-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Tsubakidai Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
SzerzőÜzenet
Nishimura Ichirou
Shinigami
Shinigami
Nishimura Ichirou

Férfi
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 69
Age : 53
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ex-Kapitány
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te17500/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (17500/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 28, 2013 7:45 am

[Welcome home party]

Nyugtalanságom tovább fokozódik, amint meghallom, miféle szabályok szerint játsszák az említett játékot. Be kell valljam, egyre kevésbé élvezem ezt a kis kiruccanás, pedig olyan jól indult! Szinte még most is képes vagyok felidézni a megkönnyebbülést, amit a különböző kifőzdék, s egyéb édességeket árusító bódék váltottak ki belőlem. Erre most itt ülök a sötétben, s egyáltalán nem találom viccesnek a kialakult szituációt. Egyszer régesen rég kerültem hasonlóba, amikor a diplomaosztó ünnepségen véletlenül rossz felé fordultam a mosdó keresése közben és óhatatlanul is besétáltam egy takarítószerek tárolására kialakított helyiségbe, ahol egy felmosóval támasztották ki a nyílászárót, melynek zárszerkezete már évekkel korábban megadta magát az idő vasfogának, könnyedén beragadt, azonban a kinyitása közel sem volt ennyire egyszerű! Akkor kiabálásomra egy-két órán belül megérkezett a segítség, feltehetőleg most is ezt kellene tennem, ugye? Rigó-chan látszólag nem fogta még fel a helyzet súlyát, Én pedig személy szerint nem szeretném megijeszteni, éppen ezért ajkamba harapva elfojtom ellenérzéseimet, s félelmemet. Felnőtt férfi lévén vajh’ milyen atrocitás érhetne egy szellemvasúton, igaz-e? Kiugrani biztosan nem fogok, innen is émelyítően mélynek látszik a szakadék, inkább tovább szorongatom a kislányt, ha halnunk kell, utolsó leheletemig védelmezni fogom! Igazán heroikus elhatározás ez, érzem, ahogy vénáimon végigszáguld az adrenalin, eltöltve bátorsággal és merészséggel! Ennek ellenére megkönnyebbült nyikkanással veszem tudomásul a nyíló ajtó zaját, valamint a betóduló fényt, tudtam, megmentettek minket! Nyugodtságom ellenben a másodperc töredéke alatt csap át ismét pánikba, amint meghallom a gyermek szavait.
- Nem is igaz! O.O - tör elő belőlem önkénytelenül is a remegős felkiáltás, fogalmam sincs honnan vehette ezt a botorságot, biztos a bezártság miatti sokk vagy ilyesmi. – Esküszöm Szácsi-chan, semmi ilyet nem mondtam Neki, éppen játszani kezdtünk egy játékot, amikor megérkeztetek! Ki kellett volna ugranom a szakadékba, de nem nagyon akartam magára hagyni Rigó-chant, ezért sem tettem meg, gondolom ezért találta ki az egészet! A kishölgynek meg kell tanulnia, hogy nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt szeretnénk…
Nincs is erre jobb példa, mint a kialakult helyzet. Gondolkodás nélkül osztom meg fotósommal az igazat, nem is értem miért talált ki a húga ilyen sületlenséget. Sosem lennék képes ártani egy gyereknek, sőt, igazából senkinek se, nem vagyok túlzottan harcias alkat, amit bizonyára mindenki tud, aki egy kicsit is ismer. Könyörgő szemekkel meredek munkatársamra, hinnie kell Nekem! Teljesen megsemmisülten, lehajtott fejjel haladok a kifelé vezető menet végén, ez a nap tényleg egyre rosszabb és rosszabb lesz! Valamilyen szinten kissé csalódottságot is érzek, hiszen Szácsi-chan pillantásából könnyedén kiolvashattam a kételyt, holott Ő igazán tudhatná mi a dörgés. A vidámpark egyáltalán nem tűnik vidámnak, ennyi erővel egy temetőbe is mehettünk volna, ahhoz jelenleg eléggé gyászos a hangulatom. A bezártságnak köszönhetően tökéletesen elveszítettem az időérzékemet, nem tudnám megmondani, miszerint tíz percig vagy tíz óráig voltunk-e odabent, azonban a gyomromból érkező hangos korgás egyértelművé teszi számomra az utóbbi lehetőség valóságtartalmát. Hangos sóhajtással igyekszem eloszlatni a bensőmből feltörekvő zajokat, valahogy a kialakult légkörben nem lenne szerencsés megemlíteni azt az aprócska tényezőt, mely szerint megtölthetetlennek látszó bendőm ismételten követeli a betevő falatot. A bohócok említésére fájdalmas grimasz jelenik meg vonásaimon, nem kedvelem túlzottan azokat a maskarás fickókat, örökké mosolygóra mázolt arcukkal, bojtos sipkájukkal és nevetséges öltözetükkel. Néhány esztendővel ezelőtt egy vándorcirkusz munkatársa voltam, mint porondmester, eme kis kitekintőmnek köszönhetően tisztában vagyok vele, hogy nem szabad az első pillantásból ítélni, találkoztam nem egy mogorva, láncdohányzó paprikajancsival! Nincs itt semmi más szórakozási lehetőség?! Hallatlan, írni is fogok egy cikket a nem megfelelő kínálatról!
- Megnézhetnénk azokat a standokat is, ahol kisebb ajándékokat lehet nyerni… - mormogom alig hallhatóan, hagyva szerencsejáték kedvelő énemet a felszínre törni. – Célba dobás vagy céllövölde, szerintem lehet valahol a közelben, abban mind kiélhetnénk azt a sok felhalmozódott frusztrációt, ami az elmúlt percekben ért minket. Higgyétek el, jó móka lesz!
Éhségemről egy pillanat alatt megfeledkezem, a könnyű nyeremény lehetősége úgy csábít, akár Micimackót a mézes bödön! Sajnálatos módon több hasonlóságot is fel vélek fedezni a mesebeli karaktert, illetve jómagam között, lévén nem egyszer csípték meg a méhek, amikor túl mohón dugta orrát a kaptárba. Ha egyszer a valóságban találkoznék vele, minden bizonnyal biztosítanám együttérzésemről. Szerénységem is nem egyszer esett már a hamiskártyások ádáz bűvkörébe, elég csak visszaemlékeznem arra a kártyapartira az idősek otthonában, a vén kurafik teljesen kifosztottak, majdnem a nadrágomat is elnyerték!
Vissza az elejére Go down
Desmond Phellera
Espada
Espada
Desmond Phellera

Férfi
Sagittarius Rat
Hozzászólások száma : 340
Age : 63
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 56

Karakterinformáció
Rang: Segunda Espada
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te48500/65000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (48500/65000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyVas. Ápr. 21, 2013 9:17 pm

