-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Chizuki Maya szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 8:22 am

Végülis csak magára vette. Sóhajtottam, majd ragáltam a cselekedeteire.
- Nem fog olyan történni, mint a múltkor. Ezt megígérem. Erről jut eszembe. Te jóban vagy a kardod szellemével?- miután válaszolt rá, én is elmondom az igazat- Tudod, mi szinte utáljuk egymást, de ettől függetlenül, a harcban együtt működünk. Kiegyeztünk. Használhatom őt, és ő is engem a Bankai szint után. Akkor lesz durva. Képzeld el... mi lesz akkor, amikor tényleg engedem neki, hogy helyet cseréljünk. Megmutatom jó?- megszorítottam a kardom- Jelenj meg- és a gömb szétterjedt. Maya bekerült a dimenziómba. A szokásos helyett megint a lángoló város. Szitkozódtam egy ideig.
- Ha azt hiszed, hogy az apám a durva... a saját társam is most megvadult... Valamiért- volt egy furcsa érzésem. Elteleportáltam Mayát. Paragon oda döfött Maya helyébe.
- Ezt mondtam- suttogtam.
- Héé. Azért tisztelettel a vendég előtt!- kiabáltam neki- Paragon, ő itt Chizuki Maya- mutattam be. A páncélos hölgyike rá nézett.

Chizuki Maya szobája - Page 3 Paragon_main


- Akkor szia. Én vagyok az, aki elintézi nektek a gyors utazást- teleportált oda hozzám. Én keményen meglepöttem- Mit nézel te pancser- majd jól gyomron rúgott. Én szépen lerogytam a földre.
- Ez fájt- nyögtem ki végül.
- Na nézzük ki a te zanpaku-tód. Tudod, ez a mi dimenziónk, itt azt csinálhatjuk, amit akarunk- csettintett egyet, és megjelent a kardszellemed. Reagálj, hogy ő mit tesz, és arra Paragon mit. Paragon legyen most az egyszer kedves XD.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 8:46 am

- Én... hát lehet úgy is fogalmazni, hogy néha jól elvagyunk, néha meg veszekszünk. - mosolyogtam. Shiro egyetértően hallgatott. Úgy tűnt, most szinkronban vagyunk... Yuke bevitt a dimenziójába, én pedig kicsit furcsán éreztem magam. mintha mindenem hullámozni kezdett. Aztán eltűntem, és egy másik helyre lettem "elhelyezve". Kicsit pislogtam, majd félénken pillantottam Yukéra. Majd a zanpakutuo szellemére néztem, és elképedtem. Nagyon szép női szelleme volt, és volt egy olyan érzésem, hogy Shironak is ez a véleménye.
- Szia. Köszönöm a gyors utazást. - mosolyogtam rá. Eddig nem tűnt annyira őrültnek... aztán bántalmazta Yukét, amitől majd megszakadt a szívem. Bár ezt semmiféle jelzéssel nem mutattam: rezzenéstelenül néztem Paragont. Majd csettintett, és megjelent az én szellemem is. Csak azon csodálkoztam, hogy most is emberként jelent meg.

Chizuki Maya szobája - Page 3 L_8aebb4f4c3d5e282d5a0222f25f97d-2


Pedig "idegenek" előtt általában a sárkány alakját veszi fel... Most azonban bús arckifejezéssel pillantott rám, utánna Paragonra.
- Hello. Nos, mi a helyzet? Hol lennénk? - nézett rám, majd Paragonra. A kis aljas, elővette a kedvesebbik hangját. Nekem bezzeg alig veszi elő. Ezen észrevételemet egy szúrós pillantással jeleztem neki, majd megszólaltam:
- Ez itt Paragon dimenziója. - szóltam, és szememmel a szellem felé intettem. Kíváncsi voltam a két szellem egymásra való reakciójára. Siro teljesen elképesztett: Odalépett Paragon elé, és egy apróbb meghajlással köszöntötte. - Te kétszínű kis... - mondtam döbbenten és kissé dühösen.
- Mi a faszom bajod van már? Udvarias se lehetek? - morgott. Nos, végre sikerült előcsalogatnom a valódi énjét...- Hogy az a tetves ku.... - kezdett bele, de én odaléptem mellé, és a fejbevágásommal félbeszakítottam. Úgy tűnt, Paragonnak valamennyire szimpatikus az én kis Shirom.
- Igen, ez az eredeti beszédstílusa... tőle tanulok káromkodni. - vigyorogtam rá gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 9:02 am

Az épületek hirtelen eltűntek, és egész kis kellemes közegbe lettünk.
- Shiro? Ismerős ez a név valahonnan. Van egy olyan érzésem, mintha már találkoztunk volna- mondta Paragon a szokásos dumáját.
- Ne dőlj be, csak fl...- Paragon elém teleportált, és beletaposta a fejem a földbe.
- Befogod a pofád, és imádkozol, hogy ne öljem meg a barátaidat- mondta megváltozott még számomra is ijesztő hangján. Ezt a hangot Maya felismerhette. Amikor neki álltam pusztítani a szeme előtt, akkor is ilyen hangom volt. Közben eltűnt a páncélja. Lángokban állt, és csak egy egyszerű rongy szerű mell és mini-szoknya ruha szerű valami volt rajta. Az, aki engem gondolkodás nélkül megölne. Az, aki adja nekem az erőt, hogy végtelenül pusztítsak. Olyan volt, mint egy rossz Hollow. Hatalmas energia lökettel változott át, és utána csak a forróság maradt. Még a dimenzió fala is megváltozott. Maya is csak annyit láthatott, hogy Paragon megváltozott, és hogy én szenvedek. Égető érzés volt a tüdőmben. Aztán visszaváltozott, és eltűnt minden kellemetlen megint. Füstölögtem. Leégett a felsőm. Paragon odateleportált Shiro mellé.
- Na ezt letudtuk. Amúgy érzem az erőt benned- simogatta a mellkasát- Elértétek a Bankai szintet- e szó hallatára én nagyon meglepődtem. Ezt én miért nem éreztem. Paragon kacagva teleportált el. A terep egy rétté változott, és a női zanpaku-to sisak nélkül, kiengedett hajjal feküdt ott, és Shirot bámulta. Odateleportáltam Maya mellé. Nem éreztem fájdalmat, és ezt jeleztem szerelmemnek is. Megfogtam a kezét.
- Na apámhoz képest... Ő... a durva- mosolyogtam. Igaz ez nekem is új volt, de igyekeztem megnyugtatni kedvenc hadnagyom, hogy ez szinte minden napi, hogy ne izguljon.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 9:17 am

