-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chizuki Maya szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptyPént. Nov. 06, 2009 11:37 pm

Halkan szipogtam egyet, és lehajtottam a fejem. Mérhetetlen megkönnyebbüléssel nyugtáztam, hogy nem érdekli, miből vagyok. De amit most gondol, az valószínű csak azért van, mert nem tudja pontosan, hogy mik a vaizardok. Ha tudná, minden bizonnyal megölne. Legalábbis feladna. Mélyet sóhajtottam, és a vállára hajtottam a fejemet. Akárhogyan is nézem, eddig mindig valaki másra támaszkodtam, titokban. Hangtalanul, könnyedén mások vállára helyeztem a fájdalmam, a terheim. Most is csak ezt teszem: menekülök valakihez és elsírom neki a bánatom. Soha nem voltam erős személy, és nagyon úgy tűnik, hogy nem is leszek.
A nyitott ablakon egy szélfuvallat áramlott be, és üdítően hatott rám, amint az arcomhoz ért és összeborzolta a hajam. Felemeltem a fejem, és belenéztem a szemébe.
- Szinte hihetetlen hogy még így is elfogadsz. Pontosan tudom, mi az álláspontja Seireteinek a vaizardokkal kapcsolatban. Azt tartják, hogy el kellene őket fogni, elpusztítani… Tudod, akkor talán kísérleteknek vetnének alá minket. Nem is csodálnám… - felálltam, és megdörgöltem az arcomat a tenyeremmel. Tisztán akartam gondolkodni, úgy éreztem, ez életem egyik legfontosabb beszélgetése. Ha nem a legfontosabb. Hiszen talán Yuke most így áll hozzá, de mi lesz később? Mi lesz akkor, ha valami megváltozik benne? Még én sem tudtam, hogy ez mi lenne.
Te valóban képes lennél itt hagyni mindent? Elhagyni a családodat, a nemesi rangodat, és csupán miattam elmenekülni innen? Örökre célpont lennél… Ezt nem kívánhatom tőled. – hajtottam le a fejemet. Valójában nem bírnék élni azzal a tudattal, hogy miattam kellett elhagynia a családját…
De az, amit bevallott, mérhetetlen megdöbbenéssel, talán még elszörnyedéssel is eltöltött. A ledermedés túl enyhe szó ahhoz, amit velem történt. Nem bírtam megmozdulni, hatalmasra tágult a szemem. Némán, döbbenten meredtem Yuke arcára percekig, majd kinyitottam a számat, hogy valamiféle hangot adjak az érzéseimnek. Mivel ez nem ment, becsuktam a szám, és hátrébb húzódtam. Azt latolgattam, hogy mennyi az esélye annak, hogy elesés nélkül fel tudok állni. Vettem egy mély levegőt, és kitűztem magam elé célnak az asztalomat, amin állt egy kancsó tele jéghideg vízzel. Sikerült felállnom, és eljutnom odáig. Ittam pár kortyot, és csak azután tudtam megszólalni:
- Kénytelenek? Muszáj? Semmit sem muszáj, Yuke. Ez egy gyilkosság. Egy nemesi ház fejét akarod megölni? – a szemem hidegen villant rá. Ez túlságosan hasonlított ahhoz, amit egyszer én is megtettem. Letettem a poharat, és leültem az ágyam szélére. Nap, mint nap öltünk… de ez azért más. Amikor az ember a saját apját akarja megölni… Nem tudom, milyen érzések tükröződtek a szememben, amikor szerelmemre néztem, de fagyott arcát látva mindent láthatott, amit érzek.
- Miért akarod ezt tenni? Belegondoltál, hogy ennek mi lesz a következménye? Valószínű, hogy rá fognak jönni, hogy ki, avagy kik a tettesek. Akkor pedig legjobb esetben is kitaszítanak téged. Ki tudja, nem fogod-e az Elmúlás Bárdjánál végezni? Összeesküvés, merénylet, avagy szándékos emberölés… és még ezer más szabály megszegése, amit a te klánod alkotott! – álltam fel, és indultam felé. Egy részem valóban félt, szinte rettegett Yukétől. Honnan tudhatnám, hogy nem én leszek-e a következő célpontja? Hiszen az édesapját is szereti, tudom, érzem és látom rajta. Attól még, hogy szeret… nem, nem is magamat féltettem. Attól féltem, hogy mi lesz belőle. Attól, amivé válhat.
- Te is olyan emberré akarsz válni, mint amilyen az édesapád? Ne érts félre kérlek, távol álljon a sértés tőlem. De érzelemmentes gyilkos akarsz lenni? Hiszen senki sem lenne melletted akkor biztonságban. Valamint… miért akarod megölni a benned lakó embert? Más az, ha hollowot ölsz. A két faj – a shinigmai és a hollow – között kibékíthetetlen ellentétek vannak, és a hollowok nem is cselekszenek helyesen – emberi lelket esznek. Yuke… - odaléptem mellé, és közben az ujjamra húzott gyűrűt néztem. Máris úgy éreztem, hogy minden álmom benne egyesült, és mintha évezredek óta hordanám. Fájt, hogyan megmozdítottam a gyűrűt. De tudtam, hogy megteszem ezt is, ha így megakadályozhatom ennek a szörnyű tettnek az elkövetésében, és megmenthetem attól, amivé válna. Talán megdöbbentette az a hideg hang, amivel szóltam hozzá. Pedig jobban fájt ez nekem, mint neki. Mintha a szívem darabokra törne… küzdenem kellett azért, hogy ki tudjam mondani a szavakat.
- Ha ezt azért tennéd, mert csak úgy lehetnénk együtt, vagy a jövőnkért… ha bármi közöm van nekem ehhez a célhoz, akkor… akkor jobb lesz, ha itt véget vetünk az egésznek. Nem akarom, hogy megtedd. Ha gyilkossá válnál, akkor… meghalnék. Ezért, ha ezzel megakadályozhatom… - könnyes szemmel, remegő kézzel húztam le a gyűrűt. Kellemetlen volt a levegő érintése ott, ahol a gyönyör darab volt eddig. Félelmetes, mennyire hozzászoktam már. Bántott az is, hogy nem tudtam magamat erősebbnek mutatni annál, mint amilyen valójában vagyok.
- Akkor visszaadom a gyűrűt, és eltűnök az életedből. – mondtam hideg, kicsit mégis reszkető hangon. Sokszor sikerült leplezni az érzéseim, de nem értettem, hogy most miért nem megy…
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 3:22 am

