-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet
Yagyuu Kamisa
Ember
Ember
Yagyuu Kamisa

Férfi
Hozzászólások száma : 8
Registration date : 2011. Apr. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Szuperhős
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te3000/12000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (3000/12000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 8:03 am

Köszönöm a választ! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Hiraikotsu Omote
6. Osztag
6. Osztag
Hiraikotsu Omote

Férfi
Sagittarius Snake
Hozzászólások száma : 108
Age : 34
Tartózkodási hely : Seireitei
Registration date : 2009. Jan. 22.
Hírnév : 1

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te7600/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (7600/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Aug. 17, 2011 8:27 pm

Sziasztok!

Szeretnék visszatérni, ezért érdeklődni szeretnék, ki tudná elmagyarázni nekem a változásokat. Láttam, hogy sok minden változott, ezért szükségem lenne valakire, aki mindent elmagyaráz, segít átírni az adatlapomat stb. Természetesen, hogy hamarabb meglegyen, msnen beszélnénk meg Razz

Ki lenne az a bátor vállalkozó, aki segít nekem?

Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
5. Osztag
5. Osztag
Abakura Ryuu

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : 5.osztag területe
Registration date : 2012. Apr. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te5500/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (5500/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: lidérc   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 10:33 pm

Akkor ezek szerint nem lehet lenni sima lidérc valaki?
(bocsi ha hülyeséget kérdezek nemrég jöttem fel)
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te40100/45000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (40100/45000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Ápr. 11, 2012 11:07 pm

Dehogynem, indítható sima hollow karakter is. Itt találhatsz róluk leírást is segítségképpen.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
5. Osztag
5. Osztag
Abakura Ryuu

Férfi
Cancer Horse
Hozzászólások száma : 32
Age : 33
Tartózkodási hely : 5.osztag területe
Registration date : 2012. Apr. 11.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te5500/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (5500/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: köszi   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 4:02 am

köszi amúgy csak érdekelt. Amúgy én ha elfogadják akkor Halálisten leszek Sárkányhegyi Drago néven. Amúgy a hollow ha elére azt a szintete átváltozi arrancarra?
Vissza az elejére Go down
Diego Canino
Espada
Espada
Diego Canino

Férfi
Taurus Monkey
Hozzászólások száma : 304
Age : 31
Tartózkodási hely : Hatodik torony, Las Noches
Registration date : 2012. Jan. 04.
Hírnév : 5

Karakterinformáció
Rang: Sexta Espada, a Sanador Equipo parancsnoka
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te40100/45000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (40100/45000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Ápr. 12, 2012 5:13 am

Nem, az nem természetes folyamat, Aizen Sosuke teremtette az arrancarokat, csak néhány kivétel van, akik valahogy saját maguk szabadultak meg a maszkjuktól, de ők általában gyengébbek. Egyébként indítható rögtön arrancar is, ha azzal akarsz játszani, akkor átugorhatod a hollow fázist.
Vissza az elejére Go down
Hamada Izanagi
3. Osztag
3. Osztag
Hamada Izanagi

Férfi
Leo Monkey
Hozzászólások száma : 34
Age : 31
Tartózkodási hely : 16. századi japán
Registration date : 2012. Aug. 15.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te7000/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (7000/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:45 am

Egy olyan kérdésem lenne, mivel ezt mondták, de mégis jobb egy admintól, moderátortól stb is tudni, hogy tényleg engedély kötelesség vált-e már a tudathasadásos zanpakuto? Vagyis nem is tudathasadásos, hanem mondjuk a karakter nem szereti használni az eredeti támadását a kardnak (pl az én esetembe kidou az alap) és helyette kitalált egy másik hívást, ami erő alapú támadás és ekkor a kard besértődik és nem hajlandó teljes erőből harcolni (asszem Ikkakunál vagy kinél volt ilyen) és akkor lesz csak egy 3. támadása (2 hívásra 3 támadás)
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:53 am

Bármilyen történeti hátteret is találsz ki, kettőnél több támadásod nem lehet kezdő karakterként. Szóval ha ilyet szeretnél, akkor azt úgy kell megoldanod, hogy egy kidou-alapú, és egy "besértődött" erő-alapú képességed lesz. Harmadik támadást pedig majd 10 ezer LP-t és 7 zanpakutou képzettségi pontot elérve pályázhatsz meg.
Vissza az elejére Go down
Koshirou Owando
Akadémista
Akadémista
Koshirou Owando

Férfi
Hozzászólások száma : 71
Registration date : 2008. Oct. 05.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te5500/10000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (5500/10000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyPént. Aug. 17, 2012 9:51 am

Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre, de nemrég remek reklámot kapott az oldal néhány itteni játékostól, és gondolkozom, hogy visszajönnék. Ebben az esetben szívesen folytatnám ezt a karaktert. Amit változtatnék: szeretném shinigamivá tenni, hogy már ne szimpla tanuló legyen, valamint időközben örömmel látnám, ha elő tudná hívni a bankai-t. És esetleg némi névkorrigálás is befigyelne. Ezek megoldhatóak? És ha igen, milyen módon? Pályázat?