- Igen, elértük a bankai szintet... egy magánküldetés során. - mondtam halkan.
- Jaah. Nagyok voltunk. Taroltunk... Bár ez a hülye szuka bepánikolt, mint mindig. - Shiro egója most is renben volt, mint mindig.
- Kössz. - morogtam, majd elképedtem a változó helyszíneket és Paragonokat látva. Kissé megnyugodtam, mikor Yuke megfogta a kezem. Féltem a szellemétől kicsit.... - Ti is közel álltok hozzá, úgy érzem. - szóltam, és fejemet ráhajtottam Yuke vállára. Shiro lazán leült törökülésbe, és minket nézett.
- Hehh... - szólt, és Paragont kezdte fixírozni. Nem tudtam, mi lelte őket. Lehet, hogy csak érzik a "gazdáikban" létrejött változást? Reméltem, hogy Paragon megváltozik pozitív irányba. Nem szerettem volna, ha a saját szelleme csináljaki Yukét. Nem kerülte el a figyelmemet az előbbi hangneme. Az a gyilkos tűz is rémísztő volt, bár furcsa módon akkor nem féltem. rájöttem, hogy Paragon nem bánthatja nagyon majd Yukét, mert ha súlyos károkat okoz benne, akkor nem ttudja majd őt "használni" a Bankai után.
- Paragon... neked mi a célod? - kérdeztem felé nézve. Kíváncsi voltam rá, és reméltem, hogy válaszol.
- Ez engem is érdekelne. - még szép, hogy érdekli. úgy láttam, valami szövődni kezdett köztük. Lehet, hogy valamiféle versenyszellem? Vagy... a fene tudja... Odadőltem Yuke mellkasára, és úgy vártam a választ. Jó volt, hogy itt volt mellettem, megnyugtatott.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 9:41 am

- Célok?- odakerült elénk, és kiteleportált a karjaid közül. Átölelt engem- Nézzük csak. Azért vagyok szegénykémmel ilyen durva, mert ez kell a Bankaihoz. Ha jól számoljuk eddigi csatáink során, 3627816153:0 ide nekem- most nagyon hasonlított a régi Paragonhoz- Mutassam, hogy kap ki?- nézett rám ártatlan fejjel.
- Nem köszi- mosolyogtam, és vissz kerültem Maya mellé egy apró villanás közepette.
~ Végre a régi vagy~ gondoltam, és a rét lassan visszaváltozott egy földes ég nélküli területre. Paragon ismét teljes vértezetben volt. A penge az oldalán kicsapott, így megnőtt az plussz egy méterrel. Beleszúrta a földbe, és villámok csaptak le egy vonalban felém, és a villámok egy-egy gömböt teremtettek.
- Ez a villám vonal. Azonnal öl. Úgy látszik a Bankaiom ellen fogok most megint harcolni. Ha meghalok, akkor kikerülünk sértetlenül a dimenzióból. Shiro segíthetne- mondtam a következőket, és odateleportáltam Paragon mellé a kardommal, és csaptam.
- Ez most egy bemutató lesz- kacagott, és odateleportált Shiro mellé, és átölelte hátulról- Jól figyelj- mondta kedves hangon, majd mögém teleportált. Az ő tér ugrásai különböznek az enyémtől. Míg utánam egy fehér por marad, utána szikrázó villámok. Oda-vissza ugrál, és állandóan a megölésemen ügyeskedik. Én úgy ahogy tudok védekezni. Néha odakerülök Maya mellé egy puszira. Látszott rajtam, hogy élveztem végre a harcot.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Aug. 26, 2009 10:12 am

Némán figyeltem Yuke és zanpakutuo szelemének harcát, majd Shirora pillantottam.
~ Segíts Yukénak. Akár át is veheted az eredeti alakod, vagy csak használd a sárkány erejét. - gondoltam. Hiába volt megtestesülve, attól még telepatikusan össze voltunk kapcsolva.
~ És majd én leszek kicsinálva... - szólt csípősen a fejemben, és küldött felém egy szúrós pillantást. Láttam, mennyire rajong az ötletemért, de azért felállt és elindult Yuke felé. Vagyis oda, ahol most ő volt, mert másodpercenként eltűnt ő is, és Paragon is.
- Azt a fészkes hétfarkú redvás dögöt... francot vagyok én ilyen gyors. Ezekkel a nikkelbolhákkal fel se vehetem azt a redvedt versenyt... - ritka kúltúrált tudott lenni. Pedig ha csendben maradt, komolyan, annyira bishi kinézete volt... De amint megszólalt, reménytelenné vált a dolog.
- Kultúrálódj. - szóltam be neki, és aggódva pillantottam a mellém érkező Yukéra. Lopva adtam neki egy ouszit, és reméltem, hogy nagyjából épenússza meg a dolgot. Shiro végülis megunta az ide- oda rohangálást, és végülis csak felvette elméletileg eredeti alakját.

Chizuki Maya szobája - Page 3 Red_dragon_in_grass2sm


Már én sem tudtam, melyik is az igazi, és melyik az álca. Erősen gyanítottam, hogy az igazi arca az emberi, és csak azért változik sárkánnyá, mert az a kedvenc mitológiai lényem. Magamban azon imádkoztam, hogy Paragon ne bántsa nagyon az én szívem szerelmét, mert azt aligha élném túl... Ígyis a szívroham kerülgetett már akkor is, ha sérülésközeli állapotba került. Ráadásul a bűntudat még mindig mardosott, mert miattam sérült meg olyan csúnyán a keze... Paragon ide-oda táncolt, és minden különösebb nehézség nélkül támadt. Reméltem, hogy Shiro tényleg aláveti magát Yukénak... amikor kitátotta a száját, hogy tűzpengéket engedjen szabadjára, eleresztettem egy félmosolyt, és kissé megnyugodtam...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 8:22 pm

- De jófej sárkány vagy- nézett Paragon Shirora. Aztán mikor kinyitotta a száját, odateleportált elé, és befogta a száját.
- Nanana. Nem közbe avatkozni. Ez most a mi harcunk. A Bankaira gyúr. Mindjárt úgyis vége- mondta neki, és visszajött hozzá harcolni.
- Tudod mit? Csak hogy lásd, a Bankai szinttel te még semmit se tudnál, az én alakomban- mondta nekem, majd csettintett egyet.
- Változz át, használd, idebent, ez megengedett- mondta nekem kuncogva. Ezekre a szavakra, én behunytam a szemem. A kardom magam elé lebegett.
- Bankai, Raiden Fuyuu Paragon- suttogtam, és a kard rámolvadt. Maya most érdekesen érezhetné magát. Két Paragon állt egymás mellett. Belőlem is nő lett. Ha Shironak valóban vannak valami kötődései a zanpakutomhoz, akkor ez most durván hathat rá.
- Kezdődjön- mondtam én, majd egymásnak estünk. Közben a terep is megváltozott. Egy laboratórium szerűség, de pontosan émég én sem tudom mi. Azt tudom, hogy Mayát biztonságba helyztem egy láthatatlan fal mögé.

