-=Bleach Szerepjáték=-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapPortálLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

Megosztás | 
 

 Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next
SzerzőÜzenet
Allen Obrien
Különleges karakter
Különleges karakter
Allen Obrien

Férfi
Hozzászólások száma : 26
Tartózkodási hely : Karakura Town
Registration date : 2010. Jul. 22.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vérfarkas
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te8000/15000Városi Park - Page 14 29y5sib  (8000/15000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzomb. Szept. 18, 2010 5:57 am

A vérfarkas összefut a csajszival- már megint piroska és a farkas szindróma?
Hús, hús, hús és hús. Csak nyers hús volt minden reggelire. Sajnos nem futárok hozták vagy valami, hanem nekem kellett elmennem, vadászni. Még szerencse, hogy ott van az a sok töketlen arrancar akik soha sem figyelnek arra, hogy mit akarok és így könnyen le tudom őket vadászni. Komolyan mondom ez az Aizen nagyon átkúrta az agyamat ezzel az ajánlattal. Ha elég erős lennék biztos, hogy kinyírnám, de sajnos nem vagyok még elég erős. Az illata isteni, ami azt jelenti, hogy a húsa is finom lehet. Azt ígérte, hogy sokkal több kajám lesz, és sokkal erősebb leszek, de nem történt semmi pedig már itt dekkolok egy ideje. Miután elfogyasztottam a reggelimet felöltöztem és kiléptem a szobámból. Elkezdtem szaglászni mikor megakadt a szemem egy elég érdekes kinézetű és szagú arrancaron.
-Hé te ott. Gyere ide!- ordítottam neki mire már előttem is volt. Most, hogy ennyire közel állt kibaszott büdös volt.
-Most azonnal nyiss nekem egy gargantat Karakurába vagy kibelezlek és te leszel az ebédem, vili?- förmedtem rá enyhén idegbeteg hangon. Szemei tágra nyíltak a félelemtől és láttam, ahogy a kezét emelte fel, hogy nyissa nekem az átjárót. A keze remegett. Csak elmosolyodtam. Megjelent a garganta én meg beléptem és mentem előre. Mikor megérkeztem vettem egy nagy levegőt. Itt sokkal, de tényleg sokkal jobb volt a levegő. Nagy léptekkel indultam el körbenézni hátha találok valami elfoglaltságot. Elég sokáig sétáltam mikor megérkeztem a parkhoz. Elkezdtem szaglászni hátha érzek valami jó kis illatot. Bingó! nem tudom merről, de éreztem valami mennyei illatot. Elkezdtem stírölni a terepet hátha észreveszem az illetőt.
Vissza az elejére Go down
Kamioka Rosa
5. Osztag
5. Osztag
Kamioka Rosa

nő
Virgo Rooster
Hozzászólások száma : 219
Age : 30
Tartózkodási hely : Az 5. osztag, vagy a Kamioka birtok környékén
Registration date : 2010. Mar. 19.
Hírnév : 7

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy // A Kamioka-ház feje
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te16400/30000Városi Park - Page 14 29y5sib  (16400/30000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 5:53 am

Piroska és a farkas - Mióta vagyok én olyan ártatlan?


A napom a szokásosként indult. A már berögződött pontok követték egymást szépen sorjában. Ébredés, fürdés, felöltözés, reggeli. Persze, mint mindig mikor az osztagbeli kantinban reggelizem, valahogy kicsit ugyanolyannak tűnik minden reggel az ennivaló. Talán túlságosan elszoktam az itteni evéstől és rászoktam a nemesek kiváltságaira. Vagy az is lehet az oka, hogy ritkán alszom az osztag hálókörletében. Ki tudja, lehet az is, hogy valaki játszik a tudatommal, habár az ilyen anomáliákat általában Hotaru észre szokta venni. Valamiért neki megvan az a képessége, hogy a tudatát leárnyékolja, vagy tudom is én.
~ Vajon minden tiszt ennyire unatkozik vagy csak én? Nem ártana komolyabban vennem a munkáim beosztását. Így túl gyakoriak az üres helyek a napirendemben.
Sóhajtoztam magamban, mintha az élet olyan nagy dolgairól gondolkodtam volna, mint a "42 valóban az élet értelme?" vagy, hogy "hogy van-e élet a halál után?". Ez utóbbira biztosan azt válaszolnám, hogy van, hisz én is élő példa vagyok rá megannyi shinigamival és arrancarral egyetemben.
~ Ahelyett, hogy azzal próbálod amortizálni az agyadat amihez nem értesz, inkább csinálhatnál valami értelmeset.
Újabb nap és újabb fejmosás a halálom óta velem élő második éntől. Igaz, hogy a Verával való találkozás óta nagyban javult a köztem és Hotaru között lévő kapocs, azonban azt a szokását, hogy gyakran kisegítsen egy kis fejmosással, mikor éppenséggel filozofikus kedvemben vagyok, hát azt még nem nőtte ki. Igaz, hogy megkomolyodott, hisz egy ideig olyan volt, mint egy kislány. Bizonyára a gyors változás kicsit őt is kilendítette a megszokott életéből. De hát ez már csak ilyen nem?
~ Neked is jó reggelt. Amúgy ha tudsz jobb elfoglaltságot, mint a semmittevés és a filozofálás egy olyan időpontban, mikor az időbeosztásban űr van, akkor szívesen meghallgatom a véleményed.
~ Mivel rólad van szó ezért megosztom a véleményem. Egyszóval lenne pár ötletem. Mondjuk edzhetnél, vagy kérhetnél valami plusz munkát Verától vagy Kotomitól, esetleg edzhetnéd azt a pár béna alakot aki alád van beosztva. És ha mindezek nem tetszenének, akkor elmondom, hogy a rezidencián elfogyott a tea is, és már pár napja folyamatosan el akarsz menni újabb adagot venni.
~ Először is, örülök, hogy megosztod velem a véleményedet. Másodszor nem csak egy szó volt. Harmadszor pedig igazad van, rögvest indulok is Karakurába.
~ Edzeni?
~ Dehogy. A tea az fontos dolog, nem szabad elhanyagolni.
Szedtem össze magam, majd rögvest el is indultam, otthagyva a félig elfogyasztott reggelit, a Senkai kapuhoz. Igaz, hogy biztos nem ártott volna szólnom Verának, vagy Kotominak, de most már mindegy. Majd visszaérkezésem után mindent elmagyarázok nekik szépen sorjában. Kezdem, majd a tea fontosságáról és annak a teafűnek a pocsék ízéről, amit minden reggel adnának, ha nem lenne normális tea.
Átlépve a kapun, kis reggeli edzés után, máris Karakura városának gyönyörű parkjában találtam magam. Elég érdekes emlékek kötnek ide, ugyanis kis ideig itt szellemeskedtem. Nem volt valami érdekes tevékenység, de mit tehetne egy szellem?
Első dolgom volt szétnézni, de bár ne tettem volna. Az első dolog ami megfordult a fejemben az az a tény volt, hogy mindent elfelejtettem a helységről. Mármint tájékozódás ügyileg, nem mintha azelőtt is tökéletes mód tájékozottam volna. Mély sóhajtással nyugtáztam a tényt, hogy újra meg kell találnom legalább egy boltot ahol teafüvet árulnak. Indulásom után, viszont kissé feszengve éreztem volna magam. Mintha valaki figyelne.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyPént. Okt. 15, 2010 4:15 pm

Nakama ja nai ka?


Kissé bizonytalanul szorongattam a kezemben azt a papírt, amelyre Hitomin minden tudnivalót felírt nekem. A város ezen részén még nem jártam, így kínosan ügyeltem arra, hogy pontosan kövessem az általa felvázolt útvonalat, mely a karakurai park egyik eldugott tisztásához vezetett. Szívesebben maradtam volna a kórházi ágya mellett most, de ragaszkodott hozzá, hogy találkozzak ezzel a bizonyos valakivel, akit ő a mentorának nevezett. Mindezt azért, hogy gyorsabban váljon erősebbé. Nem tetszett ez az egész, azok után hogy kis híján elvesztette a jobb karját, még mindig harcolni akar. De tudom, hogy felesleges az akaratával ellenkezni, túl makacs. Ha valamit a fejébe vesz, nem fogja feladni, amíg el nem éri a célját, legyen bármilyen nehéz és kanyargós az ösvény, ami odavezet. Szóval jobban teszem, ha alávetem magam a kérésének, és legalább én nem gördítek elé akadályokat, ha már úgysem fogom tudni lebeszélni arról, hogy megvédje a lidércektől és arrancaroktól az embertársait. Bár nekem lenne ilyen erős akaratom, ha nekem kéne annyit gürcölnöm azért, hogy valamit elérjek, már rég feladtam volna. Azonban szerencsére legutoljára a középiskolában kellett valami ellen komolyabb küzdelmet folytatnom, az ikszek és ipszilonok pedig már nem részei az életemnek. Amit viszont most csinálok az könnyen megy, legalább olyan könnyen, mint anno Hitominak a tanulás. Mármint a shinigamiskodásra gondolok, mert ennek a lánynak az írását elolvasni... na az kihívás o.O Alig-alig ismertem fel a kanjikat, irtó sokat változott az írásképe négy év alatt és nem előnyére. Eddig sem volt könnyű megbirkózni a kriksz-krakszjaival, de ezeket az izéket kibogarászni kódfejtőknek is nagy feladat lenne T_T Főleg nekik, hisz én még legalább fel tudtam fedezni a párhuzamokat a régi és a jelenlegi írása között. Egyszerűbb lett volna, ha megkérem, hogy diktálja le, de most már késő. Mindegy, ha nehezen is de boldogulok vele, igaz picit már így is késésben voltam. Mondjuk az is igaz, hogy öt perc késésbe nem fog senki belehalni, szóval emiatt nem is aggódtam. Mi több, amiatt sem kellett aggódnom, hogy egyáltalán odatalálok-e ehhez a bizonyos tisztáshoz, ugyanis a papírból felnézve megpillantottam azt a lyukas faként aposztrofált tereptárgyat, amin túl már ott volt a tisztás. Éppenséggel a lyukat nem pont egy teljesen szabályos, öklömnyi méretű, kör alakú résnek képzeltem el a törzs közepén, de minden kétséget kizáróan ez volt az, amit én kerestem. Kíváncsi volnék, hogy mi az isten okozta ezt a sérülést a fán, az biztos nem magától lett ilyen o.O Töprengeni azonban nincs idő, ugyanis a fák közül kilépve megpillantottam az emberemet. Stimmelt a személyleírás, jó felépítésű, cirka 180 centi magas, fekete hajú fiatal férfi sebhellyel a jobb szeménél és karddal a hátán.
- Hib... elnézést...
Kezdtem volna hozzá a társalgáshoz miután megközelítettem a célpontom, ha nem felejtettem volna el a fickó teljes nevét Surprised Még jó, hogy itt van ez a mindentudó, olvashatatlan papíros, amiről talán ki tudom betűzni a nekem kellő információt :/
- Khm... szóval akkor... Kibari... Yuusuke, ha nem tévedek, ugye? Sakai Kotomi vagyok, a tanítványa nővére, örvendek a találkozásnak. És elnézést a késésért, nem könnyű navigálni, amikor egy macskakaparás az itiner ^^"
Hajoltam meg egy sor mentegetőzés után és csak remélni tudtam, hogy jól olvastam ki a nevet és nem égettem be magam rögtön. Mondjuk kifogásnak ott a papíron található írásnak látszó tárgy, szóval gond egy szál se, kivágom magam ha probléma támadna emiatt köztünk Surprised
- Itt most az jönne, hogy köszönöm, amiért gondját viseli a testvéremnek, de őszintén szólva van egy olyan sejtésem, hogy Hitomi maga miatt küzd most lidércekkel, és így maga az oka a rajta feltűnő sérüléseknek is, szóval ezt a részt most ha lehet, kihagynám az udvariassági formulából ^^" Meg kell vallanom, hogy nem vagyok boldog, amiért harcost nevel az én ártatlan húgomból, remélem jó oka van rá :/ Egyébként tőle jövök, és azt üzeni, hogy holnap kiengedik.
Közöltem aggodalmam a bagózó férfival, csak hogy tisztán lássa hogyan is viszonyulok hozzá. No nem vagyok rá dühös, távol álljon tőlem, csupán arra céloztam, hogy megrontja az én kis húgocskámat, elég ha én belefolyok ezekbe a randa dolgokba, mint a hollowok elleni háború. Törött kisujj után felismerhetetlenségig összeroncsolt kar és vágások meg horzsolások... Ha engem érnének ilyen sérülések, nekem ott a 4. osztag, de Hitomin az emberi orvostudományra van bízva jobb híján, és bár az a genetikus prof már bizonyította, hogy csodákra ezek a dokik is képesek, azért én Yasuji taichou csapatában jobban megbízom.
- Ja igen, arról informáltak, hogy nem csak a lelkeket látja, hanem jól ismeri a Soul Society-ben fellelhető viszonyokat is, szóval nem húztam póttestet, remélem nem baj ha az uniformisomban mutatkozom. Kicsit... meleg van a gigaihoz.
Legyeztem meg az arcomat kicsit heherészve, majd eltettem a papírt, amit még mindig a kezemben gyűrögettem. Így is kicsit melegem volt, póttestben meg is sülnék valószínűleg, az meg nem lenne valami kellemes ugyebár Surprised Naracchi se örülne neki, ha egy főtt rákkal is rivalizáló lánnyal randevúzna ma este, szóval a gigai egyértelműen felejtős opció volt. Egyébként sincs a környéken senki, szóval nem fog senkit zavarni, hogy a semmivel társalog egy férfi a tisztás közepén Surprised
- Azt javaslom, hogy vágjunk a közepébe, gondolom tudja miért szervezte meg Hitomin ezt a kis találkát nekünk. Először is szeretném felmérni, milyen szinten áll pusztakezes harcból, közben beszélgethetünk, Yuu-san. Nem kell visszafognia magát, nem véletlenül vagyok az Onmitsukidou második embere... már ha ez a rang jelent magának valamit ^^
Kerültem meg az alakot, hogy egy picit odébb sétálva teremtsek magunk közé három-négy méter távolságot. Most ugyan sütött a nap, de nemrég átfutott a városon egy nyári zápor, a kórház ablakából volt alkalmam megfigyelni. A fű biztos csúszik, még nekem is óvatosnak kell lennem, ha nem akarok elesni, de én bízom a tökéletes egyensúlyomban Cool Ujjammal hívogató mozdulatot téve biztattam a férfit a kezdésre, indításnak pont megtenné, ha rövid úton földre vinném, megragadva a csuklóját vagy a bokáját, függően attól, hogy kézzel vagy lábbal támad.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:31 pm

[Nakama ja nai ka?]

Mióta visszatértünk a Végzet Völgyéből, olyan üresség emészti lényemet, amit nem tudok hova tenni. Akármennyire is koncentrálok, egyszerűen képtelen vagyok rájönni a hiány okára, pedig biztos fontos dolog lehet, valahogy érzem. Valószínűleg a szex lesz az, mivel az elmúlt másfél évben egyszer sem voltam nővel. o.O Ezen magam is őszintén meglepődtem, mivel régen nagy nőcsábász voltam, nem tudom mi történhetett Velem. Legfontosabb szerveim remek állapotban vannak, s egyetlen nemi betegség elkapására sem emlékszem, az ilyen dolgokra azért oda szoktam figyelni. Vállamat megvonva nézek farkasszemet tükörképemmel, amely a szokásos fergeteges arcvonásokkal köszön vissza Rám. Az oldalamon még néhány napja hatalmas véraláfutás éktelenkedett, azonban mostanra szerencsére ez is lelohadt, szóval semmi sem akadályoz a mozgásban és az edzésben. Hála a gyors regenerációnak törött bordáimmal sem kellett semmilyen orvost felkeresni, ámbátor ha annyira szükségem lett volna efféle ellátásra, akkor Hacchi könnyedén megoldotta volna eme problémát. Nos, ma randevúm van egy hölggyel, akit Hitomi nővéreként tudok csupán aposztrofálni, mivel a nevét már elfelejtettem, pedig biztos mondta legutóbbi kórházi látogatásom során. Igazából Ő lenne az új hakuda-edzőm, de mindannyian tudjuk, mint jelent, ha szoros testi kontaktust kell létesítenem egy nővel. szemöldökrángatás Ex-kapitányként elég képzettnek mondhatom magam ilyen téren, ám azért még mindig vannak olyanok, akik sokkal jobbak Nálam ilyen tekintetben, hisz’ legfőbb erősségemnek a Zanjutsu-t és a Kidou-t tartom, ezekkel szemben pedig alig van olyan ellenfél, aki képes lenne dacolni erőmmel. Különlegességem teljes tudatában indulok el a megbeszélt találkahelyre, mivel szeretek pontos lenni, ez mindennek az alapja! Ugyan, kit akarok becsapni ezzel a dumával? Azt se tudom milyen időben érkezni... Rolling Eyes
Ennek ellenére mégis Nekem kell várakoznom ebben a gatyarohasztó melegben, ráadásul a tisztáson található egyetlen nagyobb fán egy méretes lyuk éktelenkedik, amit első találkozásunk alkalmával az Esper robbantott a fába. Nem tartom túl biztonságosnak alá menni, viszont így hamar hőgutát fogok kapni, így inkább kockáztatok. Már kezdem unni magam, ezért nadrágom zsebéből előhalászom cigarettámat, valamint öngyújtómat, azután komótos mozdulatokkal rágyújtok. A vaníliás dohány íze pillanatok alatt átjárja a számat, így rövid ideig ízlelgetem még a füstöt és csak utána eresztem ki több egyforma köröcske képében. Rögtön érzékelem a területen bekövetkező lélekenergia-változást, amint a hadnagyi karszalagot viselő halálisten jelenléte okoz. Nem ez az első alkalom, amikor egy bizonyos Hibari nevű úriemberrel tévesztenek össze, egyszer megnézem már magamnak azt a manust, képtelenség, hogy ennyire hasonlítson Rám! Mindenesetre álnevem említésére csak egy apró biccentéssel válaszolok, azután egy meghajlással köszöntöm újdonsült mentorom, eközben teljesen véletlenül jobban bepillantok a dekoltázsába, mint azt illő lenne. Elégedett mosollyal konstatálom, miszerint bár a természet óriási intelligenciával áldotta meg a fiatalabb testvért, azért a nővére is kapott valamit, ami segítségére lehet az életben való előrejutásban. Valamiért olyan érzésem van, hogy nagyon fogom élvezni ezeket az edzéseket, ehhez kétség sem fér. Első megállapításom Kotomi-channal kapcsolatban, hogy nagyon sokat beszél, egyszerűen be nem áll a szája. Bezzeg a húgából először alig tudtam egy értelmes mondatot kihúzni, annyira ki akarta lyukasztani a bőröm. Persze megértem aggódását, de ha Én nem vagyok, akkor a genetikust egy erősebb arrancar simán lenyomta volna, most pedig ezt lehetetlennek tartom.
- Igen, elég jól ismerem a Seireitei és a Gotei 13 felépítését, tudja, az a képességem, hogy tudok ide-oda utazni a dimenziók között, ráadásul bármit képes vagyok elképzelhetetlen gyorsasággal elsajátítani. – megnyerő vigyorral az arcomon, szemrebbenés nélkül adom be a kamudumát, amiben azért némi valóságalap is felfedezhető, ezért sem kaphat füllentésen. – Áhh, szóval Hitomi-chant holnap már kiengedik, ez remek hír! Sajnálatos módon nem voltam jelen, amikor azzal a lidérccel küzdött, pedig akkor elkerülhettük volna azt a szörnyű sérülést. Ön hadnagy?! Nagyon szép pályát tudhat maga mögött, ha jól emlékszem e rangfokozat fölött már csak a kapitány van, de persze az is lehet, hogy tévedek, hehe. Mondja csak, régóta van az osztagánál? Kíváncsi lennék, mennyi idő szükségeltetik a ranglétra megmászásához a halálisteneknél.
Legnagyobb hátrányom most, hogy nem használhatok villámtáncot, mivel azzal rögtön elbasznám a mesémet. Akármennyire is tudjak valamit elsajátítani, a shunpóhoz faji pluszok is szükségeltetnek, egy ember képtelen lenne megtanulni, legalábbis Én így tudom. Elég rossz lenne, ha létezne valahol egy olyan Esper, aki minden képességet le tudna másolni, Ő lenne a második Aizen, ez pedig egy újabb szörnyű csatákkal teli korszakkal kecsegtetne. Még az elsőt sem sikerült megnyernünk, szóval ez abszurd dolognak tűnik, a zseléshajú biztos nem hagyja magát letaszítani a trónról, annál azért sokkal önelégültebb, ráadásul a Hógolyó is Nála van. Lélekölőmet laza mozdulattal leemelem hátamról, azután sayástól mindenestől a kilyuggatott fa törzsének támasztom. Régen verekedtem már puszta kézzel, szóval előbb csinálok egy-két nyújtást, mert nem akarom meghúzni magam. Elég meleg van, még kb. semmit sem csináltam, de az első izzadságcseppek már meg is jelentek arcomon. Ráadásul rossz ötlet volt hosszú szabadidőnadrágban jönni, kezdenek megfőni a golyóim. Fehér pólóm viszont pont ideális erre a nyári napra, bár félő pillantásokat vetek a nedves fű felé, valószínűleg az első becsapódásomat követően lökhetem is ki a felsőt. Rezignált sóhajtás kíséretében törődök bele a ruhadarab sorsába, azután Kotomi-chan intését látva egy kaján mosollyal az arcomon lendülök támadásba. Kínzó lassúsággal mozgok, ámbátor még így is gyorsabb vagyok, mint egy olimpiai futó vagy ilyesmi. Amikor már csak pár méter választ el ellenfelemtől, egy méretesebb ugrással a levegőbe lököm magam, azután egy fordulatot követően elemi erővel próbálom megrúgni a jobb felkarját, ami nem egy különösebben fájdalmas pont, ráadásul ez a kombináció könnyen védhető, bár a forgással belevitt erő azért nem épp piskóta. Eléggé felvágott az Onmitsukidou-s tagságával, szóval kíváncsi vagyok milyen szinten is áll valójában. Az osztaga mindig is a pusztakezes harcról volt híres, na meg a bérgyilkosságokról, de ezt nem szokták olyan sűrűn emlegetni, nem is tudom miért.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Okt. 19, 2010 8:39 am

Nakama ja nai ka?


