-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Hírek az oldalról

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Szept. 05, 2008 11:54 pm

Ide kerülnek a hírek, amiket fontosnak gondolunk. Máris kezdem egyel.

Az előző oldal (http://bleachszerepjatek.proboards85.com) valami kép törölve lett. Rejtély, hogy hogyan, mivel én nem tettem. Valaki feltörte az én accomat, vagy pedig a szerverről az Adminiszrátorok valami oknál fogva letöröltek minket. Így most mindent elölről kell kezdenünk. Remélem az előző oldalról is jönnek néhányan. Nagyon jó lenne, ha meglenne ugyan az a hangulat, mint régen.

Várunk mindenkit szeretettel. ^^


A hozzászólást Shihouin Yoruichi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 26, 2014 7:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Okt. 10, 2008 10:08 am

Kedves játékosok!

Örömmel jelentem be, hogy a mai napon (2008. 10. 10) az oldal elérte a 1000. hozzászólást, valamint már meg van az 55. tagunk is. Ennek örömére, a holnapi napon (2008. 10. 11.) a Csevegőben egy kisebb parti kerül megrendezésre, ahol mindenkit szívesen várunk, fajtól, nemtől, kortól függetlenül.

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, hogy ennyire szorgosak voltak a hozzászólások írásának terén. Remélem nem fogunk kicsit sem lelassulni.

Még egyszer köszönöm, és további jó játékot minden kedves játékosnak!

Shihouin Yoruichi
Admin
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptySzomb. Dec. 13, 2008 10:13 am

Kedves Játékosok!

Hát még nem sok bejegyzés van itt, ezért most változtatunk rajta. ^^

A Bleach szerepjáték, és a Bleach-online a héten egyesítette erőit, így a másik oldalról folyamatosan szállingóznak át a játékosok. A jövendőbeli játékosok ne nagyon bízzák el magukat, hiszen attól, hogy a Bleach-online-ról jönnek, és nem felel meg az előtörténetük a szabályzatnak, nem vagyunk kötelesek elfogadni.

Valamint, ahogy észre vetettétek, új tagokkal bővült a staff csapata. Ők a Bleach-online moderátor csapata, akik Mesélő címet kaptak. Ha szeretnétek küldetéseitekhez Mesélőt, nyugodtan szóljatok, szívesen segítenek. Azonban őket is úgy kell kezelni, mint a többi stafftagot.

Aztán... Amint látjátok, vagy nem látjátok, új chat is található az oldal legalján. Minden regisztrált tagot szívesen várunk. ^^

Ennyi volt... az hiszem ^^

Üdv
Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Jan. 02, 2009 9:37 am

Kedves játékosok!

Először is mindenkinek sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok. Ééééés most következzenek a fontosabb hírek...

Örömmel jelentem, hogy megtelt az Espada, vagyis már meg van mind a 10 tagja. Tehát aki az Espadába jelentkezik, akkor az illető előtörténete automatikusan el lesz utasítva. De semmi pánik, lehet jelentkezni Arrancarnak is. Wink

Feltűnt, hogy mostanában eléggé megszaporodtak a Vaizardjaink, ezért szeretném ezt is szabályozni. Ez azt jelenti, hogy innentől kezdve csak, és kizárólag pályázattal, és admini engedélyel (amit mostantól szigorúan veszek, vagyis az kap, aki megérdemli Razz) lehet elérni a vaizard kasztot.

Jajj, és majdnem elfelejtettem... Az oldal szabályzatában hamarosan kisebb változások lesznek. Megpróbáljuk minél átláthatóbbra, érthetőbbre változtatni. Smile

További jó játékot

Shihouin Yoruichi
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptySzomb. Júl. 11, 2009 8:31 am

Fejlemények a fórumtalálkozóval kapcsolatban!


Először is, a helyszín változott, mivel azért mégse jó, hogy ha csak gubbasztunk egész nap a PeCsa (Petőfi Csarnok) melletti parkban, ahol semmi érdekes sincs. Ezért, ha mindenkinek megfelel a dolog, a helyszín a Margitszigetre módosul, ahol azért jóval több minden van, mint a PeCsa mellett. (ötlet: by Yasuji Chiyoko ^^)

Másodszor az időpont. Igen, végre van ötlet az időpontra is, azonban még nem dőlt el, hogy melyik legyen. Az első ötlet, júli. 25, ami egy szombati napra esek, a másik pedig szintén egy júliusi nap, mégpedig a 29, ami szerdai nap.