- Ennyire határozottnak még nem láttalak- mondtam neki.
~ Nem gondoltam, hogy tényleg támogatni fog, de szerintem mégis, valahol reméltem. A gyűrűt nem vehetem vissza...~ gondoltam át a helyzetet.
- Figyelj... Értem mit mondasz. Ez a két álláspont volt bennem. A gyilkossági lét, vagy a remélési, hogy apám tényleg megváltozhat- felálltam mellé- Neked semmi közöd hozzá, de ezt le kellett tisztáznunk- semmi érzelem nem látszott a tekintetemből, bár bennem hatalmas viharok dúltak. Röpködtek a gondolatok, hogy most mi legyen.
- Ez a nemesi törvény szegés... Már hányszor megtette. Visszagondolva nem is tudom. Pár törvényt most elmondok... Ha testi sértést alkalmaz az örökösén, annak ki kell tiltatnia. Ha cselekszik egy a házat befolyásoló lépést, arról a tanácsnak tudni a kell, és vállalnia kell a következményt. Ha a tanács megállapodása ellen cselekszik, akkor ki kell tiltatnia- és soroltam azokat a törvényeket, amiket megszegett sorban. Odaláptem mellé, és a következőt súgtam a fülébe.
- Mi szigorú szabályok szerint élünk, aminek sok értelme nincs, de a törvényt az be kell tartani. Azért van. Eddig mindet tűrtem, de ez az utolsó törvény, amit be kell tartani. Ez az öröklődésre vonatkozik. Az a nemes, akinek van testvére. A családi elsőszülőtt lesz az örökös, ha nem válik ketté a ház. Aki ezt megszegi, vagy erőszakkal befolyásolja... annak halnia kell- fejeztem be, majd elléptem mellőle. Most szimbólikusan is magára hagytam gondolkodni. Odaálltam a Hold alá ismét. Egy felhő eltakarta. Még az égitest is elfordult mellőlem.
- Ezek után is. Szerintem is bűnös vagyok, ha úgy véled itt helyben meg is ölhetsz, én nem fogok ellenkezni, de akkor szembe kell néznie a világnak a "Tamachi-ház" világ uralmának- itt elhalkultam. Rájöttem apám terveire.
~ Szóval ezért kellek neki. Mert ő akar lenni a király. Én bevihetem a dimenziójába. Paragon odaviszi ahová akarom. Mi??? Na ezt még végig gondolom~ ebben a gondolat menetben szinte lefagytam. Odafordultam Mayához, valószínüleg ledermedten áll.
- Értem mire gondolsz. Tulajdonképpen ezen az úton haladva olyan leszek, mint apám- odaléptem mellé, átöleltem. Nem tudtam tovább tartani magam. Már kész vagyok teljesen. Az érzések eluralkodtak rajtam, és ezt a sírással tudtam lecsapolni
- Félek magamtól. Nem tudom mi lesz belőlem, félek tőle. Kérlek... Ne hagyj itt magamban... Állíts meg ezen az úton, és fordíts el tőle- szipogtam.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptyVas. Nov. 08, 2009 7:28 pm