Az ember lánya sok mindent le tud szűrni csupán egy bemutatkozásból is, én például azt, hogy Yuu-san szingli. Szerelmes férfi nem bámulna így a dekoltázsomba meghajlás közben, igazából örülhet hogy nem pofoztam fel ott helyben. Gondolom azt hiszi, hogy még csak észre se vettem, annyi férfi néz hülyének, minket, nőket Rolling Eyes Igazából én is csak Naracchi miatt váltottam egyenruhastílust, ott akarok a kedvére tenni ahol csak lehet, és az eddigi visszafogott öltözködésem aprócska megvadítását tökéletes eszköznek éreztem Surprised Látom rajta, hogy ő is értékeli ezt az apró figyelmességet, bár kellemetlen velejárója a dolognak, hogy nem csak szőke lovagom van vele így, hanem példának okáért az előttem álló férfi is, és annak Narao már nyilván kevésbé örül, hogy mások is nyernek némi bepillantást abba, amit ő teljes látványában élvezhet. Kéne valami 12. osztagos trükk, biztos össze tudnának dobni valami optikai bizgentyűt, ami csak egy bizonyos személy reiatsujára reagál. A kidou-erősítő karkötőm is jó szolgálatot tesz, és bár csodabogárnak tűnnek az ottaniak, azért hasznos dolgokat találnak fel, azt el kell ismerni ><
- Nagyszerű, akkor az együttműködésünk bizonyára nem fog akadozni. Tudja, én sokkal inkább örülnék neki, ha Hitomi egyáltalán nem harcolna lidércekkel, és bár ezt a véleményemet már az előbb is maga elé tártam, azért nyomatékosításul megismétlem. Ha többen is megpróbálnák lebeszélni erről az őrültségről, talán lehetne rá hatni. Ami az előremenetelemet illeti, három évet töltöttem az akadémián, egy évig voltam sanseki a 2. osztagban, aztán jött az előléptetésem a mostani pozíciómba. De ne ezt vegye az alapnak, én különleges eset vagyok.
Válaszolgattam meg a felvetett témákat kissé talán hűvösen, de nem jópofizni vagyok itt, szóval remélem Yuu-san elnézi nekem a kevésbé kedves modorom. Kicsit nehéz volt úgy elviselni az elmúlt néhány hetet, hogy ne romboljam le mindenkiben a rólam alkotott képet, de így is sokan észrevehették, hogy valami bajom van. Naracchi és Vera-chan legalábbis egészen biztosan, hiszen velük töltöm a legtöbb időmet. Szerencsére lassan kilábalok a nyomasztó hangulatból, sokat segít a tudat, hogy Hitomin nem vesztette el a karját, és holnap már hazamehet, még ha egy jókora gipsszel is. Igaz állítása szerint még nem tudni, hogy teljesen rendbe jön-e majd a karja.
Lévén pontos ütemtervvel a fejemben érkeztem, én már idefelé bemelegítettem "majdnemeltévedés" közben, szóval türelmesen megvártam, amíg partnerem is végez a nyújtással. Rohama alatt esett le, hogy nem lenne fair, ha shunpót használnék egy ember ellen, na nem mintha nagyon szeretném és tudnám alkalmazni, csak hát ugye azért elő-előfordul, hogy bevetem egy-egy gyors attaknál. Yuu-san mindenféle hasonló technika nélkül is meglepően gyorsan mozog azért, igaz nem annyira gyorsan, hogy ne tudnám követni. Bár én rendszerint a blokkolás híve vagyok, most azonban mégis úgy éreztem, hogy a jobbomra érkező támadás elől inkább kitérek, ki tudja milyen fizikai erő rejtőzik az izmaiban. Majd egy-két ütésváltás alatt úgy is kiderül, de inkább megkímélem magam a repüléstől, ha esetleg olyan energia lakozik a végtagjaiban, amit nem tudok megállítani Surprised Az óvatosság sosem árt, és most ezen elvemből kiindulva guggoltam le, így elkerülve a repülő lábat, majd karomat előrelökve támadtam be a férfi gyomorszáját öklömmel, hogy aztán még guggolásban megpördülve megpróbáljam megrúgni a bal térdét is. Az esetleg kontráját egy dupla hátrabukfenccel kerültem ki, majd gyorsan talpra álltam, bár csak egy gyors karkörzéssel tudtam kikerülni a hanyattesést, kis híján megcsúsztam a lendülettől.
- Ezt még Hitomi is könnyedén védte volna szerintem :/ Mondtam már, hogy nem kell visszafognia magát, biztos vagyok benne, hogy ennél gyorsabb és pontosabb támadásra is képes azok alapján, amit a húgom magától tanult. Egyébként valamilyen bandában van vagy volt?
Intettem a kezén díszelgő heg felé. Magyarázná, hogy hol tanult meg verekedni és miért hord magánál katanát, de egyben az aggodalom is elöntött. Ki tudja miféle alakokkal került Hitomi kapcsolatba, és hogy miket művelnek vele, ha ez a fickó valami bűnbanda tagja :/ Kezdtem egyre inkább úgy érezni, hogy ha gyanúm beigazolódik, akkor eddigi akaratommal ellentétben mégis megvillantom a nővéri tiltás intézményét, és eltávolítom a húgomat ennek az alaknak a közeléből >.>
- Milyen véleménnyel van Hitomiról? Milyen embernek ismeri őt? Nem fogok megsértődni bármit is mond, szóval nyugodtan, ki vele Wink
Kacsintottam rá a férfira, hogy aztán egy pillanat múlva ezúttal én lendüljek támadásba. Frontális támadást indítottam gyors, apró és pontos ütésekkel a fej és a felsőtest érzékeny pontjai felé, bár arra számítottam, hogy ezeket könnyedén ki fogja védeni, legalábbis csalódott leszek, ha nem. Viszont szándékom szerint amikor az egyik ütést megpróbálja félreütni, meg fogom ragadni a csuklóját, magam felé rántom, és kisöpröm alóla a lábait. Már ha összejön, amit tervezek Surprised
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzer. Okt. 20, 2010 7:58 pm

[Nakama ja nai ka?]

Szóval különleges, értem. Nincs kedvem elszomorítani, így csak egy csodálkozó mosolyra telik Tőlem, holott kettőnk körül egyértelmű, hogy ki is a kivételes tehetség. Tökéletesen kivitelezett rúgásom elől kitér, pedig ez volt a legpusztítóbb próbálkozásom, valószínűleg eltört volna a karja, ha lábam betalál. Meglepődni sincs időm, s máris érkezik az ütés gyomorszájam felé, azonban alkarjaim gyors magam elé rántásával sikerül blokkolnom a támadást, ám a térdre érkező rúgásra már nincs időm. Habár nem fáj különösebben a találat, lábam mégis önkénytelenül megrogyik, viszont nem esek térdre, az túl nagy megaláztatás lenne számomra, ráadásul törékeny önbizalmam rögtön összeomolna. Hirtelen ötlettől vezérelve szeretnék egy keményebb csapást bevinni a feje tetejére, mint ahogy Bud Spencer szokta, ám gyors hátrabukfencezésével kitér ütésem elől, így öklöm megállíthatatlanul csapódik a talajba, egy kisebb krátert kialakítva ezzel. Elégedetten veszem tudomásul, miszerint meg se éreztem a becsapódást, habár elég nedves a föld, de azért egy kb. húsz centiméteres mélyedést ütni nem mindenkinek sikerül. Sosem a fizikai erőnlétemmel volt a gond, inkább a képzettségemmel, ami körülbelül így is a legtöbb halálistené felet van, csak hát jobban forgattam a kardot és ügyesebben bántam a varázslatokkal, egyszerűen feleslegesnek éreztem ilyen téren is továbbfejleszteni jómagam. Felegyenesedve hallgatom meg kijelentését, valamint kérdését. Nem sok hiányzik ahhoz, miszerint képen röhögjem, viszont jobban belegondolva tényleg van valóságalapja az alvilággal való kapcsolat feltételezésének, csupán nem olyan formában, mint ahogy azt a nő elképzeli. Megnézném az arcát, amikor megtudná, hogy a banda, amiben tag volt a szeretett Gotei 13-ma volt.
- Nem ismerhet Minket, mivel már legalább öt éve szétesett a társaság, de ha nagyon tudni akarja, akkor elmondom… - kezdek bele pillanatnyi kedvtelenséget színlelve, azután hasból kitalálok valami nevet és remélem nincs ilyen a valóságban. – A Sárkánykarom Testvériség alapító tagja voltam, ez pedig egy tetoválás volt régen, amit elég sajátos módon tüntettem el. Nem volt pénzem lézeres bőrműtétre, így viszont megmaradtak a körvonalak. Nem túl szép látvány, viszont emlékeztet arra, milyen módon ronthatja el valaki véglegesen az életét, ha a rossz utat választja.
Elbeszélésem második felében ismét fellelhető némi igazság, hisz’ a heget a Király Szemétől kaptam, miután megöltem egykori legjobb barátomat, aki megalomániás őrültnek állította be magát előttem, holott egyáltalán nem volt az. Több, mint egy évszázad során a jelleme megváltozott, de ugyanúgy az univerzum jövőjét tartotta a legfontosabbnak, azonban olyan módszereket használt, amelyek akkoriban nem fértek össze az ideológiámmal. Mostanra jómagam is kissé hidegvérűvé váltam, ám legnagyobb örömömre nem lettem olyan befordult és sötét személy, mint amilyen Kenshin volt. Elég sok helytelen dolgot követtem el százötven év alatt, ettől függetlenül mégsem érdemlem meg a halált. Legalábbis ezzel tudom magyarázni azt a furcsa jelenséget, mely szerint eddig legalább kétszer támadtam fel, pedig már rég alulról kellene szagolnom az ibolyát. Félreértés ne essék, eszemben sincs meghalni, sok minden van még azon a listán, amelyen azokat a teendőket tartom számon, amit muszáj elvégeznem még halálom előtt. Ezen első helyen szerepel az utódnemzés, s egy normális család kialakítása, mellyel érhetetlen módon eddig nem jártam sikerrel. Lövésem sincs, miért nem csajoztam az elmúlt két évben, tudtommal nem fogadtam cölibátust. Biztosan túlságosan belefeledkeztem a Sors Dárdája utáni kutatásba, ami valamilyen szinten érthető is, hisz’ saját igényeimet muszáj vagyok háttérbe szorítani, ha épp a világ végzetéről van szó. Egy fejrázás kíséretében térek vissza a jelenben, majd miután értelmeztem a feltett kérdést, elgondolkodó arcot vágok. Legelőször utolsó edzésünk képe úszik be lelki szemeim elé, amit az ostábla felbukkanása tett rendhagyóvá. Nos, azt kell mondjam, elég jól ismerem Hitomi-chant kívül-belül. A nem megsértődős mondatában nemigen hiszek, szóval óvatosan fogok fogalmazni, mert Ő biztosan nagyobbat bír rúgni, mint a húga, az pedig rontaná az esélyeimet a gyereknemzésre.
- Kezdetben elég zárkózott volt, de miután jobban megismertem egész… khm… nyitottá vált. – szólalok meg, egy torokköszörülést is beiktatva, amit persze utána rögtön a száraz levegőre fogok, ami amúgy elég párás. – Remek tanítvány, jobbat nem is kívánhatnék magamnak. A néha feltörő ügyetlenségén kívül csak határtalan tudálékosságát tudnám hátrányként megemlíteni, egyszer-egyszer az az érzésem támad, hogy nem tart elég okosnak, pedig ez teljesen abszurdum! Természetesen kettőnk közül Ő az intelligensebb, de ezt nem kéne ennyire észrevehetően az orrom alá dörgölnie. Rolling Eyes Mindegy is, Én a harcban vagyok jó, míg Hitomi a saját szakterületében.
Alig fejezem be rögtönzött monológom, máris támadásba lendül, viszont lomha mozgása arra enged következtetni, miszerint nem tart valóban egyenrangú ellenfélnek. Elnéző vigyor villan fel arcomon, valós helyzetben kétségtelenül szerény személyem kerülne ki győztesen bármilyen összecsapásból. Nevetséges támadásait könnyedén, minimális mozdulatokkal hárítom, ezt követően pedig egy öklöst szeretnék bevinni az állcsúcs irányába, azonban ekkor megragadja a csuklóm és maga felé ránt. Ismerem ezt a figurát, szóval reflexszerűen ugrom fel a levegőbe, ezáltal elkerülve lábaim kisöprését. Ellenben a rántásnak köszönhetően röppályám koordinálatlanná vált, ennek hála rövid úton újdonsült mesteremen kötök. Nem sokon múlott, hogy arcomat a mellei közé fúrjam, de az utolsó pillanatban sikeresen megtámasztom magam, így kerülve el a félreérthető helyzetet. Valójában egy külső szemlélő tökéletes következtetést vonhatna le egy nőn fetrengő férfiről, már ha látná valaki jelen pillanatban Kotomi-chant rajtam kívül.
- Elnézést, kicsit elbambultam. – kezdek mentegetőzni, de igazából semmi problémám nincs a kialakult helyzettel. Talán birkózóleckéket kellene adnia, annak jobban örülnék. Kivárom, amíg kezd elég kínossá válni a kialakult testi kontaktus, csak aztán kászálódok le Róla és segítem fel. Nos, ha annyira vágyik rá, megmutathatom milyen az, amikor nem fogom vissza magam. A reiatsu egy másodperc tizedrésze alatt száguld végig izmaimon, ezáltal növelve meg azok erejét. Eddigi sebességem kb. kétszeresével lendülök támadásba, azonban még így is különösen lassúnak érzem magam. Mozdulataim tökéletesen lekövethetőek, pedig ez nagy hátrány. Először egy rúgással próbálkozom jobb lábának hajlata felé, azután egy könyökkel kivitelezett csapást szeretnék mérni a halántékára. Villámtánccal sokkal egyszerűbb lenne minden, de sajnos nem használhatom. Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyCsüt. Okt. 21, 2010 4:07 pm

Nakama ja nai ka?


Pusztán a külsejéből, és abból a tényből kiindulva, hogy öt éve megszűnt az a Sárkánykarom akármi, arra a következtetésre jutottam, hogy Yuu-san lázadó, semmirekellő alak lehetett középiskolásként, vagy ha nem is ment ennyire drasztikusan a világgal szemben, biztosan nem lehetett a tanárok kedvence. Legalább benőtt a feje lágya mostanra, illetve hát ki tudja? Nem úgy néz ki most sem, mint egy mintapolgár, noha a külső megtévesztő lehet, hiszen az a sebhely az arcán meg a heg jelentősen ront az összképen. Ennek kapcsán már meg is fogalmazódott bennem a következő kérdés vele kapcsolatban, amit nem is habozok azonnal feltenni.
- És mondja csak, mivel foglalkozik? Ha találgatnom kéne, úgy sejtem egyetemre nem járt.
Picit hülyén hangzik ez az egész párbeszéd, olyan mintha Hitomin hazaállított volna egy random álmai pasijával, én meg aggódó anyaként ugranék neki a szerencsés választottnak, hogy kiderítsem, nem valami bűnözővel vagy léhűtővel hozta-e össze a sors. Viselkedésem persze érthető abból a szempontból, hogy nagyobbik testvérként még mindig jogom van legalább tudni arról, hogy miféle alakokkal tölti az idejét az a lány, még ha beleszólásom már nincs is az életébe, hiszen felnőtt már ő is, mi több, kétszer annyi esze van mint Yuu-sannak és nekem együttvéve, meg vigyázni is tud már magára... többé-kevésbé. Egy csapat hétköznapi punkot már biztosan móresre tanít akár anélkül is, hogy a kisujját megmozdítaná, köszönhetően képességének, ami tényleg egészen bámulatos szintre emelkedett mialatt el voltunk szakítva egymástól.
- Ok nélkül nem vágna fel az intelligenciájával, biztos vagyok benne, hogy valamivel belegázolt az önbecsülésébe. Nagyon érzékeny lány, nem nehéz kiborítani, és általában nem is hagyja annyiban, ha valaki megsérti. De van egy olyan érzésem, hogy tudja miről beszélek, Hi... szóval Yuu-san. Apropó, ha már itt tartunk, hogyan ismerték meg egymást?
Fűztem tovább a témát némi bizonytalankodás után, ha nem ismernék egy másik Yuusukét is, akkor minden bizonnyal nem csak a vezetéknév fogna ki rajtam. Ami a támadásomat illeti, az ütéseimet szépen védte, körülbelül úgy ahogy arra számítottam, és láthatóan felismerte azt is, hogy mit akarok vele tenni, amikor megragadtam a csuklóját, más kérdés, hogy védekezésként egy félmegoldást választott. Ha akarom, könnyedén lerúgtam volna magamról, ahogy egyensúlyát elvesztve rám zuhant, de helyette inkább öklömet a hasfalára helyeztem, miközben mindketten elestünk. Egy pillanatra azt hittem, hogy az előbbi terepszemle után közelebbi kapcsolatba fog kerülni a melleimmel, de volt annyi esze, hogy ellenálljon a kísértésnek, pedig Naracchi szerint sokkal kellemesebb érzés rajtuk feküdni, mint egy párnán Surprised Megjegyzését csupán egy elégedetlenkedő sóhajjal vettem tudomásul, volt egy olyan érzésem, hogy szándékosan nem száll le rólam és zavarba akar hozni, de arra várhat ítéletnapig, hogy én egy ilyen szituációtól kínosan érezzem magam Rolling Eyes Már-már azon gondolkodtam, hogy mégiscsak én fogom eltávolítani magamról a férfit, de ekkor végre feltápászkodott és felsegített engem.
- Ez volt a második súlyos hibája, amit elkövetett. Az elsőt akkor, amikor megrúgtam a térdét. Abban a helyzetben az elsődleges támadási felületem a láb és a törzs alsó fele, maga mégsem tudta védeni a rúgásomat, ergó nem oda figyelt, ahová kellett volna. A másodikat pedig most, ezzel a gyenge ugrással. A rántásommal bőven elég lendületet adtam magának ahhoz, hogy ellenem fordítsa és átugorjon felettem. Aki egy húszcentis mélyedést tud ütni a talajba, annak nem okozhat gondot egy ilyen ugrás kivitelezése. Gondolom érezte a hasán a kezemet, amikor rajtam feküdt, éles küzdelemben már megforgattam volna egy kést a gyomrában és a lábára se lenne képes ráállni.
Ismertettem a kritikámat Yuu-sannal, akinek azért ennek ellenére láthatóan megvolt a képzettsége, csak mintha tényleg nem vette volna komolyan ezt az egészet. Én azonban kellően összpontosítva vártam a támadását, ami érzékelhetően gyorsabban jött, mint az előző, ugyanakkor még mindig követhető volt. Persze egy olyasvalaki ellen, mint én vagyok, követhetetlen támadást csak shunpóval vagy sonidóval lehet megcsinálni, egy ember képtelen ilyesmire, hacsak nem quincy, de a férfi láthatóan nem az volt. Térdem felé célzott rúgását egy gyors hátraszaltóval kerültem ki, halántékom felé száguldó könyöke elé pedig tenyeremet emeltem védekezésképpen, viszont így én voltam az, aki egy ütést mért a homlokom oldalára, lévén kisebb meglepetésemre nem tudtam teljesen blokkolni az esper könyökét. A csapáson persze így is sokat tompított a hárítás, szóval az a veszély nem fenyegetett, hogy megszédülök, de le tudtam magamban vonni a tanulságot: shikaiom nélkül ez a férfi valószínűleg nagyobb fizikai erővel bír, mint amivel én.
- Mond magának valamit az a név... hogy Watanabe Yuusuke?
Kérdeztem egy hirtelen ötlettől vezérelve, miközben megindítottam egy rúgáskombinációt Yuu-san ellen. Folyamatosan forogva tengelyem körül bal és jobb lábammal egyaránt támadtam Hitomi mesterét, sorrendben a fejét, majd a derekát, majd ismét a fejét, aztán a térdét, és egy gyors irányváltást követően újra a derekát, csak most már a másik oldalról, és zárásként a levegőbe emelkedve még mindig a lábammal megsoroztam a fejét három-négy rúgással, mielőtt hátradobva magam teremtettem magunk közé pár méter távolságot. Letérdelve, és kezemet a földre támasztva értem talajt, nehogy véletlenül elcsússzak a vizes füvön.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyPént. Okt. 22, 2010 8:39 pm

[Nakama ja nai ka?]

