-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Hayashi
Bannolt/Halott
Bannolt/Halott
Hayashi

Hozzászólások száma : 39
Tartózkodási hely : 5.OSZTAGi szállásán
Registration date : 2009. Feb. 27.
Hírnév : -7

Karakterinformáció
Rang: 5. osztag, 12. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 10:56 am

Shihouin Yoruichi írta:
Szia!

Úgy, ahogy a többiek... Very Happy Küldizni kell, kicsi virágszálam. ^^ Próbálj benne lenni minél több küldetésbe, hogy minél több pontot kapj. Ennyi a dolog nyitja Wink
nem vagyok a virágszálad Yoru értve vagyok???
Vissza az elejére Go down
Hisagi Shuuhei
Globális moderátor
Globális moderátor
Hisagi Shuuhei

Férfi
Hozzászólások száma : 121
Tartózkodási hely : Híd alatt, híd alatt a Margit híd alatt... XD
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : -1

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 11:20 am

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓHHHHHHHHHHHHHHH sziaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
Figyelj egy cseppet teeee.... *hosszú sípszó* ... elmondok neked egy széééép mesét.

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy szarházi paraszt, akit Hayashinak hívtak. Ez a paraszt elment egyszer egy fórumra, és azt hitte, hogy ha beszól az adminnak, akkor nagyon f*sza gyerek lesz. De ennek az adminnak van egy barátja, aki ÉN vagyok. Én jelen esetben az oldal takarítója vagyok *lehet átkozni, elküldeni a pokolra, vagy lehet kérni, hogy üssön el egy anyahajó medence körbeúszás közben* ... én küldöm el a p*be az ilyen nagyképű f*szkalapokat mint emilyen ez a paraszt Haysahi... szóval a mese úgy folytatódott, hogy Hisagi észrevette, hogy ez a paraszt beszólt a "főnökének" így fogta magát és eljött ide neked szépeket mesélni... ez a mese úgy fog végződni, hogy k*ra megbánod még azt is, hogy kaptál számítógépet... mivel ez a hsz innen nem fog kitörlődni... míg én szépen mosolyogok azon, hogy téged Yoru bannol egy életre, te addig idegbajt kapsz, mert rohadtul nem tudtál felidegesíteni senkit a hülyeségeiddel...

Köszi a megértést. Köszi, hogy meghallgattál és köszi, hogy ilyen hülye vagy, hogy bemersz szólni nekünk. ^^


Jaaaa majdnem elfelejtettem valamit... ha Yoru azt mondja, hogy a VIRÁGSZÁLA vagy akkor az is vagy!!! V-I-R-Á-G-S-Z-Á-L !!!!!!!

VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL, VIRÁGSZÁL. ^^ *kinyújtja a középső ujját*
Vissza az elejére Go down
Kuroi Shouta
8. Osztag
8. Osztag
Kuroi Shouta

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 32
Age : 88
Tartózkodási hely : 8. osztag
Registration date : 2009. Apr. 10.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag 6. tisztje
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te8000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (8000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 12:51 pm

Shuuhei, kérlek... ennek nem hiszem, hogy helye van egy ilyen topicban... vagy akármelyikben. Erősen túlreagálod... egy ilyen korú gyerekkel szemben ez egy teljesen felesleges lépés és még esztétikailag is rontja a fórum képét. Szerintem bőven elég, ha valaki elmagyarázza neki egyszer, hogy az admint bántani tilos(legalábbis nem ajánlott) második alkalommal pedig egy levél kíséretében bannolni.
Káromkodni és fenyegetőzni felesleges már csak azért is, mert x kilóméterről nem tudsz vele csinálni semmi drasztikus dolgot, amitől hirtelen tisztelettudó, esetleg összefüggéseket kereső ember lesz.

"mivel ez a hsz innen nem fog kitörlődni... míg én szépen mosolyogok azon, hogy téged Yoru bannol egy életre, te addig idegbajt kapsz, mert rohadtul nem tudtál felidegesíteni senkit a hülyeségeiddel..."