Köszi előre is!
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyPént. Aug. 17, 2012 10:01 am

Szia!

Akár egy pályázatban is megírhatod, hogyan válik shinigamivá a karaktered, de én személy szerint azt ajánlom inkább, hogy írj meg egy teljesen új előtörténetet, új karakternévvel, új elképzelésekkel együtt, így benned is jobban letisztázódik, mit szeretnél a karakteredből kihozni.
Bankai használatra csak második szintű karakterek jogosultak engedéllyel, ezt az egyet kivéve azonban nincs akadálya a többi változtatásnak, akár egy pályázattal, akár egy új előtörténettel rukkolsz elő. ^^ Javaslom, hogy az oldal megváltozott szabályzatát olvasd el, ami szerintem a legtöbb kérdésedre választ fog adni. Sok sikert a karaktered (át)alakításához. ^^
Vissza az elejére Go down
Shuko
Hollow
Hollow
Shuko

Férfi
Hozzászólások száma : 92
Tartózkodási hely : Las Noches
Registration date : 2012. May. 02.
Hírnév : 2

Karakterinformáció
Rang: Karasu Vex fracciónja
Hovatartozás: Las Noches
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te15900/30000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (15900/30000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 8:58 am

Nos, hello. Azt szeretném felvetni, hogy ha valaki valamilyen címert ér el, legyen az espada, vagy hadnagy, vagy kapitány, akkor a pályázati résznél lehetne egy olyan, hogy a pályázaton kívül milyen tulajdonságai segítették a címert elérésben. Ugyanis ha egy ember, aki keveset jár a fórumon, és nem olvas mindenkitől mindent, nem követi figyelemmel az egész történés sorozatot, aztán egy pályázatot meglát, ami számár mondjuk nem kedves, és nem mutatja be a képességeit/érdemeit amik miatt ezt a címert elérte ez a személy, akkor simán meglehet, hogy előbb háborodik fel, minthogy utána keresne. Mondjuk az én esetemben. Szóval azt szeretném elérni ezzel, hogy mondjuk egy rövid, esetleg pár szó oda legyen szúrva elfogadásnál vagy valaminél, esetleg a saját karaktertől, hogy ezért, és ezért lettem ez és ez, és itt nem engedélyre gondolok, hanem érdemekre. Karizma, tettek, elért eredmények. Ilyesmik. Ezek megmagyaráznák a tájékozatlannak is, hogy ez hogy történne, és felháborodás, kiakadás helyett, venné a fáradtságot, hogy első reakciója ne ez legyen, hanem utána keres hogyan. Remélem elfogadható a kérés.

De hogy kérdésnek állítsam be. Lehetséges hogy ezen óhajom, esetleg mások akik velem egyetértenének azok óhaja is, teljesüljön?
Vissza az elejére Go down
Ootoribashi Roujuurou
Admin
Admin
Ootoribashi Roujuurou

Férfi
Hozzászólások száma : 277
Registration date : 2008. Sep. 06.
Hírnév : 20

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Aug. 29, 2012 9:36 am

Nos, ahogy már cseten is elmondtuk (és azokat fogja mindenki megismételni, szóval nem értem, miért kell ennyit rágódni a témán), az ilyen rangokat azok a userek kapják, akik elég ideje vannak már az oldalon és a staff úgy ítéli meg, hogy rászolgáltak a pozícióra (aktívak, jó játékosok, jól ismerjük őket, satöbbi). Egyébként pedig már a canon sztoriban is alig van olyan hadnagy-kapitány, aki a te kritériumaid alapján megfelelő lenne, gondolj például Oomaedára, Hinamorira, Nanaóra, Hitsugayára, Matsumotóra, Kenpachira, Nemura vagy bárki másra. Nem tudom, hogy melyikük lenne olyan, aki a karizmája, vezetői képességei (harci) tettei és elért eredménye alapján megütné az elvárásaidat... Az átlag shinigami tiszt pedig IC nem valószínű, hogy megkérdőjelezhetné a feletteseinek képességeit.
Ezt egészen idáig még senki nem kérdőjelezte meg rajtad kívül (és nem háborodott fel senki), ami arra utal, hogy eddig is evidens volt ez a tény, szóval, úgy gondolom, az egész staff nevében is nyilatkozhatok, hogy nem tervezzük a jövőben sem bevezetni.
Vissza az elejére Go down
Kovai Kaito

Kovai Kaito

Férfi
Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2012. Mar. 21.
Hírnév : 1

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 4:24 am

Szervusztok!

