-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány szobája (Nem az iroda!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te25250/30000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 7:44 am

*Nem egészen az illemről van szó… Hisz amit Verashu most tett, annak csak érintőlegesen van köze a tisztelethez és az illemhez. Hiába hallgatja butának és agymosottnak tűnő fejjel a „ki itt a főnök” dumát. Hiába néz ki úgy, mint egy behízelgő kiscicus. Az egész csak számítás kérése, semmi több. Akihez ma kedves leszel, holnap már irányíthatod… S igen, nem sokan képesek olyannyira észrevétlenül kihasználni másokat, mint Verashu. Ezek is csupán… Felszínes kapcsolatok… Pont, mint a többi…Csupán belegabalyodnak eme érzéketlen pók hálójába, aki egyre közelebb húzza magához a finom, szaftos falatokat.
Az, hogy a kapitány álmos, igazából nem zavarja őt. Mintha észre se venné, hogy a kapitány éppen aludni készül, azért pózol itt neki félmeztelenül.
Remek, a kapitány a tárgyra tért. Verashu villámgyorsan kapja fel a szatyrot a földről, s kihúzza belőle a palackot.*
- Taichou, hoztam szakééééét! - *visítja vidáman, s lebegteti az üveget a kapitány orra előtt. Ezzel választ is ad a kapitány kérdésére, miszerint mit szeretne megosztani még vele.*
- Gondolom, akkor be is tessékel, ugye? - *veszi elő legmézesmázosabb-kislányosabb hangját. Hisz egy vendégfogadáson ez a természetes modor…*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 8:29 am

Mikor azt mondtam, hogy "Megosztani", nem arra gondoltam, hogy egy üveg italt osszon meg velem. Majd összesek a fáradtságtól ill. állva simán elaludnék, erre ő még alkohollal kínál. Kedves, nagyon kedves, csak az időt nem bírja eltalálni.
-Nem tudnánk erre holnap visszatérni? Nem hiszem, hogy most jót tenne nekem. Ebben az állapotomban valószínűleg az első pohár felénél kiütődnék...
Hiába az ajándék és a szándék, most nem akarom itt tartani, habár eléggé tetszetős a hölgyike, erre most nincs kedvem.
-Igen, holnap keress fel az irodámban, akkor mindent megbeszélhetünk... -Valahogy még sikerült egy mosolyt is kierőltetnem, ami viszont nemsokára le is lohadt. Számat ásításra nyitom, miközben kezem elé kapom. Eléggé szánalmasan festhetek; egy majd összeeső, alkoholra nemet mondó, ásítozó kapitány...
-Akkor a holnapi viszont látásra... Még egyszer bocsánat, hogy most nem tudom fogadni...-nyögtem ki, majd jobb kezemmel elkezdtem behajtani Suwun előtt az ajtót. Becsuktam, majd visszabattyogtam az ágyhoz és elterültem rajta. Valószínűleg még az ágyra érkezés előtt elaludtam...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te25250/30000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (25250/30000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyVas. Jún. 07, 2009 10:39 pm

*Akkor holnap az irodában, ezek szerint. Nem lehet a kapitányt hibáztatni ezért, hisz ebben a világban már vannak olyan férfiak, akik nemet mondanak az italra és a nőre. Bár a parancs – mivel a kapitány szava szent és sérthetetlen, hogy Verashu oda ne rohanjon – kikötötte, hogy holnap az irodában jelenjen meg. Vagyis lesz még alkalma folytatni azt, amit ma elkezdett.*
- Tetszik, ahogy küzdesz. - *szólal meg egy hang, melyet tudja jól, csak az ő elméje hall. Igen, az őrülete.
A szakét visszagyűri a szatyorba, ismét felvéve „normális” énjét, s még utoljára odavakkant a hangnak.*
- Pofa be. - *s ezzel baktat ő is aludni.*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 02, 2009 9:27 am

Mosolyogva sétáltam a szobám felé Mayával. Örültem, hogy segít nekem a szobámban, hisz' már amúgy is vágytam a társaságára. Egy nő biztos jobban megmondja, hogy mi áll jól nekem... - morfondíroztam.
Nem is telt bele sok időbe, meg is érkeztünk és Maya végre szétnézhetett a szobámban.