Ha esetleg valakinek nem felelne meg egyik időpont se, az szóljon, és ha többen is lesznek, keresünk egy másik időpontot, ami remélhetőleg már mindenkinek jó lesz. ^^

Az elérhetőségek még mindig jöhetnek az oldal címére (bleachszerepjatek@mailbox.hu). ^^

Nos, ennyi volt. Ha vannak újabb fejlemények, természetesen szólok. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Júl. 20, 2009 12:09 am

Helóbeló! ^^

Mint ahogy azt mondtam (pontosabban írtam), szólok minden fórumtalis fejleménnyel kapcsolatban. Ezért is írok most...

Mivel én nem tudok menni, ezért úgy gondoltam, hogy eltoljuk a tali időpontját. Az új időpont tehát Augusztus 21-23, vagyis a nyári AnimeCon időpontja. Nyugi, nem maradtok le róla, mivel majd ott tartjuk, hogy senki se maradjon le a Conról. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyCsüt. Aug. 06, 2009 8:47 am

Üdvök! Very Happy

Hm... Feltűnt mindenkinek, hogy mostanában egyre többször írok ide? Surprised Na mindegy, nem is ez a fontos... xD Gondolom már mindenki (legalábbis a legtöbben) tudják, hogy ebben a hónapban ünnepeljük az oldal születésnapját. Igen, végre egy évesek lettünk!!! Very Happy Imádlak is érte titeket! x3 Éééés mivel szülinap van, ezért a meglepik se maradhatnak el, hiszen megérdemlitek. Mert tudjátok, értetek vagyunk. Wink

Tehát, először is: Megindítottuk az oldal első nyereményjátékát, ahol minden olyan user indulhat, aki elfogadott előtörténettel rendelkezik. Nem nagy ördöngösség a kérdésekre válaszolni, hiszen mindennek utána lehet nézni vagy az oldalon, vagy az interneten. (Tehát ne halljak olyat, hogy nehéz a kérdéssor, vagy valami, mert megeszek valakit! >.<) A kérdésekre a választ természetesen a kategóriák felügyelőinek küldjétek.

Aztán, másodszor: Mint azt mindenki észrevehette, megújult a dizájn. Bár ezt csak az nem veszi észre, aki vagy hülye, vagy vak, vagy meg túl új, hogy tudja, milyen is volt az előző téma. Igen, kicsit bleachesedtünk, hiszen a menüsor, a boardok képei, és a többi újdonság mind-mind a Bleach-csel kapcsolatos. És mivel új a dizájn, ezért kellenek új rangképek, amik mostantól minden játékos avatara felett megjelenik. (Na jó, nem mindegyik, mert kettőről megfeledkeztem, de őket megpróbálom mihamarabb pótolni.)

Harmadszor: Kicsit kibővítettem a karakterinformációk részt, ahol kérnék mindenkit, hogy töltse ki a rangra, és a zanpakutora vonatkozó részt, valamint ha tudja a karaktere korát, és még nincs beírva, akkor azt is pötyögje be a megfelelő helyre. A rangot lehetőleg úgy intézzétek, hogy ne kelljen törölni, mert egy osztagban két 3. tiszt van. Ajánlom, először nézzetek utána, hogy melyik poszt szabad, és melyik nem. Nézzetek bele a pályázatokba/előtörténetekbe, hogy megtudjátok mely tiszti poszt szabad még. Hangsúlyozom, hogy az 1. tiszt a Kapitány, a 2. tiszt a Hadnagy. Tehát ilyeneket sem szeretnék látni, mivel ha meglátok akár egy ilyet is, javítani fogom! Az arrancaroknál ugyan ez a helyzet, csak náluk egy 10 és 99 közötti számot, valamint a privaron espadaktól pedig egy 100 és 199 közötti számot kérnék! Aztán a zanpakuto... Oda kérnék egy zanpakuto nevet, valamint azt, hogy milyen parancsszóval oldod fel azt, és hogy hogy néz ki a neve kimondása után.

A rangot, és a zanpakutot a profilban tudjátok szerkeszteni, a Karakterinformáció linkre kattintva! Ellenőrizni fogjuk, és ha nem írtok oda semmit, morcik leszünk! Wink Razz

Továbbá, negyedjére: A karakterinformációba tudtok nagyobb méretben képet feltölteni akár a karitokról, akár a zanpakutotok szelleméről. Ezt nem feltétlenül muszáj, aki szeretné, az tölthet fel nyugodtan képet, de lehetőleg ne háttérkép méretű legyen. Razz

Végül, de nem utolsó sorban: Csak hogy örüljetek, gonoszkodok egy kicsit. Razz Még várhattok további újításokat is, amikről nem mondok semmit, épp ezért gonoszkodás. Razz Várjatok egy keveset, és a hónap végéig minden apró meglepire fény derül, amik remélem elnyerik majd tetszéseteket. Very Happy

Nos, azt hiszem, hogy ennyi... egyelőre... Ha megjelennek az újabb meglepik, azokról tudni fogtok, hiszen biztos észre veszitek, vagy ha talán mégse, úgy is beírom az oldal hírei közé.