Welcome Home Party


Zaklatottan igyekszem Sachi~nee azon oldalára, ahol a lehető legtávolabb vagyok Hentai Himojitól, egyúttal szorosan markolok bele nővérem karjába. Persze nem vagyok már gyerek, hiába vagyok tizenegy éves, azonban az elmúlt percek élményei miatt szükségem van arra, hogy minél inkább közelebb tudjam magamhoz Sachi~nee-sant, az egyetlen rokonomat, aki még életben van, és az egyetlent, aki még képes engem szeretni. Mindezt természetesen veszélyezteti Himoji~san puszta létezése, akinek nyilvánvalóan az életcélja, hogy mindezt elvegye tőlem, innentől kezdve pedig én is úgy fogom őt kezelni, mint egy veszélyforrást, ami bármelyik pillanatban elszakíthat az utolsó élő embertől, akinek még jelentek valamit. Hiszen ha Himoji~san elveszi tőlem végleg az én Sachi~nee-sanomat, akkor egyetlen út áll előttem, mégpedig az, hogy visszavisznek a nagyiékhoz, akik pedig utálnak, és azt mondják, gonosz vagyok, ezért pedig én is utálom őket! TT_TT Én nem akarok visszamenni oda, nem akarom, hogy megint megverjenek, és hogy megint úgy éljek, mint akkor, így nincs más választásom. El kell pusztítanom Hentai Himoji kötelékét az én egyetlen Sachi~nee-sanommal. Mindent meg fogok tenni azért, hogy kisajátíthassam a nővéremet.
- A bohócok jók lesznek, köszönöm, Sachi~nee-san. ^_^ - lazítok egy kicsit kézszorításomon, hiszen már nekem is egy picit belesajdult a mancsom, no persze nem kételkedem abban, hogy Sachi~nee-san nem érzett ebből semmit sem, hiszen ő az én Sachi~nee-sanom, aki erős és nagy, és még a nagyiéktól is meg tudott menteni, nem úgy, mint az az ostoba Himoji~san, aki még saját magát sem képes. >w> Bár a céllövöldések is jól hangzanak, meg aztán, gyakorlatilag ugyanott találni a lufiosztogató bohócokat, meg a műanyag halacska horgászósdikat is, így a kettő nem üti egymást. Azért egy picit sajnálom, hiszen így egy kicsit Himojinak is örömet okozunk, úgyhogy sürgősen ki kéne találnom valamit, hogy hogyan tudnék neki még aláásni. >w>
A lufis stand mellett közvetlenül hajtogatja a buta állatkáit a bohóc, mézes-mázos hangon megszólítva engem, és "szüleimet". O.O
- Sachi~nee-san, gonoszak a bohócok! TT_TT - meredek rá a férfira döbbenten, és két lépéssel arrébb állok Himojitól, hiszen tarthatatlan állapot, hogy valaki az apukámnak nézi Himoji~sant! TTT^TTT Azért elkérek egy hajtogatott zsiráfot a túlsminkelt bohóc bácsitól, bár ezek után már csak nem is tartom viccesnek, bármit is próbál csinálni, hiszen egy életre vérig sértett az előbbivel. >.> Aztán, a lufizsiráfot markolászva másik kezemben folytatjuk utunkat a céllövöldék és a sok hasonló játék felé. No persze abban biztos vagyok, hogy mindegyik meg van bundázva, láttam egy műsorban a Spectrumon, így csak azokhoz rángatom oda Sachi~nee-sant, hogy én magam próbálhassam ki őket, amikben biztos vagyok, hogy nyerhetek, például a zsákbamacska, szerencsekerék, és a hasonlók. Aztán meglátva egy gigászi, tényleg hatalmas plüssbarit vonszolom oda Sachi~nee-sant - és kelletlenül bár, de Hentai Himojit is - egy újabb játékoshoz, ahol labdákat kell beledobálni a kiállított vázákba, és legalább ötnek be kell találnia a tízből, hogy nyerhessünk. No persze, tisztában vagyok vele, hogy ez lehetetlen, hiszen egyrészt olyan szorosan vannak egymás mellett a vázák, hogy egyszerűen ellehetetlenítse ezt, ráadásul a labdák többsége sem fér bele a vázákba, túl nagyok hozzá, éppen csak ez messziről nem látszik. ^.^
- Sachi~nee-san, Sachi~nee-san, én akarom azt a barit! *-* Neked melyik tetszik? Surprised Himoji~san biztos van olyan ügyes, hogy megnyerje nekünk az összeset! *.* - lelkesülök fel, amin csak az rontana, ha Himoji~san tényleg megnyerné őket. Neutral
Végeredménytől függően vidáman vagy búslakodva cipelném oda a nem párost, mert akkor vissza kell mennem a nagyiékhoz, és megfizetsz azért, hogy megcsókoltad a nővéremet, Hentai-san, tehát, szóval a duót a céllövöldéshez, amit még én is kipróbálok egyszer. Észrevéve azonban az adódó lehetőséget, ha Hentai Himoji is kipróbálja a céllövöldést, akkor a megfelelő pillanatban megpróbálom úgy lendíteni a zsiráflufimat, hogy úgy tűnjön, mintha Himoji~san a fegyverrek kipukkasztaná. Lenne még egy okom azt mondani Sachi~nee-sannak, hogy Himoji~san mennyire gonosz teremtés, és pusztán azért van itt, hogy az életemre és a boldogságomra törjön. Mivel pedig láthatóan el akarja venni tőlem Sachi~nee-sant, ráadásul cukros kajákkal is akart mérgezni, így egészen biztos vagyok benne, hogy igazam van.
Vissza az elejére Go down
Nagisa Sachiko
Ember
Ember
Nagisa Sachiko

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 84
Age : 35
Tartózkodási hely : A lencse végén, kattintásra készen *w*
Registration date : 2012. May. 14.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fényképész 8)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te4000/12000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (4000/12000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyKedd Jún. 04, 2013 8:46 pm

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Onigiri_confetti Welcome home partyTsubakidai Vidámpark - Page 7 Onigiri_confetti


Nem igazán tudtam immár kivenni, mi is történhetett, valahogy egyikükről sem tudtam feltételezni, hogy hazudna nekem, vagy ártani próbálna a másiknak. Így két tűz között egyszerűen képtelen voltam arra, hogy valamelyikük oldalára állhassak, hiszen sejtelmem sem volt róla, mi is történt. Valószínűleg ugyanazt a sokkot élték át, mint egyes erőszakos cselekmények tanúi, akik sokszor akaratuk ellenére emlékeztek máshogy a történtekre, és igazából nem hazudtak, csupán a rossz élmény egyszerűen átírta az emlékeiket. Ez a magyarázat tűnt a leghihetőbbnek, így nem is gondolkoztam tovább azon, hogy vajon melyiküknek kell hinnem, mert mindketten igazat mondtak, csak máshogy emlékeztek az ijedtség miatt a dolgokra. A mögöttünk haladó Himo~jiisan kezét is megpróbáltam megfogni, nehogy ismét elszakadjon tőlünk, és hogy megnyugtassam, már nincs egyedül, mind itt vagyunk vele. Ettől valahogy én is megnyugodtam, vagyis magától a tudattól, hogy ezzel jót teszek vele, és megnyugtatgatom. Kicsit el is pirultam, ahogy ez végig futott az agyamon, de szerencsére ez a sötétben nem látszott.
Ahogy kiértünk, és a bohócok felé vettük az irányt, továbbra is fogtam a férfi és Ruriko~chan kezét, nehogy ismét elveszítsem őket. Talán kicsit gyerekes volt ez tőlem, ennek ellenére az előzőek tekintetében igazam volt, és megalapozottnak éreztem. Nem is csoda hát, ha így az egyik bohóc azt feltételezte, hogy egy család vagyunk. Első döbbenetemben nem is nagyon tudtam reagálni semmit, csupán ismét pír úszott az arcomra, majd a kissé szomorkás Ruriko~chant magamhoz öleltem, és megsimogattam a haját. Nem igazán zavart az, hogy egy családnak gondoltak bennünket, bár koránt sem éreztem azt, hogy olyan idősnek néznék ki, akinek ilyen korú gyermeke lehetne. Ettől eltekintve, kicsit rémülettel is öntött el az az érzés, hogy egyáltalán nem jelent gondot családként gondolni magunkra, sőt! Elgondolkoztam azon, hogy ideje lenne saját gyermeket vállalni, bár az, hogy ehhez egy olyan férfira lenne szükség, aki nem csak pasiként, de apaként is megállná a helyét, megnehezítette a helyzetet. Lopva Himo~jiisanra pillantottam, aztán le is sütöttem a szemem, elvégre mi a csuda ütött belém? O_O
-
Igen, valóban nagyon aranyos! ^w^ - Válaszoltam felocsúdva, és csak reméltem, hogy nincs az arcomra írva, mik is jártak épp az eszemben. – Akkor nyerjétek meg az összeset. :3
Szándékosan használtam rájuk többes számot, remélve, hogy ha végre együtt csinálnak valamit, abból valami jó is kisülhet, ez a játék pedig teljesen ártalmatlan volt, nem jelentett különösebb, váratlan veszélyt. Legalábbis a Vidámpark érdekében nagyon ajánlom. A háttérben állva szurkoltam nekik, hogy minél nagyobb ajándékot választhassanak, és valószínűleg ennyi pénzért, mint amibe három dobás került, sokkal minőségibb plüssállatokat is vehettünk volna, de azt hiszem, sokkal jobban szereti az ember megnyerni ezeket az állatkákat. Néhány perces dobálás és lövöldözés után azonban éreztem, ahogy valami hűvös szalad végig a gerincemen, majd egy újabb, és végül szinte ránk szakadt az ég.
-
Mindenki fogja a nyereményét és engem, aztán futás a kocsihoz! >w< - Adtam ki szinte parancsba, aztán mindkettőjük kezét megfogtam, nehogy a felbolydult tömegben elveszítsem őket.
Gyors léptekkel haladtunk a kocsi felé, hogy amennyire csak lehet, szárazon ússzuk meg, ami persze a rengeteg ember között szinte lehetetlen volt. Végül néhány perc alatt elértük, és ahogy kinyitottam, mindenki be is pattant. A vezetőülésre ülve, végre kifújhattam a levegőt, majd letörölve arcomról a cseppeket rájuk mosolyogtam.
-
Ez izgalmas volt, nem igaz? Én nagyon jól szórakoztam veletek, szóval menjünk haza, mindenki vesz gyorsan egy meleg fürdőt, aztán megelőzés képpen eszünk egy nagy tál forró levest, rendben? ^w^
Szinte meg sem vártam, hogy válaszoljanak, Ojiisan műszerfalára csaptam, majd elindítottam, és egy fél fordulattal, még a nudlik előtt elhagytam a parkolót. Még dúdolgattam is kicsit a hazafelé vezető úton, mert talán nem ment minden úgy, ahogy elterveztem, azért nem volt ez olyan szörnyű. Még jól is érezték magukat! Azt hiszem… ^_^”


Kösszentyű a játékot! *w*
Vissza az elejére Go down
Nishimura Ichirou
Shinigami
Shinigami
Nishimura Ichirou

Férfi
Capricorn Dog
Hozzászólások száma : 69
Age : 53
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2010. Nov. 02.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Ex-Kapitány
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te17500/30000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (17500/30000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzer. Jún. 05, 2013 10:33 pm

[Welcome home party]

