-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hírek az oldalról

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptySzomb. Márc. 31, 2012 1:21 am

Két apróbb módosítás kerül bevezetésre.
  • Első sorban a bankai használati lehetőséget érinti, ugyanakkor az arrancaroknak 15.000 LP után járó új resurrección, senbankai, resu II, satöbbi dolgokra is kihat. Ezentúl ezekre csupán engedéllyel lehet pályázni, amit valamelyik moderátortól vagy admintól kell beszerezni. Valamint egy júzernek csak egy olyan karaktere lehet, aki rendelkezik bankai/satöbbi képességekkel, és az adott karakternek nincs kapitányi rangja, vagy nem vaizard. A döntés meghozatalának indoka, hogy ne mászkáljon minden második karakter bankai-al, és egy több multis felhasználónak sincs szüksége minden karijánál erre. Erről bővebben itt lehet olvasni. A fenti szabály a kapitányi rangú karakterekre és vaizardokra nem vonatkozik.
  • Egy pozitívabb hír: edzésekből immáron ryou-t is lehet szerezni, amennyiben technikát tanítasz egy tanoncodnak. Ha megtanítasz egy játékosnak IC egy olyan technikát (például kidout), amit az illető nem ismer, a játékos megkapja ingyen a technikát, te pedig visszakapod a technika árát, amit kifizettél érte, ha sikeres az edzés. Egy technika árát azonban csak egyszer kaphatod vissza, még ha többször is tanítod meg több játékosnak is. Technikatanítás esetén pont jutalmat se a tanító, se a tanítvány nem kaphat.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyPént. Ápr. 13, 2012 2:04 am

Az április Japánban az új tanév kezdete is egyben, így minden, a Karakura High Schoolban tanuló diák évfolyamot lépett. A frissített Naplót ide kattintva találhatjátok meg.

***
Mivel a hagyományos karácsonyi nyereményjáték tavaly elmaradt, így azt most, Húsvét alkalmából pótoljuk. Három kategóriában lehet nevezni, ezúttal próbára tehetitek a tudásotokat és a rajztehetségeteket is megmutathatjátok. A nyereményjáték díjazása a szokásos, a határidő április 21. Itt találjátok a részleteket.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyKedd Jún. 19, 2012 7:07 am

Üdv!

Apró változások történtek a technikalistán, melyek ugyan mindössze három technikát érintenek, ettől függetlenül említésre méltók.

  • A Bakudou #70 - Meimei Kamen nevű kidou számozása Bakudou #7-re módosult, lévén gyengébb mint a Bakudou #26 - Kyokkou nevű álcázótechnika. Ezzel együtt ki lett emelve a leírásában, hogy pusztán vizulis elrejtésre szolgál, a többi érzék elől nem lehet elbújni vele.
  • Az Admiración (Bámulat) nevű arrancar-technika, illetve a Seishuku Dougi (Néma intés) nevű kasztfüggetlen technika hatása ezentúl nem körszámban, hanem percben van meghatározva. Akik használják ezt a két technikát, lessék meg az új leírást és ennek megfelelően módosítsák a használatukat.


Természetesen ez azt is jelenti, hogy ha hatóidőt szeretnél megadni egy-egy általad kitalált technikára, akkor azt (másod)percben, órában tedd, ne pedig körszámban.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyHétf. Aug. 20, 2012 8:30 am

Új, szórakoztató és játékos pénzszerzési lehetőség támadt az oldalon, csupán egy kevés kreativitást igényel. A részletekről ITT tájékozódhattok.

Jó játékot!
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 06, 2012 7:15 am

Ezúton szeretném felhívni a figyelmeteket arra, hogy a FEHÉRÍTŐBŐRBEN című szülinapi nyereményjáték határidejét meghosszabbítottuk jövő vasárnapig, vagyis SZEPTEMBER 16-ig várjuk a pályázatokat - reméljük, minél több írást fogunk kapni ^^
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptySzer. Okt. 31, 2012 4:04 am

Üdv!