A tanító néni elég durván hányja a szememre hibáimat, ami egyáltalán nem tetszik. Kezében egy késsel se ért volna többet, mint a puszta öklével, lélekenergiámnak köszönhetően a reiatsu nélküli fegyverek egyszerűen kicsorbulnak a testemen, de persze ezt Kotomi-chan nem tudhatja, s nincs is kedvem lebuktatni magam, ha már ilyen jól játszom a szerepem. A kérdésekre való válaszadást inkább hagyom a következő támadás utánra, mivel úgysem tudok egyszerre mesélni és harcolni is. Ezt a forgolódásos rugdosást már Hitomi is bemutatta egyik edzésünk alkalmával, azonban felesleges lenne arra várnom, miszerint hamarosan nővére is elveszti az egyensúlyt és hátsó fele nagyot puffan a földön. Szerencsétlenségemre ennél jobban kiképzik a Járőralakulat parancsnokát. Úgy érzem, lábaiban valószínűleg több erő lehet, mint karjaiban, ebből kiindulva nem szeretném fejbe rúgatni magam Vele, mert akkor egész nap kótyagosan mászkálhatnék, az pedig nem lenne valami kellemes. Alkarral hárítom a vészesebbnek ítélt támadássorozatot, igazából testem többi részén se tudna számottevő kárt tenni, kivéve egy helyen, viszont nincs az az isten, hogy Én újra bedőljek ugyanannak a trükknek. A roham hamar lecsillapodik, így néhány másodpercre fellélegezhetek és lerázom elzsibbadt végtagjaimat, amiken biztosan egy-egy vörös sáv fogja jelezni hol érte őket a nő sípcsontja. Be kell valljam, még magamat is megleptem ezzel a képzettségi szinttel, ami most mutatok, a hakudát leginkább a bohóckodás eszközének tartom, valós küzdelmet csak katanával lehet vívni, ezt mindenki tudja. Egy vágyakozó pillantást lövellek lélekölőm felé, aki biztosan jót röhög most Rajtam. Még a gondolat is feldühít, szóval inkább elterelem a figyelmem, s miután ismét erőt merítettem edzőm dekoltázsából, úgy döntök, megválaszolom a feltett talányokat.
- El kell szomorítanom, de téved. – jelentem ki könnyedén, egy magabiztos mosoly kíséretében. – Három évig jogot hallgattam Amerikában, mivel ott is születtem. Ez persze azután történt, hogy a banda feloszlott, Nekem meg kezdenem kellett valamit magammal. Ám hamar rájöttem, miszerint ez nem az Én világom, így végül felhagytam a tanulással. Jelenleg alkalmi munkákból élek, amúgy nincs semmilyen képesítésem.
A világ megmentése is egy ezen néha-néha elvégzett feladatok közül, kinek ez, kinek az újságkihordás. Ebből is látszik, nem vagyunk egyformák, szerény személyem például még biciklizni se tud, ellenben a shunpó korrigálja ezen hiányosságomat. A Nap egyre erőteljesebben kezd sütni, már lassan a tökömről is folyik a víz, ezért elérkezettnek látom az időt némi textil ledobásának, természetesen teljesen ártatlan okokból. Ennek köszönhetően pólóm néhány pillanat múlva máris azon fa lyukában pihen, amelyet a genetikus volt olyan kedves elintézni még első találkozásunk alkalmával. Ezen idő alatt mesterem megcsodálhatja a hátamon lévő méretes tetoválást, amellyel kétségtelenül tovább mélyítem benne azt az elképzelést, mely szerint egy brutális utcai banda tagja voltam. Még mindig nem mondhatom magam hatalmas izompacsirtának, inkább szálkás vagyok, de azért megfigyelhetőek a folyamatos edzés eredményei, valamint itt-ott egy-egy kisebb heg is, amit még Hacchi mágikus gyógyító képessége sem tudott eltüntetni tökéletesen. Nem foglalkozom túlságosan ezzel a tényezővel, harcos vagyok, sérüléseim csupán elért érdemeimet mutatják. Egy levezető kocogás kíséretében érek vissza összecsapásunk helyszínére, ahol a nedves növényzetnek hála még inkább erőteljes a kánikulaérzet. Lövésem sincs, miért nem sül meg a halálisten vastag kimonójában, emlékszem még milyen volt hordani és egyáltalán nem kényelmességéről, valamint hőáteresztő képességéről volt híres. A vért persze könnyedén beszívta és benntartotta, talán ez az egyetlen pozitívum benne. Na meg most az előttem álló hölgyemény, de ezt csak csendben, magamban jegyzem meg, kitudja miképp reagálna egy ilyen beszólásra. Egyébként utálom a hakamát, egyszerűen képtelen visszaadni az emberi test alakját. Rolling Eyes
- Van egy szervezet Karakurában, ami összegyűjti a hozzánk hasonló képességekkel megáldott embereket és segíti Őket ott, ahol tudja. – kezdek bele a mesélésbe, miközben felidézem a Raionról hallottakat. – Hitomi-chan épp egy előadást tartott, amit követően szerettem volna beszélni Vele. Egy hollow támadt Ránk, Én pedig megmentettem az életét. Jól láthatóan nem volt elég képzett, viszont azóta minden téren próbálom kitágítani tudását. Watanabe? Nem, eddig még nem hallottam Róla. Ismernem kéne?
Jobbnak érzem játszani a tudatlant, hisz’ egy Seireitei-i kapitány minek ismerkedne meg névtelen suhanccal, mint amilyennek meg lettem bélyegezve. Amúgy elég szánalmasnak tartom az oktatási rendszer Soul Societyben, ha az újonc tisztek egyszerűen nem képesek felismerni a szervezet egykor kiemelkedő alakjait. Igen, kicsit belegázolt az önbecsülésembe, miszerint nem ismertek fel, de így legalább el tudok sajátítani még több tudást, már ha szerintem nincs is erre szükségem. Igazából csak tanítványom miatt csinálom az egészet, mert nem vagyok képes felmérni az ereje végét, ezért kellene órákat vennem egy igazi mentortól. Na persze, sosem kérnék olyat, amit nem képes megtenni, csupán néha előbújik belőle a hisztis picsa és akkor képtelenség dolgozni Vele. Nem az Ő hibája, nőből van, érthető. Elhessegetve a zavaró gondolatokat veszek fel egy alapállást, azután gyorsan kigondolok egy stratégiát, amivel támadni tudnék. Ezért gyűlölöm a pusztakezes harcot, a kombinációk száma annyira behatárolt, ráadásul nem is olyan számottevő a találat, mint egy kardcsapással. Fizikai erőm kétségtelenül nagyobb, azonban találnom kéne egy megfelelő találati pontot, amit nem igazán tud védeni. Torokra ütni szemétség lenne, szóval inkább gyomorszájón fogom vágni, mert jó fej vagyok. Elhatározásomat hamar tettekké transzformálom, s az eddiginél jóval gyorsabban iramodok meg ellenfelem felé. Néhány méterre Kotomi előtt lefékezem, viszont a lendületemet meglovagolva csúszom tovább célpontom irányába, miközben jobbomat egy elég erőteljes ütésre lendítem. Az eredménytől függetlenül pördülök ki balra, azután egy kemény rúgással célzom meg a háta közepét, talán ettől kibillen majd egyensúlyából. Utolsó próbálkozásommal pedig bal karját szeretném a hátracsavarni, ezáltal kényszerítve megadásra.
- Hm, ha szabad megjegyeznem, úgy látom a szépség családi vonás. – szólalok meg búgó baritonnal, ideje elkezdeni a hadműveletet, különben sosem jutok dűlőre és nem, nem a közeli dombra gondolok. szemöldökrángatás Teljes egészében zuhant a nyakamba ez a két évnyi semmittevés, holott Chiyoko-channal olyan jól indultak a dolgok, de aztán az egésznek hirtelen vége szakadt. Mostanra már biztos talált egy rendes, kedves embert, akitől talán már gyermekei is vannak. Irigylem azt a szerencsés flótást, valószínűleg Ő is olyan király lehet, mint amilyen Én vagyok, hiszen egykori kiszemeltem nem érné be kevesebbel.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Yamato Katsurou
Vaizard
Vaizard
Yamato Katsurou

Férfi
Taurus Rat
Hozzászólások száma : 30
Age : 27
Tartózkodási hely : Mindig máshol :| || Karakura Town
Registration date : 2009. Jul. 19.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: Vaizard
Hovatartozás: Független
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te11500/15000Városi Park - Page 14 29y5sib  (11500/15000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyHétf. Okt. 25, 2010 7:08 am

A piás vájzárd és a leszbikus shinigami találkozása - Dzsízüsz mi lesz itt! O.o


Templom. Nem tudom, hogy kerültem oda és azt se tudom, hogy hogyan jutok ki úgy, hogy ne csináljak balhét. Elkezdtem fészkelődni mire egy öregasszony rám szólt, hogy nyughassak, már mert nem hallja, amit a szent köcsög mond. Komolyan mondom, kikészít ez a sok degenerált, aki hisz istenben. Isten nincs és nem is lesz! Ebben a világban mindenki csak magára számíthat nem valami kitalált személyre. Már álltam volna föl mikor megint ugyan az a nyanya megfogta a kezemet és azt parancsolta, hogy most azonnal üljek le. Ránéztem és megszólaltam.
- Hát én biztos, hogy nem fogom végighallgatni ennek a szent köcsögnek a dumáját.- súgtam oda a nyanyának majd nagy léptekkel indultam el kifelé. Kinyitottam azt a bazi nagy ajtót és majdhogynem megvakultam ugyanis ebbe a kibaszott kis templomban félhomály volt, kint pedig hetedhét országra sütött a nap. A kalapomat a szemembe húztam és elindultam egyenesen előre. Haza nem akartam menni, mert biztos voltam benne, hogy megint van valami balhé. Komolyan mondom, minden napra jut valami. -.- Én vagyok ott a legnormálisabb egyén. Cool (ego)
Ahogy haladtam előre láttam, hogy páran megnéztek az érdekes öltözködési stílusom miatt, de ez engem nem érdekelt. Nem nagyon érdekel az emberek véleménye. Ilyen téren az a lényeg, hogy nekem tetszenek a ruhák nem pedig a többi emberi lénynek. Már egy ideje haladtam előre mikor megszomjaztam. Nem vízre, hanem alkoholra. Hát igen nálam is vannak, olyan napok mikor bepiálok, de ez most mellékes. Elindultam keresni egy kocsmát, hogy hátha találok, de ilyenkor mikor kellene, egyet se találok ezért jött az az isteni szikra, hogy bemegyek valamelyik hipermarketbe és veszek ott valami ütőset. Nagy lendülettel léptem be és löktem félre az embereket ugyanis kicsit türelmetlen ember vagyok. Amint elértem a piás részleget lekaptam a polcról egy üveg vodkát és pár doboz sört majd elindultam a pénztárhoz. Pár emberkét még sikeresen félrelöktem mikor megérkeztem a pulthoz. Előkészítettem a lóvét, amit nagy nehezen loptam az utcán lévő emberektől. Még szerencse, hogy tudok shunpozni. Ha nem lenne eme király képességem már vagy ezerszer lebuktam volna. Fél óra álldogálás után sorra kerültem. A nő nyávogós hangon mondta, hogy mennyi lesz. A szemeim elkerekedtek ugyanis annyit kellett fizetnem amennyi nálam volt. Na, nem baj. Majd lopok még egy kicsit. Kértem egy szatyrot, amibe beleraktam a söröket majd, ahogy kiléptem a hipermarket ajtaján kinyitottam a vodkámat és belekortyoltam egy férfiasat. Éreztem, hogy a nem kis mennyiségű alkohol végigégeti a torkomat és, hogy megérkezik a vesztőhelyére. Ezek után még lehúztam pár kortyot majd visszaraktam rá a kupakot, mert otthonra is kell valami szíverősítő! Előkaptam egy üvegsört és azt nyitottam ki és kezdtem el inni. Miután megittam az első üveggel éreztem, hogy már kezd jó hangulatom lenni és éppen ezért keresnem kéne, egy padot ahova leülök és elröhögök magamba. Fülig érő szájjal indultam el a nagy keresésre mikor betévedtem a parkba ahol volt nem is egy pad. Hát igen… általában egy parkban van pár pad, de kérlek, ezt ne mondjátok el senkinek se! >.< Miután letelepedtem előkaptam a többi üveget és sorban nyitottam és ittam őket. A végén már odáig jutottam, hogy a padot kezdtem el ütni, mert azt hittem, hogy beszólt nekem pedig az lehetetlen, mert mindenki tudj, hogy egy pad nem tud beszélni! Már vagy húsz perce ültem és néztem ki a fejemből mikor egy fehér hajú bige húzott el előttem.
- Hééé te ott cipőben! – ordítottam rá.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Okt. 26, 2010 6:36 pm

Nakama ja nai ka?


Ahogy Yuu-san rúgásaimat egymás után hárította alkarjával, úgy éreztem lassan kész kép alakul ki bennem a férfi képzettségéről. Míg az ő támadásai egyfajta véletlenszerű szisztémát követtek, én szépen sorban leteszteltem őt a főbb támadási felületeken kézzel is és lábbal is, így joggal mondhatom talán, hogy nagyjából kiismertem az espert és felfedeztem a gyengepontjait. Bár volna még mivel próbálkozni, de ebben a melegben nem igazán szeretném magam felülről illetve hátulról indított támadásokkal fárasztani, elegendő információt szereztem már így is. Kosodém ujjával az izzadságcseppeket törölgettem a homlokomról, míg Yuu-san rámutatott a tévedésemre, és bár egyetemre mégis járt, ráadásul Amerikában, attól még a végeredmény ugyanaz, mint ha nem járt volna, így végső soron nem jártam messze az igazságtól, amikor azt feltételeztem, hogy kétkezi munkából tartja el magát, sőt, konkrétan talált-süllyedt Cool Én sportember lévén a meleget remekül tűröm, azonban alkalmi tanítványom úgy tűnt kevésbé van ilyen jó viszonyban a magas hőmérséklettel, legalábbis a levetett póló erre utalt. Valahogy nem lepett meg túlságosan az újabb tetoválás, sem a sebhelyek, sem az alaposan kidolgozott felsőtest látványa, azonban az izomtónusokat látva mély, lemondó sóhaj hagyta el az ajkaimat, és arcomat rövid úton a tenyerembe temettem néhány pillanat erejéig.
- Nagyon kedves, hogy aggódik a testi épségemért, és ez igazán imponáló is számomra, de már megmondtam hogy felesleges. A maga izomzata az enyémmel ellentétben gyorsaságra épít és nem erőre, az ütéseiben mégis inkább erőt érzékelek, és nem gyorsaságot. Sokkal sebesebben is tudna mozogni, ha akarna, ha ezt veszem hogy milyen erőt visz a csapásaiba.
Az istenért, az izomfelépítése alapján ez a srác képes lehetne felvenni a versenyt akár a villámtáncom sebességével is, ha nem csak az erejét dobná meg lélekenergiával, hanem a gyorsaságát is. Én képtelen vagyok ilyesmire, örülök hogy démonmágiát tudok már használni, azt is csak a 12. osztagnak és Hitominak köszönhetően. Mind a gyorsaságom, mind a fizikai erőm természetes adottság, amely lélekké válásommal valamelyest felerősödött, néha már-már óvatosnak kell lennem, hogy ne tegyek tönkre valami törékeny tárgyat pusztán azzal, hogy a kezemben tartom. El se tudom képzelni, mi lenne, ha még képes lennék lélekenergiával is megerősíteni az izmaimat, és a legrosszabb, hogy még Hitomint se kérhetem meg rá, hogy segítsen, mert ezt ő sem tudja megcsinálni. Eh, na mindegy, ez a fiú képes rá, szóval ha lesz rá lehetőségem, mindenképp rá kéne kérdeznem a titok nyitjára :/
- Tudja azért kérdeztem, mert ugye ön járatos a Gotei 13 ügyeiben valamelyest, és Hitomi pontosan egy ilyen... előadásról ismeri a 10. osztag kapitányát, azaz Watanabe Yuusukét, és arra gondoltam, hogy esetleg közös ismerős... De ha nem, akkor elnézést a sületlenségekért, amiket összehordok, csak zavaró, hogy tudom, hogy van valami komoly feszültség kettejük között, de mindketten lepattintanak, ha rá akarok kérdezni a dologra, és esetleg abban reménykedtem, hogy ha maga ismeri mindkettejüket, akkor meg tudná mondani, hogy mi történt. Mindenesetre ezek szerint köszönettel tartozom, amiért megmentette a húgom életét, hadd legyek helyette is az ön adósa, Yuu-san.
Magyarázkodtam hevesen gesztikulálva az engem még mindig piszkáló aggályaimról, hogy aztán tiszteletteljesen meghajoljak az esper előtt nemes cselekedetéért. Én bezzeg hol vagyok ilyenkor, amikor Hitominnak segítségre lenne szüksége? Idegeneknek kell őt megmentenie, amikor az én dolgom lenne rá vigyázni Rolling Eyes Mondd, Sors, miért kellett neked elválasztanod minket egymástól? Most is, hiába tudnék már mellette lenni, ő mégis kórházban fekszik, mert én "dolgozom". Bármikor feladnám a húgomért a shinigami létet, még ha az egész Seireiteit is magam ellen fordítanám vele, de tudom hogy azzal csak kivívnám az ő haragját is. Nem is beszélve arról, hogy fájdalmat okoznék Naracchinak, Verának, Rosa-channak meg minden egyes ismerősömnek és barátomnak. Csak nehogy két szék között a földre essek, amiért ilyen szituációba kerültem :/ Most azonban harci szituációt kell megoldanom, és abban feltétlenül jobb vagyok, mint az efféle magánéleti problémák kiküszöbölésében, hiszen az agyamat kikapcsolhatom és csupán ösztöneim által vezérelve sodródhatok az árral. Yuu-san is sodródik, ám ő a vizes füvön, én pedig tökéletesnek láttam a pillanatot ahhoz, hogy rávilágítsak a férfi legnagyobb gyengepontjára. Kihasználva, hogy képtelen irányt váltani csúszás közben, lendülő öklöse elől könnyedén, elegáns mozdulattal léptem félre, és abban a pillanatban, ahogy rúgásra emelné a lábát, a tőlem telhető leggyorsabb mozdulattal kerültem vissza mellé, kihúzva a talajon maradt egyetlen lába alól a talajt, és megajándékozva őt egy művészi, tízpontos hanyatt eséssel.
- Lábmunka, gyenge a lábmunka. - fordítottam neki hátat és sétáltam odébb néhány lépéssel, kezeimet a hátam mögött összekulcsolva. - Jók a fizikai adottságai, ügyesen bánik a kezeivel, velük jól védi a teste érzékeny pontjait mind ütések, mind rúgások ellen. Azonban a lábára érkező támadásokkal nem tud mit kezdeni, és gyakran védtelenül is hagyja őket támadás közben, lehetőséget adva az ellenfelének a kontrázásra. Ezen kéne mindenképpen javítania, teszek róla hogy Hitomi is tudjon erről a hiányosságáról.
Fordulok vissza rákacsintva az éppen feltápászkodó esperre. Ember létére képzett, nagyon is, meg merném kockáztatni, hogy ha ezt a hibáját kijavítaná, lenne esélye arra, hogy felvegyék az Onmitsukidouba is - persze nem komolyan, hiszen ki hallott már olyanról, hogy a Gotei legtitkosabb szervezetébe bekerüljön valaki olyan is, aki nem shinigami? Surprised Egyes műveletek még előttem is titkosak, pedig felettem már csak egy személy van a ranglétrán, sőt, még ügyvezető kapitányként sem tudhattam mindenről, ami az osztagnál folyt. Kész tragédia lenne, ha ide bekerülne mondjuk egy arrancar, vagy egy bounto :/
- Köszönöm, Hitomi nevében is, ha valóban így gondolja. Nos, ideje nekifogni a második szakasznak. A következő támadásommal a húgom mozdulatait fogom lekopírozni, és el fogok követni egy őrá jellemző hibát. Használja ki, aztán szeretném hallani, hogy neki mit mondana.
Régebben örültem volna neki, ha egy ilyen fess fiatalember bókolt volna nekem, de Yuu-san legnagyobb sajnálatára már foglalt vagyok, és nem is tervezem otthagyni Naraót egy ember kedvéért sem, elvégre ő testesíti meg a férfiideálom, vagy mi Surprised Őszintén szólva a dekoltázsomra eső pillantásokból számítottam rá, hogy előbb-utóbb hallani fogok efféle dicséreteket, de remélem a gyors témaváltás elég volt hozzá, hogy vegye a lapot, nem szeretném ennél konkrétabban kikosarazni. Hitomi mozgását tökéletesen másolva indulok meg edzőpartnerem felé, fájóan nyilvánvaló hogy mire készülök, ahogy a bal lábamat beakasztom a férfi sarka mögé, és taszítok egyet rajta, miközben húzni kezdem magam felé a lábát. Kezdőket szoktak így kibillenteni az egyensúlyukból :/
Vissza az elejére Go down
Chikanatsu Kira
2. Osztag
2. Osztag
Chikanatsu Kira

nő
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 238
Age : 30
Tartózkodási hely : 2. osztag területe, valahol SS-ben, otthon a fürdőkádban
Registration date : 2010. Aug. 15.
Hírnév : 6