Paragon vs. Paragon

Végül átszúrt engem a hosszas csata után, és meghaltam. Eltűnt minden, majd fordult egyet minden, és Maya szobájában voltunk.
- Már majdnem megvolt... vagy nem?- felkelltem a földről, és odasétáltam Mayához, aki még lehet, hogy sokkos állapotban van a halálom láttán, ha igen, akkor megcsókolom, megnyugtatom, hogy még élek, ha nem, akkor csak mosolyogva átölelem, és mutatom neki, hogy hiába nő a zanpakutom, én Mayát szeretem.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 8:57 pm

Végülis Shironak nem kellett segítenie Yukénak, pedig végre valahára rávettem... Aztán szépen ledöbbenve néztem Yuke nemváltását és harcát a szellemével. A halála enyhén szólva szíven ütött, mozdulatlanná dermedve álltam. Nem tudtam még megmozdulni se... pedig azoknak a filmeknek alpján, amiket anno láttam, ordítva, visítva kellene odarohannom... de hát nem olyan könnyű az, amikor az ember minden sejtje ledermedt...
Aztán minden eltűnt, és a szobámban voltunk megint. Yuke felkelt a földről, én pedig a sokk szélén megköszörültem a torkom. Remek! Hangom legalább még van...
- Te, figyelj... a közeljövőben lehetőleg ne kínozz ilyesmivel... nem szeretném látni a halálodat. - mondtam remegő hangon, és odabújtam hozzá. Utánna felálltam, és bementem a konyhába. Úgy döntöttem, jelenlegi állpotomban nem tanácsos valami nagymunkás kaja elkészítéséhez hozzálátni, ezért csak néhány szendvicset csináltam... sajt, sonka, wasabi mellé, meg a többi.... miután egy kisebb halomravalót megcsináltam, felpakoltam őket egy tálcára, visszatértem, letettem Yuke elé, majd visszatértem a kis konyhámba valami innivalóért. A teát most kapásból félretoltam. Nem akartam még egy olyan alapos ajakégetést, mint az előbb. Bár, az orvoslása felettébb élvezetes volt, de ha másodjára megjátszom, égőbb leszek, mint valaha... ezért inkább csak egy - egy pohár rostos gyümölcslével tértem vissza. - Remélem szereted őket... izé... a szendvicset meg a gyümölcslét. - Bár kisebbfajta csoda, hogy megtaláltam. De ha szakét szeretnél, az is van... csak hát azt tegnap koboztam el a tisztektől... - a szigorú hadnagyi szadista énem kezdett előtérbe tolulni, ezért gyorsan belekortyoltam a gyümölcslémbe. Eszembe jutott, mikor kicsi voltam és a nagyi rossz gyümölcslét akart velem itatni. Szegény azt hitte, hogy még jó... azt az ízt sosem felejtem el... - Mit szeretnél, mit csináljunk? - néztem nagy szemekkel Yukéra, és beleharaptam egy szendvicsbe. Ami azt illeti, tényleg éhes voltam...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 9:29 pm

Mikor láttam, hogy ledermedt, elszomorodtam. Már megint csak a düh maradt bennem, ami gyorsan lecsillapodott, amint hoztak valami kaját. Ettem ittam.
- Neeem. Én nem iszok, csak néha alkalmakkor- tudtam le a dolgokat. Miután végeztünk, már dél felé járt az idő. Bár jól laktam. Ha még mindig fel volt izgatva az eseményektől, akkor megelem, és elviszem az ágyába. Ott mindenki lenyugszik... nincs is jobb az ágyadnál. Nem feküdtem be mellé. Kellett neki a személyes egyedüli nyugalom. Ettől függetlenül leguggoltam az ágya mellé, és az arcát fürkésztem.
- Gyönyörű vagy- mondtam nyugodt szemekkel, halkan- Csinálok egy jóféle teát. Elvégre engem megtanítottak főzni, és egész jól megy- mosolyogtam, és úgy is tettem. Paragon még aktív volt. Úgy is akartam. Hopp, elteleportáltam az emberek vilgába mentáért, aztán tibetbe hóért, meg mindenhová, hogy egy isteni teát összekeverjek. Végülis nem tea lett belőle, hanem egy ananászos, kókuszos, citromos, mentás, jeges, szívószálas, kis papír esernyős koktél. Kétségkívül zöld volt, de elvégre így is kell kinézni. Mikor vissza teleportáltam Maya mellé, a kezébe nyomtam a poharat, majd kifeküdtem a földre. Lihegtem. A teleport fáraszt, ha egymás után 10-szer csinálja az ember. Ilyenkor a kardom is legyengül, és elfárad. Ezt a fehér füst szokta jelezni ami a sárga csík helyéből jön elő. Kicsit szédelegtem, de végül is megvoltam. Többször kevertem már ilyet, és tudom, hogy nagyon jól tud esni, pláne, hogy Maya nyelve, még mindig le lehet egy kicsit pörkölődve. Meg aztán az tök jól néz ki, amikor zöld a nyelved tőle. XD. Ha végzett, és kifújtam magam, akkor odaguggoltam megint Maya mellé.
- Jól vagy?- kérdeztem rá
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 9:56 pm

Miután be lettem fuvarozva az ágyamba, eszem ágában sem volt feküdve maradni. Az előbb még ő halt meg, nem én... Yuke elteleportálta magát teát csinálni, én pedig felhúzott térdeimre tettem a fejemet. Azon kezdtem el gondolkozni, hogy milyen gyorsan történtek a dolgok. Vagyis nem, csak hát... ha jól utánnagondolom, tényleg hiányzott az elmúlt egy hónapban, ráadásul sokat gondoltam rá... Csak hát amilyen ügyes vagyok, észre se vettem hogy merre fajulnak az érzések... az életben nem gondoltam volna, hogy regyszer eljutok odáig is, hogy szerelmes legyek ( o.O ). Bár fölöttébb kellemes érzés. Mintha megtaláltam volna, amit kerestem...
Gondolataimból, illetve a rózsaszín ködfelhőcskék közül a visszatérő Yuke zökkentett ki, aki a kezembe adott egy koktélt. Itt jött a képbe az, hogy még ilyesmit se szoktam inni, de bánja a fene most... Gyorsan belekortyoltam, és eldöntöttem hogy finom.
- Ezt te csináltad? Elképesztő vagy... - mosolyogtam rá, és leültem mellé. - Mellesleg... én kérdezhetném. Te jól vagy? Végül is nemrég... meghaltál... - nagyon értelmesen nézhettem egy darabig, utánna vettem egy mély levegőt. - Na jó, ezt még szoknom kell. - mondtam határozottan. Láttam, ahogy piheg, és megsajnáltam szegényt. Miattam, illetve a koktél miatt így kifárasztotta magát... Gyorsan lemásztam az ágyról, kezemben a koktéllal, feléhajoltam és adtam a szájára egy gyors puszit. - Nem járja, hogy csak én igyak ilyen finomságokat. Tessék. - adtam a kazébe, és elléptem kinyitni az ablakot. Utánna visszatértem Yukéhoz, lefeküdtem mellé és fejem alá tettem az egyik kezem. Miyavi is észrevette, hogy itt vagyunk, mert előmászott valahonnan, és betámadta az én kedvesemet. Kicsit gondolkoztam, hogy mit is kellene csinálnom, hogy ne untassm Yukét. - Mit szólnál egy jó nagy sétához később? - néztem rá, és megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 10:13 pm