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 3_www.kepfeltoltes.hu_


Míg ő jobban szemügyre vette a helyet, én addig csupán néma pillantásokat vetettem rá. Remélem kitalál valami jót, hogy végre "színesebb" legyen az életem...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyPént. Júl. 03, 2009 9:51 pm

Lassacskán meg is érkeztünk a kapitány szobjába, ő előőreengedett, én meg beléptem. Ismét az ágy szúrt szemet elsőként, az nagyon tetszett. Aztán eszembe jutott, hogy ha a kapitány mellett vagyok, mindig fel vagyok dobva. Kicsit mosolyogva sétáltam arrébb, miközben megszólaltam.
- Nem is tudom...- néztem rá a kapitányra, és melléképzeltem néhány helyzetet.- Illik nagyon ez a szoba egy szigorú kapitányhoz, de ha változtatni szeretne rajta, akkor mit szólna talán a világoskékhez? Esetleg néhány új bútor is jól jönne...- kicsit sétálgattam a szobában, és arra a döntésre jutottam, hogy talán túl rideg ez a hely. - Így egy kicsit ridegnek tűnik ez a hely. Olyan, mintha... - a megfelelő szót keresve megálltam a kapitány előtt. Nem igazán tudtam, hogy kimondjam-e, amit gondolok, de hát miért is ne? Remélem nem haragszik meg érte... - senki sem lakna itt. Furcsa ez a légkör. Nem gondolt még rá, hogy beszerez valami állatot? Attól sokkal melegebb, otthonosabb lenne itt minden, nem? Mondjuk egy kutyát, ha a macskát nem szereti. Elnézést kérek, ezt nem kellett volna... - mint mindig, ha valami miatt zavarba jövök, lehajtottam a fejem, hogy a hajam nagy része eltakarja az arcom. Remek, ogy ennyire kotnyeles liba vagyok...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Saruwatari Kyousuke
6. Osztag
6. Osztag
Saruwatari Kyousuke

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 29
Age : 33
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te8500/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (8500/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyKedd Júl. 07, 2009 8:18 am

Kyousuke úgy döntött ideje lenne megtisztelnie új kapitányát a jelenlétével. Természetesen, amikor kinevezték a 6. osztag új kapitányát a bejelentésnél ő is ott volt, de személyes találkozásra még nem sikerült sort kerítenie. Mulasztotta, halogatta, de végül nem talált kibúvót, meg kellett jelennie. Nem hallott semmilyen rosszat felőle, sőt sok törekvését igenis jónak tartotta és talán alatta történt meg az, hogy a 6. osztag elérte a szintet, hogy a Gotei 13 mindegyik osztagából ő tudhassa magáénak a legtöbb embert. Bár az osztagban nem sikerült elérnie azt a szintet, amire pályázott, de annak rendkívül örült, hogy számos kalandban jól megállta a helyét. Például, amikor egy Espada ellen harcolt és végül nem halt meg. Nagy teljesítmény ez az ő szintjén, még ha azt is figyelembe vesszük, hogy az Espada végül önmaga ment el. Az esetről az óta nem tett jelentést, de valahogy ezt most se érezte szükségesnek. 14. tiszt volt, ki hitt volna neki? És ha elhiszik, akkor is mi lett volna? Nem hiányzott neki a vállveregetés meg az „Ügyes voltál!” és a „Mesélj, mi történt?” reakciók. Teljesen tisztában volt a saját erejével és feleslegesnek tartotta fitogtatni. Próbálta végezni a munkáját minél több sikerrel.
Ilyen gondolatokkal a fejében végül odaért a Kapitány lakhelyéhez és kopogtatott. Választ egyelőre nem hallott.
~ Hát ez marha jó. Végre rászánom magam, hogy eljöjjek ide, erre senki nem nyit ajtót… ~ gondolta Kyousuke. Majd hirtelen ötlettől vezérelve úgy döntött, hogy saját kezébe veszi az irányítást. Anélkül, hogy megvárta volna, míg engedélyt kap a belépésre benyitott. Hirtelen elvakította a szobába beáramló napfény így semmit sem látott pár pillanatig. Viszont úgy érezte bemutatkozó szövegét illene elkezdenie.
- Konichi wa Suzumiya taichou! Az osztaga 14. tisztje, Saruwatari Kyousuke vagyok! – mondta el rövid bemutatkozását. Furcsa volt neki újra itt lenni csak most egy másik kapitány előtt. Minden szerénység nélkül ki lehetett jelenteni, hogy Kyousuke a 6. osztag egyik legrégebbi tagja volt. Az új kapitány volt körülbelül a harmadik, aki alatt szolgált a 6. osztagban.
~ A három viszont szerencsés szám. Talán több ideig marad, mint az elődjei ~ gondolta Kyousuke és várta felettese reakcióját, na meg, hogy szemeivel végre újra lásson valamit.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptySzer. Júl. 08, 2009 9:14 am

