-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyVas. Jan. 31, 2010 7:56 am

//Viselkedési próba//

Mosolyogva hallgatom végig Mistyt. Miután befejezte a mondandóját pár pillanatig csendben ülök és őt nézem.
- Reméltem is, hogy nem vagy túl jó "kislány"! - az utolsó szót kissé gúnyosan mondom. - Nem is lenne jó ha egy kis szentecske lenne a hadnagyunk. Való igaz, nem egy nőt vártam. Viszont azt elmondhatom, észre vettem hogy itt nem számít a nem és a kor. Láttam már egy kis kölyköt, aki olyan sebességgel harcolt hogy alig tudtam követni a mozdulatait. Én még túl friss hús vagyok, hogy bármilyen következtetést levonjak a többiekről. Már megfigyeltem hogy ki mennyire szimpatikus és az alapján fogok beverődni a bandába. Ami pedig a lustaságomat illeti. Ne aggódj, a változásom arra is ki fog terjedni. Eddig csak úgy elvoltam ezen a helyen, de ezentúl minden más lesz. Elég gyakran rendbe kell majd rakni az edzőtermet, mert ha beindulok, akkor nagy pusztításra lehet számítani. Ezzel én is és a fegyverem is egyet értünk.
Ezután elhallgatok és újra az éttermet fürkészem. Már látom amint a pincérnő ételeket hoz, viszont kicsit csalódok amikor nem a mi adagunkat hozza. Percekbe telik, mire újra feltűnik a nő.
- Remélem az már a mi kajánk lesz! - mosolyodok el. - Nem tudom hogy mi itt a specialitás, de ha nem lesz megfelelő az ízlésemnek akkor nem tudom mit csinálok. Te tudsz valamit erről a hírességről?
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Feb. 02, 2010 5:32 am

//Viselkedési próba//


Jó lány? Max. viccnek mehet ez el. Nálam idegesítőbb embert nagyon ritkán lehet csak találni még itt Soul Society-ben is, ahol pedig fel vannak készülve szinte mindenre. Kezdve a kb. 8 éves hadnagy kisasszonyoktól egészen az idegbeteg kapitányokig. Bár ez utóbbi már ritkábban fordul csak elő, de szerintem még mindig van belőlük. Nevet inkább nem mondok, mert a végén tényleg bebizonyítja, mennyire igazam van. Szerencsére a kapitányomnak jó kis tűrőképessége van, egyenlőre bírja mellettem. Bár nem tudom meddig terjed el a türelme, és inkább kihagynám a nagyjelenetet, amikor a végére ér. Szóval vissza kell majd kicsit vennem. De egyenlőre eszem ágában sincs az osztag tagjait korlátozni, bizonyos határokon belül. Esetleg annyi, hogy büntetésből segíthetnek majd nekem a nem határidős papírmunkák elvégzésében, ha hülyeséget csinálnak. Inkább a sorminta, minthogy nekem kelljen felügyelni valamilyen "önkéntes" tevékenységüket. Közben ideje lenne Omotét is leállítani, mivel elkezdett nagyon magyarázkodni. Kis mosolyomat megint visszaveszem, majd amikor éppen levegőt készül venni, átveszem tőle a mesélő szerepét:
-Arra magamtól is rájöttem a többiek arckifejezéséből, hogy nem lányt vártak. De ez nem zavar különösebben, mivel tényleg nem a legerősebb vagyok. Viszont a meglévő képességeimet alaposan kihasználom, így többé-kevésbé a hiányosságaimat is pótolom. - és ez egyben az egyik legnagyobb gyengém, hiszen ha elérem a felső határokat, többet nem tehetek. Remélem azért erre nem lesz szükségem. - Különben én is ismerek olyan 10 éves kislányt, aki majdnem levert. Volt időm megtanulni, hogy a látszat néha csal. Egy valami azonban biztos: A változást nem lehet erőltetni. A lustaságod engem addig nem fog zavarni, amíg az elvárható minimum megvan. A többit meg elintézem. És szerintem nálam nagyobb rombolást te sem tudsz véghez vinni az edzőtermekben. - elvégre nekem már sikerült eléggé mély árkokat is vágatnom egy osztag edzőpályájára. Szerencse, hogy a kapitány nem volt ügyes a lélekenergia megkülönböztetésében...
Közben pedig már én is felpillantok a pincérnőre, mert végre sorra kerültünk. Két gőzölgő tálat hoz és tesz le elénk, majd egy apró bólintással távozik.
-Én sem tudom, pontosan mi van benne. Az alap több fajta hús fűszerezéssel, de ennél pontosabbat nem tudok mondani. Kóstoljuk meg, és kiderül! Jó étványat! - teszem még hozzá, majd a pálcikákért nyúlok. Bármi is ez, kinézetre elég jó és az illata sem rossz. Remélhetőleg nem fogtam nagyon mellé...
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te7600/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (7600/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:19 am

//Viselkedési próba//

A finom illat teljesen elkápráztat. Ha már ilyen az étel illata, az íze is biztos jó.
- Jó étvágyat neked is!
Ezután elveszem a pálcikámat és megkóstolom a specialitást. Valóban nagyon finom. Amúgy is szeretem a fűszeres ételeket, de ez mindegyiknél jobb, amit valaha ettem.
- Ami azt illeti, a teljesítményem miatt nem kell aggódni. Eddig is megtettem amit a felettesem kért és az elvárásokat is teljesítettem. Legszívesebben elmennék már egy bevetésre, ahol igazából kitombolhatom magam. Olyan unalmas itt az élet, legalább történne már valami.
Beszéd közben folyamatosan tömöm magamba az ételt, ami szerintem nem szép látvány. Viszont ehhez vagyok hozzá szokva. Hallom amint néhány vendég megjegyzi hogy mennyire bunkó vagyok. Különösebben nem foglalkozok velük, inkább nyúlok a következő adagomért és azt is belapátolom a számba.
- Ez valami isteni! - szólalok meg. - Ha ezt tudom hogy itt ilyen finom kaját adnak... - kicsit elhallgatok. - Szerintem itt elég gyakran megfordulok majd. Neked hogy ízlék? - kérdezem Misty-t. - Ha jól veszem észre elég kifinomult az ízlésed. Bocsi hogy úgy eszek mint egy disznó, de én ezt szoktam meg az életemben. Esetleg tervezel valamilyen programot a csapatnak? - váltok hirtelen témát. - Ezt úgy értem, hogy valami kisebb bulit vagy valami hasonlót, ahol jobban össze ismerkednek az új tagok
Vissza az elejére Go down
Yurenai Mistique
6. Osztag
6. Osztag
Yurenai Mistique

nő
Sagittarius Monkey
Hozzászólások száma : 373
Age : 31
Tartózkodási hely : szlovákia
Registration date : 2009. Apr. 14.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 6. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te19800/30000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (19800/30000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyHétf. Feb. 15, 2010 9:35 am

//Viselkedési proba//

Elvettem a pálcikákat és kicsit megkostoltam a hust. Arra számítottam valami édes szosszal lesz leontve, ehelyett egy fuszeres, kicsit csipos ételt kaptam. Kis mosoly csuszott az arcomra, mivel mégiscsak sikerult elsore eltalálnom egy jo kis kaját. Lassan kostolgattam ízíleg, mikozben Omote azt fejtegette, mennyire hiányzik neki egy kuldetés. Meg tudom érteni, nekem is hiányzik. De mostanában nincs tul sok belole, pedig nagyon orulnék egy jo kis kalandnak. Bár olyan eszementhez, mint a karakurai elhagyatott ház, nagyon nincs kedvem. Nem tudom még mindig, hogy pontosan mi is volt ott, de jo kis ereje lehetett, ha sikerult meg az én érzékeimet is megtévesztenie. Talán a legkozelebbire is heteket kell még várnom...
-Valamennyire egyet értek veled, itt tényleg nagyon unalmasak tudnak lenni a dolgok. A kuldetések pedig nem tul gyakran érkeznek, szoval még én sem tudom, mikor lesz a kovetkezo. Bár általában így is az utolsok kozott szerzek rola tudomást... - pedig mostanában már nem kerulom el a pokollepkéket, hiszen nincs mitol félnem. Shoko megérto és nem zavarják a hobortjaim. Milyen fura, miota itt vagyok még nem is részesultem letolásban. Beszéd kozben lassanként én is tuntetem el az ételt, mivel hiába neki volt nagyobb adagja, már most majdnem kevesebb van a tányérján, mint nekem. Eddig mikor beszélt rá néztem, de most már ezzel is felhagytam. Ha nem akarom, hogy miattam kelljen még egy orát itt ulnie, jobb ha, csipkedem magam. Általában eléggé porgos vagyok, de soha nem szerettem gyorsan enni. Hallom, hogy kozben van pár megjegyzés a vendégek részérol, de kulonosebben nem izgat. Bár most tényleg nem jonne rosszul az a hadnagyi karszalag, nagy átlagban viszont tobb kár van belole, mint haszon.
-Nekem is nagyon ízlik. Már értem, miért ide akartam engem mindig beterelni. Szerintem én is gyakrabban fogok itt megfordulni. A viselkedésed miatt nem kell aggodnod. Hozzá vagyok szokva a szélsoségekhez. - nem is tudja, mennyire. - Kifinomult? Hát nem is tudom, szerintem az én ízlésem inkább csak viseli a régi jellemzoket. Joval idosebb vagyok mint te, és számomra pár dolog a multbol természetesen jon. De ez nem azt jelenti, hogy nem szeretek ujítani... - nevetem el a végét, mivel o még nem látta, milyen cuccaim vannak az egyenruhámon kívul. Az biztos, hogy ott zuhanna a foldig az álla, elvégre nem vagyok egy szívbajos fajta. Kozben érdeklodik a terveimrol. Valojában nem gondoltam eddig rá, hogy végre elismerjem mindenki elott, igen, én vagyok az uj hadnagy. De nem ártana, valami csapatépíto buli szeruség, elvégre az emberek kozul még csak nagyon keveset ismerek. - Hát, talán rá tudom venni Shokot, hogy engedélyezzen egyet. Nem is rossz otlet, csak akkor már ossze kéne valamivel kapcsolni, például Halowennal... - mondom, mikozben a fejemben elkezdenek kozvonalazodni mindenféle tervek. Egyik ilyesztobb, mint a másik, de talán tul lehet oket élni...
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te34000/45000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Ápr. 20, 2010 11:10 pm