További kellemes játékot kíván Shihouin Yoruichi, és a 46-ok Tanácsa. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyCsüt. Aug. 27, 2009 6:11 am

Üdvök!

Mint ahogy azt mondtam, lesznek még kisebb változtatások. Nem volt könnyű, de csak összeszenvedtem az új, és hiperszuper szabályzatot, amit ugyebár nem azért turbóztam fel, hogy az oldal csodálatos dísze legyen. Vagyis: mindenkinek kötelező legalább egyszer átfutni! Vannak benne új dolgok, de vannak régiek is, csak kicsit máshogy. Ajánlom, hogy mindenki nézze át, mert hasznos lehet.

Továbbá, visszaállítjuk a régi moderátori rendszert, vagyis minden kapitány és hadnagy, a saját osztagát igazgatja. Figyeli, hogy meg van-e a min. post követelmény, hogy jó-e az avatar, aláírás. Ha találtok valami nem odaillőt, akkor nyugodtan értesítsétek erről az admint, vagy egy moderátort, hogy tudjon intézkedni ezzel az üggyel kapcsolatban. Valamint nem csak a kapitány/hadnagy rendszer alakult át, hanem a moderátorok is választhatnak maguknak helyszínt (boardokat) amiket felügyelne. Nekik is ugyan az a feladatuk, mint az osztagok felügyelőinek. Post mennyiség, avatar és aláírás ellenőrzés. Csak csak semmi kivételezés! ^^

Egyelőre ennyi, ha további módosítások születnek, azt tudatom veletek.
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Aug. 28, 2009 10:51 pm

Üdvök, ismét!

Igen, már megint az oldallal kapcsolatos kínom van... xD

A vaizardok között, felszabadult 3 hely, ami azt jelenti, hogy mától, be lehet küldeni a vaizard multikat/pályázatokat. Azé lesz a vaizardkarakter, aki gyorsabb. Wink DE! Csak, és olyan vaizard előtörténetet ellenőrzünk, akiről tudjuk, hogy ki a user, vagyis az előtörténethez kérünk egy főkarakternevet is. Vagy a töri elejére, vagy a végére. Ez azért kell, hogy eldönthessük, meg érdemli-e az adott user a karakter, vagy sem. (pl. milyen aktív, nem megy-e túl sűrűn a többi user agyára, mennyire beszél vissza a Staffnak (senkinek nem ajánlom, hogy nyalizás legyen Razz) és hasonlók.)

Továbbá, beindult a jelszó rendszer, az előtörténeteknél. Ez azt jelenti, hogy a szabályzatban elrejtettünk egy mondatot/szót/kifejezést, amit visszakérünk az előtörténet írása során. pl.

Jelszó: a szabályzatban megtalált jelszó
többi adat

Remélem ez így érthető. ^^"

Ennyi voltam. ^^ Ha esetleg kérdések merülnének fel, nyugodtan zaklassatok pm-ben, vagy a chaten az új szabályzattal kapcsolatban. Sok sikert minden pályázónak! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyVas. Aug. 30, 2009 3:51 am

Sziasztok!

Igen, megint én vagyok, és igen, megint egy újabb hír. Ha untok, ha nem, akkor is én fogok ide írogatni. Twisted Evil Az ok, amiért most írtam, az a magánküldetések sorozata. Lassan már annyi van belőle, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. Épp ezért hozom meg ezt a nehéz döntést... A magánküldetések indítását, egyelőre berekesztem.

Az oldal nem azért jött létre, hogy mindenki ugráljon egyik küldetésből a másikba, és ő legyen a hiperszuperkitudjamilyenerős shinigami/arrancar/ember... stb.. Nem a kitudja milyen rossz ellenfelek elgyepálása a fontos, hanem az, hogy jól érezd magad. Ha pedig csak a csúnya, rossz fiúk gyilkolásában leled örömöd, akkor pedig... hát... nem tudok mást mondani, minthogy fordul orvoshoz. ^^" (Sajnálom, ha ezzel bárkit is megsértettem, nem állt szándékomban.)