Valami olyasmire számítottam, amit mondott. Mégsem tudtam igazából elfogadni a dolgot... Nem tudom ebben a dologban támogatni. Nem parancsolhatok rá, hogy ne tegye, ahhoz nincs jogom. Beárulni pedig nem fogom, mert akkor biztosan megölik...
Némán, Yukét átölelve álltam, és azon törtem magam, hogy mi lenne a kiút. De, akármennyire is próbáltam, szinte semmi sem jutott az eszembe. Úgy gondoltam, hogy ha megszólalok, talán valami az eszembe jut, és akkor értelemeset is tudok kihozni a dologból.
- Nézd... nem foglak megölni, azt nem tudnám megtenni. Ez egy kisit hülye ötlet volt... - sóhajtottam, és a vállára hajtottam a fejem. Nem aggódtam nagyon, mert tudtam hogy így is tökéletesen fogja hallani, amit majd mondok. Megint sóhajtottam, mintha csak erőt merítenék valamihez. Bele sem gondoltam, hogy ez a sóhajtozás mennyire jellemző rám...
- Nem tudlak ebben a tervben támogatni. Nem akarom, hogy gyilkos legyél, és nem tudom, hogyan akadályozhatnálak meg benne... - elment a hangom, úgyhogy muszáj voltam megköszörülni a torkom. Aztán felemeltem a fejem, és belenéztem kissé könnyáztatta arcú kedvesemre. Nem sok férfit láttam még sírni, de valahogy nem tartottam furcsának. Inkább azt éreztem, hogy meg akarom őt védeni, nem számít, hogy ennek mi lesz az ára. Ebben a pillanatban utálni tudtam az egész hülye nemesi rendszert...
- Most bánom, hogy egyáltalán léteznek ilyen címek... Nemesség... Semmi értelme. Csak szenvedést okoz neked. - megöleltem és adtam egy puszit az arcára. Reméltem, érzi hogy segíteni akarok neki, és hogy tényleg meg akarom gátolni abban, hogy gyilkos legyen.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptySzomb. Nov. 21, 2009 2:47 am

Erőt vettem magamon, és átgondoltam a lehetőségeket, majd kiválasztottam a legmegfelelőbbet. Letöröltem a könnyeket, és kitaláltam mit fogok tenni. Nem lesz gond.
- Najó. Milenne, ha most egymásnak örülnénk, és magasról ejtenénk a jövő ezen részére. Megpróbálok egy alternatívára jutni. Engem nem irányíthat a bosszú, de minden bizonnyal sittre juttatom azért, amit tett. Elmegyek a nemesek tanácsára, és elintézem. Utána, meg nemtudom, majd kiderül. Éljünk most ennek a percnek- mondtam azokat a szavakat, amivel megpróbáltam megnyugtatni őt is. Nyilván felkavartam benne a dolgokat, ami nagy terveket szőhet benne, de mostanra már kiismertem. Nem fogja megtenni, bár szíve joga terveket kiagyalni a jövőre. Letöröltem a könnyeket az arcomról, és ismét visszahoztam a Yukés tekintetem.
~ Nem fogsz megállítani, ezt már eldöntöttem, sajnálom, de ennek így kell lennie, de én okosabban fogom tenni, mint apám anno. Én nem leszek gyilkos~ gondoltam magamban, miközben szerelmem tekintetét fürkésztem, vajon milyen érzések kavaroghatnak belül.
~ Az arca alapján nem érez dühöt, a szemében csak a kétségbeesés, és az erőltetett nyugalom van~ megfogtam a kezét, és meglengettem a gyűrűs kezét.
- Nem véletlenül hoztam azt a döntést, hogy megkérem a kezed. Ezt elmondtam, neked, mert nem akarok titkolni előled semmit, és örülök, hogy te is elmondtad mi is vagy. Be kell ismernem, erre tényleg nem gondoltam, de szerintem ez nem jelent semmit. Te magad semmit nem változtál. Az, hogy van benned valami, amit mind a ketten utálunk, az csak segíthet megbarátkozni a gondolattal, hogy mindig is lesznek hollowok, akik az ellentétünk. Ki tudja, lehet, hogy a két faj közötti béke kialakításában a Vaizardság nagy szerepet kap. Remélem így is lesz- átöleltem, hátha megnyugszik teljesen. Nem akartam, hogy ilyen nyugtalan legyen.
- Végezetül ez a nemességi kérdés... Igazad van, csak a bajt hozza a fejünkre, de mégis. Mi vagyunk talán az egyetlenek, akik a történelem örökös részei. És engem büszkeséggel tölt el, hogy egy olyan családba tartozhatok, akik már a kezdetektől is azon voltak, hogy az embereket segítse. Ha én leszek a ház feje, ismét visszaállítom az emberséget a családomba... Szeretném, hogy mellettem legyél végig a családomba, és amikor már mi is csak a történelem része leszünk, a portrénk ott legyen a családfa szobában, és a leszármazottaink oda-vissza fogják tudni a MI történetünk- mondtam el a monológomat, aminek az erején, még én is meghatódtam. Csak vártam a reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptyVas. Nov. 22, 2009 9:43 am

