-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Napraforgó éjjel-nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/12000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/12000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 1:06 am

~ Régen volt, hogy is volt? ~

Elsőnek azt hittem, csak nem jól hallottam. Nem akartam elhinni azt, hogy ez történt vele. Arrancar lett. Hogy eshetett ez meg, fel sem foghatom. Még mai napig is csak csodálkozom rajta. Rémülten hallgattam végig a story-t. biztos voltam benne, hogy csak a sok drink játszik elmémmel. Végtére is elég sokat ittam ahhoz, hogy ez megtörténjen. Már lassan abban is kételkedtem, hogy Flancsi tényleg itt van with me.
Kétségbeesetten szemléltem, ahogy könnybe lábadnak szemei. Nem akartam sírni látni. Utáltam, ha miattam sírnak. S az még rosszabb volt, hogy pont olyan ejt könnyet, akiért bármit megtennék. Nem tudtam, mi lenne a helyes s a helytelen, csak a heart-om után mentem. Nem akartam again elveszíteni. Ahhoz túl értékes volt a számomra.
Magamhoz öleltem, and nem akartam elengedni. Legbelül boldogsággal töltött el, hogy nem lökött el magától. Erős szorítását egész body-mon éreztem. Rég volt már, hogy így ölelhettem. Nem is emlékeztem már rá, milyen is az. Emléke mindig is bennem élt tovább, s nem tudtam, minek köszönhetem, hogy újra átélhetem ezt a csodát. Gitáromat arrébbtoltam. Now nem érdekelt. Szerettem volna megnyugtatni. Biztos voltam benne, hogy többet nem fogom engedni, hogy sírni lássam. I think, ő is sok szörnyűségen ment át keresztül, nélkülem. Ez feldühített. Utálni tudtam volna magamat érte. S én stupid, meg sem próbáltam többet tenni érte. Ha pedig jobban belegondolok, szinte minden az én hibámból történt.
- Please, don’t worrie. Nyugodj meg, én itt vagyok. És nem fogom hagyni, hogy elszakítsanak tőlem! Flancsi...
Ragadtam meg óvatosan a vállánál fogva, s szemeibe pillantottam.
- Kezdjük újra. Or, folytassuk úgy, mintha az a szörnyű day, meg sem történt volna... kérlek...
Simítottam végig arcát, s egy kósza tincset a füle mögé tettem.
- Most, hogy újra láthatlak, úgy érzem, nem tudnék nélküled élni ismét. Muszáj lesz bepótolnunk azt a megannyi évet, melyet egymástól távol töltöttünk! Nos, mit szólsz hozzá?
Mosolyogtam. Mosolyogtam, bár ez még nem volt olyan erős, hogy sokáig arcomon tudjam tartani. Nem voltam még biztos abban, hogy ez valóban megtörténik velem.
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/10000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyVas. Márc. 14, 2010 2:19 am

X¤×Régen volt- hogy is volt?פX

Annyira régen várcsiztam már erre, hogy ismét látcsizhassam őt. Az lettikézett volna a legjobb, ha a lelkecskénk a túlvilágon talcsikázik, semmilyen gonoszka behatás nélkül.
Melegség árasztotta el a testecskémet, hogy vele vagyikázok. Olyan régecske volt hideg a szivecském, hiszen azóta is csak őt szerikézem.
Mégsem tudtam, mit felikézzek a kérdére. Hiszen ő is tudikázza, hogy nem ilyen könnyűcske a dolog. Főleg amiatt, hogy egymás ellenségecskéi vagyunk. Ekkor egy ötlet villant a fejecskémbe: titokban kell tartanunk a dolgot. Igen, ez az egyetlen megoldáska, ha együtt akarunk lenni. Kissé elszomorodtam ettől, de ugyanakkor örültem, hogy újra vele lehetek.
Megfogtam a kezecskéjét, majd elővezettem az ötletet.

-Én szeretném folytatni, Veled, de túl kockázatos lenne... -nagy levegőt vettem és folytattam.- Viszont van egy megoldás, ami talán működne.
-What lenne az?
-Titokban kell tartanunk. Nem akarlak bajba sodorni azzal, hogy velem látnak. Nem tudom, mi lenne, ha még egyszer el kellene veszítenem téged.
Könnyek gyűltek a szemembe. Annyi éjszakát átsírtam, azt sem tudva, mi van vele, él-e még egyáltalán. És most jön ez az este, és mindenre fény derül- még arra is, amit jobb lett volna, ha nem tudok.
-Flancsi... én hajlandó vagyok top secret kapcsolatot vállalni. Egyedül az érdekel, hogy together legyünk. Más nem számít! -arca az enyémhez közelített, majd ajkai lassan az enyémre tapadtak.
Gyengéden és lassan csókolt, mégis -mint egy villámcsapás hasított belém az érzés, hogy akármi is történjen, vele maradok. Nem érdekelnek a következmények, ő az egyetlen, akiért érdemes szenvednem ezen a világon.
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/12000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/12000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 7:15 am

~ Régen volt, hogy is volt? ~

Yes, szinte bármire képes lennék érte. Az sem érdekelt, hogy ezek után only titokban találkozhatunk, s lehetünk együtt. Ha ez az ára annak, hogy öleljem, s csókoljam, vállalom a kockázatot. Hiszen, annyi mindenen átestünk together, hogy erre is képesek leszünk.
Ha a szavak nem is elegek, szerettem volna neki máshogy elmondani. Így ugyan bizonytalanul, de csókkal fejeztem be mondandómat. Milyen rég volt már, mikor csókolhattam. Semmi más nem múlhatta felül ezt az érzést. Alig akartam elengedni szoros ölelésemből, ám a tear-eket éreztem saját arcomon is.
- Don’t cry, honey. Még ha nehéz way vár ránk, át fogjuk vészelni! Veled fogok maradni, nem kell aggódnod.
Mosolyodtam el again, és töröltem le könnyeit.
- And meddig maradsz Karakura Town-ban? Van hol aludnod ma egyáltalán?
Jutottak eszembe fontos question-ök. Nem akartam, hogy az utcán kelljen éjszakáznia, ezért azt is megtettem volna érte, hogy fizetek neki egy hotelt, ha már hozzám nem mehettünk.
- Ha szeretnéd, megszállhatunk együtt is egy hotelben... Csak kérned kell, bármit megteszek!
Tápászkodtam fel, s dobtam vállamra a guitar-omat. Kisebb lányos zavarom után megragadtam derekánál fogva.
- Szeretnél egyet sétálni? Vagy mit csináljunk? Kicsit már rosszul érzem magam ebben a nagy flusztráltságban...
Vakargattam meg szabad kezemmel tarkómat, kisebb vigyort ejtve felé. Igazándiból never voltam túl komoly. Ebben a helyzetben, pedig nem is ártott oldani a feszültséget. Reménykedtem abban, hogy Flancsi is better kedvre derül, ha mondjuk, sétálunk egyet.
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/10000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 8:39 pm

X¤×Régen volt- hogy is volt?פX

Sírtam. Oly' sok időt kellett nélküle töltenem, és most ismét itt van velem, engem ölel és csókol. Képtelen voltam visszafogni a könnyeimet, pedig szerettem volna. Amilyen érzéketlennek mutattam magam az elmúlt időkben, most úgy törtek elő bennem: fájdalom, öröm, félelem és szerelem...
Ujjai lassan simították végig az arcomat, megszabadítva a múlt magányát idéző könnyektől.

-Csak pár órára akartam átjönni, szétnézni, hogy minden rendben van-e. De most... -nagy sóhaj- legszívesebben veled maradnék... Annyi mindent szeretnék kérdezni tőled, de nem akarom, hogy miattam bajba kerülj! Biztosan más bountok is laknak veled együtt, akik nem látnának szívesen.
-Ha szeretnéd, megszállhatunk együtt is egy hotelben... Csak kérned kell, bármit megteszek! -csillogtak a szemei, majd összeszedte magát és a kezét a derekamra tette.
-Nem is tudom...-éreztem, bármit is mondanék, úgyis velem töltené az éjszakát: ha más nem Karakura utcáit róva.
-Szeretnél egyet sétálni? Vagy mit csináljunk? Kicsit már rosszul érzem magam ebben a nagy frusztráltságban...
Elmosolyodtam- jó volt látni, hogy még mindig az a bohókás fiú, akibe úgy belehabarodtam. Néhány lépés után én is lassan felemeltem a kezem és Keicsi derekára tettem.
~Bárcsak tudnám, mi jár a fejében! Annyira szeretném, hogy boldog legyen, de nem tudom, mennyire lesz erős ez a kapcsolat ahhoz, hogy túlélje a helyzetünket.
Szorongás járta át minden porcikámat, és lépni sem tudtam.

-What is a baj, Fancsi? -az alkoholtól eddig résnyire szűkült, fáradt szemei hirtelen tágra nyílva figyelték minden szavamat.
-Nem akarlak újra elveszíteni... -gondolkodás nélkül magamhoz szorítottam, és a fülébe súgtam:- Szeretlek, Keicsi!
Vissza az elejére Go down
Kei Gross
Bounto
Bounto
Kei Gross

Férfi
Hozzászólások száma : 75
Tartózkodási hely : Próbaterem/Pub/Lakás
Registration date : 2009. Apr. 26.
Hírnév : 11

Karakterinformáció
Rang: Bounto; Zenész
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/12000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/12000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyVas. Május 16, 2010 1:33 am

~Régen volt, hogy is volt?~

Ugyan nem volt már nálam túl sok money, de érte akár az utolsó fityingemet is odaáldoztam volna. Ha már hozzánk nem mehettünk volna, a hotel, vagy akár egy éjjel-nappali kávézó jól jött volna. Hiszen a night eléggé hűvösre fordult. És egyikőnknek sem hiényzott az, hogy jól megbetegedjünk. A séta ugyan good idea, de tényleg nem szerettem volna, hogy valamelyikőnknek baja származzon belőle. Nem csak azért, mert betegek lehetünk, hanem azért is, nehogy kifigyeljenek kettőnket. Abból pedig senkinek sem szárzmazna öröme, na meg aztán -félig- másnaposan még fight-olni sem tudnék. Belegondolni sem merek, mi lenne, ha Flancsinak valami baja esne. A walk közben viszont felfigyeltem arra, hogy párosunk másik tagja idegesen szöszmötöl magában. Ez nagyon nem tetszett nekem, így szükségesnek találtam azt, hogy rákérdezzek. Hiszen lehet csak én képzelek már be things-t. Viszont jól gondoltam, hogy tényleg problem van. magához szorított és úgy válaszolt. Happy voltam, s ugyanígy éreztem én is. Az ölelésből nem akartam még engedni, s suttogva folytattam.
- I love you too, Flancsi.- adtam kobakjára megannyi csókot, mosolyogva. Valahogy most még a time érzékemet is sikeresen elveszítettem, de nem bántam. Most csak mi ketten voltunk, s semmi más nem érdekelt. Only az, hogy ismét azt a nőt ölelhetem, s szerethetem, akit az élet olyan csúnyán elszakított tőlem.
- I think, kezd irtó hűvösre fordulni az idő. Nem fázol? Odaadjam a kabátom? - kérdeztem aggódva, s válaszát már meg sem várva kísánkodtam le magamról a ruhadarabot. Elé léptem, s óvatos mozdulatokkal a vállára terítettem, majd mindkét kezemet ráhelyeztem, s a szemébe pillantottam.
- Jobban tesszük, ha visszamegyünk az éjjel-nappaliba. Or valami más helyre, mert ennek tényleg hapci-kór lesz az end-je. - nyomtam homlokára egy újabb puszit, s rámosolyogtam. Mindezek után megragadtam kezét, s összefonva ujjainkat waiting-eltem, Flancsi válaszát.
Vissza az elejére Go down
Amargo Flamenco
Arrancar
Arrancar
Amargo Flamenco

nő
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 34
Age : 35
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2009. Jun. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 12. arrancar, Midoriiro Hikage fraccionja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te6500/10000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (6500/10000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyHétf. Május 17, 2010 7:31 am

X¤×Régen volt- hogy is volt?פX

Hagytam, hogy rám terítse a kabátot, hiszen tényleg eléggé lehűlt a levegő. Nem akartam visszamenni a boltba, hiszen ott bármikor, bárki leleplezhet minket. Úgy döntöttem, a legjobb az lesz, ha keresünk valami eldugott helyet. Gondolkodóba estem, és megvillant a kislámpa a fejecském felett: az elhagyatott Lidérc-lak. Ha szerencsénk van üres, ha nem, akkor meg majd én kiürítem valahogyan. A legfontosabb, hogy együtt legyek Keicsivel.
-Van egy eléggé elhagyatott hely az erdő szélén. Igaz, fűtés nem hiszem, hogy van, de nem lesz gond belőle, ha rakunk egy kis tűzet valahol, ha Neked is megfelel! -emeltem fel a fejem a mellkasáról, remélve, tetszeni fog az ötlet.
-Nekem jó lesz, Flancsi! Ott biztosan nem fognak minket zavarni. -mosolygott biztatóan, és az erdő felé vettük az irányt.
-Tudod, még nem is kérdeztem... hogy mennyire találod taszítónak azt, hogy én ez vagyok- ami?-nagyot nyeltem, és reméltem őszinte választ kapok.
-A truly-t megvallva, még most sem hiszem el. De akárhogy is legyen, You are velem, és én így akarlak téged.
Megkönnyebbülten felsóhajtottam, hiszen ez a válasz volt számomra maga a megnyugvás...
Vissza az elejére Go down
Maximilian Wladhar

Maximilian Wladhar

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Jun. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: bounto "boss"
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te5200/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (5200/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 12:04 am

"Hajnali cigarettavásár - avagy kinek van nagyobb arca?"