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--
Ez is eljött. Nem gondoltam volna délelőtt, hogy ilyen hamar elérkezik az este, és már mehetünk is az étterembe. Idegesen igazgatom Haorimat, miután úgy ahogy kivasaltam, hogy szép legyen, meg jól álljon rajtam. Úgy gondoltam, hogy egy kapitánynak nem kell kiöltöznie ahhoz, hogy jól nézzen ki. A kapitányi ruha és haori bármilyen helyzetben alkalmazható, így egy vacsorára is megteszi, ami történetesen Kedvesem szüleivel fog lebonyolódni. Így nézek ki, ahogy vagyok, senki sem köthet bele a ruhámba.
Lassan Mitsu is lekészül, mert neki ugyebár tovább tartanak az ilyen dolgok, mégiscsak nő. Nem tudom, mit szöszmötölhetnek ennyit, de biztos meg van a jó okuk rá, mivel Kedvesem is eltűnt már kb egy órája a fürdőben, "felkészülés" céljából. Akárhogy is, lassan ideje lenne indulni. Kissé feszengek ugyan, de most már biztos vagyok dolgomban, legalábbis biztosabb, mint délelőtt voltam, mivel akkor kissé idegbajos állapotomban talált rám az, aki esetleg engem keresett. Hajamon még igazítok kicsit, mert még mindig nem úgy áll, ahogy kéne. Igazából sosem úgy áll, ahogy kéne, csak ezzel eddig nem nagyon foglalkoztam, de most, hogy vendéglőbe megyek Párommal, nem ártana odafigyelni erre sem. Mással már kész vagyok, borotválkozás is megvolt, így tükörsima arccal vonulok Mitsu szülei elé. Nem tudom, hogy bejön e nekik a borosta, de inkább nem kockáztattam. Igaz is, Mitsu. Még mindig nincs kész, holott lassan indulnunk kéne. Rá is pillantok karórámra, aztán eszembe jut, hogy az ajándékok sem ártanának, így kiszaladok értük a konyhába. Mióta megvettem őket, már átestek egy ráncfelvarráson, így szép, és igényes csomagolásban pompáznak már. Szava se lehet rájuk senkinek. Így én már teljesen lészen állok a dologra, már csak Párom hiányzik és mehetünk is, azonban csak nem jön ki a fürdőből...Türelmetlenül ciccentek egyet, majd leülök az ágy szélére, és elkezdek ujjaimmal malmozni, hogy addig is csináljak valamit. Még egyszer végiggondolom a menetrendet, hogy minden helyesen van e megtervezve, ám semmi hibát nem találok sem magamon, sem máson ,így már tényleg nincs más hátra, csak Mitsu. Őszintén remélem, hogy nem lesz gond. Bár Mitsu azt mondta, hogy nem fognak megenni, mégis kicsit tartok a szüleitől. Elég, ha csak Aiko-chanra gondolok, akivel volt szerencsém találkozni nemrég szóval semmi sem mondd ellent annak, hogy Kedvesem szülei esetleg nem valami vérengző fenevadak. Tovább azonban nem filozofálhatok ezekről a dolgokról, mivel végre csak előkerült Mitsu is. Azért a látványért, ami elém tárult, bőven megérte várni, bár azért kicsit bosszús vagyok, amiért eddig váratott magára.
- Gyönyörű vagy! - lépek oda Kedvesem mellé, majd megcsókolom. - Akkor, indulhatunk is. mondtam mosolyogva, majd előreengedtem az ajtóban, és én is kiléptem utána. Belekaroltam, majd elindultunk Kumo étterem felé.
- Legközelebb siethetnél, így is majdnem elkéstünk. - dorgálom meg kicsit Kedvesem, persze nem gondolom komolyan. Nem tudnék rá haragudni, vagy ha mégis megtörténne, akkor sem sokáig.
Úgy negyed órányi séta után végül megérkezünk az étterem elé. Kissé feszült vagyok ugyan, de egy nagy nyeléssel elintézem a dolgot, majd előzékenyen előreengedem Menyasszonyom. Remélem tudják, hogy eljegyeztem Mitsut, mert lehet nem díjaznák, ha most derülne ki. Asztalt legalább már nem kell foglalni, ugyanis azt délben lefoglaltam már 4 fő részére. Így az asztalt sem kell keresgélni, hisz tudom, hogy merre van, ezért el is indulok Kedvesemmel felé, ahol már ott ültek szülei. Gyomrom egyből öklömnyire zsugorodik, mikor meglátom őket, de most nem szabad bepánikolnom, hisz az első benyomás ér a legtöbbet, minden azon áll vagy bukik.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyHétf. Ápr. 26, 2010 4:21 am

<<Előzmény

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? \\


Szörnyen szégyellte magát, elvégre ugyanaz az osztag ide vagy oda, azért még a nyakába ugrani nem kellett volna. De hát feldobta a hangulatát a fiú ajánlata, rá meg nem jellemző a csendes örömködés. Yaken ugyan nem csinált belőle problémát, legalábbis nyíltan nem azonban így is csak egy csendes igenre futotta Ritsutól, amikor a rangosabb tiszt rákérdezett az indulásra. De mire kiértek a kertből a lány már el is felejtette, hogy mi történt, így boldogan, indiánszökdeléssel közlekedett Yaken mellett a folyosókon és valami bugyuta dallamot dúdolgatott közben.
- Kumo Étterem?
Állt le és fordlt a fiú felé, mikor az megtorpant. Kumo, mint pók vagy mint felhő? Lelki szemei előtt rögtön megjelent egy nyolc lábon álló pókszerű létesítmény, meg egy felhők között lebegő étterem is. A roppant idióta ötleteket heves pislogással és fejrázással igyekezte kiverni a fejéből, biztosan csak egy egyszerű épületről van szó.
- Jól hangzik, mehetünk.
Jelentette ki végül, és máris sarkon fordult, teátrális mozdulatokkal elindulva, hogy aztán két lépés után megálljon a lába a levegőben.
- Anou... és hol van?
Nézett hátra, feje fölött hatalmas képzeletbeli kérdőjelekkel. Szerencsére Yaken tudta hová mennek, legalábbis abból, ahogy felajánlkozott az útmutatásra, Ritsu számára ez jött le. A fiú előrement, így már a lánynak is jóval könnyebb dolga volt, hiszen csak követnie kellett alkalmi partnerét, az meg még neki is ment. Bár arra nagyon figyelt, hogy nehogy lemaradjon, mert annak biztosn eltévedés lett volna a vége. Hamarosan meg is érkeztek az étterem elé. Az épület színei erős megrökönyödést váltottak ki belőle, a sötétkék falak roppantul szokatlanul hatottak. Kicsit félénken lépett be, ha már kívülről ilyen a hely, akkor vajon belül milyen lehet? De a látvány, ami benn várta, sokkal-sokkal szebb volt, mint várta, mondhatni lenyűgözte. Le is gyökerezett a lába az ajtóban.
- Sugoi!!!
Nyilvánította ki tetszését csillogó szemekkel, de ahhoz hogy beljebb is kerüljön, alighanem Yakennek ki kell rántania ebből a csodálatból, mert magától egy darabig biztos nem fog megmozdulni.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptySzer. Ápr. 28, 2010 5:34 am

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? //

Miután Ritsu kinyilvánította, hogy első hallásra tetszik neki az étterem, egy halvány mosoly jelent meg az arcomon.
- Nagyszerű!- nyilvánítottam ki a szokásos nyugodt hangomon, ezt követően tovább indultunk. Bár a lány lendülete nagy volt, az iránnyal nem volt tisztában. Mikor megkérdezte, pontosan merre is kell menni, még egy vigyort ejtettem meg, majd egy laza mozdulattal kinyújtottam jobb kezem mutatóujját a helyes irányba. Persze azon nyomban meg is indultam az épület tartózkodási helye felé. Idő közben én mentem elől, de azért hátra pillantgattam Ritsura, nehogy lemaradjon mögöttem. Utazásunk alatt rengeteg más shinigamit is láttunk, de szerencsére az osztagunk területének elhagyása után már nem hajolgattak úton-útfélen a szolgálatban lévő hölgyek és urak. Bár amikor megtörtént, egy szimpla "Üdv!" kifejezéssel viszonoztam magam részéről az üdvözlést. Minden esetre olyan híres még nem vagyok, hogy Seireitei összes divíziójának területén felismerjenek. Ennek egy részről örültem, más szempontból viszont kicsit elszomorított, hiszen ki ne vágyna elismerésre? Tehát megint ütközött egymással a két érzelmem, de még mindig az elsőt helyeztem előnybe.

Odaérésünkkor Ritsunak leesett az álla, majd egy egyszerű szóval nyilvánította ki tetszését.
- Igaz? Én is teljesen így gondolom.- mosolyodtam el behunyt szemmel.
- Azt rendelsz, amit szeretnél, a vendégem vagy.- nyilvánítottam ki udvariasan, elvégre belém is szorult egy kevés abból a tulajdonságból, amit jó modornak neveznek. Egy szelíd arckifejezéssel nyúltam bele a zsebembe. Egy másodperc eltelte után kikerekedtek a szemeim, s az arcom szép lassan lefehéredett.
~ Azt a rohadt... Otthon hagytam a pénztárcámat.~ gondoltam magamban, miközben egy nagy nyelés után a lányra tekintettem.
~ Most mégis mi a francot fogok csinálni? Ááá, hogy lehettem ekkora barom?! Nem mondhatom neki, hogy "Bocsi, mégsem fizetem ki a kaját...".~ merengtem, ezután az egyik tenyeremmel a homlokomra csaptam. Hát, égett a bőr a pofámról rendesen.
~ Koncentrálj, te idióta!!! Törd azt a tök fejedet!~ szidalmaztam magamat. Végül arra jutottam, addig nem lesz semmi gond, amíg a lány nem jön rá a kínomra. Talán előbbi reakcióimra kissé meglepődött Ritsu.
- Semmi probléma, csak picit megfájdult a fejem. De már jobb!- jelentettem ki, azután elvezettem a hölgyet az egyik asztalhoz.
- Kérlek, foglalj helyet, egy pillanat és visszatérek!- közöltem vele, azután eltrappoltam a recepcióshoz.
- Uram! Nincs pénzem, de szeretnék rendelést leadni két főre.- vettem elő bájos arckifejezésemet.
- Maga hülyének néz?- érdeklődött a fickó, mire elborult agyat tükröző fejjel néztem rá megint.
- Tudja ki vagyok? A 3.Osztag 5.Tisztje.- próbáltam megfenyegetni, mire kinevetett.
- Még a kapitányoknak sem adok ilyen engedélyt.- mondta, én meg lesütöttem a fejemet.
- Kééérem!!! Megteszek akármit.- szólaltam meg, mert nagyon nem volt kedvem besülni Ritsu előtt. Bizonyára rosszul viseltem volna, ha rossz benyomással búcsúzom tőle már a találkozásunk napján.
- Tényleg?- kérdezte egy ördögi vigyor kíséretében a lélek. A következő percben visszasétáltam az asztalhoz, majd a lánnyal szemben helyet foglaltam. Egy mosolyt megejtve magam elé vettem az étlapot.
- Hm... Jól néz ki.- állapítottam meg.
~ Szóval zárás után mosogatni mi? Hát, lehetett volna rosszabb is...~ töprengtem, miközben az ételek közül próbáltam válogatni.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyCsüt. Ápr. 29, 2010 4:44 am