Tudom még nem fogadtátok el az előtörténetemet, de az utóbbi miatt lenne egy pár kérdésem, remélem nem teszek fül teljesen felesleges kérdéseket Razz :

1. A zanpakutó alap képességei milyen keretek között mozoghat ? (pl képes vagyok e létrehozni az elején egy 2*2m eres tűzfalat ?), illetve kezdésként mennyi képessége lehet a zanpakutóm-nak (ha jól láttam 2db) ? A zanpakutóm képességnek növekedését köthetem a a saját képességeimhez (pl. 3 zanpakutó ponttól nem egy lufit vagyok képes megidézni hanem 3-at) ?

2. A lelkek világával kapcsolatos. Mivel foglalkoznak a lelkek (már mint munka)? A lélek öregedési üteme milyen mértékű (pl 10 év "emberi öregedés=100 év lélek év) ? Hogyan "születik" egy lélek (mint pl.: az emberek) ? Az alkoholnak van e hatása a sima mezei lelkek-re akik még nem éreznek éhiséget ? A földi világ termékeit ismerik a lelkek világában (pl.: szivar) ? Az SS körül kerületek vannak, vannak olyan kerületek amelyek gazdagok, és vannak amelyek nagyon szegények, a "közép, közepe" réteg kb hol lakik, hányas kerületbe ?

3. Az akadémia átlagosan hány év ?

4. Volt egy régebbi előtörténetem, de az nem fogadtátok el azért teljesen újra írom az egészet, kinek szóljak majd, ha kész vagyok ?

A választ előre is köszönöm, ha valami le van írva a szabályzatba, és nem vettem volna észre akkor bocsánat.
Vissza az elejére Go down
Soifon
Admin
Admin
Soifon

nő
Aquarius Goat
Hozzászólások száma : 488
Age : 44
Tartózkodási hely : Yoruichi-sama karjaiban *.*
Registration date : 2010. Dec. 23.
Hírnév : 24

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyHétf. Okt. 29, 2012 5:01 am

Szia! Smile

1. Nincsenek ilyen keretek meghatározva, ha viszont úgy érezzük, hogy valami túlzó egy képességben, akkor szólunk, hogy valamelyest gyengítsd. Egy 2*2 méteres tűzfallal például semmi probléma nincsen.
Kezdésnek, ahogy az előtörténet sablonban is szerepel, kettő darab képessége lehet a zanpakutódnak, és igen, kötheted a pontjaidhoz ezeknek a képességeknek a fejlődését. Sőt, én személy szerint ajánlom is Smile

2. A Lelkek Világát nagyjából úgy kell elképzelni, mint egy középkori várost, és ennek megfelelő munkáik vannak a lelkeknek valószínűleg. Kovács, árus, földműves, szabó, stb. Mivel közösségekről van szó, így minden bizonnyal ezek a tradicionális foglalkozások megtalálhatóak Rukongaiban. Olyan dolgokat, mint a szivar viszont legfeljebb Seireiteiben ismernek minden bizonnyal.
Nagyjából 5-10 év alatt öregedik a lelkek szervezete egy évet. Nincsen egységes rendszerünk, szóval csak akkor szólunk, ha valamit túlzónak találunk, és akkor se mindig Very Happy
Lélek kétféleképpen kerülhet Soul Societybe, vagy az Emberek Világából a haláluk után, vagy pedig két Lelkek Világában élő lélek szerelmének gyümölcseként. Utóbbi olyan, mint egy hagyományos születés.
Az alkoholnak valószínűleg van hatása a lelkekre akkor is, ha nem shinigamik. És ha a közép közepét akarod megtalálni életkörülmények tekintetében, akkor a 40. kerület környéki számokat javaslom Surprised

3. Hat évig tart az akadémiai képzés, ritkán előfordulhat, hogy ha valaki annyira tehetséges, akkor 1-2 évvel hamarabb végez.