A kezembe adta a löttyöt, amit összekavartam neki. Tudok én ilyet csinálni, nem hiszem, hogy most ez kéne nekem, de azért belekortyoltam
- A múltkor jobb volt- jegyeztem meg, aztán visszaadtam neki. A macska, mint mindig kinézett engem, és Paragonnal összetéveszthetően nekem támadt. Én megfogtam, és megsimogattam.
~ Te kis dög, ha nem Mayáé lennél, már lebénítottalak volna~ gondoltam, miközben a macska szemébe néztem. Utána Maya következett a jóból. Hosszú perceken keresztül elvoltunk, utána meg válaszoltam a kérdésére.
- Elvégre az volt, hogy kimegyünk a partra, vagy este szeretnél?- néztem rá. A választól függetlenül elkezdtem hurcolkodni. A shikai formát most bekapcsolva hagytam, hogy feltöltődjön, és tudjam használni. Kerestem valami szíj szerűt, és a mellkasom alá húztam, majd a hátamhoz illesztettem a kardomat. Jó hosszú volt, csoda, hogy elbírtam XD. Megvártam, míg elkészül, utána kiléptünk a hatodik osztag területére. Senki nem nézte jó szemmel, hogy erre járok, és csak remélni tudtam, hogy ezt Maya ne vegye észre. Nem akartam galibát okozni, de ha már lesz galiba, akkor legyen, én szembe állok vele. Ha valaki valami nagyon sértőt mond, akkor ránézek mélyen, és teljes hűvös hangon megjegyzem a hibáit, majd hozzá teszem, hogy ezzel
- A nemesek rendjét sérted, és azon keresztül a Kuchiki családot... nem hinném, hogy azt szeretnéd, hogy az tekintete fagyasszon le- utána mosolyogva beszélgettem tovább Mayával. Holmi hülyeségek az életemből, de szórakoztatóak. Az utcán vettem neki sütit, meg egy kis kaja hozzávalókat.
- Az ebédet majd én csinálom jó? Megmutatom mit tudok- elhivatott tekintettel voltam képes ezt mondani.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyVas. Aug. 30, 2009 6:15 am

Nagyokat pislogtam, miközben beleástam magam a szekrényembe. Valahonnét elő akartam szedni a pár hónapja vásárolt bikinimet, mert nem akartam a régebbi barnát viselni. Bár ez sem volt a legjobb, de azért a kellő hatást remélhetőleg kiváltja. Kényelmesebb, az igaz. Sokkal, mint az egyrészesek. A fürdőlepedőmet egyből sikerült megtalálni, emi fekete volt lila felirattal. Áthajítottam az ágyamra, mmajd két perc múlva a bikini is megvolt. Vigyorogva tömtem bele a strandszatyromba, és végülis sikeresen elindultunk. A mellettünk eligyekvő shinigamik nem éppen kedves pillantásokkal és beszólásokkal illeték Yukét. Miután visszaszólt nekik, legyintettem, és belékaroltam:
- Ne is törődj velük. Általában ilyenek, nem szeretik a más osztagokból idejövőket. Majdcsak leszoknak róla... - küldtem egy jeges pillantást a mellettünk ellépő tisztemnek. ASzerencsére Yuke még nem nagyon látta a szigorú, jeges énemet... azt a hollowoknak és a szabályszegőknek tartogatom...
A tengerparton felfedeztem egy büfét, ahol lehetett cukorkát is venni. - Aztaaaa! - suttogtam izgatottan, és odahúztam Yukét. - Idenézz, mennyi finomság! Mit kérsz? - pislogtam rá, majd leadtam a rendelésem, ami egy hatlamas adag mentholoscukorkából állt.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Szept. 09, 2009 4:01 am

- A kaját???- kérdeztem rá... teljesen kiment a fejemből. A kezembe vettem a zanpakutomat, ami még aktív volt. Elkezdtem össze pakolni, majd megvártam, míg Maya is elkészül. Magamhoz szórítottam, majd hirtelen puff eltűnt a tengerpart. Máris a megszokott kis otthonos szobába teremtünk. Levágtam a cuccokat, majd kiszedtem a hozzávalókat a hűtőből, és hozzá álltam a kajának. Néha segítséget is kértem, de főként csak mutattam hogy kell elkészíteni ezt. Kezdtem fáradni már egy kicsit. Végül olyan három negyed óra úlva elkészültem, és mivel már előre szóltam, hogy terítsünk, így már az is meg volt. Jóféle kaját dobtam össze... Kellemesen erős, és mentás, meg édes és tök jó, meg minden. Mivel ezt most szépen fogalmaztam meg, ezért most kiengesztelem az olvasókat néhány költői, és mély benyomást keltő sorokkal.
- Finom- szólalt meg a mai ebéd séfje, és ezzel tudasította mindenkiben, hogy nem egy nagy költő. Nade térjünk vissza az E/1-es mondatokba, mert rosszalóan fognak majd rámnézni.

- Hogy izlik?- reméltem tetszik neki, mert ha nem, akkor fölösen álldogáltam ott, és szenvedtem a karommal főzés közben, de ezek mellett a gondolatok mellett, én csak leolvashatatlanul mosolyogtam, és vártam Maya reakcióját. Miután végeztünk, én még elvoltam a szerelmemmel, aztán el kellett búcsúznunk, mert még sok dolgom volt mára, valamint apámat is le kéne rendeznem. Sorba állítottam a dolgokat a fejemben, és rádöbbentem, hogy csak holnap éjszaka tudok csak vissza jönni. Ezt közöltem még az ajtóban, és egyeztettünk időpontot, meg találka helyet.
- Elviszlek egy randira- mondtam csábító mosollyal, majd a shunpoval eltűntem a szeme elől.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Szept. 09, 2009 4:31 am

Mikor kellett, segítettem neki, de legtöbbször szájtátva figyeltem, amint fürgén és könnyedén csinálja meg a beígért kaját. Olyan volt, mintha ideszületett volna, ebbe az apró kis helyiségbe... teljesen otthonosan mozgott, én pedig pirulva és kissé zavartn figyeltem őt. Végülis megterítettünk, és leültünk enni. Már az első falat felért egy darabka édennel, egyszerűen tökéletes volt. Felpillantottam imádott szerelmemre, és lttam, hogy mosolyog. Azért kicsit furcsa volt a mosolya, mintha kissé feszült lenne.
- Csodálatos, egyszerűen tökéletes... - mondtam teljes meggyőződéssel, neki, és még egy falatot kaptam be. Miután végeztünk az evéssel, odaültem mellé, megfogtam ép kezét, és a sérültet megpusziltam. - Köszönöm hogy fáradtál. A nyomodba se érek főzés terén. - hálálkodtam neki, és adtam neki egy röpke csókot. Aztán eltűntem a konyhába, és előhoztam rejtegetett kincsemet: a csokijégkrémet. Elvoltunk egy jó darabig, de aztán rá kellett jönnöm, hogy bizony mennie kell. Nem nagyon tetszett a dolog, de hát nem tarthatom itt, ráadásul engem is vár az asztalomon feltornyosult papírhalom... Mély sóhajjal néztem a távozó kedvesem után, és kissé pirulva csuktam be magam mögött az ajtót. Lassú léptekkel közeledtem irodám felé, ogy valamennyit dolgozzak ma. Bár valószínűleg az egész napot elvarázsolt hangulatban fogom tölteni, és az sem fog zavarni, ha valaki rámtör... De végülis megtehetem, mert hadnagy vagyok, és álmodozhatok, egyszer, igazán...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzomb. Szept. 12, 2009 4:52 am

