-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 3:58 am

Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Hanabi Shiori
Vaizard
Vaizard
Hanabi Shiori

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 361
Age : 35
Tartózkodási hely : barkóba alól felmentve, lakótársnak fogadva
Registration date : 2008. Dec. 29.
Hírnév : 24

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te32500/45000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (32500/45000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 3:59 am

dark7 írta:
Nagyon szépen köszönöm!
Ja és nem baj, hogy dark7 a nevem, vagy ez nem számít a karakternél?

A karakterednek mindenképpen valamilyen rendes nevet kell adnod. Igazából a felhasználónevet is meg szokták változtatni, hogy átláthatóbb legyen a kari.
Ha a beállításokban megváltoztatod akkor utána már belépésnél is azt a nevet kell majd beírnod ^^
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 13, 2009 3:59 am

Hanabi Shiori írta:
dark7 írta:
Nagyon szépen köszönöm!
Ja és nem baj, hogy dark7 a nevem, vagy ez nem számít a karakternél?

A karakterednek mindenképpen valamilyen rendes nevet kell adnod. Igazából a felhasználónevet is meg szokták változtatni, hogy átláthatóbb legyen a kari.
Ha a beállításokban megváltoztatod akkor utána már belépésnél is azt a nevet kell majd beírnod ^^
megvan kösz Smile
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyKedd Márc. 17, 2009 8:07 am

Elnézést a zavarásért. hehe. szeretnék bekapcsolódni ebbe a kis történetbe, de sajnos még nem döntöttem el, hogy Shinigami vagy arrancar legyek, igaz a shinigami már kiforrottabb. Wink
MIvel Ichimaru imádó vagyok, van esélyem arra, hogy esetleg összeakadjak vele valahol...? például Las Nochesben? Imádom azt a helyet, és nem tudom, lehetne e valahogy hogy oda kerüljek, mert engem szinte vonzz az a fehér sivatag, és a hatalmas kastély, ahol Aizen-sama ül a trónuson. ha csak küldivel lehet oda eljutni, akkor feltápolom magam. XD
a választ előre is megköszönöm Smile
Wink

Úgy van, ahogy Shoko mondta. Már csak annyival egészíteném ki, hogy espada már nem tudsz lenni. Viszont Privaron espada még igen. Már ha nagyravágyó típus vagy...^^

Bármi gondod van írj rám nyugodtan és igyekszem segíteni.
Abarai Renji -globális moderátor

...nem belemászni akartam a hozzászólásodba, de ma kissé szórakozott vagyok...bocsánat!^^"""
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyKedd Márc. 17, 2009 8:21 am

Szia! Ha Las Nochesban szeretnél élni, akkor a legjobb, ha arrancar, vagy valamilyen hollow kasztot választasz. A előtörténeted beadása után, amint az el lett fogadva, már ott is lehetsz. A előtörténetedben szerepelnie kell annak is, hogy hogy kerülsz oda.
Remélem tudtam segíteni.
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Yagami



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Mar. 18.
Hírnév : 0

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 5:52 am

Hali azt szeretném kérdezni mielött megirom az előtörténetemet hogy ha mongyuk olyat irok hogy pl: a 6. osztag hadnagya vagyok az igy elfogadható???? vagyis lehet egyből hadnagy lenni??? vagy kell hozzá pályázat mint a kapitányi szinthez...
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 5:58 am

Hadnagy csak úgy lehetsz, hogy ha az elfogadott előtörténet után írsz egy szép pályázatot ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Yagami



Hozzászólások száma : 2
Registration date : 2009. Mar. 18.
Hírnév : 0

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 6:20 am

Shihouin Yoruichi írta:
Hadnagy csak úgy lehetsz, hogy ha az elfogadott előtörténet után írsz egy szép pályázatot ^^
okok kösz
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 6:24 am

Köszönöm Abarai-san. Ezt az ajánlatot még meggondolom ^^. Igaz hogy még mindig a két kaszt között vergődök, de szerintem egy kis bleach-nézés megoldja majd a problémámat.
Igen, még annyit szeretnék kérdezni, ha mégis a Shinigami mellett maradnék, akkor szükséges a lélektovábbképzőn kezdenem? (ha igen, akkor én szívesen tanulok ott^^ , jobb mint a rendes suli XD)
Szerintem leírom a két ötletemet, úgy nagyjából, hiszen még csak kihajtatlan csírák (de költői vagyok ma Cool )
az egyik, hogy shinigamiként, az akadémiáról elindulva, felkapaszkodva leszek egyre erősebb. A másik pedig, hogy privaronként csatlakozok a rossz fiúkhoz, már ha van Aizen-sama igényt tart a szolgálataimra hogy Gin-sama alatt is szolgálhassak. Hogyha ez nem lehetséges, akkor az őrosztaghoz csatlakoznék és lennék valaki kis kedvence XD (olyan vagyok mint egy kis kölyökróka Embarassed ) hehehe
*nagycsillogókisrókaszemek*
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 6:30 am

Kitsune: Nem muszáj akadémiára járni, egyből kezdhetsz egy osztagnál is. Csak van ilyen lehetőség is. Ahogy Renji is megmondta, lehetsz Privaron espada, de ez nagyobb felelősség is, és jó előtörténetet kell írnod Smile
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 9:55 am