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? \\


Mint mindig amikor valami új helyet látott, most is se lát-se hall állapotba került a sok látnivalótól. Nem csak a falra festett kép, de a nyüzsgő pincérek és a békésen étkező shinigamik is lekötötték a figyelmét. Nem győzött hová nézni, mígnem megakadt a tekintete a fejét fogó, sápadtnak tűnő Yakenen.
- Jól vagy?
Kérdezte kissé aggódva. A fiú persze villámgyorsan megnyugtatta, miközben az egyik üres asztalhoz kísérte a megilletődött lányt. De a tény, hogy sietősen távozott is, nem volt annyira megnyugtató. Tanácstalanul bámult Yaken után, miközben megkerülte az egyik széket, hogy leüljön, de mivel nem figyelt, így természetesen beleakadt a lába az ülőalkalmatosságba és egy hangos csattanás kíséretében látványosan hasra esett, magához vonzva az összes tekintetet a környéken. Szégyenében ott helyben el szeretett volna süllyedni, jó mélyen, a föld alá, de a padló nem volt hajlandó őt beszippantani, így fülig pirulva lassan feltápászkodott, az állát dörzsölve, és mélyen meghajolva kifejezte hasonlóan mély sajnálatát a ma eltúlzott módján, ahogy azt már korábban a magasabbik rangú tiszt megtapasztalhatta. Ritsu villámgyorsan leült és próbált úgy viselkedni, mintha mi sem történt volna, mélyen belemászva a kikészített étlapba. Nem sokkal később Yaken visszatért, a lány pedig a menü feliratú díszesen becsomagolt kartonlap mögül lesett ki rá. Látszólag bármi baja is volt, és bárhol is volt, rendbe jött. Legalábbis nem volt nyoma se a sápadtságnak, és a fejét se fogta. Rövidesen megjött egy pincérlány is, készen állva arra, hogy felvegye a rendelést. Ritsu egy pillantást vetett a fiúra, aki természetesen jelezte, hogy elsőbbséget ad a lánynak, hiszen szorult bele elég jólneveltség. Innentől kezdve mintha kicserélték volna, elegánsan kihúzta magát és minden egyes szava és mozdulata egy valódi nemeshez illő volt, ahogy leadta a rendelését, nem kis meglepetést okozva ezzel a felszolgálónak, aki hirtelen azt sem tudta milyen nyelvezetet használva válaszoljon a vendégnek, aki nem sokkal korábban még elvágódott a földön. Valahogy azért kibökte a megfelelő szavakat és villámgyorsan Yaken felé fordult.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyHétf. Május 03, 2010 3:25 am

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? //

Végre valahára a pincérlány odajött hozzánk, én pedig imádkoztam, nehogy elszólja magát a recepcióssal való megegyezésünk miatt. Természetesen Ritsunak adtam a lehetőséget, hogy rendeljen először. Mélyen elmerülve az étlapban, próbáltam kitalálni, mit szerettem volna enni valójában.
~ Olyan kaja kellene, ami után nem kell sokat mosogatni...~ gondoltam magamban, mialatt fapofát vágva megvakartam az államat. A merengéseimből kibillentett a velem szemben ülő hölgyemény, mikor beszélni kezdett. Szinte azt sem tudtam hová kapjam a fejemet, amint meghallottam a kiegyensúlyozott és nemesi beszédstílust, mellyel nem csupán jó magamat, s a zavarban lévő, rendelésre váró kiszolgálólányt, de a körülöttünk ülőket is lenyűgözte.
~ Nahát... Ez elképesztő volt...~ nyilvánultam meg elmémben, ám azt sem tudtam mivel próbáljam meg a helyére feszíteni a lesett államat. Ekkor rám jutott a választás.
~ Itt az ideje dönteni.~ határoztam el.
- Nos, akkor szerény személyem egy tál Unagi Donburit (Angolnával Takart Rizs) kér.- mondtam egy bólintással megborsozva a leadást. A hölgy pillanatokon belül távozott, viszont látszott rajta, még mindig Ritsu beszédjének hatása alatt állt.
- Ez igazán meggyőző volt.- mosolyodtam rá osztagom tagjára. Nem sokkal később rájöttem, talán túlságosan nagy étvágyam most is bajba sodort, elvégre nem egészen olyan ételre mutattam rá, amely egyszerű lenne. Ám azon a véleményen voltam, miszerint addig szórakozzuk ki magunkat, amíg lehet. Nekem teljesen lényegtelen volt, akármit ettem volna, zárás után mindenképp a konyhában kötöttem volna ki. Egy pillanatra elképzeltem magamat a szokásos unott mimikámmal a mocskos tányérok között. Hát, nem éppen oda illő látványt nyújtottam az biztos.
- Na és, Ritsu! Milyen emberek a szüleid? Van testvéred?- érdeklődtem, hiszen nem szerettem volna, ha csak ülünk, mint a kukák. Az olyan kínos csöndben léteket nagyon utáltam. Érdekelt is a lány rokonsága, elvégre én soha nem ismertem senkit a saját famíliámból. Vajon hogy nézhetett ki anyám és apám? Melyikükre hasonlítok leginkább? Volt fivérem, vagy nővérem is? Rejtély. Még itt, a másvilágon sem kap mindenre választ az ember, amire szeretne. Hiszen olyan rengetegen élnek Seireiteiben és Rukongai körzeteiben egyaránt. Na meg persze ott van még Hueco Mundo is. Egyáltalán nincs rá garancia, hogy nem állok rokonságban egy hollowwal, esetleg egy arrancarral. Furcsa belegondolni az ehhez hasonló dolgokba, valamint kissé félelmetes is. De ugyebár, az emberek mindig attól tartanak a legjobban, amit nem ismernek.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyCsüt. Május 06, 2010 12:13 am

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? \\

Borzasztó fura arcot vágott mind a pincérlány, mind Yaken, legalábbis Ritsu számára. Zavart tekintet, tátott száj, ilyesmik. Míg a fiú leadta a rendelését, végig azon töprengett, hogy mi rosszat mondott vagy csinált. Talán az általa rendelt étel váltotta ki ezt a reakciót? Lehet, hogy nem az első olyan dologra kellett volna ráböknie, amit nem ismert? Pedig a mapo tofunak kifejezetten szimpatikus volt a neve. Esetleg lehat az a baj, hogy nem volt elég udvarias a felszolgálóval, és ez felbosszantotta őt? Dehát Yaken beszédmódjának formalitása elmaradt az övétől... Hm... Megvan! Biztos még túl kicsi ahhoz, hogy ő itt lehessen, de a pincér felismerte és nem mert neki ellentmondani, és már azt tervezgette hogy mit fog mondani a főnökének... vagy valami ilyesmi...
Miközben mindezt végiggondolta, a legkülönfélébb arckifejezések futottak át a lány arcán a kérdő, bizonytalantól kezdve a bűnbánó keresztül a megoldást felismerőig. De végül mégis asztaltársa oldotta meg számára a rejtélyt. Hirtelen nem is tudta hogy reagáljon. Eszébe se jutott, hogy ne a "belévert" nyelvezetet használja, hanem valami egyszerűbbet. Most hirtelen azon kezdett el aggódni, hogy egyáltalán megértette-e a hölgy azt, amit mondott. Még a végén valami mást hoz ki. Igaz, nem valószínű, hogy meg fogja tudni mondani, ha nem azt kapja, amit kért. Tényleg valami olyat kellett volna kérnie, amit ismer is T_T
- Eto... gomennasai! Nem tudok másképp beszélni ebben a helyzetben, elnézést ha nem értetted...
Mentegetőzött elhaló hangon, miközben lehajtotta a fejét. Tény, hogy a neveltetése miatt bizonyos szituációk reflexszerűen kiváltották belőle a nemeshez illő viselkedést. Ez még nem is lett volna akkora baj, ha nincsenek olyan alkalmak is, amik hol kiváltják, hol nem. Ilyen volt például a bemutatkozás is, főleg mióta az osztagban szolgált és többféle rangja is lett hirtelen.
- A szüleim? Anou... miért érdekel?
Nem mondhatni, hogy felkészülten érte a kérdés, és nem is állta meg hogy ne kérdezzen vissza. Persze megint beindult a fantáziája, óhatatlanul is, de gyorsan elhessegette magától a gondolatot, hogy Yakennek valami dolga van velük. Szó szerint, legalábbis a kapálózó mozdulatai erre utaltak.
- Hát, édesapám a jelenlegi családfő, az ő cipőjébe fogok belelépni, ha majd itt lesz a ideje. Ő borzasztó szigorú velem, és mindig megfedd ha valamit nem csinálok jól, de azt szem csak jót akar nekem. Sokat vagyok mellette, mindig azt mondja, hogy figyeljem mit csinál, de nem tudom mire kéne figyelni, amikor csak beszél… Aztán ott van anyukám, akit sajnos nem látok olyan gyakran, mert nem él velünk, a birtokon. De amikor meglátogat minket, mindig elhalmoz szeretettel és gondoskodással.
Mesélte lelkesen, csillogó szemekkel a figyelmes hallgatóságnak bizonyuló fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Május 11, 2010 2:36 am