Karakterinformáció
Rang: 5. tiszt, Híradó egység (, riteitai) parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te15800/30000Városi Park - Page 14 29y5sib  (15800/30000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzer. Okt. 27, 2010 5:01 am

A piás vájzárd és a leszbikus shinigami találkozása - Dzsízüsz mi lesz itt! O.o


Reggel van. Süt, a nap csiripelnek a madarak. A felkelés fájdalmasan sikeredett a végtagjaimban lévő izomláz miatt. Hát igen, ez van, ha a tizenegyedik osztag reggeli edzéseiről elkésel. Fel-felszisszenve lépegetek a fürdőszoba felé hátha egy nyugtató fürdő enyhíti fájdalmaimat.
Már épp hátra dőltem a fürdőkádban mikor az ajtó felől halk lépteket hallok. Hátra pillantva veszem észre lélekölőm lelkét, akire már megint rájött az ötperces perverz leszbi és megpróbált hátulról elkapni.
- TÜNÉS TE PERVERZ ÁLLAT!- szólok rá Ookami-chanra majd elkaptam a karját és kivágtam a fürdő ajtaján.
- Olyan undok vagy Kira. Bezzeg te csinálhatod ugyan ezt harc közben.
-Hallgass te perverz nőszemély... Mattaku..., már megint tönkre tetted a fürdőszoba ajtót.
- A fene már megint el fogok késni. –
mormogom, magamban mikor ránézek az ébresztő órára. Gyors végeztem a fürdéssel felkaptam magamra szokásos egyenruhámat majd megragadva zanpakutoum rohantam is az osztag edzőtermébe. Alig, hogy odaértem egy shinigami lépett hozzám és egy levelet nyomott a kezembe. A levélben a hadnagy utasított, hogy menjek Karakura városba és ott őrjáratozzak egész nap.
- Remek akkor ma egy elég unalmas napom lesz.- vágtam ellőbi mondandómhoz úgy szint unott képet majd elmentem a senkai kapuhoz ahol a levelet felmutatva már át is engedtek rajta.
És tényleg unatkozom már vagy egy órája járőrözök a városban, de sehol egy hollow vagy egy arrancar. Épp a városi parkban voltam mikor egy férfi ordítását hallottam.
- Hééé te ott cipőben!
Körülnéztem, de rajtam kívül senki sem volt ott csak egy srác, aki egy zacskó sör mellett feküdt az egyik padon.
- Hé, te ott nekem szoltál?
Vissza az elejére Go down
http://swordartonline.lifeme.net/
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyPént. Okt. 29, 2010 8:53 am

[Nakama ja nai ka?]

Ó, ha tudná! Mostani mozdulataimat magam is kínzóan lassúnak érzem, egyszerűen majd belebolondulok, hogy nem tudom azon képességemet használni, amire amúgy a legbüszkébb vagyok. A Seireitei leggyorsabb kapitánya voltam dezertálásom előtt, most pedig még azt a sebességet is túlszárnyalom, amit akkor birtokoltam. Viszont ebben az összecsapásban különleges képességgel rendelkező emberként kell viselkednem, s ez túlságosan behatárolja cselekedeteimet. Igazából fogalmam sincs, hogy meddig gyorsíthatnám magam normál körülmények között, lehet egy-egy szemmel alig követhető megmozdulással gyanút keltenék. Így azonban a bennem rejlő potenciálnak még a tíz százalékát sem vagyok képes megmutatni, holott azzal kétség nélkül levenném Kotomi-chant a lábáról. Elhatározásomtól függetlenül, sajnálatos módon, szerény személyem alól tűnik el a talaj támadásomat követően, majd hangos csattanás jelzi a nedves füvön, miszerint sikeresen landoltam rajta. Egy pillanatra a tarkómat is bevágom, ám ez nem számottevő találat, ezért pár pillanat elteltével már ismét talpon vagyok és ily’ módon hallgatom meg a shinigami észrevételeit. Való igaz, néha tényleg megfeledkezek alsó végtagjaimról, de ha épp ezernyi apró kőszilánk vesz körbe, egyszerűen képtelennek érzed, hogy fizikai csapás egyáltalán elérhet. Jómagam ekképp vélekedek, másrészről egy jó karddal könnyedén el tudom hárítani a lábaimra célzott csapásokat. A monológot követően csak egy fanyar grimaszra futja, legalább most már tudom, kinek köszönhetem Hitomi-chan azon fogását, aminek köszönhetően legnemesebb testrészem olyan kapcsolatba került a lánnyal, melynek egyáltalán nem örültem. Nevezetesen teljes erőből tökön rúgott, ellenben Én meg eltörtem a kisujját, szóval részemről egálban vagyunk.
- Semmiség, kötelességemnek éreztem segíteni Neki. – reagálok előbbi hálálkodására kifejezéstelen arccal, mialatt néhány fűszálat vadászok le a vállamról. – A húga gondterheltségét magam is észrevettem, azonban Nekem se mondott semmit az üggyel kapcsolatban, ráadásul a 10. osztag kapitányát nem ismerem, ebből adódóan Tőle se tudtam információt beszerezni. Remélem, azért el tudják majd simítani a félreértéseket, hisz’ legjobb a békesség, igaz-e? Megfogadom a tanácsát és megpróbálom fejleszteni a lábmunkámat, de ezen hiányosságom érthető is, mert olyan harcászati területen vagyok inkább jártas, amiben kevésbé számít az ide-oda lépkedés.
Például egy erőteljes Kidou használatánál teljesen mindegy milyen módon támasztom ki magam, csak az a lényeg, hogy a lendület ne vigyen el. Vívásnál persze sokkal másabb a helyzet, azonban eme tevékenységem közben inkább shunpóval mozgok, ezért ellenfeleimnek esélyük sincs kihasználni a fentebb említett gyengeségem. Töprengeni viszont nincs idő, hiszen jön a következő lépcső, amivel oktatási képességeimet teszteli. Csupán egy bólintással jelzem, miszerint megértettem szavait, majd türelmesen várom kísérletét. A mozdulatok valóban a genetikusra jellemzőek, ám a profizmus még az efféle sete próbálkozáson is megfigyelhetőek. Nevetségesen egyszerű módon akar kibillenteni egyensúlyomból, ezt még talán akkor is hárítani tudnám, ha nem tanultam volna két évig hakudát az Akadémián. Magabiztosan emelem ki lábfejem a béklyóból, aztán egy lábcserét követően ezúttal Én alkalmazom ugyanezt a technikát, csak sokkal gyorsabban, s nagyobb erőt belefektetve a taszításba. Eddig úgy is az volt a baja, hogy nem adtam bele mindent, na akkor most biztos elégedett lesz. Amennyiben tényleg úgy reagál erre a kombinációra, mint ahogy az Esper tenné, akkor rövid úton Ő is a nedves földön fog landolni, ámbátor több eleganciát nézek ki belőle, szóval valószínűleg egy überpózer duplaszaltó után keveredik biztonságos területre. Akármi is legyen a vége akciómnak, nem kívánok tovább küzdeni egyelőre, mint ahogy Hitomira se szoktam ráugrani, ha már a földön van. Persze van olyan eset is, amikor direkt ez a célom, de akkor leginkább más gondolatok vezérelnek. Legalábbis szeretnék erre gondolni, mivel legjobb emlékeim szerint eddig semmilyen módon nem közeledtem a nőhöz, holott már láttam meztelenül is. Kezd egy érthetetlen érzés megfogalmazódni bennem, mely szerint eddig egy gonosz varázslatnak hála egyszerűen megfeledkeztem a gyengébbik nemről, pedig régebben nagy hódító hírében álltam. Mondjuk, annak meg van már jó néhány éve, viszont nincs még annyira messze, hogy ne emlékezzek rá kristálytisztán.
- Khm… Akkor a hibák… - szólalok meg félhangosan, miközben egy torokköszörülés erejéig összeszedem meglátásaimat. – Túlságosan egyértelmű volt mire is készül, ráadásul a lökésben se volt elég lendület ahhoz, hogy feldöntsön egy magamfajta megtermett férfit. Mégis számomra legszembetűnőbb hiányosság az volt, hogy megerőltetés nélkül tudtam kiszabadítani a lábam, pedig az a megmozdulás legfontosabb része, ezáltal kerül a földre az ellenfél. Sokkal fürgébben, s keményebben kell kivitelezni ezt, pont úgy, ahogy Én csináltam.
Egy kis önajnározás már kellett a végére, így is eléggé meg volt nyirbálva férfiúi önbecsülésem. Látom azért Kotomin is, miszerint megviseli a nagy meleg, ráadásul a fekete egyenruha csak úgy szívja magába a hőt. Kíváncsi vagyok, meddig bírja benne, mielőtt még sikoltva dobálná le magáról a göncöt. E idea vizualizálása közben, arcomon kaján vigyorral indulok meg előre, hogy ezúttal tökéletes lábmunkával hajtsak végre egy rohamot. Kissé tanácstalan vagyok, ezért egy jól bevált mozdulatsor végrehajtására szánom el magam. A Főnökasszony gyorsaságot szeretne, akkor megkapja. Csupán elmosódott foltként vagyok érzékelhető, amikor a lány előtt termek, jobb támasztópillérem sípcsontjával pedig erőteljes rúgást mérek a combjára, ezzel egyidejűleg azonban bal kézzel egy horgot indítok el útjára, ilyen módon tartva meg edzőm egyensúlyát, ha netán túlságosan megrogyna attrakciómnak köszönhetően.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Akki Enzeru
Arrancar
Arrancar
Akki Enzeru

Férfi
Aquarius Cat
Hozzászólások száma : 150
Age : 36
Tartózkodási hely : Magányosan Hueco Moundo területein
Registration date : 2008. Dec. 12.
Hírnév : 0

Karakterinformáció
Rang: 90. Arrancar
Hovatartozás:
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te13000/15000Városi Park - Page 14 29y5sib  (13000/15000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 2:25 am

@~’~,~ Séta Karakurában, avagy hogyan ismerkedjünk össze fraccionunkkal? ~,~’~@

Hangos sóhajt hallottam mögülem. Reagálási időm sem volt és már Sierra - Sama ott állt mellettem. Megdöbbentségemben semmit nem tudtam mondani, csak a szemem sarkából figyeltem reakcióit és érzelmeit amik megjelennek egy sóhajban, a szeme csillogásában, a kezei játékában. Arcáról csöppnyi haragot, kétséget és rémületet olvastam le. Amint elmondta az ő szemléletét a vélt életéről a hanga búval teli volt. A mosoly a végére olyan színpadias, hogy csak az nem venné észre, hogy nem oda való akiből teljesen kivesztek az érzelmek. Jobbnak láttam nem faggatni tovább erről a témáról, mivel nem szándékozik megosztani velem azokat a dolgokat amik nyomasszák.
~ Nem bízik bennem, nem is adtam rá okot, hogy másképp érezzen. Nem vagyok más számára min egy beosztott, az egész halálom utáni életemben mindenki hasonlóan tekintett rám. ~
- Megértem...bocsásson meg, hogy nagyon faggatózok. - felelem halkan talán túlságosan is és a hangom még halkabbra veszem amikor folytatja. Arca kiderül mintha minden rossz érzése egy szempillantás alatt tova szállt volna a hűsítő szélben. Ennek hatására én is megnyugodtam és érdeklődő tekintettel figyelmesen végig hallgatom a történetet amit teljes átérzéssel ad vissza. A történet végeztével hangja ismét szomorkássá vált mintha sajnálná azt, hogy újra a valóságban kellene élnie.
- Sierra - sama, én nem tudom, hogy jól-e cselekedett avagy sem. Ez magának kell tudnia és éreznie. Ha bűntudata van attól amit tett akkor biztos hogy nem a legjobb megoldást választotta. Én csak ennyit tudok. Az, hogy ki mit csinál és ez mennyire helyes az csakis a maga értékrendjébe és erkölcsével lehet mérnie. Az ön feljebb valója úgy érezte, hogy amit tett nem volt merénylet senki ellen. Valamennyire meg lehet érteni a cselekedeteit, mindannyian egy olyan világ rabjai vagyunk amik megvetnek, kigúnyolnak és gyűlölnek minket. Talán nem bűn az ha a létünket mások is elfogadják és tisztelik...nem csak a rangok és az erő végett... hát a véleményem szerint nem volt bűn amit tett egyszerűen csak megbecsülésre vágyott. - fejezem be. Hangomon a vágyakozás és az együtt érzés váltakozott. Öklömet teljesen ökölbe szorítottam így próbáltam levezetni a bennem lévő feszültséget.
Vissza az elejére Go down
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyVas. Okt. 31, 2010 10:29 pm

Nakama ja nai ka?


Ó, istenem ez a lány :/ Azt még megértem, hogy nekem nem mondja el mi nyomja a szívét, mert nem akarja hogy feleslegesen aggódjak miatta, de hogy senkinek sem? Pedig ez az ember teljesen nyilvánvalóan közel áll hozzá és múltja ellenére egész értelmesnek is tűnik, biztos megértően végighallgatná. És még ha mondjuk tanácsot nem is tudna adni neki, már az is sokat számítana, hogy kibeszélheti a problémáit valakivel, akiben megbízik. Azóta a buszbaleset óta annyira zárkózottá vált, pedig előtte tényleg nem volt semmi, amit ne mondott volna el. Most viszont titkolja ezt, titkolja azt, mintha attól félne, hogy leharapják a fejét, ha őszinte. Pedig biztos tisztában van vele, hogy észrevettem amikor alkalmanként elterelte a témát, ő is ugyanúgy tudja olvasni az érzelmeimet mint én az övét.
- Hm... ez egészen úgy hangzott, mintha tudna az ellentétükről, pedig az előbb azt mondta, hogy nem ismeri Watanabe-sant...
Gondolkodtam el gyanakvóan, hogy aztán rövid úton a szám elé kapjam a kezem és némi rémültséggel nézzek fel Yuu-sanra. Azt hiszem hangosan gondolkodtam, túl hangosan. Remélem nem figyelt ide, bár erre kicsi az esély hiszen mi is terelhetné el a figyelmét a park eme eldugott részén, ahol az egyetlen hang forrása a madárcsicsergés és a távoli forgalom zaja. Csak egy kikopott ösvény vezet ide, a fák pedig elég sűrűn veszik körbe a tisztást ahhoz, hogy a sétálgató, pihenni vágyó emberek ne igazán tévedjenek ebbe az irányba.
- Szóval... khm... Ha a vívásra céloz, el kell keserítsem, ahhoz is nagy szükség van a lábmunkára. De jól teszi ha dolgozik rajta, én is azon vagyok hogy kiküszöböljem a shunpo-béli hiányosságaimat, más kérdés hogy egy tapodtat se mozdulok előre :/
Sóhajtottam fel panaszosan széttárva a kezeimet, mintha a férfi tudna rajtam segíteni. Amúgy másra tényleg nem nagyon gondolhatott a kardforgatáson kívül, elvégre neki nincsen olyan távolról használható képessége, mint mondjuk Hitominnak, akinek talán a közelébe se bírnék kerülni egy éles harcban, hiába vagyok nála jobb közelharcban. A húgomat kopírozó támadásomat persze megalázóan könnyedén hárítják, még hálás is lehetek érte, hogy nem ragadta meg a kezemet és dobott el, ahogy én tettem volna ha egy ehhez hasonló kaliberű és sebességű támadást kapok. Ellenben megkaptam ugyanazt egy sokkal gyorsabb és erősebb kivitelben, és mivel most testvéremet utánoztam, ezért nagyjából úgy is reagáltam ahogy ő reagált volna ha visszakapja a saját támadását, és csak az utolsó pillanatban módosítottam az esést egy hátrabukfenccé, hogy ne üssem be magam. Talpra pattanva kénytelen voltam tudomásul venni, hogy kosodém cseppet kibomlott, így egy villámgyors hátraarcot mutattam be, és kissé elpirulva állítottam helyre felsőruházatom állapotát, mielőtt éhes szemek tapadhattak volna a szükségesnél mélyebbé váló dekoltázsomra. Biztos beleakadt az ujja a galléromba mikor meglökött... fú, ha szándékosan csinálta, amit nem tartok kizártnak, akkor elfelejtheti, hogy visszafogom magam >.>
- Ez jól hangzott, tetszett az is, hogy visszakaptam ugyanazt a támadást helyesen végrehajtva, ezt én is szoktam csinálni.
Bólogattam egyetértően miután visszafordultam Yuu-san felé. Ha valóban így oktat, akkor nem értem Hitomi miért nem tudja megértetni magát ezzel a férfival, gondolom nem utasítaná vissza azt a kérést, hogy mutassa meg lassabban is, hogy minden mozdulatot pontosan lásson és hogy aztán képes legyen azt reprodukálni tíz-húsz-harminc újabb kísérletet követően xD Szegényt mindig sajnáltam, hogy mennyit kellett szenvednie azért, hogy meg tudja ugyanazt csinálni amit én elsőre vagy másodikra képes voltam tökéletesen végrehajtani, anélkül hogy újra meg kellett volna mutatni nekem a mozdulatot. Az esper támadásának gyorsasága most sokkal inkább hasonlított arra, amire az izomzata alapján számítani lehetett tőle, kicsit váratlanul is ért az erőteljes rúgás amit bekaptam, de a kissé megrogyó lábam sem akadályozott meg a férfi ütésének megállításában, hogy aztán ráeszmélhessek arra, miszerint nekem most nem saját magamat kell adnom.
- Gomen', reflexszerűen cselekedtem ^^" Nem hiszem hogy Hitomi el tudta volna kerülni ezt a támadást.
Engedtem el a tenyeremben tartott öklöt zavartan mosolyogva, miközben kiegyenesedtem sajgó combomat dörzsölgetve. Egy kék vagy zöld folt beszerzését mondjuk még fel tudom vállalni egy ilyen szinten álló ellenféllel szemben, szóval annyira nem viselt meg a találat >< Ha védekezni nem is mindig, de támadni biztos tudok úgy, ahogy azt a húgom tenné, így most egy gyors mozdulattal leguggoltam, és egy jól végrehajtott lábsöprést indítottam útjára Yuu-san sípcsontjának magasságában. Arra kellett számítanom, hogy küzdőpartnerem felugrik, így én arra készültem, hogy bevigyek egy ütést az állcsúcsára, amíg ő a levegőben van, legalábbis Hitomi arra készült volna, így nekem is ezt kellett tennem most.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyHétf. Nov. 01, 2010 9:35 pm

[Nakama ja nai ka?]