Kis híján leesik az állam, amikor a mázolt képű nevettető családnak vél Minket. Néhány másodpercig tátott szájjal habogok, fogalmam sincs mit lehetne erre reagálni. Rövidesen azonban helyre áll fejemben a kép, a bohócok vicces emberek, ebből adódóan ez is valamiféle tréfa lehet! Amint sikeresen végigpörgettem magamban a hirtelen jött feltételezés ok-okozati kapcsolatát, máris kitör belőlem a kacagás, felhőtlenül, akár a vakítóan kék ég. Nos, való igaz, pontosan fizikai teljesítőképességem csúcsán vagyok, vagyis a lehető legjobb időpont egy utód nemzésére, csak ugye ahhoz megfelelő társ is kell, aki önként és dalolva hordaná ki a sikeres író és oknyomozó riporter, Nishimura Ichirou gyermekét! Azt gondolhatnák az olvasók, bármelyik nőt megkaphatnám magamnak, akit megkívánom, ám ez közel sincs így. Meglepően vallásos nevelést kaptam, fiatalkorom néhány évét egy Berlinhez közeli apátságon töltöttem, egy baptista bentlakásos iskola tanulójaként. Természetesen rövid úton rájöttem, miszerint a szerencsejátékok iránti szenvedélyem, illetve a gyengébbik nem után való szaladgálás nem egyeztethető össze az istenfélő élettel, éppen ezért megszöktem. Közelebb sétálva a céllövöldés standhoz, azt is meg tudom állapítani, miszerint ugyanilyen légpuskával lőtt utánam az apát, amikor átugrottam a kerítésen! Sajnálatos módon nem mehetek oda rögtön kipróbálni a fegyvereket, hanem valami labdadobálós játékhoz cipel Minket Rigó-chan. Magabiztosan bólogatva értek egyet, habár a labdajátékok sosem tartoztam az erősségeim közé, azért megpróbálkozom vele! Az árus biztató - sunyi - mosolyát látva kedélyesen visszabiccentek, majd némi koncentrációt követően útjára indítom a labdacsot. A dobás íve kifogástalan, el is találja az egyik váza száját, azonban kipattan belőle!
- A csudába! - adok hangot elégedetlenségemnek, mialatt egy másik gömböcöt veszek a kezembe, ám ezt meggyúrogatom dobás előtt, hátha ezáltal megváltoznak az aerodinamikai tulajdonságai. - Régebben, amikor még az UT-re (University of Tokyo) jártam, napjában többször is kimentünk baseballozni a parkba. Sajnos nem voltam épp a legjobb dobó, ezért mindig csak futnom kellett, meg néha ütnöm, de azok legalább mentek. Ahogy ez is menni fog, csak hadd összpontosítsak egy kicsit!
Nyelvem hegyét kidugva, összevont szemöldökkel mérem be ismét a célpontot, s visszatartott lélegzettel végzem el a dobást. Majd újra, újra és újra, egészen addig, amíg a tíz próbálkozásomból kettő bele nem talál. Sarok Teljes megsemmisülés! Rezignált ábrázattal vonulok át a másik játékhoz, ezek után minden bizodalmam megszűnt létezni a szerencsében. Utolsó yenemet felajánlom előtted, Fortuna, kérlek tekints eme áldozatra csodálatom jeléül, s segíts meg! Egy csókot is nyomok a papírosra, kizárólag ezt követően adom át a bódé tulajdonosának. Szerencsére némi tapasztalatom azért akad a lőfegyverek kezelése terén, ugyan a katonaságnál konyhaszolgálatos lévén nem sokat harcoltam, mindazonáltal ugyanolyan kiképzést kaptunk, mint bárki más, csupán képességeinknek megfelelő beosztásban részesültünk. Az elhatározás új életre kell bennem, valamit mindenképp nyerni fogok, ha le kell lőnöm hozzá az árust, az sem érdekel! >.> Mindenki legnagyobb megkönnyebbülésére erre nem kerül sor, hisz' lövedékeim sorra célba találnak, ezért pár perc leforgása alatt máris gazdagabbak lehetünk egy emberméretű, hupikék plüssunikornissal! A lufizsiráf sajnálatos vége miatt kárpótolom ezzel a kislányt, nemes egyszerűséggel átadom Neki a játékot, ami egy hozzám hasonló megtermett férfi számára is nehéz lenne, nemhogy egy tizenegy éves lányka számára. Miután sikerül előbányászni a plüssrengeteg aljáról, távoli morajlás üti meg a fülemet. Nagyot szippantok a levegőbe, kifinomult szaglásomnak köszönhetően hamar felismerem a jelenséget. Vihar közeledik, az statikus elektromosság okán keletkező ózon jellegzetes szaga megcsavarja orromat. Épphogy végig tudom gondolni, máris zuhogni kezd az eső, így kirándulásunk gyors véget ér.
- Támogatom az ötletet, Szácsi-chan! - értek egyet a felvetéssel, miután mindannyian elhelyezkedtünk az ősöreg járműben, kényelmesen elsüppedve a kiült anyósülésben, hallgatva a vízcseppek kopogását. - Aztán süthetnénk abból a fincsi csokis sütiből, amit hoztál a múltkor. Sajnos idő előtt elfogyott, így nem tudom felajánlani, hogy átviszem... T.T
Nos, igen... Az Én kuckómban nem kell attól tartani, miszerint megromlik az étel, néha már-már az is csodaszámba megy, hogy egyszerűen van ideje kihűlni. Amit egyébként értelmetlennek tartok, minden főzött finomság melegen a legjobb, hidegen egyedül a fagylaltot kell fogyasztani! A gondolat hatására gyomrom hangos mordulással jelzi egyetértését, míg személyem némileg rémülten kapom fel a fejem, elég közelről hallatszott ez az égzengés! Remélem épségben hazaérünk, s nem csap villám a kaszniba... .___.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te10200/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (10200/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzer. Nov. 20, 2013 9:34 am

Záróra után - Terülj, terülj, asztalkám

Keserédes kettősség kísér, ahogy az élők közé furakszom. Érezni, tapintani, ízlelni vágyom halandóságuk, egyszerű puszta létük. Kéjesen dörgölőzöm törékeny porhüvelyükhöz, élvetegen figyelve, hogyan rebbennek el érintésem nyomán. Rettegésük a láthatatlantól felcsigáz, játékszerekként tekintek már rájuk. Irigyelném, milyen gondtalan is ez a fajta lét, ha emlékeimbe nem szüremlene megannyi keserűség saját emberi múltammal kapcsolatban. Így mégsem tekinthetek rájuk úgy, mintha sajnálnám tőlük, sokkal inkább őket szánom, hogy még nem léptek tovább. Hazug lennék ha állítanám, visszavágyok ezen törékeny formába. Hiszen segíthetnék rajtuk! Egyetlen pillanat alatt véget vethetnék földhöz kötött szenvedésüknek. Noha saját részemmé lennének, ezzel megnyugvást mégsem kínálva, vállat vonva, nem törődve tovább haladok. Éhségem úgy sem csillapítanák. Hagyom, hogy vakon tovább hömpölyögjenek körülöttem, s talán kegyetlenség, hogy az életre bízom őket, ma nem én leszek, ki elhozza számukra a megváltó halált. Különös, furcsa érzés, hogy részvétet táplálok irántuk, hiszen élveznem kéne gyötrődésük.
~ Szánalmas vagy…~ Nem firtatom igazát, az önsajnálat valóban nem vezet sehová. Kilépve, elhagyva a tömeget félre állok, hátat fordítva tovább kutatok, keresve valamit, mivel végre jól lakhatok. Órák, évek, ezredek telnek el, míg céltalan bolyongok, nem is igazán keresve, miért ide jöttem. Megbabonázva figyelem, ahogy a nap nyugovóra tér, nyomában ködfüggönyt húzva, s mintha csak ettől elrettenve fogyatkoznának meg a járókelők, lassan kiürülnek az utcák. Vagy talán csak a késői órának köszönhető, már nem lézeng körülöttem a söpredék. Nem is erőltettem meg magam igazán a siker iránt, de keresésem továbbra is eredménytelen. Valami ismét eltereli figyelmem. Réveteg tekintetem közeli helyre téved, fényeivel molylepkeként vonzva magához. Végigtekintek a kihalt vidámparkon, gyönyörködve a szebbnél szebb díszvilágítás kavalkádjában. Jóval záróra után sodródva felé, néhány takarító sürög már csupán, lustán, egykedvűen tologatva maguk előtt a szemetet, hogy másnapra rendbe tegyék. Eltekintve a fényektől, halottnak tetszik az egész. Szépnek, de halottnak. Mit élveznek ezen annyira az emberek? Válaszok után eredve járulok közelebb a rejtélyhez, máskor eleven, most csendes, élettelen játékszerekhez. Rácsok mögött sorsukra hagyott, bánatosnak tetsző plüssállatok sorakoznak, kik mintha már feladták volna a reményt, hogy egyszer gazdára lelnek. Üveges tekintetű, fájdalmas pózba faragott, átszúrt testű lóalakok, az örökkévalóságig fájdalmas kínba feszülve, míg az enyészeté nem lesz a körhinta. Vergődésében megfagyottnak, csontvázzá aszott, állványzatra feszített óriáskígyónak tetszik a hullámvasút. Éhező, kitátott szájként figyel a szellemvasút bejárata, a köré rajzolt szörnypofa még jó ideig nem fogyaszthat most látogatókat. Síron túlinak, fájdalmas sikolynak hat a lánchinta függőinek nyikordulása a szélben. Tovább haladok, hídhoz érve a korlátra támaszkodok, epekedve tekintek alá a sötéttől feneketlennek tetsző mélybe, noha csupán csak néhány méterre van alattam a kis tavacska. Nem messze a parton elhagyottan ringatózik a ködlepte víz felszínén egy kis ladik, s mintha ez is csupán kísértet lenne, páragomolyon látszik úszni, nem látni alatta a tó tükrét. A mesebeli kastély ég felé törő tornyain a függeszkedő tündérfélék lesben álló démonná torzulnak vetett árnyékaikban. Innen nézve a csodapalota is inkább fest szellemjárta helynek, mint kislányos fantáziák otthonának. Az óriáskerék felé veszem az irányt, az egyetlen, mi most nem emlékeztet másra, mint ami valójában. Nagysága mellett aprónak érezve magam könnyed mozdulattal rugaszkodom el, hogy nyomasztó magasságát leküzdve a fémszerkezet csúcsára telepedjek. Alattam fokozatosan kialszanak a fények, a néhány még itt lődörgő munkás is elhagyja a parkot. Gyenge szélroham söpör végig az elhagyott játékok közt, megelevenedni látszik a gomolygó párafal a holdfényben. Fentről tekintve alá a sötétbe borult helyre a jótékony feketeségben életre kelni látszanak a ködszellemek, akár csak erre vártak volna. Merengve figyelem a föld felett sikló fehér foszlányokat, azon töprengve, hová tartanak. Tűnődésemből bizsergető érzés ránt vissza. Mintha valami járna a közelben. Ha idáig nem siettettem, most sem szaladok elébe, hogy kiderítsem. Végtére mégis csak megérte volna elhagynom a palotát? Lehunyt szemmel koncentrálok, keresve a nyugalmamat megzavaró lélekenergia forrását. Nincs egyedül. Mintha csak tündérmesében lennék, úgy tűnik, a főfogás önszántából, saját lábán járul a vacsoraasztalhoz. Vagy talán egy gondolatra járok velük és a közeledők is napi betevőként tekintenek rám?
Vissza az elejére Go down
Hernando Rivera
Arrancar
Arrancar
Hernando Rivera