Kisebb átépítés és egyebek miatt a szoba új kinézetet kapott!
{ Legalábbis a hálórésze Wink }





Chizuki Maya szobája - Page 3 Bedroom1
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Szept. 17, 2009 8:43 pm

~Ennek, most semmi értelme... azt mondtam, hogy megváltoztatom a nézeteim, ha esetleg mások. Na mindegy. Ez is csak azt bizonyítja, hogy zavarban van, akkor viszont, teljesítem minden vágyát, és akkor jó lesz~ gondoltam végig, majd felkaptam, és a karomban vittem el a szállására, néha egy-két csókot lerendeztünk, de tulajdonképpen próbáltam a lábam elé figyelni, ami Maya keblei néha elzártak, és akkor igyekeztem nem oda figyelni. Átgondoltam a mai napot, és örültem, hogy nem hibáztam. Mikor elértük az ajtóját, nem igazán volt kedvem megvárni míg kikeresi a kulcsot, hisz a hosszas ölelkezés/csókolozás közben azért végig néztem tapiztam a zsebeit, hogy aztán itt ebben a percben ne kelljen várnom. A számmal kivettem, majd előre dobtam a kezemnek, majd azzal elkapván, kinyitottam az ajtót. Odamásztunk valami fűtőtest elé, és ha az egy kandalló volt éppen, akkor azt egy Shakkahouval begyújtottam.
~ Megvárom, míg elalszik, és akkor én haza teleportálok. Holnap van egy kis dolgom még~ gondoltam a jövőre, majd rám döntöttem Mayát, és amikor éppen kedvem volt, hozzá érintettem ajkához az enyémet, és cselekedtem, amit az érzelmek megkívántak cselekedtetni. Simogattam, de csak szolidan, nehogy perverznek tűnjek, persze én bármit viszonzok, amit csak tudok. Wink . XD . Ha elaludt, akkor felemelem, és óvatosan az ágyába helyezem. Kerestem egy papírt, amire ráírtam.

Holnap jövök, úgy készülj


Úgy helyeztem el, hogy azonnal megtalálja. Végül elő vettem a kardomat, majd suttogva a nevén szólítottam, és pukk. Már ott se voltam.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 08, 2009 5:41 am

Hosszas gondolkodás után, de úgy döntöttem, eljött az idő, hogy végleg szembe szálljak a Tamachi ház vezetőjével, és olyat tegyek, amire a szívem vágyik, már 50 éves korom óta. Egy gyűrű bolt előtt álltam, végül megtaláltam az igazit. Azt, ami a leginkább megfelelő. Egy színtiszta gyémánt gyűrű, arany brilliánssal. Pont fordítva, de így jól is nézett ki. Bementem a boltba, elővettem egy köteg pénzt, amit gyűjtögettem apai zsebpénzemből.
- Ezt kérem- mutattam rá. Az egész köteg pénz odalett, de megéri. Ez kelleni fog a tervemhez.

Az éjszaka közepe volt, a Hold sem világított. A mai nap elvileg gyász nap lenne a nemesek körében, de én most megváltoztatom. Ünnepelni fogok ezen a napon. Ünnepi ruha volt rajtam, és egy virág a kezemben, mikor oda álltam Maya ajtaja elé. Gondolkodtam. Órák is elteltek tán. Sápadt voltam, eléggé beteges volt az arckifejezésem. Izgultam, mint még soha.
~ Maya nem is szereti a virágokat...~ gondoltam~ de tőlem el fogja fogadni hmm...~ fejeztem be. A kis doboz, amiben a gyűrű volt, azt elrejtettem a nagy kabátom alá.
~ Hát eljött az idő. Itt állok szíem választottjának az ajtaja előtt. Minden vágyam valóra válni látszik. Még nekem is nagy megerőltetés. Igaz az elmúlt hónapban, sok dolog történt, ami megváltoztatott~ itt vissza gondolok arra a részre, amit a kamera nem mutatott~ Mély levegő~ és orromon nagy levegőt vettem, majd kopogtattam. A másodpercek a végtelenbe nyúltak, meghallottam csoszogást. Végül a kilincs megmozdult, és leállt az idő. Nagy feketeségben láttam magam.
- Paragon... Életem legboldogabb percei következnek majd. Légy a szemtanúja, és figyelj!- mondtam a sötétségből előbújó sötét alaknak. Teljesen más páncél volt rajta. Erősebb is, fejlettebb is.
- Most dől el minden, légy résen. Figyeltem, nem követett senki. Élvezd a világot- ezek voltak a búcsú szavai, és ismét az ajtó előtt álltam. Nyílt az ajtó, és én a virágot előre tartottam. Ha elveszi tőlem a virágot, én letérdelek elé, és előveszem a gyűrűt.
- Chizuki Maya... Hozzám jössz feleségül?
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyPént. Okt. 09, 2009 8:24 pm

Az egész napom felért egy kínzással: nem csinálhattam semmit sem, még ki sem mozdulhattam az irodámból, mert minden papírral végezi akartam, hogy az én életemet meg tudjam majd lepni. Bár kérdéáses volt, hogy egyáltalán bemehetek-e a Tamachi palota kertjébe, vagy egyáltalán megközelíthetem-e... De ezt a friss tortát akkor is eljuttatom Yukénak, ha utánna karóba húznak! Egészen elszántam ástam elő a szekrényemből egy egészen érdekes kis ruhát, amit gyorsan fel is vettem. Nem igazán volt érzékem ilyesmihez: az elmúlt tizenegynéhány évben csak most volt rajtam először ilyen ruha. Jahajj, mégsem.... a fesztiválra felvettem azt a kéket... Megerőltettem az agyamat, de nem találtam több "jeles" alkalmat. Nem is bántam annyira, sosem szerettem adni nagyon a ruházatomra. Nem voltam igénytelen, azt azért nem. Inkább feladtam a ruhákon való elmélkedésemet, és adtam enni a párnáimat pusztító Miyavinak. Miután ezzel végeztem, felkötöttem a hajamat, és kivettem a sütőből a tortát. Sikerült majdnem hasraesnem, amikor a tejszínhabért és az eprekért rohantam, de végülis sikeresen végrehajtottam az akcióm, és a torta készen állt előttem. Elégedetten felsóhajtottam, majd úgy döntöttem, indulok. A tortával a kezemben megindultam az ajtó felé, és ki is nyitottam: hogy aztán az egész mindenség, ami a kezemben volt, leessen. Hosszú órák fáradtságos munkája zuhant a föld felé... De ez még nem is jutott el a tudatomig: ledöbbenve, kissé kipirultan meredtem az előttem álló szívem csücskére.
- Te... meg itt? Izé... - most is sikerült értelmes reakciót kiadnom magamból - mint mindig, ha meglepnek. Yuke felém nyújtott egy virágot, amit remegő kézzel elvettem, és bár nagyon, nagyon nem szerettem őket, most mégis megszagoltam. Vagy lehet, hogy csak kapaszkodót kerestem benne?! Már nem is tudom... Meglepetés követett szívinfarktust: Yuke letérdelt elém. Én reflexből hátrébb léptem, és el nem bírtam képzelni, hogy mit akar. Lehet, hogy már nem szeret, és azt akarja ennyire lovagiasan közölni? Erre a gondolatra összeszorult az egész bensőm, és nem kaptam levegőt....
- Chizuki Maya... Hozzám jössz feleségül? - elővett egy gyönyörű gyűrűt, én pedig meredten álltam ott egy pár pillanatig, majd mellé térdeltem, és megöleltem.
- Ezt nem tudom elhinni...- mondtam a meghatottságtól remegő hangon. Mindig is hülyeségnem tartottam az esküvőt: egy gyűrűtől, vagy egy darab papírtól miért lennék boldogabb? De ez most valahogy más volt... - Igen. - mondtam ki még jobban remegő hangon, és hozzábújtam a szerelmemhez.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzomb. Okt. 10, 2009 3:06 am