Hm, elszóltam volna magam? Nem vettem észre, azonban Kotomi-chan hangos gondolatai erre engednek következtetni. Nemtörődöm módon, s alig észrevehetően megvonom a vállam, már amúgy is kezdem unni a szerepjátszást, sokkal könnyebb lenne magamat adnom és minden képességemet teljesen használni. Nem hazudtam a nőnek teljesen, tényleg nem tudom, milyen félreértés van Suke és Hitomi között, mivel még Engem sem avattak be. Ajánlom Nekik, hogy jól kijöjjenek egymással, mert különben Velem gyűlik meg a bajuk. Esküszöm, néha úgy érzem, hogy egy óvodáscsoportot vezetek, nem pedig nagy erejű harcosok gyülekezetét. Azt gondolná az ember, miszerint felnőtt fejjel azért tudják moderálni magukat, de ez egyáltalán nem igaz. Talán beprogramozott robotokat kellene szolgálatba fogadnom, azok sose beszélnének vissza, ráadásul a feladatot is tökéletesen elvégeznék. Fakó tekintettel meredek előre, miközben gondolataimban már egy bádoghadsereg élén masírozok és leigázom a világot, háhá! Twisted Evil Világuralmi törekvéseimet egy időre félre kell raknom, hisz’ olyan kilátás nyílik elém, amit nem hagyhatok szó nélkül. Közöm nem sok van a kosode szétnyílásához, tenyérrel taszítottam, így nagyobb eséllyel taperoltam le, semmint bontottam ki a felsőjét. Nos, a dolog mikéntje a legkevésbé foglalkoztat, legalább most már teljesen megbizonyosodtam arról a tényről, mely szerint tényleg jobban megáldotta a sors mellügyileg, mint a húgát. Némi hümmögést követően elfordítom a tekintetem a közeli fán csiripelő madárka felé, ám az ajkaimon játszó mosoly egyértelművé teszi, hogy nem volt elég gyors az az elfordulás. Következtetése nem teljesen helyes, de inkább ráhagyom, mivel bemutatkozásomat követően olyan képességeket adtam magamnak, amelyek között nem szerepel a különböző Kidouk lövöldözése.
- Kölcsönösen is eredményes lehetne ez az edzés… - szólalok meg elgondolkodva, míg felveszek egy laza kezdőpozíciót. – Támadjon csak nyugodtan villámtánc használatával, elég erősnek érzem önmagam, le tudom követni a mozdulatait. Ezúttal Rajtam a sor, hogy felszólítsam: adjon bele mindent! Persze csak normál körülmények között, mégis csak ember lennék, igaz-e?
Nem, nem igaz. A dicséret mindenesetre jól esik, ebből kiindulva nem tudom mire vélni a genetikus elégedetlenségét az oktatásommal kapcsolatban, a másik mestere is megmondta, miszerint jól csinálom azt, amit csinálok! Persze abban a pillanatban épphogy túléltük az ostáblával való összecsapást, s biztos elég frusztrált volt, amiért Rám mászott, ezért csúsztak ki olyan gonosz dolgok a száján. Inkább egy banánhéjon csúszott volna el, akkor talán nem kellett volna a fájdalom görcseitől görnyedeznem. Jelentem alássan, minden a legnagyobb rendben, a szerkezet még mindig bevetésre kész, egyáltalán nem károsodott. Rúgásom kétségtelenül elég erősre sikeredett, mégse tudta kibillenteni a 2. osztag hadnagyát az egyensúlyából. Csodálkozva konstatálom a jelenetet, amikor elkapja az öklömet is, erre kevés esélyt láttam. Ő már kellően lecsekkolta az izomcsoportjaimat, most Én is szívesen megnézném, milyen combok képesek különösebb megerőltetés nélkül hárítani a próbálkozásaimat. Átokverte halálisten-egyenruha, halál reád! Álmodozásom ismét távolra szakít a valóságtól, ami egy igen nagy felelőtlenségnek titulálható ebben a helyzetben. Éles küzdelemben is csak akkor tudok koncentrálni, ha valami fontos dolog miatt kell harcolnom. Gyengébb ellenfelekkel szemben egyszerűen nem látom értelmét mindent beleadni, például most is könnyedén végezhetnék Kotomi-channal, ha úgy tartaná kedvem. Mindkettőnk szerencséjére viszont nem vagyok habzó szájú pszichopata, így mindenki biztonságban van a közelemben. Mármint viszonylagos értelemben, mert ugye balesetek bármikor történhetnek. A lábsöprést egy szökkenéssel védem ki, ám nincs sok időm örülni saját gyorsaságomnak, hiszen máris repül az ököl az állam irányába. Innen már csak egy shunpóval tudnék kikeveredni, de azt nem alkalmazhatom. Ejnye, akkor mitévő legyek?
Ugyan, senki sem gondolhatta komolyan, hogy ennyitől zavarba jövök. Tenyereimet váratlan hirtelenséggel rántom a megcélzott testrész elé, ezt követően pedig akrobatikus képességeimet kihasználva könnyedén átfordulok a kinyújtott kart használva támasztékként. Földet érésem előtt még egy precíz rúgást is eleresztek hátának közepe felé, ezt képtelenség olyan lazán védeni, mint az előbbi öklösömet. Vigyorogva pördülök meg tengelyem körül, aztán szemrevételezem attrakcióm eredményét. Normál körülmények között lehetetlen ilyen módon átugrani valakin, ehhez a gravitációt kell igazán legyűrni. Szerencsére a Karakurában lézengő szellemi részecskék elég segítséget nyújtanak az efféle mutatványok kivitelezéséhez. Ideje lenne pihenni egy kicsit, kezd elegem lenni egymás folytonos csépeléséből, hisz’ sosem volt a verekedés a kedvenc időtöltésem. Levágni valakit, na az poén!
- Kotomi-chan! Mi lenne, ha valami mást gyakorolnánk? – teszem fel a kérdést, majd választ sem várva vágtatok el lélekölőmért. – Elég régen volt már olyan ellenfelem, aki körülbelül egy szinten van Velem vívás terén. Ön, mint shinigami biztosan mindennapos edzésben van, ugye jól gondolom?
Az Onmitsukidou sosem arról volt híres, hogy elhanyagolják a közös gyakorlásokat, meg ilyesmiket. Egy emberként kell mozogniuk, s dönteniük, ekképp lehetséges, miszerint a Gotei 13 egyik legütősebb osztagát alkotják. Részemről sokkal jobban szerettem a 8. osztagot, a pihenés és a kikapcsolódás fellegvárát. Nosztalgikus érzés tölt el a régmúlt időkön elmélkedve, így alig hallom az acél búgó hangját, amint előbújik a sayából. A kardhüvelyt nemes egyszerűséggel balomban tartom, mindkét kezemmel tökéletesen tudok vívni, de ezt valószínűleg erre nincs felkészülve ellenfelem. Csupán olyanok szoktál elsajátítani ezt a formulát, akik iker-lélekölővel rendelkeznek, Nekem viszont muszáj volt, mert ha az egyik karom súlyosan megsérülne, akkor még mindig ott a másik, ami ugyanolyan jó, mint az erősebbnek tartott jobbom.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Nov. 02, 2010 3:09 am

Nakama ja nai ka?


Minden a terv szerint haladt egészen addig a pontig, amíg... hát relatíve gyors felfelé tartó jobb horgomat nem támasztékként használták. Lelki szemeim előtt látom, ahogy eddig felépített imázsomba ismét belecsapódik a falbontó golyó, ha nem mozdulatokat utánoznék, ez az ütés minden bizonnyal összekoccintotta volna elég rendesen Yuu-san fogait, hiszen mozdulatom szándékos lassítása adta meg a lehetőséget a férfinak, hogy kivédje a találatot. Igaz ami igaz, korántsem biztos, hogy egy lábsöprés után egy ennyire sokáig tartó folytatással örvendeztetném meg ellenfelem, sokkal inkább valószínű valami deréktáji akció, ami fele annyi ideig tart, így kétszer olyan nehéz kivédeni. Teljesen nyilvánvaló volt, hogy a fejem felett átlendülő alak meg fog támadni hátulról, azonban még így sem tudtam elég gyors lenni, és lába az oldalamba mélyedt, miközben fordulásra mutatott szándékomat foganatosítottam. Az eredmény egy fájdalmas nyekkenés és némi repülés volt, köszönhetően annak hogy kitámasztásra nem igazán jutott időm, de a füves talaj felnyalását azért legalább sikerült kivédenem azzal, hogy a levegőben átfordulva végül talpra érkeztem, mint egy macska.
- Azt hiszem ezek után megérdemli, hogy helyt adjak a kérésének és tényleg komolyan vegyem az edzést. Ami azt illeti, nekem is volt a terveim között egy kis vívás, ugyanis nagyon jókat hallottam magáról, és még nem igazán tudtam magam élesben kipróbálni egy igazán képzett kardforgatóval. A barátom ugyan rendkívüli vívó, de érthető okokból nem igazán akarunk kardot emelni egymásra, még csak edzés céljából sem. Ha bármilyen hibát lát, ne habozzon szólni. Öhm... és ami azt illeti, maradjunk egyelőre a Kotomi-sannál, ha kérhetem ^^
Szólaltam meg mosolyogva, miután egy kis tapssal adtam jelét tetszésemnek az előbbi akció kapcsán. Alapvetően nem bánom ha nem adják meg a kellő tiszteletet megszólításnál, mivel nem szeretem a formális, merev beszédstílust, viszont Yuu-sannal semmi olyan viszonyunk nincsen, ami alapját adhatná egymás tegezésének, legalábbis "a húgom mentora, aki mindenféle olyan dologra tanítja őt, ami nem való neki" az nem tartozik ezek közé. Míg fent nevezett mentor elballagott a katanájáért, magam is megkerestem zanpakutoumat rejtő ütőm végét, hogy egy apró csavarás után előhúzhassam a saját fegyveremet tokjából. A fémpengén megcsillanó fény mindig különleges érzéssel tölt el, bármennyire is rossz kapcsolatban vagyok Mayoi Nekóval, azért mégis megosztja velem az erejét, és emiatt hálásnak kell lennem neki. Jó szokásom szerint suhintok egyet a karddal, így elérve a kettőnk közötti tökéletes harmóniát, ami használat közben jellemez minket. Súlyát már nem éreztem, a pillekönnyű acélfegyver markolata úgy simul a tenyerembe akár... ööö... hagyjuk.
- Ezúttal tehát nem fogom vissza magam. En garde!
A kezdést jelző szavaimat követően magabiztos mosolyra húzódik a szám, és egy villámtánccal jelenek meg közvetlenül ellenfelem balján. Ha shunpót akart látni, megkapja, és megkap mást is. A másodperc töredéke alatt fordítom meg a fogást balomban lévő zanpakutoumon, hogy várakozásaival ellentétben ne mondjuk egy vízszintes vágással indítsak, ahogy normál fogás esetében talán a legkézenfekvőbb lenne, hanem kardommal felfelé csapok, olyan mozdulatot téve, mintha le akarnám nyesni Yuu-san karját. Mivel fegyvere hüvelyét megtartotta a kezében, azt kell feltételeznem hogy azt egyfajta pajzsként fogja használni, így ha esetleg blokkolná a vágásom, azonnal meg szándékozok indítani arca felé egy erőteljes jobbegyenest. Másik kezében kard van, így az elhajlás a leglogikusabb megoldás ütésem elkerülésére, éppen ezért fogok sikertelenségem esetén még egy bal térdhajlat felé irányzott rúgást is elkövetni. Most majd kiderül, hogy mennyire figyel oda a lábára vívás közben, miközben egyéb testtájékait támadják.
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Nov. 02, 2010 11:05 pm

[Nakama ja nai ka?]

Be kell valljam, nagyon is jól esik az egómnak, amikor a vívótudásomat fényezi. Kétségtelenül messzi földre híres vagyok eme területen, kevés hozzám fogható kardforgatót ismerek. Ugyan megkaptam, miszerint túlságosan közvetlen vagyok, de ez csupán annyit jelent, hogy ennél azért többet kell bevetnem az elhódításához. Kezeim feltartásával jelzem, nem akartam megsérteni a tiszteletlenségemmel, csupán elég közelinek érzem viszonyunkat, mivel Én mindenféle jóra tanítom a húgát, Ők meg testvérek. Zseniálisan kikövetkeztettem a dolgot, várom is már jó ideje az a Nobel-díjat, már igazán kijárna szerintem. Nem tartok különösebben ellenfelemtől, valószínűleg találat esetén is inkább a katanája csorbulna ki, semmint Engem érne sérülés. A felkiáltást követően rögtön készenléti állapotba lépek, majd szememmel végigkövethetem Kotomi-chan mozgását. Igazat mondott, tényleg nincs túlságosan otthon a villámtáncban, lehet még törött lábbal és egy vasággyal a hátamon is gyorsabb lennék. Ezekből kiindulva könnyed természetességgel blokkolom a felfelé tartó csapást, fizikai fölényemet kihasználva akadályozom meg karom elvesztését. Nem okoz meglepetést, amikor sikertelenségét követően ököllel támad, egyszerűen képtelen levetkőzni hakuda-specialistaságát. Normál esetben valóban az elhajlás lenne a megfelelő mozdulatsor erre, azonban mikor csináltam Én azt, amit elvártak Tőlem? A helyes válasz a soha, szóval most is másképp cselekedek. Kardom sayájával egy erőteljes ütést mérek alkarjára, ekképp távolítva el azt a fejem közeléből, viszont igyekeznem kell, mert máris megpróbálja kirúgni alólam a lábam. Gyorsan felhúzom a megcélzott testrészt, így sípcsontja az Enyémnek csapódik, ami kevésbé fáj, mintha térdhajlatba kaptam volna.
- Szép volt, bár Nekem kicsit lassú! – kiáltok fel vidáman, miután egy erőteljesebb taszítás után kialakítottam a megfelelő távolságot kettőnk között. – Balkezes? Ennyiből nemigen tudom megállapítani, hogy mindkét kezével egyformán jól tud-e vívni vagy Ön is a szimpla kardforgatás híve.
Részemről nincs ilyen problémám, de ezt már korábban ki is fejtettem. Némi pihenést követően ezúttal jómagam lendülök támadásba, az előbb is bemutatott sebességemmel, ami még így is törtrésze az igazinak. Egy keresztezett vágást szeretnék bemutatni, ennek megfelelően pengém a jobb vállától, egészen a bal csípőjéig tartó vágással ajándékozná meg ellenfelem, míg az üres hüvellyel egy suhintással szeretnék vörös sávot varázsolni combja külső oldalának felső részére. Az eredménytől függetlenül ismét a gyors helyváltoztatás képességét kihasználva pördülök ki oldalra, azután szemmel alig követhetően egy döfést indítok el a bordái irányába. Reményeim szerint ki tudja védeni, azonban ha nem így lenne, akkor az utolsó pillanatban megállítom a gyilkos eszközt. Ilyenkor általában valami Kidou-t is szoktam alkalmazni, amivel könnyedén elterelhetem a figyelmet, ennek megfelelően most is csak a nyelvembe harapva tudom megakadályozni, hogy elkiabáljak valami hadou-t a vakvilágba. Felgyülemlett energiáimat némi ugrálással vezetem le, súlypontomat egyik lábamról a másikra teszem. A kombinatív harcstílus híve vagyok, ezáltal csak tudásom egy-egy részét alkalmazva nem tudok olyan galibát okozni, mintha mindenből a maximumot nyújtanám. Hiába vagyok a megtévesztés mestere, egy idő után úgyis levetkőzöm a felvett szerepet, személyiségem túlságosan is impozáns ahhoz, hogy sokáig rejtve tudjam tartani. Mondjuk, ha felfedném magam, biztos cipelne is a Seireiteibe és egy csinos kis cella várna Rám valahol a föld alatt. A sok bunkó rabról nem is beszélve, akik kétségtelenül belém kötnének, csak mert jóképű vagyok, s sikeres voltam. Egyesek képtelenek feldolgozni a tényt, miszerint egy cseppet sem különlegesek, ezt pedig agresszió formájában fejezik ki a külvilág felé. Ilyen társaságba egyáltalán nem illik egy hozzám hasonló úriember.
- Mesélne néhány dolgot a mostani Gotei 13-ról? – teszem fel a kérdést, mialatt ide-oda pörgetem magam körül kezeim tartalmait. – Természetesen nem katonai titkokra vagyok kíváncsi, csupán a mindennapi életre. Elég régen használtam már a dimenzióátlépő képességem, túl sok lélekenergiát emészt fel, ezért egy évben jó, ha egyszer rászánom szerény személyem az efféle utazásra. Elég fárasztó tud lenni, mit ne mondjak…
Legszívesebben már a fejemet fognám a sok hablatyolástól, azonban ez egy jó lehetőség, hogy tájékozódjak a kapitányváltásokról, meg az efféle fincsi dolgokról. Sukeval mindig valami balhéba keveredünk, ha átjön Karakurába vagy mindig közbe jön valami ivászat, ennek köszönhetően képtelen vagyok információkat kicsikarni belőle. No, nem mintha annyira érdeklődnék, ám azért néhány eseménnyel jobb tisztában lenni, mielőtt még fejvesztve visszavágtáznék Soul Societybe. Reményeim szerint, hogyha elmesélem mit és miért tettek, kedvező elbírálásban részesítenek, mert semmi kedvem nincs a vesztőhelyre masírozni. Jó-jó, kétségtelenül meg tudnék szökni a Megbánás tornyából, ám az rengeteg áldozattal és felesleges vérontással járna. Másrészről lassan az egész kapitányi bandát a rokonomnak mondhatom, csak kiállnak majd mellettem, ugye?! Surprised
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 12:15 am

Nakama ja nai ka?