A lényeget szerintem értitek. ^^ Tehát akkor egyelőre nem szeretnék magánküldetéseket látni. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyVas. Szept. 20, 2009 5:28 am

Üdvök, hölgyeim és uraim! Very Happy

Igen, megint én, és megint egy nem olyan fontos infóval. Nos, egy újabb funkciót pakoltam a Karakterinformáció részbe. (Hanaének köszönjétek Razz) Ez pedig a Tőke. Szerintem nem sokat kell magyarázni. Ide lényegében azt írjátok, hogy mennyi pénzetek van. Az alap mindenkinek 4000 ryou, de ezt természetesen lehet változtatni. Arra kérnék mindenkit, hogy változtassa meg az aktuális pénzmennyiségére. Lehetőleg ugyan az szerepeljen majd benne, ami az adatlapon van, különben összeakad a bajszunk. Razz cat

Másik dolog, az az, hogy a Zanpakuto részt kibővítettem a képességekkel, vagyis mindenki bepötyögheti azt, amelyik épp rá vonatkozik. Szeretném, ha mindenki kitöltené ezt a részt is.

Köszönöm, hogy elolvastátok az újabb hírt. További kellemes játékot!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyKedd Okt. 20, 2009 3:47 am

Háj-hó!

Úgy döntöttem, hogy ide fognak kerülni a kisebb horderejű hírek, információk. ^^ Az új hír:

Az előtörténethez szükséges jelszó megváltozott!

Jó keresgélést! ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Jún. 18, 2010 1:52 am

Figyelem!


Mivel egyre több karakter van, és egyre több a multi is (leginkább a kezdőknél jellemző, hogy megalkotják az első karit, aztán két napra rá máris beregelik az újat), ezért egy kis szabálymódosítás kerül bevezetésre.

A második multi indítása csak akkor lehetséges, ha a már meglévő karakter legalább 50 hozzászólással rendelkezik! Ezek a hozzászólások lehetőleg ne Off postokból álljanak, mert különben nem engedélyezzük a karaktert. Wink (Tudjuk ellenőrizni... Very Happy)
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:41 am

Raion - Kokoro no Shiro


Végre befejeztem a topic nyitogatást a Raion épületében, vagyis megkezdődhet a játék. ^^ Azok, akik szeretnének a szervezet tagjaivá válni (csakis Emberek!), küldjenek egy pmet, és én bepakolom őket a tagok közé. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Aug. 30, 2010 6:15 am

Örömhírrel szolgálhatok, hiszen találtunk Kyouraku moderátor helyére mást, mégpedig Szayel Aporro Granzot, egykori mesélőnket. Ezen kívül bővültünk még egy mesélővel, Coyote Starrk személyében. :3

Gratulálunk! >.<
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Technikákkal kapcsolatban   Hírek az oldalról EmptyPént. Május 06, 2011 12:31 am

Üdvözlet!

Korrigáltam néhány kisebb-nagyobb hibát a kidouknál és a technikáknál. Arra kérnék mindenkit (első sorban shinigamikat és vaizardokat), hogy ellenőrizzétek az adatlapotokba beírt technikákat, ugyanis a módosítások fontosak lehetnek, ha rendelkeztek ezekkel a technikákkal.


I. A Fushibi nevű, ingyenesen beszerezhető technika leírása téves volt. Ez ugyanis nem rejtőzködésre alkalmas kidou. A technikát Bakudou 12: Fushibi néven találhatjátok meg a shinigamik kidouinak listájában.
A manga alapján Hinamori kombinált kidoujának három eleme volt, a Shakkahou, a Kyokkou és a Fushibi. Ezek közül a Shakkahou felelt a robbanásért, a Kyokkou a technika elrejtéséért, míg a Fushibi volt a hálószerű kidou, amihez a három fracción hozzáragadt.
Ez alapján módosítsátok az adatlapotokban a kidou leírását.


II. Ugyanez a helyzet a Bakudou 58: Kakushitsuijaku nevű technikával. Eddig kapcsolatfelvevő technikaként szerepelt, a Bleach wikia alapján viszont a lélekenergia forrásának bemérésére szolgál. A kidou javított leírását megtaláljátok a shinigami technikáknál.


III. Eltűnt kitalált technikák a Hadou 88: Kuro Jaza és a Hadou 91: Tenjin no kenbu, Zenhansa. Ezek akkor lettek kivéve a kidouk listájából, amikor a mangában megjelent két, ezekkel egyező sorszámú technika. Mivel még mindig vannak olyan karakterek, akiknek adatlapjában ezzel a sorszámmal szerepelnek ezek a technikák, ezért ismét visszaraktam őket, persze más sorszámmal. Jelenleg Hadou 76 és Hadou 77 sorszámmal szerepel a két kidou a kitalált technikák listájában.