Egy újabb nap, de most nem az istenségemmel kell foglalkoznom, hanem azzal hogy már megint fogyóban van a cigim. Most szerencsére nem áll összevissza a hajam így gyorsabban el tudtam készülődni. Az a gyorsabban annyit jelentett, hogy egy fél órával hamarabb tettem k a lábam. Mint mindenki tudja, az istenek nem jelenhetnek meg szakadtan és éppen ezért két és fél órákat szoktam a készülődésre szentelni. Mikor az ajtónál jártam ismét vissza kellett fordulnom ugyanis a szekrényen hagytam azt a két szál cigimet. Igen csak ennyi maradt. Komolyan mondom, hogy egyre kevesebb van egy dobozban. Vagy csak én szívom ilyen gyorsan őket? Már a küszöbön álltam mikor eszembe jutott, hogy a gyújtom is ott maradt. Ez ritka ugyanis a gyújtót is a cigis dobozban szoktam tárolni nehogy elhagyjam. Ugyanis képes vagyok arra, hogy elhagyom szegény ártatlan gyújtómat, amit tulajdonképp magamhoz igazítottam. Mondjuk mivel az istenes kifogyott most inkább az egyik oldalába a nevemet véstem bele, míg a másik oldalára az arcképemet gravíroztattam bele még múltkor mikor Karakurában jártam. Felmarkoltam kincsemet és véglegesen elindultam Karakura felé. Természetesen póttestben. Miután megérkeztem Karakurába előkaptam az utolsó előtt szál cigimet és meggyújtottam. Élveztem, ahogy a füst megtölti, a tüdőmet aztán elhagyja. Tíz percig egy helyben álltam mikor eszembe jutott, hogy keresnem kéne valami boltot, hogy vegyek magamnak még egy kis cigit. Pár ember megnézett, azért mert tűzvörös hajam volt, de leszartam. Ha nem tetszik, nekik csukják be a csipást. Most komolyan… mi érdekes van abban, hogy vörös a hajam? Szerintem semmi. Van nálam extrémebb hajszínű csávó is a világon. Láttam én már itt Karakurában rózsaszín hajú gyereket is, de azt meg se bámulták. Lehet, hogy nekem még pluszba a magasságomat is bámulják? Hát igen nem vagyok a törpék csoportjába sorolható a majdnem két méteres magasságommal. Mikor ég nem léptem át Karakurába hallottam egy beszélgetés foszlányt egy igazán erős harcosról, aki elárulta Seireiteit. Ha jól emlékszem, akkor a nevét is mondták. Valami Yuusuke volt vagy mi a fene. A sok gondokozás közepette észre se vettem, hogy megérkeztem a bolthoz. Mivel látta, hogy jó sokan vannak bent nekidőltem a falnak és vártam, hogy kiürüljön a bolt.


//bocsi, hogy ilyen rövid és bocsi, hogy nem írtam bele, hogy éjszaka van, de totál kiment a fejemből és csak 1 percekre jutok géphezxD//
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te68000/100000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 5:32 am

[Hajnali cigarettavásár - avagy kinek van nagyobb arca?]


Az álmatlanság jelensége gyötör ismét, ami megszokott társként van Velem éjszakai virrasztásaim során. A Fészek hideg könyvtárában ülök, előttem egy régi, szövevényes történet leírása hever. Szemeimmel követem a sorokat, ám agyam már nem képes felfogni a betűk halmazának értelmét. Elnyomok egy feltörő ásítást, miközben kinyújtóztatom karjaimat. Vállaim hangos reccsenéssel adják tudtomra, miszerint ebben a testhelyzetben pillanatok alatt elgémberednek az ember testrészei. Karikás szemeimmel nemtörődöm pillantást vetek a hamuzóba, amiben toronymagasan állnak az elszívott és elnyomott csikkek. A helyiségben keringő levegő valószínűleg több méreganyagot tartalmaz, mint egy hajógyár, azonban most csak Én vagyok itt, így ez egyáltalán nem érdekel. Lassú mozdulattal nyúlok az asztal másik felén heverő doboz után, melyen vörös felirat hirdeti a márkát: Black Devil. Az utóbbi hónapokban igencsak megkedveltem ezt a fajtát, szinte már létezni is alig tudok nélküle. Ezért is tágulnak íriszeim hatalmasra a rémülettől, amikor meglátom a benne árválkodó egyetlen szál nikotinrudat. Fájdalmas kiáltás kíséretében kapok a szívemhez, azután nagy koppanással fejelem be a bútor lapját. Már-már azt hihetné egy külső szemlélő, hogy szívrohamot kaptam, ám ez nincs így. Csupán időbe tellett, amíg eljutott az agyamig a tény, miszerint nem ízlelhetem a dohány kesernyés ízét. Halk nyekegés közben próbálom magamra erőltetni a menetel gondolatát, holott semmi kedvem nincs. Bambán rápislogok órámra, ami hajnali fél négyet mutat. Hamarost realizálódik bennem, nem vagyok teljesen ép, de ez igazából eddig sem volt kérdés. Gyorsan megnézem, mennyi apró van Nálam, s miután elégedetten leszámoltam a cigaretta árát, útnak is indulok.
Nem valami kellemes a sötét erdőben bolyongani, azonban tisztában vagyok vele, hogy a legveszélyesebb lény a sűrűben jelenleg jómagam vagyok. Kezeimet zsebeimbe rejtve fordítom lépéseimet a legközelebbi éjjel-nappali felé, ahogy kiértem a fák közül. A közvilágítás nem épp a legkirályabb, mivel csak minden második lámpa pislákol haloványan és jól láthatóan már az utolsókat rúgják. Remegő kézzel emelem az utolsó szál energiarudat a pofámba, majd ezüstösen csillogó gyújtómmal bepirosítom a végét. Megkönnyebbülten fújom ki a világosszürke füstöt, viszont sietnem kell, mert biztos nem tart ki tovább hat-hét percnél. Masakitól hallottam erről a helyről, valami arrancarral is összefutott akkoriban, de remélem, Engem most elkerülnek a homokiak. Diadalittas kiáltás kíséretében lépek be a boltba, ami természetesen tömve van. Első körben mindenki félőrültnek tekint, viszont miután percek telnek el és nem eszem meg a saját alsógatyámat, úgy tűnik, napirendre térnek a jelenlétem fölött. Valójában nem értem, minek vannak itt ennyin, mivel a szinte még világos éjszaka van. Biztosan mindenki a reggelihez vásárol be, hisz’ a töménytelen mennyiségű alkoholos italból és raklapnyi dohányáruból csak erre tudok következtetni. Belépve nem gondoltam volna, hogy ez valami trafik, ennek ellenére senki sem vesz normális dolgokat. Kócos üstökömet megvakarva nézek körül a boltban, hisz’ még úgysem kerülök sorra. Ahogy kilépek a sorból, rögtön hárman sorjáznak be a helyemre, ezzel egy megrökönyödött arckifejezést kicsalva belőlem. Inkább nem is mondok semmit, csak letudom egy lesajnáló intéssel. A sorok között járkálva magamhoz ragadok egy csomag gumicukrot, valamint egy féltucat instant kávét. Nem szokásom a koffeint ilyen formában bevinni, elég Nekem az a mennyiség, ami a teából szokott a szervezetembe kerülni. Azonban ez egy különleges alkalom, ezért belefér.
Az ezt követő tíz perces sorban állás életem egyik legrosszabb élményei közé fog tartózni. Egy valószínűleg illuminált állapotban lévő, középkorú férfi elmeséli az élettörténetét, s megpróbál meggyőzni arról, hogy Ő Fantomasz. Legszívesebben rálépnék a nyakára, azonban az ideges eladó ijedt tekintetét látva, ezt nem tartom túl jó lehetőségnek. Miután gazdagodok némi jó tanáccsal, könnyes búcsút kell vennünk egymástól, s immáron felszabadultan adhatom le rendelésem. Az olcsó szaké szaga még mindig marja a nyálkahártyámat, sajnos a minőségi italhoz vagyok szokva. Vigyorogva kérem ki az utolsó doboz fekete ördögöt, ami számomra a megváltást jelenti. Sűrű hálálkodás közben oldalazok kifele az üzletről, s érthetetlen módon elfelejtem kifizetni zsebeim tartalmát. No, sebaj, elviszem őket kölcsönbe és majd egyszer bedobom az árukat, anyúlhaljonmeg, ha nem így lesz. Vidámságom azonban hamar alábbhagy, ahogy kiemelkedő lélekenergiát érzékelek a bejárat felől. Szitkozódva torpanok meg, ezt követően pedig kabátom gallérját felhajtva próbálok láthatatlanná válni. Kétségtelenül le fogok bukni, hogyha pont olyan halálistennel hoz össze a balsors, aki ismeri az arcomat. Túl fáradt és túl nyűgös vagyok most egy harchoz, így inkább az elvegyülés lehetőségét választom. Halk káromkodás közben kell észrevennem, miszerint teljesen kiürült a bolt. Üldözőm biztos csak erre vár, minimalizálni akarj a civilek jelenlétét. Be kell valljam, Én is így csinálnám, ha egy árulót kellene elfognom. Nos, a gond csak annyi, hogy jelenleg Rám hárul a dezertőr szerepe. Igaz, csak magamnak köszönhetem, de akkor is… Miért nem akkor akarnak kinyírni, amikor nappal van és kialudtam magam?!
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Maximilian Wladhar

Maximilian Wladhar

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Jun. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: bounto "boss"
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te5200/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (5200/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: [i][color=#28004F]   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 8:50 am

[Hajnali cigarettavásár - avagy kinek van nagyobb arca?]

Eleinte azt hittem, hogy nem lesz semmi extra, de miután rájöttem, hogy még fél évig kell itt szobroznom elment az életkedvem. Nem foglalkoztam a lélekenergiákkal ugyanis biztos voltam benne, hogy csak pár suhanc emberke van a közelben, de amikor megjelent egy ismeretlen férfi nagyon meglepődtem ugyanis nem kis lélekenergiát éreztem meg. Vagyis keveset, de biztos voltam benne, hogy azért ennél több van. Nem akartam megtámadni. Tudtam, hogy nem Seireitei ugyanis még soha életemben nem láttam ott. ehet, hogy ő lenne az a Yuusuke vagy ki a fene? Mivel úgy beszéltek róla, mint valami szörnyetegről nem akartam megtámadni, mert biztos voltam benne, hogy hullazsákban végezném. Miután kiürült a bolt bementem megvenni a cigit nehogy elfelejtsem. Láttam rajta, hogy észevett ugyanis megpróbált elrejtőzni. Talán barátkoznom kéne vele? Lehet, hogy tudna nekem mesélni pár olyan dolgot, amiről én nem is tudok? Az is lehet, hogy tanítana, hogy elérjem a céljaimat? Mondjuk eddig nem sok elképzelésem volt, hogy mit is kéne tennem, hogy elismerjék ó istenségem, de talán ez a férfi tudna segíteni nekem. Mivel halottam egy mást ma róla ezért nem támadtam meg, hanem inkább véletlen beleütköztem. Megpróbáltam eljátszani az esetlen pimasz kis kölyköt, aki véletlen, vagyis inkább direkt megpróbálja fellökni az embereket. Ez a része nem is olyan nehéz, ugyani s míg ember voltam folyton ezt csináltam. Tettem a fejemet és csak álmodoztam, de aztán az álmok is valóra váltak. Autóversenyző lettem és végül az álmom lett a végzetem. Milyen ironikus. Megkaptam azt, amiről álmodoztam, de nem tudtam sokáig fenntartani. Még mindig emlékszem arra a versenyre. Egy tét meccs volt. A harmadik helyen voltam mikor kicsúsztam és felkenődtem a falra a kocsi pedig összepréselt int valami viaszbábut. Soha életemben nem gondoltam volna, hogy egy kocsiban fogok meghalni. Mondjuk a kocsik voltak az életem. nélkülük el se tudtam volna képzelni… Még így holtan is sokszor elmegyek megnézni egy-egy versenyt. Hátha látok egy tehetséges növendéket vagy egy olyat, aki rám hasonlít a verseny stílusában. Ha látok egy ilyet azt fogom neki kívánni, hogy bírja ki tovább, mint én. Na de most itt az ideje visszamenni a boltos jelenetekhez. Ott tartottam, hogy nekimentem és úgy próbáltam álcázni, hogy véletlen volt, hogy utána leguggoltam és a cipőfűzőmet kezdtem el csesztetni mintha abba botlottam volna meg. Szerintem elég hihető volt, mert a boltos megkérdezte, hogy nem esett e bajom. Miután úgy döntöttem, hogy elég esz a színjátékból felálltam és a fülébe súgtam.
- Üdv. Akihiro Haruya vagyok egy Shinigami. Tudom, hogy ki vagy, de nem azért vagyok itt, hogy harcoljak veled. - Súgtam majd úgy csináltam mintha kiesett volna a kezemből a doboz cigi majd miután felálltam a fejemmel enyhén mutattam, hogy induljunk el egy sétára. Amint kiléptem a bolt ajtaján előkaptam a maradék cigimet és meggyújtottam. Tudtam, hogy nem hisz nekem azon a téren, hogy nem akarok nekitámadni, de hogy csinálnám, ha egyszer fegyver sincs nálam? Tudom, hogy hülyeség volt így eljönnöm Seireiteiből, de tulajdonképp csak egy doboz cigiért jöttem és nem azért, hogy levadásszak egy igazán keresett személyt. Nem akartam, hogy még mindig azt higgye, hogy azért vagyok itt, hogy levadásszam ezért megfordultam.
- Ha nem hiszel nekem tessék, kutass át. Nincs nálam egyetlen egy fegyver, se mert nem azért jöttem, hogy levadásszalak. Azért jöttem, hogy vegyek magamnak egy doboz cigit és időközben rájöttem, hogy beszélni szeretnék veled. - Fejeztem be a mondani valómat majd jobb kezemet felemelve megmozgattam a cigis dobozt. Reméltem, hogy megérti a helyzetet. Ha nem akkor se fogom beárulni. Mondjuk úgy se tudnám ugyanis egyből kinyírna.

Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te68000/100000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (68000/100000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyKedd Júl. 06, 2010 10:06 pm

[Hajnali cigarettavásár - avagy kinek van nagyobb arca?]


Nem fűzök sok reményt a rejtőzködés sikerességéhez, mivel felelőtlen módon nem fogtam vissza eléggé a lélekenergiámat, így simán kilógtam a többi ember közül. Utolsó reményként pislákol a lehetőség, miszerint egy lusta halálistent sodort erre a balsors, aki tényleg csak vásárolni jött. Már-már fellélegeznék, amikor a tranzakciót követően Felém veszi az irányt. Nagyon rosszul játssza el, hogy teljesen véletlenül vetődik ide, ilyen módon biztos nem fog tudni becserkészni. Valószínűleg fegyver nélkül is képes lennék megölni, de ki tudja vannak-e társai a környéken. Egy vérontás most semmiképp sem hiányzik, szóval okosabb lenne elkerülni. A cipőkötözés közben elmondja valójában miért is jött, amivel egy értetlen nézést vált ki belőlem. Fogalmam sincs, mit akarhat egy tiszt a magamfajta hazaárulótól, viszont ha valami tippekre számít ebből a témából, akkor csalódnia kell. Megadóan caplatok ki utána az üzletből, azután Én is rágyújtok egy szál cigarettára. A dohány markáns íze épp kellő mennyiségben keveredik a vanília aromájával, ketten együtt bódító elegyet adnak. Már megbántam azon döntésemet, hogy kimerészkedek a Fészekből a rohadt nikotinfüggőségem miatt. Ideje lenne már leszokni és akkor nem lennének ilyen problémáim. Persze ez a gondolat már magában véve is abszurd, lehetetlen egyik napról a másikra letenni a cigarettát, emberi képtelenség. Habár kétségtelenül Nekem sikerülne, mert ugye mi ne sikerülne? Halk pöfékelés közben távolodunk el a bolttól, feszült némaságban, holott azt mondta, beszélni akar.
- Nos, ha lehet, essünk túl gyorsan ezen a kis csevejen, még rengeteg dolgom van. – szólalok meg halkan, ezzel ösztökélve beszédre a férfit. – Biztosan a Gotei 13 küldött, hogy tudj meg Rólam egy s mást. Sajnos nem tudok semmi használható információval szolgálni, épp nem tömeggyilkolok, az a jövő hétre van betervezve.
Rezzenéstelen arccal mondom végig szövegem, mintha tényleg komolyan gondolnám. Kabátom zsebéből előhalászok egy instant kávéport, azután leharapva a csomagolás tetejét, az egészet a számba töltöm. Heveny rágás közepette realizálódik bennem a tény, miszerint ezt nem így kell fogyasztani, ráadásul valami brutál íze van. Tisztában vagyok vele, hogy forró vízbe kell belekeverni, ám honnan a rákból szerezzek ebben a pillanatban olyat? Remélhetőleg a kellő koffeinmennyiség így is bejut, mert különben végem van, mint a botnak. Még három tasak elfogyasztása után kellően összeállt a nyálam, már levegőt venni is kihívás jelent. Lenyelni már nem bírom, így némi gondolkodás utána közeli ház falára ragasztom fel köpés formájában. Igen, sikerült a hatalmas kapitányból egyszerű suhancra ledegradálnom magam, viszont ez tökéletes álca, ezért nem is akarok tenni ellene. A Daitenshi vezéreként ugyanúgy gyakorlom az irányítás művészetét, ahogy régen, így sosem fogok kiesni a ritmusból. Másrészt a séta az étvágyamat is meghúzta, ennek köszönhetően másik zsebem felé nyúlok, amiben a gumicukrot tulajdonítottam el. A medvealakú édességek egy villanásnyi emlékképet idéznek fel előttem, amikor egy fekete hajú, mellcentrikus hadnaggyal végighalluztam egy egész éjszakát. A Sors iróniája, hogy pont azokkal a lényekkel fogom csillapítani gigászi éhségem, amiknek a bolygóját oly’ nagy odaadással védelmeztem. Ám most vészhelyzet áll fent, s ha választanom kell köztem és köztük, akkor egyértelmű a túlélő személye. Kis lelkifurdalás közepette rágódom a színes cukormasszán és egy-egy slukk füsttel kísérem el őket a csodálatos utazásra az emésztőrendszeren keresztül. Jobb, mint egy hullámvasút, csak a végén szar lesz kiszállni belőle. Igen, az ízléstelen poénok még így is mennek hajnaltájt.
- Bökd már ki végre, hogy mi érdekel! – csattanok fel megelégelve a kussolást, mert szótlanul egyedül is haza tudnék menni, nem kell ahhoz díszkíséret. Meg se fordul a fejemben a gondolat, mely szerint meg kellene kínálni a halálistent, mert szemét vagyok, ráadásul izzasztó munkával lop… izé… vettem kölcsön. Mostanában egyre több olyan személybe futok bele, akit a leginkább a hátam közepére kívánnék. Őrült Esperek, magamutogató Espadák és most a shinigamik is tiszteletüket teszik. Látszólag ez egy monumentális összeesküvés, amit az Én kínzásomra eszeltek ki. Szerintem már csak idő kérdése és a Quincyk is megtalálnak...
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Maximilian Wladhar

Maximilian Wladhar

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 47
Age : 27
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2009. Jun. 30.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: bounto "boss"
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te5200/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (5200/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptySzer. Júl. 07, 2010 6:27 am

[Hajnali cigarettavásár avagy kinek van nagyobb arca?]

Miután sikerült elmagyaráznom neki, hogy nem azért vagyok itt, hogy elkapjam és elvigyem Seireiteibe megszólalt. Elkezdett viccelődni és én nem erre számítottam Azt hittem, hogy egy komoly személy, aki nem viccelődik ilyen dolgokon, de végül is mit várok én egy úgynevezett árulótól? Mivel nem jutott eszembe semmi se, hogy hogyan is tálaljam az elképzeléseim csöndbe maradtam és elkezdtem gondolkodni. A nagy gondolkodás közben láttam, hogy beszélgető tarásam előkapott pár instant kávét, és, úgy ahogy van, a szájába önti a port. Ez nem normális! Azt forró vízben kell basszus. Mondjuk, reménykedtem benne, hogy tudja és csak azért teszi, mert nincs nála forró víz. Ha meg ilyen hülye akkor, szevasz tavasz. Egy nagy placcs jelezte, hogy Yuusuke köpött egyet. Ez nem zavart. Gondoltam, hogy ez lesz a vége, ha már csak így a szájába öntötte azt a szart. Röhögni akartam, de biztos voltam benne, hogy kinyírt volna érte. Mondjuk ilyen én is tettem még fiatalabb koromban, mikor még azt sem tudtam, hogy mit jelent az, hogy instant. Csak akkor nem ilyen sokat öntöttem a számba, mint most Yuusuke. Biztos arra volt kíváncsi, hogy így is fel tudja e venni a kellő koffein tartalmat vagy sem. Szerintem nem. Miután kiköpte azt a szart előkapott a zsebéből egy zacskó gumicukrot. Nem szeretem a gumicukrot. Még egy emlék. Még kis gyerek voltam és éltem. Olyan hat éves lehettem mikor félrenyeltem egy gumicukrot és csak nagy nehezen tudták kinyomogatni belőlem. Azóta nem eszek gumicukrot. Félek, hogy megismétlődik az a dolog. Mondjuk attól, hogy nem merem megenni az ízét, szeretem éppen ezért inkább csak a számban, forgattam majd miután meguntam, majd kiköptem. De ebben az esetben nem tehettem, meg ugyanis Yuusuke nem kínált meg. Nem haragudtam meg, hiszen most semmi kedvem nem volt megfulladni. Még mindig gondolkoztam azon, hogy hogyan is tálaljam elképzeléseimet mikor eszembe jutott. Már a szűrje füstölt a ciginek, ezért fogtam és elpöcköltem. Nem tudtam, hogy hol ért földet, de nem is érdekelt. Mivel egy kicsit lehagytam Yuusukét megfordultam és két nagy lépéssel mellette, teremtem. Szerintem, nem érti félre, mert csak feltűnt neki, hogy póttestben vagyok, és ez azt jelentette, hogy elég idiótának néznének az emberek ha én most neki kezdenék, hogy miért árultad el Seireiteit meg stb… Meg az is lehetséges, hogy nem is válaszolna ezekre a kérdésekre mert akkor tényleg azt fogja hinni, hogy a Gotei 13 küldött, de ha egyszer csak a cigim fogyott el mi a faszt csináljak? Surprised Inkább nem hajoltam oda hozzá, mert a végén még azt hiszi, hogy buzi vagyok, és le akarom smárolni.
- Hányszor mondjam el, bazdmeg, hogy nem az a telibekúrt Gotei 13 küldött? Ráadásul nem azért szeretnék veled beszélni, hogy te itt viccelődj, bazdmeg. - mondtam már egy kicsit idegesen majd ismét elő vettem egy cigit és meggyújtottam. ~Komolyan mondom reménytelen eset.~Gondoltam miközben mellette sétáltam és szívtam a cigim. Kevesen voltak az utcán így csak arra a pár emberkére kellet figyelnem, illetve figyelnünk, akik az utcán voltak.
-Milyen volt Seireitei mikor még ott szolgáltál?- nyögtem ki eme számomra értelmes kérdést.


Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te23500/26000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptySzer. Okt. 05, 2011 12:14 am

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy ]