4. Bármelyik stafftagnak (adminok, moderátorok, mesélők) szólhatsz PÜ-ben, esetleg cseten is értesíthetsz minket arról, ha kész lettél Smile

Remélem kielégítő válaszokat tudtam adni, ha valami nem tiszta, nyugodtan kérdezz még.
Vissza az elejére Go down
Tomoyori Emi
Ember
Ember
Tomoyori Emi

nő
Hozzászólások száma : 12
Registration date : 2012. Nov. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te3000/12000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (3000/12000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Nov. 28, 2012 11:29 pm

Sajnálom, ha már feltett kérdés hangzik el, de sietős a dolgom és ezért csak az utolsó oldalt futottam át. Valahol a szabályzat 150x200 méretű avatar képet említ maximálisként, azonban látom hogy mindenkié nagyobb ennél. Mekkora hát a maximum, talán 150x250 mint ahogy a profilbeli avatar beállításoknál?
Vissza az elejére Go down
Nagisa Sachiko
Ember
Ember
Nagisa Sachiko

nő
Leo Dragon
Hozzászólások száma : 84
Age : 35
Tartózkodási hely : A lencse végén, kattintásra készen *w*
Registration date : 2012. May. 14.
Hírnév : 3

Karakterinformáció
Rang: Fényképész 8)
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te4000/12000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (4000/12000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptySzer. Nov. 28, 2012 11:35 pm

Szia ^w^

Az új avatár méret 180x250
Vissza az elejére Go down
Tsugahara Nakamura
9. Osztag
9. Osztag
Tsugahara Nakamura

Férfi
Aquarius Horse
Hozzászólások száma : 77
Age : 34
Registration date : 2011. Sep. 27.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 9. osztag 5. tiszt
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te12200/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (12200/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyVas. Dec. 16, 2012 4:30 pm

Ha jól emlékszem, korábban már volt kérdés, de választ nem láttam rá, vagy csak átsiklottam felette, ez esetben elénézést érte.

Szóval a kérdés: Egy Bankai, illetve a SenBankai képes-e megváltoztatni a Shinigami külsejét, és ha igen, milyen mértékben?

A válaszokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére Go down
Yuzume Kimiko

Yuzume Kimiko

Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2012. Dec. 20.
Hírnév : 0

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 5:56 am

Mint újonc zargatnálak is titeket pár kérdéssel amikre az oldalon nem nem nagyon találtam választ (lehet csak én voltam figyelmetlen)

1.
A shinigamik emlékeznek arra ami történt velük még emberként?
2.
Pontosan mikortól kerülnek kapcsolatba a zanpakutojukkal és ennek mi a normál menete? (gondolok itt arra, hogy ezt külön tanítják vagy a kard gondol egyet és megszólal vagy miként van ez)
2/b.
Ugyan ez a kérdésem a shikai szintel kapcsolatban.
3.
Azt láttam, hogy nem lehet két zanpakutoja egy karakternek viszont olyan formában sem lehet, hogy azt a karakterem csak sima kardként tudná használni (lényegében egy ismerősének a lélekölője lenne amit amolyan emlékként hord magánál de ismétlem sem most sem később nem tudnám előhívni a kard lelkét vagy mi a szöszt)
4.
Beleolvasgattam pár előtörténetbe és eddig mindben karakter legalább 50 éves elmúlt lélekként lehet csak nekem ütött szöget a fejemben de ha egy ember meghal mennyi idő kell még a lélekenergiája akkora legyen, hogy shinigaminak tanuljon? (ez nekem csak azért lenne fontos mert egy minden tekintetben egy fiatal és tapasztalatlan karaktert szeretnék inditani, körülbelül 20-25 éves lenne ember és lélek éveket egybe számítva).

Ennyi lett volna, remélem nem kérdeztem nagyon nagy hülyeségeket és a válaszokat előre is köszönöm. ^^




A hozzászólást Yuzume Kimiko összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Dec. 20, 2012 6:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ayasegawa Yumichika
Globális moderátor
Globális moderátor
Ayasegawa Yumichika

Férfi
Gemini Monkey
Hozzászólások száma : 122
Age : 31
Registration date : 2012. Jan. 06.
Hírnév : 6

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Dec. 20, 2012 6:37 am

Üdv!

Tsuga: Nem tudom pontosan mire gondoltál, de bankaiban általában valami új ruhát kap a shinigami vagy energia szárnyakat, vagy a fegyvere változik meg. De még van időd gondolkozni, amíg eléred a 15000 LP-t.