IV. Újabb két technika kapott sorszámot, melyek eddig Bakudou 91: Maindokonroru Sakkaku és Bakudou 92: Toransu Samenkyou néven szerepeltek. Szintjük alapján semmiképpen sem lehetnek 90 feletti kidouk, ezért mostantól Bakudou 64 és Bakudou 65 néven találhatjátok meg őket. Ugyanakkor a kidou képzettség követelményük is változott.


V. A Bakudou 81: Danku nevű kidou szintje hatása miatt megemelve, így egálba hozva azzal az erősségű kidouval, amit képes semlegesíteni.


VI. Bekerültek a technikák közé 12. osztagos találmányok, amiket a mangában Urahara és Mayuri fejlesztett ki. A találmányok mellett kiegészítettem olyan kidoukkal is a listát, amik szintén benne voltak a mangában, azonban nálunk még nem szerepeltek. Utóbbiak főleg védőpajzsok, a shinigami technikák között az "egyéb technikák" címszónál kereshetitek meg őket. Fontos megjegyezni, hogy ezeknek a technikáknak nem volt nevük a mangában és az animében, így mi neveztük el őket.


VII. A 4. osztagosoknak a speciális, 4. osztagosok számára kifejlesztett, gyógyító technikák INGYENESEK! Amennyiben 4. osztagos vagy és vásároltál valamilyen 4. osztagos technikát, az árát visszakapod.


VIII. A Hadou 44: Kokutan Kou nevű kidounk kis módosítást kapott. A kidou hatása alatt a használó ideiglenesen +1 hakuda bónuszt kap.


IX. Hogy ne csak a shinigamik figyelmét keltsem fel, bekerült az arrancar technikák közé egy szintén mangabéli képesség, ami eddig hiányzott, valamint egy találmány az egyéb, kasztfüggetlen technikák alá.


Megkérnék mindenkit, hogy az új módosítások alapján változtasson adatlapján, amennyiben bármelyik fentebb említett technika szerepel köztük.
Új pontrendszerrel kapcsolatban pedig ha elakadtál, és nem tudod, mit csinálj, nyugodtan küldj privát üzenetet Konnak, és az egyik staff tag segíthet az esetleges problémák kiküszöbölésében, akár a pontokkal, akár a képességed felosztásával akadtál el.
Az észrevételeket és javaslatokat köszönöm Soifonnak és Kagami Ai-nak!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyCsüt. Jún. 09, 2011 10:48 pm

Figyelem!

Abarai Renji volt moderátorunk kérésére értesítenék mindenkit, hogy NE KÜLDJETEK neki privát üzenetet azzal, hogy nézze meg az előtörténetedet vagy pályázatodat, satöbbi.

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Aug. 19, 2011 4:12 am

ARRANCAROK, ESPADÁK, PRIVARON ESPADÁK, FIGYELEM!

Hamarosan mindannyian kaptok (vagy már meg is kaptátok) egy privát üzenetet Kontól egy számotokra fontos dologgal kapcsolatban. Az oldalon a hierro képzettség leírása és rendszere megváltozott!
Logikátlanság miatt újra kellett írni az egészet; a gyengébb szintű arrancaroknak aránytalanul magas a hierrojuk nem csak az espadákhoz, hanem egy kezdő shinigami képességeit illetően. Valamint ugyanez fordítva is igaz; a maximum 8 pontos hierroval nem lehetett felvenni a versenyt a kapitányokkal és erősebb shinigamikkal.
Az új rendszer némi adminisztrációt igényel, vagyis arra kell kérnünk minden arrancar karakterrel rendelkező usert, hogy olvassátok el az arrancarok pontrendszerét, ahol már átszerkesztettem a hierro leírását az eredetire, majd pedig pontozzátok újra a hierro képzettségeteket (de csak azt) a privát üzenetben leírtak szerint! A pü-ben minden részletet megtudtok arról, hogyan is álljatok hozzá.

Elnézést az esetleges kellemetlenségekért és köszönjük az együttműködést. A jövő héten várhatóan a különböző szervezetek tagjai kapnak egy hasonló üzenetet.
További kellemes nyarat és játékot!


