-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Gyakorlótér és dojo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te68000/100000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 7:50 am

Gyakorlótér és dojo - Page 4 Njk

Egy igazán egyszerű megmozdulással sikeresen kiiktatod a klónt, s még a Byakurayt is sikerül elkerülnöd. Monológodra büszkén bólogat, elevenen csillogó szemeiben látod, hogy megszívleli tanácsodat, és a következő ilyen alkalomkor már egy idézéssel fog előállni. Jó lesz, ha vigyázol magadra! Könnyedén hárítja csapásaidat, azonban utolsó erőteljes támadásod meglepi. Kivédi ugyan, de a baljában tartott Zanpakutuo a magasba repül, miközben Te máris elindítod a Shakkahoudat. Míg Ő szemével követi a katana röppályáját, addig a vörös energiasugár veszélyes közelségbe kerül. Nem látván más kiutat ebből a szorult helyzetből, hangosan elkiáltja magát.

- Kiseru, Seisenkumo! (Szőj, Keresztespók!) - a parancsszó élesen csattan, hatására a levegőben lévő fegyver rögtön irányt vált, és visszatér a hölgyeményhez. A kardok gyors átalakuláson mennek keresztül, azután maga elé rántja őket, majd egy X-alakot képezve velük hárítja a Kidout. Kisebb robbanás kíséretében csapódik be a lövedék, s a füst eltakarja a lányt. Ám hamarosan felszáll a felhő, így újra megpillanthatod Hinomét. Érzékeled, hogy lélekenergiája is megemelkedett kissé, habár nem kimagaslóan. Viszont egy újonchoz képest igen impozáns erőnövekedés figyelhető meg. A vörös láng megpörkölte az egyenruháját, melyet most több helyen is égett lyukak tarkítanak. Azonban a felületi sérüléseken kívül nem látszik, hogy nagyobb baja lenne. Pihegve huppan hátsójára, ezzel egy újabb szünetet iktatva be a küzdelembe.

- Ez szép volt, Kanzaki-kun! - szólít meg nevetve. - Hirtelen nem is tudtam mit csináljak... Muszáj volt előhívnom a Shikait, másképp asszem jobban fájt volna a dolog. Valahova elcsámborgott a koncentrációm, vagy én nem t'om.

Fejezi be sután mondatát, majd el is pirul egy kicsit. Gyorsan felpattan, aztán lehunyt szemmel koncentrál néhány másodpercig. Mikor sötétkék íriszei ismét láthatóvá válnak, már elhatározottság csillog bennük. Sebesen shunpora kapcsol, s máris előtted jelenik meg. Ekkor furcsa alakú Zanpakutuoja meglepő dolgot produkál. A pengék forogni kezdenek a gömb alakú „tartóban", ezzel még veszélyesebbé téve a fegyvert. Szúrásokkal próbál megsebezni, hisz' ezzel az eszközzel szép kis lyukat tudna fúrni beléd. Ezen kívül az egyfolytában forgó kardélt nem olyan könnyű védeni, mint mozdulatlan társait.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Miyanaga Kyousuke
Vaizard
Vaizard
Miyanaga Kyousuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 48
Age : 114
Registration date : 2009. Oct. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te11200/15000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (11200/15000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 10:05 am

Kanzaki Noboru

Amíg ő a kidouval van elfoglalva, fújok egy nagyot. Hallom a shikai parancsot, ami korántsem hangzik jól. Valahogy nem rajongok a pókokért. Alaposan szemügyre veszem a lányt, amíg a földön piheg. Kardjai tökéletesen illeszkednek a karjára, garantáltan nem fogom kiverni a kezéből a zanpakutóját, bármivel is próbálkozom. A stabil fogáson túl, ami nagyobb erejű támadásokat tesz lehetővé, nem tudok mást felfedezni. Egyelőre. Szavai széles vigyort csalnak az arcomra.
- Ne emészd magad, pont az volt a lényege a támadásomnak, hogy megzavarjam a koncentrációd.
Hangomban nem együttérzés, inkább lesajnálás hallatszik. Elkapott a harc heve, ilyenkor nem tudom kontrollálni a viselkedésem. Hinome feláll és egy pár pillanatra behunyja a szemét. Mikor újra kinyitja, olyan érzésem támad, mintha egy másik lány nézne rám. Pajkos, vidám tekintet helyett mély akaratot látok.
- Hoppá. - dünnyögöm magam elé, ahogy védekezésre emelem a kardom. A következő pillanatban, már előttem terem és egy nagyon furcsa hang üti meg a fülemet. Ahogy lenézek a fegyverére, felfedezem a hang forrását. Hinome felém szúr, én pedig a meglepetéstől tágra nyílt szemekkel rántom a támadás elé a kardom, és félreütöm a lány zanpakutóját. Azonban a vad forgás kellemetlen mellékhatásaként az én fegyverem se arra mozdul amerre én szeretném és kibillent az egyensúlyomból. Már érkezik is a következő szúrás, de jó neki, hogy két kardja van! Pánikszerűen rántom vissza a téves röppályáról Kinetamit, így ugyan sikerrel hárítok ismét, de nem tudom megtartani a kezemben a markolatot, és a fegyverem kirepül a tenyeremből, míg én oldalra vágódva a földön kötök ki.
- Hoppá. - nyilvánítom ki nemtetszésemet ezúttal kicsit hangosabban. De ezzel még nincs vége, újabb szúrás tart felém, mely elől az utolsó pillanatban tudok csak elgurulni, még így is megsebez a forgó penge a jobb vállamon. Szerencsére Hinome megáll, így van időm felpattanni. Egy pillantást vetek a vállamra, nem néz ki a seb túl fényesen, de szerencsére nem komoly, pedig lehetett volna az is.
- Tch... meglehetősen lendületes akció volt, drága hölgyem. Nem gondolt még arra, hogy fegyvertelen ellenfelet nem támadunk?
Szólok oda indulatosan, noha tudom hogy csak a lendület vitte a lányt. Közben odasétálok a földön heverő kardomhoz, és lábammal a markolat alá nyúlok, felemelve a levegőbe az eszközt. A repülő kardot a bal kezemmel elkapom, pörgetni kezdem, miközben növelni kezdem a reiatsum és megigazítom a szemüvegem.
- Ha te komolyan veszed, akkor ideje nekem is így tennem.
Megállítom a pörgést, és a magasba tartom a zanpakutóm.
- Yaku, Kinetami!
A kard hegyéből vakító fény szökik elő, teljesen beterítve a környéket. Meglehetősen látványos jelenség egy külső szemlélő részére, ha valaki ebbe belenéz, garantáltan nem fog látni néhány percig. Nekem nincs ilyen gondom, elsötétedő szemüvegem elnyeli a fény nagy részét, így ha nem is tökéletesen, de látok. Normál esetben támadnék, ami szinte garantált sebesülés az ellenfélnek, de edzés lévén megvárom amíg a világosság kihuny két-három másodperc elteltével, és Hinome szeme ismét hozzászokik a normális fényviszonyokhoz. Kardom kiszélesedett és kiegyenesedett, a penge közepén egy kicsiny üreget fedezhet fel az alapos megfigyelő. Magabiztosan elmosolyodom, és táncba hívom a lányt mutatóujjammal.


A hozzászólást Aoyama Yui összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 16, 2010 3:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te68000/100000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 05, 2009 8:34 pm

Gyakorlótér és dojo - Page 4 Njk

Mikor a forgó penge megsebez, Hinome kicsit veszít lendületéből, majd rémülten szökken hátra. Egyértelműen - erre Te is rájöttél - a lendület hajtotta, nem akart valóban sérülést okozni. Ám támadó hangvételű kérdésed hallatán ismét felszívja magát. Arca kipirul az indulattól, s kezeit a csípőre téve indulna feléd, ha eme akcióját nem akadályoznák a kezén lévő Zanpakutuok. Néhány hangos fújtatás után közönyös kifejezésbe rendeződnek arcvonásai. Felveszi szokásos védekező testtartását, s csak ezután kezd bele a válaszadásba.

- Most hogy mondja, megfordult a fejemben... - csendül hangja, és fura módon visszatér a magázódáshoz. - Csak gondoltam a harcmezőn se állnának meg az ellenségeink, s mivel ez egy edzés, megpróbáltam egy kis valóságtartalmat is belevinni. Maga is nagyon jól tudja, milyen a harcmező, nemde, 4. tiszt-uraság?

Gúnyos éllel ejti ki az utolsó szót, ezzel is foltozgatva sérült önbecsülését. Habár provokációd egyértelmű, s az idősebbek biztos nem vennék magukra, ám Ő tapasztalatlansága miatt másképp reagál. Szemei elé kapja karját, hogy a tündöklő fény ne vakítsa el teljesen. Viszont még így is jó pár másodpercbe kerül, míg kitisztul a kép. Hívogató mozdulatodra készségesen indul meg feléd, forgó pengéivel egyetemben. A szúrásokat azonban felváltják a vágások. Az ütések ereje, s a forgómozgás ismét tévútra csalhatja kardodat. Csapás csapást követ, bár ezekből hiányzik a lendület. Valamire készül a lány, csak még erőt kell gyűjtenie hozzá. Egy függőleges csapást követően felugrik, aztán elkiáltja magát.

- Tamago no Kumo!* - szólítja Shikaija egyik képességét. Mustár-sárga színű, apró fénygömbök tucatját zúdítja rád mindkét fegyveréből. Ahogy a tojások a földbe csapódnak, ragacsos nedvet bocsájtanak ki magukból. Fürgén shunpozva próbálsz meg kitérni előlük, ám az egyik gömb mégis eltalálja a vádlid. Hirtelen mintha kissé megcsapolták volna a reiatsudat, ezért rémülten tekintesz az előbb említett testrészedre. Ahol a fénylabda becsapódott, most egy nagyobb élénksárga pók foglal helyet. Nem vár sokat, rögtön támadásba lendül, s csáprágóit fürgén csattogtatva vetődik a nyakad felé. Mivel anatómiailag nem különbözik az egyszerű pókoktól, így az acél megfelelő ellenszert jelenthet ellene. Azonban vigyáznod kell, hisz' ha még többször sikerül eltalálnia a lánynak, akkor komoly lélekenergia veszteség léphet fel. Hinome eközben feszülten figyel, hogyha pókjai eldurvulnának, még meg tudja állítani őket.

*A pók tojásai.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Miyanaga Kyousuke
Vaizard
Vaizard
Miyanaga Kyousuke

Férfi
Scorpio Rooster
Hozzászólások száma : 48
Age : 114
Registration date : 2009. Oct. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang:
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te11200/15000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (11200/15000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyPént. Nov. 06, 2009 10:24 am

Kanzaki Noboru

A támadásait még mindig nehezemre esik védeni, de lassan hozzászokom a forgó penge okozta eltéréshez, és ebben segítségemre van, hogy a szélesebb kard nehezebben csúszik le a másik pengéről. Szikrák pattannak szerte széjjel minden alkalommal, ahogy összeérnek a zanpakutók. Érzem, hogy vágásai nem 100%-osak, mintha csak megérezte volna, hogy nem érdemes teljes erővel nekem rontani. Türelmetlenül nézegetem a markolat tövét, de hiába. Időközben én is vissza-visszaszúrok, de a két katanával nem okoz neki gondot kivédeni a csapásaim.