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 28
Registration date : 2013. Apr. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: festőművész
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te5800/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (5800/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyCsüt. Dec. 12, 2013 2:07 am

Záróra után - Szürrealisztikus hármasfogat



- Jó estét, jó estét, jó estét!
Nem hallja senki, talán csak Leon maga, de ez miért zavarná, ha egyszer jól érzi magát? Igazán megbocsájtható, tekintve, hogy milyen rég volt alkalma ily módon szórakozni. Na persze halottként ez picikét máshogy megy, mint míg élt – hogy az eltelt bő évszázadról ne is beszéljünk -, de az élmény ugyanúgy megvan.
Vidámpark, vagy mi!
Megborzolja egy kisfiú kócos séróját, aki csodálkozva néz fel, még egy ilyen furcsa szellőt! A lélekenergiát nem érzi, ahogy nem érzi itt valószínűleg egyetlen későig maradó halandó sem, hiába szlalomozik köztük egy kísértet a derűtől valósággal táncos léptekkel. Mi több, az illető hulla, amellett, hogy szinte gyerekesen jól érzi magát, nem átall apró, spontán csínyeket elkövetni a felszabadult kölyöksereg javára és a rosszarcú felnőttek rovására. Itt apró tulajdonáthelyezések történnek, és nagy, ámuló szemek honorálták a semmiből felbukkanó édességet, ott meglepő helyzetek, ami ellenállhatatlan nevetést vált ki az ifjúság közeli képviselőiből… Szinte úgy tűnik, ő még mindig elmulasztotta a felnövés örök kötelességét, no de hát ő mindig is a kicsik oldalán állt.
Ami azt illeti, egyáltalán nem érzi rosszul magát…
- Jól van, innen jó lesz!
…de nem szórakozni jöttek. Dolgozni akar. De miért ne töltené el kellemesen az idejét, míg megvárják, hogy eltűnjenek a civilek?
- Most már idejöhetsz.
Keretet formál az ujjaiból, és vigyorogva szemügyre veszi rajta keresztül a célpontot, míg Leon, akit korábban kiparancsolt az emberek közül, odaüget mellé. Mindig is roppant festőinek találta ezt az óriáskereket. Ami azt illeti, egy képet is megérdemelne, nemde? A probléma, inkább az, hogy errefelé reggeltől estig halandók nyüzsögnek. Így aztán kénytelen először a helyszínen rajzolt vázlatot készíteni, majd a műtermébe visszatérve…
~ Eh?
A lélekenergia úgy csapja meg, mint egy illat, ami ismerősnek érződik, csak éppen nem tudni, honnan. Las Nochesben hamar megtanulhatta: a számára még idegen fajtársai keltenek benne ilyen benyomást. Hmm… Ez van, ha csak egy kicsit is mással köti le magát, mint a külvilággal. Ez most biztos vadászik vagy valami. Egy dolog, ha a feketecsuhások őrölgetik az idegeit, na de a sajátjai? Ez nem szép, igazán nem szép.
Ami persze nem ok arra, hogy ők is udvariatlanok legyenek, nemde?
- Halasztunk! – jelenti be a helyzethez képest derűsen, majd könnyedén elrugaszkodik a talajtól, egyetlen szökkenéssel elérve az óriáskerék tetejének magasságát… Ahol végre megpillantja a különös, morbid érzetet sugárzó illetőt.
Ejnye, csak nem hölgytársaságot kaptak?
- Buenas tardes, Señorita! – hajol meg röptében kifogástalan udvariassággal, majd teljes természetességgel letelepszik a hideg fémre a szédítő magasságban, mintha csak a műtermében ülne le csevegni egy kicsikét. – Ha szabadna kérdeznem, mi hozta ide ilyen kései órán? Tán csak nem a belépő kispolgári szokását igyekezett megkerülni a zárás utáni érkezéssel? – és derűsen fölkuncog a pocsék viccen, azon sem zavartatva magát, ha esetleg ő az egyetlen, aki ezt teszi. Ő remekül érzi magát, és az a fő.


/Kicsit sárga, kicsit kései, de a miénk./
Vissza az elejére Go down
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te7300/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (7300/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzer. Dec. 25, 2013 12:11 pm

Egykedvűen baktatok az eszenciális sötétség birodalmában, sosem voltam oda ezért a helyért. Inkább végezném még egy arrancar gyomrában is, minthogy itt zuhanjak az örökkévalóságig, vagy talán tovább is. Ez a hely nem ismer sem Istent, sem embert, s a mi fajtánkat is nyom nélkül falná fel szó szerint feneketlen bendőjével. Ha létezett is valamilyen terv is a teremtésre, itt baromi nagyot tévedtek. Vagy csak elfeledkeztek róla, ki tudja. Lényeg, hogy a lidérc fia minél hamarabb átevickéljen rajta. Főleg ha a mestere szólítja a túloldalról, a teljes festőkészletével. Ha egy darabot is elveszítenék a nyakamba lógatott felszerelések közül, valószínűleg még ennél a helynél is rosszabb büntetésre számíthatok.
A gondolatra kicsit gyorsítottam a lépteimen, a magam kreálta pilonon, s pillanatokkal később már a halandók világán téptem sebet. Ezt a részt már sokkal inkább élveztem. Orromat elöntötte a finomabbnál finomabb lelkek illata. A nyál is összefutott a számban, habár tudtam, a vidámpark vigadozó népe számomra tiltott préda. Hernando utasítása szerint a közelükbe mennem is tilos, ez a játszótér most csak az övé.
Jól nevelt házi macskaként követem egy ideig a levegőből, aztán megunva az apró csínyei figyelését, letelepszem az egyik épület tetejére. Nem mintha nem szórakoztatna engem is a halandók vaksága, de ha már egyedül maradtam egy festőkészlettel, talán kideríthetem, mit kedvel annyira ebben Hernando. Óvatosan leteszem a hátamról az állványt, a nyakamban lévő dobozból pedig elkezdek kirámolni a harmadik kezemmel. Mindent gondosan megjegyzek, hol volt, nehogy a gyanú árnyéka vetődhessen rám.
Az első, amit le kell teszteljek természetesen, az a festékek íze természetesen. Kinyomok egy kis cseppnyi pirosat a tetőre, és először csak szaglászom. Egyértelmű, hogy nem emiatt szereti, mert valami förtelmes szaga van. Talán majd az íze kárpótol! Hisz mi másból lehetne, mint vérből?! Óvatosan kidugom a nyelvem és épp csak megérintem a festék pacát, majd egy nagyot ugrok hátra. Sosem éreztem még ilyen keserűt, úgyhogy látványosan köpködve és prüszkölve próbálok megszabadulni az íztől, mikor Hernandó szólít.
Gyorsan összekapom a holmit, és reménykedve, hogy nem lett piros az orrom, odaügetek hozzá. Habár aggodalmam talán alaptalan, mikor alkot se hall, se lát. Simán megúszhatom a dolgot, ha nem történik semmi, s csak ezt az óriáskereket skiccelgeti fel, míg én elszundíthatok egy sarokban.
Kellemetlen érzés kerít hatalmába, mikor engem is megcsap az új lélekenrgia. Baljóslatú hömpölygése a lebukásom előhírnöke is lehet, nem is beszélve egy kiadós csatáról. Nem nehéz kivennem a rezgésekből, hogy gazdája egy újabb arrancar.
Én nem siettetem annyira a találkozást, mint a gazdám. Sosem jöttem ki a fajtájával. S egy együgyű lidérctől úgysem veszik, zokon ha nem köszön. Hatalmasat ásítva sétálok át a kihalt vidámparkon az óráskerék lábáig. Innen még a vidám üdvözlést is hallom, ami egyértelművé teszi, hogy gazdám újabb nösténnyel találkozott. Valószínűleg sokáig maradunk, úgyhogy még egy kis játékra is jut időm. Bevetem magam a kerék fém csontvázába, és kocsiról kocsira ugrálgatok fel rajta. Ez persze a fentieknek valószínűleg kisebb földrengést jelent, de nekem legalább nem lesz unalmas a feljutás. Ha sikerül felérnem anélkül, hogy leráznám kettejüket, akkor ott helyezem magam kényelembe, ha átteszik székhelyüket, akkor is valahol Hernando közelében gömbölyödöm labdává.
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te10200/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (10200/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyKedd Dec. 31, 2013 10:48 pm

