-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Jún. 22, 2010 5:34 am

Most jutott eszembe, hogy én mennyire is utálom az éttermeket. Most összpontosult benne az, hogy egyszerűen irtózom tőlük. Nem tudom, hogy miért, de kurvára irtózom tőlük, de ha már a kaját megrendeltük maradok, de ahogy elfogyasztottam az őszeset egyből lelépek. Lehet, hogy látni is lehet rajtam, de nem érdekel. A térdem elkezdett remegni és nem is értem miét. Milyen égő igaz? A 11. osztag hadagya irtózik az éttermektől. Szánalmas. Ezért a hülyeségemért biztos megérdemelném a leglúzerebb hadnagy címet. Na, de ne sajnáljam magamat már ennyire.. ha ennyire sajnálom, magam biztos nem vagyok igazi hadnagy, vagyis nem a 11. osztagé. Ha már ennek az osztagnak lettem a hadnagya, akkor legalább legyek kemény nem? Rohadt életbe, hogy már megint magamról fecsegek és nem az eseményekről. Miután visszaértem az asztalhoz Ken közölte velem, hogy mindjárt jön és elment a konyha felé. Nem értettem, hogy mi a faszért megy el. Mikor visszaért leült és két percig síri csönd volt. Miután felnéztem láttam, hogy végre hozzák az isteni nedűt, azaz a sakénkat. A pincér lerakta az asztalunkra a sakét és elment. Mindketten felhúztunk egybemelegítő adagot. Ismét csöndben voltunk. Nem jutott semmi se eszembe, amiről el tudnék beszélgetni Kennel. Max azon, hogy én milyen hülye és lúzer hadnagy vagyok. Ekkor ismét eszembe jutott, hogy egy étterembe vagyunk és elkezdett remegni a térdem. A rohadt életbe már ebbe a szar étterembe. Szerencsére Ken megtörte a csendet így sikerült arról is elterelni a figyelmemet, hogy egy étteremben vagyunk.
- És mi újság a 11. osztagnál?- Kérdezte majd mikor válaszolni akartam csak annyit vettem észre, hogy meghozták a hamikánkat. A leves iszonyatosan meleg lehetett ugyanis úgy füstölt, mint a picsa. Iszonyatosan éhes voltam így egyből elkezdtem bekebelezni. Annyira éhes voltam, hogy nem is foglalkoztam azzal, hogy forró a leves. Amint a számba tettem a löttyijéből mintha tüzet gyújtottak volna a számba. Majdnem kiköptem, de ha már a számba vettem lenyeltem. A torkomat is végig égette így levegőért kellett kapkodnom. Felpattantam és elindultam a mosdók felé, hogy a csapvízzel enyhítsem a torkom izzását. Vagyis csak reménykedtem rajta, hogy meg tudom oldani a dolgot. Mikor megérkeztem a mellékhelyiségbe rám tört a hugyozhatnék is így égő torokkal elindultam kifacsarni a gyíkot. Bementem a hugyozó tálakhoz és előkaptam a brét, hogy gyorsan elintézzem a kínosabb részét a dolognak. Amint kieresztettem a sárgát úgy éreztem mintha 5kgal könnyebb lennék. A torkom se lüktetett már annyira, mint azelőtt, de a biztonság kedvéért lehúztam egy jó nagy kortyot a vízből majd kezet mostam és visszatáncoltam az asztalunkhoz. Örömmel láttam, hogy a levesem kihűlt így már nem tudtam tovább égetni a torkomat. Leültem az asztalhoz és folytattam a zabálást. Akkor jutott csak eszembe, hogy ken érdeklődött az osztag felől mikor töltöttem magamnak egy kis sakét. Kicsit elszégyelltem magam és el is vörösödtem szégyenemben, vagyis én úgy éreztem aztán meg ki tudja? Lehet, hogy csak képzelem a vörösödést, de az i s lehet, hogy nem. Remegő kézzel megittam a sakémat majd megköszörültem a torkomat jelezve, hogy válaszolni fogok a kérdésére.
- Khmm.. Hát semmi sem.. Tudja a szokásos…- Adtam meg röviden és tömören a válaszomat. Tudtam, hogy ennyi nem lesz elé neki ezért gyorsan folytattam a levesem kivégzését, ami már jég hideg volt. Így már nem volt olyan finom, sőt így hidegen és csípősen kimondottan szar volt. Annyira, hogy majdnem kiöntöttem az egészet. Ebből is tanultam két dolgot. Nem szabad forró levest enni és nem szabad hagyni, hogy teljesen kihűljön a leves. Miután nagy nehezen, de az utolsó falat levest is megettem ismét öltöttem egy kis sakét, de most nem ittam meg olyan gyorsan. Most tartogattam egy kicsit a számban is. Így még sosem ízleltem meg a sakét. Így teljesen más íze van, mint ha egyből felhúznám az egészet. Most legalább érzékelni tudom az erejét ennek a z árva kis lötyinek. Miután lenyeltem éreztem, hogy ez is végig égeti torkomat, de az alkoholhoz már hozzá voltam szokva hála a 11. osztagnak. Az agresszivitás, az alkoholizmus és még ki tudja, hogy mi? Egyelőre nem is vagyok rá kíváncsi, mert lehet, hogy nem egy étterembe való dolgok maradtak meg bennem. Miután ezen is elgondolkoztam eszembe jutott, hogy nekem is kéne, faggatnom Kent és nem csak neki kéne engem. Egy kisebb ideig elkezdtem azon agyalni, hogy mit is kéne tőle kérdeznem. Nem akartam a sablon szöveggel jönni, de mivel nem jutott más eszembe muszáj volt azt használnom.
- Akkor most rajtam a sor >< Mi a helyzet az 1. osztagban?- Kérdeztem egy kicsit unalmas hangon. Nem nagyon figyeltem, hogy Ken, eszik e még helyette arra koncentráltam, hogy elfelejtsem azt, hogy hol is vagyunk.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Jún. 22, 2010 7:30 am

Megfújtam a levesem, és eléggé elcsodálkoztam rajta, hogy Re-chan ezt kihagyta. Ezt látva féluton megállt a kanál a szám előtt. Retasu a forró kajától elkezdett füstölögni, és azt vártam, hogy visszaköpi a tányérjába, de végül lenyelte. Hehe. Kirohant a mosdóba, addig én ettem, de feltűnt, hogy milyen sokáig van kint. Már majdnem megettem a levesem, mikor visszaért, és kishíján elfelejtett válaszolni a kérdésemre is.
-Khmm.. Hát semmi sem.. Tudja a szokásos…-válaszolta kicsit érthetetlenül, de tudtam, hogy mire gondol. Ő is megkérdezte ugyan ezt, pont, mikor elkezdtem volna enni a halam.
-Áh, semmi, a hadnagy 2 hétig majdnem helyettem dolgozik, úgyhogy van elég szabadidőm. De ezt nézd meg!-mondtam, majd előhúztam egy gyönyörű tollat, amibe bele volt vésve díszes betűkkel, hogy Ken Aruya.
-Karakurából hoztam, és kidíszíttettem! Olyan gyönyörű...-a meghatódottságtól pár könnycsepp jelent meg a szememben. -Több hónapja ezzel írok, ezzel rajzolok, és még nem fogyott ki! Látod?-azzal végighúztam a kezemen, hogy megmutassam, még mindig fog, azonban rá kellett jönnöm, hogy nem működik. Kifogyott!! Megráztam, de semmi.
-Wáááá!! A gyönyörű tollam...-sírtam el magam, majd 5 mp kemény emo után a zsebembe nyúltam, de nem tudtam kivenni belőle semmit, hát kiraktam az egész tartalmát az asztalra. Legalább 20 ugyan olyan toll került elő, abból elővettem egyet, és átraktam egy másik zsebembe, a többit meg vissza.
-Az embernek fel kell készülni az ilyen helyzetekre.-jegyeztem meg komolyan, majd a rossz tollat hátrahajítottam...Volna, hogyha nem lett volna fal, amin visszapattan, ráesik az asztalra, bekapcsolja magát, és a rugója úgy visszalöki onnan, hogy a pofámba repül. Ezúttal előre hajítottam meg, és egy nagydarab csávót találtam el vele. gyorsan úgy csináltam, mint aki eszi a halat, és nem foglalkozik a külvilággal, de azért láttam, hogy a fickó körbenéz ingerülten. Ennyi cikis jelenet után ismét pár perc csend szállt le az asztalunkra. A sakémért nyúltam, és megint kérdeztem.
-Mellesleg... - ittam egy kortyot - ...hogy érzed magad a 11. osztagban? Főleg hadnagyként...Gondolom voltak elképzeléseid, hogy milyen lehet. -kérdeztem, mert érdekeltek a tisztek véleményei az osztagukról. Amíg vártam a választ, még egy falatot ettem a halból és meghúztam a sakés poharat.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:59 am

Még mindig kurvára utálom az éttermeket. Ezen még az is rontott, hogy az a kibaszott geci leves szétégette a pofámat és a torkomat. Miután a jéghideg, csípős levesemet elfogyasztottam magam elé húztam a tésztás cuccost. Hosszú percekig kémleltem, hogy mi is lehet az valójában, de nem jöttem rá. Hiába akartam kideríteni mit kaphattam nem sikerült. Egyetlen egy módszer maradt a kitalálására. Meg kellett kóstolnom. Szép lassan beletúrtam majd megfújtam és egy nagy levegő vétel után bekaptam a számba és elkezdtem ízlelni. Rosszabbra számítottam. Nagyon finom volt csak egy baj volt vele. EZ IS ROHADT MELEG VOLT. Igaz nem annyira, mint a leves, de azért annyira elég volt, hogy ismét szétégessem a számat. Annyira lefoglalt az evés, hogy megfeledkeztem Kenről aki éppen arról beszélt, hogy milyen jó neki, mert a hadnagya két vagy hány hétig helyette dolgozik és így neki semmit sem kell csinálnia. Aztán előkapott valamilyen tollféleséget, amin a neve volt. Elkezdett róla szónokolni, hogy ilyen király meg olyan király, de amikor meg akarta mutatni, hogy tényleg király besült, ugyanis a tollból kifogyott a tinta. Majdnem sírva fakadtam a röhögéstől. A röhögést sikerült egy kisebb köhögési ingernek álcáznom így remélem nem vette észre. Ezek után még nagyobbat kellett „köhögnöm”, ugyanis el akarta hajítani a tollat, de az visszapattant majd az asztalról az arcába csapódott. Másodjára úgy próbálkozott, hogy előre hajította a tollat, ami egy kigyúrt agyú állat hátán landolt. Az említett „ember” – ugyanis annyira ki volt gyúrva, hogy nem is látszott rajta, hogy ember – kicsit idegesen kezdte el kémlelni az embereket és kereste azt a bátor személyt, aki megdobta. Ken egy kicsit megbújt, de én vidáman integettem az illetőnek mire felállt és elindult felém. Tudtam, hogy nem úsznám meg Csete-Paté nélkül ezért szóltam gyors egy pincérnek, hogy vigyen annak a drabál állatnak egy üveg sakét és kísérje vissza az asztalához. Nagy nehezen, de sikerült a pincérnek visszafordítani a két lábon járó szekrényt és ezért megkönnyebbültem. Miután megtöröltem a homlokomat válaszoltam Ken kérdésére, ami az volt, hogy érzem magam a 11. osztagban. Majdnem elröhögtem magam, hiszen biztos tudja, hogy milyen a 11. osztag, na, de azért elmondom neki a véleményem. Ittam még egy kortyot a sakémból majd benyomtam még pár falatot majd miután lenyeltem az isteni kaját megszólaltam.
-Nos, kifejezetten élvezem az ott létet. Vannak események, de nem túl sok. Pont annyi van, amennyi kell. Néha van egy kis, csihi-puhi, de urai vagyunk a helyzetnek. – Mondtam majd egy mosoly kíséretével felálltam az asztaltól és ismét elindultam a mellékhelyiség felé. Most nem a pisilhetnék tört rám, hanem a barna maci akart előbújni a barlangjából. Ráadásul fingó görcsöm is lett, de „szerencsére” laposak jöttek. Mondjuk azok se jobbak a hangosnál, mert minden ember tudja, hogy a hangos fingnak nincsen szaga, de ha jön a sunyi… Nagy nehezen, piros fejjel eljutottam a budiig ahol kerestem egy üres fülkét és bezárkóztam. Körülbelül tizenöt percig nyomtam a kábelt mikor kiürültem így felálltam kitöröltem (xD) majd elmentem kezet mosni. Sokkal könnyebbnek éreztem magam miután kiadtam magamból azt a kis adagot. Sőt még éhesebb lettem így muszáj volt rendelnem még egy adagot abból a finomságból, amit másodikként kaptam. Mivel egyre jobb hangulatom lett a saketól mindenen elkezdtem vigyorogni. még azon is, hogy a pincér lerakta elém az újabb adag kaját. Úgy vetettem rá magam, mint a keselyű a dögre. Két pofára zabáltam és csak néha egy teli szájas mosollyal illettem Kent. Tudtam, hogy bunkónak fog nézni, de hátistenem… még egy dolog, ami rám ragadt a 11. osztagban… Tök jó, hogy már három olyan dolog van, ami rám ragadt ilyen rövid idő alatt. Agresszívabb lettem, alkoholista lettem és ezek mellé jár a magas fokú bunkóság is. Ezekre nem voltam olyan büszke hisz mikor még a 10. osztag tagja voltam nem is gondoltam volna rá, hogy egyszer én is olyan leszek, mint a többi 11. osztagos. Ebben az volt a legrosszabb, hogy nagyon rövid idő alatt lettem olyan, mint a többi… - ezt nem hiszem el… már megint magamról fecsegek és nem a történésekről -.-’ – Miután megettem az újabb adag tésztámat ittam még egy kis sakét ami hatására végleg bebasztam mint a csacsi. Tudtam, hogy innen már nincs visszaút. Minél hamarabb el kell, tűnöm innen, mert nincs is rosszabb annál, ha egy olyan helyen vagy részeg, amit rohadtul utálsz. Mivel ha jól láttam Ken, még eszik megpróbáltam cs9öndben maradni és nem kiabálni. Nem nagyon jött össze. Sikerült belekötnöm az egyik hvcsbe (helyi vagány csávóba). Nagyra tartotta magát, azért mert megivott tizenegy üveg sakét és semmi baja sem volt tőle. Kicsit idegesített, hogy vert a mellét, mert jól bírta az alkoholt ezért felálltam és szépen odasétáltam hozzá. Szépen megmarkoltam a pólójának nyakát és odahúztam magamhoz.
-Szevasz… ha jól tudom ez egy étterem és nem egy kocsma… ha kocsmázni akarsz, akkor takarodj Kenpachi ivójába és érezd ott jól magad. Itt nagyon rontod a levegőt. - Mondtam neki majd egy kisebb lökéssel elengedtem a pólóját. Meg, se mert szólalni. Egyből kifizetett mindent és eltakarodott a picsába. Én pedig szépen lassan oda szédelegtem az asztalunkhoz.