Hirtelen felugrik, és kardjaiból számtalan fénygömb repül ki. A földbe csapódó gömbök láttán arra számítok, hogy a bennük lévő anyag ragacsos, így inkább csak kerülgetem őket és nem vágok beléjük, nehogy használhatatlanná tegye a fegyverem. De nem vagyok elég gyors, az egyik eltalálja a lábam. Hirtelen elgyengülök egy kicsit.
~Kuso... elszívja a reiatsum... - állapítom meg, majd ahogy lenézek egy sárga pókot pillantok meg, ami egyből felém ugrik. Kardommal felfelé csapok, így sikerül kettészelnem a támadómat, mielőtt elérné a nyakam. A további találatokat elkerülendő a felém tartó fénygömbökre kidout lövöldözök, ami úgy tűnik sikeresen semlegesíti őket. Alig észrevehetően elmosolyodom, ahogy eszembe jut valami, és egy gyenge shakkahout indítok a lány felé úgy álcázva, hogy az egyik gömbjét célzom. Az ötlet azonban elvonja a koncentrációm, így újabb pók keletkezik rajtam, ezúttal a karomon. Ugrik, én ezúttal lehajolok előle, majd ahogy átrepül a fejem felett utána lendítem a kardot és elpusztítom. Örömmel veszem észre, hogy a markolat tövében a találat hatására felvillan az én szeretett sárga kijelzőm. Futás közben kinyújtom a karom, Hinome felé célzok, mint egy pisztollyal és egy apró reiatsu-impulzussal elsütöm. A kard közepén lévő lyukból egy rendkívül gyors apró energianyaláb lő ki. Kicsi a bors, de erős, hiszen az eddigi összes vágása és a két pók reiatsujának 60%-át gyűjtöttem össze és lőttem ki egyben az egészet.


A hozzászólást Aoyama Yui összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 16, 2010 3:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te68000/100000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (68000/100000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Nov. 07, 2009 2:52 am

Gyakorlótér és dojo - Page 4 Njk

Kiválóan helytállsz a pókokkal szemben, s még ellentámadásra is futja. Az energiagömb átszáguld a tojások között, azután Hinome mellkasának csapódik. A lány kissé megtántorodik, majd kardjai hirtelen visszaváltoznak eredeti állapotukba. Ennyi ideig még sose tartotta fent a Shikait, így ez most teljesen leszívta a reiatsuját. Fáradtan esik a földre, aztán nagy nehezen felül. Óvatosan tapogatja a találat helyszínét, szerencsére nincs nagyobb baja. A Zanpakutuodban elraktározott lélekenergia nem volt elég ahhoz, hogy nagyobb galibát csináljon. Ekkor csúszik félre az edzőkomplexum ajtaja, s Katai hadnagy szigorú képe tűnik fel mögüle.

- Örülnénk, ha csatlakozna az osztag edzéséhez, Ougon kisasszony! - csattan bosszús hangja, ezt követően elemi erővel zárja be a gyenge ajtót. A faszerkezet jól láthatóan meghasad pár helyen, ám ez nem különös a 8. osztag területén, hisz' a kapitány és a hadnagy szóváltásai gyakran végződnek ajtócsapkodással.

- Ajaj... - szólal meg halkan a lány és kapkodva összeszedi lehullott fegyvereit. Megpróbálja rendbe hozni megviselt egyenruháját, nem sok sikerrel. - Köszönöm a rögtönzött edzést, Kanzaki-kun! Remélem még látjuk egymást!

Hangjába ismét visszatér a vidámság, s egy meghajlást követően az edzőterembe rohan. Magadra hagy kavargó gondolataiddal. Furcsa egy hölgyemény, annyi szent! Megcsóválod a fejed, azután Te is távozol a 8. osztag területéről. Kevés az esélye, hogy újra találkoztok, de ugye a Sors útjai kifürkészhetetlenek.

//Nos, ezzel lezártnak tekintem a harcot. Very Happy Még válaszolj egyet ide, utána javaslom keresd fel Nagano Taichuo-t a 7. osztagi irodájában. Wink //
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te6500/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (6500/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyPént. Május 28, 2010 2:55 am

\/ Egy kis gyakorlás – Aion & Morita \/

Nemrégiben régi ismerősöm Meiun Aion felkeresett, hogy ha volna kedvem, akkor majd valamikor a közeljövőben megejthetnénk egy gyakorlást. Még az akadémiáról ismerős a neve, osztálytársak voltunk. Elég csendes és nyugodt személyiség, általában. De ha egyszer eldurran az agya, na, akkor kő-kövön nem marad a környékén az biztos. Így belegondolva, lehet annyira nem jó ötlet vele harcolni, mert a végén még túlontúl is komolyan fogja venni a mi kis gyakorlásunkat és egy karral leszek kevesebb. Ha nem felejtem el, akkor emlékeztetem is, rá, mert ha lehet, szeretnék egy darabban maradni. Mondjuk, azért én se vagyok olyan gyenge és igazándiból sokkal erősebb nem lehet nálam mivel egyszerre végeztünk és olyan sok idő még azért nem telt el. Na és most hogy akadt némi szabad időm felkeresem Aiont. Mondjuk jól fog jönni ez a kis gyakorlás neki is meg nekem is és egy kis mozgás meg sebek sose ártanak. El is kezdtem keresni, körbe érdeklődtem az osztagban, hátha tudja valaki, szerencsére a körülbelül huszadik ember már tudta, hogy merre keressem. A dojoban van. Hát akkor indulás. Pár perc könnyed séta után meg is érkeztem. Elhúztam az ajtót és beléptem, egyből meg is pillantottam Aiont, eléggé feltűnő jelenség ezzel a hajjal meg a vörös szemeivel. Éppen egy másik emberrel harcolt, szóval leültem a szóba szélénél, hogy ne legyek útban. Elég hamar ”végzett” az ellenfelével, úgy tíz perc alatt. Gondoltam, akkor most itt az alkalom, hogy üdvözöljem.
- Szevasz. Jöttem egy kicsit edzeni, ha nem gond. Te már úgy is benne vagy. – nyújtottam felé a kezemet egy kézfogásra és néztem körül kicsinyelve a helyet.
- Szerintem, menjünk inkább ki a gyakorló térre, nem örülnék neki, hogy ha teljesen leamortizálnánk ezt a szép dojot. – válaszától függően cselekszem. Maradhatunk bent is, bár jobban örülnék a kültéri harcnak. Ha megvan a választott hely megállok tőle úgy 4-5 méterre és nyújtózkodok kicsit. Nem árt meg egy kis bemelegítés. Muszáj, nehogy meghúzzam valamim. Ha ezzel végeztem előveszem a Zanpakutom és alapállásba helyezkedek várva a reakcióra.
Vissza az elejére Go down
Meiun Aion
8. Osztag
8. Osztag
Meiun Aion

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Soul Sosiety
Registration date : 2010. Mar. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te5000/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Május 29, 2010 4:21 am

\/ Egy kis gyakorlás – Morita & Aion \/

Már órák óta voltam a belső világomban. Nem tudtam csak úgy otthagyni a kardom szellemét. Úgy döntöttem elindulok a szokásos több órás edzésemre. Minden nap besétáltam a dojoba, minden szem rám szegeződött. Néhány Shinigami azonnal elindult a kijárat felé. Én felsóhajtottam. Végignéztem rajtuk. Voltak páran, akik megragadták a kardjaikat. Én felhúztam a ruhám ujjait.
-Napot!- Motyogtam. Egy ismeretlen halálisten is volt ott. Elmosolyodtam, és kihívtam. A társai hevesen rázták a fejüket. De szerencsére az ismeretlen belement a harcba. Előhúzta a kardját, majd felém vágott. Egyszerűen léptem el előle. Majd a következő elől is. A sebességem sokkal nagyobb volt, mint az ellenfelemé. Valaki belépett az ajtón. Ránéztem, közben elkerültem egy szúrást. Elmosolyodtam, mert egy ismerős volt az. Még az iskolában találkoztunk. Hatalmas szája volt néha. És persze az ereje, mely igen kíváncsivá tett. Hallottam, hogy ő is egy igen erős Hollow ellen harcolt a vizsgáján. Láttam, hogy leül, és engem figyel. Meguntam az ellenfelem. Elkaptam a karját, és erőszakosan kicsavartam. Kirántottam a lábát, és a torkára tettem a talpam, bár nem nehezedtem rá. Otthagytam. Hozzám lépett az egykori osztálytársam.
-Hello, valóban kicsit megdolgoztam a kezdőket-, mondtam egy vállrándítással. A kéznyújtására régi szokásom szerint mélyen meghajoltam. Fura szokásnak tartották, de sosem szerettem a harcon kívüli érintkezést.
-Egyetértek, a gyakorlótér tökéletes lenne számomra is!- Válaszoltam kissé túl mereven.- Szeretem ezt a dojot, de már ismernek… Ritka, hogy kiállnak ellenem! Nem megfélemlíteni akarlak, vagy magam dicsérni, csak ezért ritkábban látják, amint harcolok…
Kiértünk, és felálltunk egymással szembe. Én végeztem egy kis Kyokushin bemelegítést. Morita előhúzta a kardját. Én elmosolyodtam.
-Ha így szeretnéd!- Motyogtam, de nem nyúltam a kardomért. Ki akartam próbálni milyen gyors is a régi iskolatársam. Villám gyorsan előtte teremtem, egy egyszerű gyenge mellkas ütést indítottam felé. Utána könnyedén elforogtam jobbra, és incselkedve elindítottam a második ütésem, mely valószínűleg a bordáit érheti el. Miután a támadásom végéhez értem hátraugrottam, és a kezeimen átfordulva talpra érkeztem. Egyszerű próba volt. Rá akartam jönni milyen a közelharcban. Némán és komolyan vártam mit tesz…
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te6500/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (6500/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyVas. Május 30, 2010 11:42 pm

\/ Egy kis gyakorlás – Aion & Morita \/

Jaj, tényleg, teljesen ki is ment a fejemből, hogy Aion nem ráz, senkivel se kezet csak hajlong furcsa szokás volt, de akkor már én is inkább meghajoltam. Szerencsére a gyakorlóteret választotta, és amíg kifelé mentünk elmesélte, hogy itt már nem szívesen látott vendég mivel általában mindenki rövidtávon, a földön végzi kék, zöld foltokkal. Mondjuk a foltokat és még egyéb vágási sebeket én is belekalkuláltam a harcunkba, de azt hogy a földön végezzem azt nem. Amikor kiértünk mind a ketten bemelegítettünk. Én kardot rántottam erre ő elmosolyodott valamit mondott is, de nem értettem túl halk volt. Nem is szórakozott sokáig előttem termet és bevitt egy mellkas ütést és utána jobbról próbált megütni azt már sikeresen hárítottam. A közelharc amúgy se az erősségem a puszta kezes harc meg már annyira se ment. Miután hárítottam a második támadását vissza szökkent a helyére.
- Ha lehet, akkor próbáld meg kicsit komolyabbra venni a szitut. – mondtam neki. Most az én köröm jött el, támadni fogok, de csak a kard lapjával abban az esetben, hogy ha még mindig nem ránt kardot, de mégis kezébe akadna, akkor viszont marad a kard éle. Két kisebb lépést tettem meg felé a harmadikat meg már shunpoval. A baloldalánál voltam lesújtottam három-négy alkalommal valahol a mellkasát célozva. Ha nála volt a kardja és nem sikerült valamelyik támadásomat hárítania, akkor csak egy kisebb vágással lett gazdagabb. Azonban ha nem volt nála kard, akkor csak a lapjával ütöttem, mert hát fegyvertelen ellenfelet nem szívesen vagdosnék, össze vissza inkább csak provokálom és kék, zöld foltokat okozok, neki hátha végre komolyan veszi az edzésünket. De ha még mindig nem sikerült meggyőznöm, hogy kardot rántson, akkor hátrébb ugrok és jöhet egy kidou.
- Hadou 04: Byakurai – hangzottak el a szavak és egy kisebb kék villám hagyta el a mutató ujjam hegyét, ami egyenesen Aion jobb válla felé vette az irányt. Ha esetleg eltalálja, az se okozhat neki semmi komolyabb sérülést max egy kicsit súrolja. Ezzel én be is fejeztem a támadásaim sorát és vártam a reakciókat.
Vissza az elejére Go down
Meiun Aion
8. Osztag
8. Osztag
Meiun Aion

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Soul Sosiety
Registration date : 2010. Mar. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te5000/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyHétf. Május 31, 2010 6:27 am