Ennek a mondatnak pedig semmi értelme a reagod fényében... kérek mindenkit higgadjon le, Yoru szerintem meg tudja védeni magát.

Yoru, ha erre jársz, kérlek töröld ezzel együtt az utolsó 3 reagot.

Oyasumi nasai.

Kuroi
Vissza az elejére Go down
Kawazoe Hanae
13. Osztag
13. Osztag
Kawazoe Hanae

nő
Leo Horse
Hozzászólások száma : 349
Age : 33
Tartózkodási hely : 13. osztag
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: 13. osztag kapitánya
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te40500/45000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (40500/45000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 13, 2009 10:41 pm

Kuroi te nem tudod hogy ez már a hányadik eset, és hánymilliószor próbáltuk emberi módon elmegyarázni a dolgokat egyes embereknek, de sajnos semmi haszna nem volt...
Úgyhogy hagyd békén Hisagit...
A bannolással meg csak komolyan indokolt esetben dobálózunk csak...
Vissza az elejére Go down
Hyrum Graff

Hyrum Graff

Férfi
Libra Dragon
Hozzászólások száma : 2
Age : 47
Registration date : 2008. Oct. 07.
Hírnév : 0

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 1:27 am

Kuroi Shouta írta:
Szerintem bőven elég, ha valaki elmagyarázza neki egyszer, hogy az admint bántani tilos(legalábbis nem ajánlott) második alkalommal pedig egy levél kíséretében bannolni.

Ave

Te ez komolyan mondtad ???? "hogy az admint bántani tilos(legalábbis nem ajánlott)" magára vessen az a Admi aki nem képes lekezelni a ilyen helyzeteket és szabályzatban kell rögziteni a védelmét XD XD XD.


Kuroi Shouta írta:
Ennek a mondatnak pedig semmi értelme a reagod fényében... kérek mindenkit higgadjon le, Yoru szerintem meg tudja védeni magát.

Ahh látom itt is felvetted a Arbiter tempót .... XD XD XD Máshol is lehetnél ennyire konstruktív ... XD XD XD
Vissza az elejére Go down
http://darkage.hu/news.php
Masaki Sachiaru
Vaizard
Vaizard
Masaki Sachiaru

Férfi
Pisces Dog
Hozzászólások száma : 490
Age : 42
Tartózkodási hely : Barkóbázd ki, kö'csöööög!
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Pali sensei
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te53000/65000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (53000/65000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 2:25 am

KUSS A ku*va ÉLETBE IS! Az egyik jobban veri a nyálát mint a másik! És naná, hogy olyan pofázik itt feszt, akinek még ku*va előtörténete sincs! Ha annyira okos vagy te Gráfok hercege,akkor megmondanád mi a fasznak kellett ide beírni?!

A tököm tele van az új tagokkal, meg azokkal,akik géniusznak hiszik magukat! Olyan nagyot szóltok,hogy leszakad a tetves plafon!

Szépen kifejezve a baszott nagy inteligenciámat: FEJEZZÉTEK MÁR BE! Nagyon nagy móka egymásra licitálgatni. A moderátort meg ne cseszegesd, úgy koptatja a száját, ahogy neki jólesik!

Tudom, hogy én is globális moderátor emblémácska nélkül verem szét a billentyűzetet, de a hajamat tépem tőletek! Én nem tudom melyik sárgaház lakóit eresztették szélnek mostanság, de hogy a fele itt vert sártat az hétszentség. Eddig ugyanis egy tetűnyi probléma sem volt...