Záróra után - Lidérctánc


Kezem szemem elé emelve maszkként takarom el előle, résnyire nyitott ujjaim közt tekintve rá, takarásában a hóhér mosolyával fogadom köszöntését. Vajon játékszerként is volna ilyen jókedvű? Még fontosabb, volna-e társ a játékban, vagy magamnak kéne azzá tennem? Talán ha tudná, mint egykor társaim, a legtöbb, szűkölve, farkát behúzva kotródna az utamból. S így lesz kegyes dolog az ismeretlen.
~ Jól nevelt úri hölgy létedre játszani az étellel? ~ Elégedetlen morgolódik a visszhang, hogy tétlen veszem az ostoba fecsegést. Kimondatlanul is tudom jól, leginkább azt várná, hogy fussak. Mégsem alkalmas az idő, hogy kétkedésem fejezzem ki pártfogóm szándékaival szemben. Nem áltatom magam, nem csupán a kiadós vacsora gondolata tart közelében. Megmagyarázhatatlan vágyom más hangra, mint az alaktalané, ki örök társaságként kísér, most mégsem érem be ennyivel. Utóbb talán, ha meguntam, visszatérek az eredeti tervhez, ám most kíváncsiságom késztetőbb, mint éhségem.
- Mi másért tettem volna? – kérdezek vissza, magamban gondolva csak, ostoba. Mit akarna egy magamfajta egy üres parkban, halott játékszerek közt? Ha csak nem olyan ostoba, mint a kérdező, magam sem tudom biztosra, mit keresek még itt. S lám, már is van közös bennünk: ő balgaságot kérdez, magam pedig ugyanily esztelenséggel cselekszem. Értelmetlen tettem szülte értelmetlen kérdéséért mégsem hibáztathatom, céltalan kóborlásom egy kihalt vidámparkba valóban ésszerűtlen.
Nem tudhatom, s ő sem tudja, mi vár ránk szemben a másikkal. Távol áll tőlem, hogy ne az legyek, aki vagyok, mégis állhatatlan a késztetés, hogy mást mutassak. Felcsigáz a gondolat, lehetnék-e más, mint aki eddig voltam? S tudnia kell-e, ki vagyok valójában? Megrémít egy pillanatra, én magam tudom-e, s tudtam-e valaha, árnyékok árnyékában? Megingásom, máris érzem, szánalmassá tett. Óvatlanná, hagyva, hogy kétségeim nyomot hagyjanak rajtam, mit, ha másik kellően jó megfigyelő, e botlás nem maradhatott rejtve előtte. Észbe kapva újra maszkot öltök, lerázva a szánalmast, visszatérve szerepemhez újra mosollyal, téve úgy, mintha mi sem történt volna.
- Van neved, idegen? – közelebb hajolok, mit sem törődve azzal, hogy közelségem már-már illetlen, hovatovább, akár fenyegető. Mintha csak aurájába furakodva próbálnám magam meglelni a választ, meglátni a lidércfény vetette félhomályban. Mindeközben nem megfeledkezve a másikról sem, hogy is tehetném, mikor épp lebontani készül alattunk az óriáskereket. Érdeklődve figyelem a megjelenő másikat, furcsállón, leplezetlenül bámulom a közénk telepedő nagymacskát, hiszen mint ilyen, legutóbb cirkuszban láttam hasonlót.
- Vagy akár a cicuskának? – mintha már nem is érdekelne a válasz az első névre fordulok el hirtelen, Travesía lámpásának derengő fényében szemlélem közelebbről a lidércet, tőle is feleletet várva. S mintha nem tartanék tőle, hogy a furcsa küllemű nagymacska utóbb a fél karommal távozik majd, merészkedek hozzá közelebb. Beleegyezését sem kérve engedek a késztetésnek, simítok végig sörényén. Eljátszok a gondolattal, ha kedvem lenne, talán meg is tartanám, színében hozzám illőként. Furcsamód meglep az ötletem, hogy nem csupán a bundáját fali díszként, hanem élőn, egészben kívánnám magam mellé.  Ha másként nem is, hát gazdátlanná tenném, mi biztos módja lenne, hogy megszerezzem, mit akarok.
~ Vigyázz, mit kívánsz!~ S talán képzelem, fenyegetőn mozdulnak meg az árnyak, óva intve, hogy ostobaságot kövessek el. Lemondón sóhajtva veszem tudomásul, hogy még mindig ketten lennének ellenem. Egy trófeáért - mely ugyan nem akármilyen- elbukni, most mégsem engedhetem meg. Kissé csalódottan, azt mégsem mutatva fordulok vissza a férfi felé, újra csak játszva, ártatlanságot színlelve.
- S benned vajon mi ébredt fel késztetésre, hogy egy ilyen helyre gyere? – nem is törődve holmi illemmel, úgy érezve megengedhetem magamnak tegezem, nem szólva meg érte, ha ő ugyanígy, vagy akár ellenkezőül tesz. Tovább, így újabb újabb szintre lépve emelkedek fel mellőle, úgy érezvén bármit szabad, ha nem tiltakozik, érte nyúlok. Szabályok nélküli játékomban kezénél fogva magam felé húzom, s ha nem hagyja, úgy szívélyes kérésnél erősebben késztetem, hogy magam mellé vonjam. Szemközt állva, ahogy egykor illő volt, mint tanultam, meghajlással, mosollyal arcomon hívom táncba, azzal sem törődve, hogy nem nekem való e helyzetben a párválasz. A továbbiakban már engedek, rábízom, hogy azt miként járjuk, viszonylag biztosan állva a kihívás elé, hogy negyed évszázad távlatából, klasszikusból nem tud majd újat mutatni.
Vissza az elejére Go down
Hernando Rivera
Arrancar
Arrancar
Hernando Rivera

Férfi
Sagittarius Pig
Hozzászólások száma : 73
Age : 28
Registration date : 2013. Apr. 07.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: festőművész
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te5800/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (5800/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzomb. Jan. 04, 2014 4:41 am

Záróra után – Lidérctánc

Igazán elbűvölő hölgyeménnyel hozta össze a sors, mi tagadás. Olyan a mosolya, mintha a Halál Angyala öltött volna női alakot, hogy szegény, gyarló bűnösöket még egyszer, utoljára felvidítsa. Csak a gesztusnyelve sajátos egy kicsit. Azt például ha megölik, se tudná megfejteni a férfi, miért takarta el a másik az arcát, mikor megszólította. Ennyire talán mégsem ijesztő jelenség ő, vagy igen? Azt valahogy kétli, hogy pirulásra késztette volna a nőt…
Nos, biztos megvan rá a maga kellően morbid indoka.
A válaszra derűsen bólint, mintha pontosan ezt várta volna. Hogy ez bármilyen értelemben megingás lett volna, nem tűnik úgy, mintha feltűnt volna neki. E pillanatban szemmel láthatólag jobban leköti, hogy az ülőalkalmatosságául szolgáló fémszerkezet panaszos reccsenésekkel himbálózik alatta, minthogy a másik gondolatait próbálja kibogozni.
- Megbocsájt? – kérdez közbe szórakozott hangon, majd a hideg vasról áttelepszik a puszta levegőre, olyan természetességgel, mintha egy kávéház asztalánál ülne egy székkel odébb merő úri szeszélyből. Így éri a másik kérdése, melyet zavartalan mosollyal fogad.
- Hernando Rivera, szolgálatára, señorita.
Hajol meg ültében kissé hanyag eleganciával, majd változatlan, merőben társasági arccal hagyja, hogy a nő odahajoljon hozzá. Nem mozdul, csak a szeme követi a másikét. Ha a nő az auráját próbálja meg kifürkészni, hát a férfinak kétségtelenül sikerül ugyanez, legalábbis bizonyos fokig… És nem tetszik neki, amit érez, határozottan nem. A másik lelke… hideg. És valamiféle paradox módon egyszerre hóvakságot hozóan világos és éjsötét, amit nem tud hova tenni. Hogy is lehetne valami egyszerre fehér és fekete?
Biztos csak ő téved.
- Nos, a „cicuska” már maga is be tud mutatkozni. Nemrégiben nyerte vissza a beszédkészségét, amiért dicséret illeti.
A mosolya egy kicsit még szélesebbre húzódik, ezzel párhuzamosan pedig kezd elszivárogni belőle a valódi derű, hogy apránként, percről percre átadja a helyét valamiféle baljós udvariasságnak. Leon láthatta már ezt a jelenséget, s tudhatja azt is, hogy a mexikói nem ereget csak úgy dicsérő szavakat az irányába; sejtheti hát, miféle lelki folyamat megkezdődésének lehet szemtanúja. S ha a mexikói tudná, miféle gondolatok keringenek most a nő fejében, valószínűleg csak még szélesebben mosolyogna.
Az érte nyúló kézre fölpillantva egy kicsit feljebb siklik a szemöldöke, aztán elfogadja a hívást. A képzelt szín változik; immár nem egy kávéház asztalánál ül kedélyes csevegés közepette, hanem barokk táncteremben ült le pihenni egy keveset, mielőtt sor kerülne az azon esti hölgyválaszra. S most újra felkel, mert egy ifjú leányzó kegyével tüntette ki, s neki nyújtotta a kezét, barátnői kuncogása közepette.
Hagyja, hogy a másik magához húzza, miközben közben a férfi – illemtudó táncos módjára minden kényes vagy hirtelen mozdulatot kerülve – a nő hátára siklik, s felveszi vele a keringő alapállását. Gyanúsítgatták már jó néhányszor, hogy hozzá leginkább a tangó illenék, talán a másik is erre számított a férfi által használt megszólítás után… Ahhoz azonban intim hangulat kell, nem olyasféle, ami jelenleg ködlik benne. Ehhez jobban illik a keringő.
- Az volt a szándékom, hogy megörökítsem ezt a helyet… - sima léptekkel indul meg a feketedő mélység fölött, biztos kézzel vezetve a másikat. Ez egyébként egy kissé őt magát is meglepi. Nem is emlékszik, mikor keringőzött utoljára… Valóban, a hangulat. jól választott, úgy tűnik. - Azt a percet, amikor ráereszkedik az alkony. Egy festményt igazán megérne, nemde? No de… - vált témát mosolyogva. Még mindig változatlanul mosolyogva. – Önnek még a nevét sem tudom. Talán nem veszi tolakodásnak, ha rákérdeznék…
Vissza az elejére Go down
Leon Escorpion
Hollow
Hollow
Leon Escorpion