A technikákkal kapcsolatban történt néhány kisebb változtatás ismételten.
  • Hogy a kasztok helyváltoztató klóntechnikáit kiegyensúlyozzuk, a shunpo klóntechnika esetében a másolatok száma immár nem az LP-től, hanem a shunpóra tett pontok számától függ. Ugyan még így is több másolat hozható létre vele, mint a Gemelos Sonidoval, ám a shunpo-klónok érintésre egyszerűen szertefoszlanak, míg a Gemelos Sonido klónjai rendelkeznek az Utsusemi nevű shunpo-technika sajátosságaival is.
  • A Raikou no Heki nevű technika átkerült a kasztfüggetlen képességek közé, így már nem csak arrancarok vehetik meg.
  • A Kasztfüggetlen technikák közé bekerült egy-egy canon hakuda- és zanjutsu-technika, a Tesshou, illetve az Agitowari.


A részleteket a technikákat tartalmazó topikokban találjátok!
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hírek az oldalról - Page 2 Cl0te0/0Hírek az oldalról - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyHétf. Dec. 17, 2012 1:12 am

Üdv!

Nyomatékosan megkérnék minden kapitányt, és hadnagyát, hogy az alábbiakat pótolják osztagaik nyilvántartásában:

  • Karakterekre mutató link
  • Előtörténet link
  • Adatlap link
  • Wikia link (amennyiben van a karakternek)


Továbbá minden arrancart megkérnék, hogy a fenti linkeket illesszék be valamilyen módon az adatlapjukba.
Ezzel nagyban segítenétek a staff munkáját, többnyire a fórum összesítés frissítésében.

Köszönettel.: Urahara
Vissza az elejére Go down
Urahara Kisuke
Globális moderátor
Globális moderátor
Urahara Kisuke

Aquarius Rooster
Hozzászólások száma : 210
Age : 31
Registration date : 2011. Aug. 03.
Hírnév : 19

Karakterinformáció
Rang: Kalapos tudós
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Hírek az oldalról - Page 2 Cl0te0/0Hírek az oldalról - Page 2 29y5sib  (0/0)

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyHétf. Dec. 24, 2012 12:53 am

Hírek az oldalról - Page 2 Christmas

Ünnep, ajándék, díszek, csengők sok szeretettel,
Gyermek játékát felbontja kezén a szemekkel.
Szent a kis estély, adni örömmé válik e percen.
Angyali kórust Jézuskája vezényli le tercen.

Hangja is, illata van, tán íze, meg érzete, fénye.
Minden mozzanatát eltölti kis üdv leleménye.
Hófedi tájban leplet nyomnak halk, puha léptek.
Hangulat áhitatára szaladnak szádba az étkek.

Meghittség a családnak, méz jut friss süteménybe,
Dallam száll - Száncsengő - meg had egyem` melegébe`.
Édes idillben képet lát mazsolád a kalácson,
Békés kellemeket kíván most újra karácsony.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 04, 2013 7:23 am

Üdv!

Az oldal wikijén történt egy kis változás a karakter oldalokon használt sablont illetően. Ha bővebb információkat akarsz megtudni a változásokról, ITT olvashatsz róla részletesen.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 06, 2013 11:48 pm

Adminisztrációs feladatokkal volt kedvem szöszölni az elmúlt időkben, jótékony agytompító hatásuk végett, ezekkel a következőkre jutottam:
  • Észrevettem, hogy az Összesítésben több hiba is található, például nagyon sok karakter nem volt bevezetve. Ezeket igyekeztem korrigálni, de még akadhat olyan karakter, aki valamiért nincs bent az Összesítésben. Próbáltam alapos lenni, de még mindig lehetnek benne hibák. Ha valaki talál még ilyet, akkor megköszönném, ha szólna róla. >.< Külön nagy ölelés annak, aki a módosított lelkeknél található link hibát is tudja orvosolni nekem, valamiért sehogy sem akar működni az egyik wikia link, még tinyurl-lel sem. Sok wikia link valószínűleg hiányzik is, gépproblémák miatt ezzel nem fárasztottam magam, de a legközelebbi frissítésnél próbálom azokat is pótolni.
  • Az összesítés frissítés sok karakter inaktivizálásával is járt, ez pedig azt jelenti, hogy több avataralany is felszabadult. Így az avataralany választóból is kivettem az eltávozott karakterekéit. Ugyanezt igyekszem a színválasztó topicban is megcsinálni, és frissíteni azt is, ahogyan szöszölős kedvem és kifogásaim a beadandóim iránt engedik.