Maya

Kissé idegesen figyeltem Mayát, amint a szobában fel, s alá járkál. Nem tudtam már hova gondoljak, mikor szava elakad, de újra folytatja. Nem sok idő kell és kijelenti, hogy kéne valami kutya-macska, de mivel én nem rajongok az állatokért, így válaszolok:
- Az igazat megvallva nem akarok semmilyen állatot, mivel azzal csak a gond van. Nekem erre nincs időm... Remélem ezt megérted.
Megvakartam hátul a fejem, jelezvén, hogy a dolog számomra kínos, mivel kapitányi teendőim mellett nem tudnék egy állattal törődni.
- Egy festésben viszont benne lennék... Csak nem is tudom... A kék biztos megfelelő lenne?
Tettem fel a kérdést, majd kitekintettem az ablakon...

Kyousuke

Önkényesen úgy döntöttem, hogy szünetet tartok, ezt az időt pedig a szobámban szándékoztam eltölteni. Már nagyban relaxáltam, mikor valaki kopogás után egyszer csak beront a szobába. Első gondolataim így hangzottak;
Ez meg ki? Mit keres itt? Aztán ezeket meg sem kellett tőle kérdeznem, már mondta is a mondandóját, amiből megtudtam, hogy ő a 14. tiszt. Elkerekedtek a szemeim.
Mi a franc van itt? Miért mindenki a szobámba jön bemutatkozni? Nem tudják, hogy van irodám is? - Gondoltam, majd mély sóhaj után tekintetemet a jövevényre szegeztem.
- Üdvözöllek Saruwatari Kyousuke, én vagyok az osztag kapitánya, de ezt már gondolom te is tudod... Mond, minek köszönhetem a látogatásod?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptySzer. Júl. 08, 2009 7:58 pm

Kicsit idegesen hallgattam a kapitány válaszát, amre már előre számítottam. Sejtettem, hogy valami ilyesmit fog majd válaszolni.
- Szerintem jó lesz a kék, de önnek kell döntenie. Az ön szobájához szerintem a világos színek illenek... Nem is tudom miért hoztam fel olyasmit, hogy tartson állatot... azzal csak az idejét pazarolná, így is sok dolga van. - ezzel eszembe is jutott, hogy nem mindenkinek kell maga mellé valamilyen társ, legyen az állat vagy ember. Én minden bizonnyal megőrülnék a szobámban egyedül, sosem bírtam ki sokáig társaság nélül. Mondjuk, nagy társaság egy hisztis macska...
Magamon szánakozva ismét kinéztem az ablakon, és közben a falhoz tettem a kezem. Kezdtem valami miatt nagyon furcsán érezni magam. Ennyire égő vagyok?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Saruwatari Kyousuke
6. Osztag
6. Osztag
Saruwatari Kyousuke

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 29
Age : 33
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te8500/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (8500/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptySzomb. Júl. 11, 2009 4:34 am