\/ Egy kis gyakorlás – Morita & Aion \/

-Komolyabban…- Súgtam, és az öklöm megfeszült. Már régen nem vágták így a képembe, hogy rosszul harcolok. Hirtelen megindult az adrenalin termelésem. De vettem egy mély levegőt, és a kardom markolatára néztem.
~Nem úgy értette, és amúgy is, ő tényleg erősnek tűnik…~ Gondoltam.
~Kérlek Aion, használj engem! Mutasd meg, mire vagyunk képesek!~ Súgta a fülembe negédes hangján a Zanpakutoum. Tudtam, hogy még túl korai előrántanom. Tudtam, hogy képes leszek kitartani puszta kézzel is. Persze, csak az első támadásáig hittem így. Elém shumpozott. Lesújtott rám, és én megéreztem az alkaromon csattanó fémet. A második, és harmadik ütést is félretoltam, ám az utána következőbe direkt belemozdultam. Szándékosan belerántottam a csuklómat a pengébe. A tenyerem alsó része vértől lett mocskos. Láttam a mozdulatait, és megéreztem az erejüket, de egyben dühössé váltam. Csak simogatott. Még anno volt ilyen ellenfelem, azóta ő meggondolja mit, és hogyan lép ellenem.
-Kétszínűség, Morita a neved…- Mondtam félhangosan, miközben elhajoltam az utolsó vágás elől.- Azt hiszed merő öröm, hogy nem boríthatok lángba mindent? De és kétszáz évig képeztem magam a pusztakezes harcra. Ám előtte őstehetségnek hittek a kendoban is… Hát, ha így kívánod, komolyabban veszem!
Felém lőtt egy cikázó kék villámot, amit én nem szándékoztam elkerülni. Eltalált, ezzel feltépve a ruhám, és kissé a húsom is. Felnyúltam, és leszakítottam öltözékem ujjait. Eldobtam őket, majd megropogtattam az ujjaim.
-Ide figyelj, ha kell a csontomban álljon meg a pengéd, de nyugodtan vágj meg!- Szóltam, és a véres tenyerem a nadrágomba töröltem. Reméltem, hogy képes megtenni arra, amit kértem. Felsóhajtottam, és éreztem, hogy a testem elönti az adrenalin. Behajtottam a jobb lábam térdét. Előre vetődtem, és mint a legtöbb alakalommal fölösleges mozdulatot nem ejtettem. A jobb kezemmel azonnal ütést indítottam Morita karja felé, de mielőtt elérhette volna, hátra vágódtam, és egy söprő mozdulatot tettem a lábammal, reméltem kibillentem az egyensúlyából. Nem várhattam, így a jobb kezemen lendülve felpattantam. Nem várhattam az ellenfelemre, megsoroztam a hasát. Egy íves fejrúgással próbálkoztam, majd a vállán átfordulva megérkeztem pár lépéssel mögé. Akkor előre lendültem, és fél térden állva előhúztam a kardom. Lihegés nélkül néztem őt. Lassan felálltam, és leporoltam a hátam. Még mindig az erőm egy részét használtam csak, ám már gyorsabban mozdultam, és erősebb ütéseket mértem rá. A kardomra néztem, és belegondoltam, hogy használnom kell. A csodálatos pengém be kell szennyeznem, és talán meg is sérülhet. Megráztam a fejem, éppen harcoltam, ezért nem mélázgathattam. Az ellenfelemre néztem…
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te6500/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (6500/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Jún. 12, 2010 12:12 pm

\/ Egy kis gyakorlás – Aion & Morita \/

Eddig is tudtam, hogy van némi beütése, de ez azért már túlzás. Direkt belemozdulni a támadásomba. Semmi értelmét nem láttam ennek a tettének. Csupa vér lett a keze és az utána következett kidou elől se tért ki. Szerencsére úgy céloztam, hogy csak súrolja, belegondolni is rossz, hogy mi lett volna akkor, hogy ha a fejére vagy a szívére célzok esetleg valami más létfontosságú szervére. Igen rövid ”gyakorlás” lett volna.
- Ch, kétszínűség?... Amúgy meg nem véletlenül ajánlottam fel a kinti terepet. Épp azért, hogy mind a ketten szabadjára tudjuk engedni az erőnket és ne kelljen semmire se ügyelnünk nehogy kárt tegyünk benne.
Letépte a ruha ujjait beletörölte a vért a nadrágjába és közölte velem, hogy én se fogjam vissza magam.
- Rajtam ne múljon, de akkor te se tégy másképp! – közöltem vele a tényállást. Azonban töprengeni nem is volt időm, mert azonnal támadásba lendült. Először valahol a felsőtestemet akarta megütni, de mielőtt elért volna dobott egy hátast és ki akarta rúgni a lábamat hátha felbukok és könnyű célpontot jelentek számára. Gyorsabb volt most, mint előzőleg azonban már én is felkészültebben vártam a támadását így sikeresen kikerültem egy nagyobbféle ugrással. Ezek után felpattant és a gyomromat vette célba. Szépen meg is sorozta jó pár be is talált. Fájdalmas volt, de semmi komoly. Utána a fejemet akarta lerúgni a helyéről, ami igen csak csúnya lett volna ezért kénytelen voltam kitérni előle. Ennek érdekében pár lépésnyire hátrébb löktem magamat és így ne mért el azonban a szele megcsapta az arcomat. Utána átfordult a vállamon és nem messze tőlem ért földet fél térden. Még mindig nem hajlandó kardot rántani, ám legyen, kicsikarom belőle. Először megpróbálom sima támadásokkal, de ha akkor se megy, akkor kénytelen leszek shikait használni.
Nos, elérkezett az én köröm. De ezúttal a kard élét fogom használni. Elé shunpoztam és több vágást irányítottam a mellkasa felé. Ezek után elugrottam tőle és jöhet egy kidou. Kinyújtottam a jobb karomat, ballal megfogtam a csuklóm és a következő hangzott el.
- Hadou 31: Shakkahou. – a lábára céloztam remélve, hogy felugrik és akkor egy lefelé irányuló támadással megvágom. Azonban ha kitért a kidoum elől akkor gyors shunpo elé megpróbáltam gyomorszájon szúrni. Miután ezzel a kis akciómmal végeztem hátra ugrok és várom, hogy mire készül az ellenfelem…
Vissza az elejére Go down
Meiun Aion
8. Osztag
8. Osztag
Meiun Aion

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Soul Sosiety
Registration date : 2010. Mar. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te5000/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 4:21 am

\/ Egy kis gyakorlás – Morita & Aion \/

Elégedett voltam. Végre úgy küzdhettünk mindketten, ahogy kell. Az izmaim végre bemelegedtek, és a teljes erőm, és sebességem a szolgálatomba került. Morita a mellkasomat támadta. Néhány támadás elől elugrottam, de az egyiket félre kellett ütnöm. Az alkaromat vér öntötte el. Feldühödtem. A következő támadásba már a pengém szaladt. Sajnáltam a kardom, de muszáj volt használnom. Már nem számított mi jön, kivontam a kardom, és felkészültem a következő támadásra. A vörös tűzlabda megállíthatatlanul haladt felém. Felsóhajtottam, és a kardommal a csóvára mutattam.
-Kuukanten’i!- Kiáltottam. A technika azonnal az én irányításom alá került, és megjelent Morita mögött, és egyenesen feléje száguldott. Miután maga ellen fordítottam a saját kidouját, kivédtem az ő következő támadását. Ezután úgy éreztem, hogy be kell mutatnom, mit is tanultam még anno. A jobb kezemben a csodás fegyveremmel hasítottam ferdén lefelé balról jobbra. Rögtön ezt követően átdobtam a kardot a bal kezembe, és elfordultam jobbra. Ezzel a lendülettel Hasítottam ellenfelem hasa felé. Utána a kardom ismételten a jobb kezembe került, én pedig elrohantam ellenfelem bal oldala mellett. Közben a kardommal a térdére céloztam. A mögé kerülésem pillanatában azonnal hátra szúrtam a szépséges fegyveremmel. Utolsó lépésként megfordultam, és felemeltem a karom.
-Hakufuku!- Kiáltottam. Ezzel megálltam, és vártam milyen módon próbálja elválasztani fejem a testemtől. Végiggondoltam, hogy az iskolában mennyire mások voltunk. És most mégis egy osztagban dolgozunk. Mindenki arra számított, hogy a tizenegyedik osztagot választom majd. Mégis, ide jöttem. Hogy miért is? Én sem tudom, csak egy megérzés volt. Lassan a kardomra néztem.
~Ranputori, biztos vagy benne, hogy ne tegyelek el? Még megsérülsz, és…
~Aion, ha szeretsz, nem gondolsz többé erre!- Kiáltott rám, nemes fegyverem.
Vissza az elejére Go down
Morita Kyousuke
8. Osztag
8. Osztag
Morita Kyousuke

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenütt.
Registration date : 2010. May. 06.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te6500/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (6500/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 10:45 pm

\/ Egy kis gyakorlás – Aion & Morita \/

Nem csalódtam Aion-ban kemény, mint mindig, sőt sokat fejlődött az utolsó találkozásunk óta. Kemény csatának nézünk elébe és elég véresnek ígérkezik. Bár eddig csak ellenfelem vérzik, de ezt csak magának és a makacsságának köszönheti, hogy még nem volt hajlandó kardot rántani és puszta kézzel védekezik.
Váratlanul ért, hogy ellenem fordította a saját kidoumat és gyorsan tennem kellett valamit. A vörös tűzlabda felé fordultam és megpróbáltam hárítani.
- Bakudou 39: Enkosen! – egy körpajzs jelent meg előttem, amivel tudtam hárítani az ellenem fordított támadást, de így is megéreztem az erejét. Akkorát lökött rajtam hogy végigbukfenceztem a fél küzdőtéren. Éppen hogy feltámaszkodtam már ott is folt előttem és végig hasította a mellkasomat a kardjával és némi vér is kifröccsent. Örültem, hogy végre kardot rántott, de annak már kevésbé, hogy sebet is ejtett rajtam. Annyi baj legyen, hiszen ez az edzés velejárója. Majd még úgy is lesz pár és majd én is adok neki még jó néhányat minden bizonnyal. Utána fordulatból akart támadni ám a kardom segítségével sikeresen hárítottam ezt a támadást. Aztán a balomon futott lábon vágott, amitől kicsit megrogytam, de jobb, ha figyelek, mert már mögöttem van és próbál leszúrni. Na, azt már nem hagyhatom és egy előre rugaszkodtam, hogy kitérjek a támadás elől. Miután már vagy három-négy méterre voltunk egymástól még egy technikát kaptam a nyakamba. Virágszirmok vettek körül. Ezt elfújom egy kisebb szélvihar keretei közt. A kardomat magam elé helyezem a levegőben vízszintesen, meglököm egy kicsit a markolatnál és egyre hevesebben kezd el pörögni. Amikor a fegyver függőleges helyzetet vesz fel és a markolat lesz, felül megfogom, megragadom mind a két kezemmel és jöhet a kidou.
- Hadou 58: Tenran – ezzel egy kisebb tornádót keltettem és elfújtam a szirmokat ezzel semlegesítve az ő kidouját. Ez a sok technika kezd, lassan de biztosan kimeríteni. De nem is gond hisz akkor jó egy edzés, hogy ha teljesen kimerül az ember, utána egy jó fürdő és tizenkét óra alvás.
Azonban most rajtam a támadás sora. Azt se tudom, hogy mivel kezdjem és hogy használjam-e már a shikait vagy sem. Kicsit még korainak érzem azonban valamikor muszáj lesz aktiválni. Bár jobban szeretem kiharcolni, hogy az ellenfelem, tegye meg az első lépést. Na, jó akkor játszunk keményen és jöhet a shikai ha már kardot rántott és remélhetőleg ő is aktiválja.
- Akero, Burakku Ro-tasu! – némi bordós fényhatás kíséretében átalakul a kardom. Most már inkább hasonlít valami furcsa kampós szablyára, mint sem az eddig jól ismert és megszokott katanára. Ez némileg felfrissített és már meg is indíthatom a támadás sorozatomat. Pár kisebb lépés előre aztán egy gyors shunpo és máris előtte voltam. Egy jobbról balra és lefelé irányuló vágással kezdtem majd még pár hadonászás a mellkasa irányába. Talán megmutathatnám, hogy mire is képes a kardom. Hátra ugrok, egy vízszintes suhintás és közben a következőt mondtam.
- Moetatse! – bordós lélekenergia ölelte át a kardomat majd hagyta el a pengéjét és egyenesen az ellenfelem felé száguldott az energia hullám. Eléggé csúnya sebeket tud ejteni, hogy ha nem, hárítja, vagy esetleg rosszul védi ki. A támadás sorozatom után kissé lihegve érkeztem a földre és érdeklődve figyeltem, hogy milyen hatással volt rá a támadásaim sorozata.
Vissza az elejére Go down
Meiun Aion
8. Osztag
8. Osztag
Meiun Aion