Bár ez nem igazán ide tartozik, de egyúttal ezúton szeretném megdicsérni Yorut a fejlécsávban lévő újításokért, valamint Yumichikát a wikiás közreműködéséért, nekem nagyon tetszik mindkettő tevékenység végeredménye. ^^
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptySzer. Jún. 12, 2013 7:32 am

Egy kis tájékoztatót adnék arról a változásról, amit szerintem sokan észrevettetek már.
A forumotion úgy döntött, hogy megmondja mindenkinek, hogy bekaphatjátok, ennek eredménye ez a csini kis postablak, amit újonnan láthattok. Tulajdonképpen eddig is létezett, csupán ezelőtt beállíthattad, hogy ezzel szeretnél postolni, vagy sem.
A forumotion viszont úgy döntött, hogy mától mindenki ezzel postol, és adminilag nem lehet kikapcsolni sajnos. Ugyan ha a postablak legutolsó gombjára rákattintotok, ismételten a régi postfelületet látjátok, annyi eltéréssel, hogy a betűk valamiért feketék. Személy szerint nem örülök az újításnak, eddig csak kétszer omlott össze a böngészőm miatta, azonban azon kívül mást adminilag nem tudok tenni, mint hogy írok egy szívhezszóló levelet a forumotion staff számára. >.<
 
*Megjegyzés: köszönet Kirának, amiért berakja nekem a postot, mivel nekem nem igazán megy az újítás miatt.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyPént. Aug. 16, 2013 8:28 pm

A forumotion újításáról írnék néhány további szót.
  • Staff boardban szóltak, hogy tegyük közzé, worddel is megoldható a postok formázása. Ha wordben megformázod, színezed, és így rakod be a postod, akkor épp olyan lesz, mint ott. Nekem személy szerint annyira nem jött be, mert térközt hagyott az enterek után (a wordben nem volt ilyen beállítva), de lehet vele próbálkozni, hátha valakinek segít.
  • Megbabráltam egy kicsit a post ablakot. Ha a legutolsó gombra rákattintasz, akkor kikapcsolod a WYSIWYG nézetet, és sima editor módban postolsz. Onnan tudod megkülönböztetni, hogy a háttér sötétszürkévé válik. A forumotion újítása miatt volt egy kis probléma a betűszínnel, amit közvetlenül a fórumtábor előtt megcsináltam. Aki a régi postablakot szerette, használja nyugodtan, így bizonyára könnyebbé válik a postolás.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyKedd Feb. 25, 2014 5:58 am

Postablakot javítottam kicsit. Szerettem volna megcsinálni sötét háttérrel és világos betűszínnel, de egyszerűen nem engedte, és nem tudom, hol volt a hiba. Mindenesetre a lényeg, hogy most már mindkét nézetben olvasható a post, miközben írod, és nem kell hozzá hunyorítanod a szemeddel, hogy kivehesd, amit leírtál.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 13, 2014 10:58 am