Távozás avagy végre elhagyom az éttermet?! ><

-Ken szerintem jobb, ha elmegyünk innen, mert már kiráz a hideg tőle. – Mondtam neki az igazságot majd előkaptam a pénzemet és kifizettem mindkettőnk kajáját. Egy mosollyal jeleztem, hogy vegye meghívásnak. Mondjuk az is volt szóval… Nem reklamálhat. Ráadásul vele nem is voltam bunkó. Mivel most egy kis őrjöngéshez volt kedvem Kenhez fordultam.
-Nos, ha van kedved elmehetünk egy kocsmába, de ne a Kenpachiba mert oda küldtem el azt a balfaszt. Ha nincs kedved, akkor szerintem itt elválnak útjaink. Rajtad múlik, Ken, hogy még együtt maradunk és hülyülünk vagy elmész ^^ ’- Fejeztem be a mondani valómat majd meg se várva Ken válaszát elindultam a kocsma felfedezőútra. Mivel részeg voltam elég nehezen tudtam haladni. Minden második lépés után összeakadtak a lábaim és majdnem a földön kötöttem ki. Egyszer szépen felnyaltam a földet. Nagy nyugisan haladtam előre mikor összeakadtak a lábaim. Már majdnem megkapaszkodtam egy férfiban, de az volt olyan rohadék, hogy arrébb állt és ennek köszönhetően szépen előre dőltem. Nagy puffanás jelezte, hogy földet értem és nagy káromkodások sorozata, hogy még életben vagyok. Körülbelül öt percig azzal baszakodtam, hogy miként is álljak fel. Miután sikerült gondoltam egyet és elindultam visszafelé, hogy megkeressem Kent. Mivel már elég részeg voltam elment a kedvem a kocsmázástól. Viszont nem csak részeg voltam, hanem fáradt is ezért úgy döntöttem, hogy itt az ideje hazamenni és lefeküdni. Hát mit ne mondjak ki kéne feküdnöm holnapra ezt az egész részegség dolgot, mert ha nem sikerül, akkor, hogy fogom holnap ellátni a hadnagyi teendőimet? Ráadásul az is lehet,, hogy ismét akad egy kis papír munka, de nem hiszem, mert nálunk az nem nagy divat. Már majdnem visszaértem az étteremhez mikor megálltam és elordítottam magam.
- Ken. Itt vagy még? - Majdnem a végére tettem azt, hogy bazdmeg, de azért mégsem beszélhetek csúnyán a főkapitánnyal…. Nem vetne jó fény se rám se az osztagra… és ha beégetném az osztagot Kai Taichou biztos lecserélne. Vártam párpercet majd ismét elordítottam magam.
- Ken itt vagy még, vagy már elmentél?
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:40 pm

Re-chan elég bátor ember, ugyanis a "célpontomat" ide akarta csalogatni az asztalhoz, de elrendezte az egészet a pincérrel. Nem mintha nem töröltem volna fel a csávóval a padlót, de azért hát naaaa...Főkapitány létemre verekedjek étteremben? Áááá...Közben megokosodtam, mert elmondta, hogy jó az élet a 11. osztagban. Ismertem ott pár embert, nagyjából volt elképzelésem, hogy milyen is lehet. Azonban Retasu megint kiment a WC-re, és elég megkönnyebbülten jött ki körülbelül 20 perc múlva, és tudtam hogy nagymunkája volt. Meg akartam kérdezni, hogy jól kitörölte-e, de végül is nem rám tartozik...Kért még egy adag tésztás cuccot, és ha jól láttam, már nem volt teljesen józan. Ezt az elméletem az is megerősítette, hogy megpillantott egy sakét vedelő csávót, akinek nagyon nagy arca volt, és azt szépen elzavarta a picsába...Na, ha oda nem is, de Kenpachi ivójába mindenképp.
-Ken szerintem jobb, ha elmegyünk innen, mert már kiráz a hideg tőle.-bólintani nem volt időm bammeg...Kifizette mindkettőnk kajáját, amit én akartam, majd nagy dőlöngélve felállt, és elhívott egy kocsmába. Mire észbe kaptam, már kilépett az étterem ajtaján, hát követtem. Kint annyit láttam, hogy Re-chan úgy pofára esett, hogy először kételkedtem, hogy túlélte, persze csak ameddig meg nem hallottam, hogy káromkodik. Izgalmas napom van(: D). Odamentem, hogy segítsek, de addigra feltápászkodott, és én meg pont mögötte voltam. Elindult visszafelé az étterem felé, és elkezdett szólongatni. Mikor másodjára kiabált, meghúztam hátulról a ruháját.
-Ne kiabálj, hát itt vagyok mögötted!-mondtam, de nem tudtam álcázni a jókedvem, ezt a néha megránduló szám mutatta.
-Hogy áll maga? Kiugrott egy ufóból és beleugrott egy ruhába! Húzza ki magát! Be a hasat, ki a mellet, HAPTÁK!-annyira sikeresen alakítottam, hogy Retasu olyan egyenesen állt, mint a nyíl. Nem bírtam ki, hogy ne röhögjem el magam. Könnyes szemmel megveregettem a vállát, és mondani akartam valami okosat.
-Jól van fiam! Na, van kedved elmenni valahová? De kocsmába nem viszlek, mert akkor hordágyon vinnélek vissza az osztagodhoz!-jelentettem ki még mindig könnyes szemmel és mosolyogva, majd kijött az a nagydarab fickó, akinek nekivágtam a tollat. Elkapta Re-chan ruháját, és be akart neki húzni, de még idejében elhúztam onnan a célpontját.
-Jobban jár, hogyha odafigyel arra, hogy mit csinál, érti?
-Maga meg jobban jár, hogyhaaaaaa...-ekkor vette észre, hogy kivel beszél - Elnézést Főkapitány úr, többet nem fordul elő!-jó csúnyán néztem rá, és mielőtt eltűnt, gyilkos szemekkel nézett Retasura.
-Na, Re-chan, hová menjünk?
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzer. Jún. 23, 2010 7:45 pm

