ezzel vége a hajszának, akár akarna még küzdeni, akár nem. Nem sokára úgyis rájön, hogy már képtelen mozdulni vagy bármit is tenni. Én pedig érdeklődve várom, hogy mikor jön el az a pillanat, mikor végre eljön számára a kétségbeesés pillanata, és elérkezik a perc, hogy valóban halálközeli állapotba kerül. Akkor pedig nem lesz más dolgom, mint elvinni az espadámhoz.


Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Nocturn Vegyesbolt - Page 5 _
TémanyitásTárgy: Re: Nocturn Vegyesbolt   Nocturn Vegyesbolt - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Nocturn Vegyesbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Diáknegyed-