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? //

Ritsu elnézést kért, pedig szerintem semmiért nem volt rá oka.
- Ugyan már! Inkább örülnöd kellene! Most mind a kettőnket nagyon jó színben tüntettél fel.- súgtam oda neki, miközben jobb tenyeremet felegyenesítve a szám mellé tettem, hogy még véletlenül sem tudják leolvasni a számról, amit mondani szerettem volna. Ekkor egy vigyor jelent meg az arcomon, majd egy halk kuncogásban törtem ki, elvégre nem akartam megzavarni a többi étkezőt egy hangos, illetlen kacajjal. Az én érdeklődésemre ismét egy kérdéssel felet. Erre oldalra fordítottam a szemeimet, valamint egy csöppet lejjebb hajtottam a fejemet.
- Semmi, csak tudod... Én sosem ismertem az enyéimet.- jelentettem végül ki, ám még ekkor is egy halvány mosolyt erőltettem az arcomra, bár abból ki lehetett szűrni, hogy nem a szívemből jött. Talán innen származik az ellenfeleimmel való viselkedésem? Mindig is a saját dühömet akartam levezetni rajtuk? Azt hiszem, ennek is volt valamennyi köze a dolgokhoz. Most pedig itt ült velem szemben ez a lány, aki enyhén szólva jól nevelt volt, valószínűleg szerették a szülei, és megadtak neki sok mindent, amire vágyott. Hiába is tagadtam volna, kissé irigy voltam. Gyűlöltem annak lenni, állandóan elvetettem ezt a rosszindulatú érzést. De nekem senkim, semmim nem volt soha... Az életemben is csak azt a pár másodperc szabadságot mondhattam magaménak, melyre eltávozásom előtt tettem szert. Bár, mostanában kezdett minden jobbra fordulni, hiszen barátokra leltem, akiket mindennél jobban meg fogok becsülni a jövőben is. Ezek után figyelmesen hallgattam a hölgy beszámolóját.
- Tudod, szerintem belőled nagyszerű vezető lesz, mert jó szívű vagy.- jelentettem ki, nem sokkal később, pedig már hozták is az ennivalóinkat. Nagyra nyílt szemekkel néztem rá a saját adagomra, ami ugyan még forrónak tűnt, de az illata már így is elkápráztatott. Rögtön összefutott a nyál a számban.
- Óóóó, ez de jó lesz!- örültem előre is, azután behunyt szemekkel megdörzsöltem a tenyeremet.
- Köszönöm szépen!- mondtam a pincér lánynak, ezt követően szétválasztottam az evőpálcikát.
- Jó étvágyat!- szólaltam fel Ritsura nézve, majd rögtön habzsolni akartam volna, viszont a forró étel megsütötte belülről a számat.
~ Hoppá...~ gondoltam magamban, mialatt kissé vöröses árnyalatot vett a fejem színe, szemeimből pedig egy könnycsepp csordult ki.
~ Ne ordíts! Ne ordíts!...~ ismételgettem magamban, ezt követően egy határozott nyeléssel leküldtem a torkomon a falatot.
- Í-ízletes.- nyögtem ki, majd a következő harapással már kicsit óvatosabb voltam.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te25000/30000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptySzer. Május 12, 2010 10:23 pm

× Jelenés az ősök előtt O.o ×

Ahogy haza értünk, máris indultam a fürdőbe felkészülni, hogy nagyjából időben indulhassunk. Suke folyton azzal izél, hogy túl sokat szórakozok a fürdőben, pedig nem igaz. Szükségem van arra, hogy emberi külsőt kölcsönözzek magamnak, ha megyek valahova. Egyébként is, ő férfi, nem értheti az efféle dolgokat. Nincs hosszú, ráadásul iszonyatosan göndör, vörös haja, amit nagyon nehéz kivasalni. De mivel apus szereti, ha göndör a hajam, így kénytelen vagyok csak simán megszárítani, és hagyni az egészet. Mondjuk nem is nagy baj, mert én is szeretem, ha szanaszét áll a hajam a göndör fürtjeimtől, csak hát ez nem mindig szerencsés.
Némi nézelődés után végül rá jövök, hogy a hajam sehogy se lesz jó, ha nem teszek bele valami bizgentyűt Egyszerűen olyan összevissza, meg göndör az egész, hogy nem jó, így hát el is kezdek kotorászni a kis kosárkámban, amiben kilószámra vannak a különféle hajcsatok és hajgumik, végül kiválasztok egy tökéleteset, ami megy a ruhámhoz is, meg a hajam hoz is.
Kevés szenvedés után a zöld csatocska végül belekerül a hajamba, és boldogan rikít ki vörös hajzuhatagomból. Amint nyugtáztam, hogy így már tökéletes vagyok, máris indultam ki kedvesemhez.
A ruhával már nem kellett sokat szenvednem, hiszen már rajtam volt, tökéletes volt, és csinos voltam. Már csak az a kérdés, hogy a szüleim hogy reagálnak rá. Remélhetőleg, nem fognak sikítófrászt kapni, vagy valami, mert nincs kedvem apussal a negyedik osztaghoz rohanni. Igaz, annyi szerencsénk van, hogy anyus 4. osztagos, és el tudná látni ott helyben, de akkor is… Kicsit gáz lenne, hogy apus kiterülve fekszik a padlón, anyus meg sikítva próbálja rendbe hozni.
- Ühüm, indulhatunk.
Bólintottam vigyorogva. Miután bezártuk az ajtót, indultunk is az étterembe, ahol még nagy valószínűséggel nincsenek ott a szüleim. Hihetetlen, de mindig késnek, akár hova is mennek…
- Most is siettem… Amúgy meg még szerintem nincsenek ott, szóval mi leszünk az elsők.
Mondom kissé morogva. Igenis siettem, annyira, amennyire tudtam. Arról meg én nem tehetek, hogy őméltósága ennyire türelmetlen. >.< Már ideje lenne megszoknia, hogy én sokáig szoktam készülődni.
Kevés séta után végül meg is érkezünk az étteremhez, ahol már van asztalunk foglaltatva. Szerencse, hiszen látszólag elég sokan vannak most. Mondjuk kétlem, hogy ők is pont a szüleikkel vacsoráznak. xD Ahogy követem szerelmem, máris meglepő dolog fogad. Anyus, és apus az asztalnál ülve várakoznak. Hát… hupsz… Lehet, hogy kicsit tényleg sokáig készülődtem? ^^”
- Ööö… Valószínűleg már nagyon szerettek volna veled találkozni, Jegesmackó.
Integetek zavartan szüleimnek, akik válaszként felállnak, és így várnak be minket. Amint megérkezünk, egy hangos sóhaj kíséretében le is dobom magam.
- Apus, anyus, ő itt Suke, a vőlegényem. Suke, ő itt Apus és anyus, a szüleim.
Mutogatok oda vissza, megejtve a bemutatást amilyen gyorsan csak lehet. Apus morogva nyújtja Sukének tepsi méretű kezét, anya meg ugrálva, mint valami idióta próbálja apust idegesíteni szokásához híven. Hihetetlen, hogy EZEK az ÉN szüleim… Néha ha tehetném, letagadnám őket, de hát nem tehetem, hiszen annak ellenére, hogy mennyire zakkantak, szeretem őket.
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te34000/45000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyCsüt. Május 13, 2010 7:57 am

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--

Próbálok fapofával haladni Mitsu mellett az asztalunk felé, ahol már ott várnak minket Kedvesem szülei. Tény, hogy nem látszanak házisárkányoknak, akik rögtön az első pillanatban felfalják a gyanútlan vőlegényt, de a látszat néha csal. Remélem, hogy itt nem. Elég, ha csak azokra a filmekre gondolok, amikben nem egészen jöttek ki "jól" egymással a vőlegények és az apósok. Pontosabban az apósok utálták a vőlegényeket, és mindent latba vetettek azért, hogy elüldözzék szerencsétleneket a menyasszonyuk mellől. Nos, ha valami, ez biztosan nem fog ma megtörténni. Több kell ahhoz egy felbőszült apósjelöltnél, hogy nekem inamba szálljon a bátorságom. Mégis erős késztetést érzek arra, hogy kifussak a világból, de legalábbis az étteremből akkor, mikor meglátom az érintetteket, de már nincs visszaút. Túl kell esni rajta, utána pedig minden jó lesz, és mindenki örülni fog. Kínosan gyorsan fogynak a méterek köztünk és köztük, és mire feleszmélek, azon kapom magam, hogy ott állok fapofával Mitsu szülei előtt. Fanyar mosollyal nyújtom kezem Párom édesapjának, aki valamit morog, miközben cseppet sem kicsi tenyerébe zárja az enyémet. Az egyből világossá válik számomra, hogy kitől örökölte Mitsu azt az elragadó természetét. Főleg olyankor hasonlít az apjára, mikor morcos és morog. Kísérteties a hasonlóság. Nem értem mit mondott, de remélem nem az volt, hogy "Ha hozzányúlsz a lányomhoz, megöllek!" Ezután odafordulok Mitsu édesanyjához is, és jobb híján adok neki két puszit köszöntés gyanánt, majd zavartan mosolyogva hallgatom, ahogy Párom bemutat nekik. Mondhatta volna a teljes nevemet is, mert a Suke csak becenév, és nem hinném, hogy ők így szólítanának, bár nem zavarna, az tény. Azért nem árt, ha a teljes nevemet tudják, plusz a rangomat, mert hát ugye az nagyot nyom a latba, főleg az ilyen eseteknél.
- Üdvözlöm önöket! Watanabe Yuusuke vagyok, a 10. osztag kapitánya, és kedves Lányuk párja. - mutatkozom be illemtudóan, majd átnyújtom nekik a kínosan becsomagolt ajándékokat egy-egy magyarázattal is, hogy mi található benne. Remélem tetszenek nekik az ajándékok. Mitsu leírása szerint Ninomiya Papa imádja a kávékat, így biztos vagyok benne, hogy tetszeni fog neki, Ninomiya Mama pedig csaknem ugyanolyan édesszájú, mint a mellettem álldogáló Lánya, ha nem édesszájúbb. Bár Mitsunál nem hinném, hogy van falánkabb személy a Soul Societyben. Surprised xD
Indítványozom, hogy foglaljunk helyet, majd odaállok Kedvesem mögé, és előzékenyen kihúzom előtte a széken, majd betolom alá, mert én ugyebár mindig ilyen Dzsentlömen voltam vele, és ez ezek után is így marad. Az asztalunk az egyik legjobb helyen van, távol a többitől, egy kis meghitt, csöndes boxban, ahol maximum csak a pincérek zavarhatnak minket, így zavartalanul ismerkedhetünk. Intek is egy pincérnek, hogy hozza az étlapot, mert bizonyára mindenki éhes már, plusz rendelek magunknak egy üveg jó minőségű bort is. Persze, ha valaki mást szeretne inni, természetesen választhat mást is. Én bort fogok inni, úgy döntöttem. Míg a pincér a rendelt frissítőket hozza, Én az étlapot böngészem, hogy mit is kéne enni. Kezd egyfajta kínos csend beállni, szóval átadom egy pillanatra Mitsunak az étlapot, majd az Ősök felé fordulok mosolyogva.
- Igazán kellemes hely. Gyakrabban kéne idejárnunk. Nagyon finom ételeik vannak! - jellemzem a helyet, bár így utólag végiggondolva talán hülyeség volt, mivel Mitsuék jóval régebb óta élnek itt a Seireiteiben, így nyilván jól ismerik már ezt a helyet, de nem hagyhattam ki a dicséretet.
Átfut az agyamon a gondolat, hogy rá kéne gyújtani. Kezem el is indul a zsebem felé, hogy a jó minőségű Djarumomat előszedjem és körbekínáljam vele a jelenlévőket, aztán eszembe jut, hogy mi van, ha közülünk csak én dohányzok? Elég kellemetlen lenne, plusz Mitsu Édesanyja 4. osztagos, szóval miden bizonnyal egészséges módon él, így félúton megáll kezem, és inkább ráfonódik Menyasszonyom derekára.
- Khm...szeretném elmondani, hogy, komoly szándékaim vannak a lányukkal! Szeretem, és bármit képes lennék érte megtenni, szóval nem csak szórakozok vele. - adom elő mondókámat, ezzel is biztosítva Őket afelől, hogy nem azért a bizonyos dologért vagyok vele, majd KEdvesem feje fölött ránézek az étlapra, és mustrálom tovább azon gondolkozva, hogy a sima rántotthúst vagy a sült jécét kéne e választanom. >.>
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Május 18, 2010 6:48 am