Bár Yuu-san becsülettel hárított, ahogy a lába felé közeledett egy találat, ismét csak egy félmegoldás került elő a tarsolyából, bizonyítva azt, hogy korábbi megfigyelésem helyes volt. És mindezzel az is kiderült számomra, hogy nehezen tud védekezni komplex és kiszámíthatatlan támadások ellen, azaz neki is nehézséget okozhat majd a vívóstílusom, melynek csupán egy apró szeletét mutattam meg az előbb a hirtelen fogásváltással. Sőt, ebben talán még semmi különös nincs, szóval az igazi meglepetés majd csak később jön.
- Igen, családi vonás, apánk és anyánk is balkezes volt.
Füllentettem, hiszen én valójában kétkezes voltam mindig is, szüleink közül pedig édesapám volt csak balkezes. Ugyan nem éreztem teljesen helyesnek, hogy egy ilyen ártatlan edzésen is megtévesztem az ellenfelemet, de mindenképp szerettem volna reális szimulációt teremteni, hogy ténylegesen meglássam, ha kardforgató képességemben még van hiba, amit ki kell javítani. Elvégre annyira ritkán adódik meg a lehetőség egy valódi zsenivel, egy igazi mesterrel gyakorolni, és Hitomin leírása alapján most egy ilyennel álltam szemben. Az akadémiai tanárok nem jelentettek számomra kihívást annak idején, csupán néhány hét gyakorlás után már azonos szinten vívtam velük, és onnan már csak egy apró lépés volt legyőzni őket, kapitány-szintű vívóval pedig még nem edzettem, hiszen Vera-chan annyira ritkán teszi tiszteletét az osztag edzésén :/ Most viszont egyik álmom teljesült, hiszen Yuu-san átvette a kezdeményezést. Kétkezességemet mindenképpen támadás közben akartam leleplezni, így maradt a bal kézzel való védekezés, és az első keresztvágás ellen egyáltalán nem jött rosszul, hogy fordított fogással tartottam a kezemben a kardot, így pont jó szögben tudtam beletenni zanpakutoumat az ő katanájának csapásába ahhoz, hogy hiba nélkül hárítsak. Fegyvere tokját akár szabad kezemmel is félreüthettem volna, ám nekem ennél egy jóval látványosabb és elegánsabb megoldás jutott az eszembe, amikor egy apró hátralépéssel meglendítettem az övemen függeszkedő ütőmet és így az sodródott a kardhüvely útjába. Ekkor ellenfelem villámgyorsan oldalra pördült, és pedig sebességét lekövetve fordultam utána, hogy ismét fogást váltva döfését egy lendületes, mégis könnyed suhintással térítsem el. Tanáraim anno azt mondták, hogy különösen szépen vívok, hogy olyan mintha táncolnék hadakozás közben, annyira természetesek és gördülékenyek a mozdulataim. Kíváncsi vagyok, hogy Yuu-san is így gondolja-e, ám mivel nem akarok hiúnak tűnni, hagyom hogy hadd kommentálja ő, ha úgy gondolja hogy érdemes, és inkább nem kérdezek rá. Bemelegítésnek ez a kis asszó mindenesetre megfelelt, nyilvánvaló hogy a férfi sem adott bele még mindent, nem éreztem a mozgásán a teljes koncentrációt, sőt az utolsó döfésénél érezhetően arra készült, hogy ha kell, akkor megállítsa a kardot.
- Sajnos azt kell hogy mondjam, nem a legjobb személyhez fordult ezzel a kérdéssel, tulajdonképpen az osztagomon és a hadnagyokon kívül szinte senkivel sem tartom a kapcsolatot, főleg mióta Vera-ch... azaz Verashu taichou a kapitány, és nem kell kapitányi ügyeket intéznem. Tudja miután kineveztek hadnaggyá, röviddel utána pár hónapra nyom nélkül eltűnt az akkori kapitány, és miután visszatért, azután is rám hagyta az osztag irányítását, hogy aztán... hogy aztán elárulja Seireiteit és tucatnyi tisztjét megölve elmeneküljön, miután kiderült hogy hollow erőkkel rendelkezik... Csupán Verashu taichounak és... és a 8. osztag kapitányának köszönhetem hogy nem hagytam ott én is a fogam, amikor... amikor átvette fölötte az irányítást a lidérc énje...
Az utolsó mondatokat már sötét tekintettel és összeszorult ököllel mondtam végig, még mindig megviselt ha arra az éjszakára gondoltam. Akkor megfogadtam, hogy bármibe kerüljön is, saját kezemmel fogom a 46-ok Tanácsa és a Gotei 13 színe elé vinni Narakut, megbocsáthatatlan volt amit tett. De még mindig végtelenül gyenge vagyok hozzá képest, elvégre sehol sem vagyok a bankai szinttől. Olyan könnyedén söpört félre, mint seprű a porcicát... De ha legközelebb találkozunk, már én fogok győztesként kikerülni, az ő legyőzése jelenti számomra a fő motivációt amikor tréningezek, miatta akarok egyre erősebbé válni.
- Remélem nem viccelt, amikor azt mondta, hogy a támadásom magának lassú volt... Mert a következő támadásomba mindent bele fogod adni, és, bár elnézését kell kérjem ezért, ehhez aktiválnom kell a shikaiom. Látnom kell, hogy milyen szinten állok egy mesterhez képest... Hikkake, Mayoi Neko...
Ejtettem ki a parancsszavakat, melynek hatására sárgás fény lepte be alkarjaimat, hogy aztán apró szilánkokká törve fedjék fel a fémkesztyűket, mely shikaiomban rám kerül, végükön három-három hosszú és keskeny fémkarommal. Hangom távoli volt, és egy szemernyi vidámság sem volt benne, az önfeledt csevegésnek ezennel részemről vége. Noha nem akartam ezt az oldalamat ma megmutatni, a múlt emléke és a mostanában rám jellemző nyomott hangulat mégis kiengedte a ketrecből a hidegvérű vadmacskát, és bezárta a helyére a játékos kiscicát.
- Mondja csak, Yuu-san... hogy érez a húgom iránt... mint férfi?
Tettem fel a kérdést kicsit váratlanul, ugyanis van valami ami azóta piszkálja a fantáziám, mióta először hallottam Hitomitól a mesteréről. A választ viszont már csak azután fogom megkapni, miután az esper megismerte kardforgató stílusom teljes potenciálját. Hakkou... így neveztem el a stílus shikaiomban alkalmazható fázisát, a támadás pedig, amit ellenfelem látni fog, a Taiken nevet kapta. Eddigi sebességem háromszorosával lendültem támadásba pontosan Yuu-san háta mögé shunpózva, és ott megkezdve a mozdulatsort. Villámtáncom közben jobb kezemről eltűntek a karmok és a helyükön egy wakizashi jelent meg, elindítva a meglepetések sorozatát. Nem csak hogy az előbb még nem volt semmi sem a kezemben, de első csapásomat "balkezességem" ellenére jobbal indítottam el, ráadásul kétszer akkora erővel és sebességgel, mint a korábbi balkezes támadásomat. A következő meglepetés a gyorsaság lesz, amivel az egyik kezemből átkerül a kard a másikba, utána az jön, hogy a többi karmom visszahúzásával kardom katana-méretűvé nyúlik, majd az hogy a balommal is képes vagyok ugyanazzal az erővel és sebességgel suhintani, mint a jobbommal. És ez még mindig csak a második lépése volt az összesen tíz lépésből álló mozdulatsornak, melyben nyolc különböző szögből és sebességgel érkező suhintás és két döfés található, úgy összeállítva, hogy azokat a legnehezebb legyen lekövetni és kivédeni. Zanpakutoum ilyenkor valódi táncot jár a kezemben, ahogy váltogatok a használt kéz és a fogások között, miközben hossza is kiszámíthatatlanul változik: kiindulva abból, hogy már az előző kombinációm is nehézséget okozott neki, ha nem vesz tényleg komolyan, akkor nem fogja tudni sérülés nélkül megúszni. Egy nálam képzetlenebb ellenfél ezzel a technikával egyszerűen képtelen tartani a lépést, így számos súlyos, ha nem végzetes sebet tudok ejteni rajta rövid idő alatt, égek a vágytól hogy lássam, egy olyan képzett vívó, mint Yuu-san, hogyan birkózik meg a találmányommal. Remélem a sayát nem akarja majd védekezésre használni, mert élesebbé vált kardom könnyen lehet hogy átvágja a tokot, én viszont nem szeretnék kárt tenni a férfi felszerelésében Embarassed
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 9:54 pm

[Nakama ja nai ka?]

Támadásom nem is gondoltam teljesen komolyan, ezért védhette ki a tokkal indított csapást olyan nevetségesen egyszerű módon. Egy vérre menő harcban talán még a combcsontját is el tudtam volna törni egy erősebb ütéssel, azonban egy ilyen megmozdulásért biztos kapnék a fejemre Hitomi-chantól, s Nekem semmi kedvem nincs a forrongó indulatokhoz. Mindenesetre kiderül, miszerint tényleg balkezes vagy legalábbis azt állítja. Kotomi-chan mozgása igen könnyed, ellenben annyi felesleges mozdulata van, hogy rossz nézni. Különösen szépen vív, mintha csak táncolna, ám ennek a műfajnak is megvannak a maga hátrányai. Normál keretek között jómagam egyetlen felesleges lépést sem teszek, tartalékolni kell az energiát és utána váratlanul lecsapni. Persze egy ilyen küzdelemben, ahol észrevehetően előnyben vagyok, nem fogom ennyire komolyan venni, egy kis ugrálás és forgolódás még belefér, csak nehogy kimenjen a bokám, mert volt egy régi balett-sérülésem, amiből még nem gyógyultam fel teljesen. Ugyan, csak vicceltem, el ne higgye senki! Már rég jól vagyok, nem kell aggódni. Érdeklődve hallgatom a nő meséjét, viszont rövid időn belül egy csalódott nyögést hallatok, ezzel a dologgal már tisztában voltam, mint ahogy a 8. osztag kapitányának személyével is, aki Engem követett a megtisztelő feladatkör elvégzésében. Igazából a történet kicsit emlékeztet saját dezertálásomra, annyi különbséggel, hogy Én mindent beszámítható állapotban követtem el, nem pedig a belső lidérc késztetése miatt. Úgy látszik, túlságosan elszaporodtak mostanában a vaizarddá váló shinigamik, holott régen még kuriózumnak számított egy-egy ilyen hibrid. Valójában nem bánom ezt túlságosan, ha összefogunk, akkor kevés olyan csoportosulás van, ami képes lenne megállítani fajtánkat.
- Ez érdekes… Mondja csak, mennyit tud a Seireitei erről a hollowvá változásról? Valahogy nehéz elhinnem, miszerint egy halálisten lidérc erőkre tesz szert, miközben két teljesen ellenséges fajról van szó. – feltett kérdésemre nem is várok egyenes választ, tudomásom szerint a 46-ok Tanácsa minden adatot titkosít, ami ehhez hasonló eseményekről szól. A 2. osztag hadnagya ezzel olyan titkot adott a tudtomra, amit ugyan ismertem, de Neki nem lett volna szabad megosztania egy civillel. – Ne aggódjon, volt már dolgom azzal az emlegetett Shikai szinttel, valószínűleg tartani fogom a lépést. Másrészt ne kíméljen, nem abból a fából faragtak, amelyet a legkisebb széllökés is kidönt.
A fényjelenséget követően egy-egy kesztyű kerül a kezeire, melyekből három pár, élesnek tűnő karom meredezik előre. Kissé értetlenül tekintek a lányra, hisz’ ezzel képtelenség vívni, azonban Rajta egyáltalán nem látszik, hogy új fegyvernemet akar választani. Jobb szemöldököm kicsit felemelkedik, ám gyorsan napirendre térek a történtek felett. A kérdés tényleg váratlanul ér, nem épp a magánéletemről kellene cseverészni egy komoly edzés alkalmával. Habár néhány másodperce önkéntelenül is elgondolkodok az említett személyt illetően, közös afférunk ellenére sem észlelek különösebb érzéseket irányában. Természetesen, mint nő igencsak vonzónak találom, józan gondolkodással mégse próbálkoznék be Nála, ami eléggé furcsa. Fogalmam sincs, mi történt Velem, régen nagy csajozó hírében álltam, erre mostanában semmi nem jön össze, ráadásul néhány fellángoláson kívül egyáltalán nem foglalkozom a gyengébbik nem becserkészésével. Lelkemben egy üres folt tátong, amelynek betöméséhez egy különleges asszonyra lenne szükség, ellenben ilyennel eddig még nem találkoztam. A túlzott gondolkodás megint a hátrányommá válik, hiszen így csak egy kapkodónak tűnő mozdulattal hárítom a jobb kézzel, valamint egy wakazashival indított csapást. A megtévesztés osztagának sajátja, botorság volt akár egy pillanatra is elhinni a kijelentést, mely szerint csak ballal ért a kardforgatáshoz. Nem neheztelek Rá ezért különösebben, jelenleg egy Esper szerepét játszom, amilyen kétségtelenül nem is létezik. Legalábbis elég gáz lenne, ha egy ember ide-oda tudna járkálni a dimenziók között kénye-kedve szerint. A gyorsasága ugyan nagyobb lett, mégse tud olyan sebességgel mozogni, hogy képtelen legyek lekövetni szemeimmel. Ennek köszönhetően tudok minden próbálkozására időben reagálni, mert különben elég rosszul állna a szénám, ha nem így volna.
Efféle stílussal még nem találkozta, pályafutásom során, biztosan nem változott meg az akadémiai oktatás, szóval ez egy sajátos technika lehet. Katanám tsukáját lazán markolva készülök fel a további csapásokra, amikre nem is kell olyan sokat várni. Szintén két kezes vívóval állok szemben, mint amilyen Én is vagyok, ezért minimális hasonlóságnak lennie kell mozdulataink között. Eléggé kiszámíthatatlanul támad, csupán különösen fejlett reflexeimnek hála tudok egy darabban maradni. Lélekölőmet eszeveszett sebességgel forgatom testem körül, az ezüstös penge szinte összefüggő szürke legyezőként érzékelhető csupán. Bár a blokkolások esetlennek és kapkodónak tűnhetnek, ez csak a látszat. Fegyverem pont a megfelelő pillanatban érkezik a megcélzott testrész elé, s csak annyira téríti el az ellenséges vágást, hogy az veszélytelenül zúghasson el oldalra. Ez valójában két ellenség ellen a vicces, amikor egy-egy ilyen megmozdulással arra tudom késztetni a szemben álló feleket, miszerint egymást zavarják harc közben. Nincs is jobb, amikor értetlen tekintetekkel szemben találni magad. Zanpakutoum sayáját is előszeretettel forgatom másik kezemben, de mégsem tudja kettévágni Kotomi-chan egyik pengéje sem, holott ránézésre egyszerű polírozott fának tűnik. Ettől függetlenül lelkem része, s ha csak nem képvisel legalább kapitányi szintet a lány, akkor egyszerűen nem tudja áttörni a láthatatlan lélekenergia-réteget, ami körülveszi pallosom tárolóját. Ez a kör kétségtelenül Sakaié, egyelőre még csak a védekezésre tudtam koncentrálni, de gondolom így is meglepő lesz számára, miszerint egyetlen karcolás nélkül megúsztam a támadássorozatát, mely egy középszintű harcost pillanatok alatt leveskockává aprított volna. Ám szerény személyem minden, csak nem középszintű.
- Kérdésére visszatérve… - indítom el ismét a beszélgetést, mintha semmi se történt volna. Két lépéssel biztonságos távolságot veszek fel, ahol egy cseppet kifújhatom magam. – Hitomi nagyon vonzó és okos, ellenben nem az esetem. Tudja, Nekem egy felszabadultabb nőre lenne szükségem, aki minden hibám ellenére úgy szeret, ahogy vagyok. Biztos létezik ilyen valahol, de még nem találtam meg. Ettől függetlenül töretlenül keresem, hátha egy nap sikerrel járok.
Reményeim szerint ezzel sikerült megnyugtatnom a nővéri aggódást, már csak az hiányzik, hogy eltiltsa a Daitenshitől vagy ilyesmi. Eme idea mosolyt csal az arcomra, majd biztos engedélyt fog kérni a genetikus, ha el akar járni a titkos gyűlésekre, a még titkosabb főhadiszállásra. Úgy érzem, ideje egy rövid bemutatónak tudásomat illetően, hisz’ edzőpartnerem már villantott valamit. Elég idegesítő villámtánc nélkül mozogni, viszont az álcámat tartani kell, ezért csak normál gyorsasággal kísérlem meg kivitelezni kombinációimat. Akár egy ágyúgolyó lövök ki előre, azután félúton ismét a levegőbe szökkenek, s egy gyors forgás kíséretében elemi erővel csapok le, célom pedig Kotomi-chan feje. Hárítás esetén egy szaltóval a háta mögé kerülök, azután hónom alatt átszúrva próbálom elmetszeni a ruháját összefogó obit, csak úgy kedvtelésből. Ezt követően leguggolok és tengelyem körül megpördülve szeretnék egy-egy idegesítő vágást ejteni térdhajlataiba, melyek ugyan nem képviselnek elrettentő sérülést, mégis idegesítő fájdalommal fog járni a járás ezután.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Nov. 16, 2010 5:36 am

Nakama ja nai ka?


Arcomat virtuálisan a tenyerembe temettem, amikor a kérdést hallva rájöttem, hogy egy kissé eljárt a szám. Azt hiszem itt lenne az ideje megtanulnom befogni néha, mielőtt kifecsegnék olyan titkokat is, mint a Féregboly léte és pontos funkciója mondjuk. Remélhetőleg azért probléma nem fog támadni abból, hogy elragadtak az érzelmeim és emiatt kicsit túl sokat fecsegtem, elvégre ez a fickó csupán egy ember - mégis, Vera-chan a fejemet venné, ha megtudná, hogy szégyent hozok az osztagára és a méltán híres Onmitsukidoura :/
- Nem ismerem a mechanizmust, se a dolog miértjét, csupán a törvényt, miszerint hollow-erő birtoklásáért halál jár. Számomra ez a fontos, és nem az hogy miképpen jut hozzá az illető tiltott erőhöz, vagy hogy hozzá akart-e jutni egyáltalán. Ha shinigami és lidérc erőket birtokol, akkor az ellenségemmé válik.
Jelentettem ki határozottan, és nem csupán a karszalagomon virító tulipán mondatja ezt velem, hanem az is, hogy megakadályozzam egy hasonló tragédia megismétlődését, mint amelynek én is tanúja voltam. Ki tudja hány társamnak okozott még fájdalmat Naraku azzal, hogy kíméletlenül lemészárolt két teljes platformot? Minden shinigami számára elrettentő példa kell hogy legyen a volt kapitányomé... Akárhogy is, támadás közben már nem foglalkoztattak ezek a gondolatok, hiszen teljes koncentrációval kellett forgatnom a kardomat. Összpontosításom így sem volt tökéletes, ahhoz nekem egy másféle lelkiállapotra van szükségem, azonban csapásaim így is olyanok voltak, amilyeneknek lenniük kellett, hiszen izmaim ösztönösen irányították a testrészeimet úgy, hogy a legmegfelelőbbek legyenek a mozdulataim. Egy átlagos emberi szem számára kettőnk vívásának sebessége valószínűleg követhetetlen lett volna, ellenfelem mégis képes volt tökéletesen követni kardom mozgását, hiába tűnt úgy, hogy nehezére esik a védekezés. Éreztem a mozdulatain, hogy nincs bennük kapkodás és hogy szándékosan teszi bele pengéjét az enyém útjába az utolsó pillanatban, így nem kerülnek felesleges mozdulatok a vívásába és képes időben reagálni a következő támadásra. Lenyűgöző a férfi védelme, valóban a legkiválóbb kardforgató akivel valaha találkoztam, de az, hogy csupán védekezésre futja az erejéből azt jelzi számomra, hogy én is jó úton járok. Tisztában vagyok vele, hogy van egy súlyos gyengepontja az általam használt vívóstílusnak, ám ha Yuu-san nem tudja kihasználni, hogy kéz- és fogásváltásnál a zanpakutoum kiüthető a kezemből, akkor talán más sem fogja tudni, és ha netalántán mégis, akkor még mindig ott van a pusztakezes harci tudásom, amivel akár felfegyverzett ellenfél ellen is tudok védekezni. Az egyetlen zavaró dolog számomra az a férfi kardjának sayája, aminek nem szabadna ellenállnia shikaiom a szokásosnál élesebb pengéjének. De mégis, jó néhány alkalommal a hüvely húzta ki a csávából ellenfelemet kissé értetlen arckifejezést csalva arcomra egy-egy ilyen hárítás után. Elképzelhető, hogy a fadarab nélkül sikerült volna megsebeznem az espert, így viszont sértetlenül jött ki a párbajból.
- Mit gondol? Szívesen meghallgatnám a véleményét a stílusommal kapcsolatban.
Tettem fel a kérdést, miután kombinációm befejezését követően hátrébb ugrottam. Tudom, hogy még lehet tovább is fejleszteni, hiszen akár kombinálhatnám ütésekkel és rúgásokkal is, főleg a karmos ütések lehetnének hatásosak, de először tökéletesíteni akarom a már meglévő tudásomat, mielőtt további elemeket építek a támadássoromba.
- Souka... Bocsásson meg hogy ilyen furcsa kérdésekkel fárasztom, de... hogy is fogalmazzak... elcsíptem Hitomi viselkedésében néhány olyan jelet, ami arra utal hogy valószínűleg vonzódik valakihez és... arra gondoltam hogy neki pont a magához hasonló férfiak jöhetnek be. Bizonyára tapasztalta már hogy a húgom mennyire érzékeny, és a biztonságot valószínűleg egy nagyon férfias férfiban látná meg... egy olyanban mint maga. Tudja, régen egyáltalán nem volt zárkózott, megvolt benne a felszabadultság amit keres, de a tragédiák amik érték, kiölték belőle azt kitörő életvidámságot, ami annyira jellemző volt rá. Úgy érzem, hogy ha találna valakit akiben feltétel nélkül megbízhat és aki lelki támaszt tudna neki nyújtani, akkor visszatérne az ő igazi énje. Csak arra kérem, hogy adjon neki egy esélyt, és ha mégsem jön össze, akkor legyen vele kíméletes és ne gázoljon bele a lelkébe. Számomra az jelenti a legnagyobb fájdalmat, ha Hitomit boldogtalannak kell látnom.
Tártam Yuu-san elé a feltételezésemet, ami azóta érlelődik bennem, hogy tudom, az esper megmentette Hitomin életét. Egyébként sem tudok más férfiról, aki közelebbi kapcsolatban lenne a húgommal, csak Watanabe-san, de kristálytisztán látszik, hogy vele nem lehet olyan a kapcsolata. Márpedig az a lány szerintem szerelmes, és ilyen dolgokban ritkán hibázok Surprised
Kardomat magam elé emelve készültem fel a férfi támadására, miközben felvettem egy védekező jellegű alapállást. Frontális támadással ennél a sebességnél nehéz engem meglepni, így a fejem felé tartó csapást gond nélkül hárítottam, noha katanámat kezemmel is kitámasztottam, tartva attól, hogy a suhintásban nagyobb erő lesz, mint amit egy kézzel meg tudok állítani, és ami azt illeti, jól tettem hogy így tettem. A férfi egy gyors szaltóval került mögém, ennek megfelelően gyorsan utána pördültem, és észrevéve csalafinta tervét a levegőbe szökkenve kerültem ki a lábam felé tartó pengét, hogy aztán egy hátraszaltóval teremtsek egy kis távolságot és földet érésemet követően, úgy pattanjak támadásba mint valami rugó. Tervem azonban a talajfogásnál elakadt, ugyanis valami a lábamra tekeredett, én pedig egyensúlyomat vesztve zuhantam a vizes fűre. Kis képzeletbeli kérdőjelekkel a fejem felett néztem a bokámra, hogy vajon milyen ármánnyal sikerült összekötöznie a lábaimat, de legnagyobb meglepetésemre nem kötelet vagy valami efféle eszközt fedeztem fel, hanem a hakamámat pillantottam meg alsó végtagjaim körül. További vizsgálódás után a kosodémet is kibomlott állapotban találtam, övemről viszont szőrén-szálán eltűnt. Mi a jó...? Értetlenül pislogtam Yuu-sanra néhány pillanatig, mire végre leesett, hogy mi történhetett. De mégis mikor vágta el az övemet? o.O
- Megtudhatnám, hogy milyen indíttatásból döntött úgy, hogy ilyen illetlen módon tréfál meg egy nőt? :/
Érdeklődtem felsóhajtva, nem igazán zavartatva magam attól, hogy mit és mennyit lát belőlem Yuu-san, hiszen most már késő, akkor meg már mindegy, nem? Akárhogy is, egyre inkább valószínűsítettem, hogy az előző eset sem véletlen volt, és ez a fickó perverzebb egy fokkal, mint gondoltam >.>
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyKedd Nov. 16, 2010 7:00 am

[Nakama ja nai ka?]

