-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A kapitány szobája (Nem az iroda!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Ápr. 12, 2009 8:45 am

Természetesen a kapitány szobája nem a tisztekénél található, hanem az osztag egy másik pontján, ha valaki személyes kéréssel fordulna hozzám, az nyugodtan keressen fel itt, de ne felejtsen el kopogni, mert azért "harapni" tudok!

A kapitány szobája (Nem az iroda!) 3_www.kepfeltoltes.hu_


A hozzászólást Suzumiya Shoko összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 08, 2009 9:15 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te5000/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 4:48 am

Gondoltam elmegyek és meglátogatom a legjobb haveromat Suzumiya kapitányt, hátha van kedve meginni velem valamit vagy esetleg elmehetnénk a játékterembe utána meg elmehetnék ebédelni a kumo étterembe.
Ahogy sétáltam Hirobumiba botlok.
- Jó reggelt Hirobumi, elnézést! Azzal elhúzom a csíkot és belépek Suzumiya irodájábade elötte még kopog és amint beléphetek mondom a mondandómat.
- Jó reggelt Suzumiya kapitány! Nincs kedve velem meginni valamit, vagy játékterembe jönni és utána meg ebéd közben egy jót beszélgetni?Remélem tudod, hogy hamarosan én leszek a 9. osztag új hadnagya!? Kérdem tőle, mosollyal az arcomon.
Suzumiya int nekem, hogy üljek le, én készégesen leülök és várom Suzumiya válaszát.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 5:07 am

A szobámat rendezgettem és közben zsörtölődtem, hogy miért nem akar úgy kinézni, amilyennek én akarom látni. Végül pár perc újabb rendezgetés után feladtam a dolgot. Inkább hívok valami divatgurut. Lehuppantam az ágyra és a kezembe vettem egy jelentést, amit a hadnagyom nemrég a kezembe nyomott és megkért, hogy tanulmányozzam át. Nemsokára kopogás kíséretében belépett Hayashi, az ötödik osztagtól.
- Jó reggelt Suzumiya kapitány! Nincs kedve velem meginni valamit, vagy játékterembe jönni és utána meg ebéd közben egy jót beszélgetni?Remélem tudod, hogy hamarosan én leszek a 9. osztag új hadnagya!?
A kezemmel jeleztem, hogy foglaljon helyet. Feltett egy csomó kérdést, a gondolataim viszont még mindig a belépése körül zajlottak. Nem tudtam elhinni, hogy habár kopogott, nem várta meg, amíg szólok neki, hogy beléphet. Aztán meg le is tegezett. Talán nem tudja, hogy ez nem az irodám, hanem a magánlakosztályom? De inkább nem szóltam róla, ráhagytam...
-Hayashi, az eljövendő kinevezésedhez gratulálok. Nos, felőlem indulhatunk is...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te5000/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 5:13 am

Nem tudtam elhinni, hogy habár kopogott, nem várta meg, amíg szólok neki, hogy beléphet. Aztán meg le is tegezett. Talán nem tudja, hogy ez nem az irodám, hanem a magánlakosztályom? De inkább nem szóltam róla, ráhagytam...
-Hayashi, az eljövendő kinevezésedhez gratulálok. Nos, felőlem indulhatunk is...
- köszönöm a gratulációt kapitány úr! és hová menjünk? helyet még nem választott. inni vagy enni vagy játszani? Ez az utolsó szabad napom mielőtt hadnagy leszek és szeretném kiélvezni minden pillanatát!( Kajánul röhög magában.) Erre Suzumiya megállt az ajtóban és visszafordult és a szemembe nézett, de nem szólt semmit.
- Na akkor, hová menjünk kapitány úr? Vagy talán megakar velem küzdeni az edzső terembe? kérdem tőle, mire ő válaszolni készül...
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 5:36 am

Megálltam, mert Hayashi megzavart a kérdésével. Hova menjünk? Azt hittem már kitalálta... Lassan visszafordultam és rá néztem.
- Na akkor, hová menjünk kapitány úr? Vagy talán megakar velem küzdeni az edző terembe?
Elcsodálkoztam magam. Nemhogy kész tervvel nem állt elő, még rejtett célzást is tett egy esetleges összecsapásra. Elment a kedvem a játéktól és az evéstől, móresre akartam tanítani, hogy így nem lehet viselkedni egy kapitánnyal.
-Hayashi, javaslom a mi edzőtermünkbe menjünk levezetni a felesleges reiatsukat.