- Valóban? Ehhehehe...
Nevetgélt zavartan a tarkóját vakarászva. Most már egészen biztos, hogy Yaken nem látta a kis akrobatamutatványát. A pincérkisasszony zavarához is valószínűleg hozzátett az egymásnak eléggé ellentmondó viselkedés, amit az orra bukás majd az ezt követő udvarias beszéd keltett. Jobb is, hogy a fiú nem tud róla, eddig nagyjából sikerült elkerülnie a szerencsétlen helyzeteket őelőtte. Nem szerette volna, ha látja az ügyetlen oldalát is, bár ez persze nem csak Yakenre vonatkozott, hanem mindenkire. Az arckifejezését látva kicsit elszégyellte magát, amiért ilyen lelkesen és vidáman beszélt a szüleiről, miközben a szemközt ülő tiszt nem is ismerte a saját családját. Elképzelni sem tudta, hogy az milyen lehet, de abban biztos volt, hogy rossz. De gyorsan rájött, hogy nincs is mit szégyellnie, hiszen nyilván azért kérdezte ezt Yaken, mert hallani akarta.
- A-arigatou... ezt még senki sem mondta nekem...
Köszönte meg kissé elpirulva. A pincér közben kihozta mindkettejük ebédjét. A tofu vöröses színű szószban ült, és meglehetősen erős illatot áraszott magából, de kétségtelenül nagyon finomnak nézett ki. Meglepődve tapasztalta, hogy az ételhez nem evőpálcikát, hanem kanalat kapott, de ez őt legkevésbé sem hozta zavarba.
- Itadakimasu!
Szólt, miközben összetette kezét és enyhén meghajolt, majd felvette az evőeszközt és belemerte a tányér tartalmába, egy jó adag szószt és néhány kis darab tofut rátolva. A gőzölgő adagot picit megfújta, jó alaposan megnézte, majd a kanalat a szájába applikálva eltávolította róla az ételt. Szemébe könny szökött, arca pedig kipirult, de nem az örömtől, hanem azért mert borzalmasan égette a nyelvét és a száját a szósz. De mikor a csípős érzés elmúlt, mennyei utóíz vette át a helyét.
- Ez… fantasztikus… - Közölte csillogó szemekkel, miután lenyelte a falatot. - A tiéd is erős?
Érdeklődött, látva a vörös arcot és a könnyes szemeket a fiún, miközben folytatta az előtte lévő adag bekebelezését, ugyanazt a reakciót mutatva minden egyes harapás után. A végére biztos nem marad ép ízlelőbimbó a nyelvén, de ezért az ízért bőven megéri megszenvedni.
- Yakkun, hogy lettél ötödik tiszt? Sokat kellett érte dolgozni?
Kérdezte a fiút. Ő eleve így, tisztként került az osztaghoz, szóval kíváncsi volt rá, hogy ez mással is így történt-e vagy csak szerencsés volt, esetleg más az oka annak, hogy ilyen viszonylag magas rangban kezdhette meg a shinigami pályafutását.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyPént. Május 21, 2010 12:33 pm

// A lustaság vagy a túlbuzgóság az erősebb? //

Ritsun észrevettem egy kicsi megbánást, amikor közöltem vele, hogy nem tudtam kik voltak a visszamenőim, de erről igazán nem ő tehetett. Azt pedig nem várhattam el tőle, hogy kitalálja magától, hiszen ő sem volt gondolatolvasó. Minden esetre utána örömmel láttam, jól esett neki amit kijelentettem, majd ezt meg is köszönte.
- Igazán nincs mit! Azért mondtam, mert így van.- hunytam be a szemeimet egy halvány mosollyal megborsozva a szövegemet. Miután enni kezdtünk, már rendesen belemerültem a kajálásba, emiatt nem is annyira foglalkoztam annak forróságával. Ha már leégett a szájpadlásom, mi értelme lett volna lassabban falni?... Tény, az ételeknek én sem tudtam ellenállni, azt hiszem ez tipikus férfi szokásnak volt mondható. Láttam, egy kicsit a lányt is megviselték az első falatok, ezt követően feltett egy kérdést.
- Igen, valóban nagyon finom. Az enyém igazából csak olyan melegnek bizonyult, hogy alig tudtam lenyelni.- jelentettem ki, nem sokkal később pedig nevetni kezdtem. Viccesnek találtam az egész szituációt.
- Ezt jól kifogtuk, nem?- érdeklődtem, miközben próbáltam fékezni magamat, nehogy rossz véleménnyel legyenek majd rólam az étteremben tartózkodó idegen shinigamik. Minden esetre kellemesen éreztem magamat, ez volt a lényeg.
- Hát, mondhatjuk úgy is.- válaszoltam Ritsunak nagyon egyszerűen. Éreztem, ennél azért kissé bővebb meghatározásokkal kellett volna szolgálnom, tehát folytattam:
- Tudod, az akadémiát követően én is csak olyan voltam, mint a rang nélküli halálistenek. Küldetésekre jártam, legtöbbször járőröző munkákat végeztem az Emberek Világában. Mint már korábban említettem, sokáig tartott, mire a Zanpakutom shikai formájának használatát eltanultam, addig eléggé gyengének számítottam. Persze most sem vagyok az kimondottan erős személyiség, hiszen a nagyobb rangúak mellett eltörpülök. De, ahogy felvettem a kapcsolatot Assei Kazokuval, nagyjából egy átlagos ötödik tiszti erőnlétet tudtam produkálni, ezért kerültem a 3. osztagba. Szóval hálás lehetek az oldalamon lévő fegyvernek, mert nagyon sokat dobott a karrieremen. Bár, én azokban az időkben is elvoltam, amikor még csak átlagos shinigami voltam. Nem úgy gondolok vissza azokra az napokra, mint valamiféle szenvedésre, hanem inkább egyfajta próbatételre. Rengeteg időbe telt, ám végül meglett az eredménye a kemény munkának. Most viszont egyenlőre pihentetem magamat, azt hiszem.
Az előadásom után eszembe jutott valami, amire még különösen kíváncsi voltam a lánnyal kapcsolatban.
- Ritsu, meg tudnád velem osztani, hogy Kaminami mire képes?- kérdeztem, azután figyelmesen vártam a velem szemben ülő hölgy válaszát, közben pedig élveztem az ízeket.
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyVas. Május 23, 2010 9:48 am

// Lustaság kontra túlbuzgóság \\


Yaken kijelentése nem csak azért volt meglepő, mert ilyesmit nem szoktak mondogatni neki, hanem azért is, mert olyan indokot hozott fel a kijelentése megerősítésére, aminek eddigi ismeretei alapján semmi köze nem volt a jó vezetői képességekhez. Őt mindig arra tanították, hogy a jó vezetőnek kell határozottság, amivel a megbízhatóság érzését kelti másokban, türelem, hogy ne hozzon elhamarkodott döntéseket, meggyőzőkészség, amivel előnyös együttműködéseket köt és jó kapcsolatokat épít és szorgalom, nyilvánvaló okokból. Apjában ez mind megvolt, neki azonban még csak a szorgalom adatott meg, feltéve ha valami nem vonta el a figyelmét ^^"
- Yakkun, szerinted miért kell jószívűség ahhoz, hogy valaki jó vezető legyen?
Kérdezte, mert tényleg érdekelte a fiú véleménye. Úgy érezte most valami új dolgot fog tanulni, így erősen koncentrált a tiszt szavaira.

Kétségtelen, hogy nagyon viccesen festhetett a két rákvörös fejű shinigami, még ha, mint az kiderült, eltérő okból is vette fel arcuk a kissé természetellenes színt. Elég volt csak erre gondolni, és a lány is kuncogásban tört ki, amit a szája elé tett kezével próbált leplezni.
- Igen, szerintem is Smile Nekem fogalmam sem volt, mit rendelek, de nagyon finom. Csak ne lenne ennyire csípős ^^" Mondd csak, megkóstolod?
Kacsintott rá Yakenre, majd egy újabb falatot gyömöszölt a szájába, amitől ismét csak könnyes lett a szeme és újra vöröses árnyalatot vett fel az orcája. Aztán idővel, ahogy az ízlelőbimbói elzsibbadtak már nem volt annyira erős a tofu, viszont a mennyei utóízt sem érezte olyan jól, szóval inkább leöblítette a torkát egy fél pohár hideg vízzel. A fiú közben elmesélte hogy minek köszönhetően lett az övé az ötödik tiszt pozíciója.
- Tudod, én miután kijelentettem hogy ebbe az osztagba szeretnék jönni, utána pár nappal közölték velem, hogy én lettem a nyolcadik tiszt. Pedig nem csináltam semmi különöset... Vajon ez miért van?
Töprengett el az asztal egy teljesen véletlenszerű pontjára helyezve a tekintetét.
- Anou... nem érzed úgy, hogy túlságosan függsz a kardodtól? Az akadémián azt tanították, hogy az nem jó.
Emelte fel ismét a fejét néhány pillanat múlva, majd rátért a válaszadásra is.
- Nami-chan víz típusú zanpakuto, egy nagy vízfalat tudok vele irányítani. Nem könnyű használni, kicsit sok mindenre kell figyelni főleg ha több irányból támadok vele. De nagyon erős és sokat segít a tanácsaival, hogy jobban tudjam irányítani. Ha kell, még utasítás nélkül is megvéd.
Mesélt büszkén a fegyveréről. Tény, hogy a hullámok erősségét, sebességét és irányát egyszerre befolyásolni kifejezetten nehéz feladat, de annak ellenére hogy még csak néhány éve gyakorol vele, már egész jól megy neki, és rohamtempóban fejlődik a kettejük együttműködése is.
Vissza az elejére Go down
Sakata Yaken
8. Osztag
8. Osztag
Sakata Yaken

Férfi
Capricorn Rooster
Hozzászólások száma : 77
Age : 30
Tartózkodási hely : Soul Society/Seireitei/8. osztag területe
Registration date : 2009. Dec. 27.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag hadnagya
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te6500/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (6500/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyCsüt. Május 27, 2010 6:47 am