Hmm… meg kell hagyni, hogy elég gyorsan kijózanodtam. Nem is tudom, hogy miért. Valószínűleg a friss levegő miatt vagy nem is tudom. Az emberek az utcán elszörnyedve néztek rám mikor feltápászkodtam a földről és úgy káromkodtam mintha csak azt tudnék. Na, tessék ez is biztos a 11. osztag hatása. Ezelőtt még soha a büdös életben nem használtam trágár szavakat. Na, jó az a pár szavacska még anno az nem számít… Kezdtem vérbeli 11. osztagos lenni pedig nem akartam teljesen az maradni. Meg akartam őrizni magamból egy kis részt mikor még csak a 10. osztag tisztje voltam. Milyen szép is volt akkor az élet. Nem mintha most nem lenne az, de akkor még szebb volt, mert akkor soha sem voltam részeg és egy embernek se szóltam be, de mióta átkerültem ebbe az osztagba komolyan mondom, hogy elvesztettem saját magam. Azóta mióta hadnagy vagyok, alkoholt fogyasztok és trágár szavakat is használok, na meg persze beszólok másoknak. Na, tessék már megint magamról fosom a szót mikor az étterem előtt zajlanak az események. Nem is értem, hogy miért jó, ha állandóan magamról beszélek, hiszen az is lehet, hogy végig se hallgattok. Na, jól van, most már tényleg visszatérek az étteremhez és az ott történő dolgokhoz. Miután kiabáltam rájöttem, hogy ismét csak az osztagot alázom le ezért nem kiabáltam tovább. Vagyis még egyszer ige, de akkor már Ken válaszolt. Nagy meglepődésemre pontosan a hátam mögött volt. Nem tudom, hogy került oda, de nem is akarom. Az is lehet, hogy a seggemet stírölte.. Na, de azért nem feltételezek ilyet a fő kapitányról, mert ha ezt megtudja, biztos elkerget Seireiteiből. Erről eszembe jutott egy esett mikor még gyerek voltam és az iskolában megvertek egy gyereket, azért mert ferde hajlamú volt szegény. Nem is értettem, hogy mi a bajuk vele, hiszen ugyan úgy beszél, és ugyanúgy néz, ki mint ők csak a szexuális beállítottsága volt más. Ekkor az is eszembe jutott, hogy engem miért öltek meg. el se hiszem, hogy abból a törékeny kisgyerekből lettem egy hatalmas gyilkoló gép, aki szereti az alkoholt és szeret káromkodni. Most komolyan, hogy tud egy ember ennyit változni? Hogy lesz egy beszari kis pöcsből egy olyan ember, aki imádja csesztetni azokat, akik nem, tetszenek neki? Esküszöm nem értem ezeket a dolgokat. Például most is ott volt az a részeg csávó meg az a két lábon járó szekrény is. Semmi se tettek ellenem, de én mégis bunkó voltam velük. Na, jó talán azzal a szekrénnyel nem. Sőt azt sem értem, hogy miért indult el felém akkor mikor csak integettem neki. Istenem, hogy megint magamra tereltem a szót. -.-’ Sorra történnek az izgalmas dolgok az étteremnél én meg csak magamról tudok itt papolni -.-’ Szánalmas vagyok… lehet, hogy családi vonás? Nem tudom mivel nem is emlékszem a szüleimre. Sőt ami a legrosszabb, hogy az anyámat nem is ismertem… Na, tessék már megint magamra tereltem a szót… Elég egyetlen egy kis témaváltás és máris elkezdem magamról fosni a szót. Pont ezért nem érzem magam tökéletes hadnagynak, de ha már kineveztek nem fogok lemondani egy ilyen isteni rangról, csak azért mert hülye vagyok… na, jól van, most már tényleg folytatom az éttermes dolgokat, mert mire a végére jutnék, a dolgoknak lemegy a nap. Hol is tartottam? Ja, igen ott tartottam, hogy Ken pont mögöttem volt és nem is értettem, hogy került oda, hiszen nekem fel se tűnt, hogy utánam jött volna, de az is lehet, hogy csak az alkohol miatt nem vettem észre. Láttam rajta, hogy jót mulatott rajtam és ez nem tetszett. Utálom, ha valaki rajtam röhög… Mondjuk én mit szoktam csinálni? Én is kiröhögtem Kent mikor megfejelte a táblát és akkor is kinevettem mikor a toll pofán csapta. Most már teljesen nem értem magam. Olyan dolgokra kapom fel a vizet, amit én vígan csinálok… Teljesen elmegy az eszem ebben az osztagban. Már megint letereltem a szót.. Na, szóval miután feltápászkodtam a földről ken elkezdett viccelődni azzal, hogy hogyan is állok. Ki egyenesített és úgy álltam ott, mint fasz a lakodalomban mikor megjelent a két lábon járó szekrény és elkapta a rucikámat és be akart húzni. Ezek szerint nem tűnt fel neki, hogy a 11. osztag hadnagya vagyok… na, mindegy.. én is meg tudtam volna oldani a dolgokat, de Ken bele avatkozott és helyettem elküldte. A férfi Kennek is beszólt, de mikor jobban szemügyre vette Kent rájött, hogy rossz embernél próbálkozik és elengedett majd elment. Nem is értem, hogy Ken miért avatkozott bele az én dolgomba. Már annyira hiányoltam egy kis bunyót. Lehet, hogy törékenynek látszom, de nem vagyok az és éppen ezért akartam szépen megverni azt a gorillát, aki csak a fizikai erejében bízott. A fizikai erővel semmire se ment volna ellenem, mert azt könnyen ki lehet használni és sok a gyenge pontja. Éppen ezért haltam meg én is. Fizikai erővel próbáltam megvédeni magamat és rá is fáztam. Az ökleimben bíztam mikor lett volna más választásom is. Azóta számos vívó technikát meg tanultam és így távolabb is tudom tartani magamtól az olyan kis tetveket, mint az a szteroid agyú seggfej. Mivel a kardom minden hova elkísér most is nyertem volna, ha Ken, nem avatkozik bele. Biztosan nagyra tartotta magát, azért mert megvédett, de megmondom, az őszintét kapja be a faszomat, azért mert beleütötte az orrát az én dolgomba. Na, jó azért ezt is nem vágom abba a vigyorgó pofájába, mert akkor még egy oka lenne arra, hogy eltávolítson Seireiteiből amit én nem szerettem volna. Még csak most tisztázódott bennem, hogy miket is gondolok én a fő kapitányról. Na, jó nem, érdekel, megérdemli ezeket a gondolatokat. Még szerencse, hogy nem ő a zanpakutom mert akkor már biztos megpróbálna visszaoltani, ami igazán nehéz lenne, hiszen én elég súlyos beszólásokat ismerek. Ez is a 11. osztag hatása. Ott ismertem meg a legtöbb beszólást. Eleinte nem is tudtam beszólni senkinek, de tessék, ahogy átkerültem a 11. osztagba már minden egyes járókelőnek be tudnék szólni. Ó, hogy rakjanak a kopaszok köz már megint eltereltem a szót a történésekről…. Na, szóval akkor ott tartottam, hogy a kigyúrt állat elment, de még mielőtt ott hagyott volna egy úgy nevezett gyilkos pillantással nézett rám. Nem ijedtem meg, mert tudtam, hogy ha megint nekem esne, én nyernék, és akkor Ken, se tudna minket szétválasztani. Miután minden zavaró tényező eltűnt Ken megszólalt.
- -Na, Re-chan, hová menjünk? Ez volt aztán a fogós kérdés. Semmi ötletem nem volt csak egy, de azt csak egyedült tudtam volna véghezvinni. Ez az ötlet nem más volt, mint, hogy haza megyek a szobámba és ledőlök aludni. Ezzel csak egyetlen egy probléma volt. Nem voltam álmos. Ami biztosan azért volt, mert rengeteg kávét fogyasztottam. Sőt azt se tudom, hogy milyen napszak van. Reggel, Dél vagy este szóval.. Még ahhoz is lusta voltam, hogy megállapítsam, hogy sötét van e vagy süt a nap. Mondjuk, otthon mit csinálnék egyedül? Még papír munkám sincs… Szép is lenne, ha pont nekem a 11. osztag hadnagyának lenne papír munkája… Mondjuk nem is szeretem a papír munkát. Nem is értem verát, hogy mit szeret annyira abban a sok papírban. Emlékszem, hogy mikor ott voltam tele volt az asztala papírokkal, na jó meg a föld is mikor véletlen lelökte őket. Most komolyan… hogy lehet szeretni a papírmunkát? Én inkább a harc híve vagyok… Na, tessék még egy dolog, amit a 11. osztagnak köszönhetek. Eddig soha sem kedveltem a harcot. Inkább békés úton próbálkoztam és csak azután bocsátkoztam harcba miután nem sikerült ez a barátságos út. Most meg úgy harcolok, hogy még meg se kérdezem, hogy mi volt az illető bűne vagy, hogy mit keres, ott ahol van. Még egyszer jön a kérdésem… hogy a tetves faszba tudott ez az osztag ennyire megváltoztatni?! Már csak a cigi hiányzik, komolyan mondom… Mondjuk még soha sem próbáltam, és ha megmarad a józan eszem nem is fogom… De nem hiszem, hogy megmarad, így azt sem hiszem, hogy sikerül eltiltanom magam a bagótól… Na, most komolyan tökön szúrom magam… már megint eltereltem a szót. Na, ott tartottunk, hogy Ken megkérdezte, hogy hova is menjünk.
-Háát…öhmm mit szólna hozzá, ha csak sétálnánk egyet? De ha van, jobb ötlete boldogan meghallgatom. – Bazdmeg. Tettem hozzá magamban. Remélem, nem hiszi azt, hogy meleg vagyok, mert akkor komolyan mondom tökön szúrom magam és levetem magam Seireitei legmagasabb épületének tetejéről. Biztos szép látvány lennék. Egy kilapult hulla, aki tökön van szúrva egy katanaval… isteni látvány… Mit gondolnának rólam akkor a többiek? Sőt mi van akkor, ha úgy esek, hogy csak gerincsérült leszek és tolószékbe kerülök? Az a legnagyobb szégyen komolyan mondom. Egy tolószékes hadnagy, aki ráadásul tökön is szúrta magát egyszer. Mindenki kiröhögne és lenézne és ennek én nem örülnék.

//bocsika a hosszúságért ^^csak rám tört az írhatnék ><
ui: Az utcákra írd a következő postot, ha elfogadod a séta ötletet. Ha nem akkor ide írd meg a záró postot ^^//

Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyHétf. Júl. 05, 2010 10:30 pm

// Lustaság kontra túlbuzgóság //
Végül Ritsu sürgősen el szeretett volna menni, mivel eszébe jutott, hogy elfelejtett valamit.
- Öhm... Rendben van.- bólintottam felé, miközben elmosolyodtam.
- Én is köszönettel tartozom, amiért elfogadtad a meghívásom. Természetesen fogunk még találkozni.- jelentettem ki, miközben a lány már eléggé sietősre fogta a dolgot.
- Akkor szia!- integettem neki még az asztaltól, majd úgy tettem, mintha rendelni akartam volna valamit, viszont csak takartam az arcomat a menüvel.
~ Kellemes lány. A fenébe! Valahogy meg kellene úszni a mosogatást.~ gondoltam magamban, azután guggolva, kicsit sem feltűnő módon, elkezdtem settenkedni a kijárat irányába, ám ekkor egy büdös hal repült a képembe. Mérgesen pattantam föl, ezt követően farkasszemet néztem a recepcióssal.
- Hé! 3. osztag 5. tisztje! Te még nem mehetsz sehová!- közölte velem ingerülten, mire elkezdtem tologatni magam előtt a levegőt kezeimmel.
- Ugyan öreg! Le tudjuk mi ezt rendezni.- vigyorodtam el behunyt szemmel, mire még egy büdös hal landolt a képemben.
- A fene essen beléd vénember!- kiáltottam vissza, ekkor már kissé ingerült fejjel. Nem volt mit tenni, pár órán belül már a tányérokat mosogattam shinigami egyenruhában, meg egy kötényben. Hát, nagyon összeillett a kettő... Meglepő módon nem is volt annyira fárasztó a dolog, mint ahogyan azt elképzeltem az elején. Már leszállt az est is, amikor elindultam dülöngélve hazafelé, az utcán.
- Végül is... Ez egy jó nap volt.- vakartam meg a fejemet, majd eltűntem az utca homályában.

// Én is nagyon szépen köszönöm a játékot, és bocsi a késői hsz-ért! ^^ //
Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 8:25 am

Fogadás behajtás - Irány a kajálda!

Kivételesen magamtól keltem korán, ugyanis egy fontos találkozom volt mára betervezve. Mondhatni egy nagyon fontos emberrel találkoztam, igaz, csak egy szívességet viszonoz, ám akkor sem jó egy hadnaggyal rosszban lenni. Na meg kicsit befolyásolja az osztagunkról alkotott véleményét, hogy én miként mutatkozom be. Hiszen nem valószínű, hogy minden nap találkozik egy taggal az osztagomból, így minden találkozás sorsdöntő lehet számára.
Éppen ezért is keltem már-már hajnalnak mondható hat órakor. Rögtön miután felébredtem felmostam a fürdőmben. Bizony, arra, melyre az elmúlt évszázadban nem voltam képes, most ezen a reggelen megtettem. Összesen tizenháromszor estem el és hétszer vertem be a fejem, ám mindössze csak kétszer szereztem olyan sebet, amely vérzett is. Cool Majd mikor végeztem a felmosó rongyot a földhöz dobva isten káromoltam, hogy ezt tegnap kellett volna, nem pedig ma, amikor a találkozóra megyek.
Miután a takarítással végeztem lezuhanyoztam, melynek során sikerült leforráznom magam, evvel egy újabb piros foltot szerezve. Nem sokára illene meglátogatnom a 4. osztagot. Ahány sebet összeszedtem ebben az átkozott „börtönben”, annyit még élő ellenfél nem sebzett meg. Biztos vagyok benne, hogyha nem szeretne kínozni, akkor már rég halott lennék. Talán ez az egyetlen szerencsém, hogy valamily’ csoda folytán velem nem akar végezni. Talán tetszik neki, ahogy szerencsétlenkedek, vagy esetleg valamit érez velem kapcsolatban? Nem, biztos szeret kínozni, más nem lehet.
Végül testem minden porcikáját fájlalva indultam meg az új világot nyitó sütijeim és teám felé. Csak ők voltak képesek arra, hogy egy új, nyugodt világot nyissanak nekem az ízükkel. Abban a világban, melyben csak pillanatokat töltök, minden bajomról megfeledkezem és csak a jó dolgokra gondolok. Mint például, amikor megismertem az egyetlen szerelmemet. Vagy amikor barátokat szereztem, melyekből mostanra már nem is olyan kevés van. Pár héttel ezelőtt még egyetlen barátom se volt, ám most valamilyen hatalmas fordulóponthoz érkeztem és lett egy pár igazi barátom. Nekem, akit emberi életében mindenki csak nyűgnek tartott és csak arra volt jó, hogy a haragjukat rajtam töltsék ki.
Szépen lassan elindultam a reggelim felé, melyből este hatalmas adagot készítettem. Felkészültem arra, hogy a takarítás és a zuhanyzás után hullafáradt leszek, így rögtön bele is haraptam a süteményembe. Nehezen bírtam összezárni a számat, hogy a falat a számban lecsússzon. Ismét egy kis világban teremtem rövid időre. A rövid ideig tartó bajtalan világban a nem is olyan rég megismert Rodrigezzel átélt találkozóimra emlékeztem vissza. Az első találkozásra, ahol még csak beszélgettünk, majd a másodikra, ahol felmértük egymás erejét. Egy süteménnyel végeztem.
Egy újabb süteménybe kezdtem bele. Úgy döntöttem evvel nem fogok vacakolni, így egészben betettem a számba és ismét egy újabb barát megismerése villant be. Talán tegnaplehetett, hogy megismertem Hitoshit, de nem tudom biztosra, nem jegyeztem fel. Minden esetre a jó fej 8. osztagosról is csak kellemes emlékeim vannak. A reggeli, amit abban a büfében ettünk, a dióhéjdarab, amely majdnem „megölte” és a cukorboltban töltött idő. Majd szépen lassan ez az édesség is lecsúszott a torkomon.
Felbátorodva azon, hogy sikerült egy sütit egyben megennem, úgy gondoltam megpróbálkozom most egyszerre kettővel. Egyik kezembe összefogtam a két édességet, majd rögtön a számba raktam őket. A sütik rögtön a gondtalan világba röpítettek. Azon a helyen egy újabb esemény jutott eszembe, amikor a Kingyóban találkoztam Verashu hadnaggyal és a többiekkel. A Konami ikrekkel, akikkel nem sokat bírtam beszélni, ám később még biztos fel fogom keresni őket, továbbá ott volt még a 11. osztag kapitánya is, aki megmentette a szerelmét. Bár, akkor még nem voltam eszemnél, mégis úgy éreztem, hogy szimpatikus számomra ez a négy halálisten. Még Kai-sama is, aki szívtelenként mutatkozott be, hiszen valójában csak egyetlen „angyalát” akarta védeni. A sütik hatása ismét elmúlt. Megint a nyers és számomra savanyú való világban teremtem.
Tudtam, hogy most mi fog jönni, így rögtön lehúztam a teámat. Az ital megtette hatását és rögtön át is mentem a saját kis dimenziómba. Igen, ahogy vártam, most az egyetlen szívszerelmemre emlékeztem vissza. Azon rövid időre, melyet vele töltöttem. Arra, amikor először csókolóztunk, mikor a moziban leoltódott a villany, a pofonra, melyet teljesen megérdemeltem, majd a másodikra, mely inkább simogatás volt. Majd legvégül a búcsúra, a sírós arcára, mielőtt kínserveresen megnyugtattam volna. Soha többé nem akarom őt sírni, látni. Majd az is eszembe jutott, hogy mennyi időre össze voltunk bújva, miután már csak örömkönnyeket ejtett Eli. A hatás ismét elillant. Mosollyal az arcomon siettem ezután a szobámba.
A hálómban megkerestem az egyenruhámat és fel is vettem. Amint a fekete cuccban feszítettem kimentem a Tiszta Lelkek Városának utcáira és megindultam a 4. osztag korháza felé. Elég hosszú időbe telt, mire megtaláltam, ugyanis most először jártam ott. Hiszen, ha ott is voltam, általában odacipeltek, így nem tudtam az oda utat. Mikor megérkeztem páran rögtön fogadtak is. Amint meglátták sűrűn tapaszozott arcomat beinvitáltak egy kórterembe. Tekintve, hogy nem akartam sokáig maradni, ezt kezelőim tudtára is adtam. Doktorom először végigmérte a sebeimet, majd beleegyezett, hogy rövid időn belül távozhatok. Szerencsére semmilyen komoly sérülésem nem volt, így rövid idő múlva fitten távoztam az építményből.
Kicsit meglepett, hogy milyen hamar elláttak, de evvel inkább nem törődtem, hanem rögtön elindultam a hadnaggyal megbeszélt helyre. A Kumo étterem számomra elég új volt, így szintén hosszú sétának néztem elébe. Nagyjából egy óra keresés után megtaláltam a helyet. Az étteremben egy naplemente képével találtam szembe magamat. Akkor vettem észre, hogy ez egy falfestmény volna. Nekem sokkal, élettel telibbnek és valóságosabbnak tűnt, mint egy festmény, így beleéltem magam az étterem hangulatába. Ahogy áttekintettem az étterem másik oldalára egy híd kezdetét véltem felfedezni. „Sasszemeimnek hála sikerült észrevennem, hogy a kis tó mellett a tölgyfa alatt egy pad is helyet kapott.
Nem akartam elbambulni a helyközepén, így inkább egy üres helyet kezdtem el keresni. Vagy ha nincs üres hely, hát magát Suwun hadnagyot.
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Aug. 10, 2010 1:01 pm