Valamilyen szinten biztos voltam benne, hogy Yuke mégsem döntött teljes mértékben - talán az egészet a jövőre bízza, hagyja, hogy az események úgy történjenek, ahogyan majd a véletlen hozza? Ez sehová sem fog vezetni. Viszont én sem tehetek mást, minthogy mellette leszek. Hiszen még van egy kis erőm, és nem kell mást tennem, mint mellette lenni. Ennyi a kérése, látom a szemében, és a szavaival is ezt fejezi ki...
Megfogtam a kezét, és összefontam az ujjainkat. Az egyik ujjammal a kézfejét simogattam, de ez a mozdulat az utóbbi időben már annyira a részemmé vált, annyira ösztönös lett, hogy már észre sem vettem. Mély levegőt vettem, és elmosolyodtam, mert megéreztem kedvesem fanyar, és mégis édes, hűvös illatát. Enélkül már nem tudtam elképzelni az életem.
- Nézd... nem tudom azt mondani, hogy ez így jól van. De... ellene sem tehetek. Nincs jogom megmondani, mit tégy. Csupán javasolhatok. Nincs más választásom, el kell fogadnom a döntésedet. - emeltem fel a fejem. A bennem dúló érzelemvihar kissé lecsillapodott, de még mindig nem láttam tisztán teljesen. Hiszen ki vagyok én? Mivel vagyok jobb Yuke apjánál? Ki tudja, mikor válik belőlem áruló? Bár, azzá tényleg, nagyon nem szeretnék válni...
- Nemes céljaid vannak... te valóban nemes vagy, nem csupán a nevedben. Örülök, hogy el tudtál fogadni, bár... Nem hiszem, hogy teljesen tisztában lennél a mivoltommal. Igenis változtam, csak... annyira nem nyilvánvalóan. - hajoltam az arcához, majd elléptem mellőle. Szomjas voltam valami melegre. Úgy döntöttem, teszek fel egy forró, mézédes mentateát...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptyHétf. Nov. 23, 2009 11:28 pm