Energikusan pattant fel a tv elől, némi Tsuna rásegítéssel, aki hatalmas lelkesedéssel rángatta le gazdijáról nadrágját. Szegény kitty-s bemelegítője!(T˛T) Megint Neo általi halált halt. Nyugodjon békében!(ToT) Nem, mintha az érintettet túlságosan lefoglalta a gyász, vagy az a tény hasra készül esni saját gatyójában! Túl jó kedve lett. Mára még jó időt jósoltak! Ez egyenlő volt azzal, tovább élvezheti motorja lóerejét!(*▽*) Nem volt kérdéses, kétkerekű megszállottként, ezért imádta a nyarat, tavaszt, őszt és napsütéses napokat. Abban, mondjuk van igazság tél, hideg, csúszós és szép, ha esik a hó, meg lehet hóembert, hóangyalkát, bunkert építeni, de ha az a sok fehérség elolvad hihetetlen lucskos, na és még csúszósabb minden.(°~°)" Eddigi összes, épp, hogy több, mint húsz telén, állandóan történt vele valamilyen baleset, ami miatt járógipszben végezte.(T~T) Az elszenvedett lelki károk mellett, pedig roskadozhatott Na'chan dühös magyarázatainak súlya alatt. Hideg kirázza, ha belegondolt, lassan, nagyon lassan, mert közelebb nem akarja hozni, újra beköszönt a mumus évszakja. Nem akarja! Hajlandó nyöszörögve sztrájkolni ellene, majd holnap! Ma irány az aszfalt!(*▽*) Gyorsan megeteti egyetlen szívszerelmét, nehogy éhezzen, míg nincs itthon. Tudja, házinéni jó gondját viseli, de ha már ő kicsikéje hivatalos gyámja, mert tulajdonosát sose mondana picinyke, nyálas kutyuskájára! Az olyan lenne, mintha Na'chan pórázon sétáltatná őket és jutalom falatkákat adna egy-egy fellépés után!∑(O_O)" Atyaúristenke! Reméli nem rejteget hasonló perverz dolgokat!━━Σ(゚Д゚|||) Nem szeretne pet, vagy minek hívják őket kedvencként végezni. A nyakörv kidörzsölné nyakát. Négykézláb kéne mászkálnia, tönkre menne térde. Oda lenne szép bőre és a gyorsaságát jelentő lábainak is befellegzene!━━Σ(゚Д゚|||) Körül fog nézni gyártanak e perverz riasztó masinát! Ő nem lesz senkinek az állatkája!(>~<)" Na'chan-t pedig jobban szemmel fogja tartani, nehogy előkerüljön belőle valami gonosz és rejtett oldala.
-Így megmenekülhetek, igaz?(・ ・)-
Vette kézbe tegnap este óta indulásra kikészített bőruháját. Szerencsére, azóta, megvette Totyómancsocskával volt ideje rendesen betörni. Azt a bugyuta robotjárást továbbra se sikerült teljesen kiküszöbölnie, de sokat gyakorolt. Már egész kifutósan közlekedik benne.(´▽´) Sőt, hálás, amiért kétrészest vett. Egyedül sose rázná bele magát a kezeslábasba.(~ _ ~) Ruha akadályozná a hobbijában! Megígérte nélküle nem ül többet motorra és ha nem bírja felvenni, akkor mindennek vége!(゚Д゚) Nincs, aki segítene neki. Egyedül van!(T~T) Kötelezően lehorgasztotta fejét, hogy egy perces néma csenddel adózzon a keserű igazságnak, amit eszméletlenül nagyon utált, de az idő leteltével máris visszatért sugárzó boldogsága. Csillogó szemekkel levágtatott a lépcsőn, felrángatta motoros csizmáját, kesztyűjét, hátratolatott sisakjáért, aztán ott szobrozott a garázsban. Nem tudta kivel menjen!(^~^)" Teljesen döntésképtelen volt! Mindkettőjüket egyformán szerette, ezért muszáj volt segítséget kérnie. Elővette táskájából Kitty-t és töretlen jókedvvel felhívta Tipegőmicuskát. Tudta mennyire nem szereti járgányait, ezért bevetette az örök cselt! Csupán annyit kérdezett fekete vagy piros legyen. Miután a voks utóbbira esett, kisebb izgatott visongással megszakította a hívást és szeretetteljesen rávetődött olasz macho-jára.(*▽*) Több dolga már nem is volt. Jóllakott napközisként lecsapta a sisakrostélyt, felpattant latin csődörére és kigurult az aszfaltra.
Szokásaival ellentétben, hamar eljött otthonról és hála a sebességkorlátok nyomokban történő betartásának, amiért sokszor fog bocsánatot kérni Tipitől, még gyorsan is haladt. A korai indulás és száguldás, azt jelentette elsőként ér be a céghez.∑(O_O;) Ezt semmi esetre sem akarta! Korán érkezik, olyan, mintha Na'chan-hoz hasonlóan munkamániás lenne, vagy nem lenne jobb dolga, esetleg Totyi-féle pontossági izével küzdene. Gyorsan találnia kellett valami ürügyet, amivel lefoglalja magát.(O~O) Semmi se jutott eszébe!(T0T) Kezdett tényleg, de tényleg kétségbe esni, amikor meglátta az éjjel-nappalit. Hát, persze!(*▽*) Vesz rágót, ásványvizet, cigit - bocsáss meg világ(T_T) -, Rii-nek újságokat, Na'chan-nak energiaitalt, Felhőcirmosnak még nem tudja, annyira finnyás a kis hamis. Úgyis találni fog neki valamit! Legalább a kitalálásával elmegy sok-sok idő!( ̄▽ ̄) Azzal, hogy ez megszületett, rögtön le is parkolhatott tüzes déli teremtésével és máris széles mosollyal léphetett be az üzletbe. Illendően köszönt, felvett egy kosarat, amitől piaci rakodó munkásnak érezte magát. Egyik kezében egy dinnyének megfelelő sisak, másikban egy megpakolásra váró kosár. Vajon, hogy lavíroznak ennyi holmival a munkások, anélkül bármit is levernének?(´・ _・`) Nem tudja, de nehéz feladatnak ígérkezik, viszont ott vannak az energia italok. Na'chan megmenekült!(*▽*) Vagy mégse?(ToT) Nem volt olyan, amit mindig inni szokott. Azon az egyen kívül, viszont rengeteg volt. Tippje se volt, melyik milyen és miben más az egyik, mint a másik. Hát, de ráért, szóval egyesével levette őket, átbogarászta a címkéket, aztán nem jutott előrébb. Továbbra se értette, mi különbség van köztük?(・ ・) Kínjában felsóhajtva újra nekiesett a sornak, de annyira elmélyülten bogarászott, egyszerre fogott meg egy dobozt valakivel. Feleszmélve, kicsit ijedten eresztette el áldozatát, viszont ő Umi volt! A következő pillanatban már kedvesen mosolyogva támadta be az idegent. Segítség! Igen, azt várt tőle!(*▽*)
-Jaj, bocsánat! Nem figyeltem! Ah, ne haragudj! Gyakran iszol ilyesmit? Tudnál egyet ajánlani?(*▽*) Vinnem kéne, de nem bírok közöttük kiigazodni. Egyáltalán eltérnek bármiben a csomagolást kivéve?(・ ・)-
Bambult el néhány pillanatra, hiszen jól ismerte a reklám szakmát. Mondjuk, képes volt ezen is meglepődni. Neki újdonság volt, energiaitalnál is mennyire adnak a jelek szerint megnyerő külsőre, hangzatos nevekre és ilyesmikre. Mindig tanul valami újat, ahogy azt is nem ártana bemutatkoznia, mielőtt idegenek támad le.(^~^)" Szegény ismeretlent, úgy megrohamozta, mintha itteni eladó lenne, pedig nem akarta, csak megörült, hogy jött valaki. Emiatt, orra előtt mentegetőzve csalapált kezeivel. Azonnal elnézést akart kérni figyelmetlenségéért, de ahogy mindig, most is megakadt tekintete egy neki csodálatos apróságon, helyesebben szólva egy hón alatt összehajtott újságon. Kapásból felcsillanó szemekkel hajolt hozzá közelebb és lelkesen megbökte a papírhalmot.(^▽^)
-Ah, bocsánat a letámadást! A nevem Hoshi Ikari, de nyugodtan hívj Umi-nak! VHOA! Az ott a legfrissebb szupermotoros magazin száma?(*▽*) Ezek szerint szereted őket?(*▽*) Hobbi motoros vagy sport néző? Mindkettő?(*▽*)-
Pislogott óriási szemekkel a vadidegenre, kissé elfelejtkezve arról, lehet nem örülnek a buzgóságának és még mindig energiaitalt kéne vennie. Teljesen lekötötte a rajongás! Nagyon örült, végre akad valaki környezetében, aki kedvelheti a kétkerekűek világát. Nem, mintha örök barátságot fogadtak volna, de részéről nem volt akadály!(*▽*) Aki a motorokat kedveli, rossz ember nem lehetett!(*▽*)
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te8000/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:14 pm

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy ]

Mit, hogy, milyen indíttatásból, de végül, vagy korán, már ott voltam, hely volt, én meg lényegesen logikásán, de hát ez nem volt akadály zsenialitásomnak, hogy megdefiniciózzam, merre is, meg hány méter. Nagyot lépve szusszantottam, mégiscsak melós volt tudni, amit tudtam, feldolgozni meg még annál is sokkal, pedig hát kész feldolgozó ipari egység vagyok, ami a husikákat illeti, és nem hittem, valami is útját állhatja az én fantakisztusan iszonyatos nagy koponyám emésztőrendszerének. Félretévelyedés ne essék, nem a fejem a nagy, az tökéletesen van szabva istenkirályférfiállat testemhez, csak az eszemből volt annyi, majd túlcsordultam magától, meg a tökéletességtől. De neeeee, nee gondoljatok rosszra, mert épp annyira nem vagyok önimádó sem, mint perverz szexista, és azt se tudom, mit jelentenek ezek a szavak, de maaajd Shinra öcsiiiii, biztos kiguglizza nekem, és nyomtat még sok Eras gazdi matricát, mert annyira jók az összes többiek, hogy hűűű meg haaa. *q* Olyan fényességesen ragyognak, mintha Karácsony lenne, ez életem legszebb ünnepe, és mikk-mukk.
Ihiiigeeen, Gazdiimádó hűséges kis véreb vagyok, de ha egyszer annyira imádnivaló, hogy nem tudom levenni róla a szemem, meg vinném rugóztatni ágyat, persze szigorúan ugrálás szempontjából, arról már igazán nem tehetnék, ha véletlen egymásra ugrálódnánk, és beugrálna egy két dolog ide meg oda, meg hol ő ugrálna fenn, hol én lenn, aztán meg VÁLTÁS! x'D, és ugrálna Eras gazdiiii a fejemen, meg egyéb annyira jó helyeken, hogy a végén csak vérző hullám nyomára bukkannának rá, dehááát... Akkor is csodaszépen gyötrelmes halált halnék, és höh... Erre senkinek sem szokása gondolatokoskodni, de meg szokás születni sokadszorra is, és úgyis a nyomára akadnék, muhahaha. Very Happy
Szóval igen, éppen voltam, úgy, hogy valami kis boltba mentem be, mert be kellett, és gonosz kacajomra sokan felfigyeltek, pedig hát ez tisztán mindennapos rutin volt, én mér megszoktam, ne zavargássozzák már magukat, meg egyébként is azt teszek, amit csak akarok, mert én egy holló vagyok, szütty. T-T Tiszta pukkancs kisgyerek fejjel, felfújt pofazacsikkal ácsorogtam, és wuuuhuuu, mit találtam, igazi kincsre buggyantam, őrült tülekedés, kapálózás, meg mindenféle harcművészeti teknik alkalmazása után születődve meg, és már vetődtem is szerelmem... Khm... Nem, nem Gazdi, nem is Mimi, de még Májcsi sem volt, éés neheeeem (*q*) izgultam rá Rävcsi "fene, hogy ilyen kislány, és nem akar ressurecciózni" la Luz-ra sem, hanem másik hatalmas szeretőm volt, sötét éjszakákon mindig hű társam, és hogy megkeményedett, valahányszor kezembe vettem, majd elolvadtam, hogy ott van, ahol én, én meg pont ott, ahol ő, pedig nem is tudtam, hol lesz, és akkora boldogságom volt, mindenképp kezeim közé kell kaparintanom, mert olyan naaagy, és csodás, és pukk.
Vetődtem ezerrel a folyton fanult hatalmasságos, egyetlen motoros ÚJSÁGRA, hogy kiölelgessem belőle a lelket is, meg mindent, amit lehet, és szívesen életre öleltem volna belőle egy-két, az összes kétkerékenguringázó, aranytorkú brummogványost, mert isteeenkéééém, mind keeeeell, akaromakaromAKAROOOOOM! ****q**** Arcomat a kis hamisra kentem, és világra csöpögve tántorogtam arra, amerre, valamerre volt az, ott a hűtők, vagy polcok mellett, olyan tök, tisztára befűtök, meg nekem is az újság, hogy csak néztem, és csodás volt, szavakat sem találtam rá, arra már inkább, alig lapoztam fel egyetlen édesen, valami papper legyen szíves fiatalmeberezett, hogy segítsek neki fosóport cipekedni a kasszáig, meg tépessek arrébb a kufferommal, mert ő onnan szeretne pont valamit, ahol az én seggem takarásba nyomta a világot. Hát igen, szerintem is tökéletes hátsóm van, nem csoda, hogy a bácsika látóterét is betöltötte, és beragyogta. Na, de már voltam kedves segíteni neki annyiban, hogy bebirizgáltam fejébe, fontosabb a dolga, semmint engem szekálni, mert most szerelmem, te drága motorkaa, legyél enyém, ne molesztáljon senki, mikor én molesztálom az újságomat, mert ő már az enyém. Razz Igeeeen, lehet irigykedni, de akkor is csak még jobban belebújok, mint maci a mézesbödönbe, és keményen nézegetem, olyaaaan szépségesek! Ne nézzé, tévézzé, hát nem fanulhatok, most ne fájjon már neked, szóval tovább nyálzottam a csilli-villi gurungászósakra, és hatalmas szemekkel lestem, milyet is kellene vennem, hogy végül mikk-mukk, csak száguldozhassak az utakon, hosszú hajam - eszedbe ne jusson közbeszószkodni, hát majd megnövesztem, no para -, fújja a szél, csupán attól félek, fényes erős hajam olyan súllyal csapódik majd hátamnak, vagy én halok bele, vagy szépséges kétkerekűm.
De olyan messzire eveztem kicsike életem csodálatos képzelményeiben, már nem is akartam visszatalálni, míg valami csini kiscsajt nem kukkantottam meg néhány sorocskával arrébb, bár nem tudtam számolni, hogy pontosíthassak, mert annyiban kimerült komoly matematikám, csekkoljam, megvan-e mindkét farpofája, lába, keze, deee gyerünk, fordulj meg! Nem tette, helyette én rejtettem el arcom újságom mögé, és kommandóztam át a fél kis helyet, aminek valami naposoldal, vagy mi volt a neve, hát, én egyszer lehánytam, de véletlen szándékos volt, részegségemben elkapott a rosszullét, hogy ilyen csiri-csáré nevecskét aggattak a helyre, de eskü van, most minden vétkét megbocsátom, mert adott nekem szívszottyomat, meg elfoglaltságot estére.
Így sétafikáztam, behúztam a fejem, törpejártam, még katonabukfenceztem is, annyira menőő volt, vártam volna, eladónénii megtapsoljon, hogy kileste mutatványom, de csak azért nézett, nem is csinálta, mit elvártam tőle, nem volt gáz, másik csajra vadásztam. Annyira királyszexisten vagyok meg persze gigászi istencsászárlángelme, hogy én annyira, de nagyon elfoglalt, és piszkosul gondolkozó alak vagyok, hetyke pózba vágtam magam, csak olyan lazán, hogy tudja, minden adottságom megvan, én legyek valami alsógatyacég arca, meg nem arca, mert nincs seggállam, amire minigatyát fotóstoppoljanak. Annyira otthon voltam ebben a témában, hogy amint kikérdezett valamiért nagyon fontos dolgáról a szép kishölgy, akire még nem volt alkalmam ránéz, meg jól szemezgetni vele, de nem borsót, hanem hogy a fejemben még mindig kivolt fenékállam vágánya egy szexi fekete gatyóból, aki hisztérikus rohamot kapott, mert nem volt keze feljebb szaggatni magán a domborulatait kiadó ruhadarabot. Én csak kinevettem arcomról levált modell életet kezdett csökevényt, és eszemben sem volt segíteni neki, de aztán mégis, és leszedtem róla a zavart okozó okot, hogy férfitangát rántva vágányába úgy kiröhögjem, hangosan is felvihogjak.
Bizonyosan megijedt a drága cuncimókus, főleg, mert éppen akkor egyszerre tapiztunk egy valamit, amit nem tudom, mi az, és azonnal rá is pislogtam, hogy megnyugtassam kifogástalanul fehér, szívet dobogtató, megnyerően ágyba csalogató - megint rosszat gondoltok, pedig én csak beteg leszek, annyira érzem, ahogy fűteni kezdi a testem a láz, és valaki kell, hogy gondomat viselje, ápoljon, meg különleges módszerekkel gyógyítgasson -, de szexi tájm helyett ilyen grimaszos pókerfészem lett, mert kent ríd Máj, hát benne én se tudok semmit se működni, de nem adom fel, mert egy híró veszett el bennem. xD
De kit láttak gülükéim, életemben, se halálomban nem vártam valaha is utánakommandózok, ámbár nem volt rossz, sőt, teljesen megváltozott az életem és nem is teleshopban találkoztam vele, csak hát akkor is egészen meglökött arra felé, komolyan kezdjek ismerkedni új szakmámmal, amit hamarosan fel is veszek, és meg is valósítom, valami annyira de hatalmas cél, hogy komoly, és egyszerüen csudiklassz, mégsem tudtam sok értelmeset válaszolni neki, mert nem ment, szájam olyan tátogásban volt, meg fejemben minden kavargott, főleg csalfa érzetek egy fogaim közé benyomuló, hopp... Ott egy BANÁN! *.* Hopp, de elvonódott a figyelmem, teljesen megcsábítódott a Nosztalg Icától, meg hát a banántól, ami a polcon trónolt, de komolyan, és nem a kicsin a fülem mögött, mert füle-müle, ahol a fülem üle. Na, igen ám, de az már nem úgy van, hogy is van, meg mit is akartam, vagy hogy? Fejet vakargattam, állat kocogtattam, aztán meg úgy, mintha tökre magától jönne, kezem megindult, és egy energiii itallal tért vissza, tiszta Adams familis volt, csak néztem ám nagy szemekkel, mit fogdosom azt a doboz, és ha még nem lett volna elég, hát majd elég lett, csak azt még ki kell várni, mert addig nem lesz, amíg... Hmmm....
- Emüűü, h-hhhh... - hörögtem, mint akinek jó dolga van, meg ilyenek.
Neeem baj, elvégre szépen lehettem zavarodott, pedig nem szoktam feltűnni magamnak, aztán most mégis, ennek örömére meg muszáj volt villognom, hogy azért Umi tudja, hogy ki vagyok, de nem nagyon igyekezett mutatni, hogy elájult volna tőlem. Tudtam, most csak játssza magát, de hát nem probléma, nők hada műkszik hasonlóan, és mivel ez így van, hogy hahaaaa, csak Lucifer vagyok, Rävcsi kardjának a megtestesülése, Eras gazdiiii állandó és örök talpnyaló hódolója, meg helyettes-holló is, meg mellékállásban feltűnően felejthetetlen szexivadállatlegjobbpasi. Szóval igazán el lehet képesíteni, amit fényképezni szoktak, mégpedig vakító mosolyom, ahogy Umicicára villogtatom, és hát a nevét is tudtam, bibíííí, mert elmondta, és mert híres, és elmondta, és betörtem a lakásába... ehehee... Ááá, nem valami érdekes a sztori, és igazából ajtón mentem, csak nem voltam meghívva, de neeem csináltam én semmi rosszat - mert Mélytorkúnak meg kellett érkeznie, és sok idegent is hozni magával -, és igazán unalmas volt, én meg akkora kádat találtam, komolyan olyan volt, hogy "aztaaa, mekkora medence!", és nekem muszájom volt, szóval hab testem végül jól megmártottam, át is áztattam, lányfiúlány meg hát megkerült, és ott volt, és ugyeee, hogy nem érdekes, mi történt. De tényleg megváltoztatott, már nem olyan vagyok, mint voltam, hanem másmilyen, és hát ez most tiszta más, aztán én ettől meg megvagyok, meg minden ilyesmi, ugyanúgy vagyok, na de mit faggatózol, inkább tessék tésztát szaggatni, húsospogácsát akarok enni! Neutral
Átadtam hát a dobozt - értsd: kézbe nyom, a többi ott rohadjon meg, mellé köretnek olyan hülye fej, amiről eldönteni nem lehet, szándékos, vagy csak véletlen hagyta az ember fia, hogy az értelem így süssön az arcáról, ellenben én ezen egy másodpercet sem problémáztam, pontosan tudtam, hogy így is iszonyatosan jól nézek ki, és Umi cica erősen azon parázik, nehogy becsurrantson. Miután eme nemes feladatot nagyon felnőttes férfiasan végrehajítottam, csevegőbe tettem magam, és szívszrelemszottyongatósan kezdtem lelkendezni, micsoda témát talált az a dalospacsirtának álcázott kis vadorzó, aki kis cukiságos törpe volt, de azért megnéztem volna, reagál-e olyan hevesen, mint akkor, ha megböködöm térdemmel, amikor. De nem térdelhettem meg, az jobban lekötött, kiagyaljam, honnan tudta meg, szívemcsücske motorocskákról kell csevegnie velem, ha meg akar nyerni magának alvósmackónak, vagyiiis maaaah... T-T Hát nem elígérkeztem már estére valami tyúknak, pedig nem mennék, de menni kell, mert még a végén aláássa a hírnevem, és tönkretesz, és új szakmámnak vége lesz, mielőtt megkezdhetném, pedig én nagyon kezdeném, mert ebben tuti, jó vagyok. Wink
Csak hát, hogy most így csatároztam magammal, megint mi történt, kimaradtam mindenből, és tényleg csak a motorokat hallottam, és már akkor elkezdtem nyálzni, szóval mindegy is volt, nem is tudtam, mit akarok-e egyáltalán mondani, meg hát szükséges lett volna, és lemaradtam ott is, tehát hogy mégis hallottam valamit, amit névnek véltem felfedezni, de kit érdekelt, hogy hívjam, mikor én már tudom, hogy hívjam, meg egyébként is híres, és azért mentem be meghívás nélkül a házába is, bár mikor kértem megmutatni a széfet, csak elvolt magában, és pezsgőt adott, nem aranyból volt, de megittam, ha már volt. Most akkor meg úgy akartam, hogy meg akartam, de nem mondtam, aztán meg már előtte sem mutiztam meg magam, vagyis meg voltam, mert habon kívül nem voltam egyébben, de nem úgy, hanem hogy be, és akkor most kellett volna, csak tisztára úgy, hogy, és akkor én mindent egyszerre kezdtem, aztán mondani meg nem ment egykönnyen.
- Én-hogy Lucf… meg ismerlek! Nem, hogy… csak… ihigen, Motorok! *.* - nem is tellett többre, mert már így sem futottam, de nem volt hova, azért még kavilláltam egy sort, mire parkoló pályára állítottam magam.
Alig volt satufék, meg minden egyéb, máris megláttam valamit, amit annyira meg akartam, hogy nem akartam, de szólni sem, mert csak csendben szenvedtem inkább. Olyan csoda volt kint, nem tapadtam üveghez, egyhelyben toporogva nyöszörögtem csak, meg szívtam nyálam, szörcsögtem szőrős hörcsög szörpjét, rágcsáltam számat, megkönnyeződött szemem is, hogy legszívesebben kiröhögtem volna magam, nem nyitok ajtót, hogy elcsaklizhassam a járgányt, mikor tanácstalan Umicicára tévedt pillantásom, és láttam, amit, hogy ilyen szerkó volt rajta, amiben motorozni szoktak, és wow. o.o” Úgy homlokon vágtam magam, egész polcnak borultam, hogy nem vettem eddgi, amit adásban közvetített, micsoda szexi cica, ruhácskája foghatott meg talán rendesen, meg na jó, hogy ahogy a fenekét düllesztette, cuppantott vele… vagyis pucsított, igeeen, megvan a dolog, amit kerestem, de neem mindez a lényeg, hanem fontossága sorrendben, hogy nem is tudtam, motorja is van Umi-channak, hát mert akkor nem egyek haza inkább soha örökké. T-T Oh, szütty, most már tényleg úgy voltam, hogy voltam, csak nem tudtam, inkább beszéltem.
- Te is a motorokat? Surprised Az ott… wíííí…. az ott kint, tényleg? Komolyan? De ugye nem viccelsz? Surprised – de nem láttam ám rendesen, mert nem láttam, csak hogy kerekei vannak, meg motor, és úgy megnéztem volna, meg egyszerűen csodás, menni meg vele, csak lógatnám a nyelvem, és olyan szép lenne, meg csoda, hogy beismétlődnék magamnak.
Kis gondolataim által gondolatterelve lettem, és hát mindig arra mentem, végül motoron csücsükéltem, valamiért mindig azon a Héjló Kitti!-sen, amilyen törcsit láttam Umicicánál, de nem volt bajom, mert gurult, száguldott, és repültem a szelek szárnyán, mert sajátom nem volt, meg néhány bogárt is bekaptam, de nem volt egész husi, attól csak megettem, és husiiit is akarok! T-T Töménytelen szenvedés ez az élet, hogy csak néztem lányfiúlányra, és egészen elszottyonlodva, hogy nem is tudom, miért, de menni akartam a brummal, és husiiit is akartam, és Motoooor, szóval elvoltam, mint kukachulla a befőttesüvegben.^^”
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te23500/26000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 1:23 am