Mire végre megpillantotta a kapitányt az is viszonozta a köszönést és még egy kérdést is intézett felé. Igazából nem készült fel semmilyen kérdésre, mert nem is nagyon volt semmilyen kívánsága. Legszívesebben ide se jött volna. Csak pihent volna a szabad ég alatt vagy a szobájában.
- Édes semmittevés… - mondta ki, de utólag vette észre, hogy ezt hangosan tette. Nem szégyellte magát, bár egy kicsit kellemetlen volt a helyzet. Azon morfondírozott, hogy mit is mondhatna, majd végül rákérdezett – inna velem egyet Taichou?
Eredetileg csak egy egyszerű bemutatkozásra jött volna, de mivel amúgy is volt nála egy üveg sake és ha már ennyire sikerült felzavarnia a kapitányt, úgy gondolta illik kiengesztelni. Elő is vette kimonója alól az üveget és még két poharat, amiket egyből meg is töltött. Ismét kapkodott és nem várta, meg amíg a kapitány bólintott volna, hogy kér inni.
~ Lehet, hogy nem is bírja az italt! ~ gondolta, de már úgyis kitöltötte ~ ha nem utasítja vissza, akkor nyert ügyem van. Kicsit eldiskurálunk az időjárásról meg az ilyenkor szokásos alaptémákról, amik az ismerkedéshez kellenek, majd ha elfogy a pia, akkor elhúzok. Vagy még előbb.
Miután sikeresen végig gondolta a stratégiát pont ellenkezőleg sikerült cselekednie.
- Uram örülök neki, hogy egy olyan fajta kapitányt kaptunk, mint maga. Legalább törődik az osztaggal és ennek hatására is nőtt nagyobb létszámúra az osztagunk a többinél.
~ Jaj, te marha! Minek dicséred? Nem bájcsevegni jöttél ~ szúrta le magát, de csak gondolati úton.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 8:29 am

Maya

Vidám színek?-gondolkodtam el a dolgon. Én amolyan vidám fazon lennék? Bár... Amennyit mosolygok, meg vigyorgok mostanában...
- Rendben van... Akkor festünk. - határoztam el magam. - Mégpedig világoskékre... Most már csak azt kéne eldönteni, hogy mikorra időzítsük ezt... Meg ugye segítség is kéne... - tekintetem lassan Mayára összpontosítottam. - De TE talán tudsz nekem segíteni... Mit szólsz?

Kyousuke

Mielőtt bármit is szólhatnék, Kyosuke máris bókokkal és itallal halmoz el. Valószínűleg már készült ezzel, hisz' eléggé jól adja elő. Nos, ha már így ajnározni akar, akkor nem okozok neki csalódást...
- Ohh nagyon köszönöm az italt és milyen igazad van... Nehéz munkával, de összekovácsoltam egy ütés és nagy létszámú osztagot. Az elődöm büszke lehetne rám.
Ízlett az ital, így nyújtottam a poharam, hogy töltsön még, majd folytattam beszédem;
- Elégedett vagyok az osztag munkájával. Még ha vannak kevésbé eszes tagok, attól még a szívük a helyükön van... Mond csak, te hogy gondolod?


// Bocs mindenki, de kevés az idő, sok a tennivaló -.- //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyPént. Júl. 17, 2009 8:01 pm

Már vagy hatszor körbejártam a szobát, és már nagyon úgy éreztem, hogy meg kéne állnom. Így hát meg is álltam - szemben a kapitánnyal.
- Rendben van... Akkor festünk. Mégpedig világoskékre... Most már csak azt kéne eldönteni, hogy mikorra időzítsük ezt... Meg ugye segítség is kéne... De TE talán tudsz nekem segíteni... Mit szólsz?
A folyamatos hallgatásokkal félbeszakított mondanivalóból sikerült kihámoznia a lassú felfogásomnak, hogy tetszik a kapitánynak az ötletem, és hogy a segítségem kéri a festésben.
- Szívesen segítek, kapitány úr! Már csak a falfestéket és a színezéket kell beszerezni, és felőlem kezdhetjük. - atyaúristen, milyen rég fogtam én ilyen művelethez.... na jó, ezt még én sem tudom elszúrni. Most nagyon elhatározom magam és menni fog! - Szerintem jól fog kinézni... - mivel jó vizuális típus voltam, máris a befestett szobát láttam a jelenlegi helyett. Határozottan tetszet... - csak akkor ondjuk több világoskék színű dolog kellene ide. Mondjuk egy ágytakaró, a függöny és kész is. Mit szól hozzá, kapitány? - ajajj, kezdtem elemembe jönni...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Saruwatari Kyousuke
6. Osztag
6. Osztag
Saruwatari Kyousuke