// Folytatás a 6. osztag edző termében, írok én kezdő postot! //
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Ápr. 19, 2009 8:33 am

Mayával együtt megérkeztünk a szobámba, szegény lány végig tüsszögte az utat. Majd a tea segít rajta...-gondoltam, majd szóltam a zavarban lévő lánynak, hogy nyugodtan fáradjon beljebb. Belépett és helyet foglalt az egyik széken, én közben a teát készítettem. Még javában esett az eső, mikor elkészült az ital és pohárba töltöttem. Elkezdtük iszogatni a kissé forró teát...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Ápr. 19, 2009 8:39 am

Mohón kortyoltam a teát, és az elsó pár korty után éreztem is hogy jobban vagyok.
- Miből van ez, kapitány?
- Gyógyfűkeverék, nagyon hatásos.
Gyorsan felhajtottam a maradék teát, majd felálltam. A kapitány meglepetten nézett rám.
- Köszönöm szépen, kapitány úr. A teát is, meg a kellemes sétát is. Nem szeretnék tovább a terhére lenni, úgyogy viszont látásra. - gyorsan meghajoltam, és az ajtó felé igyekeztem. A kapitány úgy meghökkent, hogy csak az ajtóban ért utol.
- Maya.... - vártam hogy mit fog mondani, és közben belenéztem a szemébe.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Ápr. 19, 2009 9:00 am

Maya...-szóltam neki, miközben egymás szemébe néztünk.-Nem kell úgy sietni, nem hajt a tatár...-visszatessékeltem a a szobába és újra leültünk. Pár perccel előbb benyomtam a fűtést, szóval már elég kellemes volt a idő. Gondoltam, hogy a lánynak nem tenne jót, ha a hideg folyosókon mászkálna, sőt, még a szakadó esőn keresztül elment volna a 4. osztaghoz. Megkínáltam még egy csésze teával, és ő el is fogadta, pár perccel később már nem is tüsszögött. Elkortyoltam a teámat én is, majd ismét Maya szemébe néztem...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Ápr. 19, 2009 9:33 am

Kicsit kezdtem fázni megint a vizes ruhámban, a melegedő idő ellenére. Jó lesz nemsokára indulni, hogy át tudjak öltözni meleg és száraz ruhába... Élvezettel kortyoltam a teámat, mert nagyon finomnak találtam. Ahogy kicsit hoszabb ideig elemeztem az összetevőit, felfedeztem benne egy csipetnyi mentát, aminek nagyon örültem, mert ez a kedvenc fűszerem-gyógynövényem. Életemben, ahogyan emlékszem rá, állandóan mentafagyit ettem. Elmosolyodtam, mert amint észrevettem a mentát a teában, egyre élesebben éreztem az ízét. Aztán a kapitány megint a szemembe nézett, én meg az övébe. Meg kell hagyni, szép zöld szeme volt. Hirtelen ötlettől vezérelve rámosolyogtam, és megkérdeztem:
- Mit néz rajtam, kapitány?
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 3:31 am

Egy ideig megint egymást néztük, majd Maya megszólalt:
- Mit néz rajtam, kapitány?-kérdezte, majd letette a bögrét az asztalra. Összeszedtem minden gondolatomat, majd így feleltem:
-Hogy mit nézek rajtad? Régóta nem láttam már ilyen kedves és szép teremtést. Mosolyod megörvendezteti a szívemet...-mondtam, majd elmosolyodtam. Hú basszus, hogy mondhattam ekkora béna szöveget, egy ilyen jó csajnak nem a magamféle bénaságok valók...-gondoltam.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 4:09 am

-Hogy mit nézek rajtad? Régóta nem láttam már ilyen kedves és szép teremtést. Mosolyod megörvendezteti a szívemet...
Sikeresen ledöbbentem. Hogy ez NEKEM szólt volna? Húha, nagy fejreesések vannak itt kérem szépen, ha nekem ilyet mondanak... Azt hiszem egy ideig meg se bírtam szólalni. Aztán éreztem hogy a fejem bevörösödik.
- Azt hiszem félrehallottam valamit. Nem hiszem, hogy a kapitány úr ezt nekem szánta...- a végét szerintem már csak motyogtam.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 4:25 am

Sajnos tartottam ettől is... Maya nem akarja elfogadni a felé irányuló bókokat, azt hiszem rossz lóra tettem, neki nálam sokkal jobb járna...
-Öhh, igazából neked mondtam...-mosolyodtam el. Folyamatosan egymást néztük, szemünk pillantása újra és újra találkozott. Felálltam és az üres bögrémbe öntöttem még egy kis teát.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 4:29 am