•●• Fogadás behajtás – irány a kajálda! ●• •●•

*Tény, hogy az egyik pillanatról a másikra a feje tetejére állt az életem; többek között sikerült Kai-al kibékülnünk, tök váratlanul kiderült, hogy terhes vagyok, és azóta már meg is született az egyetlen szem kis aranytündérkém is, akit teljesen természetesen mindennél és mindenkinél jobban imádok! *.* Kár, hogy a babaruhái nagy részét nem csodálhattam rajta, hiszen alig pár óra alatt kinőtte őket, s valami érthetetlen okból kifolyólag csupán pár napba tellett, mire hét évesnek kinéző felcseperedett. Tényleg igaz a mondás, miszerint olyan hamar felnőnek… Viszont mindez csak azt bizonyítja, hogy életerős felnőtt válik majd belőle, és könnyedén fogja venni az élet által számára kiszabott akadályokat. Hiszen azzal tényleg nem érnénk el semmit, ha mindentől védenénk, s Miyoko láthatóan cseppet sem bánja, hogy beleugrasztottuk a mély vízbe, hiszen lubickol benne! Surprised Eddig még egy kapitány vagy hadnagy sem kötött bele, amiért ügyessége jeléül a karjára kötöttük azt a hadnagyi karszalagot, na nem mintha bárki kívülállónak köze is lenne egy osztag ügyeihez. Merje csak valaki azt mondani, hogy csak protekciós, és biztosan megismertetem vele, mit is jelent az anyatigris fogalma. Bár gyanítom, nem sokan mernének kötözködni két kapitánnyal, legfeljebb más kapitányok, de eddig ők se szóltak egy szót sem, vagyis gyanítom, már nem is fognak. Szerencsére még a 12. osztag is elkerülte a családunk, és nem jutott az eszükbe, hogy mindenféle csöveket lógassanak ki kincsemből, csak hogy ilyen-olyan adatokat gyűjtsenek… Talán csak paranoia, de akkor is úgy érzem, hogy nem fogjuk olyan egyszerűen megúszni a dolgot. Túl egyszerűen ment az egész, sőt, még a szülési fájdalmakat sem éreztem. A hangok azt mondják, hogy ne bízzak a 12. osztagban, hiszen bizonyára csak a gyanúmat igyekszenek elaltatni, hogy egy váratlan pillanatban lecsaphassanak… S az én feladatom pedig, hogy megakadályozzam, hogy efféle törvénysértést kövessenek el. Meg _kell_ tudnom, hogy van-e bármiféle hátsó szándéka az osztaguknak. Hiszen ki tudja, melyik pillanatban toppannak be állig felfegyverezve nyugtatókkal, hogy elérjék, amit akarnak? Jó, tudom, Abu azért szerencsére nem olyan, de azért mégis. :/ Tuti tartogatnak még trükköket a tarsolyukban. Muszáj leszek utána nézni a dolgoknak. És ha valóban vaj van a fejükön, akkor visszaélve a hatalmammal elintézem, hogy többé ne árthassanak másoknak, és olyan helyre kerüljenek, ahol a hozzájuk haosnló törvénysértőkkel tölthetik el mindennapjukat. Bár Abu úgyis meg bírna szökni, mert ő Abu, és Abut pedig szeretjük nagyon, ő valahogy kivételt képez a 12. osztagosok közül. Hiszen ő az igazi MacGyver! Ő nem lehet gonosz, hiszen egy igazi hős! Surprised xD
Azt hiszem, pont kapóra jött, hogy még régebben elígérkeztem annak a 12. osztagosnak egy kajálásra, akire, hát, kicsit rácsimpaszkodtam, mert éppen tartott köztem és Kai között az a hosszú és kínkeserves mosolyszünet, és hát na, szükségem volt valakire, aki eljátssza Kai előtt a szerető szerepét. >< Nem mintha tényleg akartam volna tőle bármit is, és igazán nem akartam kihasználni, de akkor és ott tényleg nem volt más választásom. :/ Azt azért legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy az illető tényleg felkeres, hogy behajtsa rajtam a beígért vacsit, de ha már így alakult a helyzet, legalább kiderítem, hogy terveznek-e az okosok osztagánál bármiféle merényletet kis picurkám ellen, és ha sejtéseim beigazódnak, akkor teszek róla, hogy eljöjjön az osztaguk számára az armageddon.*
- Jó estééét… ööö… Rennek hívnak, ugye? Foglalj csak helyet! Mivel foglalkoztok mostanában az osztagotoknál? - *tömöm magamba szegényes menümet, a salátatálam, és integetek az érkező halálistennek. Macska pedig mint a múltkor, most is kényelmesen elhelyezkedik a lábam alatt, bár nem nehéz észrevenni rajta, hogy igencsak érdekli őt az a sok illat, ami a konyhából, valamint más asztalok felől érkezik számára. A saláta meg… Jól van na, felszedtem pár kilót, muszáj leadnom őket. Igaz, már az edzéseim is olyan ütemben mennek tovább, mint régen. Sőt, ha lehet, talán még keményebben is, viszont épp eleget kempeltem a terhességem alatt, és hiába nem a kedvenc elfoglaltságom az edzés, a papírmunkát még mindig jobban szeretem, de nem hagyhatom, hogy teljesen kijöjjek a gyakorlatból.*

Vissza az elejére Go down
Hosijo Ren
12. Osztag
12. Osztag
Hosijo Ren

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Registration date : 2010. Jun. 18.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyKedd Aug. 10, 2010 9:55 pm

Fogadás behajtás - Irány a kajálda!


A helyen nem találtam sehol sem üres asztalt, így kénytelen voltam az egyetlen mentsvárat, magát a hadnagyot keresni. Végül nem is kellett keresni, ugyanis ő maga invitált asztalához. Kissé meglepett, hogy tudta a nevemet, de hát legalább evvel is közelebb kerültünk egymáshoz. Nem mintha bármiféle célom lenne a hölggyel, hiszen jól tudom, hogy van egy pasija. Ráadásul ez a fickó nem a gyengébbik fajta, ráadásul a kemény megtorlásoktól sem riad vissza, így jobbnak látom egy kis távolságot tartani a leányzótól.
A hölgy az iránt érdeklődött, hogy mivel foglalkozik mostanában az osztagommal. Tudtommal, semmi újjal nem foglalkoznak, csak próbáljuk megtalálni az ellenségeink gyengepontját, miközben szemmel tartjuk Karakura városát és szinte az egész világot. Bár könnyen megeshet, hogy titkolnak előlem valamit, bár ezt nem igazán hiszem. Minden esetre, azt mondom, amit tudok, ha pedig tévedek, remélem, hogy nem jön rá Suwun hadnagy.
- Tudtommal, semmi újjal nem foglalkozik az osztagunk, csak a szokásos dolgok, az ellenségeink elemzése és a világ szemmel tartása, külön figyelmet szentelve Karakura Városának. – Mesélem el neki, miközben kicsit elgondolkodom. Vajon miért érdekli őt ennyire ez a dolog. Minden esetre, ez az ő dolga, majd rendelés után talán kérdezek valamit. Elkezdtem böngészni az étlapot, miközben a beszélgetőpartneremnek még odaszóltam. – Remélem nem bánod, hogyha én fizetek. – Mondtam neki, mondatomat egy mosollyal megfűszerezve, rendes úri ember módjára. Végül is, ez is egyfajta elvárás egy találkozás alkalmával, hogy mindig a férfinak kell fizetni, ám szerencsére én erre is készültem, így jóval több pénzt hoztam, mint amennyi kettőnknek elég lenne.
Nem igazán tudtam, hogy mi micsoda, így találomra rendeltem egy adagot a hetes számú ételből és hozzá egy kis kólát. Nem igazán tudtam, hogy mit várjak, így inkább a partneremhez fordultam egy kérdéssel.
- Na és, mi jó történt veled a találkozásunk óta? – Kérdem tőle kíváncsi szemekkel, miközben elgondolkodom, hogy velem mi történt. Hatalmas változáson mentem keresztül, hála egy kedves arrancarlánynak, akibe beleszerettem. Továbbá szert tettem pár jó barátra is, ám a számomra legfontosabb lényről nem beszélhettem senkinek sem itt, legalábbis, hogyha továbbra is itt akarok maradni. Már pedig akarok. Mást nem tehetek, hallgatok a szívem legboldogabb csücskéről, pedig legszívesebben világgá kiáltanám.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 20, 2010 9:33 pm

/Viselkedési Próba/

Elmosolyodok a hadnagy válaszán. Ha tudná hogy az időm jelentős részét unatkozással töltöttem. Általában minden mókából kimaradtam, ami eddig történt. Még mindig nem tudok bízni az itteni hatalmakban, illetve az ügyben, amit szolgálunk. Lényegében én is lehetnék az, amire vadászunk. Nem voltam a legjobb ember, ezért meglep hogy itt lehetek. Ez vajon egy új esély az élettől?

- Szerintem nem kell semmihez sem hozzákötni. A vezetőség csak beleegyezik abba, hogy összeismerkedj a csapatoddal! Kell egy hadnagy avató buli, amire az osztag minden tagjának kötelező elmenni. Itt megismerhetnének, hogy mégis milyen személy vagy. Sajnos nem nagyon ismerem a többieket, ezért nem mondhatom meg, hogy fognak viselkedni veled. Viszont szívesen segítek bármiben, csak szólj!