VÁLTOZÁSOK A TECHNIKÁKNÁL

Minden kedves játékosnak felhívom a figyelmét, hogy néhány technika leírása megváltozott. Kijavításra kerültek a pontatlanul megfogalmazott kidouk, megkapták a hivatalos nevüket az eddig kitalált néven futó mangában is szereplő technikák, illetve a szintekre osztott képességeket átalakítottuk a pontrendszernek megfelelően. Kérek mindenkit, hogy aki birtokában van a következő technikák valamelyikének, az keresse fel a megfelelő topikot és győződjön meg a változásokról, ha pedig szükséges, írja át az adatlapjában a leírást.

Változott a leírása:
Bakudou #1 - Sai
Bakudou #4 - Hainawa
Bakudou #26 - Kyokkou

Változott a neve:
Rokkakabe -> Millión Escudo
Shouheki -> El Escudo
Kaidori -> Roppou Fuujin
Tejou -> Fuusatsu Kakei

Változott a felosztása:
Bakudou #49 - Kuro Shitsui
Hadou #50 - Rei no Kuron
Bichoagujero (arrancar technika)

Ezen túl új mangabéli technikákkal is kiegészültek a listák, főként kidouk, hakuda- és zanjutsutechnikák kerültek be, de a gyógyítótechnikák hívei és a quincyk is találhatnak maguknak új képességet.

(Soifon kiegészítése)
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Aug. 29, 2011 1:25 am

Nyereményjátékban résztvevők részére!


Feltűnt, hogy néhányotoknak nagyon nem akarózik szavazni, amit igencsak sajnálok. És sajnos kénytelen vagyok megtenni azt, amit egyébként nem akartam, mert azt hittem, hogy mindenki tud, és akar is szavazni. Innentől minden résztvevőnek KÖTELEZŐ szavaznia legalább abban a kategóriában, amelyikben részt vett, ha már a többibe nem hajlandó, máskülönben kizárásra kerülnek azok a pályázók, akik nem adták le voksukat egy user alkotása mellett sem. Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne kiválasztani 3 db alkotást abból a 15-20 alkotásból... Ezen kívül amennyiben nem lesz meg a megfelelő számú szavazat, és nem lehet megállapítani a szavazatok alapján a nyerteseket, sorsolással döntöm el, hogy ki nyer. Utána nekem ne tessék jönni a hisztiző pm-ekkel, hogy "sokat dolgoztam az enyémmel, és szerintem szuper lett, miért az nyert, aki csak 1-2 percet foglalkozott az övével", és egyebek. Viszont ha sorsolással kell eldöntenem, hogy kik nyerjék a játékot, biztosak lehettek benne, hogy többet nem indítok nyereményjátékot. Se karácsonykor, se az oldal születésnapján, se semmikor máskor. Szóval tessék ehhez tartani magatokat, és próbáljátok meg kinyögni azt a 3 user nevet. (Mellesleg lehet egy userre is szavazni, mert a 3 még mindig csak a maximum mennyiség...)

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyHétf. Aug. 29, 2011 10:11 pm

Hollowok és Módosított lelkek figyelem!

A mai napon (aug. 30.) módosításra került a két kaszt LP pontozása a következőképp:

1. szint: 4.000 – 10.000
2. szint: 10.000 – 20.000
3. szint: 20.000 – 35.000
4. szint: 35.000 - …

Arra kérnék minden hollowot és modsoult, hogy javítsa adatlapjában a megfelelő módon, valamint a pontozás módosítását is jelentse a megfelelő helyen.

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyVas. Szept. 11, 2011 8:35 am

Technikák árváltozása!


Kedves játékosok! Örömmel jelentem be, hogy a technikák topikban fennálló dzsumbuj megszűnt, ugyanis (a sorszámozott kidoukat leszámítva) a képzettséghez szükséges pontszám szerint lettek rendezve a különböző képességek. Így jóval könnyebbé vált megtalálni, hogy miféle szintednek megfelelő technikák közül is válogathatsz. Ugyanitt szeretném felhívni a figyelmet, hogy a zanjutsu és hakuda-technikákat ezentúl a Kasztfüggetlen technikák topikban találhatjátok majd meg.

Ennél is fontosabb változás azonban az, hogy mindez a technikák árának rendszerezésével is együtt járt. Kevés kivételtől eltekintve, úgy mint a magas sorszámú, de alacsony képzettséget igénylő kidouk, a technikák többségének azonos vagy közel azonos ára lesz, amennyiben ugyanakkora képzettség szükséges hozzá. Néhány technika emiatt sajnos drágult, de jó hír, hogy sok egyben olcsóbb is lett, főleg alacsonyabb szinten.
Amennyiben egy megváltozott árú technikát korábban megvásároltál, úgy a különbözetet visszakaphatod, ám ez ugyanígy vonatkozik a megdrágult technikákra is! Nem szeretnénk olyat látni, hogy az olcsóbbá váló képességek után visszaveszed a pénzed, de elfelejted levonni azt egy-egy drágábbá váló technika után.