Miután letérdelt mellém, átfutott az agyamon, hogy hibáztam, de nem. Ezért az egy igenért, ennyit aggódni. Reménytelen, de valahogy most jól esett a dolog. Most pillanatnyilag nem nagyon törődtem azzal, hogy mi lesz ezután, de tudtam, hogy ezért kérdésért, még sok mindent ki kell majd állnom. Kitaláltam már nagyából, hogy mi fog történni, de csak nagyából. Ez az egész egy nagy verseny futás lesz. Felkaptam Mayát, majd bevittem a szobába, hogy letegyem a kanapéra. Összeszedtem egy lapát szerűséget, és felmázoltam a maradványokat a lapátra, majd kiraktam egy tányérra. Leültem az ülőgarnitúrára és bűnbánóan tekintettem a két tányérra, amin az amorf édesség elterülve létezett. Két villát is mellékeltem a tányér mellé.
- Annyira sajnálom... Biztos sokat dolgoztál rajta... És szép is volt- a befejezésem valahogy nem volt valami életképes, mert a virágtól, ugyan nem láttam, hogy nézett ki a sütemény. Elkezdtem enni, és éreztem, hogy finom... hát igen, valahogy ez a fogalmazás mód, nem illik a tortára, de ez most lényegtelen. Nem volt kedvem beszélgetni egyszerűen, most egy nagy kő esett le a szívemről, és még a lelki állapotomat építettem vissza, szóval nem lett volna épkézláb a mondandóm.
- Finom...- zártam le a süti témát, és nem volt kedvem tovább részletezni. Most először lát valaki tétlennek, és ez zavar. Elképzeltem, milyen reménytelen pofát vágok, mind emellé. Mintha nem tudnám hol vagyok, és ki vagyok. Amúgy is beteges volt a tekintetem, nem volt kedvem az élettel megint szembe nézni. Ezeket a pillanatokat elújságolnám minden barátomnak, ha lennének barátaim.
~ Persze neked Maya, biztos sok barátod van~ gondoltam, és közben ránéztem a semmit mondó arckifejezésemmel. Erőltettem egy mosolyt az arcomra, de eléggé félre sikeredett.
- Nem vagyok most valami százas állapotomban, szóval ha rádijesztettem, akkor bocsi. Annyira boldog vagyok, és most először az érzéseim kerültek előtérbe. Messze ledöntötte eddigi énem ez az érzés. Nem tudom feldolgozni olyan hirtelen- mondtam végül valamit a kétségbeesésemre. Nem tudom mit kéne tennem, így végül csak annyit tehettem, hogy megcsókolom. Ajkaimat hozzá illesztettem az övéihez, és tettem amit kellett. feszült rajtam ez az ünnepi ruha, de nem volt kedvem levenni. Kicsit félreérthető lenne. Kellemetlen érzés volt, de a szerelem überelte.
- Ajjaj... itt az ideje elgondolkodni mi legyen ez után... megfordult pár ötlet a fejemben, és ahhoz hogy boldogan, megszabott határok nélkül élhessünk. Maya. Szeretném, ha közénk tartoznál. A nemesek körébe foglak emelni téged, és akkor apámnak sem lehet beleszólása. Ő boldog lesz mélyen, én tudom. Jó ember még, de legfőbbképpen... én vagyok a fia- fejeztem be monológom.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyVas. Okt. 11, 2009 5:19 am

Mérhetetlenül el voltam képedve az én imádottam esti akciójától, de ez nem nagyon akadályozott meg benne, hogy az ölébe telepedjek. Igaz, az én szentem egy kicsit fura fejet vágott, amitől csöppet megijedtem; de hamar meg is nyugodtam.
- Honnan tudod, kedves, hogy én jó leszek neked? - kérdeztem letaglózva, miközben az ujjamra húzott gyűrűt néztegettem. Ami azt illeti, én egy hajszálvékony, valami más anyagból készült gyűrűvel is a mennyek fölött lebegnék, de ez is gyönyörű volt. Pár pillanatig csak néztem, nem tudtam betelni vele, majd az immár vőlegényemmé avanzsált Yukém nyakába fúrtam a fejem. - Édesapádnak enyire fontos a nemesi cím? - sóhajtottam fel. Egészen elszomorodtam ettől, miközben átmásztam az ágyra. Ott lehúztam a takarót, és leterítettem a földre, majd nagy lelkinyugalommal leültem rá. - Én... nekem nem kell nemesi cím a boldogsághoz, én attól boldog vagyo, ha veled lehetek. De... ha csak így lehetünk együtt, akkor azt hiszem... lesz egy nemesi címem... - nyögtem fel és elnyúltam a takarón. Majd elkezdtem vakargatni az időközben odasomfordált Miyavi fülét, aki cserbenhagyott, és odament Yukéhoz. - Nem lesz neked ebből bajod? - kérdeztem kicsit depisen, és a takarón kezdtem körözzni a mutatóujjammal. Sóhajtottam, majd felmásztam az ágyra, és az asztalomat kezdtem el nézegetni.
~ Jajj, ribanc! Nemsokára asszony lesz belőled!
~ Ez akart lenni a gratulációd? Téged ismerve, igen... Nos, akkor köszönöm, Shiro! - gondoltam magamban, és elmosolyodtam. Milyen szép is lesz...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyHétf. Okt. 12, 2009 9:45 am