Ez nagyon jó alkalom lenne arra, hogy én is megismerjem a társaimat, akikhez a sors rendelt. Ezentúl hagyom hogy kicsit közelebb kerüljenek hozzám a többiek. Szerintem nem lehet olyan rossz egy nő sem hadnagynak. Még örülhetünk is, hogy nem egy kölyköt kaptunk. Azt már nem nagyon tűrném el, hogy egy gyerek parancsolgasson nekem.
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 20, 2010 10:59 pm

/Viselkedési próba/

Most az étel mellett ülve kénytelen vagyok magamban elkönyvelni, hogy a kis próbám ezerszer jobban sikerült, mint vártam. Arra számítottam, páran segítenek és kapok egy-egy útbaigazítást, eseteg kísérgetést 5-10 percen keresztül, és közben talán valaki a nevét is hajlandó elárulni, a legyünk kedvesek az új taggal játék keretein belül. Hiszen azt eszem ágában sem volt elárulni, hogy én vagyok az a hadnagy, akit várnak. Pár héten belül biztosan kiderül minden, de addig is remek álca az osztag helyzetének felmérésére a kis újonc. Azért nagyon meg fogom nézni a tegnapi tisztek képét, ha végre bevallom a rangomat. Mert az biztos, hogy a karszalagot mellettem megehetik a molyok is akár. Nekem nem fog kellene, a tekintélyem anélkül is megvan, ráadásul kevésbé vagyok feltűnő nélküle. Na, meg senki nem lesz olyan hülye, hogy akkor kapjon el a folyosón, amikor elméletileg nem vagyok "szolgálatban". A papírmunkát elnézve úgyis fogok én eleget fel-alá járkálni az épületben, és semmi kedvem egy tonna papírral a kezemben végighallgatni, kinek mi a nyavalyája éppen...
Eredetileg csak le akartam tesztelni, milyen készségesek az osztag tagjai, ha egy új tag segítéséről van szó, ehhez képest lassan az egész napomat Omotével töltöttem. Ugyanakkor abszolút nem bánom a dolgot, mert sikerült megismerkednem valakivel, aki bebizonyította, hogy nem mindig van lezárás. Mikor elhagytam az emberek világát, biztos voltam benne, hogy véget ért a Yurenai klán rémuralma, és végre senkinek nem kell rettegnie egy csoporttól, akik pénzért a saját szüleiket, vagy gyerekeiket is megölnék. Erre pont itt találkoztam valakivel, akinek ez a csoport tette tönkre az életét. Itt a legjobb példa rá, hogy mindenki tévedhet. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy Omote csak azért lehet itt, mivel benne, a többiekkel ellentétben volt megbánás is, nem az ölés öröméért tette a dolgokat...
- A buli nem rossz ötlet, de egészen biztosan nem a héten lesz. Előtte még szeretném pár embernek viszonozni a "hihetetlen" kedvességét irányomban... - fejezem ki a véleményem azt illetően, hogy fog járni, aki nem akart nekem segíteni az osztagban való beilleszkedésben. Tudom, nem vagyok túl kedves, de ha a 6. osztagnál akarok tekintélyt szerezni, kénytelen vagyok drasztikusabb megoldásokat is alkalmazni. - A segétséget megköszönném, sajnos nem vagyok még túl jó az eligazodásban az épületek között... - mivel ők sajnos nem tudják nekem megmondani, hol találom az irodákat...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyPént. Aug. 20, 2010 11:38 pm

Számítottam arra, hogy nem a héten lesz a buli. Ezt alaposan meg kell szervezni, nem elég kijelenteni hogy szeretnék egy kis partit rendezni az osztagnak. Ezt alaposan össze kell hozni, nehogy rosszul süljön el a bemutatkozás. Mivel nyerhetné el a többiek tiszteletét? Mindegy, majd lesz valahogy...

~ Sajnos csak idegenvezetőnek kellek neki. Sebaj, elvállalom a vezetgetését! Jó lenne kicsit közelebb kerülni hozzá. Nagyon szép! ~ bámulom meg eléggé feltűnően.

- Elvállalom az idegen vezetést! Mikor és hol szeretnéd elkezdeni? Mutassam meg a nagytermet, vagy a fürdőt? Esetleg megnéznéd az irodádat? Ha még nem jártál volna ott. Gondolom a kilétedet még titkolni szeretnéd, igaz?

Ezután nagyon gyorsan magamba tömöm a megmaradt ételt és hátra dőlök. Ez nagyon jól esett, úgyhogy jöhetne most egy kis pihenő. Viszont ha Misty azt szeretné, felőlem már most elindulhatunk egy kis körútra. Míg válaszol előre dőlök és a szemébe nézek.

~ Vajon meddig kell elmennem, hogy zavarba hozzam?
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyVas. Aug. 22, 2010 4:17 am

Eddig észre sem vettem, hogy Omote engem figyelt. Nem tudom, előfordulhat, hogy csak most kezdte el, de inkább azt gyanítom, hogy régebben is engem nézett. A fene, hogy lehettem olyan vak, hogy eddig nem tűnt fel ez a fontos tény? Végül csak veszem a fáradtságot, hogy kicsit komolyabban eljátszam, még mindig nem tűnt fel a dolog. Ha engem akar nézni, nos rendben, bár nem ez a kedvenc felállásom, de különösebben nem fog ez zavarni. Mondjuk az már msá dolog, hogy eléggé félre nem érthető módon azt fogják rólam gondolni, éppen randin vagyok. De nem baj, nincs benne újdonság. Nem egyszer néztek már el a társaságomban dolgokat, egy újabb eset nálam nem oszt és nem is szoroz.
A túlzott érdeklődése viszont már nekem is feltűnik. Mikor megkértem a nap elején, hogy kicsit vezessen körbe, Omote még eléggé beletörődő volt, erre most meg önként és eléggé vidám hangon jelenzkezik mellém további kísérőnek. Van egy olyan érzésem, hiába szabadkozik, akkor is tetszett neki, amit a gyakorló harc közben rögtönöztem. És akkor még a felét sem látta, elvégre neki nem mutattam be, miért lehet féltékeny a kapitány aktuális barátnője, amikor a kedves taicho a közelemben tartózkodik.
- Fogadni mernék, hogy a fürdőhöz nem kéne kétszer kérnem, hogy kísérj el... - jegyzem meg mosolyogva, miközben az arcát fürkészem. Kíváncsi vagyok, hogy bevallja, tetszene neki az ötlet, vagy megpróbálja több-kevesebb sikerrel letagadni. Nekem mindegy mi a válasz, egy-két hím nemű extra perverz shinigami mellett már megedződtem az igazsághoz is. De azért jó nézni a zavarát. Csak meg ne próbálja visszaadni, mert még rosszul jönne ki belőle... - Valójában még azt hiszik, újonc vagyok, azért látogatom olyan gyakran a hadnagyi irodát. Örülnék, ha ez így is maradna... - utalok rá, hogy nem rajonganék érte, ha eljárna a szája. Na, nem mintha nem mondta volna, hogy kevés embert ismer, de akkor is, jobb biztosra menni. Semmi kedvem idő előtt kifogni pár önkétes jótétlelket magam mellé. Közben pedig végre nekem is kezd a tányéromon látszani, hogy azért eszem. Nem tehetek róla, én nem tudok gyorsan befejezni egy ebédet, így sajnos Omoténak még várnia kell egy keveset, ha feltett szándéka, hogy még körbe vezet valamennyire. Bár, ez igazán nem szép dolog tőlem, egész délelőtt ugráltattam, most már igazán elengedhetném...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyVas. Aug. 22, 2010 7:49 am

~ Sajnos nem sikerül zavarba hoznom azzal hogy bámulom. Merjek tovább menni és fogjam meg a kezét, vagy inkább hagyjam. Nem lenne jó ha a hadnagy félre értené a dolgot. Még a végén azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé...

Utoljára végig nézek rajta, majd a többi vendéget kezdem fürkészni. Már nem engem bámulnak, mivel már tele tömtem magam. Most már lenyugodtak és békésen folytatják az evést.
Sajnos semmilyen érdekesség nincs itt, ezért kénytelen vagyok újra a hadnagyot bámulni. Most viszont nem úgy nézek rá, mint egy nagyon szép nőre. Inkább csak úgy, mint egy jelentéktelen személyre. Kicsit unottan rápillantok a tányérjára, ami még mindig szinte tele van.

~ Vajon bánná, ha besegítenék? Inkább nem, az már túl bunkósság lenne.

- Ami azt illeti, valóban szívesen elvezetnélek a fürdőbe! - jelentem ki. - Azonban nem akarok túl perverznek látszani. Inkább rád hagyom, hogy kiválaszd mit szeretnél megnézni. Majd talán egyszer eljuthatunk oda is, ha gondolod. - ekkor elvigyorodok. Csak remélni tudom, hogy érti a tréfát. - Most viszont egyél nyugodtan!

Ekkor jelzek a hölgyikének, aki felvette a rendelésünk. Amikor megérkezik alaposan szemügyre veszem. Még mindig nagyon szép!

- Kérnék még valamit enni! Tudnál nekem hozni valamit, ami nagyon hamar kész van? Csak hogy Misty ne egyen egyedül.

A lány válaszát már nem várom meg, vissza fordulok a hadnagyhoz.

- Szóval újoncnak hisznek... Akkor eljátszatnánk, hogy engem rendeltek ki melléd hogy körbe vezesselek. Ne aggódj Misty, nem fogom kifecsegni a titkodat!
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 26, 2010 7:25 am

//viselkedési próba//

Omote végre másra kezdett el figyelni, ami bevallom megnyugtatott. Semmi bajom azzal, ha néznek, de a túl feltűnő bámulás mellett még a szokásosnál is elővigyázatosabb vagyok, például lassabban eszem, így ha tovább folytatja, még egy órán keresztül egészen biztosan nem fogunk innen kijutni. Legalábbis én nem, ő ha akar, hamarabb elhúzhatja a csíkot, igazán nem sértődnék meg érte. Elvégre a fél napját rám áldozta, meg tudom érteni, ha dolga van és legalább egy rövid időre el kell innen mennie. Persze, megérteném, bár nem örülnék neki. Először vagyok itt, és senki nem tűnik távolról sem ismerősnek a többi vendég közül...
Közben észre veszem, hogy neki is feltűnt, egy csiga majdnem gyorsabban eszik nálam. Oké, nem tehetek róla, nem erősségem az ételt két perc alatt belapátolni, inkább lassan eszem. Olyankor még az ebédszünetet is el lehet húzni, ráadásul jó indokkal. Ennél jobbat keresve sem találhatnék, hiszen mindenki megnézi, mit eszik meg.
Azon viszont igazán elcsodálkoztam egy pillanatig, hogy beismerte, a fürdőlátogatás ellen nem nagyon tiltakozna. Bár szerintem más sincs itt, aki panaszkodna, hogy a hadnaggyal kell oda mennie, elvégre a koromhoz képest nagyon jól tartom magamat. Sőt, a legtöbben ilyen idősen egy fonnyadt szilvára hasonlítanak, így az én kinézeti korom, ami 27 körül lehet, tökéletesen megfelelő nekem. Ráadásul még azt sem lehet mondani, hogy vannak ráncaim, ami egy újabb piros pont. Bár, ha jól emlékszem, apámnak sem volt, mikor találkoztunk, pedig egészen biztosan 40 fölött volt a kora.
- Lehet róla szó... - jegyzem meg, miközben bekapok egy újabb falatot. Végre kezd a tányérom tartalma láthatóan apadni, de még így is eltart jó pár percig, hogy a végére jussak valamennyire. Már ha egyszer meg bírom egyáltalán enni. Ami nem olyan biztos. Hiába, elég nagy adag ez. Közben érzékelem, hogy Omote megint rendel, amin rendesen elcsodálkozom. Azt hiszem ő dupla adagot rendelt eleve, nem értem, hogy képes még enni. Az biztos, hogy jó étvágya van. Na nem baj, legalább nem egyedül fogok küzdeni az étellel. Közben pedig meghallgathatom a legújabb ötletét is. El kell ismernem nem rossz, sőt, tökéletesen használható is.
- Remek ötlet, ráadásul elfogadható is. - jelentem ki mosolyogva, miközben bele gondolok, hogy nagyon sok előnnyel járna ez a a kis egyezség. - Egyébként ugye ez nincs a terhedre? - teszem fel a kérdést, szeretném tudni, hogy nem zavarom az agyszüleményeimmel.
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 7:10 am

/Viselkedési Próba/


Elgondolkozok a kérdésén:

~ Lássuk csak, mit akartam ma csinálni? Levegőzés a parkban megvolt. Utána jön a séta az osztag területén. Az is megvolt, ha úgy vesszük. Az edzést nem terveztem be, de az is jól jött. Azt hiszem kijelenthetem, nincs a terhemre.