Férfi
Leo Goat
Hozzászólások száma : 38
Age : 32
Registration date : 2013. Apr. 25.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te7300/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (7300/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzomb. Márc. 15, 2014 6:44 am

*Épp csak kényelembe helyezném magam, mikor hirtelen borzongás fut végig a hátamon. Még sosem akadtam össze olyannal, aki csak úgy végigsimított volna a sörényemen, vagy úgy egyáltalán hozzámért volna, persze leszámítva a néhány jól irányzott harapást vagy rúgást. Meglepetésemben még odaharapni is elfelejtettem, s habár máshoz nem magamhoz azért muszáj őszinte legyek, egész kellemes érzés volt, még ha nem is tudom mihez hasonlítani. Reflexből emelkedik meg kicsit a hátam, szinte könyörögve még egy kis simogatásért, de aztán észbe kapok, és szembefordulok az arcátlannal. Egész kellemes arca van a leányzónak, de szemei szinte megriasztanak. Egy pillanatra mintha megcsillanna benne valami, vagy valaki, aki hátulról figyel. Mintha nem egyetlen személlyel néznék szembe. Persze egy igazi nagyragadozó nem mutathatja ki ha megijed, így csak egyet morrantam, és hagytam, hogy ellibbenjenek táncolni. A merevség azonban akkor sem akart engedni a tagjaimból, mikor Hernando olyan ritka dicséreteinek egyikét zsebelhettem be.*
- Leon… - Ejtem ki nehézkesen krákogva a nevem, habár magam sem tudom hol szedhettem fel. Mintha csak mindig itt lett volna a tudatalattimban, s csak arra várt volna, hogy feltegyék nekem a megfelelő kérdést, a megfelelő helyen. Persze macskaként ez a gondolat is hamar tovaszállt. Tudatosság ide vagy oda, a lidérc lét legnagyobb hátránya, s talán előnye is, hogy keveset tervez, s nem rágja magát felesleges kérdéseken.
Nem is beszélve az előttem kibontakozó táncról, ami szinte teljesen elbűvölt. Még sosem figyeltem meg, hogy ehhez hasonlót cselekedtek volna HM-ben az arrancarok. Arra emlékeztetett, ahogy a kobra próbálja elbűvölni áldozatát, körbefonva a szerencsétlent akaratával, legyűrve annak természetes menekülési ösztönét. Itt azonban ketten ropták a hipnotikus táncot, mintha csak egymást próbálnák elbűvölni. Mintha közös megegyezés alapján mindketten fel akarnák adni józan eszüket, s kettő helyett egyetlen akaratgyenge masszává változni. Szemeim egészen kikerekednek, s pofámra is valamiféle elképedés ül ki. Sok mindent elhinnék a gazdámról, de azt, hogy feladja szabad akaratát, legalábbis nehézkesen. Így leesett állal baktatok oda hozzájuk, kissé a földhöz lapulva, és néhány centre állok meg tőlük, nagyon ügyelve arra, nehogy hozzám érjenek, majd a mancsomat óvatosan előrenyújtom, hogy megérintsem őket. Hiszen érvelésem alapján nyilván csak délibábok. majd ha hozzájuk értem rögtön hátra is ugrom ijedtemben, hogy mégiscsak húsvér lényekkel van dolgom. Ezután körbejárom őket, s a ha nem csinálnak újra semmi furcsát, akkor érdeklődésemet vesztve indulok meg a vidámpark játékai közt. Halandót ugyan rég nem ehetek, s közéjük sem mehetek, de pont ezért lettek érdekesek a játékok. Bármihez hozzányúlhatok, de ezekhez nem érhetek nappal, hiszen elég nagy feltűnést keltenék a tömegben, így azonban minden szabad préda. Először az erőpróbán próbálok szerencsét, de felborzolt szőrrel, és fújva hagyom ott amikor elkezd hangosan csengeni. Így inkább egy nyugisabb elfoglaltság felé nézek, elkezdem a karmom élesíteni a kellemesen puha plüss halmokon, amikből a létező legkényelmesebb ágyat kezdem faragni magamnak.*

(Elnézést a rengeteg késésért>.<)
Vissza az elejére Go down
Nayara Tarin
Arrancar
Arrancar
Nayara Tarin

nő
Leo Hozzászólások száma : 45
Age : 321
Registration date : 2013. Nov. 12.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 57. Arrancar, Diego Canino fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te10200/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (10200/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyPént. Márc. 21, 2014 9:55 am

Záróra után - Lidérctánc


Nagymacska szelídítésben, habár elsőként teszem, kiválóan szerepelek, nyugtázva zsebelek be magamtól érte dicséretet, hogy meggondolatlanságom bajhoz nem vezetett. Mit lehet tenni, megálljt parancsolni magamnak, kísértésnek képtelen, mégis jutalmat lelek, hálásnak tetszik a lidérc a simogatásért. Törékeny még, bármi legyen ez, egy pillanattal később szembefordul velem, így tovább nem erőltetem. Idővel, miből annyi, mint csillag az égen, még megenyhíthetem, hozzá is csak türelem kell. Mire feleszmélne, ragadozóból kezes bárány lesz. Mindehhez jó úton haladva, már a nevét is tudhatom, saját hangján hallva.
- Jó kiscica – hogy láthatóan jelenlétem még nem deríti jó kedvre, türtőztetem magam, hogy újabb érintéssel illessem, nem engedek most késztetésnek, hogy fülvakargatással búcsúzzak tőle. Még így is, egyre erősödik bennem, bármi legyen is az ára, megszerzem. Hogy ehhez egy lépéssel közelebb legyek, figyelmem újra a másiknak szentelem. Mindent a maga idejében.
Felkérésemre nem marad szenvtelen, játékomba magát lelkesen veti bele. Választása hétköznapi, mégis meglep, keringőhöz veszünk fel kiinduló helyzetet. A döntés jogát elé helyeztem, ha így, hát legyen. Meglepetésemre, csalódnom mégsem kell, valódi táncossal állhatok szemben. A lábamra, minden esetre még nem lépett, tartása is tükrözi, valahol, egyszer tanulta mindezt. Bármi is volt, vagy mivé lett, úgy látszik, ez megmaradt benne. Örömmel nyugtázom, hogy ehhez nem egy kétballábas pancsert leltem.
- Óh, egy művész lélek – s ezúttal valódin, érdeklődve csillan fel szemem. Azon ritka példányok egyike, kiben a halandóság szépség iránti igénye nem férgesedet el ebben az új létben sem. Ha mást nem is, e figyelemre méltó képességet értékelnem kell. Lelkesedésem egy pillanatra leplezetlen, hogy rokonlélekre leltem. Még ha ízlésünk oly távoli is legyen, mindenki másban látja meg a szépet. De nem is kell tudnia, mi az, miben örömömet lelem. Látszólag kedvére való semmitmondó kis játékunk, mellyel egymást kerülgetjük, mosolya, legyen az válasz bármire, mégis zavaró. Rájött volna annak miértjére? Lehetetlen. Mit sem számít.
Lépteink mintha megbabonáznák a lidércet, minket nézve hitetlen fény csillan a szemében, közelebb oson hozzánk. Mintha nem is minket, valami földöntúlit, látna inkább, de más dolgom lévén most nem törődök vele. Viselkedésében nem lelek értelmet, mégsem tántorodok el, hogy érinteni próbál minket, gyilkos szándék nem ül tekintetében. Megbizonyosodva róla, nem csupán délibábot lát, megkerül minket, kíváncsiságát kielégítve magunkra is hagy bennünket, figyelmem újra táncpartneremnek szentelem.
- Nevek, nevek… Több leszek ettől, netán kevesebb? – s hogy már birtoklom az övékét, szemtelen nem leszek, hagy tudja meg, ha erre van kedve.
- Nayara Tarin – de szolgálattal, ahogy ő tette, nem kecsegtetek, hallgatag, mosolyát viszonozva, s fürkészve lépdelek, ahogy vezet. Talán megérné, s volna miről, fecsegésbe nem feledkezem, egészen más köt le. Táncra, régről sejlő mozdulatra elfog néhány emlék. Fodros bálok, keringők, párok, aranyok, drágakövek, kristályok, zene és tömeg… Hogy szerettem és gyűlöltem mindezt. Vissza nem vágyom, dallamot súgva lépteink alá néhány pillanatra mégis elragad a kép. Dühödten űzöm ki elmémből a tömeg csicsergését.
- Bízol bennem? – okot nem adok rá, lássuk mit tesz! Hamis mosollyal szorítom kezemben kezét, vállán balomat, ha akarná, sem eresztve. Némi kényszerrel, ha magától nem engedne, fordulóra veszem, néhány lépés után a többit már nem függőlegesben, vízszintesen tesszük, oly természetesen, mintha nem is fordult volna meg velünk a világ. Elbírna, kétségtelen, ily egyszerűnek nem engedek, jössz velem! Kilököm magam alól a felgyűlt reishit, mi a levegőben tartott, szabadjára eresztve mind egy szálig, szállni fogunk! Ha kell, úgy erővel nehezedek rá, felülkerekedve, tánchoz indokolatlan mennyiségű lélekenergiát kieresztve, azzal erőszakolva párosunkat lefele, hófehér fényben aláhullva. Mégis, bízom benne, hogy félidőben, úriember lévén nem hagy faképnél a táncparketten. Szabadesésénél sebesebben száguldunk a föld fele, zuhanásunk elkerülhetetlen fenyeget, a becsapódás nem lesz kellemes. Nehezemre esik, s végül nem is próbálom visszatartani, felszínre szökik egy kacaj, tagadhatatlanul élvezem. Ilyen az igazi keringő. Nem hagyom, hogy lássa, mit én látok, még érdekesebb, csak sejtheti, mikor ér véget. Pár másodperc csupán, mégis végtelennek tetszik, már csak azt bánom, nem csaltam kezdetben ennél is feljebb. De véget ér a móka, ha a bizalmat megszavazta, bolondot nem játszatok vele. Rászolgálok a belém vetett hitre, hogy több emelet magasból nem építem bele a betonba. Később még hasznomra válhat, ha gyanúját elaltatom, az már kétségtelen gyökeret vert benne. Az első lépést megtettem, hogy félreismerjen. Karnyújtásnyira a talajtól helyet szemvillanás alatt cserélek vele, magam fölé fordítom, az eddig zuhanásunk szító fehérséget alánk kényszerítve ujjnyival a föld felett érkezünk, porfelhőt körülöttünk magasra verve.
- Hogy tetszett? – szemtelenül, már rejtegetni sem akarva vigyorgok szembe vele, mint vártam, mókánktól kissé jobban kifulladva. Több erőmet vette el, mint amivel számoltam, panaszra mégsem hajlok, megérte, úgy érzem.
- És most? Merre? – a következő kört, ha el nem rémítettem, választásra neki kínálom. Hosszú még az éjszaka, hazamenni kedvem még nem volna.
Vissza az elejére Go down
Hayami Emi
12. Osztag
12. Osztag
Hayami Emi