(Bocsánat Tousen! Megverhetsz, mert nem bírtam ki! Na, meg törölheted is nyugodtan)
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 6:43 am

Én csak azt szeretném megkérdezni tisztelettel hogy olyan NJKt lehet-e indítani ami egy módosított lélek aki egy shinigaminál /jómagamnál/ lakik és van pár különleges képessége aminek hasznát veszi a shinigami, de persze olyan drasztikus nagy változás nem történik.A választ előre is köszönöm, és csak azért kérdem mert a szabályzatban nem nagyon lehet olvasni az NJKkrol és lehet hogy csak én nem voltam elégé figyelmes, de hogyha erről valóban nincs írva semmi akkor szerintem Yoruichi adminnak kéne válaszolnia. Ohh és mégvalami habár szerintem ezt már csak unalomból írom de vissza olvasva azt olvastam hogy a 6.tiszt vagy valami ilyesmi helyet foglalt el valaki, és ezért kellett ez a gtisztségek leírása ez végülis jó ötlet meg nincs vele semmi bajom, de tudtommal csak kapitányból és hadnagyból kell egynek lennie egy osztagban a többi tisztségből több is lehet /pl. az animében a 13.osztagban 2 harmadik tisztvan/
Ui.: Tisztelettel Sorikaze Komoki 9.osztag 3.tisztje.
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te9500/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (9500/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 7:06 am

Bár nem vagyok Yoruichi, de néhány egyszerű dolgot azért tudok!

NJK: NJK karakterre pályázni kell. A helyzet egyszerű, leírod hogy az NJK nálad lakik, plus mik a képességei, stb, valamit kerekítesz hozzá egy szép történetet és vagy elfogadják vagy nem. Erről szerintem nem kell külön szabályztba írni, mert eddig mindenkinek nyilvánvaló volt.

Osztott tiszti pozíciók: Igen és nagyjából az az egyetlen osztag, ahol magas rangú tisztek osztottan töltik be a pozíciót. Véleményem szerint magas rangú tisztekből csak egy van. De 20-dik tisztből valóban vagy 15db, bár gondolom nem ilyen alacsony rangon szeretnél sokad magaddal lenni.
De a lehetőség adott, írsz erre is egy pályázatot és vagy elfogadják vagy nem! Ha elfogadják jó, ha nem akkor meg ez van!

Remélem kielégítő választ adtam és nem mondtam nagy hülyeségeket...
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyKedd Május 12, 2009 7:12 am

Okés köszönöm csak abban a módosított lélekben nem voltam biztos ezért kérdeztem meg hogy ne nyissak hülyeségből topicot .
Vissza az elejére Go down
Chuchi Ko
5. Osztag
5. Osztag
Chuchi Ko

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. May. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyVas. Május 31, 2009 7:48 am

Hali, ez eléggé égő kérdés lesz, de addig nem merek írni előtörit amíg ezeket nem tudom.: Az oké, hogy az animeban van ilyen, hogy halálisten, lidérc, quincy ezeket tom, de hogy mi az a vaizard, hollow meg ilyenek azt nem vágom. Pls valaki írja le nekem, vagy küldjön pm-et lécci.
Vissza az elejére Go down
Katai Siraseru
8. Osztag
8. Osztag
Katai Siraseru

Férfi
Hozzászólások száma : 146
Tartózkodási hely : 8. osztag - Kapitányi és Hadnagyi Iroda
Registration date : 2008. Dec. 04.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 8. osztag - Hadnagy
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te9500/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (9500/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyVas. Május 31, 2009 10:40 am

Lord: Gondolom a Bleachet magyarul nézed valamelyik TV adón, ezért nem értheted a fogalmakat. De álljon itt egy rövid mítoszoldó.