Férfi
Hozzászólások száma : 9
Tartózkodási hely : Soul Sosiety
Registration date : 2010. Mar. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te5000/10000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:59 am

\/ Egy kis gyakorlás – Morita & Aion \/

Dühöm nem csillapodott, hisz a kardomhoz kellett forduljak, ami rettenetes fájdalmat okozott nekem. Nem volt fontosabb élőlény nekem, csak ő. Ám hiába gondolkoztam, az értelmetlen volt. Tudtam, hogy Morita Kyousuke felettem áll a ranglétrán. Tudtam az okát, ami nem volt más, mint a kidouk ismerete. Valóban voltak hátrányosságaim ezen a téren, hisz sosem figyeltem arra mit magyaráz a tanár. Szinte alig jegyeztem meg valamennyi technikát, ám azok sem voltak túl jók.
Szívem szerint most azonnal a tettek útjára léptem volna, és felhasítottam volna az ellenfelem, de nyugtattam a lelkem. Láttam, hogy sok technikát használ, és reméltem, hogy ezzel a lélekenergiája is csökken, így lassan hibát vét, és én így lecsaphatok rá. De nem várhattam csak egy hibára, hiszen akkor én is véthetek egyet. Mikor már elsöpörte az én támadásom, tudtam, hogy nekem is mutatnom kell valamit, így felkészültem. Ranputori tudtam, hogy felkészült, így én is. Mikor aktiválta a kardját, azonnal reagáltam rá, és beizzítottam a kardom.
- Soujin Ranputori!- Kiáltottam fel. Már éreztem is a hatalmas erőt a tagjaimban, ahogy a kard átalakult a kezemben. Két acéltőr, és a köztük feszülő acélhuzal fényesen csillogott a fényben. Mikor elindította a támadást, én felsóhajtottam, és pörgetni kezdtem a jobb kezembe lévő tőrt, a huzalnál fogva.- Niban Seppun, Ranputori!
Hirtelen az egész fegyverem fellángolt, a jobb kezemben lévő huzal csúszni kezdett, így egy fél méteres pajzs jelent meg előttem. A támadása meglökött, és én így csúszni kezdtem a földön. Persze egyre csődült körénk a közönség, és minket néztek.
Mikor a támadása szétoszlott a pajzsomon felsóhajtottam. Bólintottam egyet, és még jobban felkészültem.
-Nos, tényleg lenyűgöztél!- Mondtam határozottan. Megropogtattam a vállaim. A sebességem, és a testi erőm is nőtt, aminek ugyancsak örültem. Figyeltem mit tesz az ellenfelem, és vártam, mit is tehetek én, de úgy döntöttem támadnom kell. Erősen megmarkoltam a bal tőrt, és a másiktat meglódítottam az ellenfelem felé, mint egy ostort. Amikor az újra a kezemben volt mindkét fegyverem, felsóhajtottam.
-Nem becsüllek le téged, de kérlek érts meg!- Mondtam határozottan.- De történt néhány dolog velem, és ide jutottam!
Egy a közelben álló Shinigamira néztem, és felmordultam, amivel egy időben ő elrohant. Közelebb ugrottam az ideiglenes ellenfelemhez, hogy csak ő hallhasson meg.
-Nincs más elő nekem, csak a kardom, és én őt úgy féltem, mint egy ember a szerelmét. Sajnálom, ha úgy gondoltad, hogy nem tartalak sokra!- Magyaráztam, és felsóhajtottam.- Te tényleg ellenfél vagy!
Elmosolyodtam, és hátra ugrottam. A tömeg felhördült a mosolyom látva, hisz féltek mert a legtöbb harcom alatt ilyenkor szoktam az ellenfelem a földre küldeni, de ez más volt. Éreztem, hogy megint meggyulladt mindkét tőr. És azt is, hogy a kezem körül is kirajzolódott a lobogó tűz, hisz erősen tartottam a pengéket.
-Yosen Seppun, Ranputori!- Kiáltottam, és elindítottam az egyik pengét Kyousuke felé. Fél úting engedtem, hogy haladjon, utána visszarántottam. Így a tűz vidáman haladt tovább az ellenfelem felé. Éreztem, hogy gyorsabb vagyok mint eddig, bár ezt még nem tudtam bemutatni…
Vissza az elejére Go down
Kinuye Hikari
8. Osztag
8. Osztag
Kinuye Hikari

nő
Pisces Goat
Hozzászólások száma : 72
Age : 33
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2008. Dec. 26.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te5000/15000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (5000/15000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 30, 2010 11:32 am

*Hajnalban kelt fel. Halkan surrant ki a szobából, nem akarván a többi bent alvót felkelteni. Egyenesen a dojo felé iramodott. Semmit sem szeretett jobban a reggeli testmozgásnál. A fű édes, harmatos illatát. A levegő hűvösségét.
Körbefutotta először néhányszor a dojot, hogy bemelegítse magát. Ezután belépett az épületbe. Az összes ajtót kinyitotta kattanásig, hogy a párával teli levegő szétáradjon az eddig levegőtlen helyen.
Ahelyett, hogy fakardot vett volna le, bent is körbefutotta a termet néhányszor. Majd karjait, lábait tornáztatja meg. Egyetlen porcikáját sem hagyja ki bemelegítés közben. Mikor már úgy érzi, hogy nem bírja tovább a teste, leemel a falról két fakardot. Mindkét kezébe egyet-egyet.
Megáll a terem közepén. Néhány percig csak mélyen lélegez, lenyugtatja testét, szívét.
Lassan emeli fel a kezeit, és vele a kardokat. Szemeit lecsukja és visszaemlékszik a tanultakra. Eleinte lassan mozog, úgy döf, szúr, vág a levegőben, egy elképzelt ellenségre. Mozgása egyre jobban gyorsul. Táncol a kardokkal.
Szemeit csak később nyitja ki. *
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te30150/45000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (30150/45000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Jún. 02, 2012 5:34 am

Fránya zanpulelkek
Zanpakutou-edzés


Bevallom nagyon boldoggá tett, amikor Sumicchi üzenete eljutott hozzám. Nem számítottam rá, hogy valaki az osztagomon kívül a segítségemet kérje, bár korábban Sacchannal már előfordult. Viszont Sumicchi más, hiszen neki már kész családja van, tele tehetségesebbnél tehetségesebb halálistenekkel, szóval úgy gondoltam, hogy nem szorulna a segítségemre, de most kiderült hogy mégis Surprised Igazság szerint én úgy éreztem, hogy rossz emberhez fordult, hiszen Veracchi sokkal megfelelőbb személy nálam, ha zanpakutoukról van szó, elvégre én nem jövök ki túl jól a sajátommal és megannyi gondom volt már vele, és ezek egy részén pont a taichou segített, azonban természetesen eszem ágában sem volt nemet mondani. Minden tőlem telhetőt meg akartam tenni azért, hogy én is hasznosnak bizonyuljak! Veracchi alighanem el sem tudta volna vállalni a feladatot, hiszen lassan minden teendőjétől visszavonul a terhessége miatt, így nekem kellett bizonyítanom mindenképp. Reméltem, hogy a tapasztalataim elegendőek lesznek ahhoz, hogy segítséget tudjak nyújtani én is a barátnőmnek, és nem fogok kudarcot vallani, ahogy mostanában a kelleténél többször előfordul.
Mihelyst a feladataimmal az osztagban végeztem, nyomban a 8. osztag felé vettem az irányt. Kicsit bátortalanul haladtam, elvégre még sosem jártam arrafelé és hát nincsenek túl jó tapasztalataim az alakulat egyes tagjairól. Valahogy a lustaság és a hanyagság nem igazán volt ínyemre, de legalább Micchan taichouban egy megbízható (és falánk) shinigamit ismerhettem meg annak idején, amikor Naraku taichou belső lidérce elszabadult. Azóta jó sok minden történt velem confused A hachibantai területére belépve valahogy úgy éreztem, hogy minden férfiszem rám tapad hirtelen, bár tulajdonképpen azt hiszem lassan megszokom. Nem tudom miért ordít rólam, hogy szabad vagyok, de valahogy mindig betalálnak ilyen-olyan alakok, és most is meglehetősen nagy kedvvel köszöntek rám teljesen ismeretlen halálistenek, akik valószínűleg csak hallomásból tudják, hogy ki vagyok scratch Már szinte vártam, mikor toppan elém valaki azzal, hogy elvigyen randizni, amennyi pasi megfordult utánam, de érthetetlen módon ez nem következett be, és baj nélkül eljutottam a gyakorlótérig, ahová a találkozót Sumicchival megbeszéltük.
- Szervusz! Régen láttuk egymást, mi újság? - köszöntem rá a lányra mosolyogva mikor megérkezett ő is, majd megölelgettem jó alaposan. Jó volt újra látni, szegénynek is kijutott a jóból alighanem a Sierashi-üggyel, legalábbis kétlem, hogy ne tudná, ki volt az egyik támadó. Remélem nem haragszik rám, amiért ott megsebesítettem a lányát, de azóta elrendeződött az ügy többnyire, csupán az én alakulatomnak akadt kicsit több munkája a megfigyeléssel.
- Megkaptam az üzenetedet és köszönöm, hogy rám gondoltál. Igyekszem megfelelni a belém helyezett bizalmadnak, remélem sikerül megoldanunk a problémád. És mielőtt megkérdezed, köszönöm, most nem kérek ^^ - előztem meg a sütivel való kínálgatást. 99%-ig biztos voltam benne, hogy hozott magával valami édességet, de számítottam arra, hogy mozogni is fogunk, azelőtt pedig nem jó enni. Én sajnos nem tudtam olyan finom módszerekkel szolgálni, mint a meditáció, máshogy akartam kideríteni, hogy Sumicchi zanpakutouja is azért makacskodik-e vajon, mint az enyém szokott.
- Mikor hallottam, mi a probléma, egyből a saját kardom jutott eszembe. Mayoi Neko is ugyanezt szokta csinálni, ő ilyenkor mindig rá akart vezetni valamire, azt akarta, hogy megszabaduljak egy hibámtól. Tudod a shikait például csak akkor adta oda, amikor rájöttem, hogy nem áldozhatom fel mindig magamat mások érdekében. Ilyen hisztikkel tett egyre erősebbé, és egy-egy akadály leküzdése után mindig megosztotta velem a valódi erejének egy újabb töredékét. A shikaiom első verziója jóformán semmiben sem hasonlított a mostanira, annyira eltorzította és legyengítette, de igaza volt, nem tudtam volna azt az erőt kezelni. Azon töprengtem, hogy nem ugyanez-e a súrlódásotok oka. Talán ő is azon van, hogy rávezessen valamire, amitől erősebbé válhatsz - kezdtem el magyarázni a saját példámból kiindulva. Nehéz és buktatókkal teli utat jártam vele végig, amíg rendelkezésemre bocsátotta a teljes erejét, talán már a bankaiom nem fog háromszor átalakulni a szeszélyének köszönhetően. Igaz borzasztó nehezen tudtam irányítani még az én képzettségemmel is óriási koncentráció kell ahhoz, hogy ezt a komplex képességet uralni tudjam. Muszáj heti kétszer beiktatnom magamnak egy különleges edzést a többi mellé, hogy megtanuljam ^^" Persze minderről még csak Vera-chan tud, senki másnak nem mondtam meg, hogy képes vagyok bankaira.... ööö... azt hiszem legalábbis ._.
- Megnézhetem a shikaiod erejét? Mármint úgy értve, hogy támadj is meg vele Surprised Fogalmam sincs, hogy tudok-e valami hasznosat mondani, de hátha ^^" - kértem meg, miközben kicsit távolabb sétáltam tőle. Harcoltam már néhány zanpakutou ellen, szóval nagyjából meg tudom mondani, hogy egymáshoz képest azok milyen erőt képviselnek. Tasu-chan lélekölőjéhez egyiknek sem szabadna felérnie erőben, de még csak megközelítenie sem. Tisztában voltam vele, hogy a lány is erős, nem véletlenül kapott hadnagyi rangot.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te16300/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (16300/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzer. Jún. 27, 2012 6:24 am