Hozzászólások száma : 10
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2014. May. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt, Űr – és Térkutatások, illetve átjáróvizsgálatok részlegének vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te5000/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptySzer. Jún. 04, 2014 6:39 am


– Szabadnap sajátosan –


A legesleges legelső szabadnapom, amit volt bátorságom ki is venni és fel is használni. Igazán roppant módon elégedett voltam, kiváltképp akkor, amikor felébredve nagyot nyújtóztam. Kellemesen el voltam zsibbadva a jó hosszú alvástól. ^^ Hosszú szőke hajam kócosan meredt szinte mindenfelé, szemeim még félig le voltak ragadva. Plüss-uraság kényesen szétterülve foglalta el rendeltetési helyét mellettem, kissé meggyűrődve. Még homályos tekintetem erőteljesen koncentrálva próbálta kivenni az óráról, vajon mennyi időt is sikerült átdurmolnom. Rögtön el is illant az álom utolsó lenyomata is, amint sikerült elolvasni a számokat: délután két óra! Ami azt jelenti, hogy minimum tizenöt órát aludtam át. O.o” Legalább már tudom, hogy ha a shinigami lét nem válna be, nyugodt szívvel jelentkezhetek majd mormotának, lehet, hogy még őket is le tudom körözni. Egy alvó-robot vagyok! A sorsom az, hogy a világ összes szabad pillanatát átalukáljam meg lustálkodjam! *3* Hát… túl szép lenne ez ahhoz, hogy igaz legyen. Kissé csüggedtebben kecmeregtem ki fekhelyemről, persze csak azután, miután megigazítottam azt. Kótyagosan főztem le egy adag kávét, majd az asztalnál ülve próbáltam kitalálni, mihez is kezdjek a maradék pár órával, amit szabadon eltölthetek. Talán keressek egy új kísérleti alanyt? Milyen jó lenne valakit elektrosokkozgatni kicsit! *.* Vagy néhány szervét megpróbálni életre kelteni… ahh, a tudós lét a végtelen lehetőségek tárháza! :3 Kissé majdnem habzó szájjal fejeztem be a fantáziálást, majd elszökdécseltem belebújni egy virágos ruhácskába. Nem szabad ma is itthon, a városban vesztegelnem! Nagyon gyönyörű és varázslatos hely Soul Society, de ideje kicsit kiengedni a nem létező fáradtságomat. Még a végén besavanyodok, ha mindig csak kísérleteznék. ><”
- Induláás! - hangzott el a csatakiáltásom, majd magamhoz vettem a táskámat. Elméletileg, valamerre Karakurában található egy vidámpark. Még sosem voltam ilyen helyen és lehet ciki egyedül odamenni, meg már a varázsa sem lesz olyan, mert nem vagyok már tipegő, de akkor is meg akarom nézni milyen is egy vidámpark. >.> Talán még össze is akadok valakivel, akivel elhetyegjük a napot és a végéra még barátok leszünk! :3 Vagy talán sikerül egy vállalkozó szellemű egyénnel összefutni, aki mindenáron szeretne kísérleti alany lenni. Surprised Van egy új tervem egy kapuhoz, ki is próbálnám rajta… persze csak ha a taichou vagy fukutaichou megengedi. Engedélyek… :rolleyes:
Vidáman szökdécselve haladtam a senkaimon felé, majd miután megérkeztem az emberek városába, elégedetten nyugtáztam, hogy nem is volt olyan hülyeség gigait felvenni. Elég furán nézne ki, ha ugrálnék a kiszemelt valaki/valami előtt és még csak észre sem venné. Magamból kiindulva mondjuk, igazán nem lepődnék meg… Neutral
A várost többnyire különféle számítógépek képernyőjén láttam eddig, s akadémikusként meg újoncként sem jártam errefelé túl sokat. Minden egyes utcasarok és épület az újdonság varázsával hatott rám: már ettől is hatalmas mosolyra húzódott rózsás fényű ajkam. Majdnem büszke is voltam magamra, amiért egy bő órás kóválygás után eljutottam a Vidámpark csodálatos területéhez. Nem számítottam rá, de enyhe izgatottság öntött el: alig vártam, hogy belépjek. A jegyárus előtt félelmetes hosszú sor tekergőzött, én pedig lassan jutottam előre- még a gyomrom is korogni kezdett, mire megkaparintottam az aranyat érő jegyet. Így már adott is volt legelső intézkedésem az intézmény hivatalos látogatójaként: az első hot-dogos standot meglátva szinte odarohantam, hogy kikérjek egy gigászi, sajtos, pirított hagymás, csípős mustáros csodát. Amint kifizettem, csaknem futva közelítettem meg egy padot és ültem le megenni. Tekintetemet közben a közeli épületeken legeltettem és képtelen voltam eldönteni, mivel is kezdjek. Ha legalább lenne valami társaságom, aki terelne valamilyen irányba… de semmi. T^T” Miután letöröltem arcomról az árulkodó krémek nyomát, bekaptam egy sárgadinnyés rágót és használtam a cukirózsaszín ajak íremet, elindultam felderíteni a terepet. Kezemben valami prospektust szorongattam, amin hívogatóan a kísértetház reklámja állt. Helyrajzi számokkal azonban nem sokra mentem, sosem volt erősségem az ilyen alapú tájékozódás. Elkezdtem kutatni valami szimpatikus alak után akitől megkérdezhetném mi-hogy-merre, midőn egy különleges reiatsut éreztem meg. Sosem találkoztam még ilyennel, az emberekére hasonlított valamennyire… követve halálisteni ösztöneimet megindultam az energia irányába, majd megpillantva a lélekenergia gazdáját nagy erőt véve magamon megkocogtattam a vállát és igyekeztem elbűvölően megszólalni:
- Ne haragudj kérlek, meg tudnád mutatni, merre van a kísértetjárta… ház? ^^- remélem, nem fogja leharapni a fejemet… nagyon szigorú személynek tűnik. Neutral

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te13600/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (13600/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyPént. Jún. 06, 2014 11:49 pm