Yuzume Kimiko:
1: Eldöntheted te magad, hogy emlékezik-e a karid emberi életére. Ha viszont emlékezik, akkor előtöridben azt is le kell írnod. (Ha nem akarsz róla írni, akkor ne emlékezzen.)
2: A zanpakutou folyamatosan próbál a shinigamijával kommunikálni, de ő nem hallja meg a hangját, míg nem elég erős ahhoz, hogy rendesen tudja használni. Ezt nem tanítják az akadémián, mivel mindenki máskor hallja meg a zanpakutouját és ezt nem lehet tanítani, hogy hallja meg.
Amikor a shinigami meghallja a zanpakutouja nevét, képes átlépni shikai alakba, de addig nem képes semmire vele, amíg a zanpakutou nem árul el neki egy-két technikát.
3: Ha az ismerősöd meghal, akkor a kardja is megsemmisül (normál körülmények között), szóval nem lehet.
4. Ha emberként nagy volt a lélekenergiája, akkor halála után is megmaradhat az. Szóval akár egy kis lófrálás után már mehetsz is shinigaminak tanulni.
U.I.: Valaki már használja ezt a színt. Nézz utána a Színválasztóban, hogy melyik szín foglalt.
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te13600/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (13600/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyVas. Aug. 25, 2013 3:40 am

 Egy kérdés: Tud valaki ajánlani avaalanyt egy 28 éves szadista, mazohista nő számára? Avának betett Nikaido Yuri eddig az egyedüli, de sajnos nincs túl sok kép róla. Sad
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyVas. Aug. 25, 2013 4:57 am

Mostani avid alapján a Cowboy Bebop-ból a csajszit tudnám ajánlani (nem emlékszem a nevére, de ha rákeresel, nyilvánvaló lesz). A frizurája hasonló, a tekintete is, valamint ő is érettebb az átlagban rajzolt anime lányokhoz képest. Most hirtelen csak ő jutott eszembe, ahogy ránéztem az avidra. ^^
Vissza az elejére Go down
Konoe Karen
Fullbringer
Fullbringer
Konoe Karen

nő
Gemini Buffalo
Hozzászólások száma : 118
Age : 38
Tartózkodási hely : Karakura város
Registration date : 2011. Jul. 23.
Hírnév : 4

Karakterinformáció
Rang: Bár tulaj; Szabadúszó feltaláló
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te13600/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (13600/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyVas. Aug. 25, 2013 6:44 am

Arigatou a gyors választ. Utána is néztem, és nagyon bejön Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://yuri-4-ever.gportal.hu
Kishi Rikiryo
8. Osztag
8. Osztag
Kishi Rikiryo

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 29
Age : 26
Registration date : 2014. Feb. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te5200/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (5200/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 4:38 am

Öm bocsi, hogy itt kérdezem meg de igazából nem tudom hol kéne. :DD Tehát hol tudok engedélyt kérni ahhoz, hogy a karakterem zanpakutóját kiengedett állapotban hordhassa? Az előtörimben is leírnám, hogy miért meg hogy, csak ilyet lehet egyáltalán? Very Happy Meg lenne még egy... szeretnék egy olyan képességet is adni neki amitől erősebb és gyorsabb lesz. De ez nem feltétlenül fontos, ha nem lehet kitalálok másikat. Smile és persze leírnám részletesen mit tud.
Köszi Smile
Vissza az elejére Go down
Szayel Aporro Granz
Admin
Admin
Szayel Aporro Granz

Virgo Snake
Hozzászólások száma : 712
Age : 34
Registration date : 2010. Aug. 04.
Hírnév : 45

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 4:52 am

Szia!
Ezekkel kapcsolatban nekem írj egy privát üzenetet. Ha van konkrét elképzelésed, akkor azt is írd le. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kishi Rikiryo
8. Osztag
8. Osztag
Kishi Rikiryo

Férfi
Sagittarius Buffalo
Hozzászólások száma : 29
Age : 26
Registration date : 2014. Feb. 07.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: -
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Kérdések és válaszok - Page 6 Cl0te5200/15000Kérdések és válaszok - Page 6 29y5sib  (5200/15000)

Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 EmptyHétf. Márc. 03, 2014 6:47 am

Sziasztok! Smile Lerajzoltam ( úgy ahogy ) a karakteremet. Az előtöribe beilleszthetem? és az avatar képet hogy kell majd feltölteni?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kérdések és válaszok - Page 6 _
TémanyitásTárgy: Re: Kérdések és válaszok   Kérdések és válaszok - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Kérdések és válaszok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Szabályzat és egyéb dolgok ::   :: Fórum élet-