Szép, egyenletes rákvörös lett a fejem, szerintem. Megköszörültem a torkom, mert még a hangom is elment.
- Hát, igazából nem sokat bókoltak nekem még... köszönöm szépen.- mosolyodtam el. Hajajj, csak találjak vissza a szokásos énemhez... - A kapitány úr is remekül néz ki.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 4:42 am

-Heh, köszönöm.-mosolyogtam egy sort. A lány már nagyon pirult, de nem láttam az okát, aztán megértettem.-Egyikőnknek sincs valami nagy tapasztalata a bókolás terén, igaz?-felálltam és az ajtóhoz mentem.-Volna kedved az edzőteremben folytatni ezt a beszélgetést?-kérdeztem a lánytól, aki még mindig furán nézett rám. Persze tudtam, hogy egy lány szívéhez nem a harcon keresztül vezet az út, de ha egy kicsit lefáradtunk, talán még jobban is meg tudjuk érteni egymást és közben is új dolgokat tudhatunk meg a másikról...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Chizuki Maya
Vaizard
Vaizard
Chizuki Maya

nő
Hozzászólások száma : 595
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Apr. 13.
Hírnév : 28

Karakterinformáció
Rang: 3. osztag ex-taichou
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te36000/45000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (36000/45000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 5:31 am

- Nem igazán szoktam hozzá ehhez, mmint a bókhoz... ahhoz én túl szerencsétlen vagyok. De nem bánom, menjünk. Végül is, a harc megnyugtat.

Útrakeltünk shunpoval az edzőtermek felé, és én elgondolkoztam a hallottakon.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Chizuki_Maya
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te5000/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyCsüt. Május 21, 2009 7:29 am

Másnap mikor felvettek a 6. osztagba gondoltam elmegyek és bemutatkozok a kapitánynak.
Mikor a folyosón jártam úgy éreztem mintha figyelnének ,de nem álltam meg.
A kapitány ajtajához léptem de akkor már nem éreztem semmi. Gondoltam magamban ….Ki lehetett vajon ,mindegy inkább megyek a kapitányhoz
Nagyot sóhajtottam és kopogtam.
- Gyere be.
- Jó napot kapitány , szolgálatra jelentkezek.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyCsüt. Május 21, 2009 9:36 am

Az aznapi szolgálat lejárata után visszavonultam a magánszférámba, más néven a saját szobámba. Az ágyon heverésztem, miközben a plafont bámultam és a holnapi napon gondolkodtam.
- A falakat újra kell festeni...-mormogtam magamban, mikor kopogtatásra lettem figyelmes. Nem tudom, hogy ki az, aki megzavar engem pont a szobámban, de ha megteszi, akkor biztos nagyon komoly indoka lehet rá...
- Gyere be.-mondom, majd érdeklődve figyelem a férfit, aki belép és köszön. Szolgálatra jelentkezik? Itt? És most? Nagyot néztem a hallottakon, mivel eddig úgy gondoltam, hogy az újoncok az irodában szokták meglátogatni a kapitányt...
-Nos... Üdvözöllek... Én Suzumiya Shoko vagyok, az osztag kapitánya... Ha Te az osztagomba osztott újonc vagy, akkor legalább a nevedet megtudhatom...?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te5000/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyPént. Május 22, 2009 8:26 am

- Igen, a nevem Arimoari Katekarin
Végigéztem a kapitány úron és gondoltam magamban…- hát ez lenne a híres Suzumiya Sholo kapitány hát nem erre számítottam azt hittem, hogy erősebb. Habár nem a borítóról vonunk le következtetést hanem, hogy mi rejlik benne.
Ekkor a kapitány szemrevételezett.
- Valami baj van kapitányúr?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptySzomb. Május 23, 2009 5:57 am

Kérdésemre végre elárulta a nevét. Végignéztem a jövevényen és nem tapasztaltam semmi különöset. Egy újabb beosztott, aki csatlakozott a 6. osztaghoz...
- Valami baj van kapitányúr?-kérdezte valószínűleg azért, mivel egy kicsit elgondolkodtam az osztagon. Eléggé megsokasodtunk az utóbbi időben és nem csak shinigamikkal, hanem bountokkal is gyarapodtunk.
-Nincs semmi baj...-válaszoltam.-Nos... Köszöntelek a 6. osztag keretein belül... Remélem sok eredményes munkánk lesz...-mondom, miközben visszadőlök az ágyra.
-Megbeszélések az osztag nagytermében lesznek és köszönj be a hadnagyhoz is, ha bármi kérdésed lenne, ő majd választ ad...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Arimoari Katekarin