Néma zanpakutounak, shinigamija se érti a szavát
Zanpakutou-edzés

Sosem gondoltam volna, hogy ez elkövetkezhet, legalábbis egy ideje azt hittem már, hogy kezd végre normális lenni az életem. Igaz, a dolgokat a lányommal közel sem tudtam még rendezni, azonban nem is igazán tudtam, hogy kezdjek neki… a gyávaságom pedig arra késztetett, inkább álljak meg és hagyjam, hogy vigyenek magukkal az események. Shizune se közelebb, se távolabb nem sodródott tőlem, legalábbis remélem, ez így van. Ennek ellenére, minél többet vártam, az életemet alkotó, eddig biztosnak hitt vár kemény falán a halvány repedések megvastagodtak, a kövek, melyekről azt hittem, megvédenek majd, egyenként elkezdtek széttöredezni és a semmibe hullani a falról. A váram lassan, de biztosan omlott össze, még ha igyekeztem tartani is magam, talán meglátszott rajtam, közel sem vagyok olyan jó bőrben, mint kéne. Az egyetlen, aki mindig velem volt a lelki válságaimban, Rakurai, most még ő is elhagyott, egyetlen szót nem képes hozzám szólni. Az sem zavarna, ha kíméletlenül leordítaná a fejem vagy lélekvilágában kupán vágna, csak tegyen valamit! Megőrjít ez a csend. A szokatlan, baljós csend, ami a fejemben honol, a káosz közepén. Nem bírom ezt! Ezért is kellett a segítség. Tudtam, elérkezett az idő, hogy végre valaki olyanhoz forduljak, akiben megbízom és segít rajtam. Nem fordulhattam Shiratorihoz állandóan, neki is van külön élete, még ha annyi ideje is együtt vagyunk már, töretlenül. Úgy éreztem, nem ő most a megfelelő shinigami az én esetemre, nem szerettem volna hát a gondjaimmal traktálni, egyébként sem akarom, hogy feleslegesen aggódjon értem… no meg nem is ismerem a viszonyát a zanpakutoujával, bár eddig úgy tűnt, nem jönnek ki rosszul.
A széttöredezett váramat süteményből igyekeztem újraépíteni, ami igaz, nem volt valami tartós, de Hajime örült neki és legalább szépen nézett ki. Most igyekszem elajándékozni az édességhalmomat, akinek csak lehet, úgyhogy a legtöbb, hozzám betévedő tisztre rátraktáltam eddig egy jó nagy csomag pitét vagy valamit az otthonról hozott, hatalmas adagból. Reméltem, Kotomi-channak nem lesz ellenére, ha majd az edzés végén ő is kap egy csomagot, remélhetőleg hálámat is ki tudom vele fejezni, hogy segített. Ha sikertelenül járunk, akkor ez van, legalább megköszönhetem neki, hogy azért fáradt velem ._. Nem értem Rakurait… de remélem, a mai nap segít majd.
Valamivel később értem oda, mint megbeszéltük, legalábbis erre tudtam gondolni abból, hogy megmentőm már ott volt az edzőteremben, ahová a találkát megbeszéltük. Alaposan megölelgettem a lányt és jól megnéztem, mi változott rajta, mióta nem találkoztunk. Igaz, összefutottunk néha, de sajnos csak egy-egy köszönésre volt időnk, aztán mindkettőnknek mennünk kellett, szóval most külön örültem, hogy hosszabb időt együtt tudunk tölteni, még ha nem is egy békés teázásra hívtam meg hozzánk.
- Tudod elég sok érdekes dolog történt velem az elmúlt időben, majd ha végeztünk, minden talaposan elmesélek, jó? Te hogy vagy? Esetleg majd utána beugorhatnál még hozzám egy teára, örülnék neki, ha vendégül láthatnálak egy kicsit és beszélgethetnénk ^-^ De ígérd meg, hogy viszel sütit, ha elmész! Tudod mostanság szinte betegesen sokat sütök… ezzel el tudom vonni egy kicsit a figyelmem a gondjaimról – sóhajtottam aprót, majd elhúzódva a másik hadnagytól, kissé távolabb lépdeltem.
Nem igazán avatott be a terveibe, hogyan kíván rajtam segíteni, így teljesen rábíztam magam, mert amit ő kitalál, az csak nem lehet rossz. Egyébként is tapasztaltabb shinigami nálam, minden bizonnyal többet is tud a lélekölőjéről, velem ellentétben. Visszagondolva az elmúlt évekre, szinte alig hiszem el, hogy mennyi minden történt velem… annyira távolinak tűnik már csak az is, hogy egykoron a Nibantai rokusekije voltam! Mintha csak egy egészen más élet lett volna akkor. Bár igaz, hogy nagyon sok dolog történt azóta velem és a körülöttem élőkkel is, ezért is érzem néha azt, hogy le vagyok maradva, egyszerűen nem tudok lépést tartani az eseményekkel. Hajime is mintha távolodna tőlem… de én nem akarom, hogy ilyen hamar felnőjön! Kisfiú még!
- Hát… lehet. Korábban is csinált már ilyesmit, mikor például vissza akartam utasítani a hadnagyságot, egy hétig nem szólt hozzám… Most viszont olyan furcsán viselkedik, régen mindig rásegített a problémámra, adott valami támpontot, hogy rájöjjek, mi a gond, most viszont… csak csend, semmi más. Aggaszt ez a némaság, Kotomi… félek, hogy megbántottam valamivel, de nem hajlandó elárulni, bárhogy is faggatom.
Lemondóan ingattam fejemet, ujjaim önkéntelenül is szeretőn simítottak végig az oldalamra akasztott katana fekete tokján. Gondolataim egyre inkább a felé kezdtek el kalandozni, valójában miért is van szükségem a hadnagylány segítségére. Mármint… örültem, hogy ő is hasonló helyzetben volt a zanpakutoujával, hiszen ezek szerint nem vagyok egyedüli eset Rakuraial és mivel ő és Mayoi Neko már átéltek ilyesmit, Kotomi-chan az egyik legmegfelelőbb személy, akihez fordulhattam, csakhogy… kezdek kételkedni a magam és Rakurai kapcsolatában. Tudom, hogy megromlottunk, a híd, a szál, mely összetartott minket, elvékonyodott, talán el is szakadt már, de azt nem tudom, én voltam az, aki lerombolta vagy ő, azzal, hogy elfordult tőlem.
- Ami azt illeti, nem ma használtam utoljára ^^” Lehet, egy kicsit talán megsértődött, mert tudod… shikai-alakban ő katana, de én jobb szeretek az ökleimre támaszkodni, mint a kardomra – túrtam bele fekete-rózsaszín tincseimbe elgondolkodóan, de végül bólintva összpontosítottam figyelmem újra Kotomira. – Yusuru sashite Bakuhatsuteki Rakurai! – A parancs nosztalgikus mosolyt csalt arcomra, ahogy eszembe jutott, mennyi mindenen vergődtem át magam ezzel a shikaial… ezzel a lélekölővel.
Kihúzott kardom pengéje szinte megolvadni látszott, ahogy az acél villámnyalábokká változott. Könnyeden pörgettem meg a kardot a kezemben, hogy hozzászokjak a hirtelen könnyűséghez, hiszen az acélt nem kellett már cipelnem magammal. Shunpomba nem adtam bele teljes gyorsaságom, ez csak bemutató, amúgy sem ilyen irányú tudásommal kellett villognom most, hanem zanpakutou-használati képességeimmel, amik valljuk be, akkor sincsenek olyan hű de szinten, mikor épp jóban vagyok Rakuraial. A villámpenge hegye felmarta a padlót, haladásom nyomán fekete koromcsíkkal jelezve utamat, míg fel nem rántottam, hogy a levegőbe ugorva, onnan mérjem első csapásomat edzőtársamra. Egyszerű, függőleges, fentről-lefelé irányuló vágás, melyről pontosan tudtam, könnyedén kivédhető, pláne egy olyan, harcban tapasztalt shinigaminak, mint Kotomi. Bár megkért, hogy támadjak rá, nem kifejezetten akartam megsebesíteni és a shikai is bizonytalan volt a kezemben… nem éreztem úgy, ahogy régen. Egészen olyan volt, mintha… ellenállna. Számítva arra, hogy Kotomi kivédeni a vágást, oldalra lendülve pördültem meg tengelyem körül, hogy mielőtt elérném a padlót, egy vízszintes, oldalirányú vágást indítsak meg felé. Bár a villámok hossza most nem volt általános katana-szint, rövidebbek voltak annál, így ha el is találtam, csak ruháját és kissé a bőrét pörkölhettem meg maximum. Nem értettem, miért nem érte ki általános, teljes hosszát a penge, azonban volt ez sejtésem, hogy ez is Rakurainak köszönhető. Oldalvást, két talpamra érkeztem, bal kezemmel kitámasztottam magam, hogy ne csapódjak a földnek, majd könnyedén löktem fel testem guggolásba és végül állásba. Kínosan elpirulva szemléltem a földet, tudtam, hogy nem szerepeltem túl jól.
- Tudom, hogy elég gyenge volt… kardforgatásban nem jeleskedem és Rakurai sem könnyítette meg a dolgot, mondhatom >-> Rövidebb a penge, mint szokott lenni… furcsa érzés volt… bizonytalan – vallottam be és Kotomi előtt kinyújtottam a még mindig shikaiban lévő kardot, hogy lássa, valóban, szemmel láthatóan rövidebb, mint egy átlagos katana.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te25000/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 10:18 am