Ahogy gondoltam, szinte semmi sem változott odaát. Meg sem próbálnak rájönni az efféle problémák miértjeire, csupán a régi és berögzült gondolatokat bírják nyomatni, mint ez az „öljünk meg mindenkit, aki egy kicsit is különlegesebb a nagytöbbségnél”. Nevetséges, ezért tart ott a rendszerük, ahol. Sokáig magam sem lettem volna képes tovább titkolni vaizardságom, kezdtem egyre erősebbé válni, s a kéretlen változás megfigyelhető volt a lélekenergiámban is. Most is csak azért nem keltettem még gyanút a shinigamiban, mert annyira visszafogom magam, hogy szinte a jelenlétemet is alig lehet érzékelni. Szerencsére védekezésem áttörhetetlen marad, így egyetlen sérülés nélkül úszom meg az összecsapást, azután elégedetten veszem tudomásul az értetlen pillantásokat, amelyekkel katanám hüvelyét méregeti. Normál esetben a fa ugyan képes lenne egy-két csapást blokkolni, azonban annyit és egy olyan éles fegyvertől, mint a nőé, képtelenségnek tűnik. Természetesen a saya át van itatva a reiatsummal, ennek köszönhetően olyasvalaki képtelen kárt tenni benne, aki klasszisokkal alacsonyabb szintet képvisel. Ezzel nem Kotomi-san érdemeit akarom ledegradálni, de ami igaz, az igaz. Lehet, hogy hakuda terén túlszárnyal, ám minden más területen Én vagyok az, aki előnnyel indul. Nem azért lettem kapitány, mert rohadtul jól állt a haori, bár kétségtelenül ez is közrejátszott kinevezésemben. A 2. osztag hadnagya egyértelműen elégedett magával, vívóstílusa egyedi, s most Engem kér meg, miszerint kritikával illessem. Reményeim szerint jól fogja bírni fejtegetéseimet, mert különben még Rám vetné magát vagy valami ilyesmi. Ámbátor erre amúgy is sok esélyt látok, máskülönben miért vett volna fel egy olyan mélyen dekoltált kosodét, mint ami Rajta van?
- Ön kivételes tehetség, csak gratulálni tudok, ha ezt az egészet egymaga fejlesztette ki. – szólalok meg egy apró biccentéssel karöltve, mely a tiszteletadást hívatott kifejezni. – Ellenben számomra túlságosan mesterkéltnek tűnik az egész, rengeteg felesleges mozdulattal, melyek csak elviszik az energiát, valós eredménnyel pedig nem járnak. Láthatta, szinte csak csuklómozdulatokkal hárítottam minden vágását és mégis egyetlen karcolás nélkül megúsztam az egészet, holott igencsak sebes roham volt ez. Szép, amit csinál, de a vívás inkább a Halál keringője, nem a cha-cha-chája.
Egyszerűen képtelen voltam megállni, hogy műveltségemet ismét megcsillogtassam egy ilyesfajta hasonlattal. A beszélgetés ezt követően kissé zavarba ejtő téma felé terelődik, mégpedig Hitomi feltehetőleg irányomba táplált érzéseiről. Tisztában vagyok azzal, amit Kotomi mond, elég bensőséges a kapcsolatunk, azonban érthetetlen okból mégsem tekintek úgy a genetikusra, mint egy becserkészendő vadra. A sorok mögött rejlő néma felszólítást nemigen tudom mire vélni, akkor sem fogok lefeküdni az Esperrel, ha a nővére egy ostort csattogtat a háttérben. Itt nem azzal van a probléma, hogy a kisebb Sakai nem elég jó bőr, hanem azzal a ténnyel, mely szerint egy ilyen esemény tökéletesen aláásná a mester-tanítvány kapcsolatot, amit már elég régóta építgettünk. Mindmáig fájó emlékként él bennem a pillanat, amikor nemtetszését kinyilvánította az edzőteremben, azóta nem érzem a késztetést, miszerint irányába félreérthető mozdulatot tegyek. Ezektől eltekintve próbálok Én lelki támaszt nyújtani, meg efféle csajos dolgok, ám nyilvánvalóan nem fogok elmenni Vele pasizni, arra ne is számítson! Lövésem sincs, mit kellene reagálnom egy ilyen monológra, szóval inkább zavartan bólintok egyet, hadd higgye csak, hogy tényleg szerény személyem a kinézett alfahím, akiért a kicsi Hitomi szíve úgy repes. Töprengésemből egy tompa puffanás ránt vissza, ami rögtön eszembe juttatja előbbi kísérletemet. Ezúttal teljes csodájában szemlélhetem meg ellenfelem, aki szinte már olyan nyílt, mint a húga az ostáblának köszönhetően! Vonásaim értetlenkedő kifejezésbe rendeződnek, azután kérdőn először magamra, majd lélekölőmre mutatok. Természetesem ez volt a tervem, viszont ezt semmi pénzért nem vallanám be, ezért inkább tovább játszom az idiótát, miközben elegendő erőt merítek a látványból egy következő támadás kivitelezéséhez.
- Eszemben sem volt félreérthető szituációba hozni Magát, valószínűleg akkor vágtam el az övét, amikor sikeresen kitért a szúrásom elől. – fejtem ki véleményem teljesen ártatlan arccal, olyan vagyok, mint a ma született bárány, azt se tudom mi az a gerincrevágás. SurprisedEttől függetlenül, gondolom, nem kell ecsetelnem, hogy milyen eszközöket lehet alkalmazni az ellenség megzavarására. Felesleges felháborodnia, Én sem róttam fel azt az apró csúsztatást Önnek, miszerint mindkét kezével könnyedén forgatja a kardot, nem pedig csak a ballal. Úgy van, nem kerülte el a figyelmem, elég régóta űzöm már eme harcművészetet, ezért néha hasznát veszem a tapasztalatnak. Egyébként javaslom, vesse le a felesleges ruhafoszlányokat, mert zavarni fogják a mozgásban… :/
Kaján vigyorom egyértelművé teszi, mit is gondolok a kialakult helyzettel kapcsolatban, így addig nem lépek semmit, amíg valahogy meg nem oldja az uniformisproblémát. Számomra az lenne a legfelemelőbb, ha fehérneműben folytatná a küzdelmet, azonban nem vagyok jós, ezért csak reménykedni merek a megfelelő döntésben. Amíg ezzel foglalatoskodik, Zanpakutoum tokját átteszem a katanát markoló kezemben, ezt követően pedig egy cigarettát halászol elő zsebemből, mivel már idejét sem tudom, mikor gyújtottam rá utoljára. Meg van az már vagy fél órája sincs, a szokásoshoz képest elég sokáig bírtam nikotin nélkül. o.O A kényszerű szünet részemről igencsak kellemesen telik, legalább gyönyörködhetek a felszíni formákban meg ilyesmi. Imádom a dimbes-dombos tájakat, legszívesebben mindig hegyet másznék, ha tehetném! Ámbátor mostanában valahogy sose jött össze a túrázás, a sátorozáshoz meg azért már elég öreg vagyok, azt hiszem.
- Folytathatjuk, Mester? – kérdezem némileg megnyomva az utolsó szót, amivel szerettem volna egyértelművé tenni, miszerint nem csak pusztakezes harc létezik a világon, s inkább edzőpartnereinek kéne lennünk egymásnak, semmint mentorai. Igenlő válasz esetén elhajítom a már amúgy is leégett csikket, ezt követően pedig eddigi felfokozott gyorsaságommal lendülök mozgásba. Pillanatok alatt, számomra mégis kínzó lassúsággal jelenek meg Kotomi-chan előtt, s katanámat vadul pörgetve magam körül szeretném hátrálásra kényszeríteni. A penge eszeveszett táncot jár a testem körül, periodikusán ismétlődve három csapást összekombinálva. Egy a jobb vállát, egy a bal csípőjét, egy pedig a mellkasának közepét célozza. Igazából nem tudom miért ezeket a célpontokat választottam ki, a végén csak lehull a lepel erről a titokról is.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyPént. Nov. 19, 2010 10:09 am

Nakama ja nai ka?


Kicsit váratlanul ért a kritika, mármint a jellege, hiszen azt még sosem rótták fel nekem hogy energiát pazarlok mozgás közben, sőt, egy-egy edzés után is mindig én tűnök a legkevésbé fáradtnak, igaz ez kiváló erőnlétem következménye is lehet. Az kétségtelen, hogy sokat mozgok vívás közben, de minden mozdulatomnak van feladata, haszna, és egyiknek sem az a célja, hogy szebbé, csicsásabbá tegyem a kardforgatás művészetét, mint ahogy azt a férfi sugallja hasonlatával. Úgy tűnik stílusunk alapvetően különbözik, és az övé a szisztematikusságra épül, míg az enyém másféle, úgymond virtuózabb mozdulatokkal éri el ugyanazt a hatást. Pont fordítva, mint mondjuk a hakudám terén, ahol viszont igyekszem minél kevesebbet mozogni, ugrándozni és rohangálni.
- Köszönöm az elismerést, megtisztelő egy ilyen képzett vívó szájából ilyesmit hallani. Biztosíthatom, hogy amit ön esetleg felesleges mozdulatnak vél, annak is megvan a célja, tulajdonképpen a stílus velejárói. Legtöbbjük a kéz- és fogásváltásra szánt időt igyekszik minimálisra csökkenteni, illetve nehezíti az ellenfelet abban, hogy kiüsse a kezemből a kardot. Őszintén szólva arra számítottam, hogy ezt a gyengeséget fogja felróni, de azt hiszem rávilágított arra, hogy nekünk kettőnknek más a felfogása a kardforgatással kapcsolatban.
Mosolyogtam barátságosan Yuu-sanra, célozva rá, hogy ami esetleg a számára felesleges mozdulat, az nem biztos hogy másnak is az, és hogy nem csak egy célravezető stílus létezik a világon. Igaz kicsit furán hatott egy nálam képzettebb harcost erre emlékeztetni Surprised De abban biztos vagyok hogy ha nem is tökéletes minden mozdulatom, rengeteg hiba nincs benne és sok olyan elemet is hibának vél, ami valójában könnyebbé teszi számomra a harcot és nem nehezíti.
- Gomen-gomen, csak szerettem volna teljesen reális harcszituációt teremteni, és az én eszközeimben főszerepet kap a szóbeli hadviselés, szeretem az ellenfelem viselkedését befolyásolni, kiszámíthatóvá tenni akár szavakkal, akár tettekkel. Azaz irányítani a harcot, hogy egyértelműen fogalmazzak. Remélem elnézi nekem ezt az apró füllentést, nem az volt a célom, hogy ártsak magának. Ami a maga akcióját illeti, csalódást kell okoznom, ilyesmivel nem fog tudni zavarba hozni, ahogy azt is tudom, hogy előbb hasadt ketté az övem minthogy belekezdtem volna a kitérő manőverbe. A színészet nem való magának, ha szabad megjegyeznem.
Kacsintottam rá a férfira, jelezve hogy nem most jöttem le a falvédőről. Már az első pillanattól fogva érdeklődést mutatott a dekoltázsom iránt, csupán azt nem tudom eldönteni, hogy tényleg akar-e tőlem valamit annak ellenére, hogy Naracchi is szóba került már egy félmondat erejéig és hogy már Hitomit is a képbe hoztam, vagy tényleg csupán zavarba akar hozni, netán egyfajta bosszúállás a csúsztatásomért az obivágás. Akárhogy is, egy-két perces töprengést követően igazat kellett hogy adjak neki, egy tűvel és némi cérnával ismét egy övet tudnék csinálni a kettőből, de értelemszerűen ilyesmit nem hordok magamnál és egy kihalt tisztás közepén nem is tudok szerezni. Mivel öv nélkül nem tudom összefogni ezt a ruhakompozíciót, nem maradt hát más választásom, bugyira-melltartóra kellett vetkőznöm, ami csak azért volt kellemetlen, mert arra voltam felkészülve, hogy ezeket Narao este lehámozza rólam, így elég szexis darabokat vettem magamra, de persze azért nem ízléstelenül sokat mutatóakat >.> Legalább némi előnye is volt a kényszerű sztriptíznek, megsülni már nem fogok a melegtől, és a mozgás is egy fokkal könnyebb lesz így Surprised Kérdésére egyszerű gesztussal válaszoltam, alapállásom felvétele jelzi, hogy készen állok a rohamára, ami hamarosan meg is érkezett. Yuu-san hevessége láttán felvontam a szemöldököm, hát még akkor amikor célpontjai tudatosultak a fejemben. Szinte biztos voltam benne, hogy visszanyalna a fagyi ha hagynám találni, és ki tudnám használni a figyelmének elterelődését, de nekem jobb ötlet fogant meg a fejemben a férfi "megleckéztetésére". Talán meglepő lehet számára, hogy hátrálás közben úgy védekeztem, ahogy ő tette azt az én támadásom ellen, tehát éppen csak annyira tettem bele a pengémet az övébe, hogy csak egy hajszállal hibázza el a találatot - mintegy mutatva, hogy én is tudok ilyet, pontosabban ennyi kellett hozzá, hogy megtanuljam a stílusát - de az igazi meglepetés akkor érkezett, amikor egy óvatlan pillanatban jobbomon kieresztettem a karmaimat és egy villámgyors mozdulattal elvágtam nadrágjának gumírozását, miközben a melltartópántom felé érkező vágását toltam félre a másik kezemben lévő megrövidült zanpakutoummal. Figyelembe véve, hogy Yuu-san éppen előrefelé lépkedett, én meg hátráltam, törvényszerű volt az esper orrabukása, mely elől egy elegáns szökkenéssel menekültem.
- Ara, pardon, még nem tudom tökéletesen kontrollálni a shikaiomat, ha nem koncentrálok előfordulnak ilyen malőrök. Egyébként cuki az alsója.
Kuncogtam vidáman, persze egyértelművé téve a hangsúlyozásommal, hogy teljesen szándékosan "csúszott meg" a kezem. Ami pedig a szívecskés boxert illeti, nos, mindenkinek eltérő az ízlése, Naracchi például előbb válna vegává mint hogy valami ilyesmit felvegyen Surprised Akárhogy is, kezdtem jól érezni magam, egy ilyesfajta játékos edzést azt hiszem beiktathatnék kedvenc vörös szempárom tulajdonosával is előjátékként valamelyik este. Mindketten elég precízek vagyunk ahhoz, hogy kivitelezzünk egy hasonló vetkőztetést xD
Vissza az elejére Go down
Sierashi Yuusuke
Daitenshi
Daitenshi
Sierashi Yuusuke

Férfi
Leo Rooster
Hozzászólások száma : 914
Age : 30
Tartózkodási hely : Karakura városa
Registration date : 2009. Jan. 19.
Hírnév : 127

Karakterinformáció
Rang: Hachibantai ex-taichō| Daitenshi - Saizensen sōsui
Hovatartozás: Daitenshi
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te68000/100000Városi Park - Page 14 29y5sib  (68000/100000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzer. Nov. 24, 2010 4:43 am

[Nakama ja nai ka?]