  • Shinigami - azaz halálisten. Az ő feladatuk a lelkek világában fenntartani az egyensúlyt. Az egyszerű lelkeket a Soul Societybe (Lelkek világa, vagy Lelkek Közössége) küldik. Megvédik az embereket és egyszerű lelkeket a lidércektől. Valamit a lidércek lelkét megtisztítják a Zanpakutojuk (Lélekölőkard segítségével). A shinigamik tartózkodási helye a Soul Society, és azon belül is a Seireitei vagyis a Tiszta Lelkek Városa.
  • Zanpakuto - lélekölőkard. A shinigamik általános fegyvere. A shinigami lelkének ereje kard formában. A karddal való magasabb szintű összhang megteremtése után a halálisten képes Shikai illetve Bankai technikákra. Ezek minden egyénnél más képességeket és formát is jelentenek. A kard képessége az egyén személyiségétől függ.
  • Hollow - lidérc. Olyan egyszerű lélek, aki halála után nem került át időben a Lelkek Közösségébe, így lassan a léleklánca felemésztette önmagát és üres lélekké vált, egyszerű állati ösztönökkel. (Másik lehetőség a hollow-vá válásra, ha egy másik hollow felfal egy egyszerű lelket.)
  • Vaizard - olyan halálisten, aki hollow képességekre tett szert. Ha egy shinigami elsajátította a Zankensouki (négy alapvető shinigami harci képesség) minden részét és ezeket maximális biztonsággal képes használni, akkor a továbbfejlődés egyetlen lehetősége, ha a halálisten hollow erőre tesz szert. Ezzel viszont nem csak erőt, hane új ellenfelet is kap. Lelkének része lesz egy belső hollow, akit egy idő után kötelező igába hajtani, máskülönben a belső hollow átveszi a hatalmat a shinigami felett. Két módja van, hogy valaki vaizard lehessen. Az egyik a Hougyoku (Pusztítás gömbje), a másik, hogy egy erejét vesztett shinigami a lidércé válás pillanatában megleli a shinigami erejét.
  • Arrancar - olyan hollow, aki shinigami képességekkel rendelkezik. Rendelkeznek Zanpakutoval, de ez a shinigamikkal teljesen ellentétes működésű. Az arrancarok kardja az erejüknek egy másolata. Ha feloldják kardjukat (Resurrection - feltámadás) visszanyeri teljes erejüket és régi formájukat is. Az arrancarok minél nagyobb erővel rendelkeznek, annál emberszerűbbek a vonásaik. Születésük sorrendjében egy tíztől nagyobb számot kapnak.
  • Espada - Egy 10 tagú testület, amely a legerősebb arrancarokból áll. Erejüket csökkenő sorrendben a testükre tetovált szám jelzi. Minél kisebb a szám, annál erősebb a viselője. Ha egy espada kikerül ebből a testületből, akkor a egy százas nagyságrendű számot kap, mely jelzi korábbi rangját. Őket hívják Privaron Espadanak.
  • Fracción - A espadak által maguk mellé választott arrancarok.


Remélem kezdésnek minden fontosat leírtam, de ha egy kicsit tudsz angolul, akkor javaslom a http://bleach.wikia.com -ot olvasgatásra. Szólok, hogy erősen SPOILEREZZ!!!
Vissza az elejére Go down
Chuchi Ko
5. Osztag
5. Osztag
Chuchi Ko

Hozzászólások száma : 5
Registration date : 2009. May. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Jún. 01, 2009 12:03 am

Thx
Vissza az elejére Go down
Viola Kriess
9. Osztag
9. Osztag
Viola Kriess

Férfi
Gemini Dog
Hozzászólások száma : 96
Age : 29
Registration date : 2009. Apr. 17.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9.osztag 3. tiszt
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyKedd Aug. 25, 2009 9:20 am

Nos mivel, úgy gondolom, hogy ez az oldal nem nekem való, mivel az én szintem ehhez az oldalhoz elégé kicsi, úgyhogy meg szeretném kérni Yoru-sant, hogy bannoljon engem, avagy Sorikaze Komokit, hogy ne kelljen többet felnéznem az oldalra, hogy írnom kelljen előre is kössz és hellósztok!