- Onnan tudom, mert a szívem téged választott. Ezt tisztán érzem. Átgondoltam már egy párszor, és amikor lesütöttem érted a karom, akkor a fájdalomra megesküdtem, hogy te érted érdemes élni. Sokáig úgy gondoltam, hogy számomra nincs egy lány sem, akit úgy tudnék szeretni, de ez most... erre nem számítottam, és hogy beléd szerettem... Tudom, hogy te vagy az, aki mellett én leakarom élni az életem- fejtettem ki magam.
~ Tetszik a gyűrű mi? Egy gyémánt karika arannyal a tetején. Teljesen szokatlan, de épp ezért jó. Tükrözi a szerelmünk~ mosolyodtam el.
- Édesapámnak nem fontos, hogy pont te nemes legyél. Neki csak az a lényeg, hogy a vérvonal ne törjön meg. Hamarosan. Ha az leszel, akkor két lehetőség lesz. Apám lemond a birtok jogról, és nekem adja, vagy egy új palotát kapunk, és abban fogunk élni- éreztem, hogy ezt az összeköltözést nem kell most ráereszteni.
~ Itt hagyni ezt a lakást... Bár nemtom... Én is beköltözhetnék egy időre, na nembaj ezt majd később~
- Élhetünk nélküle is, csak akkor sok gond akadna, ezért szeretném, ha ezt a gátat átvágnánk. Persze tudom, hogy neked ez teljesen más érzés lesz, de én már elterveztem... Egy kicsit felbolygatom a dolgot. Megalapítom a Másodkezű Nemesek Társaságát. A hagyományok átalakulnak. Teljesen más hírt akarok faragni nekünk. Azt akarom, hogy ne úgy gondoljanak majd ránk, mint beképzelt pökhendi alakokra, hanem, mint valódi emberekre, akik segítik a többieket, de bevallom, félek, hogy olyan leszek, mint ami nem szeretnék, de ezekből a tervekből is csak az látszik, hogy kezdek én is hatalom és pénzsóvár lenni- itt elszomorodtam, de befeküdtem Maya mellé.
- Tényleg szeretnélek is megkérdezni. Tudom, ez most a gondolkodtató része, nem akarok ráderőltetni semmit, de majd összeköltöznél velem? Ha nem akarod itthagyni ezt a kis kellemes helyet, akkor nem, de szerintem érdemes lenne. Egy új palotát szeretnék, ami szimbolizálja egymás iránti érzéseink. Very Happy - csaptam rá a hidegzuhanyt. Reméltem nem olyan nagy gondot okoztam. Megsimogattam a kiscicát, aki cserébe mélyen belenyomta a csuklómba a karmát... Én csak egy mélyet sóhajtottam, de nem mutattam Mayának.
~ Nem kedvelsz mi?~ zártam a cicus dolgot, és átöleltem Mayát. A szemébe néztem, majd megcsókoltam, ki tudja meddig, mert hogy én nem akartam már kérdezni, majd ő megszakítja, ha van kedve.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyVas. Okt. 25, 2009 6:30 am

Nem kerülte el a figyelmemet Miyavi viselkedése. Nem szokott így viselkedni az emberekkel: Nabe-kunt egyenesen imádja. Talán ez pont azért van, mert Nabe-kun a bátyám, Yuke meg a vőlegényem? Csak nem "féltékeny" a macskám Yukéra? Rápillantottam a sarokban kucurgó állatra, aki rámvillantotta a szemét.
- Miyaviii nyugszik! - duruzsoltam, mire a macska összegömbölyödött, és elaludt. Heves szívdobogással, kissé szédülve fogtam fel Yuke szavainak értelmét. Össze akar velem költözni. Velem. Ez egy csöppet hihetetlen volt számomra... Ránéztem a szerelmem arcára, és láttam hogy komolyan gondolja.
- Ez sokkolt... ez szuper... - igyekeztem valamennyire értelmes választ kinyögni, ezért csöppnyi gondolkodással eltöltött szünetet tartottam. - Ezt nem tudom elhinni! Szuper! - ugrottam a nyakába. Aztán eszembe jutott, hogy még mindig nem adtam egyértelmű választ. - Igeeeeeeeee~een! - adtam neki egy heves csókot, és hozzábújtam. Boldogan néztem a ruhájának azt a szegletét, amit a jelenlegi testhelyzetem miatt adott szögből láttam. - És neked van kedved egy rövid időre idepakolni hozzám? - pislogtam rá félősen. - Nem valami nagy hely, és igaz, hogy hadnagyhoz képest apró a szoba, de csak azért, mert kialakítottam egy apróbb konyhát és főzősarkot is. Nem is mertem felnézni rá, inkább miliméteres nagyságúra húzódtam össze. Mielőtt meghallgattam volna a válaszát - mondjuk annyira nem sietett vele, de megszoktam: szívem választottja sosem beszélt sületlenségeket - velem ellentétben. Szóval a hűtűmhöz siettem, és elővettem két mentaillatú italt. Az egyiket Yuke kezébe nyomtam, a másikat én kedztem el iszogatni, és közben vőlegénykém szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyKedd Okt. 27, 2009 11:31 pm

Mikor láttam, hogy mit vesz elő, kicsit furcsán néztem rá.
~ Érdekes lesz ez az egész. Még három nap~ itt visszagondoltam arra az emberre, aki szorosan kapcsolódik hozzám. Az unokatestvéremre. Találkoztam már vele, de ahhoz képest. Érdekes lesz ez az egész. Belekortyoltam az italba.
- Ha meg tudok itt szállni egy ideig, természetesen veled maradok, de hamarosan, ha minden úgy megy, mint gondolom, apám elkezdi építetni a mi palotánkat. Addig itt maradok, de azért majd még haza kell néznem- nem tetszett, hogy titkolóznom kellett, de sajnos az, amit véghez fogok vinni. Az jelentősen befolyásol majd. Ezt ő sem szeretné bennem, de sajnos szükség szerű.
- Találkoztam valakivel- súgtam a fülébe, mikor átöleltem- És megtudtam pár dolgot. Az apámban már rég elveszett minden jó. Már akkor, amikor először felsírtam a világban. Már akkor. Nem hiszem el, hogy képes volt ilyesmit tenni- itt szipogtam egyet, és könnyek bújtak ki a szemem sarkából. Az egyetlen támasz az Maya volt. Ezt én úgy éreztem, mintha kihasználnám a segítségét. Felálltam végül, és arrébb siettem. Háttal voltam szerelmemnek. Az ablakon néztem a Hold.
- Te Hold!- szólítottam meg végül- Hogy tudod ilyen fapofával végig nézni azt, amit az emberiség idelent művel. Ha tehetnéd vajon ki élne még e földön- zártam le. Ezt Maya elég érdekesen nézhette. Már tizenéves korom óta szoktam beszélgetni az égitesttel. Visszanéztem a hadnagyra.
- Apám kitagadta a testvérét, majd megölette. Végül a nagybátyám fiát is száműzette Soul Societyból. Hogy lehet ilyet megtenni- sírtam el magam. Odabújtam Maya lábához. Végig simítottam, majd felmásztam hozzá, és megcsókoltam. Reménytelenné vált már a családom. Csak hihetem azt, hogy jobb lesz, de igazából ugyanazt fogom majd tenni, amit apám is tenne a helyemben. Alig hittem el, hogy mi történt velem.
- Bevallom van egy dolog, amit nem tudok neked elmondani. Kérlek értsd meg, majd elmondom, ha elhatároztam magam, ígérem.
Vissza az elejére Go down
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te36000/45000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (36000/45000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptySzer. Okt. 28, 2009 1:02 am