A vér dala
zanpakutou edzés

Bvaaah… Nem elég, hogy újabban még dolgozok is, most edzést is tartanom kell. ._. Jó, persze, hasznos, meg én vagyok a kapitány is, de akkor is… Úgy gondolom, hogy van nálam alkalmasabb ember erre a feladatra. Azonban mivel Shu-kun kért meg rá, hogy segítsek, így elvállaltam. Mindent megteszek az osztagom tagjaiért, hiszen egyrészt kötelességem, másrészt meg ugyebár nem lenne túl nagy probléma, ha még kedvelnének is. De persze ez utóbbit néha elég nehéz kivitelezni, ha az ember felzabálja a menza háromnegyed készletét, megfosztva a tiszteket a finom, meleg ételtől. Surprised Persze oké, Kobaa-chan küldözgeti nekem a finomabbnál finomabb ételeket, de azért néha nem árt a nassolás. Ráadásul mostanában nem merem megkísérelni, hogy bármit is berakjak a hűtőbe, a nemrégiben feltűnt hűtőrabló miatt. Kissé bepöccentem rá a múltkor, mikor tök jókedvűen benyitottam kedvenc frigómba, és körülbelül teljesentöküresen találtam. Még egy morzsát se hagyott nekem. Bár nagy szerencséjére le is olvasztotta a fagyasztót, így nem kell vele vesződnöm. De a kaja hiánya azért akkor is böki a csőröm. ._. No de mindegy, hiszen most nem ez kellene, hogy a legfőbb problémám legyen, de mégis az, elvégre kajáról van szó! Előkerítem a tolvajt, és neki annyi lesz! ._.
Már lassan, de biztosan kezdek odaérni az osztag edzőterméhez, ahhol már Shu-kun biztos vár, hiszen mint mindig, most is sikerül elkésnem… Pedig most időben indultam el… Na jó… 30 perces késéssel, mert nem tudtam megállni, hogy ne egyem meg a maradék epertortát, amitől Kobaa-chantól kaptam. Egyszerűen képtelen voltam ellenállni neki, és csak úgy etette magát. Szinte érzem is a számban az eper finom zamatát, a finom túrós tölteléket, és a tortát borító tejszínes krémet, ahogy szétolvad a számban. TwT Akarom… Méééég… Akarom… TAT Azonban most egyelőre el kell intéznem az edzést, meg még utána van egy kis dolgom, amit még el kell intéznem. Persze nem titok, csak nem akarom senki orrára se rákötni, hogy épp a 13. osztag kertjébe készülök, ahol megismerkedtünk Sukével még pár éve… Néha elgondolkodok rajta, hogy túlságosan is gyorsan történt akkoriban minden, és túl gyorsan jött a házasság is… Sose hittem volna, hogy 21 éves létemre már elvált leszek, és lesz egy kicsi lányom is, ráadásul a 8. osztag kapitányaként fogok aktívkodni… Sok mindent elértem, és talán ezért is választott Shu-kun edzőjének. Vagy talán pont nem. Elképzelhető, hogy amilyen zseni vagyok, túlkomplikálok, és kitaláltam ezt a sok sületlenséget. Meg persze mi köze lenne annak, hogy van gyerekem ahhoz, hogy Shu-kun velem akar zanpakutou edzést tartatni. Valószínűleg azt se tudja, hogy Nayo-chan a világon van. ._.
Na, de már épp az ajtóban toporgok azon agyalva, hogy vajon mit is keresek itt valójában, mert, hogy tuti nem tudnék újat mondani tisztemnek, az fix. Bár ki tudja, végül is nem tudhat mindenki mindenkit. Talán van olyan infó a birtokomban, ami neki kéne. Talán… Lehet… Na jó, tuti nincs ._. Persze oké, olykor tök jól kijövünk Ten-channal, de az esetek többségében egy arrogáns bunkó, perverz állat, aki csak arra vár, hogy mikor hagyom el a ruháimat útközben. >.>
A dojoba benyitva hirtelen elvakít a kintről beszűrődő napfény. Délután pont bevág a nap erre a területre. Mondjuk nem probléma, mert hát így legalább szuperebbnek látszik a bankaiom, ha esetleg elsütném. Bár nem valószínű. Szegény Shu-kun tuti nem bírná a hatalmas reiatsumat. Surprised
Látszólag épp befejezni készülnek a meditálást, vagy meg csak a belépőm miatt szeppentek meg, és gondolták inkább lelépnek, mielőtt még lekapnám tőből a fejüket. Surprised Rejtélyes módon valami miatt néha kicsit félnek tőlem a tisztek. Talán valamiféle pletyka kering rólam, vagy nem tudom. Pedig én senkit se bántok, hacsak nem muszáj, nem nyúl hozzá a kajámhoz, nem szidja a családom (ebbe beletartozik Kobaa-chan is), na meg ha épp nem egy rossz pillanatomban kap el, ami valljuk be… az utóbbi időben elég sűrűn előfordul Sukének köszönhetően…
A teremben kissé pánikolva nézek körül, hiszen sehol se látom Shu-kunt, majd miután alaposabban körülnézek, megpillantom legújabb tisztemet. Lassú, óvatos léptekkel sétálok felé, arcomon széles mosollyal. Megnyugodtam, hogy megvárt, és nem lépett le azért, mert késtem majdnem egy órát. Türelmes, és ez tetszik. Vagy meg csak egyszerűen túlságosan is edzeni akar. Bár még talán, esetlek még az is megfordulhatott a fejében folytatni szeretné a be nem fejezett udvarlást. ._. Nagggyon nem ajánlom neki… sőt, még annál se jobban… ._.
- Helloka, Shu-kun! Örülök, hogy még itt talállak – üdvözlöm a tisztet heves integetés kíséretében, amivel csoda, hogy nem töröm el a csuklómat. Eközben persze azért figyelek a lábam elé is, nem csak kalimpálok, mint valami dilis leányzó, és így sikerül elkerülnöm, hogy pofára essek a parketta egyik kiálló részében. Jelentem, az osztag pénzéből ezt ki kéne javítani, de mivel jelenleg nem sok van belőle, így ez elhalasztódik. Vagy kérünk a legközelebbi osztagtól kölcsönbe. Surprised Nekünk tuti adnak, mert hát na… ._.
- Szóval, pontosan mit is szeretnél a zanpakutoudtól? Új képességet, vagy esetleg csak egyszerűen rosszalkodik, és szeretnéd megbeszélni a problémákat vele? Tényleg, milyen kapcsolatban vagy a zanpulelkeddel? Szoktatok beszélgetni? Ha igen, miről? Szokott segíteni, ha szükséged van rá? – zúdítom rá egyből kérdéseimet.
Jobb, ha előbb neki kezdünk az egész dolognak, hiszen lehet, hogy nem fog olyan könnyen menni. Ki tudja, hogy mit szeretne zanpakutoujával kezdeni… Azon mondjuk nem kell sokat agyalni, hogy mit szeretnék vele csinálni, hiszen bármit is szeretne, van rá ötletem, meg jól bevált módszerem.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te15900/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (15900/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 02, 2012 8:03 pm

A vér dala


Ma Mitsuko taichoval fogok edzeni. Ha rágondolok is görcsbe rándul a gyomrom. Nem is tudom eldönteni, hogy mitől. Attól, hogy egy ilyen hatalmas ember pont velem fog foglalkozni, őszintén szólva nem hittem volna, hogy rá fog érni, hiszen még csak újonc vagyok, egy senki. Másrészről meg biztosan sokkal dögösebb miközben ugrál, és edzést tart. Akkor meg megint bajban leszek, mert kötve hiszem, hogy megbírnám állni a leselkedést. Ilyenkor kicsit elgondolkodok, hogy kellene nekem egy kis önuralom. Ja... Igazán nem ártana. A szokásos reggeli, és délelőtti teendők már már az életem részévé váltak. A reggeli edzés, a kisebb feladatok. Próbálok mindenkivel kijönni, de kicsit nehezen oldódok fel. Elvégre ez már nem az Emberek Világa, ahol maximum megvertem, vagy megvertek ha probléma akadt. Ez itt már véresen komoly is lehet, és azt biza nem szeretném.
Kicsit magamba zuhanva lépdelek az osztag kertjében. A szokásos képesség fejlesztésemmel most inkább nem bajlódnék, már csak azért sem, mert Zanpakutou edzésem lesz, és eleget fog kivenni belőlem az nem kell még ez is. Most hogy jobban belegondolok fingom nincs hogy néz ki egy zanpu edzés. Lehet nem kéne ennyire feszülten állni hozzá. Vegyük lazára, és ennyi. Régen is így oldottam meg mindent, és most se lesz máshogy. Kész elhatároztam magam. Irányba! Korán érek oda, mint az jó szokásom, és látok még egy két tisztet gyakorolni, de ezek csak formagyakorlatok. A terem egyáltalán nem zsúfolt, és én helyet foglalok az ajtóval szemközti fal jobb sarkánál hanyag testtartással. Nézem, hogy milyen mozdulatokkal próbál az egyik a másik felé kerekedni. Biztos barátok, és csak viccből csinálják az egészet. Nekem is jól jönne már egy barát. Mióta elhagytam az Emberek Világát azóta nem igazán sikerült úgy igazi barátra szert tenni. Habár az is igaz, hogy ismerkedek mint az állat. No mindegy, ami késik az valószínűleg lassan jön.
A harc abba marad, és a felek meghajolnak, majd eltűnnek szépen lassan. Egyedül ülök a teremben, és mostanában kéne betoppannia Mitsuko taichonak.
Késik... Igaz még csak öt perce, de késik... No mindegy, biztos ezer fontos dolga van, amit kapitányként intéznie kell. Eléggé elfoglalt egy nőszemély lehet. Lehet arra sem volt ideje, hogy felvegye az udvarlásomat. Mondjuk nem is tudom mit reméltem, elvégre ő egy kapitány. No amíg meg nem jön, addig bemelegítek. Török ülésbe erőltetem magam, és koncentrálok.
- Shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukooooooo!
Hallom az elnyújtott szót, és közvetlen ezután egy hatalmas puffanás áldozata leszek. Chizou az, aki szokás szerint kékben melleit az arcomba préselve köszönt. Felnevetek, és viszont ölelem a kis drágát, majd várom a pofont, fenékbe rúgást, esetleg szaltóból csonttörést Chi no Umitól. De nem történik semmi. Chizou elenged, és mellém telepszik hatalmas mosolyával.
- Miért nem figyelsz rám Shuko?
Hallatszik egy hang a távolból, a terem másik sarkából. Chi no Umi az, de nem a megszokott hanglejtésével.
- Most ezt mire érted?
- Tudod te jól...
- Én pedig nem...
- Egész nap magyaráztam neked, és próbáltam felkelteni a figyelmed! Ne mond nekem, hogy nem hallottál!
Szólt már kicsit élesebben, és ingerültebben a hang.
- Hát... Az az igazság, hogy egy hangot sem hallottam.
Lesütöm a szemem, és várom a lehordást.
- Shuko...
Ekkor már előttem van a leányzó.
- Naponta gyakorlunk, beszélgetünk, harcolunk, te perverzkedsz is... Mégsem vagy képes bármikor kapcsolatba lépni a lelked két másik felével?
- Nem olyan egyszerű ez, mint ahogy azt te elképzeled...
- Jó... Tegyük fel, hogy nem olyan egyszerű, de a saját lelki világodba nem vagy képes teljesen belépni!
- Te figyelj, nem csak én tehetek róla...
Erre kicsit vissza fogta a hangját, majd elhátrált.
- Jól van... Hibáztass minket, de te vagy az, aki uralkodsz, és neked kell fejlődni.
- Tudom.
Meditációmat egy érdes hang zavarja meg, ez pedig az ajtó súrlódása, majd koppanása. Mitsuko taicho megérkezett. Nem is tudom hány perc telt el azóta, mióta kómába meditáltam magam, de biztos sok. No nem baj, felpattanok, és tiszteletteljesen köszönök neki. Meghajolok.
- Jó napot Mitsuko taicho! Örülök hogy tudott rám időt szakítani!
A kérdések sorozata kicsit zavarba ejtő, de hát válaszolok rá, elvégre ezzel alapozzuk meg az edzést.
- Az a helyzet, hogy ha egészen nyers akarok lenni, akkor azt kell hogy mondjam... Csak akkor tudok kapcsolatba lépni vele, ha leülök meditálni, vagy harc közbe talán. Általában nem hallom amit mondanak, pedig eléggé szószátyárak. Meg hát az is probléma, hogy nem tudom tisztán elérni a lelki világomat, csak őket ráncigálom magam elé bármikor, amikor meditálok, és nem tudom, hogy mi van, vagy hogy segíthetnék rajta. Minden nap edzek, és ezért is vagyok tele sebekkel. Hogy milyen kapcsolatban vagyok velük? Hát Chizouval elvagyunk aranyos csaj, és roppant... közvetlen. De Chi no Umi hát... Ő vele lehet az előbb vesztem össze. Eléggé rosszallja, hogy nem tudok tökéletesen kapcsolatba lépni vele bármikor. Szóval ez a helyzet.
Kicsit bűnbánóan nézem a padlót, hiszen egyértelmű, hogy én hibázok, csak azt nem tudom, hogyan javíthatnám ki. Remélem a taicho tud majd segíteni, mert ez így hosszú távon felőrli a kapcsolatomat a zanpakutoum és köztem.
Vissza az elejére Go down
Ninomiya Mitsuko
8. Osztag
8. Osztag
Ninomiya Mitsuko

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 284
Age : 33
Tartózkodási hely : Kobaa-channál || 8. osztag keptöni irodája >< || Osztag kertje~ *.*
Registration date : 2008. Sep. 07.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: kapitány
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te25000/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (25000/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyPént. Aug. 24, 2012 4:25 am