Shinigamik technikás topicját frissítettem. A többi is frissítve lesz természetesen.
Gyakorlatilag majdnem mindegyik technika módosult. A canonok esetében a követelmények és a technika árak módosultak. Van, ami nehezebb és drágább lett, van, ami könnyebb és olcsóbb.
Kitalált technikák között ahol tudtam, megpróbáltam a leírást módosítani, hogy elfogadható legyen. Voltak azonban olyanok, amikkel nem tudtam mit kezdeni, és kivettem őket. Ezeket ebben a postban kilistázom. Aki megvette ezeket, természetesen visszakapja az árukat.
A 12. osztagos találmányok pedig ezentúl minden 12. osztagosnak ingyenesek.
Fontosabb változás emellett, hogy bevezettem a tiltott kidoukat. Ezek olyan kidouk, amik tér, vagy időhajlítással kapcsolatosak, VAGY veszélyesek a használó épségére. Ezeket (a 12. osztag időmegállító skilljét kivéve, de azt is csak engedéllyel használhatják indokolt esetben a karakterek) továbbra is meg lehet venni ugyanúgy, bármiféle engedély nélkül. Azonban ha használja valaki, az törvénysértésnek minősül Soul Society politikája szerint.
A tiltott kidouknak tulajdonképpen csak IC jelentőségük van. Mivel azonban ez az animében is így van, ezért úgy gondoltam, színesítené a játékot, ha ezt belevennénk.

Amennyiben valakinek olyan kidou-ja van, aminek a követelménye mostani szintjéhez képest túl magas, ugyanúgy használhatja azt, azonban nem teljes erővel. De dönthet úgy is, hogy leadja a kidout. Ebben az esetben ugyanannyi ryou-t kap vissza, amennyit ráköltött. Ebben az esetben azonban az összes kidou-jával el kell járnia ezt. Tehát ha valamit régebben olcsóbban kaptál meg, de most megdrágult, akkor azt is ki kell fizetned. Ha valaki visszaváltja a kidou-it, ennek az elszámolását be kell jelentenie a technikavásárlási topicban.
A visszaváltogatás azonban nem kötelező. Ha valaki nem akar ezzel szenvedni, akkor egyszerűen nem teszi azt. Amit viszont mindenképp kötelező figyelembe venni, az a megváltozott kidou leírások, és a megszűnt technikák, találmányok.
Megszűnésekhez igyekszem indokot is írni arra, hogy miért döntöttem így. Ez csak a kitalált technikákra vonatkozik.

Megváltozott leírású technikák:

Technikailag inkorrekt canon kidouk:

Kivett technikák:


És akkor valami egyéb aktuális. Akik chatre járnak viszonylag rendszeresen, azoknak először is szeretném megköszönni, hogy kifejezett kérésem ellenére sem hagyták abba a témát.
Mint a szabályzat is kimondja, ez egy 12 éven felüliek által már látogatható fórum. Elég sokszor szokott elszaladni chaten az a bizonyos ló, ezt pedig jó lenne, ha vissza tudnánk fogni. Nem véletlenül van bent a szabályzatban az, ami. Nem csak a netikettről van szó, de lehetőleg ne chaten tárgyaljuk ki, hogy ki mikor éppen mennyi kisnyuszikát boncolt és milyen csecsemő halálokkal kell foglalkoznia.
Semmi bajom ezekkel a témákkal, ha azok IC maradnak - vagy egy olyan közegben, ahol ennek ott a helye. Például privát beszélgetés. Azonban ez egy nyilvános fórum. Nem ma szóltam először, hogy ezt a témát tessék befejezni, de remélhetőleg ez lesz az utolsó ilyen.
Nem mindenkinek van olyan lelkülete, hogy a kisállatok boncolgatását tudja gyomorfelforgatás nélkül olvasgatni. Tessék erre mostantól tekintettel lenni, az ilyen beszélgetéseket pedig privátban intézzék el azok, akiket ez érdekel. Ellenkező esetben figyelmeztetést fogok osztani, ha még egyszer ilyet látok. ^^ Lehet emiatt utálni, és szépeket mondani rám, azonban ez a fórum nem az a hely, ahol az ilyen témáknak helye van.
A szabályzat alól nincs kivételezés. Én nem vagyok a bannolás híve, hiszen nem vagyok én TK admin, és inkább annak a híve vagyok, hogy a játékosokkal megbeszéljem a dolgokat, ha valami nem stimmel. Azonban nem szeretném, ha megint ezt a témát látnám chaten. Egy nyilvános fórumon, ahová gyengébb lelkületű emberek is járnak.
A témában nem vitatkozom. Mint azt fentebb már leírtam, nem érdekelnek a kedves, vagy nem kedves szavak. Nem egy embertől hallom vissza privátban, hogy nem bírják elviselni ezt a mostanság folyton visszatérő témát, mert egyszerűen felfordul a gyomruk. Azt hiszem, én itt ezt a boncolgatós dolgot lezártam.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyPént. Márc. 21, 2014 6:41 am