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 29
Age : 33
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te8500/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (8500/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyVas. Júl. 19, 2009 5:27 am

Kyousuke gondolatai időközben elkalandoztak és nem nagyon tudott figyelni a kapitány minden egyes szavára. Talán ő sem tartozott a legeszesebb tagok közé, de tényleg soha nem árulta volna el a Gotei 13-at. Az utolsó felé idézett gondolatsorra azonban tudott reagálni, mert arra már visszakapcsolt az agya.
- Addig senkivel sincsen semmi bajom, amíg nem lesz áruló! Talán nem én vagyok az osztag legszorgalmasabb tagja – mondta a nagy igazságot, sőt igazából az egész osztag leglustábbik tagjának is hívhatták volna – de, semmiképpen sem jutnék oda, hogy eláruljam a társaim. Inkább a halál!
Kyousuke életében ez egy nagyon fontos elv volt. Igazából a legfontosabb, hiszen annak idején nagyon megjárta egy hasonló esettel. Tudta jól, hogy bárki is az áruló azt lelkiismeret-furdalás nélkül végezné ki a saját kezével. Egyszerűen nem érzett rá megfelelő indokot, hogy valaki magyarázni tudja az árulását másvalaki felé. Az italtól egy kicsit megoldódott a nyelve és már közölte a kapitányával a legfőbb gondolatát, de legalább sikerült valamilyen szinten összebratyizniuk. Suzumiya-taichou bírta a piát úgyhogy Kyousukénak sikerült találnia valakit, akivel ihat. Ráadásul nem is keveset. Újra töltött és folytatódhatott tovább az egyre kevésbé hivatalos inkább baráti beszélgetés.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyKedd Júl. 21, 2009 9:26 pm

Maya:

A lány beleegyezett abba, hogy nagyfestést csináljunk. Örültem a dolognak, mivel semmi kedvem sem volt egymagam nekiállni a munkának.
- Rendben van, mindent lecserélünk, hogy a szoba harmonizáljon... Mit gondolsz Maya? Nem lesz rád féltékeny az egész osztag? - kérdeztem tőle, miközben már azon gondolkoztam, hogy hogyan szerezzük be a festéket.
Várjunk csak! Nekem van egy hadnagyom is! Majd szólok neki és ő beszerzi...

Kyousuke

A 14. tisztemtől hallott mondatot már sok embertől vártam régóta, de mégis ő volt az első, aki ilyen gyorsan kimondta ezt a szemembe.
- Nagyon jó, nagyon jó! Pont az ilyen lelkiekben elszánt emberekre van szükségem az osztagnál. A hozzád hasonlók nem csak a hétköznapokban elszántak, hanem a harctéren is jobban bizonyítanak.
Azt hiszem Kyousukén kívül csupán a hadnagy és Suwun voltak azok, akikkel leálltam inni. Milyen érdekes... Azokkal vagyok a legjobb viszonyban, akiknek a társaságában már fogyasztottam alkoholt... Talán mi megértjük egymást, vagy nem is tudom. Na mindegy, a lényeg, hogy egy újabb kedves ismerőssel gazdagodtam. Az italból még volt bőven, csakhogy kapitányként mégis csak valamiféle példát kéne mutatnom az embereimnek, ami annyit tesz, hogy nem részegedhetek le. Ennek megfelelően megittam még egy kis pohárkával, majd így szóltam:
- Nos, azt hiszem, nekem ez volt a mai napi limit. Sajnos a szolgálat miatt most többet nem akarok fogyasztani, de egy máskor egy késői órán ha felkeresel, szívesen folytatom tovább az italozást...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyKedd Júl. 21, 2009 11:01 pm