Az a mozdulat, amely számomra feleslegesnek tűnik, szerintem az is, s ezen a nő magyarázata sem változtat, hiába magyarázza meg olyan könnyedén az általam felvetett hibát. Fegyverét akkor se ütöttem volna ki a kezéből, ha lehetőségem lett volna rá, egyszerűen nem tartom tisztességesnek az olyan győzelmet, amikor az ellenfél kiszolgáltatott helyzetben van. Jobban szeretem úgy levágni őket, miszerint kardjuk a kezükben van, s a csalódottság kifejezését az arcukon látni, amikor ráeszmélnek: még így se tudták elkerülni végzetüket. Előbbi mondatom talán úgy hangozhatott, mint aki lenézi a többséget, ám ez ebben a formában nem fedi a valósságot. Felsőbbrendűségemmel tisztában vagyok, ez tény, nem pedig valami légből kapott marhaság. A származással való kérkedés Nálam ebbe a csoportba tartozik, hisz’ azt nem magának köszönheti az ember, csak beleszületik. Azért a hatalomért, amivel most rendelkezem, Én magam küzdöttem meg és a szinten tartásához is hatalmas elhivatottságra van szükség. Más hozzáállással sosem lettem volna a világ egyik legerősebb harcosa, kétségtelenül még mindig egyszerű, agymosott halálisten lennék, aki csak azt látja, amit a rendszer enged. Eszemben sincs elpusztítani a Gotei 13-t vagy a 46-ok Tanácsát, a diktatúrával és gyilkosságokkal elért változás nem valós, csupán látszat. Megreformálni egy több ezer éve fennálló szervezetet, na az a kihívás! Gondolataim túlságosan elkalandoztak a kezdeti elmélkedéstől, ennek hála csak fél füllel hallom a megjegyzést az öv kettévágását illetően. A kacsintásra egy kaján mosollyal válaszolok, lebuktam, semmi szégyellnivalót nem érzek abban, hogy jobban szemügyre szeretném venni edzőpartnerem adottságait. Jobb szemöldököm felemelkedésével jelzem tetszésem, szépen kiöltözött a kedvemért. szemöldökrángatás
Örültem volna, ha további próbálkozásaim is sikerrel járnak, azonban erre kevés az esély jelenleg, mivel stílusom másolásával könnyedén kivédi csapásaimat. Egy elnéző fejcsóválás következtében csavarom meg kissé vágásaimat, ezáltal nő annak a lehetőségnek az esélye, mely szerint egyszer csak kiugrik a katana a kezéből. Mivel elméletben már egy teljesen más harcmezőn járok köszönhetően Kotomi-chan öltözetének, így nem is csodálom túlságosan, amikor egy óvatlan pillanatomban elvágja nadrágom gumirózását. Az anyag persze rögtön leszalad a térdemig, ám nem most vetkőztetnek pengével először, ennyitől nem fogok hasra esni és a koncentrációm sem törik meg. Nemes egyszerűséggel lépek tovább, majd a reccsenő hangot hallva megbizonyosodhatok arról, hogy ruhadarabom bizony megadta magát testi erőmnek. A magyarázat elég gyenge volt, körülbelül az Enyémmel egyszintű, de így már egy-egy az állás. Lélekölőmet először a földbe döföm, aztán megszabadulok a feleslegessé vált rongyoktól. Alsónadrágban, valamint cipőben állva kétségtelenül hülyén nézek ki, ezért rövid úton lábbelijeimtől is megszabadulok. A sár ugyan kicsit hideg, ráadásul mire hazaérek úgy fogok kinézni, mint egy hobbit, azonban jelenleg ez a legkisebb bajom. A megtévesztés említését hallva különben is majdnem elröhögtem magam, talán jó ötlet lenne tiszta vizet önteni a pohárba kilétemet illetően. Hitomi ugyan okosan meg akarta védeni az alteregómat, viszont a személyiségemből adódóan képtelen vagyok meghazudtolni szerény személyem. Egyértelművé vált, miszerint a 2. osztag hadnagyának nincsenek rejtett képességei, ebben rendszerint nem szoktam tévedni, szerencsére elég jól fel tudom mérni, hogy milyen képességű emberekkel hozott össze a Sors. Nos, akkor most lehull a lepel!
- Áhh, értem! – csapok a homlokomra hirtelen, miközben ismét magamhoz veszem Dotonryuu-t. – Tudja, Kotomi-chan, Mi ketten sokban hasonlítunk… Maga is szereti irányítani az eseményeket, mint ahogy Én is. Ellenben színészi képességeim mérföldekkel túlszárnyalják elképzeléseit, ezért sem tűnhettek fel az apró jelek. Remélem, nem haragszik meg érte, ám nem csak Ön hajtott végre egy finom csúsztatást… Úgy érzem, illendő lenne ismét bemutatkoznom. Sierashi Yuusuke vagyok, a 8. osztagban szolgáltam… kapitányi rangon.
Azt hiszem, ezt hívják úgy a versek végén, hogy csattanó. Ismerem az Onmitsukidou mentalitását, kis vallomásom hatására biztos beindul Nála a program, amely arra kényszeríti, hogy bilincseljen meg és utána vágjon egy nyirkos tömlöcbe. Valamilyen érthetetlen módon a következmények első fele még izgatóan is hatnak Rám, ami némi aggodalomra ad okot. o.O Kíváncsi vagyok milyen barátnőim lehettek az elmúlt két évben, akik ilyesmire kényszerítettek. Gyors fejrázással megszakítom töprengésem, mivel épp most adtam a hakuda-edzőm tudtára, miszerint körözött bűnöző vagyok a Seireiteiben. Kihasználva a pillanatnyi döbbentséget lépek támadásba, talán érdemes lenne harcképtelenné tenni, mielőtt még riadóztatja a többi pribéket. Shunpómat segítségül hívva szelem át a kettőnk között lévő távolságot, még a gondolatnál is sebesebben. Teljesen felszabadultam, amit eddigi csigalassúságom helyett végre a valós gyorsaságommal közlekedhetek. Pár méterrel célpontom elől egy szempillantás alatt válok semmivé, majd a nő háta mögött jelenek meg, s innen próbálok egy nem túl halálos, ám mégis elegendő döfést ahhoz, hogy ne legyen képes üldözni vagy megöletni magát. Valójában lövésem sincs, miért dobtam el amúgy tökéletes álcámat... Kezdek kicsit irracionális lenne, ami baj. Gyorsan uralkodnom kell ezen, mert a végén még nagyobb bajom is származhat belőle, mint egy esetleges együttlét elszalasztása.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Sierashi_Yuusuke
Sakai Kotomi
2. Osztag
2. Osztag
Sakai Kotomi

nő
Aries Dragon
Hozzászólások száma : 190
Age : 36
Tartózkodási hely : Seireitei / 2. osztag
Registration date : 2010. May. 25.
Hírnév : 21

Karakterinformáció
Rang: Hadnagy / a Járőralakulat parancsnoka
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te30150/45000Városi Park - Page 14 29y5sib  (30150/45000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptySzomb. Nov. 27, 2010 10:28 pm

Nakama ja nai ka?


Kétségtelen bizarr, sőt már-már komikus képet nyújthat kettősünk küzdelme egy kívülálló számára, és hiányos öltözetünkre még a hőség megléte sem ad igazán magyarázatot. Tulajdonképpen végső soron az edzés lényegi részén már túl vagyunk, hiszen bebizonyíttatott Yuu-san kellő hozzáértése a hakudához, annyit mindenképpen tud, hogy egy kezdőt oktatni tudjon, nem kell ahhoz specialistának lenni, hogy valaki efféle "munkára" kvalifikálja magát. Továbbá oktatóként is átment a teszten a férfi, noha amikor vélt vagy valós hibámat próbáltam cáfolni, azért látszottak rajta az egyet-nem-értés jelei, mégsem vette a fáradságot, hogy magyarázzon. Na nem mintha a felfogásunkból adódó különbséget meg lehetne magyarázni, talán pont ezért is maradt el a kioktatás. Akárhogy is, azt hiszem a biztonság kedvéért ha véget vetünk az edzésnek, akkor pár szó erejéig még kap a tanácsaimból húgom mentora. No de a lényeg az, és hogy nyitógondolatomra visszatérjek, azt hiszem most már belefér a marhulás és koncentrálhatunk arra, hogy egy kicsit jól érezzük magunkat, csupán arra kell vigyáznom, hogy ne essek túlzásokba, mert a velem szemben álló férfi szingli, én meg nem vagyok az, és nem esne jól, ha félreértések adódnának ebből az egyébként nagyon-nagyon könnyen félreérthető helyzetből, főleg így, hogy Yuu-san úgymond egészséges érdeklődést mutat irántam az első pillanattól fogva. Csapásain éreztem, hogy ki akarja ütni a kezemből a kardomat, azonban én sem lennék kezdő, hogy egy ilyen trükk láttán ne tudnék alkalmazkodni: zanpakutoumat stabilan és szilárdan markoltam, illetve olyan szögben tartottam a fegyvert, hogy csuklómban se tudjon a férfi kárt okozni.
Yuu-san töredelmes vallomásának hallatán először az értetlenkedés ült ki az arcomra, nem igazán tudtam hova tenni az új információt. Hogy ez a férfi shinigami lenne, ráadásul egy egykori kapitány? Nos, abból a szempontból nem lenne meglepő, hogy vívótudása valóban olyan szinten van, amelyet egy huszonéves embersuhanc képtelen lenne igazából úgy elérni, hogy nem edz már legalább 15 éve minden nap legalább tíz-tizenkét órán keresztül, ez pedig úgy nem lehetséges, hogy az ember iskolába jár, meg bandázik meg satöbbi, még én sem tudtam ezt a szintet elérni, pedig roppantul könnyen tanulok. Igen, azt hiszem kicsit túl hiszékeny voltam, gyanút kellett volna fognom. Ám egészen addig nem fogtam fel Sierashi szavainak valód jelentését, amíg villámtáncot használva el nem tűnt az orrom elől és én jó alaposan belém vert beidegződéseimnek köszönhetően el nem hajoltam a hátulról érkező szúrás elől. Ez a döfés ugyanis teljesen más volt, mint a férfi kardjának korábbi csapásai. Eddig pengéjének mozgásában egyáltalán nem volt benne az ártani akarás szándéka, csupán játékos, könnyed vívást mutatott be a férfi támadásai közben. Ám ez az utóbbi... nos ebben érződött a találni akarás, ezzel a szúrással át akarta testemet lyukasztani, és a kard pozíciójából ítélve a sebet nem szánta halálosnak, csupán annyira komolynak, hogy mozgásképtelenné váljak. Fejemben pedig lassan összeállt a kép, amikor arra gondoltam, hogy a 8. osztag egykori kapitánya ki akarja iktatni a 2. osztag hadnagyát. Ennek csak egy oka lehet: Yuu-san nem visszavonult, hanem azért vesztette el rangját, mert elárulta és otthagyta a Gotei 13-at. Cselekedni kevés időm volt, így a tőlem telhető legnagyobb sebességgel bukfenceztem, szaltóztam és gurultam oda szépen letett és összehajtogatott egyenruhámhoz, és egy ügyes mozdulattal kirántottam a zsebéből a noteszemet. Mielőtt bármit reagáltam volna, meg kellett bizonyosodnom róla, hogy ez az ex-hachibantai kapitány tényleg az a személy, akit Aizen után a második legerősebb árulónak tartanak. A piciny könyv pontosan ott nyílt ki, ahol kellett neki, a betűrendben felsorolt nevek között pedig ott virított a Sierashi Yuusuke név is, beigazolva legnagyobb félelmemet. Ez az alak olyan, mint az egykori kapitányom: hollow erőket birtokol, sajátjait ölte meg és aztán elmenekült. Kettejük között az egyetlen különbség, hogy még Naraku ereje is eltörpül Yuu-san ereje mellett, engem, akit az a vaizard olyan könnyedén söpört félre, ez a fickó talán a puszta lélekenergiájával is képes lenne megölni. Nekem pedig most az lenne a feladatom, hogy visszavigyem őt Soul Societybe, hogy értesítsem a Goteit és feltartsam, amíg ide nem ér az erősítés. Ebben a pillanatban azonban már abban sem voltam biztos, hogy hakudában tényleg jobb vagyok-e nála, és ha az is lennék, nem tudnám arra kényszeríteni, hogy ne használjon mást. Könnyedén védte a legerősebb támadásom, és hiába fogtam vissza eddig fizikai erőmet, pusztán azzal nem tudnék ellensúlyozni semmit. Rá kellett döbbennem, hogy pontosan nulla az esélyem a sikerre, ha azonban hű akarnék lenni hivatásomhoz, meg kellene próbálnom őt feltartóztatni akár az életem árán is. Édes jó istenem, miért hoztál engem ilyen helyzetbe, Hitomin? Biztos vagyok benne, hogy tisztában van vele, nekünk kettőnknek ellenség a viszonyunk, ezért is mutatta be nekem a mentorát álnéven. Ha teljesítem kötelességemet, azzal csak neki ártok, hiszen vagy belehalok, vagy elveszek tőle egy számára roppantul fontos személyt. Ha viszont nem teljesítem, azzal nem csak szabályt szegek, de a saját elveimet is a szőnyeg alá söpröm. Patthelyzet. Mégis mit kéne most tegyek? T_T
- Mattaku, és ezt pont akkor kell bevallania, amikor már épp elkezdtem élvezni az edzést. Maga is tudja, hogy kell elrontani a hangulatot. De legalább így már egyértelmű, hogy mégsem akar bemászni a bugyimba, Sierashi-san, annak ellenére hogy majd' kiesik a szeme, úgy bámul :/ Vagy tévednék?
Dobtam vissza a noteszt az egyenruhámra, töltsünk akkor már tiszta vizet a pohárba minden fronton. Egy mély sóhajt követően döntésre jutottam, és ennek megfelelően ejtettem ki a számon a "Hadou no gojuu, Rei no Kuron" szavakat, klónom pedig habozás nélkül felkapta zanpakutoum sayáját, és a baseball-ütővel a kezében rohamozta meg a férfit, amíg én a háttérben egy idézést kezdtem mormolni. A "Bakudou no rokujuuichi, Rikujoukourou" parancs kiadása után pedig villámtáncommal magam is támadásba lendültem, remélve a legjobbakat. Másolatom a figyelemelterelést, kidoum pedig az időhúzást szolgálja, és bár kétségtelen hogy mind a kettővel képes ellenfelem elbánni, de ha tervem sikerül, akkor mire végez a feladattal, én már a háta mögött leszek, és pengémet a nyakához fogom tudni szegezni.
- Eh, mindig is tudtam, hogy nem vagyok a 2. osztagba való :/ Szerencséje, hogy nem Onmitsukidou-beli minőségemben vagyok itt, különben figyelnék minden lépésemet és muszáj lenne értesítenem Soul Societyt is. Hitomi érdekében nagyon örülnék neki, ha ez az állapot meg is maradna. Viszont! Vannak kérdéseim, amire őszinte választ várok magától. Először is, gondolom helyes a feltételezésem, hogy nem csak a kilétét illetően hazudott. Watanabe Yuusukét állításával szemben biztosan ismeri, így hát az lenne az első kérdésem, hogy mibe keverték maguk ketten a húgomat? A Raion kiváló fedősztorit biztosít, de kicsit túl sok a véletlen egybeesés ahhoz, hogy maguk ketten egymástól függetlenül találjanak ki ilyen meséket. Maguk ketten tartják a kapcsolatot egymással, ugye? Ezen kívül arra is kíváncsi volnék, hogy miféle lidérc tudott Hitominak ilyen súlyos sérülést okozni? Ez is hazugság, ugye? Mi történt vele valójában? És végül válaszolhatna arra is, hogy miért árulta el a Gotei 13-at, Sierashi?
Vontam kérdőre a férfit, hangomból azt hiszem tökéletesen kihallatszott, hogy mennyire mérges vagyok, amiért hülyének néz mindenki. Lehet nem vagyok olyan briliáns elme, mint a húgom, de nem érdemlem meg azt, hogy a szemembe hazudjanak, jogom van tudni, hogy mit akar a Lelkek Társadalmának egyik legnagyobb bűnözőjeként számon tartott alak Hitomitól. Addig nem tágítok, amíg meg nem tudom az igazságot! Ha még a húgom is ennyire titkolózik előttem, akkor itt valami sokkal komolyabb dologról lehet szó, mint holmi egyszerű mester-tanítvány kapcsolat.
Vissza az elejére Go down
Hayakawa Tasumi
8. Osztag
8. Osztag
Hayakawa Tasumi

nő
Leo Tiger
Hozzászólások száma : 143
Age : 25
Tartózkodási hely : Shiratorival, küldetésen, 8. osztag területén
Registration date : 2010. Aug. 17.
Hírnév : 8

Karakterinformáció
Rang: Masaki tetkó-pádávánja *w*
Hovatartozás: Gotei 13
Lélekenergia:
Városi Park - Page 14 Cl0te16300/30000Városi Park - Page 14 29y5sib  (16300/30000)

Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 EmptyVas. Nov. 28, 2010 6:24 am

Egy váratlan ismeretség – avagy hogyan szerezzünk barátokat megfigyelés közben

~ Ébresztő! ~ robban a fejembe a már megszokott hang, én pedig azonnal ki is pattanok az ágyból.
~ Neked is jó reggelt. ~ köszöntöm zanpakutomat.
Már megszoktam mindennapi ébresztéseit, sőt örülök is nekik. Ha ő nem szólna, szinte biztos, hogy elkésnék az edzésekről és átaludnám az egész napot. Az pedig ugyebár nem épp szerencsés, hiszen kapnék egy szép kis büntit, ha nem teljesítek szolgálatot hétköznap. Azt meg nem akarom. Sosem kaptam még büntetést. Ami azt illeti, gyönyörű idő van. Nos, irány a fürdőszoba! Mikor végre valami elfogadható kinézetet küzdök magamra, két copfba kötöm rakoncátlan fekete loboncom, majd magamra öltve mindennapi shinigami egyenruhám, már lépnék ki az ajtón, de egy másik tisztbe ütközöm. Pislogok egy párat, majd megszakítom hirtelen testi kontaktusunkat, hátrébb lépek.
- Igen? – teszem fel a rövid, ám lényegre törő kérdést a férfinak.
- Csak kézbesítem… ezt itt. – húz elő a zsebéből egy kis csomagot, majd mikor én elveszem, továbbáll.
Kíváncsian hajtom szét a papírt, és nini, mit találok benne? Küldetés. Éljen! Végre valami érdekes. A fenébe, csak megfigyelés… és egy emberen? Hát, ők tudják. Nos, menjünk.
~ Unalmas napunk lesz. ~ hallom meg kardom lelkének lemondó véleményét.
~ Ugyan már! Ne légy ilyen pesszimista. ~ dorongolom le, miközben megjelenik mellettem egy pokol lepke.
Hamar át is érkezem az Emberek Világába. Nem változott sokat, mióta legutóbb itt jártam, de nem baj. Körültekintek az előbb bezárult senkai körül. Hát, ami azt illeti, nehéz lesz megtalálni. De talán kikerekedik az egészből valami érdekesség is. Utálok jelentést írni, főleg olyan ügyekről, amiket végiguntam. Mint ez a megfigyelés is…
~ Először is, körülnézek egy kicsit, aztán megkeresem azt, aki kell nekem. ~ ezzel az elhatározással indulok neki, hogy felderítsem a terepet.
Az végül is, nem lehetséges, hogy minden ugyanolyan maradt, mint régen. Az már egyenesen gyanús lenne. De éljen, minden szeretett hely megvan még! Veszem észre, hiszen tényleg itt van régi törzshelyem és egyben kedvenc teaházam is. Aztán meg a park sem változott semmit. Ha már park! Megyek, körülnézek, hátha itt megtalálom a célszemélyt. Így aztán póttestemben komótosan sétálni kezdek a fák között. Az Emberek Világában használt testem, amit ugyebár póttestnek nevezünk, nem abban a ruhában sétafikál, mint én szoktam a hétköznapokon, tehát sima shinigami egyenruha, hanem egy fekete farmernadrág, mely kiemeli azt, amit ki kell, egy ugyanilyen színű cipő és egy egyszerű, piros cseresznyékkel díszített, közepes kivágású, citromsárga póló. A fiúk füttyögnek is rendesen, pedig nekem egyáltalán nem ez a célom. Egyszerűen ebben érzem jól magam, egyáltalán nem akarok sem kurvásan kinézni, sem szinglinek, aki éppen arra vár, hogy felcsípje egy pasi. Nekem van barátom és tökéletesen jól megvagyunk. Én imádom őt, ő imád engem, semmi baj nincs a kapcsolatunkban. Ezek a leszólítások kezdenek egyre jobban idegesíteni.
~ De szívesen kivágnám a nyelvüket! Miért kell mindenképpen leszólítani egy lányt, ha szép? ~ gondolom bosszúsan.
~ Támogatom a nyelvlevágós ötletet! ~ mondja Rakurai, mire elnevetem magam.
Nem is válaszolok neki, tudja, hogy nem szabad. És halleluja! Megvan a megfigyelendő személy! Épp egy csapat lány társaságát élvezi. Bár meg tudom őket érteni. Magas, izmos, szőke haj, kék szemek, szikrázó mosoly. Igazi álompasi… egyeseknek! Nekem speciel nem, mert az én szívemet már odaadtam valakinek! Emlékeztetem magam. Nah, akkor ez hosszú lesz. Tisztes távolságban tőle, leülök a szökőkút szélére és figyelni kezdem. Persze annyit már tanultam, hogy ne nézzem túl mereven, mert akkor valakinek feltűnő lehetek, így ezt be is tartva, a magammal hozott táskámból előveszek egy könyvet és felcsapom valahol, majd néha olvasok belőle egy-egy mondatot, hogy meglegyen az álcám. Nem is értem, miért van a Gotei 13-nak szüksége egy teljesen átlagos reiatsuju, nőcsábász hülyére… de végül is, nekem nem kell tudnom az okot, csak teljesítenem a küldetést. Azt pedig meg fogom tenni. Persze rengeteg itt a fa és egyéb növény, ahová el lehetne bújni, hogy úgy figyeljem őt, hogy nem vesz észre, de valószínűleg így sem fog. Nem vagyok épp egy feltűnő jelenség, azt hiszem, bár a férfiak elismerő kiáltásai füttyei és megjegyzései egyes testrészeimre, elég célratörőek, miszerint minél előbb szeretnének megfektetni, de abból nem esznek! Inkább halok meg, mint hogy egy ilyen emberrel én bármilyen testi kontaktust létesítsek, az illető megverését leszámítva.
Vissza az elejére Go down
http://hu.bleachszerpjatek.wikia.com/wiki/Hayakawa_Tasumi
Ajánlott tartalom




Városi Park - Page 14 _
TémanyitásTárgy: Re: Városi Park   Városi Park - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Városi Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
-=Bleach Szerepjáték=- :: Emberek Világa :: Karakura Town ::   :: Belváros-