// Lustaság kontra túlbuzgóság //

Miután kijelentettem a véleményemet, Ritsu egy kérdést tett fel, melyre egy halvány mosoly volt a reakcióm.
- Nos, nem túlságosan nagy dolog, amire gondoltam. Csupán néha jobb, ha a szívedre hallgatsz, mintha mindig azt tennéd, amit elvárnak. Olyankor pedig jól jön, ha az embernek helyén van ez!- mutogattam a szívemre. Igen, én tipikusan egy olyan ember voltam idáig, aki csakis a parancsokat teljesítette. Valószínűleg ez a jövőben sem fog nagyon sokat változni, de egy illető, nem is oly rég, megtanított arra, hogy még a szakadék szélén is van remény, amennyiben sosem feledjük el kik vagyunk, és mik a céljaink. Örültem neki, miszerint a lány is jót szórakozott a kijelentésemen, hiszen pont ezen célból sütöttem el a "poént". Normális esetekben nem igazán rendelkeztem hatalmas humorérzékkel, valószínűleg egy ismeretlennel még negyedszer annyit sem beszéltem volna, mint Ritsuval. Boldog voltam, mert mostanában egyre könnyebben sikerült barátságokra szert tennem. Ez a múltban nem igazán ment így, viszont az efféle kapcsolataimat semmi képen sem szerettem volna elveszíteni.
- Én már voltam itt egy párszor, de ilyet még nem ettem.- jelentettem ki egy harapás után, ezt követően a velem szemben ülő hölgy megkínált a saját ételével.
- Szabadna?- kérdeztem vidám arccal, azután belekóstoltam abba az étekbe, melyet nem régen ő rendelt. Csak későn jutott eszembe az a dolog, hogy nem nagyon bírom a csípőset. Ettől nyertem egy igen furcsa árnyalatot, a sok vörös közé egy kis zöld is keveredett.
~ Ó... Miért nem gondolkoztam?~ tettem fel magamnak a kérdést, hiszen ismét előbb járt a szám, mint az agyam. Mostanában ez annyira gyakran fordult elő, szinte már zavaróvá vált számomra. Egy kis ideig magam elé bámultam, próbáltam valami másra terelni a gondolataimat, s nem koncentrálni az ízre. Mellesleg finom volt, csak hát engem hatalmába kerített az erőssége, emiatt alig tudtam kiélvezni. Nagyjából fél perc elteltével kifújtam magamat.
~ Nem jött vissza...~ nyugtattam meg elmémben szerény személyemet.
- Te is kérsz az enyémből?- érdeklődtem. Az már elviselhető volt, lassan a hőmérséklete is lejjebb csökkent, ezért sokkal ehetőbbnek lehetett minősíteni, mint eddig. Ritsu nem nagyon értette miért helyezték ilyen magas rangra.
- Én úgy hallottam, tényleg nagyon tehetséges vagy.- vontam meg a vállamat tanácstalanul, elvégre eme eszmémre már megkísérelt rácáfolni egyszer a lány.
- Biztosan nem véletlenül neveztek ki azon nyomban nyolcadik tisztté.- hangoztattam egyszerű véleményemet a témával kapcsolatban, azután Ritsu feltett egy igen különös kérdést. Ezen még soha nem gondolkoztam el azelőtt. Magam elé kezdtem bambulni, de ekkor ő visszahozott a jelenbe, mivel elkezdte jellemezni a saját fegyverét.
- Értem.- jelentettem ki.
- Visszatérve az érdeklődésedre, lehet, hogy igazad van. Tény, az erőm elég csekély lenne Assei Kazoku nélkül, viszont a shikait félretéve is elég ügyes kombinációkat tudok teremteni a katanámmal és a mágiával. Tudod, nagyon is előnyben részesítem a kidou-kat, szerencsére jó voltam belőle az akadémián is. A kiegyensúlyozottság megtalálása rengeteget segített. Emiatt egyik harcmodort sem részesítem előnyben, hanem ugyanolyan szinten próbálom tartani őket. Azt hiszem ez is lett az egyik oka, a Zanpakutom kidou típusának.- közöltem a lánnyal.
- Igazából te vagy az első olyan shinigami az ismerőseim közül, akinek vízre alapozódnak a képességei.- mondtam, azután tovább folytattam az evészetet.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te25000/30000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyVas. Május 30, 2010 3:18 am

× Jelenés az ősök előtt O.o ×

A találkozás egész jól ment, de ettől függetlenül kezdtem kicsit ideges lenni, még ha nem is látszik rajtam. Kezdtek egyre kíváncsibb lenni, hogy miféle reakciókat vált ki a szüleimből az, hogy Suke a párom, ráadásul ősz, meg kapitány, meg mit tudom én. Jó, mondjuk az, hogy kapitány, talán plusz pont apusnál, anyust meg valószínűleg nem is nagyon érdekli. Azt hiszem… Ha jól ismerem apust, akkor nem fog neki esni kedvesemnek, tekintve hogy kapitány, és apuci sosem tenne olyat, hogy megtámad egy felettest, még ha az nem is közvetlenül a főnöke.
Miután megesett a gyors üdvözlés meg bemutatkozás, letettük magunkat, és megkezdtük a mítinget. Érdekes képet mutathatunk… Apus le sem veszi tekintetét Sukéről, anya pedig mint valami ovis nézelődik, és megjegyzéseket fűz a jelenlévők kinézetéhez. Kezd tiszta bolondok háza lenni az asztalunknál, és én egyre kellemetlenebbül érzem magam. Sejtettem, hogy nem fog minden simán menni, na de hogy ennyire a rossz oldalukat mutassák.
- Mi lenne, ha rendelnénk? Éhes vagyok…
Mondom kissé zavarban, majd intek a pincérnek, hogy hozzon néhány étlapot. Igazából most nem is vagyok annyira éhes, csak talán evés közben majd egyszerűbb lesz beszélgetni. Meg az se árt, ha kicsit leitatom apust. Akkor legalább lehet vele beszélni…
- Ha akár csak egy alkalommal is megsérti bármivel, és tudomást szerzek róla, nagyon mérges leszek, kedves kapitány úr.
Morogja apus még mindig Jegesmackót figyelve. Lehet, hogy félre ismertem apust, és miattam akár meg is támadná Sukét? O.o U-u-u-ugye nem fogjaa?! Ha mégis, nagyon morc leszek rá, és kitartóan ápolnám Sukét, amíg fel nem épül. *.*
Apus, anyus bohóckodását megelégelve hangosan felnyög, majd meg is jegyzi, hogy elege van anyus ovis viselkedéséből:
- Airi, viselkedj már úgy, mint egy felnőtt, ne pedig úgy, mint valami fogyatékos tökkelütött, aki még életében nem járt étteremben.
Na igen… ilyen, amikor drága egyetlen apucim bepöccen és ráförmed anyusra, aki nyelvet nyújtva vágja be a durcit. Szörnyű, hogy ilyen agresszív, és nem érti meg, hogy nem kéne így viselkednie, főleg nem anyussal. Gonosz, gonosz apus. >.< Ráadásul most még le is járatnak Suke előtt, pedig ezt nem kéne, mert így szívem fagylaltjának egyetlen szem eprecskéje (xD) a végén elmenekül, és soha többet nem akar majd rólam hallani. Annyira utálom, hogy ennyire bolond a családom, de ettől függetlenül még szeretem őket, csak lehetnének kicsit másabbak. Picit… normálisabbak.
- Bocsi…
Suttogom elpirulva szerelmemnek, miközben nyomok egy vigasztaló puszit az arcára. Remélem nem sikerült még ennyivel elkergetni…
Lassacskán az étlap is megérkezik, egy pincérrel. Mondjuk ez logikus, hiszen az étlapok nem rohangálnak csak úgy az éttermekben, hogy „Hé, megnézel? Rendelhetnél magadnak valami zabálni valót, ha már betoltad a pofád!”. Jézusom, milyen beteg étlapok lennének már O.o
Az étlapot böngészve, máris megakad a szemem a gyümölcslevesen, így azt rendelek egy adagot magamnak, valamint vörösboros kacsát. Szeretem a nyugati kajákat, és még tiszta szerencse, hogy itt is vannak ilyenek.
- Te mit kérsz, szívem?
Bújok Sukéhez, amint végzek a rendeléssel, s vele együtt olvasgatom az étlapot, melyen finomabbnál finomabb kaják vannak. Legszívesebben mindet megrendelném, de valószínűleg nem lenne rá elég a fizetésem. T_T
- Kapitány, kapitány! Mióta vagy kapitány?
Teszi fel anya a szerinte tökéletes kérdést. Kezemet a szám elé téve próbálom rejtegetni a széles vigyoromat. Most már sokkal inkább azért vigyorgok, mert tetszik a helyzet, nem pedig azért, mert ideges vagyok. Vicces ez az egész… Nem hittem volna, hogy egyszer ilyen is lesz…
Vissza az elejére Go down
Watanabe Yuusuke
10. Osztag
10. Osztag
Watanabe Yuusuke

Férfi
Hozzászólások száma : 404
Tartózkodási hely : Otthon a családommal
Registration date : 2009. Jul. 09.
Hírnév : 23

Karakterinformáció
Rang: 10. osztag kapitánya | A Daitenshi tagja
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te34000/45000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (34000/45000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyVas. Május 30, 2010 11:47 pm