Arimoari Katekarin

Hozzászólások száma : 12
Tartózkodási hely : Jászberény
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te5000/10000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (5000/10000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 7:00 am

- Igen is kapitányúr.
Amikor az ajtóhoz léptem elgondolkodtam –hmm erre a szobára ráférne a festés.
- És kapitányúr egy kis szín hangulatosabbá tenné ezt az irodát?
Majd mosolyogva távoztam.
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyCsüt. Jún. 04, 2009 7:16 am

Végül úgy tűnt, hogy az újdonsült tisztem távozni kíván, így nem is akartam feltartani, hisz' végre lepihenhettem. Utolsó mondatán viszont elkerekedett a szemem.
Újrafesteni ezt az irodát? O.o Ez nem iroda, hanem a magánlakosztályom... Viszont igaza van, újra kéne festeni... Talán megkérem Mayát, hogy segítsen, női szemmel csak jobban meg tudja mondani, hogy mi illene hozzám, ha már én úgy se tudom...
Miután távozott a tiszt, az ajtóhoz mentem és kulccsal is bezártam, majd visszabaktattam az ágyhoz és elterültem rajta. Ez jó ötlet, holnap el is megyek Mayához...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te25250/30000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (25250/30000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptySzomb. Jún. 06, 2009 11:59 pm

*Kommunikáció. A dolog, amit a legjobban utál. Mintha az ajtó, ami előtt áll, nevetne rajta… Igen, biztosan nevet rajta. Szinte hallja is az el nem álló kacagást, a harsány nevetés, ami…
De álljunk csak meg! Egy ajtó nem nevet. Jól van na, tényleg őrült, nem mintha bárkinek bármi köze lenne hozzá. Igen, vannak ilyen pillanatok. Van, amikor Verashu úgy érzi, mintha a dolgok eltérnénk a megszokottól. Bizonyos lelkiállapotok okozzák. Félelmei, szorongásai… Áldás vagy átok? Igazából mindkettő. Már régóta inkább jelként tekint ezekre a dolgokra. Mintha saját belső énjét vetítené ki a külvilágra… S így, ezáltal sokkal tisztább képet kap arról, hogy mit kéne másképp tennie.
Persze vannak olyan idegesítő pillanatok is, amikor ez a „betegség” annyit ér el, hogy Verashu minden önbizalmát elveszti, vagy éppen dühösebb lesz egy megvadult hollow-nál.*
- Te nem vagy itt. - *morogja az orra alatt, s valóban, az ajtó immáron ismét olyan, mint bárki másnak, értsd: normális, és nem beszél vissza.
Most, hogy ezt a kérdést megvitatta magában, ideje ráhangolódnia a… beszélgetésre. Hiszen ha valamit el akar érni ebben az osztagban, sajnos muszáj lesz időnként kapcsolatba lépne a kapitányával. És túl kell esnie azon az apró kellemetlenségen, amit úgy hívnak, hogy bemutatkozás A szükséges rossz, de hát nem szándékozik örökké a 9. tiszt maradni… Ez a poszt neki eléggé megalázó, lévén nem szereti, ha csak úgy csicsáztatják. És a 9-es szám… Jó messze a rangsorban. Túl messze. Ezen pedig változtatni kell.
Reménykedve, hogy a kapitány nem fog sokat beszélni kopogtat be az ajtón. A maszkot felvette, most már készen áll arra, hogy semmitmondó szerepét játssza. Sajnos tökéletes maszkja van, nem lehet csak úgy belelátni igazi személyiségébe – azaz lehet, ám azok sírva menekülnek attól, amit Verashu zanpakuto-jával mutatott nekik…*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Jún. 07, 2009 4:36 am

Fáradtan sétáltam végig a folyosón szobám felé. Már-már dülöngéltem, de nem akartam mutatni, hogy mindjárt leszédülök a földre. Az utóbbi napokban összegyűlt papírmunkát rendeztem egész éjjel. Nagy sóhaj következtében megérkeztem az ajtóhoz és kinyitottam. Lassan besétáltam a szobába, de rövidesen meg is torpantam.
-A szoba még mindig nincs kifestve...-morgolódtam magamban, majd a magammal hozott iratokat leraktam egy asztalra. Levettem a felső ruházatom, így csupán egy nadrág volt rajtam. Odabattyogtam az ágyhoz és elterültem rajta...
Édes álmomból egy kopogás ébresztett fel. Először fel sem fogtam, hogy mi ez a zaj, így többször visszahajtottam fejem a párnára. Egy idő után viszont leesett, hogy mi is lehet ez. Rángó szemmel keltem fel és lépdeltem el az ajtóig.
-Hogy miért nem raktam ki semmilyen "Ne zavarj" táblát...-kinyitottam az ajtót és egy lány állt előttem.-Miben segíthetek?-Ekkor eszembe jutott mezítelen felsőtestem. Remélem nincs zavarban...
-Üdvözlöm... Segíthetek valamiben...?
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te25250/30000A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (25250/30000)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Jún. 07, 2009 5:32 am