A lista (vigyázat, hosszú):

Shinigami technikák:
Geki: 1500 -> 1000
Sekienton: 1500 -> 1000
Kyokkou: 2000 -> 1500
Tsuriboshi: 2000 -> 1500
Kakushitsuijaku: 2000 -> 1000
Kin: 3500 -> 3000
Tsuzuri Raiden: 2000 -> 1500
Shakkahou: 1500 -> 1000
Oukasen: 2000 -> 1000
Soukatsui: 1500 -> 1000
Haien: 2000 -> 1500
Tenran: 2500 -> 1500
Kurohitsugi: 4500 -> 4000
Hakufuku: 1500 -> 1000
Hanki: Shunkou technikává módosult, az árát visszakapjátok
Kongoubaku: 2000 -> 1500
Kuukanten'i: 1000 -> 1500
Jikantesihi: 2000 -> 1500
Shimoku: 2000 -> 1500
Hyouga Seiran: 2500 -> 2000
Noren Mekuri: 3000 -> 2500
Shisou Kekkai: 2000 -> 1500
Kikai no Jomon: 2000 -> 1500
Hoyoku no Jomon: 2500 -> 2000
Millión Escudo: 3000 -> 2500
Fuusatsu Kakei: 3000 -> 2500
Yuueki Kodoku: 2500 -> 3000
Roppou Fuujin: 2500 -> 3000
Standingu Obeeshon: 4500 -> 3500
Goyougai: 1500 -> 2000
Togu Mizu Tate: 2000 -> 1500
Kilefon Derasou: 3500 -> 2500
Anei Eirou: 2000 -> 1500
Kohaku Enjintou: 2000 -> 1500
Hebi no Unmei: 2500 -> 2000
Ikusa no Hane: 2000 -> 1500
Kohaku Kotetsu: 2500 -> 2000
Rakurai Shikon: 3000 -> 2500
Kuro Jaza: 1500 -> 2000
Kanashibari: 2500 -> 2000

Hollow képességek:
Claro de Luna: 1500 -> 1000
Bichoagujero: 2000 -> 1000
Infernal Rosa: 2000 -> 1000
Otokifuku: 2000 -> 1000
Joshu Migite: 2000 -> 1000
Sombra Enganosa: 2000 -> 1500
Asesinato Curativo: 2000 -> 1500
Memoria de Morir: 2000 ->1500
Admiración: 2000 -> 1500
Tornado: 2000 -> 1500
Lanza Roja: 2000 -> 1500
Éxtasis: 2500 -> 2000
Huella de la Hollow: 500 -> 2000
Tercer ojo - la maldicion de la lentitud: 1500 -> 1000
Tercer ojo - la maldición de la falta de convicción: 2000 -> 1500

Kasztfüggetlen technikák:
Ryoudan: 1500 -> 2000
Oni Dekopin: 1000 -> 1500
Ashige: 1000 -> 1500
Chigiri: 500 -> 1000
Manipyureeshon: 2000 -> 2500
Kuchinuki: 1000 -> 1500
Akkusu Kikku: 1000 -> 1500
Gennou: 1000 -> 2000
Mujun: 1500 -> 2000
Kussetsu: 1000 -> 1500

Vaizard technikák:
Gara Tsume: 2000 -> 1500
Tokaiteki ingyou: 2500 -> 2000
Jigoku no tabi: 1500 -> 2500

Módosított lélek technikák:
Kazaashi: 2000 -> 1000
Kikan kabi: 1500 ->1000
Kage geki: 2000 -> 1500

Quincy képességek:
Gritz: 1500 -> 1000
Heizen: 1500 -> 1000
Seelenstachel: 1500 -> 1000
Göttlicher Schild: 500 -> 1000
Penumbra: 1500 -> 2000
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Szept. 30, 2011 4:25 am