UI. Azért ide írom, h más topicot ne zavarjak meg vele
Vissza az elejére Go down
Koroshija Shitai
Bounto
Bounto
Koroshija Shitai

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Aug. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Aug. 29, 2009 5:28 am

Azt szeretném kérdezni, hogy majd írhatok-e olyan pályázatot, ahol egybe olvadok a bábommal, ha igen akkor hányas szinten? Előre is köszönöm a válaszokat!
Vissza az elejére Go down
Shihouin Yoruichi
Admin
Admin
Shihouin Yoruichi

nő
Sagittarius Horse
Hozzászólások száma : 807
Age : 33
Tartózkodási hely : A semmi közepétől, picit balra ;)
Registration date : 2008. Sep. 05.
Hírnév : 114

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Aug. 29, 2009 7:35 am

Nos, lényegében a bábbal való összeolvadás bármikor lehetséges, és természetesen írhatsz ezzel kapcsolatban egy pályázatot. ^^
Vissza az elejére Go down
https://bleachszerpjatek.hungarianforum.com
Koroshija Shitai
Bounto
Bounto
Koroshija Shitai

Hozzászólások száma : 13
Registration date : 2009. Aug. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Bounto
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Aug. 29, 2009 8:46 am

Köszönöm szépen, hogy ilyen gyorsan válaszoltál Yoruichi!
Vissza az elejére Go down
Shin

Shin

Férfi
Hozzászólások száma : 1
Tartózkodási hely : Kulcsot ne adjak?
Registration date : 2009. Sep. 06.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Előtörténet   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 3:55 am

Sziasztok ! szeretném az előtörténetemet a fórúmba beleírni de nem nagyon sikerül azt irja ki : Csak a privát engedéllyel rendelkező felhasználók nyithatnak új témát ebben a fórumban. ebben birna valaki segíteni?
Vissza az elejére Go down
Asesino Puno
Arrancar
Arrancar
Asesino Puno

Férfi
Hozzászólások száma : 38
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2008. Dec. 14.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 69. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te7000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (7000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptyHétf. Szept. 07, 2009 3:59 am

Amit látsz az Előtöri Boardba, hogy Shinigami, Vaizard... oda az admin rakja az elfogadott előtöriket. Legalul ott van, hogy Új téma, arra katints rá és illeszd be a Wordben megírt előtöridet. ^^
Vissza az elejére Go down
Fumetsu Kyuusaisha

Fumetsu Kyuusaisha

Férfi
Capricorn Goat
Hozzászólások száma : 8
Age : 32
Registration date : 2009. Sep. 03.
Hírnév : -4

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te0/0Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (0/0)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzer. Szept. 09, 2009 9:07 am

hi én azt szeretném megkérdezni h meddig tart az akadémia vagyis mikortól lehet vizsgázni, mert kéne az elő történetem miatt. előrre is kössz.
Vissza az elejére Go down
Kyouraku Shunsui
Globális moderátor
Globális moderátor
Kyouraku Shunsui

Férfi
Cancer Tiger
Hozzászólások száma : 24
Age : 37
Tartózkodási hely : 8-dik osztag területén
Registration date : 2009. Jul. 25.
Hírnév : 0

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzer. Szept. 09, 2009 9:49 am

Üdvözletem Kyuusaisha-kun!

Tudomásom szerint a Lélektovábbképző Akadémia egy katonai felsőfokú intézmény, ami általában 5 éves szokott lenni. Persze vannak kivételek, mint Shiba Kaien és Ichimaru Gin, akik nagyon rövid idő alatt végezték el. (Gin például mindössze egy év alatt.)

Tisztelettel:
Kyouraku Shunsui
Vissza az elejére Go down
http://bleach.wikia.com/wiki/Shunsui_Kyōraku
Hiebara Kaijou

Hiebara Kaijou

nő
Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Nov. 13.
Hírnév : -6

Karakterinformáció
Rang: tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te2500/5000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (2500/5000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: pándimenzionális kérdések   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 4:28 am

most kedztem el, van pár kérdésem:

1. milyen időben játszódunk, és eddig mi történt ebben az alternatív bleach valóságban? lehet hogy ügyetlenül kerestem, de nem találtam erre vonatkozó információkat

2. mennyire gördülékeny egy átlagos küldetés? részt tudok e akkor venni benne, ha hetente max 3szor 1 órát érek rá ezzel foglalkozni?