*Verashu első gondolata az volt a kapitány láttán, hogy közelről nézve sokkal magasabbnak tűnik. A második pedig, hogy igazából nem a kapitány magas, hanem ő annyira alacsony. A meztelen felsőtestet persze hamarabb veszi észre, mint a nyúzott fejet, de hát mégiscsak nőből van, és sokkal szembetűnőbb számára ez a jelenség olyan apróságok mellett, mint az álmosság egyértelmű nyomai. Egyik szemöldökét felvonja, aztán amikor érzi, hogy itt az ideje megszólalni, lila lélektükreit a kapitányéba fúrja. Zavar nem látszik arcán, mintha teljesen természetesnek venné, hogy a kapitánya félmeztelenül ácsorog előtte.*
- Üdvözletem, kapitány. - *hajol meg, a szokásokhoz híven, addig is behunyva tébolytól dühöngő szemeit.*
- A nevem Verashu Suwun, mától az ön osztagának… kilencedik tisztje vagyok. - *mutatkozik be, még mindig lefelé hajolva, a „kilencedik” szóban tisztán érezhető gúnnyal és megvetéssel Verashu cseppet sem elégedett ezzel a ranggal, ám ő még biztos benne, hogy feljebb fog jutni, bármi áron.*
- Elnézést, hogy ilyen későn zavarom, - *folytatja monológját, s a gúny és megvetés immáron teljesen eltűnik hangjából. Immáron ismét a mesterségesen létrehozott személyisége uralkodik rajta.* - de a mai napon nem volt alkalmam bemutatkozni. Mivel észrevettem, hogy más is e kései órán tett látogatást, bátorkodtam felkeresni Önt.
*Fejét még mindig nem emeli fel, ám Verashu ezt cseppet sem érzi megalázónak. Cseppet sem, ha később ez még a javára válhat. Ma még őt manipulálják, holnap már ő fog másokat. A hatalom. Hisz mégis mi az? Egy játék, egy újabb játék. Csupán egy próbatétel, nem rosszabb egy extrém sportnál. A megszerzése az, mely annyira leköti Verashu figyelmét. S persze a szatyor tartalma, mely a háta mögött pihen a földön…*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A kapitány szobája (Nem az iroda!) Cl0te0/0A kapitány szobája (Nem az iroda!) 29y5sib  (0/0)

A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) EmptyVas. Jún. 07, 2009 7:16 am

A lány meghajolt előttem és bemutatkozott. Szám mosolyra hajlott, fejem feljebb hajtottam. Élveztem azokat a pillanatokat, mikor megadták a nekem kijáró tiszteletet. A kapitány sok munkája mellett az ilyen pillanatokért érdemes élni...
Azt hiszem elkezdhetném már kiélvezni a kapitányság nyújtotta előnyöket...
-Ezen gondolatok nyomán szinte már vigyorgásba csapott át az iménti kedveskedő tekintetem. És itt egy újabb tag, aki látszólag hajlik is a dologra.
-Szóval Verashu Suwun? Üdvözöllek az osztagomban. Tudod, itt csupán egy igazán fontos szabály van... Én vagyok az, akitől a parancsokat kapod, ha ezt betartod, akkor jóban leszünk...
Hirtelen eszembe jutott, hogy elég furcsa látványt nyújthatunk így ketten. Egy félmeztelen férfi, aki ráadásul a kapitány és egy előtte hajlongó lány... Minden esetre én már vissza akartam volna térni az előző elfoglaltságomhoz.
-Látom tudod, hogy mi az illem... Örülök a találkozásnak, volna még valami, amit szeretnél megosztani velem?-Kérdeztem és jobb kezemmel a falat kezdtem el támasztani. Megint érezni kezdtem a fáradtságot és a szemem kezdett leragadni...
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Ajánlott tartalom




A kapitány szobája (Nem az iroda!) _
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány szobája (Nem az iroda!)   A kapitány szobája (Nem az iroda!) Empty

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány szobája (Nem az iroda!)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 6. Osztag-