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy ]

Bolygó méretű szemekkel kapta kezeit szája elé, amiben mellékesen az előbb átruházott energia ital trónolt. Kicsit elfelejtkezett róla, de ha ezt adták, akkor valamiért jobb volt, mint a többi. Arról szemernyi gondolatmorzsája sincs mivel, biztos íz vagy hamarabb bepörögsz tőle. Tudja is!(>~<)" Soha életében nem ivott ilyen tutti-frutti még ennél is klasszabb nevű, kicsi szőke tincseit mézben hempergetett gumi szagra emlékeztető lötyit. Lényeg, Na’chan megigya, és ne köpje rá, meg ne mérgesedjen be.(*▽*) Tényleg nem akarja pórázra kötve végezni. A gyászos esetről szóló rémképeket próbálta minél hamarabb messzi-messzi galaxisokba kergetni, ami bevallottan nem esett nehezére. Újdonsült letámadottja, állandóan ütyködött valamit, ne legyen ideje távolinak számító jövőbe révedni. Igazából, zavarni se zavarta. Jó volt olyan személlyel találkozni, aki úszkált az energiában. (*▽*) Kész túltöltődés volt. Hirtelen az is megfordult a fejében, áramütés érné, ha picit megdörzsölné haját. Ettől függetlenül nagyon aranyosnak találta, bár nem értette miket mond. Lehet beszédhibás?(・ ・) Szegény! Biztos nem lehet könnyű ezzel élni. Félre értés ne essék, nem nézi le, csak szomorú, mert tiszta édes, ahogy rajong a motorokért és zokszó nélkül segített neki. Igazságtalanság, azzal bünteti az élet nem tudja érthető szavakban kifejezni magát.(ToT) Akarna se tudna nem szomorkodni. Átkozott élet, vagy micsoda!(~ _ ~) Nem baj, mert tudja, vagyis még konkrétan nem tudja, de tenni fog valamit. Saját lelke üvöltött azután, tegyen érte egy könnyed gesztust, amitől szép napja lesz és teljesül egy kívánsága. Nagyon szerette volna látni, boldogan mosolyog. Elnézve a motor iránti imádatát, pedig egyenesen nyöszörgő görcsben dőlt a polc sornak. Eszméletlen cuki volt. (≧∇≦) Egy másik motoros fan! Ott állt előtte, teljes életnagyságban. Hihetetlen csodaként vonult be szőke emlékei közé, mert igenis óriási eseménynek számított, hozzá hasonlóan kétkerekű megszállottba botlott. Eddig mindenki lehurrogta, átkozta, szidta hobbiját és most ekkora lelkesedésbe ütközni, felért egy csodálatos eredménnyel járó fiatalító kúrával. Szavakba önteni nem bírta, milyen bezsongott kukoricaként pattogott kicsiny szíve.(*▽*) Sikítozva kürtölte volna világgá, mennyire örül a találkozásnak és újdonsült beszélgető társa nyakába ugorva köszönte volna meg Hello Kitty szentként tisztelt teremtőjének ezt a kegyes ajándékot. Ennyire még ő se számított zaklatónak, mert csak vadidegen és fogyatékos. Lehet, megijesztené szegényt az örömkitörésével. A helyett felvidítaná, csúnyán megríkatná.(^~^)” Mégse bírt magával. Lehetetlen feladat, csendben nézze végig, aztán elsétáljon, mintha mi se történt volna. Muszáj volt, muszáj volt csinálnia, mondania, tennie egy apróságot, vagy levegővel túltöltött lufiként pukkan szét. Főleg, azok után körülötte ugrálva támadták le. Ezt a tündéri rajongó hullámot, már egyszerűen nem bírta reakció nélkül átvészelni. Csillogó szemekkel nyüsszentett fel, hogy gumilabdaként pattogva, na meg hadarva csatlakozhasson a motor imádati hullámhoz.
-Igen-igen-igen!(^▽^) Az én szerelmetes lovagom!♥ Most mond! Nem egy tüzes latin csődör?(*▽*) Uh-oh! Szeretnéd közelebbről megnézni?( ≧▽≦) Akár fel is csüccsenhetsz rá! Vagy, tudom-tudom! Elvihetlek egy darabon, ha megmondod, hol laksz, vagy dolgozol, vagy mizéke…-
Mosolyodott el kicsattanó öröm fokozatban, hogy végre rábukkant a megoldásra, mivel tehetne kedvére beszédhibás rokonlelkének. Remélte a letámadott is hasonlóan vélekedik. Nincs neki semmi hátsó, farzsebes szándéka. Ő nem olyan!(O_o) Amúgy is ismerősnek látszódott valahonnan. Fogyatékos híresség lett volna?(´・ _・`) Határozottan emlékszik már látta, inkább már találkozott vele. Hol lehetett ez? Egy tv vagy rádióműsor felvételén? Meg, talán említette, vagy képzelte, de azt mondta, ismeri. Honnan? Ugye nem valami elvetemült FE rajongó? ∑(O_O;) JÉZUSOM! Mi van, ha igen?! Most egy pillanatra nagyon megijedt a lehetőségtől. Szörnyen fél rajongóiktól. Igaz, azok többsége eszement nő és ez a férfi, mit is mondott mi a neve? Luksz micsoda? LUXI?━━Σ(゚Д゚|||) Sokkolt le teljes kővé dermedéssel. Úgy, de úgy ledöbbent, hirtelen az élet is kiszaladt fejéből. Falfehéren homlokon csapva magát hullámzott a sokk tengerében. Az nem lehetett, pont itt, pont most és pont vele találkozott és pont itt és pont most nem volt képes felismerni! Nem hiszi el, pont ez történik, pont vele. Pontosan ez történik, annak ellenére katicabogárra elegendő pöttyöt emlegetett három mondaton belül. Kedvesen elhívta fuvarra annak az eszméletlen görbére sikeredett estének, aminek hála magasságos rózsaszín zoknijára, felére nem is emlékszik másik szereplőjét, akiről eddig nem is tudta kicsoda valójában, pedig a valóságban igen behatóan ismerték egymást. Micsoda bődületes bukás!\(>o<)/ Most mit gondolhattak róla? Itt produkálja magát második felvonásért?(゚Д゚) Uram istenke! Legszívesebben elsüllyedne szégyenében. Inkább nem akarja, vagyis picikét jó lenne tisztába tenni, miféléket gondolhatnak róla.
-Luxi? Luxi!(O~O) Nahagyon cikiiiiii!(;。_。) Mármint…én…ne haragudj, hogy nem ismertelek fel! Sajnálom! Tényleg, de tényleg nem akartam úgy tenni, mintha nem ismernélek, ne értsd félre!(ToT) Eszembe nem jutna! Haragszol? Megbántottalak? Valamit mondanál? Lehet túl sok felesleges cuccot hordok össze?(^~^)”-
Kicsit nem úgy beszélt, mint aki kifelé igyekszik magát menteni a süllyedő hajóról, de nem tudott mit tenni. Borzalmasan érezte magát, hogy nem ugrott be neki azonnal kibe futott. Szörnyű érzés lehet, ha valaki tagadja, ismer.(ToT) Ő nem akarta ezt tenni, csak nehéz a felfogása és azaz este nagyon kusza neki, igaz az utána következő napon bőven talált árulkodó jelet, mit művelt a kádban, de ez nem lényeges, mert bűntudata volt, szőke és a felháborodott eladó szerint barátnő. (・-・) Ennél rosszabb már nem lehetett. Haza akart menni. Bőven sok volt ez a néhány perc. Nem barát, nem enyeleg a sorok között és főként nem nő. Hogyan jutott erre a következtetésre? (゚.゚) Nem érti, hiába keres magán valami furcsaságot. Viszont, ha így félre értette a messzi távolból, akkor abból mi lenne, ha látná, hogy nagyon, de nagyon nem nő? (゚ペ) Pikachu farkincájára! ∑(O_O;) Az kéne még, olyanokat magyarázzon, amiket nem kéne és szerencsétlen Luxi-t tovább égesse a jelenlétével. Egyértelműen nem hagyhatta végletekig fokozódjon ez a furcsa helyzet. Fogta magát és arca elé kapta bukósisakját. Átmenetileg megoldotta a kérdést, amitől kínosan sóhajtott fel. El se hitte bujkálni kezdett egy boltban.(^~^)” Kitalálhatott volna jobbat is, de hirtelen nem volt nála más. Azt meg nem játssza el lerángatja Luxi kabátját és magára teríti, mintha haldokló betegsége nem engedhetné napfény érje.
-Nem tudom te, hogy vagy vele. Én minél hamarabb ki akarok keveredni innen.(T_T) Az újságon kívül szeretnél még valamit? Ha nem, menjünk, menjünk! Légyszi!°(>o<)° Komolyan elviszlek a világ végére is olasz paripával, csak jussunk ki innen…-
Tolta meg hátulról Luxi-t. Nem viccelt. Esküszik a kitty gyűjteményére megteszi, csak legyen már friss levegőn. Az éjjel-nappali kezdett nyomasztóan hatni rá és minél tovább voltak bent, annál biztosabb előbb, mint utóbb lebukik. Azt a rémesetet nem engedhette megvalósulni. Elkezdte ezt az értelmetlen játékot, végig csinálja! (>。<) Elhatározásához hűen, szorgalmasan lapított a kezébe keveredő tárgyak mögött és Luxi kabátjával takarta fejét. Egész remekül boldogult, míg rá nem jött, hamarosan pénztárnál fognak kikötni. Szemtől szemben az ellenséggel! (゚Д゚) Ott aztán nagy fedezékre volt szüksége, vagy odavész eddigi munkája. Mégis mi volt ilyen méretű? (・・) Hiába kapkodta kétségbe esetten fejét, még egy nagyobb plüssállatot sem látott. Sehol semmi búvóhely. Elveszett!|||(-_-) A keserű valóságtól megsemmisülten akart kiterülni a földön, hiszen célvonal előtt kiesni igazi csapás. Ebben az elborult pillanatában támadt azaz őrült ötlete, rátapad Luxi hátára. Umi meg előbb cselekszik, mint tervez, szóval két másodperccel később szerencsétlen áldozatára kenődve sprintelt fedezékbe. Rajta kívül, valószínűleg a biztonsági kamera túloldalán őt figyelő őr se értette miféle vész lelhette. Mondjuk ő se teljesen fogta fel, mi és hogy, de még bírta növelni az értelmetlen fogyiság határait. Luxi hóna alatt előre nyújtotta pénztárcáját. Nem lehetett pofátlan. Bőven elegendő volt eszelősen viselkedett. Nem fogja mással megvetetni a holmijait.( ≧o≦)
-Tessék! Fizess helyettem! Juj, meg kérnél nekem mentolos Lucky Strike-ot? (*▽*)-
Fújtatott hatalmasat abba a képbe kapaszkodva, hamarosan letépik a blokkot, Luxi elveszi a cuccokat és végre kisomfordálhat az üzletből. (*▽*) Másra se vágyott, csak legyen vége ennek az ostoba játéknak. Igen, magának köszönheti az egészet, de attól még szeretett volna szabadulni. Rá akart gyújtani!(ToT) Hisztizni is képes lenne, annyira szeretne mélyet szippantani mentolos cigijéből. Ugye nem fogják ebben akadályozni?(°_°) Mindent elmagyaráz töviről hegyire, csak ne kezdjék olyanokkal zsarolni, addig nem kapja meg a világos dobozkát, amíg be nem számol az előbbi mutatványáról.(°~°)”
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te8000/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyPént. Nov. 25, 2011 12:01 pm