-->Jelenés az ősök előtt O.o<--

A bemutatkozás, ha nem is fényesen, de azért végbement. Kapitányként megszoktam, hogy mindenki rám figyel az osztagon belül, de azért az eléggé zavar, hogy Mitsu Apusa le se veszi rólam a szemét, és folyamatosan fixíroz, szúrós tekintettel. Azért próbálok természetesen viselkedni a szituációhoz képest, de cseppet sincs egyszerű dolgom. Azért úgy láttam, hogy az ajándékoknak örültek, vagyis Ninomiya Mamának a felcsillanó szemei az aprek láttán arra engedtek következtetni, hogy tetszik neki az ajándék. Ninomiya Papáról nem tudok nyilatkozni, ugyanolyan fapofával vette át az egzotikus kávét, mint amivel azóta is néz rám. Kezem Mitsu derekán időzik, s ezt valószínűleg Mitsu apja is észrevette, mert egyszer csak megszólal, minden kedvességet mellőzve, és szembesít a ténnyel, hogy ha megsértem Kedvesem valamivel, rövid távon ki fog herélni. Bár nem nem így szó szerint mondta, azért vettem a lapot, mivel elég egyértelmű volt.
- Nyugodjon meg, eszem ágában sincs bármivel is megsérteni Mitsukot. - nyugatom meg a lehető legmagabiztosabban a Férfit, majd nyomok egy cuppanós puszit Kedvesem arcára. Még az gondolatot is nevetségesnek tartom, hogy Én valamivel is megsértsem Mitsut. Ez egyszerűen elképzelhetetlen és nevetséges. Csúnyán se tudok ránézni, nem hogy megsérteni. O.o xD
Miután ezt egy többé-kevésbé elégedett fújtatással tudomásul vette a dolgot, a feleségének rendre intésével kezd el foglalkozni. Kissé meghökkenve nézem a jelenetet, de aztán napirendre térek a dolgok fölött. Valószínűleg a Ninomiya családban ez mindennapos.
- Nincs miért bocsánatot kérned, hiszen a szüleid ettől még. - mondom csendesen Mitsunak, majd átkarolom. Az étlapokat közben kihozták, és mindenki elmélyül a különböző menükben. Én személy szerint a rántott hússal szemeztek jóideje már, szóval mikor újra az asztalunk felé jön a pincér, leintem, és leadom neki a rendelésem, majd szép sorban mindenki így tesz. Visszaadom az étlapokat is, és az legfelső étlapra rácsúsztatok egy ropogós bankjegyet, ezzel is jelezve neki azt, hogy a mi rendelésünket teljesítsék leghamarabb. A pincér srác láthatólag veszi a lapot, és egyből előveszi legkedvesebb hangnemét, majd elviharzik a konyha felé. Teljesen meg vagyok magammal elégedve, kézben tartom a dolgokat..egyelőre. xD
- Rántott húst hasábburgonyával. Megkívántam valahol most. És te? - mosolygok Mitsura majd megcsiklandozom az oldalát. Remélem ez nem tartozik a "megsértés" kategóriába Apusánál. Amúgy is, a vak is láthatja, hogy oda vagyunk egymásért, és szeretem a lányukat, szóval nem hinném, hogy sokáig morculna még, majd kaja után megenyhül és vacsora végére már együtt nevetünk egymás viccein.
Aztán hirtelen felkapom fejem, mert nagy meglepetésemre Ninomiya Mama szólít meg egy igazán érdekes kérdéssel. Hirtelen magam sem tudom, mennyi ideje vagyok kapitány, de jobban utánaszámolva azért kiderül.
- Körülbelül 2 éve, hölgyem. Nemsokkal azután léptettek elő kapitánnyá, hogy megismerkedtem Mitsuval. - válaszolok a kérdésére mosolyogva. Mennyi minden történt azóta! Nemrág még egy magányos 3. tisztecske voltam a 13. osztagnál, most meg már a 10. osztag kapitánya, gyönyörű Menyasszonyával az oldalán. Ilyen kis idő alatt is mennyit változhat az ember. megkomolyodtam, megerősödtem, egyszóval jobb vagyok, mint néhány éve, mégpedig sokkal jobb, és sokkal erősebb. Viszont most éhes vagyok, és a rendelt kaja még sehol. Kissé türelmetlenül fordulok a konyha fele, de nem látok be, hogy épp mit csinálnak. Remélem hamarosan kihozzák a menüket, mert nem a semmiért adtam plusz pénzt a pincérnek. Kezd megint nagy csend telepedni az asztalunkra, így jobb híján feldobok egy kérdést Mitsu Apjának, hátha rokonszenvesebb leszek neki.
- És mondja csak, mi újság a 1. osztagnál? Mostanában nem voltam arrafelé. Bár a 4.-nél sem. - teszem fel a kérdést, majd kortyolok egyet a boromból. Közben végre valahára megjelenik a pincér a kajákkal is, s így, hogy hamarosan teli lesz a bendőnk, kellemesebb lehet az este is.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te25000/30000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (25000/30000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Jún. 08, 2010 10:40 pm

× Jelenés az ősök előtt O.o ×

Viszonylag értelmesen sikerült eltölteni a vacsit, bár apus elég érdekesen viselkedett Sukével, anyussal meg csak úgy, mint általában. Komolyan, néha tényleg szégyellem, hogy ők a szüleim, de nem tudok vele mit csinálni. Mondjuk arra büszke vagyok, hogy ilyen tökéletes embernek adtak életet, mint amilyen én magam vagyok. Jó, tudom… kicsit egoista megjegyzés volt, de ha egy tökéletes férfinek, csak egy tökéletes nő lehet a párja. Suke pedig részemről több is, mint tökéletes. Keresve se találhattam volna jobb párt magamnak, mint az én egyetlen cukormázas Nyuszitappancsom.
Vigyorogva hallgattam, ahogy szívszerelmem arról beszél, mióta is kapitány. Kellemes volt visszaemlékezni arra a napra, amikor találkoztunk. Szó szerint belerohantam a folyosón, miközben a hugicámat kerestem. Szerencsére nem vettem rá magam, mint valami önjelölt pankrátor, ketrecharcot imitálva a folyosón, amiért útban volt. Oké, persze leüvöltöttem a fejét, de akkor is. Szerintem ott, és abban a pillanatban valamiféle változás indult meg bennem.
Gondolataimból Suke kérdése rántott vissza a valóságba. Kerek szemmel néztem Sukére, amiért volt olyan bátor, hogy apus osztagáról kérdez. Anyus szeret róla beszélni, de apus folyton csak morog, meg motyog.
- A 11. osztagnál minden rendben, csak még nem szoktunk hozzá a kapitányhoz.
Morogja, miközben türelmetlenül dobol ujjaival az asztal lapján. A pincér is lassan megérkezik a rendelt kajákkal, és amint megkapjuk én máris nekiesek a sajátomnak. Fincsi, fincsi kacsa. *.*
- Hát… nem sok új történt a 4. osztagban… Bár behoztak néhány napja egy emberkét, mert a küldetésen elvesztette a lábát. Szegényt tökre sajnáltam, de ő nem adta jelét annak, hogy bánkódna amiatt, hogy féllábú lett. Bár igaz, hogy úgyis vissza tudjuk növeszteni szerencsétlen végtagját, de hát akkor is…
Kezdi el hadarni anyus a mondandóját, miközben szürcsölgeti a levesét. Jézusom, hogy mennyit képes beszélni. Ha nekem kéne állandó jelleggel dumálnom, belepusztulnék. Én bezzeg halkan nyammogok a finom vörösboros kacsámon, közben pedig Suke tányérjából is el-ellopkodok néhány falat hasábburgonyát. Talán apustól örököltem azt, hogy keveset beszélek. Mert ő aztán tényleg tud hallgatni. Csak azt tud. Vagy meg veszekedni, bár ez azt hiszem nálunk normális. Vagy hülye valaki, vagy meg üvölt, mint aki nem normális. Azt hiszem, nekem mindkettőből kijutott egy kevés… Lassacskán az vacsi végére érünk, bár én egyáltalán nem érzem úgy, hogy olyan hű, de szuper lett volna. Azt hittem, hogy apus barátságosabb lesz Sukével, ha már az ő mókuskája párjáról van szó, de úgy néz ki tévedtem.
- Ööö… Lassan ideje lenne elindulni. Még van egy kis dolgunk.
Mondom mosolyogva apuséknak, majd felpattanok az asztaltól, és felrángatom kedvesemet is. Apushoz és anyushoz lépve mindkettőjüknek adok egy-egy puszit, majd megköszönöm, hogy eljöttek.
Apus morcosan Sukéhez ballagott, miután letudott engem, kezet nyújtott.
- Örülök, hogy megismerhettelek, de tartsa magát ahhoz, amit mondtam. Ja, és kössz a kávét.
Morogta fenyegetően, miközben megveregette a vállát. Ezután jött anyus, aki szabály szerűen egy gyönyörű nyakba vetődést hajtott végre. Megpuszilta Sukét, majd jó alaposan megölelgette.
- Vigyázz, Mitsura, oksi? Akihiro még képes és betartja az ígéretét. Jujj, mellesleg köszike az epret. Majd hazafelé betolom őket >.<
Facepalmolva vártam Sukét, amíg letudja a szülőinváziót. Szegényt hogy sajnáltam most, de komolyan… Nem lettem volna a helyében, de ez van… Ezt is le kellett tudni, és letudtuk, vagyis már mehettünk is haza, hogy kipihenjük magunkat ez után a fárasztó este után…
Vissza az elejére Go down
Kagami Ritsu
10. Osztag
10. Osztag
Kagami Ritsu

nő
Pisces Rat
Hozzászólások száma : 105
Age : 28
Tartózkodási hely : Kagami-birtok vagy 10. osztag
Registration date : 2010. Mar. 06.
Hírnév : 13

Karakterinformáció
Rang: 6. tiszt | A Kagami-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te14000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (14000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyPént. Jún. 18, 2010 3:16 am