- Nem, nem vagy a terhemre. Ami azt illeti, örülök a társaságodnak. Természetesen ezt nem azért mondom, mert te vagy a felettesem. El kell ismernem, egyszer tovább kell lépnem és kapcsolatokat kell kialakítanom a többi ittenivel. Így, hogy összefutottunk elősegítetted ezt a változást. Illetve azt sem tudom, mikor edzettem ilyen jót. Néhány gyakorlatot megcsinálok néha napján, de olyan még nem volt, hogy valaki más ellen használjam a képességeimet. Tehát, eddig csak pozitív dolgok történtek velem, amióta találkoztunk.

Ekkor elhallgatok. Túl sokat fecsegek. Ez a túlzott magány megárthatott. Soha nem voltam ennyire fecsegős típus. Na de sebaj, legalább alakulnak a dolgok. Hamarosan megérkezik az ételem. Valami leves féleségnek tűnik, amiben tészta és hús van. Nem néz ki rosszul. Megköszönöm a pincérnőnek hogy kihozta, majd nekilátok az ételemnek.
A vendégek rossz szemmel néznek rám, amiért újra falni kezdek. Kicsit mogorván ránézek azokra, akik bámulnak, majd folytatom tovább az evést.

- Nos, akkor a kajálás után hova menjünk?


A hozzászólást Hiraikotsu Omote összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 02, 2010 12:29 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 4:49 am

| Szoknyák, szmokingok, gyertyák - romantikus vacsora |


Elbúcsúzásuk után nem volt más választása: kénytelen volt tengernyi feladata után nézni, hogy az apróbbakat elodázza. Már csupán azért is, hogy legalább megpróbáljon megfelelően kinézni, hogy elbűvölje hadnagyát. Így néhány papír aláírása után jobbnak is látta többi teendőjét másnapra pakolni, s szobájába visszavonulni. Út közben nem ártott elgondolkozni azon, hogy mi lesz akkor, ha a vacsora jól sül el... Kétségtelen, hogy majd egy újabb fogja majd követni, s azt egy még újabb, végül pedig egyfajta kapcsolat alakul majd ki köztük. Ha pedig nem... Az minden bizonnyal kellemetlenné teszi majd a közös munkát az osztagban. Ez pedig megengedhetetlen! Így kénytelen lesz elbűvölni hadnagyát, s meghódítani. Ezen megállapításon sikerült is felbuzdulnia, így hatalmas és gigászi trappolások közepette kezdett el szobájában, illetve lakása egész területén rohangálni, hogy előkerítse ünnepi öltözéke darabjait, és találjon egy inget. Kétségtelen, hogy hősünk el van veszve: tökéletesen rendetlen volt, s ezen csak rontott a tisztaságmániája! Hiába suvickolja fel a padlót napjában háromszor is, ha a dolgokat egyszerűen rossz helyre teszi. Így kerül elő reggelente a tiszta alsónemű a hűtőből, a tej pedig a fogkrémes felszerelés mellől...
Miután minden apróbb dolgot sikerült egy halomba gyűjtenie, és a házban úgy-ahogy rend uralkodott, kedvenc törülközőjével és tusfürdőjével elmászott fürdeni. Úgy félórányi vízcsobogás és hajbeállítás után késznek nyilvánította fejezetét, majd elrohant beöltözni az esti akcióra. Bár a dolgot igyekezte besulykolni a többi "Nőügy" mellé, alá vagy éppen fölé, a dolog elég sok akadályba beleütközött. Egyrészt, valami rejtélyes okból túlságosan is tetszett neki a lány, másrészt volt vele kapcsolatban egy furcsa érzése...
Elindulás előtt vetett egy lemondó pillantást a lakásra, és kénytelen-kelletlen megállapította, hogy szüksége van valakire, aki rendben tartja. őt is, meg a házat is... és hogy ez a személy Kotomi lesz-e... hamarosan úgyis kiderül. De nem árt adni az illemre, így beszerzett egy szál vörös rózsát is valahonnan, csak hogy úgy két perc múlva hűvös mosolyt vetve átnyújtsa azt az ajtót nyitó lánynak. Majd karját kínálta, és ideges pillantást vetett az órájára- elvi kérdés volt nála, hogy időben érkezzen. Mint tökéletes harmadik tiszt, ezt elvárta magától... nem hibázhat, és kész.
- Hogy telt a napja, kisasszony? Indulhatunk? - vigyorodott el, majd arcvonásait visszarendezte a megszokott állásába. Nem kell feleslegesen bolondoznia, még csak bele se kell kezdeni... de kétségtelen, hogy a sunnyogó pillantások, melyek őket övezik, csak és kizárólag azért vannak, mert ilyenkor Ő még javában dolgozik... Nem kell nagyobb magyarázat a dolgokra, elég egyszerűen rámutatni a mellette sétáló Tüneményre, aki előtt gyorsan ki is nyitotta az étterem ajtaját. Azután meg kihúzta neki a széket is... alapvető formulák, amik követelményei a nemesi származékok életvitelének. Tudjuk, adni kell a látszatra... Rolling Eyes
- Nem ettem még itt... Azt mondják pedig, hogy jól főznek. Te voltál már itt? - pillantott a Lányra, majd öntött neki innivalót. Igazán csinos volt, meg kell hagyni! Bár a hely… hagyott maga után néhány kívánnivalót. Arcán a szokott unott és hideg kifejezés, amit már annyiszor lehetett már látni tőle. Miközben poharával játszott, s néha bele-belekortyolt az italba, fél szemmel az étlapot kezdte el böngészni. Húsmániája ismét kezdett föllángolni, talán pont a hangulat miatt. Rápillantva a jegyzékre olyat keresett, ami jó sokat tartalmazott kedvenc ételéből… Húst, húst, húst! **.**

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te30150/45000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (30150/45000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 9:04 am

~ Szoknyák, szmokingok, gyertyák - romantikus vacsora ~


Irodámba visszakerülvén nyakamba vettem azt a hatalmas mennyiségű munkát amit mára beterveztem magamnak. Jelentések átolvasása és aláírása, saját jelentések írása, majd mindezek továbbküldése, a Seireitei-beli járőrözés beosztása, illetve a holnapi egész napos kiruccanásom előkészítése volt a programban, miközben magam mellé jól látható helyre egy órát és a noteszemet helyeztem el az egyik oldalra, a másikra pedig teát és Naraótól kapott édességet. Hosszas, órákig tartó elfoglaltságra tettem szert ezzel, és szinte észre sem vettem, hogy repül az idő: az egyik pillanatban még fél hármat láttam az időmérő eszközön, a másikban pedig már öt óra volt rajta Surprised Kisebb pánikba estem, hiszen mindössze két órám maradt arra, hogy nőies külsőt adjak magamnak, szerencsére a feladataim befejezéséhez már csak öt perc kellett. Így hát az öt percnek szánt negyed órát követően a tőlem telhető legnagyobb sebességgel rohantam végig az osztag folyosóin, kis híján ledöntve a lábáról megannyi embert sűrű bocsánatkérések közepette, míg végül elértem a szobámhoz, és az ajtón bevetve magam nekivághattam a készülődésnek. Zuhanyozás, hajszárítással egybekötött hosszas fésülködés, körömfestés, még hosszasabb fehérnemű és ruhaválogatás, és persze az elmaradhatatlan sminkelés. Különösen utóbbi kettőnél voltam hatalmas gondban, hiszen nem lehetett túl kihívó a külsőm, ugyanakkor csinos és kellően szexi is akartam lenni, tetszeni akartam a fiúnak. Ha nehezen is, de megtaláltam a jónak tűnő egyensúlyt egy piros ruha személyében, a szokásos sminkemen pedig végül nem változtattam drasztikusan, különben sem szeretem a túl élénk színeket az arcomon. Éppen csak, de kész lettem hét órára, és külsőm utolsó ellenérzése után egy hatalmasat fújtatva léptem oda az ajtóhoz, hogy kinyissam, miután meghallottam lovagom koppantásait.
- Nahát, köszönöm!
Vettem el a rózsát, majd magamba szívtam a virág finom illatát, amitől édes mosoly ült ki az arcomra. Egy puszival köszöntem meg a figyelmességet, így megállapíthattam, hogy Narao-kun is illatos, akárcsak a virág, amit hozott. Eddig remekül indul az este, pedig ezek a férfiak képesek már akár itt is elbotlani, de lám, úgy tűnik a szőke fiú nem ilyen.
- Kicsit... sűrű volt, de túléltem ^^ Hozzászoktam már, legalábbis remélem. És a tiéd milyen volt?
Érdeklődtem, miközben ma már sokadjára elfogadtam a felkínált kart, és kényelmes tempóban elindultunk az étterem felé. A lemenő nap fénye narancsos színezetet adott Narao-kun magas sziluettjének, én pedig kedvtelve nézegettem a szokatlannak tűnő jelenséget, amely kétségtelenül elnyerte a tetszésemet. Csupán csak a szúrós, hűvös pillantás okozott némi zavart az összképben, mely úgy tűnik alapfelszereltsége volt kísérőmnek. Sokkal szívesebben láttam volna meleg, mosolygós szemeket az arcán, de ez az apróság nem fog abban megakadályozni, hogy jól érezzem magam. Narao pedig továbbra is mindent megtett azért, hogy ez teljesüljön, újabb szeletét mutatta meg annak, hogy nagyon is jól ismeri az etikettet, mihelyst odaértünk az étteremhez. Halk köszönömmel viszonoztam az újabb kedvességeket, majd ugyanezt megtettem a pincérnek is, aki időközben megérkezett és átnyújtotta nekünk az étlapokat.
- Nem, az az igazság hogy jobban bízom a saját főztömben. Minek menjek étterembe, ha én is meg tudom csinálni ugyanazt, akár ugyanúgy vagy jobban? Az étterembe járás pontosan az ilyen különleges alkalmakra való.
Fejtettem ki a véleményem a fiúnak, majd lassan belekortyoltam az ásványvizembe. Nagyon rossz tapasztalataim vannak az alkoholról, emiatt nem terveztem egy-két pohár bornál többet fogyasztani, azt is csak a vacsorához, bár elképzelhető, sőt több, mint valószínű, hogy Narao-kun örömmel fogadná, ha becsípnék. Bár ezt akár egyfajta próbaként is használhatnám, hogy lássam, mennyire használná ki a csicsós, hancúrkedvbe került Kotomit, merthogy belőlem az ágyban való szereplési vágyat hozza ki az alkohol. Igaz nem tudom eldönteni, hogy az tetszene-e, ha visszautasítaná a könnyű lehetőséget, vagy az, ha kapna az alkalmon :/ Lehet, hogy mindkettővel ki lennék békülve?
- Anou... egy adag sukiyakit legyen szíves.
Mosolyogtam rá a pincérre, aki közben visszaért, hogy felvegye a rendelésünk, miközben átnyújtottam neki az étlapot a választásomat követően. Miután Narao-kun is rendelt - húst hússal, valamiért nem lepett meg ami azt illeti, bár nem tudom miért - immár végre teljes mértékben egymásnak szentelhettük a figyelmünket. Így hát itt volt az ideje ténylegesen megindítani az ismerkedést, ha már randevúként fogtam fel ezt a vacsorát. Ehhez pedig nekem volt egy strandard-kérdésem, amit azonnal a fiú elé is tártam:
- Tegyük fel, hogy csak egyetlen egy kérdést tehetnél fel nekem. Mi lenne az?
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 6:35 am