A vér dala
zanpakutou edzés


Komolyan sajnálom szegény tisztemet. Egyrészt a rázúdított hatalmas kérdéseim tömkelege miatt, másrészt pedig az edzés miatt. Nem fogom kímélni, az tuti fix, mert hogy ha tényleg edzeni akar, akkor azt bizony keményen kell csinálni. ˘^˘ Mondjuk, beszél az, aki szökő évente egyszer szokott lekeveredni az edzőterembe önszántából… ._. Lassan ideje lenne rendszeresítenem a dojoba járást, mert ennek akkor így nem lesz jó vége. Na nem azért, mert félek, hogy elhízok, hanem sokkal inkább azért, hogy ki tudjam nyírni Sierashi Yuusukét. Még mindig utálom, amiért úgy lépett le, ahogy, és megszégyenítette az osztagot. Eskü ki fogom herélni! >.<; Ahhoz viszont először elég erőt kell gyűjtenem, szóval hajrá. Kezdésnek Shu-kun edzése nem is olyan rossz. Talán én is fejlődök közben valamicskét. Surprised
Miután megkapom a válaszokat kérdéseimre, egy pillanatra elgondolkodok, hogy mit is kéne csinálni. Az bizony nagy probléma, hogy nem tud tökéletesen belépni belső világába, de sebaj, majd megoldjuk. Én bármit megoldok! Cool Kivéve amit nem, de nagyon remélem, hogy ez nem fog ebbe a kategóriába tartozni, mert nem szeretném, ha bármelyik tisztem is csalódna bennem. Csak higgyék továbbra is azt, hogy nagy, erős, bátor, kitartó és legyőzhetetlen kapitány vagyok. Surprised Mondjuk, nem mintha nem lennék az… Surprised
- Szóval ezek szerint két zanpakutou lelked van. Na, így bonyisabb lesz, de megoldjuk – kezek bele elgondolkodva. – Akkor én amondó vagyok, hogy kezdjük előbb némi meditálással, mert hát ugye az az alapja mindennek. Na meg ki tudja, lehet már azzal is előrébb jutunk valamivel.
A földre telepszek törökülésben, magam mellé helyezve zanpakutomat, majd intek Shu-kunnak is, hogy ő is tegyen így.
- A te szinteden még nem is olyan nagy probléma, hogy nem tudod bármikor előhívni a zanpakutoud lelkét. Ez valami olyasmi, ami a sok meditálással, lélekenergiával, meg ilyen bigyuszokkal kapcsolatos, szóval azt nyugodtan folytathatod. Nem lesz tőle semmi bajod. Surprised Ez már csak azért is jó, mert így szorosabb kapcsolatot tudsz velük kialakítani. Minél szorosabb velük a kapcsolat, annál jobban megbíznak benned, és még talán pár új technikával is meglepnek, ami olykor elég hasznos tud lenni. Viszont az is fontos, hogy te is megbízz bennük százszázalékosan, hiszen ha bennük nem bízol meg, akkor saját magadat kérdőjelezed meg. Ők lényegében a lelkedből születtek, vagy is ők is te vagy. Mondjuk nem tudom, hogy ez mennyire volt érthető.
Kicsit azért izgatott vagyok, hiszen lényegében ez az első hivatalos edzésem egy újonccal, meg minden, és nem akarok túl sok ökörséget összehordani. Talán sikerül neki valami érdemlegeset is mondanom, aminek hasznát is veheti. Vagy nem… ._.
Kezeimet magam mögé pakolva támaszkodok meg rajtuk, miközben veszek egy mély levegőt, majd egy pillanatra elgondolkodok, hogy mennyit is szenvedtem anno Shuukunnal, hogy végre legalább egy plusz támadást kicsikarjak belőle. A perverz szemétláda csak feltételekkel volt hajlandó elmondani. Neutral De megoldottam, és cukin pislogtam rá pár percig, aztán megadta magát, mert én már csak ilyen cukorfalat vagyok. ˘^˘ Nekem egyszerűen képtelenség ellenállni, mert… mert… mert na… Aranyos vagyok és kész, és ezen nem vagyok hajlandó vitázni. Úgy is nekem lenne igazam. >.> Mindig nekem van igazam. Surprised
- Akkor kezdjük is a meditációs leckét. – kezdek bele az edzés tényleges részébe –A saját módszeremet alkalmazzuk. Bár lehet, hogy ugyan ezt csinálják mások is, de nem baj, ez akkor is az én módszerem. ˘^˘ Tehát: csukd be a szemed, és lazulj el. Engedd el minden izmodat, de lehetőleg ne ess szét, mint a teába mártogatott keksz. ._. A lényeg, hogy folyamatosan, és lassan vedd a levegőt, de azért ne fél óránként egyet, mert még megfulladsz nekem, és az nem lenne klassz. Nem akarok tiszteket kinyírni edzés közben, pláne ha az illető még új. Surprised Nem tenne jót se az én, se az osztag imagenek. Surprised Innentől már csak rajtad, és a zanpakutou lelkeiden múlik, hogy mennyire tudjátok megbeszélni a dolgokat. Azt hiszem ennyi. – zárom le az edzést, hiszen nem nagyon tudjuk máshogy megoldani a problémát, esetleg még harc közben, hátha a küzdelem hevében sikerülne valami új képességet beszereznie, de nem akarok kapásból a dolgok közepébe ugrani. Mindent csináljunk csak szép lassan, aztán ha nem jön be, következik a „B” terv, és elkezdjük az edzés fizikai részét. Surprised
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te15900/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (15900/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptySzomb. Aug. 25, 2012 5:06 am

A vér dala


Sűrűn bólogatok ahogy hallgatom a kapitányt, és próbálok értelmet verni a fejembe. Eddig tiszta, meditációval kezdünk. Mondjuk, hogy nem volt az erősségem, és ritkán tudok úgy kapcsolatba lépni a lelkeimmel, talán azért, mert nem tudok koncentrálni valami jól. Végül is leülök, ahogy a kedves kapitány kisasszony kéri, és én is az ölem helyezem a zanpakutoum.
Gondolkozom a mondatán. Ha jobban bele gondolok, amit nem sűrűn szoktam, akkor azért szembe ötlő, hogy azért nem hallom, amit mondanak, mert annyira leköt a minél hatékonyabb, és gyorsabb harc, hogy teljesen elnyomom őket, és mint eszközt használom a két lelkem. Pedig nem ezt kéne. Talán ezért olyan morcos Chi no Umi. Erre azért egy kis bűntudat előbuggyan a lelkemből, de nem most van itt az ideje az ilyesminek. Ahogy a kapitány mondta, ők és én egyek vagyunk. Tehát meg kell bíznom bennük, és össze kell dolgoznunk. Rájuk kell támaszkodnom, és akkor közelebb, és közelebb kerülünk egymáshoz. Talán. Majd meglátjuk. Sok mindent kell még tenni, de hát időnk mint a tenger nem?
Amint elhangzik a rajt, már is merülnék meditációs állapotba, de a kapitány kisasszony folyton megnevettet. Ne ess szét, mint a teába mártogatott keksz? Úristen. Ezen szakadnom kell a nevetéstől. Miután nevettem egy jó ízűt, eleget is teszek a kérésnek. Lehunyom a szememet, és ellazítom az izmaimat. Összegörnyedve ülök a kardom felett, és próbálok a lelkemre, és az ő lelkeikre, amik egyek és ugyan azok, koncentrálni. Még hallom a szuszogást, aztán egyre halkabb, és halkabb lesz. Aztán hirtelen a sötétben találom magam. Kipattannak a szemeim, és teljesen máshol vagyok, mint eddig a dojoban. Jóformán semmit nem látok, még saját magamat sem. Egy ismerős hang eltorzult lányos hangot hallok, de nem bírom kivenni a szavait. Fülelek, és koncentrálok.
- Itt vagyunk!
Hallom az ismerős hangot. Körbe nézek, de még mindig semmi. Tökéletes sötétség. Aggasztó, és félelmetes. Le is ver a víz azon nyomban a lelkemben, és a való világban is. Most nem zavarhat meg semmi. Koncentrálnom kell! Meg kell mutatnom, hogy érdemes vagyok a kapitány alatt szolgálni!
Szóra nyitottam a számat, de semmi nem jött ki rajta. Vagy ami mégis az már el is veszett. Üvölteni kezdtem, ahogy a torkomon kifér.
- Nem látok semmit!
Hallottam kislányosan vékony hangomat, egyszerűen nem tudtam kipréselni többet magamból. A sötétség, szinte felemésztette a teret.
-Képzeld a helyet, ahol a legszívesebben lennél!
Ahol a legszívesebben lennék? Nehéz választás. Olyan sok hely van, ahol mindig is lenni akartam. Ahova most vissza térnék, de hogy melyik lenne az ahova tényleg szívesen visszatérnék újra meg újra?
Ekkor víz halvány csöpögő hangját hallottam. Csupán egy pillanatra, majd újból teljes csend. Hát persze! Ahova érzelmek is kötnek! Az a hely, ahol elsőnek összejöttem életem nőjével. Nevetséges. Pont az a hely, ahol össze jöttem azzal a nővel, aki aztán kidobott, és neki álltam falni a nőket.
A sötétségbe lassan színek és fény kúszott. Körvonalazódni kezdtek a fák, és szökőkút. Ültem. Hanyag testtartásban szétvetet végtagokkal ültem egy padon, és a víz csak csobogott. A távolban a sötétség még mindig jelen volt, csupán a szökőkút körül tisztultak ki a színek. Mintha most fedeztem volna fel egy kis szigetet a lelkemben, de a többit még mindig homály fedte.
- Látod Shuko nem is volt olyan nehéz...
- Ja... Igazán össze hozhattad volna előbb is ... Már éppen pofon akartalak vágni...
- Lányok...
Kicsit zavarban voltam, hiszen nem csak hogy megvárattam, még meg is sértettem őket. Össze szedtem végül is minden erőmet.
- Sajnálom, hogy eddig tartott, kicsit hanyag vagyok mostanság. Nem fog előfordulni többet.
Lesütöttem a szemem, és kicsit bánatosan néztem magam elé. Chizou már mellettem ült, és a mellkasomhoz bújt.
- Jaj ne legyél már szomorú Shuko! Mi azért még szeretünk! Igaz Chi?
Felnéztem a vörös leányzóra, aki kicsit szégyenlősen kapta el a fejét, de egyértelműen látszott rajta a pír.
- Még meglátjuk...
Elmosolyodtam.
- Ennyi bőven elég.
Vissza nézett, és arca így pírban úszva ellenállhatatlanul szép volt. Közelebb lépett, és össze fontja a karjait, majd leült. Ez már nagy haladás volt, és talán nem is kéne tovább unszolni a dolgot. Ennyi mára elég volt, bőven lesz még alkalmam bővíteni az ismeretségemet a lelkem másik két felével.
Vissza is zökkentem a való világban, és lassan nyitottam ki a szemem. Éreztem, hogy pír szökött az én arcomra is, és kicsit le is vert a víz. Megembereltem magam. Nem tudom mennyi idő telhetett el. Talán úgy tizenöt perc talán húsz. Az biztos volt, hogy a kapitány kisasszony minden érzelmet láthatott rajtam a félelemtől kezdve, a zavarodott pirulásig, ami csak nem akart múlni. Főleg azért nem, mert a kapitány látta ezeket a bensőséges érzéseket, és ez még jobban zavarba hozott. Nem szoktam kimutatni az érzéseim, főleg nem nőknek. Általában kedvtelek, vagy eljátszom a dolgokat.
- Azt hiszem sikerült valamit elérnem. Most már láttam egy szegletét a belső világomnak, és egy pár percre sikerült találkoznom a lányokkal... Kétségtelenül nem egy teljes siker, de azért ez is valami. Remélem nem túl kevés.
Vissza az elejére Go down
Ichimaru Gin
Globális moderátor
Globális moderátor
Ichimaru Gin

Férfi
Libra Dog
Hozzászólások száma : 156
Age : 29
Tartózkodási hely : .^v^.=.~
Registration date : 2011. Jul. 11.
Hírnév : 13

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 6:08 am

Üdvözlet! .^v^.=.~

Nishihara Shuko: Hú~ha, ha nem kéred a kapitányod segítségét tényleg nagy bajban lettél volna a zanpakuto lelkeiddel a későbbiekben. De ezen az edzésen elért apró, de sikeres lépésedért is nagy dolog üti a markodat: 500 LP, melyből befutó pontot zanpakuto képzettségre kell költened. ^v^

Ninomiya Mitsuko: Igen szórakoztató módon (teás keksz ._.) vezetted rá tisztedet a zanapkutojával való kapcsolatteremtésre, személy szerint ötletesnek láttam a megoldást és dicséretes, hogy második lehetőséget is kigondoltál, ha az első nem ért volna célokat. Még ha az drasztikusabbnak is számított volna az első megoldáshoz képest. Az edzésed sikeres, ha legközelebbi oktatásod is pozitív eredménnyel zárul, akkor te is jutalomhoz juthatsz.
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te15900/30000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (15900/30000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 10:47 pm

Anyuci tud valamit O.o
Edzés Tasumi samával!