// Lustaság kontra túlbuzgóság \\


Elhűlve hallgatta Yaken magyarázatát, és legjobb tudása szerint igyekezett megjegyezni azt, elvégre ilyen bölcsességet se mondtak neki még sokan, és olyan tanácsnak hangzott, amit érdemes megfogadni. Nem csalták meg az ösztönei, amikor azt gondolta hogy valami okos dolgot fog hallani, csak el ne felejtse. Talán fel is kéne írnia, kár hogy nincsen nála papír meg toll. Emlékezett rá hogy az akadémián volt egy lány, aki mindig mindent felírt egy kis noteszbe a tanórákon kívül is. Igaz ő nem idézeteket vésett fel magának, ha jól rémlett neki. De annyira kedves és barátságos volt hozzá, ráadásul onnan is emlékezetes maradt számára az a rövidke év, amit egy évfolyamon töltöttek, hogy ő azon kevesek közé tartozott, akit képtelen volt pusztakezes harcban legyőzni az edzéseken. Minden egyes próbálkozására volt valami válasza, úgy érezte egyszerűen lehetetlen rést találni a védelmén. Később kezdte az akadémiát, mint ő és hamarabb is végzett, szerette volna tudni hogy mi van most azzal a lánnyal.
Beleegyezően bólintott Yaken arra vonatkozó kérdésére, miszerint tényleg megkóstolhatja-e a tofut és kíváncsian várta, hogy miféle reakciót fog kiváltani a fiúból az erős íz. Hát, remélte hogy az ő arca nem ilyen furcsa, rendellenes színezetet vett fel amikor először megkóstolta, mert eléggé aggasztó volt Yaken külseje.
- Anou… jól vagy?
Kérdezte immár nem először a lélegzetét is visszatartó halálistent. De úgy tűnt, komolyabb sérülések nélkül túlérte a sokkot, amit az étel okozott, ahogy ő is, és hamarosan ő is felajánlotta a lehetőséget, hogy megkóstolhassa a másik fél által rendelt ebédet.
- Itadakimasu!
Köszönte meg, miután rábólintott az ajánlatra és a fiú megkínálta, majd szájába helyezte a pálcika által közrefogott darabot. Igazából nem találta különösen érdekesnek az unadon ízét, de rossznak se volt rossz, így egy mosollyal viszonozta Yaken kedvességét.
- De én tényleg nem… úgy értem melyik tehetség okozott állandóan felfordulást az akadémián?
Ellenkezett ismételten. Hiába számított a jók közé például fegyver nélkül, azért kiemelkedően képzett nem volt benne, és hiába létesített rendkívül gyorsan kapcsolatot Kaminamival, az nem jelenti azt, hogy tehetséges lenne. Legalábbis ha csak bizonyos dolgokban erős, akkor nem számíthat tehetségesnek. A fiú ezzel próbált a miértre választ találni, de ez nem lehetett az oka. Szóval… ettől nem lett okosabb.
- Úgy tudom, nem valami gyakori elem.
Jegyezte meg, speciel még ő sem látott mást víz alapú lélekölővel, de ha talál valakit, azzal biztosan össze fog barátkozni, legalábbis megpróbálkozik vele. Úgy érezte, a közös elemű zanpakuto egyben egyfajta kapcsolatot is kell hogy jelentsen a lelkek között, hiszen a lélekölő a shinigami lelkéből születik, és ha hasonló a kard típusa, akkor a lelkeknek is hasonlóaknak kellene lennie. Ezen töprengve étkezett tovább, küzdve az erős szósszal, mígnem csak azt vette észre, hogy már nincs mit a kanalára tennie. Ám gondolataiba befurakodott egy furcsa érzés is, egy ismerős érzés… mintha valamit elfelejtett volna. Biztos nem az osztagnál, mert különben nem indult volna el megkeresni a kertet, ha még valamit csinálnia kellett volna ott. A fejét vakarászva próbálta eszébe juttatni, hogy mit felejtett el, de ez a módszer nem segített. Talán az lenne a legjobb, ha hazamenne, elvégre ha nem az osztagnál van dolga, akkor bizonyára otthon.
- Eto… nagyon köszönöm a meghívást Yakkun. Nagyon jól éreztem magam. De… azt hiszem valamit elfelejtettem, és lehet hogy fontos, úgyhogy most… mennem kell. Gomennasai.
Vakarászta kissé idegesen a tarkóját, elég kényelmetlenül érezte magát amiatt is, hogy ilyen hirtelen kell távoznia, és amiatt is, hogy fogalma sincsen, miért. Köhintett egyet, majd felállt és meghajolt.
- Még egyszer köszönöm, még biztos találkozunk, ha máshol nem, akkor az osztag edzésén. Ja mata ne ^^
Köszönt el, majd nagyon odafigyelve arra, hogy be ne akadjon a lába az asztalba vagy a székekbe, kisietett az étteremből, majd némi bizonytalankodás után elindult abba az irányba amerre a birtokot sejtette.

//Köszi a játékot ^^//
Vissza az elejére Go down
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyVas. Jún. 20, 2010 8:50 pm

[°|Kaja Kennel°|]

Szerencsére Ken tudta, hogy merre van az étterem ezért nem kellett órákig szerencsétlenkedni a belvárosban. Az ismerősök csak bámultak, hogy a főkapitánnyal lófrálok és azon is nagyot néztek, hogy én hadnagy vagyok. Volt, aki meghajolt előttünk, de volt olyan, aki csak intett, sőt volt olyan is, aki még ránk se nézett.
- Egyébként Retasu, megtudhatnám, hogy mi vezérelt éppen a belvárosba?- Kérdezte Ken. Észrevettem, hogy tegez, de ez a tegezés se volt e legjobb, mert én nem szeretem a Retasut inkább a Re-chant. Amint válaszolni akartam neki láttam, hogy megfejelte az étterem tábláját. Épp, hogy vissza tudtam tartani a röhögésem, mert úgy fordult vissza mintha egy embert akarna megverni.
- Ken. Maradhatunk inkább a Re-channal? Nem nagyon szeretem a Retasut. A kérdésére a válaszom: Unatkoztam az osztag területén így elindultam egy kis bulit keresni. - Adtam meg a választ majd benyitottam az étterembe. Szemeim tágra nyíltak a látványtól. Nem is tudtam, hogy van egy ilyen szép étterem egész Soul Societyben. Körbenéztem és egy üres asztalt kerestem. Elég sokáig tartott ugyanis majdnem, hogy dugig volt. Az asztalunk egy sötét kis sarokban helyezkedett el. Nagy léptekkel elindultam az asztal felé, hogy én érjek oda hamarabb és nem más.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 6:15 am

Miután a hagyományos ismerkedéstől(Tábla, ez itt Ken, Ken, ez itt Tábla) eltérően megismerkedtem az étterem táblájával, Re-chan válaszolt.
-Ken. Maradhatunk inkább a Re-channal? Nem nagyon szeretem a Retasut. A kérdésére a válaszom: Unatkoztam az osztag területén így elindultam egy kis bulit keresni.-micsoda véletlen...Bementünk az étterembe, Re-chant beengedtem magam előtt, és beléptünk a szinte emberekkel dugig tömött étterembe. Végül találtunk egy üres asztalt, és Retasu gyorsan odasietett, nehogy más ellopja előlünk a helyet, mert akkor valószínűleg a földről zabálhattunk volna. Éppen hátranéztem, mikor jött volna kifelé egy pincér a konyhából, és a tekintetünk összetalálkozott pár másodpercre, ő meg úgy viharzott vissza, mintha lidércek kergetnék. Valószínűleg bement letenni a tányérját, mert mire megint kijött, már nem láttam a kezében semmit. Ártatlanul magam elé néztem, mintha én nem csináltam volna semmit..Miért? Csináltam valamit?
-Mit hozhatok az uraknak?-kérdezte illedelmesen, én meg a pincér tudta nélkül megrántottam felfelé a szemöldököm Re-channak és idióta vigyort vágtam mellé köbö két másodpercig, hogy lássa, jól szórakozok az ilyen helyzeteken. Fiatal vagyok és komolytalan. Én elmondtam, hogy egy tányér, forró leves mellé egy sült halat kérek, mindegy, hogy milyet.
-Na, és te mit kérsz, Re-chan?-kérdeztem, és mikor az öreg pincér felírta a rendelésem, Retasu felé fordult.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Hitoshi Retasu
8. Osztag
8. Osztag
Hitoshi Retasu

Férfi
Hozzászólások száma : 66
Registration date : 2009. Nov. 18.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 4. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te5000/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (5000/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 8:58 pm

Miután elfoglaltuk jól megérdemelt helyünket és eleget röhögtem magamban Ken tábla fejelésén megjelent egy pincér és felvette a rendelésünket. Arra nem figyeltem oda, hogy Ken, mit kér, de én annyit szerencsétlenkedtem, hogy csak, na. Elő szőr nem tudtam mit egyek aztán mindent mondtam, amit tudtam aztán azokat visszavontam. Tudtam, hogy a pincér hülyének néz, de az is tudtam, hogy nem mer beszólni, mert, látja rajtam, hogy a 11. osztag tagja vagyok és a 11. osztag nem a legnyugisabb osztag. Még tíz percig szarakodtam azzal a kibaszott kajával mikor végre megtaláltam azt, amit kerestem.
- Kérnék szépen egy csípős levest majd a második legyen majd valami tésztás. – Mondtam majd egy mosollyal jeleztem, hogy elhúzhatja a belét és beadhatja a rendelést a konyhába ugyanis kibaszott éhes voltam. Miután elment leesett, hogy kicsit megvárakoztattam csórókámat, de az a dolga, hogy várjon, míg a vendég elmondja a kívánságát így nem éreztem semmi megbánást. Körbenéztem és láttam, hogy egy középkorú férfi engem bámul. Nem nagyon szeretem, hogy ha valaki nagyon feltűnően bámul így odaszóltam neki.
- Csukd be a csipást és fordulj vissza a kajád felé. – nem akartam káromkodni, mert az még jobban felszínre hozta volna a 11. osztagot, de hát istenem, ha egyszer ragadós az agresszió abba az osztagban mit tegyek? Ez ellen nem lehet gyógyszert szedni maximum nyugtató, hogy lenyugodjak, mikor felidegesítenek. Mivel porzott a torkom úgy döntöttem, hogy hozok valami kis löttyöt, amivel olthatom/olthatjuk szomjunkat. Felálltam az asztaltól és elment keresni egy pincért. Hosszas keresgélés után találtam egyet és leadtam a rendelést a sakeból. Gyorsan visszasiettem az asztalunkhoz és leültem.
-Remélem nem baj, hogy rendeltem egy kis sakét neked is.-Mondtam Ken felé fordulva majd elkezdtem kémlelni a pincért, aki majd hozza az itókánkat.
Vissza az elejére Go down
http://hellhousefrpg.forumotion.net
Ken Aruya
Shinigami
Shinigami
Ken Aruya

Férfi
Virgo Rat
Hozzászólások száma : 183
Age : 27
Tartózkodási hely : Szabolcsveresmart
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Ex-shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
A Kumo Étterem - Page 3 Cl0te13300/15000A Kumo Étterem - Page 3 29y5sib  (13300/15000)

A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 EmptyKedd Jún. 22, 2010 2:17 am

Retasu hosszas dadogás, kajafelsorolás majd azoknak a visszavonása után elmondta, hogy egy csípős levest meg valamilyen tésztás kaját kér. Én meg hülye létemre elfelejtettem, hogy én is csípőset kérek. Azzal jeleztem, hogy egyik kezemet végighúztam a nagy bamba pofámon. Mire a kezem leért a szemem alá, és láttam, hogy mi van előttem, pontosabban, hogy mi nincs előttem, nagyon megijedtem. RE-CHAN ELTŰNT! Elteleportált, vagy elvitték az UFO-k! Körbenéztem, és akkor láttam, hogy egy pincérrel beszélget, ami elég megnyugtató volt.
-Remélem nem baj, hogy rendeltem egy kis sakét neked is.
-Dehogy baj, köszi szépen!-most vettem csak szemügyre jobban az asztalunkat. Csípős szósz pont nem volt rajta.
-Na, egy perc bocsánat!-azzal elindultam a konyha felé. Éreztem, hogy figyelnek páran. Benyitottam a konyhába, és szóltam, hogy ha lehet, akkor valami csípős löttyöt vagy valamit tegyenek az én levesembe is. Erőltetett mosollyal bólintottak, én pedig szemét mosollyal visszamentem az asztalhoz. Leültem, rá 2 percre hozták a sakénkat. Ittam egy kortyot, majd én törtem meg a csendet.
-ÉS mi újság a 11. osztagnál?-mire a kérdés végére értem, már a kajánkat is kihozták. A leves jól gőzölgött, ez pedig arra ösztönzött, hogy fújjam meg, mielőtt egyáltalán a szám közelébe tenném.
Vissza az elejére Go down
http://www.dragonballfree.mlap.hu
Ajánlott tartalom




A Kumo Étterem - Page 3 _
TémanyitásTárgy: Re: A Kumo Étterem   A Kumo Étterem - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Kumo Étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke :: Város-