Új rabszolgám titkos fegyverem lett Tia Harribel személyében, miután egyeztettem ezt Yoruichivel is. Tia eddig is sokat segített nekem a háttérben, ezentúl pedig moderátorként fogja megállni a helyét.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyHétf. Márc. 24, 2014 5:09 am

Szervezetek

Visszajelzés hiányában, vagy egyéni kérésre megszűnik:
  • Kaguság
  • Mazoku Szindikátus
  • LNIS


Egyéb módosítások:
  • A Seitokai megmarad, mint iskolai szervezet, azonban bónusz pontot ezentúl nem kapnak.
  • Az Exequias új vezetőt kap, a júzerrel pedig, aki vállalná a szervezet irányítását, már beszéltem is erről.
  • A Shinigami Gyerekegylet megmarad szervezetként, azonban új vezetőre lesz szükség Miyoko inaktívsága miatt. Pályázni erre nálam lehet, a Soul Societyben élő gyerek karakterek pályázhatnak rá.


Az összes többi szervezetről kaptam visszajelzést, ezek pedig nagyrészt aktívak is, így természetesen akadálytalanul mehet tovább a működésük. Új szervezet alapítását azonban ezentúl admini engedélyhez fogom kötni.

Ha valakinek bármi problémája van a fentiekkel kapcsolatban (például megszüntetett szervezet), arról személyesen nekem írjon pü-t, és változtatunk rajta. ^^


Megszületett egy új kezdeményezés a fórumon, mellyel első sorban azoknak szeretnénk segíteni, akik mesélni szeretnek. Minden admin és moderátor hozzáférést kapott a fórumhoz, ezen kívül viszont bárki igényelheti, hogy szeretné látni a topicot. Ehhez nekem, vagy Tia Harribelnek küldjetek egy üzenetet, és hozzáférést biztosítunk a topic tartalmához.
A Mesélők Tárháza lényegébe véve az, amit a neve elmond róla - mesélői tárház. Azon júzerek, akik szeretnek mesélni, segítséget, ötletet kaphatnak a meséléseikhez, véleményt kérhetnek, vagy éppen írhatnak, sőt, még a küldetések értékelését is nyilvánossá tettem számukra. Így jobban látják ők is, hogy mik azok a szempontok, amiknek egy igazán jó küldetésnek meg kell felelnie.
A topicot első sorban Tia felügyeli, szépen lassan pedig lesznek oda felpakolva dolgok. Remélem, ezáltal hatékonyabbá válik a mesélők közötti kommunikáció.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 EmptyVas. Május 04, 2014 10:32 pm

Számítottam rá, hogy küldetések terén fennakadások lesznek az új küldetés limit miatt. Emiatt egy kis könnyítést vezetek be, hogy az emberkéknek legyen küldi helyük.
Minden mától számítva 1 évnél régebben kezdődő küldetés nem számít bele a limitbe. Tehát ha van olyan küldid, ahova az első mesélés/post 2013. május 5.-e előtt volt, akkor nem kell beleszámolnod a maximum 5 küldi/fő limitbe.
Ennek azért némi hátulütője is lesz, jutalmazásnál ugyanis fixen 1000 LP és ryou kerül levonásra ezen küldetéseknél. Cserébe viszont - remélhetőleg - sokkal több embernek szabadul fel küldetéshelye anélkül, hogy túlvállalná magát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hírek az oldalról - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hírek az oldalról

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-