//Viselkedési próba//

Érdekes helyzet, nem tudom miért, de Omote mellett kicsit felszabadultabb vagyok, mint általában. Talán valamennyire megnyugtatott a tudat, hogy neki is köze volt a bérgyilkosklánhoz, így nem tudok olyan mondani, ami elriasztaná, vagy rávenné, hogy útáljon. Talán csak az életkorom botránkoztatná meg, de azt már rég nem húzta ki belőlem senki. Ha valaki kérdezte, mindig kimentettem magamat azzal a kijelentéssel, hogy elmúltam kétszáz. A pontos számot úgy sem tudom, akkor nem értem, miért kéne vele szenvednem. Nem várják el sehol, hogy pontosan leírjam, ha képes vagyok elvégezni a hadnagyi feladatokat az emberek miatt lehetek 10 és 1000 között akárhány éves. Bár az 1000 fölötti is elfogadható, csak éppen azt hiszem rekord nagyságú lenne. Főleg nők körében. Persze annyi eszem lesz, hogyha véletlenül sikerül ezt elérnem, akkorsem mondom meg. Jó pár évszázadot le tudok tagadni, nem lesz probléma még pár után sem. Régebbi információk amúgy se nagyon vannak, a 10. osztagnál pedig csak azóta vagyok hivatalosan nyilván tartva, hogy elő léptettek 4. tisztnek...
De azért megint sikerült kicsit evés helyett a gondolataimba temetkeznem, így például észre sem vettem, hogy időközben Omoténak kihozták az újabb adag ételt. Remek étvágy lehet, nekem fele annyi volt, mint neki, mégsem tudtam még mindig vele megbirkózni. Evés közben azért hallgattam a beszédjét, de az volt a baj, hogy nem voltam teljesen jelen, így például azt is sikeresen elfelejtettem, hogy jó étvágyat kívánjak neki. Remélem azért ezen nem fog megbotránkozni, és elnéz mellette. Elvégre én el voltam foglalva a "falatozással".
- Azért jó hallani, hogy van valaki, aki nem könyvel el rabszolgahajcsár némbernek ismeretlenül... - jegyzem meg vidáman, hiszen jót nevettem magamban a hosszú monológján. Örülök, hogy kinyílt, nem lett volna kedvem harapófogóval kikönyörögni belőle minden egyes szót. Ráadásul önként vállalta a további hadnagy féle terrorizálást is. Igaz, nekem nem biztos, hogy lesz rá időm. Szerintem a kapitáytól kitelik, hogy a keresésemre indul, hiszen nem tudhatja, hogy már ilyen jól sikerült beilleszkednem a többiek közé. - Egyenlőre tippem sincs. - vallom be, hiszen tényleg nem tudom mit csinálhatnánk még. Az osztagok körbe jártam, edzés és volt, ráadásul rám szerintem meg várni fog egy hasonló játék mással is...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzomb. Szept. 04, 2010 11:52 pm

/Viselkedési Próba/

Miközben magamba tömöm az ételt, nem szólok egy árva szót sem. Így legalább Misty is nyugodtan be tudja fejezni.
Hamarosan újabb vendégek érkeznek a vendéglőbe, akik szintén megcsodálják, hogyan tudok falni. Rájuk nézek, mire ők elfordulnak. Kicsit jobban érzem ettől magam. Nem nagyon szeretem, ha bámulják azt ahogy eszek.
Végül befejezem a zabálást. Felnézek a hadnagya, aki még mindig eszik. Elmosolyodok, majd hátradőlök és csendben várakozok. Kezdem kicsit kényelmetlenül érezni magam.

- Most inkább kimegyek levegőzni. A számlát természetesen én állom. Ezt már most el is intézem. Ha bármire szükséged van, rendelj még nyugodtan. Viszont nekem most levegőznöm kell egy kicsit.

Ekkor felállok és a felszolgálólányhoz sétálok. Megbeszélem vele a számlával kapcsolatos ügyet, majd kimegyek a vendéglőből. Az ajtó közelében maradok, ha esetleg szükség van rám, akkor kéznél legyek. Nekidőlök a falnak és kifújom magam.

-Érdekes nap elé nézünk, kedves barátom. - szólalok meg halkan. - Nem is néz ki olyan rosszul ez a hadnagy. Remélem az a csók még folytatódni fog valahogy...
Vissza az elejére Go down
Tamachi Rei
Daitenshi
Daitenshi
Tamachi Rei

nő
Virgo Snake
Hozzászólások száma : 458
Age : 34
Registration date : 2009. Jun. 06.
Hírnév : 52

Karakterinformáció
Rang: Tenshi
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te25250/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (25250/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 05, 2010 1:40 am

•●• Fogadás behajtás – irány a kajálda! ●• •●•

Be kell látnom, csalódnom kellett. Ha a 12. osztagról van szó, akkor szinte már elvárom, hogy mindenféle hiper-szuper szerkentyűről legyen szó, például távirányítós repülőkről, akik anti-hollow vegyianyaggal permetezik a környéket meg ilyenek. >.<;;;;;; Mármint amikor Abu mesél azokról a szipcsi-szupcsi és nagyon izgi dolgokról, amikkel szoktak foglalkozni, akkor valahogy tényleg sikerül annyira ámulatba esnem, hogy csak na! Értitek… Szerintem meg tök izgi lehet azokkal a bonyolult szerkentyűkkel babrálni, na meg biztosan csak a 12. osztag nagyon okos tagjai képesek arra, hogy megszökjenek Las Nochesből egy botanikai kézikönyv, egy gyertya, néhány cipőfűző és egy részecskegyorsító segítségével. Zseniális! *.* Persze belőlem sosem lesz ekkora zseni, mert nem, és attól félek, hogy engem sosem az eszemért fognak szeretni, pedig igazán nem vagyok én olyan buta, mint amilyennek látszok, na meg Kai is azt mondta egyszer, hogy neki fontos, hogy az aktuális barátnőjével beszélgetni is tudjon (erre az a nyamvadt kis Sakura tuti nem volt képes >.>), és mivel én néha tényleg nagyon sokat beszélek, így azt hiszem, hogy megfelelek a követelményeknek, bár igazából ez sem biztos, hiszen gyakran csak nonszensz dolgokról jártatom a bagólesőm, például kancsókról, vérnarancsokról, gyilkos paradicsomokról, hócipőkről, halszörnyekről meg mindenféle hasonló abszurdumokról. Igazán nem tehetek róla, a hangok megkövetelik tőlem, meg minden! Surprised
- Hát az… Nem valami sok. – birizgálom az egyik paradicsomdarabot a pálcikáimmal, hogy azután azt is eltüntessem. Biztosan sikerült egy csomó kilót felszednem, szóval rövid időre, de kecskévé változok, hogy átvegyem táplálkozási szokásaikat és ne hízzak annyit. Na meg az edzések, szerencsére azok is elég sokat segítenek.
- Ööö… Hát kapitány lettem… És szültem egy gyereket. – válaszolok röviden és tömören Ren kérdésére, bár kicsit hitetlenkedve tekintek rá, amiért nem hallotta a hírt. Nem mintha az a típus lennék, aki éljeneztetné magát és világgá kürtölné, amikor valami jó dolog történne vele, nem szeretem, ha ilyen apróságok miatt ünnepeltetnek. Még kapitányi kinevezésemkor is igyekeztem a lehető legvisszafogottabban kezelni az egészet és annak is örültem, hogy egyáltalán néhány kapitány hajlandó volt megjelenni a kinevezési szertartásomon, vagy micsodán. Na meg persze a taichou megsértődött. Nagyon is. Túlságosan. Nem tudtam kezelni a helyzetet, amiért cserébe most a taichou szóba sem áll velem. Na mindegy… Szóval, azért ezek mégis csak olyan hírek, amik egész Soul Societyben elterjednek pillanatok alatt, hiszen egy kapitányi kinevezés olyan dolog, ami nem történik meg minden pillanatban! Bár amilyen sűrűn váltogatjuk egymást az utóbbi időben… Rolling Eyes Talán nem kéne ilyen elhamarkodott kijelentéseket tennem. :/
- Igazából én már megvacsoráztam… Nem bírtam ki, éhes voltam, egész nap az osztagunk ügyeit kellett intéznem. T_T Hihetetlen, mennyi meló van vele, de Kotomi-chan szerencsére rengeteget segít, nélküle biztosan belegebednék az egészbe, így viszont Miyo-chanra és Kaira is van időm. *.* A kecskefejű komornyikot pedig te hívtad meg? Igazán kedves alaknak tűnik. ^^ – biccentek a mellénk ülő személynek, akit természetesen megint csak én hallucinálok be, de hát ennyi baj legyen.

Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzer. Szept. 08, 2010 4:59 am

//Viselkedési próba//


Bár a többi vendégnek egyértelműen soha sem mi leszünk a kedvenc párosa, engem kifejezetten szórakoztatott eddig Omote jelenléte. Nem volt benne semmi különös, kifejezetten egyszerű srác volt, mégis megnyugtatott a jelenléte. Pontosan fogalmam sincs róla, hogy miért, de nem akartam még faképnél hagyni. Máskor kifejezetten tartózkodó vagyok ebből a szempontból, és a programokat is általában kettőre csökkentem, ehhez képest lassan már sokkal több telt el, mint a nap fele és még mindig élveztem, hogy vele lehetek. Megnyugtatott a tudat is, hogy valaki biztosan van az osztagban, aki bárhogyan is viselkedem, kedvelni fog. Elvégre ez a 6. osztag, elméletileg még mindig a legkarótnyeltebbek egyike, és a kapitány sem éppen arról híres, hogy milyen szabályszegő. Bár, mellettem még változhat a helyzet szerintem, és fogadni mernék, hogy a tagok szerint az osztag javára fog ez megtörténni...
Egy ideig megint próbálok a kajára öszpontosítani, és nagy átlagban sikerül is annyira, hogy észre vegyem, lassan a végére járok már a tányér tartalmának. Hála az égnek, mivel ha még tíz percig szöszmötölnék ezzel, Omote magában biztosan lekáromkodna pár csillagot az égről. Hangosan biztosan nem, annyi önérzet még belé is szorult, szerencsémre. De azért a kijelentése, hgy kilép, őszintén meglepett. Megértem, hogy neki már nincs türelme itt lenni, így meg sem próbáltam visszatartani, inkább hagytam, hogy felálljon és megkeresse a pincérnőt.
- Köszönöm, maximum öt perc és én is utánad megyek! - kiáltottam még utána, majd újra megpróbáltam immáron véglegesen eltüntetni a tányérom tartalmát. A probléma ott volt, hogy ez nekem még mindig nagy adag ételnek számított, így ez maradéktalanul nem volt valami sikeres művelet. Végül mégis megtettem, nem egészen két perc alatt. Éppen álltam fel, hogy Omote után menjek, amikor utolért egy pokollepke. Shoko küldte, azért érdeklődött, hogy boldogulok. Sejtettem, hogy előbb-utóbb keresni kezd, mivel mindenki más is ezt tette volna a helyében. Ráadásul ma kb. annyi papírmunkát csináltam meg, mint Suwun mellett egy nap alatt, ami majdnem egyenlő volt a semmivel. Szóval akármennyire is nem tetszett a helyzet, ma még nekem munkám is volt. A délelőttöt edzés szóval ki tudom magyarázni, de most már sajnos vissza kéne másznom az irodába. Nagy, beletörődő sóhajjal hagytam el végül a helyet és mentem ki az étterem elé, ahol Omote még mindig rám várt.
- Nekem sajnos mennem kell, Shoko már keresett. - mutattam fel a lepkét, aki a hírt hozta. - Azért köszönöm, hogy elszórakoztattál, jól éreztem magamat és ígérem, hogy következőre elrángathatsz a fürdőbe is... - mondtam vidáman mosolyogva, majd egy kicsit közelebb léptem hozzá és egy puszit nyomtam a szája szélébe. - Remélem nem haragszol, szia! - néztem még rá, majd shunpoval visszaindultam az osztaghoz, mielőtt még a kapitánya neki áll keresni...