Valami hangos csörömpölésre lettem figyelmes. Olyan ismerős volt, mintha már ezerszer hallottam volna. Nem akart abba maradni, és lassan kiverte az álmot a szememből. Feltápászkodtam, és ránéztem az órára, ami a csörömpölő hangot adta ki, mielőtt még rásóztam volna egy erőteljeset. Rá emeletem tekintetem, majd fókuszáltam, közelebb hajoltam, majd távolabb. Ha egészen korrekt ez az óra, akkor bizony mindjárt vége az edzésnek. Ami azt jelenti, hogy durván késében vagyok. Vissza huppantam a párnák közé, vettem egy mély lélegzetet, ami megfeszítette a tüdőm, és a mellkasom. Aztán gyorsan kiengedtem. Hirtelen talpra kászálódtam, felkaptam a ruháim amik az ágy mellett vártak rám, gyorsan bele csavartam magam az egyenruhába, és már indultam is a gyakorlótérre. Még azért előtte megcsapoltam a vizes tömlőt. A lehető leggyorsabban shunpoztam. Ekkor a távolban megláttam a gyakorlatozó tiszteket. Össze vontam a szemöldököm, és teljes erőmből elrugaszkodtam a cserépről, amin álltam. De várjunk csak. Egy pillanatra meghazudtolt a fizika. Vagy talán én hazudtoltam meg őt... Az utóbbi történhetett, elvégre nem vagyok isten... még.
Sajnos a cserép darabokra zúzódott a lábam alatt, de én már a levegőben voltam, csak éppen össze vissza kapálóztam, mert azt se tudtam irányítani, hogy merre és hogyan essek. Kezemmel csapkodtam, mint valami madár, hogy keressem az egyensúlyt, vagy talán hogy valami csoda folytán megtanuljak repülni. Sajnos az ember nem szárnyakkal született. A szemem sarkából kiszúrtam, hogy a gyakorlatozó tisztek éppen most hagyják abba, és hajolnak meg a hadnagy előtt. Tasumi sama! Biztos mérges lesz, amiért elkéstem, kénytelen leszek valamivel kiengesztelni. Viszont most inkább a kontrollálhatatlan zuhanást kéne megzabolázni. Sajnos ez nem sikerült.
Éppen a hajlongás kellős közepén zúgok be a hadnagy és a tömeg közé, majd egy horrorisztikus reccsenéssel földet érve tovább is gurulok, egészen a falig, ami volt olyan kedves, és megállított.
Felpattantam, amennyire gyorsan tudtam, bár ez fájdalmakkal járt, és erősen szédültem is, így aztán szédelegve próbáltam egyenesen állni, és úgy beszéltem fennhangon.
- Tasumi fukutaicho! Elnézést a késésért, de a körülmények áldozata vagyok! Nem is szeretnék kifogásokat keresni! Szeretném ha tudná, bármilyen plusz edzésre készen állok, hogy bepótoljam a mai elszalasztott órát, és szeretném még jóvá tenni a tiszteletlenségemet, amiért elaludtam!
Próbáltam közben megőrizni az egyensúlyomat, ami nagy nehezen de ment. Kihúzva kőoszlopként vártam, hogy mikor szólal meg, és mikor kapom meg a kellemetlen leteremtést a szerencsétlenkedésem miatt ><. Nem tehetek róla... Vagy is izé, tehetek róla, de na. Túl sokat ittam tegnap este, és teljesen kiütöttem magam, arra sem emlékszem hogy kerültem haza. Valami olyasmi azért dereng, hogy bent voltam a belső világomban, de mintha valami nem lett volna rendben. Mióta azon a hülye küldetésen, az a furcsa hollow incidens történt velem, azóta nem igazán tudok rendesen álmodni. Ma például Chi no Umit láttam, ahogy egy lidérc maszkban flangál, mintha az tök természetes lenne, és ez a maszk is mindig nálam van, pedig többször eldobtam már. Nem lesz ennek jó vége...
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Gyakorlótér és dojo - Page 4 Cl0te30150/45000Gyakorlótér és dojo - Page 4 29y5sib  (30150/45000)

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 27, 2012 3:58 am

Fránya zanpulelkek
- Zanpakutou edzés -

Figyelmesen hallgattam mindazt, amit Sumicchi mondott, és önkéntelenül is hasonlítgattam a saját esetemhez, próbálva keresni az párhuzamokat. A legutóbbi balhénk során én is igen mély gödörben voltam, nem tudtam nem arra gondolni, hogy a problémáinak köze van a lélekölője viselkedéséhez. Gondterheltté vált az arcom, minél többet mondott, annál inkább úgy tűnt számomra, hogy ez nem olyasmi, amit meditáció nélkül meg lehet oldani. Vagyis az én feladatom itt az lesz, hogy megpróbáljam elvezetni a probléma gyökeréhez, de magát a megoldást neki kell megtalálnia, közösen Rakuraijal. Valami ilyesmit csinált velem a taichou is... azt hiszem Gyakorlótér és dojo - Page 4 4079864673
- Attól tartok a félelmednek van alapja. Valami megváltozhatott benned, ami gátolja a fejlődésed, ami megakadályozza, hogy előre tekints, ami nem szolgálja a javadat. Rakurai azért van, hogy segítsen neked, de lehet hogy változhatott a hozzáállásodban valami, ami megakadályozza. Mondd csak, a belső világod mennyit változott? - kérdeztem, miután rövid töprengésemből felnéztem. Ennél közelebbit nem tudtam mondani, de akár a bizonytalansága is lehet a ludas, vagy akár az is, hogy Tasumi nem bízik meg a zanpakutoujában eléggé, és inkább az ökleire támaszkodik harc közben. Én is inkább a hakudámra hagyatkozom, ha csak tehetem, azonban engem Mayoi Neko képességei még segítettek is benne, nem gátoltak. Sőt, a legtöbb hakuda-specialista fegyvere cseppet sem akadályozta a használóját, például a taichou shikaia is csak egy vibráló tőr, Sacchan pedig ugyanúgy karmokkal nyomul, mint én Surprised
Mikor a lány aktiválta a kardját, hátrébb léptem néhányat, és olyan alapállást vettem fel, amellyel szükség esetén gyorsan elő tudom rántani a saját fegyveremet. Fokoztam az összpontosításom a villámnyalábok láttán, de nagyon furának találtam ezt a shikait... nem igazán láttam, hogy lehetne hatékonyan alkalmazni egy ilyen fegyvert. Őszintén szólva olyannak tűnt, mintha valami csak félig alakult volna át. Kicsit berogyasztottam a térdeimet, ahogy észleltem a támadási szándékát, egy pillanat múlva pedig már meg is láttam őt a fejem fölül lecsapni. Érződött a mozdulatán, hogy mennyire nincs benne semmi ártani akarás, talán túl sokat kértem tőle azzal, hogy arra kértem, támadja meg egy barátnőjét. Ennek a lagymatagságnak köszönhetően azt is sokkal gyorsabban tudtam lereagálni, hogy be akar csapni, azonban látva, hogy a vágása jószerivel el sem fog érni, bele kellett lépnem a suhintásba. Mármint szó szerint, egyet előrébb lépve értem el, hogy az energianyalábok rendesen elérjenek, így már kényelmesen megtehettem azt, amit akartam. Konkrétan megfogtam a villámpengét, és úgy löktem odébb, kivédve a támadását. Forró volt, és egy picit meg is égette a tenyeremet, érzékeny, piros bőrfelületet hagyva az érintésem nyomán, de egy hadnagy-szintű shinigami kardjának ennél sokkal súlyosabb sérülést kellene okoznia. Beigazolódott a sejtésem.
- Sejtettem, kis híján elvétetted a támadást - fújkáltam meg kicsit a tenyerem, olyan volt, mintha sütés közben égettem volna meg - Nem csak bizonytalan volt, de erő sem volt benne. Majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy a shikaiodnak nem ez a teljes alakja, Sumicchi. Ez egy részleges feloldásnak tűnt, ami azt illeti confused Hadd mutassak valamit! - közöltem vele kissé nyersen, majd a szertárba belépve kihoztam egy köteg bambuszt, olyasmit, amit zanjutsu gyakorlásához szoktak használni. Előhúztam a kardom, becsuktam a szemem, és megkértem kardom lelkét arra, hogy csak annyi erőt bocsásson a rendelkezésemre, amennyit még 3. tisztként adott.
- Mayoi Neko! - szólítottam a zanpakutoum, mire rég nem látott módon vált ketté a penge. A kialakuló fémkesztyűk nem különböztek sokban attól, amit teljes erőmben használhatok, viszont csak három-három karom volt négy helyett - Ez volt a lélekölőm legelső formája, egy részleges feloldás. Csak a sebességemet és az erőmet fokozta, semmi mást nem tudott azon kívül, hogy ezekben a karmokban manifesztálódott - mondtam, majd egy határozott suhintással megtámadtam a bambuszköteget. Ugyan kettévágtam, de a vágás felülete durva és darabos volt, mondhatni arról árulkodott, hogy gyenge képességű ember okozta. Ezután azonban a kezemen lévő kesztyűt bevonta egy szélörvény, és néhány pillanattal később, amikor "lerobbant" róla a levegő, immár négy-négy karom volt a kesztyűkön és furcsán vibrált a pengék felszíne.
- És ez a teljes feloldása Mayoi Nekónak. Amellett, hogy különleges támadásokat tudok vele, megsokszorozta a fegyverem pengéjének élességét is. Ei! - kiáltásom egy újabb suhintás kísérete volt, mely ezúttal hibátlanul vágta ketté a gyakorlóeszközt. A két mozdulat teljesen ugyanolyan volt, igaz ezt talán csak én tudtam volna megmondani, Sumicchi nem biztos. Mindenesetre a különbség jól látható volt így is, nem kellettek szavak ahhoz, hogy elmondjam, mekkora differencia van a két verzió között.
- Sumicchi, meg kell találnod magadban azt a gátat, ami megakadályozza a kettőtök közötti kommunikációt. Ha megleled és rájössz, mi okozza a problémát, akkor szerintem Rakurai is hajlandó lesz megmutatni neked a teljes erejét... előbb-utóbb Gyakorlótér és dojo - Page 4 464751818 Meditálok veled együtt, hogy addig se zavarjalak - mosolyogtam a lányra, majd deaktiváltam a shikaiom, és törökülésbe ülve az ölembe fektettem a kardom. Innentől rajta áll, mi történik, többet nem áll jogomban segíteni. Azt hiszem, ha akarnék, se tudnék többet mondani.
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 EmptyCsüt. Jún. 06, 2013 12:26 am

Sakai Kotomi: Kérésedre az edzést lezárom. 500 LP jutalmat kapsz, amiből vagy hakudára, vagy zanpakutora tehetsz egy pontot.

Hayakawa Tasumi:
Az edzés lényegi részére nem írtál, jutalmat nem tudok adni számodra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Gyakorlótér és dojo - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Gyakorlótér és dojo   Gyakorlótér és dojo - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyakorlótér és dojo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Soul Society :: Seireitei és környéke ::   :: 8. Osztag-