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy \(*ω*)/]

Nem volt még olyan velem, hogy megvolt, és nemvolt, vagyis megvolt, csak neki nem voltam meg, és hát, értitek is, hogy megy ez a dolog, mindig csak ki és be, ki és be, vagy fel és le, attól is függ, merről nézzük, de hát egyre megy az irány is, meg a nem is. Komolyan nem értettem Mélytorkú Dalospacsirtának merre maradt a mije, amit nem vett be, vagy elgurungázott, hogy nem akart emlékezni rám (°o°), aztán igenis annyira átláttam a helyzetet, már csak az kellett volna, hogy még lányfiúlány ruhája is olyan kámforrá váljon a szeme előtt, mint a kámfor, itt és most ünnepélyesen megígérem, ha megtettem, akkor is, mert arra már nem emlékszek, mi volt, csak azt tudjam, mi lesz, és ma bizony jó este lesz, hogy ingyen és bérmentve viszem ágyba, kádba, numerára. Wink
De máskor is, ne szaladjon előre a gyászmenet, nem ilyen garasos, csak majdnem mindenki mástól guberálom be a napi betevőt, meg Umi is, úúúgy el-jól csinálta, mert nem nyúlhattam le tőle semmit, se mégis kaptam valamit, és a vigaszág is ott volt a dobogós nyeremények mellett, kivéve azt a Bruummmot, amit nem láttam, mikor voltam, és úgy akartam, és Husiiiiii! T-T Tiszta le, hogy targiális targikában targurguláztam, és halálhörögtem, mert akartam Husiiit, és Umiiit, és legfőképzeletesebben Motoooort, mert azt gurul, és gyors is, és csak ííígy elhúz, büzzzzzzvvuuuuuniniiii, meg fékez is, hogy íííííííí. Én is így visítanák a kerek kerék helyében, ha megállítanának, mikor már repülök a föld fölött, és neem szabad, akkor már inkább a feneketlen fenék, mint a megszakadt kerék és fék. Milyen kefék lennének így, ajjaj, nem lehet ezt megállni, hihetetlenül lehetetlen. De! Most eszébe jutott, hogy édes kicsi vágyát ajánlották minden mindegy, mi is… nem is, értette, hogy úgy értettem, vagy nem értettem, de kellett, és csak önkívületben csápoltam, meg tenyeremet emeltem, és Umi szájára tapasztottam. Ugyan hiába akart a fejembe dúrni- fúrni egy nyelv, hogy megmutassa, miféle az ellengánsabb ellengáncs, ha valakinek nem áll be, de neki beállt, én már csak tudom, olyan emlékeim vannak, hogy elég lenne három filmre, vagy inkább nem lenne elég neki a három film sem. Wuhuuu! szemöldökrángatás Manyifík!... vagy hogy is volt a telestopban, szerencse, nekem stoppolni se kell, de-de-DEE!
- Íííjjjjj, akarok, és nem… DE-DE akarok, én akarok, csak elszáguldani, így… - szabad kezemmel mutattam, hogyan hasítsunk, véletlen kissé majdnem megfeleztem Umibéjbe haját, aztán az mégsem jött össze, hanem csak a nyakát találtam meg, óvatosan suhantam el kicsi brumimmal mellette, meg rajta is, nem át, így körbe, meg beleesve majdnem bevetődve este esetem estem elesetten belestem a belbe, vagy mibe, hogy csak így befigyelt a figyelőm, és majdnem ruhán látó átlátó lettem, csak kiiktattam a zavargást okozó zavaró tényezőt, így kerülve kertbe kerge elégeket megelégelő elégedetlenkedő tömeg elől. – Menni kell, de nem haragszok, okom nem volt, hogy is… lehet, talán más is mondta már, de nekem mondanom kell, milyen puha a szád, és-és sokat is beszélsz, és…
Kicsit mintha megzavart volna a zavart tömeg közeledő közlekedése, hogy őgyelegve üzletelte kicsi buksim, itt is most is kapjam el Umibéjbét, és jól vigyem egy sarokba sarkot sarkítani sarkokon sarat saratlanítani, vagy milyen salakos salakmotor… Motoooor! Az ütő megállt bennem, hogy én és most és én, ÉSÉSÉSÉSÉS komolyan felülhetek rá, és nem elég, annyira boldog voltam, repkedtem az örömfelhők között, amik kicsi motorkák voltak, meg volt husiii is, egy-két Májcsi, Eras-os gazdimatricák sok sokasága, Rävcsi ressu is, bár még mindig nem tudtam, hogy is nézelődik, mikor kicsinálja magát ressuba, meg az is nagyon bezavart, hogy a felhők közt ugrált lányfiúlány egy szál felhőben, és egyszerűen annyira akartam, hogy csak felveszem, és kisétálok vele, egészen meglepett, hogy valami fura járgány hátulról tolni kezdett. Rémesen rettenetes fújtató gépállat olasz csődör csömörlött mögöttem, hogy megküzdjünk életre-halálra Umibéjbe erényeiért, amiket én már postán megkaptam, csak személyes átvételben részesültem, és fogalmatlan fogalmam is fogalmas volt fogáról, illetve inkább fogásáról. ;P
Egy kis időbe beletelt, mire majdnem hátsómban zakatoló dögből Szöszke lett, és úgy elkapott a kapás, hogy csak na. Hát bizony én is tudtam, ilyen sietős lesz neki a menet, mihelyst megemlékezik az emlékeiről, és neonos kistáblán villog neki, hogy mekkora egy csődörökcsődörefantacsudiszexuálisvadállat is vagyok pontosan, mert mindenki láthatja, hegy nincs hiány semmiben, ami szexuális, legalábbis rajtam, szóval csak hagytam, tapizzon bátran, bár biztos voltam benne, csak a kémkamerák miatt nem merészeli csekkolni a hátsómat, olyan-e, mint amilyennek megismerte, de természetesen olyan, és nem másmilyen, mert az én tökéletességem mindig tökéletes, és szörcs-szörcs, nyálelszívóval is szexi leszek, ilyen a hímringyók élete.
De nem ringyóskodhattam sokáig, mert mire észbe kaptam, már kis híján lekaptam a nem éppen kapós kaparós sorsjegyet, meg vele együtt a kapottabb, de ingyé nem elvállat vállalkozó alkalmazott kazlát, mert nem volt éppen a legszebb eladónőcske, ezért is lehetett még eladó szegény nője, de egyszer elkel, mást nem, ördög veszi meg. Umibéjbe annyira rámozgolódott, beindult, mint a kismotor, ragadt, mint ember talpára az eldobott rágógumi, meg rám cuppant, mint vécépumpa a csempére. Kicsit megmosolyogtam, nevettem is, meg közben féltem, hogy félelmetesen szexuális énem majd elhiteti az eladó nővel, hogy őt venném meg az újságom helyett. Pedig soha mást, csak ő a szívem csücske, meg Eras gazdi, és Kotton Mimi, kis cuncikám, bár, fene se tudja, de Brumiii és újsáááág, és ha legenda, legenda, lelelelele legenda, begerjed a bringa, a kiscsávó meg tolja… Közel voltam, nyúvalkosított táncomba bepörgött ördög legyek, és forgószél kalimpálva ragadjam magamhoz lányfiúlány rágógumedlimet, hogy nagy hévvel hevülve csődörösen tolni vigyem, de úgy ragaszkodott hozzám, már frászhozó játékot is megpróbált alkotni, hogy csak még nagyobbat nőtt a szememben a rossz kiscica. Grrrr!!!
Megtettem neki, amit csak kért, mert siettem, és mert Motoooor, meg kellett, mert közelebbről látni, mikor távolról nem, szóval az maga a mennyország, és mennyire, hogy az volt, hogy, hogy, hogy én úgy nem tudtam, mit színjátékozunk, de ha már csináltuk, rendesen is lehetett játszani, és mivel most épp szerelmi kitörésre készülődtem, már annyi kivoltam, hogy szellemileg kint voltam, egyébként meg a kabátom alól vakartam elő a kismacska mód kapaszkodó Umit a kabátom alól, rettentően érdeklődve, mennyi körme is tört belém, és hónom alá csapva már száguldottam is ki vele, árkot-bokrot ugrottam volna, de hát mindenki ismer, milyen csodás díjugrató ló vagyok, hááát még a lószerszámom, külön díjazást érdemel. Wink
Úgy téptem vele, mint a gandzsára tépett csiga, csak ilyen szuperszónik sebességgel, mint akit keres a csigahatóság az illegális szerek használatáért, de közben meg nem mindig közlik, hogy közös fűre tépni tilos, csak jönnek, hogy kamera, láttuk ám, és már büntetést vannak a nyakadba, meg tépett állapotban még a rácsok mögé is bedugnak. Jó, hát ez csak természetes, hogy nekem a csíkos is qrva jól állna, meg a rács is csak kiemelné tökéletességemet, de nem akarok mindenféle jött mentet az ágyamban, meg nulla fizetség, az nem az én bizniszem. Hatalmas lendülettel értem ki az ajtón, hogy ott földet mutatva alkalmi utasomnak olyan hirtelen váljak meg tőle, mint más esetekben szoktak a kedves emberkék a csomagjaiktól, persze, én csak finoman ejtettem, hogy úgy tűnt, a talpára érkezett, meg ő egy kis Nekoboy, aztán csak ügyes gyerek, nem tudtam azért odanézni, mert készültem hídba menni, hogy átmehessen rajtam a világklasszisok fantasztikus fantáziája, maga a tökély, a két keréken guruló gyomorgörcs, a szívroham, az egyetlen, akit feleségül vennék, ott volt ő, egy életre a szerelmem, lélekben örök hűséget fogadtam neki.
Apró csalódás ért, hogy nem kittyes motoron szeljük azt a földgolyót ilyen darabokra, de persze ez még kósza gondolat se volt a fejemben, csak úgy az éterben lebegett úgy rajtam kívülálló szenvedésként megcímkézve, tiszta floppy volt, már senki se használ olyat, mert ilyen őstechnikai vívmánynak tartják, pedig mekkora király volt, meg a jó kis bakelitek, frizbinek is hatalmas, főleg mikor szájjal kapod el. A legjobb játék, ha valakivel szadózni akarsz, fogadd meg a tanácsom, egy elsőszámú hímringyó úgyis mindig tudja, mi a legjobb… MINDEN-ben. Így például most abban is, hogy egy kis Nekoboy azzal a legkönnyebb megérinteni, ha térdre rogysz imádott motorja előtt, meghajolsz, majd szétösszevisszacsókolod a lábait, hogy egy ilyet járgánnyal száguldozik.
Mármost, én aztán hírből sem ezt csináltam. Ott állott meg az aludttej ugyanis, hogy poggyászomat letettem a sunyiba – értsd: másszon elő a kukák közül, addig meg lámúr *.* –, szélsebesen ugráltam körbe-körbe a gépállatot, ide közelítettem az ujjam, oda kuncogtam, csak így kocogtam magammal, mindig útban voltam, tök idegesítő egy alak voltam, de komolyan, legszívesebben kigáncsoltam volna magam. Én ugyan nem tapiztam a szép fényezést, csak bolygó méretű szemekkel, mint a házimenők a Hy, Pószter!-ben, ígxy néztem, és bámultam, és még a nyálam is folydogált egy kicsit, meg bocsánatos bűn, de orrvérezve kalimpáltam örökhűséges szerelmet fogadva. Végül aztán, hogy szíve lelkét körbenéztem, ahol voltam, csak eldobtam magam, és fanroham következtében kapott idegrohamban rángó lábaimat ég felé mutatva ájuldoztam a leggyönyörűbbel, akit Eras gazdi után élettársammá kívánok avanzsálni.
- Te! Most! ^q^ – pattantam fel a földről fanatik fejjel, és már enyhén szétcsapott mivoltomban, hogy Umibéjbe elé toppanva csak felkapjam, és már emeljem is, meg vigyem. Ajánlatos volt kapaszkodnia, de hogy ment-e neki, nem tudhatom, nem éreztem a seggemen a lábát, de igazán sehol nem éreztem már, csak a kis brumit, ahogy brüüm-brümm. – Brüüüm! – véleményemnek önmagamhoz híven hangot adtam, és veszedelmes széles vigyorral szuggeráltam ki Nekoboyból, hogy gondoljon rosszra, mert most csődörmenet lesz a mente mentébe. Folyamatosn benne volt a fejemben, mint a csont elásta a kutyát, vagy a befőtt elrakta a mamát, de a Piroska megette a farkast is tetszik, most biztosan valami olyasmire készülünk mi is. Lányfiúlány megszexuál perverzálja a orgiázó vadorzót. *q* Azanyáját, milyen szép is lett volna, de csak lett volna, mert ahelyett, hogy ahogy van, csak viszem valamerre, hogy ne zavarjuk a közt, mert a szeméremajkuk nem bírja az ilyesféle cselekedést, szóval, hogy molesztációs vakáció kimúlt, és motorra helyezve osztottam le neki egy osztat osztagot, merre, mit is, meg hogyan. – Szóval érhető, igaz? – én nem tudtam, mit kell érteni, ezért gondoltam, ő majd tudni fogja, mert menni akartam már, és hát olyan közel is voltam már a képében, hogy még kicsi, és elszabadul a vadállatom, aztán a kobrát nem lehet fékezni, míg meg nem mar. Szóval morogtam neki egyet, mert olyan penge emlékeim voltak, majd megvágott egy-kettő, mikor visszagondoltam rájuk, de legalábbis hanyatt vágott, az tuti, és bármikor levízszinteződök, ha csak erről van szó. Így esett, hogy Umit nem kímélve néztem rá teljesen tébolyult szerelmetes ábrázattal, felülhessek féltett csodás kincsére, mert egyszerűen csak szeretem.(<3q<3)
Vissza az elejére Go down
Hoshi Ikari
Ember
Ember
Hoshi Ikari