Tökéletesnek épp nem mondható reggelre ébredtem. Mert ugyan már megszoktam, hogy mire felkelek a nap is fent van és a sötétítő függöny résén besütve leégeti az arcbőrömet és a szemhéjamon keresztül is megvakulok, ám az még semmi volt ahhoz képest, ami ma reggel várt rám. Momentán úgy éreztem alvás közben valahogy trambulinná változtam, így lehetett az, hogy a mi drága Akachink a hátamon kezdett el ugrándozni a „Vidámpark” szót kiabálva egymás után, mit sem törődve azzal, hogy közben nekem már egy új gerincoszlopra volt szükségem.
~ Komolyan… csak egyszer had kelljek föl úgy, hogy Kurisu fekszik mellettem… Olyan nagy kérés ez? Gah…~ éreztem, hogy valamim megroppant. Nem tudom, hogy a gerincem volt e vagy az egyik bordám, minden esetre hamar hátra nyúltam és elkapva a kissrácot Kurisu hűlt helyére rántottam, majd felé fordulva arcom felvette egy még félálomban lévő dühös démon képét.
- Konoyaro… – vetettem rá magam Akachira és az oldalát kezdtem el csikizni. Nem sokkal később megjelent az ajtóban Youko is a kawaii hálóingében és a kis plüssnyuszikáját ölelve.
- Oh… Youko-chan… Ohayo…- mosolyogtam az irányába miközben elengedtem a még mindig nevetgélő Akachit. - Jól aludtál? – a lány csak némán bólintott egyet. - Na, gyere anyucihoz… – amint közelebb lépett megfogtam és berántottam magam mellé az ágyba. - Mitsukatta, hehe… – mosolyogtam rá miközben megöleltem és adtam az arcára egy puszit.
Majd azon kaptam magam, hogy mind a hárman visszaaludtunk így kis híján a nap sugarainál forróbb pillanatban volt részem, mikor Kurisu benyitott, hogy ideje lenne indulni.^^” De végül megenyhült a szíve és, így leégés nélkül elkészülhettem.
- És akkor még ezeket… – tettem fel a lélekenergia szabályzót majd hútam fel a gyűrűket az ujjaimra és végezetül megnyitva a mutatóujjammal a [i]kuuiki[/b]t, elkezdtem belepakolni. Egy kézifegyver és egy tár, majd még egy a biztonság kedvéért. Persze eszem ágában sincs ma harcba keveredni, de mint azt meg tanultam az itt létem alatt nem tudni mikor botlom bele egy harcolni vágyó idiótába, vagy éppen dühít fel egy öngyilkos jelölt kötekedő istencsapása.
- És a legfontosabb… – tettem bele egy doboz cigarettát és egy öngyújtót is a fegyverek mellé majd gyorsan bezártam a teret, mikor meg halottam Kurisuék türelmetlen hangját.
A vidámparkba érve Akachi mint mindig most is tele volt energiával, Kurisuval alig győztünk tartani vele a lépést és mindig rajta kellett tartanunk a szemünket, mert ha egyszer elvesztettük nem volt egyszerű megtalálni. Ezzel ellentétben Youko egy igazi kis tündér volt, bár indulás előtt nem volt könnyű rávenni, hogy ne kimonót akarjon felvenni, de a lényeg, hogy sikerült egy normális öltözéket ráadni.
Óriáskerék, kísértetház, hullámvasút. Mindet kipróbáltuk, egyik után a másikat, bár nem mondom, hogy nem voltak gondok. Akachi kis híján lecsapott egy csontváznak öltözött alkalmazottat a kísértetházban, majd ahelyett, hogy ő ijedt volna meg a szellemektől, a megidézett aura szörnyei ijesztették el a szegény párákat. Youko mint mindig akkor is érzelem mentes arckifejezéssel ülte végig az utat csak úgy, mint a hullámvasútnál is. Bezzeg én úgy kapaszkodtam és sikoltoztam, mint aki az életét félti, ami érthetetlen, mikor még a shinkansennél is gyorsabban vagyok képes mozogni harc közben, mégis végül Kurisunak engem kellett vigasztalnia nem a gyerekeket.
Végül délután kettő környékén két részre vártunk. Mivel Akachi fel akart ülni még egyszer kétszer a hullámvasútra meg olyan szerkezetekre, amiket már ránézésre nem bírtam, így én inkább Youkoval néztünk valami ennivaló után, míg a kedvesem és az örökmozgó kettesben mentek el szórakozni.
És míg ebédnek valót kerestünk Youko hirtelen megállt előttem mikor valamin megakadt a szeme. A kandírozott almák, teljesen megbabonázták.
- Szeretnél egyet? – a leányzó bólintott egyet. - Rendben, menj válassz egyet magadnak és Akachinak is rendben?
Én is rögvest indultam volna utána azonban amint felegyenesedtem valaki megbökdöste a hátam. Egy pillanatig azt hittem, hogy Kurisu az ám ekkor megéreztem az ismerős faj jellegzetes lélekenergiáját. Meglepetésemre egy aranyos lányka állt előttem és mindössze útbaigazítást kért tőlem.
- Áh, a kísértetház? Eto… – forgattam a fejem jobbra-ballra. És kutattam az elmémben is merre is lehet. - Arra. Ott van is egy tábla, ami mutatja az utat, így nem fogod eltéveszteni. – mosolyogtam rá kedvesen, miközben a tábla irányába mutattam.


Spoiler:


A hozzászólást Konoe Karen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 10, 2014 5:13 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Hayami Emi
12. Osztag
12. Osztag
Hayami Emi

Hozzászólások száma : 10
Tartózkodási hely : Seiretei
Registration date : 2014. May. 31.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt, Űr – és Térkutatások, illetve átjáróvizsgálatok részlegének vezetője
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Cl0te5000/15000Tsubakidai Vidámpark - Page 7 29y5sib  (5000/15000)

Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 EmptyVas. Jún. 15, 2014 7:34 am

- Szabadnap sajátosan -


Izgatottan pislogtam körbe-körbe, magával ragadott teljesen a park hangulata. Ajjaj, igencsak picinyke vagyok én ám itt ebben az emberi színkavalkádban! Mégis miért voltam én olyan bátor hogy elő mertem bújni a laborocskám és szobám védő falai közül? Ott is el lehet ám tölteni egy nao nagyon jól, vagy egyszerűen csak szépítészeti kúrán kellett volna átesnem, hogy aztán másnap, azaz holnap reggel minél csodálatosabb küllemmell lepjem meg a részlegem dolgozó emberkéit. T.T
Jó, be kell ismernem, elbűvölően szép nőtől kértem útbaigazítást-, de mégis olyan szigorúan néz rám, hogy legszívesebben elszaladnék hazáig. Annál is inkáb meglep a hölgy kedvessége: hangja lágyan simogatta füleimet. Olyan, mint egy védelmező anyuka. *.*
Sejtésem beigazolást is nyer. hamarosan tündéri kislány szökdécsel mellé, én pedig elolvadok azonnal. Persze nem akarok valami gyerekmániás perverznek tűnni, így inkább arrébb cammogok egy hálás köszönöm után, csak hogy pár pillanat múlva elkeseredve jöjjek is visszafelé: életemben egyszer veszem a bátorságot, hogy megpróbáljam valószínűleg sikeresen- halálra rémíteni magamat, de pont ilyenkor történik valami baleset odabent, ami miatt lezárják az épületet? T.T Odmentem volna segíteni bologan, de akkor meg kérdezősködtek volna, hogy mi vagyok, ki vagyok, honnan tudom, amit tudok. Nincs nekem ehhez kedvem, különben is… már rég elvitték mentőkkel az emberkéket mire bánatosan totyogtam valami bódé felé, lelkileg teljesen összetörve.
- Nincs igazság ezen a földön… nem is érdekel semmi. T.T”- motyogtan félhangosan, amikor valakibe véletlen belebotlottam. Legendás szerencsétlenségemnek hála sikerült is felborulnom, tovább varázsolva még elszomorítóbbá a napot. Nagy nehézségek árán felálltam és ekezdtem leporolni fájó tagjaimat, melyeket sikerült megütnöm.
- Izé… Nagyon sajnálom, nem direkt volt. Borzasztóan szerencsétlen vagyok…- mondtam, majd felpillantva bebizonyosodott, hogy nem a számomra behatárolhatatlan lélekenergiájú emberek inváziója árasztotta el a földet, csupán csak megint sikerült belebotlanom a kedves, útbaigazítós hölgybe. ><
- Ha már ennyiszer kellemetenkedek, szeretnék bemutatkozni! A nevem Hayami Emi és szeretném meghívni önt és a tündéri kislányt egy fagyira, vagy valami finomságra, ha lehet. >< - mondtam a végét némileg elszántabban, elpirulva. Olyan, mint valami részeg némber, közveszélyes vagyok szegény emberekre. Most is alig tudtam nyugton maradni, tekintetem megakdt az óriási, extrahúsos szendvicseken. Imádok enni, hús minden mennyiségben jöhet! *.* Még az alakomra sem kell figyelnem, hiszen genetikailag lehetetlen, hogy elhízzak- így pillanat türelmet kérve el is rohantam beszerezni a mennyei szendvicset, majd ocsánatkérően pislogva néztem a sokkolt nőre. Szegény, azt sem tudja szerintem, hogy rendőröket hívjn-e rám vagy csak a mentőket, hogy diliházba vitessen. De ha egyszerűen nem tehettem meg, hogy csak úgy békén hagyjam őket és elmenjek! Muszáj, -hangsúlyozom-, MUSZÁJ volt megtudnom, mik is ők és miben különböznek az emberektől. Picit mintha bounto-k lennének, de azt is kétlem.
- Tényleg nem akarok kellemetlenkedni, csak nem vagyok járatos ebben a városban bizonyos okok miatt, meg nagyon szeretném kárpótolni önt és a kislányt. >< - mosolyogtam kedvesen, majd meghökkenve figyeltem, amint valami meghtározhatatlan lénynek öltözött emberek vonultak el mellettünk.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Tsubakidai Vidámpark - Page 7 _
TémanyitásTárgy: Re: Tsubakidai Vidámpark   Tsubakidai Vidámpark - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tsubakidai Vidámpark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-