2.5 él ez a holnap, szal vannak küldetések? mert a legutolsó lezárt jelentkezés szeptemberben volt ha jól láttam

3. kinél vinnyogjak, ha valamit módosítani akarok a karakteremmel kapcsolatban, ami már el van fogadva? bármelyik moderátor, vagy van aki kifejezetten ezzel foglalkozik?

4. a shunpo miért kido?

5. van valami opció, hogy megtagelem csak azokat a topicokat, amikbe beleírtam, és a rendszer közli velem ezután, hogy azokba a megjelölt topicokba írt e valaki?

6. melyikek az OOC és IC topicok? melyikek azok a helyek, ahova ha valamit beírok, hogy csinálja a karim, akkor efektíve történik is valami ebben az univerzumban?
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 5:49 am

Üdv!

1) Az Aizen/Gin/Tousen-féle hármas árulása után, pontosabb eseményekért pedig olvasgass nyugodtan bele a küldetések és pályázatok topikjaiba.

2a) Vannak gyorsabban és lassabban lefutóak; előbbiek általában a villám-, utóbbiak pedig a megfelelő boardban meghirdetett küldetések.
2b) Igen.

2.5a) Ha jobban megnézed, láthatod, hogy elég sok futó küldetés van (ezért is szünetelnek a nagyobbak, amíg be nem fejeződik néhány játék), és a napi minimum 20-30 új postot számítva szerintem elég "élőnek" mondható az oldal Wink
2.5b) ÁKD, illetve Villámküldetések topikot nézd, ott gyakran van kihirdetve új játék a témában.

3) Előtöriknél bármelyik moderátorral beszélhetsz, de nem árt, ha az admin is tud a változtatásról Very Happy

4) Az "egyéb technikák" kategória része. Viszont egy ilyen típusú szerepjátékban általában le kell egyszerűsíteni a világot, és szabályokat kell bevezetni, hogy jól játszható legyen.

5) Az utolsó hozzászólás alatt, jobb szélen láthatsz egy "feliratkozás a témára" linket. No, azt bejelölve kapsz emailben értesítést Wink

6) A különböző játékhelyszínek topikjai, ergo sok köze van a világhoz,g míg a küzdőtereknél opcionális, hogy van-e kihatása a játék egészére.
Vissza az elejére Go down
Takahiro Daiki

Takahiro Daiki

Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Nov. 14.
Hírnév : -1

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 8:39 am

Üdv mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni, hogy lehet-e ex-shinigami karim és azon belül a 10.osztag volt kapitánya, lehetséges lenne ez?
Vissza az elejére Go down
Ikumi Makito
Shinigami
Shinigami
Ikumi Makito

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2009. Jan. 29.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Ex-Shinigami
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te5000/10000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (5000/10000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:37 am

Szervusz Takami!
Na, a kérdéseddel kapcsolatban szeretnék válaszolni.

1. A saját tudomásom szerint, Ex-Shinigami kaszt be van "fagyasztva", mivel túl sok van belőle. Mi lesz így Soul Society-vel, ha mindenkiből Ex-Shini lesz nemde?Very Happy

2. Tudtommal, csak azok lehetnek kapitányok, akiknek van Bankai-juk. Bankai, csak 2. szinttől lehet. És neked még az első szint sincs meg... szóval szerintem nem lehet.

Tisztelettel: Ikumi Makito, Ex-Shinigami
Vissza az elejére Go down
Hiebara Kaijou

Hiebara Kaijou

nő
Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2009. Nov. 13.
Hírnév : -6

Karakterinformáció
Rang: tanuló
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 4 Cl0te2500/5000Kérdések és válaszok - Page 4 29y5sib  (2500/5000)

Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 EmptySzomb. Nov. 14, 2009 9:48 am

oy!

köszönöm a válaszokat! sokkal több lettem tőle. Most már meg is néztem, hogy van egy raklap küldetés, csak kész kéne legyen a karim, és lehetne nyomulni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kérdések és válaszok - Page 4 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-