Férfi
Cancer Cat
Hozzászólások száma : 348
Age : 36
Tartózkodási hely : Otthon, Luxi, Tipi, Oroszlán rezidencia, Tokyo Media Center, PMC, Tomátó szentélye
Registration date : 2009. Jul. 30.
Hírnév : 40

Karakterinformáció
Rang: FaTal erroR! énekese
Hovatartozás: Raion
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te23500/26000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (23500/26000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 08, 2011 2:59 am

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy ]

Mielőtt aprócska csomagként hón alá penderítették volna, még annyi lélekjelenléte volt elhorgássza cigijét. Pontosabban szólva, annyira rá akart már gyújtani, kiéhezett hiénaként csapott le dobozkájára. Félelmet nem ismerve vetődött érte és szorította magához. Kész Frodó volt a Gyűrűk urából! Már csak „drágaszágnak” kellett volna szólítania, meg eszelős fejjel simogatnia. Arra rá nem veszik! Nincs az az elmeháborodottság, fanatikusa legyen egy doboz nikotinnak! Bár, ha azt nézi már az. Ez itt a vég! Leépült Szauron függőként fogja végezni! Vagy még rosszabb! Kihullik haja, elveszti fogaik, bekékül-szürkül, kettő közötti átmenet és nyers halat zabálva lesz Gollam! ÚRISTEN! Puszta gondolattól falfehéren sápadozott. Egyetlen másodpercre az is megfordult buksijában elhajítja szörnyű jövővel kecsegtető vészét, de nem volt hozzá elég ereje. Már magába szippantotta a vég! Nem volt akarata messzire dobni, csak azon mesterkedett minél előbb szájába varázsolhasson egy szálat. Szinte őrült morgással tépkedte a fóliát, mert sehogy se találta a zárat nyitó csíkot. Még a cigi is ellene volt! Kínozta és kínozta, bár a nagy rohanásban egyáltalán annak is örülhetett nem esett hasra saját lábában. Nem értette hova ez a vérre menő vágta. Nem szaladt el motorja és betartja, amit ígért. Ha azt mondta, elviszi Luxi-t, akkor meg fogja tenni! Ennyire megbízhatatlannak látszódott, vagy most micsoda? Hát, az a csoda, hogy gépcsoda! Alig érték el vörös betonszaggatóját, három fontos dologra azonnal rádöbbent. Egy, nem miatta volt a rohanás. Kettő, motorja sokkal érdekesebb és izgalmasabb látványnak bizonyult. Három, mindig készülj fel az esésre!
Nem volt szíve szóvá tenni a rajongásban tündérien elmerült Luxi-nak, hogy óvatosabban is lökdöshetné, vagy legalább járdán tegye és ne szegélyen. Komoly akrobatacsapkodást kellett bemutatnia ne essen pofival előre az úttestre. Tudja nem szándékosan csinálta volna, meg biztos nem hibáztatja, ha betörik orra, amit mindenáron próbált volna elkerülni. Borzalmasan festene ferde orrsövénnyel! Ráadásul azok az ijesztő maszkok! Látott már párat és köszöni szépen nem kér álarcot! Tökéletesen meg van elégedve felismerhető személyazonosságával, de most cigi! Amíg Luxi angyalian körbe ugrándozta kétkerekű masináját, ami még mindig szívet melengetően édes műsor volt és önkéntelenül muszáj volt mosolyogva nyöszörögnie, milyen hihetetlenül cuki gyerekként viselkedik, tovább űzte harcát a dohányzással. Végre eljutott odáig szájába került az áhított mentolos rudacska és már tűz csiholásra készült, amikor sokkot kapott földön rángatózó Luxi-tól. Ijedtében kővé dermedve kerekedtek el szemei. Hirtelen azt se tudta mitévő legyen. Fejét jobbra-balra, rohamot kapóra szegezve toporgott. Csúnyán, de csúnyán tanácstalan volt. Egyszerre akart mentőt hívni, újraéleszteni, járókelőt leszólítani, Luxi-t felpofozni, hátha magához tér és elájulni a tehetetlenségtől. Aztán addig dilemmázott a nagy probléma küszöbén, hogyan mentse meg életét, mire visszatért a jelenbe, motormániákus ismerőse már nem volt kidőlve, de még csak ott se volt, ahol hagyta! Legnagyobb meglepetésére, vezényszóra pattant lábra. Ez még nem volt probléma. Sőt, megkönnyebbült jobban van. Nagyot sóhajtva készült hálálkodni semmi baja, de a felé intézett szavaktól elkerekedett szemekkel kapta maga elé karjait. Védekezett, mert védekezett! Fogalma se volt mire értette Luxi, ő következik, de ijesztően felhívás jellegű volt, ráadásul öles léptekkel közeledett felé. Nem volt egy szégyenlős alkat, csak utcán voltak és váratlanul érte és hűh, most kicsikét frászt hozták rá. Nem sejtette mire számítson, ne számítson, hova meneküljön, ha egyáltalán kéne, mert továbbra se tudta mit akarhat, csak hóhért kiáltva pislogott gigászi szemekkel mi sül ki a jelenetből, amiből az lett szépségesen ölbe kapták. Derengett neki elég vehemens itáliai macsó Luxi, ha úgy tartotta kedve. Szóval, legrosszabbra felkészülve nyelt hatalmasat, aztán pindurkányi értetlen megadással csimpaszkodott bele vállába, mielőtt hátra találna esni.
Érdekesen fura érzése támadt. Mintha természetfilm szereplője lenne és az a jelenet zajlana, amikor majommama viszi gyerkőcét és ezt sok-sok kíváncsi állatkerti vendég követi szemmel. Tagadni se lehetett, kicsit kínosan érezte magát, mert a valóságtól annyira nem állt távol ez az ábránd. Kivéve azt, Luxi-t, akkor se nézné mamának, ha átoperáltatná magát. Tipikusan ragadozó volt, akiből méterekre áradt a szexuális felhívás. Inkább elmehetett volna állatias ösztönöket kutató laborba önkéntesnek. Biztosan az is jól állna neki. Jézusom! Most megpróbálta elképzelni fehér köpenyben, nem annál kihívóbb viseletben. Ezt a szégyent! Most, kicsikét rosszul érzi magát. Nem szép dolog ilyenekről fantáziálnia. Eleve nem kifizetődő arról merengeni, aki épp letesz a motorodra ellenállhatatlanul csábító arckifejezéssel, amire reflexből bárgyú mosollyal válaszolsz.
-Tudott már neked bárki is nemet mondani?-
Horgasztotta le kobakját megsemmisült sóhajjal, miután kibukott belőle tömör véleménye, majd nem cigijével együtt, mert azt még mindig csócsálta, csak tudná miért. Valószínűleg már sose fog rágyújtani. Sikeresen eltérítették a szándéktól, méghozzá igen nyomatékosan. Eleve levették lábáról egyszerű hódító pillantással, hát még a morgás micsoda hatásfokkal söpört rajta végig. Szinte beleborzongott a hangba. Imádta és utálta! Állandóan felborzolta az idegszálait, amitől veszett cicaként viselkedett. Még szerencse ebben az esetben volt min levezetnie Luxi helyett. Mondjuk, így se úszta meg teljesen. Ingerülten ketté harapta nikotin adagját és kényeztetésre várva lapult hozzá átmenetileg gazdának kikiáltott ismerőséhez. Persze a hatás körülbelül eddig tartott. Ezután csettintésre észhez tért és totális zavarban fulladozva tátogott meg köpte ki cigije maradékát.
-Ah, te gonosz! Ez nem volt szép! Légy szíves, ne csináld még egyszer! ( ≧_≦)-
Bújt el tenyere takarásában, ne látszódjon fülig vörösödött és elsüllyedne szégyenében. Nem szeretett így viselkedni és annyira nem ért! Gonosz húzás volt kijátszani ellene. Tudta, de nagyon jól tudta Luxi mennyire gyengéje, mennyire furán viselkedik tőle és mennyire nem bír felette uralkodni. Ha képes lenne haragudni rá, megtenné! Csúnyán lehordaná, ne szórakozzon ilyesmivel, de annyira ölelgetni valóan tudott nézni, egyszerűen képtelen volt megorrolni rá! Most se tett mást, csak túltéve lelkét a nagy drámán felsóhajtott és kedvesen elmosolyodva ölébe vette a potyautasnak járó bukósisakot. Rutinosan szétpattintotta a csatot és Luxi felé tartotta, hogy bele tudja tuszkolni kobakját.
-Tessék! Ez itt a tiéd! Segítsek felvenni? Ne értsd félre! Biztos egyedül is menne, csak szeretném látni tutira jó helyen van e mindened, mármint nem úgy! ━━Σ(゚Д゚|||)-
Erre szokás mondani, öngól. Az újabb félreérthetően égető megjegyzést, széles hadonászással próbálta elhessegetni, persze feleslegesen. Ha saját maga rosszul értelmezte, akkor mit várhatott mástól? Pedig, ő csak azt akarta tudni, helyére csusszant e a sisak és rendesen be lett e csatolva.T-T Esküszik semmi más nem fordult meg fejében, amíg rá nem jött félre beszél! Egyáltalán minek mondta ki? Nem igaz, hogy ilyen buggyant tiniként viselkedik, amikor nincs rá semmi oka. Hihetetlenül kiakasztó meg bosszantó volt. Jobbnak látta, kicsikét békén hagyni szerencsétlen Luxi-t. Elhatározta, csak akkor lábatlankodik, ha nem boldogul valamivel. Addig türelmesen várt, mivel neki percek alatt menet a készülődés. Nem kellet kapkodnia és kesztyű nélkül segíteni is egyszerűbben tudott, ha szükség lett volna rá. Persze arról nem szólt a történet, ne kommentálhatna, mialatt utasa a sisakkal bíbelődik.
-Ha készen állsz, csüccs ide! (*▽*)-
Paskolta meg csillogó szemekkel maga mellett az ülést, mert továbbra se mászott fel menetiránynak megfelelően szerelmetes lovagjára. Úgy volt vele, ráér, ha már tényleg indulni készülnek. Különben is eszébe jutott néhány dolog, amit meg szeretett volna kérdezni. Még se furikázhat teljesen vaktában. Szinte semmit se tudott arról Luxi ült e már motoron, vagy mennyire ijedne meg, ha szokásához híven eleresztené a lóerőket. Nem felejthette el, utasa van, akire tekintettel kell lennie. Oda kellett figyelnie!
-Ültél már motoron? Mennyire mehetek gyorsan, vagyis menjek gyorsan? Tudod mit! Azt akarod lassítsak, bökdöss meg! Amúgy arra gondoltam, ha nem félsz tőlem, felnézhetnénk az autópályára. Utána, majd eldöntjük, merre tegyelek le. Uh, meg az aranyszabály! Tessék rendesen kapaszkodni! Nem szeretnélek útközben elhagyni! Rendben?-
Emelte fel mutatóujját figyelmeztetően, hogy nem viccel, tényleg tartsa be ezt a kérését. Még arra is rászánta magát szigort erőltetve arcára kukkantson rá, bár alig pillantotta meg azonnal elmosolyodott. Nem lehetett vele komolyan viselkedni. Kipiszkálta belőle állandóan tejbetökként bazsalyogjon. Valamiért azok a szeretgetni való gülü szemű, színes plüss kutyuskákat juttatta eszébe, amik mellett egész nap szívecskéket dobálva nyöszörögsz, mert generálják benned állandóan ölelgesd őket.
Vissza az elejére Go down
Lucifer Curiel
Hollow
Hollow
Lucifer Curiel