Fuuh.. Értem.. Áruló shinigami? a rosszak oldalán házi kedvenc?XD Tudom, sokat kérdezek, de annyi minden van amit szeretnék tudni. kicsit úgy érzem magam mint egy kíváncsi 9éves Razz HM.. a nagyobb felelőség mit takar?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptySzer. Márc. 18, 2009 10:08 am

tessék, itt mindent megtalálsz a hollowokról, Yoruichi jóvoltából. Hát mivel espada voltál/vagy ezért Aizen egyik legerősebb embereként sok dolgod lesz
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 4:26 am

Köszönöm Shoko-san. Most már sikerült eldöntenek, hogy mi leszek, és ez a privaron espada. Így erős lehetek, és egészen jó ötleteim támadtak a karakterem megrajzolása közben. (lecserélem majd a képemet egy másikra, de szinte ugyanígy nézem majd ki ^^) Majd csatlakozom Aizen-sama seregéhez és szívesen megcsinálok mindent, ha az nem sérti a jóízlés határait.. ^^"
Mégeszren nagyon köszönöm, hogy ennyit segítetek. még életemben nem szerepjátékoztam, hátha nem leszek nagyon béna majd. igyekezni fogok. :elpirul:
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 6:59 pm

Bocsánat, megint én vagyok. Hova tudnám elküldeni az előtörténetemet, mert sajnos nem tudom, hogy az "előtörténetek" pontban hogy van erre lehetőségem.
kicsit nehezen boldogulok az új dolgokkal.. -__-"
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te21000/30000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 7:19 pm

Kitsune:
Belépsz az előtörténetek boardba, és lejjebb görgeted kicsit az ablakot. A kasztok alatt van egy "New topic" feliratú gomb, arra kattintva tudod elküldeni az előtörténetet. Smile
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:49 am

Szerintem nem fogok már ilyen sűrűn kérdezősködni, de a hollow technikáknál amik nem kerülnek pénzbe, azokat nyugodtan az adatlapra lehet írni, vagy azokért is fizetni kell valamit?
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te68000/100000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (68000/100000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:50 am

Amikhez nincs ár és szint írva, azok alapképességek. Igen, azokat ráírhatod! Very Happy


A hozzászólást Sierashi Yuusuke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 20, 2009 10:57 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:52 am

Nagyon köszönöm Yuusuke-san. ^^
Vissza az elejére Go down
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyVas. Márc. 22, 2009 4:54 am

Egyik barátom kérdezte, hogy ezen a holnapon hogy zajlik az élet, és hogy ő is szeretne jönni, de nem tudja h milyen karival legyen, de leginkább Kepnachi-val szeretne jönni. Nem tudom, h ez lehetséges e ezért megkérdezem, az ő nevében is. megvalósítható e ez? nem kell kapitányi rang. vagy csináljon egy hasonló karit?
Vissza az elejére Go down
Suzumiya Shoko

Suzumiya Shoko

Férfi
Hozzászólások száma : 306
Tartózkodási hely : még a 6. osztag
Registration date : 2008. Nov. 30.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: eltávozott karakter
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyVas. Márc. 22, 2009 4:57 am

ha jól tudom, az eredeti sorozatban szereplő karaktereket csak moderátorok és az admin használhatják
szerintem mindenképpen új karaktert készítsen
Vissza az elejére Go down
http://onepszj.forumotion.com
Momichi Kitsune
Privaron Espada
Privaron Espada
Momichi Kitsune

nő
Scorpio Goat
Hozzászólások száma : 79
Age : 32
Tartózkodási hely : Pont ott.
Registration date : 2009. Mar. 17.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Privaron Espada
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te9000/15000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (9000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyVas. Márc. 22, 2009 5:13 am

Oksy, akkor szólok Karinak h csak saját karival lehet feljönni XD
köszke ^^
Vissza az elejére Go down
karamorita

karamorita

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Mar. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:35 am

bocsi mmost regisztráltam csak és azt szeretném megtudni hová kell meg írni az előtörténetet
Vissza az elejére Go down
Shikoku Naoki
11. Osztag
11. Osztag
Shikoku Naoki

Férfi
Hozzászólások száma : 36
Registration date : 2009. Mar. 02.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 11. osztag 4. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:39 am

Szia!

Értelemszerűen az előtörténetek topikba. Ezt a nyilvántartások témán belül találod. Ott kell egy topikot nyitni a saját neveddel ellátva.
2 New topic gomb van, az alsót használd...
Remélem segítettem.
Vissza az elejére Go down
Wakahisa Shun
Vaizard
Vaizard
Wakahisa Shun

nő
Leo Cat
Hozzászólások száma : 264
Age : 36
Registration date : 2008. Oct. 01.
Hírnév : 9

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te21000/30000Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (21000/30000)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:40 am

https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com/elotortenetek-f3/

Lejjebb görgetve láthatod a "New Topic" feliratot, arra kattintva nyithatsz témát karaktered előtörténetének.
Vissza az elejére Go down
karamorita

karamorita

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. Mar. 23.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 2 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 2 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 EmptyHétf. Márc. 23, 2009 6:46 am

nagyon köszönöm hülyeségem nem ismer határokat
na még egy kis zargatás hogy lehetek vaizard mivel már nem választható
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kérdések és válaszok - Page 2 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-