//Bocsi, nem volt már ötletem a játékhoz, de egy újban benne vagyok Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Haerowataru Narao
2. Osztag
2. Osztag
Haerowataru Narao

Férfi
Hozzászólások száma : 37
Registration date : 2010. Feb. 06.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 2. osztag 3. tisztje | az Internálási egység parancsnoka
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te5000/10000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:12 pm

Minden ember életében eljön a pillanat- legyen az nő vagy férfi-, amikor egyetlen pillanat alatt képes lesz végiggondolni az életét. Egy másodperc alatt elkezdheti érezni azt, hogy többet akar- a világ fennállása óta ez megcáfolhatatlan tény. Nevezhető közhelynek, leányálomnak, mesének, de akkor is, kétségtelenül igaz. Az ember társas lénynek teremtetett, szüksége volt egy párra- azért, hogy teljesnek érezze magát. Mindenki, akinek volt valaha párja, akit szeretett, ezzel teljesen tisztában van. Hősünk helyzete csupán annyiban volt megnehezítve, hogy ő még sosem merült el az érzelmekben ilyen mélyen- vérében leginkább az unalom csörgedezett vér helyett. Azonban ő is érezte, hogy a kis találkozásuknak egészen más jelentősége van, mint az eddigieknek… Figyelme nem kalandozott el, nem válaszolt unottan a feltett kérdésekre. Szokatlanul élénk volt, és egy ideje már nem azért akarta sikeresen zárni az estét, mert félt a „viszonyuk” megromlásától… Egyszerűen többet akart, mint egy egy éjszakás kaland… mindenesetre jól esett eljátszani a gondolattal! Ráadásul ~50 év magány után nem bánná, ha az estét meg tudnák koronázni egy kis játszadozással… szemöldökrángatás
Mellőzte a gyerekes rajongást és az olyan kijelentéseket, amik nyilvánvalóvá tennék felfokozott vonzalmát, helyettük inkább odavarázsolta arcára azt a jellegzetes, féloldalas mosolyt, amiből jelenleg sikeresen kivonta a gúnyt és hűvösséget. Miközben a vacsora egyre csak fogyott, a feltett kérdésen gondolkozott. Vajon mi lenne az a kérdés, amit feltenne neki? Nyilván nem döntött volna a randevú mellett, ha van barátja, vagy nem „jön be” neki… más tényező nem igazán volt, ami akadályozhatta volna a Szépség meghódítását, nem igaz? Mégsem hagyhatta szó nélkül, így hát föltette az első kérdést, ami az eszébe jutott – akkor is, ha az meggondolatlan volt, és esélyeit a porba dönti…
- Milyen kapcsolatot szeretnél… velem? Amennyiben minden tökéletesen alakulna…- tekintett bele a lány szemeibe. Nos, ő lassan belép abba a korba, amikor az ember előnyben részesíti az otthon melegét, a tartós kapcsolatot… túlságosan fárasztó és csömörítő az, ha az ember minden este vagy héten másik bugyiba mászik bele. Ő ennél már kicsit érettebbnek tekinti magát! S kifejezetten büszke arra, hogy ezt így végig tudta gondolni, amikor a lány ennyire csinosan volt felöltözve! Eszméletlenül édes volt, s nem volt könnyű nem rá, vagy a dekoltázsára figyelnie!
- Hová szeretnél menni a vacsora után? Esetleges séta, vagy… valami egyéb program? - mosolygott rá. Nem akarta, hogy Kotomi úgy érezze, ráerőlteti magát, annyira még nem volt elkeseredve. Minden bizonnyal talál majd magának valakit, de jelenleg ilyen téren csak a lány foglalkoztatta ebben a pillanatban. Kedvelte…
- Nos, akkor… mit szólnál hozzá, ha indulnánk? Még előttünk áll az este…- állt fel helyéről a fizetés után és nyújtotta a karját a lánynak. Valamit mindenképpen meg akart tenni még az elbúcsúzás előtt…
Odakint már rég koromsötét volt, és ha nem lettek volna a lámpák, semmit sem láttak volna. Miközben pedig egyre távolabb értek az étteremtől, kezét óvatosan a lányéba fűzte, majd néhány pillanat múlva magához vonva megcsókolta. Számított az utána következő pofonra, leordításra… de amíg tartott, ki akarta élvezni! Utána pedig mosolyogva egyenesedett föl. Szerette volna továbbfolytatni- ötven év mégiscsak ötven év, s ezen idő alatt nem látta szükségét a nők hajkurászására, helyette inkább karrierje kiépítésének szentelte idejét. Mindenesetre az este további alakulása már nem tőle függött, innentől fogva már nem lép többet. Illedelmesen hazakíséri a hölgyeményt, ajtója előtt újra magához vonja egy csók erejéig-, no meg hogy lopva magába igya mámorító illatát, azután pedig következő kérdésével felé forduljon:
- Lenne kedved ezt megismételni?- magától értetődik, hogy nyitva hagyta a kérdést! Carpe Diem, ember! Ha az asszony beinvitálja egy esetleges hancúrozásra, nem fog nemet mondani, hülye lesz! o.O Míg pedig a válaszra várt, a lány hajával kezdett el játszadozni. Nem szívesen adta volna fel a dolgot „közöttük”. Túlságosan is sok pofon és üresség volt már az életében, nem akart elfelejteni valamit, ami kicsit is izgatta. Az ölés már így is csak… egyszerű munka volt a számára, semmi kihívást nem jelentett neki. Azonban egy kialakuló kapcsolat tartóssá, széppé tétele! Mindkét fél számára nagy feladat.

Spoiler:

Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te30150/45000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (30150/45000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 09, 2010 10:58 am

~ Szoknyák, szmokingok, gyertyák - romantikus vacsora ~


Egyfajta sikerként könyveltem el, hogy Narao-kun mosolyából mostanra eltűnt az a zavaró ridegség, ami egész délelőtt jellemezte őt. A mesterkéltségtől mentes, barátságos arckifejezés pedig még jobban ráébresztett arra, hogy a fiú nem csak végtelenül lovagias és figyelmes, hanem ááátkozottul jóképű is *.* Remekül éreztem magam a társaságában, láttam rajta hogy nem csak színleli a figyelmet, mint sok más férfi, hanem tényleg hallja és felfogja amit mondok neki. Jó-jó, egyszer-kétszer tekintete megtalálta a dekoltázsom vonalát, de ő is hímből van, na! >< Az a lényeg, hogy aktívan be tudott kapcsolódni a társalgásba, és nem csak bamba fejjel hallgatta a mondandóm, miközben tök máson járt az esze. Most már ez is fontos volt számomra, pedig cirka öt-hat éve még nem nagyon érdekelt az ilyesmi, és nem is azért álltam szóba a srácokkal, akikkel végül összejöttem, hogy kitárjam nekik a lelkemet. Egészen mást tártam ki nekik, nekem akkor volt a féktelen bulikorszakom, nem pedig most, amikor igazából kéne lennie. Korán érő típus voltam mindig is, amiben nagyban segített az is, hogy nagyobbik lánytestvérként felelősséggel tartoztam valakiért. Mióta lélek vagyok, nem is bonyolódtam erotikus kalandba senkivel sem, pedig gondoltam rá, csak mindig elhessegettem ezeket a gondolatokat, azzal magyarázkodva magamnak, hogy ha erre van energiám, azt fordíthatnám a családom keresésére is. Most viszont más a helyzet, hiszen Watanabe kapitánynak köszönhetően Hitomival ismét együtt lehettem, és ez arra is ráébresztett, hogy mi hiányzik igazán most az életemből: valaki, akiről úgy gondoskodhatok, ahogyan anno róla. Ehhez pedig csak egyetlen út vezetett, egy igazán komoly kapcsolat, nem csak afféle tinis játszadozás, melyben hatalmas szerepet kap az öt-hat évvel ezelőtti legkedvesebb elfoglaltságom szemöldökrángatás Mikor meghallottam, milyen kérdést is szánt nekem, akaratlanul is az jutott eszembe, hogy ő is hasonlóképpen gondolkodik, legalábbis ami a kapcsolat részét illeti. Hangjában óvatosság bujkált... és talán némi reménykedés. Mélyen belenéztem a szemébe, mielőtt belekezdtem a válaszba.
- Már túl vagyok azon a korszakomon, amikor csupán az élvezet kedvéért kezdtem valakivel randizgatni. Most nem ülnék itt, ha jelenleg nem azt gondolnám, hogy el tudom képzelni az életemet... veled...
El se hiszem hogy ilyesmit mondtam o.O Az első randi, és rögtön ilyesmi kerül szóba Surprised Ráadásul még csak ma reggel láttuk először egymást, egy másodpercig se ringathatom magam abba a tévképzetbe, hogy máris megismertem Narao-kunt... de mégis, van egy olyan megérzésem vele kapcsolatban, hogy nem nyúlok mellé, és tényleg egy olyan ember ül velem szemben, akivel ha tényleg összejövünk, és komolyra fordítjuk a szót, akár 20-30 év múlva is magam mellett tudhatom és megbízhatok benne. 20-30... vagy még több, eh, még mindig nem tudok elszakadni az emberi léptéktől való gondolkodástól teljesen.
- Lényegtelen, amíg veled lehetek.
Feleltem mosolyogva a további programot firtató kérdésre. Azt hiszem ezek után már teljesen felesleges kerülgetnem a forró kását, és mindenféle semmitmondó válasz mögé rejtenem a vonzalmamat a férfi iránt. Kétségtelenül megfogott a jelleme, a viselkedése és a külleme is, csupán reménykedni tudtam benne, hogy nem álmodom, és tényleg egy olyan pasival hozott össze a sors, akire tekinthetek nagy Ő-ként is. Mérhetetlenül csalódott lennék, ha a hétköznapi életben teljesen másmilyen lenne, és csupán azért törné így magát, hogy meglegyek neki, és aztán másnap elújságolja a haveroknak, hogy képzeljétek, megdöntöttem a hadnagyomat... Könnyen lehet, hogy nem tudnám visszafogni magam, és nem csupán egy pofon lenne a jutalma, hanem valami értékesebbet vennék célba, rendkívüli fizikai erőmet cseppet sem visszafogva. Történt már hasonló, az a srác a fülét-farkát behúzva menekült előlem ahányszor meglátott az eset után, pedig akkori erőm csak töredéke volt a mostaninak.
Jó társaságban hihetetlenül gyorsan telik az idő, legalábbis a vacsorám szinte pillanatok alatt tűnt el, és már kint is eluralkodott az éjjel, mire az ablakon kipillantva feleszméltem. Sajnáltam, hogy ilyen gyorsan eltelt az idő, de ahogy a fiú is említette, még előttünk állt az este, és nem is szándékoztam véget vetni neki most, hogy az evést befejeztük. A csillagos ég alá kilépve mélyet szippantottam az esti levegőből, és ahogy egyre távolabb kerültünk az étteremtől, úgy erősödött fel a kabócák hangja. Egy kellemes esti sétára számítottam, de legnagyobb meglepetésemre Narao-kun váratlanul magához húzott, és megcsókolt. Annyira meghökkentem a támadáson, hogy hirtelen azt sem tudtam, mitévő legyek. Toljam el magamtól, vagy hagyjam magam? És amíg ezen töprengtem, a dolog mér véget is ért, ugyanolyan váratlanul ahogy indult, én pedig ottmaradtam tanácstalanul, a döbbent arckifejezésemmel bámulva a vigyorgó fiúra. A fene enné meg, még csak azt sem tudom megmondani, hogy ízlett-e! Igazán figyelmeztethetne, mielőtt valami ilyesmire szánja el magát Surprised Persze "felháborodásom" pillanatok alatt elmúlt, ahogy a fiú vágytól izzó szemeibe néztem, és akcióját egy félszeg mosollyal díjaztam, jelezve neki hogy nem bánom, amit tett. Hamarosan már szobám ajtaja előtt álltunk, Narao-kun pedig úgy gondolta, hogy ideje repetázni. És mennyire helyesen tette, hogy így gondolta! Ezúttal már nem ért váratlanul, így visszacsókolhattam lovagomat, alaposan kiélvezve az édes pillanatot.
- Az estét vagy a csókot? - kuncogtam. - Ne is válaszolj, mindkettőre igennel felelek.
Jelentettem ki egy pajkos kacsintás kíséretében, majd a fiú nyakába csimpaszkodtam, hogy ajkaimat ismét az övéire tapaszthassam. Egy korty alkoholt sem ittam ma este, de mégis olyan volt, mintha részeg lettem volna. Elmémbe befurakodott a jól ismert érzés, melynek képtelen voltam megálljt parancsolni, és nem is akartam. Ellenben minél többet akartam ezekből a követelőző ajkakból, melyeket most oly' szenvedélyesen csókoltam, és érezni akartam magamon Narao-kun gyengéd érintését, mellyel korábban magához húzott. Kezeim automatikusan csúsztak a mellkasára, hogy megragadják a ruháját, és lábaim is ösztönösen indultak el befelé, magam után húzva a fiút. A becsapódó ajtó jelezte: innentől kezdve nem volt visszaút, és bár szörnyen sajnáltam, hogy csókunkat meg kell szakítsam egy időre, de összeforradó ajkakkal nem tudtam volna őt abban az élményben részesíteni, amelyet a ruháim levetésének látványa okozhat neki...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 4 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 4 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 EmptyVas. Szept. 12, 2010 7:15 am

/Viselkedési Próba/

Sokkal jobban érzem magam idekint. Már kezdtem unni a bent létet. A vendégek túlságosan is bámulták a viselkedésemet. Miközben kint várakozok, figyelem az utcán elhaladó embereket. Látok néhány szerelmest, akik az egyik padon ülnek és vidáman beszélgetnek, mások sietnek valahova, illetve néhány Shinigami is járkál a környéken. Sajnos semmilyen izgalmas nem történik. Ez aztán az én pechem.
Viszont hamarosan megérkezik Misty, aki egy lepkét mutat. A kapitány hívja, így a közös napunknak itt vége. Szerencsémre még kapok tőle egy puszit, illetve megígéri hogy legközelebb elvihetem a fürdőbe.

- Szia! - köszönök vissza Misty-nek, illetve még integetek is neki.

~ Azt hiszem, lassan készen állok a továbblépésre.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A Kumo Étterem - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-