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Tartózkodási hely : Eras nyomában *.*
Registration date : 2011. Jul. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: Eras gazdi legtökéletesebb nyálzó utánfutója *q*
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Cl0te8000/15000Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 29y5sib  (8000/15000)

Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 9:36 am

[ Száguldás, Porse, Szenyaság? - Lúsön és Umi motorozni megy \(*ω*)/]

Természetesen még mindig tökéletes voltam, amit Umibéjbee kérdése is kifejezett, és igen jókisfúként, aki egyébiránt még mindig nagyon szexiuállisanvadállatiférfiisten, doromboltam egyet csak úgy válasz gyanánt, meg, mert sosem árt. Még mindig nagyon oda meeeeg vissza, és mindenfelé széjjel voltam csúszva, hogy te jó isten ez a motor, és bruuum, bruuuum, és fú, hát elveszettem eszem, és miközben arra figyeltem, hogy a lehető leghímringyósabb ribanc legyek a gáton, azért csak elcirógattam a levegőben, mert hozzáérni igenis nagyon nem mertem, de azért így az elektronrétegeinket ütköztetve izgattam a kis huncut vöröst lányfiúlány alatt. Ott volt a késztetés, hogy megperverzkedjem a kicsikét, de inkább Umidiának köszöntem volna meg, hogy hellokittyes szívszerelmére egy ilyen vadító kis kétkerekűvel szántja az utakat, hát kicsi híja volt, hogy ráizguljak, meg hát a tulajra is, az meg nem szégyellte adni alám a lovat, mikor én meglovagoltattam volna.
Fúúú, de még milyen elégtételt éreztem, meg volna is, ha tudtam volna, mi az a tételes elégség, mikor Umi kicsi híján a nyakamba vetette magát, meg hát tudtam én, hogy a végén még jól befűtött vörös démonos kicsi estét lesz együtt, de hát nem szabad az ilyet nagy dobra verni, mert az én munkám az egy diszkrét kréta, nem mintha munkából csinálnám ezt a kis cuki fiúcsajommal, mert tőle, ha vasrúddal kergetnének, és még hogy élvezném, ha ezt tenné a bárkiakárki, de akkor sem kérnék a gatyómba kicsi pénzt se, ellenben mást azért elviselnék ott. De jaaaj, nehéz az élet, nem szabad nekem itt huncutkodni magammal, meg senki mással se, és hát Umibéjbeee is, mintha csak olvasott volna a gondolataimban, és ne mondja nekem valami is, hogy az a pettingzone gyerek jobban néz ki, mert akkor komolyan megkóstolom, nem hiszem én azt, hogy van még bárki is hímnemű, aki annyira pont kívánatos kis menyecske lenne, mint Umibéjbe, ahogy szapulni.. köhöööm… de még hogy tud szapulni, meg egy másik betűvel vagy valami ilyen mást is tud ám, de rendesen, hogy héééjlóóóó. *O*
- Hogy, mit, merre? Surprised – adtam ártalmasan a legártatlanabb szexuállat kéjenc fejemet, és közelebb hajolva kicsi cunci Mélytorkú fülébe doromboltam, hogy kicsit se legyen egyértelmű, mennyire tudom, mi az, amit hallani szeretne, és persze aztán elhúzódtam, hogy magamat is kiejtsem a kísértés kísértetéből, mert hát, engem aztán kicsit se zavarna, ha itt támadnám is le, de olyan csodaszépen, ahogy ez szokásomba van megszokva, viszont hát oda kellett figyelmesen figyelmeztetnem magamat is, hogy Umibéjbeee egy annyira nagyon Mélytorkú kis dalospacsirta volt, hogy nem keverhettem szexuálisan kegyetlen újságcikkes helyzetbe. Az kellett volna még, csak szidjon össze, más se lett volna vége, csak még egy kis nagy bajbakeveredés, pedig hát hiába élveztem volna, és hatalmasul nagynagynagy feladat volt nem galibát csinálni, visszafogtam magam, mondjuk, nem hiába kapaszkodtam nagyon észrevétlen fenekébe, de én csak ellenőriztem, hogy még mindig jó helyen és megvan-e egyáltalán, de szerencsére megvolt rendesen.
Na igen ám, a hétköznapi csodák, nagyszerű hatást gyakoroltak férfiasságos istenségem szerény, iszonyatosan szerény személyére, aki annyira állat, hogy nagyon, szóval ott tartottam, hogy mindenféle vadul vágtató csődörös gondolatomba teljesen belegázolt a kicsi piros iszonyú nagy brummogós, és hápogva csápoltam, hogy kapok olyan bukkanós sisakot, amit a fejemre tuszkolhatok, és akkor majd olyan menő leszek, hogy csak na, de… Félre katasztrófa, csak nem tudtam, hova telepítettem telepes kis szerelemem, de letapogatva saját seggem, ribancok legnagyobb hímringyós magazinja is meglett, a farzsebembe tettem, és igazán úgy bejátszottam volna a nagyszabású tervem, hogy kedvesen hisztisen kinyígom lányfiúlánynak, vegye ki zsebemből, amit ki kell, mert neeem, bírom, ezt a feszültséget nem bíírom, de hiába, mert a bukó annyira lefoglalt, épp lapozgatva latolgattam, ne fejeljek-e bele, míg Umi ölében van, márminthogy nem bántó célzattal, csak ott azért naaaa. *.*
- Éhééé… Wink Értem, én, hova gondolgatsz el, itt félrehordós a kicsi nedves fantáziáddal… >.< - kajánul vigyorgott kis tejfölösszájú Bébibogyókára, és nagy kísértésnek semmi képessége nem volt, ellenállni kár is lett volna, mikor majdnem minden előzetes jel nélkül olyat morgott, hogy egészen belemorgott a ház is, ha lett volna. Neeem, félreértés elkerülése végett, sosem korgott volna gyomra, ez ő volt, és még szerencse volt, nem csócsálta meg mellé egy lendületből Umi nyelvét is, amihez meg a szájáét is bántalmazni kellett volna. Inkább olyan gyorsan applikálta magára a messziföldeket is biztosan megjárt madárlátta, nem letojta bukósisakot, hogy kicsi harcos katonaként, lett volna képes várba betörni, Umi hercegkisasszonyt teljesen elrabolni.
Égett a lábam alatt a talaj, meg a harmadik alatt a nadrág, szóval felpattantam a mocira cunci mögé, és elhelyeztem a fenekem, mint ahogy az a jó kölkökhöz illik, meg persze, hogy egészen közel csusszantam hozzá, de ha egyszer sosem tudni, hogy álló helyzetben nem dob-e le a féltékeny dög csődör, csak én vagyok, akivel élvezetesebb lovaglás, de neeem, nehogy megsértődjön a kicsike, hát őt is megpakolnám, ha hajlott hajlandó hajlamokat hajlamosan kimutatna, de nem teszi, pedig behajolnék neki, így meg a gazdájának kell, hajolni ágaskodni, mindenféle elveszett cselekedetet megbuherálni, szóval éppen fent voltam, és a saját nyelvem haraptam, mindenféle buja perverzió közepette.
- Éhééj, hogy ne! Motoroztam, tudod, így, kis kétkerekű, brumm, de nem játék, csak izéé, száguldottam már, persze hogy. – szépen elrizsáztam, és már azon voltam, felkanalazom lányfiúlányt a csődörre, viszont hát a böködéssel ott tartottam, hogy valahogy mindenképpen meg fogom tenni, és maximum azért, hogy gyorsabban hajtsunk, vagy lassítsunk, és én bizony ledobom az árokba, aztán jaaaj világ,csak vetődök rája, meg ótópálya, menjünk, hátha a szél majd egy nagyon kicsit eltávolítva fújdogál tőle, bár nem szaladnék a moci után, de egy ilyen istenkirály kétkerekű, meg egy szexi cicamica után még a csodaférfiistenes testemet is megdolgoztatnám, és hát híjaaaaa.
A jó szentséges kisgatyamanó se mondta volna meg nekem, mi ütött így agyon, hogy itt nyálzottam teljes egészemben a falat is kapargatva, kicsi szivikéket vésve belé, de fordultam volna fel, még akkor is tömött gatyák mennyországában ébredtem volna csomó latexszerelésbe bugyolált kéjenc kisínyec között, akik mindig a kittyes tangámat csodálták volna, hát valaki, mentsen meg, ez ám az őrület. o__O Még rám is mosolygott, szerintem direkt csinálja, hogy itt ilyen feszültséget teremt a boxeremben, mikor egyébként sem nagy ott a hely, hát na, azért van ott mit tartani, nem véletlen a helyzetem, csak ez aztán az életveszély, most mi lesz. O.O Muszáj nekem fogni, felcumoznó Mélytorkút a brummbrummra, aztán irányba állt, góóó valamerre, mert menni kell, nem állhatunk itt, kel a szél, meg a minden, nehogy megerőszakoljam itt a kis vöröst is, meg eljátsszam a szüszet szabadító hős herceget, túl sok nagy kísértés van a kicsi eszikémnek, mit fogok én enni, még a husiiiit is, Eras gazdit is, mindent elfelejtettem, pedig fú, de jaaaaj. T.T Büntetésbe fogom besarkallni magam, meg a dögös seggem, aztán mwuhahaha, majd ott megnézem kicsi szerelmem, csak el ne hagyjam menet közben, de neem olyan menet, nem olyan azz. Surprised
Megfogtam hát kicsi Cicmic lányfiúlányt itt magam előtt, és felpolcikoltam a mocira, hogy tökéletesen álljon, meg közbe gonosz mód adtam neki egy kis motivációt, húzza meg a gázt rendesen, szóval csak kedvesen végigsimogattam kicsi lábait, és közelebb araszolva elmorogtam egy morgató indulást, aztán vártam, mi sül ki, miközben már előre megkapaszkodtam tenyereimet odaragasztva combjaira. Nekem aztán senki se mondja, alattomosan alkalmasabb hely nem is lehetne ilyesmire, mint egy ilyen kapaszkodó, hogy még véletlen kezem be is csusszan két lába közé, ott kapaszkodni, mondom, én csoda helyet találtam, aztán kész voltam, indulhattunk is, és valószínű menekülés, de meg is tettük, szóval gyííííhaaa.
- Vuuuhúúúúúúúú! *o* – kurjantottam, hogy mindenkit tudja, mennyire örülök a kicsi menetnek, meg a vörös csődörnek a seggem alatt, és hajrá, előttünk az út, meg minden, akárhova megyünk is. *O*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: Napraforgó éjjel-nappali   Napraforgó éjjel-nappali - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Napraforgó éjjel-nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Óváros-