Elővettem egy nyalókát, és csalódottan tapasztaltam, hogy nem epres, hanem joghurtos. Hogy történhetett ez meg velem?! Hiszen még egyszer sem vettem rosszat... Ez hihetetlen...
Pár pillanatig ledöbbenve néztem a nyalókát, majd vállat vonva kibontottam és bekaptam. Az íze nem is volt olyan rossz... mivel megvolt, amiért a kapitány úr idehívott, ránéztem, majd kivettem a számból a nyalókát.
- Kapitány úr, honnan kívánja beszerezni a festékeket, bútorokat? És mikor fogjunk majd a festéshez? - néztem nagyot kedvenc kapitányomra, majd újra bekaptam a nyalókát. Már megint kezdtem szomjas lenni. Mondjuk ennyi cukor elfogyasztása után az is csoda, hogy a fogaim még megvannak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Saruwatari Kyousuke
6. Osztag
6. Osztag
Saruwatari Kyousuke

Férfi
Gemini Horse
Hozzászólások száma : 29
Age : 33
Registration date : 2008. Oct. 28.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag, 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te8500/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (8500/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyPént. Júl. 24, 2009 7:31 am

Kyousukénak nagyon jól esett a dicséret és, hogy a kapitány a bizalmát helyezte belé. Azonban mégiscsak egy kapitány volt, kapitányi teendőkkel. Azaz nem ihatott reggeltől estig illetve estétől reggelig a beosztottjaival. Rövid ám annál tartalmasabb beszélgetés volt ez és a bemutatkozás jobban sikerült, mint várta. Bár a jövőben majd meggondolja, hogy a feletteseit a saját szobájukban esetleg a pihenőidejükben zavarja. Összeszedte a sakés üveget és a poharakat, amit kimonója alá dugott vissza.
- Sayonara, taichou! – köszönt el és pillanatok alatt elhagyta a szobát. Az üveget még jó néhányszor meghúzta a folyosón, ami tovább erősítette benne a vágyat, hogy sétálás közben újabb nyolcasokat írjon le. Erőt vett rajta az álmosság, ami nem volt ritka esemény, úgyhogy gyorsan a szobájába sietett és ledobta magát. Hosszú pihenő következett.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2009 8:50 am

Maya

Hadnagya kérdésén egy rövid ideig elgondolkozik, majd a következő feleletet adja rá:
- Nos... A festéket a 12. osztagtól szándékozom beszerezni, nekik úgy is van bőven, a bútorok elkészítésével meg majd megbízom a város egyik asztalosát, aki majd mindet szépen legyártja. - magyarázza el a következő lépéseket, majd tovább folytatja:
- Szóval, most nyugodtan elmehetsz és pihenhetsz, ugyanis holnap neki is kezdünk. Akkor pedig szükségem lesz rád. - mondja, majd kezével végigsimítja a fehér falat...

Kyousuke

Úgy tűnik Kyousuke távozni kíván és már az italozási kellékeket is összeszedte. Mivel a kapitány nem akarja feltartani, így inkább elköszön:
- Akkor a legközelebbi viszont látásra... - mondja a távozó beosztottjának, majd miután az távozik, lassan hátradől és elgondolkodik azon, hogy milyen jó is, hogy ilyen emberek tartoznak az osztagába...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 EmptyKedd Júl. 28, 2009 7:35 pm

- Igenis! Értettem, kapitány! - szóltam, majd az ajtó felé indultam. Ott megálltam, és visszafordultam, majd meghajlás kíséretében gyorsan a hátam mögé dugtam a nyalókám, és megszólaltam:- Kellemes estét a kapitány úrnak! - szóltam, és ki is léptem az ajtón, óvatosan becsukva magam mögött. Abban az egyben biztos voltam, hogy a holnapom nem fog semmittevéssel eltelni. itt az ideje visszavonulni a szobámba, és elővenni egy jó kis horrorkönyvet, egy csendes, kikapcsolódással töltött estéhez.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Ajánlott tartalom




A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány szobája (Nem az iroda!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-