Üdv!
Frissítettem a színfoglaló táblázatot, azonban belevittem az összes többi karaktert is, akik az eredeti színfoglalóban vannak benne. Így ha szabad színt keresel, vagy az egyik JK párbeszédszínét, nem kell többfelé is kutatgatnod.
A kiírt szabályt viszont akadtak, akik nem vették figyelembe. Meg szeretnék kérni mindenkit, hogy a jövőbeni félreértések és a frissítés okozta káosz elkerülése végett egy karakter hozzászólásába két színnél többet NE foglaljon. Egyáltalán nem lesz szebb a postod attól, ha a karid postjában a párbeszédrész, a leíró rész, a gondolati részek és minden zanpakuto lelked is külön színt kap. Így mától aki ezt a szabályt nem veszi figyelembe, figyelmeztetésben fogom részesíteni, amiért nem tartja be a topic szabályait.
Az új listába csak az aktív karaktereket foglaltam bele. Ha nem találod benne a saját nevedet, akkor inaktivitásod miatt nem kerültél bele. Ez esetben természetesen újra lefoglalhatod a színed, és elnézést az esetleges okozott kellemetlenségért.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyPént. Nov. 25, 2011 6:20 am

Kedves játékosok!

Talán már feltűnt számotokra, de azért bejelentem, hogy a sok panasz miatt - lévén nehéz volt megtalálni a topikokat - ismét megváltoztak a karakurai kerületek. A számuk csökkent és igyekeztünk valami jellegzetésséget is adni az egyes városrészeknek, ennek megfelelően néhány topik is átköltözött az eredeti helyéről.

  • Az Óvárosban a kisebb falvakban, városokban jellemző közösségi létesítmények (vásártér, művelődési ház, stb), régen létező helyszínek (például temető), valamint a város múltjával kapcsolatos épületek (múzeum, kastély) találhatóak meg.
  • Az Iparnegyedre a gyárak, raktárépületek és a kihalt környék jellemzőek leginkább, de itt van a kínai negyed is az elmaradhatatlan óccó piaccal együtt.
  • A Diáknegyedben a diákélethez köthető helyszínek vannak: iskolák, játszóterek, kollégiumok, olcsón megszerezhető bérlakások és alacsony árakra törekvő kisebb üzletek, mint az Urahara Shouten is.
  • A Belváros a szórakoztatásért felelő létesítmények központja, de a hivatalok, nagyobb irodaházak és a média épületei is itt találhatóak meg.
  • A Külváros békés, füves-fás környezete elsősorban szállodáknak és kifelé haladva a gazdagabb réteg rezidenciáinak ad otthont.
  • És végül a Szegénynegyed, ami az alvilági élet táptalaja, a rossz hírű kocsmák, utcai bandák, a piroslámpás negyed és a sikátorok központja.

Remélem ez alapján azonosítani tudjátok majd a városrészeket a saját lakókörnyezetetek jellegzetességeivel, és ezáltal valamivel könnyebb lesz megtalálni az egyes témákat is.

=================================================

Szeretném felhívni a figyelmet arra, hogy továbbra is zajlik az oldal népszerűségi versenye, a BleachSML. Már a legjobb 16 karakter küzd egymással a továbbjutásért mindkét nem esetében, így élesedik a küzdelem, és egyre izgalmasabbak a párharcok is.
Minden héten vasárnap este kilenc óráig tart az aktuális forduló, szavazzatok bátran!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 2:12 am

Karakuraizerek, Exequias tagok, figyelem!

A bónusz pontokkal történő módosítások miatt meg kell, hogy kérjek mindenkit, hogy eszerint jelentsen a pontozó topicban. A bónuszokat funkció szerint írjuk át, nem pedig aszerint, hogy canon vagy nem canon szervezetről van szó. Elnézést a kellemetlenségekért, első sorban a Karakuraizer tagjaitól!
Új bónuszok:
  • Karakuraizer tagságért 1 pont jár
  • Exequias tagságért 5 pont jár


_________

A pár napja kikerült hírekbe egy apró módosítást is bevezettem. Azok a júzerek, akiknek csak egyetlen karijuk van, azoknak természetesen ugyanazzal a karakterrel is lehet 3 küzdőterük.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról EmptySzomb. Márc. 24, 2012 4:33 am

Az Xcution pályázatra összesen öt jelentkezőnk volt, ami szerintem egy szép szám. Különböző elképzeléseket láthattunk, olvashattunk, a staff pedig alapos megfontolás után döntött szavazással a nyertesről.
Az Xcution vezetői pozícióját Noah Senshi kapja meg, akinek a karaktere második szintről indulhat. Gratulálunk!
Azok a júzerek, akik rajta kívül megpályázták a vezetői rangot, vigaszdíjként engedélyt kapnak fullbringer karakterükhöz, amennyiben igényt tartanak rá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Hírek az oldalról _
TémanyitásTárgy: Re: Hírek az oldalról   Hírek az oldalról Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hírek az oldalról

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-