Felállt, és elment valamiért. Mikor utána néztem láttam, hogy valami teát akar összedobni. Addig is én a gondolataimba burkolózva gondolkodtam a jövőmön. Pár perc eltelt. Maya mondatai visszhangoztak a fejemben. Valahogy nem akart a kép teljesen összeállni.
~ Hmm... fél attól, hogy megismerjem. Ez ismerős valahonnan. Bár nem is értem igazán, mi lenne abban a gond, hogy félig hollow. Talán ez az egész vaizardság egy nagy rizikó? Csupa hátrányok, meg félelem? Ezt az egészet tapasztalatok útján lehet csak megtudni. A kérdés már csak az, hogy ha én is felélesztem a hollowot magamban, akkor én milyen leszek. Valóban nagy változásokon meg keresztül az ember? Magamat ismerve, csak kihasználnám az erőt, hogy mégnagyobb hatalomra tegyek szert. Nemhinném, hogy nekem valaha Vaizardnak kéne lennem~ gondolkodtam, és most eszembe jutottak a gondolatok Yuusuke-san árulásáról. Ahogy elhagyta a Seireiteit~ Szóval ő is Vaizard volt. Akkor ezt mondta még anno Urahara-san. Utalt arra, hogy ő biztosan tudhat róla, mi a fene folyik velem. Akkor bennem is már megindult ez a dolog? Bár szerintem már tényleg csak elege volt Paragonnak abból, hogy nem használtam. A páncélját is levette, és amint bementem, ő terrorizált. Most, hogy gyakrabban használom, ismét a páncéljában van. Ez is egy lehetőség, de benne játszhat a dologban az is, hogy mivel nem használtam, így a saját erőmre voltam utalva, és ezt a belső hollow is megérezte, és mégis csak az a nő, aki az erőt adta a Bounto legyőzésére az a hollow volt. És az, aki ott az Urahara Boltban adta a gyűlöletet, és az erőt, az is a belső hollow műve lehetett. Hmm... ezeket átgondolva. Úgy látszik nekem van választásom. Talán az életem is befolyásolja a dolgokat~ eképpen gondolkodtam. Szöget ütött a fejembe, hogy bennem is lehet valami, ami az ősi ellenségemet mintázza, és belőlem is valami átmenetet akar csinálni.
- Maya!- kiáltottam hátra a konyhába- Miért félsz attól, hogy megismerjelek. Miért tartasz attól, hogy nem foglak szeretni, még akkor is, ha megtudom mi is az a Vaizardság. A gondalataim alapján, ezt az egész belső hollowot, csak tapasztalat alapján lehet megismerni- és odashunpoztam teljes sebességgel mellé, így talán még észre sem vehette, mikor lépek mögé- Mit szólnál ahhoz, ha azt mondanám, már tapasztaltam. Csak valószínüleg én más vagyok, mint ti. Lehet még túl kevés az erőm ahhoz, hogy nagyon erőlködjön bennem. Lehet le kéne mondanom a Bankairól, meg a kapitányságról, és itt ragadnom ezen a szinten, hogy ne legyek Vaizard, mert ahogy elnézem ez a dolog... nincs tekintettel az emberre. Azt hiszem kiismertem a belső hollowokat- visszashunpoztam a kanapéra- Én úgy gondolom, hogy Te nem vagy az a hollow, aki megosztotta az erődet... és soha nem is leszel- zártam le újabb eget rengető, hátteret tartalmazó, irodalmi, filozófiai és érzelmi monológom. Bíztam benne, hogy elfelejthetjük ezt a gondot is. Ez az egész félig shinigami félig hollow izé felkavarja a kapcsulatunk nyugodt vizét. Én csak a horgot vetettem ki, hogy a gondot elűzzem, hogy ráharap-e, az már nem rajtam múlik. A csalit még erősíthetem, de lehet már olyan nagy lesz, hogy leszakad tőle a madzag, és örökre elvész a gond hala. //húú mekkora alliterációval dolgozomXD// Kiváncsi voltam, Maya képes lesz-e elfogadnia magát annak ami, és felismerni, hogy én szeretem.
- Nem lesz gond. Figyelünk mi egymásra- zártam te teljesen, és vártam miként reagál szívemnek az nagy választotta.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 4 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 4 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 EmptyPént. Nov. 27, 2009 9:29 pm

Mély megnyugvás töltött el. Nem lesz itt semmiféle nagy probléma... vagy, ha mégis, akkor kap egy asszonyi taslit. Nem akarok belőle papucsot faragni, nem... Csak ha valami hülyeséget csinálna, majd visszarángatom. Nem tudom, hogy meggyőztem-e.. De mindig itt leszek neki. Ezen semmi sem fog változtatni. Azok, akik úgy gondolják, hogy semmi sem tart örökké, évednek. Ez a szerelem... igenis örökké fog tartani! Akkor igen, ha lesz beleszólásom. Mert, én érzem, hogy meg is halnék érte... és ha erre képes lennék, akkor már valóban nagyon szeretem.
- Igen, azt hiszem igazad van... - indultam meg az ágyam felé. Kezdtem iszonyatosan álmos lenni. Ez a lelki vita kissé megviselt... még mindig hevesen vert a szívem, annak ellenére, hogy a szemem előtt kezdett minden elhomályosulni. Mélyet sóhajtottam, és lehajigáltam a párnákat az ágyról, majd belezuhantam.
- Ha valami rosszat akarnál tenni, majd ott termek, és tarkón váglak... - vigyorogtam bele a párnámba. Tudtam, hogy tudja hogy hogyan értem. Lerúgtam a cipőmet, és lehunytam a szemem. Nem ez az ideális elképzelésem arról, hogy hogyan töltöm a lánykérésemet követő éjszakát, de talán majd később, ha felébredek, és Yuke még itt lesz... A szemem kinyitottam, és igyekeztem ráfókuszálni a kedvesemre. Aztán felálltam, odatipegtem, megöleltem, és bevonszoltam magam mellé.
- Legalább addig maradj itt, amíg elalszok. De azt se bánnám, ha itt aludnál... - sóhajtottam, és elfészkelődtem még egy kicsit, majd mély álom ereszkedett rám...

// Majd kis vagy X idő múlva folytassuk a játékot, csak majd az Új szobámban, oké? Wink //
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




Chizuki Maya szobája - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chizuki Maya szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-