Szomorúan hallgattam a mondandóját kedvesemnek, és egyre rosszabbul éreztem magam. Ahogyan az utóbbi időben egyre többet gondolkoztam magamon és a múltamon, a kedvesemen és az ő múltján, rá kellett jönnöm, hogy nekem idilli életem van, és volt. Hiszen máig sem tudom, hogy mennyi keserűséget kellett neki lenyelnie az édesapja miatt. Hiszen sosem mesélt el mindent részletesen, nem is tudtam, hogy van-e testvére. Viszont szinte képtelen vagyok felfogni, hogy egy ilyen nehéz élet után még mindig ép eszű, és képes szeretni. Mert szeretet engem, azt világosan látom rajta. Ugyanúgy, mint ahogyan én őt.
Lefagyva néztem, amint elkezdett beszélgetni egy égitesttel. Ennyire magányos lett volna? Rosszul éreztem magam. Volt bennem valami, ami miatt menekülhetnékem volt. Annyira féltem... Annyira új volt nekem minden, ez az egész. Hogy valakinek fontos vagyok, hogy számítok neki... És mégis, mintha valami félelmetes lenne még hátra. Amiről még fogalmam sem volt. Amit még nem láttam...
Mély sóhaj kíséretében ültem fel az ágyra, és figyeltem tovább Yukét. Valóban, nem vagyok az a szószátyár fajta. Szinte nem is beszélek azokkal, akik fontosak nekem. Talán félek túl közel engedni őket magamhoz, mert attól tartok, hogy megsebzenek... olyan mélyen, amit lehetetlenség meggyógyítani. Igaz, hogy sok barát vesz körül, de ők mások. Az életemet adnám értük... de az, ami köztem és ... már a vőlegényem között van, ezerszer másabb, furcsább, különösebb. Mintha egy új világ nyílt volna meg nekem. Annyira belemerültem ezekbe a gondolatokba, hogy észre sem vettem, amint Yuke a lábamat simította meg és megcsókolt. Persze mindent tisztán hallottam amit mondott, és minden egyes kiejtett szívában ott éreztem a mérhetetlen fájdalamt. A szívem szakadt meg...
- Bevallom van egy dolog, amit nem tudok neked elmondani. Kérlek értsd meg, majd elmondom, ha elhatároztam magam, ígérem. - a szívem mintha jéggé vált volna, félelem fogott el. Mire készülhet? Mit történt vele? Annyira féltem őt...
- Megértem, és elmondod, ha úgy érzed felkészültél rá. De tudod, ezzel felpiszkáltad a kíváncsiságom, úgyhogy egyszer tényleg muszáj leszel elmondani. - adtam neki egy csókot, majd a vállába fúrtam a fejemet. - Tudod, nekem is van egy titkom... de ha elmondom, nem akarsz majd feleségül venni. Sőt, a legvalószínűbb, hogy meg akarsz majd ölni, és az ég tudja, nem lenne-e jobb úgy... - sóhajtottam fel és álltam fel az öleléséből. Az ablakhoz sétáltam, és homlokomat a hűvös üvegnek nyomtam. - Tudod, sok shinigamiban mélyen gyökerezik az arrogancia és a rasszizmus... Fennsőbbrendűnek tartják magukat más fajoknál, és azt vallják, jobb lenne minden más fajt kiírtani, hogy írmagjuk se maradjon. - éreztem, hogy kezd bennem föltolulni a sírhatnék, a vaizarddá válásom estéje. De egy nap úgyis meg kellene tudni, miért ne most? Mielőtt még jobban megszeretem, mielőtt még jobban fájna az elvesztése... bár, az már a lehetetlenséggel ér fel számomra. - Yuke, hallottál már a Vaizardokról? Mert ha nem... Vagy ha igen, és gyűlölöd őket, akkkor... - nem, ez így mégsem lesz jó. Talán egyszerre kellen kinyögnöm. De akkor talán... mit törődök a talánnal, ez így les helyes! - Yuke, én.. én egy Vaizard vagyok. - mint amikor a porcelán balerinát egy hirtelen jött levegőárámlat lesodorja a kandallópárkányról és zuhan lefelé... lefelé, a biztos halálba, hogy darabokká törjön... Hogy üveghomokká váljon és eltűnjön a világ színéről. Pontosan így éreztem magam, és egyszerűen nem mertem fölnézni. Tekintetemet a zanpakutuomra függesztettem, ami a lábam mellett állt. Ha meg kell védenem magam... Akkor kiölök minden érzést magamból, és elhagyom Soul Societyt - soha többé nem jövök vissza. Mert az lehetetlen, hogy így is szeressen engem. Már tudja, milyen undorító féreg is a szereleme...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Tamachi Yukezo
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Yukezo

Férfi
Cancer Dog
Hozzászólások száma : 552
Age : 29
Tartózkodási hely : Karakura town, Hűség tornya, Sehol
Registration date : 2009. Apr. 20.
Hírnév : 25

Karakterinformáció
Rang: Daitenshi, Középnemes, Lord Belial
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Chizuki Maya szobája - Page 3 Cl0te52100/65000Chizuki Maya szobája - Page 3 29y5sib  (52100/65000)

Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 EmptyVas. Nov. 01, 2009 5:51 am

Ez a tény érdekesen érintett. Örültem, hogy nem valami nagy hülyeség lesz a titka.
- Sosem hallottam még róluk. Bááár... Mintha valamit mondott volna Urahara-san róluk. Félig hollow, félig Shinigami. Nagyon régóta tervezte már- itt most leesett a dolog.
- Azt mondod, hogy létezik ilyen? És már te is átestél rajta? Szóval ez volt az, amiért a nagy kapitány váltás volt már úgy 100 éve- felálltam járkáltam. Gondolkodtam. Tulajdonképpen már régóta bánthatja a dolog. Megfogtam a kezét, majd az arca elé helyeztem az ujján a gyűrűt.
- Ezt azért adtam, mert döntöttem, hogy leélem melletted az életem. Ha kiderülne hogy Arrancar vagy, hagyom a francba az egészet, és elvonulok veled Hueco Mundoba, de shinigami vagy, és itt élsz, és szeretlek. Nem érdekel, hogy félig hollow vagy. Tulajdonképpen még irónikus is a dolog. Csak majd szólj, ha eluralkodik rajtad a dolog. Akkor harcolni fogok azért, hogy te azt sérülés nélkül megúszd. De be kell valljam az amire én készülök, az jelentősen az ellen van, akit szerettél. Talán a sors akarta így, hogy eltitkoljunk valamit a másik elől. Örülök hogy elmondtad- nyomtam egy csókot az ajkaira, majd felálltam ismét. Megint járkáltam.
~ Áhh... ezek után nem tudom eltitkolni előle. Nem tudom megtenni~ gondolkodtam. Csak úgy repültek az érvek a fejembe. Miért kéne, és miért nem. Bármennyire is meg kell történnie.
~ Lehet, hogy lebeszél róla, és megmenükülök attól, amivé leszek~ gondolkodtam tovább~ Nazo végülis csak egy Ex-Shinigami az ellenségem, de ha ő az ellenségem, akkor Maya is az. Tehát mindkettő barát. Meg kell tennem~
- Figyelj...- fordultam felé- Azt kell mondanom, hogy muszály. Tamachi Nazo és én... kénytelen vagyunk megtenni...- leültem mellé- Meg fogjuk ölni az apámat!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Chizuki Maya szobája - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Chizuki Maya szobája   Chizuki Maya szobája - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Chizuki Maya szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-